PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

mansoooooooor
12-04-2011, 18:36
ماهی 4600 تومان (اگر سپرده سرمایه گذاری 1 ساله با بهره 14 درصد بازکنی). (تازه امسال بهره 12.5 درصد شده:13:)
عجب !!!
پس خرجش میکنم !!

baren
13-04-2011, 17:10
دوست عزیز شما اگر 5 ساله بگذارید در طرح های ویژه ماهیانه نزدیک 10 هزار تومان سود تعلق میگیره

solo8
15-04-2011, 12:49
دوستان من کارت بانک مسکن دارم الان.

به حساب یکی از دوستام پول واریز کرده بودخ(کارت به کارت) بعدش الان میخوام دوباره پول بریزیم ولی شماره کارتش یادم رفته!

غیر از مراجعه به بانک راهی از طریق تلفن و ... نیست که من 3 گردش آخر حساب رو بگیرم که رمز کارت رو بدست بیارم؟(از طریق خود پرداز هم رفتم نشد!)

Kurosh
15-04-2011, 13:03
دوستان من کارت بانک مسکن دارم الان.

به حساب یکی از دوستام پول واریز کرده بودخ(کارت به کارت) بعدش الان میخوام دوباره پول بریزیم ولی شماره کارتش یادم رفته!

غیر از مراجعه به بانک راهی از طریق تلفن و ... نیست که من 3 گردش آخر حساب رو بگیرم که رمز کارت رو بدست بیارم؟(از طریق خود پرداز هم رفتم نشد!)
اگه حساب اینترنتیتون هم فعال بود، می‌تونستید تو حسابتون گردش‌ها رو ببینید ...

حالا واسه تلفن هم باید رمز تلفنبانک رو از خود بانک گرفته باشید ...
دارید؟!

shetmobile
17-04-2011, 17:49
سلام دوستان
اگه شماره کارت یه نفر رو بدونیم می تونیم آدرس خونش رو بفهمیم

baren
17-04-2011, 18:05
با اون شماره کارت میتونید مشخصات رو فهمیده و از طریق قانونی اقدام کنید

joe_satriani
17-04-2011, 19:20
سلام دوستان
اگه شماره کارت یه نفر رو بدونیم می تونیم آدرس خونش رو بفهمیم

با سلام
بله ميشه متوجه شد به نام كي هست و ازش مشخصاتش و در بياريد
اما بايد يه شكواييه از دادگستري يا نيروي انتظامي داشته باشيد تا بدونن براي چه به اون اطلاعات احتياج داريد
يا اينكه توي بانك كسي رو شناس داشته باشيد تا بهتون اطلاعات رو بده

موفق باشيد.

shetmobile
17-04-2011, 22:40
با سلام
بله ميشه متوجه شد به نام كي هست و ازش مشخصاتش و در بياريد
اما بايد يه شكواييه از دادگستري يا نيروي انتظامي داشته باشيد تا بدونن براي چه به اون اطلاعات احتياج داريد
يا اينكه توي بانك كسي رو شناس داشته باشيد تا بهتون اطلاعات رو بده

موفق باشيد.

یعنی نمی شه بدون شکواییه فهمید؟؟؟؟

Kurosh
17-04-2011, 22:48
یعنی نمی شه بدون شکواییه فهمید؟؟؟؟
خودتون چی فکر می‌کنید؟! :20:

انقدر‌هام هر کی هر کی نیست که همین جوری بشه با یه شماره 16 رقمی اسم و آدرس آدما رو پیدا کرد ...

pooria_googooli
17-04-2011, 23:49
دوستان الان بانکی هست که بدون سپرده وام 10 میلیونی یا 5 میلیونی بده ؟

baren
18-04-2011, 07:16
بله ولی سود بالایی میگیره !
پیشنهاد می کنم به موسسه مالی مهر(همان بانک مهر اقتصاد جدید)مراجعه کنید

Meel
20-04-2011, 16:05
سلام

من مي خوام يه حساب داشته باشم كه هر وقت مي خوام بتونم پول ازش بردارم

و سود روز شمار هم بهم بده كدوم بانك يا موسسه مالي بيشترين سود روز شمار رو به حساب پس انداز ميده ؟

ممنون از كمكتون

baren
20-04-2011, 19:57
سلام

من مي خوام يه حساب داشته باشم كه هر وقت مي خوام بتونم پول ازش بردارم

و سود روز شمار هم بهم بده كدوم بانك يا موسسه مالي بيشترين سود روز شمار رو به حساب پس انداز ميده ؟

ممنون از كمكتون
سود همه بانک ها یکی هست تقریبا و اسمش هم سود پشتیبان هست !
مثلا سرمایه گذاری کوتاه مدت پاسارگاد

meisam317
21-04-2011, 00:26
دوستان الان بانکی هست که بدون سپرده وام 10 میلیونی یا 5 میلیونی بده ؟

بعضی موسسات مالی اعتباری با سود بالا شاید بتونی پیدا بکنی . پارتی و پول میخادش .

اگهی نامه ها و نیازمندی ها مراجعه بکنی خوبه :21:

baren
21-04-2011, 07:33
اگهی نامه ها و نیازمندی ها مراجعه بکنی خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خون مردم رو تو شیشه می کنن !
علنا رباست !

Saeed7Star
21-04-2011, 10:11
سلام
رمز حساب اینترنتی بانک اقتصاد نوینمو فراموش کردم ، میشه بدونه اینکه برم بانک از طریق خود پرداز عوضش کنم ؟

Kurosh
21-04-2011, 11:17
سلام
رمز حساب اینترنتی بانک اقتصاد نوینمو فراموش کردم ، میشه بدونه اینکه برم بانک از طریق خود پرداز عوضش کنم ؟
از اینی که میگم مطمئن نیستم، ولی فکر می کنم می خواستم رمز اینترنتی پاسارگادم رو از طریق خودپرداز عوض کنم، رمز قبلی رو ازم نخواست! یهو گفت رمز جدید رو وارد کنید ... (منطقی هم هست! کسی که با رمز اول وارد کارتش شده، به احتمال خیلی زیاد صاحب اون حسابه دیگه ! پس خیلی هم مهم نیست اگه رمز قبلی رو نخواد)

حالا باز شما یه تست بکن، شاید من اشتباه کرده باشم ...

baren
21-04-2011, 12:04
احتمال زیاد نخواهد خواست

amir_ata_21
21-04-2011, 12:05
از اینی که میگم مطمئن نیستم، ولی فکر می کنم می خواستم رمز اینترنتی پاسارگادم رو از طریق خودپرداز عوض کنم، رمز قبلی رو ازم نخواست! یهو گفت رمز جدید رو وارد کنید ... (منطقی هم هست! کسی که با رمز اول وارد کارتش شده، به احتمال خیلی زیاد صاحب اون حسابه دیگه ! پس خیلی هم مهم نیست اگه رمز قبلی رو نخواد)

حالا باز شما یه تست بکن، شاید من اشتباه کرده باشم ...
این دوستمون درست می گه برای رمز اینترنتی از طریق خودپرداز به رمز اینترنتی اولیه نیازی نیست فقط باید رمز اینترنتی جدید رو وارد نمائید

Saeed7Star
21-04-2011, 17:13
از همتون ممنون که جواب دادید ولی منظور من رمز اینترنت بانکمه اونی که وقتی می خوای تو اینترنت حسابوتو چک کنی باید بزنی ؟

Kurosh
21-04-2011, 18:19
از همتون ممنون که جواب دادید ولی منظور من رمز اینترنت بانکمه اونی که وقتی می خوای تو اینترنت حسابوتو چک کنی باید بزنی ؟
آها! پس کارتتون رو نمی‌گید ...

فکر نمی‌کنم بدون مراجعه به بانک بتونید رمز اینترنتی جدید بگیرید ... :20:

amir_ata_21
21-04-2011, 21:19
بله همون طور که دوستمون گفتن باید به خود بانک مراجعه کنید از طریق خودپرداز امکان این کار میسر نیست
بانک پاسارگاد واسه رمز اینترنت بانک مجدد فکر نکنم که کارمزد کم کنه در حالی که بانک سامان برای اینترنت بانکش کارمزد کم می کنه حتی اگه مثل من رمزتون را فراموش کرده باشید
برای اینترنت بانک و تلفن بانک 2 تومن از حسابم کم کرد:18:

MZ_Love17
24-04-2011, 18:02
سلام دوستان
من شنيدم اين شوراي عالي انفورماتيك (يه چيزي تو همين مايه ها) به اينايي كه طرح دارن (تو فضاي سايبر)
وام مي دن
حالا مي خواستم بدونم كسي در مورد اين اطلاعي داره؟
ممنون توضيح كامل بدين
چقدر وام مي دن پرداختش به چه صورت هست؟؟
براي دريافت وام بايد كجا بريم و از اين قبيل
ممنون مي شم راهنماييم كنيد
با سپاس :10:

MoH_@_MaD
28-04-2011, 19:07
سلام
دوستان این کارت خرید اینترنتی بانک پارسیان قضیه ش چیه؟؟
حتما باید تو بانکش حساب داشته باشی تا بهت کارت بدن؟؟
قیمتش چجوریاس؟؟فقط یه قیمت داره یا قیمتاش مختلفه؟؟
طرز استفاده ش چجوریه؟؟

ppp1486
29-04-2011, 16:06
سلام
يه سوال خدمات سانتا جمعه كار مي كنه؟؟؟
اگه كار نكنه كسي با سانتا يه مبلغ رو به حساب كسي بفرسته تكليف اون پوله چيه؟؟

baren
29-04-2011, 16:28
سلام
يه سوال خدمات سانتا جمعه كار مي كنه؟؟؟
اگه كار نكنه كسي با سانتا يه مبلغ رو به حساب كسي بفرسته تكليف اون پوله چيه؟؟
نخیر.
هروز کاری در ساعات کاری.
در صورت ارسال در ساعات غیر کاری به ساعت کاری روز بعد منتقل می گردد.

arira
02-05-2011, 23:30
من عابر بانک کارت ملی دارم که 6 سال قبل باز کردم ازش چند بار بیشتر استفاده نکردم حالا هم تاریخ انقضاش رسیده و کار نمیکنه رفتم بانک گفتن چون خیلی وقته استفاده نکرده کارت رو عوض میکنیم ولی پولی که توی حسابت بود رو پس نمیدیم!
همچین چیزی مگه میشه؟ پول زیادی نداشتم تا جایی که یادم میاد 20 تومن اینا ولی مگه میشه پولمو ندن؟

aluminum
03-05-2011, 14:54
من عابر بانک کارت ملی دارم که 6 سال قبل باز کردم ازش چند بار بیشتر استفاده نکردم حالا هم تاریخ انقضاش رسیده و کار نمیکنه رفتم بانک گفتن چون خیلی وقته استفاده نکرده کارت رو عوض میکنیم ولی پولی که توی حسابت بود رو پس نمیدیم!
همچین چیزی مگه میشه؟ پول زیادی نداشتم تا جایی که یادم میاد 20 تومن اینا ولی مگه میشه پولمو ندن؟

تا اونجایی که من میدونم همه کارتهای عابر بانک یه تاریخ اعتبار دارن که اگه تموم بشه باید برید و عوض کنید کارت رو
چه زیاد استفاده کرده باشید چه کم
فقط باید یه پولی بابت کارت جدید بدید که فکر کنم 2 هزار تومان باشه
ولی اینکه پول رو پس نمیدیدم دیگه از اون حرفهاست
شما که نیمخواهید یه حساب جدید باز کنید.همون حساب هست و میخواهید یه کارت جدید بگیرید

hamed malekpour
05-05-2011, 15:24
یه سوال در مورد بانک من الان حدود 400هزار تومان تو بانک صادرات دارم آیا شانس برنده شذم تو قرعه کشی زیاده حدود دوماه دست به پول نزده ام یا تاثیری نداره؟

baren
05-05-2011, 23:52
یه سوال در مورد بانک من الان حدود 400هزار تومان تو بانک صادرات دارم آیا شانس برنده شذم تو قرعه کشی زیاده حدود دوماه دست به پول نزده ام یا تاثیری نداره؟

بله این که شما 60 روز 400000 تومان داشتید هر روز امتیاز داره
این که میگن مثلا هر 10 هزار توامن در هر روز یک امیتاز همینه
به طور ساده و عامیانه میگم
شما با فرض بالا هر روز 40 امتیاز گرفتید و الان 2400 امتیاز دارید !(دقیق نیست و مثال هست)

naser_2006
06-05-2011, 10:42
قیمت سفته ی 2000000 چنده؟

baren
06-05-2011, 13:58
قیمت سفته ی 2000000 چنده؟

دقیق نمی دونم ولی این سوال به نظر من جاش نیست پرسیده بشه !
مثلا من میگم 100 هزار توام یا 200 تا تک تومن. شما اگر نیاز داری برو بانک بخر میبینی چنده !

اگر دقت کنید سوال ها رو بیشتر راهنمایی خواستن و.... برای انتخاب راه درست و... هست.

البته دوست عزیز شرمنده ها کلی گفتم
به دل نگیرید

hamed malekpour
06-05-2011, 16:22
یه سوال کسی خبر داره که قرعه کشی بانک صادرات کییه چرا قرعه کشی نمی کنند هیچ خبری نیست؟

naser_2006
06-05-2011, 17:00
دقیق نمی دونم ولی این سوال به نظر من جاش نیست پرسیده بشه !
مثلا من میگم 100 هزار توام یا 200 تا تک تومن. شما اگر نیاز داری برو بانک بخر میبینی چنده !

اگر دقت کنید سوال ها رو بیشتر راهنمایی خواستن و.... برای انتخاب راه درست و... هست.

البته دوست عزیز شرمنده ها کلی گفتم
به دل نگیرید

خوب شما ک نمیدونی چرا ما رو هم بدهکار میکنید!نظرتون محترمه اما جاش رو من بهتر میدونم:27:

در ضمن سوال مربوط ب تاپیک و بانک هست سوپری محله نیست ک سفته بفروشه!حالا ما قیمت خواستیم!نحوه ی دریافت سفته رو ک نخواستیم:8:
اصلا ربطی نداره :41:

خواهش میکنم :10:

پ.ن: .003 مبلغ روی سفته رو باید بدی و فقط بانک ملی میفروشه اغلب(فقط خواستم مطمئن شم ک پرسیدم)

baren
06-05-2011, 17:02
خوب شما ک نمیدونی چرا ما رو هم بدهکار میکنید!نظرتون محترمه اما جاش رو من بهتر میدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن سوال مربوط ب تاپیک و بانک هست سوپری محله نیست ک سفته بفروشه!حالا ما قیمت خواستیم!نحوه ی دریافت سفته رو ک نخواستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا ربطی نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن: .003 مبلغ روی سفته رو باید بدی و فقط بانک ملی میفروشه اغلب(فقط خواستم مطمئن شم ک پرسیدم)

ناراحت نشید
ولی مثلا فکر می کنید بانک سرتون کلاه میزاره؟
نمیده؟
مشکلی نیست که پرسیدید ولی شما اول و آخرش باید از بان بگیرید هر چی بگه !
به قول شما بقالی نیست که چونه بزنی کمترش کنی !

pashangparsi6
06-05-2011, 22:51
ایا شده کسی توی قرعه کشی ها برنده بشه واقعا؟ کسی رو بشناسیم؟

baren
07-05-2011, 07:08
ایا شده کسی توی قرعه کشی ها برنده بشه واقعا؟ کسی رو بشناسیم؟

بله یکی از اقوام بنده در شهرستان 12 میلیون تومان برنده شد !

hamed malekpour
07-05-2011, 10:05
بله من دو سه نفر را به شخصه دیده ام که هر سه نفر را هم می شناسم برای یکی یه سمند ال ایکس و برای یکی هم اول ها شمش طلا بود یه کیلو طلا وبرای دیگری همپروتون جن 2 ووبرای من هم تا حالا هزار تومان هم برنده نشده ام اما برای پدرم 10هزار تومان از بانک ملت برنده شد.

Переклад не
07-05-2011, 11:33
دوستان شناسه ی بانکی چیه؟

این شناسه با حروف انگلیسی آی آر شروع می شود و از طریق بانک در اختیار شما قرار داده میشود و می بایست با شماره حساب بانکی مرتبط باشد

baren
08-05-2011, 08:17
دوستان شناسه ی بانکی چیه؟

شماره شباست که از طریق ساتنا کارهاش انجام میشه

hamed malekpour
09-05-2011, 11:21
یه سوال آیا بانک صادرات امکان این را داره که بخوام ماه به ماه از حساب پدرم به حساب من پول واریز کنه می شه یا نه؟

ESTEGHLAL 67
09-05-2011, 14:17
دوستان من چند تا سوال داشتم

راستش رو بخواید من 30 تومن پول دارم الان میخوام به کاری بزنم و نمیخوام به اصل پولم دست بزنم الان تو این شرایط به نظر شما کدوم بانک هست حالا خصوصی یا دولتی که بتونه اندازه پوله خودم بهم وام بده ؟ مدت زمانی که طول میکشه چقدر هست تا وام بهم بدن؟
ایا سود پول خودمو بهم میدن ؟ضمنا اگر بانک های خصوصی یا موسسات هستن میشه بهشون اطمینان کرد؟ ایا بانکی هست که بیشتر از پوله خودمم بهم وام بده؟
ممنون میشم پاسخ سوالای منو بدید... و بهترین گزیه رو بهم معرفی کنید

MehranVB
09-05-2011, 15:20
دوستان من چند تا سوال داشتم

راستش رو بخواید من 30 تومن پول دارم الان میخوام به کاری بزنم و نمیخوام به اصل پولم دست بزنم الان تو این شرایط به نظر شما کدوم بانک هست حالا خصوصی یا دولتی که بتونه اندازه پوله خودم بهم وام بده ؟ مدت زمانی که طول میکشه چقدر هست تا وام بهم بدن؟
ایا سود پول خودمو بهم میدن ؟ضمنا اگر بانک های خصوصی یا موسسات هستن میشه بهشون اطمینان کرد؟ ایا بانکی هست که بیشتر از پوله خودمم بهم وام بده؟
ممنون میشم پاسخ سوالای منو بدید... و بهترین گزیه رو بهم معرفی کنید
بانک مسکن رو میدونم این کارو میکنه و قابل اعتماد هم هست.

