PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Video Game Awards 2010

Alireza.M67
09-12-2010, 22:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراسم VGA 2010 کمتر از دو روز دیگه یعنی شنبه 11 december در شهر لوس آنجلس بر گزار میشه . این مراسم هر سال توسط SPIKE TV برگزار میشه و در اون بهترین بازی سال و بهترین های هر ژانر مشخص میشن .
برای اولین بار سال 2003 این مراسم برگزار شد و هر ساله مخاطبین اون بیشتر میشن به طوری که میشه الآن اونو یکی از معتبر ترین مراجع برای انتخاب بهترین بازی سال دونست .
-------------------------------------------------------------------------
برای اینکه یک یاد آوری برای دوستان بشه برندگان جایزه بهترین بازی سال رو از سال 2003 تا 2009 براتون میذارم :
2003 :
Madden NFL 2004
2004 :
Grand Theft Auto: San Andreas
2005 :
Resident Evil 4
2006 :
The Elder Scrolls IV: Oblivion
2007 :
BioShock
2008 :
Grand Theft Auto IV
2009 :
Uncharted 2: Among Thieves
--------------------------------------------------------------------

اما امسال با توجه به اینکه تعداد بازی های عالی بسیار زیاد بوده انتخاب بهترین بازی سال کار مشکلی به نظر میاد .
نامزدهای کسب عناوین "بهترین" امسال از این قراره : (بهترین های امسال پر رنگ شدن)

Game of the Year:

* Call of Duty: Black Ops
* God of War III
* Halo: Reach
* Mass Effect 2
* Red Dead Redemption

Character of the Year:

Srgt. Frank Woods, Call of Duty: Black Ops

Studio of the Year:

* Bioware, Mass Effect 2
* Blizzard Entertainment, StarCraft II: Wings of Liberty
* Bungie Studios, Halo: Reach
* Rockstar San Diego, Red Dead Redemption

Best Xbox 360 Game:

* Alan Wake
* Fable III
* Mass Effect 2

Best PS3 Game:

* God of War III
* Heavy Rain
* ModNation Racers
* Red Dead Redemption

Best Wii Game:

* Donkey Kong Country Returns
* Kirby's Epic Yarn
* Metroid: Other M
* Super Mario Galaxy 2

Best PC Game:

* Fallout: New Vegas
* Mass Effect 2
* Sid Meier's Civilization V
* StarCraft II: Wings of Liberty

Best Handheld Game:

* God of War: Ghost of Sparta
* Metal Gear Solid: Peace Walker
* Professor Layton and the Unwound Future
* Super Scribblenauts

Best Shooter:

* Battlefield: Bad Company 2
* BioShock 2

Best Action Adventure Game:

* Assassin's Creed: Brotherhood
* God of War III
* Red Dead Redemption
* Super Mario Galaxy 2

Best RPG:

* Fable III
* Fallout: New Vegas
* Final Fantasy XIII
* Mass Effect 2

Best Multi-player:

* Battlefield: Bad Company 2
* StarCraft II: Wings of Liberty

Best Individual Sports Game:

* EA Sports MMA
* Shaun White Skateboarding
* Tiger Woods PGA Tour 11
* UFC Undisputed 2010

Best Team Sports Game:

* FIFA 11
* Madden NFL 11
* NBA 2K11
* MLB 10: The Show

Best Driving Game:

* Blur
* ModNation Racers
* Need for Speed: Hot Pursuit
* Split/Second

Best Graphics:

* God of War III
* Heavy Rain
* Kirby's Epic Yarn
* Red Dead Redemption

Best Music Game:

* Dance Central
* DJ Hero 2
* Def Jam Rapstar
* Rock Band 3

Best Soundtrack:
* Def Jam Rapstar
* DJ Hero 2
* Guitar Hero: Warriors of Rock
* Rock Band 3

Best Song in a Game:
* "Basket Case" by Green Day, Green Day: Rock Band
* "Black Rain" by Soundgarden, Guitar Hero: Warriors of Rock
* "Far Away" by José González, Red Dead Redemption
* "GoldenEye" by Nicole Scherzinger, GoldenEye 007 (2010)
* "Won't Back Down" by Eminem, Call of Duty: Black Ops
* "Replay/Rude Boy Mashup" by Iyaz/Rihanna, DJ Hero 2

Best Original Score:
* God of War III
* Mass Effect 2
* Red Dead Redemption

Best Adapted Video Game:
* Lego Harry Potter: Years 1-4
* Scott Pilgrim vs. the World: The Game
* Spider-Man: Shattered Dimensions
* Star Wars: The Force Unleashed II
* Transformers: War for Cybertron

Best Performance by a Human Male:
* Daniel Craig as James Bond, James Bond 007: Blood Stone
* Gary Oldman as Sergeant Reznov, Call of Duty: Black Ops
* John Cleese as Jasper, Fable III
* Martin Sheen as The Illusive Man, Mass Effect 2
* Nathan Fillion as Sergeant Edward Buck, Halo: Reach
* Neil Patrick Harris as Peter Parker/Amazing Spider-Man, Spider-Man: Shattered Dimensions
* Rob Wiethoff as John Marston, Red Dead Redemption
* Sam Worthington as Alex Mason, Call of Duty: Black Ops

Best Performance by a Human Female:
* Dame Judi Dench as M, James Bond 007: Blood Stone
* Danica Patrick as Herself, Blur
* Emmanuelle Chriqui as The Numbers Lady, Call of Duty: Black Ops
* Felicia Day as Veronica Santangelo, Fallout: New Vegas
* Jennifer Hale as Commander Shepard (female version), Mass Effect 2
* Kristen Bell as Lucy Stillman, Assassin's Creed: Brotherhood
* Tricia Helfer as Sarah Kerrigan, StarCraft II: Wings of Liberty
* Yvonne Strahovski as Miranda Lawson, Mass Effect 2

Best Downloadable Game:
* Costume Quest
* Lara Croft and the Guardian of Light
* Monday Night Combat
* Scott Pilgrim vs. the World: The Game

Best DLC:
* BioShock 2: Minerva's Den
* Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx
* Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker
* Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Best Independent Game:
* Joe Danger
* Limbo
* Super Meat Boy
* The Misadventures of P.B. Winterbottom

Most Anticipated Game:
* Batman: Arkham City
* BioShock: Infinite
* Gears of War 3
* Portal 2

با تشکر فراوان از Sam Fisher 10

(علیرضا-م)

mosolim
09-12-2010, 23:01
مرسی مرسی مرسی
خیلی خوبه دیده میشه که هیلو و مس افکت بیشترین کاندیدای دریافت جایزن. ( البته من اینا بیشتر به چشمم اومد ) و ( به امید اینکه هیلو بهترین بشه )

vegas
09-12-2010, 23:05
به نظر من Red Dead Redemption بهترین بازی سال میشه ...

B.3.S.T
09-12-2010, 23:09
ممنون واسه تاپیک خوبی که ایجاد کردی...
+
تعجب بر انگیزه نامی از GT5 تو لیست Best Driving Game دیده نمیشه!!!
+
به نظر منم بین این 3تا یکی اول میشه:
Halo: Reach
God of War III
Assassin's Creed: Brotherhood
!!!

Alireza.M67
09-12-2010, 23:09
به نظر شخص بنده که بهترین بازی های سال Bayonetta و Heavy rain بودن که متاسفانه هیچ کدوم جزو کاندیدا ها نیستن .
بازیهای زیادی هم بودن که حتی اسمی ازشون در هیچ زمینه ای برده نشد مثل :
Vanquish
enslaved
castlevania
dante's inferno
و ...

mosolim
09-12-2010, 23:28
به نظر شخص بنده که بهترین بازی های سال Bayonetta و Heavy rain بودن که متاسفانه هیچ کدوم جزو کاندیدا ها نیستن .
بازیهای زیادی هم بودن که حتی اسمی ازشون در هیچ زمینه ای برده نشد مثل :
Vanquish
enslaved
castlevania
dante's inferno
و ...

سلام
با vanquish صد در صد موافقم . اما بقیه تو این سیل غول ها غرق میشن . البته همین vanquish هم با وجود گرافیک و گیم پلی فوق العادش بازم جایی بین مثلا هیلو و یا رد دید و مس افکت نداره .
+
اینکه به نظر میرسه عناوین شرقی به جز چند تا از ps3 و nintendo جایی تو لیست بهترین ها ندارن.

halflife g
09-12-2010, 23:41
مرسی علیرضا جان بابت تاپیک:11:
فقط من الان چیکار کنم؟؟؟:20:اخبار بازیها رو کجا بذارم........؟؟
اکثر اخبار بازی از امروز تا حدود یه هفته دیگه در مورد vga هستش(مخصوصا خبر آنونس uncharted3 که ما رو در شوک فر برده)
یه جا مشخص کنین(مثلا همین جا) تا اخبارو اونجا بذاریم نه اینکه یه بار تو تاپیک بازی یه بار اینجا و یه بار هم بخش اخبار بازیها........ .(چون قبلا تجربه بی نظمی رو دیدم)

مسیولان بخش جواب بدین لطفا.............
منتظریم.....:11:

مرسی مرسی مرسی
خیلی خوبه دیده میشه که هیلو و مس افکت بیشترین کاندیدای دریافت جایزن. ( البته من اینا بیشتر به چشمم اومد ) و ( به امید اینکه هیلو بهترین بشه )
این خبرو قبلا گذاشته بودم(البته تو قسمت اخبار) و از اونجا این جمله خودمو نقل می کنم مسلم جان:

بازی RDR و mass effect2 هر کدوم با 6 نامزدی بیشترین مقدار نامزدی جوایز رو دارند و بعد از این دو هم دو بازی halo reach و god of war3 هر کدوم در 5 رشته نامزد هستند.......

تعجب بر انگیزه نامی از GT5 تو لیست Best Driving Game دیده نمیشه!!!

وقتی کاندیداها مشخص شدن هنوز تاریخ عرضه GT5 مشخص نبود یعنی امکان داشت اصلا سال 2010 نیاد تازه بازی کاندیدا میشه که حداقل چند تا سایت نقدش کرده باشن رو اسم که کاندیدا نمی کنن کسی رو....... .

به نظر شخص بنده که بهترین بازی های سال Bayonetta و Heavy rain بودن که

انصافا حق اینا نیس تو لیست باشن علیرضا جان.....حالا باز بایونتا بهتره .heavy rain که دیگه نباید باشه(درسته عالی بود ولی مشکلات گرافیکی و باگ و اینا زیاد داشت تازه به نظرم گیم مانند نبود.... .)

در کل فکر کنم حرف vegas جان درست باشه و با تمام ارادتی که به halo reach قایلم باید بهترین سال رو داد به RDR.......چون هم عالی بود و هم سبکش open world هستش که منتقدا خیلی دوس دارن این سبکو...... .
.
.

masoud93
10-12-2010, 00:02
Red Dead Redemption و Assassin's Creed: Brotherhood بهترین بودن.

vahidgame
10-12-2010, 03:23
تقریبا همه کاندید ها درست و با انصاف انتخاب شدن ولی یه گاف بزرگ این داره!
Call of Duty: Black Ops توی کاندید بهترین بازی هیچ کدوم از پلتفرم ها نیست ولی برای بهترین بازی سال کاندید شده!!!
بعدش StarCraft II توی کاندید بهترین بازی سال جایی نداره!! صد در صد این بازی باید برای بهترین بازی سال کاندید می شد. هر جوری حساب کنید این بازی نسبت به Call of Duty: Black Ops برتری داره...
کلا همین خودش لیستو می بره زیر سوال و این ذهنیت پیش میاد که اینا از یه پلتفرمی زیاد خوششون نمیاد :31:
BioShock و Oblivion هم که برای سال های قبل انتخاب شدن کاورشون میشد تغییر کنه.... :31:
....

