PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» نظرسنجی راجع به 10 مجموعه‏ ی سریال قهوه تلخ

pcforlife
01-12-2010, 21:12
سلام دوستان!
همانطور که میدونید، با آغاز ماه محرم، پخش سریال قهوه تلخ متوقف میشه... واسه همین این تاپیک نظرسنجی رو زدم که بهترین مجموعه این سریال رو انتخاب کنیم.

فقط چند مورد رو لازم دیدم ذکر کنم:

1- کسانی که سریال قهوه تلخ رو ندیدن یا هنوز اونو کامل تماشا نکردن، تو نظر دهی عجله نکنن...
2- اگر راجع به نظرتون میخواید پستی رو ارسال کنید، لطفا محتوای پستتون، تحلیل انتخابتون باشه نه صرفا اعلام انتخابتون... چون در این صورت تاپیک جنبه اسپمینگ رو پیدا میکنه.
3- از تحلیل و نقل قول از نظر دوستانتون خودداری کنید! اگه موافق نظر دوستتون هستید از دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید و اگه مخالف نظرش هستید از طریق پروفایل کاربر و پ.ع و پ.خ باهاش تبادل نظر کنید!
4- تو این تاپیک قرار نیست قهوه تلخ با هیچ سریال طنز دیگه ای مقایسه بشه! موضوعاتی مثل کپی رایت، بحث های مالی، دیدگاه های اجتماعی و سیا؟سی، اینکه چرا قهوه تلخ از تلویزیون پخش نشد و صحبت راجع به مهران مدیری به عنوان کارگردان، همه و همه اسپمینگ هستش! پس چه خوبه که روند تاپیک که انتخاب بهترین پک هست را به حاشیه نبریم.
5- نقد راجع به مجموعه اخیر و قبلی سریال، انتخاب دیالوگ های برتر سریال، سوتی گرفتن از سریال و... همه در تاپیک سریال قهوه تلخ به آدرس پایین انجام میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
6- در صورت قفل شدن تاپیک مذکور به هر دلیلی، بحث و بررسی سریال تا زمان باز شدن تاپیک، متوقف میشه و به این تاپیک منتقل نخواهد شد.
7- لطفا از پست هایی که خارج از محدوده بحث تاپیک هست نقل قول نکنید و با استفاده از دکمه‏ی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به مدیران گزارش بدهید.
8- طبیعتا محدوده انتخاب نظرسنجیه این تاپیک میان 10 مجموعه اول سریال قهوه تلخ هستش، پس طبیعتا مجموعه 11 به بعد این سریال (که بعد از ماه محرم توزیع میشه) جزء موضوع بحث این تاپیک نخواهد بود.

ببخشید پرحرفی کردم...
قربون همتون:40:
یاعلی:11:

Facon_Archi
01-12-2010, 21:21
سلام
نظر سنجی جالبی میشه ولی برای نظر دادن باید دوباره همه ی مجموعه هارو دید تا نظرسنجی دقیقی از کار در بیاد. خیلی از جزئیات رو من خودم یادم نمیاد از کدوم پک هست یا یادم نمیاد کلا .شاید هم خیلی ها یادشون مونده باشه
من میرم ببینم بیام نظر بدم:دی

armin_punisher6
01-12-2010, 21:58
من فصل پنجم رو زدم.بیشتر هم به خاطر اون رقص چاقوش.

pcforlife
01-12-2010, 22:16
خلاصه ای از داستان هر پک به صورت مجزا برای یادآوریه آن به دوستان برای انتخاب بهترین پک:20::

