PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای پیغام Nvidia Power Warning

V.Valizadeh9
08-12-2010, 22:07
سلام دوستان
من چند وقته وقتی سیستمم رو روشن میکنم پیغامی که در عکس زیر مشخص شده میاد
وقتی هم که more information رو میزنم کادر پایین باز میشه
ممنون میشم کمک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meshkiposh2200
08-12-2010, 22:47
با اجازه ی اساتید فکر میکنم کابل یا یکی از کابل های برقی که به گرافکیت بوده قطع شده یا اصلا نزده ی طبف پیغام گرافیک برق بهش کم میرسه.

Erfan.
08-12-2010, 22:53
کانکتور تامین برق VGA وصله ؟

EXTREME
08-12-2010, 23:16
بله به احتمال زیاد همین مشکل هست یکی از کابل های برق گرافیک وصل نشده

V.Valizadeh9
17-12-2010, 15:45
سلام دوستان ممنون که کمک کردین
من نمیدونم کانکتور تامین برق چیه؟!
من گرافیک رو در جای مخصوصش روی مادربورد نصب کردم همین!
منظورتونو دقیق نفهمیدم
اگه تونستین با عکس بگین
ممنون

pasargadd
17-12-2010, 16:00
باید کابل پاورو بهش وصل کنی.
مدل گرافیکت چیه؟

pasargadd
17-12-2010, 16:06

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

V.Valizadeh9
18-12-2010, 14:10
باید کابل پاورو بهش وصل کنی.
مدل گرافیکت چیه؟
مدل گرافیک : Geforce 8500 GT 1GB
ممنون میشم کمکم کنی

V.Valizadeh9
27-12-2010, 07:43
دوستان گرافیکم الآن دیگه داغون شده!
صفحه مانیتورم همش پرش داره و توی بازی که بعد از چند تا پرش صفحه کلا سیاه میشه
کانکتور برق هم روی کارت ندیدم!!!
مدل مادربوردم : Asus P5KPL SE
مدل گرافیکم : Geeforce 8500 GT
این هم چند تا عکس :
خواهش میکنم کمکم کنین!
در ضمن توی عکس دومی یه قسمتی رو مشخص کردم انگار یه چیزی شکسته شده اونجا!!!

EXTREME
27-12-2010, 15:22
با یه گرافیک دیگه سیستم رو امتحان کن
اگه درست بود که ایراد از گرافیکته وگرنه اسلات pci express مین ایراد داره

afceaglee2013
27-12-2010, 18:28
البته احتمالش ضعیفه که اسلات مشکل داشته باشه ولی میتونید برای تست کارتتون رو به اسلات PCIExpress 1x وصل کنید (اسلاتهای کوچک بالا و پایین اسلاتی که کارتتون رو بهش وصل کردید)
پهنای باد این اسلات یک شانزدهم پنهای باند اسلات فعلیه (16x) و برای گیم مناسب نیست ولی برای امتحان اسلات 16X میتونید ازش استفاده کنید .

V.Valizadeh9
27-12-2010, 19:00
البته احتمالش ضعیفه که اسلات مشکل داشته باشه ولی میتونید برای تست کارتتون رو به اسلات PCIExpress 1x وصل کنید (اسلاتهای کوچک بالا و پایین اسلاتی که کارتتون رو بهش وصل کردید)
پهنای باد این اسلات یک شانزدهم پنهای باند اسلات فعلیه (16x) و برای گیم مناسب نیست ولی برای امتحان اسلات 16X میتونید ازش استفاده کنید .

عکس های مادربورد من که توی صفحه قبلی هست!
کارت گرافیک توی اون اسلات ها جا نمیخوره.
درایور رو هم آپدیت کردم
دیگه نمیدونم مشکل از کجاست
این مشکل Nvidia Power Warning هم همیشه میاد ولی کارت من که کانکتور برق نداره!
شدیدا نیازمند کمک دوستان هستم

afceaglee2013
28-12-2010, 03:33
درسته 8500 کانکتور برق نداره اصلا اهل این حرفا نیست :31:
یه بار از setup مادر بورد ، تنظیمات رو برگردونید به حالت اولیه و اگه مشکل پابرجا بود ... کلا کابل سی دی درایو ها و دیویدی و هارد اضافی و وسایلی که به اسلات یو اس بی وصله و خلاصه هر چیزی که لازم نیست رو جدا کنید و ببینید باز هم همون وارنینگ رو میده یا نه
اگه قبلا به خوبی کار میکرد و همچین اروری نداشتین به احتمال زیاد از 3 چیز میتونه باشه .. یا مادربوردتون مشکل پیدا کرده و توان مصرفی کارت رو نمیتونه برسونه یا پاورتون عمرش تموم شده و توان مورد نیاز سیستم رو نمیتونه تامین کنه و یا اینکه کارت گرافیکیتون مشکل پیدا کرده
برای اینکه مشخص بشه اشکال از کارت گرافیکیه یا نه میتونید یه کارت گرافیکی دیگه رو رو سیستمتون نصب و امحتان کنید یا کارت گرافیکیتونو رو یه سیستم دیگه تست کنید .. سیستمی که توان پاور و مشخصات قطعاتش نزدیک به سیستم شما باشه
یا میتونید با یه پاور دیگه سیستم رو تست کنید .. (پاور متناسب با توان مصرفی سیستم)
تست مادربورد نصبت به تست پاور و کارت پرافیکی سخته و با امتحان حالت های بالا میشه پی برد مشکل ار کجاس

لطف کنید مشخصات دقیق سیستمتون رو هم بفرمایید + مارک و توان پاورتون

V.Valizadeh9
28-12-2010, 16:47
درسته 8500 کانکتور برق نداره اصلا اهل این حرفا نیست :31:
یه بار از setup مادر بورد ، تنظیمات رو برگردونید به حالت اولیه و اگه مشکل پابرجا بود ... کلا کابل سی دی درایو ها و دیویدی و هارد اضافی و وسایلی که به اسلات یو اس بی وصله و خلاصه هر چیزی که لازم نیست رو جدا کنید و ببینید باز هم همون وارنینگ رو میده یا نه
اگه قبلا به خوبی کار میکرد و همچین اروری نداشتین به احتمال زیاد از 3 چیز میتونه باشه .. یا مادربوردتون مشکل پیدا کرده و توان مصرفی کارت رو نمیتونه برسونه یا پاورتون عمرش تموم شده و توان مورد نیاز سیستم رو نمیتونه تامین کنه و یا اینکه کارت گرافیکیتون مشکل پیدا کرده
برای اینکه مشخص بشه اشکال از کارت گرافیکیه یا نه میتونید یه کارت گرافیکی دیگه رو رو سیستمتون نصب و امحتان کنید یا کارت گرافیکیتونو رو یه سیستم دیگه تست کنید .. سیستمی که توان پاور و مشخصات قطعاتش نزدیک به سیستم شما باشه
یا میتونید با یه پاور دیگه سیستم رو تست کنید .. (پاور متناسب با توان مصرفی سیستم)
تست مادربورد نصبت به تست پاور و کارت پرافیکی سخته و با امتحان حالت های بالا میشه پی برد مشکل ار کجاس
لطف کنید مشخصات دقیق سیستمتون رو هم بفرمایید + مارک و توان پاورتون

سلام دوست عزیز
مشخصات سیستم :
مادربورد : Asus P5KPL SE
گرافیک : Nvidia Geforce 8500 GT 1 GB
رم : 2 GB
سی پی یو : Intel Dual CPU E2200 2.20 GHz
پاور : Viera VI-500 WATX
هارد : 320 GB

1.Setup رو بردم رو Defult »»» درست نشد!
2.تمام کابل ها رو جدا کردم »»» درست نشد!

هنوز نتونستم کارت گرافیک، مادربورد و پاور رو تست کنم!
اما فکر کنم مشکل از کارت گرافیک باشه توی عکس زیر که Setting بازی PES 2011 هست اینو ثابت میکنه :

afceaglee2013
28-12-2010, 20:33
اینکه اشکال از کارت گرافیکیه یا نه یه مطلب جداست ولی این عکس نشون نمیده کارت گرافیکیتون مشکل داره میگه کارت گرافیکیتون برای اجرای این بازی ناتوانه (unable)
این هم که ناتوانه همونطور که از پیام خطا که تو پست اول عکسشو کذاشته بودید و هم اینکه PES 2011 حداقل کارت 7900 رو میخواد ، بر میاد کارتتون الان چون با کمبود توان مواجه است برای صدمه ندیدن کاراییشو آورده پایین یعنی فرکانس عملیاتی GPU کارت گرافیکی پایین تر از اونیه که باید باشه و بنابراین ضعیفتر از کارت 7900 است و توانایی اجرای PES رو نداره ..
خلاصه این نرمافزار تست کارت گرافیکی نیست که بشه اون نتیجه رو گرفت ..

