PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

mmf66
27-04-2013, 16:43
با سلام .

این سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت ( روز شمار ها ) رو چه جوری محاسبه می کن . با توجه به این که مثلا توی روز های مختلف از حسابمون برداشت می کنیم . یعنی توی هر روز سود همون روز رو تناسب با پولی که توی حسابمون هست محاسبه می کنن ؟

یه سوال دیگه :

وقتی صحبت از سپرده های سرمایه گذاری بلند مدت میشه مثلا همون 4 ماهه . یعنی ما از زمان افتتحاح حساب به مدت 4 ماه نمیتونیم دست به پولمون بزنیم بعد از 4 ماه می تونیم هر زمانی که خواستیم برداشت کنیم ؟

سپرده های کوتاه مدت سودشون به صورت روز شمار محاسبه میشه مثلا میگن 18 درصد که تقسیم بر 365 روز محاسبه میشه
و مبنای محاسبه بانک کمترین موجودی شما در 24 ساعت میباشد

سپرده های بالای 1 سال بلند مدت محسوب میشه
سپرده های 4 ماه کوتاه مدت محسوب میشه تا 4 ماه نمیشه به اون دست زد بستگی به قرارداد داره که 6 ماهه یا چند ساله باشه ولی اگر بخواین میتونین زودتر بردارین منتها سود کمتری میدهند

arash66_2m
27-04-2013, 16:51
کسی میدونه سپرده کوتاه مدت بانک قوامین چند درصده ؟

skyzare
27-04-2013, 19:59

با سلام .

داخل سایتش نوشته :

قوامین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M A S 0 U D
27-04-2013, 20:08
با سلام .

داخل سایتش نوشته :

قوامین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم بیشتر از 7 درصد بده
به سایت اکتفا نکن و زنگ بزن به شعبه و بپرس
شماره شعباتش رو هم از سایت بگیر

ak313
27-04-2013, 21:47
توی قوامین اینطور نوشته:
نوع سپرده‎گذاری خود را مشخص و از جدول انتخاب کنید سپس مبلغ سپرده خود را وارد نمایید و سپس بر روی دکمه محاسبه کلیک نمایید.
شما می‏توانید نرخ سود علي الحساب خود را به صورت درصد در بخش اول و سود سپرده خود را در ماه و در مدت کل در بخش‏های بعدی مشاهده کنید

سود در ماه و در مدت کل یعنی چی؟

alone one
27-04-2013, 21:48
سبا یک سیستم اینترنتی بانک ملی هست که شما می توانید با استفاده از سایت بانک ملی کلیه کارهای بانکی رو به صورت آن لاین انجام بدین
به صورت لحظه به لحظه صورتحساب خود رو ببینید عملیات ساتنا پایا رو انجام بدید
برای امنیت بالا یک دستگاه تولید رمز از طرف بانک ملی به شما داده می شه که دیگه کسی نتونه رمز شما رو -- کنه چون رمز توسط دستگاه تولید می شه

این دقیقا همون اینترنت بانک بقیه بانکها هست دیگه درسته؟
راسی من سمانه اس ام اس بانشو ساپتا فعال کردم،بعد فعال کردن اس مسی چیزی میاد که فعال شده؟

mehdi735
28-04-2013, 06:38
این دقیقا همون اینترنت بانک بقیه بانکها هست دیگه درسته؟
راسی من سمانه اس ام اس بانشو ساپتا فعال کردم،بعد فعال کردن اس مسی چیزی میاد که فعال شده؟
این اینترنت بانک اینطوری با این امنیت فک نکنم همه بانکها داشته باشن
نه اس ام اس نمیاد ولی خب هر تراکنشی رو حسابت انجام بشه برات اس ام اس میاد

TLSD
28-04-2013, 07:40
بانک دی روزشمار رو 19 درصد میده یعنی 15500 تومان برای هر یک میلیون تومان

شما چطوری حساب کردی که اینطوری شد ؟؟؟

mmf66
28-04-2013, 08:09

من خودم پارسال حساب روز شمار داشتم 18 درصد میداد الانم فکرکنم همونه

alone one
28-04-2013, 10:56
این اینترنت بانک اینطوری با این امنیت فک نکنم همه بانکها داشته باشن
نه اس ام اس نمیاد ولی خب هر تراکنشی رو حسابت انجام بشه برات اس ام اس میاد

آره قبول دارم امنیتش بالاست،چون رمز یکبار مصرف استفاده میشه،حالا این سامانه رعد رسما کارش شروع بشه که دیگه نیازی به دستگاه نیس،درسته؟

mehdi735
28-04-2013, 11:17
آره قبول دارم امنیتش بالاست،چون رمز یکبار مصرف استفاده میشه،حالا این سامانه رعد رسما کارش شروع بشه که دیگه نیازی به دستگاه نیس،درسته؟

بله عزیز درسته دیگه گوشی موبایلت تبدیل میشه به دستگاه

M A S 0 U D
28-04-2013, 14:24
یه سوال

میگن سود در سرسید 6ماهه 23.2درصده یعنی 23.2درصد به سالیانه محاسبه میشه تا بعد 6ماه این سود بعلاوه پولتو بعد میدن.

مثلا یک میلون بادریافت سود در سرسید طبق بالا بعد 6ماه میشه 1000000+232000 یا 1000000+116000
ممنون

میشه 1000000 + 114410 تومن سر 6 ماه

M A S 0 U D
28-04-2013, 14:27
نوشته شده توسط Drug Man مشاهده تاپيک
بانک دی روزشمار رو 19 درصد میده یعنی 15500 تومان برای هر یک میلیون تومان

شما چطوری حساب کردی که اینطوری شد ؟؟؟

عرض کردم یک میلیون تومن 19 درصد روزشمار میشه 16136 تومن

mmf66
28-04-2013, 17:00
کلا پول گذاشتن در بلند مدت تو بانک کار پیر مرد و پیر زن هاست آدم باید پول رو جاهای بهتری سرمایه گزاری کنه نه بانک که با توجه به تورم 100 تا 300 درصدی در سال 20 درصد سود سالیانه میده این به نظر من خود کلاهبرداریه

Amin4All
28-04-2013, 19:51
بانک ملت یه نوع حسابی زده بود بالای 200 درصد سود .این چه نوع حسابی هستش کسی میدونه ؟
یه نوع حساب دیگه هم بالای 20 درصد بود .اون چطور ؟

osmaan
28-04-2013, 20:39
سبا یک سیستم اینترنتی بانک ملی هست که شما می توانید با استفاده از سایت بانک ملی کلیه کارهای بانکی رو به صورت آن لاین انجام بدین
به صورت لحظه به لحظه صورتحساب خود رو ببینید عملیات ساتنا پایا رو انجام بدید
برای امنیت بالا یک دستگاه تولید رمز از طرف بانک ملی به شما داده می شه که دیگه کسی نتونه رمز شما رو -- کنه چون رمز توسط دستگاه تولید می شه
همچین هم امنیت بالا نداره چون میتونی یه بار رمز بگیری اما استفاده نکنی و دوبار یه رمز جدید بگیری و با همین رمز جدید بری داخل کارتو انجام بدی (در این صورت این رمز جدید باطل شده چون استفاده شده ) اما اون رمز قبلی که استفاده نکردی رو میتونی حالا استفاده کنی که یه نقطه ضعف خیلی بزرگی هست

درواقع بانک ملی و صادرات با این کارشون کل امنیت بانکداری اینترنتی رو سپردن دست مشتری و همیچ مسعولیتی هم قبول نمیکنن اما بانک ملت اینجوری نیست

osmaan
28-04-2013, 20:40
راستی تو بانک داری ملت بدون دستگاه رمز نگار که برای گردش بالا کاربرد داره تا چقدر میشه انتقال بین بانکی و داخل بانکی انجام داد؟

M A S 0 U D
28-04-2013, 21:08
بانک ملت یه نوع حسابی زده بود بالای 200 درصد سود .این چه نوع حسابی هستش کسی میدونه ؟
یه نوع حساب دیگه هم بالای 20 درصد بود .اون چطور ؟
اونی که بالای 200 درصده در سررسیده یعنی اصل و سود در سررسید پرداخت میشه
منظور اینکه پولت و پنج سال تو بانک میزاری و دیگه دنبالش نمیری تا 5 سال بعد میری دو برابرش و میگیری

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-04-2013, 22:11
اونی که بالای 200 درصده در سررسیده یعنی اصل و سود در سررسید پرداخت میشهمنظور اینکه پولت و پنج سال تو بانک میزاری و دیگه دنبالش نمیری تا 5 سال بعد میری دو برابرش و میگیریسلام . البته به اضافه ی اصلِ پول میشه سه برابر . بانک تو این معامله دو سه برابر مشتری میزنه به جیب با جمع آوریِ ملیاردها تومن و برج سازی و هتل سازی و مجتمع تجاری سازی و خرید و فروش ارز و طلا و غیره و غیره

M A S 0 U D
28-04-2013, 23:07
سلام . البته به اضافه ی اصلِ پول میشه سه برابر . بانک تو این معامله دو سه برابر مشتری میزنه به جیب با جمع آوریِ ملیاردها تومن و برج سازی و هتل سازی و مجتمع تجاری سازی و خرید و فروش ارز و طلا و غیره و غیره

آره دیگه دوبرابر + اصل پول
درسته همینطوره که شما میگین
بانک پول حاصل از سپرده های مشتریان و سرمایه گذاری میکنه، هم درامد کسب میکنه و هم سود سپرده ها رو پرداخت میکنه

TLSD
29-04-2013, 10:59
عرض کردم یک میلیون تومن 19 درصد روزشمار میشه 16136 تومن

بله درسته حق با شماست
فرمولشو می دونی ؟

dvb595959
29-04-2013, 11:08
امروز رفتم بانک ملی برداشت کنم... 600 تومن کارمزد ازم گرفتم چون کارتم از اون شعبه نبود...

iman_s
29-04-2013, 12:10
راستی تو بانک داری ملت بدون دستگاه رمز نگار که برای گردش بالا کاربرد داره تا چقدر میشه انتقال بین بانکی و داخل بانکی انجام داد؟

سقف مبلغ حواله اينترنتى محدود ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال و حواله اينترنتى با سقف بالا ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال بين حسابهاي متمركز بانك ملت براى شما تعيين شده است.
سقف مبلغ حواله اينترنتى محدود ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال و حواله اينترنتى با سقف بالا ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال بين حساب جام و ملت كارت بانك ملت براى شما تعيين شده است.
سقف بانك جهت حواله اينترنتي بين حسابهاي يك شخص نامحدود مي باشد

osmaan
29-04-2013, 14:36
سقف مبلغ حواله اينترنتى محدود ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال و حواله اينترنتى با سقف بالا ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال بين حسابهاي متمركز بانك ملت براى شما تعيين شده است.
سقف مبلغ حواله اينترنتى محدود ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال و حواله اينترنتى با سقف بالا ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال بين حساب جام و ملت كارت بانك ملت براى شما تعيين شده است.
سقف بانك جهت حواله اينترنتي بين حسابهاي يك شخص نامحدود مي باشد
اگر بخواهیم با استفاده از شماره شبا از ملت به فرضا ملی یا صادرات انتقال بدیم سقفش چقدره بدون دستگاه رمز نگار؟

TLSD
30-04-2013, 08:10
کسی می دونه فرمول سود ماهانه ای که به سپرده های روزشمار بانکها تعلق میگیره چیه و چطور حساب میشه ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-04-2013, 09:01
کسی می دونه فرمول سود ماهانه ای که به سپرده های روزشمار بانکها تعلق میگیره چیه و چطور حساب میشه ؟

سلام
مثال :
سپرده 10 میلیون تومن
سود اعلام شده 18%
روش حساب کردن سود :
اول اینکه واحد اندازه گیری سود در بانکها همیشه ( درصد در سال ) هست
یعنی وقتی میگن سود روز شمارِ 18% این یعنی به پولتون 18% در سال سود میدند
اما چون گفته اند روز شمار , این یعنی که روزانه موجودی رو چک میکنند و بهش سود تعلق میگیره .
حالا با ماشین حساب اینجوری حساب میکنم :

10 میلیون ضربدر 18
دکمه ی درصد
عددی که میبینید مقدار سود در یک سال هست
حالا دکمه ی تقسیم
12
عددی که میبینید سود ماهیانه هست
حالا دکمه ی تقسیم
عدد 30
عددی که میبینید سود روزانه هست

========================================
10000000 x 18% = 1800000 تومن سود سالیانه

1800000 تومن تقسیم بر 12 ماه = 150000 تومن سود ماهیانه
150000 تومن تقسیم بر 30 = 5000 تومن سود روزانه
سود سالیانه ÷ 12 = سود ماهانه
سود ماهیانه ÷ 30 = سود روزانه

سود سالیانه تقسیم بر 365 روز = سود روزانه

اگر ماشین حساب دکمه ی درصد % نداره اینجوری حساب میشه
10000000 تومن ضربدر 18 تقسیم بر 100= سود سالیانه
بقیه اش هم مثل فرمولهای قبل هست .

mehran_pqqp
30-04-2013, 14:43
سلام
دوستان یه نفر یه کارت هدیه بانک سامان بهم داده ، میشه مبلغ داخل کارت رو از طریق دستگاه خودپرداز بانک ، انتقال بدم به کارت دیگه؟

M A S 0 U D
30-04-2013, 15:37
سلام
دوستان یه نفر یه کارت هدیه بانک سامان بهم داده ، میشه مبلغ داخل کارت رو از طریق دستگاه خودپرداز بانک ، انتقال بدم به کارت دیگه؟
نه خیر دوست عزیز
نمیشه کارت به کارت کرد

Amin4All
30-04-2013, 20:26
سلام.
حساب جام ملت چه نوع حسابیه ؟
چقدر سود میده ؟

ツツツ
30-04-2013, 20:30
سلام

شعب بانک صادرات از ساعت چند باز میشه؟

یه سوال دیگه کارت های اعتباری نمایشگاه کتاب رو تو تمام شعب بانک صادرات گرفت؟

M A S 0 U D
30-04-2013, 20:31
سلام.
حساب جام ملت چه نوع حسابیه ؟
چقدر سود میده ؟

جام :

حساب جاری الکترونیک ملت با نام اختصاری« جام» حسابی است با ماهیت حساب های قرض الحسنه جاری که وجه کلیه چک های صادره عهده آن حساب در تمامی شعب در سراسر کشور و در لحظه ارائه چک به بانک، در صورت کفایت موجودی حساب، پرداخت می شود و کلیه وجوه واریزی به حساب درلحظه واریز، به مانده حساب اضافه می گردد، در نتیجه دارنده حساب جام می تواند همزمان با واریز وجه از آن استفاده نماید.

خدمات جام در سراسر کشور به مشتری گرامی ارائه می شود:
- افتتاح حساب برای اشخاص حقیقی(به صورت انفرادی یا اشتراکی)، حقوقی، نهادها و ارگان های دولتی، اتباع خارجی
- وصول چک درتمامی شعب در لحظه ارائه چک
- واریزآنی وجه به حساب درتمامی شعب بدون پرداخت کارمزد
- تعیین شعبه خاص (به درخواست مشتری) برای نمایش ودریافت صورت حساب
- دریافت صورت حساب جام از طریق مراجعه به هریک ازشعب
- واگذاری هرنوع چک و سند به حساب درتمامی شعب
- دریافت گواهینامه عدم پرداخت چک (برگشت چک) از طریق کلیه شعب
- انجام دستورانسداد چک درتمامی شعب بانک
- واریز وجه به صورت گروهی به حساب ( واریزحقوق ، پاداش و....کارکنان موسسات درتمام شعب سراسرکشور به صورت آنی)
- درخواست صدور ملت کارت متمرکز (Access Card) درتمامی شعب بانک سراسرکشور
- دستیابی به حساب از طریق ملت کارت متمرکز(Access Card)
- ایجاد نام و کد شناسه واریز کننده وجه درصورت حساب مشتریان
- تائید مبلغ چک های صادره

کد شناسه
کدشناسه، عددی است که برای شناسایی واریزکننده وجه و بنابر درخواست صاحب حساب، به واریزکنندگان اختصاص داده می شود این عدد هنگام واریز وجه درصورت حساب مشتریان ثبت می شود.

خدمات ویژه حساب جاری الکترونیک ملت (جام)
دارندگان حساب جاری الکترونیک ملت می توانند بدون مراجعه به شعب و درتمامی اوقات شبانه روز از طریق سامانه های بانکداری اینترنتی ملت ، تلفن بانک ملت، همراه بانک ملت و پیامک بانک ملت از خدمات زیر بهره مند شوند
--------------------------------------------------------------------------------------------------
تا اونجایی که من اطلاع دارم به حساب جاری سود تعلق نمیگیره
مگر اینکه حساب پشتیبان داشته باشه و به اون سود تعلق بگیره
--------------------------------------------------------------------------------------------------
بهترین راه مطلع شدن از سود بانکها مراجعه حضوری یا تماس تلفنی

SA.JJ.AD
01-05-2013, 07:14
دوستان چطور میتونم حساب سپه خودمو به صورت انلاین از سایت بانک سپه موجودیشو در لحظه چک کنم ؟!
.
یه قسمتی هستش برا اعلام موجودی و اینا اما همش الکی ارور میده یا میگه رمز دوم اشتباست یا میگه شماره حساب اشتباست ! کلا انگاری یه چیزیش میشه :n21::n15:
.
در صورتی که از طریق موبایل بانکش راحت اینکارهارو میکنم و نمیگه چیزی اشتباست !!
.
میخواستم ببینم مشکل ذکر شده از چی میتونه باشه ؟ :n27:

ugi1
01-05-2013, 12:24
دوستان چطور میتونم حساب سپه خودمو به صورت انلاین از سایت بانک سپه موجودیشو در لحظه چک کنم ؟!
.
یه قسمتی هستش برا اعلام موجودی و اینا اما همش الکی ارور میده یا میگه رمز دوم اشتباست یا میگه شماره حساب اشتباست ! کلا انگاری یه چیزیش میشه :n21::n15:
.
.

شما رمز عبور گرفتي? تا حالا استفاده كردي براي اينترنت?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

sdsab22
01-05-2013, 13:00
با سلام
کسی میدونه کدوم بانک ها یا موسسات مالی اعتباری بالاترین سود رو بصورت ماهانه پرداخت میکنند؟ حساب های پنج ساله که اگه خواستم بعد از یکسال برش دارم.

dirt road
01-05-2013, 13:08
.
.
.

بانك ملي فقط و فقط براي چك كردن حساب، رمز مخصوصي در اختيار شما قرار ميدهد كه با آن نمي توانيد عمليات بانكي انجام دهيد.
براي بانك سپه من اين امكان رو نديدم.اگر شما رمز اينترنت بانك داشته باشيد، بعد از ورود به صفحه اينترنت بانكتان اولين صفحه اي كه باز ميشه گزينه اي به نام اعلام موجودي داره .علاوه بر اون قسمتي براي چك كردن صورت حساب در هر بازه زماني (با جزئيات) براي شما وجود دارد.
شايد شما رمزي هاي ديگه اي (رمز دومي كه از خودپرداز قابل دريافت است و يا رمز انتقال وجه و عمليات بانكي اينترنتي و يا ...) رو استفاده ميكنيد.

jamshidjap
01-05-2013, 13:23
با سلام
کسی میدونه کدوم بانک ها یا موسسات مالی اعتباری بالاترین سود رو بصورت ماهانه پرداخت میکنند؟ حساب های پنج ساله که اگه خواستم بعد از یکسال برش دارم.

موسسه کارسازان آینده 27 در صد سالانه میده خودت ماهانه رو حساب کن ... اگه پولت بالای 40 تومن باشه ...
زیر 40 تومن 26 درصد

sdsab22
01-05-2013, 13:39
موسسه کارسازان آینده 27 در صد سالانه میده خودت ماهانه رو حساب کن ... اگه پولت بالای 40 تومن باشه ...
زیر 40 تومن 26 درصد

نشنیدم اسمش رو. تحت نظارت بانک مرکزی هست؟ اعتبار داره؟

jamshidjap
01-05-2013, 13:51
نشنیدم اسمش رو. تحت نظارت بانک مرکزی هست؟ اعتبار داره؟

زیر نظر بانک ملته ... ولی بعید میدونم زیر نظر بانک مرکزی باشه...

sdsab22
01-05-2013, 14:01
زیر نظر بانک ملته ... ولی بعید میدونم زیر نظر بانک مرکزی باشه...

شما اونجا حساب دارید؟ تو اینترنت که سرچ کردم خیلی ها نوشتن پول رو پس نمیده بانک مرکزی هشدار داده بهش و ...
سودش خوبه ولی اگه ورشکست بشه چی؟
الان زنگ هم بهشون زدم میگن حضوری بیایید صحبت کنیم. مشکوک میزنند.

M A S 0 U D
01-05-2013, 14:06
شما اونجا حساب دارید؟ تو اینترنت که سرچ کردم خیلی ها نوشتن پول رو پس نمیده بانک مرکزی هشدار داده بهش و ...

اونا موسسه هستن و زیر نظر بانک مرکزی هم نیستن
فقط بانک ها زیر نظر بانک مرکزی هستند
فقط بانک ها اعتبار دارند
موسسات و تعاونی ها و ... ریسکیند

از میان بانکها هم خصوصی ها سودشون بالاست
امثال آینده و پارسیان و دی و قوامین و ...

jamshidjap
01-05-2013, 14:22

من خودم حساب ندارم ولی یکی از دوستام دلال ماشینه ... خیلی هم زرنگه ... رفته 50 تومن گذاشته و داره نزدیکای 1 تومن در ماه میگیره ... تازه خیلی از رفیقای خودش که اکثرا نمایشگاه ماشین دارن رفتن پول ریختن و دارن سود میگیرن ...

در مورد اعتبارش نمیدونم ... چیزایی که میگین بعید نیست ...

Abbas.V
01-05-2013, 14:28
زیر 40 تومن 26 درصد

با دو موسسه دیگه ادغام شد این موسسه و به نور تغییر نام یافت .
زیر نظر بانک مرکزی هم هست . لیستش تو سایت بانک مرکزی هست .

sdsab22
01-05-2013, 14:31

یعنی الان دیگه به اسم کارسازان نیست و نور هست؟

M A S 0 U D
01-05-2013, 14:43

اینم یکی از مشکلات این موسساته
هر لحظه امکان داره ادغام و ... بشن
تا امروز کارسازان بودن الان نور فردا ...
تا بیان پیش مردم جا بیفتن ادغام میشن
بعد باید دنبال پولت بدویی

از میان بانکها همونهایی که عرض کردم سود بالایی میدن شاید نه به حد این موسسات ولی قابل قبولن

SA.JJ.AD
02-05-2013, 03:02
.
.
.

شما رمز عبور گرفتي? تا حالا استفاده كردي براي اينترنت?

اره عزیز بیشتر از 50 بار استفاده و خریدهای اینترنتی حتی تا چند میلیون تومن هم کردم ! اما ... :n21:

بانك ملي فقط و فقط براي چك كردن حساب، رمز مخصوصي در اختيار شما قرار ميدهد كه با آن نمي توانيد عمليات بانكي انجام دهيد.
براي بانك سپه من اين امكان رو نديدم.اگر شما رمز اينترنت بانك داشته باشيد، بعد از ورود به صفحه اينترنت بانكتان اولين صفحه اي كه باز ميشه گزينه اي به نام اعلام موجودي داره .علاوه بر اون قسمتي براي چك كردن صورت حساب در هر بازه زماني (با جزئيات) براي شما وجود دارد.
شايد شما رمزي هاي ديگه اي (رمز دومي كه از خودپرداز قابل دريافت است و يا رمز انتقال وجه و عمليات بانكي اينترنتي و يا ...) رو استفاده ميكنيد.

هر رمزی رو که فکرشو کنید تست کردم اما ارورهای تکراری و مزخرف :n21:! شایدم سایتشون باگ داره :n15:

M A S 0 U D
02-05-2013, 09:24
اره عزیز بیشتر از 50 بار استفاده و خریدهای اینترنتی حتی تا چند میلیون تومن هم کردم ! اما ... :n21:

هر رمزی رو که فکرشو کنید تست کردم اما ارورهای تکراری و مزخرف :n21:! شایدم سایتشون باگ داره :n15:

با کارت یکی از آشناها امتحان کن البته با اجازه خودش
اگه نشه معلومه سایت مشکل داره

alone one
02-05-2013, 11:07
دوستان کسی از اینترنت بانک دی استفاده کرده؟

dirt road
02-05-2013, 12:07

اگر از اينكه رمزتان را تغيير نداده ايد و يا رعايت مسائلي مانند(حروف كوچك و بزرگ،كيبورد فارسي و انگليسي و ...) مطمئن هستيد به بانك مراجعه كنيد تا رمزتان را تغيير دهند.
نميدونم شما از رمزتان كجاها استفاده ميكنيد ولي بخاطر مسائل امنيتي هم كه شده به بانك مراجعه كنيد تا رمز ديگري در اختيارتان قرار بگيره.

ugi1
02-05-2013, 15:56
از سايت بانك سپه من هر روز استفاده مي كنم و مشكلي نيست.

SA.JJ.AD
02-05-2013, 18:50
اگر از اينكه رمزتان را تغيير نداده ايد و يا رعايت مسائلي مانند(حروف كوچك و بزرگ،كيبورد فارسي و انگليسي و ...) مطمئن هستيد به بانك مراجعه كنيد تا رمزتان را تغيير دهند.
نميدونم شما از رمزتان كجاها استفاده ميكنيد ولي بخاطر مسائل امنيتي هم كه شده به بانك مراجعه كنيد تا رمز ديگري در اختيارتان قرار بگيره.

استفاده ی معمولی دیگه ... مثه خرید از فروشگاه های معتبر اینترنی ... از سخت افزار گرفته تا بعضا لوازم خونه و کارت شارژ یا اکانت vip فلان سایت دانلود و ...:n02:) در کل میخوام بگم استفاده ی غیر طبیعی انجام نمیدم :n02:
+
نکته ی جالب و عجیبش اینجاست ! رو دو تا عابر بانک (سپه) تست کردم دیشب !! تا بلکه رمز دوم یا حتی اول خودمو تغییر بدم ! اما با خطا مواجه شدم :n04:که فعلا عملیات مورد نظر امکان پذیر نیست . بعدا امتحان کنید !!:n15:تف تو این کارت:n21:

piishii
02-05-2013, 18:57
سلام
من این طرح بانک ملت که بقیه کارت های عضو شتاب هم میتونه توی سایتشون عضو شه رو اجرا کردم یعنی کارت ملی دارم توی بانک داری اینترنتی بانک ملت جساب باز کردم ولی از کدوم قسمت میتونم کارهای اینترنتی انجام بدم تا امتیاز کسب کنم ؟ مثل پرداخت قبوض ؟

hossein019940
02-05-2013, 18:57
به نظر من بانک ملت از لحاظ خدمات اینترنتی بهتره.
به موسسات اطمینان نمیشه کرد

ak313
02-05-2013, 22:54
سلام
من این طرح بانک ملت که بقیه کارت های عضو شتاب هم میتونه توی سایتشون عضو شه رو اجرا کردم یعنی کارت ملی دارم توی بانک داری اینترنتی بانک ملت جساب باز کردم ولی از کدوم قسمت میتونم کارهای اینترنتی انجام بدم تا امتیاز کسب کنم ؟ مثل پرداخت قبوض ؟

اگر کارتت رو توی باشگاه ثبت کردی پرداخت قبوض اینجاست توی صفحه اول بانک ملت مشخصه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A S 0 U D
03-05-2013, 08:05
استفاده ی معمولی دیگه ... مثه خرید از فروشگاه های معتبر اینترنی ... از سخت افزار گرفته تا بعضا لوازم خونه و کارت شارژ یا اکانت vip فلان سایت دانلود و ...:n02:) در کل میخوام بگم استفاده ی غیر طبیعی انجام نمیدم :n02:
+
نکته ی جالب و عجیبش اینجاست ! رو دو تا عابر بانک (سپه) تست کردم دیشب !! تا بلکه رمز دوم یا حتی اول خودمو تغییر بدم ! اما با خطا مواجه شدم :n04:که فعلا عملیات مورد نظر امکان پذیر نیست . بعدا امتحان کنید !!:n15:تف تو این کارت:n21:

اینطور معلومه کارتتون مشکل پیدا کرده و یا رمزتون سوخته
به بانک مراجعه کنید

piishii
03-05-2013, 16:44
اگر کارتت رو توی باشگاه ثبت کردی پرداخت قبوض اینجاست توی صفحه اول بانک ملت مشخصه
اگه میشه دقیق بگید از کجا باید چنین مسیری رو
من الان یک قبض از طریق لینکی که شما دادی پرداخت کردم ولی امتیازی بهم داده نشد
از توی پروفایل خودم کدوم مسیر رو باید برم ؟
عکس زیر رو شما ببین راهنماییم کن

skyzare
03-05-2013, 21:21
با سلام .

فرق موسسات مالی اعتباری با بانک ها دقیقا توی چی هست ؟

ak313
03-05-2013, 21:34
اگه میشه دقیق بگید از کجا باید چنین مسیری رو
من الان یک قبض از طریق لینکی که شما دادی پرداخت کردم ولی امتیازی بهم داده نشد
از توی پروفایل خودم کدوم مسیر رو باید برم ؟
عکس زیر رو شما ببین راهنماییم کن

شما باید از قسمت اطلاعات بانکی کارت شتابتون رو ثبت کنید روی علامت سبز + کلیک کنید.
ضمنا آپدیت امتیازها چند روز طول میکشه و آنی معلوم نمیشه

Drug Man
03-05-2013, 22:08
با سلام .

مهمترین تفاوتشون تضمین بانک مرکزی برای دادن سپردها در صورت ورشکسته شدن بانکها هست ولی در صورتی که موسسات ورشکسته بشن بانک مرکزی هیچ تعهدی به پرداخت سپرده مشتریها نداره

mehrdad2006
04-05-2013, 00:50
سلام دوستان من یک سپرده بلند مدت 5 ساله دارم تو موسسه مالی مهر اقتصاد اما الان میخوام پول بردارم تقریبا 9 ماهه گذشته
آیا میتونم بردارم؟
سودش چطوری حساب میشه؟
لطفا بهم بگین ممنون

Abbas.V
04-05-2013, 02:31
سلام دوستان من یک سپرده بلند مدت 5 ساله دارم تو موسسه مالی مهر اقتصاد اما الان میخوام پول بردارم تقریبا 9 ماهه گذشته
آیا میتونم بردارم؟
سودش چطوری حساب میشه؟
لطفا بهم بگین ممنون

درصدی به عنوان جریمه مثلا نیم یا یک درصدو کم میکنن و بقیشو برمیگردونن بهتوون. البته بانکهای مختلف فرق میکنه . حضوری تشریف ببرید بهتر به جوابتون میرسید .

skyzare
04-05-2013, 06:45
با سلام .

مهمترین تفاوتشون تضمین بانک مرکزی برای دادن سپردها در صورت ورشکسته شدن بانکها هست ولی در صورتی که موسسات ورشکسته بشن بانک مرکزی هیچ تعهدی به پرداخت سپرده مشتریها نداره

با سلام .

ممنون از پاسختون .

الان این موسسه مالی اعتباری مهر تحت نظر بانک مرکزی هست ؟ کسی اطلاع داره ؟ بعد چرا بالای این مرکز عنوان موسسه مالی مهر نوشته اما توی سایتش نوشته بانک مهر ؟

M A S 0 U D
04-05-2013, 07:12
با سلام .

فعلا اینا یادم میاد
1-موسسات مالی اعتباری دسته چک بانکی ندارند
2-حواله بانکی ندارند
3-عابربانک شتابی ندارند
4-ذخیره قانونی نزد بانک مرکزی ندارند(این موقعی که بانک در معرض ورشکستگی باشه میتونه از محل اون ذخیره قانونی از بانک مرکزی وام بگیره ولی موسسات نه)
4-حداقل سرمایه لازم برای تاسیس بانک از موسسه بیشتره بانک اگه اشتباه نکنم 4000 میلیارد ریاله
5-بانک ها به تایید شورای پول و اعتبار میرسن
6-بانکها معمولا نسبت به موسسات از لحاظ قانونی و نظارت و حمایت بانک مرکزی وضعیت خیلی بهتری دارند.

M A S 0 U D
04-05-2013, 07:17
با سلام .

ممنون از پاسختون .

الان این موسسه مالی اعتباری مهر تحت نظر بانک مرکزی هست ؟ کسی اطلاع داره ؟ بعد چرا بالای این مرکز عنوان موسسه مالی مهر نوشته اما توی سایتش نوشته بانک مهر ؟
شاید به زودی تبدیل به بانک بشه
کلا موسسه مالی اعتباری مهر جزء موسسات خوب هست ولی همانطور که عرض کردم یه سری محدودیتهایی رو دارند مثل عابر بانک شتابی و دسته چک و حواله و .... وگرنه با طی کردن مراحل قانونی به بانک تبدیل خواهد شد همانطور که قوامین شد.

M A S 0 U D
04-05-2013, 07:47
آیا میتونم بردارم؟
سودش چطوری حساب میشه؟
لطفا بهم بگین ممنون
شما اگه بعد از 9 ماه سپرده تون رو ببندید به شما جریمه تعلق میگیره یعنی سود 9 ماهه هرچه قدر باشه نیم درصد ازش کم میکنن و به شما این سود تعلق میگیره و دیگه سود 5 ساله برای شما محاسبه نمیشه

skyzare
04-05-2013, 09:07
با سلام .

ممنون از پاشخ شما جناب masoud_62005

=======

اگر یک حساب داخل بانک داشته باشیم میتونیم چند تا سپرده روش باز کنیم ؟ مثلا یک سپرده بلند مدت و یک سپرده کوتاه مدت ؟ یا این که باید برای هر کدام یک حساب هم باز گرد ؟

M A S 0 U D
04-05-2013, 11:24
با سلام .

ممنون از پاشخ شما جناب masoud_62005

=======

اگر یک حساب داخل بانک داشته باشیم میتونیم چند تا سپرده روش باز کنیم ؟ مثلا یک سپرده بلند مدت و یک سپرده کوتاه مدت ؟ یا این که باید برای هر کدام یک حساب هم باز گرد ؟

دوست عزیز هر سپرده به یک حساب وصله یعنی مثلا سپرده بلند مدت یکساله به یک شماره حساب وصله و مثلا نمیشه دوتا سپرده به یک شماره حساب وصل باشه و هرکدام جدا
در مورد پنج ساله و سایر بلند مدت ها چون باید یک سپرده برای واریز سود هم معرفی بشه وقتی شما یک سپرده بلند مدت باز میکنید معمولا یک سپرده روزشمار را به عنوان مقصد سودهای آن سپرده معرفی میکنید و بانک در کنار ان بلند مدت یک کوتاه مدت هم برای شما افتتاح میکتد
پس اگر یک حساب داشته باشید نمیتوانید دو تا سپرده روش باز کنید

mehrdad2006
04-05-2013, 12:14
شما اگه بعد از 9 ماه سپرده تون رو ببندید به شما جریمه تعلق میگیره یعنی سود 9 ماهه هرچه قدر باشه نیم درصد ازش کم میکنن و به شما این سود تعلق میگیره و دیگه سود 5 ساله برای شما محاسبه نمیشه

دوست عزیز منظور من اینه من با اینکه سپرده پنج ساله دارم وباید پولم 5 ساله تو موسسه بخوابه
میتونم پولم بردارم؟ یعنی موسسه نمیتونه مخالفت کنه؟ شما 5 ساله سپرده گذاریی کردی حق نداری برداری

iman_s
04-05-2013, 12:27
تو باشگاه مشتريان بانك ملت كارت شتابي اضافه كردم ولي بعد از دوماه امتيازاش ثبت نشده.به پشتيبانيش پيام فرستادم ميگه بايد صورتحسابت رو برامون ايميل كني و مشخص كني كدوم تراكنشها ثبت نشده.بانك ايران زمين هم صورتحساب نميده :n29:

الان این موسسه مالی اعتباری مهر تحت نظر بانک مرکزی هست ؟ کسی اطلاع داره ؟ بعد چرا بالای این مرکز عنوان موسسه مالی مهر نوشته اما توی سایتش نوشته بانک مهر
يك موسسه مالي و اعتباري مهر داريم و يك بانك مهر اقتصاد كه باهم فرق دارند

M A S 0 U D
04-05-2013, 13:50
يك موسسه مالي و اعتباري مهر داريم و يك بانك مهر اقتصاد كه باهم فرق دارند
بانک مهر اقتصاد همون موسسه مالی اعتباری مهره اگه دقت کرده باشید آرمشون هردو یکیه در واقع موسسه مالی اعتباری مهر به بانک تبدیل شده... اینم لینکش :

M A S 0 U D
04-05-2013, 13:52
دوست عزیز منظور من اینه من با اینکه سپرده پنج ساله دارم وباید پولم 5 ساله تو موسسه بخوابه
میتونم پولم بردارم؟ یعنی موسسه نمیتونه مخالفت کنه؟ شما 5 ساله سپرده گذاریی کردی حق نداری برداری
شما میتونی پولت و برداری ولی جریمه بهت تعلق میگیره یعنی سودی که بهت میدن سول پنج ساله نیست سود 9 ماهه منهای نیم درصد و بهت میدن ok؟

mehrdad2006
04-05-2013, 14:16
شما میتونی پولت و برداری ولی جریمه بهت تعلق میگیره یعنی سودی که بهت میدن سول پنج ساله نیست سود 9 ماهه منهای نیم درصد و بهت میدن ok؟

مرسی دوست عزیز افتاد
میشه یک راهنمایی بکنید من تیر ماه حسابم یک ساله میشه اگه صبر کنم اون موقع میشه درصد کمتری جریمه بشم یا فرقی نمیکنه

M A S 0 U D
04-05-2013, 14:41
مرسی دوست عزیز افتاد
میشه یک راهنمایی بکنید من تیر ماه حسابم یک ساله میشه اگه صبر کنم اون موقع میشه درصد کمتری جریمه بشم یا فرقی نمیکنه

خب اگه بعد یکسال برید ببندید از سود یکساله نیم درصد کم میشه و به شما تعلق میگیره و سود یکساله قطعا از نه ماهه بیشتره

piishii
04-05-2013, 16:31
شما باید از قسمت اطلاعات بانکی کارت شتابتون رو ثبت کنید روی علامت سبز + کلیک کنید.
ضمنا آپدیت امتیازها چند روز طول میکشه و آنی معلوم نمیشه
سلام
خیلی ممنون تونستم کارت خودم رو ثبت کنم ولی الان همون مشکلی که گفتم دارم ببینید من وارد بخش باشگاه مشتریان بانک ملت میشم خوب ؟
الان هم که کارتم ثبت شده ( کارت من ملی هست و حتما در عرض همین هفته یک ملت هم باز میکنم ) و میخوام مثلا یک قبض پرداخت کنم
همین کار رو از توی همین محیط کاربریم چطور انجام بدم ؟
باید وارد بخش بانکداری اینترنتی بانک ملت حتما بشم ؟
خوب من همون کار هم میام بکنم ولی شناسه مشتری و کلمه عبور چی هست ؟
یکی از دوستان کمک کنه خواهشا
سوال دیگه ای که دارم حساب ملت باز کنم و کارتم که بیاد برای وارد شدن به بخش همین بانک داری اینترنتی باید برم بانک چیزی بگیرم ازشون ؟
یا با استفاده از هم اطلاعات کارتم میشه ؟

ak313
04-05-2013, 19:04
سلام
خیلی ممنون تونستم کارت خودم رو ثبت کنم ولی الان همون مشکلی که گفتم دارم ببینید من وارد بخش باشگاه مشتریان بانک ملت میشم خوب ؟
الان هم که کارتم ثبت شده ( کارت من ملی هست و حتما در عرض همین هفته یک ملت هم باز میکنم ) و میخوام مثلا یک قبض پرداخت کنم
همین کار رو از توی همین محیط کاربریم چطور انجام بدم ؟
باید وارد بخش بانکداری اینترنتی بانک ملت حتما بشم ؟
خوب من همون کار هم میام بکنم ولی شناسه مشتری و کلمه عبور چی هست ؟
یکی از دوستان کمک کنه خواهشا
سوال دیگه ای که دارم حساب ملت باز کنم و کارتم که بیاد برای وارد شدن به بخش همین بانک داری اینترنتی باید برم بانک چیزی بگیرم ازشون ؟
یا با استفاده از هم اطلاعات کارتم میشه ؟

حالا دیگه کافیه با اون کارت ملی از پوز یا پرتال ملت قبض واریز کنید خود سیستم ملت بعد از چند روز برای شما امتیازشو لحاظ می کنه. پرتال پرداخت قبض رو قبلا براتون گذاشته بودم

piishii
04-05-2013, 20:34
حالا دیگه کافیه با اون کارت ملی از پوز یا پرتال ملت قبض واریز کنید خود سیستم ملت بعد از چند روز برای شما امتیازشو لحاظ می کنه. پرتال پرداخت قبض رو قبلا براتون گذاشته بودم
آقا بی نهایت ممنون برای بقیه عملیات اینترنتی چی ؟ انتقال وجه و ....

Ghaioom
04-05-2013, 22:08
سلام

با چه کدی میشه تو گوشی مبلغ انتقال کرد؟
طرف گفت سرویس آپ که کدش #733* هست میشه. من که توش گشتم پیدا نکردم!
فکر کنم با کد دیگه انجام داد به ما دروغ گفت! :n02:

همراه اول شاید بشه؟ ما که ایران ول داریم یه کدی بگین تو این کار کنه تا در مواقع ضروری به کار بیاد :n02:

ak313
04-05-2013, 22:35
آقا بی نهایت ممنون برای بقیه عملیات اینترنتی چی ؟ انتقال وجه و ....

دیگه بقیه عملیات نداره؟ مگه انتقال وجه هم امتیاز داره؟
برای استفاده از خدمات اینترنتی بانک ملی باید سبا رو فعال کنید البته برای انتقال ملی به ملی می تونید از این آدرس استفاده کنید
البته کارت به کارت شتابی هم ممکنه اما باید برای اینکار اول توی قسمت خدمات اینترنتی صورتحساب ملی ثبت نام کنید که نیاز به رمزیاب هم نداره

skyzare
05-05-2013, 08:21
شماره مشتری حساب صادرات رو چه جوری میشه بدون مراجعه حضوری به شعبه مربوطه به دست اورد ؟

M A S 0 U D
05-05-2013, 13:02
شماره مشتری حساب صادرات رو چه جوری میشه بدون مراجعه حضوری به شعبه مربوطه به دست اورد ؟
تو دفترچه صادراتتون باید نوشته شده باشه و معمولا تو شماره حسابتون گنجانده شده
از طریق اینترنت بانک هم میشه بدست آورد

mehran_pqqp
06-05-2013, 00:37
سلام
دوستان احتمالا سوالم تکراری هست ولی تا 10 -15 صفحه قبل رو نگاه نکردم مطلبی در این مورد نبود ، راستش سرچ فروم هم ماشالا 100000 تا نتیجه میاره که مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاه هست

من یه مقدار پول دستم هست که فعلا نیازی به اون پول ندارم
میخوام پولم رو تو بانک بذارم
یکی از دوستان بانک آینده رو پیشنهاد دادن ، ولی تو نت چیز خاصی در مورد سودی که به سپرده ها میده پیدا نکردم ؛ پیشنهاد شما کدام بانک هست که سود بالایی هم داشته باشه

ممنون

M A S 0 U D
06-05-2013, 05:01
سلام
دوستان احتمالا سوالم تکراری هست ولی تا 10 -15 صفحه قبل رو نگاه نکردم مطلبی در این مورد نبود ، راستش سرچ فروم هم ماشالا 100000 تا نتیجه میاره که مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاه هست

یکی از دوستان بانک آینده رو پیشنهاد دادن ، ولی تو نت چیز خاصی در مورد سودی که به سپرده ها میده پیدا نکردم ؛ پیشنهاد شما کدام بانک هست که سود بالایی هم داشته باشه

ممنون

آینده و پارسیان خوبه شاید 20 درصد هم بدن
بپرس حضوری نشد تلفنی
خصوصی ها خوب میدن

TLSD
06-05-2013, 08:48
من دنبال این بودم که بهترین بانک در زمینه ی خدمات اینترنتی و این گونه کارها چیه ! یه دوستی پاسارگاد رو پیشنهاد کرد !

نقل و انتقال پول از طریق اینترنت بین حسابهای بانکی بانکهای دیگه خیلی خیلی مهمه برام !

حقیقتش رو بخواید خودم توی پاسارگاد چند سال پیش برای یه کاری محبور بودم حساب باز کنم و وقتی کارم تموم شد دیگه باهاش کار نکردم.

الان هم نمی دونم کارتم چرا کار نمی کنه ! احتمالا سوخته باشه !به نظرتون بانک خوبی هست که برم دنبالش و دوباره همه چیزش رو فعال کنم یا ببندم و برم بانک بهتری حساب باز کنم .

mehran_pqqp
06-05-2013, 16:35
آینده و پارسیان خوبه شاید 20 درصد هم بدن
بپرس حضوری نشد تلفنی
خصوصی ها خوب میدن

بانک پارسیان بلندمدت 5ساله - واریز سود هر 12ماه رو زده 21.22%
به نظرم بدک نیست فقط تا 5 سال نمی تونم پولم رو بردارم از تو بانک؟ یا مثلا سال بعد یه مقدار پول بهش اضافه کنم؟

M A S 0 U D
06-05-2013, 20:16
بانک پارسیان بلندمدت 5ساله - واریز سود هر 12ماه رو زده 21.22%
به نظرم بدک نیست فقط تا 5 سال نمی تونم پولم رو بردارم از تو بانک؟ یا مثلا سال بعد یه مقدار پول بهش اضافه کنم؟
اصل مبلغ بلند مدت و نمیتونی دستکاری کنی
واریز سود 12 ماه؟معمولا ماهانه هست
بلند مدت 5 ساله حالت عادی بیست درصده تازه با واریز سود ماهانه،،،این زیاد بیشتر نیست
بیشتر تحقیق کنید

VAHID
06-05-2013, 22:04

شما از خدمات اینترنتی کدام بانک استفاده می کنید؟ کم کم خدمات اینترنت بانک نسبت به سرویس های حضوری اهمیت بیشتری پیدا می کند. چرا که روز به روز سرویس های بیشتری از طریق اینترنت ارایه می شوند و دیگر کمتر دلیلی برای مراجعه حضوری به بانک پیدا می کنیم. بنابراین حالا رقابت بانک ها بر سر خدمات و سرویس بهتر در اینترنت است. امروز قصد نداریم خدمات اینترنت بانک ها را از نظر «تنوع و کیفیت سرویس ها» مورد بررسی قرار دهیم. بلکه سراغ «سرعت» رفته ایم و با انجام دو تست، سرویس اینترنتی ۱۰ بانک مشهور ایرانی را مورد بررسی قرار داده ایم.

در این بررسی ما «صفحه ورود» به اینترنت بانک را انتخاب کردیم، چرا که به طور معمول انتظار داریم با یک صفحه ساده و سبک مواجه شویم و این صفحه قرار است سریع ترین صفحه ای باشد که در سایت بانک بارگذاری می شود. چرا که «درب ورودی» مشتری ها به حساب می آید. با مراجعه به ادامه مطلب می توانید حاصل آزمایش را ببینید. نتایج این بررسی به شما کمک خواهد کرد تا بانک خودتان را بهتر انتخاب کنید.
همانطور که گفته شد ما صفحه ورودی اینترنت بانک ها را توسط ۲ تست بررسی کردیم: تست اول با کمک سایت GTmetrix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])انجام شد که توضیحات بیشتر آن در ادامه آمده و تست دوم حاصل بررسی سرعت باز شدن «صفحه ورود» با مرورگر بود که از داخل ایران انجام شده است.

توجه ۱: تست های مرورگر ما در ایران توسط یک خط اینترنت با سرعت ۱ مگابیت در ثانیه انجام شده که در زمان تست ها، سرعت دانلودی بین ۱۲۰ تا ۱۶۰ کیلوبایت در ثانیه داشته. (برای دانلود از سرورهای مختلف) هنگام باز کردن صفحات هم هیچ گونه ارسال و دریافت اطلاعاتی به جز باز کردن صفحات اینترنت بانک انجام نگرفته.

توجه ۲: نتایج تست های ما در این مطلب نشان دهنده یک تصویر کلی از سرعت این سرویس ها است. نتایج بسته به ساعات مختلف شبانه روز و تغییراتی که در این صفحات اعمال می شود، متفاوت خواهد بود.

توجه ۳: تست های مرورگر با فایرفاکس و افزونه Extended Statusbar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صورت گرفته که Cache در آن غیر فعال شده بود تا سرعت لود صفحات بدون کش قبلی محاسبه شود. در صورتی که قبلا به صفحات اینترنت بانک مراجعه کرده باشید، ممکن است برای شما سریع تر باز شود.

سایت GTmetrix چه می کند؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دو تست مهم توسط شرکت های گوگل و یاهو برای محاسبه معیارهای اندازه گیری سرعت باز شدن صفحات وب طی سال های گذشته به وجود آمده است. یکی از آنها Google Page Speed نام دارد و دیگری YSlow است که توسط یاهو پیاده سازی و اجرا شده. این دو تست سایت ها را از نظر معیارهای مختلفی بررسی کرده و در نهایت یک امتیاز به آنها اختصاص می دهند.

برای داشتن سرعت بالای باز شدن صفحات وب، باید به نکات و موارد ریز و درشت زیادی توجه کرد. این تست ها کمک می کند تا سریع تر مشکلات را شناسایی و برطرف کنیم.

سایت GTmetrix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرویس خوبی است که سایت شما را با یک کلیک از نظر هر دو تست بررسی و نتیجه را اعلام می کند. علاوه بر این شما می توانید اطلاعات مفید دیگری هم در آن پیدا کنید.

ما در تست صورت گرفته از این سایت استفاده کردیم. لازم به ذکر است که بسیاری از سایت های بانک ها از خارج از کشور بسیار کند تر از داخل کشور باز می شوند. اما معیارهای اندازه گیری شده توسط این دو تست، شامل موارد متعددی می شود که بسیاری از آنها ارتباط مستقیمی با سرعت شبکه ندارند و به بهینه سازی تصاویر، کدهای برنامه نویسی، سرور و… بر می گردند. بنابراین نتایج آن کاملا قابل اعتنا به حساب می آید.

بعد از این مقدمات سراغ تست مان می رویم:
بانک اقتصاد نوین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای باز شدن صفحه ورود به این این بانک باید ۴۶ ثانیه صبر کنید. هرچند این نتیجه تست سایت GtMetrix است و تست ما با مرورگر داخل ایران نشان داد که سرعت از داخل ایران بسیار سریع تر است و این سایت در ۶ ثانیه باز می شود.

اما امتیاز ۸۰ و ۸۹ درصدی این سایت نشان می دهد که تیم آن به بهینه سازی اینترنت بانک شان توجه کرده اند.
بانک صادرات ایران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای باز شدن صفحه اینترنت بانک صادرات باید ۲۸ ثانیه صبر کنید. اما تست مرورگر به شما یادآوری می کند که عدد واقعی ۷ ثانیه است.

اما امتیاز F بسیار پایین در سیستم Page Speed حکایت از بی توجهی به بهینه سازی های مهم دارد.
بانک پاسارگارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] grU_2Zk.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c.gb1PU4ZC2p.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در تست ما بانک پاسارگارد نسبت به بقیه بانک ها به طور محسوسی سریع تر باز می شد. نتیجه گزارش سایت GTmetrix معادل ۵ ثانیه است و این برای مشتری هایی که ممکن است خارج از کشور باشند خبر خوبی است. اما تست مرورگر ۱۶ ثانیه را نشان می داد که عدد کاملا کندی به حساب می آید.
بانک سامان

آدرس اینترنت بانک سامان را بزنید و بروید برای خودتان یک چایی دم کنید و برگردید. یکی از مزایای مهم اینترنت بانک سامان این است که آنقدر کُند باز می شود که به شما اجازه می دهد به کارهای دیگرتان برسید! منتظر نتیجه تست سایت Gtmetrix نباشید چون این سایت پیام خطا داد که اینترنت بانک سامان آنقدر کند لود می شود که مورد بررسی قرار نمی گیرد. تست مرورگر ما هم نشان داد که برای باز شدن این صفحه باید ۱۰۲ ثانیه صبر کرد.

از آنجایی که خودمان هم این موضوع را باور نکردیم، چند ساعت بعد تست را تکرار نمودیم و با نتیجه مشابهی مواجه شدیم.
بانک ملت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] YT_j.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] UerMq7DEL.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نتیجه تست بانک ملت ۵۴ ثانیه است. اما به نظر می رسد که این بانک از داخل کشور بسیار سریع تر باز می شود و نتیجه تست مرورگر ۲.۴ ثانیه بود که به عدد مطلوب نزدیک است. اما در عین حال امتیاز سرعت نشان می دهد که تیم این بانک، سراغ آچار کشی سایت و سرور برای بهینه سازی سرعت نرفته است.
بانک کشاورزی

سایت GTmetrix برای سایت بانک کشاورزی نتیجه ای نداد و احتمالا سرور آن اجازه اتصال به این بانک را پیدا نکرده است. اما سرعت باز شدن صفحه ورود بانک در تست مرورگر ۷ ثانیه بود.
بانک پارسیان

۸۴ ثانیه برای باز شدن یک صفحه ورود، مانند این است که تا ابد منتظر بمانیم. اما اینجا هم تفاوت محسوسی میان تست مرورگر از داخل کشور وجود دارد که عدد ۲.۷ ثانیه را نشان می دهد. به امتیاز E هم دقت کنید.
بانک سپه

سرعت باز شدن صفحه ورود این بانک، با مرورگر ۴.۷ ثانیه است. اما سایت GTmetrix قادر به تهیه گزارش از این سایت نبود. (به خاطر مشکل اعتبار SSL!)
بانک تجارت

برای رسیدن به صفحه بانکداری الکترونیک این بانک لازم است ۳ بار کلیک کنید تا به مقصد برسید! اما حداقل در تست مرورگر طی ۱.۲ ثانیه باز می شود و جزو موارد قابل قبول به حساب می آید. اما زمان ۵۴ ثانیه GTmetrix و رتبه F و D نشان می دهد که تقریبا هیچ توجهی به بهینه سازی اینترنت بانک تجارت از نظر سرعت نشده است.

