PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر MAC Address به صورت سخت افزاری

sorushnik
10-12-2010, 11:13
سلام.
من یک سوال دارم در زمینه تغییر MAC Address کارتهای شبکه.
برای ایجاد امنیت بیشتر و همچنین کار کردن با یک سری از نرم افزارها، گاهی اوقات نیاز هستش که MAC Address کارت شبکه تغییر کنه. یان کار رو میشه با یک سری نرم افزار و یا از طریق ریجستری ویندوز انجام داد. ولی این تغییر فقط به صورت نرم افزاری انجام میشه و مثلاً اگه کارت شبکه رو از سیستم جدا کنی و رو یک سیستم دیگه ببندی، دوباره MAC Address قبلی فعال میشه. مشکل اینه که بعضی نرم افزارها این مک ادرس نرم افزاری رو نمی خونن و میره از خود کارت شبکه، مک آدرس اورجینال رو میخونن. الیته من شنیدم که میشه از طریق Firmware کارت شبکه یه کاری کرد که MAC Address به صورت دائمی در Cheapest کارت عوض شه و با جابجایی کارت شبکه دیگه مک ادرس تغییر نکنه. آیا میشه این کار رو انجام داد یا اینکه اگه از دوستان راه دیگه ای میدونه لطفاً اطلاع بده.

behrooz.shie
09-01-2011, 18:58
مشه ولی باید انقدر اطلات داشته باشی مه بتونی Firmware از روی کات بخونی و بتونی روش تعقیر ایجاد کنی !
سخته هر کارتی هم با بقیه فرق میکنه :31:

pezhvakco
21-01-2011, 11:25
الیته من شنیدم که میشه از طریق Firmware کارت شبکه یه کاری کرد که MAC Address به صورت دائمی در Cheapest کارت عوض شه و با جابجایی کارت شبکه دیگه مک ادرس تغییر نکنه. آیا میشه این کار رو انجام داد یا اینکه اگه از دوستان راه دیگه ای میدونه لطفاً اطلاع بده.

با این برنامه کار کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EXTREME
21-01-2011, 13:38
برای تغییر مک آدرس فقط باید کارت شبکرو عوض کنید
البته یک سری نرم افزار ها برای تغییر مک آدرس هست که میتونید با این نرم افزارها شبکه هایی که با DHCP آی پی دهی شده رو -- کنید

sorushnik
12-02-2011, 10:27
این یرنامه از همون برنام هاییه که به صورت نرم افزاری تغییر میده. نه به صورت سخت افزاری.