PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم ADSL باری شاتل ؟

Reza Azimy_RW
07-12-2010, 20:43
سلام دوستان
دوستان م ن رفتم توي يه مغازه گفت مودم خوب که شاتل هم ازش پشتيباني کنه تک پورتش 30 تومنه . بعد رفتم يه جاي ديگه گفت تک پورت 55 تومنه ! مارک موردمها فرق داشت ولي اون يا رو گفت اون مودمي که اون يکي گفته رو شاتل پشتيباني نميکنه . در صورتي که هر جفت مغازه ها نمايندگي شاتل بودن . گفتم شايد ميخواد طرف بهم بندازه مودم 55 تومنيو .
حالا ميخوام خواهش کنم اگه ميشه راهنمايي کنيد ارزونترين مودمي که تحت پشتيباني شاتل باشه چيه ؟ براي سرعت 128 ميخوام . مودم پيشنهادي که تحت پشتيباني شاتل باشه چه مودميه ؟ اونوقت چه فرقي ميکنه مودم خوب با بد ؟ . پشتيباني از مودمها در شهرهاي مختلف که فرقي نميکنه ؟! منظورم اينه که مثلا مودمي که توي تهران شاتل ازش پشتيباني ميکنه ممکنه توي يه شهر ديگه پشتيباني نشه ؟

البته میدونم اینجا زیاد ربطی به خرید مودم نداره ولی خوب گفتم شاید اینجا بیشتر مخ در این رابطه باشه ( توی انجمن سخت افزار کسی بلد نبود !) ! اگه هم تایپیک قفل شد وژدانن یه پیام خصوص بدید کلی لطف کردید :20:

omid_egh
07-12-2010, 21:06
مارک مودم اصلا فرقی نمیکنه که چی باشه ( توجه کن اصلا فرق نمیکنه )
مودم تک پورت ساده اگه میخوای از 25 تومن هست به بالا
خود مودم تک پورت شاتل هم حدود سی و خورده ای تومنه

IVAN
07-12-2010, 21:48
چون DSLAM های شاتل در تمام مراکز مخابراتی از شرکت Zyxel تهیه شده بنابراین شاتل هم شدیدا پیشنهاد میکنه که از این برند مودم تهیه کنید. البته ناگفته نمونه که این مورد رو شاتل خواسته یا ناخواسته درست گفته و محصولات این برند از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستن.
شما اگر تهران باشید که من ایشون رو معرفی میکنم میتونید با قیمت بسیار مناسب ازشون مودمتون رو تهیه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آقای نصرتی از دوستان هستن و مورد تاییدا و شرکت هم دارن. قیمتاشون کاملا رقابیته و با گارانتی اصل هست.

خلاصه انتخاب با خودتونه حتی میتونید TP-Link هم تهیه کنید و مقدار زیادی از هزینه اتون کم بشه. ولی خب مچ شدن با تجهیزات شرکت هم میتونه مهم باشه. کلا اگر مورد مالی ندارید همون zyxel مدل wired که 45 هست و مدل وایرلسش که حدودا 80 فکر میکنم باشه تهیه کنید.
موفق باشید

Reza Azimy_RW
07-12-2010, 23:30
بی نهایت ممنون دوستان
اونوقت این طرف میگفت اگه مودمی که تحت پشتیبانی شاتل نباشه انتخاب کنید مثلا از بعضی مزایا که مثلا ترافیک رایگان برای عید هاست محروم میشید ؟ درست گفته ؟

مارک مودم اصلا فرقی نمیکنه که چی باشه ( توجه کن اصلا فرق نمیکنه )
مودم تک پورت ساده اگه میخوای از 25 تومن هست به بالا
خود مودم تک پورت شاتل هم حدود سی و خورده ای تومنه
لطف میکنی دوست عزیز این مودم تک پورت شاتل ( حتما شاتل ازش پشتیبانی میکنه ؟ ) مدلو مشخصاتشو بگی تا فردا برم به فروشنده بگم برام از همین مدل بیاره ؟ دمت گرم

چون DSLAM های شاتل در تمام مراکز مخابراتی از شرکت Zyxel تهیه شده بنابراین شاتل هم شدیدا پیشنهاد میکنه که از این برند مودم تهیه کنید. البته ناگفته نمونه که این مورد رو شاتل خواسته یا ناخواسته درست گفته و محصولات این برند از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستن.
شما اگر تهران باشید که من ایشون رو معرفی میکنم میتونید با قیمت بسیار مناسب ازشون مودمتون رو تهیه کنید:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقای نصرتی از دوستان هستن و مورد تاییدا و شرکت هم دارن. قیمتاشون کاملا رقابیته و با گارانتی اصل هست.

