PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

arash66_2m
01-03-2013, 15:31
سلام
با 4 تومن چیکار میشه کرد ؟
کجا سرمایه گذاری کنم یا چیکار کنم کلا ؟!!

aliiiiiii
01-03-2013, 15:37
کسی از دوستان خبر داره کدوم بانک روزشمار 17 تا 18 درصد میده و کارت عابر بانکی میده که عضو شتاب باشه و شعب زیادی سراسر کشور داشته باشه؟

Mr_100_dolari
01-03-2013, 17:19
کسی از دوستان خبر داره کدوم بانک روزشمار 17 تا 18 درصد میده و کارت عابر بانکی میده که عضو شتاب باشه و شعب زیادی سراسر کشور داشته باشه؟

بانک ها معمولا روز شمار بین 7 تا 9 درصد میدن اون سودی که شما میگید رو موسسات پرداخت میکنند برای روز شمار

Drug Man
01-03-2013, 18:40

بانک دی روزشمار رو 19 درصد میده عضو شتاب هم هست

Mr_100_dolari
01-03-2013, 20:44
بانک دی روزشمار رو 19 درصد میده عضو شتاب هم هست

دوست عزیز نرخ سود روز شما بانک دی 7% هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به لینک زیر مراجعه کنید که برای خود سایت بانک دی هستش و فایل PDF رو که حاوی نرخ سود های بانک دی هستش رو دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم نرخ سود بانک ها در سایت خود بانک مرکزی

» نرخ سود علي‌الحساب سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري مدت‌دار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])80 KB - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مطلب رو هم اگر خواستین مطالعه کنید :

نرخ سود جدید سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه مدت و بلند مدت بانک‌ها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Drug Man
01-03-2013, 21:53
دوست عزیز نرخ سود روز شما بانک دی 7% هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به لینک زیر مراجعه کنید که برای خود سایت بانک دی هستش و فایل PDF رو که حاوی نرخ سود های بانک دی هستش رو دانلود کنید

اینم نرخ سود بانک ها در سایت خود بانک مرکزی

» نرخ سود علي‌الحساب سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري مدت‌دار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])80 KB - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مطلب رو هم اگر خواستین مطالعه کنید :

نرخ سود جدید سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه مدت و بلند مدت بانک‌ها

شما درست میگین ولی من همین چند روز پیش حساب باز کردم گفت جدیدا روزشمار رو 19 درصد میدیم
اگه میخواین میتونم از کارت و دفترچه اش عکس بندازم نشونتون بدم

Mr_100_dolari
01-03-2013, 23:47
شما درست میگین ولی من همین چند روز پیش حساب باز کردم گفت جدیدا روزشمار رو 19 درصد میدیم
اگه میخواین میتونم از کارت و دفترچه اش عکس بندازم نشونتون بدم

بله شما هم درست میگید و از اونجا که هیچ چیز حساب و کتاب درستی نداره و عملکرد هر شعبه ای تا حد زیادی دست خود مدیر شعبه هستش برای همین می بینید توی یک شعبه اون طوری که میگید عمل میکنند و توی شعبه دیگه نه و در کل بر مبنای دستور کار بانک مرکزی عمل نمیکنند و با قراردادهای مختلف که حتی مشتری نمیدونه این قرار داد چی هستش و براش اهمیتی هم نداره به جز سود اون سپرده دارند کار میکنند

اگر همچین کاری رو یک موسسه میکرد عجیب نبود ولی از بانک بعیده و خیلی راحتم اسمش رو میزارن سود توافقی که همون سود توافقی هم برای مبلغ های بالا در نظر گرفته میشه فقط برام سواله الان توی همه شعبه های این بانک دارن این طوری عمل میکنند یا نه

به هر حال خارج از دستورات بانک مرکزی هر بانکی قوانین خاص خودشم اجرا میکنه دیگه !!

فقط این وسط اگر اتفاقی بی افته کار بانک مرکزی راحت میشه که خیلی راحت میاد میگه ما که گفته بودیم سود بانک ها باید چقدر باشه دیگه خودتون مقصرید !!

Drug Man
02-03-2013, 00:16
بله شما هم درست میگید و از اونجا که هیچ چیز حساب و کتاب درستی نداره و عملکرد هر شعبه ای تا حد زیادی دست خود مدیر شعبه هستش برای همین می بینید توی یک شعبه اون طوری که میگید عمل میکنند و توی شعبه دیگه نه و در کل بر مبنای دستور کار بانک مرکزی عمل نمیکنند و با قراردادهای مختلف که حتی مشتری نمیدونه این قرار داد چی هستش و براش اهمیتی هم نداره به جز سود اون سپرده دارند کار میکنند

اگر همچین کاری رو یک موسسه میکرد عجیب نبود ولی از بانک بعیده و خیلی راحتم اسمش رو میزارن سود توافقی که همون سود توافقی هم برای مبلغ های بالا در نظر گرفته میشه فقط برام سواله الان توی همه شعبه های این بانک دارن این طوری عمل میکنند یا نه

به هر حال خارج از دستورات بانک مرکزی هر بانکی قوانین خاص خودشم اجرا میکنه دیگه !!

فقط این وسط اگر اتفاقی بی افته کار بانک مرکزی راحت میشه که خیلی راحت میاد میگه ما که گفته بودیم سود بانک ها باید چقدر باشه دیگه خودتون مقصرید !!
حتی بهم گفت برای یک میلیونش ماهانه 15500 تومان سود روزشمارش میشه
کارتش رو هم همون لحظه صادر کرد و بهم داد
و اس ام اس بانک رو هم برام فعال کرد در کل ازش راضیم لانک خوبیه برخورد کارمنداش هم خیلی خوب بود

-----------------------------------------------------------------------------------

به مناسبت سومین سالروز تاسیس بانک دی، طرح های امید و اشتیاق با مزایای ویژه برای سپرده گذاران بانک دی اجرایی شد.در راستای اجرای اصول مشتری مداری و گسترش خدمات بانکی دو طرح امید و اشتیاق از اول دی ماه سال جاری به مدت یک ماه شروع شد.

کد خبر: ۳۹۶۱

تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۶

بر این اساس مشتریان می توانند با سپرده سرمایه گذاری مدت دار نزد شعب بانک دی در قالب طرح امید از نرخ سود 17 تا 20 درصد متناسب با مبلغ سپرده بهره مند شوند.
همچنین به منظور مشارکت در طرح اشتیاق مشتریان گرامی می توانند با افتتاح حساب سپرده کوتاه مدت از نرخ های سود 14 تا 19 درصد استفاده نمایند.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک دی در سراسر کشور مراجعه نمایند.

ak313
02-03-2013, 00:49
آیا با خدمات غیر حضوری بانک صادرات میشه در روز یه میلیون تومان حواله پایا زد البته من دستگاه توکن ( رمزیاب) نمی خوام بگیرم

کسی از صادرات استفاده نمی کنه؟

amir_ata_21
02-03-2013, 01:16
دوستان برخی از بانک ها مثل صادرات و تجارت چرا اینطورین که اگه با دفترچه حساب بخواین از شعبه ی دیگری به غیر از شعبه ی افتتاح حساب برداشت کنیم باید کارمزد بپردازیمف مگه شعبات بانک چه تفائتی با هم دارن آخه:n29:

Amin4All
03-03-2013, 15:05
سلام.
یکی که بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی هستش فوت میکنه .
اون پولی که بعنوان مستمری میگرفت چی میشه و پول هایی که تو حسابش داشت رو چطور میشه گرفت ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-03-2013, 16:02
سلام.
یکی که بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی هستش فوت میکنه .
اون پولی که بعنوان مستمری میگرفت چی میشه و پول هایی که تو حسابش داشت رو چطور میشه گرفت ؟

سلام
اگر مرد باشه و زن داشتین باشه حقوقش میرسه به زنش
اگر هم دختر ازدواج نکرده داشته باشه به اون هم میرسه .
بعد از فوت زنش هم اگر دختر ازدواج نکرده داشته باشه به اون میرسه .
اگر دختر مطلّقه هم داشته باشه و طلاقش قبل از فوت پدر باشه حقوق بهش تعلق میگیره .
دختر مطلّقه با همین شرایط ار مادرش هم پس از فوت حقوقش رو به ارث میبره .
قبلاً میگفتند اگر دختر ازدواج کنه حقوقش قطع میشه اما حالا دیگه قطع نمیشه با ازدواج
اما دخترِ دخترش دیگه حقوق نداره طبق اطلاعات بنده .

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-03-2013, 16:06
بانک ها معمولا روز شمار بین 7 تا 9 درصد میدن اون سودی که شما میگید رو موسسات پرداخت میکنند برای روز شمار

سلام
پارسال تو تهران دیدم بانک رفاه کارگران نوشته بود روزشمار 14%

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-03-2013, 16:10
[QUOTE=Drug Man;7511977]شما درست میگین ولی من همین چند روز پیش حساب باز کردم گفت جدیدا روزشمار رو 19 درصد میدیم
اگه میخواین میتونم از کارت و دفترچه اش عکس بندازم نشوق .
این روزشمار 7% به بالا هنوز بهش اجازه ی رسمی شدن نداده بانک مرکزی برای همینه که تو تلوزیون تبلیغش رو نمیذارند چون بانکها اعتراض دارند و میگن دهها سال مردم رو عادت دادیم که سود بانکی 6% و اینا هست حالا شما بازار پرسود ما رو خراب میکنید .
اما همون روز شمار 20% هم چندر غاز هست .

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-03-2013, 16:14
دوستان برخی از بانک ها مثل صادرات و تجارت چرا اینطورین که اگه با دفترچه حساب بخواین از شعبه ی دیگری به غیر از شعبه ی افتتاح حساب برداشت کنیم باید کارمزد بپردازیمف مگه شعبات بانک چه تفائتی با هم دارن آخه:n29:

سلام .
همسایه های جنوبیمون و غربیمون یه مثل دارند که میگه :
فلانی عین اره میمونه , میره بالا میبُره میاد پائین هم میبُره .
بانکها هم پولهای مردم رو به کار میندازند و کلی سود سرشار گیرشون میاد هم با گرفتن کارمزد به عناوین مختلف کلی به جیب میزنند .

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-03-2013, 16:19
سلام
با 4 تومن چیکار میشه کرد ؟
کجا سرمایه گذاری کنم یا چیکار کنم کلا ؟!!

سلام
اگه منظورتون پس انداز هست , سکه بخرین .
اگر میخواین ازش مخارجتون رو تامین کنین خیلی کارها میشه کرد .
پیک موتوری با درآمد بعضاً بالای سه تومن در ماه
دستفروشی
خرید یه پراید و مسافرکشی

myreza_12345
03-03-2013, 16:45
سلام دوستان
ایا حساب سپرده ای هست که موقع افتتاح حساب به عنوان روزشمار افتتاح کنیم و اگه به پول و سودش دست نزنیم به مدت 6ماه اون وقت < حساب کوتاه مدت 6ماهه با دریافت سود در سر رسید محاسبه بشه(امیدوارم تونسه باشم منظورمو رسانده باشم)
با سپاس فراوان

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-03-2013, 17:00
سلام دوستان
ایا حساب سپرده ای هست که موقع افتتاح حساب به عنوان روزشمار افتتاح کنیم و اگه به پول و سودش دست نزنیم به مدت 6ماه اون وقت < حساب کوتاه مدت 6ماهه با دریافت سود در سر رسید محاسبه بشه(امیدوارم تونسه باشم منظورمو رسانده باشم)
با سپاس فراوان

سلام
این نوع حساب وجود نداره .
شما یا سود هر ماه واریز میشه به حسابتون و میشه جزء موجودیتون و از ماه بعد بهش سود تعلق میگیره یا از همون ابتدا سود در سررسید رو باید انتخاب کنید .

alex_pk
03-03-2013, 18:17
سلام
اگر دختر مطلّقه هم داشته باشه و طلاقش قبل از فوت پدر باشه حقوق بهش تعلق میگیره .
قبلاً میگفتند اگر دختر ازدواج کنه حقوقش قطع میشه اما حالا دیگه قطع نمیشه با ازدواج

برای پسر هم میدونم تا زمانی که تحصیل کنه و گواهی اشتغال به تحصیل بیاره میتونه مستمری رو دریافت کنه.
این موضوع دختر که فرمودین که حتی اگر ازدواج کنه هم میتونه مستمری دریافت کنه ، جدیدا اینطوری شده؟ میتونید یه لینک از تامین اجتماعی بدید؟

حالا یه سوال:
فرض کنید خانمی که مستمری بگیر تامین اجتماعی هست فوت می کنند
ایشون یک پسر و یک دختر دارن (که هر دو تحت پوشش تامین اجتماعی از طرف مادر بودن)
فرضا خقوق مستمری ایشان 1 میلیون تومن بوده
اگر پسر در حال تخصیل باشه به ایشون مستمری تعلق میگیره
به دختر هم که فرمودید حتی اگر ازدواج هم کنه مستمری تعلق میگیره.
حالا سوال اینه این مستمری چطور تقسیم میشه؟ یعنی این 1 میلیون بین پسر و دختر چطور تقسیم میشه؟
++++++
اگر پسر تحصیلش تموم بشه و دیگه بهش مستمری تعلق نگیره ، در اینصورت مابقی مستمری چطور محسابه میشه؟ یعنی کل 1 میلیون به دختر میرسه؟ یا دختر همون سهم قبلی رو میگیره و سهم پسر سوخت میره؟

aluminum
03-03-2013, 21:08
سلام

من نمیدونم در مورد تامین اجتماعیی دقیقا بر چه اساس هست ولی معمولا افراد فرمی رو پر میکنن که بعد از فوتشون به هر یکی از وارثها چند در صد از بیمه عمر و حقوق تعلق بگیره
در مورد پول در حساب بانکی هم فکر کنم به عنوان ارث در نظر گرفته میشه و باید طبق اون تقسیمش کنن

V E S T A
03-03-2013, 21:45
دوستان لطفا بحث های مرتبط با بیمه رو تاپیک زیر ادامه بدین

سوال در مورد انواع بیمه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای انحصار ورثه هم تاپیک جدا بزنید

ممنون

Arsenal2012
03-03-2013, 22:03
سلام دوستان صبح به خیر یه سوال داشتم که به زیان کاملا ساده میپرسم و لطفا هر کس که میدونه به زبان کاملا ساده توضیح بده هر کس هم تجربه شو داشته لطفا توضیح بده ( از وب سایت های موسسه های بانکی و بانک های خصوصی و دولتی کپی و پیست نکنید چون خوندم ولی متوجه نشدم ) من سه میلیون تومان پول دارم میخوام در یکی از بانک های خصوصی یا موسسه های معتبر حساب بلند مدت 1 ساله باز کنم و سود 20 تا 23 درصد بگیرم ولی همون روزی که حساب میخوام باز کنم 1 وام دو میلیون و نیم رو روی همون پول خودم وام بگیرم و در مدت نهایت 1 ماهه وام رو بگیرم... حالا میخوام بدونم که بعد از گرفتن وام باز هم روی اون 3 میلیون تومنی که خوابوندم تو حساب سود 20 تا 23 درصد رو میدن یا قطع میشه؟؟ و اون وامی که گرفتم چقدر سودش میشه؟ وبعد از یک سال میتونم پولی که خوابوندم برای گرفتم وام میتونم برداشتش کنم به جاش یه ضامن معتبر به بانک معرفی کنم؟

جالبه بعد از 3 روز هنوز کسی جواب ما رو نداده!!!! این بخش مدیر نداره؟؟؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-03-2013, 09:31
من نمیدونم در مورد تامین اجتماعیی دقیقا بر چه اساس هست ولی معمولا افراد فرمی رو پر میکنن که بعد از فوتشون به هر یکی از وارثها چند در صد از بیمه عمر و حقوق تعلق بگیره
در مورد پول در حساب بانکی هم فکر کنم به عنوان ارث در نظر گرفته میشه و باید طبق اون تقسیمش کنن

سلام .
بله , درسته . پولهائی که توی بانک هست قابل برداشت نیست تا انحصار ورثه بشه و سهم هر یک از ورثه مشخص بشه و بره بانک و سهمش رو بگیره .
حتی کسی که وکالت کل داره حق نداره بعد از فوت پولی از حساب برداره و اصلاً وکالتش حتی اگر وکالت بلا عزل باشه با فوتِ موکّل اون وکالت باطل میشه .
مسئله ی بدهی های میت هم هست که تا پرداخت نشه کسی حق مطالبه ی ارثیه نداره البته برای مسلمان . دیگر ادیان رو اطلاعی ندارم

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-03-2013, 09:39

سلام .
اگر کسی جواب سوالتون رو بدونه حتماً جواب میده .
مدیران سایت هم جواب همه س سوالها رو نمیدونند خصوصاً سوالهای اینجوری که هر بانک و موسسه ای برایِ خودش قوانین جداگانه وضع میکنه .
به نظرم بهترین راه اینه که هر روز تو مسیرتون از یکی دو بانک سوال کنین یا با تلفن , تا از قوانین بانکهای مختلف رو در این مورد آگاه بشین .

aluminum
04-03-2013, 11:24

معمولا موسسه هایی که وام میدن و مشتری باید حساب باز کنه برای گرفتن وام ، به اون حساب سود زیادی تعلق نمیگیره
ولی در مورد گرفتن وام بعد از باز کردن حساب تا یک ماه ،اولا مقدار وام دریافتی به مقدار پول شما داره که برای شرایط شما 3 میلیون اورده شما و گرفتن 2.5 میلیون باید سودی بالای 20 درصد پرداخت کنید.
چند تا موسسه هست که وام سریع میدن و سودشون 25-28 درصد هست ولی اگر شاید پولتون یک مقداری بخوابه درصد سود و یا مدت بازپرداخت تغییر میکنه

Arsenal2012
04-03-2013, 18:34
سلام دوستان یه سوال فنی داشتم من میخوام از اینترنت بانک.. بانک صادرات و بانک ملی استفاده کنم ولی نمیخوام دستگاه رمزیاب بخرم آیا امکانش هست برم شعبه و فیش مربوط به اینترنت بانک رو پر کنم و شماره مشتری و رمز عبور رو بگیرم ؟؟؟

Arsenal2012
06-03-2013, 12:46
سلام دوستان گرامی من یه مقدار پول میخوام بزارم تو بانک و یک حساب بلند مدت 1 ساله باز کنم و سود 23 درصد ماهیانه از بانک بگیرم حالا سوالم اینجاست من اگه 4 الی 5 ماه دیگه بخوام حسابم رو ببندم آیا جریمه میکنند و یا کاری دیگه میکنند؟؟؟

*IN*
06-03-2013, 13:05
سلام دوستان گرامی من یه مقدار پول میخوام بزارم تو بانک و یک حساب بلند مدت 1 ساله باز کنم و سود 23 درصد ماهیانه از بانک بگیرم حالا سوالم اینجاست من اگه 4 الی 5 ماه دیگه بخوام حسابم رو ببندم آیا جریمه میکنند و یا کاری دیگه میکنند؟؟؟

کجا ماهی 23درصد میده؟

Arsenal2012
06-03-2013, 13:29
کجا ماهی 23درصد میده؟

موسسه مهر تو کرج

*IN*
06-03-2013, 13:43
موسسه مهر تو کرج

ماهی 23 درصد یا سالی 23 درصد با بازپرداخت ماهیانه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-03-2013, 14:50

کجا ماهی 23درصد میده؟

سلام
منظورشون 23% سود سالیانه هست . یعنی ماهیانه 1.916 درصد
23 تقسیم بر 12 ماه = 1.916 درصد در ماه
:n01:

دوستان توجه داشته باشین که واحد اندازه گیری سود در بانکها درصد در سال هست .

مثال :
وقتی بانکی میگه سود روزشمار 21% , این یعنی که در هر سال 21% بابت پولتون بهتون سود میدن . بعد تقسیم بر 365 روز میشه .
21 تقسیم بر 365 = 0.573 درصد ( سود روزانه )

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-03-2013, 15:00
سلام دوستان گرامی من یه مقدار پول میخوام بزارم تو بانک و یک حساب بلند مدت 1 ساله باز کنم و سود 23 درصد سالیانه از بانک بگیرم حالا سوالم اینجاست من اگه 4 الی 5 ماه دیگه بخوام حسابم رو ببندم آیا جریمه میکنند و یا کاری دیگه میکنند؟؟؟

سلام
اگر قبل از یکسال حساب رو بیندید , حساب میکنند چند ماه پولتون تو حساب بوده و سودِ سپرده ی کوتاه مدت حساب میکنند براتون و سودهای زیادی رو که گرفتین از اصل پول کم میکنند و مابقی رو بهتون تحویل میدن .

برای سپره های بلند مدت این یک قانون ثابت هست .

مثال :

شما پولی رو 5 ساله به بانک میدین و یک سال و نیم سودِ 5 ساله میگیرین .
بعد از یک و نیم سال میگین پولتون رو لازم دارین
میان سود سپرده ی بلند مدتِ یکساله حساب میکنند براتون و سود شش ماه ( سپرده ی کوتاه مدت ) .
سودهی زیادی از اصل پول کم میشه و پولتون رو پس میدند .

saeediranzad
06-03-2013, 16:15
من یه زمانی حساب شماهه در بانک ملی گذاشتم. بعد سر ششماه نرفتم حساب را ببندم.
کارمند بانک سرخود حساب را ششماه دیگه تمدید کرد. وقتی رفتم پولم را بگیرم؛ جریمه را کم کردند و بقیه را دادند.
حساب بلند مدت را پیش از موعد نمیشه برداشت کرد؛ جریمه داره.

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-03-2013, 16:33
من یه زمانی حساب شماهه در بانک ملی گذاشتم. بعد سر ششماه نرفتم حساب را ببندم.کارمند بانک سرخود حساب را ششماه دیگه تمدید کرد. وقتی رفتم پولم را بگیرم؛ جریمه را کم کردند و بقیه را دادند.حساب بلند مدت را پیش از موعد نمیشه برداشت کرد؛ جریمه داره.سلام . میشه برداشت کرد اما جریمه ش همینه که دیگه سود بلند مدت بهش تعلق نمیگیره چون زودتر از موعد برمیداریم پول رو

bastami
07-03-2013, 17:09
سلام . میشه برداشت کرد اما جریمه ش همینه که دیگه سود بلند مدت بهش تعلق نمیگیره چون زودتر از موعد برمیداریم پول رو

کارمند بانک سرخود کاری نمیکنه. شما وقتی قراردادی رو امضا میکنی باید بند به بند بخونیش. تو همه قرارداد های مدت دار بانکی بندی هست شنا با امضای قرارداد به بانک اجازه میدی در سررسید سپرده رو با نرخ روز به همون مدت تمدید کنه.

ارسال شده از GT-I9100G با استفاده از تپاتالک 2

bastami
07-03-2013, 17:56
نوشته شده توسط Arsenal2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])<br />
<font color="blue">سلام دوستان صبح به خیر یه سوال داشتم که به زیان کاملا ساده میپرسم و لطفا هر کس که میدونه به زبان کاملا ساده توضیح بده هر کس هم تجربه شو داشته لطفا توضیح بده ( از وب سایت های موسسه های بانکی و بانک های خصوصی و دولتی کپی و پیست نکنید چون خوندم ولی متوجه نشدم ) </font><font color="red">من سه میلیون تومان پول دارم</font><font color="black"> میخوام در یکی از بانک های خصوصی یا موسسه های معتبر حساب بلند مدت 1 ساله باز کنم و سود 20 تا 23 درصد بگیرم </font><font color="green">ولی همون روزی که حساب میخوام باز کنم 1 وام دو میلیون و نیم رو روی همون پول خودم وام بگیرم</font><font color="black"> و در مدت نهایت 1 ماهه وام رو بگیرم... </font><font color="red">حالا میخوام بدونم که بعد از گرفتن وام باز هم روی اون 3 میلیون تومنی که خوابوندم تو حساب سود 20 تا 23 درصد رو میدن یا قطع میشه</font><font color="mediumblue">؟؟</font><font color="blue"> و اون وامی که گرفتم چقدر سودش میشه؟</font><font color="red"> وبعد از یک سال میتونم پولی که خوابوندم برای گرفتم وام میتونم برداشتش کنم به جاش یه ضامن معتبر به بانک معرفی کنم؟</font><br />
<br />
<font color="blue">جالبه بعد از 3 روز هنوز کسی جواب ما رو نداده</font><font color="darkgreen">!!!!</font><font color="blue"> این بخش مدیر نداره</font><font color="red">؟؟؟؟</font>

من نمیدونم شما رو چه حسابی فکر کردین که با سه میلیون تومان میتونید دوونبم میلیون وام بگیرید. سه تومان برای دوونیم وام خیلی کمه و اصل و سود سال اول رو هم پوشش نمیده. به هر حال صرفنظر از مبلغ سپرده و وامی که میخواهید بگیرید باید بدوتید که با وثیقه قراردادن سپرده برای دریافت وام هیچ مشکلی برای دریافت سود پیش نمیاد و مثل یه سپرده مشابه که وثیقه نیست سودش محاسبه میشه. در مورد تعویض وثیقه معمولا بانک ها تمایلی به تعویض وثیقه ندارند به خصوص اینکه بخواهید نوع وثیقه رو عوض کنید مثلا بخواهید سپرده تون رو پس بگیرید و بخواهید ضامن بگیرید. وثیقه ها بسته به نوعشون و نقد شوندگیشون ارزش متفاوتی برای بانک ها دارن. بهترین وثیقه سپرده هست چون صددرصد نقده و در صورتی که بعد از سه قسط سررسیدگذشته و بی توجهی به اخطارهای بانک اقساط معوقتون رو پرداخت نکنید بانک (طبق قرارداد و مجوزهایی که هنگام دریافت وام و توثیق وثیقه بهش دادید) می تونه وام تون رو از محل سچرده وثیقه تسویه خواهد کرد. بنابراین سپرده اولین و بهترین نوع وثیقه خواهد بود. بعد از اون وثیقه های با نقد شوتدگی کمتر و البته ریسک بیشتر مثل طلا سکه سهام اوراق مشارکت و... و بعد از اون انواع وثیقه ملکی. درسته که وثیقه ملکی وثیقه مطمین و کم ریسکی است اما نقد شوندگی پایینی دارد و به ندرت پیش میاد که بانکی پیدا شود که بخواهد از وثیقه ملکی در صورت لزوم استفاده کند چرا که اگر وثیقه اخذ شده مسکونی باشد یک خانوار آواره خواهد شد و اگر تجاری یا کارگاهی باشد چندین نفر بیکار می شوند و این از نقطه نظر اجتماعی اصلا برای بانک خوب نخواهد بود. در آخر هم بدترین نوع وثیقه ضامن است که انتخاب آن بسیار سخت است و فرد مورد نظر باید علاوه بر امضای چک یا سفته گواهی کسر از حقوق نیز به بانک ارایه دهد که استفاده از آن هم در صورت لزون برای بانک بسیار مشکل و هزینه بر و مستلزم پیگیری زیاد و زمان طولانی خواهد بود. پس محال است که یک بانکی با تجربه قبول کند وثیقه سپرده شما را که در درحه اول قرار دارد با ضآمن که بدتربن نوع وثیقه است تعویض کند. امیدوارم توضیحاتم ساده روان و مفید بوده باشد.

hossein019940
08-03-2013, 14:59
سلام دوستان من میخوام تو یکی ازبانک ها حساب عابر بانک باز کنم که از نظر شعبه و مورد اعتماد بودن مردم و از نظر بانکداری اینترنتی یه حساب باز کنم اگه میشه راهنمایی کنین.

saeediranzad
08-03-2013, 15:13
کارمند بانک سرخود کاری نمیکنه. شما وقتی قراردادی رو امضا میکنی باید بند به بند بخونیش. تو همه قرارداد های مدت دار بانکی بندی هست شنا با امضای قرارداد به بانک اجازه میدی در سررسید سپرده رو با نرخ روز به همون مدت تمدید کنه.
بـــله؛ ولی کی میآد بند به بند قرارداد بانک دولتی را بخونه؟
همه اعتماد میکنند. وظیفه اش هست که بگه. حالا اگه تمدید کرد دیگه جریمه نگیره. چون مشتری اگه بخواد یکساله بگذاره که به سود ششماهه اکتفا نمیکنه.
البته الآن دیگه جریمه نمیکنند. من اون دوستمون که گفت ؛ رفتم قوانین را خواندم دیدم جریمه برداشته شده.
ولی آن زمان از سود ششماهه اول من، بابت فسخ قرارداد ششماهه دوم 0.5%جریمه کم کردند و بقیه پول را دادند.

parinaz571
08-03-2013, 15:22
موسسه مهر چقدر قابل اطمینانه برای حسابای روز شمارش؟ میشه بهش اطمینان کرد از لحاظ ور شکسته نشدن و خراب نبودن دستگاهای خود پردازش؟

hossein019940
08-03-2013, 16:34
سلام دوستان من میخوام تو یکی ازبانک ها حساب عابر بانک باز کنم که از نظر شعبه و مورد اعتماد بودن مردم و از نظر بانکداری اینترنتی یه حساب باز کنم اگه میشه راهنمایی کنین.

ali_phd71
10-03-2013, 12:12
سلام دوستان
خواهرم یه 2 تومنی پول داره داده من بریزم توی بانک فعلا یه حساب قرض الحسنه موسسه مهرباز کردم الان بنظرتون توی کدوم طرح سود سپرده 5 ساله بیشتره؟چون طرحاش زیاده بعد اگه در طول این 5 سال بخوام پولی بهش اضضافه کنم چطوره؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-03-2013, 13:25
سلام دوستان
خواهرم یه 2 تومنی پول داره داده من بریزم توی بانک فعلا یه حساب قرض الحسنه موسسه مهرباز کردم الان بنظرتون توی کدوم طرح سود سپرده 5 ساله بیشتره؟چون طرحاش زیاده بعد اگه در طول این 5 سال بخوام پولی بهش اضضافه کنم چطوره؟

سلام .
سپرده ی 5 ساله اشتباه محضه .
سکه بخرید .
5 سال دیگه سکه هاتون حداقل 4 میلیون می ارزه .
یعنی سود 200% که هیچ بانکی نمیده .
اما اگر خواستین این کار اشتباه رو انجام بدین , به گمانم پارسیان سودش 167% با پرداخت در سررسید یعنی سودها رو بعد از پایانِ 5 سال بهتون میدند .
شما با خرید سکه خیلی بیشتر سود میبرید .
توی نت روند افزایش قیمت طلا در سی و چند سال گذشته رو ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیش-بینی-قیمت-طلا-در-سال-2013/
دیگه خود دانید .

klipsch
10-03-2013, 13:34
به نظر من ملت خدمات اینترنتیش عالیه. من که راضی هستم

ali_phd71
10-03-2013, 14:54
سلام .
سپرده ی 5 ساله اشتباه محضه .
سکه بخرید .
5 سال دیگه سکه هاتون حداقل 4 میلیون می ارزه .
یعنی سود 200% که هیچ بانکی نمیده .
اما اگر خواستین این کار اشتباه رو انجام بدین , به گمانم پارسیان سودش 167% با پرداخت در سررسید یعنی سودها رو بعد از پایانِ 5 سال بهتون میدند .
شما با خرید سکه خیلی بیشتر سود میبرید .
توی نت روند افزایش قیمت طلا در سی و چند سال گذشته رو ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیش-بینی-قیمت-طلا-در-سال-2013/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیش-بینی-قیمت-طلا-در-سال-2013/)
دیگه خود دانید .

ی خورده ریسک داره...اومدیم خریدم بعدش ارزون شد که بعیده ولی ما خو شانس نداریم
شهر ما پارسیان نداره...نظرتون در مورد مهر چیه؟

به نظر من ملت خدمات اینترنتیش عالیه. من که راضی هستم
بله صد درصد حساب خودم در ملت هست ولی سود انچنانی نداره فقط امنیتش بالاس

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-03-2013, 15:55
ی خورده ریسک داره...اومدیم خریدم بعدش ارزون شد که بعیده ولی ما خو شانس نداریم
شهر ما پارسیان نداره...نظرتون در مورد مهر چیه؟

بله صد درصد حساب خودم در ملت هست ولی سود انچنانی نداره فقط امنیتش بالاس

سلام .
سودِ چندر غازِ بانک حتی ارزش پولتون رو هم حفظ نمیکنه .
طلا همیشه معیار ارزش و قیمت کالاها بوده .
شما اگر طلا بخرین , حداقل کاری که میکنین اینه که ارزش پولتون کم نمیشه حتی اگر طلا بیاد پائین که احتمالش یک در میلیون هست , باز هم شما ضرر نمیکنین چون با ارزون شدن طلا قیمتها هم میاد پائین .
سود سرشار بانکها از همین ترس مردم هست که به چندرغاز بانک راضی میشن اما میترسند طلا بخرند برای سرمایه گذاری بلند مدت .
شما با پولتون اگر آجر هم بخرین بذارین کنار بیشتر از سود بانکها گیرتون میاد .
تو قطعنامه ی 598 که یک شبه دلار از حدود 150 ت شد 70 ت , همه چیز ارزون شد ( خونه , ماشین , کالا , طلا )
در ضمن همچین احتمالی از یک در میلیون هم کمتره .
دیگه احتیاجی نیست جواب بدین .
بنده فقط خواستم در جریان باشید و تصمیم درست بگیرین .
وگرنه صلاح مملکت خویش خسروان دانند .

aluminum
10-03-2013, 19:54
در این وضع مملکت پول تو بانک گذاشتن برای گرفتن سود حتی برای یک روز هم اشتباه هست چه برسه یه 5 سال...
وقتی تورم در حالت عادی بالای 25 درصده به غیر از امسال که کم شده شده 20 درصد چه سودی از بانک میخواهید بگیرید که ارزش پولتون رو کم نکنه

Amin4All
11-03-2013, 09:24
سلام.
دوستان رفتم طلا بخرم.
گفتم قیمت هر گرم دست دوم چنده ؟
گفت 134000
گفتم طلا مو میخام عوش کنم .گفت طلا شما رو 134 میخریم . طلایی که میدیم 7 درصد روش میره اجرت ما.
یعنی طلای من که 28.40 گرم بود رو میگیره طلایی که مال خودش بود رو میده به ما با اینکه گرمش کمتر از طلای من بود یعنی 27.52
تازه 150 هم من باید بدم بهش دستی .
7 درصد 134 میشه 143 تقریبا .
چرا اینطوریه ؟

dietman
11-03-2013, 22:21
حهت اطلاع
از امروز شبکه شتاب بانک تات مجددا وصل شده

Drug Man
11-03-2013, 22:52
شما اگر طلا بخرین , حداقل کاری که میکنین اینه که ارزش پولتون کم نمیشه حتی اگر طلا بیاد پائین که احتمالش یک در میلیون هست , باز هم شما ضرر نمیکنین چون با ارزون شدن طلا قیمتها هم میاد پائین .

