PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

baren
11-08-2011, 06:42
دوست من فک کنم شما متوجه سوال من نشدید من چک از یه بنده خدایی دارم دارم ولی بنا به دلایلی نمی تونم برم بانک نقد کنم هالا مشغله کاری یا هر چیزی میخام بدونم تا چه مدت میتونم برم اون چک را نقد کرد امیدوارم متوجه شده باشید
هر وقت که دلتون بخواد ! منتهی روز یا بعد از تاریخ چک
ولی سعی سریع برو تا بفهمی پول هست یا نه

K A R I M I
11-08-2011, 09:23
دوست من فک کنم شما متوجه سوال من نشدید من چک از یه بنده خدایی دارم دارم ولی بنا به دلایلی نمی تونم برم بانک نقد کنم هالا مشغله کاری یا هر چیزی میخام بدونم تا چه مدت میتونم برم اون چک را نقد کرد امیدوارم متوجه شده باشید
از تاریخ همون روز به بعد هیچ محدودیت زمانی برای نقد چک ندارید !
مانند چک بدون تاریخ که آدم هر موقع دلش خواست میتونه بره چک رو پاس کنه ...

Hamid Reza
11-08-2011, 11:43
سلام
يه كارت دارم رمز دوم و اينترنتي و ايمناشم فعال كردم
منتها اين تاريخ تنقضاش مال سال 1400 هست
هر جا ميخوام خريد اينترنتي بكنم قبول نميكنه
همه سايتها تا سال 99 قبول ميكنن
1400 رو چطور بايد وارد كنم؟
دردسر بزرگي شده برام

baren
11-08-2011, 15:38
00 14 قبول نمی کنه؟

tiyam 01
11-08-2011, 16:55
سلام
دردسر بزرگي شده برام
:31:
اینم از مزایای بانکداری الکترونیکی تو ایران
00 رو چطور؟

Hamid Reza
11-08-2011, 18:32
00 14 قبول نمی کنه؟

:31:
اینم از مزایای بانکداری الکترونیکی تو ایران
00 رو چطور؟

سلام
فقط ميشه دو رقمي زد
يعني دو رقم اول رو نميزاره بزنم
00 رو ميزني قبول نميكنه
فكر كنم 1300 حساب ميكنه

گرافيكار
13-08-2011, 13:14
سلام
من متوجه شدم كه موسسه مالي اعتباري صالحين به سپرده يك ساله 21 درصد سود ميده
با شعبشون تماس گرفتم كه چجوري اين سود حساب ميشه ؟ جواب درست و حسابي نداد يعني يه چيزايي گفت كه من متوجه نشدم
ميخواستم از دوستان سوال كنم توي سود 21 درصد مثلا به هر يك ميليون چقدر سود ميدن؟
اصلا اين سود با چه فرمولي حساب ميشه؟

oghyanoos
13-08-2011, 15:27
از بانک رفاه پس از 2 سال سپرده گذاشتن ، 6,700,000 وام خودرو گرفتم.
حالا که حساب میکنم میبینم باید 9,500,000 برگردونم بانک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی 2,800,000 بهره بانک!!
بعد آقایون میگن نگید بهره! پس این اسمش چیه!!!!!!؟؟؟

Mahiar0
13-08-2011, 19:23
تو otp حداکثرمبلغ قابل انتقال

توبانک صادرات ؟

حداکثرمبلغ قابل انتقال ازطریق همراه بانک صادرات

حداکثرمبلغ قابل انتقال ازطریق خودپرداز

در یک روز (24ساعت)
طی چندتراکنش وچه مبالغی

baren
13-08-2011, 20:14
از بانک رفاه پس از 2 سال سپرده گذاشتن ، 6,700,000 وام خودرو گرفتم.
حالا که حساب میکنم میبینم باید 9,500,000 برگردونم بانک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی 2,800,000 بهره بانک!!
بعد آقایون میگن نگید بهره! پس این اسمش چیه!!!!!!؟؟؟

شما حدا اقل 3-4 ساله گرفتید درسته؟
اینجور که من حساب کردم 3 ساله گرفتید و سالیانه 14 درصد
اولا شما اون برگه هایی که امضا کردید رو خوندید کامل؟
توی اونا احتمالا یه جور نوشته شده که بهره نمیشه
همچنین بهره یعنی ماهانه 5-6 درصد ولی اینطوری برای شما ماهانه نهایتا 1-2 درصد میشه ( که احتمالا جوری توی برگه ها نوشته میشه که بهره نمیشه)
همچنین شما برای خود رو گرفتید و مطمئنا توی برگه ها مواردی دکر شده و الّا اسمش وام خودرو نمی شد

oghyanoos
14-08-2011, 14:37
شما حدا اقل 3-4 ساله گرفتید درسته؟
اینجور که من حساب کردم 3 ساله گرفتید و سالیانه 14 درصد
اولا شما اون برگه هایی که امضا کردید رو خوندید کامل؟
توی اونا احتمالا یه جور نوشته شده که بهره نمیشه
همچنین بهره یعنی ماهانه 5-6 درصد ولی اینطوری برای شما ماهانه نهایتا 1-2 درصد میشه ( که احتمالا جوری توی برگه ها نوشته میشه که بهره نمیشه)
همچنین شما برای خود رو گرفتید و مطمئنا توی برگه ها مواردی دکر شده و الّا اسمش وام خودرو نمی شد

5 ساله گرفتم.

abc.abc
15-08-2011, 23:28
سلام
من 1500000 تومان دارم می خواستم ببینم در کدوم بانک بزارم برای قرعه کشی که احتمال برنده شدن بیشتر باشه ؟
ممنون
:11:

majid.shiraz
16-08-2011, 05:47
سلام دوستان
چجوری میشه یه وام کلان در حد 200 میلیون بگیریم کدوم بانک این وام رو میده و معمولا بهره وام چقدر هست؟ یه توضیحات کلی میخوام
وثیقه هم برای ضمانت داریم که بگذاریم بانک ارزشش هم 500 - 600 میشه
مرسی

baren
16-08-2011, 06:18
5 ساله گرفتم.

پس طبق چیزی که گفتم باید به این رسیده باشید که درصدی که من حساب کردم زیاد بوده باز این قضیه روشن تر شده باشه.

---------- Post added at 07:17 AM ---------- Previous post was at 07:15 AM ----------

سلام
من 1500000 تومان دارم می خواستم ببینم در کدوم بانک بزارم برای قرعه کشی که احتمال برنده شدن بیشتر باشه ؟
ممنون
فرقی نداره.
شما بگذارید بانک ولی نه به خاطر جایزه مشکل شرعی دارد.
شما سریعا در یک بانک بزرگ بگذارید.نحوه محاسبه امتیازات علاوه بر مبلغ روز های سپرده گذاری نیز هست.
یعنی هر روز مبالغ امتیازی میگیرند.

---------- Post added at 07:18 AM ---------- Previous post was at 07:17 AM ----------

چجوری میشه یه وام کلان در حد 200 میلیون بگیریم کدوم بانک این وام رو میده و معمولا بهره وام چقدر هست؟ یه توضیحات کلی میخوام
شما برید سراغ بانک های خصوصی
در ثانی معمولا گردش حساب هست که خیلی چیز ها رو مشخص می کنه.
ولی اگر بخواهید بدون گردش حساب بگیرید به شدت نرخ بالایی تعلق میگیره

ملا نصرالدین
16-08-2011, 16:37
میخوام بدونم کدام یکی از بانک های خصوصی سود کوتاه مدتش بیشتر هست.یا کلا فایده اش بیشتر هست .از لحاظ دسته چک یا قرعه کشی یا...

baren
16-08-2011, 17:31
میخوام بدونم کدام یکی از بانک های خصوصی سود کوتاه مدتش بیشتر هست.یا کلا فایده اش بیشتر هست .از لحاظ دسته چک یا قرعه کشی یا...

بانک مرکزی نرخ مصوب ارائه می دهد.

abc.abc
16-08-2011, 19:00
سلام
ممنون

فرقی نداره.
شما بگذارید بانک ولی نه به خاطر جایزه مشکل شرعی دارد.
شما سریعا در یک بانک بزرگ بگذارید.نحوه محاسبه امتیازات علاوه بر مبلغ روز های سپرده گذاری نیز هست.
یعنی هر روز مبالغ امتیازی میگیرند.
راستشو بخواهید من برای جایزه می خواستم بزارم نمی دونستم اشکال شرعی داره البته پولامو همش برای سود میزارم بانک الان 1.5 شو می خواستم بزارم در یک بانکی برای اینکه یک دفعه دیدی ماشینی برنده شدیم چون راستش پولمو دارم برای ماشین جمع می کنم
شما بودید تو کدوم بانک می گزاشتید؟ کدوما زود تر هم قرعه کشی می کنند راستش می خواهم بزارمش توی همون حسابم که سودشو بگیرم البته احتمال برنده شدن هم می خواهم بیشتر باشه
با سپاس
:11:

baren
16-08-2011, 20:42
راستشو بخواهید من برای جایزه می خواستم بزارم نمی دونستم اشکال شرعی داره البته پولامو همش برای سود میزارم بانک الان 1.5 شو می خواستم بزارم در یک بانکی برای اینکه یک دفعه دیدی ماشینی برنده شدیم چون راستش پولمو دارم برای ماشین جمع می کنم
شما بودید تو کدوم بانک می گزاشتید؟ کدوما زود تر هم قرعه کشی می کنند راستش می خواهم بزارمش توی همون حسابم که سودشو بگیرم البته احتمال برنده شدن هم می خواهم بیشتر باشه
با سپاس
کلا نظر شخصیم رو عرض می کنم و چیزی که خودم هم عمل می کنم

شما برید حساب باز کنید ولی نه انتظار سود داشته باشید نه جایزه ولی خب به هر ترتیب مثلا سود میرسه ولی این رو بدونید انتظار قطعی سود یعنی بادی فلان قدر سود بدهد اشکال شرعی دارد ولی خب منظورم این نیست سرمایه گذاری نکنید.
سعی کنید بانکی رو انتخاب کنید که واقعا کار می کنه وس ود میده مثل بسیاری از بانکاه نیست که با دادن وام داره سود می کنه.
اگر مقلد مرجعی هستید بهتره تماس بگیرید و ازشون بپرسید فعالیت کدام بانک مورد تایید هست.
یکی از مراجع بزرگوار کار بانکی را تایید کرده بود یعنی اینکه این بانک واقعا کار اقتصادی و تجاری انجام می دهند نه وام دهی !
به هر حال تجربه نشون داده با خدا بودن برای کسی مضر نبوده.

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

مثلا بنده توی بانک پاسارگاد حساب دارم.
سرمایه گذاری کوتاه مدت هست که سود بهش تعلق میگیره ولی باور می کنید من اصلا در جریان نبودم !!!!
تراکنش مالی هم بسیار زیاده و سود هم گهگاه می بینم میخوره بهش ولی من هیچ انتظاری ندارم .

ببینید شاید بگید خب این چه فرقی داره ولی خب تا جاییکه من میدونم نیت مهم هست

tiyam 01
16-08-2011, 21:07
کوتاه مدت قرعه کشی نداره، چک هم مال حساب جاریه
نرخ سود هم اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینطور که نوشته مسکن 7 درصد، 3 ماهه اعتباری توسعه، پست بانک، سرمایه هم 8 درصذ
من از پاسارگاد خوشم اومده، میخوام اونجا حساب باز کنم

tiyam 01
16-08-2011, 21:13
مثلا بنده توی بانک پاسارگاد حساب دارم.
سرمایه گذاری کوتاه مدت هست که سود بهش تعلق میگیره ولی باور می کنید من اصلا در جریان نبودم !!!!

واسه داشتن بانکداری مجازی پاسارگاد و حساب کوتاه مدت، لازمه دو بار بریم بانک یا اول بریم بانکداری مجازی رو باز کنیم بعد تو خونه حساب کوتاه مدت افتتاح کنیم؟ (بانک ملت اینطوریه)

tiyam 01
16-08-2011, 21:20
سلام
من متوجه شدم كه موسسه مالي اعتباري صالحين به سپرده يك ساله 21 درصد سود ميده
با شعبشون تماس گرفتم كه چجوري اين سود حساب ميشه ؟ جواب درست و حسابي نداد يعني يه چيزايي گفت كه من متوجه نشدم
ميخواستم از دوستان سوال كنم توي سود 21 درصد مثلا به هر يك ميليون چقدر سود ميدن؟
اصلا اين سود با چه فرمولي حساب ميشه؟

اکثر بانکها 12.5 درصد هست
21 درصد 1 میلیون تومان میشه 210/000 تومان - ماهی 17/500 تومان (به درصد، 21 تقسیم بر 12 = ماهیانه 1.75 درصد)

یه چیزی
مثل اینکه تو حسابهای بلند مدت بانکها به سود حساب سود تعلق نمیدن، مثلاً اگه 100/000 تومان تو بانکی حساب یک ساله باز کرده باشیم و سودش هم 12 درصد باشه، هر ماه 10/000 تومان میندازن رو یه حساب دیگه، به حساب بلندمدت اضافه نمیشه، اگه مثل کوتاه مدت بود باید 10/000 تومان رو به حساب بلند مدت اضافه میکردن و ماه بعدی سود 110/000 تومان رو میدادن (11/000 تومان) و ادامه میداشت تا آخر ...

amir_ata_21
17-08-2011, 01:15
واسه داشتن بانکداری مجازی پاسارگاد و حساب کوتاه مدت، لازمه دو بار بریم بانک یا اول بریم بانکداری مجازی رو باز کنیم بعد تو خونه حساب کوتاه مدت افتتاح کنیم؟ (بانک ملت اینطوریه)
دوست عزیز از طریق بانکداری مجازی می توانید افتتاح حساب کنید

majid.shiraz
17-08-2011, 04:35
سلام دوستان
اگر بخواهیم از بانک مسکن وام ساخت مسکن بگیریم مثلا 20 تومن نهایتا تا چند سال میتونن برامون قسط بندی کنن و اینکه برای یه خونه 3 طبقه به ازاء هر طبقه 20 میلیون میدن یا باید سند تفکیک شده باشه؟
مرسی

oghyanoos
18-08-2011, 13:35
من یرای یه شرکتی باید ضمانت نامه از بانک بگیرم.
قضیه این ضمانت نامه چیه؟ کدوم بانک به من میده؟ چه مدارکی میخاد؟

lahij_web
18-08-2011, 13:46
آقا اين صفحه اي از بانك ملي كه ميشه صورتحساب و ... رو ديدو كسي داره !
؟
بايد بانك رفت تا بشه فعالش كرد ؟
رمز دوم فعاله . يه مدت موجودي فقط ميداد از تو سايت ولي الان اون صفحا امكاناتش لغو شده .

aluminum
19-08-2011, 11:31
دوستان کدوم بانک سود روزشمار کوتاه مدتش نسبت به بقیه بیشتره؟

shahin666
19-08-2011, 16:04
سلام
دوستان از طریق سایت بانک ملی میشه بفهمیم چقدر تو حساب عابر بانک خودمون پول داریم؟!

mostafaeshghi
19-08-2011, 20:27
آقا اين صفحه اي از بانك ملي كه ميشه صورتحساب و ... رو ديدو كسي داره !
؟
بايد بانك رفت تا بشه فعالش كرد ؟
رمز دوم فعاله . يه مدت موجودي فقط ميداد از تو سايت ولي الان اون صفحا امكاناتش لغو شده .

برای دیدن صورتحساب باید تو این صفحه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یوزر بسازید و حساب را تعریف کنید و با کارت شناسایی برید بانک و کد فعالسازی را بگیرید :) باید بگم که این صورتحساب با صورتحساب واقعی حداقل 24 ساعت فاصله داره! یعنی تراکنشهای 24ساعت قبل را نشان نمیده (یعنی ساعت اداری روز قبل) ولی من فعال کردم و خیلی جاها به کارم اومد

اما اگر صورتحساب همزماان میخواید باید برید سیستم بانکداری اینترنتی بانک ملی را فعال کنید که نیاز به دستگاه توکن (Token) داره که به نظر من کار احقمانه ایه! ولی چون دتگاه ها را قبلا خریدند باید یه جوری پولش در بیاد متاسفانه!

طبق بخشنامه ابلاغ شده ی بانک مرکزی به تمامی بانکها سود روزشمار کوتاه مدت و بلند مدت عادی همه بانکها با هم برابر است (شاید یه تفاوت های خیلی جزئی در حد دهم اعشار با هم داشته باشند)
هم ااکنون سود کوتاه مدت 6% است.

سلام
دوستان از طریق سایت بانک ملی میشه بفهمیم چقدر تو حساب عابر بانک خودمون پول داریم؟!

اگر رمز دوم دارید از طریق لینک زیر میتونید موجودی عابر بانکتون را ببینید

jooya
20-08-2011, 04:35
البته اگه جزو مشتری های قبلی بانک ها یا موسسات باشید ، سودتون بالاتره، الان قوامین به کسانی که قبلا حساب داشتند 13.5 درصد میده و اینکه به نظامیان و بسیجی ها 17 درصد روزشمار میده

oghyanoos
21-08-2011, 13:07
من یرای یه شرکتی باید ضمانت نامه از بانک بگیرم.
قضیه این ضمانت نامه چیه؟ کدوم بانک به من میده؟ چه مدارکی میخاد؟

parinaz571
21-08-2011, 17:13
ایا نگه داشتن 6 میلیون تومن پول در بانک پارسیان به مدت 5 سال کاری عاقلانه است؟ یا خیلی ضرر میکنم؟

به دلایلی نمی تونم پول رو از بانک بردارم برا همین می خوام مطمین شم که خیلی ضرر نمیکنم.:41:

majid.shiraz
21-08-2011, 17:30
ایا نگه داشتن 6 میلیون تومن پول در بانک پارسیان به مدت 5 سال کاری عاقلانه است؟ یا خیلی ضرر میکنم؟

به دلایلی نمی تونم پول رو از بانک بردارم برا همین می خوام مطمین شم که خیلی ضرر نمیکنم.:41:

وضعیت شما مثل اون ضرب المثلی هست که میگه آب که از سر گذشت ......
وقتی میگید نمیتونید برش دارید حالا چه کم متضرر بشید چه زیاد دیگه نباید براتون مهم باشه
البته تورم توی ایران نزدیک به خیلی هست این یعنی شما سالانه از ارزش پولتون خیلی کم میشه
ای کاش باهاش طلا و یا ارز خریده بودید البته زیاد تو فکرش نرو

نرخ تورم رو از طرف کسی نقل قول کردم که پاکش کردند شما فرض کن خیلی هست

babak_gww
25-08-2011, 17:19
سلام دوستان و عزیزان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حقیقتش من ماشینمو فروختم و الان حدودا یه 30 تومنی سرمایه دستمه ، قراره با یه بابای تو یه کاری همکاری کنم ، البته من فقط سرمایه میزارم و کار از ایشونه ... 30 تومن رو میزارم و ماهی 2.5 میلیون تومن قراره سود کارکرد رو بگیرم

حالا میخواستم برای پولم یه تضمین معتبر داشته باشم ... چه تضمینه بهتره و راحت تر پول میشه برام ( اگه کار ایشون غلط از اب درومد ... که پول من از بین نره)؟

قرار شده یه چک به مبلغ 30 تومن + سود یکساله ، به من بدن ، اما خب چک اونقدر اعتبار نداره و برای ادم پول نیمشه ... من کلا زیاد تجربه ندارم تو این زمینه

خواهش میکنم راهنمائی کنید ... خیلی هم فوریه
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimahandsomboy
26-08-2011, 16:47
شرایط استخدام در بانک چیه؟؟؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

bshahab
27-08-2011, 11:19
سلام دوستان و عزیزان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حقیقتش من ماشینمو فروختم و الان حدودا یه 30 تومنی سرمایه دستمه ، قراره با یه بابای تو یه کاری همکاری کنم ، البته من فقط سرمایه میزارم و کار از ایشونه ... 30 تومن رو میزارم و ماهی 2.5 میلیون تومن قراره سود کارکرد رو بگیرم

حالا میخواستم برای پولم یه تضمین معتبر داشته باشم ... چه تضمینه بهتره و راحت تر پول میشه برام ( اگه کار ایشون غلط از اب درومد ... که پول من از بین نره)؟

قرار شده یه چک به مبلغ 30 تومن + سود یکساله ، به من بدن ، اما خب چک اونقدر اعتبار نداره و برای ادم پول نیمشه ... من کلا زیاد تجربه ندارم تو این زمینه

خواهش میکنم راهنمائی کنید ... خیلی هم فوریه
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی که یه سال معادل پولت سود میده کاملللللللللللللللللللللل لللللللللا مشکوکه.حواست جمع باشه
بهترین ضمانت سند ملکیه.بعدش چک از خودش بگیری و از یه ضامن معتبر

ملا نصرالدین
27-08-2011, 12:04
بجز چک باید قرارداد هم بنویسی.قراردادش رو خواستی پ خ بده برات بفرستم.ولی قبلش باید میزان اعتمادت رو به طرف بررسی کنی.به نظر من اگر حتی 80 درصد مطمئنی و 20 درصد اطمینان نداری بیخیالش بشو.با یه وکیل حتما مشورت کن. فکر نکنم بهت سند بده.ولی همونجور که دوستمون گفت بهترین ضمانت سند ملکی هست

aliiiiiii
28-08-2011, 14:02
با سلام

به نظر دوستان الان سرمایه گذاری روی سکه ارزش داره یا نه؟ یعنی الان ارزش داره با پولم سکه بگیرم؟چون شنیدم قیمت سکه حبابی رفته بالا وسرمایه گذاری تو این شرایط ریسکه.

