PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در دیدن فیلمهای 3D

soroshgbox
08-12-2010, 16:12
با سلام من از اینترنت یه فیلم دانلود کردم 3D اما وقتی میبینمش تصویر واضح نیست تلویزیون من سامسونگ و این چیزی که دانلود کردم دو تا تصویر بالا و پایین

afi2asal
23-12-2010, 12:54
عزيزم براي ديدن فيلمهاي سه بعدي نياز به عينك هست كه اونم انواع مختلفي داره

mehrdad_ati
24-12-2010, 17:12
علاوه بر این که باید تلویزیونیت سه بعدی باشه . باید عینک هم داشته باشی + کارت گرافیکت یکی از کارتهای geforce که 3d vision دارند یا سری 6000 از ati باشه و با کابل hdmi نسخه ی 1.4 به tv وصل باشه .

بعد حتما باید از برنامه هاب مخصوصی مثل آخرین نسخه ی power dvd 3d استفاده کنی .

اگر همه ی این امکانات رو فراهم کنی میتونی تصویر سه بعدی داشته باشش رو tv .

چیز هایی که در کل نیاز هست :

3D TV + 3D GALSS + COMPATIBLE 3D GRAPHIC CARD + HDMI 1.4 + 3D SOFTWARE

BraveKnight
24-12-2010, 23:40
آقا این تلویزیون‌های سه بعدی چه قابلیت خاصی دارن؟
من که ویدیوی سه بعدی رو با عینک مخصوص رو تلویزیون ال سی دی معمولی + دی وی دی پلیر معمولی نگاه میکنم کاملاً سه بعدی نشون میده!

mehrdad_ati
25-12-2010, 16:54
اونی که شما دیدی آنگلف هست که روشش متفاوت هست . کلا سه بعدی خوبی نیست . و اینکه بعد از یه مدت سر درد می گیری . شاید از این عکس های سه بعدی دیده باشی که روی کاغذ چاپ میکنند و باید تمرکز کنی تا ببینی . این روش مثل همون روش تمرکزی میمیونه . اون عینک آبی و قرمز هم کمک میکنه که بهتر تمرکز کنی . کلا روش جالبی برای فیلم دیدن نیست

اما این روش سه بعدی که اینجا اشاره شده فرق میکنه . این روش تلویزیون دو تا تصویر میفرسته یکی برای چشم راست و یکی برای چشم چپ و یعنک مخصوصی که میزاری در واقع با باطری کار میکنه و لنز سمت چپش تصویر چشم سمت راست رو حذف میکنه و لنز سمت راست هم تصویر چشم سمت چپ رو حذف میکنه (تا هر چشم همون تصویری رو ببینه که قرار بوده ببینه) و چون هر چشم یه تصویر متفاوت میبینه عمق سه بعدی خیلی بالست در این روش و چشم هم اذیت نمیشه . عینک های این مدلی گرون هستند (بالای 200 ) و مثل عینک طبی میمونند .