PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35

kasrasimon
25-02-2013, 09:11
سلام دوستایی گلم.

آموزش قدم به قدم بازی رو پیدا کردم.
فقط ، متنش انگلیسیه!
براتون آپلود میکنم، امیدوارم به دردتون بخوره.

click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-----------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ممنون از گذاشتن فایل بالا چون من متن انگلیسی راهنما را با گوگل ترنسلیت ترجمه کردم یک چیز جالب دیدم اصلا ترجمه شده اش رو براتون بزارنم نظرتون رو بگید تا حالا این رو دید یا نه

فلش OBJECT
✿ سال: 4
✿ فصل: زمستان
✿ روز: هر
✿ زمان: بعد از 17:00
✿ محل سکونت: کلیسای
اگر شما در مقابل کلیسا بعد از 5 بعد از ظهر در یک روز آفتابی در ایستاده
سال چهارم، شما یک شی های رایانه ای روبرو می شوند.

kasrasimon
25-02-2013, 09:14
راستی یه مدت شایعه اومده بود که نسخه ای که دست ما هست سانسور شده یا از بازی بریدن خب فکر کنم اونم شایعه بوده چون من چیزی تو راهنمای انگلیسی که alips9000 گذاشته بود راجع به شهر یا الهه های دیگه ندیدم :n03:

ali-dt
25-02-2013, 10:00
دوست عزیز شما اشتباه می کنید فرچه نیز به اندازه صحبت کردن تاثیر داره البته من بیشتر را ه آسونتر رو دوست دارم برا همین برا شما هم یه سیو می زارم که توش 10 گاو طلا داره که با فن excheng همون گزینه چهارم وقتی می خواین سیو کنید می تونید بردارید
لینک دانلود سیو گاو طلایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسوورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شایدم شما درست بگی ولی من امتحان کردم که چندتارو فقط فرچه کشیدم چنتارو فقط صحبت کردم...انگار فقط صحبت کردن کافیه....جالا واسه اونایی که خسته می شن ازین کار ، صحبت کردن کافیه

kasrasimon
25-02-2013, 11:52
شایدم شما درست بگی ولی من امتحان کردم که چندتارو فقط فرچه کشیدم چنتارو فقط صحبت کردم...انگار فقط صحبت کردن کافیه....جالا واسه اونایی که خسته می شن ازین کار ، صحبت کردن کافیه
ولی تا جایی که من می دونم طرز قلب دهی اینجوریه
30 امتیاز می خواد تا 1 قلب در بیاد
برای صحبت 1امتیاز
برای غذا 1امتیاز
برای فرچه 1امتیاز
گاو شیر 1امتیاز
گوسفند پشم 1امتیاز :n26:

kasrasimon
25-02-2013, 14:30
توجه کنید لطفا افرادی که مایل به تبادل نظر درباره این بازی هستند برای صرفه جویی در زمان همه ساعت 5 بعد از ظهر هر روز آنلاین شوند ممنون:n12:

Arash-30r7
25-02-2013, 22:12
داداش نمی دونم اینو از کجا کپی کردی ولی حداقلش خودم می دونم که بعضی هاش اشتباهه چون من 29 بهار داشتم دنبال ماهیگیره می گشتم کل دهکده رو زیرو رو کردم پیداش نکردم

دوست عزیز قبل از اینکه پست منو زیر سوال ببری حداقل یه بار امتحان کن بعد بگو در مورد ماهیگیر گفتی نیست من رفتم بهش دادم عکس هم گرفتم.:n18:

اینم عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکس2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عکس3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بی باک بی بال
25-02-2013, 23:46
من درست یادم نیست ولی این مگه تابستان نیست

fe.roya
26-02-2013, 11:27
سازنده بازی تو سایتش نوشته امیدواریم در ساخته نسخه بعدی این بازی شهر هم بسازیم نگفته این بازی شهر داره که البته تو نسخه بعدی که بازی پلی استیشن 2 هستش شهر هم داره

Arash-30r7
26-02-2013, 11:31
من درست یادم نیست ولی این مگه تابستان نیست
سلام چرا فکر کردی این عکس تابستانه :n18:

اگه واسه اون عکس کوچیکه که تو کادر زمان بالایه PM زده. نه اون واسه بهاره من تازه رفتم تو تابستون اینم عکسش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...:n01:

kasrasimon
26-02-2013, 11:36
دوست عزیز قبل از اینکه پست منو زیر سوال ببری حداقل یه بار امتحان کن بعد بگو در مورد ماهیگیر گفتی نیست من رفتم بهش دادم عکس هم گرفتم.:n18:

اینم عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکس2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عکس3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش از خودم که حرف در نمیارم من 29 بهار دنبالش کل دهکده رو زیر رو کردم پیداش نکردم که نکردم

Arash-30r7
26-02-2013, 11:40
سازنده بازی تو سایتش نوشته امیدواریم در ساخته نسخه بعدی این بازی شهر هم بسازیم نگفته این بازی شهر داره که البته تو نسخه بعدی که بازی پلی استیشن 2 هستش شهر هم داره
درسته ، منم شنیده بودم که ایقدر در مورد شهر بحث کرده بودن(مثل اینجا :n02:) تو فروم شرکت سازندش ازشون سوال پرسیدن شهری هست یا نه؟
اونام گفتن قرار بود که شهر و خیلی چیزایه دیگه که همه دنبالشن باشه ولی پروژه کامل نشد یعنی نصفه تموم شد واسه همینه که شما فقط تو نسخه ای که واسه اروپا اومده تا 88% میتونی بری و تو نسخه که تو آمریکا منتشر شد تا 98% بیشتر نمیره.

البته دقیق نمیدونم بعضیا که ادعا کردن رفتن شهر، نمیدونم کدوم شهر رفتن که خود سازندش ازش با خبر نیست و هنوز ندیده و دنبالش میگرده:n08:

fe.roya
26-02-2013, 11:43
چندتا نکته بگم که شاید همه ندونن
تخم مرغی که پوپوری میاره به اسم خود پوپوری دقیقا با همان املا نامگذاری کنید تا بیاد و ازتون بابت این قضیه تشکر کنه
در مورد توپ سگ نیازی نیست گمش کنید توپ را که میخرید در بیرون برای سگتان پرتاب کنید هر روز این کار را تکرار کنید به عبارتی به سگتان اموزش می دهید بعد فروشنده چینی توپ دیگری برایتان می اورد در حالی که هنوز توپ قبلی را دارید. توپ جدید را بخرید و بعد از ان با توپ جدید به سگتان اموزش بدهید اینطوری سگتون با سرعت بیشتری عادتی میشه و به راحتی در مسابقه سگ دوانی برنده میشید
یه سوالی داشتم چطور میشه برای گاوها زین تهیه کرد؟ به نظر خودم باید مربوط به گلی که کارن میاره باشه
در ضمن بازی شهر نداره
پیتزا و یا بستنی با تمام موادی که پیر مرد گاو فروش بهتون میگه تو مسابقه غذا برنده میشه
برای مسابقه اسب لازمه هر روز مدتی رو صرف اموزش اسبتون کنید به این صورت که سوارش بشید و از روی موانع بپرید

fe.roya
26-02-2013, 11:46
مسابقه بهترین مزرعه هم تو بازی هست اصلا امکان برنده شدن داره؟ مربوط به چیدمان مزرعه است؟ کسی تونسته برنده بشه؟

fe.roya
26-02-2013, 11:48
یکی از دوستان یه عکس گذاشته بود که بعد از ازدواج با ann دیده میشه من فقط با پوپوری و کارن ازدواج کردم تو بازی و به نظرم دموهای متفاوتی ازشون دیدم شماها اگه بادختر دیگه ای ازدواج کردید؟ دموی متفاوتی ندید؟

Arash-30r7
26-02-2013, 11:49
مسابقه بهترین مزرعه هم تو بازی هست اصلا امکان برنده شدن داره؟ مربوط به چیدمان مزرعه است؟ کسی تونسته برنده بشه؟
تا حالا نشنیده بودم مسابقه بهترین مزرعه ، چه زمانی هست؟ یکم بیشتر در موردش بگو....:n13:

fe.roya
26-02-2013, 11:50
این بازی یه جورایی فکر شخصی می خواد . بازی مبناش احساسات بازیکنه باید تا میشه احساساتی و مودب بازی کرد اگه دوستان کار متفاوتی انجام دادن و نتیجه جالب و جدیدی گرفتن ممنون میشم بگن

fe.roya
26-02-2013, 11:51
اگه مزرعت بهترین باشه اول هر بهار برات جایزه میارن ه جایزش برنجه ولی نمیدونم باید چیدمانت چطور باشه و به الاهه ی پشت ابشار چی بدی که این جایزه رو بگیری و غذاهای جدید درست کنی

fe.roya
26-02-2013, 11:53
در ضمن برنده شدن تو مسابقه غذا ربطی به اینکه با کی صحبت می کنید نداره

fe.roya
26-02-2013, 11:53
من تا شش سال بازی کردم شما چقدر بازی کردی؟

Arash-30r7
26-02-2013, 11:58
نمیدونم تو این عکسای پایین ، طرف از روی علاقه این کارو کرد یا خواست مسابقه رو ببره:n13:

تو اون عکس دوم اون چیه تو دستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر ماهیه افسانه ایه ولی اگه ماهی افسانه ای بگیری باید لب دریا یا رودخونه باشی نه وسط مزرعه!!!!!!!!:n04:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fe.roya
26-02-2013, 12:02
انقدر کیفیت پایینه نمیتونی بفهمی عکس ساختگیه یا نه:n27:

fe.roya
26-02-2013, 12:03
هرچی هست مزرعشو قشنگ کرده چه حوصله ای:n01:

Arash-30r7
26-02-2013, 12:04
ببینید این ماهیه تو دستش با آخرین ماهی افسانهای جور در میاد .یعنی اونو نباید از تو آب بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟ کسی تا حالا اونو گرفته ؟؟؟؟:n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash-30r7
26-02-2013, 12:08
دوستان خودتونو خسته نکنین خودم فهمیدم فک کنم عکسه ساختگی بود :n08:
ماهی تو آب زندگی میکنه نه تو خاک!!!!!!!!!!!!!!:n02:

fe.roya
26-02-2013, 12:10
عکسو که خودت نساختی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n23:

fe.roya
26-02-2013, 12:16
لطفا اگه سری های دیگه ی بازی مزرعه داران رو دارید بزارید :n11:ما هم استفاده کنیم:n16:

fe.roya
26-02-2013, 12:40
این بازیو کسی نداره؟:n28:من میخوااااااااااااااااااااا ااااام:n30:

harvestmoon another wonderful life ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arash-30r7
26-02-2013, 12:40
لطفا اگه سری های دیگه ی بازی مزرعه داران رو دارید بزارید :n11:ما هم استفاده کنیم:n16:
من تمام نسخه هایه Harvest Moon رو دارم با شبیه سازش مورد نیازش همه رو هم تست کردم و کار میکنن :n19:

Harvest Moon Animal Parade
Harvest Moon Tree of Tranquility
Harvest Moon A wonderful life SP
Harvest Moon A wonderful life
Harvest Moon Another Wonderful life
Harvest Moon Save the Homeland
Harvest Moon Magical Melody
Harvest Moon Back to nature
Harvest Moon Hero of leaf Valley
Harvest Moon The tale of two towns
Harvest Moon Frantic Farming
Harvest Moon Sunshine islands
Harvest Moon Island Happiness
Harvest Moon runefactory 1
Harvest Moon runefactory 2
Harvest Moon runefactory 3
Harvest Moon GrandBazar
Harvest Moon 64
Harvest Moon DS

ولی سیستمم ضعیفه و راحت اجرا نمیشن ولی با همین سیستم ضعیف هم بازیای
راحت اجرا میکنه و
بعضی موقع ها کند میشه....

ولی هیچکدوم back to nature نمیشه بجز دوتا animal parade و tree of tranquility که خیلی توپن ولی سیستم من :n30: رو به موته

fe.roya
26-02-2013, 12:46
یه جا خوندم نوشته بودی میفروشی!:n10:

fe.roya
26-02-2013, 12:47
تو خرید مجازی همه ی اینارو به بیست تومن میشه خرید ولی من به خرید مجازی اصلا اعتماد ندارم چندبار کلامو برداشتن:n15:

fe.roya
26-02-2013, 12:48
خرید اینترنتی:n02:

ali-dt
26-02-2013, 13:13
من تمام نسخه هایه Harvest Moon رو دارم با شبیه سازش مورد نیازش همه رو هم تست کردم و کار میکنن :n19:

Harvest Moon Animal Parade
Harvest Moon Tree of Tranquility
Harvest Moon A wonderful life SP
Harvest Moon Hero of leaf Valley
Harvest Moon The tale of two towns
Harvest Moon Frantic Farming
Harvest Moon Sunshine islands
Harvest Moon Island Happiness
Harvest Moon runefactory 1
Harvest Moon runefactory 2
Harvest Moon runefactory 3
Harvest Moon GrandBazar
Harvest Moon 64
Harvest Moon DS

ولی سیستمم ضعیفه و راحت اجرا نمیشن ولی با همین سیستم ضعیف هم بازیای
راحت اجرا میکنه و
بعضی موقع ها کند میشه....

ولی هیچکدوم back to nature نمیشه بجز دوتا animal parade و tree of tranquility که خیلی توپن ولی سیستم من :n30: رو به موته

شما خودت از کجا ایناروگیر اوردی؟من که هرچی گشتم نتونستم...فقط تو اینترنت دیدم.....

Arash-30r7
26-02-2013, 13:18
من همه رو دانلود کردم :n20: جدی میگم . بعد از 2 یا 3 سال گشتن پیدا کردم :n02:

رفقا شرمنده چون سرعت اینترنت در حدی نیست آپلودشون کنم :n03:

fe.roya
26-02-2013, 13:28
قبول نمیتونی آپلود کنی ادرسی که اینارو دانلود کردی بده ما هم بریم دانلود کنیم:n25:

fe.roya
26-02-2013, 13:29
گفتی دو یا سه سال یقین حاصل کردم که داری راست میگی:n24:

Arash-30r7
26-02-2013, 13:40
دوست عزیز (fe.roya ) شما چقدر شکاکی الان تو چندتا کامنتت داری من متهم میکنی :n23:

شما اگه یه کاربر مبتدی از اینترنت هم باشی باید بدونی که لینکا سریع از روی سرور برداشته میشن و یه سایت هر ماه نه هر شش ماه نه هر سال که فایلای قدیمشو پاک میکنه تا فضا برای آپلود برنامه های جدید باشه یا سرور دچار مشکل میشه :n26:

تازه اگه اگه اگه لینک تمام بازیا رو هم داشته باشم مطمعن باش به تو یکی نمیدم:n25::n07:

نارحت نباش یه یکی دو سال بگردی پیدا میکنی:n19: البته امیدوارم زودتر پیدا کنی من مث تو نیستم:n16:

fe.roya
26-02-2013, 13:40
توی کل اینترنت تنها کسی که این بازیارو داره شمایی ارش
این قضیه زیادی مشکوک نیست؟؟؟:n23:

fe.roya
26-02-2013, 13:43
هر انجمنی میرم فقط اسم تو پای این بازیه خوب بازیتو بده به یکی اپلود کنه اگه خودت نمیتونی
البته بگی نمیدم خیلی بهتر ازینه که میگی نمیتونم

fe.roya
26-02-2013, 13:47
:n16::n16::n16::n16::n16::n16:بیا ارش پیداااااااااااااااااااااا ااا کردم:n04:

fe.roya
26-02-2013, 13:50
:n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n19::n19::n19: :n19::n19:باورم نمیشه

kasrasimon
26-02-2013, 13:53
اینارو یه چیز جالب، من تو یوتوب بودم به طور اتفاقی فایل تصویری گرفتم همه ماهی های افسانه ای رو دیدم اما نشد دانلود کنم دانلود نمیده یوتیوب :n28:

Arash-30r7
26-02-2013, 13:54
:n16::n16::n16::n16::n16::n16:بیا ارش پیداااااااااااااااااااااا ااا کردم:n04:

هر انجمنی میرم فقط اسم تو پای این بازیه خوب بازیتو بده به یکی اپلود کنه اگه خودت نمیتونی
البته بگی نمیدم خیلی بهتر ازینه که میگی نمیتونم

توی کل اینترنت تنها کسی که این بازیارو داره شمایی ارش
این قضیه زیادی مشکوک نیست؟؟؟:n23:
مبارکت باشه من که بخیل نیستم مث بعضیا :n02:

این فروم واسه مبادله اطلاعات در مورد harvest moon هستش که شما به میدان جنگ تبدیلش کردی :n24: اگه با من مشکلی درای یا هرچیز دیگه ای بیا تو پروفایلم کامنت بزار نه اینکه 4صفحه رو تو فروم الکی ببری جلو واسه هیچی .اصلا یادم رفت موضوع بازی چی بود !!!!!!!!:n13:

حالا که گیر آوردی مبارکه برو بازی کن :n16::10::26:

kasrasimon
26-02-2013, 13:55
مبارکت باشه من که بخیل نیستم مث بعضیا :n02:

این فروم واسه مبادله اطلاعات در مورد harvest moon هستش که شما به میدان جنگ تبدیلش کردی :n24: اگه با من مشکلی درای یا هرچیز دیگه ای بیا تو پروفایلم کامنت بزار نه اینکه 4صفحه رو تو فروم الکی ببری جلو واسه هیچی .اصلا یادم رفت موضوع بازی چی بود !!!!!!!!:n13:

حالا که گیر آوردی مبارکه برو بازی کن :n16::10::26:
ول کنید شما ها هم حال دارید ها موضوع اصلی هاروست مون

kasrasimon
26-02-2013, 13:56
این قضیه که نسخه اروپا 98% میشه چیه؟:n04:

fe.roya
26-02-2013, 14:01
یه سوال چرا وقتی ترینرهارو باز میکنیم که مقدار فروش میوه ها 999 بشه یهو بعضی میوه ها صفر میشه؟

Arash-30r7
26-02-2013, 14:04
این قضیه که نسخه اروپا 98% میشه چیه؟:n04:
نسخه اروپا 88% میشه واسه آمریکای شمالی 98%....
اینم متنش:

Farm Percentage

Your farm percentage doesn't actually affect whether or not you win or lose the game. In the North American version of the game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) the maximum percentage you can get is 98%. In some other versions of the game Power Berries ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) don't count towards your total and you can only get 88%.

You get 1% for each Power Berry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(10% total)
1% for each heart your dog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) has (10% total)
1% for each heart your horse ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) has (10% total)
2% for each building upgrade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s-shop) you have (10% total)
1% for each chicken ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) you own (10% total)
1% for each cow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and/or sheep ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) you own (20% total)
1% for each heart your wife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) has (10% total)
1% for each heart your child ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-child) has (10% total)
1% for every 8 recipes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) you cook (8% total)

دیگه خودتون میدونن :n27:

kasrasimon
26-02-2013, 14:29
یه سوال چرا وقتی ترینرهارو باز میکنیم که مقدار فروش میوه ها 999 بشه یهو بعضی میوه ها صفر میشه؟
برای حل مشکل چند بار استارت رو بزن

Arash-30r7
26-02-2013, 14:56
من همه ی مسابقه هارو تونستم برنده شم به جز مسابقه سگ دوانی(dog race) آرزوم شده ببینم بعد بردنش چی میشه ؟؟؟؟:n13:
کسی تا حال برده؟؟؟ جایزش چیه؟؟ مسابقه اسب دوانی که یه جایزش یه عکس یادگاری بود....:n01:

kasrasimon
26-02-2013, 14:58
اینم عکس تمام ماهی های افسانه ای بعلاوه دموی king fisher یکم عکسا بزرگن متاسفم

kasrasimon
26-02-2013, 15:10
من همه ی مسابقه هارو تونستم برنده شم به جز مسابقه سگ دوانی(dog race) آرزوم شده ببینم بعد بردنش چی میشه ؟؟؟؟:n13:
کسی تا حال برده؟؟؟ جایزش چیه؟؟ مسابقه اسب دوانی که یه جایزش یه عکس یادگاری بود....:n01:
جایزش توت فرنگی قدرتیه در ضمن برای برنده شدن باید 3روز قبل از مسابقه با سگت تمرین کنی با توپ یا اگه نداشتی یا سوت زدن

ali-dt
26-02-2013, 22:25
سلام
من دو ساب پشت سر هم تا الان همه ی مسابقه ها رو برنده شدم....مسابقه سگم اگه برنده بشی چیزی نمی دن....

kasrasimon
27-02-2013, 09:31
کجایید شماها یه چیز جالب فهمیدم
تو راهنمای لوحه خانه دیده بودم که می گفت برای رفتن به شهر در هاروست مون باید تمام دمو ها رو ببینید بعد یه جا دیگه دیدم که فکر کنم پوستشو براشما هم گذاشتم یه دمو برا سال چهارم بود پس نمیشه هیچ جوری تو سه سال اول تموم کرد این بازی رو:n26:

Arash-30r7
27-02-2013, 11:20
کجایید شماها یه چیز جالب فهمیدم
تو راهنمای لوحه خانه دیده بودم که می گفت برای رفتن به شهر در هاروست مون باید تمام دمو ها رو ببینید بعد یه جا دیگه دیدم که فکر کنم پوستشو براشما هم گذاشتم یه دمو برا سال چهارم بود پس نمیشه هیچ جوری تو سه سال اول تموم کرد این بازی رو:n26:
فکر نمیکنین دیگه باید بیخیال شهر شین .این چه شهریه که تو دنیا هنوز یه نفرم نرفته .:n27:
تو اینترنت هر چیزی در مورد اتفاقات ،الهه ،مسابقات و خیلی چیزایه دیگه این بازی پیدا میشه جز شهر....
خداییش مگه یه بازی چقدر نکته مخفی باید داشته باشه که بعد از 13سال هنوز هم نکات جدید توش بشه پیدا کرد یعنی تو این 13 سال هیچکس نمی خواست پیداش کنه و بره شهر :n01:

تو نسخه های جدید هاروست مون شهر وجود داره ولی تو back to nature نیست :n03:

Advanced Ali-001
27-02-2013, 14:24
تو نسخه های جدید هاروست مون شهر وجود داره ولی تو back to nature نیست

سلام دوست عزیز ورژن های جدید میشه نام ببرید؟؟؟؟؟؟؟
با کامپیوتر میشه بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

kasrasimon
27-02-2013, 14:49
فکر نمیکنین دیگه باید بیخیال شهر شین .این چه شهریه که تو دنیا هنوز یه نفرم نرفته .:n27:
تو اینترنت هر چیزی در مورد اتفاقات ،الهه ،مسابقات و خیلی چیزایه دیگه این بازی پیدا میشه جز شهر....
خداییش مگه یه بازی چقدر نکته مخفی باید داشته باشه که بعد از 13سال هنوز هم نکات جدید توش بشه پیدا کرد یعنی تو این 13 سال هیچکس نمی خواست پیداش کنه و بره شهر :n01:

تو نسخه های جدید هاروست مون شهر وجود داره ولی تو back to nature نیست :n03:

دوست عزیز منم می دونم شهری در کار نیست اگه با دقت بالا مطلبمو دوباره بخونی می فهمی من دلیل آوردم برای نبودن شهر و دروغگویی لوحه خانه عزیز جان:n26:

Arash-30r7
27-02-2013, 14:52
سلام دوست عزیز ورژن های جدید میشه نام ببرید؟؟؟؟؟؟؟
با کامپیوتر میشه بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
harvest moon animal parade رو میشه با شبیه ساز dolphin اجراش کرد.

ولی چون گرافیکش زیاد شده باید سیستم قوی داشته باشی، البته CPU قوی مهم تره تا کارت گرافیک قوی داشته باشی.:n02:

بله به جز محلی که توش زندگی میکنی میتونی که یه جزیره دیگه هم بری به نام Toucan Island

این جایی که زندگی میکنی:

اینم جزیره Toucan Island :

اگه یه سرچ کنی عکسای زیادی میتونی پیدا کنی :n01:

kasrasimon
27-02-2013, 16:47
داداش کسی درباره اینکه CPU بالاتر از 3000GH هست یا نه اطلاعی داره و اگه وجود داره لطفا لیست قدرت و قیمت هاشون رو بزاره ممنون:n12:

Sib Market
27-02-2013, 20:52
برادر من داخل شيراز CPU ci7 3610 سراغ دارم

البته روي لپ تاپ...

kasrasimon
28-02-2013, 09:11
برادر من داخل شيراز CPU ci7 3610 سراغ دارم

البته روي لپ تاپ...
cpu دوهسته ای 4Ghz چنده؟

pcsoft
28-02-2013, 10:22
cpu دوهسته ای 4Ghz چنده؟

دوست عزیز اینجا که جای قیمت گرفتن نیست . بحث تاپیک رو به بیراهه نبرید.

kasrasimon
28-02-2013, 12:20
دوست عزیز اینجا که جای قیمت گرفتن نیست . بحث تاپیک رو به بیراهه نبرید.
حالا چیه مگه می خواستم بخرم نمی دونم چنده پرسیدم در ضمن دیگه حرفی نمونده بزنیم درباره این بازی هیچ چیز جدیدی نداره دیگه شهرم که پوکیده:n22:

رستگار15
28-02-2013, 12:42
میشهیه نسخه شبیه ساز بذارید واسه بازیharvest moon animal parade؟

Arash-30r7
28-02-2013, 14:52
سلام .خدمت دوستانی که علاقه مند به بازی Harvest Moon Animal Parade رو کامپیوتر هستند میخوام لینک دانلود شو براتون بزارم و یه توضیحی در مورد شبیه سازش بدم (البته همه ی شما استادین ):wink:
تا لینکا کار میکنن زود تر اگه دوس دارین دانلودش کنین که ممکنه غیر فعالشن اون موقع بیان به آدم بد وبیرا بگین که چرا مارو گیر آوردی لینکا کار نمیکنه :n19:

دانلود:
حجم:۲ گیگ

:n16:
پارت ۱: لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] z.001) | Filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Putlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت ۲: لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] z.002) | Filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Putlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت ۳: لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] z.003) | Filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Putlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت ۴: لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] z.004) | Filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Putlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت ۵: لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] z.005) | Filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Putlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اما در مورد شبیه ساز:

برای اجرا این بازی با کامپیوتر نیاز به شبیه ساز دلفین دارین . سایت شبیه ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

شما میتونین آخرین ورژن شبیه سازو از اینجا دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنین.

اما چند نکته در مورد شبیه سازی اینکه باید سیستم قوی ای داشته باشی و البته CPU قوی خیلی مهمه طبق گفته سایت:

If you want to play games at full speed make sure you have a good CPU. It's the most important component! For good results it's recommended to
use Intel i5 Sandy or Ivy Bridge CPUs or higher (i7).

باید برای اینکه نتیجه خوبی بگیری سی پی یو i5 یا i7 داشته باشی .:n10:

برای اجرا بهتر شبیه ساز به این موارد هم نیاز و باید نصب شه:

MS Visual C++ Runtime 2008 SP1 :

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x64) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DirectX March 2009 Runtime:

DirectX End-User Runtime Web Installer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و این که باید کارت گرافیکتون رو به روز کنید:

ATI Drivers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
NVIDIA Drivers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعلا تا همین جا میگم ...و اگه سوالی داشتین بگین :n01:

رستگار15
28-02-2013, 16:16
باید تمام پارتها رو دانلود کنم؟
همش با هم 2 گیگه؟

Arash-30r7
28-02-2013, 17:17
باید تمام پارتها رو دانلود کنم؟
همش با هم 2 گیگه؟
خوب آره دیگه باید همه پارتاشو دانلود کنی:n04:

چهار تا پارت 500 مگیه و آخریش هم 60 مگ هستش تازه این فشردشه اگه فشرده نبود 4.5 گیگ باید دانلود میکردین:n02:

h-blade
28-02-2013, 17:34
باید برای اینکه نتیجه خوبی بگیری سی پی یو i5 یا i7 داشته باشی .:n10:

با 2200 سمپرون 8 سال پيش نميشه بازي كني:n08::n08::n08::n08::n08:

گلخانه رو ميشه بزرگ كرد ؟؟؟

Sib Market
01-03-2013, 10:32
جايي براي خريد سراغ ندارين؟
اين جوري 10 تومن خرج بر مي داره...

Arash-30r7
01-03-2013, 19:55
سلام. کیا گاو سوار شدن خدایــش برای اولین بارم بود خیلی حال کردم :n19::n08:

یه چندتا عکسم گفتم بزارم ازش:

ali-dt
01-03-2013, 20:56
سلام. کیا گاو سوار شدن خدایــش برای اولین بارم بود خیلی حال کردم :n19::n08:

یه چندتا عکسم گفتم بزارم ازش:

سلام
سوار اسب شدم ولی نمی دونم چجوری باید سوار گاو بشم...می شه توضیح بدید؟

h-blade
01-03-2013, 20:59
سرعت گاو زياده يا كم؟؟؟؟ به اسبه ميرسه؟؟؟؟

گلخانه نميشه بزرگ كرد؟؟؟؟

Arash-30r7
01-03-2013, 21:11
سرعت گاو زياده يا كم؟؟؟؟ به اسبه ميرسه؟؟؟؟

گلخانه نميشه بزرگ كرد؟؟؟؟
سرعتشون فک نکنم فرق داشته باشه :n13:
تا اونجایی که من میدونم نمیشه دیگه گلخونه رو از اون بزرگ تر کرد:n01:

Arash-30r7
01-03-2013, 22:23
به چند نکته جالب برخوردم...:n19:
با کد گیم شارک تونستم که پاکت استیشن و توت فرنگی قدرتی و کندو عسل بیارم ولی نتونستم از هیچکدوم استفاده کنم.

پس با این کار ثابت شد که پاکت استیشن وجود داره و دروغ نیست و چون طبق برنامه پیش نرفتیم نتونستیم بگیریمش.
مثلا اگه گل نمی کاشتی تا آخر عمرت هم بازی میکردی نمی تونستی عسل بدست بیاری.
یا همین توت فرنگیا باید کار خاصی انجام بدی و مسابقاتو برنده شی تا بگیرنشون پاکت استیشن هم مثل همیناست و باید راه بدست آوردنشو پیدا کنیم.:n13:

:n18:گل Cow Reins هم واقعیت داره چون من با کد تونستم سوار گاوشم پس این گل واقعیت داره.

به نظر من برای بدست آوردن این گل ها ، پاکت استیشن و بقیه نکاتی که هنوز نشد پیداشون کنیم باید بیشتر از 3سال بازی کنیم به نظر شما سازنده گان این بازی باید تمام نکاتو تو سه سال اول بزارن اگه این کارو میکردن دیگه بازی تموم میشد و کسی ادامشو نمیرفت و دیگه ادامه بازی بی معنی میشد و اگه کسی خواست بره دیگه بازی تکراری و بدون هیچ اتفاقی میشه ...................اتفاقا من هر کسی رو که سراغ دارم که این بازیو میکرد نهایتا تا 4 سالشو میرفت و میدید شهر نمیره ولش میکرد در مورد سوار شدن روی گاو هم تو اینترنت عکسی پیدا نمیکنین دلیل نمیشه که نشه سوارش شد شاید هم شهر وجود داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!

iman reza
01-03-2013, 23:49
سلام
به نقل از جناب ایمان رضا:
29- دمو معروف گری
دو ردیف اخر مزرعه خودتان از جنوب مزرعه را از ابتدا بازی دست نزنید تا در یکی از روز های پاییز دموی چهار روزه ببینید که به نظر من زیباترین دمو بازیه

برای من روز اول پاییز این دمو رخ داد. بعد هم این دمو ادامه داره. بعد از اینکه دمو چهار روزه کامل تموم شد باید رفت به میدان اصلی و ادامه دمو رو دید.

پ.ن: وقتی به بعد از سه سال فکر میکنم و یاد روزمرگی و تکراری شدن بازی می افتم اصلا انگیزه واسه بازی رو از دست میدم. سرکاری بزرگی هست اگر درصد مزرعه 100% نشه و اتفاقی نیافته.
و جالب تر هم میشه اگر سالها افزایش پیدا کنه ولی نه کسی بمیره(مثل Barley) و نه کسی پیر بشه. کوچکترین انتظار اینه که حداقل بچه آدم توی بازی بزرگتر بشه. کاش سیو چهارساله رو داشتم و ادامه میدادم.
فعلا گذاشتم کنار بازی رو. تا وقتی یه نفر چیز جدیدی کشف کنه.

عکس ادامه دمو تو میدان اصلی داری بذاری ؟ ... فکر کنم من ندیدم :(

iman reza
01-03-2013, 23:59
دوستان خودتونو خسته نکنین خودم فهمیدم فک کنم عکسه ساختگی بود :n08:
ماهی تو آب زندگی میکنه نه تو خاک!!!!!!!!!!!!!!:n02:

من هیچ وقت نتونستم این ماهی رو بگیرم ... رمز زدید یا خودتون گرفتید ؟ ... چطوری؟

iman reza
02-03-2013, 00:08
بچه ها ... مطلباتونو خوندم
خوشحال شدم چند نفرتون باز شروع کردید به بازی کردن
pcsoft این دوستمون از با تجربه های بازیه ... بازی بلده ... خوشم اومد
اگه بتونید بفهمید بذر گل گاو و مرغارو چطور میشه بدست اورد کمک خیلی بزرگی کرید
من بازی رو خیلی یادم رفته ... امیدوارم یه چیزایی از بازی بفهمید

pcsoft
02-03-2013, 00:19
عکس ادامه دمو تو میدان اصلی داری بذاری ؟ ... فکر کنم من ندیدم :(

سلام
والا الان اون قسمت رو رد کردم. ولی یه چیزایی یادمه از دمو میگم. دقیقا وقتی ماری میاد توی مزرعه(آخرین قسمت دمو چهار روزه) و میبینه Gray هم اونجاست و ابزار پتک اش شکسته. Gray بهش میگه داشتی یواشکی نگاه میکردی؟ اونم میگه آره.
بعدش که بری توی میدان اصلی. ماری به Gray میگه یادته یه کتاب بهت دادم درباره اون مردی که میخواست تصمیم بگیره یه چیز جدید بسازه. و بعدش گری میگه آره. ولی اون مرده آخرش نتونست و شکست خورد.(یکم افسرده هم میشه و میگه دیگه نمیخوای با هم زندگی کنیم؟) بعد ماری میگه نه. منظورم این نیست. منظورم اینه که من فکر میکنم ادامه اون داستان اینه که اون مرده دوباره تلاشش رو شروع میکنه و ادامه میده تا موفق بشه. بنابراین تو هم باید همین کار رو بکنی.
و بعد هم Gray میگه باشه. پس بزار برم از رضا معذرت خواهی کنم که براش دردسر شدم. بعدشم میاد پیشت و میگه همه چیز رو فهمیدی؟ اوکی. ممنون بابت کمکت.

iman reza
02-03-2013, 01:02
واقعا دموی قشنگی بود
این قسمت اخرشو من ندیدم ... خوشحال شدم که تو تونستی کاملترشو ببینی :n20:
کاش عکس میگرفتی ...

h-blade
02-03-2013, 01:27
كل زمينو شخم زدم توت فرنگي پيدا نكردم...:n28::n28:

senatorn1
02-03-2013, 04:29
kas midoone man chetori beram party ann?
behem emil konid
senator_n_one@yahoo.com:n29:

pcsoft
02-03-2013, 08:06
این هم عکس این دموی زیبا. سیوش رو پیدا کردم

عکس بعدی:

kasrasimon
02-03-2013, 11:02
خوب آره دیگه باید همه پارتاشو دانلود کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چهار تا پارت 500 مگیه و آخریش هم 60 مگ هستش تازه این فشردشه اگه فشرده نبود 4.5 گیگ باید دانلود میکردین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چی خیال کردی بابا مگه میشه با سرعت ایران 2.5 گیگ دانلود کرد دو روز طول می کشه :n02:

Arash-30r7
02-03-2013, 14:03
دوستان اگه میشه سیواتونو به منم بدین حال ندارم از اول شروع کنم:n06:

ممنون:n16:

time.shift
02-03-2013, 17:09
به نظرم پوکت استیشن رو باید از کوتوله ها بگیریم

kasrasimon
03-03-2013, 12:15
ببینید من این بازی رو تقریبا 5 سال پیش برای اولین بار بازی کردم ولی اون موقع بیشتر از سه تا ماهی افسانه ای نمی تونستم بگیرم برا همین فکرز می کردم کتاب راهنما عوضی نوشته اما بعد ها که دوباره بازی کردم و تونستم فهمیدم الکی نبوده الان هم وضعیتم شبیه اون موقع است من بیشتر از 2 تا الهه تو بازی ندیدم امام این کتاب راهنماهه می گه 3 تا دیگه الهه تو بازی هست مثل الهه ویرانی - الهه نور - الهه مینوکسی اطلاعاتی در این باره داره :n01:

ali-dt
03-03-2013, 18:19
ببینید من این بازی رو تقریبا 5 سال پیش برای اولین بار بازی کردم ولی اون موقع بیشتر از سه تا ماهی افسانه ای نمی تونستم بگیرم برا همین فکرز می کردم کتاب راهنما عوضی نوشته اما بعد ها که دوباره بازی کردم و تونستم فهمیدم الکی نبوده الان هم وضعیتم شبیه اون موقع است من بیشتر از 2 تا الهه تو بازی ندیدم امام این کتاب راهنماهه می گه 3 تا دیگه الهه تو بازی هست مثل الهه ویرانی - الهه نور - الهه مینوکسی اطلاعاتی در این باره داره :n01:
سلام :)
در مورد اوردن الهه ویرانی که تو کتاب گفته....ولی نمی دونم راست باشه یا نه...گفته قلب تمام دخترا باید قرمز باشه و آخر هر فصل باید حیوونایی مثل روباه و غیره رو بهشون نشون بدیم تا آخر سال ببینیمش....حالا نمی دونم واقعیت داره یا نه....در مورد الهه نور هم فک کنم شاید اون نوری باشه که سال 4 بغل کلیسا می بینیم.....از یکی هم شنیده بودم ماهی های افسانه ای هم جز الهه ها هستن....شاید الهه محبت همون ماهی ها باشن.....

iman reza
03-03-2013, 21:10
اینا همش دروغ بود .. ما صدباره اینارو امتحان کردیم
اگه تونستید بذر گلی که مربوط با گاو یا مرغا میشه رو پیدا کنید ... وقتتون رو بذارید روی این موضوع

Sib Market
03-03-2013, 22:03
پاكت استيشن رو من هم با گيم شارك پيدا كردم
اما غير قابل استفادست
بايد از راه درست بدست بياد
البته اين رو هم بگم كه پاكت استيشن يك دستگاه از سري محصولات سوني هست ، تقريبا مثل گيم شارك كار مي كنه با اين تفاوت كه يه دستگاه هست!

time.shift
03-03-2013, 22:33
وقتی پاکت استیشن با کد میاد چرا با تلاش ما نیاد؟:n03:

time.shift
03-03-2013, 22:37
کی بعد از اینکه زنش حالش بد شد و اون موقع که میگفت حالم بده تا ببریمش پیش دکتر اینکارو نکرد گذاشت به حال خودش باشه؟:n13:شاید مریض شه تا ما هم بتونیم بریم یه روستا دیگه واسه تفریح و پیدا کردن دارو؟!

time.shift
03-03-2013, 23:10
کسی اینجا نیست؟

time.shift
03-03-2013, 23:12
:n24: کجا رفتین؟

h-blade
04-03-2013, 17:51
بلاخره تكليف مارو روشن كنيد.... آيا تو زمين خودمون توت فرنگي هست يا نه؟

Arash-30r7
04-03-2013, 18:05
بلاخره تكليف مارو روشن كنيد.... آيا تو زمين خودمون توت فرنگي هست يا نه؟
معلومه که نیست!!!!!!!!!! :n01:
کی گفت هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:

h-blade
04-03-2013, 18:08
معلومه که نیست!!!!!!!!!! :n01:
کی گفت هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:

چند صفحه قبل تر بخون من سوال كردم يه بنده خدايي اومد گفت هست ما هم از همه جا بي خبر رفتيم كل زمينو شخم زديم ديديم جا تره و بچه نيست:n15::n15:

Arash-30r7
04-03-2013, 19:05
من تا حالا سعی نکردم با Basil's دوست شم و کلا ازش دمویی ندیدم :n02:
فک کنم باید گل های که میشه سوار گاو شدو گل که جوجت بزرگ نمیشه رو از اون بگیرم :n13: آخه فک کنم تو کار گل باشه.
در ضمن من تاحالا طبقه دوم خونش نرفتم :n19: اگه رفتین میشه یه عکس از بزارین!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد اون عکاسه که تو خونه شهرداره هم همین طور من تا حال باهاش رفیق نشدم و هیچ دمویی ازش ندیدم .....شما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی باهاش صحبت میکنی میگه عکس افراد دهکده رو داره ولی میگه بهت نشون نمیدم :n24:

iman reza
04-03-2013, 20:16
تو زمین خودتون توت فرنگی نیست ... پشت معدن از طبقه سوم به پایین یکی هست

طبقه دوم خونش چیز جالبی نداره جز اینکه به کتابخونه راه داره . . .

بی باک بی بال
04-03-2013, 21:56
تو زمین خودتون توت فرنگی نیست ... پشت معدن از طبقه سوم به پایین یکی هست

طبقه دوم خونش چیز جالبی نداره جز اینکه به کتابخونه راه داره . . .
فکر کنم بود ایمان :n13:
شاید نبود :n01: درست یادم نیست

Arash-30r7
04-03-2013, 22:48
عطری رو که از kai میگیریم بدرد چه کاری میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط باید هدیه بدیم به کس دیگه یا....؟؟؟؟؟؟؟؟

ali-dt
04-03-2013, 23:39
عطری رو که از kai میگیریم بدرد چه کاری میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط باید هدیه بدیم به کس دیگه یا....؟؟؟؟؟؟؟؟

اینو به دختری که دوسش داری بده قلبش زود تر قرمز می شه....من اینو به پرستار دادم...فردای اون روز واسم تو صندوق نامه اومد از الی که ببخشید استو شیشه رو شکوندش....

ali-dt
04-03-2013, 23:44
اقا یه سوال دارم.....چجوری باید سیومو تو کامپیوتر پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟:n02:آخه می خوام ویندوزمو عوض کنم اینا همش پاک می شن...

Arash-30r7
05-03-2013, 13:07
اقا یه سوال دارم.....چجوری باید سیومو تو کامپیوتر پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟:n02:آخه می خوام ویندوزمو عوض کنم اینا همش پاک می شن...
تو محلی که شبیه سازتو ریختی برو همون جا یه پوشه به نام memcards داره که بری توش دوتا فایل داره به نام data1.MEM و data2.MEM البته شاید اسم فایل یا فرمتش فرق داشته باشه..
تو کلا پوشه memcards کپی کنی حله و مشکلی نداری :n01:

fe.roya
05-03-2013, 16:02
یک دمو هست که اگه توی پاییز مرغ داریتون پنج تا جای خالی داشته باشه میبینید کای برادر پوپوری میاد و میگه مادرم مریضه سه روز از پنج تا مرغمون نگهداری کن که میاره تو مرغداریتون

fe.roya
06-03-2013, 15:08
عکسا ساختگیه :n08:ملتو:n08:اخرشی ارش همرو گرفتی یه عکسم از شهر جدید بزار که دیگه قشنگ همه بچسبن به بازی:n08::n09::n09::n06:

fe.roya
06-03-2013, 15:23
من الان دارم بازی میکنم:n17: و بهار سال دومم خونه و مرغداری و گاوداریش و گلخونه تکمیله دستگاه سس و پشم و پنیرو داره از همه میوه ها 999 تا فروختم 999 تا تو یخچالش دارم همه غذاهایی که هممون میدونیم درست کردم 999 تا عسل و دو تا کارت ماهی و ده تا توت فرنگی :n20:رو گرفتم 99 تا ماهی بزرگ و متوسط فروختم اسبه هم زین داره زنشم حامله است :n01::n01:با همه هم رفیقه:n20: فقط حالا رسیدم به یه جایی که دیگه هیچی تو بازی نیست :n30:حالش نیست ده سال به این سبک بازی کنم:n03:اگه کسی سیومو خواست بگه بزارم:n27:

Arash-30r7
06-03-2013, 18:03
عکسا ساختگیه :n08:ملتو:n08:اخرشی ارش همرو گرفتی یه عکسم از شهر جدید بزار که دیگه قشنگ همه بچسبن به بازی:n08::n09::n09::n06:
کدوم عکسو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

چی ساختگیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n24:

بازم که توهم زدی حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ :n18:

alfa2amir
06-03-2013, 21:15
اقا 1 بازی ان لاین پیدا کردم خیلی حال کردم
گفتم شمام اگه دوست دارید بازی کنید

pcsoft
06-03-2013, 22:36
اقا 1 بازی ان لاین پیدا کردم خیلی حال کردم
گفتم شمام اگه دوست دارید بازی کنید

ممنون بابت معرفی
راستش من که اصلا باهاش حال نکردم. برای قدم زدن هم پول میخواد از آدم بگیره. محیطش هم پیچیدست. بازی های مشابه. محیط های مناسب تری دارن.

Sib Market
06-03-2013, 23:27
هوم بد نيست...
فقط اين لينك معرفيتون چرا اينقدر طولانيه؟!

alfa2amir
07-03-2013, 13:53
برای ثیت نامه به همین دلیل طولانی هست
اما بازیش خیلی جالبه البته به نظر من
باید چند بار بازی کنید

alfa2amir
07-03-2013, 13:54
من الان دارم بازی میکنم:n17: و بهار سال دومم خونه و مرغداری و گاوداریش و گلخونه تکمیله دستگاه سس و پشم و پنیرو داره از همه میوه ها 999 تا فروختم 999 تا تو یخچالش دارم همه غذاهایی که هممون میدونیم درست کردم 999 تا عسل و دو تا کارت ماهی و ده تا توت فرنگی :n20:رو گرفتم 99 تا ماهی بزرگ و متوسط فروختم اسبه هم زین داره زنشم حامله است :n01::n01:با همه هم رفیقه:n20: فقط حالا رسیدم به یه جایی که دیگه هیچی تو بازی نیست :n30:حالش نیست ده سال به این سبک بازی کنم:n03:اگه کسی سیومو خواست بگه بزارم:n27:

دوست من سلام
شما احتمالا کد زدی و به همین دلیل بسیاری از دموها و ایتم ها رو نمیتونبیباز کنی

blackshows
08-03-2013, 00:33
من پاکت استیشن را با گیم شارک تو ps1 بدست اورده بودم رفته بود توی کولم وقتی دکمه ی مثلثو زدم تا توضیحاتشو بخونم تو توضیحاتش یک جمله ی انگلیسی بود که توش کلمه ی harvest sprite رو نوشته بود که خودتون هم میدونین این کلمه به معنای هفت کوتوله در بازی هست که بهشون میگن harvest sprite پس به نظر من باید دستگاه پاکت استیشن رو از هفت کوتوله بگیریم البته خودمم نمیدونم چه جوری. اینو گفتم شاید یه کمکی کرده باشم من خودمم عاشق این بازیم البته الان روی pc بازی میکنم 6-7 سالی هم میشه بازی میکنم واقعا بهترین بازی عمرم هست خوشحال میشم از این به بعد کمکی بکنم البته زیاد وارد نیستم مثل iman-reza و بقیه بچه های قدیمی ولی تا اونجایی که بتونم کمک میکنم:n02::n12::n02:

iman reza
08-03-2013, 13:49
سلام
بلاخره بعدا از مدت ها بچه کره بزم رو پای خودش راه رفت . . . :n10:
کم کم داشتم ازش نا امید می شدم:n09:

یه نکته ای بود بچه ها قبلا بهش اشاره کرده بودن .. منم تو کتابخونه دهکده خوندمش گفتم باز تکرار کنم
اینکه اشغالی که از ماهیگیری پیدا میکنید باز تو اب نندازید ... دهکده مثلا یدونه سطل زباله داره !

kasrasimon
09-03-2013, 18:06
بچه ها کسی چیز جدیدی پیدا نکرده ؟:n13:

Sib Market
09-03-2013, 19:49
بالاخره تونستم save the homeland رو روي كامپيوتر اجرا كنم....

فقط يه سيستم خوب مي خواد ، مبدلش رو پيدا كردم...

Arash-30r7
09-03-2013, 20:38
بالاخره تونستم save the homeland رو روي كامپيوتر اجرا كنم....

فقط يه سيستم خوب مي خواد ، مبدلش رو پيدا كردم...
برای اجراش زیاد سیستم قوی ای نمیخواد من رو کامپیوترم اجراش کردم ولی کلا بازیش جالب نیست یه جورایی رنگ و محیط بازی دلگیره و طرفدار زیادی نداره منم واسه همین بازیش نمیکنم :n01:

Sib Market
09-03-2013, 21:05
a wonderful life هم بايد جالب باشه...

بايد سي ديش رو پيدا كنم ، حجمش براي من خيلي زياده!

salarzarepour
10-03-2013, 02:01
سلام دوستان
کسی واسه بازی HARVEST MOON ANIMAL PARADE با شبیه ساز دلفین بازی میکنم چیت کدی نداره بزاره با آموزش؟

Arash-30r7
10-03-2013, 10:56
a wonderful life هم بايد جالب باشه...

بايد سي ديش رو پيدا كنم ، حجمش براي من خيلي زياده!
این بازیو هم راحت میشه با کامپیوتر اجرا کرد وگرافیک بازی و شخصیتا خیلی خوبه ولی محیطش کوچیکه و هر ماهش (تو بازی) فقط 10 روزه و باید در طول روز دوبار به گل ها آب بدیو دوبار شیر گاوتو بدوشی و این حوصله آدمو سرمیبره :n03:

kasrasimon
10-03-2013, 12:39
کسی می دونه این چی میگه نکنه مریض شده ولی مثل اینکه داره درباره بچه صحبت می کنه:n27:

Arash-30r7
10-03-2013, 13:55
کسی می دونه این چی میگه نکنه مریض شده ولی مثل اینکه داره درباره بچه صحبت می کنه:n27:

فک کنم داره غر میزنه که بچه خیلی شیطونی میکنه و چطوری مواظبش باشه!!!!!! :n02:

Sib Market
10-03-2013, 14:45
بله ، داره غر مي زنه...

ابن بچه چي قراره بشه؟!

رستگار15
10-03-2013, 22:15
سلام
بلاخره بعدا از مدت ها بچه کره بزم رو پای خودش راه رفت . . . :n10:
کم کم داشتم ازش نا امید می شدم:n09:

یه نکته ای بود بچه ها قبلا بهش اشاره کرده بودن .. منم تو کتابخونه دهکده خوندمش گفتم باز تکرار کنم
اینکه اشغالی که از ماهیگیری پیدا میکنید باز تو اب نندازید ... دهکده مثلا یدونه سطل زباله داره !

آشغالهایی که از آب میگیری نباید توی آب روی زمین بندازی....باعث میشه موقع ماهیگیری آشغال بیشتری از آب بگیری!
توی اون جایی که ففستیوالها برگزار میشه دم یکی از نیمکتها یه سطل آشغال هست که میتونی آشغالها رو توی اون بندازی...البته اینجوری یکم خسته کنندست و میتونی آشغالها رو توی اون سبدی که برای جمع آوری محصولات داری هم بندازی که این بهتره
قبل از همه چی تقریبا ساعت 13 برو کلیسا و از آشغال ریختن توی طبیعت توبه کن :n06:
اگه تونستی یه عکس از بچه زمانی که راه میره بذار

fe.roya
11-03-2013, 08:31
همه دموهارو دیدم

fe.roya
11-03-2013, 08:37
کسی تونسته تا حالا قبل همه ی کوتوله هارو تا اخر پر کنه؟
من تو روز تولدشون به همشون هدیه دادمو قلبشونو پر کردم ولی گمونم تولد نارنجیه تو زمستون بود که همش طوفان میومد نمیشد قلبشو پر کرد الان قلب همشون پره جز همون یکی
احتمال نداره اگه قلبشون پر بشه فرجی تو بازی حاصل بشه؟

kasrasimon
11-03-2013, 12:21
فکر نکنم چون من یه سیو گیر آوردم که توش همه قلبهای کوتوله ها قرمزه ولی چیز خاصی به بازی اضافه نشده حالا تو قلب همشونو پر کن شاید یه دمویی گیرت اومد

رستگار15
11-03-2013, 17:08
قلب همه کوتوله های من قرمزه............اتفاق خاصی نمیوفته :n02:
البته هر چی که میگذره و بیشتر کار میکنن تو کارشون حرفه ای تر میشن و برات بهتر کار میکنن:n06:

kasrasimon
12-03-2013, 08:54
قلب همه کوتوله های من قرمزه............اتفاق خاصی نمیوفته :n02:
البته هر چی که میگذره و بیشتر کار میکنن تو کارشون حرفه ای تر میشن و برات بهتر کار میکنن:n06:

آره تو سیو منم قلب همشون 10 تا کامله نمیدونید با چه سرعتی کار میکنند:n09:

Arash-30r7
12-03-2013, 09:50
دوستان عزیز اگه میشه سیواتونو برا منم بزارین :n18:

اصلا حسش نیست از اول برم :n27:

Harvest_moon_majid
12-03-2013, 10:59
سلامممم مخصوص به هاروست مونی های با مرام ما با برو بچه ها ته این بازیو در اوردیم شهرو دیدیم خیلی چیزا که هاروست مونی های باتجربه اونشرو دیدن راستی خیلی وقته که قدیمیا دیگه نیستن مثه اینا Amir_wish pcsoft بابا harves _moon_Iman خیلیا نیستن:n12: چاکر همتون مجید :n02:

Harvest_moon_majid
12-03-2013, 11:01
سلام اگه توت فرنگی ویزه رو از کاپا بگیری با دادن 3 تا غذای مخصوص به هر کدام فلوت جاویی رو می گیری:n02::n02:

Harvest_moon_majid
12-03-2013, 11:04
این بازی خیلیییییییییییی سخته ما بزور تونستیم تا 20 سالشو بریم :n02:

Arash-30r7
12-03-2013, 13:05
سلامممم مخصوص به هاروست مونی های با مرام ما با برو بچه ها ته این بازیو در اوردیم شهرو دیدیم خیلی چیزا که هاروست مونی های باتجربه اونشرو دیدن راستی خیلی وقته که قدیمیا دیگه نیستن مثه اینا Amir_wish pcsoft بابا harves _moon_Iman خیلیا نیستن:n12: چاکر همتون مجید :n02:

سلام اگه توت فرنگی ویزه رو از کاپا بگیری با دادن 3 تا غذای مخصوص به هر کدام فلوت جاویی رو می گیری:n02::n02:

یعنی میگی که رفتی شهر...(و لابد تو PS1 رفتی و یا با کامپیوتر رفتی سیوات نمیدونی چرا پرید و هیچ عکسی و سیوی ازشم نداری):n02:

خوب اون غذا های مخصوص رو چطوری باید درست کنیم؟؟؟؟؟ :n06:

در مورد پاکت استیشن چی میدونی ؟؟؟؟؟ گرفتیش؟؟؟

حوضچه ؟؟ برنج؟؟ آبپاش؟؟ کمباین؟؟ لباس های دیگه ؟؟ الهه های ترس و... ؟؟ شهردار شدی؟؟ :n01:

fe.roya
13-03-2013, 13:09
اينايي كه ميگين تو كتاب نوشته ولي تجربه ثابت كرده اشتباهه مثلا ميگه به الن كاموا بدي بهت لباس يا كراوات ميده ولي هيچي نه به ظاهر كاراكتر نه به هيچ جاي ديگه اضافه نميشه الن هم يه چيزي الكي ميپرونه:n15:

fe.roya
13-03-2013, 13:16
نميدونم مزرعه داران psp رو بازي كردين يا نه ولي اون خيلي بيشتر به اطلاعاتي كه ميگيد ميخوره مثلا يه راه داره تو بازي كه جلوشو سنگ پوشونده وقتي چكشت قدرتي ميشه ميتوني بشكنيش و ببيني تو راه جديد چي داره
يا ميتوني مزرعه ي كنار خونه ي نجار و مرغداري رو بخري يا شهردار بشي يا حوضتو بزرگ كني
كلا خيلي چيزاي مخفي داره ولي بديش اينه خيلي نقاشي هاش ساده و بچه گانه است از اين back to nature بدتر
دو حالتم داره يا ميتوني پسر باشي و قلب دخترارو قرمز كني يا ميتوني دختر باشي و قلب پسرارو قرمز كني:n02:
من قلب كاي رو قرمز كردم شايد رفتيم شهر ديگه خدارو چ ديدي:n06:

fe.roya
13-03-2013, 13:35
همين الان يه متن خوندم در مورد اينكه چطور شاه ماهي رو بگيريد نوشته بايد براي اداي اخترام به ماهيگيري يك ماهي در يك نقطه خاص به دريا بندازيد بعد شاه ماهي رو به دست مي اريد:n02: اينم متنش
This game introduces "Fish King", allowing players to collect. Sea kings are difficult to catch and special requirements are needed, ranging from offering a fish as a tribute to fishing in a particular area.

fe.roya
13-03-2013, 13:40
بچه ها:n04:Wooing كيه تو بازي؟
نوشته يه دختريه كه لزدواج باهاش اسون نيست اگه شما با يكي از دخترا ازدواج كنيد پسري كه بدون زن ميمونه باWooing ازدواج ميكنه:n13:
Wooing a girl is not exactly easy. Every girl has another guy who's interested in them as well. If you don't marry any one of the girls, one of these guys will marry her instead

Mobham69
13-03-2013, 13:41
کسی Harvest moon در ps2 رو هم بازی کرده ؟
من تو پی سی با مبدل راحت بازی میکنم خیلی جالب شده !

fe.roya
13-03-2013, 13:46
ميدونستيد 5 پاييز سالگرد فوت همسر باباي آنه:n10: صاحب مسافر خونه:n05:

fe.roya
13-03-2013, 13:53
راستي زاك بعدا با ليليا مامان پوپوري ازدواج ميكنه و عاشقش ميشه اين خانوم مگه شوهر نداره؟:n23::n02:

Arash-30r7
13-03-2013, 14:34
کسی این دمو رو دیده، مربوط به چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

Arash-30r7
13-03-2013, 14:35
بچه ها:n04:Wooing كيه تو بازي؟
نوشته يه دختريه كه لزدواج باهاش اسون نيست اگه شما با يكي از دخترا ازدواج كنيد پسري كه بدون زن ميمونه باWooing ازدواج ميكنه:n13:
Wooing a girl is not exactly easy. Every girl has another guy who's interested in them as well. If you don't marry any one of the girls, one of these guys will marry her instead

من خونده بودم اسمش زوناست (zona) :n01:

Arash-30r7
13-03-2013, 14:40
همين الان يه متن خوندم در مورد اينكه چطور شاه ماهي رو بگيريد نوشته بايد براي اداي اخترام به ماهيگيري يك ماهي در يك نقطه خاص به دريا بندازيد بعد شاه ماهي رو به دست مي اريد:n02: اينم متنش
This game introduces "Fish King", allowing players to collect. Sea kings are difficult to catch and special requirements are needed, ranging from offering a fish as a tribute to fishing in a particular area.
مطمعنی درست معنی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟ این translate ها بعضی وقتا خوب جواب نمیدن!!!!! نه!!! :n08:

fish king گرفتنی نیست، شدنیه .
اگه همه ی ماهی های افسانه ای رو بگیری ماهیگیر میاد و بهت میگه که king fisher شدی

Arash-30r7
13-03-2013, 14:53
راستي زاك بعدا با ليليا مامان پوپوري ازدواج ميكنه و عاشقش ميشه اين خانوم مگه شوهر نداره؟:n23::n02:

تو خودت دیدی که با هم ازدواج میکنن یا .... ؟؟؟؟ :n23:

fe.roya
13-03-2013, 14:56
و اما در مورد به دست اوردن شكلات:n20:
خيلي اسونه:n10:

زمستان جشن شکرگزاری روز 14

زمان: 6:00، 08:00، 10:00 صبح، 01:00 و 3:00

اگه قلب دختري رو تا اين زمان بتونيد بنفش يا ابي كنيد براتون شكلات مياره اما اگه سبز زرد نارنجي يا صورتي كرده باشيد كيك شكلاتي ميگيريد اين يعني قلب بقيه دخترا نبايد بيشتر از ابي يا بنفش باشه وگرنه اونا براتون كيك ميارن :n01:

fe.roya
13-03-2013, 14:57
منظورم از شاه ماهي اخرين الهه است كه از دريا ميگيري
در مورد زاكم اگه بازي رو تا سه سال انجام بدي و باهاش صحبت كني يه مدت ميگه عاشق شدم بعد مياد ميگه با ليليا ازدواج كرده

Arash-30r7
13-03-2013, 14:58
کسی Harvest moon در ps2 رو هم بازی کرده ؟
من تو پی سی با مبدل راحت بازی میکنم خیلی جالب شده !

a wonderful life رو میگی؟؟؟؟؟

آره ولی محیطش کوچیکه و هر ماهش فقط 10 روزه!!! آره؟؟ تازه مسابقه و جشنو از این جور چیزاشم کمه !!!!
کلا یه خورده بازی کردم ولی خوشم نیومد....:n03:
ولی خیلی چیزاشم جالبه مثلا ماهیگیریش که تو back to nature کسل کننده بود ولی تو این خیلی حال میده !!!! :n02:

fe.roya
13-03-2013, 15:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fe.roya
13-03-2013, 15:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fe.roya
13-03-2013, 15:21
هرآمچه شخصيت هاي بازي دوست دارن يا دوست ندارن

