PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

harvy
22-09-2010, 19:18
من جدیدن دارم چیزای جدیدی رو تو بازی کشف می کنم.:21:

چه چيزهايى رو؟؟؟؟؟ :33:
چون من تشنه چيزهاى جديد تو اين بازى ام!!!!! :46:

بچه ها گرفتم كسي در مورده فلوت كه بايد هفت كوتوله ها گرفت مي دونه ؟

من يه چيزايى از بقيه شنيده بودم، ولى هيچكس روش گرفتنشو بلد نبود! (ولى هى مى گفتن هست :44:)
حالا چه طور مگه؟؟؟ بگو بگو بگو :33:

love_iran1983
24-09-2010, 21:58
سلام به همه دوستداران بازی مزرعه داران من از سایت http ://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com که سایت سازنده harvestmoon است در مورد شهر پرسیدم وجواب منفی گرفتم

Hello,

1. No, you can not go to the city after three years. You will never
go
anywhere else.

Thank you,
Customer Service
Natsume Inc.

---------- Original Message -----------
From: hasan jalili <love_iran1983@yahoo.com>
To: 4service@natsume.com
Sent: Wed, 12 Sep 2007 11[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -0700 (PDT)
Subject: Questions

> in harvest moon :back to natuer

1-can i go city this game end 3 year?

-----------------------------------------------------------------------
Don't let your dream ride pass you by. Make it a reality with Yahoo!
Autos.
------- End of Original Message -------

به دو دلیل خیلی مهم که هرکدوم به تنهایی کافیه شهر وجود نداره
به نظر شما وقتی سایت سازندش میگه توی این بازی شهر وجود نداره بعضی ها چه جوری رفتن شهر ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (احتمالا توی رویا)
من خودم تا حالا هر مطلب و هر چیزی رو که خواستم توی اینترنت پیدا کردم . اما در هیج سایت ایرانی و خارجی هیچ عکس یا سیوی از شهر وجود نداره

کسایی هم که میان میگن رفتن بیشتر به خاطر مطالبی توی کتاب لوح خانه نوشته این رو میگن که این مطالب کاملا اشتباه . من با کلی تحقیق فهمیدم که شرکت انتشار دهنده ابتدا می خواسته نسخه ای ارئه بده که توی اون یک بار به شهر میرفته برای خرید دارو و بر میگشته اما بعدا پشیمون شده و این نسخه ای که دست ماهاست رو به بازار عرضه کرده و به هیچ عنوان هم به شهر نمیره و بسیاری از مواردی هم چون شهر و شکلات و ... در این بازی ایجاد نشده در صورتی که ابتدا قرار بود انجام بشه پس بی خودتی وقت خدتون رو تلف نکنید

اما من واقعا قبول دارم که بازی خیلی قشنگی و شما ها هم به خاطر قشنگی اون رو بازی کنین و لذت ببرین نه به خاطر شهر .

emadolsky
26-09-2010, 16:54
سلام:31:
یعنی هیچکدومتون شکلات نگرفته؟:41:
جای تعجبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!:13:

love_iran1983
27-09-2010, 16:41
سلام:31:
یعنی هیچکدومتون شکلات نگرفته؟:41:
جای تعجبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!:13:

فلوت هم جز همون اشیائیی هست که هیچ وقت توی خود بازی نمیتونی بگیری

البته از طریق کد گیم شارک میتونی اما کار نمیکنه و این بر میگرده به همون قصه که گفتم سازندش میخواسته توی بازی یکسری مواردی رو بزاره که بعدا منصرف شده

emadolsky
01-10-2010, 21:36
فلوت هم جز همون اشیائیی هست که هیچ وقت توی خود بازی نمیتونی بگیری

البته از طریق کد گیم شارک میتونی اما کار نمیکنه و این بر میگرده به همون قصه که گفتم سازندش میخواسته توی بازی یکسری مواردی رو بزاره که بعدا منصرف شده

جناب کاری با فلوت ندارم.:41:
میگم شکلات نه فلوت.:27:

aristocrat
06-10-2010, 20:16
کسی‌ توی psp این بازی رو داره? آخه برای من وقتی‌ میرم کافه هنگ می‌کنه.

tosan622
07-10-2010, 04:10
سلام . هاروست مون برای pc هم هست؟

lordspeed
07-10-2010, 18:29
برایpc نیست ولی میتونی با emulatoer پلی استیشن 1 بازی کنی:46:

emadolsky
08-10-2010, 09:51
سلام من دارم از شماها می پرسم کسی شکلات گرفته یا نه.
چرا اهمیت نمیدین؟:41:

Maggy_P
08-10-2010, 10:36
شکلات تا حالا نخریدم ولی یکی از روزهای زمستان فکر کنم 14
اون دختره Pupori بهت یک شکلات میده. (اگر تا اون موقع ازدواج نکرده باشی.)

aquaquest
08-10-2010, 12:59
سلام
من اون زمان که هاروست مون بازی می کردم ، تو همین تاپیک روش گرفتن شکلات از همه ی دخترا را
گفتم ، فقط باید پیداش کنید .

Alex Fera
08-10-2010, 13:27
کسی سیو این بازی برای emulatoer رو داره؟

سیوش مشتی باشه ها؟

emadolsky
09-10-2010, 14:41
سلام
من اون زمان که هاروست مون بازی می کردم ، تو همین تاپیک روش گرفتن شکلات از همه ی دخترا را
گفتم ، فقط باید پیداش کنید .
من خودم شکلات گرفتم.
5تا تو روز 14 زمستان.
می خواستم بدونم جز من هم کسی گرفته یا نه.

راستی شما تونستی بری توی خونه ی Zack?

من شکلات داشتم!

aquaquest
10-10-2010, 15:42
من خودم شکلات گرفتم.
5تا تو روز 14 زمستان.
می خواستم بدونم جز من هم کسی گرفته یا نه.

راستی شما تونستی بری توی خونه ی Zack?

من شکلات داشتم!
آره ، من گرفتم ولی چون زود خواستم ازدواج کنم و قلب دختر ها از آبی بیش تر بود اگه اشتباه نکنم فقط یکی .
نه ، یادم نمیاد خونه ی zack رفته باشم ، مگه شما رفتی ؟ اگه رفتی یه عکسی چیزی بذار ما هم ببینیم .

emadolsky
11-10-2010, 08:21
من هم خونه ی zack نزفتم ولی تو یه سایت انگلیسی نوشته بود می تونی بری تو خونه zack
اگه رفتن به شهر ممکن باشه (زیاد امیدوار نیستم) قطعا باید با کشتی رفت و کشتی هم پهلوی خونه ی zack هست.
یه چیز جالب می دونستی ماهی گیری که بهت تیرکمان و چوب ماهیگیری داد توی خونه ی zack زندگی میکنه.
یه چیز جالب تر که فکر کنم دیده باشی وقتی که zack میخواد بره تو خونش در رو باز نمی کنه و بدون باز کردن در وارد خونش میشه. با این حساب فکر نکنم بشه وارد خونه zack شد.
اما یه چیز دیگه هم هست هر وقت می ری جلوی خونه ی zack و x رو می زنی میگه بدون اجازه نمیتونی وارد خونش بشی. شاید باید بعد از سه چهار سال باهاش دوست بشی و بری خونش؟
راستی من تو چنتا سایت چیزای عجیب و غریبی پیدا کردم!

amir_wish
11-10-2010, 13:06
دوستان عزیز فکر نکنم تا حالا هیچکدومتون (هاردورکر) شده باشین. اگه نشدین براتون میگم که چه جوری بشین
باید در آغاز سال، و ر طول یکسال جدید طوری محصولاتتونو بفروشین که خریدار zack همیشه و هر روز خوشحال باشه.
حتی نباید توی اون سال درگیر طوفا بشین. ولی قاعدتا روزهای تعطیل امکان پذیر نیست.
من خودم بشخصه در سال ششم موفق به این کار شدم.
ولی چیز خاصی گیرم نیومد فقط شهردادر و zack ازم تشکر کردن. به درصد بازمم اضافه نشد.

Zende
11-10-2010, 14:42
اضافه میشه چی میشه
رکورد درصد که نمیخوایم بزنیم
شهری هم وجود نداره

emadolsky
13-10-2010, 14:45
آقا جواب منو بدین!
راستی یه سوال کسی تو این فروم هست که از 6 یا 7 سال بیشتر بازی کرده باشه؟
لطفا جواب بدین:46:

Leyth
15-10-2010, 10:57
من هم خونه ی zack نزفتم ولی تو یه سایت انگلیسی نوشته بود می تونی بری تو خونه zack
اگه رفتن به شهر ممکن باشه (زیاد امیدوار نیستم) قطعا باید با کشتی رفت و کشتی هم پهلوی خونه ی zack هست.
یه چیز جالب می دونستی ماهی گیری که بهت تیرکمان و چوب ماهیگیری داد توی خونه ی zack زندگی میکنه.
یه چیز جالب تر که فکر کنم دیده باشی وقتی که zack میخواد بره تو خونش در رو باز نمی کنه و بدون باز کردن در وارد خونش میشه. با این حساب فکر نکنم بشه وارد خونه zack شد.
اما یه چیز دیگه هم هست هر وقت می ری جلوی خونه ی zack و x رو می زنی میگه بدون اجازه نمیتونی وارد خونش بشی. شاید باید بعد از سه چهار سال باهاش دوست بشی و بری خونش؟
راستی من تو چنتا سایت چیزای عجیب و غریبی پیدا کردم!

سلام.
تو بازی Harvest moon: Back to Nature به هیچ وجه نمیشه رفت خونه Zack.
اونی که شما دیدین مربوط به بازی Harvest moon: friends of mineral town بوده.
حتی با دوست جونجونی شدن و غیره اصلا نمیشه وارد خونه کنار اسکله شد.

دوستان عزیز فکر نکنم تا حالا هیچکدومتون (هاردورکر) شده باشین. اگه نشدین براتون میگم که چه جوری بشین
باید در آغاز سال، و ر طول یکسال جدید طوری محصولاتتونو بفروشین که خریدار zack همیشه و هر روز خوشحال باشه.
حتی نباید توی اون سال درگیر طوفا بشین. ولی قاعدتا روزهای تعطیل امکان پذیر نیست.
من خودم بشخصه در سال ششم موفق به این کار شدم.
ولی چیز خاصی گیرم نیومد فقط شهردادر و zack ازم تشکر کردن. به درصد بازمم اضافه نشد.

به نظرم قبلا در مورد نوشته‌هایی که جلوی درجه‌های آبی و صورتی بود گفته بودم. الآنم سرچ زدم یافت می‌نشد پس دوباره میگم. این درجه‌ها و نوشته‌ها فقط واسه اطلاع رسانی به شماست و یه خورده هم نمک بهش زده شده و هیچ نقشی تو بازی ندارن. درجه آبی برای مقدار پولیه که تو این فصل کسب کردین و درجه صورتی برای مقدار پولیه که خرج کردین (یا شایدم برعکس، دقیق یادم نیست) اگه بیشتر از 5000 طلا تو اون فصل دربیارید و کمتر از 2000 طلا خرج کنید براتون می‌نویسه: Hard Worker . اون نوشته ای هم که همیشه برای ما ها می‌نویسه: Go getter به خاطر اینه که بیشتر از 5000 تا طلا در می‌آریم و بیشتر از 5000 تا هم خرج می کنیم.

رفت تا چند ماه بعد!

amir_wish
15-10-2010, 20:43
1-کلا این بازی چند ساله
یکجا شنیدم 15 سال
ایا کسی 15 سالشو رفته؟
2- این سی دی این بازیرو که من دارم 250 مگ است. ولی یکجا دیدم 80 مگ. یکی دیگه تو همین سایت دیدم میگه 560 مگ
ایا کسی ورژن کامل این بازیرو داره
در صورت امکان لینک دانلودشو بذارین1

emadolsky
16-10-2010, 15:44
ببخشید کدومتون با کارن ازدواج نکرده؟
اگه میشه جواب بدین.

بی باک بی بال
16-10-2010, 21:14
1
-کلا این بازی چند ساله
یکجا شنیدم 15 سال
ایا کسی 15 سالشو رفته؟
2- این سی دی این بازیرو که من دارم 250 مگ است. ولی یکجا دیدم 80 مگ. یکی دیگه تو همین سایت دیدم میگه 560 مگ
ایا کسی ورژن کامل این بازیرو داره
در صورت امکان لینک دانلودشو بذارین1
من که تا سال 16 دهم هم بازی کردم هیچی نشده
سی دی که من داشتم 250 مگا بود

ببخشید کدومتون با کارن ازدواج نکرده؟
اگه میشه جواب بدین.
اره من با اونکه توی کتابخونه بود ازدواج کردم

emadolsky
17-10-2010, 14:00
هیچکودومتون نتونستید دو تا اسب بگیرید؟
این حقیقت داره که میشه دوتا اسب گرفت.

Zende
17-10-2010, 14:27
چجوری؟!؟؟!؟!

emadolsky
18-10-2010, 14:36
من تو چنتا سایت چیزای متفاوتی پیدا کردم که بعدا می گم.
یعنی هیچکدومتون نگرفته؟
من فکر کنم اگر شهر وجود داشته باشه قاعدتا ما نمی تونیم بریم چون خیلی چیزا هست که نمی دونیم.

کسی هست که با kai دوست شده باشه؟
جواب بدین لطفا

iman reza
23-10-2010, 15:45
من با تمام اهای به خصوص کایی دوستم
البته یه سالی میشه بازی نکردم...احتمال داره چند روز دیگه سیوم رو ادامه بدم
تو سال چهارمم..اخرای بهار

emadolsky
23-10-2010, 17:10
کی تا به حال تونسته الهه محبت رو ببینه؟
جواب بدین لطفا

vahid0801
30-10-2010, 13:40
من با تمام اهای به خصوص کایی دوستم
البته یه سالی میشه بازی نکردم...احتمال داره چند روز دیگه سیوم رو ادامه بدم
تو سال چهارمم..اخرای بهار

سلام چه عجب اقا ایمان.
دفه قبل که زیاد سر نزدی اگه هستی اینبارو تا ته باهم بریم.
هوپی عزیز و بقیه دوستانم اگه هستن یه ندا بدن........منتظریم

vahid0801
31-10-2010, 13:49
رفیق سوالت جواب خاصی نداره.باید خودت بگردی ببینی چی میشه.با هر انتخابت جریان بازی تغییر میکنه.

اقا کسه دیگه ای نیومد؟منو ایمان داریم میریم.......

amir_91
31-10-2010, 18:37
کسی لینک دانلود بازی رو میده؟
مرسی

aquaquest
31-10-2010, 20:45
کسی لینک دانلود بازی رو میده؟
مرسی
سلام
اگه تبلیغ نیست ، تو امضای من لینکش هست ، لینکشم مستقیمه .

amir_91
01-11-2010, 00:04
واسه pc هست بخوام دانلود کنم؟ یا همشون تبدیل ps1 هستن؟ اگر pc لینک داری بذارید. Thanks a lot :5:

بی باک بی بال
01-11-2010, 00:47
واسه pc هست بخوام دانلود کنم؟ یا همشون تبدیل ps1 هستن؟ اگر pc لینک داری بذارید. Thanks a lot

همون پی اس 1 هستش

narotu
25-12-2010, 21:27
اگه از این بازی قدیمی خسته شدین و میخواین یک نسخه جدیدترش رو با شبیه ساز بازی کنید
بازی هاروست مون رزه حیوانات رو میشه با شبیه ساز بازی کرد (harvest moon animal parade)
این بازی شهر هم داره (اگه عکس خواستید بگید بزارم )
وسعت بازی
نسخه جدید فضای خیلی بزرگتری داره جوری که وقتی میخوام همه جاهایی رو که تا حالا باز کردم رو نگاه کنم یک ساعت میگذره یا یک روز به وقت خود بازی حالا بماند که خیلی از جاها رو تنونستم باز کنم
شهر دوم
در این بازی شهر هم وجود داره یک جزیره که توی نقشه معلومه اما هنوز نمیشه رفت
وقتی بازی رو شروع میکنید فقط به شهر و مزرعه ها میتونید برید که همین اندازش حداقل دو برابر بزگتر از هاروست مون نسخه ps1
تعداد مغازه ها و خونه ها و ساکنان و کلا همه چیز چند برابر بزرگتر و بیشتر شده
حیوانات

تو این بازی میتونید مرغ . اردک . گاو . گوسفند . بز و کلا خیلی حیوونهایی که توی نسخه قبلی نبود رو نگهداری کنید
گرافیک فوق العاده بهتر شده طوری که از بازی خسته نمیشید
توی بازی چند دریا وجود داره و رودخونه
شهر چند طبقه هست و مزرعه های دیگران از طرف دیگه هست
معدن و قسمت مخفی که حیوانات راهش رو بستن و شهر دوم و کلی جای دیگه رو فعلا نتونستم باز کنم
فقط تونستم قسمت بالای مزرعه که پلش شکسته بود رو باز کنم که به وسعت بازی خیلی بیشتر شد
مغازه ها :
توی این بازی مغازه های خیلی زیادی وجود داره مثل
لباس و کلاه و فروش
جواهری
گاو و گوسفند فروش
بذر و درخت فروش
ماهی فروش
ابزار قوی کن
لوازم خونگی
نجاری
مسافرخونه و اشپزخونه
عکاسی
و کلی جای دیگه
خونه

تا اونجایی که من فهمیدم و رفتم پیش نجار
خونه رو تا لول 5 میتونید بالا ببرید و بهتر کنید
وسایل رو توی خونتون شما انتخاب میکنید که کجا باشه مثلا من یک قابلمه خریدم و گذاشتمش روی قسمت وسط جای اشپزخونه
یا جای صندوق رو عوض کردم تا رحت تر بهش دسترسی داشته باشم
در این بازی باید صنگ و چوب هم جمع کنید برای ساخت و ساز
وسایل رو فقط سه بار قوی نمیکنید و خیلی بیشتر میشه قوی کرد تو جایی خوندم که وقتی چندین باز قوی کرد ابپاش رو میتونه یک زمین 6 * 5 رو ابیاری کنه
توی این بازی به غیر از زمین اولیه خودتون که باید براش 5 هزار تا بدین دو زمین دیگه هم وجود داره که میشه از طریق شهردار خرید اما خیلی گرونن
البته تا اینجا دو تا زمین چون شاید وقتی بقیه مناطق هم باز بشه زمینها و جاهای دیگری هم باشه من فقط تونستم یک منطقه رو باز کنم که خودش اندازه یک شهره
مزرعه
توی این بازی کلی میوه و درخت میشه کاشت و میوه ها فقط یک جور نیستن مثلا من توی ماه اولم و توت فرنگی زیاد کاشتم و سه نوی توت فرنگی تونستم برداشت کنم
توت فرنگی ضعیف . توت فرنگی متوسط . توت فرنگی عالی که برق میزنه
انتخاب شخصیت
تو این بازی میتونید اول بازی از میون چهار شخص یکی رو انتخاب کنید
پسر دو جور هست که قیافه هاشون فرق میکنه
دختر دو جور هست که قیافه هاشون فرق میکنه
ازدواج
دختر ها و پسرهای زیادی برای ازدواج وجود داره که میتونید یکی رو انتخاب کنید
برای پسر دختر کشاورز و خیاط توی فروشگاه لباس فروشی و دختر اشپز و غیره
برای دختر تعمیرکار و کشیش و غیره
گربه . سگ . حیوانات خونگی

از همون اول بازی شما نه گربه دارید نه سگ ولی میتونید با خوبی کردن نگه داری کنید
توی این بازی سه سگ و سه گربه وجود داره
حیوانات دیگر
خوک . مار . خرگوش . خرس کوچیک . خرس بزرگ و کلی حیوون دیگه تو بازی وجود داره که میشه بهشون خوبی کرد و قلبشون رو زیاد کرد
اهالی
به غیر از دختر ها میشه غلب همه اهالی رو زیاد کرد مثل شهردار . تعمیر کار و کلا همه
تعداد اهالی اینقدر زیاده که نمیتونم همشون رو بگم
جشنها و مسابقات
سیرک توی میدون بزرگ کلیسا
جشن گلها هم همینطور
و کلی مسابقه و جشن دیگه هم هست که من هنوز ندیدم چون فقط یک ماه بازی کردم (26 روز )
کلبه ی جادوگر
هنوز باز نشده این جزو جاهای مخفی نیست
-------------------------------------------------------

همه ی این توضیحات قسمت کوچکی از بازی رو شرح داده و اگه میخواین این بازی عالی رو بازی کنید میتونید این بازی رو از فروشنده های بازی wii بگیرید و با شبیه ساز دلفین راحت کنید
در اخر اینو بگم که این بازی اونقدر قشنگه که با این که چند ماه بازی رو رها کرده بودم و حدود 50 تا بازی جدید و با گرافیک فوق اعلاده توی کامپیوتر داشتم و بازی نمی کردم این بازی رو حسابی بازی کردم و لذتی بردم که از بازیهای دیگه نمشه برد
----------------------------------------------------------------------
هر کی خواست میتونه نوشته رو کپی کنه و دربارش یک تاپیک بزنه
--------------------------------------------------------------------
اگه عکس از قسمت خواصی از بازی خواستین بگین بزارم

saxiass
27-12-2010, 12:58
اقا اینو بزار برامون.:31:
من خیلی مشتاقشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترو خدا لینک دانلودشو بزار.:20:

AC_POP
27-12-2010, 13:03
narotu زود باش دیگه بذار دانلود کنیم نمی تونم دیگه صبر کنم :31:

سلام
اگه تبلیغ نیست ، تو امضای من لینکش هست ، لینکشم مستقیمه .

سلام.من لینک این استراتژی رو می خوام.اینایی که تو امضا گذاشتی وقتی میرم استراتژی رو دانلود کنم میگه فایل حذف شده :41:

saxiass
27-12-2010, 16:22
ما منتظریم ها.
به خدا مردم زود باش دیگه.

AC_POP
28-12-2010, 00:44
من لینک تورنتش رو پیدا کردم و همین الان زدم دانلود کنه کنه من چون فقط شب ها از ساعت 12 تا 8 از adsl میتونم استفاده کنم فکر کنم دانلودش حداقل 2 روز طول بکشه !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط اگه یکی از دوستان (مخصوصا اونی که این بازی رو قبلا روی پی سی بازی کرده) لطف بکنن بگن چجوری بازی رو اجرا کنیم (بهترین تنظیمات واسه سرعت بالا).ممنون

narotu
28-12-2010, 02:55
سلام دوستان من فقط شبا سر میزنم واسه همین الان دارم پیغاماتون رو میبینم ماشالا شما خیلی از من علاقه مند ترین و بیشتر عجله دارین
در ضمن من چون این بازی رو خریدم لینک دانلود مطمئن ندارم
برای شبیه ساز هم نسخه r6506 دریافت کنید بهتر جواب میده

روی تنظیمات هم من خودم فقط پلاگین گرافیک رو گذاشتم dolphine video merge و اگه توی زمینهای بزرگ بازی بالای 50 درصد سرعت بگیرین بازی روون اجرا میشه از نظرتون
در ضمن برای بازی حداقل باید سی پی یو دو هسته ای داشته باشین
اینجا هم تنظیمات گذاشته سایت خودش تا سرعت بیشتری بگیرین اما یک مقدار گرافیک پایین میاد

من تونستم امروز یک الهه رو که از درخت میاد بیرون و ازت میخواد زنگ های جادویی که در اصل کوتوله هستن رو پیدا کنم و بزارم سر جاشون
و همین طور یک کاوشگر رو دیدم و یک دختر بچه که برام حسابی دردسر درست کرد
و میتونم سوار گاو بشم چه کنیم اسب ندارم فعلا
درختام میوه داده اما نمیتونم برشون دارم شاید سال بعد
در ضمن به نظره من این بازی گرافیکش از نسخه ps2 خیلی بالاتره
اسم دقیق این بازی
harvest moon animal parade
که برای نینتندو وی
مواضب باشید نسخه های دیگه رو نگیرید چون من دارم و گرافیکه نسخه های دیگه وی به درد نمیخوره

afceaglee2013
28-12-2010, 05:51
من بازی gear of war 2007 رو تازه دانلود کردم کرکش هم رازور ه و یه فایل Startup.exe داره .. بعد از نصب و کپی کرک این ارور رو میده ..
WarGame-G4WLive.exe : You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game
فکر میکنم از کرکشه .. درایور ها بروزن و مشکلی با بازی های دیگه ندارم .. دوستان اگه کمک کنین ممنون میشم خیلی تو کف این بازیم .. اگه کرک سالم دارید لطف کنید لینکشو بدید یا آپلود کنید ممنون .. :11:

AC_POP
28-12-2010, 07:58
من بازی gear of war 2007 رو تازه دانلود کردم کرکش هم رازور ه و یه فایل Startup.exe داره .. بعد از نصب و کپی کرک این ارور رو میده ..
WarGame-G4WLive.exe : You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game
فکر میکنم از کرکشه .. درایور ها بروزن و مشکلی با بازی های دیگه ندارم .. دوستان اگه کمک کنین ممنون میشم خیلی تو کف این بازیم .. اگه کرک سالم دارید لطف کنید لینکشو بدید یا آپلود کنید ممنون .. :11:

اول اینکه اینجا تاپیک مربوط به این حرف ها نیست !!!! :41:
ثانیا اگه زیاد از این گیم خوشت اومده خوب برو 2 تومن خرج کن از بیرون بخرش دیگه . مطمئن باش با صرفه تره !!!:11:

سلام دوستان من فقط شبا سر میزنم واسه همین الان دارم پیغاماتون رو میبینم ماشالا شما خیلی از من علاقه مند ترین و بیشتر عجله دارین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروی تنظیمات هم من خودم فقط پلاگین گرافیک رو گذاشتم dolphine video merge و اگه توی زمینهای بزرگ بازی بالای 50 درصد سرعت بگیرین بازی روون اجرا میشه از نظرتون
اینجا هم تنظیمات گذاشته سایت خودش تا سرعت بیشتری بگیرین اما یک مقدار گرافیک پایین میاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن تونستم امروز یک الهه رو که از درخت میاد بیرون و ازت میخواد زنگ های جادویی که در اصل کوتوله هستن رو پیدا کنم و بزارم سر جاشون
اسم دقیق این بازی
که برای نینتندو وی
مواضب باشید نسخه های دیگه رو نگیرید چون من دارم و گرافیکه نسخه های دیگه وی به درد نمیخوره

راستی حجم بازی چقدره ؟؟؟
اینی که من الان گذاشتم دانلود میکنه 2 گیگابایت هست که تازه 850 مگابایتش رو دانلود کرده.
اسم فایل هم :
Harvest Moon Animal Parade (2010) [Wii][PAL][MULTi5]
هست.
منظورم از اسم فایل این بود که نسخه پال هست.اشکالی که نداره هان ؟؟؟:20:

narotu
28-12-2010, 18:11
واسه من چون که ایمیج گرفتم حجم یک دیویدی کامل رو نشون میده یعنی 4.3 گیگ اما کلا بازی یک دی وی دیه اما فکر میکنم درست باشه مال شما
نه با پال مشکلی نداره کلا این شبیه ساز با هیچ نسخه ای مشکلی نداره
فقط اگه گرفتی خواستی بازی کنی روز اول فقط برو دیگران رو ببین و فقط دونه بخر درخت هم اصلا نخر توت فرنگی بخر که چند بار میوه میده (strawberry) تا بعدا مشکل کم پولی گیر نکنی

AC_POP
28-12-2010, 20:02
واسه من چون که ایمیج گرفتم حجم یک دیویدی کامل رو نشون میده یعنی 4.3 گیگ اما کلا بازی یک دی وی دیه اما فکر میکنم درست باشه مال شما
نه با پال مشکلی نداره کلا این شبیه ساز با هیچ نسخه ای مشکلی نداره
فقط اگه گرفتی خواستی بازی کنی روز اول فقط برو دیگران رو ببین و فقط دونه بخر درخت هم اصلا نخر توت فرنگی بخر که چند بار میوه میده (strawberry) تا بعدا مشکل کم پولی گیر نکنی

انصافا سرعت بازی چطوریه ؟؟؟
جون من اعصاب خرد کن نیست ؟؟؟
آخه من وقتی نسخه PS2 این مزرعه دار رو میزنم اجرا کنه اونقدر سرعتش پایینه حالم بهم میخوره !!! اعصابم خورد میشه.:2:
الان این 2 گیگ رو دانلود کنم بعدش اینطوری بشه باور کن دیگه اعصاب معصاب ... :31:

armin_punisher6
28-12-2010, 22:01
بچه ها این بازی برای کامپیوتر هم هست؟

saxiass
28-12-2010, 23:01
یه لینک خوب و تکه تکه ندارید؟
من تورنت نمیخوام.:2:
در ضمنچون ارتباطم زیاد قطع میشه میخوام هم پارت پارت و هم رزیوم دار باشه لینکش.:5:
ببخشید اگه زیاد سرتونو درد اوردم.:46:
ممنون :11:

AC_POP
28-12-2010, 23:11
در ضمنچون ارتباطم زیاد قطع میشه میخوام هم پارت پارت و هم رزیوم دار باشه لینکش.:5:

پارت پارتش رو من دو جا پیدا کرده بودم که چون توی rapidshare و یه سایت دیگه آپ کرده بودن فایل ها بعد از یه مدت حذف شده بودن.

تورنت که بهتره.هم سرعتش خوبه و هم اینکه همیشه قابلیت Resume داره.

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

بچه ها این بازی برای کامپیوتر هم هست؟

نه . تا اونجایی که من میدونم نیستش.ولی با شبیه ساز نرم افزار ها میتونی ورژن PS1,Nintendo 64,snes(قکر کنم) , GBA رو روان بازی کنی.
این نسخه WII رو هنوز امتحان نکردم ببینم سرعتش چطوره . ولی PS2 افتضاح بود !!! مخصوصا ورژن A wonderful life.

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

این همون لینکی هست که گفتم پیدا کردم ولی حذف شده بود.فقط تو پست قبلی گفتم Rapidshare که اشتباه گفتم.یه سایت دیگه س. میخوای امتحان کن ولی من که دیشب زدم نوشت فایل حذف شده.سرور دوم هم شیلتره.

narotu
28-12-2010, 23:59
انصافا سرعت بازی چطوریه ؟؟؟
جون من اعصاب خرد کن نیست ؟؟؟
آخه من وقتی نسخه PS2 این مزرعه دار رو میزنم اجرا کنه اونقدر سرعتش پایینه حالم بهم میخوره !!! اعصابم خورد میشه.:2:
الان این 2 گیگ رو دانلود کنم بعدش اینطوری بشه باور کن دیگه اعصاب معصاب ... :31:

ببین من توی جاهای بسته مثل خونه فروشگاه یا خونه های دیگرون بالای 60 تا 70 درصد میگیرم و سرعت معمولیه ولی بعضی موقع ها توی جاهای بسته هم سرعت اونقدر میره بالا که از حد معمول بازی جلو میزنه مثلا 120 درصد
ولی توی جاهای باز 40 تا 65 درصد صرعت میگیرم که همون طور که گفتم بالای 50 درصد معمولی اجرا میشه
کلا اگه سیستمتون ضعیفه یا پردازندون و غیره بیخیالش بشین
در ضمن من هاروست مون ps1 رو هم بعضی موقعها قبلا با همین سیستم سرعتم میومد پایین حالا چرا نمیدونم
اما من توی سایت دلفین خوندم بعضیها که این بازی رو بازی میکردن میگفتم بالای 90 درصد صرعت میگیرن عکس هم گذاشته بودن
در ضمن اینم بگم من نسخه ps2 این بازی رو روی کامپیوتر اجرا نکردم تا سرعتش رو ببینم اما اگه سرعتش مثل god of war من توی این بازی مزرعه دار بیشتر سرعت میگیرم تا تو اون
----------------------------------------------------------------------------------

برای اینکه اونایی که نمیخوان بازی کنن بیشتر تحریک بشن به این بازی امروز مسابقه حیوانات بود و مسابقه هم فقط مربوط به یک حیوون نبود یعنی دوی حیوانات جدا مسابقه مرغها جدا و من تونستم توی دوی حیوانات با گاو از اسب و بز و شتر مرغ برنده بشم که حالا گاوم یک تاج طلایی رو سرش داره
و مسابقه مرغ رو هم فعلا به علت اماده نبودن مرغهام نتونستم انجام بدم
و یک قسمت مخفی دیگه رو هم باز کردم که تقریبا معدن مانند بود اما نه معدن طلا و اهن و غیره بلکه اینیکی معدن بیشتر درخت بود برای قطع کردن و وقتی کلی رفتم جلو به یک کلبه رسیدم که صاحبش که اینیکی هم جادوگر بود تبدیل شده بود به غورباغه و از من خواست کمکش کنم و من رفتم پیش اونیکی جادوگر اما بهم گفت باید بتونی به جزیره بری تا مواد لازم رو بیاری و تو هنوز نمیتونی
و تونستم ساکم رو هم از طریق لباس فروش ارتقا بدم و بزرگتر کنم
کلا بازی موارد جزابی داره و من تا الان واقعا همینجوری لذت بردم
14000 تا هم پول دارم میخوام برم یه 40 یا 50 تایی دونه خوب بخرم یه روز دیگه فصل جدید شروع میشه

الان این بازی هزار تومنه (پول 4 تا نون) ارزش دانلود نداره
حالا از ما گفتن
اما در هر صورت
این لینک دانلود بصورت یک فایلی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------------------------
---------------------------------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم بصورت 20 پارت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط قبل از دانلود حتما همه پارتها رو چک کنید که فایل مرده نداشته باشه بیاید یخه من رو بگیرید
کلا تو این سایت بگردید بهتره

saxiass
29-12-2010, 13:41
اخه میدونی چیه من از اینترنت دانشگاهمون مجانی استفاده میکنم.
پس میبینیم که ارزششو داره.
ممنون از وقتی که گذاشتی.
I :40:You

AC_POP
29-12-2010, 16:48
من 10 پست اول این تاپیک رو خوندم.این PocketStation چیه که همه تو کف هستن ؟؟؟
در ضمن مگه با نرم افزار Epsxe میشه گیم شارک رو اجرا کرد ؟

saxiass
29-12-2010, 23:17
پاکت استیشن یک چیز بیخود و بدون کاربرده که فقط با گیم شارک وارد بازی میشه و خیلی ها میگن میشه باهاش همه ی کارها رو کرد اما بی کاربرده.:2:
در ضمن گیم شارک هم می شه توی Epsx استفاده کنیم.:8:
اگه یه خورده صبر کنی فردا از دانشگاهمون واست اپلود میکنم بری حالشو ببری.:20:
فقط ایمیلتو واسم پیام خصوصی کن تا واست بفرستمش.:11:
شب خوش:40:

mohammad_twe
30-12-2010, 00:37
سلام
بعد از حدود 7/8 سال بدجور زد به سرم harvest moon back to natur بازی کنم
واقعا خاطرات فراموش نشدنی با این بازی دارم
یه سوال :
به نظرتون راحت ترین راه و زودترین راه رسیدن به زن تو بازی چیه ؟ :دی
قدیما هی میرفتیم کادو میدادیم و پاچه خواری میکردیم :دی ( اون خانومه که کناره فروشگاه پدرش میومد :دی )
الان مثل قدیم حوصله ندارم یه راه اسون بگین که زود به زنمون برسیم :دی

hopee
30-12-2010, 11:10
سلام
بعد از حدود 7/8 سال بدجور زد به سرم harvest moon back to natur بازی کنم
واقعا خاطرات فراموش نشدنی با این بازی دارم
سلام
راستش یه جورایی بهت حسودیم شد :دی
منم یه زمانی عاشق این بازی بودم (و البته هنوزم هستم)، ولی متاسفانه وقت بازی کردم ندارم. :41:
به جای ما ام از بازی لذت ببر :دی

یه سوال :
به نظرتون راحت ترین راه و زودترین راه رسیدن به زن تو بازی چیه ؟ :دی
قدیما هی میرفتیم کادو میدادیم و پاچه خواری میکردیم :دی ( اون خانومه که کناره فروشگاه پدرش میومد :دی )
الان مثل قدیم حوصله ندارم یه راه اسون بگین که زود به زنمون برسیم :دی
در مورد سوالت ، خوب سریع ترین راه استفاده از گیم شارکه و اینکه رمز قرمزشدن قلب دخترمورد علاقت (:دی) رو وارد کنی و همینطور رمز بزرگ شدن خونرو.
راه بعدی که راه طبیعی تره اینه که از همون اول بازی سخت کار کنی و تبرتو از اول بازی آپگریت کنی و شروع کنی به تولید کردن چوب و پول در آوردن و بزرگ کردن خونه و همراه با این کار به دختری که دوستش داری چیزایی رو که دوست داره بدی.(مثلا م ش ر و ب به کارن!)،اگه به اندازه کافی هدیه تهیه کنی میتونی تو دو روز تولدش و روز تنکس گیوینگ قلبشو قرمز کنی چون تاثیر کادوها تو این روزا خیلی بیشتره (چه بهتر اگه هدیه هاروکادو هم کرده باشی!) و بعد از اینکه قلبش قرمز شد میتونی پر آبی رو بهش بدی و باهاش ازدواج کنی. :40:
موفق باشی :دی

mohammad_twe
30-12-2010, 16:25
به این دختر خانوم papuri چی بدم که زودتر راضی بشه ؟؟
راستی حداکثر چند روز طول میکشید که قلب یه دختر برای ازدواج ردیف بشه ؟؟

بی باک بی بال
30-12-2010, 16:43
راستی حداکثر چند روز طول میکشید که قلب یه دختر برای ازدواج ردیف بشه ؟؟
هموندختر که توی مرغ فروشی بود
اگه اون فکر کنم تخم مرغ ابپز
اگه اونی که توی کتابحونه هست که قارچ سمی سنگ که توی معدن زمستانی هست دوست داره

mohammad_twe
30-12-2010, 23:23
بازم سلام :دی
یادمه برای قدرتی کردن این بزار ها : ابپاش , تبر ..... باید میرفتیم پیش اهنگر !
الان ابزارهام به حدی رسیده که قدرتشون رو بالا ببرم
اما وقتی میرم پیش اون اقا قبول نمیکنه ! مثلا ابپاش رو حتی میزارم روی equip طرف یه چیزایی میگه و قبول نمیکنه !
چه کنم :دی ؟

AC_POP
30-12-2010, 23:28
سلام.یکی اینجا بگه چطوری باید گیم شارک رو توی Epsxe اجرا کنم ؟
من میزنم فقط صفحه سیاه میاد :41:

narotu
30-12-2010, 23:56
سلام.یکی اینجا بگه چطوری باید گیم شارک رو توی Epsxe اجرا کنم ؟
من میزنم فقط صفحه سیاه میاد :41:

ببین به دردت میخوره
اول این پلستیشن چتر رو دانلود کن

بعد نصبش کن
برو اینجا
Open ePSXe > Config > Video > psx emulation cheater 2.5 And Config option below that > Ur Previous Video Plugin.
باید از طریق شبیه ساز بری
همین
این مخصوص گیم شارک و کد بریکره اونجوری که توی سایت نوشته
منبع

Crawling In MySkin
31-12-2010, 00:07
راستی حداکثر چند روز طول میکشید که قلب یه دختر برای ازدواج ردیف بشه ؟؟ نه تخم مرغ آب پز برای دختر مهمان دار خوبه
پاپوری همونه که توی مرغ فروشیه در این صورت
از گل های صورتی که فکر میکنم تو تابستون در میاد خیلی خیلی خیلی خوشش میاد

در مورد سوالت ، خوب سریع ترین راه استفاده از گیم شارکه و اینکه رمز قرمزشدن قلب دخترمورد علاقت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو وارد کنی و همینطور رمز بزرگ شدن خونرو.
راه بعدی که راه طبیعی تره اینه که از همون اول بازی سخت کار کنی و تبرتو از اول بازی آپگریت کنی و شروع کنی به تولید کردن چوب و پول در آوردن و بزرگ کردن خونه و همراه با این کار به دختری که دوستش داری چیزایی رو که دوست داره بدی.(مثلا م ش ر و ب به کارن!)،اگه به اندازه کافی هدیه تهیه کنی میتونی تو دو روز تولدش و روز تنکس گیوینگ قلبشو قرمز کنی چون تاثیر کادوها تو این روزا خیلی بیشتره (چه بهتر اگه هدیه هاروکادو هم کرده باشی!) و بعد از اینکه قلبش قرمز شد میتونی پر آبی رو بهش بدی و باهاش ازدواج کنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این کارا چیه بازیو بی مزه میکنی
قشنگ میری اینقدر مش روب کادو میکنی میدی به کارن که بیچاره از سر مستی هم که شده میاد زنت میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AC_POP
31-12-2010, 16:46
خوب حالا بجز اونایی که توی صفحه اول تاپیک گذاشتین گیم شارک های دیگه ای هم واسه Harvest moon back to nature هست ؟

AC_POP
01-01-2011, 08:16

روی تنظیمات هم من خودم فقط پلاگین گرافیک رو گذاشتم dolphine video merge و اگه توی زمینهای بزرگ بازی بالای 50 درصد سرعت بگیرین بازی روون اجرا میشه از نظرتون

من تونستم امروز یک الهه رو که از درخت میاد بیرون و ازت میخواد زنگ های جادویی که در اصل کوتوله هستن رو پیدا کنم و بزارم سر جاشون
اسم دقیق این بازی
که برای نینتندو وی
سلام.من بالاخره بازی رو دانلود کردم.الان که میزنم بازی اجرا شه اول چند تا صفحه در مورد wii و چندتا چیز دیگه میاره که معلومه که بازی رو اجرا کرده ولی بعدش این صفحه رو میاره و همین جا وایمیسته.حالا باید چیکار کنم ؟:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AC_POP
01-01-2011, 08:44
اوکی آقا این مشکل هم حل شد.فقط یه چیزی.الان که اون مرده با گاری منو رسوند به خونه م تا اینجا سرعت خوب بود ولی حالا سرعت شد 20% و خیلی کمه و اینطوری حوصله آدم نمیاد :41:

narotu
01-01-2011, 16:32
سلام.من بالاخره بازی رو دانلود کردم.الان که میزنم بازی اجرا شه اول چند تا صفحه در مورد wii و چندتا چیز دیگه میاره که معلومه که بازی رو اجرا کرده ولی بعدش این صفحه رو میاره و همین جا وایمیسته.حالا باید چیکار کنم ؟:41:

اوکی آقا این مشکل هم حل شد.فقط یه چیزی.الان که اون مرده با گاری منو رسوند به خونه م تا اینجا سرعت خوب بود ولی حالا سرعت شد 20% و خیلی کمه و اینطوری حوصله آدم نمیاد :41:

مشکل اول باید توی تنظیمات وی موت کنترل وی کلاسیک رو تنظیم کنی
دومی هم 20 درضد خیلی کمه من توی بدترین حالت هم بیست درصد نمیگیرم
کدوم نسخه دلفین رو گرفتی تنظیماتش رو انجام دادی؟
بازیت ایمیج iso ؟
این سیستم من ببین سیستمت ضعیفتره یا قویتر
cpu:core duo e 7200 2.53 gh
vga:geforce 9400 gt
ram:2gb ddr2

بی باک بی بال
01-01-2011, 21:23
اقا لینک بدید م اهم بازی رو دانلود کنیم دیگه ؟

narotu
01-01-2011, 22:41
تو تایپیکش گذاشتم لینک
عکس و توضیحاتم گذاشتم ببین اگه از بازی خوشت اومد دانلود کن

اما بازی خیلی قشنگیه

بی باک بی بال
02-01-2011, 23:46
تو تایپیکش گذاشتم لینک
عکس و توضیحاتم گذاشتم ببین اگه از بازی خوشت اومد دانلود کن
کد:
اما بازی خیلی قشنگیه
هیچ کدومنمیشه دانلود کرد یه لینک دیگه بزارید

narotu
03-01-2011, 00:26
چرا نمیشه الان من این رو امتحان کردم همه میشه
اینم عکس که میخواد دانلود کنه دانلود منیجر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک بار دیگه امتحان کنید

هفت پارته

Alex Fera
03-01-2011, 11:08
آقا از این بازی سیو چی دارید؟!!!!

tdm2011
31-01-2011, 11:59
با سلام
من این بازی را دانلود کردم که مخصوص pc بود . الان هم به خوبی اجرا میشه .
فقط نمیدونم چه طوری باید بازی را ذخیره و لود کنم .
تصویری از نحوه ی اجرای بازیم در زیر هست :

با تشکر

hopee
01-02-2011, 19:09
با سلام

سلام
شما میتونید تو این نسخه ای که دارید به دو روش بازی رو ذخیره کنید :
1.سیو بلند مدت که مثه PS موقع خوابیدن گزینه دوم رو انتخاب میکنید و سیو میکنید.
2.سیو کوتاه مدت که با اون میتونید در هر لحضه بازی رو سیو و لود کنید ؛ برای سیو کردن F1 و برای لود کردن F3.

AC_POP
01-02-2011, 20:27
با سلام

با تشکر

اسم این نسخه چی هست ؟

tdm2011
02-02-2011, 09:27
سلام
شما میتونید تو این نسخه ای که دارید به دو روش بازی رو ذخیره کنید :
1.سیو بلند مدت که مثه PS موقع خوابیدن گزینه دوم رو انتخاب میکنید و سیو میکنید.
2.سیو کوتاه مدت که با اون میتونید در هر لحضه بازی رو سیو و لود کنید ؛ برای سیو کردن F1 و برای لود کردن F3.

هر چی گشتم تا دکمه ای تشکر و امتیازی پیدا کنم پیدا نشد!

به هر حال بسیار ممنونم از راهنمایی که کردید . :40:
در جواب AC_POP هم من این بازی رو از سایت" وطن دانلود "دریافت کردم . (با حجم 82 مگابایت) :46:
{ تو گوگل راحت پیدا میکنی } :31:

Unique 2626
03-02-2011, 18:43
سلام به همه هاروست مونی ها
من حدود 10 سال پیش با بازی هاروست مون آشنا شدم و بازی میکنم و همین چند روز پیش با این سایت آشنا شدم
و خیلی زود عضو شدم.
من کشاورز و تو ps1 بازی میکنم و به نظر خودم تا اونجایی که رفتم پیشرفتم خوب بوده.و تعریف از خود نباشه یه پا حرفه ایم!!!
مزرعه 87% .با Elli ازدواج کردم،62تا غذا رو درست کردم و 2 تاشم تو راهه!!!!3 تا برگ پرینت شده.اواخر سال 4 ام.
یه سیو دیگه شروع کردم که بهتر و متفاوت تر بازی کنم. اومدم تا از نظرات دوستانی چون ایمان رضا جان و سنر عزیز استفاده کنم.

