PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین ویندوز xp

h1and1saman
01-12-2010, 19:14
با زیاد شدن نسخه های دستکاری و دست کاری نشده ویندوز xp انتخاب یه ویندوز خوب کمی سخت شده
از همه دوستان می خوام که اینجا بهترین ویندوزیxp روکه تاحالا ازش استفاده کردن رو معرفی کنند
مهم نیست دستکاری شده باشه یا نه-کدوم براتون بهتر کارکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vista7
01-12-2010, 19:19
ببین خوب چجوری بگیم کدوم؟
هر کی میاد یه ویندوز رو کرک میکنه واسه خودش میشه یه نوع. اسم که نمیذاره برای هر کدومش :31:
مثلا من الان 7 دارم اما قبلا که xp داشتم ، یه نسخه که یکی از آشنایانم بهم داده بود رو استفاده میکردم ، مال شرکت خاصی هم نبود

h1and1saman
01-12-2010, 19:40
درسته -من هم همینو میگم که الان تا دلتون بخواد هر کی بلند شده یکیرو ویرایش کرده 4تا برنامه هم زده کنارش شده یه ادیشن-حالا می خواستم ببینم کدومیکی براتون خوب کرده البته اگه اسم دارند
من خودم اورجینال رو ترجیح میدم اما اون روزیه یکی رو که خیلی تعریف شده بوددانلود کردم ولی مشکل داره

Mr. M.S.R
01-12-2010, 20:03
من برای ایکس پس از ایمیجی استفاده می کنم که از سایت ماکروسافت دانلود کردم و توسط ۲ تا کرک تست شده اکتیوش می کنم.
ایکس پی سرویس پک ۳ اصل !! :دی

Macushla
01-12-2010, 21:45
اگه تبليغ نباشه ، من يه ويندوز mrt سرويس پك 2 داشتم ، كه سرعتش فوق العاده بود . متاسفانه سي دي خراب شد ، از اونجا كه فكر كردم هر گردي گردوئه يه سرويس پك 3 ، mrt گرفتم ، كه در عوض فوق العاده داغون بود ، و چند تا ويروس هم با خودش داشت !!!
زياد نميشه به يه شركت خاص تكيه كرد ، يه محصول خوب دارن ، 2 تا بد .
از اين ويندوز هاي به اصطلاح دستكاري نشده هم ما خيري نديديم ، هر چي دانلود كرديم يه جوري زجرمون داد !!!

pasargadd
01-12-2010, 22:06
خب معلومه ارجینال خیلی بهتره و به قول فروشنده ها خالصه.
ولی دیگه xp قدیمی شده.

joe_satriani
01-12-2010, 22:14
با سلام
در اين مورد تا حالا خيلي بحث شده
ميتونيد يه سرچ بزنيد كدوم ويندوز و ... تا تاپيكهاي مرتبط رو مرور كنيد تا كمك شه

موفق باشيد.

Perpetual
01-12-2010, 23:37
من برای ایکس پس از ایمیجی استفاده می کنم که از سایت ماکروسافت دانلود کردم و توسط ۲ تا کرک تست شده اکتیوش می کنم.
ایکس پی سرویس پک ۳ اصل !! :دی
میشه لینک دانلود ایمیج و کرکتون رو بزارید.
ممنون
به نظر من هنوز xp کارایی خودش رو داره و هنوز xp قدیمی نشده.

Mr. M.S.R
02-12-2010, 11:59
سلام
متاسفانه لینک دانلود ندارم.
اکر تونستم اپ می کنم و توی انجمن قرار می دهم.

h1and1saman
06-12-2010, 16:23
من یه یرویس پک 3 جدید که فکر کنم تا اکتبر ظاپدیت شده بود رو گرفتم ولی یه کم گیج می زنه-کسی از نسخه student که الان هم تو اینترنت زیاد شده استفاده کرده؟چه جوریه ؟ازش خیلی تعریف شده

Ship Storm
06-12-2010, 19:11
نسخه این پست رو من تایید میکنم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamdoo
14-12-2010, 22:47
من از يك ويندوز روسي كه معلمم داده بود استفاده مي كردم اين ويندوزه از اساس روسي بود حتا ستاپ اولش هم به زبان روسي بود مگر نرم افزار هايي كه خودت نصب مي كردي وقتي هم پرسيدم گفت اين رو مايكروسافت به سفارش روسيه داده بيرون ولي انصافا ويندوز بود ها سريع بي عيب راحت زيبا و ... به طوري كه من با اين كه يك كلمه روسي نمي دونم اون رو به انگليسيش ترجيح ميدادم اما سيستمم رو كه عوض كردم ديگه نصب نشد واقعا حيف شد.