به نظر من با توجه به این لیست شانس Red Dead Redemption و Mass Effect 2 خیلی بیشتره

اکثر اخبار بازی از امروز تا حدود یه هفته دیگه در مورد vga هستش(مخصوصا خبر آنونس uncharted3 که ما رو در شوک فر برده)
یه جا مشخص کنین(مثلا همین جا) تا اخبارو اونجا بذاریم نه اینکه یه بار تو تاپیک بازی یه بار اینجا و یه بار هم بخش اخبار بازیها........ .(چون قبلا تجربه بی نظمی رو دیدم)
آره منم موافقم. دو جا خبر گذاشته بشه زیاد خوب نیست
همه خبر ها رو توی یه کدوم از تاپیک ها بذاریم بهتره

MobinS
10-12-2010, 11:53
وقتی سری GTA و بازی ورزشی madden توی سابقه بهترین بازی سال این مجموعه باشه ، معلومه وضعش خیلی خوب نیست! ولی در کل به نظر خودم God Of War و Red Dead Redemption و Halo : reach احتمال برترین بازی شدنو دارن. مخصوصا RDR !

Alireza.M67
10-12-2010, 12:22
BioShock و Oblivion هم که برای سال های قبل انتخاب شدن کاورشون میشد تغییر کنه.... :31:

آقا وحید شرمنده ...
چون من اینو از جای به خصوصی کپی نکردم و عکسها رو سرچ کردم و اینجا گذاشتم دیگه روی پلتفرماش ریز نشدم .
حالا شما هم سخت نگیر ...:31::10:
( ولی خداییش تو هم قبول کن 360 Xbox پلتفرم برتره :5: )

vahidgame
10-12-2010, 14:09
آقا وحید شرمنده ...
چون من اینو از جای به خصوصی کپی نکردم و عکسها رو سرچ کردم و اینجا گذاشتم دیگه روی پلتفرماش ریز نشدم .
حالا شما هم سخت نگیر ...:31::10:
( ولی خداییش تو هم قبول کن 360 Xbox پلتفرم برتره :5: )

پس کار خودته :21:
بابا اصلا همه پلتفرم های عالین :31: :10:
اون دو تا بازی که گفتم چون مولتی پلتفرم بودن و توی همه پلتفرم ها در یک سطح بودن احتمالا دیگه پلتفرم خاصی مدنظرشون نبوده
ولی کاش استارکرفت 2 رو هم توی لیست می ذاشتن. بهترین که انتخاب نمیشد ولی باید اونو توی لیست می ذاشتن
الان چند وقت دیگه هم سایت هایی مثل گیم اسپات بهترین بازی سال رو انتخاب می کنن امکان نداره این بازی جزو کاندیدهای بهترین بازی سال نباشه. حالا خواهیم دید.... :31:

don mohsen
10-12-2010, 14:34
اقا MAFIA II با اون همه عظمتش کو؟؟؟

تو داستان بهترین میشه . بهترین بازی اپن ورلد میشه. بهترین بازی اکشن سوم شخص میشه. بهترین موزیک و صداگذاری میشه و شاید هم احتمال کمی بهترین گرافیک!!!

جای تعجب دارد بسی این لیست که دریغ از یک اسم مافیا!!!

halflife g
10-12-2010, 14:35
بابا اصلا همه پلتفرم های عالین :31: :10:
اون دو تا بازی که گفتم چون مولتی پلتفرم بودن و توی همه پلتفرم ها در یک سطح بودن احتمالا دیگه پلتفرم خاصی مدنظرشون نبوده
ولی کاش استارکرفت 2 رو هم توی لیست می ذاشتن. بهترین که انتخاب نمیشد ولی باید اونو توی لیست می ذاشتن
الان چند وقت دیگه هم سایت هایی مثل گیم اسپات بهترین بازی سال رو انتخاب می کنن امکان نداره این بازی جزو کاندیدهای بهترین بازی سال نباشه. حالا خواهیم دید.... :31:

کلا محبوبیت VGA بیشتر به بازیهایی هستن که توش معرفی میشن.تا حالا که گفته شده 12 تا بازی جدید تو این نمایشگاه معرفی خواهد شد(که 3 تاش تا حالا معرفی شده و عظیمترینشون هم همین uncharted3 بوده)

+

لیست چند تا ایراد داره یکی اینکه شماره جدید سوپر ماریو تو لیست نیس(با اینکه میانگین امتیاز 97 داشت) یا مثلا saratcraft2 نیست یا مثلا وجود cod تو لیست بهترین بازی سال ..... .اینا سه ایراد درشت هستن و گرنه ایرادات ریز هم داره....... .
ولی در کل خوب و انتخابای نهاییش معمولا به حق.....(البته بعضی سالا اونطوری نبوده مثلا تو سال 2004 انتخاب نشدن hl2 و doom3 با اینکه اکثر سایتها به عنوان بهترین انتخابشون کره بودن...... .)

vahidgame
10-12-2010, 14:56

تو داستان بهترین میشه . بهترین بازی اپن ورلد میشه. بهترین بازی اکشن سوم شخص میشه. بهترین موزیک و صداگذاری میشه و شاید هم احتمال کمی بهترین گرافیک!!!

نه دیگه با وجود Red Dead Redemption این جایزه ها رو Mafia II نمی تونه ببره!
عنوانی به نام بهترین بازی open world وجود نداره اگه بودش شاید کاندید میشد که البته فرقی نمی کرد چون برنده که نمیشد. الانم فوقش دیگه باید کاندید بهترین موزیک یا Soundtrack میشد تازه اونم با ارفاق...

کلا محبوبیت VGA بیشتر به بازیهایی هستن که توش معرفی میشن.تا حالا که گفته شده 12 تا بازی جدید تو این نمایشگاه معرفی خواهد شد(که 3 تاش تا حالا معرفی شده و عظیمترینشون هم همین uncharted3

پس همه خبرای مربوط به اونو همین جا بذاریم... الان در مورد همین uncharted3 کلی خبر اومده!
استارتشو خودتون بزنید دیگه :31:

xlife
10-12-2010, 15:30

اگه اینا رو داشت که بی شک اسمش در همه شاخه ها حضور داشت مافیا چیزی رو که سالها دم از اون میزد رو نداره زنده بودن محیط همه اپن ورلدهای الان همچین چیزی رو حفظ کردند اما مافیا 2بیشتر مدل بازسازی شده مافیا1بود تا یک بازی نسل حاضر
cod:blackops
بهترین بازی سال کمی اغراق آمیزه و بنده رو به شوک عمیق فرو برد چه چیزی در این بازی وجود داره که باید نامزد بشه آیا هیجان کاذبش اونهم درصورتی که بهترینها درلیست وجود نداشتند
این لیست از پایه و اساس دچار مشکل نیست فقط کمی بی انصافی شده اما بیو واری واقعا امسال خوش درخشید و مس افکت 2 اینهمه توجه حقشه و من منتظر star wars ‎:old republicهستم

mohammad_twe
10-12-2010, 15:57
وقتی سری GTA و بازی ورزشی madden توی سابقه بهترین بازی سال این مجموعه باشه ، معلومه وضعش خیلی خوب نیست!
GTA: SAN ANDREAS یکی از بزرگترین بازیهای تاریخ هست
هنوز هم برای خودش برو بیایی داره
واقعا همه جوره تکمیل بود ! از GTA های حال مثل IV به نظر من خیلی خیلی سرتر و کاملتر بود
شدیدا منتظر نمایش Gears Of War3 هستم ! کلیف میترکونه نمایشگاه رو

HoJJaT_007
10-12-2010, 17:06
وقتی سری GTA و بازی ورزشی madden توی سابقه بهترین بازی سال این مجموعه باشه ، معلومه وضعش خیلی خوب نیست! ولی در کل به نظر خودم God Of War و Red Dead Redemption و Halo : reach احتمال برترین بازی شدنو دارن. مخصوصا RDR !
یعنی شما میگی سری gta خوب نیست ؟
شما اصلا GTA بازی کردی این حرفو میزنی ؟ شاید sa الان خوب نباشه اما موقع خودش بهترین بازی بود . حتی همین iv با امکاناتی که داره .
تو کدوم بازی میتونید لباس بخرید یا برید رستوران ؟
تو کدوم بازی میتونید با موبایل sms بزنید . حرف بزنید . زنگ بزنید . تم عوض کنید .
تو کدوم بازی میتونید اینترنت وصل شید ؟
تو کدوم بازی میتونید با دوستاتون قرار بذارید و ... ؟

جواب این سوالا رو بدید بعد بگید gta خوب نیست . به نظر من کار بسیار درستی بود IV به عنوان بهترین بازی انتخاب شد . کلا همه بازی های راک استار اینطورین . با اینکه کنسول ندارم اما شرط میبندم Red Dead هم اینطوریه .

B.3.S.T
10-12-2010, 17:16
حالا جون هر کی دوست دارین دوباره این بحث های تکراری رو شروع نکنید باز تاپیک شوت بزنه واسه خودش...!
+
این تاپیک منظم بره جلو به نفع همه هست
ممنون که رعایت می کنید

neon_91
10-12-2010, 18:14
اینکه بازی gta بازی خوبی است یا نیست به این تاپیک ربطی نداره ولی به دوستانی که به این بازی ایراد می گیرند بگم.با ساخت بازی gta یه سبک جدیدی در بازی های رایانه ای ایجاد شد :46:که هنوزم خیلی از بازی ها از این سبک استفاده می کنند :27:پس gta یکی بهترین بازی هست و خواهد بود :40:و البته به نظر من سان اندریاس یک شاهکاری در زمان خودش بوده که باید تعجب کنیم که چطوری این بازی با این گرافیک پایین در زمان خودش بهترین بازی شده.:18:امسالم بهترین بازی البته به نظر من cod7 بی برو برگشت:5: چون همه اون چیزایی که یه بازی کننده می خواد توش بود.شما می تونید میزان طرفداری از یک بازی رو از پستای اون تاپیک اون بازی بفهمید:27:

halflife g
10-12-2010, 18:32
دوستان من اگه نظری در مورد بازیها و انتخابات vga دارین که هیچ و گرنه لطفا تاپیک رو اسپم بارون نکنید(این چرا نیس.... این بازی بهترینه واین حرفا)...........

از امشب برنامه به طور رسمی شروع میشه و کلی خبر و تریلر ارایه خواهد شد اگه قرار باشه پستای نامربوط هم اینجا بمونه دیگه نمیشه اینجا رو جمع کرد ..... .

لطفا رعایت کیند تا همه بتونیم اخبارو داغ وداغ و درآن واحدش به شما برسونیم

از اینکه به حرف بنده حقیر گوش میدین ممنونم:11:
.
.

779
10-12-2010, 20:36
Emmanuelle Chriqui as The Numbers Lady, Call of Duty: Black Ops
عجب!!!... این شخصیت فکر کنم کلا 5 دقیقه هم تو بازی نقش نداشت!

Game of the Year:

من یک نظره کوچیک در مورد این بدم :
من موندم دیگه چقدر این بازی داره الکی و الکی نمره و نامزد میگیره و میشه!
واقعا تمامیه نسخه هایه این بازی ( حالا 3 و WAW رو نمیدونم ) تویه نامزد ها بودند اما فقط دو تاشون حقشون بود! ( Modern Warfare و COD 2 ) اما چطوریه که این بازی فقط و فقط معروفیت داره!!! خیلی بازی هایه قشنگه دیگه ای امسال اومد که به 100 تایه این بازی میرزه! واقعا انتخاب بیخودیه که یک بازی ای با گیم پلی ای کاملا تکراری و تقلیدی از نسخه های پیشین خودش بیاد و نامزد بشه! بعد بازی هایه دیگه ای که استودیو هاشون برایه اون بازی شب و روزه خودشونو گزاشتند تا بازی رو درست کنند و بازیه بسیار موفقی هم درست کردند نباید نامزد بشند ( 100% دارم در مورده Starcraft 2 صحبت میکنم :دی )
کلا من هیچ موقع ندیدم که نسخه ای از COD تویه نامزد ها نباشه!( از نظره من حتی Vanquish قرار میگرفت سنگین تر از این بود دیگه واقعا شورشو در آوردن )

halflife g
10-12-2010, 23:49
تا شروع مراسم خیلی نمونده مراسم صبح روز یکشنبه ساعت 4 برگزار خواهد شد(شدیدا منتظر آنچارتد و بازی جدید کینکت و یکی هم گیرز هستم).....

