PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Amin4All
26-09-2013, 11:21
بانک تات روز شمار 19 درصد و بانک دی با حداقل 1 میلیون روز شمار 19 درصد میده. 20 و بالاتر رو فقط موسسه ها (کوثر) میدن

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

بانک دی از یکی از کارمند هاش پرسیدم گفت با 50 هزار تومن میشه روز شمار 19 در صدر کوتاه مدت باز کرد .
کسی اطلاع داره ؟

alone one
26-09-2013, 12:11
بانک دی از یکی از کارمند هاش پرسیدم گفت با 50 هزار تومن میشه روز شمار 19 در صدر کوتاه مدت باز کرد .
کسی اطلاع داره ؟

بله همینطور هست،با کمترم میشه منها تا زمانیکه پولتون دوباره بالای 50تومن نره سود نمیاد دستتون ولی محاسبه میکنن و زمانیکه موجودیتون رفت بالای 50 میاد رو پولتون
من خودم حساب دارم

HO55EIN
26-09-2013, 13:10
دوستان پیشنهاد میکنن که مبالغ بالا رو توی چند بانک یا موسسه بزاریم یا همش توی یکی باشه ؟

بعد بالاخره نگفتین کدوم یکی از موسسه های معتبرها سود بیشتری میده ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman_s
26-09-2013, 14:01
والا من الان53/07 امتیازم است و 10 روز دیگه فرصت دارم خوب طبیعتا نمیتونم به 100 برسونمش، من برام برداشت نقدی مهم نیست وام بیشتر مهمه البته همونم زیاد لازم ندارم نمیدونم اصلا :n08:
الان به نظر شما من 10% این امتیاز رو بدم 60 روز تمدید کنم ؟ یا اینکه بذارم نقره ای بشه ؟ و یا اینکه برم دنبالش این امتیاز رو بفروشم ؟
توصیه خود شما چیه اگه در این موقعیت بودی ؟ :n13:

به نظر من امتيازتو خرج نكن و بزار نقره اي بشه.چون اگه به 100 برسه هم معلوم نيست چقدر بهت پول بدن
يكزماني امتيازم از 100 بيشتر شد و نقد نكردمش كه طرح امتيازي2 رو گذاشتن.ديدم 200 امتيازي شدم خواستم نقدش كنم ديدم فقط 40هزارتومن ميدن :n04:
خواستم امتيازمو بفروشم كه يك طرح ديگه گذاشتن و گفتن براي وام گرفتن بايد بايد تا يك درصدي از امتيازا رو خود طرف كسب كرده باشه و مشتريم هم پريد :n03:
امتيازت بالاي 100 تا بشه ميتوني انتقالش بدي و بيشتر گيرت بياد.البته بايد مشتريش هم پيدا كني
در كل يك زماني اين امتيازا بدرد ميخورد ولي الان فايده نداره.خيلي وقته اصن نرفتم ببينم امتيازام چقدر شده :n27:

hossein019940
26-09-2013, 14:17
به نظر من امتيازتو خرج نكن و بزار نقره اي بشه.چون اگه به 100 برسه هم معلوم نيست چقدر بهت پول بدن
يكزماني امتيازم از 100 بيشتر شد و نقد نكردمش كه طرح امتيازي2 رو گذاشتن.ديدم 200 امتيازي شدم خواستم نقدش كنم ديدم فقط 40هزارتومن ميدن :n04:
خواستم امتيازمو بفروشم كه يك طرح ديگه گذاشتن و گفتن براي وام گرفتن بايد بايد تا يك درصدي از امتيازا رو خود طرف كسب كرده باشه و مشتريم هم پريد :n03:
امتيازت بالاي 100 تا بشه ميتوني انتقالش بدي و بيشتر گيرت بياد.البته بايد مشتريش هم پيدا كني
در كل يك زماني اين امتيازا بدرد ميخورد ولي الان فايده نداره.خيلي وقته اصن نرفتم ببينم امتيازام چقدر شده :n27:
الان امتیاز نقره ای و طلایی کدومش رو میشه فروخت؟
چجوری میشه فروخت؟

Amin4All
26-09-2013, 16:33
بله همینطور هست،با کمترم میشه منها تا زمانیکه پولتون دوباره بالای 50تومن نره سود نمیاد دستتون ولی محاسبه میکنن و زمانیکه موجودیتون رفت بالای 50 میاد رو پولتون
من خودم حساب دارم

به نظرت همونجا برم حساب باز کنم و موجودیم رو کم کم زیاد ترش کنم همونجا ؟

این امتیاز ها رو میشه برا من تفهیم کنید .
من بعد از مدت مدیدی الان رفتم دیدم زده
امتیازات نقره ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5/75

یعنی چی ؟
چطور میشه امتیاز گرفت ؟
به چه دردی میخورن ؟

alone one
26-09-2013, 19:28
به نظرت همونجا برم حساب باز کنم و موجودیم رو کم کم زیاد ترش کنم همونجا ؟

بنظرم همینکارو کنی بهتره،چون مزیتی که بانک دی داره اینکه میتونی موجودیو کمو زیاد کنی بدون دردسر،سودتم بگیری

hamijoon
28-09-2013, 14:56
دوستان يه سوال دارم . از خيلي از دوستام پرسيدم اما اطلاعاتي كه دادن بدتر گيج شدم .

حدودا 3 ميليون تومن دارم ميخوام يه حساب باز كنم . بالاترين سود مربوط به كدوم بانكه ؟ اينكه ميگن روز شمار يعني چي؟

به نظرتون چطوري حساب باز كنم ؟ ساليانه ؟

اصلا هم با اين 3 تومن كاري ندارم يعني اگه چند سال هم تو بانك باشه ميتونم دست نزنم بهش .

شما چه بانكي و چه نوع حسابي رو پيشنهاد ميدين كه پولمو اونجا بزارم ؟

iman_s
29-09-2013, 12:56
الان امتیاز نقره ای و طلایی کدومش رو میشه فروخت؟
چجوری میشه فروخت؟
جفتشو ميشه فروخت
البته گزينه اي واسه اينكار نداره.فقط از طريق هديه تولد ميشه انتقال داد.بايد يكي رو پيدا كني كه تولدش نزديك باشه و به اين امتياز نياز داشته باشه.اونوقت توافق ميكنيد مثلن 100 امتيازتو به مبلغ 100 هزارتومن بهش بفروشي

این امتیاز ها رو میشه برا من تفهیم کنید .
من بعد از مدت مدیدی الان رفتم دیدم زده
امتیازات نقره ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5/75

یعنی چی ؟
چطور میشه امتیاز گرفت ؟
به چه دردی میخورن ؟

با اينكارها كه تو لينك زيره ميشه امتياز گرفت:

قبلن با هر 100 امتياز ميتونستي 100هزارتومن جايزه بگيره ولي از وقتي طرح امتيازي2 رو گذاشتند بسته به فعاليتت اين مبلغ كم و زياد ميشد(من هرجوري حساب كردم كمتر ميشد)
تو يك بازه سه ماهه مهلت داري انتياز كسب كني و اگه به حد نصاب رسيدي اونو نقدش كني يا درخواست وام بدي ولي اگه اون مهلت تموم بشه امتيازت نقره اي ميشه و ديگه قابليت نقد شوندگي نداره.فقط ميشه باهاش وام با كارمزد 15درصد به شرح زير گرفت:
100 امتياز = 2ميليون تومان وام
200 امتياز = 4ميليون تومان وام
300 امتياز = 7ميليون تومان وام

TLSD
29-09-2013, 17:15
چند روز پیش توی تاکسی شنیدم داشتن می گفتن که سپرده سه ماهه یه میلیون ، 45 هزار تومن سود

روم نشد بپرسم کجا و کدوم بانک ! کسی از این موضوع اطلاعی داره راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم.

اگر همچین چیزی نیست ، از این سپرده های کوتاه مدت پر سود خبر دارید ؟

dietman
29-09-2013, 19:45
احتمالا سود 3 ماه رو گفته 45 تومان. شما اگه 1 میلیون رو بذارید تو حسابتون به نرخ 19 درصد، ماهی 15 هزار تومان سودش میشه که برای 3 ماه میشه 45 تومان.
در حال حاضر هم بانکهای دی و تات (آینده) کوتاه مدت 19 درصد سود میدهند.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

azita57
30-09-2013, 19:02
غیر از این بانک بانک دیگری را میشناسید که وام قرض الحسنه بده؟

موسسه کوثر هم می گه وام قرض الحسنه میده تا سقف 5 میلیون. اول باید پولتنو 5 ماه بخوابونی به صورت قرض الحسنه بعد از 5 ماه دوبرابرشو بهت میدن. منتهی تو سایتش نوشته که باید همون 5 ماهه پس بدی.

azita57
30-09-2013, 20:35
هیچ بانک دولتی من ندیدم روز شمار 18-20 درصد سود بده

بانک دی و بانک آینده روز شمار 19 درصد میدن و بانک شهر 18 درصد

ملا نصرالدین
30-09-2013, 21:35
بانک کشاورزی روز شمار کوتاه مدت 20 درصد میده

azita57
01-10-2013, 20:07
لطفا اگر کسی می دونه که موسه یا بانکی بالای 30 درصد میده لطفا بگه.

osmaan
01-10-2013, 21:37
سلام پوز سیار کدوم بانک از همه بهتره؟

azita57
01-10-2013, 23:34
بانک دی و بانک آینده روز شمار 19 درصد میدن و بانک شهر 18 درصد

بانک شهر هم پشت بعضی شعبه هاش نوشته 20 درصد روز شمار

ملا نصرالدین
02-10-2013, 00:20
سلام پوز سیار کدوم بانک از همه بهتره؟

دستگاه پوز ملت
ما خودمون مال چند تا بانک رو توی مغازه داشتیم بهترینش ملت بود و هست
هم از لحاظ سرعت و شلوغی خط
هم اینکه میشه با همون دستگاه پوز کارت به کارت کرد

roohroba
02-10-2013, 23:37
بانک کشاورزی روز شمار کوتاه مدت 20 درصد میده

مطمئنی روزشمار 20 درصد میده؟ حداقل مبلغ سپرده نداره؟ چون بانک رفاه هم 20 درصد میده ولی با حداقل 20 میلیون تومن

Soroush-S
02-10-2013, 23:58
مطمئنی روزشمار 20 درصد میده؟ حداقل مبلغ سپرده نداره؟ چون بانک رفاه هم 20 درصد میده ولی با حداقل 20 میلیون تومن

شما بزار ثامن .18 یا 19 درصد سود میده . چندسالی داریم با ثامن کار میکنیم عالیه:n01:

ملا نصرالدین
03-10-2013, 09:44

من یک بار کارم به بانک کشاورزی افتاد دیدم پشت شیشه زده سود روزشمار 20 درصد ..چیزی هم از حداقل سپرده و... ننوشته بود

حالا چه اصراری داری دولتی باشه بذار کوثر
تحت نظارت بانک مرکزیه
.یکی از فامیل های ما توی سپاه هست میگفت الان مثل اینکه حقوق های کارمندان سپاه رو هم توی کوثر میریزند..

hamijoon
03-10-2013, 13:44
دوستان يه سوال دارم . از خيلي از دوستام پرسيدم اما اطلاعاتي كه دادن بدتر گيج شدم .

حدودا 3 ميليون تومن دارم ميخوام يه حساب باز كنم . بالاترين سود مربوط به كدوم بانكه ؟ اينكه ميگن روز شمار يعني چي؟

به نظرتون چطوري حساب باز كنم ؟ ساليانه ؟

اصلا هم با اين 3 تومن كاري ندارم يعني اگه چند سال هم تو بانك باشه ميتونم دست نزنم بهش .

شما چه بانكي و چه نوع حسابي رو پيشنهاد ميدين كه پولمو اونجا بزارم ؟

دوستان ممنون ميشم اين پست مارو هم جواب بدين . . .

Soroush-S
03-10-2013, 13:55
دوستان ممنون ميشم اين پست مارو هم جواب بدين . . .

بانک ثامن 25 درصد سود سالیانه میده . روزشمارم یعنی اینکه مثلا میگن سود سالیانه 18 درصد . و شما بعد از 7 ماه خواستید پولتون بردارید . بانک سود 7 ماه شمارو طبق سالی 18 درصد حساب میکنه و به همراه پول اصلی به شما پرداخت میکنه

ehsan_iace
03-10-2013, 19:05
چطور از فعال شدن رمز دوم توسط دستگاه POS جلوگیری کنیم؟

چون اگر صاحب فروشگاه این کار را کند میتونه از طریق اینترنت مبلغ از کارت انتقال بده!

azita57
03-10-2013, 23:33
شما بزار ثامن .18 یا 19 درصد سود میده . چندسالی داریم با ثامن کار میکنیم عالیه:n01:

ثامن موسسه هست بانک نیست که!

aliiiiiii
04-10-2013, 01:17
با سلام

دوستان با 2 تا 3 بار اشتباه وارد کردن رمز دوم کارت از طریق اینترنت کارت میسوزه؟ یا نه؟

osmaan
04-10-2013, 01:26
دستگاه پوز ملت
ما خودمون مال چند تا بانک رو توی مغازه داشتیم بهترینش ملت بود و هست
هم از لحاظ سرعت و شلوغی خط
هم اینکه میشه با همون دستگاه پوز کارت به کارت کرد

سلام سیار بود؟ مشکل آنت دهی که نداشت؟ از کدوم اپراتور استفاده می کنه؟

ملا نصرالدین
04-10-2013, 09:44
نه سیار نبود...در واقع بی سیم نبود
چون کارتخوان های بیسیم رو به مغازه نمیدن
اتفاقا خیلی هم پیگیری کردیم ...فایده نداشت
ولی برای بانک دی...بانک پارسیان...بانک صادرات ..بانک تات و بانک ملت رو که امتحان کردیم بهترینش همین ملت بود

urumchi
05-10-2013, 01:05
سلام به همه دوستان

چند تا سوال دارم،لطفا تا جایی که ممکنه دقیق و کامل جواب بدید

پیشاپیش سپاسگزارم :n16:

الف)
در صفحه سیستم پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نوشته:

طبق قوانین بانک مرکزی امکان انتقال کارت به کارت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به کارت های عضو شبکه شتاب وجود ندارد. لذا در صورت تمایل می توانید از این سرویس در سامانه بانکداری مجازی بانک پاسارگاد استفاده کنید

در صورتی که در همون صفحه مشخصات کارت مبداء و مقصد خواسته میشه

1- آیا واقعا انتقال کارت به کارت بصورت اینترنتی مشکل داره و شدنی نیست؟
2- آیا سایت بانک اون مطلب رو اشتباه نوشته؟ و اون صفحه که مشخصات کارت مبداء و مقصد رو میخواد پس چیه؟
3- یا اینکه صرفا امکان انتقال وجه از یک کارت بانک پاسارگاد به یک کارت دیگه از همان بانک ممکنه؟

ب)
در سایت بانک ملی بخشی وجود داره که دارندگان عابرکارت های بانک ملی می تونن به یک کارت دیگه بانک ملی بصورت اینترنتی
وجه منتقل کنن، آیا در بین بانکها بانکی وجود داره که راحت وبدون دردسر* بشه از کارت اون بانک به کارت یه بانک دیگه پول منتقل کرد؟
مثلا از سایت بانک A به کارت بانک B یا C بشه اینترنتی وجه منتقل کرد

* نیازی به دستگاه رمز یا وارد کردن رمزعبوری که شعبه بانک ارائه میده برای ورود به سیستم بانکداری اینترنتی نباشه
یعنی فقط با داشتن شماره کارت و رمز دوم و ... وارد سیستم بانکداری اینترنتی شد

