PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

G LADIATOR
11-05-2010, 16:56
آقا یه سوال...
چجوری میشه همونجوری که رفقا میگن...: یه سیو رو دانود کرد...بعد مثلا چیزای خوبش رو برداشت ریخت تو سیو قبلی خودمون؟...جریانش چجوریاس؟

angello1920
11-05-2010, 17:33
چجوری میشه همونجوری که رفقا میگن...: یه سیو رو دانود کرد...بعد مثلا چیزای خوبش رو برداشت ریخت تو سیو قبلی خودمون؟...جریانش چجوریاس؟
شما مي ري يه سايت پيدا مي كني كه سيوش رو براي دانلود گذاشته باشه .اگر از نرم افزار epsxe استفاده مي كني بايد بري قسمت memcards فايلي رو كه دانلود كردي بزاري اونجا پسوندش هم يادت نره mcr باشه البته فعلا كه ديدم GME رو هم بدون مشكل باز كرده.

aroosak_kooki
11-05-2010, 21:32
آقا یه سوال...

این چه حرفیه که میزنید ! مگه رفتید سوپر مارکت خرید کنید که خوباش رو انتخاب کنید !!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه دوست عزیز ... منظور من از اون حرف فقط exchange حیوانات بود ...اگر دقت کرده باشید توی اون کتاب که بغل تخت خواب هست یه گزینه داره به اسم exchange ، از طریق اون میتونید حیواناتی که تو یه سیو دیگه هستنند رو به سیو خودتون بیارید ( با این روش بدون چیت کردن میتونید با فروش اون حیوون ها پولدار بشید ) ... نحوه ی کارش رو هم توی همین تاپیک توضیح دادیم ، یه سرچ کوچیک انجام بدید پیداش میکنید !
اگر توضیح بیشتری خواستید هم در خدمتیم ...:46:

k2l
11-05-2010, 22:43
سلام
یکی از دوستان میتونه سیو بازی boys and girls برا psp رو بزاره!
طرف ازدواج نکرده باشه...فقط پولدار باشه و...مزرعه درست حسابی...چند تا کیس ازدواج : د ی
پولدار بودن از همه مهم تره...
ما N سالی رو ps1 بازی کردیم...دیه الان حال ندارم از صفر شور کنم حقیقت!:د ی

hbmemol
12-05-2010, 11:59
با سلام خدمت دوستان گرامی

4 تا سوال مهم داشتم

1) اگر تاریخ تولد خود مون رو فراموش کرده باشیم چه جوری میتونیم پیدا کنیم ؟

2) تا حالا تونستید که درجه هر فصل رو hardworker کنید ? , چون با اینکه از چیتر باید استفاده کرد اما با یه خرید

سنگین hardworker از بین میره.

3) تا حالا تونستید قلب بچه رو 10 عدد کنید ؟

4) تا حالا تونستید حوضچه رو بزرگ کنید ؟

با تشکر از همکاری شما

xmarix
12-05-2010, 15:59
salam man taze omadam inja man in bazio az ps1 ta pc bazi kardam tamame in kararo kardam ama dastore ghazaharo nemidonam bad nemidonam fereshteha aslan ba ki kard daran nemidonam bedast avordan karterij k to k ketab ramzesh khondam chie k mige az har mahsoli sare 3sal bayad 999 ta jam konin chie mishe komakam konid in safeha kheili ziadan pir misham hamaro bekhonam!:31:

aroosak_kooki
12-05-2010, 17:47
با سلام خدمت دوستان گرامی

4 تا سوال مهم داشتم

1) اگر تاریخ تولد خود مون رو فراموش کرده باشیم چه جوری میتونیم پیدا کنیم ؟

2) تا حالا تونستید که درجه هر فصل رو hardworker کنید ? , چون با اینکه از چیتر باید استفاده کرد اما با یه خرید

سنگین hardworker از بین میره.

3) تا حالا تونستید قلب بچه رو 10 عدد کنید ؟

4) تا حالا تونستید حوضچه رو بزرگ کنید ؟

با تشکر از همکاری شما

سلام
1) بهتره که فراموش نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خوب اگر هنوز ازدواج نکردید و با اهالی دهکده دوست هستید روز تولدتون رو بهتون با نامه تبریک میگن... اگر هم ازدواج کرده باشید روز تولدتون همسرتون براتون جشن تولد میگره ...(خوب برای این موضوع باید بقیه ی تاریخ ها مثل سالگرد ازدواج و اینا رو یادتون باشه که یه وقت اشتباهی نگید امروز سالگرد ازدواجه ! :46: )

2) اوایل بازی که بدون چیت نمیشه هارد ورکر شد ، اگر هم میخواید چیت بزنید بهتره آخرین روز اون فصل باشه که خرید یا فروش سنگین نداشته باشید که نپره !!!!

3) آره قلب بچه 10 میشه... البته این رو باید از ایمان رضا بپرسید ... Iman Reza جان قلب نینیت 10 شده ؟

4) والا من Fisher king هم شدم ولی یادم نمیاد حوضچه بزرگ شده باشه ...نه فکر نکنم بزرگ نمیشه !

خواهش میکنیم :20:

iman reza
12-05-2010, 18:27
3) آره قلب بچه 10 میشه... البته این رو باید از ایمان رضا بپرسید ... Iman Reza جان قلب نینیت 10 شده ؟

اره قلبش 10 شده هر روز بهش شیر داغ با عسل می دادم:27: ... ولی هنوز چهار دستو پا راه میره:31:

سلام
من سه روز بازیم رو ادامه دادم روز اولش رو یه ملخ بدبخت گیر اوردم به تمام اهالی نشون دادم
وقتی به دزد چینی نشون دادم چیز جالبی جوابم داد به نظرم هرچی می کشیم از این طرف می کشیم...نوشته
اقای ایمان رضا شما از حیوانات خوشتان میاد؟ ... من چیزای ویژه ای دارم...اونها راز هستند
واگر از حیوانات خوشتان نمیاد من از حشرات کمیاب دارم..شما نمی خواین؟
اینا چیزا ویژه شاید اون دونوع گل مربوط به گاوها و مرغا می تونه باشه..یا یه چیزی به اسم استمپ برای گوسفندا
روز دوم ماهیگری کردم و رفتم تا از کوتوله ها چای بگیرم ولی ندادن....شاید دیگه نمی دن!!!!
روز سومم تو مسابقه اسب سواری اول شدم...
اگه بخوام باز بازی کنم 200 ماهی که زمستان از دریا گرفتم رو میفروشم تا سه روز پشت سر هم از اقیانوس ماهی بگیرم شاید اون دوتا ماهی افسانه ای هم گیرم بیاد
راستی تمام خونه های مزرعه رو بذر کاشتم و تک تکتشون محصول دادن
بدرود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیوست 1: بنا به تذکرات لیث معنی رو تصحیح نمودم

vahid0801
12-05-2010, 22:18
اقایون خانوما...
منو دارید سرد میکنید با این حرفاتون.
ایمان رضا تو فقط روحیه میدی...

یه سوال فنی.
کسی اطلاعی داره که با پول زیاد بدست اوردن تو همون اولای بازی و سال اول مشکلی بوجود میاد یانه؟مثلا پول تو همون فصل اول از پارو بالا بزنه چیزه خاصی بوجود میاد؟

iman reza
12-05-2010, 23:52
یه سوال فنی.
کسی اطلاعی داره که با پول زیاد بدست اوردن تو همون اولای بازی و سال اول مشکلی بوجود میاد یانه؟مثلا پول تو همون فصل اول از پارو بالا بزنه چیزه خاصی بوجود میاد؟

سوالت خیلی فنیه منم مجبورم فنی جواب بدم
نه مشکلی به وجود نمیاد به شرطی که بدونی چه طور ازش استفاده کنی
مثلا اگه با پولت بخوایی درجه خونت رو زیاد کنی یه دمو رو از دست میدی
یا با پولت 10 تا مرغ بخری بازم یادت بره برای دمو ریک باید 5 تا جای خالی داشته باشی
در کل اگه بدونی داری چی کار می کنی نه مشکل نداره
ولی مزه بازیت رو میندازه حال نمی ده منم خیلی دلم می خواست این کارو بکنم ولی نکردم وسط تابستون هم که خیلی پولدار شدم پاییزم انقد پولدار شده بودم که تونستم اون سه تا دستگاه گرون قیمت رو بخرم

به حرف بقیه گوش نده به حرف عقلت گوش بده که میگه هنوزم کلی از رمزهای بازی مونده...من تنها که این حرف نمی گم تو عکس پست قبلیم اون مرد چینیه هم میگه
من حداقل 7 تا ایتم و دمو سراغ دارم که هنوز مخیفه البته بیشتر از 10 ولی اونا رو 100 درصد مطمئنم

خواهش می کنم وحیدجان...تو اگه با عقل خودت ابتکار به خرج بدی میتونی به همه ثابت کنی که اشتباه می کنن
مثلا اون دمو ازدواج ها ... تصمیم گرفتم قلب دخترا رو قرمز نکنم(با رمز قرمز کردم بازم با رمز برگردانم رنگ قبلیشون) تا چیزی رو که حدس می زدم اتفاق افتاد یعنی ازدواج کردن بقیه..حتی خودمم داشتم نا امید می شدم ولی تا اخرش ادامه دادم...اونا رو دیدم خیلی خوشحال شدم

اینم برای روحیه چندتا ایتم که هنوز کسی چیزی از راههای بدست اوردنشون نمی دونه:
1-بذر گل مربوط به گاوها 2-بذر گل مربوط به مرغ ها 3-استمپ برای گوسفندان 4-البوم عکس اهالی دهکده
5- دمو ازدواج پاپوری 6- دمو چیدن گل های قرمز توسط یکی از دختران 7-فلوت سحر امیز

حالا اون 10-12 تا غذا و پوکت استیشن و بقیه چیزای که یادم نمیاد به کنار

angello1920
14-05-2010, 11:46
سلام.
من قضيه ي krypto همون super dog رو امتحان كردم ولي اتفاقي نيفتاد.

من تنها که این حرف نمی گم تو عکس پست قبلیم اون مرد چینیه هم میگه
من هم اون رو قبلا ديده بودم ولي خوب هر كاري كردم چيز خاصي بهم نداد!

Harvest_Moon_Iman
14-05-2010, 11:47
سلام به همه دوستان

یه پیشنهاد دارم براتون در اول بازی حدودن یادمه از 2 بهار تا 6 بهار 6 دمو من میدیدم و این بار ها هم گفتم بازم می گم دیمو های بازی خیلی مهم هستن

harvy
14-05-2010, 11:50
جریان این بازی هم شده مثل مثلث برمودا :31:

دقيقا!موافقم:20:

k2l
14-05-2010, 20:02
سلام

اینجا کسی Harvest Moon: Hero of Leaf Valley بازی نمیکنه؟: د ی

Advanced Ali-001
14-05-2010, 21:10
سلام به همه دوستان

یه پیشنهاد دارم براتون در اول بازی حدودن یادمه از 2 بهار تا 6 بهار 6 دمو من میدیدم و این بار ها هم گفتم بازم می گم دیمو های بازی خیلی مهم هستن

اوهوببین کی هم آن شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
ببینیدجناب محمد من کل تایپیکو خوندم خب فقط منتظر ورژن من تو اوایل مرداد باشین که بزارم بعد راحت با تموم شدن 3سال میرین شهر ایمان جان سیومو دان کن به دردت میخوره عرق ریختم که تونستم همرو طلایی کنم......
ارادتمندعلی.:40:

aroosak_kooki
14-05-2010, 21:58
اقایون خانوما...

کی داره شما رو سرد میکنه !

سلام به همه دوستان

به ... ببین کی اومده یه سر به تاپیک بزنه ... شما هر 100 صفحه که میگذره یه سر به تاپیک میزنید ...بازم خوبه :46:

vahid0801
14-05-2010, 23:21
کی داره شما رو سرد میکنه !

]مین بحث اورجینال بازی و اینا
البته من اعتقادی به این ندارم.مطمئنم که حتی اگه اورجینالشم باشه هیچ فرقی با کپی ها نداره

xmarix
16-05-2010, 13:54
سلام يه سيو پيدا كردم از تو اينترنت رفقا.
مشخصات:
87 % كامل بودن مزرعه
پول انتها
غذا و .. انتها
6 برگ پرينت شده ماهي
زن:karen
بچه رو دست و پا راه مي ره
0 حيوان مرده
2 گاو طلايي بقيه معموي
مرغ ها همه طلايي
خونه كامل
سيب هاي قدرتي همه كامل
ماهي كامل
ابزارها آخرين پيشرفت
ميزان محصول جمع آوري شده كامل
عكس بردن مسابقه اسب سواري رو هم دارين
مزرعه خيلي عجيب كاشته شده همه علف كاشته شده و يك قسمت هم يه صورت ضربدري چوب گذاشته و اطرافش رو هم سنگ گذاشته.
از همه مهمتر 15 روز مونده با اتمام بازي يعني اتمام 3 سال و خداحافظي و...
گلخانه موجود هست
كندوي عسل هم هست
اگر قبلا اين سيو رو كه از اينترنت پيدا كردم نديديد بگيد در اختيارتون بزارم.باي
سلام میشه سیوشو بزام بزاری من زمستون سال دومم زن و بچه هم دارم ولی اعصاب ندارم:31:

harvy
16-05-2010, 14:24
دوتا سؤال دارم:

زن و بچه چند درصد به بازى اضافه مى كنن؟

من تو سيو قبلى اون سگه رو دادم به پسربچه و اون عكس كليف و خانواده اش رو وقتى كه تو بيمارستان بود بهش دادم.اونم كمى از زندگيش رو تعريف كرد.اينا تأثيرى رو بازى دارن؟

:9::43::23:

angello1920
16-05-2010, 16:49
سلام میشه سیوشو بزام بزاری من زمستون سال دومم زن و بچه هم دارم ولی اعصاب ندارمسلام.
5 تا سيو توي آدرسي كه مي زارم هست كه زير هر كدوم از سيو ها مشخصات سيو رو گذاشته.حجم هر كدوم از سيو ها هم 131 كيلو بايت بيشتر نيست.
البته سيوي رو كه گفتم به نظر مي رسه از رمز استفاده كرده .
سيو شما كه توي زمستانه از رمز استفاده كرده؟ اگر نكرده براي ما هم بزار.اعصاب از اول بازي رو شروع كردن ندارم:31:
اينم آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستي تعدادي عكس هم در رابطه با قسمت هاي مختلف بازي به همراه چيت و بعضي توضيحات درباره ي بازي هم توي اون آدرس هست .جهت اطلاع دوستان.

vahid0801
16-05-2010, 21:32
زن و بچه چند درصد به بازى اضافه مى كنن؟

سر جمع 20 در صد

من تو سيو قبلى اون سگه رو دادم به پسربچه و اون عكس كليف و خانواده اش رو وقتى كه تو بيمارستان بود بهش دادم.اونم كمى از زندگيش رو تعريف كرد.اينا تأثيرى رو بازى دارن؟

اره.واسه بهتر فهمیدن بازی دو داستان و ادامه دادن داستان که با کارایی که میکنی جزییات داستانی بازی تغییر میکنه.