Unique 2626
03-02-2011, 18:54
سلام به همه هاروست مونی ها

من تازه و اتفاقی با این سایت آشنا شدم و خیلی زود عضو شدم !
از حدود 9 سال قبل با این بازی آشنا شدم و عاشقش شدم.
میتونم بگم پیشرفتم خیلی خوب بوده (87 %) با Elli ازدواج کردم،62 غذا درست کردم و 2 تاشم به زودی موادش بیاد دستم میسازم.اواخر سال 4 ام.و اینکه تو ps1 بازی میکنم !!میخوام از اول یه سیو دیگه رو شروع کنم ،یه خورده رو این بازی وسواس دارم !! ;)(
امیدوارم بتونم از نظرات دوستانی چون ImanReza وSanr عزیز استفاده کنم و کمکی اگه بتونم بکنم.:))

Unique 2626
04-02-2011, 14:27
در مورد جریان 99 عسلی که باید جمع کنیم و هر روز به (Louis) تو خونه نجار 3 تا بدیم،کسی امتحانش کرده؟؟؟؟
من یه بار جمع کردم و 3 تا 3 تا داشتم میدادم که رسیدم به یه فستیوال :(( و نتونستم اون روز بدم و بقیه شو بیخیال شدم:((
ولی چن روز پیش تو یه سایت انگلیسی در مورد اون 3 تا تخم مرغی که واسه یه مدت باید به Ann بدیم نوشته بود که روزای فستیوال نیاز نیست بدین و به حساب نمیاد:))
و به نظر من این مورد درباره 3 تا عسلم باید صادق باشه!البته اگه کندوی عسلی در کار باشه و روزی 5 تا عسل بده و هر کدوم 3000G!!!ولی به هر حال میگن سنگ مفت،گنجشکم مفت:)من حتما تو این سیو جدیدم تست میکنم و خبرشو میدم:)

amir_wish
04-02-2011, 20:34
سلام
حداکثر رشد بچه چقدره
مال من که داره رو دو تا پاهاش دیگه میره
بذرگترم میشه؟

iman reza
05-02-2011, 23:34
سلام
در مورد بچه که تا اونجایی که من می دونم رو همون دوتا پاش راه میره
در مورد 99 تا عسلو و اون کند که روزی 5 تا عسل بده که شایعه بیش نبوده و کذب محضه
انگاری شما تایپکو خوب خوندی تا اینجا....من تونستم 88 درصد برم...من وسطای سال چهارمم
ولی فعلا بازی نمی کنم...کمکی خواستی هستم خوشحال میشم
در مورد کمک شما هم که کلی میتونی کمک کنی.....مثلا دوتا بذر گل مربوط به مرغو گاوا میشه....که هنوز نمی دونیم چه طور میشه پیداش کرد
من فعلا برم

بی باک بی بال
06-02-2011, 18:52
سلام
حداکثر رشد بچه چقدره
مال من که داره رو دو تا پاهاش دیگه میره
بذرگترم میشه؟
نوچ بزرگتر نمی یه بچه عقب افتاده است

Unique 2626
06-02-2011, 19:12
ImanReza:
در مورد 99 تا عسلو و اون کند که روزی 5 تا عسل بده که شایعه بیش نبوده و کذب محضه
انگاری شما تایپکو خوب خوندی تا اینجا....من تونستم 88 درصد برم...من وسطای سال چهارمم
ولی فعلا بازی نمی کنم...کمکی خواستی هستم خوشحال میشم
در مورد کمک شما هم که کلی میتونی کمک کنی.....مثلا دوتا بذر گل مربوط به مرغو گاوا میشه....که هنوز نمی دونیم چه طور میشه پیداش کرد

مرسی ایمان جان از جوابت:)
به نظر من اگه کندوی عسل در کار باشه حتما دونه های toy chick & cow reins هم در کاره!!
البته اگه تو شروع بازی دیده باشین که قطعا دیدین چن تا عکس از کاراکتر اصلی بازی Jack نشون میده که سوار گاو زین دار شده در نتیجه احتمال وجود cow reins خیلی زیاده!
و اگه اشتباه نکرده باشم May یا Stu دربارش حرف میزنه،در نتیجه باید باهاش خیلی صمیمی بشیم البته نظر شخصیه!
toy chick ام اونجور که من خوندم نمیذاره جوجه ها بزرگ شن! البته شاید اشتباه میکنم:-؟؟ چه کاریه که نذاریم جوجه ها بزرگ شن؟!اهمیتش نسبت به cow reins کمتره!
ایمان جان،یه سوال؟
تو کتابخونه طبقه بالا یه اتاق هست ولی من چون زیاد از Mary خوشم نمیاد قلبش بنفش مونده و نتونستم تو اون اتاق برم،ولی تو به احتمال زیاد رفتی.
اونجام قفسه کتاب هست؟من فکر میکنم اگه کتابی باشه،در مورد این چیزای ناشناخته یه توضیحاتی داده احتمالا ولی مطمئن نیستم:41:
من یه نظری دارم در این مورد!اونم اینکه Basil در مورد گلا هم علاقه داره هم کتاب نوشته و من احتمال میدم اون گلا به Basil مربوط باشن،یعنی اگه کسی قراره اونارو به ما بده اون شخص Basil باید باشه!
یه سوال دیگه؟
تو صفحه های اول این تاپیک 2 تا مطلب انگلیسی خوندم
1.free cows from barley

First RIGHT when you wake up, go to Yodel Ranch. Of course, you cant go inside, but you need to walk over to where the water is (like the stream behind his house) and throw your fishing rod in there three times! You have to just press square and release RIGHT away, or it wont work! After doing this three times walk to the big sign that Says YODEL RANCH and stand under it until Barley Opens! Then go inside, and buy 12 things of Foder, and then spend the rest of the day taking the Foder to people of the village in this EXACT order: Aqua, the teal sprite. Ellen, the Older lady. Pastor Carter. Doug at the Inn. The Mayor. The Doctor. Gotz. Karen. Harris. Then the next two, give them to the girl you are the most in love with. For the last one, go to your farm and wait for Zach to come pick up your stuff. After he says "I'll take the produce thats in the bin," Go up to him and give him the last one! Right away, you have to go up to the top of Mothers Hill and stay there until 10 PM. At 10, go down the Mountain and on the way to your house, pick up any weeds you find and throw them on the ground. Keep the last weed! (You dont have to go out of your way, just find the ones on the Hill, until you get to your house!) Go to sleep, and be sure to save it! The Next day, you will walk out of your house and May will be there! She will say "Follow me, Grandpa doesnt know!" She will lead you to Yodel Ranch where you will see all the people you gave stuff to! They will all be thanking you! Then, go inside the Ranch, and Barley will be there! Talk to him and he will say "Well, if it isnt the guy from the Yodel Ranch, What can i do for you?" When the menu pops up, it will say Have Cow Delivered. Click on it and he will say " This Cow Needs a name." Name it and he will say "Thank you, it will be delivered to your Farm." When you get to your farm, there will be a cow! But not just a baby cow...it will be a L Milk prouducing cow!!

2.گاوها روزی دو بار شیر میدهند(این پست و Sanr نوشته بود)

This cheat needs two cows with at least 5-8 hearts.

You must sell your first cow then take your second cow outside and brush it 40 times. Run to Barley and buy 99 fodder. Give it all to Barley. Finally, run and save the game. 2 days after this process, milk your cow and it will give you double milk!

REMEMBER YOU MUST SELL YOUR FIRST COW OR THE CHEAT WILL NOT WORK!!

ایمان جان این ترفندا شدنی هست؟یعنی تونستی بکنی؟یا کسی تونسته بکنه؟

Unique 2626
06-02-2011, 19:18
در مورد بچه:
اگه بزرگتر شدن بچه با توجه به تعداد قلبش باشه که 3 مرحله داره:
1:بغل مامانش
2:چهار دست و پا
3:رو دوتا پا
ولی اگه به قلبش مربوط نشه احتمالا بزرگتر شه و بیاد عصای دست باباش باشه:46:
به نظر من بازی و ادامه بده اگه بزرگتر شد که احتمالش 50 ،50 هست که خدارو شکر [-o< اگه نشدم مهم نیست !3،4 سال خودت زحمت کشیدی ما بقیشم بکش:20:

iman reza
06-02-2011, 23:54
بازم سلام
بزرگ شدن بچه به قلبش ربطی نداره
الان قلب بچه من 10 تاست ولی هنوز رو پاهاش راه نمی ره(من دیر ازدواج کردم...دیرم بچه دار شدم:31:)
در مورد گلا والا نمی دونم چی بگم....خیلی سخته....حدس زدنشم سخته
مهم جوجه موندن جوجه ها نیست...مهم بدست اوردن بذر گلاست

در باره اون درم اینکه....نه کتابخونه نیست....خونه ماری ایناست....اگه با خانواده ماری صمیمی بشی میتونی از اون در بری طبقه دوم خونشون...اینم اضافه کنم از پله ها در اصلیم میشه رفت طبقه بالا....بازم به شرطی که صمیمی بشی

درباره اون دوتا متن.....من شک دارم شدنی باشن...دومی رو امتحان کردم نشد....فکر کنم کلی بهش علف دادم
ولی خبری نشد

من با بابای ماری زیاد رفیق شدم ولی چیزی نگفته....من حدس میزنم اگه چیزی قرار باشه اتفاق بیفته تو سال 4 و به بعد اتفاق می افته

amir_wish
06-02-2011, 23:59
سلام
تو سال پنجم یک دمدیی دیدم که نمیدونم به چه دردی میخوره
شب ساعت 8 سال پنجم در ماه تابستان دیدم Ann و rick به داور مسابقه آشپزی جلوی در آهنگری غذا میدادن که داورم خیلی خوشش اومد.
نمدونم تو اون فصل داور اونجا چیکار میکرده.
کسی در این مورد نظری داره؟

iman reza
07-02-2011, 10:04
سلام
من که شک دارم شما چنین چیزی دیده باشین
حالا اگه واقعا چنین دموی هست می تونین عکس بذارین

Unique 2626
07-02-2011, 13:01
ایمان جان بازم ممنون به خاطر جوابت:11:
ولی اوایل عضویتم دوس دارم سوال بپرسم فقط :20:
ایمان جان راستی نظرت راجع به 16 تا غذای باقیمونده چیه؟
اونجور که من تو لوحه خونه خوندم اون غذاها با برنج !!! درست میشن.حالا این برنج از کجا بدست میاد عین اون گل ( گاو و جوجه ) یه راز هست!البته مطالب لوحه خانه اگه نگیم در بعضی موارد شایعه است باید بگیم در موردشون تردید هست!
یکی ام اینکه فک کنم تو فلوت سحر آمیز و بدست آوردی اگه اشتباه نکنم با گیم شارک،نه؟
بازم تو لوحه خانه میگه که وقتی توت فرنگی قدرتی از Kappa تو دریاچه گرفتی باید بری کلبه کوتوله ها و ازشون فلوت و بگیری!!
نظر تو در این مورد چیه؟
مسابقه موزیکم واسه برنده شدن باید یه ساز داشته باشیم که همون Ocarina باید باشه که بتونیم برنده بشیم البته اگه این مسابقه برنده داشته باشه!! که برنده شدن تو مسابقه موزیکم واسه گرفتن اون عروسک جادویی (در صورت وجود!!) لازمه!

iman reza
07-02-2011, 21:25
درباره 16 تا غذا
من حدسی ندارم...ولی بچه های بازی میگن شرکت بازی اون 16 تارو تعریف نکرده...میگن وجود نداره
برنجم تا اونجای که باز با همین بچه ها به توافق رسیدم وجود خارجی نداره
اره ... من فلوت رو با گیم شارک بدست اوردم تا ازش عکس بگیرم بذارم تو سایت
من می گم فلوت وجود داره ...ولی بعضی از بچه ها میگن اینم وجود نداره

اخرم اضافه می کنم که لوحه خانه شایعه های زیادی داره...مثلا همین عروسک جادویی از این جور چیزا
مولفای لوح خانه که این بازی رو انجام ندادن...فقط از چندتا سایت متن انگلیسی به فارسی بر گردوندند که بعضی جاهاشم درست ترجمه نکردن
اون متنای انگلیسیم که لوحه خانه ترجمشون کرده مورد دارن

Unique 2626
07-02-2011, 22:08
سلام ایمان جان:)
یه کد گیم شارک هست که من تو این تاپیک دیدم!که با استفاده از اون یه کتاب آشپزی میاد که توش طرز درست کردن 200 غذارو توضیح داده!!!!امتحان کردی؟؟
شاید این حرفم خنده دار باشه ،ولی اگه وجود خارجی داره این کتاب پس میشه ازش لااقل 16 تا غذارو یاد بگیریم و اون 2 % باقیمونده رو بدست بیاریم دیگه!!شایدم جوره اون 10 % باقیمونده رم این کتاب بکشه!!! نظر تو چیه ایمان؟

اگه اون 16 غذاها تعریف نشده باشه که یعنی بازی ناقصه!!!:(
ولی چه دلیلی هست که بازی ناقص بیاد بیرون اونم توسط یه شرکت خارجی!!!اعتبارش زیر سوال میره!
یه نقص دیگه اینکه شهر نمیشه رفت!!
ولی این دلیل قانع کننده نیست که چون کسی مثلا نتونسته اون گلارو پیدا کنه پس نتیجه بگیریم وجود نداره!
یا چون کسی شهر نرفته پس شهری نیست!
اگه قراره اون چیزا نباشه پس تو این بازی 88 % مساوی با 100 % هست،که 12 % ناقص میمونه!!که هیچ وقت هم بدست نمیاد!!
به نظر من وقتی تو با گیم شارک تونستی Ocarina رو بدست بیاری،پس 100% تو بازی فلوت تعریف شده دیگه،ولی بدست آوردنش سخته!یا اون نقشه The God In Heaven!!
فک کنم تو یه بار گفتی که اعتقاد داری شهر وجود داره!منم اعتقاد دارم هست !لااقل تو PS1 احتمالش زیاده که باشه!چون بین 1% تا 5 % این بازی منوط به شهر رفتن میشه!یا اگه مزرعه جدیدی در کار نباشه و حوض ماهیا بزرگ نشه پس 5% دیگم کشکه!! 16 تا غذام که نیست!اینم 2% که پرید،پس ما دیگه چیزی نداریم که به درصد پیشرفت مزرعه اضافه کنیم!
فک نکنم مترجمای لوحه خانه سواد انگلیسیشون اینقد پایین باشه که این همه چیزو اشتباه ترجمه کرده باشن!!
راستی ایمان جان چن بار خواستم تو پستم این حرف و بهت بگم ولی یادم رفته!:(
اونم اینکه هربار اومدی و گفتی که فلان چیزو کشف کردم همیشه با سند بوده.
حالا این به کنار!حرف اصلیم اینکه به خاطر این همه دمویی که دیدی
واقعا شایسته هست که لقب King Of Demo رو داشته باشی.یعنی برازندته!:11:

amir_wish
07-02-2011, 22:10
سلام اقا ایمان این دمویی که من دیدم به طور خودکار تو سال پنجم خودتون مشاهده میکنین و احتیاج به پیشرفت آنچنانی تو بازی نیست . حداقل تو گوگل عکسش وجود داره.
این فلوت سحر آمیز که دارین به چه دردی میخوره؟
راستی این یازی شما حجمش چقدره ؟ مال من 250 مگ هست.
راستی من بازی harvest moon save homeland که مخصوص ps2 هست رو رو کامپیوترم اجرا کردم. محیط بازیش خیلی قشنگه و شخصیتهای جالبی. روند بازیشم خیلی خوبه جوری که خودمون اجناسمو میفروشیم و دموی بازی خیلی خوبیم داره ولی یک ضعف خیلی خیلی بزرگی داره که مربوط به داستان باری هست که شامل چندتا مرحلس که بعد از هر مرحله بازی از اول میشه. نه ازدواجی وجود داره نه بچه ای کلا از این لحاظ خیلی افتضاحه بهتر ه که سراغش نرین. حالا هم میخوام harvestmoon wonderfull live رو بازی کنم ببینم چه جوریه
شما تا حالا بازیش کردین؟

iman reza
08-02-2011, 00:25
سلام
اره....کد گیم شارک کتاب رو امتحان کردم...ولی کار سرکاری بود...فکر کنم یکی از ایتم های چرتو پرت بازی رو داد

دقیقا منظورم منم همین بود....بازی ناقصه
شرکت ساخت بازی,بازی رو تا یه حدودی پیش برده بعدش به دلایل مختلف بی خیالش شده
من نگفتم فلوت تعریف نشده...فلوتم تو بازی هست...شک ندارم
مطمئنم باش که حوضچه بزرگ نمی شه

من اعتقادی به شهر ندارم ولی به اینکه بازی تا یه حدودی بیشتر از این پیش بره چرا

تو این دوره زمونه حرف بی سند برو نداره که:31:
مثلا همین لیث (میشناسیش؟) حرف با سندم بخواد قبول کنه کلی سوال پیچت می کنه
بابت تمجید ممنونم.....چیزای که من دیدمو پی بردم زحمت اونایی بوده که 320 صفحه قبل من زحمت کشیدنو 200 صفحه هم با من زحمت کشیدن
خیلیا بودن که کمک کردنو اخرشم به اسم من تموم شده
همیشه به اسم اونی تموم میشه که تمامو کمال تموم می کنه(شیخنا ایماننا رضاننا مولانا:31:)

.................................................. .................
امیر جان من که هیچ جا ندیدم...شما همون عکس گوگلشم به ما نشون بدی یه دنیا ممنونت میشم

Unique 2626
08-02-2011, 19:31
سلام
Leyth و بگی نگی میشناسم ولی نه مثل تو!
در مورد اون لقب بهتر بود اینجوری میگفتم که از همه کسایی که کمک کردن بازی پیشرفت کنه تشکر میکنم بخصوص از ایمان عزیز که لقب King Of Demo تو این تاپیک برازندشه:)
ولی ایمان ما همیشه تموم کننده رو میبینیم!
در مورد ناقص بودن بازی خیلی میشه بحث کرد ولی اصلا دوست ندارم کشش بدیم!همین و بگم و این بحث و ببندیم!!چون بازی بحثای نتیجه دار و جالب زیاد داره!نباید درگیر این مسائل بیخود بشیم.
اگه اشتباه نکنم اصولا و منطقا استراتژی این بازی و هر بازی دیگه ای بعد از ساخت اون بازی نوشته میشه،نه قبل اون!
وقتی ما میگیم بازی ناقصه یعنی اینکه این شرکت اومده استراتژی بازی و نوشته وبعد وقتی که اومده بازی و بسازه دیگه قسمت شهر و بعضی چیزارو تکمیل نکرده و ناقص گذاشته و دیگه یادش رفته تو استراتژی اون قسمتای ساخته نشده رو پاک کنه!که احتمالش کمه لااقل واسه یه شرکت خارجی،که در زمینه برنامه ریزی خهیلی مهارت دارن!!
بحث حوضچه ام خیلی جالبه،نه؟؟
گفتم تو پست قبلیم که ما عدم توانایی خودمون و بسط میدیم و میگیم چون ما نتونستیم تا حالا اونو بزرگ کنیم پس امکان نداره بزرگ بشه!!
واسه بزرگ کردنش باید 3 تا قلاب داشته باشیم که چون سومی رو نداریم در نتیجه میگیم محاله بزرگ بشه!!!ولی اگه به شکل حوضچه نگا کنیم میبینیم که بالقوه میشه بزرگتر از این بشه و شکیل تر بشه عین یه مستطیل!!
ما تو این بازی 88 % رو خیلی ساده بدست آوردیم که اکثرشونم با پول بوده!30 % حیوونا،40 % قلب زن و بچه و سگ و اسب،10 % بزرگ کردن خونه و این 8% آشپزی!!
ولی این تفکرم درسته که احتمالا این بازی یه سری مراحل خیلی سختی داره که مارو به چالش بکشه که باعث بشه این تاپیک نزدیک به 600 صفحه بشه!!
تو پستای بعدی بیشتر راجع به بازی میحرفیم تا بحثای حاشیه ای!!
ببخش اگه پستام یکم طویل میشن:20:

Unique 2626
10-02-2011, 13:16
یه بار زمانی که تو این بازی تجربه نداشتم تو اسکله بودم دیدم Zack میاد بره خونش!
رفتم باهاش حرفیدم...دستم رو دایره و ضربدر بود که زود حرف زدنش تموم شه...یه لحظه بهم 3 تا گزینه داد ولی من چون تند تند داشتم میزدم دکمه هارو، ناخودآگاه همون گزینه 1 و زدم و هیچ اتفاقی نیفتاد:(
از اون روز به بعد هر وقت رفتم اسکله باهاش میحرفم ولی دیگه اون اتفاق نیفتاده!!نمیدونم اون روز تولدش بود یا چی!
تو به همچین صحنه ای برخوردی؟
احتمال داشت اگه گزینه دیگه رو با آگاهی انتخاب میکردم اتفاق دیگه ای میفتاد!شاید یه چیزی میداد،شاید میبرد خونش،شاید......نمیدونم ولی حیف شد حیف....:(
راستی ایمان جان اگه زحمتی نیست واست یه سیو از بازیت بذار بجز زمستون.میخوام آرایش مزرعه تو ببینم!واسم عجیب اومد یه بار که عکس قسمتایی از مزرعه تو دیدیم!فقط چون تازه تو کامپیوتر اجرا میکنم این بازی رو چطوری از سیو استفاده کنم و بلد نیستم!!یه مختصری توضیح بدی ممنون میشم:)

ramzchibod
10-02-2011, 18:35
سلام به تمامي دوستان عزيزم منم تازه شروع به بازي كردن بازي مزرعه داران كردم.واقعا كه خيلي بازي جالبه من قبلا زياد بازيش مي كردم اما تازگيا بازم شروع به بازي كردنش كردم اطلاعاتم در مورد بازي بگي نگي خوبه يك چيزايي مي دونم.خوشحال ميشم بتونم در بين دوستان گلم باهم در مورد بازي بحث و تبادل اطلاعات كنيم.:40:

sortami
10-02-2011, 20:03
دوستان من تبر رو تا مرحله 4 با اون سنگ ابی رنگ اپگرید کردم ولی بازی تنه های درخت رو نمشکونه و فقط همون چوب های کوچیکو میشکونه . چیکار باید بکنم ؟

hameddinga
12-02-2011, 11:32
حتما نمیگیری تا قدرتش جمع بشه رگش بزنه بیرون
راستی درخت رو که نمی شکونه فقط اون تنه بریده شده ها رو ...

iman reza
12-02-2011, 12:02
راستی ایمان جان اگه زحمتی نیست واست یه سیو از بازیت بذار بجز زمستون.میخوام آرایش مزرعه تو ببینم!واسم عجیب اومد یه بار که عکس قسمتایی از مزرعه تو دیدیم!فقط چون تازه تو کامپیوتر اجرا میکنم این بازی رو چطوری از سیو استفاده کنم و بلد نیستم!!یه مختصری توضیح بدی ممنون میشم:)

سلام
10 تا از سیو های بازیم تو صفحه 562 موجود می باشد
توضیح:
فایل رو که دانلود کردی مسیری که اونجا ذخیره میشه رو به خاطر بسپار
شبیه ساز رو اجرا کردی از منو 4 گزینه ایش گزینه config رو انتخاب کن
بعدش یه پنجره باز میشه که گزینه مموری کارت رو پیدا کن روش کلیک کن بعد ادرس فایل دانلودی رو بهش بده

خوشحال ميشم بتونم در بين دوستان گلم باهم در مورد بازي بحث و تبادل اطلاعات كنيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عضویت رو تبریک می گم....خوشحال میشیم هم کمکون کنیم هم کمکت کنیم

دوستان من تبر رو تا مرحله 4 با اون سنگ ابی رنگ اپگرید کردم ولی بازی تنه های درخت رو نمشکونه و فقط همون چوب های کوچیکو میشکونه . چیکار باید بکنم ؟

شما مربع رو چند ثانیه نگه دار...رهاش نکن....می بینی رنگ طرف قرمز شد....اون وقت مربع رو ول کن می بینی درخت خردو خاکشیر شد (مربع کامپیوتر فکر کنم دکمه s باشه)

hameddinga
12-02-2011, 12:41
کسی از خبر جدید natsume در مورد harvest moon back to nature چیزی میدونه
Reel Fishing II & Harvest Moon: Back to Nature is now available on the PLAYSTATION®NETWORK!

ramzchibod
12-02-2011, 14:40
دوستان عزيزم من يك سري كدهاي تقلب را با برنامه Cheat Engine پيدا كردم كه ليستشون رو براتون مي زارم كه مي توانيد فريز كنيد يا مقادير رو اضافه و كم كنيد.يك نگاه بندازيد اگر ديديد به درد مي خوره بگيد تا براتون آپلود كنم در ضمن يك سيو هم دارم كه 5 بهار سال اول هستم چون تازه بازي رو تازگيا شروع كردم وقت نكردم زياد كاملش كنم ولي در حال حاضر 60 درصد كامل شده و 10 مرغ طلايي و 10 گاو طلايي و 10 گوسفند طلايي دارم در ضمن سوار گاو ها هم مي توانم شوم و سواري كنم.اگر بازم سوالي چيزي بود خوشحال مي شم در خدمت باشم.اينم از ليست :
Medal match Horse
Meghdar kharid mahaneh
Meghdar forosh mahaneh
Kole poshti bozorg
Have Maxed Power Fruit
All Prints
Nafas Baraye Shena
Never Not Tired (Every Power Fruit = 10 ,First=100
Good Health 0-100 (Healthy=0,Sick=100
Dead Animals
Doctor Sell All Medicine
Easy Win in Dog Race Fastival
Easy win in Horse race Fastival
Ride a Cow
Max Hearts Baby
Level Heart For Girls :
Popuri,Elli ,Karen ,Ann,Mary
Black ,Blue 1 ,Blue 2 ,Green,Yellow ,Oringe,Red
Time Game : Hour,Min
4 Season of game:spring,summer,fall.winter
15 Years Of Game 0-15
Day of Game 0-29
Day of Week Sunday-Saturday Of Game 0-6
Roze Kari 7 Kotoleh
Hearts 7 kotoleh
Forosh Mahsolat
Hearts 20 Cow & Sheep
Hearts 10 Hen
Space Of Food Animals
Space Of Food Chickens
All Tools For Kitchen
Always Sunny,Rainy,Snowy,hurricane
...

ليستش خيلي طولانيه بعدا اگه لازم شد بقيش رو ميزارم براتون

نكته:فابل توجه تمامي دوستان عزيز گلي كه مربوط به گاو و جوجه ها در بازي هست وجود دارد و مي توان آن را به دست آورد كه كمي خلاقيت مي خواد!طريقه بدست آوردنش هم بستگي به طرز بازي خودتان دارد كه اگر زياد صميمي باشيد با بارلي و دخترش و دموي هاي مربوطه رو ديده باشيد آن ها به عنوان تشكر و هديه آن را به شما مي دهند.در ضمن اين گل را از شهر نيز مي توانيد خريداري كنيد و طريقه شهر رفتن هم بستگي به طرز بازي شما دارد و به هيچ وجه بستگي به سال و روز و ماه ندارد.قربون تمامي دوستان عزيز

اينم ليست تقريبا كامل رويداد هاي بازي كه خيلي خيلي براي كامل كردن و پيشرفت بازي مهم مي باشد :

Ann
Ann - Heart 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 11:20 am
Description: "She's Cute"

Ann - Rival 1.0 - Black
Time: Fri 6, Spring 1, 12:00-2:30 pm
Description: "Carter's Lunch"

Ann - Heart 2.0 - Blue
Time: Sun 15, Spring 1, 4:30 pm
Description: "Imagine me Married?"

Ann - Rival 2.0 - Blue
Time: Mon 9, Spring 1, 6:30 pm
Description: "Cliff's Dinner"

Ann - Rival 3.0 - Blue/Green
Time: Sun 7, Spring 2, 6:10 pm
Description: "Forever"

Ann - Rival 4.0 - Blue/Green
Time: Sun 14, Spring 2, 11:30 am
Description: "Stories"

Ann - Heart 7.0 - Married
Time: Automatic
Description: Ann's Sunny Day Nap

Elli
Elli - Heart 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 9:00 am
Description: "No Pain"

Elli - Rival 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 2:30 pm
Description: "Cute Babies"

Elli - Heart 2.0 (note: as soon as purple heart)(note: weather irrelevant) - Purple
Time: Mon 9, Spring 1, 3:50 pm
Description: "Fun Work"

Elli - Rival 2.0 - Purple
Time: Tues 3, Spring 1, 10:30 am
Description: "Cold?"

Elli - Heart 3.0 (note: triggers automatically)(note: Horse Race does not conflict) - Blue
Time: Tues 17, Spring 1, 12:00 pm
Description: "Lunch Sandwiches"

Elli - Rival 3.0 - Blue
Time: Sun 14, Spring 2, 2:00 pm
Description: "Not Leaving"

Doctor - (note: This seems to trigger regardless of Elli's heart level, but *may* be necessary for the Elli/Doctor marriage path)
Time: Wed 29, Summer 2 11:10 am
Description: "Confessional"

Karen
Karen - Heart 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 11:00 am
Description: "You Should Pay"

Karen - Rival 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 6:40-7:00 am
Description: "Forest Walk"

Karen - Rival 1.2 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 1:20 pm
Description: "Cad!!"

Karen - Heart 2.0 - Purple
Time: Mon 16, Spring 1, 7:30 pm
Description: "Love Life Troubles"

Karen - Rival 2.0 - Purple/Blue
Time: Sat 6, Spring 2, 12:00 pm
Description: "Daughter"

Karen - Rival 3.0 - Blue
Time: Sun 14, Spring 2, 4:50 pm
Description: "Making Up"

Karen - Rival 6.0 - Red (note: Popuri must be married for this event to trigger)
Time: Fri 4, Spring 2, 12:00-12:50 pm
Description: "Missing Popuri - Karen's Proposal"

Mary
Mary - Heart 1.0 - Black
Time: Tues 3, Spring 1, 10:00 am
Description: "Writing?"

Mary - Rival 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 2:00 pm
Description: "Looking For"

Mary - Heart 2.0 - Purple
Time: Wed 11, Spring 1, 2:50 pm
Description: "Care to Read"

Mary - Rival 2.0 - Purple
Time: Sun 13, Summer 1, 5:00 pm
Description: "Book Advice"

Mary - Heart 3.0 - Blue
Description: "Woodcutter and King"

Mary - Rival 3.0 - Blue
Time: Tues 2 / Wed 24, Spring 2, 10:00-4:20 pm
Description: "Burns"

Mary - Rival 4.0 - Blue/Green
Time: Tues 30, Spring 2, 3:40-4:00 pm
Description: "Book Review"

Mary - Rival 5.0 - Blue/Green
Time: Wed, Spring 2 / Summer 2, 11:10-4:10 pm

Popuri
Popuri - Heart 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 12:00 pm
Description: "Pon the Chicken"

Popuri - Heart 2.0 - Purple
Time: Mon 23, Spring 1, 1:00 pm
Description: "Leave the village"

Popuri - Rival 1.0 - Black/Purple (note: Weather irrelevant)
Time: Sun 30, Spring 1, any time
Description: "Kai's Arrival"

Popuri - Rival 1.2 - Black/Purple
Time: Wed 2, Summer 1, 12:00 pm
Description: "Nice Girl"

Popuri - Heart 2.0 - Purple/Blue
Time: Fri 10, Summer 1, (Year 2) 1:00 pm
Description: "Leaving"

Popuri - Rival 2.0 - Purple/Blue
Time: Fri 11, Summer 1, 5:10 pm exactly
Description: "I like the Summer"

Popuri - Heart 7.0 - Married
Description: "Hurt Bird"

Other
Won 1.0
Time: Tues 3, Spring 1, 6:00 am

Won 2.0
Time: Tues 3, Spring 1, 6:20 am

Won 3.0
Time: Tues 3, Spring 1, 6:40 am

Barley
Time: Tues 3, Spring 1, 11:00 am
Description: "Horse" (can buy/sell livestock afterwards)

May
Time: Sun 13, Summer 1, 6:00 pm

Kai
Time: any day, Summer 1, anytime after hurricane, must have bottle from ocean
Description: "Perfume"

Kai
Time: any day, Summer 1, 5:00 - Midnight
Description: "Kai's Fight"

Gray
Time: any day, Fall 1 / Winter 1, starts automatically
Description: "Gray's Rebellion"
(note: In this scene, Gray comes to stay at your farm for a few days and breaks up some stones and weeds while he's there. I got this once, long ago, and I cannot get it to trigger again. I would welcome any information from anyone who knows how to consistently trigger this scene.)

Cliff
Time: any day, Winter 1, must be snowing
Description: "Memories"

Gotz
Description: "Mountain Storm"

Jeff
Time: Wed 3, Spring 2, any time
Description: "Celebration Sale"

Kitten
Time: Sun 14, Spring 2, 10:50 am
Description: "Food Thief"

Harris
Time: Sat 20, Spring 2, 6:10 pm
Description: "Letter"

Manna
Time: Sun 21, Spring 2, 9:00 am
Description: "Aja"

Harris
Time: Tues 23, Spring 2, 6:00 am
Description: "Letter from Aja"

Gotz
Time: Sat 5, Spring 3, 2:30-3:00 pm
Description: "Monkey Attacks"

دوست عزيز شما بايد براي شكست چوب هاي بزرگ ابتدا ابزار تبر رو كاملا آپگريد كنيد و سپس به جلوي تنه هاي درخت برويد و دكمه مورد نظر را چند لحظه اي نگه داريد تا كاملا به حد آخر برسد كه مي توانيد از روي حركات پسره اينو متوجه شويد.دكمه مورد نظر با توجه به دسته بازي و كيبورد متفاوت است كه در دسته دكمه 4 را بايد نگه داريد.اگر بازم جايي رو متوجه نشديد با مشكل داشتيد بگيد تا كامل تر توضيح بدم:40:

اينم طريقه بدست آوردن كامل 7 برگه پرينت فرشتگان در بازي كه بعد از بدست آوردن آن ها مي توانيد حوضچه ماهيگيري خود را بزرگ كنيد.

Char_1(قلاب اوليه): بعد از آنكه غذاي Sashimi و Grilled Fish و Sushirecipe را پختيد با تير كمان در آبشار يا رودخانه ماهي بگيريد.
Squid_2(قلاب سنگين ماهيگيري): در تابستان يك ماهي در اقيانوس پرت كنيد و سعي كنيد با تير كمان ماهيگيري ماهي بگيريد تا Squid را بدست آوريد.
sea bream_3(قلاب سنگين ماهيگيري): ماهي سيمي: بيشتر از200 ماهي بفروشيد. بعد با تير كمان ماهيگيري كنيد، بجز زمستان.
Angler_4(قلاب سنگين ماهيگيري) : در زمستان بين ساعتهاي 10 شب تا 6 صبح از دريا ماهي بگيريد.
Catfish_5 (قلاب سنگين ماهيگيري): گربه ماهي را زمستان در حوضچه زير زميني معدن با هر ابزار ماهيگيري بگيريد.
Carp_6 (قلاب اوليه ماهيگيري): ماهي چينه دان: پس از اينكه تمام ماهيهاي افسانه اي را گرفتيد در تپه مادر با تير كمان ماهيگيري كنيد.
Rumors_7(قلاب سنگين ماهيگيري) : تا 10 شب در اسكله ماهيگيري كنيد تا آن را بدست آوريد. سپس Greg آمده و در باره ماهي غول پيكر صحبت ميكند و ميخواهد آنرا به قيمت 250000 سكه از شما بخرد. آن ماهي خيلي بزرگ است و در دستان شما قرار نميگيرد.

نكته : منظور از قلاب هاي مايگيري به شرح زير مي باشد :
قلاب ماهيگيري اوليه Fishing Rod
قلاب سنگين ماهيگيري كه با داشتن 50 ماهي در حوضچه ماهيگير آن را به شما مي دهد Fishing Pol

موفق باشيد اميدارم كه خوشتون اومده باشه.هر سوالي بود در خدمتم:11:

اينم دستور پخت غذاي املت كه هميشه با پختنش برنده مسابقه غذا درست كني مي شويد :

وسایل آشپزی:ما هی تابه (frying pan)و همزن(whish)
مواد لازم:تخم مرغ ، شیر ، روغن ، ذرت، سیب زمینی ، ماهی بزرگ، پنیر، اسفناج
چاشنی: نمک(slat)

نكته : براي برنده شدن در سال اول بازي در مسابقه از كدهاي تقلب استفاده نماييد و وسايل و لوازم مورد نياز خود را با استفاده از كد تكميل نماييد.

طريقه بدست آوردن عطر عشق :

ابتدا با قلاب ماهيگيري اوليه در اقيانوس ماهيگيري كنيد تا يك بطري بدست بياورد كه درون آن دستور پخت يك غذا را نوشته است و بعد از درست كردن غذا در فصل تابستان بعد از رخ دادن طوفان كه در فصل تابستان رخ مي دهد هنگامي كه كاي داخل رستوران است كه اوايل صبح ساعت 6 تا 9 مي شود بسمت اقيانوس برويد تا پس از يك گفتگو كوتاه با كاي آن را دريافت نماييد.

طريقه پخت 3 غذاي مشهور كه براي بدست آوردن برگه پرينت فرشته char ضروري مي باشد و بعد از پخت 3 غذا بايد آن ها را در كوله پشتي خود قرار داده و مطابق دستورات گفته شده در پست هاي قبل عمل كنيد :

Sashimi : Fish medium
Knife

Sushi : Riceball, sashimi
vinegar

Grilled Fish: Fish medium
Pan
Salt, Soysauce

amir_wish
14-02-2011, 12:27
دوستان عزيزم من يك سري كدهاي تقلب را با برنامه Cheat Engine پيدا كردم كه ليستشون رو براتون مي زارم كه مي توانيد فريز كنيد يا مقادير رو اضافه و كم كنيد.يك نگاه بندازيد اگر ديديد به درد مي خوره بگيد تا براتون آپلود كنم در ضمن يك سيو هم دارم كه 5 بهار سال اول هستم چون تازه بازي رو تازگيا شروع كردم وقت نكردم زياد كاملش كنم ولي در حال حاضر 60 درصد كامل شده و 10 مرغ طلايي و 10 گاو طلايي و 10 گوسفند طلايي دارم در ضمن سوار گاو ها هم مي توانم شوم و سواري كنم.اگر بازم سوالي چيزي بود خوشحال مي شم در خدمت باشم.اينم از ليست :
Medal match Horse
Meghdar kharid mahaneh
Meghdar forosh mahaneh
Kole poshti bozorg
Have Maxed Power Fruit
All Prints
Nafas Baraye Shena
Never Not Tired (Every Power Fruit = 10 ,First=100
Good Health 0-100 (Healthy=0,Sick=100
Dead Animals
Doctor Sell All Medicine
Easy Win in Dog Race Fastival
Easy win in Horse race Fastival
Ride a Cow
Max Hearts Baby
Level Heart For Girls :
Popuri,Elli ,Karen ,Ann,Mary
Black ,Blue 1 ,Blue 2 ,Green,Yellow ,Oringe,Red
Time Game : Hour,Min
4 Season of game:spring,summer,fall.winter
15 Years Of Game 0-15
Day of Game 0-29
Day of Week Sunday-Saturday Of Game 0-6
Roze Kari 7 Kotoleh
Hearts 7 kotoleh
Forosh Mahsolat
Hearts 20 Cow & Sheep
Hearts 10 Hen
Space Of Food Animals
Space Of Food Chickens
All Tools For Kitchen
Always Sunny,Rainy,Snowy,hurricane
...

ليستش خيلي طولانيه بعدا اگه لازم شد بقيش رو ميزارم براتون

نكته:فابل توجه تمامي دوستان عزيز گلي كه مربوط به گاو و جوجه ها در بازي هست وجود دارد و مي توان آن را به دست آورد كه كمي خلاقيت مي خواد!طريقه بدست آوردنش هم بستگي به طرز بازي خودتان دارد كه اگر زياد صميمي باشيد با بارلي و دخترش و دموي هاي مربوطه رو ديده باشيد آن ها به عنوان تشكر و هديه آن را به شما مي دهند.در ضمن اين گل را از شهر نيز مي توانيد خريداري كنيد و طريقه شهر رفتن هم بستگي به طرز بازي شما دارد و به هيچ وجه بستگي به سال و روز و ماه ندارد.قربون تمامي دوستان عزيز

اينم ليست تقريبا كامل رويداد هاي بازي كه خيلي خيلي براي كامل كردن و پيشرفت بازي مهم مي باشد :

Ann
Ann - Heart 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 11:20 am
Description: "She's Cute"

Ann - Rival 1.0 - Black
Time: Fri 6, Spring 1, 12:00-2:30 pm
Description: "Carter's Lunch"

Ann - Heart 2.0 - Blue
Time: Sun 15, Spring 1, 4:30 pm
Description: "Imagine me Married?"

Ann - Rival 2.0 - Blue
Time: Mon 9, Spring 1, 6:30 pm
Description: "Cliff's Dinner"

Ann - Rival 3.0 - Blue/Green
Time: Sun 7, Spring 2, 6:10 pm
Description: "Forever"

Ann - Rival 4.0 - Blue/Green
Time: Sun 14, Spring 2, 11:30 am
Description: "Stories"

Ann - Heart 7.0 - Married
Description: Ann's Sunny Day Nap

Elli
Elli - Heart 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 9:00 am
Description: "No Pain"

Elli - Rival 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 2:30 pm
Description: "Cute Babies"

Elli - Heart 2.0 (note: as soon as purple heart)(note: weather irrelevant) - Purple
Time: Mon 9, Spring 1, 3:50 pm
Description: "Fun Work"

Elli - Rival 2.0 - Purple
Time: Tues 3, Spring 1, 10:30 am
Description: "Cold?"

Elli - Heart 3.0 (note: triggers automatically)(note: Horse Race does not conflict) - Blue
Time: Tues 17, Spring 1, 12:00 pm
Description: "Lunch Sandwiches"

Elli - Rival 3.0 - Blue
Time: Sun 14, Spring 2, 2:00 pm
Description: "Not Leaving"

Doctor - (note: This seems to trigger regardless of Elli's heart level, but *may* be necessary for the Elli/Doctor marriage path)
Time: Wed 29, Summer 2 11:10 am

Karen
Karen - Heart 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 11:00 am
Description: "You Should Pay"

Karen - Rival 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 6:40-7:00 am
Description: "Forest Walk"

Karen - Rival 1.2 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 1:20 pm
Description: "Cad!!"

Karen - Heart 2.0 - Purple
Time: Mon 16, Spring 1, 7:30 pm
Description: "Love Life Troubles"

Karen - Rival 2.0 - Purple/Blue
Time: Sat 6, Spring 2, 12:00 pm
Description: "Daughter"

Karen - Rival 3.0 - Blue
Time: Sun 14, Spring 2, 4:50 pm
Description: "Making Up"

Karen - Rival 6.0 - Red (note: Popuri must be married for this event to trigger)
Time: Fri 4, Spring 2, 12:00-12:50 pm
Description: "Missing Popuri - Karen's Proposal"

Mary
Mary - Heart 1.0 - Black
Time: Tues 3, Spring 1, 10:00 am
Description: "Writing?"

Mary - Rival 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 2:00 pm
Description: "Looking For"

Mary - Heart 2.0 - Purple
Time: Wed 11, Spring 1, 2:50 pm
Description: "Care to Read"

Mary - Rival 2.0 - Purple
Time: Sun 13, Summer 1, 5:00 pm
Description: "Book Advice"

Mary - Heart 3.0 - Blue
Description: "Woodcutter and King"

Mary - Rival 3.0 - Blue
Time: Tues 2 / Wed 24, Spring 2, 10:00-4:20 pm
Description: "Burns"

Mary - Rival 4.0 - Blue/Green
Time: Tues 30, Spring 2, 3:40-4:00 pm
Description: "Book Review"

Mary - Rival 5.0 - Blue/Green
Time: Wed, Spring 2 / Summer 2, 11:10-4:10 pm

Popuri
Popuri - Heart 1.0 - Black
Time: Mon 2, Spring 1, 12:00 pm
Description: "Pon the Chicken"

Popuri - Heart 2.0 - Purple
Time: Mon 23, Spring 1, 1:00 pm
Description: "Leave the village"

Popuri - Rival 1.0 - Black/Purple (note: Weather irrelevant)
Time: Sun 30, Spring 1, any time
Description: "Kai's Arrival"

Popuri - Rival 1.2 - Black/Purple
Time: Wed 2, Summer 1, 12:00 pm
Description: "Nice Girl"

Popuri - Heart 2.0 - Purple/Blue
Time: Fri 10, Summer 1, (Year 2) 1:00 pm
Description: "Leaving"

Popuri - Rival 2.0 - Purple/Blue
Time: Fri 11, Summer 1, 5:10 pm exactly
Description: "I like the Summer"

Popuri - Heart 7.0 - Married
Description: "Hurt Bird"

Other
Won 1.0
Time: Tues 3, Spring 1, 6:00 am

Won 2.0
Time: Tues 3, Spring 1, 6:20 am

Won 3.0
Time: Tues 3, Spring 1, 6:40 am

Barley
Time: Tues 3, Spring 1, 11:00 am
Description: "Horse" (can buy/sell livestock afterwards)

May
Time: Sun 13, Summer 1, 6:00 pm

Kai
Time: any day, Summer 1, anytime after hurricane, must have bottle from ocean
Description: "Perfume"

Kai
Time: any day, Summer 1, 5:00 - Midnight
Description: "Kai's Fight"

Gray
Time: any day, Fall 1 / Winter 1, starts automatically
Description: "Gray's Rebellion"
(note: In this scene, Gray comes to stay at your farm for a few days and breaks up some stones and weeds while he's there. I got this once, long ago, and I cannot get it to trigger again. I would welcome any information from anyone who knows how to consistently trigger this scene.)

Cliff
Description: "Memories"

Gotz
Description: "Mountain Storm"

Jeff
Time: Wed 3, Spring 2, any time
Description: "Celebration Sale"

Kitten
Time: Sun 14, Spring 2, 10:50 am
Description: "Food Thief"

Harris
Time: Sat 20, Spring 2, 6:10 pm
Description: "Letter"

Manna
Time: Sun 21, Spring 2, 9:00 am
Description: "Aja"

Harris
Time: Tues 23, Spring 2, 6:00 am
Description: "Letter from Aja"

Gotz
Time: Sat 5, Spring 3, 2:30-3:00 pm
Description: "Monkey Attacks"

دوست عزيز شما بايد براي شكست چوب هاي بزرگ ابتدا ابزار تبر رو كاملا آپگريد كنيد و سپس به جلوي تنه هاي درخت برويد و دكمه مورد نظر را چند لحظه اي نگه داريد تا كاملا به حد آخر برسد كه مي توانيد از روي حركات پسره اينو متوجه شويد.دكمه مورد نظر با توجه به دسته بازي و كيبورد متفاوت است كه در دسته دكمه 4 را بايد نگه داريد.اگر بازم جايي رو متوجه نشديد با مشكل داشتيد بگيد تا كامل تر توضيح بدم:40:

اينم طريقه بدست آوردن كامل 7 برگه پرينت فرشتگان در بازي كه بعد از بدست آوردن آن ها مي توانيد حوضچه ماهيگيري خود را بزرگ كنيد.

Char_1(قلاب اوليه): بعد از آنكه غذاي Sashimi و Grilled Fish و Sushirecipe را پختيد با تير كمان در آبشار يا رودخانه ماهي بگيريد.
Squid_2(قلاب سنگين ماهيگيري): در تابستان يك ماهي در اقيانوس پرت كنيد و سعي كنيد با تير كمان ماهيگيري ماهي بگيريد تا Squid را بدست آوريد.
sea bream_3(قلاب سنگين ماهيگيري): ماهي سيمي: بيشتر از200 ماهي بفروشيد. بعد با تير كمان ماهيگيري كنيد، بجز زمستان.
Angler_4(قلاب سنگين ماهيگيري) : در زمستان بين ساعتهاي 10 شب تا 6 صبح از دريا ماهي بگيريد.
Catfish_5 (قلاب سنگين ماهيگيري): گربه ماهي را زمستان در حوضچه زير زميني معدن با هر ابزار ماهيگيري بگيريد.
Carp_6 (قلاب اوليه ماهيگيري): ماهي چينه دان: پس از اينكه تمام ماهيهاي افسانه اي را گرفتيد در تپه مادر با تير كمان ماهيگيري كنيد.
Rumors_7(قلاب سنگين ماهيگيري) : تا 10 شب در اسكله ماهيگيري كنيد تا آن را بدست آوريد. سپس Greg آمده و در باره ماهي غول پيكر صحبت ميكند و ميخواهد آنرا به قيمت 250000 سكه از شما بخرد. آن ماهي خيلي بزرگ است و در دستان شما قرار نميگيرد.

نكته : منظور از قلاب هاي مايگيري به شرح زير مي باشد :
قلاب ماهيگيري اوليه Fishing Rod
قلاب سنگين ماهيگيري كه با داشتن 50 ماهي در حوضچه ماهيگير آن را به شما مي دهد Fishing Pol

موفق باشيد اميدارم كه خوشتون اومده باشه.هر سوالي بود در خدمتم:11:

اينم دستور پخت غذاي املت كه هميشه با پختنش برنده مسابقه غذا درست كني مي شويد :

وسایل آشپزی:ما هی تابه (frying pan)و همزن(whish)
مواد لازم:تخم مرغ ، شیر ، روغن ، ذرت، سیب زمینی ، ماهی بزرگ، پنیر، اسفناج
چاشنی: نمک(slat)

نكته : براي برنده شدن در سال اول بازي در مسابقه از كدهاي تقلب استفاده نماييد و وسايل و لوازم مورد نياز خود را با استفاده از كد تكميل نماييد.

طريقه بدست آوردن عطر عشق :

ابتدا با قلاب ماهيگيري اوليه در اقيانوس ماهيگيري كنيد تا يك بطري بدست بياورد كه درون آن دستور پخت يك غذا را نوشته است و بعد از درست كردن غذا در فصل تابستان بعد از رخ دادن طوفان كه در فصل تابستان رخ مي دهد هنگامي كه كاي داخل رستوران است كه اوايل صبح ساعت 6 تا 9 مي شود بسمت اقيانوس برويد تا پس از يك گفتگو كوتاه با كاي آن را دريافت نماييد.

طريقه پخت 3 غذاي مشهور كه براي بدست آوردن برگه پرينت فرشته char ضروري مي باشد و بعد از پخت 3 غذا بايد آن ها را در كوله پشتي خود قرار داده و مطابق دستورات گفته شده در پست هاي قبل عمل كنيد :

Sashimi : Fish medium
Knife

Sushi : Riceball, sashimi
vinegar

Grilled Fish: Fish medium
Pan
Salt, Soysauce
سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعات. ولی اگه خودتون نکته ای توی بازی دیدن و خودتون کشف کردین رو به ما اطلاع بدین. بیشتر این اطلاعات لوحخانه اعتباری نداره. لصفا عکسم بذارین.

amir_wish
14-02-2011, 12:43
سلام آقا ایمان. من خودم تازه با کامپیوترم آخرهای سال اولم . اون دموییم که خدمتون عرض کردم سال پنجم در تابستان اتفاق میوفته که اگه رسیدمو دیدم، براتون میذارم. ولی خدمتتون عرض کنم شاید شرایط بازی این دمو رو بهم نشون داد. آخه Cliff روستارو ترک کرده بود و منم با کارن ازدواج کرده بودم. شاید بازی میخواست Ann و rick رو بهم برسونه. دقیق نمیدونم. شایدم از این دموها باشه که فقط یک بار اونهم تو شرایط خاص اتفاق میوفته . مثل اولین بار دیدن kai در جلوی در آهنگری که با may و popori که به ما خوش امد میگه و یا رفتن Cliff از روستا که صاحب هتل باهاش خداحافظی میکنه.
فعلا زیاد فرصت بازی ندارم. دارم تزlمو ارائه میدم. به قول بابام انقدر این بازیرو تو سال 1379 کردم که الان میخوام فوق لیسانس کشاورزیمو بگیرم. دو هفته دیگه دفاع پیایان ناممه :) فقط گیاهم مورد نظر دفاعم پنبه هست که تو این بازی وجود نداره P:

hopee
16-02-2011, 21:05
سلام به همه ی دوستان
به عنوان عضو کوچیکی از تاپیک هاروی عضویت دوستان جدید رو تبریک عرض میکنم و بهشون خوشامد میگم. :11:
در مورد ناقص بودن بازی ، کاملا با ایمان جان موافقم ، این بازی ناقصه و میتونه عمدا ناقص مونده باشه ، خود من اگه یه بار بازی میکردم و 100درصد بازی کامل میشد ، شاید دیگه بازی نمیکردم ، ولی چون دوست دارم بازی رو کامل کنم و معماها رو حل کنم ، چندین بار بازی رو خریدم و از اول بازی کردم، شاید قصد سازنده های بازیهم همین بوده !(؟)
(البته این نظر شخصی خودمه)

amir_wish
17-02-2011, 23:13
عاقبت خوردن چیزهای ناجور :)

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

عاقبت خوردن چیزهای ناجور در بازی

ramzchibod
18-02-2011, 16:57
امروز كاملترين و جديدترين ترينر بازي Harvest Moon Back To Nuture را براي تمامي دوست داران عزيز اين بازي آماده و تهيه كردم.برنامه مورد نياز و ترينر را در كنار يكديگر قرار داده ام كه هيچ مشكلي نداشته باشيد.تشكر يادتون نره:11:.اگر ببينم علاقه و درخواست نشان دهيد ترينر را آپديت و نسخه بروز آن را هر چند ماه در اختيار دوستان عزيز قرار خواهم داد.اگر سوالي بود در خدمتم

لينك دانلود :

:40:

nimaking2005
19-02-2011, 14:34
سلام
من این بازی را از لینک زیر انلود کردم اما هر کاری میکنم با دسته کار نمیکند میشه یکی از دوستان راهنمایی کنه؟

amir_wish
20-02-2011, 22:10
سلام
من این بازی را از لینک زیر انلود کردم اما هر کاری میکنم با دسته کار نمیکند میشه یکی از دوستان راهنمایی کنه؟

سلام دوست عزیز اجرا کردن بازی های ps1 در کامپیوتر کمی مشکل هست. بهترین کاری که شما میتونین انجام بدین گرفتن این بازی از شرکت T20 است که در هر مغازه کامپیوتر فروشی میتونین پیدا کنین
مزایای این بازی save کردن بازی در هر از از زمان بازی میباشد.

nimaking2005
21-02-2011, 13:28
ممنون
ولی سوال من اینه که بالاخره دوستان چه طوری با دسته کامپیوتر می تونند با epsxe 1.7 کار کنند

دسته من از نوع Twin Usb Joystick است
اصلا من کلا نمیتونم با این دسته ها با epsxe کار کنم

ممنون میشم راهنماییی کنید

amir_wish
21-02-2011, 16:24
ممنون
ولی سوال من اینه که بالاخره دوستان چه طوری با دسته کامپیوتر می تونند با epsxe 1.7 کار کنند

دسته من از نوع Twin Usb Joystick است
اصلا من کلا نمیتونم با این دسته ها با epsxe کار کنم

ممنون میشم راهنماییی کنید
شما نرم افزار را اجرا کنید- بعد به قسمت (Config) رفته- بعد به قسمت (Game pad) رفته . در آن قسمت دسته بازی رو ملاحظه میکنید
بعد باید دکمه های دسته را تعریف کنید . مثلا روی دکمه W با موس کلید کنید و دسته بازی تان را به سمت بالا بدین. تمام دکمه ها را طبق سلیقه خودتون مرتب کنید. بعد بازی را اجرا کنید. این نرم افزار با بیشتر دسته های بازی هماهنگی دارد.

amir_wish
21-02-2011, 21:08
سوخته شدن گری
هنوز آماتوره :)

iman reza
21-02-2011, 23:36
سلام بچه ها
تو سال چهارم یه دمو جدید دیدم
کی میتونه حدس بزنه چی دیدم؟
راهنمایی:این دمو رو 30 بهار سال چهارم دیدم
الان شبیه سازم بازی رو اسلو موشن اجرا میکنه...فردا براش ویندوز عوض میکنم شاید بهتر شه
اگه درست شد تا 5 شنبه سعی میکنم عکسو بذارم....
اینو اضافه کنم که حدس میزدم این دمو رو تو این تاریخ ببینم(خیلی ضایه شد چی دیدم)

amir_wish
22-02-2011, 08:46
سلام بچه ها
تو سال چهارم یه دمو جدید دیدم
کی میتونه حدس بزنه چی دیدم؟
راهنمایی:این دمو رو 30 بهار سال چهارم دیدم
الان شبیه سازم بازی رو اسلو موشن اجرا میکنه...فردا براش ویندوز عوض میکنم شاید بهتر شه
اگه درست شد تا 5 شنبه سعی میکنم عکسو بذارم....
اینو اضافه کنم که حدس میزدم این دمو رو تو این تاریخ ببینم(خیلی ضایه شد چی دیدم)

چون فرمودین 30 بهار، فکر کنم راجب Kai با popori باشه. آره؟ :)

iman reza
22-02-2011, 12:04
چون فرمودین 30 بهار، فکر کنم راجب Kai با popori باشه. آره؟ :)

اینم میتونه باشه
شایدم....
بی خیال عکسشو میذارم
راستی این عکس خیلی سایزو حجمش بالاس....میشه عکساتو با حجم و سایز کمتر بذاری:10:

davodsamadi
22-02-2011, 12:31
دوستان ، رزولیشن این بازی خیلی پائینه !!! راهی برای بهتر شدن نیست ؟

amir_wish
22-02-2011, 15:24
چشمآقا ایمان عکسامو حجمشو کم میکنم. فقط اگه ممکنه بگین چه جوری . من با Print scrn از تصاویر عکس میگیرم و بعد تو paint کپیش میکمن شما چه جوری عکساتونو میذارین؟
دوم اینکه تو صفحه 370 یک دمویی دیدم که خودم به شخصه که چند سال پیش این بازیرو میکردم ندیده بودم. میشه یک توضیحی بدین و چه جوری و چه شرایطی این دومه میاد؟
ممنون

iman reza
22-02-2011, 15:50
چشمآقا ایمان عکسامو حجمشو کم میکنم. فقط اگه ممکنه بگین چه جوری . من با Print scrn از تصاویر عکس میگیرم و بعد تو paint کپیش میکمن شما چه جوری عکساتونو میذارین؟
دوم اینکه تو صفحه 370 یک دمویی دیدم که خودم به شخصه که چند سال پیش این بازیرو میکردم ندیده بودم. میشه یک توضیحی بدین و چه جوری و چه شرایطی این دومه میاد؟
ممنون

خب یکی از راه هاش اینه که از برنامه فتوشاپ کمک بگیری
با همین روش عکس بگیر ...بعد که سیوش کردی....عکس سیو شده رو با برنامه فتوشاپ باز کن
تا اونجایی که من یادمه برو رو گزینه سوم نوار ابزار برنامه که یه پنجره برات باز میکنه که گزیته سایز داره
من اینطوری عکس نمی گیرم....چون با شبیه ساز پلی یک بازی میکنم یه پوشه snap ایجاد میکنم alt+f4 رو میزنم عکسو با سایز مناسب خودش سیو میکنه

اون دمو هم که انگار فقط خودم دیدم شرایطش اینه
سال اول تو مسابقه شنا اول نشی.....بذاری کای اول شه
فرداش ساعت شش عصر بری مسافر خونه میبینی

نه به جز من وحیدم دیده ولی بعد من دیده....

راستی برای مسابقه اشپزی هرچی درست میکنم برنده نمیشم...به جز چای
ولی چای رو یه بار درست کردم....پیتزا ...کیک...ابگوشت....ساشی....املت.. .هرچی فکر کنید درست کردم
چرا اینطور شده؟

saman_s755
22-02-2011, 16:10
عجب بازیه بود یادش بخیر!

اون موقع ها هر جا که اسم این بازی می اومد سریع دعوا میشد سر این که ایا بالاخره کسی تونست شهر رو ببینه یا نه!

یکی میگفت میشه یکی میگفت نمیشه!

من خودم نتونستم برم... هوس کردم یه بار دیگه بازی رو نصب کنم این بار برم بینم شهری وجود داره یا نه بالاخره!

iman reza
22-02-2011, 20:37
سلام
اینم همون عکسی که بهتون قلشو دادم

یادم رفت ...الان اضافه می کنم:
کای کی مبخواد با ریک دوست شه نمیدونم...مثلا عروسیشه با کلی اعصبانیت اومده در خونم
میگه ریک بهت نگفته امروز عروسیمه؟....عیب نداره بیا خودم می برمت
دستمو به زور گرفت برد:31:

amir_wish
22-02-2011, 21:25
عجب بازیه بود یادش بخیر!

اون موقع ها هر جا که اسم این بازی می اومد سریع دعوا میشد سر این که ایا بالاخره کسی تونست شهر رو ببینه یا نه!

یکی میگفت میشه یکی میگفت نمیشه!

من خودم نتونستم برم... هوس کردم یه بار دیگه بازی رو نصب کنم این بار برم بینم شهری وجود داره یا نه بالاخره!
سلام و خوش اومدی دوست عزیز
من به عنوان یکی از کوچیکای این تالار به شما خوش آمد میگم
ولی اگه این بازی رو انجام میدیدن بالا غیرتن دنبال شهر تو ورژن انگلیسی این بازی نباشین که وجود نداره :)

آقا ایمان ممنون از توضیحت در مورد اون دمو. ولی عجب دموی عجیبی که آدم با باختن میبینه!!!
یکیمی انگار حدسمم در مورد دمو که فرمودین درست بود :). راستش قدیما دیده بودم. همیشه از kai خوشم میومد
در مورد غذا، این لینکو ببینین تا همیشه تو مسابقه آشپزی برنده بشین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]غذاهای پایین صفحه همیشه برنده هستن.
این سایتو تازه پیدا کردم. جالبه که بدونین به گفته این سایت 11 توت فرنگی قدرتی در بازی وجود داره!!!

همین جوری :)

nimaking2005
23-02-2011, 13:43
درود بر همه عزیزان
اقایون من هر کاری کردم نتونستم ترینر را اعمال کنم
(از ترینر اقای ایمان خزاعی استفاده کردم )

ببینید من ترینر را باز میکنم
فایل iso را با epsxe 1.7 (یا 1.6) باز میکنم وارد بازی میشوم
مثلا all999راein میکنم هیچ تغییری نمیکنه
یعنی انگار نه انگار
ایا پلاگین خاصی باید نصب بشه؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید چی کار کنم؟؟

متشکرم

Unique 2626
23-02-2011, 14:34
راستی برای مسابقه اشپزی هرچی درست میکنم برنده نمیشم...به جز چای
ولی چای رو یه بار درست کردم....پیتزا ...کیک...ابگوشت....ساشی....املت.. .هرچی فکر کنید درست کردم
چرا اینطور شده؟

تو همین تاپیک یا یه سایت خارجی خوندم که تو مسابقه آشپزی اگه با کسی حرف بزنین که اونم تو مسابقه قراره شرکت کنه اون برنده میشه ولی اگه با هیشکی نحرفین و یه راست برین سراغ شهردار و وارد مسابقه بشین شما برنده میشین!البته غذایی که درست میشه توسط شمام مهمه!!انتظار نداشته باشین Sashimi یا Dinner Roll برنده شن!!!وقتی Chocolate Cake یا Omelet هست دیگه این غذاها بی فایدن!!

amir_wish
23-02-2011, 20:31
یک سوال
اگه تو مسابقه شرط بندی اسب سواری بلیط برنده بشیم، متونیم ازش تو سال دیگه استفاده کنیم؟
مثلا من 300 بلیط دارم. سال بعد برام میمونه؟

Unique 2626
24-02-2011, 12:12
یک سوال
اگه تو مسابقه شرط بندی اسب سواری بلیط برنده بشیم، متونیم ازش تو سال دیگه استفاده کنیم؟
مثلا من 300 بلیط دارم. سال بعد برام میمونه؟

آره میمونه هرچن تا باشه!
یه توصیه واسه همین مسابقه!!
تو روز مسابقه سبد و که خالی ام باشه با خودتون ببرین به مسابقه و بعد از مسابقه در صورت داشتن مدال میتونین 30 تا قارچ جنگلی Truffle که قیمت یه دونش 500G هست بندازین تو سبد و 8 تا شم بندازین تو کوله پشتیتون!!:5:
نکته: هر 12 مدال مساوی با یه قارچ جنگلی هست!!:20:

deathbook
24-02-2011, 12:41
من ماه ها و سال ها پای این بازی وقت گذاشتم ، کلی هم تو فروم ها در مردش بحث کردیم و به جاهای قشنگی رسیدیم . خیلی بازیه هاروست هم توی انواع و اقسام کنسول ها بازی کردم و هیچ کدوم به پای سیو هوملند نمی رسید اما این بازیه آخر برای PSP واقعا یه چیزی فراتر از انتظاره . شاید بعد از این همه سال برای بار اول میشه گفت از بازیه PS1 هم بهتره . حتما امتحانش کنید تا مثل من از تاریخ یرون بیاین و از بازی کردن یه دنیای شاید به صلیقه ی من قشنگ تر لذت ببرید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] GXVEtUvv35JvEA1.jpg

همون المان های همیشگی با شرایطی بهتر . ماهیگیری ، حیوانات ، ازدواج و .. . مضاف بر داستانِ زیبا ، سیستم عالیه معدن ، نقشه ای بزرگ و چند شخصیت تازه
تنها چیزایی که اذیت می کنن نبودن گوسفند تو حیوونا ، عوض شدن بعضی اسم ها و کم بودن میزان انرژی هست

rezapr2
24-02-2011, 15:27
آخرين نسخه اين بازي كه اومده چيه؟

nimaking2005
24-02-2011, 16:44
کاش یکی هم منو راهنمایی میکرد
اقایون من هر کاری میکنم نمیتونم ترینر را اعمال کنم
خواهش میکنم اگه امکان پذیره یکی از دوستان epsxe+trainer خودشو آپلود کنه

من نمیدونم چرا برای من کار نمیده!

amir_wish
24-02-2011, 21:27
کاش یکی هم منو راهنمایی میکرد
اقایون من هر کاری میکنم نمیتونم ترینر را اعمال کنم
خواهش میکنم اگه امکان پذیره یکی از دوستان epsxe+trainer خودشو آپلود کنه

من نمیدونم چرا برای من کار نمیده!

دوست عزیز همین طور که قبلا هم گفتم من از این نرم افزار استفاده نمیکنم ولی:
یک سری به لینک بزنین شاید یک چیزی پیدا کنین

nimaking2005
25-02-2011, 00:51
دوست عزیز همین طور که قبلا هم گفتم من از این نرم افزار استفاده نمیکنم ولی:
یک سری به لینک بزنین شاید یک چیزی پیدا کنین

ممنون
ولی بنده خودم epsxe 1.6 و 1.7 را دارم اما نمی دونم چرا ترینر جواب نمیده
ایا دوستان پلاگین یا چیز خاصی روی شبیه سازشون نصب می کنند؟؟
از دوستان خواهش می کنم یکی از ترینرهایی که باهاش جوای گرفتین را این جا بگذارید

nimaking2005
26-02-2011, 14:49
مثل این که دیر رسیدم
دیگه این تاپیک از رونق افتاده!!

ramzchibod
26-02-2011, 18:24
مثل این که دیر رسیدم
دیگه این تاپیک از رونق افتاده!!

دوست عزيز اگه يكمي پست هاي قبل رو خونده بوديد به جوابتون ميرسيديد.اينم لينك كاملترين و جديدترين ترينر بازي همراه با نرم افزار مربوطه كه توسط خودم گردآوري شده است اميدوارم كه مشكلتون برطرف شود.اگه بازم سوالي بود در خدمتم.در ضمن يك نكته مهم براي اون دوست عزيزمون كه گفت شهر با نسخه انگليسي نميشه رفت ! خواهشمندم اين حرف هاي الكي و بي سند و مدرك رو روي هوا نزن چون با تمام سي دي ها و نسخه هاي موجود در بازار ميشه رفت شهر و هيچ فرقي نميكنه ! به اميد خدا سرم يكمي خلوت بشه براتون بازي رو كامل كنم و سيو شهر و كلي امكانات ديگه از قبيل بزرگ بودن حوضچه و كندوي عسل بزرگ ... را براتون بزارم كه بدونيد واقعا تمام اين چيزاها وجود دارد و هست!:40:
لينك دانلود نرم افزار مربوطه همراه با ترينر :

amir_wish
26-02-2011, 20:03
سلام دوست عزیز آقای ramzchibod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوبه که شما هنوز این بازی رو انجام میدیدن
در مورد شهرم که شما فرمودین، سند من همین 587 صفحه ای است که دوستان در گذشته زحمت کشیدن به خصوص اقای (ایمان رضا) به توافق رسیدن که حداقل در ورژن انگلیسی این بازی شهری وجود نداره. ولی کلا اگر شما عکس یا هر چیزی که مخالف این موضوع داشته باشین، همه با کمال میل استقبال میکنیم.
فقط اگر ممکنه بفرمائید که حجم سی دی شما چقدر است؟

Alex Fera
26-02-2011, 21:18
آقا من یادم رفته کارن چه چیزهایی دوست داشت فقط پیتزا یادم مونده.....
کمممممممممککککک!!!!!!

ramzchibod
26-02-2011, 23:11
سلام دوست عزیز آقای ramzchibod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوبه که شما هنوز این بازی رو انجام میدیدن
در مورد شهرم که شما فرمودین، سند من همین 587 صفحه ای است که دوستان در گذشته زحمت کشیدن به خصوص اقای (ایمان رضا) به توافق رسیدن که حداقل در ورژن انگلیسی این بازی شهری وجود نداره. ولی کلا اگر شما عکس یا هر چیزی که مخالف این موضوع داشته باشین، همه با کمال میل استقبال میکنیم.
فقط اگر ممکنه بفرمائید که حجم سی دی شما چقدر است؟

دوست عزيز اين چيزي كه شما ميگيد نشد مدرك و اينكه در مورد حجم بازي بايد بگم كه من سي دي پلي استيشن بازي رو كه همه جاي بازار يافت ميشه رو تبديل به ايميج كردم و با شبيه ساز بازي ميكنم.من خيلي چيزا رو داخله بازي ديدم و بهشون برخورد كردم كه خيلي ها چون نتونسنه بودن انجامشون بدن با شايعه پردازي و حرف هاي الكي مي گفتن وجود نداره و و يا شايعات ديگه رد مي كردن واقعيت رو!به اميد خدا سرم كمي خلوت بشه بازي رو ادامه ميدم و چند تا عكس و سيو و فايل تصويري براتون تهيه مي كنم كه بدونيد هيچ حرفي و الكي نمي زنم و تمام چيزهايي كه مي گم وجود دارد و هست و من جاي هيچ چيزي رو نميبينم كه بخوام براتون دروغ بگم!
در ضمن من كوچيكت نئو هستم و از آشنايي باهات خوشبختم:40:
به ياري خدا تا چند ماهه آينده چيزايي را براتون مي زارم كه مخ همگي دوستان هنگ كنه و ببينيد كه اين بازي اصلا چه چيزايي داره كه ما همگي ازشون غافليم!متاسفانه هميشه ما به دنبال چيزهاي آماده بوديم خودمون هيچ موقع با خلاقيت يك بازي رو انجام نداديم و چيزهاي مخفي اون بازي رو كسب نكرديم هميشه يا كنسول-رمز و .... دنبال مي كنيم و خيلي چيزها را داخل بازي كه بقيه نتونستن كشف كنن از دست ميديم!

amir_wish
27-02-2011, 08:59
آقا من یادم رفته کارن چه چیزهایی دوست داشت فقط پیتزا یادم مونده.....
کمممممممممککککک!!!!!!

کارن معمولا از انواع گلها خوشش میاید ولی از همه بیشتر از نوشیدنیهایی که مغازه aja میفروشه و 300G هم ارزش داره خوشش میاد.

nimaking2005
27-02-2011, 11:18
دوست عزيز اگه يكمي پست هاي قبل رو خونده بوديد به جوابتون ميرسيديد.اينم لينك كاملترين و جديدترين ترينر بازي همراه با نرم افزار مربوطه كه توسط خودم گردآوري شده است اميدوارم كه مشكلتون برطرف شود.اگه بازم سوالي بود در خدمتم.در ضمن يك نكته مهم براي اون دوست عزيزمون كه گفت شهر با نسخه انگليسي نميشه رفت ! خواهشمندم اين حرف هاي الكي و بي سند و مدرك رو روي هوا نزن چون با تمام سي دي ها و نسخه هاي موجود در بازار ميشه رفت شهر و هيچ فرقي نميكنه ! به اميد خدا سرم يكمي خلوت بشه براتون بازي رو كامل كنم و سيو شهر و كلي امكانات ديگه از قبيل بزرگ بودن حوضچه و كندوي عسل بزرگ ... را براتون بزارم كه بدونيد واقعا تمام اين چيزاها وجود دارد و هست!:40:
لينك دانلود نرم افزار مربوطه همراه با ترينر :

سلام
ممنون از شما
من قبلا این فایل را دانلود کردم
اما نمیدونم چرا جواب نمیگیرم!!!!
نسخه بازی من همونه که 2 زبان انگلیسی و المانی داره

Alex Fera
27-02-2011, 14:51
آخرين نسخه اين بازي كه اومده چيه؟

harvest moon:hero of leaf valley
که برای psp عرضه شده......
البته قبل از اون هم یه دونه به نام:
harvest moon:animal parade
برای wii عرضه شد

Unique 2626
27-02-2011, 15:41
یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها یه چیز جالب فهمیدم ولی هنوز مطمئن نیستم،گفتم با شما مطرح کنم تا به جواب برسیم!
من تو سیو جدیدم 30 بهار سال اول هستم!تو این ماه فقط 2 بار بارون بارید ولی نکته ی جالب این بود که :
اون روزایی که بارون بارید بیشتر از 150 دونه محصول تو مزرعه رشد کرده بود!!
حالا سوالم اینجاست که :
آیا رشد محصول زیاد با بارش بارون رابطه داره یا نه؟
به نظر من که داره!چون تا بخوای تموم محصولات رو بفروشی ساعت 5 p.m شده و حتی گذشته!!
منتظر نظرات شمام هستم به خصوص ایمان جان :20:

iman reza
27-02-2011, 18:09
حالا سوالم اینجاست که :
آیا رشد محصول زیاد با بارش بارون رابطه داره یا نه؟
به نظر من که داره!چون تا بخوای تموم محصولات رو بفروشی ساعت 5 p.m شده و حتی گذشته!!
منتظر نظرات شمام هستم به خصوص ایمان جان :20:

سلام
والا سوالتو درستو حسابی نفهمیدم ولی اینی که میگم استقرا استنتاجی نیست:27:(واسه خودش ریاضیاتیه دیگه):
1- هرچقد بذر بیشتری کاشته باشین بارون بیشتری میاد
2- هر محصوص در دوره و زمان معین خودش رشد میکنه ولی:
30 بهار میتونین بذر محصول تابستان بکارین...30 تابستان بذر محصول پاییز
سعی کنید همون روز که بذر میکارید ابشم بدید
یکم دقت کنین میشه تو سه سال از هر محصول 999 تا کاشت ولی اگه تو سه سال هم نشد سال چهارم و پنجم هم یه دوره از بازیه(البته فکر کنم)
دلیل: دمو کای با پاپوری که صفحه قبل؟ گذاشتم نتونستم تو سه سال ببینم ولی سال چهارم تونستم ببینم
نمی گم هر دموی ولی بعضی از دموها رو میشه سال های بعدی دید
البته عروسک خانوم میتونن سال سوم این دمو رو ببینن

کسی میدونه سال چهارم چه دموهای میشه دید
aqu...(اسمش تو این حدودا بود) یه دمو تو پروفایلم گذاشت مربوط به سال چهارم بود

amir_wish
27-02-2011, 20:40
سلام
من سال دوم تابستان هستم.
روز عید اکثرا دیدم روز عید بهم تبریک گفتم
قاعدتا به هر کی بیشتر هدیه بدیم، همون اشخاصم بهمون روز عید یا روز تولدمون رو تبریک میگن.
ولی شاید به همه دوستانی که این بازی رو انجام میدن Won فروشنده چینی به هیچ کس این روزها رو تبریک نگفته باشه!
من جدیدا رفتم تو نخش. از همه چیز خوشش میاد ولی نه خیلی زیاد. به جاش خیلی از زیورالاتی که آهنگری میسازه خیلی خوشش میاد ولی نامرد به میخواد بفروشتش. به نظرم اگه باهاش رفیق بشیم بذر های جدیدی برای فروش بیاره مثلا همین گل جوجه یا گاو. حالا میرم ببینم چه طور میشه.
کسی نظری در این مورد داره؟
اینم عکسش

iman reza
27-02-2011, 22:00
در مورد عکس:
زیور الات گرونه...بهش ماهی بزرگم بدی اینطوری حال میکنه
من زیاد رفتم تو نخش...بی...پدر گذاشتم سر کار
یه عالمه بهش چیز میز دادم ولی انگار نه انگار
حال شما سعیتو بکن...ولی من نزدیک 200 بار اینطوری خوشحالش کردم ولی انگار نه انگار

amir_wish
28-02-2011, 13:35
پس عجب آدم نامردی این won
خوب پس برگشتیم سر جای اول
آقا ایمان من هنوز سال دوم . اگه یادتون باشه قبلا یک ایده ای راجب فروختن محصولات در یک سال به طوری که zack همیشه خوشحال بشه دادم. من خودم با این وضعیت سال دومیم نمیتونم شما اگه تونستی یک امتحانی بکن.

Unique 2626
01-03-2011, 13:47
پس عجب آدم نامردی این won
خوب پس برگشتیم سر جای اول
آقا ایمان من هنوز سال دوم . اگه یادتون باشه قبلا یک ایده ای راجب فروختن محصولات در یک سال به طوری که zack همیشه خوشحال بشه دادم. من خودم با این وضعیت سال دومیم نمیتونم شما اگه تونستی یک امتحانی بکن.

امیر جان من ایده ی شمارو نمیدونم ولی واسه اینکه Zack همیشه دهنش تا بنا گوش واشه یه کاره خیلی ساده باید بکنی!اونم اینکه :
مبلغ فروش هر روز شما باید حتما بیشتر از 10000G باشه!همین:20:

[QUOTE=iman reza;5894548]سلام
والا سوالتو درستو حسابی نفهمیدم ولی اینی که میگم استقرا استنتاجی نیست:27:(واسه خودش ریاضیاتیه دیگه):
1- هرچقد بذر بیشتری کاشته باشین بارون بیشتری میاد
2- هر محصوص در دوره و زمان معین خودش رشد میکنه ولی:
30 بهار میتونین بذر محصول تابستان بکارین...30 تابستان بذر محصول پاییز
سعی کنید همون روز که بذر میکارید ابشم بدید
یکم دقت کنین میشه تو سه سال از هر محصول 999 تا کاشت ولی اگه تو سه سال هم نشد سال چهارم و پنجم هم یه دوره از بازیه(البته فکر کنم)
دلیل: دمو کای با پاپوری که صفحه قبل؟ گذاشتم نتونستم تو سه سال ببینم ولی سال چهارم تونستم ببینم
نمی گم هر دموی ولی بعضی از دموها رو میشه سال های بعدی دید
البته عروسک خانوم میتونن سال سوم این دمو رو ببینن

کسی میدونه سال چهارم چه دموهای میشه دید
aqu...(اسمش تو این حدودا بود) یه دمو تو پروفایلم گذاشت مربوط به سال چهارم بود

ایمان جان منظورم این بود که:
وقتی محصول در میاد اگه بیشتر از 150 دونه باشه بارون میباره اون روز!
چون من روزای 18 و 29 که به وضع هوای فردای اون روزا (19 و 30) نگا میکردم
دیدم هوا بارونی خواهد بود!
روزای 19 و 30 که رفتم مزرعه دیدم کلی محصول در اومده که بیشتر از 150 دونه بود از محصولای مختلف،جوری که نتونستم تا 5p.m همشو بفروشم و موند واسه روز بعد!!
ایشالا که منظورم و رسونده باشم:46:

Alex Fera
01-03-2011, 14:21
آقا من هر کاری میکنم نمیتونم پر آّبی رو از آهنگری بخرم یکی کمک کنه چی باید بهش بدم......

Unique 2626
01-03-2011, 14:26
:alex fera آقا من هر کاری میکنم نمیتونم پر آّبی رو از آهنگری بخرم یکی کمک کنه چی باید بهش بدم

دوست عزیز پر آبی تو آهنگری نیست!!تو سوپر مارکت هست!!

mohamad021
01-03-2011, 14:34
دوستان کسی میدونه بعد 3سال بازی چی میشه؟؟؟

داستان شهر واقعیت داره یا نه؟؟؟

Unique 2626
01-03-2011, 14:51
دوستان کسی میدونه بعد 3سال بازی چی میشه؟؟؟

داستان شهر واقعیت داره یا نه؟؟؟

من خودم تازه تو این سایت عضو شدم،ولی اکثر تاپیکای مربوط به این بازی رو خوندم!
یه زمانی داغ ترین بحث این بازی " شهر " بود!!
خیلیا میرفتن شهر ! ولی وقتی ازشون دلیل و مدرک یا عکس و ... خواسته میشد، یکی میگفت هارد کامپیوترم سوخته!!!یکی میگفت تو سیو قبلیم بوده که اونو حذف کردم!!!یکی میگفت دوستم رفته شهر ولی 200000 میفروشه سیو خودشو!!! یکی دیگه میگفت . . . .
خلاصه اینکه مدرکی نشون داده نشد که نشون بده " شهری" در کار هست!!
اونایی که تا حالا نتونستن برن شهر میگن که این بازی توسط شرکت سازندش " ناقص " ساخته شده!!!!

و اینکه بعد از 3 سال در صورتی که پیشرفت خوبی داشته باشی (درصد پیشرفت مزرعه بالای 30% باشه) یه بازی 15 ساله رو خواهی داشت!!

Alex Fera
01-03-2011, 15:01
خوب من که پر آبی رو توی سوپر مارکت ندیدن لطف میکنید یه عکس بذارید......

mohamad021
01-03-2011, 15:27

دوست عزیز برای خرید پر ابی باید حتما یکی از دخترها قلبش قرمز باشه

Unique 2626
02-03-2011, 13:39
نقل قول:
نوشته شده توسط alex fera [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز برای خرید پر ابی باید حتما یکی از دخترها قلبش قرمز باشه

Alex عزیز " پر آبی " مثل جریان وجود یا عدم وجود شهر نیست که فقط من ادعاشو کرده باشم و الان واسه اینکه اثبات کنم تو سوپر مارکت هست بخوام عکس بذارم!!
و یه نکته تو تکمیل حرفای Mohamad021 :
پر آبی هم تو سوپر مارکت هست که حتما باید از اونجا بخری!و هم Won داره که نباید از اون بخری چون قلابی خواهد بود!!
و اینکه رنگ نارنجی و قرمز تو بازی خیلی شبیه هم هستند و احتمالا شما رنگ نارنجی رو با قرمز اشتباه گرفتی!!وگرنه وقتی که قلب دخترقرمز باشه پر آبی تو سوپر مارکت موجوده!بری تو سوپر مارکت بپیچی سمت راست خواهی دید!

ایمان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد آرایش زمینت یکم بحرفیم!!!
محصولایی که رشد مجدد دارن وبوته شون میمونه رو تو به شکل 6 ردیف چسبیده بهم میکاری،نه؟؟؟؟
بعد وقتی بار اول رشد کردن و ردیف اول و چیدی با داس اون ردیف و از بین میبریش و میری سراغ اون یکی ردیفا!!!؟درست گفتم دیگه؟؟
به نظرت این کارت به صرفه هست؟

amir_wish
04-03-2011, 17:32
کسی میدونه اینتو چیه؟

iman reza
04-03-2011, 19:52
ایمان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد آرایش زمینت یکم بحرفیم!!!
محصولایی که رشد مجدد دارن وبوته شون میمونه رو تو به شکل 6 ردیف چسبیده بهم میکاری،نه؟؟؟؟
بعد وقتی بار اول رشد کردن و ردیف اول و چیدی با داس اون ردیف و از بین میبریش و میری سراغ اون یکی ردیفا!!!؟درست گفتم دیگه؟؟
به نظرت این کارت به صرفه هست؟

سلام
درباره نوع بذر پاشی که یه بار در موردش بحث کردیم؟....نه؟
فرقی نمی کنه بذر چه محصولی رو تو اون ردیف شیشتایی میکاری
ولی محصول های که دوباره رشد میکند اره به این روش کار میکردک که محصول میوه وسطی هارو میچیدم بعد با داس از بین می بردمشون....به دلایلی که گفتم بهترین راه بذر پاشی همینه
من تو سال تونستم از همه محصولا 999 تا بکارم بیشتر دموهارم دیدم
البته از گلخونه هم کمک گرفتم

در باره عکس امیر جان
یه بار خواهش کردم که عکسو با سایز کوچیک برامون بذارین....این عکس های سایز بزرگ نمیذارن صفحه زود باز شه
این عکس هم از اون عکسای جنجالی بازیه که به نتیجه نرسیدیم
من هرکاری کردم نتوستم بازش کنم..خیلی دنبال افتادم نشد

amir_wish
04-03-2011, 20:41
چشم ایمان جان حجمشو کم کردم. این یکی از دستم در رفت که درست کردم.
ولی خیلی جالبه که هنوز نتونسته کسی بازش کنه. یا باید کلیدشو پیدا کرد یا خود Ann باید برامون بازش کنه

خوب تو بازی ماری یک کتاب بهم داد که توش یک داستانی بود که من ربطشو به بازی پیدا نکردم. بهشم میخوام پس بدم ازم نمیکیره. به چه دردی میخوره؟

سوال دوم الان من سال دوم و تولدم 14 تابستونه
تو اون روز فقط دکتر با آهنگر بهم تولدمو تبریک گفتن. کسی بوده که همه اهالی بهش تبریک بگن؟

iman reza
05-03-2011, 13:03
فکر نکنم باز شه..شایدم بشه..

کتابه ربطی به بازی نداره فقط یه دمو از بازیه....داستانو تا اخرش بخون بعد از سه روز کتابو بده بهش در مورد داستان ازت سوال می پرسه

منم خیلی کنجکاو بودم همه اهالی بهم تبریک بگن....ولی نشد....همیشه دو سه نفر اینکارو نمی کردن

Unique 2626
05-03-2011, 22:46
ایمان رضا:
سلام
درباره نوع بذر پاشی که یه بار در موردش بحث کردیم؟....نه؟
فرقی نمی کنه بذر چه محصولی رو تو اون ردیف شیشتایی میکاری
ولی محصول های که دوباره رشد میکند اره به این روش کار میکردک که محصول میوه وسطی هارو میچیدم بعد با داس از بین می بردمشون....به دلایلی که گفتم بهترین راه بذر پاشی همینه
من تو سال تونستم از همه محصولا 999 تا بکارم بیشتر دموهارم دیدم
البته از گلخونه هم کمک گرفتم

سلام ایمان جان:20:
حرفت درست.روشتم خوبه که تونستی تو سه سال همه محصولات و 999 بکنی.
یه روش دیگه ام میشه به کار بست واسه محصولاتی که رشد مجدد دارن.اونم اینکه به جای 6 ردیف،2 ردیف طولانی بذر بکاریم! اونوقت میتونیم تمام محصولات رشد کرده رو بچینیم و دیگه نیازی نیست با داس از بین ببریمش و حسن دیگه اینکه دوباره و سه باره و چهارباره و . . . برداشت خواهیم داشت.

amir_wish
05-03-2011, 23:06
سلام کسی بوده 10 تا توت فرنگی قدرتی رو کامل بدست اورده باشه ؟!
آخه تو یک سایت انگلیسی زبانی دیدم که 10 در صد بازی مربوط به توت فرنگی هاست
من خودم 9 تا شو بدست اوردم که فقط مال مسابقه اسب سواری مونده که از قبل 400 مدال دارم که سعی میکنم سال بعد به 1001 برسونمش تا کامل کنم.
راستی تو صفحه 338 صحبتی در مورد عکس اهالی بود.
دقیق نمیدونم ولی 10 سال پیش که این بازی رو میکردم بعد از اینکه تو مسابقه اسب سواری اول شدم Kano ازم یک عکس گرفت و اون عکس بالای کابینت قرار گرفت. دقیق معلوم نبود که چی بود. شاید همین عکس اهالی بود!!!

saman_s755
06-03-2011, 00:01
من خودم 9 تا شو بدست اوردم که فقط مال مسابقه اسب سواری مونده که از قبل 400 مدال دارم که سعی میکنم سال بعد به 1001 برسونمش تا کامل کنم.
دقیق نمیدونم ولی 10 سال پیش که این بازی رو میکردم بعد از اینکه تو مسابقه اسب سواری اول شدم Kano ازم یک عکس گرفت و اون عکس بالای کابینت قرار گرفت. دقیق معلوم نبود که چی بود. شاید همین عکس اهالی بود!!!

آره راست میگی منم یادمه
البته یه دونه نبود چند تا بود...

---------- Post added 06-03-2011 at 12:01 AM ---------- Previous post was 05-03-2011 at 11:59 PM ----------

بچه ها راستی این بازی برای پی سی ترینر هم مگه داره ؟! کسی داره؟! عمل میکنه؟!

amir_wish
06-03-2011, 12:36
آره راست میگی منم یادمه
البته یه دونه نبود چند تا بود...

---------- Post added 06-03-2011 at 12:01 AM ---------- Previous post was 05-03-2011 at 11:59 PM ----------

بچه ها راستی این بازی برای پی سی ترینر هم مگه داره ؟! کسی داره؟! عمل میکنه؟!

سلام به نظر میاد هنوز برای ps3 نیومده باشه
منبع :

RoyalFalcon1994
06-03-2011, 19:59
سلام يه بازي مثل اين براي PC مي خوام هست؟!
البته موس و كليك نباشه ها...

من كه كلافه شدم پس اين دوره آموزشي كي تموم ميشه؟!
حتي نميتونم به مديرا پيام بدم و پست هام هم بعد از 12 ساعت تاييد ميشه انگار كه مديران و همكاران خوابند...

saman_s755
06-03-2011, 20:28
سلام به نظر میاد هنوز برای ps3 نیومده باشه
منبع :

نه منظورم پی سی ( کامپیوتر) بود نه ps3!

ترینر داره؟!

amir_wish
06-03-2011, 22:43
سلام يه بازي مثل اين براي PC مي خوام هست؟!
البته موس و كليك نباشه ها...

من كه كلافه شدم پس اين دوره آموزشي كي تموم ميشه؟!
حتي نميتونم به مديرا پيام بدم و پست هام هم بعد از 12 ساعت تاييد ميشه انگار كه مديران و همكاران خوابند...

سلام دوست عزیر شما با این نرم افزار epsxe160 میتونین این بازی رو در pc انجام بدین که توضیحات این نرم افزار در صفحات اول این تاپیک یافت میشه!!!

یک سر به این لینک بزنین

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

نه منظورم پی سی ( کامپیوتر) بود نه ps3!

ترینر داره؟!

من که نمیدونم هست یا نه باید منتظر نظر دیگران باشین!!!

RoyalFalcon1994
06-03-2011, 22:46
سلام دوست عزیر شما با این نرم افزار epsxe160 میتونین این بازی رو در pc انجام بدین که توضیحات این نرم افزار در صفحات اول این تاپیک یافت میشه!!!

بله،مي دونم دوست من...
من الان 2 ساله كه دارم اين بازي رو با دpc بازي مي كنم...
مشابهش رو مي خوام...

saman_s755
06-03-2011, 23:20

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک سر به این لینک بزنین

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

من که نمیدونم هست یا نه باید منتظر نظر دیگران باشین!!!

دوست عزیز من نسخه ای از این بازی رو دارم که اصلا احتیاج به نصب هیچ گونه نرم افزار جانبی نداره!

Unique 2626
07-03-2011, 09:52
amir wish:

آره 10 تا توت فرنگی رو میشه بدست آورد...حتی عکس صفحه اول منوی استارت هم تو این تاپیک گذاشته شده که 10 تا توت فرنگی بدست اومده!!!
تو سایت Natsume تو قسمت توت فرنگی ها نوشته که شما میتونین 11 تا توت فرنگی هم بدست بیارین!!!!!:20:
اون عکسی هم که گفتی بعد از مسابقه Kano میگیره عکس شما و اسب هست که روی کتابخونه شما قرار میگیره!!
ولی در مورد عکس اهالی دقیق اطلاع ندارم:41:
اگه دوستای دیگه در مورد اون عکس اطلاع دارن راهنمایی کنن.

RoyalFalcon1994
07-03-2011, 11:24
ببخشيد ولي من حوصلم نميشه 600 صفحه رو بخونم...
آخر كسي به شهر نرفت؟
عكسي...
سيوي...
چيزي بزاريد...

Unique 2626
07-03-2011, 14:51
royal falcon:
ببخشيد ولي من حوصلم نميشه 600 صفحه رو بخونم...
آخر كسي به شهر نرفت؟
عكسي...
سيوي...
چيزي بزاريد...

دوست عزیز نیازی نیست 600 صفحه بخونی !!
صفحه 590 به جواب این سوال خواهی رسید،جواب داده شده!

ایمان جان در مورد محصول مهمی مثل آناناس که 21 روز طول میکشه رشد کنه و اگه روز 30 بهار بذر پاشی کرده باشیم، اونوقت روزای 20 ، 25، 30 تابستون 3 بارمحصول میدن!به نظرت با صرفست که چه جوری کنیم؟؟
با روش تو همون روز 20 تابستون که اولین بار آناناس ها رشد کردن،اکثر بوته های آناناس از بین خواهن رفت!!

T.Eftekhari
07-03-2011, 16:10
ایمان جان در مورد محصول مهمی مثل آناناس که 21 روز طول میکشه رشد کنه و اگه روز 30 بهار بذر پاشی کرده باشیم، اونوقت روزای 20 ، 25، 30 تابستون 3 بارمحصول میدن!به نظرت با صرفست که چه جوری کنیم؟؟
با روش تو همون روز 20 تابستون که اولین بار آناناس ها رشد کردن،اکثر بوته های آناناس از بین خواهن رفت!!

اگر من قبول داشته باشی جوابتونو بدم

من آناناس رو توی گلخونه کاشته بودم و خیلی سریع به پول هنگفتی رسیدم

تو گلخونه جز آناناس چیز دیگه ی نداشتم

iman reza
07-03-2011, 23:45

سلام
من با جواب دوستمون تا حدی موافقم
بهتره انانس رو تو گلخونه بکاری
و اینکه
طوری برنامه ریزی میکنیم که تو 2 سال 5 نوع محصول تابستون به جز اناناس رو به حد 999 بروسونیم که سال اخر بتونیم نصف بیشتر مزرعه رو اناناس بکاریم

Unique 2626
08-03-2011, 13:55
سلام
ایمان فک کنم تو دور مزرعت حصار نمیکشی،نه؟
البته کار خوبیم میکنی!چون 3،4 ردیف اضافه میشه واسه کاشت محصول.
ولی خواستم اینو بگم که:(البته به احتمال زیاد میدونین!:20:)
سگی که به مزرعه حمله میکنه،از حصار چوبی که (سالم) باشه نمیتونه عبور کنه!!
ولی از سنگ و یا چوبی که بارون خورده و خراب شده رد میشه!!
واسه اینکه وقتی حمله میکنه نگران کم شدن قلب حیوونا نباشیم بهترین کار اینکه:
یه حصار چوبی که کشیدیم ، ردیف اول بیرون اون حصار و خالی بذاریم ( بهتره چمن بکاریم ) و دوباره دور اون یه ردیفی که چمن کاشتیم چوب بذاریم(چوب همیشه سالم باشه تا سگ نتونه رد شه)
اونوقت دیگه سگ هر چقد زور داره پارس کنه:31: حیوونا عین خیالشون نیست!!
البته همین مطلب و Amir wish عزیز هم تو صفحه 587 تو قالب عکس گذاشته بودن که جا داره ازش صمیمانه تشکر کنم.:20::11:

T.Eftekhari
08-03-2011, 14:28
و اینم در مورد آرایش مزرعه هم بگم
که من در زمانی که آپاشم رو پیشرفته نکرده بودم
3*3 شخم میزدم اما
از یک طرف یه خونه رو حذف می کردم که به وسطی دسترسی داشته باشم
یعنی مثلا اگه مخواستم خیار بکارم توی 8 خونه می کاشتم
اینطور خیلی خوب بود

البته وقتی قدرت آپاشم زیاد میشد و ارتقاش میدادم
محصول ها رو 3*3 میکاشتم و اونای که رشد مجدد داشتن آخرین بار یعنی وقتی 29،30 که آخرین بار محصول دهی شون بود و بعدش ساقشون رو میزدم وسطی رو بر میداشتم

RoyalFalcon1994
08-03-2011, 14:36
دوستان ميشه يه سيو خوب برام بزارين تا ادامه بدم؟
من با مبدل رو كامپيوتر بازي مي كنم...
مي خوام تا 15 سال كامل بازي كنم...!

T.Eftekhari
08-03-2011, 14:37
این رو هم یادم رفت بگم
از اونجا که سخت ترین کار تو بازی شاید ارتقا تبر و چکش باشه چون تو مزرعه وقتی سنگ ها و چوب ها رو بشکنی دیگه خیلی کند می شه پیشرفتش داد من از این کار رو می کردم که این روش کمترین وقت تلف بشه هم زود پیشرفت کنه!

وقتی که کارم تو مزرعه تموم می شد!
آب دادن و برداشت و غیره،
بیکار بودم

به معدن پشت آبشار می رفتم و تا میتونستم الکی تبر رو به زمین می کوبیدم
فکر کنم با 3 تا توت فرنگی 70 تا 77 ضربه می شد زد بدون اینکه مریض شی
بعد که احتمال از حال رفتنش بود بیرون میومدم توی حموم 1 ساعت استراحت میکردم
اونوقت دوباره سرحال می شد!
و از اونجا که تو فضای بسته بازی وقت نمی گزره با این روش من توی هر ساعت کلی تبرم رو قوی میکردم تا بتونم پیشرفتش بدم
چکش هم همین طور،
به نظر من این بهتر روش برای افزایش قدرت تبر و چکشه،
اگر هم شخم زنتون رو می خوایید افزایش بدید چه بهتر
همین کار تو معدن کنید کلی هم سنگ قیمتی گیرتون میاد
اما از 70 تا تجاوز نکنید
-----------------------------------------------------------------------------------

Unique 2626
08-03-2011, 14:40
Iman Reza:

سلام
و اینکه
طوری برنامه ریزی میکنیم که تو 2 سال 5 نوع محصول تابستون به جز اناناس رو به حد 999 بروسونیم که سال اخر بتونیم نصف بیشتر مزرعه رو اناناس بکاریم

دوستمون خوب گفتن!ولی منظور من فقط زمین بود،نه گلخونه!!!و طرز آرایش زمین!
در کل فک کنم هر دو روش خوبه،و محصولات برداشت شده تو هر دو روش تعدادشون نزدیک به هم باشه!
در مورد خود گلخونه هم به نظر من گلخونه واسه محصولایی که رشد مجدد دارن جون میده!!
خیلی زود مقدار فروش محصول و میبره بالا!!
من تو گلخونه تو سیو قدیمیم همیشه آناناس کاشتم با طرز آرایشی که امکان برداشت 40 دونه آناناس رو تو هر دفعه رشدش میداد!!:5:و با احتساب آناناس هایی که فصل تابستون میکاشتم خیلی زود رسوندمش به 999 .
با محصولات فصل پاییز که چندان مشکلی نداریم!
چون دوره رشد و رشد مجددشون کوتاهه!!
ولی تابستون یکم محصولاتش دیر رشد میکنن مخصوصا Pine Apple و Pumpkin!!
اگه اشتباه نکنم حتی Corn هم 15 روز طول میکشه رشد کنه ولی رشد مجددش 3 روزه!!
واسه من corn خیلی محصول با حالیه:20: هم دوره رشد مجددش خیلی کمه.هم اینکه میشه تبدیلش کرد به Chicken Food :20:

RoyalFalcon1994
08-03-2011, 14:45
Iman Reza:

سلام
و اینکه

دوستمون خوب گفتن!ولی منظور من فقط زمین بود،نه گلخونه!!!و طرز آرایش زمین!
در کل فک کنم هر دو روش خوبه،و محصولات برداشت شده تو هر دو روش تعدادشون نزدیک به هم باشه!
در مورد خود گلخونه هم به نظر من گلخونه واسه محصولایی که رشد مجدد دارن جون میده!!
خیلی زود مقدار فروش محصول و میبره بالا!!
من تو گلخونه تو سیو قدیمیم همیشه آناناس کاشتم با طرز آرایشی که امکان برداشت 40 دونه آناناس رو تو هر دفعه رشدش میداد!!:5:و با احتساب آناناس هایی که فصل تابستون میکاشتم خیلی زود رسوندمش به 999 .
با محصولات فصل پاییز که چندان مشکلی نداریم!
چون دوره رشد و رشد مجددشون کوتاهه!!
ولی تابستون یکم محصولاتش دیر رشد میکنن مخصوصا Pine Apple و Pumpkin!!
اگه اشتباه نکنم حتی Corn هم 15 روز طول میکشه رشد کنه ولی رشد مجددش 3 روزه!!
واسه من corn خیلی محصول با حالیه:20: هم دوره رشد مجددش خیلی کمه.هم اینکه میشه تبدیلش کرد به Chicken Food :20:

درسته،ولي گلخونه وقتي خوبه كه خراب نشه...
مال من هميشه بعد از طوفان خراب ميشه...
حتي وقتي كه سگم رو داخلش ميزارم...!

Unique 2626
08-03-2011, 15:23
RoyalFalcon:
حتي وقتي كه سگم رو داخلش ميزارم...

برای خراب نشدن گلخونه تو صفحات قبلی راجع بهش بحث شده!!!و راه حل هایی که گفته شده امتحان شده هستن!
اگه گلخونت نابود بشه در صورتی که سگتم توش بوده،اونوقت که سگم نابود میشه!!!:13::18:

RoyalFalcon1994
08-03-2011, 15:34
RoyalFalcon:
حتي وقتي كه سگم رو داخلش ميزارم...

برای خراب نشدن گلخونه تو صفحات قبلی راجع بهش بحث شده!!!و راه حل هایی که گفته شده امتحان شده هستن!
اگه گلخونت نابود بشه در صورتی که سگتم توش بوده،اونوقت که سگم نابود میشه!!!:13::18:

ميشه يه آدرس دقيق بدين!

كدوم صفحه؟!
چه كار بايد بكنم؟
و البته در مورد سگ هم توي اون كتاب نوشته شده بود...

mohamad021
08-03-2011, 17:48
یه زمانی با استفاده از یه ترفند که توی یه کتاب بود تمام گاو و گوسفندها و مرغها رو 10قلب میکردم با شیر و پشم ئ تخم طلایی
من یه زمانی معتاد این بازی روی پلی استیشن یک بودم یادش بخیر
همیشه هم برام جالب بوده این بازی و هیچ وقت تکراری نشده
اکثر هم با کارن زوجه میشدیم :31:

ولی حالا اگه از دوستان کسی سیو این بازی رو برای دوره دوم بازی (15سال) داره بزاره تا ما هم برای پی سی استفاده کنیم

راستش نمیدونم چرا ولی هیچوقت نشد بیشتر ذاز 3سال بازی کنم نمیدونم چرا
راستی قضیه مریضی کارن و رفتن به یه شهر دیگه و خریدن شگهای شکاری
یا خردین یک مزرعه جدید صحت داره؟؟؟؟

amir_wish
08-03-2011, 20:45
یه زمانی با استفاده از یه ترفند که توی یه کتاب بود تمام گاو و گوسفندها و مرغها رو 10قلب میکردم با شیر و پشم ئ تخم طلایی
من یه زمانی معتاد این بازی روی پلی استیشن یک بودم یادش بخیر
همیشه هم برام جالب بوده این بازی و هیچ وقت تکراری نشده
اکثر هم با کارن زوجه میشدیم :31:

ولی حالا اگه از دوستان کسی سیو این بازی رو برای دوره دوم بازی (15سال) داره بزاره تا ما هم برای پی سی استفاده کنیم

راستش نمیدونم چرا ولی هیچوقت نشد بیشتر ذاز 3سال بازی کنم نمیدونم چرا
راستی قضیه مریضی کارن و رفتن به یه شهر دیگه و خریدن شگهای شکاری
یا خردین یک مزرعه جدید صحت داره؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
نه کارن مریض میشه نه شهری وجود نداره
رفرنسمم همین 580 صفحه ای که دیگر دوستان زحمت کشیدن
بیشتر به دنبال افزایش درصد بازی یا نکات دیگری در بازی باشین!!!

RoyalFalcon1994
08-03-2011, 21:11
اگه گلخونت نابود بشه در صورتی که سگتم توش بوده،اونوقت که سگم نابود میشه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا ظلمه كه من 600 صفحه دنبالش بگردم...
تو كدوم صفحه هست؟!

:19:

خوب تا حالا تا صفحه 200 رو خوندم...
كجاست؟

RoyalFalcon1994
09-03-2011, 15:44
ببخشيد كه دوبار پشت سر هم پست گذاشتم...

چطور از تخريب گلخونه جلوگيري كنم...
من سگ رو ميزارم داخل گلخونه ولي جئاب نميده و قلبش كم ميشه...
كمك كنيد لطفا...

و يه Plugin براي گرافيك در سطح تيم ملي مي خواستم!
مدل كارت گرافيكم:
GeForce 7300 LE

iCe m@n
09-03-2011, 19:36
دوستان لینک دانلود بازی رو میشه محبت کنید که من هم یه فیضی از این بازی ببرم:8:

RoyalFalcon1994
10-03-2011, 11:28
پس كجان بچه هاي اين تاپيك؟!
نكنه خوابين؟!
جواب بدين ديگه...!

iCe m@n
10-03-2011, 12:13
دوستان لینک دانلود بازی رو میشه محبت کنید که من هم یه فیضی از این بازی ببرم:8:

این لینک دانلود بازی رو هم اگر به ما بدید یه حال اساسی دادید به من:46:

RoyalFalcon1994
10-03-2011, 12:32
این لینک دانلود بازی رو هم اگر به ما بدید یه حال اساسی دادید به من:46:
سلام...
اگه CD بازي كه مخصوص PS1 هست رو داشته باشين خيلي راحته...
از اينجا مي تونيد مبدل رو بگيرين و با مبدل بازي رو اجرا كنيد:

مبدل پيشنهادي من:
Epsxe 1.5.2
بهتره كه Bios ها رو هم دانلود كنيد:

و Plugin هاي گرافيك هم ضروريه:

محتويات Bios و Plugin رو در پوشه خودشون در بازي كپي كنيد...
اگه مشكلي هست بگيد...

iCe m@n
10-03-2011, 12:36
سلام...
اگه CD بازي كه مخصوص PS1 هست رو داشته باشين خيلي راحته...
از اينجا مي تونيد مبدل رو بگيرين و با مبدل بازي رو اجرا كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمبدل پيشنهادي من:
Epsxe 1.5.2
بهتره كه Bios ها رو هم دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو Plugin هاي گرافيك هم ضروريه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمحتويات Bios و Plugin رو در پوشه خودشون در بازي كپي كنيد...
اگه مشكلي هست بگيد...

دمت گرم دوست عزیز ولی من cd ندارم که:41:
برای همین هم هست که لینک دانلود میخوام

RoyalFalcon1994
10-03-2011, 12:47
خوب يه راه حل ديگه:
مي تونين از اينجا دانلود كنين،حجمش حدود 80 مگ هست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد فايل:
اميدوارم بدردت بخوره...
موفق باشي...
البته اگه با CD بازي كني خيلي بهتره...

iCe m@n
10-03-2011, 14:04
خوب يه راه حل ديگه:
مي تونين از اينجا دانلود كنين،حجمش حدود 80 مگ هست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد فايل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداميدوارم بدردت بخوره...
موفق باشي...
البته اگه با CD بازي كني خيلي بهتره...

ممنون عزیز این لینکی که گذاشتی رو کسی تا الان ازش دانلود کرده ببینه سالم هست یا نه

RoyalFalcon1994
10-03-2011, 14:06
ممنون عزیز این لینکی که گذاشتی رو کسی تا الان ازش دانلود کرده ببینه سالم هست یا نه
آره،خودم...
ولي خيلي وقت پيش بود...
درست يادم نمياد...
صبر كن تا بقيه هم نظر بدن...
البته اگه كسي هم باشه!!!

iCe m@n
10-03-2011, 14:14
آره،خودم...
ولي خيلي وقت پيش بود...
درست يادم نمياد...
صبر كن تا بقيه هم نظر بدن...
البته اگه كسي هم باشه!!!

راستی اسم دقیق بازی رو بگو برم ببینم این مغازه ها دارن بازی رو که cd رو تهیه کنم:46:

RoyalFalcon1994
10-03-2011, 14:26
راستی اسم دقیق بازی رو بگو برم ببینم این مغازه ها دارن بازی رو که cd رو تهیه کنم:46:

اينم اسم كامل بازي:
Harvest Moon : Back To Nature
بازي پلي استيشن 1 هست...
البته تو ايران معمولا رو جلد بازي پلي يكش نوشته شده مزرعه دار 2

iCe m@n
10-03-2011, 14:28
اينم اسم كامل بازي:
Harvest Moon : Back To Nature
بازي پلي استيشن 1 هست...
البته تو ايران معمولا رو جلد بازي پلي يكش نوشته شده مزرعه دار 2

این نسخه کارکترش یه پسره دیگه درسته؟که حدودا 3 سال وقت داره که مزرعه رو درست کنه؟

RoyalFalcon1994
10-03-2011, 14:53
این نسخه کارکترش یه پسره دیگه درسته؟که حدودا 3 سال وقت داره که مزرعه رو درست کنه؟

آره...
خودشه...

iCe m@n
10-03-2011, 15:36
آره...
خودشه...

دمت گرم:11:
اتفاقا الان به یکی گفتم گفت من سخه pc بازی رو دارم گفتم که برای من بیاره
اگه نسخه pc رو بیاره محشر میشه:46:

hameddinga
10-03-2011, 19:40
نسخه pc بهتره تمام تنظیمات و هر چی که این بازی بخواد رو خودش نصب میکنه تازه حجمش 82.3 مگ هست ! حدود 4 سال پیش این اومد فکر نکنم دیگه پیدا بشه !

sajad-tnt
10-03-2011, 20:10
نسخه pc بهتره تمام تنظیمات و هر چی که این بازی بخواد رو خودش نصب میکنه تازه حجمش 82.3 مگ هست ! حدود 4 سال پیش این اومد فکر نکنم دیگه پیدا بشه !

سلام دوستان.

اينم لينك دانلود بازي Harvest Moon (شزكت بازيهاي رايانه دلفين) با حجم 82 مگابايت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد
خودمم تازه دانلودش كردم (گرافيك خوبي نداره !! ،ولي خاطرات رو دوباره زنده ميكنه :31:... هي ... يادش بخير :31:!!)
راستي بازي نسخه ي PS2 زو هم گرفتم (PS2- Harvest Moon A Wonderful) :27:.
گرافيكش عاليه ولي براي من افت فريم شديد داره :31:!!!

هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

iCe m@n
10-03-2011, 21:12
سلام دوستان.

اينم لينك دانلود بازي Harvest Moon (شزكت بازيهاي رايانه دلفين) با حجم 82 مگابايت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخودمم تازه دانلودش كردم (گرافيك خوبي نداره !! ،ولي خاطرات رو دوباره زنده ميكنه :31:... هي ... يادش بخير :31:!!)
راستي بازي نسخه ي PS2 زو هم گرفتم (PS2- Harvest Moon A Wonderful) :27:.
گرافيكش عاليه ولي براي من افت فريم شديد داره :31:!!!

ایولا تو همیشه کارت درسته :46:
میتونی لینک این PS2 این بازی رو بذاری؟

RoyalFalcon1994
10-03-2011, 21:56
خودمم تازه دانلودش كردم (گرافيك خوبي نداره !! ،ولي خاطرات رو دوباره زنده ميكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هي ... يادش بخير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!)
منظورت از گرافيك ضعيف چيه؟
پيكسل پيكسل هست يا اينكه خود بازي رو مي گي؟
اگه هم محيط بازي و هم كاراكتر ها پيكسل پيكسل نيستن لطفا بهم خبر بده تا دانلود كنم...

sajad-tnt
10-03-2011, 22:07
ایولا تو همیشه کارت درسته :46:
میتونی لینک این PS2 این بازی رو بذاری؟
خواهش ميكنم دوست عزيزم :11:...
چرا كه نه :31: ...

اينم بازي زيبا و محبوب (Harvest Moon: A Wonderful) نسخه پلي استيشن 2 به زبان انگليسي همراه با اجرا كننده بازيهاي PS2:

لينك دانلود بخش اول :

لينك دانلود بخش دوم :

توجه : اين لينك فقط تا 260 ساعت ديگر قابل دانلود ميباشد ...

- - - - - -
راستي در مورد بازيهاي سگا ببخشيد كه امروز نتونستم واست آپ كنم ، ولي فردا 100% همرو آپلود ميكنم :11:.

sajad-tnt
10-03-2011, 22:23
منظورت از گرافيك ضعيف چيه؟
پيكسل پيكسل هست يا اينكه خود بازي رو مي گي؟
اگه هم محيط بازي و هم كاراكتر ها پيكسل پيكسل نيستن لطفا بهم خبر بده تا دانلود كنم...
سلام دوست من.

يعني خيلي كم پيكسل پيكسل هست :31:!!! كه فكر نكنم مشكلي باشه :46:!!
هرچي هم خواستم از بازي عكس بگيرم نشد :41:!!! (وسط تصوير خط هاي راه راه سياه هست :31:!!)

هميشه موفق و پيروز باشيد:40: .

RoyalFalcon1994
10-03-2011, 23:05
حالا كه اينقدر زحمت مي كشيد...
شما ميدونيد من چطوري گلخانه رو در مقابل تخريب ايمن كنم؟!
هميشه بعد از طوفان خراب ميشه...

hameddinga
10-03-2011, 23:11
مشکل گرافیک از تنظیمات هست فقط کافیه کارت گرافیگ رو بشناسونی بهش چون تنظیم اصلی خودش بدون کارت گرافیک کار میکنه یعنی جاش نوشته select device : primary display driver

iCe m@n
11-03-2011, 01:50
خواهش ميكنم دوست عزيزم :11:...
چرا كه نه :31: ...

اينم بازي زيبا و محبوب (Harvest Moon: A Wonderful) نسخه پلي استيشن 2 به زبان انگليسي همراه با اجرا كننده بازيهاي PS2:

لينك دانلود بخش اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك دانلود بخش دوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوجه : اين لينك فقط تا 260 ساعت ديگر قابل دانلود ميباشد ...

- - - - - -
راستي در مورد بازيهاي سگا ببخشيد كه امروز نتونستم واست آپ كنم ، ولي فردا 100% همرو آپلود ميكنم :11:.

ممنون دوست عزیز:11:

برای اون بازی ها هم زیاد عجله ای نیست با اون بازی هایی که گذاشتی و این بازی حالا حالا ها سرگرم هستم:31:
اونارو هر وقت وقت داشتی بذار عزیز؟:46:

sajad-tnt
11-03-2011, 09:32
سلام دوست عزيزم.

والا من تخصصي در اين زمينه ندارم (:31:) !!!
خودمم تازه چند رو زه دارم بازي ميكنم :27:!! (البته وقتي كلاس 5 دبستان بودم خيلي بازي ميكرم :31:!!)

از دوستان عزيز خواهش دارم كمك اين دوستمون كنن :10:.
موفق و پيروز باشيد :40:.

مشکل گرافیک از تنظیمات هست فقط کافیه کارت گرافیگ رو بشناسونی بهش چون تنظیم اصلی خودش بدون کارت گرافیک کار میکنه یعنی جاش نوشته select device : primary display driver

ممنون از راهنماييت دوست من:11:.
ولي براي من بجزء اون ، تنظيم ديگه اي نداره :31:!!!

ممنون ميشم كمكم كني دوست خوبم:11:.
با تشكر :40:.

ممنون دوست عزیز:11:

برای اون بازی ها هم زیاد عجله ای نیست با اون بازی هایی که گذاشتی و این بازی حالا حالا ها سرگرم هستم:31:
اونارو هر وقت وقت داشتی بذار عزیز؟:46:
خواهش ميكنم دوست عزيز و خوبم:11:.

RoyalFalcon1994
11-03-2011, 12:03
من دانلود كردم...
ولي تو سيوش مشكل دارم...
گرافيكش هم از مبدلي كه من استفاده مي كنم خيلي پايين تره...!

FerineFast
11-03-2011, 12:09

سگت رو بزار توش :46:

hameddinga
11-03-2011, 12:29
OR]
ممنون از راهنماييت دوست من:11:.
ولي براي من بجزء اون ، تنظيم ديگه اي نداره :31:!!!

ممنون ميشم كمكم كني دوست خوبم:11:.
با تشكر :40:.

شما یا کارت گرافیک نداری یا نصب نکردیش !!!
اگه کارت گرافیک داری شما یکاری بکن برو به این آدرس ببین کارن گرافیکت نصب هست یا جاش علامت سواله!!
روی my computer کلیک راست کن properties و بعد device manager رو پیدا کن و کلیک کن تویه صفحه ی باز شده ببین توی display adaptor چی نوشته !! اگه روش ضرب در یا علامت سوال بود نصب نیست !!

sajad-tnt
11-03-2011, 12:40
شما یا کارت گرافیک نداری یا نصب نکردیش !!!
اگه کارت گرافیک داری شما یکاری بکن برو به این آدرس ببین کارن گرافیکت نصب هست یا جاش علامت سواله!!
روی my computer کلیک راست کن properties و بعد device manager رو پیدا کن و کلیک کن تویه صفحه ی باز شده ببین توی display adaptor چی نوشته !! اگه روش ضرب در یا علامت سوال بود نصب نیست !!
سلام دوست عزيزم.
هه هه هه هه :27::31:...
آخه اگه كارت گرافيك ندارم چطوري بازي ميكنم (:31:).
نه دوست عزيزم كارت گرافيك نصب هست و آخرين آپديت هم روش ريختم :46:...
ولي نميدونم مشكل از كجاست :13:!!

راستي وقتي ميرم معدن و سنگهاي برنز و نقره اي و طلايي رو به دست ميارم بعد چطوري بفروشمشون :27:؟؟؟!
راستي يه چيز آبي رنگ هم از همون جا پيدا كردم كه نميدونم چيه :31:!!!!
الان من 7 بهار هستم :31:!! و فردا (يعني 8 بهار) يه روزي هست كه تو تقويم نوشته بايد برم به ميدان !! ولي نميدونم بايد چه ساعتي برم !! اصلا فستيوال چي هست :31:؟؟!

RoyalFalcon1994
11-03-2011, 12:48
سگت رو بزار توش :46:
جواب نميده!
حتي همين جا هم به بعضي ها كه گفتم مسخرم كردن!

FerineFast
11-03-2011, 12:52
جواب نميده!
حتي همين جا هم به بعضي ها كه گفتم مسخرم كردن!

خیلی وقته بازی نکردم (کلا هر نوع بازی) ولی یادمه که کار میکرد میتونیم اگر با شبیه ساز بازی میکنی شب قبل از خواب یه سیو با F1 بگیری بخوابی صبح تلویزیون رو چک کنی ببینی فرداش وضع چیه اگر خوب نبود با F3 برگردی به سیو و دوباره بخوابی درست میشه.
یادمه یه بار نصف مزرعه رو تو پاییز sweet potato کاشته بودم با همین روش کل ماهو بارونی کردم :31:

RoyalFalcon1994
11-03-2011, 12:54
راستي وقتي ميرم معدن و سنگهاي برنز و نقره اي و طلايي رو به دست ميارم بعد چطوري بفروشمشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟!
راستي يه چيز آبي رنگ هم از همون جا پيدا كردم كه نميدونم چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!!
الان من 7 بهار هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!! و فردا (يعني 8 بهار) يه روزي هست كه تو تقويم نوشته بايد برم به ميدان !! ولي نميدونم بايد چه ساعتي برم !! اصلا فستيوال چي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟!

سلام...
بايد سنگ ها رو به مزرعه بياري و در جعبه اي كه كنار خونه هست بندازيشون تا ساعت 5 عصر يكي بياد و بخرتشون...
اون سنگ آبي هم جزء سنگ معدن هاست ولي بهتر از همشونه...
فستيوال همون مسابقات داخل بازي هست...
صبح ساعت 10 بايد بري به ميدان شهر...
بهتره قبل از بازي كردن راهنماي كاملش رو در اوايل اين تاپيك ها بخوني...
خيلي بهتره...:46:

T.Eftekhari
11-03-2011, 13:14
سلام به همه یه سوال داشتم

من تو این بازی تنها تونستم با اون دختر مو صورتی ازدواج کنم
تو راهنمایی ها خونده بودم که همسرت تو کارای مزرعه بهت کمک می کنه !

می خواستم بدونم پس چرا این کار نمی کنه ؟
تازه مفت خوره ازم می خواست براش قضا هم درست کنم!

حالا سوالم اینه
کسی هست با کس دیگه ی ازدواج کرده باشه؟

اگر کرد مثلا با کارن یا آنه یا اون دختره پرستاره!
هست ازدواج کرده باشه ؟

اونا تو مزرعه کار می کنن؟

FerineFast
11-03-2011, 13:21
سلام دوست عزيزم.
هه هه هه هه :27::31:...
آخه اگه كارت گرافيك ندارم چطوري بازي ميكنم (:31:).
نه دوست عزيزم كارت گرافيك نصب هست و آخرين آپديت هم روش ريختم :46:...
ولي نميدونم مشكل از كجاست :13:!!

راستي وقتي ميرم معدن و سنگهاي برنز و نقره اي و طلايي رو به دست ميارم بعد چطوري بفروشمشون :27:؟؟؟!
راستي يه چيز آبي رنگ هم از همون جا پيدا كردم كه نميدونم چيه :31:!!!!
الان من 7 بهار هستم :31:!! و فردا (يعني 8 بهار) يه روزي هست كه تو تقويم نوشته بايد برم به ميدان !! ولي نميدونم بايد چه ساعتي برم !! اصلا فستيوال چي هست :31:؟؟!

بهترین و کاملترین توضیحات این بازی رو من اینجا دیده بودم :
اینم کاملترین faq ای هست که دیدم :

یرای مثال این قیمت و محل پیدا کردن همین سنگ های معدن هست :

Item: Junk Ore Sell Value: 1
Found: Mine in the normal mine (all floors) or the winter mine (all floors
except the bottom floor)

Item: Copper Ore Sell Value: 15
Found: Mine in the normal mine (all floors)

Item: Silver Ore Sell Value: 20
Found: Mine in the normal mine (floors 2 through 10)

Item: Gold Ore Sell Value: 25
Found: Mine in the normal mine (floors 4 through 10)

Item: Mystrile Sell Value: 40
Found: Mine in the normal mine (floors 6 through 10) or the winter mine
(all floors except the bottom floor), or buy at the Local Horse Race for 3
medals

وسط تصوير خط هاي راه راه سياه هست
این تنظیمات مال من بوده اینم امتحان کن برای بعضی از سیستم ها بعضی درایور ها مثل همین pete DX6 D3D Driver 1.76 درست کار نمکنن پیشنهاد من اینه که از بقیه درایور ها مثلا Pete's OpenGL Driver 1.76 هم استفاده کنی شاید حل بشه

sajad-tnt
11-03-2011, 13:23
سلام...
بايد سنگ ها رو به مزرعه بياري و در جعبه اي كه كنار خونه هست بندازيشون تا ساعت 5 عصر يكي بياد و بخرتشون...
اون سنگ آبي هم جزء سنگ معدن هاست ولي بهتر از همشونه...
فستيوال همون مسابقات داخل بازي هست...
صبح ساعت 10 بايد بري به ميدان شهر...
بهتره قبل از بازي كردن راهنماي كاملش رو در اوايل اين تاپيك ها بخوني...
خيلي بهتره...:46:
ايول دوست خوبم:10::31:.
ممنونم از راهنماييت :11:... .
هميشه موفق و پيروز باشيد:40: .

T.Eftekhari
12-03-2011, 13:48

حالا سوالم اینه

هست ازدواج کرده باشه ؟

کسی نیست جواب سوال مارو بده؟

iCe m@n
12-03-2011, 15:44
دوستان میشه بزای این بازی یه راهنمای کامل بذارید که همه چیز رو توش راجع به بازی توضیح داده باشه:46:

sajad-tnt
12-03-2011, 16:18
دوستان میشه بزای این بازی یه راهنمای کامل بذارید که همه چیز رو توش راجع به بازی توضیح داده باشه:46:
سلام دوست خوبم.
بفرماييد اينم Strategy كامل بازي ، با حجم 15 مگابايت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه نخواستي دانلود كني به سايت زير مراجعه كن :
(ولي من ميگم هم فايل رو دانلود كن هم به سايت زير برو ، اينجوري بهتره :31:!!!)

اين (-------) رو از لينك بالا حذف كن.

iCe m@n
12-03-2011, 16:37
سلام دوست خوبم.
بفرماييد اينم Strategy كامل بازي ، با حجم 15 مگابايت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه نخواستي دانلود كني به سايت زير مراجعه كن :
(ولي من ميگم هم فايل رو دانلود كن هم به سايت زير برو ، اينجوري بهتره :31:!!!)

اين (-------) رو از لينك بالا حذف كن.

ایولا بابا دمت گرم تو چه فعال هستی فکر نمکیردم به این زودی ها به این درخواستم جواب داده بشه
حتما هم دان میکنم هم میخونم :46:
ممنون:11:

Unique 2626
12-03-2011, 16:40
این رو هم یادم رفت بگم
از اونجا که سخت ترین کار تو بازی شاید ارتقا تبر و چکش باشه چون تو مزرعه وقتی سنگ ها و چوب ها رو بشکنی دیگه خیلی کند می شه پیشرفتش داد من از این کار رو می کردم که این روش کمترین وقت تلف بشه هم زود پیشرفت کنه!

وقتی که کارم تو مزرعه تموم می شد!
آب دادن و برداشت و غیره،
بیکار بودم

به معدن پشت آبشار می رفتم و تا میتونستم الکی تبر رو به زمین می کوبیدم
فکر کنم با 3 تا توت فرنگی 70 تا 77 ضربه می شد زد بدون اینکه مریض شی
بعد که احتمال از حال رفتنش بود بیرون میومدم توی حموم 1 ساعت استراحت میکردم
اونوقت دوباره سرحال می شد!
و از اونجا که تو فضای بسته بازی وقت نمی گزره با این روش من توی هر ساعت کلی تبرم رو قوی میکردم تا بتونم پیشرفتش بدم
چکش هم همین طور،
به نظر من این بهتر روش برای افزایش قدرت تبر و چکشه،
اگر هم شخم زنتون رو می خوایید افزایش بدید چه بهتر
همین کار تو معدن کنید کلی هم سنگ قیمتی گیرتون میاد
اما از 70 تا تجاوز نکنید
-----------------------------------------------------------------------------------

با تشکر از توصیه شما دوست عزیز:11:

در مورد آپگرید کردن ابزارها:
آبپاش و و بیل (شخم زن) خیلی زود 400% میشه!
چون هر روز محصولات آب داده میشن!!
از طرف دیگه (با فرض اینکه شما سیو دیگه ای ندارین و از (Exchange Animal) استفاده نمیکنین) یکی از منابع درامد اصلیتون تو روزای اول بازی سکه های 10G هست که تو معدن موجوده و وقتی پیدا شد خود به خود میره تو کوله پشتی!من که روزی بین 1000G تا 2000G بسته به تعداد توت فرنگیام اینجوری پول کسب میکردم!
پس بیل هم به سادگی 400% میشه!
اما در مورد داس ، تبر و چکش:
داس:با از بین بردن علفهای هرز و محصولات دارای رشد مجدد (آخر هر فصل) درصد داس رو افزایش بدین!محوطه بزرگی رو چمن بکارین،وقتی رشد کردن بچینین تا درصد داس بره بالا!
تبر:وقتی 300% شد با سنگ طلایی ببرین و آپگریدش کنین.با همین 300% هم میشه تنه های درخت رو شکست!
چکش:وقتی 200% شد با سنگ نقره ای آپگریدش کنین.در نتیجه سنگ (Stone) شکسته میشه ولی (Rock) نه!!باید درصد بالاتر باشه!

Unique 2626
12-03-2011, 17:27
آقا ظلمه كه من 600 صفحه دنبالش بگردم...
تو كدوم صفحه هست؟!

:19:

خوب تا حالا تا صفحه 200 رو خوندم...
كجاست؟

نیازی نیست تمام صفحات و بگردی دونه دونه!!
ابتدای تاپیکها یه کادری هست که نوشته (جستجو در این تاپیک).
اونو بزن، بعد تو کادری که میاد کلمه (گلخونه) رو بزن،
هر تاپیکی در مورد گلخونه باشه واست میاره!

یه راهنمایی کوچولو::46:
اگه تو بازی دیدی که فرداش قراره توفان بشه و از طرف دیگه اگه محصولات گلخونه رو آب بدی فردا(روزی که توفان میشه) قابل برداشت میشن، در نتیجه آب نده!گلخونت تخریب نمیشه!!:20:

Unique 2626
12-03-2011, 18:00

حالا سوالم اینه

هست ازدواج کرده باشه ؟

من تو سیو قبلیم با Elli (پرستار) ازدواج کردم!
در مورد کمک کردن همسر و بچه تو لوحه خانه نوشته که میتونین تو کارای مزرعه کمک بگیرین ازشون، ولی فک نکنم بشه!لااقل زنتون کمک نمیکنه!
در مورد بچه، لوحه خانه نوشته که بعد از اینکه بزرگ شد میتونین کمک بگیرین ازش،ولی اینم احتمالش کمه!
و تو این بازی فقط کوتوله ها به شما تو کارای مزرعه کمک میکنن ، که هر چقد تعداد قلبشون بیشتر باشه سرعت کار کردنشون بالا میره!

T.Eftekhari
12-03-2011, 19:16
من تو سیو قبلیم با Elli (پرستار) ازدواج کردم!
در مورد کمک کردن همسر و بچه تو لوحه خانه نوشته که میتونین تو کارای مزرعه کمک بگیرین ازشون، ولی فک نکنم بشه!لااقل زنتون کمک نمیکنه!
در مورد بچه، لوحه خانه نوشته که بعد از اینکه بزرگ شد میتونین کمک بگیرین ازش،ولی اینم احتمالش کمه!
و تو این بازی فقط کوتوله ها به شما تو کارای مزرعه کمک میکنن ، که هر چقد تعداد قلبشون بیشتر باشه سرعت کار کردنشون بالا میره!

اون موقعی که دختر مو صورتی زنم بود:blush:
حدود ساعت 2 باهاش صحبت می کردم می گفت کار برام خوب نیست من ضعیفم یه همچین چیزایی!
زمانی هم که کارن(دختره که موش طلایه) با ریک (برادر زنم :31:) ازدواج کرده بود یه ساعتی از خونه بیرون می اومد بالا پایین می رفت وقتی هم که باهاش صحبت می کردم می گفت
باید تو کارا به ریک کمک کنم یه همچین چیزایی!
به خاطر همین شک کردم گفت شاید کمک کنن!

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

راستی یه سوال از عزیزان دارم
وسیله ی هست که بشه سیوی که تو مموری PS1 رو تبدیل کرد یه طوری ریخت تو کامپیوتر تو این بازی استفاده کنیم؟

آخه سیو مزرعه دارم رو هنوز تو مموری دارم 5 سال می گزره اما هنوز مموری رو دارم قایمش دادم!

iCe m@n
13-03-2011, 01:40
دوستان راهی هست که بشه صدای بازی رو قطع کرد یا بشه کم و زیاد کرد من هرچی گشتم هیچی راجع به صدا پیدا نکردم اگه راهی داره ممنون میشم بگید:11:

T.Eftekhari
13-03-2011, 11:16
دوستان راهی هست که بشه صدای بازی رو قطع کرد یا بشه کم و زیاد کرد من هرچی گشتم هیچی راجع به صدا پیدا نکردم اگه راهی داره ممنون میشم بگید:11:
خوب صدای کامپیوترت رو کم
تو بازی فکر نکنم باشه !:5:

iCe m@n
13-03-2011, 14:31
خوب صدای کامپیوترت رو کم
تو بازی فکر نکنم باشه !:5:

میدونم میشه صدای کامپیوتر رو کم کنم :46:
نه من میخوام موزیک بزارم برم توی بازی ولی چون خود بازی هم یه موزیک خاصی داره میخوام صدای بازی رو فقط قطع کنم ولی هرچی گشتم چیزی که مربوط به صدای بازی باشه پیدا نکردم:13:

mohamad021
14-03-2011, 00:01
میدونم میشه صدای کامپیوتر رو کم کنم :46:
نه من میخوام موزیک بزارم برم توی بازی ولی چون خود بازی هم یه موزیک خاصی داره میخوام صدای بازی رو فقط قطع کنم ولی هرچی گشتم چیزی که مربوط به صدای بازی باشه پیدا نکردم:13:

نه عزیزم نمیشه

البته شاید بشه از طریق کتابخونه یه کارایی کرد چون تنضیمات بازی از طریق کتاب خونه که توی خونتون هست انجام میشه
البته دقیق یادم نیست

RoyalFalcon1994
14-03-2011, 01:03
میدونم میشه صدای کامپیوتر رو کم کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه من میخوام موزیک بزارم برم توی بازی ولی چون خود بازی هم یه موزیک خاصی داره میخوام صدای بازی رو فقط قطع کنم ولی هرچی گشتم چیزی که مربوط به صدای بازی باشه پیدا نکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز با چي بازي مي كنيد؟
اگه با مبدل بازي مي كنيد بريد داخل قسمت Config Sound و تيك گزينه اول رو برداريد...
در ضمن كسي راه مراقبت از گلخونه رو بلده؟

iCe m@n
14-03-2011, 06:47
دوست عزيز با چي بازي مي كنيد؟
اگه با مبدل بازي مي كنيد بريد داخل قسمت Config Sound و تيك گزينه اول رو برداريد...

نه من از مبدل استفاده نمیکنم cd بازی رو دارم که فقط نصب میشه و بعد هم بدون مبدا اجرا میشه

T.Eftekhari
14-03-2011, 11:52

تو لوحه خانه گفته شده باید سگ رو شب بزاری تو گلخونه تا خراب نشه !

T.Eftekhari
14-03-2011, 21:40
ببخشید می شه یکی توضیح بده این ده تا توت فرنگی قدرتی از کجا بدست میاد
من خودم 9 تاشو به دست اوردم
اما به خاطر اینکه مدت زیادی بازی نکردم یادم نمیاد کسی می تونه شرح بده ؟
اینای که یادم میاد ایناست!

1-درخت توی تپه!
2-مسابقه شنا
3-مسابقه اسب سواری

بقیش رو یادم نمیاد

amir_wish
14-03-2011, 22:10
ببخشید می شه یکی توضیح بده این ده تا توت فرنگی قدرتی از کجا بدست میاد
من خودم 9 تاشو به دست اوردم
اما به خاطر اینکه مدت زیادی بازی نکردم یادم نمیاد کسی می تونه شرح بده ؟
اینای که یادم میاد ایناست!

1-درخت توی تپه!
2-مسابقه شنا
3-مسابقه اسب سواری

بقیش رو یادم نمیاد
4- فرشته پشت ابشار
5- جلوی درخت دوقلو
5- کاشتن 100 گل
6- توی دریا
7و8 توی دوتا معدن
9- پشت معدن زمستانی
10- از طریق تلوزیون روز شنبه ها

iCe m@n
14-03-2011, 22:28
4- فرشته پشت ابشار
5- جلوی درخت دوقلو
5- کاشتن 100 گل
6- توی دریا
7و8 توی دوتا معدن
9- پشت معدن زمستانی

اینا الان جای توت فرنگی ها هست درسته؟:46:

T.Eftekhari
14-03-2011, 23:07
4- فرشته پشت ابشار
5- جلوی درخت دوقلو
5- کاشتن 100 گل
6- توی دریا
7و8 توی دوتا معدن
9- پشت معدن زمستانی

قضیه 100 تا گل فکر نکنم درست باشه
مطمانی ؟

بی باک بی بال
15-03-2011, 09:17
قضیه 100 تا گل فکر نکنم درست باشه
مطمانی ؟
اره اگه 100 گل توی تابستان بکارید

T.Eftekhari
15-03-2011, 13:24
اونوقت این توت فرنگی درخت دوقلو رو چجوری باید گرفت؟

Unique 2626
15-03-2011, 14:07
اونوقت این توت فرنگی درخت دوقلو رو چجوری باید گرفت؟

اول باید بری خونه کوتوله ها و به کوتوله قرمز یه دونه روغن بدی ; بعد بری طرف دریاچه یکم بالاتر از اون تنه درخت دو تا درخت هست که چسبیده به هم هستن ; جلوشون وایستا و سه تا خیار بنداز تو دریاچه.
بار آخر Kappa ( الهه ) بهت یه توت فرنگی میده!
نکته : این توت فرنگی ( نامرئی ) هست و بعد از خوردنش اگه به منوی استارت نگا کنین تعداد توت فرنگیا افزایش نیافته!!
نکته : تو لوحه خونه نوشته که بعد از گرفتن این توت فرنگی باید ( فلوت سحر آمیز) و
از کوتوله ها گرفته باشین!!! ( تو صحت این نکته و عملی شدنش تردید هست )
کسی نتونسته بدست بیاره این فلوت سحر آمیز و!!:41:
فقط ایمان رضا تونسته ! اونم با استفاده از کدهای ( گیم شارک ) . . .:20:

T.Eftekhari
15-03-2011, 19:48
اول باید بری خونه کوتوله ها و به کوتوله قرمز یه دونه روغن بدی ; بعد بری طرف دریاچه یکم بالاتر از اون تنه درخت دو تا درخت هست که چسبیده به هم هستن ; جلوشون وایستا و سه تا خیار بنداز تو دریاچه.
بار آخر Kappa ( الهه ) بهت یه توت فرنگی میده!
نکته : این توت فرنگی ( نامرئی ) هست و بعد از خوردنش اگه به منوی استارت نگا کنین تعداد توت فرنگیا افزایش نیافته!!
نکته : تو لوحه خونه نوشته که بعد از گرفتن این توت فرنگی باید ( فلوت سحر آمیز) و
از کوتوله ها گرفته باشین!!! ( تو صحت این نکته و عملی شدنش تردید هست )
کسی نتونسته بدست بیاره این فلوت سحر آمیز و!!:41:
فقط ایمان رضاتونسته ! اونم با استفاده از کدهای ( گیم شارک ) . . .:20:

این نیست من شنیدم بودم با این کار می داد و چندتا گزینه که آرزوهات هستن رو می ده تو یکی رو انتخاب می کنی اونم انجام می ده

iCe m@n
15-03-2011, 22:42
دوستان برای بازی ترینر یا چیت هم هست؟:31:

T.Eftekhari
15-03-2011, 22:52
دوستان برای بازی ترینر یا چیت هم هست؟:31:

نه
اما کد گیم شارک هست

marde tanhayi
15-03-2011, 23:15
عجب هنوز این بازی طرف دار داره

یادش بخیر چه روزهایی بود

iCe m@n
15-03-2011, 23:39
نه
اما کد گیم شارک هست

این کد گیم شارک چی هست؟

iCe m@n
16-03-2011, 10:36
این کد گیم شارک رو کسی نداه برای من بزاره؟:46:

T.Eftekhari
16-03-2011, 12:18
این کد گیم شارک رو کسی نداه برای من بزاره؟:46:

کد گیم شارک برای پلی استیشن
نمیدون برای کامپیوتر داریم یا نه کسی نمی دونه؟

Unique 2626
16-03-2011, 16:22
کد گیم شارک برای پلی استیشن
نمیدون برای کامپیوتر داریم یا نه کسی نمی دونه؟

کد گیم شارک در اصل برای پلی استیشن هست ولی برای کامپیوتر هم میشه استفاده کرد!
تو صفحه اول این تاپیک کدهای گیم شارک به اشتراک گذاشته شدن!

در مورد اون توت فرنگی باید بگم که دقیقا همینه!!دیگه نمیدونم شما چی شنیدی در بارش!!
امتحانش که ضرر نداره!

iCe m@n
16-03-2011, 18:41
من این کد ها رو توی صفحه اول دیدم حالا چه جوری باید توی بازی اعمال کنیم؟

emadolsky
16-03-2011, 20:01
سلام
من دوباره برگشتم
جدیدا دو باره یه سیو جدید شروع کردم
من جدیدا یه دمو دیدم که تا به امروز نه شنیده بودم نه دیده بودم
کسی از بین شما دوستان دموی gray که صبح میاد تو خونتون رو دیده؟
تو باغ نه تو خونه.
:18:
----------------------------------------------------
راستی خدمت دوستان عزیز لازمه این رو بگم که تمام جالبی این بازی به اینه که بدون trailer & gameshark و در کل از این رمزا بازی کنیم.:46:
پس بدون کد بازی کنید.:31:

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

سلام
من دوباره برگشتم
تو باغ نه تو خونه.

راستی خدمت دوستان عزیز لازمه این رو بگم که تمام جالبی این بازی به اینه که بدون trailer & gameshark و در کل از این رمزا بازی کنیم.:46:

iCe m@n
16-03-2011, 21:26
این که بازی رو باید بدون رمز و سیو تموم کنیم و خودمون بازی کنیم حالش بیشتره که شکی توش نیست
ولی من برام خیلی جالب شده که این کد ها رو چجوری باید ازشون استفاده کرد چون یادمه توی ps1 یه cd بود به نام گیم شارک که توش کلی رمز بازی ها بود و بعد از طی یه مراحلی کد ها عمل میکردند ولی حالا می خوام بدونم توی pc چجوری باید اعمالشون کنیم؟:46:

amir_wish
16-03-2011, 22:18
سلام
من دوباره برگشتم
تو باغ نه تو خونه.

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

سلام
من دوباره برگشتم
تو باغ نه تو خونه.

سلام دوست عزیز
من این دمویی رو که شما میفرمایین دیدم. 6 صبح اول پاییز سال اولم دیدم.
گری فکر میکنه خودش اوستا اهنگری شده ولی بعد یک پتک میسازه که با یک ضربه شما خورد میشه. و حالش گرفته میشه و ماری میاد میبرتش
درست گفتم؟ :)

iCe m@n
17-03-2011, 11:27
از دوستان گل کسی نیست طریقه وارد کردن این کد های گیم شارک رو به ن توضیح بده:46:

RoyalFalcon1994
17-03-2011, 14:27
دوستان كسي هست كه بيشتر از 5 سال بدون كد يا هر چيز ديگه اي بازي كرده باشه؟

iCe m@n
17-03-2011, 14:33
دوستان كسي هست كه بيشتر از 5 سال بدون كد يا هر چيز ديگه اي بازي كرده باشه؟

من یادمه توی 3 سال باید بازی رو کامل میکردیم نه 5 سال درسته؟

RoyalFalcon1994
17-03-2011, 14:50
درسته،ولي تا 18 سال يا بيشتر ميشه بازي كرد...!

iCe m@n
17-03-2011, 14:56
درسته،ولي تا 18 سال يا بيشتر ميشه بازي كرد...!

ایول خوبه

راستی تو نمیدونی از این کد های گیم شارک چه جوری میشه استفاده کرد

RoyalFalcon1994
17-03-2011, 15:46
نه،ولي تو يكي از صفحه ها در موردش توضيح داده بود...
بين صفحات 1 تا 200!

iCe m@n
17-03-2011, 15:55
نه،ولي تو يكي از صفحه ها در موردش توضيح داده بود...
بين صفحات 1 تا 200!

دمت گرم حالا من برم بخاطر یه توضیح 200 صفحه رو بگردم:31:

اگه کسی تونست راجع به این کد های گیم شارک یه توضیحی بده برای اعمال کد ها چی کار باید بکنیم:46:

موفق باشید:11:

hameddinga
17-03-2011, 16:36
یادش بخیر یه شایعه بود که 20 ساله بشی شهردار می شه منم تا 12 13 سال بازی کردم دیگه ادامه ندادم !:41:
یادش بخیر میگفتن 4 تا شهر وجود داره که اگه به شهر 4 برسی پادشاه میشی :31:
ولی هیچ وقت نشود شهر دوم رو ببینیم چه برسه 4 :5:

iCe m@n
17-03-2011, 16:52
یادش بخیر یه شایعه بود که 20 ساله بشی شهردار می شه منم تا 12 13 سال بازی کردم دیگه ادامه ندادم !:41:
یادش بخیر میگفتن 4 تا شهر وجود داره که اگه به شهر 4 برسی پادشاه میشی :31:
ولی هیچ وقت نشود شهر دوم رو ببینیم چه برسه 4 :5:

پس واقعا یادش بخیر و روحش شاد:31: