PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Unique 2626
16-07-2011, 20:19
لطفا واسه ps2 رو بزارید.توی بازی از بی پولی دارم کلافه میشم.:41::41:

بهترين راه کسب پول تو اوايل بازی رفتن به معدن پشت آبشار و جمع آوری کيسه های پول 10G هست . . .

به سادگی ميشه روزی حداقل 1000G تا 2000G بدست آورد . . .

البته زياد سعی نکنين به طبقات پايين تر برين . . .

چون اونوقت سنگ معدن ميده و شمام فقط 3 جای خالی دارين تو کولتون . . .:20:

arash-king
17-07-2011, 09:30
بهترين راه کسب پول تو اوايل بازی رفتن به معدن پشت آبشار و جمع آوری کيسه های پول 10G هست . . .

به سادگی ميشه روزی حداقل 1000G تا 2000G بدست آورد . . .

البته زياد سعی نکنين به طبقات پايين تر برين . . .

چون اونوقت سنگ معدن ميده و شمام فقط 3 جای خالی دارين تو کولتون . . .:20:

این متنی که نوشتی واسه ps1 هستش.اگه دقت کنی من گفتم واسه ps2 رو بزار.بازم ممنون.:20:

amir_wish
17-07-2011, 10:15
سلام بر دوستان هاروست مونی.
میبینم که هنوزم این تاپیک پا برجاست. خوشبحالتون که فرصت بازی دارین. من که زیاد وقت بازی ندارم.
از موقعی که آخرین پست و خودم گذاشتم تا این صفحه رو خوندم. چیز زیادی ندیدم که کسی تو بازی پیشرفت داشته.
دوستان دنبال چیزهای نامعلوم نرین چیزهای که وجود داره و قابل انجام باشین. مثلا
من خودم سعی کردم تمامی افراد دهکده روز عید و به خصوص تولدم رو بهم تبریک بگن. روز عید رو به جزء ماهی گیر و فروشنده چینی همه بهم تبریک گفتن. ولی روز تولودو یک سوم اهالی بهم تبریک نگفتن. راه حلشم خوب بسیار ساده هست. باید بهشون هدیه داد. من شکل ندارم اگر روز عید و به خصوص روز تولدو تمام اهالی تبریک بگن یک اتفاق خاصی میفته. بالا غیرتا یک نفر این کارو انجام بده.

Unique 2626
17-07-2011, 13:08
سلام بر دوستان هاروست مونی.
میبینم که هنوزم این تاپیک پا برجاست. خوشبحالتون که فرصت بازی دارین. من که زیاد وقت بازی ندارم.
از موقعی که آخرین پست و خودم گذاشتم تا این صفحه رو خوندم. چیز زیادی ندیدم که کسی تو بازی پیشرفت داشته.
دوستان دنبال چیزهای نامعلوم نرین چیزهای که وجود داره و قابل انجام باشین. مثلا
من خودم سعی کردم تمامی افراد دهکده روز عید و به خصوص تولدم رو بهم تبریک بگن. روز عید رو به جزء ماهی گیر و فروشنده چینی همه بهم تبریک گفتن. ولی روز تولودو یک سوم اهالی بهم تبریک نگفتن. راه حلشم خوب بسیار ساده هست. باید بهشون هدیه داد. من شکل ندارم اگر روز عید و به خصوص روز تولدو تمام اهالی تبریک بگن یک اتفاق خاصی میفته. بالا غیرتا یک نفر این کارو انجام بده.

يکی از دوستانی که با اکثر اهالی رفيقه شفيقه " ايمان " هستش . . .

بهتره که ايمانم نظر بده در اين باره . . .

يه چيزی هم اضافه کنم به صحبت های Amir_Wish عزيز . . .

اونم اينکه علاوه بر اينکه تو روزای عادی به اهالی هديه ميدين حتما تو روز تولد افراد

" حتی کوتوله ها " بهشون هديه بدين . . . چون تاثير فوق العاده ای داره . . .

مثلا اگه روز 11 پاييز به Manna هديه بدين يه دمو خواهيد ديد . . .

يا فرض کنين سال اول هستين . . . 4 بهار روز تولد يکی از کوتوله هاست . . .

کوتوله هام که به صور Random 3 تا قلب دارن . . .

حالا اگه شما 10،15 تا ( آرد ) بدين به کوتوله می بينين که قلبش از 3 تا شده 10 تا . . .
.
.
.
يه توصيه واسه اونايی که تو کارای مزرعه

از جمله آبياری از کوتوله ها کمک ميگيرن . . .

واسه اينکه حين کار کردن قلب کوتوله ها کم نشه بهشون ( آرد ) بدين هر چند ساعت يه بار .

بعضی وقتا نه تنها کم نميشه بلکه احتمال داره قلبشون اضافه هم بشه . . .

iman reza
17-07-2011, 15:20
من یه کوتوله ها هر دو روز یه بار عسل میدادم ... همیشه هم قلبشون 10 بود
به شما توصیه می کنم کوتوله هارو فقط واسه حیونا به خدمت بگیرید ...
چون نه خوب اب میدن نه خوب میچینن ....

در مورد دوستی با اهالی من با همه خیلی خیلی خیلی خیلی خوب شده بودم
ولی نه روز تولدم نه هفت روز اول بهار همشون بهم تبریک نگفتن ...
هدف از صمیمی شدنم تبریک گفتن همشون بود که نگفتن

G @ M E R
17-07-2011, 15:38
من به کوتوله ها هر هفت روز یه بار بهشون آرد میدادم همشون قلبشون تکمیل بود!!!!
کوتوله هارو برای هرکاری در نظر بگیری بعد چند مدت در اون کار حرفه ای میشن و اون کارو درست انجام میدن چه واسه آب دادن چه واسه حیوونا چه چیدن فرقی نمیکنه:8:
با اهالی هم که دوست شدم همه روز تولدم بهم تبریک گفتن همینطور واسه ساله نو !!!
حتی نوه اون پیر مرده :10:

alfa2amir
17-07-2011, 22:59
اقا وسط بازی پلیس اومد پیشم ازم کاغذ و قلم خواست تا برای اجا نامه بنویسه ؟؟؟!!!!!

amir_bdr
19-07-2011, 10:27
اقا وسط بازی پلیس اومد پیشم ازم کاغذ و قلم خواست تا برای اجا نامه بنویسه ؟؟؟!!!!!

وقتي كه رفت برو به مانا بگو
فرداش دوباره هريس مياد پيشت

merlin54
20-07-2011, 22:19
چجوری میشه کد گیم شارک رو برای کامپیوتر استفاده کرد؟؟؟

amir_bdr
21-07-2011, 08:20
چجوری میشه کد گیم شارک رو برای کامپیوتر استفاده کرد؟؟؟

با برنامه psx emulation cheater ميشه كدهاي گيم شارك را تو كامپيوتر وارد كرد:31:

clickestan
21-07-2011, 08:44
دوستان راسته که آخرش میره تو شهر؟

RoyalFalcon1994
21-07-2011, 13:17
خیر...
هیچ وقت به شهر نمیره...

arash-king
22-07-2011, 15:09
زبونم مودراورد از بس گفتم واسه ps2 هم بزارید.کسی هست کمک کنه ؟؟!!:44:

nazari6062
24-07-2011, 13:37
سلام ، من بعد از 5-6 سال میخام دوباره بازی رو شروع کنم. ولی یه مشکل بزرگ هست.اونم اینه که این بازی من ps1 هست و دستگاه من ps2. نمی دونم چرا مموری کارت رو نمیشناسه؟؟؟ کسی میتونه منو راهنمائی کنه لطفا.

nazari6062
25-07-2011, 15:25
کسی نیست راهنمائی کنه؟؟؟؟

OMiD.1080p
26-07-2011, 12:11
من بعدازچندسال دوباره دارم بازی می کنم.
البته این دفعه میخوام بدون کد گیم شارک بازی کنم.اینطوری لذتش بیشتره.
الان هم 15تابستون سال اول هستم.
تا الان تونستم فقط یک سبد بخرم و یه کوله پشتی بگیرم.شیردوش و براش هم دارم.
مرغ هم :5 عدد
گاو هم :1 عدد دارم.
البته تاآخرتابستون که ذرت هام و گوجه هام دوباره پول گیرم میاد.

jshafah
27-07-2011, 12:54
سلام بر دوستان گرام چه جوری باید یرداشت زیاد رو تو یه روز انجام داد؟؟؟
اگه زیاد محصول یکاریم خود اب دادنشون دردسریه برا خودش کوتوله ها هم که خیلی داغون کار میکنن

m.diadem
28-07-2011, 11:25
سلام

من بازیه angry birds رو نصب کردم و اکتیوش هم کردم ولی هر باز از بازی میام بیرون و دوباره می رم داخلش بازم می خواد اکتیوش کنم...و اینکه بازم باید همه چیو از اول برم...انگار بازی رو از اول نصب کرده باشم...چیکار کنم؟

ممنون

sahand001
29-07-2011, 16:00
سلام دوستان
سيو اين بازي رو اگه كسي داره بزاره.البته آموزشش رو هم ميخوام.
با تشكر

Alex Fera
29-07-2011, 16:34
سلام

من بازیه angry birds رو نصب کردم و اکتیوش هم کردم ولی هر باز از بازی میام بیرون و دوباره می رم داخلش بازم می خواد اکتیوش کنم...و اینکه بازم باید همه چیو از اول برم...انگار بازی رو از اول نصب کرده باشم...چیکار کنم؟

ممنون

سلام دوست عزیز اینجا تاپیک بازی Harvest moon هستش برای راهنمایی گرفتن در مورد بازی Angry Birds به تاپیک بازی به آدرس زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا به تاپیک حل مشکلات در اجرا و نصب بازیها مراجعه کنید:

HOMARNA
29-07-2011, 19:01
سلام
میشه در مورد این بازی یه توضیح کامل بدید؟

khelane
30-07-2011, 23:27
سلام
من زمستان سال اولمه
هرچی میرم تو معدن تا طبقه اخر هم میرم ولی حوزچه رو پیدا نمیکنم
ضمنا چطوری تیروکمان رو به دست بیارم
چطوری سنگ الماس رو بدست بیارم واسه مایانوز درست کن چه شکلی هست

با سپاس

hopee
01-08-2011, 01:15
سلام
من زمستان سال اولمه
1.هرچی میرم تو معدن تا طبقه اخر هم میرم ولی حوزچه رو پیدا نمیکنم!
2.ضمنا چطوری تیروکمان رو به دست بیارم؟
3.چطوری سنگ الماس رو بدست بیارم واسه مایانوز درست کن چه شکلی هست؟
سلام
در مورد حوضچه ، اگه اشتباه نکنم شما به معدن پشت آبشار میرید که مسلما حوضچه نداره!!!
شما باید به معدن زمستانی برید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سوال دومتون ، برای به دست آوردن قلاب اول یکی از روزایی که گریگ تو اسکلست با یه جای خالی تو کولتون برید و باهاش صحبت کنید و بگید که به ماهیگیری علاقه مندید تا قلابو به شما بده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای قلاب دوم ، باید 50 تا ماهی تو حوضچه داشته باشید تا گریگ بیاد و اونو بهتون بده.

سنگ لازم برای مایونز میکر سنگ معدن سبزه که تو معدن زمستانی پیدا میشه:

hasti_smile
01-08-2011, 11:41

دوستان کسی یه لینک سالم برا یه save خوب داره بهم معرفی کنه؟
میخوام یه چیزایی رو تو نسخه boy امتحان کنم

khelane
01-08-2011, 22:22
من قصد دارم تو تابستون یا زمستان سال بعد برم خواستگاری دکتره
ضمنا این عکس ها منبعش از کجاش ؟
ضمنا شرکتیقصد درست کردن نسخه پی سی نداره با جزیات تر و با کیفیت تر اگه اینجوری میشد چی میشد من دقیق 6 ساله از این بازی میگذره دارم از اول بازی میکنم همه چی یادم رفته امشب یه راهنما واسش دن کردم یادش بخیر 6 ساله پیش با انن ازدواج کردم و یه بچه هم داشتم
راستی الان تو بیستم زمستان هستم پیرمرد سر کچل همونی که گاو میفروشه دم صبحی اومد و بهم یه چیزای گفت فکر کنم درمورد گم شدن چیزی باشه منظورش چی بود
در اخر هم زیر ایکون منزلم همونی که فرضا منزل رو کامل کنی مینویسه 100 یا 80 درصد یه دفترچه ابی هست 4 تا رو نشون داده روز قبل 3 تا بود امروز 4 تا مال چیه این دفترچه
با سپاس

hasti_smile
02-08-2011, 23:03
خواستگاری دکتر؟؟ یعنی نسخه girl رو بازی میکنید؟
دکتر هم گزینه ی خوبیه!
منبعشون سایتهای مختلف اینترنتی هست. سایت خاص و مشخصی نیست که نام ببرم. ولی یه مجموعه از اون ها رو میتونید از اکانت من توی آلبوم 4shared دانلود کنید و همیشه هم عکس های جدید بهش اضافه میشه!
ضمنا شرکتیقصد درست کردن نسخه پی سی نداره با جزیات تر و با کیفیت تر اگه اینجوری میشد چی میشد من دقیق 6 ساله از این بازی میگذره دارم از اول بازی میکنم همه چی یادم رفته امشب یه راهنما واسش دن کردم یادش بخیر 6 ساله پیش با انن ازدواج کردم و یه بچه هم داشتم
راستی الان تو بیستم زمستان هستم پیرمرد سر کچل همونی که گاو میفروشه دم صبحی اومد و بهم یه چیزای گفت فکر کنم درمورد گم شدن چیزی باشه منظورش چی بود
احتمالا may نوه اش گم شده (ساعت 5 برین اسکله)
در اخر هم زیر ایکون منزلم همونی که فرضا منزل رو کامل کنی مینویسه 100 یا 80 درصد یه دفترچه ابی هست 4 تا رو نشون داده روز قبل 3 تا بود امروز 4 تا مال چیه این دفترچه
اون دفترچه هم مال دستورات آشپزی هست. هربار غذای جدید درست کنید یکی بهش اضافه میشه.
با سپاس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasti_smile
03-08-2011, 20:25

mjorh
03-08-2011, 22:40
من 86 درصد رفتم ،اما دیگه نمیدونم باید چیکار کنم که بالاتر بره.....

harvy
04-08-2011, 08:55
من 86 درصد رفتم ،اما دیگه نمیدونم باید چیکار کنم که بالاتر بره.....

آى گفتى!!! بيشتر از 5-6 بار من هى رفتم از اول تا آخر سال سوم بازى كردم، همش درصد بازيم 86 ميشد :19: منم نميدونم بايد ديگه چكار كنم...:46:

Arrowtic
04-08-2011, 11:35
دوستان كسي لينك تست شده Harvest moon:Boy and girl رو برام ميفرسته؟؟؟يكي خريدم از وقتي ريختم رو مموري اصلا مموري PSP رو نميشناسه نميخونش:خخخخخ
امروز حالا ميخوام مموري رو ببرم ببينم سوخته يا نه:31:

arash1995
04-08-2011, 23:37
دوستان میشه بگید این بازیش چند تا نسخه داره؟
من یه بار یه نسخه از بازیشو گرفتم سیاه و سفید بود این کدومشه؟
بعد واسه بازیش نسخه های با گرافیک بالا زدن؟

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

سلام ، من بعد از 5-6 سال میخام دوباره بازی رو شروع کنم. ولی یه مشکل بزرگ هست.اونم اینه که این بازی من ps1 هست و دستگاه من ps2. نمی دونم چرا مموری کارت رو نمیشناسه؟؟؟ کسی میتونه منو راهنمائی کنه لطفا.
داداش شما میخوای بازی ps 1 رو تو ps 2 اجرا کنی؟
یعنی cd پلی 1 رو داری ولی تو پلی 2 اجرا نمیشه ؟
اگه منظورت اینه بگو راهنماییت کنم

aliscan
05-08-2011, 09:35
سلام

نسخه PC این بازی هنوز نیومده؟!:21:یا خودمون دست بکار شیم بسازیمش:27:

arash1995
05-08-2011, 16:14
سلام

نسخه PC این بازی هنوز نیومده؟!:21:یا خودمون دست بکار شیم بسازیمش:27:
من نسخه ی pc رو دانلود کردم سیاه و سفید بود گرافیکشم پایین بود دیگه اصلا بازی نکردم

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

راستی من برای ps2 هم این بازی رو خریدم سیاه و سفید بود آخه چیکار کنم یکی بگه رنگیش رو از کجا گیر بیارم

arash1995
06-08-2011, 23:16
کسی جواب منو نمیده

Alirezaamidfar
10-08-2011, 12:14
سلام به همگی!:11:
یه سوال داشتم اونم این که اخر سر کسی به شهر رفت یا نه؟:18:
دستور های غذایی به جز اون 64 تا اینارو کسی پیدا کرد ؟:8:
اصلا دیگه کسی بازی میکنه؟؟؟:46:

aroosak_kooki
11-08-2011, 09:50
با سپاس

سلام به همه ی دوستان
یادش به خیر ! ما که تا جایی که شد ته بازی رو در آوردیم با دوستان ؛ به جاهایی رسیدیم که هیچ کس تاحالا نرسیده بود ! عکس هاش هم توسط ایمان رضای عزیز تو تاپیک قرار داده شده که حاصل زحمات خودشه

شما دوست عزیز اگر موضوع گم شدن بوده احتمالا" اون دختر بچه کوچیکه گم شده که باید برین پیداش کنید که فکر کنم تو ساحل بود !

اون دفترچه آبیه هم لیست غذاست ؛ تعداد غذاهایی که میپزید رو اونجا میزنه

هاروست مون تا همین الان کلی نسخه داره از nontedo & psp.... بهترینش همین ps1 هستش ، برای نسخه ی pc رو من هم بازی نکردم ولی میگن برای xbox هم اومده و خیلی دلم میخواد بدونم چجوریـــــه :20:

merlin54
11-08-2011, 13:53
کسی میدونه چجوری باید با برنامه ی magic trainer creator ترینر ساخت؟؟؟؟
من میسازم اما نمیتونم دکمه ی اونو فعال کنم
لطفا یکی بگهه:41:

merlin54
11-08-2011, 13:55
سلام لطفا طرز کار با magic trainer creator رو بگه:11:

amir_wish
11-08-2011, 15:05
کسی جواب منو نمیده
دوست عزیز بازی شما مشکل نداره. مشکل از سیستم تلوزیون شماست.
اگر تلویزونتون خیلی قدیمی باید از یک کنوراتور Ps2 استفاده کنید
قیمتشم. 4 یا 5 هزارتومنه. همه جام پیدا میشه.
سیستم تلویزیونتونو ازpal به ntsc تغییر بدین شاید بدون کنوراتور هم رنگی بشه.
به هر حال من این بازیرو تموم کردم و اطلاعات نسبتاً خوبیم برای این بازی دارم. جایی گیر کردی بگو راهنماییت کنم. در ضمن بگم که تو این بازیم شهری در کار نیست.

sam_majid
15-08-2011, 19:30
salam man noskhe computer bazi mikonam.harki save khast bem bege . har moshkeli dashtid man dar khedmatam.bedoooone game shark bazi mikonam...
------------------------------------
id:lvlajid_bozorgmehr

ghazalpoem
16-08-2011, 03:17
سلام به همگی!:11:
یه سوال داشتم اونم این که اخر سر کسی به شهر رفت یا نه؟:18:
دستور های غذایی به جز اون 64 تا اینارو کسی پیدا کرد ؟:8:
اصلا دیگه کسی بازی میکنه؟؟؟:46:
من خیلی گشتم حتی بدون گیم شارکم بازی کردم دقیقا مطابق دستورات عمل کردم ولی نرفت شهر:13: ! توی سایت های دیگه هم نوشتن این سره کاریه!
خیلی راه کار دادن مثلا میگفتن اگه با زاک دوست بشی با قایقش می بره شهر یا باید با کارن ازدواج کنی بعد از 3 سال کارن یه روز مریض میشه بعد واسه دارو باید بری شهر...خلاصه 100 تا الکی حرف زدن بیشتر میخوره سره کاری باشه :27:
آشپزی هم من 68 تا پیدا کردم ولی ندارمشون اما تو نت اگه بگردی پیدا میشه بیشتر تو سایت های انگلیسی بگرد :20:

وشاره
16-08-2011, 09:45
سلام
من این بازی (havest moon)رو تو کلوب که بچه بودم دیده بودم که بچه ها بازی میکنن با اینکه ما بلد نبودیم وبازی نمیکردی خیلی حال میداد (دینشو میگم)

خب حالا خودم دانلودش کردم بازی میکنم نمیدونم چطور سیوش کنم که بعد بازی کنم اگه کسی میدونه بگه چیکار کنم(برا کامپیوتر بگید)

با تشکر

sam_majid
17-08-2011, 03:16
salam .to otagh pishe takhte khab gozineye dovom save hastesh
------------------------------------------------------
اينم سيو هارويت مون كاميوتر فرمت مم"mem" هستش

ghazalpoem
17-08-2011, 03:30
سلام
من این بازی (havest moon)رو تو کلوب که بچه بودم دیده بودم که بچه ها بازی میکنن با اینکه ما بلد نبودیم وبازی نمیکردی خیلی حال میداد (دینشو میگم)

خب حالا خودم دانلودش کردم بازی میکنم نمیدونم چطور سیوش کنم که بعد بازی کنم اگه کسی میدونه بگه چیکار کنم(برا کامپیوتر بگید)

با تشکر

شما "harvest moon back to nature" رو دانلود کردین؟ اگه اون باشه وقتی میری بخوابی چند تا گزینه میاد که دومی رو بزنی سیو میکنه فکر کنم اون گزینه بود make dairy and the sleep :20:

وشاره
17-08-2011, 09:17
بعد بله ورژن من همین back to nature هست فرقی هم با معمولی داره

کدهای گیم شارک چی هستند و چی کار میکننئ(همو تقلبه یا چیزه دیگس)

ghazalpoem
18-08-2011, 01:28
بعد بله ورژن من همین back to nature هست فرقی هم با معمولی داره

کدهای گیم شارک چی هستند و چی کار میکننئ(همو تقلبه یا چیزه دیگس)

بله گیم شارک همو تقلبه مثلا پول زیاد میکه و توجه دخترا بیشتر میشه و تقریبا هر چی که بخوای..
اگه خواستی کد هاشو بهتون بدم:20:

ali-dt
19-08-2011, 20:43
سلام به داداشای گلم این بحث هایی که اینجاست واسه کی هستش؟اگه جدیده ما هم هستیم من خیلی وقت بود که بی خیال بازی مزرعه دار شده بودم اما چند روز پیش دوباره زد به کلم که دوباره بازی کنم اگه این تاپیک جدیده یه آمار بدید ممنون می شم.:31:

ghazalpoem
20-08-2011, 00:22
سلام به داداشای گلم این بحث هایی که اینجاست واسه کی هستش؟اگه جدیده ما هم هستیم من خیلی وقت بود که بی خیال بازی مزرعه دار شده بودم اما چند روز پیش دوباره زد به کلم که دوباره بازی کنم اگه این تاپیک جدیده یه آمار بدید ممنون می شم.:31:dld kdsjk ,gd t;v kld ;kl

سلام این پست های آخری زیاد قدیمی نیستن ولی فکر نمی کنم زیاد این تاپیک فعال باشه!:13:

HOMARNA
20-08-2011, 01:58
این تاپیک از پیرمرد های P30World هست...
5 سالی عمر داره...
در کل فعال هست هنوز...
این بازی حالا حالا ها نمیمیره...!

ali-dt
20-08-2011, 17:55
دادا ممنونتم(ghazaltoem)

وشاره
21-08-2011, 14:56
سلام
1.من ابپاش رو با یه سنگ ابی به اهنگر دادم ولی الان هنوز یه دونه خونه رو بیشتر اب نمیده چیکارش کنم بیشتر اب بده یکدفعه؟

2.کاپا کجاست؟؟ که باید خیار براش بندازی؟؟

3.Wonچیز تقلبی هم میفروسه؟؟

khelane
21-08-2011, 20:31
برای اینکه اب پاش زیاد اب یاری کنی باید دکمه رو که میگیری دیر رهاش کنی مثلا یه ثانیه تا دوثانیه اینجوری کاراکتر قرمز شده بعد دکمه رو رها کن همین
کاپا کنار حوض اب گرم هست باید سه تا خیار برداری و تو ابشار جلوی در معدنی که سنگهای قیمتی رو میاری بندازی
وان چینی نمیدون دقیق ولی میدونم جنس ها رو گرون میفروشه و تو بازار کمیاب هستند ولی یه روزی میاد وقتی که قلب دختر ها قرمز میشه باید از اون پر ابی رو نخری

hasti_smile
22-08-2011, 23:21
سلام
1.من ابپاش رو با یه سنگ ابی به اهنگر دادم ولی الان هنوز یه دونه خونه رو بیشتر اب نمیده چیکارش کنم بیشتر اب بده یکدفعه؟

همون طور که دوستمون هم گفتن باید دکمه ی آب پاش رو چند ثانیه نگهداری تا تعداد خونه های بیشتری رو آب بده
و won هم سیب و پر آبی تقلبی میفروشه.
اما کاپا:
باید به دریاچه ای که معدن زمستانی توش هست بری:5:(base of mother hills)
بین 2تا درخت بایستی و 2تا خیار بندازی
برای اطلاعات بیشتر در مورد توت فرنگی های قدرتی به صفحه ی 618 همین تاپیک مراجعه کنید.

ghazalpoem
25-08-2011, 01:16
سلام

سلام دوتا از دوستای خوبم جواب شما رو کامل دادن فقط من یه چیز دیگه می خوام اضافه کنم
اینکه کاپا رو فقط باید ظهر و یه روز آفتابی بری در ضمن برنامه و جشنی هم نباید باشه اون روز:20:

sam_majid
25-08-2011, 03:53
سلام. اول یه معذرت خواهی واسه تایپ انگلیسی من تو پست های قبلی "کیبوردم خراب بود"
واسه دوستان یه عکس از سیو جدید گذاشتم البته ناگفته نمونه که تو این سیو از ترینر استفاده کردم.

pcsoft
25-08-2011, 04:39
سلام. اول یه معذرت خواهی واسه تایپ انگلیسی من تو پست های قبلی "کیبوردم خراب بود"
واسه دوستان یه عکس از سیو جدید گذاشتم البته ناگفته نمونه که تو این سیو از ترینر استفاده کردم.

سلام
یادش بخیر.
زن من هم Elli بود.
من توی سال چهارم بودم و بچه هم داشتم و کلا تکمیل بودم که...
حواسم نبود زدم یه سیو روی سیو قبلی Overwrite کردم.(با PS1)
دسترنج 3 سال(سال واقعی) بازی کردنم رفت هوا...:41:
خیلی ناراحت شدم ولی هنوز هم اگه وقت کنم همتش رو دارم دوباره بازی کنم.

aa_160
25-08-2011, 10:47
سلام به همه دوستان
من چند سال پيش اين بازي رو بازي مي كردم واقعا جالب بود

اگه كسي هست كه داره دوباره اين بازي رو شروع مي كه من توصيه مي كنم از اين مبدل pSX_1_8 استفاده چون قابلت سيو وسط برنامه رو داره كار باهاش خيلي راحته بدون نصب هم هست كلك هاي زيادي هم ميشه باهاش زدمثل
1 برنده شدن در مسابقه اسب دواني : روش روز مسابقه مي ريد پشت چادر بعد بازي رو با F6 سيو مي كنيد بعدش مي ريد مسابقه رو تماشامي كنيد و متوجه ميشيد چه اسبي برنده ميشه بعدش بازي رو دوباره با F1 لود مي كنيد و فقط روي اسب هاي برنده شرط ميبنديد
2 فقط ماهي هاي بزرگ بگيريد : اين يكي خيلي حوصله مي خواد قبل از انداختن قلاب بازي رو سيو مي كردم 5 ثانيه صبر مي كردم اگه ماهي نمي گرفتم يا ماهي كه مي گرفتم كوچيك بود بازي رو لود مي كردم
3 برنده شدن در مسابقه شنا در سال اول : فبل مسابقه سيو كنيد اگه برنده نشديد بازي رو لود كنيد
و هزاران كار ديگه كه تو بازي با بقيه شبيه ساز ها فقط يكبار ميشه انجام داد رو ميشه بار ها وبارها انجام داد
براي سيو كرد مي تونيد از F6 F7 F8 F9 F10 و براي لود از F1 F2 F3 F4 F5 استفاده كنيد
اينم لينك دانلودش تو مديا فاير باحجم 2.5 مگ

لذت ببريد

Rezatommy
26-08-2011, 12:43
سلام من وقط نکردم از اول تایپیک رو بخونم چون صفحه زیادی داره میخواستم بپرسم که اون سیوی که در پست اول گزاشتین چطوری رو بازی اعمال کنمش؟؟؟

ali-dt
26-08-2011, 19:51
سلام یه سوال دارم
برای اینکه بشه شهر رفت من تو یه کتاب خونده بودم که باید درجه هر فصل رو تا x99 تموم مرد تا بتونی درجه hard worker رو کسب کنی اگه نتوتم این کار رو کنم دیگه شهر نمی شه رفت با ابنکه درصد مزرعه هم بالا باشه؟تشکر

sam_majid
29-08-2011, 23:26
سلام یه سوال دارم
برای اینکه بشه شهر رفت من تو یه کتاب خونده بودم که باید درجه هر فصل رو تا x99 تموم مرد تا بتونی درجه hard worker رو کسب کنی اگه نتوتم این کار رو کنم دیگه شهر نمی شه رفت با ابنکه درصد مزرعه هم بالا باشه؟تشکر
نه عزیزیکی این که میگی یکی از کارا که باید انجام بدیه تا پایان سال سوم باید خیلی کارا بکنی خیلی...
اووه کارا که باید انجام بدی انقد زیادن ...خلاصه ی کلام باید تا پایان سال سوم مزرعت 100 کامل باشه که یه چی تومایه های محاله:41:

leon scott kendy
01-09-2011, 18:02
سلام بچه ها ببخشید من قبلا این سوالم رو پرسیده بودم و شما بهم نرم افزاری رو معرفی کده بودین اما هرچه قدر رفتم غعقب کشفش نکردم
بچه ها من دنبال یک نرم افزار اجرای این بازی همسن نسخه ی پلی 1 می گردم که باهاش بشه اندازه ی تضویر رو کنترل کرد و فایلی که سیو می کنی رو استاندارد باشه و بشه ه نرم افزار های دیگه هم داد

pcsoft
06-09-2011, 06:13
به این آدرس مراجعه کن

Power Berry #1
Attempt to chop down the cedar tree at the peak of Mother Hill.
It will ask you to not cut it down.
Select Don't cut it down to get the Power Berry.
Power Berry #2
Dig up tiles in the mine to find this Power Berry.
It can appear on any floor below the first one.
Power Berry #3
Donate 5 crops to the Harvest Goddess' pond, behind the waterfall.
You cannot donate crops after 6PM, nor on a festival day.
The Goddess will appear each time you donate a crop, and you'll be given the Power Berry on the fifth crop.
Power Berry #4
Find it behind the Winter Mine, out on the ice.
This Power Berry isn't visible; you have to just attempt to pick it up behind the mine.
Power Berry #5
Find it inside the Winter Mine, by digging it up.
As with the normal mine's Power Berry, it shows up on any floor from 2 downward, but not on the first.
Power Berry #6
Plant at least 91 flowers in your field.
You can do this in Spring, Summer, or Fall, it doesn't matter which season.
When Anna shows up, tell her she can have as many as she wants, and you'll get the Berry.
Power Berry #7
Trade it for 1001 medals at the Local Horse Race.
You can do this any year you want, and they don't have to be medals earned from racing on your own.
Once you have enough, just trade with the Mayor for the Berry.
Power Berry #8
Win the Opening Day swimming contest.
The key to winning the race is to press X every .3 seconds, or alternately, to use a turbo controller.
Upon winning, you get the Power Berry.
Power Berry #9
Fish it out of the ocean during Winter.
You can use either Fishing Rod or Pole for this, but the Pole is superior as usual.
Once you've fished the Berry up, that's all there is to it.
Power Berry #10
Buy it from TV Shopping.
It is the ninth item offered, after all the kitchen utensils are offered, and costs 5000G.
It will be delivered the next Tuesday or Wednesday (if Tuesday is a festival).

Mystic Berry - Aka. Kappa's Berry
Throw 3 Cucumbers into Mother Lake at the spot shown, facing away from the stump.
This can only be done in Spring, after 12:00PM, on a non-rainy non-festival day.
Kappa will appear each time you toss a Cucumber, and give you the Berry on the third one.

سلام.
من تقریبا همه رو می دونستم چطوری بدست بیارم غیر از اون گل کاشتنه.
یه سوالی داشتم:
شنیدم یه توت فرنگی اضافی دیگه ای هم وجود داره که بعد از سه سال باید بری از شهردار بگیری.
راسته؟

motn
06-09-2011, 08:24
سلام به همه
من الان بهار سال اول هستم و 31% بازیرو رفتم و 16 تا گاو هم دارم ولی اینکه میگن گاو هارو بیارین بیرون یعنی دونه دونه هلشون بدم بیان بیرون بعد دوباره شب دونه دونه هلشون بدم برن تو اینطوری که خودش 2 ساعت طول میکشه:27:این زنگوله هم کار نمیکنه وقتی باهاش زنگ میزنی گاوا از جاشون تکون نمی خورن لطفا بگید چطوری همه گاو هارو با هم بیارم بیرون
راستی من پوکت استیشن رو گرفتم ولی نمیدونم چطوری کار می کنه تو یه کتاب نوشته بود باهاش میشه الهه هارو بیدار کرد اگه کسی بلده با پوکت استیشن کار کنه به من بگه چون خیلی زحمت کشیدم تا بگیرمش
:11::11::11::11:

ghazalpoem
07-09-2011, 01:35
سلام به همه
من الان بهار سال اول هستم و 31% بازیرو رفتم و 16 تا گاو هم دارم ولی اینکه میگن گاو هارو بیارین بیرون یعنی دونه دونه هلشون بدم بیان بیرون بعد دوباره شب دونه دونه هلشون بدم برن تو اینطوری که خودش 2 ساعت طول میکشه:27:این زنگوله هم کار نمیکنه وقتی باهاش زنگ میزنی گاوا از جاشون تکون نمی خورن لطفا بگید چطوری همه گاو هارو با هم بیارم بیرون
راستی من پوکت استیشن رو گرفتم ولی نمیدونم چطوری کار می کنه تو یه کتاب نوشته بود باهاش میشه الهه هارو بیدار کرد اگه کسی بلده با پوکت استیشن کار کنه به من بگه چون خیلی زحمت کشیدم تا بگیرمش
:11::11::11::11:

بردن گاو ها بیرون و داخل خیلی سخته:13: حالا من نمیدونم چیتی هست واسش یا نه!! اما زنگوله بیشتر وقتی کار میکنه که سگت بالغ شده باشه اونم تو پاییز سال اول بزرگ میشه بعد یه توپ میتونی واش بخری که هر چه قدر بیشتر با اون باهاش بازی کنی سگت باهوش تر میشه و بهتر کمکت میکنه در ضمن نیازی هم نیست هر شب گاو ها رو ببری تو فقط روزهای بارونی باید ببری،یعنی قبلش آب و هوا رو چک کن اگه فرداش بارونی بود شب قبل بذارشون تو:20:

motn
08-09-2011, 01:20
مرسی
من چندتا سوال دیگه هم دارم اگه میشه جواب بدین
1-عسل باید از کجا بیارم ؟
2-من 15 تا ماهی دارم بهشون غذا هم میدم ولی بچه دار نمیشن باید چیکار کنم؟
3-چطوری میشه همه مرغا تخم طلا بذارن؟چون هر سال یه مسابقه بیشتر نیست و فقط 3 تا از مرغا میتونن تخم طلا بذارن ولی تو کاب نوشته بود برای رفتن به شهر باید همشون تخم طلا بذارن؟
4-کی barley برام زین اسب میاره؟

pcsoft
10-09-2011, 16:49
مرسی
3-چطوری میشه همه مرغا تخم طلا بذارن؟چون هر سال یه مسابقه بیشتر نیست و فقط 3 تا از مرغا میتونن تخم طلا بذارن ولی تو کاب نوشته بود برای رفتن به شهر باید همشون تخم طلا بذارن؟

سلام
1- از درخت داخل مزرعه(باید گل بکارید تا زنبور بیاد توی درخت و عسل درست کنه)
2- من نشنیدم و ندیدم تا حالا ماهی ها توی این بازی بچه دار شن.
3- راهی نداره غیر از یک راه که اونم تقریبا محاله(یادم نیست کامل)
4- فکر کنم روز یکشنبه یا دوشنبه بهار باید برید مزرعه بارلی(حدود ساعت 9 تا 12) و دمو رو دنبال کنید.

hopee
11-09-2011, 09:07
دوست عزیزمون pcsoft کاملا درست گفتن ، ولی چند تا نکته تکمیلی رو هم من میگم ...
1.برای عسل (حد اقل) یه بسته گل بخرید و بکارید ، وقتی گلا رشد کنن زنبور میاد و روی درخت سیب عسل درست میکنه.
2.ماهیا بچه دار میشن ، احتمالا ماهیای شما تعدادشون کمه ، اگه اشتباه نکنم حداقل 50 تا باید باشن.
3.به طور طبیعی نمیشه ، ولی با یه ترفندایی میتونین این کارو بکنین ، در ضمن زیاد روی حرفای لوحه خانه و شهر رفتن حساب نکنین!
4.وقتی اسبو گرفتی هر روز با بروس تمیزش کن و باهاش حرف بزن تا سریع قلبش زیاد بشه ، اگه درست یادم مونده باشه بهار سال دوم بارلی میاد و اسبو میره و با زین برش می گردونه.
موفق باشید.

pcsoft
11-09-2011, 11:48
1.برای عسل (حد اقل) یه بسته گل بخرید و بکارید ، وقتی گلا رشد کنن زنبور میاد و روی درخت سیب عسل درست میکنه.
2.ماهیا بچه دار میشن ، احتمالا ماهیای شما تعدادشون کمه ، اگه اشتباه نکنم حداقل 50 تا باید باشن.
3.به طور طبیعی نمیشه ، ولی با یه ترفندایی میتونین این کارو بکنین ، در ضمن زیاد روی حرفای لوحه خانه و شهر رفتن حساب نکنین!
4.وقتی اسبو گرفتی هر روز با بروس تمیزش کن و باهاش حرف بزن تا سریع قلبش زیاد بشه ، اگه درست یادم مونده باشه بهار سال دوم بارلی میاد و اسبو میره و با زین برش می گردونه.
موفق باشید.

تشکر بابت تکمیل کردن جواب.
فقط یه نکته: من درست یادم نیست ولی فکر می کنم که برای اینکه بارلی اسب رو ببره و با زین بیاره باید چمن کاشته باشید به مقدار لازم!
صحنه جالب این دمو این هستش که باربی وقتی می خواد اسب رو ببره اسب نمیاد. و از اونجا می فهمه.:31:
دوستان یه سوال هم داشتم:
این دمو رو کدوم رو انتخاب کنم؟ اولی رو بزنم stu ناراحت میشه دومی رو بزنم may.
موندم چی بزنم.
توضیح دمو: قضیه اینه که may میگه من دوست دارم بزرگ بشم و با شما ازدواج کنم و نظر شما رو می خواد:

motn
11-09-2011, 13:47
موفق باشید.
میشه این ترفندی که گفتی رو توضیح بدی ممنون:13:

pcsoft
11-09-2011, 15:18
میشه این ترفندی که گفتی رو توضیح بدی ممنون:13:

خلاصه اش این هستش که باید سه سال رو بری و 3 تا مرغ طلا رو بگیری(یا از سیو دیگران استفاده کنی) بعدش حیواناتت رو exchange کنی روی سیو خودت.

motn
12-09-2011, 04:33
من به تنه درخت ضربه زدم ولی اشتباهی گزینه اولی زدم بعد نجار اومد حالمو گرفت حالا هر وقت میرم توت فرنگی قدرتیرو بگیرم سریع میرم بیمارستان.
خواستم ببینم دیگه نمیشه تا اخر بازی توت فرنگی قدرتی رو گرفت

pcsoft
12-09-2011, 08:56
باید دوباره از قبل از اون اشتباهتون سیو داشته باشید وگرنه نمیشه.

pcsoft
13-09-2011, 05:25
دوستان من تلاش دارم که تاپیک رو بیارم بالا و تاپیک زنده بشه اما مثل اینکه دیگه کسی هاروستمون بازی نمی کنه؟؟
اکثر بازی هایی که الان در سبک های مختلف وارد دنبای بازی شده اند هم با آن گرافیک هایشان نمی توانند جای بازی های 11 ساله ای مثل هاروستمون را بگیرند.
پس دوستان لطف کنند Harvest Moon را فراموش نکنند. بنده یازده سال پیش این بازی رو انجام می دادم الان هم با مبدل از اول دارم میرم.

اما سوالم:
من از ترینر آقا ایمان خزاعی استفاده کردم ولی کاغذ پرینت ماهی هام مثل این عکس نیست.

مال من اینطوریه:

اون پرینت های باقی مونده رو چطوری بگیرم؟چرا ترینر نیاوردتشون؟ نسخه ePSXe هم 1.6 هستش.
و سوال بعدیم درباره مسابقه شنای سال اول:
من مسابقه رو طبق حرف دوستان باختم و گذاشتم کای برنده بشه. ولی وقتی ساعت 5 رفتم مسافرخانه دمویی ندیدم!
شانس ما این دموی گم شدن May هم افتاده بود توی این روز و ساعت 6 بعد از ظهر باید میرفتم اسکله.

Advanced Ali-001
13-09-2011, 11:23
دوستان من تلاش دارم که تاپیک رو بیارم بالا و تاپیک زنده بشه اما مثل اینکه دیگه کسی هاروستمون بازی نمی کنه؟؟
سلام.
دراینکه این بازی هیچوقت ازیاد ها بیرون نمیره ولی بزرگترین مشکل بازی نرفتن به شهر هست
خداوکیلیش اگر به شهر میرفت خودمن با20سال سن میشستم بازی می کردم!
این ماهی هایی رو که شما نگرفتی یکیش گربه ماهی هست که نمیدونم دوتاشو من اونیکی که قهوه ای هست من یه روزتو بهار تو اوایل بهار بود صبح تاشب ماهیگیری کردم تو اسکله اون قسمتی که مسابقه شنا برگزار میشه اونجا بودم که یه دفعه اینو کشید بیرون دومی هم که رنگش قرمزه رو من تو زمستون قبل از10گرفتم اونم تو اسکله بودم بقل کشتی شرمنده عکسی ندارم واست بزارم!
امیدوارم منظورمو گرفته باشی.

pcsoft
13-09-2011, 11:36
سلام.
دراینکه این بازی هیچوقت ازیاد ها بیرون نمیره ولی بزرگترین مشکل بازی نرفتن به شهر هست
خداوکیلیش اگر به شهر میرفت خودمن با20سال سن میشستم بازی می کردم!
این ماهی هایی رو که شما نگرفتی یکیش گربه ماهی هست که نمیدونم دوتاشو من اونیکی که قهوه ای هست من یه روزتو بهار تو اوایل بهار بود صبح تاشب ماهیگیری کردم تو اسکله اون قسمتی که مسابقه شنا برگزار میشه اونجا بودم که یه دفعه اینو کشید بیرون دومی هم که رنگش قرمزه رو من تو زمستون قبل از10گرفتم اونم تو اسکله بودم بقل کشتی شرمنده عکسی ندارم واست بزارم!
امیدوارم منظورمو گرفته باشی.

سلام.. ممنون پاسخ دادین.
دوست من آقا ایمان خزاعی گل به من گفته بود رفته شهر ، ولی من تا سال چهارم بیشتر نرفتم(چند سال پیش) برای همین نمی دونم شهر داره یا نه. رفتم فروم Natsume یکی پرسیده بود شهر داره یا نه گفته بود نه!
من برای اینکه شهر بره بازی نمی کنم می خوام بازی رو کامل تموم کنم و نکته ای نمونه.
یه سری تناقض ها هم توی راهنمایی های پست اول یا همون کتاب لوح خانه با راهنمایی های دوستان وجود داره.
مثلا اگه قراره ما سال اول شنا برنده نشیم خب مگه نباید همه مسابقه ها رو برنده شد خب کدوم یکی رو باید انجام بدیم؟
یا مثلا قضیه هدیه تولد greg که سه تا انتخاب میده . بزرگ شدن حوضچه-قلاب ماهیگیزی ذغالی-هیچکدام. خب ما به هر دو اینها نیاز داریم. هم حوضچه هم قلاب! چیکار کنیم؟
من حوضچه رو قدیما بزرگ کردم. حوضچه یه حالت مستطیل مانند به خودش میگیره. و قلاب رو چیکار کنیم؟
بعد این ماهی ها رو من با ترینر گرفتم و ترینر باید همه رو میاورد برای همین پرسیدم.
بعضی ماهی ها یه سری غذا می خوان که توی کوله پشتی باشه که من دقیقش رو نمی دونم(یکیش ساشیمی بود فکر کنم)
سوال دیگه هم اینکه این الهه ها رو چطوری باید دید؟من فقط اون که بالای آبشاره و کاپا رو دیدم بقیه چطوریه؟این الهه وحشت و بقیه الهه ها رو کسی دیده؟

parker_2012
13-09-2011, 21:57
سلام به بر و بچ گل...حیف که دیر بازیو این فروم رو پیدا کردم .
2 تا سوال داشتم:
1_میخواستم با یه دختر ازدواج کنم قلبش آبی شده.چقد مونده قرمز بشه
2_تو مغازه آهنگری یه گزینه هست girls presents ولی نمیدونم چی میخواد پولشو دارم دیگه چی میخواد>؟
ممنون میشم اگه جواب بدید:40:

amir_wish
14-09-2011, 11:29
سلام به بر و بچ گل...حیف که دیر بازیو این فروم رو پیدا کردم .
2 تا سوال داشتم:
1_میخواستم با یه دختر ازدواج کنم قلبش آبی شده.چقد مونده قرمز بشه
2_تو مغازه آهنگری یه گزینه هست girls presents ولی نمیدونم چی میخواد پولشو دارم دیگه چی میخواد>؟
ممنون میشم اگه جواب بدید:40:
1- دوست عزیز قلبش حالا حالا ها طول داره تا قرمز شه و باید بیشتر تلاش کنی
2- یک سنگ سبز رنگ توی معدن زمستانی هست که تو زمستون وقتی دریاچه یخ میزنه میتونی بری تو معدن و بگیرشو بده به آهنگر

amir_wish
14-09-2011, 11:39
سلام آقای pcsoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوب که هنوز میخوایی این تاپیک رو زنده نگه داری
فعلا بزرگ های این تاپیک مانند آقا ایمان رضا دیگه کم پیدا شده و کسیم دیگه زیاد این بازیرو نمیکنه
در مورد شهر رفتنم همگی به این نتیجه رسیدم که شهری وجود نداره چون خود سازنده بازی شهرو نسخ کرده پس زیاد به دنبال حرفهای بی اساس این بازی نباشید
ما همگی در نسخه پسر 88 درصد بازیرو بیشتر نرفتیم. عده ای میگم این بازی کامل ساخته نشده به حر حال من دیگه زیاد فرصت این بازی رو ندارم ولی قبلا چندتا ایده به دیگران داده بودم که مورد پسند قرار گرفت شما هم سعی کن این هارو دنبال کنی و ببینی به کجا میرسی
1- کاری که که تمامی افراد در روز عید و به خصوص تولدتان بهتون تبریک بگن. من شک ندارم اتفاقی میوفته. فقط حواستو جمع کن کسی از قلم نیوفته
2- به صورتی محصولاتتو بفروش که zack در طول یک سال خوشحال باشه. در تمای روزها. حتی از یک روز طوفانی و روزهای تعطیل در پیش داشتی، فردای اون روز دوبرابر بفروش.
این کارارو انجام بده، ایده تو این بازی فراونه. در ضمن اگه از گیم شارک استفاده کنی یک سری از دموهای بازی و اتفاقاتو از دست میدی. مثل زخمی شدنمون در یک روز زمستانی که gotz نجاتمون میده.
شما گفتی که حوضچتو بزرگ کردی، لطفا عکسشو بذار چون تا حالا کسی مشاهده نکرده
در آخر به این حرفهای لوح خانه محل نذار. ما همگی وقتی این لوح خانه لعنتی نیومده بود داشتیم کیف این بازی رو میکردیم که بعد با این لوح خانه خراب شد.
ممنون و موفق باشی

pcsoft
14-09-2011, 12:02
سلام آقای pcsoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوب که هنوز میخوایی این تاپیک رو زنده نگه داری
فعلا بزرگ های این تاپیک مانند آقا ایمان رضا دیگه کم پیدا شده و کسیم دیگه زیاد این بازیرو نمیکنه
در مورد شهر رفتنم همگی به این نتیجه رسیدم که شهری وجود نداره چون خود سازنده بازی شهرو نسخ کرده پس زیاد به دنبال حرفهای بی اساس این بازی نباشید
ما همگی در نسخه پسر 88 درصد بازیرو بیشتر نرفتیم. عده ای میگم این بازی کامل ساخته نشده به حر حال من دیگه زیاد فرصت این بازی رو ندارم ولی قبلا چندتا ایده به دیگران داده بودم که مورد پسند قرار گرفت شما هم سعی کن این هارو دنبال کنی و ببینی به کجا میرسی
1- کاری که که تمامی افراد در روز عید و به خصوص تولدتان بهتون تبریک بگن. من شک ندارم اتفاقی میوفته. فقط حواستو جمع کن کسی از قلم نیوفته
2- به صورتی محصولاتتو بفروش که zack در طول یک سال خوشحال باشه. در تمای روزها. حتی از یک روز طوفانی و روزهای تعطیل در پیش داشتی، فردای اون روز دوبرابر بفروش.
این کارارو انجام بده، ایده تو این بازی فراونه. در ضمن اگه از گیم شارک استفاده کنی یک سری از دموهای بازی و اتفاقاتو از دست میدی. مثل زخمی شدنمون در یک روز زمستانی که gotz نجاتمون میده.
شما گفتی که حوضچتو بزرگ کردی، لطفا عکسشو بذار چون تا حالا کسی مشاهده نکرده
در آخر به این حرفهای لوح خانه محل نذار. ما همگی وقتی این لوح خانه لعنتی نیومده بود داشتیم کیف این بازی رو میکردیم که بعد با این لوح خانه خراب شد.
ممنون و موفق باشی

سلام
بله خبر دارم چند وقتیه حرفه ای ها نیستند. بنده که گفتم برای شهر رفتن بازی نمی کنم،فقط می خوام بازی رو کامل انجام بدم.
قلب دخترها رو هم با ترینر قرمز نکردم چون دموهارو از دست می دادم. الان قلب همشون رو آبی کردم( روز 1 تابستان سال اولم)
قضیه حوضچه مال سه چهار سال پیش هستش که من سیو کاملی داشتم که با یک اشتباه ، یک سیو دیگه رو overwrite کردم روی اولی و همه چیز به هوا رفت.
اما اطمینان کامل میدم که من حوضچه رو بزرگ کردم و به خاطر همین قلاب ذغالی رو نگرفتم. متاسفانه عکس ندارم وگرنه می گذاشتم.
اون دمو gotz رو من ندیدم کی بوده؟(شایدم یادم نیست)
لوح خانه درسته یکم راهنمای خوبی بود ولی به نظرم خیلی ایراد(لغتی،مفهومی) داشت که خوبیاشو پوشوند.

mohsenvb20
15-09-2011, 13:27
سلام دوستان
من تمامی تاپیکها و پستها رو در این سایت خوندم و بهره کافی رو بردم
و همچنین از راهنمائیهای دوستان علی الخصوص عروسک خان و ایمان رضا و لیث و بقیه کاربران کمال تشکر رو دارم
خودمونیم ها خیلی تشریفاتی برخورد کردیم
فقط اینکه در حین بازی اگر به مشکلی برخوردید من در خدمتم
لیست غذاها 64 تا بیشتر نمشه من خیلی چیزهارو باهم قاطی کردم
و اینکه اگر شما به هر نحوی از گیمشارک استفاده کنید خیلی از دموها میپره
و در کل بیشتر دموها پشت سرهم و به صورت ذنجیره ای میباشد(مانند دموی won در اول بازی که پلیس میاد و از شما سوال میکنه و بعد won میاد و باید برید میدان شهر و با پلیس صحبت کنید ، پلیس که رفت باز won میاد و شما باید سریع برید جای gotz و با پلیس صحبت کنید و دموی پایانی رو ببینید

mohsenvb20
15-09-2011, 13:31
درباره دموی gotz باید بگم این دمو زمانی رخ میده که روز بعد شما طوفانی باشه (در زمستان) اینو از تلویزیون در بخش هواشناسی میتونید مشاهده کنید)
برای من که اینطوری بوده

mohsenvb20
15-09-2011, 13:40
یه خواهش از دوستان هاروست مونی دارم لطفا اگه پایه هستند تاپیکی بعنوان دموها و حوادث بازی از روی اصولش بزنیم چون اینجا خیلی دیگه شلوغ شده(نه از روی لوحه خونه:2:)
برای این میگم اینجا سوالات تکراری زیاده و هرکی میاد حوصله نمیکنه تمامی پستهارو بخونه پس یه پست تکراری میزنه و بقیه ماجرا
منم این مزرعه دار رو خیلی بازی کردم و الان هم 23 سالمه به یاد اون دوران بازم مشتاقم این بازی رو بکنم(روی pc دارم بازی میکنم):37:

pcsoft
15-09-2011, 17:17
من هستم. برای اینکه اطلاعات کاملی درباره دموها و حوادث بازی در یک تاپیک جداگانه درست کنیم.
واقعا 630 صفحه رو کسی حوصله نمی کنه بخونه(با این وجود خودم شاید 10-20 صفحه رو باز کردم خوندم تا یه بهره ایی بردم)
برای ارتباط بیشتر از پروفایل خبرم کنید.(البته باید با مدیر انجمن صحبت کنیم اگر ایشون موافقت کردند عملی کنیم)
منتظر جواب مدیر تالار بازیهای کامپیوتری باشید.

sam_majid
17-09-2011, 00:35
سلام این سیو خیلی کامل تر از سیو قبلیه 10 گاو طلا گرفتم 10 گوسفند 5 مرغ طلا دستگاه های سس پنیر و کاموا رو هم گرفتم قلب همه آدما و حیوونا و کوتوله ها هم پره آماده ازدواج هم هست ...

pcsoft
17-09-2011, 19:04
سلام این سیو خیلی کامل تر از سیو قبلیه 10 گاو طلا گرفتم 10 گوسفند 5 مرغ طلا دستگاه های سس پنیر و کاموا رو هم گرفتم قلب همه آدما و حیوونا و کوتوله ها هم پره آماده ازدواج هم هست ...

با ترینر دیگه؟
قلب دخترهارو با ترینر قرمز کنی دموهارو نمی بینی.
کسی از دوستان نیست توی جمع آوری اطلاعات دموها کمک کنه؟
اگر 2 نفر باشیم بهتره.

BehiJJ
18-09-2011, 11:40
سلام، من بعنوان یک هاروست مونی بی تجربه که در سال اول 31% پیش رفته می خام به دوستانی که با برنامه های تقلب بازیشونو پیش می برن 1 نصیحت کنم :31:
آخه بازی ای مثل هاروست مون که فضای آنچنان بزرگی (مثل سیمز یا جی تی ای) نداره چرا باید توش از کد تقلب استفاده کرد، یکی از نظرات رو دیدم که نوشته بود در ماه اول 10 تا گاو و گوسفند و مرغ داره که کاملا این قضیه غیر ممکنه.
از نظر من لذت بازی وقتی که زحمت می کشی و پیشرفت می کنی بیشتر میشه تا اینکه از کدهای تقلب برای پیشرفت استفاده کنی.
.
.
.
حالا چند تا سوال از با تجربه های محترم دارم :20:
1- اون یارو که قلاب ماهیگیری رو بهت می ده رو تو چه روزی و چه ماهی باید پیداش کنم؟
2- برای آشپزی مثل اینکه قابلمه و قاچو میخاد، چجوری و از کی می تونم بخرم، اصلا چنین ابزاری وجود خارجی داره؟

pcsoft
18-09-2011, 14:46
سلام، من بعنوان یک هاروست مونی بی تجربه که در سال اول 31% پیش رفته می خام به دوستانی که با برنامه های تقلب بازیشونو پیش می برن 1 نصیحت کنم :31:
آخه بازی ای مثل هاروست مون که فضای آنچنان بزرگی (مثل سیمز یا جی تی ای) نداره چرا باید توش از کد تقلب استفاده کرد، یکی از نظرات رو دیدم که نوشته بود در ماه اول 10 تا گاو و گوسفند و مرغ داره که کاملا این قضیه غیر ممکنه.
از نظر من لذت بازی وقتی که زحمت می کشی و پیشرفت می کنی بیشتر میشه تا اینکه از کدهای تقلب برای پیشرفت استفاده کنی.
.
.
.
حالا چند تا سوال از با تجربه های محترم دارم :20:
1- اون یارو که قلاب ماهیگیری رو بهت می ده رو تو چه روزی و چه ماهی باید پیداش کنم؟
2- برای آشپزی مثل اینکه قابلمه و قاچو میخاد، چجوری و از کی می تونم بخرم، اصلا چنین ابزاری وجود خارجی داره؟

بدون کد تقلب تقریبا محال هستش که شما بتونی بازی رو کامل کنی.خیلی از بچه ها با ترینر هم نمی تونن 100% کنن مزرعه رو.
شما این بازی رو با سیمز مقایسه می کنی؟اون زندگی آزاده نه زندگی سه ساله!
1- روزهای جمعه،شنبه،یکشنبه ساعت 7 تا 10 صبح و 7 تا 10 شب
2- از تلویزیون باید بخرید(نگاهش کنید بعد میرید مسافرخانه با تلفن زنگ می زنید پول میدید بعد چند روز میاد)

TurkSevan
18-09-2011, 18:52
دوستان چه نسخه هایی از این بازی رو اطلاع دارین که به pc اومدن تا حالا؟
از یکی از آخرین نسخه هاش لینک دانلود دارین؟

BehiJJ
18-09-2011, 19:06
ممنون PC جان!
نه قصد مقایسه نبود فقط خواستم وسعت بازی رو بگم! تو هارموست همه چی تعیین شدس ولی سیمز حق انتخاب بیشتری بازیخور داره!!
بازم ممنون راستشو بخای تلویزیون رو فهمیده بودم ولی هر چی فروشگاه می رفتم یارو حرفای تکراری قبل رو می زد، (فک می کردم با دیدن برنامه تلویزیون آیتم تو فروشگاه گذاشته میشه!) کلا نمی دونستم تلفن داریم تو بازی :31: اونم تو مسافرخونه :27:
.
.
.
راستی من زدم 31% اما آخرای زمستون بود، بهار که شد درصد به 40 رسید. گاومم زایید شد 41% :31:

.
.
.

1 پیشنهاد! می گم هر کسی بنویسه که تو بازی مخ کدوم دختر رو زده:40:
بره من Elli خانمه :40::40::40::10: شما چی؟

HOMARNA
18-09-2011, 20:11
من معمولا مخ کارن رو می زنم...
از شربت خیلی خوشش میاد...
ساندویچ هم بپزی بهش بدی خر کیف می شه!

pcsoft
19-09-2011, 05:36
ممنون PC جان!
نه قصد مقایسه نبود فقط خواستم وسعت بازی رو بگم! تو هارموست همه چی تعیین شدس ولی سیمز حق انتخاب بیشتری بازیخور داره!!
بازم ممنون راستشو بخای تلویزیون رو فهمیده بودم ولی هر چی فروشگاه می رفتم یارو حرفای تکراری قبل رو می زد، (فک می کردم با دیدن برنامه تلویزیون آیتم تو فروشگاه گذاشته میشه!) کلا نمی دونستم تلفن داریم تو بازی :31: اونم تو مسافرخونه :27:
.
.
.
راستی من زدم 31% اما آخرای زمستون بود، بهار که شد درصد به 40 رسید. گاومم زایید شد 41% :31:

.
.
.

1 پیشنهاد! می گم هر کسی بنویسه که تو بازی مخ کدوم دختر رو زده:40:
بره من Elli خانمه :40::40::40::10: شما چی؟

خواهش می کنم
من 6-7 سال پیش این بازی رو با PS1 بازی می کردم. ولی خب هنوز اطلاعاتش از ذهنم نرفته.
زنم Elli بود.
من با گیم شارک می رفتم. البته قلب دخترا رو هیچوقت قرمز نکردم بخاطر دیدن دموها.
سال چهارم بودم که خواستم حیوانات رو exchange کنم اشتباهی زدم یه سیو نو رو روی سیو اصلی بازیم که چهار سال رفته بودم overwrite کردم و رفت هوا.
الان دوباره از اول دارم میرم.

BehiJJ
19-09-2011, 12:04
من 6-7 سال پیش این بازی رو با PS1 بازی می کردم. ولی خب هنوز اطلاعاتش از ذهنم نرفته.

آره منم جدیدا شروع به بازی کردم! اون اوایل که PS1 اومده بود تازه DVD وارد بازارها شده بود (یادش بخیر) یادمه PS1 حدود 200.000 تومن به بالا قیمت داش... از قضا همسایه ما هم PS1 داشت و ما با هم دیگه هاروست مون رو بازی می کردیم :31: این اواخر از گوگل شوت شدم تو این بحث پی سی ورد... واقعا اون موقع هیچی از بازی نمی دونستیم پست ها رو دیدم و کفم برید. از جمله 10 تا گوجه فرنگی قدرت رو....
در حال حاضر نسخه PC رو بازی می کنم.
.
.
.
آها راستی... عشقتونو تو بازی بگین دیگه :41:
برای راهنمایی:
1- Elli: خانواده دوست و بسیار مهربان (خانم دکتر)
2- Karen: مغرور و از خود راضی (خشگل خانم یا بهتر بگم جیگر دهکده)
3- Ann: دختری فعال و اهل زندگی اما یه کم سردرگم! (دوست پسرش افسردس)
4- Pupory: شنگول و منگول حبه انگور :31: به قول معروف شیرین می زنه :27: (داره زور می زنه با Kai رابطه داشته باشه)
5- Mery: سر به زیر و بسیار خجالتی اما تحصیل کرده و آینده دار! (همون خرخون خودمون)

PrinceEmir
19-09-2011, 12:18
دوستان تا جایی که من مباحث رو دنبال کردم شما دارین در مورد هاروست مون ورژن Back to Nature صحبت میکنید درسته؟
من یه مدت قبل چون به این بازی علاقه داشتم خیلی دنبال ورژنهای متفاوت این بازی گشتم،‌ این ورژن رو هم خیلی وقت پیش پیدا کردم و نصب کردم، بعد دنبال ورژنای دیگش گشتم و خیلی سخت یکی دو جا پیدا کردمشون.
یه ورژنش هست که احتمالا اکثرتون میشناسیدش مال PS2 بود به اسم A Wonderful Life که با این ورژن از لحاظ گرافیک و موضوع و ... قابل مقایسه نیست و خیلی جذابتره. من یکی دو جا لینکش رو پیدا کردم، این لینک یکیشونه:

البته من خودم وقت نکردم نصبش کنم ولی از دوستان یکی که سرعت اینترنتش بالاست دانلود کنه و جواب رو بگه که کار میکنه یا نه، چون من خودم سرعت دانلودم کمه، باز اگه کار نکرد تو یه سایت روسی هم دیده بودم که واسه pc دانلودش رو 'گذاشته بودن. اگه این که لینکشو گذاشتم جواب نداد اونو میذارم. با هم یه امتحانی میکنیم اگه جواب بده خیلی عالی میشه چون ورژن Wonderful Life خیلی بهتره و مطمئنم همگی خوشتون میاد. :46:

pcsoft
19-09-2011, 17:29
دوستان تا جایی که من مباحث رو دنبال کردم شما دارین در مورد هاروست مون ورژن Back to Nature صحبت میکنید درسته؟
من یه مدت قبل چون به این بازی علاقه داشتم خیلی دنبال ورژنهای متفاوت این بازی گشتم،‌ این ورژن رو هم خیلی وقت پیش پیدا کردم و نصب کردم، بعد دنبال ورژنای دیگش گشتم و خیلی سخت یکی دو جا پیدا کردمشون.
یه ورژنش هست که احتمالا اکثرتون میشناسیدش مال PS2 بود به اسم A Wonderful Life که با این ورژن از لحاظ گرافیک و موضوع و ... قابل مقایسه نیست و خیلی جذابتره. من یکی دو جا لینکش رو پیدا کردم، این لینک یکیشونه:

البته من خودم وقت نکردم نصبش کنم ولی از دوستان یکی که سرعت اینترنتش بالاست دانلود کنه و جواب رو بگه که کار میکنه یا نه، چون من خودم سرعت دانلودم کمه، باز اگه کار نکرد تو یه سایت روسی هم دیده بودم که واسه pc دانلودش رو 'گذاشته بودن. اگه این که لینکشو گذاشتم جواب نداد اونو میذارم. با هم یه امتحانی میکنیم اگه جواب بده خیلی عالی میشه چون ورژن Wonderful Life خیلی بهتره و مطمئنم همگی خوشتون میاد. :46:

هاروستمون بازهای قدیمی، دل از Back to nature نمی کنند. بازی جدید که هر روز داره میاد.
من هم لذت یک پرش اسب مزرعه از روی چوب ها رو با کل بازیهای جدید هاروستمون عوض نمی کنم، چه برسه به کل Back to nature.
جدیدی ها شاید به "آپدیت بودن و آخرین نسخه داشتن" علاقه داشته باشن ولی ما همون Back to nature رو می ریم چون در زمان خودش شاهکار بود و الان هم یکی از به یادماندنی ترین بازی هایی هستش که ما هاروستمونی باز ها بازی کردیم.

rihan_13
19-09-2011, 20:37
سلام دوستان من توی یه مرحله از بازی PIRATE HUNTERگیر کردم همون ا که میره توی یه جزیره همه رو میکشه یه هلیکوپترم هست نمیدونم باید چه کار کنم چطوری رد شم از این محله اگه کسی هست بازی کرده ممنون میشم کمکم کنه

pcsoft
20-09-2011, 06:15
اینجا تاپیک هاروستمون هستش شما باید برید داخل تاپیک مربوط به بازیتون پست بدین. نه هرجا شد!

nelahe
20-09-2011, 10:24
سلام دوستان

من کدهای تقلبش رو می خواستم

و یک موردی که من هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم

چطور باید آشپزی کنه

و در مسابقه شرکت کنه

اون برگه که مواد آشپزی را نوشته پیدا کردم ولی نمی دونم چطور انجام می شه

BehiJJ
20-09-2011, 17:23
سلام دوستان

من کدهای تقلبش رو می خواستم

و یک موردی که من هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم

چطور باید آشپزی کنه

و در مسابقه شرکت کنه

اون برگه که مواد آشپزی را نوشته پیدا کردم ولی نمی دونم چطور انجام می شه

برای آشپزی اول خونتونو بزرگ کنید بعد به وسایل نیاز دارید که از کانال تلویزیون که فکر کنم روزهای پنجشنبه پخش میشه وسایل فروخته میشه (کلید left بزنید تا کانال مورد نظر رو ببینید) بعد از دیدن کانال به مسافرخونه برید و تماس بگیرید. بعد از سه روز وسیله مورد نظر براتون فرستاده میشه.
«البته اینارو منم نمی دونستم Pc جون واردتره و به منم یادوند» :46:
اون برگه که میگی همونی نیست که از معدن بالایی تو زمستون پیدا میشه؟
فکر کنم سس کچاب باشه که غذا بحساب نمی آد، به نظرم باید به عنوان چاشنی تو غذاها استفاده کنی!

nelahe
21-09-2011, 09:23
برای آشپزی اول خونتونو بزرگ کنید بعد به وسایل نیاز دارید که از کانال تلویزیون که فکر کنم روزهای پنجشنبه پخش میشه وسایل فروخته میشه (کلید left بزنید تا کانال مورد نظر رو ببینید) بعد از دیدن کانال به مسافرخونه برید و تماس بگیرید. بعد از سه روز وسیله مورد نظر براتون فرستاده میشه.
«البته اینارو منم نمی دونستم Pc جون واردتره و به منم یادوند» :46:
اون برگه که میگی همونی نیست که از معدن بالایی تو زمستون پیدا میشه؟
فکر کنم سس کچاب باشه که غذا بحساب نمی آد، به نظرم باید به عنوان چاشنی تو غذاها استفاده کنی!

سلام مرسی چقدر واردین خوش به حالتون من دو سه بار بازی کردم چند بار با پلی یک بار با کامپیوتر هر کار کردم نتونستم این آشپزی رو پیدا کنم

برگه رو از همون جا پیدا کردم درسته البته از طبقه آخرش

خب بعد وسیله ها را چکار می کنه بره دم گاز درست می شه

آره خونه که بزرگ شده

2- راستی این تایپیک 700 صفحه است چطور میشه صفحات مهم یا نکات مهم رو پیدا کرد

کاش تو تایپیک اول آدرس پست های مهم را می گذاشتند

BehiJJ
21-09-2011, 11:44
سلام مرسی چقدر واردین خوش به حالتون من دو سه بار بازی کردم چند بار با پلی یک بار با کامپیوتر هر کار کردم نتونستم این آشپزی رو پیدا کنم

برگه رو از همون جا پیدا کردم درسته البته از طبقه آخرش

خب بعد وسیله ها را چکار می کنه بره دم گاز درست می شه

آره خونه که بزرگ شده

2- راستی این تایپیک 700 صفحه است چطور میشه صفحات مهم یا نکات مهم رو پیدا کرد

کاش تو تایپیک اول آدرس پست های مهم را می گذاشتند

خواهش می کنم :20:
اونقدر هم وارد نیستم! اومدم این تاپیک وارد شدم :46:
راستی من تازه عضو شدم اینجا نمی تونم ویرایش کنم :41: تو پاسخ قبلیم زدم پنجشنبه در واقع پنجشنبه خارجیا رو زدم :31: باید روزهای شنبه تلویزیون رو نگاه کنی.
برای آشپزی هم من 1 پست تو صفحه 440 دیدم یه سری recipe هست بد نیست بینی...

a-z-0-0-9
21-09-2011, 14:54
واقعا بازي تو سه سال تموم ميشه يا نه؟؟؟؟

nelahe
21-09-2011, 15:47
خواهش می کنم :20:
اونقدر هم وارد نیستم! اومدم این تاپیک وارد شدم :46:
راستی من تازه عضو شدم اینجا نمی تونم ویرایش کنم :41: تو پاسخ قبلیم زدم پنجشنبه در واقع پنجشنبه خارجیا رو زدم :31: باید روزهای شنبه تلویزیون رو نگاه کنی.
برای آشپزی هم من 1 پست تو صفحه 440 دیدم یه سری recipe هست بد نیست بینی...

مرسی که اصلاح را گفتید :31:

وای ای کاش اون موقع که انقدر حرص می خوردم و دنبال اون چیزایی که بلد نبودم می گشتم، با این تایپیک آشنا می شدم

اصلاً فکرش نمی کردم چنین چیزی باشه :20:

راستی لینکی می شناسید که نسخه کامپیوتری این بازی را برای دانلود گذاشته باشه

من هر لینکی که رفتم یا فیلتر بود یا اینکه وسط های دانلود نمی دونم چی می شد قطع می شد

لینک سالم سراغ دارید

کاش می دونستم ست های که آموزش دارن کدوم ها هستند

ای کاش یک فهرست در صفحه اول ایجاد می شد

من چطوری بخونم این 600 تا رو :18:

جوانرو
21-09-2011, 15:47
من اخرین سیو بازی رو میخام اگه دارید بزارید مرسی

جوانرو
21-09-2011, 16:32
به درخواست زياد دوستان ترينر جديد بازي هاروست مون آماده شد!
اينم نسخه بروز شده ترينر بازي Harvest Moon Back To Nuture براي تمامي دوستداران اين بازي هيجان انگيز!در اين ترينر تمام اشكالاتي كه در ترينر قبل وجود داشت برطرف شده است.برنامه مورد نظر براي بارگذاري بازي و استفاده از ترينر در كنار ترينر گذاشته شده است.

اگر سوالي بود در ميان بگذاريد تا پاسخگوي شما باشيم در ضمن اگر دوستان حمايت و درخواست دهند ترينر هاي بعدي با امكانات بهتر و جديدتر ارائه مي شود.

دوستان مي توانند كدهاي بازي نظير كد هاي گيم شارك را بگذارند تا براي آنها ترجمه كنم و در نرم افزار هاي مربوطه هك بازي از آنها استفاده كنند.

موفق باشيد:11:

دانلود ترينر :
چطور باید از این استفاده کرد

BehiJJ
21-09-2011, 20:14
1 سوال فنی :5:
چجوری شکر، نمک، سرکه و از قبیل چیزا بدست می آد؟
بره آشپزی بد جور نیاز داریم به اینا :41:

:36:

BehiJJ
21-09-2011, 20:21
مرسی که اصلاح را گفتید :31:

وای ای کاش اون موقع که انقدر حرص می خوردم و دنبال اون چیزایی که بلد نبودم می گشتم، با این تایپیک آشنا می شدم

اصلاً فکرش نمی کردم چنین چیزی باشه :20:

راستی لینکی می شناسید که نسخه کامپیوتری این بازی را برای دانلود گذاشته باشه

من هر لینکی که رفتم یا فیلتر بود یا اینکه وسط های دانلود نمی دونم چی می شد قطع می شد

لینک سالم سراغ دارید

کاش می دونستم ست های که آموزش دارن کدوم ها هستند

ای کاش یک فهرست در صفحه اول ایجاد می شد

من چطوری بخونم این 600 تا رو :18:

راستی یه سری Recipe هم تو صفحه اول Sanr گذاشته! (با زیر نویس فارسی):18:
فکر کنم تو صفحات 1 تا 20 لینک بره دانلودش دیده بودم، من که 3 سال پیش سی دی شو گرفتم هنوزم دارم :31: 1 دونه خش هم نداره :26:

BehiJJ
22-09-2011, 10:41
واقعا بازي تو سه سال تموم ميشه يا نه؟؟؟؟

نه فکر کنم بعد سه سال مشخص میشه شما صلاحیت داشتن این مزرعه رو دارید یا نه!!! تا اونجایی که یادمه شهردار می اومد و اگه صلاحیت شما رو تائید کرد می تونستید به بازی ادامه بدید... ولی در اصل باید در طول این 3 سال مزرعه رو به 100% برسونی.

nelahe
22-09-2011, 15:33
اين هم كدهاي گيم شارك اين بازي:
infinite money: 80071A5C 9999, 0071A5E 00FF
infinite lumber: 80070D38 03E7
infinite fodder: 80070D3A 03E7
infinite chicken food: 80070D40 03E7
watering can always full: 80071A88 0064
infinite fish food: 80070D3E 03E7
400% tools: 80071A40 FFFF, 80071A42 FFFF, 80071A44 FFFF, 80071A46 FFFF, 80071A48 FFFF
dog has 10 hearts: 8012724C 000A
horse has 10 hearts: 80127258 000A
stamina: 80071A12 003C
maximum rucksack storage: 80071A1E 0002
maxed power fruit: 800712BC 000A
Red Heart Popuri: 800786B4 FFFF
Red Heart Elli: 80077298 FFFF
Red Heart Karen: 800767A0 FFFF
Red Heart Ann: 80076EF0 FFFF
Red Heart Mary: 80077BBC FFFF
all items shipped: 800711C4 03E7, 800711C6 03E7, 800711C8 03E7, 800711CA 03E7, 800711CC 03E7, 800711CE 03E7, 800711D0 03E7, 800711D2 03E7, 800711D4 03E7, 800711D6 03E7, 800711D8 03E7,
800711DA 03E7, 800711DC 03E7, 800711DE 03E7,
800711E0 03E7, 800711E2 03E7, 800711E4 03E7,
800711E6 03E7, 800711E8 03E7, 800711EA 03E7, 800711EC 03E7
stop timer: 80070CF8 0000, 80070CFA 0000
Spring: 80070CF2 0000
Summer: 80070CF2 0001
Fall: 80070CF2 0002
Winter: 80070CF2 0003

1. Max Reverse Joker/Activator
D00633A2 ????

2. Boost to $50,000 Cash (L2+R2)
D00633A2 FCFF
80076338 C350

3. $20,000 Value of Produce
Shipped every day (Note 1)

4. 80075AD4 4E20

5. Max Lumber
80075614 03E7

6. Max Fodder
80075616 03E7

7. Max Fish Feed
8007561A 03E7

8. Max Chicken Feed
8007561C 03E7

9. Watering Can Always Full
80076364 0064

10. Never Get Tired
800762EE 0064

11. 400% Level Up all Tools
50000502 0000
8007631C FFFF

12. Max Power Fruit
80075B98 000A

13. Karen Red Heart
8007B07C FFFF

14. Ann Red Heart
8007B7CC FFFF

15. Elli Red Heart
8007BB74 FFFF

16. Mary Red Heart
8007C498 FFFF

17. Popuri Red Heart
8007CF90 FFFF

18. No Dead Animals
8012B2AA 0000
8012D6AC 0000

19. Manipulate Calender

Year 1-2
800755CC 000? (0-2) (Note 2)

Season Spring-Winter (Note 2)
800755CE 000? (0-3)

Day of Season 1-30 (Note 2)
800755D0 000? (0-1D)

Day of Week Sunday-Saturday (Note 2)
800755D2 000? (0-6)

سلام این کدها را چطور باید استفاده کرد

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

[quote=gamehackir]اخه بخش بازی های کنسول داریم !!!چرا اونجا نمی زنی؟؟[/QUOTE
سلام:
نمي دونستم در بخش بازي هاي كنسول مي تونم سوال مطرح كنم!!!

آموزش برای تراینر

Harvet Moon Back To Nature

و نرم افزار

ePSXe V.1.6.0

نویسنده : ایمان خزاعی

چون خیلی از افراد این سؤال رو پرسیدن تراینر و نرم افزار ePSXe V.1.6.0 چه جوری کار می کنه ؟

، تصمیم گرفتم که این آموزش رو برای این تراینر و نرم افـزار بنویسم . امیدوارم کامل باشه و به دردتـون

بخوره .

این موضوعات رو در اینجا آموزش میدم :

1.دریافت تراینر و نرم افزار ePSXe V.1.6.0 و اجرا کردن هر کدام .

2.معنیی کلمات اینگلسی تراینر به فارسی و نوع Freezer کردن .

3.ارطبات بین تراینر و نرم افزار ePSXe , Freezer کردن تراینر و معنیی کلمات Ein و Aus

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.دریافت تراینر و نرم افزار ePSXe V.1.6.0 و اجرا کردن هر کدام .

از اینجا می توانید تراینر را دانلود کنین . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تراینر با برنامه WinRAR زیپ ( فشرده ) شده است .

تراینر را از حالت فشرده خارج کنین .

HTML clipboard برنامه ePSXe V.1.6.0 از اینجا دانلود کنین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . و آن را اجرا کنین . «----< این نرم افزار خودمه و امطهانش کردم 100% کار میکنه و من از روی همین توضیح دادم .

برنامه در اولین اجرا این پیام رو میده . که شما با کلیک بر روی Config مرحله نصب اول رو پشت سر ميزارين

در دومین مرحله نصب شما باید بایوس که در تصویر زیر انتخاب شده است رو برای این بخش انتخاب و روی Next کلیک کنید

در سومین مرحله نصب شما باید گرافیک که در تصویر زیر انتخاب شده است رو برای این بخش انتخاب و روی Config کلیک کنید . تا به بخش تنظیمات برید .

در این بخش شما باید گرافیک رو تنظیم کنید
1)روی Nice كليك كنيد که با علامت قرمز مشخس شده .
2)در بخش Resolution & Colors روی Window Mode کلیک کنید و میقدار آن را با گرافیک
خود تنظیم کنین که معمولا روی 600 * 800 میزارن . در آخر روی Ok و بعد روی Next كليك كنيد .

در چهارمین مرحله نصب شما باید صدای که در تصویر زیر انتخاب شده است رو برای این بخش انتخاب و Next رو بیزنید. تنظیمات صدارو بعدن میگم .

در پنجمین مرحله نصب شما باید CdRom که در تصویر زیر انتخاب شده است رو برای این بخش انتخاب و روی Config کلیک کنید . تا به بخش تنظیمات برید .

در این بخش شما باید Cdrom رو تنظیم کنید .

شما نباید تیک های تمام نوشته هارو بیزنید.

ششمین مرحله نصب شما باید دسته بازی رو تنظیم کنید . --> با کیبرد یا جواستیک <--

مرحله هفتم که آخرین مرحله از نصب است شما روی Done کلیک کنید تا مراحل نصب به پایان برسه .

برای تنظیم صدا اینجوری عمل کنید اول روی Config یا تنظیمات کلیک کنید . از داخل منو گزینه Sound یا تنظیم صدا را انتخواب کنید . و تمام تیکهای اونو بیزنید تا در
بازی تمام صداهارو بشنوید .

در اینجا تنظیمات برنامه ePSXe تمام میشه .

2.معنیی کلمات اینگلسی تراینر به فارسی و نوع Freezer کردن .
1)Max All 999 = Ein = حداكثر کردن تمام غذاهای حیوانات .

2)Max Print = Aus = گرفتن تمام عکسهای ماهی ها

3)Max RuckSack Storage = Ein = کامل کردن کول پشتی

4) Have Maxed Power Fruit = Aus= کامل کردن تمام توتفرنگی های قدرتی

5)Max All Level = Ein = کامل کردن تمام وسایل شخم زنی

6)Max Medals = Aus = ماکس کردن تمام مدالهاس که از مسابقات میگیرین

7)Max RuckSack Item Codes 8 = Ein = ماکس کردن قسمت 8 بالای کلپشتی

8)Max Equipped Item Codes 8 = Ein = ماکس کردن قسمت 8 پایین کلپشتی

9)Max All Heart Girl = Aus = قلب قرمز برای دخترها

10) Max Heart Dog = Ein = کامل کردن قلب سگ

11)Max Heart Horse = Ein = کامل کردن قلب اسب

12)Max Amount Shipped = Ein = ماکس کردن تمام خریدها

13)Max Heart All Sheew = Ein = کامل کردن قلب گسفند

14)Max Heart All Cow = Ein = کامل کردن قلب گاو

15)Bineaz Az Ghazae Be Hevanat = Ein = غذای حیوانات تموم نمیشه

16)Max Heart Chicken = Ein = کامل کردن قلب مرغ

17)Bineaz Az Ghaza Ba Chicken = Ein = غذای مرغ تموم نمیشه

18)Maximum Harvest Sprite's Affection = Ein = کامل کردن قلب آدم کتولها

19)Watering Can Is Full = Ein = تموم نشدن آب آبپاش

20)Max Amount Shipped Fish = Aus = فروش ماهی به تعداد 9999

21)Max Money = Ein = پول بینهایت

22) This Month's Acounts{+} = Ein = باعث گرفتن درجه Hard Worker میشه

23)This Month's Acounts{ - } = Ein = باعث گرفتن درجه Hard Worker میشه

24)Nafase Barai Shena = Aus = نفس برای شنا

25) = Ein Love All People Hamlet 1 = دوست سمیمی شدن با احالی روستا

26)= Ein Love All People Hamlet 2 = دوست سمیمی شدن با احالی روستا

27) = Aus ؟ - ؟؟؟ Days Left? (+) = تمام کارگرها 99 مشغول کار میشن ( این 7 دستور اول باید آنهارا به کار بگیرید تا درست عمل کند )

28)= Aus ؟ - ؟؟؟ Days Left? (-) = روز کاری تمام کارگرها رو که 99 روز کردین 0 میکنه .

29)Tamam Vasael Ashpaz khona = Aus = تمام وسایل آشپزخونرو میاره

30)Bozorg Kardan Khona 1 = Aus = قسمت اول بزرگ کردن خانه

31)Bozorg Kardan Khona 2 = Aus = قسمت دوم بزرگ کردن خانه

32)Bozorg Kardan Khona 3 = Aus = قسمت سوم بزرگ کردن خانه

33)Bozorg Kardan Khona 4 = Aus = قسمت چهارم بزرگ کردن خانه

4.ارطبات بین تراینر و نرم افزار ePSXe , Freezer کردن تراینر و معنیی کلمات Ein و Aus
اول تراینر را اجرا کنین .

در اینجا دقت کنین که قسمت شماره 1 قرمز است .

حالا نرم افزار ePSXe را اجرا کنید .

حالا باز دقت کنین که در قسمت شماره 2 رنگش سبز شده است .

حالا آماده ورود به بازی هستیم پس در نرم افزار ePSXe این گونه عمل میکنیم .

اول پنجزه محاوریی File يا فايل را ميگشايم .

از داخل آن Run ISO يا اجراي ISO را مورى انتخاب قرار ميدهیم البته در اینجا باید ایمج داشته باشید .

که من این را توسیه مسکنم چون سرعت بالا تری داره نسبت به سیدی . ایمج را انتخاب و Open كنيد.

اما اگر از CdRom استفاده ميكني گزينه اول رو بزن

و بازی اجرا میشه .

F1 = برای زخیره کردن بازی

F2 = برای جابه جای سیو

F3 = برای لود کردن بازی

و داخل میشویم .

به این نگاه کنین همه چی صفر 0 است .

حالا تراینر فعال میکنیم تا نتیجرو بیبینیم .

حالا نتیجرو در بازی میبینیم .

بعزی از دستورات دیده نمیشن ولی انجام میشن . مثل زیاد کردن کار کتولها

حالا نتیجرو در بازی میبینیم .

به این میگن Freezer کردن یا اعمال دستورات .

در Freezer اگر Ein باشه یعنی این دستور کار کنه واگر در Freezer شما Aus بزارید یعنی این دستور کار نکنه

پایان

سلام این لینک ها باز نمی شه چکار باید کرد

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

:) رنجر جان من تا 96 درصد بازي پيش رفتم.
احتمالا شما توي اشپزي گير كرديد.
:rolleye: اگر مي خواي ليست اشپزي هايي كه كرده ايد رو بديد
تا غذاهايي رو كه درست نكرده ايد رو واستون بزارم.

از کجا باید بدونیم تا چند درصد رفتیم

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

اشپزي=6% بزرگ كردن خانه و داشتن گلخانه=10% داشتن30 گاو گوسفند مرغ=30%
زن و بچه دار شدن و كامل شدن 10 قلب=30% قلب سگ و اسب=20%
××××××××××××××××××××××××× ××××××××××××××××××××
آقا یه سوال کد گیم شارک رو از کجا بدست بیاریم

:) دفتر چه ي اون رو مي تونيد از كتاب فروشي ها تهيه كنيد
تازه استراتژي بازي ها و كدهاي تقلب رو هم داره
قيمتشم 2400 تومنه.
البته يه روش هايي هم هست كه خودت ميتوني كد بسازي.

چطوری ازدواج می کنه

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

نوشته شده توسط marge_moosh
بله درسته. با اين برنامه مي تونين كدهاي گيم شارك رو وارد كنين:

کد:

متأسفانه لینک از بین رفته

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

لیست روش تهیه حدود 70 نوع غذا

لینک

متأسفانه اینم از بین رفته

pcsoft
22-09-2011, 17:13
سلام این کدها را چطور باید استفاده کرد

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

متأسفانه لینک از بین رفته[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

متأسفانه اینم از بین رفته

سلام
بهتره موقع نقل قول،یه نگاه به تاریخ پست ها هم بکنید.
سرچ کنید پیدا می کنید.

BehiJJ
22-09-2011, 19:02
[QUOTE=nelahe;6487449]سلام این کدها را چطور باید استفاده کرد

[QUOTE=SANR;354835]

سلام این لینک ها باز نمی شه چکار باید کرد

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

از کجا باید بدونیم تا چند درصد رفتیم

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

چطوری ازدواج می کنه

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

در مورد لینکها که خب PC راس میگه تاریخش بره خیلی قبله! طبیعیه که لینک از بین بره :2:
برای دیدن درصد (اگه جوی استیک داری) start رو بزن بالای صفحه درصدت رو می بینی، برای ازدواج هم تو صفحه قبلی اسم 5 دختر رو نوشتم اول مخ یکیشونو بزن تا جایی که قلبش به رنگ قرمز برسه بعد تا اونجاییکه یادمه باید برای اون برگه رو از فروشگاه بخری بعد بدی به عشق مورد نظرت (این قسمتشو خوب یادم نیستا :31: فک کنم اینجوری بود) بعد اگه خونه 2 تخت خواب داشته باشه 1 تاریخ ازدواج معین میشه و در کلیسا عشقتو می بوسی و....
اِهِم... :8:
آره اینجوریه :40::10::7::36::40:

nelahe
23-09-2011, 16:35
سلام از کجا قلب دختره رو ببینیم که چند تاست

2- چطوری قلبشون را اضافه کنیم

3- و اینکه روش هر کدوم فرق داره؟؟؟؟

4- تو یکی از پست ها در مورد گوسفند نوشته بود که با پشمش پتو درست می کنه درسته

Advanced Ali-001
23-09-2011, 16:48
سلام.

سلام از کجا قلب دختره رو ببینیم که چند تاست
خب برو باهاشون صحبت کن ببین چه رنگیه!
اگر قلبشون قرمز خیلی بزرگ بود فقط بانشون دادن نیلوفر آبی میرین ازدواج....
قلبش نارنجیه بعدش میشه قرمز.
به ترتیب فکر کنم:
سیاه-بنفش-آبی-نارنجی قرمز!

- چطوری قلبشون را اضافه کنیم
بادادن هدیه های مختلف ودیدن دمو های بازی.
غذا های خشمزه تو تایپیک راهنمای جامع هم هست که همه چی رو داره باید بین صفحات بگردین!

و اینکه روش هر کدوم فرق داره؟؟؟؟
فکر کنم چون تا اونجایی که یادمه بعضی ها ازبعضی چیزا بدشون میاد که نباید بهشون بدین وگرنه.....

تو یکی از پست ها در مورد گوسفند نوشته بود که با پشمش پتو درست می کنه درسته
پتو که نه یه نوع نخ قرمز رنگ اونم بادستگاه البته شایعه هایی درباره مادربزرگ هم هست...
کلاًبدونید این بازی همه چی داره جز شهر.

shahin_mp3
23-09-2011, 17:03
اينجوري كه ما پست ها رو ديديم انگار بازي باحاليه

حال ميده بازي كنيم ؟

بازيش چه جورياست ؟ :21:

جوانرو
23-09-2011, 17:07
چیزای که توی معدن زمستانی در میاری باید کجا بفروشی وهمینطور پر ابی کجا خریداری میشه ممنون میشم جواب بدید:11:

mjorh
23-09-2011, 17:13
حالا کسی تونسه بیشتر از 86 درصد بره؟

nelahe
23-09-2011, 18:24
سلام چند تا سوال مبتدیانه

1- چطور کدها را وارد کنیم برای پلی و برای کامپیوتر

2- چطور از سیوها هم در پلی و هم در کامپیوتر استفاده بکنیم

3- انگار نسخه های متفاوتی وجود داره از این بازی، فرقشون چیه و کدومشون بهتره

4- بذر گلی را ساخت عسل احتیاج داریم از کجا باید تهیه کرد و کجا باید کاشت

5- چطور میشه این کار را انجام داد

یا از سیو دیگران استفاده کنی) بعدش حیواناتت رو exchange کنی روی سیو خودت.

6- یک بار اولای بازی یکی از پسرها افتاد زمین و رفتم باهاش حرف زدم بهم یک عکس خانوادگی اش رو داد بعد چند روز رفتم بهش برگردوندم به چه درد می خورد؟؟

7- یک بار هم اون دختره که تو کتابخونه است اسمش یادم نیست بهم یه کتاب داد، یه جا خوندم اگه با این دختره ازدواج کنه بهش کتاب می ده و اون یک بار همینطوری کتاب را داد

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

دموهای بازی رو باید کجا ببینی

دمو یعنی فیلم :31:

8- این مرده هست که محصولاتو می خره چطور باید خوشحالش کرد

9-

B U L U T
23-09-2011, 20:32
كسي ورژن انگليسي پسر رو داره واسه دانلود

Alex Fera
23-09-2011, 22:46
چیزای که توی معدن زمستانی در میاری باید کجا بفروشی وهمینطور پر ابی کجا خریداری میشه ممنون میشم جواب بدید:11:

محصولاتی رو که از معدن کشف:31: میکنید بریزید همونجا که محصولاتتون رو میریزید تا فروش بره و پر آبی رو زمانی که قلب یکی از دخترارو قرمز کنید از آهنگری میتونید بخرید..............

Advanced Ali-001
24-09-2011, 11:35
سلام.
راستش دوستان این بازی رو من شنیدم بعضی ها20سال هم بازی کردن همش هم یکنواخت بوده ولی ورژن های خیلی خیلی قدیمی که ممکنه هرکدوم ازبچه ها که سال80تا84پلی 1داشتن داشته باشن چون یه مدت اصلی رو دادن بیرون.....
ولی بازم شهری درکار نیست شاید با اونی که من میگم بشه مزرعه جدید گرفت!!!!!!!!!!!

mihannaz
25-09-2011, 00:41
یادش بخیر چه دوارنی داشتیم بااین بازی
اولین بازی بودکه بیشترین وقتم راصرف بازی کامپیوتری کردم
کل بازی برایم خاطره بود و هنوز هم بعد از چندسال از خاطرم نمیره

pcsoft
25-09-2011, 09:22
سلام چند تا سوال مبتدیانه

1- چطور کدها را وارد کنیم برای پلی و برای کامپیوتر

2- چطور از سیوها هم در پلی و هم در کامپیوتر استفاده بکنیم

3- انگار نسخه های متفاوتی وجود داره از این بازی، فرقشون چیه و کدومشون بهتره

4- بذر گلی را ساخت عسل احتیاج داریم از کجا باید تهیه کرد و کجا باید کاشت

5- چطور میشه این کار را انجام داد
6- یک بار اولای بازی یکی از پسرها افتاد زمین و رفتم باهاش حرف زدم بهم یک عکس خانوادگی اش رو داد بعد چند روز رفتم بهش برگردوندم به چه درد می خورد؟؟

7- یک بار هم اون دختره که تو کتابخونه است اسمش یادم نیست بهم یه کتاب داد، یه جا خوندم اگه با این دختره ازدواج کنه بهش کتاب می ده و اون یک بار همینطوری کتاب را داد

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

دموهای بازی رو باید کجا ببینی

دمو یعنی فیلم :31:

8- این مرده هست که محصولاتو می خره چطور باید خوشحالش کرد

9-

1- ترینر بهتره وگرنه گیم شارک

2- فکر نمی کنم امکان داشته باشه.

3- حرفش هست که نسخه اصلی قبلا اومده و نسخه دیگه ای هم بعدش اومده که اصل نبوده. راست یا دروغ رو من نمی دونم.

4- won در مسافرتخانه روزها ساعت 12:00 به بعد

5- این کار درواقع برای داشتن همه حیوانات به جز سگ و اسب ، بصورت طلایی هستش. فعلا با بازی آشنا بشید اگر فرصتی شد میگم.

6- اولای بازی نبوده زمستان بوده و آن پسر اسمش Cliff هستش، عکس رو می تونید چندتا کار باهاش انجام بدید

درست یادم نیست ولی فکر کنم ایناس:

1- به Ann بدید

2- به خودش بدید(خودم این کار رو کردم)

3- پیش خودتون نگه دارید.

دموهای بازی رو جناب ایمان رضا و دوست خوبم ایمان خراعی لیست کردند. سرچ کنید پیدا می کنید.

خوشحال کردن ایشون که کار حضرت فیله. باید کلی محصول بندازی توی اون جعبه بزرگه تا مرده بگه:

وای، چقدر محصول!(معمولا در پاییز این فرصت بیشتر پیش میاد و اگر خوب جمع کنید می تونید خوشحالش کنید اونم هر روز با انداختن اون قارچ ها + محصولات+ تخم مرغ و هر چی که دارین.

كسي ورژن انگليسي پسر رو داره واسه دانلود
سلام
دانلود فایل ISO با حجم 30.92 مگابایت:

BehiJJ
25-09-2011, 12:50
1 سوال فنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بره آشپزی بد جور نیاز داریم به اینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 صفحه پیش اینو گذاشتم هیشکی جواب نداد :13::41:
1 مرد/زن اینجا پیدا نمیشه اینو بلد باشه؟ 1 کار بلد 1 حرفه ای....
کسی هست...!

nelahe
25-09-2011, 13:10
1- ترینر بهتره وگرنه گیم شارک

2- فکر نمی کنم امکان داشته باشه.

3- حرفش هست که نسخه اصلی قبلا اومده و نسخه دیگه ای هم بعدش اومده که اصل نبوده. راست یا دروغ رو من نمی دونم.

4- won در مسافرتخانه روزها ساعت 12:00 به بعد

5- این کار درواقع برای داشتن همه حیوانات به جز سگ و اسب ، بصورت طلایی هستش. فعلا با بازی آشنا بشید اگر فرصتی شد میگم.

6- اولای بازی نبوده زمستان بوده و آن پسر اسمش Cliff هستش، عکس رو می تونید چندتا کار باهاش انجام بدید

درست یادم نیست ولی فکر کنم ایناس:

1- به Ann بدید

2- به خودش بدید(خودم این کار رو کردم)

3- پیش خودتون نگه دارید.

دموهای بازی رو جناب ایمان رضا و دوست خوبم ایمان خراعی لیست کردند. سرچ کنید پیدا می کنید.

خوشحال کردن ایشون که کار حضرت فیله. باید کلی محصول بندازی توی اون جعبه بزرگه تا مرده بگه:

وای، چقدر محصول!(معمولا در پاییز این فرصت بیشتر پیش میاد و اگر خوب جمع کنید می تونید خوشحالش کنید اونم هر روز با انداختن اون قارچ ها + محصولات+ تخم مرغ و هر چی که دارین.

سلام
دانلود فایل ISO با حجم 30.92 مگابایت:

سلام مرسی

1- کلاً دیدن دموها مهمه برای پایان بازی

2- متأسفانه گشتم تو گوگل برای لیست دموها اما پیدا نشد، میشه کمک کنید شرمنده

3- این نسخه پسر هست فرقش با نسخه دختر چیه

و مگه کل بازی 200 یا 500 مگابایست نیست پس این چطور 30 تاست؟

PrinceEmir
26-09-2011, 12:20
این شیطونک ها که هستن اینا رو چطور میشه بیگاری ازشون کشید؟ :31:
آخه من یه بار یکیشونو بردم واسه کار کردن بعد از تموم شدن کارش یه خورده محبتشون کمتر شد و واسه کار کردن نمیومدن، واسه کار کردن تو مزرعه کدومشون خوبه و چطور باید توجهشو جلب کرد؟ یکیشونو میخوام که فقط کارای کاشت و برداشت رو انجام بده و با مزرعه کاری نداشته باشم.

بی باک بی بال
26-09-2011, 19:21
1 سوال فنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بره آشپزی بد جور نیاز داریم به اینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 صفحه پیش اینو گذاشتم هیشکی جواب نداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 مرد/زن اینجا پیدا نمیشه اینو بلد باشه؟ 1 کار بلد 1 حرفه ای....
کسی هست...! باید اینها رو بخری خوب مثل کاردو ماهی تابه و..چچ

این شیطونک ها که هستن اینا رو چطور میشه بیگاری ازشون کشید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه من یه بار یکیشونو بردم واسه کار کردن بعد از تموم شدن کارش یه خورده محبتشون کمتر شد و واسه کار کردن نمیومدن، واسه کار کردن تو مزرعه کدومشون خوبه و چطور باید توجهشو جلب کرد؟ یکیشونو میخوام که فقط کارای کاشت و برداشت رو انجام بده و با مزرعه کاری نداشته باشم. اینها کوتوله هست از ارد خیلی خوششون میاد
باید بری پیششون و باهاشون حرف بزی و انتخاب کنی که چه کار کننند
کلا توی کارهای مزعه خوب نیستند ولی توی غذا دادن به حیوانها خیلی به درد می خورند

BehiJJ
27-09-2011, 12:07
ممنون بی باک جان، الحق که حرفه ای هستی :20:
فکر می کردم باید با محصولات شکر و نمک اینا رو تهیه کرد!!

pcsoft
27-09-2011, 19:00
سلام مرسی

1- کلاً دیدن دموها مهمه برای پایان بازی

2- متأسفانه گشتم تو گوگل برای لیست دموها اما پیدا نشد، میشه کمک کنید شرمنده

3- این نسخه پسر هست فرقش با نسخه دختر چیه

و مگه کل بازی 200 یا 500 مگابایست نیست پس این چطور 30 تاست؟

سلام، خواهش می کنم.

1- بله کاملا

2- ار سرچ انجمن استفاده کنید نه گوگل

3- نسخه دختر زبان ژاپنی داره ، البته من بازیش کردم اونم جالبه و با مراحل خودش.

حجم بازی رو شما اگر با WinRAR فشرده کنید این 200 مگابایت بازی رو می کنه 30 مگابایت(Mode: Best)

بی باک بی بال
28-09-2011, 22:35
من نسخه دخترش بازی کردم درست یادم نیست اما فکر کنم تا 96% هم رفتم اما 100 نشد بزرگ ترین مشکلش اینه که ازدواج نمی کنه

BehiJJ
29-09-2011, 18:30
یه سری سوال خیلی خیلی فنی!
1- بذر توت فرنگی، هندونه و کرفس رو کی می فروشه؟!
2- بره پختن 1 غذا یکی از مواد لازمش «کره» هست! چجوری میشه کره تهیه کرد؟! :20:

pcsoft
01-10-2011, 08:55
یه سری سوال خیلی خیلی فنی!
1- بذر توت فرنگی، هندونه و کرفس رو کی می فروشه؟!
2- بره پختن 1 غذا یکی از مواد لازمش «کره» هست! چجوری میشه کره تهیه کرد؟! :20:

1- دو جا که بیشتر برای خرید بذر نداریم!
1- سوپرمارکت
2- won ساعت 12:00 به بعد
هر میوه ای توی فصل خودش فروخته میشه البته اگر گلخانه داشته باشی همه بذرها آماده خرید هستن.

2-طرز تهیه کره:
شير Ingredients: Milk
مخلوط كن Utensils: Mixer

BehiJJ
01-10-2011, 11:14
تو فروشگاه که نمیشفروشه! وون هم نداره، راستی وون ساعت 1 ظهر به بعد هست!

از وون آناناس، فلفل دلمه و فکر کنم کلم باشه رو خریدم! آخرین بذرش که پرتقال هست و 3 تا بذر دیگه هم گل که برای سه فصل بهار، تابستون و پاییزه!
حالا....
بذر توت فرنگی، هندونه و کرفس می مونه! لیست فروش بذرهای وون که اوناس که گفتم! فروشگاه هم که فقط برای 3 فصل بذر داره. احتمالا روشی نیست که باعث بشه این فروشنده ها این 3 بذر رو بفروشن؟
.
.
.
بابت کره هم ممنون، 1 recipe هست که chef یکی از اون وروجکا (قرمز رنگه) بعد از اینکه قلبش به 4 تا می رسه بهمون یاد می ده و این رو هم میگه که داگ این غذا رو بلد نیست، فکر می کنم تنها غذاییه که می تونی باهاش تو فستیوال آشپزی پیروز بشی! :31:

pcsoft
01-10-2011, 11:30

از وون آناناس، فلفل دلمه و فکر کنم کلم باشه رو خریدم! آخرین بذرش که پرتقال هست و 3 تا بذر دیگه هم گل که برای سه فصل بهار، تابستون و پاییزه!
حالا....
بذر توت فرنگی، هندونه و کرفس می مونه! لیست فروش بذرهای وون که اوناس که گفتم! فروشگاه هم که فقط برای 3 فصل بذر داره. احتمالا روشی نیست که باعث بشه این فروشنده ها این 3 بذر رو بفروشن؟
.
.
.
بابت کره هم ممنون، 1 recipe هست که chef یکی از اون وروجکا (قرمز رنگه) بعد از اینکه قلبش به 4 تا می رسه بهمون یاد می ده و این رو هم میگه که داگ این غذا رو بلد نیست، فکر می کنم تنها غذاییه که می تونی باهاش تو فستیوال آشپزی پیروز بشی! :31:

من که چند روزه گذاشتمتش کنار بازیو.(بخاطر دموی اول تابستان)
کره که جزء همون لیست غذاها بود که برات گذاشتم Butter.
من با املت کامل(کلی میوه با مخلفات) رفتم مسابقه آشپزی، طرف دهش وا موند! املت یکی از برنده های مسابقه آشپزیه بدون شک.
درباره بذر توت فرنگی، اینجا رو بخون:

ghazalpoem
05-10-2011, 22:21

حالا....
.
.
.

اون سه تا بذر رو باید محصولات همه فصل هات بالای 100 تا فروش بره تا سوپر مارکت بیاره ( تو منوی ستارت میتونی ببینی چندتا فروختی) برای برتده شدن تو فستیوال هم اگه تی پارتی(اونی که از کوتوله ها میگیری) و همه علف کوهی ها (به جز رنگ قرمز) با عسل، درست کنی حتما برنده میشی

konda
06-10-2011, 11:05
سلام، خواهش می کنم.

1- بله کاملا

2- ار سرچ انجمن استفاده کنید نه گوگل

3- نسخه دختر زبان ژاپنی داره ، البته من بازیش کردم اونم جالبه و با مراحل خودش.

حجم بازی رو شما اگر با WinRAR فشرده کنید این 200 مگابایت بازی رو می کنه 30 مگابایت(Mode: Best)

سلام :20:
من اينو در کامپيوتر دانلود کردم، ولي چجوريه اجرا کنم، و در ضمن نرم افزاري هست براي اجراي بازي پلي استيشن 1 هم نصب کردم، و اين برنامه اجرا نميشه :41:، ويندوز من سون هست، راهنمايي کنه خيلي ممنون

pcsoft
07-10-2011, 13:06
سلام :20:
من اينو در کامپيوتر دانلود کردم، ولي چجوريه اجرا کنم، و در ضمن نرم افزاري هست براي اجراي بازي پلي استيشن 1 هم نصب کردم، و اين برنامه اجرا نميشه :41:، ويندوز من سون هست، راهنمايي کنه خيلي ممنون

سلام
سرچ کنید پیدا می کنید.
آموزشش در همین تاپیک بصورت کامل و تصویری هست.

iman reza
08-10-2011, 21:53
اکثر بازی هایی که الان در سبک های مختلف وارد دنبای بازی شده اند هم با آن گرافیک هایشان نمی توانند جای بازی های 11 ساله ای مثل هاروستمون را بگیرند.
پس دوستان لطف کنند Harvest Moon را فراموش نکنند. بنده یازده سال پیش این بازی رو انجام می دادم الان هم با مبدل از اول دارم میرم.

اما سوالم:
من از ترینر آقا ایمان خزاعی استفاده کردم ولی کاغذ پرینت ماهی هام مثل این عکس نیست.

مال من اینطوریه:

اون پرینت های باقی مونده رو چطوری بگیرم؟چرا ترینر نیاوردتشون؟ نسخه ePSXe هم 1.6 هستش.
و سوال بعدیم درباره مسابقه شنای سال اول:
من مسابقه رو طبق حرف دوستان باختم و گذاشتم کای برنده بشه. ولی وقتی ساعت 5 رفتم مسافرخانه دمویی ندیدم!
شانس ما این دموی گم شدن May هم افتاده بود توی این روز و ساعت 6 بعد از ظهر باید میرفتم اسکله.

سلام به همه دوستان
و معذرت به خاطر نبودم ... من پستارو نخوندم ولی چشمم به این یدونه خورد
من هیچ وقت نتونستم بیشتر از 4 تا ماهی پرینت شده رو بگیرم
یکی رو از اقیانوس گرفتم ... فصل زمستان
یکی رو از غار زمستانی گرفتم
یکیشو رو با اون سه تا غذای معروف گرفتم
چهارمیشم خیلی ساده از رودخونه ابشار گرفتم ولی فصلش رو یادم نیست

بعد از اینکه هرکاری کردم نتونستم ماهی شماره 5 و 6 رو بگیرم یه فرضیه دادم هرچند احتمال غلط بودنش زیاده اونم اینه که :
ماهی های افسانه ای رو باید به ترتیب بگیریم ... تریبشم باید شبیه عکس اول باشه
البته من راه های زیادی رو امتحان کردم که فقط این فرضیم مونده

من قرار بود بازی رو از سر بگیریم ولی خب اتفاقاتی پیش اومد نشد .... ولی خب باز بازی میکنم هرچند برای یاد دادن به خرده اوشاخ فامیل ... اگه چیز جالبی پیدا کنید قول میدم منم جدی بازی کنم

iman reza
08-10-2011, 22:00
در مورد دموی اول تابستون
تا حالا اینطوری واسه من پیش نیومده
ولی احتمالا سال بعد بشه دموی کای رو دید
ولی پیشنهاد من :
اگه سیو چند روز قبل از بازی رو دارید از دوباره شنا رو ببازید که احتمالا دموی کاری رو ببینید
اگرم نشد باید بشه ... حتما باید سال اول دمو رو ببنید ... من سال دمو نتوستم ببینم ... احتمالش کمه ... خیلی کمه
انقد بر گردید عقب که بشه
من یادم میاد که سیوم رو 16 روز به عقب برگشتم .... خیلیم ناراحت شدم .... حتی یه روزش هم سخته
ولی خب یه سیو کامل این درد سرارو هم داره

pcsoft
08-10-2011, 22:51
در مورد دموی اول تابستون
تا حالا اینطوری واسه من پیش نیومده
ولی احتمالا سال بعد بشه دموی کای رو دید
ولی پیشنهاد من :
اگه سیو چند روز قبل از بازی رو دارید از دوباره شنا رو ببازید که احتمالا دموی کاری رو ببینید
اگرم نشد باید بشه ... حتما باید سال اول دمو رو ببنید ... من سال دمو نتوستم ببینم ... احتمالش کمه ... خیلی کمه
انقد بر گردید عقب که بشه
من یادم میاد که سیوم رو 16 روز به عقب برگشتم .... خیلیم ناراحت شدم .... حتی یه روزش هم سخته
ولی خب یه سیو کامل این درد سرارو هم داره

سلام
الان گم شدن May هم افتاده توی این روز شنا، may هم ساعت 6 به بعد میره اسکله.
چیکار میشه کرد؟

iman reza
08-10-2011, 23:15
سلام
الان گم شدن May هم افتاده توی این روز شنا، may هم ساعت 6 به بعد میره اسکله.
چیکار میشه کرد؟

من پیشنهاد میدم انقدی برگردی عقب که وقتی از قبل بازی کردی دموی مای تو این روز اتفاق نیفته

javad khan008
10-10-2011, 17:24
امیدوارم موفق باشید
چون بازی هیچ پایانی نداره

mohsenvb20
17-10-2011, 10:41
دوستان برای اینکه این zack (خریدار محصولاتتون ) رو خوشحال کنید باید به میزان 150 یا بالاتر محصول،روزانه بفروش برسانید تا هرموقع که برای خرید محصولاتتون میاد اونو خوشحال ببینید.

BehiJJ
19-10-2011, 12:53
نه!!! باید فروشتون به 10.000 تا در روز برسه تا خوشحال بشه!
مایونز + پنیر و کاشت محصولات فراوون، هم پولدارتون می کنه هم اکثر روزا زاک شنگول میشه! (البته اگه از کدهای تقلب استفاده کنید که هیچی) :46:

hasti_smile
30-10-2011, 20:21
سالم به همگی
کسی چیز جدیدی دستگیرش نشده؟؟؟؟

amir_bdr
31-10-2011, 00:38
چرا
من يه كد خوب بدست آوردم كه ميتونم بدون نگه داشتن آبپاش 15 تا جاي شخم راآب بدم:20:

T.Eftekhari
08-11-2011, 01:22
طریقه ی که من تو این بازی به ثروت میلیونی رسیدم این بود تا جایی که گلوخونه جا داشت آناناس کاشتم:31:

BehiJJ
10-11-2011, 10:47
فک کنم تاریخ مصرف بازی گذشته:41: کلا بازی تاریخ مصرف داریه :whistle:

emadolsky
13-11-2011, 14:35
Hrvest moon never dies
به نظر من یکی از بهترین بازی های تاریخ هست. نه مثل بعضی از بازی های الکی که کاملا فراموش میشن!

saman_s755
20-11-2011, 18:01
only harvest moon

Earth Shaker
27-11-2011, 18:25
واقعا که هیچ موقع قدیمی نمیشه
بازی رو دستش نیست:10:

بی باک بی بال
05-12-2011, 23:31
من امروز بعد از سالها چیزی رو فهمیدم برم خیلی جالب بود
من چند سال پیش اولی که بازیGran Turismo 2 اومد بود گرفتمش خلیی بازی کردم اما هیچ ماشین نتونستم ازاد کنم امروز تازه فهمیدم این بازی دو سی دی بوده :31: ومن فقط یه سی دی شو داشتم
حالا داشتم با این فکر می کردم نکن این بازی هم دو یا چند سی دی باشه من فقط یه سی دی شو دارم

blest.1989
07-12-2011, 23:56
سلام دوستان، من این بازیو 5،4 سال پیش تو ps1 بازی کردم، سه سال رو هم تموم کردم بدون گیم شارک ،ولی حیواناتو اکسچنچ میکردم و تقریبا خوب بازی کرده بودم، تمام محصولاتو به 999 رسونده بودم البته به جز 3 تاشون!:31:
بچه هم قلبش 10 تا بود و رو 2 تا پاش راه میرفت. اما بعد از اینکه 3 سال تموم شد و به شهر نرفت دیگه بیخیال شدم!

rasul76
10-12-2011, 18:01
سلام دوستان من به تازگی شروع کردم این بازی رو روی کامپیوتر بازی میکنم
چه سنگ معدنی باید به آهنگر بدم تا هدیه دختر درس کنه

بی باک بی بال
11-12-2011, 01:01
بله التبه فقط سنگ های معدن زمستانی

blest.1989
11-12-2011, 10:12

با دادن 1000g و سنگ نقره ای خاردار Orichalcum ( که آن را میتوانید در معدن زمستانی بیابید) به آهنگر.

rasul76
12-12-2011, 16:55
سلام دوست من میخواد با این الی ازدواج کنه قلبش هم قرمزه ولی وقتی پر رو میده دختره یه چیزی میگه میگه مثلی میخواد به دکتر کمک کنه حالا چیکار کنه بچه داره سکته میکنه

blest.1989
12-12-2011, 21:18
سلام دوست من میخواد با این الی ازدواج کنه قلبش هم قرمزه ولی وقتی پر رو میده دختره یه چیزی میگه میگه مثلی میخواد به دکتر کمک کنه حالا چیکار کنه بچه داره سکته میکنه
احتمالا قلبش نارنجیه هنوز قرمز نشده، چون نارنجی و قرمز شبیه به همه. یه بار دیگه نگاه کن.

rasul76
13-12-2011, 16:21
اگه قلبش نارنجی بود که پر نمیومد تازه هیچ دختر دیگه ای هم قرمز نیست فقط همین الی هس

VAHID321
13-12-2011, 17:05
احتمالا قلبش نارنجیه هنوز قرمز نشده، چون نارنجی و قرمز شبیه به همه. یه بار دیگه نگاه کن.
اگه مطمئنی قلبش قرمزه چیند تا حالت داره
یکی اینکه پرتو از اوت یارو چینیه نخریده باشی چون اونو قبول نمیکنه
یکی دیگه اینکه شاید درست استفاده نکردی.یعنی اینکه پر وقتی تو کولست بد بری همینجوری باهاش صحبت کنی نمیشه باید بری جلوش ضبدرو بزنی:31:(جون من تو ps1 بازی کردم میگم) بعد باهاش صحبت کنی...

blest.1989
13-12-2011, 21:43
اگه قلبش نارنجی بود که پر نمیومد تازه هیچ دختر دیگه ای هم قرمز نیست فقط همین الی هس
چرا، سوپرمارکت وقتی که قلب دختر نارنجی باشه میاره و میتونی بخری ولی اگه بدی قبول نمیکنه.
اما اگه مطمئنی رنگ قلبش قرمزه شاید به گفته ی دوستمون VAHID321 پر رو از won خریده باشی.

rasul76
14-12-2011, 20:47
نه رفیقم میگه از سوپر مارکت خریده رنگ قلبش هم حتما قرمزه همه جورش رو هم امتحان کرده

blest.1989
15-12-2011, 11:09
نه رفیقم میگه از سوپر مارکت خریده رنگ قلبش هم حتما قرمزه همه جورش رو هم امتحان کرده
-هرچند شاید احمقانه به نظر برسه اما اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که برای ازدواج باید دوبار خونتون رو بزرگ کرده باشید،یعنی 2تا تخت تو خونه داشته باشید! :31:

-دلیل دیگه میتونه این باشه که شما 3 سال رو پشت سر گذاشته باشید و در سال چهارم بخواهید ازدواج کنید که در این مورد ممکنه دیگه با شما ازدواج نکنند.

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه! :13:

*@Omid1@*
16-12-2011, 12:31
کسی میدونه تو harvestmoon awonderful lifeچجوری باید بچتو تربیت کنی

rouzbeh_2ister
19-12-2011, 21:55
سلام دوستان
من psp دارم harvest moon boy&girl رو بازی می کنم
میشه یکی کمک کنه من رو رمز یا کد یا سیو خوب اگه وجود داره واسه من بزاره اینجا؟
help me plz

rouzbeh_2ister
19-12-2011, 22:16
دوستان harvest moon boy&girl واسه psp رمزی یا کدی یا سیو کسی نداره بزاره واسه من؟؟
help me plz
یکی راهنمایی کنه.یه سیو که غول باشه و اجرا بشه واسه psp

VAMP!RE
21-12-2011, 02:00

دوست من پر مرد چینی و سوپر مارکت فرقی نمیکنه فقط مال مرد چینی گرون تره بعدشم قلب نارنجی و قلب قرمز دقیقا شبیع هم هستن !!
اگر این دوستتون خونه رو دو دفعه بزرگ کرده پس صد در صد قلبش نارنجی چند روز بهش گل بده بله رو میگیره !!!!

$$Don Corleone$$
31-12-2011, 17:17
پست اول خیلی داغونه لطفا یکی توضیح بده که چجوری از ترینر می شه استفاده کرد.با epsxe 1.7 کار نمی کنه ؟و اگه لینکشم (ترینر)دارید ممنون می شم بزارید.

skyskymehrdad
06-01-2012, 19:46
سلام لطفا بفرماييد جه جوري از اين كدهاي تقلب ميشه استفاده كرد؟ميشه واسم جوابو ايميل كنيد؟mehrdad_skysky@yahoo.com

GHORME
07-01-2012, 02:57
یادش بخیر با این بازی چه خاطره هایی داشتیم اولا که نمیدونستیم کد رو چه جوری باید بزنیم تو کنسول بعدا یاد گرفتیم

narotu
07-01-2012, 16:36
سلام لطفا بفرماييد جه جوري از اين كدهاي تقلب ميشه استفاده كرد؟ميشه واسم جوابو ايميل كنيد؟mehrdad_skysky@yahoo.com

یکی فکر کنم تو همین صفحه ها یه نسخه گذاشته بود روی خودش ترینر داشت

skyskymehrdad
07-01-2012, 23:58
جطور ميتونم با جوي استيك بازي كنم؟

narotu
08-01-2012, 01:36
جطور ميتونم با جوي استيك بازي كنم؟

اگه با شبیه ساز بازی کنی کانفیگ میکنی

mohsenforouzanfar
12-01-2012, 08:40
سلام. من نمیتونم بازی رو سیو کنم. میشه راهنمایی کنید؟

$$Don Corleone$$
13-01-2012, 21:48
دارم روی یه راهنمای کامل کار می کنم.دعا کنید تا عید تموم شه.

javad khan008
29-01-2012, 01:29
سلام.بازم این تایپیک خوابید.
من زیاد اهل پست دادن نیستم ولی همیشه پستهارو میخونم.
یه سوال میشه دقیقا توضیح بدید چای رو چه جوری از کوتوله ها باید گرفت؟

javad khan008
29-01-2012, 11:20
جون من ج بدید.
2.به اهالی دهکده چندتا هدیه بدیم با ما صمیمی میشن؟

javad khan008
29-01-2012, 11:29
آقا راستی من همه ی حیوناترو نشان طلایی کردم بدون هیچ تقلبی!
فقط از ترفند خود بازی استفاده کردم ولی قیمتاشون برای فروش زیاد بالا نرفت!
گاو 8000
گوسفند 6000
و
مرغ 2000

javad khan008
29-01-2012, 21:17
آقا تویکی از روزها ریک میاد میگه مامانم مریضه میتونی 5تا از مرغ هامون رو نگه داری؟
بعد میگه تخم مرغ هاشم مال خودت! کسی دیده بود؟

A/|\IR
30-01-2012, 14:11
دوست عزیز مارو یا قدیما انداختی :دی
فکر کنم باید به هر کدوم هر چی رو که دوست دارن بدی بعد یه روز بعد از ظهر بری خونشون خودشون بهت چای رو میدن.

2.به اهالی دهکده چندتا هدیه بدیم با ما صمیمی میشن؟
خیلی زیاد! من یادمه چند ماه هر روز میدادم تا بلاخره صمیمی شدن

آقا تویکی از روزها ریک میاد میگه مامانم مریضه میتونی 5تا از مرغ هامون رو نگه داری؟
بعد میگه تخم مرغ هاشم مال خودت! کسی دیده بود؟

من دیده بودم:دی

یه نکته سعی کن با اون دختر یارو بقاله ازدواج کنی(اگه اشتباه نکنم) توی سال سوم مریض میشه باید بری از یه روستای دیگه دارو براش گیر بیاری:دی

FerineFast
31-01-2012, 16:52
من به همراه یکسری از دوستان حرفه ای در زمینه آندروید،لینوکس و بازی های کنسول که از این بازی خاطره دارن، سعی داریم که به نحوی این بازی رو پورت کنیم روی آندروید.
به هر حال اگه کسی از دوستان هست که توی این زمینه ها اطلاعاتی داره و مایل هست کمک کنه به من پ.خ بزنه.

ممنون

وین رونی
31-01-2012, 19:20
کدوم ورژن از بازی رو توصیه میکنید؟

javad khan008
01-02-2012, 15:41
دوست عزیز مارو یا قدیما انداختی :دی
فکر کنم باید به هر کدوم هر چی رو که دوست دارن بدی بعد یه روز بعد از ظهر بری خونشون خودشون بهت چای رو میدن.

خیلی زیاد! من یادمه چند ماه هر روز میدادم تا بلاخره صمیمی شدن

من دیده بودم:دی

یه نکته سعی کن با اون دختر یارو بقاله ازدواج کنی(اگه اشتباه نکنم) توی سال سوم مریض میشه باید بری از یه روستای دیگه دارو براش گیر بیاری:دی
نه عزیزم همچین اتفاقی نیفتاده.
یعنی کسی از دهکده خارج نشده!
به نظر من خروج از دهکده مساویست با پایان بازی.
باید بچها ها تلاش کنند 15سال دوم بازی رو تموم کنن تا دموی پایانی رو ببینن

javad khan008
01-02-2012, 15:50
من به همراه یکسری از دوستان حرفه ای در زمینه آندروید،لینوکس و بازی های کنسول که از این بازی خاطره دارن، سعی داریم که به نحوی این بازی رو پورت کنیم روی آندروید.
به هر حال اگه کسی از دوستان هست که توی این زمینه ها اطلاعاتی داره و مایل هست کمک کنه به من پ.خ بزنه.

ممنون
آقا با عرض پوزش فراوان
لطفا اگه دوست داشتید توضیح واضح تر بدید
یا لااقل اصطلاحات رو معنی کنید

javad khan008
01-02-2012, 16:42
آقا چرا آب پاش بی نهایت نمیشه؟
مگه تو معدن زمستانی پرش کنیم بی نهایت نمیشه؟

javad khan008
01-02-2012, 17:40
آقا خودم میدونم پستام زیاد شده وشرمنده
من روزی سه تا عسل به luis دادم ولی نمیاد کندو رو بزرگ کنه تا سه تا عسل بگیرم!
اصلا کلا میشه سه تا عسل روزی گرفت؟

javad khan008
02-02-2012, 14:22
جون من ج بدید! من هزارتا سوال دارم
راستی من مسابقه شنا رو برنده شدم و فرداش رفتم رستوران و دموی kai رو دیدم!یعنی اگه برنده هم نشی بازم دمو رو میبینی.
فقط موندم کدوم گزینه رو انتخاب کنم

samanetaci
03-02-2012, 20:01
سلام به مدیر انجمن
و خسته نباشید به دوستان من این بازی قدیما بازی کردم
و الان دانلود کردم بیاد خاطرات قدیم ولی نصب میکنم بد که می خوام سیو کنم نمیشه لودم نمیکنه
خواهش میکنم راهنمایی کنید

javad khan008
04-02-2012, 15:14
سلام به مدیر انجمن
و خسته نباشید به دوستان من این بازی قدیما بازی کردم
و الان دانلود کردم بیاد خاطرات قدیم ولی نصب میکنم بد که می خوام سیو کنم نمیشه لودم نمیکنه
خواهش میکنم راهنمایی کنید
سلام! من مدیر نیستم ولی عضویتت رو تبریک میگم
فکر میکنم کسی دیگه این بازی رو انجام نمیده.
شما بهتره تو همین صفحه {جستجو در این تایپیک}رو بزنی و از کلمات بیشتر از چهار حرفی استفاده کنی و هر مطلبی رو که میخواهی سرچ کنی
درمورد خود بازی سوالی داشتی در خدمتم!
راستی من از دیروز بازی رو شروع کردم

sajad-tnt
04-02-2012, 18:40
سـلام دوستان.
لـینک دانـلود چـهار نـسخه از بـازی مـحبوب مـزرعه دار برای PC :

Harvest Moon: Back To Nature ا مـزرعه دار: بـازگشت بـه طـبیعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Harvest Moon: Animal Parade ا مـزرعه دار: شـکوه حـیوانات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Harvest Moon: Tree Of Tranquility ا مـزرعه دار: درخـت آرامـش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Harvest Moon: A Wonderful Life ا مـزرعه دار: زنـدگی فـوق الـعاده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:20:
مـوفق باشـ:40:ـید!.

A/|\IR
05-02-2012, 14:35
نه عزیزم همچین اتفاقی نیفتاده.
یعنی کسی از دهکده خارج نشده!
به نظر من خروج از دهکده مساویست با پایان بازی.
باید بچها ها تلاش کنند 15سال دوم بازی رو تموم کنن تا دموی پایانی رو ببینن
اطلاعاتت غلطه برادر!!!
خود پسره از شهر میزنه بیرون!!
تازه فقط این یه بار نیست که! یه بار دیگه شو من یادمه که برای مسابقه سگ بازی از شهر خارج میشه!!
15 سال دیگه چیه:دی

m.beh
05-02-2012, 19:30
سلام این بازی رو (بازگشت به طبیعت) از همین انجمن که sajad-tnt گذوشته بود دانلود کردم مال دلفینه. این مراحل سیو کردن که باید قبل خواب سیوش کنی میاد و میگه سیو شد. ولی بعدا لود نمیکنه میگه توی slot 1 مثلا چیزی سیو نشده کسی می دونه چرا مشکل کجاست؟

ملا نصرالدین
08-02-2012, 08:58
سلام

من تازه این بازی رو دانلود کردم
من با کلید ها مشکل دارم
کلید هایی که اون توی صفحه زده با کلید های من متفاوت هست

من دسته ندارم با کیبورد بازی میکنم
میخواستم بدونم اینجوری میشه بازی کرد؟
در ضمن نحوه سیوش رو هم بگید.با کدام دکمه کیبورد سیو میشه؟

aliloveblog
08-02-2012, 09:35
آقا خودم میدونم پستام زیاد شده وشرمنده
من روزی سه تا عسل به luis دادم ولی نمیاد کندو رو بزرگ کنه تا سه تا عسل بگیرم!
اصلا کلا میشه سه تا عسل روزی گرفت؟

سلام دوستان منم عضو جدیدم
قبلا تا 5سالشو بازی کرده بودم
الان دارم دوباره بازی میکنم

در ضمن منم تا 200 عدد عسل هر روز بهش دادماونم به تعداد3
ولی اتفاقی نیفتاد

aliloveblog
08-02-2012, 09:50
ملا نصرالدین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
سلام
اره منم با کامپیوتر بازی میکنم
ولی با دسته
شما تو تنظیمات قبل از اجرای بازی میتونید کلید ها رو تغییر بدین

ملا نصرالدین
08-02-2012, 10:09
من چجوری باید تنظیمات رو تغییر بدم؟
اینی که از همین سایت دانلود کردم توی قسمت تنظیماتش فقط عکس دسته داره

aliloveblog
08-02-2012, 11:04
من چجوری باید تنظیمات رو تغییر بدم؟
اینی که از همین سایت دانلود کردم توی قسمت تنظیماتش فقط عکس دسته داره

برای من دلفینه

شما تو همون دسته ای که میری
مثلا اگه بخوای مربع رو تغییر بدی برو رو اون شاخه ای که با مربع وصل شده
با دسته دکمه مربع رو بزن تا تغییر کنه

aliloveblog
08-02-2012, 12:47
دوستان 2 تا عکس از آرایش مناسب مزرعه براتون از مزرعه خودم آماده کردم
امیدوارم خوشتون بیاد

javad khan008
08-02-2012, 15:01
اطلاعاتت غلطه برادر!!!
خود پسره از شهر میزنه بیرون!!
تازه فقط این یه بار نیست که! یه بار دیگه شو من یادمه که برای مسابقه سگ بازی از شهر خارج میشه!!
15 سال دیگه چیه:دی
شوخی میکنی؟
من بیشتر از 80درصد این پستها رو خوندم و بچه ها به این نتیجه رسیدن که شهری وجود نداره!
لطفا از چیزهایی که وجود داره بحث کنین یا چیزهایی که بهش دست یافتید.
شهر کجا بود

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

دوستان 2 تا عکس از آرایش مناسب مزرعه براتون از مزرعه خودم آماده کردم
امیدوارم خوشتون بیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7287359137%2Funtitled.bmp)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7287360856%2Funtitledggg.bmp)
سلام عضویتت رو تبریک میگم
مطمئنی میتونی محصولات رو 999عدد بفروشی؟
به نظر من اگه آبپاش قدرتش زیاد بشه بهتر از اینها میشه زمین رو شخم زد.

aliloveblog
09-02-2012, 20:51
شوخی میکنی؟
من بیشتر از 80درصد این پستها رو خوندم و بچه ها به این نتیجه رسیدن که شهری وجود نداره!
شهر کجا بود

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

من گفتم میتونی 999 بفروشی؟
بچه ها در مورد مزرعه دوم فکر کنم بشه گرفت
چون از چند نفر شنیدم که میشه این کار رو کرد
فقط باید خیلی به شهردار حال بدین
من که فعلا دارم این کار رو میکنم
ببینم چی میشه
ولی زیاد امیدوار نیستم
چون اگر وجود داشت حتما عکسی چیزی میذاشتن

aliloveblog
09-02-2012, 20:56
شوخی میکنی؟
شهر کجا بود

سلام من گفتم میشه 999 فروخت؟

amir_wish
09-02-2012, 21:21
سلام به همگی
نه خوشم اومد این بازی همچنان طرفدارای خودشو داره!
دوستانی که هنوز دارین این بازی رو ادامه میدین، زیاد تو این بازی عجله نکنید. مثلاً تو همون سال اول خونتون بزرگ باشه و یا همه گاو و گوسفند و و یک سری چیزهای دیگه گرفته باشین. به طور معمولی پیش برین. اگه عجله کنید بسیاری از دموهارو از دست میدین.
من چندتا ایده تو صفحات 450 تا 600 گذاشته بودم که خیلی طرفدار پیدا کرد. بید پیدا کنید و ادامه بدید شاید به جایی برسین.

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

آقا چرا آب پاش بی نهایت نمیشه؟
مگه تو معدن زمستانی پرش کنیم بی نهایت نمیشه؟
نه دوست عزیز همون 99 بار میتونی اب بدی
من تا حالا کسی رو ندیدم که بگه ابپاشم بی نهایت شده باشه

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

هر کوتوله باید حداقل 5 تا قلب داشته باشه
توی بهار حدود ساعت 3:10 به خونشون برید و هفتا ارد با خوتون داشته باشید و به انها بدید
بعد شمارو به مهمانی دعوت میکنند.
تست و تایید شده توسط خودم

HOMARNA
09-02-2012, 21:55
اين بازي در سه سال تموم نميشه...
يك بازي بدون پايان هست كه مي تونيد ازش براي مدت هاي طولاني لذت ببرين...
در هيچ گوشه اي از دنياي وب هيچ اشاره اي به پايان بازي در 3 سال نشده ....

aliloveblog
09-02-2012, 22:19
اين بازي در سه سال تموم نميشه...
يك بازي بدون پايان هست كه مي تونيد ازش براي مدت هاي طولاني لذت ببرين...
در هيچ گوشه اي از دنياي وب هيچ اشاره اي به پايان بازي در 3 سال نشده ....

با سلام
دوست عزیز این بازی کلا 18 ساله تا اونجایی که من اطلاع دارم
3 سال اولیه که بعد از موفقیتتون 15 سال بهش اضافه میشه

javad khan008
09-02-2012, 23:04
با سلام
دوست عزیز این بازی کلا 18 ساله تا اونجایی که من اطلاع دارم
3 سال اولیه که بعد از موفقیتتون 15 سال بهش اضافه میشه
دقیقا نظر من هم همینه.راستی من بااین برنامه ای که دوستان گذاشتن بازی نمیکنم و به همین خاطر از هیچ تقلبی استفاده نمیکنم!
فقط از ترفند خود بازی استفاده میکنم و همون اول ثروتمند میشم.
سوال:» مگه خونه رو سریع بزگ کنیم دموئی رو از دست میدیم؟فکر نکنما
{2بهار به راحتی 8دمو رو میشه دید.3بهار بعد پلیس بازی 2دمو دیگه رو هم میشه دید.6بهار 3تا دمو و 30بهار یک دمو دیگه}

amir_wish
10-02-2012, 12:48
اقا جواد دقیق بگم بله اگه شما خیلی سریع در بازی پیش برین 50 درصد دموهای بازی رو از دست میدید.
مثلا اگر سریع مرغدونی رو بزرگ کنید و 10 مرغ در اون قرار بدید، دو دمو رو از دست میدی. مانند اوردن یک تخم مرغ توسط پوپوری و یا اوردن فکر کنم 5 مرغ توسط ریک که از شما میخواد از اونها مواظبت کنید.
اگر سریع ازدواج کنید مثلا با کارن در مون سال اول، دموی اموزش رفص رو از دست میدید.
اگر هنوز با دختری ازدواج نکردید سعی کنید قلب دخترارو با هم به جلو ببرید. که دموهایی مانند درست کردن غذا توسط اللن و یا اوردن نامه تولد توسط انن و دادان کتاب به شما توسط ماری و یک سری موارد دیگه مثل گرفتن عطر از کای. توی بازی به یک شخص خاص هدیه ندید باید به همه به نسبت مساوی هدیه بدین. خود شما الان چند بار به ون همون فروشنده چینی هدیه دادید؟. کلا بگم با تعادل پیش بیرد.
به حرفهای این لوحه خانه هم زیاد توجه نکنید. این بازی سرشار از معماهاست که باید حل بشه برای حل شدنشم باید یک سری کارهاست که باید انجام داد. خو من به شخصه زمانی که پلی 1داشتم دیدم که تو این تاپیک هنوز ندیدم که کسی دیده باشه.
کاشکی منم فرصت داشتم این بازی رو برم.
من قدیمها چندتا ایده تو این بازی داشتم که خودم فرصت نکردم انجامش بدم اگه شماها دارید این بازی رو میرید به شماها بگم

javad khan008
10-02-2012, 14:41
حرفاتونو قبول دارم.
واقعیت اینه که فقط روز تولد ون بهش هدیه دادم!ولی حرفای شما رو درک میکنم!ولی فکر کنم باید به دخترا بیشتر هدیه بدیم تا سایر افراد.راستی سال اول بهتره قلب دختر هارو آبی کنیم و سال دوم قرمز و حدود پاییز سال 2ازدواج کنیم
ولی اگه مرغ داری رو بزگ کنی مشکلی برای دیدن دموها پیش نمیاد.فقط تو فصل پاییز باید مرغ های کمی داشته باشی تا دمو رو ببینی.
خیلی خیلی خوشحال میشم ایدتونو بدونم.

abtin5
10-02-2012, 17:07
سلام به همه
میگم دوستان واسه pc لینک دانلود ندارین؟
میخوام تازه شروع کنم :)

FerineFast
10-02-2012, 23:10
سلام به همه
میگم دوستان واسه pc لینک دانلود ندارین؟
میخوام تازه شروع کنم :)

ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﺳﺠﺎﺩ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

pejmangame
12-02-2012, 09:44
سلام سیو گیم بازی با پسوند psv برای بدیل کننده pSX دارید؟

javad khan008
12-02-2012, 13:26
slm
روز 7بهار سال اول از دختری درخواست همراهی برای جشن فردا میدی؟
ولی فرداش تو مسابقه دخترا خودشون میرقصند.چیکار کنم با کاراکتر خودم برقصه.
کلا میرقصه؟

aliloveblog
12-02-2012, 19:12
slm
روز 7بهار سال اول از دختری درخواست همراهی برای جشن فردا میدی؟
ولی فرداش تو مسابقه دخترا خودشون میرقصند.چیکار کنم با کاراکتر خودم برقصه.
کلا میرقصه؟

فکر کنم بعد از ازدواج فقط میتونی در کنار همسرت برقصی
اگر ازدواج کرده باشی در روز مسابقه همسرت میزنه بیرون از خونه و منتظر میونه تا با هم برین

javad khan008
12-02-2012, 22:31
سال اول به هیچ وجه نمیشه تو مسابقه آشپزی برنده شد؟
بدون تقلب.
کلا چی بپزیم برنده میشیم؟

javad khan008
13-02-2012, 14:48
سلام من گفتم میشه 999 فروخت؟
منم نگفتم تو میگی
خواستم ببینم میتونی 999تا بفروشی؟

MasoudMusic
13-02-2012, 23:28
سلام به دوستان
راستش من جدیدا این بازی رو که سالهاست بازی مورد علاقه من هست رو با کنسول PS3 دارم بازی می کنم و این دفعه می خوام با برنامه جلو برم که ببینیم آخرش چی میشه بالاخره :D
امیدوارم بتونیم با کمک هم لحظات شادی رو داشته باشیم
راستی از دوستان کسی می تونه لیست کامل دموهای بازی رو قرار بده؟ دموها بخش خیلی مهمی از بازیه لطفا اگه کسی لیستی از تمامی دموهای بازی داره رو اینجا قرار بده تا همه استفاده کنیم و در حین بازی دچار مشکل نشیم
ممنون

abtin5
14-02-2012, 09:41
سلام
من اول بازی چجوری پول در بیارم؟؟؟؟
پولمو دادم سیب زمینی خریدم و کاشتم و دارم اب میدم
میزان آب دادنم زیاد باشه در روز یا کم؟؟؟؟؟؟
مرسی

MasoudMusic
14-02-2012, 14:46
پیشنهاد می کنم صفحات اول انجمن رو مطالعه کنید خیلی به دردتون میخوره و روش کامل بازی رو یاد می گیرید

aliloveblog
14-02-2012, 16:19
سلام
مرسی

سلام
بهتره بود Turnip میخریدید
چون رشدش زود تر از سیب زمینی
سعی کنید بعد از برداشت دوباره بزر بخرید
وقتی یخورده وضع مالیتون خوب شد برید و یک مرغ بخرید و اولین تخمی که گذاشت برید بزارید برای جوجه شدن
به همین روال تخم مرغ ها رو برای جوجه شدن تو اون قسمت مرغ داری قرار بدید
باید هر روز یکبار به بزر ها آب بدین
البته غیر از روز های بارانی

3FX
16-02-2012, 00:30
هيچ شهري در كار نيست !!‌ جواب شركت natsumi به ايميل بنده .

Sent: Sunday, February 12, 2012 11:13 AM
To: 4service

Subject: Harvest Moon : Back to nature PS1

Dear my friend ... a lot of people in my country ask some questions about " harvest moon : back to nature " in PS1 ... I know it's an old game and it released many years ago from your company for PS ONE but a lot of people wants to know that in this game "can we go to the city ??" or " can we get out from village ??" and if it's possible how can do it ?

I know you can't believe it that I start to play this old game again with my old ps1 !!! because it's my favorite game when I was very young !

with regards
s.m.m

در پاسخ گفته اند :
Hello,

No, there is no city in Harvest Moon: Back to Nature.

Thank you,
Customer Service
Natsume Inc.
Website: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Facebook: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Twitter: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

javad khan008
16-02-2012, 11:32
سلام
مرسی
بهتره از ترفند بازی استفاده کنی و حیوانات رو از یه سیو دیگه کپی کنی و پولدار شی و از همه محصولات 13بزر بخری و بکاری تا بتونی ازهرکدام 100تابفروشی

javad khan008
16-02-2012, 11:39
هيچ شهري در كار نيست !!‌ جواب شركت natsumi به ايميل بنده .

Sent: Sunday, February 12, 2012 11:13 AM
To: 4service

Subject: Harvest Moon : Back to nature PS1

Dear my friend ... a lot of people in my country ask some questions about " harvest moon : back to nature " in PS1 ... I know it's an old game and it released many years ago from your company for PS ONE but a lot of people wants to know that in this game "can we go to the city ??" or " can we get out from village ??" and if it's possible how can do it ?

I know you can't believe it that I start to play this old game again with my old ps1 !!! because it's my favorite game when I was very young !

with regards
s.m.m

در پاسخ گفته اند :
Hello,

No, there is no city in Harvest Moon: Back to Nature.

Thank you,
Customer Service
Natsume Inc.
Website: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
Facebook: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] facebook)
Twitter: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] natsume_inc)
یکی از دوستای من حدود 8ساله این بازی رو انجام میده و اطمینان میده هیچ شهری وجود نداره و فقط از شما دوستان خواهش میکنم در مورد شهر پستی ندید.
با تشکر از همه شما دوستداران harvest moon

javad khan008
16-02-2012, 11:53
بدون تقلب.
ج نمیدید نپرسم!

mohammad8711
16-02-2012, 13:52
بدون تقلب نمیشه سال اول برنده شد
فکر کنم "کیک شکلاتی" (یا یک همچین چیزی ) همیشه برنده میشد ، برای پختش هم نیاز به شکلات دارید و تا اونجایی که یادمه در یکی از روزهای پاییز هر دختری که قلبش آبی باشه به شما شکلات میده

MasoudMusic
16-02-2012, 15:24
بدون تقلب.
ج نمیدید نپرسم!

از یک غذای گیم شارکی استفاده کن و اون رو ببر به مسابقه آشپزی

javad khan008
16-02-2012, 20:04
از یک غذای گیم شارکی استفاده کن و اون رو ببر به مسابقه آشپزی
خیلی ممنون!ولی من تقلب نمیکنم!
تا حالا کسی شکلات بدست آورده؟

MasoudMusic
17-02-2012, 14:13
من گیر آوردم
تو مسابقه آشپزی از نردبون برو بالا و با تیر و کمان ماهی گیری کن احتمال خیلی زیاد گیر میاری

faraz_n
17-02-2012, 14:28
مسعود جان شما چطوري رو ps3 داري بازي ميكني؟؟
آخه من شنيدم بايد ديسك اورجينال باشه تا بخونه مال شما اورجيناله؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

MasoudMusic
18-02-2012, 15:26
مسعود جان شما چطوري رو ps3 داري بازي ميكني؟؟
آخه من شنيدم بايد ديسك اورجينال باشه تا بخونه مال شما اورجيناله؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نه دوست من اوریجینال نیست ، با نرم افزار Multiman ورژن 2.7 به بالا می تونی تمام بازی های PS1 رو خیلی راحت اجرا کنی مهم هم نیست که اوریجینال باشه
حتی تو ورژن 4 این نرم افزار هم گفته شده بازی های PS2 هم میشه اجرا کرد
اگه راهنمایی بیشتر خواستی بگو در خدمتیم

MasoudMusic
18-02-2012, 20:55
دوستان من تازه بازی رو شروع کردم
این چسب زخم رو چطوری می تونم از Elli بگیرم و ه sta بدم؟
خواهشا یکی کمک کنه هر کاری می کنم چسب زخم رو نمیده !!

javad khan008
19-02-2012, 12:18
دوستان من تازه بازی رو شروع کردم
این چسب زخم رو چطوری می تونم از Elli بگیرم و ه sta بدم؟
خواهشا یکی کمک کنه هر کاری می کنم چسب زخم رو نمیده !!
روز 2 بهار بعد ساعت 9 که بیمارستان باز میشه به بیمارستان برو وگزینه 2رو انتخاب کن و چسب زخم رو بگیر وبه سمت خانه شهردار برو و چسب رو به استو بده.وقتی الی اومد گزینه i am ok رو انتخاب کن.

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

بچه ها تا حالا کسی توپ زرد رو بدست آورده؟

javad khan008
19-02-2012, 12:34
من گیر آوردم
تو مسابقه آشپزی از نردبون برو بالا و با تیر و کمان ماهی گیری کن احتمال خیلی زیاد گیر میاری
مطمئنی؟
یعنی خودت بدست آوردیش؟
میشه توضیح بدید چجوری میتونم عکس بزارم؟

MasoudMusic
19-02-2012, 20:38
[QUOTE=javad khan008;6852816]روز 2 بهار بعد ساعت 9 که بیمارستان باز میشه به بیمارستان برو وگزینه 2رو انتخاب کن و چسب زخم رو بگیر وبه سمت خانه شهردار برو و چسب رو به استو بده.وقتی الی اومد گزینه i am ok رو انتخاب کن.

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

متاسفانه من گزینه No Pain At All رو زدم:41:
یعنی به هیچ طریق دیگه ای نمیشه به دستش آورد؟ حتی با کد گیم شارک؟
خواهشا اگه کسی کد گیم شارک چسب زخم رو داره بده ممنون میشم

شکلات نه اما تو راهنمایی یکی از فروم ها خوندم که نوشته بود از این طریق 100% امکان پذیره فقط باید کمی شانس و صبر داشته باشی
فقط یادت باشه که با تیر رو کمان ماهی بگیری با اون چوب ماهیگیری معمولی نمیشه !!

sanka
20-02-2012, 23:30
من گیر آوردم
کاملا اشتباهه روز 14 زمستان دخترها میان و بهتون شکلات میدن ولی باید قلبشون رنگی باشه گرفتین چی شد؟

shekan
21-02-2012, 03:51
ما با این بازی زندگی کردیم
دورانی داشتیم
لینک بازی رو به صورت سالم بدین
ممنون

HaRvEsT MoOn -saha
22-02-2012, 17:46
سلام بجه ها
من 4تا ماهي پرينت شده گرفتم 2 تاي ديگه رو دقيقن بگين از كجا بگيرم؟
من 2 تاشو از اقيانوس (يكيش همونجا كه greg واي ميسته يكيشم بين كشتي و خونه zack )
يكيم از غار زمستوني يكيم از ابشار گرفتم

MasoudMusic
22-02-2012, 22:40
دوستان عزیز کسی کد گیم شارک چشب زخم رو نداره؟
اگه کسی داره لطفا بده ممنون میشم

HOMARNA
24-02-2012, 13:12
سلام دوستان...
من این بازی رو امروز شروع کردم، بد جور حس نوستالژیک داره...!

فقط یه سوال، زیر عکس کاراکتر بازی وقتی که استارت رو می زنیم یه شکل مستطیل سبز رنگ هست، زیرشم نوشته 0P ...
این مربوط به چیه؟

sanka
24-02-2012, 22:23
سلام بجه ها
من 4تا ماهي پرينت شده گرفتم 2 تاي ديگه رو دقيقن بگين از كجا بگيرم؟
من 2 تاشو از اقيانوس (يكيش همونجا كه greg واي ميسته يكيشم بين كشتي و خونه zack )
يكيم از غار زمستوني يكيم از ابشار گرفتم
تو صفحات قبل نحوه بدست اوردن همه کاغذها رو نوشتم ولی هیچکس یه تشکر خشک و خالیم ازم نکرد

javad khan008
25-02-2012, 18:50
کاملا اشتباهه روز 14 زمستان دخترها میان و بهتون شکلات میدن ولی باید قلبشون رنگی باشه گرفتین چی شد؟
دقیقا چه رنگی؟
یعنی باهاش میشه کیک شکلاتی بدست آورد؟

javad khan008
25-02-2012, 18:57
سلام دوستان...
من این بازی رو امروز شروع کردم، بد جور حس نوستالژیک داره...!

فقط یه سوال، زیر عکس کاراکتر بازی وقتی که استارت رو می زنیم یه شکل مستطیل سبز رنگ هست، زیرشم نوشته 0P ...
این مربوط به چیه؟
مربوط به تعداد غذاهایی که پختی میشه!هر یک غذا یک عدد اضافه میکنه!

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

تو صفحات قبل نحوه بدست اوردن همه کاغذها رو نوشتم ولی هیچکس یه تشکر خشک و خالیم ازم نکرد
کدوم صفحه؟
خودت بدست آوردی یا از روی کتاب نوشتی؟

HaRvEsT MoOn -saha
25-02-2012, 20:20
sanka كدوم صفحه ؟

AC_POP
28-02-2012, 15:53
من خیلی دوس دارم این بازی رو دوباره بازی کنم ، اما وقتی میشنوم که کل بازی 3 یا 4 ساله و بعد از این مدت از دهکده میرین ، ناامید و افسرده مشم !!! :41:
ولی ما بالاخره آخرش نفهمیدیم ، واقعا میره شهر یا نه ؟؟؟

HOMARNA
28-02-2012, 16:23
سلام...
نخیر شهری در کار نیست...
راستی دوستان این دمو رو دیدید؟
اول پاییز سال اول حدودا ساعت 7 به داخل خونتون برید و بیاید بیرون,هریس پلیس می یاد و میگه که عاشق دختر دوک شده و می خواد براش نامه بفرسته...

javad khan008
28-02-2012, 18:44
من خیلی دوس دارم این بازی رو دوباره بازی کنم ، اما وقتی میشنوم که کل بازی 3 یا 4 ساله و بعد از این مدت از دهکده میرین ، ناامید و افسرده مشم !!! :41:
ولی ما بالاخره آخرش نفهمیدیم ، واقعا میره شهر یا نه ؟؟؟
slm
عزیزم بازی خیلی طولانی تر از این حرفاست و بسیا عمیقه و شاید برای دیدن دمو پایانی باید 18سال بازی کنی!
شهر نمیره.من مطمئنم
ولی من 2 نفر رو میشناسم که میگن بعضی جاهای دهکده عوض میشه!
مثل وجود 3 سطل آشغال در میدان و اینکه یک فرد سیاه به دهکده اضافه میشه و چیزهای دیگر میفروشه!

javad khan008
28-02-2012, 18:52
سلام...
نخیر شهری در کار نیست...
اول پاییز سال اول حدودا ساعت 7 به داخل خونتون برید و بیاید بیرون,هریس پلیس می یاد و میگه که عاشق دختر دوک شده و می خواد براش نامه بفرسته...
من دیدم
بعدش باید بری با مادر آجا حرف بزنی!
پلیس ازت قلم میخواد که برای آجا نامه بنویسه

HaRvEsT MoOn -saha
28-02-2012, 19:09
من اين بازيو دانلود كردم مال دلفين خودش تبديل شد ست ججوري كدهاي بازي رو توش وارد كنم؟؟؟

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

یگين تورو خدا

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

یگين تورو خدا

AC_POP
28-02-2012, 19:55
سلام...
نخیر شهری در کار نیست...
پس من بازی کنم اگه شهری در کار نیست ؟
خوب پس اگه اینجوریه آخر بازی چی میشه ؟؟؟ بخوای نخوای بعد سه چهار سال باید از دهکده بری ؟:13:

HOMARNA
28-02-2012, 20:09
نه, بعد از سه سال در صورت موفقیت به بازی در دهکده ادامه می دید...

AC_POP
29-02-2012, 01:35
نه, بعد از سه سال در صورت موفقیت به بازی در دهکده ادامه می دید...
خوب این موفقیت شامل چی میشه ؟؟؟ باید هرچیز پنهانی که تو بازی هست رو پیدا کنیم ؟؟؟ خوب اینجوری که حوصله آدم سر میره !!! :13:

pcsoft
29-02-2012, 08:24
خوب این موفقیت شامل چی میشه ؟؟؟ باید هرچیز پنهانی که تو بازی هست رو پیدا کنیم ؟؟؟ خوب اینجوری که حوصله آدم سر میره !!! :13:

من سه سال راهنمایی که بودم فول بازی کردم نتونستم تمومش کنم. سال چهارم بودم. همه چیز تکمیل. زدم سیوم رو پاک کردم اشتباهی:31:
اگه داشتم الان سال هشتم بودم(اگر داشته باشه):31:
موفقیت هم همه چیز 99 و کلا همه چیز رو باید داشته باشی(کاغذ پرینت ماهی،...)

AC_POP
29-02-2012, 13:11
میخوام روی یه Walkthrough واسه این بازی ( back to nature ) کار کنم از امروز . دعام کنید :20:
فقط اگه بعضی چیزا رو ندونم میام اینجا ازتون میپرسم . یا علی :46:

sanka
29-02-2012, 16:20
مربوط به تعداد غذاهایی که پختی میشه!هر یک غذا یک عدد اضافه میکنه!

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

کدوم صفحه؟
خودت بدست آوردی یا از روی کتاب نوشتی؟

سلام باور کنین بچه ها خودمم یادم نیست صفحه ی چند بود اخه خیلی وقت پیش بود در مورد شکلاتم باید بگم در روز 14 زمستان که مسابقه ی تشکر و هدیه دادنه هر دختری که قلبش قرمز یا نارنجی باشه به جای شکلات به شما کیک شکلاتی میده که زیاد به دردتون نمیخوره و نمیتونین باهاش غذایی درست کنین و درصد مزرعتونو بالا ببرین شاید اگه تو یخچال خونتون نگه دارینش بتونین ازش در مسابقه ی اشپزی استفاده کنین ولی کیک شکلاتی همیشه تو مسابقه برنده نمیشه اگه میخواین برنده شین باید چای درست کنین که چای رو هم میتونین در فصل بهار از کوتوله ها بگیرین که باید با هفتا هدیه به کلبه ی هفت کوتوله برین و فکر میکنم ساعت 2:30 بعدظهر بود که مهمانیه چای خوریشون تشکیل میشد و به هر کدومشون یک هدیه بدین حالا این هدیه میتونه یک بسته ی ارد باشه یا کلم یا گل و...که در مهمانیشون شرکت کنین طریقه ی درست کردن چای هم تو کتاب نوشته من هر چیزی که راجبه این بازی میگم ازشون مطمئنم و میدونم که درسته و همه ی نوشتهای کتاب رو قبول ندارم من قبلا چای رو از کوتوله ها گرفتم و باهاش چای نیروزا درست کردم و در مسابقه ی اشپزی برنده هم شدم وانگهی اگه یادم بود که تو کدم صفحه نوشته بودمش حتما همون لحظه شماره ی صفحه رو براتون مینوشتم که تو پیدا کردنش به زحمت نیفتین.اگه میخواین کیک شکلاتی نگیرین و شکلات بگیرین باید قلب دختری که به شما اون روز هدیه میده سبز یا ابی باشه بطور کلی هر چی قلبش بیشتر باشه احتمال اینکه به شما به جای شکلات کیک شکلاتی بده بیشتر میشه.در مورد شهرم زود قضاوت نکنین.امیدوارم تونسته باشم به شما عزیزان تا حدودی کمک کرده باشم اگه سوالی دارین مطرح کنین اگه جوابشو بدونم مطمئن باشین ازتون دریق نمیکنم.