PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقدار بیت ریت مناسب فیلم HD

mehdi196
04-12-2010, 23:42
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
بنده مستند bbc planet earth را با فرمت 720p دارم که بیت ریت اون 367kb/s هستش. اما با این بیت ریت کم وقتی که روی led 40 اینچ پخش میشه بسیار با کیفیت و چشمگیره که لذت فیلم hd رو به شما منتقل میکنه. میخواستم بپرسم که
1- بیت ریت بالا چقدر میتونه در کیفیت فیلم تاثیر بگذاره؟
2- در حجم فیلم چقدر موثره؟
3-اگر بین فیلم hd بیت ریت بالا با بیت ریت پایین فرق چندانی نیست چرا خیلی از فیلمهای hd دارای بیت ریت های چند mb/s هستند؟
4- اصولا برای نمایش در سایز 40 اینچ حداقل و حداکثر بیت ریت مورد نیاز چقدر است البته هم برای 720p و هم برای 1080i؟
در اخر اینکه شرمنده ام از این همه سئوال!
پاینده باشید :40::11:

mehdi196
06-12-2010, 00:34
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
بنده مستند bbc planet earth را با فرمت 720p دارم که بیت ریت اون 367kb/s هستش. اما با این بیت ریت کم وقتی که روی led 40 اینچ پخش میشه بسیار با کیفیت و چشمگیره که لذت فیلم hd رو به شما منتقل میکنه. میخواستم بپرسم که
1- بیت ریت بالا چقدر میتونه در کیفیت فیلم تاثیر بگذاره؟
2- در حجم فیلم چقدر موثره؟
3-اگر بین فیلم hd بیت ریت بالا با بیت ریت پایین فرق چندانی نیست چرا خیلی از فیلمهای hd دارای بیت ریت های چند mb/s هستند؟
4- اصولا برای نمایش در سایز 40 اینچ حداقل و حداکثر بیت ریت مورد نیاز چقدر است البته هم برای 720p و هم برای 1080i؟
در اخر اینکه شرمنده ام از این همه سئوال!
پاینده باشید :40::11:

با سلام مجدد
عزیزان ، دوستان ، اساتید، مدیران محترم کسی نیست جواب ما رو بده. من که گفتم شرمنده از این همه سوال هستم. بیصبرانه منتظرم با تشکر