این هم یه دمو از صحبتای دکتر و الی.
غلط املایی رو اونجایی که مشخص کردم ببینید.:

xmarix
17-05-2010, 00:53
اینم سیو من گرچه خودمم کشتم که اگه 99% هر ماه پر نکردم خوب 12% رو که پر کردم:31: من از سال 80 دارم بازی میکنم اون موقع ann زنم بود عروسی کارن با ریک رو با دکتر با الی گری با ماری و دیدم
اینم سیو من توت فرنگی قدرتم از اسب سواریو ann مونده که بگیرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون ادرسی که دادید پسوندش که .MEM نیست :41: پیر شدم از دست این بازیه

aroosak_kooki
17-05-2010, 05:02
سر جمع 20 در صد

اره.واسه بهتر فهمیدن بازی دو داستان و ادامه دادن داستان که با کارایی که میکنی جزییات داستانی بازی تغییر میکنه.

این هم یه دمو از صحبتای دکتر و الی.
غلط املایی رو اونجایی که مشخص کردم ببینید.:

سلام
چه جالب
فکر نکنم کسی تا الان به این موضوع دقت کرده باشه !!!!
باید میگفت :

she's an interesting woman

جالب بود ممنون

harvy
17-05-2010, 10:01
vahid0801 ممنون! :46:

ببخشيد ، 68 تا غذا چند درصد به بازى اضافه مى كنن؟ :44:

vahid0801
17-05-2010, 10:10
vahid0801 ممنون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابل نداشت.

ببخشيد ، 68 تا غذا چند درصد به بازى اضافه مى كنن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر 8 غذا یک درصد

سلام
چه جالب
فکر نکنم کسی تا الان به این موضوع دقت کرده باشه !!!!
باید میگفت :

she's an interesting woman

جالب بود ممنون

اره.درستش همونه.از اینا این بازی زیاد داره.اینجارو ببینید:

angello1920
17-05-2010, 10:40
مي گم شايد بشه اينجوري ترجمه اش كرد:
او يكي از دوست داشتني ترين خانم هاست!
she's an interesting women

دوستان يه نكته خيلي كوچولو!
وقتي داريد به حيوانات مثل گاو مي رسيد اگر ضربدر و مربع رو با هم فشار بديد هم شير مي دوشه و هم با حيوان حرف مي زنه .اينجوري وقت كمتري تلف مي شه.البته قبلش آيتم دستگاه شير دوش انتخاب كرده باشيد.

Advanced Ali-001
17-05-2010, 12:34
هه ههه ههههههههههههههههههههههه:27:
مردم از خنده حالا وایسین دارین به سانسوری بودن ورژنتون پی میبرید آقا هیشکی منو باور نمیکنه ولی من مدرکم نمیزارم یه راست بازی رو میزارم تا ببینین!!!!!!!
Woman رو چطوری مینوشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وای دلم مردم!!!!!!!!!!!
خیلی باحالین.......
نه حالا جدی واسین تا adsl بگیرم.....

xmarix
18-05-2010, 01:17
این صحنه از بازیه من تازه دیدم میذارم اینجا تا شما هم ببینید :31: گرچه فکر کنم دیدید دارن ذر مورد دزدی won حرف میزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیدعلی فلاح
18-05-2010, 09:08
سلام چند سوال دارم

چطور میشه بیشتر پول بدست بیارم

وقتی میخوای اب پاش رو آپدیت کنی چکار کنی محصولات خشک نشه

کوتوله ها به چه درد میخوره

حیوانات مثل گاو و گوسفندرو چطوری طلایی کنم یا همه را طلایی کنم

توت فرنگی و فرشته ها را چطور بگیرم

ایا رهنما دارد این بازی

شهر میشود رفت

قلاب از کجا بیارم

ببخشید زیاد شد ممنون میشم جواب بدید
باتشکر

angello1920
18-05-2010, 11:04
سلام چند سوال دارم

چطور میشه بیشتر پول بدست بیارم

وقتی میخوای اب پاش رو آپدیت کنی چکار کنی محصولات خشک نشه

کوتوله ها به چه درد میخوره

حیوانات مثل گاو و گوسفندرو چطوری طلایی کنم یا همه را طلایی کنم

توت فرنگی و فرشته ها را چطور بگیرم

ایا رهنما دارد این بازی

شهر میشود رفت

قلاب از کجا بیارم

ببخشید زیاد شد ممنون میشم جواب بدید
باتشکرسلام.
توي كل تاپيك رو كه بگردي توي هر صفحه چند دفعه به سوالات شما جواب داده شده فقط مقداري جستجو كنيد .

اون ادرسی که دادید پسوندش که .MEM نیست پیر شدم از دست این بازیمن كه گفتم پسوندش mcr يا gme هست! مگر از نرم افزار ePSXe استفاده نمي كنيد؟
من يه جا يه ترفندي خوندم كه بعضي جا ها كاربرد داشت برام .
اون پسوند آخر فايل رو حذف كن و دستي خودت بنويس mem .من اين كار رو يه بار براي موبايل انجام دادم sys رو به jar تبديل كردم و كار كرد.فقط بعضي جاها كار مي كنه!
در ضمن دوستان من يه صفحه ي اينترنتي در مورد بازي پيدا كردم كه يه سري نكات ريز بازي رو كوتاه كوتاه توضيح داده مثلا براي بدست آوردن صحيح شكلات توي بازي مزرعه داران بدون اين كه به يك غذا تبديل كرده باشن به تعداد چند تا شكلات چطوري بدست بيارين.
نمونه:

Chocolate:

This is by far, the most difficult ingredient to get. You must have some girls (Ann, Karen, Elli, Popuri, Mary) on a Blue or Purple colored heart. You must not be married. On the 14th day of Winter, stay on your farm all day and the girls will each arrive one-by-one and give you gifts. Only girls with Blue or Purple colored hearts will give you chocolate. If no girls arrive, try going in and out of your house, or restart your game from a saved file. You will need at least two pieces of chocolate to create all 64 recipes. Note: It is possible to get chocolate after you are married. On the 13th of Winter, give your wife presents that she hates (such as weeds) until her heart turns blue. The next day, she will give you chocolate. Be very doing this; if your wife's heart drops too low, she will move out.

قسمت هاي مهم رو پر رنگ كردم.

آدرسش رو فراموش كردم بدم.

J A V I D
18-05-2010, 11:53
5532 تا پست برای یه بازی که سر جمع یه سی دی کاملم نمی شه ! ولی خودمونیم با حال ترین نسخه هاروست مون و سرکاری ترینش همین نسخه پلی استیشن با مال سوپر نینتندوش بود ...

harvy
18-05-2010, 12:05
اگه 68 تا غذا درست كنم و يه سرى كارهاى ديگه رو انجام بدم ، دستى دستى 95،96 درصد بازى رو خواهم رفت.:20::31::thumbsup::happy::laughing::rolleye ::biggrin::)

vahid0801
18-05-2010, 13:01
5532 تا پست برای یه بازی که سر جمع یه سی دی کاملم نمی شه ! ولی خودمونیم با حال ترین نسخه هاروست مون و سرکاری ترینش همین نسخه پلی استیشن با مال سوپر نینتندوش بود ...

ببین چقدر سر کاریم دیگه.........

amir_wish
18-05-2010, 20:57
سلام بر برو بچ دو هفته ای نبودم خبر خاصی نشده ؟
الان یک دموی جالب دیدم البته شایدم شما دیده باشین
سال اول 15 زمستان (Gotz) رو دم خونش دیم که بهم گفت به کوهستان نرم که حسابی خطرناکه
ولی من رفتمو و بعد انگار بهمن اومد رو سرمو بیهوش شدم .
وقتی به هوش اومدم دیدم خونه gotz هستم که داره سرم داد میزنه که چرا هشداراشو جدی نگرفتم.
بعدم بهم گفت که خانوادشو تو کوهستان از دست داده

brady
18-05-2010, 22:26
توی صفحه اول توی اولین پست ، اولین عکس توش یه پسر کچل که لباس زرد پوشیده هست که پشت سر مزرعه دار وایساده ، این پسره کجای بازی هست ؟

سیدعلی فلاح
19-05-2010, 09:48
سلام سولات قبلی رو که جواب ندادید اگه میشه اینو جواب دید نگید برو اینجا برو اونجا

تو معدن به غیر از پول که خودش بر میداره سنگ و طلا و نقره واون ابیه رو میشه فروخت

کوتوله ها چرا قلبشون کم شده از وقتی برا کار اومدن کمکم چیکار کنم قلبشون زیاد شه

یه سیو گاو مرغ گوسفند طلایی اگه بزارید ممنون میشم

باتشکر

harvy
19-05-2010, 10:54
ببخشيد يه سؤال دارم:

تو بازى يه دمو هست كه Kai اول پاييز مياد و ميگه كه بايد روستا رو ترك كنه بعد اگه اشتباه نكنم ميگه كه مى خواد popuria رو هم با خودش ببره ، بعد rick مياد و ميگه كه popuria رو نديدى؟

تو اين جريان بايد گزينه ى اول رو انتخاب كنم؟ :44:

angello1920
19-05-2010, 10:55
سلام سولات قبلی رو که جواب ندادید اگه میشه اینو جواب دید نگید برو اینجا برو اونجا

تو معدن به غیر از پول که خودش بر میداره سنگ و طلا و نقره واون ابیه رو میشه فروخت

کوتوله ها چرا قلبشون کم شده از وقتی برا کار اومدن کمکم چیکار کنم قلبشون زیاد شه

یه سیو گاو مرغ گوسفند طلایی اگه بزارید ممنون میشم

باتشکر
سلام.
1) بله مي شه سنگ ها قيمتي رو فروخت شما خودت هم مي تونستي امتحان كني .يه روز هيچي به غير از سنگ نفروش مي توني قيمت سنگ ها رو در بياري.
2) كوتوله ها وقتي كار كنن قلبشون كم مي شه.شما براي اينكه قلبشون رو زياد كني و يا نزاري كم شه بايد به هر كدوم از اونا چيزي رو كه دوست دارن هديه بدي.كه من حفظ نيستم شما يا مي توني توي همين تاپيك دنبال غذاهاي مورد علاقشون بگردي و يا توي خود بازي مزرعه داران برو به كتابخانه بعد اونجا كتاب كوتوله ها رو بخون كه همه چيز رو دربارشون گفته.كتاب كوتوله ها توي كتابخونه فكر كنم طبقه پايين آخرين كتاب باشه.
3) بابا شما گمون كنم هيچدوم از مطالب رو نمي خوني ها !همين بالاي صفحه من در مورد سيو يه توضيحاتي داده بودم اگر مي خوندي متوجه مي شدي صفحه ي قبل آدرسي گذاشتم كه توش 5 تا سيو هست كه مي توني به انتخاب خودت دانلود كني.حجم هر كدوم از سيو ها هم 131 كيلو بايته.

ببین چقدر سر کاریم دیگه.........

دوستان لطف كنيد يه چيزي بگيد بازي پيشرفت كنه اين چيه آخه!

xmarix
19-05-2010, 18:16
من چه جوری اکه بخوام عکس بزارم اینجا معلوم بشه؟:43::15:

aroosak_kooki
19-05-2010, 23:23
ببخشيد يه سؤال دارم:

تو بازى يه دمو هست كه Kai اول پاييز مياد و ميگه كه بايد روستا رو ترك كنه بعد اگه اشتباه نكنم ميگه كه مى خواد popuria رو هم با خودش ببره ، بعد rick مياد و ميگه كه popuria رو نديدى؟

تو اين جريان بايد گزينه ى اول رو انتخاب كنم؟ :44:
سلام
اگر به ریک بگید که پوپوری کجاست ، ریک بهترین دوست شما میشه و پوپوری هم از دهکده نمیره
ولی اگر بهش نگید ، کایی بهترین دوست شما میشه و پوپوری با هم میرن و زندگیه خوبی رو با هم شروع میکنند :46:
تابستونا که کایی میاد ، پوپوری رو هم با خودش میاره

من گذاشتم پوپوری بره ، حالا باز شما خودتون میدونید ، چون فکر نکنم تاثیری رو بازی داشته باشه!

من چه جوری اکه بخوام عکس بزارم اینجا معلوم بشه؟الان دیدم این سوالو برای همین پستش رو جدا میزنم ، شاید سوال بقیه ی دوستان هم باشه !

شما برای این که بتونید یه عکس رو تو تاپیک بذارید باید ازش یه آدرس اینترنتی داشته باشید ...
برای این کار میتونید به این سایت برید و عکس خودتون رو آپلود کنید اونجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از این که آپلود شد یه آدرس اینترنتی که باکس دوم نوشته شده رو کپی میکنید ، دکمه ی وارد نمودن عکس رو که این بالای صفحه هست رو میزنید و اون آدرس رو داخلش کپی میکنید و ok رو میزنید و عکس در صفحه نمایش داده میشه !

xmarix
20-05-2010, 10:43
:31:سلام این یه دمو از بازیه که همه ی ساکنین با یه هیولا می گفتن مواجه شدن :10:نمیدونم اصلا تاثیر دیدنش تو بازی چیستا!!

harvy
20-05-2010, 13:14
سلام
اگر به ریک بگید که پوپوری کجاست ، ریک بهترین دوست شما میشه و پوپوری هم از دهکده نمیره
ولی اگر بهش نگید ، کایی بهترین دوست شما میشه و پوپوری با هم میرن و زندگیه خوبی رو با هم شروع میکنند :46:
تابستونا که کایی میاد ، پوپوری رو هم با خودش میاره

من گذاشتم پوپوری بره ، حالا باز شما خودتون میدونید ، چون فکر نکنم تاثیری رو بازی داشته باشه!

