PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار تبدیل یا ویرایش pdf(فرقی نداره فقط بتونم pdf رو ویرایش کنم)

ali_disslove
05-12-2010, 19:17
با سلام من واسه درس روش تحقیق چند تا مقاله با فرمت pdf گرفتم که دیگه نمیخوام وقتمو صرف تایپ مجدد اون در ورد کنم

میخوام چند قسمت این مقاله رو حذف کنم و یه چیزایی بهش اضافه کنم

واسه همین یه نرم افزار میخواستم که یا اینو به word یا هر فرمت قابل ویرایش دیگه ای تبدیل کنه یا اصلا همین فرمت باشه ولی بتونم ویرایشش کنم

خلاصه میخوام ویرایش کنم این pdf ها رو به هر شکلی حالا با نرم افزاری اگه نرم افزار نیست ترفندی چیزی ممنون میشم یکی کمکم کنه

مر30

xeNociDe
05-12-2010, 19:28
سلام
برای حفظ یکپارچگی انجمن لطفاً در محل مربوط :
◄◄ درخواست مربوط به pdf فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
درخواست بدید

با تشکر