PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوض کردن ویندوز لب تاپ

sanatoramir
05-12-2010, 21:02
دوستان من یه لب تاپ دارم ویندوز اون ویستا می خوام به اکسپی تغییرش بدم می گن نمی شه خطرناک می

خواستم بدون راست یا دروغ اگر دورغ چطور ویندوز عوض کنم

راه حلش چی

H@mid-Vista
06-12-2010, 17:03
خیر هیچ خظری نداره اما كارایی سیستمت میاد پایین
توصیه میشه 7 نصب كنی كه خیلی بهتر از ویستاست.

برای نصب اكس برو داخل باوس و هارد رو بذار روی IDE
به طور پیش فرض روی AHCI هست. یا داخل بازار اكس پی مخصوص هارد ساتا هست بگیر نصب كن یا خودت بساز:

نصب اكس پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gog2000
10-12-2010, 18:28
راستش منم با این مشکل مواجهم و الان هم سون و هم ایکس پی روی سیستمم نصبه ولی همانطور گفتید خیلی از امکانات از جمله استند بای شدن سیستم در ایکس پی کار نمی کنن حالا من بخام بدونم ویندوزی مخصوص لپ تاب هست که کلیه امکاناتش به خوبی کار کنه؟؟؟
چون یکی از این فروشنده های لپ تاب که خودش ویندوز ایکس پی بر روی لپ تاب می زد ادعا می کرد 200 هزار تومان بالاش پول داده و به خوبی هم همه امکاناتش روش کهر می کنه همچین چیزی امکان داره؟؟؟ من دنبال همچین ویندوزی می گردم

لپ تاب من دل استدیو 1555 است

daeereza
11-12-2010, 12:59
من خودم يك نت بوك دل netbook خريدم كه روش ويندوز 7 بود.
همانطور كه مي دونيد نت بوك ها درايو نوري ندارند.
من با كمك يك كول ديسك اون رو بوت كردم و سپس به كمك پارتيشن مجيك از نو پارتيشن بندي كردم و سپس ويندوز ايكس پي سرويس پك 3 روش ريختم كه براحتي كار مي كنه.
بد نيست بدانيد كه اكثر لپ تاپ هاي دل حدود 20 گيگ از هارد ديسك را در يك پارتيشن مخفي نگه مي دارند كه براي ريستور كردن ويندوز هست كه من چون به اين مسئله نياز نداشتم اونو پاك كردم و ازش براي ذخيره اطلاعات خودم استفاده مي كنم.
البته بايستي براي هر ويندوزي كه نصب مي كنيد درايور هاي مخصوص لپ تابتان را قبلا تهيه كرده باشيد.
رضا

shahab-rayane
13-12-2010, 11:48
بهتره فقط ویندوز 7 نصب کنی

majid_3ma
13-12-2010, 13:03
راستش منم با این مشکل مواجهم و الان هم سون و هم ایکس پی روی سیستمم نصبه ولی همانطور گفتید خیلی از امکانات از جمله استند بای شدن سیستم در ایکس پی کار نمی کنن حالا من بخام بدونم ویندوزی مخصوص لپ تاب هست که کلیه امکاناتش به خوبی کار کنه؟؟؟
چون یکی از این فروشنده های لپ تاب که خودش ویندوز ایکس پی بر روی لپ تاب می زد ادعا می کرد 200 هزار تومان بالاش پول داده و به خوبی هم همه امکاناتش روش کهر می کنه همچین چیزی امکان داره؟؟؟ من دنبال همچین ویندوزی می گردم

لپ تاب من دل استدیو 1555 است
ویندوز اکس پی هیچ فرقی نمیکنه شما درایور هات کامل نصب نیست دلیلش فقط همین هست
و این که ارزش ویندوز به دیسکش نیست مهم لایسنس هست که شما فقط یک بار و روی یک دستگاه میتونید رجیسترش کنید