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

یه سوال آیا بانک صادرات امکان این را داره که بخوام ماه به ماه از حساب پدرم به حساب من پول واریز کنه می شه یا نه؟
خوب معلومه که داره! هر ماه که هیچی هر روز هم میشه!

baren
09-05-2011, 15:28

اگر حساب چند کارت با یک حساب را داشته باشه بله

pooria_googooli
10-05-2011, 13:56
سلام . دوستان من میخواهم از بانک سپه وام مضاربه بگیرم . بعد مثلا اگر سر رسید قسط اولش شش ماه باشه . من میتونم سر ماه ششم برم بانک بگم آقا تا یک سال تمدیدش کن ؟ یعنی یک سال دیگه بدم ؟

King Of Iran
10-05-2011, 14:28
به نظرتون بهترین بانک چیه؟
به نظر من بانک سامان

baren
11-05-2011, 22:35
به نظر من بانک سامان

جاش یه جا دیگه است.ولی هر بانکی بنا به سرویس هایی که میده میتونه بهترین باشه.
جامع نداریم ولی بعضی ها در زمره خوبها قرار میگرند

reza_3722
11-05-2011, 22:57
امشب سایت بانک پاسارگاد بازی در آورد سر انتقال وجه کارت به کارت اینترنتی
پیغام میداد تراکنش دیگری در حال انجام است و سر آخر هم یه پیغام تکرار بیش از حد خطا داد و الان میگه "اطلاعات کارت وارد شده نامعتبر است"
الکی الکی کارتمو قفل کرد :41:
حالا باید چیکار کرد؟
بعد از گذشت یه مدت زمان معین مجدد فعال میشه یا باید به بانک مراجعه کرد؟

Переклад не
11-05-2011, 22:59
به نظر من بانک سامان
برای خرید های اینترنتی یا کسب درامد اکثر محور رو بانک ملی میچرخه

zqsxsw
12-05-2011, 04:09
سلام.من بانک پاسارگاد حساب دارم وخیلی دوست دارم خرید اینترنت کنم اما هر کاری می کنم حتی نمی تونم یه شارژ 1000تومن بخرم همه چیزای مورد نیاز دارم کسی هست به من کمک کنه؟

Kurosh
12-05-2011, 11:49
سلام.من بانک پاسارگاد حساب دارم وخیلی دوست دارم خرید اینترنت کنم اما هر کاری می کنم حتی نمی تونم یه شارژ 1000تومن بخرم همه چیزای مورد نیاز دارم کسی هست به من کمک کنه؟
خب مشکل شما در خرید چیه؟!

اگه رمز دوم (رمز اینترنتی) کارتتون رو از خود‌پرداز گرفته باشید (البته تو کارت‌هایی که جدیداً صادر میشه، تو خود برگه‌ی رمز اول، رمز اینترنتی هم تعریف شده) دیگه به چیز خاصی نیاز ندارید ... یه کد CVV2 می‌خواید که سه رقمیه و پشت کارت خیلی ریز حک شده، و یه تاریخ انقضای کارتتون که اون هم روی کارت برجسته است ...

حالا واسه خرید به یه سایت معتبر برید و به راحتی هر چه تمام‌تر خریدتون رو انجام بدید ...
مثلاً واسه شارژ ایرانسل، خود سایت بانک پاسارگاد درگاه خوبیه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا همراه اول:

واسه خرید‌های دیگه هم فروشگاه‌های معتبر زیادی وجود داره ...

reza_3722
12-05-2011, 12:12
امشب سایت بانک پاسارگاد بازی در آورد سر انتقال وجه کارت به کارت اینترنتی
پیغام میداد تراکنش دیگری در حال انجام است و سر آخر هم یه پیغام تکرار بیش از حد خطا داد و الان میگه "اطلاعات کارت وارد شده نامعتبر است"
الکی الکی کارتمو قفل کرد :41:
حالا باید چیکار کرد؟
بعد از گذشت یه مدت زمان معین مجدد فعال میشه یا باید به بانک مراجعه کرد؟
طبق معمول خودم راه حلو پیدا کردم
از طریق عابربانک PIN2 رو reset کردم درست شد

pooria_googooli
12-05-2011, 13:06
سلام . دوستان من میخواهم از بانک سپه وام مضاربه بگیرم . بعد مثلا اگر سر رسید قسط اولش شش ماه باشه . من میتونم سر ماه ششم برم بانک بگم آقا تا یک سال تمدیدش کن ؟ یعنی یک سال دیگه بدم ؟
یعنی هیچ کس پست من رو ندید؟ :41:

danavan
12-05-2011, 14:13
پدرتون باید دستگاه otp بگیره بعدش میتونه دستور پرداخت بذاره که مثلا 5 هر ماه فلان مبلغ رو از حسابش برداشت کنه و به فلان حساب بریزه
هزینه otp بیست هزار تومنه

مهرسا1
13-05-2011, 11:00
العان بالاترین سود بانکی رو کدوم بانک میده البته معتبر باشه پول رو نکشه بالا

MehranVB
13-05-2011, 11:11
اگه میخوای معتبر باشه که همه بانکهای معتبر سود یکسان دارن یعنی 12.5 درصد یه ساله. (بانک ملی ، بانک تجارت ، بانک صادرات ، بانک پارسیان ، بانک پاسارگاد، بانک مسکن و ...)
ولی موسساتی مثل قوامین و ... سود بیشتری دارن و غیرقابل اعتماد!

K A R I M I
13-05-2011, 13:54
سلام
نرخ سود سرمایه گذاری بانک ها و موسسات مالی کشور :

baren
14-05-2011, 09:37
ولی موسساتی مثل قوامین و ... سود بیشتری دارن و غیرقابل اعتماد!

بله؟؟؟؟؟:41:

دوست عزیز شما تعریف موسسه مالی و اعتباری را بخوانید خواهشا

مثلا همین قوامین اعتبارش از بسیاری از بانکها بیشتر است.
خواهشا اعتبار موسسات بزرگ را کم نکنید.
مثلا موسسه مالی و اعتباری مهر که جدیدا داره اقدام می کنه برای بانک شدن مثل قوامین که میخواهد بانک شود از بانکهای حال و حاضر کشور معتبر تر هستند

MehranVB
14-05-2011, 11:56
بله؟؟؟؟؟

مثلا موسسه مالی و اعتباری مهر که جدیدا داره اقدام می کنه برای بانک شدن مثل قوامین که میخواهد بانک شود از بانکهای حال و حاضر کشور معتبر تر هستند

رو چه حساب معتبرتره؟؟!!!!
شما مثل اینکه خیلی از اخبار عقبی.
بانک مرکزی فقط بانکایی که از قوانین جدیدش پیروی کردن رو تضمین میکنه. قوانینی که سود همه بانکا باید برابر با اونچه باشن که بانک مرکزی میگه، بعضی بانکا قبول کردن مثل اونایی که اسمشون رو بالا اوردم و بعضیا هم مثل همونایی که اسمشون رو اوردی قبول نکردن.
تضمین یعنی اینکه هر اتفاقی واسه پولت بیافته، مثلاً قوامین اگه ورشکست شه یا حال کنه پول نده یا زلزله بیاد و خزانش از بین بره و هر کوفت دیگه ای سرش بیاد بانک مرکزی مسئولیتی در قبال پولت نداره! اما در مورد بانکای دیگه کاملاً برعکسه.

خوب حالا عزیزم شما بگو ببینیم تعریفت از معتبر چیه؟!

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

بله؟؟؟؟؟

رو چه حساب معتبرتره؟؟!!!!
شما مثل اینکه خیلی از اخبار عقبی.
بانک مرکزی فقط بانکایی که از قوانین جدیدش پیروی کردن رو تضمین میکنه. قوانینی که سود همه بانکا باید برابر با اونچه باشن که بانک مرکزی میگه، بعضی بانکا قبول کردن مثل اونایی که اسمشون رو بالا اوردم و بعضیا هم مثل همونایی که اسمشون رو اوردی قبول نکردن.
تضمین یعنی اینکه هر اتفاقی واسه پولت بیافته، مثلاً قوامین اگه ورشکست شه یا حال کنه پول نده یا زلزله بیاد و خزانش از بین بره و هر کوفت دیگه ای سرش بیاد بانک مرکزی مسئولیتی در قبال پولت نداره! اما در مورد بانکای دیگه کاملاً برعکسه.

خوب حالا عزیزم شما بگو ببینیم تعریفت از معتبر چیه؟!

مهرسا1
14-05-2011, 12:53
کلا لیست بانکهای معتبر رو که بانک مرکزی تاییدشون کرده از کجا میتونیم پیدا کنیم؟

K A R I M I
14-05-2011, 13:36
کلا لیست بانکهای معتبر رو که بانک مرکزی تاییدشون کرده از کجا میتونیم پیدا کنیم؟
سلام
بانک‌ها و مؤسسات اعتباري مجاز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه شما بانک های مجاز رو در قالب فایل های pdf می توانید ببینید !

در ضمن در رابطه با امضاتون :
لطفا یه عبارت بگو تو گوگل سرچ کنم

شما مسائل خودتون رو قبل از پست دادن سرچ کنید پلیز :دی

MehranVB
14-05-2011, 14:52
سلام
بانک‌ها و مؤسسات اعتباري مجاز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه شما بانک های مجاز رو در قالب فایل های pdf می توانید ببینید !

در ضمن در رابطه با امضاتون :
لطفا یه عبارت بگو تو گوگل سرچ کنم

شما مسائل خودتون رو قبل از پست دادن سرچ کنید پلیز :دی

ممنون،
خطاب به baren جان:
من عبارت داخل صفحه بالا رو کپی میکنم تا متوجه شیم که مهر و قوامین از بانکای کشور معتبرتر هستند آیا؟!!!

در راستاي شفاف سازي و اطلاع‌رساني صحيح به هموطنان گرامي ، فهرست بانکها و موسسات اعتباري و ساير نهادهايي که مجوز تاسيس و فعاليت آنها توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران صادر و تحت نظارت قرار گرفته‌اند ، به شرح ذيل اعلام مي‌گردد.
توجه به اين مهم ضروري است که بانک‌ها و موسسات اعتباري يا ساير نهادهايي که نام آنها در فهرست قرار ندارد ، داراي مجوز از اين بانک نبوده و مسئوليت ناشي از عملکرد ناصحيح آنها مستقيماً متوجه کساني مي‌شود که به اين موسسات مراجعه داشته‌اند.
...

baren
15-05-2011, 16:34
دسوت عزیز اولا نگفتم از همه بانکها.
انگار شما اخبار رو می بینید ولی از پشت پرده خبر ندارید.
حالا بی خیال پشت پرده.
فقط این رو بدونید قوامین ورشکست بشو نیست و اگر بشود موسسه مالی و اعتباری در شرف بانک هست و بانک مرکزی تمامی عواقبش رو از منبع اعتباری که در بانک مرکز حدود 100000000000 تومانی که هست پرداخت می کنه.
موسسه مهر نیز به دلیل در شرف بانک بودن و همچنین زیر نظر......بودن به هیچ وجه امکان ورزشکست شدن نیست.
دوست عزیز الان تعاونی های اعتبار ی که مجوز دارن هم کاملا مورد اعتمادن چه برسه به موسس ه مالی و اعتباری.

MehranVB
15-05-2011, 19:23
دسوت عزیز اولا نگفتم از همه بانکها.
انگار شما اخبار رو می بینید ولی از پشت پرده خبر ندارید.
حالا بی خیال پشت پرده.
فقط این رو بدونید قوامین ورشکست بشو نیست و اگر بشود موسسه مالی و اعتباری در شرف بانک هست و بانک مرکزی تمامی عواقبش رو از منبع اعتباری که در بانک مرکز حدود 100000000000 تومانی که هست پرداخت می کنه.
موسسه مهر نیز به دلیل در شرف بانک بودن و همچنین زیر نظر......بودن به هیچ وجه امکان ورزشکست شدن نیست.
دوست عزیز الان تعاونی های اعتبار ی که مجوز دارن هم کاملا مورد اعتمادن چه برسه به موسس ه مالی و اعتباری.

چند وقت پیش صدای امریکا خبری پخش کرد در رابطه با یکی از همین تعاونیهایی که میگین مورد اعتماد هستن که زیر نظر وزرات کار یا تعاون بود و بانک مرکزی تاییدشون نکرده بود. خبر این بود که ورشکسته شده بود و پول نداشت تا سپرده مردم رو بده! و همه مردم دم درش جمع شده بودن و ...
به هر حال هنوز قوامین و مهر مجوز ندارن، و چون زیر نظر .... هستن اگه حال کنن و پول رو بردارن برای خودشون یا هر کار دیگه ای بکنن، هیچکس هیچی نمیتونه بگه (در ضمن این پولی که اونجا میزارین صرف کارای ... میشه و استفاده مناسبی از پول نمیشه!)

توجه کنین که من نوعی نمیتونم چون یه یوزری توی یه فورومی میاد میگه قوامین و مهر معتبر از بانکای دیگه هستن پولم رو اونجا بذارم در حالی که بانک مرکزی توی سایتش اون جمله ای که تو پست قبلی گفتم رو نوشته!

baren
16-05-2011, 10:36
دوست عزیز موسسه مالی و اعتباری قوامین و مهر مجوز از بانک مرکزی دارند و آن هم وقتی که خیلی از این بانکها نبودند.
من نماینده اینا نیستم ولی اطلاعات دارم که میگم.
اون تعاونی هم که میگید بهمن ایثار بود چون مجوز بانک مرکزی نداشت.
ولی مطمئن باش قوامین و مهر از بعضی از بانکهای خصوصی حال و حاضر بالاتره.
دوست عزیز شما خیلی عامیانه با قضیه برخورد می کنی
یعنی چی پول رو بردارن و.....
واقعا حرفاتون خنده دار است.
خواهشا کمی دقت بفرمایید چون در صورت گفتن حرفی خلاف واقع در برابر کسانی که نسبت به این موسسات بدبین می شوند و مسدولین این موسسسات در برابر خدا مسئولید.

MehranVB
16-05-2011, 12:16
دوست عزیز موسسه مالی و اعتباری قوامین و مهر مجوز از بانک مرکزی دارند و آن هم وقتی که خیلی از این بانکها نبودند.
من نماینده اینا نیستم ولی اطلاعات دارم که میگم.
اون تعاونی هم که میگید بهمن ایثار بود چون مجوز بانک مرکزی نداشت.
ولی مطمئن باش قوامین و مهر از بعضی از بانکهای خصوصی حال و حاضر بالاتره.
دوست عزیز شما خیلی عامیانه با قضیه برخورد می کنی
یعنی چی پول رو بردارن و.....
واقعا حرفاتون خنده دار است.
خواهشا کمی دقت بفرمایید چون در صورت گفتن حرفی خلاف واقع در برابر کسانی که نسبت به این موسسات بدبین می شوند و مسدولین این موسسسات در برابر خدا مسئولید.

نمیدونم کجای حرفم خنده داره، من میگم این بانکا مجوز ندارن و اسمشون توی سایت بانک مرکزی نیومده، اگه اومده نشونم بدید لطفاً!
منم پولم رو توی جایی که از بانک مرکزی کشورش مجوز نداره نمیذارم چون آخرش میشه مثل همون بهمن ایثار، آیا این عامیانه صحبت کردنه یا این که بگید "در برابر خدا مسئولید و ...."!

nimahandsomboy
16-05-2011, 15:17
با سلام

من مبلغ یک ملیون دارم

به نظر شما تو کدام بانک بزارم بهتره؟؟

اصلان نمیدونم با این 1 ملیون چیکار کنم کجا بزارم؟؟ ( میدونم 1 ملیون پولی نیست)

خودم نظرم بانک سامان هست

میخوام سود بیاد روش

baren
16-05-2011, 19:51
نمیدونم کجای حرفم خنده داره، من میگم این بانکا مجوز ندارن و اسمشون توی سایت بانک مرکزی نیومده، اگه اومده نشونم بدید لطفاً!
منم پولم رو توی جایی که از بانک مرکزی کشورش مجوز نداره نمیذارم چون آخرش میشه مثل همون بهمن ایثار، آیا این عامیانه صحبت کردنه یا این که بگید "در برابر خدا مسئولید و ...."!
دوست عزیز موسسه مهر موسسه است بانک نیست.
پخ را چک کنید

arash66_2m
16-05-2011, 21:59
از بانک ملی نمیشه به سامان پول ریخت از طریق نت؟

yoosef_st
16-05-2011, 22:00
سلام.
ببخشین، میخواستم بدونم الان بیشترین بهره بانکی رو کدوم بانک یا موسسه اعتباری میده و چقدر هست؟

Royce
17-05-2011, 13:05
دوستان از بین پارسیان و ملت کدومو پیشنهاد میکنید؟

آیا حساب عابر بانک پارسیان سود میاد روش؟

MehranVB
17-05-2011, 14:49
آیا حساب عابر بانک پارسیان سود میاد روش؟
توی هر بانکی اگه حساب کوتاه مدت داشته باشی سود میاد روش، عابر بانک هم میتونی داشته باشی، اما اگه قرض الجسنه باشه خیر.

befermatooo
17-05-2011, 17:07
سلام . چند سوال :

1 - وام ساخت مسکن به ازای هر واحد هست یا طبقه ؟ مثلا من اگه بخوام در یک طبقه 2 واحد بزنم 40 میلیون وام میدن ( 20 میلیون هر واحد )

2 - حسابهای قرض الحسنه بانک ملت (وام ازدواج ) هم وارد قرعه کشی بانک میشه ؟

Royce
17-05-2011, 17:16
توی هر بانکی اگه حساب کوتاه مدت داشته باشی سود میاد روش، عابر بانک هم میتونی داشته باشی، اما اگه قرض الجسنه باشه خیر.