پس اگه تأثيرى نداره ، منم مى ذارم بره ! :10:

دو تا سؤال دارم :

9 پاييز ساعت 7 شب به بعد به رستوران برويد تا يه دعوا ببينيد كه دو تا دختر سر پسر خوشگلى مثل شما دعوا مى كنن كه بعد Ann مى فهمد كه شما همسر كارن شديد از عشقتان گريه مى كند.
شما اين دمو رو ديدين ؟ اگه همسر كارن نباشيم و مثلا همسر Elli باشيم ، اين دمو رو نمى بينيم ؟ :44:

من تونستم 64 تا غذا درست كنم كسى بيشتر از اين تعداد غذا درست كرده؟ :20:

سیدعلی فلاح
20-05-2010, 19:48
سیو ها برا ی من نخورد کسی سیو epsxe رو داره psx1.13
ممنون مییشم بزارید

یه سوال تو گاو داری یه جای دیگه هم جدا هست اون برا چیه با بقیه جاها فرق داره

harvy
21-05-2010, 13:56
یه سوال تو گاو داری یه جای دیگه هم جدا هست اون برا چیه با بقیه جاها فرق داره

اگه اون جايى رو ميگى كه از همه ى جاهايى كه ميشه توش علف بزارى جداست و بزرگ تره ، اون براى گاو و گوسفندهايى هست كه باردار هستند ! :21:

Gregar
21-05-2010, 21:41
دو تا سؤال دارم :

9 پاييز ساعت 7 شب به بعد به رستوران برويد تا يه دعوا ببينيد كه دو تا دختر سر پسر خوشگلى مثل شما دعوا مى كنن كه بعد Ann مى فهمد كه شما همسر كارن شديد از عشقتان گريه مى كند.
شما اين دمو رو ديدين ؟ اگه همسر كارن نباشيم و مثلا همسر Elli باشيم ، اين دمو رو نمى بينيم ؟ :44:

راجع به سول اولت که من تا حالا با الی و پاپوری ازدواج کردم و همچین صحنه ای ندیدم . مطمئنی همچین صحنه ای هست . چون هیچ جای دیگه همچین دمویی دیده نشده

aroosak_kooki
22-05-2010, 15:22
دو تا سؤال دارم :

سلام
من یه همچین دمویی که Ann گریه کنه ندیدم
اما یادمه یه دمو داشت که شب رفتم رستوران دیدم کارن مست کرده و داره با Ann دعوا میکنه !
Ann داشت نصیحتش میکرد که مشروب نخوره و براش ضرر داره !
بعدشم به من گفت که کارن رو با خودم ببرم و مراقبش باشم ...
از اون موقع به بعد دیگه کارن مشروب رو کنار میذاره و....

اینجوری بود تا جایی که یادمه :46:

harvy
23-05-2010, 08:18
نمى دونم اين دمو رو كجا گير آوردم ! ولى تو همين تايپيك ديدم . براى همين پرسيدم . چون 9 پاييز يه فيستوال داره !:13:
خوب ، پس خيالم راحت شد ! ممنون :31:

angello1920
25-05-2010, 14:37
سلام.
چند تا نكته ي كوچيك رو مي گم ممكنه براي بعضي ها هنوز سوال باشه.
1) زيني كه روي اسب همون كار جعبه ي جمع اوري محصولات رو مي كنه.
2) گاو ها وقتي ميان بيرون اگر هوا باروني باشه مريض مي شن و براي برطرف كردن مريضيشون بايد براشون از گاوداري دارو بخري.
3) اگر توپ سگ رو چند بار هم گم كنيد چند بار هم مي تونيد اون رو بخريد من تا حالا 3 تا خريدم.
4) براي اين كه گلخانه رو طوفان نبره مي تونيد شب قبلش شگتون رو اونجا بزاريد.
5) هر چند مدت يك بار در كتابخانه طبقه پايين و اولين كتاب موضوعش فرق خواهد كرد كه وقايع و كارهايي رو كه شما بايد انجام بديد گوش زد مي كنه.
6) يك نوع غذا رو مي شه چند جور درست كرد كه نتيجه اش اينه كه غذا يا بهتر مي شه يا بدتر.
7) اگر پرتقال مي كاريد بعد از 9 روز رشد خواهند كرد ولي شما پرتقالي رو نمي بينيد كه رشد كرده باشه ولي مي تونيد بچينيدش.
8) In the Clinic, the Doctor says "Bodigizer" when you ask for medicine, but if you look in the bookcase behind Elli, it is
spelled as "Bodigzer
9) بعد از كامل شدن خانه در اتاق خواب شومينه وجود دارد كه با انداختن چوب در درون آن اتاق را مي توانيد گرم نگه داريد.
10) در اتاق خواب گلداني وجود دارد كه مي توانيد درون آن گلي قرار دهيد.
11) براي برنده شدن در مسابقه شنا بهتر است فاصله نفس كشيدن و زير آب رفتن هردو كوتاه باشد.
12) براي فرشته اي كه در آبشار معدن هست محصولاتي را كه از مزرعه خود در مي آوريد بي اندازيد در غير اين صورت محصوب نمي شود.
13) هر كدام از كوتوله ها را با توجه به روحيه ي خودشان به كار مخصوصي بگيريد.
14) براي بردن در مسابقه ي سگ بهتر است با فاصله ي كمي از سگتان بدويد.

harvy
28-05-2010, 08:09
سلام.
چند تا نكته ي كوچيك رو مي گم ممكنه براي بعضي ها هنوز سوال باشه.
1) زيني كه روي اسب همون كار جعبه ي جمع اوري محصولات رو مي كنه.
2) گاو ها وقتي ميان بيرون اگر هوا باروني باشه مريض مي شن و براي برطرف كردن مريضيشون بايد براشون از گاوداري دارو بخري.
3) اگر توپ سگ رو چند بار هم گم كنيد چند بار هم مي تونيد اون رو بخريد من تا حالا 3 تا خريدم.
4) براي اين كه گلخانه رو طوفان نبره مي تونيد شب قبلش شگتون رو اونجا بزاريد.
5) هر چند مدت يك بار در كتابخانه طبقه پايين و اولين كتاب موضوعش فرق خواهد كرد كه وقايع و كارهايي رو كه شما بايد انجام بديد گوش زد مي كنه.
6) يك نوع غذا رو مي شه چند جور درست كرد كه نتيجه اش اينه كه غذا يا بهتر مي شه يا بدتر.
7) اگر پرتقال مي كاريد بعد از 9 روز رشد خواهند كرد ولي شما پرتقالي رو نمي بينيد كه رشد كرده باشه ولي مي تونيد بچينيدش.
8) In the Clinic, the Doctor says "Bodigizer" when you ask for medicine, but if you look in the bookcase behind Elli, it is
spelled as "Bodigzer
9) بعد از كامل شدن خانه در اتاق خواب شومينه وجود دارد كه با انداختن چوب در درون آن اتاق را مي توانيد گرم نگه داريد.
10) در اتاق خواب گلداني وجود دارد كه مي توانيد درون آن گلي قرار دهيد.
11) براي برنده شدن در مسابقه شنا بهتر است فاصله نفس كشيدن و زير آب رفتن هردو كوتاه باشد.
12) براي فرشته اي كه در آبشار معدن هست محصولاتي را كه از مزرعه خود در مي آوريد بي اندازيد در غير اين صورت محصوب نمي شود.
13) هر كدام از كوتوله ها را با توجه به روحيه ي خودشان به كار مخصوصي بگيريد.
14) براي بردن در مسابقه ي سگ بهتر است با فاصله ي كمي از سگتان بدويد.

من فقط شماره هاى 5 و 7 و 13 رو نمى دونستم :44:
خيلى ممنونم:10::11:

Tirion Fordring
29-05-2010, 15:26
کسی تا حالا تونسته بره شهر ؟

angello1920
29-05-2010, 16:18
من فقط شماره هاى 5 و 7 و 13 رو نمى دونستم
خيلى ممنونم
قابل شما رو نداشت:10:

RatAtouille
29-05-2010, 18:18
من يه برنامه داشتم كه كد هاي گيم شارك رو در اين مبدل ها اجرا ميكرد كسي اون برنامه را نداره متاسفانه اسمشو نميدونم ...:41:

tataloo_3q
29-05-2010, 20:47
من يه برنامه داشتم كه كد هاي گيم شارك رو در اين مبدل ها اجرا ميكرد كسي اون برنامه را نداره متاسفانه اسمشو نميدونم ...:41:
سلام به همه دوستان دمتون گرم که هنوز بازی می کنید اکه اشتباه نگنم این برنامه بود

harvy
30-05-2010, 12:17
تولد دختربچه (may) چى دوست داره بهش بدم ؟ :44:

angello1920
30-05-2010, 19:47
من در مورد چيزهايي كه may دوست داره فقط 2 جا مطلب خوندم كه فهميدم سنجاب , كيك , تخم مرغ , كاموا رو دوست داره.

harvy
31-05-2010, 14:04
در مورد اين گل زمستانى ، فقط يك بار ميشه ببينيمش و دنباله نداره ؟ :44:

farshad_evil
02-06-2010, 09:17
سلام به همه من بازی harvest moonرو تو کامپیوتر بازی میکنم نمیدونم چجوری بازی رو save کنم.
یکی به من بگه چیکار کنم؟:27:

Zende
02-06-2010, 12:50
اول باید سیوت رو تنظیم کنی توی setting که دقیق یادم نیست
بعدش وقتی میری خواب ناز کنی:دی
گزینه ی دوم رو باید بزنی که بره توی منوی سیو یکی از اونارو انتخاب کنی و روش سیو بشه
البته گفتم که باید توی setting اش تنظیمش کنی در غیر این صورت سیوت روی هواست

farshad_evil
02-06-2010, 14:12
دمت گرم .خیلی ممنون.

hbmemol
02-06-2010, 21:05
بچه ها تا حالا این دموهارو دیده بودید ؟

من اولین باره که دیدم.

دموی اول

دموی دوم

angello1920
03-06-2010, 10:26
در مورد اين گل زمستانى ، فقط يك بار ميشه ببينيمش و دنباله نداره ؟
تا اونجايي كه من تا حالا بازي كردم و يادمه فقط تونستم يه بار ببينمش.حالا شما خودت امتحان كن دوباره.

قبلا ديده بودم ولي يادم نمونده بود.عالي بود متشكر.

hbmemol
03-06-2010, 14:55
مرسی آقای angello1920 :11:

3 دموی جدید دیدم.

بچه ها این دموهارو تا حالا دیده بودید ؟

دموی 1

دموی 2

دموی 3

amir_wish
03-06-2010, 21:09
مرسی آقای angello1920 :11:

3 دموی جدید دیدم.

بچه ها این دموهارو تا حالا دیده بودید ؟

دموی 1

دموی 2

دموی 3

هر سه رویت شده :)

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

من اولین باره که دیدم.

دموی اول

دموی دوم

اولی مربوط به خواستگاری رفتن برای harriers هست، که شما باید پیش manna یا anna ( همسر نوشیدنی فروش) برین البته ساعت 6 شب به بعد و با اون صحبت کنید.
بعد از این دمو منتظر دیدن Gray در خونتون باشین که میخواد چند روزی توی مزرعه شما کار کنه.
دومین دموهم : مربوط به زیاد نوشیدنی خوردن توسط duke هست که اگه روش آب برزین، رفیقتون میشه

amir_wish
05-06-2010, 13:06
سلام
یک دموی تووووووووووووووووپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

سلام یک دموی تووووووووووووووووپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zende
05-06-2010, 16:07
چرا 2 تا پست دادید
توی هیچکدومش این دمو که میگید نیست؟!

amir_wish
05-06-2010, 21:13
سلام دوست عزیز
حق با شماست
متاسفنه عکسم upload نشده بود.
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman reza
05-06-2010, 22:07
سلام
دمو مربوط به یکی از فستیوال های بازیه
فستیوال 24 زمستان که دخمل ها به شما شام میدن
برای این کار روز قبل فستیوال با یکی از اونا یا با همشون حرف بزنید ولی فقط می تونید خونه یکیشون برید

Zende
06-06-2010, 07:52
دخمل ها شوکولات میدادن شام بونسی جدیدا میدن؟:دی
بریزید خونه karen خوشگل تره باحال تره از شهر اومده با کلاس تره پولدار تره:دی

saeed mankan
08-06-2010, 12:08
من کجا مزرغه دار رو که با espx اجرا میشه دانلود کنم

saeed mankan
08-06-2010, 12:17
داش ایمان از کجا هاروست مون رو دانلود کنم
:41:

hbmemol
08-06-2010, 14:17
بچه ها , کد گیم شارک یا چیتر برای هوای بارونی و ... دارید ؟
با تشکر. :11:

amir_wish
10-06-2010, 15:39
سلام بر دوستان
یک موضوع که شاید دیده باشی
اگر در روز اول بهار هر سال به جای رفتن به میدان، برین هتل، میبینید که تمامی اهالی مسن روستا اونجا جمع شدن و شمارو به خوردن نوشیدنی دعوت میکنند. البته بهتره زیاد نخرین، چون سر از بیمارستان درمیارین.
و یک سوال داشتم
یادمه قدیما 6 تا ماهی ویژه می گرفتیم. و greg بهمون لقب سلطان ماهی گیرارو میداد.
تقریبا دو تاش یادم بود که گرفتم.
1- از دریا از ساعت 10 شب به بعد
2- از معدن زمستانی.
یادمه باید یک سری غذای خاص درست میکردم تا یکی دیگشم بگیرم. اونهای دیگرو یادم رفته. آخه جزوهای بازیمو حدود که همشو خودم حدوده 7 سال پیش داشتم، گم کردم. :)
لطفا راهنماییم کنید چه جوری بقیشو بگیرم.
ممنون

angello1920
10-06-2010, 17:33
سلام بر دوستان
یک موضوع که شاید دیده باشی
اگر در روز اول بهار هر سال به جای رفتن به میدان، برین هتل، میبینید که تمامی اهالی مسن روستا اونجا جمع شدن و شمارو به خوردن نوشیدنی دعوت میکنند. البته بهتره زیاد نخرین، چون سر از بیمارستان درمیارین.
و یک سوال داشتم
یادمه قدیما 6 تا ماهی ویژه می گرفتیم. و greg بهمون لقب سلطان ماهی گیرارو میداد.
تقریبا دو تاش یادم بود که گرفتم.
1- از دریا از ساعت 10 شب به بعد
2- از معدن زمستانی.
یادمه باید یک سری غذای خاص درست میکردم تا یکی دیگشم بگیرم. اونهای دیگرو یادم رفته. آخه جزوهای بازیمو حدود که همشو خودم حدوده 7 سال پیش داشتم، گم کردم.
لطفا راهنماییم کنید چه جوری بقیشو بگیرم.
ممنون
شما به صفحه ي اول همين تاپيك مراجعه كن جزوه اي كه مي فرماييد اون جا هست.

hbmemol
11-06-2010, 12:32
بچه ها یه سوال
کد گیم شارک یا چیتر برای هوای بارونی و ... دارید ؟

راستی دموی مهمونی چای

mohamad2_1370
11-06-2010, 12:37
بچهاي من تازه به جمع شما پيوستم:31:
البته خيلي وقته اين بازي رو انجام مي دادم ولي الان مي خوام از اول شروع كنم البته روي كامپيوتر
فقط يه مشكلي هست اگه ميشه راهنماييم كنين
اينكه:
من از نرم افزار PSX واسه اجرا اين باري استفاده مي كنم و مشكلي هم نداره ولي گيم شارك رو اصلا باز نمي كنه ميشه راهنماييم كنين توي اين زمينه كه چجوري از كدهاي گيم شاركم بتونم استفاده كنم؟

hbmemol
11-06-2010, 14:50
به نظرتون منظور از عکس زیر چیه ؟
وقتی روی صندوق X میزنی این میاد :

pouyaHarvestmoon
11-06-2010, 15:28
سلام من برگشتم.
من میخوام بعد از 1 سال دوباره شروع کمن تغریبا همه چیز یادم رفته از شما دوستان عزیز و گرامی میخوام یه کنسول برای اجرای بازی و ایمیج از سیدیش بهم معرفی کنید . باتشکر پویا مزرعه دار:20:

amir_wish
11-06-2010, 16:35
بچه ها یه سوال
کد گیم شارک یا چیتر برای هوای بارونی و ... دارید ؟

راستی دموی مهمونی چای

دمش کنید بخورید :31:
راستی چندتا از این میسه های چایی گرفتین؟
و به جزء خودنش مصرف دیگه ای هم داره؟ مثلا بدیم به دیگران.

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

[QUOTE=hbmemol;5047655]به نظرتون منظور از عکس زیر چیه ؟
وقتی روی صندوق X میزنی این میاد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][
در این مورد کاملا حق با شماست . تو این بازی دیگه معلوم نیست چرا احوال پدر مادر آدمو میگیرن.
راستش من یک بار عکسی که از Cliff رو گرفتم میخواستم بندام توش، ولی هیچ رقمه نشد. ولی بالاخره این صندوقه چیزی هست :20:

amir_wish
11-06-2010, 16:42
[QUOTE=pouyaHarvestmoon;5047840]سلام من برگشتم.
من میخوام بعد از 1 سال دوباره شروع کمن تغریبا همه چیز یادم رفته از شما دوستان عزیز و گرامی میخوام یه کنسول برای اجرای بازی و ایمیج از سیدیش بهم معرفی کنید . باتشکر پویا مزرعه دار:20:
سلام دوست عزیز
این سی دی که من دارم از شرکت T20 گرفتم. حجمش 265MB هست
که هم توی pc قابل اجراست و هم تو ps1
در ضمن توی pc احتیاج به هیچ گونه نرم افزار خاصی احتیاج نداره و با گذاشتن سی دی به طور خودکار بازی اجرا میشه. و ویژگی خوبی هم که داره تو هر لحظه از بازی قابل save شدن هست.
توی بیشر مغازها هم وجود داره.:5:

mohamad2_1370
11-06-2010, 17:38
آقا چرا كسي به ما جواب نميده:41:
فقط بيگين چه جوري ميشه از گيم شارك روي pc استفاده كرد؟

angello1920
11-06-2010, 20:29
آقا چرا كسي به ما جواب نميده
توي همين تاپيك خيلي توضيح داده شده.من چون استفاده نكردم به همين دليل يادم نيست دقيقا چطور بود ولي فكر كنم يه نرم افزار ديگه هم دانلود بايد بكني و ... شما يه سرچ كن همين تاپيك رو جوابت هست.

hbmemol
11-06-2010, 20:56

من همه جوره امتحان کردم اما CD بالا نمیاد.
نا امید نباش یه راه دیگه هست.
فایل زیر رو پس از دانلود از حالت فشرده خارج کن , سپس هنگام اجرای بازی بازش کن.
حالا هر کدوم از موارد رو که خواستی میتونی EIN (فعال) و یا AUS (غیر فعال) کنی.
موفق باشی. :11:

pouyaHarvestmoon
12-06-2010, 07:53
[QUOTE=pouyaHarvestmoon;5047840]سلام من برگشتم.
سلام دوست عزیز
این سی دی که من دارم از شرکت T20 گرفتم. حجمش 265MB هست
که هم توی pc قابل اجراست و هم تو ps1
در ضمن توی pc احتیاج به هیچ گونه نرم افزار خاصی احتیاج نداره و با گذاشتن سی دی به طور خودکار بازی اجرا میشه. و ویژگی خوبی هم که داره تو هر لحظه از بازی قابل save شدن هست.
توی بیشر مغازها هم وجود داره.:5:
خیلی ممنون:10:
کسی نسخه قابل دانلودشو نداره؟:31:

hbmemol
12-06-2010, 12:35
با اجازه (سازنده ی چیتر قبلی) چند تغییر در چیتر داده شد و اکنون :
این چیتر رو پس از دانلود از حالت فشرده خارج کنید , سپس هنگام اجرای بازی بازش کنید.
حالا هر کدوم از موارد رو که خواستید میتونید EIN (فعال) و یا AUS (غیر فعال) کنید.
موفق باشید. :11:

نظرتون چیه ؟

A.P.R
12-06-2010, 17:32
سلام بچه ها منم برگشتم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه میشه هر کدومتون سیو هاتون رو بزارید تو تایپیک تا ببینیم کی از همه جلو تره
بقیه افراد دیگر هم که تازه یا دوباره این بازی رو شروع کردن استفاده کنن یا اینکه به سرعت بقیه دوستان هم برای رسیدن به شهر بیشتر شه:40:
ممنون:31::31::40::11:

A.P.R
13-06-2010, 12:59
[QUOTE=amir_wish;5048196]
خیلی ممنون:10:
کسی نسخه قابل دانلودشو نداره؟:31:

دوست خوبم نسخه ی کامپیوترش که شرکت T20 اون رو داده بیزون هیچ فرقی با نسخه ی پلی 1 که با نرم افزار ePSXe در کامپیوتر اجرا میشه نداره و فقط تم نرم افزار تبدیل کننده رو عوض کردن:8:
ولی به هر حال اگه خیلی اصرار داری این نسخه رو داشته باشی میتونی از یه خدمات کامپیوتری تهیه اش کنی چون هر چی سرچ کردم لینک دانلودش رو پیدا نکردم:41:(گشتم نبود....نگرد نیست:10:)

ولی واست نسخه psp این بازی به همراه تبدیل کننده اش میزارم تا بتونی تو کامپیوتر بازی کنی

لینک دانلود بازی برای psp:

لینک دانلود تبدیل کننده برای کامپیوتر:

Maggy_P
13-06-2010, 21:45
به وسیله ی ePSXe میشه کد گیم شارک وارد کرد.
یا با سیدی گیم شارک این کارو بکنید یا گیم شارک رو دانلود کنید :46:

angello1920
14-06-2010, 15:32
اگه میشه هر کدومتون سیو هاتون رو بزارید تو تایپیک تا ببینیم کی از همه جلو تره
بقیه افراد دیگر هم که تازه یا دوباره این بازی رو شروع کردن استفاده کنن یا اینکه به سرعت بقیه دوستان هم برای رسیدن به شهر بیشتر شه
ممنون
چند تا صفحه ي قبل سيو هايي كه مي خواي هست.خدا كنه اكثرتون بدون كد گيم شارك بازي رو پيش ببرين والا من كه با گيم شارك يكي گير آوردم همون رو ادامه داد تا ببينم خدا چي مي خواد.

به وسیله ی ePSXe میشه کد گیم شارک وارد کرد.
یا با سیدی گیم شارک این کارو بکنید یا گیم شارک رو دانلود کنید
چه جلب شما اينجا , شما اونجا , شما همه جا!

mohandesmohammad
15-06-2010, 16:28
آقایون خانوما سلام من عضو تقریبا جدیدم الان آخرای پاییز سال اولم فکر میکنم خوب بازی نکردم الان 2تا توت فرنگی قدرتی دارم خونم 6 % 2تا گاو دارم که یکیش بارداره 2 تا گوسفند دارم قلب کوتوله ها 3 تاس 10 تا مرغ و 4 تا ماهی کل بازی هم 20 % به نظرتون چطوره ؟
راستی بازی رو هم تو pc بازی میکنم بدون مبدل مال شرکت دلفینه

mohandesmohammad
16-06-2010, 08:15
اشتباه تایپی شد خونم 60 % قلب کارن هم آبی شده و بدون کد بازی میکنم

A.P.R
16-06-2010, 10:57
چند تا صفحه ي قبل سيو هايي كه مي خواي هست.خدا كنه اكثرتون بدون كد گيم شارك بازي رو پيش ببرين والا من كه با گيم شارك يكي گير آوردم همون رو ادامه داد تا ببينم خدا چي مي خواد.

عزیزم من از سیو های قبلی خبر دارم ولی منظورم سیو روزه یعنی آپدیته > آپدیت:42::9::5::31::40:
اگه ممکنه:)

RAHIL_2
16-06-2010, 15:58
سلام دوستان
منم تازه وارد این بازی شدم.
میخوام خونمو بزرگ کنم اما نمیشه همش میخواد مرغداری رو بزرگ کنه.نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین.

mehdiporbaba
16-06-2010, 17:25
سلام
یکی یه لطف در حق ما مبتدی ها بکنه و سیو خودشو برای ما بزاره پسون فایل سیو املاتور من .mem هستش

mohandesmohammad
16-06-2010, 17:31
بچه ها اینجا چه سوتو کور شده پس چرا کسی نمیاد؟

Dark^Knight
16-06-2010, 19:13
من Harvest Moon : Hero Of Leaf Valley رو دارم برای PSP حتما بازی کنین باحاله خیلی چیزا عوض شده

Dark^Knight
16-06-2010, 19:16
داستان Harvest Moon : Hero Of Leaf Valley
شما یک مزرعه دار هستید که تازه به این روستا اومدید . یه سری آدم میخوان روستا رو به شهر بازی تبدیل کنن . برای جولو گیری از این کار شما باید در طول 5 سال 5000GP بهشون بدید تا دست از سر شهر بردارن .

Dark^Knight
16-06-2010, 19:26
حیوانات بازی Harvest Moon : Hero Of Leaf Valley
سگ : اول بازی سگ ندارین 2 سگ هستن که میان تو خونتون می چرخن . 1 ماه براشون مدام غذا بزارین بعد روز اول ماه بعد وقتی براش غذا می زارین میدوه طرفتون بعد X بزنید برش میداره می گه اسمشو بذار بعد سگ واسه خودتون می شه .

مرغ : این مثل قبلیا مرغ داری از گاو داری جدا نیست . یه جا داره کلاً حیوون می فروشه قیمت مرغ هم 500GP هست .

گاو : از همون حیوون فروشیه 3000GP . راستی اشتباه گفتم برای از بین بردن شهر بازی 50000GP میخوان.

اسب : این هم خریدنیه از همون جا 5000GP . یه راه دیگه هم هست : همیشه برای Bob صاحب حیوون فروشی کار کنید بعد از اولین مسابقه اسب سواری میاد میگه که چرا تو مسابقه شرکت نکردی بعد یه اسب بهت قرض میده . اگه از اسب خوب مراقبت کنی ماله خودت می شه.

گوسفند : ندارد :31:

Dark^Knight
16-06-2010, 19:29
نحوه بدست آوردن چوب در Harvest Moon : Hero Of Leaf Valley
هر روز که نجاری باز هست پیش پیرمرد نجار برید و براش کار کنید بعد از 15 بار که براش کار کردین هر وقت چوب خواستین برین بهش بگین بعد شما رو میبره تو یه جنگل اونجا میتونین چوب بدست بیارین

Dark^Knight
16-06-2010, 19:30
نحوه بدست آوردن سنگ های ارزشمند در Harvest Moon : Hero Of Leaf Valley
به غاری که مخصوص Mining هست برید برای مرده 15 روز کار کنین بعد به شما اجازه میده هر وقت خواستین برین غار

mansour.m
16-06-2010, 21:53
چه خبرا؟چیز جدید چیه؟

mohandesmohammad
17-06-2010, 08:05
سلام دوستان
منم تازه وارد این بازی شدم.
میخوام خونمو بزرگ کنم اما نمیشه همش میخواد مرغداری رو بزرگ کنه.نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین.
ببین روند بازی همینطوریه یعنی اول باید مرغداریتو بزرگ کنی بعد مرحله اول بزرگ کردن خونه بعد گاوداری بعد مرحله دوم بزرگ کردن خونه بعد گلخونه

Advanced Ali-001
17-06-2010, 14:58
amir_wish
منو میشناسید من علی هستم تو این تایپیک خیلی بودم وتنها کسی هستم که نسخه اصلی بازی رو داره همونیکه544مگ هست!
این کاربر رو ببینیدباpsx v1.13 کار میکنه بدونین که این شبیه ساز بهترین شبیه سازه چون سیو لود های لحظه ای داره!
تو چند تا سایت خارجی هم این سری شبیه سازا بهترین انتخاب شده بود!:46:

mohandesmohammad
17-06-2010, 17:28
نسخه اصلیشو آپ کن تا دانلود کنیم

Mohammad_Ali_PC
19-06-2010, 11:01
سلام مهندسین محترم.
آقا میشه یه سیو بهم بدین که سال اول به خوبی پیش رفته باشه؟لطف کنین خواهشا.
البته اینم بگم که من نسخه کامپیوترش و گرفتم که نرم افزار دلفین تبدیل کنندشه.فرمت سیو هاشم MEM هستن.
میشه ؟
ممنون میشم.

bma2010
19-06-2010, 20:12
یه برنامه واسه باز کردن بازی harvest moon نسخه ps1 میخوام:41:

matrix_3s
20-06-2010, 07:01
خدایش همه عشق کارن هستن
120 در صد با کارن ازدواج کردن:31:

A.P.R
20-06-2010, 09:14
ما سیو میخوایم یالا:دی:دی:exclamati:16::15::33::26::دی
ما سیو میخوایم یالا:31:

mohandesmohammad
20-06-2010, 11:39
یه برنامه واسه باز کردن بازی harvest moon نسخه ps1 میخوام:41:

تو پستای قبلی بگرد خیلی هست

amir_wish
20-06-2010, 11:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام دوستان
همیطور که میبینید، توی ایم عکس همه تخم مرغها به ردیف و با نظم در کنار هم هستن.
کسی میدونه دقیقا چیکار باید کرد، که همیشه به این صورت باشه؟
چون گاهی شانسی به این صورت درمیاد.
و یک پیشنهاد داشتم
اگر میتونین از اولین طبقه معدن( هم پشت آبشار و هم زمستانی) تا اخرین رو بگردین یا همون شخم بزنین. هیچ جای خالی تو هر طبقه نباشه. حتی حاشیهارو هم بزنین. شاید اتفاق خاص بیوفته
من خودم نمیتونم چون هنوز سال اول اخرهای زمسونم و 5 تا توت فرنگی قدرتی بیشتر ندارم و سریع خسته میشم.
اگه انجام دادین بگین.

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

جناب اقای ALI HONDA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اول ممنون به خاطر تعریفتون و بعد اینکه شما سی دیتونو از کجا تهیه کردین؟
چون مال شما میشه گفت اورجیناله. مال من 250 mb هست.
لطفا اگه upload دش کردین لینکشو در اختیار من، و دیگر کاربران قرار بدین
ممنون

harvy
20-06-2010, 12:01
[QUOTE=amir_wish;5083595]
همیطور که میبینید، توی ایم عکس همه تخم مرغها به ردیف و با نظم در کنار هم هستن.
کسی میدونه دقیقا چیکار باید کرد، که همیشه به این صورت باشه؟
چون گاهی شانسی به این صورت درمیاد

براى منم اين اتفاق افتاده !فكر كنم وقتى ناراحت باشن اين اتفاق ميفته ! :20:
البته مطمئن نيستم... :13:

mt11
20-06-2010, 14:33
سلام این تراینر که گذاشتین خیلی خوبه من قبلا این بازی رو می کردم ولی اعصابم خرد شده بود از وقتی که تراینر رو گذاشتین خیلی حال کردم دوباره عاشق بازی شدم ایوووووووووووووووول اگه سیو شهر بازی رو دارید بذارید ممنون میشم راستی سیو ها که گذاشتینو چجوری بیارم تو بازی و اجراش کنم توضیح بدیم بازم ممنون

mehdiporbaba
20-06-2010, 18:13
یه بنده خدایی نیست که واسه ما بنده های خدا یه سیو بزاره در راه خدا:31:

iman reza
20-06-2010, 19:42
این 10 تا سیو از فصل و سال های مختلف بازیم البته زمستان یدونه گذاشتم

سه تا 22 بهار سال اول

23 تا 30 پاییز پاییز سال اول

14 تا 30 زمستان سال اول

3 تا 9 بهار سال دوم

7تا 10 تابستان سال دومم

6تا 13 پاییز سال دومم

22 تا 30 بهار سال سوم

6تا 15 تابستان سال سومم

1تا 13پاییز سال سوم
<FONT face="Times New Roman">

1تا 7 بهار سال چهارم

A.P.R
21-06-2010, 11:19

سه تا 22 بهار سال اول

14 تا 30 زمستان سال اول

3 تا 9 بهار سال دوم

7تا 10 تابستان سال دومم

6تا 13 پاییز سال دومم

22 تا 30 بهار سال سوم

6تا 15 تابستان سال سومم

1تا 13پاییز سال سوم

1تا 7 بهار سال چهارم

ایمان رضا جان لینک هات کار نمیکنه:18:
اگه تصحیحش کنی ممنونت میشم:31::40:

mehdiporbaba
21-06-2010, 12:56

سه تا 22 بهار سال اول

14 تا 30 زمستان سال اول

3 تا 9 بهار سال دوم

7تا 10 تابستان سال دومم

6تا 13 پاییز سال دومم

22 تا 30 بهار سال سوم

6تا 15 تابستان سال سومم

1تا 13پاییز سال سوم
1تا 7 بهار سال چهارم
دستت درد نکنه اما یه مشکلی هست پسوند فایل مموری املاتور من .mem هست من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yomjang
21-06-2010, 15:22
سلام.کد گیم شارک صمیمی شدن با اهالی روستا رو می خواستم.

iman reza
21-06-2010, 16:40
سلام
چرا کار میکنه خودم امتحان کردم گذاشتم
برای تغییر پسوند ....پسوند منو عوض کنین و پسوند که خودتون میخواین بذارین
بای

aminze
21-06-2010, 18:34
سلام.بالاخره با كارن به شهر رفتم.عمو امين:27:

hbmemol
22-06-2010, 11:06
سلام.بالاخره با كارن به شهر رفتم.عمو امين:27:

همیشه وقتی خواستید یه همچین موضوع مهمی رو اعلام کنید یه عکس هم بعنوان مدرک داشته باشید تا ذهن مارو مشغول نکنید.

MER30 :11:

yomjang
22-06-2010, 11:32
ایمان رضا جان کد گیم شارک صمیمی شدن با اهالی روستا رو می خواستم
لطف میکنی

aminze
22-06-2010, 17:35
همیشه وقتی خواستید یه همچین موضوع مهمی رو اعلام کنید یه عکس هم بعنوان مدرک داشته باشید تا ذهن مارو مشغول نکنید.

ببين بابا جان منظورم همون دهكده اي است كه بايد دارو بگيريم.شهر اصلي كه وجود نداره.مرسي . عمو امين:5:

mt11
23-06-2010, 01:27
من خیلی خوب رفتم و دارم میرم منتظر خبر های بعدیم باشین

MufcTalk.com
23-06-2010, 10:33
بازی که نسخه wii هست کدومش رو بچه ها بهتر دیدن؟

mt11
23-06-2010, 23:03
با تشکر از شما لطفا راه نماییم کنین که چطور می تونم از سیو هایی که دوستان گذاشتند استفاده کنم (لود کنم )
لطفا راهنمایی کامل کنید

aminze
24-06-2010, 12:11
سلام بچه ها.من رفتم داروي كارن رو گرفتم ولي سگ شكاري رو نتونستم پيدا كنم .اگر كسي ميدونه لطفا كمك كنه.mt11 عزيز توي صفحات اوليه كامل توضيح داده شده.مرسي.عمو امين:5:

hbmemol
24-06-2010, 12:19
ببين بابا جان منظورم همون دهكده اي است كه بايد دارو بگيريم.شهر اصلي كه وجود نداره.مرسي . عمو امين:5:

عزیزم منم منظورم همون دهكده اي است كه بايد دارو بگيريم.

اگه لطف کنی یه عکس بزاری ممنون میشم.

یه دونه ای امین جان :11:

aminze
24-06-2010, 17:55
عزیزم منم منظورم همون دهكده اي است كه بايد دارو بگيريم.

اگه لطف کنی یه عکس بزاری ممنون میشم.

یه دونه ای امین جان :11:
عزيزم عكس چرا سيومو برات ميزارم حال كني.چون تويي گذاشتما:10:
دارم آپلود ميكنم تموم شد ميزارم dial up همينه ديگه:5:
تموم شد

A.P.R
25-06-2010, 09:36
عزيزم عكس چرا سيومو برات ميزارم حال كني.چون تويي گذاشتما:10:
دارم آپلود ميكنم تموم شد ميزارم dial up همينه ديگه:5:
تموم شد

آقا لطفا پسوردشو هم بزار:11:

mt11
25-06-2010, 13:33
اقا امین پسووردش رو هم بذار دیگه با تشکر

aminze
26-06-2010, 01:24
اقا امین پسووردش رو هم بذار دیگه با تشکر
mt11 عزيز من پسورد روش نذاشتم.كامل دانلود كني مياد.راستي hbmemol عزيز شما چه خبر!سيومو دانلود كردي ؟ كيف كردي؟.عمو امين:5:

yomjang
26-06-2010, 08:58
آقا امین پسووردش رو هم بذار
ممنون

mohandesmohammad
26-06-2010, 09:28
RAHIL_2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام خوبی؟ تا کجا پیش رفتی؟

mohandesmohammad
26-06-2010, 09:34
mt11 عزيز من پسورد روش نذاشتم.كامل دانلود كني مياد.راستي hbmemol عزيز شما چه خبر!سيومو دانلود كردي ؟ كيف كردي؟.عمو امين:5:

آقا این پسورد داره اگه رفتی شهر چرا پسورشو نمیدی؟

A.P.R
26-06-2010, 12:26

عزیزم مگه مجبوری دروغ بگی؟ :13:
شما برای اثبات خودت چهار راه بیشتر نداری:5: :
1.پسورده فایل رو بزاری:31:
2.دوباره بدون پسورد آپلودش کنی:8:
3.یا بگی نرفتم خلاص:10:
4....:18:

RAHIL_2
26-06-2010, 15:45
سلام
این کیسه های چای به چه درد میخوره؟:eh:

aminze
26-06-2010, 18:41
عزیزم مگه مجبوری دروغ بگی خوب بگو نر فتم خلاص:13::10:
ببين پسرم . اگه نرفته بودم كه مرض ندارم بگم.تازه من پسورد نذاشتم.نميدونم چي ميگي!شايد اسم خودم باشه ولي بعيد ميدونم.در ضمن شما لياقت كمك هم نداري منو باش.ميخاي باور كن ميخاي باور نكن.اگه ميخاي بري دارو بگيري بايد قبل از پاييز سال سوم درصدت بالاي 85 باشه . ولي من هرچي رفتم به شهر اصلي نميرسم.اونو مطمئنم وجود نداره .در ضمن از فلوت جادويي هم خبري نيست . ولي هنوز نميدونم به قول كتاب پر از دروغ لوحه خانه اگر روز تولد خودمون و زن و بچه و سالگرد ازدواج رو بگيم توت فرنگي ميگيريم يا نه كسي تونسته .عمو امين:5:

hbmemol
27-06-2010, 11:33

عمو امين جان , فایل دانلود نمیشه و حجمش 0kb هست.

اگه امکان داره دوباره up کن.

krank
27-06-2010, 21:43
:5:من خیلی دارم بازی می کنم اما تاحالاشهرنرفتم احتمالا نمیره:41:

Zende
28-06-2010, 08:00
من یه مدت یه بار میام اینجا سر میزنم
محض اطلاع تمامی دوستان
شهری وجود ندارد
این نتیجه پس از 400 صفحه بحث توسط علما به نتیجه رسید:27:
با تشکر تیم اجرایی harvestmoon!:31:

harvy
28-06-2010, 09:21
[QUOTE=aminze;5102120]عكس چرا سيومو برات ميزارم حال كني.:10:

فكر كنم همون عكسو بزارى بهتره :27::13:

A.P.R
28-06-2010, 09:48
ببين پسرم . اگه نرفته بودم كه مرض ندارم بگم.تازه من پسورد نذاشتم.نميدونم چي ميگي!شايد اسم خودم باشه ولي بعيد ميدونم.در ضمن شما لياقت كمك هم نداري منو باش.ميخاي باور كن ميخاي باور نكن.اگه ميخاي بري دارو بگيري بايد قبل از پاييز سال سوم درصدت بالاي 85 باشه . ولي من هرچي رفتم به شهر اصلي نميرسم.اونو مطمئنم وجود نداره .در ضمن از فلوت جادويي هم خبري نيست . ولي هنوز نميدونم به قول كتاب پر از دروغ لوحه خانه اگر روز تولد خودمون و زن و بچه و سالگرد ازدواج رو بگيم توت فرنگي ميگيريم يا نه كسي تونسته .عمو امين:5:

پسر گلم چرا بیخودی حرص میخوری:27:
ما که چهار تا راه برات گذاشتیم:21:
خوب برو دوباره up کن:12:
(در ضمن تو این تایپیک افراد زیادی قبل از شما بودن که مرض داشتن. لطفا برای اطلاع بیشتر به صفحات قبل مراجعه فرمایید) متشکرم:31:

hooshang110
28-06-2010, 19:51
سلام بچه ها.اين كارن چي شد عمو امين.البته از حرفاي APR ناراحت نشي بنده خدا راست ميگه يه سند بيار پسرم.هوشي:8:

angello1920
29-06-2010, 11:12
سلام
این کیسه های چای به چه درد میخوره؟
تا اونجايي كه يادم مياد براي گرفتن برنج.

amir_wish
29-06-2010, 17:32
سلام بر دوستان
در مورد مریضی karen باید بگم که اون واقعا مریض میشه و شما باید به شهر برین برای گرفتن دارو ولی:
نه در psx یا همون ps1
در کنسول nintendo 64 این اتفاق میوفته و بطور حتم اتفاق میوفته
این هم منبعم :

البته شاید هم در psx هم اتفاق بیوفته!!!

hooshang110
29-06-2010, 18:38
تا اونجايي كه يادم مياد براي گرفتن برنج.
عزيز جان.فكر كنم يه رابطه ي عميق با عمو امين داري.برنج چيه برادر من.مثل اين كه هوس كردي A.P.R چندتا حركت... نشونت بده.هوشي:8:

Penhan-B8
01-07-2010, 18:46
اون سیو هایی که تو پست اول گذاشته شده مربوط به کامپیوتره؟

A.P.R
03-07-2010, 10:12
بچه ها کسی یه سیوه درست درمون نداره؟:19:
خیلی گیرم اگه بزارید ممنونتون میشم:11:

A.P.R
03-07-2010, 11:27
بچه ها فکر میکنم نسخه اصلی رایانه ای مزرعه دار رو با نام the farm پیدا کردم:8:
چون من با دایل آپ میام اینترنت نمیتونم دانلودش کنم :41:
شما دانلود کنید به ما هم خبر بدید:10:
اینم چند تا عکس:

برخی از ویژگی های بازی:
-گرافیک سه بعدی و بالا
حجم کم-
-داشتن انبار
-داشتن ابزار های مختلف
-قابلیت جذب کارگر
-قابلیت فروش اجناس
-دارا بودن مرغ داری
-قابلیت مزرعه داری
-قابلیت رفتن به شهر و فیلد های خود
-و.....
سیستم مورد نیاز:
-تمامی ویندوز ها
-سی پی یو 1.6 به بالا
-رم 512 مگابایت به بالا
-گرافیک 64 مگابایت به بالا
لینک دانلود با حجم 168 مگابایت:

رمز:

A.P.R
03-07-2010, 11:41
آره مخصوص کامپیوتره که با نرم افزار epsxe باز میشه

برای شلوغ کردن تایپیک هم از همه اعضا عذر میخوام:11:

Harvest_Moon_Iman
03-07-2010, 12:12
سلام
من آخرین باری که اومدم ورژن 3.0 تراینر هاروست گزاشتم
یه خبر توپ ورژن 5.0 این بازی تا چند روز آینده برای دانلود میزارم .
کسی کد جدید داره برام تو پرو فایل بزاره تا تو تراینر باز خونیش کنم

ویژگی جدید

کامل بودن آموزش سگ بدون بازی با توپ

در حال برسی = داشتن گل گاو در اول بازی

وتعدادی دیگه که مهمترینش اینا بودن

SANR
03-07-2010, 12:38
بچه ها فکر میکنم نسخه اصلی رایانه ای مزرعه دار رو با نام the farm پیدا کردم:8:
چون من با دایل آپ میام اینترنت نمیتونم دانلودش کنم :41:
شما دانلود کنید به ما هم خبر بدید:10:
اینم چند تا عکس:

برخی از ویژگی های بازی:
-گرافیک سه بعدی و بالا
حجم کم-
-داشتن انبار
-داشتن ابزار های مختلف
-قابلیت جذب کارگر
-قابلیت فروش اجناس
-دارا بودن مرغ داری
-قابلیت مزرعه داری
-قابلیت رفتن به شهر و فیلد های خود
-و.....
سیستم مورد نیاز:
-تمامی ویندوز ها
-سی پی یو 1.6 به بالا
-رم 512 مگابایت به بالا
-گرافیک 64 مگابایت به بالا
لینک دانلود با حجم 168 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرمز:

از بابت معرفی ممنون

Harvest_Moon_Iman
03-07-2010, 12:44
به نام خدا

Harvest Moon : Back To Nature

نکات + : هر چیزی که در بازی وجود دارد
نکات - : ندارد !

