PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كنييد. گوشيم رفت تو اغما

S_ALI_A
05-12-2010, 16:22
اقا من اومدم گوشيمو فلش كنم. طبق همون راهي كه دوست عزيزمون مسلم خان گفته بودن. من فريمور irena كه ماله km900 بود رو ريختم روي گوشيم كه gc900 هستش. تا گوشيم حداقل شبيه اپل بشه. البته شبيه اپل شدا ولي فقط اولش:41:الان گوشيم ديگه بالا نمياد. وقتي روشنش ميكنم فقط لوگوي اپل مياد و همونجا ميمونه و هيچ كاريشم نميشه كرد. يكي كمكم كنه. هيچ راهي نيست كه اين گوشي رو در حالتي كه خاموشه فلشش كنم؟ دستم به دامنتون

rozysara
05-12-2010, 17:11
نگران نباشید همیشه راهی هست اونقدر من انواع و اقسام گوشی ها مو dead کردم که دیگه واسم عادی شده

شما اول فریمور ارجینال گوشی تون رو که فکر کنم با فرمت .fls هستش رو دانلود کنید و اون رو توسط نرم افزار fte2 که قبلا تو تاپیک اموزش ادیت فریمور معرفی کردم توی گوشی بریزید
اگه با ادیت فریمور اشنایی دارید و فریمور اصلی گوشی خودتون با پسوند kdz رو هخم دارید میتونید فایل fls رو از اون استخراج کنید و گوشیتون رو فلش کنید
اگه مشکلی داشتید همینجا مطرح کنید تا در صورت توان راهنماییتون کنم

S_ALI_A
05-12-2010, 17:34
مرسي كه كمك ميكني اما اون ادرس مغاير با دين و قرانه كه. يه ادرس بده كه پاك باشه

rozysara
05-12-2010, 18:19
اولش که باید بگم تو ایران که کار بدون وی p ان خدا رو شکر که ارزونه ردیف کن

دومندش توی 4shared براتون اپ کردم امیدوارم که پیلتر نشده باشه

سومندش برای درست کردن گوشیتون باید
ابتدا نرم افزار رو باز کنید
بعد tab بالا رو رو حالت نرمال قرار بدید
تو قسمت add file فایل fls که دانلود کردید و یا فایل های fls که از فاریمور گوشیتون استخراج کردید ادد کنید
دکمه استارت رو بزنید
باطری مموریو سیم کارت گوشیتون رو در بیارید
گوشیتون رو به pc وصل کنید
بالافاصله یه دکمه دیگه بود که اونم فکر کنم استارت بود میزنید و نرم افزار شروع به ریختن فایل توی گوشی میکنه

راستی تا یادم نرفته اینم از نرم افزار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه خواستی بگو اموزش استخراج فایل .fls رو از فریمور اصلی گوشی بهت بگم

امیدوارم کارت رو راه بندازه

S_ALI_A
05-12-2010, 19:45
قبلا يه بار با FlashTool_E2 گوشيمو فلش كرده بودم اما منظورتو از fte2 موتوجه نشده بودم.اين كارا رو كردم. وقتي استارت رو ميزنم يه ارور ميده. نميدونم چرا:41:
Process time was 30.0 sec.

For NAND systems an EBL must be injected. None was found.
Channel 1 is succesfully closed.
فك كنم اصلا گوشيو نميشناسه

S_ALI_A
05-12-2010, 19:55
توي اون تاپيك گفتي مطمئن شم كه درايورهاي گوشيمو نصب كردم يا نه؟ توي قسمت communication driver گزينه infineon usb driver رو انتخاب ميكنم. منظورت همينه ديگه؟

rozysara
05-12-2010, 20:07
خوب با توجه به این ارور باید بگم گوشیت توسط سیستم شناخته نمیشه قبلا یه بار من با همچین مشکلی روبرو شده بودم
تا جایی که یادم میاد بعد این که ویندوز رو عوض کردم مشکلم حل شد ولی اولین کاری که شما میکنی اینه که 3 فایل درایور هستش که هر سه تای اونتا رو نصب کن برای احتیاط پورت یو اس بی کابل گوشیت رو هم عوض کن و دوباره تسط کن ببین مشکلت حل میشه یا نه اصلا ببین از طریق file - > usb map wizared میتونی گوشی رو شناسایی کنی
اگه نشد ویندوز رو عوض کن ترجیحا xp

راستی تو یکی از سایتها هم این روش رو برای حل مشکل گفته بودند

rozysara
05-12-2010, 20:13
اون که باید تو حالت infineon باشه درسته ولی باید درایور
LGUSBModemDriver_WHQL_ML_Ver_4.9.7_All_Win7
دانلود کنی که یه فایل زیپ هستش داخلش سه تا فایل .exe داره یکیش مثل همونیه که توسط سی دی گوشی نصب میشه ولی دو تای دیگه فرق میکنن و یکیش infineon هست و شدیدا لازم برای نصب فریمور

S_ALI_A
05-12-2010, 20:21
هموني كه حدود 6.33 مگ حجمشه؟ قبلا بدون اين فلشش كردما. الان يه تست ميكنم. اگه اين نيست به زحمت يه لينك بده

rozysara
05-12-2010, 20:22
درایور رو هم از اینجا میتونی دانلود کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته فلش کردی ولی قبلا گوشیت dead نبود که ولی الان این نرم افزار برای شناسایی کوشیت نیاز به infineon داره

S_ALI_A
05-12-2010, 20:52
نشد. بازم همون ارور رو ميده..............

rozysara
07-12-2010, 13:42
شما مشکلتون حل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

moslem-visual
07-12-2010, 19:11
اوه آخه چرا فریمور آرنا روی GC900... فقط روش فلش کردن یکی بود، نه فریمورهاشون!
حالا اُمیدوارم مشکلتون حل شده باشه...

S_ALI_A
09-12-2010, 16:31
شما مشکلتون حل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه حل نشده.. ديگه حوصله ندارم. ولي اگه راهي به ذهنتون ميرسه دريغ نكنين.

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

اوه آخه چرا فریمور آرنا روی GC900... فقط روش فلش کردن یکی بود، نه فریمورهاشون!
حالا اُمیدوارم مشکلتون حل شده باشه...
ميدونستم فريمورشون فرق فوكوله. ميخواستم گوشيم شبيه اپل بشه كه ...
تازه تصميم دارم اگه گوشيم بدون خرج درست شد فريمور يكي از ويندوزفونهاي الجي رو بريزم روش.

S_ALI_A
09-12-2010, 16:41
از دوستان كسي ادرس دقيق گارانتي كامتل توي رشت رو داره؟ ماديران تو رشت هست؟ اگه هست ادرسشو لطفا بدين. گوشي من شامل گارانتي ميشه؟ اگه نميشه چه خاليي ببندم تا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rozysara
09-12-2010, 19:22
نمیدونم چرا شما موفق نمیشید من که گوشی مو داغون میکنم و بعد با این روش درست میشه بجز یه بر که مثل شما مشکل داشتم و با تعویض ویندوز حل شد ولی اگه ای دی اس الم وصل شد سعی میکنم یه لینک اموزش واسط پیدا کنم و یا با yahoo با هم ببینیم میشه کاری کرد

S_ALI_A
09-12-2010, 19:49
نمیدونم چرا شما موفق نمیشید من که گوشی مو داغون میکنم و بعد با این روش درست میشه بجز یه بر که مثل شما مشکل داشتم و با تعویض ویندوز حل شد ولی اگه ای دی اس الم وصل شد سعی میکنم یه لینک اموزش واسط پیدا کنم و یا با yahoo با هم ببینیم میشه کاری کرد
توي اين دوروز 4 تا ويندوز رو تست كرد. از پك 3 xp تا ويستا و 7 و حتي اوبونتو رو هم تست كردم خداييش. نميدونم گير از كجاست. ولي يه سوال... اين infineon يي كه گفتي بايد نصب كنم تا گوشيمو بشناسه از همين برنامه واسه تمام گوشيهاي الجي استفاده ميشه يا فقط واسه اسمارته؟ اگه فقط واسه اسمارته اگه زحمتي نيس برات hnfineon مخصوص ارينا رو بده. اخه الان فريمور ارينا نصبه روي گوشيم ديگه...

