PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

panther99
01-12-2010, 12:43
دوستان من میخوام تو یکی از بانکهای خصوصی حساب باز کنم . از کسانی که تو بانکهای خصوصی حساب دارن میخوام راهنمایی کنن . کدوم بانک و چرا ؟؟؟
برام خدمات عابربانکش و خدمات اینترنتی ( گستردگی خدمات ) خیلی مهمه . ممنون میشم راهنمایی کنید .

tired friend
01-12-2010, 14:10
بانک پارسیان بین خصوصیا حرف اولو می زنه ولی شعبش یه کم کمه:19:
بین بانکای دولتی فک کنم فقط کشاورزی تحریم نشده باشه
بین دولتی ها کشاورزی بهترینه:40:

piremard
01-12-2010, 15:00
گستردگی خدمات اینترنت، تجارت بین الملل ، مشتری مداری ، کمترین خطای شبکه ، تعداد شعب ، تنوع حساب و اندوخته و ... = بنظر من پاسارگاد
البته این بانک هیچ وقت تحفه ی بین بانکهای رنگ و وارنگ خارجی نیست . چون خدمات بانکی ایران مربوط به نسل دهه 80 هستند مضافا تحریم تجارت مستقیم
اما بهرحال پاسارگاد فعلا تو ایران بهترینه و جایزه های بانکی هم گرفته

از طرف یک مشتری پارسیان ، سپه :2: ، ملی :2: ، مسکن :2: ، اقتصاد نوین و ....

shifter
01-12-2010, 16:05
بانك خصوصي فقط بانك سامان و پارسيان.
البته به نظر من نظم و مشتري مداري و خدمات بانك سامان خيلي از پارسيان بهتره...

Bobby Sands
01-12-2010, 16:16
من توی 6 تا بانک حساب دارم.
سامان از همه بهتره مخصوصا وقتی بحث خدمات اینترنتی میاد وسط.
شما یه حساب سامان داشته باشه نیاز به هیچ حساب دیگه ای نداری.

ms.negar
01-12-2010, 16:26
من تو سامان و پارسیان و اقتصاد نوین حساب دارم
برای خرید اینترنتی و کلا" اینترنت بانک , سامان حرف اول رو میزنه
ولی خوب شعباتش زیاد نیست که عملا" خیلی مهم نیست

Hamid Reza
01-12-2010, 22:03
سلام

شايد قبلا بانك پارسيان خيلي عالي بود ولي الان بانكهاي ديگه اي مثل سامان چيزي ازش كم ندارن

حتي به نظر من سامان خيلي عاليه

مخصوصا تو خدمات اينترنتي واقعا بانكي هست كه حرف اول رو ميزنه

از قبل خودش همه چيزو فعال ميكنه و مثل بانكهاي ديگه نياز نيست بريد بانك و تقاضاي فعال سازي بديد و كلي كار ديگه

به نظر من فعلا سامان عاليه

justmp3
01-12-2010, 22:13
بانک سامان بدون شک به عنوان کسی که از پارسیان و پاسارگاد هم استفاده کرده...
هم از لحاظ خدمات اینترنتی عالیه و رو دستش نیست هم اینکه توی شعب خوب با ادم راه میان....
شعبش فقط یک مقدار کمه که خیلی خوب دارن پیش میرن

panther99
02-12-2010, 00:20
والا راستش خودم نظرم رو پارسیان و اقتصاد نوین بود که خوب شد اینجا تاپیک زدم !!! چون تو خرید اینترنتی ها اکثرا دیدم تو خصوصی ها کارت پارسیان رو قبول میکنن !! حالا اگه تو پارسیان یا سامان حساب باز کنم همون موقع بهم عابر بانک میدن ؟؟؟ اقتصاد نوین رو که شنیدم اینطوریه . بعد به پولی که تو حساب میذاری سود تعلق میگیره ؟؟؟ چقدر ؟؟؟
باز هم ممنون .

herfei2008
02-12-2010, 02:12
دوستمون بانک خصوصیا را گفتن حالا بین دولتی ها که تا چند وقت دیگه همه خصوصی میشن شاید به جز ملی و سپه . بین دولتی های فعلی کدوم خوبن؟

ferij
02-12-2010, 05:38
پارسيان/ پارسيان/ پارسيان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fazl11
02-12-2010, 12:53
سلام
به نظر من بانک صادرات خوبه چون تعداد شعبات بیشتری داره و از نظر آدمای بازاری هم سرعت عمل کارمنداش بالاست یعنی سرعت کاری کارمنداش با بانکای دیگه قابل مقایسه نیست و خدمات اینترنتی و همراه بانک و تلفنبانک هم داره در ضمن اولین بانکی بود که شبکه شتاب رو راه اندازی کرد و از طرفی روز به روز داره بهتر هم میشه
خدمات جدیدتر (قرار هر ماه یه خدمت جدید معرفی کنه)
وقتی که هیچ جای ایران دفترچه درگردش نبود بانک صادرات داشت یعنی می تونستید از هر شعبه ای توی ایران برید و پول بگیرید (مثل کارت های الان) - اون اعتبار در حسابی که الان دارن مطرح می کنند هم از بانک صادرات به ارث مونده (از مشتریان قدیمی بپرسید دسته چک قرمز چی بود)

Kurosh
02-12-2010, 14:01
الان چند سالی میشه کل خانواده مون به طور پروفشنال با پاسارگاد کار می کنیم و به شدت راضی ایم ...

بین بانک هایی که دیدم، از هر لحاظ سر بوده ... 
مشتری تو شعب پاسارگاد اون قدر مورد احترام قرار می گیره که ناخودآگاه مجبور میشه بره به دوست و آشناهاش تبلیغ کنه!! 
در حالی که بانک های دولتی و حتی بانکی مثل پارسیان (اقلاً چند شعبه ای که من دیدم)، تو شعبه هاشون بیشتر از 4-3 باجه ی فعال ندارن، پاسارگاد تو بیشتر شعبه ها بیش از 10 باجه داره که معمولاً حداقل 8 تاشون فعاله!! 

تو سیستم چک، برادر من که از 4 بانک دسته چک داره، بهش ثابت شده که قوی ترین سیستم بانکی همین پاسارگاده ... (تا حالا بیش از 5 تا دسته چک 50 برگی گرفته از پاسارگاد! در حالی که نه پایان خدمت داره، نه ضامن!! :دی)

توی بانکداری اینترنتی، فوق العاده امن و کامله ... با حساب اینترنتیتون هر کاری می تونید بکنید! از انتقال وجه بین حساب های پاسارگاد تا حواله و مسدود کردن کارت و صورت حساب و ...
پاسارگاد یکی از دو سه بانکیه که انتقال وجه کارت به کارت اینترنتی داره! رمز دومتون رو که داشته باشید، می تونید از کارتتون به هر کدوم از کارت های بانک های دیگه اینترنتی پول منتقل کنید ...
همین طور از طریق سامانه ی پاسارگاد، کارت هر بانکی رو که داشته باشید، می تونید موجودیتون رو اینترنتی چک کنید!! (حتی اگه مشتری پاسارگاد نباشید)

خرید شارژ ایرانسل و پرداخت قبض و اینا هم که از عادی ترین خدمات اینترنتیشه ...
الان تو خونه ی ما 6-5 تا کارت و دفترچه حساب پاسارگاده! :دی تو اینباکس تک تک اعضای خانواده اس ام اساشون هست! :دی 

کلاً پاسارگاد، های کلاس و با کیفیت ترین بانک ایرانه ...

hamijoon
02-12-2010, 18:53
من فقط با سامان كار ميكنم .. واقعا از همه لحاظ عاليه مخصوصا كاراي اينترنتيش

davy jones
02-12-2010, 20:33
!! Just SAMAN Bank

احترام به ارباب رجوع عالی
سرعت در انجام مراحل مختلف امور بانکی در حین مراجعه. (در شلوغ ترین حالت بیشتر از یه ربع تو صف انتظار معطل نمیشی)
موقع مراجعه به بانک فقط میشینی پشت صندلی باجه و به متصدی میگی که میخوای چی کار کنی. همین. خودش از جاش بلند میشه و همه ی کارا رو ردیف میکنه
اینترنت بانک فوق العاده سریع و ایمن
سایت اینترنتی شون خیلی ساده و تر و تمیز هستش و کاربران رو گیج نمیکنه
تو بحث خرید اینترنتی حرف اولو میزنه
و ...

من خودم تو بانک ملی:2: و تجارت:2: حساب داشتم ولی رفتم و هر دو تاش رو بستم و الان فقط یه حساب تو بانک سامان دارم و ازش راضیم.

amirtoty
02-12-2010, 21:16
پاسارگاد!
از لحاظ اینترنتی و موبایل بانک از همه بانک‌ها تکمیل‌تره

panther99
03-12-2010, 01:28
الان چند سالی میشه کل خانواده مون به طور پروفشنال با پاسارگاد کار می کنیم و به شدت راضی ایم ...

بین بانک هایی که دیدم، از هر لحاظ سر بوده ... 
مشتری تو شعب پاسارگاد اون قدر مورد احترام قرار می گیره که ناخودآگاه مجبور میشه بره به دوست و آشناهاش تبلیغ کنه!! 
در حالی که بانک های دولتی و حتی بانکی مثل پارسیان (اقلاً چند شعبه ای که من دیدم)، تو شعبه هاشون بیشتر از 4-3 باجه ی فعال ندارن، پاسارگاد تو بیشتر شعبه ها بیش از 10 باجه داره که معمولاً حداقل 8 تاشون فعاله!! 

تو سیستم چک، برادر من که از 4 بانک دسته چک داره، بهش ثابت شده که قوی ترین سیستم بانکی همین پاسارگاده ... (تا حالا بیش از 5 تا دسته چک 50 برگی گرفته از پاسارگاد! در حالی که نه پایان خدمت داره، نه ضامن!! :دی)

توی بانکداری اینترنتی، فوق العاده امن و کامله ... با حساب اینترنتیتون هر کاری می تونید بکنید! از انتقال وجه بین حساب های پاسارگاد تا حواله و مسدود کردن کارت و صورت حساب و ...
پاسارگاد یکی از دو سه بانکیه که انتقال وجه کارت به کارت اینترنتی داره! رمز دومتون رو که داشته باشید، می تونید از کارتتون به هر کدوم از کارت های بانک های دیگه اینترنتی پول منتقل کنید ...
همین طور از طریق سامانه ی پاسارگاد، کارت هر بانکی رو که داشته باشید، می تونید موجودیتون رو اینترنتی چک کنید!! (حتی اگه مشتری پاسارگاد نباشید)

الان تو خونه ی ما 6-5 تا کارت و دفترچه حساب پاسارگاده! :دی تو اینباکس تک تک اعضای خانواده اس ام اساشون هست! :دی 

کلاً پاسارگاد، های کلاس و با کیفیت ترین بانک ایرانه ...

خب انتخابها یه کم سخت شد !!!!!
سامان ، پارسیان و حالا پاسارگاد !!!
به گفته دوستمون اون مواردی که در مورد کارای اینترنتی پاسارگاد گفتن خیلی کامل و جالب بود !!!!!!!!! چک کردن حساب و انتقال وجه به بانکهای دیگه از طریق اینترنت و .. که دقیقا همون چیزایی که من میخوام . چون اینجوری زیاد مهم نیست که چند تا شعبه موجود باشه از خونه به راحتی میتونی همه کارها رو انجام بدی .
خیلی خیلی ممنون ..در مورد بانکهای دیگه مثل همون سامان یا پارسیان یا حتی اقتصاد نوین چی در مقایسه با پاسارگاد خدمات اینترنتی و عابربانکشون چه جوریاست ؟؟؟؟
در مورد عابر بانک چطور ؟؟؟؟ همون موقع افتتاح حساب کارت میده پاسارگاد ؟؟؟؟ یا یه سه هفته ای مثل بعضی بانکها باید تو انتظار باشیم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
در ضمن به سپرده سود هم تعلق میگیره ؟؟؟ چند نوع حساب دارن ؟؟؟

panther99
03-12-2010, 02:17
تقریبا یه 20 دقیقه ای ( شاید هم بیشتر ) تو سایت پاسارگاد بودم الان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی حرفه ای به نظر میرسه !!!!!!!!!
این آدرسشه به همه دوستان پیشنهاد میکنم یه سر بنن و برای مقایسه هم شده اینجا مطرح کنن تا به یه نتیجه برسیم . البته سامان رو هم چک کردم ولی خودتون قضاوت کنید بهتره !!
هرچیز ناگفته دیگه ای هست بگید . تا چن روز آینده حساب باز خواهم کرد !!!!!!! در بانک ... :31: :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه سوال دیگه ؟ الان جمعه ست . و من مثلا میخوام برای یکی از دوستام که مثلا تو بانک ملت حساب داره پول واریز کنم :
با کدوم یکی از بانکهای خصوصی به طور اینترنتی میشه این کار رو انجام داد ؟؟؟
آیا پول واریز شده همون موقع تو حساب دوستم هست تا مثلا از طریق عابر بانکش برداره ؟؟؟؟

aluminum
03-12-2010, 02:54
بانک سامان و پاسارگارد عضو شتاب هستند؟

Kurosh
03-12-2010, 11:06
خب انتخابها یه کم سخت شد !!!!!
سامان ، پارسیان و حالا پاسارگاد !!!
به گفته دوستمون اون مواردی که در مورد کارای اینترنتی پاسارگاد گفتن خیلی کامل و جالب بود !!!!!!!!! چک کردن حساب و انتقال وجه به بانکهای دیگه از طریق اینترنت و .. که دقیقا همون چیزایی که من میخوام . چون اینجوری زیاد مهم نیست که چند تا شعبه موجود باشه از خونه به راحتی میتونی همه کارها رو انجام بدی .
خیلی خیلی ممنون ..در مورد بانکهای دیگه مثل همون سامان یا پارسیان یا حتی اقتصاد نوین چی در مقایسه با پاسارگاد خدمات اینترنتی و عابربانکشون چه جوریاست ؟؟؟؟
در مورد عابر بانک چطور ؟؟؟؟ همون موقع افتتاح حساب کارت میده پاسارگاد ؟؟؟؟ یا یه سه هفته ای مثل بعضی بانکها باید تو انتظار باشیم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
در ضمن به سپرده سود هم تعلق میگیره ؟؟؟ چند نوع حساب دارن ؟؟؟
آخرین بار که من کارت گرفتم، سه روز طول کشید ... عرفش هم همینه ظاهراً ، اما چون جدیداً کارت ها رو در جا می زنن، ممکنه یه سری شعب تو تهران فوری هم کارت بدن ...
در مورد سپرده هاش حتماً برید با کارمند بانک به طور کامل مشورت کنید و کاتالوگ ها رو بخونید، حساب های متنوع و فوق العاده خوبی داره ... یکی از بهترین حساب هاشون سپرده ی شناوره ... تو سایتش فکر می کنم توضیحاتش باشه ...

تقریبا یه 20 دقیقه ای ( شاید هم بیشتر ) تو سایت پاسارگاد بودم الان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی حرفه ای به نظر میرسه !!!!!!!!!
این آدرسشه به همه دوستان پیشنهاد میکنم یه سر بنن و برای مقایسه هم شده اینجا مطرح کنن تا به یه نتیجه برسیم . البته سامان رو هم چک کردم ولی خودتون قضاوت کنید بهتره !!
هرچیز ناگفته دیگه ای هست بگید . تا چن روز آینده حساب باز خواهم کرد !!!!!!! در بانک ... :31: :31:

یه سوال دیگه ؟ الان جمعه ست . و من مثلا میخوام برای یکی از دوستام که مثلا تو بانک ملت حساب داره پول واریز کنم :
آیا پول واریز شده همون موقع تو حساب دوستم هست تا مثلا از طریق عابر بانکش برداره ؟؟؟؟
اگه کارت خودتون پاسارگاد باشه، مهم نیست که کارت مقصد مال کدوم بانکه! از طریق آدرس زیر به راحتی می تونید پول رو منتقل کنید ...

فقط باید رمز دومتون رو قبلاً از ATM گرفته باشید (تو ATM پاسارگاد، قسمت تغییر رمز > قسمت تغییر رمز اینترنتی)
خوبی این سرویس اینه که فقط یک طرف قضیه باید بانک پاسارگاد باشه! این به این معنیه که شما از طریق آدرس بالا، می تونید از کارت هر بانکی، پول بریزید به کارت پاسارگاد !! یعنی حتی اگه کارتتون مال بانکی مثل سپه هم باشه!! ، رمز دوم داشته باشید، می تونید از آدرس بالا به پاسارگاد پول مننقل کنید و بالعکس ...
ضمناً انتقال هم فوریه! همون لحظه پول منتقل میشه ...

همچنین همون طوری که قبل گفتم، کارت هر بانکی رو که داشته باشید، از طریق آدرس زیر می تونید موجودی کارتتون رو چک کنید (بدون کارمزد)

از لحاظ امنیت هم کاملاً تضمین شده است، من حدود 2 ساله که تمام کارهای انتقال وجه خودم و برادرام رو از طریق همین پورتال انجام میدم ...

تو آدرس هایی که دادم، در سمت راست می تونید خدمات دیگه اش رو هم ببینید، مثلاً خرید شارژ ایرانسل (که با همون قیمت روی کارت به فروش میره) یا پرداخت قیض و ... 
اما اینا فقط خدمات کارت بود... شما اگه موقع افتتاح حساب یه فرم درخواست حساب اینترنتی هم پر کنید، با یوزرنیم و پسوردی که بهتون میدن، می تونید به حسابتون تو سایت bpi.ir وارد بشید ...
اینم دو تا عکس از فضای حساب اینترنتیش ... (اولی صفحه ی اصلیش و دومی بخش انتقال وجه)

بانک سامان و پاسارگارد عضو شتاب هستند؟
بله! الان دیگه تقریباً همه ی بانک های خصوصی و دولتی شتاب هستند ... چند تا موسسه قرض الحسنه فقط مونده بیاد تو شتاب!! :دی

iman_s
03-12-2010, 11:32
پاسارگاد كه سود كمتري ميده.
سود سپرده هاي كوتاه مدتش 6 درصده در صورتيكه بيشتر بانكها مثل تجارت 9 درصده.

panther99
03-12-2010, 11:41
خب یعنی اگه اون حساب اینترنتی رو هم داشته باشم و عابر بانک پاسارگاد تو روز جمعه یا حتی عاشورا و ... هم میتونم پول انتقال بدم به حسابهای سایر بانکها و همون موقع تو حساب طرف تایید میشه ؟؟؟؟ این که فوق العاده ست . در ضمن کارت چقدر هزینه داره ؟؟؟
در مورد سایر بانکها دوستان بیشتر توضیح بدن . ممنون .
در ضمن دیشب یه چیزی رو بهش دقت کردم و اینکه این بانک 5 ساله تاسیس شده و تعداد شعبه هاش به خصوص تو شهرهای دیگه به جز تهران تقریبا با پارسیان و اقتصاد نوین که 10 ساله هستن برابره تقریبا !!!!!!!!! خب مسلما تا 5 سال دیگه هم شعبه هاش بیشتر هم میشه .
هرچند با خدمات اینترنتی و عابربانک دیگه نیازی به شعبه نیست !!! که من دقیقا دنبال همین هستم !!

Kurosh
03-12-2010, 11:45
خب یعنی اگه اون حساب اینترنتی رو هم داشته باشم و عابر بانک پاسارگاد تو روز جمعه یا حتی عاشورا و ... هم میتونم پول انتقال بدم به حسابهای سایر بانکها و همون موقع تو حساب طرف تایید میشه ؟؟؟؟ این که فوق العاده ست . در ضمن کارت چقدر هزینه داره ؟؟؟
در مورد سایر بانکها دوستان بیشتر توضیح بدن . ممنون .
در ضمن دیشب یه چیزی رو بهش دقت کردم و اینکه این بانک 5 ساله تاسیس شده و تعداد شعبه هاش به خصوص تو شهرهای دیگه به جز تهران تقریبا با پارسیان و اقتصاد نوین که 10 ساله هستن برابره تقریبا !!!!!!!!! خب مسلما تا 5 سال دیگه هم شعبه هاش بیشتر هم میشه .
هرچند با خدمات اینترنتی و عابربانک دیگه نیازی به شعبه نیست !!! که من دقیقا دنبال همین هستم !!
اصلاً با وجود اینترنت بانک دیگه نیازی به مراجعه به عابربانک نیست! همه ی کارها اینترنتی قابل انجامه ... 

هزینه ی کارت 3 تومنه ... برای افتتاح حساب هم 10 تومن موجودی لازمه که می تونید 3 تومن رو همون جا از رو خود 10 تومن تخصیص بدید به کارت ... که در این صورت وقتی کارتتون رو بگیرید، 7 تومن موجودی خواهد داشت ...
البته اینو بگم که اگه بخواید اون 6 درصد سود بهتون تعلق بگیره، حداقل موجودی (10 تومن) باید کف حساب بمونه ... کمتر از این باشه سودی نمیدن ...

panther99
03-12-2010, 14:02
آهان پس به اون پولی که میمونه هم سود تعلق میگیره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس عالیه . میدونید بیشتر برای خرید اینترنتی میخوام و اینکه اگه مثلا تو حساب ملی خودم یه وقتی پول داشتم و بخوام از یه سایتی خرید اینترنتی کنم و اونهم درگاه اینترنتی ملی داشت دیگه با این وجود مشکلی نداره دیگه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! یا مثلا بخوام تو حساب یه بانک دیگه پول واریز کنم ؟؟؟ همون موقع تایید میشه ؟؟
فکر میکنم ارزش یه بانک به همینهاست دیگه !! که بشینی خونه و اینترنتی در عرض 10 دقیقه یه خدماتی رو بخری بدون دردسر !!
اگه اینطوری باشه که فردا تو پاسارگاد یه حساب باز میکنم !!
در مورد بانکهای دیگه خبری نشدا دوستان !!!!!!!!!

Kurosh
03-12-2010, 14:23
آهان پس به اون پولی که میمونه هم سود تعلق میگیره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس عالیه . میدونید بیشتر برای خرید اینترنتی میخوام و اینکه اگه مثلا تو حساب ملی خودم یه وقتی پول داشتم و بخوام از یه سایتی خرید اینترنتی کنم و اونهم درگاه اینترنتی ملی داشت دیگه با این وجود مشکلی نداره دیگه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! یا مثلا بخوام تو حساب یه بانک دیگه پول واریز کنم ؟؟؟ همون موقع تایید میشه ؟؟
فکر میکنم ارزش یه بانک به همینهاست دیگه !! که بشینی خونه و اینترنتی در عرض 10 دقیقه یه خدماتی رو بخری بدون دردسر !!
اگه اینطوری باشه که فردا تو پاسارگاد یه حساب باز میکنم !!
در مورد بانکهای دیگه خبری نشدا دوستان !!!!!!!!!
بله دیگه، وقتی می خواهید کارت عابر بانک بگیرید، حساب سپرده ی کوتاه مدت باز می کنید تا بهش کارت تعلق بگیره ... حالا این حساب اگه موجودیش بیش از 10 تومن باشه، 6 درصد سود علی الحساب بهش تعلق می گیره ...
سود رو هم می تونید از این جا محاسبه کنید:

سعی کنید از فروشگاه های اینترنتی ای خرید کنید که با بانک های بیشتری طرف قرارداد هستند ... الان فروشگاه های معروف با پاسارگاد قرارداد دارن، اما هستند سایت هایی که فقط پارسیان و سامان رو پشتیبانی کنند ... 

انتقال وجوه از طریق اینترنت، همون طوری که گفتم کاملاً فوری و درجا انجام میشه ... حتی از طریق حساب اینترنتیتون کارهای چکی و حواله ای هم می تونید انجام بدید ... 

الان همه ی کارها، به جز شارژ مالی حساب از طریق اینترنت انجام پذیره ... (البته می تونید واسه یارانه ها هم همین شماره حساب پاسارگاد رو بدید تا حسابتون از اون ور شارژ شه!! :27:)

tiyam 01
03-12-2010, 14:25
من از بانک ملت استفاده میکنم. به خاطر بانکداری اینترنتی تقریباً کاملش
اما رفتارشون با مشتریا زیاد خوب نیست

tiyam 01
03-12-2010, 14:37

.

بانک ملت هم همه اینا رو داره.
حواله بين بانکي (ساتنا) - انتقال کارت به کارت (از طریق سایت بانکداری اینترتی) - خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، اسپادان - افتتاح حساب الکترونیکی - درخواست صدور ملت كارت - غير فعال سازى كارت - پرداخت قبوض

استعلام وضعيت چک - مشاهده وضعيت دسته چک ها - تامين موجودي چک برگشتي - گزارش چک برگشتي تامين موجودی شده - مشاهده مانده بدهي تسهيلات - بازپرداخت اقساط - صورتحساب تسهیلات -

Kurosh
03-12-2010, 14:39
بانک ملت هم همه اینا رو داره.
حواله بين بانکي (ساتنا) - انتقال کارت به کارت (از طریق سایت بانکداری اینترتی) - خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، اسپادان - افتتاح حساب الکترونیکی - درخواست صدور ملت كارت - غير فعال سازى كارت - پرداخت قبوض

استعلام وضعيت چک - مشاهده وضعيت دسته چک ها - تامين موجودي چک برگشتي - گزارش چک برگشتي تامين موجودی شده - مشاهده مانده بدهي تسهيلات - بازپرداخت اقساط - صورتحساب تسهیلات -
آره، اینترنت بانک ملت هم به نسبت سایر بانک ها خیلی قوی و خوبه ... اما تا وقتی دولتی بود تو شعب خیلی ضعیف عمل می کرد ... الان که نیمه خصوصی شده رو نمی دونم ...

دوستمون بالاتر گفت که رفتارشون با مشتریا خوب نیست ... 

tiyam 01
03-12-2010, 14:47

با حواله اینترنتی بانک ملت میتونی تو همون لحظه ( حتی روزهای تعطیل، جمعه ها) به یه حساب ملت دیگه پول واریز کنی. کارمزدش هم 25 تومانه

حواله بین بانکی (ساتنا) اگه بعد از ساعت 1 بعد ازظهر یا روزهای تعطیل پول واریز کنی فردا صبحش پول به حساب فرد واریز میشه. کارمزد هم 0 تومان

فقط 3 بانک تمامی سرویسهای اینترنتی (ساتنا، سحاب، موبایل بنکینگ، sms بنکینگ، پرداخت اینترنتی، خرید اینترنتی) رو دارن. سپه، پست بانک، ملت

پاسارگاد فقط سانتا رو نداره (تا مرداد که نداشت، الان رو نمیدونم)

ویرایش: وارد سایت بانک پاسارگاد شدم مثل اینکه ساتنا هم واسش اومده <li class="c10 l1_9eizmm-ksvu8u">درخواست حواله بین بانکی (ساتنا)

tiyam 01
03-12-2010, 14:56
پاسارگاد كه سود كمتري ميده.
سود سپرده هاي كوتاه مدتش 6 درصده در صورتيكه بيشتر بانكها مثل تجارت 9 درصده.

تجارت و بیشتر بانکها 6 درصده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقبلا هم بانک ملت 9 درصد بود

کوتاه مدت 4 ماهه یعنی چی؟ یعنی تا 4 ماه حق واریز یا برداشت نداریم؟ بعدش چی؟

tiyam 01
03-12-2010, 15:02
تا حالا کسی با بانکداری مجازی حساب باز کرده؟

تو سهر ما بانک پاسارگاد شعبه نداره، میتونم با زدن روی دکمه زیر حساب باز کنم؟

مشتری بانک پاسارگاد نیستم
از اینکه بانک پاسارگاد را جهت افتتاح حساب برگزیده اید سپاس گذاریم. جهت افتتاح حساب و استفاده از امکانات بانکداری مجازی بر روی گزینه افتتاح حساب در بانک پاسارگاد کلیک کنید.

Kurosh
03-12-2010, 15:44
تجارت و بیشتر بانکها 6 درصده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقبلا هم بانک ملت 9 درصد بود

کوتاه مدت 4 ماهه یعنی چی؟ یعنی تا 4 ماه حق واریز یا برداشت نداریم؟ بعدش چی؟
الان فکر نمی کنم بانکی بیش از 6 درصد سود کوتاه مدت بده، چون دستورالعمل اومد از بانک مرکزی واسه کاهش سودها ...

این کوتاه مدته که میگین هم فکر می کنم فقط حق برداشت نداشته باشیم تا 4 ماه ... اینا رو با خود بانک مشورت کنید ...

تا حالا کسی با بانکداری مجازی حساب باز کرده؟

تو سهر ما بانک پاسارگاد شعبه نداره، میتونم با زدن روی دکمه زیر حساب باز کنم؟

مشتری بانک پاسارگاد نیستم
از اینکه بانک پاسارگاد را جهت افتتاح حساب برگزیده اید سپاس گذاریم. جهت افتتاح حساب و استفاده از امکانات بانکداری مجازی بر روی گزینه افتتاح حساب در بانک پاسارگاد کلیک کنید.
چک که کردم، به نظر فقط شماره مشتری میده و اجازه میده از خدمات اینترنتی استفاده کنیم ... خیلی باید خوب باشه ... اگه رایگان باشه، واقعاً سرویس معرکه ایه ...
امکاناتش رو هم که نوشته، کامل کامله ...
خدمات سپرده شامل
درخواست افتتاح انواع حساب های کوتاه مدت، بلند مدت، اندوخته فردا
درخواست تغییر سپرده مقصد و روز واریز سود
خدمات کارت شامل
درخواست خرید کارت هدیه
درخواست صدور کارت نقدی، کارت المثنی
درخواست صدور کارت نقدی
درخواست افزودن/حذف حساب فرعی به/از کارت
درخواست تسویه کارت اعتباری
خدمات انتقال وجه شامل
درخواست ارسال حواله ارزی
درخواست حواله بین بانکی (ساتنا)
خدمات چک شامل
درخواست صدور دسته چک
درخواست صدور چک بین بانکی
درخواست صدور چک بانکی
خدمات تسهیلات شامل
مشاهده لیست تسهیلات
درخواست پرداخت قسط

با توجه به این جمله:

خواهشمند است با اعلام مشخصات به شرح زیر نسبت به تعیین و اختصاص شماره مشتری به اینجانب اقدام فرمایید
چیز خاصی نباید بخواد ... 

tiyam 01
03-12-2010, 16:05
الان فکر نمی کنم بانکی بیش از 6 درصد سود کوتاه مدت بده، چون دستورالعمل اومد از بانک مرکزی واسه کاهش سودها ...

این کوتاه مدته که میگین هم فکر می کنم فقط حق برداشت نداشته باشیم تا 4 ماه ... اینا رو با خود بانک مشورت کنید ...

چک که کردم، به نظر فقط شماره مشتری میده و اجازه میده از خدمات اینترنتی استفاده کنیم ... خیلی باید خوب باشه ... اگه رایگان باشه، واقعاً سرویس معرکه ایه ...
امکاناتش رو هم که نوشته، کامل کامله ...
خدمات سپرده شامل
درخواست افتتاح انواع حساب های کوتاه مدت، بلند مدت، اندوخته فردا
درخواست تغییر سپرده مقصد و روز واریز سود
خدمات کارت شامل
درخواست خرید کارت هدیه
درخواست صدور کارت نقدی، کارت المثنی
درخواست صدور کارت نقدی
درخواست افزودن/حذف حساب فرعی به/از کارت
درخواست تسویه کارت اعتباری
خدمات انتقال وجه شامل
درخواست ارسال حواله ارزی
درخواست حواله بین بانکی (ساتنا)
خدمات چک شامل
درخواست صدور دسته چک
درخواست صدور چک بین بانکی
درخواست صدور چک بانکی
خدمات تسهیلات شامل
مشاهده لیست تسهیلات
درخواست پرداخت قسط

با توجه به این جمله:

چیز خاصی نباید بخواد ...

هه هه :27: رفتم حساب باز کنم.
به علت بروز مشکل عملیات شما انجام نشد

شک داشتم بتونه کار کنه

panther99
03-12-2010, 16:08
دوستان من یه بانک خصوصی رو میخوام که به نظر میرسه همون پاسارگاد عالی باشه !! . البته همچنان منتظرم تا تجربه دوستان تو این زمینه رو هم بشنویم !! فکر کنم یه حساب قرض الحسنه با عابر بانک بهترین گزینه باشه . البته حساب اینترنتی رو هم باید بگم فعال کنن دیگه ؟؟؟؟؟
ضمن اینکه واسه ملی هم باید همین کار رو بکنم .

ehsan_92
03-12-2010, 19:08
بانک سامان خیلی خوبه

shahinfarasystem
04-12-2010, 00:45
سلام

من پارسیان دارم راضی ام ازش

کارت خودپردازت رو همون موقع میده، خرید اینترنتی هم داشتم باهاش

برخورد کارمنداش خوب بوده.....

و برای خدماتش مشکلی نداشتم تا به حال

اگر دولتی هم بخواید میگم صادرات به خاطر شعبه های زیادش

panther99
04-12-2010, 03:01
آقا تا 90% به ایم نتیجه رسیدم :
بانک پاسارگاد .
امروز فردا میرم حساب باز کنم . :31:

tiyam 01
04-12-2010, 10:54
هه هه. این چه فرقی کرد؟ باز که باید بری بانک

از اینکه بانک پاسارگاد را جهت افتتاح حساب برگزیده اید سپاس گزاریم. عملیات ثبت مشخصات شما با موفقیت انجام شد. لطفا جهت تایید نهایی و تکمیل عملیات افتتاح حساب، با در دست داشتن کپی کارت ملی و شناسنامه به همراه اصل یکی از آنها به نزدیکترین شعبه بانک پاسارگاد مراجعه فرمایید و با ارائه شماره پیگیری به باجه ی بانکداری مجازی، حساب خود را افتتاح و فعال نموده و از خدمات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد بهره مند شوید.
با تشکر
بانک پاسارگاد

بانک ملت هم اینو داشت خب.

Kurosh
04-12-2010, 14:52
از اینکه بانک پاسارگاد را جهت افتتاح حساب برگزیده اید سپاس گزاریم. عملیات ثبت مشخصات شما با موفقیت انجام شد. لطفا جهت تایید نهایی و تکمیل عملیات افتتاح حساب، با در دست داشتن کپی کارت ملی و شناسنامه به همراه اصل یکی از آنها به نزدیکترین شعبه بانک پاسارگاد مراجعه فرمایید و با ارائه شماره پیگیری به باجه ی بانکداری مجازی، حساب خود را افتتاح و فعال نموده و از خدمات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد بهره مند شوید.
با تشکر
بانک پاسارگاد

بانک ملت هم اینو داشت خب.
خب کسی که به خدمات پاسارگاد علاقه مند شده و تو شهرش شعبه ای از این بانک نیست، یک بار به یه شعبه ی نزدیک مراجعه می کنه و از اون به بعد تو خونه ی خودش مشترک بانک محسوب میشه ...
اگه تایید نهایی نداشت جای تعجب بود ...

tiyam 01
04-12-2010, 15:04
خب کسی که به خدمات پاسارگاد علاقه مند شده و تو شهرش شعبه ای از این بانک نیست، یک بار به یه شعبه ی نزدیک مراجعه می کنه و از اون به بعد تو خونه ی خودش مشترک بانک محسوب میشه ...
اگه تایید نهایی نداشت جای تعجب بود ...
اینکه بانک مجازی نیست دیگه. شعبه ی نزدیک با اینجا 100 کیلومتر فاصله داره:27:
بانک ملت خیلی وقت پیش این قابلیت رو داشت.

