PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

brad pitt
31-01-2014, 21:03
فرمول محاسبه ی سود :

مبلغ ضربدر نرخ ضربدر روز ( ضربدر 30 برای ماههای 30 روز و یا ضربدر 31 برای ماههای 31 روزه )
تقسیم بر 36500

مثال برای 15 میلیون با نرخ سود 22 :

15.000.000 *22*30 ( برای ماههای 31 روزه ضربدر 31 شود )
تقسیم بر 36500

=

271.232 تومان دویست و هفتاد و یک هزار و دویست و سی و دو تومان

boy iran
02-02-2014, 19:44
من یک بیست سه میلیون دارم نمیخوام پنج سال دست کدوم بانک بیشتر سود میده ؟ ماهی چقدر ؟

hossein019940
02-02-2014, 19:46
من یک بیست سه میلیون دارم نمیخوام پنج سال دست کدوم بانک بیشتر سود میده ؟ ماهی چقدر ؟
5 ساله؟اگر تو سررسید میخوای بانک پارسیان سپرده ممتاز 180% سود

boy iran
02-02-2014, 22:06
5 ساله؟اگر تو سررسید میخوای بانک پارسیان سپرده ممتاز 180% سود

نه ماه به ماه کدوم بانک بیشتر میده؟

Sepehr SS
03-02-2014, 11:33
بانک گردشگری. 22 درصد سود میده.

نادر1368
03-02-2014, 13:41
بانك مهر 23% .

aliiiiiii
03-02-2014, 14:06
بانك مهر 23% .

دوست عزیز مطمئنی؟ تا اونجا که میدونم مهر 21 درصد روز شمار میده با کف 1 م تومن.

hossein019940
03-02-2014, 14:51
یه ماه نشده که مجوز چنتا بانک رو لغو کردن که با پارتی بازی گفتن احتمال داره بهشون مجوز بدنوتو ای بانک ها پولتون رو نزارید همه مردم پولاشونا خارج کردن از این بانک

pashangparsi6
03-02-2014, 14:52
با درود

دوستان من می خواستم وام تعمیر مسکن روی خونمون بگیرم. می خواستم بدونم شرایطش چیه؟ (چیزهای کلی)

چند می‌دن؟ سودش چه اندازه هست و چند ساله هست؟ و این‌‎که ماهیانه قسطش چه اندازه می شه؟

روند گرفتن وام چیه

با سپاس

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-02-2014, 17:38
سلام
موسـسـه کوثـر تو سایتش نوشته مجوزش رو گرفت از بانک مرکزی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته هنوز تو سایت بانک مرکزی چیزی نوشته نشده

روانپریش
03-02-2014, 18:38
سلام
موسـسـه کوثـر تو سایتش نوشته مجوزش رو گرفت از بانک مرکزی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته هنوز تو سایت بانک مرکزی چیزی نوشته نشده

مهم اینه که بانک مرکزی تایید کنه:n16:

MoH_@_MaD
03-02-2014, 21:07
سلام
برای اعلام مفقودی چک جاری طلایی بانک صادرات حتما باید به همون شعبه که دسته چک رو صادر کرده مراجعه کرد ؟ یا هر شعبه ای بریم قبول میکنن ؟
شعبه ای که واسه ما دسته چک صادر کرده شهرستانه و دوره !! امکانش هست که در بقیه ی شعبه ها اعلام مفقودی کنیم ؟؟

نادر1368
04-02-2014, 00:30
البته منظورم سپرده گذاري بلند مدت 5 ساله هستش!
موسسات مالي و اعتباري بالاي 25 درصد ديدم! البته شايد فقط همون كوثر كه سالانه 26% سود ميده :n02:

یه ماه نشده که مجوز چنتا بانک رو لغو کردن که با پارتی بازی گفتن احتمال داره بهشون مجوز بدنوتو ای بانک ها پولتون رو نزارید همه مردم پولاشونا خارج کردن از این بانک
بانك مهر هم رفـــــــــــــــــــت!؟:n2 9: خوبه پولم رو از ملي نكشيدم يعني به اين ميگن زرنگي:n10: البته به احتمال قوي وقتي من پولم بكشم بيرون و بدم
دست برادران مهربان(!) بانك مهر اون موقعس كه ريسكش ميره بالا پس تا اطلاع ثانويه اتفاق خاصي نيفتاده:n02:

yoosef_st
04-02-2014, 00:46
من یه سوالی برام ایجاد شده
چطور میشه که بانک مرکزی بانک تات رو قبول نداره،
اما شما هر کاری با بانک تات یا همون آینده داشته باشی میتونی بری تو هر شعبه بانک ملی انجام بدی؟؟

alone one
04-02-2014, 14:01
بانک گردشگری. 22 درصد سود میده.
والله من 1ماه اونجا گذاشتم ، پولمو کمو زیاد میکردم اما کمتر از 18م نشده اما سودش 240هزارتومن داده!یعنی هرجور حساب میکنم حداقل سود باید 242هزارتومن پول باشه اگه فقط همین 18میلیونو حساب کنیم،درصورتی که پولم تا 26تومن زیاد شده بود!

بانك مهر 23% .
23% به یکساله میدن نه روز شمار که هرلحظه بتونی موجودیو کمو زیاد کنی!

azita57
04-02-2014, 15:20

بانک آینده 20 و نیم درصد میده روز شمار . با حداقل مبلغ 50 هزار تومن.
منتها میگن مجوز نداره. و ممکنه به خاطر پولشویی بسته شه ولی خیلی ها اونجا پول گذاشتن.

نادر1368
04-02-2014, 20:17
والله من 1ماه اونجا گذاشتم ، پولمو کمو زیاد میکردم اما کمتر از 18م نشده اما سودش 240هزارتومن داده!یعنی هرجور حساب میکنم حداقل سود باید 242هزارتومن پول باشه اگه فقط همین 18میلیونو حساب کنیم،درصورتی که پولم تا 26تومن زیاد شده بود!

23% به یکساله میدن نه روز شمار که هرلحظه بتونی موجودیو کمو زیاد کنی!
آهان! پس بانك مهر روزشمار 21% :n06:

jamshidjap
05-02-2014, 10:37
سلام
توی انتقال وجه پایا یه حالتی داره که یه تاریخ مشخص میکنیم که تو اون تاریخ پول به حساب مقصد واریز بشه ... آیا زمانی که در خواست انتقال وجه میدیم همون موقع پول از مبدا کم میشه ؟ یا اون زمانی که ما مشخص کردیم ؟

dietman
05-02-2014, 17:11
سلام
توی انتقال وجه پایا یه حالتی داره که یه تاریخ مشخص میکنیم که تو اون تاریخ پول به حساب مقصد واریز بشه ... آیا زمانی که در خواست انتقال وجه میدیم همون موقع پول از مبدا کم میشه ؟ یا اون زمانی که ما مشخص کردیم ؟

بستگی به بانکتون داره. بعضی بانکها مثل پاسارگاد همون لحضه کم میکنند. بعضی هم مثل ملت تو تاریخ مورد نظر پول رو برداشت میکنند

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

jamshidjap
05-02-2014, 17:19
بستگی به بانکتون داره. بعضی بانکها مثل پاسارگاد همون لحضه کم میکنند. بعضی هم مثل ملت تو تاریخ مورد نظر پول رو برداشت میکنند

بانک پاسارگاد زرنگه دیگه ... پولو از حساب کم میکنه و میره باهاش کار میکنه و سود میگیره و بعدش تو تاریخش پولو میده به حساب مبدا

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-02-2014, 17:40
سلام
موسـسـه کوثر و موسـسـه عسکریه دوباره در سایت بانک مرکزی درج شدند

روانپریش
05-02-2014, 18:24
سلام
موسـسـه کوثر و موسـسـه عسکریه دوباره در سایت بانک مرکزی درج شدند

یعنی اگه این موسسه ها ورشکست بشن بانک مرکزی پول مشتریا رو میده؟
من این سوال رو بارها پرسیدم ولی همیشه جوابهای مبهم شنیدم:n13:
آقای MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما که به همه سوالا پاسخ میدین به این سوالم پاسخ بدین

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-02-2014, 14:00
یعنی اگه این موسسه ها ورشکست بشن بانک مرکزی پول مشتریا رو میده؟
من این سوال رو بارها پرسیدم ولی همیشه جوابهای مبهم شنیدم:n13:
آقای MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما که به همه سوالا پاسخ میدین به این سوالم پاسخ بدین

سلام
اونی که بتونه به همه ی سوالها جواب بده فقط خدای دانای مطلق هست
:20:

بله , تحت نظارت بانک مرکزی بودن یعنی اینکه هم فعالیتشون قانونی و طبق مقررات بانک مرکزی هست و هم ضمانتهای لازم برای فعالیتشون رو در نزد بانک مرکزی انجام داده اند و اگر مشکلی پیش بیاد بانک مرکزی پاسخگوی سپرده گذاران هست .
تا حالا ندیدم و نشنیدم که برای یک بانک یا موسسه مشکل بزرگی پیش بیاد و بانک مرکزی مجبور به مداخله و تضمین سپرده های مردم بشه .
اما چیزی که بنده شاهدش بودم اینه که بانک مرکزی از هر موسـسـه یا بانک که خوشش نیاد , اسمش رو حذف میکنه و میگه آی مردم ما پاسخگوی کسی نیستیم !!!!
انگار نه انگار که اون بانک یا موسـسـه ماهها یا سالهای سال جزء تایید شده ها بوده .
یکی باید اول از خود بانک مرکزی تعهد بگیره که وقتی بانک و یا موسـسـه ای رو تایید کرد دیگه این حرکت بی منطق رو انجام نده بلکه با اون بانک یا موسسه مشکلش رو حل کنه و اگر حل نشد درش رو ببنده و اعلام کنه که سپرده گذاران میتونند با مراجعه به فلان بانک سپرده ی خود رو پس بگیرند.
اما حرکت بانک مرکزی الان اصلاً مسئولانه نیست .
توی سایت بانک مرکزی راههای ارسال ایمیل به مدیر عامل و روابط عمومی ذکر شده
مردم میتونند این حرفها رو به گوششون برسونند اگر گوش شنوائی باشه
چون الان مردم همش باید دلهره داشته باشند که مدیران و بانکهای خصوصی یهو پولهای مردم رو برندارند و فرار کنند و کسی هم پاسخگو نباشه .
وقتی مدیر عامل بانک ملی این کار رو کرد مردم حق دارند که نگران باشند

alone one
06-02-2014, 16:50
دوستان من برم اعتراض کنم بهشون جواب میگیرم؟

hamidcivil
06-02-2014, 21:36
وام خرید قسطی کالا سودش چند درصده؟

hossein019940
06-02-2014, 21:44
سلام
اون زمانی که مشخص شده.یعنی مثلا امروز 12/11/92 ثبت کردین و تاریخ انتقال 1/12/92 هست همون روز انتقال کم میشه از حسابت

روانپریش
06-02-2014, 23:23
سلام
اونی که بتونه به همه ی سوالها جواب بده فقط خدای دانای مطلق هست
:20:

بله , تحت نظارت بانک مرکزی بودن یعنی اینکه هم فعالیتشون قانونی و طبق مقررات بانک مرکزی هست و هم ضمانتهای لازم برای فعالیتشون رو در نزد بانک مرکزی انجام داده اند و اگر مشکلی پیش بیاد بانک مرکزی پاسخگوی سپرده گذاران هست .
تا حالا ندیدم و نشنیدم که برای یک بانک یا موسسه مشکل بزرگی پیش بیاد و بانک مرکزی مجبور به مداخله و تضمین سپرده های مردم بشه .
اما چیزی که بنده شاهدش بودم اینه که بانک مرکزی از هر موسـسـه یا بانک که خوشش نیاد , اسمش رو حذف میکنه و میگه آی مردم ما پاسخگوی کسی نیستیم !!!!
انگار نه انگار که اون بانک یا موسـسـه ماهها یا سالهای سال جزء تایید شده ها بوده .
یکی باید اول از خود بانک مرکزی تعهد بگیره که وقتی بانک و یا موسـسـه ای رو تایید کرد دیگه این حرکت بی منطق رو انجام نده بلکه با اون بانک یا موسسه مشکلش رو حل کنه و اگر حل نشد درش رو ببنده و اعلام کنه که سپرده گذاران میتونند با مراجعه به فلان بانک سپرده ی خود رو پس بگیرند.
اما حرکت بانک مرکزی الان اصلاً مسئولانه نیست .
توی سایت بانک مرکزی راههای ارسال ایمیل به مدیر عامل و روابط عمومی ذکر شده
مردم میتونند این حرفها رو به گوششون برسونند اگر گوش شنوائی باشه
چون الان مردم همش باید دلهره داشته باشند که مدیران و بانکهای خصوصی یهو پولهای مردم رو برندارند و فرار کنند و کسی هم پاسخگو نباشه .
وقتی مدیر عامل بانک ملی این کار رو کرد مردم حق دارند که نگران باشند

بلاخره تضمین میده نسبت به بانکهای که اسمشون توی لیستش هست یا نه؟
به فرض بانک X که اسمش توی بانکهای مجاز لیست بانک مرکزی هست اگه فردا روز ورشکست بشه بانک مرکزی پول مشتریا رو میده؟
با بله یا خیر جواب بدین

safagostar
07-02-2014, 09:01
سرمایه گذاری یا گرفتن تسهیلات بانک اصلا خوب نیست. زنده باد بالشت!

brad pitt
07-02-2014, 11:01
وام خرید قسطی کالا سودش چند درصده؟

سلام دوست عزیز سودش 15 درصد اقساطی هست

10 میلیون در 3 سال جمعن باید 11.750 بازپرداخت بدی . 25 قسط 470.000تومنی

hossein019940
07-02-2014, 11:26
کدوم بانک بدون ضامن باسند خونه وام میده؟

hamidcivil
07-02-2014, 18:45
سلام دوست عزیز سودش 15 درصد اقساطی هست

10 میلیون در 3 سال جمعن باید 11.750 بازپرداخت بدی . 25 قسط 470.000تومنی

اگر وام 2 میلیونی با اقساط 12 ماهه بهم بدن چقدر میشه سودش ؟و هر ماه چقدر باید پرداخت کنم؟

با تشکر

s_paliz
07-02-2014, 19:05
سلام چه جوری میشه فهمید شماره کارت عابر به اسم چه کسی است؟

چند تا شماره دارم میخوام بدونم به اسم چه کسی هست و نمیخوام به عابر بانک مراجعه کنم راه دیگری هست؟

Rhodes
07-02-2014, 19:57
دوستان چرا سایت بانک ها اینقدر داغونه ؟!
الان من میخوام شهریه دانشگاه بریزم اصلا باز نمیشه ! راهی نداره ؟

ak313
07-02-2014, 21:14
سلام چه جوری میشه فهمید شماره کارت عابر به اسم چه کسی است؟

چند تا شماره دارم میخوام بدونم به اسم چه کسی هست و نمیخوام به عابر بانک مراجعه کنم راه دیگری هست؟

اگر اینترنت بانک داشته باشی می تونی با رمز دوم خودت توی صفحه تایید انتقال اسم صاحب حساب رو ببینی

heidary_sh
08-02-2014, 10:44
* تجربه های شخصی و اعلام عدم رضایت مشتری و اعلام نظر آزاد در جامعه آزاد
چند نکته در مورد بانک رفاه
ویژگی‌های همراه بانک رفاه :
1. رمز ورود به حساب توسط متصدی شعبه تعیین میشود و برای او قابل رویت است و از طریق همراه بانک یا اینترنت بانک قابل تغییر نیست و فقط باید به شعبه مراجعه کرد شاید عوض کنند!
2. فعال سازی همراه بانک + ارسال گردشهای مالی توسط یک sms ساده و با دانستن رمز بدون تایید شماره تلفن همراه صورت میپذیرد.
3. بعد از نصب همراه بانک میتوان بر روی خود برنامه رمز گذاشت اما برای تراکنشهای بانکی درخواست رمز نمیکند و رمز را باید در تنظیمات برنامه وارد کرد و هر کس برنامه را بتواند باز کند میتواند از حساب پول بردارد!

ویژگیهای سپرده های کوتاه مدت و سرمایه گذاری رفاه :
1. این بانک گفته که برای سپرده های جاری کوتاه مدت به صورت روز شمار و بدون شرط یک ماه ، سود 20% پرداخت میکند.
2. این بانک گفته که برای سپرده یک ساله 22% سود علی الحساب پرداخت میکند و پرداختها هر ماه یکبار است.

یک ماه و اندی است هم در حساب کوتاه مدت هم در حساب بلند مدت این بانک مبالغی گذاشتم اما با گذشت یک هفته هنوز نه سود کوتاه مدت به حساب واریز شده نه سود بلند مدت! آنوقت در مقابل اگر یک روز قسط وام تسهیلاتی که مشتری میگیرد به تاخییر بیافتد با درصدی بالا جریمه اش میکنند!!
باید برای پیگیری این کارهای اداری حتما یک یا چند روز مرخصی بگیریم و زمان را برای این مشکلاتی که به وجود آورده اند هدر بدهیم ؟
واقعا چه کسی پاسخگوست ؟

----------------------------
مساله دیگه اینه که یکی از این موسسه های مالی هم هست برای همه کارهاش sms میفرسته ولی وقتی سود پول رو میریزه پیام نمیفرسته و وقتی قسط وام هم پرداخت نمیشه یا به مشکل میخوره و شامل جریمه میشه باز هم پیامک نمیفرسته!

دوست عزیز من رمز و رمز دوم و شناسه کاربری رو عوض کردم که رمز دوم شناسه کاربری بعد 3 روز عوض شد ولی رمز اول همون لحظه عوض شد.

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-02-2014, 11:19
بلاخره تضمین میده نسبت به بانکهای که اسمشون توی لیستش هست یا نه؟
به فرض بانک X که اسمش توی بانکهای مجاز لیست بانک مرکزی هست اگه فردا روز ورشکست بشه بانک مرکزی پول مشتریا رو میده؟
با بله یا خیر جواب بدین

سلام .
متاسفانه بانک مرکزی درست انجام وظیفه نمیکنه .
بارها این موضوع رو دیدیم .
فروش سکه هائی که بیشتر از قیمت بازار بود .
تشویق مردم به سپرده گذاری به جای تحویل گرفتن سکه هائی که بعد از چند ماه قیمتش دو برابر شد .
کنترل نکردن سیستمهای بانکها که سرقت و اختلاس رو آسون میکنه مثل سرقت 3000 میلیاردی
توی بانکها بخور بخوری هست که بیا و ببین
اونهائی که لو رفتند فقط یه خاطر این بوده که سبیلِ همه ی افرادِ باند خوب چرب نشده و بقیه رو لو داده یا در سرقت و اختلاس هماهنگی لازم با بالائیها انجام نشده !!!!

حذف اسم بانکها و موسسه ها و اعلام عدم مسئولیت در مقابل پول مردم .
نظر شخصی بنده :
بانک مرکزی نه صداقتِ درستی داره نه اخلاص درستی داره نسبت به مردم . اگر هم برای بانک یا موسسه ای اتفاقی بیافته بدون شک جناب بانک مرکزی در وهله ی اول سعی میکنه از مسئولیت فرار کنه و بندازتش گردن یکی دیگه .
برای بنده مرکزی اعتبار درستی نداره
در بیشتر کشورها سیستم بانکی پاک نیست چون هر جا پول هست آدمهای پلید هم حضور دارند
وسوسه ی پول بسیاری از سالمها و پاکها رو هم آلوده و خراب میکنه .
بودن مدیران و مسئولین در پستشون برای سالهای طولانی اشتباه بزرگی هست چون آروم آروم خراب میشند بیشترشون

safagostar
08-02-2014, 20:07
دوست عزیز من رمز و رمز دوم و شناسه کاربری رو عوض کردم که رمز دوم شناسه کاربری بعد 3 روز عوض شد ولی رمز اول همون لحظه عوض شد.
منظور شما شناسه و رمز کارته یا اینترنت بانک ؟
ولی رمز همراه بانکش فرق میکنه اون رو نمیدونم چطور باید شخصا عوض کرد
برنامش یه طوریه اطلاعات حسابو و رمزو توش وارد میکنی بعد هر کی برنامه رو باز کنه میتونه بدون اطلاعات خاصی کار کنه باش ولی روی خود برنامه میشه رمز گذاشت. همراه بانکهای دیگه رو ندیدم اینطور باشن.

heidary_sh
09-02-2014, 10:42
منظور شما شناسه و رمز کارته یا اینترنت بانک ؟
ولی رمز همراه بانکش فرق میکنه اون رو نمیدونم چطور باید شخصا عوض کرد
برنامش یه طوریه اطلاعات حسابو و رمزو توش وارد میکنی بعد هر کی برنامه رو باز کنه میتونه بدون اطلاعات خاصی کار کنه باش ولی روی خود برنامه میشه رمز گذاشت. همراه بانکهای دیگه رو ندیدم اینطور باشن.
والا من منظورم اینترنت بانک بود

heidary_sh
10-02-2014, 14:08
سلام
بانک قوامین کوتاه مدت ویژه شش ماهه با سود 23 درصد
بدین صورت که مبلغ تا 1/1/93 بلوکه میشه و بعد از آن باید کف 1 میلیون را رعایت کرد به مدت 6 ماه امروز باز کردم.

mehrdadb3
10-02-2014, 17:59
سلام
بانک قوامین کوتاه مدت ویژه شش ماهه با سود 23 درصد
بدین صورت که مبلغ تا 1/1/93 بلوکه میشه و بعد از آن باید کف 1 میلیون را رعایت کرد به مدت 6 ماه امروز باز کردم.

این مدت که بلوکه هست پول سود بهش تعلق میگیره ؟ عابر بانک داره؟ عضو شتاب هست؟
سالیانه چند درصد میده؟

hossein019940
10-02-2014, 18:24
سپرده یکماهه کف موجودی 5 میلیون 16%
یکساله 22 یا 21 درصد کف موجودی 10 میلیون.
بانک سپه

aliiiiiii
13-02-2014, 00:31
با سلام

کسی از دوستان میدونه بانک رفاه چه طوری سود واریز میکنه؟ بنده 23 دی حساب باز کردم تا الان سود واریز نکرده! حساب روز شمار 20 درصد.نکنه سرمون رو این بانک کلاه گذاشته.:n24:

bas ali
13-02-2014, 07:26
با سلام

کسی از دوستان میدونه بانک رفاه چه طوری سود واریز میکنه؟ بنده 23 دی حساب باز کردم تا الان سود واریز نکرده! حساب روز شمار 20 درصد.نکنه سرمون رو این بانک کلاه گذاشته.:n24:

بالای 50 تومن گذاشتی ؟
زیر50 چقدر سود میده ؟

Construction
13-02-2014, 17:52
اگر وام 2 میلیونی با اقساط 12 ماهه بهم بدن چقدر میشه سودش ؟و هر ماه چقدر باید پرداخت کنم؟

با تشکر

سوال منم هست کسی میدونه؟

aluminum
13-02-2014, 18:01
سوال منم هست کسی میدونه؟
بستگي به شرايط وام داره.از كارمزد 2يا 4 درصد داريم تا وامهايي كه سود 23-27 درصدي دارن

alijigari
13-02-2014, 19:36
درود
برای مبلغ 60 میلیون
1-کدوم بانک سود بیشتر و روز شمار میده
2-فقط جوری باشه روز شمار حساب کنه مثلا سره 6 ماه اگه پول لازم شد جریمت نکنه

Construction
13-02-2014, 22:13
بستگي به شرايط وام داره.از كارمزد 2يا 4 درصد داريم تا وامهايي كه سود 23-27 درصدي دارن

من امروز سوال کردم بانک گفت سودش 15 درصد....برای 2 میلیون 167000 هم سودش میشه

بعد تو برگه مدارک لازم نوشته کارمزد یک سال 5 درصد که باید نقدا پرداخت شود این یعنی چه؟ این مقدار چقدر میشه ؟ کارمزد همون سوده یا نه مبلغ دیگری است؟

alone one
13-02-2014, 22:14
دوستان من تو بانک گردشگری ماه پیش حساب 22% باز کردم منتها اول پولم زیر 10م بود ولی بعد 1کی 2روز 30م کردمش اما در کمال تعجب دیدم این ماه سودی که بم دادن 17%هس!
بعد که رفتم بانک میگه باید میومدی میگفتی تا 22% میکردیم!حساب هوشمند نیس!گفتم گیریم 29روز بالای 10م باشه،اونموقع چی،میگه هیچی سودتون میسوزه!!اصن مدل مسخره رو میبینین
جالبه که کارمند بانکم با اعتماد به سقف میگفت نه من بهتون گفتم شرایطو!
در هرصورت گفتم که حواستون باشه ضرر نکنین

brad pitt
13-02-2014, 22:46
درود
برای مبلغ 60 میلیون
1-کدوم بانک سود بیشتر و روز شمار میده
2-فقط جوری باشه روز شمار حساب کنه مثلا سره 6 ماه اگه پول لازم شد جریمت نکنه

سلام دوست عزیز

بانک گردشگری روزشمار 22 درصد البته مبلغ زیر 10 میلیون تومن نباید کمتر بیاد

اگر 6 ماهه میخاید بگذارید بانک سینا هم هست 21.5 درصد سود میده اما بلند مدت روزشمار هست

اما خوب بهر حال بانک سینا شعبه هاش بیشتره و معتبرتره

بانک پاسارگاد هم هست 6ماهه 21 درصد

MASTER OC 7
14-02-2014, 21:12
سلام دوستان
تو استفاده از سیستم پایا تو بانک ملت خطای زیر رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشتري محترم , در حال حاضر سرويس مورد نظر فعال نمي باشد . (500)

مشکل از سمت بانکه یا من ؟

brad pitt
14-02-2014, 21:21
سلام دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشتري محترم , در حال حاضر سرويس مورد نظر فعال نمي باشد . (500)

سلام دوست عزیز
در چه ساعتی عملیات حواله (پایا ) رو انجامک دادی ؟

ممنون

ak313
14-02-2014, 21:31
سلام دوستان

از سمت بانکه. بانک ملت در هر ساعتی حواله پایا رو انجام میده و تاریخ موثر حواله مهمه
معمولا سریع برطرف میشه

hossein019940
14-02-2014, 21:33
سلام دوستان

قبلا باهاش کار میکردی؟یا اولین بار هست؟
اگه اولین بار هست که فعالش کرد اینترنت بانک رو باید بری شعبه دوباره قسمت حواله رو فعال کنی.
اگر هم تازه اینطوری شده که از سمت بانکه.
من همین الان تست کردم مشکلی نداشت

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-02-2014, 12:16
توصیه های پلیس فتا در مورد خرید با دستگاه کارتخوان POS

MASTER OC 7
16-02-2014, 01:07
ممنون دوستان
اولین بار بود میخواستم استفاده کنم که خودش درست شد

Raziel007
20-02-2014, 06:18
با درود من 5 میلیون تومان دارم و یه سالی دستم هست میخواستم بدونم کدوم بانک معتبر بذارم که بالا ترین سود را داشته باشه در ضمن هر وقت هم اگر احیانا لازم شد بتوانم برداشت کنم با تشکر.

hossein019940
20-02-2014, 08:07
بانک پاسارگاد سپرده ویزه 5 ساله.سود ماه به ماه واریز میشه.تا یکسال با نرخ سود 20% بعد از اون 22%
زیر یکسال رو به خاطر این 20 درصد کردن که جریمه حساب میشه.
ولی بازم خوبه

Raziel007
20-02-2014, 09:27
بانک پاسارگاد سپرده ویزه 5 ساله.سود ماه به ماه واریز میشه.تا یکسال با نرخ سود 20% بعد از اون 22%
زیر یکسال رو به خاطر این 20 درصد کردن که جریمه حساب میشه.
ولی بازم خوبه
یعنی اگر بنده 1 میلیون تومان بمدت 1 ماه در بانک پاسارگارد بگذارم بعد یک ماه 200 هزار تومان میاد روش یا که این 20 درصد جور دیگه ای حساب میشه ؟ سود یک میلیون در یک ماه چقدر میشه؟ با تشکر

hossein019940
20-02-2014, 09:42
یعنی اگر بنده 1 میلیون تومان بمدت 1 ماه در بانک پاسارگارد بگذارم بعد یک ماه 200 هزار تومان میاد روش یا که این 20 درصد جور دیگه ای حساب میشه ؟ سود یک میلیون در یک ماه چقدر میشه؟ با تشکر
ببینید این سپرده رو وقتی بازش کردین تا یکماه نمیتونین حساب رو ببندید بعد از یکماه هر مدتی که خواستید میتونید که 20 حساب میشه یکسال که به بدون جریمه تا پنج سال 22 میش.اون یکسال اولی که 20 بهت میدن به خاطر این هست که اگه از سپرده برداشت کامل کنی این 2 درصد جرمیه حساب میشه.هر 1 میلیون 20 هزار تومن یعنی 10 میلیون بزارین ماهی 200 هزارتومن به حساب کوتاه مدتی که برای واریز سود ماها باز کردی به حساب واریز میشه و میتونی هر ماه برداشت کنی سودش رو.واریز و برداشت هم داری .تا آخر این ماه فعاله این سپرده تو سال جدید ممکنه کنار گذاشته بشه زمانش محدوده.سپرده 5 ساله اوراق گواهی ویژه هست.

aliiiiiii
20-02-2014, 10:12
با سلام

دوستان بانک ملت سوده سپرده رو آخر ماه واریز میکنه یا همون روزی که افتتاح حساب کردی؟

alijigari
20-02-2014, 10:57
دوستان بانک ایرانیان اعتباری بهش هست ؟
جدیدا سپرده 3 ماه با 23 درصد سود میده اما باید حداقل 30 میلیون بگذاری

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-02-2014, 10:57
با سلامدوستان بانک ملت سوده سپرده رو آخر ماه واریز میکنه یا همون روزی که افتتاح حساب کردی؟سلام . سود یک ماه بعد از افتتاح واریز میشه .البته بعضی از صندوقها روزانه سود رو واریز میکنند مثل عسکریه

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-02-2014, 11:02
رفتار بانکها و تلاششون برای جذب پول و رقابتشون در پرداخت سود , یه جورایی علامت بالا رفتن نرخ ارز و طلا و ملک و کالا در آینده ی نزدیک هست .ظاهراً روزهائی سخت تر از این روزها در راهه .

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-02-2014, 11:09
یعنی اگر بنده 1 میلیون تومان بمدت 1 ماه در بانک پاسارگارد بگذارم بعد یک ماه 200 هزار تومان میاد روش یا که این 20 درصد جور دیگه ای حساب میشه ؟ سود یک میلیون در یک ماه چقدر میشه؟ با تشکرسلام . واحد اندازه گیریِ سود , درصد در سال هست . سود روزشمار 20% یعنی 20% در سال

aliiiiiii
20-02-2014, 12:10
سلام . سود یک ماه بعد از افتتاح واریز میشه .البته بعضی از صندوقها روزانه سود رو واریز میکنند مثل عسکریه

ممنون بنده حدود 30 م گذاشته بودم روز شمار ملت 22 درصد امروز دیدم 115000 ت به حسابم واریز شوده!!!!:n04: این که میشه 7 درصد! البته 7 بهمن حساب باز کرده بودم نمیدونم چطوری سود حساب میکنن.

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-02-2014, 13:08
ممنون بنده حدود 30 م گذاشته بودم روز شمار ملت 22 درصد امروز دیدم 115000 ت به حسابم واریز شوده!!!!:n04: این که میشه 7 درصد! البته 7 بهمن حساب باز کرده بودم نمیدونم چطوری سود حساب میکنن.اگر هنوز یک ماه از افتتاح نگذشته پس بانک ملت اول هر ماه پرداخت میکنه . شما هفت بهمن حساب باز کردین . باید حدود 400 ت واریز بشه . ازشون سوال کنین . درضمن تا حالا نشنیدم ملت روزشمار 22% بده .

aliiiiiii
20-02-2014, 13:15
اگر هنوز یک ماه از افتتاح نگذشته پس بانک ملت اول هر ماه پرداخت میکنه . شما هفت بهمن حساب باز کردین . باید حدود 400 ت واریز بشه . ازشون سوال کنین . درضمن تا حالا نشنیدم ملت روزشمار 22% بده .

نه 7 بهمن باز کردم.

aliiiiiii
20-02-2014, 13:16
طرحه جدیده کفه 10 میلیون 22 درصد روز شمار میتونی واریز و برداشت داشته باشی.

hamijoon
20-02-2014, 15:13
دوستان با تجربه در زمينه بانكداري

يه سوال خيلي مهم .

در بين بانكها كدوم بانكها روز شمار و بلند مدت از همه بيشتر سود ميدن؟

hossein019940
20-02-2014, 18:05

يه سوال خيلي مهم .

بلند مدت تو سررسید بانک پارسیان 180 درصد سپرده ممتاز-بانک پاسارگاد هم 180 هست که مشخص نیست تا آخر امسال باشه یا نه.
یه سری طرح های ویژه هستن که سودهاشون خوبن و ماه به ماه واریز میشن بلند مدت هستن خوبن.اگه روز شمار میخوای بانک شهر خوبه.بانک پاسارگاد هم سپرده ای داره که 5 سال هست ولی از یکسال به بعد 22 درصد حساب میشه قبل یکسال هم 20 درصد میتونی واریز و برداشت کنی کف موجودی هم نداره

aliiiiiii
20-02-2014, 18:11

يه سوال خيلي مهم .

الان قوامین 23 درصد روز شمار میده به اسم حساب 6 ماهه حساب باز میکنن اما بعد از یکماه کل پولتو میتونی برداری! البته با کفه 1 میلیون. 1ساله هم ثامن 25 درصد میده.

mmf66
20-02-2014, 18:59
بانک مهر اقتصاد هم طرح فجر روز شمار 23 درصد میده منتها با کف 1 تومن

hamijoon
20-02-2014, 23:08
کف 1 تومن یعنی چی؟

hossein019940
20-02-2014, 23:28
کف 1 تومن یعنی چی؟
یعنی باید 1 میلیون بزاری تا برات حساب باز بشه وسود روش بره

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-02-2014, 23:59
کف 1 تومن یعنی چی؟

سلام
یعنی حداقلِ موجودی
minimum balance
أدنی رَصید adna raseed

aminkhan2014
21-02-2014, 12:04
بانک مهر اقتصاد هم طرح فجر روز شمار 22 درصد میده منتها با کف 1 تومن
دوست عزیز کفش فکر کنم5 هست،چون من چند جا دیدم این بود..درضمن ظاهرا سود شده23%
از دوستان کسی سود روزشمار کوتاه مدت موسسه نور را نمیدونه؟با شرایط اص وکف مثلا 10 م تومن و...

arash66_2m
21-02-2014, 12:36
الان بهترین سود رو کدوم بانک میده ؟
قوامین که 21 درصد 1 ساله
6 ماهه هم 23 درصد !
باقی بانک ها برای طرح یک ساله کدوم ها هستند؟
و این بانک مسکن که سود رو همون اول میده کف پولی که باید بذاریم چقدر هستش؟

aminkhan2014
21-02-2014, 13:39
بیشترین سود مالی اعتباری
یکساله ثامن هر مبلغی25%میده
چند وقت پیش هم آرمان(فرشتگان)میگفتن با حداقل 10 یا 20م تومن 27%سود یکساله میده!!!ولی من مطمئن نیستم..
گردشری هم فکر کنم23.5.%یکساله بده..

hamijoon
21-02-2014, 14:59
خب دوستان ممنون از راهنماییتون ...

فردا اگه برم میتونم تو قوامین حساب شش ماهه باز کنم ؟ چون شنیده بودم برای بهمن ماه هست
الان هم هست ؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

alijigari
21-02-2014, 21:17
دوستان بانک ایرانیان اعتباری بهش هست ؟
جدیدا سپرده 3 ماه با 23 درصد سود میده اما باید حداقل 30 میلیون بگذاری

دوستان جواب منو هم بدین

kingil4
22-02-2014, 00:57
سودها ظاهرا در موسسات بیشتر شده

kingil4
22-02-2014, 00:58
سلام
کسی تو این هفته اخیر سود موسسات نور و آرمان(فرشتگان) را پرسیده؟

شنیدم برای بالای 100 میلیون یکساله موسسه فرشتگان 29 درصد و کارسازان (نور) هم بدون کف موجودی برای یکساله 29 درصد و برای 5 ساله بالای 100 میلیون را 33 درصد میده

اگر کسی پرسید از شعبشون اینجا بنویسه

30vil
22-02-2014, 18:55
سلام
کسی تو این هفته اخیر سود موسسات نور و آرمان(فرشتگان) را پرسیده؟

شنیدم برای بالای 100 میلیون یکساله موسسه فرشتگان 29 درصد و کارسازان (نور) هم بدون کف موجودی برای یکساله 29 درصد و برای 5 ساله بالای 100 میلیون را 33 درصد میده

اگر کسی پرسید از شعبشون اینجا بنویسه

پدر من در موسسه فرشتگان کار میکنه بله 29 درصد شده سودشون

*IN*
22-02-2014, 21:14
پدر من در موسسه فرشتگان کار میکنه بله 29 درصد شده سودشون

قابل اعتماد هست این موسسه؟
من تاحالا یه شعبه بیشتر ازش ندیدم...

hossein019940
22-02-2014, 21:22
نظر من اینه که 2 درصد یا 5 درصد کمتر سود بگیرین ولی توی موسسه نزارین.وقتی بانک مهر اقتصاد مجوز ش لغو شدوای به حال این موسسه ها که مشخص نیست مال کی هست فعالیتشون چطوریه.تو شهر ما هم یه شعبه هست

kingil4
22-02-2014, 22:42
نظر من اینه که 2 درصد یا 5 درصد کمتر سود بگیرین ولی توی موسسه نزارین.وقتی بانک مهر اقتصاد مجوز ش لغو شدوای به حال این موسسه ها که مشخص نیست مال کی هست فعالیتشون چطوریه.تو شهر ما هم یه شعبه هست

متاسفانه بانک مرکزی می خواست مردم عامه را متقاعد کنه که اونجا پول نگذارند.
این موسسات از بعضی بانکها هم سابقشون و هم سرمایشون بیشتره. بانک مرکزی می خواست زودتر برای مجوز یا پرداخت حق حساب اقدام کنند وگرنه همه این موسسات تا چند وقت دیگه مجوز را می گیرند.
لطفا شما بیشتر فکر کنید.

هر جا سود بیشتر دادند اونجا بگذارید و نگران نباشید

hossein019940
22-02-2014, 22:49
متاسفانه بانک مرکزی می خواست مردم عامه را متقاعد کنه که اونجا پول نگذارند.
این موسسات از بعضی بانکها هم سابقشون و هم سرمایشون بیشتره. بانک مرکزی می خواست زودتر برای مجوز یا پرداخت حق حساب اقدام کنند وگرنه همه این موسسات تا چند وقت دیگه مجوز را می گیرند.
لطفا شما بیشتر فکر کنید.

هر جا سود بیشتر دادند اونجا بگذارید و نگران نباشید
به نظر شما بانک پارسیان و پاسارگاد سرمایشون کم هست؟
با یه اعلامیه که مجوز این بانکها لغو شده بانک ها رو به توبره کشید.
اگه این بانک ها بوده باشه مشتریهاشون کاری نمیکردند چون بهشون اطمینان داشتن.
روزشمار 29 درصد سود میده؟کف موجودی داره؟

dvb595959
23-02-2014, 08:15
درود
چند روز پیش مبلغ 7 میلیون تومان به حسابم واریز شد و بعد از ده دقیقه دوباره از حسابم برداشت کردن... چک کردم از یک شعبه در ساری انجام شده بود... بانک حق داشت بدون اجازه من برداشت کنه؟ یا باید اول از من اجازه میگرفتن؟درسته که اشتباه شده ولی این اجازه را از نظر قانونی دارن که بدون اجازه برداشت کنن؟

30vil
23-02-2014, 08:26

از نظر من که قابل اعتماده اون مسئله مجوز هم یک بازی که بانک مرکزی هر ساله در اواخر سال برای کشیدن پول مردم به بانکهای مورد نظرش این کارو انجام میده

در مورد شعبه در تهران و مشهد زیاد شعبه داره اما در شهرهای دیگه شاید تعداد شعبه هاش کم باشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-02-2014, 08:49
درود
چند روز پیش مبلغ 7 میلیون تومان به حسابم واریز شد و بعد از ده دقیقه دوباره از حسابم برداشت کردن... چک کردم از یک شعبه در ساری انجام شده بود... بانک حق داشت بدون اجازه من برداشت کنه؟ یا باید اول از من اجازه میگرفتن؟درسته که اشتباه شده ولی این اجازه را از نظر قانونی دارن که بدون اجازه برداشت کنن؟

سلام
همون روز اول که رفتین حساب باز کردین و چند تا فورم دادند شما امضا کردین , یکی از بُنودِ نوشته شده در همون فورمها این هست که بانک حق داره هر مبلغی رو که بخواد از حساب شما برداره یا بلوکه کنه البته منظور این نیست که بی دلیل هم میتونند برداشت کنند .
منظور اینه که هر جا بانک بدونه که مصلحت اقتضا میکنه , بدون موافقت یا حتی خبر دادن به شما این کار رو انجام بدند .
البته در هر حال شما حق اعتراض دارید که جواب اونها هم برای اعتراض شما آماده هست ( اشتباه شده ) .
این پول یا واقعاً اشتباهی به حسابتون واریز شده یا قسمتی از یک عملیات پولشوئی هست
در صفحه ی 168 و 169 جزئیاتش رو نوشته ام
دوست داشتید بخونید

aminkhan2014
24-02-2014, 07:16
از نظر من که قابل اعتماده اون مسئله مجوز هم یک بازی که بانک مرکزی هر ساله در اواخر سال برای کشیدن پول مردم به بانکهای مورد نظرش این کارو انجام میده

در مورد شعبه در تهران و مشهد زیاد شعبه داره اما در شهرهای دیگه شاید تعداد شعبه هاش کم باشه

استان فارس اصلا شعبه داره؟کهکیلویه چی؟لیست شعبش را اگه میشه لطف کنید

30vil
24-02-2014, 09:40
استان فارس اصلا شعبه داره؟کهکیلویه چی؟لیست شعبش را اگه میشه لطف کنید

دوست عزیز از سایتشون میتونید شعب را پیدا کنید

kingil4
24-02-2014, 12:03
موسسه نور (کارسازان آینده) هم سود خوبی میده.یکساله 29 درصد و کوتاه مدت عادی (بدون محدودیت موجودی) را 24.5 درصد می ده.5 ساله هم از 32 تا 34 درصد ( بستگی به مقدار پول) می ده.سابقش هم خوبه

روانپریش
24-02-2014, 12:50
موسسه نور (کارسازان آینده) هم سود خوبی میده.یکساله 29 درصد و کوتاه مدت عادی (بدون محدودیت موجودی) را 24.5 درصد می ده.5 ساله هم از 32 تا 34 درصد ( بستگی به مقدار پول) می ده.سابقش هم خوبه

مورد تایید بانک مرکزی هست؟

banii
03-03-2014, 15:00
حساب روزشمار میخوام باز کنم امروز چندجا رو پرس و جو کردم آینده و آرمان خوب بودند .... البته آرمان 2.5 درصد سودش بیشتر بود اما در عوض آینده کارت هم میده که آرمان نمیده و این خیلی برام مهمه ... آینده قابل اعتماده /؟ برم باز کنم دیگه؟

روانپریش
03-03-2014, 15:13
حساب روزشمار میخوام باز کنم امروز چندجا رو پرس و جو کردم آینده و آرمان خوب بودند .... البته آرمان 2.5 درصد سودش بیشتر بود اما در عوض آینده کارت هم میده که آرمان نمیده و این خیلی برام مهمه ... آینده قابل اعتماده /؟ برم باز کنم دیگه؟

آینده تو لیست تایید بانک مرکزی نیست
چند درصد روزشمار میده آینده؟

yoosef_st
03-03-2014, 18:17
اقتصاد نوین 22% میده
با کارت
روزشمار

Milad4171
03-03-2014, 18:27
سلام دوستان.
یه کد میخوام(مثه *100#) با این تفاوت که بشه پول باهاش انتقال داد.
ببخشید اگه اینجا جاش نبود. من مشکل با شعبه بانک سامان دارم که کمه.این روش،اگه بشه خوبه

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk 4

روانپریش
03-03-2014, 18:59
اقتصاد نوین 22% میده
با کارت
روزشمار

بانک ایران زمین 24.5 درصد 3 ماهه

banii
03-03-2014, 22:44
آینده تو لیست تایید بانک مرکزی نیست
چند درصد روزشمار میده آینده؟
من که حساب باز کردم و کل سرمایه زندگیمو (که نصفیش قرضه) رو واریز کردم... هرچه بادا باد ... :n01:
20.5 % :n01:

