PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Infinity Blade منتشر شد!

HESAM_5700
08-12-2010, 19:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در WWDC 10 یادتان است که نماینده Epic Game چند لحظه ای از یک بازی با گرافیک فوق العاده را نشان داد؟
این بازی زیبا که Infinity Blade نام دارد از موتور گرافیکی Unreal Engine بهره میگیرد
Epic Game تریلیز این بازی را منتشر کرده
و حالا میتونید از این پست بازی رو دانلود کنید

توجه ! فقط بر روی مدل های زیر کار میکنه ! توجه

iPhone 3GS, iPhone 4, iPad, iPod Touch 3, or iPod Touch 4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 52b64.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5759a.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ceba7.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 97cce.jpg

با حجم 318 مگ.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HESAM_5700
08-12-2010, 22:02
خـــــــــــدای مـــــــــــــــــن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعاً حیرت انگیزه !!!

صدا گذاری ، گرافیک ، گیم پلی و ... همه 100 !

عالــــیه

گیم پلی یه سبک کاملاً متفاوت و جدیدیه که تاحالا ندیده بودم ! گرافیک هم نسبت به حجم بازی فوق العادس !!!!!!

توی بازی از آیکون هاییی که با تاچ کردنشون ضربه زده بشه وجود نداره ! شما خودتون ( مثل توی فروت نینجا ) باید ضربه رو با دستتون شکل بدید !!! راه رفتن هم دست خودشه ! به نظر من ضعفش همینه !

امیدوارم لول هاش کم نباشه چون الان نصفش رو رفتم :دی هر لول یک غولی میاد که شما باید بزنی ناکار کنی :دی

داستان بازی هم اینجور که فهمیدم درباره جنگ انسان با یه جانور های خاصیه ! : دی که پدر یکی رو نشون میده اولش میکشن اونا بعد 10 سال بعد پسرش ( که میشه شخصیت بازی ) میاد برای انتقام گرفتن ...

به شدت جالبه . اگه دانلود نکنید یکی از بهترین بازی ها رو از دست دادین !

منتظر نظر بقیه دوستان هستیم.

Masoud 206-16v
08-12-2010, 22:59
اینم آدرس مستقیم از راپیدباز :

واقعه از نظر گرافیک و مد بازی در حد اعلا ست.خداست مخصوصا روی آیپد منو رو دیونه کرد.

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

خـــــــــــدای مـــــــــــــــــن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعاً حیرت انگیزه !!!

صدا گذاری ، گرافیک ، گیم پلی و ... همه 100 !

عالــــیه

گیم پلی یه سبک کاملاً متفاوت و جدیدیه که تاحالا ندیده بودم ! گرافیک هم نسبت به حجم بازی فوق العادس !!!!!!

توی بازی از آیکون هاییی که با تاچ کردنشون ضربه زده بشه وجود نداره ! شما خودتون ( مثل توی فروت نینجا ) باید ضربه رو با دستتون شکل بدید !!! راه رفتن هم دست خودشه ! به نظر من ضعفش همینه !

امیدوارم لول هاش کم نباشه چون الان نصفش رو رفتم :دی هر لول یک غولی میاد که شما باید بزنی ناکار کنی :دی

داستان بازی هم اینجور که فهمیدم درباره جنگ انسان با یه جانور های خاصیه ! : دی که پدر یکی رو نشون میده اولش میکشن اونا بعد 10 سال بعد پسرش ( که میشه شخصیت بازی ) میاد برای انتقام گرفتن ...

به شدت جالبه . اگه دانلود نکنید یکی از بهترین بازی ها رو از دست دادین !

منتظر نظر بقیه دوستان هستیم.

کاملا با شما از نظر گرافیک و سبک موافقم،راستی بعد از 20 سال میاد واسه انتقام گیری...:21:

farzan311
08-12-2010, 23:22
منم الان نصب کردم خیلی باحال بود
انتظار حجم بالای 1 یا حتی دو گیگ داشتم ولی خوب همین که حجمش پایینه هم یه مزیته براش
کلا عاشق اینجوری گیم پلی ها هستم
مطمینا بازی ادامه داره و باید منتظر نسخه های دیگه باشیم
این که تو نمیتونی حرکتشون بدی واقعا ضد حاله البته واقعا هم نمیشه ما حرکتشون بدیم
يه مشكل ديگه اى كه داره اينه كه بعد يه مدت محيط ها تكراري ميشند البته گفته به زودي چيزاي جديد اضافه ميشه به بازي از جمله مكان هاي جديد 

Mehrdad092000
09-12-2010, 06:04
لینک 2 پارت مدیا فایر

roteal2007
09-12-2010, 11:35
اگه این بازی از سنسور gyro برای حرکت استفاده میکرد به نظرم خیلی عالی میشد...

farzan311
09-12-2010, 12:18
اگه این بازی از سنسور gyro برای حرکت استفاده میکرد به نظرم خیلی عالی میشد...

اون وقت میشد مثل rage که کنترلش خیلی سخته هیچی ترکیب کیبورد و موس نمیشه:40:
راستی من بازی رو یه بار تموم کردم البته اون یارو رو غول اخری رو نکشتم یکم که میزنیش یهو شمشیرت رو پرت میکنه یه طرف میگه به من ملحق شو و از این حرفا بعد دو تا راه دارید یا شمشیر رو بردارید یا تسلیم بشید اونم میگه افرین الان ما با هم حکومت میکنیم بعد دوباره میشه برگشت دوباره مبارزه کرد و مرد تا پسرت بیاد ببینیم چیکار میکنه:31:

HESAM_5700
09-12-2010, 18:53
کاملا با شما از نظر گرافیک و سبک موافقم،راستی بعد از 20 سال میاد واسه انتقام گیری...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برا من 10سال بود :دی بعد که یه بار رفتم شد 18 :دی کلاً سر کاریه :دی

به نظر من الان که تمومش کردم دیدم همچین چیز جالبی هم نبود !!! فقط گرافیک داشت ! گیم پلی که مال فروت نینجا بود :دی حرکتش هم با خودش بود! زمین ها و دشمن ها هم یکنواخت !

منتظر آپدیت هستیم ... ( به امید آنلاین زدن ! )

farzan311
09-12-2010, 19:56
برا من 10سال بود :دی بعد که یه بار رفتم شد 18 :دی کلاً سر کاریه :دی

به نظر من الان که تمومش کردم دیدم همچین چیز جالبی هم نبود !!! فقط گرافیک داشت ! گیم پلی که مال فروت نینجا بود :دی حرکتش هم با خودش بود! زمین ها و دشمن ها هم یکنواخت !

منتظر آپدیت هستیم ... ( به امید آنلاین زدن ! )
تمومش کردی؟:18:
اون شمشیر اخری و سپر و زره اخری رو گرفتی؟ برا اون که تا عمر داری باید بکشی تا پولش در بیاد
اره من که گفتم خیلی محیط بازی تکراری میشه مثل بازی های ماشین سواری که یکم بری کل جاده رو یاد میگیری
امیدوارم بازیش وسیع تر بشه این قدر محیط هاش زیاد بشه که هر دفعه یه جور بازی رو تموم کنی
از حالا به بعد از این بازی ها زیاد میاد ما هم باید فکر ایپاد های نسل جدید تر باشیم:31:

HESAM_5700
09-12-2010, 20:06
تموم که نمیدونم ! :دی

رفتم تا پیش اون غول آخریه بعد کشتمش :دی ولی نمرد :دی بعد از اول اومد :دی

( قبلش 20-30 بار از اول هی رفتم که پول در بیارم برا شمشیر :دی )

فکر کنم این تو مایه های دمو باشه !

mhadishirani
17-12-2010, 09:05
بازی گرافیکش فوق العادس ولی بجاش داستانش خسته کنندس و دیالوگ هاش هم که تکراریه. من 2 تا پایان بازی رو رفتم ولی دیگه حسش نبود همه چیز هارو تا آخر بخرم. 6 تا بلود لاین که رفتم تموم شد

Doctor.Freeman
17-12-2010, 14:31
من تو بلود لاین 9 همه چیزا رو فول خریدم و تو بلود لاین 10 لولم 20 شد و همه چیزا مستر شد .
باساش که پشم بودن باس آخرم به 2 دقیقه کشتمش .
کلا فقط بازیش گرافیک داشت همین . !:41:
به غیر گرافیک از بقیه لحاظ افتضاح بود . :13::13:

mohsenfhm
17-12-2010, 14:57
19 تا مرحله داره

گرافيكش عاليه و محتواي خوبي نداره

اين بازي پرفروش ترين بازي در 4 روز بوده است :18:

mhadishirani
17-12-2010, 16:00
من تو بلود لاین 9 همه چیزا رو فول خریدم و تو بلود لاین 10 لولم 20 شد و همه چیزا مستر شد .
باساش که پشم بودن باس آخرم به 2 دقیقه کشتمش .
کلا فقط بازیش گرافیک داشت همین . !:41:
به غیر گرافیک از بقیه لحاظ افتضاح بود . :13::13:

من تو بلو لاین 6 لولم 17 شد

mohsenfhm
17-12-2010, 16:17
اين بازي توقع كاربران آيفون رو بالا برد و انتظار بازي هايي با گرافيك بالاتر هستند :31:

Doctor.Freeman
17-12-2010, 17:27
من تو بلو لاین 6 لولم 17 شد

لولت 17 شده چون آیتماتو عوض میکردی و Xp Rate به آیتمات میداده ولی من همون آیتمای اولو نگه داشته بودم و در بو لاین آخر همه رو آپدیت کردم . از دستی این کارو کردم که ببینم ته قدرتش چیه وگرنه تو بلو لاین 7 میتونستم باسشو بخورم ... :31::31::10:

enzo69
17-12-2010, 17:33
كسي لينك مستقيم اين بازي رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:22:

mhadishirani
17-12-2010, 17:56
لولت 17 شده چون آیتماتو عوض میکردی و Xp Rate به آیتمات میداده ولی من همون آیتمای اولو نگه داشته بودم و در بو لاین آخر همه رو آپدیت کردم . از دستی این کارو کردم که ببینم ته قدرتش چیه وگرنه تو بلو لاین 7 میتونستم باسشو بخورم ... :31::31::10:

شما وقتی باس آخر رو میکشی باز هم بازی برات ریست میشه :دی

farzan311
17-12-2010, 18:15
جالبه ها من تو بلود نه تازه شدم لول پونزده ديگه هم نميتونم ادامه بدم چون جونم حدود صدتاست و نميتونم بيشترش كنم اصلا از اون معجون ها وجود نداره با همين جون سه تا رو كشتم رسيدم به يه غول خفنا نگام كه ميكنه مردم چه برسه ضربه بزنه

mhadishirani
17-12-2010, 20:40
انگشتری بخر که heal داره جادو بزن جون بگیر

Mehrdad092000
18-12-2010, 05:05
كسي لينك مستقيم اين بازي رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:22:

خدمت شما

پسورد فایل :

mohsenfhm
19-12-2010, 13:51
کسی تونست این بازی رو تموم کنه ؟

Mehrdad092000
21-12-2010, 20:49
آپدیت Version 1.1
What's new in Version 1.1
Update #1 – To thank you all for making Infinity Blade so successful, we're giving you even more awesome new free stuff!
- 5 new Swords, 5 new Shields, 5 new Helmets, and 1 new set of Armor - Collect and Master them all!
- Maximum Character Level raised from 40 to 45!
- New Enemy - The MARROW FIEND! This creature is rumored to devour its victims, taking their bones for its blade and shield...
- Because it's awesome, you can now listen to your own music while playing INFINITY BLADE!
- PURCHASE GOLD! Due to popular demand, we have added the ability to buy extra Gold via in-app purchase!
- Optimizations and minor Bug fixes

HESAM_5700
21-12-2010, 22:47
آپدیت Version 1.1
What's new in Version 1.1
Update #1 – To thank you all for making Infinity Blade so successful, we're giving you even more awesome new free stuff!
- 5 new Swords, 5 new Shields, 5 new Helmets, and 1 new set of Armor - Collect and Master them all!
- Maximum Character Level raised from 40 to 45!
- New Enemy - The MARROW FIEND! This creature is rumored to devour its victims, taking their bones for its blade and shield...
- Because it's awesome, you can now listen to your own music while playing INFINITY BLADE!
- PURCHASE GOLD! Due to popular demand, we have added the ability to buy extra Gold via in-app purchase!
- Optimizations and minor Bug fixes

خوشم میاد خیلی آپدیتی :دی

ممنون :40::10:

منتظر لینک مستقیم هستیم عزیزان :20: :8:

Mehrdad092000
22-12-2010, 01:26
شب یلداتونم مبارک:10:
لینک هات فایل