PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26

shangil
15-12-2016, 15:41
در ارز امریکا مبلغ کوچکتر از دلار با نام سنت وجود دارد که از ابتدا هم بوده.
ای تغییر صفرها فقط بیان کردن عدد هزارگان را راحت میکند و با معرفی مبالغ زیر 1000 مشکل تلفظ حادتر خواهد شد.

بیان کردن مبلغ 1300 خیلی راحت تر از 1 تومن و 30 درهم یا 1 تومن و 30 شاهی و یا هر مثال دیگری است.
که نه تنها اشتباهات ریال را جبران نمیکند، بلکه درصد اشتباهات را افزایش میدهد. اللخصوص که مشکلات جدیدی در دستگاههای کارت خوان ایجاد میکند.
همانطور که خودتون هم میدونید این کارهای احمقانه حداقل 40 ساله که در بوق و کرنا میشه و در اخرش هم به جایی نمیرسه دادا
واحد پول ایران ریال خمینی کم ارزش ترین پول دنیاست:)

Tornado2800
15-12-2016, 17:27
سلام
از طریق بانک پاسارگاد میشه پرداخت منظم تعریف کرد که هر ماه مقدار مشخصی مبلغ به شماره کارت هایی (جهت پرداخت قسط) ارسال کنه؟

bahman_0121
16-12-2016, 09:35
بی در و پیکری مملکت کاملا جلو چشه ادمای متوهم مثل تو واضحه. دلار 350 تومن یهویی زیاد میشه میگن چون ارزش دلار در دنیا بالا رفته. چطو یورو پایین رفته اونم در ایران افزایش شدید داشته.
انس جهانی 20 دلار ریزش کرده قیمت سکه در ایران زیاد شده

این افزایش قیمت دلار جهانی نیست و فقط هم ی دلیل داره اقایون دارن جیب خودشون رو با دلار پر میکنن و چون مردم بی فکرو منطقی هستیم این دلار رو بالاتر هم میبرن چون خرج و دخل مسعولین کمی بالاتر از این حرفاست وگرنه افزایش قیمت دلار به صورت جهانی توهمی بیش نیست و برای خر کردنه مردمه اگه هم حرفشون راست بود همه واحدهای پولی دنیا باید ی تکونی نیخوردن نه اینکه پول 900 تومنی ما فقط بشه 4000 تومن

Mohammad Hosseyn
16-12-2016, 13:43
این افزایش قیمت دلار جهانی نیست و فقط هم ی دلیل داره اقایون دارن جیب خودشون رو با دلار پر میکنن و چون مردم بی فکرو منطقی هستیم این دلار رو بالاتر هم میبرن چون خرج و دخل مسعولین کمی بالاتر از این حرفاست وگرنه افزایش قیمت دلار به صورت جهانی توهمی بیش نیست و برای خر کردنه مردمه اگه هم حرفشون راست بود همه واحدهای پولی دنیا باید ی تکونی نیخوردن نه اینکه پول 900 تومنی ما فقط بشه 4000 تومن
چیزی به نام قیمت جهانی دلار اصلا وجود نداره! ... ارزش پول های ملی نسبت به هم سنجیده میشن و الزامی هم نداره ارزش یورو به دلار با ارزش ریال به دلار همجهت حرکت کنن.

shangil
16-12-2016, 18:26
میدونم منظورتون ارزش دلار است نه قبمت. بله ارزش دلار در مقابل سایر ارزها بعد از جلسه فدرال رزرو تقویت شد. ولی مساله اینجاست همانطور که همه کاملا واقفن اینها اصلا قبل از جلسه دلار رو کشوندن 3950 کردن تا خود دست فدرال رزرو رو از پشت ببندن و پیش قدم شدن!!
اما بعضی ادما که خودش رو به خواب زدن استفاده میکنن و میگن ارزش دلار بالا رفته پس زیاد شده قیمتش در ایران در حالی که اولا اونقدر زیاد نشده ثانیا چرا درهم و یورو ارزشش کم میشه در دنیا مثل زمان جدایی انگلیس باز یورو افزایش پیدا میکنه
و یا لیرترکیه قیمت واقعیش این لحظه باید 900 تومان باشه ولی 1170 فروخته میشه.
شیادی اینها بر همگان ثابت و انشالله در تاریخ خواهیم خواند

mr korash
17-12-2016, 11:30
سلام
از طریق بانک پاسارگاد میشه پرداخت منظم تعریف کرد که هر ماه مقدار مشخصی مبلغ به شماره کارت هایی (جهت پرداخت قسط) ارسال کنه؟
به شماره کارت نداره ولی با پایا ( شبا ) میشه پرداخت مستمر داشت

dvb595959
17-12-2016, 12:06
به شماره کارت نداره ولی با پایا ( شبا ) میشه پرداخت مستمر داشت
درود
بانک اقتصاد نوین هم این پرداخت مستمر رو داره؟

فرستاده شده از Che2-L11ِ من با Tapatalk

bahman_0121
20-12-2016, 13:29
کسی میدونه کدوم بانک برای سپرده گذاری خوبه ؟؟
و اینکه بگین ماهی چقدر خالص میدن

amir hamzeh
21-12-2016, 12:39
برای کارت به کارت کردن حتما باید به دستگاه خود پرداز مراجعه بشه ایا میشه با داشتن شماره کارت و شبا و یا حساب از طریق اینترنت یا تلفن بانک پرداخت کرد؟

iman_s
21-12-2016, 14:47
میشه از طریق اینترنت بانک یا همراه بانک کارت به کارت کرد.اگه بانک مقصد همون بانک خودت نباشه از قسمت حواله سحاب استفاده کن

shangil
22-12-2016, 18:27
کسی در مورد صندوق پیروزان پارسیان اطلاعاتی داره؟ 21 درصد 3 ماهه میده.
هموز باز میکنه؟

shangil
22-12-2016, 18:31
یه سوال هم در مورد قراردادهای بلند دارم
فرض کنید کسی 10 تومان یک ساله میبنده 20 درصد. 9 ماه میگذره ایشون سودش رو میگیره. ماه دهم روز 15 ام یعنی وسط ماه میخواد پولش رو کلا برداره.
چقدر باید جریمه بده با چه فرمولی؟؟

iranch
22-12-2016, 19:10
سلام
رفتم 10 میلیون بزارم صندوق مشارکت 19.5 درصد روزشمار
بعد گفت چون شما از 26 ماه حساب اینجا نداشتی، باید 70 هزار تومن معوقه بدی.. ما در نهایت ده میلیون و هفتاد تومن ریخیتم حساب صندوق سرمایه گذاری
ما نفهمیدیم راستش چی میگه .. :n29:

shangil
22-12-2016, 22:31
سلام
رفتم 10 میلیون بزارم صندوق مشارکت 19.5 درصد روزشمار
بعد گفت چون شما از 26 ماه حساب اینجا نداشتی، باید 70 هزار تومن معوقه بدی.. ما در نهایت ده میلیون و هفتاد تومن ریخیتم حساب صندوق سرمایه گذاری
ما نفهمیدیم راستش چی میگه .. :n29:
بگم دیگه
شما رفتی پارسیان چون سودها 26 ام هر ماه به حساب میریزه اگر بخوای بعد اون تاریخ حساب باز کنید باید به ازای هر روز سود اون روز رو بریزید به حساب ولی در نهایت برمیگرده به حسابتون
الان 10 تومن گذاشتی اگه 19.5 درصد بدن 26 دی ماه 160273 تومان میریزه به کارتتون که اون 70 هزار تومان داخلشه. البته یکم بیشتر گرفته فک کنم ولی مهم نیس

shangil
22-12-2016, 22:38
حذفی حذفی حذفی

Zachyrock
22-12-2016, 23:20
دوستان یه راهنمایی کنید لطفا

ببینید الان بانک های دولتی 50 میلیون سپرده 1 ساله بزاری ماهی 600 هزار میده ! موسسه ثامن ماهی 700 میده . ولی این وسط موسسه مالی نور ماهی 940 میده به نظر شما اعتبار داره ؟ یا مشکوکه چطوری این موسسه ؟
چه پیشنهادی دارین واسه سپرده گذاری ؟

shangil
23-12-2016, 08:32
دوستان یه راهنمایی کنید لطفا

ببینید الان بانک های دولتی 50 میلیون سپرده 1 ساله بزاری ماهی 600 هزار میده ! موسسه ثامن ماهی 700 میده . ولی این وسط موسسه مالی نور ماهی 940 میده به نظر شما اعتبار داره ؟ یا مشکوکه چطوری این موسسه ؟
چه پیشنهادی دارین واسه سپرده گذاری ؟

موسسه نزار از ما گفتن. حتی اگه معتبر باشه
اگر پستها رو بخونی متوجه میشی که صندوق بانکها در شرایط فعلی سرمایه گزاری خوبی هست اگر بانک بخوای بزاری و حتی شاید بشه گفت بهتر از سایر سرمایه گزاری ها. صندوق بانکهای رسمی مثل شهر پارسیان تجارت...

Zachyrock
23-12-2016, 10:20
موسسه نزار از ما گفتن. حتی اگه معتبر باشه
اگر پستها رو بخونی متوجه میشی که صندوق بانکها در شرایط فعلی سرمایه گزاری خوبی هست اگر بانک بخوای بزاری و حتی شاید بشه گفت بهتر از سایر سرمایه گزاری ها. صندوق بانکهای رسمی مثل شهر پارسیان تجارت...
ايني كه شما ميگي واسه ٥٠ ميليون چقد سود ميده و چجوري اقدام كنم

shangil
23-12-2016, 10:54
ايني كه شما ميگي واسه ٥٠ ميليون چقد سود ميده و چجوري اقدام كنم

شرایط خاصی نداره چه 50 تومن چه 5 تومنن
کسی هم بهت نمیگه این صندوق رو بری بانک میگن 15 درصد یکساله. برو مارم دعا کن. میری بانک شهر یا انک تجارت یا بانک پارسیان (اینطروی میگم تبلیغ نشه) فرقی نداره سودش کمی اینور اونور میشه خیلی کم. 50 میلیون رقمی نیست که با سودهای 1 درصد خیلی فرق بکنه!
میری پولت رو میریزی به صندوق برات یه نامه رسمی میدن که فلان تعداد واحد سرمایه گازری کردی و در پایان ماه یا بعضی بانکها نیمه ماه بعضی ها 26 ام سود رو میریزن به حساب و روزانه هست. هر وقت پولت رو برداشتی خدا بده برکت تا همون روز سودت رو حساب میکنن میریزن به حسابت و پولت رو برمیداری.
سود پولت حدود ماهانه 800 هزار تومان خواهد بود.
موفق باشی

روانپریش
23-12-2016, 11:56
صندوق هاي سرمايه گذاري رو مثل حساب سپرده بانك مركزي تضمين ميكنه؟

shangil
23-12-2016, 12:27

حساب سپرده رو هم بانک مرکزی تضمین نمیکنه! اینها همه بازی با اسامیه. در حساب سپرده به شما نامه میدن مثلا 100 تومان پول رو بکساله قرارداد بستین با سود 20 درصد. همین
در صندوق هم به شما نامه میدن 100 تومان پول معادل مثلا 100 واحد سهام خریداری کردین
اگر ادم کاملا نگرانی هستید همون حساب معمولی بزارید و سود کم بگیرید
اگر خیلی نگران نیستید و هر روز فکر نمیکنید صندوق با درامد ثابت بهتره ریسکش خیلی کمه. بعدش صندوق متغیر هست.
راحت بگم بهتون الان صندوقهای بانکهای معتبر حداقل 5 ساله که کار میکنن هیچ مشکلی هم تا الان پیش نیومده فقط سودها کمتر میشه نسبت به بورس اوراق.
بازم راحت بگم زمانی که من حساب معمولی داشتم بانک و اون زمان صندوق ها مثل الان مشهور نبودن 22 درصد سود میگرفتم در حالی که اگر صندوق بود دو برابر میگرفتم.
به جای اینکه بانک بخوره خودم میخورم خب.

Mohammad Hosseyn
23-12-2016, 12:38
خیر... فقط موسسه صاحب صندوق تضمین میده. بانک مرکزی کاری به صندوق ها نداره

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

روانپریش
23-12-2016, 13:17
خیر... فقط موسسه صاحب صندوق تضمین میده. بانک مرکزی کاری به صندوق ها نداره

پس حساب سپزده امن تر هست چون همه بانكهاي داراي مجوز عضو صندوق ضمانت سپرده هستن

Mohammad Hosseyn
23-12-2016, 13:20
پس حساب سپزده امن تر هست چون همه بانكهاي داراي مجوز عضو صندوق ضمانت سپرده هستن
از نظر نقدینگی بله ولی با این حال ریسک اینکه پول شما تو صندوق مشکل بخوره خیلی بالا نیست.

alone one
23-12-2016, 13:36
سلام
در مورد کارت اعتباری کسی اطلاعاتی داره؟
کدوم بانک سهل تر و سریع تر میده؟شرایط آسونتری داره؟

shangil
23-12-2016, 18:17
فرض کنید کسی 10 تومان یک ساله میبنده 20 درصد. 9 ماه میگذره ایشون سودش رو میگیره. ماه دهم روز 15 ام یعنی وسط ماه میخواد پولش رو کلا برداره.
چقدر باید جریمه بده با چه فرمولی؟؟

iranch
24-12-2016, 16:45
بگم دیگه
شما رفتی پارسیان چون سودها 26 ام هر ماه به حساب میریزه اگر بخوای بعد اون تاریخ حساب باز کنید باید به ازای هر روز سود اون روز رو بریزید به حساب ولی در نهایت برمیگرده به حسابتون
الان 10 تومن گذاشتی اگه 19.5 درصد بدن 26 دی ماه 160273 تومان میریزه به کارتتون که اون 70 هزار تومان داخلشه. البته یکم بیشتر گرفته فک کنم ولی مهم نیس

ممنون ببخشید اما من نفهمیدم
چون من 2 دی حساب باز کردم و از 26 آذر پول نزاشتم باید اون سود رو بریزم به حساب، تا سر یک ماه، مثل همه سود کامل ماه رو بگیرم درسته؟
خوب این 70 تومن از کجا امد؟ فرمولش چی بوده? ماهی 160 هزار تومن بخواد به من سود بده، این جوری تقریبا پول 15 روز رو از من گرفتند.
بعد کلا 10 میلیون و 70 هزار تومن ریختند تو حساب صندوق.. یعنی از ماه اتی ، سود 10070000 تومن به من میدهند نه 10 میلیون درسته؟
سپاس فراوان :n16:

shangil
24-12-2016, 17:43
ممنون ببخشید اما من نفهمیدم
چون من 2 دی حساب باز کردم و از 26 آذر پول نزاشتم باید اون سود رو بریزم به حساب، تا سر یک ماه، مثل همه سود کامل ماه رو بگیرم درسته؟
خوب این 70 تومن از کجا امد؟ فرمولش چی بوده? ماهی 160 هزار تومن بخواد به من سود بده، این جوری تقریبا پول 15 روز رو از من گرفتند.
بعد کلا 10 میلیون و 70 هزار تومن ریختند تو حساب صندوق.. یعنی از ماه اتی ، سود 10070000 تومن به من میدهند نه 10 میلیون درسته؟
سپاس فراوان :n16:

خواهش دوست من. دقیقا درسته. فرمول جوریه ک هبه نفعه بانکه اما نگران نباشید. دقیقا همین اتفاق سال پیش برای من افتاد امسال هم البته میدونستم حالا بگیم افتاد یا نیفتاد! به هر حال میدونستم. شما تقریبا یک پنجم ماه رو گذرونده پول رو ریختین اگر حتی یک روز دیرتر میریختین حدود 15 تومان اضافی باید میدادین. بله به هر حال لامصب فرمولش اونطوریه.
نه درست نیست! درست 26 ام این ماه به فرض اگر سود 19.5 بمونه به شما دقیقا مقدار 160246 رو میدن. یعنی در واقع اون 70000 هم داخل همون 160 هزار هست و پول اضافی بهتون نمیدن! اون رفته داخل صندوق (حساب شما)
ماه اول اینطوریه از ماه بعد میفته رو غلطک. علاوه بر اون روی سود شما روزشمار 10 درصد پول میدن که مقدارش خیلی کمه شاید 4 هزار تومان در ماه!

iranch
24-12-2016, 18:28
خواهش دوست من. دقیقا درسته. فرمول جوریه ک هبه نفعه بانکه اما نگران نباشید. دقیقا همین اتفاق سال پیش برای من افتاد امسال هم البته میدونستم حالا بگیم افتاد یا نیفتاد! به هر حال میدونستم. شما تقریبا یک پنجم ماه رو گذرونده پول رو ریختین اگر حتی یک روز دیرتر میریختین حدود 15 تومان اضافی باید میدادین. بله به هر حال لامصب فرمولش اونطوریه.
نه درست نیست! درست 26 ام این ماه به فرض اگر سود 19.5 بمونه به شما دقیقا مقدار 160246 رو میدن. یعنی در واقع اون 70000 هزار هم داخل همون 160 هزار هست و پول اضافی بهتون نمیدن! اون رفته داخل صندوق (حساب شما)
ماه اول اینطوریه از ماه بعد میفته رو غلطک. علاوه بر اون روی سود شما روزشمار 10 درصد پول میدن که مقدارش خیلی کمه شاید 4 هزار تومان در ماه!

ممنون از شما..جسارتا شما اطلاع ندارید سود متغبر بین چند هست؟ به ما گفت 19.5 ، فک کنم متغیر بین 18 تا 21 هست درسته؟

shangil
24-12-2016, 19:47
ممنون از شما..جسارتا شما اطلاع ندارید سود متغبر بین چند هست؟ به ما گفت 19.5 ، فک کنم متغیر بین 18 تا 21 هست درسته؟
دوست من خیلی بعیده زیر 19 بیاد فعلا روی همون 19.5 خواهد ماند. این بانکها در حال رقابت با هم هستن. خود پارسیان یه صندوق داره خیلیا نمیدونن اونم 3 ماه یکبار سود رو میریزه به حساب 21 درصد میده البته. یعنی اینها یه کاری کردن خودشون هم بعضا نمیدونن چیکار میکنن و به هر روی میخوان سرمایه ها رو نگه دارن.
ولی فک نکنم زیاد هم بشه. اصولا ماه پیش باید زیاد میشد من از سایت پیگیر سود متغیر روزانه هستم و در واقع بودم ولی از وقتی ماه پیش که باید بیشتر میشد تا حدود 19.8 و نشد دیگه ولش کردم و دیدم اینا هم مسخره بازی هست (ببخشید)

iranch
24-12-2016, 20:58
دوست من خیلی بعیده زیر 19 بیاد فعلا روی همون 19.5 خواهد ماند. این بانکها در حال رقابت با هم هستن. خود پارسیان یه صندوق داره خیلیا نمیدونن اونم 3 ماه یکبار سود رو میریزه به حساب 21 درصد میده البته. یعنی اینها یه کاری کردن خودشون هم بعضا نمیدونن چیکار میکنن و به هر روی میخوان سرمایه ها رو نگه دارن.
ولی فک نکنم زیاد هم بشه. اصولا ماه پیش باید زیاد میشد من از سایت پیگیر سود متغیر روزانه هستم و در واقع بودم ولی از وقتی ماه پیش که باید بیشتر میشد تا حدود 19.8 و نشد دیگه ولش کردم و دیدم اینا هم مسخره بازی هست (ببخشید)

ممنون ببخشید این سایت کجا هست که این نرخ سود ماهیانه رو میزنه ممنون
مثلا میخواهم اقتصاد نوین هم نگاه کنم اگر بشه ..ببینم اون این ماه چقدر داده

shangil
24-12-2016, 23:04
ممنون ببخشید این سایت کجا هست که این نرخ سود ماهیانه رو میزنه ممنون
مثلا میخواهم اقتصاد نوین هم نگاه کنم اگر بشه ..ببینم اون این ماه چقدر داده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Atiehnovin.ir
تجزیه تحلیل و اخبارش و پیدا کردن بازده ها با خودت فقط زیاد کنکاش نکن دیوونه میشی:)

ak313
26-12-2016, 16:51
Atiehnovin.ir
تجزیه تحلیل و اخبارش و پیدا کردن بازده ها با خودت فقط زیاد کنکاش نکن دیوونه میشی:)

این صندوق حالت روز شماره یعنی می شه برداشت و واریز داشت؟

shangil
26-12-2016, 18:32
این صندوق حالت روز شماره یعنی می شه برداشت و واریز داشت؟
من لوتوس رو میدونم. برای بستن باید قرار داد رو باطل کنید و یه روز کاری بعد مراجعه کنید قرار داد رو تازه کنید. البته عصر پول در کاتتون اگر کلا هم انصراف بدید. مثلا من خودم چند روز پیش بستم قرار داد رو و ساعت 3 عصر به بعد سودش رو دقیقا با سود ماه قبل یعنی 19.5 درصد ریختن به حسابم دوباره فردا صبح رفتم قرار داد رو تازه کردم.
واقعا روز شمار خیلی خوبه. من روز شمار 19 درصد رو به سالانه 22 درصد ترجیح میدم چون دستت بازه پول برداری سرمایه گزاری دیگه بکنی.
صندوق درامد ثابت به نظر من خوب هست برای کسی که حوصله نداره و ریسک کمتری میخواد بکنه
من از اول فروردین حساب کردم در میان طلا و دلار و زمین صندوق بانکی بیشترین سود رو داده یا حداقل برابر بوده تا این لحظه. هر چند طلا کم کم داره سبقت میگیره ولی من میدونم طلا بخرم فردا قیمتش صفر میشه!

Royce
27-12-2016, 08:18
سلام
صندوق سپرده آرمان بانک شهر مطمئن هست دوستان؟

shangil
27-12-2016, 13:04
سلام
صندوق سپرده آرمان بانک شهر مطمئن هست دوستان؟

بله هست همه صندوق های بانکهاس معتبر مطمین است به خصوص درامد ثابتها
منتهی کمی ریسکش نسبت به حساب سپرده بالاتره

shangil
28-12-2016, 16:18
سلام

کسی در مورد این موسسه و وامش خبر داره؟
اینجا که نوشته 5 تا 40 میلیون با 6 درصد کارمزد با بازپرداخت 36 الی 60 ماهه!

تانکر
30-12-2016, 01:51
یه سوال. لطفا جواب بدید اگه اطلاع دارید ...

این وام 80 میلیونی خرید مسکن فقط برای واحدهای مسکونی هستش؟ یا به خرید واحد اداری و تجاری هم تعلق میگیره؟

shangil
30-12-2016, 10:56
یه سوال. لطفا جواب بدید اگه اطلاع دارید ...

این وام 80 میلیونی خرید مسکن فقط برای واحدهای مسکونی هستش؟ یا به خرید واحد اداری و تجاری هم تعلق میگیره؟

فقط مسکن
البته اشنا داشته باشی گردن کلفت قضیه فرق میکنه همینطوری هم وام رو میدن:)

dadash42
31-12-2016, 00:12
سلام دوستان، دو سوال دارم
کدوم بانک بالاترین سود به حساب ارزی میده؟ یورو یا دلار
کدوم بانک یا موسسه بالاترین سود میده به حساب تومانی عادی یا روزشمار ؟

shangil
31-12-2016, 10:59
سلام دوستان، دو سوال دارم
کدوم بانک بالاترین سود به حساب ارزی میده؟ یورو یا دلار
کدوم بانک یا موسسه بالاترین سود میده به حساب تومانی عادی یا روزشمار ؟
توصیه دارم حساب ارزی اصلا باز نکنید. نهایت سودش 5 درصد یا 6 درصده دلاری. اصلا به صرفه نیس. بانک صادرات و گردشگری و خیلیای دیگه اون سود رو میدن. یکساله البته
حساب تومانی همه بانکها ثابته یکساله 15 درصد و روز شمار 10 درصد ولی شما اگر پستهای قبلی رو بخونید متوجه میشید که صندوقهای بانکها سود 18 تا 22 درصد رو میدن. اونم کمی ریسک داره. صندوق بانک شهر پارسیان تجارت سامان ...

dvb595959
31-12-2016, 12:28
درود،از دوستان کسی صندوق اقتصاد نوین داره،میخوام بدونم این دو ماه قبل،چند درصد سود داده؟
تا حالا زیر نوزده درصد داده؟نوزده درصدش تضمین شده است یا نه؟

dadash42
31-12-2016, 15:22
توصیه دارم حساب ارزی اصلا باز نکنید. نهایت سودش 5 درصد یا 6 درصده دلاری. اصلا به صرفه نیس. بانک صادرات و گردشگری و خیلیای دیگه اون سود رو میدن. یکساله البته
حساب تومانی همه بانکها ثابته یکساله 15 درصد و روز شمار 10 درصد ولی شما اگر پستهای قبلی رو بخونید متوجه میشید که صندوقهای بانکها سود 18 تا 22 درصد رو میدن. اونم کمی ریسک داره. صندوق بانک شهر پارسیان تجارت سامان ...
مرسی، مشکل من اینه حساب پسنداز تومانی بزرگی دارم و الان وقتشه با این مقدار پول کاری کنم. من شخصا خواستم خانه یا آپارتمانی بخرم ولی ایال متقده اجاره دادن دردسر زیادی داره. به این دلیل همون حساب ارزی یک نو سرمایه مثل خونست، محکم سر جاش میمونه و همون ۵% سودش تغریبا مثل کثب اجاره بدون دردسره

میدونین ماه های آینده پر از تحولاته، رییس جمهری trump، انتخاب رییس جمهور ایران، حذف ریال و یک صفر و جاگزین به تومان، افزایش نرخ دولتی دلار به ۳۳۰۰ تومان، احتمال افزایش تورم، و..و...و.. ملجم به کثر ارزش تومان و افزایش همه قیمتها، از غذا تا بنزین تا زمین و خانه. به این دلیل خواستم پسندازها را رو موقع سرمایه گذاری کنم، خانه یا آپارتمان بخرم ولی همین تبدیل به ارز مثل اون محکم و ارزش مثل تومان پایین نمیره

Mohammad Hosseyn
31-12-2016, 18:31
مرسی، مشکل من اینه حساب پسنداز تومانی بزرگی دارم و الان وقتشه با این مقدار پول کاری کنم. من شخصا خواستم خانه یا آپارتمانی بخرم ولی ایال متقده اجاره دادن دردسر زیادی داره. به این دلیل همون حساب ارزی یک نو سرمایه مثل خونست، محکم سر جاش میمونه و همون ۵% سودش تغریبا مثل کثب اجاره بدون دردسره