روانپریش
03-03-2014, 22:55
من که حساب باز کردم و کل سرمایه زندگیمو (که نصفیش قرضه) رو واریز کردم... هرچه بادا باد ... :n01:
20.5 % :n01:

خوب بانک دی که مورد تایید هم هست 22درصد میده روزشمار یا ایران زمین 23درصد هر دو هم مورد تایید بانک مرکزی هستن

ak313
03-03-2014, 23:47
خوب بانک دی که مورد تایید هم هست 22درصد میده روزشمار یا ایران زمین 23درصد هر دو هم مورد تایید بانک مرکزی هستن

بانک دی روز شمار 22 درصد میده؟ مطمئنی ؟ برای ما که 19 درصد میریزه

روانپریش
03-03-2014, 23:54
بانک دی روز شمار 22 درصد میده؟ مطمئنی ؟ برای ما که 19 درصد میریزه

جدیدا این حساب رو اورده البته برای مبلغ بالای 10 میلیون

EHSANRF
04-03-2014, 00:42
موسسه کوثر طرح روزشمار کلید طلایی رو آورده از امروز که 24% سود بهش تعلق میگیره.
ماه اول نباید به پول دست بزنی
SMS بانک، همراه بانک،‌ اینترنت بانک و همه چی هم داره
هم دفترچه میده و هم کارت عابربانک

من امروز هرچی پول داشتم رو از بانکای دیگه جمع کردم و این حساب رو افتتاح کردم...

rasoul2005
04-03-2014, 01:39
اقتصاد نوین 22% میده
با کارت
روزشمار

یه طرح دیگه هم داره 23% میده
بانک رفاه روز شما 20% میده بدون کف موجودی همه امکاناتی هم داره و واریز سود ماهانه است.همچنین سالانه رو 23% میده

rasoul2005
04-03-2014, 01:41
بانک ایران زمین 24.5 درصد 3 ماهه

اونوقت سالانه چقدر سود میده؟واریز سود به چه صورت است؟

روانپریش
04-03-2014, 13:11
اونوقت سالانه چقدر سود میده؟واریز سود به چه صورت است؟

سود رو سر سه ماه یه جا بهتون میدن

pini30lin
06-03-2014, 19:28
سلام دوستان
دو سوال دارم
تفاوت حساب هایی که به صورت روز شمار سود پرداخت می کنند با مثلا حساب بلند مدت 5 ساله که سود 20 درصد رو ماه به ماه میده چیه؟ برای حدود 5 میلیون این حساب های روز شمار که جدیدا بانک ها گذاشتن بهتره یا همون بلند مدت های 5 ساله؟
اگه قبلا از تسهیلات صندوق مسکن بانک مسکن(همون وام مسکن) استقاده کرده باشم و هنوز قسط هاش تمام نشده باشه می تونم دوباره یه حساب جدید باز کنم تا در آینده بتونم وام مسکن بگیرم یا اینکه باید وام قبلب تسویه بشه؟
ممنون

hossein019940
06-03-2014, 22:59
دوستان کدوم بانک وام میده با سند خونه حدود 10 تومن با سود کم؟
برای زدن گلخونه میخوام.درضمن من چون کارت پایان خدمت ندارم میخوام از روی مدرکم وام بگیرم نمیتونم یعنی در حال تحصیل هستم میشه وام گرفت؟یا مثلا با این مدرک از روی نفر دیگه وام گرفت با این مدرک؟

روانپریش
08-03-2014, 13:16
این 23درصد 3 ماهه بانک مسکن سودش ماهانه پرداخت میشه؟

Amin4All
11-03-2014, 11:35

من بانک دی باز کرده بودم 5-6 ماه پیش . زده بود روز شمار 19 درصد .
جدیدا 22 درصد کردن ؟

=================

*733 # جدیدا مانده حساب بانک ملی رو نمیده .
*712 # هم همینطور ولی ملت و دی رو چک کردم میده .

شماره ی دیگه ای هست یا کسی چک کرده برا شما هم همینطور ه ؟

Igla
11-03-2014, 19:10
724 رو امتحان کن ...

sasan.69
11-03-2014, 23:02
امروز خواستم با کارت خرید کنم عملیات ناموفق بود اما از حسابم کم شد چطوری پول کسر شده رو به حساب برگردونم؟

hossein019940
11-03-2014, 23:27
تا 72 ساعت زمان میبره ولی به احتمال زیاد امشب برگشت داده میشه.فکر نکنم فردا برگرده چون سیستشون شلوغه فردا هم همینطوره به خاطر یارانها

sasan.69
11-03-2014, 23:30
تا 72 ساعت زمان میبره ولی به احتمال زیاد امشب برگشت داده میشه.فکر ننم مشب برگرده چون سیستشون شلوغه فردا هم همینطوره به خاطر یارانها

حسین جان هرچی میکشیم از این یارانه هاست..خواستم قبل خرید از عابر بانک پول برداشت کنم اینقدر شلوغ بود که منصرف شدم

aliiiiiii
11-03-2014, 23:39

سلام دوست عزیز کارت عابر بانکش توی پوز ملت کار میکنه مثل موسسه مهر؟

aminkhan2014
13-03-2014, 10:55
كارت كوثر را توي پوز ملت هم ميشه كشيد

mmf66
13-03-2014, 19:48

کف نداره حسابش
عابر بانکش جزو شتابه
دوستان هر کسی میدونه راهنمایی کنه

mmf66
13-03-2014, 19:49
كارت كوثر را توي پوز ملت هم ميشه كشيد

الان این سوال بود یا جواب

LΩRD
14-03-2014, 00:54
یه سوالی واسم پیش اومده !

اگه مثلا یه بانک خصوصی ورشکست بشه ( که احتمالش کمه ! چون اگه قرار بود اینطور بشه اصلا تاسیس نمیشد ! ) چه بلایی سر پول مردم میاد ؟

دولت پول مردم رو میده ؟

EHSANRF
14-03-2014, 01:17
کف نداره حسابش
عابر بانکش جزو شتابه
دوستان هر کسی میدونه راهنمایی کنه
خیر حسابش کف نداره
عابربانکش جزو شتاب نیست، ولی تا یک ماه آینده میشه

aminkhan2014
14-03-2014, 11:11
الان این سوال بود یا جواب

وقتي هيچ علامت سوالي گذاشته نشده؛يعني جوابه....

brad pitt
14-03-2014, 11:19
یه سوالی واسم پیش اومده !

اگه مثلا یه بانک خصوصی ورشکست بشه ( که احتمالش کمه ! چون اگه قرار بود اینطور بشه اصلا تاسیس نمیشد ! ) چه بلایی سر پول مردم میاد ؟

دولت پول مردم رو میده ؟

بانک مرکزی در برابر اصل پول در صورت ورشکستگی بانکهای خصوصی و دولتی مسئوله

ولی بانکهای ایران هیچوقت ورشکست نمیشن . پول زیاد دارند

parinaz571
14-03-2014, 11:41
سلام. چند تا سوال داشتم.ممنون میشم جواب بدین.

- از بین بانک هایی که سود روز شمار بالای 17 درصد به بالا می دن هیچ کدومشون عضو شتاب نیستن؟

- بانک مهر اقتصاد چقدر قابل اطمینانه؟ می خوام حساب روز شمار باز کنم در ظاهرم سود روز شمار کمتری نسبت به بقیه داره. میشه بهش اطمینان کرد؟

روانپریش
14-03-2014, 12:09

- از بین بانک هایی که سود روز شمار بالای 17 درصد به بالا می دن هیچ کدومشون عضو شتاب نیستن؟

- بانک مهر اقتصاد چقدر قابل اطمینانه؟ می خوام حساب روز شمار باز کنم در ظاهرم سود روز شمار کمتری نسبت به بقیه داره. میشه بهش اطمینان کرد؟

بانک سرمایه 24درصد عضو شتاب هم هست فقط تا 27 اسفند مهلت داره

aliiiiiii
14-03-2014, 12:12
بانک سرمایه 24درصد عضو شتاب هم هست فقط تا 27 اسفند مهلت داره

دوست عزیز توی سایت همسایه هم به شما گفته شوده این حساب 3 ماهه هست و 3 ماه پول بلاک میشه و فقط سود ماه به ماه واریز میشه روز شمار نیست.

aliiiiiii
14-03-2014, 12:16

به هیچ عنوان داخل موسسه مهر یا همون مهر اقتصاد باز نکنین مجوز بانک مرکزی نداره بنده اونجا پول داشتم کشیدم بیرون عضو شتابم نیست. الان اقتصاد نوین 22 درصد روز شمار میده طرح سپند با کارت و عضو شتاب.

osmaan
14-03-2014, 13:41
بانک پارسیان هم الان بالای 20 درصد میده

hamidchi
14-03-2014, 16:05
به هیچ عنوان داخل موسسه مهر یا همون مهر اقتصاد باز نکنین مجوز بانک مرکزی نداره بنده اونجا پول داشتم کشیدم بیرون عضو شتابم نیست. الان اقتصاد نوین 22 درصد روز شمار میده طرح سپند با کارت و عضو شتاب.

کارت های مهر اقتصاد فقط با دستگاه های خودش و دستگاه های بانک ملت کار میده
روی شیشه یکی از شعب بانک ملت دیدم زده بود روزشمار 22 درصد و همین طور صادرات 23.2 درصد . البته نه پوستر بود نه بنر فقط روی یه برگه تایپ کرده بودند کسی خبر نداره چطوریه ؟ چون تو سایتشون هم چیزی نزده

aliiiiiii
14-03-2014, 16:40
کارت های مهر اقتصاد فقط با دستگاه های خودش و دستگاه های بانک ملت کار میده
روی شیشه یکی از شعب بانک ملت دیدم زده بود روزشمار 22 درصد و همین طور صادرات 23.2 درصد . البته نه پوستر بود نه بنر فقط روی یه برگه تایپ کرده بودند کسی خبر نداره چطوریه ؟ چون تو سایتشون هم چیزی نزده

ملت روز شمار 22 درصد داره با کف 10 م 22 درصد میده به اسم طرح فراز البته اون کف شعبه به شعبه فرق میکنه!! صادراتم روز شمار نیست دقیقا خبر ندارم احتمالا اینم کف داره و باید 3 ماهه باشه.

mmf66
14-03-2014, 18:02

دوست عزیز بانک مهر اقتصاد خیلی معتبره سابقه طولانی داره
من خودم بیش از یک ساله حساب دارم و تا حالا مشکلی ندیدم خدماتشم خیلی خوبه چه از لحاظ پیامک و عابر بانک و اینترنتی
باورتون نمیشه یک بار از بانک ملت میخواستم 2 م وام بگیرم گفت برای ضامن حتما باید ضامن کارمند با کسر حقوق بیاری
در حال که از بانک مهر اقتصاد 5 وام گرفتم یک کاسب بردم اونم بدون استعلام بانکی خیلی راحت وام رو دادند
فقط تنها مشکلش اینه که عضو شتاب نیست و فقط از عابر بانکهای خودش و ملت و pos های ملت میتونید استفاده کنید
با کارت عابر بانک مهر اقتصاد میتونید روزی یک میلیون تومان از دستگاههای خودش یا ملت بردارید

mp6
14-03-2014, 18:16
سلام دوستان
من کاری به سود موسسات ندارم!
چه بانکه دولتی بیشترین سود رو میده؟؟؟

aliiiiiii
14-03-2014, 20:38
دوست عزیز بانک مهر اقتصاد خیلی معتبره سابقه طولانی داره
من خودم بیش از یک ساله حساب دارم و تا حالا مشکلی ندیدم خدماتشم خیلی خوبه چه از لحاظ پیامک و عابر بانک و اینترنتی
باورتون نمیشه یک بار از بانک ملت میخواستم 2 م وام بگیرم گفت برای ضامن حتما باید ضامن کارمند با کسر حقوق بیاری
در حال که از بانک مهر اقتصاد 5 وام گرفتم یک کاسب بردم اونم بدون استعلام بانکی خیلی راحت وام رو دادند
فقط تنها مشکلش اینه که عضو شتاب نیست و فقط از عابر بانکهای خودش و ملت و pos های ملت میتونید استفاده کنید
با کارت عابر بانک مهر اقتصاد میتونید روزی یک میلیون تومان از دستگاههای خودش یا ملت بردارید

دوست عزیز بنده اونجا 3 سال حساب داشتم تمام اینها رو هم بهتر از شما میدونم اما وقتی مجوز بانک مرکزی نداره و خودشون اسم بانک چسبوندن رو خودشون در صورتی موسسه هستن! اگه بانک هستن چرا عضو شتاب نیستن.هر موقع ازشون سوال میکردم کی عضو شتاب میشیم یه چیزی میگفتن! فقط میشد از طریق سایشون با رمز دوم به حسابشون پول واریز کرد:n02: بنده ریسک نمیکنم و پولمو توی یک بانک با اعتبار بیشتر میگذارم.

aliiiiiii
14-03-2014, 20:40
سلام دوستان
من کاری به سود موسسات ندارم!
چه بانکه دولتی بیشترین سود رو میده؟؟؟

3 ماهه با واریز ماهانه بانک سرمایه 24.5 درصد و روزشمار اقتصاد نوین طرح سپند با کارت و اینترنت بانک و.....

parinaz571
14-03-2014, 20:50
- برای بستن حساب در بانک مهر اقتصاد باید به شعبه ای که توش حساب باز کردیم بریم ؟ یا تمامیه شعبه هاش میشه؟

- روز شمار اقتصاد نوین کف داره؟ یا هر مبلغی میشه از اول گزاشت؟سود روز شمارش چند درصده؟ تو سایتش که نوشته 7- می تونم پولمو هر وقت خواستم بردارم؟ یا مثل سرمایه سه ماهست؟ اقتصاد نوین پس قابل اطمینانه؟اقتصاد نوین عضو شتابم هست دیگه؟

ممنون- ببخشید زیاد سوال می پرسم

soheilnouri
16-03-2014, 14:16
الان بهترين روزشمار و كجا ميدن؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sepehr SS
16-03-2014, 15:23
الان بهترين روزشمار و كجا ميدن؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این که دیگه نیازی به سوال کردن نداره، سهیل جان. بانک گردشگری بهترین سود رو میده، با کف 10 میلیون تومن، 23 درصد میده روزشمار، زیر 10 تومن 18 درصد. بانک خیلی معتبر و خوبی هم هستش، من که هر وقت میرم شعبه از کارمند معمولیش تا رئیس شعبه کلی احترام میزارن و پذیرایی میکنن ازم. شعب خیلی خوب و شیکی هم داره. کارتش رو هم همه جا قبول میکنن، اینترنت بانک خوبی هم داره. کلا از هر لحاظ عالیه. الان سود تو گردشگری و توریسم هستش.

روانپریش
16-03-2014, 19:13
دوست عزیز توی سایت همسایه هم به شما گفته شوده این حساب 3 ماهه هست و 3 ماه پول بلاک میشه و فقط سود ماه به ماه واریز میشه روز شمار نیست.

نه بلاک نمیشه در صورتی بردش دارین 20 درصد باهاتون حساب میکنن
دوست و همسایه محترم:n23:

VTC
16-03-2014, 20:07
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

یه سوال دارم ...

البته جوابش و خودم میدونم بیشتر راهکار میخوام !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

دوستان همونطور که هممون میدونیم سقف برداشت روزانه از تمام خودپردازهای کشور در 24 ساعت فقط و فقط 200.000 تومن است !!!

حالا شما بانکی یا خودپردازی یا کارتی یا ... سراغ دارین که از این مبلغ بیشر بتونیم ازش پول برداریم؟

با اینکه الان دیگه در اکثر فروشگاه ها دستگاه پوز (همون کارتخوان!) هست اما بعضی مواقع مثل همین دم عیدی یا ... که آدم بهشون دسترسی نداره و .... بشه پول بیشتری ازش گرفت .

در این مورد من و کمک کنین بی نهایت پاسگذار میشم .

با تشکر

:n16:

لینک تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dvb595959
16-03-2014, 20:49
درود
امروز توی بانک اقتصاد نوین یک حساب سپرده طرح سپند باز کردم.
میخاستم ببینم از طریق اینترنت بانکش میتونم بدون کارمزد از بانک ملی به اقتصاد نوین وجه انتقال بدم؟
راستی نرم افزار رایگانی برای محاسبه سود حساب های مختلف بانکی سراغ ندارین که هر ماه خوش اتومات سود رو محاسبه کنه؟

Sepehr SS
16-03-2014, 21:49
درود
امروز توی بانک اقتصاد نوین یک حساب سپرده طرح سپند باز کردم.
میخاستم ببینم از طریق اینترنت بانکش میتونم بدون کارمزد از بانک ملی به اقتصاد نوین وجه انتقال بدم؟
راستی نرم افزار رایگانی برای محاسبه سود حساب های مختلف بانکی سراغ ندارین که هر ماه خوش اتومات سود رو محاسبه کنه؟
اقتصاد نوین چقدر سود روز شمار میده؟ کف موجودی لازم داره؟

VTC
16-03-2014, 22:17
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

یه سوال دارم ...

البته جوابش و خودم میدونم بیشتر راهکار میخوام !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

دوستان همونطور که هممون میدونیم سقف برداشت روزانه از تمام خودپردازهای کشور در 24 ساعت فقط و فقط 200.000 تومن است !!!

حالا شما بانکی یا خودپردازی یا کارتی یا ... سراغ دارین که از این مبلغ بیشر بتونیم ازش پول برداریم؟

با اینکه الان دیگه در اکثر فروشگاه ها دستگاه پوز (همون کارتخوان!) هست اما بعضی مواقع مثل همین دم عیدی یا ... که آدم بهشون دسترسی نداره و .... بشه پول بیشتری ازش گرفت .

با تشکر

لینک تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی کسی نمیدونه؟

:n13:

dvb595959
16-03-2014, 23:01
اقتصاد نوین چقدر سود روز شمار میده؟ کف موجودی لازم داره؟
22 درصد روزشمار.... کف موجودی 2 میلیون.

Sepehr SS
16-03-2014, 23:41
خیلی خوبه اگه اینجور باشه. اقتصاد نوین هم بانک خوبیه.

dietman
17-03-2014, 06:50
یعنی کسی نمیدونه؟

:n13:

تو شبکه شتاب فقط میتونید 200 تومن برداشت کنید، استثنا هم نداره. ولی با کارت برخی بانکها میتونی از دستگاه همون بانک بیشتر برداشت کنی. مثلا پاسارگاد 300 تومان میده و اینده(تات 400 تومن. پارسیان هم فکر کنم تا 400 میده

brnudi
17-03-2014, 08:11
دوستان عزیز این بانک ملی که میگن دو ساله با سود 55 درصد میده چه طوریاس ؟
بعدشم یه یکی دو تا بانک خوب برای باز کردن حساب بگین ( سود خوب - اینترنت بانک خوب )

dvb595959
17-03-2014, 08:34
بعدشم یه یکی دو تا بانک خوب برای باز کردن حساب بگین ( سود خوب - اینترنت بانک خوب )
درود
من اقتصاد نوین رو پیشنهاد میدم... طرح سپند .... چند پست قبلی رو بخون

غول مرحله اخر
17-03-2014, 11:07
سلام
قبلن تو یکی از پست های همین تاپیک خونده بودم یکی گفت تاریخ واریز سود به حساب رو میشه خودمون عوض کنیم!!!
حالا من دیروز به کارمنده بانک گفتم تاریخ سود حسابم رو تغییر بده،
گفت همون موقعی که برا ثبت نام میای سیستم همون تاریخ رو مشخص میکنه و تغییر امکان نداره!!!! :n23:
کسی در مورد این موضوع اطلاعی داره؟

VTC
17-03-2014, 11:10
تو شبکه شتاب فقط میتونید 200 تومن برداشت کنید، استثنا هم نداره. ولی با کارت برخی بانکها میتونی از دستگاه همون بانک بیشتر برداشت کنی. مثلا پاسارگاد 300 تومان میده و اینده(تات 400 تومن. پارسیان هم فکر کنم تا 400 میده

من کارت بانک سپه و اقتصاد نوین دارم کاری نمیشه کرد که اینا در یک شبانه روز بالای 200 تومن بدن؟

چون واقعا 200 تومن ظلمه بخدا !!! :n28:

HΟSSEIN
17-03-2014, 11:29
سلام

برای اینکه بفهمیم از یه حساب کی و چقدر برداشته و واریز شده چکار کنیم ؟ منظورم بیشتر از طریق غیرحضوری هست ! ملی

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2014, 12:29
دوستان عزیز این بانک ملی که میگن دو ساله با سود 55 درصد میده چه طوریاس ؟بعدشم یه یکی دو تا بانک خوب برای باز کردن حساب بگین ( سود خوب - اینترنت بانک خوب )سلام و با یک ترفند ساده میشه سالی 30% گرفت . یکی از بانکها 25% میده برای یکساله و کل سود رو هم یکجا همون اول کار میده . بعدش سود رو میگرین میذارین توی یک روز شمار 22% یا بیشتر . جمع کل سود میشه حدود 31% .فکر کنم بانک رفاه کارگران باشه .

soheilnouri
17-03-2014, 13:54
رفاه کارگران 25 درصد میده روزشمار؟مطمئنی؟

cotgnx
17-03-2014, 14:25

خیلی خوبه اگه اینجور باشه. اقتصاد نوین هم بانک خوبیه.

حساب 22 درصد اقتصاد نوین 2 میلیون از پولتون رو بلوکه می کنه و تا وقتی که حساب رو نبندید 2 میلیون رو نمی تونید برداشت کنید!

دوستان عزیز این بانک ملی که میگن دو ساله با سود 55 درصد میده چه طوریاس ؟

الان بیشترین سود روز شمار رو بانک آینده داره میده، 23 درصد روزشمار حدقل مانده هم 10 هزارتومن.

بانک گردشگری با حداقل 10 میلیون موجودی 23 درصد روزشمار میده.( اینترنت بانکش از آینده بهتره )

بانک دی هم برای زیره 10 میلیون 20 درصد و برای بالای 10 میلیون 22 درصد روزشمار میده، خوبیش هم اینه که پولت رفت بالای 10 میلیون 22 درصد حساب می کنه و نیاز به باز کردن حساب جداگانه نیست.

اقتصاد نوین هم 22 درصد روزشمار میده ولی بدیش اینه که 2 میلیون از پولتون رو بلوکه می کنه و تا حساب رو نبندین نمی تونید او 2 میلیون رو برداشت کنین.

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2014, 14:40
رفاه کارگران 25 درصد میده روزشمار؟مطمئنی؟به سپرده ی یکساله 25% میده . ظاهراً حداقل موجودی هم 30 میلیون توم هست اما سودِ یک سال رو همون اول پرداخت میکنند . این رو بنده از یکی از اقوام شنیدم . میتونین زنگ بزنین بپرسین

cotgnx
17-03-2014, 14:44
به سپرده ی یکساله 25% میده . ظاهراً حداقل موجودی هم 30 میلیون توم هست اما سودِ یک سال رو همون اول پرداخت میکنند . این رو بنده از یکی از اقوام شنیدم . میتونین زنگ بزنین بپرسین

این حساب برای بانک مسکن هست.

VTC
17-03-2014, 14:58
من کارت بانک سپه و اقتصاد نوین دارم کاری نمیشه کرد که اینا در یک شبانه روز بالای 200 تومن بدن؟

چون واقعا 200 تومن ظلمه بخدا !!! :n28:

کسی نیست جواب من و بده؟

:n14:

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2014, 15:06
کسی نیست جواب من و بده؟:n14:نمیشه با کارت به کارت بریزین به حساب یه بانک دیگه و از اون حساب برداشت کنین ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2014, 15:08
این حساب برای بانک مسکن هست.سلام . بله درسته . بنده اسم بانک رو اشتباه گفتم . با تشکر

VTC
17-03-2014, 16:13
نمیشه با کارت به کارت بریزین به حساب یه بانک دیگه و از اون حساب برداشت کنین ؟

نه داداش یه مسافرت پیش رو دارم ...

بعد فکر کنم پول نقد زیاد نیاز داشته بشم متاسفانه روزای تعطیل هم هست و بانک تعطیله و از اونجا که میخوام خرید کنم کارتخوان ندارن ...

بعد دو تا کارت بانکی از سپه و اقتصادنوین دارم !!!

امروز به شعب هر دو بانک رفتم و گفتن راه حلی نداره و حداکثر میتونین در طول 24 ساعت از هر کدوم فقط و فقط به مبلغ 200.000 تومن برداشت کنین و نه بیشتر یعنی از هر دو میشه جمعا 400 تومن !!!

واقعا این قانون قانون مزخرفیه !!!

گفتم شاید دوستان و اساتید یه راه حلی داشته باشن برای این مشکلم .... :n28:

dietman
17-03-2014, 16:36

بعد فکر کنم پول نقد زیاد نیاز داشته بشم متاسفانه روزای تعطیل هم هست و بانک تعطیله و از اونجا که میخوام خرید کنم کارتخوان ندارن ...

امروز به شعب هر دو بانک رفتم و گفتن راه حلی نداره و حداکثر میتونین در طول 24 ساعت از هر کدوم فقط و فقط به مبلغ 200.000 تومن برداشت کنین و نه بیشتر یعنی از هر دو میشه جمعا 400 تومن !!!

شما میتونید از اقتصاد نوین برای حسابتون تقاضای کارت خانواده بکنید که متصل میشه به همین حسابتون. از طریق اون هم میشه 200 تومن دیگه برداشت کرد

aluminum
17-03-2014, 17:20

اگر اینقدر براتون واجبه برید دو تا بانک دیگه که سریع کارت صادر میکنن حساب باز کنید.
البته فکر کنم پارسیان یا پاسارگارد روزی 400 از دستگاه عابر بانک خودش اجازه برداشت میده

VTC
17-03-2014, 17:58
شما میتونید از اقتصاد نوین برای حسابتون تقاضای کارت خانواده بکنید که متصل میشه به همین حسابتون. از طریق اون هم میشه 200 تومن دیگه برداشت کرد

سلام

چند تا کارت میدن؟

با هرکدوم 200 تومن این عالیه ... مرسی داداش :-*

اگر اینقدر براتون واجبه برید دو تا بانک دیگه که سریع کارت صادر میکنن حساب باز کنید.
البته فکر کنم پارسیان یا پاسارگارد روزی 400 از دستگاه عابر بانک خودش اجازه برداشت میده

مرسی دادا .... کدوم بانکا زود کارت صادر میکنن؟

:n12:

hossein019940
17-03-2014, 18:04
سلام

چند تا کارت میدن؟

با هرکدوم 200 تومن این عالیه ... مرسی داداش :-*

مرسی دادا .... کدوم بانکا زود کارت صادر میکنن؟

:n12:
بانک پاسارگاد همون لحظه بهت کارت رو تحویل میده.از دستگاه خود بانک پاسارگاد میتونی روزی 300/000 برداشت کنی

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2014, 19:52
نه داداش یه مسافرت پیش رو دارم ...بعد فکر کنم پول نقد زیاد نیاز داشته بشم متاسفانه روزای تعطیل هم هست و بانک تعطیله و از اونجا که میخوام خرید کنم کارتخوان ندارن ...بعد دو تا کارت بانکی از سپه و اقتصادنوین دارم !!!امروز به شعب هر دو بانک رفتم و گفتن راه حلی نداره و حداکثر میتونین در طول 24 ساعت از هر کدوم فقط و فقط به مبلغ 200.000 تومن برداشت کنین و نه بیشتر یعنی از هر دو میشه جمعا 400 تومن !!!واقعا این قانون قانون مزخرفیه !!!گفتم شاید دوستان و اساتید یه راه حلی داشته باشن برای این مشکلم .... :n28:سلام . چیزی که بنده خبر دارم اینه که با کارت به کارت میشه روزی چند میلیون ریخت به یک حساب دیگه . شما میتونین بریزین به حساب یک نفر که میتونه زیاد برداشت کنه و اون هم پول رو از حسابش برداشت کنه و بده به شما

brad pitt
17-03-2014, 21:49
این بانکهای ملی . سپه . اقتصاد نوین . کارآفرین . پست بانک
که عامل توزیع پخش اسکناس نو هستند به همه این پول رو میدن یا فقط به مشتریاشون ؟
من 500 هزار تومن میخوام . پول میدند ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-03-2014, 13:11
این بانکهای ملی . سپه . اقتصاد نوین . کارآفرین . پست بانککه عامل توزیع پخش اسکناس نو هستند به همه این پول رو میدن یا فقط به مشتریاشون ؟من 500 هزار تومن میخوام . پول میدند ؟ سلام . یکی از روشهای دولتهای دنیا برای پولدار شدنشون اینه که اسکناس نو چاپ کنند بدند به ملتهاشون . عید نوروز هم یکی از فرصتهای عالی هست در ایران برای این کار . تو تلوزیون هم گفت به هر نفر از هر نوع اسکناس یک بسته میدند . اما مراقب اسکناسهای تقلبی توی دست مردم هم باشید چون وقتی دولت شروع به توزیع اسکناسهای نو میکنه , دزدها هم همون موقع شروع به توزیع اسکناسهای جعلی میکنند در تاپیک امنیتی توضیح دادم در مورد شناختن اسکناس تقلبی از اصلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نادر1368
18-03-2014, 21:52
بانك ها تو كدوم محلات بيشتر سود ميدن؟! فكر كنم تنوع بانك ها در اين زمينه از تنوع نزول خورهاي حقيقي بيشتر شده!:n11: فلان محله 23 درصد اون يكي
25 درصد!:n22:

روانپریش
18-03-2014, 22:36
این بانکهای ملی . سپه . اقتصاد نوین . کارآفرین . پست بانک
که عامل توزیع پخش اسکناس نو هستند به همه این پول رو میدن یا فقط به مشتریاشون ؟
من 500 هزار تومن میخوام . پول میدند ؟

بهترین راه گرفتن کارت هدیه هستش خیلی هم با کلاس تره به نفع دولت هم هست چون هزینه چاپ اسکانس حذف میشه

Hamed 360
19-03-2014, 12:22
کدوم یکی از بانک ها الان سود 5 ساله بیشتری به مشتری ها میدن ؟
من پولم رو گذاشتم تو ثامن الحجج حدود 500 میلیون . میخوام ببینم اگه بانکی هست که اندازه ثامن سود میده پولم رو بزارم اونجا .

