PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35

javad khan008
29-02-2012, 20:04
سلام باور کنین بچه ها خودمم یادم نیست صفحه ی چند بود اخه خیلی وقت پیش بود در مورد شکلاتم باید بگم در روز 14 زمستان که مسابقه ی تشکر و هدیه دادنه هر دختری که قلبش قرمز یا نارنجی باشه به جای شکلات به شما کیک شکلاتی میده که زیاد به دردتون نمیخوره و نمیتونین باهاش غذایی درست کنین و درصد مزرعتونو بالا ببرین شاید اگه تو یخچال خونتون نگه دارینش بتونین ازش در مسابقه ی اشپزی استفاده کنین ولی کیک شکلاتی همیشه تو مسابقه برنده نمیشه اگه میخواین برنده شین باید چای درست کنین که چای رو هم میتونین در فصل بهار از کوتوله ها بگیرین که باید با هفتا هدیه به کلبه ی هفت کوتوله برین و فکر میکنم ساعت 2:30 بعدظهر بود که مهمانیه چای خوریشون تشکیل میشد و به هر کدومشون یک هدیه بدین حالا این هدیه میتونه یک بسته ی ارد باشه یا کلم یا گل و...که در مهمانیشون شرکت کنین طریقه ی درست کردن چای هم تو کتاب نوشته من هر چیزی که راجبه این بازی میگم ازشون مطمئنم و میدونم که درسته و همه ی نوشتهای کتاب رو قبول ندارم من قبلا چای رو از کوتوله ها گرفتم و باهاش چای نیروزا درست کردم و در مسابقه ی اشپزی برنده هم شدم وانگهی اگه یادم بود که تو کدم صفحه نوشته بودمش حتما همون لحظه شماره ی صفحه رو براتون مینوشتم که تو پیدا کردنش به زحمت نیفتین.اگه میخواین کیک شکلاتی نگیرین و شکلات بگیرین باید قلب دختری که به شما اون روز هدیه میده سبز یا ابی باشه بطور کلی هر چی قلبش بیشتر باشه احتمال اینکه به شما به جای شکلات کیک شکلاتی بده بیشتر میشه.در مورد شهرم زود قضاوت نکنین.امیدوارم تونسته باشم به شما عزیزان تا حدودی کمک کرده باشم اگه سوالی دارین مطرح کنین اگه جوابشو بدونم مطمئن باشین ازتون دریق نمیکنم.
منظورت چیه در مورد شهر زود قضاوت نکنیم؟
راستی میشه به این شرکت سازنده بازی ایمیل زد و راهنمای کامل بازی رو گرفت که همه چیزو توش نوشته باشه؟

AC_POP
29-02-2012, 22:07
دوستان فقط من یه سوال داشتم ازتون . من قبلا دو سال و نیم از این بازی رو گذروندم . این ماه های پرینت شده که میگین چیه ؟ کجا پیدا میشه ؟ من که فقط اون توت فرنگی های انرژی یادمه :13:

sanka
29-02-2012, 23:59
منظورت چیه در مورد شهر زود قضاوت نکنیم؟
راستی میشه به این شرکت سازنده بازی ایمیل زد و راهنمای کامل بازی رو گرفت که همه چیزو توش نوشته باشه؟
خب من نمیخواستم نظرمو راجبه شهر بگم و بعضیارو عصبی کنم ولی شهر به احتمال 99% تو این بازی وجود داره دوستانی که با من مخالفن ببخشن من فقط نظر شخصیمو گفتم همین.

javad khan008
01-03-2012, 12:30
خب من نمیخواستم نظرمو راجبه شهر بگم و بعضیارو عصبی کنم ولی شهر به احتمال 99% تو این بازی وجود داره دوستانی که با من مخالفن ببخشن من فقط نظر شخصیمو گفتم همین.
نظر شما برای همه ما محترمه
ولی من یک آدم منطقی هستم و تا الان از هیچ فردی نشنیدم که به شهر برسه.
ولی اینکه ما به شهر نمیرسیم دلیل این نیست که وجود نداره
من به خیلی چیزهای بازی اعتقاد دارم.مثل قلاب سوم.الهه سوم(محبت)توپ زرد و مرد دوره گرد که شکلات و کاکائو میفروشه و ... اما به شهر امیدی ندارم.البته به هیچ کدوم از اینا دست نیافتم:31:

javad khan008
01-03-2012, 16:49
دوستان فقط من یه سوال داشتم ازتون . من قبلا دو سال و نیم از این بازی رو گذروندم . این ماه های پرینت شده که میگین چیه ؟ کجا پیدا میشه ؟ من که فقط اون توت فرنگی های انرژی یادمه :13:
کاغذ پرینت شده همون عکس انواع ماهی هاست که وقتی start رو بزنی پایین صفحه سمت راست جایگاه اوناست.
همشون با ماهیگیری بدست میان
در اسکله و دریاچه و حوزچه معدن مخفی و شاید از آبشار
اقلب با قلاب دوم
بیشتر مواقع در زمستان

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

عزیزان لطفا به سوالات من هم ج بدید؟
من نمیتونم توتفرنگی قدرتی رو از اسکله بگیرم.
زمان خاص باید ماهیگیری کنم یا با قلاب دوم؟
چه جوری بگیرم؟

AC_POP
02-03-2012, 08:54
چه جوری بگیرم؟

توی راهنمایی که من دارم تهیه میکنم و ایشالا تا یکی دو هفته بصورت فایل PDF اینجا میذارم و فکر کنم کامل ترین راهنمای فارسی این بازی باشه و چیزی رو از قلم ننداختم ، نوشته که گرفتن توت فرنگی انرژی از اسکله ، بصورت تصادفی هست ( زمان خاصی نداره ) و با قلا ب معمولی هم گرفته میشه . :46: :10:

pcsoft
02-03-2012, 10:04
کاغذ پرینت شده همون عکس انواع ماهی هاست که وقتی start رو بزنی پایین صفحه سمت راست جایگاه اوناست.
همشون با ماهیگیری بدست میان
در اسکله و دریاچه و حوزچه معدن مخفی و شاید از آبشار
اقلب با قلاب دوم
بیشتر مواقع در زمستان

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

چه جوری بگیرم؟

من زمستان سال سوم تونستم بگیرم.

---------- Post added at 10:04 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

سلام باور کنین بچه ها خودمم یادم نیست صفحه ی چند بود اخه خیلی وقت پیش بود در مورد شکلاتم باید بگم در روز 14 زمستان که مسابقه ی تشکر و هدیه دادنه هر دختری که قلبش قرمز یا نارنجی باشه به جای شکلات به شما کیک شکلاتی میده که زیاد به دردتون نمیخوره و نمیتونین باهاش غذایی درست کنین و درصد مزرعتونو بالا ببرین شاید اگه تو یخچال خونتون نگه دارینش بتونین ازش در مسابقه ی اشپزی استفاده کنین ولی کیک شکلاتی همیشه تو مسابقه برنده نمیشه اگه میخواین برنده شین باید چای درست کنین که چای رو هم میتونین در فصل بهار از کوتوله ها بگیرین که باید با هفتا هدیه به کلبه ی هفت کوتوله برین و فکر میکنم ساعت 2:30 بعدظهر بود که مهمانیه چای خوریشون تشکیل میشد و به هر کدومشون یک هدیه بدین حالا این هدیه میتونه یک بسته ی ارد باشه یا کلم یا گل و...که در مهمانیشون شرکت کنین طریقه ی درست کردن چای هم تو کتاب نوشته من هر چیزی که راجبه این بازی میگم ازشون مطمئنم و میدونم که درسته و همه ی نوشتهای کتاب رو قبول ندارم من قبلا چای رو از کوتوله ها گرفتم و باهاش چای نیروزا درست کردم و در مسابقه ی اشپزی برنده هم شدم وانگهی اگه یادم بود که تو کدم صفحه نوشته بودمش حتما همون لحظه شماره ی صفحه رو براتون مینوشتم که تو پیدا کردنش به زحمت نیفتین.اگه میخواین کیک شکلاتی نگیرین و شکلات بگیرین باید قلب دختری که به شما اون روز هدیه میده سبز یا ابی باشه بطور کلی هر چی قلبش بیشتر باشه احتمال اینکه به شما به جای شکلات کیک شکلاتی بده بیشتر میشه.در مورد شهرم زود قضاوت نکنین.امیدوارم تونسته باشم به شما عزیزان تا حدودی کمک کرده باشم اگه سوالی دارین مطرح کنین اگه جوابشو بدونم مطمئن باشین ازتون دریق نمیکنم.

صفحه شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HaRvEsT MoOn -saha
02-03-2012, 18:34
مگه از اسكله هم توت فرنگي قدرتي مي گيره؟؟
منظورت همونه كه وقتي تو مسابقه شنا برنده ميشه ميگيره؟؟

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

اون ليست ماهي هاي sanka صفحه 262 هستش

AC_POP
02-03-2012, 22:43

نه توت فرنگی مسابقه شنا از توت فرنگی اسکله جداس .

sanka
04-03-2012, 01:52
نه توت فرنگی مسابقه شنا از توت فرنگی اسکله جداس .
دوست عزیز یک میوه قدرتی رو از برنده شدن در مسابقه شنا میگیری و یکیشم با کمان ماهیگیری fishing pole از اسکله.اگه برای دومین بار در مسابقه شنا برنده شی500 قطعه چوب lumber هدیه میگیری

sanka
04-03-2012, 02:02

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

اون ليست ماهي هاي sanka صفحه 262 هستش
ممنون دوست عزیز که پیداشون کردی گفتم که خیلی وقت پیش نوشتمش ولی همشونو خودم گرفته بودم و جاشونو یاداشت کرده بودم مطمئن باشین همشون درستن.وقتی همشونو بدست اوردین ماهیگیره به مزرعتون میاد و به شما لقب پادشاه ماهیگیریرو میده.

AC_POP
06-03-2012, 01:14
بالاخره بعد از 5 روز تلاش پشت سر هم و کار کردن حتی تا 2:30 شب (!!!) تونستم راهنمای این بازی رو به فارسی ترجمه کنم . راهنمای 168 صفحه ای !!! بزرگترین راهنمایی هست که فکر کنم به زبان فارسی واسه این بازی بشه پیدا کرد !!! تعریف از خود نباشه ، حتی ارزش گذاشتن تو پست اول رو هم داره !!! :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بالاخره عرضه شد !!!

بزرگترین مجموعه راهنمای فارسی بازی Harvest Moon : Back To Nature در 168 صفحه و فقط در یک فایل 4 مگابایتی !!!

محتویات :

♦ شامل تمامی نکات ریز و درشت درباره تخم ها و دانه ها
♦ تمامی نکات مهم و حرفه ای درباره حیوانات
♦ تمامی نکات درباره معدن ها و ماهیگیری ( و ماهی های پرینت شده ) ...
♦ تمامی نکات درباره ابزار های شما
♦ تمامی نکات راجع به دختر مورد علاقه شما و بچه شما
♦ تمامی نکات راجع به تک تک شخصیت های بازی و چیزهایی که دوست دارند و برنامه 24 ساعته آنها طی یک هفته !!!
♦ تمامی نکات و توضیح تمامی جشن ها و مراسم ها
♦ توضیح جای همه 10 تا توت فرنگی انرژی
♦ تعریف و تشریح دونه دونه مغازه ها و مکان ها
♦ تمامی نکات راجع به آشپزی + فرمول تمامی 64 نوع غذا !!!
♦ راز ها و شایعه هایی که باید درباره بازی بدانید !
♦ و غیره

باور کنید اگه دانلود نکنین به نظر من 100% از دستتون پریده !!! من که خودم حین ترجمه کردن چیزهایی فهمیدم که تا حالا اصلا نمی دونستم !!! پر از نکات ریز و جالبه . امیدوارم که خوشتون بیاد . برای راحتی کار شما هم توی 2 جا آپلود کردم :

لینک ها :

راهنمای قدم به قدم بازی به زبان فارسی سرور پارسا اسپیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F7886364884%2FHarvest_Moon_Back_To_Nature_AC _POP.zip.html)

راهنمای قدم به قدم بازی به زبان فارسی سرور پرشین گیگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fpages%2Fdownload%2F%3Fdl%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20Back%2520To%2520Nature_AC_POP.zip)

امیدوارم که خوشتون بیاد . موفق باشین . :11:

tfcajax
06-03-2012, 17:57
بالاخره بعد از 5 روز تلاش پشت سر هم و کار کردن حتی تا 2:30 شب (!!!) تونستم راهنمای این بازی رو به فارسی ترجمه کنم . راهنمای 161 صفحه ای !!! بزرگترین راهنمایی هست که فکر کنم به زبان فارسی واسه این بازی بشه پیدا کرد !!! تعریف از خود نباشه ، حتی ارزش گذاشتن تو پست اول رو هم داره !!! :

و بالاخره عرضه شد !!!

بزرگترین مجموعه راهنمای فارسی بازی Harvest Moon : Back To Nature در 161 صفحه و فقط در یک فایل 4 مگابایتی !!!

محتویات :

♦ تمامی نکات راجع به تک تک شخصیت های بازی و چیزهایی که دوست دارند و برنامه 24 ساعته آنها طی یک هفته !!!
♦ و غیره

باور کنید اگه دانلود نکنین به نظر من 100% از دستتون پریده !!! من که خودم حین ترجمه کردن چیزهایی فهمیدم که تا حالا اصلا نمی دونستم !!! پر از نکات ریز و جالبه . امیدوارم که خوشتون بیاد . برای راحتی کار شما هم توی 2 جا آپلود کردم :

لینک ها :

راهنمای قدم به قدم بازی به زبان فارسی سرور پارسا اسپیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F7886364884%2FHarvest_Moon_Back_To_Nature_AC _POP.zip.html)

راهنمای قدم به قدم بازی به زبان فارسی سرور پرشین گیگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fpages%2Fdownload%2F%3Fdl%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20Back%2520To%2520Nature_AC_POP.zip)

سلام.من فقط عضو شدم تا ازت تشکر کنم.:11:
تشکر از تو،تو کلمه نمی گنجه چون کاری رو که کردی در مقابلش هیچ مزدی نمی گیری.هیچ زبانی نمیتونه اون طور که لایقشی،احساس قدردانی رو بیان کنه.
ممنون ازت به خاطر وقتی که گذاشتی و زحمتی که کشیدی:40:

AC_POP
06-03-2012, 18:10
سلام.من فقط عضو شدم تا ازت تشکر کنم.:11:
تشکر از تو،تو کلمه نمی گنجه چون کاری رو که کردی در مقابلش هیچ مزدی نمی گیری.هیچ زبانی نمیتونه اون طور که لایقشی،احساس قدردانی رو بیان کنه.
ممنون ازت به خاطر وقتی که گذاشتی و زحمتی که کشیدی:40:

خواهش میکنم دوست عزیز قابلی نداشت . عشق به این بازی و عشق به این انجمن باعث شد تا این کار رو بکنم . اگه بتونم و تواناییش رو داشته باشم ایشالا کارای دیگه هم میخوام بکنم .

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

راستی به انجمن هم خوش اومدی ! :20:

HOMARNA
06-03-2012, 18:55
دوست عزیز کارت حرف نداره...
فقط با دکمه تشکر نمیشه توصیفش کرد...
مرسی...

AC_POP
06-03-2012, 19:14
دوست عزیز کارت حرف نداره...
فقط با دکمه تشکر نمیشه توصیفش کرد...
مرسی...
خواهش میکنم عزیز . فقط الان داشتم خودم میخوندم ( دیشب تمومش کردم وقت نشده بود یه بار بخونمش ) بنظر میرسه بعضی جاها اشتباه املایی شده مثل " نیشت" بجای "نیست" یا "اتاق پستی" بجای "اتاق پشتی" ... امیدوارم اینا زیاد مشکل واستون ایجاد نکنه . اگه دیدین زیاد مشکله ، هنوز فایل WORD این فایل تو هاردم هست بگین درستشون کنم و دوباره نسخه اصلاح شده رو واستون بذارم . :46:

mjorh
06-03-2012, 19:22
با تشکر از AC_POP ...:40:
واقعا عالیه ...میدونم سر ترجمش خیلی کار کاردین ...مرسی:11:

من این بازیو چن سال پیش پلی کردم ولی اون موقع یادمه هرکاری کردم از 86 درصد بالاتر نرفت...
کسی تونسته 100 درصد کنه؟

mjorh
06-03-2012, 19:22

من این بازیو چن سال پیش پلی کردم ولی اون موقع یادمه هرکاری کردم از 86 درصد بالاتر نرفت...
کسی تونسته 100 درصد کنه؟

AC_POP
06-03-2012, 19:34

کسی تونسته 100 درصد کنه؟

خواهش میکنم عزیزم :20:
100 % طبق این آموزشی که من ترجمه کردم اصلا وجود نداره !!!

درصد ها به شکل زیر هستن :
به ازای هر توت فرنگی 1% ( جمعا 10% )
به ازای هر قلب سگ شما 1% ( جمعا 10% )
به ازای هر قلب اسب شما 1% ( جمعا 10% )
به ازای هر ارتقا ساختمان 2% ( جمعا 10% )
به ازای هر مرغی که دارید 1% (جمعا 10% )
به ازای هر گاو یا گوسفندی که دارید 1% (جمعا 20%)
به ازای هر قلب زن شما 1% ( جمعا 10% )
به ازای هر قلب بچه شما 1% ( جمعا 10% )
به ازای هر 8 تا غذای مختلفی که می پزین 1% ( جمعا 8% )

که اینا جمعا میشه 98% و توی یه ورژن ( ورژن آمریکای شمالی ) این بازی ، توت فرنگی های مخفی (انرژی) درصد حساب نمیشن و نهایت درصد ، 88% هست .

HaRvEsT MoOn -saha
07-03-2012, 21:14
شايد غذا 10% باشه؟؟

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

AC_POP جان دستت درد نكنه :40:

saman_s755
09-03-2012, 15:07
عزیز دمت گرم بابت ترجمه...هوس کردم دوباره این بازی رو پلی کنم!

راستی شما که زحمت ترجمه رو کشیدی به نظرت شهر وجود داره یا نه اصلا؟!

AC_POP
09-03-2012, 22:47
عزیز دمت گرم بابت ترجمه...هوس کردم دوباره این بازی رو پلی کنم!

راستی شما که زحمت ترجمه رو کشیدی به نظرت شهر وجود داره یا نه اصلا؟!

توی مقاله ای که ترجمه کردم حرفی از شهر زده نشده بود . . .
و در کل به نظر من اصلا شهری وجود نداره ، چون اگه بود حتما حداقل یه عکس از شهرش توی گوگل پیدا میشد که من هرچی سرچ میکنم پیدا نمیشه !

HaRvEsT MoOn -saha
11-03-2012, 18:39
اقا AC_POP همش از ترجمه بود يا تجربيات خودتم هست؟؟
راجع به الهه هاي ديگه جيزي نبود؟؟
اين 2 تا رو ديده بوديم

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

يعني قسمتهاي مخفي همينا بود فقط؟؟

pcsoft
11-03-2012, 20:13
اين 2 تا رو ديده بوديم

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

از جناب AC_POP بابت زحمت ترجمه تشکر می کنم
مطمئنا مطالب دیگری هم هست مطالبی که در کتاب لوح نامه هم آورده شده بود که بعضی هاش البته اشتباه و دروغ بود ولی اکثرا مطالب خوبی داشت. 10 سال از تاریخ بازی کردن من با این بازی می گذره. هنوز سوالاتی هست که جوابی براشون نداریم. جدا که فکر برای این بازی دوست داشتنی شده. فکر.

AC_POP
12-03-2012, 01:11
اين 2 تا رو ديده بوديم

همش ترجمه بود . از یه سایت معتبر که مخصوص Harvest Moon : Back To Nature بود ، من تو تک تک صفحات اون سایت هرچی بود و نبود رو براتون جمع آوری کردم نوشتم . اگر جایی رو اشتباه کردم بگین اصلاحش کنم .
قسمت های مخفی که یکیش بعنوان " راز های بازی " آورده شده ، یه قسمتش هم که با عنوان " توت فرنگی های انرژی ( مخفی ) " آورده شده ، عکس پرینت ماهی ها هم توی خرین صفحه قسمت " ماهیگیری " آورده شده .
این چیزی رو که من ترجمه کردم میشه تقریبا بهش آموزش بازی کردن و استراتژی کلی بازی گفت . بقول دوستمون pcsoft اونقدر شایعه راجع به این بازی ساختن که هنوزم که هنوزه بعد از 10-11 سال کسی نفهمیده واقعا یه همچین چیزایی هستن یا نه !!!

FerineFast
19-03-2012, 23:04
تبلیغ عید بانک سینا با تم آهنگ هاروست بود
نشون میده چقدر طرفدار داره

AC_POP
20-03-2012, 02:44
تبلیغ عید بانک سینا با تم آهنگ هاروست بود
نشون میده چقدر طرفدار داره
واقعا ؟ کدوم آهنگش ؟ من نشنیدم

iman reza
21-03-2012, 21:23
این منم
این رضا
هارویست مون بازی میکنم .... یعنی میکردم
همشم میگم یکم سرم خلوت شه ادامشو بازی میکنم ولی کو سر خلوتی
عید هم مبارک

بی باک بی بال
23-03-2012, 11:06
واقعا ؟ کدوم آهنگش ؟ من نشنیدم
اینو

vahid_d
23-03-2012, 18:18
سلام. این بازی آنلاین هم هست؟ یا MMO تو همین مایه ها و سبک و سیاق پیدا میشه؟

pcsoft
23-03-2012, 19:30
سلام. این بازی آنلاین هم هست؟ یا MMO تو همین مایه ها و سبک و سیاق پیدا میشه؟

سلام
بازی مخصوص PS1 هست و قابلیتی(حداقل در این ورژن) برای آنلاین بودن وجود نداره یعنی نیازی نیست وجود داشته باشه. بازی خط داستانی و نکات فراوانی داره که باید تک نفره طی بشه.
MMO رو سرچ کردم یه چیزایی اومد ولی فکر نمی کنم.

yuseph
26-03-2012, 14:16
................................................

max-speed
31-03-2012, 14:11
کسی می دونه گل cow reins رو از کجا باید بیارم...

Crawling In MySkin
31-03-2012, 15:16
دوستان سلام.
برای رفتن به شهر لازمه که کارهای زیادی انجام بدین.البته فکر میکنم غیر ممکن باشه.اما وجود داره.
کارهایی که باید تا پایان سال3وم انجام داده باشید:
کامل کردن تمام توت فرنگیهای قدرتی.
زن و بچه دار شدن.
بزرگ بودن بچه.
هدیه دادن به افراد در روز تولدشان.
99آیتم فروخته باشید.
بیدار کردن تمام الهه ها.
.
.
.
بعد پدربزرگتون میاد پیشتون وبهتون میگه:
stey in my town?
go to king city?
یادم نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وشما با انتخاب go to king city میتونید به شهر رویایی رفت و آمد کنید.

البته تجربه شخصیم اینه که وقتی توی بازی باkarenازدواج کرده بودم یه روز اون مریض بود ودکتر من رو برای تهیه دوا فرستاد به شهر هرچند جاهای زیادی نمیتونستم برم اما جای گستره ای بود.
این مربوط به4-5سال قبله و من دستگاه روفروختم وگرنه حتما سیو بازی رو براتون میزاشتم.
.................................................. ...........................
پ ن:یه راهنما دوستمون گذاشته که باید ازش کمال تشکر رو کرد.اما واقعیت اینه که اگه بخواییم بهش یه عنوان اعطا کنیم باید بگیم:
(مقدماتی درباره مزرعه دار)
بازی مذکور فوق العاده پیچیده و غریبه!
خودم بیش از 4بار وهربار3ساله بازی کردم اما اونی که میخواستم نتونستم انجام بدم....
تازه این نکته رو در نظر بگیرید:
میتونید2بار ازدواج کنید!
میتونید2مرزعه داشته باشید!
میتونید تجارت کنید!
میتونید کمباین داشته باشید!
و.... برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه
این بچه هارم الکی سر کار نزار
هم من میدونم هم خودت خوب میدونی کل چیزایی که گفتی چرت و پرته:)
اگرم واقعا به این اراجیفی که استخراج کردی از خودت باور داری و کسی بهت گفته به کسی که اینارو بت گفته یه چندتا بد و بیراه بگو بدون بقیه چیزایی هم که بت گفته درباره ی مسائل دیگه دروغ بوده !
اگرم فقط قصدت مسخره کردن و سرکار گذاشتنه بدون اگه الآن تو یه عده رو سرکار بزاری یه دست بالاتر از تو پیدا میشه که تورو بدجوری سرکار بزاره و برات گرون تموم بشه!

Advanced Ali-001
31-03-2012, 16:18
برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه
این بچه هارم الکی سر کار نزار
هم من میدونم هم خودت خوب میدونی کل چیزایی که گفتی چرت و پرته
اگرم واقعا به این اراجیفی که استخراج کردی از خودت باور داری و کسی بهت گفته به کسی که اینارو بت گفته یه چندتا بد و بیراه بگو بدون بقیه چیزایی هم که بت گفته درباره ی مسائل دیگه دروغ بوده !
اگرم فقط قصدت مسخره کردن و سرکار گذاشتنه بدون اگه الآن تو یه عده رو سرکار بزاری یه دست بالاتر از تو پیدا میشه که تورو بدجوری سرکار بزاره و برات گرون تموم بشه!
سلام.
دوست من سری اول این بازی که سانسوری نبود رو شاید هنوز بشه تو جای سیدی بعضی دوستان پلی 1 باز پیدا کرد این بازی 10سال پیش سالم سالمش بود وجود داشت من خودم باچشمام شهرو ندیدم ولی اینو میدونم که وقتی خیلی خیلی بچه بودیم بازی درست حسابیش بود واین بدونین که فقط وفقط میشه با یه قطعه سخت افزاری که اسمش یادم نیست به شهر رفت من مطمئنم 100%که بقیه چیزا مثل مزرعه دیگه وبرنج وبقیه غذا ها وبقیه چیزارو میشه جور کرد جز اونایی که با اون قطعه بدست میاد شما بگردین خیلی خیلی زیاد هم باید بگردین شاید تو بچه های محله های قدیمی شهرمون هنوز کسی این بازی رو داشته باشه ولی ندونه که حجمش 550مگ هست چون اصل بازی550 مگ هست مال ما فکر کنم200مگ باشه که خفن ناقصه.
این بازی مال 10سال پیشه ولی یاد خاطرش هیچ وقت از ذهن من یکی بیرون نمیره چون مثل اینو من یکی ندیدم.
موفق باشید.

Crawling In MySkin
31-03-2012, 16:53
سلام.
دوست من سری اول این بازی که سانسوری نبود رو شاید هنوز بشه تو جای سیدی بعضی دوستان پلی 1 باز پیدا کرد این بازی 10سال پیش سالم سالمش بود وجود داشت من خودم باچشمام شهرو ندیدم ولی اینو میدونم که وقتی خیلی خیلی بچه بودیم بازی درست حسابیش بود واین بدونین که فقط وفقط میشه با یه قطعه سخت افزاری که اسمش یادم نیست به شهر رفت من مطمئنم 100%که بقیه چیزا مثل مزرعه دیگه وبرنج وبقیه غذا ها وبقیه چیزارو میشه جور کرد جز اونایی که با اون قطعه بدست میاد شما بگردین خیلی خیلی زیاد هم باید بگردین شاید تو بچه های محله های قدیمی شهرمون هنوز کسی این بازی رو داشته باشه ولی ندونه که حجمش 550مگ هست چون اصل بازی550 مگ هست مال ما فکر کنم200مگ باشه که خفن ناقصه.
این بازی مال 10سال پیشه ولی یاد خاطرش هیچ وقت از ذهن من یکی بیرون نمیره چون مثل اینو من یکی ندیدم.
موفق باشید.
شما 550 مگ رو برا ما بیار ما دستت رو میبوسیم
وقتی شما خودت نرفتی معنیش اینه که شنیدی
650 صفحه ی این تاپیک ما بحث کردیم درباره شهر و هیچ اثری ازش پیدا نشد که نشد
پس بهتره به شایعات اعتنایی نکنیم
این بازی برای خودش قشنگه نه شهری که هیچ وقت وجود نداشته
هیچ عکسی از شهری رویایی شما در هیچ جای جهان پیدا نمیشه چه برسه به سیو

max-speed
01-04-2012, 01:11
من یچی میگم خیال همرو راهت کنم تا نتونین خوب بازی کنین متمعا باشین شهر نمیتنین برین . حالا هرکی میگه شهر نیس خوب نیست و هر کی میگه هست خوب هست پس برین خوب بازی کنین نه این که اینجا تایپ بیخود بزنین

آقا Sanr شما میگین تمام مشکلات رو اینجا بپوسیم نه به بکش بکش این که شهر هست یا نیست بیپردازیم خوب بعزیا بازی میکنن چون این بازی رو دوست دارن و می خوان سوال کنن کمی دقت کنین و .....

در آخر من تا بتونم سوالات شمارو جواب میدم ولی انتزار نداشته باشین تو بحصاتون شرت کنم ( چون من شهر رفتم ) و خودمم دیدم
میشه کمک کنید تا به شهر برسیم.؟؟؟

Crawling In MySkin
01-04-2012, 09:06
میشه کمک کنید تا به شهر برسیم.؟؟؟
عزیز من شهری وجود نداره
اون آقایی هم که خودش داره میگه من نمیخوام تو بحثا شرکت کنم دلیلش اینه که خودش خوب میدونه چیزی که داره میگه از اساس یک دروغه
من عکس برای شما میارم که با اولین دوربینی که ساخته شده گرفته شده هنوز هست تو همین اینترنتم هست
ما میگیم سیو هیچی چرا هیج عکسی وجود نداره؟
این بازی لذتش به همینه که خودشو بازی کنی نه اینکه هی دنبال شهر خیالی باشی
کسایی هم که با قاطعیت میگن وجود داره فقط و فقط مشکل آزار دادن دیگران و به قولی عقده ی سرکار گذاشتن دارن
یه سری فقط شنیدن و نقل قول میکنن اونا که هیچی
دیدی که تا من اومدم کسی نیومد از اون فلسفه ی غیر واقعیش دفاع کنه غیر از کسی که فقط دربارش شنیده بود !
شاید ایمان-رضا من رو یادش بیاد من یوزر های متعددی داشتم یکیش Zende بود
ما تو این تاپیک بیش از 400 صفحه بحث کردیم برای شهر و هیچ نتیجه ای ندیدیم
خیلی ها اومدن گفتن ما رفتیم ما رفتیم عکسم بخواید میزاریم براتون بعدم دیگه پیداشون نشد
خیلی ها میخواستن بفروشن سیو شهر رو اونم گرون ! =))
پس بهتره شما هم برید از خود بازی لذت ببرید

pcsoft
01-04-2012, 09:25
عزیز من شهری وجود نداره
اون آقایی هم که خودش داره میگه من نمیخوام تو بحثا شرکت کنم دلیلش اینه که خودش خوب میدونه چیزی که داره میگه از اساس یک دروغه
من عکس برای شما میارم که با اولین دوربینی که ساخته شده گرفته شده هنوز هست تو همین اینترنتم هست
کسایی هم که با قاطعیت میگن وجود داره فقط و فقط مشکل آزار دادن دیگران و به قولی عقده ی سرکار گذاشتن دارن
دیدی که تا من اومدم کسی نیومد از اون فلسفه ی غیر واقعیش دفاع کنه غیر از کسی که فقط دربارش شنیده بود !
خیلی ها اومدن گفتن ما رفتیم ما رفتیم عکسم بخواید میزاریم براتون بعدم دیگه پیداشون نشد

سلام
بحث خوبی رو ادامه دادین.
حرف شما هم منطقی هست که چرا عکسی از شهر وجود نداره.
من که شخصا برای شهر رفتن بازی نمی کنم. چون خود بازی اینقدر آیتم و نکات و زیبایی داره که می تونه به تنهایی گیمر رو راضی کنه.
دوستان از بازی لذت ببرید و این که بگیم شنیدیم و گفتن که شهر وجود داره رو قبول نکنید. متاسفانه شایعه درباره این بازی خیلی زیاد هست.

max-speed
01-04-2012, 18:01
من حاضرم یک عکس از شهر بزارم . ولی ازم نخواهید که در بارش توضیح بدم .

اگه همه قبول می کنید بگید تا اینجا بزارم.

max-speed
01-04-2012, 18:34
عزیز من شهری وجود نداره
دوست خوب من.
از اون لحظه ای که این بازی وارد بازار شد من دارم بازی می کنم تا الان.
تا به حال به شهر نرسیدم اما 100% مطمئنم که شهر وجود داره.
همه می دونند که برای رسیدن به شهر یه سری کار هارو باید انجام داد .
اگه همه ی کار هارو خوب انجام داده باشید در یکی از روز های سال دوم وقتی که به فستیوال برید(فرق نمیکنه چه فستیوالی باشه) شهردار پیش شما میاد و یه قرار ملاقات تو منطقه حمام میزاره .
وقتی که به قرار میرید شهردار در مورد شهر با شما صحبت میکنه . اون به شما میگه : تا اینجا خوب کار کردید و باید همینطور ادامه دهید. و یه سری توضیحات هم در مورد اینکه چه چیز هایی شما رو از رفتن به شهر باز میداره میده. و در اخر هم میگه: اگه تا سال بعد همه کار هارو درست انجام بدید سال بعد شما رو همین جا در همین روز میبینه.
این متنی که الان من نوشتم رو تو هیچ راهنمایی پیدا نمیکنید . چون الان خودم نوشتم.
یه سری صحبت هایه دیگه ای هم داخل دهکده در مورد شهر میشه.
من به وبسایت شرکت سازنده این بازی رفتم . هرکی در اونجا سوالی راجع به شهر رفتن به پرسه جوابی نمیگیره .
اما یک نفر پرسیده بود :
آیا واقعا شهری وجود داره یا فقط برای این که بازی خود را جذاب نشان دهید این شایعه را راه انداختید.؟
و جوابی که دریافت کرده بود :
ما برای درست کردن این بازی کلا 10 ماه وقت صرف کردیم . اما برای درست کردن داستان بازی بیش از 2 سال وقت صرف کردیم . با کلی داستان نویس همکاری کردیم و کلی هم هزینه کردیم. ما نمیگوییم که شهری هست یا نیست فقط میگوییم که این بازی بیهوده ساخته نشده.

Crawling In MySkin
01-04-2012, 20:47
من حاضرم یک عکس از شهر بزارم . ولی ازم نخواهید که در بارش توضیح بدم .

اگه همه قبول می کنید بگید تا اینجا بزارم.
=))
بزار
اگه خیلی خوبی به صورت عکس توی خود تاپیک بزار نه لینکا یا اینکه دانلود کنید عکس رو بعد بری ببینی تروجان بوده ویروس بوده و غیره
خیلی ها از این کرما داشتن

max-speed
01-04-2012, 21:31
=))
بزار
اگه خیلی خوبی به صورت عکس توی خود تاپیک بزار نه لینکا یا اینکه دانلود کنید عکس رو بعد بری ببینی تروجان بوده ویروس بوده و غیره
خیلی ها از این کرما داشتن
نه داداش . این حرفا چیه !!!!!!:18:
الان میزارم.

max-speed
01-04-2012, 21:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بابت کیفیت پایین معذرت می خوام . با دوربین گوشی بوده . چندین سال پیش

(هیچ توضیحی نمیدم)

pcsoft
01-04-2012, 21:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(هیچ توضیحی نمیدم)

عکس رو دیدم. قبول کردیم توضیح ندین. ولی به چه دلیل نمی خواین توضیح بدین؟

max-speed
01-04-2012, 22:15
عکس رو دیدم. قبول کردیم توضیح ندین. ولی به چه دلیل نمی خواین توضیح بدین؟
اینجا هیچ توضیحی نمیدم.
دارم یه سایت میزنم در باره این بازی . همه توضیحات و عکس هارو اونجا قرار میدم

Crawling In MySkin
01-04-2012, 23:18
اینجا هیچ توضیحی نمیدم.
ما پیش خودمون گرفتیم که این عکس واقعی
منتظر سایت شما هستیم
ببینیم احیانا شما هم نرید مثل بقیه خدا بیامرزا که قرار شد مدرک بیارن بگم بگم بعد دیگه پیداشون نشد

melisa.343
01-04-2012, 23:46
من تو خیلی از سایتا خوندم فقط زمانی میشه رفت شهر که فقط با کارن ازدواج کنی و 1روز مریض میشه و مجبور میشی بخاطر پیدا کردن دارو بری شهر,اونم فقط 4 روز نه بیشتر.بعد از پیدا کردن دارو دوباره برمیگردی تو همون ده.همه هم بخاطر همین 4 روز که از ده برن شهر به زور همه کارارو انجام میدن و به زور با کارن ازدواج میکنن و خدا خدا میکنن زودتر مریض شه.
هیچ شهری وجود نداره وگرنه بخاطر ثابت کردن این قضیه هم شده بود یا عکس دقیقتر یا توضیح واقعی تری گذاشته میشد.
من فکر میکردم بعد از اینهمه تلاش میشه رفت شهر ولی همش دروغ بوده.من حتی این عکسم دیدم باور نمیکنم شهری وجود داشته باشه.بقیرو نمیدونم.
دروغ گفتن راحته ثابت کردنش سخته
وگرنه بهانه سایت زدن و تو سایت خودم حرف زدن دیگه چیه.:angry:

Advanced Ali-001
02-04-2012, 08:50

(هیچ توضیحی نمیدم)

ببینید دوستان نوشتن چند سال پیش خب درسته؟منم گفتم چند سال پیش.
خب این عکسو که من میبینم شبیه به بیمارستانه ولی تاحالا همچین جایی ندیدم تو بازی خب من از ایشون خواهش میکنم که فقط بگن خودشون بازی کردن ورفتن شهر واین عکسو گرفتن؟
اگه اینطور باشه که دوستمون باید لطف کنن توضیح بدن وگرنه درج هر مدرکی از شهر تو این بازی وداخل این تایپیک بدون توضیح و دلیل ومدرک ومخصوصاً عکسای بیشتر وحتی ویدیو کاملا رد میشه مگر اینکه سی دی بازی حجم بالای 500مگ داشته باشه من نمیدونم این عکس از کجا اومده ولی چون توضیحی وجود نداره هیچ کس باور نمیکنه که این عکس دلیلی برای وجود شهر وشهر رفتن هست.

من تو خیلی از سایتا خوندم فقط زمانی میشه رفت شهر که فقط با کارن ازدواج کنی و 1روز مریض میشه
من با کارن14 سال بازی کردم مریض نشد نکنه باید پیرش کنی که مریض بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینجا هیچ توضیحی نمیدم.
امیدوارم بتونید دوستان رو توجیه کنید واقعاًخیلی علاقه مندم بدونم چطوری واز کجا این عکس اومده از ظاهر عکس مشخصه از گوشی های قدیمی گرفته شده.
حالا امیدوارم راهی برای شهر رفتن تو این بازی با سیدی اصل بازی وجود داشته باه.
ممنون.

melisa.343
02-04-2012, 11:45
درضمن سیو 100 درصدم واسه این بازی وجود نداره.اگه بود معلوم میشد رفتن شهر واقعیه یا الکی.
همه جا گفتن یکی از روشهای رفتن شهر اینه که تو تمامی فستیوال ها برنده شی ولی من هرکار میکنم تو مسابقه شنا برنده نمیشم.پس نمیتونم هیچوقت برم شهر.
هه,چه دروغایی.:41:

pcsoft
02-04-2012, 12:03
درضمن سیو 100 درصدم واسه این بازی وجود نداره.اگه بود معلوم میشد رفتن شهر واقعیه یا الکی.
همه جا گفتن یکی از روشهای رفتن شهر اینه که تو تمامی فستیوال ها برنده شی ولی من هرکار میکنم تو مسابقه شنا برنده نمیشم.پس نمیتونم هیچوقت برم شهر.
هه,چه دروغایی.:41:

شما فقط توی مسابقه شنا موندی؟کاری نداره که. ترینر رو بزن. مشکل ما از این خیلی بزرگتر هست.

FerineFast
02-04-2012, 12:54
دوستان خوش باشید :

pcsoft
02-04-2012, 12:57
دوستان خوش باشید :

گفتم این عکس برام آشناس ها.:31: چون نسخه دختر رو من خیلی وقت پیش بازی کرده بودم ولی ادامه نداده بودم. چینی بود. هیچی نمی فهمیدیم.

FerineFast
02-04-2012, 13:07
و البته ویدئو :

توضیح : این ویدئو شروع داستان در ورژن HMBN : GIRLS رو نشون میده.

Crawling In MySkin
02-04-2012, 13:12
خوب
اینم مثال نقص!!
دیدید که دیگه پیداش نشد
توضیح میخواد بده =))

pcsoft
02-04-2012, 13:36
این هم پایان بازی برای Elli: زن من هم الی بود. ولی من این صحنه آخرش رو ندیده بودم. چون برای من به سال چهارم و به عبارتی به سه سال دوم کشیده شد.

نکته دیگه هم اینکه اون دختر ابتدای بازی. الی بود!

T.Eftekhari
02-04-2012, 13:50
من نمی دونم این قضایای کتاب لوحه خانه درست یا نه

مثلا در مورد گرفتن مزرعه 2 (زن دوم :دی)

یا مثلا جمع کردن 999 عسل روز 3 تا به لویس بدیم بعدش یه گل می ده که گل رو بکاری زنبور بیشتری میاد به مزرعه

یا شهر دار شدن

یا گاو سواری ....

یا مثلا نوشته بود اگه آب پاشو با آب حوضه معدن زمستانی پر کنی نا محدود می شه به هر حال خیلی سر کارمون گذاشت ولی خوب بود

این اتفاقات واسه ما که نیفتاد

اما در مورد شهر فک نمی کنم باشه

این عکسی هم که از شهر گذاشتن فک کنم همون دمو بازی مزرعه داری که کارکترش دختر بود ولی چینی بود یه همیچین صحنه ای هم بود بعدش یه زن و مردی از در میان تو با این پسره صحبت می کنو بعد کارکتر دختر رو نشون می ده

پ.ن = حالا چیکار به شهر دارید ده به این خوبی این شهر ام جای خوبی نیست که این پسره ازش فرار کرده اومده اینجا :دی

pcsoft
02-04-2012, 14:27
من نمی دونم این قضایای کتاب لوحه خانه درست یا نه

مثلا در مورد گرفتن مزرعه 2 (زن دوم :دی)

یا مثلا جمع کردن 999 عسل روز 3 تا به لویس بدیم بعدش یه گل می ده که گل رو بکاری زنبور بیشتری میاد به مزرعه

یا شهر دار شدن

یا گاو سواری ....

یا مثلا نوشته بود اگه آب پاشو با آب حوضه معدن زمستانی پر کنی نا محدود می شه به هر حال خیلی سر کارمون گذاشت ولی خوب بود

این اتفاقات واسه ما که نیفتاد

اما در مورد شهر فک نمی کنم باشه

این عکسی هم که از شهر گذاشتن فک کنم همون دمو بازی مزرعه داری که کارکترش دختر بود ولی چینی بود یه همیچین صحنه ای هم بود بعدش یه زن و مردی از در میان تو با این پسره صحبت می کنو بعد کارکتر دختر رو نشون می ده

پ.ن = حالا چیکار به شهر دارید ده به این خوبی این شهر ام جای خوبی نیست که این پسره ازش فرار کرده اومده اینجا :دی

آب پاش رو میشه با Cheat Engine بی نهایت کرد.

melisa.343
02-04-2012, 14:59
مشکل من فقط شنا نیست که.مثال زدم.:31:
1جایی خوندم نوشته بود طریقه رفتن به شهر :
1- کامل کردن درجه 99 نشان آبی و صورتی هر چهار فصل در هر سال
2- کامل کردن تمام توت فرنگی های قدرتی
3- کامل کردن تمام آیتم ها
4- کامل کردن تمام کاغذهای پرینت شده فرشتگان
5- بیدار کردن تمام الهه های بازی
6-هدیه دادن به افراد در روزهای تولد
7- زن و بچه دار شدن
8- بزرگ بودن بچه
9- بدست آوردن pocket station
بعد از پایان 3 سال بدون آنکه دچار اشکال یا خطایی در بازی شده باشید,پدر یزرگتان به دهکده آمده و به شما 3 انتخاب میدهد:
1-اقامت در دهکده stay in my town
2-رفتن به شهر go to king city
3-هیچکدام nothing else
تا حالا کسی این کارارو کرده که معلوم بشه این کارا و حرفا واقعیت داره یا نه؟
اصلا کسی تا حالا تونسته pocket station رو بدست بیاره؟

Crawling In MySkin
02-04-2012, 16:18
مشکل من فقط شنا نیست که.مثال زدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1جایی خوندم نوشته بود طریقه رفتن به شهر :
1- کامل کردن درجه 99 نشان آبی و صورتی هر چهار فصل در هر سال
2- کامل کردن تمام توت فرنگی های قدرتی
3- کامل کردن تمام آیتم ها
4- کامل کردن تمام کاغذهای پرینت شده فرشتگان
5- بیدار کردن تمام الهه های بازی
6-هدیه دادن به افراد در روزهای تولد
7- زن و بچه دار شدن
8- بزرگ بودن بچه
9- بدست آوردن pocket station
بعد از پایان 3 سال بدون آنکه دچار اشکال یا خطایی در بازی شده باشید,پدر یزرگتان به دهکده آمده و به شما 3 انتخاب میدهد:
1-اقامت در دهکده stay in my town
2-رفتن به شهر go to king city
3-هیچکدام nothing else
تا حالا کسی این کارارو کرده که معلوم بشه این کارا و حرفا واقعیت داره یا نه؟
اصلا کسی تا حالا تونسته pocket station رو بدست بیاره؟
اون جایی که شما خوندی حتما لوح خانه بوده خیلی باور نکن:دی
به عبارتی ما میگیم الف تو میگی انف :دی
اصلا شهری نیست
ولی در مورد pocket station
pocket station یک تیکه بود که به خود دستگاه وصل میشد یه چیزی مثلا فرض کن تو مایه های memory!
که نمیدونم چکار میکرد:خخخخ!

p30 arman
02-04-2012, 16:32
من میدونم این عکس چیه فکر کنم مال نسخه ژاپنی بازی بود در اول بازی که خاطرات رو مرور میکنه
شهر هم وجود نداره شک نکنید !!!

Advanced Ali-001
02-04-2012, 17:28
من موندم شهر وجود نداره قبول منتم متعاقد شدم قبول فقط ای کاش من میدونستم چرا واسه بازی درصد گذاشتن اینو من فنهمیدم.....
یا این که لوحه خانه وهزار تا کوفت دیگه میان میگن فلان کنین فلان کنین اینارو از کجا آوردن و اگه دروغه چرا نوشتن میخواستن خودشونو خراب کنن........
ما که چندین بار بازی کردیم این بازی رو با امولاتوPSX V1.13 بازی میکردم خیلی عالی بود سیو ها و لود های لحظه ای ثانیه به ثانیه میشد لود کرد سیو کرد اول سیرک که بد رفتی یا راضی نبودی لود کنی از اول بری.

کارای زیادی میکرد خیلی عالی بود وقتی میزدی تلوزیون چیز میزاشت فروش کالا بعضی چیزارو زود تر میتونستی بخری ویه سری کارای دیگه شدید یادم رفته.....
سفید بود شبیه مموری.

melisa.343
02-04-2012, 19:02
منم میدونم شهر وجود نداره ولی منم میخواستم همینو بگم که به قول دوستمون چرا این حرفارو میزنن؟چند حالت داره:
یا ما اشتباه میکنیم و شهر و بقیه چیزا وجود داره/یا اونا (لوحه خانه) از خودشون دراوردن که عجیبه که با چه عقلی تونستن اینکارو کنن/یا نسخه اصلی داره که دست ما نیست و این سایتا فقط ترجمه نسخه اصلیو گذاشتن/یا ما درست میگیم و همچین چیزایی وجود نداره
مورد آخر فکر کنم بیشتر صدق میکنه:31:
راهنمای کاملیم واسه این بازی گذاشتن ولی از کجا اومده معلوم نیست.:worried:

Crawling In MySkin
02-04-2012, 19:35
یا شایدم این راهنما قبل از اینکه این بازی منتشر بشه با همکاری خود شرکت سازنده نوشته شده و بعدش شرکته دیده که نمیتونه همه این چیزارو جا بده بیخیالش شده یا چیزی شبیه اون پول کم اووردن و غیره:دی

Advanced Ali-001
02-04-2012, 20:01
یا شایدم این راهنما قبل از اینکه این بازی منتشر بشه با همکاری خود شرکت سازنده نوشته شده و بعدش شرکته دیده که نمیتونه همه این چیزارو جا بده بیخیالش شده یا چیزی شبیه اون پول کم اووردن و غیره
راهنما قبل از بازی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عمرا مگه میشه هیچ شرکتی قبل از اومدن بازی راهنماشو نمیده بیرون اول فروش میکنه بعد......
ببینین نسخه اصل وجود داره مال10الی12سال پیشه اگه گیر بیارین حله بدون پوکت استیشن میشه برین شهر با بچه بزرگ شده گویا واسه تحصیل میرن شهر البته فکر نکنم حقیقت داشته باشه فقط دنبال نسخه اصل باشین وسلام.
من یه بار از یکی از رفقای خیلی خییلی قدیمی پرسیدم بچه پایین شهر بود از اون شرا پلی 1 داشتن باکلیییییییییییییی بازی هاروست مون رو میگفتن شهرشو دیدن به همه چی هم قسم خوردن که دیدن فقط تو سالا باید اون یارو مرده زاک رو خوشحال نگه دارین مثلاً60بار تو سال بخنده یا اگه زیاد موقع خالی کردن جعبه بخنده وزمستون سال سوم چند بازی بخنده روز موعود روز اول بهارسال چهارم به شهر دار گزارش میده که مزرعه رو عالی اداره کرده و من راضیم کارگرخوبی بوده وبهت پیشنهاد کار تو شهر میده البته اونا میگفتن قسم هم میخوردن دیگه من مونده بودم.....
به نظر منطقی هم میاد:دئ
ولی تا نسخه اصلی نباشه هیچ راه واحتمالی وجود نداره.
اینا خفن ناقصه.

A/|\IR
02-04-2012, 20:54

(هیچ توضیحی نمیدم)

این عکس مال نسخه ی دخترِ بازیه همون اولش اینو نشون میده. در اصل مال دمو بازی بود این نسخه اش هم ژاپنی بود

شهر هم میره دوستان راهشو بلد نیستین!!
من 8 سال پیش این بازی رو روی ps1 بازی کردم ، من دارم میگم شهر میره حالا هی بگین نه !! من این بازی رو با کنسول بازی کردم و مو به مو بازی رو از روی کتاب رمز پلی استیشن 1 رفتم که تو اون کتاب بیش از 50 60 صفحه در مورد این بازی و ترفند هاش توضیح داده، تازه میتونین به وسیله ی گیم شارک کدهای گیم شارک بازی رو بزین و همه شگفتی های این بازی رو ببینین (البته با خود کنسول)
من هم آزار ندارم بیام اینجا حرف بی اساس بزنم برین کتاب شو بخونین کد گیم شارک هم توش فراوونه

pcsoft
02-04-2012, 21:01
این عکس مال نسخه ی دخترِ بازیه همون اولش اینو نشون میده. در اصل مال دمو بازی بود این نسخه اش هم ژاپنی بود

شهر هم میره دوستان راهشو بلد نیستین!!
من 8 سال پیش این بازی رو روی ps1 بازی کردم ، من دارم میگم شهر میره حالا هی بگین نه !! من این بازی رو با کنسول بازی کردم و مو به مو بازی رو از روی کتاب رمز پلی استیشن 1 رفتم که تو اون کتاب بیش از 50 60 صفحه در مورد این بازی و ترفند هاش توضیح داده، تازه میتونین به وسیله ی گیم شارک کدهای گیم شارک بازی رو بزین و همه شگفتی های این بازی رو ببینین (البته با خود کنسول)
من هم آزار ندارم بیام اینجا حرف بی اساس بزنم برین کتاب شو بخونین کد گیم شارک هم توش فراوونه

شما مو به مو همه رو انجام دادین به شهر رفتین؟ من که میشه گفت اون صفحات لوح نامه رو حفظ شده بودم از بس خونده بودمش.
کدهای گیم شارک هم زدیم و نرفتیم. سوال اینجاست که الان چرا یه عکس از شهر داخل نت موجود نیست. چرا فیلمی از شهر داخل یوتیوب نیست.
این درصد مزرعه هم معماییه برا خودش. کاش با چیت میشد 100 کردش.
---------
یادش بخیر. کتاب نوشته بود در آخر 3 سال. سگ های وحشی و سریعی از شهر میارن که در میدان مرکزی فکر کنم فروخته میشن. به چه چیزهایی دل بسته بودیم:27:
آخه نمیشه که این همه دروغ نوشت. بالاخره یه چیزی هست.

A/|\IR
02-04-2012, 21:50
شما مو به مو همه رو انجام دادین به شهر رفتین؟ من که میشه گفت اون صفحات لوح نامه رو حفظ شده بودم از بس خونده بودمش.
کدهای گیم شارک هم زدیم و نرفتیم. سوال اینجاست که الان چرا یه عکس از شهر داخل نت موجود نیست. چرا فیلمی از شهر داخل یوتیوب نیست.
این درصد مزرعه هم معماییه برا خودش. کاش با چیت میشد 100 کردش.
---------
یادش بخیر. کتاب نوشته بود در آخر 3 سال. سگ های وحشی و سریعی از شهر میارن که در میدان مرکزی فکر کنم فروخته میشن. به چه چیزهایی دل بسته بودیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه نمیشه که این همه دروغ نوشت. بالاخره یه چیزی هست.
این قرمزه حرف حساب بود:دی بحثی توش نیست

راستشو بخوای نه نرفتم اخه هیچ جور نمیشه همه ایتم هارو کامل کنیم همیشه یه جا گند میزدم،
دروغ واسه این اینا چه سودی داره؟!
تا حالا کسی از دوستان بوده تمام ایتم ها و همه چیز رو کامل رفته باشه؟؟
من فکر کنم اگه بازی کامل تموم بشه یه دمو هم از شهر نشون میده منظور اینا هم همونه.

A/|\IR
02-04-2012, 21:55
فکر کنم بابابزرگش وسط بازی میمیره دیگه نمیاد ببرش شهر:دی

pcsoft
02-04-2012, 22:16
فکر کنم بابابزرگش وسط بازی میمیره دیگه نمیاد ببرش شهر:دی

حالا تناقض رو داشته باش.
یه جا گفتن بعد از سه سال اگر همه چیز ردیف و کامل باشه پدربزرگش میاد و اون سه تا گزینه رو میده.
پدربزرگش که تا جایی که یادم میاد اصلا مرده بوده بعد از شروع بازی. روحش اومده بوده اون 3 تا گزینه رو بیاره؟؟:31:

ali_agha1981
02-04-2012, 22:24
ســـــــــــــلام...
من سال ها سری های مختلف Harvest moon بازی کردم....
در سری اول و دوم این نسخه که برای PS1 هست (چه ژاپنی چه انگلیسی ) چیزی بنام شهر اصلا وجود خارجی ندارد و این سیاست خود سازندگان بازی هست که همه ی بازی کنتده ها رو تا پایان بازی بکشاند و وعده رفتن به شهر را بدهد...
در ضمن این عکسی هم که دوستمون گذاشته کجاش عکسه موبایله.؟ کافیه یه سرچ ساده تو گوگل بزنید...

AC_POP
03-04-2012, 01:04
دوستان خوش باشید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] atch_online_movie_video%2FBack_to_Nature_Girls)

گفتم این عکس برام آشناس ها.:31: چون نسخه دختر رو من خیلی وقت پیش بازی کرده بودم ولی ادامه نداده بودم. چینی بود. هیچی نمی فهمیدیم.
منم تا عکس رو دیدم دقیقا یاد هاروست مون ورژن دختر شدم ، اما چون دیدم متنش انگلیسی هست ، گفتم حتما اون نیست چون هاروست مون دختر چینی بود . منم اونو فقط 6-7 روزش رو خیلی وقت پیش بازی کرده بودم . دوستان اگه کسی لینک ورژن انگلیسی این بازی ، یعنی هاروست مون ورژن دختر ( انگلیسیش ) رو داره خواهشا بذاره . خواهش میکنم :19::11:

AC_POP
03-04-2012, 01:20
این پست حذف بشه لطفا ، اشتباه گذاشته شد

melisa.343
04-04-2012, 00:22
حالا تناقض رو داشته باش.
یه جا گفتن بعد از سه سال اگر همه چیز ردیف و کامل باشه پدربزرگش میاد و اون سه تا گزینه رو میده.
پدربزرگش که تا جایی که یادم میاد اصلا مرده بوده بعد از شروع بازی. روحش اومده بوده اون 3 تا گزینه رو بیاره؟؟:31:

این خیلی قشنگ بود پس روحش میاد 3 گزینه بهش میده؟.:39:

melisa.343
04-04-2012, 00:34
اون جایی که شما خوندی حتما لوح خانه بوده خیلی باور نکن:دی
به عبارتی ما میگیم الف تو میگی انف :دی
اصلا شهری نیست
ولی در مورد pocket station
pocket station یک تیکه بود که به خود دستگاه وصل میشد یه چیزی مثلا فرض کن تو مایه های memory!
میشه بگین چجوری میشه این Pocket Station بدست آورد؟چیکار باید کرد؟

بی باک بی بال
04-04-2012, 19:54
من نسخه دختر وپسرش بازی کردم نسخه
پسر فقط تا 88 درصد فکر کنم میره
دختر هم 98 البته دقیق یادم نیست
نسخهدختر ازدواج هم نمی کنه بچه دار هم نمیشه اما فکرکنم این بازی کامل نیست حالا خود سازنده بازی این کاروکرده یا به دلیل اورجینال نبودسی دی ها نمیدونم
وگرنه که کتاب لوحه خانه که هم خوندن :31:

A/|\IR
05-04-2012, 13:39
میشه بگین چجوری میشه این Pocket Station بدست آورد؟چیکار باید کرد؟

باید بخری دیگه:دی اابته اگه گیر بیاری من 8 سال پیش 5500 خریدم :دی

نسخهدختر ازدواج هم نمی کنه بچه دار هم نمیشه اما فکرکنم این بازی کامل نیست حالا خود سازنده بازی این کاروکرده یا به دلیل اورجینال نبودسی دی ها نمیدونم
وگرنه که کتاب لوحه خانه که هم خوندن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه باو مطمئنی؟:دی من دختره رو بازی کردم دو روز بعد بازی اون نجاره اومد خاستگاری:دی

Advanced Ali-001
05-04-2012, 14:31
وگرنه که کتاب لوحه خانه که هم خوندن :31:

چند درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جون من یه بار دیگه بگو پسر 88 درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
جدی میگی سیدیشو هنوز داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زود جواب بده پسر تا64درصد بیشتر نمیره آقا شما مطمئنی تا 88 درصد رفتی؟؟؟؟؟؟؟
چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

بی باک بی بال
05-04-2012, 19:39
نه باو مطمئنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من دختره رو بازی کردم دو روز بعد بازی اون نجاره اومد خاستگاری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره یادم قلب هر پسر هم قز مز بود:41:

اره دیگه
10 تا مرغ
20 گاو گوسفند
20 اسب سگ
20 ازدواج
10خانه اگه اشتباه نکنم
8 غذا البته غذا درصد بالاتری داره که من فقط 8 درصد بدست اوردم
درست یادم نیست

Crawling In MySkin
05-04-2012, 23:15
حاجی تو دیگه از مرحله خیلی پرتی انگار:دی
64 درصد کجا بود
اکثر نسخه ها تا 88 بود
یه سری نسخه های زیرخاکی بود که فکر کنم تا 93 یا 96 میرفت

Advanced Ali-001
06-04-2012, 11:59
یه سری نسخه های زیرخاکی بود که فکر کنم تا 93 یا 96 میرفت
قبول ما پرتیم ما اصلا بازی نکردیم تاحالا ممکنه بگین نسخه پسر چطوری تا96 درصد رفته؟؟؟؟؟؟؟؟
برنج گرفته مزرعه دوم گرفته چمیدونم چیکار کره میشه بگین ممنون میشم.

AC_POP
06-04-2012, 23:35
قبول ما پرتیم ما اصلا بازی نکردیم تاحالا ممکنه بگین نسخه پسر چطوری تا96 درصد رفته؟؟؟؟؟؟؟؟
برنج گرفته مزرعه دوم گرفته چمیدونم چیکار کره میشه بگین ممنون میشم.
این بازی دو ورژن داره . که یکیش نمی دونم برای کجا هست و ما اکثرا اونو بازی میکنیم ، یکیش هم ورژن آمریکای شمالی . توی ورژنی که من بازی میکنم ، توت فرنگی های مخفی درصد حساب نمیشن اما تو اون یکی توت فرنگی هم درصد حساب میشه . ببینید در صد ها اینجوریه :

که جمعا میشه 98 درصد و ماکسیمم درصد توی این بازی همین قدره !!!

STON-COLD
06-04-2012, 23:52
دوستان کسی نسخه ی wii این بازی رو بازی کرده
جایی سراغ دارید بفروشن؟

KEYVAN42
08-04-2012, 15:15
کسی ایمیجه بازی مزرعه دار رو داره؟ ممنون میشم اگه به ایمیلم بدید.خیلی دنبالش میگردم

pcsoft
08-04-2012, 15:19
این بازی دو ورژن داره . که یکیش نمی دونم برای کجا هست و ما اکثرا اونو بازی میکنیم ، یکیش هم ورژن آمریکای شمالی . توی ورژنی که من بازی میکنم ، توت فرنگی های مخفی درصد حساب نمیشن اما تو اون یکی توت فرنگی هم درصد حساب میشه . ببینید در صد ها اینجوریه :

که جمعا میشه 98 درصد و ماکسیمم درصد توی این بازی همین قدره !!!

این دو درصد رو بگرد ببین نمیشه کاریش کرد:31:
البته همون آیتم غذا معماییه برا خودش.:31:

کسی ایمیجه بازی مزرعه دار رو داره؟ ممنون میشم اگه به ایمیلم بدید.خیلی دنبالش میگردم

saeedvd
19-04-2012, 22:25
من از زمان شروع بحث هروست مون كه يك صغحه بود كه حالا به 659 صفحه رسيده هميشه پيگير اين موضوع بوده ام ولي خيلي كم در مورد پوكت استيشن و عروسك هاي جادويي بحث شده . من خودم پوكت استيشن ، كندو بزرگ ، گل هاي عجيب غريب ، دانه مخصوص كه به جوجه ها داده ميشود كه بزرگ نمي شوند ، برنج ، يك نوع غذا با گوشت يا مرغ كباب شده بوده يادم نيست (7يا 8 مدل غذايي جديد )رو خودم ديده ام در مورد اين ها چه نظري داريد .

hopee
22-04-2012, 09:40
من از زمان شروع بحث هروست مون كه يك صغحه بود كه حالا به 659 صفحه رسيده هميشه پيگير اين موضوع بوده ام ولي خيلي كم در مورد پوكت استيشن و عروسك هاي جادويي بحث شده . من خودم پوكت استيشن ، كندو بزرگ ، گل هاي عجيب غريب ، دانه مخصوص كه به جوجه ها داده ميشود كه بزرگ نمي شوند ، برنج ، يك نوع غذا با گوشت يا مرغ كباب شده بوده يادم نيست (7يا 8 مدل غذايي جديد )رو خودم ديده ام در مورد اين ها چه نظري داريد .
دوست عزيز اين چيزايي رو كه ديديد مطمئنيد تو اين نسخه از بازي بوده ؟!
منظورتون اينه كه اين بحثارو تو اين تاپيك دنبال كردين ، يا نه ،اينكه خودتون اين آيتمارو تو بازي ديدين؟!
اگه تو بازي بوده ، با گيم شارك يا تو جريان طبيعي بازي؟

saeedvd
22-04-2012, 14:58
من با استفاده از كد هاي كه در آخر كتاب لوحه خانه كه 4 رقمي بودند و با جايگزين كردن اون كد ها با كد هاي صندوقچه كه در خانه بودند اون وسايل رو ديدم . يادم هست كه تو كتاب خونده بودم كه اگر با كوتوله ها دوست شويد به شما يه فلوت مي دهند كه من با استفاده از اون رمز ها اون فلوت رو ديدم .
من نسخه اون دختره رو هم خيلي بازي كردم تا اونجايي كه يه كم ژاپني ياد گرفتم يادم مياد كه يه صندوقچه تو اتاق خواب بود كه با هر 10 تا گوشواره و گردنبندي و عطري كه به صندوق اضافه مي كردم يه ستاره كوچك زير اسمم اضافه ميشود كه من نزديك 7-8 ستاره داشتم .حتي قلب يكي از پسرهاي روستا رو هم نارنجي كرده بودم كه متاسفانه cd بازي خراب شود كه نتونستم cd پيداش كنم در كل نسخه دختره خيلي با حال تر از پسره بود.

melisa.343
22-04-2012, 21:32
من با استفاده از كد هاي كه در آخر كتاب لوحه خانه كه 4 رقمي بودند و با جايگزين كردن اون كد ها با كد هاي صندوقچه كه در خانه بودند اون وسايل رو ديدم . يادم هست كه تو كتاب خونده بودم كه اگر با كوتوله ها دوست شويد به شما يه فلوت مي دهند كه من با استفاده از اون رمز ها اون فلوت رو ديدم .
من نسخه اون دختره رو هم خيلي بازي كردم تا اونجايي كه يه كم ژاپني ياد گرفتم يادم مياد كه يه صندوقچه تو اتاق خواب بود كه با هر 10 تا گوشواره و گردنبندي و عطري كه به صندوق اضافه مي كردم يه ستاره كوچك زير اسمم اضافه ميشود كه من نزديك 7-8 ستاره داشتم .حتي قلب يكي از پسرهاي روستا رو هم نارنجي كرده بودم كه متاسفانه cd بازي خراب شود كه نتونستم cd پيداش كنم در كل نسخه دختره خيلي با حال تر از پسره بود.
میشه بگین کدهای بازیرو چجوری میشه استفاده کرد؟
آخه انگار همش یا اشتباه بود یا حتما من نتونستم ازشون استفاده کنم.:20:

saeedvd
23-04-2012, 14:34
فكر كنم رمز غذايي كه با گوشت درست ميشه اينه=
80071A90 0120
يادم مياد كه بعضي وقت ها موقع استفاده از اين رمز ها سيستمم هنگ مي كرد.

saeedvd
23-04-2012, 14:41
خيلي برام جالبه هروست مون نسخه دختره و پسره داراي 6 تا نسخه هست كه شامل
Bokujou Monogatari Harvest Moon
Platforms: PlayStation
Release Date: Dec 16, 1999
Release Region: JP
Distribution: Retail

Harvest Moon: Back to Nature
Release Date: Nov 22, 2000
Release Region: US

Harvest Moon: Back To Nature
Release Date: Jan 26, 2001
Release Region: EU

Bokujou Monogatari Harvest Moon (PlayStation the Best)
Release Date: Dec 7, 2000

Harvest Moon: Back To Nature
Release Date: Feb 8, 2011
Release Region: US

Bokujou Monogatari Harvest Moon
Release Date: Dec 24, 2008

gheymeh
23-04-2012, 14:44
شما ابتدا بايستي در قسمت video option تنظيمات گرافيكتون رو مشخص كنيد و بعد play رو بزنيد.
در ضمن لطفآ در تاپيك مخصوص به خود بزنيد نه در اين تاپيكي كه مربوط به يك بازي ديگه است.

اینطوری نبود

captainmilad
29-04-2012, 22:10
آقایون و خانمهای عزیزی که همش شهر شهر میگن اگه یه لحظه تامل کنید میبینید که اصلا چنین چیزی برای این بازی توسط سازنده اش تعریف نشده
اگه شده بود کدش رو به راحتی میشد پیدا کرد و میشد از طریق -- به راحتی این بازی ساده رو دور زد و به شهر رفت
وقتی تو تموم اینترنت به این عظمت که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش همه چیز پیدا میشه مگه میشه سیو بازی یا حتی یه عکسی از شهر خیالی KingCity پیدا نشه؟
پس جای اینکه به بیراهه بریم بیایم یه راهنمای خوب واسه مبدل کامپیوترش که الان اکثرا بخاطر قدیمی بودن کنسول پلی استیشن 1 از مبدل کامپیوترش استفاده میکنن بسازیم تا همه از این بازی لذت ببرن
بهترین نسخه این بازی که تا حالا واسه کامپیوتر تبدیل و تنظیم شده رو میتونین از این لینک دانلود و نصب کنینHarvestMoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم کدهای گیم شارک رو از سایتهای مختلف ایرانی و خارجی پیدا کردم تست و گلچین کردم و فایل user گلچین که مخصوص پلاگین psx emulation cheater هست رو فراهم کردم
برای وارد کردن کدهای گیم شارک اول این نرم افزار رو از این لینک دانلود کنید Psx Emulation Cheater 2.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد این نرم افزار رو در پوشه Plugin بازی نصب کنین
بعد این فایل رو از اینجا دانلود کنین User ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (کلیک راست بعدش Save As)
در پوشه این نرم افزار در درایو C کپی کنین که معمولا آدرس پوشه نرم افزار اینه:
C:\Program Files\psx emulation cheater
حالا نرم افزار رو اجرا کنین و بالا از منوی File گزینه User Database رو انتخاب کنین
اونوقت این کدها رو که مرتبشون کردم میبینین، کدهای مورد نظر رو تیک دار میکنین و Ok و در جواب سوال Yes رو میزنین
و بعد اون پایین سمت چپ Send Cheats To Plugin رو میزنین
حالا باید بازی رو اجرا کنین، روی تنظیمات و سپس گزینه تصویر کلیک کرده و گزینه psx emulation cheater 2.5 رو انتخاب و Ok میکنیم
برای غیر فعال کردن کدها هم میتونید روی گزینه Deactivate Cheating کلیک کنین
حالا میتونیم بازی رو اجرا کنیم و از زندگی در روستا لذت ببریم و به شهر خیالی KingCity حتی فکر هم نکنیم
البته اینو بگم که کدها خیلی زیادن و من همشون رو خیلی دقیق تست نکردم، بعضی کدها هم مثل کدهای کوله پشتی یا جعبه ابزار انخابی هستن و میتونین کد ایتم مورد نظرتونو بجای 0000 وارد کنین، اینم لیست کد هر آیتم Item Codes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (کلیک راست بعدش Save As)
راستی وقتتون رو هم واسه تشکر هدر ندین، انجام وظیفه بود، فقط اگه مشکل یا سوالی بود بگین تا به یه فایل User مرجع قابل استفاده برای همه دوستداران این بازی بینظیر برسیم
ممنون

captainmilad
29-04-2012, 22:37
1111111111

captainmilad
29-04-2012, 22:44

(هیچ توضیحی نمیدم)

توضیح نمیخواد بدی کریس آنجل، من توضیح میدم
این عکس مخصوص نسخه دخترش هست و اصلا تو شهر نیست یه قسمت از دموی بازی، خودم بازی کردمش که دارم میگم!
خیلی واسه کپی کردنش از سایتهای خارجی زحمت کشیدی کریس جان!!!!!!!
مزرعه دار ورژنهای مختلفی داره که بهترینش همین back to Nature هست
حتی بهتر از نسخه پلی استیشن 2 و psp و nintendo64 و ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] atch_online_movie_video%2FBack_to_Nature_Girls)
به این سایت هم نگاهی بندازین بدک نیست
باور کنین شهری وجود نداره
اینا هم که میگن هست به خاطر پیچش یه سری موجودات کوچیک تو رودشونه!

رئوف ص
03-05-2012, 13:59
راهنمایی های شما خوبه اگه می شه آدرس

1)Max All 999 = Ein = حداكثر کردن تمام غذاهای حیوانات .

2)Max Print = Aus = گرفتن تمام عکسهای ماهی ها

3)Max RuckSack Storage = Ein = کامل کردن کول پشتی

4) Have Maxed Power Fruit = Aus= کامل کردن تمام توتفرنگی های قدرتی

5)Max All Level = Ein = کامل کردن تمام وسایل شخم زنی

6)Max Medals = Aus = ماکس کردن تمام مدالهاس که از مسابقات میگیرین

7)Max RuckSack Item Codes 8 = Ein = ماکس کردن قسمت 8 بالای کلپشتی

8)Max Equipped Item Codes 8 = Ein = ماکس کردن قسمت 8 پایین کلپشتی

9)Max All Heart Girl = Aus = قلب قرمز برای دخترها

10) Max Heart Dog = Ein = کامل کردن قلب سگ

11)Max Heart Horse = Ein = کامل کردن قلب اسب

12)Max Amount Shipped = Ein = ماکس کردن تمام خریدها

13)Max Heart All Sheew = Ein = کامل کردن قلب گسفند

14)Max Heart All Cow = Ein = کامل کردن قلب گاو

15)Bineaz Az Ghazae Be Hevanat = Ein = غذای حیوانات تموم نمیشه

16)Max Heart Chicken = Ein = کامل کردن قلب مرغ

17)Bineaz Az Ghaza Ba Chicken = Ein = غذای مرغ تموم نمیشه

18)Maximum Harvest Sprite's Affection = Ein = کامل کردن قلب آدم کتولها

19)Watering Can Is Full = Ein = تموم نشدن آب آبپاش

20)Max Amount Shipped Fish = Aus = فروش ماهی به تعداد 9999

21)Max Money = Ein = پول بینهایت

22) This Month's Acounts{+} = Ein = باعث گرفتن درجه Hard Worker میشه

23)This Month's Acounts{ - } = Ein = باعث گرفتن درجه Hard Worker میشه

24)Nafase Barai Shena = Aus = نفس برای شنا

25) = Ein Love All People Hamlet 1 = دوست سمیمی شدن با احالی روستا

26)= Ein Love All People Hamlet 2 = دوست سمیمی شدن با احالی روستا

27) = Aus ؟ - ؟؟؟ Days Left? (+) = تمام کارگرها 99 مشغول کار میشن ( این 7 دستور اول باید آنهارا به کار بگیرید تا درست عمل کند )

28)= Aus ؟ - ؟؟؟ Days Left? (-) = روز کاری تمام کارگرها رو که 99 روز کردین 0 میکنه .

29)Tamam Vasael Ashpaz khona = Aus = تمام وسایل آشپزخونرو میاره

30)Bozorg Kardan Khona 1 = Aus = قسمت اول بزرگ کردن خانه

31)Bozorg Kardan Khona 2 = Aus = قسمت دوم بزرگ کردن خانه

32)Bozorg Kardan Khona 3 = Aus = قسمت سوم بزرگ کردن خانه

33)Bozorg Kardan Khona 4 = Aus = قسمت چهارم بزرگ کردن خانه

اینارو بنویسی خیلی خوب می شه ممنون

BaziDon
04-05-2012, 15:07
آقایون و خانمهای عزیزی که همش شهر شهر میگن اگه یه لحظه تامل کنید میبینید که اصلا چنین چیزی برای این بازی توسط سازنده اش تعریف نشده
اگه شده بود کدش رو به راحتی میشد پیدا کرد و میشد از طریق -- به راحتی این بازی ساده رو دور زد و به شهر رفت
وقتی تو تموم اینترنت به این عظمت که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش همه چیز پیدا میشه مگه میشه سیو بازی یا حتی یه عکسی از شهر خیالی KingCity پیدا نشه؟
پس جای اینکه به بیراهه بریم بیایم یه راهنمای خوب واسه مبدل کامپیوترش که الان اکثرا بخاطر قدیمی بودن کنسول پلی استیشن 1 از مبدل کامپیوترش استفاده میکنن بسازیم تا همه از این بازی لذت ببرن
بهترین نسخه این بازی که تا حالا واسه کامپیوتر تبدیل و تنظیم شده رو میتونین از این لینک دانلود و نصب کنینHarvestMoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم کدهای گیم شارک رو از سایتهای مختلف ایرانی و خارجی پیدا کردم تست و گلچین کردم و فایل user گلچین که مخصوص پلاگین psx emulation cheater هست رو فراهم کردم
برای وارد کردن کدهای گیم شارک اول این نرم افزار رو از این لینک دانلود کنید Psx Emulation Cheater 2.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد این نرم افزار رو در پوشه Plugin بازی نصب کنین
بعد این فایل رو از اینجا دانلود کنین User ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (کلیک راست بعدش Save As)
در پوشه این نرم افزار در درایو C کپی کنین که معمولا آدرس پوشه نرم افزار اینه:
C:\Program Files\psx emulation cheater
حالا نرم افزار رو اجرا کنین و بالا از منوی File گزینه User Database رو انتخاب کنین
اونوقت این کدها رو که مرتبشون کردم میبینین، کدهای مورد نظر رو تیک دار میکنین و Ok و در جواب سوال Yes رو میزنین
و بعد اون پایین سمت چپ Send Cheats To Plugin رو میزنین
حالا باید بازی رو اجرا کنین، روی تنظیمات و سپس گزینه تصویر کلیک کرده و گزینه psx emulation cheater 2.5 رو انتخاب و Ok میکنیم
برای غیر فعال کردن کدها هم میتونید روی گزینه Deactivate Cheating کلیک کنین
حالا میتونیم بازی رو اجرا کنیم و از زندگی در روستا لذت ببریم و به شهر خیالی KingCity حتی فکر هم نکنیم
البته اینو بگم که کدها خیلی زیادن و من همشون رو خیلی دقیق تست نکردم، بعضی کدها هم مثل کدهای کوله پشتی یا جعبه ابزار انخابی هستن و میتونین کد ایتم مورد نظرتونو بجای 0000 وارد کنین، اینم لیست کد هر آیتم Item Codes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (کلیک راست بعدش Save As)
راستی وقتتون رو هم واسه تشکر هدر ندین، انجام وظیفه بود، فقط اگه مشکل یا سوالی بود بگین تا به یه فایل User مرجع قابل استفاده برای همه دوستداران این بازی بینظیر برسیم
ممنون

تو کتاب که نوشته بود به چت نمیشه شهر رفت

رئوف ص
04-05-2012, 17:53
آقا ایمان اگه میشه آدرس همه چیز تو بازی harvest moon رو برای کامپیوتر بنویسید خیلی ممنون می شم

H_FORWARD
08-05-2012, 11:28
آقا چرا لینکایه اینجا کار نمیده؟من هر کاری که میکنم نمیتونم چیزی دانلود کنم
اگه امکان ئاره اینارو دوباره آپلود کنبن
من امیج Harvest moon میخام کممممممممکککککک

captainmilad
08-05-2012, 15:41
راهنمایی های شما خوبه اگه می شه آدرس

1)Max All 999 = Ein = حداكثر کردن تمام غذاهای حیوانات .

2)Max Print = Aus = گرفتن تمام عکسهای ماهی ها

3)Max RuckSack Storage = Ein = کامل کردن کول پشتی

4) Have Maxed Power Fruit = Aus= کامل کردن تمام توتفرنگی های قدرتی

5)Max All Level = Ein = کامل کردن تمام وسایل شخم زنی

6)Max Medals = Aus = ماکس کردن تمام مدالهاس که از مسابقات میگیرین

7)Max RuckSack Item Codes 8 = Ein = ماکس کردن قسمت 8 بالای کلپشتی

8)Max Equipped Item Codes 8 = Ein = ماکس کردن قسمت 8 پایین کلپشتی

9)Max All Heart Girl = Aus = قلب قرمز برای دخترها

10) Max Heart Dog = Ein = کامل کردن قلب سگ

11)Max Heart Horse = Ein = کامل کردن قلب اسب

12)Max Amount Shipped = Ein = ماکس کردن تمام خریدها

13)Max Heart All Sheew = Ein = کامل کردن قلب گسفند

14)Max Heart All Cow = Ein = کامل کردن قلب گاو

15)Bineaz Az Ghazae Be Hevanat = Ein = غذای حیوانات تموم نمیشه

16)Max Heart Chicken = Ein = کامل کردن قلب مرغ

17)Bineaz Az Ghaza Ba Chicken = Ein = غذای مرغ تموم نمیشه

18)Maximum Harvest Sprite's Affection = Ein = کامل کردن قلب آدم کتولها

19)Watering Can Is Full = Ein = تموم نشدن آب آبپاش

20)Max Amount Shipped Fish = Aus = فروش ماهی به تعداد 9999

21)Max Money = Ein = پول بینهایت

22) This Month's Acounts{+} = Ein = باعث گرفتن درجه Hard Worker میشه

23)This Month's Acounts{ - } = Ein = باعث گرفتن درجه Hard Worker میشه

24)Nafase Barai Shena = Aus = نفس برای شنا

25) = Ein Love All People Hamlet 1 = دوست سمیمی شدن با احالی روستا

26)= Ein Love All People Hamlet 2 = دوست سمیمی شدن با احالی روستا

27) = Aus ؟ - ؟؟؟ Days Left? (+) = تمام کارگرها 99 مشغول کار میشن ( این 7 دستور اول باید آنهارا به کار بگیرید تا درست عمل کند )

28)= Aus ؟ - ؟؟؟ Days Left? (-) = روز کاری تمام کارگرها رو که 99 روز کردین 0 میکنه .

29)Tamam Vasael Ashpaz khona = Aus = تمام وسایل آشپزخونرو میاره

30)Bozorg Kardan Khona 1 = Aus = قسمت اول بزرگ کردن خانه

31)Bozorg Kardan Khona 2 = Aus = قسمت دوم بزرگ کردن خانه

32)Bozorg Kardan Khona 3 = Aus = قسمت سوم بزرگ کردن خانه

33)Bozorg Kardan Khona 4 = Aus = قسمت چهارم بزرگ کردن خانه

اینارو بنویسی خیلی خوب می شه ممنون

رئوف جان تمامی این رمز ها در فایل user
هست ، حتی خیلی کاملتر از اینها
میتونی طبق راهنما دانلود و استفاده کنی ،یه سری کدهای جدید هم خودم ساختم و بهش اضافه کردم
مثل کد مخصوص آیتمهای کابینت و یخچال
فقط کافیه از تو لیست تیک دارشون کنی

captainmilad
08-05-2012, 15:47
تو کتاب که نوشته بود به چت نمیشه شهر رفت
دوست عزیز من میگم اصلا شهری نیست شما میگی با چیت نمیشه رفت؟!!
اون کتاب رو بیخیال، سر کاریه! لوحه خانه همه رو گذاشته سر کار
تو سایت های خارجی یا حتی سایت سازنده بازی یا هرجای دیگه غیر از اون کتاب لعنتی ،شما میتونی سرچ کنی
هیچ جایی صحبت از شهر نیست
اگه یه زمانی سازنده بازی هم بیاد جون مامانشو قسم بخوره که من شهر نساختم شما باز هم به اون کتاب تخیلی استناد میکنین:31:

blest.1989
16-05-2012, 12:03
بالاخره بعد از 5 روز تلاش پشت سر هم و کار کردن حتی تا 2:30 شب (!!!) تونستم راهنمای این بازی رو به فارسی ترجمه کنم . راهنمای 168 صفحه ای !!! بزرگترین راهنمایی هست که فکر کنم به زبان فارسی واسه این بازی بشه پیدا کرد !!! تعریف از خود نباشه ، حتی ارزش گذاشتن تو پست اول رو هم داره !!! :

و بالاخره عرضه شد !!!

بزرگترین مجموعه راهنمای فارسی بازی Harvest Moon : Back To Nature در 168 صفحه و فقط در یک فایل 4 مگابایتی !!!

محتویات :

♦ و غیره

لینک ها :

یه خسته نباشید بزرگ داره مقالتون!
از این که زحمت کشیدید و این همه اطلاعات خوب و از همه مهمتر درست! رو توی یه مقاله جمع کردید واقها جای تشکر داره.:11:

فقط یه چنتا مورد جزئی هست که بهشون اشاره میکنم:

یکی اینکه اگه روز تولد شخصیت های بازی رو توی یک جدول و به ترتیب روزها جمع میکردید پیدا کردن روز تولد شخصیت ها راحت تر میشد.

دو اینکه به تعداد روزهایی که طول میکشه تا یک بذر رشد کنه و تعداد روزهایی که طول میکشه رشد مجدد کنه اشاره نکردید، که خودش خیلی موثره تو نحوه ی بازی.

- اگه لطف کنید این موارد رو هم به مقالتون اضافه کنید واقعا ممنون میشم.

Dav0od
16-05-2012, 18:19
دوست عزیز من میگم اصلا شهری نیست شما میگی با چیت نمیشه رفت؟!!
اون کتاب رو بیخیال، سر کاریه! لوحه خانه همه رو گذاشته سر کار
تو سایت های خارجی یا حتی سایت سازنده بازی یا هرجای دیگه غیر از اون کتاب لعنتی ،شما میتونی سرچ کنی
هیچ جایی صحبت از شهر نیست
اگه یه زمانی سازنده بازی هم بیاد جون مامانشو قسم بخوره که من شهر نساختم شما باز هم به اون کتاب تخیلی استناد میکنین:31:

دقیقا زدی به هدف :40:
شما Harvest Moon Back To Nature in city رو تو قسمت تصاویر گوگل سرچ کن ! اگه تونستی یه عکس پیدا کنی جایزه دار !!! :11:
راستی دوستان این کدهای گیم شارک و نمیشه رو مبدل های اندروید پیاده کرد ؟ کسی امتحان کرده ؟

Dav0od
17-05-2012, 11:27
این هم لیست کامل تاریخ تولد افراد در Harvest Moon در قالب فایل jpeg ( عکس )
توی اکثر لیست ها تاریخ تولد 2 نفر یعنی doug و hoggy وجود ندارد ولی این لیست بسیار کامل می باشد :11: .

pcsoft
17-05-2012, 13:16
این هم لیست کامل تاریخ تولد افراد در Harvest Moon در قالب فایل jpeg ( عکس )
توی اکثر لیست ها تاریخ تولد 2 نفر یعنی doug و hoggy وجود ندارد ولی این لیست بسیار کامل می باشد :11: .

لطفا تبلیغ نکنید. ساده ترین قوانین انجمن رو زیر پا می گذارین.
لیست کامل:

Dav0od
17-05-2012, 18:07
لطفا تبلیغ نکنید. ساده ترین قوانین انجمن رو زیر پا می گذارین.
لیست کامل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jgp8koi5pwir%2FBirthdays.txt.html)

تبلیغ !!!!!؟ :18:
شما که تا این حد به قوانین آشنا هستید بهتره به جای اینکه نقش ناظر انجمن رو بازی کنید پست رو گزارش کنید ! .

hawck
31-05-2012, 01:57
این save هارو کجا باید کپی کرد بچه ها؟

FerineFast
04-06-2012, 08:54
اگه پسوند save ها mcr هست و شبیه سازت هم epsxe باید توی پوشه memcards و با نام های epsxe000.mcr یا epsxe001.mcr کپی کنی، البته از توی شبیه ساز هم می تونید به صورت دستی اسم و مکان سیو ها رو انتخاب کنی

UP

HOMARNA
04-06-2012, 18:58
فکر کنم بتونم یک خبر خوب رو پیشاپیش تقدیم کنم...

سایت گیم اسپات بازی جدید از سری Harvest moon با اسم رمز project happiness که قراره در e3 نمایس داده بشه رو با پلتفرم PC ثبت کرده...

اینم لینکش :

Meysam Raz
19-06-2012, 07:31
یادش بخیر ما دور تا دور شهر رو برای یه راه گذر گشتیم
گفتیم بالاخره وقتی ما همه چیرو 999 کردیم همه کارها رو هم انجام دادیم پاکت استیشن رو هم با کد آوردیم تو کولی (البته هیچ استفاده ای نداشت) باید از یه جایی بریم شهر و برگردیم!!!
البته ما به دهکده دوم هم قانع بودیم چه برسه به شهر.
آخرش گفتیم تنها راهش قایق زاک هستش که اونم هیچ استفاده ای نداشت .
لعنتی اگر یه شهر داشت ته بازی بود (الانم هست). بیشتر کتابه مارو مجبور به بازی میکرد با اون تفاسیر شهر و... نویسنده اون کتاب اگر شرکت گلدکوئست میزد الان هاوایی بود .
بچه خواهرم جی تی ای رو ول کرده بود چسبیده بود به این . وقتی فهمید شهری نیست قاطی کردااااااا

MohammadT15
19-06-2012, 14:49
آره خدایی چقدر سر این شهره ما اسکول شدیم

یادمه چطوری با ذوق از پای مدرسه میومدم میشستم پای این بازی . اینقدر برام جذاب بود که زمان رو حس نمیکردم .

الانم رفتم برای PS3 نسخه ی PSN رو دانلود کردم میخوام بازی کنم

کنار اینهمه بازیهای روز دنیا یه سری بازی ها هستن همیشه هیجان خودشونو دارن:40:

Aryan007
20-06-2012, 02:13
دوستان من خودم Harvest Moon باز نیستم اما پست های این تاپیک که بزرگ ترین مرجع فارسی این بازی هست رو می خونم. اما این قضیه ی شهر تو این بازی خیلی برام جالبه.
یعنی از بین این همه گیمر توی جهان و سایت های مختلف و یوتیوب و حتی سوال بچه ها از سازندگان بازی مسئله ی وجود چیزی به نام Kingcity رد شده.
اما فقط و فقط تنها یک مرجع به شهر (!؟) توی این بازی اشاره کرده و اونم به صورت مفصل.
یعنی چندین صفحه ی مفصل درباره ی شهر توضیح داده در صورتی که هیچ گیمری و هیچ کلیپی در یوتیوب در این مورد وجود نداره و در ایمیل به پشتیبانی سازنده این موضوع رد شده.
پس یعنی واقعا شهر توی این بازی وحود نداره.
اما راهنمای لوحه خانه چطور و چگونه و برای چه همچین چیزایی به اون مفصلی گفته,سال هاست گیمر های ایرانی رو سر کار گذاشته.
حتی بعضی بچه ها سایت های خارجی و گیمر های خارجی رو به شک انداختند!:31:

بعد از این همه سال تنها یک راه هست که بدانیم آن همه مطلب درباره ی یک چیز مبهم از کجا اومده= زنگ بزنید لوحه خانه!!!

یعنی نویسنده ی اون مطلب اینا رو از تخیلاتش نوشته؟
یا تنها فردی هست که به شهر رفته.چیزی که حتی سازنده های بازی هم نمی دونن!!! LOL!

کسی می تونه زنگ بزنه لوحه خانه تا به همه ی این بحث ها و... در طول این مدت مدید پایان بده؟

ممنون.
ا

pc-game
20-06-2012, 20:54
به نظر من تنها راه رسیدن به این معما اینه که بازیو بدون تقلب و گیم شارک انجام بدیم. بعضی از دوستان سیو بازیشونو گذاشته بودن و همه شون هم با گیم شارک بازیو ادامه میدن.

pc-game
20-06-2012, 21:25
فکر نکنم کسی این سه سال رو بدون گیم شارک بازی کرده باشه...

Fordragon
23-06-2012, 21:40
دادشم هنوز به شهر نرسيده ها !؟
اگه به دردت ميخوره بگو بزارم....سيوشم با پسوند MCR و برای برنامه EPSXE هست...
هرچند نرم افزار کانورت اين سيو ها هم هست !

اگه میشه بزارید:42:
با تشکر:11:

MohammadT15
02-07-2012, 22:19
یه سوال از اونایی که این بازی رو چند سالی بازی میکنن البته خودم عاشقشم و خیلی بازی میکردم بچه بودم اما بیشتر از 3 4 سال نرفتمش

توی این بازی خودت و اهالی مزرعه پیر میشید؟

بچت تا چند سالگی بزرگ میشه؟

راجع به آشغال ریختن هم یه سوال دارم . تو راهنما نوشته هر چی بیشتر آشغال بریزید توی ماهیگیری بیشتر آشغال میگیرید من اکثرا تو مزرعه خودم آشغال میریزم . خوب این آشغالایی که از ماهیگیری میده رو چیکار کنیم؟

pc-game
03-07-2012, 11:29
من که تا سال چهارم بازی کردم ولی اهالی پیر نشدن و بچه ام هم در حد چهار دستو پا رفتن بزرگ شده بود. البته بازیو ادامه ندادم که اتفاقات بعدیو ببینم.
دوباره از اول دارم بازی میکنم البته اصولی و با استراتژی. خیلی دوس دارم بدونم شهر میره یا نه !
در مورد آشغال ریختن باید بگم که یه سطل آشغال توی میدان شهر هستش که باید اونجا بریزی آشغالارو.
و نکته دیگه اینه که اگه آشغالارو مثلا اطراف خونه شهردار یا چوب بر و یا هرکسه دیگه ای بریزی یک امتیاز از محبت اون کم میشه .و احتمال اینکه توی ماهیگیری آشغال صید کنی زیاده !

A.Lopez
03-07-2012, 12:39
سلام دوستان
توي اين بازي مواد مثل نمك شكر رب(چاشني) چطور به دست بياريم

pc-game
04-07-2012, 07:33
نمک وسس و شکرو اینارو بعد از اینکه خونه تو بزرگ کردی باید از برنامه تلویزیون بخری.یعنی اول برنامه شو ببینی، بعد ، از تلفنه رستوران زنگ بزنی بخری...

A.Lopez
04-07-2012, 09:26
نمک وسس و شکرو اینارو بعد از اینکه خونه تو بزرگ کردی باید از برنامه تلویزیون بخری.یعنی اول برنامه شو ببینی، بعد ، از تلفنه رستوران زنگ بزنی بخری...
ممنون مثل لوازم اشپز خونه بايد بگيرم. ميشه بگي دقيقا چه روزي و چه برنامه اي رو ببينم؟

pc-game
04-07-2012, 14:38
شنبه ها ( sat) .برنامه ش هم وقتی تلوزیونو روشن کردی ،از دکمه های جهت دار ِ دسته، سمتِ چپی رو بزن.

A.Lopez
04-07-2012, 16:02
شنبه ها ( sat) .برنامه ش هم وقتی تلوزیونو روشن کردی ،از دکمه های جهت دار ِ دسته، سمتِ چپی رو بزن.

دوست عزيز اونطوري كه تو ميگي لوازم اشپز خونه روميگيره
شكر و نمك و... چه طوري بگيرم ؟.

rad.rasul
07-07-2012, 17:49
خوب تو که رفتی توی شهر سیوشو برای ما هم بزار دیگه

weatherman
07-07-2012, 18:33
تو رو خدا یکی بهم بگه این کد ها چه جوریه ...

من خیلی دوست دارم کد تقلب بزنم اما نمیشه ...

ePSXe

اینو دانلود کردم .... یه پنجره باز میشه اینطوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد اون توضیحاتی که تو صفحه اول هست اصلا تو این نیست
بچه ها تو رو خدا کمکم کنید

من به علت شرایط خاصی تو عمرم نتونستم این بازی رو کنم که خصوصیه ... اما امروز بعد این همه مدت دانلود کردم ... دوست دارم یعنی آرزومه رمز بزنم

چی کار کنم

هیچیم از اون پست نفهمیدم ...

یکی برام کامل توضیح میده چی کار کنم کدها رو وارد کنم که کار کنه

کدها باید کجا وارد شه

pc-game
08-07-2012, 06:04
دوست عزيز اونطوري كه تو ميگي لوازم اشپز خونه روميگيره
شكر و نمك و... چه طوري بگيرم ؟.

خب عزیز دلم شکر و نمک رو هم توی همون برنامه باید خرید.مگر اینکه منظور شما سرکه و سس و این چیزا باشه که باید خودت تهیه کنی

pc-game
08-07-2012, 06:10
تو رو خدا یکی بهم بگه این کد ها چه جوریه ...

من خیلی دوست دارم کد تقلب بزنم اما نمیشه ...

ePSXe

اینو دانلود کردم .... یه پنجره باز میشه اینطوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد اون توضیحاتی که تو صفحه اول هست اصلا تو این نیست
بچه ها تو رو خدا کمکم کنید

من به علت شرایط خاصی تو عمرم نتونستم این بازی رو کنم که خصوصیه ... اما امروز بعد این همه مدت دانلود کردم ... دوست دارم یعنی آرزومه رمز بزنم

چی کار کنم

هیچیم از اون پست نفهمیدم ...

یکی برام کامل توضیح میده چی کار کنم کدها رو وارد کنم که کار کنه

کدها باید کجا وارد شه

دوست عزیز این برنامه ای که دانلود کردی فقط برای اجرای بازی های psp روی کامپیوتر هستش .اگه بخوای کد گیم شارک بزنی باید این برنامه رو دانلود کنی psx emulation cheater

weatherman
08-07-2012, 09:23
عزیزم این ارور و میده

آخه من چقدر بد شانسم ...

تا حالا میرفت تو بازی ها الان نمیره ...تورو خدا کمکم کن

اینم ارورش

pc-game
09-07-2012, 21:54
عزیزم این ارور و میده

آخه من چقدر بد شانسم ...

تا حالا میرفت تو بازی ها الان نمیره ...تورو خدا کمکم کن

اینم ارورش

توی این لینک طریقه ی وارد کردن کد های گیم شارک توضیح داده شده به همراه خود برنامه و فایل pdf .
راستی این بازی که گرفتی برای psp هستش یا نسخه ی تبدیلی برای کامپیوتره ؟

pc-game
09-07-2012, 21:55
یادم رفت لینکو بذارم .

Cheric1986
13-07-2012, 01:54
سلام دوستان
فکر میکنم مهم ترین چیز در این بازی دموهاش باشه برای بدست اوردن ایتم های مخفی البته اگه وجود داشته باشه چرا هیچ کدوم از دوستانی که بصورت حرفهای این بازیو دنبال میکنن لیست کاملی از زمان ومکان تمام این دمو ها وکارهایی که بعدش باید انجام داد تهیه نمیکنن و به اشتراک بزارن فکر میکنم با اینکار بزرگترین لطفو به همه هاروست مون بازا کرده باشن

Amin4All
13-07-2012, 09:49
این بازی برا PC هستش یا کنسول ؟ در کل میشه رو PC بازی کرد ؟
سبکش چطوریه ؟

MasoudMusic
13-07-2012, 21:34
دوستان عزیز امروز داشتم تو یوتوب می گشتم که این کلیپ رو دیدم خیلی جالب بود
کلیپ پایان بازی اگر زن شما Elli باشه
خواهشا اگه کسی می دونه توضیح بده که این واقعا پایان بازی هست؟ یعنی اون چیزی که لوحه خانه گفته همینه که پس از 3 سال رخ میده؟

MohammadT15
13-07-2012, 21:59
خواهشا اگه کسی می دونه توضیح بده که این واقعا پایان بازی هست؟ یعنی اون چیزی که لوحه خانه گفته همینه که پس از 3 سال رخ میده؟

داداش بعد اینا دوباره میتونی شما بازیتو ادامه بدی !

من فکر کردم چه کلیپیه با کله دانلود کردم این که چیز خاصی نداشت

لوحه خانه میگفت بعد 3 سال اگه 100% شه مزرعت میری شهر این که چیزی نشون نداد اتفاق بعد از 3 سال زندگی با الی بود همین ربطی به لوحه خانه نداشت

MohammadT15
13-07-2012, 22:00

واسه Pc نیست اما میتونی دانلود کنی و با برنامه بازی کنی سی دیش هم فکر کنم باشه

سبکشم اینه : role _Playing

free.h
14-07-2012, 14:50
با سلام خدمت همه دوستان
تو صفحه موجودیت این بازی،زیر تعداد ماهی ها یه چیز هست که صفره تعدادش
کسی میدونه این چیه؟

gharehb
14-07-2012, 21:07
سلام! این سیو هایی که گذاشتین چطوری باید استفاده کرد؟ من با pc بازی میکنم

ghazalpoem
17-07-2012, 00:05
با سلام خدمت همه دوستان
تو صفحه موجودیت این بازی،زیر تعداد ماهی ها یه چیز هست که صفره تعدادش
کسی میدونه این چیه؟

اون تعداد مرگ و میر حیواناتت هست باید صفر باشه

free.h
17-07-2012, 10:18
اون تعداد مرگ و میر حیواناتت هست باید صفر باشه

ممنون که جواب دادین

a.f.h
17-07-2012, 20:50
من سیوا شو دارم:27:

MasoudMusic
18-07-2012, 13:13
داداش بعد اینا دوباره میتونی شما بازیتو ادامه بدی ! من فکر کردم چه کلیپیه با کله دانلود کردم این که چیز خاصی نداشت لوحه خانه میگفت بعد 3 سال اگه 100% شه مزرعت میری شهر این که چیزی نشون نداد اتفاق بعد از 3 سال زندگی با الی بود همین ربطی به لوحه خانه نداشت ممنون داداش بابت توضیحات بعضی از دوستان گفته بودن که بعد از 3 سال هیچ اتفاقی نمیفته اما وقتی این کلیپ رو دیدم که بعد از 3 سال بازی به پایان میرسه احساس کردم بعد از پایان بازی به شهر میره !!! به هر حال من چون تا حالا 3 سال رو تموم نکردم تجربشو نداشتم !

Doctor.Freeman
19-07-2012, 15:36
سلام بچه ها کسی راهنمای بازی Harvest Moon Save The Homland رو نمداره . هر چی میگردم تو اینترنت نیست .

با تشکر ... :40:

Advanced Ali-001
29-07-2012, 15:59
سلام.
آقایونی که مهگن سیو رو نمیشه دانلود کرد این سیو ایمان رضا هست سال چهارم که خداوکیلیکش کاملترین سیو هست که همه چیش طبیعی هست.
90درصد کارهارو کرده و به نظر من بهترین سیو هست.
خدمت شما:

حالا من یک سوال دارم اینا بچشون بزرگ شه چی میشه مدرسه نمیخواد بره یا اصن کلا چی میشه؟
شدم عین علامت سوال.....
موفق باشید.

MR.Zakhar
29-07-2012, 18:25
سلام دوستان
من و داداشم خیلی وقته این بازی رو میریم
الان هم یه سیو شروع کردیم و تو سال دوم هستیم
درصد مزرعه 87 هستش
غذاها 60 تا
کاغذ های پرینت شده 6 تا شده و لغب fisher king رو گرفتیم
چای نیروزا هم داریم
و خلاصه تا اینجا خیلی خوب اومدیم
اگه کسی سیو بهتری داره به ما بگه
یا اگه سیو مارو خواست بگه تا بزارم

Advanced Ali-001
30-07-2012, 22:25
سلام دوستان
من و داداشم خیلی وقته این بازی رو میریم
الان هم یه سیو شروع کردیم و تو سال دوم هستیم
درصد مزرعه 87 هستش
غذاها 60 تا
کاغذ های پرینت شده 6 تا شده و لغب fisher king رو گرفتیم
چای نیروزا هم داریم
و خلاصه تا اینجا خیلی خوب اومدیم
اگه کسی سیو بهتری داره به ما بگه
یا اگه سیو مارو خواست بگه تا بزارم
سلام داداش کد گیم شارک زدی یا واقعی رفتی؟؟؟؟؟؟؟
ازدواج که نکردی؟

HaRvEsT MoOn -saha
30-07-2012, 23:16
ببینم بچه ها همتون فقط نسخه پسرش و بازی می کنید ؟؟هیچ کی دخترش و بازی نکرده ؟می خوام ببینم اونم ازدواج می کنه؟

Goldfinger
01-08-2012, 10:24
سلام.دوستان این نرم افزار شبیه ساز پلی استیشن 1 توی گوشی های اندروید داره.من الان دارم هاروست مون تو گوشیم بازی میکنم.سرعتش خوبه.خیلی قشنگ همه دکمه ها رو شبیه سازی کرده.گرافیکش هم خوبه.از توی گوگل سرچ کنید راحت پیدا میشه.فقط Bios رو حتما دانلود کنید.بدون اون کار نمیکنه.
FPse-v0.11.23

ramzchibod
06-08-2012, 21:53
با سلام به تمامي دوستداران بازي هاروست مون
يك مدت زيادي بود كه نبودم و نتونستم بين شما دوستان عزيز باشم و بتونيم در مورد بازي بحث كنيم و تبادل اطلاعات و امكانات بازي رو باهم كشف و انتقال بديم!
بهرحال من دوباره اگه اتفاقي پيش نياد پيش شما دوستان عزيز هستم و مي توانيم تبادل اطلاعات كنيم و اگر سوالي باشه در خدمتم.
بعد از مدت طولاني دوباره تصميم گرفتم كه نسخه ترينر قبل كه كاملترين ترينر در خال حاضر براي اين بازي مي باشد رو بروزرساني نمايم لذا خواهشمندم اگر دوستان نظر و انتقادي دارند بيان كنند تا بتوانيم باهم بهترين رو براي همگي داشته باشيم.
در اينجا چندين عكس از سيو بازي خودم كه مربوط به سال دوم مي باشد رو براي شما دوستان عزيز گذاشتم كه اگر وقت ياري مي كرد ميتونست كامل تر از اين حرف ها باشد!
امكانات جديد كه مي خواهيد به ترينر اضافه شود رو بگيد تا در صورت امكان اضافه نمايم

موفق و پيروز باشيد...

ramzchibod
06-08-2012, 22:03
ببینم بچه ها همتون فقط نسخه پسرش و بازی می کنید ؟؟هیچ کی دخترش و بازی نکرده ؟می خوام ببینم اونم ازدواج می کنه؟

پاسخ:
درحال حاضر بدليل نيامدن و ترجمه نشدن نسخه دختر به زبان انگليسي 90% گيمرها نسخه پسر رو بازي مي كنند.
لازم به ذكر است كه در نسخه دختر تمامي امكانات نسخه پسر وجود دارد و ازدواج هم با هر پسر دلخواه مي توان كرد كه بايد قلب آن ها را قرمز نماييد.
در نسخه دختر براحتي مي توان رفت شهر و درصد مزرعه را به بالاي 98 درصد رساند!
در ابتداي دموي شروع بازي نسخه دختر مي توانيد يك دموي كوچولو از شهر را ببينيد.
موفق باشيد...

ramzchibod
06-08-2012, 22:18
دوستان من خودم Harvest Moon باز نیستم اما پست های این تاپیک که بزرگ ترین مرجع فارسی این بازی هست رو می خونم. اما این قضیه ی شهر تو این بازی خیلی برام جالبه.
یعنی از بین این همه گیمر توی جهان و سایت های مختلف و یوتیوب و حتی سوال بچه ها از سازندگان بازی مسئله ی وجود چیزی به نام Kingcity رد شده.
اما فقط و فقط تنها یک مرجع به شهر (!؟) توی این بازی اشاره کرده و اونم به صورت مفصل.
یعنی چندین صفحه ی مفصل درباره ی شهر توضیح داده در صورتی که هیچ گیمری و هیچ کلیپی در یوتیوب در این مورد وجود نداره و در ایمیل به پشتیبانی سازنده این موضوع رد شده.
پس یعنی واقعا شهر توی این بازی وحود نداره.
اما راهنمای لوحه خانه چطور و چگونه و برای چه همچین چیزایی به اون مفصلی گفته,سال هاست گیمر های ایرانی رو سر کار گذاشته.
حتی بعضی بچه ها سایت های خارجی و گیمر های خارجی رو به شک انداختند!:31:

بعد از این همه سال تنها یک راه هست که بدانیم آن همه مطلب درباره ی یک چیز مبهم از کجا اومده= زنگ بزنید لوحه خانه!!!

یعنی نویسنده ی اون مطلب اینا رو از تخیلاتش نوشته؟
یا تنها فردی هست که به شهر رفته.چیزی که حتی سازنده های بازی هم نمی دونن!!! LOL!

کسی می تونه زنگ بزنه لوحه خانه تا به همه ی این بحث ها و... در طول این مدت مدید پایان بده؟

ممنون.
ا

سلام دوست عزيز
من خودم با آقاي پيمان كه استراتژي و راهنماي اين بازي رو ارائه دادند صحبت كردم و قضيه شهر واقعا وجود دارد و حقيقت است!
اما نكته اي كه بيشتر دوستان عزيز نمي دانند اين هست كه بازي هاروست مون نسخه پسر در قالب نسخه هاي متفاوتي ارائه شده و شركت هاي مختلفي نسخه به بازار ارائه دادند كه در اوايل نسخه اصلي در بازار موجود بود. فرق نسخه اصلي و غير اصلي در اين است كه شما در نسخه اصلي پسر با گرفتن هر توت فرنگي قدرتي 1 درصد به درصد مزرعه اضافه ميشه اما در نسخه هاي دستكاري شده اينطور نيست و همين طور خيلي امكانات بازي محدود شده است!
اگر شما بتوانيد نسخه ژاپني پسر رو گير بياريد يا اينكه نسخه آمريكن نورف بوي كه واقعا پيدا كردنش سخته دليلشم اينه كه اين بازي ماله خيلي وقت پيش هست و يكجورايي قديمي شده بعد به حرف و حقيقتي كه گفتم پي مي بريد!اگر باور نداريد امتجان كنيد...
الان درحال حاضر نسخه دختر اين بازي اصلي مي باشد و به راحتي مي توانيد تهيه كنيد كه قبلنا اولين نسخه پسر هم اينجور به بازار اومد كه اصلي بود.
شايد چندين سال ديگه هم نسخه دختر اين بازي دستكاري بشه و ديگه نشه باهاش رفت شهر !
موفق باشيد...

Sib Market
06-08-2012, 23:18
سلام

در مورد ترينر ،‌من فقط يه آيتم جديد مي خوام اونم از بين نرفتن گلخانه هست...

البته اگه بشه كاري كرد كه طوفان نياد هم عالي ميشه...

ramzchibod
07-08-2012, 13:04
سلام

در مورد ترينر ،‌من فقط يه آيتم جديد مي خوام اونم از بين نرفتن گلخانه هست...

البته اگه بشه كاري كرد كه طوفان نياد هم عالي ميشه...

اين امكان در ترينر قبلي اضافه شده است بطوريكه شما مي توانيد نوع آب و هواي بازي رو در صورت تمايل هرطور كه مايل باشيد تغيير دهيد.براي گلخانه هم براحتي مي توانيد به تلويزيون نگاه كنيد و اگر ديد روز بعد قراره طوفاني باشه براحتي آب و هوا را آفتابي يا باراني قرار دهيد.
من خودم بعضي مواقع كلا مزرعه رو محصول مي كارم و چند روز پشت سر هم روز باراني رو از داخل ترينر انتخاب مي كنم و بعد از اينكه محصولات رشت كردند دوباره به روال عادي بازي ادامه داده و از روي ترينر دستور مربوطه رو غير فعال مي كنم.
با تشكر فراوان از پيشنهاد شما دوست عزيز
موفق باشيد...

Sib Market
07-08-2012, 21:49
سلام دوباره...
امكانش هست دوباره لينك دانلود ترينر جديد رو بزراريد؟
و همچنين نرم افزار epsxe 1.6.0
لينك هاي قديمي ها خراب شدن...

ramzchibod
08-08-2012, 13:14
سلام دوباره...
امكانش هست دوباره لينك دانلود ترينر جديد رو بزراريد؟
و همچنين نرم افزار epsxe 1.6.0
لينك هاي قديمي ها خراب شدن...

لينك ترينر ورژن قبلني با برنامه مورد نياز براي اجراي ترينر به صورت كامل

دانلود به صورت مستقيم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه جديد ترينر قبلي به زودي بروز رساني و آماده مي شود
موفق باشيد...

رستگار15
09-08-2012, 14:22
سلام به همه
:11:

رستگار15
09-08-2012, 14:26
من بلد نیستم کره درست کنم (در بازی) میشه روش تهیه ش رو بهم بگی؟:37:

HaRvEsT MoOn -saha
09-08-2012, 17:11
برای درست کردن کره فقط شیر و مخلوط کن می خواد

kiar
09-08-2012, 19:29
این بازی چه جور بازی هست ؟ پست اول رو خوندم ولی چیزی نفهمیدم :31:
میشه یکم توضیح بدین ؟

ramzchibod
09-08-2012, 20:29
من بلد نیستم کره درست کنم (در بازی) میشه روش تهیه ش رو بهم بگی؟:37:

دستور درست كردن كره :
Ingredients: Milk
Utensils: Mixer
موفق باشيد...

HaRvEsT MoOn -saha
10-08-2012, 11:27
این ترینر واسه بازی که دلفین ارائه کرده هم کار می کنه یا فقط واسه نرم افزار epsxe 1.6.0 ؟؟؟؟بازی دلفین نیازی به این نرم افزار نداره خودش راحت اجرا می شه

RADPOOYAN31
10-08-2012, 12:24
من هم بازی رو از شرکت دلفین بازی میکنم
چه طوری باید ترینر فعال کنم وکار کنم ؟؟؟

ramzchibod
10-08-2012, 14:37
این ترینر واسه بازی که دلفین ارائه کرده هم کار می کنه یا فقط واسه نرم افزار epsxe 1.6.0 ؟؟؟؟بازی دلفین نیازی به این نرم افزار نداره خودش راحت اجرا می شه

بله اجرا مي شود فقط كافيه نسخه دلفين كه نصبي مي باشد رو ابتدا بصورت كامل نصب نماييد و با استفاده از نرم افزار epsxe 1.6.0 فايل مربوط به نصب كه در قسمت C:\Program Files در پوشه بازي مربوطه مي باشد رو لود نماييد و استفاده كنيد.
در ضمن مي توانيد يك نسخه از ايميج بازي تهيه نماييد و با استفاده از نرم افزار مربوطه لود و از ترينر استفاده كنيد
موفق باشيد...

RADPOOYAN31
10-08-2012, 14:45
من بازی شرکت دلفین رو نصب کردم
میشه یه کم واضح تر توضیح بدید چه طوری از ترینر استفاده کنم ؟:24:
متوجه نشدم
اگر امکان داره آخرین نسخه ترینر رو هم بزارید
ممنون :40:

Zlatan_ibra
10-08-2012, 20:29
سلام دوستان ممنون میشم اگه یه ترینر برا بازی بزارید
مال من نسخه ی کامپیوتر هستش و با شبیه ساز بازی نمیکنم

ramzchibod
10-08-2012, 23:37
من بازی شرکت دلفین رو نصب کردم
میشه یه کم واضح تر توضیح بدید چه طوری از ترینر استفاده کنم ؟:24:
متوجه نشدم
اگر امکان داره آخرین نسخه ترینر رو هم بزارید
ممنون :40:

سوال :
سلام دوستان ممنون میشم اگه یه ترینر برا بازی بزارید
مال من نسخه ی کامپیوتر هستش و با شبیه ساز بازی نمیکنم

پاسخ به سوال دوستان گلم :
براي شما دوستان عزيز يك آموزش تصويري در 2 قسمت درست كرده ام كه بصورت كامل از نصب بازي شركت دلفين و كار با برنامه و اجراي ترينر بصورت كامل تهيه شده است كه دوستان عزيز با كمي دقت براحتي مي توانند از برنامه و ترينر استفاده نمايند.
در پايان اگر بازم به مشكلي برخورد كرديد يا سوالي پيش آمد بيان كنيد تا راهنمايي كنم
نسخه جديد ترينر هم بزودي آماده مي گردد
موفق باشيد...

دانلود مستقيم قسمت اول آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود مستقيم قسمت دوم آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تشكر فراموش نشود:11:

Zlatan_ibra
11-08-2012, 10:02
برا منم مال شرکت دلفینه فقط میوخاستم یه ترینر بزارید

ramzchibod
11-08-2012, 13:10
برا منم مال شرکت دلفینه فقط میوخاستم یه ترینر بزارید

لينك ترينر ورژن قبلني با برنامه مورد نياز براي اجراي ترينر به صورت كامل

دانلود به صورت مستقيم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه جديد ترينر قبلي به زودي بروز رساني و آماده مي شود
موفق باشيد...

رستگار15
12-08-2012, 17:56
ممنونم.درست کردم :rambo:
واقعا ممنون از لطفتramzchibod

رستگار15
12-08-2012, 18:00
یه سوال من حیوانات saveهای قبلیم روexchangeکردم و اینکار رو چند بار انجام دادم تا تعدادشون زیاد شد.تازه هر وقتم پول کم میارم یه حیوون(گاو یا گوسفند)exchangeمیکنم بعد میرم میفروشمش.این کار جلوی رفتن به شهر رو نمیگیره؟مثل استفاده از ترینر که جلوی به شهر رفتن رو میگیره؟

Advanced Ali-001
12-08-2012, 18:16
شهر کدومه آقا شهر نداریم که شهر وجود نداره داداش.
یا اگر هم داره ما ندیدیم!

ramzchibod
12-08-2012, 22:32
یه سوال من حیوانات saveهای قبلیم روexchangeکردم و اینکار رو چند بار انجام دادم تا تعدادشون زیاد شد.تازه هر وقتم پول کم میارم یه حیوون(گاو یا گوسفند)exchangeمیکنم بعد میرم میفروشمش.این کار جلوی رفتن به شهر رو نمیگیره؟مثل استفاده از ترینر که جلوی به شهر رفتن رو میگیره؟

قابلي نداشت وظيفه بود
در جواب به شما دوست عزيز بايد بگم كه كار exchange يا استفاده از ترينر جلوي شهر رفتن رو نميگيره لذا همان طور كه قبلا هم گفتم با اين نسخه موجود در بازار كه اصلي نيست نميشه رفت شهر.

دوست عزيز Advanced Ali-001 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، شهر وجود داره اما با اين نسخه هاي موجود در بازار كه اصلي نيست نميشه رفت شهر!چند صفحه قبل رو بخوني كامل توضيح دادم كه جريانش چيه اون موقع متوجه ميشي

موفق باشيد...

HaRvEsT MoOn -saha
13-08-2012, 17:12
ببینم آقای ramzchibod شما نسخه ی دخترش رو بازی کردی؟؟مطمئنی با هر کی بخوایم ازدواج می کنه؟؟دختر عمم میگه فقط با کای ازدواج می کنه بعدش هم بازی تموم می شه من دارم بازی میکنم حالا امتحان کنم با کس دیگه هم میشه یا نه ولی توی منو مثل نسخه ی پسرش جای قلب شوهر و بچه نداره

HaRvEsT MoOn -saha
13-08-2012, 17:51

HaRvEsT MoOn -saha
13-08-2012, 17:54
ببینید هیچ جای برای قلب شوهر یا بچه نیست

رستگار15
16-08-2012, 16:16
سلام.کسی میدونه چقد طول میکشه این بچش از نوزادی دربیاد؟
وقتی نوزاده چطوری میشه قلبش رو زیاد کرد؟
بعد از ظهر که وارد خونه میشیم بچه روی تخت تنهاست و گریه میکنه،مامانش هم تو آشپزخونست اما من هر کاری میکنم بچه رو ورنمیداره
یه بارم سعی کردم شیر گرم شده بهش بدم اما انگار هیچ کاری نمیشه با بچه کرد:44:

rghi
16-08-2012, 19:48
شهری وجود داره . یادمه بغل استارت میزدم دوره دهکده مه داشت . یعنی اگه بتونی شهر بری اون مه ها میره ... اینو کامل میدونم . سی دی شو خریده بودم عکسی که پسره شهر رفته بود و گذاشته بود .
اما من نتونستم شهر برم .. خیلی رو مخم بود . بازی بود که خاطره شد .

ramzchibod
16-08-2012, 22:52
ببینم آقای ramzchibod شما نسخه ی دخترش رو بازی کردی؟؟مطمئنی با هر کی بخوایم ازدواج می کنه؟؟دختر عمم میگه فقط با کای ازدواج می کنه بعدش هم بازی تموم می شه من دارم بازی میکنم حالا امتحان کنم با کس دیگه هم میشه یا نه ولی توی منو مثل نسخه ی پسرش جای قلب شوهر و بچه نداره

100% در صد ميتوانيد با هر پسري كه دوست داريد ازدواج كنيد.نسخه اي كه شما بازي مي كنيد يك نسخه ديگه است!
نسخه اي كه شما بازي مي كنيد بايد به مشخصات زير باشد :

Harvest Moon Back To Nuture For Girl

Console:Sony Playstation
Japan Release: December 2000

اينم چند تا اسكرين شات و اطلاعاتي در مورد بازي نسخه دختر،البته اگر لازم بود بگيد تا اطلاعات رو كامل بزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cliff
Where he lives: The inn
Where he works: Vineyard (IF you tell him about it in the first year!! If you don't, he'll leave the town for good.)
Personality: He's very shy, but will open up to you more the closer you get to know him. He's very easy to marry.
Birthday: 6th of Summer.
Rival: Ann
Best gifts: Apples
Also likes: Spa-poached eggs, eggs, milk

Kai
Where he works: Restaurant on Mineral Beach
Personality: Very sure of himself, good with women and children, meaning all the guys in town really don't like him (especially Rick.) Despite what the others say about him, he's actually pretty sweet.
Birthday: Summer 22
Rival: Popuri

Rick
Where he lives: Chicken Lil's (the poultry farm)
Where he works: Chicken Lil's
Personality: He might come across as a very unlikable person at first, but if you get to know him better, you'll find out that he's just under a lot of stress right now, since his father is gone, his mother is sick, and his sister is a bit rebellious. He's very loyal to those he loves, including you. It's interesting to note that Rick is the only guy who is a native of Mineral Town.
Birthday: Fall 27
Rival: Karen
Best gifts: Any egg-made dish.
Also likes: Eggs, spa-poached eggs, wine

Gray
Where he works: The Blacksmith's
Personality: He's very cold at first, and is also quite shy, so he won't talk much until you get to know him better. He doesn't like the country very much, but once he's in love with you (or Mary), he'll change his mind.
Birthday: Winter 6
Rival: Mary

Doctor
Where he lives: The clinic
Where he works: The clinic
Personality: He's definitely the most mature of the guys. He's very serious. It might seem that he doesn't have much of a personality, but if you become good friends with him, you really see a side of him you didn't expect to be there... he likes to have fun sometimes, too! You also have the fiercest rival for his affection: the doctor and Elli are close friends from the beginning of the game, and you don't have to be friends with either of them for them to get married in Year 3.
Birthday: Fall 17
Rival: Elli
Best gift: Poisonous mushroom

تمامي اطلاعاتي كه گذاشته مي شود براساس منبع هاي معتبر مي باشد و الكي و شايعه نيست!
راستي اسم من نئو Neo هست!
موفق باشيد...

HaRvEsT MoOn -saha
16-08-2012, 23:10
خیلی ممنون نئو جان مال من که عین همینه حتما مال دختر عمم اون نسخش بوده

ramzchibod
16-08-2012, 23:11
عكس باحال كه اگه به عمق عكس ها نگاه كنيد براتون خيلي سوال پيش مياد!

ramzchibod
16-08-2012, 23:16
سلام.کسی میدونه چقد طول میکشه این بچش از نوزادی دربیاد؟
وقتی نوزاده چطوری میشه قلبش رو زیاد کرد؟
بعد از ظهر که وارد خونه میشیم بچه روی تخت تنهاست و گریه میکنه،مامانش هم تو آشپزخونست اما من هر کاری میکنم بچه رو ورنمیداره
یه بارم سعی کردم شیر گرم شده بهش بدم اما انگار هیچ کاری نمیشه با بچه کرد:44:

سلام دوست عزيز
دو ماه بعد از اينكه بچه به دنيا بياد بزرگ ميشه كه ابتدا روي چهار دست و پا و بعد روي دو پا راه ميره كه اون موقع كاملا بزرگ شده
بعد از اينكه روي دست و پا راه ميره از اون موقع ميشه بهش كادو با هرچيزي كه دوست داري بدي كه قلبش زياد بشه كه نظر من اينه كه سيب هاي فصل پاييز رو جمع كني و بهش بدي كه زود قبلش به آخر برسه.
موفق باشيد...

ramzchibod
16-08-2012, 23:18
خیلی ممنون نئو جانمال من که عین همینهحتما مال دختر عمم اون نسخش بوده

خواهش
اگرم داخل اعكس نگاه كني مشخصه كه وقتي با پسره صحبت كرده قلب پسره آبي رنگ هست كه كاملا گوياي موضوع ازدواج هست.

HaRvEsT MoOn -saha
16-08-2012, 23:40
آقا نئو اگه اطلاعات کاملش و دارین بزارین ممنون میشم

ramzchibod
17-08-2012, 00:24
آقا نئو اگه اطلاعات کاملش و دارین بزارین ممنون میشم

اينم اطلاعات كامل بازي مزرعه دار نسخه دختر
اگر نياز به ترجمه بود بگيد تا قسمت خواسته شده رو ترجمه كنم،هرچند به دليل سادگي نيازي به ترجمه نيست

House Upgrades

There are a total of 5 home extentions, which all-in-all will cost you 56,500G and 2,620 pieces of wood, but it's worth it! You can't choose which extension you get: you HAVE to get them in the following order:
Chicken Coop: This will double the size of your chicken coop: you will now be able to fit 10 chickens in there instead of 5. It costs 5,000G and 420 pieces of lumber. This one is required if you want to marry Rick.
1st House Extension: Your house will double in size, and you'll get a kitchen. It costs 4,700G and 370 pieces of lumber.
Barn: You will be able to fit 20 animals in your barn now! It costs 6,800G and 500 pieces of lumber.
2nd House Extention: Your kitchen will become a bit bigger, and you'll get a bedroom complete with 2 beds and a nice rug! It costs 10,000G and 750 pieces of lumber.
Hothouse: A greenhouse, where you can grow any crop at any time of year! It costs 30,000G and 580 pieces of lumber. It can also be demolished by a hurricane or blizzard. It can be rebuilt, though. Since it's so expensive, it's usually good to save every day in winter and summer, and if there will be a blizzard or hurricane the next day, just go through that day without saving it to see if the hothouse was destroyed. If is was, just re-set the game and just keep trying until you see that it's still standing.

Characters

Elli: Elli is Ellen's granddaughter and Stu's older sister. Your rival for the doctor's affection. She's generally very nice, but will get extremely upset if the doctor chooses you over her for anything (dancing, the Goddess Festival, etc.) Her birthday is the 16th of Spring.

Ann: Ann is Doug's daughter. Your rival for Cliff's affection. She's rather outgoing, though she can be shy at times. She works at the inn. Her birthday is the 17th of Summer.

Karen: Karen is the daughter of Jeff and Sasha. Your rival for Rick's affection. She's a bit of a prankster sometimes, but is generally very nice and willing to listen to anyone who has problems they need to talk about. She hangs around the supermarket most of the time. Her birthday is the 15th of Fall.

Popuri: Popuri is Lillia's daughter and Rick's younger sister. Your rival for Kai's affection. She's quite childish, though she will open up to you more if you befriend her. She stays at the poultry farm most of the time. Her birthday is the 10th of Summer.

Mary: Mary is the daughter of Basil and Anna. Your rival for Gray's affection. She's rather shy, and loves to read. She works at the library. Her birthday is the 20th of Winter.

The Doctor: For some odd reason he's the only person with no actual name... Anyway, he runs the clinic. The doctor's a very serious man who has lately been questioning whether or not he's really needed in the village... His birthday is the 17th of Fall. He really likes herbs and poisonous mushrooms.

Gray : Gray is Saibara's grandson, a native of the big city, and works at the blacksmith's shop. He's rather surly, but he will improve if you keep on befriending him. Gray's birthday is the 6th of Winter. He really likes ores.

Rick: Rick is Lillia's son and Popuri's older brother.He works at the poultry farm. He's rather nice, but likes to argue with people; namely Popuri, Karen, and Kai. (Rick and Kai hate each other and don't get along at all.) Rick's birthday is on the 27th of Fall, and he really likes wine and spa-poached eggs, but his favorite thing is an egg-cooked dish.

Cliff: Cliff is a newcomer to the village. He lives at the inn and will work at the vineyard if you help him out. Despite is rough appearance, Cliff is actually very nice. He wants to stay in the village, but can't unless he can get a job and make some money. His birthday is the 6th of Summer. He really likes spa-poached eggs and apples.

Kai: Kai only comes during the summer, and runs a restaurant on the beach. He's pretty nice, but has a way with women and is rather unpopular with most of the men of the village because of that. He and Rick can't stand each other, though Kai is quite fond of Rick's younger sister. His birthday is the 22nd of Summer, and he really likes corn, eggs, pizza, and tomatoes.

Lillia: Lillia is the mother of Rick and Popuri. Her husband has been gone for quite some time, looking for a cure for a strange disease that Lillia has. You can buy chickens and chicken feed from her when she's in the house at the poultry farm (which is almost all day, every day but Sunday.) Her birthday is the 19th of Spring, and she seems to like flowers, herbs, and medicine a lot.

Barley: Owner of Yodel Ranch and May's grandfather. His daughter Joanna came back some time ago, and simply left one day, leaving him to raise May on his own. You can buy cows, sheep, fodder, miracle potions, medicine, etc. from him. His birthday is Spring 17.

May: Barley's granddaughter. She lives at Yodel Ranch, but is very lonely. When she comes to your house to ask to help on the farm, bring her to the church, and she'll play with Stu almost every day from then on. Her birthday is Winter 26, and she likes flowers and sweets the most. She doesn't like bamboo shoots.

Saibara: The blacksmith, and Gray's grandfather. A rather surly-looking old man who can be pretty gruff. He can upgrade your tools, sell you tools, and make jewelry. The most expensive things you can get from him are the mayo maker, cheese maker and yarn maker. They're pricey (20,000G each!) but are well worth the price. His birthday is Spring 11, and he likes ores.

Duke: The vineyard owner. He loves to drink, but his wife, Manna, won't let him drink at home, so he goes to the bar at night. I'm not sure what he likes.... wine, probably! His birthday is Winter 15.

Manna: Duke's wife. She sells wine from her house from 9AM to noon on every day but Saturday. She loves to talk, and will tell you some interesting gossip about the townspeople quite often. Her birthday is Fall 11, and be sure to give something to her! I don't remember if she said anything special in BTN, but in HM for Girl, she has a very funny reaction!

Basil: A botanist who moved to Mineral Town with his wife, Anna, and daughter, Mary, some years ago. He loves plants, so you can probably guess what to give him. He also has written many books on various subjects, but mostly about plants. His birthday is Summer 11.

Anna: Basil's wife and Mary's mother. She also likes to talk a lot, though she isn't a match for Manna.I'm not sure what she likes, but in this game, she really hates flowers! Her birthday is Fall 23.

Ellen: Elli and Stu's grandmother. She has bad legs, so she's always sitting in her rocking chair at home. She used to be a midwife. I'm not to sure what she likes. Her birthday is Winter 13.

Stu: Elli's younger brother. He loves mischief, and often gets in trouble. He likes sweets (I think) and his birthday is Fall 5.

Mayor Thomas: The mayor of Mineral Town (duh) and Harris' father. He cares a lot for the villagers and is good friends with Ellen. He likes most vegetables and cooked items, I think... His birthday is Summer 25.

Harris: The mayor's son and the only policeman in the village. He, like his father, cares for other people a lot. It seems that he has long had a crush on Duke and Manna's daughter, Aja, who left town years ago. I'm not sure about what he likes. His birthday is Summer 4.

Jeff: Owner of the supermarket. Sasha is his wife and Karen is their daughter. He'll let anyone push him around, especially his wife. But he's very nice, and (in for Girl, anyway) is very concerned with his daughter's future. I'm not sure what he likes, and his birthday is Winter 29.

Sasha: Jeff's wife and Karen's mother. She's pretty pushy, but overall very kind. I'm not sure what she likes, but I know that she doesn't like anything made with fish. Her birthday is Spring 30.

Carter: The pastor of the village. He conducts wedding ceremonies and such. His birthday is Fall 20.

Doug: Owner of the inn and Ann's father. He's a great cook. He's desperate to see his daughter get married someday soon! I'm not sure what he likes, either, but his birthday is Winter 11.

Won: A shady-looking peddler who sells things at high prices. However, he does sell some worthwhile things: fruit and vegetable seeds that the supermarket doesn't have, and he also sells flower seeds. His birthday is Winter 19.

Gotz: The carpenter. He used to have a family at one time, but his wife and all their children were tragically killed in a storm years ago. He now lives alone behind the Poultry Farm (Chicken Lil's). He likes lumber, and his birthday is Fall 2.

Zack: The shipper. He came to town years ago and now ships things directly to and from the city, saving individual villagers valuable time by selling their goods to the city, meaning they don't have to travel. He likes by the sea, and you can never go into his house for some reason... He also seems to have a bit of a crush on Lillia. His birthday is Summer 29.

The Goddess: Birthday unknown. She lives in the water by the waterfall. Throw in a vegetable to give an offering to her. If you give her enough vegetables, she might just do something for you.

Gourmet Man: He comes to town once a year, for the Cooking Festival. You can't give him anything, so don't bother trying! His birthday is unknown.
Kappa : Don't know much about him, except that he lives in the big lake, above the waterfall, where the Winter Mine is.
Harvest Sprites: Flour is their favorite thing.

Aqua: Spring 26

Bold: Spring 4

Chef: Fall 14

Hoggy: Fall 10

Nappy: Winter 22

Staid: Spring 15

Timid: Summer 16

Harvest Goddess

Throw a vegetable into the waterfall that's by the mine that's open all year long. If you do so, the Goddess will appear! Once you've given her a certain amount of vegetables, she will do something for you...
5 vegetables: She'll give you a Power Berry.
10 vegetables: The guy who likes you the most will come down from the flower field in the mountain with a flower for you. If it's Kai who likes you the most, be sure to get this scene in the summer!
15 vegetables: The Goddess will give you a piece of lumber that Gotz will buy from you for 1000G.

Festivals

Most festivals start at 10AM and are held at Rose Square. Ones marked with a * take place at 6:00 pm (or later). If they don't take place at Rose Square, it will be mentioned in the festival's description.
Spring Festivals
Spring 01 - New Year's Day
NOTE: You don't celebrate New Year's Day in Year 1, but you do every year after.
There are two places you can go to celebrate this day: the inn or Rose Square. The inn is where the older people in the town go, while the young people (including the guys) go to the square. Thus, I'd highly recommend going to the square!! Talk to the guy you like the most, and he'll ask you to dance with him!
Spring 08 - Goddess Festival
This festival celebrates the coming of spring. The girls in town all dress up in costumes and perform a dance for the villagers. The day before the festival, the guy who likes you the most will come to your house at noon to ask to escort you. However, if Kai likes you the most, then it's tough luck: he's only there during the summer, so you'll have to go alone or go with the guy who likes you second best.
Spring 14 - Thanksgiving Festival
This is a day when the guys in town show their appreciation for the hard work the women do and give the girl they like some kind of sweet. If you gave a guy some chocolate on the Winter Thanksgiving day, he'll return the favor!
Spring 18 - Local Horse Race
You can enter a full-grown horse if you have one, and bet on the horses there to win some medals.
Spring 22 - Cooking Festival
The gourmet judge comes to town to choose the best dish. If you have a kitchen and cooking supplies, you should try to enter a dish and see if you win! (I've never won though... Maybe the judge just doesn't like ice cream or something?)
Summer Festivals
Summer 1st - Opening Day
This day celebrates the opening of the swimming season!! Each year, the people who participate are different:
Year 1: You, Kai, Ann, Elli, Gray, the Doctor
Year 2: You, Kai, Popuri, Karen, Jeff, Harris
Year 3: You, Popuri, Karen, Ann, Elli, Mary
In year 4, it repeats the same people who participated in Year 1.
Summer 7th: Chicken Festival
A chance to prove that your best hen is, well, not chicken! (Ha, bad pun...) Your goal is to drive your opponent's chicken out of the ring. Rumor has it that chickens who win will start producing Golden Eggs...
Summer 12 - Tomato Festival
You can join one of the four teams here and try your best at pelting the opposing teams with tomatoes. You must be very careful on this one: if you're hit with a tomato, you're out! The last team standing wins.
Summer 20 - Cow Festival
Only full-grown cows can be entered into this festival. If you have a very happy cow, then you should enter her. There are rumors that a winning cow will give Golden Milk... This takes place at Yodel Ranch.
Summer 24 - Fireworks Display*
Go to the beach for this one. One of the guys might invite you to watch the fireworks with him.
Fall Festivals
Fall 3 - Music Festival*
This one takes place at the church at 6PM. Pastor Carter will ask you to play the ocarina at the festival the day before. IMPORTANT: You must be on time for this!! If you're late you can't participate!
Fall 9th: Harvest Festival
Everyone in town brings an ingredient for a big potluck dinner. You can bring something, too, but some things (such as honey, lumber, poison mushrooms, etc.) will ruin the stew.
Fall 13th: Moon Viewing Day*
You go to the top of Mother's Hill after 6PM for this one. If you have a kitchen, go to the supermarket and buy the kit to make Moon View Dumplings. (Just talk to Jeff behind the counter.) You don't need any utensils to make the dumplings.The guy who likes you the most will be waiting at the top of the mountain. (Once again, if it's Kai who likes you most, it will be the guy who likes you second most waiting for you.)
Fall 21st: Sheep Festival
This takes place at Yodel Ranch. If you have a sheep who is very happy, enter it in the festival! If it wins, it might start growing Golden Fleece...
Winter Festivals
Winter 10th: Dog Race
You and your dog have to work together in this race. Your dog must like you enough to follow you when you run. (Be sure to hug your dog every day and play fetch with him a lot when you get the ball from Won.)
Winter 14th: Winter Thanksgiving
This is the day that women and girls show their appreciation to the men in the village. Buy chocolate at the supermarket (just talk to Jeff) and give it to the guy you like most!
Winter 24th: Star Night Festival*
The day before, buy an invitation from Jeff. Give it to the guy whom you want to invite. Make sure that you have some stuff in your rucksack when he comes. (Wine and bread would be fine.)
Winter 30th: New Year's Party*
This takes place at the peak on Mother's Hill at midnight. Join some of the villagers to see the first sunrise of the new year!

Town Shops

Chicken Lil's (Poultry Farm)
Shopkeeper: Lilia
Hours: 11AM to 4PM. Closed on Sundays.
Sells:
Animal Medicine (1000G)
Chicken (1500G)
Chicken Feed (10G per bag)
Buys:
Chicken (500G)

Yodel Ranch
Shopkeeper: Barley
Hours: 9AM to 3PM. Closed on Mondays.
Sells:
Animal Medicine (1000G)
Bell (500G)
Cow (6000G)
Cow Miracle Potion (3000G)
Fodder (20G per meal)
Sheep (4000G)
Sheep Miracle Potion (3000G)
Sheep (4000G)
Cow (6000G)
Buys:
He buys cows and sheep, but the amount of money you can get from them depends on their heart level.

Inn
Shopkeeper: Doug
Hours: 8AM to 9PM.
Sells:
Apple Pie (300G)
Cheesecake (240G)
Cookie (200G)
Salad (300G)
Set Meal (500G)
Water (0G)

Won (the peddler) Sells:
Cabbage Seeds (500G a bag)
Green Pepper Seeds (150G/bag)
Pineapple Seeds (1000G/bag)
Orangecup Seeds (1000G/bag)
Magic Red Flower (600G/bag)
Pink Cat Mint Flower (200G/bag)
Toy Flower (500G/bag)

Clinic
Owner: the Doctor
Hours: 9AM to 4PM. Closed on Wednesdays.
Sells:
Exam (10G)
Bodigizer (500G)
Bodigixer XL (1000G)
Turbojolt (1000G)
Turbojolt XL (2000G)

Seaside Lodge
Shopkeeper: Kai
Hours: Whenever Kai's there. Closed on Sundays. This shop is only open during the summer.
Sells:
Pasta (300G)
Pizza (200G)
Roasted Corn (250G)
Snowcone (300G)
Water (0G)

Supermarket
Shopkeeper: Jeff
Hours: 9AM to 4PM. Closed Tuesday and Sunday.
Note that what they have for sale (namely, the seeds) varies with each season.
Sells:
Basket (5000G)
Blue Feather (1000G)
Bread (100G)
Curry Powder (50G)
Fish Food (20G)
Flour (50G)
Oil (50G)
Rice Balls (100G)
Rucksack(M) (3000G)
Rucksack(L) (5000G)
Wrapping Paper (100G)
Cucumber Seeds (200G/bag)
Grass Seeds (500G/bag)
Potato Seeds (150G/bag)
Strawberry Seeds (150G/bag)
Turnip Seeds (120G/bag)
Corn Seeds (300G/bag)
Grass Seeds (500G/bag)
Onion Seeds (150G/bag)
Pumpkin Seeds (500G/bag)
Tomato Seeds (200G/bag)
Carrot Seeds (300G/bag)
Eggplant Seeds (120/bag)
Spinach Seeds (200G/bag)
Sweet Potato Seeds (300G/bag)

Aja Winery
Shopkeepers: Duke and Manna
Hours: 9AM to noon. Closed on Saturdays.
Sells:
Wine (300G)
Grape Juice (200G)

Blacksmith's
Owner: Saibara
Hours: 10AM to 4PM. Closed on Thursdays.
Sells:
Brush (800G)
Clippers (1800G)
Jewelry (1000G and Orichalc Ore)
Milker (2000G)
Mayonnaise Maker (20,000G and Adamantite Ore)
Cheese Maker (20,000G and Adamantite Ore)
Yarn Maker (20,000G and Adamantite Ore)
Tool Upgrades (1000G-5000G and Copper Ore, Silver Ore, Gold Ore or Mystrile)

Recipes

pple Jam : Apple, pot, Sugar
Apple pie : Butter, Egg, Flour, Apple, Pot, Oven, Knife, Sugar,
Rolling pin
Bamboo Rice : Bamboo Shoot, Rice ball
Boiled Chikuzen : Bamboo Shoot, Mushroom, Carrot, Ketchup, Honey,
Fish, Sugar, Knife, Pot
Boiled egg : Egg, Pot
Butter : Milk, Mixer
Cake : Flour, Sugar, Egg, Oven, Butter, Salt
Cheese Cake : Cheese, Milk, Egg, Whisk, Pot, Oven, Sugar
Cheese Fondue : Cheese, Bread, Pot
Chirashi Sushi : Scrambled egg, Rice Ball, Sashimi, Knife, Vinegar
Chocolate Cake : Chocolate, Egg, Butter, Flour, Whisk, Sugar, Oven
Chocolate Cookies: Flour, Butter, Egg, Chocolate, Rolling pin, Oven,
Sugar
Cookies : Flour, Butter, Egg, Oven, Rolling pin, Sugar
Curry Noodles : Curry Powder, Noodles, Pot
Curry Rice : Curry powder, Rice ball, Pot
Dinner Roll : Bread, Butter
French Fries : Potato, Oil, Knife, Frying pan
French Toast : Egg, Milk, Sugar, Bread, Marmalade, Butter, Jam,
Ice cream : Honey, Oil, Frying pan
Fried Noodles : Oil, Noodles, Frying Pan
Fried Rice : Rice, Oil, Frying pan
Fruit Juice : Apple/Pineapple/Strawberry/Wild grapes, Mixer,
Sugar
Fruit Latte : Milk, Apple, Pineapple, Wild grapes, Mixer
Grape Jam : Wild grape, Pot, Sugar
Greens : Spinach, Pot, Soy sauce
Grilled Fish : Medium/Large Fish, knife
Happy Eggplant : Eggplant, Miso, Soy Sauce, Sugar
Hot milk : Milk, Pot
Ice Cream : Milk, Egg, Whisk, Pot, Sugar
Jam Bun : Bread, Apple Jam, Grape Jam
Ketchup : Tomato, Onion, Mixer, Salt, Sugar
Miso Soup : Pot, Miso, vinegar
Marmalade : Orange Cup, Sugar, Oven
Mayonaisse(S) : Egg(Normal), Oil, Whisk, Vinegar
Mayonaisse(M) : Egg(Good), Oil, Whisk, Vinegar
Mayonaisse(L) : Egg(Excelent). Oil, Whisk, Vinegar
Mayonaisse(G) : Egg(Golden). Oil, Whisk, Vinegar
Mixed Juice : Apple, Carrot, Cucumber, Pineapple, Strawberry,
Wild Grapes, Mixer
Mixed Latte : Milk, Mixed Juice
Mushroom Rice : Mushroom, Rice ball
Noodles : Flour, Knife, Pot, Rolling Pin
Omelet : Egg, Milk, Oil, Frying pan
Omelet rice : Rice, Oil, Egg, Frying pan
Pickled Turnips : Turnips, Knife, Vinegar
Pickles : Cucumber, Salt
Pizza : Cheese, Flour, Ketchup, Oven, Rolling pin
Popcorn : Corn, Frying pan
Pudding : Milk, Egg, Sugar, Pot, Oven
Pumpkin Pudding : Milk, Pumpkin, Egg, Oven, Sugar
Raisin Bread : Bread, Wild Grapes
Relaxation tea : Tea leaves, Pot
Roasted Potatoes : Sweet Potatoes, Small stone, Sugar, Salt, oven
Salad : Cucumber, Cabage, Carrot, Tomato, Knife
Sandwich : Bread, Cucumber, Tomato, Boiled egg, Knife
Sashimi : Medium/Large fish, Frying pan
Scrambled Egg : Egg, Oil, Frying pan
Stew : Flour, Milk, Pot, Salt
Stir Fry : Oil,cabbage, Knife, Frying pan, Soy Sauce
Strawberry Jam : Strawberry, Pot, Sugar
Strawberry Milk : Milk, Strawberry, Milk, Mixer
Sushi : Rice balls, Sashimi, Vinegar
Sweet Potato : Sweet Potato, Oven, Salt, Stone, Sugar
Tempura : Flour, Egg, Oil, Frying pan
Tempura Noodles : Tempura, Noodles, Pot
Tomato Juice : Tomato, Mixer
Truffle Rice : Rice ball, Truffle
Vegetable Juice : Cabbage/Carrot/Cucumber, Mixer
Vegetable Latte : Milk, Cabbage, Carrot, Cucumber, Mixer
Vegetable Pancake: Flour, Egg, Oil, Cabbage, Frying pan, Knife

Power Berries

There are 11 of them:

Try to cut down the tree on Mother's Hill (past the lake and over the bridge
it's right before the summit entrance). It will talk to you and say something
like no please spare my life, and give you a choice whether to continue cutting
or stop, say stop and you'll get a Power Berry. If you continue to chop it
down you will faint, and Gotz will go psycho.
Mine in the mine behind the waterfall, you'll eventually get a Power Berry.
Mine in the Winter Mine, you'll eventually get a Power Berry.
Win the Swimming Festival in the summer.
Throw five items (one per day) into the Goddess Pond. It has to be a
crop or egg cant be like a weed or something. You have to stand behind the
waterfall and throw it in the oval water. Once you throw it in she'll give you a
Power Berry.
In the Winter, go behind and to the left of the mine. Press X and walk
around (against the wall you can't see) and you'll find one!
Buy one off of the TV Shopping Network(5000G) after you have bought all the
kitchen utensils.
Buy one at the Horse Race. (Manage to win 1001 medals)
Fish in the Ocean and eventually you'll get a Power Berry! (Good Luck I have
never got this)
In the Winter mine down to the bottom of the Winter Mine. Go into the cavern
with the pond and start fishing, you'll eventually get a Power Berry.
Plant more than 90 flowers on your farm, and when Anna comes by (when they
bloom) tell her she can have as many as she wants. She'll give you a Power
Berry.

موفق باشيد...

armin_punisher6
17-08-2012, 10:28
این بازی نسخه ای برای کامپیوتر نداره؟

بی باک بی بال
17-08-2012, 15:00
خیال تخت توی نسخه دخترش اصلا ازدواج نمی کنه

Sib Market
17-08-2012, 16:03
نه ،‌تو نسخه دختر براي پسر ها قلب در نظر گرفته شده و ميشه باهاشون ازدواج كرد، من قبل از نسخه پسر نسخه دختر رو بازي مي كردم....
اما مشكلي كه هست زبانشه كه باعث ميشه از بازي هيچي نفهمي!

رستگار15
17-08-2012, 17:00
سلام دوست عزيز
دو ماه بعد از اينكه بچه به دنيا بياد بزرگ ميشه كه ابتدا روي چهار دست و پا و بعد روي دو پا راه ميره كه اون موقع كاملا بزرگ شده
بعد از اينكه روي دست و پا راه ميره از اون موقع ميشه بهش كادو با هرچيزي كه دوست داري بدي كه قلبش زياد بشه كه نظر من اينه كه سيب هاي فصل پاييز رو جمع كني و بهش بدي كه زود قبلش به آخر برسه.
موفق باشيد...
ممنون از لطفت نئو :10:

armin_punisher6
18-08-2012, 09:39
این بازی نسخه ای برای کامپیوتر نداره؟
کسی جواب منو نمیده؟

ramzchibod
18-08-2012, 12:24
کسی جواب منو نمیده؟

نسخه كامپيوتر داره كه شركت دلفين ارائه داده
يك جستجو كني لينك دانلودش رو پيدا مي كني
موفق باشيد...

babak2002
18-08-2012, 12:32
به این کوتوله ها چطور می شه کار داد ؟
ساعت 6 صبح میان تو مزرعه اما هیچ کاری نمی کنن توی منو هم جلوی اسمشون زده Free
وقتی هم باهاشون حرف می زنی گزینه ی نیست که تعیین کنی چی کار کنن

Harvest_Moon_Iman
19-08-2012, 09:21
سلام
بچه ها این کارو بکنید من دونبال ساخت تراینر برای پیسی پاکت هستم کسی میتونه کمک کنه بگه .

خیلی تحقیق کردم کدشم دارم ولی تو بازی استفاده نمیکنه نمیدونم چرا کسی میدونه چرا ؟

ramzchibod
19-08-2012, 11:26

دوست عزيز قبل از اينكه تعداد روز كار رو فعال كني بايد قبلش بري باهاشون صحبت كني و كار هركدوم رو مشخص كني بعد از اينكه اومدن سركار بعد روز كاريشون رو زياد كني
موفق باشيد...

ramzchibod
19-08-2012, 11:28
سلام
بچه ها این کارو بکنید من دونبال ساخت تراینر برای پیسی پاکت هستم کسی میتونه کمک کنه بگه .

خیلی تحقیق کردم کدشم دارم ولی تو بازی استفاده نمیکنه نمیدونم چرا کسی میدونه چرا ؟

كدش رو بده تا من ترجمش كنم ببينم چه متغيري ميگيره و به چه متغيرهايي وابسته است.
دوستان هركدومتون كد داريد بزاريد تا ترجمش كنيم ببينيم جريانشون چيه
موفق باشيد...

babak2002
19-08-2012, 18:02
دوستان کسی سیوی رو داره که حیواناتش طلایی باشن ؟ برای Exchange می خوام
سیو های صفحات قبل همگی پاک شدن از سرور هایی که توش آپلود شدن

rezausa2020
19-08-2012, 18:05
دوستان اگه میشه یه سیو خوب به من بدید من خیلی مشتاقم ولی هیچ سیوی گیر نیووردم هرکس میتونه یه سیو اگه شده از بازی خودش هم شده بده دستشو میبوسم

Harvest_Moon_Iman
20-08-2012, 15:20
سلام

بعد از درخواست زیاد در یاهو و همینتور از ایمیل و کلی پ.خ در همینجا ورژن 3 تراینر خودم دوباره میزارم .

آدرس دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم شخصيت تمام بازی با تاریخ تولدشون اونم 100 % تست شده توست خودم

اینم دموی بیشتر بازی توشه

اینم آخرین ورژن ePSXe V.1.7.0 از زیر دانلود کنید.( کاملا فارسی شده )(آپدت جدید 100% فارسی شوده)

خوب اینم آخریش کتاب الکترونیکی آموزش مبدل ePSXe با ترایلر که دوستان گفتن من گزاشتم .

پسورد : .p30centers.ir

دوستان از همه شما به خواطر فراموش نکردن این دوست بد مچکرم

با تشکر

محمدرضا

رستگار15
21-08-2012, 11:44
سلام
باید بری تو خونشون و باهاشون صحبت کنی
اونوقت کار مورد نظرت و تعداد روزهایی که میخوای برات کار کنند رو انتخاب میکنی
اونی که کار نمیکنه احتمالا بهش کاری رو سپردی که اصلا تو مزرعت نیست
مثلا بهش گفتی برداشت محصول کنه درحالیکه محصولاتت هنوز به زمان برداشت نرسیده بنابراین اون بیکار میشه ;)

رستگار15
21-08-2012, 11:49
دوستان اگه میشه یه سیو خوب به من بدید من خیلی مشتاقم ولی هیچ سیوی گیر نیووردم هرکس میتونه یه سیو اگه شده از بازی خودش هم شده بده دستشو میبوسم
من خیلی سیوم خوبه یه چند روز دیگه زمستون سال دوم تموم میشه،

لینک مستقیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:31:

رستگار15
21-08-2012, 12:09
من سه تا از عکس ماهی ها رو گرفتم
خیلی تلاش کردم واسه بقیش
کلا چند تا عکس ماهی هست؟
یه سوال دیگه اینکه از کجا شکلات بیارم؟
توی بازی ازدواج کردم و اون روزی که دخترها باید شکلات بیارن فقط زنش کیک شکلاتی بهش میده
دخترای دیگه ای هم که قلبشون قرمز شده از اون موقع که ازدواج کرده شکلات نمیارن :37:
این چه زندگی ایه !!!!!!!
من که نمیتونم به خاطر شکلات از اول برم :41:
کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــمکــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Harvest_Moon_Iman
21-08-2012, 16:43
کلش 6 تاست. شکلاتم با تراینر tools که من ساختم باید بگیری از دوستان بخوا برات بزارن خودم ندارم

رستگار15
21-08-2012, 16:49
کلش 6 تاست. شکلاتم با تراینر tools که من ساختم باید بگیری از دوستان بخوا برات بزارن خودم ندارم
آخه من از تراینر استفاده نمیکنم.از نسخه شرکت دلفین روی کامپیوتر نصب کردم

رستگار15
21-08-2012, 16:51
نی دونه :37::37:
یه بار این بازی رو تا سال چهارم رفتم
وقتی سومین سال نموم شد یه دمو نشون داد که فکر کردم بازی تموم شده
ولی چون هیچ اطلاعاتی از بازی نداشتم با ادامه دادنش تا سال چهارم هم کاری از پیش نبردم
وقتی که این مبحث رو اینجا دید م مشتاق شدم و از اول رفتم
واقعا هم خیلی خوب پیش رفتم(البته از نظر خودم)
ولی این شکلات خودش معزلی شده
نمیتونم چند تا از غذاها رو بدون شکلات بپزم:41:

رستگار15
21-08-2012, 17:07
خیلی تلاش کردم واسه بقیش
کلا چند تا عکس ماهی هست؟
توی بازی ازدواج کردم و اون روزی که دخترها باید شکلات بیارن فقط زنش کیک شکلاتی بهش میده
دخترای دیگه ای هم که قلبشون قرمز شده از اون موقع که ازدواج کرده شکلات نمیارن :37:
این چه زندگی ایه !!!!!!!
من که نمیتونم به خاطر شکلات از اول برم :41:
کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــمکــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نی دونه!
:37::37:HELP ME :37::37:

pcsoft
24-08-2012, 20:58
این دمو Kai توی مسافرخونه رو کسی دیده؟ من هر کاری کردم نتونستم ببینم. مسابقه شنا را باختم . ولی بازم نشد. راه حلی هست؟