ببخشید یکم واضحتر اینو توضیح میدین؟

ツツツ
13-03-2013, 12:50
ببخشید یکم واضحتر اینو توضیح میدین؟

گذاشتن پول تو بانک نه تنها به دست آوردن سود نیست بلکه خود ضرر هست!روز به روز داره تورم زیاد میشه و به طبع اون ارزش پول کم میشه شما اگر الان با 10 میلیون بتونید یه 4تا النگو طلا بخریید ولی این کار رو نکنید و بزاریدش تو بانک 2سال دیگه با 10 میلیون و کل سودی که از بانک گرفتید نمیتونید حتی یه دونش رو هم بخرید!!این رو بنده به شخصه تجربه کردم!
فاکتور طلاهای مادرم رو میدیدم شاخ در آورده بودم سال 82 طلا با اجرت و همه چی شده بود گرمی 12 هزار تومن!!!الان چی خامش گرمی 134 هزار تومنه!با اجرت و... مطمئنا به150 تومن میرسه!
طلا روند افزایشی ارزش داره ولی پول روند کاهشی!به نظر من تو این برهه زمانی نگه داشتن پول هر جا که باشه بانک،خونه کارِ اشتباهیه سرمای زیاد باشه ملک زمین کم باشه طلا سکه مطمئن باشید هیچ وقت هم افت نداره.ببخشید بابت بحث غیر مربوط به تاپیک!

خودم هم سوالی داشتم الان کدوم بانک ها این قابلیت رو دارن که با برداشت یا واریز تو کار برای صاحب حساب sms ارسال بشه؟من کشاورزی دارم همچین خدماتی داره؟چطوری باید اقدام کنم؟

ツツツ
13-03-2013, 13:03
سلام.
دوستان رفتم طلا بخرم.
گفتم قیمت هر گرم دست دوم چنده ؟
گفت 134000
گفتم طلا مو میخام عوش کنم .گفت طلا شما رو 134 میخریم . طلایی که میدیم 7 درصد روش میره اجرت ما.
یعنی طلای من که 28.40 گرم بود رو میگیره طلایی که مال خودش بود رو میده به ما با اینکه گرمش کمتر از طلای من بود یعنی 27.52
تازه 150 هم من باید بدم بهش دستی .
7 درصد 134 میشه 143 تقریبا .
چرا اینطوریه ؟

دوست عزیز طلافروشی ها به جز اجرت کار چند تا مبلغ دیگه هم دارن هر کدوم اسمی داره که روی طلا میکشن یادم رفته اسموشن چیه!!
بپرسم بهتون میگم:n06:

Ezel
13-03-2013, 13:10
دوست عزیز طلافروشی ها به جز اجرت کار چند تا مبلغ دیگه هم دارن هر کدوم اسمی داره که روی طلا میکشن یادم رفته اسموشن چیه!!
بپرسم بهتون میگم:n06:

5 % مالیات بر ارزش افزوده :n06:

pedram_sad
13-03-2013, 13:14
دوستان بانک ملت لینکی چیزی نداره مثل بقیه بانک ها که با وردو اطلاعات کارت مانده حساب بده ؟
همه بانک ها مستقیم دارن این باید حتما وارد بشی و عضو بشی

ツツツ
13-03-2013, 13:26

مالیات رو نمیدونم ولی یکیش اجرت طلاسازه یکیشم کارمزد مغازه دار:n01:

دوستان بانک ملت لینکی چیزی نداره مثل بقیه بانک ها که با وردو اطلاعات کارت مانده حساب بده ؟
همه بانک ها مستقیم دارن این باید حتما وارد بشی و عضو بشی

من هم همین مشکل رو داشتم چنین چیزی نداشت.

iman_s
13-03-2013, 14:17
بانك ايران زمين هم اگه موجودي بالاي يك ميليون باشه 18درصد و اگه زير يك ميليون باشه 7درصد ميده و عضو شتاب هم هست
ولي من پشيمون شدم كه حساب باز كردم.چون توي سايتش هم همراه بانك زده هم اينترنت بانك ولي تو شعبه گفتن هنوز اين خدمات راه اندازي نشده
كارت رو هم همون لحظه ميدن.اس ام اسش هم همون اول فعاله و واريز و برداشت رو اطلاع ميده

Amin4All
13-03-2013, 14:18

مالیات رو نمیدونم ولی یکیش اجرت طلاسازه یکیشم کارمزد مغازه دار:n01:

من هم همین مشکل رو داشتم چنین چیزی نداشت.

'
اخه طلا دست دو مو گرفت به قیمت 134 گرمی
طلا دست دو خودش رو داد 134+7 درصد روش یعنی حدود 143
برا طلا دست دو هم اجرت ساخت باید بگیرن ؟

ツツツ
13-03-2013, 14:20
'
اخه طلا دست دو مو گرفت به قیمت 134 گرمی
طلا دست دو خودش رو داد 134+7 درصد روش یعنی حدود 143
برا طلا دست دو هم اجرت ساخت باید بگیرن ؟

اجرت ساخت نباید بگیره!حتما کارمزد خودش رو گرفته!

dietman
13-03-2013, 14:53
بانك ايران زمين هم اگه موجودي بالاي يك ميليون باشه 18درصد و اگه زير يك ميليون باشه 7درصد ميده و عضو شتاب هم هست
ولي من پشيمون شدم كه حساب باز كردم.چون توي سايتش هم همراه بانك زده هم اينترنت بانك ولي تو شعبه گفتن هنوز اين خدمات راه اندازي نشده
كارت رو هم همون لحظه ميدن.اس ام اسش هم همون اول فعاله و واريز و برداشت رو اطلاع ميده

بانک تات (آینده) کوتاه مدت 19% کارتش هم عضو شتاب هست.
بانک دی طرح اشتیاق کوتاه مدت با موجودی بالای یک میلیون 19% کمتر از اون 7% عضو شتاب هم هست

h-blade
13-03-2013, 15:04
اگه بخواي پولتو با هدف اينكه سود كني تو بانك بذاري بزرگترين اشتباه زندگيتو كردي...........:n09:

Drug Man
13-03-2013, 20:01
بانک تات (آینده) کوتاه مدت 19% کارتش هم عضو شتاب هست.
بانک دی طرح اشتیاق کوتاه مدت با موجودی بالای یک میلیون 19% کمتر از اون 7% عضو شتاب هم هست

من تو بانک دی حساب باز کردم همین اشتیاق که تو دفترچه نوشته برای یک میلیون و هشتصد ماهانه چقدر سود بهم میده؟بعد اینکه ماهانه روش میاد یا هر روز؟

dietman
13-03-2013, 20:39
من تو بانک دی حساب باز کردم همین اشتیاق که تو دفترچه نوشته برای یک میلیون و هشتصد ماهانه چقدر سود بهم میده؟بعد اینکه ماهانه روش میاد یا هر روز؟

سودش میشه ماهی 28500 که بصورت ماهیانه واریز میشه. سود بانک بصورت روزشمار است یعنی برای روزهایی که موجودیتون بالای 1 میلیون بوده سود 19 درصد و برای روزهایی که کمتر زا یک میلیون بوده سود 7 درصد میده که مجموع آنها در پایان ماه به حساب شما واریز میشه.

Drug Man
13-03-2013, 21:27
سودش میشه ماهی 28500 که بصورت ماهیانه واریز میشه. سود بانک بصورت روزشمار است یعنی برای روزهایی که موجودیتون بالای 1 میلیون بوده سود 19 درصد و برای روزهایی که کمتر زا یک میلیون بوده سود 7 درصد میده که مجموع آنها در پایان ماه به حساب شما واریز میشه.
اگه مجودی رو بیشتر کنم سود اتوماتیک بالا میره یا باید دوباره فرمی چیزی پر کنم؟

dietman
13-03-2013, 22:05
اگه مجودی رو بیشتر کنم سود اتوماتیک بالا میره یا باید دوباره فرمی چیزی پر کنم؟

دوست عزیز سود شما روز شمار هست یعنی با توجه به موجودی روزانه شما محاسبه میشه اگر فردا موجودی شما 3 میلیون باشه به 3 میلیون سود میده و اگر روز بعدش یک میلیون باشه به 1 میلیون سود میده و سود این دو روز رو با هم جمع میکنه. بنابراین نیازی به پر کردن فرم نیست.

parinaz571
18-03-2013, 17:23
شماره تلفنبانک بانک پارسیان چنده ؟ هر شماره ای رو می گیرم می گه در شبکه موجود نمی باشد؟ شماره ای که ار طریق اون می شه مانده حساب رو فهمید لازم دارم.

szh_1367
18-03-2013, 20:03
شماره تلفنبانک بانک پارسیان چنده ؟ هر شماره ای رو می گیرم می گه در شبکه موجود نمی باشد؟ شماره ای که ار طریق اون می شه مانده حساب رو فهمید لازم دارم.

parinaz571
18-03-2013, 21:22

همه شماره ها رو امتحان کردم . می گه در شبکه موجود نمی باشد.

szh_1367
18-03-2013, 22:09
همه شماره ها رو امتحان کردم . می گه در شبکه موجود نمی باشد.

داخل سایت پارسیان قسمتی برای سرچ شعبه وجود دارد یکی از شماره های شعبه درج شده مربوط به تلفنبانک شعبه است

parinaz571
19-03-2013, 13:41
داخل سایت پارسیان قسمتی برای سرچ شعبه وجود دارد یکی از شماره های شعبه درج شده مربوط به تلفنبانک شعبه است

اونجا شماره های شعب رو نوشته . من منظورم شماره تلفتبانکه. مثلا برای بانک صادرات 09602 هست . برا بانک پارسیان زده 84841000 یا شماره های دیگه که من هرچی زنگ می زنم می گه در شبکه موجود نمی باشد . فکر نمی کنم هر شعبه یک تلفن بانک داشته باشه.

ツツツ
21-03-2013, 21:39
بانک ملت اعلام موجودی اینترنتی نداره؟

Amin4All
21-03-2013, 22:26
10 میلیون رهن کامل خونه که میگن یعنی چی دقیقا ؟
بعد از اتمام قرار داد 10میلیون رو میگیری ؟ چقدر باید به صاحب خونه بدی ؟

ak313
21-03-2013, 23:50
بانک ملت اعلام موجودی اینترنتی نداره؟

نه برای کارتهای ملت نداره ( کارتهای شتاب که هچ)
برای موجودی
مشخصات حساب + رمز برای تلفن بانک
شماره کارت + رمز دوم کارت از طریق *724# برای همراه اول یا همراه بانک ملی
نرم افزار همراه بانک برای موبایل

5ajad
22-03-2013, 19:08
ببخشید دوستان با داشتن شماره حساب یه نفر میشه شماره کارت اون شخص رو بدست آورد؟ -بانک صادرات-

hamed29
22-03-2013, 22:41
سلام؛ در مورد دستگاه خود دریافت یه توضیح مختصر میخواستم

dirt road
22-03-2013, 23:36
سلام؛ در مورد دستگاه خود دریافت یه توضیح مختصر میخواستم

سلام
بسته به اينكه از خوددريافت كدوم بانك استفاده مي كنيد،دستگاه هاي خود دريافت جهت واريز وجوه نقدي به حساب خود و يا هر حسابي مربوط به همان بانك و يا پرداخت اقساط و ... استفاده مي شود.
براي استفاده از اين دستگاه ها معمولا دستورالعمل استفاده از اون رو كنار دستگاه قرار ميدنT مانند اينكه فقط چه نوع اسكناس هايي (5000،10000،20000،50000،100000 ريالي) رو ميتونيد قرار دهيد و يا اينكه نبايد اسكناس تا خورده و يا فرسوده باشد.
اولين بار حدود دو سال پيش خوددريافت بانك تجارت رو تو اهواز (چهارراه نادري) ديدم كه نحوه استفاده از اون رو كنارش نصب كرده بودند.

prodoctornuke
23-03-2013, 01:08
10 میلیون رهن کامل خونه که میگن یعنی چی دقیقا ؟
بعد از اتمام قرار داد 10میلیون رو میگیری ؟ چقدر باید به صاحب خونه بدی ؟
یعنی 10 میلیون میدید برای فرضا یکسال یا هر مدتی که توی قرارداد ذکر میشه و دیگه کرایه نمیدید
صاحب خانه هم یاید بعد اتمام قرار داد شما پولتون رو اگر خسارتی به خونه نرسونده باشید یا هزینه ای که شما باید تقبل میکردید نداشته باشید کامل پول رو برگردونه
رهن و اجاره هم یعنی :مقداری پول برای طول مدت قرار داد به عنوان رهن و کرایه ماهانه هم جدا گانه هر ماه پرداخت میکنید

prodoctornuke
23-03-2013, 01:09
دوستان کارمزد های انتقال وجه اینترتی چقدر هست ؟گاهی 500 گاهی 700 گاهی 900 کم میکنه اخه؟
سوال دوم:بانک ملت رمز یاب داره؟ بدون رمز یاب میشه از حساب ملت به صورت اینترنتی به حساب بانک دیگه واریز داشت؟

Ghaioom
23-03-2013, 06:43
دوستان کارمزد های انتقال وجه اینترتی چقدر هست ؟گاهی 500 گاهی 700 گاهی 900 کم میکنه اخه؟
سوال دوم:بانک ملت رمز یاب داره؟ بدون رمز یاب میشه از حساب ملت به صورت اینترنتی به حساب بانک دیگه واریز داشت؟

تو سایت بانک ملی به خود بانک ملی انتقال بدی که چیزی کم نمیکنه.
بقیه رو نمیدونم. تو عابر بانک که 500 کم میکرد. شاید بعضی بانکها با بانک دیگه کارمزدش فرق میکنه.

Amin4All
26-03-2013, 08:24
سلام.
قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک ملت چه تاریخی هستش ؟موجودی هر چی بیشتر باشه امتیاز و شانس بیشتری داره ؟

چرا تا قبل تحویل سال مدام میگفتن دو روز دیگه باقیست تا باز کردن حساب قرض الحسنه ؟

iman_s
26-03-2013, 12:03
بله داره.رمزياب هم فقط براي ورود به بانكداري اينترنتي استفاده ميشه و بدون رمزياب هم ميشه
حواله اينترنتي فقط بين حسابهاي بانك ملت هست.بدون قطعه امضاي الكترونيكي تا سقف 5 ميليون و با امضاي الكترونيكي تا سقف 200 ميليون.اگه بين حسابهاي صاحب حساب هم باشه نامحدوده
به حساب بانكهاي ديگه هم فقط كارت به كارت داره كه سقفش هم معلومه

Atghia
26-03-2013, 15:43
سلام دوستان اگر به بانکی که در اون حساب دارم مراجعه کنم و بخوام که برام مشخص کنند از چه کارتهایی به کارتم انتقال وجه صورت گرفته:
1-فقط شماره کارت طرف رو میگن یا اسمش هم مشخص میشه؟
2-تایم خاصی داره؟ مثلا تا 6ماه اخیر بهم گفته میشه؟ یا بطور کلی کارتهایی که انتقال وجه به حسابم داشتند مشخص میشه ((بازه زمانی مشخصی داره))؟

shifter
26-03-2013, 16:50
نظرتون در مورد بانک شهر چیه؟
شنیدم بیشترین سود رو میده...

Soroush-S
26-03-2013, 16:58
نظرتون در مورد بانک شهر چیه؟
شنیدم بیشترین سود رو میده...

چند درصد سود میده ؟
بانک رفاه دیدم 9 ماهه 22 درصد سود میده

iman_s
27-03-2013, 11:36
مگه نبايد سود سپرده رو آخر هر ماه واريز كنن؟
تو ايران زمين حساب باز كردم ولي برام سود واريز نكرده :n03:
اگه آخر هرماه نميده بانكم رو عوض كنم

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-03-2013, 12:06
مگه نبايد سود سپرده رو آخر هر ماه واريز كنن؟
تو ايران زمين حساب باز كردم ولي برام سود واريز نكرده :n03:
اگه آخر هرماه نميده بانكم رو عوض كنم

سلام
در بیشتر بانکها سود رو یک ماه بعد از افتتاح حساب واریز میکنند نه اول ماه .
یعنی اگه روز دهم افتتاح کردین روز دهم ماهِ بعد سود واریز میشه

Drug Man
27-03-2013, 12:23
چند درصد سود میده ؟
بانک رفاه دیدم 9 ماهه 22 درصد سود میده

من رفتم شعبه مرکزی حساب باز کنم گفتن باید حداقل موجودی 2 میلیون باشه تا 22 درصد 9 ماهه بهش تعلق بگیره

Soroush-S
27-03-2013, 12:27
من رفتم شعبه مرکزی حساب باز کنم گفتن باید حداقل موجودی 2 میلیون باشه تا 22 درصد 9 ماهه بهش تعلق بگیره

بانکهای خصوصی مثل پارسیان یا پاسارگاد و ... بیشتر سود میدن یا نه؟

Drug Man
27-03-2013, 12:33
بانکهای خصوصی مثل پارسیان یا پاسارگاد و ... بیشتر سود میدن یا نه؟

بیشترین سود رو العان موسسه ها میدن ولی خوب یکم ریسک داره پول گذاشتن توشون

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-03-2013, 20:13
سلام .
امروز رئیس بانک مرکزی گفت چاپ اسکناس درشت تر از ده هزار تومنی قطعی هست .
یک معناش اینه که امیدی به افزایش ارزش پول ایران نیست وگرنه اسکناس درشت تر چاپ نمیکردند چون خیلی هزینه داره .
قابل توجه کسانی که تومان پس انداز میکنند

Drug Man
27-03-2013, 21:02
قابل توجه کسانی که تومان پس انداز میکنند

پس به نظرتون چی باید پسنداز کرد؟طلا یا دلار یا یورو؟

Atghia
27-03-2013, 23:25
سلام دوستان اگر به بانکی که در اون حساب دارم مراجعه کنم و بخوام که برام مشخص کنند از چه کارتهایی به کارتم انتقال وجه صورت گرفته:
2-تایم خاصی داره؟ مثلا تا 6ماه اخیر بهم گفته میشه؟ یا بطور کلی کارتهایی که انتقال وجه به حسابم داشتند مشخص میشه ((بازه زمانی مشخصی داره))؟

دوستان جواب سوال من رو هم بگید ممنونتون میشم:n16:

amin_947
28-03-2013, 09:30
سلام. یه سوال داشتم که آیا خرید از دستگاه های کارتخوان توی مغازه ها، سقف معینی در روز داره ؟

saber136
28-03-2013, 09:51
سلام. یه سوال داشتم که آیا خرید از دستگاه های کارتخوان توی مغازه ها، سقف معینی در روز داره ؟
فکر نمیکنم سقف داشته باشه

piishii
28-03-2013, 11:32
سلام
میزان بیشتر سود میده یا تعاونی ثامن الائمه ؟
اولی رو میدونم سالانه 20 درصد میده دومی رو نمی دونم

Soroush-S
28-03-2013, 12:24
سلام

ثامن پرسیده بودم - الان یادم نیست ولی زیر 20 درصد هست.