EHSANRF
19-03-2014, 21:52
دریافتی از عابربانک بانک رفاه در روز 400 تومن هست. حالا نمیدونم مال حساب های حقوقیه یا همه حساب ها

Milad4171
19-03-2014, 21:55
دوستان میدونم بحث تکراری هست ولی بهترین بانک برای سپرده گذاری زیر 10 میلیون برای سود ماهیانه ، چه بانکی خوب هست؟
سرمایه ؟
این درسته که قراره تو سال 93 سود سپرده ها بیشتر بشه؟؟؟

cotgnx
22-03-2014, 23:49
دوستان میدونم بحث تکراری هست ولی بهترین بانک برای سپرده گذاری زیر 10 میلیون برای سود ماهیانه ، چه بانکی خوب هست؟
سرمایه ؟
این درسته که قراره تو سال 93 سود سپرده ها بیشتر بشه؟؟؟

بیشترین سود کوتاه مدت روزشمار رو الان بانک آینده داره میده با نرخ 23 درصد.

دقیقا مشخص نیست سودها امسال زیاد بشه یا نه. شایعاتی هست که می گن زیاد میشه ولی هنوز قطعی نیست.

farzad13684
23-03-2014, 10:37
دوستان سلام. میخواستم بدونم من صفرهای ابتدایی شماره حساب بانک سپه رو برای خدمت سربازی وارد برگه درخواست اعزام نکردم و فقط اعداد رو نوشتم. یکی از دوستان میگفت باید اولین صفر رو وارد میکردی تا شماره حسابت 13 رقمی بشه ولی من فقط اعداد بعد صفر رو وارد کردم که 12 رقم شد. حالا میخوام بدونم این مساله مشکل سازه یا باید برم دنبالش تا تصحیح کنم. لطفا جواب بدید

Behroooz
26-03-2014, 10:46
دوستان سلام. میخواستم بدونم من صفرهای ابتدایی شماره حساب بانک سپه رو برای خدمت سربازی وارد برگه درخواست اعزام نکردم و فقط اعداد رو نوشتم. یکی از دوستان میگفت باید اولین صفر رو وارد میکردی تا شماره حسابت 13 رقمی بشه ولی من فقط اعداد بعد صفر رو وارد کردم که 12 رقم شد. حالا میخوام بدونم این مساله مشکل سازه یا باید برم دنبالش تا تصحیح کنم. لطفا جواب بدید

مشکلی نیست ....

غول مرحله اخر
29-03-2014, 16:11
سلام
در سال جدید موسسه کوثر سود 24% میده.
کسی میدونه سود موسسه آرمان چند درصد شده؟؟؟

hossein019940
29-03-2014, 16:50
دوستان من تو معافیت تحصیلی به سر میرم و الان یه مدرک کشاورزی گرفتم نمیتونم از بانک وم بگیرم درسته؟
میشه با این مدرک به اسم من به نفر دیگر وام بگیره؟
کلا وام برای خوداشتغال زایی به همه میدن؟
وام 5 میلیونی کمترین اقساط ماهانش چقدره؟

EHSANRF
29-03-2014, 21:20
سلام
در سال جدید موسسه کوثر سود 24% میده.
کسی میدونه سود موسسه آرمان چند درصد شده؟؟؟

توی موسسات الان فقط کوثر و عسکریه مجوز بانک مرکزی رو دارن. از یکی از اینا استفاده کنی خیالت راحت تره

worldm
02-04-2014, 11:53
توی بانکایی که روزشمار بدون کف میدن کدومشون بیشترین سود رومیدن؟
بعدشم اجازه برداشت روبعدازمدتی بدن یه بانک خصوصی یادولتی معرفی کنید

hossein019940
05-04-2014, 07:53
دوستان من کدوم بانک حساب باز کنم که نرخ سود کوتاه مدت 15 درصد باشه یا بیشتر کف هم نداشته باشه
سپرده سرمايه‌گذاري كوتاه‌‌مدت سپند 22 درصد

این سپرده بانک اقتصاد نوین کف نداره؟>روزشمار 22 درصد هست؟

dvb595959
05-04-2014, 11:04
دوستان من کدوم بانک حساب باز کنم که نرخ سود کوتاه مدت 15 درصد باشه یا بیشتر کف هم نداشته باشه

روز شمار 22 درصد هست و کف هم باید دو میلیون باشه.

parinaz571
05-04-2014, 20:03
بستن حساب دو ماهه 20 درصد -کف دو میلیون چقدر جربمه داره اگر بخوایم یک ماه نشده حساب بسته شه؟ممنون

cotgnx
08-04-2014, 13:21

بانک دی بدون حدقل موجودی تا 10 میلیون تومن 20 درصد میده و 10 میلیون به بالا 22 درصد.

بانک آینده هم برا ماه اول 23 درصد میده و برای ماه های بعدی 20.5 درصد ( بدون کف موجوری )

اون حساب سپند اقتصاد نوین هم 2 میلیون از پولتون رو بلوکه می کنه و تا حساب رو نبندی به 2 میلیون دسترسی نداری.

ehsan_iace
08-04-2014, 14:24
سئوال : وقتی پولی به حسابمان ریخته میشود در پیامک بانک اسم شخص را هم مینویسد یا نه؟

hossein019940
08-04-2014, 17:26
سئوال : وقتی پولی به حسابمان ریخته میشود در پیامک بانک اسم شخص را هم مینویسد یا نه؟
نه.بعضی بانکها مثل سپه اسم بانک طرف مقابل رو هم مینویسه چه واریز چه برداشت.بعضی بانک ها مثل پاسارگاد فقط میزنه واریز یا برداشت به این مبیلغ

rshafiiy
09-04-2014, 12:20
سلام . برای ۱۰۰ میلیون کدوم بانکو پیشنهاد میدین ؟ اینکه بزاریم مسکن سود ۱ ساله رو بگیریم بعد دوباره بزاریم تو روز شمار کار درستیه ؟

EHSANRF
09-04-2014, 12:39
سلام . برای ۱۰۰ میلیون کدوم بانکو پیشنهاد میدین ؟ اینکه بزاریم مسکن سود ۱ ساله رو بگیریم بعد دوباره بزاریم تو روز شمار کار درستیه ؟

به نظر من بذار موسسه کوثر 24%‌ روز شمار
یا بانک ملی 55% دوساله
یا عسکریه

aliiiiiii
09-04-2014, 12:56
به نظر من بذار موسسه کوثر 24%‌ روز شمار
یا بانک ملی 55% دوساله
یا عسکریه

سلام دوست عزیز این 24 درصد موسسه کوثر کف موجودی داره؟ و چقدر اعتبار داره چون موسسه هست؟ کارت و sms برداشت و واریز وجهه داره؟

ممنونم

omid-p30
09-04-2014, 12:59
سلام.

الان یه پیامک برام اومد که شما برنده 7 ملیون تومان شدید، برای دریافت وجه برید به این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من رو بگو اول چقدر خوشحال شدم، بعد رفتم دیدم علاوه بر شماره کارت، رمز دوم و سایر مخلفات رو هم میخواد.

حالا افراد ساده زیادی هستند که حتما گول خواهند خورد، الان این سایت رو چطور و به کجا میشه گزارش کرد ؟

ضمنا سایت رو در virustotal چک کردم و آلوده به بد افزار نیست.

EHSANRF
09-04-2014, 13:34
سلام دوست عزیز این 24 درصد موسسه کوثر کف موجودی داره؟ و چقدر اعتبار داره چون موسسه هست؟ کارت و sms برداشت و واریز وجهه داره؟
ممنونم

کف موجودی نمیخواد. شاید مثلا 10 تومن
اعتبارش که 100 درصد هست. تنهای موسسه هایی که از بانک مرکزی مجوز دارن کوثر و عسکریه هست.
آینده،‌ مهر ، قوامین و ... هیچ کدوم مجوز ندارن.
کارت عابرش بعد از یک ماه میاد
فعلا برداشت میتونی از عابرهای خودش، ملت و سپه انچام بدی
اینترنت بانک داره،‌ sms بانکش فوق العاده هست...
تا چندوقت دیگه هم مستقیم به شتاب وصل میشه

jamshidjap
09-04-2014, 13:43
سلام.

الان یه پیامک برام اومد که شما برنده 7 ملیون تومان شدید، برای دریافت وجه برید به این سایت :

من رو بگو اول چقدر خوشحال شدم، بعد رفتم دیدم علاوه بر شماره کارت، رمز دوم و سایر مخلفات رو هم میخواد.

حالا افراد ساده زیادی هستند که حتما گول خواهند خورد، الان این سایت رو چطور و به کجا میشه گزارش کرد ؟

همون اولش هم نباید باور میکردی ...

szh_1367
09-04-2014, 13:54
سلام.

میتونی به سایت فتا اطلاع بدی

aluminum
09-04-2014, 14:00
کف موجودی نمیخواد. شاید مثلا 10 تومن
اعتبارش که 100 درصد هست. تنهای موسسه هایی که از بانک مرکزی مجوز دارن کوثر و عسکریه هست.
آینده،‌ مهر ، قوامین و ... هیچ کدوم مجوز ندارن.
کارت عابرش بعد از یک ماه میاد
فعلا برداشت میتونی از عابرهای خودش، ملت و سپه انچام بدی
اینترنت بانک داره،‌ sms بانکش فوق العاده هست...
تا چندوقت دیگه هم مستقیم به شتاب وصل میشه

من زنگ زدم به این موسسه میگفت کف نداره ولی یک ماه اول نباید پولت رو برداری؟
یادم رفت سوال کنم .مثلا من میرم یه حساب باز میکنم 20 هزارتومان میریزم توش بعد یک ماه پول اصلی رو واریز میکنم که هر وقت خواستم بتونم برداشت کنم؟!!!
یا من برداشت کردم یا این قانون چرتی هست

EHSANRF
09-04-2014, 15:13
من زنگ زدم به این موسسه میگفت کف نداره ولی یک ماه اول نباید پولت رو برداری؟
یادم رفت سوال کنم .مثلا من میرم یه حساب باز میکنم 20 هزارتومان میریزم توش بعد یک ماه پول اصلی رو واریز میکنم که هر وقت خواستم بتونم برداشت کنم؟!!!
یا من برداشت کردم یا این قانون چرتی هست
میتونی برداشت کنی ولی توصیه میکنن که برداشت نکنی!
مثلا شما 20م میذاری تقریبا اون ماه اول 400 گیرت میاد
حالا شما 20 هزار بذار، خوب یه ماه سود از دستت میره

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-04-2014, 15:55
بانک ملی 55% دوسالهسلام . مطمئنید اشتباه نمیکنید ؟

hossein019940
09-04-2014, 16:29
سلام . مطمئنید اشتباه نمیکنید ؟
بله سپرده 2 ساله هست 55 درصد سود میده

E.N.A.Y.A.T
10-04-2014, 11:37
درود

برای دریافت شماره حساب (بانک ملی) باید چیکار کرد؟

بـاتشـکر

-----------ویرایش-----------

دریافت کردم.

steps
10-04-2014, 12:30
سلام به همه .
دوستان یه کدوم بانک بهترین روزشمار رو داره بدون کف موجودی میخوام حقوقم رو بریزم . در ضمن خدمات بانکی خوبی داشته باشه و از نظر اینترنت بانک در حد ملت باشه . العان خودم ملی دارم ولی از همه نظر داغون هست و تنها خوبیش اینه که حساب جاری هست .

TheGnomonWorkshop
10-04-2014, 14:00
سلام دوستان
با 50 میلیون بیشترین سودی که میشه سپرده کرد مال کدوم بانکه و چقد؟
یک ساله و دو ساله
مرسی

piishii
10-04-2014, 14:12
سلام
وام فوری میخوام مبلغ بالا مثلا 25 تا 30 تومن یا نهایت 35 تومن
توان پرداخت ماهانه نزدیک 500 تا 600 تومن کجا چنین وامی رو میده ؟ یک تبلیغ دیدم نوشته بود دریافت تسهیلات بدون ضامن ! کدوم موسسه یا بانک خصوصی بود ؟

aluminum
10-04-2014, 15:02
سلام
توان پرداخت ماهانه نزدیک 500 تا 600 تومن کجا چنین وامی رو میده ؟ یک تبلیغ دیدم نوشته بود دریافت تسهیلات بدون ضامن ! کدوم موسسه یا بانک خصوصی بود ؟

بعضی موسسات مثل ثامن دیدم وام فوری میدن سود 24-27 درصد ولی فکر نکنم بدون ضامن باشنپ
مهر هم یه طرح داره که مدت انتظار فقط مدت زمانی هست که مدارک رو باید تکمیل کنی نمیدونم سقف داره یا نه ولی برای 10 تومن فکر کنم باید ماهی 350 قسط بدی
میتونی توی سایتش یه سرچی بکنی

piishii
10-04-2014, 17:43
بعضی موسسات مثل ثامن دیدم وام فوری میدن سود 24-27 درصد ولی فکر نکنم بدون ضامن باشنپ
مهر هم یه طرح داره که مدت انتظار فقط مدت زمانی هست که مدارک رو باید تکمیل کنی نمیدونم سقف داره یا نه ولی برای 10 تومن فکر کنم باید ماهی 350 قسط بدی
میتونی توی سایتش یه سرچی بکنی

علیرضا جون ثامن حتما شنبه میرم دنبالش فقط مطمئنی میزان سپرده مهم نیست ؟ چون مثلا میزان 3 ماه باید بخوابونی و 3 برابر اون مقداری که خوابوندی رو وام میدن !
10 تومن 350 قسط خوبه ولی من حدود 25 30 میخوام و برگشت هم ماهی 600 هم باشه عیب نداره
ثامن رو میپرسم مهر هم همینطور
مرسی

aluminum
10-04-2014, 18:07
علیرضا جون ثامن حتما شنبه میرم دنبالش فقط مطمئنی میزان سپرده مهم نیست ؟ چون مثلا میزان 3 ماه باید بخوابونی و 3 برابر اون مقداری که خوابوندی رو وام میدن !
10 تومن 350 قسط خوبه ولی من حدود 25 30 میخوام و برگشت هم ماهی 600 هم باشه عیب نداره
ثامن رو میپرسم مهر هم همینطور
مرسی
امین جان باید به موسسه های شهرتون یه سری بزنی ببینی شرایطشون چه جوریه
اره معمولاً توی این موسسه ها باید یه پولی بخوانی برای یک مدت تا وام بدن.اون وامها تقریبا سودشون 14-17 درصده
ولی وامهای فوری سودشون میره بالا 23-24 درصد
میتونی به نام یکی دیگه هم وام بگیری.اگر سند خونه داشته باشی ضامن نمیخواد و سندت میره در رهن موسسه
این ثامن هم دوتاست .یکی ثامن الحجج و یکی هم ثامن الائمه.نمیدونم دقیقاً کدومش این شرایط رو داشت

szh_1367
10-04-2014, 20:36
سلام

سلام

دنبال وام بدون ضامن نباش پیدا نمیشه

روانپریش
11-04-2014, 22:57
دوستان یکی اینو واسه من ساده توضیح میده:

سود این سپرده با نرخ علی الحساب 24درصد هر ماهه تا سررسید به حساب شماره..... وریز خواهد گردید.

