PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Random Freeze با مادربورد گیگابایت (؟؟!!)

Arsenal-4ever
02-12-2010, 02:41
سلام
چند روزیه که یه فایل به نام service.log تو درایو C من ایجاد میشه که اینا توش نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نوشته ها رو که گوگل میکنم این صفحه رو پیدا میکنه:
Gigabyte EP45T-UD3P random freeze

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمادربورد من Gigabyte-EP45T DS3R هست البته ولی ظاهرا مشکل من و اون بنده خدا مشابه هستن. من که چیزی از این نوشته ها سر در نیاوردم! اگه کسی میتونه لطفا کمک کنه

و اینا رو هم اضافه کنم که؛
این فایل رو که حذف میکنم، بلافاصله با اولین ریفرش دوباره ایجاد میشه. بعضی وقتا هم که ریست میکنم و دوباره این فایل رو چک میکنم عبارت زیر رو هر ثانیه تو یه سطر تکرار میکنه و همینجور حجم فایل بالا میره. البته در حدی نیست که فضای هاردو اشغال کنه! در حد 10-12 مگ

!!Open Key Failure

در واقع مشکل من از اونجا شروع شد که وقتی با --- دارم تصاویر رو از ماهواره میبینم، هر چند دقیقه یه بار یه تیک روی تصویر ایجاد میشه. با توجه به اینکه تمامی قسمتهای دیگه (سیم، دیش، ویندوز و ...) رو چک کردم و نتیجه ای نگرفتم، خودم حدس میزنم که مشکل از همین Random Freeze باشه
منتظر کمک های شما هستم. ممنون

Levian
02-12-2010, 13:17
سلام
چند روزیه که یه فایل به نام service.log تو درایو C من ایجاد میشه که اینا توش نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنوشته ها رو که گوگل میکنم این صفحه رو پیدا میکنه:
Gigabyte EP45T-UD3P random freeze

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمادربورد من Gigabyte-EP45T DS3R هست البته ولی ظاهرا مشکل من و اون بنده خدا مشابه هستن. من که چیزی از این نوشته ها سر در نیاوردم! اگه کسی میتونه لطفا کمک کنه

و اینا رو هم اضافه کنم که؛
این فایل رو که حذف میکنم، بلافاصله با اولین ریفرش دوباره ایجاد میشه. بعضی وقتا هم که ریست میکنم و دوباره این فایل رو چک میکنم عبارت زیر رو هر ثانیه تو یه سطر تکرار میکنه و همینجور حجم فایل بالا میره. البته در حدی نیست که فضای هاردو اشغال کنه! در حد 10-12 مگ

!!Open Key Failure

در واقع مشکل من از اونجا شروع شد که وقتی با --- دارم تصاویر رو از ماهواره میبینم، هر چند دقیقه یه بار یه تیک روی تصویر ایجاد میشه. با توجه به اینکه تمامی قسمتهای دیگه (سیم، دیش، ویندوز و ...) رو چک کردم و نتیجه ای نگرفتم، خودم حدس میزنم که مشکل از همین Random Freeze باشه
منتظر کمک های شما هستم. ممنون

سلام

ميشه مشكل اصليتون توضيح بديد .. شما وقتي با --- كار ميكنيد صفحه تيكه تيكه ميشه ؟
اگر كارت --- از سيستم بر داريد اون فايل service.log پاك ميشه ؟ يعني ميتونيد پاكش كنيد ؟

تشكر فراوان

Arsenal-4ever
02-12-2010, 16:59
والا دقیقا نمیدونم چجوری بگم مشکلو
1.5 سالی میشه که --- skystar hd2 خریدم. تو این مدت هیـــچ مشکلی باهاش نداشتم. ولی از 10-11 روز قبل به این طرف وقتی دارم کانالهای hd رو میبینم (خصوصا اون کانالهایی که روی سیستم s2 هستن) هر چند دقیقه یه بار یه تیک روی تصویر ایجاد میشه. منظورم این نیست که تصویر تیکه تیکه میشه. حالتی مثل اینکه یهو تصویر شطرنجی میشه. یه نمونه ازش رو آپلود کردم
حالا نکته جالبش اینجاس که دقیقا از همون 11 روز قبل این فایل service.log هم ایجاد میشه. وگرنه قبلش من اصلا مشکلی نه با کانال hd و نه با مادربورد داشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

--- رو از مادربورد جدا کردم ولی بازم همون فایل ایجاد میشه.
در مورد حذف کردن فایل هم، خودم میتونم حذفش کنم ولی به محض پاک کردنش دوباره ایجاد میشه (با اولین ریفرش!). البته بعضی وقتا هم دوباره ایجاد نمیشه ولی اگه ریست کنم، بازم میاد تو درایو C

سپاس

Arsenal-4ever
03-12-2010, 12:34
1- که خاک بر سر گیگابایت و مادربورد ساختنش و dvd درایورش! :دی
2- خدا رو شکر مشکلم حل شد. امیدوارم برا هیچکی چنین مشکلات اعصاب خورد کنی بوجود نیاد. ولی اگه مادربورد گیگا دارین حتما و حتما اگه بعد از نصب درایور ها (از رو dvd) یه آشغال! به نام Dynamic Energy Saver نصب شد، بدون هیچ شکی Uninstall کنین. عجب چیز مرخرف و بی استفاده ای هست ظاهرا
قبلا که این مشکل رو نداشتم، چون درایور ها رو از سایت گیگابایت دانلود کرده بودم و نصب، ولی اصلا فکر هم نمیکردم که 12 روز قبل، بعد از نصب ویندوز و نصب درایورها از روی dvd این مشکلات ایجاد شده!

به هر حال مشکل من حل شده (البته امیدوارم که واقعا حل شده باشه.! چون قبلا بعد از حدود 3 دقیقه روی کانالهای اچ دی مشکل داشتم رو تصویر و الان حدود 20 دقیقه هست که بـــــــــدون مشکل بوده الحمدلله تعالی!!)