مجموعه اول: معرفی نیما زند کریمی به عنوان استاد تاریخ. آشناییش با رویا اتابکی که عاملیه که نیما زند کریمی به ورطه هولناک تاریخی میره! و نهایتا مراسم تاج گذاری جهانگیرشاه و زندانی شدن نیما صورت میگیره.
مجموعه دوم: زنده موندن نیما به واسطه پیشگویی زلزله و نجات جهانگیرشاه از مرگ و خلاصه مستشار شدنش. معرفی شخصیت های سریال و سمت هاشون، تصمیم نیما برای جلوگیری از اتفاق افتادن رخداد های ناخوشایند تاریخی. پسر دار نشدن پادشاه از آخرین همسرشون و خلاصه قاطی کردن جهانگیر شاه.
مجموعه سوم: تصمیم دربار برای فرستاد جهانگیرشاه به سن پترزبورگ (کله کردن شاه) و رفتن شاه. معرفی کارکتر های بازاری. جستجوی مستشار برای چمدانش و درخواست دربار از مستشار برای پیشگویی فوت شاه در ازای دریافت چمدونش- به هم خوردن خواستگاری بیخودی از لعبت و آمدن شاه از سن پترزبورگ و معرفی کاترین به عنوان همسر جدید شاه (کاترین) که پسرزاست!
مجموعه چهارم: تدارک برای جشن عروسی کاترین و شاه و به هم خوردنش و نهایتا ترتیب کردن برنامه سوء قصد به جان شاه.
مجموعه پنجم: خنثی شدن سوء قصد به شاه و برگزاری جشن عروسی شاه با کاترین و آمدن نازبانو در پایان این قسمت از بلاد فرانس!!
مجموعه ششم: شک مستشار از اینکه نازخاتون همان رویا اتابکی باشد، ابراز علاقه برزو خان به نازخاتون و رقابت عشقی عجیبش با مستشار بر سر نازخاتون. جلسه زنان دربار برای از بین بردن فرزند کاترین، ویار کاترین و جریان قرقوروت!
مجموعه هفتم: رفتن فخر التاج به خانه خواهرش، تصمیم برای ازدواج لعبت و بیخودی که در لحضه آخر بلوتوس وارد می شود و همه چیز رو به هم میزند. باقیش هم چاپلوسی بلوتوسه!
مجموعه هشتم: سوء قصد اتابک به بولوتوس که اشتباها دامن بیخودی رو میگیرید و اون رو راهی عثمانی میکند. اتابک از این اتفاق استفاده میکند و ناپدید شدن بیخودی رو به گردن بلوتوس و مستشار می اندازد! اما با اقرار نازخاتون در محکمه، درباریان به زندان می افتند. از طرف دولت عثمانی سفیری میاد که با رشوه‏ی بلوتوس به فرنچ، فرنچ حرف های اشتباهی تحویل شاه میدهد...
مجموعه نهم: توپولوف برادر کاترین وارد سریال می رسد و در بدو ورود جنگ میان او و بلوتوس بر سر ازدواج با لعبت آغز میشود و با پاپوشی که برای بلوتوس و مستشار درست میکند، آن دو را از کاخ اخراج می کند.
مجموعه دهم: با همکاری نازخاتون، لعبت و برزوخان، بلوتوس و مستشار به کاخ برمیگردند و با رو کردن مدارک جش عروسی لعبت با توپولوف رو برهم میزنند و نهایتا بلوتوس با لعبت ازدواج می کنند. در پایان خبر میرسد که شاه مدت زیادی زنده نخواهد بود.

Facon_Archi
01-12-2010, 23:47
همه ی گزینه ها نداره؟: دی
واقعا سخته انتخاب کردن
من پک 10 رو انتخاب کردم طنزش بیشتر بود ولی پک های قبل تیکه های زیادی داشت اون ها هم خوب بودن کلا همش:دی

Hamid Hamid
02-12-2010, 11:25
سلام دوستان.
به نظرم نمیشه اینطور تک تک راجب یه سریال قضاوت کرد و بگبم مثلا پک 10 یا 6 از همه بهتر بود.
باید کلی راجبش حرف زد که من نظرم رو میگم.
اول از همه یه سری از بازیگرها کارهاشون کلیشه شده مثل سیامک انصاری یا محمد رضا هدایتی.البته نه اینکه بد باشن.منظورم اینه که میتونستن یه جور دیگه عمل کنن.
در مجموع من پک 9 رو ندیدم چون این 2-3 هفته خیلی ضعیف شده بودن...
اما جا برای بهتر بودن سریال خیلی هست و میدونم که مهران مدیری کارش رو بلده و مجموعه بهتر خواهد شد...
نمره ی مجموعه 6 از 10 هست.مدیری کارهایی داشته که از نظرم نمرش 10 بوده!

pcforlife
02-12-2010, 12:34
من یه توضیحی بدم!
محتوای تاپیک همانطور که از اسم تاپیک پیداست، مربوط میشه به انتخاب بهترین پک قهوه تلخ (از میون این 10 مجموعه ای که اومده) از دید کاربران p30world و احیانا دلیل کاربرا از انتخابشون.
طبیعتا هر پک شیرینی خاص خودش رو داره! داستان خاص خودش رو داره و همونطور که جناب emo_key1 گفتند انتخاب یک پک واقعا سخته! اما من نظرسنجی رو جوری گذاشتم که فقط یک گزینه انتخاب شود چون بفهمیم کدوم پک (که شامل سه قسمت از سریال میشه) بهترین شرایط از نظر سناریو و طنز، بازی بازیگران، ضرب آهنگ داستان رو داشته...
طبیعتا بحث درباره هر پک به صورت جداگونه و مقایسه پک ها، مرتبط با تاپیک اصلی سریال در انجمن تی وی هست که دوستان میتونن (البته با صلاحدید مدیران) یه جمع بندی و گفتگو راجع به این 10 پک رو اونجا راه بندازند.
ضمن اینکه میشه نظرسنجی های دیگه ای مثل رضایت کاربرا از 10 مجموعه قهوه تلخ یا نقاط قوت و ضعفش رو ایجاد کرد.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

من پک سوم تا پک هفتم رو نقطه قوت سریال دیدم... انتخاب بین این 5 مجموعه خیلی واسم سخت بود... ولی چون تو پنجمبن پک طنز سریال خیلی خوب بین تمامی بازیگرا پخش شده بود، من این مجموعه رو انتخاب کردم...