همه اینها را کنار حجم ۵۲۹ کیلوبایتی صفحه ورود قرار دهید! همان صفحه ای که قرار بود کوچک و سبک باشد.
بانک ملی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 284.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CY7gcWNq.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرعت باز شدن سیستم سبا بانک ملی ۲۶ ثانیه بود و تست مرورگر ما عدد ۳.۶ ثانیه را نشان می داد. امتیاز ۴۱ درصد هم نشان می داد که اینجا هم توجه زیادی به بهینه سازی صورت نگرفته است.
سرعت «مناسب» چقدر است؟
در حال حاضر سرعت متوسط دانلود صفحات وب روی مرورگر کاربران در کشور آمریکا ۳.۵ ثانیه است و سرعت متوسط جهانی نیز ۶ ثانیه اعلام شده. اما توجه کنید که این سرعت میانگین برای باز شدن کل صفحات وب است و نه صفحات ورود به یک حساب اینترنتی. همانطور که گفتیم این صفحات معمولا بسیار سبک و کوچک طراحی می شوند و باید بسیار سریع تر باشند.

شاید بتوان صفحات ورود به اینترنت بانک را با صفحه نتایج جستجوی گوگل مقایسه کرد که آنها هم سبک و سریع طراحی شده اند. اعداد به دست آمده در بررسی ما را کنار تحقیقات مهندسین گوگل در مورد سرعت باز شدن صفحات قرار دهید: آنها می گویند ۴۰۰ میلی ثانیهبرای باز شدن صفحه نتایج جستجو، حداکثر زمانی است که کاربر را راضی نگه می دارد و تحقیقات آنها نشان داده که در صورتی که صفحات جستجوی آنها کندتر از این زمان باز شوند، کاربران کمتری از آنها استفاده می کنند. بنابراین اینجا در مورد باز شدن در کمتر از یک ثانیه صحبت شده و هدف کمتر از نیم ثانیه است.

پس اگر سایت شما نسبت به سایت رقیب تان ۲۵۰ میلی ثانیه کندتر باز شود، باید این موضوع را یک زنگ خطر تلقی کرده و روی سریع تر شدن آن کار کنید.

نتایج یک تحقیق نشان داده که کاربران «سرویس های مالی و فروشگاهی اینترنتی» تا ۲ ثانیه برای باز شدن صفحات وب انتظار می کشند و رسیدن به زمان های ۳ و ۴ ثانیه سبب افت قابل ملاحظه در میزان کاربران فعال خواهد شد. بنابراین زمان ۴ ثانیه معمولا حداکثر زمان برای جلب رضایت کاربران در نظر گرفته می شود. اما هدف اصلی رسیدن به زمانی کمتر از ۲ ثانیه است. ( نیویورک تایمز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

یک بررسی دیگر می گوید که در صورتی که بارگذاری صفحات شما بیشتر از ۱۰ ثانیه طول بکشد سبب تخریب وجهه کاری تان خواهد شد.

از بخش های آی تی یک بانک این انتظار وجود دارد که به خوبی به چنین نکاتی احاطه داشته باشد و روی بهبود آنها وقت بگذارد. اما به نظر می رسد که کمتر کسی در سرویس های اینترنت بانک، به این چیزها فکر می کند. اهمیت سرعت باز شدن سایت های بانک ها وقتی بیشتر می شود که متوجه شویم اکثر آنها جزو پر بیننده ترین سایت های فارسی زبان به حساب می آیند. به این معنی که روزانه صدها هزار مشتری بانک به سرویس های اینترنت بانک مراجعه می کنند. کافی است یک محاسبه سر انگشتی ساده انجام دهید که به ازای هر ثانیه سریع تر باز شدن این صفحات، چقدر در وقت مشتری ها صرفه جویی خواهد شد.

تمام اینها در حالی است که بهینه سازی این سرویس ها از نظر سرعت کار مشکل و پیچیده ای به حساب نمی آید و بانک ها می توانند با اعمال تغییرات، روی افزایش تعداد مشتریان و رضایتمندی آنها هم حساب باز کنند.

nardebaan.ir

sdsab22
07-05-2013, 12:48
سلام

ممنون

طی تحقیقاتی که تو این چند روز کردم بالاترین این هان:
کوتاه مدت روز شمار: بانک دی 19- موسسه عسکریه 20
5 ساله: موسسه کوثر و موسسه نور ( کارسازان آینده )26

M A S 0 U D
07-05-2013, 14:14

یکی دو تا بانک و میدونم روزشمار و 20 درصد هم میدن
موسسات هم کلا نرخ سوداشون اغلب از بانک ها بیشتره

mali.sh
07-05-2013, 16:21
سلام
به نظرتون سرمایه گذاری توی صندوق های سرمایه گذاری بورس کار عقلانه هست؟؟
من حدود یک ساله مقداری ازپولم و تو کارسازان آینده سابق( نور جدید) گذاشتم سود سالانه 24 درصد و به سود پولم که ماهانه تو یک حساب دیگه میریزه 18 درصد سود میده حدودا میشه 25 درصد سالانه (حساب سپرده مدت دار یک ساله بود).
دنبال یه جای دیگه میگردم که بازده بهتری داشته باشه که یکی از دوستان صندق های سرمایه گذاری بورس رو معرفی کرد.
تعدادی از بانک ها هم صندوق سرمایه گذاری دارن که بازده خوبی داشتن.
بازده سالانه (365 روز اخیر ) تا حدود 100 درصد :n13:

شما هم اگه اطلاعاتی دارین بفرمایید که این جور سرمایه گذاری کردن چه مزایا و چه معایبی دارن؟

alone one
07-05-2013, 16:59
رفقا این بانک سینا با چه شرایطی سود 20% روزشمار میده؟
کلا بیشترین سود از نظر درصدی(حالا صرف نظر از اسمش که کوتاه مدت یا بلند مدت باشه) رو کدوم بانک در یک سال میده؟

myreza_12345
07-05-2013, 17:18

لطفا بانکهای مدنظرتون که سود 20 درصد را میدهد معرفی کنید( البته آیا با شرایطی برای پرداخت سود20درصد دارند مثلا حداقل موجودی 5 میلیون)
بجز بانک دی که روز شمار 19درصد میده من که تا حالا اسم بانکی که بیشتر بده رو نشنیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سپاس

skyzare
07-05-2013, 20:07
با سلام .

این وام هایی که با گذاشتن طلا توی بانک میدن چه جوری هست ؟ و این که به ازای هر گرم چه قدر وام هست ؟

mali.sh
08-05-2013, 13:49
با سلام .

این وام هایی که با گذاشتن طلا توی بانک میدن چه جوری هست ؟ و این که به ازای هر گرم چه قدر وام هست ؟
فکر کنم وام سکه منظورته. واویلا..........:n04: بایدبه صورت اقساطی سکه پس بدی که نوسان قیمت سکه کمرخیلیا روشکوند
طرف زمانی که سکه 500 تومن بوده 20 سکه گرفته الان هر سکه 1300 شده اصلا کا عاقلانه ای نیست .

skyzare
08-05-2013, 16:40
فکر کنم وام سکه منظورته. واویلا..........:n04: بایدبه صورت اقساطی سکه پس بدی که نوسان قیمت سکه کمرخیلیا روشکوند
طرف زمانی که سکه 500 تومن بوده 20 سکه گرفته الان هر سکه 1300 شده اصلا کا عاقلانه ای نیست .

با سلام .

با تشکر از شما

نه منظورم همون طلا بود

Glad Boy
09-05-2013, 14:57
سلام دوستان
من حدود 15 تومن وام می خوام. می خواستم ببینم از کدوم بانک یا موسسه می تونم بدون وثیقه و با معرفی ضامن وام بگیرم ؟

mehran_pqqp
09-05-2013, 22:27

بانک دی رو اشتباه نوشتید ، کوتاه مدت روز شمار 7% میده

Drug Man
10-05-2013, 00:48

نه شما اشتباه میکنید دوست عزیز من بانک دی حساب باز کردم روزشمار 19 درصد میده

myreza_12345
10-05-2013, 07:44

لطفا بانکهای مدنظرتون که سود 20 درصد را میدهد معرفی کنید( البته آیا با شرایطی برای پرداخت سود20درصد دارند مثلا حداقل موجودی 5 میلیون)
بجز بانک دی که روز شمار 19درصد میده من که تا حالا اسم بانکی که بیشتر بده رو نشنیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
( اصلا کسی حرف ایشونو تایید میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
سپاس

M A S 0 U D
10-05-2013, 10:21
( اصلا کسی حرف ایشونو تایید میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
سپاس

بانک آینده 20 درصد میده البته فعلا

M A S 0 U D
10-05-2013, 10:22

اونی که تو سایت نوشته الکیه کافیه به شعبه مراجعه کنید

Drug Man
10-05-2013, 10:27
بانک آینده 20 درصد میده البته فعلا

روزشمار20 درصد؟

M A S 0 U D
10-05-2013, 10:40
روزشمار20 درصد؟

آره اونی که اولش صالحین بوده و الان پس از ادغام آینده شده
خودتون هم یه سوالی بپرسین ضرر نداره

Drug Man
10-05-2013, 10:49
ولی یه چیزی رو من نفهمیدم اخرش وقتی نرخ تورم اعلام شده توسط خود دولت 33 درصد هست گذاشتن پول تو بانک یا موسسه حتی با سود 24 درصد هم ضرره چرا بانکها سود رو با نرخ تورم تنظیم نمیکنن که حداقل ارزش پول حفظ بشه؟

myreza_12345
10-05-2013, 12:09
آره اونی که اولش صالحین بوده و الان پس از ادغام آینده شده
خودتون هم یه سوالی بپرسین ضرر نداره

دوست عزیز اون که هنوز عضو شتاب نشده و فقط تات سایق عضو شتاب هست و سودشم 19 درصده.
آیا خودتون تازگی اونجا حساب باز کرده ای؟

من آبان پارسال یه 4میلیونی تو صالحین روز شمار گذاشتم و سودش 18.5 درصد بود البته بهم عابر بانک هنوز ندادن و خودمم دیگه نرفتم دنبالش و اینو هم بگم بانکی که تو شهر ماست حتی دستگاه ATM هم نداشت.
کسی هست که اینجا تازگیها حساب بانک آینده( صالحین سابق) باز کرده باشه و بهش عابر بانک عضو شتاب داده باشن؟
آیا در صورت افزایش سود روزشمار از 18.5 به 20 درصد, حساب منم اتوماتیک 20درصد میشه یا نه؟

سپاس فراوان

M A S 0 U D
10-05-2013, 14:31
دوست عزیز اون که هنوز عضو شتاب نشده و فقط تات سایق عضو شتاب هست و سودشم 19 درصده.
آیا خودتون تازگی اونجا حساب باز کرده ای؟

من آبان پارسال یه 4میلیونی تو صالحین روز شمار گذاشتم و سودش 18.5 درصد بود البته بهم عابر بانک هنوز ندادن و خودمم دیگه نرفتم دنبالش و اینو هم بگم بانکی که تو شهر ماست حتی دستگاه ATM هم نداشت.
کسی هست که اینجا تازگیها حساب بانک آینده( صالحین سابق) باز کرده باشه و بهش عابر بانک عضو شتاب داده باشن؟
آیا در صورت افزایش سود روزشمار از 18.5 به 20 درصد, حساب منم اتوماتیک 20درصد میشه یا نه؟

سپاس فراوان

درسته تات سابق و صالحین ادغام شدن و تبدیل به آینده شدن ، یکیشون سود 19 درصد میده ( تات) اون یکی 20 درصد و هنوز روالشون یکی نشده
در مورد کارت فعلا اطلاعی ندارم ولی می پرسم
روال اینه که سود روزشمار تغییر بکنه اتومات به همه سپرده های روزشمار تعلق میگیره

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-05-2013, 08:18
سلام دوستان . خبر ندارین موسسه ی مهر مجوّز گرفت یا نه ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-05-2013, 08:29
با سلامی دوباره . جریان این هشدارهای بانک مرکزی به مردم !!! در مورد موسسه های بی مجوز چیه ؟؟؟!!! بانک مرکزی به جای بستنِ موسسه های بی مجوز که علناً تو روز روشن دارند میلیاردها تومن از مردم پول میگیرند , داره به مردم هشدار میده !!!! به نظرتون جریان چیه ؟

Drug Man
11-05-2013, 12:20
با سلامی دوباره . جریان این هشدارهای بانک مرکزی به مردم !!! در مورد موسسه های بی مجوز چیه ؟؟؟!!! بانک مرکزی به جای بستنِ موسسه های بی مجوز که علناً تو روز روشن دارند میلیاردها تومن از مردم پول میگیرند , داره به مردم هشدار میده !!!! به نظرتون جریان چیه ؟
موسسه ها مجوز دارن اما سپرده پیش بانک مرکزی ندارند که درصورت کلاهبرداری یا ورشکست شدن بانک مرکزی تعهدی در قبال مشتریان اون موسسه نداره

M A S 0 U D
11-05-2013, 13:01
اصولا پولتون رو پیش موسسات نزارین
چون همونطور که دوست عزیزمون عنوان کردن بانک ها پیش بانک مرکزی سپرده قانونی دارند و مواقعی که بانک ها اوضاعشون خراب میشه میتونن از محل اون سپرده وام بگیرن ، یه جورایی بانک مرکزی هوای بانکهاش و داره
ولی موسسات با خداست

softday
11-05-2013, 15:24
سلام د.وستان از کدوم بانک میشه 10 میلیون وام گرفت ؟ سودش چه قدره ؟ مرسی . وام فوری :n16:

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-05-2013, 16:23
سلام د.وستان از کدوم بانک میشه 10 میلیون وام گرفت ؟ سودش چه قدره ؟ مرسی . وام فوری :n16:سلام .تا اونجائی که اطلاعات بنده قد میده , برای وام یا باید یه مبلغی چند ماه بخوابونین تو بانک تا بعدا همون اندازه وام بدن یا جواز کسب و ضامن داشته باشین یا سند مِلک رهن بذارین وام بگیرین یا ازدواج کنین و ضامن بیارین و چن سال !!! تو نوبت وایسین تا شاید وام بدند یا وام صنعتی بگیرین برای کارخونه زدن , اینا .

softday
11-05-2013, 16:58
سلام .تا اونجائی که اطلاعات بنده قد میده , برای وام یا باید یه مبلغی چند ماه بخوابونین تو بانک تا بعدا همون اندازه وام بدن یا جواز کسب و ضامن داشته باشین یا سند مِلک رهن بذارین وام بگیرین یا ازدواج کنین و ضامن بیارین و چن سال !!! تو نوبت وایسین تا شاید وام بدند یا وام صنعتی بگیرین برای کارخونه زدن , اینا .

یانک مهر ؟ چون شنیدم باید 6 ماه پولو بخابونی تا 2 برابرشو بهت وام بدن؟ درسته ؟ ماله یکی از اشنایان ما اینجوری شد مادرم چون بازنشسته فرهنگی هست ضامنش شد و وامو سر 6 ماه گرفت

pedram_sad
11-05-2013, 17:06
دوستان 2 تا سوال داشتم راجع به امنیت خرید اینترنتی و پلیس فتا و اینا
1 - اگه کسی با داشتن شمار کارت و رمز دوم و ccv2 و ... یعنی کل چیزهایی که برای خرید اینترنتی لازمه از کارتمون خرید انجام بده قابل پیگیریه ؟
یعنی حساب جک نشده باشه بلکه این اطلاعات تو یک تیکه کاغذی بوده و یکی دیده و باهاش خریدی انجام داده اونم با اولین ورود و مستقیم
خرید هم کارت شارژ بوده

2 - امکان اینکه پیگیری طرف از طریق پیگیری اون شماره رمز شارز و اینکه به چه شماره ای زده بوده و پیگیری اون شماره و یافتن طرف هست ؟
یا در همچین موردی باید بیخیال مبلغ کسر شده بشیم و رمز دوم رو عوض کنیم

منظورم اینه مثلا برای 20 تومان شارژی که کسی با حساب ما خریده و به خطش زده پلیس فتا پیگیری میکنه ؟ یا صرفا -- کردن جساب رو پیگیری میکنن

alone one
11-05-2013, 19:16
این بانک آینده با چه شرایطی سود 20% میده؟منظورم حداقل سپرده چقدره؟

M A S 0 U D
11-05-2013, 22:23
دوستان 2 تا سوال داشتم راجع به امنیت خرید اینترنتی و پلیس فتا و اینا
1 - اگه کسی با داشتن شمار کارت و رمز دوم و ccv2 و ... یعنی کل چیزهایی که برای خرید اینترنتی لازمه از کارتمون خرید انجام بده قابل پیگیریه ؟
یعنی حساب جک نشده باشه بلکه این اطلاعات تو یک تیکه کاغذی بوده و یکی دیده و باهاش خریدی انجام داده اونم با اولین ورود و مستقیم
خرید هم کارت شارژ بوده

2 - امکان اینکه پیگیری طرف از طریق پیگیری اون شماره رمز شارز و اینکه به چه شماره ای زده بوده و پیگیری اون شماره و یافتن طرف هست ؟
یا در همچین موردی باید بیخیال مبلغ کسر شده بشیم و رمز دوم رو عوض کنیم

منظورم اینه مثلا برای 20 تومان شارژی که کسی با حساب ما خریده و به خطش زده پلیس فتا پیگیری میکنه ؟ یا صرفا -- کردن جساب رو پیگیری میکنن

شاید از طریق IP بشه یعنی ببینین سر اون ساعت مشخص که برداشت شده از حسابتون IP طرف چی بوده

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-05-2013, 08:12
سلام
هشدار بانک مرکزی در مورد پیامکهای برنده شدن در قرعه کشی .

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-05-2013, 08:15
صدور چک بلا محل غیر ممکن میشود !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %8C%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%A8%D9%84%D8%A7%D9%85%D8% AD%D9%84+%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%85%D9%85%DA%A9%D9%8 6+%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF

Raـــــ Hـــــ Za
12-05-2013, 20:19
تکنیک دزدی از دستگاه‎ atm!