Royce
05-10-2013, 18:05
سلام
یه سوال اگه حساب کوتاه مدت یک ساله باز کنی ولی بعد از مثلا 2 ماه به هر دلیلی به پولت نیاز پیدا کنی تکلیف چیه؟یعنی به هیچ عنوان نمیشه قبل از یک سال پولو ازشون پس گرفت؟

siahkamar
05-10-2013, 19:53
با سلام
حداقل ترین مقداری که باید تو حساب باشه تا جزو قرعه کشی قرار بگیره حساب چه مقداره؟
بانک ملی صادرات تجارت
ممنون

hossein019940
05-10-2013, 21:00
20هزار تومنه

ak313
05-10-2013, 21:03
سلام
یه سوال اگه حساب کوتاه مدت یک ساله باز کنی ولی بعد از مثلا 2 ماه به هر دلیلی به پولت نیاز پیدا کنی تکلیف چیه؟یعنی به هیچ عنوان نمیشه قبل از یک سال پولو ازشون پس گرفت؟

معمولا اینطوریه که می تونی پولت رو برداری اما مثلا با سود کوتاه مدت عادی سود این دو ماهت محاسبه میشه و سود زیادی از اصل پولتون کم میشه

Soroush-S
05-10-2013, 21:30
با سلام
حداقل ترین مقداری که باید تو حساب باشه تا جزو قرعه کشی قرار بگیره حساب چه مقداره؟
بانک ملی صادرات تجارت
ممنون

فکرکنم 20 هزار تومن باشه!!

ali_hp
06-10-2013, 09:51
سلام به همه دوستان

چند تا سوال دارم،لطفا تا جایی که ممکنه دقیق و کامل جواب بدید

پیشاپیش سپاسگزارم :n16:

الف)
در صفحه سیستم پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نوشته:

طبق قوانین بانک مرکزی امکان انتقال کارت به کارت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به کارت های عضو شبکه شتاب وجود ندارد. لذا در صورت تمایل می توانید از این سرویس در سامانه بانکداری مجازی بانک پاسارگاد استفاده کنید

در صورتی که در همون صفحه مشخصات کارت مبداء و مقصد خواسته میشه

1- آیا واقعا انتقال کارت به کارت بصورت اینترنتی مشکل داره و شدنی نیست؟
2- آیا سایت بانک اون مطلب رو اشتباه نوشته؟ و اون صفحه که مشخصات کارت مبداء و مقصد رو میخواد پس چیه؟
3- یا اینکه صرفا امکان انتقال وجه از یک کارت بانک پاسارگاد به یک کارت دیگه از همان بانک ممکنه؟

ب)
در سایت بانک ملی بخشی وجود داره که دارندگان عابرکارت های بانک ملی می تونن به یک کارت دیگه بانک ملی بصورت اینترنتی
وجه منتقل کنن، آیا در بین بانکها بانکی وجود داره که راحت وبدون دردسر* بشه از کارت اون بانک به کارت یه بانک دیگه پول منتقل کرد؟
مثلا از سایت بانک A به کارت بانک B یا C بشه اینترنتی وجه منتقل کرد

* نیازی به دستگاه رمز یا وارد کردن رمزعبوری که شعبه بانک ارائه میده برای ورود به سیستم بانکداری اینترنتی نباشه
یعنی فقط با داشتن شماره کارت و رمز دوم و ... وارد سیستم بانکداری اینترنتی شد

سلام
١) شدنيه، ولي از طريق سامانه اينترنت بانك. بايد اول اينترنت بانك در شعبه فعال بشه. بعد از وارد شدن ه سامانه اينترنت بانك ميشه انتقال وجه داد.
٢) نه اشتباه ننوشته، قديم بانك پا سارگاد توي سايتش اين امكانو داشت كه با داشتن رمز دوم ميشد كارت به كارت كرد، كه بع بانك مركزي اعلام كرد غير قانوني و بايد انتقال وجه به اين شكل حتما از طريق سامانه اينترنت بانك صورت بگيره. اينم نمي دونم چرا هنوز صفحش هست.
٣) در مورد پارسيان مي دونم كه به هركارتي اينترنتي انتقال داد، فكر كنم از پاسارگاد هم بشه به هر كارتي انتقال داد.

Royce
06-10-2013, 11:29
معمولا اینطوریه که می تونی پولت رو برداری اما مثلا با سود کوتاه مدت عادی سود این دو ماهت محاسبه میشه و سود زیادی از اصل پولتون کم میشه

قسمت دوم این حرفتونو متوجه نشدم.یعنی چی سود زیادی از پولم کم میشه؟

urumchi
06-10-2013, 16:32
قسمت دوم این حرفتونو متوجه نشدم.یعنی چی سود زیادی از پولم کم میشه؟

منظورشون اینه اگه پولتون 1سال کامل می موند فرضا تو 2 ماه 300 تومن سودش میشد اما حالا که 2ماهه پولتون رو برمیدارید
سودش 300 تومن نمیشه و میشه 100 تومن ( اعداد و ارفام رو صرفا مثالی گفتم )

دوستان، کسی نظر یا پاسخ دیگه ای نداره؟ چون پاسخ بخش دوم سوالم موند

ak313
07-10-2013, 16:09
توفیق اجباری شده توی بانک کشاورزی حساب باز کنیم تا حقوق بگیریم. حالا دو تا سوال
1 آیا بانک کشاورزی سیستم ارسال پیام در صورت برداشت و واریز داره
2- بانکداری اینترنتیش دستگاه رمز یاب می خواد یا مثل ملت فقط نام کاربری و رمزه کافیه

urumchi
07-10-2013, 17:48
توفیق اجباری شده توی بانک کشاورزی حساب باز کنیم تا حقوق بگیریم. حالا دو تا سوال
1 آیا بانک کشاورزی سیستم ارسال پیام در صورت برداشت و واریز داره
2- بانکداری اینترنتیش دستگاه رمز یاب می خواد یا مثل ملت فقط نام کاربری و رمزه کافیه

فقط یوزرنیم پسورد میخواد

ak313
07-10-2013, 23:19
فقط یوزرنیم پسورد میخواد

حالا سیستمش خوبه . قطعی و مشکلات سروری که نداره. چون من از ملتم واقعا راضیم.
اما چه کنیم که مدیر به خاطر منافع خودش بانکی که 7 سال حقوقم به اون واریز میشد رو می خواد عوض کنه. از ملت به کشاورزی. آخه طرف خودش گاوداره
واقعا برای خودم متاسفم

urumchi
08-10-2013, 01:28
حالا سیستمش خوبه . قطعی و مشکلات سروری که نداره. چون من از ملتم واقعا راضیم.
اما چه کنیم که مدیر به خاطر منافع خودش بانکی که 7 سال حقوقم به اون واریز میشد رو می خواد عوض کنه. از ملت به کشاورزی. آخه طرف خودش گاوداره
واقعا برای خودم متاسفم

در مورد قطعی و ... متاسفانه اطلاع ندارم ولی درکل بانک خوبیه و دورادور با این بانک آشنایی مختصری دارم

با احترام به گفته شما باید بگم ناشکری نکن برادر! تو این اوضاع بیکاری و بی پولی تغییر بانک که چیزی نیست
همین که الان حقوق ماهیانه می گیری و دستت تو جیب خودته روزی هزاربار خدا رو شکر کن

LΩRD
09-10-2013, 22:10
سلام به همه دوستان

ميخواستم بدونم كلا كدوم بانك خدمات خوبي ارائه ميده ؟ بانك پاسارگاد اينترنت بانك خيلي خوبي داره اما از اونجايي كه خصوصي هست و احتمال ورشكستي داره نميشه اعتماد كرد

به نظر شما كدوم بانك خدمات خوبي ارائه ميده ؟

اينترنت بانك و موبايل بانك واسم اولويت دارن

aliahmari
09-10-2013, 22:14
ملت به نظر بنده عالی هست .

hossein019940
09-10-2013, 22:53
سلام به همه دوستان

ميخواستم بدونم كلا كدوم بانك خدمات خوبي ارائه ميده ؟ بانك پاسارگاد اينترنت بانك خيلي خوبي داره اما از اونجايي كه خصوصي هست و احتمال ورشكستي داره نميشه اعتماد كرد

فقط اینترنت بانک ملت

azita57
09-10-2013, 23:18
سلام به همه دوستان

ملت خوبه ........

AhmadReza.
11-10-2013, 20:03
سلام میخواستم بدونم کدوم بانک ها سو بیشتری میده برای سپرده گذاری کوتاه مدت؟

azita57
11-10-2013, 23:52
سلام میخواستم بدونم کدوم بانک ها سو بیشتری میده برای سپرده گذاری کوتاه مدت؟

بانک آینده روز شمار 19 درصد

*IN*
12-10-2013, 13:51
سودای بانکی تغییر کردن؟؟؟
امروز یه موسسه دیدم بلند مدت سالیانه رو زده بود 25%
یکی از این بانکها هم که قبلا پنج ساله‌ش 20% بود یک ساله رو کرده بود 20% و پنج ساله رو کرده بود 34%...

azita57
12-10-2013, 20:42
سودای بانکی تغییر کردن؟؟؟
امروز یه موسسه دیدم بلند مدت سالیانه رو زده بود 25%
یکی از این بانکها هم که قبلا پنج ساله‌ش 20% بود یک ساله رو کرده بود 20% و پنج ساله رو کرده بود 34%...

اگر پستهای قبلی رو بخونید متوجه میشید

hossein019940
12-10-2013, 21:35
سود بانک ملت تغییری نکرد.
حالا کوتاه مدتا چقدر شده؟

ak313
13-10-2013, 20:35
خوبه بالاخره بانک ملت یه تکون به خودش داد و برای انجام تراکنشها اس مس می فرسته

aliahmari
13-10-2013, 21:32

بله!
اس ام اس بسیار به درد میخوره ... البته این روهم بگم که حواله اینترنتی (ملت به ملت) انجام میدادیم پیامکش میومد

hossein019940
13-10-2013, 21:41
الان برای انجام چه تراکنشی اس ام اس میده>؟
به غیر از حواله

aliahmari
13-10-2013, 21:43
الان برای انجام چه تراکنشی اس ام اس میده>؟
به غیر از حواله

هرگونه کسر و یا افزایش موجودی پیامک میاد

hossein019940
13-10-2013, 21:47
هرگونه کسر و یا افزایش موجودی پیامک میاد
من امروز از حسابم یه شارژ خریدم از اینترنت بانکم خبری نشد که.

aliahmari
13-10-2013, 22:08
من امروز از حسابم یه شارژ خریدم از اینترنت بانکم خبری نشد که.

چی بگم؟!:n04: والله ال از حساب کسر میشه و یا موجودی اضافه میشه پیامک میاد

hossein019940
13-10-2013, 22:49
چی بگم؟!:n04: والله ال از حساب کسر میشه و یا موجودی اضافه میشه پیامک میاد
تازشم انتقال وجه به حساب بانک دیگه هم دادم.
ولی یکی از فامیلامون گفت که امروز کارت کشید براش مشخصات عملیات اومد ممکنه فقط برای کارت باشه ملت از این ریپ ها میزنه:n02:

alone one
14-10-2013, 00:51

بله!
اس ام اس بسیار به درد میخوره ... البته این روهم بگم که حواله اینترنتی (ملت به ملت) انجام میدادیم پیامکش میومد

یه بدی داره موجودیو نمیزنه!

aliahmari
15-10-2013, 06:25
یه بدی داره موجودیو نمیزنه!

بله اگر موجودی رو میزد عالی میشد

ak313
15-10-2013, 15:55
فعلا که واریز از حواله پایا هم پیام نمی ده مثل اینکه فعلا کامل نیست

banii
15-10-2013, 21:51
بیشترین سود روزشمار رو کدوم بانک میده ؟

ملا نصرالدین
16-10-2013, 09:24
دوستان قبلا این سوال رو پرسیدن
موسسه ارمان سود روز شمار 22 درصد میده...ولی شعبه هاش خیلی کمه
موسسه کوثر 20 درصد میده
بانک کشاورزی هم 20 درصد میده

غول مرحله اخر
16-10-2013, 10:48
موسسه کوثر 20 درصد میده
سلام
خبر ندارین موسسه مهر چند درصد میده؟
خیلی خیلی بعیده که بانک کشاورزی 20% بده. شما مطمئنی؟

ملا نصرالدین
17-10-2013, 00:20
از موسسه ی مهر خبر ندارم
ولی چند تا موسسه هستند که سود 20 درصد میدن...فکر کنم ثامن الحجج هم 20 درصد داره
بانک کشاورزی رو من یک بار رفته بودم چک نقد کنم دیدم بزرگ به شیشه اش زده سود روزشمار 20 درصد....از پدرم هم پرسیدم گفت اره سودش همینه
حالا شاید شرایط داشته باشه...مثلا حداقل موجودی مشخص باشه
نمیدونم...ولی میدونم که نوشته بود سود 20 درصد...من حدودا 1 ساعت جلوی اون برگه نشسته بودم

azita57
20-10-2013, 07:07
سلام
خبر ندارین موسسه مهر چند درصد میده؟
خیلی خیلی بعیده که بانک کشاورزی 20% بده. شما مطمئنی؟

مهر تا جایی که من میدونم روزشمارش 18 درصده

hossein019940
20-10-2013, 07:41
هر عملیاتی که روی کارت انجام بشه برامون پیام میاد اینترنت بانک استفاده کنی نمیاد

REZAHOSEYNGANI
20-10-2013, 13:04
اقا من دیروز از کارت بابام رفتم اینترنتی پول هاست سایتم رو پرداخت کردم
بعد اومدم باهاش یه چیز دیگه بخرم نوشت موجودی کافی نیست!
الان از بابام پرسیدم میگه 2 میلیون تو کارت بوده
ولی حتی یه v**p**n هم نمیتونم باهاش بخرم!
یعنی چی شده؟!:n28:
حسابمون رو خالی کردن؟‍!

ehsan_iace
20-10-2013, 13:31
اقا من دیروز از کارت بابام رفتم اینترنتی پول هاست سایتم رو پرداخت کردم
بعد اومدم باهاش یه چیز دیگه بخرم نوشت موجودی کافی نیست!
الان از بابام پرسیدم میگه 2 میلیون تو کارت بوده
ولی حتی یه v**p**n هم نمیتونم باهاش بخرم!
یعنی چی شده؟!:n28:
حسابمون رو خالی کردن؟‍!

اول برو خودپرداز همان بانکی که کارت مال اونه و ده گردش آخر حساب‌ات را بگیر ببین چقدر پول توشه و صرق چه خریدهایی شده بعد بیا خبرش را بده تا بهت بگویم چی کار کنی!

منظورم اینه که باید مطمئن شوی که 2 میلیون صرف آن خرید شده چون احتمال داره اشتباه کرده باشی و یا آنقدر پول تو حساب نبوده و یا صرف یک خرید دیگه شده!

REZAHOSEYNGANI
20-10-2013, 13:39
اول برو خودپرداز همان بانکی که کارت مال اونه و ده گردش آخر حساب‌ات را بگیر ببین چقدر پول توشه و صرق چه خریدهایی شده بعد بیا خبرش را بده تا بهت بگویم چی کار کنی!

منظورم اینه که باید مطمئن شوی که 2 میلیون صرف آن خرید شده چون احتمال داره اشتباه کرده باشی و یا آنقدر پول تو حساب نبوده و یا صرف یک خرید دیگه شده!
دقیقا 2 میلیون توش بوده
یا کمتر یا بیشتر
من 10 هزار تومن خرج کردم!
اون سایت هم که من ازش میخرم معتبر هست و چند سال هست دارم ازش هاست میخرم
فقط هم یک بار با این کارت خرید کردم که اونم همین هاست بود!

