PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوض كردن مشخصات اختصاصي وارد شده در ياهو مثل سال تولد و ...

Arfo
14-05-2006, 15:48
عوض كردن مشخصات اختصاصي وارد شده در ياهو مثل سال تولد و ...
كسي ميدونه چه جور ميشه مشخصات اختصاصي ميل ياهو رو تغيير داد يا اصلا همچين امكاني تو سايت ياهوو هستش . ممنون ميشم اگر در جريانش هستيد بفرماييد .

FATIMA
14-05-2006, 16:08
سلام
وقتي وارد mail box مي شويد و مي خواهيد از آن خارج شويد عبارت sign out را انتخاب مي كنيد اگر دقت كنيد كنار اين عبارت My Account قرار دارد كه توسط آن مي توانيد تنظيمات را تغير دهيد

mska
14-05-2006, 16:13
فكر كنم از اينجا بتونيد
1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد 2باره پسورد را وارد مي كنيد
تو صفحه اي كه مياد يك سري مشخصات هست كه قابل ويرايش هستند

Arfo
15-05-2006, 18:21
بذاريد يه مثال بزنم تا بهتر دوستان متوجه بشن تا به يه نتيجه اي برسيم .
فرض بر اينكه من ايدي درست كردم ولي تاريخ تولد و سوال امنيتي هنگام ثبت نام رو فراموش كردم .حالا پسورد ايديمو دارم و خوب دسترسي به تنظيمات ايميل رو هم دارا هستم ولي مي خوام او مشخصاتي كه موقع ثبت نام وارد كردم رو بدونم تا اگر يه وقتي مشكلي پيش اومد بتونم ايديمو از فورگات پسورد بدست بيارم .
اصلا همچين امكاني ياهو گذاشته كه سهل انگاري موقع ثبت نام رو جبران كنيم ؟ ( همون به ياد نداشتن كامل مشخصات )
ممنون ميشم از دوستاني كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره در اختيار بقيه بذاره .

FATIMA
15-05-2006, 19:00
شما تو قسمت My Account كه گفتم مي تونيد نمام اطلاعاتي رو كه وارد كرديد ببينيد يا تغير بديد

Arfo
15-05-2006, 21:24
شما تو قسمت My Account كه گفتم مي تونيد نمام اطلاعاتي رو كه وارد كرديد ببينيد يا تغير بديد
عزيزم از اون قسمت همه ي مشخصات جز اينايي كه من ميگم ( تاريخ تولد . سوال و جواب امنيتي . زيپ كد و ... ) رو ميشه تغيير داد .
پست قبليمو بخونيد بهتر متوجه ميشد ..