Mr_100_dolari
28-03-2013, 14:20
سلام

سلام

ثامن بین 17 تا 20 بسته به میزان پولتون سود میده

Mr_100_dolari
28-03-2013, 14:58

سلام

توی پرینتی که از بانک بگیرید نام بانک / ساعت / تاریخ / شماره سند/ شرح سند / شماره ترمینال / درگاه (خود پرداز یا pos) / شماره کارت / درج میشود

بسته به نوع بانک هستش معمولا کل دوره رو هم درخواست بدید بهتون میدن ولی مثلا تا چند ماهش رایگان پرینتش از چند ماه بیشتر برای هر صفحه مبلغ مورد نظرشون رو ازتون گرفته میشه که اینم برای هر بانک با یه بانک دیگه فرق داره .

diegoforlan
30-03-2013, 18:14
سلام میخواستم یه حساب بانکی جدید باز کنم
واسه کارت عابر بانکش لازم دارم بیشتر برای خرید اینترنتی و خرید با کارت خوان.
اون بانکی که من ازش دارم چندان خدماتش جالب نیست

اگه جنبه تبلیغاتی نداره راهنماییم کنید
اعصابمو خود کرده این بانکه :n03:

Ghaioom
31-03-2013, 06:06

همین ملی اینترنتی کارتو راه میندازه.
قبلا از سایتش به هر کارتی نمیشد انتقال کرد ولی تازهگیا درستش کرده ولی باید اینترنت بانکشو فعال کنی. اگه فعال نکنی فقط میتونی به حساب بانک ملی انتقال بدی.

ملا نصرالدین
31-03-2013, 09:21
دوستان در مورد این باشگاه مشتریان ملت میشه یه اطلاعاتی به من بدید
من عضوش شدم.
برای اون قسمتی که نوشته 2تا از کارتهای عضو شتابرو میشه وارد کرد میشه 2 تا کارت بانک دیگه مثلا ملی و صادرات رو وارد کرد؟

برای کسب امتیاز بالاتر خودتون چه راهی رو امتحان کرده اید یا پیشنهاد میکنید؟

ak313
31-03-2013, 10:16
دوستان در مورد این باشگاه مشتریان ملت میشه یه اطلاعاتی به من بدید
من عضوش شدم.
برای اون قسمتی که نوشته 2تا از کارتهای عضو شتابرو میشه وارد کرد میشه 2 تا کارت بانک دیگه مثلا ملی و صادرات رو وارد کرد؟

برای کسب امتیاز بالاتر خودتون چه راهی رو امتحان کرده اید یا پیشنهاد میکنید؟

به نظر من ارزش نداره چون اولا امتیازی که بابت ثبت کارت شتابی می ده نقره ای هست که قابل تبدیل به پول نیست و آنگهی بابت ثبت هر کدوم باید هزار تومن هم بدی.:n17: دی:n20:
مگر اینکه از اون کارتها استفاده زیادی داشته باشی که اون وقت فرق می کنه.
بایستی با اون کارتهای شتابی از پرتال اینترنتی یا پوز ملت خرید کنی و شمارشو رو توی پنل کاربری خودت ثبت کنی
فکر کنم بتونی اینترنتی هزار تومن شارژ بخری یا قبض بریزی و شماره ارجاع رو بدست بیاری

iman_s
31-03-2013, 13:12

اگه فقط كارت ميخواي ديگه خدماتش كه مهم نيست چون با رمز دوم ميشه خريد اينترنتي كرد.واسه اينكارها بانكهايي خوبه كه عضو شتاب هستند و سود بيشتري ميدن.بين 17 تا 20 درصد
ولي اگه كنترل حساب اينترنتي خوبي ميخواي من بانك ملت رو دارم و خيلي هم راضيم.هم همراه بانكش خوبه هم اينترنت بانكش.ميشه تو كلوپ مشترياشم عضو شد و امتياز جمع كرد و احيانا به جايزه كوچكي رسيد

arash66_2m
31-03-2013, 19:55
سلام دوستان
الان بیشترین سود رو کروم بانک یا موسسه میده ؟
قوامین بانک شده درسته ؟
من که 1 ساله دیم 19.2 درصد میده ...
...؟

Soroush-S
31-03-2013, 20:42
سلام دوستان
الان بیشترین سود رو کروم بانک یا موسسه میده ؟
قوامین بانک شده درسته ؟
من که 1 ساله دیم 19.2 درصد میده ...
...؟

فکر کنم بانک رفاه باشه 9 ماهه 22 درصد

Drug Man
31-03-2013, 21:41
فکر کنم بانک رفاه باشه 9 ماهه 22 درصد

بله 22 درصد هست ولی برای موجودی بالای 2 میلیون تومان
بانک دی روزشمار 19 درصد میده

و یه سوال خودم داشتم یه کارت خوان بیسم (سیم کارت خور) از کجا واسه مغازمون بگیرم؟

myreza_12345
01-04-2013, 07:38
سلام
آیا بانک آینده به شبکه شتاب وصل شده یا نه(منظورم عابربانکهای موسسه صالحینه)؟

کدوم بانک بیشترین سود روزشمارو میده(بانک دی یا بانک شهر)؟

کدوم موسسه بیشترین سودروزشمارو میده؟

ممنون

arash66_2m
01-04-2013, 08:21
بله 22 درصد هست ولی برای موجودی بالای 2 میلیون تومان
بانک دی روزشمار 19 درصد میده

و یه سوال خودم داشتم یه کارت خوان بیسم (سیم کارت خور) از کجا واسه مغازمون بگیرم؟
تو سایتشون که ننوشته درسته ؟
چون من نگاه کردم ندیدم ! به روز نیست مثل اینکه ..

Drug Man
01-04-2013, 12:37
تو سایتشون که ننوشته درسته ؟
چون من نگاه کردم ندیدم ! به روز نیست مثل اینکه ..

والا من اول رفتم بانک رفاه حساب باز کنم چون شنیده بودم 22 درصده بعد گفت موجودیتون باید بالای 2 میلیون باشه واسه همین بانک دی باز کردم

Abbas.V
01-04-2013, 16:11
بانک پارسیان
بانک انصار

واسه مغازه توصیه نمیشه . احتمال سرقت زیاده .

Abbas.V
01-04-2013, 16:14
والا من اول رفتم بانک رفاه حساب باز کنم چون شنیده بودم 22 درصده بعد گفت موجودیتون باید بالای 2 میلیون باشه واسه همین بانک دی باز کردم

بانک دی طرح امید درسته ؟چون من رفتم گفتن حساب کوتاه مدت چهار ماهه هست که سود به صورت روزشمار پرداخت میشه و قبل از 4 ماه اگه برداری سود دیگه 19 درصد نیست .

Drug Man
01-04-2013, 17:43
بانک دی طرح امید درسته ؟چون من رفتم گفتن حساب کوتاه مدت چهار ماهه هست که سود به صورت روزشمار پرداخت میشه و قبل از 4 ماه اگه برداری سود دیگه 19 درصد نیست .

نه طرح اشتیاق

Drug Man
01-04-2013, 17:43
بانک پارسیان
بانک انصار

واسه مغازه توصیه نمیشه . احتمال سرقت زیاده .

احتمال سرقت؟میشه بیشتر توضیح بدین:n12:

Abbas.V
03-04-2013, 13:12
احتمال سرقت؟میشه بیشتر توضیح بدین:n12:

دستگاه های POS معمول که با دوتا سیم (یک برق+یک تلفن) وصل هستن و امکان سرقتشون کمه . اما POS بی سیم به هیچ جا وصل نیست درست مثل موبایل و خیلی راحت شما حواست نباشه دزدیده میشه .

urumchi
05-04-2013, 13:01
از دوستان كسي مي تونه بگه 2/5 ميليون تومن در سال 1344 به اندازه چند ميليون تومن الان ارزش داره ؟؟؟

Drug Man
05-04-2013, 13:50
از دوستان كسي مي تونه بگه 2/5 ميليون تومن در سال 1344 به اندازه چند ميليون تومن الان ارزش داره ؟؟؟
دو میلیارد و نیم العان میشه دوست عزیز

saeediranzad
05-04-2013, 16:42
هر کس جواب میده لطف کنه بگه چطور حساب کرده.
یه معیاری باید داشته باشه. مثلاً با مقایسه قیمت زمین و ملک یا ارز یا طلا در دو زمان مورد نظر.
اگر قیمت دلار در سال 1344 هفتاد ریال بوده (شاید هم کمتر) , و نرخ دلار امروز 3425تومن میشه تقریباً 490 برابر؛ پس:
2.5*490=1225
یا 1,225,000,000 تومن یا یک میلیارد و 225 میلیون تومن.

urumchi
05-04-2013, 18:06
پس با اين حساب بايد پستمو ويرايش كنم بنويسم : به اندازه چند ميليارد تومن الان ارزش داره !!!

alone one
06-04-2013, 13:09
دوستان من به وام احتیاج دارم ،کجا میتونم وام با بهره پایین بگیرم؟
این واما با کارمزد 4% یا حتی یه جا دیدم 0% راسته؟شرایطش چجوریه؟

emad_hs
06-04-2013, 13:21
آیا میشه جایی وام گرفت که اون وام رو بزاری سپرده خودش قسطش رو بده؟یا حداقل پول رو بزاری روی سود تا بتونی قسطش رو بدی؟

Soroush-S
06-04-2013, 13:25
دوستان من به وام احتیاج دارم ،کجا میتونم وام با بهره پایین بگیرم؟
این واما با کارمزد 4% یا حتی یه جا دیدم 0% راسته؟شرایطش چجوریه؟

هر چقدر پول میخوای باید همونقدر پول بزاری تا وام با سود 4 یا 2 درصد به شما تعلق بگیره

mili_k
06-04-2013, 18:08
می شه از بانک های ایران به حساب اشخاص در کشورهای دیگه ( جنوب شرق آسیا ) پول واریز کرد ؟ به حساب شخصی یک نفر در این کشور ها .

اگر بانک های ایرانی نتونن ، صرافی ها میتونن این کارو انجام بدن ؟ اگر بله با چه هزینه ای ؟

alone one
07-04-2013, 17:58
هر چقدر پول میخوای باید همونقدر پول بزاری تا وام با سود 4 یا 2 درصد به شما تعلق بگیره

ممنونم
میشه بیشتر توضیح بدین و اسن بانکا یا موسساتی که وام میدنو و شرایطشو اگه اطلاع دارن بگین؟

Soroush-S
07-04-2013, 18:17
ممنونم
میشه بیشتر توضیح بدین و اسن بانکا یا موسساتی که وام میدنو و شرایطشو اگه اطلاع دارن بگین؟

مثلا بانک مهر میهن . دو میلیون پول میزارین بعد از 3 ماه دومیلیون + سپرده خودتون به شما برمی گردونن. بازپرداختشم فکر کنم 10 یا 12 ماهه باشه. هرچقدر بیشتر سپرده داخل بانک بمونه تعداد اقساط بیشتر میشه

parinaz571
07-04-2013, 19:12
مثلا بانک مهر میهن . دو میلیون پول میزارین بعد از 3 ماه دومیلیون + سپرده خودتون به شما برمی گردونن. بازپرداختشم فکر کنم 10 یا 12 ماهه باشه. هرچقدر بیشتر سپرده داخل بانک بمونه تعداد اقساط بیشتر میشه
ببخشید ضامنم لازمه یا همین طوری به همون وامو می دن؟

alone one
07-04-2013, 21:28

ممنونم
بقیه دوستانم اگه اطلاعاتی از بانکای دیگه دارن لطفا دراختیارمون بذارن

BEHZAD2007
07-04-2013, 22:27
سلام دوستان من یه سوالی داشتم این محاسبه سود این بانک ها عجیبه میشه یه توضیحی بدید با تشکر
به عنوان مثال من 10 م تومن دارم اگه 5 ساله بزارمش تو بانک ماهیانه چقدر به من سود میده ؟
با تشکر

Soroush-S
07-04-2013, 22:35
ببخشید ضامنم لازمه یا همین طوری به همون وامو می دن؟

قبلا طرحی بود برای کارمندای دولت که بدون ضامن بود ولی از الانش خبر دارم. وبسایت این موسسات هم راهنمایی خوبی دارن و مطالب کاملی نوشتن. موسسه کوثر - مهر میهن و ...

Abbas.V
08-04-2013, 01:49
سلام دوستان من یه سوالی داشتم این محاسبه سود این بانک ها عجیبه میشه یه توضیحی بدید با تشکر
به عنوان مثال من 10 م تومن دارم اگه 5 ساله بزارمش تو بانک ماهیانه چقدر به من سود میده ؟
با تشکر
فرمولو صفحه های قبل گذاشتم .
برای 10 تومن به عنوان مثال اگه سود 20 درصد بهتون پرداخت شه میشه ماهی 164.383 تومن اگه به صورت ماهانه سودو دریافت کنید . اما اگه در سررسید 5 سال بخواین اصل پول+سود رو برداشت کنید خیلی بیشتر میشه . یک بانک نام ببرید تا دقیقشو واستون محاسبه کنم .

می شه از بانک های ایران به حساب اشخاص در کشورهای دیگه ( جنوب شرق آسیا ) پول واریز کرد ؟ به حساب شخصی یک نفر در این کشور ها .

اگر بانک های ایرانی نتونن ، صرافی ها میتونن این کارو انجام بدن ؟ اگر بله با چه هزینه ای ؟

بانک ها تحریم هستن . صرافی ها انجام میدن . بستگی به مبلغ ترانسفر داره .

skyzare
08-04-2013, 19:58
با سلام .

میخوایم یک صندوق از این خانوادگی ها درست کنیم ولی چون تا حالا از نزدیک ندیدم و تا حالا توی اقوام نزدیک خودمون نبوده دقیقا نمیدونم باید چه قوانینی رو براش بذارم یه چیزایی رو از خودم و اینترنت پیدا کردم نوشتم میخوام اگه کسی از نزدیک با این صندوق ها در ارتیاط هست اگه چیز دیگه ای هم به نظرش می رسه ممنون میشم نظرش رو بفرماید . این مواردی بوده که تا حالا نوشتیم :

صندوق قرض الحسنه امیرالمومنین علی علیه السلام

قابل توجه اعضای محترم صندوق قرض الحسنه امیرالمومنین علی (علیه السلام):

هر فرد برای عضویت در صندوق خانوادگی امیرالمومنین باید مبلغ......................... تومان پرداخت نمایید.
هر عضو باید ماهیانه مبلغ............................تومان برای موجودی صندوق به شماره حساب ......................................واریز نماید.
قرعه کشی برای دادن وام هر چهار ماه یک بار صورت می گیرد و هر بار بسته به موجودی صندوق به یک نفر یا بیشتر وام داده می شود.
سقف وام پرداختی مبلغ ................................. تومان می باشد.
مبلغ ......................... تومان به عنوان رسوب صندوق می باشد تا موجودی صندوق از این مبلغ کمتر نباشد و در مواقع انصراف یک عضو بتوان پولش را سریع پرداخت کرد.
در صورت انصراف یکی از اعضاء پول اولیه و تمام حق عضویت های ماهیانه آنها سریعاً از موجودی صندوق پرداخت شده و در صورت لزوم قرعه کشی دوره بعد صورت نمی گیرد.
اخذ وام دوم اعضاء منوط به تسویه کامل وام اول می باشد.
بعد از افتتاح صندوق هر فرد جدید که عضو گردد برای اینکه در اولین قرعه کشی بعد از عضویتش شرکت نماید باید 4 ماه از عضویت او بگذرد.
پرداخت قسط وام گرفته شده ماهیانه مبلغ ..................... تومان می باشد.
از بین اعضاء سه نفر که مورد تایید همگان می باشد بر صندوق نظارت می نمایند.
تاریخ پرداخت قسط وام در دفترچه قسط وام مشخص شده که به ازای هر روز دیرکرد 100 تومان جریمه تعلق می گیرد که در موقع پرداخت قسط دریافت می شود و جریمه ها به موجودی صندوق اضافه می شود.
تاریخ پرداخت ( اقساط ماهیانه در دفترچه اقساط ماهیانه مشخص شده که به ازای هر روز دیرکرد 50 تومان جریمه تعلق می گیرد که در موقع پرداخت اقساط دریافت می شود و جریمه ها به موجودی صندوق اضافه می شود ).
تاریخ پرداخت قسط وام در دفترچه قسط وام مشخص شده که به ازای هر روز دیرکرد 100 تومان جریمه تعلق می گیرد که در موقع پرداخت قسط دریافت می شود و جریمه ها به موجودی صندوق اضافه می شود.
در صورتی که عضوی بیش از 20 روز در پرداخت اقساط ماهیانه یا قسط وام تاخیر داشته باشد در اولین قرعه کشی نام او حذف می شود و در اولین قرعه کشی سری بعد شرکت داده می شود.
در صورتی که عضوی به مدت 2 ماه در پرداخت اقساط ماهیانه یا قسط وام تاخیر داشته باشد ضمن دریافت جریمه عضویت او از صندوق حذف می شود و نام نویسی مجدد او منوط به ارائه چک ضمانت و موافقت نصف اعضای صندوق می باشد.
کلیه پرداخت های اعضا ( اقساط ماهیانه و قسط وام ) در بانک.............. به شماره حساب ............... یا شماره کارت پرداخت گردد. و همان روز مبلغ واریزی به همراه نام واریز کننده به شماره ..................... پیامک نمایید. تا جریمه متوجه شما نگردد در غیر اینصورت باید رسید پرداخت ارائه گردد.

alone one
08-04-2013, 20:29

صندوق قرض الحسنه ندای مهر میهن منظورتونه دیگه نه؟
دیگه بغیره این دو موسسه جاییو نمیشناسین؟
واماشون کمه،حداقل باید از چند جا وام بگیرم

غول مرحله اخر
09-04-2013, 09:53
من عابر بانک ملت دارم. و اینترنت بانکش فعال هستش.
میخوام از طریق اینترنتی به کارتش پول بفرستم. ایا میشه کارت به کارت فرستاد یا نه؟؟؟
مراحلش چطوره؟
یکی بهم گفت نمیشه!

skyzare
09-04-2013, 13:21
با سلام .

میخوایم یک صندوق از این خانوادگی ها درست کنیم ولی چون تا حالا از نزدیک ندیدم و تا حالا توی اقوام نزدیک خودمون نبوده دقیقا نمیدونم باید چه قوانینی رو براش بذارم یه چیزایی رو از خودم و اینترنت پیدا کردم نوشتم میخوام اگه کسی از نزدیک با این صندوق ها در ارتیاط هست اگه چیز دیگه ای هم به نظرش می رسه ممنون میشم نظرش رو بفرماید . این مواردی بوده که تا حالا نوشتیم :

صندوق قرض الحسنه امیرالمومنین علی علیه السلام

قابل توجه اعضای محترم صندوق قرض الحسنه امیرالمومنین علی (علیه السلام):

هر فرد برای عضویت در صندوق خانوادگی امیرالمومنین باید مبلغ......................... تومان پرداخت نمایید.
هر عضو باید ماهیانه مبلغ............................تومان برای موجودی صندوق به شماره حساب ......................................واریز نماید.
قرعه کشی برای دادن وام هر چهار ماه یک بار صورت می گیرد و هر بار بسته به موجودی صندوق به یک نفر یا بیشتر وام داده می شود.
سقف وام پرداختی مبلغ ................................. تومان می باشد.
مبلغ ......................... تومان به عنوان رسوب صندوق می باشد تا موجودی صندوق از این مبلغ کمتر نباشد و در مواقع انصراف یک عضو بتوان پولش را سریع پرداخت کرد.
در صورت انصراف یکی از اعضاء پول اولیه و تمام حق عضویت های ماهیانه آنها سریعاً از موجودی صندوق پرداخت شده و در صورت لزوم قرعه کشی دوره بعد صورت نمی گیرد.
اخذ وام دوم اعضاء منوط به تسویه کامل وام اول می باشد.
بعد از افتتاح صندوق هر فرد جدید که عضو گردد برای اینکه در اولین قرعه کشی بعد از عضویتش شرکت نماید باید 4 ماه از عضویت او بگذرد.
پرداخت قسط وام گرفته شده ماهیانه مبلغ ..................... تومان می باشد.
از بین اعضاء سه نفر که مورد تایید همگان می باشد بر صندوق نظارت می نمایند.
تاریخ پرداخت ( اقساط ماهیانه در دفترچه اقساط ماهیانه مشخص شده که به ازای هر روز دیرکرد 50 تومان جریمه تعلق می گیرد که در موقع پرداخت اقساط دریافت می شود و جریمه ها به موجودی صندوق اضافه می شود ).
در صورتی که عضوی بیش از 20 روز در پرداخت اقساط ماهیانه یا قسط وام تاخیر داشته باشد در اولین قرعه کشی نام او حذف می شود و در اولین قرعه کشی سری بعد شرکت داده می شود.
در صورتی که عضوی به مدت 2 ماه در پرداخت اقساط ماهیانه یا قسط وام تاخیر داشته باشد ضمن دریافت جریمه عضویت او از صندوق حذف می شود و نام نویسی مجدد او منوط به ارائه چک ضمانت و موافقت نصف اعضای صندوق می باشد.
کلیه پرداخت های اعضا ( اقساط ماهیانه و قسط وام ) در بانک.............. به شماره حساب ............... یا شماره کارت پرداخت گردد. و همان روز مبلغ واریزی به همراه نام واریز کننده به شماره ..................... پیامک نمایید. تا جریمه متوجه شما نگردد در غیر اینصورت باید رسید پرداخت ارائه گردد.

با سلام .

چرا کسی نظری نمیده ؟:n29:

این هم نظری یه بنده خدایی توی یه انجمن دیگه :

با سلام
امیدوارم در راه اندازی صندوق موفق باشید
در بین شرایط گذاشته شده جریمه دیر کرد از لحاظ شرعی جایز نمی باشد
این آیین نامه ما هست که با توجه به شریط خودمون نوشته شده

به نام خدا
پیامبر اکرم (ص) فرمودند : هر مسلمانی مالی را یکبار قرض دهد، مانند اینست که آن مال را دوبار صدقه داده باشد.
در راستای سنت مبارک قرض الحسنه و با عنایت پروردگار، صندوق قرض الحسنه امام حسن مجتبی(ع) در تاریخ 14 مرداد ماه سال 1391 و مصادف با سالروز ولادت این بزرگوار، تشکیل و قوانین آن به شرح زیر در اختیار اعضاء قرار گرفت.
پرداخت سهام
هر نفر ماهانه مبلغ 20000 تومان را بابت سهام صندوق ( حق عضویت ) در نیمه اول هر ماه می پردازد .
وام گیرنده در طی زمان پرداخت اقساط نیز سهام صندوق را برای بهره مندی سایر اعضاء پرداخت میکند.
عضویت در صندوق
هریک از اعضای شرکت پلان میتوانند با پر کردن فرم عضویت به عنوان اعضای اصلی صندوق از این مجوعه بهره مند گردند.
سایر افراد میتوانند با معرفی یکی از اعضای اصلی یا باسابقه و پر کردن فرم عضویت به عضویت صندوق در بیایند – ( معرف عضو جدید، ضامن اصلی وی نیز محسوب میشود).
اعضا جدید برای در یافت وام حد اقل 3 ماه قبل باید به عضویت صندوق در آمده باشند.
ادامه عضویت هر یک از اعضا یا انفصال از صندوق : این مورد هر 6 ماه یک بار ( مهر ماه و فرودین ماه ) بررسی شده و در صورت عدم درخواست مبنی بر خروج، به صورت خود کار اعضا برای 6 ماه دیگر عضو صندوق محصوب میشوند.
از آنجایی که نیت پرداخت سهام برای امر قرض الحسنه میباشد در هنگام خروج از صندوق سهام عضو مورد نظر از مبلغ باز پرداخت وام ها جمع آوری میشود که ممکن است تا چند ماه طول بکشد – ضمنا اعضا باید 2 ماه قبل از بررسی برای ادامه عضویت فرم انفصال از صندوق را پر کرده و ارسال نمایند.
هر یک از اعضا می توانند در هر زمان لیست جزئیات تراکنش های خود را در صندوق مطالبه و بررسی نمایند.
پرداخت وام
هریک از اعضا برای دریافت وام باید فرم درخواست وام را تا آخر ماه پر کرده و ارسال نماید،و قبل از دریافت وام جدید، وام قبلی تسویه شده باشد.
در صورت عدم تلاقی در خواست وام توسط اعضا، وام به درخواست کننده داده میشود،در غیر این صورت ترجیحا مبلغ کل وام با نسبت توافقی بین در خواست کننده ها تقسیم میشود، درغیر این صورت عضو با امتیاز بالاتر دارای اولویت می باشد، در غیر این صورت عضو با نسبت مجموع وام به سپرده کمتر اولویت دارد و در نهایت با قرعه کشی وام پرداخت می شود.
کلیه هزینه های نقل و انتقال وام، قسط و یا سهام به عهده اعضای صندوق است.
مدت باز پرداخت اقساط برای وام های تا یک میلیون تومان 10 ماهه – وام های تا دو میلیون توم 15 ماهه – وام های تا سه میلیون تومان 20 ماه می باشد.
در صورت رفع نیاز اعضا به وام دریافت شده برای بهره مندی سایر دوستان ، ترجیحا وام گیرنده مبلغ وام را در اولین فرصت به صندوق برگرداند.
وام های با مبالغ کمتر از 500 هزار تومان نیاز به ضامن ندارند.
برای ضمانت وام های بالاتر از 500 هزار تومان، یک ضامن از اعضای اصلی یا با سابقه صندوق به ازای هر هفتصد هزار تومان نیاز است.
برای مبالغ بالاتر از یک میلیون تومان یک برگ چک ( ویا سفته) به مبلغ یک و نیم برابر وام باید در اختیار صندوق قرار داده شود.
نظارت بر صندوق
هیئت مدیره با رای مستقیم اعضا در جلسات سالانه انتخاب میشوند. (تعداد هیت مدیره انتخابی ] تعداد اعضا تقسیم بر 10 [ می باشد.)
نماینده شرکت پلان و مسئول حسابداری صندوق، عضو اصلی هیئت مدیره صندوق می باشند.
فایل اصلی صندوق و ریز حساب صندوق برای بررسی و عدم تطابق ، هر 6 ماه یک بار و یا به درخواست هر یک از اعضای هیئت مدیره باید در اختیار آنها قرار بگیرد.
در طی مدت دو بررسی، مسئول حسابداری باید پاسخگوی عدم تطابق حساب صندوق با فایل صندوق در دوره جاری باشد.
تصمیم گیری بابت موارد پیش بینی نشده ( پرداخت وام به اعضای جدید ، پذیرش و انفصال اعضاء و . . . . . ) به عهده هیت مدیره می باشد.

alone one
09-04-2013, 17:26
دوستان من امروز رفتم طرح اشتیاق بانک دی رو افتتاح حساب کردم،اونجوری که کارمند بانک گفت سود 19% به 50هزار تومان به بالا تعلق میگیره و اینکه حداقل موجودی باید 1تومن باشه صحیح نیس،زیر 50 تومنم سود تعلق میگیره منتها زمانیکه دوباره پولتون بالای 50تومن رفت یکدفعه سودو واریز میکنن
درضمن طرح امیدم کفش 5میلیونه که نمیشه سپردرو زیاد کرد و تا یه ماهم نمیشه برداشت
اینم تحقیقات میدانیه من

Ghaioom
09-04-2013, 18:20
سلام

به نظرتون حساب رو خالی کنیم بزاریم بسته میشه؟ بسته که نشده ولی شاید تو یه مدتی اگه خالی بزارم بسته بشه؟

Reza31001
09-04-2013, 18:26
سلام

به نظرتون حساب رو خالی کنیم بزاریم بسته میشه؟ بسته که نشده ولی شاید تو یه مدتی اگه خالی بزارم بسته بشه؟
فکر نمیکنم
اکثر بانکها که یه 5 تومنی ته حساب نگه میدارن اونای دیگه هم فکر نمیکنم
ما اکثرا حقوق که میریزن تا قرون آخر می کشیم بیرون بسته نمیشه که:n02:

با سلام .

چرا کسی نظری نمیده ؟
:n29:

این هم نظری یه بنده خدایی توی یه انجمن دیگه :

خالم از این صندوق ها دارن ولی من اطلاعات خاصی ندارم ازش (برای تقویت روحیت گفتم:n02:)

خارج از شوخی: به نظر من فقط نکته مهم جریمه ای هست که برای عقب افتادن قسط ها میذاری (که جوری نشه که با کارشکنی یکی دو نفر بقیه سرت خراب بشن)
اون رسوب هم تا اونجای که من میدونم این خاله ما نداره از این چیزا
یکم دردسرسازه به نظرم
همون اول شرط میکنی از انصراف خبری نیست والسلام!

Ghaioom
09-04-2013, 18:55
فکر نمیکنم
اکثر بانکها که یه 5 تومنی ته حساب نگه میدارن اونای دیگه هم فکر نمیکنم
ما اکثرا حقوق که میریزن تا قرون آخر می کشیم بیرون بسته نمیشه که:n02:

من اینترنتی میکشم بیرون. فکر کنم عابر بانک نزاره! دی

ak313
09-04-2013, 19:37
فکر کنم اگر حسابی یکسال راکد باشه مسدود میشه یعنی نه واریز نه برداشت ربطی به مانده حساب نداره

hamed29
09-04-2013, 21:59
سلام؛ امروز رمز دوم ملی کارتم رو از عابر بانک تعیین کردم؛ بعد که موجودی رو چک کردم ۷۵۰ تومن کم شده بود. اول فکر کردم کارمزد اختصاص رمز دوم هست ولی صورتحساب گرفتم نوشته بود ۷۵۰ـ تومن ( ۷۵۰۰ ریال ) یارانه نقدی!!! داستان چیه؟! من متوجه نمیشم

VAHID
11-04-2013, 17:54
ایتنا - از این پس دارندگان کارت‌های اعتباری ۲۲ بانک عضو شتاب می‌توانند بدون تطابق بانک صادرکننده مبدا و مقصد اقدام به انتقال وجه نمایند.

بانک مرکزی از انتقال وجه سه جانبه در شبکه شتاب به عنوان خدمت جدیدی در راستای گسترش بانکداری الکترونیک خبرداد.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمات مطلوب‌تر بانکداری الکترونیک به هموطنان گرامی اقدام به فعا‌ل‌سازی خدمت انتقال وجه سه جانبه در شبکه شتاب نمود.

به گزارش ایتنا از روابط عمومی بانک مرکزی، از این پس دارندگان کارت‌های اعتباری ۲۲ بانک عضو شتاب می‌توانند بدون تطابق بانک صادرکننده مبدا و مقصد اقدام به انتقال وجه نمایند.

در حال حاضر ۲۲ بانک؛ شامل بانک های آینده، اقتصاد نوین، پاسارگاد، توسعه تعاون، توسعه صادرات، حکمت ایرانیان، دی، رسالت، رفاه کارگران، سامان، سپه، سینا، شهر، صادرات ایران، صنعت و معدن، قرض الحسنه مهر ایران، کارآفرین، گردشگری، مسکن، ملی ایران، موسسه اعتباری‌توسعه‌ و بانک کشاورزی خدمت انتقال سه جانبه را در شبکه بانکی به مشتریان ارائه می دهند.

skyzare
11-04-2013, 19:37
ایتنا - از این پس دارندگان کارت‌های اعتباری ۲۲ بانک عضو شتاب می‌توانند بدون تطابق بانک صادرکننده مبدا و مقصد اقدام به انتقال وجه نمایند.

بانک مرکزی از انتقال وجه سه جانبه در شبکه شتاب به عنوان خدمت جدیدی در راستای گسترش بانکداری الکترونیک خبرداد.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمات مطلوب‌تر بانکداری الکترونیک به هموطنان گرامی اقدام به فعا‌ل‌سازی خدمت انتقال وجه سه جانبه در شبکه شتاب نمود.

به گزارش ایتنا از روابط عمومی بانک مرکزی، از این پس دارندگان کارت‌های اعتباری ۲۲ بانک عضو شتاب می‌توانند بدون تطابق بانک صادرکننده مبدا و مقصد اقدام به انتقال وجه نمایند.

در حال حاضر ۲۲ بانک؛ شامل بانک های آینده، اقتصاد نوین، پاسارگاد، توسعه تعاون، توسعه صادرات، حکمت ایرانیان، دی، رسالت، رفاه کارگران، سامان، سپه، سینا، شهر، صادرات ایران، صنعت و معدن، قرض الحسنه مهر ایران، کارآفرین، گردشگری، مسکن، ملی ایران، موسسه اعتباری‌توسعه‌ و بانک کشاورزی خدمت انتقال سه جانبه را در شبکه بانکی به مشتریان ارائه می دهند.

با سلام .
خبر خیلی خوبی بود .ممنون . کاش میشد کلا یه سیستم یک پارچه اینترنتی برای همه بانک ها بود .

Drug Man
11-04-2013, 21:14
این طرح امید بانک دی کسی جزییات سود دقیقش رو میدونه؟

osmaan
12-04-2013, 19:32
سلام دوستان کسی میدونه بانک ملی یا صادرات کدوم یکیشون کارت خوان سیار داره؟

Drug Man
12-04-2013, 20:31
سلام دوستان کسی میدونه بانک ملی یا صادرات کدوم یکیشون کارت خوان سیار داره؟

منم میخوام واسه مغازمون بگیرم واسه اینکه تلفن ثابت نداره ولی هنوز موفق نشدم

skyzare
13-04-2013, 11:46
با سلام .

از بین بانک ها کدامش سود روز شمارش بیشتر هست ؟ و اینکه کدام بانک خدمات اینترنتی اش از بقیه بهتر هست ؟

silver65
14-04-2013, 12:36
سلام بانکی هست که 20 تا 30 تومن وام بده با سود کم ؟
الان کدوم بانک کمترین سود رو میگیره ؟

alex_pk
15-04-2013, 13:12
سلام دوستان
40-50 روز پیش پول دانشگاه رو اینترنتی واریز کردم
بالاش نوشت شما در قرعه کشی برنده شدین 20 تومن...و برید سایت بانک ملت و پول رو بگیرید...رفتیم تو سایت چیزی نبود...
رفتم حضوری بانک ، به به پرداخت هم زنگ زدم همشون گفتن تو خود سایت نوشته دریافت جوایر...ولی من چیزی ندیدم

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

(بانک ملت)

alone one
15-04-2013, 16:22
دوستان بانک ملی و ملت اس ام اس بانک ندارن که گردش حسابو اطلاع بده؟

skyzare
16-04-2013, 07:54
دوستان بانک ملی و ملت اس ام اس بانک ندارن که گردش حسابو اطلاع بده؟

با سلام .

برای بانک ملی می تونید توی سامانه ساپتا ثبت نام کنید هر واریزی یا برداشتی که از حسابتون صورت می گیره رو پیامک می کنه روی گوشی . یا می تونی از همراه بانک ملی استفاده کنی .