میدونین ماه های آینده پر از تحولاته، رییس جمهری trump، انتخاب رییس جمهور ایران، حذف ریال و یک صفر و جاگزین به تومان، افزایش نرخ دولتی دلار به ۳۳۰۰ تومان، احتمال افزایش تورم، و..و...و.. ملجم به کثر ارزش تومان و افزایش همه قیمتها، از غذا تا بنزین تا زمین و خانه. به این دلیل خواستم پسندازها را رو موقع سرمایه گذاری کنم، خانه یا آپارتمان بخرم ولی همین تبدیل به ارز مثل اون محکم و ارزش مثل تومان پایین نمیره
قطعا تو این شرایط حساب سپرده ارزی یه انتخاب خوبه ولی باید ریسک نرخ ارز رو بپذیرید. بانکهای خصوصی معمولا سود ارزی بیشتری میدن مثل سامان و پارسیان و خاورمیانه.

sasan.69
31-12-2016, 18:48
وقت بخیر
100میلیون رو تو بانک بزارم چقدر سود می ده؟ بانکی هستش که پول بعد چند سال بمونه بهش مبلغی اضافه بشع؟ شرایطش چطوره؟

Mohammad Hosseyn
31-12-2016, 19:04
وقت بخیر
100میلیون رو تو بانک بزارم چقدر سود می ده؟ بانکی هستش که پول بعد چند سال بمونه بهش مبلغی اضافه بشع؟ شرایطش چطوره؟
اگر منظورتون سود غیر رسمیه بهتره به خود بانکها مراجعه کنید. با این مبلغ من همیشه پیشنهادم بانک خاورمیانست ولی ممکنه بانکهای دیگه به واسطه نیاز نقدینگی الان حاضر بشن سود بالا بدن ممکنه هم نباشن.
سود حساب روی حساب اضافه میشه دیگه سوال دومتون منظورش روشن نیست!

shangil
31-12-2016, 19:12

واللا تو این شرایط شاید بشه گفت حساب ارزی هم میتونه گزینه باشه ولی به نظر من باز هم درست نیست. فقط دقت کنید در قرارداد ذکر شده باشه که پول رو بعدا به دلار میدن بهتون نه ریال.
بازم میگم اون 5 درصد یکساله هست روزشمار خیلی کمتره و شما قرارداد یکساله دارین پول رو وسط راه بردارین جریمه میشین و فک کنم این جریمه در حساب ارزی ضررش خیلی به نظر بیاد. مساله اینه شما به پولتون دسترسی نخواهید داشت مگر روزشمار که اونم بعیده بیش از دو درصد سود بون. بیشتر از اینکه ترامپ و اینا تو اقتصاد این خراب شده تاثیر داشته باشن خود این دولت و اناق باند و رانتش تاثیر داره و اونا خوب میدونن قبمت رو چطور تنظیم کنن!
باز تحقیق کنید حداقل همه پولتون رو یکجا باز نکنید ارزی!

shangil
31-12-2016, 19:15
درود،از دوستان کسی صندوق اقتصاد نوین داره،میخوام بدونم این دو ماه قبل،چند درصد سود داده؟
تا حالا زیر نوزده درصد داده؟نوزده درصدش تضمین شده است یا نه؟

سه تا صندوق داره کدومش میگی؟ سود معمولا تضمین شده نیس در صندوق ها . البته اسمش تضمین شده هست ولی معنی نداره.
مثلا همه میدونن صندوق بانکها اکثرا بالای 19 میدن حالا یکی بیاد پایین مردم میبرن اون یکی بنابراین نمیزارن بیاو پایین یا همه با هم میاد پایین مثل سه ماه پیش که همگی 1 و نیم الی دو درصد کم کردن

dvb595959
31-12-2016, 19:50
سه تا صندوق داره کدومش میگی؟ سود معمولا تضمین شده نیس در صندوق ها . البته اسمش تضمین شده هست ولی معنی نداره.
مثلا همه میدونن صندوق بانکها اکثرا بالای 19 میدن حالا یکی بیاد پایین مردم میبرن اون یکی بنابراین نمیزارن بیاو پایین یا همه با هم میاد پایین مثل سه ماه پیش که همگی 1 و نیم الی دو درصد کم کردن
منظور من،صندوق آتیه نوین بود.میشه اسم اون دوتا صندوق دیگه هم لطف کنید،فرقشون چیه ؟ کدوم توصیه میشه؟

shangil
31-12-2016, 20:10
منظور من،صندوق آتیه نوین بود.میشه اسم اون دوتا صندوق دیگه هم لطف کنید،فرقشون چیه ؟ کدوم توصیه میشه؟

توصیه میشه صندوق با درامد ثابت با پیش بینی سود گذاشته بشه پول. بقیه صندوق ها ریسکین. صندوقهای سهام و مخلوط ریسک دارن.
من وارد جزییات نمیشم بهتره سایت هر سه صندوق رو از گوگل نگاه بکنید با این حال میتونم بگم 20 درصد و به بالا سود داده این صندوق فک کنم.
اینجا اخرین سودش رو ابان ماه نوشته 21.11 درصد
میشه تقریبا حدس زد بالای 20 داده تا حالا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما برو مستقیم از بانک بپرس کسی اینجا جواب نمیده بهت!
اونایی که صندوق گذاشتن نمیدونم چرا میترسن اطلاع رسانی کنن
ادمای بخیلی داریم!

ak313
31-12-2016, 21:08
من ایران زمین رو پرسیدم گفتن 20 تا 22 اما ظاهراً چند ماهی هست که 20 میده، نوشته درآمد ثابت و پیش بینی سود
سامان صندوق نداشت
انصار بالای صد میلیون می گفت صندوق داره

Sent from my X1 7.0 using Tapatalk

shangil
31-12-2016, 22:30
من ایران زمین رو پرسیدم گفتن 20 تا 22 اما ظاهراً چند ماهی هست که 20 میده، نوشته درآمد ثابت و پیش بینی سود
سامان صندوق نداشت
انصار بالای صد میلیون می گفت صندوق داره

Sent from my X1 7.0 using Tapatalk

سامان صندوق داره نوین باز نمیکنه دیگه سود خوبی میداد.
ایران زمین هم 20 میده و کمی کمتر البته.
در مورد انصار و اینها به نظرم بانکهای مناسبی نیستند این تیپها!

dadash42
31-12-2016, 22:42
بانک قوامین حساب عادی با کارت شبا و تمام امکانات اینترنتی 18% روز شمار میده. فقط باید 2 میلیون تومان همیشه تهش بمونه. اینهم بد نیست برای حساب جاری کوچکی،سودش با اون صندوقهای 19 و 20% فرق زیادی نداره

dadash42
31-12-2016, 23:01
واللا تو این شرایط شاید بشه گفت حساب ارزی هم میتونه گزینه باشه ولی به نظر من باز هم درست نیست. فقط دقت کنید در قرارداد ذکر شده باشه که پول رو بعدا به دلار میدن بهتون نه ریال.
بازم میگم اون 5 درصد یکساله هست روزشمار خیلی کمتره و شما قرارداد یکساله دارین پول رو وسط راه بردارین جریمه میشین و فک کنم این جریمه در حساب ارزی ضررش خیلی به نظر بیاد. مساله اینه شما به پولتون دسترسی نخواهید داشت مگر روزشمار که اونم بعیده بیش از دو درصد سود بون. بیشتر از اینکه ترامپ و اینا تو اقتصاد این خراب شده تاثیر داشته باشن خود این دولت و اناق باند و رانتش تاثیر داره و اونا خوب میدونن قبمت رو چطور تنظیم کنن!
باز تحقیق کنید حداقل همه پولتون رو یکجا باز نکنید ارزی!
من امروز حساب ارزی 4.75% بانک سامان باز کردم، سودش هر ماه به دلار پرداخت میشه. دیگه خیالم راحت شد. مقدارش به اندازه خرید یک آپارتمان صد متری تهران و سودش تقریبا مثل همون اجاره از ابارتمان، بدون دردسرهای مستاجر و تامیرات ناشی از اجاره دادن.
دسترسی به پولش هم نخواستم،فقط خواستم سرمایه کنم و از خطر افت تومان حفاظت کنم. دلار خودش مثل یک خانه بتونی امن امنه

دلار الان دیگه شناورش حدود 4000 تومان شده، تا نوروز بازهم بالا میره.
حالا اگر دیدم یکسال بعد مجزه ای شد و اقتصاد میهن درست شد، اون موقع میتونم دوباره تومانش کنم

shangil
31-12-2016, 23:14
من امروز حساب ارزی 4.75% بانک سامان باز کردم، سودش هر ماه به دلار پرداخت میشه. دیگه خیالم راحت شد. مقدارش به اندازه خرید یک آپارتمان صد متری تهران و سودش تقریبا مثل همون اجاره از ابارتمان، بدون دردسرهای مستاجر و تامیرات ناشی از اجاره دادن.
دسترسی به پولش هم نخواستم،فقط خواستم سرمایه کنم و از خطر افت تومان حفاظت کنم. دلار خودش مثل یک خانه بتونی امن امنه
خب به سلامتی ولی ایا حساب روزشماره یا سالانه به نظرم سالانه هست!
مساله اینجاست که الان بعد انتخابات دلار مثلا بره بالا و شما هوس کنی دلارارو ببری بیرون چنج کنی اون موقع باید جریمه بانکی رو بدی چون قراردادت یک ساله هست وگرنه که خب مشکلی نیست. شما چون از اولش دلار داشتین شاید خیلی براتون مشکلی ایجاد نباشه و مساله ای نیست. ولی اگر قیمت دلار نسبتا ثابت بمونه و شما به پولتون مثلا سال بعد نیاز داشته باشین شاید گزینه حساب تومانی بهتر میبود. با این حال شما در پست قبلی دلایل خودتون رو اوردید از باز کردن حساب ارزی.

ak313
31-12-2016, 23:24
سامان صندوق داره نوین باز نمیکنه دیگه سود خوبی میداد.
ایران زمین هم 20 میده و کمی کمتر البته.
در مورد انصار و اینها به نظرم بانکهای مناسبی نیستند این تیپها!

کمی کمتر یعنی چقدر مثلا؟

ظاهرا صندوقش اینه
اعداد و ارقامش چطور به نظرتون؟
یه اطلاعیه هم داده پیش بینی شده 18 اما شعبه می گفت بین 20 تا 22 نمی دونم چه خبره

ak313
31-12-2016, 23:43
رقمشو در اوردم طبق این برای ابا میشه 0.198

shangil
31-12-2016, 23:50
کمی کمتر یعنی چقدر مثلا؟

ظاهرا صندوقش اینه
یه اطلاعیه هم داده پیش بینی شده 18 اما شعبه می گفت بین 20 تا 22 نمی دونم چه خبره
ببینید سایتش به روز نیس تا بشه فهمید دقیقا چقدر سود داده از اسفند سال قبل تا الان
عجیبه ننوشتن چقدر سود دادن ولی بازده صندوق رو که دیدم فکر کنم همون 20 و اندکی به بالا رو داده. دوست عزیز خیلی نگران درصد های اندک و تفاوتش نباشید. یه روز یه بانکی خوب میده یه روز اون یکی خیلی فرق نداره و معتبرا دور و بر 20 رو میدن. پیش بینی 18 دلیل نیست ه 18 بدن! اون یعنی نشون میده سود بانکی کمتر و کمتر خواهد شد و به تلع اون صندوق ها هم کمتر خواهند داد.

ak313
01-01-2017, 00:05
به نظرم اینجا اطلاعات خوبی درباره صندوق ها داره

روش کار، اصطلاحات و....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]صندوق-سرمایه-گذاری-راهنمای-کامل/

Mohammad Hosseyn
01-01-2017, 01:04
کمی کمتر یعنی چقدر مثلا؟

ظاهرا صندوقش اینه
در واقع باید بگید Xدرصد سود میکنید نه اینکه سود بهتون میدن! چون مدیر صندوق چیزی به شما نمیده که بلکه کارمزد هم ازتون میگیره و سودی که بدستتون میرسه از محل دارایی هایی هست که با پول خودتون خریداری شده. پس اینکه برید شعبه بپرسید صندوقتون چقدر سود میده یا فلان صندوق چقدر سود میده سوال درستی نیست و عملا اینکار باعث شده تو شعبه به شما یه رقمی بگن که فقط شمارو مجاب کنن پولتون رو بذارید اونجا. همون مقداری که پیش‌بینی شده یعنی 18درصد انتظار منطقی هست هرچند ممکنه بیشتر یا کمتر بشه. برخی صندوق های بازدهی های ماهیانه منفی هم ثبت میکنن.
اگر میخواید بفهمید کدوم صندوق بهتره، یه راه اینه که برید و اطلاعات مالی اونهارو تحلیل کنید که کار تا حدودی تخصصیه ولی خیلی هم سخت نیست با فهمیدن اصول مالی و اقتصادی میشه یه تحلیل هایی کرد. یه راه هم ترکیب دارایی صندوق هست که عملا شفاف هستن که اون باز تخصص بیشتری تو تحلیل بنیادین میخواد.
مثل بازار سهامه. خیلی ها میپرسن سهام چی بخریم خوبه؟، خب جوابش اینه که برو تحلیل کن سهم های مختلف رو بعد تصمیم بگیر. خیلی ها برای کاهش ریسک میان سبدسازی میکنن چون بالاخره مطمئن نیستن تحلیلشون درست باشه [کاری که خیلی حرفه ای ها تو بازار نمیکنن معمولا] و چند سهام مختلف رو که فکر میکنن خوبه میگیرن یا با معادلات خاصی تو اقتصاد مالی، ترکیب کم ریسک سهام رو پیدا میکنن برای خودشون. خب همینکارو شما میتونید برای چند صندوق بکنید. وقتی اطلاعاتتون کمه در چند صندوق سرمایتون رو بذارید. صندوق های درآمد ثابت رنج سوددهی نزدیک بهمی دارن ولی با اینحال هیچکدوم بدون ریسک تلقی نمیشن.
صندوق درامد ثابت ایران زمین هم اینجور که من دیدم بازدهی هاش معقول بوده مقایسه ریسک صندوق ها با هم با این اختلاف کم خیلی ریز بینانه باید باشه. من بدون اینکه بخوام خیلی تخصصی بررسی کنم نگاه کردم به اطلاعاتش به نظرم ریسکش از حالت معمول خیلی بالاتر نیست ولی بازم صندوق های کم ریسک تری وجود دارند. خود من صندوق های دیگه رو احتمالا انتخاب میکردم ولی کسی نمیدونه واقعا سودی که میبرید در نهایت چنده.... ریسک کمتر یعنی سود شما تو یه بازه کمتری شانس نوسان داره به معنی بازده بیشتر نیست...

Mohammad Hosseyn
01-01-2017, 01:15

فرستاده شده از Che2-L11ِ من با Tapatalk آتیه نوین جزو معدود صندوقاییه که تقریبا تکلیفتون باهاش مشخصه و یجورایی کاملا بدون ریسکه. بخاطر همین هم هست پیش‌بینی سودشون رو تغییر ندادن و همون 19% نگه داشتن. عملکردش هم از صندوق هایی مثل ایران زمین بهتر بوده ولی اگر بازار سهام تو ماههای بعدی بهتر بشه صندوق هایی مثل آتیه نوین سوددهیشون نسبت به بقیه کمتر خواهد بود. حالا اینکه آیا سهام بهتر میشه یا خیر بحث مفصلیه ولی اگر دنبال گزینه بدون ریسک و سرراستی هستید آتیه نوین انتخاب خوبیه.

dokhtare_darya
01-01-2017, 10:30
منم این سوالو دارم !

dokhtare_darya
01-01-2017, 10:33
سلام بر همگی
سریعترین راهِ قانونی که یک نفر بتونه بفهمه پدر یا مادر مرحومش چقدر پول در بانکها و موسسه ها داره چیه ؟
با تشکر

منم این سوالو دارم !

shangil
01-01-2017, 11:33
منم این سوالو دارم !
هیچ راهی. در صورت نداشتن پارتی گردن کلفت داخل بانک باید حصر وراثت دربیارید ببرید بانک حساب کتاب کنن بگن بهتون. همینطوری بعیده!

ak313
01-01-2017, 19:59
shangil

معمولا دیدم که برای صندوق ها این رو نوشتن حالا سوال من اینه که من 5 میلیون توی ایران زمین گذاشتم و اونا به هم 50 واحد صد هزاری دادن چرا به قیمت صدور 100500 مثلا محاسبه نکردن مگه الان توی مرحله پذیره نویسی هستند؟

--
برای خرید واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها می‌توان به یكی از شعب معرفی شده در پیوست اساسنامه هر صندوق مراجعه كرده، فرم پذیره‌نویسی/ درخواست صدور واحد سرمایه‌گذاری را تكمیل نمود. بدین‌ترتیب مالكیت واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق در دو زمان ممكن است صورت گیرد. اول دوره پذیره‌نویسی اولیه و قبل از شروع فعالیت صندوق كه هر واحد سرمایه‌گذاری به ارزش پایه 1.000.000 ریال فروخته خواهد شد. دوم، پس از موفقیت در جذب حداقل سرمایه در مرحله پذیره‌نویسی و آغاز فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری است. از آن پس صدور واحدهای سرمایه‌گذاری برای متقاضیان به قیمت صدور اعلام شده یك روز پس از تكمیل فرم درخواست مربوطه نزد شعب معرفی شده توسط مدیر در اساسنامه صورت خواهد گرفت.

shangil
01-01-2017, 20:32
@shangil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معمولا دیدم که برای صندوق ها این رو نوشتن حالا سوال من اینه که من 5 میلیون توی ایران زمین گذاشتم و اونا به هم 50 واحد صد هزاری دادن چرا به قیمت صدور 100500 مثلا محاسبه نکردن مگه الان توی مرحله پذیره نویسی هستند؟

--
برای خرید واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها می‌توان به یكی از شعب معرفی شده در پیوست اساسنامه هر صندوق مراجعه كرده، فرم پذیره‌نویسی/ درخواست صدور واحد سرمایه‌گذاری را تكمیل نمود. بدین‌ترتیب مالكیت واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق در دو زمان ممكن است صورت گیرد. اول دوره پذیره‌نویسی اولیه و قبل از شروع فعالیت صندوق كه هر واحد سرمایه‌گذاری به ارزش پایه 1.000.000 ریال فروخته خواهد شد. دوم، پس از موفقیت در جذب حداقل سرمایه در مرحله پذیره‌نویسی و آغاز فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری است. از آن پس صدور واحدهای سرمایه‌گذاری برای متقاضیان به قیمت صدور اعلام شده یك روز پس از تكمیل فرم درخواست مربوطه نزد شعب معرفی شده توسط مدیر در اساسنامه صورت خواهد گرفت.

دوست گرامی در همه بانکهای با درامد ثابت همینطوریه. یعنی قیمت صدور رو نوشتن مثلا 100050 تومان ولی از شما همون 100000 رو حساب میکنن اگر درست روز واریز سود برای ایجاد حساب برید چون در روزهای دیگر برید مابه التفاوت رو حساب میکنن برات سود چند روزه رو که قبلا بحث کردیم در موردش. مثلا از شما کمی اضافه تر دریافت میکنن تا روز واریز حساب که برمیگرده.
اکثر این صندوق ها کارمزد ابطال ندارن یعنی وقتی برید ابطال کنید همون مقدار 10 تومان رو با سودش براتون حساب میکنن و تا پایان روز معمولا 3 ظهر میریزن به حسابتون یعنی اون قیمت ابطال هم همون 100 هزار تومان هست.

sasan.69
01-01-2017, 22:40
الان بیشترین بانک یا موسسه برای سپرده کدام هست؟ب طور کلی ب موسسه ها اعتمادی می شه کرد؟

saman123123
01-01-2017, 22:57
سلام.

من یه سوال واقعا مهم داشتم،اگر کسی از دوستان میتونه کمکه کنه واقعا ممنون میشم.

در حال حاضر شرکت هایی هستن(سایتهایی) که اقدام به افتتاح حساب و صدور ویزا یا مسترکارت فیزیکی با نام میکنن،سوالی که برام پیش اومده این هست،در صورتی که این سایتها هیچ گونه وکالتی از ما نمیگرن و فقط به اخذ پاسپورت بسنده میکنن،چطور میتونن از طرف ما در یک کشور دیگر برای ما حساب باز کنن ؟
چون این شرکت ها در سایتشون اومده که در صورت نیاز به صورت حساب اونها با دریافت مبلغی میتونن حتی صورت حساب رو هم از بانک بگیرن و برای ما بفرستن،با این حساب امنیت این حساب ها و کارت ها و بطور کل حریم خصوصی به چه شکلی خواهد بود؟

ممنون.

shangil
02-01-2017, 08:07
سلام.

من یه سوال واقعا مهم داشتم،اگر کسی از دوستان میتونه کمکه کنه واقعا ممنون میشم.

در حال حاضر شرکت هایی هستن(سایتهایی) که اقدام به افتتاح حساب و صدور ویزا یا مسترکارت فیزیکی با نام میکنن،سوالی که برام پیش اومده این هست،در صورتی که این سایتها هیچ گونه وکالتی از ما نمیگرن و فقط به اخذ پاسپورت بسنده میکنن،چطور میتونن از طرف ما در یک کشور دیگر برای ما حساب باز کنن ؟
چون این شرکت ها در سایتشون اومده که در صورت نیاز به صورت حساب اونها با دریافت مبلغی میتونن حتی صورت حساب رو هم از بانک بگیرن و برای ما بفرستن،با این حساب امنیت این حساب ها و کارت ها و بطور کل حریم خصوصی به چه شکلی خواهد بود؟

ممنون.
بعیده اینجا جواب درست حسابی بگیری
شما دقیقا این سوال رو از شرکت معروف ....... بپرس در صفحه سوالان و نظرات کاملا واضح جواب میدن بهت. تبلیغ نمیکنم اصلا فقط هدفم اینه دقیقا به جوابت برسی هر چند دوستانی داشتم چند ساله این کارتها رو دارن و مشکل وجود نیونده.
اگر پرداختهاتون کمه توصیم اینه بدین خود این شرکت در عرض چند ساعت پرداخت کنه.. بازم میگم هدفم راهنمایی هست نه تبلیغ.
پ.خ بدی اسم شرکت رو میگم.

dokhtare_darya
06-01-2017, 13:32
سلام بر همگی
سریعترین راهِ قانونی که یک نفر بتونه بفهمه پدر یا مادر مرحومش چقدر پول در بانکها و موسسه ها داره چیه ؟
با تشکر

هیچ راهی. در صورت نداشتن پارتی گردن کلفت داخل بانک باید حصر وراثت دربیارید ببرید بانک حساب کتاب کنن بگن بهتون. همینطوری بعیده!

نه میدن من خودم چندین بار تا حالا رفتم بانکای مختلف گفتم که مادرم فوت شده میخوام ببینم با کد ملیش توی بانک ملت حسابی داره یا نه ؟ خیلیاشون که راحت گفتن خیلیاشون هم گفتن که میتونیم بگیم حساب داره یا نه ولی موجودیش رو باید گواهی حصر وراثت و وراث باشن که بگیم ... که خوب من چون از بقیه ی وراث وکالت دارم مشکلی نیستش دیگه حتی اگر 10 هزار تومن یا چیزی کف حسابا مونده بوده هم گرفتم
ولی کلا با شماره ی ملی میدن

dokhtare_darya
06-01-2017, 14:15
دوستان من الان تقریبا یک ساله توی موسسه اعتباری آرمان که البته زیرش نوشته فردوسی و وحدت سابق ، حساب پنج ساله بیست و هفت درصد باز کردم !!! یک حساب 23 درصد هم دارم که یکساله هستش البته حسابهای روزشمارش هم 23 درصده ... الان میخوام بدونم که آیا بانک یا موسسه ی دیگه ای هم هستش که حساب با سود بالا داشته باشه ؟ چون من فعلا دارم با سود این پولم قسط میدم ...

shangil
06-01-2017, 15:33
نه میدن من خودم چندین بار تا حالا رفتم بانکای مختلف گفتم که مادرم فوت شده میخوام ببینم با کد ملیش توی بانک ملت حسابی داره یا نه ؟ خیلیاشون که راحت گفتن خیلیاشون هم گفتن که میتونیم بگیم حساب داره یا نه ولی موجودیش رو باید گواهی حصر وراثت و وراث باشن که بگیم ... که خوب من چون از بقیه ی وراث وکالت دارم مشکلی نیستش دیگه حتی اگر 10 هزار تومن یا چیزی کف حسابا مونده بوده هم گرفتم
ولی کلا با شماره ی ملی میدن

خب میگین خیلیاشون گفتن برای گفتن مقدارش باید حصر وراثت بیارین دیگه!

shangil
06-01-2017, 15:38
دوستان من الان تقریبا یک ساله توی موسسه اعتباری آرمان که البته زیرش نوشته فردوسی و وحدت سابق ، حساب پنج ساله بیست و هفت درصد باز کردم !!! یک حساب 23 درصد هم دارم که یکساله هستش البته حسابهای روزشمارش هم 23 درصده ... الان میخوام بدونم که آیا بانک یا موسسه ی دیگه ای هم هستش که حساب با سود بالا داشته باشه ؟ چون من فعلا دارم با سود این پولم قسط میدم ...
دوست من اکیدا توصیه دارم دور موسسات رو خط بکشید. اینطوریم نیس. بله موسسه ای هست که 29 درصدم بده ولی قطعا برشکست میشه.
در ضمن خودتون میگید 5 ساله. حساب 5 ساله در حالی ارزش داره که واقعا به پولش نیاز نداشته باشین و فقط یه قسمتی از سرمایه باشه. چون وسط راه بخوای برداری جریمش زیاده. تازه قبلنا 5 ساله 33 درصد هم من دیده بودم بانکهای سپه و پارسیان ولی الان همه برچیده شدن. اون موسساتی هم که سود بالا میدن احتمالا نقدینگیشون بالا بوده و در حال ریسک هستن.
شما همون حساب رو نگه دار هیچ بانکی چنین سودی نمبده حتی در صندوق سهام و صندوق هاز دیگر بانکی

dadash42
07-01-2017, 09:12
حتی با سود 27% اگر نرخ تورم، افت ارزش تومان ناشی از تحولات سیاسی/اقتصادی و غیره رو حساب کنیم سودی گیر آدم نمیاد. تو این زمان فقط مستمری یا حقوق آخر ماه متمعن هست. پول باید تو زمینی، خانه ای و غیره سرمایه بشه

shangil
07-01-2017, 10:50
حتی با سود 27% اگر نرخ تورم، افت ارزش تومان ناشی از تحولات سیاسی/اقتصادی و غیره رو حساب کنیم سودی گیر آدم نمیاد. تو این زمان فقط مستمری یا حقوق آخر ماه متمعن هست. پول باید تو زمینی، خانه ای و غیره سرمایه بشه

نرخ تورم که قطعا از سود بانکی بیشتره. اون از اون
منتهی زمین هم الان مثل قبل سود نداره. یه دوران چرا الان افت داره و با توجه به نزول جمعیتی به نظرم بدتر هم خواهد شد.
سکه و ارز هم واسه بلند مدت خوبه. البته این تاپیک بحث سود بانکیه. با این حال به نظرم در زمان فعلی اگر کسی بتونه دلالی بکنه کارش خیلی جلو میفته.

dokhtare_darya
08-01-2017, 01:12
ینی شما میگی این حساب 5 ساله ای که دارم رو نیگه دارم همینطوری فعلا ؟ موسسه ی وحدت که الان با نام آرمان فعالیت میکنه رو میشناسی شما ؟

shangil
08-01-2017, 07:16
ینی شما میگی این حساب 5 ساله ای که دارم رو نیگه دارم همینطوری فعلا ؟ موسسه ی وحدت که الان با نام آرمان فعالیت میکنه رو میشناسی شما ؟

اگه به پولش نیاز نداری بله. چون اگر وسط راه پول برداری جریمه میسی. با این نرخ شدید تورم و افت شدید ارزش ریال، 5 ساله 27 درصد اصلا چیز خاصی نیست که شما علامت تعجب گذاشتین!
توصیه دارم قید اینچنین موسسات رو بزنید منظورم وحدت و ... هست. اینها به هیچ جا بند نیستند سرمایتون از دست میره. درسته مجوز داده از بانک مرکزی ولی کلا اعتبارش زیر سواله. اگر اینطور نبود مردم دیوونه نبودن که. به جای 15 درصد 22 درثد سود میگرفتن!

dokhtare_darya
08-01-2017, 23:55
نه حساب 5 ساله هستش ولی سالیانه داره 27 درصد میده ... علامت تعجب من به این معنی بود که با توجه به سودی که الان بقیه ی بانک ها و موسسه ها دارن میدن این مبلغ بالاست ! وگرنه با توجه به تورم و غیره که نه واقعا بالا نیست !!!!!
حالا الان من کلا نفهمیدم شما چی میگی ! اول گفتید که اگر لازم نداری بذار بمونه بعدش میگید که اعتمادی بهش نیست برو بردار ! الان من بدتر گیج شدم

dadash42
09-01-2017, 03:50
نه حساب 5 ساله هستش ولی سالیانه داره 27 درصد میده ... علامت تعجب من به این معنی بود که با توجه به سودی که الان بقیه ی بانک ها و موسسه ها دارن میدن این مبلغ بالاست ! وگرنه با توجه به تورم و غیره که نه واقعا بالا نیست !!!!!
حالا الان من کلا نفهمیدم شما چی میگی ! اول گفتید که اگر لازم نداری بذار بمونه بعدش میگید که اعتمادی بهش نیست برو بردار ! الان من بدتر گیج شدم

بذار تا پایان دوره یک ساله همونجا بمونه، احتمالش هست سال بعد به نرخ روز مثلا 22% تمدید کنند. اون موقع ببین چکار میکنی.

shangil
09-01-2017, 10:41
شما طوری گفتین که انگار حساب سپرده بلندمدت 5 ساله هستش یعنی قرارداد 5 ساله بستین.
اگر اینطوری بود که خب 27 درصد خیلی هم زیاد نیست. میدونم سالیانه داره میده. سپرده ها همشون بر اون مبنا محاسبه میشن در اصل. وقتی میگن 2 ساله 20 درصد یعنی اصل پول باید تا 2 سال در بانک باشه و سود رو ماهانه بر مبنای 20 درصد سالانه به حساب شما میریزن یعنی اصل پول ضربدر 20 تقسیم بر 100 تقسیم بر 12. این میشه محاسبه سود 20 درصد سالانه که هر ماه به حساب شما میریزن. حالا میگن کسی که حساب 5 ساله داره خب چه فرقی داره. هیچ فرقی نداره فقط اگر زودتر از 5 سال حسابت رو بخوای ببندی جریمه داره.
به هر حال اگر به پول نیاز نداری دست نزن.

shangil
10-01-2017, 20:07
این کاردان تجارت و اینا هنوزم سود 20 رو میدن؟ تازه من امروز 22 درصد دیدم تو کاغذ زده جلو بانک. تو یه کاغذ اونم!!
واقعا مسخرس!

amir.karimi
11-01-2017, 01:27
سلام

اگه تو بانک(ملت) سرمایه گذاری بلند مدت(یک ساله) انجام بدین و بعد از 3یا4 سال بخواهی پول رو کامل از بانک برداری . آیا جریمه میشیم و مبلغی از پول کسر میکنند ؟
(با توجه به این که تمام سود رو گرفته باشیم)

shangil
11-01-2017, 04:49
سلام

اگه تو بانک(ملت) سرمایه گذاری بلند مدت(یک ساله) انجام بدین و بعد از 3یا4 سال بخواهی پول رو کامل از بانک برداری . آیا جریمه میشیم و مبلغی از پول کسر میکنند ؟
(با توجه به این که تمام سود رو گرفته باشیم)

بعد از 3 یا 4 سال؟؟؟!!! اگر منظورت ماهه بله قطعا جریمه میشی!

amir.karimi
11-01-2017, 10:03
بعد از 3 یا 4 سال؟؟؟!!! اگر منظورت ماهه بله قطعا جریمه میشی!

من سال 92 پول گذاشتم بانک الان بخوام پولم رو کامل بگیرم از بانک چقدر از پول م کم میکنن ؟؟

shangil
11-01-2017, 11:45
من سال 92 پول گذاشتم بانک الان بخوام پولم رو کامل بگیرم از بانک چقدر از پول م کم میکنن ؟؟

اگر قرار دادتون یکساله بوده و تمدید نشده جریمه ای نداره.
دوستانی که سوال میکنن لطفا اطلاعات کامل بدن من نمیدونم اینطوری پول گذاشتین بانک میدونین اصلا چند ساله بوده سود چقدر دادن و ...!

amir.karimi
11-01-2017, 20:26
اگر قرار دادتون یکساله بوده و تمدید نشده جریمه ای نداره.
دوستانی که سوال میکنن لطفا اطلاعات کامل بدن من نمیدونم اینطوری پول گذاشتین بانک میدونین اصلا چند ساله بوده سود چقدر دادن و ...!

من سال 92 مبلغ 14ملیون پول گذاشتم بانک حساب بلند مدت 1 ساله. و تا الان چیزی حدود 9 ملیون سود داده که کاملا سود رو از بانک گرفتم
حساب یک ساله بود و برای تمدیدش من به بانک مراجعه نکردم ولی فکرکنم خود به خود تمدید شده باشه (بخاطر اینکه تو سال دوم و سوم سود واریز میشد به حسابم) الان میخوام این 14ملیون رو از بانک بیرون بیارم آیا باید صبر کنم تا سر سال (یعنی همون تاریخ که حساب باز کردم.یا ینکه فرقی نداره هر موقه پول رو بگیرم جریمه میشم) و اگه بگید چقدر جریمه میشم ممنون میشم. اطلاعات کافی بود عزیز

shangil
11-01-2017, 21:28
من سال 92 مبلغ 14ملیون پول گذاشتم بانک حساب بلند مدت 1 ساله. و تا الان چیزی حدود 9 ملیون سود داده که کاملا سود رو از بانک گرفتم
حساب یک ساله بود و برای تمدیدش من به بانک مراجعه نکردم ولی فکرکنم خود به خود تمدید شده باشه (بخاطر اینکه تو سال دوم و سوم سود واریز میشد به حسابم) الان میخوام این 14ملیون رو از بانک بیرون بیارم آیا باید صبر کنم تا سر سال (یعنی همون تاریخ که حساب باز کردم.یا ینکه فرقی نداره هر موقه پول رو بگیرم جریمه میشم) و اگه بگید چقدر جریمه میشم ممنون میشم. اطلاعات کافی بود عزیز

بله الان کافی بود. اتومات تمدید شده و اگر سر ماه اخر نگرفته باشین قطعا جریمه خواهید داد. این جریمه معمولا با فرمول حساب میشه و میزان سودی که سال اخر تا الان رو گرفتین ممکنه تبدیل به روزشمار کنن و از پولتون کم کنن اون رو از بانک بپرسین بهتره. ولی قطعا کم خواهند کرد. با این حال اگر فقط دو سه ماهی گذشته باشه ارزش داره حساب رو ببندین در یک صندوق با سود 20 درصد بزارین سودش میاد جریمه رو میپوشونه. احتمالا اگر بگین میخوام صندوق خود بانک ملت بزارم شاید یه جورایی راه بیان باهاتون شاید البته. اونم 18 میده فک کنم.
الانم به شما 15 میدن.

shangil
12-01-2017, 19:20
کسی از وام ازدواج خبر داره که چقدر باید منتظر موند؟ خواهر من 3 ماهه منتظره هنوز کد رهگیری ندادن! حتما باید اون کد رو بدن یعنی منتظر بمونن؟

arash66_2m
13-01-2017, 11:53
سلام. کسی از این روش کار سپرده ممتاز بانک مسکن چیزی میدونه ؟
که 11 درصد سود خالص + هر شش ماه 14 درصد دیگه هم میده ...

aryna
14-01-2017, 11:34
سلام دوستان من یک سوال دارم

کسی که وکالت محضری میده برای انجام امور بانکی همه موارد را( حتی دسته چک) نباید وکیل معرفی شده را به شعب بانک مراجعه کنه برای نمونه امضا یا موارد دیگری؟

مثلا من دسته چک دارم اما بنا به شرایطی چند وقتی نیستم رفتم محضر وکالت دادم الان میخواهم به کسی که وکالت دادم چک بکشه و خودش امضا کنه (بجای من) ایا نباید این وکیل بره بانک نمونه امضاش در سیستم بانک موجود باشه؟

یا برای سایر موارد

البته این بانک رفتن میدونم یکبار برای اول و اخر هستش

shangil
15-01-2017, 12:20

کسی که وکالت محضری میده برای انجام امور بانکی همه موارد را( حتی دسته چک) نباید وکیل معرفی شده را به شعب بانک مراجعه کنه برای نمونه امضا یا موارد دیگری؟

مثلا من دسته چک دارم اما بنا به شرایطی چند وقتی نیستم رفتم محضر وکالت دادم الان میخواهم به کسی که وکالت دادم چک بکشه و خودش امضا کنه (بجای من) ایا نباید این وکیل بره بانک نمونه امضاش در سیستم بانک موجود باشه؟

یا برای سایر موارد

اصولا لازم نیس اصلا وکالت محضری به خاطر اینه دیگه. با این حال شما برید بانک میگن استعلام باید بکنیم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-01-2017, 19:36
سلام
طبق خبر IRINN
جوائز حسابهای قرض الحسنه 2 برابر شد و مجموع جايزه های هر دوره از 50 میلیون تومن شد 100 میلیون تومن
یه وقت فکر نکنین به فکر ملت شریف پرور بودند , خیـــــــــــــر , به فکر بیشتر شدنِ سودِ سرشار خودشون هستند چون حساب قرض الحسنه سود نداره برای مردم و سودش فقط برای بانک هست که بسیار بسیار بیشتر از حسابهای سپرده سوددار هست .
حتی اگر جایزه ها 3 برابر هم بشه باز هم سودش برای بانک خیلی بیشتر از حسابهای سپرده هست
درست مثل سود شرکتهای لاتاری (بخت آزمائی) هست که از همه پول میگیرند و فقط تعداد بسیار بسیار کمی جایزه گیرشون میاد و سود بسیار زیادی میره توی جیب گردانندگان لاتاری
تازه توی جایزه ها هم میتونند دزدی و تقلب کنند همونطور که بارها و بارها در لاتاری رسوائی پیش اومد .
در بانکها هم میتونند جایزه های کلان و درجه یک رو با تقلب بدند به یکی از خودشون

shangil
17-01-2017, 22:03
سلام
طبق خبر IRINN
جوائز حسابهای قرض الحسنه 2 برابر شد و مجموع جايزه های هر دوره از 50 میلیون تومن شد 100 میلیون تومن
یه وقت فکر نکنین به فکر ملت شریف پرور بودند , خیـــــــــــــر , به فکر بیشتر شدنِ سودِ سرشار خودشون هستند چون حساب قرض الحسنه سود نداره برای مردم و سودش فقط برای بانک هست که بسیار بسیار بیشتر از حسابهای سپرده سوددار هست .
حتی اگر جایزه ها 3 برابر هم بشه باز هم سودش برای بانک خیلی بیشتر از حسابهای سپرده هست
درست مثل سود شرکتهای لاتاری (بخت آزمائی) هست که از همه پول میگیرند و فقط تعداد بسیار بسیار کمی جایزه گیرشون میاد و سود بسیار زیادی میره توی جیب گردانندگان لاتاری
تازه توی جایزه ها هم میتونند دزدی و تقلب کنند همونطور که بارها و بارها در لاتاری رسوائی پیش اومد .

درود بر محمد حقیقت گوی
البته لاتاری امریکا رو بدون هزینه ثبت نام میکنی و شانسیه دراومدن از اون. ولی سایر لاتاری ها بله پولیه.
در مورد کثیف بودن این رباخواران انگل قارچ پرست و اقتصاد مریض و بیکاری بدبختی فساد حسابها و وامعای میلیاردی برای دزدها و صفهای طولانی وام ازدواج جوانان ساده و فلاکت و کثافت کاری و گندکاری های اینها هیچ بحثی نمیمونه.
رانت و فساد اقتصادی و کثافت کاری اینها
مملکتی که همواره مستعمره بوده و امروز هم کاملا مستعمره هست.

"R E Z A"
18-01-2017, 16:44

یا برای سایر موارد

معمولا اگه وکالت بلاعزل باشه کمتر ایراد میگیرن درغیر اینصورت اصلا بعید نیست که در هر بار مراجعه به بانک بهشون بگن که بانک باید تاییدیه از محضر بگیره تا بدونه هنوز هم وکالت پابرجاست یا نه .

shangil
18-01-2017, 17:29
معمولا اگه وکالت بلاعزل باشه کمتر ایراد میگیرن درغیر اینصورت اصلا بعید نیست که در هر بار مراجعه به بانک بهشون بگن که بانک باید تاییدیه از محضر بگیره تا بدونه هنوز هم وکالت پابرجاست یا نه .

الان بانکها محتاط تر شدن و حتی بلاعزل رو استعلام میگیرن.
یاشا امضاوا:)

shangil
18-01-2017, 20:04
سلام
طبق خبر IRINN

درود بر محمد حقیقت گوی
البته لاتاری امریکا رو بدون هزینه ثبت نام میکنی و شانسیه دراومدن از اون. ولی سایر لاتاری ها بله پولیه.
در مورد کثیف بودن این رباخواران انگل قارچ پرست و اقتصاد مریض و بیکاری بدبختی فساد حسابها و وامعای میلیاردی برای دزدها و صفهای طولانی وام ازدواج جوانان ساده و فلاکت و کثافت کاری و گندکاری های اینها هیچ بحثی نمیمونه.

یه نکته ای بگم. اولا خیلیا پول میزارن این قرض الحسنه هاکه بانک خودش برا کله گنده هاش وام بده، بعد این همه جوان بی وام بمونن.
در مورد جایزه هم یه چیزی بگم باور نمیکنید. یکی از فامیلای ما دیروز صحبت میکرد میگفت 12 تومن برنده جایزه خودرو شده رفتن گفته بله وام 12 درصد هست این جایزه!! برید خودرو بخرید بیارید سند بزارید بدیم!!

Mohammad Hosseyn
18-01-2017, 20:35
سلام
طبق خبر IRINN
یجوری جوش آوردید که انگاری حساب قرض الحسنه داشتن تو کشور اجباریه!
خب نذارید قرض الحسنه بذارید سپرده سرمایه گذاری. مخصوصا اگر با ربا مشکلی ندارید!

shangil
18-01-2017, 21:59
سلام
طبق خبر IRINN

درود بر محمد حقیقت گوی

شما پستی میزاری تا ملت اگاهی پیدا کنن بعد یه ... پیدا میشه تا خود شیرینی کنه
حقیقت بر همگان واضحه و با پیامهای خصوصی تشکر و تشکر از کاربر زیر هر پست همه چی مشخص هست.
این بانکهای ایران هم مثل سایر نهادها کثافت هستن. بانکداری ایرانی غرق در فساد هست و رانت شدید اطلاعاتی بر نقطه نقطه ایران سرایت کرده طوری که حتی متوهمین اجیر شدن در این سایت و سایر سایتها تا بیان تبلیغ کنن اینجا و جو رو وارونه نشون بدن. همون شعبان بی مخها. ایران غرق در قساد مالی شده و بانکها با جنانت خودشون هر کثافت و گندی بار میارن ولی وقتی کار به جوونای ساده میکشه بهونه میارن.
فساد تبعیض شدید در ایران که رتبه اول رو داره در دنیا

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-01-2017, 22:04
یجوری جوش آوردید که انگاری حساب قرض الحسنه داشتن تو کشور اجباریه!
خب نذارید قرض الحسنه بذارید سپرده سرمایه گذاری. مخصوصا اگر با ربا مشکلی ندارید!
Sent from my GT-N5100 using Tapatalkسلام

ممنون از نظرتون
بله درسته , هر کسی در انتخاب نوع حساب آزاده

aryna
19-01-2017, 00:44

خوب اولا تو متن وکالت کامل قید شده مثلا میتونه برداشت کنه از حساب

و این قضیه امضا من که امضای ندادم محضر فقط اثر انگشت گرفت و همینو روی برگه وکالت پرینت گرفت

ولی من بحث اصلی ماند

من دسته چک دارم میخام منبعد من که نبودم این وکیلی که در وکالت نامه قید شده متن چک ها را امضا کنه (چک بکشه)ایا این فرد وکیل شده نباید بره بانک تا ازش امضا بگیر بزاره تو سیستم بانکی؟
تا وقتی چک با امضای اون رفت برای پاس شدن به مشکل نخوره؟

dadash42
20-01-2017, 11:16
خوب اولا تو متن وکالت کامل قید شده مثلا میتونه برداشت کنه از حساب

و این قضیه امضا من که امضای ندادم محضر فقط اثر انگشت گرفت و همینو روی برگه وکالت پرینت گرفت

ولی من بحث اصلی ماند

من دسته چک دارم میخام منبعد من که نبودم این وکیلی که در وکالت نامه قید شده متن چک ها را امضا کنه (چک بکشه)ایا این فرد وکیل شده نباید بره بانک تا ازش امضا بگیر بزاره تو سیستم بانکی؟
تا وقتی چک با امضای اون رفت برای پاس شدن به مشکل نخوره؟

بنظرم یک حساب مشترک با وکیلتون باز کنید و حق برداشت و غیره مثاوی،
وکالت بلا عزلی حد و حدودی داره. بانک کار خوبی میکنه برای جلوگیری از فساد هر دفعه محضر رو تلفن میکنه.

shangil
20-01-2017, 11:58
بنظرم یک حساب مشترک با وکیلتون باز کنید و حق برداشت و غیره مثاوی،
وکالت بلا عزلی حد و حدودی داره. بانک کار خوبی میکنه برای جلوگیری از فساد هر دفعه محضر رو تلفن میکنه.
مشکل حساب مشترک اینه که کارت برداشت پول نمیدن!

dadash42
20-01-2017, 12:46
مشکل حساب مشترک اینه که کارت برداشت پول نمیدن!
چرا، میدن
من دو حساب مشترک در بانک سامان دارم هر دو نفر کارت شبا داریم

هم یک حساب مشترک بانک قوامین بازهم کارت برداشت شبا داریم

بعضی بانکها هنوز تو عصر حجر مثل ملی نمیدن

shangil
20-01-2017, 18:04
سلام
طبق خبر IRINN

درود بر محمد حقیقت گوی

چرا، میدن
من دو حساب مشترک در بانک سامان دارم هر دو نفر کارت شبا داریم

هم یک حساب مشترک بانک قوامین بازهم کارت برداشت شبا داریم

بعضی بانکها هنوز تو عصر حجر مثل ملی نمیدن
بله
بانکی مثل صادرات و این تیپ به ما نداده بود. عجیبه یعنی فرق داره در بانکها

alijigari
21-01-2017, 00:16
کدوم صندوق سود بیشتری را تو ماه میده ؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-01-2017, 02:23
سلام دوستان
کاسپین جزءِ بامجوزهاست اما ظاهراً اون هم مشکل پیدا کرده
توی تلوزیون دیدم مردم جمع شده بودند میگفتند کاسپین دزدی میکنه دولت حمایت میکنه
جریانش چیه ؟ ورشکست شده ؟

shangil
21-01-2017, 07:55
سلام دوستان کاسپین جزءِ بامجوزهاست اما ظاهراً اون هم مشکل پیدا کرده توی تلوزیون دیدم مردم جمع شده بودند میگفتند کاسپین دزدی میکنه دولت حمایت میکنه جریانش چیه ؟ ورشکست شده ؟مساله فساد و دزدی اینجا هم نمود داره.خیر خود کاسپین فعلا مشکلی ندارهموسسه ارمان هست که مشکل داشته و ورشکست شده و گفتن با کاسپین ادغام شده برین از اونجا بگیرین که خب اینا هم سالها طول میکشه بدنمثل قضیه جوانان خیر و غصبش توسط موسسه کوثر. برید بخونید چه بر سر جماعت و بانک اومدکلا موسسات حتی با مجوزها به نظرم جای مناسبی نیستند. بانکهاش چین که موسساتش چی باشن

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-01-2017, 19:08
دختره پسر خاله دو سال پیش بدون هیچ پارتی بازی برنده گرین کارت لاتری شد.
از اون موقع 6 سفر به ایالات مختلف داشت الان اونجا بورس دانشگاه گرفته
سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون
اگر در این مورد تجربیاتی دارین میتونین در تاپیک زیر مطرح کنین

روانپریش
22-01-2017, 14:07
سلام
چند روز پيش يه فيش واريزي ماليات واريز كردم توي بانك ملي كارمند فقط فيش رو ماشين كرد و مهر و امضا نكرد بهشم گفتم گفتش نياز نيست به نظرتون همون ماشين كردن فيش واريزي كافيه يا بايد مهر و امضا هم بشه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-01-2017, 20:31
سلامچند روز پيش يه فيش واريزي ماليات واريز كردم توي بانك ملي كارمند فقط فيش رو ماشين كرد و مهر و امضا نكرد بهشم گفتم گفتش نياز نيست به نظرتون همون ماشين كردن فيش واريزي كافيه يا بايد مهر و امضا هم بشه؟
سلام
باید مهر و امضا داشته باشه
یا از تنبلیش بوده یا کلکی تو کارشه . غیر از این نیست
در این مواقع یک راست برید پیش رئیس یا معاون شعبه و بدون عصبانیت بگین پول واریز کردم مهر و امضا نکردند و گفتند لازم نیست
اگر احساس مسئولیتش خوب باشه به کارمند میگه مهر بزن امضا کن.

shangil
23-01-2017, 07:50
سلام
چند روز پيش يه فيش واريزي ماليات واريز كردم توي بانك ملي كارمند فقط فيش رو ماشين كرد و مهر و امضا نكرد بهشم گفتم گفتش نياز نيست به نظرتون همون ماشين كردن فيش واريزي كافيه يا بايد مهر و امضا هم بشه؟
بعیده به نظرم کلکی تو کار باشه. مهر رو نمیدونم ولی امضا رو معمولا انجام میدن. در روی فیش هم نوشته بوون ثبت ماشینی اعتبار ندارد حرفی از مهر و امضا نزده با این حال کاری که محمد گفت انجام بدین

dadash42
23-01-2017, 12:22
بعضی بانکهای ما میخوان مثل خارج فقط با pc و internet کار انجام بدن، در آینده از دفترچه و فیش خبری نیست. برای جوانها خوبه، برای ما مدل قدیمی ها یکم سخته :n13:

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-01-2017, 13:57
بعضی بانکهای ما میخوان مثل خارج فقط با pc و internet کار انجام بدن، در آینده از دفترچه و فیش خبری نیست.
برای جوانها خوبه، برای ما مدل قدیمی ها یکم سخته :n13:
سلام
یکی از بیماریهای خطرناک , آلزایمر هست
یکی از علتهای ابتلا به این بیماری , به کار نگرفتن سلولهای مغز هست چون چغز هم مثل ماهیچه های بدن اگر کار و ورزش نکنه ضعیف و ضعیفتر میشه
"دائماً یاد گرفتن" یکی از راههای جلوگیری از آلزایمر هست
سعی کنین همیشه خودتون رو آپدیت نگه دارین و از جامعه و جوونها و تکنولوژی عقب نیافتین . دائم چیزهای جدید یاد بگیرین . روش کار با کامپیوتر و موبایل و دستگاهها , تعمیر , سرویس خودرو , لوازم برقی و غیره . نصب آنتن , تنظیمش و کارهای دیگه مثل آشپزی و خیاطی و نرمش
همزمان ازچیزهای ضرر زننده به بدن و مغز دوری کنین (دخانیات , الکل , مواد , داروهای مسکن و غیر ضروری , غذاهای فراوری شده , غذاهای رستورانی , تنبلی , بخور و بخواب و غیره)
==========================================
مغز فرمانروای بدن هست . با علم و دانش و یاد گرفتن و یادآوری و یاد دادن , مغز رو قوی نگه دارین
کارهای بانکی الکترونیکی ساده هست چون همه چیز روی صفحه مانیتور نوشته میشه . شما فقط نام کاربری و رمز ورود رو باید بدونین که اون هم میتونین در جائی به صورت رمز و مخفیانه یادداشتش کنین

روانپریش
23-01-2017, 23:40
سلام
باید مهر و امضا داشته باشه
یا از تنبلیش بوده یا کلکی تو کارشه . غیر از این نیست
در این مواقع یک راست برید پیش رئیس یا معاون شعبه و بدون عصبانیت بگین پول واریز کردم مهر و امضا نکردند و گفتند لازم نیست
اگر احساس مسئولیتش خوب باشه به کارمند میگه مهر بزن امضا کن.

به كارمنده گفتم ولي نزد گفت لازم نيست به نظرتون از كجا بايد پيگيري كنم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-01-2017, 08:42
به كارمنده گفتم ولي نزد گفت لازم نيست به نظرتون از كجا بايد پيگيري كنم؟مدیر شعبه یا معاونش

dadash42
24-01-2017, 11:32
سلام
یکی از بیماریهای خطرناک , آلزایمر هست
یکی از علتهای ابتلا به این بیماری , به کار نگرفتن سلولهای مغز هست چون چغز هم مثل ماهیچه های بدن اگر کار و ورزش نکنه ضعیف و ضعیفتر میشه
"دائماً یاد گرفتن" یکی از راههای جلوگیری از آلزایمر هست
سعی کنین همیشه خودتون رو آپدیت نگه دارین و از جامعه و جوونها و تکنولوژی عقب نیافتین . دائم چیزهای جدید یاد بگیرین . روش کار با کامپیوتر و موبایل و دستگاهها , تعمیر , سرویس خودرو , لوازم برقی و غیره . نصب آنتن , تنظیمش و کارهای دیگه مثل آشپزی و خیاطی و نرمش
همزمان ازچیزهای ضرر زننده به بدن و مغز دوری کنین (دخانیات , الکل , مواد , داروهای مسکن و غیر ضروری , غذاهای فراوری شده , غذاهای رستورانی , تنبلی , بخور و بخواب و غیره)
==========================================
مغز فرمانروای بدن هست . با علم و دانش و یاد گرفتن و یادآوری و یاد دادن , مغز رو قوی نگه دارین
کارهای بانکی الکترونیکی ساده هست چون همه چیز روی صفحه مانیتور نوشته میشه . شما فقط نام کاربری و رمز ورود رو باید بدونین که اون هم میتونین در جائی به صورت رمز و مخفیانه یادداشتش کنین
ممنونم از تذکرات صحیح شما، کاش اینترنت مثل خارج مفت بود

به كارمنده گفتم ولي نزد گفت لازم نيست به نظرتون از كجا بايد پيگيري كنم؟
صفحه website حساب تون رو باز کنین ببنین برداشت به حساب دفتر مالیات انجام شد یا نه.
اگر برداشت شد دیگه نیاز پیگیری نیست، میتونین یک screenshot save کنین

ODADO
25-01-2017, 15:40
سلام وقت بخیر.

یه مبلغی پول هست که چون احتمالا نیاز بشه نمیتونم حتی در حساب های کوتاه مدت یک ماهه یا صندوق ها قرار بدم،میخواستم بدونم برای حساب های روزشمار کدام بانک در حال حاضر سود مناسبتری رو میده،بصورتی که هر وقت هم خواستیم بتونیم بدون جریمه پول رو برداشت کنیم.

ممنون.

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-01-2017, 16:58
سلام وقت بخیر.
یه مبلغی پول هست که چون احتمالا نیاز بشه نمیتونم حتی در حساب های کوتاه مدت یک ماهه یا صندوق ها قرار بدم
میخواستم بدونم برای حساب های روزشمار کدام بانک در حال حاضر سود مناسبتری رو میده،بصورتی که هر وقت هم خواستیم بتونیم بدون جریمه پول رو برداشت کنیم.ممنون.
سلام
همشون همین شرط یک ماهه رو دارند
البته برداشتنش ممنوع نیست . فقط سود نداره
یعنی از 20 م واریز کنین و بعد از 27 روز 15 تومتش رو بردارین , فقط اون 5 م سود بهش تعلق میگیره
اگر میخواین قبل از یک ماه بردارین و هر روز هم سود بهش تعلق بگیریه باید در حساب روزشمار کسی که بهش اعتماد دارین واریز کنین

shangil
25-01-2017, 17:40
سلام وقت بخیر.

یه مبلغی پول هست که چون احتمالا نیاز بشه نمیتونم حتی در حساب های کوتاه مدت یک ماهه یا صندوق ها قرار بدم،میخواستم بدونم برای حساب های روزشمار کدام بانک در حال حاضر سود مناسبتری رو میده،بصورتی که هر وقت هم خواستیم بتونیم بدون جریمه پول رو برداشت کنیم.

ممنون.

صندوقها هم جریمه ندارند و روزشمارند. من چند بار پارسیان گذاشتم درخواست دادم مثلا بعد چند هقته فرداش پس دادن پول رو با سود کاملش بدون جریمه.
شما همون روزشمار عادی باز کنید 10 درصد!

ODADO
25-01-2017, 21:11
صندوقها هم جریمه ندارند و روزشمارند. من چند بار پارسیان گذاشتم درخواست دادم مثلا بعد چند هقته فرداش پس دادن پول رو با سود کاملش بدون جریمه.
شما همون روزشمار عادی باز کنید 10 درصد!

تمام بانک ها روز شمار عادیشون 10 درصد هست؟مثلا بانک ملی؟

ممنون.

shangil
26-01-2017, 00:47
تمام بانک ها روز شمار عادیشون 10 درصد هست؟مثلا بانک ملی؟

ممنون.
بله 10 درصد هست اگر روزشمار باز کنید نه حساب معمولی

ak313
26-01-2017, 13:22
سلام وقت بخیر.

ممنون.
بانکهای خصوصی بعضا روز شمار بیشتر هم میدن. حضوری برید بپرسید

shangil
26-01-2017, 15:01
بانکهای خصوصی بعضا روز شمار بیشتر هم میدن. حضوری برید بپرسید

اون برای طرحهای ویژه برای مبالغ مختلف هست. اونها هم شرایط مورد نظر ایشون رو ندارند.

M.R.S.
26-01-2017, 23:52
سلام وقت بخیر.

ممنون.

اون برای طرحهای ویژه برای مبالغ مختلف هست. اونها هم شرایط مورد نظر ایشون رو ندارند.

بانک ایران زمین برای مبلغ بیشتر از 100 هزار تومان سود 18 درصد در حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت(همان روزشمار معروف) داره
کارت،اینترنت بانک،موبایل بانک و همه خدمات الکترونیک رو داره؛هروقتم بخوای میتونی واریز برداشت کنی
فقط 10000 تومان مسدودی داره

روانپریش
27-01-2017, 00:16
كلا بانك ملي هيچ فيش پرداختي رو مهر و امضا نميزنه فقط ماشين ميكنه چه به حساب هاي شخصي چه به حساب هاي دولتي به نظرتون همين ماشين كردن كافيه بعدا مشكلي ايجاد نميكنه؟

Reza31001
27-01-2017, 07:09
كلا بانك ملي هيچ فيش پرداختي رو مهر و امضا نميزنه فقط ماشين ميكنه چه به حساب هاي شخصي چه به حساب هاي دولتي به نظرتون همين ماشين كردن كافيه بعدا مشكلي ايجاد نميكنه؟
بله کافیه
البته اگه مبلغ بالاست بد نیست درخواست مهر و امضا هم بکنید

shangil
27-01-2017, 09:35

یعنی چی!؟ همه مهر و امضا دارنااا!

shangil
27-01-2017, 09:37
بانک ایران زمین برای مبلغ بیشتر از 100 هزار تومان سود 18 درصد در حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت(همان روزشمار معروف) داره
کارت،اینترنت بانک،موبایل بانک و همه خدمات الکترونیک رو داره؛هروقتم بخوای میتونی واریز برداشت کنی
فقط 10000 تومان مسدودی داره

اون چیزی که شما میگی طرح هست و حساب عادی نیس. هیچ بانوی نمیتونه بیش از 10 درصد بده مگر دور بزنه مثل طرح و صندوق

روانپریش
27-01-2017, 11:11
یعنی چی!؟ همه مهر و امضا دارنااا!

من هر وقت ميرم بانك ملي فيشي رو پرداخت ميكنم هرگز مهر و امضا نميزنن فقط ماشين ميكنن بهشون هم ميگم مهر بزنيد نميزنن
نميدونيد بايد اين موضوع رو دقيقا از كجا بپرسم؟

M.R.S.
27-01-2017, 11:48

اون چیزی که شما میگی طرح هست و حساب عادی نیس. هیچ بانوی نمیتونه بیش از 10 درصد بده مگر دور بزنه مثل طرح و صندوق

هیچ طرح خاصی نیست؛حساب کوتاه مدت هست؛
الان بانک ملی داره با 20 میلیون 18 درصد میده؛در حساب کوتاه مدت
قوامین،دی،آینده،کوثر و بقیه هم با کف های مختلف سود های بالا تر میدن

اگر شک دارین میتونین بپرسین؛همین الان من دارم تو یه حساب قدیمی در یک بانک دولتی 15درصد روزشمار میگیرم و ایران زمین 18

shangil
27-01-2017, 13:18
هیچ طرح خاصی نیست؛حساب کوتاه مدت هست؛
الان بانک ملی داره با 20 میلیون 18 درصد میده؛در حساب کوتاه مدت
قوامین،دی،آینده،کوثر و بقیه هم با کف های مختلف سود های بالا تر میدن

اگر شک دارین میتونین بپرسین؛همین الان من دارم تو یه حساب قدیمی در یک بانک دولتی 15درصد روزشمار میگیرم و ایران زمین 18

با حساب قدیمی بله!

shangil
27-01-2017, 13:20
من هر وقت ميرم بانك ملي فيشي رو پرداخت ميكنم هرگز مهر و امضا نميزنن فقط ماشين ميكنن بهشون هم ميگم مهر بزنيد نميزنن
نميدونيد بايد اين موضوع رو دقيقا از كجا بپرسم؟
شما تمام شعبه ها این کار رو باهاتون میکنن؟ اگر بلی خب مشکلی نیست. هرچند معمولا ثبت ماشینی نوشته کافیه و در قیش ها حرفی از مهر و امضا نزده با این حال من تا حالا چنین موردی ندیدم.
برید شعبه مرکزی از معاون یا رییس بپرسید.

M.R.S.
27-01-2017, 14:01
با حساب قدیمی بله!

خیر ایران زمین برای مشتری جدید باز میکنه؛
کف ۱۰۰۰۰۰تومان,سود ۱۸%؛مسدودی ۱۰۰۰۰تومان
همین ماه یکی.از دوستان باز کرد

مقاومت شما در.نپذیرفتن چیست نمیدانم؛شنبه سر بزنید

shangil
27-01-2017, 14:07
خیر ایران زمین برای مشتری جدید باز میکنه؛
کف ۱۰۰۰۰۰تومان,سود ۱۸%؛مسدودی ۱۰۰۰۰تومان
همین ماه یکی.از دوستان باز کرد

مقاومت شما در.نپذیرفتن چیست نمیدانم؛شنبه سر بزنید
من منبع بهتون دادم بخونید.
من جساب 21 درصد دارم روزشمار و نیازی به سر زدن نیس فک کتم!
حالا این 100 هزار از کجاش در اومده ؟ نمیشه 99 هزار باشه!؟
خب چه بهتر که خبر دادین و این باز هم به اونایی که ادعا دارن مملکت درست حسابیه و همه چی سر جاشه یه مشت محکمی بود.
ممنون

M.R.S.
27-01-2017, 14:26
من منبع بهتون دادم بخونید.
من جساب 21 درصد دارم روزشمار و نیازی به سر زدن نیس فک کتم!
حالا این 100 هزار از کجاش در اومده ؟ نمیشه 99 هزار باشه!؟
خب چه بهتر که خبر دادین و این باز هم به اونایی که ادعا دارن مملکت درست حسابیه و همه چی سر جاشه یه مشت محکمی بود.
ممنون

این که 100 تومن از کجا اومده سیاست بانک هست به من ربطی نداره
میتونین ازشون بپرسین چرا 100 تومن گفتن و 99 تومن نگفتن

فقط عرض کنم خدمتتان که این حساب همچنان قابل افتتاح هست و حتی از طریق اینترنت بانک قابل افتتاح هست و حداقل موجودی رو 100تومان نوشته
پس باشد تا رو سیاه شود!
مورد دوم که 18 نوشته؛حداقل موجودی رو هم نوشته 100!
میتونین با مراجعه به یک شعبه و استعلام حساب با سرفصل 824 مطمئن بشین

و البته من هم یه حساب 23 درصد یه جای دیگه دارم!ربطی نداره؛و گفتم سر بزنید شاید باور کنید

قبل از اینکه کسی رو به دروغ گویی متهم کنید ابتدا از غلط بودن ادعا مطمئن شوید

هدف راهنمایی دوستمون بود
به هرحال حساب خوبی هست با حداقل مبلغ سود خوبی میده

M.R.S.
27-01-2017, 15:47
چی شد عزیزی که میفرمود امکان نداره سود بالای 10 درصد بدن؟
یا اگه میدن حتما شرایط خاص داره یا صندوقه؟

یا مسخره میکرد که چرا 100 تومن؟؟؟؟؟؟

shangil
27-01-2017, 16:09
این که 100 تومن از کجا اومده سیاست بانک هست به من ربطی نداره
میتونین ازشون بپرسین چرا 100 تومن گفتن و 99 تومن نگفتن

فقط عرض کنم خدمتتان که این حساب همچنان قابل افتتاح هست و حتی از طریق اینترنت بانک قابل افتتاح هست و حداقل موجودی رو 100تومان نوشته
پس باشد تا رو سیاه شود!
مورد دوم که 18 نوشته؛حداقل موجودی رو هم نوشته 100!
میتونین با مراجعه به یک شعبه و استعلام حساب با سرفصل 824 مطمئن بشین

و البته من هم یه حساب 23 درصد یه جای دیگه دارم!ربطی نداره؛و گفتم سر بزنید شاید باور کنید

قبل از اینکه کسی رو به دروغ گویی متهم کنید ابتدا از غلط بودن ادعا مطمئن شوید

هدف راهنمایی دوستمون بود
به هرحال حساب خوبی هست با حداقل مبلغ سود خوبی میده

لطفا ادب رو رعایت کنید. چیزی که من میگفتم با چیزی که شما میگفتی کلا فرق داره.
کسی اینجا شما رو به دروغ گویی متهم نکرد.
بانک مرکزی دستور داده بیش از 10 درصد سود ندن روز شمار. حالا اینکه بانکها با طرح های عجیب و غریب و صندوق و ... سود بالا میدن به من مربوط نیست فقط گند بودن سیستم رو میرسونه

shangil
27-01-2017, 16:13
چی شد عزیزی که میفرمود امکان نداره سود بالای 10 درصد بدن؟
یا اگه میدن حتما شرایط خاص داره یا صندوقه؟

یا مسخره میکرد که چرا 100 تومن؟؟؟؟؟؟

من جایی نرفتم همینجام
همین که در سایتش نوشته حداکثر 10 درصد واسه من کافیه.
کسی نگفت دروغ میگی من گفتم هیچ چی در این مملکت شفاف نیس. خود این بانک سردمدار کاهش سود بانکی بود و با چند بانک دیگه بانک مرکزی رو مجاب کردن سود رو 15 درصد بکنن سالانه. الان کاسه داغتر از اش شده خود ابن بانک.
100 تومن کاملا قابل مسخره کردنه کاملا! اصلا مفهومی نداده چنین چیزی. الان 100 تومن مثلا ارزشش چیه؟
بهتره رعایت نظرات هم رو بکنیم. من چیزی نگفتم شما شروع کردی.
من لینک قرار دادم گفتم سود کوتاه مدت حقیقی در تمام بانکها 10 درصد است.
ینک بار دیگر
ایران زمین و هر بانک دیگری کوتاه مدت عادی 10 درصده
اون 18 که نوشته کجاش نوشته سود هستش؟ لینکی بدید که دقیقا این رو نوشته باشه. تو سایت چنین چیزی رو پیدا نکردم.
بقیه هر چی بالا بدن طرح هست حالا اسمش هر چی میخواد باشه.
تکرار میکنم کسی نمیگه شما دروغ میگی.

shangil
27-01-2017, 16:18
حذفی...........

M.R.S.
27-01-2017, 22:19
من جایی نرفتم همینجام
همین که در سایتش نوشته حداکثر 10 درصد واسه من کافیه.
کسی نگفت دروغ میگی من گفتم هیچ چی در این مملکت شفاف نیس. خود این بانک سردمدار کاهش سود بانکی بود و با چند بانک دیگه بانک مرکزی رو مجاب کردن سود رو 15 درصد بکنن سالانه. الان کاسه داغتر از اش شده خود ابن بانک.
100 تومن کاملا قابل مسخره کردنه کاملا! اصلا مفهومی نداده چنین چیزی. الان 100 تومن مثلا ارزشش چیه؟
بهتره رعایت نظرات هم رو بکنیم. من چیزی نگفتم شما شروع کردی.
من لینک قرار دادم گفتم سود کوتاه مدت حقیقی در تمام بانکها 10 درصد است.
ینک بار دیگر
ایران زمین و هر بانک دیگری کوتاه مدت عادی 10 درصده
اون 18 که نوشته کجاش نوشته سود هستش؟ لینکی بدید که دقیقا این رو نوشته باشه. تو سایت چنین چیزی رو پیدا نکردم.
بقیه هر چی بالا بدن طرح هست حالا اسمش هر چی میخواد باشه.
تکرار میکنم کسی نمیگه شما دروغ میگی.

خوب خوبه که اعتراف میکنی من دروغ نمیگم

شما برای اینکه بخواد خیالت راحت بشه میتونه از نزدیک ترین شعبه استعلام کنی
خوب معلومه وقتی نرخ مصوب 10 هست تو سایتش داد نمیزه ما 18 میدیم
خود بانک ملی بالای 20 میلیون رو 18 درصد میده،همه شعب هم میدن؛اما هیچ جا علنی نمیگه
بانک تجازت هم تا اول بهمن بالای 100 میلیون رو 6 ماهه 22 درصد میداد؛خیلی از دوستان من باز کردن؛اما باز هم هیچجا نیست

میدونین مشکل شما این هست که نمیخواین باور کنید!
و وقتی من به یکی از دوستان راهنمایی میدم خودتون رو میاندازین وسط که نه اشتباه 10 درصد میده یا صندوقه
در صورتی که اینطور نیست و اگه ایشون دنبال کمک میگرده،حرف من میتونه راهنما باشه و کمک به ایشون
خود ایشون هم میتونه پیگیری کنه ببینه باز میکنه یا نه

خداروشکر الان سودهای بالا قابل دسترس هست،چه جنابعالی دوست داشته باشی چه نداشته باشی

هیچ راه اثباتی هم نداره یجز اینکه بری از شعبه بپرسی!
اما بخاطر سایتش خودت رو گول میزنی؛
آنکس که نداند و نخواهد که بداند ....

M.R.S.
27-01-2017, 22:30
خلاصه الان ایران زمین برای بالای 100 تومن داره 18 درصد میده؛
طرح عیدانه بانک آینده از 5-15میلیون 15%10-20،16%؛20-30 17%؛30-50 18%؛50-100 19%؛100-500 20%؛ 500 تا یک میلیارد 21%؛تا5میلیارد 22درصد و بالای 5 میلیارد 23درصد میده
دی بالای 100میلیون 22%؛
کوثر با 50هزاز تومان 19%
قوامین با مسدودی 2میلیون،18%
. عسکریه پلکانی از 18% شروع میشه

گردشگری هم یکساله بالای 10 میلیون 22%

این ها سودهای در دسترس هستند که باید از شعب بپرسین و انتظار نداشته باشین تو سایت اعلام کرده باشن بخصوص که مغایر با سود مصوب هست!!و البته هر ادم عاقلی متوجه میشه!

سوال هم نکنین چرا کف یکی 2 میلیون هست یکی 50 هزار تومن،سیاست بانک هست!!!!!!

به هرحال هدف کمک به دوستان هستو البته رو سیاه کردن شکاکان!

shangil
27-01-2017, 23:06
خوب خوبه که اعتراف میکنی من دروغ نمیگم

شما برای اینکه بخواد خیالت راحت بشه میتونه از نزدیک ترین شعبه استعلام کنی
خوب معلومه وقتی نرخ مصوب 10 هست تو سایتش داد نمیزه ما 18 میدیم
خود بانک ملی بالای 20 میلیون رو 18 درصد میده،همه شعب هم میدن؛اما هیچ جا علنی نمیگه
بانک تجازت هم تا اول بهمن بالای 100 میلیون رو 6 ماهه 22 درصد میداد؛خیلی از دوستان من باز کردن؛اما باز هم هیچجا نیست

میدونین مشکل شما این هست که نمیخواین باور کنید!
و وقتی من به یکی از دوستان راهنمایی میدم خودتون رو میاندازین وسط که نه اشتباه 10 درصد میده یا صندوقه
در صورتی که اینطور نیست و اگه ایشون دنبال کمک میگرده،حرف من میتونه راهنما باشه و کمک به ایشون
خود ایشون هم میتونه پیگیری کنه ببینه باز میکنه یا نه

خداروشکر الان سودهای بالا قابل دسترس هست،چه جنابعالی دوست داشته باشی چه نداشته باشی

هیچ راه اثباتی هم نداره یجز اینکه بری از شعبه بپرسی!
اما بخاطر سایتش خودت رو گول میزنی؛
آنکس که نداند و نخواهد که بداند
حیف است چنین جانوری زنده بماند

خودت رو به خواب زدی دادا. تو به خودت شک داری و میدونی چیزی که میگی شنیده هست و ممکنه درست نباشه که میگی " من رو به دروغ گویی متهم کردی":)
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خواب زده رو نه
قبلا میگفتم دروغ نمیگی الان با این حرفات شک دارم به حرفت. به الفاظی که به کار میبری دقت کن به ضررت تموم میشه..
در ضمن تو پریدی وسط حرف بهتره عینک بهتری استفاده کنی
مجبور شدم این طوری جواب بدم. راستی جمله اخرت رو به خودت گفتی نه؟
اینجاست بازم به امضام اعتقاد پیدا کردم.

باز هم تاکید دارم نرخ رسمی روزشمار عادی حقیقی 10 درصد هست که بانکها امضا کردن. حالا اینکه در قالب طرح و صندوق و ... و 50 تومان بالا باشه پایین نشه بیشتر میدن اون بحثش جداست.

M.R.S.
27-01-2017, 23:38
مساله این هست که سودی که الان داده میشه بالا تر از این حرفاست
حالا شما خودت رو بخواب بزن که نه بیشتر نیست؛
۱۰۰هزار.تومن یا,۵۰ هزار تومن هم مبلغی نیست که دوستان نتونن تهیه کنن و بهتر هست ما اینجا بهشون اطلاعاتی بدیم که باعث منفعتشون بشه
نه همه رو گمراه کنیم که نخیر بالا ۱۰درصد هیچجا نیست

همین دوستان میتونین به بانک ها مراجعه,کنن پ از این سودها بهره ببرن

دیگه بحث با شما بی فایده هست چون نمیتونین حقیقتی.که من میگم رو انکار کنین

ضمنا به همه دوستان تاپیک میگم که حساب.۱۸درصد ملی برای کسانی که محتاط هستند و میتونن ۲۰میلیون بدن حساب خیلی خوبی هست؛

برای دوستانی که بخوان سود بهتر در.یک بانک خصوصی بگیرن سپرده یکساله گردشگری و طرح عیدانه آینده گزینه خوبی هست
حساب ایران زمین یا کوثر هم برای حساب روزمره که سود خوبی بده,یا برای کسانی که مبالغ بالا ندارند گزینه خوبی هست؛

هدف من کمک به دوستان هست و بحثی با شما ندارم
قضاوت با اعضاست
البته همیشه ۱۰درصدی هست:n09:

shangil
28-01-2017, 00:21
باز هم تاکید دارم نرخ رسمی روزشمار عادی حقیقی 10 درصد هست که بانکها امضا کردن. حالا اینکه در قالب طرح و صندوق و ... و 50 تومان بالا باشه پایین نشه بیشتر میدن اون بحثش جداست

[حذف شد]کسی که جمله من رو فهمید دونست چی گفتم. حرف تو حقیقت رو نقض نمیتونه بکنه.

M.R.S.
28-01-2017, 00:28
پاره کنی؟
به به چه ادبی

باز هم مهم نیست
شما میتونی پست منو نخونی!
حقیقت این هست که دوست ما میتونه با ۱۰۰تومن سود ۱۸ درصد در.بانک ایران زمین داشته باشه
اون هم در.حساب کوتاه مدت روزشمار

دیگه چیزی مهم نیست!نه حرف شما نه سود مصوب!

shangil
28-01-2017, 07:37
باز هم تاکید دارم نرخ رسمی روزشمار عادی حقیقی 10 درصد هست که بانکها امضا کردن. حالا اینکه در قالب طرح و صندوق و ... و 50 تومان بالا باشه پایین نشه بیشتر میدن اون بحثش جداست. پس بیش از 10 درصد اسمش نیس روزشمار کوتاه مدت عادی.

وقتی نمیگیری چی میگم چرا داری تقلا میکنی؟

M.R.S.
28-01-2017, 10:08
حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت روزشمار بانک ایران زمین
حداقل مبلغ ۱۰۰۰۰۰ سود ۱۸دزصد

حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت بانک ملی,حداقل ۲۰میلیون تومان سود ۱۸درصد

طرح عیدانه بانک آینده,حساب سپرده سرمایه گذاری بانک آینده,طبق پست قبلی,بصورت پلکانی,از ۱۵-۲۳ درصد با توجه به مبلغ؛

حساب سپرده یکساله بانک گردشگری بالای ۱۰میلیون تومان,سود ۲۲درصد؛

حساب هایی که شاید برای اعضای محترم گروه فرصت خوبی برای افتتاح وسرمایه گذاری باشه و سود پولشون در.حساب ۱۰و۱۵درصدی کم و بی ارزش نشه

M.R.S.
28-01-2017, 10:15
حساب سپرده یکساله بانک آینده,حداقل ۵میلیون تومان؛
سود ۲۲ درصد؛فرصت تا ۲۱ بهمن

حساب سپرده ۶ماهه بانک تجارت که تا اول بهمن ۲۲.درصد باز میشد الان ۲۰درصد شده؛

بعضی حساب ها در فرصت محدودی.قابل استفاده هست و اگر شرایط رو مناسب دانستین بهتر هست تعلل نکنید و دنبال سود مصوب نباشید؛

نکته بعضی کارمندان شعب ممکن هست همکاری نکنند(ترس از بازرسان بانک مرکزی!),اما اگر.خودتان رو مطلع از این بخش نامه های جدید نشان بدین و همراه با پول مراجعه کنید حساب رو باز میکنن؛

نکته هیچکدام از حساب های نام برده تا الان صندوق نیستند

shangil
28-01-2017, 10:49
باز هم تاکید دارم نرخ رسمی روزشمار عادی حقیقی 10 درصد هست که بانکها امضا کردن. حالا اینکه در قالب طرح و صندوق و ... و 50 تومان بالا باشه پایین نشه بیشتر میدن اون بحثش جداست. پس بیش از 10 درصد اسمش نیس روزشمار کوتاه مدت عادی. بقیه تماما به اسم طرح مطرح میشه. بخشنامه بانک مرکزی واضحه.

M.R.S.
28-01-2017, 11:12
در تکمیل پست های قبلی؛
حساب های معرفی شده که عنوان "سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت" دارد,همان حساب های معروف به روزشمار در بین مردم هستند؛
حساب های معرفی شده با این عنوان از امکانات اینترنت بانک,موبایل بانک و کارت شتابی برخوزدار هستند و قابلیت واریز و برداشت روزانه دارند؛
حساب های فوق در بانک مربوطه با سرفصل حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه افتتاح میشوند؛

بعنوان مثال در بانک ایران زمین شما میتوانید با حداقل مبلغ ۱۰۰تومان حساب کوتاه مدت با سود ۱۸درصد افتتاح کنید که کارت شتابی,اینترنت بانک و موبایل بانک دارد و ضمن برخورداری از سود غیرموضب ۱۸درصد جهت امور مالی روزانه مانند خرید از این حساب استفاده کنید؛

شرایط فوق برای حساب کوتاه مدت بانک ملی ایران,کف ۲۰میلیون تومان هست؛سود این حساب,۱۸درصد هست و اگر.مبلغ زیر ۲۰م باشد,۱۰درصد محاسبه میشود؛این حساب نیز کارت شتابی و سیستم بام دارد؛

باز هم تاکید میشود حساب های فوق,حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت با قابلیت کارت شتابی و بانکداری مجازی هستند

shangil
28-01-2017, 12:16
باز هم تاکید دارم نرخ رسمی روزشمار عادی حقیقی 10 درصد هست که بانکها امضا کردن. حالا اینکه در قالب طرح و صندوق و ... و 50 تومان بالا باشه پایین نشه بیشتر میدن اون بحثش جداست. پس بیش از 10 درصد اسمش نیس روزشمار کوتاه مدت عادی. بقیه تماما به اسم طرح مطرح میشه. بخشنامه بانک مرکزی واضحه. جوابی که مقامات رسمی بانک مرکزی میدهند به همه. بقیه حسابها روزشمار کوتاه مدت عادی نیس

M.R.S.
28-01-2017, 12:40
با سلام و خسته نباشید به اعضای محترم؛
حساب های معرفی شده در.بالا,همگی سپرده کوتاه مدت حقیقی عادی هستند؛در مورد بانک ایران زمین حداقل مبلغ افتاح ۱۰۰تومان هست و سود ۱۸درصد روزشمار بصورت ماهانه واریز میشود؛
در.مورد بانک ملی سپرده باید با حداقل ۲۰میلیون تومان افتتاح شود؛برای سود ۱۸درصد,باید حداقل ۲۰میلیون در.حساب باشد و با کاهش مبلغ شود ۱۰درصد حساب میشود؛

عنوان این سپرده نیز,کوتاه مدت حقیقی هست و همگی حساب عادی هستند و اسم خاص ندارند؛

بانک گردشگری نیز هنوز سپرده بلند مدت یکساله حقیقی افتتاح میکند با حداقل مبلغ ۱۰میلیون و سود ۲۲درصد؛
این سپرده نیز اسم خاصی ندارد و در قالب طرح خاص یا صندوق افتتاح نمیشود!
و تمام سود ۱۸درصد یکجا و در یک روز پرداخت میشود

M.R.S.
28-01-2017, 12:57
سپرده سرمایه گذاری بلند مدت یکساله عسکریه,۱۰۰میلیون,۲۲.۵ درصد
۱۵۰میلیون ۲۳درصد؛
سپرده فوق با,عنوان,حساب سپرده سرمایه گذاری یکساله افتتاح میشود و نام خاصی.ندارد؛

هدف از این معرفی ها,به اشتراک گذاشتن اطلاعات جهت سود بردن بیشتر اعضای انجمن هست؛

shangil
28-01-2017, 16:29
باز هم تاکید دارم نرخ رسمی روزشمار عادی حقیقی 10 درصد هست که بانکها امضا کردن. حالا اینکه در قالب طرح و صندوق و ... و 50 تومان بالا باشه پایین نشه بیشتر میدن اون بحثش جداست. پس بیش از 10 درصد اسمش نیس روزشمار کوتاه مدت عادی. بقیه تماما به اسم طرح مطرح میشه. بخشنامه بانک مرکزی واضحه. جوابی که مقامات رسمی بانک مرکزی میدهند به همه. بقیه حسابها روزشمار کوتاه مدت عادی نیس و طرح ها و اسامی خاصی داره
در ضمن مواظب سودجویانی که خود عوامل بانکی هستند و ممکنه در این فروم هم باشند باشید. هنوز گند بانکهای اینده 5ماه پول مردم رو نمیداد و موسسه عسگریه که الان ملل شده و شاندیز و جوانان خیر که الان کوثر شده و ... باشید
مثلا کاربری در بالا گفته گردشگری هنوز! 22 درصد میده یکساله اخرش نوشته 18 درصد یکجا ماهانه واریز میشه!! خنده داره نه؟!
تا زمانی که منبع رسمی مثل اونی که من قرار دارم قرار داده نشه منم میگم بانک من 100 درصد سود میده!
پس تکرار میکنم روزشمار کوتاه مدت حقیقی 10 درصد هست. بقیه هر چیزی میدهند دور زدن هست و در قالب طرح

M.R.S.
28-01-2017, 16:40
باز هم اعلام میکنم؛
سود های اعلام شده بانک ملی و ایران زمین مربوط به حساب سپرده سرپایه گذاری کوتاه مدت هست و نام ویژه ای ندارد و مربوط به طرح خاصی نیست؛
ضمنا نه بانک آینده نه موسسهرعسکریه و نه کوثر در پرداخت ها با مشکل مواجه نیستند؛
ضمنا شغل اینجانب پزشک هستم و سیستم بانکی تا کنون پزشک بعنوان کارمند استخدام نکرده است؛البته مراکز درمانی وابسطه به بانک ها منظور نیست!

در.کل هدف اینجانب معرفی و اگاهی.دادن در.مورد سود های بهتر.و فرصت های ارزنده هست؛
شاید کسانی هستند که دوست دارند مردم از سود بیشتر از مصوب برخوردار.نباشند,مثل وابستگان به بانک مرکزی!

باز هم تاکید میکنم حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت بانک ایران زمین بدون وجود طرح خاص,برای وجوه بالای ۱۰۰تومان,سود ۱۸درصد در.نظر گرفته و بانک ملی با کف ۲۰میلیون ۱۸درصد؛

این حساب ها تحت سرفصل حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت حقیق افتتاح میشوند و امکانات بانک داری مجازی و کارت شتابی.دارند
موفق باشند؛

Sina
28-01-2017, 16:42
من امروز با بانک ملی و پاسارگاد و اقتصاد نوین تماس گرفتم با معاون شعبه صحبت کردم
ملی بالای 20 میلیون رو 18 درصد میده و پول از طریق اینترنت بانک در دسترس هست
پاسارگاد 3 ماهه رو 18 درصد میده ( برگه سپرده صادر میشه و از طریق خودپرداز به پول دسترسی ندارید )
اقتصاد نوین کوتاه مدت 15% ای داره ولی در صورت سرمایه گذاری در صندوق مشترکشون 19% الی 22% سود میده ( که 19% رو تضمین میکنه )

shangil
28-01-2017, 17:22
تکرار میکنم روزشمار کوتاه مدت حقیقی 10 درصد هست و این رو بانک مرکزی تصویب کرده بقیه طرحه. ( مطالب نامرتبط حذف شده )
یادمه سال پیش یکی از بانکهای معروف اخر سال با ادعای طرح روزشمار 21 درصد خیلی منبع جذب کرد ولی جالب بود که این سود روزشمار بعد دو ماه 18 شد و تازه مردم متوجه شده بودند که چه خبر شده.
بقیه هر چیزی میدهند دور زدن هست و در قالب طرح هست و حتی ممکنه به خود مشتری نگند تا زمانی که خودش اشاره بکنه.

M.R.S.
29-01-2017, 01:08
من امروز با بانک ملی و پاسارگاد و اقتصاد نوین تماس گرفتم با معاون شعبه صحبت کردم
ملی بالای 20 میلیون رو 18 درصد میده و پول از طریق اینترنت بانک در دسترس هست
پاسارگاد 3 ماهه رو 18 درصد میده ( برگه سپرده صادر میشه و از طریق خودپرداز به پول دسترسی ندارید )
اقتصاد نوین کوتاه مدت 15% ای داره ولی در صورت سرمایه گذاری در صندوق مشترکشون 19% الی 22% سود میده ( که 19% رو تضمین میکنه )

بنظر من هم این سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ملی,برای کسانی که شرایط افتتاحش رو دارند گزینه مناسبی هست,به هر حال سود ۱۸ درصد همراه با کلیه امکانات شتاب و اینترنت بانک ارزنده است؛
حساب ایران زمین هم که با حداقل ۱۰۰هزار تومان افتتاح میشه و شود ۱۸درصد برای یک حساب.سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت میده برای کسانی که بودجه کمتر دارند اما بخواهند از حداکثر سود برای امور مالی روزمره استفاده کنند مناسب هست؛

اما در.مورد سپرده خای بلند مدت,من سپرده ۶ ماهه بانک تجارت رو پیشنهاد میدم که سود ۲۰درصد برای مبالغ بالای ۱۰۰میلیون داره؛
سسه ملل هم که خوش حساب هست,سود های ۲۲ درصدی برای مبالغ بالای ۱۰۰میلیون در حساب های سرمایه گذاری.بلند مدت ارایه میده؛

برای مبالغ کم بانک گردشگری مناسب هست که سود ۲۲ درصدی بزای حداقل مبلغ ۱۰میلیون در حساب سپرده سرمایه گذاری بلند مدت یکساله داره؛
والبته در بانک اینده با کف ۵میلیون؛

اضافه کنم همه موارد بالا حساب هستند و صندوق نیستند؛شخصا معتقدم تا حساب هست نباید سراغ صندوق رفت

dadash42
29-01-2017, 11:54
من در 3 سال اخیر تابحال یک حساب دراز مدت پنج ساله با 39,5% ، یکی دیگه با 32,5% و دو کوتاه مدت یکساله با 28% و 19% داشتم
با وجود این همه رو بستم گذاشتم تو سرمایه گذاری و الان فقط یکی دو حساب روز شمار "جاری" مانند با کارت و 18% دارم برای امور روزانه
با افت روزانه ارزش ریال و نرخ بالای تورم حتی بالای 30% سود کفایت نمیکنه
از قدیم گفتند پسنداز تو زمین و آجر و سیمان بکن، اجاره بده
حوصله اونو نداری بزار تو طلا و دلار و بگیر بخواب خیالت راحت

shangil
29-01-2017, 12:25
تکرار میکنم روزشمار کوتاه مدت حقیقی 10 درصد هست و این رو بانک مرکزی تصویب کرده بقیه طرحه. هر حساب دیگری طرح هست و اسامی داره و قطعا نمیگن بهتون. همانطور که الانشم هیچ بانکی به طور رسمی اعلام نکرده سودها چقدره که خود نشون میده وضعیت چطوریه. اگر مشکلی نیس رسما اعلام کن خب. هر چند من عادت کردم به حرفای مجازی اعتماد نکنم چون بعضا خود کسایی که یه نکته ای رو میگن تناقض در صحبتاشون موج میزنه.
یادمه سال پیش یکی از بانکهای معروف اخر سال با ادعای طرح روزشمار 21 درصد خیلی منبع جذب کرد ولی جالب بود که این سود روزشمار بعد دو ماه 18 شد و تازه مردم متوجه شده بودند که چه خبر شده.
بقیه هر چیزی میدهند دور زدن هست و در قالب طرح هست و حتی ممکنه به خود مشتری نگند تا زمانی که خودش اشاره بکنه.

M.R.S.
29-01-2017, 13:37
موارد اعلام شده در قالب طرح خاص یا صندوق نیستند؛
همگی با سرفصل های حساب سپرده کوتاه مدت یا بلند مدت افتتاح میشوند؛

دقت کنید حساب کوتاه مدت همیشه سود شناور خواهد داشت و باید با توجه به تجربه بانک در.کاهش سود نگاه کرد؛
مثلا حساب قوامین با مسدود کردن ۲م,سود ۱۸ درضد میده و تجربه این بانک نشون داده همیشه نسبت به این حساب وفادار بوده؛

ضمنا حساب های یکساله معرفی شده ۲۲ درصد مثلا در.بانک گردشگری,تا یکسال سود کاهش نخواهد یافت؛

باز هم تاکید میکنم سپرده های معرفی شده در بانک ایران زمین یا ملی,با سود ۱۸درصد در.قالب سپرده سرمایه گذازی کوتاه مدت حقیقی است,طرح یا صندوق نیست,مدت محدود جهت افتتاح ندارد,همراه با کارت شتابی و سیستم بانکداری مجازی هست

Sina
29-01-2017, 14:06
من در 3 سال اخیر تابحال یک حساب دراز مدت پنج ساله با 39,5% ، یکی دیگه با 32,5% و دو کوتاه مدت یکساله با 28% و 19% داشتم
با وجود این همه رو بستم گذاشتم تو سرمایه گذاری و الان فقط یکی دو حساب روز شمار "جاری" مانند با کارت و 18% دارم برای امور روزانه
با افت روزانه ارزش ریال و نرخ بالای تورم حتی بالای 30% سود کفایت نمیکنه
از قدیم گفتند پسنداز تو زمین و آجر و سیمان بکن، اجاره بده
حوصله اونو نداری بزار تو طلا و دلار و بگیر بخواب خیالت راحت

این حساب ها رو در چه بانک هایی داشتید ؟

shangil
29-01-2017, 15:41
این حساب ها رو در چه بانک هایی داشتید ؟
خیلی از بانکها در قالب طرح ابن سودها رو میدادن.
سپه 5 ساله 34 پارسیان 5 ساله 35 موسسات که ماشالله تا سودهای 50 هم من دیده بودم.
همه در قالب سرمایه گذاری طرح بودن.

روز شمار حقیقی عادی 10 درصد مصوب شده از طرف مرکز.
حالا هر چی غیر از این داده بشه در قالب طرح ارایه میشه. یه چیز مبرهنه.
اگر غیر از این بود سودها متغیر نمیشد. روزشمار طرح 18 باز کنی بعد یه ماه بشه 15
ها ها

همه میدونن سود رسمی چقدر هست و 10 درصد روزشمار حقیقی.
اینکه حالا 4 تا بانک میان یه طرح هایی میزنن برای جمع او.ری نقدینگی که بتونن بازار و تورم رو کنترل کنن که موفق هم نمیشن و در قالب طرح سود بیشتر میدن
همه اینها به عنوان طرح هست و سود رسمی حقیقی روزشمار 10 درصد هست و منبع رسمی هم سایت تمامی بانکها و بانک مرکزیه.

Reza31001
29-01-2017, 17:48
عزیز فکر میکنم شما از این به بعد هر چی پست بدی وسطش 3-4 بار تکرار می کنی "سود حقیقی روزشمار 10 درصده"
من الان تو بانک دارم روزشمار 21% میگیرم و به اینترنت بانک و ... هم دسترسی کامل دارم و فقط کف مبلغ داره
اسمشم هم روزشمار 8% هست ولی سر ماه بانک 21% حساب میکنه و سود رو واریز میکنه

بله قانون میگه 10% ولی چیزی که اجرا میشه مهمه

شروین 4
29-01-2017, 18:34
فامیل ما پولشو گذاشت تو موسسه میزان . پولشو خوردن .

به نظر من موسسه ها ریسکن.یهویی ورشکست میکنن

بانک مشکلی نداره خوبه..

ولی بهترین جا و بهترین سود پولتو بدی دست 1 آدم بازاری پولدار و مطمئن.3.5 سود میدن.یعنی 100 میلیون بزاری ماهی 3 و 500 میگیری.فقط آدمش مطمئن باشه که ورشکست نکنه فرار کنه.زیادن آدمای پولدار و مطمئن.

پولدار و مطمئن یعنی طرف تو بازار 2 تا مغازه داشته باشه 2 تا خونه و ویلا ماشین خوب داشته باشه آدم حسابی باشه..یعنی سر جمع ثروتش حداقل 10 میلیارد بشه ..با خیال راحت پولتو میدی دستش.

خیلی جالبه:
1 آشنا داشتیم میگفت ربا خواری حرامه. پولشو داده بود بازار اما خودش سودشو آورده بود پایین.یعنی 2.8 میگرفت که حلال باشه.100 تومن داده بود ماهی 2و 800 میگیرفت.

shangil
29-01-2017, 19:01
عزیز فکر میکنم شما از این به بعد هر چی پست بدی وسطش 3-4 بار تکرار می کنی "سود حقیقی روزشمار 10 درصده"
من الان تو بانک دارم روزشمار 21% میگیرم و به اینترنت بانک و ... هم دسترسی کامل دارم و فقط کف مبلغ داره

افرین دقیقا همین
سود روز شمار حقیقی 10 درصد هست و این یک مصوبه هست و سایت بانکها هم منبع هست.
حالا شما در صندوق پارسیان یا بانک شهر یا طرح بانکی دیگه 21 میگیرید یا در طرحی 18 میگیرید بحثش جداست. داشتن کارت ربطی به اینکه روزشمار هست یا طرح نداره. الان در خود صندوق هم بزارید کارت میدن
من تکرار نمیکنم یکی از کاربرا مدام داده تبلیغ میکنه:)

shangil
29-01-2017, 19:05
فامیل ما پولشو گذاشت تو موسسه میزان . پولشو خوردن .

به نظر من موسسه ها ریسکن.یهویی ورشکست میکنن

بانک مشکلی نداره خوبه..

ولی بهترین جا و بهترین سود پولتو بدی دست 1 آدم بازاری پولدار و مطمئن.3.5 سود میدن.یعنی 100 میلیون بزاری ماهی 3 و 500 میگیری.فقط آدمش مطمئن باشه که ورشکست نکنه فرار کنه.زیادن آدمای پولدار و مطمئن.

پولدار و مطمئن یعنی طرف تو بازار 2 تا مغازه داشته باشه 2 تا خونه و ویلا ماشین خوب داشته باشه آدم حسابی باشه..یعنی سر جمع ثروتش حداقل 10 میلیارد بشه ..با خیال راحت پولتو میدی دستش.

خیلی جالبه:
1 آشنا داشتیم میگفت ربا خواری حرامه. پولشو داده بود بازار اما خودش سودشو آورده بود پایین.یعنی 2.8 میگرفت که حلال باشه.100 تومن داده بود ماهی 2و 800 میگیرفت.
موسسه میزان و عسگریه و اینها خطرین. خود بانک اینده خطریه یادمه یکی دو بار پول مردم رو نمیداد. خیلی باید دقت کرد.
بازاری پولدار و مطمین؟؟! جدی گفتین! اطمینان در این مملکت دقیقا در کدوم رده ایستاده برادر!

M.R.S.
29-01-2017, 19:50

وقتی بانک ملی خیلی راحت برای شما حساب کوتاه مدت با سود ۱۸درصد باز میکنه بدونین چه ؛سود مصوب هیچوقت اجرایی نشد!

ضمنا موسسه عسکریه یا همان ملل,محکم ترین موسسه کشور هست؛کسی که صورت های مالیش رو مرور کرده باشه میفهمه که چقدر کارشون محکم و دقیق هست و سود سازیش,از خیلی از بانک های معتبر هم بیشتر.بوده

به هرحال بعضی ادم ها چیزی رو نمیدونن اما میخوان القا کنن که میدونن!

شما به راحتی میتونین یک حساب سپرده سرمایه گذازی کوتاه مدت حقیقی,با سود ۱۸درصد روزشمار در بانک ایران زمین باز کنین؛صندوق نیست!طرح نیست!
حساب سپرده هیت و کارت شتابی و دسترسی از طریق بانک داری.مجازی دارد؛

موفق باشید؛

ضمنا موسسه ملل سپرده یکساله بالای ۱۰۰م, با سود ۲۲.درصد باز میکنه؛

با توجه به سود دردسترس,و قوی بودن موسسه,میتوان با اطمینان حساب باز کرد

shangil
29-01-2017, 20:01
بعضی از ادما که خودشون دلال بانکی هستن فک میکنن چیزی میدونن در حالی که چیزی نمیدونن و در توهم هستن. موسسات بسیاری سالهای پیش پول مردم رو خوردن. حود موسسه میزان قدرتمندترینش بود که دیدی چه شد حتی جوانان خیر که خیلیا سکته کردن.
سود روز شمار حقیقی 10 درصد هست و این یک مصوبه هست و سایت بانکها هم منبع هست نه گفته های پوچ و توخالی. منبع.
داشتن کارت ربطی به اینکه روزشمار هست یا طرح نداره. الان در خود صندوق هم بزارید کارت میدن. هر سودی که روزشمار بالای 10 باشه در قالب طرحه و سود روزشمار عادی حقیقی 10 درصد هست و همه بانکها برید از رییساش بپرسید اذعان دارن که حقیقی روزشمار عادی 10 درصد هست و بیش از اون میره رو طرح. مستقیم نمیگن چون میدوننخودشون باید رو طرح بزارن اگه بیش از 10 بدن.

M.R.S.
29-01-2017, 20:08
من دلال بانکی نیستم؛لطغا اتهام نزنید و برچسب نچسبانید؛
اگر مدرک دارید برای اتهام خود رو کنید!شغل من مشخص هست

صندوق ها کارت ندارند؛بلکه شما به اندازه سزمایه واحد های صندوق.را میخرید و یا ابطال میکنید؛سود های ماهانه صندوق به مساب های کوتاه مدت یا قرض الحسنه یا جاری به انتخاب مشتری میرود؛حتی برخی ضندوق.ها مثل کاردان,سود هر دوره رو بنا به درخواست مشتری.به حسابش در.بانک دیگر حواله میزند؛

باز تم اعلام میکنم سود کنونی سپرده های کوتاه مدت در.دسترس ۱۸هست که در بانک ملی با کف ۲۰م و در ایران زمین با کف ۱۰۰۰۰۰در دسترس هست

erfan90ir
30-01-2017, 03:27
سپرده کوتاه مدت بانک ملی با ۲۰م و سود ۱۸درصد,افتتاح میشود؛این ها همگی حساب شپرده هستند,صندوق یا طرح نیستند؛

بخصوص سپرده بانک ملی هم از نظر سود هم امکانات و هم دولتی بودن,سپرده مناسب برای افتتاح هست؛
سلام داداش میشه در مورد این حساب بیشتر توضیح بدی
این حساب بانک ملی که میگی گواهی سپرده میده؟؟؟ و نرخ سودش در گواهی سپرده نوشته شده؟؟؟ 20 میلیون مسدود میشه؟؟؟
من یه حساب کوتاه مدت قدیمی بانک ملی دارم که دفترچه نداره فقط یه کارت شتاب داره فرقی با اون داره؟؟؟یا اونو میشه به این حسابی که میگی تبدیلش کرد؟؟؟؟

M.R.S.
30-01-2017, 09:46
سلام داداش میشه در مورد این حساب بیشتر توضیح بدی
این حساب بانک ملی که میگی گواهی سپرده میده؟؟؟ و نرخ سودش در گواهی سپرده نوشته شده؟؟؟ 20 میلیون مسدود میشه؟؟؟
من یه حساب کوتاه مدت قدیمی بانک ملی دارم که دفترچه نداره فقط یه کارت شتاب داره فرقی با اون داره؟؟؟یا اونو میشه به این حسابی که میگی تبدیلش کرد؟؟؟؟

این یک حساب سپرده کوتاه,مدت هست؛همان حساب های روزشمار که شما میتونین هرروز.واریز و برداشت کنید و سودش با توجه به کمترین مبلغ هر روز حساب میشه؛این حساب هست؛صندوق.نیست؛هر شعبه ملی هم,بری باز میکنه؛
نمیشه تبدیل کرد باید یکی.دیگه افتتاح بشه
اگه مبلغ ۲۰م باشه سود ۱۸درصد حساب میکنن و اگه مبلغ زیر اون بیاد ۱۰درصد حساب.میشه؛این حساب کوتاه مدت هست همونایی که معروف به روزشمارن؛پس گواهی سپرده ندارن؛یک کارت شتابی داره و اینترنت بانک؛شما از این طریق به همه حسابتون دسترسی دارین؛هیچ مبلغی هم بلوک نیست؛
خیالتون راحت باشه که صندوق هم نیست که بخاطر. واریز مجبور باشین برین شعبه؛بنظر من گزینه مناسبی هست که سود ۱۸درصد از یک حساب از.بانک دولتی بگیری؛

اما اگه گواهی سپرده میخوای,اونا رو برای حساب های سرمایه گذاری یکساله میدن؛این گردشگری که گفتم ۲۲درصد برای ۱۰م میده,گواهی سپرده میده و سود ۲۲درصد هم روش مینویسه؛

dadash42
30-01-2017, 12:33
خیلی از بانکها در قالب طرح ابن سودها رو میدادن.
سپه 5 ساله 34 پارسیان 5 ساله 35 موسسات که ماشالله تا سودهای 50 هم من دیده بودم.
همه در قالب سرمایه گذاری طرح بودن.

روز شمار حقیقی عادی 10 درصد مصوب شده از طرف مرکز.
حالا هر چی غیر از این داده بشه در قالب طرح ارایه میشه. یه چیز مبرهنه.
اگر غیر از این بود سودها متغیر نمیشد. روزشمار طرح 18 باز کنی بعد یه ماه بشه 15
ها ها

همه میدونن سود رسمی چقدر هست و 10 درصد روزشمار حقیقی.
اینکه حالا 4 تا بانک میان یه طرح هایی میزنن برای جمع او.ری نقدینگی که بتونن بازار و تورم رو کنترل کنن که موفق هم نمیشن و در قالب طرح سود بیشتر میدن
همه اینها به عنوان طرح هست و سود رسمی حقیقی روزشمار 10 درصد هست و منبع رسمی هم سایت تمامی بانکها و بانک مرکزیه.
شنگیل جون، چرا اینو هی پست میکنی؟ عوضش بگو صبحانه چی خوردی :n20:

moji07
30-01-2017, 14:16
سلام , آیا سازمان یا اداره ای خودش میتونه از حساب ما ( حسابی که خودشون حقوق میریزن) پول برداره مثلا بخاطر بدهی و امثالهم؟

Mohammad Hosseyn
30-01-2017, 14:53
سلام , آیا سازمان یا اداره ای خودش میتونه از حساب ما ( حسابی که خودشون حقوق میریزن) پول برداره مثلا بخاطر بدهی و امثالهم؟
فکر نمیکنم حق برداشت وجود داشته باشه براشون. ولی اون سازمان یا شرکتی که حقوق رو واریز میکنه میتونه مبلغی رو از حقوق کم کنه مثل قسط وام های درون سازمانی. یعنی قبل از واریز شدن کم میشه. در مواردی هم که ضمانت کسی رو کرده باشید و تاخیر در بازپرداخت داشته باشه، حساب مسدود میشه.

این یک حساب سپرده کوتاه,مدت هست؛همان حساب های روزشمار که شما میتونین هرروز.واریز و برداشت کنید و سودش با توجه به کمترین مبلغ هر روز حساب میشه؛این حساب هست؛صندوق.نیست؛هر شعبه ملی هم,بری باز میکنه؛
اگه مبلغ ۲۰م باشه سود ۱۸درصد حساب میکنن و اگه مبلغ زیر اون بیاد ۱۰درصد حساب.میشه؛این حساب کوتاه مدت هست همونایی که معروف به روزشمارن؛پس گواهی سپرده ندارن؛یک کارت شتابی داره و اینترنت بانک؛شما از این طریق به همه حسابتون دسترسی دارین؛هیچ مبلغی هم بلوک نیست؛
خیالتون راحت باشه که صندوق هم نیست که بخاطر. واریز مجبور باشین برین شعبه؛بنظر من گزینه مناسبی هست که سود ۱۸درصد از یک حساب از.بانک دولتی بگیری؛

اما اگه گواهی سپرده میخوای,اونا رو برای حساب های سرمایه گذاری یکساله میدن؛این گردشگری که گفتم ۲۲درصد برای ۱۰م میده,گواهی سپرده میده و سود ۲۲درصد هم روش مینویسه؛
شما خودتون بانک کردشگری گواهی سپرده گرفتید با این نرخ؟

erfan90ir
30-01-2017, 15:28

آقا دستت درد نکنه بابت توضیحات کامل به نظرتون ایران زمین بهتره یا ملی؟؟؟؟؟ ایران زمین خیلی عالیه چون کفش صد هزار تومانه ولی ملی مثلا اگه کسی تو ملی 20 تومن داشته باشه و بعد به 1 میلیونش رو برداره و مانده پولش بشه 19میلیون سودش میشه 10 درصد که واقعا کمه نظر شما چیه؟؟؟؟

M.R.S.
30-01-2017, 17:46
خیر,تا زمانی که گواهی کسر حقوق در قبال بدهی,به بانک نداده باشید یا بدون حکم مقام قضایی نمیتونن به حساب دست بزنن

شما خودتون بانک کردشگری گواهی سپرده گرفتید با این نرخ؟

خودم نه اما از اشنایان و دوستان گرفته اند و نرخ سود رو مینویسه؛
طبق تجارب گذشته,تا الان هیچ وقت هیچ بانکی زیر سود سپرده یکساله نزده؛حتی اون هایی هم که نمینویسن یا سود کمتر رو مینویس,سود توافق شده رو پرداخت میکنن؛
البته در.مورد حساب های یکساله وگرنه سود کوتاه مدت رو طبق.قانون میتونن کم کنن

آقا دستت درد نکنه بابت توضیحات کامل به نظرتون ایران زمین بهتره یا ملی؟؟؟؟؟ ایران زمین خیلی عالیه چون کفش صد هزار تومانه ولی ملی مثلا اگه کسی تو ملی 20 تومن داشته باشه و بعد به 1 میلیونش رو برداره و مانده پولش بشه 19میلیون سودش میشه 10 درصد که واقعا کمه نظر شما چیه؟؟؟؟
خوب ملی برای کسی که بتونه کفشو حفظ کنه با توجه به دولتی بودن برتری خودش رو داره اما برای مبذلغ کم بخصوص.اگه قرار باشه از حساب بعنوان امور مالی روزانه استفاده کرد ایران زمین بهترین شرایط رو دازه و کلا باز کردنش و داشتن این حساب ضرری نداره؛۱۰۰تومن شاید چیزی نباشه!
کارت هم داره اینترنت بانک و موبایل بانکم داره

Mohammad Hosseyn
30-01-2017, 17:54
خودم نه اما از اشنایان و دوستان گرفته اند و نرخ سود رو مینویسه؛
طبق تجارب گذشته,تا الان هیچ وقت هیچ بانکی زیر سود سپرده یکساله نزده؛حتی اون هایی هم که نمینویسن یا سود کمتر رو مینویس,سود توافق شده رو پرداخت میکنن؛
البته در.مورد حساب های یکساله وگرنه سود کوتاه مدت رو طبق.قانون میتونن کم کنن

ممکنه گواهی سپرده قدیمی بانک باشه. مثلا گواهی سپرده صادره فروردین امسال با نرخ 20درصد فکر میکنم منتشر شدن که حتی همین الانم قابل خریدنه تو بورس. ولی اینکه الان گواهی سپرده 20درصد بدن عجیب و جالب میشه!

M.R.S.
30-01-2017, 18:23
ممکنه گواهی سپرده قدیمی بانک باشه. مثلا گواهی سپرده صادره فروردین امسال با نرخ 20درصد فکر میکنم منتشر شدن که حتی همین الانم قابل خریدنه تو بورس. ولی اینکه الان گواهی سپرده 20درصد بدن عجیب و جالب میشه!

Sent from my GT-N5100 using Tapatalkخیر؛ما دو ترم داریم؛
یکی اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری عام که همانطور.که میفرمایید قابل خرید و فروش در.فرابورس هستند؛و بصورت حساب بانکی افتتاح نمیشوند؛
اما منظور بنده برگه گواهی"" حساب سپرده"" سرمایه گذاری بلند مدت یکساله هست؛که جایی بجز خود بانک قابل واگذاری و بستن نیست و این بانک حساب های سرمایه گذاری بلند مدت یکساله رو در.حال حاضر با سود ۲۲ درصد افتتاح میکند!

hesperus
31-01-2017, 21:16
سلام
میخوام بدونم نحوه محاسبه سود ساخت و ساز این مثالی که میزنم، چطور حساب میشه؟

فرض کنیم هزینه ساخت ۶۰۰ ملیون میشه و فروش ۶۵۰ ملیون؛
یعنی ۵۰ ملیون سود میکنیم؛
پروژه ۵۰۰روز طول میکشه؛

۴تا سرمایه گذار داریم؛
نفر اول روز اول ۳۰۰ملیون گذاشته؛
نفر دوم ۲۰۰روز بعداز شروع پروژه ۱۵۰ ملیون ميذاره؛
نفر سوم ۳۰۰ روز بعداز شروع پروژه ۱۰۰ ملیون ميذاره؛
و نفر چهارم ۴۰۰ روز بعداز شروع پروژه ۵۰ ملیون ميذاره...

سهم این افراد از اون ۵۰ ملیون سود، چقدره؟
ممنون بابت تفکر که میکنید و وقتی که میگذارید...

Mohammad Hosseyn
31-01-2017, 22:31
سلام
میخوام بدونم نحوه محاسبه سود ساخت و ساز این مثالی که میزنم، چطور حساب میشه؟

فرض کنیم هزینه ساخت ۶۰۰ ملیون میشه و فروش ۶۵۰ ملیون؛
یعنی ۵۰ ملیون سود میکنیم؛
پروژه ۵۰۰روز طول میکشه؛

۴تا سرمایه گذار داریم؛
نفر اول روز اول ۳۰۰ملیون گذاشته؛
نفر دوم ۲۰۰روز بعداز شروع پروژه ۱۵۰ ملیون ميذاره؛
نفر سوم ۳۰۰ روز بعداز شروع پروژه ۱۰۰ ملیون ميذاره؛
و نفر چهارم ۴۰۰ روز بعداز شروع پروژه ۵۰ ملیون ميذاره...

سهم این افراد از اون ۵۰ ملیون سود، چقدره؟
ممنون بابت تفکر که میکنید و وقتی که میگذارید...
فکر میکنم بهترین حالت این باشه که هر کدوم از افراد به ازای نسبت ارزش حال سرمایه‌ای که در پروژه میگذارند سود ببرن .
تو مباحث مالی پول در زمان های متفاوت با هم قابل جمع کردن نیست بخاطر چیزی که بهش میگیم ارزش زمانی پول.مثلا اگر فرد سوم 300میلیونی وارد پروژه میکرد هم ارزش با 300میلیونی نیست که فرد اول وارد کرده چون تو یه زمان رخ ندادن که فکر میکنم شما با این مسئله آشنا هستید که این سوال رو پرسیدید.
برای محاسبه ارزش حال هم باید از یه نرخ تنزیلی استفاده کرد که بصورت معمول نرخ بهره اسمی هست. محاسبه ارزش حال میتونه خیلی پیچیده باشه و هم میتونه با یکسری فروض ساده محاسبه بشه. مثلا نرخ بهره اسمی که تو نظام بانکی ایران میگن سالانه 15%ه بطور موثر بیشتر از 15%هست چون سود حساب بصورت ماهانه به فرد پرداخت میشه و سود هر ماه هم اگر در حساب بمونه به اون هم سود تعلق میگیره و اصطلاحا بهره مرکب هست و اگر حساب کنید در انتهای سال بیش از 15% سود به فرد تعلق میگیره با این روش. اما میشه هم فرض کرد سود مبلغ مشخصی پول در انتهای دوره به فرد پرداخت میشه و مرکب نیست. در مجموع نتیجه خیلی متفاوت نیست بخاطر همین من فرمول سادشو براتون بکار میبرم.
ارزش حالِ (PV) ایکس تومان با نرخ تنزیل فرضی سالانه r که t سال بعد بدست میاد برابر هست با :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %281+r%29%5Et%7D
فرد اول که 300میلیون روز اول گذاشته و ارزش حال پول هم همون 300میلیون هست. پس PV1=300. اما ارزش حال سرمایه بقیه افراد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %7D%7B%7B1.15%7D%5E%7B%28150%2F365%29%7D%7D%5Ccong %20142M&sig=a61166109896b70fde0c5cc52978dfae
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %7D%7B%7B1.15%7D%5E%7B%28300%2F365%29%7D%7D%5Ccong %2089M&sig=b3c739620dffb2d00cb52267d2594912
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7D%7B%7B1.15%7D%5E%7B%28400%2F365%29%7D%7D%5Ccong% 2043M&sig=dc234eb47145a4d5df5784313648e5bc

کافیه کل ارزش حال رو حساب کنید و سهم ارزش حال سرمایه هر فرد از کل ارزش حال سرمایه پروژه رو بعنوان سهم هر فرد از سود پروژه در نظر بگیرید:

PV1+PV2+PV3+PV4= 574M

سهم فرد 1 = 300/574 = 52%
سهم فرد 2 = 142/574 = 24%
سهم فرد 3 = 89/574 = 15%
سهم فرد 4 = 43/574 = 7%

البته من تو محاسبات اعشار رو رند کردم تو درصدها هم دهم و صدم درصد رو نذاشتم.
این رو هم دقت کنید که سود پروژه 50 میلیون نیست و ارزش حال خود این 50 میلیون هم عدد متفاوتیه. اصطلاا بازدهی پروژه باید با فرمول های مالی محاسبه بشه. ضمن اینکه بازم میگم این فرمول ها میتونه کلی پیچیدگی ها داشته باشه مثلا اینکه ممکنه اون 300میلیون فرد اول بیشتر از 52درصد از پروژه رو پیش برده باشه (مثلا در اون زمان قیمت مواد اولیه ارزون بوده و ایشون بیشتر کار رو پیش برده و سرمایه بقیه اینطور نبوده باشه). این فقط یه فرمول مالی با فروض ساده کننده هست که کلیت کار رو نشون میده.

Mohammad Hosseyn
31-01-2017, 22:48
خیر؛ما دو ترم داریم؛
یکی اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری عام که همانطور.که میفرمایید قابل خرید و فروش در.فرابورس هستند؛و بصورت حساب بانکی افتتاح نمیشوند؛
اما منظور بنده برگه گواهی"" حساب سپرده"" سرمایه گذاری بلند مدت یکساله هست؛که جایی بجز خود بانک قابل واگذاری و بستن نیست و این بانک حساب های سرمایه گذاری بلند مدت یکساله رو در.حال حاضر با سود ۲۲ درصد افتتاح میکند!
البته من نمیگم حتما اطلاعات شما غلطه. فقط برام جالبه اگر اینطور باشه.
در کل هیچ دلیلی نداره که تا زمانی که گواهی سپرده با نرخ بالاتر تو بانک با همون قیمت قابل خرید باشه تو بورس این اوراق با نرخ کمتر معامله بشه!. از طرفی گواهی سپرده خاص هم قابل انتقال به غیره که انتقال گواهی سپرده عین واگذاری اونه هیچ فرقی در عمل نداره. حالا من خودم حتما بانک میرم در این مورد میپرسم ولی فکر میکنم سپرده ای که آشنایانتون باز کردن بیشتر از یکساله و خب نرخ سود گواهی سپرده بیش از یکسال هم بالاتره.
حالا من خودم نتیجه تحقیقم از بانک گردشگری رو میگم اینجا بعدا و اگر کسی از دوستان هم زودتر از من وقت کرد بپرسه بگه حتما چطور بوده.

M.R.S.
01-02-2017, 00:28
البته من نمیگم حتما اطلاعات شما غلطه. فقط برام جالبه اگر اینطور باشه.
در کل هیچ دلیلی نداره که تا زمانی که گواهی سپرده با نرخ بالاتر تو بانک با همون قیمت قابل خرید باشه تو بورس این اوراق با نرخ کمتر معامله بشه!. از طرفی گواهی سپرده خاص هم قابل انتقال به غیره که انتقال گواهی سپرده عین واگذاری اونه هیچ فرقی در عمل نداره. حالا من خودم حتما بانک میرم در این مورد میپرسم ولی فکر میکنم سپرده ای که آشنایانتون باز کردن بیشتر از یکساله و خب نرخ سود گواهی سپرده بیش از یکسال هم بالاتره.
حالا من خودم نتیجه تحقیقم از بانک گردشگری رو میگم اینجا بعدا و اگر کسی از دوستان هم زودتر از من وقت کرد بپرسه بگه حتما چطور بوده.

الان مسابقه جذب نقدینگی هست؛وقتی ملی ۱۸میده بقیه باید بیشتر بدن!

اولا از سال ۹۳دیگه سپرده های بیشتر از یکسال افتتاح نمیش,پس سپرده ایشون بیش از یکساله نیست ؛و سپرده ای که افتتاح شد من همراهشون در شعبه بودم چون خودم بهش پیشنهاد افتتاح داده بودم و ایشون مسن بودند؛برگه سپرده میده با سود ۲۲

سپرده یکساله فقط به اعضای درجه خانواده قابل انتقال هست انهم در شعبه اما اوراق گواهی سپرده در فرابورس معاوضه میشن و بجز سود ماهانه اوراق,بدلیل مکانیسم عرضه و تقاضا قیمت خرید و فروش اوراق متغیر هست(بین بازه حداقل و حداکثر مجاز و بازارگردان داره و کارمزد معامله و...)

این سودهای بالا عجیب نیستند و البته زمانی که معرفی میشن,یک اعلام فرصت هست که هزینه اش فقط یه سر زدن به شعبه هست؛
بعضا هم مدت محدود دارند مثل سپرده ۶ ماهه ۲۲تجارت که از اول.بهمن نرخ افتتاحش رو ۲۰ درصد کرد!

ضمنا یک سری به بانک سرمایه هم بزنید,سپرده سرمایه گذازی۳ماهه ویژه با حداقل مبلغ و نرخ ۲۴/۵درصد افتتاح میشه؛

Mohammad Hosseyn
01-02-2017, 00:44
الان مسابقه جذب نقدینگی هست؛وقتی ملی ۱۸میده بقیه باید بیشتر بدن!

اولا از سال ۹۳دیگه سپرده های بیشتر از یکسال افتتاح نمیش,پس سپرده ایشون بیش از یکساله نیست ؛و سپرده ای که افتتاح شد من همراهشون در شعبه بودم چون خودم بهش پیشنهاد افتتاح داده بودم و ایشون مسن بودند؛برگه سپرده میده با سود ۲۲

سپرده یکساله فقط به اعضای درجه خانواده قابل انتقال هست انهم در شعبه اما اوراق گواهی سپرده در فرابورس معاوضه میشن و بجز سود ماهانه اوراق,بدلیل مکانیسم عرضه و تقاضا قیمت خرید و فروش اوراق متغیر هست(بین بازه حداقل و حداکثر مجاز و بازارگردان داره و کارمزد معامله و...)

این سودهای بالا عجیب نیستند و البته زمانی که معرفی میشن,یک اعلام فرصت هست که هزینه اش فقط یه سر زدن به شعبه هست؛
بعضا هم مدت محدود دارند مثل سپرده ۶ ماهه ۲۲تجارت که از اول.بهمن نرخ افتتاحش رو ۲۰ درصد کرد!

ضمنا یک سری به بانک سرمایه هم بزنید,سپرده سرمایه گذازی۳ماهه ویژه با حداقل مبلغ و نرخ ۲۴/۵درصد افتتاح میشه؛

اینکه رقابت سر جذب نقدینگی هست صحیحه. ولی معامله اون اوراق با اون نرخ تو بورس بی معنیه.

سپرده بیشتر از یکساله بله ولی گواهی سپرده یه اوراق بهادار حساب میشه و میتونه بیشتر از یکسال سررسید داشته باشه و میتونه با نام یا بی نام باشه و اگر بی نام باشه به هر فردی قابل انتقاله عین اتفاقی که تو بورس می افته و در این حالت هم توافق طرفین قیمت رو مشخص میکنه که وابسته به نرخ تنزیل انتظاری طرفینه.

M.R.S.
01-02-2017, 01:23
عزیزم؛چیزی که من دارم میگم حساب سپرده یکساله هست که سود ۲۲ داره؛این حساب هست و حتما باسم یک شخص افتتاح میشه و البته امکان نداره سررسیدش بیش از یکسال باشه چون افتتاح حساب بیش از.یکسال ممنوع هست؛
چیزی که شما میگین اوراق گواهی سپرده هست؛با حساب متفاوت هست؛
و اینکه الان بانک اینده در.تلویزیون اوراق گواهی سپرده با سود ۱۵.۵.تبلیغ میکنه اما حساب سپرده با سود ۲۲.باز میکنه؛چندان عجیب نیست!

سود ۲۲ درصدی گردشگری.که من میگم""حساب"" سپرده سرمایه گذاری بلند مدت بکساله با سود ۲۲ درصد هست و برگه حساب سپرده سرمایه گذاری داده میشه؛بسیار.واضح هست؛
تا چند روز.پیش اطلاع داشتم که باز میکردند,امیدوارم هنوز هم باز کنند برای دوستانی که علاقه دارند و فرصت رو از دست نداده باشند؛

اینها فرصت هست اما نمیدونم چرا باورش سخته؛

چند تا از دوستان من,قبل از بهمن سپرده ۶ماهه ۲۲درصد تجارت باز کردند!
و امروز هم سپرده سه ماهه بانک سرمایه با ۲۴/۵ درصد راه اندازی.شده!

iman_s
01-02-2017, 18:06
اوراق خزانه اسلامی (اخزا) هم در فرابورس معامله میشه و بلای جون بورس شده.حدود 25.5درصد سود سالیانه میده.تو سایت فرابورس ماشین حسابش هست

Bizow
02-02-2017, 12:23
باز هم تاکید دارم نرخ رسمی روزشمار عادی حقیقی 10 درصد هست که بانکها امضا کردن. حالا اینکه در قالب طرح و صندوق و ... و 50 تومان بالا باشه پایین نشه بیشتر میدن اون بحثش جداست. پس بیش از 10 درصد اسمش نیس روزشمار کوتاه مدت عادی. بقیه تماما به اسم طرح مطرح میشه. بخشنامه بانک مرکزی واضحه. جوابی که مقامات رسمی بانک مرکزی میدهند به همه. بقیه حسابها روزشمار کوتاه مدت عادی نیس و طرح ها و اسامی خاصی داره
در ضمن مواظب سودجویانی که خود عوامل بانکی هستند و ممکنه در این فروم هم باشند باشید. هنوز گند بانکهای اینده 5ماه پول مردم رو نمیداد و موسسه عسگریه که الان ملل شده و شاندیز و جوانان خیر که الان کوثر شده و ... باشید
مثلا کاربری در بالا گفته گردشگری هنوز! 22 درصد میده یکساله اخرش نوشته 18 درصد یکجا ماهانه واریز میشه!! خنده داره نه؟!
تا زمانی که منبع رسمی مثل اونی که من قرار دارم قرار داده نشه منم میگم بانک من 100 درصد سود میده!
پس تکرار میکنم روزشمار کوتاه مدت حقیقی 10 درصد هست. بقیه هر چیزی میدهند دور زدن هست و در قالب طرح
سلام

دوست عزیز من پستهای شما و کاربر دیگه رو خوندم این چند صفحه نمیخواستم پست بزارم ولی خب گفتم تجربم رو بگم. خودم به شخصه رفتم پرسیدم. اولا بانک گردشگری اصلا چنین سپرده 22 درصد و این حرفا نداره. تا گفتم برق از کلشون پرید! گفتم روزشمار چقدره گفت 10 درصد!
در مورد اون بحث روزشماری هم که شما و اون کاربر جنگتون شد حالا نمیدونم چرا شما دیگه تشریف ندارین باید عرض کنم حق با شما بود. راسا رفتم بانک دولتی مرکز شهرمون. رییس که یکی از اشناهای دورمون بود گفتش که با این که نرخ روزشمار حقیقی عادی 10 درصد هست و گفت اگر نگاه کنین به سایت و منابع ما در واقع 10درصد میدیم و همه بانکها ملزم هستن بهش منتهی گفت سودهای مختلفی که از طرف بانکها داده میشه در واقع همون طرحهای مختلف هست که به بانک مرکزی هم اطلاع داده میشه. حالا گفت صندوق جداست ولی تاکید کرد که سودهای بالای نرخ مصوب که خودمون امضا کردیم در قالب طرحه با اینکه کارت واریز و اینا داده میشه. گفت هر سپرده ای که شرطی باشه دیگه عادی نیست. مثلا کف فلان مقدار مسدودی فلان مقدار و غیره!
من خودم حرفهای شما رو قبول نمیکردم و اصلا به خاطر همین رفتم پرسیدم ولی ظاهرا حق با شماست.
در مورد صندوق ها هم با اینکه خودم حساب دارم ولی پول یکی از فامیلامون رو در ثامن الحجج خوردن و هنوز نمیدن. موسسه قدرتمندی هم بود. واقعا خطریه. کلا بانکها و موسساتی که روی اوردن به چنین سودهایی نقدینگیشون بالاست و مشکل دار.
من در فروهای زیادی بودم متاسفانه بیشتر افراد اطلاعات غلط میدن و میگن دوست من فلان کار رو کرد بهمان کار رو کرد و عجیبه هیچ وقت از خودشون مایه نمیزارن.

با تشکر

M.R.S.
03-02-2017, 00:50
سلام

دوست عزیز من پستهای شما و کاربر دیگه رو خوندم این چند صفحه نمیخواستم پست بزارم ولی خب گفتم تجربم رو بگم. خودم به شخصه رفتم پرسیدم. اولا بانک گردشگری اصلا چنین سپرده 22 درصد و این حرفا نداره. تا گفتم برق از کلشون پرید! گفتم روزشمار چقدره گفت 10 درصد!
در مورد اون بحث روزشماری هم که شما و اون کاربر جنگتون شد حالا نمیدونم چرا شما دیگه تشریف ندارین باید عرض کنم حق با شما بود. راسا رفتم بانک دولتی مرکز شهرمون. رییس که یکی از اشناهای دورمون بود گفتش که با این که نرخ روزشمار حقیقی عادی 10 درصد هست و گفت اگر نگاه کنین به سایت و منابع ما در واقع 10درصد میدیم و همه بانکها ملزم هستن بهش منتهی گفت سودهای مختلفی که از طرف بانکها داده میشه در واقع همون طرحهای مختلف هست که به بانک مرکزی هم اطلاع داده میشه. حالا گفت صندوق جداست ولی تاکید کرد که سودهای بالای نرخ مصوب که خودمون امضا کردیم در قالب طرحه با اینکه کارت واریز و اینا داده میشه. گفت هر سپرده ای که شرطی باشه دیگه عادی نیست. مثلا کف فلان مقدار مسدودی فلان مقدار و غیره!
من خودم حرفهای شما رو قبول نمیکردم و اصلا به خاطر همین رفتم پرسیدم ولی ظاهرا حق با شماست.
در مورد صندوق ها هم با اینکه خودم حساب دارم ولی پول یکی از فامیلامون رو در ثامن الحجج خوردن و هنوز نمیدن. موسسه قدرتمندی هم بود. واقعا خطریه. کلا بانکها و موسساتی که روی اوردن به چنین سودهایی نقدینگیشون بالاست و مشکل دار.
من در فروهای زیادی بودم متاسفانه بیشتر افراد اطلاعات غلط میدن و میگن دوست من فلان کار رو کرد بهمان کار رو کرد و عجیبه هیچ وقت از خودشون مایه نمیزارن.

با تشکر

ضمن خوش آمد گویی به عضو جدید؛تا دیروز رو اطلاع دارم گردشگری طرح یکساله 22درصد رو افتتاح کرده؛شاید دیروز ورش داشتن یا حتی به صورت موردی باز میکنن؛
و البته طرح ویژه دهه فجر بانک سرمایه که با پیامک هم تبلیغ کرده،تا 22 بهمن حساب یکساله رو با سود 24.5 افتتاح میکنه؛
اخیرا هم مطلع شدم بانک ملت بدون کف،طرح حساب یکساله 20درصد داره؛

البته مواردی که اعلام میشن،همگی اطلاعاتی هستند که در صورت تمایل افراد باید به شعبه مراجعه کنند و درست میفرمایید وقتی سود ها بیش از مصوب هستند با بخش نامه های مقطعی در قالب طرح یا حساب ویژه این سپرده ها باز میشن؛

به هرحال هدف از معرفی در اینجا به اشتراک گذاشتن اطلاعات هست تا بقیه هم منفعت ببرند و بازخورد واقعی این اطلاعات در شعب منجر به تکمیل اطلاعات خواهد شد؛
اگر هم اطلاعاتی صحیح نبود و شما به دردسر افتادید از شما عذر میخوام؛

پس جمع بندی میکنم در حال حاضر حساب های ویژه با سود بیشتر به صورت زیر وجود دارند
ملت،بدون کف،یکساله 20%
سرمایه،بدون کف،سه ماهه،24/5%
گردشگری،حداقل 10میلیون،یکساله،22%(در صورت تایید)
آینده،حداقل 5 میلیون،یکساله،22%
موسسه ملل،پلکانی از100 میلیون،حداقل 23%
ملی،حداقل 20میلیون،کوتاه مدت روزشمار،18%
ایران زمین،حداقل100هزار تومان،کوتاه مدت روزشمار،18%

شخصا فکر میکنم ملت،ملی از نظر پشتوانه با این سود برای افرادی که اهل ریسک نیستند مناسب هست؛
گردشگری و آینده،ریسک بیشتری دارند اما باز هم نسبت به سود 22 درصد جذاب هست
سرمایه سود بالایی داره اما با توجه اخبار اخیر در مورد اختلاس و معوقات و صندوق فرهنگیان ریسک بالاتری داره؛
ملل سود خوبی میده و موسسه قوی با صورت مالی شفاف هست اما ریسک موسسه کمی بیش تر از یک بانک هست
ایران زمین برای کسانی که پول کمی در دستشان هست یا بدنبال یک حساب برای امور روزمره هستند (با تجه به روزشمار بودن)که سود خوبی هم بدهد،گزینه مناسبی هست؛

خیلی ممنون

Bizow
03-02-2017, 07:59
ضمن خوش آمد گویی به عضو جدید؛تا دیروز رو اطلاع دارم گردشگری طرح یکساله 22درصد رو افتتاح کرده؛شاید دیروز ورش داشتن یا حتی به صورت موردی باز میکنن؛
و البته طرح ویژه دهه فجر بانک سرمایه که با پیامک هم تبلیغ کرده،تا 22 بهمن حساب یکساله رو با سود 24.5 افتتاح میکنه؛
اخیرا هم مطلع شدم بانک ملت بدون کف،طرح حساب یکساله 20درصد داره؛

البته مواردی که اعلام میشن،همگی اطلاعاتی هستند که در صورت تمایل افراد باید به شعبه مراجعه کنند و درست میفرمایید وقتی سود ها بیش از مصوب هستند با بخش نامه های مقطعی در قالب طرح یا حساب ویژه این سپرده ها باز میشن؛

به هرحال هدف از معرفی در اینجا به اشتراک گذاشتن اطلاعات هست تا بقیه هم منفعت ببرند و بازخورد واقعی این اطلاعات در شعب منجر به تکمیل اطلاعات خواهد شد؛
اگر هم اطلاعاتی صحیح نبود و شما به دردسر افتادید از شما عذر میخوام؛

پس جمع بندی میکنم در حال حاضر حساب های ویژه با سود بیشتر به صورت زیر وجود دارند
ملت،بدون کف،یکساله 20%
سرمایه،بدون کف،سه ماهه،24/5%
گردشگری،حداقل 10میلیون،یکساله،22%(در صورت تایید)
آینده،حداقل 5 میلیون،یکساله،22%
موسسه ملل،پلکانی از100 میلیون،حداقل 23%
ملی،حداقل 20میلیون،کوتاه مدت روزشمار،18%
ایران زمین،حداقل100هزار تومان،کوتاه مدت روزشمار،18%

شخصا فکر میکنم ملت،ملی از نظر پشتوانه با این سود برای افرادی که اهل ریسک نیستند مناسب هست؛
گردشگری و آینده،ریسک بیشتری دارند اما باز هم نسبت به سود 22 درصد جذاب هست
سرمایه سود بالایی داره اما با توجه اخبار اخیر در مورد اختلاس و معوقات و صندوق فرهنگیان ریسک بالاتری داره؛
ملل سود خوبی میده و موسسه قوی با صورت مالی شفاف هست اما ریسک موسسه کمی بیش تر از یک بانک هست
ایران زمین برای کسانی که پول کمی در دستشان هست یا بدنبال یک حساب برای امور روزمره هستند (با تجه به روزشمار بودن)که سود خوبی هم بدهد،گزینه مناسبی هست؛

خیلی ممنون

بله این حرفی که گفتید رو کارمند هم گفت هر سودی بیش یا متفاوت با حتی کمتر از مصوب در هر صورت به عنوان طرح هست. این رو بانک به من گفت. الان همون مثلا طرح بانک سرمایه یا ....
کف تعیین کردن و مسددودی و اینها به عنوان عادی حساب نمیشه حتی بانک قوامین یه جورایی اینو گفت.
در ضمن من جای دوستان باشم از خیر بانکهای سرمایه و ایران زمین و موسسه ها میگذرم. این نظر منه. تازه هنوز مرکب گند بعضیاش خشک نشده!
اینا رو اون کاربری که با شما حرفش شد هم گفت حالا نمیدونم چرا دعوا شد.
به هر حال بگذریم. در مورد صندوقها. به نظر من صندوق با درامد ثابت خوبه. واقعا یکساله ارزش نداره. من روزشمار 20 رو به یکساله 22 ترجیح میدم.
موفق باشید

M.R.S.
03-02-2017, 12:51
بله این حرفی که گفتید رو کارمند هم گفت هر سودی بیش یا متفاوت با حتی کمتر از مصوب در هر صورت به عنوان طرح هست. این رو بانک به من گفت. الان همون مثلا طرح بانک سرمایه یا ....
کف تعیین کردن و مسددودی و اینها به عنوان عادی حساب نمیشه حتی بانک قوامین یه جورایی اینو گفت.
در ضمن من جای دوستان باشم از خیر بانکهای سرمایه و ایران زمین و موسسه ها میگذرم. این نظر منه. تازه هنوز مرکب گند بعضیاش خشک نشده!
اینا رو اون کاربری که با شما حرفش شد هم گفت حالا نمیدونم چرا دعوا شد.
به هر حال بگذریم. در مورد صندوقها. به نظر من صندوق با درامد ثابت خوبه. واقعا یکساله ارزش نداره. من روزشمار 20 رو به یکساله 22 ترجیح میدم.
موفق باشید

بسیار عالی؛
البته باید بگم در.مورد ایران زمین یا هر یانک خصوصی کوچک دیگر با شما اختلاف نظر دارم؛چون به هرحال این بانک ها همگی جزو صندوق ضمانت سپرده ها هستند و تا ۱۰۰میلیون تضمین شده هست و البته در طول دوران حکومت جمهوری اسلامی ایران سابقه نداشته که بک بانک ورشکسته بشه چه در زمان انقلاب که راحت و بی سر و صدا ادغام شدند و چه در در اوج بحران جنگ؛اوضاع الان ما بدتر این دوران جنگ که نیست!
و البته تجربه یک بانک تات هم نشان میده که برای سپرده گذاران هیچ مشکلی پیش نمیاد؛
پس بنظرم گزینه ۱۸درصد ایران زمین برای یک حساب با کاربری روزانه و مبلغ کم گزینه مناسبی هست چون سود بالایی با حداقل مبلغ داره؛
از اون طرف خودم چندان طرفدار صندوق نیستم چون یک صندوق از طرف خود بانک تضمین میشود نه نهاد مستقل دیگری مانند صندوق ضمانت,قضیه اختلاف قیمت خرید و ابطال و جود دارد و البته برداشت اصل سپرده باید حتما حضوری باشد سود ها همیشه سود پیشبینی یا محقق شده دوره قبلی هستند و صندوق با تضمین سود کم هست(هرچند اغلب همیشه به سود اعلامی وفادارند اما از نظر قانونی دستشان باز هست درست مثل حساب کوتاه مدت)
البته صندوق هم یک گزینه مناسب سرمایه گذاری هست و هر کس باید با توجه به اطلاعات موجود انتخاب کند؛هدف ما هم همین هست؛

اما در مورد کاربر حذف شده,شما دوست عزیز ان زمان,عضو نشده بودید؛ایشون از قوانین انجمن تخطی کردند و شروع به توهین,تمسخر,اتهام زنی و تهدید کردند که بنابر قوانین با نظر ادمین ها بن شدند که تصمیم درستی بود و پست های حاوی توهین ایشان حذف شدند؛
به هرحال بحث و اختلاف نظر هست اما نیاز نیست یکنفر ادب و احترام رو برای به کرسی نشاندن حرفش زیر پا بگذارد؛

ممنون صحبت خوبی بود؛باز هم اطلاعاتی در مورد طرح های مختلف بانکی بدست اوردم به اشتراک میگذارم تا بحث و تبادل نظر کنیم؛

Bizow
03-02-2017, 14:43
بسیار عالی؛
البته باید بگم در.مورد ایران زمین یا هر یانک خصوصی کوچک دیگر با شما اختلاف نظر دارم؛چون به هرحال این بانک ها همگی جزو صندوق ضمانت سپرده ها هستند و تا ۱۰۰میلیون تضمین شده هست و البته در طول دوران حکومت جمهوری اسلامی ایران سابقه نداشته که بک بانک ورشکسته بشه چه در زمان انقلاب که راحت و بی سر و صدا ادغام شدند و چه در در اوج بحران جنگ؛اوضاع الان ما بدتر این دوران جنگ که نیست!
و البته تجربه یک بانک تات هم نشان میده که برای سپرده گذاران هیچ مشکلی پیش نمیاد؛
پس بنظرم گزینه ۱۸درصد ایران زمین برای یک حساب با کاربری روزانه و مبلغ کم گزینه مناسبی هست چون سود بالایی با حداقل مبلغ داره؛
از اون طرف خودم چندان طرفدار صندوق نیستم چون یک صندوق از طرف خود بانک تضمین میشود نه نهاد مستقل دیگری مانند صندوق ضمانت,قضیه اختلاف قیمت خرید و ابطال و جود دارد و البته برداشت اصل سپرده باید حتما حضوری باشد سود ها همیشه سود پیشبینی یا محقق شده دوره قبلی هستند و صندوق با تضمین سود کم هست(هرچند اغلب همیشه به سود اعلامی وفادارند اما از نظر قانونی دستشان باز هست درست مثل حساب کوتاه مدت)
البته صندوق هم یک گزینه مناسب سرمایه گذاری هست و هر کس باید با توجه به اطلاعات موجود انتخاب کند؛هدف ما هم همین هست؛

اما در مورد کاربر حذف شده,شما دوست عزیز ان زمان,عضو نشده بودید؛ایشون از قوانین انجمن تخطی کردند و شروع به توهین,تمسخر,اتهام زنی و تهدید کردند که بنابر قوانین با نظر ادمین ها بن شدند که تصمیم درستی بود و پست های حاوی توهین ایشان حذف شدند؛
به هرحال بحث و اختلاف نظر هست اما نیاز نیست یکنفر ادب و احترام رو برای به کرسی نشاندن حرفش زیر پا بگذارد؛

ممنون صحبت خوبی بود؛باز هم اطلاعاتی در مورد طرح های مختلف بانکی بدست اوردم به اشتراک میگذارم تا بحث و تبادل نظر کنیم؛

حالا اینکه موقت یا دایمی بن شدن نمیدونم ولی حرف ایشون انصافا حق بود و من فردا میرم دو سه جای دیگه تکمیل کنم اطلاعاتتون رو.
در مورد صندوق یه چیزی بگما. صندوق با درامد ثابت هنگام ابطال هیچ هزینه ای نمیگیرن و اصل پول کامل پش میدن بهتون.
مثال برادر من لوتوس حدود 20 میگیره پارسیان روزشمار هر وقت درخواست داد بعد از ظهر پدل حسابشه با همون سود!
فعلا

M.R.S.
03-02-2017, 22:16
حالا اینکه موقت یا دایمی بن شدن نمیدونم ولی حرف ایشون انصافا حق بود و من فردا میرم دو سه جای دیگه تکمیل کنم اطلاعاتتون رو.
در مورد صندوق یه چیزی بگما. صندوق با درامد ثابت هنگام ابطال هیچ هزینه ای نمیگیرن و اصل پول کامل پش میدن بهتون.
مثال برادر من لوتوس حدود 20 میگیره پارسیان روزشمار هر وقت درخواست داد بعد از ظهر پدل حسابشه با همون سود!
فعلا

شما که اون زمان عضو نشده بودین و بسیاری از پست های حاوی توهین ایشون الان پاک شده؛البته وقتی یک نفر با تعصب و عصبانیت و با زبان توهین چیزی میگه دیگه محق بودن کم رنگ میشه و وقتی اتهام میزنی و توهین میکنی,دیگر محق بودنت مهم نیست بلکه همه چیز رو زیر سوال میبری, و البته واقعا حساب عادی با حساب خاص فرقی برای من و شمای مشتری نداره که بخاطر بخوای توهین کنی؛
به هرحال ایشون بخاطر توهین و تهمت زدن بن شدند,حیف شد اطلاعات خوبی داشتند اما نتوانستند اصول بحث رو رعایت کنند؛
به هرحال مساله ایشون تمام شده هست و ما اینجا قاضی محق بودن کسی نیستم؛بهتر هست به حرف های خودمون بپردازیم و درمورد شخص غایب صحبت نکنیم چون ربطی به من و شما نداره؛و اینکه سخت هست از شخص توهین کننده که بخاطر همین حذف شده دفاع کرد!

بگذریم…
درست میگین؛در درامد ثابت کارمزد ابطال اخذ نمیشه و اصل مبلغ توسط بانک مربوطه تضمین شده هست؛اما به چه صورت؟با تضمین بازخرید واحدهای سرمایه گذاری صندوق؛اینجاست که قیمت ابطال مطرح میشه و البته تفاوت قیمت ابطال و خرید انقدر زیاد نیست که منجر به ضرر بشه؛

صندوق.هم یک شیوه خوب سرمایه گذاری هست اما شخصا بعلت,نیاز به مراجعه به شعبه برای.خرید یا ابطال چندان برام مورد پسند نیست,و همین حساب هارو ترجیح میدم!
مساله صندوق ضمانت سپرده هم هست که به,نوعی سرمایه گذاری درون حساب بانکی رو در.هربانک تا ۱۰۰میلیون رو بیمه میکنه؛

موفق باشید؛

Bizow
04-02-2017, 12:38
شما که اون زمان عضو نشده بودین و بسیاری از پست های حاوی توهین ایشون الان پاک شده؛البته وقتی یک نفر با تعصب و عصبانیت و با زبان توهین چیزی میگه دیگه محق بودن کم رنگ میشه و وقتی اتهام میزنی و توهین میکنی,دیگر محق بودنت مهم نیست بلکه همه چیز رو زیر سوال میبری, و البته واقعا حساب عادی با حساب خاص فرقی برای من و شمای مشتری نداره که بخاطر بخوای توهین کنی؛
به هرحال ایشون بخاطر توهین و تهمت زدن بن شدند,حیف شد اطلاعات خوبی داشتند اما نتوانستند اصول بحث رو رعایت کنند؛
به هرحال مساله ایشون تمام شده هست و ما اینجا قاضی محق بودن کسی نیستم؛بهتر هست به حرف های خودمون بپردازیم و درمورد شخص غایب صحبت نکنیم چون ربطی به من و شما نداره؛و اینکه سخت هست از شخص توهین کننده که بخاطر همین حذف شده دفاع کرد!

بگذریم…
درست میگین؛در درامد ثابت کارمزد ابطال اخذ نمیشه و اصل مبلغ توسط بانک مربوطه تضمین شده هست؛اما به چه صورت؟با تضمین بازخرید واحدهای سرمایه گذاری صندوق؛اینجاست که قیمت ابطال مطرح میشه و البته تفاوت قیمت ابطال و خرید انقدر زیاد نیست که منجر به ضرر بشه؛

صندوق.هم یک شیوه خوب سرمایه گذاری هست اما شخصا بعلت,نیاز به مراجعه به شعبه برای.خرید یا ابطال چندان برام مورد پسند نیست,و همین حساب هارو ترجیح میدم!
مساله صندوق ضمانت سپرده هم هست که به,نوعی سرمایه گذاری درون حساب بانکی رو در.هربانک تا ۱۰۰میلیون رو بیمه میکنه؛

موفق باشید؛

به هر روی ایشون درست میگفتن همین الانم از بانک تجارت برگشتم اولا گفت اون طرح دیگه نیست 22 درصد و تازه الانم طرح های دیگه تحت بررسیه.
به هر حال
از دوستان کسی میدونه تاثیر سفته چیه وقتی وام میگیریم؟
همچنین فرض کنیم قرارداد یه ساله 20 درصد داریم اگر پول رو ماه 6 ام ورداریم جریمش دقیقا چقدر میشه؟

ممنون

Bizow
04-02-2017, 21:13

بگذریم…

موفق باشید؛

به هر روی ایشون درست میگفتن همین الانم از بانک تجارت برگشتم اولا گفت اون طرح دیگه نیست 22 درصد و تازه الانم طرح های دیگه تحت بررسیه.
به هر حال
همچنین فرض کنیم قرارداد یه ساله 20 درصد داریم اگر پول رو ماه 6 ام ورداریم جریمش دقیقا چقدر میشه؟

ممنون

روانپریش
10-02-2017, 11:36
دوستان اگه موقع حواله ساتنا اشتباه كنيم پول به حساب كسي ديگه ميره؟

M.R.S.
10-02-2017, 12:20
اگه اسم و شماره با هم همخوانی نداشته باشند برگشت میخوره؛
الان هم سیستم ارتقا پیدا کرده و اینترنت بانک اکثر بانک ها،استعلام پایا داره،یعنی وقتی شماره رو میزنی،بانک و صاحب حساب رو نمایش میده و فعال بودن حساب رو تایید میکنه

Sent from my E5823 using Tapatalk

enimonte
10-02-2017, 12:26
احتمالش خیلی کمه چون وقتی کارمند بانک کد شبا را وارد میکنه نام و نام خانوادگی طرف مقابل را نشان میده.

دیروز بانک پارسیان بودم کارمند بانک گفت یک طرح کوتاه مدت جدید دارند که بالای ۲۰ میلیون را ۱۷ درصد سود میدهند.

روانپریش
10-02-2017, 13:05
احتمالش خیلی کمه چون وقتی کارمند بانک کد شبا را وارد میکنه نام و نام خانوادگی طرف مقابل را نشان میده.

دیروز بانک پارسیان بودم کارمند بانک گفت یک طرح کوتاه مدت جدید دارند که بالای ۲۰ میلیون را ۱۷ درصد سود میدهند.

بانك ملي همين مبلغ رو 18 درصد ميده عزيز

ak313
11-02-2017, 12:37

کلا به خاطر وجود متغیرهای زیاد احتمال ثبت برای شماره شبای شخص دیگه کم هست

M.R.S.
11-02-2017, 14:32
بانك ملي همين مبلغ رو 18 درصد ميده عزيز

امروز ایران زمین بودم،حساب سپرده کوتاه مدت روزشمار با سود 18 درصد با حداقل مبلغ 100/000تومان همچنان برقرار هست

در مورد اختلاف یک درصدی پارسیان و ملی باید بگم تجربه نشون داده دولتی ها این سود ها رو پایین میارن؛اما خصوصی ها مقاومت میکنند

مساله وضعیت شعب و برخورد کارمند ها و خدمات هم هست که یک سپرده گذار رو به بانک خاص متمایل میکنه؛
هرچند امروز سامانه بانک داری مجازی بانک ملی (بام ملی) بهترین بین همه هست؛
اما یکسری مشکلات رو هنوز داره،مثلا نیاز به 24ساعت زمان تا اتصال حساب به کارت

SajjadKAZ2003
11-02-2017, 20:58
امروز ایران زمین بودم،حساب سپرده کوتاه مدت روزشمار با سود 18 درصد با حداقل مبلغ 100/000تومان همچنان برقرار هست

مرسی از اطلاع رسانی
امروز میخواستم پولمو از تو مهراقتصاد بکشم بیرون ببرم تو بانک ملی یا سرمایه، که نشد چون اینجا کلا برق قطع بود!
بانک سرمایه هنوز سود 24.5 سه ماهه میده؟

در مورد اختلاف یک درصدی پارسیان و ملی باید بگم تجربه نشون داده دولتی ها این سود ها رو پایین میارن؛اما خصوصی ها مقاومت میکنند

مساله وضعیت شعب و برخورد کارمند ها و خدمات هم هست که یک سپرده گذار رو به بانک خاص متمایل میکنه؛
هرچند امروز سامانه بانک داری مجازی بانک ملی (بام ملی) بهترین بین همه هست؛
اما یکسری مشکلات رو هنوز داره،مثلا نیاز به 24ساعت زمان تا اتصال حساب به کارت

دولتی ها سود رو پایین میارن یعنی چی؟ یعنی ممکنه بانک ملی سودشو کم کنه؟
اگه اینطوره پارسیان با یک درصد سود کمتر نسبت به ملی بهتره که

M.R.S.
11-02-2017, 21:45
مرسی از اطلاع رسانی
امروز میخواستم پولمو از تو مهراقتصاد بکشم بیرون ببرم تو بانک ملی یا سرمایه، که نشد چون اینجا کلا برق قطع بود!
بانک سرمایه هنوز سود 24.5 سه ماهه میده؟

دولتی ها سود رو پایین میارن یعنی چی؟ یعنی ممکنه بانک ملی سودشو کم کنه؟
اگه اینطوره پارسیان با یک درصد سود کمتر نسبت به ملی بهتره که
سرمایه طرحش برای دهه فجر بود اما با توجه به نیاز به جذب نقدینگی اگر حضوری سوال کنید،شاید هنوز برقرار باشه؛

باید سابقه کاهش سود رو نگاه کنید،معمولا وقتی سود دهی بانک ها بی حساب و کتاب میشه،بانک های دولتی و بعد بانک های خصوصی بزرگ کمترین مقاومت رو نشون میدن،بخصوص بانک دولتی که مشتمری مدار نیستند؛
البته بنظرم در کوتاه مدت کاهش سود رو نداریم چون بانک ها کشش کاهش سود دوباره را ندارند

روانپریش
11-02-2017, 23:26
درسته ملي ممكنه سود رو يهو بياره پايين چون قبلا روزشمار داشتم وقتي موصبه بانك ملي اومد كاهش داد
به نظرم بهترين گزينه العان بانك سرمايه هست سود خوبي ميده

SajjadKAZ2003
12-02-2017, 14:13
من امروز رفتم بانک مهراقتصاد، حساب روزشماری که از قبل داشتم رو چک کرد (فرمت شماره حسابم : ****-874-********-*) گفت سودش 18 درصده و گفت اگه موجودیت بین 100 تا 300 میلیون باشه میتونی درخواست بدی برات سودشو به 20 درصد تغییر بدیم و اگر هم موجودیت بیشتر باشه سودهای بیشتری رو درخواست بدید، فکر کنم بالای 300 میلیون بشه درخواست سود 22 درصد رو هم داد.
نکته اینکه برای این نوع فرمت شماره حساب اگه موجودی زیر 15 میلیون باشه سودش 10 درصد محاسبه میشه ولی اگه موجودی بالای 15 میلیون باشه سودش 18 درصد محاسبه میشه.
ضمنا گفت احتمالش هست که بانک مهراقتصاد تا آخر سال عضو شتاب بشه

بعدش رفتم بانک سرمایه، گفتن هنوز اون حساب ویژه سه ماهه 24.5 درصد قابل افتتاح هست.
چون تو بانک سرمایه حساب نداشتم، یه حساب معمولی کوتاه مدت باز کردم با سود 17.5 درصد و با حداقل موجودی 1 میلیون تومان (کارت خودپرداز و پسورد اینترنت بانک و ... هم گرفتم) یعنی باید موجودی بالای 1 میلیون باشه تا سودش 17.5 درصد محاسبه بشه، اگه موجودی زیر 1 میلیون شد سودش 10 درصد محاسبه میشه. قابلیت برداشت از این حساب رو هم داریم به شرط اینکه کف موجودی 50 هزار تومن رو حفظ کنیم.
البته یه نوع حساب کوتاه مدت دیگه هم میشد باز کرد با سود 10 درصد و با حداقل موجودی 10 هزار تومان که حالا ما کاری به اون نداریم، درست یادم نیست چی بود!!

فردا هم میرم پول رو از مهراقتصاد به بانک سرمایه انتقال میدم برای افتتاح حساب ویژه سه ماهه 24.5 درصد، بعد از سه ماه هم احتمالا اتوماتیک تمدید میشه فعلا قطعی نیست، و البته درصورتیکه به این حساب دست بزنم میزان سودش برمیگرده به همون 17.5 درصد.

24 بهمن 1395

nimahandsomboy
13-02-2017, 10:44
دوستان برای تشخیص تراول اصلی 50 تومنی و 100 تومنی بای چیکار کرد ؟؟؟

راه های تشخیص تراول اصل از قلاب چیه؟؟ به تازگی مشتری 2 تا تراول 100 تومنی قلابی اوردن

با اصلش هیچ فرقی نمیکنه بردم بانک سوراخش کرد گفت قلابی هست
ممنون میشم راهنمایی کنید.

EhsanCPU
13-02-2017, 12:25
دوستان برای تشخیص تراول اصلی 50 تومنی و 100 تومنی بای چیکار کرد ؟؟؟

راه های تشخیص تراول اصل از قلاب چیه؟؟ به تازگی مشتری 2 تا تراول 100 تومنی قلابی اوردن

با اصلش هیچ فرقی نمیکنه بردم بانک سوراخش کرد گفت قلابی هست
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام این نرم افزار میتونه کمکتون کنه
نرم افزار اندروید تشخیص اسکناس تقلبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A8%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D9%87%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF)

یه سری خودکارهایی هم هستن برای تشخیص اسکناس تقلبیه که میتونین اونا رو تهیه کنین

با تاباندن نورخودکار به اسکناس یک سری خطوط نامرئی که در کاغذ اسکناس هست و در اسکناس های تقلبی و کاغذ های معمولی نیست مرئی میشن و مطمئن میشین که اسکناس اصل هست

M.R.S.
13-02-2017, 18:41
به هر حال

ممنون
به هرحال این نظر شماست و قابل احترام؛
من در مورد درست و غلط بودن ایشون قضاوتی نمیکنم،بحث ما قضاوت ایشون نیست و اینجا هم جایش نیست ؛بحث با بن شدنشون خاتمه یافت و نیازی به ادامه بحث نیست؛
اگر ایشون بخوان پاسخ بدن میتونن با ایدی جدید وارد بحث بشن!
اون مباحث تمام شده،پیشنهاد میدم ما هم در موردش صحبت نکنیم؛مگر اینکه اصرار به بحث در مورد ایشون داشته باشید که بنده تمایلی ندارم و وارد چنین بحثی نمیشم؛

بلی تجارت تا اول بهمن فقط ۲۲ باز میکرد و الان ۲۰ باز میکنه؛
بانک ها بطور معمول نرخ شکست رو اینطور حساب میکنند:زیر ۳ ماه باندازه سود کوتاه مدت،۳-۶ ماه باندازه نرخ سود سپرده ۳ ماهه منهای نیم درصد،س۶-۹ ماه باندازه نرخ سپرده ۶ ماهه منهای نیم و ۹-۱۲ ماه باندازه نرخ شپرده ۹ ماهه منهای نیم؛
مگر اینکه امتیاز خاصی در نظر بگیرند؛مثلا گردشگری سپرده ۲۲ درصدیش رو با توجه به مبلغ سرمایه،بعد از یک ماه بدون جریمه میبنده(امتیاز ویژه برای مبالغ بالا) یا مثلا سپه چند طرح داشت که نرخ شکستش نیم درصد کمتر از سود بود

M.R.S.
13-02-2017, 18:44
به هر حال

ممنون
ضمنا هنوز دو طرح ویژه سه ماهه بانک سرمایه و یکساله گردشگری (۲۲ درصد) برقرار هست

M.R.S.
15-02-2017, 11:02
سپرده یکساله جدید بانک آینده؛
سود ۲۰ درصد که بلافاصله بعد از سپرده گذاری پرداخت میشود!
یعنی اگر ۱۰۰ میلیون سپرده کنید،بلافاصله ۲۰ میلیون شود یکجا به شما پرداخت میشود؛

اگر سود پرداخت شده را هم سپرده کنید،سود مرکب حدود ۲۴ درصد خواهد شد

Bizow
15-02-2017, 14:48
به هرحال این نظر شماست و قابل احترام؛
من در مورد درست و غلط بودن ایشون قضاوتی نمیکنم،بحث ما قضاوت ایشون نیست و اینجا هم جایش نیست ؛بحث با بن شدنشون خاتمه یافت و نیازی به ادامه بحث نیست؛
اگر ایشون بخوان پاسخ بدن میتونن با ایدی جدید وارد بحث بشن!
اون مباحث تمام شده،پیشنهاد میدم ما هم در موردش صحبت نکنیم؛مگر اینکه اصرار به بحث در مورد ایشون داشته باشید که بنده تمایلی ندارم و وارد چنین بحثی نمیشم؛

بلی تجارت تا اول بهمن فقط ۲۲ باز میکرد و الان ۲۰ باز میکنه؛
بانک ها بطور معمول نرخ شکست رو اینطور حساب میکنند:زیر ۳ ماه باندازه سود کوتاه مدت،۳-۶ ماه باندازه نرخ سود سپرده ۳ ماهه منهای نیم درصد،س۶-۹ ماه باندازه نرخ سپرده ۶ ماهه منهای نیم و ۹-۱۲ ماه باندازه نرخ شپرده ۹ ماهه منهای نیم؛
مگر اینکه امتیاز خاصی در نظر بگیرند؛مثلا گردشگری سپرده ۲۲ درصدیش رو با توجه به مبلغ سرمایه،بعد از یک ماه بدون جریمه میبنده(امتیاز ویژه برای مبالغ بالا) یا مثلا سپه چند طرح داشت که نرخ شکستش نیم درصد کمتر از سود بود

به هر حال خود شما هم قبول کردید که اینها طرح هست مثل همینایی که الان اشاره کردید.
دوستان از ما گفتن
از بانکهای اینده و گردشگری و موسسات حتی قوانین بپرهیزید
چرا باید بانکی فالفور 20 تومن به 100 تومان بده
از ما گفتن خود دانی

Spectero
16-02-2017, 16:05
سلام

من 7 فروردین سال 96 که میاد می خوام یه سپرده 26 میلیونی (اصل و سود پول با هم) رو از "مهر اقتصاد" ببرم یه جای دیگه. اما الان بین صندوق لوتوس که انگار 18 درصد سود میده و حساب یکسال معمولی بانکها که 15 درصد است و جای دیگه موندم و تصمیم قطعی نگرفتم. راستش درباره لوتوس یه کمی اینجا خوندم اما نمی دونم قابل اتکا و اعتماد است و اینکه سودش که میگه 18 درصد روز شمار ثابته یا متغیر و کم میشه؟ آیا تضمینی تو بازگشت اصل پول و سودش هست یا اگر ضرر و زیان بشه مشتری هم تو ضرر شریک میشه و یا بدتر اینکه اصل پول در خطره یا نه؟
در مورد "بانک آینده" سوال دارم آیا بانک هست یا موسسه؟ مثلا "بانک مهر اقتصاد" لغت بانک رو یدک میکشه ولی بانک به معنی واقعی که بانک مرکزی تاییدش کرده باشه نیست و موسسه مالی و اعتباریه و هنوز هم بیشتر از یکساله که میگه می خواد بره تو شبکه شتاب ولی خبری نیست. اگر بانک بشه و بانک مرکزی تاییدش بکنه و شتاب رو هم پشتیبانی بکنه ممکنه مشتریش باقی بمونم اما تصمیم دارم چند تا حساب قدیمی که سپرده پنج ساله سود در سر رسید هستن رو سر تاریخ های سر رسیدش بکشم بیرون. چون اعتباری نیست ممکنه جمع بشه و فاتحه پولهای ملت خونده بشه.

Bizow
16-02-2017, 16:31
سلام

من 7 فروردین سال 96 که میاد می خوام یه سپرده 26 میلیونی (اصل و سود پول با هم) رو از "مهر اقتصاد" ببرم یه جای دیگه. اما الان بین صندوق لوتوس که انگار 18 درصد سود میده و حساب یکسال معمولی بانکها که 15 درصد است و جای دیگه موندم و تصمیم قطعی نگرفتم. راستش درباره لوتوس یه کمی اینجا خوندم اما نمی دونم قابل اتکا و اعتماد است و اینکه سودش که میگه 18 درصد روز شمار ثابته یا متغیر و کم میشه؟ آیا تضمینی تو بازگشت اصل پول و سودش هست یا اگر ضرر و زیان بشه مشتری هم تو ضرر شریک میشه و یا بدتر اینکه اصل پول در خطره یا نه؟
در مورد "بانک آینده" سوال دارم آیا بانک هست یا موسسه؟ مثلا "بانک مهر اقتصاد" لغت بانک رو یدک میکشه ولی بانک به معنی واقعی که بانک مرکزی تاییدش کرده باشه نیست و موسسه مالی و اعتباریه و هنوز هم بیشتر از یکساله که میگه می خواد بره تو شبکه شتاب ولی خبری نیست. اگر بانک بشه و بانک مرکزی تاییدش بکنه و شتاب رو هم پشتیبانی بکنه ممکنه مشتریش باقی بمونم اما تصمیم دارم چند تا حساب قدیمی که سپرده پنج ساله سود در سر رسید هستن رو سر تاریخ های سر رسیدش بکشم بیرون. چون اعتباری نیست ممکنه جمع بشه و فاتحه پولهای ملت خونده بشه.

صندوب با درامد ثابت مشکلی نداره
اصل پول تضمینه سودش متغیر
لوتوس 18 نیست. چند ماهی بود 19.5 میداد از این ماه 20 به بالا شده.
حداقل سود تضمین شده دلیل بر دادن اون سود نیست. حتما از اون بیشتر میدن. صندوقهای بانکهای معتبر تقریبا مثل همن حالا یکی یه بار بیشتر میده یه بار کمتر
با این حال صندوق بانک شهر قدرتمندتره در میان صنوقهایی که هنوزم حساب باز میکنن البته. بعضیا مثل سامان خوبدسود میده الب بار نمیکنه.
بانک اینده و موسسات و سرمایه و این تیپ بانکها خطرین . از ما گفتن
پستهای من دیر تایید میشه متاسفانه. متاسفم واسه این سایت

SajjadKAZ2003
16-02-2017, 16:59
سلام

اگه با مهراقتصاد مشکل نداری و سود 18 درصد میخای احتمالا همون حساب مهراقتصادت سودش 18 درصده، البته بستگی به شماره حسابت داره، باید بری بانک بپرسی
مال من 18 درصد بود، همشو کشیدم بیرون بردم تو بانک سرمایه سه ماهه 24.5 درصد ( #4954 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
اگه پولتو فعلا لازم نداری ببر بانکهای:
بانک سرمایه (3ماهه24.5%)
بانک آینده (1ساله20%)
بانک گردشگری (1ساله22%)
بانک تجارت (6ماهه20%)

یا روزشماز بانکهای:
ملی (18%)
ایران زمین (18%)

بانکهای دیگری هم هستن که دوستان تو همین تاپیک معرفی کردن

ak313
16-02-2017, 22:09
امروز این خبرو خوندم
این برای کسانی که حساب صندوق دارن چه تاثیری داره؟ چون تضمین شده هست توی گرفتن اصل پول که مشکلی پیش نمیاد. نهایت سودشون رو کم می کنند و پول رو برمی داریم دیگه

Mohammad Hosseyn
16-02-2017, 22:43
امروز این خبرو خوندم
این برای کسانی که حساب صندوق دارن چه تاثیری داره؟ چون تضمین شده هست توی گرفتن اصل پول که مشکلی پیش نمیاد. نهایت سودشون رو کم می کنند و پول رو برمی داریم دیگه

بستگی داره ضامن نقدشوندگی صندوق چه نهادی باشه (تو اطلاعات صندوق تو سایتش ذکر میشه). اگر خود بانک ایران زمین ضمانت نقدشوندگی صندوقش باشه وقتی بانک ورشکست بشه ممکنه نتونه اصل پول رو هم برگردونه یا برگشتش با تاخیر و دردسر همراه بشه مثل تمام ورشکستگی های دیگه.
این اتفاق برای صندوق ها بعیده که بیافته چون صندوق در واقع واسط سرمایه گذاری هست و پول شما ما به ازاش سهام و اوراق قرضه و ... خریداری شده و وقتی بخواید نقد کنید اون دارایی ها فروخته میشه پولتون برمیگرده و سود پولتون رو هم قیمت فروش اون دارایی تعیین میکنه. مگر اینکه اون دارایی ها یجورایی به خود بانک مربوط باشن یا قابل فروش نباشن یا پول رو جای دیگه بکار برده باشن.

در کل ریسک واحد صندوق از حساب سپرده بانک خیلی کمتره چون صندوق زیر نظر سازمان بورس فعالیت میکنه و تا حدی مستقل از بانکه.

این مشکل زیان ده بودن هم برای بانکهای سرمایه و صادرات و خیلی های دیگه وجود داره متاسفانه و احتمال این هست که در آینده بطور رسمی برخی از بانکهای کشور به دیار باقی بشتابن (با چراغ سبز بانک مرکزی و سایر نهادهای دست اندرکار!)

ak313
16-02-2017, 23:23
بله دیگه وقتی که ارزش پول حدود 300 400 درصد کم بشه و اقتصاد بخوابه دیگه این چیزها هم پیش میاد

brad pitt
17-02-2017, 09:51
پول داخل بانک سرمایه نگذارید . بی دلیل 24 درصد نمیده که
بدهکار هست . بانکهای بدهکار خودشون از بانک مرکزی وام میگیرند و چون اون سود و باید پرداخت کنند میاند سود بیشتر میدند
بانک سرمایه بدلیل مسایل پیش آمده از نظر تراز حسابداری وضعیت خوبی نداره

بانک تجارت
بانک شهر
بانک سینا
بانک قوامین

دارن سودهای معقول تری میدند .

روانپریش
17-02-2017, 13:48
پول داخل بانک سرمایه نگذارید . بی دلیل 24 درصد نمیده که
بدهکار هست . بانکهای بدهکار خودشون از بانک مرکزی وام میگیرند و چون اون سود و باید پرداخت کنند میاند سود بیشتر میدند
بانک سرمایه بدلیل مسایل پیش آمده از نظر تراز حسابداری وضعیت خوبی نداره

بانک تجارت
بانک شهر
بانک سینا
بانک قوامین

دارن سودهای معقول تری میدند .

من 5 ساله توي بانك سرمايه حساب دارن سودم رو دقيقا 1 هر ماه ريختن هر وقت رفتم پول برداشتم بهم بدون هيچ مشكلي دادن
شما همون دوستمون هستين كه كارمند بانك سينا هستن؟

meisam317
18-02-2017, 00:19
من 5 ساله توي بانك سرمايه حساب دارن سودم رو دقيقا 1 هر ماه ريختن هر وقت رفتم پول برداشتم بهم بدون هيچ مشكلي دادن
شما همون دوستمون هستين كه كارمند بانك سينا هستن؟

5 سال کل منابع بانک سرمایه رو هوا نفرستادند با اختلاس مدیر عامل صندوق فرهنگیان :n33::n33: چند ماه پیش اینطوری شده :n33:

بعدا نگی نگفتند ریسک بالایی داره سرمایه وقتی این همه بانک همون خدماتو سود میدن البته سود سه ماهه بانک سرمایه وسوسه کننده هست

dadash42
18-02-2017, 12:04
حساب تازه 2 ماه باز شده 18% روزشمار بانک قوامین این ماه هیچ صودی پرداخت نکرد!!
رو اینترنت نگاه کردم. الان خارج هستم دستم بشون نمیرسه

ضمنن سایتشون اینجا فقط با گوشی باز میشه. با PC نمیشه باز کرد

EDIT:امروز صود واریز شد. شاید بخاطر تعطیلات فجر چند روز دیرتر بود

Spectero
19-02-2017, 12:14
اگه با مهراقتصاد مشکل نداری و سود 18 درصد میخای احتمالا همون حساب مهراقتصادت سودش 18 درصده، البته بستگی به شماره حسابت داره، باید بری بانک بپرسی
مال من 18 درصد بود، همشو کشیدم بیرون بردم تو بانک سرمایه سه ماهه 24.5 درصد ( #4954 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
اگه پولتو فعلا لازم نداری ببر بانکهای:
بانک سرمایه (3ماهه24.5%)
بانک آینده (1ساله20%)
بانک گردشگری (1ساله22%)
بانک تجارت (6ماهه20%)

یا روزشماز بانکهای:
ملی (18%)
ایران زمین (18%)

بانکهای دیگری هم هستن که دوستان تو همین تاپیک معرفی کردن

حساب سپرده پنج ساله (اون موقع که 5 ساله بود) باز کردم سود 5 سالش 164 درصد میشه. سال نزدیک به 33 درصد. اونها رو که سر رسیدش برسه میکشم بیرون چون "مهر اقتصاد" با وجود نقدیندگی بالایی که داره باز هنوز یک بانک مورد تایید بانک مرکزی نیست و هنوز صندوقه و به هر علتی جمع یا ورشکسته بشه زندگی منم باهاش میره! چون همه پولم رو اون موقع که سود خوب 5 ساله می بست تو 6 سپرده 5 ساله تو تاریخهای مختلف گذاشتم اونجا. یک حساب روز شمار به نام "فجر" باز شده بود که 23 درصد سود میداد اما چون طرح بود و بعد از اجبار کاهش سود از طرف بانک مرکزی رسوندنش به 15 درصد! بعد که رفتم بانک گفتم چند میلیون دیگه بزاری روش 18 درصد سود میده!!؟! خب اینم از طرح این صندوق. واسه همین نمی خوام تو اون حساب روز شمار 18 درصد دیگه پول بریزم چون بعید نیست دوباره بشه 15 و مرتب بخوان مشتری رو تحت فشار بزارن که اگه به این سقف مبلغ برسه میشه 18 یا بیشتر که شارلاتانی محضه.

dadash42
19-02-2017, 12:49
اینجا کمتر از موسسه اعتباری ثامن العمه نام برده میشه.
تعلق به سپاه با شعب زیاد و چندتا از دوستان استفاده میکنند. آیا کسی اطلاع از این موسسه داره؟

EhsanCPU
19-02-2017, 13:22
اینجا کمتر از موسسه اعتباری ثامن العمه نام برده میشه.
تعلق به سپاه با شعب زیاد و چندتا از دوستان استفاده میکنند. آیا کسی اطلاع از این موسسه داره؟
دوست عزیز اینجا بیشتر در مورد بانکها صحبت میشه ثامن موسسه هست ...

dadash42
19-02-2017, 13:37
دوست عزیز اینجا بیشتر در مورد بانکها صحبت میشه ثامن موسسه هست ... درسته ولی به هر صورت اینجا مرطبا بحث موسسه ها هم میشه. فقت خواستم ببینم کسی اطلاعی داره؟
میدونم ثامن تا 27% روزشمار هم میده

M.R.S.
19-02-2017, 15:47
ثامن(یا همان ثامن الامه سابق) یک تعاونی هست و موسسه غیر مجاز!چون مجوز رسمی تاسیس موسسه مالی و اعتباری رو ندارد؛
وابسته به بنیاد تعاون سپاه هست و از نظر پشتوانه محکم،اما پشتوانه محکم دلیلی بر عدم امکان مشکل دار شدن نیست!

گمان نمیکنم این سود ۲۷ درصد رو بده چون خیلی وقت هست سودش رو پایین اورده؛
بعلت نداشته مجوز و عدم اتصال به شتاب،سرمایه گذاری توصیه نمیشه یا بهتر هست بگم سرمایه گذاری با ریسک بالاتری نسبت به موسسات مجاز و بانک ها دارد(این به معنی قریب الوقوع بودن ورشکستگی نیست حتی ممکن هست هرگز ورشکسته نشود!)

dadash42
19-02-2017, 16:36
ببخشید double post

dadash42
19-02-2017, 16:53
مرسی MRS
منم همچون چیزهایی شنیدم. پشتیبانی نسبتا محکمی دارن. قم فکر کنم 8 شعبه دارند. نکنه این همین موسسه هست که دولتی ها رو تلویزیون بخاطر عدم رعایت بانک مرکزی و توانایی مالی عظیم ازش شکایت میکنند ولی نام نمیبرن
کارت شتاب نمیدن مشکل میشه
رو سایتشون 24% تبلیغ میکنن

mili_k
19-02-2017, 17:13
دوستان کسی این اواخر از بانک صادرات وام گرفته ؟ یه وام کوچک 5 ملیونی میخوام . شرایطشو میدونید ؟ مبلغ اولیه ای باید بذاریم ؟ چقدر هست اون مبلغ

dadash42
19-02-2017, 18:19
گرفتن وام چندین میلیاردی راحت تره. وام 3ـ 4ـ 5 میلیونی خیلی مشکله و چند ماه دویدن میخواد. دوستی, فامیلی نیست ازش پول قرض کنی؟

mili_k
19-02-2017, 18:40
گرفتن وام چندین میلیاردی راحت تره. وام 3ـ 4ـ 5 میلیونی خیلی مشکله و چند ماه دویدن میخواد. دوستی, فامیلی نیست ازش پول قرض کنی؟

اگر جواب رو میدونید ریپلای بدید .

دوستان شرایط بانک صادرات رو میدونید ؟

M.R.S.
19-02-2017, 19:47
اگر جواب رو میدونید ریپلای بدید .

دوستان شرایط بانک صادرات رو میدونید ؟
ببین بعید هست اخر سال راحت وام بدن بخصوص صادرات با مشکلاتی که براش بوجود امده
اما این وام های خرد رو موسسات بهتر میدن؛
پیشنهاد مقدم به مهر اقتصاد اول از همه مراجعه کنین؛وام از روی سند راحت میده؛طرح وام لا سپرده گذاری هم داره؛
موسسه نور هم طرح تعاون داره که با سپرده گذاری ۳-۴ ماهه تا ۵۰ میلیون وام میده

روانپریش
20-02-2017, 00:32
العان امنترين بانك كه كم ترين ريسك رو داره كدوم بانك هست؟

M.R.S.
20-02-2017, 01:00
العان امنترين بانك كه كم ترين ريسك رو داره كدوم بانك هست؟
دولتی ها؛
به ترتیب تاسیس سپه،ملی،کشاورزی،مسکن،پست بانک،توسعه تعاون
توسعه صادرات و صنعت و معدن برای مشتری عادی مناسب نیست؛

M.R.S.
20-02-2017, 18:05
به هر حال خود شما هم قبول کردید که اینها طرح هست مثل همینایی که الان اشاره کردید.
دوستان از ما گفتن
از بانکهای اینده و گردشگری و موسسات حتی قوانین بپرهیزید
چرا باید بانکی فالفور 20 تومن به 100 تومان بده
از ما گفتن خود دانی

خیر من به هیچ عنوان حرف های اون شخص رو تایید نمیکنم چون ایشون ابتدا نمیخواستند حتی قبول کنند الان همچنین حساب هایی افتتاح میشه و مرتبا تهمت میزدند یا تمسخر و توهین میکردند و با ایشون هم با توجه به توهین هاشون برخورد شد؛حالا نمیدونم چرا شما دوست عزیز از بدو عضویت در سایت شروع به تایید گفته های شخص توهین کننده و حدف شده میکنید؟ایشون اگر بخواهند میتونن خودشون با یک آیدی دیگه از خودشون دفاع کنند!
متاسفانه پاسخ های شما هم دیر ارسال میشه که بنظرم بهتر هست اصلا در مورد مشکلات اون شخص صحبت نکنیم؛صحبت من با شماست نه شخص یک غایب!

اما در مورد قسمت دوم گفته شما،آخر سال هست و بانک ها تشنه منابع هستند تا صورت های مالیشون رو ببندند؛همین حساب های کوتاه مدت 3 ماهه و 6 ماهه هم همین رو نشون میده؛الان حتی سپه هم برای مبالغ بالا 20 درصد یکساله میده یا اقتصاد نوین 3 ماهه 22 و 6 ماهه 21
اما اینکه سود بالا یعنی ریسک بیشتر قبول دارم،گفته ها ما صرفا به اشتراک گذاشتن اطلاعات هست تا خوانندگان،با تصمیم خودشون عمل کنند

Bizow
20-02-2017, 22:00
خیر من به هیچ عنوان حرف های اون شخص رو تایید نمیکنم چون ایشون ابتدا نمیخواستند حتی قبول کنند الان همچنین حساب هایی افتتاح میشه و مرتبا تهمت میزدند یا تمسخر و توهین میکردند و با ایشون هم با توجه به توهین هاشون برخورد شد؛حالا نمیدونم چرا شما دوست عزیز از بدو عضویت در سایت شروع به تایید گفته های شخص توهین کننده و حدف شده میکنید؟ایشون اگر بخواهند میتونن خودشون با یک آیدی دیگه از خودشون دفاع کنند!
متاسفانه پاسخ های شما هم دیر ارسال میشه که بنظرم بهتر هست اصلا در مورد مشکلات اون شخص صحبت نکنیم؛صحبت من با شماست نه شخص یک غایب!

اما در مورد قسمت دوم گفته شما،آخر سال هست و بانک ها تشنه منابع هستند تا صورت های مالیشون رو ببندند؛همین حساب های کوتاه مدت 3 ماهه و 6 ماهه هم همین رو نشون میده؛الان حتی سپه هم برای مبالغ بالا 20 درصد یکساله میده یا اقتصاد نوین 3 ماهه 22 و 6 ماهه 21
اما اینکه سود بالا یعنی ریسک بیشتر قبول دارم،گفته ها ما صرفا به اشتراک گذاشتن اطلاعات هست تا خوانندگان،با تصمیم خودشون عمل کنند
به هر روی من حقیقت رو گفتم و حرف حق رو بلید گفت و تک تک جملات ایشون متاسفانه یا خوشبختانه درست بود! دو روز هم صرف تحقیق کردم. حالا اینکه شما هی میخواید قبول نکنید به زور به خودتون مربوطه. ایشون هم اگه بخواد میاد جواب میده و اونم به خودشون مربوطه باز.
فک نکنم که شما برا من تصمیم بگیرید که چه بحثی انجام بدم یا ندم!
همانطور که دوستان هم گفتن این بانکها که نام برده سد و موسسات ریسکین و ارزش یکی دو درصد سود بالا رو ندارن. این طرح ها و ... به خصوص روزشمارها همش مس ... بازیه و سال بعد روز از نو روزی از نو میشه

saadat68
20-02-2017, 23:01
سلام من نه مدرک شغلی دارم نه معرف!

پست بانکو میگن راحت دسته چک میده راسته ؟

به من با این شرایط میدن ؟

----------------------------------------
ادیت : رفتم گفتن نمیدیم :n28:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alijigari
21-02-2017, 23:05
درود
دوستان رد مورد موسسه کوثر کسی اطلاعی از سپرده هاش داره ؟

dadash42
22-02-2017, 11:52

ادیت : رفتم گفتن نمیدیم :n28:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه! هیچکس نمیده....مگر سندی گرو بزاری

M.R.S.
22-02-2017, 15:41

خوب رفتی چی بهت گفتند؟
چه ایرادی گرفتند؟
شرایطشون چی بود؟

البته بعید میدونم بدون مدرک شغلی بشه کلا دسته چک گرفت؛اما رو معرف میشه تخفیف داد؛

حساب های جاری بدون دسته چک هم هست بعد از مدتی دسته چک میدن؛ملی هم شنیدم راحت میده

alijigari
23-02-2017, 16:14
درود
بانک پارسیان سپرده ای به نام " امید " اورده که 3 ماه 21 درصد و 6 ماه 22 درصد میده

MVGroup
23-02-2017, 19:58
درود
بانک پارسیان سپرده ای به نام " امید " اورده که 3 ماه 21 درصد و 6 ماه 22 درصد میده

این سود به هر میزان سپرده تعلق می گیره؟

alijigari
23-02-2017, 21:01
درود
چون مبلغ من بالا بود نپرسیدم -شنبه میپرسم خدمتتون اعلام میکنم

M.R.S.
24-02-2017, 13:25
اقتصاد نوین هم سپرده مشابه رو داره

روانپریش
24-02-2017, 23:45
اقتصاد نوین هم سپرده مشابه رو داره

كف مبلغ هم داره؟

dvb595959
24-02-2017, 23:52
كف مبلغ هم داره؟
سه ماهه اقتصاد نوین،کف نداره.

Sina
25-02-2017, 10:17
اقتصاد نوین یه سپرده روز شمار داره با کف 2 میلیون تمومن که 2 تومن اولش بلوکه و غیر قابل برداشت هست
با سود 15%
سه ماهه و 6 ماهه اقتصاد نوین چند درصد هست ؟

dvb595959
25-02-2017, 12:05
اقتصاد نوین یه سپرده روز شمار داره با کف 2 میلیون تمومن که 2 تومن اولش بلوکه و غیر قابل برداشت هست
با سود 15%
سه ماهه و 6 ماهه اقتصاد نوین چند درصد هست ؟
سه ماهه 22درصد که ظاهرا دوستان میفرماین که دیگه تمام شده.
شش ماهه 21 درصد،اما کف میلیاردی داشت.

ELVIS PRESLEY
26-02-2017, 10:36
اخرین وضعیت سپرده ها:

ملی ۱۸ درصد روز شمار برای مبالغ بالای ۲۰ میلیون تومن
ملت سپرده ویژه یکساله ۲۰ درصد بدون کف
قوامین یکساله ۱۹ درصد برای سپرده های ۲۰ میلیون تومنی و ۲۰ درصد برای سپرده های بالای ۵۰ میلیون تومن

{ ملت و قوامین در این وضعیت جدید سپرده ها، پول شما رو تا یکسال قفل میکنند، منتها ملت اگه بعد از سه ماه اقدام به بستن سپرده تون کنید اون رو با سود ۱۸ درصد حساب میکنه و ضرر کمتری متوجه شما میشه}

دوستان زیاد میشنوم که از بانک قوامین بد میگن و میگن اطمینانی نیست.
من بیشتر از ۵ ساله تو این بانک سپرده دارم و راضی بودم تا الان و مشکلی نداشتم
اگر دلیل خاصی هست لطف کنید بگید.

M.R.S.
26-02-2017, 11:04
اخرین وضعیت سپرده ها:

ملی ۱۸ درصد روز شمار برای مبالغ بالای ۲۰ میلیون تومن
ملت سپرده ویژه یکساله ۲۰ درصد بدون کف
قوامین یکساله ۱۹ درصد برای سپرده های ۲۰ میلیون تومنی و ۲۰ درصد برای سپرده های بالای ۵۰ میلیون تومن

{ ملت و قوامین در این وضعیت جدید سپرده ها، پول شما رو تا یکسال قفل میکنند، منتها ملت اگه بعد از سه ماه اقدام به بستن سپرده تون کنید اون رو با سود ۱۸ درصد حساب میکنه و ضرر کمتری متوجه شما میشه}

دوستان زیاد میشنوم که از بانک قوامین بد میگن و میگن اطمینانی نیست.
من بیشتر از ۵ ساله تو این بانک سپرده دارم و راضی بودم تا الان و مشکلی نداشتم
اگر دلیل خاصی هست لطف کنید بگید.
علتش اخبار اختلاس در مجموعه بنیاد تعاون ناجا هست و شایعات در مورد ادغام این بانک

ELVIS PRESLEY
26-02-2017, 11:17
علتش اخبار اختلاس در مجموعه بنیاد تعاون ناجا هست و شایعات در مورد ادغام این بانک

یعنی امکان بروز مشکلات و قفل شدن اصل سرمایه وجود داره؟