REZAHOSEYNGANI
20-10-2013, 13:47
اگر کارت مسدود شده باشه چه اروری میده؟!
شاید مسدود شده !!

ehsan_iace
20-10-2013, 14:14
شاید مسدود شده !!

چرا کاری که گفتم را انجام نمیدی؟!

Jadda
22-10-2013, 23:18
شاید مسدود شده !!

سلام

طبق این پست و پست ماقبل این پست.... باید عرض کنم که اولین کار این هست که رمز اول و دوم کارت را سریع تغییر بدهید+برید شعبه و 20 گردش آخر حساب را پرینت بگیرید...... توضیحاتش بهتره تا پرینتی که از ATM میگیرید.

اگر کارت مسدود شده باشه، پیغام خاصی نمیده...... پیغامهای نامرتبط میده! مثلا حساب موجود نیست.... کارت شما فعال نمی باشد.... این شماره نامعتبر است.....عملیات ناموفق....!!! همه بی ربط. البته بی جهت کارتی مسدود نمیشه.... مگر اینکه بدهی داشته باشید (وام) یا رمز 3 بار اشتباه وارد شده باشه.

saeediranzad
23-10-2013, 10:45
ساده ترین راه برای چک کردن حساب تلفنبانک هست. برای بانک ملی 09622
شفاهی سه گردش آخر و فکسی سی گردش آخر را میده.

alone one
23-10-2013, 11:59
موسسه کوثر 20 درصد میده
رفیق دی چقد میده؟
مگه اونم 20% نیس؟
آینده چطور؟

MASTER OC 7
26-10-2013, 03:11
دوستان برای داشتن حساب پایا چه مدارکی باید برای بانک برد ؟ و چه بانک هایی حساب پایا رو دارند ؟

Jadda
26-10-2013, 19:58
دوستان برای داشتن حساب پایا چه مدارکی باید برای بانک برد ؟ و چه بانک هایی حساب پایا رو دارند ؟

چیزی به عنوان حساب پایا نداریم.

بلکه عملیات پایا یک عملیات انتقال وجه بین بانکی است که از طریق شناسه بانکی انجام میشه. به این شناسه بانکی شماره "شبا" میگن..... عملیان انتقال وجه بین حسابهای بانکهای مختلف با استفاده از این شماره شبا از دوطریق انتقال ساتنا و انتقال پایا انجام میشه.

فرقشون هم اینه: ساتنا برای مبالغ بالای 150.000.000 ریال انجام میشه و انتقال وجه آنی صورت میگره. ولی در عملیات پایا کف انتقال وجود نداره و وجه انتقال میتونه شامل هر مبلغی باشه (مثلا هزار تومان!!) ولی در انتقال پایا آنی نیست و تسویه حساب و انتقل به حساب مقصد حدوداً هر 2 ساعت 45 دقیقه توسط بانک مرکزی انجام میشه.

برای انتقال وجه از این دو سامانه (ساتنا و پایا)، کافه شما یک حساب در هر بانکی داشته باشید. اونوقت بانک مرکزی یک شناسه منحصر به فرد که شماره"شبا" نام داره به حساب شما اختصاص میده و شماره ای 24 رقمی است که اولش با IR شروع میشه؛ و میتونید از سامانه ساتنا یا پایا استفاده کنید.

بنابراین پایا سامانه انتقال وجه بین بانکی است.

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-10-2013, 23:44
سلام دوستان .
چند هفته پیش توی یکی از شهرهای ایران با یکی از دوستام ساعت 6 غروب رفتیم پای یه دستگاه عابربانک تا پول برداره .
اون رفت پای دستگاه , من هم سمت چپش در فاصله ی یک متری بودم .
یه دختر کوچولوی هشت نه ساله هم با باباش ( ظاهراً باباش بود ) توی پیاده رو لبِ خیابون وایساده بودند . درست روبروی دستگاه .
دختر بچه اومد وایساد کنار دستِ بنده . قیافه ی قشنگ و معصومی هم داشت .
بنده یه نگاه بهش کردم و لبخندی زدم ( طبق عادتِ همیشگی موقع نگاه کردن به بچه ها ) .
یهو متوجه شدم دختره چشمش فقط به دستگاه هست و دستِ دوستِ بنده .
بنده میخ دختره شدم و مطمئن شدم که فقط داره دوستم رو میپاد که چه شماره هائی رو فشار میده .
دوستم دیگه رمزش رو زده بود اما با این وجود رفتم وایسادم بین دوستم و دختره تا چیزی نبینه .
دختره برگشت پیش باباش و ظاهراً شماره ای رو بهش داد و اون هم موبایلش تو دستش بود شماره رو زد تو موبایل .
دیگه شکی برام باقی نمونده بود که دختر بیچاره رو وادار کرده اند براشون شماره ی رمز مردم رو ببینه و بهشون اطلاع بده .
دوستم که اومد کنار بهش جریان رو گفتم .
یارو تا دید ما متوجه شدیم , پریدند تو یه تاکسی و الفرار .
بنده ساعت رو نگاه کردم و بالای دستگاه رو هم دیدم .
خوشبختانه یه دوربین بزرگ بود اونجا غیر از دوربینی که تویِ خودِ دستگاهِ عابربانک هست .
فرداش رفتم بانک و ماجرا رو کامل به مدیر شعبه گفتم .
بهش گفتم اون نامرد دو تا جرم داره . سرقت و مجبور کردن دخترک بیچاره برای همکاری باهاشون .

به مدیر شعبه گفتم مبادا کوتاهی کنین . حتماً به پلیس خبر بدین و فیلم کامل رو هم بهشون بدین برای شناسائی .
گفت خیالتون راحت الان اطلاعات رو بررسی میکنم و به پلیس خبر میدم .
گفت اینها اول رمز مردم رو اینجوری به دست میارند . بعدش دنبالتون راه میافتند و در یک فرصت مناسب کارت رو ازتون میزنند و قبل از اینکه متوجه بشین از حسابتون پول سرقت میکنند .

مراقب باشین وقتی پای دستگاه هستین هیچکسی نباید بیاد کنار دستتون .
اگر کسانی توی نوبت هستند , سعی کنید طوری بایستید که نتونند دست شما و صفحه کلید رو ببینند و با دستتون یا چیزی که دستتونه بگیرید جلوی صفحه کلید تا دیده نشه .
در ضمن :
یه بار دیگه هم رفتیم پول بگیریم دیدیم یه دسته مجله گذاشتند روی دستگاه !!!! درست همون جائی که پول در میاد .
اون رو هم به مدیر بانک خبر دادیم تا با استفاده از دوربین ببینه کی آورده مجله ها رو و جریان چی بوده .

عابربانکهائی که بالاتر از سطح پیاده رو قرار داره امنیتش بیشتره چون کسی نمیتونه بیاد کنار دستتون وایسه . اونهائی هم که پائین وایسادند دیدشون خیلی کمتر هست .

BEHZAD2007
27-10-2013, 00:37
سلام دوستان رفته بودم بانک پارسیان یه جوان دانشجو بنده خدا تازه پول شهریه این ترمشو براش ریخته بودن اومده بود میگفت حسابمو خالی کردن پرینت گرفت دیدیم بله هر دفعه شارژ 20000 تومنی میگرفتن 1.5 م اینطوری خالی کرده بودن نامردا با رمز دوم
دوستان یه توصیه هم من کنم هیچ وقت کارتتون رو به کسی ندید و از همه مهمتر رمز دوم داشته باشید
راستی دوستان یه سوال یکی از بچه ها رفته بانک صادرات گفتن شما دو میلیون بزار 5 ساله 16 م دارید هر ماه هم 100 باید بریزی به حساب این چه جور حسابیه؟

Raziel007
27-10-2013, 08:30
برادر بزرگم مرده و فقط یک زن داشته که 2 سال پیش ازدواج کرده اند و فرزندی ندارد.
کلی اموال و حساب بانکی داشته ولی جز زنش کسی از خانواده اطلاعی از حسابهای بانکی اش نداشته . چگونه میتوان استلام کرد که قبل مرگش در چه بانک هایی موجودی داشته؟
انثار وراثت کردیم و حالا یک برگه آمده که اموال و حسابها رو بایدبنویسیم و بفرستیم.

mehrdadb3
27-10-2013, 11:21
راستی دوستان یه سوال یکی از بچه ها رفته بانک صادرات گفتن شما دو میلیون بزار 5 ساله 16 م دارید هر ماه هم 100 باید بریزی به حساب این چه جور حسابیه؟

احتمالا حساب گنجینه سپهر هست

Amin4All
27-10-2013, 13:17
سلام.
من بعنوان مثال 8 مهر حساب باز کردم تو بانک دی
سودش اول ابان میریزن یا همون 8 آبان یعنی یه ماه بعد ؟

*733# رو میزنی میتونی خرید شارژ کنی و...
برا بانک ملت هم *712# هستش .

برا بانک دی چی هستش ؟
یه بار اشتباهی یه شماره زدم اومد فراموش کردم چی زدم. ...

ملا نصرالدین
27-10-2013, 14:17
دوستان من 20 میلیون حساب روز شمار باز کردم.موسسه کوثر
حالا 317 تومان سود پول ریختند
این 20 درصد رو چجوری حساب میکنند که 317 تومان سودش میشه؟

azita57
27-10-2013, 15:30
دوستان من 20 میلیون حساب روز شمار باز کردم.موسسه کوثر
حالا 317 تومان سود پول ریختند
این 20 درصد رو چجوری حساب میکنند که 317 تومان سودش میشه؟

30 ضربدر مقدار پولتون که سپرده کردید که برای شما 2م میلیون هست و ضربدر میزان سود که 20 درصد هست تقسیم بر 36500 که مساوی میشه با میزان سود ماهانه که به حسابتون میزیزن
که با مبلغ میشه 327 حدودا

azita57
27-10-2013, 15:35
مقدار پول×میزان سود×تعداد روزهای ماه
36500

فرمول محاسبه سود بانکی
که برای روزهای ماه= 30 و 31 هست
میزان سود هر بانک =هم 20 درصد یا مثلا 22 یاهرچقدر که بانک مزبور می ده
مقدار پول =هم که سپرده می کنید

M A S 0 U D
27-10-2013, 15:41
سلام.

من بعنوان مثال 8 مهر حساب باز کردم تو بانک دی
سودش اول ابان میریزن یا همون 8 آبان یعنی یه ماه بعد ؟

8 آبان ولی میتونی تقاضا بدی اول هر برج واریز کنن

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-10-2013, 19:56
برادر بزرگم فوت کرده و فقط یک زن داشته که 2 سال پیش ازدواج کرده اند و فرزندی ندارد.
کلی اموال و حساب بانکی داشته ولی جز زنش کسی از خانواده اطلاعی از حسابهای بانکی اش نداشته . چگونه میتوان استلام کرد که قبل مرگش در چه بانک هایی موجودی داشته؟
انحصار وراثت کردیم و حالا یک برگه آمده که اموال و حسابها رو باید بنویسیم و بفرستیم.
سلام .
خدا رحمتشون کنه .
یکی از ورثه با در دست داشتن برگه ی انحصار ورثه باید بره شعبه ی مرکزیِ همه ی بانکها و بگه میخواد بدونه مرحوم اونجا حساب داره یا نه و موجودیش چقدره .
اگر حساب داشته باشه باید همه ی ورثه توی همون بانک حساب باز کنند و سهم هر کدوم به حسابش واریز میشه .
شما اول برید یک شعبه از بانک ملی یا سپه یا تجارت که نزدیکتون هست و از رئیس شعبه سوال کنین که روالِ کار همین هست که بنده عرض کردم یا تغییر کرده؟
. اونها شما رو راهنمائی میکنند

ham33d
01-11-2013, 17:42
کدوم بانک از همه پیشرفته تر هست
سود برام مهم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

E.G_band
04-11-2013, 19:34
سلام دوستان الان کدوم بانک بیشترین سود روز شمار رو می ده؟؟؟

الان توی بانک آینده دارم که 19% درصد سود می ده.

E.G_band
04-11-2013, 19:39
سلام دوستان الان کدوم بانک بیشترین سود روز شمار رو می ده؟؟؟

الان توی بانک آینده دارم که 19% درصد سود می ده.

با عرض معذرت..............در صفحات قبلی جواب رو پیدا کردم.

amir_oyama
04-11-2013, 21:05
سلام
میگن بانک ملت با سند خونه چهل میلیون تومن وام میده. بدون نیاز به ضامن. همون سند کافیه بعنوان ضمانت. کسی از اقساط و نرخ سودش خبر داره؟

hossein019940
04-11-2013, 21:10
سلام
میگن بانک ملت با سند خونه چهل میلیون تومن وام میده. بدون نیاز به ضامن. همون سند کافیه بعنوان ضمانت. کسی از اقساط و نرخ سودش خبر داره؟
مطمئنی بانک ملت بدون ضامن وام میده؟
چون بانک صادرات و ملی و موسسه فرودسی نمیدادن

Soroush-S
04-11-2013, 21:30
مطمئنی بانک ملت بدون ضامن وام میده؟
چون بانک صادرات و ملی و موسسه فرودسی نمیدادن

آره بدون ضامن وام میده . 30 میلیون بگیری ماهی 800 تومن قسطش هست. اگه کسی هم سند داره و نیاز نداره ما به سند نیاز داریم برای همین وام:n01:

amir_oyama
05-11-2013, 05:27
آره بدون ضامن وام میده . 30 میلیون بگیری ماهی 800 تومن قسطش هست. اگه کسی هم سند داره و نیاز نداره ما به سند نیاز داریم برای همین وام:n01:

مرسي
سودش ميشه بيست دو درصد؟
چهارساله؟
به نظرتون خوبه؟

worldm
05-11-2013, 07:13
روزشماریعنی چی؟؟؟؟؟
کسی تاحالا ازروی مبلغ سپرده بلندمدتش تونسته وام بگره؟؟؟؟؟شرایطشون چجوریه؟کدوم بانک توی کارمزد بازپرداختش کمترمیگیره؟؟

Soroush-S
05-11-2013, 07:13
مرسي
سودش ميشه بيست دو درصد؟
چهارساله؟
به نظرتون خوبه؟
از سودش خبر ندارم . ولی 4 سالست . خب اگه به پولش نیاز داری آره خوبه.

pooria_googooli
05-11-2013, 12:43
این بانک ملت که روی سند وام میده . آیا شرایط خاصی داره ؟ یعنی میشه همینجوری رفت پیش رییس بانگ گفت آقا وام می خواهیم ؟ :n02:

azita57
05-11-2013, 13:07
سلام
به نظرشما کدام دستگاه پز از همه بهتره. پاسارگاد یا آینده.

amir_oyama
05-11-2013, 13:27
این بانک ملت که روی سند وام میده . آیا شرایط خاصی داره ؟ یعنی میشه همینجوری رفت پیش رییس بانگ گفت آقا وام می خواهیم ؟ :n02:

امروز رفتم سوال کردم.
نیاز به به سپرده گذاری نداره. و اینکه سی یا چهل تومن بر اساس قیمت خونه وام میدن. 22 درصده
سی تومن پونده تومن سود میگیرن و چهل تومن بیست میلیون
که منصرفم کرد

Soroush-S
05-11-2013, 13:31
امروز رفتم سوال کردم.
نیاز به به سپرده گذاری نداره. و اینکه سی یا چهل تومن بر اساس قیمت خونه وام میدن. 22 درصده
که منصرفم کرد

باز پرداختش 48 ماهه بود؟!