HaRvEsT MoOn -saha
25-08-2012, 21:46
فکر نکنم بشه از جای دیگه ای شکلات گیر آورد بدون ترینر
مال منم دلفین 
نئو یاد داده چه طوری توی دلفین هم از ترینر استفاده کنی برو چند صفحه قبل هست

HaRvEsT MoOn -saha
25-08-2012, 21:50
نی دونه!:37::37:HELP ME :37::37:فکر نکنم بشه از جای دیگه ای شکلات گیر آورد بدون ترینرمال منم دلفین نئو یاد داده چه طوری توی دلفین هم از ترینر استفاده کنی برو چند صفحه قبل هست

رستگار15
27-08-2012, 10:17

از اینجا میتونید تمام نسخه های هاروست مون رو بخرید :31:

AC_POP
27-08-2012, 13:40
کسی تونسته نسخه های wii این بازی رو رو کامپیوتر بدون مشکل و افت فریم بازی کنه ؟

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

HaRvEsT MoOn -saha
27-08-2012, 18:38
انقدر که این بازی محبوبه فقط ببین چند تا نسخه داره تازه بازم همش نیست

HaRvEsT MoOn -saha
27-08-2012, 22:06
نسخه wii چه جوریه؟

رستگار15
28-08-2012, 11:14
این دمو Kai توی مسافرخونه رو کسی دیده؟ من هر کاری کردم نتونستم ببینم. مسابقه شنا را باختم . ولی بازم نشد. راه حلی هست؟

من یه بار قبلا دیدم.من از کای طرفداری کردم

pirate sea
28-08-2012, 12:18
شما یه بازی مثل اینو بازی میکنید در حالی که skyrim هست
من یه بار بازی کردم تا سه سال آخرش هم شهر نرفتم اگه کسی شهر رفته با عکس ثابت کنه
بازی خیلی قدیمی شده دیگه
خسته کننده هم هست بخاطر هیچی بازی میکنید
برید
Skyrim
Spore بازی کنید
اگه تونسنید spore رو تا آخر برید

HaRvEsT MoOn -saha
28-08-2012, 15:10
این تاپیک بازی harvest moon ما هم چون این بازی و دوست داریم بازی می کنیم نه شهر یا چیز دیگه شما دوست نداری کسی مجبورت نکرده

IOG
28-08-2012, 15:37
این تاپیک بازی harvest moon ما هم چون این بازی و دوست داریم بازی می کنیم نه شهر یا چیز دیگه شما دوست نداری کسی مجبورت نکرده

من یه بار بازی کردم تا سه سال آخرش هم شهر نرفتم اگه کسی شهر رفته با عکس ثابت کنه
بازی خیلی قدیمی شده دیگه
برید
Skyrim
Spore بازی کنید

هرکسی سلیقه ای داره و از یه چیزی خوشش میاد. هر بازی طرفدارای خاص خودشو داره... اسکایریم هم قشنگه. هاروست مون هم قشنگه...

pirate sea
28-08-2012, 15:49
منم نگفتم
بازی زسنی
گفتم خسته کننده هست اونم برای من
ببخشید

IOG
28-08-2012, 16:17
منم نگفتم
بازی زسنی
گفتم خسته کننده هست اونم برای من
ببخشید

خیلی از بازی ها خسته کنندن ولی از نظر افراد خاص!
خیلی از بازی ها جذابن ولی از نظر افراد خاص !!!!!!!!

pcsoft
28-08-2012, 17:44
بازی خیلی قدیمی شده دیگه
برید
Skyrim
Spore بازی کنید

عزیزم بازی سال 2000 را با skyrim مقایسه میکنی؟ پس نه. هاروستمون جدیده! عجب نکته ای اشاره کردی. خب معلومه قدیمیه. اسم بازی را خوندی؟ بازگشت به طبیعت. این شهر هم همش از این تاپیک در اومده. من و بقیه هم بخاطر خودش بازی میکنیم نه بخاطر شهر.
هر چیزی جای خودش

بی باک بی بال
28-08-2012, 20:55
خیلی تلاش کردم واسه بقیش
کلا چند تا عکس ماهی هست؟
دخترای دیگه ای هم که قلبشون قرمز شده از اون موقع که ازدواج کرده شکلات نمیارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این چه زندگی ایه !!!!!!!
من که نمیتونم به خاطر شکلات از اول برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من گرفت 4 هر 4تادختر برام یکی اوردن
تا اون جایی که من یادم نباید ازدوج نکرده بود سال اول بازی هم بود توی زمستان روز چی بود یادم نیست فکر 14 بود توی مزرعه ماهی می گرفتم بعد ساعت 10 صبح بود براش اوردن

AC_POP
29-08-2012, 22:31
نسخه wii چه جوریه؟

والا مال wii رو یه بار بازی کردم با فریم پایین بنظر جالب میومد . این آخرا یه ویدیو دیدم تو یوتیوب که واقعا کف کردم ! اسمش harvestmoon بود اما همه کار میکرد ! یه شمشیر ممشیری هم داشت میرفت سر راهش تو جنگل حیوانات و موجودات پلید رو میکشت و نمیدونم یه چیزی بهش اضافه میشد :)

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

deihim
30-08-2012, 18:36
سلام و خسته نباشید دوباره ...
می دونم این پست قدیمیه ولی تشکر که قدیم جدید نداره
آقا واقعا دمت گرم و خسته نباشید
من خودم راهنما فارسیش رو داشتم ولی به درد نمی خورد آقا بازم دمت گرم
:12: موفق باشی
:31:

Harvest_Moon_Iman
30-08-2012, 19:03
سلام

بعد از درخواست زیاد در یاهو و همینتور از ایمیل و کلی پ.خ در همینجا ورژن 3 تراینر خودم دوباره میزارم .

آدرس دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم شخصيت تمام بازی با تاریخ تولدشون اونم 100 % تست شده توست خودم

اینم دموی بیشتر بازی توشه

اینم آخرین ورژن ePSXe V.1.7.0 از زیر دانلود کنید.( کاملا فارسی شده )(آپدیت جدید 100% فارسی شوده)

خوب اینم آخریش کتاب الکترونیکی آموزش مبدل ePSXe با ترایلر که دوستان گفتن من گزاشتم .

پسورد : .p30centers.ir

دوستان از همه شما به خواطر فراموش نکردن این دوست بد مچکرم

با تشکر

محمدرضا

HaRvEsT MoOn -saha
02-09-2012, 15:39
بچه ها شما هیچ جا رو سراغ ندارید اطلاعات کامل راجع به ورژن دخترش داشته باشه ؟ مخصوصا دمو هاش

pc-game
02-09-2012, 17:50
بچه ها شما هیچ جا رو سراغ ندارید اطلاعات کامل راجع به ورژن دخترش داشته باشه ؟ مخصوصا دمو هاش

واسه دمو های بازی که فکر نکنم بشه منبعی پیدا کرد .

Arash-30r7
03-09-2012, 14:28
سلام خدمت دوستان من همه ی بازی های هاروست مون رو دارم که شامل::thumbsdow
Harvest Moon Animal Parade
Harvest Moon Tree of Tranquility
Harvest Moon A wonderful life
Harvest Moon A wonderful life SP
Harvest Moon Another Wonderful life
Harvest Moon Save the Homeland
Harvest Moon Magical Melody
Harvest Moon Back to nature
Harvest Moon Hero of leaf Valley
Harvest Moon The tale of two towns
Harvest Moon Frantic Farming
Harvest Moon Sunshine islands
Harvest Moon Island Happiness
Harvest Moon runefactory 1
Harvest Moon runefactory 2
Harvest Moon runefactory 3
Harvest Moon GrandBazar

اینو گفتم که اگه کسی نتونست این بازی رو پیدا کنه و نداره من میتونم با پست براش بفرستم .اینم دیگه خودتون میدونین که این بازی ها تو کامپیوتر هم اجرا میشن در ضمن اکثر این بازی ها با پسوند ISO هستن. به همراه هر بازی آخرین ورژن شبیه ساز مورد نیاز برای تبدیلش و توضیح نحوه اجرا بازی هم به شما داه میشه.((: در ضمن هزینه پست با خود شما می باشد :)) :33:

اگه کسی خواست به من ایمیل بزنه (arash.30r7@live.com)، عنوان ایمیل هم (PBUY Harvest Moon ) باشه چون در غیر این صورت ممکنه خونده نشه.

pc-game
05-09-2012, 00:13
88 درصد از بازی کامله ، 12 درصد مابقی خیلی کنجکاوم کرده .بعضیا میگن اون 12 درصد مربوط به توت فرنگی ها میشه و لیست غذا ها که ناقصه .
فرضیه توت فرنگی به نظرم درست نیست ولی شاید لیست غذا ها ناقص باشه .
این جریان فلوت هم جالبه ، با گیم شارک میشه بدست اورد ولی نکته اینجاست که توی روند طبیعی بازی چجوری بدست بیاریمش ؟؟!!:3:

من خودم توی بازی هدفم کامل کردن درصده که جای سوال داره برام . این شایعه رفتنه به شهر اون قدر بین گیمر ها پیچیده که خوده natsume هم به بازی ِ خودش شک کرده !!!

HaRvEsT MoOn -saha
05-09-2012, 10:34
چند تا غذا تا به حال درست کردین؟؟؟

HaRvEsT MoOn -saha
05-09-2012, 10:39
آقای Arash-30r7 هزینه پستش چقدر می شه؟؟

Arash-30r7
05-09-2012, 10:46
آقای Arash-30r7 هزینه پستش چقدر می شه؟؟
هزینه پست حدودا 3500تومن میشه (به صورت پیشتاز)
البته واسه هر بازی باید یه مبلغی بدید که اگه از 8تا بیشتر بگیرین یه تخفیف خوب بهتون میدم در این مورد بهتره به من ایمیل بزنید:14: :
arash.30r7@live.com

pc-game
05-09-2012, 11:54
چند تا غذا تا به حال درست کردین؟؟؟

64 تا غذا .خیلی دلم میخواد بدونم 16 تای باقی مانده چیه .یا اینکه بقیه درصد ها چجوری پر میشن .:24:

رستگار15
05-09-2012, 18:20
64 تا غذا .خیلی دلم میخواد بدونم 16 تای باقی مانده چیه .یا اینکه بقیه درصد ها چجوری پر میشن .:24:

میشه 64 تا رو بذاری
شاید اونایی رو که نداری ما داشته باشیم و برات بذاریم و اوناییم که مانداریم از روی 64 تا میبینیم

pc-game
06-09-2012, 13:08
میشه 64 تا رو بذاری
شاید اونایی رو که نداری ما داشته باشیم و برات بذاریم و اوناییم که مانداریم از روی 64 تا میبینیم

از بابت آپلود شرمندم .اخه حجمش 15 مگا ست .کلا یه فایل راهنمای بازیه .که از همین بحث پیداش کردم . صفحه ش یادم نیست .
ولی این راهنما مسائل ابتدایی بازیو توضیح داده . مثلا چجوری شخم بزنیم یا اینکه از کجا دونه بخریم . فقط لیست غذاهاش بدرد بخوره .
و اینم بگم که از این 64 تا غذا بیشتر نداریم دیگه . مطمئنا غذاهایی که پختی جزو همین 64 تاست.
توی گوگل سرچ کنی راحت میتونی همین راهنمارو پیدا کنی.

Arash-30r7
06-09-2012, 14:31
از بابت آپلود شرمندم .اخه حجمش 15 مگا ست .کلا یه فایل راهنمای بازیه .که از همین بحث پیداش کردم . صفحه ش یادم نیست .
ولی این راهنما مسائل ابتدایی بازیو توضیح داده . مثلا چجوری شخم بزنیم یا اینکه از کجا دونه بخریم . فقط لیست غذاهاش بدرد بخوره .
و اینم بگم که از این 64 تا غذا بیشتر نداریم دیگه . مطمئنا غذاهایی که پختی جزو همین 64 تاست.
توی گوگل سرچ کنی راحت میتونی همین راهنمارو پیدا کنی.

در مورد غذا باید بگم کلا 64 تا غذا بیشتر نداره.اینم لیست و نحوه درست کردن غذا:

AC_POP
08-09-2012, 16:52
کسایی که راهنمای کلی بازی رو میخوان به امضای من رجوع کنن !!! چند ماه پیش تو همین تاپیک گذاشتمش کار و ترجمه خودم بود . چیزای خوبی توشه :46:

iman reza
17-09-2012, 19:41
سلام
قول گذاشتن عکس به بچه ها داده بودم

qarikhan
18-09-2012, 19:55
من هم سال ها پیش این بازی رو بازی می کردم یادم نیست چند سال پیش اما خوب یادمه که اون موقع هم بحث شهر برام خیلی جالب بود و خیلی تلاش می کردم به شهر برم وقتی این تاپیک رو دیدم خیلی خنده ام گرفت بحث هایی که در صفحات قبل شده رو خوندم و خیلی جالبه که با گذشت این همه سال هنوز هم از شهر بحث میشه و میگند شهری وجود داره یادم نیست کدوم انجمن بود دقیق یادم نیست یه انجمن بازی بود که قانونی داشت مبنی بر این که کاربران حق ندارند درمورد شهر بحث کنند
خلاصه کلا بازی سرکاریه اگر هم شهری وجود داشته باشه رفتن به شهر حوصله می خواد

ولی به هر حال سرگرم کنند بود ده سال دیگه میام و این تاپیک رو می بینم در حالی که هنوز کسی نتونسته به شهر بره و هنوز هم از شهر بحث میشه:38:

emadolsky
22-09-2012, 02:40
بچه ها فکر نکنم منو یادتون باشه ولی اگه تو پست های قدیمی بگردین هستم!
من دوباره برگشتم و یه چیزایی از بازی رو تازگی پیدا کردم که میخوام بگم.
اگه تو مدتی که نبودم راجع بشون بحث شده و قضیه اش رو میدونید بگین. اگه هم نمیدونین بگین که براتون بگم!
1-داستان هریس (همون پلیسه) و آجا(دختر دوک و مانا)
2-دموی عجیب و غریب و مهم از mary که فکر کنم با اون معلوم میشه کی اون دختره تو اول بازیه
3-بهترین راه های تربیت و بالا بردن قلب جونوراتون!
4-تمام دروغ ها که درباره ی بازی گفته شده!
گزینه ی دوم رو هرچقدر گشتم که مطمئن شم دیدم نیست که نیست!
اگه بخواید واسه همشون توضیح میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahany_mahan
22-09-2012, 08:17
اگه تو مدتی که نبودم راجع بشون بحث شده و قضیه اش رو میدونید بگین. اگه هم نمیدونین بگین که براتون بگم!
2-دموی عجیب و غریب و مهم از mary که فکر کنم با اون معلوم میشه کی اون دختره تو اول بازیه
اگه بخواید واسه همشون توضیح میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه لطف کنید ممنون می شیم

رستگار15
22-09-2012, 09:55

قضیه هریس و آجا رو من دیدم.آخر سر زاک یه نامه از آجا برای هریس آورد و دیگه اتفاقی نیفتاد!!!

qarikhan
22-09-2012, 11:29
این مورد رو حتما توضیح بده خیلی برام مهمه

emadolsky
22-09-2012, 14:16
ok
پس داستان هریس و آجا رو که میدونید. اون هیج.
راجع به گزینه دوم باید بگم من خودم ندیدم و تو اینترنت هم کسی ننوشته این رو ولی تو یه ویدیو تو یوت*یوب که دیدم ماری و شما توی جنگل مادر کنار هم وایستادین.(ماری جلوی درخت cedar - همونی که ازش توت فرنگی گرفتیم - و ماهم جلوترش)
ماری یه چیزایی بهتون میگه و شما هم خاطراتتون با اون یارویی که اول بازی میبینیدش یادتون میاد و (شاید باورتون نشه) معلوم میشه اون کی بوده!!!!!!!!!!!!!
حالا کسی این رو دیده؟ اگه ندیده کلیپشو میذارم.
گزینه 3:
این رو (منظوری ندارم) کسایی که انگلیسیشون در سطح خوب باشه و تو سایت های خارجی هاروست مون میگردند احتمالا میدونن.
ولی برا کسایی که نمی دونن تو یه پست دیگه کاملا توضیح میدم.(Coming Soon)

و اما گزینه 4: تو پست بعد.

emadolsky
22-09-2012, 14:40
همش رو نمیشه تو یه پست جا داد ولی من مهمتریناش رو میگم.
1- بازی فلوت ملوت نداره. تو این بازی نیست ولی تو بازی HM:STH هست که واسه PS2 هست.
2- سوار گاو شدن. این یه کد گیم شارک هست که خیلی چیزای منفی داره ، چون دیگه نمیتونی باهاشون حرف بزنی و تو بازی واقعی نیست.
3- توپ طلایی سگ. مناین رو به شخصه باور ندارم و میگم به احتمال 99% اشتباهه چون خودم امتحانش نکردم نموتونم به قطع بگم درسته یا نه.
4- نجات دادن گلخانه در طوفان های تابستان و زمستان. جا های مختلفی رو دیدم که مثلا گفتن اگه سگت رو بذاری توش باد نمی بره و... ولی همش و همش فیک (دروغ) هست.
5- بالا بردن بهتر قلب مرغ ها با استفاده از حیوانات وحشی مثل سنجاب. این که خداییش خیلری مسخرس. مگه میشه سنجاب رو بذاری تو مرغ داری بعد مرغ ها قلبشون زیاد شه!
6- اگه ازدواج نکرده باشید اون دختره تو اول بازی بعد از سه سال باهاتون ازدواج میکنه. نــــــــــــه به امید اون نمونید هیچوقت نمیاد.
7- چیزی به نام پاکت استیشن هست که... . والا من فکر نمیکنم چنین چیزی داشته باشیمتو سایت های خارجی هیچ چی نبود راجع به این دستگاه.
نظر شخصی من: پاکت استیشن رو فقط بخاطر سرکار گذاشتن مردم تو گیم شارک قرار دادن!

emadolsky
22-09-2012, 16:32
خب دروغ های مهم رو گفتم. حالا بریم سر چیزایی که توشون شک هست:
1- وجود خونه ی تفریحی که تو ساحله. گفته میشه باید با Gotz خیلی دوست باشین تا اونجا رو براتون بسازه. و میگن قیمتش 100,000,000G (رقم نجومی!) و 999 چوب هستش.
2- برگشتن آجا دختر دوک و مانا
3- برگشتن پدر Popuri
4- رفتن به شهر (من که چشم آب نمیخوره).
اگه میخواید راجع به قلب و دوستی با افراد شهر هم نکاتی میگم.
مر30

emadolsky
22-09-2012, 16:54
88 درصد از بازی کامله ، 12 درصد مابقی خیلی کنجکاوم کرده .بعضیا میگن اون 12 درصد مربوط به توت فرنگی ها میشه و لیست غذا ها که ناقصه .
فرضیه توت فرنگی به نظرم درست نیست ولی شاید لیست غذا ها ناقص باشه .
این جریان فلوت هم جالبه ، با گیم شارک میشه بدست اورد ولی نکته اینجاست که توی روند طبیعی بازی چجوری بدست بیاریمش ؟؟!!:3:

من خودم توی بازی هدفم کامل کردن درصده که جای سوال داره برام . این شایعه رفتنه به شهر اون قدر بین گیمر ها پیچیده که خوده natsume هم به بازی ِ خودش شک کرده !!!

سلام اگه شما 64 تا غذا رو درست کردید مشکل غذا دیگه نیست چون هر 8 غذا یک درصد اضافه میکنه و کل درصد هایی که میشه اضافه بشن هم 8 درصد هست برای غذا.
شاید این خبر بدی برای ما ها باشه ولی تو ورژن اروپا و ژاپن درصد ماکسیموم 88% و تو ورژن آمریکا 98% هستش.(بخاطر اینکه تو آمریکاییش برای هر توت فرنگی 1% بهت میده)
پس تبریک!!!!!!
شما بازی رو 88% کردید.
الان باید تلاش کنیم هر چی تو بازی هست و نیست رو بگیریم تا بلکه این بازی 100%بشه.
چندتا سوال دارم اگه مشکلی نیست.
1- از گیم شارک استفاده میکنید؟
2- ماهی های افسانه ای رو گرفته اید؟
3- توت فرنگی های قدرتی رو گرفته اید؟
4- از هر گیاه 999 تا فروخته اید؟
5- تمام ابزار را آپگرید کرده اید؟
6- قلب همه ی کوتوله هارا کامل کرده اید؟
7- همه ی دمو ها و ایونت ها را دیده اید؟
اگه جوابتون به همه ی این سوال ها مثبت باشه و بازم درصد بازی فرقی نکنه فکر کنم شهر و چیزای دیگه رو باید بیخیال شیم.

HaRvEsT MoOn -saha
22-09-2012, 23:43
در مورد گزینه 2 باید بگم من دیدم اون دختر بچه اول بازی اصلا مهم نیست شما با هرکی ازدواج کنی زنت مثلا همون دختر بچه هست و شما بر حسب اتفاق آخر به هم میرسین من 1 بار با الی ازدواج کردم دیدم یه بار با پاپوری هم ازدواج کردم بازم همون و دیدم میگه یادته بچه بودیم و ...

alfa2amir
23-09-2012, 00:20

alfa2amir
23-09-2012, 00:23
اینم چند تا عکس از بازی

HaRvEsT MoOn -saha
23-09-2012, 00:42
ولی اصلا تا حالا راجع به خونه تفریحی نشنیده بودم این از کجا در اومد دیگه؟؟؟

emadolsky
24-09-2012, 17:05
نه آخه اون دمو واسه قلب سبز ماری بود.(اونطوری که من دیدم.)

emadolsky
27-09-2012, 20:27
بچه ها دموی جف رو که همه میان بهش قرض هاشونو میدن دیدید؟

emadolsky
28-09-2012, 03:14
فهمیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد گزینه 2 باید بگم من دیدم اون دختر بچه اول بازی اصلا مهم نیست شما با هرکی ازدواج کنی زنت مثلا همون دختر بچه هست و شما بر حسب اتفاق آخر به هم میرسین من 1 بار با الی ازدواج کردم دیدم یه بار با پاپوری هم ازدواج کردم بازم همون و دیدم میگه یادته بچه بودیم و ...

نه این یکی فرق فوکوله.
این بعد ازدواج نیست!!!!!!

رستگار15
28-09-2012, 17:29
بچه ها دموی جف رو که همه میان بهش قرض هاشونو میدن دیدید؟

این دمو خیلی راحت اتفاق میوفته فک کنم همه دیده باشن.