rozysara
09-12-2010, 20:32
نه فرقی نمیکنه واسه هر دو یکیه حالا بازم من نگا میکنم ببینم روش دیگه ای هست ؟؟؟؟؟؟

rozysara
10-12-2010, 11:07
[djalikhafan[ جان یه نگاه به این تاپیک بنداز ببین مشکلت حل میشه ؟؟؟؟/

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S_ALI_A
10-12-2010, 17:10
دستت واقعا درد نكنه كه كمك ميكني تا مشكلم حل شه. به اون ادرسي كه دادي رفتم. ولي توي مرحله 6 برنامه USBMap گوشيمو نميشناسه. توي مرحله هشت هم تو پرانتز ميگه به مرحله 3 نگاه كن ولي اصلا مرحله 3 وجود نداره. مرحله 1 داره 2 داره بعدش ميپره روي 5. ميتوني كمكم كني؟

rozysara
10-12-2010, 21:45
خواهش میکنم وظیفه ماست که به دوستانی مثل شما کمک کنیم

یه چیزی هم هست نمیدونم چرا همش حس میکنم شما این فایل رو روی سیستمتون نصب نکردید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد نصب با اون روشی که اول گفته بودم دوباره امتحان کنید اگه نشد
یه نگاه به این تاپیک هم بندازید
البته باید توجه داشته باشید به جای فایل .dll گوشی ارینا از فایل گوشی خودتون استفاده کنید با یه سرچ توی اینترنت پیدا میشود

پی نوشت
فایل dll گوشی شما اینجا هست اصلا با این روش هم دوباره امتحان کنید

S_ALI_A
11-12-2010, 13:35
خواهش میکنم وظیفه ماست که به دوستانی مثل شما کمک کنیم

یه چیزی هم هست نمیدونم چرا همش حس میکنم شما این فایل رو روی سیستمتون نصب نکردید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد نصب با اون روشی که اول گفته بودم دوباره امتحان کنید اگه نشد
یه نگاه به این تاپیک هم بندازید
البته باید توجه داشته باشید به جای فایل .dll گوشی ارینا از فایل گوشی خودتون استفاده کنید با یه سرچ توی اینترنت پیدا میشود

پی نوشت
فایل dll گوشی شما اینجا هست اصلا با این روش هم دوباره امتحان کنید

تمام اين كارا رو كردم. شيوه اول رو دوباره تست كردم. dll اسمارت رو هم پيدا كردم. ولي بازم درست نشد...

S_ALI_A
11-12-2010, 13:52
يكي لطف كنه ادرس گارانتي كامتل يا ماديران رشت رو بده...

rozysara
11-12-2010, 15:11
این ادرسی هست که من دارم ولی گوشیت دیگه شامل گارانتی نیست ها
بلوار شهید رجایی (رشتیان سابق ) بن بست 28 پلاک 276 و 277
تلفن 0131-5550353

S_ALI_A
11-12-2010, 23:49
چرا؟؟؟ ميگم داشتم با بلوتوث عكس ميگرفتم اينجوري شد.

S_ALI_A
12-12-2010, 18:51
رفتم طبق ادرسي كه دادي. ماديران بود مثه اينكه. گفت شما كارتت زرشكي و ما نميتونيم گارانتيش كنيم بايد بري كامتل كه فلان جاست. بردم كامتل گفتن گوشي شما شامل گارانتي نميشه اگه ميخواين بمونه. الانم زبون بسته رو گذاشتم اونجا. نميدونم كي درش ميارم.