بعد با این حساب ماهانه چقدر باید سود بدن 4 میلیون تومان؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-04-2014, 23:11
بله سپرده 2 ساله هست 55 درصد سود میدهسلام . تحقیق کردم . سود ماهیانه پرداخت نمیشه . در سر رسید پرداخت میشه . تجارت 57% هست . یعنی سالی 28.5% و بعد از دو سال پرداخت میشه و حق کم و زیاد کردنِ پولتون رو هم ندارین . اگر بخواین قبل از سر رسید پول رو بردارین فقط سود 7% یا 8% حساب میکنن براتون . چنگی به دل نمیزنه . الان کوثر 24% روز شمار داره یعنی هر چقدر خواستین میتونین کم زیاد کنین روزانه . فقط ماهِ اول نبایددستش بزنین .

banii
11-04-2014, 23:30
سلام به همه .
دوستان یه کدوم بانک بهترین روزشمار رو داره بدون کف موجودی میخوام حقوقم رو بریزم . در ضمن خدمات بانکی خوبی داشته باشه و از نظر اینترنت بانک در حد ملت باشه . العان خودم ملی دارم ولی از همه نظر داغون هست و تنها خوبیش اینه که حساب جاری هست .
بانک آینده...

Masoud-2014
11-04-2014, 23:32

سود این سپرده با نرخ علی الحساب 24درصد هر ماهه تا سررسید به حساب شماره..... وریز خواهد گردید.

اصل مبلغ چقدره؟

aluminum
11-04-2014, 23:37

برای 4 تومان تقریبا ماهی 79 هزارتومان

بانک آینده...

عضو شتاب هست؟سود روزشمارش چقدره؟

Masoud-2014
11-04-2014, 23:57

یه سوال دارم ...

با تشکر

اگه چند تا کارت داشته باشی کافیه !

به این صورت که از یک کارتی که توش پول هستش به هر کدوم ار این کارتها پول کارت به کارت کنی (سقف انتقال از پشت ATM سه میلیون تومنه) و بعد از هر کدوم 200 تومن برداشت کنی ...

بعضی بانکها با کارتشون و پشت دستگاه خودشون بیشتر هم میدن تا 400 تومن!

Masoud-2014
12-04-2014, 00:08
بستن حساب دو ماهه 20 درصد -کف دو میلیون چقدر جربمه داره اگر بخوایم یک ماه نشده حساب بسته شه؟ممنون

قبل یک ماه سودی به شما تعلق نمیگیره و جریمه ای هم تعلق نمیگیره...

Masoud-2014
12-04-2014, 00:17
سلام دوستان
دو سوال دارم
تفاوت حساب هایی که به صورت روز شمار سود پرداخت می کنند با مثلا حساب بلند مدت 5 ساله که سود 20 درصد رو ماه به ماه میده چیه؟ برای حدود 5 میلیون این حساب های روز شمار که جدیدا بانک ها گذاشتن بهتره یا همون بلند مدت های 5 ساله؟
اگه قبلا از تسهیلات صندوق مسکن بانک مسکن(همون وام مسکن) استقاده کرده باشم و هنوز قسط هاش تمام نشده باشه می تونم دوباره یه حساب جدید باز کنم تا در آینده بتونم وام مسکن بگیرم یا اینکه باید وام قبلب تسویه بشه؟
ممنون

فرق روز شمار با چند ساله ها اینه که روز شمار و هر وقت خواستی میتونی واریز برداشت کنی ولی اون 5 ساله رو اصل مبلغ و به مدت 5 سال نباید دست بزنی و فقط ماهیانه سودش و دریافت میکنی --- هر دو هم ماهیانه سود واریز میشه

حساب باز کردن فکر نکنم ربطی به وام داشته باشه و هر وقت دوست داشته باشی با ارائه اسناد شناسائی میتونی حساب باز کنی ولی اگه بخوای تسهیلات جدید بگیری باید قبلی رو تسویه کنید

Masoud-2014
12-04-2014, 00:21
- برای بستن حساب در بانک مهر اقتصاد باید به شعبه ای که توش حساب باز کردیم بریم ؟ یا تمامیه شعبه هاش میشه؟

- روز شمار اقتصاد نوین کف داره؟ یا هر مبلغی میشه از اول گزاشت؟سود روز شمارش چند درصده؟ تو سایتش که نوشته 7- می تونم پولمو هر وقت خواستم بردارم؟ یا مثل سرمایه سه ماهست؟ اقتصاد نوین پس قابل اطمینانه؟اقتصاد نوین عضو شتابم هست دیگه؟

ممنون- ببخشید زیاد سوال می پرسم

برای بستن حساب باید برین به همون شعبه ای که حساب باز کردید.

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-04-2014, 06:26
دوستان یکی اینو واسه من ساده توضیح میده:سود این سپرده با نرخ علی الحساب 24درصد هر ماهه تا سررسید به حساب شماره..... وریز خواهد گردید.بعد با این حساب ماهانه چقدر باید سود بدن 4 میلیون تومان؟سلام . اصطلاحِ علی الحساب یعنی که سودِ پرداختی ثابت نیست بلکه در پایانِ سال یا پایانِ مدتِ سپرده گذاریِ بلند مدت , یک مبلغ دیگه هم به عنوانِ ما بهُ التفاوتِ سود واریز میشه که مقدارش بستگی به این داره که بانک چقدر سود برده باشه از پول شما .پرداخت در سر رسید هم یک اصطلاح هست که در مورد سپرده ی بلند مدت به کار میره . سر رسید یعنی پایانِ مدتِ سپرده ی بلند مدت . مثال : بانک تجارت برای سپرده ی بلند مدتِ 2 ساله با پرداخت سود در سررسید , 57% سود میده . یعنی تا دو سال نه حق دارین پول رو کم و زیاد کنین و نه سودی بهتون میدن .بعد از دو سال اصل پول باضافه ی 57% بهتون میدن . یعنی سالی 28.5%

dani2013
12-04-2014, 11:47
سلام دوستان
من از بانک و خدمات بانکی اینجور چیزا چیزی نمیدونم چند تا سوال داشتم
1.برای پول ریختن به حساب کسی که بانکس تجارته باید خودم تو اون بانک حساب داشته باشم یا لازم نیست؟یا برای پول ریختن باید برم شعب همون بانک یا بانک دیگه ای میشه؟

2.برای خرید اینترنتی یا انلاین فرقی نمیکنه چه عابر بانکی داشته باشم؟

3.کسی تو خارج از کشور هست میخواد دلار بریزه به حسابم میشه همچین چیزی؟اگه میشه من باید چه کارایی بکنم یا اون چه کارایی بکنه؟

4.مثلا من 10 میلیون دارم بخوابونم تو بانک دست بهش نزنم چند ساله پولم دو برابر میشه یعنی میشه 20میلیون؟

ممنون میشم جواب بدید

szh_1367
12-04-2014, 12:17
عضو هیأت مدیره بانک ملّی ایران گفت: سقف برداشت از دستگاه های خودپرداز (ATM) این بانک در سراسر کشور روزانه از ۲۰۰هزار تومان به ۵۰۰هزار تومان افزایش یافت.انجام این طرح، گامی مؤثر در راستای کسب رضایت هرچه بیشتر آحاد مردم جامعه در استفاده از خدمات الکترونیک این بانک است.

روانپریش
12-04-2014, 12:20
اصل مبلغ چقدره؟

4میلیون تومان

برای 4 تومان تقریبا ماهی 79 هزارتومان

پس چرا برای من 26411 تومن ریخته بعد از یک ماه؟

روانپریش
12-04-2014, 12:23
سلام . علی الحساب یعنی که سودِ پرداختی ثابت نیست بلکه در پایانِ سال یا پایانِ مدتِ سپرده گذاریِ بلند مدت , یک مبلغ دیگه هم به عنوانِ سود واریز میشه که مقدارش بستگی به این داره که بانک چقدر سود برده باشه از پول شما .پرداخت در سر رسید هم یک اصطلاح هست که در مورد سپرده ی بلند مدت به کار میره . سر رسید یعنی پایانِ مدتِ سپرده ی بلند مدت . مثال : بانک تجارت برای سپرده ی بلند مدت با پرداخت سود در سررسید , 57% سود میده . یعنی تا دو سال نه حق دارین پول رو کم و زیاد کنین نه سودی بهتون میدن . بعد از دو سال اصل پول باضافه ی 57% بهتون میدن . یعنی سالی 28.5%

من حساب کردم برای 4 میلیون باید 79 هزار تومان میریخته برای یک ماه اما فقط 26411 تومن ریخته
یعنی بقیشو سر 3 ماه میریزه؟نکنه این 24درصد رو تقسیم بر 3 ماه کردن:n04:

hossein019940
12-04-2014, 12:23
سلام دوستان
من از بانک و خدمات بانکی اینجور چیزا چیزی نمیدونم چند تا سوال داشتم
1.برای پول ریختن به حساب کسی که بانکس تجارته باید خودم تو اون بانک حساب داشته باشم یا لازم نیست؟یا برای پول ریختن باید برم شعب همون بانک یا بانک دیگه ای میشه؟
3.کسی تو خارج از کشور هست میخواد دلار بریزه به حسابم میشه همچین چیزی؟اگه میشه من باید چه کارایی بکنم یا اون چه کارایی بکنه؟
4.مثلا من 10 میلیون دارم بخوابونم تو بانک دست بهش نزنم چند ساله پولم دو برابر میشه یعنی میشه 20میلیون؟
ممنون میشم جواب بدید

میتونین از طریق اینترنت بانک به هر بانکی از طریق شبا حساب واریز کنین.هم میتونین برین بانک تجارت واریز کنین نقدی و هم میتونین از بانکتون فیش حواله بگیرین و بانک خودش براتون حواله میکنه.
مهم نیست از چه کارتی باشه مهم اینکه عضو شتاب باشه.
فکر کنم باید حساب ارزی داشته باشی.و شماره شبا رو بهش بدین تا براتون واریز کنه.یا با همین شماره شبا هم فکر کنم بشه.
اگه واقعا میخواین دست نزین و احتیاج ندارین میتونید بزارین حساب نوید سود و اصل پول در سررسید یعنی بعد از 5 سال بهتون پرداخت میشه که در 5 سال اصل و سود پولتون با هم میشه 28/000/000تومن.بانک هایی هم هستن که روزشمارشون بالاست

Masoud-2014
12-04-2014, 14:53
من حساب کردم برای 4 میلیون باید 79 هزار تومان میریخته برای یک ماه اما فقط 26411 تومن ریخته
یعنی بقیشو سر 3 ماه میریزه؟نکنه این 24درصد رو تقسیم بر 3 ماه کردن:n04:

سپرده شما سه ماهه است یا روز شمار؟

ehsan_iace
12-04-2014, 15:18
بیشترین سود یک یا دو ساله را کدام بانک میده؟

piishii
12-04-2014, 15:35
سلام

دنبال وام بدون ضامن نباش پیدا نمیشه

ضامن رو خدا میرسونه برادر ولی الان من دنبال وام فوری تا 30 35 تومن هستم ولی نمیدونم کجا میدن با چه شرایطی !
همین رو کسی مشخص کنه ممنون میشم اون ضامن مهم نیست فعلا مهم اینه که کجا میدن !
میزان کسی خبر نداره ؟ یا همین ثامن الحجج ؟

ba maram
12-04-2014, 15:58
بیشترین وام رو چه بانکی میده ؟
30م پول دارم می خوام وام بگیرم
مرسی

روانپریش
12-04-2014, 19:09
سپرده شما سه ماهه است یا روز شمار؟

3 ماهه هستش

Masoud-2014
12-04-2014, 19:21
3 ماهه هستش

سه ماهه پرداخت سود ماهیانه به عبارتی میکنه ماهی 81500 تومن (ماه 31 روزه)... پس این مقدار شما پس از گذشت هر یک ماه طلبکار میشید و باید پرداخت کنند والسلام

kingil4
12-04-2014, 19:33
بانک دی بدون حدقل موجودی تا 10 میلیون تومن 20 درصد میده و 10 میلیون به بالا 22 درصد.

بانک آینده هم برا ماه اول 23 درصد میده و برای ماه های بعدی 20.5 درصد ( بدون کف موجوری )

اون حساب سپند اقتصاد نوین هم 2 میلیون از پولتون رو بلوکه می کنه و تا حساب رو نبندی به 2 میلیون دسترسی نداری.

بانک آینده کوتاه مدت را 23 درصد میده با حداقل 20 هزار تومان موجودی.
هیچ شرطی هم که ماه دوم به بعد سود تغییر می کنه نداره
سود کوتاه مدت هر زمان ممکنه کم یا زیاد بشه ولی بانک آینده فعلا 23 درصد میده

cotgnx
12-04-2014, 19:36
بانک آینده کوتاه مدت را 23 درصد میده با حداقل 20 هزار تومان موجودی.
هیچ شرطی هم که ماه دوم به بعد سود تغییر می کنه نداره
سود کوتاه مدت هر زمان ممکنه کم یا زیاد بشه ولی بانک آینده فعلا 23 درصد میده

نه این طرح 23 درصدش همیشگی نیست و فقط برای یک ماه بوده

Memonex
13-04-2014, 11:12
آقا من دیروز حساب کوتاه مدت از بانک ملی باز کردم و خدمات اینترنتیشم فعال کردم ولی تو سایت که حسابمو میخوام اضافه کنم به لیست میگه متاسفانه در حال حاظر امکان ارائه سرویس مقدور نمیباشد. یعنی چی چرا اینقدر بی در و پیکره سیستمش !!

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-04-2014, 11:51
سلام . کوثر تا 4 روز دیگه روزشمار 24% داره . البته تا یک ماه نمیشه پول رو برداشت . بعدش دیگه هر چقدر خواستین میتونین واریز و برداشت کنین

hamidchi
13-04-2014, 12:40
سلام
چه بانکی و کدوم حسابش خدمات اینترنت بانک و پیامک خوبی داره ؟
بانک ملت حساب جاری جام داره که واسه دسته چک استفاده میشه که اینترنت بانکش خدمات زیادی واسه این نوع حسابش ارائه میده . میخاستم ببینم بانک های دیگه رو شما خبر دارین ؟

Masoud-2014
13-04-2014, 13:33
الان کدوم بانک بیشترین سود روزشمار بدون محدودیت مبلغ اولیه رو میده؟

shahinasbaghi
13-04-2014, 13:40
من تو عید بانک دی زنگ زدم گفت 23 درصد یکساله به بالا با قابلیت برداشت بعد از 4 ماه بدون جریمه
دفترچه کوتاه مدتش که این سود رو توش میریزن روزشمار 22 درصد سود میدن

روی مبلغ 300 میلیون هم مدیر بانک مجوز 24 درصد سود رو گرفت.