دزدها دستگاهی را ابداع کرده اند تا بتوانند با خیال راحت رمز عبور کارت های بانکی مردم را به سرقت برند.

این دستگاه در واقع یک صفحه کلید است که روی صفحه کلید اصلی دستگاه خودپرداز قرار می گیرد و اطلاعات را در خود ذخیره می کند.

jafari_123456789
13-05-2013, 07:14
این بانک آینده با چه شرایطی سود 20% میده؟منظورم حداقل سپرده چقدره؟

کسی نمیدونه؟

jafari_123456789
13-05-2013, 08:18
من یه پولی دارم که تا یکسال آینده بهش هیچ احتیاجی ندارم .

به نظر شما دوستان کدوم بانک و موسسه بیشترین سود در سر رسید را میدهد و چه مقداره( کسی خبری از میزان سود در سررسید یکساله موسسه کارسازان آینده نداره؟)

ممنوم

alone one
13-05-2013, 13:25
یانک مهر ؟ چون شنیدم باید 6 ماه پولو بخابونی تا 2 برابرشو بهت وام بدن؟ درسته ؟ ماله یکی از اشنایان ما اینجوری شد مادرم چون بازنشسته فرهنگی هست ضامنش شد و وامو سر 6 ماه گرفت

رفیق سودش چقده؟

mmf66
13-05-2013, 16:26
رفیق سودش چقده؟

14 و 15 درصد

mmf66
13-05-2013, 16:29
من یه پولی دارم که تا یکسال آینده بهش هیچ احتیاجی ندارم .

به نظر شما دوستان کدوم بانک و موسسه بیشترین سود در سر رسید را میدهد و چه مقداره( کسی خبری از میزان سود در سررسید یکساله موسسه کارسازان آینده نداره؟)

ممنوم

سود رو که بانک ها زیاد با هم فرقی ندارند حالا یکی 21 یکی دیگه 22
به نظر من این کار اشتباهه که پول رو یکسال بخوابونی
شما میتونی اون پول رو بخوابونی یکسال و بعد از یکسال 3 برابرش رو با اقساط 24 ماهه و سود 14 درصد وام بگیری یا دو برابرش رو با اقساط 48 ماهه و سود 15 درصد
اگر هم میخوای سرمایه گزاری کنی میتونی روی سکه و طلا سرمایه گزاری کنی

Atghia
13-05-2013, 16:51
دوستان در دستگاههای خود دریافت میشه همزمان چندتا تراول گذاشت؟یا حتما باید تک تک انجام بشه؟
و اینکه محدودیت داره مبلغ واریزی؟((مثلا مثل برداشت که روزی 200تومن هست ایا این هم محدودیتی داره؟))
jafari_123456789
13-05-2013, 18:04
اگه کسی تازگیا حساب در موسسه کارسازان آینده حساب وا کرده لطفا راهنمایی کنه:
موسسه کارسازان آینده سالیانه (یکساله) چند درصد سود میده( با پرداخت سود ماهیانه) و دریافت سود در سررسید یکساله چقدر؟
سپاس

Arash4484
13-05-2013, 19:47
دوستان در دستگاههای خود دریافت میشه همزمان چندتا تراول گذاشت؟یا حتما باید تک تک انجام بشه؟
نه متاسفانه...یکی یکی (و وقت گیرتر اینکه تصویر هر چک رو پرینت میکنه براتون... که در اکثر موارد هم سیاهه و دیده نمیشه : )

و اینکه محدودیت داره مبلغ واریزی؟((مثلا مثل برداشت که روزی 200تومن هست ایا این هم محدودیتی داره؟))
5میلیون تومن.

Raـــــ Hـــــ Za
13-05-2013, 21:35
تفاوت انتقال وجه از طریق ساتنا و پایا
حتما برای شما هم پیش آمده وارد اینترنت بانکتان شده و ببینید برای انتقال وجه دو امکان در اختیار دارید یعنی دو گزینه وجود دارد،انتقال وجه از طریق ساتنا و پایا. اما این دو سیستم چه هستند و چه تفاوت هایی با هم دارند.

به گزارش بانکی دات آی آر، هردو این سیستم ها سامانه انتقال وجه بین بانکی هستند که هم سریع اند و هم مطمئن اما هرکدام شرایط و قوانین خاص خودشان را دارند و شما با دانستن شرایط هرکدام بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

سامانه پایاپای الکترونیکی (پایا) از روشهای الکترونیک برای پرداختهای خرد و سامانه تسویه ناخالص آنی( ساتنا) برای پرداختهای کلان و حواله های فوری است که هیچ کارمزدی نیز برای آنها در نظر گرفته نشده است. تفاوت ماهیتی این دو سیستم نیز در این است که در سیستم ساتنا عملیات طی نیم ساعت انجام می شود، اما در سیستم پایا با تاخیر یک یا دو ساعت صورت می گیرد.

** یکی از تفاوت ها در زمان انتقال است که پایا دیرتر انجام میشود و تفاوت دیگر در مبلغ است که با پایا هر مبلغی امکان پذیر است ولی ساتنا از سال 91 به بعد قوانینی برایش گذاشته شده است.

«پایا» زیرساخت مبادله پیام‌های مالی مبتنی بر شماره حساب بانکی بوده و تسویه بین بانکی مبادلات انجام شده توسط این سامانه از طریق «ساتنا» صورت خواهد گرفت. به این منظور «پایا» مستقیماً به «ساتنا» متصل بوده و عملیات تسویه را در پایان هر چرخه پایاپای به صورت خودکار انجام خواهد داد.

در سیستم ساتنا تسویه حساب و واریز به حساب مشتری به صورت تک تک و درزمان درخواست به بانک مرکزی و بانک مقصد ارسال میشود و سرعت به نسبت قابل قبولی دارد که هم اکنون بین 2 ثانیه تا 20دقیقه در بانکهای مختلف متفاوت است اما در پایا ارسال به بانک در ساعتهای مشخصی و به صورت دسته ای از بانک مبدا به بانک مقصد صورت میگیرد یکی 5/7 صبح یکی 5/9 صبح و یکی 5/11 صبح و واریز به حساب مقصد بسیار با تاخیر است و تا آخر وقت اداری روز مورد تقاضا در بعضی شرایط طول میکشد

** سقف انتقال پایا 150،000،000 ریال در شعبه و از طریق 50،000،000 ريال در هر بار در سیستم سبا می باشد.

** انتقال وجوه از طریق پایا حدود 2ساعت و نیم طول می کشد . تا به حساب مقصد انتقال یابد.

** انتقال وجه از طریق ساتنا آنی می باشد

** حداقل انتقال وجه از طریق ساتنا 150،000،000 ریال می باشد.

** حداکثر انتقال وجه در ساتنا از طریق سبا 500،000،000 ریال می باشد.

** انتقال وجه از طریق ساتنا از شعب بانک ملی محدودیت مبلغی ندارد.

** اگر تمایل دارید تا وجهی را به سرعت به یک سپرده در بانک دیگری انتقال دهید از ساتنا استفاده کنید.

** اگر تمایل دارید تا وجهی را به یک سپرده در بانک دیگری انتقال دهید اما نیازمند انجام این کار در تاریخ فعلی نیستید از پایا استفاده کنید.

درباره ساتنا

سامانه تسویه ناخالص آنی (ساتنا) برای دو هدف اصلی از آذرماه سال 1385 راه اندازی شده است:

1- تسویه مبادلات بین بانکها
2-انتقال وجه فوری بین حساب‌های مشتریان در دو بانک مختلف

از شهریورماه 1387 خدمات ساتنا برای حواله بین حساب‌های مشتریان در دو بانک مختلف معرفی شده است. مشتریان بانکها می‌توانند با مراجعه به شعب بانک خود، از متصدیان مربوط درخواست حواله ساتنا به حسابی در بانک دیگر بنمایند. خدمات ساتنا در حال حاضر بدون کارمزد در تمامی شعب همه بانکها و برای انواع حسابها (اعم از سنتی و متمرکز) ارایه می‌شود.

درباره پایاپای الکترونیک (پایا)

پایاپای الکترونیک (پایا) زیرساخت اصلی مبادلات پولی بین بانکی حسابی انبوه به شمار آمده و ستون فقرات حواله‌هاو انتقال وجه بین بانکی را در کشور تشکیل می‌دهد. «پایا» به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند دستور پرداختهای متعدد را از طرف بانکها دریافت، پردازش و برای انجام به بانکهای مقصد ارسال نماید. متناظراً بانکها نیز می‌توانند دستور پرداختهای مشتریان خود را به صورت انفرادی یا انبوه دریافت و برای پایاپای و انجام در بانکهای مقصد به «پایا» ارسال کنند. سامانه پایاپای الکترونیک در درون خود دارای دو هسته جداگانه «انتقال اعتبار» و «برداشت مستقیم» است که ارایه خدمات ارزش‌افزوده را برای بانکها میسر می‌سازند.

هسته انتقال اعتبار یا انتقال مستقیم همانند یک سامانه حواله بین بانکی عمل می‌نماید، با این تفاوت که این سامانه علاوه بر پذیرش حواله‌های انفرادی قادر خواهد بود تا حواله‌های انبوه شامل تعداد بسیار زیادی دستور پرداخت را نیز از بانکها و مشتریان آنها دریافت و پردازش نماید. قابلیتهای «پایا» ارایه خدمات زیر را در شبکه بانکی میسر خواهد ساخت:

1. پرداخت الکترونیکی اقساط تسهیلات: بسیاری از تسهیلا‌ت گیرندگان، دریافتی‌های مستمر خود را در بانکی غیر از بانک تسهیلات دهنده دریافت می‌کنند. بر این مبنا استفاده از خدمات «پایا» امکان واریز وجه اقساط تسهیلات را بدون نیاز به مراجعه به شعب دو بانک و انتقال فیزیکی اسکناس، ایران چک یا اسناد بانکی کاغذی میسر خواهد ساخت.

2. پرداخت حقوق و مستمری: در حال حاضر سازمانها برای پرداخت حقوق یا مستمری کارکنان یا بازنشستگان ناچارند برای تمامی تابعان خود در یک بانک حساب افتتاح کنند. استفاده از امکانات «پایا» به سازمانها و کارکنان و بازنشستگان آنها امکان می‌دهد تا بدون نیاز به افتتاح حسابهای متعدد در بانکهای مختلف بتوانند حقوق یا مستمری خود را از طریق واریز به حسابی که مد نظر کارکنان است دریافت کنند. این ویژگی به صورت ضمنی از تعدد حسابها در شبکه بانکی کشور خواهد کاست.

3. پرداخت سود سهام و اوراق بهادار: شرکتهایی که دارای تعداد انبوهی سهامدار هستند می‌توانند با استفاده از امکانات «پایا» بدون نیاز به افتتاح حساب برای تک تک سهامداران، یا ارایه فیش برای دریافت سود سهام، وجوه را مستقیماً به حساب سهامداران واریز کنند.

mehdi735
14-05-2013, 06:38
رفیق سودش چقده؟
فکر می کنم سودش 4 درصد باشه البته بانک قرض الحسنه مهر

Raـــــ Hـــــ Za
14-05-2013, 10:59
بانک پاسارگاد استخدام می‌کند
بانک پاسارگاد از واجدان شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویتهای مورد نیاز جهت شغل بانکداری دعوت به مصاحبه کرده است.

به گزارش ایسنا، بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه‌های خود از واجدین شرایط در رشته‌های ریاضی ،آمار، اقتصاد، فیزیک، مدیریت، حسابداری، مهندسی صنایع و حقوق پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز جهت شغل بانکداری دعوت به مصاحبه کرده است.

شرایط: خانمها متولد ۱۳۶۶ به بعد، آقایان متولد ۱۳۶۴ به بعد (در خصوص متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد شرایط سنی با ۲ سال اختلاف از شرایط سنی قید شده نیز قابل پذیرش است).

روش ثبت نام فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی است از طریق آدرس کد:

انجام می شود، لذا از متقاضیان درخواست شده به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر و ادارات بانک ارسال نکنند.

انجام مصاحبه با متقاضیان هیچ گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

زمان مصاحبه بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید ، نکته قابل ذکر اینکه متقاضیان فقط و صرفاً شماره تلفن همراه خودشان را ثبت کنند.

منبع کد:

Ghaioom
14-05-2013, 20:10
تو اینترنت بانک ملت چرا گزینه انتقال وجه به کارت دیگه نیست؟! :n13:

golmohammadi
14-05-2013, 20:20
سلام
من یه وجحی را اشتباهی به حساب دیگری انتقال داده ام
چیکار میتونم بکنم ؟
حتما باید از صاحب حساب درخواست کنم راهی وجود نیست برای عودتش ؟

mehdi735
15-05-2013, 08:25
سلام
چیکار میتونم بکنم ؟
هیچ راهی نیست فقط باید از صاحب حساب درخواست کنی

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-05-2013, 09:00
سلام
من یه وجهی را اشتباهی به حساب دیگری انتقال داده ام چیکار میتونم بکنم ؟
سلام .
به بانک خبر بدین .
اونها میدونند چه کار کنند چون اول باید مطمئن بشند شما واقعاً اشتباهاً پول به حساب ریختین نه اینکه مسئله ای پیش اومده و از واریز پشیمان شده اید . بانکها همون روز اول که میریم حساب باز کنیم , از همه تعهد میگیرند که بانک حق دارد بدون موافقت ما از حساب پول بردارد اگر مصلحت اقتضا کنه .

ak313
15-05-2013, 10:36
تو اینترنت بانک ملت چرا گزینه انتقال وجه به کارت دیگه نیست؟! :n13:

توی قسمت حواله ها حواله سحاب رو انتخاب کنید

Ghaioom
15-05-2013, 15:37
توی قسمت حواله ها حواله سحاب رو انتخاب کنید

ممنون ولی دو تا عنوان داریم "انواع حواله اينترنتى" و "مديريت كارت حواله سقف بالا" که جلوی هر کدوم گزینه هاش باید بیاد که نمیاد!!
انگار فعال نیست ! :n23::n29:

برای شما میاد؟

YAHYA-PRO
15-05-2013, 15:50
سلام
چیکار میتونم بکنم ؟

برای دفعات بعد اگر پولی رو اشتباه واریز کردید
همون روز قبل از تموم شدن ساعت کاری به شعبه ای که پول رو واریز کردید مراجعه کنید سند رو باطل میکنن و پول رو برگشت میدن

ak313
15-05-2013, 16:46
ممنون ولی دو تا عنوان داریم "انواع حواله اينترنتى" و "مديريت كارت حواله سقف بالا" که جلوی هر کدوم گزینه هاش باید بیاد که نمیاد!!
انگار فعال نیست ! :n23::n29:

برای شما میاد؟
بله میاد.
شما یا فعال نکردید یا تاریخ خدمتش منقضی شده که باید مجدد فعال بشه ( احتمال قوی کلا توی شعبه فعال نشده)

Ghaioom
15-05-2013, 18:43
بله میاد.
شما یا فعال نکردید یا تاریخ خدمتش منقضی شده که باید مجدد فعال بشه ( احتمال قوی کلا توی شعبه فعال نشده)

بانک اینترنتی ملت رو تازه فعال کردیم! همون احتمال قوی فک کنم درسته :دی. برم بگم تو بانکداری اینترنتی قسمت کارت به کارت فعال نیست؟ یا انتقال وجه.

golmohammadi
15-05-2013, 22:46
سلام .
به بانک خبر بدین .
اونها میدونند چه کار کنند چون اول باید مطمئن بشند شما واقعاً اشتباهاً پول به حساب ریختین نه اینکه مسئله ای پیش اومده و از واریز پشیمان شده اید . بانکها همون روز اول که میریم حساب باز کنیم , از همه تعهد میگیرند که بانک حق دارد بدون موافقت ما از حساب پول بردارد اگر مصلحت اقتضا کنه .
من شعبشو پرسیدم و پیدا کردم
بانک تجارت
آدرس دقیقی گفتند ثبت نشده و یه شماره ثابت دادند
دیروز که زنگ زدم برنداشت
بعدا خودش بهم زنگ زد
گفت امروز میره بانک و نگاه میکنه تا بگه
امروز هم که زنگ زدم برنداشت
ظاهرا بی میل به برگرداندن پول به حساب من هست
ولی نکته عجیب اینه که از دیشب تا 10 صبح امروز هنوز پول تو حسابش بود
که باعث میشه حس کنم شاید ادم درستکاری باشه و پولو پس بده ....