دو عدد سوال الان پیش اومد برادرجان

سودشون چند درصده؟مثلا 1 میلیون ماهی چند تومن میاد روش؟

آیا حساب عابر بانک همون حساب جاریه ؟

MehranVB
17-05-2011, 19:00
دو عدد سوال الان پیش اومد برادرجان

سودشون چند درصده؟مثلا 1 میلیون ماهی چند تومن میاد روش؟

آیا حساب عابر بانک همون حساب جاریه ؟

کوتاه مدت عادی 6 درصده. یعنی 1 میلیون میشه ماهی تقریباً 5 هزار تومن!

نه حساب جاری حسابیه که دسته چک میدن بهتون و هر کسی هم نمیتونه این حساب رو داشته باشه. شما تقریباً هر حسابی داشته باشی کارت عابر بانک هم میتونی داشته باشی.

nimahandsomboy
18-05-2011, 08:49
با سلام

من مبلغ یک ملیون دارم

به نظر شما تو کدام بانک بزارم بهتره؟؟

اصلان نمیدونم با این 1 ملیون چیکار کنم کجا بزارم؟؟ ( میدونم 1 ملیون پولی نیست)

خودم نظرم بانک سامان هست

میخوام سود بیاد روش

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟؟

nimahandsomboy
18-05-2011, 09:06
چطوری از طریق اینترنت در بانک ملی میتونم از حساب به حساب دیگه پول بریزم؟؟؟

منظورم کارت به کارت نیست

شماره حساب منظورم هست

Meek
20-05-2011, 14:29
سلام
من الان میخوام به یه حساب دیگر از طریق اینترنت از بانک پارسیان کارت به کارت کنم ولی نمیدونم چرا هی ارور میده

میشه بگید باید کدام قسمت سایتش برم؟

بعد یه چیز دیگه وقتی میگه کلمه عبور را وارد کنید باید رمز خود کارت را وارد کنم یا رمز اینترنتی کارت؟

ممنون

baren
20-05-2011, 16:39
کارت مبدا با سایت منتقل کننده باید یکی باشد.
رمز خود کارت را معمولا در اینترنت نمی خواهد رمز اینترنتی منظور است

dokhtaremashreghi1
21-05-2011, 11:51
سلام بچه ها . من می خوام یه وام حدود 5 میلیونی بگیرم . میخوام ظرف مدت دو ماه بتونم این وام رو بگیرم . از چه بانکی می تونم راحت تر وام بگیرم . اگه راهنمایی کنین ممنون میشم .

Manager_66
21-05-2011, 11:54
دوستان کسی میدونه برای باز کردن طرح طلا یا یک همچین چیزی که بانک صادارت تبلیغ میکنه باید حداقل حسابی که باز میکنی چقد باشه ؟ و میشه در مورد سود و .... توضیح بدین ؟

Royce
23-05-2011, 22:28
چرا باید شماره حساب با شماره کارت فرق داشته باشه؟ یعنی مثلا کسی بخواد پول به حساب من بریزه باید شماره حسابمو بهش بدم یا شماره کارتمو؟

Kurosh
23-05-2011, 23:28
چرا باید شماره حساب با شماره کارت فرق داشته باشه؟ یعنی مثلا کسی بخواد پول به حساب من بریزه باید شماره حسابمو بهش بدم یا شماره کارتمو؟
خب اگه بخواد از طریق فیش واریزی به حسابتون واریز کنه (یعنی از طریق متصدی بانک)، باید شماره حسابتون رو داشته باشه ... اما اگه بخواد از طریق خود‌پرداز یا اینترنت، براتون کارت به کارت کنه، باید شماره کارتتون رو بهش بدید ...

فلسفه‌ی این جدا بودن حساب و کارت هم اینه که شما برای همه‌ی حساب‌هاتون (فکر کنم به جز قرض‌الحسنه‌ی پس‌انداز واسه قرعه‌کشی بانک) می‌تونید کارت عابر بانک دریافت کنید ... در واقع شما اول حساب رو باز می‌کنید و یه شماره حسابی در اون بانک بهتون تعلق می‌گیره (که خب سیستم عددی خودش رو داره و اصلاً مثل کارت‌ها 16 رقمی نیست: شامل کد شعبه، نوع حساب و خیلی چیزای دیگه میشه که همه‌ی اینا با عدد در شماره حسابتون مشخص میشن) ... حالا روی این حساب (سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت یا انواع حساب‌های دیگه‌ی بانکی) می‌تونید درخواست کارت کنید که اون شماره‌ی خاص خودش رو داره و این دو تا جدای از هم هستن ...

اگه جدیداً برای افتتاح حساب و دریافت کارت به بانک رفته باشید، دیدید که حتی اگه بگید من می‌خوام کارت بگیرم هم بهتون فرم افتتاح حساب سرمایه‌گذاری کوتاه مدت میدن تا پر کنید ...
و وقتی پر کردید، تازه درخواست افتتاح حساب رو دادید !! حالا باید فرم مربوط به درخواست کارت روی حساب کوتاه مدت خودتون رو پر کنید و بدید ...

Royce
23-05-2011, 23:43
خب اگه بخواد از طریق فیش واریزی به حسابتون واریز کنه (یعنی از طریق متصدی بانک)، باید شماره حسابتون رو داشته باشه ... اما اگه بخواد از طریق خود‌پرداز یا اینترنت، براتون کارت به کارت کنه، باید شماره کارتتون رو بهش بدید ...

فلسفه‌ی این جدا بودن حساب و کارت هم اینه که شما برای همه‌ی حساب‌هاتون (فکر کنم به جز قرض‌الحسنه‌ی پس‌انداز واسه قرعه‌کشی بانک) می‌تونید کارت عابر بانک دریافت کنید ... در واقع شما اول حساب رو باز می‌کنید و یه شماره حسابی در اون بانک بهتون تعلق می‌گیره (که خب سیستم عددی خودش رو داره و اصلاً مثل کارت‌ها 16 رقمی نیست: شامل کد شعبه، نوع حساب و خیلی چیزای دیگه میشه که همه‌ی اینا با عدد در شماره حسابتون مشخص میشن) ... حالا روی این حساب (سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت یا انواع حساب‌های دیگه‌ی بانکی) می‌تونید درخواست کارت کنید که اون شماره‌ی خاص خودش رو داره و این دو تا جدای از هم هستن ...

اگه جدیداً برای افتتاح حساب و دریافت کارت به بانک رفته باشید، دیدید که حتی اگه بگید من می‌خوام کارت بگیرم هم بهتون فرم افتتاح حساب سرمایه‌گذاری کوتاه مدت میدن تا پر کنید ...
و وقتی پر کردید، تازه درخواست افتتاح حساب رو دادید !! حالا باید فرم مربوط به درخواست کارت روی حساب کوتاه مدت خودتون رو پر کنید و بدید ...

سلام

کدی که بانک پارسیان به عنوان شماره حساب به من داد خیلی طولانیه(دقیق یادم نیست چند رقم بود)ولی اگه کسی بخواد رو کاغذ بنویسه از کاغذ میزنه بیرون :27:

راستی پارسیان واسه قرض الحسنه پس انداز کارت هم میده البته شاید جدیدا همشون میدن درست نمیدونم

baren
24-05-2011, 09:45
سلام

کدی که بانک پارسیان به عنوان شماره حساب به من داد خیلی طولانیه(دقیق یادم نیست چند رقم بود)ولی اگه کسی بخواد رو کاغذ بنویسه از کاغذ میزنه بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی پارسیان واسه قرض الحسنه پس انداز کارت هم میده البته شاید جدیدا همشون میدن درست نمیدونم
همه بانکها برای قرض الحسنه کارت میدن.
شماره حساب هم معمولا 13 رقمیه

amin_fixfox
24-05-2011, 12:08
سلام

چطور میتونم توی سپه لاگین کنم؟!
رمز عبور کدومه؟ نه پسورد 4 رقمی خودپرداز رو قبول کرد و نه رمز دوم رو

جایی نداره درست و حسابی مثل پاسارگاد کارهامون رو انجام بدیم؟

مهرسا1
24-05-2011, 12:27
العان بالاترین سود رو کدوم بانک یا موسسه میده؟

faded
24-05-2011, 15:22
چطوری میتونم پرینت حسابم رو از توی اینترنت دریافت کنم؟ سیبای ملی هستش

faded
24-05-2011, 15:28
العان بالاترین سود رو کدوم بانک یا موسسه میده؟
فکر کنم همه مثل هم باشن چون اگر یکی بخواد بالاترین سود رو بده همه میرن یه جای خاص!
17 % 5ساله بیشترینشه

مهرسا1
24-05-2011, 20:42
فکر کنم همه مثل هم باشن چون اگر یکی بخواد بالاترین سود رو بده همه میرن یه جای خاص!
17 % 5ساله بیشترینشه

نه عزیزم العان بانک مهر اقتصاد حدود 28 درصد یک ساله و 40 درصد دوساله میده

مهرسا1
24-05-2011, 21:00
بسیار عالی

اما خوب نمیدونم چقدر بهشون اعتماد هست این بانک؟

بی باک بی بال
25-05-2011, 16:56
سلام :31:
می خواستم بدون با برگشت زدن چک حساب اون طرف بسته میشه یا نه
بعد اگه کار مند باشه جلوی حقوق گرفته میشود یانه

baren
26-05-2011, 13:29
اما خوب نمیدونم چقدر بهشون اعتماد هست این بانک؟
دوستان عزیز این موسسات یکی از بزرگترین نهادهای مالی هستند.
حالا چون اسمشون موسسه است نمیشه شک کرد.
لازم به کر است موسسه مالی مهر مجوز تبدیل به بانک به نام مهر اقتصاد را گرفت.

amir_ata_21
26-05-2011, 13:35
کدوم موسسه مالی و اعتباری سود بیشتری به سپرده های 5 ساله می داده ؟

bolka
01-06-2011, 09:18
خب راستش من يه چند تا سوال مهم دارم
اول اينكه من ميخوام يه حساب تو بانك سامان و يكي هم تو بانك ملي باز كنم. سوالم اينه كه حداقل موجودي لازم براي افتتاح حساب تو اين دو بانك چقدر هست؟ من شنيدم با 5 هزار تومان هم حساب رو باز ميكنند.! حقيقت داره يا خير؟ چون اولين بارم هست حساب باز ميكنم.
سوال دوم اينه كه اگر بانك سامان و ملي حساب باز كنم كدوم يكي كارت عابر بانك رو زودتر ميده؟ چون شنيدم بانك سپه يك هفته ي ديگه عابر بانكشو ميده!
من ميخوام يه حساب معمولي باز كنم و اطلاع دقيقي از اسم و پسونداش ندارم(جاري-كوتاه مدت؟؟؟ و...) يه توضيحي بديد كه اسم حساب رو چي بايد بگم. (اينم بايد بگم كه حسابم ميخوام يه حساب معمولي باشه و زياد به سود و... فكر نميكنم)
و اينكه از بين بانكهاي دولتي و خصوصي كدوم رو براي افتتاح حساب پيشنهاد ميديد؟
من خودم نظرم سامان و ملي هست نظر شما چيه؟
حتمآ جواب بديد چون واقعآ نياز دارم.
ممنون از همگي

amir_ata_21
01-06-2011, 12:52
خب راستش من يه چند تا سوال مهم دارم
اول اينكه من ميخوام يه حساب تو بانك سامان و يكي هم تو بانك ملي باز كنم. سوالم اينه كه حداقل موجودي لازم براي افتتاح حساب تو اين دو بانك چقدر هست؟ من شنيدم با 5 هزار تومان هم حساب رو باز ميكنند.! حقيقت داره يا خير؟ چون اولين بارم هست حساب باز ميكنم.
سوال دوم اينه كه اگر بانك سامان و ملي حساب باز كنم كدوم يكي كارت عابر بانك رو زودتر ميده؟ چون شنيدم بانك سپه يك هفته ي ديگه عابر بانكشو ميده!
من ميخوام يه حساب معمولي باز كنم و اطلاع دقيقي از اسم و پسونداش ندارم(جاري-كوتاه مدت؟؟؟ و...) يه توضيحي بديد كه اسم حساب رو چي بايد بگم. (اينم بايد بگم كه حسابم ميخوام يه حساب معمولي باشه و زياد به سود و... فكر نميكنم)
و اينكه از بين بانكهاي دولتي و خصوصي كدوم رو براي افتتاح حساب پيشنهاد ميديد؟
من خودم نظرم سامان و ملي هست نظر شما چيه؟
حتمآ جواب بديد چون واقعآ نياز دارم.
ممنون از همگي

سلام دوست عزیز
عابر بانک ملی فوری هست همون موقع بهت می دن در حالی که بانک سامان عابر بانکاشو تو شهرستان سه روزه و تو تهران فرداش می تونی بگیری
سیبا واسه بانک ملی و سپهر واسه بانک صادرات،به نظر من حداقل یکی از این حساب ها را داشته باش چون اینا حساب های متمرکز هستند به دردت می خوره در آینده
به نظر من بهترین بانک خصوصی بانک پاسارگاد چون هم شعب هاش زیاده البته تو تهران هم خدمات الکترونیکش 20 هست
من تو بانک سامان حساب دارم ولی متاسفانه تعداد شعبش کمن در ضمن به نظر من قشنگ ترین کارت بانکی متعلق به بانک سامان هست در ضمن داره تغییرات زیادی تو بانک به وجود می آره
به نظر من پاسارگاد و ملی باز کن ضرر نمی کنی
بانک پاسارگاد حساب کوتاه مدت باز کن بانک ملی هم حساب قرض الحسنه باز کن
فکر کنم که حداقل موجودی ده هزار تومان باشه

مهرسا1
01-06-2011, 13:03
کدوم موسسه مالی و اعتباری سود بیشتری به سپرده های 5 ساله می داده ؟

مهر اقتصاد اما نمیدونم چقدر تضمین داره اما سود خیلی بالای میده

bolka
01-06-2011, 18:12
خب راستش من تصميم گرفتم بانك پاسارگاد يك حساب باز كنم. يك سري سوال داشتم از دوستان
عابر بانك رو همون لحظه ميدن؟ چه مبلغي بايد تو بانك بزارم(حداقل)؟ و چقدر براي افتتاح حساب ميگيرن؟ اصلآ مبلغ جداگانه براي حساب ميگيرن يا تنها مبلغي كه ميگيرن پول حداقل موجوديته و كارتت يا جز اون هم ميگيرن؟!
ممنون ميشم پاسخ بديد.

Kurosh
01-06-2011, 18:24
خب راستش من تصميم گرفتم بانك پاسارگاد يك حساب باز كنم. يك سري سوال داشتم از دوستان
عابر بانك رو همون لحظه ميدن؟ چه مبلغي بايد تو بانك بزارم(حداقل)؟ و چقدر براي افتتاح حساب ميگيرن؟ اصلآ مبلغ جداگانه براي حساب ميگيرن يا تنها مبلغي كه ميگيرن پول حداقل موجوديته و كارتت يا جز اون هم ميگيرن؟!
ممنون ميشم پاسخ بديد.