----
سیستمتون رو کی خریدید و از کی اینطوری شده ..
پاور شما از نوع فله ایه و توان واقعیش 500 منهای 150 که میشه 350 وات .. مصرف سیستم شما هم در حداکثر حالت یا این مشخصاتی که گفتید 340 وات هستش (با نرم افزار شرکت گرین محاسبه شده) یعنی درست لب مرز ..
من بیشتر به پاور شک دارم .. لطف کنید از تنظیمات مادربورد ولتاژ های پاور رو ببینید چقدره ولتاژهای 12 و 5 و 3.3 .. اگه عکس هم بدازین که دیگه عالی میشه :46:

V.Valizadeh9
29-12-2010, 00:21
اینکه اشکال از کارت گرافیکیه یا نه یه مطلب جداست ولی این عکس نشون نمیده کارت گرافیکیتون مشکل داره میگه کارت گرافیکیتون برای اجرای این بازی ناتوانه (unable)
این هم که ناتوانه همونطور که از پیام خطا که تو پست اول عکسشو کذاشته بودید و هم اینکه PES 2011 حداقل کارت 7900 رو میخواد ، بر میاد کارتتون الان چون با کمبود توان مواجه است برای صدمه ندیدن کاراییشو آورده پایین یعنی فرکانس عملیاتی GPU کارت گرافیکی پایین تر از اونیه که باید باشه و بنابراین ضعیفتر از کارت 7900 است و توانایی اجرای PES رو نداره ..
خلاصه این نرمافزار تست کارت گرافیکی نیست که بشه اون نتیجه رو گرفت ..

----
سیستمتون رو کی خریدید و از کی اینطوری شده ..
پاور شما از نوع فله ایه و توان واقعیش 500 منهای 150 که میشه 350 وات .. مصرف سیستم شما هم در حداکثر حالت یا این مشخصاتی که گفتید 340 وات هستش (با نرم افزار شرکت گرین محاسبه شده) یعنی درست لب مرز ..
من بیشتر به پاور شک دارم .. لطف کنید از تنظیمات مادربورد ولتاژ های پاور رو ببینید چقدره ولتاژهای 12 و 5 و 3.3 .. اگه عکس هم بدازین که دیگه عالی میشه :46:

من تا قبل از بروز این مشکل هر روز PES 2011 بدون هیچ مشکلی بازی میکردم
بگذریم ...

afceaglee2013
29-12-2010, 01:13
ولتاژها تقریبا عادین ولی این به تنهایی نمیتونه دلیل بر سالم بودن پاور باشه ..

V.Valizadeh9
29-12-2010, 01:26
ولتاژها تقریبا عادین ولی این به تنهایی نمیتونه دلیل بر سالم بودن پاور باشه ..

خدمات کامپیوتری های شهرمون همه داغونن
چون اطلاعات خونوادگی زیاد دارم بیرون نمیبرم
امروز یه جا بردم گفت از فن CPU ته ! همونجا عوض کرد دید نشد گفت به مرور زمان درست میشه :18:
اونجا بود که فهمیدم با چه اسکلی طرفم!:27:
فردا میرم یه جای دیگه
خبرشو میدم مشکل از کجاست
ممنون دوست خوبم

afceaglee2013
29-12-2010, 01:46
به مرور زمان !! .. نپرسیدی چند سال طول میکشه ...:31:
:46:

V.Valizadeh9
18-02-2011, 12:24
سلام
بچه ها من بعد از حدود 1 ماه تازه اومدم خونه و هنوز وقت نکردم برا سیستمم وقت بزارم!
امروز پاورم سوخت!
رفتم یه پاور تازه خریدم
باز هم اون مشکلی که تو پست یک این تاپیک مطرح کردم هست
به نظرتون چکار کنم؟!
الآن مانیتور هم پرش داره (گاهی اوقات)

V.Valizadeh9
23-02-2011, 09:56
کسی نبود کمک کنه ؟!؟!؟!

V.Valizadeh9
12-06-2011, 23:41
کسی در مورد مشکل من نظری نداره ؟
هیچکدوم از سخت افزار فروش های شهرمون هم نتونستن تشخصی بدن !

blue_graphic
13-06-2011, 08:16

دوست عزیز شما باید از سالم بودن قطعاتت مطمئن بشی دقیقا چه اتفاقی افتاد که اینجوری شد اورکلاک که نکردی ؟
اگه فقط تو بازی گیر نداری شاید کابلهای تصویرت مشکل داشته باشه یا ورودی سوکت مانیتور فقط تو بازی پر پر میزنه ؟
بدون دلیل نمیشه این مشکل پیش بیادبه نظر من اول سیستمت یه باد بگیر بعد cpu بیار بیرون جا بزن فنش تمیز کن خمیر سیلیکون بزن یه بار ویندوز عوض کن بایوس و درایور آپدیت کن بد نتیجه رو بگو قبلش باید از درست بودن تمام کابل ها مطمئن شی اگر نتیجه نداد باید تست درستی قطعات بگیری

xzero
14-06-2011, 23:40

عزیز گرافیک رو روی یه سیستم دیگه تست کردی ؟!!

اگه مشکل از گرافیک بود که به ناچار باید به فکر گرافیک جدید باشی !

V.Valizadeh9
15-06-2011, 19:11
ممنون
سیستم PCI دم دست نبود کسی هم نداشت که تست کنم
تازه یه سیستم پیدا کردم
به محض این که تست کردم نتیجش رو اعلام میکنم تا شما دوستان عزیز هم بهتر بتونین راهنماییم کنین
با تشکر