اینم تایمر تا بدونین دقیقا چقدر تا مراسم مونده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
.
.

mosolim
11-12-2010, 10:19
تا شروع مراسم خیلی نمونده مراسم صبح روز یکشنبه ساعت 4 برگزار خواهد شد(شدیدا منتظر آنچارتد و بازی جدید کینکت و یکی هم گیرز هستم).....

اینم تایمر تا بدونین دقیقا چقدر تا مراسم مونده:

.
.

سلام
ممنون مراد خان از اطلاع رسونی خوبتون. چقدر بد موقعست . کی حوصله میکنه ساعت 4 پا شه . راستی پخش به صورت لایو داره ؟ میشه تو همین سایت دید؟

halflife g
11-12-2010, 10:56
سلام
ممنون مراد خان از اطلاع رسونی خوبتون. چقدر بد موقعست . کی حوصله میکنه ساعت 4 پا شه . راستی پخش به صورت لایو داره ؟ میشه تو همین سایت دید؟
لازم نیس حتما زنده ساعت 4 ببینیم چند ساعت بعد که پا میشیم هم میشه دید:31:

این لینک که تا بتونید بصورت زنده ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته نیاز به vpm:31: دارید تا باز کنین

اگه زنده هم نبینید لایو بلاگهای خارجی هستن که لحظه به لحظه گزارش می کنن و علاوه بر اون سایتای تخصصی بازی ایرانی هم هستن که کمک شایانی در این زمینه می کنن(خلاصه اینکه خبرا رو سریع می خونیم انشالله:31:)

+

قرار 12 یا 13 بازی تو این مراسم نمایش داشته باشن که تا حالا چند تاشون مشخص شده ولی چندتاشون هنوز در ابهام هستن و میشه گفت یه جورایی سورپرایز مراسم هستن :

بازیهایی که مطمینیم نمایش داده خواهند شد :

gears3
resisitance 3
portal2
batman
و uncharted 3

ولی بازیهایی که در ابهام هستن:

mass effect 3
یه بازی از THQ
یه بازی هاردکور و خشن برای کینکت از طرف THQ
prototype2
hitman 5
یه بازی انحصاری دیگه از مایکرو مثه gears kinect یا بازی که cryteck میسازه یا نسخه بازسازی شده شماره 1 بازیhalo و یا کلا یه IP جدید(مربوط یا نامربوط با کینکت)
شماره جدید bioshock
LAnoire
metal gear rising
و یا بازیهای دیگه........ .

البته یه بازی هم گفته شده که معرفی خواهد شد که سال عرضش در 2013 خواهد بود.........حالا مشخص نیس این چی خواهد بود .شماره جدید GTA.........؟؟؟HALFLIFE 3...........یا؟؟

+

یک خبر در مورد مراسم :

mass effect 3 معرفی خواهد شد؟؟

یه نفر در قسمت فروش سایت EA این بازی رو به پیش فروش گذاشته و در توضیحی که از بازی داده به داستان بازی اشاراتی هم کرده :

"زمین در حال نابودی هستش حمله ای از طرف نژاد وحشت برانگیز ماشینها که از سیاره شناخته شده و نزدیک زمین هستن باعث زوال و انقراض بشر شده ...و باز هم باید جنرال شپرد ناجی زمین بشه....... ."

با این خبر تقریبا تا حد زیادی میشه مطمین شد که mas effect3 در راهه............ .

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
.

mosolim
11-12-2010, 11:43
لازم نیس حتما زنده ساعت 4 ببینیم چند ساعت بعد که پا میشیم هم میشه دید:31:

این لینک که تا بتونید بصورت زنده ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته نیاز به vpm:31: دارید تا باز کنین

اگه زنده هم نبینید لایو بلاگهای خارجی هستن که لحظه به لحظه گزارش می کنن و علاوه بر اون سایتای تخصصی بازی ایرانی هم هستن که کمک شایانی در این زمینه می کنن(خلاصه اینکه خبرا رو سریع می خونیم انشالله:31:

سلام
اتفاقا الان رفتم اینترنت رو شارژ کردم و VPm رو هم دارم. مشکلی نیست. سرعتم ماشاا... خوبه. فقط ساعت ناجوره. فقط و فقط هم به خاطر گیرز می خوام برم ببینم.

Leon-117
11-12-2010, 13:53
سلام.دوستان سايتي هست كه كلا نشون بده؟!يعني فقط زنده پخش نكنه و بعد از پخش هم بشه از اول ديد؟
فقط فـيلتر نباشه بهتره...

B.3.S.T
11-12-2010, 14:28
مراد جان ممنون واسه خبرهای خوبی که دادی..
+
به نظرم بهترین و با وجه ترین(چه کلمه ایه باز..!) بازیهای سال دارن خودشونو نشون میدن کم کم...
امیدوارم حسابی سورپرایز بشیم بعد tgs2010 که فقط ضد حال بود...!

vahidgame
11-12-2010, 14:39
بی صبرانه منتظر آنونس شدن Mass Effect 3 هستیم :40:
احتمالا تاریخ انتشارش اوایل 2012 تعیین میشه که بهتر هم به نظر می رسه...

vahidgame
11-12-2010, 15:08

امشب در VGA قراره یه شخصیت جدید در Batman: Arkham City معرفی بشه که تا حالا در هیچ جایی وجود نداشته!
جزئیات زیادی از اون فاش نشده فقط مشخصه که این شخصیت جزو دشمنان بازی هستش
در مورد همین یه ویدئو منتشر شده
در لینک خبر این ویدئو کم حجم رو می تونید ببینید یا دانلود کنید( که البته فیلتره :31:)
قبل از این از دشمنان بازی جوکر و هارلی کوئین و توفیس قطعی شده بودند...

Alireza.M67
11-12-2010, 19:15
کایلی : تریلر uncharted 3 که در VGA پخش خواهد شد ، CG نیست .

گئوف کایلی مسئول سازماندهی VGA تایید کرد که تریلر آنچاردتد 2 که در VGA پخش می شود CG نخواهد بود ، وقتی در این مورد از او سوال شد چنین جواب داد :
" فکر می کنم شما بوسیله ی تریلری که پخش می شود کاملا غافلگیر خواهید شد "

halflife g
11-12-2010, 22:05
gears of war 3 در مراسم امشب نمایشی نخواهد داشت

جناب نلسون فرمودند که نمایش بازی gears of war 3 که قرار بود در مراسم امسال VGA باشه کنسل شد و بدین ترتیب این بازی در مراسم امشب نمایشی نخواهد داشت

ایشون در بلاگ خودشون هم مردم رو به خویشتن داری دعوت کرده:31:و گفته مطمینا این صبر شما تا 2011 ارزششو خواهد داشت و هروقت اون چیزی رو که میخواهیم آماده نمایش باشه برای شما ارایه خواهیم کرد.

چند هفته پیش کلیف بلژینیسکی گفته بود که در مراسم امشب مواردی از بازی فاش خواهد کرد و البته اضافه کرده بود که"چیزی نیس که شما انتظارشو دارین"

این بازی در پاییز 2011 عرضه خواهد شد.....

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنظرشخصی:80 درصد شور و حال مراسم واسه من که پرید:41:
.
.

resident_evil
12-12-2010, 01:58
کایلی : تریلر uncharted 3 که در VGA پخش خواهد شد ، CG نیست .

دوباره شد داستان GOWIII !

gears of war 3 در مراسم امشب نمایشی نخواهد داشت

Gears of War VGAs cancellation was Microsoft's decision

در مورد GOTY هم خیلی دوست دارم بیشتر عناوین به RDR,ME2,Reach برسه

hosseincode2008
12-12-2010, 09:26
خب دوستان كمربندهاتون رو ببنديد ميخوايم بريم فضا، توصيه منو جدي بگيريد...
خبرشو اولين بار ديروز مراد بهم داد، سورپريز رو هم يه جوري با هم حل كرديم رفت :31:
راستي چقدر جالب من امروز تعطيلم!

--------------------------------------------------------------------

Mass Effect 3 رسما معرفي شد ...

" دو ميليون نفر در همان روز اول كشته شدند، تا آخر هفته هم 7 ميليون نفر خواهند مرد "
ديروز سايت EA Store اين بازي رو ليست كرده بود و به طور غير رسمي وجود اين بازي رو لو داد . به هر حال امروز هم در مراسم VGA به طور رسمي Mass Effect 3 معرفي شد .
اطلاعات كمي از بازي رو ميشه از روي تريلر برداشت كرد ؛ ريپرها زمين رو پيدا كردن، ما هم تو لندن هستيم. فرمانده شپرد با يه فرد تك تير انداز روي ساعت مشهور Big Ben در لندن هستند و موقعيت رو بررسي ميكنند .
هيچ تاريخ عرضه و يا پلتفرمي ذكر نشده هرچند Keighley تويت زده كه بازي در تعطيلات سال آينده عرضه خواهد شد .
براي ديدن تريلر به لينك زير بريد:

hosseincode2008
12-12-2010, 09:34
Forza Motorsport 4 معرفي شد ...

نسخه ي چهارم فورزا به طور كاملا غافل گيرانه اي در مراسم امروز معرفي شد .
فورزا 4 مشاركت Top Gear رو شامل خواهد بود . به نظر مياد تريلر منتشر شده مخلوطي از تصاوير واقعي و تصاوير داخل بازي باشه . همچنين اين طور كه بر مياد از Kinect هم پشتيباني ميكنه . Turn 10 در E3 2010 در مورد يه بازي فورزا صحبت ميكرد كه از كينكت پشتيباني ميكنه .
مشاهده ي تريلر :

Sam Fisher 11
12-12-2010, 09:34

Uncharted 3: Drake's Deception
VGA 10: Exclusive Debut Trailer
Platform: PS3

کیفیت: HD
فرمت: WMV
حجم: 47 MB

کیفیت: SD
حجم: 17 MB

به نظرم کار عاقلانه ای کردن که gears3 رو نمایش ندادن چون ممکن بود زرق و برقی که uncharted داره رو نداشته باشه بعد یه عده که درکی از عمق بازی و گیم پلی غنیه gears ندارن این بازیو زیر سوال ببرن...کلا کار هوشمندانه ای بود: دی

واسه دوستانی که امکان دانلود ندارن چندتا شات از بازی گرفتم...صحنه هایی که به نظرم جالب میومد:

تریلر دو بخشه اولش به نظر cg میرسه(اگر نیست واقعا جای کف بالا آوردن داره!) و بخش دوم در چند نمای کوتاه بخشهایی از گیم پلی رو نمایش میده...موزیک زیبایی هم داره...در کل موفقیت این بازی از همین حالا تضمین شده است: دی

Uncharted 3: Drake's Deception اول نوامبر سال آینده میلادی ریلیز میشه!

hosseincode2008
12-12-2010, 09:44
Elder Scrolls V: Skyrim معرفي شد ...

Todd Howard در مراسم VGA امروز بالاخره ادامه سري Elder Scrolls رو كه شايعات بسيار زيادي رو پشت سرش داشت با نام كامل The Elder Scrolls V: Skyrim معرفي كرد .
همونطوري كه قبلا شايعه شده بود اين نسخه ادامه مستقيمي بر Oblivion خواهد بود .
Howard در مراسم اعلام كرد كه اين بازي از دو سال پيش در دست ساخت بوده است . بازي در تاريخ 11 11 11 يعني 11 نوامبر 2011 منتشر خواهد شد . هنوز هيچ پلتفرمي اعلام نشده است .
مشاهده ي تريلر :

Sam Fisher 11
12-12-2010, 09:47
Video Game Awards 2010

Game of the Year:
Winner: Red Dead Redemption

------------

Studio of the Year:
Winner: Bioware, Mass Effect 2

Character of the Year:
Winner: Srgt. Frank Woods, Call of Duty: Black Ops

Best Xbox 360 Game:
Winner: Mass Effect 2

Best PS3 Game:
Winner: God of War III

Best Wii Game:
Winner: Super Mario Galaxy 2

Best PC Game:
Winner: StarCraft II: Wings of Liberty

Best Handheld Game:
Winner: God of War: Ghost of Sparta

Best Shooter:
Winner: Call of Duty: Black Ops

Winner: Assassin's Creed: Brotherhood

Best RPG:

Best Multi-player:
Winner: Halo: Reach

Winner: Tiger Woods PGA Tour 11

Best Team Sports Game:
Winner: NBA 2K11

Best Driving Game:
Winner: Need for Speed: Hot Pursuit

Best Music Game:
Winner: Rock Band 3

Best Soundtrack:
Winner: DJ Hero 2

Best Song in a Game:
Winner: "Far Away" by José González, Red Dead Redemption

Best Original Score:

Best Graphics:

Best Adapted Video Game:
Winner: Scott Pilgrim vs. the World: The Game

Winner: Neil Patrick Harris as Peter Parker/Amazing Spider-Man, Spider-Man: Shattered Dimensions

Winner: Tricia Helfer as Sarah Kerrigan, StarCraft II: Wings of Liberty

Best Downloadable Game:
Winner: Costume Quest

Best DLC:
Winner: Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Best Independent Game:
Winner: Limbo

Most Anticipated Game:
Winner: Portal 2

hosseincode2008
12-12-2010, 09:49
Prototype 2 معرفي شد ...

Prototype 2 هم معرفي شد . اين بازي رو باز هم Radical خواهد ساخت . شخصيت اول بازي تغيير كرده و فرديه با نام Sgt. James Heller كه هدفش نابود كردن شخصيت اول شماره ي 1 يعني Alex Mercer در ادامه اتفاقات نسخه ي قبل هست .
بازي در 2012 منتشر خواهد شد ، هيچ پلتفرمي هم گفته نشده . لينك مشاهده ي تريلر:

mosolim
12-12-2010, 10:15
Video Game Awards 2010

Game of the Year:

------------

Studio of the Year:
Winner: Bioware, Mass Effect 2

Character of the Year:
Winner: Srgt. Frank Woods, Call of Duty: Black Ops

Best Xbox 360 Game:

Best PS3 Game:

Best Wii Game:

Winner: Super Mario Galaxy 2

Best PC Game:
Winner: StarCraft II: Wings of Liberty

Best Handheld Game:
Winner: God of War: Ghost of Sparta

Best Shooter:
Winner: Call of Duty: Black Ops

Winner: Assassin's Creed: Brotherhood

Best RPG:

Best Multi-player:
Winner: Halo: Reach

Winner: Tiger Woods PGA Tour 11

Best Team Sports Game:
Winner: NBA 2K11

Best Driving Game:
Winner: Need for Speed: Hot Pursuit

Best Music Game:
Winner: Rock Band 3

Best Soundtrack:
Winner: DJ Hero 2

Best Song in a Game:
Winner: "Far Away" by José González, Red Dead Redemption

Best Original Score:

Best Graphics:

Best Adapted Video Game:
Winner: Scott Pilgrim vs. the World: The Game

Winner: Neil Patrick Harris as Peter Parker/Amazing Spider-Man, Spider-Man: Shattered Dimensions

Winner: Tricia Helfer as Sarah Kerrigan, StarCraft II: Wings of Liberty

Best Downloadable Game:
Winner: Costume Quest

Best DLC:
Winner: Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Best Independent Game:
Winner: Limbo

Most Anticipated Game:
Winner: Portal 2

مرسی . RDR با سه جایزه بهترین شد. خیلی عالیه. ( هیلو ی ما هم 2 تا برد.)

Sam Fisher 11
12-12-2010, 10:52
مرسی . RDR با سه جایزه بهترین شد. خیلی عالیه. ( هیلو ی ما هم 2 تا برد.)
در اصل با MS مساوی شد: دی چون بازی Mass Effect 2 سه جایزه اصلی Studio of the Year ، Best Xbox 360 Game ، Best RPG رو برد ولی RDR بجز بازی سال سه جایزه فرعی Best Original Score و Best DLC و Best Song in a Game رو نصیب خودش کرد...

+
به نظرم تقریبا میشه گفت همه به حقشون رسیدن... فقط تنها ایراد این بود که Star Craft II باید بازی سال میشد که نشد...Halo هم تنها جایزه ای که مستحقش بود همین Best Multi-player بود...

+
عکسای پست بهترین های سال ادیت شد!

halflife g
12-12-2010, 10:59
عجب پوششی دادن دوستان مراسم رو(دست حسین و اون یکی حسین :31: )درد نکنه..... .

به نظر من که انتخابای تقریبا خوبی بود و کلا بالانس خوبی داشتن انتخابا (همه به حقشون به طور عادلانه رسیدن...به غیر از بهترین کاراکتر و بهترین شوتر که نمیدونم چرا نصیب cod شد:41:)........ .

تو تریلرها هم تریلر mass efect3 که عالی بود........تریلر uncharted 3 هم عالی بود ولی اون هیجان رو نداشت ........... .

از بازیهای جدید هم insane شرکت THQ و elder scroll معرفی شدن که دومیش محبوب فلب من:31:

راستی تریلر مورتال کمبات هم فوق العاده بود آخرش هم فقط شروع مبارزه کریتوس با اسکورپین رو نشون داد که عالی بود:

اینم قیافه کریتوس تو تریلر مورتال کمبات:

لینک همه تریلر ها رو هم میذاریم انشالله....... .

.
.

Sam Fisher 11
12-12-2010, 11:37

Forza Motorsport 4
Platform: XBOX 360

حجم: 18 MB

حجم: 8.8 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشات هایی از تریلر:

چیزی از بازی نمایش نمیده فقط تصاویر ریل هستن. به نظر میرسه بازی دیگه فقط محدود به پیست نیست و سایر مسابقات رالی رو هم شامل میشه. در آخر هم یک ماشین cg ولی خیلی طبیعی رو میبینیم که اجزاش نمایش داده میشه و در گوشه تصویر نوشته شده Menu که اگر واقعا مربوط به منوی بازی باشه باید بگم خیلی خره: دی

resident_evil
12-12-2010, 12:58
به به بهترین Racing سال 2011 هم که معرفی شد به سلامتی . چه غولی بشه .
بهترین نمایش هم ظاهرا مال ME3 بوده از تعریف هایی که شنیدم که اصلا عجیب هم نیست .
بهترین شوتر COD واقعا لذت بردیم ! خاک بر سرشون
بهترین استدیو و بهترین بازی سال هم حق همون 2 تا بود

برخی از اضافات FM4

1. مسابقات Off-Road در پیست های خاکی و گلی
2. یک عدد ماشین F1 ! یا در حالت کلی تر Open wheel car که خب ممکنه همون F1 باشه در نهایت !
3. چرخش شب و روز
4. تأکید بر افکت های آب ( در زمین های گلی ) ، خاک و دود !
5. مسابقات در شب .
6. پیست Top Gear ( نسخه US در تریلر نبود ولی در سایت رسمی گفتن تو بازی هست ! )
7. پیستهای صحرایی و پیستی بر روی یک پل معلق !
8. پیستی که حاشیه ای برفی داشت .
9. تغییرات جوی .

البته اینارو یکی از دوستان توی BC با آنالیز کردن تریلر به دست آورده : دی

Leon-117
12-12-2010, 14:36
سلام.
تريلر ها:
Mass Effect 3
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدForza Motorsport 4
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدResistance 3
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدThe Elder Scrolls V:Skyrim
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPrototype 2
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدUncharted 3:Drake's Deception
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدInsane
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدBatman:Arkham City(دشمن جديد بتمن هم معرفي ميشه)
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSSX:Deadly Decents
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPortal 2
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMortal Kombat(كريتوس هستش توي اين تريلر)
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDeadliest Warrior:The Game
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدThor:God of Thunder
SD:

دوستان به نظرم تريلر ها رو توي پست اول هم قرار بديم...
پ.ن:اصلا انتظار نداشتم Forza 4 ؤ The Elder Scrolls V نمايش داده بشن...

B.3.S.T
12-12-2010, 14:44
کلآ کف کردیم بس که الکی به cod:bo جایزه دادن !! نه من میخوام بدونم واقعآ رو چه حساب.....!
+
Prototype 2
Uncharted 3:Drake's Deception
Mortal Kombat
Batman:Arkham City
این 4تا تریلرهاش آدم رو از خود بی خود می کنه!

و

دست دوستانی که زحمت پوشش خبرها رو دادن هم درد نکنه...

Layken
12-12-2010, 14:56
واقعا مرسی از دوستان بابت اخبار...
من دیشب بیدار شدم صبح زود سری بزنم رفتم ابی به دست و صورت زدم برگشتم دوباره خوابم گرفت خوابیدم.:31:
خبری از اویل 6 نشد...؟ :19:
*خب به شخصه نظر من متال گیر پیس والکر را بهترن بازی امسال می دونم.
*خب شاید برتر بودن قسمت داستانی COD باعث شده که برترین شوتر بشه به هرحال ریچ کم و کثری نداشت و لایق تر بود.
*خدای جنگ ...بهترین گرافیک ....کافیه خشم کریتوس رو فرو میشونه....:31:
حسین جان اینم از مس افکت 3...:40:
بهتره که سال اینده هیچ بازی ساخته نشه چون انچارتد 3 کافی هستش واسه یک سال....:5::31:

mohammadaliarmin
12-12-2010, 14:58
ای خدااااااااااااااااا امسال هم ما پی سی بازای بدبخت
نتونستیم بهترین بازیه سال رو بازی کنیم:41::41:

halflife g
12-12-2010, 15:04
بهترین شوتر COD واقعا لذت بردیم ! خاک بر سرشون

نوید من واقعا تو اینش موندم همه انتخابا درست بود به غیر از جایزه هایی که به این بای دادن........
از لحاظ امتیاز و از لحاظ فنی که از halo reach عقبتره از لحاظ فروش در کنسول x360(که نشون دهنده محبوبیت هستش) هم از halo reach عقبتره........ .

یعنی چی خداییش؟؟

از اون جالبتر انتخابی بهترین کاراکتر بود..........آدم شاخ درمیاره.....کریتوس و woods با هم کاندیدای بهترین کاراکتر شدن بعد woods میاد میشه بهترین کاراکتر:18:.اون یارو که کلا 10 دقیقه نبود تو بازی...... .
.==+

>

HoJJaT_007
12-12-2010, 15:15
چرا woods تو بازی بودش . شخصیت باحالی بود خدایی . مثلا جونشو واسه میسون به خطر میندازه ولی خب یکمی کارای اینا جای تعجب داره . مثلا یه جایی خونده بودم نوشته بود اون خانومه که کدای اول بازی رو میگه کاندید شده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون کلا 50 ثانیه نقش بیشتر نداشت :دی

اینا یکمی پارتی بازی میکنند :دی . صد درصد بهترین انتخاب شدن COD BO هم به خاطر داستان قشنگشه .

نتونستیم بهترین بازیه سال رو بازی کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نگران نباش صد درصد سال بعد میتونیم :دی

من موندم این چه کاریه راک استار میکنه . اول واسه Xbox PS3 میده بعد یکی دو سال بعد پورتش میکنه واسه PC . مرض داره ؟ :دی

Alireza.M67
12-12-2010, 15:49
عجب مراسمی بود !!!:18:

Prototype 2
Mass Effect 3
Forza Motorsport 4
Elder Scrolls V: Skyrim

دیگه از این بهتر نمیشد ...
فقط اگه گفتید جای کدوم بازی خالی بود ؟
Resident Evil 6

+

پست اول تاپیک ویرایش شد .

aramesh_61
12-12-2010, 15:50
Mass Effect 3
SD:
کد:

آقا لینک این که واسه mass effect 3 نیست، میشه اصلاحش کنید؟ ممنون

resident_evil
12-12-2010, 16:23
نوید من واقعا تو اینش موندم همه انتخابا درست بود به غیر از جایزه هایی که به این بای دادن........
از لحاظ امتیاز و از لحاظ فنی که از halo reach عقبتره از لحاظ فروش در کنسول x360(که نشون دهنده محبوبیت هستش) هم از halo reach عقبتره........ .