یادش بخیر وقتی بچه بودم این بازی رو در پلی استیشن 1 بازی میکردم.
این بازی در سال 2000 توسط شرکت Natsume به بازار عرضه شد ولی با فروش چندانی رو به رو نشد این بازی به عنوان بهترین بازی کم فروش در 16 سایت منتخب انتخاب شد و توانست بعد از این اتفاقات فروش خود را شروع کندهر کسی که تونست این بازی رو بازی کنه از این بازی لذت زیادی برده و من خودم این بازی رو به شما پیشنهاد میکنم .

داستان ( داستان این بازی هیچ چیزی ندارد ولی شما رو به بازی امید میدهد ) :
این بازی فقط و فقط در ابتدا با یک دمو شروع میشود و در حین بازی با داستانی رو به رو نیستید مگر انکه خود شما انرا رقم بزنید . شما در ابتدا به دهکده ای که پدرتان در ان کار میکرده میروید و باید پس از مرگ پدرتون اونجا رو دوباره بسازید و برایش نامی بگزارید و دوباره صنعت دهکده رو به چرخش در اورید . شما با هیچ چیز بازی رو شروع میکنید و در بازی داستان زندگی خود را رقم میزنید مثلا زن بگیرید یا نه ؟؟؟ با چه کسی ازدواج کنید ؟؟؟ در مسابقات پیروز شوید یا نه ؟؟؟ به مردم کمک کنید یا نه ؟؟؟ به کارتون رونق بدید یا نه ؟؟؟ و هزارن کار دیگر که باید انجام بدید یا ندید تا داستان بازی رقم بخورد و میشه گفت داستان بازی رو خود ما تعیین میکنیم که به نظر من باید در بازی های دیگری هم استفاده میشد که هیچگاه به جز HM ان رو دز هیچ جای دیگر ندیدیم.
امتیاز داستان : 9

گرافیک (ما همه چیز را میبینید ولی در اصل پی نمیبریم !!! ) :
این بازی با موتور مخصوصی به نام HMN ساخته میشود که مارا به بازی جذب میکند این موتور در اصل دارای رنگ امیزی زیباییست که که سه رنگ اصلی ان سبز – آبی و قهوه ای تشکیل میدهد و تقریبا ادم رو جذب بازی میکنند . شما در این بازی با گرافیک بسیار ساده ای طرفید که رزولوشن ان متاسفانه بسیار پایین است ولی کسی به ان توجه نمکند چون سازندگان همه جوره ان را پوشانده اند و برای شما همه ی چیزهایی که در یک دهکده باید باشد فراهم کرده اند و میتوان انرا حس کرد در یک دهکده ممکن است دریاچه وجود داشته باشد و کوه و دشت و ... که همه ی اینها در یک نقشه ی کوچک گنجانده شده است . در این بازی شما با مشکلات گرافیکی رو به رو هستید و لی در واقع اینها به شما کمک میکنند و سازندگان این موضوع ها رو میونستند و انها را در بازی گزاشته اند مثلا اگر با شخصی رو به شود اگر بدوید از او عبور میکنید و از ان رد میشوید که اگر این نبود شما گاهی اوقات در یک جا گیر میکردید که این مشکل در وژن اصلی بود و با ورژن بعدی یا تنها ورژنی که توایران اومد این مشکلات حل شد در کل گرافیک در نسل خود قابل قبول بود .
امتیاز گرافیک : 8

موسیقی و صدا گزاری ( HM بدون صداگزاری به عنوان بهترین موسیقی انتخاب شد و این است تعجب ما ) :
این بازی بدون صداگزاری توانسته جزو بهترین های سال خود باشد که این واقعا باعت تعجب میشود در این بازی حرف ها فقط به صورت نوشته رد و بدل میشود و همه ی این اتفاقات با اهنگ و Subtitle می افتد . شما با همه میتوانید در بازی صحبت کنید و همه نسبت به اون روز و حال و هوای شهر و وضعیت مسابقات جواب های متفاوتی به شما میزنند و این در نوع خود جالب است این بازی هنوز این نکته ی خود رو حفظ کرده .موسیقی این بازی نسبت به فصل , شب و روز , وضعیت جوی , محلی که شما در ان هستید و ... تغییر میکند و هیچ وقت برای شما تکراری نمشود مطمئن باشید . در این بخش بازی حرفهای زیادی برای گفتن داشت وتونست با موفقیت انها رو بزند .
امتیاز موسیقی : 9

گیم پلی ( وقتی سادگی و رازها با هم در می آمیزند , کدام ما را متوجه میکند ؟ ) :
بی برو برگرد گیم پلی این بازی از نظر همه بزرگ ترین عنصر در این بازی است که شما نمیتوانید ان را انکار کنید حتی اگر از این بازی نفرت داشته باشید همه چیز در این بازی یه قدرت و به سرعت پیش میره با دکمه ی O میدوید و اگر چیزی بر سر راه شما باشد میپرید و تقریبا همه چیز بازی که همینجوری ساده است و نه ساده از لحاظ فنی بلکه ساده از لحاظ کنترل کردن . رازها در این بازی شکا رو به بیشتر بازی کردن راقب میکنند و به شما انرژی دو جندان میدهد . در این بازی شب و روز و ساعت و دقیقه و روزهای همفته دارد و حتی فصل و سال که برای گذراندن ان باید کارهای مختلفی انجام دهید میخواهید میوه بکارید ؟؟؟ به مرغها یا گاو ها و گوسفند های خودتون برسید ؟؟؟ یا به کسی که دوست دارید ؟؟؟ یا نکه به خاطر طوفان نمیتونید برید بیرون ؟؟؟ شما چه کاری میخواید انجام بدید ؟؟؟ مطمئن باشید بازی به شما هیچگونه دستوری نمیدهد و شما راحت هستید . همچنین شما میتوانید به ماهیگیری هم بپردازید که در نوع خود جالب است . سازندگان بازی گفته اند ما بازی را با مینی گیم های جالب و بزرگ و بی نهایت پر کرده ایم. درکل این بازی در این بخش به بزرگترین پیروزی خود برسد و قطعا گیم پلی بازی به رازها برتری دارد ولی اینها هیچ وقت در این بازی با در جنگ نبودن بلکه با هم HM رو به وجود اوردند .
امتیاز گیم پلی : 10

کلام اخر ( این بازی نه تنها من بلکه مطمئن باشد شما رو هم متحیر می کند , بدون توجه به رنج سنییتون ) :
بله این بازی یکی از سرگرم کننده ترین بازی هایی خواهد بود که در طول عمرتون انجام دادید این بازی هم اکنون در سایت برای دانلود و اجرا روی PC هست . شما باید این بازی رو تجربه کنید و مطمئنا" شما هم از این بازی مثل ما لذت میبرید . میتوانید امکانات ان را در بخش خودش مشاهده کنید .
ارزش : 10
امتیاز کلی : 9.5

faeeze
03-07-2010, 13:20
salam man ba psp in ro bazi mikonam va dokhtare ba inke ghalbe ie pesare ghermeze vali nemitoonam aroosi konam in id mane mishe be man begin chi kar bayad bokonam?
:41:

kourosh4
03-07-2010, 14:40
دوستان سلام ....
من 4-5 ساله پیش این بازی رو با PS1 تا سال سوم رفتم ولی به شهر نرفت....
دو باره حوس کردم بازیش کنم اگه میشه بهترین برنامه برای بازی با PC رو بگید تا دانلود کنم .....
راستی کسی هم هست که به شهر رفته باشه؟
ممنون از دوستان گلم:10:

Zende
03-07-2010, 15:30
salam man ba psp in ro bazi mikonam va dokhtare ba inke ghalbe ie pesare ghermeze vali nemitoonam aroosi konam in id mane mishe be man begin chi kar bayad bokonam?
لطفا فیگیلیش ننویس و فارسی بنویس تا بشه سریع تر خوند
اگه قلب قرمز باشه باید توی سوپرمارکت یه پر آبی باشه باید اونو بخری و بدی بهش

دوستان سلام ....
من 4-5 ساله پیش این بازی رو با PS1 تا سال سوم رفتم ولی به شهر نرفت....
دو باره حوس کردم بازیش کنم اگه میشه بهترین برنامه برای بازی با PC رو بگید تا دانلود کنم .....
راستی کسی هم هست که به شهر رفته باشه؟
ممنون از دوستان گلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شهری وجود ندارد
با تشکر

Penhan-B8
04-07-2010, 10:15
:33:
آقایون:
سیو های پست اول مال کامپیوتره؟

d3vilshadow
04-07-2010, 10:34
سلام به همه
من تازه واردمو قدیما دیوونه این بازی بودم
لینکی هست که بازی رو گرفت واسه pc؟

Azad296
04-07-2010, 10:39
سلام بچه ها.
من تازه ميخوام اين بازي رو شروع كنم.
البته تو پلي استيشن خيلي بازي كردم.
ميخواستم ببينم ورژناي مختلف داره؟ و اگه داره كدوم بهتره؟
اگه ميشه لينك دانلود هم بذاريد.
ممنون

habib 1
04-07-2010, 11:22
اقا اصلا شهرو نخواستيم .شهرو ول كنيد.(راستي من تو يه جايي خوندم كه شركت nutsame هم گفته شهري نيست) (دوما طبق گفته معلومات بايد تمام مسابقاتو برنده بشي :18:كه اين امكان نداره چون تو مسابقه اسب دواني سال اول اسب هنوز بزرگ نشده)وما اين جا راجع به harvest moon:back to nature صحبت ميكنيم نه چيزاي ديگه:31:

A.P.R
04-07-2010, 12:05
از بابت معرفی ممنون

آقا بالاخره نسخه pc بود یا نه؟:46:
آیا درست یافتم؟:31:

Zende
04-07-2010, 15:25
من دانلود کردم اولش نصب میاد و بعدشم یه داس میاد که نصب رو کامل میکنه تا 100 درصد پر میشه بعدش که تموم میشه enter میزنی و بعدشم نصب تموم میشه
و بعدشم میزنی رو آیکونش یه لودینگ میاد بعدشم میره تو بازی:دی
البته فکر نکنم این ربطی به harvestmoon داشته باشه ولی همون حدوداست

ALIkoocholo
04-07-2010, 16:36
از دوستان عزیز تقاضا دارم بهترین سیوی که از هاروست مون (ps1)دارن برامون بزارن.
بسیار ممنونم اگر این لطف بزرگ رو در حقم کنید.(خواهش میکنم زودتر اقدام نمایید):20:
التماس دعا
یاعلی

کسی نیست؟لطفا سیواتونو برام بزارید.من منتظرم:41:

Penhan-B8
05-07-2010, 09:40
:33:یکی جواب منو بده!:33:
اون سیو های اول تاپیک مال هاروست مونیه که از PS1 مستقیم Port شده تو کامپیوتر یا مال Harvest Moon خود کامپیوتره!
:33:یکی جواب منو بده!:33:

ALIkoocholo
05-07-2010, 10:19
بابا یه "س ی و" (save) ازتون خواستما :13:
هیچکی جوابمونو نمیده!!!
حداقل بگید از کجا گیر بیارم . یه آدرسی. چیزی

hpk34
05-07-2010, 13:20
بابا یه "س ی و" (save) ازتون خواستما :13:
هیچکی جوابمونو نمیده!!!
حداقل بگید از کجا گیر بیارم . یه آدرسی. چیزی

اون سیو های اول تاپیک مال هاروست مونیه که از PS1 مستقیم Port شده تو کامپیوتر یا مال Harvest Moon خود کامپیوتره!

سلام

اون سیوهای صفحه اول که با پسوند GME هست رو میشه با شبیه ساز یا املاتور epsxe اجرا کرد.بعد میتونید تو بازی سیو رو لود کنین.

یعنی شما سی دی پلی یک رو میزارین تو کامپیوتر و با این املاتور اجراش میکنین.:31:

ali-07
05-07-2010, 14:06
آقا بالاخره نسخه pc بود یا نه؟:46:
آیا درست یافتم؟:31:

نخير اين بازي كجا و هروست مون كجا
اين يه بازي بيخوده كه اصلا ارزش بازي نداره نداره از نظر من
اما هاروست موون يه چيزه ديگه بود :46:

srmr7
05-07-2010, 14:13
سلام به همه
من تازه واردمو قدیما دیوونه این بازی بودم
لینکی هست که بازی رو گرفت واسه pc؟

من سی دی این بازی را برای کامپیوتر دارم ودقیقا مثل ps 1هست:31::31:

Penhan-B8
05-07-2010, 15:10
من سی دی این بازی را برای کامپیوتر دارم ودقیقا مثل ps 1هست:31::31::31:

اونو دلفین کامپیوتر Port کرده

amir_wish
05-07-2010, 15:50
دوستان عزیز این بازی صرفا برای Ps1 میباشد و کنسول دیگری این بازی رو ندارد.
فقط با یک سری از شبیه سازها میتوان این بازیرو انجام داد.
منبع گفتهام:

kourosh4
05-07-2010, 17:14
دوستان من قبلا این بازی رو روی ps1 رفتم الان میخوام روی pc هم بازی کنم لطفا یه برنامه ی شبیه ساز خوب که راحت بشه باهش بازی کرد رو بهم معرفی کنید ....
راستی من قبلا حدود 2.5 سال بازی کردم کل مدت بازی چقدره و اینجور که معلومه اصلا شهری درکار نیست درسته!
ممنون.....

ali-07
05-07-2010, 18:58
دوست عزيز توي همين تاپيك بگردي لينك دانلود امولاتور رو پيدا ميكني كه البت ورژن هاي جديدترش هم اومده
بايد بگم كه اين بازي خيلي طولانيه و كلي راز و رمز داره
و البته هيچ شهري هم در كار نيست

matrix_3s
05-07-2010, 19:50
راستی من قبلا حدود 2.5 سال بازی کردم کل مدت بازی چقدره و اینجور که معلومه اصلا شهری درکار نیست درسته!
ممنون.....
شهر کدومه بابا
اصلا کی شهر شهرو راه انداخت ...........
من که خودم نتونستم برم توی p30 هم چند نفر خالی بستن

habib 1
06-07-2010, 17:18
من هم با نظرت موافقم.راستي ميدونيد چطوري ميشه تو 2 روز ابزار ها رو 400 درصد كرد؟
پس لطفا اينو ترجمه كنيد و براي بقيه بزاريد ممنون.:20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 400% tools in 2 days

On the first day BEFORE you go outside and meet the mayor, get out your tools from the toolbox. Now use them repeatedly and gain points towards it going up. You will not pass out because you have to see the event where Thomas comes and shows you the town. Then the first thing you need to do is go to the hot springs or else you'll pass out from the work. Afterwards fill your watering can. On the second day use your watering can over and over until 400 % then go outside because you have to meet WON! Then go back to the springs and rest. Because the game doesn't let you pass those two events, you can finish all of your tools in the first 2 days!

shahin_100
12-07-2010, 00:50
اگه کسی رفته شهر یه عکس بگیره و لینکشو بزاره اینجا تا ما هم ببینیم

SANR
12-07-2010, 07:54
من هم با نظرت موافقم.راستي ميدونيد چطوري ميشه تو 2 روز ابزار ها رو 400 درصد كرد؟
پس لطفا اينو ترجمه كنيد و براي بقيه بزاريد ممنون.:20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 400% tools in 2 days

On the first day BEFORE you go outside and meet the mayor, get out your tools from the toolbox. Now use them repeatedly and gain points towards it going up. You will not pass out because you have to see the event where Thomas comes and shows you the town. Then the first thing you need to do is go to the hot springs or else you'll pass out from the work. Afterwards fill your watering can. On the second day use your watering can over and over until 400 % then go outside because you have to meet WON! Then go back to the springs and rest. Because the game doesn't let you pass those two events, you can finish all of your tools in the first 2 days!