ممنونم

oveisi2005
29-08-2011, 14:54
سلام
کسی میدونه اگه تو این موسسات سپرده بالا بزاریم مشکلی پیش نمیاد ( مثل موسسه صالحین )
مثلا پولمون رو بالا بکشن و ....
کلا قابل اعتماد هستند و بانک مرکز جواب گو هست یا نه ؟
ممنون

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

با سلام

به نظر دوستان الان سرمایه گذاری روی سکه ارزش داره یا نه؟ یعنی الان ارزش داره با پولم سکه بگیرم؟چون شنیدم قیمت سکه حبابی رفته بالا وسرمایه گذاری تو این شرایط ریسکه.

ممنونم

سلام
در حال حاضر ریسکه
اصلا معلوم نیست بالا بره یا پایین بیاد
چند ماه پیش معلوم بود بالا میره اما الان هیچ چیزی معلوم نیست
اما احتمال سود تو بلند مدت هست ولی تو کوتاه مدت ریسکش بالا هست

amir_ata_21
29-08-2011, 16:05
دوستان به نظر شما طرح سپرده طلا سود بهتری داره بعد از 5 سال و یا سپرده های 5 ساله ی بانک های مختلف که بعد از 5 سال کل پول+سود را می گیریم؟

oveisi2005
29-08-2011, 20:31
دوستان به نظر شما طرح سپرده طلا سود بهتری داره بعد از 5 سال و یا سپرده های 5 ساله ی بانک های مختلف که بعد از 5 سال کل پول+سود را می گیریم؟

سلام
به نظر من هیچکدام خوب نیستند اما اگه بخاهیم بین این دو یکی رو انتخاب کنیم کاملا بستگی به شرایط مالی طرف داره
اگه توانایی ریسک رو داشته باشه طلا بهتره چون ممکنه 5 سال بعد سودی زیادی بهش نرسه ممکن هم هست یکسال دیگه سودی زیادی عایدش بشه
کلا در حال حاضر طلا بسیار ریسک بالای داره

aria_electric_fars
03-09-2011, 14:53
سلام دوستان

یک مقدار پول دارم و می خواستم بدونم این حساب سپرده طلا چه جوره؟؟!! اینجور که تبلیغ می کنن حتما کلی به نفعشون هست و به ضرر ما !!!

لطفا هر کسی وارد هست یا این حساب رو باز کرده بگه؟؟!!!

می ترسم مثل وام گرفتن باشه یهو بریم بگیریم به جای مثلا 20 درصد یهو 25 درصد بگیرن :41:

با تشکر

majid.shiraz
03-09-2011, 22:08
سلام دوستان

یک مقدار پول دارم و می خواستم بدونم این حساب سپرده طلا چه جوره؟؟!! اینجور که تبلیغ می کنن حتما کلی به نفعشون هست و به ضرر ما !!!

لطفا هر کسی وارد هست یا این حساب رو باز کرده بگه؟؟!!!

می ترسم مثل وام گرفتن باشه یهو بریم بگیریم به جای مثلا 20 درصد یهو 25 درصد بگیرن :41:

با تشکر

کاملا مشخصه که بانک جایی نمیخوابه که آب زیر پاش بره
شنیدم این نوع سپرده هم اگر وسط قرارداد منصرف بشید ازش کارمزد و یه سود درست و حسابی کم میکنن و پولتون رو پس میدن که خیلی خیلی کم سود میکنید
از طرفی دولت تصویب کرده که بانکها سود رو از یه حدی بیشتر ندن
پس در نتیجه حساب طلا و ... همش یه مزخرفیه که فقط شکلش عوض شده
به نظرم سکه خیلی خوبه چرا الان همه دارن میخرن؟ (اما با طلای زینتی موافق نیستم)
آیا همه دارن اشتباه میکنن؟
آیا شده طلا نسبت به پارسال ارزونتر شده باشه؟
قیمت طلا اگر 5000 تومن پایین بیاد دو ماه بعد 15000 تومن هم بالا میره که جبران اون 5000 تومن رو هم میکنه مخصوصا وقتی مقدار طلا زیاد باشه سودش خیلی میشه
من همیشه گفتم با سرمایه گذاری توی بانک برای مدت طولانی 6 یا 12 ماه خیلی مخالفم
تورم ارزش پول رو در طولانی مدت ازبین میبره
خلاصه سکه بخرید 4 تا صفر که حذف شد قیمتها حسابی کج و کوله میشه اما طلا نه

aria_electric_fars
04-09-2011, 00:20
سلام مجید جان

من توضیحات این حساب رو از سایت خود بانک خوندم این قسمتش خیلی جالبه که عینا از سایت می زارم:

اگر قیمت طلا در روز مراجعه مشتری برای بستن حساب کاهش یافته باشد ، آیا بانک ضرر او را تأمین می نماید؟
تجربه نشان داده است که روند قیمت طلا در میان مدت و بلند مدت همواره صعودی می باشد لیکن در صورت کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی ، در حال حاضر بانک تضمینی بر پرداخت حداقل معادل مبلغ اولیه مشتری را ندارد ولی راهکارحل این موضوع در دستور کار مدیران بانک قرار دارد.
حتما اطلاع داريد در خريد فيزيکي طلا نيز قيمت ها ثابت نيست اما آمار نشان مي دهد ظرف مدت10 سال گذشته قيمت طلا حدود 6 برابر افزايش پيدا کرده است.

خیلی کثیف هستن
نتونستن مستقیم بگن که آقا اگر طلا ارزشش کم شد بانک تضمینی نداره در پرداخت اصل پول ولی اگر زیاد شد با کلی اما و اگر یه خرده ازش کم می کنیم اون مقدار کم رو به شما می دیم و سود کلفت رو خودمون بر می داریم

امروز تو روزنامه نوشته بود کلی اختلاس تو بانک ها مشخص شده و بازرسی کل کشور می خواد بره سراغ بانک ها

babak_gww
06-09-2011, 15:35
سلام
دردسر بزرگي شده برام

شما 99 باید بزنی ، به احتمال زیاد قبول میکنه

تو توضیحاتش نوشته:
تاریخ انقضاء روی کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

oghyanoos
08-09-2011, 12:32
سلام دوستان
من از یه آدمی میخام یه چک 20 روزه به مبلغ شش میلیون تومان قبول کنم. اگر از یه فرد دیگه هم بخوام پشت چک رو امضا کنه، بعد از 20 روز اگر چک پاس نشد میتونم از طریق فرد دومی به پولم برسم؟؟؟

shahin666
08-09-2011, 12:51
سلام
دوستان من اگر يه مبلغي كه بالاي 200 هزاتومن هست رو بخوام به حساب خودم يعني به عابر بانك خودم بفرستم و بانك هم باز نيست چيكار ميتونم بكنم

يعني ميتونم برم به يه مغازه داره بگم اين كار برام انجام بده يا نه ؟

oveisi2005
08-09-2011, 14:28
سلام
دوستان من اگر يه مبلغي كه بالاي 200 هزاتومن هست رو بخوام به حساب خودم يعني به عابر بانك خودم بفرستم و بانك هم باز نيست چيكار ميتونم بكنم

يعني ميتونم برم به يه مغازه داره بگم اين كار برام انجام بده يا نه ؟

سلام
یکی از روشهایش اینه که کسی رو پیدا کنی که تو کارتش اونقدر پول باشه بعد یا با عابر بانک کارت به کارت کنی یا اینترنتی کارت به کارت کنی یا اگه طرف دستگاه POS بانک ملت را داشته باشه جدیدا میشه از حساب خودش به حسابهای دیگر ملت با کسر 250 ریال انتقال وجه کرد
وگرنه با دستگاههای pos دیگه اصلا نمیشه تا اونجا که اطلاع دارم و POS ملت هم به حسابهای ملت میشه اینکار رو کرد.

aria_electric_fars
08-09-2011, 18:46
سلام دوستان
من از یه آدمی میخام یه چک 20 روزه به مبلغ شش میلیون تومان قبول کنم. اگر از یه فرد دیگه هم بخوام پشت چک رو امضا کنه، بعد از 20 روز اگر چک پاس نشد میتونم از طریق فرد دومی به پولم برسم؟؟؟

سلام دوست عزیز

اگر کسی پشت چک رو امضا کنه یعنی اون چک هم مال اونه و هم مال اون صاحب چک یعنی اینکه اگر که 6 میلیون پاس نشد بعد از طی یک سری مراحل طولانی چون چک حقوقی هست حکم جلب هر دو نفر رو می دن

بازم می گم چون چک مدت دار هست می شه حقوقی و چون بالای 5 میلیون هست باید بری دادگاه نه شورای حل اختلاف

با تشکر

oghyanoos
08-09-2011, 23:43
سلام دوست عزیز

اگر کسی پشت چک رو امضا کنه یعنی اون چک هم مال اونه و هم مال اون صاحب چک یعنی اینکه اگر که 6 میلیون پاس نشد بعد از طی یک سری مراحل طولانی چون چک حقوقی هست حکم جلب هر دو نفر رو می دن

بازم می گم چون چک مدت دار هست می شه حقوقی و چون بالای 5 میلیون هست باید بری دادگاه نه شورای حل اختلاف

با تشکر

ممنون
اگر کار به دادگاه کشید چقدر طول میکشه تا به پولم برسم؟؟
و یه سوال دیگه در همین ارتباط:
من از صاحبخونم شکایت کردم که پول رهن من رو نداده، دادگاه حکم را صادر کرده . حالا بعد 2 ماه صابخونم میخاد درخواست تجدید نظر بده! قراره پرونده بره دادگاه تجدید نظر.
میگن در اینصورت 5، 6 ماه طول میکشه تا من به پولم برسم.! درسته؟ یا کمتر از این مدت میشه؟؟

aria_electric_fars
09-09-2011, 11:39
سلام

دادگاه که بری بهت یه وقت می ده مثلا می گه 2 ماه دیگه که بستگی به شعبه داره که خلوت باشه یا شلوغ
یه نامه احضاریه بهت می ده یا پست می کنن که فکر کنم بهت می دن با مامور می ری در آدرسش بهش ابلاغ یا الصاق می کنی

اگر بخواد طرف کش بده که طولانی بشه می تونه روز دادگاه نیاد و یک بار دیگه بهش احضاریه می ده که اینم باز دو ماه طول می کشه
نهایت دو یا سه بار احضار می کنه
آخر کار اگر نیومد که رای غیابی می ده که 20 روز واسه تجدید نظر هست و 20 روز واسه دادخواهی یا یه همچین چیزی
یعنی طرف راحت می تونه حداقل 6 ماه بدوونه تو رو

در مورد صاحبخانه هم باید بگم به لطف قانون خیلی خوبی که داریم همین طوره یعنی طرف می تونه ماهها تو رو اذیت کنه

در ایران قانون به نفع متهم هست

وقتی می خوای از کسی شکایت کنی به شاکی می گن ضامن بیار (در موارد توقیف اموال)
وقتی حکم جلب می خوان بهت بدن با کلی ترس و لرز می دن تازه مامور کلانتری می ترسه اجرا کنه
وقتی از کسی شاکی هستی بعد از کلی هزینه می تونه حداقل 6 ماه تو رو جون به لب کنه

به این می گن قانون!!!

با تشکر

oghyanoos
09-09-2011, 12:12
سلام

دادگاه که بری بهت یه وقت می ده مثلا می گه 2 ماه دیگه که بستگی به شعبه داره که خلوت باشه یا شلوغ
یه نامه احضاریه بهت می ده یا پست می کنن که فکر کنم بهت می دن با مامور می ری در آدرسش بهش ابلاغ یا الصاق می کنی

اگر بخواد طرف کش بده که طولانی بشه می تونه روز دادگاه نیاد و یک بار دیگه بهش احضاریه می ده که اینم باز دو ماه طول می کشه
نهایت دو یا سه بار احضار می کنه
آخر کار اگر نیومد که رای غیابی می ده که 20 روز واسه تجدید نظر هست و 20 روز واسه دادخواهی یا یه همچین چیزی
یعنی طرف راحت می تونه حداقل 6 ماه بدوونه تو رو

در مورد صاحبخانه هم باید بگم به لطف قانون خیلی خوبی که داریم همین طوره یعنی طرف می تونه ماهها تو رو اذیت کنه

در ایران قانون به نفع متهم هست

وقتی می خوای از کسی شکایت کنی به شاکی می گن ضامن بیار (در موارد توقیف اموال)
وقتی حکم جلب می خوان بهت بدن با کلی ترس و لرز می دن تازه مامور کلانتری می ترسه اجرا کنه
وقتی از کسی شاکی هستی بعد از کلی هزینه می تونه حداقل 6 ماه تو رو جون به لب کنه

به این می گن قانون!!!

با تشکر

واقعا ممنون
ببین من از صابخونه که شکایت کردم، صابخونه نیومد و قاضی در همون جلسه اول رای رو صادر کرد(15 تیر)
حالا صابخونم میگه اگه بجای پولت زمین میخای بیا بردار وگرنه درخواست تجدید نظر میدم و 6 ماهه دیگه الاف میشی! آیا راست میگه؟؟؟
(جالیه که چند هفتست هر روز میگه تا فردا قاضی وقت داده!!! )

SIMON137
09-09-2011, 13:06
من اگه بخوام دلار یا پوند بریزم به حساب یک شخص تو اروپا یا آمریکا ، ببرم بانک چنج می کنن واریز کنن ؟

Amirwwe619
11-09-2011, 22:26
دوستان این شماره کارت واسه حساب کدوم بانکه؟
*********60379910

SIMON137
12-09-2011, 00:43
*********60379910
فکر می کنم بانک پاسارگاد باشه

baren
12-09-2011, 10:37
*********60379910
برای بانک ملی احتمال 90 درصد

فکر می کنم بانک پاسارگاد باشه
قطعا برای این بانک نیست.
برای بانک پاسارگاد
5022 هست.

Erfan.B
12-09-2011, 11:17
*********60379910

صد درصد بانك ملي دوست عزيز!

baren
12-09-2011, 13:44
صد درصد بانك ملي دوست عزيز!
اینقدر مطمئن نباشید احتمال بانک صادرات هم هست. منتها احتمال بالای 90 درصد ملی است

oveisi2005
12-09-2011, 21:52
سلام
عزیز دل معلوم نمیشه
بهترین راهش استفاده از دستگاه عابر بانک هست یه مبلغی کمی رو به حسابش کارت به کارت کن اسم صاحب حساب و بانک و ... معلوم میشه و تایید میخاد اونجا بزن انصراف و بدون هیچ خرجی اسم صاحب حساب و بانک رو گرفتی

SIMON137
13-09-2011, 18:43
قطعا برای این بانک نیست.
برای بانک پاسارگاد
5022 هست.

می تونی برای بانک ملی باشه ولی می تونه برای بانک پاسارگاد هم باشه

سری جدید بانک پاسارگاد 5022 هست ، سری قدیمی 6037 بود.

-----------

چجوری میشه ارز از بانک مرکزی گرفت ؟ شرایطش چیه ؟

danavan
13-09-2011, 19:52
اینقدر مطمئن نباشید احتمال بانک صادرات هم هست. منتها احتمال بالای 90 درصد ملی است
صد در صد ملی حساب کوتاه مدت

Erfan.B
14-09-2011, 13:14
می تونی برای بانک ملی باشه ولی می تونه برای بانک پاسارگاد هم باشه

سری جدید بانک پاسارگاد 5022 هست ، سری قدیمی 6037 بود.

-----------

چجوری میشه ارز از بانک مرکزی گرفت ؟ شرایطش چیه ؟

دوست عزیز سری قدیم بانک پاسارگاد 6393 بود! سری جدید هم هنوز درخواست ندادم سری قبل هم تا 15 شهریور کار می کرد!:46:

Royce
14-09-2011, 18:28
بانک مسخره ملت همچین قابلیتی نداره که گردش حسابتو از طریق sms بهت اعلام کنه؟منظورم همراه بانک نیستا منظورم اینه که وقتی پولی به حسابت واریز میشه یا کسر میشه خودکار sms بده مثل بانک پارسیان

bolka
16-09-2011, 14:16
حدود 120 هزار تومان به وسيله اينترنت پرداخت كردم اما متاسفانه پرداخت انجام نشد ولي پول از حسابم كم شده!!! 72 ساعت كه چه عرض كنم 172 ساعت گذشت و الان حسابم رو چك كردم و متوجه شدم كه برنگشته به حساب! رفتم بانك صورتحسبمو گرفتم مشخص شده به حساب طرف مقابل ريخته شده و خود اونا ميگن ريخته نشده به حساب ما!! الان دقيقآ من بايد اين 120 تومان رو چه كنيم؟ كسي تجربه اي در اين ضمينه داره؟
ممنون ميشم يه كمكي كنيد

Sub007
16-09-2011, 20:20
حدود 120 هزار تومان به وسيله اينترنت پرداخت كردم اما متاسفانه پرداخت انجام نشد ولي پول از حسابم كم شده!!! 72 ساعت كه چه عرض كنم 172 ساعت گذشت و الان حسابم رو چك كردم و متوجه شدم كه برنگشته به حساب! رفتم بانك صورتحسبمو گرفتم مشخص شده به حساب طرف مقابل ريخته شده و خود اونا ميگن ريخته نشده به حساب ما!! الان دقيقآ من بايد اين 120 تومان رو چه كنيم؟ كسي تجربه اي در اين ضمينه داره؟
ممنون ميشم يه كمكي كنيد

تقریبا شبیه این اتفاق برای داداش من افتاد که موقع انتقال وجه از ATM‌، پول سرگردون شد و نه به حساب خودش برگشت و نه به حساب اون شخص واریز شد.
کاری که کرد این بود که رفت سراغ بانکی که حساب داشت(پارسیان) و ازشون درخواست کرد که حسابها رو بررسی کنند و این مشکل رو براش حل کنند.
یکی از مسئولین بانک پیگیر شد و با چند تا تماس که بین بانک حساب مقصد و شعبه مرکزی خودشون گرفت مشکل رو حل کرد و پول رو به حساب داداشم برگشت داد.

bolka
16-09-2011, 21:58
تقریبا شبیه این اتفاق برای داداش من افتاد که موقع انتقال وجه از ATM‌، پول سرگردون شد و نه به حساب خودش برگشت و نه به حساب اون شخص واریز شد.
کاری که کرد این بود که رفت سراغ بانکی که حساب داشت(پارسیان) و ازشون درخواست کرد که حسابها رو بررسی کنند و این مشکل رو براش حل کنند.
یکی از مسئولین بانک پیگیر شد و با چند تا تماس که بین بانک حساب مقصد و شعبه مرکزی خودشون گرفت مشکل رو حل کرد و پول رو به حساب داداشم برگشت داد.
مشكل ايجاست كه من بانك رفتم و اونا گفتن كه به ما ربطي نداره چون به حساب طرف مقابل واريز شده. بعد به طرف كه پور ريختم زنگ زدم اونا هم گفتن اينجا واريز نشده!!! الان واقعآ موندم بين را و نميدونم از كي بايد حقمو بگيرم

Iceboy_LOVE
16-09-2011, 22:37
سلام دوستان

بهترین خدمات دهنده الکترونیکی بین بانکها کدومه ؟ ( منظورم اینترنتی هست و کلا الکترونیکی )
- واریز حساب کارت به کارت از شعبه خودت به یک بانک دیگر

چون گویا بانک ملی از حساب خودت فقط میتونی به حساب سیبا ( ملی ) بریزی به صورت اینترنتی و اگر بخوای به کارت های دیگه بریزی یا حساب شبا میخواد... یا حساب سبا ( که اونم دستگاه toket 16.000 هزار تومنی باید رمز یاب سفارش بدی )

ملا نصرالدین
17-09-2011, 08:12
مشكل ايجاست كه من بانك رفتم و اونا گفتن كه به ما ربطي نداره چون به حساب طرف مقابل واريز شده. بعد به طرف كه پور ريختم زنگ زدم اونا هم گفتن اينجا واريز نشده!!! الان واقعآ موندم بين را و نميدونم از كي بايد حقمو بگيرم

هم خودت هم اون طرف پرینت حسابتون رو بگیرید ببرید بانک نشان بدهید .فکر کنم اینجوری درست بشه

Iceboy_LOVE
18-09-2011, 22:10
سلام دوستان

بهترین خدمات دهنده الکترونیکی بین بانکها کدومه ؟ ( منظورم اینترنتی هست و کلا الکترونیکی )
- واریز حساب کارت به کارت از شعبه خودت به یک بانک دیگر

چون گویا بانک ملی از حساب خودت فقط میتونی به حساب سیبا ( ملی ) بریزی به صورت اینترنتی و اگر بخوای به کارت های دیگه بریزی یا حساب شبا میخواد... یا حساب سبا ( که اونم دستگاه toket 16.000 هزار تومنی باید رمز یاب سفارش بدی )

کسی نبود نظر بده ؟

oveisi2005
18-09-2011, 22:20
کسی نبود نظر بده ؟

سلام
من خودم با ملت کار میکنم و به نظرم بهترینشون هست چون میتونی تو کلوپش عضو بشی و با امتیاز جمع کردن وام بگیری

Lady parisa
19-09-2011, 08:24
عضو شورای فقهی بانک مرکزی با تأکید بر اینکه بانکداری ایران بدون ربا است و تا رسیدن به بانکداری اسلامی فاصله داریم، حذف ربا را تنها یکی از شروط دانست گفت: اگر بانکها به هراندازه مؤلفه‌های ششگانه را رعایت کنند به بانکداری اسلامی نزدیک می‌شوند.