Rick (Fall 22)
Hates: Sweet Potatoes

Barley (Spring 17)
Hates: Wine, Cheese
Saibara (Spring 11)
Hates: Bread
Jeff (Winter 29)
Hates: Wine, Ore
Duke (Winter 15)
Hates: Curry, Ore
Gray (Winter 6)
Hates: Green Peppers
Doctor (Fall 17)
Hates: Ore
Pastor Carter (Fall 20)
Hates: All grasses
Basil (Summer 11)
Hates: Ore, Fish
Won (Winter 19)
Hates: Unknown
Gotz (Fall 2)
Greg (Spring 29)
Hates: Oil
Kai (Summer 22)
Hates: Bamboo Shoots
Doug (Winter 11)
Cliff (Spring 6)
Hates: Ore, Bodigizer
Zack (Summer 29)
Hates: Flour
Louis (Spring 2)
Hates: Oil, Flour
Thomas (Summer 25)
Kano (Winter 2)
Harris (Summer 4)
Harvest Sprites
Hates: Unknown, but weeds result in some ! and some ? in the dialogue box.
Stu (Fall 5)
Hates: Carrots
Popuri (Summer 3)
Lillia (Spring 19)
Hates: Wine
May (Winter 26)
Hates: Spa-boiled eggs
Sasha (Spring 30)
Hates: Eggs
Manna (Fall 11)
Anna (Fall 23)
Hates: Spa-boiled Eggs
Karen (Fall 15)
Hates: The other flowers
Mary (Winter 20)
Hates:-
Elli (Spring 16)
Ellen (Winter 13)
Ann (Summer 17)

fe.roya
13-03-2013, 16:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fe.roya
13-03-2013, 16:21

tere
13-03-2013, 16:22
.................................

fe.roya
13-03-2013, 16:45
اين بازي هيچ چيز جديدي نداره :n03:

pcsoft
13-03-2013, 16:55

من ندیدم. ولی شاید مربوط به ترک دهکده توسط کلیف باشه( چون کاری گیر نیورده داره دهکده رو ترک میکنه)

Mobham69
13-03-2013, 18:55
a wonderful life رو میگی؟؟؟؟؟

آره ولی محیطش کوچیکه و هر ماهش فقط 10 روزه!!! آره؟؟ تازه مسابقه و جشنو از این جور چیزاشم کمه !!!!
کلا یه خورده بازی کردم ولی خوشم نیومد....:n03:
ولی خیلی چیزاشم جالبه مثلا ماهیگیریش که تو back to nature کسل کننده بود ولی تو این خیلی حال میده !!!! :n02:
wonderful که زیاد باهاش حال نمیکنم ...
منظورم Save The homeland بود .

Arash-30r7
13-03-2013, 19:19
wonderful که زیاد باهاش حال نمیکنم ...
منظورم Save The homeland بود .
جدی از save the homeland خوشت میاد؟؟؟:n04:
اینم یه مدت بازی میکردم خداوکیلی خیلی بازیه غمگینیه ،نیمدونم چرا هر وقت بازی میکردم گریم میگرفت :n28:

گرافیکش و کلا بازیش جالب نیست ،البته من خوشم نمیاد!!!!! همیشه انگار تاریکه، دور شخصیتاش وسیله ها یه خط سیاهه نمیدونم چرا!!:n02:

من کل بازیای harvest moon رو یه کم بازی کردم خدایشش به جز tree of tranquility و animal parade هیچکدوم به پایه back to nature نمیرسن :n01:

Arash-30r7
13-03-2013, 19:21
اين بازي هيچ چيز جديدي نداره :n03:
انجور که تو رمز زدی معلومه دیگه!!!!!!!!!!!:n02:

iman reza
13-03-2013, 23:28

رمزو رازای این بازی تمومی نداره ... این دیگه چه دمویه . . .
من تا حالا نه دیده بودم نه شنیده بودم
کی دمو رو دیدی ؟ ... سیو اون روز از بازیتو که این دمو رو دیدی بذار تو سایت

iman reza
13-03-2013, 23:30
من ندیدم. ولی شاید مربوط به ترک دهکده توسط کلیف باشه( چون کاری گیر نیورده داره دهکده رو ترک میکنه)

کلیف مگه زمستون دهکده رو ترک میکرد ؟ ...
به نظر من باید ربطی به دمویی که کلیف وسط دهکده از حال میره مربوط باشه
ارش جان اگه یکم درباره دمو توضیح بدی ممنون میشم

Mobham69
13-03-2013, 23:36
جدی از save the homeland خوشت میاد؟؟؟:n04:
اینم یه مدت بازی میکردم خداوکیلی خیلی بازیه غمگینیه ،نیمدونم چرا هر وقت بازی میکردم گریم میگرفت :n28:

گرافیکش و کلا بازیش جالب نیست ،البته من خوشم نمیاد!!!!! همیشه انگار تاریکه، دور شخصیتاش وسیله ها یه خط سیاهه نمیدونم چرا!!:n02:

من کل بازیای harvest moon رو یه کم بازی کردم خدایشش به جز tree of tranquility و animal parade هیچکدوم به پایه back to nature نمیرسن :n01:

back to nature کلا یه سبک دیگست نسبت به Save The homeland .فصل اولش اینطور غمگینه فصل بعدش کامل روشنه .

Arash-30r7
14-03-2013, 08:28
راستش من خودم عکسو یه جایه دیگه دیدم و برام عجیب بود گفتم اینجا بگم شاد شما دیده باشید!!!!!
منم فک میکنم این دمو رفتن به شهر کلیفه چون همه ی ما بهش کار داده بودیم هیچ کدوم این دمو رو ندیدیم :n02:

Arash-30r7
14-03-2013, 10:23
تصویر لو رفته از kai با popuri :n19::n08:

kasrasimon
14-03-2013, 10:49

این مربوط به رفتن اسم اون پسره یادم رفته این دمو رو میتونی وقتی ببنی که وقتی اون شراب فروشه که باغ انگور داره پیشت میاد نری به این پسره بگی بعد 29 یا 30 زمستان می بینید پسره داره از دهکده میره کار نداره بدبخت مثل ما :n19:

kasrasimon
14-03-2013, 10:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میشه توضیح بدی این دمو ها رو چه جوری میشه دید

pcsoft
14-03-2013, 10:53

اینجا یه توضیحاتی داده. نمیدونم حالا برای همین نسخه هست یا...( به نظر برای Mineral town هست) فکر کنم دمو مشترک داشته باشن اینا.
ورود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوشته 29 زمستان ترک میکنه.

kasrasimon
14-03-2013, 11:02
راستش من خودم عکسو یه جایه دیگه دیدم و برام عجیب بود گفتم اینجا بگم شاد شما دیده باشید!!!!!
منم فک میکنم این دمو رفتن به شهر کلیفه چون همه ی ما بهش کار داده بودیم هیچ کدوم این دمو رو ندیدیم :n02:

داداش من این دمو رو دیدم تو پاییز وقتی اونیکه باغ انگور داره میاد و به شما پیشنهاد کار میده به کلیف نگی اون 29 یا 30 زمستان همون سال از دهکده میره

Arash-30r7
14-03-2013, 11:10
داداش من این دمو رو دیدم تو پاییز وقتی اونیکه باغ انگور داره میاد و به شما پیشنهاد کار میده به کلیف نگی اون 29 یا 30 زمستان همون سال از دهکده میره
ممنون فهمیدم.
نامردی بودی چرا بهش کار نداده بودی دی: :n08:

pcsoft
14-03-2013, 11:13
میشه توضیح بدی این دمو ها رو چه جوری میشه دید

این دموها از راحت ترین دموها هستن.
از چپ به راست: روز عید، رستوران
این عکس که مربوط به گلخانه هست و دمو نیست.
بعدی هم مربوط به زایمان Ann
بعدی هم ازدواج
بعدی هم یا دعوت به شام توسط ماری هست. یا جشن تولدش. احتمال زیاد دعوت به شام باشه.

Arash-30r7
14-03-2013, 11:14
این دمو رو چی؟؟ کی دیده ؟؟ باید چیکار کنیم تا ببینیمش؟؟؟ :n13:

Arash-30r7
14-03-2013, 11:20
اینم برای خودمم پیش اومد که بین گلهایی که کاشتم فقط یکی قرمز شد!!!!!!!!!!

این قرمزه به نظر شما مشکوک نیست ؟؟؟؟ من فک کنم باید بدیمش به basil انگار کارش با گل و گیاه باشه!!! نه ؟؟؟

شما چی فک میکنین؟؟؟؟؟؟؟:n13:

pcsoft
14-03-2013, 11:22

این قرمزه به نظر شما مشکوک نیست ؟؟؟؟ من فک کنم باید بدیمش به basil انگار کارش با گل و گیاه باشه!!! نه ؟؟؟

از هر بسته 9 تایی، یدونه فقط ممکنه از این گل های قرمز در بیاد. که فکر کنم بشه فروختش. البته برای دکتر این گل ها خیلی با ارزش هستن چون استفاده درمانی دارن. من با چیت 99 تا میکردم تعدادش رو. میدادم به دکتر خیلی خوشش میومد.:n02: basil هم عاشق گل هست.

kasrasimon
14-03-2013, 15:58

اینو نده به کسی تا ته توش رو در بیارم فکر کنم این گل مال یه آیتم مخفی باشه

kasrasimon
14-03-2013, 16:33
آی هاروست مونیا بیاین که مژده دارم یه نشونه از شهر گیر آوردم
تو عکس زیر دوتا سگ هستند تا جایی هم که من می دونم به جز سگ خودمون یه سگ دیگه میشه از شهر گرفت اونم وقتی که کارن مریض میشه در باره ساختگی بودن عکسم بگم که من این عکس رو از روی ویدویی که تو یوتوب بود گرفتم پس واقعیه

Arash-30r7
14-03-2013, 17:06
دمت گرم خیلی باحال بود ،یعنی میشه ..داریم!!!!!!!!:n19:

من نمیتونم از یوتوپ ببینم به علت همون که میدونی فی....ر ،ببین داداش نمیتونی کلیپ رو خودت آپلود کنی ما هم ببینیم؟؟؟؟؟؟؟:n01:

kasrasimon
14-03-2013, 17:35
دمت گرم خیلی باحال بود ،یعنی میشه ..داریم!!!!!!!!:n19:

من نمیتونم از یوتوپ ببینم به علت همون که میدونی فی....ر ،ببین داداش نمیتونی کلیپ رو خودت آپلود کنی ما هم ببینیم؟؟؟؟؟؟؟:n01:

ببین حجم فیلمش افتضاح بالاست نمی تونم ولی می تونم اینو برات بزارم کمرشکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2lombe
14-03-2013, 17:35
بخشید این بازی داخ شهر میره هیچ عکسی پیدا نگردم از شهر؟

kasrasimon
14-03-2013, 17:48
سلام دوباره همین الان تو یوتوب می گشتم یه دمو عجیب غریب رو دیدم مثل اینکه اهالی دهکده برا شخصیت اول یعنی خودمون قود بای پارتی گرفتن ببینید دهنم آسفالت شد تا اینا رو براتون بزارم تعدادشون خیلی زیاده

Arash-30r7
14-03-2013, 17:59
این مربوط به پایان سه سال میشه !!!! :n12:

به لینک زیر برو انواع پایانا رو داره یعنی اگه با کارن ازدواج کنی چی میشه یا با هر کدومه دیگه!!!!!

Thor God
14-03-2013, 18:03
ميشه يه لينك بديد برا مبدل پي اس وان به پي سي هم راه اين بازي خيلي مشتاق شدم اين رو انجام بدم

Arash-30r7
14-03-2013, 18:27
ميشه يه لينك بديد برا مبدل پي اس وان به پي سي هم راه اين بازي خيلي مشتاق شدم اين رو انجام بدم
بیا داداش اینم لینکش::n16:

دانلود harvest moon back to nature
فقط مطمعن نیستم فک کنم تبدیل شده هست و نیازی به شبیه ساز نداری !!!
حالا بازیو دانلود کن اگه نبود بهت راهنمایی میکنم .....:n01:

Arash-30r7
14-03-2013, 18:37
آی هاروست مونیا بیاین که مژده دارم یه نشونه از شهر گیر آوردم
تو عکس زیر دوتا سگ هستند تا جایی هم که من می دونم به جز سگ خودمون یه سگ دیگه میشه از شهر گرفت اونم وقتی که کارن مریض میشه در باره ساختگی بودن عکسم بگم که من این عکس رو از روی ویدویی که تو یوتوب بود گرفتم پس واقعیه

در مورد این آره منم دوتا کلیپ ازش دیدم این کلیپم دیدم ولی فک نکنم مربوط به مریض شدن کارن و رفتن به شهر باشه.:n13:
تا اونجایی که من فهمیدم اسمش wild dog (سگ وحشی) و تو هردو تا کلیپی که دیدم یا حتی همین دقت کنی ساعت 6 غروبه و مرغا بیرونن تو یه کلیپ دیگه گوسفندش بیرون بود این سگه میادو اونا رو میخوره (مطمعن نیستم چون تو هر دوتا طوری سگ رو زدن:n24: که وقت فرارم نداشت چه برسه خوردن گوسفند و مرغ) تو این کلیپم دقت کنی سگ مزرعه (واسه خودمون) دنبالش میده...