hossein019940
05-11-2013, 14:32
امروز رفتم سوال کردم.
که منصرفم کرد
اقساط وام سی میلیونی تو هر ماه چقدره>؟

lofboys
05-11-2013, 18:20
جفتشون فکر کنم 48 ماهه باشن
سی میلیون میشه برجی 950
چهل میلیون یکی از بچه ها گرفته برجی نردیک 1.300
خیلی زوره این همه باز پرداخت

hossein019940
05-11-2013, 18:27
جفتشون فکر کنم 48 ماهه باشن
سی میلیون میشه برجی 950
چهل میلیون یکی از بچه ها گرفته برجی نردیک 1.300
خیلی زوره این همه باز پرداخت
یکی از دوستان گفته بود 800 تومن الان 950 یه خورده بالاست

worldm
05-11-2013, 18:54
روزشماریعنی چی؟؟؟؟؟
کسی تاحالا ازروی مبلغ سپرده بلندمدتش تونسته وام بگره؟؟؟؟؟شرایطشون چجوریه؟کدوم بانک توی کارمزد بازپرداختش کمترمیگیره؟؟

سوال ما ج نداره؟؟؟؟

khafan8288
05-11-2013, 23:52
سلام
دوستان کدوم بانک حساب باز کنم؟
میخوام اون بانک خدمات اینترنتیش خوب باشه و کار کردن با خدماتش راحت باشه
یه حساب ملی دارم خیلی ازش راضیم
میخوام یه بانک دیگه هم حساب باز کنم
بانک سینا چطوره؟

worldm
06-11-2013, 05:20
سلام
بانک سینا چطوره؟
بااینترنت بانک ملی خداییش راضی هستی؟؟هیچی نداره که!!!!!!همش ارور میده.
پس باخصوصی ها ارنکردی نمیدونی چیوازدست دادی برو پاسارگاد بازکن یابهترش سامان خیلی خوش دست شده تونسخه جدیدش.این دوتاازنظرمن عالین همه چی هم دارن

worldm
06-11-2013, 08:58
اگه چک به اسم شخص دیگه ای باشه ولی من ببرم بانک بهم پول میدن یانه؟یعنی حامل نوشته نباشه فقط اسم شخص دیگه ای باشه
چک بانک ملی دارم

azita57
06-11-2013, 10:19
کسی اطلاعاتی از شرایط دستگاه پز نداره مال کدوم بانک بهتره. آینده یا پاسارگاد و آیا مهر بایدداشته باشم برای گرفتنش

azita57
06-11-2013, 10:21
سلام
بانک سینا چطوره؟

بانک که اینترنتش خوب باشه ملت و پاسارگاد عالین. امااگر از لحاظ سود روز شمار بخواهی آینده و دی 19 درصد میدن که با آینده توی پیشخوان مجازی میتونی کار کنی. ز اینترنت بانک دی هم اطلاعاتی ندارم.
اماهمراه بانک ملت و پاسارگاد هم خیلی عالین.

worldm
06-11-2013, 10:26
بانک که اینترنتش خوب باشه ملت و پاسارگاد عالین. امااگر از لحاظ سود روز شمار بخواهی آینده و دی 19 درصد میدن که با آینده توی پیشخوان مجازی میتونی کار کنی. ز اینترنت بانک دی هم اطلاعاتی ندارم.
اماهمراه بانک ملت و پاسارگاد هم خیلی عالین.

طراحی سایت بانک ملت قسمت اینترنتیش مزخرفه اگه کاربری باشید که باراولتون باشه کاملا گیج میشید سایت باید دسترسی به قسمتهای مختلفش اسون باشه نه اینکه برای هرکاری ازیه منوی کشویی فقط استفاده کنید
شایدامکانات خیلی زیادی داشته باشه که بقیه سایتاهم دارن ولی طراحیش بنظرمن خوب نیس

azita57
06-11-2013, 10:31
سوال ما ج نداره؟؟؟؟

سلام
روز شمار یعنی میزان سود بر اساس میزان پولتون در روزهای هر ماه حساب میشه و آخر هر ماه پرداخت میشه و هر وقت هم که بخواهی میتونی از حسابت پولتو برداشت کنی. البته بعضی از بانکها حداقل موجودی دارن مثلا می گن تا 50 تومن پول شما نباید کمتر بشه.یامثلا می گه از 10 میلیون نباید کمتر بشه تا مثلا سود 23 درصد پرداخت کنه.
بعضی از بانکها از روی سپرده بلند مدت 5 ساله مقداریشو بهتون وام میدن مثلا بانک سینا 10 میلیون میزاری 9 میلیون بهتون وام میدن روی همون 10 میلیون هم سود 20 درصد میده و روی وام 25درصد سود میگیره یا مهر اقتصاد هم روی 10 میلیون فکر کنم 9 میلیون میده ولی سود 22 درصد می گیره.

hossein019940
06-11-2013, 10:32
طراحی سایت بانک ملت قسمت اینترنتیش مزخرفه اگه کاربری باشید که باراولتون باشه کاملا گیج میشید سایت باید دسترسی به قسمتهای مختلفش اسون باشه نه اینکه برای هرکاری ازیه منوی کشویی فقط استفاده کنید
شایدامکانات خیلی زیادی داشته باشه که بقیه سایتاهم دارن ولی طراحیش بنظرمن خوب نیس
ولی امکانتاش خوبه اوایل که اینطوری نبود
بانک سامان به نظرتون خوبه؟یا صادرات؟بانک اقتصاد نوین؟
از نظر اس ام اس بانک و اینترنت بانک

worldm
06-11-2013, 10:41
نگفتم ملت امکاناتش بدهست خیلیم خوبه فقط طراحیش افتضاح هست برای همین کلاحسابموبستم!!!!!
بانک سامان خیلی خوبه مثل پاسارگاد هست البته ازش حتی بهترهم هست ازبانک سامان هم میتونید برای کارگزاری هم استفاده کنید سیستمشون خیلی روان هست.اس ام اس ورودوخروج هم خیلی میده طوریکه مزاحم میشه بعضی اوقات.پاسارگاد هم همینطور
اینترنت بانک صادرات کاملا شبیه بانک ملی هست کپی همدیگه هستن یه دستگاه هم بهتون میدن که من چندسال پیش 16 تومن خریدم الان 50 تومن هست قیمتش!!!!!!ملی که وضعش خیلی خراب هست هیچی نداره سمت دولتی ها اصلانرید
سایت اینترنتی اقتصادنوین کاملا جذاب طراحی شده امکاناتش خیلی خوبه درحد همون پاسارگاد وسامان هست
اقتصادنوین-پااسرگاد-سامان اس ام اس ورود وخروج وکم وزیادشدن پول از حساب روهم میدن

hossein019940
06-11-2013, 10:45
نگفتم ملت امکاناتش بدهست خیلیم خوبه فقط طراحیش افتضاح هست برای همین کلاحسابموبستم!!!!!
بانک سامان خیلی خوبه مثل پاسارگاد هست البته ازش حتی بهترهم هست ازبانک سامان هم میتونید برای کارگزاری هم استفاده کنید سیستمشون خیلی روان هست.اس ام اس ورودوخروج هم خیلی میده طوریکه مزاحم میشه بعضی اوقات.پاسارگاد هم همینطور
اینترنت بانک صادرات کاملا شبیه بانک ملی هست کپی همدیگه هستن یه دستگاه هم بهتون میدن که من چندسال پیش 16 تومن خریدم الان 50 تومن هست قیمتش!!!!!!ملی که وضعش خیلی خراب هست هیچی نداره سمت دولتی ها اصلانرید
سایت اینترنتی اقتصادنوین کاملا جذاب طراحی شده امکاناتش خیلی خوبه درحد همون پاسارگاد وسامان هست
اقتصادنوین-پااسرگاد-سامان اس ام اس ورود وخروج وکم وزیادشدن پول از حساب روهم میدن
بین سامان و اقتصاد نوین هم از ظر کارمندا و ایترنت بانک کدوم بهتره؟

worldm
06-11-2013, 10:47
سلام
روز شمار یعنی میزان سود بر اساس میزان پولتون در روزهای هر ماه حساب میشه و آخر هر ماه پرداخت میشه و هر وقت هم که بخواهی میتونی از حسابت پولتو برداشت کنی. البته بعضی از بانکها حداقل موجودی دارن مثلا می گن تا 50 تومن پول شما نباید کمتر بشه.یامثلا می گه از 10 میلیون نباید کمتر بشه تا مثلا سود 23 درصد پرداخت کنه.
بعضی از بانکها از روی سپرده بلند مدت 5 ساله مقداریشو بهتون وام میدن مثلا بانک سینا 10 میلیون میزاری 9 میلیون بهتون وام میدن روی همون 10 میلیون هم سود 20 درصد میده و روی وام 25درصد سود میگیره یا مهر اقتصاد هم روی 10 میلیون فکر کنم 9 میلیون میده ولی سود 22 درصد می گیره.

درمورد وام هم از بانکای زیرپرسیدم اینجوری بهم ج دادن:
پاسارگاد: 28 درصدکارمزد بازپرداختشون هست و70 درصد پول رو وام میدن.مدت زمان بازپرداختش حداکثر 3 ساله
سامان:27 درصدکارمزد بازپرداختشون هست و80 درصد پول رو وام میدن.مدت زمان بازپرداختش حداکثر 5 ساله
ملی:برای پولای زیر 5 میلیون 15 درصد کارمزد دارن و بالای 5 میلیون 24 درصد کارمزد میگیرن 3-5سال مدت بازپرداختش هست 60 درصد پول روهم وام میدن
بااین شرایطی که شماگفتین تصمیم اولم بخاطر مبلغ بیشتری که سامان میده میخاستم اونو انتخاب بکنم الان مهراقتصاد بنظرم بهتر هست
چندتاسوال دارم:
کسی تونسته اینطوری وام بگیره یااینکه تبلیغ الکی هست وپاسکاری کردن داره باز؟؟؟؟؟؟ضامن نمیخاد درسته؟؟؟چندروز بعدافتتاح حساب میشه درخواست داد وچندروز طول میکشه که بدن؟؟؟
مهر اقتصاد که گفتین سود 22 درصد میگیره اطمینانی هست؟بانک هست؟؟؟؟؟
داداشای گلم تجربه ای چیزی دارین بدین خیلی گیرم همین روزا یخورده میخام وام اینطوری بگیرم حوصله و روی گردن کج کردن پیش مردم واسه ضامن روندارم

worldm
06-11-2013, 10:51
کارمندای جفتشون کاملا توجیه شده هستن قبل استخدام چندماهی روتو شعبه مرکزی تهران اموزش میبینن درمورد بلوک کردن مانده حساب هم جفت سامان واقتصاد نوین چیزی از پولتون رو گرو نگه نمیدارن که خیلی خوبه.سود کوتاه مدت سامان بین خصوصی ها بیشتره والبته برای کارگزاری هم مناسب تر هست.اینترنت بانک هم سامان بنظرم بهترهست راحتتر میتونی باهاش ارتباط برقرار بکنی سامان بایدیخورده کارکنی ولی خوبه.
نظر آخرم همه جوره الان بانک سامان هست خیلی خوب شده چندسال پیش خوب نبود.

hossein019940
06-11-2013, 11:40
من سه تا حساب دارم بانک ملت به خطر اینکه پشتیبانی از طریق ایمیل که اصلا جواب نمیدن.کوتاه مدتشم که پول رو تو حساب بلوکه میکنه قرض الحسنه هم همینطور میخوام هر سه تا رو ببندم برم سامان

worldm
06-11-2013, 11:43
سامان کوتاه مدت ویژه اش رو بگیر البته قبلش ازکارمنده بپرس قشنگ امارهمشوبگیر.کارتم همون لحظه میدن
یه نکنه جالبی که ممکنه برات پیش بیاد توی ملت شایدبهت اجازه ندن که حسابتوببندی معمولا اینا اینطوری هستن.ملت فقط موقع حج رفتن بکارادم میاد غیراین هیچ خاصیتی ندارن.برای من همینقدرکاربرد داره نه بیشتر.

hossein019940
06-11-2013, 12:07
سامان کوتاه مدت ویژه اش رو بگیر البته قبلش ازکارمنده بپرس قشنگ امارهمشوبگیر.کارتم همون لحظه میدن
یه نکنه جالبی که ممکنه برات پیش بیاد توی ملت شایدبهت اجازه ندن که حسابتوببندی معمولا اینا اینطوری هستن.ملت فقط موقع حج رفتن بکارادم میاد غیراین هیچ خاصیتی ندارن.برای من همینقدرکاربرد داره نه بیشتر.
من قبلا میخواستم حسابمو ببندم هی یارو میگفت بزار 10 تومن باشه برای قرعه کشی منم زیر بار نرفتم و برای اینکه خلاص بشم گفتم که اصلا برای هم 10 تومن میخوام حسابمو ببندم بستم الانم اگه نزارن فوقش میرم ازشون شکایت میکنم مندست به شکایتم عالیه همون لحظه شکایت میکنم.اینترنتبانک سامان و دیدم خیلی جالبه از ملت .
بانکی باشه آدماش آدم باشن نه مثل ملت که نزدیکه با مردم دعوا بیفتن اونم شعبه های مرکزی.
ملت دولتیه مثل نت مخابارت بیکیفته ولی خصوصی ها مثل اینترنتهای خصوصی با کیفیت و عالی
هر چیزی که میخوایم بگیریم به نظرم باید خصوصی باشه چون یه نفر هست کارمندا ازش حساب ببرن

azita57
06-11-2013, 16:11
درمورد وام هم از بانکای زیرپرسیدم اینجوری بهم ج دادن:
پاسارگاد: 28 درصدکارمزد بازپرداختشون هست و70 درصد پول رو وام میدن.مدت زمان بازپرداختش حداکثر 3 ساله
سامان:27 درصدکارمزد بازپرداختشون هست و80 درصد پول رو وام میدن.مدت زمان بازپرداختش حداکثر 5 ساله
ملی:برای پولای زیر 5 میلیون 15 درصد کارمزد دارن و بالای 5 میلیون 24 درصد کارمزد میگیرن 3-5سال مدت بازپرداختش هست 60 درصد پول روهم وام میدن
بااین شرایطی که شماگفتین تصمیم اولم بخاطر مبلغ بیشتری که سامان میده میخاستم اونو انتخاب بکنم الان مهراقتصاد بنظرم بهتر هست
چندتاسوال دارم:
کسی تونسته اینطوری وام بگیره یااینکه تبلیغ الکی هست وپاسکاری کردن داره باز؟؟؟؟؟؟ضامن نمیخاد درسته؟؟؟چندروز بعدافتتاح حساب میشه درخواست داد وچندروز طول میکشه که بدن؟؟؟
مهر اقتصاد که گفتین سود 22 درصد میگیره اطمینانی هست؟بانک هست؟؟؟؟؟
داداشای گلم تجربه ای چیزی دارین بدین خیلی گیرم همین روزا یخورده میخام وام اینطوری بگیرم حوصله و روی گردن کج کردن پیش مردم واسه ضامن روندارم

بانک مهر اقتصادنوشته بالاش اما هنوز به شتاب وصل نیست.مطمئن هست مال بسیجیان هست.