پیشگامان میخواست اولین بانک مجازی ایران رو بزنه که اصلا احتیاج به رفتن به شعبه بانک نبود. (فکر کنم اصلا شعبه فیزیکی وجود نداشت) نی دونم موفق شد یا نه.

parham6933
04-12-2010, 19:15
فقط پاسارگاد ,من بعد از حدود یه هفته تحقیق و مقایسه به این نتیجه رسیدم که پاسارگاد از نظر خدمات اینترنی و همراه بانک از همه یهتر وسرتره, خدایی طرز برخورد کارکنانشم خیلی خوبه, شعبه هاشم به سرعت توی کشور داره افزایش میده,
1-پاسارگاد
2-سامان
3-ملت
4-پارسیان

راستی دوستان یه سوال داشتم چرا سایت بانکداری اینترنتی بیشتر بانک ها خرابه مثل ملت ,صادرات ,ملی و... حداقل واسه من که باز نمیشه صفحه اصلیشون باز میشه ولی سایت بانکداری اینترنتیشون باز نمیشه ممنون میشم پاسخ بدین

lol_1029
04-12-2010, 19:20
فقط پاسارگاد ,من بعد از حدود یه هفته تحقیق و مقایسه به این نتیجه رسیدم که پاسارگاد از نظر خدمات اینترنی و همراه بانک از همه یهتر وسرتره, خدایی طرز برخورد کارکنانشم خیلی خوبه, شعبه هاشم به سرعت توی کشور داره افزایش میده,
1-پاسارگاد
2-سامان
3-ملت
4-پارسیان

راستی دوستان یه سوال داشتم چرا سایت بانکداری اینترنتی بیشتر بانک ها خرابه مثل ملت ,صادرات ,ملی و... حداقل واسه من که باز نمیشه صفحه اصلیشون باز میشه ولی سایت بانکداری اینترنتیشون باز نمیشه ممنون میشم پاسخ بدین

من با پاسارگاد کار میکنم.. کلا هر کی به خدمات اینترنتی بانکی احتیاج مبرم داره ...واقعا براش عالیه.......بعد از ائن هم سامان و بعد پارسیان.....

meisam317
04-12-2010, 20:09
الان دیگه بانکهای خصوصی خدماتشون تقریبا مثل همه . بانک ملت هم خدمات اینترنتیش خیلی خوبه

راستی من کار درست حسابی ندارم کسی میتونه واسه گرفتن دسته چک منو راهنمایی کنه ممنون:11:

گرافيكار
04-12-2010, 20:26
سلام
چون بحث بانك هست
گفتم سوالم رو اينجا بپرسم
دوستان آيا ميشه از ايران توي بانكهاي خارجي حساب باز كرد براي گرفتن سود بيشتر؟

آرشین
04-12-2010, 20:36
ملی
چون کارمنداش کمتر عقده میریزن

panther99
05-12-2010, 00:33
خب ما هم پاسارگادی میشویم !! :31:
و نتایج رو اینجا به دوستان خبر میدم پس منتظر باشید !!
در ضمن عابر بانکش رو آنی صادر میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای خدمات اینترنتی و موبایل و ... هم همون موقع باز کردن حساب حله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...

justmp3
05-12-2010, 01:25
سلام
چون بحث بانك هست
گفتم سوالم رو اينجا بپرسم
دوستان آيا ميشه از ايران توي بانكهاي خارجي حساب باز كرد براي گرفتن سود بيشتر؟

شدنش میشه ولی میشه بدونم شما کجای دنیارو سراغ داری که بییشتر از بانک های ایران سود بدن؟!؟!؟!؟

malkemid
05-12-2010, 02:43
منم بانک سامان رو پیشنهاد می کنم...مخصوصا خدمات اینترنتیش حرف اول رو می زنه

گرافيكار
05-12-2010, 03:40
شدنش میشه ولی میشه بدونم شما کجای دنیارو سراغ داری که بییشتر از بانک های ایران سود بدن؟!؟!؟!؟
يعني واقعا بانكاي ايران بيشترين سود رو توي دنيا ميدن؟
پس شما يه سري به بانكاي دبي بزنين لطفا

Kurosh
05-12-2010, 10:03
خب ما هم پاسارگادی میشویم !! :31:
و نتایج رو اینجا به دوستان خبر میدم پس منتظر باشید !!
در ضمن عابر بانکش رو آنی صادر میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای خدمات اینترنتی و موبایل و ... هم همون موقع باز کردن حساب حله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...
بستگی به شعبه اش داره ... تو تهران فکر می کنم اکثر شعب آنی بدن، ولی خب بعضی جاها تا دو سه روز طولش میدن ...

برای اون خدمات هم از کارمند بانک بپرس راهنماییت می کنه ... اینترنت بانک رو همون جا باید یه فرم پر کنی براش ... موبایل هم بهت میگن ...

iman_s
05-12-2010, 12:51
جالبه كه بانك پاسارگاد بعنوان بهترين بانك ايراني در سال 2010 انتخاب شد

amd>intel
05-12-2010, 13:16
بانك پاسارگاد واقعا بهترينه .

malkemid
05-12-2010, 13:23
جالبه كه بانك پاسارگاد بعنوان بهترين بانك ايراني در سال 2010 انتخاب شد

این انتخابها بیشتر یه حالت گردشی داره...زیاد نمیشه روش حساب کرد

panther99
05-12-2010, 16:16
آقا بلاخره رفتیم و در یکی از شعب بانک پاسارگاد در تهران حساب باز کردیم !! :31:
نوع حسابم سپرده کوتاه مدته . فقط یادم رفت بپرسم سودش چقدره ؟؟ و چقدر باید تو حسابم پول باشه تا بهش سود تعلق بگیره ؟؟؟
کارت هم گفت پس فردا طرفای ظهر بیا بگیر . ابته اینیکی رو انتظار داشتم آنی بهم بده !! که گفت اگه صبح میومدی فردا بهت میدادیم . مثل اینکه 24 ساعت بعد بهت کارت میدن . کلا سیستمش اینجوریه !!
در مورد اینترنت بانک و ... هم گفت کارتت که اومد موقع تحویلیش به مسوولش میگی واست فعال میکنه !
برخوردشون هم خوب بود .

black_19_night
05-12-2010, 17:12
من ملت دارم و از اينترنت بانكش هم زياد استفاده مي كنم
واقعا مشكلي تا اين لحظه نداشته حتي 1 بار هم سايتش خراب نبوده
ولي كارمنداش به با كلاسيه بانك هاي خصوصي نيستن

Kurosh
05-12-2010, 20:53
آقا بلاخره رفتیم و در یکی از شعب بانک پاسارگاد در تهران حساب باز کردیم !! :31:
نوع حسابم سپرده کوتاه مدته . فقط یادم رفت بپرسم سودش چقدره ؟؟ و چقدر باید تو حسابم پول باشه تا بهش سود تعلق بگیره ؟؟؟
کارت هم گفت پس فردا طرفای ظهر بیا بگیر . ابته اینیکی رو انتظار داشتم آنی بهم بده !! که گفت اگه صبح میومدی فردا بهت میدادیم . مثل اینکه 24 ساعت بعد بهت کارت میدن . کلا سیستمش اینجوریه !!
در مورد اینترنت بانک و ... هم گفت کارتت که اومد موقع تحویلیش به مسوولش میگی واست فعال میکنه !
برخوردشون هم خوب بود .
مبارک باشه ...

سودش همون طوری که گفتم 6 درصده، برای سود گرفتن هم حداقل موجودی 10 تومنه ... 
خب باز خوبه 24 ساعته است ... بعضیا 3 روزه می دادن ...

مطمئناً می دونی خودت؛ وقتی گرفتی کارت رو، از ATM دم در، هم پسوردت رو عوض کن و هم تو بخش تغییر رمز اینترنتی، رمز دوم براش تعریف کن ... 
پشت کارتت احتمالاً CVV2 رو حک کردن، ولی واسه اطمینان، رسید رمز دومت رو یه چک بکن و کد CVV2 رو از توش یادداشت کن ... 
تاریخ اعتبار کارتت هم که روی دبیت کارت حک شده ... (فکر کنم جدیدا همشون 05/92 باشن)
چیز دیگه ای هم نیاز نداری واسه خرید، انتقال و اعلام موجودی اینترنتی ...

panther99
06-12-2010, 00:35
آقا ممنون از همه . حالا اگه سوالی داشتم بازم اینجا مطرح میکنم .
اصلا چطوره این تاپیک باز بمونه تا دوستان سوالهای بانکیشون رو اینجا مطرح کنن و همینطور تجربیاتشون رو ؟؟؟؟

hamed malekpour
06-12-2010, 12:27
بانک صادرات هم بانک خوبیه من پولامو در این بانک می خابونم.

justmp3
06-12-2010, 15:02
يعني واقعا بانكاي ايران بيشترين سود رو توي دنيا ميدن؟
پس شما يه سري به بانكاي دبي بزنين لطفا

دوست من شما خودت تا حالا سر زدی؟!؟!
من 5 سال تو همین دبی که میگید زندگی کردم همچین صحبتهایی نبود؟!!!

من نمیگم بیشترین سود را میدن ولی مطمئنم جزو بیشترین ها هستن و البته راجبه دبی که فرمودید با اطمینان میگم که اشتباه فکر میکنید

panther99
07-12-2010, 01:32
در مورد سود من شنیدم تمام بانکهای خفن دنیا در صف انتظارن تا بیان تو ایران شعبه بزنن !!!! ( از یه منبع موثق ) چون حداقل تو کل این منطقه و ترکیه و ... مطمئن باشید بیشترین سود بانکی مطعلق به ایرانه !!
البته فکر نکنید چیز خوبیه !!! ضررش بیشتر و بسیار بیشتر از سودشه !! البته برای مردم و اقتصاد ... ایران !! :41:

justmp3
08-12-2010, 06:00
در مورد سود من شنیدم تمام بانکهای خفن دنیا در صف انتظارن تا بیان تو ایران شعبه بزنن !!!! ( از یه منبع موثق ) چون حداقل تو کل این منطقه و ترکیه و ... مطمئن باشید بیشترین سود بانکی مطعلق به ایرانه !!
البته فکر نکنید چیز خوبیه !!! ضررش بیشتر و بسیار بیشتر از سودشه !! البته برای مردم و اقتصاد ... ایران !! :41:
تایید میشه... به طوره کلی همش ضرره... سود دهی بانک ها تاثیر مستقیم روی تورم داره... هرچی سود بیشتر باعث تورم بیشتر میشه...

آرشین
08-12-2010, 12:58
بانک پاسارگاد ماهی 250 تومن میده با 50 میلیون
بعضی از دوستان گفته بود 475 میده که اصلاح میکنم

Lady parisa
08-12-2010, 13:06
من مطالب دوستان رو توی صفحات پیش نخوندم.
اما در کل از پرستیژ بانک پارسیان خوشم می یاد.ولی به تازگی حساب جاری باز کردم توی بانک صادرات.

am_64
14-12-2010, 11:51
افزایش سپرده‌های بانکی ایرانیان در ترکیه
جدیدترین گزارش‌ها نشان می‌دهد سپرده های ایرانیان، 22 درصد کل سپرده‌های خارجی بانک های ترکیه را تشکیل می‌دهد.

عصر ایران به نقل از روزنامه القبس چاپ کویت نوشت:

موسسه نظارت و کنترل بانک های ترکیه اعلام کرد؛ سپرده‌های بانکی ایرانی‌ها در بانک های ترکیه به رقم 4 میلیارد و 300 هزار میلیون لیره ترکیه معادل 2 میلیون و 967 هزار دلار برابر با 3 میلیارد و 100 میلیون و 515 هزار تومان رسید.

ارزش هر لیره ترکیه معادل 6880 ریال ایران است.

بر اساس این آمارها، ارزش کل سپرده های بانکی در ترکیه تا پایان سپتامبر گذشته به رقم 573 میلیارد لیره ترکیه رسید.

روزنامه ملیت ترکیه نیز گزارش داد: بعد از اینکه ترکیه با تحریم های یک جانبه و خارج از شورای امنیت علیه ایران مخالفت کرد و علیه هدف گیری ایران در سپر موشکی ناتو موضع گیری کرد، تهران اعتماد و اطمینان خود را نسبت به ترکیه در مسایل پولی- مالی نشان داده است.

این در حالی است که در همین مقطع زمانی، ارزش سپرده های بانکی ترک های قبرس در بانک های ترکیه به رقم 2 میلیارد لیره است. پیش از این نیز گزارش هایی منتشر شده بود که پس از همراهی کامل امارات با تحریم‌های پولی و بازرگانی علیه ایران، تهران بخش اعظم مبادلات پولی و بازرگانی خود را از حوزه خلیج فارس به ترکیه منتقل می‌کند.
منبع :‌

panther99
15-12-2010, 12:42
ا اینکه میبینم تعداد افرادی که از این تاپیک دیدن کردن به بیش از یکهزار نفر رسیدن بسیار خوشحالم .
از دوستان میخوام هرگونه تجربه بانکی ( خصوصی دولتی ) خودشون رو بدون غرض وتعصب اینجا عنوان کنند .
ممنون . :11:

V i r u s e r
19-12-2010, 18:50
بهم فحش ندیدا ولی من صادرات دارم
از همه ی خدماتشم استفاده کردم
مشکل بانک داریش اینه که رمز یاب میخواد بقیش مشکلی نداره!

Luxe
19-12-2010, 21:09
من فعلا پاسارگاد ترجیح میدم.خدمات اینترنتی فعلا که کامله.
از یه مهندسی هم که تو کار شبکه بود میگفت،بهترین امنیت رو داره.

V i r u s e r
19-12-2010, 21:19
من فعلا پاسارگاد ترجیح میدم.خدمات اینترنتی فعلا که کامله.
از یه مهندسی هم که تو کار شبکه بود میگفت،بهترین امنیت رو داره.
دوست من شما اول امنیت رو تعریف کن
اگه منظورت -- شدن حساب در صورتی که سهل انگاری از طرف بانک باشه که مقصر شما هستید و حتی اگه بانک -- بشه و میلیارد ها تومنم ازش به سرقت بره، حقی از شما ضایع نمیشه

اگه منظروتون -- شدن حساب از طریق بدست اوردن رمزیاب، رمز، خود کارت و در کل سهل انگاری از طرف شما باشه که بانک مسئول نیست و همه ی بانک ها امنیت تقریبا یکسانی در این مورد دارن (البته ممکنه پول شما دوباره برگرده ولی بانک مسئول نیست)

اگه منظورتون از امنیت اولی باشه که برای مشتری فرقی نمی کنه و بانک مسئوله
اگه منظورتون دومیه که خوب اینجا خودتون باید جولوی -- شدن حساب رو بگیرید با کمی دقت و توجه

حالا منظورتون کدوم بود؟

IOC
20-12-2010, 13:28
باسلام.سوالی در باره سپرده موج بانک ملت و طرح ویژه نفیس بانک انصار داشتم.من53میلیون دارم که می خوام به مدت 5سال در یکی از این 2تا سپرده قراربدم بدون دست زدن به سود اونها حالا می خوام اگه کسی اطلاع دقیقی داره بگه که پول من بعده 5سال چه قدر میشه؟ممنون

maziarb
20-12-2010, 13:40
بهترين بانك ايرن ملي هستش و بزرگترين بانك جهان اسلام:20:

outpost
20-12-2010, 13:42
تایید میشه... به طوره کلی همش ضرره... سود دهی بانک ها تاثیر مستقیم روی تورم داره... هرچی سود بیشتر باعث تورم بیشتر میشه...

شما اونطرف قضيه رو هم ببين...

وقتي بانكها سود كمي به سپرده ها بدن ، صاحب خونه ها كرايه خونه ها رو بالا ميبرن ....دليلش اينه كه قبلا پول پيش ميگرفتن و ميزاشتن سودش رو ميگرفتن و حالا كه سود بانك كم شده ، مستاجر بدبخت بايد اون سود رو به صاحب خونه پرداخت كنه و اين يعني كم شدن و بدتر شدن قدرت خريد عده بسياري از مردم كه مستاجرن...

كلا بالا يا پايين بردن سود و بهره بانكها درگير شرايط اقتصادي زمان خودش بايد باشه....

ياد تون باشه كه علم اقتصاد بسيار پيچيده است و نبايد اينقدر راحت در مورد مسايل اقتصادي نظر بديد.

am_64
21-12-2010, 14:54
واقعا وضعیت بانک های کشور با این یارانه هایی که میدن بهم خورده
من خودم همیشه سره یک دقیقه می رفتم عابربانک و پول می گرفتم و برمی گشتم خونه
اما الان باید یک ساعت دو ساعت توی صف باشم و آخرش هم معلوم نیست پول بده یا نه
حتی وضعیت این بانکداری های الکترونیک هم بهم خورده
الان من از موقع هدفمند شدن یارانه ها نمی تونم از درگاه بانک تجارت به حساب کسی پول واریز کنم همش خطا میده
واقعا من موندم چیکار کنم
خدا به دادمون برسه
معلوم نیست آخرش میخواد چی بشه

sinasalar2007
22-12-2010, 00:28
من یه مورد رو هیچ وقت متوجه نشدم ! قضیه این سودی که بانک ها میدن چطوریه ؟
مثلا من توی این ادرس

رفتم و تیکه سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت رو زدم و مبلغ هم 15,000,000 وارد کردم (به ریال بودا :31:) و بعد دیدم نوشته در ماه فقط 73,973 به شما تعلق میگیره !! یه بار دیگه همچین قضیه ای برام پیش اومده
من همیشه فکر میکردم که این 6 درصدی که میگن به این شکله که هر ماه شش درصد به مقدار پول شما اضاف میشه ! ولی این با واقعیت خیلی خیلی فرق داره

وین رونی
22-12-2010, 14:36
واقعا وضعیت بانک های کشور با این یارانه هایی که میدن بهم خورده
من خودم همیشه سره یک دقیقه می رفتم عابربانک و پول می گرفتم و برمی گشتم خونه
اما الان باید یک ساعت دو ساعت توی صف باشم و آخرش هم معلوم نیست پول بده یا نه
حتی وضعیت این بانکداری های الکترونیک هم بهم خورده
الان من از موقع هدفمند شدن یارانه ها نمی تونم از درگاه بانک تجارت به حساب کسی پول واریز کنم همش خطا میده
واقعا من موندم چیکار کنم
خدا به دادمون برسه
معلوم نیست آخرش میخواد چی بشه
باید صبر کنید قطعاً در روزهای آینده وضعیت نرمال میشه چون الآن موقع دریافت حقوقها هم هست کمی صفها شلوغ تر شده اند.

outpost
22-12-2010, 15:04
مثلا من توی این ادرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرفتم و تیکه سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت رو زدم و مبلغ هم 15,000,000 وارد کردم (به ریال بودا :31:) و بعد دیدم نوشته در ماه فقط 73,973 به شما تعلق میگیره !! یه بار دیگه همچین قضیه ای برام پیش اومده
من همیشه فکر میکردم که این 6 درصدی که میگن به این شکله که هر ماه شش درصد به مقدار پول شما اضاف میشه ! ولی این با واقعیت خیلی خیلی فرق داره

نه عزيزم ... اون درصدي كه اعلام ميكنن ، سود ساليانه است.

مثلا اگه بانك بگه 6 درصد سود ميده ، شما بايد 6 رو تقسيم بر 12 بكني ( تعداد ماهاي سال 12 تاست) تا درصد سود ماهانه رو بدست بياري.

6/12=0.5 يعني ماهانه فقط نيم درصد سود بهت ميدن ! :31:

Feminist3500
22-12-2010, 22:20
ملی......چون بابام بازنشته اونجاست و من الان دارم حالل دنیا رو میکنم........

Luxe
23-12-2010, 18:41
دوست من شما اول امنیت رو تعریف کن
اگه منظورت -- شدن حساب در صورتی که سهل انگاری از طرف بانک باشه که مقصر شما هستید و حتی اگه بانک -- بشه و میلیارد ها تومنم ازش به سرقت بره، حقی از شما ضایع نمیشه

اگه منظروتون -- شدن حساب از طریق بدست اوردن رمزیاب، رمز، خود کارت و در کل سهل انگاری از طرف شما باشه که بانک مسئول نیست و همه ی بانک ها امنیت تقریبا یکسانی در این مورد دارن (البته ممکنه پول شما دوباره برگرده ولی بانک مسئول نیست)

اگه منظورتون از امنیت اولی باشه که برای مشتری فرقی نمی کنه و بانک مسئوله
اگه منظورتون دومیه که خوب اینجا خودتون باید جولوی -- شدن حساب رو بگیرید با کمی دقت و توجه

حالا منظورتون کدوم بود؟

منظوره من امنیت سیستم بانک بود.دومیشو که هر -- هم میدونه نیاز به گفتن شما نیست

panther99
24-12-2010, 17:07
مثلا من توی این ادرس

رفتم و تیکه سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت رو زدم و مبلغ هم 15,000,000 وارد کردم (به ریال بودا :31:) و بعد دیدم نوشته در ماه فقط 73,973 به شما تعلق میگیره !! یه بار دیگه همچین قضیه ای برام پیش اومده

الان من هم رفتم چک کردم . البته بلند مدت که 14% زده رو انتخاب کردم و 20,000,000 رو زدم که محاسبه کرد سود سپرده هر ماه 233.333 . البته به ریاله دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی هر ما 23 هزار تومن ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

آرشین
24-12-2010, 19:00
بیشترین سود کوتاه مدت رو کدوم بانک میده ؟
اگر مطئنید جواب بدین

ali_hp
24-12-2010, 20:31
بیشترین سود کوتاه مدت رو کدوم بانک میده ؟
اگر مطئنید جواب بدین
سلام،در مورد سپرده کوتاه مدت عادی،تقریبا همشون سود شش درصد میدن،به جز مسکن که هفت درصده، اینجا سود همه بانکها هست:

موسسات مالی اعتباری و تعاونی های اعتباری سودهای کوتاه مدت بیشتری از بانکها دارن.

panther99
26-12-2010, 00:29
بانک پاسارگاد بانک برتر ایران در سال 2010 :

bigman
31-12-2010, 17:53
بانک ملت حدودا یک ماه هست که انتقال کارت به کارت را غیر فعال کرده !!!!!!!!

دلیلش را هم تغییرات جزیی در کارتها اعلام کردند .

یه سوال این بانک پاسارگاد یا سامان هم هزینه 500 تومانی برای انتقال کارتهای شتاب میگیرند؟؟

Kurosh
31-12-2010, 17:54
یه سوال این بانک پاسارگاد یا سامان هم هزینه 500 تومانی برای انتقال کارتهای شتاب میگیرند؟؟

اون که کارمزد بانکه و در هر انتقالی گرفته میشه !! پاسارگاد و غیر اون نداره!!
فقط انتقال از پاسارگاد به پاسارگاد می دونم که کارمزد نمی گیره ...

am_64
31-12-2010, 17:56
یه سوال دارم ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده
من می خوام تقاضا بدم برای صدور دسته چک
باید چیکار کنم ؟
آیا باید شرایط خاصی داشت که بتونی دسته چک بگیری از بانک یا نه ؟
ممنون

arash66_2m
31-12-2010, 18:15
یه سوال دارم ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده
من می خوام تقاضا بدم برای صدور دسته چک
باید چیکار کنم ؟
آیا باید شرایط خاصی داشت که بتونی دسته چک بگیری از بانک یا نه ؟
ممنون

تا اونجا که من میدونم بایستی کارت معافیت داشته باشی اینا ...

و این که مثل اینکه یه سری بانک ها همین طوری هم میدن که نمی دونم کدوم ها هستش !

Grand
08-01-2011, 00:10
یکی از دوستام بدون کارت پایان خدمت یا معافی رفت و دسته چک گرفت از بانک ملت به گمونم. پارتی هم نداشت!

amir_ata_21
05-02-2011, 16:39
بچه ها به نظرتون حساب قرض الحسنه پس انداز تو کدوم بانک بهتره؟جوابزش بیشتره؟:31:
ضمنا شما برای حساب پس انداز جاری کدوم بانک را انتخاب می کنید؟
مرسی:11:

M A M M U T
05-02-2011, 16:54
دوستان رمز اینترنتی کارت شتاب چیه؟(برا پرداخت اینترنتی؟)
چطور میشه فعالش کرد؟

Kurosh
05-02-2011, 16:59
چطور میشه فعالش کرد؟
جدیداً کارت که صادر میشه، تو برگه‌ی رمزتون، رمز اینترنتی هم تعریف شده و نوشته ...

اما اگه رمز اینترنتی ندارید، میرید به خودپرداز بانکتون (نه لزوماً شعبه‌ی خودتون! فقط کافیه خودپرداز مال همون بانک باشه ...). وارد قسمت تغییر رمز میشید، تغییر رمز اینترنتی رو می‌زنید و یه رمز 6-5 رقمی جدید واسش تعریف می‌کنید ...
علاوه بر رمز اینترنتی، تو خرید‌های اینترنتی به رمز CVV2 و تاریخ اعتبار کارتتون هم نیاز دارید که هر دوش رو روی کارتتون می‌تونید پیدا کنید ...
تاریخ اعتبار همون روی کارت درج شده، CVV2 هم یه عدد سه رقمیه که معمولاً پشت کارت، خیلی ریز و محو حک شده ... نتونستید پیداش کنید، تو رسید رمز اینترنتی‌ای که تعریف کردید هم قابل مشاهده است ... :20:

amir_ata_21
05-02-2011, 16:59
چطور میشه فعالش کرد؟

رمز اینترنتی در واقع رمز دوم کارته
با مراجعه به خودپردازهای بانک مربوطه می توان آن را فعال کرد و یا تغییر داد
واگرم بانک مربوطه از لحاظ خدماتت ارائه دهنده در سطح بالایی باشد از طریق اینترنت بانک و همچنین تلفن بانک هم می شود
توصیه من به شما دوست عزیز اینه که رمز دوم را متفاوت از رمز رمز اول انتخاب کنید برای امنیت بیشتر

ramiy
17-02-2011, 23:00
سلام
من از چند تا بانک کارت دارم و توشون حساب دارم
اما دنبال یه بانک هستم که بهترین خدمات از نظر اینترنت و خدمات موبایل رو داشته باشه
از دوستان خواهش می کنم که تجربیات خودشون رو از بانک های مختلف بگن تا بهترین بانک انتخاب بشه
من الان از بانک ملت کارت دارم ولی از نظر اینترنتی جالب نیست
نظر شما چیه ؟

HASTEMENE
18-02-2011, 13:54
پارسیان میتونه بانک خوبی باشه برات

آرشین
18-02-2011, 16:19
بانکی رو انتخاب کن که پشتیبانی قوی و شعبه زیاد داشته باشه

آرشین
18-02-2011, 16:27
با بانک ملت چه مشکلی داری؟

D o l f i n
19-02-2011, 16:24
ملت که تو خدمات اینترنتی یکی از بهترین بانکهای کشوره
با ملی کار کن تا حالت بهم بخوره

shahedi
19-02-2011, 17:14
تجارت را پیشنهاد می کنم

nafe-bandar
20-02-2011, 15:23
سلام
دوستان من رمز دوم کارتم که عضو شبکه شتاب هستش رو گرفتم ولی تاریخ انقضای کارت رو از کجا باید بیارم!؟

khoshgelafi
20-02-2011, 22:10
ملت خیلی خوبه. من که راضیم.

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

سلام
دوستان من رمز دوم کارتم که عضو شبکه شتاب هستش رو گرفتم ولی تاریخ انقضای کارت رو از کجا باید بیارم!؟

معمولا روی خود کارت هستش . برجسته س.

nafe-bandar
20-02-2011, 23:48
متاسفانه روی کارت من نیست!
باید چیکار کنم!؟

shahedi
20-02-2011, 23:57
متاسفانه روی کارت من نیست!
باید چیکار کنم!؟
lموردی نداره شما توی خرید آنلاین تاریخ دلخواه را بزن هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

ramiy
21-02-2011, 03:23
دوستان نظرتون راجب بانک های خصوصی مثل پاسارگاد و سامان چیه ؟
نرم افزار موبایلشون که خیلی توپه
جابجایی هم داره

nafe-bandar
22-02-2011, 16:20
lموردی نداره شما توی خرید آنلاین تاریخ دلخواه را بزن هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

ممنون ولی امتحان کردم نشد
جواب نداد

nikaien
22-02-2011, 18:40
بهترين بانكها از نظر اينترنتي پاسارگاد و بعد سامان هست

سايتهاشون رو بالا نوشتم

hamed malekpour
26-02-2011, 11:14
بانک صادرات هم بانک خوبییه.

یه سوال کدوم بانک برای قرعه کشی خوبه و یه سوال اگه من یه حساب بلند مدت در بانک صادرات باز کنم یک ساله آیا می تونم هر ماه به حسابم پول واریز کنم یا نه و یا برداشت کنم و قرعه کشی بانک صادرات کییه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-02-2011, 15:47
سلام
قرعه کشیِ حسابهای قرض الحسنه ی بانکها قابلِ اطمینانه ؟
آیا امکان تقلب در اون هست ؟
کدام ارگانِ دولتی بر این قرعه کشی ها نظارت داره ؟
آیا قرعه کشیها علنی و در حضورِ مردم انجام میشه ؟

Ezel
28-02-2011, 20:26
آیا قرعه کشیها علنی و در حضورِ مردم انجام میشه ؟

تا جایی که اطلاع دارم قرعه کشی جوایز بزرگ ( مثل خودرو ، آپارتمان و ... ) با حضور نماینده ی دادستانی انجام می شه .

Sub007
28-02-2011, 20:57
منکه خودم هم ملی حساب دارم هم ملت هم پارسیان ولی از وقتی توی بانک پارسیان حساب باز کردم تا مجبور نشدم سراغ اون حسابهام نرفتم.
ملت که خدا خیرش بده من هر شعبه ای که رفتم(حتی چند وقت پیش توی شهرستان هم مجبور شدم برم بانک ملت) جون آدم در میاد تا برات کارت رو انجام بدن از بس حوصله دارن حوصله مشتری رو سر میبرن.

x935
28-02-2011, 21:11
جريان اين تبليغ جديد كه بانك صادرات ميكنه چيه؟ميگه اگه 5 ميليون بذارين 5 سال بعد 10 برابرش رو بهتون ميديم

caca_caca888
28-02-2011, 22:24
سلام

تاپیک خیلی خوبیه.

من ملت دارم.راضی ام.یه مزیتی که داره اینه که میتونید به کارت سوختتون وصلش کنین!:46:

میخواستم یه حساب دیگم باز کنم . پارسیان مد نظرم بود.اما 2 صفحه ی اولو خوندم نظرم رفت رو سامان!

ممنون:40:

hamed malekpour
01-03-2011, 12:31
قرعه کشی بانک صادرات کییه آیا امکان برنده شدن وجود داره با 320هزار تومان.

x935
01-03-2011, 22:49
جريان اين تبليغ جديد كه بانك صادرات ميكنه چيه؟ميگه اگه 5 ميليون بذارين 5 سال بعد 10 برابرش رو بهتون ميديم

كسي اطلاعاتي در اين مورد داره؟

caca_caca888
01-03-2011, 23:05
اگه درست بود چپ و راست تو سایتش میزدن

x935
01-03-2011, 23:19
اگه درست بود چپ و راست تو سایتش میزدن

پس اين تليغ هاي تلويزيوني چيه تا حالا كسي نديده؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-03-2011, 23:56
دوباره سلام
من تو اخبار شنیدم که بانکِ مرکزی به همه ی بانکها (اگر اشتباه نکنم )هشدار داده که اگر سرمایشون رو افزایش ندن همه رو تبدیل میکنند به صندوق .
بانکها با سرمایه ی نسبتاً کمی شروع به کار کردند اما حالا چندین برابر سرمایشون از مردم پول گرفته اند که این خیلی خطرناکه

x935
02-03-2011, 00:04
بانك ملي هم جزشون ميشه؟

caca_caca888
02-03-2011, 00:51
دیگه ملیو دولتیارو فکر نکنم.
منظور سامانو همینا بوده احتمالا دیگه.
یکی میگفت اعتماد پول یه سریارو نداده...اصلا بانک اعتماد داریم؟ تو گوگل زدم نیاورد!

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-03-2011, 00:57
بانك ملي هم جزشون ميشه؟

سلام

فقط گفته اند بانکها که ظاهراً منظورشون همه بانکهاست

OSEN
03-03-2011, 00:18
سلام .
من میخوام برای شارژ خط adslـم از پرداخت اینترنتی استفاده کنم . کارت سپه دارم و شاتل هم توی پنل پرداختیش بانکای ملی ، ملت و پارسیان رو زده (البته نوشته که همه بانکا رو میتونی باش بدی).
حالا من از کدومشون پرداخت کنم بهتره ؟ پرداخت مطمئن تر و بدون اشکال ، سریع تر و البته کارمزد کمتر منظورم هست .

ممنون .

.

caca_caca888
03-03-2011, 00:20
سلام .
من میخوام برای شارژ خط adslـم از پرداخت اینترنتی استفاده کنم . کارت سپه دارم و شاتل هم توی پنل پرداختیش بانکای ملی ، ملت و پارسیان رو زده (البته نوشته که همه بانکا رو میتونی باش بدی).
حالا من از کدومشون پرداخت کنم بهتره ؟ پرداخت مطمئن تر و بدون اشکال ، سریع تر و البته کارمزد کمتر منظورم هست .

ممنون .

.
من هم شاتل دارم.کارتم برای ملته و از همون ملت میریزم.تا الان که خوب بوده.مشکلیم نداشتم...
فقط حواست باشه باید از صفحه کلیدی که خودش میده استفاده کنی...

OSEN
03-03-2011, 09:31
کارمزد هر کدوم چقدره ؟ اطلاعی دارید ؟

.

Royce
03-03-2011, 09:42
سلام

آیا بانک ملت هم خصوصی شده؟

baren
03-03-2011, 10:16
کارمزد بانک ملت و پارسیان صفر هست
سامان درصد میگیره
-----------------------
در مورد طرح بانک صادرات هم همه چیز درسته و پایه گذار و پیشتاز این کار به نپر من بانک پاسارگاد هست با طرح اندوخته فردا
----------------

baren
03-03-2011, 10:25
من بانک پاسارگاد رو پیشنهاد میدم
از نظر خدمات اینترنتی و کلی الکترونیکی حرف نداره

baren
03-03-2011, 10:35
معمولا بانک هایی مثل ملت و... که تقش بسزایی در بانکداری کشور دارند به صورت کامل خصوصی نمیشن.
مقداری از سهامشون به فروش می رسه و یک مقدار زیادی سهامشون دست دولت برای دخالت میمونه و البته اشکالی هم نداره

Royce
08-03-2011, 12:01
دوستان اگه شما بخواین الان توی یه بانک حساب باز کنید دولتی و ترجیح میدین یا خصوصی؟چرا؟

meisam317
08-03-2011, 13:42
دوستان اگه شما بخواین الان توی یه بانک حساب باز کنید دولتی و ترجیح میدین یا خصوصی؟چرا؟

هم خصوصی هم دولتی : به نظر من خصوصی ها : پاسارگاد بعدش پارسیان

دولتی : ملت بعلاوه ( ملی یا صادرات به خاطر شعبات زیاد ) 

baren
08-03-2011, 20:00
دولتی ها صادرات هم خوب کار می کنه
خصوصی:پسارگاد
دولتی:ملی-صادرات و...

Royce
09-03-2011, 09:59
چه لزومی داره که هم توی دولتی حساب داشته باشیم هم خصوصی؟
راستی یه سوال دیگه:
حسابهای عابر بانک(در اصطلاح یه حساب خاص بهش میگن که یادم نیست :دی)توی قرعه کشی شرکت داده نمیشن درسته؟
لطفا در مورد اینکه حساب قرض الحسنه و سپرده و ... اصلا چی هستن هم یه توضیحی بدیدن
ممنون

befermatooo
09-03-2011, 10:16
بانک قوامین به نظرم بانک خوبیه از نظر سود دهی .

من 7 میلیون توش گذاشته بودم و 1 ماهه بهم 150000 سود داد .

البته من وقتی میرم تو سایتشون و میزان سود رو از قسمت " سود سپرده " چک میکنم کلا 20 تا 40 تومن متغیر هست .

جریان چیه ؟ تو سایت یه چیز میگن برای قانونی و اسلامی شدن ؟

baren
09-03-2011, 11:45
سپرده مدت دار:سپرده سرمايه گذاري سپرده ايست كه مشتري به بانك حق وكالت با توكيل مي دهد تا سپرده وي را طبق قانون عمليات بانكي بدون ربا بطور مشاع بكار گرفته و منافع حاصله را طبق آئين نامه و مقررات مربوطه با داشتن حق مصالحه بين بانك و سپرده گذار، به تناسب مبلغ و مدت پس از كسر حق الوكاله پرداخت نمايد.
قرض الحسنه پس انداز:سپرده قرض الحسنه پس انداز به مشتريان گرامي اين امكان را مي‌دهد وجوه مازاد بر نياز خود را به منظور برخورداري از اجر معنوي وپاداش اخروی نزد شعبه های بانك توديع نموده و هر زمان كه بخواهند مبلغ مورد نياز خود را ازشعبه های بانك در سراسر كشور برداشت نمايند.لازم به ذکر است که به این نوع حساب، سودی تعلق نمی گیرد.
منابع:سایت بانکهای صادرات و پاسارگاد

baren
09-03-2011, 11:52
بانک قوامین به نظرم بانک خوبیه از نظر سود دهی .

من 7 میلیون توش گذاشته بودم و 1 ماهه بهم 150000 سود داد .

البته من وقتی میرم تو سایتشون و میزان سود رو از قسمت " سود سپرده " چک میکنم کلا 20 تا 40 تومن متغیر هست .

جریان چیه ؟ تو سایت یه چیز میگن برای قانونی و اسلامی شدن ؟
شما دقیقا پطوری میزنی که 40 میزنه؟
یه طور دیگه هم بانکها سود میدن(البته باز اینقدر که فرمودید نمیشه)که براتون حساب 5 ساله باز می کنه سالیانه 17 درصد و سود کلی نزدیک 140 درصد میشه(با محاسبات خاص)اگر این مقدار سود رو تقسیم بر ماهها بفرمایید رقم بالاتری نسبت به سود 6 ماهه و امثالهم میشه
ولی باز نمی دونم چرا 150 دادن !

aref16
09-03-2011, 13:03
پارسیان و سامان چون توی اکثر خرید های اینترنتی از این دو کارت استفاده میشه:46:

baren
09-03-2011, 14:41
ولی در حال حاضر همه کارتها مورد قبول هستند برای خرید اینترنتی
کارمزد هم فرقی نداره اگه باشه از همه گرفته میشه

alliniran
09-03-2011, 18:35
دوستان من نیاز به یک حساب جاری و دسته چک دارم!
رفتم بانک ملی گفت باید دو نفر که تو بانک ملی حساب دارند ضمانتت را بکنند
بانکی هست که بدون ضمانت دسته چک بده؟

meisam317
09-03-2011, 20:04
دوستان من نیاز به یک حساب جاری و دسته چک دارم!
رفتم بانک ملی گفت باید دو نفر که تو بانک ملی حساب دارند ضمانتت را بکنند
بانکی هست که بدون ضمانت دسته چک بده؟

اینایی که همچین چیزی بهت گفتند اسکلت کردن ( البته خیلی عذر میخام :31: من وضعم بهتر از تو نیستش

قبلا فقط معرف میخاستن ولی به علت چک های برگشتی زیاد تازگیا خیلی گیر میدن

البته بانکهای خصوصی اگه بالای میلیون تو حسابت پول باشه واست دسته چک میدن :27:

بعضی شرکتها هم هستند که با 200-300 تومن یک هفته ای بهت حساب جاری میدن

شهرستان هستی یه مقدار سخت تر میشه

alliniran
09-03-2011, 22:25
اینایی که همچین چیزی بهت گفتند اسکلت کردن ( البته خیلی عذر میخام :31: من وضعم بهتر از تو نیستش

قبلا فقط معرف میخاستن ولی به علت چک های برگشتی زیاد تازگیا خیلی گیر میدن

البته بانکهای خصوصی اگه بالای میلیون تو حسابت پول باشه واست دسته چک میدن :27:

بعضی شرکتها هم هستند که با 200-300 تومن یک هفته ای بهت حساب جاری میدن

شهرستان هستی یه مقدار سخت تر میشه
ممنون مشکلی با پول تویه حساب و شیرینی کارمند بانک ندارم ولی برایه بانک ملی امتحان کردم جواب نداد
کدوم بانک میتونم بدون معرف یا ضامن حساب جاری باز کنم؟

Переклад не
11-03-2011, 11:14
دوستان به حساب جاری (عابربانکی) هم ماهیانه سود بانکی واریز میشه؟
بانک ملی

Kurosh
11-03-2011, 11:51
دوستان به حساب جاری (عابربانکی) هم ماهیانه سود بانکی واریز میشه؟
بانک ملی
بستگی داره عابربانکتون رو روی چه حسابی گرفته باشید ...

اگه فقط رفته باشید و به قصد داشتن کارت، حساب باز کرده باشید، احتمالاً سپرده‌ی سرمایه‌گذاری کوتاه مدت باز کردید، که خب اگه 50 تومن بیش‌تر توی حساب باشه، سود هم تعلق می‌گیره بهش ... (فکر می‌کنم 6 درصد در سال، که میشه حدود نیم درصد در ماه)
اما اگه روی حساب جاریتون، عابر بانک گرفته باشید، تا اون جایی که من می‌دونم، سودی عایدتون نمیشه ... چون به حساب‌های قرض‌الحسنه و جاری و پس‌انداز سود تعلق نمی‌گیره (واسه بانک نمی‌صرفه)

H A M A S
14-03-2011, 13:25
سلام
میخواستم از طریق عابر بانک خرید اینترنتی کنم چندتا سوال دارم
1-چرا وقتی وارد صفحه پرداخت اینترنتی بانک میشم.فایرفاکس پیغام میده سایت معتبر نیست.یا ارتباط با این سایت ریسک داره
2- رمز اينترنتي کارت و رمز دوم کارت (CVV2) رو چه طوری باید بفهمم؟

Kurosh
14-03-2011, 13:44
سلام
میخواستم از طریق عابر بانک خرید اینترنتی کنم چندتا سوال دارم
1-چرا وقتی وارد صفحه پرداخت اینترنتی بانک میشم.فایرفاکس پیغام میده سایت معتبر نیست.یا ارتباط با این سایت ریسک داره
2- رمز اينترنتي کارت و رمز دوم کارت (CVV2) رو چه طوری باید بفهمم؟
مشکل اول رو مطمئن نیستم، اما ممکنه به خاطر Security Level بالای مرورگرتون باشه؛ معمولاً سایتای بانک‌ها که از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می‌کنن، میشه به امنیتشون مطمئن بود ...

اما در مورد دوم: شما به ATM (دستگاه خودپرداز) شعبه‌ای از بانک عامل کارتتون مراجعه می‌کنید، کارت رو وارد می‌کنید و به بخش "تغییر رمز" می‌رید، از اونجا "تغییر رمز اینترنتی" رو انتخاب می‌کنید و یه رمز جدید واسش تعریف می‌کنید ...
تو رسیدی که بهتون میده و روی صفحه هم به نمایش می‌گذاره، CVV2 و تاریخ انقضای کارتتون هم قابل مشاهده است ...
البته تاریخ انقضا که روی خود کارت هم درج شده و همین طور کد سه رقمی CVV2 که معمولاً پشت کارت به شکلی ریز حک شده ...

H A M A S
14-03-2011, 14:47
از پاسختون ممنونم
توی دروازه پرداخت بانک ملت همین طور که توی عکس با فلش معلومه گفته اید شماره کارت وارد بشه که چهار کاراکتر هست و با b شروع میشه.اما این قسمت فقط عدد قبول میکنه و نمیشه حرف b رو وارد کرد
پس باید چه طوری شماره کارت رو وارد کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kurosh
14-03-2011, 14:55
شماره‌ی کارت !؟!!! با b ؟!!‌ چهار کاراکتر!؟!!!

شماره‌ی کارت همون عدد 16 رقمی‌ایه که روی کارت عابر بانکتون نوشته دیگه !! b چیه؟! :دی
رمز اینترنتی هم که همونیه که تو ATM تعیین می‌کنید (بین 5 تا 12 رقم)، رمز دوم هم که همون 3 رقمیه‌ است که پشت کارت نوشته، تاریخ انقضا هم که راستیه ماه انقضا و چپیه سالشه که هر دو روی کارت نوشته شده‌اند ...

H A M A S
14-03-2011, 16:42
شماره‌ی کارت !؟!!! با b ؟!!‌ چهار کاراکتر!؟!!!

شماره‌ی کارت همون عدد 16 رقمی‌ایه که روی کارت عابر بانکتون نوشته دیگه !! b چیه؟! :دی
رمز اینترنتی هم که همونیه که تو ATM تعیین می‌کنید (بین 5 تا 12 رقم)، رمز دوم هم که همون 3 رقمیه‌ است که پشت کارت نوشته، تاریخ انقضا هم که راستیه ماه انقضا و چپیه سالشه که هر دو روی کارت نوشته شده‌اند ...

قضیه سوتی شد:31::31::31:
همون شیش خودمونه شبیه b شده:31:
دمت گرم آقا

Pami
14-03-2011, 17:46

حل این مشکل خیلی ساده هست !
شما اون صفحه ی که ارور میده رو باز نگه دارید ، این Title اش هست : This Connection is Untrusted
I Understand the Risks رو بزنید
بعد add exception
بعد get certificate
بعد Confirm security exception

والسلام ! حالا صفحه باز میشه

arash66_2m
14-03-2011, 21:18
از طریق اینترنت از بانک سامان مثلا به بانک ملی پول بریزیم سودی هم واسه خودشون بر می دارن مثلا 100 تومان اینا ؟
اسمش یادم رفت چی میگین ! مابه التفاتی از این چیزها !

Kurosh
14-03-2011, 21:30
از طریق اینترنت از بانک سامان مثلا به بانک ملی پول بریزیم سودی هم واسه خودشون بر می دارن مثلا 100 تومان اینا ؟
اسمش یادم رفت چی میگین ! مابه التفاتی از این چیزها !
بله، انتقال وجه از هر طریقی که باشه، اگه بین دو بانک مختلف باشه، بانک عامل 500 تومن به عنوان کارمزد برمی‌داره ... (اینترنت و خودپرداز هم نداره! در هر صورت کارمزد گرفته میشه ... مگه اینکه از یه کارت به کارت دیگه‌ای از همون بانک پول بریزی)

Royce
14-03-2011, 22:13
اگه بانکهای خصوصی ورشکست بشند تکلیف حسابهای مردم چی میشه؟

keyvanb1
14-03-2011, 22:38
بانك هاي ايران كلا از نظر امنيت اينترنتي و سود سپرده در حد فاجعه هستند.....

Sub007
15-03-2011, 00:57
اگه اشتباه نکنم در چنین مواقعی بانک مرکزی مامور جبران خسارت است(البته شک دارم)

baren
15-03-2011, 09:58
بانکها در شروع به کار سرمایه نزد بانک مرکزی میزارن که الان طبق مصوبه بانک مرکزی 400 میلیارد تومان هست
اگر اتفاقی بیفته از این محل اقدام میشه

dashamir_007
19-03-2011, 21:41
باشماره حساب شبا شما میتونید در عین واحد بهر بانکی پول واریز کنید

baren
19-03-2011, 22:00
باشماره حساب شبا شما میتونید در عین واحد بهر بانکی پول واریز کنید

با شماره شبا حساب بانکیتون می تونید به هر بانکی پول انتقال بدید در آن واحد ! (جمله تصحیح شده دوستمون)
در ضمن فکر کنم بهتر باشه یه نقل قول بزنید تا بدونیم در جواب کدام دوستمون هست

hamed malekpour
24-03-2011, 18:37
یه سوال قرعه کشی بانک صادرات کییه وآیا فردا بانک ها باز هستتند یا نه؟

amir_ata_21
24-03-2011, 18:48
شنبه 6 فروردین بانک ها بازن

baren
24-03-2011, 19:11
هنوز که شروع نکرده ولی به زودی شروع میشه
هر روزی که میگذره امتیاز دارندگان حساب بیشتر میشه پس به این زمانی که طول میکشه برای شروع قرعه کشی به دید فرصت نگاه کنید نه حسرت به بانکهای دیگه !!!!!

bvncvb
25-03-2011, 05:29
من تقريبا تو همه بانكها حساب دارم حتي تو بعضي از بانكها چند حساب
براي من انتخاب بانك اصليم چند ويژگي داره
1. خدمات خوب الكترونيكي و آپ بودن سيستم (اينترنت - موبايل و خودپرداز)
2.تعدد شعبات و خودپردازها
3.انجام شدن تمام كارهام در بقيه شعبات
4.پشتيباني خوب
5. باج نخواستن اضافي
معتقدم بانكها در قبال پولي كه از ما ميگيرند وظيفه دارند سرويس بدند و حق هيجگونه باج ( كارمزد يا هر كوفت ديگه اي ) رو ندارند چرا كه با پول ما دارند كار ميكنند مثلا 2 سال پيش رفتم پاسارگاد حساب باز كنم گفت 18 تومن هزينه كارت و اينترنت ميگيريم منم گفتم ارزونيه خودت.ميرم يه جا ديگه باز ميكنم. بانكاي ديگه معمولا 1000 يا 2000 هزينه صدور كارت ميگيرند ولي ملت نميگيره من خودم 5-6 تا كارت عوض كردم (يا سوخته يا گم شده يا دزديده شده يا ...) بدون هيچ هزينه اي. يه بار هم كيفم رو زدند شب بود زنگ زدم پشتيباني ملت سريع كارت رو مسدود كرد.
تجربه هاي بد من در بانكها
- بانك تجارت : سايت مزخرف و داغون - شعبات داغونتر -كارتش رو هيچ پوز يا خودپرداز نميخوند(در اكثر مواقع)
-بانك مسكن : سيستم اداري فسيل ( دو روز براي بستن يك حساب رفتم و اومدم) - شلوغي زياد شعبات و برخورد نامناسب پرسنل
-بانك سپه : موارد بالا به توان 100 - + خراب بودن و قط بودن سيستم مربوط به حسابهاي داخلي خود سپه (در اكثر مواقع)
ملي و صادرات : خيلي بهتر شدند ولي هنوز پيغام هاي اعصاب خورد كن تو سايتش رو بعضي وقتا ميبينم
ملت:همراه بانك :عدم انجام بعضي درخواستها در ساعات پيك
--------------------
در كل با توجه با نيازهاي خودم از بانك به ترتيب زير رتبه ميدم
ملت-صادرات-ملي

البته با توجه به دندونگردي بعضي بانكا طرفشون نرفتم مثل ( پاسارگاد و...)