Greedy
02-12-2010, 13:37
انتخاب چند موردی رو هم میذاشتی من که همشو دوست داشتم ولی بیشتر 3 و 5 و 7 و 10 و از این بین 5 و 10 و از این بین 10 :دی

xeNociDe
03-12-2010, 17:11
تا این قسمت 10 که رسیدیم ( مخصوصاً قسمت 10 ) مشخص شد چرا تلوزیون پخشش نکرده !!!
مخصوصاً رزم چــاقــو :دی

+
Part 10

ferdfe
03-12-2010, 17:16
کاشکی این گزینه هاتون هیچ کدام هم داشت !!!!

farshidshd
03-12-2010, 19:47
بهتره نظرسنجی به ویرایشی بشه ،

گزینه همه مجموعه ها و
گزینه هیچکدام

هم اضافه کنید لطفا"

pcforlife
03-12-2010, 20:37
بهتره نظرسنجی به ویرایشی بشه ،

گزینه همه مجموعه ها و
گزینه هیچکدام

هم اضافه کنید لطفا"
مرسی دوست من :10:
ولی هدف نظرسنجی فقط انتخاب یک مجمموعه بین ده مجموعست... پس فکر کنم با این توضیحم مشخصه که چرا گزینه "همه مجموعه ها" و "هیچکدام" رو قرار ندادم...
ضمن اینکه من احساس کردم وجود این دو گزینه، سایر گزینه ها رو تحت الشعاع قرار میده و حتی ممکنه سوال نظرسنجی یه جورایی تبدیل بشه به پسندیدن قهوه تلخ از دید شما، (که موافقان همه موارد و مخالفان هیچکدام را انتخاب می کردند) نه بهترین مجموعه از دید شما!

fandak
06-12-2010, 21:30
سريال به اين قشنگي ديگه گزينه هيچ كدام معنايي نداره

Nocturne
06-12-2010, 22:28
نمیشه گزینه ای رو انتخاب کرد اما اگه همینطوری بخوام بگم اون قسمت که برزو و بی خودی و مستشار رقص خنجر انجام دادن خیلی قشنگ بود!!! قسمت چند بود؟

pcforlife
06-12-2010, 22:47
نمیشه گزینه ای رو انتخاب کرد اما اگه همینطوری بخوام بگم اون قسمت که برزو و بی خودی و مستشار رقص خنجر انجام دادن خیلی قشنگ بود!!! قسمت چند بود؟
مجموعه پنجم بودش! (قسمت 15 ام) :20:

M3HRD@D
06-12-2010, 22:50
به ترتیب مجموعه های 10 و 5 و 8 از خوبها بودن ولی گل سرسبدشون مجموعه دهم بود

LiverBarca
08-12-2010, 01:43
به خاطر رقص چاقوی بابا شاه و اون یکی پیره(خان بابا؟)و بیشترین اوججججججججججججججججججججججج ججججججججج گیری بلد(پدر پدر سوخته) مجموعه 10:31:...

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

چه موجودیه این لعبت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟داره بولوتوث(پدر سوخته)رو میخوره:31:....

SA.JJ.AD
08-12-2010, 07:19
هرچی سعی کردم نتونستم گزینه ای رو انتخاب کنم ! اخه تو هر پکی که سه قسمت داشت . سه قسمتش از لحاظ اینکه من خوشم بیاد متوافت بود . مثلا تو همین پک 10 . قسمت اولش رو مثه مجسمه نگاه کردم و با اینکه داشتم لذت میبردم اما خنده نکردم:31:اما 2 قسمت بعدش از خنده معده درد گرفتم :16::16:- واسه همین نتونستم پکی رو انتخاب کنم به عنوان خوب! اما تنها پکی که اصلا بهم نچسبید پک 9 بود !!

امير موسر
27-12-2010, 21:30
تیکه رقص مجموعه 10 عالی بود !

ALI-17
08-01-2011, 07:16
پس این مجموعه 11 کی میاد، کسی خبری چیزی نداره!:41:

Greedy
08-01-2011, 10:14
پس این مجموعه 10 کی میاد، کسی خبری چیزی نداره!:41:
10 که اومده 11 امروز میاد

pcforlife
08-01-2011, 15:44