PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای فارسی یا عربی سازی ا C6 ا

chaijan
04-12-2010, 22:20
سلام دوستان. میخوام c6 رو فارسی یا عربی کنم لطفا کمک کنید
ممنونم

chaijan
12-12-2010, 20:32
مشکل حل شد.البته فقط فارسی نویسی نه زبان کل گوشی.اگر کسی خواست بگه تا برنامه رو بزارم.

vahoodonline
27-12-2010, 13:27
مشکل حل شد.البته فقط فارسی نویسی نه زبان کل گوشی.اگر کسی خواست بگه تا برنامه رو بزارم.

سلام دوست عزیز منم c6 لهستانی دارم که فقط زبان انگلیسی و مجاری داره
لطف میکنی برنامه فارسی نویسی را در اینجا قرار بدی
خیلی خیلی ممنون

rahim445
22-01-2011, 00:14

من نیاز دارم به نوشتن حروف پ - گ -ژ - برنامه را برام بذار

ali nemesis
26-01-2011, 13:46
aga damet garm manc6 hungri daram farsi nadare baraye man mezari

Hadi King
26-01-2011, 15:32
سلام دوستان دو سه روش هســت كه ميتونيد زبان فارسي رو اضافـه كنيــد :
1. از كيبورد فارسي استفــاده كنيــد كه با يه سرچ پيدا ميشــه .
2. دستكاري تو فايل فريمور PPM و اضافه كردن زبان فارسي ( كه من اينكارو كردم و فريمور C6 رو براي خودم فارسي كردم )
3. ....
موفق باشيد!:40:

sin1
24-02-2011, 01:25
میشه بگید چطوری باید اون فایل PPM رو دستکاری کرد ؟

saman3417
11-04-2011, 08:10
چطور میشه زبان فارسی رو به ppm گوشی غیر فارسی اضافه کرد؟

iw8u
18-04-2011, 13:08
این یه کیبورد مجازی برای s60v5 به همراه کیبورد فارسی و انگلیسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع: 5800camp.blogfa

Hadi King
18-04-2011, 13:22
میشه بگید چطوری باید اون فایل PPM رو دستکاری کرد ؟

چطور میشه زبان فارسی رو به ppm گوشی غیر فارسی اضافه کرد؟

سلام دوستان باید با برنامه Nokia Frimware Editor اینکارو انجـام بدید .
بهتون پیشنهاد میکنم تو فایل PPM دستکاری نکنید که مشکلی برا گوشیتون پیش میــاد !
موفق باشید!:40:

emadas2011
27-06-2011, 02:35
می تونی از برنامه استفاده کنی

malayeru
10-07-2011, 23:33

با داشتن برنامه فلش jaf و فريمو گوشي c6 ميتونيد هم زبان پيام نويس و هم زبان كل گوشي رو فارسي كنند

فقط حواستون باشه كه به ورژن هاي فريوري كه پايين تر از فريمور فعلي رو گوشيتون هست فلش نكنيد كه ممكنه ديگه گوشي بالا نياد براي اطلاع از ورژن فريمور گوشي #000#* رو وارد كنين اولين نوشته كه عددي هست ورژن فريمور گوشي هست و جايي كه ميخواييد فريمور جديدي دانلود كنيد حواستون باشه كه ورژنش بالاتر يا حداقل همون ورژن باشه

موفق باشي
ميتونيد به آيدي من pm بدين كمكنون ميكنم

---------- Post added at 01:30 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

من نیاز دارم به نوشتن حروف پ - گ -ژ - برنامه را برام بذار

با داشتن برنامه فلش jaf و فريمو گوشي c6 ميتونيد هم زبان پيام نويس و هم زبان كل گوشي رو فارسي كنند

فقط حواستون باشه كه به ورژن هاي فريوري كه پايين تر از فريمور فعلي رو گوشيتون هست فلش نكنيد كه ممكنه ديگه گوشي بالا نياد براي اطلاع از ورژن فريمور گوشي #000#* رو وارد كنين اولين نوشته كه عددي هست ورژن فريمور گوشي هست و جايي كه ميخواييد فريمور جديدي دانلود كنيد حواستون باشه كه ورژنش بالاتر يا حداقل همون ورژن باشه

موفق باشي

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

aga damet garm manc6 hungri daram farsi nadare baraye man mezari

موفق باشي