از توی موسسات هم موسسه کوثر و موسسه ثامن هم همینطور وام میدن اما باز پرداختشون نمیدونم چند درصد هست.
از توی موسسات یه خورده پیچیدگی داره چون چک میدن باید بری جای دیگه پولتو بگیری ولی بانکها احتمالا اینطوری نیستن.
موسسه ثامن دو روز بعد از افتتاح حساب می تونید وامتون رو تحویل بگیرید. زمان تحویل در هر بانکی فرق داره.
چرا ازخود بانکها مثلا سینا سوال نکنید و میزان اقساط ماهانه رو هم ازشون بپرسید ببینید می تونید هر ماه اونو بپردازید اگر از موسسه هم میخواهید بگیرید از مهر اقتصاد سوال کنید که باز پرداختش کمتر هست

iman_s
07-11-2013, 14:38
حدود سه سال هست كه با بانك ملت كار ميكنم و ازش راضي هستم.طراحيش هم از نظر من مشكلي نداره.شايد كسي با يك بانك ديگه كار كرده باشه و توقع داشته باشه ملت هم شبيه همون باشه!
تقريبا همه همكارها و هم صنف ها هم توي ملت حساب دارن و خيلي راحت ميشه پول جابجا كرد
واسه حساب شخصي كه مبلغ زيادي هم توش نباشه شايد بانكهاي ديگه خوب باشن ولي واسه حسابهاي كاري كه نيازي به جابجايي زياد پول باشه ملت از بقيه يك سر و گردن بالاتره.الانم كه سقف حواله اينترنتيش رو تا 400ميليون افزايش داده :n05:

AqAqzZA
08-11-2013, 13:16
سلام. این چه مسخره بازی هست که راه افتاده؟ من الان میخوام از کارت ملی خودم به کارت ملت کس دیگه ای پول واریز کنم ولی نمیشه.
مگه نه اینکه همه کارت ها باید به هم متصل باشن؟ راه حل چیه؟ خیلی مسخره شده.

H@/\/\ID
08-11-2013, 13:19
آقایون من 10 سال ملی داشتم
ولی دیگه نمیخوام حتی شعبه بانک ملی هم به چشمم بخوره
همه کلاهبرداری ها رو بانک ملی رواج داده
خیلی راحت از حسابم 850 برداشت شد شکایت کردم کلی زحمت و دردسر شد برام به جایی نرسید
به هیچ عنوان سراغ بانک ملی نرید
بهترین بانک ها:
ملت
سامان
سپه
پاسارگاد

matr!x_2008
08-11-2013, 13:23
تا سقف چند میلیون میشه پول کارت به کارت کرد؟

hossein019940
08-11-2013, 16:21
سلام. این چه مسخره بازی هست که راه افتاده؟ من الان میخوام از کارت ملی خودم به کارت ملت کس دیگه ای پول واریز کنم ولی نمیشه.
مگه نه اینکه همه کارت ها باید به هم متصل باشن؟ راه حل چیه؟ خیلی مسخره شده.
از اینترنت بانک میخوای واریز کنین یا درگاه اینترنتی بانک ملی؟

AqAqzZA
08-11-2013, 17:21
از اینترنت بانک میخوای واریز کنین یا درگاه اینترنتی بانک ملی؟

فرقشون رو چیه؟ من همیشه معمولی از سایت بانک ملی:

میریختم. البته اکثرا ملی به ملی بود و قدیم ملی به ملت و دیگر کارت ها. الان دیدم میگه ملی به دیگر کارت ها نمیشه. چیکار باید کنم تا بشه؟ میخوام اینترنتی کارت به کارت کنم.

hossein019940
08-11-2013, 17:47
فرقشون رو چیه؟ من همیشه معمولی از سایت بانک ملی:

میریختم. البته اکثرا ملی به ملی بود و قدیم ملی به ملت و دیگر کارت ها. الان دیدم میگه ملی به دیگر کارت ها نمیشه. چیکار باید کنم تا بشه؟ میخوام اینترنتی کارت به کارت کنم.
خوب باید بری انتقال وجه شتابی
اینترنت بانک کلا با خدمات اینترنتی با نک فرق داره مثلا برای خدمات اینترنتی بانک چنتا عملیات خرید شارژ و پرداخت قبض و نمایش موجودی و سه گردش آخر و انتقال کارت به کارت فقط با همون بانک هستش ولی اینترنت بانک کلا قضیهش فرق داره امکانتاش جداست.شما اگه از گزینه اول تو این صفحه استفاده میکنی قسمت پایین برای گیرنده نوشته فقط بانک ملی
اگه از اینترنت بانک استفاده میکنید که حتما مشکل داره باید برید شعبه براتون درست کنه

urumchi
08-11-2013, 18:04
دوستان کسی اطلاع داره از کدوم بانک میشه راحتتر درگاه پرداخت اینترنتی واسه یه سایت گرفت ؟؟؟
بدون اینکه گیر بده چه چیزی داره تو سایت فروش میره.اصلا داریم همیچین چیزی مردم؟ :n02:

hossein019940
08-11-2013, 21:45
دوستان کسی اطلاع داره از کدوم بانک میشه راحتتر درگاه پرداخت اینترنتی واسه یه سایت گرفت ؟؟؟
بدون اینکه گیر بده چه چیزی داره تو سایت فروش میره.اصلا داریم همیچین چیزی مردم؟ :n02:
ملت اصلا گیر نمبده

Ellion
08-11-2013, 22:24
تا سقف چند میلیون میشه پول کارت به کارت کرد؟

از پشت دستگاه atm تا سه میلیون میتونی کارت به کارت کنی
از پشت دستگاه pinpad که داخل بانکه میتونه تا 15 میلیون تومن کارت به کارت کنی

Ellion
08-11-2013, 22:25
آقایون من 10 سال ملی داشتم
ولی دیگه نمیخوام حتی شعبه بانک ملی هم به چشمم بخوره
همه کلاهبرداری ها رو بانک ملی رواج داده
خیلی راحت از حسابم 850 برداشت شد شکایت کردم کلی زحمت و دردسر شد برام به جایی نرسید
به هیچ عنوان سراغ بانک ملی نرید
بهترین بانک ها:
ملت
سامان
سپه
پاسارگاد

850 هزار تومن؟ برای چی برداشت شد؟

nimahandsomboy
09-11-2013, 17:55
اقا من شنیدم اگه بانک صادرات یه اپل بخری وام میدن....ایا صحت داره؟؟؟

hossein019940
16-11-2013, 12:51
سلام
برگشت زدن چک هزینه داره؟چند روز زمان میبر هتا جوابش بیاد؟
کلا چجوریه؟
بانک کشاورزی

osmaan
17-11-2013, 07:34
سلام دیروز بلاخره کارت خوان سیار بانک ملی برامون اومد ولی جالب اینکه بدون سیم کارت بود! در صورتی که بانک تجارت هم سیم کارت میده هم تا دو سال شارژ میکنه
حالا موندم که بانک ملی هم میده ولی شعبه ما مارو پیچونده یا کلا نمیده؟

iman_s
19-11-2013, 15:53
ما كه كارتخوان سيار ملت گرفتيم چيزي روش ندادن.شارژش هم زياد مهم نيست.مصرفش خيلي كمه.حالا ميگن دوسال شارژ ميكنه فوقش بشه 20تومن

Reza31001
22-11-2013, 20:11
دوستان الان مشخصا سایتی برای انتقال وجه اینترنتی شتاب به شتاب وجود داره؟

ak313
22-11-2013, 23:22

هیچ بانکی چنین مجوزی نداره
هر بانکی از درگاه خودش مجازه اونم با دادن یوزر و پس ورد برای هر کاربر

Reza31001
22-11-2013, 23:29
هیچ بانکی چنین مجوزی نداره
هر بانکی از درگاه خودش مجازه اونم با دادن یوزر و پس ورد برای هر کاربر
مجوز ندارن یا نمیخوان؟
یوزر پس منظورتون چیه؟
من اگه برای حسابی که تو ملی دارم یوزر پس بگیرم بازم نمیتونم مثلا از ملت بریزم به تجارت؟

hossein019940
22-11-2013, 23:59
مجوز ندارن یا نمیخوان؟
یوزر پس منظورتون چیه؟
من اگه برای حسابی که تو ملی دارم یوزر پس بگیرم بازم نمیتونم مثلا از ملت بریزم به تجارت؟
اره به هر بانکی میتونی حواله کنی به هر کارتی میتونی واریز کنی کلا یعنی همه چیز.برو بگو میخوام اینترنت بانکم رو فعال کنم

ak313
23-11-2013, 14:02
اره به هر بانکی میتونی حواله کنی به هر کارتی میتونی واریز کنی کلا یعنی همه چیز.برو بگو میخوام اینترنت بانکم رو فعال کنم

دوست عزیز شما به سوال ایشون دقت نکردی. چیزی که می خوان امکان پذیر نیست اگر ملت رو فعال کنن نمی تونن از ملیشون به تجارت کارت به کارت کنم.
منظور از یوزر پس اینه که طبق بخشنامه بانک مرکزی هیچ بانکی مجاز نیست با صرف اطلاعات کارت انتقال وجه شتابی انجام بده حتما باید لاگ این (log in) وجود داشته باشه

غول مرحله اخر
23-11-2013, 21:49
درود
به نظر دوستان سودی که بانک در ماه واسه سپرده میده رو تو چه تاریخی بندازم بهتره؟؟؟
مثلا آخر هرماه یا وسط هر ماه یا اوایل هر ماه؟؟؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-11-2013, 22:15
درود
به نظر دوستان سودی که بانک در ماه واسه سپرده میده رو تو چه تاریخی بندازم بهتره؟؟؟
مثلا آخر هرماه یا وسط هر ماه یا اوایل هر ماه؟؟؟؟

سلام
وقتی چیزی قسطی میخرین , تاریخ پرداختِ قسط رو بذارین آخرین روزهایِ ماه مثل 29 یا 30 .
اما وقتی ازتون میخوان تاریخ دریافتِ پولی رو مشخص کنین , روزهای اول ماه رو انتخاب کنین مثل اول یا دومِ ماه .
علتش هم کاملاً مشخصه و نیاز به توضیح نداره .

ŞHÍЯÍŃ
24-11-2013, 19:17
سلام

چک تضمین شده بانکی رو تا چند وقت میشه نگه داشت؟؟

hassanshaikhi
24-11-2013, 19:42
بانک ملی میشه هم ملی به ملی هم ملی به بقیه کارت های عضو شتاب

Petros
24-11-2013, 20:05
سلام دوستان

از عموم چکی از بانک سپه گرفتم که شعبه تا چندین کیلومتری ما نداره. عمو گفت بده دوماد، بخوابونه تو حسابش(تو ملت و ... حساب دارن-سپه ندارن).

الان مبتدیانه میپرسم این چه جور عملیه؟ خوابوندن به حساب.
چک یک بانک دیگه در بانک دیگه؟

2) آیا چک رو فقط باید از شعبه همون چک نقد کرد؟ یعنی نمیشه دیگه من سپه رو تو ملت نقد کنم، درسته؟

ak313
24-11-2013, 22:17
سلام دوستان

از عموم چکی از بانک سپه گرفتم که شعبه تا چندین کیلومتری ما نداره. عمو گفت بده دوماد، بخوابونه تو حسابش(تو ملت و ... حساب دارن-سپه ندارن).

الان مبتدیانه میپرسم این چه جور عملیه؟ خوابوندن به حساب.
چک یک بانک دیگه در بانک دیگه؟

2) آیا چک رو فقط باید از شعبه همون چک نقد کرد؟ یعنی نمیشه دیگه من سپه رو تو ملت نقد کنم، درسته؟
شما می رید بانک ملت یا هر بانکی که حساب دارید و میگید باجه کلر کجاست؟(معمولا خلوته) فرم کلر رو پر می کنید و رسیدش رو دریافت می کنید ( در واقع توی کلر مبلغ چک وصول میشه و به حسابی که توش نوشتید واریز میشه)
کلر در واقع از همون clear انگلیسیه

ak313
24-11-2013, 22:21
بانک ملی میشه هم ملی به ملی هم ملی به بقیه کارت های عضو شتاب

بله میشه از ملی به شکل شتاب منتقل کرد البته به شرط اینکه خدمات اینترنتی صوزتحساب رو فعال کرده باشید و لاگ این صورت بگیره

روانپریش
25-11-2013, 00:15
دوستان بانک گردشگری چقدر اعتبار داره؟اگه یه موقه ورشکست بشه بانک مرکزی تعهدی داره در مقابل مشتریای که پول توش گذاشتن

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-11-2013, 13:41
سلام .

سوال در موردِ انواع چک :
آیا انواع چک اینهاست ؟
1- چک عادیِ جاری که یک فرد ( شخص حقیقی ) یا یک شرکت یا موسسه ( شخص حقوقی ) از حسابِ جاریش چک میکشه و ممکنه وقتی به بانک مراجعه کنیم بگن اون چک بی محل هست و موجودی نداره در حسابش . این چک رو میشه در بانک دیگری به حساب خوابوند و بعد از سه چهار روزِ کاری مبلغش واریز میشه به حساب ( اگر موجودی داشته باشه ) وگرنه برگشت میخوره .
2- چک جاری تأیید شده که تنها فرقش با چکِ بالائی اینه که صاحب حساب قبل از تحویلِ چک به شما میره بانکش و بانک مبلغ چک رو بلوکه میکنه و سپس مهرش میزنه ( چک تأیید شده ) که در این صورت گیرنده ی چک مطمئن هست که چک بی محل نیست و مبلغ چک در حسابِ کِشنده ی چک بلوکه شده برای گیرنده ی چک .
3- چک بانکی یا چک تضمین شده , که شعبه از حسابِ بانک اون چک رو صادر میکنه و گیرنده ی چک خیالش راحته که حتماً موجودی داره چون کِشنده ی چک بانک هست نه شخص . این نوع چک رو میشه با مراجعه به هر شعبه ی اون بانک پول کرد یا به حساب خوابوند در بانکهای دیگه اما دو سه روز کاری طول میکشه تا پولش بیاد به حساب .

چک تضمین شده بسیار خطرناک هست چون اگر گم بشه یا دزدیده بشه , اون شخص خیلی راحت میتونه بره بانک و پشت نویسی کنه و پولش رو بگیره بدون نیاز به حضور کسی که اسمش در چک هست .

4 - چکِ بینِ بانکی , که شبیه چکِ قبل هست اما با خوابوندش در شعبه هایِ بانکهای دیگه فوراً پول میشه . کارمزدِ چک بینِ بانکی بیشتر از چک بانکی هست .
این چک موقعی موردِ استفاده قرار میگیره که شما از یک نفر یک چک با مبلغ زیاد میگیرین و خودتون حسابتون در بانک دیگری هست و میخواین که همون روز پولش بره به حسابتون و نمیخواین پول نقد حمل کنین با خودتون . مراجعه میکنین به یک شعبه از بانکِ کِشنده ی چک و بانک پس از اطمینان از موجودی داشتنِ حساب , مبلغش رو از حسابش کسر میکنه اما به جای پول نقد براتون چک بانکی به اسم خودتون صادر میکنه که قابل انتقالِ به دیگری هم نیست .

5- چک مسافرتی یا تراول چک که توسط بانک چاپ شده و مبلغش معین و چاپ شده هست و قابل پرداخت در همه ی شعبه های اون بانک در داخل و خارج از کشور هست . دارنده ی چک مسافرتی باید به محض دریافتش از بانک اون رو یک بار امضاء کنه تا متعلق به خودش بشه وگرنه ممکنه کسی اونها رو سرقت کنه و امضاء کنه و بره بانک و اونجا هم یک بار دیگه امضاء کنه شبیه امضاء اول و پولش رو بگیره .
6 - چک پول
آیا این مطالب درسته ؟
آیا نوع دیگری از چک هم هست ؟
با تشکر

mf.designing
25-11-2013, 13:47
2 سوال از دوستان داشتم

- اول من از اکثز بانکها وقتی کد بانکداری اینترنتی دریافت کردم ، همزمان سیستم sms هم فعال شده که تغییرات حساب رو گزارش میده ! اما برا بانک ملی که کد گرفتم، sms فعال نشده ! چطوری باید فعال بشه ؟!
- با حداقل بودجه ( مثلا 2-3 تومن) از کدوم بانک یا موسسه میشه بهترین تسهیلات رو نسبت به بقیه گرفت ؟!

hossein019940
25-11-2013, 13:51
دوستان چرا اس ام اس بانک ملت اینطوری شده؟
ساعت 12 یه مبلغی به حسابم واریز شده ولی 1.5 ساعت بعد پیام اومد برای شما هم همینطوره؟

ak313
25-11-2013, 14:00
2 سوال از دوستان داشتم

- اول من از اکثز بانکها وقتی کد بانکداری اینترنتی دریافت کردم ، همزمان سیستم sms هم فعال شده که تغییرات حساب رو گزارش میده ! اما برا بانک ملی که کد گرفتم، sms فعال نشده ! چطوری باید فعال بشه ؟!
- با حداقل بودجه ( مثلا 2-3 تومن) از کدوم بانک یا موسسه میشه بهترین تسهیلات رو نسبت به بقیه گرفت ؟!

برای فعال سازی اس مس بانک ملی باید یه فرم خاص پر کنید تا فعال بشه خیلی هم خوبه ارسال پیام با واریز و برداشت

ak313
25-11-2013, 14:04
دوستان اگر چک سیبا رو به حساب سیبا واریز کنی بازم کارمزد می گیرن؟ این 600 تومن زور داره؟ راهی داره ندی؟

amin_947
28-11-2013, 14:48
بهترین بانک با بیشترین سود برای حساب کوتاه مدت چیه ؟ حدود ۱۰ میلیون تومن پول دارم توی بانک پارسیان ولی سودش ۷ درصد هست. چیز بهتری پیدا میشه ؟ بانک ایران زمین قضیه اش چیه که نوشته سود کوتاه مدت ویژه ۱۸ درصد ؟

ak313
28-11-2013, 15:29
دی روز شمار 19 درصد

nimahandsomboy
28-11-2013, 17:42
با سلام

بنده یه سوالی برام پیش اومده در مورد دستگاه کارت خوان pos

من از یکی از مامور های کارت خوان شنیدم که میشه دستگاه pos را به اینترنت وصل کرد اینطوری هم سرعت بیشتر میشه و هم هزینه کمتر میشه

من مغازه کارت خوان ملت دارم...میخواستم بدونم ایا امکانش هست که دستگاه را به اینترنت وصل کنم؟؟

اصلا هم چین چیزی میشه؟

پشتیبانی بانک ملت تماس مسگیرم کسی جواب نمیده

دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.

Soroush-S
28-11-2013, 18:53
دوستان دیروز یه اتفاق جالب برام افتاد. من حسابی در بانک ملت ندارم. ولی دیروز یه پیام برام از 20003304 اومد با این متن:
بانک ملت
واریز به 5217***
500000 ریال
19:06 92/09/06
حدود 3 ساعت بعدهم بازم یه پیام برام اومد که در متن بالا بجای واریز ، برداشت بزارید. بنظرتون علت چی بود که این پیام برام اومد؟!!:n13:

غول مرحله اخر
28-11-2013, 18:59
دوستان دیروز یه اتفاق جالب برام افتاد. من حسابی در بانک ملت ندارم. ولی دیروز یه پیام برام از 20003304 اومد با این متن:
بانک ملت
واریز به 5217***
500000 ریال
19:06 92/09/06
حدود 3 ساعت بعدهم بازم یه پیام برام اومد که در متن بالا بجای واریز ، برداشت بزارید. بنظرتون علت چی بود که این پیام برام اومد؟!!:n13:
بانک ملت یک ماهی هست که سرویس پیاماش فعال شده
کسی که حساب باز کرده بجای اینکه شماره همراهه خودشو بده شماره همراه شما رو داده!!!
آدمای بی فکری تو این جامعه زیادن!!!
شنبه یه سربرو یکی از شعبه های بانک ملت ببین میتونی کاری کنن که پیام نیاد برات

greenmidi
28-11-2013, 19:15
با سلام

بنده یه سوالی برام پیش اومده در مورد دستگاه کارت خوان pos

من از یکی از مامور های کارت خوان شنیدم که میشه دستگاه pos را به اینترنت وصل کرد اینطوری هم سرعت بیشتر میشه و هم هزینه کمتر میشه

من مغازه کارت خوان ملت دارم...میخواستم بدونم ایا امکانش هست که دستگاه را به اینترنت وصل کنم؟؟

اصلا هم چین چیزی میشه؟

پشتیبانی بانک ملت تماس مسگیرم کسی جواب نمیده

دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.
برای من هم همین طور شد زنگ زدم 1556
گفتند از سیستم حذفش کردم
الله و اعلم

skyzare
28-11-2013, 19:29
سلام .

يه سوال .....مي خواستيم از بانك يه وام 80 ميليوني بگيريم . گفتند با سود 22 درصد شما بايد جمعا 120 ميليون برگردونيد اون هم توي مدت 4 سال . مي خواستم بدونم اين رو چه جوري 22 درصد حساب كردن كه سودش 40 ميليون شده اخه 22 درصد 80 تومن كه ميشه 17600000

amin_947
30-11-2013, 10:21
کسی اطلاع داره که بانک ملت الان اوراق مشارکت می فروشه یا نه؟
اینترنتی هم میشه خرید ؟

ehsan_iace
04-12-2013, 14:16
کسی از این طرح‌های گنجینه سپهر بانک صادرات خبر داره؟ اونجور که من حساب کردم نسبت به سپرده گذاری عادی مشتری ضرر هم میکنه!

jamshidjap
07-12-2013, 15:18
سلام
من به همراه یکی دیگه توی یه بانک ، ضامن یک نفر هستیم ... ( دو تا ضامن برای یک نفر )

میخواستم بدونم میشه به بانک مراجعه کرد و پرسید که آیا کسی که ضامنش شدیم قسطاشو داده یا نه ؟...

آیا میشه از ضامن بودن انصراف بدیم ؟

اگر تعدادی از قسطاشو نده و بانک بخاد از ضامنها بگیره ، مبلغ رو نصف میکنه و از دو تا ضامن همزمان کم میکنه ؟

ak313
07-12-2013, 16:15
سلام
من به همراه یکی دیگه توی یه بانک ، ضامن یک نفر هستیم ... ( دو تا ضامن برای یک نفر )

میخواستم بدونم میشه به بانک مراجعه کرد و پرسید که آیا کسی که ضامنش شدیم قسطاشو داده یا نه ؟...

اگر تعدادی از قسطاشو نده و بانک بخاد از ضامنها بگیره ، مبلغ رو نصف میکنه و از دو تا ضامن همزمان کم میکنه ؟

می تونید بپرسید اما انصراف امکان نداره

نادر1368
07-12-2013, 16:40
من ميخوام سپردم (بلند مدت 5 ساله ) رو از بانك ملي به بانك مهر منتقل كنم! الان 8 ماه بيشتر نيست ايجاد كردم زياد هم نيست نزديك 300 ميليون ريال:n02:
به نظرتون كار درستيه!؟ چقدر فسخ قرار داد جريمه داره؟:n13:

mehrdadb3
07-12-2013, 18:49
فسخش که فکر میکنم سودشو کم میکنن و با هاتون سود 9 ماهه یا یک ساله رو حساب میکنن
حالا بانک مهر چقدر سود میده میخوایید جابجا کنید؟

ugi1
07-12-2013, 19:08
بستگی داره چقدر از افتتاح گذشته باشه.

Sent from my C6602 using Tapatalk 2

ugi1
07-12-2013, 19:11
سلام

انصراف از ضمانت رو به این راحتی قبول نمی کنن. چون قرارداد عوض میشه. مگه اینکه طرف بیاد وثیقه ملکی بذاره که از ضامن قوی تره.
بانک برای ضامن بطور مستقل و برای کل مبلغ اقدام میکنه.

Sent from my C6602 using Tapatalk 2

نادر1368
07-12-2013, 21:36
فسخش که فکر میکنم سودشو کم میکنن و با هاتون سود 9 ماهه یا یک ساله رو حساب میکنن
حالا بانک مهر چقدر سود میده میخوایید جابجا کنید؟
اصل پول 27 تومنه ماهانه 450 هزار تومن بانك ملي ميده ولي مهر 3 درصد بيشتر هست سالي 800 هزارتومن بيشتر! يعني تقسيم بر 12 كنيم ماهي 65 ه تومن بيشتر كه به نظر خوب مياد! ، نه!؟:n27:

ضمنا هنوز 8 ماه گذشته!

روانپریش
07-12-2013, 22:26
اصل پول 27 تومنه ماهانه 450 هزار تومن بانك ملي ميده ولي مهر 3 درصد بيشتر هست سالي 800 هزارتومن بيشتر! يعني تقسيم بر 12 كنيم ماهي 65 ه تومن بيشتر كه به نظر خوب مياد! ، نه!؟:n27:

ضمنا هنوز 8 ماه گذشته!
بله مبلغ کمی نیست در سال
اگه فسخشم کنید جرمیش میشه همون کسر سود و دادن سود روزشمار که فک کنم 9درصد هستش

نادر1368
07-12-2013, 23:32
بله مبلغ کمی نیست در سال
اگه فسخشم کنید جرمیش میشه همون کسر سود و دادن سود روزشمار که فک کنم 9درصد هستش
يعني بيشتر از نصف پولي كه تا بحال داده پس ميگيره!؟ البته بازم سودش بيشتر ميشه! حتي اگر اون مبلغ رو كسر كنم و 5 سال بانك مهر بمونه بازم

سودش بيشتره ضمن اين كه خسارت رو جبران ميكنه! نظرم قطعي هست پولم رو ميخوام بسپرم دست برادران بانك مهر:n02:

دوستان حالا چك من رفتم فسخ كردم چك بين بانكي ميدن؟!(ببين فكر تا كجاهاشو كردم:n10:)

روانپریش
07-12-2013, 23:47
يعني بيشتر از نصف پولي كه تا بحال داده پس ميگيره!؟ البته بازم سودش بيشتر ميشه! حتي اگر اون مبلغ رو كسر كنم و 5 سال بانك مهر بمونه بازم

سودش بيشتره ضمن اين كه خسارت رو جبران ميكنه! نظرم قطعي هست پولم رو ميخوام بسپرم دست برادران بانك مهر:n02:

دوستان حالا چك من رفتم فسخ كردم چك بين بانكي ميدن؟!(ببين فكر تا كجاهاشو كردم:n10:)
مهر چند درصد قراره بهتون بده و چند مدت؟

mehrdadb3
08-12-2013, 12:11

ضمنا هنوز 8 ماه گذشته!

یعنی مهر 23 درصد میده درسته ؟
موسسه ثامن هم مثل اینکه 25 درصد میده و آرمان هم 27 درصد ( البته من از اعتبارشون اطلاع درستی ندارم)

نادر1368
08-12-2013, 15:55
یعنی مهر 23 درصد میده درسته ؟
موسسه ثامن هم مثل اینکه 25 درصد میده و آرمان هم 27 درصد ( البته من از اعتبارشون اطلاع درستی ندارم)
آره! ببخشيد نگفتم، مهر 23 % باقي بانك ها 20 % سود سپرده هاي بلند مدت پنج سالشونه.

در مورد خود بانك مهر من خودم شك داشتم به اعتبارش!:)(انگار فقط با پول من ميخواد سرمايه بگردونه!:))))) الانم مشكوكم:n23: چه رسد به اين موسسه ها:n27:

مهر چند درصد قراره بهتون بده و چند مدت؟
سالانه 23% * 5 = 115%! باقي بانك ها 20% * 5 = 100% اينه فرق! 15% 27 م هم ميشه 4050000:n13: يعني انقدر از بقيه بانكها بيشتر ميتونم بگيرم!

hamidcivil
08-12-2013, 18:42
کوتاه مدت ویژه ملت 20 درصد(یک ماهه)

2 ساله ملت 22 درصد

مهر اقتصاد روز شمار 20.5 درصد

Igla
08-12-2013, 19:48
سلام دوستان
تو سایت بانک ها نوشته برای افتتاح حساب جاری فقط یک معرف که در همون بانک حساب جاری داشته باشه،‌ طرف رو معرفی کنه کفایت میکنه. تلفنی هم که با شعبه ها حرف میزنم همینو میگن. اما وقتی حضوری میرم کلی چیز میگن که آخرش بگن نمیشه.
میگم کارمندم میگه به کارمند نمیدیم، کارمند دسته چک لازم نداره! :n07:میگم تو بازار شاگردم میگه سه تا جواز کسب معتبر بیار. :n04:میگم کارم اینترنتیه، میگه اینترنت یعنی شبکه های هرمی.:n17: البته نزدیک بیست تا شعبه از بانک های مختلف رفتم.
بعد به اینا که تو روزنامه هست زنگ زدم میگن پونصد بده هر بانکی که بخوای برات دسته چک می گیریم.:n19:
حالا دوستانی که گرفتن چجوری گرفتن؟ بانک شون راحت داده؟ از این بهونه ها نیاورده؟ کسی از این شرکت ها گرفته؟ تو این وضعیت پول مون رو نخورن!:n14:
خلاصه اونایی که گرفتن لطفا تعریف کنن.

روانپریش
08-12-2013, 20:10
سلام دوستان
تو سایت بانک ها نوشته برای افتتاح حساب جاری فقط یک معرف که در همون بانک حساب جاری داشته باشه،‌ طرف رو معرفی کنه کفایت میکنه. تلفنی هم که با شعبه ها حرف میزنم همینو میگن. اما وقتی حضوری میرم کلی چیز میگن که آخرش بگن نمیشه.
میگم کارمندم میگه به کارمند نمیدیم، کارمند دسته چک لازم نداره! :n07:میگم تو بازار شاگردم میگه سه تا جواز کسب معتبر بیار. :n04:میگم کارم اینترنتیه، میگه اینترنت یعنی شبکه های هرمی.:n17: البته نزدیک بیست تا شعبه از بانک های مختلف رفتم.
بعد به اینا که تو روزنامه هست زنگ زدم میگن پونصد بده هر بانکی که بخوای برات دسته چک می گیریم.:n19:
حالا دوستانی که گرفتن چجوری گرفتن؟ بانک شون راحت داده؟ از این بهونه ها نیاورده؟ کسی از این شرکت ها گرفته؟ تو این وضعیت پول مون رو نخورن!:n14:

شما به سرپرستی بانک مورد نظر شکایت کنین بگین بیخودی کارتون رو راه نمیدازن وگرنه گرفتن دسته چک دیگه انقدر سخت نیست

D E M O N
08-12-2013, 20:10
سلام
اگه سوال تکراریه ببخشید ...

بهترین بانک از نظر خدمات الکترونیکی کدام است ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روانپریش
08-12-2013, 20:11

2 ساله ملت 22 درصد

این کوتاه مدت ویژه ملت حداقل سپرده میخواد؟

hamidcivil
08-12-2013, 21:24
بله زیر 10 میلیون نباشه

hamidcivil
08-12-2013, 21:28
این کوتاه مدت ویژه ملت حداقل سپرده میخواد؟
بله سپرده زیر 10 میلیون نباشه

hamidcivil
08-12-2013, 21:32
سلام دوستان

اگر کارمندی همون بانک که حقوقت را میگیری میتونی دسته چک بگیری ولی باید یه نفر معرف که دسنه چک داشته باشه برات امضا کنه

اگر بازاری هستی پروانه کسب

اگر هیچکدام باید 6 ماه با حساب کار کنی تا بعدا بهت دسته چک بدن

rshafiiy
09-12-2013, 18:27
سلام یه سوال مهم
فرض کنید میخواین زمین یا خونه بفروشین. اگه بخوایم مطمئن باشیم که چک یا پول اوکی هست چه راه هایی غیر از چک معمولی وجود داره ؟ و نحوش چطوریه . مرسی

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-12-2013, 19:05
سلام یه سوال مهمفرض کنید میخواین زمین یا خونه بفروشین. اگه بخوایم مطمئن باشیم که چک یا پول اوکی هست چه راه هایی غیر از چک معمولی وجود داره ؟ و نحوش چطوریه . مرسیسلام . بگین چک رو تائید شده کنند یا چک تضمین شده بهتون بدند . دو سه صفحه قبل توضیح دادم انواع چک رو .

روانپریش
09-12-2013, 19:50
سلام یه سوال مهم
فرض کنید میخواین زمین یا خونه بفروشین. اگه بخوایم مطمئن باشیم که چک یا پول اوکی هست چه راه هایی غیر از چک معمولی وجود داره ؟ و نحوش چطوریه . مرسی

توی قول نامه شماره حسابتون رو بنویسید و توی متنش بگین که تا واریز کامل وجه معامله به شماره حسابتون مامعله کامل نیست اینجوری وقتی مبلغ رو ریختن معامله تمام شده هست در غیر این صورت فسخ میشه به نفع شما

ak313
09-12-2013, 19:52
سلام . بگین چک رو تائید شده کنند یا چک تضمین شده بهتون بدند . دو سه صفحه قبل توضیح دادم انواع چک رو .

بهترین کار چک بین بانکی که فقط پول توی حساب شما می تونه بره و لا غیر. مطمئن ترین راهه

mehrdadb3
09-12-2013, 22:07

2 ساله ملت 22 درصد

این مهر اقتصاد همون حساب 6 ماه ویژه هست که 1 تومان باید ته حساب باشه دوست عزیز یا نه فرق داره ؟

روانپریش
10-12-2013, 22:11
دوستان بانک گردشگری چقدر اعتبار داره؟اگه یه موقه ورشکست بشه بانک مرکزی تعهدی داره در مقابل مشتریای که پول توش گذاشتن

دوستان خوبم کسی جواب این سوال رو داره؟

D E M O N
11-12-2013, 12:34
سلام !

چه جوری میشه فهمید چه شماره حساب یا شماره کارتی به کارت ما پول واریز کرده ؟ (( بانک ملی ...

hossein019940
11-12-2013, 12:59
سلام !

چه جوری میشه فهمید چه شماره حساب یا شماره کارتی به کارت ما پول واریز کرده ؟ (( بانک ملی ...
هم از طریق اینترنت بانک میشه و هم پرینت از حسابت.

D E M O N
11-12-2013, 13:26
هم از طریق اینترنت بانک میشه و هم پرینت از حسابت.

از همون اینترنت بانک

برای ملی کدوم قسمته ؟ بانکداری اینترنتی سبا یا خدمات صورتحساب ؟ بعد برای دریافت این رمزی که میخواد باید برم بانک ؟ ممنون خواهشا کامل راهنمایی کنید ...

hossein019940
11-12-2013, 13:31
از همون اینترنت بانک

برای ملی کدوم قسمته ؟ بانکداری اینترنتی سبا یا خدمات صورتحساب ؟ بعد برای دریافت این رمزی که میخواد باید برم بانک ؟ ممنون خواهشا کامل راهنمایی کنید ...

باید به شعبه مراجعه کنید و درخواست اینترنت بانک رو بدین تا فعال بشه وقتی داخل محیطش شدین قسمت صورتحساب تاریخ رو میزنین و براتون نمایش میده.

eshraghi2010
12-12-2013, 19:21
از همون اینترنت بانک

بله ! از همون قسمت خدمات اينترنتي (صورتحساب) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می توتید مشاهده کنید !
فقط باید فعالش کنید !
اولش یه اکانت می سازید توی همون قسمت که توی اون اکانت هرچی حساب داشته باشید و فعال کرده باشید میاد و نمیخواد برای هر حساب یه اکانت جداگونه بسازید !
بعدش شماره حسابی رو که میخواید صورتحسابش رو ببینید یادداشت میکنید و به همراه کارت ملی حتماً به همون شعبه ای که حساب توش افتتاح شده می روید و به مسئول باجه میگین که رمز فعال سازی خدمات اینترنتی برای این حساب رو میخوام !
مسئول باجه بعد از تطبیق مشخصات شما رمز رو که ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ و عدد هست رو بهتون میده ( معمولاً به صورت پرینت شده از سیستمش ) و شما اول میاید با اکانتتون وارد سیستم میشین و اون شماره حساب رو توی قسمت عملیات حساب و تسهیلات متمرکز اضافه می کنید بعدش کنار اون حساب یه علامت کلید ظاهر میشه که معنیش اینه که باید فعال بشه و روی اون کلید کلیک می کنید و یه صفحه دیگه براتون باز میشه که چند خط توش توضیحات هست و دستور العمل ! داخل این دستور العمل لینکی به نام فعال نمودن حساب متمرکز وجود داره که خیلی معلوم نیست که لینکه چون داخل خود متنه ! روی اون کلیک می کنید و یه صفحه دیگه باز میشه که ازتون رمز فعال سازی رو میخواد و شما رمزی رو که مسئول بانک بهتون داده با عایت حروف بزرگ و کوچک وارد می کنید و حساب فعال میشه !
و از اون به بعد میتونید صورتحساب حسابتون رو چک کنید !
البته این صورت حساب آنلاین نیست !!!! :n24:

boy iran
12-12-2013, 20:30
سلام

یک سوال

از کارت بانک ملی به کارت یک نفر دیگه پول زدم اون فیش رو الان خیلی نیاز دارم ولی رنگش رفته رفتم بانک درخواست گردش حساب ویژه دادم بهم داده ولی فقط به کارت طرف رفته رو داده و اسم طرف نیست میخواستم بیبینم راهی هست که هم انتقال ثبت شده باشه و هم اسم طرف باشه رو نشون بده مثل فیش کارت به کارت

ali_884
12-12-2013, 20:34
فقط بانك انصار

alone one
12-12-2013, 22:33

2 ساله ملت 22 درصد

مهر اقتصاد بانکه یا موسسه؟
===
پ.ن : فهمیدم بانکه اما روزشمارش انقد نیس!باتوجه ب پولت از 17 تا 19%!

کلا اگه بخوام 3ماهه پولمو بذارم کدوم بانک بیشتر از 19% سود میده؟ 27میلیون

majideblis
13-12-2013, 13:48
سلام دوستان چه راهی وجود داره که بشه شماره شبای بانک کشاورزیمو به دست بیارم؟
بیشتر منظورم از راهیه که بشه اینترنتی گرفت

eshraghi2010
13-12-2013, 14:23
سلام دوستان چه راهی وجود داره که بشه شماره شبای بانک کشاورزیمو به دست بیارم؟
بیشتر منظورم از راهیه که بشه اینترنتی گرفت

خدمت شما :

majideblis
13-12-2013, 15:23
<p>

خدمت شما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرسی از شما ولی من شماره حسابی که واسه عابر بانکه رو وارد میکنم ولی همش میگه اشتباهه نوع حساب هم هر کدوم &gt; چه سپرده چه تسهیلات وارد میکنم میگه شماره کارتت اشتباهه</p>
<p>
پ.ن: مثل اینکه الان یه شماره شبا بهم داد</p>
<p>
چطور میشه چک کرد که شماره شبا به نام چه کسیه؟</p>

nimahandsomboy
15-12-2013, 17:09
اقا این فرمول سود چطوری حساب میشه؟؟

مثلا برای 60 ملیون ماهی چقدر سود میدن؟؟

اگر میشه فرمول را بنویسید ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-12-2013, 17:57
اقا این فرمول سود چطوری حساب میشه؟؟

مثلا برای 60 ملیون ماهی چقدر سود میدن؟؟

اگر میشه فرمول را بنویسید ممنون

سلام
فرمول سود بانکی :
واحد اندازه گیریِ سود بانکی "درصد در سال " هست
مثال :
وقتی میگن سود روزشمار 20% یعنی به موجودی حساب در یک سال 20% سود تعلق میگیره
پس با تقسیمش بر 12 ماه میشه سود در یک ماه
و با تقسیم سود ماهیانه بر 30 روز , سود روزانه به دست میاد .

اطلاعات بیشتر :

اگر 60 میلیون در یک بانک یا موسسه که سود روز شمار 20% ( در سال ) میده پس انداز کنین سودش میشه
60000000×20%= سود سالیانه
سود سالیانه تقسیم بر 12 = سود ماهیانه
سود ماهیانه تقسیم بر 30 = سود روزانه
اگر سپرده بلند مدت 5 ساله با پرداخت سود در سر رسید ( بعد از 5 سال ) باز کنین , بعد از 5 سال پولتون رو بهتون میدن بعلاوه ی 167% سود ( در بانک پارسیان یا پاسارگاد )
درست مطمئن نیستم کدومشونه
سپرده های یک ساله و دو ساله و سه ساله هم هست

Mohammad..kh
16-12-2013, 16:47
سلام یه سوال
مثلا گفتند 5 ساله 22 درصد سالیانه خوب الان باید چند درصد حساب کنیم
اینجوری درست هست ؟ اگر در 5 سال به پول دست نزنی؟ ولی پرداخت سود در سر رسید نباشه
1500000*22%=330000+1500000=
سال اول 1830000
1830000*22%=402600+1830000=
سال دوم 2232600
2232600*22%=491172+2232600=
سال سوم 2723772
2723772*22%=599230+2723772=
سال چهارم 3323001
3323001*22%=731060+3323001=
سال پنجم 4054061

ولی در بانک ملی حساب کردم این رو داد بهم

که در پایان دوره با پول اول سه میلیون و صد هزار تومان دارم
درست حساب کردم ؟

hamidcivil
16-12-2013, 18:36
این مهر اقتصاد همون حساب 6 ماه ویژه هست که 1 تومان باید ته حساب باشه دوست عزیز یا نه فرق داره ؟

بله...........

hossein019940
16-12-2013, 22:52
دوستان کدوم بانک بیشترین سود 4 ساله رو میده؟
و اینکه میشه تو اینترنت بانک این بانک که میگم حساب باز کرد؟دستگاه رمز یاب هم میخواد؟
بانک مهر اقصاد

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-12-2013, 13:26
سلام یه سوال
مثلا گفتند 5 ساله 22 درصد سالیانه خوب الان باید چند درصد حساب کنیم
اینجوری درست هست ؟ اگر در 5 سال به پول دست نزنی؟ ولی پرداخت سود در سر رسید نباشه
1500000*22%=330000+1500000=
سال اول 1830000
1830000*22%=402600+1830000=
سال دوم 2232600
2232600*22%=491172+2232600=
سال سوم 2723772
2723772*22%=599230+2723772=
سال چهارم 3323001
3323001*22%=731060+3323001=
سال پنجم 4054061

ولی در بانک ملی حساب کردم این رو داد بهم

که در پایان دوره با پول اول سه میلیون و صد هزار تومان دارم
درست حساب کردم ؟

سلام .
مبلغ سپرده رو نمیشه افزایش داد .
نباید سود سال اول رو با اصل پول جمع کنین .
سودها رو میتونین در یک حساب پس انداز روز شمار بذارید تا بهش سود تعلق بگیره .
بانک سپه روزشمار با 16% سود سالیانه داره . کوثر 20% میده و آرمان 22% میده .
از بانکها و موسسه های دیگه خبر ندارم .
به هر حال مبلغ سپرده ی بلند مدت قابل افزایش و کاهش نیست یعنی اگر بلند مدت 5 ساله باز کنید دیگه تا 5 سال نمیشه پول رو دست زد و کم و زیادش کرد .
البته اگر به پولتون احتیاج داشته باشید میتونین بگیرینش اما درصد سود تغییر میکنه و مبالغی رو که براساس 5 ساله گرفتین از اصل پول کم میشه و بقیه اش رو بهتون میدن . یعنی اگر بعد از دو سال گفتین پولتون رو میخواین , سود دو سالی رو که زیادی گرفتین از پولتون کم میکنند چون شما به جای سود سپرده ی بلند مدت دو ساله , سود پنج ساله گرفته اید .

banii
17-12-2013, 13:52
سلام .
نظرتون در مورد حساب گنجینه سپهر صادرات چیه ؟
بجز صادرات کدئوم بانکها چنین حسابی دارند ؟ (که ماهانه یه پولی بدی بعد از پنج سال یا بیشتر پول + سود رو بگیری ؟)
+
بیشترین سود روزشمار موسسه آرمان هست؟ (سرمایه گذاری در این موسسه مطمئن هست ؟)

روانپریش
17-12-2013, 14:00
بیشترین سود روزشمار موسسه آرمان هست؟ (سرمایه گذاری در این موسسه مطمئن هست ؟)

بانک گردشگری روزشمار 22درصد هر لحظه هم لحظه بخواین میتونین بدون جریمه و کسر سود پولتون رو بردارید

غول مرحله اخر
17-12-2013, 14:07
با سلام...
این موسسه آرمان رو من اولین باره میشنوم. اگه 22%باشه که خیلی خوبه!!!
از کی تا الان آمده؟ اعتبار داره؟ ...
من تو نت سرچ کردم. نتونستم شعبه هاشو پیدا کنم. فقط شعبه های مرکزی هر استان توش بود. یا شاید من پیدا نکردم!!! سایت اصلیش با شعبه های هر شهرستان رو اگه کسی میدونه قرار بده؟
ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-12-2013, 15:02
با سلام...
این موسسه آرمان رو من اولین باره میشنوم. اگه 22%باشه که خیلی خوبه!!!
از کی تا الان آمده؟ اعتبار داره؟ ...
من تو نت سرچ کردم. نتونستم شعبه هاشو پیدا کنم. فقط شعبه های مرکزی هر استان توش بود. یا شاید من پیدا نکردم!!! سایت اصلیش با شعبه های هر شهرستان رو اگه کسی میدونه قرار بده؟
ممنون

سلام
آرمان همون فردوسیِ سابق هست
مورد تائید بانکِ مرکزی هم هست
فقط مشکلی که دازه اینه که عابر کارت نداره ( ATM CARD ) .
اما کوثر داره . شعبه هاش هم زیاده . از ملت و سپه هم میشه برداشت کرد
در صفحات قبل جزئیات بیشتری نوشته ام

روانپریش
17-12-2013, 23:00
رمز عابر بانکمو چند بار اشتباه زدم تا رمز اصلی یادم افتاد حالا باید چیکار کنم؟:n03:

hossein019940
17-12-2013, 23:08
رمز عابر بانکمو چند بار اشتباه زدم تا رمز اصلی یادم افتاد حالا باید چیکار کنم؟:n03:
بستگی به بانکت داره اگه رمزت مسدود نشده باشه میتونی استفاده کنی اگه مسدود شده باشه باید بری دوباره فعالش کنی.
البته اگه منظورت رمز دوم باشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-12-2013, 23:24

سلام
نمیدونم ایران هم اینجوریه یا نه ؟
اگه در یک روز سه بار رمز اشتباه بزنین , دستگاه کارت رو توقیف میکنه .
باید به رئیس همون شعبه مراجعه کنین و با ارائه ی کارت ملی کارت رو پس بگیرین .
اگر اصلاً رمزش یادتون نیاد باید برید بانکتون و درخواست رمز جدید بدین
کارمزد هم داره و ظاهراً چند روز هم طول میکشه تا پاکتش برسه به دستتون

میتونین روزانه دو بار رمزهای مختلف رو امتحان کنین بدون توقیف شدنِ کارت

رمز کارت هرگز مسدود نمیشه مگر اینکه دارنده ی کارت به بانک خبر بده که به سرقت رفته یا گم شده .
یا از طریق اداره ی قانونی بانک حکم مسدود شدن حساب صادر بشه

روانپریش
17-12-2013, 23:35
سلام
نمیدونم ایران هم اینجوریه یا نه ؟
اگه در یک روز سه بار رمز اشتباه بزنین , دستگاه کارت رو توقیف میکنه .
باید به رئیس همون شعبه مراجعه کنین و با ارائه ی کارت ملی کارت رو پس بگیرین .
اگر اصلاً رمزش یادتون نیاد باید برید بانکتون و درخواست رمز جدید بدین
کارمزد هم داره و ظاهراً چند روز هم طول میکشه تا پاکتش برسه به دستتون

میتونین روزانه دو بار رمزهای مختلف رو امتحان کنین بدون توقیف شدنِ کارت

رمز کارت هرگز مسدود نمیشه مگر اینکه دارنده ی کارت به بانک خبر بده که به سرقت رفته یا گم شده .
یا از طریق اداره ی قانونی بانک حکم مسدود شدن حساب صادر بشه
نه فقط دوبار زدم کارت رو بهم داد بعد رسیدم خونه رمزش یادم افتاد اینا اصن 1 وضی:n03:

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-12-2013, 12:55
نه فقط دوبار زدم کارت رو بهم داد بعد رسیدم خونه رمزش یادم افتاد اینا اصن 1 وضی:n03:

دو بار رمز اشتباه زدن در یک روز مشکلی به وجود نمیاره .
روز بعدش هم میتونین دو بار رمز اشتباه بزنین .
اما اگر شد سه بار در یک روز , بار سوم دیگه دستگاه کارت رو توقیف میکنه و پس نمیده تا شخصاً به شعبه مراجعه کنین و کارت رو پس بگیرین .
رمز کارت هم باطل نمیشه با رمز اشتباه .
این اقدامات برای اینه که اگر کسی کارت رو پیدا کرد یا دزدید نتونه ازش استفاده کنه .
اما اگر کارت توسط صاحبش باطل شده باشه اونوقت در اولین بار توقیف میشه

روانپریش
19-12-2013, 14:45
دو بار رمز اشتباه زدن در یک روز مشکلی به وجود نمیاره .
روز بعدش هم میتونین دو بار رمز اشتباه بزنین .
اما اگر شد سه بار در یک روز , بار سوم دیگه دستگاه کارت رو توقیف میکنه و پس نمیده تا شخصاً به شعبه مراجعه کنین و کارت رو پس بگیرین .
رمز کارت هم باطل نمیشه با رمز اشتباه .
این اقدامات برای اینه که اگر کسی کارت رو پیدا کرد یا دزدید نتونه ازش استفاده کنه .
اما اگر کارت توسط صاحبش باطل شده باشه اونوقت در اولین بار توقیف میشه

بعد از 2 روز رفتم کارت رو زدم با رمز صحیحش کارتم رو دستگاه گرفت:n03:اصن 1 وضی:n28:
یه رسید هم بهم داد حالا شنبه باید برم بانک چی بگم؟بگم رمزم رو عوض کنن؟:n03:

malkemid
19-12-2013, 17:36
با کارت ملی مییری بانک کارتتو میگیری...خواستی بگو از همونجا موقت عوضش کنه بعد خودت دوباره عوضش کن

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

روانپریش
19-12-2013, 19:16
با کارت ملی مییری بانک کارتتو میگیری...خواستی بگو از همونجا موقت عوضش کنه بعد خودت دوباره عوضش کن

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

توی رسیدی که بهم داده نوشته به علت موارد فنی مسدود و ظبط شد

Reza31001
19-12-2013, 20:07
توی رسیدی که بهم داده نوشته به علت موارد فنی مسدود و ظبط شد
مشکلی نداره
شما با کارت ملی میتونید پس بگیریدش

فقط در مورد رمز من یه بار رمز کارتم رو کلا فراموش کردم و وقتی به بانک مراجعه کرم گفتن اون کارت باید باطل بشه و کارت جدید صادر بشه. بانک تجارت
تجربه بود دیگه گفتم بگم!

روانپریش
19-12-2013, 20:15
مشکلی نداره
شما با کارت ملی میتونید پس بگیریدش

فقط در مورد رمز من یه بار رمز کارتم رو کلا فراموش کردم و وقتی به بانک مراجعه کرم گفتن اون کارت باید باطل بشه و کارت جدید صادر بشه. بانک تجارت
تجربه بود دیگه گفتم بگم!

فک کنم همین بلا هم سر من بیاد هزینه داره تعویض کارت؟
بعد راستی میشه با کارت هدیه بانکی اینترنت رو آنلاین شارژ کرد؟

u3f_uah2006
21-12-2013, 13:03
بهترین سود رو تا امروز بانک گردشگری 1 ساله 23.5 % و موسسه میزان ( وابسته به دادگستری) 5 ساله 27% میده .

روانپریش
21-12-2013, 14:55
بهترین سود رو تا امروز بانک گردشگری 1 ساله 23.5 % و موسسه میزان ( وابسته به دادگستری) 5 ساله 27% میده .

بانک گردشگری وابسته به کجاست؟بانک مرکزی تعهد دراه در مقابل سپرده گذاراش؟

روانپریش
22-12-2013, 21:27
دوستان اس ام اس بانک ملت رو فقط از شعبه میشه فعال کرد؟از طریق اینترنت نمیشه فعالش کرد؟

p_p_k
23-12-2013, 19:40
سلام. بچه ها بیشترین سود رو کجا میده؟؟؟ روز شمار و یکساله....

6 میلیون چقدر سود روز شمار و یکسالش میشه....

ak313
23-12-2013, 19:45
دوستان اس ام اس بانک ملت رو فقط از شعبه میشه فعال کرد؟از طریق اینترنت نمیشه فعالش کرد؟

بله فقط از شعبه اونم احتمال زیاد شعبه ای که حساب دارید

روانپریش
23-12-2013, 20:12
سلام. بچه ها بیشترین سود رو کجا میده؟؟؟ روز شمار و یکساله....

6 میلیون چقدر سود روز شمار و یکسالش میشه....

بانک کردشگری روزشمار 22درصد یکساله 23.5 درصد

p_p_k
23-12-2013, 20:23
بانک کردشگری روزشمار 22درصد یکساله 23.5 درصد

سود 6 میلیون چقدر میشه؟؟؟ چطوری باید حساب کنم؟؟

روانپریش
23-12-2013, 21:03
سود 6 میلیون چقدر میشه؟؟؟ چطوری باید حساب کنم؟؟

از اینجا میتونید راحت حساب کنید:

برای 6 میلیون روزشمارش میشه : متوسط سود ماهانه : 1,084,932 ريال

برای 6 میلیون سالانش میشه : متوسط سود ماهانه : 1,158,904 ريال

kamibil
24-12-2013, 21:26
سلام بچه ها من 10 میلیون دارم که میخوام بزارم توبانک که به مدت یک سال سود 25 درصد میده این رو میخوام بدونم در ماه چقدر سودش میشه ممنون

worldm
25-12-2013, 07:25
به جواب دوست بالایی مون مراجعه کنید

kamibil
25-12-2013, 12:42
ممنون از پاسوخی که دادین ولی من توبانک ثامن الائمه میخام بزارم و25 درصد هست اگه میشه بگید چقدر میشه

Sepehr SS
25-12-2013, 12:54
بهترین بانک فقط بانک گردشگری.

hossein019940
25-12-2013, 13:07
دوستان یه بانکی معرفی کنین کنین که هم اینترنت بانکش خوب باشه تمام خدمات رو بشه انجام داد و هم اینکه اینترنتی بشه حساب باز کرد و سودش هم خوب باشه.فقط ملت نباشه

غول مرحله اخر
25-12-2013, 13:22
دوستان یه بانکی معرفی کنین کنین که هم اینترنت بانکش خوب باشه تمام خدمات رو بشه انجام داد و هم اینکه اینترنتی بشه حساب باز کرد و سودش هم خوب باشه.فقط ملت نباشه
هر دوتاش با هم خیلی سخت پیدا میشه. یا شاید پیدا بشه من نمیدونم
خدمات بهترینش اقتصاد نوین هستش که حرفه اول میزنه!
سود بالا هم که فقط تو موسسات کوثر و آرمان هستش!
بنظرم اقتصاد نوین میتونه انتخابه خوبی باشه////

hossein019940
25-12-2013, 16:04
دوستان بانک انصار خوبه؟
قابل اعتماد هست؟
سودش که خیلیه 5 ساله تو سررسید زده 179 درصد یعنی خیلیه
اینترنت بانکش هم خوبه

safagostar
25-12-2013, 16:40
حدف----------------------------

soheilnouri
25-12-2013, 21:19
بهترین بانک فقط بانک گردشگری.

واقعا منم موافقم...یعنی یه میلیون گذاشتم تو بانک ماهی 500 هزار تومن الان داره بهم سوود میده...بانک فوق العاده اییه...همه چیش خوبه...کارمنداش خیلی خوب با ادب برخورد میکنن...همیشه چایی و قهوه میدن و گاهی هم کیک...واقعا عالیه...احسنتم!

hossein019940
25-12-2013, 21:24
واقعا منم موافقم...یعنی یه میلیون گذاشتم تو بانک ماهی 500 هزار تومن الان داره بهم سوود میده...بانک فوق العاده اییه...همه چیش خوبه...کارمنداش خیلی خوب با ادب برخورد میکنن...همیشه چایی و قهوه میدن و گاهی هم کیک...واقعا عالیه...احسنتم!
مگه چند درصد سود میده؟

ویرایش:دوستان یه سوال فوری الان تو اینترنت بانک بانک ملت حساب طرح موج میخوام باز کنم.5 ساله رو زدم ولی میخوام پرداخت رو بزنم تو سر رسید ولی نمیاد چطوری حساب میشه میخوام سود سر رسید رو بره رو پولم ولی مشخص نمیشه لطفا یه نفر بگه که این چطوری حساب میشه

Abbas.V
26-12-2013, 20:15
سلام بچه ها من 10 میلیون دارم که میخوام بزارم توبانک که به مدت یک سال سود 25 درصد میده این رو میخوام بدونم در ماه چقدر سودش میشه ممنون
درود
ماه سی روز 205 هزارتومان دوست عزیز

Sent from my HTC Rhyme S510b using Tapatalk 2

ak313
26-12-2013, 20:21

سالیانه
0.25

ماهیانه
0.020833333

روزانه
0.000684932

مبلغ را وارد کنید
10000000

سود روزانه
6849.315068

سود 30 روز
205479.4521

سود 31 روز
212328.7671

روانپریش
26-12-2013, 20:38

چجوری اینقدر بهتون سود میده؟22درصد هم حساب کنین باز اینقدر نمیشه

hossein019940
26-12-2013, 20:45
مگه چند درصد سود میده؟

ویرایش:دوستان یه سوال فوری الان تو اینترنت بانک بانک ملت حساب طرح موج میخوام باز کنم.5 ساله رو زدم ولی میخوام پرداخت رو بزنم تو سر رسید ولی نمیاد چطوری حساب میشه میخوام سود سر رسید رو بره رو پولم ولی مشخص نمیشه لطفا یه نفر بگه که این چطوری حساب میشه
کسی نیست دوستان؟

jamshidjap
27-12-2013, 12:38
سلام انتقال وجه از طریق پایا چند روز زمان میبره ؟ آیا قابلیت اطمینان داره ؟

worldm
27-12-2013, 12:50

معمولا نصف روزهست شایدم یک روزبشه خوبیش اینه رایگان هست وکارمزد نداره بدیش اینه یخورده زمان برهست
کاملاقابل اعتمادهست شماتوی محیط وسیستم بانکی اینکارومیکنی من همش استفاده میکنم ازملی به سامان وپاسارگاد وبالعکس

worldm
27-12-2013, 12:51
مگه چند درصد سود میده؟

احتمال داره اون فقط توسط خود کارمندشعبه قابل تعیین باشه توی محیط اینترنت فقط میشه حسابوبازکرد تابقیه کارها داخل شعبه باشه

ak313
27-12-2013, 23:08

در غیر روزهای تعطیل بستگی به زمانبدی بانک مبدا و مقصد داره معمولا از سه ساعت نمی گذره میانگین بین دو ساعت ربع تا دو ساعت و 45 دقیقه البته اگر از ساعت 9.30 نیم شب بگذره فرداش بین 6 تا 7 صبح واریز میشه. اگر توی روز تعطیل هم باشه صبح اولین روز کاری معمولا بین 6 تا 7
من تا به حال مشکلی نداشتم
از اینترنت بانک ملت مسکن و دی برای پایا استفاده می کنم + همراه بانک ملی

hossein019940
27-12-2013, 23:20
طرح هدف ملیت بهتره یا موج؟
مثلا برای 5 ساله هدف که گذاشتیم 36 ماه بعد از اون کل پول رو یکسره میزنن رو 24 ماهه سودش فکر کنم بیشتر میشه از 5 ساله در سر رسید تازشم تو خود موقع افتتاح حساب اینترنتی اینتخاب میکنی پیشنهاد من طرح هدف ملت هست

hossein019940
28-12-2013, 18:18
دوستان این طرح سپرده هدف ملت چه 9 ماهه چه 36 ماهه باشه به مقدار همون سپرده سود بهت میده چرا اینطوریه:n02:

GhesseyeAmir
29-12-2013, 03:18
سلام دوستان.من ده تومن دارم و میخوام بزارم بانک سود خوبی بگیرم ولی بانک های تخصصی دولتی و بانک های تجاری دولتی و بانک های غیردولتی همشون سودهای مشابهی دارن.دو ساله بیشتر نمیخوام باشه که اگه خواستم،تمدید کنم ولی همه دو ساله %18 یا %18.5 دارن غیر از موسسات اعتباری غیر بانکی که فقط تحت نظارت بانک مرکزی هستن و بانک مرکزی جبران به باد رفتن پولو نمیده مثل اینکه و به هرکی میگم ظاهرا اعتماد زیادی نداره.آخه یه سری بانک ها و موسسات درشون تخته شد.خلاصه موندم چیکار کنم.چه نوع سپرده گذاری بزارم که سودش تا %25 باشه؟(یه چیزی حالیمون بشه از سودش).راستی بعضیا نوشتن در شرف تاسیس یعنی چی؟دوستان یه پیشنهاد بدید از نظر امنیت و سوددهی.ممنون:n16::n16::n16:

hossein019940
29-12-2013, 08:45
سلام دوستان.من ده تومن دارم و میخوام بزارم بانک سود خوبی بگیرم ولی بانک های تخصصی دولتی و بانک های تجاری دولتی و بانک های غیردولتی همشون سودهای مشابهی دارن.دو ساله بیشتر نمیخوام باشه که اگه خواستم،تمدید کنم ولی همه دو ساله %18 یا %18.5 دارن غیر از موسسات اعتباری غیر بانکی که فقط تحت نظارت بانک مرکزی هستن و بانک مرکزی جبران به باد رفتن پولو نمیده مثل اینکه و به هرکی میگم ظاهرا اعتماد زیادی نداره.آخه یه سری بانک ها و موسسات درشون تخته شد.خلاصه موندم چیکار کنم.چه نوع سپرده گذاری بزارم که سودش تا %25 باشه؟(یه چیزی حالیمون بشه از سودش).راستی بعضیا نوشتن در شرف تاسیس یعنی چی؟دوستان یه پیشنهاد بدید از نظر امنیت و سوددهی.ممنون:n16::n16::n16:
داداش بزار بانک ملت سپرده هدف-بانک ملت قابل اطمینانه پشتش دولته هست.اگرم تخته بشه دولت نمیزاره چون با نک ملت و ملی ومسکن و سپه بانک های قدیمی هستن.

GhesseyeAmir
29-12-2013, 13:25
ممنون.حالا شرط و شروطی هم داره؟مثلا اگه زودتر بردارم یا سودمو دست بزنم یا نه.روز شمار داره؟

hossein019940
29-12-2013, 14:16
ممنون.حالا شرط و شروطی هم داره؟مثلا اگه زودتر بردارم یا سودمو دست بزنم یا نه.روز شمار داره؟
اینو دیگه نمیدونم ولی من از 9 ماهه تا 3 ساله رو تست کردم همون مقدار سپرده بهتر سود میده البته با جایزه رو حساب کنی.