جهت اطلاع دوستان

kingil4
13-04-2014, 13:59
نه این طرح 23 درصدش همیشگی نیست و فقط برای یک ماه بوده
نه من امروز هم از باتنک آینده پرسیدم.
اون حساب کوتاه مدت عیدانه بانک آینده که تا 21 فروردین فرصت افتتاح داشت که تا اطلاع ثانوی تمدید شده.
درضمن نرخ سودش 23 درصده حساب کوتاه مدت عیدانه و تا زمانی که بانک کمتر یا بیشترش کنه همون 23 درصده و منحصر به 1 ماه یا زمان دیگری نیست. و البته گفتند اگر هم تغییری باشه فعلا بنا به بیشتر شدنه نه کمتر شدن

cotgnx
13-04-2014, 14:03
نه من امروز هم پرسیدم.
اون حساب کوتاه مدت عیدانه که تا 21 فروردین فرصت افتتاح داشت که تا اطلاع ثانوی تمدید شده.
درضمن نرخ سودش 23 درصده حساب کوتاه مدت عیدانه و تا زمانی که بانک کمتر یا بیشترش کنه همون 23 درصده و منحصر به 1 ماه یا زمان دیگری نیست.

منم از بانك پوسيدم گفتن فقط برا ماه اول ٢٣ درصد ميدن. حالا نميدونم هرجا چرا يه چيز ميگه

piishii
13-04-2014, 14:49
وام راسی را موسسه ثامن کسی میدونه تا چقدر میده ؟

soheilnouri
13-04-2014, 17:18
كوثر معتبره؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

szh_1367
14-04-2014, 00:17
جزئيات نرخ سود بانك ها و موسسات اعتباري در سال 93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنين بانك مهر اقتصاد سود سپرده يكساله خود را 23.23 درصد عنوان كرده و نرخ اعطايي به سپرده هاي روزشمار خود را 20 درصد گزارش مي كند.
در بين بانكهاي غير دولتي، انواع طرح هاي سپرده گذاري براي تقاضاهاي مختلف وجود دارد، به نحوي كه هر شخص با هر مبلغ سپرده مي تواند از ميان اين طرح ها چند گزينه را در نظر بگيرد.

به گزارش پايگاه خبري اخبار بانك، بانك پارسيان يكي از بانكهاي خصوصي است كه به سپرده يك ساله خود با ماندگاري شش ماهه، سود 22 درصد اعطا مي كند، همچنين اين بانك براي سپرده يكساله خود با ماندگاري تا سررسيد (به معني ماندگاري در يكسال) سود 23 درصد را در نظر گرفته است.

براي افتتاح اين "حساب سپرده گذاري ويژه" به مبلغ يك ميليون تومان نياز است. البته سود سپرده يك ماهه در اين بانك نيز حدود 18 درصد گزارش شده است.

بانك ايران زمين براي سپرده هاي كوتاه مدت خود با مبالغ بالاي 30 ميبليون تومان سودهاي 23 و 24.5 درصد اعطا مي كند. براساس بررسي هاي ميداني از شعب اين بانك، به سپرده هاي يكساله اين بانك با موجودي 10 ميليون تومان، سود 22 درصد و به سپرده هاي يكساله با حداقل موجودي 5 تا 10 ميليون تومان سود 20 درصد تعلق مي گيرد.

بانك سينا براي جذاب كردن سپرده هاي خود با درج اين جمله كه " قابليت اعطاي تسهيلات از محل سپرده ها وجود دارد"،براي سپرده هاي يك ماه و شش ماه خود سودهاي 20 و 21 درصد در نظر گرفته است.علاوه بر اين اين بانك براي سپرده هاي بالاي 100 ميليون تومان ،سود 23 درصد در سررسيد سه ماهه اعطا مي كند.

بانك صادرات نيز كه در قالب طرح عيدانه خود حدود 23.3 درصد طي يكسال به سپرده هاي بالاي 10 ميليون تومان سود پرداخت مي كند. در اين بانك براي سپرده هايي با همين مبلغ و با سررسيد شش ماهه 21 درصد سود اعطا مي شود.

در طرح جديد بانك آينده، نرخ هاي سود سپرده ها براساس مدت زمان واگذاري، در دامنه نسبتا بزرگ تري قرار دارد، بعنوان مثال اين بانك براي سپرده سه ماهه كه سود آن در همان سه ماه واريز مي شود، سود 24 درصد را در نظر گرفته است و براي سپرده شش ماهه كه سود ان در شش ماه سررسيد مي شود، سود 25 درصد سود مي دهد. همچنين سود سالانه سپرده اين بانك 26 درصد عنوان شده است.

بانك پاسارگاد سپرده ويژه خود را يكساله معرفي مي كند. اين بانك در يكسال 22 درصد به سپرده هاي خود سود پرداخت می كند و واريز اين سودها به صورت ماهانه صورت مي گيرد. همچنين اين بانك براي سپرده هاي كمتر از يكسال، سود 20 درصد را در نظر گرفته است.

بانك ملت نيز به سپرده هاي خود با مبلغ حداقل 10 ميليون تومان سود 22 درصد اعطا مي كند. اين بانك در قالب طرح موج، به سپرده هاي بلند مدت پنج ساله در سررسيد خود، 133 درصد سود مي هد.

بانك دي كه مهمترين ويژگي طرح هاي جديد سپرده هاي خود را پرداخت سود 22 درصد به حساب هاي جاري كارت هاي شتابي عنوان مي كند.

همچنين بانك مهر اقتصاد سود سپرده يكساله خود را 23.23 درصد عنوان كرده و نرخ اعطايي به سپرده هاي روزشمار خود را 20 درصد گزارش مي كند.

بانك تجارت نيز در قالب طرح بهارانه به سپرده هاي ويژه دو ساله 57 درصد و يكساله 26 درصد سود پرداخت می كند. نرخ سود 57 درصد براي دوسال در نظر گرفته شده است.

بانك اقتصاد نوين طرح هاي سپرده خود را تحت عنوان سپرده هاي " سپند " و " نسيم " ارايه مي كند. بر اين اساس بانك اقتصاد نوين به سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت " سپند " 22 درصد سود علي الحساب اعطا مي كند كه اين سود به صورت ماهانه پرداخت مي شود. اين بانك به سپرده سرمايه گذاري ويژه سه ماهه " نسيم " نيز سود علي الحساب 23 درصد مي پردازد و در صورت بسته شدن پيش از سه ماه و بعد از يك ماه نرخ سود 19 درصد محاسبه و به سپرده گذاران پرداخت مي شود.

بانك سامان نيز سپرده كوتاه مدت " سيما " را معرفي كرده كه داراي ويژ گي هايي چون امكان واريز،برداشت،انتقال و صدور كارت را دارد.حداقل موجودي در اين سپرده 20 ميليون تومان است و نرخ سود آن 19 درصد مي باشد.

بانك قوامين نيز در طرح "بهمن" سپرده شش ماهه را با سود 23 درصد معرفي كرده است.

بانك حكمت ايرانيان سود 19 درصد را براي سپرده روزشمار اعلام كرده و مدعي است براي سپرده سه ماهه نيز همين سود اعمال مي شود.

بانك سرمايه نيز براي سپرده هاي بالاي 10 ميليون تومان حدود 23 درصد پرداخت مي كند كه اين سود به صورت ماهانه پردخات مي شود و اين بانك براي طرح سالانه خود تا 25 درصد نيز براي سپرده خود سود مي پردازد.

بانك شهر نيز سود روزشمار خود را براي سپرده هاي بيش از 100 ميليون تومان 22.5 درصد و كمتر از اين مبلغ سپرده را 18 درصد تعيين كرده است.

بانك مسكن نيز به سپرده هاي سه ماهه كه بالاي 10 ميليون تومان باشد،23 درصد سود مي پردازد نرخ سود اين سپرده بصورت ماهانه واريز مي شود.همچنين اين بانك به سپرده كوتاه مدت خود 22.2 درصد سود به صورت روزشمار مي پردازد.

بانك سپه نيز نرخ سود علي الحساب خود براي سپرده هاي يكساله را 20 درصد تعيين كرده و البته حداقل موجودي بايد يكي مليون تومان باشد به همين ترتيب اگر اين مبالغ به 15 و 20 ميليون تومان افزايش يابد نرخ سهم سود اين سپرده ها در يكسال نيز به رقم 21 و 21.5 درصد افزايش مي يابد. اين بانك به سپرده دو و سه ساله سود 21.75 و 22.25 درصد سود مي پردازد به اين شرط كه مقدار سپرده 20 ميليون تومان باشد.

موسسات اعتباري نيز نرخ سود روزشمار خود را 18 تا 25 درصد افزايش داده اند و براي سپرده يكساله نيز 25 تا 29 درصد سود مي پردازند. البته اين نرخ سود 29 درصدي به شرط ماندگاري يكساله است. فرد اگر بعد از سه ماه پول خود را برداشت كند نرخ سود به صورت كوتاه مدت محاسبه خواهد شد.

p_p_k
14-04-2014, 07:28
سلام. بچه ها میانگین حساب رو چطوری حساب میکنن؟؟؟

میخوام وام بگیرم طرف گفت میانگین حسابتو محاسبه میکنیم هر چقدر شد همون مقدار وام میدیم....

szh_1367
14-04-2014, 09:56

میخوام وام بگیرم طرف گفت میانگین حسابتو محاسبه میکنیم هر چقدر شد همون مقدار وام میدیم....

سلام

میانگین حساب هر بانک با بانک دیگه فرق داره یعنی فرمول دقیق و ثابتی نداره

یک بانک گردش حساب روزانه رو حساب میکنه

بانک دیگه موجودی ماهیانه و . . . .

ugi1
14-04-2014, 13:10
سلام

میانگین حساب هر بانک با بانک دیگه فرق داره یعنی فرمول دقیق و ثابتی نداره

یک بانک گردش حساب روزانه رو حساب میکنه

بانک دیگه موجودی ماهیانه و . . . .

البته حداقل موجودی طول روز رو میانگین می گیرند.

Sent from my C6602 using Tapatalk 2

mohammad_87
15-04-2014, 02:37
سلام دوستان
الان سریعترین و بهترین وام فوری رو کدوم وام یا موسسه میده؟
ترجیحا بدون سپرده گذاری،تا 5 تومن هم باشه خوبه

a6543210
15-04-2014, 07:47
سلام دوستان
ما یه خونه ی کلنگی داریم تو فکرمه خرابش کنیم!حالا موندیم چطور یه وام خوب بگیریم...
چند مدت قبل تو اخبار می گفت بانک مسکن وام 50 میلیونی به هر واحد می ده ؟ به نظرتون هنوز این وام هست یا نه؟
شرایطش چطوره؟
ممنونم:n12:

ehsan_iace
15-04-2014, 08:27
دوستان، لطفاً یک بانک معرفی کنید که بالاترین نرخ روز شمار را داشته باشه

mmf66
15-04-2014, 18:42
دوستان، لطفاً یک بانک معرفی کنید که بالاترین نرخ روز شمار را داشته باشه

بانک مهر اقتصاد داره روز شمار 23 درصد منتها کف حسابش 1 میلیونه و عضو شتابم نیست

باک گردشگری من شنیدم سودهای خیلی بالایی داره میتونین به این بانک مراجعه کنین

mmf66
15-04-2014, 18:53

کمترین مقدار موجودی در طول 24 ساعت را در تمام روزهایی که شما سپرده گزاری کردین محاسبه میکنن و تقسیم بر عدد مشخصی که میخوان وام بدن میکنند

مثلا میگن 4 ماه پول بزار همون قدر بهت میدیم با اقساط 24 ماهه
حالا شما مثلا میخوای 5 میلیون بگیری
یعنی شما باید 5 میلیون به طور میانگین در طی 120 روز در بانک بزارید یا مثلا (5*120= 600) برای یک روز 600 میلیون بزارید تو حساب میانگین حسابتون میشه همون 5 میلیون

mmf66
15-04-2014, 18:58
سلام دوستان
الان سریعترین و بهترین وام فوری رو کدوم وام یا موسسه میده؟
ترجیحا بدون سپرده گذاری،تا 5 تومن هم باشه خوبه

بانک مهر اقتصاد میده منتها باید بپرسی از چند تا شعبه

شرایطش هر مقدار که بزاری مثلا 2 میلیون 4 برابر بهت وام میدن که میشه 8 میلیون منتها تا پرداخت آخرین قسط اون 2 میلیون خودت رو نمیدن
سودشم 15 درصد با بازپرداخت 36 تا 60 ماهه

poyyesh
15-04-2014, 19:44
سلام عزیز اگه 7 ت بزاریم 28 میده حالا 60 و 36 ماهه 15 % هر ماه چقد میشه واسه هر دوتا شون

ممنون

mohammad_87
15-04-2014, 20:47
بانک مهر اقتصاد میده منتها باید بپرسی از چند تا شعبه

شرایطش هر مقدار که بزاری مثلا 2 میلیون 4 برابر بهت وام میدن که میشه 8 میلیون منتها تا پرداخت آخرین قسط اون 2 میلیون خودت رو نمیدن
سودشم 15 درصد با بازپرداخت 36 تا 60 ماهه
متاسفانه در ساعات اداری نمیتونم مراجعه کنم
خودم موسسه کوثر رو پیدا کرده بودم که سودش حدودا %25 بود.اینجوری باشه که سود مهر اقتصاد خیلی بهتره

حالا چقدر طول میکشه تا وام رو بدن؟فقط تا تکمیل مدارک هست؟
ضامن چجوری قبول میکنن؟کسر از حقوق بازنشستگی هم ضامن حساب میشه؟

ممنون

mmf66
16-04-2014, 16:10
متاسفانه در ساعات اداری نمیتونم مراجعه کنم
خودم موسسه کوثر رو پیدا کرده بودم که سودش حدودا %25 بود.اینجوری باشه که سود مهر اقتصاد خیلی بهتره

حالا چقدر طول میکشه تا وام رو بدن؟فقط تا تکمیل مدارک هست؟
ضامن چجوری قبول میکنن؟کسر از حقوق بازنشستگی هم ضامن حساب میشه؟

ممنون

بستگی به شعبه داره که چجور رو شما حساب کنن ولی در کل اگه مدارکت کامل باشه همون نهایتش یک هفته
ضامن هم بستگی به شعبه داره ولی نهایتش یک ضامن کارمند با کسر از حقوق ولی احتمال داره کاسب معتبر هم قبول کنند
بازنشسته رو هم نمیدونم باید از خود شعبه بپرسی

mmf66
16-04-2014, 16:11
سلام عزیز اگه 7 ت بزاریم 28 میده حالا 60 و 36 ماهه 15 % هر ماه چقد میشه واسه هر دوتا شون

ممنون

خیر دوست عزیز نهایت مبلغش 20 میلیون هست
یعنی شما 5 میریزی 20 میلیون میگیری منتها اون 5 میلیون خودت رو نمیدن

halfblod
18-04-2014, 17:45
سلام

موسسه کوثر که سود روزشمارش را کرده 24 درصد
آیا باید برویم بانک و حساب جدید باز کنیم؟

من چند ماهه سود 20 درصد ازش می گرفتم.
الان برم حساب روزشمار دوباره باز کنم برای 24؟