پاسارگاد من کم‌تر دیدم کارتشو لحظه‌ای بده، تو شهرستان 3 روزه، و شاید در تهران از یه روز تا 3 روز ...
(ولی خب پارسیان و ملی رو می‌دونم فوری میدن)
حداقل موجودی 10 تومنه که علاوه بر اون، 3 تومن هم بابت هزینه‌ی کارت می‌گیرن ... اما اون 10 تومن کلش قابل برداشته ...
البته می‌تونی 3 تومن رو همراه 10 تومن ندی، یه فیش برداشت 3 تومنی پر کنی، و از همون 10 تومنی که میدی کسر بشه ... (اون جوری وقتی کارتتو بهت دادن، 7 تومن تو حسابت هست که می‌تونی برداشت کنی همشو)

bolka
02-06-2011, 09:00
يه سوال ديگه هم داشتم ، بهترين بانك خصوصي براي باز كردن حساب كدوم بانك هست؟
اگر بخواين بين پارسيان و پاسارگاد يكي رو انتخاب كنيد كدومو انتخاب ميكنيد (از لحاظ رفتار با مشتري و كاركرد بيشتر باجه ها)
و آيا اعتباري هست به بانكهاي خصوصي؟

مهرسا1
02-06-2011, 11:50
دوستان به این بانک مهر اقتصاد چقده اعتماد هست چون حدود 40 درصد سود میده که سود خوبیه اما درباره تضمینش من اطلاعی ندارم

amir_ata_21
02-06-2011, 12:40
يه سوال ديگه هم داشتم ، بهترين بانك خصوصي براي باز كردن حساب كدوم بانك هست؟
اگر بخواين بين پارسيان و پاسارگاد يكي رو انتخاب كنيد كدومو انتخاب ميكنيد (از لحاظ رفتار با مشتري و كاركرد بيشتر باجه ها)
شک نکن بانک پاسارگاد
بلی پشتوانه ی اونها بانک مرکزی است در ضمن اکثر بانک های دولتی خصوصی شدن و فقط بانک ملی و کشاورزی و پست بانک به عنوان بانک های 100% دولتی باقی موندن
هدف کوچک کردن دولته حالا چه این کار با تبدیل بانک های دولتی به خصوصی باشه و چه ادغام سه وزارتخانه:18:

مهرسا1
02-06-2011, 13:03
راستی اخر من این جریان خصوصی سازی رو نفهمیدم این به نفع دولته یا مردم؟

baren
02-06-2011, 14:00
راستی اخر من این جریان خصوصی سازی رو نفهمیدم این به نفع دولته یا مردم؟

اگر در کل می فرمایید که جاش اینجا نیست اگر برای بانک ها رو می فرمایید که خب چون در ایران بانکها تبدیل به سود آورترین نهاد های مالی میشن معمولا برای خود بانک وقتی میره توی بورس و مردم میخرن این سهام ها رو و با بالا رفتن ارزش سهام به نفع خریدار میشه !

Royce
03-06-2011, 00:47
اگر بخواين بين پارسيان و پاسارگاد يكي رو انتخاب كنيد كدومو انتخاب ميكنيد

هرکدوم که به خونتون نزدیکتره !

پارسیان و میدونم همون لحظه کارتتون و تحویل میده هزینش هم 1000 تومنه

به 2تای بالایی هست چون جفتشون زیر نظر بانک مرکزیند

IOC
04-06-2011, 09:29
سلام ؛نظر شما درباره كسي كه 50_60ميليون داره و با اين مقدار تا 5سال هيج كاري نداره و مي خواد در اين حال دراين مدت 2_3برابر بشه جيه؟ممنون

Kurosh
04-06-2011, 11:18
سلام ؛نظر شما درباره كسي كه 50_60ميليون داره و با اين مقدار تا 5سال هيج كاري نداره و مي خواد در اين حال دراين مدت 2_3برابر بشه جيه؟ممنون
الان خیلی از بانک‌ها طرح سرمایه‌گذاری بلند مدت دارن ...

اکثراً هم بعد از 5 سال پولتون رو 2 برابر می‌کنن ...
پاسارگاد، پارسیان، ...

مهرسا1
04-06-2011, 11:45
الان خیلی از بانک‌ها طرح سرمایه‌گذاری بلند مدت دارن ...

اکثراً هم بعد از 5 سال پولتون رو 2 برابر می‌کنن ...
پاسارگاد، پارسیان، ..

اما بعد از 5 سال دیگه اون پول ارزشی نداره به نظرم پولتو بده یه ملک تجاری بخر

IOC
04-06-2011, 12:51
اما بعد از 5 سال دیگه اون پول ارزشی نداره به نظرم پولتو بده یه ملک تجاری بخر

يعني يه ملك 60تومني اين جور كه شما مي فرمايد بعد 5سال بايد حدودا بشه 150تومن؟و ملك به دليل اينكه دراين مدت ممكنه نوساناتي داشته باشه به نظر شما ريسك نيست؟در هر صورت ممنون از وقتي كه كذاشتيد؛

مهرسا1
04-06-2011, 13:10
يعني يه ملك 60تومني اين جور كه شما مي فرمايد بعد 5سال بايد حدودا بشه 150تومن؟و ملك به دليل اينكه دراين مدت ممكنه نوساناتي داشته باشه به نظر شما ريسك نيست؟در هر صورت ممنون از وقتي كه كذاشتيد؛

ببین عزیزم هر چیزی رو میشه وارد کرد اما ملک رو نمیشه وارد کرد در ضمن شما با 50 میلیون 5 سال پیش چه چیزای میتونستین بخرین العان نسبت به اون 5 سال پیش توجه کنین با اون پول حتی یک دهم اون ر و هم نمیتونین بخرین

MosaferJade
04-06-2011, 18:38
سلام
من می خوام از حساب خودم (ملی) به حساب دانشگاه ( صادرات ) پول واریز کنم سریال واریزی هم باید دقیقا همونی باشه که دانشگاه داده رمز دوم حسابم را هم دارم
باید چکار کنم ؟
از کدوم آدرس باید این کار رو انجام بدم ؟
( امروز و فردا که بانکها تعطیله فقط وقت دارم واریز کنم لطفا کمک کنید )
ممنون

"R E Z A"
05-06-2011, 07:54
فعلا که زده : "کاربر محترم، متاسفانه سيستم به صورت موقت قادر به سرويس دهی نمی باشد."

شما مستقیم میخواین از سایت بانک پول واریز کنین ؟ معمولا دانشگاهها یه یوزر پس به دانشجوها میدن ( که اکثر یوزر شماره دانشجویه و پسورد هم شماره شناسنامه ) و شما میتونین با اون وارد صفحه ی خودتون توی سایت دانشگاه بشین و از اونجا و از طریق یه قسمتی مثل امور مالی یا تسویه حساب و .... از طریق سایت دانشگاه مستقیم به سایت بانک متصل میشین و بنابراین سریال هم همونی هست که دانشگاه بهتون داده .

MosaferJade
06-06-2011, 16:15
متاسفانه نداره
هرچند دیر ولی امروز رفتم ریختم حساب

mali.sh
11-06-2011, 10:54
سلام
دوستان عزیز همیشه راههای فراوونی برای سرمایه گذاری وجود داره ولی سرمایه گذاری باید مطمئن سود اور و قابل انعطاف باشه.
مدتی هست که بانک صادرات طرحی رو برای سرمایه گذاری و جذی سرمایه های عمومی آغاز کرده.
به این منظور ازدوستان عزیزم میخوام تو این بحث شرکت کنید و نقطه نظراتتون رو بیان کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرح سپرده طلا

سپرده‌اي زرين براي دورانديشان
بانک صادرات ايران به عنوان طلايه دار ارائه خدمات نوين بانکي، با هدف جلب رضايت مشتريان، اقدام به معرفي طرح «سپرده طلا» براي تمامي قشرهاي جامعه کرده است تا از اين رهگذر، سپرده گذاران بتوانند ضمن حفظ ارزش سرمايه اوليه خود، از افزايش قيمت طلا نيز بهره‌مند گردند.
شرايط حساب

افتتاح حساب سپرده طلا براي اشخاص حقيقي و حقوقي در تمامي شعب بانک صادرات ايران امکان‌پذير است و مشتريان مي‌توانند با پرداخت معادل ريالي، مبلغ ارزي هر گرم طلا و خريد حداقل 5 گرم طلاي 24 عيار، حساب جاري ارزي بر پايه طلا افتتاح کنند. در اين حساب براي افتتاح کننده، يک گواهي رسيد حساب سپرده طلا (غيرقابل نقل وانتقال) صادرمي‌گردد.همه مشتريان مي‌توانند درهر زمان که مايل باشند نسبت به دريافت سپرده خود براساس ارزش روز فروش طلا اقدام نمايند. مشتريان بايد حداکثر ظرف مدت شش ماه پس از تاريخ افتتاح حساب، تمايل خود را نسبت به تمديد يا عدم تمديد سپرده، به بانک اعلام نمايند.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مزيت‌هاي سپرده طلا

درمقايسه با خريد فيزيکي طلا، درهزينه‌هايي همچون هزينه ساخت و کارمزدهاي مختلف صرفه‌جويي خواهد شد.
ارزش پول حفظ مي‌شود و صاحب حساب از سود قابل توجه حاصل از افزايش قيمت طلا درشرايط مختلف اقتصادي برخوردار مي‌گردد.
ريسک‌هاي مربوط به نگهداري طلا درمقابل سرقت، مفقود شدن و... بدون هيچ هزينه‌اي پوشش داده‌ مي‌شود.
درصورت تمايل، مشتري مي‌تواند با افتتاح سپرده جديد مبلغ سرمايه‌گذاري خود را افزايش دهد.

منبع ویسابت رسمی بانک صادرات ایران

Ice Pain
11-06-2011, 16:29
سلام
من 3 میلیون پول دارم ، میخام یه جای خوب سرمایه گذاری بلند مدت کنم، کجا رو پیشنهاد میدین که سودش خوب باشه؟
بعد یه مسئله ای هم هست... آیا امکان این هست که مثلا یک ماه بعد اگر خواستم 200 هزار تومان دیگه بهش اضافه کنم، به اون 200 هم سود تعلق بگیره؟ منظورم اینه که یعنی من هر از چند گاهی پول به اون اضافه کنم و سودش هم به همون موازات افزایش پیدا بکنه.

ملا نصرالدین
11-06-2011, 16:36
خب این ها رو که همه رو توی تبلیغاتش گفته.ولی من خیلی مشکوکم به این قضیه.اصولا هیچ وقت بانک ها به نفع مردم کار نمیکنند.کسی هست که توی بانک صادرات باشه؟

mali.sh
11-06-2011, 16:49
طرح سپرده طلا

اساسا اين سپرده چيست؟
سپرده طلا يا طرح حساب جاری بر پایه ارزش طلای بانک صادرات ایران ،علاوه بر حفظ ارزش پول، با ایجاد ارزش افزوده مردم را در برابر بالارفتن تورم بیمه می نماید. این طرح سرمایه های راکد را نيز به سرمایه مولد تبدیل می نماید.
مردم می توانند با مراجعه به شعب منتخب بانک صادرات ایران که لیست آنها در سایت اینترنتی اين بانک درج شده است،نسبت به افتتاح این حساب اقدام نمایند.
متصدی بانک بعد از مراجعه و درخواست مشتری ، نرخ طلا را در آن لحظه و حدود گرم طلایی که مشتری می تواند خریداری نماید را اعلام می نماید و در صورت تمایل و ارائه مبلغ لازم از سوی مشتری ، گرم طلای مورد نظر با عيار 24 با تبديل قيمت ارزي به ريال با نرخ مرجع بانک مرکزي به مشتری فروخته شده و برگه گواهی حساب بر پایه ارزش طلا به مشتری ارائه می گردد.لازم به ذکراست در این مرحله يک درصد هزينه هاي بانک از مشتری اخذ می گردد و برگه گواهی حساب غیر قابل انتقال مي باشد و مختص سپرده گذار خواهد بود. این حساب چه مزیتی بر سایر حسابهای بانکی دارد؟
مزیت این حساب آنست که حساب جاری است یعنی بر خلاف سپرده های مدت دار هر زمان که بخواهید می توانید پول طلای خود را دریافت نمایید .مزیت دیگر آنست که اگر این حساب را باز نمایید ، در میان مدت و بلند مدت سود بالاتر از سپرده مدت دار(که درسالجاری نرخ سودشان کاهش یافته است) دریافت خواهید نمود.لیکن در کوتاه مدت بازار طلا و نتیجتا حساب طلا تا حدی ریسک پذیر است.
این حساب برای چه اقشاری از جامعه مفید می باشد؟
- خانم ها که می خواهند پس انداز خود را در برابر تورم حفظ نمایند.
- شرکتهای دولتی که اجازه ی افتتاح سپرده مدت دار ندارندو می خواهند ارزش بودجه خود را حفظ نمایند.
- صاحبان طرحهای عمرانی برای حفظ ارزش پول خود تا سررسید هزینه ها
-وهمچنين افراد دور انديش و سرمايه گذار

آیا با هر میزان پول می توان حساب طلا باز نمود ؟
حداقل پول شما باید معادل قیمت خرید 5 گرم طلاي 24 عيار باشد.
در حال حاضر حداقل باید پول شما حدود 2.500.000 ریال یعنی دويست و پنجاه هزار تومان باشد.

آیا می توان به طور مثال 5.5 گرم طلا خرید؟
خیر . گرم طلا خریداری شده باید حتما مضرب صحيحي از یک گرم باشد ، به عبارت دیگر شما یا می توانید 5 گرم طلا خرید نمایید و بقیه پول خود را دریافت نمایید و یا مبلغ لازم برای خرید6 گرم طلا را بپردازید.

آیا این حساب باید در نزدیک ترین شعبه به محل سکونت افتتاح گردد؟
خیر در افتتاح این حساب شرایط عمومی افتتاح حساب جاری منجمله بعد مسافت ، استعلام چک برگشتی و معرف وجود ندارد و صرفا ارائه اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، برای احراز هویت کافی است.

آیا این حساب دسته چک ،کارت الکترونیکی و... دارد؟
خیر. با وجودی که این حساب ، حساب جاری می باشد لیکن بدلیل شرایط اختصاصی آن دارای دسته چک، کارت الکترونیکی و نتیجتا قابل برداشت در دستگاههای خود پرداز نمی باشد و تنها در صورتیکه صاحب حساب به شعبه افتتاح کننده مراجعه نماید می تواند کل پول طلای خود را با قیمت طلا در همان زمان دریافت نماید و حساب را ببندد.

آیا می توان موجودی این حساب را افزایش و یا کاهش داد؟
این حساب هر بار افتتاح و بسته می شود.براي افزايش موجودي بايد حساب جديد با قيمت روز افتتاح گردد و هر بار مي توان به اين نحو مجودي را افزايش داد.

رسید بانک در قبال طلای خریداری شده از سوی مشتری چگونه است؟
بانک یک برگ گواهی حساب جاری بر پایه طلا به مشتری ارائه می نماید.که بدلیل باطل نمودن تمبر بر روی آن جزء اوراق بهادار محسوب و ارزش آن معادل طلای فروخته شده به مشتری می باشد و بانک پرداخت معادل ريالي به قيمت روز ميزان طلاي برگ گواهي را تضمين مي کند.
اگر برگه گواهی حساب جاری گم شود، چه کار باید کرد؟
این گواهی غیر قابل انتقال است و چون مشخصات بازکننده حس��ب در سیستم نرم افزاری شعبه موجود می باشد لذا امکان تقلب در گواهی بسیار کم است.علی ایحال بانک در صورت اعلام کتبی متقاضی مبنی بر مفقود شدن گواهی حساب ، ظرف 5 روز گواهی حساب المثنی صادر می نماید و تاریخ این گواهی همان تاریخ گواهی اولیه است و هیچ حقی از دارنده گواهی ضایع نمی شود.

چرا قیمت طلای اعلامی از سوی بانک با قیمت طلای بازار طلا فروشها متفاوت است؟
یک نکته بسیار مهم در اینجا باید مورد توجه قرار بگیرد و آن اینست که طلای بانک عیار 24 داردو درجه خلوص آن 995 می باشد ولی عیار طلای مرسوم در بازار17 يا 18 عيار می باشد.از طرف دیگر قیمت طلای اعلامی از سوی بانک با توجه به قیمت جهانی طلا اعلام می گردد بنابراین افزایشهای بی دلیل و حبابهای قیمت طلا در ایران را شامل نمی شود.
در ضمن معادل ارزي طلا با قيمت نرخ مرجع بانک مرکزي محاسبه و دريافت و يا پرداخت مي شود که با نرخ ارز آزاد متفاوت است.

برتری حساب طلا بر اوراق مشارکت چیست ؟
هرچند خرید اوراق مشارکت نیز توصیه می گردد لیکن در بسته سیاستی-نظارتی بانک مرکزی در سالجاری ، بازخرید اوراق مشارکت تنها در بورس اوراق بهادار انجام می شود و عدم امکان نقد شدن اوراق مشارکت در بانکها تا حدی برای عموم مردم کار را مشکل می نماید.همچنین اگر سود اوراق مشارکت مثلا 16% سالیانه باشد ، برای سود ماهیانه باید 16% را بر 12 تقسیم نماییم نتیجه آنکه برای حفظ ارزش پول در میان مدت و بلند مدت ، حساب طلا بهترین انتخاب است.

اگر مشتری احتمال بدهد که درآینده تنها بخشی از پول سپرده طلا را نیاز دارد ، چگونه افتتاح حساب نماید؟
چون امکان تقلیل مبلغ حساب طلا وجود ندارد مشتری می تواند دو حساب طلا با مبالغ کمتر باز نماید و در صورت نیاز یکی از آنها را تسویه نماید.
اگر قیمت طلا در روز مراجعه مشتری برای بستن حساب کاهش یافته باشد ، آیا بانک ضرر او را تأمین می نماید؟
تجربه نشان داده است که روند قیمت طلا در میان مدت و بلند مدت همواره صعودی می باشد لیکن در صورت کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی ، در حال حاضر بانک تضمینی بر پرداخت حداقل معادل مبلغ اولیه مشتری را ندارد ولی راهکارحل این موضوع در دستور کار مدیران بانک قرار دارد.
حتما اطلاع داريد در خريد فيزيکي طلا نيز قيمت ها ثابت نيست اما آمار نشان مي دهد ظرف مدت10 سال گذشته قيمت طلا حدود 6 برابر افزايش پيدا کرده است.