حجت الاسلام دکتر سیدعباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی در مورد بانکداری اسلامی گفت: بانکداری اسلامی نوع خاصی از روش بانکداری است که معاملات آن بر اساس آموزه های اسلامی است.

وی به 6 مؤلفه بانکداری اسلامی اشاره کرد و افزود: در بانکداری اسلامی اولا معاملات بدون ربا است و ثانیا بر اساس قراردادهای مورد قبول اسلام است و ضمن اینکه اصول و معیارهای عدالت بر آن حاکم است و نرخهای سود بانکی به صورت عادلانه طراحی می شود چه برای سپرده گذاران، چه برای گیرندگان تسهیلات و چه برای بانکها، سود بانکی به صورت عادلانه است.
مدیر پژوهشکده نظامهای اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی شفافیت در قراردادها را یکی دیگر از مؤلفه های بانکداری اسلامی خواند و گفت: ممنوعیت اکل مال به باطل در بانکداری اسلامی مطرح است یعنی اینکه قراردادهای بانکی بی پایه و اساس باشد ممنوع است علاوه بر آن رعایت موازین اخلاق اسلامی یکی دیگر از ویژگیهای بانکداری اسلامی است.

وی در مورد تبلیغات برخی از بانکها یا مؤسسات مالی و اعتباری و ادعای آنها مبنی بر بانکداری اسلامی گفت: اگر هر بانکی به هر اندازه، این مؤلفه های شش گانه را رعایت کند به بانکداری اسلامی نزدیک و در غیر این صورت از آن دور می شود و اگر در تبلیغات خود مدعی بانکداری اسلامی هم بشوند تأثیرگذار در کیفیت کار آنها نیست چون ممکن است بانکی تبلیغات زیادی در این زمینه داشته باشد اما در واقع اسلامی عمل نکند اما بعکس بانکی با کمترین تبلیغات عملکرد اسلامی داشته باشد.

موسویان با اشاره به تبلیغات تنها دو بانک در رعایت بانکداری اسلامی گفت: یکی از این بانکها از آنجا که بر اساس قرض الحسنه تأسیس شده است و کارهای آن بر اساس قرض الحسنه است می توان معاملات آن را اسلامی دانست و مورد دیگر این است که یک شیوه جدیدی به عنوان پی ال اس یا مشارکت در سود و زیان طراحی شده که برخی مشتریان را به سمت سود و زیان پروژه ها می برد که این طرح اگر صحیح اجرا شود هم می تواند به عنوان یکی از روشهای بانکداری اسلامی مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام دکتر محمدنقی نظرپور استاد دانشگاه مفید قم، نیز در این باره گفت: عملیات بانکداری در ایران بدون ربا است و هنوز نمی توان ادعا کرد که بانکداری ما اسلامی است.

وی در مورد برخی تبلیغات تلویزیونی بانکها که مدعی بانکداری اسلامی هستند گفت: برخی تصور می کنند بانکداری بدون ربا همان بانکداری اسلامی است درحالیکه اینطور نیست و بانکداری اسلامی فراتر و یک پله بالاتر از بانکداری بدون ربا است.

عضو انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه قم افزود: باید دید بانکها علاوه بر حذف ربا چقدر در راستای اهداف نظام اقتصاد اسلامی حرکت می کنند که توزیع عادلانه سود یکی از مؤلفه های آن به شمار می رود آیا با وجود 20 یا 16 درصد تورمی که اعلام می شود سود بیشتر یا کمتر از تورم است یا خیر؟ اینها نکاتی است که باید در بانکداری اسلامی مورد توجه قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه گاهی همان بانکداری بدون ربا نیز در برخی بانکها رعایت نمی شود تصریح کرد: برخی از این معاملات بانکی صوری است یعنی فاکتورهای صوری معاملات را به حرام و ربا نزدیک می کند که باید نسبت به آن حساسیت نشان داد و برای دوری از این مسئله راهکارهای مناسب تعیین شود.

منبع: مهر

پ.ن: من 20هزار تومن ناقابل دادم یه دستگاه چینی Posخریدم. تازه چند وقتی که بی خیال کار باهاش شدم جدیدا می بینم ای خدا هرگونه نقل و انتقال و این داستانا که انجام میشه 25تومن از حساب من کسر میشه:19:
توی بانک از دستگاه داخل بانک از توی حسابم پول برمیدارم بازم 700 تومن کم میشه! :2:

xx1051xx
20-09-2011, 18:09
سلام به همه ..
خواستم یه وام 5 میلیونی با بهره کم بگیرم ...سر ضامن هم زیاد اذیت نکنن !
هر راهی به ذهنتون میرسه که انجام دادینو جواب گرفتینو لطف کنین منو هم راهنمایی کنین ...ممنون میشم :11:
من منتظر میمونم...................................... ..

bolka
21-09-2011, 09:30
ميخوام يه وام دو ميليوني بگيرم.
لطف كنين اسم بانكي كه اين كارو ميكنه و شرايطشو بهم بگين و اينكه چه مقدار بايد تو حساب بزارم.

xx1051xx
21-09-2011, 09:43
سلام به همه ..
هر راهی به ذهنتون میرسه که انجام دادینو جواب گرفتینو لطف کنین منو هم راهنمایی کنین ...ممنون میشم :11:

کسی نیست کمک کنه ؟

---------- Post added at 09:41 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

لطف كنين اسم بانكي كه اين كارو ميكنه و شرايطشو بهم بگين و اينكه چه مقدار بايد تو حساب بزارم.

وام خرید کالا بانک ملی ...یه کارمند یه بازاری میخواد با 2.5 سفته

---------- Post added at 09:43 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

pulp_fiction
22-09-2011, 17:06
از موسسه مالی اعتباری مهر می تونید بگیرید . 300 تومن هم باید به حساب بذارید 15 روزه

aluminum
22-09-2011, 21:53
از موسسه مالی اعتباری مهر می تونید بگیرید . 300 تومن هم باید به حساب بذارید 15 روزه
شرایط ضامن توی موسسه مهر چه جوریه؟ حتما چک میخواد؟

timemachine2029
23-09-2011, 18:53
اقا این چه سرویس مذخرفیه بانک سامان و اقتصاد داره و با 3 بار اشتباه وارد کردن یوزر و غیره اکانت تا 24 ساعت غیر فعال میشه
با این قانون هاشون 1 ساعت 2 ساعت نه دیگه 24 ساعت!!!!!!!
همون ملت رو بچسبسن طرف بانک های دیگه نرین
چون خدماتشون نسبت به ملت تعریفی نداره

amir_ata_21
24-09-2011, 12:10
اقا این چه سرویس مذخرفیه بانک سامان و اقتصاد داره و با 3 بار اشتباه وارد کردن یوزر و غیره اکانت تا 24 ساعت غیر فعال میشه
با این قانون هاشون 1 ساعت 2 ساعت نه دیگه 24 ساعت!!!!!!!
همون ملت رو بچسبسن طرف بانک های دیگه نرین
چون خدماتشون نسبت به ملت تعریفی نداره
حرفه دوستمون درسته
ولی از نظر بانکداری اینترنتی بانک پاسارگاد حرف اول و آخر رو تو تمام بانک های ایران می زنه:20:

xx1051xx
25-09-2011, 00:50
سلام به همه ..

مثل اینکه کسی نمیخواد مارو کمک کنه ...ممنون ...

baren
28-09-2011, 16:02
بانکداری اینترنتی : بانک پاسارگاد

hamed malekpour
28-09-2011, 16:07
به نظرتون قرعه کشی بانک صادرات کییه؟

naser_2006
28-09-2011, 18:39
نحوه ی محاسبه ی کارمزد تسهیلات در موسسه ی مهر چه جوری هست مثلا اگه ما 15 تومن وام بدون سپرده گذاری
یگیریم باید برای 3سال حدودا 10 تومن کارمزد بدیم با کلرمزد 25 درصد؟!!!!

hamed malekpour
30-09-2011, 10:09
یه سوال اگه یک ملیون تومان تو بانک بزارم یک ساله چه قدر ماهانه روش میاد؟

hamed malekpour
30-09-2011, 16:25
به این سوال های من پاسخ بدهید ممنون
اگه حساب بلند مدت یک ساله باز کنم آیا می تونم مثلا بعد از 6ماه پولم را بردارم چی می شه؟

aluminum
30-09-2011, 20:39
یه سوال اگه یک ملیون تومان تو بانک بزارم یک ساله چه قدر ماهانه روش میاد؟

به این سوال های من پاسخ بدهید ممنون
اگه حساب بلند مدت یک ساله باز کنم آیا می تونم مثلا بعد از 6ماه پولم را بردارم چی می شه؟

اگه اشتباه نکنم نرخ سود یکساله 13.5 هست که برای یک میلیون 135 هزار تومان در سال و ماهیانه 11 هزار تومانه ماهیانه هست
فکر کنم بشه ولی نرخ سود رو یا روز شمار حساب میکنن و یا 6 ماهه.دقیق اطلاع ندارم.باید موقع افتتاح حساب بپرسید

Hamid Reza
03-10-2011, 10:21
سلام
به نظر شما بانك سامان بهتره يا اقتصاد نوين؟
من ميخوام تو يكي از اينا حساب باز كنم و كارت بگيرم
كدومش صدور آني كارت داره؟

amir_ata_21
03-10-2011, 10:34
سلام
اقتصاد نوین آنی کارت را صادر می کنه ولی سامان 3-2 روز بعدش می تونی بری بگیری

shifter
03-10-2011, 10:52
سلام
صدور انی کارت رو نمیدونم...اما از نظر بقیه خدمات به نظرم سامان واقعا یکی از بهترین بانک ها تو ایرانه.

shifter
03-10-2011, 14:46
خب متاسفانه انگار باید نوشته قبلیمو ویرایش کنم :41:
امروز انگار خبری منتشر شده که نشون میده متاسفانه بانک سامان مقداری بیشتر از سرمایه رسمیشو تو این اختلاس از دست داده !!:41:
الان کسی میدونه چه اتفاقی واسه بانک میوفته؟
انگار مدیرعامل بانک سامان هم برکنار شده...الان تکلیف اونایی که pool هاشون تو بانک سامان بوده چی میشه ؟:41:

Hamid Reza
03-10-2011, 22:06
خب متاسفانه انگار باید نوشته قبلیمو ویرایش کنم :41:
امروز انگار خبری منتشر شده که نشون میده متاسفانه بانک سامان مقداری بیشتر از سرمایه رسمیشو تو این اختلاس از دست داده !!:41:
الان کسی میدونه چه اتفاقی واسه بانک میوفته؟
انگار مدیرعامل بانک سامان هم برکنار شده...الان تکلیف اونایی که pool هاشون تو بانک سامان بوده چی میشه ؟:41:

منم امروز اينو تو روزنامه خوندم از اين بانك نا اميد شدم:31:
من به سه تا بانك فكر ميكنم الان

پارسيان
پاسارگاد
اقتصاد نوين

بازم اگه بانكي خوبه بگيد:31:

Sub007
03-10-2011, 23:21
پارسیان رو خود من چند ساله که حساب دارم از همه چیزش راضی هستم.
پاسارگاد رو هم شنیدم خوبه

amir_ata_21
04-10-2011, 20:39
پارسیان رو خود من چند ساله که حساب دارم از همه چیزش راضی هستم.
پاسارگاد رو هم شنیدم خوبه
همون طور که دوستمون می گه پارسیان و پاسارگاد بهترین بانک های ایران هستند:5:

Royce
06-10-2011, 21:55
بانکهایی و که توی این اختلاص بزرگ دست داشتن تحریم کنید.اگه توشون حساب دارید پولتونو برداشت کنید و توی یه بانک دیگه حساب باز کنید.به اطرافیاتون هم این کارو توصیه کنید.
شنیدم بانک صادرات بدجور زمین خورده
این پولای بیزبونی که ما میریزیم توی این بانکها همش سوده بذارید حد اقل یه بانک درست حسابی سودشو ببره نه یه سری بانکهای دزد و خیانتکار

mehran138901
07-10-2011, 12:13
با سلام
من افتتاح حساب سپرده طلا براي اشخاص حقيقي در بانک صادرات داشته ام . در همه جای دنیای کفار و بی دینهای جهان برای خرید طلا ( مثلا شرکتهای معتبر فارکس خارجی یا بانکهای خارجی یا بورسهای خارجی ) هر 10 اونس 5 سنت کارمزد می گیرند یعنی 50 تومان و در 1 انس طلا 5 تومان کارمزد می گیرند ولی من برای خرید 1 انس طلا از بانک صادرات 25000 تومان پول کارمزد دادم !!! و در هنگام فروش همان طلا به بانک در افزایش قیمت ان بانک 3% دوباره پول از حساب مشتری کم می کند !!! به عنوان مثال
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در این سایت اسپرد یا کارمزد معامله طلای شبانه روزی ذکر شده در صورتی که در بانک صادرات شبانه روزی نیست و هر روز 4 تا 5 ساعت است و 20 ساعت دیگر اصلا معامله نمی شود و باید کارمزد هم بر 5 تقسیم شود . ( سایت ایران بورس انلاین ویندزور بروکرز )
لطفا برای من توضیح دهید که در کجای دنیا اینقدر زیاد کارمزد می گیرند !!! مشکل اصلی اینجاست که هر انس طلا اینقدر گران نمی شود که بتواند این کارمزد زیاد را جبران کند ، خبر مهم یا اتفاق عجیبی باید بیفتد تا طلا اینقدر گران بشود و این مسئله چند ماه طول می کشد و اصلا به صرفه نیست . این کارمزد عظیم نشان از حرص و طمع بانک صادرات و بی توجهی و نظارت نکردن مسئولان و مردم ایران به یکی از کوچکترین دزدی های بانک صادرات است .
قیمت طلا جهانی و شبانه روزی است ولی در بانک صادرات از 9 صبح شروع می شود و تا ساعت 1 ظهر ادامه دارد یعنی تقریبا 4 تا 5 ساعت و 20 ساعت دیگر ان معامله صورت نمی گیرد و پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیلی زیاد ایران هم معامله نمی شود و شنبه و یکشنبه و تعطیلی های جهانی هم به علت تعطیلی بورسهای خارجی قیمت ثابت است با معامله نمی شود !!!
در سالهای 80 تا 86 هم از پول بیت المال و سپرده های مردم و خرید سود جویانه بانکها مثل صادات قیمت خانه و مسکن و همه کالاها چند برابر شد که باعث فقر هر چه بیشتر مردم ایران شدند و صدها اختلاس دیگر . اگر هر 3 هزار میلیارد تومان را باعث 1% تورم و بیکاری جوانان ایران بدانیم چون نرخ بیکاری و تورم بالای 25% است پس نتیجه می گیریم 25 اختلاس دیگر در کشور ما اتفاق افتاده فقط ما از ان خبر نداریم .
البته از بانکی مانند بانک صادرات که 3 میلیارد دلار از پول بیت المال را اختلاس کرده جای تعجب نیست که اینچنین خون ملت مسلمان و شیعه ایران را بمکد و جای تعجب نیست که بانکهای ایران ثروتمند ترین بانکهای جهان اسلام هستند شما کي انتظار داريد که مردم اين مملکت پيشرفت کنند وقتي که هيچ نظارتي بر هيچ نهاد و سازماني وجود ندارد و هدف اصلي فقط خالي کردن جيب ملت بدبخت ایران است .
متاسفانه این نوع دزدی ها در ایران عادی است و کاملا نهادینه شده است ولی اگر یک بدبخت افتابه بدزدد دستش را قطع می کنند یا 10 سال برایش زندانی می برند یا برایش پرونده های قطور و جریمه درست می کنند .
لطفا این مسئله را پیگیری کنید

mac_world
07-10-2011, 13:02
سلام
فرض کنید که من 5 تا حساب دارم (ملت ملی پارسیان تجارت کشاورزی)که توش هر کدوم 5 ملیون تومن پوله و میرم یه حساب دیگه باز میکنم ولی چزی توش نمیزارم و خالی میمونه (پاسارگاد)
پس شد 6تا حساب
رمز اینترنتی همشونو هم دارم
آیا میتونم از خاج از کشور پول جابجا کنم بین این بانکها و پولارو بریزم تو حساب پاسارگاد ؟ و آیا میشه به کسی تو ایران وکالت بدم که اون حساب پاسارگاد دستش باشه و من هر ماه مثلا 500 تومنو ازاون 5 تا بانک بریزم تو پاسارگاد که اون طرف برداشت بکنه و از طریق صرافی برام حواله بکنه؟
ممنون

oghyanoos
11-10-2011, 11:25
10 میلیون پول دارم. بهترین حساب بانکی که میتونم پولم رو توش بزارم تا سود کنم چیه؟؟؟

oghyanoos
11-10-2011, 21:33
سکه به قیمت 480,000 خوبه بخرم؟

joe_satriani
17-10-2011, 21:58
آیا این خبر صحت داره؟
----

ممنوعیت انتقال وجه اینترنتی کارت به کارت از اول آبان

آفتاب: به دستور بانک مرکزی از ابتدای آبان‌ماه ارایه خدمات انتقال وجه اینترنتی کارت به کارت "سحاب" از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی ممنوع بوده و ارائه خدمات مانده‌گیری اینترنتی در مرکز "شتاب" نیز مسدود می‌شود.

اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی با صدور نامه‌ای با شماره ۱۶۲۹۷۳/۹۰ طی تاریخ ۱۴/۰۷/۱۳۹۰ خطاب به بانک‌های دولتی و خصوصی اعلام کرد: " پیرو بخشنامه شماره ن پ/م/۱۹۵۸ مورخ ۲۱/۱۰/۱۳۸۷ در خصوص تراکنش‌های مجاز کارتی ضمن اصلاح مفاد بخشنامه مزبور به استحضار می‌رساند با عنایت به ریسک عملیاتی قابل توجه مشاهده شده در ارایه خدمات انتقال وجه از طریق اینترنت با توجه به فضای کمتر کنترل شده دسترسی و لزوم حفظ منافع سپرده گذاران در مقابل دسترسی‌های غیر مجاز:

۱. از تاریخ ۱/۸/۱۳۹۰ ارایه خدمات انتقال وجه اینترنتی کارت به کارت "سحاب" از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی ممنوع بوده و این خدمات صرفاً به عنوان بخشی از خدمات اینترنت بانک و پس از احراز هویت مناسب مشتری در تارنمای ورودی خدمات اینترنت بانک قابل ارایه است.

۲. ارایه خدمات مانده گیری اینترنتی در مرکز "شتاب" مسدود می‌شود.
در این نامه که به امضاء ناصر حکیمی و فرشید مسجدی رسیده قید شده است که ضمناً این بانک بر انجام مفاد این بخشنامه نظارت دقیقی به عمل آورده و از ارایه خدمات توسط بانک‌هایی که ضوابط فوق را رعایت ننمایند، اکیداً ممانعت به عمل خواهد آورد.

