PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت سیمبیان سری جدید 9.1os با قبلیها در چیست.؟

apoosh
14-05-2006, 22:20
اگر میشه کلا به من بگید که هر نوع سیمبیانی چه تفاوتی میتونه با بقیه داشته باشه و آیا برنامه های سیمبان های قدیمیتر بر روی سیمبیان جدیدتر قابل نصب است؟در مورد بازی چطور؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم:wub:

Aminzikzak
29-05-2006, 19:31
به سیمبین N90 یه نگاه بنداز ببین اون از لحاظ گرافیکی زیباتر و قویتره یا سیمبین 6600 ،میبینی که N90 خیلی جالبتره .
برنامه های قدیمی بعضیاشون اجرا شدن نه همه.
وقتی مایکروسافت سیستم عامل جدید میده هم تفاوت چندانی با قبلیاش نداره... درسته؟
فقط بعضی از حفره های امنیتیش برطرف میشه
تازه سیمبینهای جدید بازیهای خیلی باحالی براشون هست ، امکان فارسی نویسی و ویرایش پرونده های آفیس هم جدیداً تو گوشی N80 نوکیا خیلی جالب بود.

nima4001
29-05-2006, 22:23
6600 كه فرمودين ورژن سيمبان اون 7.0 .حالا چه فرقي نسبت به ورژن 8.0 مثل 6630 داره.

am_merman01
29-05-2006, 23:01
به سیمبین N90 یه نگاه بنداز ببین اون از لحاظ گرافیکی زیباتر و قویتره یا سیمبین 6600 ،میبینی که N90 خیلی جالبتره .
برنامه های قدیمی بعضیاشون اجرا شدن نه همه.
وقتی مایکروسافت سیستم عامل جدید میده هم تفاوت چندانی با قبلیاش نداره... درسته؟
فقط بعضی از حفره های امنیتیش برطرف میشه
تازه سیمبینهای جدید بازیهای خیلی باحالی براشون هست ، امکان فارسی نویسی و ویرایش پرونده های آفیس هم جدیداً تو گوشی N80 نوکیا خیلی جالب بود.
دوست خوبمون مثال خوبی زده
سیستم عامل های جدید بهتر میتونن از توان سخت افزاری با لا استفاده کنن
حتی در بعضی موارد نمیشه سیستم عامل قدیمیرو روی سخت افزار های قوی تر نصب کرد

Aminzikzak
30-05-2006, 00:06
6600 كه فرمودين ورژن سيمبان اون 7.0 .حالا چه فرقي نسبت به ورژن 8.0 مثل 6630 داره.
دوست عزیز اگه دقت کرده باشی فرق خاصی نمیبینی مثلاً یکی از تفاوتهاش با ورژن 7.0 اینه که تو قسمت گالری اطلاعات صوتی،تصویری و عکس به طور اتوماتیک سازماندهی میشن و برای ذخیره آنها از شما مسیر نمیخاد. البته مزایای دیگه ای هم داره که کمتر بدرد ما میخوره مثل مرورگرش که یه ورژن ارتقاء پیدا کرده.
از am_merman01 عزیز هم تشکر میکنم که توضیحات اندک من رو تایید و مطالب رو بازتر کرده.