آیا بعد از بازنمودن حساب ، هر موقع مشتری به شعبه مراجعه نماید ، پول طلای مندرج در گواهی حساب را به قیمت همان زمان مراجعه به بانک دریافت می نماید؟
در حال حاضر تا 180 روز این امر درست است. اما او باید ظرف 7 روز تا پایان تضمین 180 روز، به شعبه افتتاح کننده حساب مراجعه و فرم درخواست تمدید گواهی حساب طلا را تکمیل نماید و در صورت موافقت بانک ، تضمین حساب مذکور برای مدت 180 روز دیگر تمدید می گردد.در مرحله تمدید هیچ گونه کارمزدی اخذ نمی گردد البته بانک در اسرع وقت این سقف را با اخذ وکالت از جانب شما حذف خواهد کرد.

اگر مشتری ظرف 7 روز تا پایان 180 روز برای تمدید حساب طلا ی خود به بانک مراجعه ننماید، بانک چگونه عمل خواهد نمود؟
در زمان مراجعه مشتری ، بانک حساب طلا را با آخرین قیمت طلا در روز سررسید
(180 روز بعد از افتتاح حساب) محاسبه و به مشتری می پردازد.

آیا قیمت طلا در بانک روزانه اعلام می گردد؟
خیر . در ابتدای اجرای طرح حساب طلا ، قیمت طلا در هر ساعت اعلام می گردد ولی در ادامه ممکن است این اعلام نرخ به چند دقیقه یک بار و یا لحظه ای تغییر نماید.لذا ممکن است در یک روز، افراد یک خانواده هر کدام طلا را باقیمتهای متفاوت از بانک دریافت نمایند. دلیل این امر نیزآنست که قیمت طلا در بانک مطابق با نرخ جهانی می باشد وقیمت طلای جهان نیز در هر لحظه تغییر می نماید.

شعب از چه ساعتی افتتاح حساب طلا را انجام میدهند؟
از حدود ساعت 10 صبح .

حساب طلا به صورت ارزی می باشد یا ریالی؟
حساب طلا ارزی می باشد و با مراجعه مشتری و دریافت ریال از او،میزان ارزلازم به قیمت فروش برای او محاسبه و در زمان بستن سپرده طلا نیز ارز با قیمت خرید برای مشتری محاسبه می گردد. لیکن بابت این تبدیل ارز هیچگونه کارمزدی اخذ نمی گردد.

bolek
13-06-2011, 13:11
به نظر شما بدترين بانك و يا موسسه مالي و اعتباري ايران كدومه؟ (از تمامي جهات)

senaps
14-06-2011, 21:30
دوستان،بانک پاسارگاد توی ایلام ما شعبه نداره....ولی سود سپرده ی 5 ساله،در صورت دریافت سود به صورت ماهانه 15 درصد هستش که برای یه میلیون میشه 150 هزار تومن در ماه....
با توجه به خدمات اینترنتی و کارتی این بانک،به نظرتون ارزش داره تو این بانک حساب باز کنم؟!!!
نکته ی دوم اینه که با توجه به اینکه نماندگی نداره این بانک،و درخواست استخدام هم داده برای بانکداری،به نظرتون گرفتن نمایندگی یا شعبه ی بانک چقد دردسر داره؟! مدارک و ویژگی هایی که میخواد رو راحت میتونم جور کنم!(ادمش رو دارم!) ساختمون و کامپیوتر و اینا هم مشکلی نداریم....ایا شانسی هست یا فقط به دارندگان بند پ ارائه میشه شعبه؟!

hamed malekpour
15-06-2011, 09:16
یه سوال قرعه کشی بانک صادرات کییه کسی می دونه چرا این بانک قرعه کشی نمی کنه؟

amir_ata_21
15-06-2011, 12:42
یه سوال قرعه کشی بانک صادرات کییه کسی می دونه چرا این بانک قرعه کشی نمی کنه؟
اگه کسی از دوستان می دونه و بگه خیلی خوب می شه ها :31:

baren
15-06-2011, 12:46
نکته ی دوم اینه که با توجه به اینکه نماندگی نداره این بانک،و درخواست استخدام هم داده برای بانکداری،به نظرتون گرفتن نمایندگی یا شعبه ی بانک چقد دردسر داره؟! مدارک و ویژگی هایی که میخواد رو راحت میتونم جور کنم!(ادمش رو دارم!) ساختمون و کامپیوتر و اینا هم مشکلی نداریم....ایا شانسی هست یا فقط به دارندگان بند پ ارائه میشه شعبه؟!

میخواهید نمایندگی بانک رو بگیرید؟!!!!!!!!!!!!!!!11
شرمنده ها ولی خنده دار ترین پستی بود که تا حالا دیدم !
دوست عزیز با کمال تعجب توی مرکز استان ایلام هم انگار شعبه نداره پاسارگاد ولی خب برای زدن شعبه هیچ راهی جز اقدام خود بانک نیست.

senaps
15-06-2011, 13:41
دوست عزیز با کمال تعجب توی مرکز استان ایلام هم انگار شعبه نداره پاسارگاد ولی خب برای زدن شعبه هیچ راهی جز اقدام خود بانک نیست.
دوست عزیز،خودشون اگهی زدن تو سایتشون که متقاضیان این امر،مکاتبه کنن!!
منم هم مکاتبه کردم،چند نفر دارای مدارک حسابداری کارشناسی ارشد و... رو معرفی کردیم و امیدواریم!! فقط میخواستم بدونم کسی خبر داره مراحل کار ممکنه چجوری باشه و اینکهدنگ و فنگ اداری و صافی تایید شدنش برا این بانک چیه!!

baren
15-06-2011, 14:49
دوست عزیز،خودشون اگهی زدن تو سایتشون که متقاضیان این امر،مکاتبه کنن!!
منم هم مکاتبه کردم،چند نفر دارای مدارک حسابداری کارشناسی ارشد و... رو معرفی کردیم و امیدواریم!! فقط میخواستم بدونم کسی خبر داره مراحل کار ممکنه چجوری باشه و اینکهدنگ و فنگ اداری و صافی تایید شدنش برا این بانک چیه!!
دوست عزیز به هیچ وج من الوجوه بانک نمایندگی نمیده
شاید شما بیمه پاسارگاد رو میفرمایید یا برای زدن شعبه اونا کارمند میخوان اینا فرق داره.
ولی این رو مطمئن باشید هیچ بانکی نمایندگی نمیده

senaps
16-06-2011, 15:18
ولی این رو مطمئن باشید هیچ بانکی نمایندگی نمیده
شعبه هم نمیدن؟!:31:

حالا حساب باز کردن توش شدنیه؟ مثلا حساب 5 ساله و بعدشم یه کارت بگیرم که هر وقت خواستم ازش استفاده کنم...کارتاش از همین شتاب هاست که همه بانکی کار میکنه دیگه مگه نه؟

habstem
19-06-2011, 14:35
سلام

اي تي ام ها اكثرا اينجورين كه فقط بهت پول ميدن
ميخواستم ببينم اي تي امي كه بهش مستقيما بهش پول داد (كه ديگه لازم نباشه بري تو بانك) تو تهران كجاها هست؟(يعني آدرسش)
اگه حوالي وليعصر و طالقاني باشه بهتره

ممنون

K.N.I.G.H.T
19-06-2011, 20:37
سلام
آمار سود بانک ها رو میخواستم
الان وضعیت چطوره؟
میخواد کم بشه یا نه ؟

amir_ata_21
19-06-2011, 21:33
سلام

اي تي ام ها اكثرا اينجورين كه فقط بهت پول ميدن
ميخواستم ببينم اي تي امي كه بهش مستقيما بهش پول داد (كه ديگه لازم نباشه بري تو بانك) تو تهران كجاها هست؟(يعني آدرسش)
اگه حوالي وليعصر و طالقاني باشه بهتره

ممنون
اینو میدونم که فقط بانک های ملی و صادرات این قابلیت (خود دریافت) را دارند ولی آدرس دقیقشو نمی دونم

bolka
20-06-2011, 03:17
دوستان عزيز يك سوال داشتم.
اول اينكه در چه صورتي عابر بانك ميسوزه؟ راستش دوست من بهم زنگ زد و گفت عابر بانكم سوخته. ولي دقيق متوجه نشدم علتش چيه؟ خيلي هم شنيدم كه عابر بانك ميسوزه. دليلش چيه و بايد بعدش چه اقدامي كرد؟ در صورتي كه عابر بانك جديد گرفتم اونوقت با همون شماره كارت قبلي بهم عابر ميدن يا شماره و رمز جديد؟

Kurosh
20-06-2011, 08:30
دوستان عزيز يك سوال داشتم.
اول اينكه در چه صورتي عابر بانك ميسوزه؟ راستش دوست من بهم زنگ زد و گفت عابر بانكم سوخته. ولي دقيق متوجه نشدم علتش چيه؟ خيلي هم شنيدم كه عابر بانك ميسوزه. دليلش چيه و بايد بعدش چه اقدامي كرد؟ در صورتي كه عابر بانك جديد گرفتم اونوقت با همون شماره كارت قبلي بهم عابر ميدن يا شماره و رمز جديد؟
کارت عابربانک به خیلی دلایل ممکنه بسوزه ... از مهم‌ترین‌هاش امواج مغناطیسیه ... مثلاً در کنار موبایل یا آهنربا قرار بگیره، ممکنه بسوزه ...

البته بعضیا مسدود شدن رو هم سوختن در نظر می‌گیرن (رمز رو که چند بار اشتباه وارد کنید کارت مسدود میشه)

بله، کارت جدید که بگیرید روی همون حساب و با همون شماره بهتون میدن ... فقط فعال‌سازی مجدد میشه ...

habstem
20-06-2011, 14:18
اینو میدونم که فقط بانک های ملی و صادرات این قابلیت (خود دریافت) را دارند ولی آدرس دقیقشو نمی دونم

خب همين بانك ملي و صادرات، بخواي به خود دريافتش پول بدي بايد با بانكي كه كارتت مال اونه، يكي باشه؟
يعني كارته صادره از همون بانك باشه؟

amir_ata_21
20-06-2011, 21:01
خب همين بانك ملي و صادرات، بخواي به خود دريافتش پول بدي بايد با بانكي كه كارتت مال اونه، يكي باشه؟
يعني كارته صادره از همون بانك باشه؟
بله،فکر کنم اونطوری باشه چون می خوای پولو به حساب همون بانک بریزی

habstem
23-06-2011, 19:13
سلام بچه ها

خب:31:
تقریبا کل این 39 صفحه رو خوندم:20:
----------
من تصمیم گرفتم تو بانک پاسارگاد حساب باز کنم
7تا سوال دارم!:

1. برای حساب باز کردن هم اصل شناسنامه لازمه هم کارت ملی؟!هردو؟! کپی ِ اینا لازم نیس؟!

2.توی سایت بانک پاسارگاد نوشته که برای گرفتن debit card (کارت نقدی) متقاضیان باید به بانک مراجعه کنند و یه حساب قرض الحسنه یا جاری یا کوتاه مدت باز کنند و بعد از 5 روز کاری کارت رو بگیرند.
سوال:(حالا کاری با این ندارم که این جا گفته 5روز و لی شما تو روزای کمتری گرفتین!) اگه حساب سرمایه گذاری بلند مدت باز کنیم نمی تونیم کارت بگیریم ؟!!!

3.من اگه یه حساب کوتاه مدت سه ماهه باز کنم، بعد از سه ماه چی کار باید بکنم دقیقاً؟!
الف) اگه پولمو بردارم (فقط به اندازه ای بمونه که حسابه بسته نشه) چی میشه؟!
ب) بعدا اگه بخوام دوباره به این حساب پول واریز کنم چی می شه؟!(تبدیل می شه؟تمدید می شه؟ ...!)

4. کاشکی همه ی ATM ها هم می تونستند نقدی از ما پول بگیرن!! حتما باید بریم تو خود بانک؟!

5. می شه از این کارت به حساب و از حساب به کارت پول ریخت دیگه؟! (کارت و حساب خودم!)

6. اگه یه حساب سرمایه گذاری با مبلغ مشخص باز کنم می تونم بهش پول واریز کنم یا ازش برداشت کنم؟(اگه می شه ، آیا به مبلغ واریزی جدید هم سود تعلق می گیره؟!)

7. اصلا فرق بانکداری مجازی با غیرمجازی ای که کاربری اینترنتی ش فعاله چیه؟!

مرســــــــــــــــــــــ ی !:11:

hamed malekpour
23-06-2011, 21:42
یه سوال بانکی هم من دارم من حدود 500هزار تومان تو بانک صادرات دارم وتا حالا به این پول دست نزده ام آیا روی پول من پول میاد یا باید برم یه حساب بلند مدت باز کنم وکسی می دونه قرعه کشی این بانک کییه؟

baren
23-06-2011, 22:26
1. برای حساب باز کردن هم اصل شناسنامه لازمه هم کارت ملی؟!هردو؟! کپی ِ اینا لازم نیس؟! کپی و اصل کارت ملی

2.توی سایت بانک پاسارگاد نوشته که برای گرفتن debit card (کارت نقدی) متقاضیان باید به بانک مراجعه کنند و یه حساب قرض الحسنه یا جاری یا کوتاه مدت باز کنند و بعد از 5 روز کاری کارت رو بگیرند.
سوال:(حالا کاری با این ندارم که این جا گفته 5روز و لی شما تو روزای کمتری گرفتین!) اگه حساب سرمایه گذاری بلند مدت باز کنیم نمی تونیم کارت بگیریم ؟!!! خب حتما نمیشه ! ولی پیشنهاد می کنم حساب کوتاه مدت باز کن برو تو اینترنت بانک حساب بلند مدت باز کن و پول رو خالی کن اونجا ! بعد از کارتت استفاده کن. اینترنت بانک پاسارگاد واقعا استثناییه

3.من اگه یه حساب کوتاه مدت سه ماهه باز کنم، بعد از سه ماه چی کار باید بکنم دقیقاً؟! هیچی سودش رو در یافت می کنید و اصل پول رو میگیرید
الف) اگه پولمو بردارم (فقط به اندازه ای بمونه که حسابه بسته نشه) چی میشه؟! من که حساب رو صفر کردم هیچ اتفاقی نیفتاد !
ب) بعدا اگه بخوام دوباره به این حساب پول واریز کنم چی می شه؟!(تبدیل می شه؟تمدید می شه؟ ...!)به نظرم شما نادوخته فردا باز کن ماهیانه یه مبلغ رو واریز می کنی مثل گنجینه سپهر بانک صادرات

4. کاشکی همه ی ATM ها هم می تونستند نقدی از ما پول بگیرن!! حتما باید بریم تو خود بانک؟! میتونید به کسی هم نقد بدید کارت به کارت کنه.

5. می شه از این کارت به حساب و از حساب به کارت پول ریخت دیگه؟! (کارت و حساب خودم!)بین حسابهای خودتون اینترنتی کاملا آسان پول جابجا میشه

6. اگه یه حساب سرمایه گذاری با مبلغ مشخص باز کنم می تونم بهش پول واریز کنم یا ازش برداشت کنم؟(اگه می شه ، آیا به مبلغ واریزی جدید هم سود تعلق می گیره؟!) بله ولی خب هر مبلغی یه تاریخ میگیره. پیشنهاد من اندوخته فرداست بیشتر تحقیق کن

7. اصلا فرق بانکداری مجازی با غیرمجازی ای که کاربری اینترنتی ش فعاله چیه؟! بانکداری اینترنتی سایر بانک ها عملیات محدود داره مثل اعلام موجودی و انتقال وجه ساده
ولی بانکداری مجازی میشه حساب باز کرد حساب مسدود کرد کارت در خواست داد و ....

baren
23-06-2011, 22:42
یه سوال بانکی هم من دارم من حدود 500هزار تومان تو بانک صادرات دارم وتا حالا به این پول دست نزده ام آیا روی پول من پول میاد یا باید برم یه حساب بلند مدت باز کنم وکسی می دونه قرعه کشی این بانک کییه؟

شما احتمالا قرض الحسنه باز کردید که سودی تعلق نمی گیره ولی اگه قرعه کشی انجام بده بانک امتیاز شما بسیار بالاست. به نظر من ریسک کنید و بزارید بمونه ان شالله برنده میشید البته هدف همان طور که از اسم پیداست قرض الحسنه است.ان شالله با پول شما کار آدم های نیازمند حل شده باشه

habstem
24-06-2011, 09:10
سلام
1-پس كارت ملي و كپي ش كافيه؟
كپي از هردو طرف كارت؟

2-مرسي!فكرخوبيه!(حالا اينم ميپرسم كه به بلندمدت كارت ميدن يا نه)

3-اندوخته ي فردا رو رفتم ديدم
خوبه
براي اندوخته فردا كارت ميدن؟!

4-يه بار اين كارو كردم!

5-خوبه پس

6-البته من بعد از سه ماه ميخوام كل پولمو بردارم ولي بعدا ميخوام دوباره پول بريزم به حسابم)

6-اينو درست نگرفتم!
من الان مجازي هم بازكنم؟به دردم ميخوره؟يا اينترنت بانكش كافيه؟

baren
24-06-2011, 12:09
سلام
1-پس كارت ملي و كپي ش كافيه؟ البته اصل کارت ملی رو میبینن بهت میدن (:دی)
كپي از هردو طرف كارت؟بله از 2 طرف

2-مرسي!فكرخوبيه!(حالا اينم ميپرسم كه به بلندمدت كارت ميدن يا نه) فکر نکنم نمی دونم ولی بپرس اگه نشد کوتاه مد باز کن برو تو بانکداری مجازی حساب بلند مدت باز کن و هر وقت خواستی پول رد و بدل کنی راحت از مجازی میشه

3-اندوخته ي فردا رو رفتم ديدم
خوبه
براي اندوخته فردا كارت ميدن؟!فکر نکنم. دوست عزیز یه حساب کوتاه دت یا قرض الحسنه باز کن بانکداری مجازی برو هر کاری دلت میخواد بکن. تا دلت میخواد حساب باز کن

4-يه بار اين كارو كردم!

5-خوبه پس

6-البته من بعد از سه ماه ميخوام كل پولمو بردارم ولي بعدا ميخوام دوباره پول بريزم به حسابم)

6-اينو درست نگرفتم!
من الان مجازي هم بازكنم؟به دردم ميخوره؟يا اينترنت بانكش كافيه؟ دوست عزیز شما یک حساب قرض الحسنه یا کوتاه مدت باز می کنید و برای اون حساب بهتون یوزر و پسورد بانکداری مجازی هم میدن. مجازی یک امکانه نه خدمت جدا

nimahandsomboy
24-06-2011, 12:51
اگه حساب کوته مدت یابلند مدت باز کنم نمیتونم از پولم استفاده کنم؟؟

من حسابم تو سیبا هست

habstem
24-06-2011, 13:33
ممنونم

پس فقط مي مونه يه سوال!

من يه حساب كوتاه مدت يا قرض الحسنه باز ميكنم و يه كارتم ميگيرم + يوزر و پس بانكداري مجازي

بعدش ميام خونه!
هروقت كه دلم خواست حساب اندوخته فردا باز كنم ميرم تو سايتش و اين كارو انجام ميدم!

حالا سوال اينه: براي اينكه اون حسابه تاييد بشه يه بار ديگه هم بايد برم بانك؟

مهرسا1
24-06-2011, 13:56
من دوتا سول داشتم:
1-یه عابر بانک ملت دارم چجوری میتونم رمز دومش رو بگیرم
2-ارزش داره یه ملک 40 میلونی رو بفروشم و پولشو بلند مدت تو بانک بذارم؟

nafe-bandar
24-06-2011, 14:08
1. اول باید بری بانک مربوطه اون رو فعال کنی، راهنمایی می کنه خودش....
2. 40 میلیون اگه مطمئن باشی لازمت نمیشه، بزار سپرده گذاری های چند ساله که دو برابر می کنن، کمتر ارزش نداره!
چون با پولت میتونی کار کنی...

baren
24-06-2011, 17:05
اگه حساب کوته مدت یابلند مدت باز کنم نمیتونم از پولم استفاده کنم؟؟در بانک پاسارگاد میشه استفاده کرد و خالی کرد ولی خب دیگه فکر نکنم انتظار سود و.... داشته باشید

براي اينكه اون حسابه تاييد بشه يه بار ديگه هم بايد برم بانك؟
نه خیر وقتی اونجا باز کردید دیگه باز شده حساب.
اگه درخواست دفترچه دادید برای حساب فقط میرید شعبه مربوطه و دفترچه رو میگیرید. البته نیازی فکر نکنم باشه

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

2-ارزش داره یه ملک 40 میلونی رو بفروشم و پولشو بلند مدت تو بانک بذارم؟
به نظر من سرمایه گذاری کنید. بانک بازدهیش پایینه. بزنید توی کاری یا با کسی شریک بشید.
بازار سهام در صورت داشتن اطلاعات حرفه ای هم میشه رووش حساب باز کرد.
ولی اول و آخر پیشنهاد من : اجاره دادن منزل یا سرمایه گذاری در کار یا بورس هست

hamed malekpour
24-06-2011, 17:12
اگه 40ملیونو بزاری بانک ریسکش0%اگه بری بازار سرمایه گذاری کنید ریسکش بالاست.

shahinfarasystem
24-06-2011, 17:53
سلام

میدونید کدوم بانک صندوق امانات رو بدون دردسر اجاره میده؟؟؟؟

من تو بانک صادرات حدود 4 ساله حساب دارم

چند روز پیش رفتم شعبه مرکزی اش گفت جا نداربم 200نفر جلوی شما هستند

اگه خالی شد خبر میدیم...

baren
24-06-2011, 18:24
اگه 40ملیونو بزاری بانک ریسکش0%اگه بری بازار سرمایه گذاری کنید ریسکش بالاست.

درسته ولی بانک گذاشتن یه جور نابود کردن سرمایه است به نظر من. 5 سال دیگه ارزش 2 برابر همین پول یعنی 80 میلیون رو در نظر بگیرید.

مهرسا1
24-06-2011, 22:10
درسته ولی بانک گذاشتن یه جور نابود کردن سرمایه است به نظر من. 5 سال دیگه ارزش 2 برابر همین پول یعنی 80 میلیون رو در نظر بگیرید.

خوب یعنی 5 سال دیگه ملک مورد نظر قیمتش 2 برابر میشه بعدش حداقل بانک گذاشتن دیگه آدم مالیات نمیده
العان یه روز شهرداری میاد یه روز دارایی میاد یه روز بازرگانی میاد یه روز مالیات بر ارزش افزوده میخوان یه روز مالیات جواز کسب به نظرتون ارزش داره؟حداقل پولو بذاریم بانک دیگه این چیزا رو معافیم

logos
25-06-2011, 11:55
خوب یعنی 5 سال دیگه ملک مورد نظر قیمتش 2 برابر میشه بعدش حداقل بانک گذاشتن دیگه آدم مالیات نمیده
العان یه روز شهرداری میاد یه روز دارایی میاد یه روز بازرگانی میاد یه روز مالیات بر ارزش افزوده میخوان یه روز مالیات جواز کسب به نظرتون ارزش داره؟حداقل پولو بذاریم بانک دیگه این چیزا رو معافیم

بحث شما دو قسمت داره :
1 ایا سرمایه گذاری در بانک خوب هست ؟
2: ایا داشتن ملک به عنوان سرمایه گذاری مناسب است ؟

1 : نرخ سود بانکی همواره خیلی پایین تر از تورم هست ، مثلا الان حداقل 10% پایین تر هست پس شما با سرمایه گذاری در بانک فقط ریسک مالی که کارهای دیگه ممکنه داشته باشه رو ندارید ولی در کل ضرر می دهید (اما واضح هست که بهتر از نگه داشتن پول نقد هست ) این کار برای کسی خوبه که صد ها میلیارد تومن پول داره و حوصله سرمایه گذاری نداره و نیازی به افزایش پولش نداره و فقط می خواد بقیه عمرش رو با این پول بگذرونه پس من به شخصه می گم سرمایه گذاری توی بانک کاملا اشتباه هست

2: سرمایه گذاری در ملک بستگی به موقعیت ملک شما داره ، از طری می تونه یک سرمایه گذاری عالی باشه و از طرفی می تونه یه سرمایه گذاری نه چندان خوب باشه
اما همواره سرمایه گذاری در ملک نوعی سرمایه گذاری بلند مدت حساب میشه و در بلند مدت شما سود خوبی نسیبتون میشه که اگه ه قیمت ملک تو رنج 5 ساله نگاه کنید می بینید تقریبا معادل نرخ تورم بالا رفته (حتی یه بازه هایی بیشتر)
به جز بالا رفتن قیمت ملک شما می تونید از اجاره ملک یا فعالیتی که اونجا انجام میدید هم سود ببرید (مثلا اگه ملک شما مسکونی باشه با این قیمت اجاره اش حدود 250-300 تومن در ماه هست) که می بینید این پول اجاره مسایلی مثل عوارض و مالیات و .. رو پوشش میدهد

در کل الان که بعد از چند سال بازار ملک رونق گرفته حداقل تا 6-7 ماه اینده اصلا توصیه نمیشه ملکتون رو بفروشید (مگر برای خرید ملکی بهتر)

hamed malekpour
25-06-2011, 17:06
یه سوال آیا برای افتتاح حساب تو یه بانک باید پوال اضلفی بدهم وآیا برای در خواست کارت سپهر (عضو شتاب)باید پول اضافی بدهم یا نه؟

habstem
25-06-2011, 18:00
سلام !

من یه سوال دارم
چرا تو بانکا یه دستگاه تشخیص اثر انگشت نمی ذارن که ما راحت دستمونو بذاریم روش و خودش مارو بشناسه !

اه!
بدم میاد از امضا کردن ! از هر 10 تا امضام هیچ کدوم شبیه هم نمی شه !!!

و یه سوال دیگه اینکه، چرا ما مث خارجیا برای امضا فقط اسمو فامیلمونو نمی نویسیم؟! حتما باید یه طرح پیچیده داشته باشه؟!!

bolka
25-06-2011, 19:39
سلام !

من یه سوال دارم
چرا تو بانکا یه دستگاه تشخیص اثر انگشت نمی ذارن که ما راحت دستمونو بذاریم روش و خودش مارو بشناسه !

اه!
بدم میاد از امضا کردن ! از هر 10 تا امضام هیچ کدوم شبیه هم نمی شه !!!

و یه سوال دیگه اینکه، چرا ما مث خارجیا برای امضا فقط اسمو فامیلمونو نمی نویسیم؟! حتما باید یه طرح پیچیده داشته باشه؟!!

اينكه امضتون شبيه هم نميشه امضاي هيچكس مثل امضاي قبليش نميشه ولي الگوش تغيير نميكنه در اصل براي صاحب بانك هم دو چيز مهمه يكي الگوي امضاست و دوم اينكه مطمئن شه از سمت شما بوده براي همين اگر يه وقت امضاتون شبيه قبل نشد ناراحت نشيد حداكثرش اگر چك كشيده باشي ممكنه باهاتون تماس بگيرن و ازتون تاييد بخوان و اگر براي واريز يا برداشت هم اومده باشي يه اصل مدرك شناسايي نشون بدي حله

یه سوال آیا برای افتتاح حساب تو یه بانک باید پوال اضلفی بدهم وآیا برای در خواست کارت سپهر (عضو شتاب)باید پول اضافی بدهم یا نه؟
معمولآ بانكها يه مقدار بيشتر ميگيرن.
بانك سپه 4 درصد بيشتر از موجودي داخل حسابت رو ميگيره. و بانك پارسيان علاوه بر موجودي حسابت 2 هزار تومن بيشتر ميگيره براي كارت و... همه كارتها هم الان عضو شتاب هستن

baren
25-06-2011, 21:45
من یه سوال دارم
البته در مورد این موضوع بان پاسارگاد موفع حساب باز کردن یک همچین چیزی آورد جلوی من و کار رو با اون انجام داد !

amir_ata_21
25-06-2011, 22:24
البته در مورد این موضوع بان پاسارگاد موفع حساب باز کردن یک همچین چیزی آورد جلوی من و کار رو با اون انجام داد !
البته این چیزی که دوستمون می گه یک اسکنر امضاء است که با یه قلم مخصوص رو صفحه امضاء می کنیم :5:

habstem
26-06-2011, 13:23
امضا رو يه اسكرين با قلم مخصوص كه سخت تر از كاغذه!:(

من منظورم اين بود كه fingerprint scanner بذارن!
نه signature scanner !

فردا ميرم ببينم چي ميدن دستمون امضا كنيم!

---

ممنون

-------------------------------------------

یه سواااااااااالی !
بانک پاسارگاد برای حسابای قرض الحسنه ش قرعه کشی نمی کنه؟! جایزه نمی ده؟!!!

hamed malekpour
26-06-2011, 17:31
یه سوال نحوه ی قرعه کشی بانک ها چه طورییه می گن هر 10هزار تومان در هر روز1امتیاز مگه قرعه کشی شانسی نیست وامتیاز به چه دردی می خوره؟

amir_ata_21
26-06-2011, 17:57
امضا رو يه اسكرين با قلم مخصوص كه سخت تر از كاغذه!:(

نه signature scanner !

---

ممنون

-------------------------------------------

یه سواااااااااالی !
البته روی اسکرین یه صفحه کاغذ می ذارن:18:
نمی دونم بانک پاسارگاد قرعه کشی داره و یا نه
می تونید از مسئول بانک سوال کنید
البته هدف از قرضالحسنه نیت خیر است نه دریافت جایزه

habstem
26-06-2011, 20:15
البته روی اسکرین یه صفحه کاغذ می ذارن:18:
:44:

:blink:
:question:

البته هدف از قرضالحسنه نیت خیر است نه دریافت جایزه
آره می دونم

ولی برام جالبه،
من قرعه کشی ای از پاسارگاد ندیدم (برای حسابای قرض الحسنه)

مهرسا1
27-06-2011, 10:38

خیلی عالیه این طرح اگه اجرا بشه البته شما میتونین بدین امضاتون رو یه مهر براتون حک کنن که دیگه انقده نیاز نداشته باشین همیشه امضا کنین

habstem
27-06-2011, 11:13
اگه نام کاربری به علت ورود رمز اشتباه مسدود بشه
چه جوري ميشه دوباره فعالش كرد؟

habstem
27-06-2011, 11:38
خیلی عالیه این طرح اگه اجرا بشه البته شما میتونین بدین امضاتون رو یه مهر براتون حک کنن که دیگه انقده نیاز نداشته باشین همیشه امضا کنین

همیشه که نیس امضا کردن
ولی یه بار که می ری بانک 100 بار ازت امضا می گیرن
!

baren
27-06-2011, 12:12
من تا حالا ندیدم !

Penryn
28-06-2011, 08:27
توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم بخشی برای انتقال بین حسابها نیست و فقط میشه حساب شخصیرو چک کرد. چه باید کرد؟؟

Penryn
28-06-2011, 08:33

hamed malekpour
28-06-2011, 09:09
یه سوال تو یه بانک حساب باز کنم بهتره یا تو دو تا بانک؟چرا؟

ملا نصرالدین
28-06-2011, 18:11
یه سوال تو یه بانک حساب باز کنم بهتره یا تو دو تا بانک؟چرا؟

بستگی داره چه حسابی باشه.ولی کلی تو ایران اینجوریه:میری حقوق بگیری میگن حساب تو بانک ملی داری؟میری شهریه بریزی میگن صادرات.دستگاه کارت خوان هر بانکی یه حساب.وام ازدواج و...واسه هر چیزی هر موسسه ای یه حساب میخواد.اگه کارهای شما جوری نیست که هر روز نیاز به حساب های مختلف داشته باشی توی یه بانک خصوصی حساب باز کن که خدمات اینترنتیش هم خوب باشه

Penryn
28-06-2011, 23:09
برای انتقال آنلاین از یک کارت به کارت دیگه مثلاً سیبا چه جاهایی سراغ دارین؟؟ کسی نمیدونست؟؟

Amin.M.1986
30-06-2011, 12:41
من تهران زندگی میکنم و شدیدا به یه وام فوری نیاز دارم که نهایتا تا 3 ماه دیگه پولش دستم برسه!
نهایتا هم 2 تومن میتونم بدارم واسه وام، یعنی بیشتر از 2 میلیون پول نقد ندارم که بذارم واسه وام گرفتن! کسی اطلاعاتی داره که از کجا وام بگیرم، شرایطشو هم لطفا بگید:11:

nimayi
04-07-2011, 15:48
سلام
من میخام وجهی از کارت بانک صادرات به ملی و بالعکس از طریق اینترنت انتقال بدم ولی نمیدونم از کدوم سایت باید برم اگه کسی سایتی سزاغ داره لطف کنه لینکش رو واسم بذاره

baren
04-07-2011, 16:20
من تهران زندگی میکنم و شدیدا به یه وام فوری نیاز دارم که نهایتا تا 3 ماه دیگه پولش دستم برسه!
نهایتا هم 2 تومن میتونم بدارم واسه وام، یعنی بیشتر از 2 میلیون پول نقد ندارم که بذارم واسه وام گرفتن! کسی اطلاعاتی داره که از کجا وام بگیرم، شرایطشو هم لطفا بگید
چقدر میخواهید؟
3ماهه به صورت عادی با این مبلغ یک برابر پول یعنی در کل 4 میلیون تحویل می گیرید.

hamed malekpour
04-07-2011, 16:26
من هم وام می خواهم شرایطش چییه آیا وام خرید خودرو می دهند ؟

baren
06-07-2011, 14:11
من هم وام می خواهم شرایطش چییه آیا وام خرید خودرو می دهند ؟

اینجا وام نمیده کسی هاا !! : دی
شما برید توی بانکی مثل انصار حساب باز کنید و بعد از 3-4 ماه یک برابر پول وام میدن

BEBETO1
06-07-2011, 18:01
من چطور میتونم حساب ارزی باز کنم؟؟
من برای برج 7 میخوام برم چین برای خرید عمده ؟؟
حدود 70 ملیون میخوام لوازم بیارم ؟؟
میشه راهنمایی کنید چطور باید اینکار رو انجام بدم؟؟؟
باید اینقدر دلار ببرم دنبالم یا میتونم به صورت حوالهای بفرستم؟؟؟

BEBETO1
06-07-2011, 18:26
[QUOTE=habstem;6211722]امضا رو يه اسكرين با قلم مخصوص كه سخت تر از كاغذه!:(

نه signature scanner !

---

ممنون

اگه کسی مارک و قیمت این نوع اسکنر رو بدنه خیلی خوبه؟؟
در ضمن عکسشم اگه دارین بزارین؟؟

Ezel
06-07-2011, 20:40
شما برید توی بانکی مثل انصار حساب باز کنید و بعد از 3-4 ماه یک برابر پول وام میدن

یک برابر یا دو برابر ؟ یک برابر ، همون مبلغ اولیه نمیشه ؟

اگه کسی مارک و قیمت این نوع اسکنر رو بدنه خیلی خوبه؟؟
در ضمن عکسشم اگه دارین بزارین؟؟

دوست گرامی تاپیک مربوط به امور بانکی هست /

ممنون از توجه شما/

baren
07-07-2011, 11:31
یک برابر یا دو برابر ؟ یک برابر ، همون مبلغ اولیه نمیشه ؟
منظورم اینه که اگر 1 میلیون گذاشته باشید یک میلیون تومان روی پول گذاشته میشه و مبلغ 2 میلیون تومان وام داده میشه.(1 میلیون پول خودتان + 1 میلیون وام )

habstem
10-07-2011, 10:41
سلام

پس گفتین که اگه تو بانک پاسارگاد حضوری حسابی یاز کنم و بانکداری مجازیمو فعال کنم، حالا می تونم بدون مراجعه ی حضوری بازم حساب باز کنم؟ آره؟

(راستی موقع حساب باز کردن شناسنامه هم خواستن،
هم شناسنامه هم کارت ملی

کپی هیچ کدومم نخواستن )

amir_ata_21
10-07-2011, 10:58
بلی دوست من
شما می تونید که بانکداری مجازی را فعال کرده و مشخصات خود را ثبت کنید آنگاه اقدام به باز کردن حساب کنید
کارت ملی+کپی کارت ملی+کپی شناسنامه
اگه خود شناسنامه رو هم به همراه داشته باشی ضرر نمی کنی
سری بزن به تارنمای بانک پاسارگاد به آدرس

baren
10-07-2011, 21:19
کپی هیچ کدومم نخواستن )
چون احتمالا خودشون کپی گرفتن !
خدمات اضافی !

jooya
11-07-2011, 09:04
من چطور میتونم حساب ارزی باز کنم؟؟
من برای برج 7 میخوام برم چین برای خرید عمده ؟؟
حدود 70 ملیون میخوام لوازم بیارم ؟؟
میشه راهنمایی کنید چطور باید اینکار رو انجام بدم؟؟؟
باید اینقدر دلار ببرم دنبالم یا میتونم به صورت حوالهای بفرستم؟؟؟
حساب ارزی به هیچ دردیت نمی خوره، فقط توی شعبه صادر کننده اعتبار داره .

شما مگه آشنایی چیزی نداری توی چین ؟

مسلما شما بیاد کسی رو به عنوان کارگو بشناسی و گرنه کل قضیه منتفیه .

اره خیلی راحت می تونی حواله کنی و شمکلی پیش نمیاد .

هم می تونید برید صرفی به صورت حضوری

و هم توی فروم پرشین تولز هستند دوستانی که این کار رو براتون انجام میدن .

Soroush-S
11-07-2011, 19:15
سلام از کدوم موسسه میشه یه وام 500 هزار تومنی یا 1 میلیونی ترجیحا قرض الحسنه با کمترین سپرده گرفت ؟

behzad74
11-07-2011, 19:25
سلام دوستان
من کارم اینترنتی و همش باید شماره فیش و پیگیری مشتری ها را چک کنم . و نمیتونم برم بانک چک کنم .
من الان بانک صادرات دارم . اما صادرات بدرد نمیخوره . باید بری دستگاه به نام رمز یاب بخری :41: 20 تومن . باید مجوز مغازه داشته باشی به هر کسی نمیدن

حالا میخاستم برم یک بانک که خدمات اینترنتیش عالی باشه
1.اعلام مانده حساب
2.انتقال وجه به همه ی بانک ها عضو شتاب
3.چک کردن شماره فیش و پیگیری
4.دیدن تمام صورتحساب ها
5 ....

amir_ata_21
12-07-2011, 21:02
سلام دوستان
من کارم اینترنتی و همش باید شماره فیش و پیگیری مشتری ها را چک کنم . و نمیتونم برم بانک چک کنم .
من الان بانک صادرات دارم . اما صادرات بدرد نمیخوره . باید بری دستگاه به نام رمز یاب بخری :41: 20 تومن . باید مجوز مغازه داشته باشی به هر کسی نمیدن

1.اعلام مانده حساب
4.دیدن تمام صورتحساب ها
5 ....
دوست عزیز یه حساب تو بانک پاسارگاد باز کن و از خدمات فوق العاده ی اینترنتیش لذت ببر
البته انگار ورژن جدید اینترنت بانک اقتصاد نوین بد نباشه ها

BOROKI1
12-07-2011, 22:21
میشه لطفا بگید برای انتقال پول گنده ساتنا بهتره یا چک بین بانکی؟

babak_gww
13-07-2011, 11:14
سلام دوستان ... کسی در این مورد اطلاعات موصق و جامعی داره؟

طرحهای توجیهی ...
نحوه خرید و فروش وام و شرایطتش ( تو نت خیلیا میگن این وامهارو دارن برای فروش ... یخورده عجیبه !!!!! )
درصد کارمزد یا بهره

باز پرداختش
تنفس داره یا نه

در کل هرکس اگه تجربه ای داره دریغ نکنه ... ممنون

ملا نصرالدین
13-07-2011, 11:17
دوستان یه خبر هست
بانک تات وام میده
ولی حواستون باشه به مشتری ها میگه بهره اش 27 درصد هست ولی در واقع 35 درصد هست.خود رئیس بان تات گفت که ما جوری اقساط رو برای مشتری قرار میدهیم که خودش هم متوجه نشه بهره اش 35 درصده

Soroush-S
13-07-2011, 14:53
سلام از کدوم موسسه میشه یه وام 500 هزار تومنی یا 1 میلیونی ترجیحا قرض الحسنه با کمترین سپرده گرفت ؟
کسی نیست جواب بده؟ حالا قرض الحسنه نشد اشکال نداره ، تا 1 یا 500/1 .

befermatooo
13-07-2011, 16:41
سلام .

وام ساخت مسکن چقدره ؟

شهری ؟

روستایی ؟

شهری / فرسوده ؟

ممنون :11:

lg123
13-07-2011, 21:00
سلام. من یه آلبوم سکه از بانک ملی برنده شدم
یه اطلاعاتی میخواستم
اولا که تو این آلبوم سکه باید چه تعداد سکه و از چه نوع باشه؟
بعد موقع تحویل سکه ها باید چه چیزایی همراهش باشه منظورم سند و جعبه یا ...؟

************************************************** *******************************

میدونید چره این سوالارو پرسیدم؟امروز رفتم بانک که سکه هارو تحویل بگیرم بعد معاون بانک همینجوری بدون اینکه داخل یه
جعبه ای چیزی بهم بده اونارو ریخت کف دستمو چون من اون موقع شوکه شده بودم اصلا حواسم به این قضیه نبود رفتم خونه تازه فهمیدم که بوی یه چیزی میاد حالا اگه میشه بگید این بو بوی چیه؟:31:
ببینید من هر چند وقت یه بار یه پست میدم این سوالم واسم خیلی مهمه چون فردا میخوام برم معاون بانک رو خفت کنم.
حالا خفت کردن معاون بانک به جواب شما بستگی داره دمتون گرم.
:10:

lg123
14-07-2011, 15:35
سلام. من یه آلبوم سکه از بانک ملی برنده شدم
یه اطلاعاتی میخواستم
اولا که تو این آلبوم سکه باید چه تعداد سکه و از چه نوع باشه؟
بعد موقع تحویل سکه ها باید چه چیزایی همراهش باشه منظورم سند و جعبه یا ...؟

************************************************** *******************************

میدونید چره این سوالارو پرسیدم؟امروز رفتم بانک که سکه هارو تحویل بگیرم بعد معاون بانک همینجوری بدون اینکه داخل یه
جعبه ای چیزی بهم بده اونارو ریخت کف دستمو چون من اون موقع شوکه شده بودم اصلا حواسم به این قضیه نبود رفتم خونه تازه فهمیدم که بوی یه چیزی میاد حالا اگه میشه بگید این بو بوی چیه؟:31:
ببینید من هر چند وقت یه بار یه پست میدم این سوالم واسم خیلی مهمه چون فردا میخوام برم معاون بانک رو خفت کنم.
حالا خفت کردن معاون بانک به جواب شما بستگی داره دمتون گرم.
:10:
امروز که پرید حداقل جواب بدید شنبه برم بانک.:11:

baren
15-07-2011, 14:53
خب مطمئنا باید در بسته بندی باشه و یک رسیدی بگیرن و کار اداری
!

Royce
15-07-2011, 19:13
کسی میدونه قرعه کشی بانک پارسیان کیه؟

ghafar
15-07-2011, 19:17
سلام دوستان

1.اعلام مانده حساب
4.دیدن تمام صورتحساب ها
5 ....

سلام من خودم رمز یاب بانک صادرات دارم اولا 20 تومن واقعا ارزش داره چون امنیت خیلی بالاست دوما هیچ مجوزی نمیخاد فقط باید تو سایت فرم عضویت پر کنی تا دستگاه رمزیاب برات به شعبه مورد نظرت ارسال بشه خیلی به دردت میخوره امتحانش ضرر نداره

گرافيكار
19-07-2011, 12:40
سلام
ميخواستم ببينم سود سپرده موسسه مالي اعتباري صالحين چقدره؟
و اينكه قابل اعتماد هست با اين همه تبليغاتي كه داره؟
ميشه با اطمينان پولمون رو بديم دست اين موسسه؟

baren
22-07-2011, 14:47
موسسه مالی صالحین از ادغام چند تعاونی به این درجه رسید و مجوز بانک مرکزی را دارد.

BEBETO1
22-07-2011, 17:01
تو کدوم بانک من میتونم حساب باز کنم
که بعد بتونم در کشورهای خارجی هم از حسابم واریز و برداشت داشته باشم؟؟

گرافيكار
25-07-2011, 12:41
موسسه مالی صالحین از ادغام چند تعاونی به این درجه رسید و مجوز بانک مرکزی را دارد.

از سودش اطلاع نداري دوست من
توي اينترنت هرچي ميگردم چيزي پيدا نميكنم

ahad_judo
26-07-2011, 08:41
تو کدوم بانک من میتونم حساب باز کنم
که بعد بتونم در کشورهای خارجی هم از حسابم واریز و برداشت داشته باشم؟؟
ملی و صادرات

baren
26-07-2011, 09:12
از سودش اطلاع نداري دوست من
توي اينترنت هرچي ميگردم چيزي پيدا نميكنم
سودش با بقیه یکیه !
جدیدا بنده تبلیغاتی رو از مهر دیدم که 2 سال بالای 40 درصد میده !
شما این رو بدون در منابع رسمی به جز نرخ بانک مرکزی رو خیلی کم می بینی ولی اگر بری خود موسسه یا بانک با پیشنهاد های خوبی مواجه میشید

dark fear
26-07-2011, 11:42
سلام
بهترین بانک از نظر خدمات اینترنتی رایگان چیه؟
من خیلی نیاز دارم که بتونم اینترنتی به حساب یا کارت بانکهای مختلف پول واریز کنم
صادرات میگن خوبه ولی رمزیاب میخواد.. کار منم همچین به امنیت خاصی نیاز نداره
ملی هم خوبه ولی چند ساله تو قسمت بانک مقصد نوشته: درحال حاضر فقط بانک ملی
لطفا راهنماییم کنید

javabmikham
26-07-2011, 12:12
با سلام :
این موسسه مالی صالحین وام هم به سپرده ها میده؟ چند ماه باید سپرده گذاری کرد ؟ هنگام گرفتن وام اصل پول هم همراه با وام بر می گردونه؟ سود سپرده وسود وام چقدره؟

baren
28-07-2011, 21:58
بهترین بانک اینترنتی: پاسارگاد
کلا همه بانک ها برای سپرده های قرض الحسنه تسهیلات در نظر میگیرن.

tiyam 01
29-07-2011, 13:29
سلام دوستان

1.اعلام مانده حساب
4.دیدن تمام صورتحساب ها
5 ....

بانکداری اینترنتی ملت اینا رو داره
اما نحوه برخود با مشتریشون خوب نیست. من رفتم سرویش مشاهده گردش حسابم رو فعال کنم میخواست گردش حسابم رو پرینت کنه

habstem
29-07-2011, 15:22
سلام

به نظرتون الان سرمایه گذاری در بورس کار عاقلانه ایه؟!

یا این شرکت هایی که یه زمانی رو اعلام می کنند برای پذیره نویسی سهامشون ؟ اینا چطورن؟

شما چه پیشنهادی دارین؟!

(تازه واردم در این حیطه!)

baren
29-07-2011, 20:36
بورس برای حرفه ای ها بسیار پرسوده هر موقع
برای تازه وارد ها پیشنهاد بنده سرمایه گذاری در صندوق های مشترک هست ولی خب سود سرمایه گذاری حرفه ای مستقیم رو نداره.

habstem
30-07-2011, 12:12
بورس برای حرفه ای ها بسیار پرسوده هر موقع
برای تازه وارد ها پیشنهاد بنده سرمایه گذاری در صندوق های مشترک هست ولی خب سود سرمایه گذاری حرفه ای مستقیم رو نداره.

ممنون

ولی خب.... حرفه ای ها هم از یه جایی شروع کردند دیگه
مگه نه؟

:20:

majid.shiraz
30-07-2011, 13:05
ممنون

ولی خب.... حرفه ای ها هم از یه جایی شروع کردند دیگه
مگه نه؟

:20:
الان دارید خودتون رو توجیه میکنید که برید توی بورس سرمایه گذاری کنید؟
البته حرفتون حرف حسابه و جواب نداره اما بنظرم بورس ایران دیگه جایی برای تازه واردها نداره

habstem
30-07-2011, 16:14
درباره ی صندوق سرمايه‌گذاري مشترك یه گوگلِ کوچولویی کردم

خوبه اینم

-----

ممنون از شما:11:

baren
31-07-2011, 17:45
بله تازه کار ها از یه جا شروع کردن . شما هم می تونی ولی باید یکی از شرایط زیر رو داشته باشی
1-علم بورس و سرمایه خوب
2- سرمایه خوب و ریسک بالا و آشنایی نسبی با بورس
در اولی ریسک پایینه ولی در دومی ریسک بالاست.
اگر هیچ کدوم رو ندارید وارد نشید به صورت مستقل به نظر بنده

مثلا اگر 1 میلیون تومان سرمایه دارید.
600 هزار توامن رو در صندوق های سرمایه گذاری بگذارید.200 هزار توامن رو سرمایه بانک بخرید.200 هزار رو سرمایه های مختلف
600هزار که معلومه برای چی که سوددهی تضمینی باشه
200 هم که چون معمولا بانک ها سود ده هستند مثلا بانک پاسارگاد
200 تومن متفرقه که اگه ضرر کردی سرمایه ات از بین نره و اگه سود کردی بتونی کم کم از اون 2تا سرمایه کم کنی وارد کار بکنی.
فقط توجه داشته باش ریسک بالا رو با سرمایه کم بکن. اگه سرمایه ات برات مهمه

ali_jooon99
01-08-2011, 01:28
دستان سلام.کسی در مورد فروش امتیاز وام اطلاعات داره؟میشه با پول خوابوندن تو موسسات وام گرفت و میشه امتیازشو واگذار کرد؟چجوری؟تو کدوم موسسه؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.دمتون گرم

oghyanoos
01-08-2011, 23:50
سلام
من مغازه ای باز کردم و مجبورم برای رشد کارم جنس قسطی بدم.
در گرفتن چک از مردم به چه مواردی باید دقت کنم؟ که یه وقت چک قلابی نره تو پاچم!؟

ملا نصرالدین
02-08-2011, 09:45
اصولا چک قلابی خیلی کم هست.یه دونه از این خودکار لیزری ها بگیری مشخص میکنه
مسئله اینه که باید مواظب باشی چکی که میگیری برگشت نخوره
خیلی باید احتیاط کنی که طرف اشنا باشه.فکر میکنم اگر زنگ بزنی به اون بانک و یه کم چاپلوسی کنی بهت می گویند که این تا حالا چک برگشتی داشته یا نه.اگر داشت نباید ازش چک بگیری.

چک کارمندی اگر دادند بگیر.طرف باید فیش حقوقش را بیاورد و روی اون شماره چک نوشته شده.

در مورد جنس قسطی هم ما میگوییم تا 50 تومن با شناسنامه تا 100 تومن با شناسنامه و کارت ملی.
نمیدانم منزل شما کجاست .ولی اگر پول شما را نیاورند و بخورند هم شناسنامه و کارت ملی طرف را می شود ببری توی مولوی هر کدام را 50 تومن میخرند.

oghyanoos
02-08-2011, 12:07
سلام

چک کارمندی اگر دادند بگیر.طرف باید فیش حقوقش را بیاورد و روی اون شماره چک نوشته شده.

من خودم کارمندم.
کجای فیش نوشته؟

Lady parisa
02-08-2011, 12:21
دوستان من درخواست کد 50 رو به اصرار یکی از دوستام که توی بانک صادرات هست برداشتم!

جدیدا یه جورایی اختلاف حساب حس می کنم!
به نظرتون میشه کسی پول از حساب جاری برداشت کنه! اما توی پرینت و همچنین اس ام اس نیاد؟

baren
02-08-2011, 12:21
برای چک اگر چکتون برگشت خورد سریعا شکایت کنید ( البته اگر طرف غریبه است و نمی خواهید بهش وقت بدید و مطمئنید پاس میشه چند روزه دیگه این کار رو نکنید)
داشتم میگفتم سریع شکایت کنید چون اگر چند روز بگذره دیگه نمی تویند حکم جلب بگیریدو چند ماه میرید سرکار تا بی خیال پولتون بشید.

baren
02-08-2011, 12:28
دستان سلام.کسی در مورد فروش امتیاز وام اطلاعات داره؟میشه با پول خوابوندن تو موسسات وام گرفت و میشه امتیازشو واگذار کرد؟چجوری؟تو کدوم موسسه؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.دمتون گرم

حالا چه کاریه پولتون رو 6 ماه بخوابونید که میخواهید امتیاز بفروشید !
جالب نیست.

سلام

اولا امیدوارم به خاطر کمکی که به مردم می کنید و رعایت حالشون رو می کنید برکت در کارتون ایجاد بشه.
ذر ثانی چک کارمندی باشه بهتره و اگر نبود تنها راهش چک کردن از بانک هست !
فقط یادتون باشه اگر پاس نشد و به طرف اعتماد نداشتید و حتما قصد شکایت داشتید همان روز اول یا دوم شکایت کنید تا حکم جلب سیار رو بگیرید و الّا خیلی کارتون مشکل میشه

amir_ata_21
02-08-2011, 12:44
دوستان به نظر شما حساب جاری کدوم بانک ها بهتره؟
به نظر من پارسیان به دلیل نخواستن معرف
و سامان به دلیل جوایز سامان 24 از همه بهترن
نظر شما چیه؟:11:

oghyanoos
02-08-2011, 18:04
اولا امیدوارم به خاطر کمکی که به مردم می کنید و رعایت حالشون رو می کنید برکت در کارتون ایجاد بشه.
ذر ثانی چک کارمندی باشه بهتره و اگر نبود تنها راهش چک کردن از بانک هست !
فقط یادتون باشه اگر پاس نشد و به طرف اعتماد نداشتید و حتما قصد شکایت داشتید همان روز اول یا دوم شکایت کنید تا حکم جلب سیار رو بگیرید و الّا خیلی کارتون مشکل میشه

آخه در حال حاضر اگر کسی پول نقد هم داشته باشه، باز دوست داره قسطی بگیره! چون سخته 1 میلیون و خورده آنی بده.
چک کارمندی رو چطوری میشه شناخت؟ چون کارمند ها از سازمان های مختلف هستن!؟
اینکه میگید تا 2 روز باید شکایت کنم قانونش به چه شکله؟

baren
02-08-2011, 20:47
یکی از دوستانم در دادگاه کار می کنه و گفت که نمی دونم دقیق یعنی یادم نیست چند روز دقیق که اگر شکایت نکنی دیگه رسیدن به پولت سخت میشه ولی همون 2 روز اول(البته فکر کنم 4 روز بود قانونش) شکایت کنی سریع میتونی با یه مامور حکم جلب سیار بگیری

ملا نصرالدین
03-08-2011, 09:26
من پدرم کارمند بازنشسته هست.گفت شماره چک رو توی فیش حقوق نوشته.فکر کنم برای کارمند های رسمی اینجوری باشه

oghyanoos
03-08-2011, 12:36
من پدرم کارمند بازنشسته هست.گفت شماره چک رو توی فیش حقوق نوشته.فکر کنم برای کارمند های رسمی اینجوری باشه

تنها چیزی که هم روی فیش و هم روی دسته چک نوشته شماره حساب هست. همینه منظورتون؟

cdp
03-08-2011, 13:49
سلام

گزارش تراکنش های کارت به کارت یا بانکی رو باید از کجا بگیرم؟

می خوام فروشگاه اینترنتی بزنم... وقتی کسی پول ریخت توی حسابم من باید چطوری/از کجا بفهمم که کی ریخته؟ (در صورت داشتن مشخصات واریزی)
فعلاْ بانک اقتصاد نوین حساب دارم...

ممنون:11:

baren
03-08-2011, 14:01
به طور معمول باید در بخش حسابهاتون باشه.
بنده در بانک پاسارگاد و در بخش بانکداری مجازی راحت با کلیک بر روی حساب مورد نظر می بینم. احتمالا در اقتصاد نوین هم باید باشه.

cdp
03-08-2011, 14:57
به طور معمول باید در بخش حسابهاتون باشه.
بنده در بانک پاسارگاد و در بخش بانکداری مجازی راحت با کلیک بر روی حساب مورد نظر می بینم. احتمالا در اقتصاد نوین هم باید باشه.

این قسمت مشاهده تراکنشهاش هست که هر کاری می کنم یه جدول خالی نشون میده:

من پارسال از توی سایت بانک پاسارگاد حساب بانک مجازی ساختم و یه کد بهم داد و دیگه وقت نشد برم بانک...الان اگه ببرم همون رو قبول می کنن؟

پس از تکمیل اطلاعات مربوطه با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به پیشخوان بانکداری مجازی در یکی از شعب بانک پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه نموده تا عملیات افتتاح حساب در کمترین زمان انجام شود.
من الان اصل شناسنامم رو ندارم چیکار کنم؟

ممنون

tiyam 01
04-08-2011, 08:52
سلام

گزارش تراکنش های کارت به کارت یا بانکی رو باید از کجا بگیرم؟

می خوام فروشگاه اینترنتی بزنم... وقتی کسی پول ریخت توی حسابم من باید چطوری/از کجا بفهمم که کی ریخته؟ (در صورت داشتن مشخصات واریزی)
فعلاْ بانک اقتصاد نوین حساب دارم...

ممنون:11:
بانک ملت گزارش حواله سحابی (حواله به کارتهای شتاب) رو تا یه روز قبل نشون میده.
مشاهده گردش حساب هم داره فکر کنم این قسمت به صورت لحظه ای کارت به کارتها رو نشون بده (مال خودم این گزینه رو نداره . رفتم بانک فعالش کنم انجام ندادن. واسه همین میخوام پاسارگاد یا صادرات حساب باز کنم)

baren
04-08-2011, 11:02
اولا احتمالا بله کد رو ببرید حل میشه
اصل شناسنامه ندارید کپی ببرید کارت ملی رو اصلش رو ببرید ولی خب باید چونه بزنید شاید بشه

oghyanoos
04-08-2011, 12:49
فرق چک با سفته چیه؟

baren
04-08-2011, 23:24
چک را برای حساب جاری در بانک که شرایط خاص دارد صادر می کنند.
سفته را در بقالی میفروشند !
ارز قانونی چک بالاتر است ولی در هر حالت با هر دو می توانند صادر کننده را به زندان بیندازند

oghyanoos
05-08-2011, 00:57
از کسی که چک قبول میکنم باید حتما پشت چک را امضا کنه؟

Dr Hannibal
05-08-2011, 19:22
از کسی که چک قبول میکنم باید حتما پشت چک را امضا کنه؟

اگه چک خط خوردگی داره حتما باید طرفی که چک رو نوشته پشت تایید و امضا کنه.

اگر چک به اسم کسی که دارید ازش چک قبول میکنید نبود هم لازم نیست اون طرف هم پشت چک رو امضا کنه اما اگه امضا کنه به نفع شماست. وقتی که چک برگشت خورد و مشکلی پیش اومد اون وقت شما میتونید از هر 2 نفر شکایت کنید و زودتر به پول برسید. ولی بایدی در کار نیست.

oghyanoos
05-08-2011, 22:51
اگه چک خط خوردگی داره حتما باید طرفی که چک رو نوشته پشت تایید و امضا کنه.

اگر چک به اسم کسی که دارید ازش چک قبول میکنید نبود هم لازم نیست اون طرف هم پشت چک رو امضا کنه اما اگه امضا کنه به نفع شماست. وقتی که چک برگشت خورد و مشکلی پیش اومد اون وقت شما میتونید از هر 2 نفر شکایت کنید و زودتر به پول برسید. ولی بایدی در کار نیست.

آخه من تا حالا تو بازار نبودم و الان برای فروش محصولاتم باید چک قبول کنم!
واسه همین نگرانم.
نکته مهم دیگری در چک گرفتن نیست؟؟

Dr Hannibal
06-08-2011, 16:52
آخه من تا حالا تو بازار نبودم و الان برای فروش محصولاتم باید چک قبول کنم!
واسه همین نگرانم.
نکته مهم دیگری در چک گرفتن نیست؟؟

مورد بعدی اینه که اگر چک از زمان خودش گذشت نگذار این بمونه و طرف امروز فردا کنه. تا اون روز که باید نقد میکردید گفتن پول توی حساب نداره فورا با صاحب چک تماس بگیرید موضوع رو بگید. اگه این زمان بیشتر از یک زمان مشخص بشه ( فرضا یک هفته ) دیگه شکایت کردن و دنبال مسائل قانونیش کردن کاره سختی میشه و کلی باید معطل دادگاه باشی. پس اگر خواستی به کسی محلت بدی پول رو بریزه باید یک سفته یا چک دیگه بگیری با زمانی که خودت تعیین کردی. اما وقتی زمان زیادی از تاریخ چک نگذشته باشه فورا میتونی شکایت و طرف رو بازداشت و به پولت برسی.

majid.shiraz
07-08-2011, 04:35
سلام
برای اطلاع از گردش حساب حتما باید بریم به بانک مربوطه؟
آخه توی سایت بانک ملت فقط تا سی گردش آخر رو نشون میده
تمام شعبه ها پرینت میدن یا فقط برم شعبه اصلی؟

Dr Hannibal
07-08-2011, 16:12
سلام

بله باید بری بانک خودتون ، هر شعبه ای

اگه پیرینت مربوط باشه به دوره های خیلی قبل ، باید در خواست بدی و یک روز طول میکشه تا صادر بشه.

hike
08-08-2011, 03:17
یک تراکنش ناموفق که پول هم از حساب کم شده، چه مدت بعد دوباره برمیگرده به حساب؟ البته رو پرینت میگه 72 ساعت ولی نظر شما رو می خواستم بدونم.

hike
08-08-2011, 07:27
یک تراکنش ناموفق که پول هم از حساب کم شده، چه مدت بعد دوباره برمیگرده به حساب؟ البته رو پرینت میگه 72 ساعت ولی نظر شما رو می خواستم بدونم.
الان چک کردم پول برگشته به حساب. یعنی کمتر از 24 ساعت.

oghyanoos
08-08-2011, 23:02
با چک رفتم بانک، میبینم تو حساب طرف پول نیست؟
بلافاصله چه باید کنم؟

baren
09-08-2011, 11:57
با چک رفتم بانک، میبینم تو حساب طرف پول نیست؟
بلافاصله چه باید کنم؟

اگه آشناست بهش بگو برادرمن عزیز گل من اوج نگیر بردار جان اوج نگیر حسابت رو پر کن
اگه غریبه است و امیدی به پرشدن حساب نداری سریعا شکایت کنید و حکم جلب سیار بگیرید

tiyam 01
09-08-2011, 13:26
سلام

باید دریافت فایل صورت حساب رو بزنی. تا 200 تراکنش شون میده

oghyanoos
09-08-2011, 14:16
اگه آشناست بهش بگو برادرمن عزیز گل من اوج نگیر بردار جان اوج نگیر حسابت رو پر کن
اگه غریبه است و امیدی به پرشدن حساب نداری سریعا شکایت کنید و حکم جلب سیار بگیرید

اصطلاح چک رو بخوابون به حساب ، یعنی چه؟

Dr Hannibal
09-08-2011, 18:02
اصطلاح چک رو بخوابون به حساب ، یعنی چه؟

یعنی چک رو نقد نکنی ، بری بانک شماره حسابت رو بدی بگی این رو از حساب طرف به شماره حساب من واریز کنید.

به اصطلاح مبلغ از حساب طرف حساب میره توی حساب شما میخوابه یا اصطراحت میکنه. ;)

meshkiposh2200
09-08-2011, 22:24
دوستان با سلام میخاستم بدونم یک چک تا چه مدت بعد از تاریخ چک میشه نقد کرد؟

shahin666
09-08-2011, 22:44
سلام
به سوال در مورد کارت عابر بانک دارم

من کارت عابر بانکم رو گم کردم البته دیروز رفتم بانک و گفتم که کارت رو گم کردم و سوزندم و گفتن 10 روز دیگه کارت جدیدم با رمز جدید میاد

حالا یه سوال:question:
شمار ه حساب من تغییر نمیکنه و فقط رمز عبور من عوض میشه

حالا با اون کارت قبلیم باز هم میشه کسی کاری کنه مثلا اگر رمز جدید من رو هم به اون کارت قبلی بزنیم میشه ازش استفاده کرد یا نه کلا اون کارت دیگه به هیچ وجه کار نمیکنه
ممنون میشم دوستان یه راهنمایی کنند

oghyanoos
09-08-2011, 23:44
چک کارمندی را میشه قبل از واریز حقوق کاری کرد که همزمان با واریز حقوق نقد شه؟؟

firstpars
10-08-2011, 03:31
سلام
به سوال در مورد کارت عابر بانک دارم

من کارت عابر بانکم رو گم کردم البته دیروز رفتم بانک و گفتم که کارت رو گم کردم و سوزندم و گفتن 10 روز دیگه کارت جدیدم با رمز جدید میاد

حالا یه سوال:question:
شمار ه حساب من تغییر نمیکنه و فقط رمز عبور من عوض میشه

حالا با اون کارت قبلیم باز هم میشه کسی کاری کنه مثلا اگر رمز جدید من رو هم به اون کارت قبلی بزنیم میشه ازش استفاده کرد یا نه کلا اون کارت دیگه به هیچ وجه کار نمیکنه
ممنون میشم دوستان یه راهنمایی کنند

در بعضی از بانک ها (اکثرشان) شماره ی کارت شما هم عوض می شود.
خیر. آن کارت کاملا از کار افتاده است و حتی با داشتن رمز نیز کار نخواهد کرد. احتمال میدهم در صورتی که کسی بخواهد از آن استفاده کند ، دستگاه بلافاصله کارت را ضبط کند

charandestan
10-08-2011, 17:10
در مورد سهام شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران کسی میدونه سرنوشت سهامی که چند سال قبل خریدیم چی شد,به تقاضای رییس یه شعبه بانک کشاورزی خریدیم ولی حالا میگه ما اطلاعی نداریم!

D o l f i n
10-08-2011, 18:44
وقت بخیر
من کارت ملت دارم بعد اینکه واسه خرید اینترنتی احتیاج به تاریخ انقضای کارت هست البته در صورتی که از درگاه بانکهای دیگه خواسته باشم پرداخت کنم چون از درگاه خود بانک ملت احتیاجی نیست
حالا یه خرید دارم از درگاه بانک ملت واریز نمی کنه و خطا می گیره از درگاه بانکهای دیگه مثل پارسیان تاریخ انقضا می خواد که کارت من نداره چیکارش کنم؟اینترنتی از سایت بانک ملت نمی تونم بگیرم؟ قبلا وقتی می خواستم رمز اینترنتی رو فعال کنم بهم داد ولی گم کردم قبضش رو

shahin666
10-08-2011, 18:50
در بعضی از بانک ها (اکثرشان) شماره ی کارت شما هم عوض می شود.
خیر. آن کارت کاملا از کار افتاده است و حتی با داشتن رمز نیز کار نخواهد کرد. احتمال میدهم در صورتی که کسی بخواهد از آن استفاده کند ، دستگاه بلافاصله کارت را ضبط کند

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
منظور از شماره کارت دقیقا کدوم شماره رو میگید؟!!

ELVIS PRESLEY
10-08-2011, 19:45
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
منظور از شماره کارت دقیقا کدوم شماره رو میگید؟!!

شماره کارت اون شماره ی حک شده و برجسته روی خود کارت عابر بانکه. که معمولا (بسته به نوع بانک) ۱۶ رقمیه.

K A R I M I
10-08-2011, 20:57
دوستان با سلام میخاستم بدونم یک چک تا چه مدت بعد از تاریخ چک میشه نقد کرد؟
دقیقا روز همون تاریخ می تونید چک رو نقد کنید ! فکر کنم تا ساعت 10 صبح همون روز طرف وقت داره حسابش رو پر کنه در غیر این صورت چک برگشت میخوره ...

وقت بخیر
من کارت ملت دارم بعد اینکه واسه خرید اینترنتی احتیاج به تاریخ انقضای کارت هست البته در صورتی که از درگاه بانکهای دیگه خواسته باشم پرداخت کنم چون از درگاه خود بانک ملت احتیاجی نیست
حالا یه خرید دارم از درگاه بانک ملت واریز نمی کنه و خطا می گیره از درگاه بانکهای دیگه مثل پارسیان تاریخ انقضا می خواد که کارت من نداره چیکارش کنم؟اینترنتی از سایت بانک ملت نمی تونم بگیرم؟ قبلا وقتی می خواستم رمز اینترنتی رو فعال کنم بهم داد ولی گم کردم قبضش رو
1) از خودپرداز بانک ملت رمز دوم ( اینترنتی ) خود را عوض کنید تا در رسیدی که به شما داده میشه تاریخ انقضای خود رو ببینید ...
2) با مراجعه به بانک ملت و دادن شماره روی کارت به متصدی از تاریخ انقضای کارت خود مطلع شوید !

meshkiposh2200
10-08-2011, 22:29
دقیقا روز همون تاریخ می تونید چک رو نقد کنید ! فکر کنم تا ساعت 10 صبح همون روز طرف وقت داره حسابش رو پر کنه در غیر این صورت چک برگشت میخوره ...

!

دوست من فک کنم شما متوجه سوال من نشدید من چک از یه بنده خدایی دارم دارم ولی بنا به دلایلی نمی تونم برم بانک نقد کنم هالا مشغله کاری یا هر چیزی میخام بدونم تا چه مدت میتونم برم اون چک را نقد کرد امیدوارم متوجه شده باشید