بدیهی است از تاریخ اجرای این بخشنامه مسئولیت تمامی مخاطراتی که از ناحیه عدم رعایت مفاد آن متوجه مشتریان آن بانک گردد، بر عهده آن بانک خواهد بود.

یک کارشناس بانکی در توضیح این بخشنامه بانک مرکزی به فارس گفت: بانک‌هایی که انجام تمامی خدمات انتقال وجه اینترنتی از جمله کارت به کارت را از طریق دستگاه رمزیاب انجام می‌دهند بخشنامه فوق در آن بانک‌ها موضوعیت ندارد.

Punisher_2008
17-10-2011, 23:01
سلام...
ببخشید... من دارم میرم سربازی حدود 1.5 میلون پول دارم..
بانک مهر الان سپرده سرمایه گذاریش 2ساله زده 43/18 % میخواستم بدونم 1.5 میلیون ماهی چه قدر میشه؟
میشه بگیرن چطور باید حساب کرد؟ فرمولش چیه؟
مبلغ ضربه در درصد؟

shahinfarasystem
18-10-2011, 09:27
سلام یه سوالی چکی بانکی داشتم

به عنوان مثال منی که به عنوان پیمانکار جایی کار میکنم وصاحب کار ازم 20 میلیون چک ضمانت می خواد چجوری میتونم این اعتماد رو بهش بکنم که نره وسط کار سرم کلاه بگذاره و چکم رو نقد کنه بزنه به جیب؟؟؟؟ و فرار کنه

linkinpark20
18-10-2011, 09:46

به عنوان مثال منی که به عنوان پیمانکار جایی کار میکنم وصاحب کار ازم 20 میلیون چک ضمانت می خواد چجوری میتونم این اعتماد رو بهش بکنم که نره وسط کار سرم کلاه بگذاره و چکم رو نقد کنه بزنه به جیب؟؟؟؟ و فرار کنه

خوب ایشان هر وقت ببره بانک چکت رو بدون هماهنگی شما میتونید به صورت قانونی به عنوان کلاهبرداری و خیانت در امانت حتی ایشان رو به حبس محکوم کنید.مطمئن باش هیچ کس این کار رو به خاطر این مجازات سنگین نمیکنه

shahinfarasystem
18-10-2011, 09:58
خوب ایشان هر وقت ببره بانک چکت رو بدون هماهنگی شما میتونید به صورت قانونی به عنوان کلاهبرداری و خیانت در امانت حتی ایشان رو به حبس محکوم کنید.مطمئن باش هیچ کس این کار رو به خاطر این مجازات سنگین نمیکنه

خوب تو نقد کردنش که مشکلی نداره؟؟؟ درسته برادر؟
میره بانک پولو میگیره و در میره منم باید بدوم دنبالش تا پولو ازش پس بگیرم درحالی که اون بنده خدا در رفته ....

linkinpark20
18-10-2011, 10:05
خوب تو نقد کردنش که مشکلی نداره؟؟؟ درسته برادر؟
میره بانک پولو میگیره و در میره منم باید بدوم دنبالش تا پولو ازش پس بگیرم درحالی که اون بنده خدا در رفته ....

باید در اون قسمت چک که نوشته در وجه...... بنویسی بابت ضمانت فلان کار بعد وقتی چک رو بردش بانک بگیره باید حتما ایشون مدرکی از دادگاه داشته باشه که بتونه چک شما رو نقد کنه

shahinfarasystem
18-10-2011, 10:21
باید در اون قسمت چک که نوشته در وجه...... بنویسی بابت ضمانت فلان کار بعد وقتی چک رو بردش بانک بگیره باید حتما ایشون مدرکی از دادگاه داشته باشه که بتونه چک شما رو نقد کنه

اهان ای ول همینه .... دستت درد نکنه

sinaset
18-10-2011, 15:48
سلام دوستان
این در این قسمت مشاوره برای گرفتن وام مجاز است ؟
===
ببخشید دوستان یکی از دوستانم قصد گرفتن وام 2 میلیونی برای ثبت شرکتش رو دارد ، از کجا وام بگیرید و اگر مطلبی یا مقاله در این رابطه دارید ممنون خواهم شد راهنمایی بفرمایید.
باتشکر

Ezel
18-10-2011, 20:38

سطر آخر ماده ی 3 قانون صدور چک :

... هرگاه در متن چک شرطی برای پرداخت ذکر شده باشد ، بانک به آن شرط ترتیب اثر نخواهد داد .

دقیقا این سطر رو از صفحه ی انتهایی دسته چک خودم براتون نوشتم ( جاری طلایی سپه ) ، و قبلا هم این مورد رو تحقیق کردم راجع بهش و نتیجه این شد که چنین مواردی مثل نوشتن "بابت ضمانت ... " یا " بابت ضمانت تخلیه ملک " و مواردی از این دست هیچ منعی رو برای بانک ایجاد نمیکنه بابت نقد نکردن و به حساب نخواباندن چک ،

راهکار : البته در یک صورت میتونید خاطر جمع بشید که با صاحبکارتون یک قرارداد رسمی بنویسید و در مفاد قرارداد به سریال و شماره چک اشاره کنید و نوشته بشه که بابت ضمانت حسن انجام کار /

موفق باشید /

shahinfarasystem
19-10-2011, 08:37
سطر آخر ماده ی 3 قانون صدور چک :

... هرگاه در متن چک شرطی برای پرداخت ذکر شده باشد ، بانک به آن شرط ترتیب اثر نخواهد داد .

دقیقا این سطر رو از صفحه ی انتهایی دسته چک خودم براتون نوشتم ( جاری طلایی سپه ) ، و قبلا هم این مورد رو تحقیق کردم راجع بهش و نتیجه این شد که چنین مواردی مثل نوشتن "بابت ضمانت ... " یا " بابت ضمانت تخلیه ملک " و مواردی از این دست هیچ منعی رو برای بانک ایجاد نمیکنه بابت نقد نکردن و به حساب نخواباندن چک ،

راهکار : البته در یک صورت میتونید خاطر جمع بشید که با صاحبکارتون یک قرارداد رسمی بنویسید و در مفاد قرارداد به سریال و شماره چک اشاره کنید و نوشته بشه که بابت ضمانت حسن انجام کار /

موفق باشید /

عجب پس داستان پیچیده تر از این حرفاست

برادر درست میگید اما من می خوام کاری کنم اصلا طرف نتونه بره بانک اقدام کنه

مثلا یه چیز تو مایه های مسدود کردن کردن حساب هست وقتی مثلا دسته چک آدم گم میشه

فکر میکنم من هزاری قرارداد هم بنویسم اون بره نقد کنه در بره کاری از دست من برنمیاد

Ezel
19-10-2011, 09:02
عجب پس داستان پیچیده تر از این حرفاست

برادر درست میگید اما من می خوام کاری کنم اصلا طرف نتونه بره بانک اقدام کنه

مثلا یه چیز تو مایه های مسدود کردن کردن حساب هست وقتی مثلا دسته چک آدم گم میشه

فکر میکنم من هزاری قرارداد هم بنویسم اون بره نقد کنه در بره کاری از دست من برنمیاد

ببینید این که طرف نتونه بره بانک اقدام کنه خیلی بعیده ، بدون تعارف و رودربایستی هم شما به ایشون اعتماد ندارید هم ایشون به شما ، هم ایشون حق داره از شما بابت ضمانت حسن انجام کار مدرک معتبری داشته و هم شما حق دارید نگران چک دادن با این مبلغ باشید /

مسدود کردن حساب هم اگر اشتباه نکنم نیاز به حکم از مراجع قضایی داره ، و معمولا در مواقعی که به طورمثال چک شما سرقت میشه میشه اقدام کرد برای اون /

من 2 پیشنهاد دارم براتون که شاید بتونه کمکتون بکنه :

1- ثبت قرارداد تحت نظر یک وکیل یا یک کارشناس حقوقی / دفاتر وکلا و دفاتر حقوقی معمولا این قرداد ها رو تنظیم میکنند / و همونطور که در پست قبلی هم گفته شد به شماره چک و علت دادن چک هم اشاره بشه .

2- تاریخ چک تضمین رو هم به تاریخ یکماه پس از پایان قراردادتون بنویسید که اگر مشکلی پیش اومد در پس گرفتن چک ، بتونید طبق قراردادتون فرصت کافی داشته باشید تا از مراجع قانونی پیگیری کنید کار رو و پروسه ی زمانبر چنین دعاوی ای مشکلی براتون ایجاد نکنه /

موفق باشید .

hamed malekpour
20-10-2011, 21:20
یه سوال منظور از سود یکساله 22/5درصد یعنی چی یعنی برای یک ملیون تومان چه قدر ماهانه پول می دهند؟

aluminum
20-10-2011, 22:03
یه سوال منظور از سود یکساله 22/5درصد یعنی چی یعنی برای یک ملیون تومان چه قدر ماهانه پول می دهند؟

یعنی به پول شما ماهیانه 1.875 درصد سود میدن(22.5 تقسیم بر 12 ماه)
البته برای محاسبه دقیقتر باید تقسیم بر روز بکنید و در تعداد روزهای یک ماه ضرب بکنید
با این حساب یه یک میلیون ماهیانه 18750 تومان سود تعلق میگیره

"R E Z A"
20-10-2011, 23:50
یعنی به پول شما ماهیانه 1.875 درصد سود میدن(22.5 تقسیم بر 12 ماه)
البته برای محاسبه دقیقتر باید تقسیم بر روز بکنید و در تعداد روزهای یک ماه ضرب بکنید
با این حساب یه یک میلیون ماهیانه 187500 تومان سود تعلق میگیره

18750 تومان برای هر ماه

aluminum
21-10-2011, 10:57
18750 تومان برای هر ماه

بله من یک صفر اضافی نوشتم

matador
21-10-2011, 11:36
دوستان لطفا راهنمائی کنید :

قراره تو یه شرکت استخدام بشم. برای مدارک گفتن 40 میلیون تومن چک یا سفته بدم بابت ضمانت . تاکید کردن بدون تاریخ همراه با پشت نویسی و امضا کامل باشه و روی چک یا سفته هم ننویسم که برای ضمانته . حالا من باید چی کار کنم ؟ چی جوری اعتماد کنم و چک رو بدم بهشون ؟ تو قرار داد باید چک رو بنویسم ؟؟ ممنون میشم راهنمائی کنید تا یه وقت بعدا به مشکل بر نخورم . ممنونم

hamed malekpour
21-10-2011, 13:33
یه سوال من یک ملیون تومان پول دارم به نظرتون ازرششو داره که بزارم تو بانک با سود151درصد وماهانه پول بگیرم 5ساله است؟
151%برای 5ساله سود ماهانه اش چه قدر می شه ؟

"R E Z A"
22-10-2011, 12:36

قراره تو یه شرکت استخدام بشم. برای مدارک گفتن 40 میلیون تومن چک یا سفته بدم بابت ضمانت . تاکید کردن بدون تاریخ همراه با پشت نویسی و امضا کامل باشه و روی چک یا سفته هم ننویسم که برای ضمانته . حالا من باید چی کار کنم ؟ چی جوری اعتماد کنم و چک رو بدم بهشون ؟ تو قرار داد باید چک رو بنویسم ؟؟ ممنون میشم راهنمائی کنید تا یه وقت بعدا به مشکل بر نخورم . ممنونم

بله حتما توی قرارداد استخدام نوشته بشه که چک به سریال فلان بابت ضمانت داده شده

baren
23-10-2011, 16:06

قراره تو یه شرکت استخدام بشم. برای مدارک گفتن 40 میلیون تومن چک یا سفته بدم بابت ضمانت . تاکید کردن بدون تاریخ همراه با پشت نویسی و امضا کامل باشه و روی چک یا سفته هم ننویسم که برای ضمانته . حالا من باید چی کار کنم ؟ چی جوری اعتماد کنم و چک رو بدم بهشون ؟ تو
قرار داد باید چک رو بنویسم ؟؟ ممنون میشم راهنمائی کنید تا یه وقت بعدا به مشکل بر نخورم . ممنونم
بسته به شرکتش داره.
اگر مشهور هست در قرارداد بسیار واضح ذکر کنید و مشکلی نیست.ولی اگر مشهور نیست من به شخصه قبول نمی کنم.مبلغ خیلی بالاست تعجب می کنم

parinaz571
23-10-2011, 19:09
برای پرداخت قبض گاز کدوم شماره رو باید گرفت

هر کاری می کنم اینترنتی پرداخت نمیشه. فردام اخرین مهلتشه.

matador
23-10-2011, 21:48
بسته به شرکتش داره.
اگر مشهور هست در قرارداد بسیار واضح ذکر کنید و مشکلی نیست.ولی اگر مشهور نیست من به شخصه قبول نمی کنم.مبلغ خیلی بالاست تعجب می کنم

دوست عزیز من هم با شما موافقم . ولی شرکتش معتبر و بزرگه و تحقیق کردم که از همه پرسنلش این ضمانت رو میگیره و رسید میده و تو قرار داد هم قید میکنه . ممنون از نظرت

Ezel
25-10-2011, 21:47
آیا این خبر صحت داره؟
----

ممنوعیت انتقال وجه اینترنتی کارت به کارت از اول آبان

آفتاب: به دستور بانک مرکزی از ابتدای آبان‌ماه ارایه خدمات انتقال وجه اینترنتی کارت به کارت "سحاب" از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی ممنوع بوده و ارائه خدمات مانده‌گیری اینترنتی در مرکز "شتاب" نیز مسدود می‌شود.

اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی با صدور نامه‌ای با شماره ۱۶۲۹۷۳/۹۰ طی تاریخ ۱۴/۰۷/۱۳۹۰ خطاب به بانک‌های دولتی و خصوصی اعلام کرد: " پیرو بخشنامه شماره ن پ/م/۱۹۵۸ مورخ ۲۱/۱۰/۱۳۸۷ در خصوص تراکنش‌های مجاز کارتی ضمن اصلاح مفاد بخشنامه مزبور به استحضار می‌رساند با عنایت به ریسک عملیاتی قابل توجه مشاهده شده در ارایه خدمات انتقال وجه از طریق اینترنت با توجه به فضای کمتر کنترل شده دسترسی و لزوم حفظ منافع سپرده گذاران در مقابل دسترسی‌های غیر مجاز:

۱. از تاریخ ۱/۸/۱۳۹۰ ارایه خدمات انتقال وجه اینترنتی کارت به کارت "سحاب" از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی ممنوع بوده و این خدمات صرفاً به عنوان بخشی از خدمات اینترنت بانک و پس از احراز هویت مناسب مشتری در تارنمای ورودی خدمات اینترنت بانک قابل ارایه است.

۲. ارایه خدمات مانده گیری اینترنتی در مرکز "شتاب" مسدود می‌شود.
در این نامه که به امضاء ناصر حکیمی و فرشید مسجدی رسیده قید شده است که ضمناً این بانک بر انجام مفاد این بخشنامه نظارت دقیقی به عمل آورده و از ارایه خدمات توسط بانک‌هایی که ضوابط فوق را رعایت ننمایند، اکیداً ممانعت به عمل خواهد آورد.

بدیهی است از تاریخ اجرای این بخشنامه مسئولیت تمامی مخاطراتی که از ناحیه عدم رعایت مفاد آن متوجه مشتریان آن بانک گردد، بر عهده آن بانک خواهد بود.

یک کارشناس بانکی در توضیح این بخشنامه بانک مرکزی به فارس گفت: بانک‌هایی که انجام تمامی خدمات انتقال وجه اینترنتی از جمله کارت به کارت را از طریق دستگاه رمزیاب انجام می‌دهند بخشنامه فوق در آن بانک‌ها موضوعیت ندارد.

سلام /

خوب ظاهرا این خبر صحت داره ، بانک پارسیان رو که چک کردم در بخش شعبه ی خانگیش ، گزینه ی "مدیریت پرداخت کارت ، انتقال شتابی" ش حذف شده متاسفانه :13:
و دیگه امکان مانده گیری هم وجود نداره از طریق اینترنت متاسفانه /

aluminum
25-10-2011, 22:00
من متوجه منظور این خبر نمیشم
من از طریق اینترنت بانک میتونم مانده گیری کنم و همینطور پول به کارتهای شتاب انتقال بدم.!!!

hamed malekpour
25-10-2011, 22:13
یه سوال قرعه کشی بانک صادرات می دونید کی اسن من الان حدود 1ساله که 500هزار تومان تو بانک دارم قرض الحسنه که فکر کنم امتیازم زیاده به نظرتون پولم را بردارم وتو یه بانک شهرمون که اسمش جوانان خیره بگذارم که قراره 11دی قرعه کشی کنه این کار را بکنم؟

baren
25-10-2011, 22:37
یه سوال قرعه کشی بانک صادرات می دونید کی اسن من الان حدود 1ساله که 500هزار تومان تو بانک دارم قرض الحسنه که فکر کنم امتیازم زیاده به نظرتون پولم را بردارم وتو یه بانک شهرمون که اسمش جوانان خیره بگذارم که قراره 11دی قرعه کشی کنه این کار را بکنم؟

بانکی به این نام نداریم.
احتمالا تعاونی اعتبار یا صندوق قرض الحسنه هست که اعتبارش بسیار پایین هست.
در کل سعی کنید برای قرعه کشی پول توی بانک نگه ندارید

ali_hp
26-10-2011, 00:00
سلام /

خوب ظاهرا این خبر صحت داره ، بانک پارسیان رو که چک کردم در بخش شعبه ی خانگیش ، گزینه ی "مدیریت پرداخت کارت ، انتقال شتابی" ش حذف شده متاسفانه :13:
و دیگه امکان مانده گیری هم وجود نداره از طریق اینترنت متاسفانه /
سلام
البته از بخش خدمات ويژه در صورتي كه خدمات اينترنت بانكتون فعال باشه هنوز هم ميشه انتقال زد و ....قبلا با رمز دوم و cvv2 و تاريخ انقضا ميشد انتقال زد، ولي الان اين خدمات فقط بعد از ورود به سامانه اينترنت بانك انجام ميشه.

Ezel
26-10-2011, 18:27
من متوجه منظور این خبر نمیشم
من از طریق اینترنت بانک میتونم مانده گیری کنم و همینطور پول به کارتهای شتاب انتقال بدم.!!!

سلام
البته از بخش خدمات ويژه در صورتي كه خدمات اينترنت بانكتون فعال باشه هنوز هم ميشه انتقال زد و ....قبلا با رمز دوم و cvv2 و تاريخ انقضا ميشد انتقال زد، ولي الان اين خدمات فقط بعد از ورود به سامانه اينترنت بانك انجام ميشه.

خوب برای فعال شدن اینترنت بانک و گرفتن رمز عبور باید به شعبه مراجعه و درخواست بدم ، اما قبلا همونطور که گفتید با تاریخ انقضا و cvv2 میشد انتقال زد /
+
البته اینترنت بانک امکانات گسترده تری نسبت به مدیریت پرداخت کارت داره .

K.N.I.G.H.T
26-10-2011, 20:42
قوامین عضو شتاب هستش ؟

mali.sh
27-10-2011, 16:07
قوامین عضو شتاب هستش ؟

مثل اینکه نه.....

oghyanoos
27-10-2011, 19:46
15 میلیون پول رو در کدوم بانک و چه حسابی بگذارم؟؟؟

Rastin.
30-10-2011, 12:12
دوستان در مورد چک تضمینی رمزدار اطلاعات میخواستم؟ و اینکه برای گرفتنش چطور باید اقدام کنم , چه مراحلی داره و...؟

ممنون از راهنماییتون.:20:

MasterGeek
30-10-2011, 12:22
دوستان من خودم مشتری بانک پارسیان و تجارت:2: و ملی:2: هستم...
پارسیان بد نیست، خیلی شلوغه و وقتگیره.... میخوام یه بانک دیگه هم داشته باشم (که عملکرد بهتری داشته باشه) که این امکانات رو داشته باشه:

بانکداری اینترنتی
============
1. اطلاع از گردش حسابها با سرعت پاسخگوی بالا (مثلا در حد زیر نیم ساعت نه 24 ساعت)
2. امکان کارهای مختلف بانکی (درون بانکی) از طریق اینترنت
3. امکان انتقال وجه بین بانکی با کمترین محدودیت و کمترین خطا

تلفن بانک
==========
تقریبا شرایط بالا رو با امکان مناسبی روی موبایل فراهم کنه

و اینکه بانک رو به رشد و خلاصه به روزی باشه
من بانکای زیر رو پیدا کردم که شرایط مناسبی دارم ولی دقیقا نمیدونم کدوم یکی عملکرد خوبی دارن و این امکانات رو میدن؟

1. ملت
2. پاسارگاد
3. پارسیان
4. سامان

amir_ata_21
30-10-2011, 13:02
پارسیان بد نیست، خیلی شلوغه و وقتگیره.... میخوام یه بانک دیگه هم داشته باشم (که عملکرد بهتری داشته باشه) که این امکانات رو داشته باشه:

بانکداری اینترنتی
============
1. اطلاع از گردش حسابها با سرعت پاسخگوی بالا (مثلا در حد زیر نیم ساعت نه 24 ساعت)

تلفن بانک
==========

من بانکای زیر رو پیدا کردم که شرایط مناسبی دارم ولی دقیقا نمیدونم کدوم یکی عملکرد خوبی دارن و این امکانات رو میدن؟

1. ملت
2. پاسارگاد
3. پارسیان
4. سامان
شک نکن پاسارگاد حرف اول رو می زنه

aluminum
30-10-2011, 13:47

بانکداری اینترنتی
============

تلفن بانک
==========

1. ملت
2. پاسارگاد
3. پارسیان
4. سامان

شاید صحبتهام خنده دار باشه
ولی به نظرم اینترنت بانک سپه نسبت به بقیه بانکها حرفه ای تره(البته در مقایسه با سامان و مسکن)
البته ممکنه برای بعضی خرید های اینترنتی دچار مشکل بشید
ولی از لحاظ خلوتی من باک سامان رو نسبت به بانکهای مسکن و سپه و تجارت خلوت تر دیدم
و امکانات و برخورد بانک سامان خیلی بهتر سایر بانک ها بود

MasterGeek
30-10-2011, 14:47
شاید صحبتهام خنده دار باشه
ولی به نظرم اینترنت بانک سپه نسبت به بقیه بانکها حرفه ای تره(البته در مقایسه با سامان و مسکن)
البته ممکنه برای بعضی خرید های اینترنتی دچار مشکل بشید
ولی از لحاظ خلوتی من باک سامان رو نسبت به بانکهای مسکن و سپه و تجارت خلوت تر دیدم
و امکانات و برخورد بانک سامان خیلی بهتر سایر بانک ها بود

ببینید واقعیت اینه که بانکداری کلا توی ایران از دنیا خیلی عقبه و همه ی بانکهای (بویژه خصوصی) از فرصتهائی که آزاد میشه و در اختیارشون هست استفاده میکنن.
ولی من بحثم سر این هست که کدومشون دقیقا اون چیزائی که گفتم رو داره:

انتقال آنلاین وجه به حسابی در سایر بانکها (مهمترین خاصیت)
بهترین اینترفیس و امکانات جهت چک کردن گردش حساب و امور متفرقه ی حساب
اگر هم با مسترکارت و ویزا هم ارتباط داشته باشه که عالیه

اصلا بانکی بین اینها هست که در این زمینه بهترین باشه؟

پی نوشت: من جدیدا تعریف ملت رو شنیدم، چقدر صحت داره؟

aluminum
30-10-2011, 16:37
ببینید واقعیت اینه که بانکداری کلا توی ایران از دنیا خیلی عقبه و همه ی بانکهای (بویژه خصوصی) از فرصتهائی که آزاد میشه و در اختیارشون هست استفاده میکنن.
ولی من بحثم سر این هست که کدومشون دقیقا اون چیزائی که گفتم رو داره:

انتقال آنلاین وجه به حسابی در سایر بانکها (مهمترین خاصیت)
بهترین اینترفیس و امکانات جهت چک کردن گردش حساب و امور متفرقه ی حساب

اصلا بانکی بین اینها هست که در این زمینه بهترین باشه؟

پی نوشت: من جدیدا تعریف ملت رو شنیدم، چقدر صحت داره؟

من اگر بنا به انتخاب باشه ببین سه بانکی که نام بردم برای کارهای اینترنتی من سپه رو انتتخاب میکنم
انتقال وجه و چک کردن گردش حساب جز اولین امگاناتی هست که اینترنت بانکها دارن
ولی برای خرید اینترنتی من بهتون بانک سامان یا پاسارگارد رو پیشنهاد میکنن

بعید میدونم چنین ارتباطی موجود باشه

MasoudiT
31-10-2011, 01:51
ملت من تازه حساب متمرکز باز کردم باید دید چطوره :15:

worldm
31-10-2011, 17:34
اگه میشه تصاویری از اینترنت بانک مجازی پاسارگارد-اقتصاد نوین و ملت بذارید
میدونم از لحاظ امنیتی نمیشه ولی جاهای مهمشو نامعلوم کنید و عکس رو بذارید میخوام برای افتتحاح حساب تصمیم بگیرم تو کدوم بانک باز کنم
ممنون

MasterGeek
01-11-2011, 09:56
من اگر بنا به انتخاب باشه ببین سه بانکی که نام بردم برای کارهای اینترنتی من سپه رو انتتخاب میکنم
انتقال وجه و چک کردن گردش حساب جز اولین امگاناتی هست که اینترنت بانکها دارن
ولی برای خرید اینترنتی من بهتون بانک سامان یا پاسارگارد رو پیشنهاد میکنن

بعید میدونم چنین ارتباطی موجود باشه

ولی تا اونجائی که میدوم انتقال وجه ها به شکل اینترنتی در اکثر بانکها منحصر به حساب درون بانکی هست نه بین بانکی

بعد خیلی از اونائی که انتقال وجه بین بانکی رو به صورت اینترنتی انجام میدن (فکر کنم سامان) محدودیت دارن و اونم اینکه رقم وجه باید بالای 4 ملیون تومن باشه!!

worldm
01-11-2011, 10:01
کدوم کاربر معمولی اینترنت بانکها 4 میلیون پول تو حسابش داره که انتقال بده رقمش کمتر از اینهاست که کارمزد داره و هر چه رقم بالاتر بره کارمزد هم کمتر میشه
اون دوست بالایی که گفتن بانک سپه رو انتخاب میکنن باید بگم که بانکهای تجارت و سپه اخرین بانکهایی بودن که اینترنت بانک ارائه دادن و از اونجایی که دولتی هستن هیچ وقت خدمات خوبی رو ارائه نمیدن سیستم سپه که همه روزه کلا قطعه تجارت هم که دزدن!

MasterGeek
01-11-2011, 10:22
کدوم کاربر معمولی اینترنت بانکها 4 میلیون پول تو حسابش داره که انتقال بده رقمش کمتر از اینهاست که کارمزد داره و هر چه رقم بالاتر بره کارمزد هم کمتر میشه
اون دوست بالایی که گفتن بانک سپه رو انتخاب میکنن باید بگم که بانکهای تجارت و سپه اخرین بانکهایی بودن که اینترنت بانک ارائه دادن و از اونجایی که دولتی هستن هیچ وقت خدمات خوبی رو ارائه نمیدن سیستم سپه که همه روزه کلا قطعه تجارت هم که دزدن!
توی FAQ سایتش نوشته بود...

شاید زیادی دیگه وسواس به خرج میدم (قضیه ی کرباس)

من پارسیان رو دارم و کماکان ازش استفاده میکنم بین این سه تا کدوم رو پیشنهاد میدین:
1. پاسارگاد
2. ملت
3. سامان

worldm
01-11-2011, 11:16
پارسیان سیستم اینترنت بانکش دقیقا مثل سامانه با این تفاوت که امکاناتی مثل ایمیل بانک رو هم داره و بیشتر پیگیرش هستند
ملت اینطور که شنیدم پرداخت اینترنتیش باید تایید بشه اونم توسط کارمند مرکزیشون که وقت گیره و به درد نمی خوره ولی امکاناتش خیلی خوبه اگه این قضیه درست بشه ملت هم عالیه
پاسارگارد که از همه بهتره توی قسمت مجازیش که حرفی برای بقیه نذاشته و فعلا در بین همه بانکها همونطوری که خودتون نوشتید اوله.
یه خواهشی هم از شما داشتم شما که پارسیان دارید همون صفحه اون اینترنت بانک که شماره مشتری رو میدین بعد اینکه صفحه رمز باز شد رمز کدوم یکی از برگه ها رو وارد میکیند و کدوم گزینه رو انتخاب میکنید از بین سه تا راه ورودشون؟
این سوالو پرسیدم چونکه سیستم پارسیان و سامان یکیه و من فعلا باهاش مشکل دارم چونکه توی بانک سامان برای هر حساب که شمال عابرتون،کوتاه مدت،جاری و قرض الحسنه یه دفترچه جدا+شماره مشتری جدا+شماره حساب جدا میدن که خیلی شلوغ کاریه و کلا گیج میشیم توی بانک پارسیان هم برای شما همینطوریه؟
یه خواهش دیگه هم داشتم اگه میتونید و زحمتی نیست با مخفی کردن قسمتهای مهم کاربریتون در بانک پارسیان چندتا عکس از قسمتهای مختلف اینترنت بانکش رو برام بذارید که مطمئن بشم

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

خطاب به mastergeek عزیز
توی اینترنت بانک پارسیان امکان انتقال وجه به سایر بانکها فعلا فعاله؟
قضیه (برای استفاده از خدمات انتقال وجه از بین حسابهای پارسیان از طریق اینترنت بانک می بایست رمز انتقال وجه را نیز از شعبه دریافت نمایید.)این رمز همیشگی هست یا اینکه تغییر میکنه؟

aluminum
01-11-2011, 16:54
ولی تا اونجائی که میدوم انتقال وجه ها به شکل اینترنتی در اکثر بانکها منحصر به حساب درون بانکی هست نه بین بانکی

بعد خیلی از اونائی که انتقال وجه بین بانکی رو به صورت اینترنتی انجام میدن (فکر کنم سامان) محدودیت دارن و اونم اینکه رقم وجه باید بالای 4 ملیون تومن باشه!!

نه من با سه تا اینترنت بانکم تونستم به تمامی بانک ها پول انتقال بدم.شما برای انتقال مهمه که از طریق یکی از بانکهای عامل این کار رو بکنید و برای تمامی بانکهایی که عضو شتاب هستن این عمل قابل اجراست
برای محدودیت هم باید عرض کنم که شما از طریق اینترنت بانک عابر بانک و موبایل بانک در طی یک روز نمیتونید بیشتر از 3 میلیون پول انتقال بدید. و این سه میلیون سقف انتقاله و کمتر از اون مشکل نیست

دقیقا در مورد کارمزد اشتباه میکنید حداکثر انتقال که 3 میلیون هست 900 توامن کارمزد داره . ولی برای انتقال 1000 تومان شما 500 تومان کامزد باید بپردازید

با تمامی تفاسیر و مقایسه ها من از اینترنت بانک سپه خیلی راضیم.ولی به خاطر خدمات شعبات و برخورد کارکنانش از این بانک زیاد استفاده نمیکنم

habstem
01-11-2011, 18:21
سلام بچه ها

من ترازنامه و صورت سود وزیان شرکت لبنیات پاک برای سال منتهی به 29 اسفند 1389 رو گرفتم

می خواستم نسبت های مالی شو حساب کنم

برای نسبت های ارزش بازار، یه سری چیزاشو ندارم
کسی می تونه عدد هاشو بهم بگه؟ یا بگه از کجا پیدا کنم؟

ایناست»

قیمت هر سهم (ارزش بازارش)

ارزش دفتری هر سهمش

نرخ رشد سود سهم

کل تعداد سهام هاش

ممنون

meisam317
01-11-2011, 21:26
بانک ملت امکانی داشت به اسم حواله سقف بالا که باید درخواست میدادین و..... . امکان جابجایی پول از 3 تومن به 7-8 تومن افزایش پیدا میکرد درسته یا نه

MasterGeek
01-11-2011, 23:12
پارسیان سیستم اینترنت بانکش دقیقا مثل سامانه با این تفاوت که امکاناتی مثل ایمیل بانک رو هم داره و بیشتر پیگیرش هستند
ملت اینطور که شنیدم پرداخت اینترنتیش باید تایید بشه اونم توسط کارمند مرکزیشون که وقت گیره و به درد نمی خوره ولی امکاناتش خیلی خوبه اگه این قضیه درست بشه ملت هم عالیه
پاسارگارد که از همه بهتره توی قسمت مجازیش که حرفی برای بقیه نذاشته و فعلا در بین همه بانکها همونطوری که خودتون نوشتید اوله.
یه خواهشی هم از شما داشتم شما که پارسیان دارید همون صفحه اون اینترنت بانک که شماره مشتری رو میدین بعد اینکه صفحه رمز باز شد رمز کدوم یکی از برگه ها رو وارد میکیند و کدوم گزینه رو انتخاب میکنید از بین سه تا راه ورودشون؟
این سوالو پرسیدم چونکه سیستم پارسیان و سامان یکیه و من فعلا باهاش مشکل دارم چونکه توی بانک سامان برای هر حساب که شمال عابرتون،کوتاه مدت،جاری و قرض الحسنه یه دفترچه جدا+شماره مشتری جدا+شماره حساب جدا میدن که خیلی شلوغ کاریه و کلا گیج میشیم توی بانک پارسیان هم برای شما همینطوریه؟
یه خواهش دیگه هم داشتم اگه میتونید و زحمتی نیست با مخفی کردن قسمتهای مهم کاربریتون در بانک پارسیان چندتا عکس از قسمتهای مختلف اینترنت بانکش رو برام بذارید که مطمئن بشم

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

خطاب به mastergeek عزیز
توی اینترنت بانک پارسیان امکان انتقال وجه به سایر بانکها فعلا فعاله؟
قضیه (برای استفاده از خدمات انتقال وجه از بین حسابهای پارسیان از طریق اینترنت بانک می بایست رمز انتقال وجه را نیز از شعبه دریافت نمایید.)این رمز همیشگی هست یا اینکه تغییر میکنه؟

چشم حتما میذارم ولی فعلا امکانشو ندارم...
یه هفته ی پیش رفتم بانک که رمز مخصوص انتقال وجه و اینترنت بانک رو فعال کنم از بس شلوغ بود که پشیمون شدم، شعبه هم متصدی مربوط رو نداشت...(یکی از معایب بانک پارسیان شلوغیش هست برخلاف پاسارگاد که هر وقت میبینم خلوته)
در اولین فرصت یه review ازش میذارم...

matin_vv
03-11-2011, 12:13
دوستان یک سوال.
من اگر بخوام از یک کارتم، به یک کارت دیگه (خودم یا شخص دیگه) از یک بانک دیگه به صورت اینترنتی انتفال وجه انجام بدم، باید چی کار کنم و به چه چیزهایی احتیاج دارم؟

worldm
03-11-2011, 13:19
دوستان یک سوال.
من اگر بخوام از یک کارتم، به یک کارت دیگه (خودم یا شخص دیگه) از یک بانک دیگه به صورت اینترنتی انتفال وجه انجام بدم، باید چی کار کنم و به چه چیزهایی احتیاج دارم؟
شما اول باید حساب در بانک داشته باشید ترجیا در پاسارگارد پارسیان ملت فعلا به خاطر اینکه باید تایید بشه پیشنهاد نمیشه بعداز افتتاح حساب درخواست کارت میدین که مهمترین مراحل رو ی این کارت هست البته در اینترنت بانک خود سایتها بدون دردسر میتونید با داشتن شناسه شبای شماره حساب طرف مورد نظرتون جدیدا راحت تر انتقال بدین.
البته قضیه کارت به کارت از طریق اینترنت فعلا به خاطر بانک مرکزی منتفی هست ولی در اینترنت بانک،بانک موردنظرتون با ورود به سیستم شون میتونید انتقاا بدین
موفق باشید

oghyanoos
04-11-2011, 10:27
حدود 15 میلیون پول دارم.
در حال حاضر کدام بانک بیشترین سود رو به من میده؟؟

worldm
04-11-2011, 19:03
حدود 15 میلیون پول دارم.
در حال حاضر کدام بانک بیشترین سود رو به من میده؟؟
سود تمام بانکها یکیه و هیچ فرقی با هم دیگه ندارن ولی میتونید به قرض الحسنه ها سر بزنید یه اماری از اونها هم بگیرید ببینید اونها چقدر میدن.
ولی بهتره با این پول دست به یک سرمایه گذاری مطمئن تر بذارید چونکه اگه بخواهید این مبلغو تو بانک حساب بلند مدت 5 ساله بذراید کلی میخوابه و به ضررتون میشه.
پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید

oghyanoos
05-11-2011, 20:17
سود تمام بانکها یکیه و هیچ فرقی با هم دیگه ندارن ولی میتونید به قرض الحسنه ها سر بزنید یه اماری از اونها هم بگیرید ببینید اونها چقدر میدن.
ولی بهتره با این پول دست به یک سرمایه گذاری مطمئن تر بذارید چونکه اگه بخواهید این مبلغو تو بانک حساب بلند مدت 5 ساله بذراید کلی میخوابه و به ضررتون میشه.
پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید

منم دوست ندارم تو بانک بزارم اما جایی رو نیافتم واسه سرمایه گذاری! ناچارم این کار رو بکنم:41:

معرق
07-11-2011, 12:18
بانک ملت امکانی داشت به اسم حواله سقف بالا که باید درخواست میدادین و..... . امکان جابجایی پول از 3 تومن به 7-8 تومن افزایش پیدا میکرد درسته یا نه

درسته
ولی اون وسیله ی مورد نظر (=توکن) ، بعد از مدت زمانی طولانی به دست سفارش دهنده می رسه
تا 200 میلیون تومن در روز امکان حواله باهاش وجود داره.

معرق
07-11-2011, 12:25

worldm عزیز جمله ی بالا یعنی چی؟

hamed malekpour
07-11-2011, 16:13
یه سوال سود 5ساله که می زنند 151%ماهانه برای یک ملیون تومان چه قدر میشه؟

"R E Z A"
07-11-2011, 16:17
یه سوال سود 5ساله که می زنند 151%ماهانه برای یک ملیون تومان چه قدر میشه؟

25.166 تومان

partomatin
07-11-2011, 20:36
با سلام
بنده می خوام برم حساب باز کنم . بین بانک های دولتی کدو بانک رو پیشنهاد میدین؟
یه سوال مبتدیانه
برای اینکه بتونم گردش حسابم رو اینترنتی چک کنم موقع حساب باز کزدن باید به متصدی بانک بگم ؟
خوشحال میشم راهنمایی هاتون رو بشنوم

Royce
08-11-2011, 00:04
بنده می خوام برم حساب باز کنم . بین بانک های دولتی کدو بانک رو پیشنهاد میدین؟
بانکهای خصوصی خیلی بهترند ولی از بین دولتی ها ملت بد نیست

برای اینکه بتونم گردش حسابم رو اینترنتی چک کنم موقع حساب باز کزدن باید به متصدی بانک بگم ؟
بله باید فرم بانکداری اینترنتی و ازشون بگیرید و پر کنید

oghyanoos
08-11-2011, 00:13
دوستان موسسه فرشتگان آیا قابل اعتماد هست که چند میلیون پولم رو بزارم تو این موسسه؟؟؟

partomatin
08-11-2011, 00:25
با تشکر از راهنمایی جناب Royce
همون موقع که دارم حساب باز میکنم درخواست فرم بدم یا وقتی حساب باز کردم و کارت گرفتم و ........
(زیاد با امور بانکی اشنا نیستم )

partomatin
08-11-2011, 00:30
دوستان موسسه فرشتگان آیا قابل اعتماد هست که چند میلیون پولم رو بزارم تو این موسسه؟؟؟

من بودم اینکار رو نمی کردم(طی برداشت شخصی)

پدر بنده 1 فقره چک به عنوان ضمانت برای یه بنده خدایی داده بود به این موسسه.بعد از اینکه وام های طرف تموم شد طرف رفت چک ضمانت رو بگیره 3 ماه سر کارش گذاشتند تا اینکه یه روز پدر ناراحت شده بود و با توپی پر رفته بود اونجا . اون موقع بود که خودشون رو لو دادن که اره چک رو گم کردن:31:

oghyanoos
08-11-2011, 00:49
من بودم اینکار رو نمی کردم(طی برداشت شخصی)

پدر بنده 1 فقره چک به عنوان ضمانت برای یه بنده خدایی داده بود به این موسسه.بعد از اینکه وام های طرف تموم شد طرف رفت چک ضمانت رو بگیره 3 ماه سر کارش گذاشتند تا اینکه یه روز پدر ناراحت شده بود و با توپی پر رفته بود اونجا . اون موقع بود که خودشون رو لو دادن که اره چک رو گم کردن:31:

من از این لحاظ میگم که بانک مرکزی تاییدش میکنه؟ که فردا روز درش پلمب نشه و پول ما فنا !!!
کلا کدوم موسسه رو تایید میکنید برای پول گذاشتن؟

partomatin
08-11-2011, 02:01
الان فکر میکنم همه موسسه های مالی و اعتباری زیر نظر بانک مرکزی هستند
بیشتر تحقیق کنید

K.N.I.G.H.T
08-11-2011, 15:10
برای انتقال پول از بانکی به بانک دیگر 500 تومن بابت کارمزد کم میشه
آیا همه بانکها هستش یا فقط تعدادی، مثلا بانک ملی هم هست؟
و اینکه کدوم بانک تو زمینه بانکداری الکترونیکی خدمات بهتری میده
من خودم شنیدم پاسارگارد و سامان و ملی از همه بهتر هستن؟

oghyanoos
08-11-2011, 18:59
الان فکر میکنم همه موسسه های مالی و اعتباری زیر نظر بانک مرکزی هستند
بیشتر تحقیق کنید
بله
الان این موسسه ها هم نرخ سودشون همون نرخ بانک مرکزی هست اما مثلا فرشتگان تا 25% به بهانه تشویقی یا جایزه یا ... سود میده.
البته 25% 5ساله که سود سال به سال پرداخت میشه!
21% یک ساله که سود فصلی پرداخت میشه!
کسی موسسه دیگه رو میشناسه که سود با شرایط بهتری پرداخت کنه؟؟

معرق
09-11-2011, 19:56
چون مدتیه با ملت کار می کنم این توضیح رو عرض می کنم

بانکهای خصوصی خیلی بهترند ولی از بین دولتی ها ملت بد نیست

عارضم خدمتتون که ملت مدتیه خصوصی شده
آخر تبلیغشم میگه که تغییر را احساس کنیم
البته این موضوع توی تابلوی سردر شعب و اداراتش مشهودتره

MasoudiT
09-11-2011, 20:16
بله ملت خصوصی شده و این رو میشه هنگام افتتاح حساب حس کرد :13:

oghyanoos
10-11-2011, 19:24
بهترین سود رو کدوم موسسه مالی میده؟؟؟

BEBETO1
10-11-2011, 21:09
با سلام
من مدیر یه پست بانک هستم
با کمک دوستان میخوام یه متن خوب برای جذب مشتری برای باز کردن حساب بلند مدت برسم که بدم اون رو بصورت بنر چاپ کنم
نرخ سود 5ساله 15 درصد این مضمون اصلی باشه؟

اگه لطف کنید و متن های زیباتون رو که بتونه مشتری رو ترغیب کنه خیلی ممنون میشم؟

oghyanoos
11-11-2011, 11:22
چکی که یه نفر به نام من داده، میتونم به شخص دیگری بدم؟
آیا راهی داره؟

Ezel
11-11-2011, 17:08
چکی که یه نفر به نام من داده، میتونم به شخص دیگری بدم؟
آیا راهی داره؟

سلام /

پشت چک اسمتون رو بنویسید و دو بار امضا کنید پشت چک رو / بعد چک رو میدید به شخص دیگه و ایشون با پشت نویسی چک اون رو نقد میکنه / به همین راحتی :20:

Nocturne
12-11-2011, 07:26
سلام
چطور میتونم کردیت کارد داشته باشم؟
و آیا کارتی موسوم به برات کارد یا برات کارت که در ایران اومده همون کار کردیت کارد رو میکنه؟

adamebikarr
12-11-2011, 08:57
سلام
چطور میتونم کردیت کارد داشته باشم؟
و آیا کارتی موسوم به برات کارد یا برات کارت که در ایران اومده همون کار کردیت کارد رو میکنه؟

تا 3 سال پیش این جوری بود که توی بانک ملی مرکزی یه حساب تقریبا 700 تومنی باز می کردی و بعدش کارت اعتباری بین الملی می گرفتی. الانم باید بده ولی شرایط جدیدش رو نمی دونم

oghyanoos
12-11-2011, 14:48
سلام /

پشت چک اسمتون رو بنویسید و دو بار امضا کنید پشت چک رو / بعد چک رو میدید به شخص دیگه و ایشون با پشت نویسی چک اون رو نقد میکنه / به همین راحتی :20:
یارو خودش هم 2تا امضا پشت چک زده که البته بانک میگه امضاش ناقصه!
حالا من میتونم 2تا امضا خودم پشتش بزنم و به شخص دیگه ای بدم؟؟؟

MasoudiT
12-11-2011, 21:12
بهترین سود رو کدوم موسسه مالی میده؟؟؟

فکر کنم مالی اعتباری مهر در حال حاضر بیشترین سود رو بده

Ezel
13-11-2011, 17:43
یارو خودش هم 2تا امضا پشت چک زده که البته بانک میگه امضاش ناقصه!
حالا من میتونم 2تا امضا خودم پشتش بزنم و به شخص دیگه ای بدم؟؟؟

اگر بانک به امضای صاحب حساب ایراد گرفته ، چکتون نقد نخواهد شد تا اینکه امضاها رو درست کنید یا از طرف مقابل بخواهید چک رو تعویض بکنه براتون /

البته یکی از نقاط ضعف قانون چک اینه که به بخش "در وجه" چکها زیاد بها داده نمیشه ، اشخاص دیگه ای هم اونو امضا کنند و اسم شما رو زیرامضا بنویسند بانک نقدش میکنه /

در کل میخوام بگم از دید بانکها ، تمامی چکها در وجه حامل هستند ، فارغ از اینکه شما چک رو در وجه چه کسی نوشته باشید ؛ حامل یا شخص /

oghyanoos
13-11-2011, 21:46
اگر بانک به امضای صاحب حساب ایراد گرفته ، چکتون نقد نخواهد شد تا اینکه امضاها رو درست کنید یا از طرف مقابل بخواهید چک رو تعویض بکنه براتون /

البته یکی از نقاط ضعف قانون چک اینه که به بخش "در وجه" چکها زیاد بها داده نمیشه ، اشخاص دیگه ای هم اونو امضا کنند و اسم شما رو زیرامضا بنویسند بانک نقدش میکنه /

در کل میخوام بگم از دید بانکها ، تمامی چکها در وجه حامل هستند ، فارغ از اینکه شما چک رو در وجه چه کسی نوشته باشید ؛ حامل یا شخص /
این یارو حسابش رو نمیخاد پر کنه!
این چک رو بابت پول رهنی که دستش بوده داده.ولی روی چک ننوشته بابت چی.
حالا من از چه راهی سریعتر به پولم میرسم؟؟؟

Ezel
13-11-2011, 22:10
این چک رو بابت پول رهنی که دستش بوده داده.ولی روی چک ننوشته بابت چی.

اگر حتی مینوشت هم بابت چه چیزی هست ، باز هم طبق قانون چک هیچ خللی در نقد شدن اون بوجود نمیومد /

اما اینکه از چه راهی ، اگر نمیخواد حسابش رو پر کنه ، ظاهرا منطقش بچرخ تا بچرخیم هست / راه قانونیش هم به حساب خوابوندن چک و بعد از اون برگشت زدن چک هست و بعد هم مراجعه به مراجع قضایی ( البته نه با امضای ناقص چک ! )

oghyanoos
13-11-2011, 23:41
اگر حتی مینوشت هم بابت چه چیزی هست ، باز هم طبق قانون چک هیچ خللی در نقد شدن اون بوجود نمیومد /

اما اینکه از چه راهی ، اگر نمیخواد حسابش رو پر کنه ، ظاهرا منطقش بچرخ تا بچرخیم هست / راه قانونیش هم به حساب خوابوندن چک و بعد از اون برگشت زدن چک هست و بعد هم مراجعه به مراجع قضایی ( البته نه با امضای ناقص چک ! )

دقیقا گفت بچرخ تا بچرخیم !!!!!!!
من اول باید مشکل امضا رو حل کنم!؟
این یارو یه شهر دیگست! من میتونم 2 روزه برم کاری انجام بدم؟؟
کلا مراجعه به مراجع قضایی! چقدر زمان میبره؟ باید وکیل بگیرم؟

Nocturne
14-11-2011, 02:16
نگفتید کردیت کارد چطوری میشه گرفت
یه نفر گفت که اونم تردید داشت

saadat68
14-11-2011, 02:27
نگفتید کردیت کارد چطوری میشه گرفت
یه نفر گفت که اونم تردید داشت

کردیت کارت خارجی مثل مسترکارت ؟

فکر کنم پارسیان یا پارسارگاد بده یادم نیست کدوم

یه سر به شعبه مرکزی بانک ملی شهرتون بزن از اونا هم بپرس ملی هم میده شرایطشو میگن بهت

---------- Post added at 04:27 AM ---------- Previous post was at 04:25 AM ----------

#####################

دوستان چه شکلی میشه 15 تومن وام گرفت سریع و بدون سپرده

ترجیحا با یک ضامن :31:

اصلا میدن بدون سپرده سودش زیاد مهم نیست گیرم:41:

Ezel
14-11-2011, 09:20
دقیقا گفت بچرخ تا بچرخیم !!!!!!!
من اول باید مشکل امضا رو حل کنم!؟
این یارو یه شهر دیگست! من میتونم 2 روزه برم کاری انجام بدم؟؟
کلا مراجعه به مراجع قضایی! چقدر زمان میبره؟ باید وکیل بگیرم؟بله ابتدا باید مشکل امضا رو حل کنید ، البته اگر قراداد داشته باشید میتونید با مراجعه به دادسرا درخواست رسیدگی بدید ، اگر امضا رو تعمدا ناقص زده باشه یا تعمدا نادرست زده باشه ، حتی میشه یه جورایی گفت که غش در معامله کرده ( که البته اثبات این مورد هم راحت نیست ) /
(البته معمولا خیلی ها روی چک ضمانت امضای اشتباه میکنند تا مشکلی براشون پیش نیاد با توجه به مبالغ بالایی که معمولا چکهای ضمانت دارند ! )

البته مشاوره با وکیل خیلی میتونه کمک مفیدی باشه ، ولی جزو ملزومات رسیدگی نیست / پروسه ی مراجعه به مراجع قضایی هم بیش از 2 روز زمان می بره /

Nocturne
14-11-2011, 15:10
کردیت کارت خارجی مثل مسترکارت ؟

فکر کنم پارسیان یا پارسارگاد بده یادم نیست کدوم

یه سر به شعبه مرکزی بانک ملی شهرتون بزن از اونا هم بپرس ملی هم میده شرایطشو میگن بهت[COLOR="Silver"]

چرا این قدر راهنمایی ها غیر دقیقه. مثلا بانک چقدر ازم پول میگیره. پولی دریافت میکنه یا فقط پول باید اونچا باشه؟ ... ؟... + این سایتها چیه نوشته کارت آماده. یعنی چی؟ چه فرقی با اون که از بانک میگیریم داره؟

saadat68
14-11-2011, 17:50
چرا این قدر راهنمایی ها غیر دقیقه. مثلا بانک چقدر ازم پول میگیره. پولی دریافت میکنه یا فقط پول باید اونچا باشه؟ ... ؟... + این سایتها چیه نوشته کارت آماده. یعنی چی؟ چه فرقی با اون که از بانک میگیریم داره؟

عوض تشکرتون بود دیگه ؟
شما باید یه مقدارم به خودتون زحمت بدین برید دنبالش از پشت مانیتور چیزی گیرتون نمیاد
فقط کافی بود یه سر بزنید به سایت پارسیان یا پاسارگاد ببینید کدومشون میدن
و یه سرم حضوری برید بانک ملی شعبه مرکزی شرایطشو بپرسید

Nocturne
14-11-2011, 19:48
فقط کافی بود یه سر بزنید به سایت پارسیان یا پاسارگاد ببینید کدومشون میدن
و یه سرم حضوری برید بانک ملی شعبه مرکزی شرایطشو بپرسیدحضوری که وقت نداشتم برم. ولی کمی تحقیق که کردم دریافتم دردسر داره. بعضیا میگفتند شرایطش خاصه بعضیا میگفتن پول زیادی باید بذاری اونجا

حالا این سایتها که زدن کارت آماده اینا طرز کارشون چطوریه، قابل اعتماده؟ کسی اطلاع نداره؟

معرق
14-11-2011, 22:32
راه قانونیش هم به حساب خوابوندن چک و بعد از اون برگشت زدن چک هست و بعد هم مراجعه به مراجع قضایی ( البته نه با امضای ناقص چک ! )

اتفاقاً جرم نقص امضا خیلی بیشتره تا پر نبودن حساب جهت پیگیری قضایی.
بپرسم . دقیقشو می گم خدمتتون.

oghyanoos
14-11-2011, 23:34

منم دقیقا فکر میکردم امضا زدن مگه الکیه!!!!!!!!
چون بیجهت به من فحش داد میخام پوستش رو در بیارم.
اگه اطلاعات مفیدی دارید کمکم کنید..

Ezel
15-11-2011, 09:24

با توجه به گفته ی شما ، سوال اینه که نقص امضا چه عمدا چه سهوا جرمه ؟ یا فقط عمدا ؟
+
اثبات عمدی بودن این کار چگونه هست ؟ ( البته اگه قراردادی وجود داشته باشه به نظر راحت باشه) /

ممنون . منتظریم /:11:

firefox7
15-11-2011, 09:46
برای گرفتن دسته چک باید چه کارهایی انجام بدهیم؟

oghyanoos
15-11-2011, 12:52
با توجه به گفته ی شما ، سوال اینه که نقص امضا چه عمدا چه سهوا جرمه ؟ یا فقط عمدا ؟
+
اثبات عمدی بودن این کار چگونه هست ؟ ( البته اگه قراردادی وجود داشته باشه به نظر راحت باشه) /

ممنون . منتظریم /:11:

منم منتظر جواب این سوال ها هستم:20:

Ezel
15-11-2011, 17:41
برای گرفتن دسته چک باید چه کارهایی انجام بدهیم؟

سلام /

ابتدا باید حساب جاری افتتاح کنید / برای باز کردن حساب جاری ، زمینه ی شغلی شما مهمه ، و مهمترین مدرکی که نیاز هست برای افتتاح حساب جاری ، اجاره نامه ی مغازه یا جواز کسب هست /
+
نیاز به معرف هم دارید ، معرف یعنی یک نفر که در یکی از شعبات بانکی که میخواهید حساب بازکنید ، حساب جاری داشته باشه و فرم افتتاح حساب جاری شما رو هم امضا بکنه /

پس از اینکه بانک مدارکتون رو دریافت کرد ، استعلام میشه از بانک مرکزی برای اینکه مشخص بشه آیا چک برگشتی داشته اید یا خیر /

پس از استعلام هم میتونید دسته چک بگیرید .

( البته موسسات و مراکزی هستند که به صورت "کارچاق کنی" حساب جاری باز میکنند و دسته چک برای شما میگیرند حتی بدون نیاز به اجاره نامه و جواز کسب و با مدارک صوری ، نرخشون هم برای افتتاح حساب جاری بین 200 تا 250 هزار تومان هست ، اگر معرف هم نداشته باشید به ازای معرف هم مبلغی حدود 50 هزار تومان دریافت میکنند . در نیازمندیهای همشهری هم با عنوان "مشاوره افتتاح حساب جاری" یا معرف حساب جاری " آگهی میدن )

Terova
16-11-2011, 12:25
من میخوام خرید اینترنتی بکنم بعد از زدن پرداخت پیغام میاد که زدن رمز اشتباه از حد گذشته و بعد پرداخت متوقف میشه..!

حالا باید چی کار کنم..؟

oghyanoos
16-11-2011, 20:12
سلام
دوستان من به فردی آشنا به دادگاه و دادخواست و ... دارم.
از یه نفر 2تا شکایت میخام کنم:
اول بابت شش میلیون پول رهنی که از خونه اش پا شدم و نداده!
دوم بابت چک شش میلیونی که امضاش ناقصه!
اگر کسی با این موارد آشناست راهنماییم کنه.

ملا نصرالدین
16-11-2011, 22:59
دوستان کسی میدونه کارتخوان پارسیان(همین دستگاه پز) چند ساعت بعد کارت بکشی پولش به حسابت میاد؟

یه چیز جالب
من کارت پارسیانم رو چون انقضاش رسیده بود عوض کردم.بعد رفتم پای خودپرداز که رمز اینترنتی بذارم توش دیدم هی میگه اشتباه است.اخرشم دستگاه کارتم رو خورد.فرداش رفتم کارتم رو گرفتم ازشون پرسیدم گفتن به ما مربوط نیست با خودپرداز باید درست کنید.باز دیدم نشد.اخر سر رفتم دعوا که بابا این چه وضعیه چرا پاسخ گو نیستید طرف کارتم رو دید گفت ببخشید این رمز رو اشتباه دادن بهتون .این رمز اصلا مال این کارت نیست

Ezel
17-11-2011, 09:14
سلام
دوستان من به فردی آشنا به دادگاه و دادخواست و ... دارم.
از یه نفر 2تا شکایت میخام کنم:
اول بابت شش میلیون پول رهنی که از خونه اش پا شدم و نداده!
دوم بابت چک شش میلیونی که امضاش ناقصه!
اگر کسی با این موارد آشناست راهنماییم کنه.

*** مشاوره حقوقی *** ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GHAGHALEELEE
17-11-2011, 14:11
سلام دوستان
من میخوام خرید اینترنتی کنم ولی باید مستر کارت یا ویزاکارت داشته باشم.حالا 2 تا مشکل دارم.یکی این که من فقط 5 دلار میخوام خرید کنم ولی این کارتها مثل اینکه از 25 دلار شروع میشن.مشکل دومم که اصلی هست اینه که کارت 25 دلاری 60 هزار تومان درمیاد.کسی راهی بلد هست که بشه ارزونتر تموم شه یا بتونم 5 دلار بخرم
مرسی:11:

Nocturne
17-11-2011, 15:49
کسی میتونه به من پاسخ بده سایتهایی مثل این که کردیت کارد آماده میدن قضیه ش چیه و قابل اعتماد هست یا نه؟

bshahab
17-11-2011, 15:56
دوستان کسی میدونه کارتخوان پارسیان(همین دستگاه پز) چند ساعت بعد کارت بکشی پولش به حسابت میاد؟

یه چیز جالب
من کارت پارسیانم رو چون انقضاش رسیده بود عوض کردم.بعد رفتم پای خودپرداز که رمز اینترنتی بذارم توش دیدم هی میگه اشتباه است.اخرشم دستگاه کارتم رو خورد.فرداش رفتم کارتم رو گرفتم ازشون پرسیدم گفتن به ما مربوط نیست با خودپرداز باید درست کنید.باز دیدم نشد.اخر سر رفتم دعوا که بابا این چه وضعیه چرا پاسخ گو نیستید طرف کارتم رو دید گفت ببخشید این رمز رو اشتباه دادن بهتون .این رمز اصلا مال این کارت نیست

اگه بعد از کارت کشیدن تسویه حساب بشه فردا صبحش میاد.اگه تسویه حساب نشه هر وقت خودش تسویه حساب کنه میاد
البته داره آنی میشه

aluminum
17-11-2011, 20:31
کسی میتونه به من پاسخ بده سایتهایی مثل این که کردیت کارد آماده میدن قضیه ش چیه و قابل اعتماد هست یا نه؟

nدر مورد این سایت من اطلاعی ندارم
ولی تبلیغ ویزا کارت رو من توی یکی از بانکهای پارسیان دیدم.البته توی ماشین بودم و در حال عبور که بنر تبلیغاتی ویزا کارت رو دیدم
یه سری به بانک پارسیان بزنید ببینید درسته یا نه

Terova
18-11-2011, 02:05
دوستان دریابید..

من میخوام خرید اینترنتی بکنم بعد از زدن پرداخت پیغام میاد که زدن رمز اشتباه از حد گذشته و بعد پرداخت متوقف میشه..!

حالا باید چی کار کنم..؟

saadat68
18-11-2011, 21:04
سلام

بچه ها کدوم بانک روی سند ملکی راحت و سریع وام بالا میده 300 میلیون وام میخوام سند هم جوره

Royce
21-11-2011, 00:49
من میخوام یه وام بگیرم.از این وامهایی که پولمونو یه مدت میخوابونیم توی بانک و بعد از چند وقت دو برابرشو وام میدن.کسی میدونه بهترین شرایط و کدوم بانک داره؟

firefox7
22-11-2011, 20:55
سلام /

ابتدا باید حساب جاری افتتاح کنید / برای باز کردن حساب جاری ، زمینه ی شغلی شما مهمه ، و مهمترین مدرکی که نیاز هست برای افتتاح حساب جاری ، اجاره نامه ی مغازه یا جواز کسب هست /
+
نیاز به معرف هم دارید ، معرف یعنی یک نفر که در یکی از شعبات بانکی که میخواهید حساب بازکنید ، حساب جاری داشته باشه و فرم افتتاح حساب جاری شما رو هم امضا بکنه /

پس از اینکه بانک مدارکتون رو دریافت کرد ، استعلام میشه از بانک مرکزی برای اینکه مشخص بشه آیا چک برگشتی داشته اید یا خیر /

پس از استعلام هم میتونید دسته چک بگیرید .

( البته موسسات و مراکزی هستند که به صورت "کارچاق کنی" حساب جاری باز میکنند و دسته چک برای شما میگیرند حتی بدون نیاز به اجاره نامه و جواز کسب و با مدارک صوری ، نرخشون هم برای افتتاح حساب جاری بین 200 تا 250 هزار تومان هست ، اگر معرف هم نداشته باشید به ازای معرف هم مبلغی حدود 50 هزار تومان دریافت میکنند . در نیازمندیهای همشهری هم با عنوان "مشاوره افتتاح حساب جاری" یا معرف حساب جاری " آگهی میدن )

من شاغل نیستم و محصل هستم. میتونم دسته چک بگیرم یا نه؟

Ezel
23-11-2011, 12:52
من شاغل نیستم و محصل هستم. میتونم دسته چک بگیرم یا نه؟

=>
از طریق قانونی و با روال عادی = خیر .

Glad Boy
24-11-2011, 15:43
سلام
کسی که پایان خدمت داشته باشه و مدرک لیسانس داشته باشه ولی جواز کسب یا شرکت نداشته باشه می تونه دسته چک بگیره ؟

یه سوال دیگه هم اینکه توی این بانک های خصوصی کدوم یکی شون از همه بهتره ؟!

راستی دسته چک رو توی کدوم بانک بگیریم بهتره ؟!

amir_ata_21
24-11-2011, 15:45
سلام
کسی که پایان خدمت داشته باشه و مدرک لیسانس داشته باشه ولی جواز کسب یا شرکت نداشته باشه می تونه دسته چک بگیره ؟

تو بانک های خصوصی
اول پاسارگاد
دوم پارسیان
سوم سامان

aluminum
24-11-2011, 16:18
سلام

فکر کنم بارها جواب داده شده باشه
از لحاظ قانونی نه!
یا باید کارمند باشید و حساب حقوقی توی بانک مذکور داشته باشید و یا جواز کسب.
البته بغیر از اینها باید معرفی در بانک مورد نظر هم داشته باشید

hamed malekpour
24-11-2011, 21:13
یه سوال تو شهر تبریز یه موسسه ی نصر وجود داره چه طوری بهش اعتماد کنم به نظرتون می تونه بعد یه ماه فرار کنه من می خواهم 9ملیون پول تو این باک بخوابونم سه ماه دیگه یک برابرشو می ده با 3%کارمزد؟

ژولی لسکو
24-11-2011, 21:58
سلام

سلام
1- کم اهمیت ترین موارد برای افتتاح جاری "پایان خدمت داشته باشه و مدرک لیسانس" همین هاست!
شاغل بودن(مدرک شغلی شامل : جواز کسب (اصلی یا مباشری) یا اجاره نامه یا تاییدیه صنفی یا حکم کارگزینی...) و مثبت بودن جواب استعلام و ترجیحا 25سال به بالا بودن(18سال به بالا قانونا منعی ندارد) و معرف
اگه سپرده سنگین نزد بانک داشته باشین همه موارد بالا کشک می شود بغیر از سن(حداقل 18)!

2- پارسیان و سامان پیشرو ترند.
3- هیچ تفاوتی ندارد، ازحیث قانون چک بانک ملی هیچ فرقی با چک بانک انصار ندارد، و از حیث بازا ر، صادرکننده چک مهم است نه دسته چک از چه بانکیه! (اعتبار)

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

یه سوال تو شهر تبریز یه موسسه ی نصر وجود داره چه طوری بهش اعتماد کنم به نظرتون می تونه بعد یه ماه فرار کنه من می خواهم 9ملیون پول تو این باک بخوابونم سه ماه دیگه یک برابرشو می ده با 3%کارمزد؟

سلام

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

من میخوام یه وام بگیرم.از این وامهایی که پولمونو یه مدت میخوابونیم توی بانک و بعد از چند وقت دو برابرشو وام میدن.کسی میدونه بهترین شرایط و کدوم بانک داره؟

سلام
فعلا موسسه مهر (بسیجیان)

Glad Boy
24-11-2011, 22:32
2- پارسیان و سامان پیشرو ترند.

یه دونه بانک سامان نزدیک خونه مون تازه باز شده. اونجا حساب باز کنم خوبه دیگه ! نمی دونم چرا نسبت به پارسیان حس
خوبی ندارم ولی می دونم که خیلی پیشرو هست !

راستی اگه دسته چک بانک سامان داشته باشیم، چک می تونه توی همه بانک ها پاس بشه یا اینکه فقط باید توی بانک
سامان باشه !؟

ژولی لسکو
25-11-2011, 10:24
سلام
فقط برخی بانکها با هم در این مورد قرارداد دارن مثلا دی و ملی
البته از طریق اتاق پایاپای اسناد بانکی(کلر) با گذاشتن چک هربانکی سر حساب هربانکی ، چک وصول میشه
فقط بهتره زودتر از موعد سرحساب باشه تا درتاریخش پاس شه

hamed malekpour
25-11-2011, 13:42
نقل قول:
نوشته شده توسط hamed malekpour
سلام
کد:

موسسه ی نصر تو لیت نبود حالا چی کار کنم یعنی می تونه 9ملیون تومانم را که تو این بانک خابوندم را برداره وبره؟

fori1369
25-11-2011, 16:05
با سلام به همه ی بزرگواران
دوستان عزیز من تا به حال حساب کارت و چک نداشتم و متاسفانه هیچ اطلاعاتی هم در اینباره ندارم.
من فقط یک کارت عضو شتاب لازم دارم برای خریدهای اینترنتی که بیشتر شامل خرید هاست و اکانتهای رپیدشیر و و///ی///پ///ی///ا///ن و...
در کل در اینترنت میگن خرید آنی و لحظه ایی با کارت , اونا منظورم هستش.(اصلا هم دسته چک نمی خوام, فقط کارت و رمز دوم لازم دارم)
سوالهام رو به صورت شماره ایی میپرسم :
1- باید چیکار کنم؟ کدوم بانک بهترینه در این زمینه؟ بیشتر بانک پارسیان رو معرفی کردند, درسته؟
2- بعد از انتخاب بانک کدوم نوع حساب رو باید انتخاب کنم؟
3- مدارک چی لازم داره؟(18 به بالا هستم)
4- چقدر طول میکشه کارت صادر بشه؟
5- کارت رو میفرستن به آدرس محل سکونت یا میگن بعد از فلان روز بیا بانک بگیر؟ یا اصلا همون موقع بهم میدن؟!!

+ببخشید این سوالات سادست ولی من بلد نیستم, منتظر راهنمایی شما بزرگواران هستم

javabmikham
25-11-2011, 20:50
بانک ملت ویزا کارت (visa card ) صادر می کند
منبع خبر : روابط عمومی
بانک ملت با بهره گیری از فناوری و دانش روز و با همکاری کارگزاران خود، محصول جدیدی را با عنوان ویزا کارت وارد بازار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف توسعه فعالیت های ارزی و گسترش خدمات و محصولات نوین بانکی و نیز ارایه خدمات ویژه به متقاضیان خرید ارز مسافرتی، برای مشتریان ویزاکارت صادر می کند.
بر اساس این گزارش، ویزا کارت، کارتی است هیبرید ( مغناطیسی و هوشمند) ، با نام و دارای شماره استاندارد که با استفاده از آن امکان دریافت خدمات از طریق تمامی خودپردازها و پایانه های فروشگاهی بین المللی در تمامی کشورها امکان پذیر است.
بر اساس این گزارش، ویزا کارت ها با مبالغ ثابت سه هزار و پنج هزار یورو و با مدت اعتبار یکساله صادر می شوند و به صورت رایگان قابل شارژ هستند.
خرید از همه پایانه های فروشگاهی بین المللی تا سقف موجودی کارت، مشاهده صورتحساب در اینترنت، درخواست ابطال کارت در محیط اینترنت (در صورت مفقودی یا سرقت کارت)، دریافت وجه نقد تا حداکثر 300 یورو در روز، مشاهده مانده حساب، دریافت صورتحساب و تغییر رمز از طریق خودپردازهای بین المللی از ویژگی های ویزاکارت های صادره از سوی بانک ملت است.
بر این اساس، مشاهده صورتحساب، مشاهده مانده حساب، دریافت صورتحساب و تغییر رمز ، صرفا" از طریق دستگاه های خودپرداز و اینترنت در خارج از کشور ارائه می شود و خدمات فوق در هیچ یک از شعب داخل و خارج بانک ملت، ارائه نمی شود.
مشتریان می توانند با در دست داشتن اصل و تصویر خوانای صفحات عکسدار گذرنامه (صفحات حاوی عکس صاحب گذرنامه و همراهان)، اصل و تصویر کارت ملی، افتتاح یکی از انواع حساب های متمرکز ریالی و افتتاح یکی از انواع حساب های متمرکز یورویی شامل قرض الحسنه پس انداز ، قرض الحسنه جاری و یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت یورویی در شعب بانک ملت نسبت به دریافت ویزاکارت اقدام کنند.
بر اساس این گزارش، در صورت دارا بودن یکی از انواع حساب های متمرکز ریالی و یورویی از سوی متقاضی، نیازی به افتتاح حساب های جدید نخواهد بود.
زمان تحویل ویزاکارت های صادره ، حداکثر 10 روز کاری از زمان ارایه درخواست از سوی مشتریان خواهد بود ضمن این که به ازای هر متقاضی فقط یک ویزا کارت صادر و از طریق پست سفارشی ، تحویل مشتری خواهد شد.
در عین حال، در صورت انقضای اعتبار کارت، موجودی استفاده نشده، در صورتی که از طریق سیستم بانکی تأمین ارز شده باشد، به نرخ روز، خریداری و معادل ریالی آن به حساب ریالی اعلام شده مشتری واریز می شود و در صورتی که تأمین ارز از سوی متقاضی انجام شده باشد، به حساب یورویی اعلام شده مشتری واریز خواهد شد.

پنج شنبه 3 آذر 1390
تعداد بازديد:253

IMANKGB
26-11-2011, 12:39
اگه ممکنه در مورد حساب اندوخته فردای بانک پاسارگاد راهنماییم کنید یه سوال برام پیش اومده
هر ماهه سود سپرده اولیه به انضمام مبلغ اقساط واریزی و سود آنها تجمیع و حسب مدت تبدیل به سپرده های سرمایه گذاری بلند مدت 1،2،3،4 ساله و یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت از زمان واریز تا تاریخ سررسید سپرده اندوخته فردا می گردد.
یعنی مثلا من 10 قسط 500 هزار تومانی بدم مجموع اقساط رو با سودش برای ماه یازدهم حساب میکنن و به همین ترتیب هر چی که بیشتر توش پول بریزی درسته دیگه؟؟؟میخواستم بدونم سود این حساب ابنکی بعد از 5 سال چقدر میشه؟

ژولی لسکو
27-11-2011, 16:32
موسسه ی نصر تو لیت نبود حالا چی کار کنم یعنی می تونه 9ملیون تومانم را که تو این بانک خابوندم را برداره وبره؟

ببینید اونهایی که تو لیست هستند ریسک ندارن
چون دولت پشتیبان اونهاست
موفق باشین

ژولی لسکو
27-11-2011, 16:46
با سلام به همه ی بزرگواران
دوستان عزیز من تا به حال حساب کارت و چک نداشتم و متاسفانه هیچ اطلاعاتی هم در اینباره ندارم.
من فقط یک کارت عضو شتاب لازم دارم برای خریدهای اینترنتی که بیشتر شامل خرید هاست و اکانتهای رپیدشیر و و///ی///پ///ی///ا///ن و...
در کل در اینترنت میگن خرید آنی و لحظه ایی با کارت , اونا منظورم هستش.(اصلا هم دسته چک نمی خوام, فقط کارت و رمز دوم لازم دارم)
سوالهام رو به صورت شماره ایی میپرسم :
1- باید چیکار کنم؟ کدوم بانک بهترینه در این زمینه؟ بیشتر بانک پارسیان رو معرفی کردند, درسته؟
2- بعد از انتخاب بانک کدوم نوع حساب رو باید انتخاب کنم؟
3- مدارک چی لازم داره؟(18 به بالا هستم)
4- چقدر طول میکشه کارت صادر بشه؟
5- کارت رو میفرستن به آدرس محل سکونت یا میگن بعد از فلان روز بیا بانک بگیر؟ یا اصلا همون موقع بهم میدن؟!!

+ببخشید این سوالات سادست ولی من بلد نیستم, منتظر راهنمایی شما بزرگواران هستم

سلام
1- اگر نیاز شما واقعا همینه که هیچ فرقی نداره چه بانکی باشه.
2- حساب سپرده کوتاه مدت + کارت
3- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و حضور در شعبه و تکمیل فرم افتتاح حساب
4- اکثر بانکها ی خصوصی و شعب منتخب بانکهای دولتی قابلیت صدور آنی کارت دارند(پارسیان سینا اقتصادنوین ...) و همان موقع کارت صادر و تحویل میدن
5- مورد4!

برای خرید اینترنتی نیاز دارید به:
شماره 16 رقمی کارت(روی کارت هست)
رمز دوم(نام دیگرش "رمزخرید اینترنتی"(متفاوت از رمز اینترنت بانک می باشد))
CVV2 (معمولا 3 یا 4 رقمی و رو یا پشت کار هست(اکثر خودپردازها همزمان با اخذ رمز دوم ارائه میدن)
تاریخ انقضا کارت (روی کارت هست)

موفق باشین

ژولی لسکو
27-11-2011, 17:09
اگه ممکنه در مورد حساب اندوخته فردای بانک پاسارگاد راهنماییم کنید یه سوال برام پیش اومده
هر ماهه سود سپرده اولیه به انضمام مبلغ اقساط واریزی و سود آنها تجمیع و حسب مدت تبدیل به سپرده های سرمایه گذاری بلند مدت 1،2،3،4 ساله و یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت از زمان واریز تا تاریخ سررسید سپرده اندوخته فردا می گردد.
یعنی مثلا من 10 قسط 500 هزار تومانی بدم مجموع اقساط رو با سودش برای ماه یازدهم حساب میکنن و به همین ترتیب هر چی که بیشتر توش پول بریزی درسته دیگه؟؟؟میخواستم بدونم سود این حساب ابنکی بعد از 5 سال چقدر میشه؟

سلام
اصول سپرده اندوخته شامل:
افتتاح سپرده اولیه و اقساط می باشد
اکثر بانکها 5 ساله می باشد(بانک صادرات بلندمدت تر دارد)
اکثر بانکها سود سپرده های فرعی اندوخته شان ماهانه است (بانک صادرات سوددرسرسید دارد)

مثلا در مورد پاسارگاد:
شما حداقل با 50هزار تومان میتوانید افتتاح داشته باشین (سپرده 5ساله به نرخ آن روز(امروز 15% است)و ماه بعد، همان روز ، اولین قسط اندوخته را باید بدهید که در بانک پاسارگاد 10 می باشد(اگر در حسابتان کمتر از 10ت باشد سپرده ای افتتاح نمیشه) این حساب 4ساله افتتاح میشه ...........................
نهایتا خواهید داشت :
1حساب 5 ساله
12حساب 4ساله
12حساب 3ساله
12حساب 2ساله
12حساب 1ساله
جمعا 49 سپرده + 1 سپرده واریز سود = 50سپرده

البته بانک صادرات فکر میکنم 500ت افتتاحی و حداقل ماهانه 50ت/100ت بگیره که برای همه میسر نیست
ولی بانک پاسارگاد با این سپرده نقش قلک الکترونیکی رو برای شما بازی میکنه!
من بشدت این حساب رو برای سپرده های خرد پیشنهاد میدم

باتوجه باینکه نرخ سپرده ها هرساله توسط بانک مرکزی تعیین و تغییر میکنه مبلغ نهایی سپرده قابل محاسبه نیست و شعب فقط بر اساس نرخ خای فعلی تخمینی از آنچه 5سال بعد خواهیدداشت رو میگن
موفق باشین

fori1369
29-11-2011, 11:03
سلام
1- اگر نیاز شما واقعا همینه که هیچ فرقی نداره چه بانکی باشه.
2- حساب سپرده کوتاه مدت + کارت
3- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و حضور در شعبه و تکمیل فرم افتتاح حساب
4- اکثر بانکها ی خصوصی و شعب منتخب بانکهای دولتی قابلیت صدور آنی کارت دارند(پارسیان سینا اقتصادنوین ...) و همان موقع کارت صادر و تحویل میدن
5- مورد4!

برای خرید اینترنتی نیاز دارید به:
شماره 16 رقمی کارت(روی کارت هست)
رمز دوم(نام دیگرش "رمزخرید اینترنتی"(متفاوت از رمز اینترنت بانک می باشد))
CVV2 (معمولا 3 یا 4 رقمی و رو یا پشت کار هست(اکثر خودپردازها همزمان با اخذ رمز دوم ارائه میدن)
تاریخ انقضا کارت (روی کارت هست)

موفق باشین

واقعا ممنونم از شما. لطف کردید جواب دادید. تشکر
فقط یه سوال کوچیک دیگه:
سرویس دهنده ی اینترنت من فقط دروازه ی پرداخت بانک ملت داره, آیا میشه مثلا با کارت پارسیان یا کارت سپهر صادرات به دروازه ی بانک ملت یا بانک دیگری مبلغ پرداخت کرد؟

ژولی لسکو
29-11-2011, 16:55
بله، کارتهای عضو شتاب میشه

L.A.M.P.A.R.D
29-11-2011, 22:35
میشه راهنمایی بکنید که چه حسابی از چه بانکی بگیرم ؟ میخوام ماهیانه پول بریزم به حساب و سود هم داشته باشه !

hamed malekpour
30-11-2011, 10:44
کسی می دونه قرعه کشی بانک صادرات کی است چرا قرعه کشی نمی کنند؟

Glad Boy
04-12-2011, 22:08
سلام دوستان

در مورد سامانه « شبا » یه سوال واسم پیش اومده. می خواستم بدونم که اگر کسی با استفاده از این شماره پول به حساب واریز کنه
آنلاین پول به حساب واریز میشه یا با تاخیر این کار انجام میشه !؟ چون انگار سیستم ساتنا با تاخیر واریز میکنه !

payaaam
05-12-2011, 07:59
کسی می دونه قرعه کشی بانک صادرات کی است چرا قرعه کشی نمی کنند؟

صادرات از زمان خصوصی شدن ؛ قرعه کشی رو از حسابهاش حذف کرده!!!

amir_ata_21
05-12-2011, 11:02
صادرات از زمان خصوصی شدن ؛ قرعه کشی رو از حسابهاش حذف کرده!!!
واقعا شما مطمئن هستید؟
این اطلاعات رو از چه منبعی به دست آوردید؟:11:

amir_ata_21
05-12-2011, 11:09
سلام دوستان

در مورد سامانه « شبا » یه سوال واسم پیش اومده. می خواستم بدونم که اگر کسی با استفاده از این شماره پول به حساب واریز کنه
آنلاین پول به حساب واریز میشه یا با تاخیر این کار انجام میشه !؟ چون انگار سیستم ساتنا با تاخیر واریز میکنه !
فقط در صورتی که ساتنای درخواستی شما خارج از بازه زمانی ۸:۰۰ الی ۱۶:۰۰ (شنبه تا چهارشنبه) و ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ (پنج شنبه) باشد در اولین روز کاری ارسال خواهد شد.:11:

tiyam 01
06-12-2011, 00:06
سلام دوستان

آنلاین واریز نمیشه ، مثل سحاب (کارت به کارت) نیست، من از ملت به پاسارگاد انتقال دادم کمتر از 1 ساعت رسید
اگه خارج از بازه زمانی باشه که amir_ata_21 گفت موکول میشه اولین روز کاری یعدی. مثلاً اگه پنجشنبه ساعت 3 بعد از ظهر باشه میوفته واسه شنبه

ali703
06-12-2011, 00:16
آنلاین واریز نمیشه ، مثل سحاب (کارت به کارت) نیست، من از ملت به پاسارگاد انتقال دادم کمتر از 1 ساعت رسید
اگه خارج از بازه زمانی باشه که amir_ata_21 گفت موکول میشه اولین روز کاری یعدی. مثلاً اگه پنجشنبه ساعت 3 بعد از ظهر باشه میوفته واسه شنبه
من یه بار از پاسارگاد انتقال دادم بعد از 48 ساعت رسید!!!!!!!!!!!!!!

