PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i9020 Nexus S » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android با همکاری گوگل

صفحه ها : [1] 2

S A M S U N G
06-12-2010, 22:22
i9020 Nexus S

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات این اسمارت فون :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه نمایش 4.0 اینچ با رزولوشن 800×480 پیکسل از نوع مقعر و Super AMOLED و Capacitive و قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و قابلیت مالتی تاچ ، ضد خش ، ضد اثر انگشت و قابلیت تشخیص دست خط

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پردازشگر سری ARM Cortex A8 مدل S5PC110 ساخت سامسونگ با فرکانس قدرت 1 گیگاهرتز و 512 مگابایت RAM و دارای چیپ ست گرافیکی PowerVR SGX540 با قدرت پردازش 90 میلیون triangle در ثانیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربین 5.0 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکوس با فلاش LED و قابلیت تشخیص لبخند ، چهره ، چشمک و Geo-tagging و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح D1 با 30 فریم در ثانیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیستم عامل Google Android نسخه 2.3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حافظه داخلی 16 گیگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فناوری بلوتوث نسخه 2.1 ، فناوری Wi-Fi ( از نوع n یا سرعت بیشتر ) و قابلیت DLNA ، فناوری microUSB نسخه 2.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فناوری GPS با ساپورت A-GPS

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درگاه هدفون 3.5 میلیمتری ، تکنولوژی DNSe در انحصار سامسونگ ، قابلیت پخش فرمتهای ویدیوئی Xvid/DivX و همجنین فایل های ویدیوئی DivX HD به صورت پیش فرض ، قابلیت پخش فرمتهای FLAC و MKV

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سنسور Accelerometer جهت چرخش خودکار اینترفیس گوشی و قابلیت Motion ، سنسور ambient light چهت تنظیم خودکار نور صفحه نمایش ، سنسور proximity چهت خاموش شدن خودکار صفحه نمایش در حین مکالمه ، قطب نما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باتری 1500 میلی آمپر با تاک تایم 14 ساعت( 2G ) و 7ساعت ( 3G ) ؛؛؛ آماده به کار 713ساعت ( 2G ) و 428 ساعت ( 3G )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ضخامت 10.9 میلیمتر و وزن 128 گرم

××

The latest hardware meets amazing software

Brilliant 4” Contour Display

Need for Speed Shift from EA available on Android Market winter 2010

offlineinternet
06-12-2010, 23:03
کلا میشه گفت همون I9000 خودمونه

و با توجه به اینکه نکته بالا به زودی شاید آندروید 3.2 برا I9000 خواهیم بود

Nexus S 360º View

Introducing Nexus S

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Introducing Nexus S in 30 seconds

hasanmotori
06-12-2010, 23:10
همون گلکسی خودمون بهتره
حداقل بلوتوثش 3 ه
تازه مموریم میخوره که این ظاهراً نمیخوره

hoha881
06-12-2010, 23:45
عین گالاکسی ولی رادیو و بلوتوثش ضعیف تره.ولی قیمتش بیشتره.
این صفحه مقعرش باید باحال باشه.فلش هم داره.4 دکمه لمسیش هم قشنگتره.

AryanLand
06-12-2010, 23:50
همون گلکسی خودمون بهتره
حداقل بلوتوثش 3 ه
تازه مموریم میخوره که این ظاهراً نمیخوره

سلام.

مموری که میخوره (گفته شده مموری داخلی 16 گیگ و قابلیت افزایش حافظه با مموری کارت تا 32 گیگ):11:

hasanmotori
07-12-2010, 00:05
سلام.

مموری که میخوره (گفته شده مموری داخلی 16 گیگ و قابلیت افزایش حافظه با مموری کارت تا 32 گیگ):11:

آخه تو gsmarena گفته نمیخوره

AryanLand
07-12-2010, 00:32
آخه تو gsmarena گفته نمیخوره

سلام.

آهان, شرمنده من اونجارو ندیدم.:11:

Atropates
07-12-2010, 01:11
بولوتوس ضعیفتر

ضخامت بیشتر

داشتن فلش LED

عدم امکان استفاده از کارت حافضه خارجی

نداشتن رادیو

و به احتمال زیاد قیمت بیشتر

این تفاوت هاش ه با Galaxy ! هنوزم بین اندرویدی ها بهترین انتخاب Galaxy خواهد بود . ساپورت ماپورت هم دیگه منتفی شد برا گلکسی چون هرچی با Nexus S سازگار باشه با داداش بزرگش Galaxy هم سازگار خواهد بود :21: حالا ایندفه : اچ تی سی بدو سازگاری بعضی از بازی ها بدو :31:

mahroo_z1
07-12-2010, 08:47
سلام:46:

Nexus S: The Backstory

Nexus S with Google Maps Navigation

Explore Nexus S: Youtube 2.0

d.b23
07-12-2010, 12:35
راستی خروجی تلویزیون هم نداره.البته شایدم داشته باشه ولی اعلام نشده:19:
Three-axis gyroscope هم داره و قابلیت NFC هم داره
ولی به نظرم قیافش از گالاکسی جذاب تره
فقط ای کاش میشد جلوش آرم سامسونگ داشته باشه
بچه ها این USB On-the-go support در انحصار نوکیاست؟

گرافيكار
07-12-2010, 15:40
خب اين معقر بودن صفحه اش به چه دردي ميخوره
چه امتيازاتي داره

S A M S U N G
07-12-2010, 17:18
Live :

قیمت :

مخلصیم .

MINOR
07-12-2010, 18:11
واقعا هیچ وقت از خریدن Galaxy S پشیمون نشدم
البته این Nexus S هم خوبه ولی به نظرم فقط تو طراحی از Galaxy سرتره
تو سخت افزار که ضعیفه :|

Scud_MD2
07-12-2010, 20:00
سلام دوستان

به نظر من که این گوشی از گلکسی بهتره چون هم سنسور Gyro بهش اضافه شده و هم فلش برای دوربین گوشی.

senaps
07-12-2010, 20:04
ایول!!!!
کی عرضه میشه؟!!
این گوشی دقیقا به این درد میخوره که بزاری لای جرز دیوار!!!!
پس من با خردین ایکس 10،در حقیقت چیز زیادی از دنیا عقب نخواهم موند!!

M@hdi-B
07-12-2010, 21:15
ایول!!!!
کی عرضه میشه؟!!

بازم پست های تحریک کننده:13:

این گوشی هم واسه خودش طرفدارهایی داره که ممکنه بهشون بر بخوره .. خوبه منم تو جواب قسمت قرمز رنگ بگم: همین که 6ماه دیگه به آندروئید 2.2 می رسی کلی از زندگی عقب موندی؟:46:

بگذریم.

یکی توضیح بده ببینم این صفحه مقعر کار خاصی انجام می ده ؟

AryanLand
07-12-2010, 22:26
ایول!!!!
کی عرضه میشه؟!!

سلام.

البته یه نگاهی به این لینک بندازی بد نیست:

:11:

senaps
07-12-2010, 23:07
بازم پست های تحریک کننده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا ادم حق نداره نظر خودش رو بگه؟!!
سیستم عامل مهم نیست!!! چیزایی که واسه من مهمه،چیزی نیست که صرفا باید توی یه گوشی نو و دیروز از کارخونه بیرون اومده ببینم!!! من همیشه گفتم که اکثرا با دوستان k800 رو در مقابل n95 قرار میدم و حتی گوشی های دیگه!!!!
درسته که قدیمیه،ولی ایا اون چیزی که در حد سخت افزارشه،رو انجام میده؟!! بعدشم من زیاد ادم نو گرا یا قدرت گرایی نیستم!!دوست دارم بیشتر دستگاهی داشته باشم که یه عمر کار کنه تا دستگاهی که 2 سال کار کنه!!

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

البته یه نگاهی به این لینک بندازی بد نیست:

شما یه گوشی 450 هزار تومنی رو با یه گوشی 750 تومنی مقایسه میکنی؟!!

به ظنرم این گوشی باید در کنار گلکسی مقایسه بشه تا مشخص بشه کی چی میگه....

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

راستی مثل اینکه به من نیومده نظر شخصیم رو هیچ جایی بگم!!! بهتره پست هام پاک بشه....

گرافيكار
07-12-2010, 23:19
خب اين معقر بودن صفحه اش به چه دردي ميخوره
چه امتيازاتي داره

دوستان عزيز جواب سوال مارو نميدين
يه چيزي ياد بگيريم

AryanLand
07-12-2010, 23:31
--

شما یه گوشی 450 هزار تومنی رو با یه گوشی 750 تومنی مقایسه میکنی؟!!

به ظنرم این گوشی باید در کنار گلکسی مقایسه بشه تا مشخص بشه کی چی میگه....

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

راستی مثل اینکه به من نیومده نظر شخصیم رو هیچ جایی بگم!!! بهتره پست هام پاک بشه....

سلام.

خیر قربان اصلا" بحث این نیست که شما نباید نظرتون رو بگید.بحث اینجاست که دیگران هم نظر خودشونو میدن و شما یدفعه میفرمایید این گوشی بدرد لای جرز میخوره.خوب اینجا یه سوال مطرح میشه که چرا؟ شما اول اونو با X10 مقایسه کردید منم لینک مقایسه همزمان رو براتون گذاشتم (اونجایی که فرمودید با خرید X10....)در ضمن این گوشی که هنوز ریلیز نشده چرا قیمتش 750 تومنه؟:46::10::11:

Immunology
07-12-2010, 23:38
به نظر من سامسونگ خيلي زرنگه؛ميتونست اين نكسوس اس رو با امكانات خيلي عالي تر از گالاكسي مثل دوربين قوي تر وصفحه بزرگتر بسازه؛اما اينكارو نكرد چون اولا سودش از اين گوشي با گوگل نصف ميشه پس اگه بهتراز گالاكسي ميبود ضرر ميكردچون ملت ميرفتن سراغ اين ولي از جانب گالاكسي همه سودش براي خودشه و فقط 1دلار براي هر گوشي به گوگل ميپردازه؛ولي اين گوشي
بيشتر براي سامسونگ حكم اينو داره كه اولا پوز اچ تي سي رو به خاك مالوند و دوما اينكه بگه در جهان سردمدار آندرويد هست چون در واقع گوگل سيستمشو با اين گوشي هماهنگ ميكنه.
پس سامسونگ سودش از جانب اين گوشي به نظرم نصف گالاكسي هم نيست و فقط براش جنبه بازاريابي داره و براي نگه داشتن سود هر دو طرفش امكانات رو شبيه هم ساخته حتي پايين ترم ساخته كه ملت هنوز هم برن سراغ گالاكسي كه سودش بيشتره.
ديزاينش به نظرم من خوب نيست؛خيلي گرده؛ضخامتشم بيشتره.حالش به همون باريك؛ بودنشه.

AryanLand
07-12-2010, 23:48
به نظر من سامسونگ خيلي زرنگه؛ميتونست اين نكسوس اس رو با امكانات خيلي عالي تر از گالاكسي مثل دوربين قوي تر وصفحه بزرگتر بسازه؛اما اينكارو نكرد چون اولا سودش از اين گوشي با گوگل نصف ميشه پس اگه بهتراز گالاكسي ميبود ضرر ميكردچون ملت ميرفتن سراغ اين ولي از جانب گالاكسي همه سودش براي خودشه و فقط 1دلار براي هر گوشي به گوگل ميپردازه؛ولي اين گوشي
بيشتر براي سامسونگ حكم اينو داره كه اولا پوز اچ تي سي رو به خاك مالوند و دوما اينكه بگه در جهان سردمدار آندرويد هست چون در واقع گوگل سيستمشو با اين گوشي هماهنگ ميكنه.
پس سامسونگ سودش از جانب اين گوشي به نظرم نصف گالاكسي هم نيست و فقط براش جنبه بازاريابي داره و براي نگه داشتن سود هر دو طرفش امكانات رو شبيه هم ساخته حتي پايين ترم ساخته كه ملت هنوز هم برن سراغ گالاكسي كه سودش بيشتره.
ديزاينش به نظرم من خوب نيست؛خيلي گرده؛ضخامتشم بيشتره.حالش به همون باريك؛ بودنشه.

سلام.

به هر حال تجربه اینو نشون داده که با این فرم طراحی ساخت( نه از نظر ظاهر بلکه از نظر فنی) تا مدتهای زیادی میتونه از هر دو گوشی سود ببره .
گالاکسی گوشیه خوبیه من خیلی با اون تنظیم نور صفحه ش با استفاده از نوار ابزارش حال میکنم.:11:

feryshad
08-12-2010, 00:00
این حرکتش دقیقا همون حرکت اچ تی سی سر نکسوس وان و دیزایر بود دیگه ... البته برعکسش :دی

کلا به نفع هم اچ تی سی و هم سامسونگ شد
گوگل هم خوشحال میشه بچه هاش رو میبینه :دی

اگه گوگل میداد صاایران نکسوس بسازه ایران از بحران نجات پیدا می کرد :دی

AryanLand
08-12-2010, 00:05
اگه گوگل میداد صاایران نکسوس بسازه ایران از بحران نجات پیدا می کرد :دی
سلام.

اونموقع خودش میرفت تو بحران.:11:

senaps
08-12-2010, 00:06
خیر قربان اصلا" بحث این نیست که شما نباید نظرتون رو بگید.بحث اینجاست که دیگران هم نظر خودشونو میدن و شما یدفعه میفرمایید این گوشی بدرد لای جرز میخوره.خوب اینجا یه سوال مطرح میشه که چرا؟ شما اول اونو با X10 مقایسه کردید منم لینک مقایسه همزمان رو براتون گذاشتم (اونجایی که فرمودید با خرید X10....)در ضمن این گوشی که هنوز ریلیز نشده چرا قیمتش 750 تومنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میدونم چی میگی!!

اول قیمت رو بگم که این گویش قراردادیش 155 دلاره،و معمولیش حدود 550 دلار....هرچند اوائل که بیاد تو ایران 1 تومن میاد!احتمالا...

خوب اینجا یه سوال مطرح میشه که چرا؟
ارائه نکردن هیچ چیز جدیدی!!!
دوریبنش 5 هست،صفحش همون اندازه ی گلکسیه یا ایکس 10!!! پراسسش 1 هست(هرچند مدل های مختلف فرق میکنه ولی در اصل 1 گیگا هرتز،1 گیگاهرتزه!! و بلوتوثش 2! و خیلی مسائل! در حقیقت،این گوشی هیچ چیز سری نسبت به گلکسی نداره....
در حقیقت شاید تنها دلیلی که بخریمش اینه که 2.3 داره! متاسافنه باید اعلام بکنم که الان تو ریدرم خبری خوندم مبنی بر اینکه 2.3 تا د وهفته ی دیگه برا نکسوس1 میاد! و کوک شدن رام ها مربوطه برای دیزایر و اچ دی(دیزایر اچ دی!) و گلکسی فوقش یه هفته طول بکشه!!....بنابراین داشتن سیستم عامل جدید،چیز شاخی نیست!!!
بعدشم هرچی برا این بیاد،برا گلکسی هم هست...پس برا من،اگه قرا باشه چیزی بیشتر 500 تومن بالای یه گوشی بدم،گلکسی رو میخرم که خر کار تره!! قوی تره و اینکه درست مثل دیزایر و نکسوس،هرچی برا این بیاد،برا اونم اومده!! پس فرقی ندارن با هم!!! از اونجایی که از نظر شخصی من،برای پول من،و چیزایی که من نیاز دارم و از گوشی انتظار دارم،ایکس 10 رو بیشتر میپسندم تا گلکسی،مسلما بین نکسوس 2 و k300 گوشی k300 رو انتخاب میکنم که سنگین تر باشه....

منم لینک مقایسه همزمان رو براتون گذاشتم

وقتی گالاکسی هم اومده بود تازه،من همین حرفو زدم و گفتم ایکس تنم رو به گلکسی ترجیح میدم!!شما همین لینک رو برای برای ان دو گوی هم گذاشتید!! به نظر من تفاوت سخت افزاری در حد 300 تومن اختلاف نیست!برای یه کاربر معمولی،فرق زیادی نداره که 8 گیگ حافظه داخلی داشته باشه یا خارجی!!(تاثیرش رو سرعت گوی هم که اونقدی نیست که ..)

در هر صورت،چیزی که مشخصه اینه که این گوشی پشتش گوگل وایساده و گوشی عالیی هست،ولی شک نکنیم که ارتباطش با گلکسی،درست مثل ارتباط دیزایر و نکسوسه!! نمیدونم چرا دوستان فکر میکنن که این گوشی زشت!(دیگه تو زشت بودنش فک نمیکنم کسی شک داشته باشه....هر چی بیشتر نیگاش میکنم بیشتر ازش بدم میاد!! شاید تو نیگاه اول ادم یه چی دیگه بگه،ولی هرچی بیشتر عکسش رو در کنار سایرین میبینی....!) میتونه پوزه ی اچ تی سی رو زمین گیر بکنه؟!!
اتفاقا نشون میده که چقدر اچ تی سی مرد بود که مثلا وقتی دیزایر رو زد،نیومد چار برابر نکسوس قوی درستش بکنه که خودش فروش کنه....اومد دو گوشی رو درست عین هم درست کرد!!! ولی سام چی؟!! کالما مشخصه که فقط خواسته یه نکسوس 2 بیرون داده باشه...فکر میکنم داشتن نظر میدادن که خدمتکاره گفته اقا چرا اینجوری درستش نمیکنین؟! اینا م گفتن چرا کار کنیم واسه سود و اسم یه شرکت دیگه؟! بیاین همینو بدیم خط تولید!!

خدا کنه مشکل سه دگمه نداشته باشه این!!چون کی صب کنه تا اندو 2.6!!!!

ramin111
08-12-2010, 00:22
قیمتش که از گالاکسی یه 50 دلار کمتره

Immunology
08-12-2010, 00:23
شما ميفرماييد اچ تي سي وقتي ديزاير رو زد نيومد 4برابر نكسوس قويترش كنه كه خودش سود كنه.حرفتون قبول؛ولي مگه سامسونگ اينكارو كرده؟

ramin111
08-12-2010, 00:30
به نقل از نارنجی که گقته یکی از سایت های معتبر یه بررسی جزئی این گوشی را با ایفون 4 کرده گفته بوده کیفیت صفحه نمایش ایفون بهتره ولی این درحالیه که ما میدونیم کیفیت صفجه نمایش گالاکسی از ایفون بهتره پس اینم باید بهتر باشه یا اینکه کیفیت صفحه نمایشش به پای گالاکسی نمیرسه (سایتی که این بررسی را کرده گوشی را در اختیار داشته)

AryanLand
08-12-2010, 00:38
میدونم چی میگی!!

اول قیمت رو بگم که این گویش قراردادیش 155 دلاره،و معمولیش حدود 550 دلار....هرچند اوائل که بیاد تو ایران 1 تومن میاد!احتمالا...

ارائه نکردن هیچ چیز جدیدی!!!
دوریبنش 5 هست،صفحش همون اندازه ی گلکسیه یا ایکس 10!!! پراسسش 1 هست(هرچند مدل های مختلف فرق میکنه ولی در اصل 1 گیگا هرتز،1 گیگاهرتزه!! و بلوتوثش 2! و خیلی مسائل! در حقیقت،این گوشی هیچ چیز سری نسبت به گلکسی نداره....
در حقیقت شاید تنها دلیلی که بخریمش اینه که 2.3 داره! متاسافنه باید اعلام بکنم که الان تو ریدرم خبری خوندم مبنی بر اینکه 2.3 تا د وهفته ی دیگه برا نکسوس1 میاد! و کوک شدن رام ها مربوطه برای دیزایر و اچ دی(دیزایر اچ دی!) و گلکسی فوقش یه هفته طول بکشه!!....بنابراین داشتن سیستم عامل جدید،چیز شاخی نیست!!!
بعدشم هرچی برا این بیاد،برا گلکسی هم هست...پس برا من،اگه قرا باشه چیزی بیشتر 500 تومن بالای یه گوشی بدم،گلکسی رو میخرم که خر کار تره!! قوی تره و اینکه درست مثل دیزایر و نکسوس،هرچی برا این بیاد،برا اونم اومده!! پس فرقی ندارن با هم!!! از اونجایی که از نظر شخصی من،برای پول من،و چیزایی که من نیاز دارم و از گوشی انتظار دارم،ایکس 10 رو بیشتر میپسندم تا گلکسی،مسلما بین نکسوس 2 و k300 گوشی k300 رو انتخاب میکنم که سنگین تر باشه....

وقتی گالاکسی هم اومده بود تازه،من همین حرفو زدم و گفتم ایکس تنم رو به گلکسی ترجیح میدم!!شما همین لینک رو برای برای ان دو گوی هم گذاشتید!! به نظر من تفاوت سخت افزاری در حد 300 تومن اختلاف نیست!برای یه کاربر معمولی،فرق زیادی نداره که 8 گیگ حافظه داخلی داشته باشه یا خارجی!!(تاثیرش رو سرعت گوی هم که اونقدی نیست که ..)

در هر صورت،چیزی که مشخصه اینه که این گوشی پشتش گوگل وایساده و گوشی عالیی هست،ولی شک نکنیم که ارتباطش با گلکسی،درست مثل ارتباط دیزایر و نکسوسه!! نمیدونم چرا دوستان فکر میکنن که این گوشی زشت!(دیگه تو زشت بودنش فک نمیکنم کسی شک داشته باشه....هر چی بیشتر نیگاش میکنم بیشتر ازش بدم میاد!! شاید تو نیگاه اول ادم یه چی دیگه بگه،ولی هرچی بیشتر عکسش رو در کنار سایرین میبینی....!) میتونه پوزه ی اچ تی سی رو زمین گیر بکنه؟!!
اتفاقا نشون میده که چقدر اچ تی سی مرد بود که مثلا وقتی دیزایر رو زد،نیومد چار برابر نکسوس قوی درستش بکنه که خودش فروش کنه....اومد دو گوشی رو درست عین هم درست کرد!!! ولی سام چی؟!! کالما مشخصه که فقط خواسته یه نکسوس 2 بیرون داده باشه...فکر میکنم داشتن نظر میدادن که خدمتکاره گفته اقا چرا اینجوری درستش نمیکنین؟! اینا م گفتن چرا کار کنیم واسه سود و اسم یه شرکت دیگه؟! بیاین همینو بدیم خط تولید!!

خدا کنه مشکل سه دگمه نداشته باشه این!!چون کی صب کنه تا اندو 2.6!!!!

سلام.

:18::46::10::11:

senaps
08-12-2010, 00:46
شما ميفرماييد اچ تي سي وقتي ديزاير رو زد نيومد 4برابر نكسوس قويترش كنه كه خودش سود كنه.حرفتون قبول؛ولي مگه سامسونگ اينكارو كرده؟
بلوتوث بهتر،درگاه و امکانات اضافی و فقط اسم بیشتر!!!قیافه ی نچندان شاخ تر!!!!
کلا به یه غیر حرفه ای نشون بدی،فکر میکنه که گلکسی بعد از نکسوس 2 امده!!البته این گوشی رو باید از نزدیک دیدو باهاش کار کرد!!!
ممکنه همین بنده فردا کامپیوترم رو با یه نکسوس 2 عوض کنم!!!ولی با مشخصات کنونیش،فکر میکنم از گلکسی ضعیف تره نه همتاش....

به نقل از نارنجی که گقته یکی از سایت های معتبر یه بررسی جزئی این گوشی را با ایفون 4 کرده گفته بوده کیفیت صفحه نمایش ایفون بهتره ولی این درحالیه که ما میدونیم کیفیت صفجه نمایش گالاکسی از ایفون بهتره پس اینم باید بهتر باشه یا اینکه کیفیت صفحه نمایشش به پای گالاکسی نمیرسه (سایتی که این بررسی را کرده گوشی را در اختیار داشته) کلا انگیجد خیلی وقت پیش(یک یا 2 ماه پیش!) اولین مطالب مربوط به نکسوس 2 رو منتشر کرد!!!نمیدونم از کجا داشتن این گوشی رو!!!!
بعدشم جایی که این گوشی رو معرفی میکنن،خوب همین وبلاگ نویس ها و خبر نگارها هستن!!خودشون هم که گوشی دارن یه دیقه تست میکنن!!!
من فعلا نیمتونم از لحاظ کارکرد نظری بدم...مگر اینکه رویو از نوا رو ببینم که بر حسب اطلاعات من،نزدیک ترین نظرات رو در مورد بررسی گجت ها نسبت به من داره!!!

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کاش توضیح بیشتری میفرمودی...فک میکنم لیاقتش رو دارم!
من هیمشه نظراتم برا همه عجیب غریبه!!!
ولی معمولا موفق میشم که با طرفم یه بحثی چیزی شروع کنم....به ظنرم بحث در مورد گوشی ها،بهتر از اسپم کردن در مورد اونهاست.....به درد افراد دیگه هم میخوره....البته فعلا اسپم های بی ربط به گوشی شروع نشده!!

Immunology
08-12-2010, 01:04
ولي به نظر من گالاكسي خيلي شبيه تر به نكسوس اس هست تا ديزاير به نكسوس وان!
شما كه گفتي بين نكسوس اس و كا300؛كا300رو بر ميدارم؛حالا ميگي ممكنه فردا كامپيوترمو بفروشم بگيرم.
شما حرف خودتم رد ميكني:دي

گرافيكار
08-12-2010, 01:31
ديگه شدم شبيه آگهي تبليغاتي
اگه يكي از اين اساتيد اهل بحث گفتن دليل معقر بودن صفحه اش چيه؟ و چه سودي داره؟
درسته كه ميشه فيلماي سه بعدي توش ديد؟

M@hdi-B
08-12-2010, 07:17
جناب senaps مگه کسی گفت شما نظرتو نگو؟ یه خرده رو این پستت تامل کن ببین آیا اسمش نظره؟

ایول!!!!
کی عرضه میشه؟!!

شما ب بسم الله اومدی گوشی رو کردی آجر بعد می گی نظره؟

به خدا بخش مشاوره هم داریم کل این دو صفحه شده بحث راجع به اینکه کا800 برای شما بهتره یا ایکس10 یا گلکسی یا ...

به ظنرم بحث در مورد گوشی ها،بهتر از اسپم کردن در مورد اونهاست.....به درد افراد دیگه هم میخوره....البته فعلا اسپم های بی ربط به گوشی شروع نشده!!
والا دیگه نمی دونیم اسپم چه شکلیه بگید ما هم بدونیم:46:

این دو صفحه هم جارو بشه ممنون می شم:11:

S A M S U N G
08-12-2010, 09:32
سلام .

والا صفحه مقعر تا اونجائی که من اطلاع دارم یکی از ويژگیهاش اینه که زاویه دید صفحه نمایش خیلی بهتر میشه و چون کلیدهای تاچ مقعر هستن کار کردن باهاشون راحت تره .

کلا تو دست بهتر از گوشیهای دیگه جا میافته !

نه 3D که ربطی به مقعر بودن نداره !

اینارو بببین مثلا :

تو این عکس هم نکسوس شده کپی کتلت :دی

×××××

برادر بسیجی :دی حجت الاسلام الدار مورتازین :دی گفته این گوشی بین 2 گوشی i9000 و i9100 هستش . یعنی از i9000 بهتر و i9100 بدتر ! i9100 به گفته این فتنه گر فوریه معرفی میشه !

مخلصیم .

total_overdose
08-12-2010, 12:17
سلام
دوستان این گوشی صفحش مگه سوپر عمو ال ای دی نبود؟:31:
مثل اینکه یه خبر gsm زده که تویه مارکت های روسیه عنوان صفحشو super clear lcd زده.البته گفته شده برای بعضی مناطق اینجوری هست.

feryshad
08-12-2010, 12:23
پس I9200 چیه؟

/
نکسوس اس 720p فیلم نمیگیره!!
البته مثل نکسوس وان که مولتی نداشت و بعدا اضافه شد مطمئنا بعدا اضافه میشه ولی خب چرا وقتی میشه قضا رو راحت دور سر چرخوند و خورد چرا مستقیم بزاریم تو گلو :دی

اینا دیگه دارن خودشونو لوس میکنن
اون از ویندوز 7 که یه کپی پیست نمیذاره و میگه تو آپدیت بعدی میزاریم اینم از این

من دیگه گوشی نمیخرم :دی

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

سلام
دوستان این گوشی صفحش مگه سوپر عمو ال ای دی نبود؟:31:
مثل اینکه یه خبر gsm زده که تویه مارکت های روسیه عنوان صفحشو super clear lcd زده.البته گفته شده برای بعضی مناطق اینجوری هست.

حق اون الدار همینه
مقایسه کرده بود این دوتا رو که S-LCD بیتره

سامسونگ هم گفت باشه برای تو S-LCD میفرستیم :دی

senaps
08-12-2010, 13:19
شما كه گفتي بين نكسوس اس و كا300؛كا300رو بر ميدارم؛حالا ميگي ممكنه فردا كامپيوترمو بفروشم بگيرم.

نگرفتین چی گفتم!!! گفتم که از روی مشخصات،فعلا این گوشی گوشی خوبی نیست!!!ولی بعد از اینکه بیاد بیرون و عملا باهش کار کنیم،مشخص میشه که به درد میخوره یا نه.....
قبل از بیرون اومدن دیزایر اچ دی فکر میکردم خیلی عالی باشه...حتی رویو هایی که ازش دیده بودم،این گوشی رو عالی جلوه میداد ولی وقتی عملا تستش کردم،به این نتیجه رسیدم که در مقابل گلکسی مثلا هیچ حرفی نداره یا ایفون....

والا دیگه نمی دونیم اسپم چه شکلیه بگید ما هم بدونیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فکر نمیکردم که ملت ازم بخوام که توضیح بدم چرا به نظرم این گوشی با اجر فرقی نداره!!! خودم هم میدونم که پست هام به درد نمیخوره!!!
تو دو صفحه ی اخیر،اکثرا من اسپم کردم و دیگران هم جوابم رو دادن که خود بنده هم درخواست کردم که پست هام پاک بشه...

d.b23
08-12-2010, 15:03
البته ممکنه بعدا سامسونگ واسه این کارش یه سورپرایز داشته باشه.:5:
و شایدم یه جورایی سامی می خواد قدرتشو به رخ بقیه بکشه که به نظر من واقعا حقشه:5::27:
و بقیه مزایاش هم میتونه همونایی باشه که S A M S U N G عزیز گفت.:10:
یه چیز دیگه هم که تو طراحیش خیلی خوبه اینه که جک 3.5 و سوکت micro usb خیلی جایه خوبی گذاشته و بعدا احتمال داره بخواد براش پایه مخصوص تولید کنه

گرافيكار
08-12-2010, 15:09
من فکر نمیکردم که ملت ازم بخوام که توضیح بدم چرا به نظرم این گوشی با اجر فرقی نداره!!! خودم هم میدونم که پست هام به درد نمیخوره!!!
تو دو صفحه ی اخیر،اکثرا من اسپم کردم و دیگران هم جوابم رو دادن که خود بنده هم درخواست کردم که پست هام پاک بشه...
بالاخره نظر رو درست نوشتي:31:
داداش من كي گفته پستاي تو بدرد نخوره؟
گفتن اين جمله بي انصافيه
من خودم كلي از پستات خصوصا موقع خريد گوشيهام استفاده كردم:11:
ولي مطمئنن اكثرمون بعضي اوقات يه پست از دستمون در ميره
براي من بارها اتفاق افتاده يه پست دادم و بعد خودم از اينكه اين پست رو دادم تعجب كردم
بهتره با همه چيز هم بسازيم قرار نيست هميشه با هم هم نظر باشيم
به قول دوستمون

مخلصيم

M@hdi-B
08-12-2010, 21:34
واقعا هم همین دو مورد باعث میشه فروش آی9000 به قوت خودش باقی بمونه:

فیلمبرداری دیوان :31: نداشتن اسلات مموری کارد

ولی دیزاینش خیلی بهتر از گلکسیه(نظر شخصی:31:)

S A M S U N G
08-12-2010, 22:29
خب GS هم بایستی فروش بره یا نه ؟ :دی اگه گوشی بهتر از GS میزد سود خودش کمتر میشد !

در کل NS به نطرم واسه معرفی G 2.3 خوب هستش و از نظر امکانات چیزی هم کم نداره ! قیمتش هم که خوبه ! چی میخوای دیگه مهT :دی

مخلصیم .

natani
08-12-2010, 23:58
ببخشيد پا پتى ميام تو بحث!
نداشتن اسلات حافظه به نظر من زيادم عيب نيست!
فيلم بردارى هم بعدا خدا مى دونه! فکر نکنم سخت افزارى مشکلى داشته باشه!
من گالکسى اس رو فقط بخاطر ديزاينش نخريدم!
اگه اين امکانات گالکسى اس رو داشته باشه براى خيلي ها مثل من که از طرح گالکسى اس نالان هستن خوبه!
راستى مشخص نشد خروجى TV داره يا نه؟
سپاس

S A M S U N G
09-12-2010, 00:06
سلام .

GS VS NS :

صفحه نمایش زیر نور آفتاب :

مخلصیم .

sinasalar2007
09-12-2010, 01:32
ما اخر نفهمیدیم قیمت این گوشی چند دلاره ؟! قیمت I9000 چه قدر هست ( به همون دلار ) ؟

ebi6630
09-12-2010, 04:02
سلام به همه.
این گوشیو فقط میشه از Best buy خرید؟منظورم تو آمریکاست.
قیمت آمریکا 529$ هست.

d.b23
09-12-2010, 09:45
ساپورت فریمورش با گوگل یا با خود سامسونگ؟

USB On-the-go support در انحصار نوکیاست؟

mahroo_z1
09-12-2010, 11:25
سلام:5:

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

سلام به همه.
این گوشیو فقط میشه از Best buy خرید؟منظورم تو آمریکاست.
قیمت آمریکا 529$ هست.

قرار هست که T-Mobile هم این گوشی رو در امریکا عرضه کنه.

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

ساپورت فریمورش با گوگل یا با خود سامسونگ؟

USB On-the-go support در انحصار نوکیاست؟
دوست من چون این گوشی واسه گوگل زده شده پس طبیعتا مثل نکسوس وان ساپورتش باید با خود گوگل باشه.:11:
راجع به USB On-the-go حرفی زده نشده فعلا.

mahroo_z1
09-12-2010, 11:33
سلام دوست من:46:
یکی از سایتا 3تا ویژگی برای این مقعر بودن صفحه نمایش ذکر کرده بود که یکیش این بود که چون شکل صورت انسان از بغل دارای انحنا است بنابراین مقعر بودن صفحه نمایش متناظر با این ویژگی صورت انسان نسبت به صفحه نمایش صفحه صاف خواهد بود که برای راحتی بیشتر هنگام مکالمه است:

an unusual curved display that should be more comfortable to handle and hold next to the face

دارم دنبالش میگردم که کجا دیدمش تا براتون بذارم .
در مورد نمایش فیلم 3بعدی روی اون هنوز حرفی زده نشده.

mahroo_z1
09-12-2010, 11:47
سلام:46:

ویدئو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان تعداد عکسا زیاد هست و سایزشونم بزرگه که نمیشه اینجا گذاشت.
پس برای دیدن تصاویر بیشتر به لینک بالا مراجعه کنید.

ramin111
09-12-2010, 14:10
ما اخر نفهمیدیم قیمت این گوشی چند دلاره ؟! قیمت I9000 چه قدر هست ( به همون دلار ) ؟

قیمت گالاکسی 580 دلاره و نکسوس اس 520 دلار اعلام شده

mahroo_z1
09-12-2010, 15:34

این گوشی قرار هست که در 16 دسامبر توسط Best Buy و T-Mobile در امریکا و 20 دسامبر در انگلیس بفروش رسد.

mahroo_z1
09-12-2010, 17:42
سلام دوستان:5:
بالاخره بعد کلی گشتن پیداش کردم:3:

What advantages can be had when your smartphone screen is more shallow in the center than it is at the top of bottom?

First, it feels better against your face. Our faces are curved, and holding a flat slab to it isn't terribly comfortable. The curvature of the glass will hug the curvature of your cheek

Second, the contour screen, coupled with a nicely placed ridge on the back of the phone, is going to make for a super comfortable typing experience. Your fingers will be able to rest at a more comfortable vertical distance since the keyboard will display where the contoured screen begins to dip. The ridge on the back will provide a secure resting space for your index and middle fingers.

Third, curved glass is unusual and interesting, which is going to make the Nexus S a lust-worthy device. Phones nowadays all look the same, but the Nexus S, from the across the room, isn't going to look like your father's Droid X

Atropates
09-12-2010, 22:43
your father's Droid X

:31:

بهتر بود میگفت your selfish grandmom's iPhone 4 :31:

-------------------------------

ویدیو تبلیغش رو دیدم , باحاله .

ولی فکر نکنم هااا یه صفحه رو مقعر بزنن فقط برا اینکه رو صورت چفت شه ! یه شرکت یه چیز رو روو گوشیش میزنه 10 برابر کاراییش براش هایپ راه میندازه , سامسونگ یه چیز میزنه میاد اونو مخفی میکنه !!! مثل مثلا خروجی HDMI گلکسی ! این شرکتم خدا یه جور گرفته :31: فک کنم سامسونگ یه کلکی پشت پرده داره رو نمیکنه , بعدا حتما خبراش میاد بیرون که این مقعر بودن به چه دردی میخوره

PersiAndroid
09-12-2010, 22:53
به نظر من Nexus نبايد الزاما قويترين گوشي آندرويد موجود در بازار باشه
اتفاقا به نظر من بايد امكانات معقولي داشته باشه كه بتونه قيمت مناسبي هم داشته باشه كه تقريبا همه قدرت خريدشو داشته باشن
و بايد يه سري نوآوري هايي هم با خودش به همراه داشته باشه
به هر شكل هر كمپاني طرح هاي خودش رو براي ساخت گوشي داره
همونطور كه ميدونيم هر كدوم از سازندگان موبايل تو دنيا گوشي هاي مخصوص به خودشون رو ميسازن
و اگه به هر كمپاني بگي nexus بساز طرح هاي خودش رو توش دخالت ميده وگوشي هاي مختلفي ميسازن
مطمئنا اگه گوگلم مثل اپل خودش گوشيهاشو ميساخت يك چيز خاص و منحصر به فرد ميساخت كه مثل آيفون با كاراي بقيه ي سازنده ها تفاوت داشته باشه

hasanmotori
10-12-2010, 01:19
ببینید الان همه برندها واسه خودشون گوشی اندرویدی های اند زدن
مثلاً htc دیزار اچ دی زده خب گوگل اگه به htc میگفت بیاد nexus بعدی رو بزن مطمعنن در حد دیزایر اچ دی نبود چون htc نمیاد فروش گوشی خودشو خراب کنه
سونی اریکسون میخاد x12 بزنه
موتورولا مایلستون 2 زده
سامسونگم گلسی رو زده و این گوشی نباید از گلکسی بهتر باشه به زودیم میخاد i9100 یا i9200 رو معرفی کنه
ولی نکته مثبت اینکه این گوشی رو سامسونگ و مخصوصاً با پلتفرم huming bird ساخته اینه که برتری بازده سخت افزار تو اندروید 2.3 با huming bird هست همونطور که قبلش این برتری با وجود قدرت بسیار بالاتر huming bird به نفع snapdragon بود
یعنی گوگل میاد نرم افزارشو با این پلتفرم منطبق میکنه و این خیلی به نفع سامسونگه
اصلاً نکته برجسته این گوشی همین پرفرمنس عالیش هست و خیلی رو دوربین و بلوتوث و... مانور داده نشده
حالا اگه قیمتش مناسب باشه میتونه فروش خوبی داشته باشه
و در آینده هم i9100 با پرفرمنس و امکانات عالی و منحصر به فرد به بازار میاد که من میخام بخرمش :دی

mahroo_z1
10-12-2010, 10:13

ویدئو:

natani
10-12-2010, 12:03
احساس مى کنم اين گوشى اونطور که لايق هست مورد توجه قرار نگرفته!
دليل تکنولوژى بظاهر تکرارى مى تونه باشه ! خصوصا براى اونهايى که رو کاغذ تصميم مي گيرند!

mahroo_z1
11-12-2010, 14:09

قیمت بدون قرارداد : £549.99 معادل با 870 دلار ( البته دوستان توجه کنید که از همون اول هم گفته شده بود که قیمت این گوشی در انگلیس بیشتر از قیمت ان در امریکا خواهد بود):46:

عرضه : 20 دسامبر

mahroo_z1
12-12-2010, 11:32

Unboxing the Google Nexus S:

mahroo_z1
12-12-2010, 13:24
سلام:3:

metallica is me
12-12-2010, 13:56
ولی واقعا عالی هسنت..مخصوصا با پشتیبانی گوگل چی شود.........

Scud_MD2
14-12-2010, 16:22
اين گوشي همه جور خوبي رو داره به جزء دوربينش كه 720x480
كلا گوگل به هر شركتي كه ميده براش گوشي بسازند دوربينشو D1 ميزارند اون از HTC و اينم از Samsung
گوگل بايد يه فكري به حال خودش بكنه.

mahroo_z1
14-12-2010, 17:26
Best Buy اعلام کرد که فروش انلاین Nexus S در کلیه فروشگاههای ان در روز 5شنبه 16 دسامبر بوقت محلی 8صبح اغاز خواهد شد و هر خریدار تنها میتواند 2 گوشی Nexus S را خریداری نماید :

قیمت فروش Nexus S بدون قرارداد 529$ خواهد بود.

Scud_MD2
15-12-2010, 13:46
چرا اين GSMArena نوشتشو عوض كرد
اول نوشته بود دوربينش 720x480
ولي الان فقط نوشته WVGA

rawen.west69
17-12-2010, 12:48
امروز وارد بازار های خارج از کشور شد
اینا با قیمت 675 دلار = 700 تومن به فروش میره:

S A M S U N G
17-12-2010, 13:15
Hands-On

مخلصیم .

Scud_MD2
17-12-2010, 16:53
امروز وارد بازار های خارج از کشور شد
اینا با قیمت 675 دلار = 700 تومن به فروش میره:

كي تو ايران مياد؟
به نظر شما تو ايران هم همين قيمته؟

mahroo_z1
17-12-2010, 17:39

rawen.west69
17-12-2010, 18:07
كي تو ايران مياد؟
به نظر شما تو ايران هم همين قيمته؟

احتمالاً تا نیمه ی اول دی میاد ایران قیمت هم بالای 1 تومن (البته این فقط حدس من بود!)

B.3.S.T
17-12-2010, 19:48
هر خریدار تنها میتواند 2 گوشی Nexus S را خریداری نماید
!!!
قدرت خرید اونا رو ببین..قدرت خرید تو ایران رو ببین!!!: دی
مثل صف شیر که تو ایرانه اونجا بجا شیر گوشی میخرن!

+
انصافآ ارزش پول یک کشور خیلی تاثیر داره تو قدرت خرید مردم..

Immunology
17-12-2010, 23:36
چرا اين GSMArena نوشتشو عوض كرد
اول نوشته بود دوربينش 720x480
ولي الان فقط نوشته WVGA

کلا رزولیشن فقط بازی با اعداده.چون سنسور جفتشون با احتمال زیاد یکیه.پس کیفیت فرقی نداره.اون اچ دی که من از گالاکسی دیدم فرسنگ ها با اچ دی واقعی فاصله داره.چه بسا واسه نکسوس اس بهتر هم باشه چون احنمالا فریم ریتش بالاتره.گالاکسی 30 هست اما به نظرم 25 هست.چون گیر کردن مشهوده.با فریم ریت 30 دوربین دیجیتالم که مقایسه میکنم هم از لحاظ کیفیت و هم روانی پایینتره.

senaps
18-12-2010, 00:12
چشمش روشن!! طبق پیش بینیم که میگفتم تا بعد از یه هفته کاستوم رام میاد براش!!! حتی اونم درست نبود....
دیشب داشتم تحلیل سومین کاستوم رامش رو میخوندم!!!چه جالب!!

mahroo_z1
19-12-2010, 22:46

mahroo_z1
19-12-2010, 22:59

Google Nexus S Review Part 1:

Google Nexus S Review Part 2:

ebi6630
20-12-2010, 16:36
:10:این قضیه باتری nexus s که میگن مشکل داره چیه؟یه عده رد میکنن یه عده ام شدیدا میگن مشکل داره.ما که نفهمیدیم.

mahroo_z1
20-12-2010, 16:55

پیش فروش گوشی Nexus S در انگلیس از روز 13 همین ماه با قیمت £549.95 ( بدون قرارداد) اغاز شد.
اکنون این فروشگاه قیمت پیش فروش خود را £120 پایین اورده و به £429.99 رسانده است:

عرضه : 22 دسامبر

rawen.west69
20-12-2010, 18:04
عزیز به قسمت پایینه همین عکسی که گذاشتی دقت کن! فقط برای بعضی اوپراتور ها با این قیمت هست!
429 فرانک که میشه همون 430 تومنه خودمون!!:دی

اینجا با قیمت 675 دلار میده (آنلاک و free sim) :

البته این هم مشکوک میزنه:دی

اینجا میده 840 دلار که به نظر میاد هیچ مشکلی نداشته باشه:20:

mahroo_z1
20-12-2010, 19:29
عزیز به قسمت پایینه همین عکسی که گذاشتی دقت کن! فقط برای بعضی اوپراتور ها با این قیمت هست!
429 فرانک که میشه همون 430 تومنه خودمون!!:دی

اینجا با قیمت 675 دلار میده (آنلاک و free sim) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این هم مشکوک میزنه:دی

اینجا میده 840 دلار که به نظر میاد هیچ مشکلی نداشته باشه:20:

دوست من والا من متن خبرو که نگاه کردم نوشته که شما میتونید علاوه بر خرید از این سایت این گوشی رو از اپراتورهایی هم که اسمشون در عکس اومده بخرید :

You can also get the new Android Gingerbread 2.3 handset on contract for free from £30 per month – various deals from O2, Vodafone, Orange and T-Mobile are available.

دوم اینکه من تا جایی که میدونم این علامت £ , پوند هست نه فرانک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوم اینکه این خبر فقط مربوط به کشور انگلیس هست و به کشورهای دیگه مربوط نیست و از اول هم گفته شد که قیمت این گوشی در انگلیس بیشتر قیمتش در امریکا خواهد بود.

و اخر اینکه من فقط مترجم خبرم و متن خبرو ترجمه کردم که خودتم میتونی متن اصلی رو نگاه کنی.

ebi6630
20-12-2010, 22:00
این قضیه باتری nexus s که میگن مشکل داره چیه؟یه عده رد میکنن یه عده ام شدیدا میگن مشکل داره.ما که نفهمیدیم.
:18:

mahroo_z1
21-12-2010, 11:20
این قضیه باتری nexus s که میگن مشکل داره چیه؟یه عده رد میکنن یه عده ام شدیدا میگن مشکل داره.ما که نفهمیدیم.
:18:
دوست عزیز من که فعلا خبری در این رابطه به چشمم نخورده.

mahroo_z1
21-12-2010, 12:03

سامسونگ به تازگی نسخه محدودی از Nexus S را عرضه کرده که درب باتری ان مملو از لوگو اندروید میباشد:

قیمت این نسخه محدود حدود 800$ میباشد.

mahroo_z1
21-12-2010, 12:16

البته تصویر فوق , عکسی هست که با دوربین Nexus S گرفته شده.

ویدئو:

mahroo_z1
21-12-2010, 12:29

ebi6630
21-12-2010, 15:23

گوشی های که gorilla glass نیستن چه مشکلی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عوضش nexus s صفحش oleophobic.

senaps
21-12-2010, 15:32
چشمش روشن!! البته فک کنم دیگه داره کور میشه....تعداد رام هاش بعد از دو هفته به بیش از 15 تا رسیده!!!!جالب اینکه همه اخرین نسخه هستن!

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

دوست عزیز من که فعلا خبری در این رابطه به چشمم نخورده.
شدیدا تایید میشه!! کی چنین حرفی زده؟!

ebi6630
21-12-2010, 19:00
چشمش روشن!! البته فک کنم دیگه داره کور میشه....تعداد رام هاش بعد از دو هفته به بیش از 15 تا رسیده!!!!جالب اینکه همه اخرین نسخه هستن!

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

شدیدا تایید میشه!! کی چنین حرفی زده؟!

مشکلشو فقط تو شارژ شدن طولانیش میدونن.درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

Atropates
21-12-2010, 21:01
گوشی های که gorilla glass نیستن چه مشکلی دارن؟

در اصل باید گفت هیچی , عیب واسه گوشی نیست نبودش , بیشتر یه مزیت هست بودنش , Gorilla Glass یه نوع محافظ خیلی خیلی نازک هست که به شیشه ی صفحه نمایش گوشی اضافه میشه و استحکام اون رو در مقابل خط و خش به طور محسوسی افزایش میده و از گوشی های معروف تا جایی که من اطلاع دارم فقط Galaxy S و iPhone 4 از این محصول شرکت Gorilla استفاده کردن

ebi6630
21-12-2010, 21:35
در اصل باید گفت هیچی , عیب واسه گوشی نیست نبودش , بیشتر یه مزیت هست بودنش , Gorilla Glass یه نوع محافظ خیلی خیلی نازک هست که به شیشه ی صفحه نمایش گوشی اضافه میشه و استحکام اون رو در مقابل خط و خش به طور محسوسی افزایش میده و از گوشی های معروف تا جایی که من اطلاع دارم فقط Galaxy S و iPhone 4 از این محصول شرکت Gorilla استفاده کردن

الان یه جا خوندم این gorilla بدیش اینه اگه از دستت بیوفته احتمال شکستنش هست.:8::19::13:

senaps
21-12-2010, 23:28
الان یه جا خوندم این gorilla بدیش اینه اگه از دستت بیوفته احتمال شکستنش هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شما به شخصه حاضری گوشی 700 تومنیت بشکنه یا یه قاب که حالا فوقش 100 تومن پولش باشه؟!!
چه اسم باحالی هم داره!! شیشه گوریلی!!

مشکلشو فقط تو شارژ شدن طولانیش میدونن.درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ �؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ � �؟؟

چنین چیزی هم نشنیدم حقیقتش....
برای اولین بار که گوشی رو میگیری،مرسومه که یه چند ساعتی بذاری شارژ بشه!!! بعدش دیگه با توجه به حجم باطری طول میکشه که فول شارژ بشه و فول شارژ شدن ها معمولا 3-4 ساعته هستش!!(از صفر تا 100!)

ebi6630
22-12-2010, 01:21
حالا شما به شخصه حاضری گوشی 700 تومنیت بشکنه یا یه قاب که حالا فوقش 100 تومن پولش باشه؟!!
چه اسم باحالی هم داره!! شیشه گوریلی!!

چنین چیزی هم نشنیدم حقیقتش....
برای اولین بار که گوشی رو میگیری،مرسومه که یه چند ساعتی بذاری شارژ بشه!!! بعدش دیگه با توجه به حجم باطری طول میکشه که فول شارژ بشه و فول شارژ شدن ها معمولا 3-4 ساعته هستش!!(از صفر تا 100!)

شکستن به دنبال افتادن گوشی،مثل iphone 4.
راجع به باتری تقریبا اکثر سایتا میگن دیر full charge میشه.تایید میکنم.:27:

AryanLand
22-12-2010, 01:48
الان یه جا خوندم این gorilla بدیش اینه اگه از دستت بیوفته احتمال شکستنش هست.:8::19::13:

سلام.

قربان هر چیزی که بیفته احتمال شکستنش هست .شما گوشی سراغ دارید که بیفته و احتمال شکستنش نباشه.(مخصوصا" قسمت ال سی دیش):11:

S A M S U N G
22-12-2010, 19:38

مخلصیم .

ebi6630
22-12-2010, 21:49
سلام.

قربان هر چیزی که بیفته احتمال شکستنش هست .شما گوشی سراغ دارید که بیفته و احتمال شکستنش نباشه.(مخصوصا" قسمت ال سی دیش):11:

وقتی آیفون 4 اومد یه کلیپ بود که آیفون 4 رو از دستش انداخت و بعد 3gs ، آیفون 4 بعد از 2 بار انداختن شیشش خورد شد ولی 3gs فقط و فقط دور و بر قابش زخمی شد.اگه اشتبا ه نکنم مال سایت engadget بود.
در جواب سئوال شما،بله gorilla glass احتمال شکستن بیشتری داره. یه مطالعه تو اینترنت بکنید میبینید.:11:

AryanLand
22-12-2010, 23:51
وقتی آیفون 4 اومد یه کلیپ بود که آیفون 4 رو از دستش انداخت و بعد 3gs ، آیفون 4 بعد از 2 بار انداختن شیشش خورد شد ولی 3gs فقط و فقط دور و بر قابش زخمی شد.اگه اشتبا ه نکنم مال سایت engadget بود.
در جواب سئوال شما،بله gorilla glass احتمال شکستن بیشتری داره. یه مطالعه تو اینترنت بکنید میبینید.:11:

سلام.

قربان سوال بنده این بود که احتمال شکستنش نباشه نه اینکه باشه.:46::11:

ebi6630
23-12-2010, 13:14
سلام.

قربان سوال بنده این بود که احتمال شکستنش نباشه نه اینکه باشه.:46::11:

انشالا که گوشی هیچکی نشکنه.:10::27::11:

mahroo_z1
23-12-2010, 19:18

AsireZendegi
23-12-2010, 22:42
این خوشگله هنوز نیومده ایران؟

mahroo_z1
23-12-2010, 23:17

ویدئو:

amirrezan95
23-12-2010, 23:51
این خوشگله هنوز نیومده ایران؟

به صورت عمده هنوز نیومده ولی تک و توک بعضی ها آوردن من 950 هزار تومان دیدم فروختن

AsireZendegi
25-12-2010, 21:30
به صورت عمده هنوز نیومده ولی تک و توک بعضی ها آوردن من 950 هزار تومان دیدم فروختن
پس هنوز باید صبر کنیم قیمتش بیاد زیر گلکسی اس؟
چون اونجور که میدونم قیمت جهانیش پایینتره از اس، درسته؟
به نظرتون چقدر باید منتظر موند؟

mahroo_z1
27-12-2010, 11:07
سامسونگ و گوگل برای جلب توجه خریداران تکنولوژی بالا(high-tech) در فروشگاه های Best Buy , بتازگی Google Nexus S غول پیکری با صفحه نمایش لمسی 42 اینچی به نمایش گذاشته اند:

این تنها یک دستگاه تلویزیون نیست بلکه یک Nexus S واقعی زنده است که همه قابلیتهای نسخه اورجینال نکسوس اس را داراست.
برای دیدن ویدئوهایی از عملکرد این گوشی غول پیکر میتونید به سایتهای زیر مراجعه کنید:

mahroo_z1
27-12-2010, 11:23

یکی از دولوپرها بتازگی خبر داده که رام Cyanogen Mod 7 در نسخه الفا اکنون برای Nexus S برای دانلود ان توسط ROM Manager موجود میباشد:

tanatos
27-12-2010, 19:58
بچه ها اینم ببینید:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، تنها چند روز پس از عرضه گوشی Nexus S به بازار ، نسخه خاصی از این گوشی معرفی شده که در تعداد محدود و با قیمت 843 دلار وارد بازار خواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه ویژه Nexus S از نظر تمام قابلیت های سخت افزاری و برنامه های نرم افزاری مشابه نسخه اصلی خود می باشد. تنها تفاوتی که باعث جذابیت این نسخه ویژه در برابر نسخه عادی می شود تعویض درپوش باتری آن می باشد که لوگوی آندروید بر روی آن حک شده است.

هنوز معلوم نیست که ایده تولید چنین نسخه خاصی از سوی سامسونگ یا گوگل بوده یا طرحی است که از سوی یک شرکت دیگر ارائه شده است. در حال حاضر تعداد گوشی هایی که از این نسخه خاص تولید خواهد شد مشخص نیست. لازم به ذکر است که نسخه معمولی Nexus S با قیمت 529 دلار به فروش می رسد به این معنا که کاربران برای استفاده از نسخه خاص باید 300 دلار بیشتر هزینه کنند.

natani
28-12-2010, 00:30
این چی میگه؟:

First, there is the TV-out capability. Officially, the Samsung Nexus S does not have it. But officially, the Galaxy S line of phones also did not have this, until it turned out the hardware is capable of it when someone finds a way to enable it. And, of course, someone did. So we believe, or at least hope, that TV-out functionality lies dormant in the Nexus S, waiting to be unlocked.

Atropates
28-12-2010, 04:02
این چی میگه؟:

First, there is the TV-out capability. Officially, the Samsung Nexus S does not have it. But officially, the Galaxy S line of phones also did not have this, until it turned out the hardware is capable of it when someone finds a way to enable it. And, of course, someone did. So we believe, or at least hope, that TV-out functionality lies dormant in the Nexus S, waiting to be unlockedترجمه اش رو می خواید ؟ این ترجمه اش:

--------

اولا , قابلیت خروجی تلوزیون وجود داره . به طور رسمی , نکسوس اس این رو نداره . ولی به طور رسمی , گلکسی اس ها هم این رو نداشتن , تا اینکه متوجه شدیم سخت افزار گلکسی اس این قابلیت رو داره وقتی یک نفر راهی پیدا کرد تا این قابلیت رو توو گلکسی اس فعال کنه . و به این ترتیب تونستیم . بنابراین ما معتقدیم , یا حداقل امیدواریم , امکان خروجی تلوزیون نکسوس اس ساکت نشسته , منتظر هست تا ما فعالش کنیم .

--------

این رو کجا نوشته؟ گلکسی اس از همون اولش خروجی تلوزیون داشت فک کنم هااا ! اونی که مخفیش میکردن و بعدا روو شد خروجی HDMI گلکسی ای بود , نه خروجی معمولی تلوزیون !

tanatos
28-12-2010, 18:50
آره همینطوره!
اگه همون اوائل هم یه گشتی توی قطعات جانبیش میزدین میتونستین خروجی تلویزیونش رو خیلی راحت پیدا کنید.
بعد یه مدت هم خروجی HDMIش رو شد که من خودم تو تاپیکش لینک فروشش رو در ایران گذاشتم.

Milo.Metallboy
30-12-2010, 17:34
بعد یه مدت هم خروجی HDMIش رو شد که من خودم تو تاپیکش لینک فروشش رو در ایران گذاشتم.

دوست عزیز اون خروجی اچ دی نیست فقط تبدیل usb به hdmi هست و با کیفیت vga و نه بالاتر. خروجی اچ دی باید 720 باشه

natani
31-12-2010, 17:34
ترجمه که خودمم مى تونم!
اينو تو سايت سامسونگ نکسوس اس يافتم!
چون هرچى پرسيدم کسى نگفت خروجى tv داره يا نه!
منم الان بيشتر گيج شدم!

king.james
02-01-2011, 21:13
حتی اگه کیفیت فیلمبرداریش رو در نظر نگیریم، کیفیت عکسبرداریش هم خیلی نا امید کنندست:

اینم از محتویات جعبه: ( هنس فری هم از نوع In-ear هستش)

کسی از دوستان می دونه این گوشی خروجی TV داره یا خیر ؟! اگه داره VGA هستش یا HDMI ؟

d.b23
02-01-2011, 21:19
من با این که عاشق سامسونگ هستم ولی بازم موندم سامسونگ هنوز خجالت نمیکشه از این هندز فری های مزخرفش تو گوشی های مدل بالاش میزاره.
همچین هندز فری واقعا زشته.اگه من بودم آب میشدم میرفتم تو زمین .حتی ریموت هم نداره:41:
:13:

king.james
02-01-2011, 21:25
من با این که عاشق سامسونگ هستم ولی بازم موندم سامسونگ هنوز خجالت نمیکشه از این هندز فری های مزخرفش تو گوشی های مدل بالاش میزاره.
همچین هندز فری واقعا زشته.اگه من بودم آب میشدم میرفتم تو زمین .حتی ریموت هم نداره:41:
:13:

اتفاقاً من از هنس فریش بدم نیومد ، از اون مدل قدیمیا که بهتره، کیفیتش هم فکر کنم خوب باشه.. هنس فری Galaxy S هم همین جوریه؟!

Atropates
03-01-2011, 02:03
اتفاقاً من از هنس فریش بدم نیومد ، از اون مدل قدیمیا که بهتره، کیفیتش هم فکر کنم خوب باشه.. هنس فری Galaxy S هم همین جوریه؟! توو عکس که نیگاه کردم از دور که شبیه اونه . کیفیت هندزفری روی گلکسی به نظر من پایینه , من با یه کریتیو ep630 ساده پی به قدرت واقعی گلکسی توو موزیک و موزیک پلیر بردم :40: . هندزفری توی جعبه , اولش آدم رو به شک میندازه .

mahroo_z1
03-01-2011, 07:59

mahroo_z1
03-01-2011, 08:04

ویدئو:

d.b23
03-01-2011, 09:25
اتفاقاً من از هنس فریش بدم نیومد ، از اون مدل قدیمیا که بهتره، کیفیتش هم فکر کنم خوب باشه.. هنس فری Galaxy S هم همین جوریه؟!
این هندزفری یکی از مزخرف ترین ها تو دنیاست.(صداش که آشغاله نه بیس داره و نه کیفیت-راحتیش هم افتضاح واسه گوش گوریل ساختن -ریموتم که نداره) :13:.این باعث میشه خود سامسونگ بره زیر سوال چون خیلی ها که گوشی جدید رو میخرن و بابتش 600-700 پول میدن فکر میکنن که بهترین هندزفری موجور تو بازار تو جعبه گوشیشون هست و وقتی ازش استفاده میکنن به جای اینکه بگن هندزفری بده میگن کیفیت پخش موزیک گوشی های سامسونگ پایینه.:41:
من خودم امنیا(i900) هم دارم و باید بگم که واقعا کیفیت هندزفریش نسبت به این واقعا4 -5 برابر هست
ولی من نمیدونم سامی دیگه چرا از اون هندز فری ها استفاده نمیکنه و هر روز دازه بیشتر افت میکنه.حالا این خوبه هندزفری گوشی های مدل پایین ترش که دیگه بماند:27:
البته بازم با همه این حرف ها هیچی جای earphone خوب مثل فیلیپس و کریتیو برای موزیک باز ها نمیگیره:8:

king.james
03-01-2011, 12:08
این هندزفری یکی از مزخرف ترین ها تو دنیاست.(صداش که آشغاله نه بیس داره و نه کیفیت-راحتیش هم افتضاح واسه گوش گوریل ساختن -ریموتم که نداره) :13:.این باعث میشه خود سامسونگ بره زیر سوال چون خیلی ها که گوشی جدید رو میخرن و بابتش 600-700 پول میدن فکر میکنن که بهترین هندزفری موجور تو بازار تو جعبه گوشیشون هست و وقتی ازش استفاده میکنن به جای اینکه بگن هندزفری بده میگن کیفیت پخش موزیک گوشی های سامسونگ پایینه.:41:
من خودم امنیا(i900) هم دارم و باید بگم که واقعا کیفیت هندزفریش نسبت به این واقعا4 -5 برابر هست
ولی من نمیدونم سامی دیگه چرا از اون هندز فری ها استفاده نمیکنه و هر روز دازه بیشتر افت میکنه.حالا این خوبه هندزفری گوشی های مدل پایین ترش که دیگه بماند:27:
البته بازم با همه این حرف ها هیچی جای earphone خوب مثل فیلیپس و کریتیو برای موزیک باز ها نمیگیره:8:
این گوشی از نظر کیفیت صدا چطوره؟ کلاً گوشی های سامسونگ تو کیفیت صدا بر خلاف هدفونشون قوی هستند یا خیر؟! :8: چون خیلی برامم مهمه.. ممنون

tanatos
03-01-2011, 12:33
خبر جدید اینکه چشم بادومیها از این گوشی استقبال زیادی نکردند.
در این گوشی درست برخلاف سایر گوشی های آندرویدی، اپراتورها نمی تونند نرم افزارهای مورد نظر خودشون را بر روی گوشی بصورت پیش فرض نصب کنند و همین موضوع موجب عدم علاقه اپراتورهای کره ای Korea Telekom و SK Telekom نسبت به عرضه Nexus S شده. در این صورت عدم وجود برنامه های نرم افزاری مورد دلخواه کاربران بر روی گوشی، موجب نارضایتی آنها میشه اما راه حل آن خریداری نسخه قفل شکسته Nexus S است تا کاربران هر برنامه ای را که می خواهند به راحتی بر روی گوشی نصب کنند.

hoha881
03-01-2011, 13:32
گزاشتن هدست خوب روی گوشی زیاد اقتصادی نیست.حتی اپل هم روی گوشی هاش هدست خفن نمیزاره.کسایی هم که به صدا خیلی اهمیت میدن حتما برای خودشون هدست جدا میخرن.نفراتی هم که هدست خفن دارن پول اضافه برای هدست گوشی نمیدن.
این جوری قیمت گوشی پایین میاد.به نظر من که بهترین کار هست.:8:

d.b23
04-01-2011, 00:30
این گوشی از نظر کیفیت صدا چطوره؟ کلاً گوشی های سامسونگ تو کیفیت صدا بر خلاف هدفونشون قوی هستند یا خیر؟! :8: چون خیلی برامم مهمه.. ممنون
اره عزیزم کیفیت صداش بر خلاف هندزفریش خیلی عالیه
:8:

d.b23
04-01-2011, 00:51
اره عزیزم کیفیت صداش بر خلاف هندزفریش خیلی عالیه
:8:

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

d.b23
04-01-2011, 01:02
گزاشتن هدست خوب روی گوشی زیاد اقتصادی نیست.حتی اپل هم روی گوشی هاش هدست خفن نمیزاره.کسایی هم که به صدا خیلی اهمیت میدن حتما برای خودشون هدست جدا میخرن.نفراتی هم که هدست خفن دارن پول اضافه برای هدست گوشی نمیدن.
این جوری قیمت گوشی پایین میاد.به نظر من که بهترین کار هست.:8:
این حرفت که افراد علاقه مند به موزیک خودشون هدست جدا میخرن قبول دارم ولی متاسفانه بر خلاف حرفه ای ها خیلی از مردم عادی و >>>>>پرتوقع و بی سواد( منظورم از نظر دانش تکنولوژی و IT) <<<<<<< کشور ما این فرهنگ ندارن و اصلا به ذهنشون هم خطور نمیکنه که بخوان همچین کاری بکنن و بعدا واسه خودشون کلی قصه سر هم میکنن که فلان برند اینجوریه و از این حرفا :18:
من کلا منظورم این نیست که سامی بیاد هدست خیلی با کیفیت و حرفه ای بزاره که هزینش بره بالا.منظورم اینه که حداقل در مقابل رقیباش پایین تر نباشه که اسمش نره زیر سوال.

البته این موضوع مردم عادی و پرتوقع و بی سواد به غیر از هدست در مورد چیزهای دیگه هم خیلی اتفاق میافته و اصلا هم تو کت یارو نمیره و متاسفانه هیچ جوری نمیشه متقاعدشون کرد:13:

به عنواسن مثال اون روز های اول که wave اومده بود طرف اومد دم غرفه ساسونکگ همینطوری رو هوا گفت کیفیت صفحه n97 من خیلی از این بیشتره . تازه سرعت و فیلم برداریشم مثل اینه !!!!!!! بعدشم هر چه قدر من و اون مسئول غرفه براش توضیح دادیم و مقایسه کردیم و اینا یارو آخرشم دوباره حرف خودش رو زد تازه آخرشم با افتخار گفت گوشی من FM Transmiter هم داره.:34:
یا مثلا یه یارو دیگه desire داشت و اومده بود میگفت آخه این گلکسی چی داره که همه میگن خوبه.cpu گلکسی 1 هست خب مال منم 1. کیفیت صفحشونم که فرقی نداره . فقط یه خورده کوچولو فرق میکنه .تمام امکاناتش با desire یکیه و تازه قابلیت های اضافیش هم فقط نرم افزاریه :18::18::18: و.........کلا از این مزخرفات.بعدشم گفت آخه اصلا سامسونگ در حدی نیست که بخوان با HTC و iphone ّمقایسش کنن.
بازم هرچی توضیح و اینا .نفهمید که نفهمید. فقط اینو میدونست که CPU گوشیش 1 هست و CPU گلکسی هم 1. پس با هم فرقی ندارن.:14:
کلا منظورم این بود که باید دهن همچین افرادی رو با رعایت یه سری نکات ریز و و چیز هایی که تو چشم هستن و همچنبن دهن پر کن هستن بست

:46::11:

mahroo_z1
04-01-2011, 23:32

نکته قابل توجه در امتیاز تست Quadrant این گوشی عدم لحاظ امتیاز گرافیکی ان در امتیاز کل هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atropates
05-01-2011, 03:43
3509 ؟!!!!!!! :ohno: کسی میدونه وقتی امتیاز گرافیکی رو هم در نظر میگیرن این امتیاز کلی چند میشه ؟اون موقع 3000 بشه هم شاهکاره !

senaps
05-01-2011, 11:44
نتایج بنچمارکهای Nexus S بعد از اوور کلاک ان به 1.2GHz

فقط میتونم بگم:18:

king.james
05-01-2011, 11:46
ممکنه بعداً فیلمبرداری 720P بهش اضافه بشه؟!

farzin_silver
05-01-2011, 12:26
3509 ؟!!!!!!! :ohno: کسی میدونه وقتی امتیاز گرافیکی رو هم در نظر میگیرن این امتیاز کلی چند میشه ؟اون موقع 3000 بشه هم شاهکاره !

اگه امتیاز گرافیکی که قسمت زرد رنگ اون انتها هست هم در نظر بگیرن بیشتر هم میشه این امتیاز.میره سمت 4000.جینجربرد با هامینگبرد خیلی سازگاره.

Atropates
05-01-2011, 21:47
اگه امتیاز گرافیکی که قسمت زرد رنگ اون انتها هست هم در نظر بگیرن بیشتر هم میشه این امتیاز.میره سمت 4000.جینجربرد با هامینگبرد خیلی سازگاره.

یهویی بگو خدای گلکسی دار ها نکسوس اس رو براشون به عنوان فرشته فرستاده تا لذت زندگی رو درک کنن دیگه ... :31: چه حالی خواهیم کرد

ebi6630
06-01-2011, 18:11
کمک........................
من Nexus s خریدم (از ایران نه).نمیتونم اس ام اس بدم ولی بعضی اوقات اس ام اس بهم میرسه بعضی اوقاتم نمیرسه.
تو *#*#4636#*#* رفتم و برای 009891100500SMS تعریف کردم ولی آپدیت که میکنم میگه
Update error
کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:10:

ebi6630
06-01-2011, 22:52
??????????????????????????????:5:

Immunology
06-01-2011, 23:29
من Nexus s خریدم (از ایران نه).نمیتونم اس ام اس بدم ولی بعضی اوقات اس ام اس بهم میرسه بعضی اوقاتم نمیرسه.
Update error

شاید مشکل از خطه.
راستی به جای 0098 .98+بزار ببین درست میشه؟؟واسه من 98+ هست.

king.james
06-01-2011, 23:45
Update error
دوست عزیز شما گوشیتون رو از کدوم کشور براتون آوردن؟ قیمت؟!
ممنون

ebi6630
07-01-2011, 07:23
شاید مشکل از خطه.
راستی به جای 0098 .98+بزار ببین درست میشه؟؟واسه من 98+ هست.

همه شماره هارو امتحان کردم.نشد.

---------- Post added at 07:23 AM ---------- Previous post was at 07:22 AM ----------

دوست عزیز شما گوشیتون رو از کدوم کشور براتون آوردن؟ قیمت؟!
ممنون

آمریکا 600$

king.james
08-01-2011, 00:23
آمریکا 600$

از سایت Bestbuy براتون خریدند؟ شبکه 3G رو ساپورت می کنه دیگه؟ چون من شنیدم یک سری هستند که فقط 2G رو ساپورت می کنند..
با سپاس

پ.ن : اگه لطف کنید آی دی یاهوتون رو برام پیام خصوصی کنید ممنون می شم، چند تا سوال داشتم، با تشکر

ebi6630
08-01-2011, 19:16
از سایت Bestbuy براتون خریدند؟ شبکه 3G رو ساپورت می کنه دیگه؟ چون من شنیدم یک سری هستند که فقط 2G رو ساپورت می کنند..
با سپاس

پ.ن : اگه لطف کنید آی دی یاهوتون رو برام پیام خصوصی کنید ممنون می شم، چند تا سوال داشتم، با تشکر

3g ساپورت میکنه.بله از best buy.
گوشی خوبیه.واقعا سریع هستش.من تا الالن با HTC desire و iPhone 3gs & 4 کار کرده بودم.میتونم بگم اصلا کم نمیاره.
این مشکل اس ام اس ما هنوز به راهه.......................................... ...........................

king.james
08-01-2011, 19:33
3g ساپورت میکنه.بله از best buy.
گوشی خوبیه.واقعا سریع هستش.من تا الالن با HTC desire و iPhone 3gs & 4 کار کرده بودم.میتونم بگم اصلا کم نمیاره.
این مشکل اس ام اس ما هنوز به راهه.......................................... ...........................

ممنون از اطلاعاتی که دادید، من هم خریدم ولی حدود 3هفته دیگه به دستم می رسه،
اگه مشکلتون با Sms حل شد راهش رو به ما هم بگید، ;)
ممنون

ebi6630
08-01-2011, 23:19
ممنون از اطلاعاتی که دادید، من هم خریدم ولی حدود 3هفته دیگه به دستم می رسه،
اگه مشکلتون با Sms حل شد راهش رو به ما هم بگید، ;)
ممنون

4 کرم.:10:
همه میگن گوشی زشتیه(تو اینترنت) ولی وقتی از نزدیک ببینین میگین زیباترین گوشی ای که تا الان دیدین.
مبارکه.:8:
کاری داشتی همین جا پیغام خصوصی بذار.

king.james
08-01-2011, 23:23
بازم تشکر ;)

Arashdn
09-01-2011, 12:50
درورد
چند تا سوال
1- این گوشی خروجی تی وی داره ؟ (اچدی یا معمولی)
2- ژیروسکوپ (درست نوشتم؟) داره؟
3- مزایا و معایبش نسبت به گالاکسی ؟
سپاس

king.james
09-01-2011, 13:04
درورد
چند تا سوال
1- این گوشی خروجی تی وی داره ؟ (اچدی یا معمولی)
2- ژیروسکوپ (درست نوشتم؟) داره؟
3- مزایا و معایبش نسبت به گالاکسی ؟
سپاس
با اجازه دوستان:
1. خیر، خروجی TV نداره (ولی یکی از دوستان گفته بود کابل خروجی TV با کیفیت VGA در اینترنت موجوده)
2. ژیروسکوپ داره ولی در حال حاضر برنامه یا بازی تحت این سخت افزار نوشته نشده
3.
معایب: فیلمبرداری ضعیف تر (احتمالاً تو آپدیت های بعدی بهتر بشه)
نداشتن خروجی تی وی
نداشتن اسلات کارت حافظه

مزایا: ظاهر زیبا تر (نظر شخصی)
دوربین دارای فلش است
ژیروسکوپ
ورژن آندروید بالاتر و پشتیبانی گوگل (این خیلی مهمه)
NFC

Arashdn
09-01-2011, 13:08
1. خیر، خروجی TV نداره (ولی یکی از دوستان گفته بود کابل خروجی TV با کیفیت VGA در اینترنت موجوده)
بالاخره سخت افزارشو داره یا نه؟؟؟!!!

راستی گالاکسی خروجی اچدی هم داره یا فقط معمولیه؟

این ان اف سی چی هست؟؟؟

سپاس که کمکم کردید

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

و اینکه شتاب دهنده گرافیکی داره؟

ebi6630
09-01-2011, 13:12

این ان اف سی چی هست؟؟؟

سپاس که کمکم کردید

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

توی جعبش هیچ کابلی جز USB نبود.احتمالا میاد.
راجع به این گوشی خیلی چیزا میاد.مطمئن باشید.
یه چیز جالب که داره،توی ساعت یه گزینه می ده که میتونی بعنوان ساعت رومیزی استفاده کنی.خیلی جالبه.این یعنی حتما براش Dock درست کردن.علل الخصوص خروجی صدا که پائینه و حین ساعت رو میزی بودن میتونه بعنوان آلبوم دیجیتال استفاده کنی که slide show داره.
NFC=Near Field Comunication مثلا این کارت خوان های مغناطیسیو دیدی که جلوی در ورودی میزارن برای کارمندا؟؟؟؟؟
حالا در نظر بگیر با موبایلت بتونی یه ارتباط با دستگاه های مورد نظر برقرار کنی.یکیش خرید کردن بدون کشیدن کارت بانک رو ترمینال هست.فقط گوشیتو میذاری نزدیکه دستگاه. و خیلی چیزای دیگه که فعلا بصورت pilot داره انجام میشه.

king.james
09-01-2011, 13:14

این ان اف سی چی هست؟؟؟

سپاس که کمکم کردید

خواهش می کنم،
یکی از دوستان تو همین تاپیک گفته بودند که به صورت غیر رسمی کابل TV رو می فروشند که خب این نشون میده که سخت افزارش رو داره ولی هنوز رو نکردن ;)
تا اون جا که من می دونم خروجی تی وی گلکسی HDMI نیست
NFC قابلیتی نیست که تو ایران به درد بخوره NFC:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبله شتاب دهنده گرافیکی داره

ebi6630
09-01-2011, 13:25
خواهش می کنم،
یکی از دوستان تو همین تاپیک گفته بودند که به صورت غیر رسمی کابل TV رو می فروشند که خب این نشون میده که سخت افزارش رو داره ولی هنوز رو نکردن ;)
تا اون جا که من می دونم خروجی تی وی گلکسی HDMI نیست
NFC قابلیتی نیست که تو ایران به درد بخوره NFC:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبله شتاب دهنده گرافیکی داره

حرفای استاد king تائید میشه.اصلا تو ایران کاربرد نداره.
آقا پیغاماتو چک کن.

Arashdn
09-01-2011, 14:13
یه منبعی دارید که دقیقا برامون مشخص کنه خروجی تی وی داره یا نه؟
و اینکه کسی خبر داره کی میاد ایران؟
پارس مایکروتل اقدامی نکرده؟

ebi6630
09-01-2011, 14:20

منبع ندارم.ولی پر واضحه که میاد.
اگه پیدا کردم میدم.:31:

king.james
09-01-2011, 16:11

به لطف عزیزان قاچاقجی و فعالیت شبانه روزی این عزیزان به زودی زود میاد، نمی دونم شاید هم اومده باشه.. یک سر پایتخت بزنید

ebi6630
09-01-2011, 19:39
به لطف عزیزان قاچاقجی و فعالیت شبانه روزی این عزیزان به زودی زود میاد، نمی دونم شاید هم اومده باشه.. یک سر پایتخت بزنید

مثل اینکه قرار نیست تو خاور میانه بیاد.

mehdi30nema
09-01-2011, 20:46
فکر میکنید با چه قیمتی وارد بازار ایران بشه ؟

ebi6630
09-01-2011, 23:56
فکر میکنید با چه قیمتی وارد بازار ایران بشه ؟

1 میلیون:41::41::41::41::41::41::41:

Benygh
10-01-2011, 00:39
قیمتی که میخواد بیاد به نظرتون چند میشه؟‌! اگه حدود 700 باشه من میخوام بخرم ... اگه بیشتر باشه نمی ارزه ...
مدل های رقیبش چیه ؟! GALAXY S چطوره ؟ از HTC چه چیزی میتونه با این رقابت کنه ؟!

Vamp!r3
10-01-2011, 01:03
در بدو ورودش یه قیمت نجومی شاید داشته باشه.....ولی رفته رفته قیمتش به اون چیزی که باید باشه نزدیک میشه...

کلا گوشی های سامسونگ زود به قیمت مطلوب میرسند...

aRThaS_08
10-01-2011, 15:54
مثل یاس که نکسس وان رو گارانتی نکرد، پارس مایکروتل هم نکسس اس رو گارانتی نمیکنه احتمالن! بخاطر روابط تیره ی ایران و گوگل!

senaps
10-01-2011, 19:55
مثل یاس که نکسس وان رو گارانتی نکرد، پارس مایکروتل هم نکسس اس رو گارانتی نمیکنه احتمالن! بخاطر روابط تیره ی ایران و گوگل!

نکسوس 1 که اصلا فروش محدود بود!

Arashdn
11-01-2011, 10:24
سلام
ارزون ترین قیمت این گوشی تو سایت ها خارجی چنده؟

Atropates
11-01-2011, 17:27
سلام
ارزون ترین قیمت این گوشی تو سایت ها خارجی چنده؟

$529.99 سایت Bestbuy.com

king.james
11-01-2011, 18:11
$529.99 سایت Bestbuy.com
البته بعلاوه مالیات و اسکرین گارد 600$ در میاد..

Arashdn
11-01-2011, 18:29
البته بعلاوه مالیات و اسکرین گارد 600$ در میاد..
ایرانم که تحریمه .....
من حساب پی پال دارم
ولی نمیدونم چطوری بفرستمش ایران .....

king.james
11-01-2011, 18:31
ایرانم که تحریمه .....
من حساب پی پال دارم
دوست عزیز، اگه پرداختشم انجام بدی و برات ایران هم بفرستند با هزینه های گمرکیش اصلاً صرف نمی کنه..
منتظر بمون تا قاچاقیش بیاد ;)

senaps
11-01-2011, 22:51

دوستی اشنایی چیزی؟!!
یه رفیقی داریم به اسم سعید،میتونی باهاش تماس بگیری و ببینی که چجوری گوشی وارد میکنه....
تو انجمن اندو ایرانی به همین نام سعید فعالیت میکنه میتونی راحت پیداش کنی!

mahroo_z1
12-01-2011, 08:47

ویدئو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:

Arashdn
12-01-2011, 11:11
درود
تو xda دیدم یه گروه هم دارن رو اوبونتوش کار میکنن
به نظر میاد این گوشی پیشرفت های زیادی خواهد داشت .....

king.james
13-01-2011, 01:41
دوستی اشنایی چیزی؟!!
یه رفیقی داریم به اسم سعید،میتونی باهاش تماس بگیری و ببینی که چجوری گوشی وارد میکنه....
تو انجمن اندو ایرانی به همین نام سعید فعالیت میکنه میتونی راحت پیداش کنی!
کدوم انجمن ؟!

senaps
13-01-2011, 13:17

به ادس بالا مراجعه بفرمایید میتونید پیداش بکنید!

کدوم انجمن ؟!

tanatos
15-01-2011, 17:42
امروز تو سایت GSMaria یه چیزی دیدم:
زمانی که شرکت گوگل گوشی Nexus S را معرفی کرد چندان بازار را تحت تاثیر قرار نداد. اگرچه این گوشی دارای قابلیت NFC بوده و مبتنی بر نسخه جدید 2.3 آندروید تولید شده اما ویژگی های سخت افزاری آن تفاوت چندانی با گوشی Nexus One ندارد که در اوائل 2010 وارد بازار شد.

جدیدترین خبر درباره Nexus S حاکی از آن است که هنگام مکالمات طولانی تر از سه دقیقه این گوشی خود بخود خاموش و روشن می شود. بسیاری از کاربران گوشی مذکور درمورد این مشکل نسبت به گوگل اطلاع رسانی کرده اند و گوگل نیز اعلام کرده که در پی عیب یابی و رفع مشکل است که به زودی از طریق ارائه یک برنامه به روز رسان آن را برطرف خواهد کرد.

senaps
15-01-2011, 17:54
اگه پست های من توی صفحات اول این تاپیک رو بخونی،اعلام کردم که این گوشی به درد جرز میخوره!!!کسی قبول نکرد..فک کردم من همینجوری دستمو میکنم تو شیکمم و حرف میزنم...

S A M S U N G
15-01-2011, 20:32
این گوشی فقط واسه آپدیت تولید شده ! یعنی این گوشی اولین گوشی هستش که آندروئید روش تست و عرضه میشه .

نمونش 2.4 که الان روی این گوشی هستش و بزودی معرفی میشه .

مخلصیم .

tehraner
15-01-2011, 20:43
چرا نکسوس وان و گلکسی اس اندروید فارسی دارد ولی گلکسی تب نه؟

tanatos
15-01-2011, 20:51
اگه پست های من توی صفحات اول این تاپیک رو بخونی،اعلام کردم که این گوشی به درد جرز میخوره!!!کسی قبول نکرد..فک کردم من همینجوری دستمو میکنم تو شیکمم و حرف میزنم...

داداش بر منکر کاردرستیت لعنت! :31:
گوگل آخرش یه گوشی درست و حسابی بیرون نمیده که نمیده!

senaps
15-01-2011, 21:03
چرا نکسوس وان و گلکسی اس اندروید فارسی دارد ولی گلکسی تب نه؟
تا جایی که میدونم فارسی داره تب!

ebi6630
15-01-2011, 23:00
امروز تو سایت GSMaria یه چیزی دیدم:
زمانی که شرکت گوگل گوشی Nexus S را معرفی کرد چندان بازار را تحت تاثیر قرار نداد. اگرچه این گوشی دارای قابلیت NFC بوده و مبتنی بر نسخه جدید 2.3 آندروید تولید شده اما ویژگی های سخت افزاری آن تفاوت چندانی با گوشی Nexus One ندارد که در اوائل 2010 وارد بازار شد.

جدیدترین خبر درباره Nexus S حاکی از آن است که هنگام مکالمات طولانی تر از سه دقیقه این گوشی خود بخود خاموش و روشن می شود. بسیاری از کاربران گوشی مذکور درمورد این مشکل نسبت به گوگل اطلاع رسانی کرده اند و گوگل نیز اعلام کرده که در پی عیب یابی و رفع مشکل است که به زودی از طریق ارائه یک برنامه به روز رسان آن را برطرف خواهد کرد.

تکذیب میشه.همچین مشکلیو باهاش نداشتم

king.james
15-01-2011, 23:11
تکذیب میشه.همچین مشکلیو باهاش نداشتم
ابی جون به این حرفا گوش نده، اینا همه شایعست ... :19:

mahroo_z1
17-01-2011, 12:34

ebi6630
17-01-2011, 12:35
ابی جون به این حرفا گوش نده، اینا همه شایعست ... :19:

چاکریییییییییییییییم.
حالا ممکنه واسه ی هر گوشی ای این مشکل پیش بیاد ولی دلیل نمیشه کل مجموعه زیر سوال بره.این یه امر طبیعی هستش.
من یه LG خریده بودم بعد از 1 هفته میکروفونش سوخت.:19:

tanatos
17-01-2011, 19:41
اتفاقا مشکلات گوشیها از گزارشات انفرادی رو میشه.
اگه چند گوشی از یک سری مشکلات مشابه داشته باشند خوب طبیعیه که اون گوشی رو با این مشکلات مشکل دار خطاب میکنند.
نه این که گوشی الجی شما میکروفونش بعد یه هفته بسوزه!

king.james
17-01-2011, 19:48
اگه چند گوشی از یک سری مشکلات مشابه داشته باشند خوب طبیعیه که اون گوشی رو با این مشکلات مشکل دار خطاب میکنند.
البته شما شایعات رو هم در نظر بگیرید! همه سایت ها می گفتند که آیفون 4 مشکل آنتن دهی داره ولی من از هرکی پرسیدم گفت که این مشکل رو باهاش نداشتم..

senaps
17-01-2011, 21:03
البته شما شایعات رو هم در نظر بگیرید! همه سایت ها می گفتند که آیفون 4 مشکل آنتن دهی داره ولی من از هرکی پرسیدم گفت که این مشکل رو باهاش نداشتم..

اون خبر رو که خود اپل هم قبول کرد!!
احتمالا فقط برا اپراتور خودشون بوده!!

ebi6630
17-01-2011, 23:40

بله.حرف شما درسته.ولی شما یه گوشی بگین که هیچ مشکل انفرادی نداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این تکنولوژیو بشر درست کرده نه خدا.
به نظر من nexus s یه انتخاب خوب میتونه باشه.(نظر شخصی).:31::11:

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

البته من آیفون 4 رو تو دستم گرفتم.مشکل آنتن دهیش تایید میشه اما نه اونجوری که مثل بمب تو سایتا صدا کرد.باید سمت پایین و چپ گوشیو خیلی محکم تو دستت بگیری تا آنتن بره.کی این کارو میکنه؟؟؟؟؟؟؟از دوستان هم پرسیدم.مشکل خاصی ایجاد نکرد.در صورتی که توی cnet یه کلیپ بود که نشون می داد به خاطر این مشکل وسط مکالمه تلفن قطع میشه.

mahroo_z1
22-01-2011, 11:47

To install the latest Nexus S build GRH78C, follow these steps:

Download the update file from Google’s server: GRH78C-from-GRH78.zip
Copy the file to your phone’s internal storage (/sdcard). Tip: The Nexus S can flash any file so there is no need to rename it update.zip
Power off your phone.
Hold down the VOLUME UP button and power it back on.
Use the volume keys to navigate to recovery and press POWER to select it.
When you see the “/!\” symbol, hold the POWER button and then press the VOLUME UP button.
You should be presented with the Android system recovery menu. Select the option “apply update from /sdcard”
Find the update file (GRH78C-from-GRH78) on your sdcard and then press the POWER button to flash it.
Wait for the update to complete and then select “reboot system now”

noisymind
24-01-2011, 21:03
خب ظاهرا جریان صفحه نمایش این گوشی هنوز نیومده مثل دیزایر شد.
GSMArena به نقل از خبر امروز سامسونگ میگه این گوشی ماه دیگه وارد ایتالیا میشه و خبر بد اینکه از SuperAMOLED خبری نیست! ولی خبر خوب اینکه HD فیلم برداری میکنه.

king.james
25-01-2011, 11:18
خب ظاهرا جریان صفحه نمایش این گوشی هنوز نیومده مثل دیزایر شد.
GSMArena به نقل از خبر امروز سامسونگ میگه این گوشی ماه دیگه وارد ایتالیا میشه و خبر بد اینکه از SuperAMOLED خبری نیست! ولی خبر خوب اینکه HD فیلم برداری میکنه.
یعنی یک ورژن دیگست؟!!
این هم جالبه:

Yesterday, Google put out an OTA update for the Nexus S, which fixed some bugs (among them the SMS bug), but we haven't heard reports yet that the update enables 720p video capture

اولین آپدیت Nexus S ریلیز شد و باگ مربوط به sms رفع شد (قابل توجه ابی جان) ولی هنوز خبری از 720P نیستش!!

noisymind
25-01-2011, 19:13
خب ممکنه یک تعداد محدودی رو با SuperAMOLED تولید کنه و بقیه رو با SLCD ! یعنی بعد از گذشت چندین ماه هنوز سامی کارخونه S.AMOLED رو نتونسته توسعه بده؟

noisymind
25-01-2011, 19:44
باز طبق خبری که GSMArena الان گذاشت :
ورژن سفید این گوشی هم تا یک ماه دیگه وارد آلمان میشه. البته فقط پشت گوشی سفید هست! و جلوش مشکی باقی میمونه. ( یاد آیفون 4 سفید هم به خیر! ) و برای همین GSMArena اول خبر گفته واقعا تولید یک گوشی سفید اینقدر سخته؟
حالا خبر خوب اینکه ( طبق شایعه ) این ورژن هم مثل ورژن امریکایی و انگلیسی SuperAMOLED هست.

king.james
25-01-2011, 19:47
باز طبق خبری که GSMArena الان گذاشت :
ورژن سفید این گوشی هم تا یک ماه دیگه وارد آلمان میشه. البته فقط پشت گوشی سفید هست! و جلوش مشکی باقی میمونه. ( یاد آیفون 4 سفید هم به خیر! ) و برای همین GSMArena اول خبر گفته واقعا تولید یک گوشی سفید اینقدر سخته؟
حالا خبر خوب اینکه ( طبق شایعه ) این ورژن که در آلمان میاد SuperAMOLED هست ولی ورژنهای امریکایی و انگلیسی همون SLCD هستند!

اشتباه ننوشتید؟ ورژنی آمریکایی SAMOLED هستش...

noisymind
25-01-2011, 19:55
آهان ببخشید منظورش اینه که ورژن آلمانی سفید هم مثل ورژن امریکایی و انگلیسی SuperAMOLED هست.
تصحبح شد.

ebi6630
25-01-2011, 20:31
یعنی یک ورژن دیگست؟!!
این هم جالبه:

Yesterday, Google put out an OTA update for the Nexus S, which fixed some bugs (among them the SMS bug), but we haven't heard reports yet that the update enables 720p video capture

اولین آپدیت Nexus S ریلیز شد و باگ مربوط به sms رفع شد (قابل توجه ابی جان) ولی هنوز خبری از 720P نیستش!!

upgrade کردم.4 کرممممم.
اونم میاد.:5:

mahdi-001
25-01-2011, 21:40
سلام
چندتا سوال در مورد آندروید و گالاکسی اس دارم:
1)سیستم عامل آندروید قابلیت نصب برنامه های کرک شده رو داره؟برنامه هاش راحت گیر میاد؟
2)گالاکسی اس مدل آواتار داره ؟اگه جواب مثبته با گالاکسی اس عادی چه فرقی داره؟
3)از دوستانی که گالاکسی اس دارند از میزان نگه داشتن باتری آن راضی هستن؟(حدودا چند ساعت برا استفاده از برنامه ها؟)
4)قابلیت آپدیت سیستم عامل2.2 به 2.3 در ایران هست؟
5)کیفیت صدای گوشی(گالاکسی اس)در بخش موزیک چطور است؟(به خصوص پخش از طریق هندزفری)
6)کیفیت دوربین هنگام عکس و فیلمبرداری توی شب و روز چطوره؟
با تشکر

senaps
26-01-2011, 17:39
چندتا سوال در مورد آندروید و گالاکسی اس دارم:

به عنوان تاپیک توجه کردین؟

تو تاپیک گلکسی بپرسین تا جواب بدیم...

mahdi-001
26-01-2011, 20:59
به عنوان تاپیک توجه کردین؟

تو تاپیک گلکسی بپرسین تا جواب بدیم...
دوست من خیلی گشتم تاپیکش رو پیدا نکردم اگه اینجا بگین چی میشه؟:46:

P I R A N H A
26-01-2011, 21:27
اینم تایپک گلکسی اس

J.Naderiii
28-01-2011, 13:10
سلام
برای این گوشی تا عید صبر کنم میاد ایران یا نه؟
ممنون.

ebi6630
28-01-2011, 21:21
سلام
برای این گوشی تا عید صبر کنم میاد ایران یا نه؟
ممنون.

همین الان بگردی قاچاق هست.دلتو به نمایندگی خوش نکن.تا سال دیگه ام نمیاد.فقط قاچاقی.:20:

PersiAndroid
28-01-2011, 21:33
همین الان بگردی قاچاق هست.دلتو به نمایندگی خوش نکن.تا سال دیگه ام نمیاد.فقط قاچاقی.:20:
جالب بيييييد :31:

Arashdn
29-01-2011, 22:21
قاچاقش کجا گیر میاد؟؟؟؟؟

king.james
30-01-2011, 00:15
قاچاقش کجا گیر میاد؟؟؟؟؟
ممکنه پایتخت گیرت بیاد..

ebi6630
30-01-2011, 00:22
ممکنه پایتخت گیرت بیاد..

شنیدم علاء الدین آورده

J.Naderiii
30-01-2011, 09:35
شنیدم علاء الدین آورده

سلام
حالا قیمتش چقدره؟

Atropates
01-02-2011, 05:01
سلام
حالا قیمتش چقدره؟

بین 900 تا 950 تومن ناقابل :19:

Arashdn
02-02-2011, 14:33
به نظرتون کی به قیمت نرمال میرسه؟

king.james
02-02-2011, 14:39
به نظرتون کی به قیمت نرمال میرسه؟

فکر می کنم هیچ وقت !!! :biggrin: چون هنوز به دوبی نرسیده و گویا قراره نیست وارد آسیا بشه..

Arashdn
02-02-2011, 18:42
کسانی که از سایت های خارجی خریدن یه پیام به من میدن؟

king.james
02-02-2011, 18:49
کسانی که از سایت های خارجی خریدن یه پیام به من میدن؟
بنده در خدمت هستم.. اگه سوالی دارید همین جا مطرح کنید

Arashdn
02-02-2011, 19:09
بنده در خدمت هستم.. اگه سوالی دارید همین جا مطرح کنید
حدودا کل هزینه به ریال چقدر براتون تموم شد؟
تو گمرک و ... گیر کرد؟
چند روزه دستتون رسید؟

--------سوال هایی در مورد خود گوشی ---------
موفق شدید زبان فارسی روش بزنید؟
دولوپر ها به اندازه گالاکسی ساپرتش کردن؟
تا الان چقدر فروش رفته تو دنیا ؟ به میلیون رسیده؟
باگ یا مشکل خاصی نداره؟
کلا تو خریدش چه مزایا و معایبی بود؟
خروجی تی وی داره؟

سپاس

king.james
02-02-2011, 19:29
حدودا کل هزینه به ریال چقدر براتون تموم شد؟
تو گمرک و ... گیر کرد؟
چند روزه دستتون رسید؟

--------سوال هایی در مورد خود گوشی ---------
موفق شدید زبان فارسی روش بزنید؟
دولوپر ها به اندازه گالاکسی ساپرتش کردن؟
تا الان چقدر فروش رفته تو دنیا ؟ به میلیون رسیده؟
باگ یا مشکل خاصی نداره؟
کلا تو خریدش چه مزایا و معایبی بود؟
خروجی تی وی داره؟

سپاس

البته گوشی خریداره شده ولی هنوز به دستم نرسیده،
گوشی + اسکرین گارد = 580$ (تقریباً میشه 600 هزار تومان)
مسافری برام میاد

بقیه سوال ها رو از جناب ابی بپرسید یا اجازه بدید من تا شنبه بهتون جواب میدم،
ولی این رو میدونم که خروجی تی وی هنوز نداره و در مورد ساپورت هم منظورتون رو متوجه نشدم. اندروید محدود به سخت افزار خاصی نیست شما اگه بتونی اندروید رو روی ماشین لباس شویی منزل هم نصب کنی، برنامه هاش رو می تونی اجرا کنی! تا جایی که من میدونم چند روز پیش گوگل از همه دولوپرهای فری لنسر یا همون آزاد کار برای توسعه نرم افزارها وبازی های این سیستم عامل دعوت به همکاری کرد.

ebi6630
02-02-2011, 23:29
البته گوشی خریداره شده ولی هنوز به دستم نرسیده،
گوشی + اسکرین گارد = 580$ (تقریباً میشه 600 هزار تومان)
مسافری برام میاد

بقیه سوال ها رو از جناب ابی بپرسید یا اجازه بدید من تا شنبه بهتون جواب میدم،
ولی این رو میدونم که خروجی تی وی هنوز نداره و در مورد ساپورت هم منظورتون رو متوجه نشدم. اندروید محدود به سخت افزار خاصی نیست شما اگه بتونی اندروید رو روی ماشین لباس شویی منزل هم نصب کنی، برنامه هاش رو می تونی اجرا کنی! تا جایی که من میدونم چند روز پیش گوگل از همه دولوپرهای فری لنسر یا همون آزاد کار برای توسعه نرم افزارها وبازی های این سیستم عامل دعوت به همکاری کرد.

از نظر ساپورت مطمئن باش تو سری آندو از این بهتر نداریم.از بابت باگ،نه.خدارو شکر من مشکلی نداشتم.ولی الان به نظرم 16 گیگ یه کم کمه.نمیدونم بازم یه جورایی نظر شخصیه.

Arashdn
03-02-2011, 00:42
مواردی تو گالاکسی هست که نبودش تو نکسوس خیلی ناجوره
مثلا خروجی تی وی (در حالی که گالاکسی خروجی اچدی هم داره) یا مثلا مموری کارت ......
و از طرفی ژیرسکوپ و فلاش دوربین هم مزیت های نکسوسه + ساپرت خود گوگل

تا الان هم که ساپرت نرم افزاری گالاکسی از طرف دولوپر ها بهتر بوده
جدا گیج شدم ........

king.james
03-02-2011, 01:04
متوجه این حرفت نمیشم: " تا الان هم که ساپرت نرم افزاری گالاکسی از طرف دولوپر ها بهتر بوده" !!!!!!!!!

Arashdn
03-02-2011, 01:25
منظورم اينه كه الان تو ايكس دي اي بره نكسوس چند تا رام هست؟
نهايتا 30 تا
ولي گالاكسي .....

Arashdn
03-02-2011, 07:53
کسی نیست این سوالات رو جواب بده؟

ninja3000sh
06-02-2011, 21:54
قیمت امروز تو بازار علاءالدین 890 تومن بود.
با اینکه مدت زیادی از ریلیزش میگذره و باید با قیمت واقعی به فروش برسه ولی بازم دزدا دارن گرانفروشی میکنن.:13:

senaps
06-02-2011, 23:47
به نظرم نکسوس 2 اون جوری که باید میبود،نبود و به همین خاطر مورد کم لطفی قرار گرفت...سامسونگ،بزرگترین اشتباه گوگل بود برای زدن نکسوس بعدی!!گوشیی درست کرد که الان که همه ی شرکت ها دارن گوشی میدن بیرون،این نکسوس 2 جلوشون سوسکه...
نکسوس 2 رو باید سونی،یا اچ تی سی میزدن...موتو هم خیلی گرون میفروشه گوشی اش رو...
ولی به نظر جانل دارانه!!!ی من،سونی میتونست یه خر گوشی با ساپورت عالی گوگل درست کنه که گوشی ها رو دوتا دوتا با این یکی مقایسه کنن!!

king.james
21-02-2011, 15:00
راستی یکی از تفاوت های عمده Nexus S با Galaxy در اینه که گلکسی امکان Mass Storge شدن نداره، یعنی برای اتصال به کامپیوتر حتماً باید DVD درایور هاش رو نصب کنی و از طرفی سرعت انتقال اطلاعات فوق العاده پایین هست اما در Nexus قضیه برعکسه و با اتصال به کامپیوتر دستگاه مثل فلش مموری عمل می کنه و سرعت انتقال داده فوق العاده بالاست.

aRThaS_08
28-02-2011, 22:12
مس استورج داره.

USB Debugging رو فعال میکنی گوشیو به کامپیوتر وصل میکنی و از notification bar گزینه transfer files to/from your pc رو انتخاب میکنی.

گوشی همانند یک هارد اکسترنال به کامپیوتر وصل میشه و با سرعت بالایی میتونید هرفایلی رو داخل حافظه گوشی انتقال بدید.

king.james
28-02-2011, 23:26
مس استورج داره.

USB Debugging رو فعال میکنی گوشیو به کامپیوتر وصل میکنی و از notification bar گزینه transfer files to/from your pc رو انتخاب میکنی.

گوشی همانند یک هارد اکسترنال به کامپیوتر وصل میشه و با سرعت بالایی میتونید هرفایلی رو داخل حافظه گوشی انتقال بدید.
ممنون من خبر نداشتم، اطلاعاتم در مورد گلکسی کمه.. خب حالا این USB Debugging رو از کجا باید فعال کرد؟!!

Atropates
01-03-2011, 10:25
ممنون من خبر نداشتم، اطلاعاتم در مورد گلکسی کمه.. خب حالا این USB Debugging رو از کجا باید فعال کرد؟!!

از گزینه هایی ه که توو Setting گوشی هست , بخش Application قسمت Development

PersiAndroid
10-03-2011, 17:12
اصلا تو بازار جهاني استقبالي هم از اين گوشي شد؟

Atropates
11-03-2011, 21:39
قبلا حرفایی بود در مورد اینکه بعد از اومدن GSII گوگل هم نکسوس اس رو ارتقا میده و یه نکسوس جدیدتر میده . چی شد ؟ خبری نیست ؟ گوگل با همین Nexus S می خواد با Galaxy S II و Atrix و Optimus 3D رقابت کنه ؟ حالا نگید این زودتر آپدیت میشه چون یک سال که از اونا زودتر آپدیت نمیشه , فوقش دو ماه زودتر آپدیت شه , چند نفر اون سخت افزار معرکه رو ول میکنن میان این رو بخرن به خاطر آپدیت ؟

tanatos
12-03-2011, 10:40
این گوشی فقط به پشتوانه ی نرم افزاری گوگل ممکن بود موفق باشه ولی همونطور که گفتی با وجود سخت افزارهای قوی گوشیهای جدید دیگه امکان بردش وجود نداره!

tanatos
12-03-2011, 11:40
اپراتور ودافون شعبه رومانی گوشی جدید Nexus S را با شرایط قرارداد دوساله و به قیمت 149 یورو یا بصورت قفل شکسته با قیمت 529 یورو به کاربران خود عرضه کرده است. اوائل ماه گذشته ودافون اعلام کرده بود که این گوشی را در 24 کشور زیرمجموعه خود عرضه خواهد کرد. کاربران رومانیایی جزء اولین کاربران اروپایی هستند که Nexus S را خریداری می کنند. در حال حاضر فقط نسخه سیاه رنگ این گوشی در رومانی موجود شده است.

The last remaining
12-03-2011, 18:52
من شنیدم که این گوشی مشکلات زیادی داشته درسته؟

king.james
12-03-2011, 22:55
من شنیدم که این گوشی مشکلات زیادی داشته درسته؟
چه مشکلاتی؟

tanatos
13-03-2011, 08:56
تا اونجا که من یادمه البته اگه اشتباه نکنم یه خبرهایی بود مبنی بر اینکه هنگام مکالمات طولانی تر از سه دقیقه این گوشی خود بخود خاموش و روشن میشه. یه عده هم یادمه که گلایه داشتند که نمیتونند نرم افزارهاشون رو به صورت پیش فرض روی گوشی نصب کنند بعدشم یه خبرهایی از مشکلات باطریش بود.
دیگه؟ بزار یکمی فکر کنم :9:
نه چیز دیگه ای یادم نمیاد!

The last remaining
13-03-2011, 10:15
مشکل باطری که گفتی رو منم شنیدم ولی اون یکی ها رو دیگه نه؟
اوناهم جدیدن؟

king.james
13-03-2011, 11:19
تا اونجا که من یادمه البته اگه اشتباه نکنم یه خبرهایی بود مبنی بر اینکه هنگام مکالمات طولانی تر از سه دقیقه این گوشی خود بخود خاموش و روشن میشه. یه عده هم یادمه که گلایه داشتند که نمیتونند نرم افزارهاشون رو به صورت پیش فرض روی گوشی نصب کنند بعدشم یه خبرهایی از مشکلات باطریش بود.
دیگه؟ بزار یکمی فکر کنم :9:
نه چیز دیگه ای یادم نمیاد!
قضیه مکالمات رو من شنیده بودم ولی تا حال برای من پیش نیومده که گوشی ریستارت بشه، نرم افزار ها رو هم به سادگی می شه نصب کرد. در مورد باطری هم من تنها ایرادی که می تونم بگیرم اینه که مدت زمان شارژ شدندش خیلی بالاست، تقریباً در حدود 4 ساعت!!!

tanatos
13-03-2011, 12:16
بسته دیگه چی میخوای؟

PersiAndroid
13-03-2011, 21:58
به نظرم حالا كه ديگه گالكسي i9000 توليد نميشه اگه سامسونگ رو نكسوز samoled بذاره و قيمت مناسبي براش بذاره
هنوزم به فروشش اميدي هست

king.james
14-03-2011, 00:05
به نظرم حالا كه ديگه گالكسي i9000 توليد نميشه اگه سامسونگ رو نكسوز samoled بذاره و قيمت مناسبي براش بذاره
هنوزم به فروشش اميدي هست

ببخشیید مگه الان SAMOLED نیست ؟!!!!!

PersiAndroid
14-03-2011, 02:09
ببخشیید مگه الان SAMOLED نیست ؟!!!!!

ميدونم كه الانم سوپر امولده اما منظورم اين سياست سامسونگه كه داره سوپر امولد رو محدود مي كنه به گوشي هاي خاصش و به طور مثال الان توليد گالكسي رو با سوپر امولد متوقف كرده چون ميخواد گالكسي اس دو رو عرضه كنه و حتي همونطور كه ميدونين همين نكسوز هم تو نسخه هايي با LCD عرضه شده
اميدوارم كه نكسوز اس هم به سرنوشت گالكسي اس دچار نشه و تا آخر با سوپر امولد عرضه بشه

tanatos
14-03-2011, 12:47
شاید چون شرکت بزرگی مثل گوگل پشتشه این چیزی که میخوای امکانپذیر باشه ولی خیلی هم نمیشه مطمئن بود

kamy_R
15-03-2011, 19:17
چند تا صفحه داره؟ همون 7 تا صفحه؟

king.james
15-03-2011, 19:20
چند تا صفحه داره؟ همون 7 تا صفحه؟
هوم اسکرین 5 صفحه داره که دوتا سمت چپ و دو تا دیگه سمت راست Home هستند! ولی منو نا محدوده و به صورت عمودی اسکرول میشه

kamy_R
15-03-2011, 22:17
touchwiz نداره؟

king.james
15-03-2011, 23:25
touchwiz نداره؟
خیر، این گوشی اینترفیس گوگل رو داره که خیلی از Samsung شیک تر و User Friendly تره...

PersiAndroid
18-03-2011, 22:45
كسي قيمت روز داره؟
با گارانتي هم تو بازار هست؟

aRThaS_08
26-03-2011, 13:56
830 هست قیمتش

گارانتی هم نیست.

کی این گوشی میخواد بیاد پایین من نمیدونم!

senaps
26-03-2011, 15:30
تا این بیاد پاین،یارو اتریکس هم تو ایران پیدا میشه!

Atropates
27-03-2011, 05:09
Manoto TV هم تازه اومده داره همش اینو تبلیغ میکنه :31: خداییش ولی قیافه ی خیلی شیکی داره !

با اومدن iPhone جدید که به احتمال زیاد دو هسته ای خواهد بود , مطمعن باشد گوگل با این به رقابت گوشی های جدید نمیره یه گوشی قویتر معرفی میکنه

king.james
27-03-2011, 06:22
Manoto TV هم تازه اومده داره همش اینو تبلیغ میکنه :31: خداییش ولی قیافه ی خیلی شیکی داره !

با اومدن iPhone جدید که به احتمال زیاد دو هسته ای خواهد بود , مطمعن باشد گوگل با این به رقابت گوشی های جدید نمیره یه گوشی قویتر معرفی میکنه
کی تبلیغ کرد؟!!! من تا حالا ندیدم!

Atropates
28-03-2011, 02:07
کی تبلیغ کرد؟!!! من تا حالا ندیدم!

جایزه ی مسابقه ی Manoto Plus روز شنه یه دونه Nexus S بود که مجری برنامه هم (امید) یه دونه دستش بود همش داشت نشونش میداد ازش تعریف میکرد (به شکل ضایعی :31:) هرچند آخرش یه تیکه اومد باحال بود

---------

دوستان هنوز این مقعر بودن صفحه نمایش گوشی چیزی نیومده رو نت بگن چه مزیت یا استفاده ی خاصی میشه ازش کرد ؟ همون برا خوشگلی بود ؟

فیلم برداریش چی ؟ HD شد یا هنوز WVGA باقی مونده ؟

tanatos
30-03-2011, 18:28
برو بچز اینم یه خبر از نکسوس جدید این بار با همکاری الجی!

طبق برخی گزارش های غیر رسمی، گوگل در حال کار با LG برای تولید یک دستگاه با برند مشترک است. البته این بار به جای اسمارت فون صحبت از یک تبلت است. بر روی Google Nexus Tablet (که نام احتمالی این گجت است) اندروید 3‪.‬0 نصب خواهد شد و صحبت از ارائه آن در میانه تابستان است.

درباره این پروژه هنوز همه چیز در حد شایعه است و چیزی هم درمورد مشخصات سخت افزاری دستگاه و یا شیوه فروش و ارائه آن اعلام نشده است. فقط می دانیم که احتمالا باید منتظر تبلتی با لوگوی Google باشیم.

PersiAndroid
01-04-2011, 16:24
چرا مايكروتل اينو با گارانتي وارد نكرده؟
اگه اينكارو ميكرد شايد قيمتش يه مقدار كمتر ميشد..
فكر كنم قيمت جهانيش از گالكسي اس هم كمتر بود نه؟

Scud_MD2
01-04-2011, 19:56
Nexus S جديد با نام Samsung Google Nexus S I9023 با صفحه نمايش Super LCD

PersiAndroid
01-04-2011, 20:34
Nexus S جديد با نام Samsung Google Nexus S I9023 با صفحه نمايش Super LCD

يعني نكسوز سوپر امولد رو ديگه نميسازه؟
من آخرش نفهميدم سامسونگ ميخواد چكار كنه؟
يه خبر هم تو تاپيك گاكسي ديدم كه يه گوشي گالكسي اس جديد ميخواد بده بيرون با CPU بالاتر و صفحه سوپر امولد پلاس!
كسي نگفت چرا مايكرو تل نكسوز اس رو با گارانتي نمياره؟
اينجوري قيمتشم كمتر ميشد
چون فكر كنم قيمت جهانيش از گالكسي اس هم كمتر بود. نه؟

Scud_MD2
01-04-2011, 20:50
يعني نكسوز سوپر امولد رو ديگه نميسازه؟
من آخرش نفهميدم سامسونگ ميخواد چكار كنه؟
يه خبر هم تو تاپيك گاكسي ديدم كه يه گوشي گالكسي اس جديد ميخواد بده بيرون با CPU بالاتر و صفحه سوپر امولد پلاس!
كسي نگفت چرا مايكرو تل نكسوز اس رو با گارانتي نمياره؟
اينجوري قيمتشم كمتر ميشد
چون فكر كنم قيمت جهانيش از گالكسي اس هم كمتر بود. نه؟

چون كه اين گوشي رو سامسونگ براي گوگل ساخته و توسط خود گوگل پشتيباني ميشه مايكروتل از اين گوشي رو گرانتي نميكنه.(مثل نكسوس وان)
مايكروتل فقط گوشيهايي رو گرانتي ميكنه كه توسط سامسونگ پشتيباني ميشن.

aRThaS_08
01-04-2011, 21:00
نه ربطی به پشتیبانی گوگل نداره!

گوگل ایران رو تحریم کرده و به همین خاطر مجوز گارانتی رو نمیتونن براش صادر کنن.

گوشیهای گلکسی اس که پشتشون نوشته بود Google هم خیلی وقته گارانتی نمیشن و فقط اونایی که عکس آدمک آندروید داره گارنتی میشن

tanatos
03-04-2011, 15:40
آقا این گوشی کلا حرفی برای گفتن نداشت حالا هم که سوپرآمولدش تبدیل شده به سوپر ال سی دی!

PersiAndroid
05-05-2011, 10:30
الان تو بازار پيدا ميشه؟
قيمتش كمتر نشده؟
به نظرم اين گوشي موفق نبود
البته شايد به خاطر اينكه با وجود گالكسي اس كسي اين رو نمي خريد...
به نظرتون نكسوز بعدي رو چه شركتي ميسازه؟
ديگه وقتش نيست كه گوگل يه نكسوز واسه 2011 بده؟
به نظرتون تك هسته اي هست يا دو هسته اي؟
البته به نظر من نكسوز نبايد الزاما بالاترين گوشي آندروييد موجود باشه
اما خب بايد تجربه ي بهتري از آندروييد به كاربر بده و يه سري نوآوري هارو هم با خودش به همراه داشته باشه
البته نكسوز اس همه ي اين مشخصات رو داشت ولي حس مي كنم آنچنان استقبالي ازش نشد.
شايد اگر آمار فروشش رو ببينيم بهتر بشه گفت.
ولي خوب خود گوگل هم مي دونست كه بهترين گوشي آندروييدي موجود تو بازار گالكسي اس هست به خاطر همين اين گوشي رو به سامسونگ داد تا بسازه و بيشترين شباهت رو به گالكسي اس داشت.
البته به نظر من اگر گوگل خودش سازنده ي گوشي هاش بود مطمئنا مثل اپل موفق تر عمل مي كرد و يه گوشي منحصر به فردي مي ساخت مثل آيفون
اما حالا كه به ساير سازنده ها ميده نكسوز قرباني سياست فروش شركت ها ميشه كه نميخوان فروش محصولات ديگشون به خاطر اين گوشي تحت شعاع قرار بگيره

aRThaS_08
05-05-2011, 10:38
نکسس بعدی هم ساخت سامسونگ هست به احتمال زیاد

اما چیزی که مسلمه چیزی به سونی و اچ تی سی نمیرسه و اگه سامسونگ نبود یا الجی هست یا موتو !

mahroo_z1
05-05-2011, 18:20

این گوشی رو بالاخره پارس مایکروتل وارد کرده و به قیمت 614 هزار تومان بفروش میرسونه.

ahwaz_k750
05-05-2011, 20:27

این گوشی رو بالاخره پارس مایکروتل وارد کرده و به قیمت 614 هزار تومان بفروش میرسونه.
نمایندگی های 3گانه سامسونگ این گوشی را آورده؟

ahwaz_k750
05-05-2011, 20:44
با توجه به اینکه قیمت گالکسی اس 16 گیگ با گارانتی و نکسوس اس با گرانتی تقریبا برابر هست دوستان خرید کدامیک را پیشنهاد میکنید؟
1 شنبه قصد خرید یکی از این 2 گوشی را دارم