PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلیر ( DVD یا بلوری) با قابلیت پخش مالتی مدیا

satttanism
06-12-2010, 20:51
سلام دوستان

ما قصد خرید یک دستگاه پلیر داریم که علاوه بر انواع دیسک ها ، مموری خور هم باشه و مالتی مدیا های گوناگون با زیر نویس رو هم ساپورت کنه

قیمت حدودی 150 هزار تومان البته در دبی

یعنی فرقی هم داره دبی با ایران؟

و اینکه بلوری پلیر تا این قیمت هم میشه؟

فعلا یک DVD پلیر پایونیر داریم که حدود 7 سال هست ازش کار میکشیم و خیلی ازش راضی هستیم
البته این آمریکایی اصل بود :دی

ولی در کل یه مارک و مدل خوب پیشنهاد بدید

خیلی ممنون

sound.vision
07-12-2010, 11:00
سلام دوستان

ما قصد خرید یک دستگاه پلیر داریم که علاوه بر انواع دیسک ها ، مموری خور هم باشه و مالتی مدیا های گوناگون با زیر نویس رو هم ساپورت کنه

فعلا یک DVD پلیر پایونیر داریم که حدود 7 سال هست ازش کار میکشیم و خیلی ازش راضی هستیم

خیلی ممنون

درود
منظورت از مموری این نیست که کارت SD و اینجور چیزا بخوره؟! چون حداقل من تا حالا همچین چیزی ندیدم (البته تو مارک های نامعتبر شاید پیدا بشه) و دوم اینکه اگه بخوای خواصیت مالتی مدیا پلیر هم داشته باشه محدوده انتخابت خیلی محدود می شه و معمولا پلیرها تو پخش انواع فرمت ها محدودیت دارن بهتره بری سراغ دستگاه های مدیاپلیر.... اما اگه ساکن دبی هستی می تونی بلوری های سری 9000 فیلیپس رو چک کنی ببینی به کارت میاد یا نه... البته سری 7000 هزار فیلیپس هم خوبه و قیمتش نسبت به 9000 خیلی معقول تره....
در ضمن اگه سوالت رو تو بخش دی وی دی پلیر مطرح کنی بهتر جواب می گیری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

satttanism
07-12-2010, 23:35
درود
منظورت از مموری این نیست که کارت SD و اینجور چیزا بخوره؟! چون حداقل من تا حالا همچین چیزی ندیدم (البته تو مارک های نامعتبر شاید پیدا بشه) و دوم اینکه اگه بخوای خواصیت مالتی مدیا پلیر هم داشته باشه محدوده انتخابت خیلی محدود می شه و معمولا پلیرها تو پخش انواع فرمت ها محدودیت دارن بهتره بری سراغ دستگاه های مدیاپلیر.... اما اگه ساکن دبی هستی می تونی بلوری های سری 9000 فیلیپس رو چک کنی ببینی به کارت میاد یا نه... البته سری 7000 هزار فیلیپس هم خوبه و قیمتش نسبت به 9000 خیلی معقول تره....
در ضمن اگه سوالت رو تو بخش دی وی دی پلیر مطرح کنی بهتر جواب می گیری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منظورم داشتن USB بود

mohamad skystar
09-01-2011, 00:36
سلام دوستان

خیلی ممنون

دوست گرامی اگه blue ray میخوای بهترین مارک sony هست چون تکنولوژی blue ray هم از این شرکت هست.در مورد امکانات دیگه هم به سایتش سری بزنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
09-01-2011, 10:01
دیگه دوست من الان نوشدارو بعد از مرگ این حرف هاست

به هر حال تشکر

ommolfesad
24-01-2011, 16:43
من موندم ، اين بلوري تو كل دنيا خز شد ولي هنوز تو ايران جا نيوفتاده !!

hassan1234
24-01-2011, 22:20
دوستان حجم دیسک های بلورِی حداکثرچقدره؟کیفیت تصویرش چندمگاپیکسله؟ایابلوری پلیربامارک ال جی وگارانتی گلدیران واردبازارشده؟قیمتش چنده؟

ommolfesad
25-01-2011, 16:43
فعلا ظرفیت 50 گیگ هست ، که رفیت های بیشتری هم اعلام شده که فعلا" همین 50 تو بازار جهانی هست .
تو ایران الان مفت نمی ارزه بخری ، چون الکی گرونه !!!
بهترین راه PS3 هست (من اینطور فکر میکنم ):46: