PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسدود شدن شماره ایرانسل...!

Amin.P30
06-12-2010, 16:33
سلام.
یک خط ایرانسل دارم که چند ماهی ازش استفاده نکردم.
الان شارزش هم کردم .اما میگه مسدود شده؟
چیکارش باید کرد؟

mmiladd
06-12-2010, 20:13
سلام.. ثبت نام كرده بودين..؟

Amin.P30
06-12-2010, 20:19
بله.
4 &5 سال پیش ثبت نام کرده و خریده بودیم که جایزه ش رو هم دادن.

ahriman323
06-12-2010, 20:36
برای من هم دوتا از سیم کارت هام مسدود شده بود و میگفت سرویس تماس های دریافتی غیر فعال شده رفتم ایرانسل مدارکم را دادم درستش کردن بعد از چند روز!

Amin.P30
07-12-2010, 09:26
اینجا هم یه چیزایی در این مورد نوشته:
اما من 3&4 ماه پیش ازش استفاده کردم و مشکلی نداشت.الان هم 2 تومن توش شارز ریختم...!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

faded
10-12-2010, 11:51
من هم همین مشکل رو دارم دوتا ایرانسل دارم که مسدود شدن از طریق سایت میشه فعالشون کرد؟ من ثبت نام هم نکردم!!!

irinn65
11-12-2010, 01:32
اگه تا 90روز ازش استفاده نکردی طبیعیه مسدود شدنش...یعنی شما صاحب خط دیگه نیستی حتی اگه ثبت نامم کرده باشی!

Help118
11-12-2010, 04:56
بله چند وقتی میشه که ایرانسل تو روزنامه ها و تو سایتش آگهی داده که اگه 90 روز متوالی از سیمکارت استفاده ای نشه قانونا ایرانسل سیمکارت را به تملک خودش خواهد درآورد و غیر قابل برگشت خواهد بود و مشترک هیچگونه ادعایی نمی تواند داشته باشد. البته فقط برای اعتباری ها!

faded
11-12-2010, 12:23
حالا من چیکار کنم؟ :31:

Help118
12-12-2010, 23:54
هیچ کار! فقط یه عنایتی بکن یه سر به Ecare ایرانسل تو سایت ایرانسل بزن حساب کاربری خودتو چک کن برای این کار رمز ای کیر رو حتما با ارسال پیامک خالی به 130 دریافت کن. شماره سریال سیمکارت هم برای ورود به سایت رو لازم داری. برو اونجا ببین تو حساب کاربریت چی نوشته
اگه خدای ناکرده ایرانسل سیمکارتتو تصاحب کرده باشه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد چون قانونا این کار رو انجام داده. وقتی استفاده ای نمیشه از سیمکارت، سیمکارتت حکم نمکدون رو تو خونه داره.

irinn65
13-12-2010, 01:06
متاسفانه این حرکت بدترین چیز برای ایرانسله چون واقعا زوره شاید کسی نخواد حالا حالا ها از سیمش استفاده کنه مثل همراه اول به کسی چه....!امیدوارم یه حرکتی بشه....

osmaan
13-12-2010, 07:42
همراه اول هم مسدود میکنه دیگه!

Help118
09-01-2011, 17:33
متاسفانه این حرکت بدترین چیز برای ایرانسله چون واقعا زوره شاید کسی نخواد حالا حالا ها از سیمش استفاده کنه مثل همراه اول به کسی چه....!امیدوارم یه حرکتی بشه....
من نمیخوام بگم قانون خوبیه یا بدیه ولی خوب مردم به فکر منفعتشون هستند میگه طرف سیمکارت رو خریده یه شماره بنامش تو شبکه هست ولی اصلا نه مالیاتی میده از بابت استفادش نه اینکه استفاده ای می کنه ازش حتما لازمش نداره دیگه! اونام که منفعت طلب میدن دست کسی که از خط استفاده کنه و برا شرکت سود داشته باشه
فکر کنم همراه اول هم همیچین قوانینی داره
خوب کار سختی که نیست هر سه ماه یبرا یه تماسی بگیر یه پیامکی بفرس بعد دوباره خاموشش کن:31:

.SA33D.
09-01-2011, 18:23
همراه اول هم مسدود میکنه دیگه!

خدا پدر ایرانسلو بیامرزه!! سیمکارت همراه اول من چند ماه خاموش بود-به یه سال نرسید- بعد مجبور شدم 5000تومن بدم که وصل شه!!! واقعا چه کاریه خب!؟؟؟؟! شاید یکی بره تو کما!! شاید دوس نداشته باشه گوشیش روشن باشه!! شاید بخاد به دلایل امنیتی خودشو گم و گور کنه!!! جل الخالق :42:

shahin666
11-01-2011, 05:44
ببخشید دوستان یه سوال
من خط ایرانسلم رو روی همراه اولم دایورت کردم
این خودش یه نوع استفاده میشه حالا یا نه
حتی اگر به ایرانسل هم زنگ زده نشه آیا بازم ممکنه شامل این قانون بدون استفاده بشه یا نه

ABEL
11-01-2011, 09:31
بله استفاده میشه چون وقتی خطی رو روی یک خط دایورت کنی اعتباری از خطی که دایورت شده کسر میشه باید همیشه خطط اعتبار داشته باشه
موفق باشید.

Help118
13-01-2011, 21:04
يه سري هم به سايت هيراد آنلاين بزنيد...
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خواهشا دیگه پیام تبلیغاتی نامربوط نفرستید!

meisam_629
15-01-2011, 21:32
سلام.
یک خط ایرانسل دارم که چند ماهی ازش استفاده نکردم.
الان شارزش هم کردم .اما میگه مسدود شده؟
چیکارش باید کرد؟

منم همین مشکلو دارم. بعد عمری (بیش از یک سال) اومدیم از این سیم کارت ایرانسلمون که داشت خاک می خورد یه استفاده اینترنتی بکنیم که دیدیم ای دل غافل، سیم کارت مسدود شده و همش میگه زنگ بزن 700 و با اپراتور دردل کن!!! آخه این دیگه چه قانونیه و کجای دنیا چنین قانونی گذاشتن؟؟؟؟

meisam_629
15-01-2011, 21:41
خدا پدر ایرانسلو بیامرزه!! سیمکارت همراه اول من چند ماه خاموش بود-به یه سال نرسید- بعد مجبور شدم 5000تومن بدم که وصل شه!!! واقعا چه کاریه خب!؟؟؟؟! شاید یکی بره تو کما!! شاید دوس نداشته باشه گوشیش روشن باشه!! شاید بخاد به دلایل امنیتی خودشو گم و گور کنه!!! جل الخالق :42:

البته خیلی کم پیش میاد که آدم به دلایل امنیتی بخواد خودشو گم و گور کنه ولی با بقیه حرفات موافقم. یه گشتی تو سایت اپراتورهای خارجی مثل AT&T زدم، یه همچین قانونی ندیدم. حداقل قبلش یه ایمیلی چیزی بزنن ، نه به اسم قانون بیان ..... بکنن.

monirh
24-01-2011, 12:34
سلام دوستان عزیز من دیگه نمی دونم باید چی کار کنم شکایت به کجا ببرم از دست ایرانسل؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمی دونم آیا درستهاینجا دارم پیغام می ذارم یا نه اما تو رو جون هر کی که دوست دارین راهنماییم کنین..
من اس ام اس به خارج از کشور تا یک هفته پیش می تونستم بفرستم دلیوری هم می گرفتم اما الان دقیقاً یک هفته هست که ارسال پیغام send رو می ده اما دلیوری رو می که نمی رسه من چی کار باید کنم؟؟؟؟؟:42::worried:

mimic
10-02-2011, 11:23
دوستانی که میگن ایرانسل قانونی سیم کارتها را مسدود کرده لطفا لینک اون منبعی را که چنین مجوزی صادر کرده بدن!
این کار مثل سایر اعمال اپراتورها 100 درصد غیر قانونی است. وقتی شما مالی را بعنوان جایزه دریافت میکنید قانونا مالک آن هستید و اختیار آن را دارید مگر اینکه در هنگام اهدا جایزه شرط و شروطی گنجانده شده باشد.
ایرانسل تخلف کرده و در آین هیچ شکی نیست.
از طرفی با تبلیغات کاذب ادعا میکنه که سیم کارت هدیه میده و هیچ شرط و شروطی را نمیگه
از طرفی برای آزاد کردن ظرفیت سیم کارتهاش خطوط بی استفاده را فورا مسدود میکنه.
دلیلش هم اینه که تو شهری که کلانتر نباشه قورباغه هفتیر کش میشه!!

IRAN_KING
13-02-2011, 20:36
با سلان دوستان من خط ایرانسل خریدم وفعال هم کردم تمام شد....

حالا اس ام اس میاد که به این 09630 شماره مدارک رو ارسال( فاکس )کنید با شماره خریداری شده... چرا من که ثبت نام کردم.؟

راستی این کارت هدیه بعد از چند ماه میاد ...برای کارت هدیه نیست این کار ؟ !

pedram_sad
14-02-2011, 14:20
دوستان من يك خط دايمي 0935 دارم
كه 4 سالي ميشه دارمش و هر دوره كمه كم 35 تا 40 قبضش رو ميدادم

حد اعتبارش هم رسيده به 168000 تومان الان
ولي دوره اخري 90 تومان قبضش اومد كه نداشتم بدم خورد خورد دادم ( خط كه قطع شده بود ) تا اين كه 20 تومانش مونده بود كه دوره جديدش هم اومد و 80 خورد روش و خط الان نزديك به 70 روزه قطعه ( يك طرفست ) از ايرانسل هم روزي 2 يا 3 تا sms مياد براش كه تا قبل از 26/1/90 هزينش رو پرداخت كنيد

ولي نه پولش رو دارم نه ميصرفه

ميخواستم بدونم اگه خط كلا قطع بشه و امتيازش صلب بشه قضيه اين 100 تومان قبضي كه براش مونده چي ميشه ؟
ايرانسل اقدام ميكنه براي ادرسي كه تو سندش موجوده ؟

pedram_sad
16-02-2011, 14:20
دوستان من يك خط دايمي 0935 دارم
كه 4 سالي ميشه دارمش و هر دوره كمه كم 35 تا 40 قبضش رو ميدادم

حد اعتبارش هم رسيده به 168000 تومان الان
ولي دوره اخري 90 تومان قبضش اومد كه نداشتم بدم خورد خورد دادم ( خط كه قطع شده بود ) تا اين كه 20 تومانش مونده بود كه دوره جديدش هم اومد و 80 خورد روش و خط الان نزديك به 70 روزه قطعه ( يك طرفست ) از ايرانسل هم روزي 2 يا 3 تا sms مياد براش كه تا قبل از 26/1/90 هزينش رو پرداخت كنيد

ولي نه پولش رو دارم نه ميصرفه

ميخواستم بدونم اگه خط كلا قطع بشه و امتيازش صلب بشه قضيه اين 100 تومان قبضي كه براش مونده چي ميشه ؟
ايرانسل اقدام ميكنه براي ادرسي كه تو سندش موجوده ؟
كسي جواب من رو نميدونه يا جاي نادرستي مطرح كردم ؟
ميخواستم تاپيك بزنم براش گفتم همين تاپك مطرح كنم

HEIDAR BADRANI
17-02-2011, 12:15
سلام من سیم کارتی دارم که وقتی آنرا شارژ کردم فهمیدم که مسدود شده است حالا باید چیکار کنم؟

arashlolos
18-02-2011, 15:22
سلام من سیم کارتی دارم که وقتی آنرا شارژ کردم فهمیدم که مسدود شده است حالا باید چیکار کنم؟
خوب معلومه یا اگه میتونی شارژشو انتقال بده به یه خط دیگه یا برو دوباره مدارک مالک خطو ارسال کن (از تو نمایندگی ایرانسل)

sm.javad
12-03-2011, 19:52
كسي جواب من رو نميدونه يا جاي نادرستي مطرح كردم ؟
ميخواستم تاپيك بزنم براش گفتم همين تاپك مطرح كنم

منم یه همچین کاری کردم ولی مبلغ بیش از این حرفا بود
انقدر برام اخطار فرستاد تا خونمون رو عوض کردیم دیگه خبری از پیغام ها نبود یه بار حواسم نبود خط رو همین طوری روشن کردم دوباره شروع شد اخطار ها وقبض های مختلف نمی دونم از چه طریق رد گیری کردن ولی من عمرا قبض پرداخت کنم
الان هم دوباره خونمون رو عوض کردیم راحت شدم از شرش سیم رو شوت کردم رفت
یه اعتباری به نام پسر عموم خریدم یه موقع ردمو نزنن:31:

Amin.P30
14-03-2011, 14:33

چون موقع ثبت نام فتوکپی شناسنامه و ملی رو نداده بودم مسدود کرده بودن.
فکس کردم بهشون بازش کردن.

yegneh
12-06-2011, 08:56
سلام
من برای شارژ سیمکارت رمز رو اشتباهی وارد کردم و دیگه بعد ازاون میگه حساب شما مسدود میباشد زنگ بزنید 700 و از این حرفا به 700 هم که زنگ میزنیم نمیفهمیم کدوم بخشش مشکلمونو حل میکنه ؟؟
حالا برای رفع این مسدودیت چیکار کنم ؟؟
ممنون

Damask Roses
31-08-2016, 10:12
سلام الان من می خام از شر سیکارت های اضافی همراه اولم خلاص بشم
رفتم دفتر ایرانسل خانومه گفت که سیکارت رو غیر فعال کن
بعد 3 ماه برمی گرده به ایرانسل
اگه خودت استفاده نکنی معلوم نیست کی برگرده !

آیا این روش خوبیه ؟