PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی لوگو برای سایت

edris60
15-05-2006, 00:10
سلام دوستان
میخواستم منو راهنمائی کنین برای طراحی یک لوگوی خوب برای سایت
اولین سوال اینکه : چطور تو فتوشاپ انحنا ایجاد میکنیم؟ مثلا از چه ابزاری استفاده میشه برای اینکه انحنا ایجاد کنیم در قسمتهای مختلف؟ من فقط مستطیلی بلدم طراحی کنم!! :blink:
سوال دوم هم اینکه ، تو فتوشاپ چطوری یه سری مربعها که داره محو میشه رو ایجاد میکنیم؟ هم حالتی که مربعها تو پر باشه و هم حالتی که تو خالی باشه رو توضیح بدین

در کل اگه یه توضیحی راجع به طراحی لوگویی شبیه لوگوی این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدین ممنون میشم!

مثلا اون انحنای زیر منوی نارنجی چطوری ایجاد شده؟؟( سوالش ابتدائیه ببخشید)
مربعها یاچهارخونه های زیرش که تو خالیه چطور؟ مربعهای بالایی که به صورت نامنظم محو شده چطور محو شده؟

در کل هر نکته ای که به نظرتون میرسه در مورد طراحی یک لوگوی عالی توسط یه تازه کار :blush: ، ممنون میشم بگین

ramin-ahmadi
15-05-2006, 14:43
دوست عزیز لینک کار نمیکنه

ramin-ahmadi
15-05-2006, 14:45
اگه عکسی ازش داری بزار تا راهنماییت کنم

edris60
15-05-2006, 21:21
اگه عکسی ازش داری بزار تا راهنماییت کنم

سلام دوست عزیز
ممنون از توجهتون
شما این سایت رو باز کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اون پائین لینک معرفی سازمان رو انتخاب کنید
البته با فلش کار شده روش ولی من اون قسمتهایی که عرض کردم و تو فتوشاپ بوده رو میخوام بدونم
ممنونم

edris60
17-05-2006, 19:28
سلام
کسی راهنمایی نمیکنه؟

ramin-ahmadi
17-05-2006, 22:19
دوست عزیز هیچ فلشی من در این سایت نمیبینم حتی تو قسمت معرفی سازمان هم رفتم ولی چیزی ندیدم !
لطفا عکسشو آپلود کنم تا بتونم کاری براتون بکنم

abtin_khosravi
18-05-2006, 00:34
سوال اول:ابزار pen tool کار باهاش ممکنه سخت به نظر بیاد اما مثل ابزار pen در نرم افزار های دیگه است.
سوال دو:شما کافیه مربفی رو که می خوای بکشی.یعنی یک نمونه اونو بکش.حالا اونو سلکت کن( یک ذره فاصله از گوشه ی مربع تا لبه ی ناحیه سلکت شده بذار.این فاصله برابر با نصف فاصله ی مربع ها در کار تو خواهد بود) حالا برو به میبر edit>define pattern.حالا یک لایه جدید درست کن و ابزار پترن رو انتخاب کن.و از لیست پترن ها اون پترنی که ساختی رو انتخاب کن.حالا قسمتی که میخوای مربع مربع باشه رو با این ابزار پر کن.حالا پاک کن رو انتخاب کن و یک قلم با لبه های نرم و سایز بزرگ انتخاب کن و اون قسمتهایی که میخوای محو بشه رو پاک کن.
در مورد اون انحنا هم کافیه ابزار مستطیل رو انتخاب کنی و اونو در حالت shape بکشی.یعنی دور اون یک مسیر هم باشه.حالا ابزار Add anchor point tool رو انتخاب کن و در وسط قسمت پایین یک نقطه جدید بذار.حالا با ابزار direct selection tool اون نقطه رو به طرف بالا بکش.تا قوسی که میخوای تشکیل بشه.
برای درست کردن مربع تو خالی هم میتونی با ابزار سلکشن مربعی یک مربع بکشی.حالا مسیر edit>storke رو برو و مقادیر دلخواه رو بهش بده.موفق باشی

هر قسمت که گنگ هستش بگو آموزش تصویری بذارم

edris60
18-05-2006, 15:49
سلام دوست عزیز
خیلی خیلی از پاسختون ممنونم
میخوام چند تا لوگو برای سایت طراحی کنم و مطمئنا به کمک احتیاج دارم ، ممنونم که دریغ نمیکنین
این مواردو بررسی میکنم و باز اشکالاتمو مطرح میکنم
با سپاس فراوان

edris60
18-05-2006, 15:54
در ضمن من به تاپیکی که تو امضاتون هست سر زدم متاسفانه نتونستم کمکی بکنم ، شرمنده

abtin_khosravi
18-05-2006, 21:22
خواهش مي كنم عزيز
مسلما كمكي ازم بر بياد در خدمتم.البته سارا جان هم دريغ نمي كنن.در مورد اون هم مشكلم حل شد فقط تنبليم شد از توي امضام بردارم
و ممنون كه توجه كردي

با تشكر
آبتين

edris60
19-05-2006, 08:44
سلام

ممنون آبتین جان

دوست عزیز هیچ فلشی من در این سایت نمیبینم حتی تو قسمت معرفی سازمان هم رفتم ولی چیزی ندیدم !

ببخشید دوست عزیز ، من این پستو ندیده بودم
احتمالا رو سیستمتون فلش پلیر نصب نیست
دوستان لطف کردن راهنمایی کردن ، ازش عکس هم گرفتم:
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])