Kurosh
25-03-2011, 08:31
من تقريبا تو همه بانكها حساب دارم حتي تو بعضي از بانكها چند حساب
براي من انتخاب بانك اصليم چند ويژگي داره
1. خدمات خوب الكترونيكي و آپ بودن سيستم (اينترنت - موبايل و خودپرداز)
2.تعدد شعبات و خودپردازها
3.انجام شدن تمام كارهام در بقيه شعبات
4.پشتيباني خوب
5. باج نخواستن اضافي
معتقدم بانكها در قبال پولي كه از ما ميگيرند وظيفه دارند سرويس بدند و حق هيجگونه باج ( كارمزد يا هر كوفت ديگه اي ) رو ندارند چرا كه با پول ما دارند كار ميكنند مثلا 2 سال پيش رفتم پاسارگاد حساب باز كنم گفت 18 تومن هزينه كارت و اينترنت ميگيريم منم گفتم ارزونيه خودت.ميرم يه جا ديگه باز ميكنم. بانكاي ديگه معمولا 1000 يا 2000 هزينه صدور كارت ميگيرند ولي ملت نميگيره من خودم 5-6 تا كارت عوض كردم (يا سوخته يا گم شده يا دزديده شده يا ...) بدون هيچ هزينه اي. يه بار هم كيفم رو زدند شب بود زنگ زدم پشتيباني ملت سريع كارت رو مسدود كرد.
- بانك تجارت : سايت مزخرف و داغون - شعبات داغونتر -كارتش رو هيچ پوز يا خودپرداز نميخوند(در اكثر مواقع)
-بانك مسكن : سيستم اداري فسيل ( دو روز براي بستن يك حساب رفتم و اومدم) - شلوغي زياد شعبات و برخورد نامناسب پرسنل
-بانك سپه : موارد بالا به توان 100 - + خراب بودن و قط بودن سيستم مربوط به حسابهاي داخلي خود سپه (در اكثر مواقع)
ملي و صادرات : خيلي بهتر شدند ولي هنوز پيغام هاي اعصاب خورد كن تو سايتش رو بعضي وقتا ميبينم
--------------------
ملت-صادرات-ملي

البته با توجه به دندونگردي بعضي بانكا طرفشون نرفتم مثل ( پاسارگاد و...)
البته پاسارگاد الان 3 تومن بیشتر برای هزینه‌ی کارت نمی‌گیره ... (که خب نسبت به بقیه‌ی بانک‌ها باز هم زیاده یه کم ... پارسیان با هزار تومن سر و تهش رو هم میاره : دی)

baren
25-03-2011, 13:29
--------------------
ملت-صادرات-ملي

البته با توجه به دندونگردي بعضي بانكا طرفشون نرفتم مثل ( پاسارگاد و...) 18 هزار تومان !
نمی دونم 2.500 از من گرفت یا 3000 تومن !
در ضمن 5 روزه تحویل داد ولی بقیه بانکها (به جز بانک هایی که آنی میدن)10 روز تا دو هفته طول میکشه تا با این کیفیت تحویل بدن.
ثانیا برای کشانی که سرمایه بالایی دارند پاسارگاد استثنایی ترین بانک هست.
برای کسانی مثل من هم که 6500 تومن هم !!! تو حسابشون هست باز پاسارگاد خوبه.
اینترنت تلفن موبایل و....

V i r u s e r
25-03-2011, 17:30
سلام
دوستان این هدیه کارت که به ما عیدی دادن!! به چه کاری میاد؟
پای دستگاه که پول نمیده
میشه کارت به کارت کرد؟
حتما باید خرید کرد باهاش؟

vroom
25-03-2011, 19:03
سلام
پای دستگاه که پول نمیده
میشه کارت به کارت کرد؟

سلام
کارت به کارت فکر نکنم ولی احتمال زیاد بشه باهاش قبوض رو پرداخت کرد:46:
یا میتونی 1 فروشنده ی با مرام پیدا کنی و کارت رو تو دستگاه کارت خوانِ مغازه اش بکشی و ازش پول بگیری:دی

baren
25-03-2011, 19:21
پای دستگاه که پول نمیده
میشه کارت به کارت کرد؟
بهترین کار رفتن یک مغازه و استفاده از دستگاه کارتخوان اون مغازه و نهایتش دادن یک کارمز به اون مغازه است

ali-07
25-03-2011, 21:01
دوستان من یه تاپیک زدم که تا تایید شدنش توسط مدیرا باید صبر کنم
بعدش نیاز به راهناییتون دارم
حالا کسی میدونه چطور میتونم راحت و بی دردسر مقداری پوب رو از بانک انگلیس به حساب خودم منتقل کنم؟

baren
25-03-2011, 21:12
بریز توی حساب معتبر پی پال بعد دریافت !

hamed malekpour
26-03-2011, 10:10
یه سوال من از کجا می تونم 500تومانی تازه یا کهنه گیر بیارم باک ها نمی دهند برای عروسی می خواهم آیا بانکی می شناسید که 500بده؟

baren
26-03-2011, 11:05
اگر پول برات مهم نیست یعنی مهم نیست که چقدر میدی برو مولوی و اونورها
مثلا چند وقت پیش نیاز به 100 تا پول نو با شمارهای پشت سر هم داشتیم یکی از رفقا رفت فکر کنم مولوی با دو برابر ارزش پول گرفت !
عوش اون مقدار هاست یه دونه شکلات گرفت !
شکلات با اون قیمت تا حالا ندیده بودم !:31:

amir_ata_21
26-03-2011, 12:02
البته پاسارگاد الان 3 تومن بیشتر برای هزینه‌ی کارت نمی‌گیره ... (که خب نسبت به بقیه‌ی بانک‌ها باز هم زیاده یه کم ... پارسیان با هزار تومن سر و تهش رو هم میاره : دی)
البته اون سه تومنی که میگیره کارت 5 ساله می ده نه مثل پارسیان سه ساله
تازه از لحاظ گرافیکی هم خوشگل تره:5:

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

یه سوال من از کجا می تونم 500تومانی تازه یا کهنه گیر بیارم باک ها نمی دهند برای عروسی می خواهم آیا بانکی می شناسید که 500بده؟
فردوسی هم دارن دوست عزیز

solo8
26-03-2011, 14:36
دوستان من الان کارت بانک مسکن دارم.میخواستم قبل عید از بانک پاسارگاد کارت بگیرم و اونو استفاده کنم که گفتن اگه الان تقاضا بدی بعد عید میاد.منم گفتم پس صبر کنم.

حالا بنظرتون به کدوم بانک حسابمو انتقال بدم؟

بیشتر برام خرید اینترنتی و خدمات اینترنتی مهمه.در ضمن اگه رو حسابم سود بیاد هم بدم نمیاد!:31:(فک کنم بانک پاسارگاد اینطوریه)

هزینه ی افتتاح حساب یا همون گرفتن کارت هم مهم نیس.فقط میخوام کارت از همه نظر خوب باشه.(خدمات موبایل و اینترنت و پشتیبانی و ...)

با تشکر...

baren
26-03-2011, 14:45
دوستان من الان کارت بانک مسکن دارم.میخواستم قبل عید از بانک پاسارگاد کارت بگیرم و اونو استفاده کنم که گفتن اگه الان تقاضا بدی بعد عید میاد.منم گفتم پس صبر کنم.

بیشتر برام خرید اینترنتی و خدمات اینترنتی مهمه.در ضمن اگه رو حسابم سود بیاد هم بدم نمیاد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](فک کنم بانک پاسارگاد اینطوریه)

هزینه ی افتتاح حساب یا همون گرفتن کارت هم مهم نیس.فقط میخوام کارت از همه نظر خوب باشه.(خدمات موبایل و اینترنت و پشتیبانی و ...)

با تشکر...
فقط پاسارگاد
بهترین گزینه است

amir_ata_21
26-03-2011, 16:00

بیشتر برام خرید اینترنتی و خدمات اینترنتی مهمه.در ضمن اگه رو حسابم سود بیاد هم بدم نمیاد!:31:(فک کنم بانک پاسارگاد اینطوریه)

با تشکر...
فقط بانک پاسارگادو بگیر حالشو ببر

baren
27-03-2011, 02:22
دوستان عزیز در مورد اندوخته فردای بانک پاسارگاد هم تحقیق کنند.
از دست ندید چیز جالبیه !

M A M M U T
27-03-2011, 20:00
دوستان سود بانک پارسیان برا وام هاش چقدره؟

baren
27-03-2011, 23:10
بستگی داره !
چه وامی؟
ممکنه 12 درصد تا 26 یا 30 برو بالا راحت باش.
ولی جدای از شوخی بسته به وام داره

Babak
28-03-2011, 10:37
سلام
کسی درباره این سیستم های شبه بانکی ( صندوق های قرض الحسنه) که یه مبلغی رو میگیرن بعد یه مدت چند برابرش رو وام میدن اطلاعاتی داره. من از کسی شنیدم که در 4 برابر پولش رو در عرض 2 هفته بهش دادن.
کجا مناسب تره ؟ بیشتر و سریعتر. چه درصد سودی میگیرن؟ چجور ضمانتی میخوان . ووو.

ممنون

pooria_googooli
28-03-2011, 11:48
آقا الان چه بانکی بدون سپرده وام میده . خواهش میکنم راهنمایی کنید .

baren
28-03-2011, 12:00
کسی درباره این سیستم های شبه بانکی ( صندوق های قرض الحسنه) که یه مبلغی رو میگیرن بعد یه مدت چند برابرش رو وام میدن اطلاعاتی داره. من از کسی شنیدم که در 4 برابر پولش رو در عرض 2 هفته بهش دادن.
کجا مناسب تره ؟ بیشتر و سریعتر. چه درصد سودی میگیرن؟ چجور ضمانتی میخوان . ووو.

ریسک بسیار بالایی داره.
در مورد ضمانت که بستگی به وام داره مثلا زیر 1 تومن1 نفر و.....هر بانکی برای خودش.
درصد که معمولا خیلی کم هست و برای همین میگم ریسک داره چون در آمد خاصی ندارند ممکنه ورشکست بشند و...
در مورد کجاش که هر شهری معمولا داره.
شما بگو تهران هستی؟
شهر؟

Babak
28-03-2011, 12:02
بله تهران هستم.

baren
28-03-2011, 12:06
آقا الان چه بانکی بدون سپرده وام میده . خواهش میکنم راهنمایی کنید .
شما اگر بند پ را دارید که خب همه بانکها...!:31:
اگر ندارید که باید از این وامهای سرسام آور !! بگیرید !
بانکهای خصوصی مثل پارسیان،سرمایه و... میدن. ولی مثلا با سود بالای 20 درصد و باز پرداخت 2 ساله.
اگر کارهای ضامن و... تکمیله و مشکلی نداره بابت سود بالا به بکب از بانکهای خصوصی برو خیلی سریع میتونی بگیری.

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

بله تهران هستم.

خب پس رفت و امد به شهریار و کرج مشکلی نیست برات.
توو شهریار صندوق جوادالائمه هست 5 میلیون با سودفکر کنم4درصد میده.
توو کرج هم رسالت نامی هست که اون هم هست.
ولی خیلی سریع وام نمیدن ! یک مدت انتظار دارن.

Ezel
28-03-2011, 19:10
موسسه ي مالي اعتباري مهر هم طرحي رو داره با نام ميثاق 4 ؛ البته مدت زمان انتظار براي دريافت تسهيلات 4 ماه هست و البته پرداخت حداكثر 10 برابر مبلغ سپرده ، اما مسئله ي مهم نحوه و مقدار بازپرداخت هست .

اطلاعات بيشتر در :

طرح میثاق 4[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرایط عمومی :
1) حداقل مبلغ سپرده گذاری 10.000.000 ریال
2) حداقل مدت سپرده گذاری برای دریافت یکی از امتیازهای ذیل 4 ماه می باشد

الف ) امتیاز وام قرض الحسنه :
1) حداقل مبلغ وام 10.000.000 ریال
3) حداکثر مبلغ وام 100.000.000 ریال
4) به ازای هر ماه سپرده گذاری ، سه ماه بازپرداخت اقساط
5) نسبت وام/تسهیلات 90% میانگین 4 ماهه سپرده می باشد .

ب ) امتیاز عقود اسلامی :
1) حداقل مبلغ تسهیلات عقود اسلامی 100.000.000 ریال
2) حداکثر مبلغ تسهیلات عقود اسلامی 200.000.000 ریال
3) نرخ سود تسهیلات 7%

ج ) امتیاز سود علی الحساب سپرده گذاری :
- سود علی الحساب 10%

برای کسب اطلاعات بیشتر به یکی از شعب موسسه مراجعه نمائی

baren
28-03-2011, 19:42
آره از این طرحها زیاده.
اگه طرح اینجوری بخوان من میتونم بهتر راهنمایی کنم ولی ایشون میخوان خیلی زود وام بگیرن

Babak
29-03-2011, 08:51
ممنون از همه . من میخوام زیر دو ماه ماجرا شدنی بشه. جایی با این شرایط هست؟

baren
29-03-2011, 09:48
بند پ رو پیدا کن همه چیز حله به خدا.
شما یه سر به تعاونی های اعتبار بزن. ان شالله مشکلت حل بشه.
صالحین یادمه یه طرح داشت زود میداد. حتما بهش سر بزن

Royce
29-03-2011, 12:07
آقا 2 تا سوال
اگه کسی بره خارج از کشور و به پی سی بخوره(احتیاج به پول داشته باشه)چطوری میشه از داخل ایران پول بهش رسوند؟

بانک پارسیان به حسابهای عابر بانک سود اضافه میکنه؟مثلا اگه 1 ملیون داشته باشی ماهی چقدر میاد روش؟

baren
29-03-2011, 13:42
اگه کسی بره خارج از کشور و به پی سی بخوره(احتیاج به پول داشته باشه)چطوری میشه از داخل ایران پول بهش رسوند؟
از طریق کارتهای اعتباری مثل پی پال و امثالهم.

بانک پارسیان به حسابهای عابر بانک سود اضافه میکنه؟مثلا اگه 1 ملیون داشته باشی ماهی چقدر میاد روش؟
معمولا سود پشتیبان 6 درصد هست.

D o l f i n
30-03-2011, 21:15
ممنون از همه . من میخوام زیر دو ماه ماجرا شدنی بشه. جایی با این شرایط هست؟
قبلا بانک انصار(البته قبل اینکه بانک بشه) همچین طرحی داشت هر مبلغی رو که میزاشتی بعد 1 هفته 3 برابر اون مبلغ رو بهت وام میداد با سود 13% البته مبلغ سپرده رو نگه میداشت و سودش رو از قسط کم میکرد نحوه پرداخت هم با خودتون بود مثلا دوست دارید 2 ساله پرداخت کن یا 5 ساله
الان واسه اینکه سریع وام بگیرید راحت ترین راه صندوق های مالی و اعتباری هست ولی سود 2% کجا سود25% کجا مگه اینکه واقعا کارتون گیر باشه

baren
30-03-2011, 21:32
الان هم بانکها همچین طرحهایی دارن ولی واقعا سودش بالاست.

nimahandsomboy
31-03-2011, 11:01
در حال حاظر کدام بانک بیشترین سود را میده؟؟

essi4300
31-03-2011, 11:04
هیچ فرقی با هم ندارند.....

بعضی جاها در صورت آشنایی با رئیس بانک مخصوصا این بانک های خصوصی میتوانید در قرارداد سود بیشتری بنویسید.

Ezel
31-03-2011, 11:41

هیچ فرقی با هم ندارند.....

بعضی جاها در صورت آشنایی با رئیس بانک مخصوصا این بانک های خصوصی میتوانید در قرارداد سود بیشتری بنویسید.
سلام
دوستان لطف کنند اطلاعات نادرست و گمراه کننده ننویسند :

در مورد سود سپرده ها :

آخرین تاریخ به روز رسانی89/12/17

و برای موسسات مالی و اعتباری و صندوق های قرض الحسنه :

منبع :

baren
31-03-2011, 12:05
دوستان عزیز موسسات و نهادهایی که زیر نظر بانک مرکزی هستند در انتخاب سود مختار نیستند !
موسسات مالی و اعتباری و بانکها
دستور المل برای همه انها یکی است.

hamidcivil
31-03-2011, 12:47
یه سوال
من به سیستم های بانکی آشنا نیستم
اگر شما 4 میلیون پول داشته باشید که فعلا بهش نیاز نداشته باشید
و بخواهید در بانک باشه بهترین حالت چیه؟

aluminum
31-03-2011, 13:25
دوستان برای خرید اینترنتی دنبال یه بانک بودم
به نظر سامان خوب میومد.رفتم و یه حساب کوتاه مدت باز کردم.هنوز کارتم رو نگرفتم
ولی وقتی رفتم توی اینترنت بانک و قسمت انقال وجه به دیگران دیدم که نمیشه به حسابهای کارت شتاب پول انتقال داد؟؟!!!
خیلی برام عجیبه.انتظار بیشتری از این بانک داشتم و یه سایت حرفه ای تر.
نکته عجیبتر برای من شماره حسابه که یه عدد 15 رقمی هست.حالا نمیدونم کارت رو بگیرم همین شماره حساب روشه یا نه؟
ولی اگه من اشتباه کرده باشم و باید یک نوع حساب دیگه باز میکردم و نکردم برای انتقال پول از سامان به سایر بانکها فکر کنم تنها راهش انتقال از دستگاه عابر بانکه
والله بانک سپه با همه نواقصی که داره اینترنت بانک خوبی داره.از طریق موبایل بانک هم میشه پول انتقال داد
بانک مسکن هم حساب دارم از اینترنت بانک اون هم میشه پول انتقال داد ولی به پای سپه نمیرسه
ولی مشکل بانک مسکن و سپه اینه که در موقع خرید اینترنتی اذیتت میکنه

حالا مونم چه کار کنم برم سراغ یه بانک دیگه یا نه؟
نظر خودم روی پاسارگارد یا ملته

meisam317
31-03-2011, 13:38
فک کنم برای انتقال شتابی باید فرم مخصوصش رو پر بکنید . بانک سامان اولین بانک بود که خدمات اینترنت بانک قوی ارائه داد حدود 3 سال پیش البته . بعد سامان بود که بقیه بانکها هم شروع به ارائه خدمات مشابه کردند . البته بانک ملت هم حدود 6 ماه انتقال کارت شتابی رو غیر فعال کرده بود که تازگیا حدود یک ماه پیش دوباره فعالش کرد .

بانک پاسارگاد هم خیلی خوبه خدمات اینترنتیش . خوب و بی دردسر .
بانکهای سامان ، پارسیان ، اقتصاد نوین ، سینا سیستم اینترنت بانک شون یه سیستم هستش . تو چند صفحه قبل یکی از بچه ها اسم سیستم و برنامه اینترنت بانک شون رو گفته بودش.

h-y2009
31-03-2011, 13:44
سلام

در مورد سود سپرده ها :

آخرین تاریخ به روز رسانی89/12/17

و برای موسسات مالی و اعتباری و صندوق های قرض الحسنه :

منبع :

البته essi4300 عزیز تقریبا درست میگه و اطلاعات نادرست نداده
حالا من خودم توی بانک خصوصی ندیدم ولی در موسسات از این کارا میکنند
شما اگه تلفنی با رئیس موسسه و یا کارمنداش صحبت کنی چیزی بهت نمیگن ولی اگه حضوری بری و مبلغ سپرده ات رو بگی اگه مبلغش بالا باشه مطمئن باش یه کاری واست انجام میدن

amir_ata_21
31-03-2011, 13:47
ولی وقتی رفتم توی اینترنت بانک و قسمت انقال وجه به دیگران دیدم که نمیشه به حسابهای کارت شتاب پول انتقال داد؟؟!!!
نکته عجیبتر برای من شماره حسابه که یه عدد 15 رقمی هست.حالا نمیدونم کارت رو بگیرم همین شماره حساب روشه یا نه؟
ولی اگه من اشتباه کرده باشم و باید یک نوع حساب دیگه باز میکردم و نکردم برای انتقال پول از سامان به سایر بانکها فکر کنم تنها راهش انتقال از دستگاه عابر بانکه
والله بانک سپه با همه نواقصی که داره اینترنت بانک خوبی داره.از طریق موبایل بانک هم میشه پول انتقال داد
بانک مسکن هم حساب دارم از اینترنت بانک اون هم میشه پول انتقال داد ولی به پای سپه نمیرسه

دوست عزیز برای انتقال وجه از طریق کارت به کارت باید از طریق لینک زیر عمل کنی

اینترنت بانکش جالب نیست
پاسارگاد خیلی بهتره
ولی قشنگ ترین کارت ها را بانک سامان داره
در ضمن شماره کارتشم 16 رقمیه مثل بقیه ی بانک ها

baren
31-03-2011, 13:51
من به سیستم های بانکی آشنا نیستم
اگر شما 4 میلیون پول داشته باشید که فعلا بهش نیاز نداشته باشید
و بخواهید در بانک باشه بهترین حالت چیه؟
بهترین حالت استفاده از بسته 5 ساله است.
شما هر وقت خواستی میتونی بری بگیری نهایتا با نیم درصد کمتر.
این چه ویژگی داره؟ خوبیش اینه ماهیانه کمی بیشتر سود بهش میخوره !

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

در ضمن شماره کارتشم 12 رقمیه مثل بقیه ی بانک ها
بقیه بانکها مگر 12 رقمیه؟
اشتباه می کنید 16 رقمیه

Sina
31-03-2011, 14:14

سلام
شما باید از طریق این لینک اقدام کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انتقال وجه به کارت های شتاب مثل انتقال توسط خودپرداز
اما این اینترنتی هست
سایر بانک ها هم همچین چیزی دارن و معمولا خارج از سیستم اینترنت بانکشون هست

hamidcivil
31-03-2011, 16:10
بهترین حالت استفاده از بسته 5 ساله است.
شما هر وقت خواستی میتونی بری بگیری نهایتا با نیم درصد کمتر.
این چه ویژگی داره؟ خوبیش اینه ماهیانه کمی بیشتر سود بهش میخوره !

ممنون از شما
مشخصات این بسته 5 ساله که اشاره کردیدچیه؟ مربوط به کدوم بانکه؟

amir_ata_21
31-03-2011, 16:32
[/COLOR]

ممنون از شما
بیشتر بانک های خصوصی دارن
بهترینشم سپرده ممتاز بانک تات با سود 135% در سررسید و البته بانک اقتصاد نوین هم همین سود در سررسید می ده البته امسال سود بانک ها کمتر شده
نمی دونم چه تاثیری در این بسته های 5 ساله داره
اگه کسی داره بگه ممنون می شم

ghahremanimehdi
31-03-2011, 16:52
بالاترین سود سپرده سرمایه گذاری طولانی مدت یکساله رو در حال حاضر کدوم بانک میده ؟کدوم بانک برای سرمایه گذاری طولانی مدت (یکساله و دوساله) بهتره ؟

ghahremanimehdi
31-03-2011, 17:01
بیشتر بانک های خصوصی دارن
بهترینشم سپرده ممتاز بانک تات با سود 135% در سررسید و البته بانک اقتصاد نوین هم همین سود در سررسید می ده البته امسال سود بانک ها کمتر شده
نمی دونم چه تاثیری در این بسته های 5 ساله داره
اگه کسی داره بگه ممنون می شم

135 درصد ؟؟؟! مطمئنی ؟ مگه میشه ؟ آخه از چند سال پیش دولت همه ی بانکها رو مجبور کرده که سودشون رو یکسان بکنند . 135 پنج ساله میشه سالانه 27 درصد سود!!!درحالی که در بانکهای دیگه سود سالانه 14 درصده که فکر کنم امسال 13 درصدش کنند.

amir_ata_21
31-03-2011, 18:01
دوست عزیز مراجعه کن به این لینک

Kurosh
31-03-2011, 18:10
135 درصد ؟؟؟! مطمئنی ؟ مگه میشه ؟ آخه از چند سال پیش دولت همه ی بانکها رو مجبور کرده که سودشون رو یکسان بکنند . 135 پنج ساله میشه سالانه 27 درصد سود!!!درحالی که در بانکهای دیگه سود سالانه 14 درصده که فکر کنم امسال 13 درصدش کنند.

نه، درسته ...
لینک بانک تاتی که دوستمون گذاشت رو ببین ...
سالانه همون 14 درصده! اما تو 5 سال تصاعدی میره بالا این سود و به 135 درصد یعنی سالی 27 درصد می‌رسه ... (خب پولت بیشتر می‌خوابه و منطقی هم هست ...)
این خیلی هم جدید نیست البته ... پارسیان و انصار هم دارن 134 درصد میدن 5 ساله رو ...

aluminum
31-03-2011, 18:12
سلام
شما باید از طریق این لینک اقدام کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انتقال وجه به کارت های شتاب مثل انتقال توسط خودپرداز
اما این اینترنتی هست
سایر بانک ها هم همچین چیزی دارن و معمولا خارج از سیستم اینترنت بانکشون هست

ممنون
نه سایر بانکها(مسکن و سپه) جز خدمات اینترنتیشون هست
و یه نکته دیگه برتر اینترنت بانک سپه نسبت به دو بانک دیگه ای که دیدم صورتحساب کاملی هست که میده
البته من هنوز با بانک سامان زیاد کار نکردم

ولی خوب برخورد با مشتری و....دیگه بانک سپه ضعیفه

ghahremanimehdi
31-03-2011, 19:55
نه، درسته ...
لینک بانک تاتی که دوستمون گذاشت رو ببین ...
سالانه همون 14 درصده! اما تو 5 سال تصاعدی میره بالا این سود و به 135 درصد یعنی سالی 27 درصد می‌رسه ... (خب پولت بیشتر می‌خوابه و منطقی هم هست ...)
این خیلی هم جدید نیست البته ... پارسیان و انصار هم دارن 134 درصد میدن 5 ساله رو ...
پارسیان که زده 17 درصد سالانه برای سپرده 5 ساله که میشه 85 درصد برای 5 سال . این لینکش :

شما مورد دیگه ای مد نظرتونه ؟؟؟

Kurosh
31-03-2011, 20:04
پارسیان که زده 17 درصد سالانه برای سپرده 5 ساله که میشه 85 درصد برای 5 سال . این لینکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما مورد دیگه ای مد نظرتونه ؟؟؟
پارسیان رو شنیدم که تو تبلیغ‌های جدیدش از 134 درصد حرف می‌زنه ...

ببینید، طرح نوید پاسارگاد الان داره 125 درصد میده واسه 5 سال!

یه خبری تو ابرار اقتصادی خوندم که اقتصاد نوین هم سود 5 ساله‌اش رو کرده 130 درصد ...

بانک سینا هم که داره 135 درصد میده

موسسه اعتباری توسعه : 130 درصد

بانک ملت: 133 درصد

منطقی نیست پارسیان هم این عدد رو بده؟!

baren
31-03-2011, 21:02
ممنون از شما
همه بانکها دارند

ghahremanimehdi
31-03-2011, 23:06
پارسیان رو شنیدم که تو تبلیغ‌های جدیدش از 134 درصد حرف می‌زنه ...

ببینید، طرح نوید پاسارگاد الان داره 125 درصد میده واسه 5 سال!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه خبری تو ابرار اقتصادی خوندم که اقتصاد نوین هم سود 5 ساله‌اش رو کرده 130 درصد ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبانک سینا هم که داره 135 درصد میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموسسه اعتباری توسعه : 130 درصد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبانک ملت: 133 درصد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنطقی نیست پارسیان هم این عدد رو بده؟!

اگه پارسیان 134 درصد بده خیلی خوبه ولی تو سایتش که چیزی ننوشته.

essi4300
01-04-2011, 00:33
سلام

حتما این حرکت که بنده گفتم در صورت آشنایی با روسای بانک های خصوصی میتونین،سود بیشتری بگیرین،یک سیاه نمایی بوده !!!

موارد از این دست تو بازار زیاده و خودم چندین موردش را به چشم دیده ام.

amir_ata_21
01-04-2011, 09:57
اگه پارسیان 134 درصد بده خیلی خوبه ولی تو سایتش که چیزی ننوشته.
دوست عزیز بانک پارسیان در سررسید سود 125 درصد می ده که اونو در غالب طرح هفت مطرح می کنه
اینم لینکش

baren
01-04-2011, 10:06
دوستان عزیزی که قصد سرمایه گذاری در بانک رو دارن این مطلب میتونه جالب باشه واسشون:
سود سپرده‌گذاران بانکی کاهش می‌یابد

پیش از این محمود بهمنی، رئیس بانک مرکزی وعده داده بود تا پس از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و مشاهده تاثیرات قیمتی آن درباره نرخ سود بانکی تصمیم‌گیری شود. وی گفته بود در صورتی که تاثیر قیمتی را مشاهده کردیم به طور قطع سود بانک ها بالا می‌رود و در غیر این صورت سود بانکی کاهش می‌یابد. اینک سررسید وعده رئیس بانک مرکزی است.
به گزارش فرارو؛ همان گونه که پیش‌بینی می‌شد نرخ سود سپرده‌های بانکی نیز کاهش یافت. اگرچه آن گونه که شواهد و حساسیت‌های افکار عمومی نشان می‌دهد اهمیت این مسئله به اندازه کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی نبود؛ اما دو هفته پس از پایان یافتن مجادلات بر سر نرخ سود تسهیلات، وزیر اقتصاد نرخ سود سپرده‌ها را اعلام کرد.
با این که رئیس بانک مرکزی، ریاست و سخن‌گویی شورای پول و اعتبار کشور را بر عهده دارد، این شمس‌الدین حسینی بود که روز گذشته تصمیم شورای پول و اعتبار را درباره سود سپرده‌های بانکی در سال ۹۰ اعلام کرد: «نرخ سود یک ساله سپرده‌گذاری در شبکه بانکی از ۱۴ به ۱۲٫۵ درصد کاهش یافت و متناسب با آن، نرخ سود بقیه بخش‌ها نیز تعدیل خواهد شد».
حسینی می‌گوید این امر برای افزایش ارتباط میان بازار سرمایه و بازار پول صورت گرفته است. ماه‌ها پیش زمانی که بورس تهران دوران رونق خود را آغاز کرد، حسن قالیباف اصل مدیرعامل آن در این باره گفته بود: «همواره یک ارتباط تئوریک بین نرخ سود و ارزش دارایی های مالی وجود دارد، یعنی کاهش نرخ سود باعث افزایش جذابیت های دارایی های مالی می‌شود و بازده آن‌ها افزایش می‌یابد که این اتفاق در بازار سرمایه ایران رخ داده است».
وی تاکید می‌کند کاهش نرخ سود سپرده‌ها باعث کاهش هزینه تامین مالی برای بنگاهها و افزایش سودآوری آنها می شود، همچنین جذب سرمایه گذاری بیشتری به بازار سرمایه به دنبال دارد.
با این حال نباید از نظر دور داشت که به اعتقاد یک کارشناس مخالفان این نظر را که کاهش نرخ مذکور درنهایت به کاهش هزینه تولید منجر شده و نرخ تورم را کاهش خواهد داد رد می‌کنند و با اشاره به نرخ های تورم رسمی استدلال می کنند که چنین نتیجه ای حداقل در طی سالهای گذشته به دست نیامده است. این عده معتقدند که دولت با اتخاذ سیاست های درست اقتصادی و نظام بانکی و با اتخاذ تدابیر اصولی، باید به گونه ای هدف گذاری کند که حجم نقدینگی مورد نیاز بخش تولید و صنعت تامین شود در این صورت سرمایه گذاری افزایش و به تبع آن هزینه هر واحد با توجه به مقیاس تولید کاهش می یابد.
از دیگر سو نباید از تاثیر نرخ سود سپرده بانکی بر دیگر بخش‌های بازار غافل شد. یکی از این بخش‌ها، بازار اجاره مسکن است. کاهش یافتن نرخ سود سپرده بانکی باعث تغییر ترکیب رهن و اجاره‌بها در بازار مسکن خواهد شد. امری که در تابستان سال گذشته خود را نشان داد به نحوی که بسیاری از مالکان در بازار رهن و اجاره، سهم اجاره به نسبت رهن را افزایش داده و ترجیح می‌دهند با پایین آمدن نرخ سود سپرده بانکی از مستاجران خود اجاره‌بهای بیشتری دریافت کنند تا اینکه قیمت رهن خانه را افزایش دهند.
بر اساس بسته پیشنهادی سال ۹۰ بنا بود تا نرخ سود سپرده‌های بانکی در این سال به نسبت سال گذشته اندکی افزایش یابد. کارشناسان علت اصلی این مسئله را تلاش در جهت حفظ نقدینگی به‌ ویژه یارانه‌های نقدی و جلوگیری از شتاب گرفتن نرخ تورم در سال ۹۰ گمانه‌زنی می‌کردند. امری که اینک محقق نشده است و نرخ سود سپرده‌های بانکی کاهش یافته است.
پیش از این محمود بهمنی، رئیس بانک مرکزی وعده داده بود تا پس از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و مشاهده تاثیرات قیمتی آن درباره نرخ سود بانکی تصمیم‌گیری شود. وی گفته بود در صورتی که تاثیر قیمتی را مشاهده کردیم به طور قطع سود بانک ها بالا می‌رود و در غیر این صورت سود بانکی کاهش می‌یابد. اینک سررسید وعده رئیس بانک مرکزی است، هم سود سپرده‌ و سود تسهیلات بانکی در سال ۹۰ کاهش یافته است.
[/QUOTE]
منبع:برناپرس

ghahremanimehdi
01-04-2011, 12:08
واقعا جالبه اسمش رو هم گذاشتن بانکداری اسلامی:21: . تورم اینقدر بالاست بعد بهره بانکی رو دائما میارن پایین .آیا خود بانکها حاضر به پرداخت وام با بهره 12.5 درصد به مشتریان هستند ؟ (برید بانک ببینید با این بهره 12.5 درصدی میتونید وام بگیرید ؟!:27:)

s_sarvi
01-04-2011, 12:26
اينا كه خوبه داداش كلاهبرداري كه بانك صادرات ميكنه رو بگو اسمشو گذاشته گنجينه سپهر كلاي مردم و رسما دارن بر ميدارن هيچ كس هم جلوگيرشون نيست....

baren
01-04-2011, 12:36
اينا كه خوبه داداش كلاهبرداري كه بانك صادرات ميكنه رو بگو اسمشو گذاشته گنجينه سپهر كلاي مردم و رسما دارن بر ميدارن هيچ كس هم جلوگيرشون نيست....

اینکه سودی که صادرات می کنه حرفی توووش نیست کلی پول میاد تو حسابش و....
ولی واقعا برای افرادی که تمکن مالی خوبی دارن این طرح یک پشتیبان استثنایی هست !
برای افراد کم در آمد زیاد خوب نیست.

باز میگم ایها طرحهایی هستند که برای بانک بسیار سود دارند ولی برای قشر محدودی از مردم سود آور هست.

این که بنده میگم سود منطورم سود حسابداری نیست چون 2 نوع سود داریم:

1- سود حسابداری : به مقداری که از کم کردن هزینه از درآمد به دست می آد
2-سود اقتصادی: سود حسابداری + هزینه فرصت و...

این قضیه برای افراد متمکن سود اقتصادی داره و برای کم در آمد ها سود حسابداری داره و از نظر اقتصادی به نظر من زیان اقتصادی

s_sarvi
01-04-2011, 13:37
اینکه سودی که صادرات می کنه حرفی توووش نیست کلی پول میاد تو حسابش و....
ولی واقعا برای افرادی که تمکن مالی خوبی دارن این طرح یک پشتیبان استثنایی هست !
برای افراد کم در آمد زیاد خوب نیست.

باز میگم ایها طرحهایی هستند که برای بانک بسیار سود دارند ولی برای قشر محدودی از مردم سود آور هست.

این که بنده میگم سود منطورم سود حسابداری نیست چون 2 نوع سود داریم:

1- سود حسابداری : به مقداری که از کم کردن هزینه از درآمد به دست می آد
2-سود اقتصادی: سود حسابداری + هزینه فرصت و...

این قضیه برای افراد متمکن سود اقتصادی داره و برای کم در آمد ها سود حسابداری داره و از نظر اقتصادی به نظر من زیان اقتصادی

نه داداش براي هيچكس سود آور نيست بذار بهت توضيح بدم تا بيشتر روشن بشي عزيز:

بانك صادرات داره ميگه ما ماهانه فلان مبلغ ميگيريم يك مبلغ هم پيش پرداخت و بعد مثلا 20 سال اينقدر ميديم:
حالا يك نكته بسيار مهم كه بانك صادرات به مردم نميگه اين هست كه اون مبلغي كه به مردم دارن ميگن با فرض اين هست كه سود 17% باشه حتي خودشونم 17% درصد اون سودهارو محاسبه كردند نكته اينجاست تضمين بانك صادرات فقط و فقط براي 5 سال هست و بعد 5 سال دوباره سودهارو محاسبه ميكنند كه كمتر بشه جدولي كه به مردم دادند رو عوض ميكنند اين مطلب عينا توي سندي كه مردم موقع افتتاح حساب باز ميكنند هست ولي جمله شو طوري نوشتند كه كمتر كسي متوجه ميشه...

نكته دوم اين هست كه شما نيازي نيست از بانك صادرات بگيري به همون شيوه اي كه صادرات گفته توي هر بانكي سپرده گذاري كني دقيقا همون مبلغ رو ميده

به نظر من بيمه هاي عمر شركتهاي بيمه از طرح صادرات سود آورترند هم بيمه اي هم سپرده داري....

baren
01-04-2011, 14:26
من قرارداد رو نخوندم !
فقط تبلیغاتش رو دیدم !
اگر اینطور باشه که خب !
در مورد اینکه جاهای دیگه هم زارید همین طوری میشه درست ولی این مزایایی داره که خب اون طوری نداره در بانکهای دیگه

Amirwwe619
01-04-2011, 14:31
دوستان من شماره مشتری حسابمو میخوام، رفتم مانده حساب گرفتم از عابر بانک ولی هبری از شماره مشتری نبود ؟ از کجا باید بگیرم

s_sarvi
01-04-2011, 14:41
من قرارداد رو نخوندم !
فقط تبلیغاتش رو دیدم !
اگر اینطور باشه که خب !
در مورد اینکه جاهای دیگه هم زارید همین طوری میشه درست ولی این مزایایی داره که خب اون طوری نداره در بانکهای دیگه

منظورتونو از مزايا متوجه نشدم ميشه بيشتر توضيح بدين...

Kurosh
01-04-2011, 14:47
دوستان من شماره مشتری حسابمو میخوام، رفتم مانده حساب گرفتم از عابر بانک ولی هبری از شماره مشتری نبود ؟ از کجا باید بگیرم

بسته به بانکتون، ممکنه از روی شماره کارت بشه شماره حسابتون رو درآورد، اما واسه اطمینان برین به متصدی بانک بگین تا شماره حسابتون رو دربیاره و بهتون بده ...

دفترچه حسابتون یا برگه‌ی پسورد کارتتون رو ندارید مگه؟!

Amirwwe619
01-04-2011, 15:22
بسته به بانکتون، ممکنه از روی شماره کارت بشه شماره حسابتون رو درآورد، اما واسه اطمینان برین به متصدی بانک بگین تا شماره حسابتون رو دربیاره و بهتون بده ...

دفترچه حسابتون یا برگه‌ی پسورد کارتتون رو ندارید مگه؟!

شماره حساب رو دارم ، شماره مشتری رو میخوام

h-y2009
01-04-2011, 15:25
دوستان برای گرفتن سود بانکها بدرد نمی خوره فقط دنبال موسسات بروید
من خودم موسسه اعتماد ایرانیان سپرده دارم . سپرده یکساله 20درصده دوسالشون42درصده سه ساله و چهارسالشون یادم نیست و 5ساله شون هم 142.5 درصد هستش و برای خاطر جمعی رفتم سایت بانک مرکزی دیدم این موسسه تحت نظارتشون هستش و نزدیک 400 شعبه داشتن ( جالب اینکه از بعضی بانکهای خصوصی مثل بانک سینا شعبه هاشون بیشتره )
اینهم بهتون بگم وامهاشون هم نسبت به بانکها خوبه.چون یک ماه پیش من از بانک کشاورزی بعد از 6ماه سپرده گذاری یک برابر سپرده بهم وام دادند درصورتی که همین موسسه تا سه برابرش رو بهتون وام میده با همون نرخ 12 و14درصد

Kurosh
01-04-2011, 15:31
شماره حساب رو دارم ، شماره مشتری رو میخوام
خب اون که هیچی ...

فقط روی برگه‌ی پسورد کارتتون + دفترچه حسابتون نوشته شده ...
از متصدی بانک هم که می‌تونید استعلام کنید ...
البته بازم میگم، ممکنه شماره مشتری‌های یه سری بانک‌ها از روی شماره کارت و حسابشون قابل تشخیص باشه، اما نمی‌دونم کارت شما چیه و شماره حسابش از چه سیستمی پیروی می‌کنه ...
مثلاً من شماره‌ مشتری حساب پارسیانم هیچ ربطی، نه به شماره کارت، و نه به شماره حساب، نداره !! حتی دو رقم مشابه هم نداره ...
ولی شماره مشتری پاسارگادم، بخش سوم شماره حسابمه (بخش سوم از چپ x-xxxxx-xxxx-x)

ghahremanimehdi
01-04-2011, 15:44
من خودم موسسه اعتماد ایرانیان سپرده دارم . سپرده یکساله 20درصده دوسالشون42درصده سه ساله و چهارسالشون یادم نیست و 5ساله شون هم 142.5 درصد هستش و برای خاطر جمعی رفتم سایت بانک مرکزی دیدم این موسسه تحت نظارتشون هستش و نزدیک 400 شعبه داشتن ( جالب اینکه از بعضی بانکهای خصوصی مثل بانک سینا شعبه هاشون بیشتره )
اینهم بهتون بگم وامهاشون هم نسبت به بانکها خوبه.چون یک ماه پیش من از بانک کشاورزی بعد از 6ماه سپرده گذاری یک برابر سپرده بهم وام دادند درصورتی که همین موسسه تا سه برابرش رو بهتون وام میده با همون نرخ 12 و14درصد

میشه لینک سایتش رو بذارید ؟ تو گوگل سرچ کردم چندتا وبلاگ پیدا کرد!

shahshahani
01-04-2011, 16:23

سلام

به نظر من بهترین راه اینه که یه آشنا یا یه آدم معتمد تو بازار یا یه شرکت تولیدی یا خدماتی داشته باشید و پولتون رو بدید به اون تا باهاش کار کنه.

معمولا بازاری ها بین 30 تا 36 درصد سالانه سود میدن به آدم. سودشون هم روز شماره و هر موقع خواستی میتونی پولت رو پس بگیری. الان من پیش یکی از آشناهامون پول گزاشتم سالی 30 درصد سود میده.

h-y2009
01-04-2011, 18:32
میشه لینک سایتش رو بذارید ؟ تو گوگل سرچ کردم چندتا وبلاگ پیدا کرد!
من سایتی از این موسسه ندیدم و خودم اولین حسابم رو در اونجا دو سال پیش باز کردم واقعا شرایط خوبی داره
ولی دارم کلا بهتون میگم اگه میخواین برای سود گرفتن حساب باز کنید بانکها بدرد نمیخوره .
از دوستانی هم که در موسسات دیگه شرایط بهتری دیدن ممنون میشم که بهمون پیشنهاد بدهند تا ما هم بریم اونجا حساب باز کنیم:20::11:

ghahremanimehdi
01-04-2011, 19:29
سلام

به نظر من بهترین راه اینه که یه آشنا یا یه آدم معتمد تو بازار یا یه شرکت تولیدی یا خدماتی داشته باشید و پولتون رو بدید به اون تا باهاش کار کنه.

معمولا بازاری ها بین 30 تا 36 درصد سالانه سود میدن به آدم. سودشون هم روز شماره و هر موقع خواستی میتونی پولت رو پس بگیری. الان من پیش یکی از آشناهامون پول گزاشتم سالی 30 درصد سود میده.

آخه آدم مطمئن کم گیر میاد اونم تو این شرایط بد اقتصادی خیلی ریسکه!

baren
01-04-2011, 19:51
منظورتونو از مزايا متوجه نشدم ميشه بيشتر توضيح بدين...
بیمه و.... در کل این طرحها به گفته شما همون سودهای مدت دار و سرمایه گذاریهاست ولی یه جور با این اسمها دارن مردم رو ترغیب می کنند و به نظر من اشکالی نداره !

دوست عزیز شعبات این موسسه به دلیل ادغام چند تعاونی است.
یعنی این موسسه هنری نشان نداده !

aluminum
01-04-2011, 19:55
سلام

سلام دوست عزیز
فقط جهت اطلاع عرض میکنیم که به این شیوه کار میگن "ربا"
البته اینکه سود بانکی هم ربا هست یا نه ؟ معلوم نیست
بهترین کار اینه که در سود و زیان طرف شریک باشید که البته کاری سخت و شاید نشدنی باشه

baren
01-04-2011, 19:58
درسته.
فقط تکمیل کنم !
اگر این پول رو میدید و اون طرف باید سود بده این مشکل داره !
کار بانکها به صورت کاغذی فکر نکنم ربا باشه !
ولی از نظر ظاهری که....

ولی اینکه میگن علی الحساب فکر کنم این کار رو توجیه می کنه

h-y2009
02-04-2011, 18:36
بیمه و.... در کل این طرحها به گفته شما همون سودهای مدت دار و سرمایه گذاریهاست ولی یه جور با این اسمها دارن مردم رو ترغیب می کنند و به نظر من اشکالی نداره !

دوست عزیز شعبات این موسسه به دلیل ادغام چند تعاونی است.
یعنی این موسسه هنری نشان نداده !

آره احتمالا حرف شما درسته منم تو سایت بانک مرکزی دیدم که چندتا تعاونی زیرمجموعش بود:13:

baren
02-04-2011, 19:29
آره احتمالا حرف شما درسته منم تو سایت بانک مرکزی دیدم که چندتا تعاونی زیرمجموعش بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته این ویژگی بد نیست ولی معمولا وقتی اینطور میشه بانک مرکزی روشون زوم میکنه و همه موارد رو خیلی نزدیک به بانکها میکنه مثل سود و..

cheelia
03-04-2011, 23:11
کسی می دونه سهام بانک تات چنده؟

سود هرسهم 89چنده؟؟

shahshahani
04-04-2011, 23:13
سلام دوست عزیز
فقط جهت اطلاع عرض میکنیم که به این شیوه کار میگن "ربا"
البته اینکه سود بانکی هم ربا هست یا نه ؟ معلوم نیست
بهترین کار اینه که در سود و زیان طرف شریک باشید که البته کاری سخت و شاید نشدنی باشه

درسته.
فقط تکمیل کنم !
اگر این پول رو میدید و اون طرف باید سود بده این مشکل داره !
کار بانکها به صورت کاغذی فکر نکنم ربا باشه !
ولی از نظر ظاهری که....

ولی اینکه میگن علی الحساب فکر کنم این کار رو توجیه می کنه

سلام

ممنون از حسن توجه و دقت نظرتون

معمولا آدم های معتمد که تو بازار پیششون پول میزارن انسان های خداشناسی هستن که حلال و حروم سرشون میشه عزیز من.

شما اگه پول پیش کسی بزاری اولش یه برگه مینویسید و امضا میکنید که سند مضاربه بین شما هست. اون تو حتما قید میکنن در صورت ضرر شما هم تو ضرر شریکی. یا اینکه مینویسن سود علی الحساب

ولی از اونجایی که کار بازار معمولا سود داره خیلی کم پیش میاد شما تو ضرر شریک بشی.

خواستم بگم فکر نکنید ما ربا خوریم.... :دی

موفق باشید.

hamed malekpour
05-04-2011, 10:57
کسی می دونه قرعه کشی بانک صادرات کی است دیروز از خود بانک پرسیدم گفت هنوز معلوم نیست چرا این بانک قرعه کشی نمی کنه؟

saadat68
05-04-2011, 22:10
سلام دوستان
بنده میخوام ماه به ماه حقوق یه سری از افرادی که باهام همکاری میکنند رو به حسابشون واریز کنم تعدادشون هم زیاده
برای این کار از کدوم اینترنت بانک استفاده کنم که بتونم :

1 - به تمامی حسابهای کلیه بانک ها که عضو شتاب هستند واریز داشته باشم
2 - کارمزد بابت واریز نگیره ازم

ممنون

amir_ata_21
05-04-2011, 23:54
سلام دوستان
بنده میخوام ماه به ماه حقوق یه سری از افرادی که باهام همکاری میکنند رو به حسابشون واریز کنم تعدادشون هم زیاده

ممنون
به نظر بنده شما از اینترنت بانک پاسارگاد استفاده کنید
چون با استفاده از خدمت ساتنا و با داشتن شماره ی حساب سایر بانک ها بدون اخذ کارمزد می تونید به حساب اون ها پول بریزید.

saadat68
06-04-2011, 00:34
به نظر بنده شما از اینترنت بانک پاسارگاد استفاده کنید
چون با استفاده از خدمت ساتنا و با داشتن شماره ی حساب سایر بانک ها بدون اخذ کارمزد می تونید به حساب اون ها پول بریزید.

ممنون منتها ساتنا مثل این که دیر واریز میشه
راه دیگه جز کارت به کارت اینترنتی نیست ؟

amir_ata_21
06-04-2011, 00:41
ممنون منتها ساتنا مثل این که دیر واریز میشه
راه دیگه جز کارت به کارت اینترنتی نیست ؟
منظور از ساتنا کارت به کارت اینترنتی نیست بلکه اون سحاب است
در صورتی که ساتنای درخواستی شما خارج از بازه زمانی ۷:۳۰ الی ۱۵:۳۰ (شنبه تا چهارشنبه) و ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ (پنج شنبه) باشد در اولین روز کاری ارسال خواهد شد.
سقف مبلغ مجاز روزانه برای مجموع تراکنش های انتقال وجه و ساتنا 50 میلیون ریال می باشد.

kambizm
06-04-2011, 06:31
قوامین اگه یکی از فامیلای درجه یکت ارتشی یا نیروی انتظامی ابشه 17 درصد سود کوتاه مدت میده

oranoos_92
06-04-2011, 11:53
سلام دوستان الان بیشنرین نرخ سود بانکی را کدوم بانک میده چند درصد و برداشت چگونه و چند ماهه هست؟ باتشکر

baren
06-04-2011, 14:08
سلام دوستان

ممنون
پاسارگاد.
ولی برای این که کارمزد نگیره رو نمیدونم ! یعنی بعید میدونم نگیره !

قوامین اگه یکی از فامیلای درجه یکت ارتشی یا نیروی انتظامی ابشه 17 درصد سود کوتاه مدت میده

منبع؟

سلام دوستان الان بیشنرین نرخ سود بانکی را کدوم بانک میده چند درصد و برداشت چگونه و چند ماهه هست؟ باتشکر
تقریبا میشه تمامی بانک ها و موسسات زیر نظر بانک مرکزی از یک نرخ سود استفاده می کنند.
ولی اگر ریسک پذیر هستید پیشنهاد میکنم به تعاونی های اعتبار مراجعه نمایید.

Majid393
06-04-2011, 19:26
دوستان سقف برداشت پول از عابر بانک در روز چند هزار تومان هست ؟

amir_ata_21
07-04-2011, 11:37
فکر کنم 300-200 تومان
دقیقشو یادم نیست:18:

baren
07-04-2011, 11:57

بسته به بانک و نوع خود پرداز !
داره
به قول دوستمون بین 200 الی 300 هست

oranoos_92
07-04-2011, 22:43
یه سئوال تو دادن سود روز های تعطیل را کم میکنند؟ و آیا مالیات هم به سود تلعق میگیره؟

baren
07-04-2011, 22:55
یه سئوال تو دادن سود روز های تعطیل را کم میکنند؟ و آیا مالیات هم به سود تلعق میگیره؟
چه سوال جالبی !
فکر نکنم حذف بشن روزهای تعطیل !
چون روز اداری نگفتن
معمولا معاف از مالیات هستند

h-y2009
08-04-2011, 15:13

مطمئناً کم نمی کنند و تمام روزها محاسبه میشه

neon_91
11-04-2011, 11:54
سلام به همه من می خواستم بدونم آیا کسی اینجا سابقه گرفتن ویزا کارت از بانک های ایرانی رو داره.من شدیدا نیاز به یکی از این کارت ها دارم.اگه در این مورد کمکم کنید ممنون میشم

ghahremanimehdi
11-04-2011, 17:27
آیا میشه شخص حقیقی حساب ارزی باز کنه و ریال بده و خود بانک با نرخ روز ارز به همان میزان ارز به حساب واریز کنه ؟

mansoooooooor
12-04-2011, 15:54
قرار شده از این به بعد کمتر پول خرج کنم و پول هام رو نگه دارم !!!
حالا 400 تومن دارم میخوام بذارم توی بانک !!!
سوالم اینه که کدوم بانک سوذ د بیشتری داره ؟؟
و با 400 تومن حدودا ماهی چند سود داره ؟؟
ممنون از همگی !!!:11:

ghahremanimehdi
12-04-2011, 17:15
قرار شده از این به بعد کمتر پول خرج کنم و پول هام رو نگه دارم !!!
حالا 400 تومن دارم میخوام بذارم توی بانک !!!
سوالم اینه که کدوم بانک سوذ د بیشتری داره ؟؟
و با 400 تومن حدودا ماهی چند سود داره ؟؟
ممنون از همگی !!!:11:

ماهی 4600 تومان (اگر سپرده سرمایه گذاری 1 ساله با بهره 14 درصد بازکنی). (تازه امسال بهره 12.5 درصد شده:13:)