PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35

رستگار15
28-09-2012, 17:31
در مورد گزینه 2 باید بگم من دیدم اون دختر بچه اول بازی اصلا مهم نیست شما با هرکی ازدواج کنی زنت مثلا همون دختر بچه هست و شما بر حسب اتفاق آخر به هم میرسین من 1 بار با الی ازدواج کردم دیدم یه بار با پاپوری هم ازدواج کردم بازم همون و دیدم میگه یادته بچه بودیم و ...

حتی اگه ازدواج هم نکرده باشن عید سال چهارم هر کی که قلبش بیشتر باشه میاد میگه من همون بودم.امتحان کردم رد خور نداره!
البته اگر تا سال چهارم ازدواج نکنید همه دختر ها ازدواج میکنند.احتمالش هست فقط پپوری بمونه

iman reza
28-09-2012, 18:00
حتی اگه ازدواج هم نکرده باشن عید سال چهارم هر کی که قلبش بیشتر باشه میاد میگه من همون بودم.امتحان کردم رد خور نداره!
البته اگر تا سال چهارم ازدواج نکنید همه دختر ها ازدواج میکنند.احتمالش هست فقط پپوری بمونه

سلام
پاپوری هم میتونه تو سال سوم ازدواج کنه هم سال چهارم
تو بازی من سال چهارم که با کای از شهر بر میگردن ازدواج میکنن ولی تو بازی عروسک کوکی تابستون سال سوم عروسی میکنه
لازمه ازدواج پاپوری یه دموی هست که اول باید اون ببینید

HaRvEsT MoOn -saha
29-09-2012, 12:26
فهمیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نه این یکی فرق فوکوله.این بعد ازدواج نیست!!!!!!چی رو فهمیدی؟؟پس چه جوری اتفاق می افته این یکی؟؟؟

emadolsky
29-09-2012, 17:46
چی رو فهمیدی؟؟پس چه جوری اتفاق می افته این یکی؟؟؟

این یکی به ازدواج و سال اینها هیچ ربطی نداره.
این یکی می تونه تو سال دوم هم اتفاق بیفته.
فکر کنم ماری میاد میگه من بودم و اون لباس قرمز رو از آجا گرفته بودم.

می خواید آموزش سریع ترین روش زیاد کردن قلب حیوان هاتونو بذارم؟

رستگار15
29-09-2012, 22:47
می خواید آموزش سریع ترین روش زیاد کردن قلب حیوان هاتونو بذارم؟

نیکی و پرسش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

البته من قلب تمموم حیوونام پره ولی بدم نمیاد بدونم سریعترین روش چی هست

Harvest_Moon_Iman
05-10-2012, 15:06
سلام

بعد از درخواست زیاد در یاهو و همینتور از ایمیل و کلی پ.خ در همینجا ورژن 3 تراینر خودم دوباره میزارم .

آدرس دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم شخصيت تمام بازی با تاریخ تولدشون اونم 100 % تست شده توست خودم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم دموی بیشتر بازی توشه

اینم آخرین ورژن ePSXe V.1.7.0 از زیر دانلود کنید.( کاملا فارسی شده )(آپدیت جدید 100% فارسی شوده)

خوب اینم آخریش کتاب الکترونیکی آموزش مبدل ePSXe با ترایلر که دوستان گفتن من گزاشتم .

پسورد : .p30centers.ir

دوستان از همه شما به خواطر فراموش نکردن این دوست بد مچکرم

با تشکر

محمدرضا

alfa2amir
13-10-2012, 22:17
دوستان سلام
من این سگ وحشی رو ندیدم میشه دوباره عکسش رو اپ لود کنید

alfa2amir
13-10-2012, 22:20
من "harvest moon back to nature" از سایت psn خریدم و روی ps3 بازی میکنم , امکان استفاده از گیم شارک ندارم و دوست دارم با دوستانی که رو ps3 بازی میکنن تبادل save داشته باشم

alfa2amir
13-10-2012, 22:38
بازم ببخشید من قبل از 14 زمستون با ان ازدواج کردم و شکلات گیرم نیومد فقط ان کیک شکلاتی بهم داد چه کنم تا شکلات گیرم بیاد

iman reza
13-10-2012, 23:42
گیم شارکو هیچ رمزی نمیخواد ... طبیعی به روال بازیت ادامه بده
در مورد شکلات باید بگم قبل دخترا باید رنگ خاصی باشه که یادم نیست ولی احتمالا ابی نیلی بود
سگ وحشی هم حیوناتو ول بده بیرون میاد گازشون بگیره که باید فراریش بدی و بهتر تو سال دوم سوم ببینش تا چیز مهمی نیست
اکثر دموهارو تو سایت میتونید پیدا کنید

alfa2amir
13-10-2012, 23:45
ممنون از راهنماییت
اما الان پاییز سال دوم هستم و قلب همه دخترا قرمز
چطوری قلبشون رو کم کنم
یا
اگر راه دیگه ای برای شکلات هست لطفا بگید

iman reza
13-10-2012, 23:54
ممنون از راهنماییت
اما الان پاییز سال دوم هستم و قلب همه دخترا قرمز
چطوری قلبشون رو کم کنم
یا
اگر راه دیگه ای برای شکلات هست لطفا بگید

فقو فقط سال اول میشه
با چیزایی که ازشون بدشون میاد بهشون بده مثلا علف هرز
ولی دیگه دیر شده مگر از اول بازی کنی

alfa2amir
14-10-2012, 00:00
بازم تشکر میکنم
اما دیگهحوصله ندارم از اول بازی کنم
فعلا همین رو ادامه میدم

alfa2amir
15-10-2012, 20:16
دوستان 1 سوال
تو صفحه های قبلی خوندم کا بازیاتون بیش از 170 مگ هست گاها تا 500 مگ
اما من بازی رو ب صورت اورجینال از سایت psn خریدم و کلا 64 مگ هست چرا ؟
بازی من کاملا اورجبنال هست
و نزدیک 10 دلار خریدم

alfa2amir
15-10-2012, 21:51
خواستم عکس بزارم نشد

کسی هست که save رو ps3 داشته باشه باهم جابه جا کنیم

alfa2amir
19-10-2012, 17:29
عکس 5 ماهی ها رو گرفتم

alfa2amir
19-10-2012, 20:01
سلام دوستان
میشه یکی بگه کدوم یکی از این غذا ها جدیده
من که متوجه نشدم

iman reza
19-10-2012, 21:39
سلام دوستان
میشه یکی بگه کدوم یکی از این غذا ها جدیده
من که متوجه نشدم

سلام
من شمردم 69 تا غذا بود ..... که ما 68 تا درس کردیم
اگه اون یدونه اضافه بشه که هیچی دیگه .... من بازی میکنم
ولی به نظر من اون یدونه تکراری باشه و فقط موادش یکم کمو زیاد باشع یا اصلا غلط باشه
خط سومم محتمل تره ها چون من خیلی از سایتارو گشتمو نبود

alfa2amir
19-10-2012, 22:23
ولی کلا 64 تا تو لیست هست چطوری 68 تا درست کردی ایمان عزیز

iman reza
20-10-2012, 20:33
اشتباه گفتم ... یادم رفته بود
64 تا درست کردم

alfa2amir
20-10-2012, 21:11
ایمان جان چک کردی
راستی من پیرینت 5 ماهی ها رو گرفتم
260ماهی ابی بزرگ با سبد
60 ماهی متوسط قهوهای با سبد
و
در نهایت 150 تا با کوله پشتی

iman reza
21-10-2012, 00:54
ایمان جان چک کردی
راستی من پیرینت 5 ماهی ها رو گرفتم
260ماهی ابی بزرگ با سبد
60 ماهی متوسط قهوهای با سبد
و
در نهایت 150 تا با کوله پشتی
من هیچ وقت نتونستم ماهی شماره پنجو شیشو بگیرم ... موندم تو کفش
تو چه فصلی گرفتی ؟ ... ازش عکس گرفتی ؟ اون 150 تا اخری چه نوع ماهیی بود ؟
یکم بیشتر برام توضیح بده

alfa2amir
21-10-2012, 15:10
150اخری کلا ماهی ابی رنگ بود
روزی 14 یا 15 تا میفروختم صبح اول وقت روز 9 زمستون مثل همیشه 14 تا فروختم رفتم ماهی گیری حدود ساعت 7:30 صبح گرفتمش رنگش قرمز هست
لینک عکسش رو تو صفحه قبل گذاشتم اما نمیدونم چیکار کنم که اینجا نمایش بده
اگه بخوای دوباره لینک میدم

iman reza
21-10-2012, 17:38
نه ... عکس اون لحظه که ماهیو گرفتیو میخوام ببینم نه پرینتشو
اینجوریشو کد زدم دیدم

alfa2amir
21-10-2012, 17:45
موتاسفانه عکسی ندارم
چون تا گرفت پرت کرت تو اب فرصتی برای عکس نداشتم

اون لیست غذا هارو چک کردی

iman reza
21-10-2012, 19:33
یادم رفته لست غذاهارو
انقدم سر شلوغه وقت بازی ندارم
ولی سعی میکنم نصب کنم بازی کنم روزی بیم ساعت یه ساعتی

alfa2amir
22-10-2012, 22:22
اینم عکس قهرمانی سگم تو سال دوم

alfa2amir
26-10-2012, 23:28
سلام
من هم کینگ فیشرشدم

جالب اینکه تو زمستون ماهی 6 رو گرفتم از اینجا

و دوم تابستون گرک اومد و لقب کینگ رو داد

اما هیچ جا هیچ علامتی ندیدم که نشون بده این لقب رو گرفتم

alfa2amir
26-10-2012, 23:33
دوستان 1 نکته جالب , به وون چینی 1 خرگوش نشون دادم و میگه 1 چیز سکرت در مورد حیوانات داره

alfa2amir
27-10-2012, 13:48
دموی ترسیدن مردم از میمون

alfa2amir
27-10-2012, 14:05
دموی که تایید میکنه کینگ فیشر شدم

alfa2amir
27-10-2012, 14:06
اینم 1 دمو که کمتر دیده شده

alfa2amir
27-10-2012, 23:23
اینم 1 ایتم مخفی دیگه که با فروش 70 تا علف ابی ازاد شد

iman reza
30-10-2012, 22:02
سلام
بهت تبریک میگم
دموی دومو اولین نفری هستی که میذاری تو سایت و تا حالا کسی حتی بهشم اشاره نکرده بود
جریانشم اینه که دموی بعد ازدواجته که من ندیدم جایی بهش اشاره کنه که چی شده دیدی و جریان از چه قراره خودت باید کمک کنی
سال چندمی؟

alfa2amir
31-10-2012, 19:24
سلام
بله این دمو مال بعد از ازدواجه
اما مال وقتی هست که بچه شروع میکنه به 4 دستو پا راه رفتن یا شاید مربوط میشه به 1 روز قبل از فستیوال 8 بهار
الان سال سوم هستم

pcsoft
31-10-2012, 19:37
سلام
بهت تبریک میگم
دموی دومو اولین نفری هستی که میذاری تو سایت و تا حالا کسی حتی بهشم اشاره نکرده بود
جریانشم اینه که دموی بعد ازدواجته که من ندیدم جایی بهش اشاره کنه که چی شده دیدی و جریان از چه قراره خودت باید کمک کنی
سال چندمی؟

سلام
شاید هم بخاطر اینه که بچه ها کمتر Ann رو برای ازدواج انتخاب میکنن.
من که اغلب Elli رو انتخاب میکنم. Ann هم خوبه دختر فعال و پرنشاطی هست.

iman reza
31-10-2012, 21:15
شب همه قشنگ
جریان دموت باید اینه باشه که قبل ساعت خواستی مثلا 10 صب بری سمت کوه بعد با زنت بری فستیوال اخر شبم بر می گردید همونجا ... البته فکر میکنما
اصلا 7 بهار فستیوال چیزی هست ؟
نمیخوای توضیح بدی جریان از چه قراره ؟
من چندبار خواستم بازی کنم ولی شبیه ساز رو ویندوز سون اجرا نمیشه منم وقت نکردم ایکس پی نصب کنم

alfa2amir
02-11-2012, 13:08
دقیقاا مربوت میشه به فستیوال 8 بهار 1 روز قبل صبح زود باید بریم کوه قبل از 11

MohammadT15
03-11-2012, 13:51
دوستان یکی این جواب سوال مارو بده :

هدف پایانیه این بازی چیه؟

بچه ی شما تا چند سالگی بزرگ میشه؟

از خونه میاد بیرون و کار میکنه یا فقط در کودکیه و 4دستو پا راه میره؟

البته خودم 5 6 سال پیش بازیو تا وقتی بچه بزرگ شد و روی پاهای خودش راه میرفت بازی کردم اما بازم کوچیک بود

میخوام بدونم این بچه اصلا بزرگ نمیشه؟

kavir305
14-11-2012, 12:39
سلام
گفتم هم یه نکته ای بگم هم این تاپیکو بیارم بالا

برای رفتن به پارتی چایی هفت کوتوله هفت تا هدیه که بهتره ارد باشه بردارین بین ساعت 3تا 5 برین خونشون با یکیشون دو بار صحبت کنید تا در مورد پارتی باهاتون حرف بزنه بعد بهش یه ارد بدین بهتون میگه با بقیه هم صحبت کنید تا قبول کنن تو پارتی باشین بعد با تک تک کوتوله ها دوبار صحبت و هدیشونو بدین در انتها شما خودتون رو تو پارتی میبینین یه کیک میخورین با چایی موقع رفتن هم بهتون یه کیسه چایی میدن

iman reza
14-11-2012, 13:45
سلام
منم ویندوزمو عوض کردم تا بتونم شبیه سازو روش نصب کنم ... همین روزا بازی میکنم

HADI roni
25-11-2012, 15:53
سلام.
دوستان من بازی Harvest moon Back to Nature رو الان روی PS3 دارم.
یه مشکلی دارم.من الان تو فصل تابستونم ، تو فصل بهار من 6 تا سیب زمینی و 4 تا شلغم کاشتم و انداختم تو اون خونه بغل مزرعه.
اما اون مرد گنده که میاد اونا رو نمیخره.من مجبورم برم دنبال میوه هایی که اطراف هستند اونارو بچینم بندازم تو جعبه تا بیاد بخره.
میوه هایی که میکارم رو به کی بفروشم؟تخم مرغ هم دارم که انداختم تو جعبه.اونارو به کی بفروشم؟
ممنون.

بی باک بی بال
26-11-2012, 19:09
مگه برای ps3 هست ؟!!!!!!!!

HADI roni
26-11-2012, 21:32
آره یعنی طوری نوشتن بازیش الان رو Ps3 هم اجرا میشه.
در اصل تنظیمش کردن که رو Ps3 بیاد بالا.

MohammadT15
26-11-2012, 21:52
مگه برای ps3 هست ؟!!!!!!!!

از طریق Psn میشه با PS3 هم بازی کرد مثل بازیهای RE3 و Street Fighter و Angry birds و خیلی بازیهای دیگه که اینچوری میشه با Ps3 بازی کرد .

HADI roni
26-11-2012, 22:13
سلام.
یه مشکلی دارم.من الان تو فصل تابستونم ، تو فصل بهار من 6 تا سیب زمینی و 4 تا شلغم کاشتم و انداختم تو اون خونه بغل مزرعه.
اما اون مرد گنده که میاد اونا رو نمیخره.من مجبورم برم دنبال میوه هایی که اطراف هستند اونارو بچینم بندازم تو جعبه تا بیاد بخره.
میوه هایی که میکارم رو به کی بفروشم؟تخم مرغ هم دارم که انداختم تو جعبه.اونارو به کی بفروشم؟
ممنون.

کسی نمیدونه؟

time.shift
26-11-2012, 22:18
sanar jon save ro bram emil kon rezajikjak@yahoo.com:sq_9:

time.shift
26-11-2012, 22:27
eyval be bx p30world

vahid0801
27-11-2012, 13:02
حاج ایمان چهطوریاییییییی...
لانگ تایم نو نسی ...
اقا پایه ای با هم شروع کنیم؟من که بد تو کفم..اخرین بار چندتا دمو داشتم که هیچ جا تا حالا دیده نشده..حیف عکساش پاک شد..
اکی کن با هم بترکونیم..

بی باک بی بال
27-11-2012, 15:08
سلام.
ممنون.

سلام.
اما اون مرد گنده که میاد اونا رو نمیخره.
توی کدوم خونه منظوزتونه اگه اون جعبه کنار خونه میگی اون هرروز عصر ساعت 5 اون مرد اسم زاک اگه اشتباه نکنم میاد میخردشون
من مجبورم برم دنبال میوه هایی که اطراف هستند اونارو بچینم بندازم تو جعبه تا بیاد بخره.
ممنون.
شما هرچی که می خواهید بفروشید فقط بنداز توی جعبه البته گل نمیشه فروخت

HADI roni
27-11-2012, 17:22
سلام.
اما اون مرد گنده که میاد اونا رو نمیخره.
توی کدوم خونه منظوزتونه اگه اون جعبه کنار خونه میگی اون هرروز عصر ساعت 5 اون مرد اسم زاک اگه اشتباه نکنم میاد میخردشون
من مجبورم برم دنبال میوه هایی که اطراف هستند اونارو بچینم بندازم تو جعبه تا بیاد بخره.
ممنون.
شما هرچی که می خواهید بفروشید فقط بنداز توی جعبه البته گل نمیشه فروخت

اره منظورم همون جعبه هستش.
خب من الان وقتی استارت رو میزنم میگه که 6 تا سیب زمینی و 4 تا شلغم دارم.
اگه اون یارو زاک بیاد بخره خب باید اونجا بندازه صفر دیگه نه؟
کلا میوه های کاشتنی منو انگار نمیخره.

iman reza
27-11-2012, 19:15
داش وحید پایه ام بدجورا:sq_2:

بی باک بی بال
27-11-2012, 20:52
اره منظورم همون جعبه هستش.
خب من الان وقتی استارت رو میزنم میگه که 6 تا سیب زمینی و 4 تا شلغم دارم.
اگه اون یارو زاک بیاد بخره خب باید اونجا بندازه صفر دیگه نه؟
کلا میوه های کاشتنی منو انگار نمیخره.

نه نه اون تعداد میوه و محصولاتی که فرختی نشون میده که توی پایا سه سال باید به 999 برسونشون

time.shift
28-11-2012, 15:16
Dishes MadeYucky TeaRegular TeaApple TeaMilky TeaIcky coffeeCoffeeCafe au LaitVienna CoffeeNasty Herb TeaChamomile TeaLavender TeaMint TeaGross SaladItalian SaladFresh SaladCabbage SaladTomato SaladMiserable Fruit DessertFruit DessertFruit Dessert with Yoghurt SauceFresh PapayaTropical CocktailSushi PlateSushi Master's PlateNormal SandwichYummy SandwichBLT SandwichFruit SandwichInstant StewChunky Beef StewBeef Stew with WineInstant CurryCurry Rice (Mild)Curry Rice (Medium)Curry Rice (Spicy)Leftover Green Vegetable JuiceLeftover Red Vegetable JuiceMixed Vegetable JuiceRed Vegetable JuiceGreen Vegetable JuiceTomato JuiceFresh JuiceYoghurt SmoothieSoy Milk MixKale JuiceFishy Boiled FishBoiled FishTasty Boiled FishBoiled FlounderInstant Meat and PotatoesMeat and PotatoesBoiled Chicken and TaroBoiled VegetablesInstant Pot-au-feuChicken Pot-au-feuCabbage Roll Pot-au-feuOvercooked SpaghettiInstant Meat SauceSpaghetti with Meat SauceGarlic SpaghettiSpaghetti CarbonaraSpaghetti with EggplantClumsy OmeletOmeletCheese OmeletPotato and Bacon OmeletFluffy Plain OmeletBeginner's Salisbury SteakBurnt Salisbury SteakSalisbury SteakHealthy Salisbury SteakMushroom Salisbury SteakBurnt FishGrilled FishPerfectly Grilled FishSalt Grilled MackerelTasteless Overcooked SteakSteakPerfectly Grilled SteakGarlic SteakPlain Grilled BeefRoast BeefRoast Beef with HerbsRoast Beef TeriyakiInstant Macaroni and CheeseLumpy Macaroni and CheeseBacon Macaroni and CheeseBroccoli Macaroni and CheeseShrimp Macaroni and CheeseFrozen PizzaPepperoni PizzaFour Cheese PizzaInstant BreadFresh Baked Bread Fresh Baked Raisin BreadWalnut & Almond BreadMediocre CakeShortcakeFruit TartChocolate SpecialFlower Special
list kamel ghaza ha:sq_15:

رستگار15
28-11-2012, 15:20
Dishes MadeYucky TeaRegular TeaApple TeaMilky TeaIcky coffeeCoffeeCafe au LaitVienna CoffeeNasty Herb TeaChamomile TeaLavender TeaMint TeaGross SaladItalian SaladFresh SaladCabbage SaladTomato SaladMiserable Fruit DessertFruit DessertFruit Dessert with Yoghurt SauceFresh PapayaTropical CocktailSushi PlateSushi Master's PlateNormal SandwichYummy SandwichBLT SandwichFruit SandwichInstant StewChunky Beef StewBeef Stew with WineInstant CurryCurry Rice (Mild)Curry Rice (Medium)Curry Rice (Spicy)Leftover Green Vegetable JuiceLeftover Red Vegetable JuiceMixed Vegetable JuiceRed Vegetable JuiceGreen Vegetable JuiceTomato JuiceFresh JuiceYoghurt SmoothieSoy Milk MixKale JuiceFishy Boiled FishBoiled FishTasty Boiled FishBoiled FlounderInstant Meat and PotatoesMeat and PotatoesBoiled Chicken and TaroBoiled VegetablesInstant Pot-au-feuChicken Pot-au-feuCabbage Roll Pot-au-feuOvercooked SpaghettiInstant Meat SauceSpaghetti with Meat SauceGarlic SpaghettiSpaghetti CarbonaraSpaghetti with EggplantClumsy OmeletOmeletCheese OmeletPotato and Bacon OmeletFluffy Plain OmeletBeginner's Salisbury SteakBurnt Salisbury SteakSalisbury SteakHealthy Salisbury SteakMushroom Salisbury SteakBurnt FishGrilled FishPerfectly Grilled FishSalt Grilled MackerelTasteless Overcooked SteakSteakPerfectly Grilled SteakGarlic SteakPlain Grilled BeefRoast BeefRoast Beef with HerbsRoast Beef TeriyakiInstant Macaroni and CheeseLumpy Macaroni and CheeseBacon Macaroni and CheeseBroccoli Macaroni and CheeseShrimp Macaroni and CheeseFrozen PizzaPepperoni PizzaFour Cheese PizzaInstant BreadFresh Baked Bread Fresh Baked Raisin BreadWalnut & Almond BreadMediocre CakeShortcakeFruit TartChocolate SpecialFlower Special
این که معلوم نیست چی نوشتی:44:
میشه واضحتر بنویسی؟

vahid0801
28-11-2012, 20:59
حله حاج ایمان...تا چندروز دیگه امار میدم وانس اند فور اال این مزرعه رو شخم زده تحویل ملت بدیم.. loading...

iman reza
28-11-2012, 22:10
فردا منتظر اولین عکس باش

vahid0801
28-11-2012, 22:25
منتظرم.
یه دمو دارم که هیچکس ندیده...واسه همون اولین روز..بعد از اینکه اولین بار دیدم بیست بار دیگه امتحان کردم که دوباره شد..با وون چینی.
میزارمش ببینی:sq_9:

iman reza
28-11-2012, 22:51
منتظرم.
یه دمو دارم که هیچکس ندیده...واسه همون اولین روز..بعد از اینکه اولین بار دیدم بیست بار دیگه امتحان کردم که دوباره شد..با وون چینی.
میزارمش ببینی:sq_9:

جدی میگی ؟
منتظرم ... خیلی کنجکاوم کردی .... زنبیل میذارم برای دیدنش

vahid0801
29-11-2012, 14:18
وایسا ناهار بزنیم بیاییم استارت هاروست مونی بزنیم...دمو رم میزارم..البت اگه ببینمش(که صدرصد میبینمش.)..خودم اولین بار بود بعد هزار بار هاروست مون بازی کردن میدیدمش همینجوری مونده بودم..میام الان...

vahid0801
29-11-2012, 18:27
خوب...
روز سوم بهار که هریس پلیس میاد در مورد وون باهات صحبت میکنه و امارشو میده و بعد وون میاد مزرعه ات و میره اونجا استراحت میکنه باید سریع بری میدونن اونجا پلیسه رو میبینی که تو بهش میگی وون مزرعه منه و اون سریع میره اونجا بعد باید سریع بیای سمت خونه گتز نجار که پلیس رو اونجا میبینی که میگه پیداش نکردم و خود وون هم میرسه اونجا و بقیه ماجرا...

چون اکثرا روز سوم تازه استارت زدن سرشون با مزرعه شلوغه نمیرن ببینن جای دیگه چه خبر..
حال کردید..:sq_24:

رستگار15
29-11-2012, 19:49
خوب...
روز سوم بهار که هریس پلیس میاد در مورد وون باهات صحبت میکنه و امارشو میده و بعد وون میاد مزرعه ات و میره اونجا استراحت میکنه باید سریع بری میدونن اونجا پلیسه رو میبینی که تو بهش میگی وون مزرعه منه و اون سریع میره اونجا بعد باید سریع بیای سمت خونه گتز نجار که پلیس رو اونجا میبینی که میگه پیداش نکردم و خود وون هم میرسه اونجا و بقیه ماجرا...

چون اکثرا روز سوم تازه استارت زدن سرشون با مزرعه شلوغه نمیرن ببینن جای دیگه چه خبر..
حال کردید..:sq_24:

داداش اینو که همه دیدن :sq_19:
شرمنده :sq_17:

iman reza
29-11-2012, 20:04
وحید خدا لقدت کنه :sq_6:
این که تکراریه ...

رستگار15
29-11-2012, 20:14
کسی میتونه بفهمه این چیه؟
اگه تونستید تفکیکشون کنید؛در اختیار ما هم قرار بدید ممنون میشم :sq_1:

vahid0801
29-11-2012, 20:27
جدی؟؟؟:sq_15::sq_1:
چوخ ساریییی

ایشالا جبران مینماییم..:sq_24:

iman reza
29-11-2012, 21:26
سلام... الوعده وفا

من بازیم از سی بهار سال چهارم مونده .. که تو این روز کای میاد میگه امروز روز عروسیمه ... بهت گفته بودم بر میگردم ... بعدش ناراحت میشه که ریک بهم خبر نداده بود عروسیشه ...هیچی دیگه یهو رفتم روز اول تابستون

نمیدونم عکس عروسی کای رو گذاشتم بودم یا نه ... برام سوال شده که باز کای بر میگرده شهر یانه .. تا روز سی تابستون باید صبر کنم

رستگار15
30-11-2012, 12:37
دوستان وقت کردید جواب منم بدید ممنون میشم :46:

بی باک بی بال
30-11-2012, 19:47
کسی میتونه بفهمه این چیه؟
اگه تونستید تفکیکشون کنید؛در اختیار ما هم قرار بدید ممنون میشم :sq_1:
لیست غذا های که میتونی بپزی

رستگار15
01-12-2012, 11:01
لیست غذا های که میتونی بپزی
میدونم ولی نمیتونم تفکیکشون کنم خیلی بهم چسبیده و پشت سر هم هستن :sq_3:

time.shift
01-12-2012, 16:21
سلام بچه ها
من از بچگی بازی هاروست مون بازی میکردم یه بار تا سال سوم آخرین روزش رفتم با50% اما چون ازدواج نکرده بودم و بچه نداشتم نتونستم برم شهر ولی الان دوباره بازی میکنم تو پلی استیشن1 زن و بچه دارم و مزرعه 75% تازه کاغذ پرینت شده هم ندارم از گیم شارک هم استفاده نکردم به نظر شما اگه تمام غذاها رو درس کنم چند درصد میشه؟راستی من با ann ازدواج کردم :sq_8: تازه پدرشم هیچی به من نداد 10تا گاو دارم 10قلبه هم چنین 10تاگوسفند 10 قلبه و 10 تا مرغ از اینها 2تا گاو و2تا گوسفند و یکی از مرغ هام طلایی:sq_25:

time.shift
01-12-2012, 16:28
بجه ها برای اینکه گلخانه تون خراب نشه باید روز قبل از طوفان محصول را برداشت نکنید و به محصول آب ندهید 100% تضمینی یک با امتحان ضرر نداره:20:

time.shift
01-12-2012, 16:37
سوالم داشتین در خدمتیم راستی من تو بازیهای که انجام دادم یک بار با پوپوری یک بار با کارن ویک بار با ان ازدواج کردم و اون دختر کوچولو که اول میاد جز خاطرات خودته و با هر دختری که ازدواج کنی اون میاد به ذهنت من هر سه بار برام اتفاق افتاد

time.shift
01-12-2012, 16:58
من یه جا خوندم که گفته بود میشه 2ـتا زن گرفتاما باید مزرعه کنار خونه اون نجار رو بخری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که برای خریدنش خیلی باید مزرعت توپ شده باشه بعد بری پیش شهر دار اگه خندان بود سال بعد بهت میگه میتونی مزرعه کنار خونه نجار رو بخری ( از نجار بخریش ) وقتی خریدی میتونی اون پر آبی رو از اون چینی بخری و به اون دختر بدی تا توی خونه کنار مزرعه دوم زندگی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

time.shift
01-12-2012, 16:59
اگه پست بالایم جریانش صحت داره؟لطفا بگین

رستگار15
01-12-2012, 19:28
سوالم داشتین در خدمتیم راستی من تو بازیهای که انجام دادم یک بار با پوپوری یک بار با کارن ویک بار با ان ازدواج کردم و اون دختر کوچولو که اول میاد جز خاطرات خودته و با هر دختری که ازدواج کنی اون میاد به ذهنت من هر سه بار برام اتفاق افتاد
با هر کی ازدواج کنه همون میشه

رستگار15
01-12-2012, 19:35
کسی نمیخواد اون لیست غذا رو تفکیک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا یاری کنید دیگه!
time.shift تو خودت تفکیک شده لیست غذایی که توشتی رو میذاری؟
خیلی قاطی پاطیه نمیتونم بفهمم چیه

time.shift
01-12-2012, 19:59
کسی نمیخواد اون لیست غذا رو تفکیک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا یاری کنید دیگه!
time.shift تو خودت تفکیک شده لیست غذایی که توشتی رو میذاری؟
خیلی قاطی پاطیه نمیتونم بفهمم چیه

من اون لیست رو تو یک سایت خارجی دیدم ولی فک نکنم درست باشه:41:شرمنده ملت شدم من ببخشین لطفا:sq_3:

vahid0801
01-12-2012, 23:36
حاج ایمان بازم سلام...شرمنده ...این چند روزهسر کار بد سرمون شلوغ شد یه دفه داریم جای جدید میگیریم وقتمون تخیلی پره..تا سر هفته برمیگردیم پیشتون...

time.shift
02-12-2012, 15:38
شما مطمئنی خواب ندیدی؟
من که تو این مدتی که دارم بازی می کنم چنین چیزی ندیدم ولی سیو اون روز رو دارم و می رم امتحان می کنم

دروغی بیش نبود:sq_10:

time.shift
02-12-2012, 15:58
من نگفتم فقط 63 تا غذا هست ... می دونم 64 تا هست ولی با این که کلی با دوستان گشتیم نشد غذای آخر رو پیدا کنیم ...
و تا جایی که یادمه همون 63 تا غدایی که اول تاپیک گداشتیم فقط درست شد ...

حالا اگر شما لیست تمام غذا هایی رو که درست کردین رو به صورت عکس بذارید برامون شخصا" خیلی ممنون میشم ازتون
chocolate cake=oven+whisk+butter+egg+flour+chocolate
chocolate cookie=Rolling pin+oven+butter+chocolate+egg+flour+suger عروسک یکی از اینها یا چای ارامش رو درست کن 64 تا میشه لیست غذاهات

رستگار15
02-12-2012, 20:24
من اون لیست رو تو یک سایت خارجی دیدم ولی فک نکنم درست باشه:41:شرمنده ملت شدم من ببخشین لطفا:sq_3:

دشمنت شرمنده داداش :10:
همین که گشتی و پیدا کردی و واسمون گذاشتی مردونگی کردی

time.shift
03-12-2012, 16:16
:7:چاکرم به مولا

time.shift
04-12-2012, 20:38
سلام بچه ها

alfa2amir
04-12-2012, 21:43
کسی نمیدونه؟

داداش گلم من هم رو
PS3
بازی میکنم
کنار خونت 1 باکس رو زمین هست که وقتی میوه میندازی توش تکون میخوره تنها راه برای فروش همینه
اگر خواستی سیو با هم عوض کنیم

HADI roni
06-12-2012, 18:16
داداش گلم من هم رو
PS3
بازی میکنم
کنار خونت 1 باکس رو زمین هست که وقتی میوه میندازی توش تکون میخوره تنها راه برای فروش همینه
اگر خواستی سیو با هم عوض کنیم

دستت درد نکنه خیلی دوست دارم خودم از اول بازی کنم.
راستی ابزار هامو چطوری آپدیت کنم؟
الان مثلا آب پاشم 400 در صد شده و همه ی سنگ ها رو هم داره اما پیش یارو میرم هی میگه ابزارتو بیار و سنگ هم براش بگیر تا آپدیتش کنم.
الان سال اول تابستون هستم.
ممنون.

هاروست مون
08-12-2012, 14:58
سلام
میشه یکی بگه وقتی قرار1ماه به آن تخم مرغ بدیم روزای جشن بایدچیکارکردچون رستوران تعطیل وقرداش هم آن دیگه تخم مرع نمیگیره

iman reza
08-12-2012, 20:35
سلام
میشه یکی بگه وقتی قرار1ماه به آن تخم مرغ بدیم روزای جشن بایدچیکارکردچون رستوران تعطیل وقرداش هم آن دیگه تخم مرع نمیگیره

سلام
هفته روزه نه یه ماه
اگه یه روزم از این هفت روز ندی دمو رو کامل نمی بینی ... عذر موجه قابل قبوله ... مثلا فستیوالی چیزی باشه

sajjad athare
10-12-2012, 11:15
داداش لطفا لینک دانلود سیو تو به نمایش بگزار تا ما هم استفاده کنیم. در عوض من هم یک سیو دارم که می تونید از اون استفاده کنید.

time.shift
11-12-2012, 14:20
sajjad jan save khodto bezar hame astefade konim:n09:

هاروست مون
12-12-2012, 09:44
قارچ تپه مادروگل:n01:

هاروست مون
12-12-2012, 09:46
امابهم توت فرنگی ندادیه غذابرام آورد

هاروست مون
12-12-2012, 13:39
سلام میشه بگیدروزتولدخودمون بایدچیکارکنیم

رستگار15
12-12-2012, 14:59
امابهم توت فرنگی ندادیه غذابرام آورد

قارچ تپه مادروگل:n01:
داداشم منظورت از این دو تا پست چیه گیج شدم؟

رستگار15
12-12-2012, 15:00
سلام میشه بگیدروزتولدخودمون بایدچیکارکنیم
فک کنم هیچ کار،فقط یه سری تبریک از دوستات میاد به صندوق پستت

sajjad athare
12-12-2012, 22:57
پس لطفا سیو شو بزار ما هم استفاده کنیم.وای چه قدر دلم می خواد شهرو ببینم.

Sib Market
13-12-2012, 08:46
شهري در كار نيست...

اين بازي به اندازه كافي در همين دهكده كار براي انجام دادن داره...
ديگه شهر نمي خواد...

danay khaste
15-12-2012, 01:29
اقا رمز ها رو باید چه جوری وارد کرد:n13::n13::n13:

رستگار15
17-12-2012, 21:46
اینم یکی از دموها که فک کنم خیلیها دیده باشند

اینجا جف به همسرش میگه که یه نقاشی کشیده و به یه مسابقه فرستاده و برنده شده برای همین میخواد یه حراج بزرگ بزنه !