یعنی چی خداییش؟؟

جالبه افراد مختلف از هر قشر و فرقه و مذهب و فن هر کنسولی که بودن این انتخاب رو مورد تمسخر قرار دادن !
دلیلش هم فقط یه چیز بوده که خواستن این وسط این بازی بدون جایزه نمونه و بهترین شوتر و بهترین آنلاین رو تقسیم کرد بین این 2 تا بازی . کلا هیچ دلیل منطقی وجود نداره برای این انتخاب . دیگه نتونستن بهترین Multiplayer رو بدن به COD چون عمرا نمیتونه تو اون زمینه حریفه Reach بشه . همون که گفتم فقط خواستن بدون جایزه نمونه

neon_91
12-12-2010, 16:51
اگه بیان cod7 رو به عنوان بدترین بازی قرن انتخاب کنند شماها راحت میشین.بابا خوبه یه جایزه برده اگه بهترین بازی سال میشد احتمالا استودیوشونو رو سرشون خراب می کردین.:31:بهترین بازی سال هم که مال راک استار شد دوباره واقعا نشون میده غولیه واسه خودش این راک استار red dead سبک جی تی آی است؟آخه شنیدم open world است.بهرحال امیدوارم این بازی برای pc هم بیاد اونطوری که ما راک استارو میشماسیم.

Sam Fisher 11
12-12-2010, 18:32
قبول کنید هیلو ریچ حدش همون مولتی پلیر سال بود. مولتیش به شدت فانه و هیجان انگیز(co-op میزنم لایوشو بازی نکردم). COD چی نداشت؟ داستان عالی، گرافیک پر زرق و برق، گیم پلی متنوع و روون، موزیک های هیجان انگیز... حالا 4تا باگم داشت...عوضش هیلو ریچ با وجود بی نقص و بی باگ بودنش اما شکوه Black OPS رو نداشت.
به شخصه با هیلو 3 به شدت فاز گرفتم ولی هیلو ریچ اونطور که 3 منو مجذوب خودش کرد، جذبم نکرد. دلیلشم به نظرم شخصیت های بی بخارش بود. اما CoD شخصیت های به شدت جذاب داشت...اگر دقت کنید هر یوزری تو هر فرومی طرفدار یکیشون شده این نشون میده چقدر شخصیت پردازی این بازی قوی بوده.
کلا جایزه ها به حق بودن...
مثلا همین فیفای خودمون به نظرم به خاطر مصدومیت های مسخرش تو کریر مد بهترین بازی سال نشد...واقعا اغراق شده بود چه معنی میده یه بازیکن ر ب ر مصدوم شه. یا حتی خستگی... بازیکنای بزرگ یه فصل رو فیکس تو همه بازیا بازی میکنن اونوقت تو فیفا بازیکن به نیم فصل نرسیده جوش میاره!
این VGA رو من قبول دارم همیشه جایزه هاش سر اصول داده میشن;)

halflife g
12-12-2010, 18:33
چرا woods تو بازی بودش . شخصیت باحالی بود خدایی . مثلا جونشو واسه میسون به خطر میندازه

میدونم تو بازی بود ولی چند دقیقه؟؟اصلا شما باهاش بازی کردی؟؟

اصلا بینی و بین الله کریتوس شخصیت جذابتری داره یا woods???(دیگه سوالی هستش که جوابش معلومه....)

اگه بیان cod7 رو به عنوان بدترین بازی قرن انتخاب کنند شماها راحت میشین.بابا خوبه یه جایزه برده اگه بهترین بازی سال میشد احتمالا استودیوشونو رو سرشون خراب می کردین.:31:
مساله این حرفا نیس مساله اینه که هر کس به هر چیزی که لایقش هست برسه......همونطور که می بینی ما نمی گیم چرا halo reach بهترین بازی سال نشد یا چرا استویدیوش بهترین استودیو نشد چون شایستگیشو نداشت ولی بهترین شوتر بودن حق این بازی هستش(امتیازها و محبوبیت بازی هم اینو میگه)

اگه همه سایتای ایرانی و خارجی رو بگردی 90 درصد از اینکه cod شده بهترین شوتر تعجب می کنن...... .

این VGA رو من قبول دارم همیشه جایزه هاش سر اصول داده میشن;)خوب ما قبولش نداریم.....:31:
علت اینکه با شخصیتهای reach همذات پنداری نشده وجود غولی به اسم مستر چیف هستش(که سری cod فاقد شخصیت ثابتی هست)....ولی با این حال اعضای تیم noble هم عالی بودن...... .
از لحاظ گیم پلی که دیگه همه سایتای دنیا نوشتن که گیم پلی ریچ چیزای جدید بیشتری داشت حسین..... .
گرافیک به نظرم هر دوشوم خوب بود...... .

میمونه داستان که مال reach غم انگیز و حماسی بود و مال cod یه داستان آرنولدی مانند که آمریکا دنیا رو نجات میده و همه خوشحال میشن واین حرفا...(چه نکته جدیدی نسبت به داستانهای قبل داشت؟؟؟؟)

بهرحال انتخابی بوده که شده ...................نمایشگاه بعدی میره واسه e3 که خرداد ماه....(ببین چند ماه واسه فهمیدن جزییات forza4 یا بقیه بازیها صبر کنیم.......:41:حالا خوبه بتای گیرز رو میدن بازی کنیم عطشمون رفع بشه:31:)
.
.

hosseincode2008
12-12-2010, 19:02
خب منم بارش هاي مغزيم رو در مورد اين مراسم ميگم!
با اينكه تريلر Mass Effect 3 رو نديدم ولي حس ميكنم بهترين نمايش بود! حالا اين حسه از كجا اومده وللش :31: هرچند ديدن لندن ساخته ي Bioware خيلي هيجان انگيزه ولي اميدوارم زياد از فضا دور نشه بازي . و اينكه Wrex هم حالش خوب باشه كماكان !
در مورد جوايز هم بازم Mass Effect 2 و Bioware گل كاشتن، Mass Effect 2 اوايل سال اومد و به نظر من تاثير داشت تو انتخاب RDR به جاي Mass Effect 2 . هرچند RDR هم لياقت اين عنوان رو كاملا داره ...
اون عنوان زامبي دار هم كه اون همه سروصدا شد انگار Prototype 2 در اومدش . راديكال تصميم جالبي گرفته، نقش اول نسخه ي 1 شده دشمن اول نسخه ي 2 .
تاريخ انتشار عناوين سوني ( رسيستانس 3 و آنچارتد 3 ) هم مشخص شدن، انگار سازنده ها به بازي با تاريخ ها هم علاقه دارن، آنچارتد كه 1 11 11 مياد، Elder Scrolls V: Skyrim هم 11 11 11 !

نتونستیم بهترین بازیه سال رو بازی کنیم
شما كه خودتون رو بدبخت فرض ميكنيد چرا يه جماعتي رو هم لفظاً با خودتون همراه ميكنيد؟

vegas
12-12-2010, 19:06

Video Game Awards 2010

Game of the Year:

پیش بینی رو حال میکنید ؟؟؟!!!:31::27:

779
12-12-2010, 19:42
قبول کنید هیلو ریچ حدش همون مولتی پلیر سال بود. مولتیش به شدت فانه و هیجان انگیز(co-op میزنم لایوشو بازی نکردم). COD چی نداشت؟ داستان عالی، گرافیک پر زرق و برق، گیم پلی متنوع و روون، موزیک های هیجان انگیز... حالا 4تا باگم داشت...عوضش هیلو ریچ با وجود بی نقص و بی باگ بودنش اما شکوه Black OPS رو نداشت.
به شخصه با هیلو 3 به شدت فاز گرفتم ولی هیلو ریچ اونطور که 3 منو مجذوب خودش کرد، جذبم نکرد. دلیلشم به نظرم شخصیت های بی بخارش بود. اما CoD شخصیت های به شدت جذاب داشت...اگر دقت کنید هر یوزری تو هر فرومی طرفدار یکیشون شده این نشون میده چقدر شخصیت پردازی این بازی قوی بوده.
کلا جایزه ها به حق بودن...
مثلا همین فیفای خودمون به نظرم به خاطر مصدومیت های مسخرش تو کریر مد بهترین بازی سال نشد...واقعا اغراق شده بود چه معنی میده یه بازیکن ر ب ر مصدوم شه. یا حتی خستگی... بازیکنای بزرگ یه فصل رو فیکس تو همه بازیا بازی میکنن اونوقت تو فیفا بازیکن به نیم فصل نرسیده جوش میاره!
این VGA رو من قبول دارم همیشه جایزه هاش سر اصول داده میشن;)

حسین جان من حاضرم 100 تا دلیل بیارم که این بازی بهترین بازیه شوتر یا حتی نامزد بهترین بازیه سال هم نشه...
واقعا جز پیشرفتی که تویه صدا گزاری و داستان داشت ( که البته از نظره من داستانه MW قشنگ تر و حماسی تر بود تا اینکه در مورده رئیس جمهور مرده ی آمریکا داستان بسازن! و اینور داستان WaW رو کشش بدن ) هیچی دیگه این بازی به معنایه واقعی نداشت!
میگی گرافیک؟ والا ما که تقییری بین نسخه ی قبل و این ندیدیم ( جز تغییرات چهره )
میگی گیم پلی؟ که واقعا این یکی که غیر ممکنه ! حتی به نظره من نسبت به MW2 پسرفت داشت!!!
میگی هیجان؟ هیجانه این بازی همه کس پسند نبود و نبود! مثلا من اصلا هیجانشو نپسندیدم ( نسبت به نسخه هایه MW و اصلا همون WAW زمانی که آخره بازی میخوایم برلین رو بگیریم خیلی هیجانش از این بازی بیشتر بود که بیایم 4 تا ویتنامیه Noob بکشیم! ) یا مثلا لحظات حساس و نیم میلیمتری مثله MW2 نداشت.( مثله اون مرحله آخره MW2 و یک عالمه از مرحه هایه دیگش... )
از نظره من که این بازی و کلا این سری دیگه واقعا داره شورشو در میاره و هر نسخه ، نسخه ای تکراری از ورژن هایه قبله که کمی بهش پرو بال دادند وگرنه این فرانچیز دیگه از MW مرده شد رفت...
همچنین بازی 50 تا مشکل داشتش که نادیده میگیرم...
تازه مرحله ی به یاد ماندنی که اصلا توش وجود نداشت نسبت به نسخه هایه قبل برایه مثال تو اگه تونستی یک مرحله مثله اینایی که پایین میگم بیاری من همین جا رسما میگم این بازی بهترین شوتر ساله :
COD 2 : مرحله ی سواحل نرماندی از به یاد ماندنی ترین مراحلی بود که تویه کله بازی هایه شوتر انجام دادم.
MW: مرحله ی Snipe ای که تو چرنوبیل بود اگه اشتباه نکنم داشتیم که اصلا متحول کرد سبک شوتر رو از نظره من.
WAW : تقلید مرحله ی Snipe نسخه ی MW در فضایه Stalingrad که خیلی قشنگ بود منو یاده فیلم هایه Sniper ای مینداخت - مرحله ی آخر بازی زمانی که Reznov روبه رویه برلین داد میزنه Charge و صدایه یارایه خودی بلند میشه و همه میریزن یک دفعه آلمانی ها به تیر میبندند روس ها رو ( که البته آخرش هم اون قسمت پرچم تویه کاخ برلین هم خیلی حماسی بود اما هیچ صحنه ای تویه بازی هایه ویدئویی یک همچین صحنه ی حماسی رو نشون نداده بود )
MW2 : این نسخه که به خاظر همین صحنه هایه استرسی و نیم میلیمتری ( به قول خودم ) معروف شد مثلا مرحله ی دوم که تویه برف بود واقعا زیبا بود یا مرحله آخر که سوار قایق میشدیم یا مرحله ی برزیل.
فقط یک مرحله ی زندان بازی خوب بود که اونم اصلا حسی به آدم القا نمیکرد از بس که سری پیشرفت!!!
در آخرم ببخشید که از موضوعه تاپیک کمی خارج شدم ولی خودمو خالی کردم :دی از نظره من ضعیف ترین نسخه در صحنه هایه به یاد ماندنی و پیشرفت گرافیکی و گیم پلی و نوآوری و ... بود.
و بهترین نسخه در مورده صدا گزاری. یک چیزی هم در مورده داستان بگم در واقع این سبک داستان سرایی کاملا از نسخه هایه حماسیه COD جدا بود و به سیاست خیلی نزدیک شده بود که از نظره من نمیتونه بهترین نسخه در مورده داستان سرایی باشه ( خیلی از دوستام وقتی بازی کردن یاده Singularity میوفتن ، در واقع هم همینطوره داستان فضاش کمی ترسناک و خیلی سیاسی و به نسبتی تخیلی شده بود که دور از ذهنیات ما در مورده سریه COD هست به خاطره همینم فکر میکنین خیلی داستان شاخی داره ، داستان بازی خوب هست اما نه برایه نسخه ی COD بلکه برایه یک فرانچیز دیگه )

vegas
12-12-2010, 20:20
موافقم Black Ops اصلا ارزش بهترین شوتر رو نداشت یه بازی بدون هیجان و تکراری ...
احتمالا اکتیوژن بهشون پول داده ....:13:
این بازی هیچ نواوری خاصی نداشت ...
WAW خیلی بهتر از این بازی بود ....