خلاصه انتخاب با خودتونه حتی میتونید TP-Link هم تهیه کنید و مقدار زیادی از هزینه اتون کم بشه. ولی خب مچ شدن با تجهیزات شرکت هم میتونه مهم باشه. کلا اگر مورد مالی ندارید همون zyxel مدل wired که 45 هست و مدل وایرلسش که حدودا 80 فکر میکنم باشه تهیه کنید.
موفق باشید
متاسفانه من اصفهانم . یعنی اینجا هم همین قیمته ؟

راستی اگه فروشنده گفت این مودمی که میگی رو شاتل پشتیبانی نمیکنه و فقط ما میاریم بقیش با خودت . میخواد مودمشو بهم بفروشه که این حرفو میزنه ؟ اخه خداییش زیاده 55 تومن مودم . وایرلس هم اصلا نیازی ندارم /

IVAN
07-12-2010, 23:48
اگر شاتل ترافیک رایگانی بده به تمام یوزرهاش هست و به مودم ربط نداره.فقط اگر شما از خود شرکت مودم تهیه کنید براتون یک تخفیفی(امتیاز) در نظر میگیرن.
شاتل مودم wired که ارائه میده به قیمت 59 تومن هست و با این مشخصات:
P-660RU-T1 که آخرین ورژنش v3s هست

مودم وایرلسش:
P-660HW

توجه کنید که قیمت مدل اول در بازار حدودا 45 تومن هست و با گارانتی اصلی دلسا موجود هست. فقط اگه زیاد به تنظیمات وارد نیستید بهتره از خود شاتل بگیرید.

Reza Azimy_RW
08-12-2010, 00:01
ببخشید اونوق این مودم شاتل که دوستمون گفت حدود 30 تومنه چی هست جریانش ؟ این امتیاز به جایی میخوره یا نه ؟

Reza Azimy_RW
08-12-2010, 15:14
دست همه رفقا رو بوسیدم
دمتون گرم
خیلی کمک کردین
ممنون

omid_egh
08-12-2010, 20:49
ببخشید اونوق این مودم شاتل که دوستمون گفت حدود 30 تومنه چی هست جریانش ؟ این امتیاز به جایی میخوره یا نه ؟

من چون خودم از شاتل سرویس گرفتم اون موقع که تو سایتش میگشتم اگه اشتباه نکنم مودم معمولی رو 39 تومن قیمت زده بود و وایرلس رو 93 تومن البته من خودم tp link دارم و واقعا راضیم چهار پورته و برد بالایی هم داره و به همه هم توصیه میکنم tp link بگیرن

sei_pm
10-12-2010, 11:27
دوست عزیز این سیاستی هست که معمولا شرکتها برای شانه خالی کرد از پشتیبانی سرویس و همچنین فروش مودم های خودشون به کار میبرند وگرنه خود من مودم Linksys داشتم و هیچ مشکلی توی 9 ماه سرویسی که از این شرکت داشتم از لحاظ قطعی نداشت. مودم 8811 Tplink با دو پورت حدود 20 تا 23 هزار تومان هست .

mkmosaarg
02-03-2011, 10:12
دوست عزیز این سیاستی هست که معمولا شرکتها برای شانه خالی کرد از پشتیبانی سرویس و همچنین فروش مودم های خودشون به کار میبرند وگرنه خود من مودم Linksys داشتم و هیچ مشکلی توی 9 ماه سرویسی که از این شرکت داشتم از لحاظ قطعی نداشت. مودم 8811 Tplink با دو پورت حدود 20 تا 23 هزار تومان هست .

شدیدا موافقم
خود من3تا اشتراک از شاتل گرفتم که هیچکدومشون مودم Zyxel نیست!
مودم SUZUKI ، مودم D-link وtplink هر3تاش مثل ساعت کار میکنن،هیچ مشکلیم نداشتن:31:
واسه خرید هرکدومم که زنگ زدم شرکت ،میگفتم با این مودم مشکل دارید یا نه! جواب هر3بار این بود که آره باهاشون مشکل داریم،پشتیبانی نمیکنیم،کانفیکت نمی کنیم.....فقط Zyxel بگیرید!
جالبه که 2 سال پیش همینا فقط مودم tplink رو پیشنهاد میدادن!!!:18:
اگرم درآینده مشکلی پیش اومدمیرم جای دیگه قرارداد میبندم:31: