PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Asus 3238

iman129080
02-12-2010, 01:51
با سلام من یه لپ تاپ Asus K50IN دارم از چند مدت پیش که من ویندوز رو عوض کردم سرعت لود شدن ویندوز من خیلی کم شده و از اون به بعد هر ویندوزی که نصب می کنم لود شدنش حدود 15 الی 30 دقیقه طول می کشه حتی من برای نصب ویندوز ویستا زمانی حدود 2 ساعت صرف کردم دیگه اعصابمو خراب کرده. از دوستان کسی می دونه علت چی هست.

Pami
02-12-2010, 04:58
به خیلی موارد میتونه بستگی داشته باشه دوست عزیز ، شما اگه ریکاوری اورجینال دارید همون رو استفاده کنید اول ببینید چطوریه
وقتی ویندوز رو هم نصب میکنید برای اولین بار هم لود شدنش همینطوریه ؟ ( بدون نصب کردن هیچ درایور و برنامه ای )

iman129080
02-12-2010, 15:11
سلام

من ریکاوری لپ تاپ رو ندارم ظاهرا پاک شده دوست عزیز من کلا وقتی می خوام وارد ویندوز بشم این مشکلو دارم و باید زمان زیادی برای ورود به ویندوز صرف کنم حتی اگه ویندوزو همون رو ز نصب کرده باشم.

بعد یه سوال دیگه ای که خدمتتون داشتم می خواستم ببینم می تونه مشکل از پارتشن بندی باشه؟ چون من با یه نرم افزار تست سخت افزار قطعات رو تست کردم مشکلی نداشت من با قسمت پارتشن بندی وندوز ویستا هاردمو پارتشن بندی کردم چون وقتی می خوام هاردو با Fdisk پارتشن بندی کنم هارد 500 گیگ منو پشتیبانی نمی کنه.

ممنون

H@mid-Vista
02-12-2010, 17:43
شما یكبار داده هاتو بك اپ كن و كلا كل هاردو از نو پارتیشن كن نه فقط درایو ویندوز كل هارد
بعد ویندوز نصب كن
درایورهای جدید رو از نت بگیر نصب كن و انتی ویروس هم نود 32 بزن سرعتت میشه باقلوا