Arash-30r7
14-03-2013, 19:44
وقتی مرغو بیرون از مرغداریمیزارم شب جاش نمیکنم هر روز تخم میکنه ولی قلبش همیجور کم میشه!!!

یعنی راهی نداره قلبش کم نشه؟؟؟ البته روی چمن و تو حصار امتحان نکردم!!!! بعد اگه بخوام همه بیان بیرون باید دون دونه بیارم بیرون؟؟؟

Harvest_moon_majid
14-03-2013, 20:44
وقتی مرغو بیرون از مرغداریمیزارم شب جاش نمیکنم هر روز تخم میکنه ولی قلبش همیجور کم میشه!!!

یعنی راهی نداره قلبش کم نشه؟؟؟ البته روی چمن و تو حصار امتحان نکردم!!!! بعد اگه بخوام همه بیان بیرون باید دون دونه بیارم بیرونa na rahi nadare yani bayad hamishe done done in karo konim:n02:

Thor God
14-03-2013, 22:27
بیا داداش اینم لینکش::n16:

دانلود harvest moon back to nature
فقط مطمعن نیستم فک کنم تبدیل شده هست و نیازی به شبیه ساز نداری !!!
حالا بازیو دانلود کن اگه نبود بهت راهنمایی میکنم .....:n01:

والا خودم نرم افزار اجراي بازي هاي پي اس وان رو پي سي رو داشتم كار هم مي كرد ولي هارد فرمت شد و ....
راستي ميشه تو خوده كامپيوتر سيو كرد بازي رو ؟

Thor God
14-03-2013, 23:11
راستي شنيدم اين بازي نسخه هاي مختلف داره از اون جايي كه كلي طول ميشه تا تموم بشه يه نسخه خوب شو پيشنهاد بديد
در ظمن اون جور كه معمله كوتوله ها و هفت تا اله هم هست كه بايد پيداش شون كنيم ؟

عجب بازي هست هااااا

ali-dt
15-03-2013, 00:20
در مورد این آره منم دوتا کلیپ ازش دیدم این کلیپم دیدم ولی فک نکنم مربوط به مریض شدن کارن و رفتن به شهر باشه.:n13:
تا اونجایی که من فهمیدم اسمش wild dog (سگ وحشی) و تو هردو تا کلیپی که دیدم یا حتی همین دقت کنی ساعت 6 غروبه و مرغا بیرونن تو یه کلیپ دیگه گوسفندش بیرون بود این سگه میادو اونا رو میخوره (مطمعن نیستم چون تو هر دوتا طوری سگ رو زدن:n24: که وقت فرارم نداشت چه برسه خوردن گوسفند و مرغ) تو این کلیپم دقت کنی سگ مزرعه (واسه خودمون) دنبالش میده...
این سگ دوم نیست...این سگ وقتی حیوونا بیرونن میاد پارس می کنه و قلبشونو کم می کنه...باید با تبر بهش ضربه زد تا دور بشه....واسه خودم اتفاق افتاده

ali-dt
15-03-2013, 00:22

یعنی راهی نداره قلبش کم نشه؟؟؟ البته روی چمن و تو حصار امتحان نکردم!!!! بعد اگه بخوام همه بیان بیرون باید دون دونه بیارم بیرون؟؟؟

مرغارو حتما باید تو حصار بزاری....دوم اینکه بارون می یاد اگه بیرون باشن قلبشون کم می شه....سوم اینکه یک روز در میون یه بار بلندشون کن دوباره بزار زمین....

Mobham69
15-03-2013, 01:00
راستي شنيدم اين بازي نسخه هاي مختلف داره از اون جايي كه كلي طول ميشه تا تموم بشه يه نسخه خوب شو پيشنهاد بديد
در ظمن اون جور كه معمله كوتوله ها و هفت تا اله هم هست كه بايد پيداش شون كنيم ؟

عجب بازي هست هااااا
من Back to nature رو پیشنهاد میکنم.

Arash-30r7
15-03-2013, 06:50
این سگ دوم نیست...این سگ وقتی حیوونا بیرونن میاد پارس می کنه و قلبشونو کم می کنه...باید با تبر بهش ضربه زد تا دور بشه....واسه خودم اتفاق افتاده
درسته این گرگه .... |:
پس معلوم شد که راهنمایی های بعضی سایتا کامل نیست حتی کتاب لوحه خانه چون در مورد این چیزی نگفته بود !!!! :n06:

Arash-30r7
15-03-2013, 06:51
مرغارو حتما باید تو حصار بزاری....دوم اینکه بارون می یاد اگه بیرون باشن قلبشون کم می شه....سوم اینکه یک روز در میون یه بار بلندشون کن دوباره بزار زمین....
یعنی مرغا رو بزاری بیرون ولی تو حصار باشن دیگه هر روز قلبشون کم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

kasrasimon
15-03-2013, 10:40
یعنی مرغا رو بزاری بیرون ولی تو حصار باشن دیگه هر روز قلبشون کم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

حال داری ها بزار همون مرغداری بمونن بدبختا رو
:n09:

رستگار15
15-03-2013, 12:43

من دیدم....البته سری پیش که بازی میکردم.این یارو مشروب زیاد خورده اینجوری شده...خوب میشه نگرانش نباشید :n02:

آرش توی پیامهات یه چیزی راجع به فلوت جادویی دیدم میشه برامون توضیح بدی چیه؟

time.shift
15-03-2013, 12:57
تو یوتیوب چندتا غذای عجیب دیدم

time.shift
15-03-2013, 12:58
صبر کنید اسم غذا ها رو واستون بزارم

رستگار15
15-03-2013, 12:59
تو یوتیوب چندتا غذای عجیب دیدم
کاش عکسش رو میگرفتی میذاشتی:n27:

time.shift
15-03-2013, 13:10
بلد نیستم آپلود کنم

Thor God
15-03-2013, 13:44
من Back to nature رو پیشنهاد میکنم.

انگار یه کم گرافیک ضعیفی داره این بازی
نسخه ای هست که افزایش گرافیک داده باشه یا حداقل یه کم بهتر باشه

البته گرافیک پایین باشه هم من بازی می کنم ولی اگه گرافیکش بیشتر باشه بهتره

Arash-30r7
15-03-2013, 15:12
انگار یه کم گرافیک ضعیفی داره این بازی
نسخه ای هست که افزایش گرافیک داده باشه یا حداقل یه کم بهتر باشه

البته گرافیک پایین باشه هم من بازی می کنم ولی اگه گرافیکش بیشتر باشه بهتره

بله نسخه های جدید ترش بهترن و بهترینشون tree of tranquility و animal parade هستن ولی برای اجراشون باید سیستم قوی ای داشته باشی

ali-dt
15-03-2013, 15:31
حصار نزاری ممکنه که حیوونای وحشی حمله کنن....اگرم حصار باشه باید روزای بارونی و طوفانی مرغارو تو ببری....و سعی کن هر یه روز در میون به مرغ ها محبت کنی....

Arash-30r7
16-03-2013, 17:29
اینم اون گله زمستون نوک قله میشه دید!!!!!!

kamygame
16-03-2013, 17:54
سلام این بازی در مورد چیه میشه یه ذره توضیح بدید ؟

pcsoft
16-03-2013, 18:38

بعد از دیدن گل باید رفت پیش مادربزرگ و قضیه رو بهش گفت. همینطور به Basil میتونیم بگیم. خوشحال میشه و در موردش حرف میزنه.

سلام این بازی در مورد چیه میشه یه ذره توضیح بدید ؟
شبیه ساز مزرعه داری هست. برای کنسول PS1 نسخه Back To Nature هست که معروف ترین و به نظر من زیباترین نسخه هم هست.
اینجا هم همه با مبدل بازی می کنیم. اغلب ePSXe
بازی در یک کلام، فوق العاده هست. سال ساختش هم 2000 هست.

kasrasimon
16-03-2013, 18:54

این گل رو 30 زمستان ساعت 11 بردید بالای کوه می بینید البته بعد دیدنش همه جا تاریک میشه بعد روز فردا شروع میشه:n26:

Arash-30r7
16-03-2013, 19:50
این گل رو 30 زمستان ساعت 11 بردید بالای کوه می بینید البته بعد دیدنش همه جا تاریک میشه بعد روز فردا شروع میشه:n26:
30 زمستون که موقعه تحویل ساله (سال نو پیشاپیش مبارک :n16:) و نمیتونی ببینیش چون اگه اینو ببینی صفحه سیاه میشه و فردایش بیدار میشه و نمیتونی موقع سال نو رو قله با اهالی باشی.
در ضمن این که براش وقت میزارن کاملا اشتباهه و فقط باید آفتابی باشه و به مادر Elii در این مورد صحبت کنی و ساعت 6 به بعد بری نوک قله تا اونو ببینی (حتما بعد از ساعت 6 غروب)

kasrasimon
17-03-2013, 09:09
30 زمستون که موقعه تحویل ساله (سال نو پیشاپیش مبارک :n16:) و نمیتونی ببینیش چون اگه اینو ببینی صفحه سیاه میشه و فردایش بیدار میشه و نمیتونی موقع سال نو رو قله با اهالی باشی.
در ضمن این که براش وقت میزارن کاملا اشتباهه و فقط باید آفتابی باشه و به مادر Elii در این مورد صحبت کنی و ساعت 6 به بعد بری نوک قله تا اونو ببینی (حتما بعد از ساعت 6 غروب)
من چیزی رو که دیدم گفتم چیز دیگه ای از خودم بهش اضافه نکردم دوست عزیز

time.shift
17-03-2013, 12:31
یه قارچ سمی تو بازی هستش فک کنم به باسیل یا ون(مرد چینی) بدیم چیز های جالبی گیر میاریم

Arash-30r7
17-03-2013, 12:42
یه قارچ سمی تو بازی هستش فک کنم به باسیل یا ون(مرد چینی) بدیم چیز های جالبی گیر میاریم
خودت امتحان کردی؟؟؟ :n01:

Sib Market
17-03-2013, 12:46
در مورد گل برفي ، هر روزي كه برفي باشه مي تونيد ببينيدش ....

Arash-30r7
17-03-2013, 12:55
من ابن کارو کردم چیزی نشد ......:n27:

Arash-30r7
17-03-2013, 12:57
وقتی به بچت روباه نشون بدی اینطوری میشه :n08:

Arash-30r7
17-03-2013, 12:59
این دمو وقتی که پوپوری با کای میره ..........

time.shift
17-03-2013, 13:55
گفتم شاید یه چیز عجیب پیش بیاد آخه وقتی به ون حیوان نشان میدی میگه یه چیزایی دارم.:n03:
راستی این ون بعد رستوران کجا میره یه خونه جایی که توش زندگی کنه تو بازی نداره پس حتما یه چیزایی میدونه:n24:

Sib Market
17-03-2013, 14:01
چه چيزايي ميگه؟
بگين تا ما هم بدونيم...

Arash-30r7
17-03-2013, 14:06
چه چيزايي ميگه؟
بگين تا ما هم بدونيم...
درسته منم قبل اینه قارچا رو بهش بدم روباه بهش نشون دادم و یه وری زد گفت که یه رازی میدونه :n02:
و در ضمن تا حالا کسی از اون عکاسه و باسیل دمویی دیده؟؟؟؟؟ :n13:

Arash-30r7
17-03-2013, 14:11
کسی در مورد توت فرنگی نقره ای و سبز چیزی میدونه؟؟؟؟:n21::n30:

Arash-30r7
17-03-2013, 14:20
این دمو رو من خودم دیدم البته کلیپشو دیدم تو اینترنت....
کسی خودش اینو دیده : اول شما میری سمت کلیسا و با پلیسه صحبت میکنی که یه دفه یه نور میاد(اون زرده ) اول کوتوله معلوم نیست وقتی که سه تایی میرن تو کلیسا کوتوله ظاهر میشه ....

جایی هم خونده بودم که سال چهارم این اتفاق میوفته :n01:

time.shift
17-03-2013, 16:04
فکر کنم این کلیپ واسه زمستون سال چهارم باشه:n29: وای این بازی چقدر رمز راز داره:n27:

time.shift
17-03-2013, 16:26
آقا آرش برو به این آدرس چیزای جالبی داره.

time.shift
17-03-2013, 16:37
Won is a traveling salesman, but sells his wares out of his shop on the beach.
He lives with Zack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](FoMT)), but only leaves the shop to act as a door to door salesman on the 4th of the month. His store has a different stock than what Jeff sells at his store, and befriending him will also unlock the ability to sell items that you cannot ship through the shipping bin.
اینو یه نفر ترجمه کنید

Arash-30r7
17-03-2013, 18:32
آقا آرش برو به این آدرس چیزای جالبی داره.
دمت گرم :n02:

Harvest_moon_majid
17-03-2013, 18:55
این کلیپ ارش جان مربوط به جریانی قدیمیه اگه می خواین اینو ببینی کافیه جریان تعقیب won رو سال اول دنیال می کردین این بازی شهر میره و من رفتم اگه اونایی که فکر می کنن ما خالی بندیم:n30:کل ماهیهای افسانه ای رو می گرفتن...کل گلا رو تو سال اول بدون گگیم شارک بدست می اوردن پوکت استیشنو بدست نیوردین ماهی افسانه ای ندیدین توقع دارن سوار کشتی هم بشن:n04:

time.shift
17-03-2013, 18:56
Harvest Moon: Back To Nature - Cahaya Terang Di Gereja
آرش جان دمویی که کلیپشو دیدی اسمش هست چراغ روشن در کلیسا

time.shift
17-03-2013, 18:57
مجید سیوتو واسم ایمیل می کنی؟

Harvest_moon_majid
17-03-2013, 19:02
He lives with Zack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), but only leaves the shop to act as a door to door salesman on the 4th of the month. His store has a different stock than what Jeff sells at his store, and befriending him will also unlock the ability to sell items that you cannot ship through the shipping bin.
اینو یه نفر ترجمه کنید

won همیشه اینور اونوره ولی می فروشه چیزهایی عجیب بیرون از خونش تو ساحل.او با zack زندگی می کند اما فقط می تونین در حال فروختن اونو ببینین 4 هر ماه میتونین غیر از فروختن اونو ببینین او چیز هایی که zack از شهر می اورد را می فروشد ولی با دوز و کلک او چیز های معمولی که jeff می فروشد را نمی فروشد با دوست شدن با اون می تونین برین داخل اون خونه و اگر نشید سوار کشتی و از کشتی چیز های جدید برای فروختنو نمی تونید بخرید چاکر همه تازه واردا و قدیمیا مجید:n02:

time.shift
17-03-2013, 19:18
زنت مریض هم میشه؟
واسه بچه عروسک میشه خرید؟
:n29:

pcsoft
18-03-2013, 10:26
He lives with Zack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), but only leaves the shop to act as a door to door salesman on the 4th of the month. His store has a different stock than what Jeff sells at his store, and befriending him will also unlock the ability to sell items that you cannot ship through the shipping bin.
اینو یه نفر ترجمه کنید

won همیشه اینور اونوره ولی می فروشه چیزهایی عجیب بیرون از خونش تو ساحل.او با zack زندگی می کند اما فقط می تونین در حال فروختن اونو ببینین 4 هر ماه میتونین غیر از فروختن اونو ببینین او چیز هایی که zack از شهر می اورد را می فروشد ولی با دوز و کلک او چیز های معمولی که jeff می فروشد را نمی فروشد با دوست شدن با اون می تونین برین داخل اون خونه و اگر نشید سوار کشتی و از کشتی چیز های جدید برای فروختنو نمی تونید بخرید چاکر همه تازه واردا و قدیمیا مجید:n02:

البته ترجمه خط آخر این هست:
ترجمه خط آخر: مفهومی
با دوست شدن با اون می تونین آیتم هایی که Zack از شما نمیخره رو بفروشین.(آیتم هایی که داخل جعبه Bin میندازید و Zack نمی خره)

kasrasimon
18-03-2013, 13:46
این کلیپ ارش جان مربوط به جریانی قدیمیه اگه می خواین اینو ببینی کافیه جریان تعقیب won رو سال اول دنیال می کردین این بازی شهر میره و من رفتم اگه اونایی که فکر می کنن ما خالی بندیم:n30:کل ماهیهای افسانه ای رو می گرفتن...کل گلا رو تو سال اول بدون گگیم شارک بدست می اوردن پوکت استیشنو بدست نیوردین ماهی افسانه ای ندیدین توقع دارن سوار کشتی هم بشن:n04:

آقا لطفا بگید چه جوری باید پاکت استیشن رو بدست آوریم یا گلها رو ماهی ها مشکلی نیست من گرفتم ولی بقیه رو نه لطفا اگه سیو ش رو هم دارید برامون بزارید ممنون می شیم ازت نمیدونی تقریبا 7 سال از عمرمو پای این بازی سوزوندم که حداقل یه بار برم شهر ر وببنم شده برام یع آرزوی محال و دست نیافتنی:n03::n28::n27:

iman reza
18-03-2013, 23:11
سلام
دوستان عزیز خواهش میکنم بحثای جدی تر بکنید
دیگه من خجالت میکشم بگم بازی شهری ندراه ... دیگه روم نمیشه بگم بحثای الکی کنید
یه سری به پستای که لیث و عروسک کوکی بودن بندازید ... خیلی رمزو رازهارو بازی اون موقع بودن که پیدا شدن ... دموهایی بودن که من تا حالا نه عکسشونو نه کلیپ ازشون ندیده بودم ... بگذریم
امروز که با دکی تو بازیم صحبت میکردم درباره بچه دار شدنش با الی صحبت میکرد ... نمیدونم بازی اینجور چیزی داشته باشه یا نه ولی یه زمانی به عروسک کوکی میگفتم اگه بقیه شخصیتا هم بچه دار شن چقدر بازی قشنگ تر میشه

Harvest_moon_majid
19-03-2013, 12:22
باید تمام الهه هارو ببینی.
همه دمو ها که (200 تا دمو هست!) را ببینی
باید فلوت و عروسک جادویی رو گرفته باشی و خیلی دیگه که باس مرد باشی تا بگیریش:n14:

Harvest_moon_majid
19-03-2013, 12:25
قا لطفا بگید چه جوری باید پاکت استیشن رو بدست آوریم یا گلها رو ماهی ها مشکلی نیست من گرفتم ولی بقیه رو نه لطفا اگه سیو ش رو هم دارید برامون بزارید ممنون می شیم ازت نمیدونی تقریبا 7 سال از عمرمو پای این بازی سوزوندم که حداقل یه بار برم شهر ر وببنم شده برام یع آرزوی محال و دست نیافتنی:n03::n28::n27:
غصه نخور تلاش کن من 100% رو رفتم بعد بعضیا الکی می نویسن نمیدونم نسخه ژاپن تا 95% مره نسخه اوروپا تا 98% میره اینا همه کشکن تا ما قدیمیا رو ضایع کنن بد بختانه در ایران همه زود باورن این بازی شهر داره. کلام اخر تومیتونی 100% کنی kasramiras
ن

Harvest_moon_majid
19-03-2013, 12:52
اقای Time.shift
وقتی به won حشراتو نشون می دی اون می گه این چیزی که به تو می گم رازه و این راز اینه که اون یه مقدار insects یا حشرات داره یا بهتر بگم شاید زنبور داشته باشه هیچکس بجز من از won فک نکنم دمویی دیده یاشه البت بجز دموی تعقیبش با اون و zack دوست شین نا سلامتی بازی 200 تا دمو داره
:28:

pcsoft
19-03-2013, 17:25
اقای Time.shift
وقتی به won حشراتو نشون می دی اون می گه این چیزی که به تو می گم رازه و این راز اینه که اون یه مقدار insects یا حشرات داره یا بهتر بگم شاید زنبور داشته باشه هیچکس بجز من از won فک نکنم دمویی دیده یاشه البت بجز دموی تعقیبش با اون و zack دوست شین نا سلامتی بازی 200 تا دمو داره
:28:

سلام
خب بگین این دمو Won چی هست کی دیدین چطور دیدین.

time.shift
19-03-2013, 18:06
pcsoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
خب بگین این دمو Won چی هست کی دیدین چطور دیدین.

راست میگه شرایط این دمو رو بگین ما هم ببینیم

alfa2amir
19-03-2013, 21:24
دوستان کسی راه گرفتن فلوت رو بلده اگر میدونید بگشد

juve327
21-03-2013, 12:20
دوستان لطفا از فکر شهر و خیلی موارد دیگه مثل همین فلوت جادویی بیاین بیرون، مطمئن باشین هیچکی تا الان نه شهر رفته و نه خیلی از آیتم هایی که تو کل دنیا فقط لوحه خانه و یه تعدادی از دوستان عزیز ایرانی ادعا به داشتن اون ها رو دارن ( اون هم بدون هیچ مدرک مستندی و عمدتا با اتکا به همون کتاب فِیک لوحه خانه ) وجود خارجی نداره. من خودم تا الان چندین سیو رو شروع کردم و نهایتا تا سال چهارم پیش رفتم و هیچ وقت نتونستم درصد مزرعه ام رو از 80 و خورده ای بالاتر ببرم، پس سعی کنید این بازی رو صرفا واسه لذت بردن از همون دهکده انجام بدین و نه شهر :دی
اما غرض از مزاحمت این بود که من یک لیست از تمام دموهایی که تا الان دیدم درست کردم، اما مطمئنا خیلی از دموها هستن که من نتونستم اون هارو ببینم و خیلی از دوستان اینجا اون هارو مشاهده کردن، من این لیست رو اینجا قرار میدم و دوستان میتونن در موردش نظر بدن و دموهایی که من جا انداختم رو اون ها مشاهده کردن رو به این لیست اضافه کنیم.

Alex Fera
22-03-2013, 14:03
کسی با برنامه ePSXe بازی میکنه اینجا؟!
میتونید سیو این بازی(فایل مموری کارت) رو برام بزارید؟!
یه سیوی میخوام که درصد مزرعه بالا باشه،البته نه با چیت.................

kasrasimon
23-03-2013, 09:14
آقا مجید لطفا تفره نرید و بگید چه جوری باید این 200 تا دمو رو ببینیم و در ضمن خودتون از کجا فهمیدین که چه جوری و در چه شرایطی باید ابن دمو ها رو ببینینم در ضمن از اونجایی هم که هیچ اطلاعات تخصصی درباره بازی به ما نمیدین پس باید نتیجه بگیریم شما هم یه شایعه پراکن هستید:n24:

time.shift
23-03-2013, 11:38
بچه ها من یادم اون موقع که تو ps 1 بازی میکردم یکی از دخترا (فک کنم کارن) اومده قبل مسابقه رقص دخترا به من رقص یاد داد کسی تاحالا این دمو رو دیده؟

time.shift
23-03-2013, 11:49
بچه ها بچه من بزرگ شده الان رو پای خودش راه میره:n28:
راستعی دموی عروسی کای رو من سال چهارم دیدم پس سال چهارم هم دمو داره شایدم آیتمهای مخفی:n19:

Arash-30r7
23-03-2013, 11:58
بچه ها من یادم اون موقع که تو ps 1 بازی میکردم یکی از دخترا (فک کنم کارن) اومده قبل مسابقه رقص دخترا به من رقص یاد داد کسی تاحالا این دمو رو دیده؟
آره منم دذیده بودم :n02:

kasrasimon
23-03-2013, 14:23
مجید در رفتی :n24:
نمی تونی ثابت کنی حرفی رو نزن

رستگار15
27-03-2013, 12:57

اگر توی زمستون با ellen صحبت کنید و کمی باهاش دوست باشید براتون تعریف میکنه که آرزو داره این گل رو ببینه.بعد از اون تو هر روز برفی بعد از ساعت 6 بعد از ظهر وارد قله که بشید این رو میبینید.

time.shift
27-03-2013, 13:43
بچه ها این عکس مربوط به کدوم دمو هستش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcsoft
27-03-2013, 14:35
بچه ها این عکس مربوط به کدوم دمو هستش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گم شدن May در تابستان

رستگار15
28-03-2013, 12:19
برای گم شدن اون دختربچه ما کاری میتونیم انجام بدیم؟
من تو سیو قبلیم این دمو رو دیدم اما هرجا رفتم نتونستم پیداش کنم.آخر روزای بعدش دیدم خودش پیدا شده:n04:

T.Eftekhari
28-03-2013, 14:17
من تو سیو قبلیم این دمو رو دیدم اما هرجا رفتم نتونستم پیداش کنم.آخر روزای بعدش دیدم خودش پیدا شده:n04:

خیلی وقت بازی نکردم اما فک کنم باید با برادر الن (همون پرستاره) صحبت می کردی اسمش نمی دونم استو بود یه همچین چیزای

یه ساعت خاصی (شب) می رفتی اسکله اونجا بود

time.shift
28-03-2013, 14:58
بچه ها عکسهای پیدا کردم در حد المپیک:n04:

Arash-30r7
28-03-2013, 16:41
بچه ها عکسهای پیدا کردم در حد المپیک:n04:
خوب بذار مام ببینیم دیگه!!!! o_O

آره باید ساعت 6غروب بری اسکله و باهش صحبت کنی و بهش بگی که به حرفاش گوش میدی :n01:

time.shift
28-03-2013, 19:04

time.shift
28-03-2013, 19:05