برای دفعات بعد اگر پولی رو اشتباه واریز کردید
همون روز قبل از تموم شدن ساعت کاری به شعبه ای که پول رو واریز کردید مراجعه کنید سند رو باطل میکنن و پول رو برگشت میدن
والا من اگه میدونستم اینجوریه میرفتم
چون از تبریز تا مراغه نزدیکه
ضمنا من زمانی واریز کردم که وقت اداری داشت تموم میشد و به هر حال میموندش برا روز بعد
من مدرکی دارم که ثابت میکنه اشتباهی واریز کردم
مدرکش هم اینه که فقط یکی از شماره های کارت را اشتباهی زدم
ولی متاسفانه بانک اهمیتی نداد
البته یکی از شعب گفت اگه ثابت کنم میتونند با پر کردن یه فرم این مبلغ را به تعلیق در بیارند
تا بعدا بعد از شکایت مانندی در دادگاه پولمو پس بگیرم
ولی فعلا که نتونستم کاری بکنم و متاسفانه مبلغ 380 تومن در عرض 1 ثانیه به باد رفت
تو عکس زیر مشخصه که پولو اشتباهی ریختم
به جای 22 زدم 23
و بعدش هم مجبور شدم دقیقا همین وجحو به حساب دوستم بریزم :

hossein019940
19-05-2013, 13:55
سلام دوستان.من 2 تا حساب تو ملت دارم.یه حساب توی کشاورزی
دیروز یه پاکت اومد خونمون که مربوط به بانک مسکن بود و برام حساب باز کردن و کارت بهم دادن
به نظر شما بانک مسکن خوبه؟
فعالش کنم؟

YAHYA-PRO
19-05-2013, 15:03
والا من اگه میدونستم اینجوریه میرفتم
چون از تبریز تا مراغه نزدیکه
ضمنا من زمانی واریز کردم که وقت اداری داشت تموم میشد و به هر حال میموندش برا روز بعد
من مدرکی دارم که ثابت میکنه اشتباهی واریز کردم
مدرکش هم اینه که فقط یکی از شماره های کارت را اشتباهی زدم
ولی متاسفانه بانک اهمیتی نداد
البته یکی از شعب گفت اگه ثابت کنم میتونند با پر کردن یه فرم این مبلغ را به تعلیق در بیارند
تا بعدا بعد از شکایت مانندی در دادگاه پولمو پس بگیرم
ولی فعلا که نتونستم کاری بکنم و متاسفانه مبلغ 380 تومن در عرض 1 ثانیه به باد رفت
تو عکس زیر مشخصه که پولو اشتباهی ریختم
به جای 22 زدم 23
و بعدش هم مجبور شدم دقیقا همین وجحو به حساب دوستم بریزم :

دوست عزیز منظورم از شعبه ای که واریز کردی : همون شعبه ای هست که پول ریختی حساب:n02:
ظاهرا شما فکر کردی شعبه ای که طرف حساب باز کرده رو میگم:n02:

nimahandsomboy
19-05-2013, 19:23
سود روز شمار چطوری محاسبه میشه؟؟

بانک دی الان 19% هست.....چطوری حساب میشه؟؟

Drug Man
19-05-2013, 20:28

به صورت اتوماتیک به بالاترین سپرده شما در 24 ساعت شما اگه حساب 19 درصد بانک دی دارین پیامک بانک رو فعال کنین تا از جزعیات دقیق واریز سود مطلع بشید

M A S 0 U D
19-05-2013, 20:57

به کمترین مانده در هر روز سود 19 درصد تعلق میگیره

golmohammadi
20-05-2013, 08:06
دوست عزیز منظورم از شعبه ای که واریز کردی : همون شعبه ای هست که پول ریختی حساب:n02:
ظاهرا شما فکر کردی شعبه ای که طرف حساب باز کرده رو میگم:n02:
انتقال وجه اینترنتی بوده

hamidcivil
20-05-2013, 10:47
وام های بانک های خصوصی چطوره؟

xfati
20-05-2013, 11:38
اقا دیروز عصری رفتم عابر بانک صادرات و کارتم رو وارد کردم و یه صورت حساب گرفتم ...
امروز زنگ زدن بهم گفتن ...دیروز قبل از من یکی کارتش رو وارد میکنه و 60 تومن میخاسته پول بگیره ...و دستگاه طول میکشه و کارش رو انجام نمیده و طرف ول میکنه میره ...
و طبق گفته یارو بانک داره و اون پرینتی که نشون من داد ...دقیقا 4 ثانیه قبل از اینکه من کارتم رو وارد کنم پول و کارت طرف قبلی از باجه میاد بیرون و یکی هم پول رو بر میداره و هم کارت عابر بانک طرف رو
حالا سوالم اینه چجوری معلوم میشه واقعا کارت و پول طرف از عابر بانک اومده بیرون ؟؟؟؟ تو تراکنش مینویسه ؟؟؟ و اگه واقعا کارت و پول طرف اومده بیرون دستگاه عکس یا فیلمی تهیه میکنه که واقعا کی اون موقع جلو عابر بانک بوده ؟؟؟؟
از دوستان تو این قضیه کمکم کنن ممنون میشم
قضیهه از ناموسی هم واجب تر شده واسم

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-05-2013, 11:44

سلام
کمترین موجودی در روز ضربدر 19 تقسیم بر 100 تقسیم بر 365 = سود روزانه
اگر به جای تقسیم بر 365 , تقسیم بر 12 بشه نتیجه سودِ ماهیانه هست

M A S 0 U D
20-05-2013, 13:58
اقا دیروز عصری رفتم عابر بانک صادرات و کارتم رو وارد کردم و یه صورت حساب گرفتم ...
امروز زنگ زدن بهم گفتن ...دیروز قبل از من یکی کارتش رو وارد میکنه و 60 تومن میخاسته پول بگیره ...و دستگاه طول میکشه و کارش رو انجام نمیده و طرف ول میکنه میره ...
و طبق گفته یارو بانک داره و اون پرینتی که نشون من داد ...دقیقا 4 ثانیه قبل از اینکه من کارتم رو وارد کنم پول و کارت طرف قبلی از باجه میاد بیرون و یکی هم پول رو بر میداره و هم کارت عابر بانک طرف رو
حالا سوالم اینه چجوری معلوم میشه واقعا کارت و پول طرف از عابر بانک اومده بیرون ؟؟؟؟ تو تراکنش مینویسه ؟؟؟ و اگه واقعا کارت و پول طرف اومده بیرون دستگاه عکس یا فیلمی تهیه میکنه که واقعا کی اون موقع جلو عابر بانک بوده ؟؟؟؟

دوست عزیز دستگاه های ATM کلیه عملیاتی رو که روشون انجام میشه رو در یک ژورنال ثبت میکنن مثلا کی کارت وارد شده ؟ چه پولهایی به طرف داده شده ؟ یا مثلا شخص پولش و گرفته یا نه؟کلا همه چی ثبت میشه
در ضمن یه دوربینی هم هستش که عکس میگیره کی با دستگاه در فلان ساعت کار کرده و فلان کارت و وارد دستگاه کرده...
شما تشریف ببرین اون بانکی که ATM مال اونه

Raـــــ Hـــــ Za
20-05-2013, 14:35
اولین عابربانک ایران در سال 1351 + عکس

روزنامه کیهان، شانزده بهمن 1351، صفحه نوزده و بیست:

«اولین باجه اتوماتیک کامپیوتری شروع به کار کرد

آقای «راد ـ لون» مسئول آموزش موسسه «باروس» کارت اعتبار نقدی خود را در محل مخصوص باجه اتوماتیک کامپیوتری قرار می دهد 10 ثانیه بعد، پول نقد مورد نیاز بطور اتوماتیک در اختیار آقای «لون» قرار خواهد گرفت.

این عکس، بامداد امروز در مراسم آغاز کار اولین باجه اتوماتیک کامپیوتری در شعبه مرکزی بانک بیمه بازرگانان گرفته شده است.

اولین باجه اتوماتیک کامپیوتری که در محل شعبه مرکزی بانک بیمه بازرگانان (واقع در خیابان شاه) نصب شده است، از بامداد امروز آغاز بکار کرد و بدین ترتیب، ایران، در گروه کشورهای پیشرفته جهان که از سیستم اتوماتیک کامپیوتری در امر بانکداری استفاده می کنند، جای گرفت.

باجه اتوماتیک بانک بیمه بازرگانان، نخستین دستگاه کامپیوتری است که در خاورمیانه (صفحه ی 20) آغاز بکار میکند و با شروع بهره برداری از این دستگاه، کلیه دارندگان هر یک از حسابهای بانکی در بانک بیمه بازرگانان اعم از حساب پس انداز، حساب سپرده ثابت، حساب جاری و حساب اعتباری، خواهند توانست، با داشتن کارت اعتباری نقدی از باجه اتوماتیک کامپیوتری استفاده کنند و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، پول نقد مورد نیاز خود را بسادگی و فقط در 10 ثانیه دریافت دارند.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بامداد امروز در مراسم آغاز کار نخستین باجه کاپیوتری گفت و شنودی داشتیم با دو متخصص بین المللی که در کار نصب باجه اتوماتیک کامپیوتری بانک بیمه بازرگانان نظارت مستقیم داشته اند. ... 1 ـ آقای «راد ـ لون» مسئول آموزش موسسه بین المللی «باروس» انگلستان که در نصب باجه های اتوماتیک کامپیوتری در چند کشور جهان نظارت و شرکت داشته است. 2 ـ آقای «جیم ساترلند» متخصص باجه های کامپیوتری که اهل انگلستان است و هم اکنون مدیریت فنی شرکت «دیبا» را به عهده دارد.

.......

سئوال 3

آیا در کشورهای خاورمیانه نیز این دستگاه نصب گردیده است؟

ــ خیر. ایران، نخستین کشور در خاورمیانه است که باجه اتوماتیک کامپیوتری در آن آغاز بکار میکند.

......

سئوال 8

آیا از باجه های اتوماتیک کامپیوتری، باز هم در ایران نصب خواهید کرد؟

ــ بله، ما در اسفند ماه دومین باجه اتوماتیک کامپیوتری را در ایران نصب می کنیم. دومین باجه در یکی دیگر از شعب بانک بیمه بازرگانان در تهران آغاز بکار خواهد کرد.

منبع: بانکی دات آی آر

M A S 0 U D
20-05-2013, 14:39
سلام
اگر به جای تقسیم بر 365 , تقسیم بر 12 بشه نتیجه سودِ ماهیانه هست

سود ماهیانه مساویست با = موجودی ضربدر 19 ضربدر 31 (30) تقسیم بر 36500

Mr_100_dolari
21-05-2013, 04:50
وام های بانک های خصوصی چطوره؟

وام بانک های خصوصی اکثرا مبالغ بالا هستش و اکثرا به صورت مضاربه ای هستش

خیالت راحت تمام تراکنش ها ثبت میشه و توی پرینتی که طرف بگیره مشخص میشه که توی چه ساعتی و تاریخی و ... پول برداشت شده

بانک ها دوربین دارن اگر کار به مراجع قضایی برسه باید از فیلمی که دوربین بانک گرفته استفاده بشه

در ضمن اگر دستگاه کارت رو بگیره مینویسه کارت گرفته شده مثلا به دلیل اشتباه وارد کردن رمز و .. و بعد شخص باید به شعبه مراجعه کنه برای تحویل کارت اگر طرف بدون این که ببینه سر کارتش چی اومده ول کرده رفته و یکی دیگه اومده پول گرفته رفته هیچ کس جوابگو نیستش و خود شخص مقصره .

ak313
22-05-2013, 07:17
آیا موسسه یا بانکی هست که برای خودرو سریع وام بده. حالا 15 20 درصدش مهم نیست

mehdi735
22-05-2013, 07:48
چون پول از حساب مشتری کم شده و کارت هم داخل دستگاه نیست تو تراکنش هم می نویسه خیر فکر نکنم دستگاه عکسی گرفته باشه

mehdi735
22-05-2013, 07:51
آیا موسسه یا بانکی هست که برای خودرو سریع وام بده. حالا 15 20 درصدش مهم نیست
وام خودرو 7 میلیون تومن هستش که با این پول نمیشه ماشین خرید ضمنا بانک این پول رو مستقیما به حساب شرکت تولید کننده خودرو می ریزه نه به حساب شخص شما
البته باید یه خورده پول تو بانک بخوابونی

ak313
22-05-2013, 11:04
وام خودرو 7 میلیون تومن هستش که با این پول نمیشه ماشین خرید ضمنا بانک این پول رو مستقیما به حساب شرکت تولید کننده خودرو می ریزه نه به حساب شخص شما
البته باید یه خورده پول تو بانک بخوابونی

خوب بیشتر پولشو دارم می خوام یه 5 6 تومن وام بگیرم ماشین بهتر بخرم

M A S 0 U D
22-05-2013, 17:05
چون پول از حساب مشتری کم شده و کارت هم داخل دستگاه نیست تو تراکنش هم می نویسه خیر فکر نکنم دستگاه عکسی گرفته باشه

پول و کارت و که دستگاه مشخص میکنه اومده بیرون یا نه ، شکی نیست و یا چه اسکناسهایی داده
ولی اینکه دستگاه از اون نفری که بعدا اومده کارت و پول و برداشته عکس گرفته یا نه بستگی به دستگاه داره یعنی اینکه تو تعریف atm اومده باشه که وقتی پول برداشته بشه از دستگاه مثلا همون لحظه یک عکس دیگه بگیره (فکر کنم اینجوری باشه قاعدتا)
ضمنا ممکنه بانک دوربین پیاده رو داشته باشه

Amin4All
24-05-2013, 17:01
در رابطه با بورس اوراق بهادار لطفا توضیح بدید .نحوه کار باهاش چطوریه ؟

ارزش داره روش کار کنم ؟چقدر سرمایه میخاد؟

mali.sh
25-05-2013, 10:46
دستگاه atm بانک ها خیلی جالبا لحظه ورودکارت عکس میگیره لحظه ورود رمز و دریافت پول و دریافت کارت هم عکس میگیره . وضوح عکس هم بسیار خوبه حتی اسکناس بالایی که برمیداری رو میشه سریالش خوند..... روی هر عکس زمان وتاریخ ونوع عملیاتی که داری انجام میدی و شماره کارت درج میشه.

Amin4All
26-05-2013, 20:14
در رابطه با بورس اوراق بهادار لطفا توضیح بدید .نحوه کار باهاش چطوریه ؟

ارزش داره روش کار کنم ؟چقدر سرمایه میخاد؟

کسی نمیدونه ؟

Drug Man
26-05-2013, 20:37
دوستان سکه های پیش فروش رو دادند؟

matr!x_2008
26-05-2013, 21:01
من 3 میلیون دارم. میخوام وام بگیرم.چقد وام میشه گرفت؟ یه جا خوندم طرف وام میداد ،3 برابر موجودی حساب با اقساط 60 ماه... اینا کلاه برداری نیست>؟ سودش چطوریه واسه اونا؟ چقدر میکشه روش؟

mehdi735
27-05-2013, 06:11
من 3 میلیون دارم. میخوام وام بگیرم.چقد وام میشه گرفت؟ یه جا خوندم طرف وام میداد ،3 برابر موجودی حساب با اقساط 60 ماه... اینا کلاه برداری نیست>؟ سودش چطوریه واسه اونا؟ چقدر میکشه روش؟
بانک قرض الحسنه مهر (نه موسسه مالی و اعتباری مهر) این پول رو که 6 ماه خوابوندی بهت 3 تومن وام میده 4درصد

آرش-19
27-05-2013, 11:38
سلام,
من برای کاری که شروع کردم احتیاج به حساب جاری و دسته چک دارم.
دانشجوام ولی با کمک سرمایه پدرم رو یک قطعه زمینی که داشتیم کار ساخت شروع کردم. اگر بخوام پول نقد
جابجا کنم برای خرید ها که ریسکش بالاست. یا برم بحساب فروشنده ها پول واریز کنم تمام وقتمُ باید تو بانک تلف کنم.

حالا مشکل اینجاست که من نه اجاره نامه و نه مجوز کسب و کلا مجوز فعالیت ندارم, کارت پایان خدمت هم ندارم :n02:
چطور میتونم حساب جاری باز کنم؟؟ اصولا امکان پذیر هست؟

M A S 0 U D
27-05-2013, 15:08
برای حساب جاری شما باید مدرکی دال بر درامد داشته باشی
قبیل: جواز کسب-فیش حقوقی-کارت کشاورزی و ...

hamidcivil
27-05-2013, 17:05
بانک قرض الحسنه مهر (نه موسسه مالی و اعتباری مهر) این پول رو که 6 ماه خوابوندی بهت 3 تومن وام میده 4درصد

غیر از این بانک بانک دیگری را میشناسید که وام قرض الحسنه بده؟

mehdi735
28-05-2013, 08:51
غیر از این بانک بانک دیگری را میشناسید که وام قرض الحسنه بده؟
بانک قرض الحسنه رسالت وام میده با سود 2 درصد فقط پول باید خیلی بیشتر بخوابونی

mehdi735
28-05-2013, 08:53
سلام,
من برای کاری که شروع کردم احتیاج به حساب جاری و دسته چک دارم.
دانشجوام ولی با کمک سرمایه پدرم رو یک قطعه زمینی که داشتیم کار ساخت شروع کردم. اگر بخوام پول نقد
جابجا کنم برای خرید ها که ریسکش بالاست. یا برم بحساب فروشنده ها پول واریز کنم تمام وقتمُ باید تو بانک تلف کنم.

حالا مشکل اینجاست که من نه اجاره نامه و نه مجوز کسب و کلا مجوز فعالیت ندارم, کارت پایان خدمت هم ندارم :n02:
چطور میتونم حساب جاری باز کنم؟؟ اصولا امکان پذیر هست؟
الزامی نیست برای واریز پول حتما به بانک مراجعه کنی می تونی یه حساب پس انداز باز کنی و پول رو به هر حسابی خواستی اینترنتی جابجا کنی

Soroush-S
28-05-2013, 13:21

4 ماه باید پول بخوابونی

mehdi735
28-05-2013, 13:25
4 ماه باید پول بخوابونی
4ماه که بخوابونی معادل پولی که خوابوندی که بهت وام نمیده بر اساس یه درصدی بهت وام می ده

hamidcivil
28-05-2013, 13:38
بانک قرض الحسنه مهر
برای 5 تومن
قسطش ماهی چنده؟ چطوری قسط هر ماه را حساب می کنند

BEST 2
29-05-2013, 22:02
درود.دوستان حساب سپرده کوتاه مدت ملی 20 اسفنده 91 با 14 درصد سود باز کردم.بعد فهمبدم برا بار اول تا 3 ماه اول باید پول بخوابه بعد یه جا سود سه ماه میاد روش و از ماه های بعد ماهیانه حالا میخواستم بدونم اخر برج سود میاد تو حساب با برا من همون 20 م ماه؟ و این که یه مقدار از اصل پول رو بعد یه مدت از حساب کشیدم بیرون.تو اون یه ماهی که خوابیده اون پول سودش رو میدن یا دیگه نمیدن سود پولی که کشیدم بیرون؟؟؟
و این که از 3 ماه به بعد روز شمار سوذ میره روش؟یعنی من اگه 15 روز پول تو حسابم باشه مثلا بعد بکشم بیرون اونوقت اخر ماه سود اون 15 روز خواب رو بهم میده یا دیگه نه؟/؟ممنونم

PNC
30-05-2013, 22:25
سلام بچه ها
این طرح کوثر 5 موسسه کوثر به چه صورت هستش ؟
من اگر 2 تومان در این بانک بزارم چقدر وام به من تعلق میگیره ؟
کارمزد نداره این وام ؟
M A S 0 U D
31-05-2013, 12:50
درود.دوستان حساب سپرده کوتاه مدت ملی 20 اسفنده 91 با 14 درصد سود باز کردم.بعد فهمبدم برا بار اول تا 3 ماه اول باید پول بخوابه بعد یه جا سود سه ماه میاد روش و از ماه های بعد ماهیانه حالا میخواستم بدونم اخر برج سود میاد تو حساب با برا من همون 20 م ماه؟ و این که یه مقدار از اصل پول رو بعد یه مدت از حساب کشیدم بیرون.تو اون یه ماهی که خوابیده اون پول سودش رو میدن یا دیگه نمیدن سود پولی که کشیدم بیرون؟؟؟
و این که از 3 ماه به بعد روز شمار سوذ میره روش؟یعنی من اگه 15 روز پول تو حسابم باشه مثلا بعد بکشم بیرون اونوقت اخر ماه سود اون 15 روز خواب رو بهم میده یا دیگه نه؟/؟ممنونم

سود رو یک ماه بعد از تاریخ افتتاح واریز میکنن ولی چنانچه شما درخواست بدین سر برج واریز میکنن.
بعد از سه ماه سود شما روزشمار حساب میشه و برای اون 15 روز سود به حساب شما واریز میشه.
برای گرفتن سود موجودی باید حداقل یک ماه تو حساب بمونه
بستگی به بانک داره اگه بانک از شما خواسته باشه برای سه ماه یک حداقل موجودی را حفظ کرده باشین مثلا پنج میلیون تومن رو و شما بعد از یک ماه موجودی تون و زیر پنج میلیون تومن آورده باشین با توجه به روال بانک یا به شما سود تعلق نگیره یا با سود کمتر مثلا 7 درصد محاسبه بشه *** از بانک بپرسید***

vivabarca
01-06-2013, 08:38
دوستان تو سایت بانک سپه این رو زده:
جهت استفاده از خدمات به حسابهای متمرکز به کلیه شعب و غیر متمرکز به شعبه خود مراجعه نموده و با دریافت رمز اول درگاه اینترنت، به این شبکه گسترده بپیوندید.
منظور از حساب متمرکز و غیرمتمرکز چیه؟

ak313
01-06-2013, 11:31
دوستان تو سایت بانک سپه این رو زده:
جهت استفاده از خدمات به حسابهای متمرکز به کلیه شعب و غیر متمرکز به شعبه خود مراجعه نموده و با دریافت رمز اول درگاه اینترنت، به این شبکه گسترده بپیوندید.
منظور از حساب متمرکز و غیرمتمرکز چیه؟

حسابهای غیر متمرکز همون حسابهای قدیمیه که فقط توی اون شعبه دارای حساب شناخته میشه و امکان واریز و برداشت توی همون شعبه رو مستقیما داره

Amin4All
02-06-2013, 18:43
سلام.
بانک هایی که روز شمار بیشترین درصد رو میدن کدوما بودن ؟مطمئن هستن دیگه نه ؟
مثلا 1 تومن رو یه ماه بزاریم روز شمار اخر برج 15 تومن روش میاد درسته ؟
1 تومن کمتر بشه دیگه 15 تومن نمیاد روش ؟ چقدر میاد ؟

در رابطه با بورس اوراق بهادار هم میشه کمی توضیح بدید .

Behroooz
03-06-2013, 18:12
منظور از حساب متمرکز حساب عابر بانک و جاری طلاییه

حساب غیرمتمرکز منظور قرضالحسنه و کوتاه مدت و جاری سنتی هستش

payam178
03-06-2013, 18:45
سلام دوستان
بابای من توی بانک پارسیان قدیما یک حساب جاری باز کرده و اصلا ازش استفاده نمیکنه
از اونجایی که من به حساب بانکی نیاز دارم،آیا میتونم با برداشتن مدارک خودم و پدرم به بانک برم و کارت های عابر بانک بگیرم؟

M A S 0 U D
03-06-2013, 19:17
سلام دوستان
بابای من توی بانک پارسیان قدیما یک حساب جاری باز کرده و اصلا ازش استفاده نمیکنه
از اونجایی که من به حساب بانکی نیاز دارم،آیا میتونم با برداشتن مدارک خودم و پدرم به بانک برم و کارت های عابر بانک بگیرم؟

شما اگه سنتون بالای 18 ساله میتونین با داشتن کارت ملی و شناسنامه اقدام به افتتاح حساب و گرفتن عابر بانک کنید و ربطی به این نداره که پدرتون حساب داشته یا نه و چنانچه به 18 سال نرسیده باشه باید حتما پدرتون براتون حساب بازکنه

payam178
03-06-2013, 19:29
شما اگه سنتون بالای 18 ساله میتونین با داشتن کارت ملی و شناسنامه اقدام به افتتاح حساب و گرفتن عابر بانک کنید و ربطی به این نداره که پدرتون حساب داشته یا نه و چنانچه به 18 سال نرسیده باشه باید حتما پدرتون براتون حساب بازکنه
ممنون دوست عزیز
این که گفتین میدونستم
من میخام از حساب بابام استفاده کنم و چون بابام برای این حسابش فقط کارت خرید نقدی گرفته من میخام برم خودم یه کارت عابر بانک( اسم دقیق اش را نمیدونم ) واسش بگیرم. حالا میتونم ( سنم هم از 18 سال کمتره )

M A S 0 U D
03-06-2013, 19:33
ممنون دوست عزیز
این که گفتین میدونستم
من میخام از حساب بابام استفاده کنم و چون بابام برای این حسابش فقط کارت خرید نقدی گرفته من میخام برم خودم یه کارت عابر بانک( اسم دقیق اش را نمیدونم ) واسش بگیرم. حالا میتونم ( سنم هم از 18 سال کمتره )

نه عزیز به شما نمیدن چون برای گرفتن عابربانک باید فرم پر بشه و امضاء پدرتون لازمه ...
باید خودشون تشریف ببرن

toadstool
04-06-2013, 11:53
دوستان بهترین راه برای انتقال پول از امریکا یه ایران (و بلعکس) تا سقف ماهیانه 2000 دلار چیه؟

Amin4All
04-06-2013, 17:10
سلام.
بانک هایی که روز شمار بیشترین درصد رو میدن کدوما بودن ؟

در رابطه با بورس اوراق بهادار هم کسی تجربه داره کمی توضیح بدید .

M A S 0 U D
04-06-2013, 17:26
سلام.
بانک هایی که روز شمار بیشترین درصد رو میدن کدوما بودن ؟

بیشترین سود بانکها 19 درصده که تات و دی و ... میدن
یک میلیون 19 درصد یک ماه میشه 16136 تومن
شما هر مبلغی پول بزاری باید حداقل یک ماه بمونه تا سود بگیری

منظورتون چیه؟

ehsan_iace
04-06-2013, 22:00

مطمئنی یک ماه بگذاریم 19٪ در سال سود می‌دهد یعنی هر ماه 19/1200 سود می‌دهد؟ چون این سود را بانکهای دولتی اگر یکسال پول را بخوابانی می دهند و اگر زودتر برداری خیلی ازش کسر می‌کنند!

M A S 0 U D
04-06-2013, 22:36
مطمئنی یک ماه بگذاریم 19٪ در سال سود می‌دهد یعنی هر ماه 19/1200 سود می‌دهد؟ چون این سود را بانکهای دولتی اگر یکسال پول را بخوابانی می دهند و اگر زودتر برداری خیلی ازش کسر می‌کنند!
19 درصد سود روز شماره یعنی شما یک مبلغی رو حداقل یک ماه حفظ میکنی و بعد یک ماه سود بهت میدن و میتونی به مبلغ اولیه ات اضاف کنی یا برداریش
یکساله قضیش فرق میکنه بدین معنی که شما اصل مبلغ رو به مدت یکسال نمیتونی دست بزنی و فقط ماهیانه به شما سود تعلق میگیره و چنانچه زودتر از یکسال برداری جریمه میشی یعنی سود کمتری بهت میدن

ehsan_iace
04-06-2013, 23:04
19 درصد سود روز شماره یعنی شما یک مبلغی رو حداقل یک ماه حفظ میکنی و بعد یک ماه سود بهت میدن و میتونی به مبلغ اولیه ات اضاف کنی یا برداریش
یکساله قضیش فرق میکنه بدین معنی که شما اصل مبلغ رو به مدت یکسال نمیتونی دست بزنی و فقط ماهیانه به شما سود تعلق میگیره و چنانچه زودتر از یکسال برداری جریمه میشی یعنی سود کمتری بهت میدن

پس اینطوری روزشمار همان سود یکساله را بهت می دهد جریمه هم نداره پس یکساله اصلاً صرفه ندارد!

M A S 0 U D
04-06-2013, 23:17
پس اینطوری روزشمار همان سود یکساله را بهت می دهد جریمه هم نداره پس یکساله اصلاً صرفه ندارد!
والا تا اون جایی که من اطلاع دارم سود یکساله 17 درصده حالا یکم بیشتر
دقیقا درسته ، تو سپرده روزشمار فقط کافیه یک ماه پولت بمونه بعد اون مختاری ، تازه 19 درصد هم سود میگیری و میتونی پول اولیه ات رو هم زیاد کنی یا وقتی احتیاج داشتی مقداریش و برداری
البته این سود 19 درصد بعضی از بانکها میدن مخصوصا خصوصی ها

Amin4All
05-06-2013, 08:06

منظورتون چیه؟

یکی میگفت یک میلیون کمتر نباید باشه تو حساب تا سود بره روش.
حالا یک تومن کمتر باشه تو حساب بازم سود میاد ؟مثلا مقداری پول برداشت کردی کمتر از یک تومن شد.

M A S 0 U D
05-06-2013, 08:51
یکی میگفت یک میلیون کمتر نباید باشه تو حساب تا سود بره روش.
حالا یک تومن کمتر باشه تو حساب بازم سود میاد ؟مثلا مقداری پول برداشت کردی کمتر از یک تومن شد.

بعضی بانک ها یک شرایطی ممکنه بزارن برای سپرده های روزشمارشون مثلا بگن موجودیتون نباید زیر 1 میلیمون بیاد اونوقت 19 درصد مثلا میگیرین و حالت عادی هم مثلا 17 درصد
برفرض شما یک میلیون و یک ماه نگه داشتین ، خب برای یک ماه شما سود 19 درصد و میگیرین ولی چنانچه بعد یک ماه موجودی شما زیر یک میلیون بیاد اونوقت
دو حالت داره یا به شما سود تعلق نمیگیره یا با سود کمتر محاسبه میشه ، مثلا روزشمار عادیشون 17 درصد به شما داده بشه، بستگی به بانک داره چه طرحی دارشته باشه!

pedram_sad
05-06-2013, 11:58
دوستان تمام بانک ها از طریق تلفن بانک با وارد کردن شماره کارت میشه موجودیشون رو گرفت
برای بانک ملت اما شماره خود حساب رو میخواد

راهی نداره از اینترنت یا تلفن با شماره کارت موجودی رو بده بهمون ؟
به غیر از ورود به بانکداری اینترنتیش

M A S 0 U D
05-06-2013, 12:32
دوستان تمام بانک ها از طریق تلفن بانک با وارد کردن شماره کارت میشه موجودیشون رو گرفت

از طریق همراه بانک باید بشه ...

Rhodes
05-06-2013, 14:00
کدوم بانکها برای بلند مدت بیشترین سود رو میدن ؟؟ بلند مدت اصلا چند ساله هست ؟؟

M A S 0 U D
05-06-2013, 14:12
کدوم بانکها برای بلند مدت بیشترین سود رو میدن ؟؟ بلند مدت اصلا چند ساله هست ؟؟

بلند مدت : یکساله - دوساله - سه ساله - چهارساله - پنج ساله

ak313
05-06-2013, 17:51

شما همراه بانک ملی رو نصب کن و از گزینه موجودی کارت شتابی استفاده کن و یا از سرویسهای همراه اول یا ایرانسل استفاده کن و موجودی بگیر
همراه اول *#123# یا *#724#

Rhodes
05-06-2013, 20:05
دوستان الان بخوایم وام فوری ( مثلا یه هفته ای ) بگیریم کدوم بانک بریم بهتره ؟!

بعد چه مقدار از پول اصلی وام میدن.حداقل پول باید چقدر باشه ؟!

ضامنش چه جوریاست ؟!

nasser60
08-06-2013, 18:26
با کد دستوری#712*(متعلق به بانک ملت)و داشتن رمز دوم کار این کار شدنی است

Amin4All
08-06-2013, 18:35
سلام.
بین بانک هایی که روز شمار 19 درصدر میدن کدوم بهترن ؟
از هر نظر . مثلا اینترنت بانک و مطمئن بودن و اذیت نکردن و هر چی ....

بانك دي
ايران زمين
تات

اگر بازم هست و بهتره بگین .

Ghaioom
08-06-2013, 18:35
با کد دستوری#712*(متعلق به بانک ملت)و داشتن رمز دوم کار این کار شدنی است
ایول دنبالش بودم. قبلا با #733* میشد. الان نمیدونم چرا برداشتن!

از این کدا شماره حساب کارت رو نمیشه گیر اورد نه؟

a6543210
08-06-2013, 19:19
حذف شود لطفا!!!

dvb595959
08-06-2013, 19:29
آقا masoud_62005 عزیز!
یعنی با بیاناتی که داشتین اگه من 5 میلیلون تومن تو بانک (دی یا تات و... ) بزارم با سود 19 درصد ماهایانه بهم (19%*5000000=950000) یعنی ماهی بهم 950 هزار تومن پول می دن!!!:n04: اینطوری باشه که برجی یه تومن:n04: آقا یکم مارو توجیه کن:n02: اگه قضیه درست باشه فردا ساعت 6 جولو در بانکشونم که!:n02: م
ممنون می شم دوستان دیگه هم توضیح بفرمایند.منتظرم

درود
دوست عزیز این مقدار سودی که شما فرمودین(950000 تومن ) مقدار سودی است که شما در یکسال بدست میارید... سود ماهیانه شما برابر با 79166 تومان( 950000 تقسیم بر 12 برابر 79166 ) میشه.

a6543210
08-06-2013, 20:00
درود
دوست عزیز این مقدار سودی که شما فرمودین(950000 تومن ) مقدار سودی است که شما در یکسال بدست میارید... سود ماهیانه شما برابر با 79166 تومان( 950000 تقسیم بر 12 برابر 79166 ) میشه.
می گم این طوری نمی شه ... وگرنه همه میرن بانک 5 تومن می زارن و کارو ... هم تعطیل!
ممنون

a6543210
08-06-2013, 20:02
دوستان یه سوال!
چطور میتونم یه جایی پیدا کنم که کمتربن سود رو بهم بده!؟ راستش شرایط صندوق مهر امام رضا(ع) رو شندیم ولی ممنون می شم یکی دیگه بگین...یا یه ترفندی چیزی...!

dvb595959
08-06-2013, 21:33
دوستان یه سوال!
چطور میتونم یه جایی پیدا کنم که کمتربن سود رو بهم بده!؟ راستش شرایط صندوق مهر امام رضا(ع) رو شندیم ولی ممنون می شم یکی دیگه بگین...یا یه ترفندی چیزی...!
چرا کمترین سود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همه دنبال سود بیشتر ان!!!!!!!!!

Amin4All
08-06-2013, 21:59
دوستان یه سوال!

شما قر ض الحسنه باز کنید دیگه .
چرا کمترین سود رو میخای .؟

Ghaioom
09-06-2013, 06:18
چرا کمترین سود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همه دنبال سود بیشتر ان!!!!!!!!!

شما قر ض الحسنه باز کنید دیگه .
چرا کمترین سود رو میخای .؟

اشتباهه تایپی بوده انگار! :n09::n02:

Soroush-S
09-06-2013, 14:47
من کارت بانکم گم شده - چیکار کنم حالا ؟؟؟؟:n02:

M A S 0 U D
09-06-2013, 16:01
در اولین فرصت تشریف ببرید به بانک مربوطه و کارت قبلی را سوزانده و کارت جدید با رمز جدید را تحویل بگیرید ...

M A S 0 U D
09-06-2013, 16:10
سلام.
بین بانک هایی که روز شمار 19 درصدر میدن کدوم بهترن ؟
از هر نظر . مثلا اینترنت بانک و مطمئن بودن و اذیت نکردن و هر چی ....

بانك دي
ايران زمين
تات

اگر بازم هست و بهتره بگین .

بانکهای خصوصی جدید اکثرا تو زمینه بانکداری الکترونیک موفقند
بانک مطمئنه دوست عزیز چون کلیه مراحل شکلگیری شون زیر ذره بین شدید بانک مرکزی هستش حتی صدور مجوز شعبات جدیدشون زیر فیلتر شدیده ، حتی کلیه بخشنامه هاشون از بانک مرکزیه ...
اکثر بانکهای خصوصی جدید سودشون بالاست میتوننین زنگ بزنید به شعبه هاشون و بپرسید
بانکهایی مثل سینا و پاسارگاد و پارسیان و تات و سامان و دی و اقتصاد نوین و ... نرخ سوداشون اختلاف کمی با هم داره ...

M A S 0 U D
09-06-2013, 16:14
نوشته شده توسط a6543210 مشاهده تاپيک
آقا masoud_62005 عزیز!
یعنی با بیاناتی که داشتین اگه من 5 میلیلون تومن تو بانک (دی یا تات و... ) بزارم با سود 19 درصد ماهایانه بهم (19%*5000000=950000) یعنی ماهی بهم 950 هزار تومن پول می دن!!! اینطوری باشه که برجی یه تومن آقا یکم مارو توجیه کن اگه قضیه درست باشه فردا ساعت 6 جولو در بانکشونم که! م
ممنون می شم دوستان دیگه هم توضیح بفرمایند.منتظرم

نه دوست عزیز ایکاش اینجوری بود
پنج میلیون تومن 19 درصد ماهیانه میشه 80685 تومن :n03:

saeediranzad
09-06-2013, 16:52
اگر شک دارید که دست آدم ناجوری افتاده باشه؛ با تلفنبانک بسوزونیدش. حتا در ساعت غیرکاری.

TheGnomonWorkshop
09-06-2013, 18:44
بچه ها نظرتون رو بگید. .. میخوام ۵ ساله و با برداشت یکساله حساب باز کنم. (25 میلیون ). . . پبشنهاد بهتری از مسکن دارید؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dietman
09-06-2013, 19:00
بچه ها نظرتون رو بگید. .. میخوام ۵ ساله و با برداشت یکساله حساب باز کنم. (25 میلیون ). . . پبشنهاد بهتری از مسکن دارید؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام حساب نوید بانک پاسارگاد بسیار بهتر از بانک نسکن هست. در ضمن جریمه هم نداره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

M A S 0 U D
09-06-2013, 19:07

نرخ سودهاش و من دیدم خیلی پایینه
کلا مسکن سودش بالا نیستش

اگه دنبال سودی خصوصی ها سود بیشتری میدن
اگه میخواین پولتون بیخود و بیجهت نخوابه دنبال بانکی باشید که سود بالاتری میده

بهترین کار اینه که از خود بانک بپرسید و به اطلاعات سایت اکتفا نکنید، اکثرا الکیه مثلا قوامین تو سایتش روزشمارو زده 7 درصد :n08: در حالیکه یکی از بیشترین سودا رو میده

دنبال سایت نرید

Soroush-S
09-06-2013, 21:05
اگر شک دارید که دست آدم ناجوری افتاده باشه؛ با تلفنبانک بسوزونیدش. حتا در ساعت غیرکاری.

رفتم بانک و کارت جدید به من دادن - 2500 پولش شد

M A S 0 U D
09-06-2013, 21:44
رفتم بانک و کارت جدید به من دادن - 2500 پولش شد

هر بار که کارت جدیدی رو درخواست بدبن باید این مبلغ رو به عنوان کارمزد بپردازید.

a6543210
09-06-2013, 22:41
دوستان یه سوال!
شرمنده دوستان
منظورم اینه یه بانک که بهم وام با کمترین سود بده!

Rhodes
09-06-2013, 22:57
دوستان الان بخوایم وام فوری ( مثلا یه هفته ای ) بگیریم کدوم بانک بریم بهتره ؟!

بعد چه مقدار از پول اصلی وام میدن.حداقل پول باید چقدر باشه ؟!

ضامنش چه جوریاست ؟!

هلپ می پلیز.
وام کم... مثلا 500 تا 1 ...

Amin4All
10-06-2013, 19:48
ادرس بانک دی در شهر گرگان رو کسی میتونه پیدا کنه برام.؟

M A S 0 U D
10-06-2013, 21:39
ادرس بانک دی در شهر گرگان رو کسی میتونه پیدا کنه برام.؟

خ وليعصر نبش عدالت 24
01712320730
01712320731

saeed_136915
10-06-2013, 22:14
سلام
دوستان این بانک صادرات دیگه مانده حساب اینترنتی نمیده؟؟ تلفن بانکش هم خرابه.
خدا از رو زمین محو کنه این بانک رو

ali_tadvin
11-06-2013, 21:16
بیشترین سود سپرده کدوم موسسه میده؟
این موسسه نور سود سپرده هاش چقدره ؟

Ghaioom
11-06-2013, 21:26
سلام
علیک سلام
مگه قبلا میداد از سایتش؟! من یادم نیست ولی فکر کنم باید اینترنت بانکش رو فعالی میکردی؟
با کد #733* راحت میتونی مانده حساب رو بگیری. :n06:

ak313
11-06-2013, 21:40
سلام

من برای مانده و صورتحساب از این سایتش استفاده می کنم
ضمنا شما می تونید با نرم افزار موبایل بانکش هم موجودی و صورتحساب بگیرید البته مسخرست موبایل بانکش 25 تومن کم می کنه. خسیسهای ندار بدبخت!@!

آرش-19
11-06-2013, 22:09
سلام,
من قراره مبلغ 6 میلیون تومان به کسی بدم که در ازاش برام کاری رو انجام بده, طرف هم قراره به عنوان ضمانت
سفته به مبلغ شش میلیون تومان به من بده. حالا چندتا سوال با توجه به اینکه اولین بارم با سفته میخوام کار کنم دارم:
1- اعتبار سفته بیشتره یا چک؟
2-چطور به سفته میشه اعتماد کرد؟ چون خوب هر کسی میتونه سفته بخره و امضا کنه و بده دست مردم, یا به عبارتی جعل کنه.
3- اصولا مراحل دریافت سفته چطوره؟ منظورم اینه که راه درست گرفتن سفته از کسی چطوره؟

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

saeed_136915
11-06-2013, 22:55
علیک سلام
مگه قبلا میداد از سایتش؟! من یادم نیست ولی فکر کنم باید اینترنت بانکش رو فعالی میکردی؟
با کد #733* راحت میتونی مانده حساب رو بگیری. :n06:

واللا من از این جا مانده میگرفتم خیلی هم به کارم میومد ولی چند روزیه دیگه نمیده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موبایل بانک هم باید بری بانک فعال کنی و دردسر داره. گوشی من هم ویندوز موبایل هست برنامه اش روش درست اجرا نمیشه :n15:

ویرایش: آقا دستت درد نکنه من اصلا از این *733# خبر نداشتم خیلی چیز جالبیه. از حساب هم کم نمیکنه مثل اینکه نه؟؟

Hatek
11-06-2013, 22:57
سلام
من یه خرید اینترنتی میخواستم انجام بدم بعد پول رو کارت به کارت برای طرف فرستادم
الان توی قسمت پر کردن اطلاعات شماره ی فیش میخواد و من فقط یه رسید از خود پرداز دارم که شماره ی فیش توش نوشته نمیشه ( فیش فقط مخصوص واریز دستی هست)
اون قسمت رو من با چی پر کنم؟
اینم اضافه کنم که گوشه ی سایت نوشته ثبت فیش بانکی و وقتی روش کلیک میکنم یه سری اطلاعات میخواد که کد پیگیری هم شامل میشه ( همون کدی که از خودپرداز گرفتم)

Abbas.V
12-06-2013, 14:02
سلام,
من قراره مبلغ 6 میلیون تومان به کسی بدم که در ازاش برام کاری رو انجام بده, طرف هم قراره به عنوان ضمانت
سفته به مبلغ شش میلیون تومان به من بده. حالا چندتا سوال با توجه به اینکه اولین بارم با سفته میخوام کار کنم دارم:
1- اعتبار سفته بیشتره یا چک؟
2-چطور به سفته میشه اعتماد کرد؟ چون خوب هر کسی میتونه سفته بخره و امضا کنه و بده دست مردم, یا به عبارتی جعل کنه.
3- اصولا مراحل دریافت سفته چطوره؟ منظورم اینه که راه درست گرفتن سفته از کسی چطوره؟

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

درود
1-سفته
2-دقیقا مثل چک . اعتبار خاصی نداره :n29:
3-معمولا از مبلغی که شما پرداخت میکنید به ایشون باید بیشتر سفته بگیرید .
بازم از بانک کلی سوال کنید برای ضمانت بهتر راهنماییتون میکنن . این اطلاعاتی بود که من داشتم.

Ghaioom
13-06-2013, 06:15
واللا من از این جا مانده میگرفتم خیلی هم به کارم میومد ولی چند روزیه دیگه نمیده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موبایل بانک هم باید بری بانک فعال کنی و دردسر داره. گوشی من هم ویندوز موبایل هست برنامه اش روش درست اجرا نمیشه :n15:

ویرایش: آقا دستت درد نکنه من اصلا از این *733# خبر نداشتم خیلی چیز جالبیه. از حساب هم کم نمیکنه مثل اینکه نه؟؟

نه کم نمیکنه. بزن تو رگ :n02: #712* بانک ملت :n06:

برای انتقال وجه به بانکهای دیگه باید اینترنت بانک رو فعال کرد نه؟:n13:

واقعا اینجور کدا تو گوشی حال میده نه؟! :n09: نامرد فقط انتقال وجه نداره :دی

........................................

میگم میشه پرینت حساب رو در آورد مثل کی چند ریخته این حرفا؟! :n02: این کی ریختش مهمه . هر بانکی باشه.

ehsan_iace
13-06-2013, 19:23
من حدود 40 میلیون تومان وام می خواهم که بهره‌اش زیاد نباشد از کدام بانک یا موسسه اعتباری می توانم در کوتاه مدت بگیرم؟

ak313
13-06-2013, 23:31
لطفا کسانی که دارن استفاده می کنن جواب بدن
آیا توی بانکداری اینترنتی بانک دی امکان انتقال وجه به شکل حواله پایا و کارت به کارت (سحابی) امکان داره؟

Abbas.V
14-06-2013, 12:51
من حدود 40 میلیون تومان وام می خواهم که بهره‌اش زیاد نباشد از کدام بانک یا موسسه اعتباری می توانم در کوتاه مدت بگیرم؟

موسسه کوثر به صورت فوری 4 برابر سپردتونو با یک ضامن وام میده با نرخ 26 فکر کنم .
بانک دی هم با نرخ درصد وام میده روی سند منزل . بازپرداخت هم در سررسید یکساله هست به صورت یکجا.

مورد مصرفتون چی هست؟

alone one
14-06-2013, 15:01
لطفا کسانی که دارن استفاده می کنن جواب بدن
آیا توی بانکداری اینترنتی بانک دی امکان انتقال وجه به شکل حواله پایا و کارت به کارت (سحابی) امکان داره؟

شما کارت دی داری؟
واسه فعال کردن اینترنت بانک چیکار کردی؟

ak313
14-06-2013, 15:13
شما کارت دی داری؟
واسه فعال کردن اینترنت بانک چیکار کردی؟

خدا خیرت بده اگر اینترنت بانکم که فعال بود که سوال نمی کردم.
بله کارت دی دارم و فقط از همراه بانکش استفاده می کنم اگر بخواهی اینترنت بانکش رو فعال کنی باید رمز یاب بگیری هزینشم اینطوریه:

لذا از اين پس براي ورود به سيستم و يا در زمان درخواست فعال سازي شناسه کاربري مي بايست از رمز عبور توليد شده توسط دستگاه رمزيابي که از شعبه دريافت ميداريد استفاده نمائيد .ضمنا سقف هزينه استفاده از اين دستگاه 440000ريال است که در زمان تحويل در شعبه از شما دريافت مي گردد. لازم به ذکر است، هزینه توکن با توجه به میانگین مانده دو ماهه حساب(ريال) شما به شرح زیر متغیر خواهد بود: (زیر 10000000 ، 440000) ، (از 10000000 تا 20000000 ، 176000) ، (از 20000001 تا 50000000 ، 110000) ، (از 50000001 تا 100000000 ، 66000) ، (از 100000001 به بالا ، بدون هزینه) می باشد.

درخواست دستگاه رمزياب جديد

Rhodes
14-06-2013, 15:17
دوستان من تقریبا حدود 40 تومن ماهی میتونم قسط بدم... چقدر میتونم وام بگیرم و از کجا ؟ کجا سریع وام میدن ؟

TheGnomonWorkshop
16-06-2013, 11:13
سلام دوستان . . . میگم این سپرده نوید پاسارگاد . . . مثلا اگه من ۲۵ ماهه رو انتخاب کنم یعنی بعد از ۲۵ ماه سودش رو میتونم دریافت کنم؟ . . . اگه میشه یکی بگه سود ۲۵ میلیون با سود ۲۴/۲۲ درصد چقد میشه . . . یه سوال دیگه . . . سود این دو سالو نیم رو یه جا پرداحت میکنن؟ . . . یه سوال مهم دیگه . . . مثلا من حیاب رو باز میکنم. بعد از این دو سال و نیم که سود رو گرفتم، میتونم حساب رو ببندم و اصل پول رو بردارم؟ چون اینجوری در واقع میشه سپرده دو سال و نیمه با ۲۴/۲۲ درصد سود! مشکلی پیش نمیاد؟ . . . با توجه به اینکه شعب بانک پاسارگاد کم هستن اگه جای بهتری رو میشناسید بفرمایید. باید فردا برم واسه افتتاح حساب . . . مرسی

ehsan_iace
16-06-2013, 13:30
موسسه کوثر به صورت فوری 4 برابر سپردتونو با یک ضامن وام میده با نرخ 26 فکر کنم .
بانک دی هم با نرخ درصد وام میده روی سند منزل . بازپرداخت هم در سررسید یکساله هست به صورت یکجا.

مورد مصرفتون چی هست؟

خرید خانه!

Rhodes
16-06-2013, 17:23

مورد مصرفتون چی هست؟

باز پرداختش چه طوریه ؟ چن ماهه ؟

piishii
16-06-2013, 17:34
در مورد باشگاه مشتری های بانک ملت
این تعداد روزهای باقی مانده برای کسب امتیاز طلایی چی هست ؟ باید سر اون فرصت چقدر پوینت جمع کنی ؟
و اینکه
امتیاز طلاییی من الان 17/3 هست این یعنی چی ؟ و اینکه به چه مقدار باید برسه ؟ 100 تا ؟
17 رو میدونم ولی 3 چی هست ؟
امتیاز نقره ای به چه دردی می خوره ؟

mmf66
16-06-2013, 20:17
در مورد باشگاه مشتری های بانک ملت
این تعداد روزهای باقی مانده برای کسب امتیاز طلایی چی هست ؟ باید سر اون فرصت چقدر پوینت جمع کنی ؟
و اینکه
امتیاز طلاییی من الان 17/3 هست این یعنی چی ؟ و اینکه به چه مقدار باید برسه ؟ 100 تا ؟
17 رو میدونم ولی 3 چی هست ؟
امتیاز نقره ای به چه دردی می خوره ؟

امتیاز شما 17.3 هست برای استفاده از هدایا باید حداقل 100 امتیاز داشته باشه
امتیاز طلایی رو هم میشه وام گرفت هم میتونی به بانک بفروشیش ولی امتیاز نقره ای رو نمیشه به بانک فروخت تو خود سایت همه رو توضیح داده
من خودم هر ماه بین 20 تا 30 امتیاز میگیرم بیشتر هم میتونم ولی حوصله اش رو ندارم

oghyanoos
16-06-2013, 22:23
بانک ها دیگه وام مضاربه ای نمیدن؟
من یه وامی میخام شبیه این مضاربه ای ها که یه جا پول را پس بدم

piishii
17-06-2013, 17:29
امتیاز شما 17.3 هست برای استفاده از هدایا باید حداقل 100 امتیاز داشته باشه
امتیاز طلایی رو هم میشه وام گرفت هم میتونی به بانک بفروشیش ولی امتیاز نقره ای رو نمیشه به بانک فروخت تو خود سایت همه رو توضیح داده
من خودم هر ماه بین 20 تا 30 امتیاز میگیرم بیشتر هم میتونم ولی حوصله اش رو ندارم
میشه کمی توضیح بدید چیکار میکنید که بیشتر هم میتونید :n01:
اگه اینجا نمیشه پی ام اینا

mmf66
18-06-2013, 09:41
میشه کمی توضیح بدید چیکار میکنید که بیشتر هم میتونید :n01:
اگه اینجا نمیشه پی ام اینا

باید خرید کارت خوان و اینترنتی و پرداخت قبض و پرداخت اقساط داشته باشی

Ghaioom
18-06-2013, 10:59
این باشگاه مشتریان ملت چی هست؟ امتیازش به چه دردی میخوره؟ و چطوری امتیاز میگیرن؟ یه توضیح کلی بدین مرسی :دی

Soroush-S
18-06-2013, 12:59
برای تغییر شماره حساب بانکی دریافت یارانه باید چیکار کرد ؟

iman_s
18-06-2013, 13:04
اگه كارت بانك ملت و يا كارتهاي شتاب بانكهاي ديگه داشته باشيد و تو اين سايت عضو بشيد ميتونيد امتياز بگيريد.مثلن هر 100هزار تومن كه با كارتتون از يك دستگاه پوز بانك ملت خريد كنيد يك امتياز ميگيريد(ماهيانه تا سقف 10 امتياز).يا از درگاه اينترنتي بانك ملت خريد كنيد و قبض پرداخت كنيد و....
اين امتيازها جمع ميشه و هم تو قرعه كشي هاي دوره اي شركت ميكنيد و شانس برنده شدن داريد و هم با رسيدن به حد نصاب هايي كه تو سايتش گفته ميتونيد وجه نقد يا وام بگيريد
مثلن با 100 امتياز ميتونيد 100هزارتومن جايزه بگيريد يا دوميليون وام با شرايط دريافت آسان
دركل اگه كارت بانك ملت يا شتابي داريد و تو سايتش عضو بشيد ضرر نميكنيد

mmf66
18-06-2013, 13:05
این باشگاه مشتریان ملت چی هست؟ امتیازش به چه دردی میخوره؟ و چطوری امتیاز میگیرن؟ یه توضیح کلی بدین مرسی :دی

شما با 100 امتیاز میتونی 2 میلیون وام 15 درصد با اقساط 30 ماهه بگیری هر قسط 80300
با 200 امتیاز میتونی 4 میلیون وام 15 درصد با اقساط 36 ماهه بگیری هرقسط 138700
با 300 امتیاز هم میتونی 7 میلیون وام خودرو 15 درصد با اقساط 48 ماهه بگیری

alone one
18-06-2013, 14:19
من قبلا ثبت نام کردم ولی پیگیری نکردم،الان سر زدم دیدم 10.73 امتیاز طلایی دارم و "تعداد روزهای باقیمانده برای کسب امتیاز طلایی" 34 روزه
حالا اگه نقره ای بشه چی میشه؟
اصلا چه فرقی میکنه؟
نمیشه همین طلایی نگهش داشت؟:n02:
من میخوام امتیاز جمع کنم که بتونم وام بگیرم

Abbas.V
18-06-2013, 14:33
من قبلا ثبت نام کردم ولی پیگیری نکردم،الان سر زدم دیدم 10.73 امتیاز طلایی دارم و "تعداد روزهای باقیمانده برای کسب امتیاز طلایی" 34 روزه
حالا اگه نقره ای بشه چی میشه؟
اصلا چه فرقی میکنه؟
نمیشه همین طلایی نگهش داشت؟:n02:
من میخوام امتیاز جمع کنم که بتونم وام بگیرم

شما که میخوای از وام استفاده کنی فرقی نمیکنه طلایی با نقره ای . طلایی قابلیت نقد شوندگی داره ولی نقره ای نداره و فقط میتونی وام بگیری یا انتقال بدی .

ehsan_iace
18-06-2013, 17:51
برای خرید اینترنتی میشه کارت مجازی تعریف کرد و به اندازه مبلغ خرید آنرا شارژ کرد و خرید را انجام داد؟