یه سامانه دیگه هم بانک ملی داره به نام سامانه رعد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این هم چیز خوبی هست ولی فعلا فکر کنم گردش حساب رو نمیده .

سامانه ساپتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همراه بانک ملی

iman_s
16-04-2013, 12:32
سلام دوستان
40-50 روز پیش پول دانشگاه رو اینترنتی واریز کردم
بالاش نوشت شما در قرعه کشی برنده شدین 20 تومن...و برید سایت بانک ملت و پول رو بگیرید...رفتیم تو سایت چیزی نبود...
رفتم حضوری بانک ، به به پرداخت هم زنگ زدم همشون گفتن تو خود سایت نوشته دریافت جوایر...ولی من چیزی ندیدم

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

(بانک ملت)

درسته تو خود سايت يك قسمت بود به اسم دريافت جوايز كه با راهنماي كامل توضيح داده بود.الان سايتش باز نميشه كه برات لينكشو بزام:n03:

-------
سايت باز شد.اينم لينكش:

alex_pk
16-04-2013, 14:06
سلام
مرسی
متاسفانه برای من هم باز نمیشه
اگر کسی تونست باز کنه سایت رو ، لطفا بینک قسمت جوایز رو برام بذاره.

ادیت :(پیدا کردم)

skyzare
16-04-2013, 20:34
با سلام .

بانک ملی یه چیزی درست کرده برای بچه های زیر 18 سال . :n02: ببینید :

جزیره آرزوها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2fkids.bmi.ir%2f%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87+%D 8%A2%D8%B1%D8%B2%D9%88%D9%87%D8%A7.aspx)

Abbas.V
17-04-2013, 00:44
با سلام .

از بین بانک ها کدامش سود روز شمارش بیشتر هست ؟ و اینکه کدام بانک خدمات اینترنتی اش از بقیه بهتر هست ؟

اینترنت بانک اقتصاد نوین
سود هم بانک دی و ایران زمین به ترتیب با 19 و 18 درصد .

omid-p30
18-04-2013, 09:14
آقا قبوض رو اگر چند روز بعد از پایان مهلتشون اینترنتی پرداخت کنیم مشکل پیش میاد ؟

Saeed System
18-04-2013, 09:38
آقا قبوض رو اگر چند روز بعد از پایان مهلتشون اینترنتی پرداخت کنیم مشکل پیش میاد ؟ هیچ مشکلی نیست...فقط اون آخر شماره پرداخت رو نگه دارید. بعدش اگر اومدن قطع کردن برق رو بهش بگو پرداخت کردم اینم شماره پرداختش.

من حتی شده پول برق رو دیر دادیم اومدن قطع کردن بعدش گفت باید برید اول اداره برق..ولی من فقط رفتم اینتنتی پرداخت کردم بعد زنگ زدم اداره برق شماره پرداخت رو دادم بعدش یه نفر رو فرستاد برق رو وص لکردن بعدش یه قبضم برای قطع و وصل بهم داد اونم پرداخت کردم 1500 تومن...

ولی تلفن کلا مشکلی نداره...حت یوقت یکامل قطع بشه زنگ بزن 1818 تا پرداخت کنی بعد 2 ساعت نهایت تلفنتون آزاد میشه....:n11:

alone one
18-04-2013, 14:52
با سلام .

برای بانک ملی می تونید توی سامانه ساپتا ثبت نام کنید هر واریزی یا برداشتی که از حسابتون صورت می گیره رو پیامک می کنه روی گوشی . یا می تونی از همراه بانک ملی استفاده کنی .

یه سامانه دیگه هم بانک ملی داره به نام سامانه رعد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این هم چیز خوبی هست ولی فعلا فکر کنم گردش حساب رو نمیده .

سامانه ساپتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همراه بانک ملی

ممنون دوست عزیز

در مورد بانک ملت کسی اطلاعی نداره؟
یه گزینه تو اینترنت بانکش فک میکنم داشت اما فعال نبود!

mmf66
18-04-2013, 16:10
کلا بهترین خدمات بانکداری اینترنتی رو بانک ملت میده تو ایران بهترین بانک هست هم پیشرفته تره هم وام میده خلاصه همه کاره است

mmf66
18-04-2013, 16:28
دوستان وام شیرین و کم سود رو از کجا باید بگیریم اگه کسی آگاهی داره لطفا راهنمایی کنه به غیر از بانک ملت چون چوب خطم پره
موسسه مالی اعتباری مهر که خودم حساب دارم ولی شرایطش زیاد جالب نیست
باید 4 ماه پول رو بخوابونی همون قدر 24 ماهه بهت میده با سود 15 درصد هر ماه بیشتر هم بخوابونی یا وام بیشتری میگیری یا 6 ماه به مدت اضافه میشه

arash66_2m
18-04-2013, 17:14
ممنون دوست عزیز

در مورد بانک ملت کسی اطلاعی نداره؟
یه گزینه تو اینترنت بانکش فک میکنم داشت اما فعال نبود!
کارمزد و هزینه ارائه خدمات سرویس ارسال پیام کوتاه بر اساس بخش نامه خدمات بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مبلغ 250ریال از حساب متقاضیان بصورت سیستماتیک کسر خواهد گردید.

یعنی واسه هر اس ام اسی که میاد برامون 25 تومان از حساب کسر می کنه ؟

Soroush-S
18-04-2013, 18:01
کارمزد و هزینه ارائه خدمات سرویس ارسال پیام کوتاه بر اساس بخش نامه خدمات بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مبلغ 250ریال از حساب متقاضیان بصورت سیستماتیک کسر خواهد گردید.

من انصار کارت دارم . تا الان که بابت پیامها پولی از حسابم کم نکرده.

ak313
18-04-2013, 18:17

بانک ملت فقط برای حواله اینترنتی کارمزد داره چه توی اینترنت چه موبایل
اما بانک صادرات جزء مزخرفترین هاست برای گرفتن مانده توی همراه بانک 250 ریال کم می کنه جالبه توی شعبه برای فعال کردن همراه بانک هزار تومن پول تمبر گرفت به خانمومه میگم تمبر چی؟ میگه نمی خواهی فعال نکن.
تو دلم گفتم تا وقتی ملت هست هزار تومن توی صادرات نمیزارم
مثلا توی گزینه های همراه بانک صادرات حواله پایا هست، هم هزار تومن پول تمبر دادیم هم این سرویسش فعال نیست. خدمات اینترنتیشم که توکن می خواد و حدود 40 تومن باید پیاده بشید
بانک فقط ملت ( البته کارهای حضوری ملت هم خوب نیست چون شعبه های محل رجوع من شلوغه اما مهم نیست چون حقوقم رو به ملت میریزن)

Reza31001
18-04-2013, 18:41
دوستان وام شیرین و کم سود رو از کجا باید بگیریم اگه کسی آگاهی داره لطفا راهنمایی کنه به غیر از بانک ملت چون چوب خطم پره
باید 4 ماه پول رو بخوابونی همون قدر 24 ماهه بهت میده با سود 15 درصد هر ماه بیشتر هم بخوابونی یا وام بیشتری میگیری یا 6 ماه به مدت اضافه میشه
موسسه امام محمد باقر
هر چقدر پول رو بخوابونی همون قدر بهت میده
بازپرداخت=مدتی که پول رو خوابوندی*4
سود: 3/5%
از لحاظ ضامن و ... هم کمتر گیر میده

آدرس:قاسم اّباد دکترحسابی

bastami
18-04-2013, 23:37
بانک ملت فقط برای حواله اینترنتی کارمزد داره چه توی اینترنت چه موبایل
اما بانک صادرات جزء مزخرفترین هاست برای گرفتن مانده توی همراه بانک 250 ریال کم می کنه جالبه توی شعبه برای فعال کردن همراه بانک هزار تومن پول تمبر گرفت به خانمومه میگم تمبر چی؟ میگه نمی خواهی فعال نکن.
تو دلم گفتم تا وقتی ملت هست هزار تومن توی صادرات نمیزارم
مثلا توی گزینه های همراه بانک صادرات حواله پایا هست، هم هزار تومن پول تمبر دادیم هم این سرویسش فعال نیست. خدمات اینترنتیشم که توکن می خواد و حدود 40 تومن باید پیاده بشید
بانک فقط ملت ( البته کارهای حضوری ملت هم خوب نیست چون شعبه های محل رجوع من شلوغه اما مهم نیست چون حقوقم رو به ملت میریزن)

دوست عزیز تمبر در واقع تمبر مالیاتیه که باید روی هر قراردادی باطل بشه تا بتونه ارزش قضایی پیدا کنه و در صورت اختلاف طرفین قرارداد اونها قادر باشند قرارداد رو به دادگاه ارایه بدن در غیر اینصورت قرارداد یک برگه بی ارزش بیشتد نیست. مختص بانک ها هم نیست دفاتر اسناد رسمی؛ وکالت و... هم تمبر مالیاتی باطل می کنند که رقمش بستگی به مبلغ قرارداد داره اما در بانک ها فقط یک قطعه تمبر ده هزار ریالی روی برگ قراردادها ابطال میشه و وجهش هم به خزانه واریز میشه و ربطی به بانک نداره

bastami
18-04-2013, 23:39

چنین بخشنامه ای وجود نداره.... هیچ کدوم از بانک ها این کار رو نمیکنند... صادرات هم تو یه مقطعی اینو کنسل کرد. الانش رو نمیدونم

Amin4All
19-04-2013, 20:17
.................

dvb595959
19-04-2013, 20:30
سلام
میخواستم بدون برای واریز پول از بانک ملی به به بانک سپه میشه از طریق ساتنا و بدون کارمزد اقدام کرد؟ برای این کار چه اقداماتی لازم است که انجام بدم؟

ugi1
19-04-2013, 21:15
بايد شماره شبا تو بانك سپه رو بدوني. از حساب ملي مي توني اين كار رو بكني.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

dvb595959
19-04-2013, 21:26
بايد شماره شبا تو بانك سپه رو بدوني. از حساب ملي مي توني اين كار رو بكني.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

شماره شبا از بانک سپه رو دارم..... از طریق اینترنت خودم توی خونه میتونم اینکار رو بکنم؟(انتقال از ملی به سپه)

Ghaioom
19-04-2013, 21:30
شما میتونید اینترنت بانک ملی رو فعال کنید بعد به هر بانکی پول انتقال بدین. این قابلیت رو تازه راه انداخته.

ak313
19-04-2013, 22:23
شماره شبا از بانک سپه رو دارم..... از طریق اینترنت خودم توی خونه میتونم اینکار رو بکنم؟(انتقال از ملی به سپه)

از طریق همراه بانک ملی میشه روزانه تا 500 هزار تومان حواله پایا بین بانکی کرد

dvb595959
20-04-2013, 09:29
شما میتونید اینترنت بانک ملی رو فعال کنید بعد به هر بانکی پول انتقال بدین. این قابلیت رو تازه راه انداخته.
انتقال وجه در این روش بدون کارمزد ؟

iman_s
20-04-2013, 11:37
این روزشمار 18 درصد که میگن یعنی چی ؟
مثلا 500 هزار بزاریم چطوری سود میدن ؟
يعني هرچقدر پول تو حسابت داشته باشي ساليانه 18درصد سود بهش ميدن.
يكسري حسابها هستن كه مدت دار هستن.مثلا بايد 6ماه پولت توي حساب بمونه و دست نخوره تا سود مشخص بهش برسه ولي روزشمار رو هروقت بخواي ميتوني برداشت يا اضافه كني و به ميانگينش سود تعلق ميگيره
سود بانكي هم به صورت ساليانه حساب ميشه.اگه بخواي سود ماهيانه رو بدست بياري درصد سود رو تقسيم بر دوازده (تعداد ماه هاي سال) بكني
مثلا سود 18درصد ميشه ماهي 1.5 درصد(يك و نيم).يعني اگه شما 10 ميلون پول تو حسابت داشته باشي آخر هرماه 150هزار تومن سود بهت تعلق ميگيره

Drug Man
20-04-2013, 13:00
من دفترچه حساب بانک دی رو گم کردم چیکار باید بکنم؟

ak313
20-04-2013, 14:47
انتقال وجه در این روش بدون کارمزد ؟

توی کارت به کارت شتابی کارمزد اون محاسبه میشه تا 1 میلون 500 تومان هر یه تومن اضافه 200 تومن پایا هم که فعلا کارمزد نداره
البته برای کارت به کارت شتابی فقط باید برای قسمت گرفتن صورتحساب ثبت نام کنید و توی شعبه فعال کنید بدون اون فقط ملی به ملی ممکنه

Amin4All
20-04-2013, 18:23
يعني هرچقدر پول تو حسابت داشته باشي ساليانه 18درصد سود بهش ميدن.
يكسري حسابها هستن كه مدت دار هستن.مثلا بايد 6ماه پولت توي حساب بمونه و دست نخوره تا سود مشخص بهش برسه ولي روزشمار رو هروقت بخواي ميتوني برداشت يا اضافه كني و به ميانگينش سود تعلق ميگيره
سود بانكي هم به صورت ساليانه حساب ميشه.اگه بخواي سود ماهيانه رو بدست بياري درصد سود رو تقسيم بر دوازده (تعداد ماه هاي سال) بكني
مثلا سود 18درصد ميشه ماهي 1.5 درصد(يك و نيم).يعني اگه شما 10 ميلون پول تو حسابت داشته باشي آخر هرماه 150هزار تومن سود بهت تعلق ميگيره

اون حسابای مدت دار اگر پولی از حساب برداری چی میشه ؟ سود رو نمیدن ؟
پس روز شمار خیلی بهتره دیگه نه ؟
بهترین بانکی که روز شمار میده ؟ نرخ سودش چنده ؟

Ghaioom
20-04-2013, 18:44
من دفترچه حساب بانک دی رو گم کردم چیکار باید بکنم؟

به نظرم کارت ملی با شناسنامه بردار برو بهت دفترچه جدید میدن.

skyzare
20-04-2013, 19:12
با سلام .

من میخوام این دستگاه رمزیاب بانک ملی رو بگیرم وقتی این فرمش رو پر می کنم با این که همه اطلاعاتش رو پر می کنم وقتی تایید رو می زنم بهم میگه که تمامی اطلاعات باید پر بشه . کسی هم این مشکل رو داره ؟ یا داشته ؟

a6543210
20-04-2013, 19:41
دوستان ممنون می شم یکم در مورد سفته بهم اطلاع بدین که به چه دردی می خوره و چطور ازش استفاده می کنند؟!:n13:

osmaan
20-04-2013, 19:45
سلام دوستان
به نظرتون بانکداری اینترنتی بانک ملی بهتره یا ملت؟
توکن ملی الان 54000 تومن هست اما بجاش در بیشتر عملیات بانکداری اینترنتی کارمزد نمیگیره ولی بانک ملت کارمزد میگیره

ak313
20-04-2013, 19:56
ملت کارمزد نداره. کجاش کارمزدیه؟
ملت از نظر من عالیه. توکن هم نمی خواد.
بله برای انتقال وجه بین حسابهای ملت فقط 25 تومن می گیره که اونم اصلا به چشم نمیاد. پایا رایگان انتقال سحابی تابع مقررات بانک مرکزی

osmaan
20-04-2013, 20:21
ملت کارمزد نداره. کجاش کارمزدیه؟
ملت از نظر من عالیه. توکن هم نمی خواد.
بله برای انتقال وجه بین حسابهای ملت فقط 25 تومن می گیره که اونم اصلا به چشم نمیاد. پایا رایگان انتقال سحابی تابع مقررات بانک مرکزی
دوست عزیز
منم برای حساب شخصیم از ملت استفاده میکنم اما مثلا برای سحاب 500 تومن کم میکنه درصورتی که میگن ملی کم نمیکنه
اما این موردی که پرسیدم رو برای حساب مغازه میخوام ملت برای حواله سقف بالا یه دستگاه رمز نگار میخواد که قیمتش رو نمیدونم چنده

ak313
20-04-2013, 21:23
دوست عزیز
منم برای حساب شخصیم از ملت استفاده میکنم اما مثلا برای سحاب 500 تومن کم میکنه درصورتی که میگن ملی کم نمیکنه
اما این موردی که پرسیدم رو برای حساب مغازه میخوام ملت برای حواله سقف بالا یه دستگاه رمز نگار میخواد که قیمتش رو نمیدونم چنده

میگن رو بی خیال شو اون چیزی که من استفاده می کنم اینه که کارت به کارت شتابی تا یک میلیون تومان 500 تومن کارمزد داره چه atm چه اینترنت چه ملی چه ملت. فقط کارت به کارت ملی به ملی رایگانه و کارت به کارت یا حساب به حساب ملت 25 تومن هزینه داره. ملت اینقدر خوبه که اصلا این 25 تومنش ارزش نداره. اون موقعی که بانکهای دیگه اینترنت بانک نداشتن ملت همه ( با کمی اغراق) خدمات رو اینترنتی می داد.
بدی ملت = شعبه های شلوغ برای کارهای حضوری

mmf66
21-04-2013, 08:19
آشغال تر از بانک ملی من ندیدم من یک حساب داشتم یک بار رفتم با دفترچه پول بردارم 500 تومان کارمرزد گرفت میگم حساب رو ببند میگه باید بری شعبه خودت
ولی من بانک ملت تو یزد حساب باز کردم تو مشهد بستم
ما خودمون دستگاه پوز داریم اون مسول سرویس که میاد میگه بیشترین سرمایه گزاری روی بانکداری اینترنتی رو بانک ملت داره و من هم که ازش استفاده میکنم راضیم کارمزد هم زیاد نداره مثل بقیه بانکها و کمتر
جالب بدونین 45 درصد گردش پول از پوز ها از بانک ملت هست
وام هم که هیچ بانکی مثل ملت وام نمیده دمشون گرم تا حالا خانواده ما 50 تومن وام گرفته ولی بقیه بانکها مخصوصا ملی که نامردا اصلا وام نمیدن آخه تا کسی وام نگیره هم نمیتونه کاری بکنه