مردم که اعلامیه رو میبینن فکر میکنن که جف حراج زده چون دیگه نمیخواد کار کنه و از بد حسابی اونا خسته شده بنابر این میان و حسابهاشون رو صاف میکنن و ازش میخوان نره!

اینجا هم جف قضیه رو برای همسرش تعریف میکنه و خوشحال میشه که اعلامیه تخفیف یه همچین نتیجه ای داده!!:n02:

-------------------------------------------
ببخشید اگر تکراری بود.
دوستان ما فرمول 64 تا غذا رو داریم.اما من فکر میکنم بیشتر باشه
اگر دقت کنین وقتی که به رستوران میرید و میخواید غذا سفارش بدید همه ی غذاها رو میتونیم درست کنیم بجز set meal .پس 100% این غذا رو هم میشه درست کرد.در مورد نوشیدنیهای رستوران هم همینطور.
فک میکنم فرمول داروها رو هم باید بدست بیاریم و میتونیم اونها رو هم درست کنیم
داروها خودشون 4 تا هستند و اگر اون نوشیدنی که اسمش رو حضور ذهن ندارم و set meal رو هم درست کنیم رو هم میشه 70 تا و لیست غذا هم پر و تکمیل میشه:26:

نظر مثبتتون چیه؟

رستگار15
19-12-2012, 11:59
خواهشا واسه پیدا کردن فرمول غذاها و داروها کمک کنید!
فکر کنم داروها با استفاده از علف آبی و سبز درست بشه :n13:

رستگار15
19-12-2012, 15:57
اینم یکی دیگه از دموها:

همه در مورد یک دزد حرف میزنند

اینجا که چون به اندازه کافی با دوق دوست هستی که بتونی وارد آشپزخونه بشی به آشپزخونه میری و میبینی که یه گربه از توش میاد بیرون(همون گربه ای که همیشه در رستوران وله).بعد که میای بیرون:

و معلوم میشه که دزد همون گربه هه بوده!

هاروست مون
25-12-2012, 09:16
سلام بچه هااگه کسی روزتولدش نبودبایدچیکارکرداین ماهیگیرتولدش روزدوشنبه است دوشنبه هاهم که ناپدیدمیشه:n27:

رستگار15
25-12-2012, 18:46
هیچکار نمیشه کرد،سال دیگش ببر،راستی دوشنبه که تعطیل نیست یکشنبه تعطیله!:n02:

بی باک بی بال
26-12-2012, 15:11
سلام بچه هااگه کسی روزتولدش نبودبایدچیکارکرداین ماهیگیرتولدش روزدوشنبه است دوشنبه هاهم که ناپدیدمیشه:n27:

ماهیگره هیچ وقت روز تولدش نیست من این بازی تا سال 15 بازی کردم هیچی نشد که نشد :n27:

رستگار15
28-12-2012, 21:46
آره انگار هر سال دوشنبه هست :sq_24:
شرمنده واسه پست قبلی:sq_17:

رستگار15
01-01-2013, 18:04

Harvest_Moon_Iman
04-01-2013, 18:16
سلام:n12:
تراینر 3 ، شخصيت تمام بازی با تاریخ تولدشون اونم 100 % تست شده توست خودم ، دموی بیشتر بازی ، اینم آخرین ورژن ePSXe V.1.7.0 (آپدیت جدید 100% فارسی شوده)،خوب اینم آخریش کتاب الکترونیکی آموزش مبدل ePSXe با ترایلر که دوستان گفتن من بزارم از زیر دانلود کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد همه فایلها : .p30centers.ir

با تشکر

محمدرضا

Moosivandm
07-01-2013, 18:17
سلاممن این بازی رو خیلی وقت پیش بازی کردم و یادمه که به greg(?) روز تولدش هدیه دارم، طبق گفته اون کتاب لوحه خانه باید اتفاقی میوفتاد تو روز تولدم ولی همش دروغ بود!

Moosivandm
07-01-2013, 18:21
خواهشا واسه پیدا کردن فرمول غذاها و داروها کمک کنید!فکر کنم داروها با استفاده از علف آبی و سبز درست بشه :n13:یادمه تو سایت رسمی اش خوندم که اشتباه سازنده است و همین 64 غداست به خاطر همین و یه موضوع دیگه مزرعه 100 در 100 نمیشه.

Amin4All
08-01-2013, 18:27
این بازی قشنگه که اینقدر پست خورده ؟
چه سبکیه ؟ اگه خوبه ما هم بگیریمش .

Sib Market
08-01-2013, 18:39
بله
من از 9 سالگي كه PS 1 گرفتم از طرفدار هاي اين بازيم...
سبكش خاصه!

alfa2amir
13-01-2013, 18:55

اینم داروی دوم که با فروش 60 تا گل سبز به دست اومد

soheilnouri
13-01-2013, 20:49
این بازی فقط واسه پی سیه؟امتیازش چنده؟

alfa2amir
15-01-2013, 15:02
این بازی فقط واسه پی سیه؟امتیازش چنده؟

بازی برای ps1 هست که با املیتور رو pc بازی میکنن
البته من رو ps3 بازی میکنم

ali-dt
16-01-2013, 10:07
سلام
من بعد چندسال هوس کردم دواره این بازیو برم...ولی اکثر بچه ها می گن که اصن شهری وجود نداره...ولی یه عده هم می گن که رفتن...مثلا من چند سال پیش از رفیقم سوال کرده بودم که گفت رفته شهر....حالا دیگه نمی دونم...الان دوباره تصمیم گرفتم بازی کتم....

alfa2amir
16-01-2013, 21:14
شهر رو کسی ندیده
ولی ایتم مخفی تا دلت بخواد داره

ali-dt
19-01-2013, 11:28
آره شهر که فک کنم خالی بندیه...ولی اگه بشه بازیو درست تموم کرد می شه تا چند سال دیگه هم بازی کرد....

مهدی ترک 22
19-01-2013, 14:53
سلام من تازه عضو شدم وقتی خونه رو تا آخر بزرگ میکنی پنج تا صندلی داره چرا؟
:n18:

ali-dt
19-01-2013, 19:07
داداش چه سوالایی می پرسیا...حال 5تا صندلی یا 6 تا ... چه فرقی می کنه؟

110hk
21-01-2013, 12:58
سلام به همه طرفدار هاي اين بازي خفن
من چند سال پيش اين بازي روكامپيوتر تا 72 %بدون گيم شارك و رمز ترينر تا سال دوم رفتم خيلي دوست دارم بدونم تهش چي مي شه كسي مي تونه با سيو كمكم كنه ؟
اصلا شهر ميره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يه جوونمرد پيداشه يه كمكي بده!!!!!!!!!!!:n16:

110hk
21-01-2013, 16:01
آقا يكي 6871 امين جواب رو بده من منتظرم ديگه :n05:

110hk
21-01-2013, 16:25
فول آپشن؟
...

شمارهٔ SCPH اش چنده؟
اینم مثل مموری‌کارت 15 تا جای سیو داره؟
صفحه نمایشش چند در چند پیکسله؟
ار کدوم باتری‌ها می خوره بهش؟ ( ترجیحا هم مدلش رو بگو هم توان باتری رو)
وزنش چقدره؟ با اون یکی‌ها فرق می کنه وزنش؟

از نظر اندازه فکر نمی کنم فرقی با هم داشته باشن. من در کل یه نوع بیشتر ندیدم.
قیمتا هم خیلی عجیبه. اون نوع اولیش الآن تو آمازون برای فروش هست که 60 دلاره
(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

اون «مینی» بودن هم مال مینی بازی‌هاییه که میشه باهاش بازی کرد نه مینی بودن امکانات!
ممنونم دمت گرم

110hk
21-01-2013, 16:30
[QUOTE=110hk;7442148]سلام به همه طرفدار هاي اين بازي خفن
من چند سال پيش اين بازي روكامپيوتر تا 72 %بدون گيم شارك و رمز ترينر تا سال دوم رفتم خيلي دوست دارم بدونم تهش چي مي شه كسي مي تونه با سيو كمكم كنه ؟
اصلا شهر ميره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يه جوونمرد پيداشه يه كمكي بده!!!!!!!!!!![/QU:n16:OTE]

پس چي شد اون همه كاربر مشتاق:n13:

alfa2amir
21-01-2013, 23:20
شهر نمیره عزیزم

110hk
22-01-2013, 11:20
عليك سلام
ممنونم از جوابت
يعني برا مريض شدن كارن هم شهر نمي ره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حداقل بايد كه بازي تموم شه اينطور نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!:n23:
درست نيست امير جان
تازه اول بازي ميگه مزرعه 100%اما چطور 100%ميشه
راستي اگه سيو پيدا كردي ما رو بي نصيب نذار

kasrasimon
22-01-2013, 11:37
سلام داداش من تو یه تاپیک که به احتمال زیاد همین تاپیک بود خونده بودم که مزرعه دار به خاطر اینکه نسخه اصلیش نیست نمیره به شهر بعضی ها هم گفته بودند که مزره دارشون 178 مگه ولی نسخه دلفین HARVEST MOON BACK TO NUTUR حجمش 212 مگه یعنی می تونه این نسخه فرقی با بقیه نسخه ها داشته باشه ممنون می شم جواب بدید در ضمن ترینر هایی هم قبلا گذاشته بودید فکر کنم زمانشنون گذشته دانلود نمیشن لطفا اگه می شه و دارید کامل ترین ترینر موجود برای هاروست مون دلفین بزارید بعد هم توضیح بدید کی کی به سوالات پاسخ میدید. :n16:

kasrasimon
22-01-2013, 11:47
سلام داداش خب من یه سیو از اینترنت گیر آوردم که با ترینر ساخته شده و به نظر من خیلی خوب هست چون همه چیزش 99 هست و در صد بازیش هم 22% که با پول 999999999 که تو بازی بهت داده می تونی 9 تا گاو و 9 تا گوسفند و 4 تا مرغ بخری که خودش 22% است که تو یه روز گیرت میاد و البته یه نکته بسیار مهمتر به نظر خودم اینه که قلب کارن رو تونسته تو 24 روز نارنجی کنه که این خیلی خوبه البته بگم که این سیو برای نسخه دلفین هاروست مون هست و پسوندش MEM هست نصبش هم خیلی ساده است بعد از خارج کردن از وینرر پوشه SAVE DATA رو تو پوشه هاروست مون که معمولا تو C:/ PROGRAM هست کپی کن :n16:

ali-dt
22-01-2013, 12:19
سلام
شهر که کلا خالی بندیه و ربطی به ورژنش نداره....شایدم راست باشه...ولی تو اینترنت هیچ عکسی از شهر نیست....ولی اگه بتونی بازیو خوب تموم کنی می تونی تا چند سال دیگه(فک کنم 15 سال) بازی کنی...شایدم جاهای جدیدی تو نقشه باز بشن و بشه مزرعه ی جدیدی خرید...من خودمم دارم الان بازی می کنم الانم تابستونم....یه دونه از مرغامم تخم طلا می زاره فعلا.....حالا تا آخر برم ببینم چی می شه تهش....:n26:

alfa2amir
22-01-2013, 13:06
ببینید شهر که من ندیدم و احتمالا نیست
اما درصد بازی به 100 میرسه اما الان نمیتونم ثابت کنم
ولی خودم رو ps1 گلخونه دوم رو زدم کنار خونه نجار ((gotz)) و حوضچه رو تبدیل به 1 مسطتیل با ظرفیت 150 ماهی کردم
الان بازی رو ps3 دارم بازی میکنم و نسخه اوجیتال رو از سایت PSN دانلود کردم که حجمش کلا 68 مگ هست
اگه تونستم گلخونه بزنم حتما عکس میزارم

سیو رو ps3 تبادل میکنم

alfa2amir
22-01-2013, 13:08
و البته چیزایی میدونم که اگر بگم متهم به دورغ میشم برا همین تا نخوایید نمیگم

اما توصیه میکنم به هیچ عنوان رمز نزنید

alfa2amir
22-01-2013, 15:22
عليك سلام
ممنونم از جوابت
يعني برا مريض شدن كارن هم شهر نمي ره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حداقل بايد كه بازي تموم شه اينطور نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!:n23:
درست نيست امير جان
تازه اول بازي ميگه مزرعه 100%اما چطور 100%ميشه
راستي اگه سيو پيدا كردي ما رو بي نصيب نذار

میشه با 100 % بازی رو تموم کرد اما باید راحش پیدا بشه که باید بازی از 3 سال گذشته باشه
چون تو سال سوم چند ایتم جدید ازاد میشه

kasrasimon
22-01-2013, 18:08
داداش alfa میشه لطف کنی بگی چه جوری تونستی
1. حوض ماهیگیری رو بزرگ کنی
2. گلخونه دوم دیگه چه صیغه ایه ؟:n16:
لطفا جواب بدید

alfa2amir
22-01-2013, 22:26
برای حوض ماهیگیر بعد از سال سوم میاد و 3 ایتم در اختیارت میزار ه که یکیش حوض هست

گلخونه دوم رو الان خودم تو سال 3 هستم اگر تونستم بگیرم حتما عکس میزارم بعد توضیح میدم

اما دستگاه ابیاری اتوماتیک رو دیدم اما نتونستم بگیرم

ali-dt
22-01-2013, 22:36
سلام
چرا نباید از رمز استفاده کنیم...؟من فقط از رمز خسته نشدن استفاده کردم و یه دونه از گاوها رو هم به خاطر مسابقه قلبشو 10 کردم که الان شیر طلایی میزاره
کد پولم با cheat engine زدم

alfa2amir
22-01-2013, 22:43
چون هربار که از رمز استفاده میکنید فقط 1 متغیر رو تغییر میدید
در حالی که ممکنه اون متغییر باعث تغییر چند متغییر دیگه بشه

newhamedpc
22-01-2013, 22:47
شهر رو کسی ندیده
ولی ایتم مخفی تا دلت بخواد داره

سلام من خیلی خیلی سال پیش تو این بازی دیدم که دوستم به شهر رفت :) بعد از سه سال .

alfa2amir
22-01-2013, 22:49
من شهر ندیدم اما ایتم مخفی خیلی دیدم

ali-dt
22-01-2013, 22:51
یه سوال دیگه...من آناناس کاشتم فقط تونستم یه بار برداشت کنم....توی 1 ماه فقط 1 بار.... همشم آب می دادم...ممکنه به خاطره رمز باشه؟الان می شه درستش کرد؟

ali-dt
22-01-2013, 23:00
یا کلا اناناس همینجوریه؟

alfa2amir
22-01-2013, 23:38
اناناس 15 روز طول میکشه به محصول دادن برسه بعدش هر 7 روز میوه میده
کلا 2 بار میتونی برداشت کنی البته تو گلخونه تا وقتی گلخونه هستو اناناسم سر جاش هست هر 7 روز میوه میده

ali-dt
23-01-2013, 00:05
دادا دمت گرم...فقط اگه یه عکسم از گلخونه ی بغل نجاری بزاری ممنون می شم :n01:

110hk
23-01-2013, 10:16
اقا سلام مي گه برا مريض شدن كارن شهر مي ره چه جوابي داري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
alfa2amir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما تو ps3همين بازي رو انجام ميديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم يه سيو از اينترنت گير اوردم 88% همه چي999 زن وبچه هم داره ولي چه طور 100% ميشه اگه سيو بيش از 88%داشتيد در اختيار ما هم بذاريد
يا علي

110hk
23-01-2013, 10:29
راستي از چيزهاي جالبي كه تو اين بازي هست

اينه كه شما حيواناتي كه در سيو هاي ديگه داريد رو مي تونيد بياريد تو سيوتون
اين جوري ميتونيد دستگاه رو گول بزنيد و مثلا از يه سيو كه حيوون طلايي داريد بيرون بازي چند تا كپي بگيريد

و اون حيوون رو چند بار بياريد تو سيوتون از همون سيو هاي كپي شده

اين جوري ميتونيد حتي از روز اول بازي 10مرغ و10گاو 10گوسپند طلايي داشته باشيد فقط بديش اينه كه

اسماشون يكي ميشه

اين رو هم ياد اورشم كه اون سيوي كه كپي ميكنيد بايد از يه مزرعه ديگه باشه كه سيو هاشون تداخل نشه
اگه كسي مشكلي داشت بگه

ياعلي

110hk
23-01-2013, 10:31
راستي سيو بيش از 88 فراموش نشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pcsoft
23-01-2013, 13:36
راستي از چيزهاي جالبي كه تو اين بازي هست

اينه كه شما حيواناتي كه در سيو هاي ديگه داريد رو مي تونيد بياريد تو سيوتون
اين جوري ميتونيد دستگاه رو گول بزنيد و مثلا از يه سيو كه حيوون طلايي داريد بيرون بازي چند تا كپي بگيريد

و اون حيوون رو چند بار بياريد تو سيوتون از همون سيو هاي كپي شده

اين جوري ميتونيد حتي از روز اول بازي 10مرغ و10گاو 10گوسپند طلايي داشته باشيد فقط بديش اينه كه

اسماشون يكي ميشه

اين رو هم ياد اورشم كه اون سيوي كه كپي ميكنيد بايد از يه مزرعه ديگه باشه كه سيو هاشون تداخل نشه
اگه كسي مشكلي داشت بگه

ياعلي

سلام دوست عزیز.
همه این کارها هم کردیم. درصد مزرعه مهم هست که تکانی نخواهد خورد.

ali-dt
23-01-2013, 16:10
فک کنم اگه غذاهای جدیددرست کنی در صد بالاتر می ره....

ali-dt
23-01-2013, 16:11
غذیه ی کارن که مریض می شی می ری شهرم فک کنم خخالی بندیه............

alfa2amir
23-01-2013, 16:29
alfa2amir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما تو ps3همين بازي رو انجام ميديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم يه سيو از اينترنت گير اوردم 88% همه چي999 زن وبچه هم داره ولي چه طور 100% ميشه اگه سيو بيش از 88%داشتيد در اختيار ما هم بذاريد
يا علي

من به هیچ شکلی ندیدم بره شهر
بله این بازی مال ps1 هست که رو ps3 یا pc انجام میشه
من نسخه اورژینال با حجم 68 مگ از سایت psn خریدم

سیوی که با رمز 99% شده باشه به درد نمیخوره

اگه گلخونه دوم رو زدم حتما عکس میزارم

kasrasimon
23-01-2013, 18:31
من یادمه وقتی توت قدرتی می گرفتیم 1% اضافه می شد به در صد بازی اما حالا با شبیه ساز دلفین بازی می کنم ولی توت قدرت در صد نمی ده چرا؟

kasrasimon
23-01-2013, 18:33
يا علي

اگه مال هاروست مون بک تو نچور برا شبیه ساز دلفین هست بزارید

alfa2amir
23-01-2013, 20:27
بچه ها من لیست تاریخ تولد و لیست غذا ها رو به صورت pdf میخوام اگردارید برام بزارید

110hk
24-01-2013, 09:41
من دارم اما نميدونم چه جوري بذارم رو سايت اما اگه توي اين 691 صفحه بگردي پيدا مي كني

تو صفحه اول هست

ياعلي

110hk
24-01-2013, 10:00
سلام
اين طور كه من درصد حساب كردم اينجوريه
30%گاو گوسپند ومرغ
10%زن
10%بچه
هر8غذا 1% كه64تا ميشه 8%
10%خونه بزرگ كردن
10%سگ
10%اسب
رو هم شد88% تازه برا سيب قدرت هم درصد نميده خب ميشه بگي چطور از88 بيشتر شد درصدت
وقتي نشون مي داد درصدو............

jimis
24-01-2013, 23:03
سلام به همه من قبلا این بازی رو بازی کردم 99 % کزدم ps1 سوخت بعد دو روز دیگه بازی نکردم الان که خوندم پست هارو دلم تنگ شد که دوباره بازی کنم و البته اره با کارن ازد کنی مریض میشه میری یه دهکده دیگه 2 تا سگم میتونی بخری بدون گیم شارک هم میرفتم ولی متاسفانه هسچس از فرشته هاش یادم نیست . منم از نو میخام شروکنم:n18:

jimis
24-01-2013, 23:05
درضمن 2%برای بچه های سگتونه

jimis
24-01-2013, 23:54
هنوز بچه ها بازی میکنین که ؟

pcsoft
25-01-2013, 10:00
سلام به همه من قبلا این بازی رو بازی کردم 99 % کزدم ps1 سوخت بعد دو روز دیگه بازی نکردم الان که خوندم پست هارو دلم تنگ شد که دوباره بازی کنم و البته اره با کارن ازد کنی مریض میشه میری یه دهکده دیگه 2 تا سگم میتونی بخری بدون گیم شارک هم میرفتم ولی متاسفانه هسچس از فرشته هاش یادم نیست . منم از نو میخام شروکنم:n18:

خب روایتی جدید! شنیده بودیم توی لوح نامه(پر از دروغ) وقتی برگردی از دهکده، توی میدان روستای خودمون سگ می فروشن. گویا شما از داخل دهکده کناری سگ خریدین.
اینقدر دروغ توی این بازی زیاد شده. آدم گیج میشه. کی راست میگه. کی نمیگه. برا همین هم دوستانی که چیز جدیدی کشف کردن عکسی چیزی ازش تهیه کنن. تا دیگه مثل اینجا، محل تخیلات بعضی نباشه. شاید شما واقعا این ها رو دیده باشین. ولی اینجا دیگه همه چیز مخلوط شده. و فقط با مدرک میشه صحبت کرد.
من مثلا خودم وقتی ps1 داشتم حوضچه بزرگ کردم. به شکل یک مستطیل عمودی از دید کاربر بزرگ شد. ولی میترسم بگم و متهم به دروغ گویی بشم. برای همین، قصد دارم از اول بازی رو برم. بدون ترینر و چیت. ببینم چی میشه.

jimis
25-01-2013, 13:04
والا من نمیدونستم متهم میشم ولی خب چشم عکسم اگه دوباره بهش رسیدم میگیرم فهلا که از اول دارم شروع میکنم

ali-dt
26-01-2013, 10:52
بابا دروغ خیلی زیاد شده...اگه یه بدبختی هم راست بگه همه فک می کنن دروغ می گه....:n02:

kasrasimon
26-01-2013, 12:23
:n13:
یه سوال داشتم دوستان شما ها تو ورژنی که از هاروست مون دارید وقتی توت قدرتی می گیرید درصد اضافه میشه یا آخه من یادمه تو سونی 1 که بازی می کردم می داد ولی الان که دارم با شبیه ساز دلفین بازی می کنم توت فرنگی قدرتی درصدر نمیده من یادمه برا هر توت قدرتی 1% می داد:n19:

kasrasimon
26-01-2013, 13:26
عکس از شهر هاروست مون عکسی از رفتن به شهر در هاروست مون
سلام دوباره با اینکه که کسی به سوالات جواب نمیده می خواستم بدونم این عکس میتونه مال شهر هاروست مون باشه واگه نیست پس کجاست و اون مرده که سمت راست اولین نفر وایستاده همونیکه کت و شلوار سیاه داره کیه ؟

ali-dt
26-01-2013, 13:49
kasrasimon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این عکس واسه نسخه ی harvest moon 64 هست فک کنم....تواون بازی که برای کنسول نینتدو ساخته شده خیلی از شخصیتا شبیه مزرعه دار سونی 1 هستن....ولی واسه سونی جالب تره بازیش

ali-dt
26-01-2013, 13:54
kasrasimon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
الان عگسشو واست می زارم

ali-dt
26-01-2013, 14:21
این بازیو می شه با شبیه ساز اجرا کرد....ولی جالب نیستش اصلا...

ali-dt
26-01-2013, 14:23
اینم یه عکس دیگه خودم گرفتم....

110hk
28-01-2013, 10:47
دوباره سلام اينم اون دو سيوي كه از اينترنت گير اورده بودم

مي دونم كم وكسري زياد داره اما خيلي با حاله
با حاليش به اينه كه كاغذ فرشته گان داره كه نميدونم چهجوري ميشه بدست اورد و خيلي چيز هاي ديگه

110hk
28-01-2013, 10:50
راستي اين كه ميگيد اين عكس روببين اون عكس رو ببين!!!!!!!!!!!!!

من رو ياد لباس پادشاه انداختيد !!!!!!!!!!1

اخه مرد حسابي كدوم عكس؟؟؟؟؟؟؟؟؟2

چرا خالي مي بندي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟3

110hk
28-01-2013, 11:03
يادمه يه بنده خدايي از رشد اناناس مي گفت
اين روبگم اناناس رو 3 بار ميشه برداشت كرد چه جوري ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اي جوري!!!!!
كه شما روز قبل از تابستون 30 بهار اناناس يا محصولات ديگه ات رو مي كاري اينطوري يه روز تو اب زدن جلو مي افتي خودم اين كار رو كردم وخيلي راضي ام
اين موقع روز هاي اب زدن محصولات ميشه 30روز
مشكلي داشتيد بگيد
ياعلي

110hk
28-01-2013, 11:09
اقا يه جوونمرد پيدا شه سيوي كه قلب كارن قرمز تمومه و ازدواج نكرده رو در اختيار همه بذاره
بعد ازدواج كه كارن مريض ميشه ميفهميم شهر ميره يا نه
اصلا يه بار رنگ شهر رنگوارنگ كينگ سيتي رو مي بينيم

ali-dt
28-01-2013, 11:20
سلام
بابا دروغ چیه....گفتم اون عکس واسه ی نسخه ی هاوست مون 64 هستش....اونو از اینترنت دانلود کردم که حجمشم خیلی کم بود....بعد با شبیه ساز نینتدو اجراش کردم....بعدشم با دکمه ی prt scsys rq ازش عکس گرفتم........شما گفتی اگه شهر وجود نداره پس اون عکسه چیه....منم گفتم که این یه نسخه ی دیگه هستش که ازش عکس گرفتم....اگه می خواید بازم عکس می گیرم می زارم.....

Sib Market
28-01-2013, 12:28
مشكل اينجاست كه كو عكس؟!
نكنه فيل . ت .ر كش مي خواد!

kalantarahura
28-01-2013, 13:58
اینم یه عکس دیگه خودم گرفتم....

مشكل اينجاست كه كو عكس؟!
نكنه فيل . ت .ر كش مي خواد!

من اپلودش کردم.لینک عکس چیلتر بود:

ali-dt
28-01-2013, 14:13

Arash-30r7
28-01-2013, 20:50
:n18:سلام دوستان من جدیدا تو یه سایتی خوندم که تو این بازی درصد مزرعه اصلا 100% نمیشه .
طبق گفته این سایت اون ورژن از بازی که تو آمریکای شمالی انتشار پیدا کرد تا 98% پیش میره و بقیه ورژن هاش (همونایی که ما داریم ) تا 88% بیشتر نمیشن.
اینم متنش:

Farm Percentage

Your farm percentage doesn't actually affect whether or not you win or lose the game. In the North American version of the game the maximum percentage you can get is 98%. In some other versions of the game Power Berries don't count towards your total and you can only get 88%.

You get 1% for each Power Berry (10% total)
1% for each heart your dog has (10% total)
1% for each heart your horse has (10% total)
2% for each building upgrade you have (10% total)
1% for each chicken you own (10% total)
1% for each cow and/or sheep you own (20% total)
1% for each heart your wife has (10% total)
1% for each heart your child has (10% total)
1% for every 8 recipes you cook (8% total)

Arash-30r7
28-01-2013, 21:23
:n27:در ضمن تو این بازی فقط 64 نوع غذا میشه درست کرد که در برای هر 8 غذا 1% به درصد مزرعه اضافه میشه.

متنش:

Cooking

Once you buy the first house upgrade in Harvest Moon: Back to Nature you can use your new kitchen to cook up various recipes. For every 8 different recipes you cook you'll get 1% added to your farm percentage and there are a total of 64 recipes in the game.

:n28:در مورد الهه باید بگم فقط 2 تا بیشتر نیست یکی kappa و اون یکی هم Harvest goddess .( که خودم و بیشتر شما اونا رو دیدین )

اینم عکساشون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash-30r7
28-01-2013, 21:31
:n19:تنها راه بدست آوردن شکلات اینه که تو روز 14 زمستان که مسابقه Winter Thanksgiving (هدیه دادن) هست شما میتونید از کسی که دوستش دارین شکلات بگیرین . در ضمن ممکنه که دیگر دختران در طول بازی به شما Chocolate Cake بدن که اونا بدرد آشپزی نمیخوره.

Arash-30r7
28-01-2013, 22:44
:n20:اون جایی که تو تابستان میری ساحل یه بطری پیدا میکنی بعد Kai میاد پیشت ازت میخواد اونو بدی بهش بعد یه عطر ( یا معجون عشق ) میده تازه فهمیدم چطوریه من قبلا که رفته بودم گرفته بودمش ولی جدیدا هر کاری میکردم نمیشد . این عطر استفاده خاصی نداره ولی به عنوان هدیه فقط میشه به بقیه بدی.
برای این که وقتی رفتی ساحل این دمو رو ببینی باید بعد از طوفانی که میاد باشه (تو تابستان چند بار طوفان میاد) و رفاقتت با kai حداقل 120 باشه.

شما برای این که رفاقتت :n11: رو زیاد کنی باید به اون چیزایی که دوست داره بدین :

Bodigizer, Bodigizer XL, Bread, Butter, Flour, Large Fish, Oil, Pizza, Turbojolt, Turbojolt XL and Wine

هر کدوم از بالاییا تو روز معمولی +9 حساب میشن ولی تو روز تولدش ( 22 تابستان) +45 تا حساب میشه.

اینم عکسش .میدونم زیاد خوب نیست ولی چیز بهتری پیدا نکردم

kasrasimon
29-01-2013, 11:25
برای حوض ماهیگیر بعد از سال سوم میاد و 3 ایتم در اختیارت میزار ه که یکیش حوض هست

گلخونه دوم رو الان خودم تو سال 3 هستم اگر تونستم بگیرم حتما عکس میزارم بعد توضیح میدم

اما دستگاه ابیاری اتوماتیک رو دیدم اما نتونستم بگیرم

داداش فقط بگو چجوری گلخونه دوم رو ساختی عکسش زیاد مهم نیست

alfa2amir
30-01-2013, 16:16
داداش فقط بگو چجوری گلخونه دوم رو ساختی عکسش زیاد مهم نیست

داداش سال سوم رو رد کردم اما نشد بسازم نمیدونم ایراد کجاست
ساختم حتما میگم اما لطفا به دروغ متهم نکنید که راست گفتم

110hk
02-02-2013, 09:02
ميان هاروست مون تو و هاروست مون من
تفاوت از زمين تا اسمان است ali dt

ali-dt
02-02-2013, 19:56
سلام
اون عکسی که من گذاشتم واسه ی هاروست مون 64 بودش.....یکی از بچه ها یه عکس گذاشته بود که می گفت این شهره....منم گفتم این عکس شهر نیست...این عکس یه نسخه ی دیگه از هاروست مون هست
110hk

Advanced Ali-001
02-02-2013, 20:23

این سیو کیه این سیو کیه این ساختمونه چیه توضیح توضیح؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ميان هاروست مون تو و هاروست مون من
تفاوت از زمين تا اسمان است ali dt

توضیحتوضیح عکس سیو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alfa2amir
02-02-2013, 21:39
این خونش هست اول بازی تو نینتندو 64

رستگار15
02-02-2013, 22:33
این واسه یه ورژن دیگه از بازی هست..

alfa2amir
03-02-2013, 19:19
سلام
چون نتونستم گلخونه دوم رو بزنم دارم از اول بازی میکنم
1 راهنمایی میخوام
چطوری بذر گل از کارن بگیرم

pcsoft
03-02-2013, 19:38
سلام
چون نتونستم گلخونه دوم رو بزنم دارم از اول بازی میکنم
1 راهنمایی میخوام
چطوری بذر گل از کارن بگیرم

یه سرچی زدم.
ورود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali-dt
03-02-2013, 19:52
سلام این واسه بازی هاروست مون 64 هستش...زیاد جالب نیست...خودتونو درگیرش نکنید....

رستگار15
05-02-2013, 19:18
دوستان من در این بازی با پپوری ازدواج کردم .اگه قلبش کم بشه و بره خونه مامانش میشه با کس دیگه ای ازدواج کرد؟
اگه بچه داشته باشه و بره خونه مامانش چی؟
نمیدونستم تخم اون گله زردا رو فقط با ازدواج با کارن میشه بدست آورد وگرنه از همون اول با اون ازدواج میکردم :n29:
تازه فهمیدم:n28:

رستگار15
05-02-2013, 19:20
این ورژن بازی هم خیلی قشنگه من وقتی بچه بودم بازی کردم.البته این ورژنی که ما بازی میکنیم پیشرفته تره!
تو این ورژن قبلیه آلاچیق و شیروانی و این چیزا داره ولی یادم نمیاد که ازدواج میکرد یا نه ،یا اینکه چه دموهایی داشت ;)

blest.1989
08-02-2013, 12:08
دوستان من در این بازی با پپوری ازدواج کردم .اگه قلبش کم بشه و بره خونه مامانش میشه با کس دیگه ای ازدواج کرد؟
اگه بچه داشته باشه و بره خونه مامانش چی؟
نمیدونستم تخم اون گله زردا رو فقط با ازدواج با کارن میشه بدست آورد وگرنه از همون اول با اون ازدواج میکردم :n29:
تازه فهمیدم:n28:

اگه بره میتونی بری باهاش صحبت کنی و برگرده. نمیتونی با کس دیگه ای ازدواج کنی.
تخم اون گل رو هم نیاز نیست با کارن ازدواج کنی اما قبل از ازدواج باید میگرفتی. تو فصل بهار سال اول یا دوم بهت میده که باید قلبش حداقل آبی باشه.

kasrasimon
08-02-2013, 14:44
کسی هنوز نتو نسته بیشتر از 88%% بره :n17:

alfa2amir
09-02-2013, 15:37
هنوز بیش از 88 کسی تو این سایت عکس نزاشته
اما هستن کسایی که دیدن

رامینم
09-02-2013, 15:44
چه طوری باید زمینتو شخم بزنی؟؟

alfa2amir
09-02-2013, 16:02
کج بیل ( شخم زن )

blest.1989
09-02-2013, 21:33
خیلی وقته دلم میخوام دوباره بازی کنم، شاید همین روزا از اول دوباره شروع کردم:n02:،البته تا اونجایی که ممکنه کامل. دوستان کسی بازی میکنه؟

رستگار15
11-02-2013, 16:30
من دارم بازی میکنم.سومین باره که به خاطر اشتباهاتم از اول میرم .الان سال دومم و حسابی پیشرفت کردم.از هیچ رمزی هم استفاده نکردم :n09:

alfa2amir
11-02-2013, 23:05
منم که بازی رو از اول شروع کردم
اینم اولین فستیوال گوجه که برنده شدم

رستگار15
12-02-2013, 14:41
این هم عکس دمو برای من و کای در شب آتش بازی:

h-blade
12-02-2013, 14:44
بنده هم به اميد خدا يك زندگي جديد در روستا شروع كردم...:n02::n02:

blest.1989
12-02-2013, 22:20
منم دوباره از اول شروع کردم گاهی میرم، الان بهار سال اول هستم هنوز...:n02:

pcsoft
13-02-2013, 10:45
من هم از اول دارم میرم. الان هم 3 پاییز هستم و تازگی دموی Gray رو دیدم. پیشرفت هم زیاد داشتم و تا الان دمویی رو از دست ندادم.
فقط در مورد دموی عطر کای، گزینه دوم رو بزنیم چه اتفاقی می افته؟ که کای میگه ممکنه در یه روزی. اون شخص ناشناس رو ببینی؟

Dav0od
13-02-2013, 11:33
این و همون زمان PS1 یه مدتی بازی کردم خداییش این بازی حوصله می خواد چه حوصله ای دارید ها !
اصلا این بازیه یا کاره ؟ :n13:
من هر وقت بازی می کردم احساس نمی کردم دارم بازی می کنم بیشتر شبیه زحمت کشیدن بود ...

blest.1989
13-02-2013, 11:50
دموی غذا پختن ann برای cliff شاید بعضی ها ندیده باشن: 13 بهار سال اول

alfa2amir
13-02-2013, 15:07
من هم از اول دارم میرم. الان هم 3 پاییز هستم و تازگی دموی Gray رو دیدم. پیشرفت هم زیاد داشتم و تا الان دمویی رو از دست ندادم.
فقط در مورد دموی عطر کای، گزینه دوم رو بزنیم چه اتفاقی می افته؟ که کای میگه ممکنه در یه روزی. اون شخص ناشناس رو ببینی؟

این دموی Gray چطوری دیدی

pcsoft
13-02-2013, 20:54
این دموی Gray چطوری دیدی

سلام
به نقل از جناب ایمان رضا:
29- دمو معروف گری
دو ردیف اخر مزرعه خودتان از جنوب مزرعه را از ابتدا بازی دست نزنید تا در یکی از روز های پاییز دموی چهار روزه ببینید که به نظر من زیباترین دمو بازیه

برای من روز اول پاییز این دمو رخ داد. بعد هم این دمو ادامه داره. بعد از اینکه دمو چهار روزه کامل تموم شد باید رفت به میدان اصلی و ادامه دمو رو دید.

پ.ن: وقتی به بعد از سه سال فکر میکنم و یاد روزمرگی و تکراری شدن بازی می افتم اصلا انگیزه واسه بازی رو از دست میدم. سرکاری بزرگی هست اگر درصد مزرعه 100% نشه و اتفاقی نیافته.
و جالب تر هم میشه اگر سالها افزایش پیدا کنه ولی نه کسی بمیره(مثل Barley) و نه کسی پیر بشه. کوچکترین انتظار اینه که حداقل بچه آدم توی بازی بزرگتر بشه. کاش سیو چهارساله رو داشتم و ادامه میدادم.
فعلا گذاشتم کنار بازی رو. تا وقتی یه نفر چیز جدیدی کشف کنه.

رستگار15
14-02-2013, 11:59
من که به مزرعه دست زدم نمیتونم دموی گری رو ببینم؟

blest.1989
14-02-2013, 12:12
فکر نمیکنم ربطی به مزرعه داشته باشه در هر صورت میشه دید.

alfa2amir
14-02-2013, 13:48
من تا حالا ندیدم

رستگار15
14-02-2013, 14:10
باید چه کار کنم که ببینم؟
دوستان یه سوال دیگه،من یه بار توی حوض 99 تا ماهی ریختم و حوض پر شد و بعد رفتم با گری صحبت کردم که بیاد حوض رو در کنه،اما حواسم نبود و تعدادی از ماهی ها رو فروختم اما دیگه نیومد درست کنه :n28: حالا هم حوض رو پر کردم ولی دیگه نمیشه که باهاش صحبت کرد بیاد .میشه کاری کرد؟

alfa2amir
14-02-2013, 14:17
باید چه کار کنم که ببینم؟
دوستان یه سوال دیگه،من یه بار توی حوض 99 تا ماهی ریختم و حوض پر شد و بعد رفتم با گری صحبت کردم که بیاد حوض رو در کنه،اما حواسم نبود و تعدادی از ماهی ها رو فروختم اما دیگه نیومد درست کنه :n28: حالا هم حوض رو پر کردم ولی دیگه نمیشه که باهاش صحبت کرد بیاد .میشه کاری کرد؟

گری خودش میاد برای روز تولدت و 3 گزینه میده که یکیش حوض هست

alfa2amir
14-02-2013, 14:20
اینم دموی نامه نگاری هریس

رستگار15
16-02-2013, 11:43
گری خودش میاد برای روز تولدت و 3 گزینه میده که یکیش حوض هست
ممنونم:n16:
دو گزینه دیگه چیه؟
کدوم بهتره؟
نگفتی چکار کنم دموی گری رو ببینم،همونی که در موردش صحبت بود:n27:

blest.1989
16-02-2013, 12:38
اون Greg هست که روز تولدتون میاد و به شما سه تا گزینه میده.( البته من تا الان ندیدم روز تولد کسی بیاد.)
اونی که در موردش صحبت هست دموی چند روزه ی Gary شاگرد آهنگر هست که یک روز میاد و و میگه از دست پدربزرگش ناراحت هست و میخواد یک چکش بسازه و از شما میخواد اجازه بدید تو آسیاب کار کنه.
تا اونجایی که من میدونم باید باهاش صمیمی باشید تا این دمو رو ببینید.

kasrasimon
16-02-2013, 15:32
بچه ها خسته نباشید من تا حالا این دموهایی رو که گذاشته بودید رو ندیده بودم
من یه سیو از اینترنت پیدا کرده بودم 88% کرده بوده البته با رمز از وقتی با اون دو سه روز بازی کردم دیگه انگیزه ای برای بازی ندارم چون همه چیز رو درست کرده بود و من نمی دونستم چی کار باید انجام بدم
اگه شما یه همچین پیشرفت هایی داشتید عکس بزارید تا ما هم روحیه بگیریم در ضمن از اون دموی چند روزه گری دمو بزارید ولی به نظرم خودم دیده باشم ای ن دمو رو :n19:

kasrasimon
16-02-2013, 15:48
بچه ها خسته نباشید من تا حالا این دموهایی رو که گذاشته بودید رو ندیده بودم
من یه سیو از اینترنت پیدا کرده بودم 88% کرده بوده البته با رمز از وقتی با اون دو سه روز بازی کردم دیگه انگیزه ای برای بازی ندارم چون همه چیز رو درست کرده بود و من نمی دونستم چی کار باید انجام بدم
اگه شما یه همچین پیشرفت هایی داشتید عکس بزارید تا ما هم روحیه بگیریم در ضمن از اون دموی چند روزه گری دمو بزارید ولی به نظرم خودم دیده باشم ای ن دمو رو :n19:

pcsoft
16-02-2013, 18:49
اون Greg هست که روز تولدتون میاد و به شما سه تا گزینه میده.( البته من تا الان ندیدم روز تولد کسی بیاد.)
اونی که در موردش صحبت هست دموی چند روزه ی Gary شاگرد آهنگر هست که یک روز میاد و و میگه از دست پدربزرگش ناراحت هست و میخواد یک چکش بسازه و از شما میخواد اجازه بدید تو آسیاب کار کنه.
تا اونجایی که من میدونم باید باهاش صمیمی باشید تا این دمو رو ببینید.

البته Gary نیست Gray هست.
در مورد دمو من چند بار این بازی رو تا انتها رفتم ولی فقط یه بار دیدم این دمو رو.اونم چند روز پیش چون به دو ردیف آخر مزرعه دست نزده بودم .اگر کسی به غیر این شرایط این دمو رو دید. بیاد بگه.

h-blade
17-02-2013, 20:17
10 تا توت فرنگي از كجا بايد گير آورد من 6 تا گرفتم بقيش نميدونم از كجا گير مياد؟؟؟؟

ali-dt
17-02-2013, 20:48
سلام
تو زمستون برو پشت معد ضربدر بزن...پشت معدن یه چند باری باید ضربدر باید بزنی تا یه توت فرنگی قدرتی بگیری
یکیشم ت معدن زمستون
صد تا گل بکار فک کنم مانا میاد بهش اجازه بده گلا رو بچینه تا بهت یه توت فرنگی قدرتی بده
یکیشم از معدن پشت آبشار
یکی از برنامه تلوزیونی
یه روغن به کوتوله فرمز بده بعد 3 تا خیار از جلوی دو تا درخت داخل دریاچه بنداز
5 تا محصول از مزرعه بده به الهه محصول(پشت آبشار)
یه دونه هم از دریا بگیر
یه دونه هم از مسابقه اسب سواری
یه دونه هم از مسابقه شنا

kasrasimon
19-02-2013, 18:01
الان برات می زارم توت فرنگی ها رو

kasrasimon
19-02-2013, 18:04
10 تا توت فرنگي از كجا بايد گير آورد من 6 تا گرفتم بقيش نميدونم از كجا گير مياد؟؟؟؟

h-blade
20-02-2013, 00:18
يه سوتي دادم در حد تيم ملي.... اون چيني يه چيزي آورد ازش خريدم يكي از توت فرنگي هام پريد...:n30::n28:

الان تكليف اون يكي چي ميشه؟؟؟

kasrasimon
20-02-2013, 10:23
يه سوتي دادم در حد تيم ملي.... اون چيني يه چيزي آورد ازش خريدم يكي از توت فرنگي هام پريد...:n30::n28:

الان تكليف اون يكي چي ميشه؟؟؟

به حق چیزای نشنیده من شنیده بودم اون چینیه یه توت فرنگی قدرت قلابی بهت می فروشه تا حالا نشنیده بودم توت فرنگی قدرتی بپره :n13:

kasrasimon
20-02-2013, 10:27
آقا یه ساعت مشخصی معلوم کنید تا همه بیان تو فروم تا سریع به جوابا برسیم در ضمن این طوری بیشتر هم حال میده چیه یکی ساعت 12 پیام می زاره جوابشو فردا 8 شب میدید عیبه والا:n01:

kasrasimon
20-02-2013, 10:29
راستی از اونایی هم که از من به خاطر مطلب توت فرنگی قدرتی تشکر کرده بودند ممنونم وقتی دیدم واقعا روحیه گرفتم حال داد:n02::n19:

kasrasimon
20-02-2013, 10:37
راستی کسی میدونه چه جوری میشه با این فروم تبادل لینک کرد :n12:

h-blade
20-02-2013, 11:16
به حق چیزای نشنیده من شنیده بودم اون چینیه یه توت فرنگی قدرت قلابی بهت می فروشه تا حالا نشنیده بودم توت فرنگی قدرتی بپره :n13:

يه سيب قدرتي آورد ازش خريدم خوردمش يكي از توت فرنگي هام پريد 5000 تا هم واسم آب خورد....:n28::n28:

kasrasimon
20-02-2013, 12:43
يه سيب قدرتي آورد ازش خريدم خوردمش يكي از توت فرنگي هام پريد 5000 تا هم واسم آب خورد....:n28::n28:

حالا اشکالی نداره خوشبختانه من برای تو راه حل دوازده تا توت فرنگی قدرتی رو گذاشتم اون که پرید:n09:

kasrasimon
20-02-2013, 15:31
در ضمن من برای دوستانی که می خواهند راحتر بازی هاروست مون رو انجام دهند من ترینر هایی رو براشون می زارم تا سریعتر و بهتر درصد بازی را زیاد کنند برای کسایی که نمی دونند ترینر چی هست یه چیزی تو مایه های کد گیم شارک منتهی این تو کامپیوتر اجرا میشه و استفاده کردنشم راحتره البته این ترینر ها روی harvest moon: back to nutur که شرکت دلفین تبدیلش کرده جواب میده بازی با این ورژن از هاروست مون خیلی راحته چون نیازی به مبدل نداره فقط باید رو آیکون کلیک کنید
دانلود هاروست مون 82 مگابات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%86_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_pc)
دانلود ترینر های هاروست مون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA_%D9%85%D9%88%D9%86):n26:

h-blade
20-02-2013, 19:47
مسابقه شنا هم كه بيخيال شدم خيلي سخته....:n03:

ali-dt
20-02-2013, 22:04
مسابقه شنا هم كه بيخيال شدم خيلي سخته....:n03:
سلام
مسابقه شنا رو هم حتما باید ببری...چون اون توت فرنگی که از الهه عشق(تو دریاچه) می گیری حساب نمی شه فک کنم و فقط برای قدرت بدنی هستش.... :n10:

h-blade
21-02-2013, 01:29
وقتي نميشه ببري چيكار كنم خب....:n04::n04:

اون بچه شهريه خوب شنا ميكنه..:n02:

kasrasimon
21-02-2013, 08:09
ببین بردن توی مسابقه شنا ساده است فقط کافیه سوت رو که زدند از فرمول زیر رو رعایت کنی
آدمک بالا سرت : قرمز - زرد -قرمز - زرد- سبز - قرمز
اگه نتونستی با این یکی امتحان کن
قرمز -سبز- زرد - سبز -زرد -سبز - قرمز:n19:

ali-dt
21-02-2013, 14:28
زیادم سخت نیست.....تند تند ضریدر بزن....دیدی داری خسته می شی مثلثو بزن...فقط اگه ضربدرو تند تند بزنی حله...یه چندبار بری یاد می گیری...خیلی آسونه....

aminkhoob
21-02-2013, 20:28
آقا نسخه pc داره این بازی؟

بی باک بی بال
22-02-2013, 09:45

نه هنوز نسخه برای pc نیومده

kasrasimon
22-02-2013, 10:18

آره داداش داره می تونی از لینک زیر دانلود بکنی
دانلود هاروست مون 82 مگابات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%86_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_pc)
دانلود ترینر های هاروست مون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA_%D9%85%D9%88%D9%86)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash-30r7
22-02-2013, 16:26
سلام دوستان عزیز روزایه تولد همه اهالی دهکده رو با مکان هایی که اون روز هستند و میشه پیداشون کرد رو براتون نوشتم:n16:

روز
اسم
مکان

Spring 2
Louis
Gotz House

Spring 4
Bold
Harvest Sprite House

Spring 11
Sabiara
Blacksmith

Spring 15
Staid
Harvest Sprite House

Spring 16
Elli
Clinic/Elli House

Spring 17
Barley
Yodel Farm

Spring 19
Lillia
Poultry Farm

Spring 20
Elli
Only if yours is Sp16

Spring 26
Aqua
Harvest Sprite House

Spring 29
Greg
Beach

Spring 30
Sasha
Supermarket

Summer 3
Popuri
Poultry Farm

Summer 4
Harris
Inn/Gotz House

Summer 6
Cliff
Winery(yr2), Ch(yr1)

Summer 10
Popuri
If you bday is Su 3

Summer 11
Basil
His House

Summer 16
Timid
Harvest Sprite House

Summer 17
Ann
Inn/Spring

Summer 22
Kai
Beach/Inn

Summer 22
Ann
If your bday is Su17

Summer 25
Mayor
His House

Summer 29
Zack
When he comes

Fall 2
Gotz
Gotz House

Fall 5
Stu
Church or House

Fall 10
Hoggy
Harvest Sprite House

Fall 11
Manna
Winery

Fall 14
Chef
Harvest Sprtie House

Fall 15
Karen
Supermarket

Fall 17
Doctor
Clinic/mountain

Fall 20
Carter
Chruch

Fall 23
Anna
Her House

Fall 23
Karen
If your bday is Fl 15

Fall 27
Rick
Poultry Farm

Winter 2
Kano
Mayor House

Winter 6
Gray
Blacksmith

Winter 11
Doug
Inn

Winter 13
Ellen
Her House

Winter 15
Duke
Winery

Winter 19
Won
Inn

Winter 20
Mary
Library

Winter 22
Nappy
Harvest Sprite House

Winter 25
Mary
If your bday is wi 20

Winter 26
May
Yodel Farm

Winter 29
Jeff
Supermarket

By: Arash-30r7

kasrasimon
23-02-2013, 10:16
داداش نمی دونم اینو از کجا کپی کردی ولی حداقلش خودم می دونم که بعضی هاش اشتباهه چون من 29 بهار داشتم دنبال ماهیگیره می گشتم کل دهکده رو زیرو رو کردم پیداش نکردم

pcsoft
23-02-2013, 10:22
داداش نمی دونم اینو از کجا کپی کردی ولی حداقلش خودم می دونم که بعضی هاش اشتباهه چون من 29 بهار داشتم دنبال ماهیگیره می گشتم کل دهکده رو زیرو رو کردم پیداش نکردم

من سال اول ماهیگیر رو توی روز تولدش پیداش کردم دم ساحل و هدیه تولد هم بهش دادم، سالهای بعدی فکر میکنم نمیشه دیگه. یا اینقدر سالها بچرخه تا روز 29 با روزی که ماهیگیر میاد یکی بشه.

kasrasimon
23-02-2013, 13:47
من سال اول ماهیگیر رو توی روز تولدش پیداش کردم دم ساحل و هدیه تولد هم بهش دادم، سالهای بعدی فکر میکنم نمیشه دیگه. یا اینقدر سالها بچرخه تا روز 29 با روزی که ماهیگیر میاد یکی بشه.
نه بابا راست میگی ؟ پس فقط سال اول میشه گیرش آورد ؟

kasrasimon
23-02-2013, 13:48
سلام من یه نرم افزار به اسم Mirillis.Action.v1.13.0.0 گیر آوردم برای ضبط بازی ولی درست کار نمی کنه بازی در میاره از صفحه دسکتاب فیلمبرداری می کنه ها ولی گزینه گیم که همون دسته هست کار نمی کنه هزار جور کرک و شماره سریال زدم جواب نداد تقریبا یه چیزی تو مایه های 1.62 گیگ تو اینترنت این ور و انور رفتم ورژن های مختلفش رو دانلود کردم فایده نداشت کمک کنید

بی باک بی بال
23-02-2013, 15:59
آره داداش داره می تونی از لینک زیر دانلود بکنی
دانلود ترینر های هاروست مون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA_%D9%85%D9%88%D9%86):n26:

نه خیر این نسخه برای pc نیست همون نسخه ps1 که با کمک شبیه ساز رو pc اجرا میشه

kasrasimon
23-02-2013, 17:49
نه خیر این نسخه برای pc نیست همون نسخه ps1 که با کمک شبیه ساز رو pc اجرا میشه

چه فرقی داره مهم اینه که بازی میشه باهاش انجام داد بلکه بهتر از از PS1 هم هست در ضمن این ورژن بی دنگ و فنگه راحت اجرا میشه :n26:

Arash-30r7
24-02-2013, 10:45
چطوری میشه ماهی حوض زیاد شن؟
یعنی چندتا ماهی باید بزارم تو حوض؟ چه اندازه ای باشن؟ روزی چندتا غذا بهشون بدم؟ چه مدت طول میکشه تا زیاد شن؟ مثلا اگه 10 تا تو حوض باشن چندا دیگه زیاد میشه؟ و کلا اصلا شدنی هست کسی این کارو کرده؟؟؟

ali-dt
24-02-2013, 11:35
یعنی چندتا ماهی باید بزارم تو حوض؟ چه اندازه ای باشن؟ روزی چندتا غذا بهشون بدم؟ چه مدت طول میکشه تا زیاد شن؟ مثلا اگه 10 تا تو حوض باشن چندا دیگه زیاد میشه؟ و کلا اصلا شدنی هست کسی این کارو کرده؟؟؟
سلام
روزی یه دونه غذا کافیه....فقط فک کنم اگه ماهیا بزرگ باشن بهتر و زود تر بچه دار می شن.......

kasrasimon
24-02-2013, 13:54

باید از هر دو نوع ماهی آبی و قرمز داشته باشی در ضمن ماهی ها فقط تو پاییز بچه دار میشن :n26:

ali-dt
24-02-2013, 17:00
کلا اگه بازیو با شبیه ساز بازی کنید بهتره....مثلا یه اگه عدد 9 رو نگه دارید بازی تند می شه....واسه کسایی که نمی تونن مسابقه ها رو ببرن خوبه....دیگه لازم نیست هی از اول کلی صبر کنن تا مسابقه شروع بشه....خلاصه خیلی جاها بدرد می خوره....و بازیو سریع تر می ری....
خیلی ها هم هی از فرچه کشیدن حیوونا خسته می شن ولی:
واسه زیاد شدن قلب گاوها و گوسفندها هم لازم نیست حتما فرچه بکشیدشون....فرچه رو گاوها و گوسفندها اصلا تاثیر نداره و فقط صحبت کردن کافیه....فرچه فقط رو اسب تاثیر داره
واسه داشتن آب و هوای خوب هم به الهه محصول زیاد هدیه بدین...مثلا تو تو بهار باعث زیاد شدن بارون می شه....تو بهار می تونین بهترین کاشت و برداشتو داشته باشین چون با هدیه دادن به الهه بارون زیاد می شه....تو بقیه ی فصلها هم باعث جلوگیری از طوفان می شه....یا اگه زیاد هدیه بدین بارونم میاد...

Arash-30r7
24-02-2013, 18:39
سلام دوستان برام یه مشکل پیش اومده وقتی میخوام سایز صفحه رو با شبیه ساز تنظیم کنم ارور میده نمیدونم چرا قبلا این ارور رو نمیداد:n04:

بهترین کیفیت بازی وقتی میشه که صفحه رو روی 320x240 بزارم (اینم عکسش) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولی وقتی میزارم و مخوام ok کنم ارور میده (اینم عکسش) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ..
قبلا دقیقا همین کارو میکردم و مشکلی نبود نمی دونم چرا این جوری شد.الان کیفیت تصویر رو میزارم رو 720x480 تا ارور نده که خیلی کیفیتش پایین میاد یعنی تصویرش خراب میشه.

کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n30:

pcsoft
24-02-2013, 19:15
سلام دوستان برام یه مشکل پیش اومده وقتی میخوام سایز صفحه رو با شبیه ساز تنظیم کنم ارور میده نمیدونم چرا قبلا این ارور رو نمیداد:n04:

بهترین کیفیت بازی وقتی میشه که صفحه رو روی 320x240 بزارم (اینم عکسش) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولی وقتی میزارم و مخوام ok کنم ارور میده (اینم عکسش) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ..
قبلا دقیقا همین کارو میکردم و مشکلی نبود نمی دونم چرا این جوری شد.الان کیفیت تصویر رو میزارم رو 720x480 تا ارور نده که خیلی کیفیتش پایین میاد یعنی تصویرش خراب میشه.

کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n30:

سلام.پلاگین شما قدیمی هست.
پلاگین جدید بگیر. نه بخاطر این مشکلی که گفتی. کلا میگم. خیلی بهتر شده. مخصوصا پلاگین OpenGL2
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alipc9000
24-02-2013, 23:57
سلام دوستایی گلم.

آموزش قدم به قدم بازی رو پیدا کردم.
فقط ، متنش انگلیسیه!
براتون آپلود میکنم، امیدوارم به دردتون بخوره.

click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-----------------------------------------

kasrasimon
25-02-2013, 08:53
کلا اگه بازیو با شبیه ساز بازی کنید بهتره....مثلا یه اگه عدد 9 رو نگه دارید بازی تند می شه....واسه کسایی که نمی تونن مسابقه ها رو ببرن خوبه....دیگه لازم نیست هی از اول کلی صبر کنن تا مسابقه شروع بشه....خلاصه خیلی جاها بدرد می خوره....و بازیو سریع تر می ری....
خیلی ها هم هی از فرچه کشیدن حیوونا خسته می شن ولی:
واسه زیاد شدن قلب گاوها و گوسفندها هم لازم نیست حتما فرچه بکشیدشون....فرچه رو گاوها و گوسفندها اصلا تاثیر نداره و فقط صحبت کردن کافیه....فرچه فقط رو اسب تاثیر داره
واسه داشتن آب و هوای خوب هم به الهه محصول زیاد هدیه بدین...مثلا تو تو بهار باعث زیاد شدن بارون می شه....تو بهار می تونین بهترین کاشت و برداشتو داشته باشین چون با هدیه دادن به الهه بارون زیاد می شه....تو بقیه ی فصلها هم باعث جلوگیری از طوفان می شه....یا اگه زیاد هدیه بدین بارونم میاد...
دوست عزیز شما اشتباه می کنید فرچه نیز به اندازه صحبت کردن تاثیر داره البته من بیشتر را ه آسونتر رو دوست دارم برا همین برا شما هم یه سیو می زارم که توش 10 گاو طلا داره که با فن excheng همون گزینه چهارم وقتی می خواین سیو کنید می تونید بردارید
لینک دانلود سیو گاو طلایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسوورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])