PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش دوره CCNA در مجتمع فني تهران (شعبه رشت) با اعطاي مدرك رسمي - صحت داره يا تبليغاتيه؟

Pejvak61
03-12-2010, 19:41
دوستاني كه در شهر رشت ساكن هستند يا در اون تردد دارن حتماً تبليغات خياباني مجتمع فني تهران شعبه رشت رو ديدن. من قراره فردا برم باهاشون صحبت كنم تا روشن شم اما قبلش ميخواستم با شما مشورت كنم و با زمينه قبلي وارد مذاكرات بشم:31:.

بعلت اينكه من معمولاً چون در حال رانندگي هستم و عموماً اين تبليغات در جاهايي قرار گرفتن كه نميشه متوقف شد و خوند، يك شماي كلي از اطلاعيه اين آموزشگاه يادم مونده. يه وب سايت درست و درموني هم ندارن تا آدم بتونه با مراجعه به اونجا تحقيقاتشو تكميل كنه.

اونجا به نظرم نوشته بود سه دوره CCNA ، برنامه نويسي dot net و يه مدرك ديگه كه يادم نيست رو با گواهينامه معتبر بين المللي و داراي امتياز بالاي مهاجرتي تدريس ميكنن و تا اول ديماه هم با تخفيف خاصي اين دوره ها رو برگزار ميكنن.

حالا سئوالاتم اينها هستن:

1- آيا كسي صلاحيت اين آموزشگاه رو براي تدريس چنين دوره هاي معتبري رو تأييد ميكنه؟

2- آيا اصولاً يك ايراني ميتونه از اين مدرك ها بگيره؟ من چند ماه پيش ميخواستم براي Network+‌كه ساده تر از CCNA هستش اقدام كنم ولي متوجه شدم به علت تحريم، به ايراني ها اصلاً از اين مدارك نميدن مگر اينكه پاسپورت يك كشور مجاز :41: رو داشته باشن. آيا ممكنه راهي قانوني براي اعطاي اين مدارك به ايراني ها باز شده باشه؟

خواهش ميكنم روشنم كنين من هر روز با ديدن اين تبليغات شكنجه ميشم :18:.

hpgh
11-12-2010, 14:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام دوست عزیز
اگه هنوز موفق نشدی بری اونجا یه سر به آدرس بالا بزن

Pejvak61
15-12-2010, 05:29
من خودم باهاشون تماس گرفتم.
گفتن براي سيسكو مدرك معتبر بين المللي نميدن و فقط آموزش ميدن ولي براي دوره هاي مايكروسافت با برگزاري آزمون از طريق وب سايت خاصي اين كار رو انجام ميدن كه البته من از جايي شنيدم اينا تقلبي هستن چون بايد در محل برگزاري آزمون دوربين مداربسته داراي IP و مورد تأييد مايكروسافت قرار داده بشه و در ضمن به ايراني ها اين مدرك رو نميدن و ميگن براي اينكه در ID تون نتيجه ها و مداركتون رو ببينين بايد مليتتون رو تغيير بدين و آدرسي از يك كشور مجاز! بدين.

كلاً بيخيالش شدم.

Amir Varasteh
15-12-2010, 11:53
سلام.

کلیه ی مدارک مایکروسافت ، سیسکو و... ارئه شده توسط شرکتهای ایرانی نامعتبر بوده و شدیدا توصیه میشه از شرکت در این امتحانات خودداری کنید.

چون اگر یک روزی بخواین برین و واقعی امتحان بدین، اون موقع است که اسم شما Block میشه و وارد Balck List میشین و دیگه هیچ وقت نمیتونین امتحان بدین.

بنابراین هزینه ی 400 یا 500 هزار تومان برای رفتن به کشوری مثل ارمنستان یا ترکیه بسیار عاقلانه تر و 100% مطمئن تر خواهد بود.

Pejvak61
15-12-2010, 12:58
سلام.

کلیه ی مدارک مایکروسافت ، سیسکو و... ارئه شده توسط شرکتهای ایرانی نامعتبر بوده و شدیدا توصیه میشه از شرکت در این امتحانات خودداری کنید.

چون اگر یک روزی بخواین برین و واقعی امتحان بدین، اون موقع است که اسم شما Block میشه و وارد Balck List میشین و دیگه هیچ وقت نمیتونین امتحان بدین.

بنابراین هزینه ی 400 یا 500 هزار تومان برای رفتن به کشوری مثل ارمنستان یا ترکیه بسیار عاقلانه تر و 100% مطمئن تر خواهد بود.

من شدیدا علاقمند به گرفتن این مدارك هستم.
شما كه میگی باید به جای امتحان دادن در ایران به یكی از كشورهای همسایه رفت آیا با حفظ هویت ایرانی امكانپذیره؟
اگر پاسختون مثبته لطفا بیشتر توضیح بدین. من شدیدا در كف كرفتن اینجور مدارك هستم.

hamidchallenge
24-12-2010, 23:40
دوستان عزیز
عزیزدان دلم
توی ایران مدرک می دن اما فقط تو ایران به درد می خوره
همین که پا هاتون رو از ایران بزارین بیرون مدرکتون هیچ ارزشی نداره

برای گرفتن مدرک cisco باید برین دبی امتحان که هزینش خیلی زیاد هستش . فقط برای آزمونش نزدیک 1 میلیون تومن حالا خرج رفت و آمد بماند

من خودم مدرک سیسکو دارم . داشته باشین ضرر نمی کنین
لا اقل تو ایران ازش استفاده می کنین

Pejvak61
27-12-2010, 13:02
دوستان عزیز
عزیزدان دلم
توی ایران مدرک می دن اما فقط تو ایران به درد می خوره
همین که پا هاتون رو از ایران بزارین بیرون مدرکتون هیچ ارزشی نداره

برای گرفتن مدرک cisco باید برین دبی امتحان که هزینش خیلی زیاد هستش . فقط برای آزمونش نزدیک 1 میلیون تومن حالا خرج رفت و آمد بماند

من خودم مدرک سیسکو دارم . داشته باشین ضرر نمی کنین
لا اقل تو ایران ازش استفاده می کنین
حالا حتما بايد براي آموزش رفت خارج؟
نميشه همينجا آموزش ببينيم يا فقط منابع رو بخونيم و امتحان رو اونجا بديم؟
من قبلاً فكر ميكردم امتحان Cisco به علت تحريم ايراني ها براي ايراني ها برگزار نميشه.

naderfar
27-12-2010, 13:37
سلام.

من کاملا با شما موافقم

به قول یارو گفتنی هم فال هم تماشا :31:

parisa.sep
02-01-2011, 21:53
میخواستم درباره دوره های مجتمع فنی رشت بیشتر بدونم کسی تو این دوره ها ثبت نام کرده هزینه اش چقدره؟؟ دوره ها از چه زمانی شروع میشه؟؟؟

Sajad jafari
22-12-2011, 21:44
سلام ميخواستم بدونم اين مدرك سيسكو تو ايران بدرد ميخوره
اصلا شرايطش ججوريه بايد توكلاس شركت كنيم اكه ميشه جواب بديد لطفا خودتونو معرفي كنيد كسي جواب سوال منو ميده كيه?
باتشكر

taknavaz123
05-02-2012, 18:24
عزيزان اصلا به درد نميخوره.الكي پولتونو هدر نديد.من يه دورشو شركت كردم.هيچي بارشون نيست و هيچي ياد نميگيري.فقط پولت هدر ميره

gharibe_1
07-02-2012, 17:23
من برای گذروندن دوره ها انستیتو ایزایران نمایندگی رشت رو توصیه میکنم چون اساتید بهتری داره
آدرسشون هم گلسار بلوار توحیده