Arsenal2012
21-04-2013, 10:27
سلام دوستان دو تا سوال لطفا راهنمایی کنید
1-من تو کرج تو بانک رفاه یه حساب بلند مدت 1 ساله 20 درصد به مبلغ 2 و نیم میلیون تومن باز کردم امروز 1 اردیبهشت 92 مبلغ 36 هزار تومن سود ریختن تو حسابم ولی من از همون کارمندی که روز اول حساب باز کردم پرسیدم گفت از اول اردیبهشت 42 هزار میاد رو حسابت الان به نظر شما چرا اینجوریه شده؟؟؟ من که خودم حساب الان دارم میکنم سود 14 درصد حساب کردن درسته؟؟

2- من الان خب 2 و نیم میلیون تومن تو حساب بانک رفاه دارم آیا میتونم روش یه وام 2 الی 3 تومن بگیرم اگه آره چه مدارکی لازمه ضامن میخوان یا نه؟

M A S 0 U D
21-04-2013, 12:53
سلام دوستان دو تا سوال لطفا راهنمایی کنید
1-من تو کرج تو بانک رفاه یه حساب بلند مدت 1 ساله 20 درصد به مبلغ 2 و نیم میلیون تومن باز کردم امروز 1 اردیبهشت 92 مبلغ 36 هزار تومن سود ریختن تو حسابم ولی من از همون کارمندی که روز اول حساب باز کردم پرسیدم گفت از اول اردیبهشت 42 هزار میاد رو حسابت الان به نظر شما چرا اینجوریه شده؟؟؟ من که خودم حساب الان دارم میکنم سود 14 درصد حساب کردن درسته؟؟

2-

36 تومن برات 17 درصد سود محاسبه شده به عبارتی یکساله 17 درصد برو به همون کارمند بگو چرا 17 درصد ؟

iman_s
21-04-2013, 13:20
اون حسابای مدت دار اگر پولی از حساب برداری چی میشه ؟ سود رو نمیدن ؟
پس روز شمار خیلی بهتره دیگه نه ؟
بهترین بانکی که روز شمار میده ؟ نرخ سودش چنده ؟
بستگي به بانك و قرادادي كه ميبنده داره.بعضيها تا تاريخ همون روز سود روزشمار ميدن.بعضيها هم تا همون تاريخ سود رو حساب ميكنن.مثلن اگه حسابت يكساله باشه و بعد از 4ماه برداري به اندازه سپرده 4ماهه بهت سود ميدن.هر بانكي با بانك ديگه فرق داره

روزشمار بانك دي 19درصد و ايران زمين 18 درصد هست(بايد تو حسابت بالاي يك مليون باشه)

دوست عزیز

اين كارمزد فقط براي انتقال بين بانكي هست كه تا 1000تومن هم كارمزد داره.ولي براي هرنوع انتقال بين خود بانك ملت فقط 25 تومن كارمزد داره
براي حواله سقف بالا (از 5 تا 200ميليون) هم نياز به دستگاه امضا الكترونيكي هست.من پارسال گرفتم 20 يا 25هزارتومن از حسابم كم كردن

خودم از بين بانكهايي كه از بانكداري الكترونيكيشون استفاده كردم ملت رو ميپسندم.امكاناتش عاليه
تو بيشتر شعبه هاشم براي خدمات الكترونيكي يك باجه جدا ميزارن ونيازي نيست نگران شوغي بانك باشيد

Amin4All
21-04-2013, 16:17
دوستان ممنون می شم یکم در مورد سفته بهم اطلاع بدین که به چه دردی می خوره و چطور ازش استفاده می کنند؟!:n13:

سفته رو از بانک بخوایم بگیریم مدرکی چیزی هم باید ببریم ؟
10 میلیون سفته گرفتن چقدر ازمون پول میگیرن ؟
سفته برا چیه ؟چرا شرکتا سفته میگیرن؟

M A S 0 U D
21-04-2013, 16:27
سفته رو از بانک بخوایم بگیریم مدرکی چیزی هم باید ببریم ؟
10 میلیون سفته گرفتن چقدر ازمون پول میگیرن ؟
سفته برا چیه ؟چرا شرکتا سفته میگیرن؟
من از مغازه هم سفته گرفتم باید پول بدی فقط
سفته برای تضمین میتونه باشه برای قرض گرفتن میتونه باشه یعنی اینکه وقتی شمابه یکی سفته میدی متعهد میشی به پرداخت مبلغی که رو سفته نوشته

alone one
21-04-2013, 18:36
بانک ملت یه ایراد خیلی بزرگ داره که اس ام اس بانک نداره،یه چیزه ابتدایی که بعضی از موسسه ها هم دارن اما بانکی با این قدمتو عظمت نداره!

mehran_pqqp
22-04-2013, 12:01
سلام
دوستان ببخشید من کارت بانک صادرات دارم میخواستم بدونم اگه برم از مغازه ای خرید کنم و بخوام با دستگاه کارتخوان پول رو پرداخت کنم تا سقف چقد میتونم کارت بکشم؟

چون حدود 15-20 میلیون خرید لوازم منزل باید انجام بدم

aliiiiiii
22-04-2013, 12:16
سلام
دوستان ببخشید من کارت بانک صادرات دارم میخواستم بدونم اگه برم از مغازه ای خرید کنم و بخوام با دستگاه کارتخوان پول رو پرداخت کنم تا سقف چقد میتونم کارت بکشم؟

چون حدود 15-20 میلیون خرید لوازم منزل باید انجام بدم

با سلام. سقفشو من نمیدونم اما 15 تا 20 میلیونو راحت میشه کارت کشید خودم تا 30 م کارت کشیدم مشکلی نداشته.

مصطفی
22-04-2013, 13:32
سلام به دوستان
من میخوام وام بگیرم با این شرایط :
1 - خودم کارمند رسمی دولت هستم
2 - میتونم دو تا کارمند ضامن هم جور کنم
3 - مبلغ وام حداقل 10 میلیون تومن باشه
4 - پول برای خوابوندن توی حساب ندارم
5 - میزان درصد وام از 30 بیشتر نباشه
6 - 3 ماهه جور بشه
میتونید راهنمایی کنید کدوم بانک ( خصوصی - دولتی - موسسه اعتباری ) و کدوم طرحش مفیده ؟
ممنون

Soroush-S
22-04-2013, 14:52
سلام به دوستان
من میخوام وام بگیرم با این شرایط :
1 - خودم کارمند رسمی دولت هستم
2 - میتونم دو تا کارمند ضامن هم جور کنم
3 - مبلغ وام حداقل 10 میلیون تومن باشه
4 - پول برای خوابوندن توی حساب ندارم
5 - میزان درصد وام از 30 بیشتر نباشه
6 - 3 ماهه جور بشه
میتونید راهنمایی کنید کدوم بانک ( خصوصی - دولتی - موسسه اعتباری ) و کدوم طرحش مفیده ؟
ممنون

بانک ثامن الائمه چنین طرحی داره .

مصطفی
22-04-2013, 15:29
ممنون . بانکای دیگه چطور ؟ میخوام بدونم حق انتخابی بین بانک ها دارم یا نه .

Soroush-S
22-04-2013, 16:17
ممنون . بانکای دیگه چطور ؟ میخوام بدونم حق انتخابی بین بانک ها دارم یا نه .

من بانک دیگه ای سراغ ندارم. ضمنا قسط هم ماهی حدود 390 تومنه

M A S 0 U D
22-04-2013, 22:42
ثامن الائمه بانک نیست

myreza_12345
23-04-2013, 08:26
سلام
من حدود 6ماه پیش رفتم یه حساب موسسه صالحین(بانک آینده) باز کرده بودم که مسول باجه گفت سود روز شمار ما 18.5 هست. البته تا حالا نه به اصل و نه به سودش دست نزدم. البته اینو هم بگم که بعد شش ماه هنوز عابر بانک بهم ندادن

الان موسسه کوثر داره به حسابهای روزشمارش 20درصد میده. به نظر شما برم حسابمو ببندم و تو موسسه کوثر حساب باز کنم
ممنون

piishii
23-04-2013, 09:01
سلام
برای وام ازدواج اگر کارمند حال حاضر آموزش پرورش ببری قبول میکنند یا بازنشسته باید باشه کارمند حتما ؟
و اینکه این نامه کسر از حقوق چیه که برای کارمند درخواست می کنند؟

Ezel
23-04-2013, 10:41
و اینکه این نامه کسر از حقوق چیه که برای کارمند درخواست می کنند؟

سلام مرتضی جان

یعنی اگر شما به هردلیلی تاخیر داشتی در پرداخت اقساط یا اقساط رو پرداخت نکنی ، قسط های وام از حقوق ماهیانه ی کسی که ضمانت شما رو کرده کم میشه .

piishii
23-04-2013, 11:22
سلام مرتضی جان

یعنی اگر شما به هردلیلی تاخیر داشتی در پرداخت اقساط یا اقساط رو پرداخت نکنی ، قسط های وام از حقوق ماهیانه ی کسی که ضمانت شما رو کرده کم میشه .
سلام
ممنونم نامه به دستم رسید و متوجه شدم قبلش این پست رو زده بودم
+
من مرتضی نیستم سوروش جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرتضی انیمیشن بین حرفه ای هست ولی من فیلم بین حرفه ای هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Drug Man
23-04-2013, 12:46
ببخشین مراحل درخواست یه کارتخوان بی سیم چجوریه؟

M A S 0 U D
23-04-2013, 16:59
سلام
من حدود 6ماه پیش رفتم یه حساب موسسه صالحین(بانک آینده) باز کرده بودم که مسول باجه گفت سود روز شمار ما 18.5 هست. البته تا حالا نه به اصل و نه به سودش دست نزدم. البته اینو هم بگم که بعد شش ماه هنوز عابر بانک بهم ندادن

الان موسسه کوثر داره به حسابهای روزشمارش 20درصد میده. به نظر شما برم حسابمو ببندم و تو موسسه کوثر حساب باز کنم
ممنون

جالبه که هنوز کارت بهت ندادن معمولا صدور کارت الان آنیه
اگه میتونی ریسک افتتاح حساب پیش موسسات رو قبول کنی ببر ولی این و بدون اعتبار بانک و ندارن البته بانک هایی هستن که سود بیشتری بدن
من که به غیر بانک جای دیگه ای حساب باز نمیکنم

M A S 0 U D
23-04-2013, 17:15
شما باید تشریف ببرید بانکی که کارت خوان بی سیم داره و اونجا افتتاح حساب بفرمایید بعد خودشون میگن چه مدارکی لازمه

کاربر شماره ی یک
23-04-2013, 17:22
بانک رفاه حساب قرض الحسنه سکه داشت ، قضیه اش کلا چطوره ؟

کسی تاحالا همچین حسابی باز کرده ؟

بانک رفاه گمانم کنسل کرده خیلی وقته قضیه رو ، بانک خصوصی یا دولتی دیگه ای میشناسین ؟

iman_s
23-04-2013, 18:42
بانک ملت یه ایراد خیلی بزرگ داره که اس ام اس بانک نداره،یه چیزه ابتدایی که بعضی از موسسه ها هم دارن اما بانکی با این قدمتو عظمت نداره!
از تو بانكداري اينترنتي ميشه فعالش كني.هم ايميل هم اس ام اس
تنظيمات كاربر--> تنظيم هشدار(پيامك/ايميل)

واسه اين عمليات برات ايميل يا پيامك مياد:
اعلام سررسيد بدهي تسهيلات دريافتي
اعلام ورود به سايت بانکداري اينترنتي
اعلام واريز حواله بين بانکي به حسابهاي حقيقي و حقوقي
اعلام انجام حواله اينترنتي

osmaan
23-04-2013, 19:45
سلام منم دنبالش بانک ملت سیار رو خیلی به سختی میده میگه باید گردش حساب توپ داشته باشی
بانک ملی میگه ثبت درخواست میکنم اما معلوم نیست کی بیاد البته گردش برای اینا هم مهمه
بانک صادرات میگه باید تو جواز کسب باید عنوان پخش داشته باشی وگرنه بازرسی گیر میده!

mehdi735
24-04-2013, 08:35
سود سپرده یکساله 17 درصده نه 20 درصد

10 میلیون سفته میشه 30 هزار تومن
هیچ مدرکی نمیخاد
وقتی شما 30 میلیون سفته میگیری و امضا می کنی متعهد میشی که این 30 میلیون رو پرداخت کنی سفته جنبه حقوقی داره و کلا بهتر از چک میشه نقدش کرد

ان شاالله قضیه رعد ملی درست میشه و گوشی موبایلت تبدیل میشه به دستگاه توکن دیگه هم لازم نیست 54 تومن پول بدی

بانک قرض الحسنه مهر ایران معادل پولی که خوابوندی بعد از 6 ماه بهت وام میده 3 ساله با کارمزد 4 درصد

یه چیزی هست به نام عدد شاخص در هر سال و یک فرمول برای محاسبه این سوال فک کنم یه سرچی بکنی پیدا بشه

میشه یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومن تا سال 88

Drug Man
24-04-2013, 12:53
سلام منم دنبالش بانک ملت سیار رو خیلی به سختی میده میگه باید گردش حساب توپ داشته باشی
بانک ملی میگه ثبت درخواست میکنم اما معلوم نیست کی بیاد البته گردش برای اینا هم مهمه
بانک صادرات میگه باید تو جواز کسب باید عنوان پخش داشته باشی وگرنه بازرسی گیر میده!

من امروز رفتم بانک دی ثبت نام کردم ولی میگفت کارتخوان های بی سیم خیلی ضیعف هستند گفت بهتره کارت خوان ثابت بگیری ولی خوب مشکل اینه که مغازه ما تلفن ثابت نداره

iman_s
24-04-2013, 13:13
كي ميگه كارتخوان ساير ضعيفه؟
من هم كارتخوان ثابت دارم هم سيار.خيلي وقتها شده كه ثابت كار نميكنه و سيار كارم رو راه انداخته.مخصوصا وقتي يارانه ها رو ميريزن كه ثابت كار نميكنه ولي سيار كار ميكنه

alone one
24-04-2013, 13:26
چرا انقد مراحل گرفتن اینترنت بانک دی مضخرفه!
باید از طریق سایت اقدام کنیم،اونم هردفعه یه اروری میده!

myreza_12345
24-04-2013, 18:38
سلام
چجوریه که مثلا بانک تات سابق روزشمار 19 درصد میده و اونوقت موسسه صالحین سابق روزشمار 18.5درصد میده مگه چند ماهی نیست که بانک آینده از ادغام ای دو بانک مشغول بکاره. اصلا مگه میشه هرکی نرخ خودشو بده

myreza_12345
24-04-2013, 19:25
یه سوال

میگن سود در سرسید 6ماهه 23.2درصده یعنی 23.2درصد به سالیانه محاسبه میشه تا بعد 6ماه این سود بعلاوه پولتو بعد میدن.

مثلا یک میلون بادریافت سود در سرسید طبق بالا بعد 6ماه میشه 1000000+232000 یا 1000000+116000
ممنون

osmaan
24-04-2013, 20:43
من امروز رفتم بانک دی ثبت نام کردم ولی میگفت کارتخوان های بی سیم خیلی ضیعف هستند گفت بهتره کارت خوان ثابت بگیری ولی خوب مشکل اینه که مغازه ما تلفن ثابت نداره
سلام بانک دی حساب داشتین قبلا یا تازه باز کردی؟
نگفت کی میده؟

كي ميگه كارتخوان ساير ضعيفه؟
من هم كارتخوان ثابت دارم هم سيار.خيلي وقتها شده كه ثابت كار نميكنه و سيار كارم رو راه انداخته.مخصوصا وقتي يارانه ها رو ميريزن كه ثابت كار نميكنه ولي سيار كار ميكنه
سلام مال شما از کدوم بانکه؟

راستی به نظرتون بانکداری اینترنتی صادرات بهتره یا ملی یا ملت؟
ملت برای بعضی کار ها کارمزد میگیره که یه مقدار تو حسابداری مغازه اذیت میکنه ملی و صادرات هم کارمزد میگیرن؟

Drug Man
24-04-2013, 22:20
نگفت کی میده؟

ملت برای بعضی کار ها کارمزد میگیره که یه مقدار تو حسابداری مغازه اذیت میکنه ملی و صادرات هم کارمزد میگیرن؟

نه قبلا حساب داشتم

SA.JJ.AD
25-04-2013, 06:02
دوستان یع سوال مبتدی :n02:... حساب متمرکز و همینطور غیر متمرکز یعنی چی ؟! :n16:

mehdi735
25-04-2013, 06:46
دوستان یع سوال مبتدی :n02:... حساب متمرکز و همینطور غیر متمرکز یعنی چی ؟! :n16:

حساب متمرکز یعنی حسابی که در سراسر ایران بهش دسترسی داری ولی غیر متمرکز یعنی حسابی که فقط تو اون شعبه بانک بهش دسترسی داری
حسابهای غیر متمرکز خیلی وقته که جمع شدن

Ghaioom
25-04-2013, 07:33
سلام

تو بانکداری اینترنتی ملت تو قسمت "مشاهده اطلاعات حساب" پایین زده:

وضعيت جايزه
واريز شده
نوع جايزه
نقدي
مبلغ جايزه
۲۰۰,۰۰۰

یعنی چی؟ من که جایزه ای نمیبینم و مبلغش هم مثل قبل هست توش 20 تومن اضافه نداریم! :n02:

سلامی دوباره:

به نظرتون اینترنت بانک صادرات و ملی رو فعال کنم؟
برا ملی که لازم نمیشه زیاد. چون هم موجودی رو میتونیم ببینیم هم انتقال به خودش رو میشه انجام داد.
بانک اینترنتی ملت هم الان فعاله.
با کد #733* هم میشه موجودی رو دید. ولی یه چیزی عجیب بود که من مال بانک ملت رو دیدم 5 تومن کمتر نشون میداد بعد رفتم اینترنت بانک ملت دیدم حساب درسته و 5 تومن کمتر نشون داده اون کده!! تعجب کرده بودم والا!! دی

iman_s
25-04-2013, 11:13
نگفت کی میده؟

سلام

تو بانکداری اینترنتی ملت تو قسمت "مشاهده اطلاعات حساب" پایین زده:

وضعيت جايزه
واريز شده
نوع جايزه
نقدي
مبلغ جايزه
۲۰۰,۰۰۰

یعنی چی؟ من که جایزه ای نمیبینم و مبلغش هم مثل قبل هست توش 20 تومن اضافه نداریم! :n02:

سلامی دوباره:

به نظرتون اینترنت بانک صادرات و ملی رو فعال کنم؟
برا ملی که لازم نمیشه زیاد. چون هم موجودی رو میتونیم ببینیم هم انتقال به خودش رو میشه انجام داد.
بانک اینترنتی ملت هم الان فعاله.
با کد #733* هم میشه موجودی رو دید. ولی یه چیزی عجیب بود که من مال بانک ملت رو دیدم 5 تومن کمتر نشون میداد بعد رفتم اینترنت بانک ملت دیدم حساب درسته و 5 تومن کمتر نشون داده اون کده!! تعجب کرده بودم والا!! دی

كارتخوان بانك ملت دارم.كارتخوان ثابت داشتم و درخواست كارتخوان سيار هم دادم ولي 3-4 ماه طول كشيد تا بهم بدن.با اينكه هم گردش حسابم هم تراكنشهاي كارتخوانم بالاست. براي دريافت كارتخوان سيار هم بايد بريد بانك و فرمشو پرمنيد.بگيد كه پخش سيار هستيد كه راحت تر بهتون كارتخوان بدند

من بيشتر با بانك ملت كارهامو انجام ميدم.بانك صادرات كه حساب ندارم ولي با ملي و تجارت و چندتا بانك ديگه انجام دادم به نظرم ملت از همشون سرتره
يك مزيتي هم كه داره اگه هرچندتا حساب هم تو ملت داشته باشيد وقتي براي يكيشون بانكداري اينترنتي رو فعال كنيد واسه همه حساباتون فعال ميشه و ميشه بينشون بدون محدوديت پول جابجا كنيد.مثلن هرشب پول رو از حساب جاري به كوتاه مدت انتقال بديد تا سود بانكي هم بهش تعلق بگيره(البته سودش 7درصد هست و زياد به چشم نمياد)

M A S 0 U D
25-04-2013, 14:46
سلام
چجوریه که مثلا بانک تات سابق روزشمار 19 درصد میده و اونوقت موسسه صالحین سابق روزشمار 18.5درصد میده مگه چند ماهی نیست که بانک آینده از ادغام ای دو بانک مشغول بکاره. اصلا مگه میشه هرکی نرخ خودشو بده
آره مثل اینکه اینجوریه و نرخاشون یکسان نشده
تازه ادغام شدن دیگه

ak313
25-04-2013, 16:18
الان بیشترین سود کوتاه مدت روز شمار رور کدوم موسسه یا بانک میده. اولویت با موسساتی است که خدمات اینترنتی دارن الان ملت دارم سالانه 7 درصد می خوام هر وقت خواستم برداشت کنم

Drug Man
25-04-2013, 19:16
الان بیشترین سود کوتاه مدت روز شمار رور کدوم موسسه یا بانک میده. اولویت با موسساتی است که خدمات اینترنتی دارن الان ملت دارم سالانه 7 درصد می خوام هر وقت خواستم برداشت کنم

بانک دی روزشمار رو 19 درصد میده یعنی 15500 تومان برای هر یک میلیون تومان

ak313
25-04-2013, 20:12

یعنی بانک دی کوتاه مدت عادی رو چند درصد حساب می کنه
منظورم از روز شمار اینه که هر روزی که خواستی پولتو بتونی برداری و بهش سود هم بخوره

M A S 0 U D
25-04-2013, 20:27
علاوه بر دی تات هم 19 میده

M A S 0 U D
25-04-2013, 20:29
یعنی بانک دی کوتاه مدت عادی رو چند درصد حساب می کنه
منظورم از روز شمار اینه که هر روزی که خواستی پولتو بتونی برداری و بهش سود هم بخوره
19 درصد حساب میکنه
اره همونه

ak313
25-04-2013, 20:55
19 درصد حساب میکنه
اره همونه

می تونید لینک صفحه ای رو که توی بانک دی یا تات نوشته کوتاه مدت عادی روز شمار 19 درصد برای من بزارید
ممنون میشم
یعنی این دوتا بانک 7 درصد ملت و بانکهای دولتی رو 19 درصد میدن؟

skyzare
25-04-2013, 21:04
با سلام .

کسی در مورد وام دادن روی سند خانه اطلاع داره ؟ و این که سودش چند درصد هست و مدت بازپرداخت اقساطش چه قدر هست ؟

M A S 0 U D
25-04-2013, 21:07
می تونید لینک صفحه ای رو که توی بانک دی یا تات نوشته کوتاه مدت عادی روز شمار 19 درصد برای من بزارید
ممنون میشم
یعنی این دوتا بانک 7 درصد ملت و بانکهای دولتی رو 19 درصد میدن؟
اره 19 درصد میدن،البته اونا هم میتونن بدن ولی 7 درصد میدن
شما تشریف ببرید یکی از شعباتشون بهتون میگن
بانک تات و مطمئنم چون خودم پرسیدم

afshin13
25-04-2013, 22:40
سلام شعب 724 بانک صادرات آیا 24 ساعته بازن ؟ کارمند شیفت داره ؟ یا منظور از 24 ساعته بودن یه اپراتور کامپیوتریه ؟

alone one
26-04-2013, 15:51
رفقا بانک ملت و ملی تلفن بانک ندارن ؟نه؟

dvb595959
26-04-2013, 16:00

بانک ملی 09622

moj63
26-04-2013, 16:29

یعنی ماهی 15500 به هر یک میلیون میده ؟؟

Abbas.V
26-04-2013, 18:58
با سلام .

کسی در مورد وام دادن روی سند خانه اطلاع داره ؟ و این که سودش چند درصد هست و مدت بازپرداخت اقساطش چه قدر هست ؟
من از بانک دی پرسیدم . گفتن فوری بهتون تا 25 میلیون میدیم . در سر رسید یکسال اصل پول + سودشو میگیریم . سود 26 درصد .
یعنی 25 تومن میده . دقیقا یکسال بعد همشو یکجا 31.5 میگیره .

myreza_12345
26-04-2013, 19:33
سلام

با توجه به اینکه بانک دی و بانک تات الان دارن روزشمار 19 درصد میدن شما کدوم بانکو برای سپرده کوتاه مدت پیشنهاد میکنین؟

آیا هر دو بانک در زمان افتتاح حساب آنی کارت هم صادر میکنه؟

وآیا این دو بانک تحت طرح خاصی دارن سود 19 درصد میده و در صورت مراجعه به شعبه این دو بانک باید اسم طرحی که سود روزشمار 19درصدو میده باید بگم یا نه؟
راستی تات عضو شتاب شده یا نه؟

آیا هر دو بانک برای افتتاح حساب روزشمار شرایط خاصی داره که سود روزشمار 19 درصد میده مثلا حداقل موجودی اگه یه میلیون باشه؟

سپاس

Drug Man
26-04-2013, 20:24
سلام

با توجه به اینکه بانک دی و بانک تات الان دارن روزشمار 19 درصد میدن شما کدوم بانکو برای سپرده کوتاه مدت پیشنهاد میکنین؟

آیا هر دو بانک در زمان افتتاح حساب آنی کارت هم صادر میکنه؟

وآیا این دو بانک تحت طرح خاصی دارن سود 19 درصد میده و در صورت مراجعه به شعبه این دو بانک باید اسم طرحی که سود روزشمار 19درصدو میده باید بگم یا نه؟
راستی تات عضو شتاب شده یا نه؟

آیا هر دو بانک برای افتتاح حساب روزشمار شرایط خاصی داره که سود روزشمار 19 درصد میده مثلا حداقل موجودی اگه یه میلیون باشه؟

سپاس

من بانک دی حساب باز کردم صدور کارت آنی هست و همون موقع اس ام اس بانک رو هم براتون فعال میکنن برین بانک دی بگین میخوام یه حساب روزشمار 19 درصد اشتیاق باز کنم خودشون خیلی بهتر راهنمایی میکنن

alone one
26-04-2013, 20:28
بانک ملی 09622

واسه گرفتن رمز باید به شعبه مراجعه کرد درسته؟
ملت تلفن بانک نداره؟نه؟

این سامانه بانکداری اینترنتی (سبا) چیه؟همون اینترنت بانکه؟
این دستگاه رمزیاب چیه؟

dvb595959
26-04-2013, 21:39
ملت تلفن بانک نداره؟نه؟

این دستگاه رمزیاب چیه؟

اگه منظورت رمز دوم از طریق عابر بانک هم میشه بدست اورد.
ملت بانک رو بیخبرم چون حسابی توی این بانک ندارم.
در مورد دستگاه رمز یاب لینک زیر را ببینید.
در مورد سبا هم لینک زیر رو ببین.

ak313
26-04-2013, 23:29

شماره تلفن بانک ملت 8132 یا 02181320000
برای فعال سازی و گرفتن رمز به یکی از شعب بانک ملت که توش حساب دارید مراجعه کنید

amirfivb2
27-04-2013, 01:15
سلام ! قصد خرید master card یا visa یا paypal رو دارم ! میشه راهنمایی کنید چطوری می تونم تهیه کنم !؟

mehdi735
27-04-2013, 06:37
ملت تلفن بانک نداره؟نه؟

این دستگاه رمزیاب چیه؟

سبا یک سیستم اینترنتی بانک ملی هست که شما می توانید با استفاده از سایت بانک ملی کلیه کارهای بانکی رو به صورت آن لاین انجام بدین
به صورت لحظه به لحظه صورتحساب خود رو ببینید عملیات ساتنا پایا رو انجام بدید
برای امنیت بالا یک دستگاه تولید رمز از طرف بانک ملی به شما داده می شه که دیگه کسی نتونه رمز شما رو -- کنه چون رمز توسط دستگاه تولید می شه

mehdi735
27-04-2013, 06:39

بانک ملت رو نمیدونم بانک ملی 09622

mehdi735
27-04-2013, 06:41
كارتخوان بانك ملت دارم.كارتخوان ثابت داشتم و درخواست كارتخوان سيار هم دادم ولي 3-4 ماه طول كشيد تا بهم بدن.با اينكه هم گردش حسابم هم تراكنشهاي كارتخوانم بالاست. براي دريافت كارتخوان سيار هم بايد بريد بانك و فرمشو پرمنيد.بگيد كه پخش سيار هستيد كه راحت تر بهتون كارتخوان بدند

من بيشتر با بانك ملت كارهامو انجام ميدم.بانك صادرات كه حساب ندارم ولي با ملي و تجارت و چندتا بانك ديگه انجام دادم به نظرم ملت از همشون سرتره
يك مزيتي هم كه داره اگه هرچندتا حساب هم تو ملت داشته باشيد وقتي براي يكيشون بانكداري اينترنتي رو فعال كنيد واسه همه حساباتون فعال ميشه و ميشه بينشون بدون محدوديت پول جابجا كنيد.مثلن هرشب پول رو از حساب جاري به كوتاه مدت انتقال بديد تا سود بانكي هم بهش تعلق بگيره(البته سودش 7درصد هست و زياد به چشم نمياد)
البته که ملی و سایر بانکها هم میشه کلیه حسابها رو جابجا کرد

dvb595959
27-04-2013, 07:10
سبا یک سیستم اینترنتی بانک ملی هست که شما می توانید با استفاده از سایت بانک ملی کلیه کارهای بانکی رو به صورت آن لاین انجام بدین
به صورت لحظه به لحظه صورتحساب خود رو ببینید عملیات ساتنا پایا رو انجام بدید
برای امنیت بالا یک دستگاه تولید رمز از طرف بانک ملی به شما داده می شه که دیگه کسی نتونه رمز شما رو -- کنه چون رمز توسط دستگاه تولید می شه
حالا این دستگاه رمز یاب مبلغش چقدره؟

dvb595959
27-04-2013, 07:12
من اخرش به جوابم نرسیدم... برای انتقال پول از حساب سیبا بانک ملی به دیگر بانکهای عضو شتاب به صورت اینترنتی و بدون کارمزد راهی وجود داره؟

TLSD
27-04-2013, 08:55
استفاده از بانک برای استفاده از خدمات بانکی خوبه.

مثلاً همین کارتهای عابربانک، دسته چک، وام ها، و بطور کلی تمام پرداختها و برداشتها .

ولی حتما شما هم دور و برتون دیدید کسانی رو که مقدار قابل توجهی پول رو گذاشتن توی بانک و کار خاصی هم انجام نمیشه.

منظورم اینه که با مقدار خیلی کمتر از اون هم امورات روزمره ی زندگی که به استفاده از خدمات بانکی نیازمنده میگذره و نیازی نیست که اون همه پول یه گوشه افتاده یاشه.

می خوام بدونم چه دلیلی هست که آدم پولهاشو توی بانک میذاره ؟

هرکسی گردش مالی و مخارجش در ماه مشخصه ! مثلا خود من در ماه حدود فلان قدر خرج دارم و برای احتیاط دو یا سه برابر اونو توی حسابم نگه میدارم.

این مقدار هیچ وقت کم نمیشه چون ماه بعد جایگزین میشه. ولی آیا لازمه که باقی پولمو هم بهش اضافه کنم ؟

mehdi735
27-04-2013, 09:03
حالا این دستگاه رمز یاب مبلغش چقدره؟

مبلغش حدود 54000تومان هستش ولی بانک ملی یه سامانه رعد ملی داره که ان شاالله به زودی راه می افته که این سامانه گوشی موبایلت تبدیل میشه به یک رمز یاب

mehdi735
27-04-2013, 09:05
من اخرش به جوابم نرسیدم... برای انتقال پول از حساب سیبا بانک ملی به دیگر بانکهای عضو شتاب به صورت اینترنتی و بدون کارمزد راهی وجود داره؟

بله چرا که نه
برای مبالغ بالا باید از سامانه سبا استفاده کنی ولی مبالغ پائین رو می تونی از طریق انتقال به کارت دیگر استفاده کنی البته فک کنم انتقال به کارت یه کارمزد کوچولو داشته باشه

ملا نصرالدین
27-04-2013, 10:00

مثلاً همین کارتهای عابربانک، دسته چک، وام ها، و بطور کلی تمام پرداختها و برداشتها .

ولی حتما شما هم دور و برتون دیدید کسانی رو که مقدار قابل توجهی پول رو گذاشتن توی بانک و کار خاصی هم انجام نمیشه.

منظورم اینه که با مقدار خیلی کمتر از اون هم امورات روزمره ی زندگی که به استفاده از خدمات بانکی نیازمنده میگذره و نیازی نیست که اون همه پول یه گوشه افتاده یاشه.

هرکسی گردش مالی و مخارجش در ماه مشخصه ! مثلا خود من در ماه حدود فلان قدر خرج دارم و برای احتیاط دو یا سه برابر اونو توی حسابم نگه میدارم.

این مقدار هیچ وقت کم نمیشه چون ماه بعد جایگزین میشه. ولی آیا لازمه که باقی پولمو هم بهش اضافه کنم ؟

این موردی رو که گفتید خیلی ها رو شامل میشه
میدونید با یه مبالغی مثل 5 تا 20 تومان کاری نمیشه کرد.یا باید سکه و دلار خرید یاباید بذاری توی بانک....خب خیلی ها اهل ریسک نیستند.با اینکه همه میدونیم که طلا همیشه گران میشه ولی همه نمیخرند.
از طرفی داشتن مبلغی اضافی در حساب برای کسانی که دستگاه کارت خوان دارند خوبه...چون راحت تر میتونند دسته چک یا وام بگیرند(بانک دیگه بهونه ی موجودی حسابتون کمه نمیاره)

amirfivb2
27-04-2013, 13:49
سلام ! قصد خرید master card یا visa یا paypal رو دارم ! میشه راهنمایی کنید چطوری می تونم تهیه کنم !؟

میشه راهنمایی کنید؟

M A S 0 U D
27-04-2013, 15:41
یعنی ماهی 15500 به هر یک میلیون میده ؟؟

یک میلیون تومن روزشمار سودش میشه 16136 تومن

M A S 0 U D
27-04-2013, 15:46

خب بانک ریسکش کمه و یا اصلا ریسکی نداره
ولی وقتی یکی میتونه ریسک کنه پولش و میبره بازار به کار میندازه و البته با توجه به نوسانات بازار ممکنه سود کنه یا ضرر
ولی شاید خیلی ها دوست ندارند این ریسک انجام بدن و دنبال منافع بی دردسرند

M A S 0 U D
27-04-2013, 15:49

از طریق ساتنا و پایا میشه که باید شماره شبای حساب مقصد رو داشته باشی

skyzare
27-04-2013, 16:05
با سلام .

این سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت ( روز شمار ها ) رو چه جوری محاسبه می کن . با توجه به این که مثلا توی روز های مختلف از حسابمون برداشت می کنیم . یعنی توی هر روز سود همون روز رو تناسب با پولی که توی حسابمون هست محاسبه می کنن ؟

یه سوال دیگه :

وقتی صحبت از سپرده های سرمایه گذاری بلند مدت میشه مثلا همون 4 ماهه . یعنی ما از زمان افتتحاح حساب به مدت 4 ماه نمیتونیم دست به پولمون بزنیم بعد از 4 ماه می تونیم هر زمانی که خواستیم برداشت کنیم ؟

و این که توی یک بانک می تنونیم چند تا حساب باز کنیم اون هم به نام خودمون ؟