Terova
06-12-2011, 00:41
سلام

از چه طریقی میتونم استعلام تمام گردش حسابم رو بگیرم..؟

ژولی لسکو
06-12-2011, 11:49
سلام دوستان

سلام
اصولا سیستم سامانه ی ساتنا مبتنی بر "تائیدیه" طراحی گشته،
1- ثبت اطلاعات توسط کاربر و تایید
2- تاییدیه شعبه فرستنده
3- تاییدیه تامین وجه (برخلاف چکهای بین بانکی ، در ساتنا آنی وجه بین دو بانک تسویه میشود)
4- ارسال به بانک مقصد
5- تایید نام صاحب حساب و شماره حساب و واریز وجه به حساب معرفی شده

در تمامی موارد فوق اپراتور است که کار را انجام میدهد(برخلاف سیستمهای مکانیزه ای مثل کارت به کارت)
پس بطور معمول چنین عملیاتی بین 15تا30دقیقه بطور معمول زمانبر است.
یکی از بهترین سیستمهای بانکی معرفی شده در چندسال اخیر است که در جهت کاهش استفاده از چکهای بین بانکی و مشکلات و ریسکهای آن و یا حمل پول نقد در حجمهای بالا بکار برده میشه.
در حال حاضر کارمزدی ندارد.
ساعات کاری ساتنا معمولا از 8:30 تا 1:30 هست.

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

سلام

از چه طریقی میتونم استعلام تمام گردش حسابم رو بگیرم..؟

سلام
اکثر بانکها دارای اینترنت بانک هستند، با اخذ رمز اینترنت بانک به نحو احسن به گردش حسابهات دسترسی داری.

Terova
06-12-2011, 12:20
اکثر بانکها دارای اینترنت بانک هستند، با اخذ رمز اینترنت بانک به نحو احسن به گردش حسابهات دسترسی داری.

نمیشه بری از بانک بگیری..

ژولی لسکو
06-12-2011, 19:14
نمیشه بری از بانک بگیری..

مسلما میشه
ولی معمولا هزینه پرینت داره
البته بانکهای خصوصی معمولا تا 2صفحه هزینه نمی گرن

Lady parisa
07-12-2011, 14:53
بعضی از سیستم ها آفلاین هستن مثل بانک مسکن و 24ساعت بعد از واریز پول به حساب مقصد میرسن

Nocturne
08-12-2011, 10:01
سکه یا نیم سکه وقتی میخریم باید از این قابهای پلاستیکی داشته باشه یا همین جوری فقط خودش باشه ؟

Reza31001
08-12-2011, 10:48
از بانک که میگیری خود سکه رو میدن
( من یه بار رفتم بگیرم پولو که دادم سکه ها رو طوری رو پیشخون انداخت که هر کی نمیدونست فکر میکرد 25 تومنیه :31:)

Nocturne
08-12-2011, 10:56
یعنی فرق نداره تو قاب باشه یا نه ؟
+ همه بانکها میدن یا فقط بانکهای خاصی؟

vroom
08-12-2011, 11:04
یعنی فرق نداره تو قاب باشه یا نه ؟
+ همه بانکها میدن یا فقط بانکهای خاصی؟

به اون صورت فرقی نداره....فقط با قاب 2000 تومن گرونتره:دی....میتونی بدون قاب رو هم بدی طلافروشهای معتبر برات قاب کنن:46:
شعب خاصی از بانک ملی که از نصفه شب باید بری تو صف آخرش هم شاید سکه گیرت نیاد:دی

Nocturne
08-12-2011, 11:12
آیا این قیمتهایی که هر روز اعلام میشه، طلافروشی ها یا صرافیها هم به همون قیمت میدن یا بیشتر؟ (در مورد ارز هم همین سوال رو دارم)

oghyanoos
10-12-2011, 17:47
دوستان من چند میلیون پول دارم. دلم میخاد سکه بخرم و به راحتی هم میتونم چون در شهر ما کسی نمیره تو صف بانک.
اما مشکل فروشه سکه هست چون هیچ طلا فروشی در شهر ما سکه نمیگیره!!!
به نظر شما من چکار کنم؟

golmohammadi
13-12-2011, 01:15
سلام دوستان
یک سوال داشتم
من کارتم ملی هست
البته چند تایی دارم ولی ملی بنا به دلایل شخی برا من مهمتره
من معمولا زیادی خرید و فروش اینترنتی میکنم
و یا کارهای دیگر
که در صورت انتقال از ملی به سایرین با مشکل مواجه میشم
خواستم ببینم بهترین راه برای انتقال وجه از کارتی به کارت دیگر بدون محدودیدت کدام هست ؟
توی بانک ملی که سبا را پیشنهاد دادند
گفت 16 تومن هزینه داره که از نت ثبت نام میشه و دستگاهش را از یکی از شعبه های بانک ملی باید حضوری بگیرم
این دستگاه با اینترنت کار میکنه و محدودیت مکانی نداره که خوبه
بانکهای دیگر نیز چنین دستگاهی دارند ؟
شما مال کدوم بانکها و روش راپیشنهاد میکنید ؟

سوال دوم
در حال حاضر بیشترین سود را برای سپرده گذاریهای بلند مدت کدوم بانک میده ؟
فکر کنم بانکهای دولتی شبیه هم باشند از این خصوصیهای باید بیشتر بدند

worldm
13-12-2011, 06:11
دوستان من چند میلیون پول دارم. دلم میخاد سکه بخرم و به راحتی هم میتونم چون در شهر ما کسی نمیره تو صف بانک.
اما مشکل فروشه سکه هست چون هیچ طلا فروشی در شهر ما سکه نمیگیره!!!
به نظر شما من چکار کنم؟
خوب شما میتونید موقع فروش به یه شهر دیگه برید که کارتون راه بیفته چرا طلافروشی ها سکه نمیگیرین؟

---------- Post added at 06:11 AM ---------- Previous post was at 06:08 AM ----------

سلام دوستان
یک سوال داشتم
من کارتم ملی هست
البته چند تایی دارم ولی ملی بنا به دلایل شخی برا من مهمتره
من معمولا زیادی خرید و فروش اینترنتی میکنم
و یا کارهای دیگر
که در صورت انتقال از ملی به سایرین با مشکل مواجه میشم
خواستم ببینم بهترین راه برای انتقال وجه از کارتی به کارت دیگر بدون محدودیدت کدام هست ؟
توی بانک ملی که سبا را پیشنهاد دادند
گفت 16 تومن هزینه داره که از نت ثبت نام میشه و دستگاهش را از یکی از شعبه های بانک ملی باید حضوری بگیرم
این دستگاه با اینترنت کار میکنه و محدودیت مکانی نداره که خوبه
بانکهای دیگر نیز چنین دستگاهی دارند ؟
شما مال کدوم بانکها و روش راپیشنهاد میکنید ؟

سوال دوم
در حال حاضر بیشترین سود را برای سپرده گذاریهای بلند مدت کدوم بانک میده ؟
فکر کنم بانکهای دولتی شبیه هم باشند از این خصوصیهای باید بیشتر بدند
بانک ملی وصادرات فقط این دستگاه رو میدن که سیستم بانکیشون 7 روز هفته هم قطعه نمی تونید راحت انتقال بدین بدین من خودم اون دستگاه رو دارم زیاد استفاده نکردم فقط حیف 16 تومن پول که دور ریختم
پیشنهادم استفاده از بانک پاسارگاد هست همه جوره حرفه ایه اینترنت بانکش هم میتونید به تمام بانکها بدون مشکل وارز کنید
سود بانکی تمام بانکها یکی هست و فرقی نمیکنه بیشترین سود هم مربوط به سپرده بلندمدت 5 ساله هست که فکر کنم 15 درصد باشه البته بیشتر جستجو کن پیدا میکنی

oghyanoos
13-12-2011, 09:30
[QUOTE=worldm;6698097]خوب شما میتونید موقع فروش به یه شهر دیگه برید که کارتون راه بیفته چرا طلافروشی ها سکه نمیگیرین؟
QUOTE]
برای اینکه اینجا طلا فروش سکه را به قیمت بانک میخره!
شهر های اطراف هم به قیمت تهران نمیخرند.

golmohammadi
13-12-2011, 11:41
خوب شما میتونید موقع فروش به یه شهر دیگه برید که کارتون راه بیفته چرا طلافروشی ها سکه نمیگیرین؟

---------- Post added at 06:11 AM ---------- Previous post was at 06:08 AM ----------

بانک ملی وصادرات فقط این دستگاه رو میدن که سیستم بانکیشون 7 روز هفته هم قطعه نمی تونید راحت انتقال بدین بدین من خودم اون دستگاه رو دارم زیاد استفاده نکردم فقط حیف 16 تومن پول که دور ریختم
پیشنهادم استفاده از بانک پاسارگاد هست همه جوره حرفه ایه اینترنت بانکش هم میتونید به تمام بانکها بدون مشکل وارز کنید
سود بانکی تمام بانکها یکی هست و فرقی نمیکنه بیشترین سود هم مربوط به سپرده بلندمدت 5 ساله هست که فکر کنم 15 درصد باشه البته بیشتر جستجو کن پیدا میکنی

خب اگه کار کردنشون عشقی باشه که مفت هم نمی ارزه
مطمئنی پاسارگاد به همه کارتها میریزه ؟
چون جدید فکر کنم به دستور بانک ملی دیگه اینم نمیتونه بریزه
یا من اشتباهی برداشت کردم ؟
مشکل اصلی من انتقال از کارتی به کارتهای دیگر هست
بقیه کارها را همه کارتها براحتی انجام میدند

در مورد سود
من شنیده بودم بانکهای خصوصی بیشتر میدند
شاید اینم مال قدیما بود ؟

Lady parisa
13-12-2011, 12:39
خب اگه کار کردنشون عشقی باشه که مفت هم نمی ارزه
مطمئنی پاسارگاد به همه کارتها میریزه ؟
چون جدید فکر کنم به دستور بانک ملی دیگه اینم نمیتونه بریزه
یا من اشتباهی برداشت کردم ؟
مشکل اصلی من انتقال از کارتی به کارتهای دیگر هست
بقیه کارها را همه کارتها براحتی انجام میدند

در مورد سود
من شنیده بودم بانکهای خصوصی بیشتر میدند
شاید اینم مال قدیما بود ؟

اسم دستگاه otp هست.مربوط به بانکداری اینترنتیه.
خود من هم دارم.خیلی راحته کار باهاش و جابجایی. پیشنهاد می کنم که دوستان هم بگیرن.
هزینه اش توی بانک صادرات 20تومن.
طریقه کار باهاش اینطوریه که اگر صادرات به صادرات باشه با داشتن شماره حساب طرف با بالاترین ضریب امنیتی می تونی پول رو جابه جا کنی تا سقف 6میلیون تومن توی روز بدون اینکه ربطی به تعداد دفعات انتقال داشته باشه،برای حسابهای دیگه هم شماره حساب طرف مقابل رو داشته باشی حتی اگه خود طرف مقابل هم شماره شبا نداشته باشه از طریق اینترنت می ری توی سایت صادر کننده کارت و شماره شبا رو می گیری و به راحتی ساتنا میکنی

golmohammadi
13-12-2011, 15:22
اسم دستگاه otp هست.مربوط به بانکداری اینترنتیه.
خود من هم دارم.خیلی راحته کار باهاش و جابجایی. پیشنهاد می کنم که دوستان هم بگیرن.
هزینه اش توی بانک صادرات 20تومن.
طریقه کار باهاش اینطوریه که اگر صادرات به صادرات باشه با داشتن شماره حساب طرف با بالاترین ضریب امنیتی می تونی پول رو جابه جا کنی تا سقف 6میلیون تومن توی روز بدون اینکه ربطی به تعداد دفعات انتقال داشته باشه،برای حسابهای دیگه هم شماره حساب طرف مقابل رو داشته باشی حتی اگه خود طرف مقابل هم شماره شبا نداشته باشه از طریق اینترنت می ری توی سایت صادر کننده کارت و شماره شبا رو می گیری و به راحتی ساتنا میکنی

چطور شد شما راضی هستین ولی اوندوستمون راضی نیست ؟
بعدشم صحبت از حساب کردی شماره کارت بده نمیشه یعنی؟
کارهای من اکثرا با شماره کارت هست نه حساب ....
بعدم چجوری وصل میشه به کامپیوتر؟
پورت لن داره ؟
و یا با usb وصل میشه ؟
چون براش اینترنت نیازه نه کامپیتور ؟
خودش کیپد داره کد را میزنیم؟
و یا از کامپیوتر کار میکنیم ؟
و چند تا رمز وارد میکنیم تا وارد شناسه کاربری بشیم ؟

shahedi
13-12-2011, 15:40
پورت لن داره ؟
و یا با usb وصل میشه ؟
سلام اسماعیل جان
درمورد صادرات بله کارت به کارت نداره و واقعا براش متأسفم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتقال وجه با دستگاه رمزیاب فقط در محدوده ی زمانی خاصی میسره.

دستگاه رمزیاب
تازه هنر کردن پشتش زده ساخت چین...
واسه انتقال وجه هم دیشب بهت گفتم به امضا الکترونیک نیازه که سایت 3 تا عدد را بهت میده تو 3 تا عدد را به ترتیب به دستگاه می دی از مجموع 3 عددی که به دستگاه دادی یک رمز برات میسازه و اونو در بخش مربوطه وارد می کنی و در نهایت تراکنش انجام می گیره.

در حال حاضر استفاده از اين سرويس در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الي 16 و در روز پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 13 امکان پذير مي باشد.

golmohammadi
13-12-2011, 15:46
سلام اسماعیل جان
درمورد صادرات بله کارت به کارت نداره و واقعا براش متأسفم

انتقال وجه با دستگاه رمزیاب فقط در محدوده ی زمانی خاصی میسره.

دستگاه رمزیاب
تازه هنر کردن پشتش زده ساخت چین...
واسه انتقال وجه هم دیشب بهت گفتم به امضا الکترونیک نیازه که سایت 3 تا عدد را بهت میده تو 3 تا عدد را به ترتیب به دستگاه می دی از مجموع 3 عددی که به دستگاه دادی یک رمز برات میسازه و اونو در بخش مربوطه وارد می کنی و در نهایت تراکنش انجام می گیره.

ای بابا از مصیبت هم که رد شد
کارت به کارت نداشه باشه مصیبته
هرچند همه کارتها حساب دارند و قابل تبدیل به شبا هم هستند
ولی پی به چه دردی میخروره اینا ؟
پس اون پریسا جان خوش شانه که میگه همیشه کارکرده براش
چون الان 2 نفر میگه دستگاه رمزیاب عشقی کار میکنه
امضا الکترونی هم :41:
برم از عابربانک بزنم از همه باصرفه تاره

shahedi
13-12-2011, 16:07
ای بابا از مصیبت هم که رد شد
کارت به کارت نداشه باشه مصیبته
هرچند همه کارتها حساب دارند و قابل تبدیل به شبا هم هستند
ولی پی به چه دردی میخروره اینا ؟
پس اون پریسا جان خوش شانه که میگه همیشه کارکرده براش
چون الان 2 نفر میگه دستگاه رمزیاب عشقی کار میکنه
امضا الکترونی هم :41:
برم از عابربانک بزنم از همه باصرفه تاره
اولا گفتم من صادرات دارم.نه عشقی که کار نمی کنه همیشه کار می کنه.در بازه ی زمانیش منتها گاها در ایامی مثلا عاشورا بعید نیست قاط بزنه.من صادرات دارم ملی متفاوته.ملی انتقال کارت به کارت هم داره ولی مطمئن نیستم به همه ی کارتهای عضو شتاب!

سلام
متاسفانه سیستم انتقال خیلی اشکال داره . اگه آدم بره بانک یا جلوی عابر بانک ( اگه اون هم خراب نباشه !) ، زودتر کارش راه میوفته .
ضمنا انتقال به کارت شتاب هم نداره که مشکل خیلی بزرگیه .

ا سلام
با عضویت در سامانه بانکداری اینترنتی (سبا) امکان رویت مانده، صورتحساب، پرداخت قبوض و انتقال وجه کارت به کارت یا حساب به حساب را بصورت آنی و لحظه ای خواهید داشت.
تالار گفت و گوی بانک ملی

بخش بانکداری الکترونیک

golmohammadi
13-12-2011, 16:11
وقتی میگی در بازه زمانی خب یعنی محدودیت دیگه ؟
باهز زمانی نداریم
باید 24 ساعت کار کنه
البته تو ایران باید نداریم
هفته ای یه بار قطع بشه موردی نداریه میسازیم
ولی هر روز اگه کار نکنه بدبختیه که .....

shahedi
13-12-2011, 16:15
وقتی میگی در بازه زمانی خب یعنی محدودیت دیگه ؟
باهز زمانی نداریم
باید 24 ساعت کار کنه
البته تو ایران باید نداریم
هفته ای یه بار قطع بشه موردی نداریه میسازیم
ولی هر روز اگه کار نکنه بدبختیه که .....
آره زیاد سیستم بانکداری خوبی نیست متأسفانه بانک مرکزی از 1/8 اومده صورت مسأله را هم پاک کرده.بانک تجارت انتقال وجه کارت به کارت به همه ی کارتهای عضو شتابو داشت راحت اسم طرفم می زد مثل خودپرداز که دستور از بالا رسید الان حتی مانده حساب هم جز بانک ملی بعضی بانکا نمیده مثل پاسارگارد.اینم محدود کردن یعنی خاک.......

Lady parisa
14-12-2011, 15:11
پورت لن داره ؟
و یا با usb وصل میشه ؟

نه نه
اصلا اینطور که شما فکر می کنی نیست آقای اسماعیل
از طریق سایت بانک صادرات میری.دوستمون که گفت.
وارد سایت شدی رمزو میزنی یه عدد میاد اونو وارد می کنی وارد حسابت میشی
حتی میتونی مبلغ چکی رو که کشیده بزنی که دست توی چک برده شد پاس نشه

mehran_pqqp
14-12-2011, 19:35
ببخشید یه سوال داشتم
وقتی میگن حساب 1 ساله با سود 12% یعنی در طول یک سال 12% از کل پولت به عنوان سود بهت داده میشه؟ یا هر ماه 12% ؟
مثلا سپرده بلند مدت با سود 15% اگه یه نفر 5 میلیون تو این حساب بذاره هر ماه چقد سود بهش تعلق می گیره؟

aluminum
14-12-2011, 21:14
ببخشید یه سوال داشتم
وقتی میگن حساب 1 ساله با سود 12% یعنی در طول یک سال 12% از کل پولت به عنوان سود بهت داده میشه؟ یا هر ماه 12% ؟
مثلا سپرده بلند مدت با سود 15% اگه یه نفر 5 میلیون تو این حساب بذاره هر ماه چقد سود بهش تعلق می گیره؟

سالیانه 12 در صده هستند

برای 5 میلیون و 15 درصد: در ماه سی روزه تقریبا 61 هزار تومان

Nocturne
14-12-2011, 23:19
این دستگاه رمزیاب صادرات با usb وصل میشه؟
دقیقا استفاده ش چیه؟ یعنی نمیشه رمز رو با همون کیبرد کامپیوتر زد؟
+
گفتید کارت به کارت نمیشه.. یعنی اگه حساب اینترنتی بسازم نمیتونم اینترنتی به کارت یکی دیگه پول بریزم و حتما باید برم از عابربانک این کارو کنم؟

DrXoX
15-12-2011, 10:06
چند پست قبلی رو خوندم بععضی از دوستان بانکی رو میخواستن که بشه از اینترنت "کارت به کارت" پول واریز کرد
فکر می کنم بانک پارسیان گزینه ی مناسبی برای این کار باشه
خودم پارسیان دارم که به راحتی میشه به کارتهای عضو شتاب از اینترنت پول واریز کرد

اینا خدمات ویژه ای هست که میشه انجام داد

اگر هم از داخل سایت parsian-bank.com وارد اینترنت بانک بشید این کارها رو میشه انجام داد

دریافت اطلاعات مانده حساب
مشاهده مانده و صورتحساب كلیه سپرده ها (كوتاه مدت- پس انداز)
انتقال وجه به حسابهای خود و حسابهای دیگران
مسدود كردن كارت نقدی
درخواست دسته چك
ثبت مبلغ چك
انسداد موقت برگه هایی از دسته چك
لیست چكهای واگذار شده به حساب
گزارش دسته چك
مشاهده تسهیلات دریافتی