Alireza.M67
12-12-2010, 20:54
ولی به نظر من این انتخابش عادلانه بود .
من شخصا با اینکه خیلی با سری COD حال نمیکردم ولی با COD:BO امسال خیلی حال کردم .
(چه جالب ... اون موقع که این پستو میدادم به این توجه نکردم که این 2000 امین پستمه:31:)

HoJJaT_007
12-12-2010, 21:24
من میگم بحث cod رو ول کنید . تموم شده رفت پی کارش دیگه کاری نمیشه کرد . کلا بازی های IW یه چیز دیگست (سری COD میگم .) توی COD BO بر خلاف نکات مثبت تنها باگش هوش مصنوعی و نداشتن هیجان توی مرحله های Stealth بود . مثلا بری پشت یارو هم برقصی برنمیگرده :دی .

پیش بینی رو حال میکنید ؟؟؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیش بینی نمیخواد که . شما یه بازی open world شرکت بزرگ R* بگو که بهترین بازی سال نشده باشه .

hosseincode2008
12-12-2010, 21:51
داستان بازی خوب هست اما نه برایه نسخه ی COD بلکه برایه یک فرانچیز دیگهشايان تو نسخه ي بعدي رو بازي كني چي ميگي؟ اون كه كلا تو فضاست احتمالا ، دست پخت Sledgehammer رو ميگم!

براي اينكه اسپم نباشه بگم كه پلتفرم هاي Mass Effect 3 هم مشخص شدند : PC ، Xbox 360 و Play Station 3 براي سال بعد . به همين ترتيب پايين تويت زدن !
“Mass Effect 3 is coming to Xbox 360, PC and.... PS3!”

amin 2010
12-12-2010, 23:03
نفس کش !!!
اقا یه کار نکنین اینجا خون راه بیفته !! دفعه بعدی به REACH بی احترامی بشه من رسما طبق حرکتی انقلابی انصراف میدم بعدا حسین پشیمون میشیا هر چقدرم خواهش کنی بر نمی گردم !!دی:

..................................

James Stevenson (مدیر روابط عمومی Insomniac )در حاشیه VGA گفته که Resistance 3 هم اکنون از ابتدا تا انتهاش قابل بازیه . این بازی September 6 عرضه میشه که نشون میده تیم سازنده حدود 8 ماه برای رفع مشکلات بازی و پولیش بازی وقت دارن .
در ضمن گفته شده که هنوز در مورد استفاده از تکنولوژی 3D و MOVE باید فکر کنن!

Resistance 3 تاریخ September 6, 2011 بصورت انحصاری برای PS3 عرضه خواهد شد .

mosolim
12-12-2010, 23:34
DLC منتشر شده برای NFS: HP رو pc ساپورت نمیشه
خوب متاسفانه ظاهرا EA اعلام کرده کرده که DLC که قرار منتشر کنه برای بازی NFS :HP به نام Super Sport تنها برا کنسول منتشر میشه و خبری از انتشار این افزونه بازی برای PC نیست.

No DLC support for Hot Pursuit on PC

djmd
12-12-2010, 23:51
خبری از Beyond Good & Evil 2 نیست ؟! ...

Layken
13-12-2010, 00:14
من نمی دونم فروم ما داره اشتباه فکر میکنه یا فروم های خارجی...
کلی در کامنتهای دیگر فرومهای خارجی نظر کردم...همه با یک نظر بودن که بله COD لایق بهترین انتخاب بود...؟
نمی دونم اخه بزرگترین ایراد شوتر اول د رهمون هوش مصنوعی بازی بود...مگه این که فقط بازی هایی که
تو ایران اومده همین ترتیبی داشتند (معجزه :31:)
چون اخه حتا کسی کلمه ای مبنی بر یک نقطه از ایراد بر بازی نمی گرفتند...
ریچ یک نوع بازی هست که یک گیمر وقتی میشینه بازی کنه دیگه باید کلی بهانه و کار پیش بیاد که بازی رو ول
کنه مخصوصا اگر دو نفری بازی کنی که غوغایی دارد...
(همین دیروز نزدیک 10 ساعت دو نفری ریچ زدیم گذر زمان معلوم نشد...کلی عشق و حال کردیم.)
درسته داستان بازی COd خوب بود ولی یک شوتر اول شخصی که یک گیمر حرفه ای با کلی سوالات بازی براش تموم بشه
چه بسا برای یک گیمر عادی ........
در حالی که ریچ بدون نیاز به یک هوش بیشتر تصاویر و میان پرده های بازی خود روایت گر بازی بودن...
و داستان بازی به صورت کاملا سینمایی پرداخت میشد در مغز گیمر.....
من حتا فکر میکنم اصلا نباید Woods در لیست نامزدها بود اونم کنار کریتوس...
کارکتر عالی بودش...حرف نداشت اما نه برای رقابت با کریتوسی که 3 عنوان بزرگ را در پلتفرم ها گذرونده...
همین شخصیت kat در بازی ریچ من خیلی سخت از کارکترهای زن تو بازی ها خوشم میاد ولی kat شخصیت بسیار خوبی داشت.
اگه بخوایه صحنه کشته شدنشون رو مقایسه کنیم که امکان دارد کشته شدن Wood و به درگیری کشیدن احساسات گیمر در ان
لحظه باعث حضور ان شخصیت در لیست و اول شدنش شده.....که خب kat هم کمتر احساساتی رو منتقل نمی کنه. عالی بودش...
یک نکته دیگر هم ممکن هستش وجود داشته باشه...
یادمه وقتی داشتن برترین بازیکن سال فوتبال دنیا رو در سال 2002 انتخاب میکردن...تو برنامه تلوزیونی...داشتن با
مجید جلالی حرف میزدن اون گفت به نظر من گیلبرتو سیلوا بهترین بازیکن سال هستش...
پرسیدن چطور گفتن چون واقعا اون یک مهره اساسی در برزیل بود و میانه تیم رو نگه داشته و با فشار بر مهاجمین حریف...
مانع از حرکت انها میشه...ولی خب منتقدین میان رونالدو رو انتخاب میکنن...
چرا....؟؟؟ گفتش چون که حتا منتقدین و کارشناسان رای دهنده به دیدگاه های بیننده توجه می کنن...
بیننده میبینه که رونالدو گل زد....ولی کارهای سیلوا رو ندید....
اینجا هم بازیباز دید که با هلیکوپتر ولوایی به پا کرد....و هیجانی درون لحظه ای...اما ندیدن که ریچ...
و six تنها در سیاره مانده بود....
به هر حال انتخاباتی هست و صورا گرفت که بهتره حالشو ببریم.:31:

kortol
13-12-2010, 00:21
این تریلری که از بت من شهر آرخام نشون داده شد فیلم بود یا از بازی بود ............شخصیت نشون داده شده که همه چیز رو در مورد بروس وین می دنه اسمش چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا از بین این همه تریلری که از دیشب تا حالا دارم دانلود می کنم مال آنچارتد و بت من از همه خفن تر بودند ..........در مورد بازی بت من هم معلومه که برای بازی سال شدند کار سختی رو در پیش داره !!!!!!!!

B.3.S.T
13-12-2010, 00:24
حالا 4تا باگم داشت

البته 4 تا باگه در سطح جام جهانی داشت..!!دیگه همه خوبیهاشم بزاریم کنار ..بدیهاش رو هم باید میدیدن و جوری تظاهر نکنن که کور بودن و ندیدن..!
+
حالا دیگه بیخیالش بشیم بهتره...اگر هم کسی شکایت داره بره کمیته اصتیناف ... ! : دی

Sam Fisher 11
13-12-2010, 07:39
مرحله ی به یاد ماندنی که اصلا توش وجود نداشت نسبت به نسخه هایه قبل برایه مثال تو اگه تونستی یک مرحله مثله اینایی که پایین میگم بیاری من همین جا رسما میگم این بازی بهترین شوتر ساله :آخرای black ops که با لباس محافظ nova 6 باید میجنگیدی...واقعا ناب بود...چرا که توی cod همیشه بعد از اثابت چند گلوله یه جا پناه میگیری و خوب میشی اما شیشه محافظ لباست شکستنی بود و با هر تیر یه ترک خیلی طبیعی برمیداشت و یه جورایی خط جون بود تو اون مرحله.

کشتن فیدل هم جذاب بود اگه تو هر cod به من اجازه بدن یه دیکتاتور رو بکشم باعث میشه یه مقدار تخلیه بشم: دی

در کل من منکر ایرادات Black ops نیستم (گرچه بازم میگم دو باگ بیشتر تو این بازی ندیدم: دی) ولی همین CoD پر از مشکل و ایراد سر بود نسبت به هیلو ریچ. 100درصد اگر شوترایی مثل Crysis یا gears امسال منتشر شده بودن این بازی هیچ شانسی نداشت ولی از شانس خوبش امسال شوتری که بتونه باهاش رقابت کنه نبود...

من حتا فکر میکنم اصلا نباید Woods در لیست نامزدها بود اونم کنار کریتوس...چه گیری دادی تو هم به کریتوس: دی
کریتوس به قدر کافی اینور اونور جایزه برده فقط واسه احترام گذاشته بودنش تو نامزدا...شکی نیست که پرنس فوق العاده محبوبه ولی اونم نذاشتن دلیل نمیشه که یکی که محبوبه هر سال بیاد تو لیست که...

در کل همه میدونیم که دارید ریچ رو تو ذهنتون بزرگ تر از اون چیزی که هست جلوه میدید...

-------------

Batman: Arkham City
Platform: XBOX 360 , PS3

حجم: 54 MB

حجم: 20 MB

شات ها:

تریلرش فوق العاده است...واقعا ساخت چنین cgیی هنر میخواد...دشمن جدید هم به نظر خیلی باهوش، پلید و شوم تر از سایر دشمنان بتمنه...جمله ی انتهایی تریلر هم خیلی تاثیر گذاره که خطاب به بتمن میگه خوبه تو حالا اسممو میدونی اما من همه چیزو راجبت میدونم همه ی رازهای سیاهت رو بروس وین!

ali_ranger22
13-12-2010, 11:17
من هم مخالفت خودم رو با بهترین شوتر شدن CoD اعلام می کنم :دي
نمی خوام دلیل بیارم که چرا ..
من با هیلو ریچ به معنای واقعی کلمه عشق کردم یعنی عشق کردما !
همیشه باید یه مرزی بین فیلم و بازی باشه وگرنه داستان گفتن توی ده ها میان پرده کاری داره ؟ اگه می تونن بیان داستان رو در بطن گیم پلی بدن مثل هیلو ریچ
در کل از ثانیه به ثانیه ی هیلو ریچ لذت بردم
الان هم در به در دارم دنبال نسخه ی درست و حسابیش می گردم که برم مالتی بزنم باهاش
راستی یه چیزی چرا بهترین بازی استراتژی نداره این مراسم ؟ :دي
تازه خودمو آماده کرده بودم که استارکرفت 2 بهترین بازی سال بشه... عیب نداره ولی مطمئنا سایتای دیگه این جایزه رو به این بازی میدن
+
تریلر مس افکت 3 هم دیدم شاهکار بود
به نظر می رسه یه داستان بسیار حماسی تر از قبل رو خواهیم دید
یارو اولش میگه دو میلیون کشته در روز اول، 7 میلیون جسد در هفته ی اول
مثل اینکه یه نژاد جدید اومده و حمله کرده به زمین و آخرش طرف میگه
اگه شپرد نتونه به زودی کمک بیاره دیگه زمینی برای نجات دادن وجود نخواهد داشت ..
پسر این بایوویر شاهکاره
تازه آخر سال 2011 هم عرضه میشه که شانسش برای بهترین بازی سال شدن خیلی زیاد تر میشه

Layken
13-12-2010, 11:48
حالا من یه اعترافی کنم....
بین این همه بازی که راره سال بعد بیاد...
من نه انتظار کرایسیس رو می کشم نه انچارتد 3 نه پروتوتایپ و غیره...
فقط می خوام بتمن زودی بیاد و بازی کنیم...حالشم ببریم..
خیلی به معنای واقعی یک بازی هستش...

الان هم در به در دارم دنبال نسخه ی درست و حسابیش می گردم که برم مالتی بزنم باهاش
علی جان من یه چند روز بعد عاشورا می خوام سفارش بدم واسم بازی اورجینالشو بیارن...
البته واسه من با پک کامل به همراه اون فیگور شخصیتهاش هستش...که بازی اورجینال هم داره توش..
می خوای هماهنگ کنیم واسه تو هم بگم بیارن دیگه راحت بریم تو لیو..؟

چه گیری دادی تو هم به کریتوس: دی
کریتوس به قدر کافی اینور اونور جایزه برده فقط واسه احترام گذاشته بودنش تو نامزدا...شکی نیست که پرنس فوق العاده محبوبه ولی اونم نذاشتن دلیل نمیشه که یکی که محبوبه هر سال بیاد تو لیست که...
اون به من گیر داده.........
من چه به کریتوس اخه.......:31:

halflife g
13-12-2010, 12:11
در کل همه میدونیم که دارید ریچ رو تو ذهنتون بزرگ تر از اون چیزی که هست جلوه میدید...
!

حسین جان به نظر تو چرا نباید این بازی رو تو ذهنمون بزرگتر از bo بکنیم؟؟؟؟

اگر به امتیاز و حرفای منتقداس که reach وضعیت بهتری داره...... .
اگر به میزان فروش هستش که reach تو کنسول x360 وضعیت بهتری داره...... .

دیگه چه ملاکی موند؟؟؟؟چی رو باید ملاک قرار داد.....؟؟؟(نظرات حسین رو؟؟؟:31:)

+

یکی هم اینکه این که میگی همه میدونیم چند نفرن این؟؟؟دو سه تاشو نام ببر:31::31::31:

فن ترین و متعصب ترین افراد کل فرومای داخلی و خارجی بازی reach رو شایسته تر میدونن ..به دلایل زیاد گیم پلی و داستان وگرافیک بهتر و........... .

حالا اگه کسی به نظر شخص خودش bo بهتر بوده که هیچ نظرش محترمه ولی نظر منتقدا و میزان فروش(محبوبیت) بازی یه چیز دیگه رو میگه........ .

+

سال بعد اینا واسه من مهم هستن :

geow3
killzone 3
portal 2
Mortal Kombat
یکی هم بازیهای کینکت......

.بقیه اهمیت خاصی واسم ندارن:31:

+

دوستان دیگه این بحث بین دو بازی رو انجام ندین لطفا چون اینجا جاش نیس نمیشه خبرا رو خووند..........یکی هم اینکه کلا دیگه اینجا خبر نذارید چون مراسم تموم شده و خبرا دیگه به مراسم مربوط نمیشه(بذارین تایپک اخبار).........

بسیار ممنون:11::11:

Turok-71
13-12-2010, 14:50
منم اولین و آخرین پستم رو توی این تاپیک بدم...D

سیاست های آمریکایی می بینم که کاملا روی این مراسم سایه افکنده بود...آخه COD چی داشت؟!!!

فقط به خاطر داستانی و مش ضد کمونیستی که بازی داشت اومدن این جایزه رو دادن و حاضرم شرط بندی کنم...

MW 1 و 2 حداقل یه چیزایی داشتن ولی این کاملا یک بازی تبلیغاتی بود و بس...

آخرش که دیگه گند زدن...حماسه ای شد واسه خودش...کشتی رو گرفتن و کل US Army ریخت اونجا کلا...

حالا اگه کشوری دیگه همچین محصولی بده مورد سخت ترین انتقادهای اونوری ها قرار میگیره...

دوستان حداقل نزارید بازیچه ی دست رسانه بشید...اجازه ندید که پلیس نامرئی اونور شما رو به چنگ خودش بندازه...

نفوذ این جریانات رو هر جا میشه دید ولی هر کسی نمیتونه بفهمه از جایزه صلح نوبل گرفته تا این مراسم نه چندان مهم در سطحه جهان!

چون دیگه اونا بازی رو سیاسی کردن منم این نظر هربرت مارکوزه (آمریکایی) مارکسیست معروف رو نقل قول میکنم:

«تصوير زني عريان كه موهايش را در معرض تماشاي همگان مي گذارد وقيح نيست وقيح ژنرالي است در لباس نظامي كه مدال هايي را كه در جنگ تجاوز كارانه به دست آورده است به نمايش مي گذارد.»

منظورش جنگ ویتنام بوده و تو این بازی کاملا این وقاحت رو می بینیم.

ببنید مثل اینه که همین دیروز این حرفو زده:

مهمترين آسيبي كه در جامعه صنعتي به انسانيت وارد آمده عبارت‌است از تهي ساختن انسان از هرگونه تفكر عميق و القاي تمامي علوم و شناخت ها از طريق رسانه هاي دروغ پرداز و سلطه‌گر. در اين جامعه، شناخت نيز همانند غذاهاي Fast Food به انسان عرضه مي شود. رسانه ها با تحريف و بازنمايي وقايع، به جاي شناخت و اطلاعات، تحليل هايي را مطابق ميل اربابان قدرت به صورت ساندويچي و سريع به انسان عرضه داشته و هر روز اين انسان را به سوي سطحي نگري و سطحي انديشي بيشتر سوق مي‌دهند.

ali_ranger22
13-12-2010, 15:56
علی جان من یه چند روز بعد عاشورا می خوام سفارش بدم واسم بازی اورجینالشو بیارن...
البته واسه من با پک کامل به همراه اون فیگور شخصیتهاش هستش...که بازی اورجینال هم داره توش..
می خوای هماهنگ کنیم واسه تو هم بگم بیارن دیگه راحت بریم تو لیو..؟
نه منظورم اوریج نبود باو :دي پول نداریم :دي
همین بلک اپس رو با کپیش دارم لایو می زنم
این نسخه ای از ریچ که دارم تو بخش CRC هاش مشکل داره وقتی با abgx چک می کنم ولی بقیه ی بخشاش همش ردیفه ولی می ترسم لایو برم باهاش

Sam Fisher 11
13-12-2010, 16:09
شبیه 20:30 بود پستت: دی

سیاست های آمریکایی می بینم که کاملا روی این مراسم سایه افکنده بود...آخه COD چی داشت؟!!!امریکا اگه میتونست تو چیزی دس ببره، میزبانیه المپیک و جام جهانیو در عین شایستگی از دست نمیداد...بیچاره زیادی به دموکراسی اعتقاد داره: دی

نفوذ این جریانات رو هر جا میشه دید ولی هر کسی نمیتونه بفهمه از جایزه صلح نوبل گرفته تا این مراسم نه چندان مهم در سطحه جهان!منظورت حتما همون روشن فکره بیچاره ایه که چین انداختتش تو زندا نایرانم به خاطر لوس کردن خودش جلو چین نوبلو تحریم کرد؟: دی
کلا همه جایزه ها یه ایرادی دارن؟: دی نوبل که سیاسیه...اسکار که یه جایزه پوچ و تهیه با یه فرش قرمز که یه عده زن برهنه میان روش، جام جهانیم که نتیجش از قبل مشخصه، vga هم که... کلا فقط ما ایرانیا خوبیم و جای حق نشستیم: دی
بابت پستت ممنون;)

geow3
killzone 3
portal 2
Mortal Kombat
یکی هم بازیهای کینکت......به لیستتون resistance 3 هم اضافه کنید از تریلرش پیداس بازی حقیه...پاشیده شدن بیگانه ها جالب درومده!

دیگه چه ملاکی موند؟؟؟؟چی رو باید ملاک قرار داد.....؟؟؟(نظرات حسین رو؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یکی هم اینکه این که میگی همه میدونیم چند نفرن این؟؟؟دو سه تاشو نام ببر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هه هه هه 12تا اسمایل دیگه هم میذاشتی...
مگه داری با داش کوچیکت بحث میکنی؟
درست بلد نیستی بحث کنی بحث نکن و احترام خودتم نگه دار!

دوستان دیگه این بحث بین دو بازی رو انجام ندین لطفا چون اینجا جاش نیس نمیشه خبرا رو خووند..........یکی هم اینکه کلا دیگه اینجا خبر نذارید چون مراسم تموم شده و خبرا دیگه به مراسم مربوط نمیشه(بذارین تایپک اخبار).........
هر وقت همکار شدی اون موقع تذکر بده...بعدم اون خبر نیست و تریلره دقیقا هم راجع به مراسمه... این بحثیم که داریم میکنیم اسمش روشه بحث، هیچیم شیرین تر از بحث گیم نیست: دی...انجمن که فقط واسه اطلاع رسانی و قربون صدقه همیدیگه رفتن نیستش که. میایم اینجا که یه چی بگیم دوتا بشنویم...

[صامت]

خدارو صد هزار مرتبه شکر میکنم که همه هیلو باز شدن: دی

Turok-71
13-12-2010, 17:30
1-شبیه 20:30 بود پستت: دی

2-امریکا اگه میتونست تو چیزی دس ببره، میزبانیه المپیک و جام جهانیو در عین شایستگی از دست نمیداد...بیچاره زیادی به دموکراسی اعتقاد داره: دی

3-منظورت حتما همون روشن فکره بیچاره ایه که چین انداختتش تو زندا نایرانم به خاطر لوس کردن خودش جلو چین نوبلو تحریم کرد؟: دی
4-کلا همه جایزه ها یه ایرادی دارن؟: دی نوبل که سیاسیه...اسکار که یه جایزه پوچ و تهیه با یه فرش قرمز که یه عده زن برهنه میان روش، جام جهانیم که نتیجش از قبل مشخصه، vga هم که... کلا فقط ما ایرانیا خوبیم و جای حق نشستیم: دی
بابت پستت ممنون;)

1- پستت شبیه VOA بود...

2- همینه که میگم واسه هر کسی قابل فهم نیست ، چرا مثال مع الفارغ میزنی...یه چیز بگو تو مخ هر کسی بگنجه میزبانی المپیک و جام جهانی بحثش جداست.

3- من اصلا منظورم اون نبود ولی همون هم که گفتی به دلایل سیاسی اتخاب شد...

4- جوایزی که خودشون اختراع کردن و هیئت داوری هم زیر نظر خودشون هست باید مشکل داشته باشه دیگه...

کسی هم بحث ایرانی بودن نکرد و من هم نگفتم حق با منه فقط یه پست دادم که نظرم رو گفته باشم.

COD یک بازی کاملا سیاسی بود و اتخابش هم یک کار کاملا سیاسی...

مگه غیر از این بود ؟ ! ! !

صلحه نوبل به مناخیم بگین اسرایلی داده میشه رییس یک سازمان تروریسیتی...به انور سادات داده میشه دیکتاتور مصری...و اوباما هم که...

halflife g
13-12-2010, 18:03
هه هه هه 12تا اسمایل دیگه هم میذاشتی...
مگه داری با داش کوچیکت بحث میکنی؟
درست بلد نیستی بحث کنی بحث نکن و احترام خودتم نگه دار!

هر وقت همکار شدی اون موقع تذکر بده...بعدم اون خبر نیست و تریلره دقیقا هم راجع به مراسمه... این بحثیم که داریم میکنیم اسمش روشه بحث، هیچیم شیرین تر از بحث گیم نیست: دی...انجمن که فقط واسه اطلاع رسانی و قربون صدقه همیدیگه رفتن نیستش که. میایم اینجا که یه چی بگیم دوتا بشنویم...

[صامت]

خدارو صد هزار مرتبه شکر میکنم که همه هیلو باز شدن: دی

این پستو میدم و خلاص...تمام........... .

چرا یهو این طوری شدی حسین؟؟مگه من حرف بدی تو جملم بود؟؟ تو گفتی "همه میدونیم که reach رو واسه خودتون برگ کردین" .منم گفتم بنا به این دلایل باید بزرگ بشه و معیار هم اگه معیار نظر شخصی باشه(حالا حسین یا مراد یا ایکس و......)برای خودش محترمه(آخر پست هم ذکر کردم که نظرت محترمه) اون همه رو هم به این علت پرسیدم چون دیدم بعد پست تو همه پشت سر هم از بازی بدگ فتن خواستم بدونم منظورت با کیه؟؟؟مگه کی غیز تو از بازی طرفداری کرده؟؟؟

+

در مورد پست گذاشتن هم خبر تایید mass effect واسه پلتفرم ها یا خبری که مسم جان واسه DLC بازی nfs گذاشتن بعد از مراسم بود و به مراسم ربطی نداشت..من خواهش کردم که ادامه اخبارو ببرن تو تاپیک اخبار بازیها بذارن خواهشو دیگران هم میتونن ولی همکار یا مدیر خودش این کارو انجام میده..... . یه پیشنهاد رو همه میتونه انجام بده.........(اگر اینجا رو از پست ال پیگیری کنی می بینی که فقط توسط همین کاربرای عادی اداره شده و با کمک اینا بهه اینجا رسیده) اگر مشکلی با من پیدا نکردم دلیل نمیشه به همه چیز گیر بدی + آره من تازه هیلو باز شدم .......اصلا کلا تازه هستش که گیمر شدم........شما ما رو ببخش..... .

+

نمیدونم چی تو پست من شما رو بر آشفته کرد..... .(دیگران خودشون قضاوت کنن) کلا ادم اهل دعوا و جدل و اینا هم نیستم .احترام تو هم واجبه........... .یه بازی حالا چه بهتر از نظر تو و یا چه بدتر ارزش خراب کردن دوستی ها رو نداره........ اصلا برخوررد جالبی نکردی ................. . . .
ما برفتیم...... .
.
.

Sam Fisher 11
13-12-2010, 18:49
آره من تازه هیلو باز شدم
اونو با تو نبودم با همونی بودم که خودش میدونه: دی

اوکی باشه بیخیال منم زود دور برداشتم...بوس بوس ;)

1- پستت شبیه VOA بود...
خدارو شکر باز صد شرف داره به 20:30 : دی

4- جوایزی که خودشون اختراع کردن و هیئت داوری هم زیر نظر خودشون هست باید مشکل داشته باشه دیگه...
آفرین داری میگی خودشون مراسمو برپا کردن دیگه شما چرا جوش میزنی؟: دی
بعدم هر موقع یه بازی از ایران، چین یا روسیه تو نامزدا بود بعد حقشو خوردن شما بیا شعار مرگ بر امپریالیسم بده: دی

Turok-71
13-12-2010, 19:09
1-خدارو شکر باز صد شرف داره به 20:30 : دی

2 - آفرین داری میگی خودشون مراسمو برپا کردن دیگه شما چرا جوش میزنی؟: دی
بعدم هر موقع یه بازی از ایران، چین یا روسیه تو نامزدا بود بعد حقشو خوردن شما بیا شعار مرگ بر امپریالیسم بده: دی

1 - مشکل از همین جا آب میخوره...

2 - من نمی دونم چرا با کلمات بازی میکنی؟!!(اندر فواید ماهواره داشتن!)
صنعتی که انحصاری باشه تو دست چند کشور خب بقیه کشورا هم حرفی واسه گفتن ندارن...
کلا هم اینوری ها هم اونوری ها ایده ی توطئه مخشون رو محدود کرده!! تفکرات فست فودی اجازه نمیده عمیق مسایل رو بررسی کنن...

از بحثی که داشتیم خوشحال شدم...

پایان!

Alireza.M67
13-12-2010, 19:28
حالا من یه اعترافی کنم....

بذار منم یه اعترافی بکنم :31:
منم بیشتر از همه ی این بازی ها منتظر بازی Shadows of the Damned هستم که خیلی بهش امید دارم .

mohammad_twe
13-12-2010, 20:27
اینجا تاپیکه یا اسپم بازار ؟ ماشالا همه نتقدر بازیها شدن :دی همه حرف های مراد به شدت تائید میشه
از کوچیک و بزرگ و اسم و رسم داره فروم اینجا اسپم داده :دی 4 تا تریلر درست حسابی ندیدیم کسی بزاره :(

779
13-12-2010, 21:19
بذار منم یه اعترافی بکنم :31:
منم بیشتر از همه ی این بازی ها منتظر بازی Shadows of the Damned هستم که خیلی بهش امید دارم .

5 دقیقه ی دیگه کلا بچه ها اینجا اعتراف نامه درست میکنن ( الان یکی از اونور میاد میگه من اعتراف میکنم که فنه هیلو نیستم :دی )

اینجا تاپیکه یا اسپم بازار ؟ ماشالا همه نتقدر بازیها شدن همه حرف های مراد به شدت تائید میشه
از کوچیک و بزرگ و اسم و رسم داره فروم اینجا اسپم داده 4 تا تریلر درست حسابی ندیدیم کسی بزاره :(

عزیز اون دوران گذشت که پیش نمایش میومد 1 ساعت بعد تویه P30 میدیدیش ( ناسلامتی خودمون از این کارا میکردیم دیگه ) دقیقا پارسال همین موقع ها بود که دیگه همه گزاشتن رفتن... دیگه هم درست و حسابی برگشتن انجمن رویه پایه خودش با چند نفر جدید وایستاد :دی ( همین مراده خودمون اون زمان همش سرش تو کنسول بود :دی )
حسین هم زده تو تریپه قاطی بودن... الانه که بحث سیاسی میشه انجمن بسته میشه :27: ( البته البرزم اینور ناخونک میزد )
کلا همه زده به سرشون با این انتخاب عجیب قریب VGA . ( من هنوز تو کفه نامزد شدن اون شخصیت Numbers lady موندم... دیگه برنده شدن Woods بماند ... چقدر ضایه از یک بازی طرفداری میشه... تو روزه روشن دارن یک بازی رو گنده میکنن الکی و الکی )

Layken
13-12-2010, 23:54
5 دقیقه ی دیگه کلا بچه ها اینجا اعتراف نامه درست میکنن ( الان یکی از اونور میاد میگه من اعتراف میکنم که فنه هیلو نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی هست اعترافی کنه مجلس خودمونیه بیاد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم اولین و آخرین پستم رو توی این تاپیک بدم...D
البرز تو به این نکته توجه نکردی....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا تاپیکه یا اسپم بازار ؟ ماشالا همه نتقدر بازیها شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه حرف های مراد به شدت تائید میشه
از کوچیک و بزرگ و اسم و رسم داره فروم اینجا اسپم داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4 تا تریلر درست حسابی ندیدیم کسی بزاره :(
ای بابا محمد گیر دادی ها.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخه پس ما کجا احساساتمون رو افشا کنیم...
الان یه ساعتی روی پشته بوم بودم فقط چون علوفه و از این یونجه ها نبود مثل اساسین ها نتونستم بپرم پایین.
تازه فردا قراره برم انگشتمو داغ کنن مهر اساسین شدن رو بزنم بهم.

B.3.S.T
14-12-2010, 00:10
عجب بحثی شده این انتخابهای سال vga2010 !!!
هر کسی یکجور خشم خودشو تو این تاپیک تخلیه می کنه ! باو به من و شما چی میرسه کی اول شه کی آخر!؟
پولشو یکی دیگه میزاره تو جیبش ما حرص و جوش و بحث کلیشه ایشو می کنیم...والا

4 تا تریلر درست حسابی ندیدیم کسی بزاره :(

100 درصد موافقم با محمد...تاپیک داره واسه خودش تو یک بحث دیگه شوت میزنه!

mohammad_twe
14-12-2010, 00:16
تاپیک داره واسه خودش تو یک بحث دیگه شوت میزنه!
همینطور رفقا :دی
خوب پس حالا که اون میخواد اساسین بشه
اونوریه هم قاطی کرده ( قاطی داشت :دی)
منم میرم رئیس جمهور میشم که همه از شوک این امتیاز ها و جایزه ها بیاین بیرون برن تو کفه من :دی ( گفتم خر تو خریه ما هم از آب گل الود یه ماهی بگیریم :دی)
ویرایش :
یا ابوالفضل :18: این چیه دیگه رو اواتوره اونکی
:18: :39:
( مثل من اسپم بدین :دی نامرده هرکی پاک کنه پستم رو :دی)

vahidgame
14-12-2010, 05:41
به به عجب بازی هایی معرفی شدن!!!
پس سال 2011 برای گیمرها فوق العاده ست! برای بهترین بازی سال هم صد در صد رقابت خیلی سختی وجود خواهد شد
من چند روز به نت دسترسی نداشتم حالا اومدم اینجا واقعا سورپرایز شدم و لذت بردم :31:
چند صفحه از تاپیک واقعا عالی بودش ولی این یکی دو صفحه آخر زیاد جالب نبود.... تاپیک یکمی تبدیل به طنز شده! :31:

mosolim
14-12-2010, 11:10
سلام
تو این شیر تو شیر پست ها یه خبرم من بزارم.
بازی prototype 2 که چند شب پیش در VG24 به نمایش در اومد در حال حاظر در شبکه ایکس باکس 360 قابل تقاضا هستند و هر کی تمایل داره میتونه بره و سفارش بده قیمتش 29.99 $ هست برا 360 و PSN که البته این قیمت برای امریکاست. نکته ای که وجود داره اینه که بازی فردا در شبکه psn قرار خواهد گرفت. البته قیمت این بازی در PSN برای کاربرای بریتانیایی هنوز اعلام نشده.
منچستر ما هم دیشب برد هوراااااااااااا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Prototype now available on 360 GoD, PSN version coming tomorrow

منبع:

E Z I O
14-12-2010, 12:29
1 هفته ما نبودیما ببین چه بازیهایی معرفی شدن دوتا از محبوب ترین بازی های من:40:
Uncharted 3: Drake's Deception:

من با Among Thieves خیلی حال کردم یه گیم فوق العاده بود من به شخصه تا به حال اینقدر با یه گیم حال نکرده بودم همه مشخصه های یک گیم ناب را داشت! Drake's Deception هم مطمئنم میترکونه از همین الان لحظه شماری میکنم برای منتشر شدنش! یک نقد هم برای Among Thieves چند وقت پیش نوشتم:

یک ویدئو جدید از گیم پلی هم منتشر شده:

Cover:

Uncharted 3: Drake's Deception Shots:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Forza Motorsport 4

یکی دیگر از بازی های مورد علاقه ی من شماره 3 بازی یک تجربه فوق العاده بود شدیدا منتظر این گیم هم هستیم!

Shots:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseincode2008
14-12-2010, 12:43
سلام
تو این شیر تو شیر پست ها یه خبرم من بزارم.
بازی prototype 2 که چند شب پیش در VG24 به نمایش در اومد در حال حاظر در شبکه ایکس باکس 360 قابل تقاضا هستند و هر کی تمایل داره میتونه بره و سفارش بده قیمتش 29.99 $ هست برا 360 و PSN که البته این قیمت برای امریکاست. نکته ای که وجود داره اینه که بازی فردا در شبکه psn قرار خواهد گرفت. البته قیمت این بازی در PSN برای کاربرای بریتانیایی هنوز اعلام نشده.
منچستر ما هم دیشب برد هوراااااااااااا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Prototype now available on 360 GoD, PSN version coming tomorrow

منبع:

ممنون مسلم جان ولي منظورش Prototype 1 هست . در ضمن ديگه اين خبرا به VGA مربوط نميشه و بايد تو تاپيك اخبار كوتاه بازيها قرار بديشون .

CATALONIA
14-12-2010, 16:05
:13:
عجب ! 
اول بحث كه شروع شد ... گفتم چه خوب .! چون به نظرم همين بحث هاست كه تاپيك ها و انجمن ها رو زنده نگه ميداره ... 
اما الان ..! 
چرا اينطوري شد ؟ 
البته فك ميكنم يه سو تفاهم بود ... ! 

+
انگار تاپيك بسته بشه ، بهتره .... 
ممنون از عزيزان كه مراسم رو پوشش دادن ...