به فرض که 400 درصد شد،چطوری میشه توی همون روزهای اول به ازای هر ارتقاع ابزا،5 هزار تا پول داد در صورتیکه حتی پول خرید دانه هم نداره؟؟

Zende
12-07-2010, 10:17
اگه کسی رفته شهر یه عکس بگیره و لینکشو بزاره اینجا تا ما هم ببینیم
شهری وجود ندارد

lovely_darbedar
17-07-2010, 19:29
سلام
آقا من این بازیو بعد از 4 سال گرفتم بشینم بازی کنم:8:بازیش نسخه ی پلی یکه با برنامه ی psx هم اجرا میکنم.کسی ترینری چیزی نداره من باهاش بازی کنم؟:41:

harvy
18-07-2010, 15:44
من دنبال بازى harvest moon a wonderful life هستم.مى خواستم اونو از طريق اينترنت تهيه كنم اما چيزى پيدا نكردم.
بهم بگين كه از كجا مى تونم پيداش كنم؟

Zende
18-07-2010, 18:32
اون بازی برای play station 2 هست نه Play station 1 و به هیچ وجه نمیتونی با کامپیوتر به صورت شبیه سازی بازی کنی(این تجربه ی شخصی و تجربه ی خیلی از خارجی ها بود که 100 برابر من دستگاشون خفنه)

NightBoy
21-07-2010, 14:28
شهر کدومه بابا
اصلا کی شهر شهرو راه انداخت ...........
من که خودم نتونستم برم توی p30 هم چند نفر خالی بستن

شهری در کار نیست هممون رفتیم سر کار

Zende
24-07-2010, 13:07
450 صفحه سر شهر بحث شد
آخرشم به این نتیجه رسیدیم که شهری نیست
پس الکی دوباره بحثو شروع نکنید لطفا

harvy
25-07-2010, 11:55
من كه بدون فكر رفتن به شهر،اين بازى رو ادامه ميدم.شما هم بى خيال شهر بشيد.:20:

Sepehr Rezamand
25-07-2010, 15:32
من كه بدون فكر رفتن به شهر،اين بازى رو ادامه ميدم.شما هم بى خيال شهر بشيد.:20:

1) من با شما موافثم اینطوری با خیال راحت آدم بازی می کنه!:31:
2) من یک سیو از بهار سال سوم می خواستم لطفا اگر کسی داره بزاره:46:
با تشکر سپهر

بی باک بی بال
26-07-2010, 06:47
من اگه سازنده این بازی رو ببینم اول خٍرخٍرشو میجوم بعد می کشمش

harvy
27-07-2010, 18:25
من اگه سازنده این بازی رو ببینم اول خٍرخٍرشو میجوم بعد می کشمش

اگه منم بودم، همين كارو مى كردم :44:

Sepehr Rezamand
27-07-2010, 18:28
عزیزان لطفا به جای حاشیه رفتن لطف کنن سوالات منو جواب بدن!

matrix_3s
27-07-2010, 21:14
دوستان به نظرتون اولین نفری که بحث شهر رو انداخت کی بود..........
من که اولین بار تو کتاب رمز خوندم..........

Sepehr Rezamand
27-07-2010, 22:29
نه آقا جان شهر کدومه لوحه خونه برای اینکه دیگه شورشو دربیاره و باعث پرطرفدار شدن بازی بشه گفته شهر هست شهری در کار نیست 450 صفحه هی گفتیم شهر-شهر-شهر خسته نشدید دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

angello1920
29-07-2010, 11:21
اون بازی برای play station 2 هست نه Play station 1 و به هیچ وجه نمیتونی با کامپیوتر به صورت شبیه سازی بازی کنی(این تجربه ی شخصی و تجربه ی خیلی از خارجی ها بود که 100 برابر من دستگاشون خفنه)
چي! نمي شه بازي پلي 2 رو به صورت شبيه ساز با كامپيوتر بازي كرد ؟
رفيق همون روز هاي اول كه god of war 2 اومد يكي از دوستام اون رو توي كامپيوتر با نرم افزار شبيه ساز بازي كرد.
شما منظور ديگه اي داشتي !!!؟

harvy
31-07-2010, 11:00
چرا ديگه كسى به اين تايپيك سر نمى زنه؟ فكر كنم همه سرشون شلوغه غير از من! همه كار دارن غير از من! :8:

Zende
31-07-2010, 11:22
چي! نمي شه بازي پلي 2 رو به صورت شبيه ساز با كامپيوتر بازي كرد ؟
رفيق همون روز هاي اول كه god of war 2 اومد يكي از دوستام اون رو توي كامپيوتر با نرم افزار شبيه ساز بازي كرد.
شما منظور ديگه اي داشتي !!!؟
god of war 2 به صورت شبیه سازی شده ی کامپیوتر برای خود کامپیوتر اومد اما شبیه سازی شده بود
اما هنوز بازی های play station 2 رو با emulator نمیشه بازی کرد مگر اینکه برنامه ی جدیدی اومده باشه
اونی که دوست شما بازی کرده 100 درصد نسخه ی شبیه سازی شده ی روی کامپیوترش بوده نه نسخه ی اصلی که با emulator میخواسته اجرا کنه

Sepehr Rezamand
31-07-2010, 11:50
god of war 2 به صورت شبیه سازی شده ی کامپیوتر برای خود کامپیوتر اومد اما شبیه سازی شده بود
اما هنوز بازی های play station 2 رو با emulator نمیشه بازی کرد مگر اینکه برنامه ی جدیدی اومده باشه
اونی که دوست شما بازی کرده 100 درصد نسخه ی شبیه سازی شده ی روی کامپیوترش بوده نه نسخه ی اصلی که با emulator میخواسته اجرا کنه

دوست عزیز من یک Emulator دارم که بازی های PS2 رو اجرا می کنه خواستین بگین بزارم ولی به Ram و گرافیک نیاز دارم حد اقل Ram باید 1GB باشه و گرافیک باید 512 باشه!:46:

matrix_3s
31-07-2010, 19:21
من بازی هاروست مون ps2 رو با املاتور بازی کردم ولی یه کم کند بود

بی باک بی بال
02-08-2010, 12:20
دوست عزیز من یک Emulator دارم که بازی های PS2 رو اجرا می کنه خواستین بگین بزارم ولی به Ram و گرافیک نیاز دارم حد اقل Ram باید 1GB باشه و گرافیک باید 512 باشه!

نیکی پرسش بگذار

mhadishirani
02-08-2010, 14:02
نیکی پرسش بگذار
بابا pcsx2 یه تاپیک برای خودش تو بخش کنسول داه ولی شما اینجا دعوا میکنید!!!!!!!!!
خوب برید بخش کنسول بخونید دیگه

Zende
03-08-2010, 10:59
دوست عزیز من یک Emulator دارم که بازی های PS2 رو اجرا می کنه خواستین بگین بزارم ولی به Ram و گرافیک نیاز دارم حد اقل Ram باید 1GB باشه و گرافیک باید 512 باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس جدیدا همچین برنامه ای اومده
قبلا اصلا نمیشد و مثل چی lag داشت

matrix_3s
03-08-2010, 19:35
پس جدیدا همچین برنامه ای اومده
قبلا اصلا نمیشد و مثل چی lag داشت
اکثر بازیا رو میاره................

vampyre
04-08-2010, 14:48
سلام.
لینکه دانلود املاتور و بازی رو میدید.

A.P.R
04-08-2010, 22:06
میشه لطف کنید لینک دانلود شبیه ساز رو بزارید؟:5:
اگه ممکنه سریعتر!!:31::11:

mhadishirani
04-08-2010, 22:16
میشه لطف کنید لینک دانلود شبیه ساز رو بزارید؟:5:
اگه ممکنه سریعتر!!:31::11:
نه . اینجا جاش نیست.
باید بری بخش کنسول pcsx2 تاپبک داره میتونی دانلود کنی

A.P.R
04-08-2010, 22:51
نه . اینجا جاش نیست.
باید بری بخش کنسول pcsx2 تاپبک داره میتونی دانلود کنی
عزیزه دلم من با شما صحبت نکردم که الکی نظر میدید:2:
من خودم انقدر حالیم هست:8:
در ضمن این درخواست بچه های دیگه هم هست:10:
برای اثبات شهر(بودن یا نبودن مساله این است):31:
و برای اثبات حرف دیگر دوستان:13:
افتاد؟:21:

Zende
04-08-2010, 23:17
شهر که نداریم قربونت برم بحثو شروع نکن 500 صفحه رفتیم جلو هیچی نفهمیدیم رفتیم سر خونه اول که شهر نیست=))))))

اینجا جاش نبود....
ولی خوب..

این نسخه ی قدیمی هست که خودم دارم میتونم بگم کیو چی کار کنی:دی

این هم نسخه ی جدیده که نمیدونم!

pedramharmonica
05-08-2010, 00:14
دوستان ! من 9 سال پیش این بازی رو انجام میدادم .... راستش مشکل از جایی شروع میشه که همون سال 2001 تو یه شماره از یه مجله بازیهای کامپیوتری ( که خیلی بی کیفیت و البته در حد یه دفترچه منتشر میشد ) یه مقاله ای چاپ شد از شخصی که اسم نمیبرم اما امروز از نویسندگان صفحه گیم کلیک جام جم هست ! که اسمش هم با " ط " شروه میشه اون مقاله یه ترجمه مبتدی و تخیلی از یه نوشته خارجی درباره بازی harvest moon بود که چیزهای عجیبی بهش اضافه شده بود که هیچ ربطی به نسخه back to nature مخصوص پلی استیشن نداشت ! باید خدمتتون بگم من خودم 3 سال رو تموم کردم ! زن و بچه و همه چی ... تمام چیزهای مخفی رو باز کردم این بازی هیچیی دیگه جز این نداره ! شما بعد از پایان 3 سال شهردار میاد میگه میخوای بمونی یا نه اگر بگی نه بازی تموم میشه اگر بگی اره تا ابد بازی میکنی !!!! نه شهری من توش دیدم نه خرید وسایلی مثل کمپاین و غیره ! یا مثلا این که یه مزرعه دیگه هم وجود داره باید توش برنج بکاری که اصلا همچین چیزی نبود ! ولی یادش بخیر ... من با این بازی خاطره ها دارم !

vampyre
05-08-2010, 05:44
لینک دانلود بازی برای ps1 که با شبیه ساز اجرا شه رو بدید.

A.P.R
05-08-2010, 13:54
شهر که نداریم قربونت برم بحثو شروع نکن 500 صفحه رفتیم جلو هیچی نفهمیدیم رفتیم سر خونه اول که شهر نیست=))))))

اینجا جاش نبود....
ولی خوب..

این نسخه ی قدیمی هست که خودم دارم میتونم بگم کیو چی کار کنی:دی

این هم نسخه ی جدیده که نمیدونم!

عزیزم من مال پلی 2 رو گفتم:46:
در ضمن از شما هم ممنونم که درست گوش زد کردید:11:
قبول دارم اینجا جاش نیست ولی بفرما/بشین/بتمرگ هر سه تاش یه معنی میده:5:
باید طرز برخورد صحیح باشه:8:
شهری وجود نداره لطفا دوباره بحث رو راه نندازید:46:
با تشکر:31:

vampyre
06-08-2010, 20:11
سلام.
کسی لینکه دانلودی از راهنمای lohekhaneh داره؟

Zende
06-08-2010, 20:33
برای پلی 2 که pcxe نیومده

100 درصد باید طرز برخورد درست باشه

لینک دانلود دفترچه راهنما
خدمت شما:

ali-07
06-08-2010, 21:07
سلام.
کسی لینکه دانلودی از راهنمای lohekhaneh داره؟

10-20 صفحه اول این تاپیک رو بگردی متن اصلیش هست

vampyre
07-08-2010, 16:35
حذف شود.......

MohammadT15
08-08-2010, 14:08
بچه ها درباره ی بازی برداشت محصول پلی 1 بگم که کی میگه شهری وجود نداره؟وجود داره من چند سال پیش کتاب رمزشو خوندم درست یادم نیست اما باید 3 سال بگذره و درصد مزرعت 100 باشه یه سری شرایط دیگه هم داشت که من یادم نیست اما خیلی شرایط سختی بود طوری که من اون شرایط رو دیدم قید بازی شهر رفتن رو زدم در ضمن عکسهایی از شهر هم کشیده بود خیلی جالب بود ولی میگم شرایطش سخت بود و من یادم نیست چیا بودن فقط این یادمه درصد مزرعه باید 100 باشه اما میگم که خیلی شرایطش سخت بود ولی شهر وجود داره:46:

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

خوب بچه ها من یه مشکلی دارم در بازی Harvest Moon A WonderFul Life SP مال کنسول PS2 هست مشکلم اینه که کد گیم شارکشو میخوام و پیدا نمیکنم
البته پیدا میکنم ولی چجوری بگم هر جا پیدا کردم زدم کار نکرده نه پولام بی نهایت شده نه بقیه کدها کار کرده
حتی از سایت خود گیم شارک هم کدشو گرفتم کار نکرد:41:کمک میخوام

matrix_3s
08-08-2010, 15:04
خوب بچه ها من یه مشکلی دارم در بازی Harvest Moon A WonderFul Life SP مال کنسول PS2 هست مشکلم اینه که کد گیم شارکشو میخوام و پیدا نمیکنم
البته پیدا میکنم ولی چجوری بگم هر جا پیدا کردم زدم کار نکرده نه پولام بی نهایت شده نه بقیه کدها کار کرده
حتی از سایت خود گیم شارک هم کدشو گرفتم کار نکرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کمک میخوام
امکان داره اون کدها واسه ورِژن بالاتر گیم شارک باشه

MohammadT15
08-08-2010, 16:25
امکان داره اون کدها واسه ورِژن بالاتر گیم شارک باشه

نه داداش من گیم شارک 2 ورژن 4.1 استفاده میکنم و اون کدهایی رو هم که از توی سایت گیم شارک وارد سی دی کردم مال همین ورژن بود نمیدونم چرا اینجوریه این بازی:41:ایرادم از سی دی بازیم نیستا تا حالا 2 تا دیگه گرفتم اما کار نمیکنه
تازه سی دی CodeBreaker 2008 رو هم گرفتم اونم مخصوص کد بازیاس کد بازی Harvest Moon A Wonderfullife SP رو داشت حتی یه دونه از کد هاشو هم فعال میکنم میخوام وارد بازی شم بازی قفل میکنه قبل از اینکه شروع شه

light
17-08-2010, 12:02
منم تو harvest moon ps1 اين مشكل دارم
هم كد گيم شارك و هم ترينر ميزنم تو بازي كار نميكنه

JahanaraCo
22-08-2010, 18:03
بچه به هر کی که میپرستین یکی ترینر harvest moon ps1 به من بده مردم پیداش نکردم تو رو خدا کمک خواهش میکنم

matrix_3s
22-08-2010, 21:44

Arrowtic
24-08-2010, 15:31
خواهشا لینک دانلود Harvest Moob:Back to Nature برا PSP رو بذارید.

Arrowtic
25-08-2010, 11:55
خواهشا لینک دانلود Harvest Moob:Back to Nature برا PSP رو بذارید.
انو جواب ندادیدها!
تبدیلی برا کامپیوترشم بذارید plz

milad dante
25-08-2010, 18:04
این بازی که برای PC نیومد،کسی تو این سبک بازی برا PC سراغ نداره؟؟؟؟

Arrowtic
25-08-2010, 18:17
این بازی که برای PC نیومد،کسی تو این سبک بازی برا PC سراغ نداره؟؟؟؟
تبدیلی این بازی برا PC هست ولی.

Arrowtic
25-08-2010, 18:41
آقا مگه میخوای تانک بیاری تو خیابون که میگی مجوز بدن!
دانلود این بازی برای PC:

light
25-08-2010, 22:03
من هر چي ترينر گرفتم كار نكرد
يعني تو بازي on ميشه ولي اعمال نميشه

مشكل كجاس ؟
كسي ميتونه سيوي چيزي براي epxe بهم بده ؟ يا با ترينر پول رو فقط زياد كنه بهم بده

Zende
25-08-2010, 22:39
والا ترینر کار نمیکنه
فقط کد های گیم شارک کار میکنه
که اونم هست توی همین تاپیک اما موضوع اینه که الآن یادم نیست چجوری باید به شبیه ساز واردش کرد
چیز دیگه ای کار نمیکنه
البته کدی که برای پلی استیشن 1 بود که همه چیز رو به درجه آخر میرسوند و فقط پول نبود
بازی رو هم بی مزه میکرد

bleu2u4u
25-08-2010, 22:46
اقا این بازی چیه این همه طرفدار داره؟
برای psp هم هست؟
سبکش چیه؟

Zende
25-08-2010, 22:53
این سبکش شبیه سازی شده به کشاورزی هستش
back to nature نسخه ی play station 1 هست که طرفداران خیلی زیادی رو به خودش جذب کرده
و کسانی که حتی از سبک شبیه سازی شده خوششون نمیآید از این بازی لذت میبرند
اما متاسفانه درسته که نسخه ی ps 2 طرفداران خودش رو داشت اما به هیچ عنوان لذتی که نسخه ی back to nature داشت رو نداشت
روی psp هم هست شاید با همین اسم هم باشه اما من اطلاع دقیقی ندارم

Arrowtic
25-08-2010, 23:20
من PSP شو دارم.Harvest Moon:Valley's hero.(چنین چیزی)
سوم شخصه!

light
25-08-2010, 23:28
گيم شارك دارم ولي اونم تو بازي جواب نداد

bleu2u4u
25-08-2010, 23:32
من PSP شو دارم.Harvest Moon:Valley's hero.(چنین چیزی)
سوم شخصه!

ارزش دانلود داره؟

Arrowtic
25-08-2010, 23:36
آره از خیلی از بازی های PSP بهتره ولی خوب باز هم به پایه Harvest Moon:Back to Nature تو PS1 نمیرسه.

Zende
25-08-2010, 23:51
بله جذابیتی که back to nature داشت و داره هیچ نسخه ی دیگه ای از harvestmoon نداره و نخواهد داشت

A.P.R
30-08-2010, 06:04
بچه ها بی خیاله شهر بشین و آزادانه و با فراقه بال بازی رو دنبال کنید و با یه سری افکار و اهداف پوچ لذت بازی کردن رو از خودتون نگیرید

خوب اگه کینگ سیتی وجود داره مبارکه صاحابش باشه و لطفا اون رو واسه خودش نگه داره یا اینکه بره یه تایپیک بزنه اسمشم بزاره کینگ سیتی همونجا هم این مغوله رو ادامه بده

(لطفا به حرف یه سری آدم سود جو که قصد فریب شما برای فروش و کار و کاسبی خودشونو دارن توجه نکنید و راحت بازی کنید)

Dark Shine
31-08-2010, 20:58
اول بازی که باید علف های هرز رو بچینیم هی خسته میشه و میره بیمارستان چیکار کنم خسته نشه!
بازی رو روی Pc بازی میکنم!:46:

clickestan
31-08-2010, 21:13
بازی رو چطور میشه روی pc بازی کرد؟

Dark Shine
31-08-2010, 21:16
با مبدل ps2 !

A.P.R
01-09-2010, 03:53
اول بازی که باید علف های هرز رو بچینیم هی خسته میشه و میره بیمارستان چیکار کنم خسته نشه!

عزیزم باید کارت رو در هر روز تقسیم کنی یعنی اینکه به طور مثال در روز اول نیاز به 4 جای خالی برای کاشتن 4 دانه داری
یعنی باید به اندازه ی 4 تا دانه که میخوای بکاری علف هرز ها رو بچینی و زمین رو شخم بزنی!!
در ضمن همشونو هم شخم نزن!!!!!!توی کوله پشتیت ذخیره کن و بده به poupori همون دختر مو قرمزی که توی مرغداری کار میکنه!:31:
این باعث میشه تا قلب اون زود تر قرمز شه:40:

بازی رو چطور میشه روی pc بازی کرد؟

در مورد این موضوع هم باید بگم که این بازی پلی 1 هستش وباید از مبدل پلی 1 هم استفاده کنی!
حالا از اینا بگذریم :5:
دوست عزیزم شما دو راه بیشتر نداری:
1.یا میتونی نسخه تدوین شده اش رو توسط شرکت دلفین تهیه کنی که فکر میکنم کار زیاد ساده ای نباشه!!
2.یا اینکه مبدل پلی 1 رو از لینک زیر دانلود کن و بازی رو در کامپیوترت با خیالی راحت بازی کن!!

hopee
01-09-2010, 23:43
یادش بخیر چه دورانی داشتیم با هاروست مون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif
چه روزایی داشتیم تو این تاپیک با بچه ها.
راستش الان داره بهتون حسودیم میشه. :20:
-----

و اما در پاسخ به شما دوست عزیز باید بگم که هر وقت خسته شدید با یه ساعت استراحت تو حموم میتونید همه انرژی از دست رفتتونو برگردونید.
و راه حل دیگه (در مورد علفای هرز) اینه که اونارو نچینید و فقط از زمین بردارید و دوباره بندازید رو زمین که در این صورت خسته نمیشید.

kiuq
01-09-2010, 23:49
از دوستان کسی تونسته این بازی رو تموم کنه والا ما 5سال پیش تا جایی رفتیم دیگه ولش کردیم...
اون موقع بچه ها میگفتن میره شهر !!!؟؟؟:13:
:11:

zamany
04-09-2010, 03:28
سلام من چطور میتونم میوهجاتی را که کاشتم برداشت کنم و کجا و به کی بفروشم منو راهنمایی کنید راستی راهنمایی قدم به قدم بازیو را برایم بگذارید ممنون :40:

A.P.R
11-09-2010, 19:44
آقا هاروست مون هم مثله خیلی تایپیک های زیبای دیگه تعطیل شد؟؟؟
:37::37::37::37::37::37:

soranstar
12-09-2010, 12:25
سلام دوستان
بابا من هر کاری کردم نتونستم مبدل رو بگیرم .
یا سایته فیلتر بود یا مبدله ارور میداد و کار نمیکرد . اگه ممکنه یه جای دیگه همئ آپ کنید , ببینم میتونم بازی کنم .

A.P.R
12-09-2010, 19:44
سلام دوستان
بابا من هر کاری کردم نتونستم مبدل رو بگیرم .
یا سایته فیلتر بود یا مبدله ارور میداد و کار نمیکرد . اگه ممکنه یه جای دیگه همئ آپ کنید , ببینم میتونم بازی کنم .
عزیزم اگه به صفحه قبل یه سر میزدی مبدل رو میدیدی
در ضمن چک شده فیلتر نیست و لینکش هم درسته
(صفحه اول هم میدیدی بود):10:

soranstar
13-09-2010, 11:40
عزیزم اگه به صفحه قبل یه سر میزدی مبدل رو میدیدی
در ضمن چک شده فیلتر نیست و لینکش هم درسته
(صفحه اول هم میدیدی بود):10:
دوست عزیز لینکای صفحه اول رو هرچی میزنم , فیلتره .
مال صفحه آخرم که درسته سایتو باز میکنه , ولی وقتی میخواد بره برا دانلود , میزنه سایت فیلتره .
یه جا دیگم لینک داده , که نرم افزاره کار نمیکنه .

اگه ممکنه شما یه لینک دیگه بدید ممنون میشم .تو google هم سرچ کردم اونام نرم افزاره مشکل داشت .

A.P.R
14-09-2010, 04:44
دوست عزیز لینکای صفحه اول رو هرچی میزنم , فیلتره .
مال صفحه آخرم که درسته سایتو باز میکنه , ولی وقتی میخواد بره برا دانلود , میزنه سایت فیلتره .
یه جا دیگم لینک داده , که نرم افزاره کار نمیکنه .

اگه ممکنه شما یه لینک دیگه بدید ممنون میشم .تو google هم سرچ کردم اونام نرم افزاره مشکل داشت .

بفرما عزیزم این دیگه 100 درصد تست شده و از سرور خود شرکت سازنده میتونی با لینک مستقیم دانلود کنی:31:

soranstar
15-09-2010, 10:09
بفرما عزیزم این دیگه 100 درصد تست شده و از سرور خود شرکت سازنده میتونی با لینک مستقیم دانلود کنی:31:

دوست عزیز لینک شمام بعد دانلود این اخطارو میده

This application has failed to start because zlib1.dll was not found . Reinstalling the application may fix this problem .
دیگه من نمیدونم فایل پسوند exe که اجرایی هستو چطوری باید reinstall کرد .
مثل اینکه قید این بازی رو باید بزنم .

دوستان یه بازی که واسه pc باشه و شبیه همین بازی باشه نیست ؟

aquaquest
15-09-2010, 15:03
دوست عزیز لینک شمام بعد دانلود این اخطارو میده

This application has failed to start because zlib1.dll was not found . Reinstalling the application may fix this problem .
دیگه من نمیدونم فایل پسوند exe که اجرایی هستو چطوری باید reinstall کرد .
مثل اینکه قید این بازی رو باید بزنم .
سلام
فایل مشکل نداره ، ویندوز شما یه فایل dll کم داره ، شما تو گوگل انگلیسی سرچ کن دانلود zlib1.dll یه فایل با همین اسم از تو سایت ها دانلود کن و تو پوشه ی C:\WINDOWS\system32 بریز ، مشکلت حل میشه .

دوستان یه بازی که واسه pc باشه و شبیه همین بازی باشه نیست ؟
شبیه این که نه ، ولی تو گوگل سرچ کنی بازی مزرعه دار کامپیوتر یا سرچ های مشابه ، چند تا بازی پیدا می کنی که مربوط به کار روی مزرعه هست ولی هیچ کدوم به گرد پای هاروست مون هم نمی رسند .

soranstar
15-09-2010, 16:30
دوست عزیز ممنون درست شد .
اگه ممکنه تنظیماتشم بگید ممنون میشم . مثلا تنظیمات bios و video , ...
آیا باید اونا رو هم از جایی دانلود کرد , یا دستی تنظیم میشه ؟

تو صفحه اول هست , ولی مال من فیلداش همه خالیه .

aquaquest
15-09-2010, 16:59
دوست عزیز ممنون درست شد .
اگه ممکنه تنظیماتشم بگید ممنون میشم . مثلا تنظیمات bios و video , ...
آیا باید اونا رو هم از جایی دانلود کرد , یا دستی تنظیم میشه ؟

تو صفحه اول هست , ولی مال من فیلداش همه خالیه .
خواهش می کنم .
آره ، شما باید بایوس و ... را خودتون دانلود کنید ولی درد سر زیاده ، به آدرسی که تو امضامه برید ، لینک دانلود مبدل با همه ی فایل های مورد نیازش و عکس های آموزش تنظیماتش هست .

emadolsky
17-09-2010, 20:09
سلام بچه ها
تا به حال کسی تونسته شکلات رو بگیره و غذا هاش رو درست کنه؟

سلام من چطور میتونم میوهجاتی را که کاشتم برداشت کنم و کجا و به کی بفروشم منو راهنمایی کنید راستی راهنمایی قدم به قدم بازیو را برایم بگذارید ممنون :40:
جناب بعد از این که هر روز بهش آب دادی یه روز می رسه که خودت متوجه می شی محصول رسیده.
برو جلوش x بزن تا ورش داره.
بعدش برو بنداز تو جعبه قهوه ای بزرگی که کنار زمینته.(برای انداختن x رو بزن)
ساعت 5 zack میاد و اونارو می بره و در اون زمان پولشو میده.استارتو بزن و نگاه کن.

راجع به راهنمایی قدم به قدم باید بگم تقریبا باید 20 صفحه اول رو بخونی و اگه سوالی داشتی در خدمتیم.:46:

من جدیدن دارم چیزای جدیدی رو تو بازی کشف می کنم.:21:

m.prince
21-09-2010, 10:26
بچه ها كسي اين چاي ها رو ازهفت كوتوله گرفته ؟
اين قضيه ابپاش بي تهايت الكي هست؟ من هر كاري كردم بي نهايت نشد

lordspeed
21-09-2010, 12:54
بچه ها كسي اين چاي ها رو ازهفت كوتوله گرفته ؟
اين قضيه ابپاش بي تهايت الكي هست؟ من هر كاري كردم بي نهايت نشد

اگه تو بهار ساعت 2 الی 4 با هفت هدیه که بهتر آرد باشه :10: بری خونه کوتوله ها و به همشون نفری یه آرد بدی بعد با کوتوله قرمز رنگ صحبت کنی بهت یه کیسه چای میدن :8:همین:13:

m.prince
21-09-2010, 17:01
تو فصل بهار spring ساعت 2:20 رفتم تو تو كلبشون به همشون يدونه آرد دادم
13 بهار روز شنبه بود هيچي نشد هر روزم دارم تست مي كنم

بچه ها گرفتم كسي در مورده فلوت كه بايد هفت كوتوله ها گرفت مي دونه ؟