PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

iman reza
17-07-2009, 01:00
سلام

من تازه بازی رو شروع کردم و امیدوارم با راهنمای های شما دوستان به راحتی بازی کنم.

حالا سوال:
1. یه یارو لباس زرده میاد باهام حرف میزنه، و میره میشینه زیر درخت. چیکارش کنم؟
2.. می خواستم ببینم تو اول بازی وقتی اون مرد لباس زرد میاد، اون سیبه رو ازش بخرم؟
اول بازی چیکار کنم که با بازی اشنا بشم؟

ممنون.

خوب سلام
عضویت رو تبریک می گم
ح
حالا جواب سوال
1-باید بری باهاش حرف بزنی بعد بری مرکز شهر بعد با پلیس حرف بزنی بعد اون دزده میاد دمرکز شهر حالا با اون حرف بزن حالا برو خونه نجار باز با پلیس حرف بزن(اگه دکمه سی رو بزنی نقشه رو بهت می ده)

2-نه نخر
خوب می تونی پست های اولیه رو بخونی(چندتا پست اولیه) بعد پست های 150 صفحه اخر خیلی خیلی کمکت می کنه(راستی تو چند صفحه پیش hopee جان یه راهنما برای دانلود گزاشته بود اون رو بخون)

راستی همه چیزای که می خونی باور نکن شاید بچه ها شایع کرده باشن یا اشتباه

iman reza
17-07-2009, 01:03
من امروز این بازی پلی قسمت 1 و 2 را خریدم . نمیدونم کدوم قسمت بهتر هست که بازی کنم . ولی خودم 3 سال پیش قسمت 1 را روی پلی 1 بازی میکردم.

ام الان کامپیوتر دارم و یک برنامه خوبی میخوام که بتونم روی pc هم بازی کنم .

ممنون میشم.

خوب برنامه که می خوای چند صفحه پیش لینک دانلودش رو گزاشتم

Saman.CLs
17-07-2009, 01:45
يعني با اين برنامه رو pc هم اجرا ميشه ؟
در ضمن اين گيم چند نوع و قسمت داره ؟ كدومش بهتره ؟

iman reza
17-07-2009, 02:03
يعني با اين برنامه رو pc هم اجرا ميشه ؟
در ضمن اين گيم چند نوع و قسمت داره ؟ كدومش بهتره ؟

یعنی با این برنامه اجرا میشه
در ضمن این بازی انواع زیادی داره و از همه بهتر اینه back to nature

Saman.CLs
17-07-2009, 02:23
براي PS 1 رو بگيرم ديگه ؟
همه بازي هاي PS 1 با اين برنامه اجرا ميشن؟

SANR
17-07-2009, 07:55
براي PS 1 رو بگيرم ديگه ؟
همه بازي هاي PS 1 با اين برنامه اجرا ميشن؟
99 درصدشون اجرا میشن.

tkongi
17-07-2009, 10:17
سلام ببخشید که این همه مزاحم شما میشم اما من هر کاری می کنم این برنامه بازم ارور میده
اصلا تو config قسمت صدا وارد نمیشه و میگه:
epsxe SPU Core needn't be configurated!!!
اروری که وقتی اجرا می کنم میده هم اینه:
No WGL extensions!

hasti_smile
17-07-2009, 12:39
وقتی با دلیل محکم حرف می زنم و می گم کسی ندیده یا دلیل رو قبول می کنی
یا حرف بی خود و بی ارزش نمی زاری و تو هم یه دلیل نقص برام من می یاری که سند داشته باشه
یعنی عکس بزا تو که می گی تا دلت بخواد دیدی!
یادت نره عکس بزاری منتظرم که عکستو ببینم

اولا هر وقت یاد گرفتی مودبانه درخواست کنی و منم باز دیدمش عکس میگیرم و میذارمش (باید زمستون بشه)
ثانیا من نمی دونستم مشکل سر موضوع گری هستش و جواب یکی دیگه از دوستان رو دادم که فقط پرسیده بود تا حالا دیدین یا نه. مدرک نخواسته بود که من چون عکسم حاضر نبود چیزی نگم
سوما بد نیست یاد بگیریم به حقوق دیگران هم احترام بذاریم.
دلیلی نداره اگه تو تاحالا چیزی رو ندیدی و قبولش نداری هیچ کس دیگه هم ندیده باشه. من حرف درستم رو میزنم. تو شخصا تا مطمئن نشدی قبول نکن
اگه منطقا حساب کنیم گری آهنگره پس احتمالش هست تو معدن بیاد. ممکنه تو ندیده باشی. این می تونه خیلی محتملتر باشه تا اینکه به ندیدن خودت اعتماد کنی و این طوری صحبت کنی
(هر وقت بتونم تو ماه دیگه هم یه فیلم از 2 تا کردن توپ میذارم. هم یه عکس از گری در معدن و هم یه عکس از صفحه آخر غذاها که یکی از دوستان میگه 63 تا بیشتر نیستن)

رندی ا
17-07-2009, 12:51
اولا هر وقت یاد گرفتی مودبانه درخواست کنی و منم باز دیدمش عکس میگیرم و میذارمش (باید زمستون بشه)
ثانیا من نمی دونستم مشکل سر موضوع گری هستش و جواب یکی دیگه از دوستان رو دادم که فقط پرسیده بود تا حالا دیدین یا نه. مدرک نخواسته بود که من چون عکسم حاضر نبود چیزی نگم
بابا ول کنین دیگه باهم دعوا نکنین

tkongi
17-07-2009, 14:52
سلام
میشه بگین چطوری باید از اقیانوس توت فرنگی قدرتی بگیرم؟
بعد از گرفتن چند تا ماهی؟
و تو مسابقه گاو بازی باید چیکار کنیم تا برنده بشیم؟
راستی بعد از اینکه خونمو برای بار دوم بزرگتر کردم gotz پیداش نیست نمی دونم کجاست حالا سه روز شده اما نه تو خونش هست نه تو کوه هست هیچ جا نیست

iman reza
17-07-2009, 15:52
دلیلی نداره اگه تو تاحالا چیزی رو ندیدی و قبولش نداری هیچ کس دیگه هم ندیده باشه. من حرف درستم رو میزنم. تو شخصا تا مطمئن نشدی قبول نکن
اگه منطقا حساب کنیم گری آهنگره پس احتمالش هست تو معدن بیاد. ممکنه تو ندیده باشی. این می تونه خیلی محتملتر باشه تا اینکه به ندیدن خودت اعتماد کنی و این طوری صحبت کنی
(هر وقت بتونم تو ماه دیگه هم یه فیلم از 2 تا کردن توپ میذارم. هم یه عکس از گری در معدن و هم یه عکس از صفحه آخر غذاها که یکی از دوستان میگه 63 تا بیشتر نیستن)

تو که دم از ادب می زنی چرا ملت رو سر کار میزاری که این خودش بدترین بی ادبیه(من تند حرف زدم که شایعه درست نکنی که ملت برن سر کار مثل اون نیم ساعتی که من رفتم سر کار)

ثانیا کسی که این پست رو زده بود بیبین چه جوابی بهش دادم ایا با ایشون هم تند حرف زدم وپست تو که رفتی چیزی رو تایید کردی که دلیل نداری کمی تند بودم که بدونی ملت بیکار نیستن

سوما برای اینکه برای دیگران احترام قائل هستم نمی خوام وقتشون رو مثل من از دست بدن این هم که دیگران رو بزاری سر کار بی احترامی

وقتی که چنین چیزی پیش میاد که هیچ کس ندیده زمانی حرف تو درسته دلیلت برای همه مثل روز روشن باشه

منطق اینه نیست که شراب فروش چون کارش اینه بیاد و از انگور وحشی پاییز رو در نزدیکی دریاچه بچینه یا پدر ماری که درباره گیاهان مطالعه می کنه بیاد چندتا از گل ها رو بچینه
این فقط یه بازیه انتظار بی خود و فلبداهه از اون نداشته باشین در نتیجه من به ندیدن خودم اعتماد نکردم بلکه مقداری در این باره فکر کردم و فقط من نبودم 450 صفحه یا 4500 تا پست اعتماد کردم و اون پست رو دادم

تا الان یکی از بهترین سیوهای این بازی رو دارم شاید هم بهترین سیو و نمی خواستم سیو رو تا سال سوم بازی تو سایت بزارم ولی اگه بخوای سیومم رو تو زمستان بهت می دم که فردا برامون بزاری تو که میگی خیلی دیدی اینبار هم می تونی نه

بابا ول کنین دیگه باهم دعوا نکنین

دعوای نیست فقط کسی که میاد پستی رو با قاطعیت رد می کنه باید براش دلیل قاطع داشته باشه نمی شه
ما رو اوس کنه ما هم بریم سر کار مثل خیلی از پستا که رفتیم سر کار

iman reza
17-07-2009, 15:54
سلام ببخشید که این همه مزاحم شما میشم اما من هر کاری می کنم این برنامه بازم ارور میده
اصلا تو config قسمت صدا وارد نمیشه و میگه:
epsxe SPU Core needn't be configurated!!!
اروری که وقتی اجرا می کنم میده هم اینه:
No WGL extensions!

من هم اخرین بار چنین چیزی برامپیش اومد ویندوز عوض کردم درس شد حالا با خودته

iman reza
17-07-2009, 17:31
سلام
میشه بگین چطوری باید از اقیانوس توت فرنگی قدرتی بگیرم؟
بعد از گرفتن چند تا ماهی؟
و تو مسابقه گاو بازی باید چیکار کنیم تا برنده بشیم؟
راستی بعد از اینکه خونمو برای بار دوم بزرگتر کردم gotz پیداش نیست نمی دونم کجاست حالا سه روز شده اما نه تو خونش هست نه تو کوه هست هیچ جا نیست

سلام
چه حولی اقا پسر
راحته فقط تو زمستان باید از اونجا ماهی بگیری و به بعد از گرفتن چندتا ماهی ربطی نداره - بدست میاری یکم ماهیگیری کن

برنده شدن هم راحته اونم باید گاوت 10 تا قلب داشته باشه

نفهمیدم منظورت ازسوال اخر چیه ولی ساعت 11 تا 2 تو نجاریه و از 2تا 4 بیرون نجاری اماده خدمت فقط شنبه تعطیله

aroosak_kooki
18-07-2009, 04:46

مگه میشه نباشه !!!
شاید بازی مشکل پیدا کرده ...

از چیت استفاده می کنید ؟

A.P.R
18-07-2009, 08:31
ببخشید من وقتی از ترینر استفاده میکنم دیگه نمی تونم از درخت عسل بگیرم و گلدونی که از won چینی خریدم محو شده
در ضمن اگه میشه مکان دقیق 7 الهه و همچنین میشه روز تولد شخصیتهای مختلف شهر رو بگید؟

متشکر:40:

iman reza
18-07-2009, 11:06
ببخشید من وقتی از ترینر استفاده میکنم دیگه نمی تونم از درخت عسل بگیرم و گلدونی که از won چینی خریدم محو شده
در ضمن اگه میشه مکان دقیق 7 الهه و همچنین میشه روز تولد شخصیتهای مختلف شهر رو بگید؟

متشکر:40:

ترینر چیه؟
7 تا الهه نداریم روز تولد هم اگه سرچ کنی پیدا می کنی؟
شما هم می تونی مطلب های لوح خونه رو جدی نگیری!

Saman.CLs
18-07-2009, 13:13
آقا من اين بازي رو + شبيه ساز خريدم
ولي خيلي بد اجرا مي كنه يه جايي هم ارور داد اومد بيرون
در ضمن بازيكن اين بازي يه دختري هست كه موهاش زرده ؟
تكليف ما چيه حالا ؟

Saman.CLs
18-07-2009, 13:15
در ضمن انگار بازي رو دور تند هست و همچنين بازي زود زود گير مينه

tkongi
18-07-2009, 13:45
ببخشید اشتباه کرده بودم اون هست اما من تو ساعت معین نرفته بودم شانسکی هر سه روزی که رفتم توی وقتی بوده که یا اون خونه نبوده یا اصلا تعطیل بوده
راستی من الا تو فصل پاییز سال اول هستم یه روز won اومد و یه توپ اورد برای سگم منم ازش خریدم بعد روز بعدش باز دوباره اومد یه توپ مثل قلیه اورد
تا حالا سه بار سه تا توپ شبیه هم آورده نمی دونم په جوریه؟!!!
قضیه توپ زرد درسته؟
چه جوری باید زن بگیرم؟بعد از اینکه قلب یکی از دختر ها رو قرمز کردم بعد باید چیکار کنم saibra قبول نمی کنه می گه باید یه فلز بیاری نمی دونم مشکل کجاست
ببخشید که این همه سوال پریدم
Gregar
18-07-2009, 14:14
ALL THE VILLAGERS BIRTHDAYS

Spring

2 Louis
4 Bold(purple Harvest Sprites)
11 Saibara The Blacksmith
15 Staid(blue Harvest Sprites)
16 Elli
17 Barley
19 Lillia (popuri Mom)
20 Elli (if You Birthday 16 Spring)
26 Aqua (light Blue Harvest Sprites)
29 Greg The Fisherman
30 Sasha (karen Mom)

Summer

3 Popuri
4 Harris The Policeman
6 Cliff
10 Popuri (if You Birthday 3 Summer)
11 Basil (mary Dad)
16 Timid (green Harvest Sprites)
17 Ann
22 Kai And Ann (if You Birthday 17 Summer)
25 Mayor Thomas
29 Zack The Buyer

Fall

2 Gotz The Carpenter
5 Stu (elli Brother)
10 Hoggy (yellow Harvest Sprites)
11 Manna (aja Winery)
14 Chef (red Harvest Sprites)
15 Karen
17 Doctor
20 Pastor Carter
23 Anna (mary Mom) And Karen (if You Birthday 15fall)
27 Rick (poultry Farm)

Winter

2 Kano The Photografer
6 Gray (saibara Grandson)
13 Ellen (elli Grandma)
15 Duke (aja Winery)
19 Won (misterious Salesman)
20 Mary
22 Nappy (orange Harvest Sprites)
25 Mary (if You Birthday 20 Winter)
26 May (barley Grand Daughter)
29 Jeff (supermarket)

Gregar
18-07-2009, 14:20
ببخشید اشتباه کرده بودم اون هست اما من تو ساعت معین نرفته بودم شانسکی هر سه روزی که رفتم توی وقتی بوده که یا اون خونه نبوده یا اصلا تعطیل بوده
راستی من الا تو فصل پاییز سال اول هستم یه روز won اومد و یه توپ اورد برای سگم منم ازش خریدم بعد روز بعدش باز دوباره اومد یه توپ مثل قلیه اورد
قضیه توپ زرد درسته؟
چه جوری باید زن بگیرم؟بعد از اینکه قلب یکی از دختر ها رو قرمز کردم بعد باید چیکار کنم saibra قبول نمی کنه می گه باید یه فلز بیاری نمی دونم مشکل کجاست
ببخشید که این همه سوال پریدم
قضیه توپ که مال من فقط یه بار میاره و مال تو رو نمیدونم چرا سه تا اورده :41:

برای ازدواج هم کافیه که قلب دختره قرمز بشه (این جوری :40:) و بعد بری تو فروشگاه یه پر ابی رو میزه که میخریش و روی دختره استفاده میکنی :21: و یه هفته بعد میرین کلیسا و با خوبی و خوشی تا اخر عمر با هم زندگی میکنین :10:
( یادت باشه پر رو از won نخری که گرون میده :13:)

hopee
18-07-2009, 14:53
[quote=tkongi;3982931]ببخشید اشتباه کرده بودم اون هست اما من تو ساعت معین نرفته بودم شانسکی هر سه روزی که رفتم توی وقتی بوده که یا اون خونه نبوده یا اصلا تعطیل بوده
کم کم که بازی کنی همه چی دستت میاد .

1.راستی من الا تو فصل پاییز سال اول هستم یه روز won اومد و یه توپ اورد برای سگم منم ازش خریدم بعد روز بعدش باز دوباره اومد یه توپ مثل قلیه اورد.

دوست عزیز وقتی که توپ قبلیت از بین بره یا به هر دلیلی گم بشه ،Won یه توپ دیگه برات میاره .

2.قضیه توپ زرد درسته؟
نه ، حداقل خودم نتونستم بگیرمش ، شایدم درست باشه ،

3.چه جوری باید زن بگیرم؟بعد از اینکه قلب یکی از دختر ها رو قرمز کردم بعد باید چیکار کنم ؟
برای زن گرفتن (البته تو بازی:دی)باید این شرایط رو داشته باشی :
1.قلب یکی از دخترا قرمز باشه ( قرمز ، نه نارنجی)
2.خونت کاملا بزرگ باشه (با یه اتاق خواب و دو تا تخت خواب، یعنی خونت برای بار دوم بزرگ شده باشه )
3.یه پر آبی از سوپر مارکت خریده باشی (از سوپر مارکت ، نه از Won)
4.پرو به دختری که قلبش قرمزه بده و یه هفته بعد باهاش عروسی میکنی .
:40:به پای هم پیر شید:40::31:

saibra قبول نمی کنه می گه باید یه فلز بیاری نمی دونم مشکل کجاست؟
اینجا رو درست متوجه نشدم ، اگه منظورت اینه که چرا خونتو بزرگ نمیکنه باید بگم آهنگر که خونرو بزرگ نمیکنه ،:18:
برای بزرگ کردن خونه باید به اندازه ی کافی پول و چوب داشته باشی بعد برو پیش نجار و گزینه دوم رو انتخاب کن تا مکان ها رو برات بزرگ کنه (البته هر مکانی رو جدا جدا )
آهنگر هم بعضی ابزار رو میفروشه و بعضی چیزارو برات درست میکنه .

ببخشید که این همه سوال پریدم.

خواهش میکنم :11:

aroosak_kooki
18-07-2009, 19:06
هم یه عکس از صفحه آخر غذاها که یکی از دوستان میگه 63 تا بیشتر نیستن

من نگفتم فقط 63 تا غذا هست ... می دونم 64 تا هست ولی با این که کلی با دوستان گشتیم نشد غذای آخر رو پیدا کنیم ...
و تا جایی که یادمه همون 63 تا غدایی که اول تاپیک گداشتیم فقط درست شد ...

حالا اگر شما لیست تمام غذا هایی رو که درست کردین رو به صورت عکس بذارید برامون شخصا" خیلی ممنون میشم ازتون

A.P.R
18-07-2009, 20:01
ترینر چیه؟
7 تا الهه نداریم روز تولد هم اگه سرچ کنی پیدا می کنی؟
شما هم می تونی مطلب های لوح خونه رو جدی نگیری!
ترینر همونیه که Harvest_Moon_Iman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ساخته ودر جلوبردن وبهتر بازی کردن به ما کمک می کنه :31:
در ضمن7 فرشته هم داریم الهه بدی. الهه عشق . الهه خوبی و چند تای دیگه که جاشون و
طریقه ی پیدا کردن تک تکشون رو میخوام :8::19:

Saman.CLs
18-07-2009, 20:11
آقا من اين بازي رو + شبيه ساز خريدم
ولي خيلي بد اجرا مي كنه يه جايي هم ارور داد اومد بيرون
در ضمن بازيكن اين بازي يه دختري هست كه موهاش زرده ؟
تكليف ما چيه حالا ؟

تورو خدا كمكم كنيد من بد جوري موندم تو كفه اين بازي

A.P.R
18-07-2009, 20:37
تر خدا جواب مارو بدین چیکارکنم ازدرخت عسل بگیرم و از ترینر هم استفاده کنم
مکان دقیق فرشته هارم برام بذارید
تر خدا

iman reza
18-07-2009, 21:27
ترینر همونیه که Harvest_Moon_Iman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ساخته ودر جلوبردن وبهتر بازی کردن به ما کمک می کنه :31:
در ضمن7 فرشته هم داریم الهه بدی. الهه عشق . الهه خوبی و چند تای دیگه که جاشون و
طریقه ی پیدا کردن تک تکشون رو میخوام :8::19:

زوری نیست که نداریم
ببین گیمرای این بازی بیشتر از دوتا ندیدن تو حالا می خوای 9تا ببین من که بخیل نیستم

تورو خدا كمكم كنيد من بد جوري موندم تو كفه اين بازي

گفتم که لینک دانلودش رو چند صفحه پیش گزاشتم

iman reza
18-07-2009, 21:29
من نگفتم فقط 63 تا غذا هست ... می دونم 64 تا هست ولی با این که کلی با دوستان گشتیم نشد غذای آخر رو پیدا کنیم ...
و تا جایی که یادمه همون 63 تا غدایی که اول تاپیک گداشتیم فقط درست شد ...

حالا اگر شما لیست تمام غذا هایی رو که درست کردین رو به صورت عکس بذارید برامون شخصا" خیلی ممنون میشم ازتون

مطمئنی اون دوتا غذای که من بهت دادم یکیش رو کم نداری
می خوای یه نگاهی به لیست غذای که دادم با لیست غذای خودت بنداز شاید خودت پیدا کنی

راستی ما رو کشتی سیوت رو ندادی موندم تو کفش

Saman.CLs
18-07-2009, 22:13
مي شه بگين كجاست ؟ پيدا نكردم
در ضمن با دايل آپ دانلود مي شه ؟

بازيكن اين بازي يه دختري هست كه موهاش زرده ؟

hopee
18-07-2009, 23:21
اگه میشه مکان دقیق 7 الهه و همچنین میشه روز تولد شخصیتهای مختلف شهر رو بگید؟
روز تولد ها رو که دوستان گذاشتن ، فقط یه نکته باید بگم ، اینکه 11 زمستون تولد رستوران داره (Doug) که ننوشته بودن .
در این بازی دو الهه و شش ماهی افسانه ای وجود داره .

ماهی های افسانه ای
شش ماهی افسانه ای در این بازی وجود دارد :
1.گربه ماهی((catfish:این یکی در دریاچه ی درون معدن زمستانی یافت می شهو برای گرفتنش دستورالعمل خاصی لازم نیست .
2.ماهی ماهی گیر((angler:این ماهی رو باید در فصل زمستان در ساعات 6تا8 صبح یا 10تا 5:50 دقیقه شب بدست آورد.
3.ماهی زغالی((char: غذای های grilled fish,sashimi,sushiوchirashi sushi رو بپزید(لازم نیست همراه داشته باشید) سپس در کنار آبشار ماهی گیری کنید اگه خوش شانس باشید اونو بدست میارید.
4.ماهی مرکب((squid :در تابستان در اقیانوس یک ماهی کوچک بیندازید و شروع به ماهی گیری کنید(اگه در این روز نتونستید بگیریدش فردا دوباره باید یک ماهی کوچک بیندازید.
5.ماهی سیمی((sea bream:اول باید حد اقل 200 تا ماهی بفروشی (باید با دست بفروشی اگه با سبد بفروشی جواب نمیده)بعد در هر فصلی بجز تابستان برای گرفتنش ماهی گیری کنید.
6.ماهی کپور((carp:بعد از این که 5 تا ماهی قبلی رو فروختید در دریاچه و در فصل پاییز برای گرفتنش ماهی گیری کنید.

الهه ها
دو الهه در این بازی وجود دارد :
براي آوردن فرشته زندگي Goddess بايد كارهاي زير را انجام داده باشيد:
در روزی که هوا خراب نبوده و روز جشن نباشد پنج محصول مختلف بداخل رودخانهپشت
آبشار بيندازيد تا در انتها توت فرنگي قدرتي را كسب كنيد.
پس از اينكه بيشتر ازده محصول را پرت كرديد، اوبه شما چوب Lumber را ميدهد. آنرا به چوب بري برده و به Gotz بدهيد تا او بهتريندوست شما شود.

براي آوردن فرشته عشق Kappa بايد كارهاي زير را انجام دهيد:
1- با كوتوله قرمز Chef صحبت كرده و به او روغن داده باشيد تا او در باره الهه عشق صحبت كند. سه عددخيار همراه داشته باشيد و بطرف
درياچه در نزديك دو درخت كنار هم ببريد. خيارها را در جلوي دو درخت بداخل درياچه پرت كنيد تا توت فرنگي قدرتي بگيريد.
منبع : راهنمای کامل بازی هاروست مون که توسط جمعی از دوستان این تاپیک در حال تدوین هستش .

iman reza
19-07-2009, 00:12
مي شه بگين كجاست ؟ پيدا نكردم
در ضمن با دايل آپ دانلود مي شه ؟

بگرد فکر کنم 5 صفحه پپیشه(یکم بگرد پدا می کنی بیشتر از 10 صفحه نمی خواد بگردی)
لقمه رو درسته نمی شه خورد که

ثانیا باید تنظیماتش رو از روی پوشه hlep انجام بدی تا سریع حر کت نکنه
ودر اخر نسخه پسرش رو بازی کن

Saman.CLs
19-07-2009, 03:53
آقا ما اينو دانلود كرديم ولي نمي دونم با چي بازي كنم ؟
مي شه بگين چه دكمه اي چه كاري انجام ميده؟

A.P.R
19-07-2009, 08:47
درمورد ماهی ها باهات موافقم اما من شنیده بودم که 7 الهه وجود داره از جمله . الهه لباس . الهه بدی و چند تا دیگه که اسمشون یادم نیست.:31:

A.P.R
19-07-2009, 09:25

در مورد ماهیها باهات موافقم اما من راجع به الهه لباس . الهه بدی وچند تای دیگه که اسمشون یادم نیست
شنیدم:31:
شما اونا رو نمیشناسید :46:

iman reza
19-07-2009, 09:44
آقا ما اينو دانلود كرديم ولي نمي دونم با چي بازي كنم ؟
مي شه بگين چه دكمه اي چه كاري انجام ميده؟

با پا بازی کن؟ خوب پسر با دست چهار تا از دکمه های کیبورد رو بزن ببین چی کار می کنن یاد بگیر

z,x,c,v,s.d.w,e,r,t
از اینا استفاده کن

iman reza
19-07-2009, 11:04

در مورد ماهیها باهات موافقم اما من راجع به الهه لباس . الهه بدی وچند تای دیگه که اسمشون یادم نیست
شنیدم:31:
شما اونا رو نمیشناسید :46:

گلم اونا دروغه ول کن یه چیزی خوندی
اصلا بازی 12 تا الهه داره دوتاشو بیشتر نشون نمی ده:31:

tkongi
19-07-2009, 14:17
سلام
این won پدرمارو در آورده هر روز میاد و یه توپ میاره منم که پولم خیلی زیاده ازش می خرم!!!
نمی دونم شاید بعد از اینکه چند تا توپ ازش خریدم توپ زردو بیاره
راستی من موفق نشدم تو pc بازی کنم و هنوز تو ps1 بازی میکنم
یه سوال داشتم وقتی که اون مرده تو پاییز میاد و می گه بیا کمکم کن باید چند تا انگور از درخت ها برداشت کنی؟
فکر کنم 11 تا بیشتر نباشه اما وقتی کمی خوای بری گله می کنه و میگه من از تو انتظار بیشتری داشتم و از این حرفا!!!

tkongi
19-07-2009, 14:19
یه چیزو فراموش کردم بپرسم
نمک و شکر و سویا سس باید از کجا به دست بیارم؟

رندی ا
19-07-2009, 14:32
سلام ، بابا به نظر من بریم از harvest moon back to nature یک نسخه کامل بگیرم هرچی که باشه اون نسخه از این harvest moon که داریم بازی میکنیم بهتره ، حالا خدا رو چه دیدی شاید توش غذاهای جدید چیزهای جدید دموهای جدید یا شاید هم شهر یا خیلی چیزهای دیگه باشه
طرز درست کردن
Wild Grape + Wine + Purple Grass + Pot =Wild Grape Juice
Bodigizer=Honey + Orange Grass + Black Grass + Red Magic Grass + Pot
Turbojolt=Honey + Orange Grass + White Grass + Red Magicred Flower + Pot
اینم سه تا غذا بود لطفا طرز درست کردن misio soup یا همون ابگوشت خودمان رو بگید ممنون

aroosak_kooki
19-07-2009, 14:36
اما من شنیده بودم که 7 الهه وجود داره از جمله . الهه لباس . الهه بدی و چند تا دیگه که اسمشون یادم نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

سلام

منم اوایل خیلی دنبال این الهه ها بودم ... ولی ندیدمشون... تو سایت های خارجی هم رفتم ولی کسی ندیده بودشون ...

نمیشه گفت که 100 درصد وجود ندارن اما به نظر من همین 2 تا الهه رو داریم و اگر الهه ی دیگه ای باشه مال این ورژن نیست ...

aroosak_kooki
19-07-2009, 15:01
مطمئنی اون دوتا غذای که من بهت دادم یکیش رو کم نداری
می خوای یه نگاهی به لیست غذای که دادم با لیست غذای خودت بنداز شاید خودت پیدا کنی

راستی ما رو کشتی سیوت رو ندادی موندم تو کفش

باشه میرم میبینم ...

(خنده) آخ راست میگی ... یادم رفته بود ... باشه ...یه سیو برات میذارم ولی بدون که بازی خودت از همه ی ما کامل تر و بهتره ... راستی تو هم سیوت رو بذار... خیلی دوست دارم ببینم چطوریه مزرعه ات

یه چیزو فراموش کردم بپرسم
نمک و شکر و سویا سس باید از کجا به دست بیارم؟

نمک و شکر رو از TV می تونید بخرید ...

سویا سوس رو هم باید خودتون درست کنید ... دستورش تو لیست غداهایی که گذاشتیم هست

hopee
19-07-2009, 15:16
یه سوال داشتم وقتی که اون مرده تو پاییز میاد و می گه بیا کمکم کن باید چند تا انگور از درخت ها برداشت کنی؟
فکر کنم 11 تا بیشتر نباشه اما وقتی کمی خوای بری گله می کنه و میگه من از تو انتظار بیشتری داشتم و از این حرفا!!!

چند صفحه پیش عنوان شده بود .ولی دوباره میگم .
به دوتا نکته باید دقت کنی :

1.برای چیدن انگور های دوک اون از شما میخواد ساعت ده صبح به اونجا برید ولی شما این کار رو نکنید چون کلی وقتتون گرفته میشه ، شما میتونید ساعت 4:40 به اونجا برید .
2.اگه با کلیف به تاکستان میرید ، سریع و تند به طرف بوته ای که کلیف در اونجا می ایسته برید و دو تا انگور رو زود بچینید در غیر این صورت کلیف اونجا می ایسته و شما نمیتونید 16یا 17 تا انگورتون رو تحویل بدید و کارتون ناقص میشه .
در ضمن اگه کارتو کامل انجام بدی و همه ی انگورارو بهش بدی خودش از جلوی در میره کنار و میذاره بری .

iman reza
19-07-2009, 23:07
سلام

چشم قربان می زارم

خانوم پرستار به زنم گفت بچه داری اونم با کلی امید به من گفت بچه داری من هم کلی خوشحال شدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hopee
19-07-2009, 23:16
سلام

چشم قربان می زارم

خانوم پرستار به زنم گفت بچه داری اونم با کلی امید به من گفت بچه داری من هم کلی خوشحال شدم

به به مبارکه (شوخی )

کسی تا به حال با الی ازدواج کرده ؟
وقتی باردار میشه ، کی خبرشو میده ؟
وقتی بچه میخواد دنیا بیاد کی بچرو دنیا میاره ؟

SANR
20-07-2009, 08:26
اقایSANR شما ازکجا فهمیدید که پیره زنه از شما کاموا خواست مگه شما زبان ژاپنی هم بلدید :18: نکنه این بازی زبان انگلیسی داره

نه زبانش ژاپنی بود.

یه روز که از در خونه اومدم بیرون،عکسش رو گذاشت رو صفحه،بعدش هم زیرش هم کلی متن نوشت،به غیر از کاموا چیز دیگه ای هم درخواست نمی کنه.

SANR
20-07-2009, 08:33

اینم یه سری عکس های زیبا،از نسخه های متفاوت این بازی هستش.

iman reza
20-07-2009, 09:59
به به مبارکه (شوخی )

کسی تا به حال با الی ازدواج کرده ؟
وقتی باردار میشه ، کی خبرشو میده ؟
وقتی بچه میخواد دنیا بیاد کی بچرو دنیا میاره ؟

ممنون ولی حیف شد پسره من دختر دوست داشتم

اره جومونگ یه سیو به من داد که با الی ازدواج کرده بود من یکم با سیوش بازیکردم
مادر بزرگ الن یهو میاد تو خونه خبرشو می ده

نامرد دکی -با تانک لهش می کنم

iman reza
20-07-2009, 10:57
اگه می خواین گلخونتون به هر دلیلی از بین نره تو محصول که بشه درو کرد نشه مثلا:

اگه قرار فردا کولاک بشه و گلخونه شما محصول داره اونارو همه بچینین

اگه قرار فردا کولاک بشه محصولات گلخونه فردا رشد می کنه اونا رو اب ندین

نمی دونم برای چی اینطوری ولی احتمالا فقط می خواد محصولا رو از بین ببره که اگه تو گلخونه باشه اونا مجبوری خراب می کنه(هرچی سر راهش باشه ویران می کند)

Sepehr Rezamand
20-07-2009, 11:47
با سلام به همگی شما می خواستم ببینم کسی از نسخه ی Pc این بازی خبر ناره مال خود Pc نه با epsxe با تشکر از همه

Sepehr Rezamand
20-07-2009, 12:44
خواهشن یکی به من جواب بده

Sepehr Rezamand
20-07-2009, 12:45
راستی کسی با آموزش تصویری موافق هستش؟؟

iman reza
20-07-2009, 14:00

اموزش تصوریری چی؟
امروز روز تعطیل کمتر سر می زنن ومن نمی دونم نسخه برای کامپیوتر اومده یا نه ولی بچه ها می دونن:8:

A.P.R
20-07-2009, 14:10
امروز روز تعطیل کمتر سر می زنن ومن نمی دونم نسخه برای کامپیوتر اومده یا نه ولی بچه ها می دونن:8:
آقا من خودم نسخه ی کامپیوتریش رو دازم ولی همون هاروست مون پلی 1 که برای کامپیوتر گذاشتن ودر ضمن این نسخه هم به شهر نمیره :10:

SANR
20-07-2009, 15:37
نسخه ی رایانه ای،وجود ندارد!

قبلآ راجع بهش یحث شده.

Sepehr Rezamand
20-07-2009, 17:47
نظر بعقه در مورد آموزش تصویری چه؟؟ با تشکر

رندی ا
20-07-2009, 18:35
سلام تو خانه ها گشتم کتابهایی که قفل بود رو این پایین گذاشتم البته زیاد کامل نیست شرمنده
خانه ی اهنگر : چگونگی قوی کردن ابزار
خانه ی نوشیدنی فروشه : در باره نوشیدنی ها
خانه ی ماریشان :-------------------
کتابخانه : خیلی چیزها داره که خودتون بهتر از من میدونین
پیره زنه:-----------------------
شهردار:----------------------
سوپر مارکت: ---------------------فقط نقاشی داره
کلیسا:--------------------
مسافر خانه: نمیدانم
گاو فروشه: چکونگی دوشیدن گاو وقتی از دستگاه شیر دوش استفاده نمی کنیم
بیمارستان: چگونگی درست کردن Bodigizer
مرغ فروشه : درباره گلهای فصلهای مختلف و درباره ی مرغ و جوجه
نجار:---------------
راستی طرز درست کردن misio soup یا همون ابگوشت روبگید ممنون
یادم رفت بگم میشه آب رو جوری گرفت که نخوری

hopee
21-07-2009, 07:55

نظر بعقه در مورد آموزش تصویری چه؟؟ با تشکر
دوست عزیز میشه بگی منظورت از آموزش تصویری چیه ؟

Sepehr Rezamand
21-07-2009, 10:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منظورم اینه که هر کی چیزی از بازی بلد هستش با برنامه از بازی خودش فیلم بگیره و لینگش را در این جا قرار بده:20::8:

Sepehr Rezamand
21-07-2009, 10:15
دوست عزیز میشه بگی منظورت از آموزش تصویری چیه ؟

سوال خوبی بود منظورم این هستش که اگه کسی چیزی از بازی فهمیده و می خوهد به ما هم بگوید
از بازی خود فیلم گرفته و در جایی مانند پرشین گیگ آپ کن ولینکش رو بزاره :20::46::8:

Harvest_Moon_Iman
21-07-2009, 14:26
اینم ورژن 3 تراینر من اگه دوست داشتین دان کنید حالشو ببرین

A.P.R
21-07-2009, 17:37
نسخه ی رایانه ای،وجود ندارد!

قبلآ راجع بهش یحث شده.
دوست عزیز وجود داره و این نسخه را توست شرکت کامپیوتری دلفین وارد بازار شده
ومن خودم الان با اون بازی میکنم.:5:

بی باک بی بال
21-07-2009, 19:03
ومن خودم الان با اون بازی میکنم
به کمک شبیه ساز هست

Sepehr Rezamand
21-07-2009, 21:11
ومن خودم الان با اون بازی میکنم.:5:

شما می توانید لینک دانلودشروبزارین با تشکر:20:

iman reza
21-07-2009, 21:14
به کمک شبیه ساز هست

نه شبیه ساز نیست فقط بازی رو برای کامپیوتر طراحی کردن مثل بازی های کامپیوتری

Sepehr Rezamand
21-07-2009, 21:20
با سلام به همگی من یک فایل Pdf آماده کردم که امیدوارم خوشتون بیاد و منتظر پست بهدی من در رابطه با رفتن به شهر باشید
ابنم لینک دانلود

SANR
21-07-2009, 21:31
اومدن دستکاری کردن و نسخه ی پلی استیشن رو به نسخه ی کامپیوتر تبدیل کردن!

کار خاصی انجام ندادن.
خود شرکت اصلی بایستی ورژن جدیدتر و جذاب تر مخصوص کامپیوتر بسازه.

Sepehr Rezamand
21-07-2009, 22:05
سلام به همگی کسی دوست نداره یک فایل Pdf کمکی داشته باشه بیاین اگه می خواهید دانلود کنید امیدوارم به دررتون بخورد منتظر پست بعدیم باشین:5:

iman reza
22-07-2009, 00:23
اومدن دستکاری کردن و نسخه ی پلی استیشن رو به نسخه ی کامپیوتر تبدیل کردن!

کار خاصی انجام ندادن.
خود شرکت اصلی بایستی ورژن جدیدتر و جذاب تر مخصوص کامپیوتر بسازه.

اره این نسخه رو یکم دست کاری کردن
الان اگه زور بزنه برای x360 و پلی 3 می سازه نمیاد وقت و سرمایه خودش رو بی خود صرف کنه

Sepehr Rezamand
22-07-2009, 10:55
با سلام خدمت همه من فایل Pdf بعدی را هم ساختم امید وارم خوشتون بیاد منتظر پست های بهدی من باشید راست حجمش خیلی کمه حتماٌٌ دانلود کنید :8::5:

اینم لینکش

A.P.R
22-07-2009, 12:12
شما می توانید لینک دانلودشروبزارین با تشکر:20:
اآقا ببخشید ما هنوز دایل آپیم و وسعمون به این کار ها نمی رسه!!!!:11:!

iman reza
22-07-2009, 15:37
با سلام خدمت همه من فایل Pdf بعدی را هم ساختم امید وارم خوشتون بیاد منتظر پست های بهدی من باشید راست حجمش خیلی کمه حتماٌٌ دانلود کنید :8::5:

اینم لینکش

منظورت از شهر چیه؟
راستی اینو با چه برنامه ای باز کنم

Sepehr Rezamand
22-07-2009, 16:02
منظورت از شهر چیه؟
راستی اینو با چه برنامه ای باز کنم

باید با برنامه Adobe Reader بازش کنی مگه تا حالا فایل Pdf باز نکردی:18::18:

iman reza
22-07-2009, 18:09
ممنون بابت این فایل ولی اکثریت ترجمه بد لوح خونه است که خیلی ها رو دچار مشکل کرده وتوصیه می کنم دنبالش رو نگیری

Sepehr Rezamand
22-07-2009, 22:02
ممنون بابت این فایل ولی اکثریت ترجمه بد لوح خونه است که خیلی ها رو دچار مشکل کرده وتوصیه می کنم دنبالش رو نگیری

خیلی ممنون از توصیه ی شما ولی برای من جواب داده :31:
درضمن شما میتوانید این Pdf رو دانلود کنید:46:
اینم لینک دانلود

mf.designing
22-07-2009, 22:09
دوستان مي گفتند گويا نسخه ي جديدي قرار بياد . درسته ؟؟!

iman reza
23-07-2009, 12:02
سلام

برای اینکه ماهی گیر مدت زمان بیشتری تو اسکله بمونه باهاش دوست بشین تا تقریبا یه ساعتی بیشتر اونجا ماهی گیری کنه

راستی لیست چیزای که اهالی دوست دارم رو دارم اماده می کنم منتظرش باشین (لیست خوردم رو)

Sepehr Rezamand
23-07-2009, 12:04
دوستان مي گفتند گويا نسخه ي جديدي قرار بياد . درسته ؟؟!

منظورت از نسخه جدید چه دوست عزیز:18: نسخه Pc :18::18::18:

Sepehr Rezamand
23-07-2009, 12:10
سلام سلام سلام

امروز Pdf بعدی هم آماده شد امید وارم خوشتون بیاد:11::40::11:

اینم لینکش

Sepehr Rezamand
23-07-2009, 12:54
راستی خیلی ببخشید یادم رفت اینو از شمابپرسم من گل کاشتم وقتی روشت کرد زنبور آمد ولی وقتی رفت سمت درخت خرد به درخت و بعد هم هیچ اتفاقی نافتاد باورم نمی شد آخه اولین بار بود:18::18::18:
لطفا کمکم کنید من بدون کد رفتم خیلی سخته که از اول شروع کنم:19::19:

Sepehr Rezamand
23-07-2009, 15:39
کسی نیست کمکم کنه من هر چی گل می کارم دیگه هیچ زنبوری نمیاد من گریم در آمده :37:
کمک................................کمک...... .....................کمک....................... .کمک.............................کمک........ ......
کمک....................کمک.................. ..........کمک......................کمک...... ..................کمک................کمک.... ......

aroosak_kooki
23-07-2009, 15:46
راستی خیلی ببخشید یادم رفت اینو از شمابپرسم من گل کاشتم وقتی روشت کرد زنبور آمد ولی وقتی رفت سمت درخت خرد به درخت و بعد هم هیچ اتفاقی نافتاد باورم نمی شد آخه اولین بار بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
لطفا کمکم کنید من بدون کد رفتم خیلی سخته که از اول شروع کنم

یعنی چی که خورد به درخت ؟ وقتی که زنبوره میاد باید بعدش کندوی عسل رو روی درخت ببینید ... فکر کنم لویس هم می اومد و راجع به زنبوره و خاص بودنش حرف هایی میزد....

چرا از اول ؟ مگه سیو روزهای قبل بازیتون رو ندارید ؟!!!!

Sepehr Rezamand
23-07-2009, 15:54
یعنی چی که خورد به درخت ؟ وقتی که زنبوره میاد باید بعدش کندوی عسل رو روی درخت ببینید ... فکر کنم لویس هم می اومد و راجع به زنبوره و خاص بودنش حرف هایی میزد....

چرا از اول ؟ مگه سیو روزهای قبل بازیتون رو ندارید ؟!!!!

1-تمام سیو هام را در داخل پلی1 دارم دوماً میدونم وقتی زنبوره میره کنوی عسل درست می کنه و لویس

هم می آد سومآً یعنی رفت سمت درخت و قیب شد:45:

aroosak_kooki
23-07-2009, 16:13
کسی نیست کمکم کنه من هر چی گل می کارم دیگه هیچ زنبوری نمیاد من گریم در آمده

وقتی یکبار این دمو رو دیده باشید دیگه زنبوره نمیاد ....

خیلی عجیبه!!! احتمالا" بازی مشکل پیدا کرده و الا نباید اینجوری بشه ... واقعا" دلیلی رای این اتفاق به ذهنم نمی رسه !!!

مگه شما با مبدل بازی نمی کنید ؟

سعی کنید سیو تک تک روزهاتون رو نگه دارید چون واقعا" به درد می خورند و سر اینجور مشکلات دیگه اینقدر اذیت نمیشید ... البته اگر با مبدل بازی میکنید....

Sepehr Rezamand
23-07-2009, 17:21
وقتی یکبار این دمو رو دیده باشید دیگه زنبوره نمیاد ....

خیلی عجیبه!!! احتمالا" بازی مشکل پیدا کرده و الا نباید اینجوری بشه ... واقعا" دلیلی رای این اتفاق به ذهنم نمی رسه !!!

مگه شما با مبدل بازی نمی کنید ؟

سعی کنید سیو تک تک روزهاتون رو نگه دارید چون واقعا" به درد می خورند و سر اینجور مشکلات دیگه اینقدر اذیت نمیشید ... البته اگر با مبدل بازی میکنید....

1-بله با مبدل بازی میکنم :27:
2-خیلی از راهنمای شما متشکرم :20:
3-راستی من مبدلی را که لینکش را در صفحات خیلی قبل هستش دانلود کردم همون که فارسی هستش برای همین نمی توانم از سیو هایم بک آپ بگرم عروسک جان
4-لطف کن و ببین چیزی به ذهنت نمارسه باز هم ممنونم دوست عزیز:10:

Sepehr Rezamand
23-07-2009, 17:23
بعقیه شما چیزی به ذهن تون نمی رسه؟؟:9: با تشکر

vahid0801
23-07-2009, 18:27
بعقیه شما چیزی به ذهن تون نمی رسه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تشکر

عزیز دل برادر تمام دمو مربوط به عسل اینه:

1.شما گل میکاری.
2. بعد از چند روز که رشدید روز او اولی که گلت رشدیده میای بیرون.
3.میبینی که زنبور میاد سمت درخت سیب کنار حوضچه مزرعت.و میره تو درخت و به قول تو غیب میشه و دوربین برمیگرده سمت شخصیت بازی و بازی ادامه پیدا میکنه.
4.فرداش وقتی از خونه میای بیرون لویس میاد کنار درخت تو مزرعه در مورد ش باهات صحبت میکنه. و کندو روی اون درخت در میاد.
5.و از این به بعد میتونی رو لروی درخت وایسی و عسل ببرداشتی.

همین

قاهر - Gahir
23-07-2009, 20:27
عجیبه ، این بازی سال 2000 ، هنوز هم خاطر خواه داره ...

با این که بیش از 300 تا کد تقلب براش هست و ...

ولی ...

ماشالا بیش از 301 صفحه پست هست .

اینم پیام بازرگانی ! :دی

-------------------------
تنها دختری که در این بازی از علف هرز خوشش میاد و میتونید راحت باهاش دوست شید ... Popuri هستش ...

قاهر - Gahir
23-07-2009, 20:54
علاقه مندی های Karen دختر الکلی و مو طلایی در زیر اورده شده ا که در مغازه ( سوپر مارکت ) زندگی میکنه و کسی که قراره باهاش ازدواج کنه همون پسر مرغ فروشی هست که اگه شما باهاش دوست شید ، این احتمال یقین لغو میشه :دی

علاقه مندی های Karen :

کارن این چیزا رو دوست داره :

چیزایی که خیلی خیلی دوستشون داره :
در راس همه ی آنها : 1 - الکل ، 2 - پیدزا ، 3- قارچ‌ دنبلان‌ ( همون قارچ دراز که در فصل پاییز فقط در یک جا ، اونم کنار آبگیر بالای کوه هست) ، 4- غذای ذرت بو داده ، 5- غذای Sashimi و 6 - غذاهایی که تو روغن سرخ میشن .

چیزایی که بهشون علاقه نشون میده ، یعنی بدش نمیاد :

سیب زمینی ، خیار ، ذرّت ، کدو تنبل ، بادنجان ، سيب زمينى شيرين ( همونی که شبیه به یک توپ بنفش فوتبال آمریکایی کوچولویه :دی) ، اسفناج ( همونی که خیلی شبیه به کاهو هست ولی اسمش اسفناجه (Spinach)) ، فلفل ( بیبار) ، گل Moondrop ، گل Pink Cat ، گل قرمز جادوی آبی ، گل قرمز جادوی قرمز ، گل عروسکی ، نارنگی ( معلوم نیست ؛ خیلی شبیه به پرتقاله ( هر چی شما صلاح میدونید :دی)) ، تخم مرغ ، تخم مرغ آب پز شده ، مایونز ، پنیر ، غذاهای گرم آشپزخانتیان که با روغن همراه باشه ( مثلا سیب زمینیه سرخ شده ) ، سوپ Miso ( سوپ ژاپنی ) ، سالاد ، ترشی شلغم ، خود ترشی ( ترشی هر میوه ای ) ، سبزیجات کنار غار معدن به غیر از علوفه های هرز ، تخم مرغی که به درون چشمه ی گرم انداخته میشه ، کره ، تخم مرغ طلایی ، جواهرات .

قاهر - Gahir
23-07-2009, 20:58
فک کنم اگه با کارن ازدواج کنید ، احتمال رفتن به روستای دیگه ، به دلیل بیماری کارن خیلی زیاده .

hopee
23-07-2009, 21:00
تنها دختری که در این بازی از علف هرز خوشش میاد و میتونید راحت باهاش دوست شید ... Popuri هستش ...
:18::18::18::18::18:

این شوخی‌ بود دیگه ؟
هیچ کدوم از دخترا علف هرز دوست نداران حتی ماری.

.فرداش وقتی از خونه میای بیرون لویس میاد کنار درخت تو مزرعه در مورد ش باهات صحبت میکنه. و کندو روی اون درخت در میاد.
دوست عزیز وقتی‌ زنبور میاد کندو حاضره و میتونی‌ همون روز عسل براری .

لویسم باید یه عسل بهش بعدی تا بیاد و کندوتو ببینه .

قاهر - Gahir
23-07-2009, 21:01
یه چیزی دیگه هم بنویسم که من خودم با اون دختره عینکیه ، Mary ازدواج کردم ، یه بار که باردار شد و بچه به دنیا اورد ، به دلیل گاگول بازاریش :دی نتوست از بچه خوب مراقبت کنه ، بعد بچه بیمار شد ، از شما سوال میپرسه که ما الان چیکارش کنیم : اگه شما بگید بریم به کلینیک ( بیمارستان ) که میرید و بچه سالم میمونه ولی اگه بگید همش تقصیر تو بود ! ، اونوقت دختره از خونتون میره ، و میره به خونه ی باباش :دی

قاهر - Gahir
23-07-2009, 21:04
این شوخی‌ بود دیگه ؟
هیچ کدوم از دخترا علف هرز دوست نداران حتی ماری.چه شوخی ای عزیز من .... امتحان شده است ...

اگه باورت نمیشه به این دختره Popuri (همونی که موهاش صورتی هست و تو مرغ دونی :دی زندگی میکنه ) علف هرز ( همونایی که تو مزرعه و کنار غار معدن هست که خودت بهتر میدونی ....) بدی ، اونوقت میبینی که خوشحاله .

قاهر - Gahir
23-07-2009, 21:07

ماری که بیشتر از قارچ خوشش میاد ...

SANR
23-07-2009, 21:39
:18::18::18::18::18:

این شوخی‌ بود دیگه ؟

منظور ایشون فکر کنم گیاه دارویی هستش.(همونی که کنار آبشار هست) :13:

قاهر - Gahir عزیز،لطفآ پشت سر هم پست ندید. :11:

SANR
23-07-2009, 21:40
کسی نیست کمکم کنه من هر چی گل می کارم دیگه هیچ زنبوری نمیاد من گریم در آمده :37:
کمک................................کمک...... .....................کمک....................... .کمک.............................کمک........ ......
کمک....................کمک.................. ..........کمک......................کمک...... ..................کمک................کمک.... ......

فقط در فصل تابستان میشه گل بکارید تا کندوی عسل داشته باشید.

vahid0801
23-07-2009, 22:19
دوست عزیز وقتی‌ زنبور میاد کندو حاضره و میتونی‌ همون روز عسل براری .

لویسم باید یه عسل بهش بعدی تا بیاد و کندوتو ببینه .

ایووول
این نکات رو یادم رفته بود

hopee
23-07-2009, 23:26

فکر نکنم محدودیت فصلی داشته باشه (البته به جز زمستون .)

آخه یادمه که خودم تو بهار به دست آوردمش .(با اون گل سفیدا .)

یه نکته :

سعی‌ کنید با یه تیر دو نشون بزنید یعنی‌ اگه پول کافی‌ داشتید ۹۹ تا گل بکارید تا هم زنبوره بیاد و هم توت فرنگی قدرتی‌ رو از آنا بگیرید.:31:

vahid0801
23-07-2009, 23:32

آخه یادمه که خودم تو بهار به دست آوردمش .(با اون گل سفیدا .)

یه نکته :

سعی‌ کنید با یه تیر دو نشون بزنید یعنی‌ اگه پول کافی‌ داشتید ۹۹ تا گل بکارید تا هم زنبوره بیاد و هم توت فرنگی قدرتی‌ رو از آنا بگیرید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره.محدودیت نداره.تو هر فصلی میشه.
اما این توت فرنگیه انا بعضی وقتا نمیگیره میره رو اعصاب.گل تابستون از همه ارزونتره اگه میخواید تو فصل گل بارون کنید.گلارم نگه دارید بعدا هدیه بدید

aroosak_kooki
24-07-2009, 05:52
این شوخی‌ بود دیگه ؟

چه شوخی ای عزیز من .... امتحان شده است ...

منظور ایشون فکر کنم گیاه دارویی هستش.(همونی که کنار آبشار هست) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

نه.... حرف آقای قاهر درست هستش ...وقتی به پوپوری علف هرز بدید ناراحت نمیشه ... خیلی هم خوشحال نمیشه فقط میگه ممنونم....

همونطور که hopee عزیر هم گفت در تمام فصل ها به غیر از زمستون میشه کندو رو بدست آوورد ... من خودم فصل تابستون گل کاشتم ....

یه چیزی دیگه هم بنویسم که من خودم با اون دختره عینکیه ، Mary ازدواج کردم ، یه بار که باردار شد و بچه به دنیا اورد ، به دلیل گاگول بازاریش :دی

شما با هر کس دیگه ای هم که ازدواج کنید همین دمو ها رو میبینید...

فک کنم اگه با کارن ازدواج کنید ، احتمال رفتن به روستای دیگه ، به دلیل بیماری کارن خیلی زیاده .

من که هر بار بازی کردم با کارن ازدواج کردم و این دمو رو ندیدم... بعید میدونم همچین دمویی باشه ... چون اینطور که در این تاپیک به نتیجه رسیدیم اصلا" شهری وجود نداره!

1-بله با مبدل بازی میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
2-خیلی از راهنمای شما متشکرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
3-راستی من مبدلی را که لینکش را در صفحات خیلی قبل هستش دانلود کردم همون که فارسی هستش برای همین نمی توانم از سیو هایم بک آپ بگرم عروسک جان
4-لطف کن و ببین چیزی به ذهنت نمارسه باز هم ممنونم دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

نسخه ی فارسی ؟؟؟

نمی دونم من که خودم زبان بازی رو گذاشتم همون انگلیسی ... اما هر جور هم که باشه وقتی شما بازی رو سیو میکنید و 3 تا slot یک مموری پر شد میتونید اون مموری که در پوشه ی مموری هستش رو کپی کنید و داخل عنوانش بنویسید که مال چه روزهایه و در یک پوشه ی جداگانه سیوش کنید تا از این به بعد هروقت به سیو روز خاصی از باریتون احتیاج داشتید بتونید بهش دسترسی پیدا کنید ( باید فایل مموری تون رو به یکی از این اسم ها بر گردونید و دوباره داخل پوشه ی مموری بذارید

epsxe000.mcr

یا

epsxe001.mcr

)

قاهر - Gahir
24-07-2009, 07:39
من که هر بار بازی کردم با کارن ازدواج کردم و این دمو رو ندیدم... بعید میدونم همچین دمویی باشه ... چون اینطور که در این تاپیک به نتیجه رسیدیم اصلا" شهری وجود نداره!
من که خودم با چشای خودم به شهر یا روستای دیگه نرفته بودم ... ولی این رو توی کتاب لوحه ی مربوطه بازی ها خونده بودم ... همین .

قاهر - Gahir
24-07-2009, 07:40
قاهر - Gahir عزیز،لطفآ پشت سر هم پست ندید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باشه عزیز ... فقط با اجازه شما ، باید 2 تا پشت سر هم پست بدیم !!! :27::31:

------------------
برای اکثر روستایی های این بازی اگه مربای سیب رو بدید ، به شما یک دستور العمل پخت جدید غذا رو میدن .... خودم تستش کردم ...

SANR
24-07-2009, 07:57
من قبلآ امتحان کردم،توی پاییز که اصلآ نمیشه کندوی عسل به دست آورد،تا جایی که می دونم در فصل تابستان.البته من خیلی وقته که بازی نمی کنم ولی هنوز یادمه.

قاهر - Gahir
24-07-2009, 09:38
من قبلآ امتحان کردم،توی پاییز که اصلآ نمیشه کندوی عسل به دست آورد،تا جایی که می دونم در فصل تابستان.البته من خیلی وقته که بازی نمی کنم ولی هنوز یادمه.اتفاقا دوست عزیز ... من خودم توی فصل بهار این کارو کردم ... با گل های زردش تویه یه جایی از مرزعه و حدود 100 تا هم گل سفید .
این رو هم بنویسم که توی فصل پاییز هم این اتفاق واسم افتاده ( یه باری که دوباره بازیش کردم ) ... همون فصلی که سیب زیر درخت هست 3 تا سیب. دقیقا توی همون فصل ... راستش دقیقا یادم نیست که پاییز سیب داره یا تابستان ( در این بازی :دی)
------

گل های قرمز در فصل پاییز با کاشتن گل های آبی بدست میاد ... از همون نوع ولی قرمز هستند ... فقط باید گل های آبیه زیادی بکارید و به صورت راندوم (Random) گل های قرمز بین گل های آبی رشد میکنند .

قاهر - Gahir
24-07-2009, 09:52
من که هر بار بازی کردم با کارن ازدواج کردم و این دمو رو ندیدم...
نه اگه درست باشه که نمیدونم ... تو اواخر سال سوم ، اونم اگه درست بازی کنیم ( درست بازی کردن == حداقل دو سه تا از محصولات 999 ،خانه 100 درصد ، حداقل محبت یکی از روستاییان و دختران روستایی رو جلب کنید ( که در این مورد شما با کارن ازدواج کرده اید ) ، باید گاو ، گوسفند و مرغتون حداقل تو یه مسابقه برنده بشن ، اسب و سگتون هم سلامتی داشته باشه ! )

البته موارد داخل کمانک مواردی بود که توی کتاب لوحه نوشته شده بود ... نمیدونم خدا نکنه یاوه نباشه !

Sepehr Rezamand
24-07-2009, 10:54
سلام به همه

1-از همه تشکر میکنم ولی همه ی این ها رو می دونستم:20:

2-عروسک جان اگه میخواهی متوجه بشی منظورم از فارسی چیه از این لینک این مبدل را دانلود کن در ضمن
فقط با (F1 سیو F3 لود هستش به بعقیش هم کاری نداشته باش ):40:

3-مشگلم هم حل نشد فکر کنم باید از اول بازی کنم :19::37:

4-اگه می خواهید با پوپوری ازدواج کنید روزی سه تا تم مرغ آب پز توسط همام بهش بدید:21:

abc2009
24-07-2009, 11:29
باسلام
دوستان كسي لينك دانلود اين بازي براي كامپيوتر را داره؟؟

قاهر - Gahir
24-07-2009, 11:43
4-اگه می خواهید با پوپوری ازدواج کنید روزی سه تا تم مرغ آب پز توسط همام بهش بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب اگه بخوایم باهاش ازدواج کنیم محصولات بهتر دیگه ای هم هست !

مثلا : عسل ، مربای سیب ، املت ، شیر گرم شده و ساندویچ و ... رو خیلی دوست داره :دی

قاهر - Gahir
24-07-2009, 11:47
باسلام
دوستان كسي لينك دانلود اين بازي براي كامپيوتر را داره؟؟سلام ... منظورتون چیه واسه کامپیوتر ...

لازم نیست که دانلودش کنید ... کمی حجیمه ...

اگه منظورتون اینه که در مبدل (Emulator) ها اجراش کنید . فقط کافی است که فایل IMG/ISO شده اش را داشته باشید .

اگه واقعا منظورتون اونه : برید یه سی دی از Harvest Moon رو از سی دی فروشی ها / بازی فروشی ها بخرید (تو مملکت ما فقط 300 تومن ) و با برنامه های Image ساز مثل Alcohol 120% ازش یه ایمیج بگیرید و با اون Emulator بازی کنید . همین .

البته بسته به Plug-in مبدل شما ، ممکنه از فایل های Image شده ی متفاوتی بخونه ... مثلا فایل های BIN, ISO, IMG, CUE, CCD, MDS

abc2009
24-07-2009, 13:24
سلام ... منظورتون چیه واسه کامپیوتر ...

لازم نیست که دانلودش کنید ... کمی حجیمه ...

اگه منظورتون اینه که در مبدل (Emulator) ها اجراش کنید . فقط کافی است که فایل IMG/ISO شده اش را داشته باشید .

اگه واقعا منظورتون اونه : برید یه سی دی از Harvest Moon رو از سی دی فروشی ها / بازی فروشی ها بخرید (تو مملکت ما فقط 300 تومن ) و با برنامه های Image ساز مثل Alcohol 120% ازش یه ایمیج بگیرید و با اون Emulator بازی کنید . همین .

البته بسته به Plug-in مبدل شما ، ممکنه از فایل های Image شده ی متفاوتی بخونه ... مثلا فایل های BIN, ISO, IMG, CUE, CCD, MDS
اول از همه واقعا ممنون از توضيحاتتون.
منظورم اينه كه بتونم اين بازي را توي كامپيوتر بازي كنم.
آخه معمولا من هر جا رفتم اين بازي را براي پلي استيشن دارن نه كامپيوتر....البته خودم بازي پلي استيشنش را دارم ولي اينم يه مشكلي كه داره اينه كه چون پلي استيشن دو دارم بازيش را سيو نميكنه كه اصلا اينجوري هم نميشه بازي كرد.
راستش من نميدونم Emulator چيه؟اگه ميشه يه توضيح بديد در موردش؟.ممون.
بعد يه چيزه ديگه من متوجه منظوره شما نشدم يعني اگه اين بازي را دانلود هم نكنم ميتونم تو كامپيوتر بازي كنم!!براي من ايناش اصلا مهم نيست من فقط ميخوام يه راهي باشه كه اين بازي را بتونم بازي كنم اگه نميشه دانلودش كرد كه مهم نيست.فقط شما يه راه ساده را به من براي بازي كردن اين بازي معرفي كنيد ممنون ميشم.

Sepehr Rezamand
24-07-2009, 16:07
آخه معمولا من هر جا رفتم اين بازي را براي پلي استيشن دارن نه كامپيوتر....البته خودم بازي پلي استيشنش را دارم ولي اينم يه مشكلي كه داره اينه كه چون پلي استيشن دو دارم بازيش را سيو نميكنه كه اصلا اينجوري هم نميشه بازي كرد.
بعد يه چيزه ديگه من متوجه منظوره شما نشدم يعني اگه اين بازي را دانلود هم نكنم ميتونم تو كامپيوتر بازي كنم!!براي من ايناش اصلا مهم نيست من فقط ميخوام يه راهي باشه كه اين بازي را بتونم بازي كنم اگه نميشه دانلودش كرد كه مهم نيست.فقط شما يه راه ساده را به من براي بازي كردن اين بازي معرفي كنيد ممنون ميشم.

1-Emulator همون مبدل هستش که می تونی با اون بازی های پلی 1 را بازی کنی (البته مدل های مختلفی داره که مثلا اگه بازی های Xbox360 رو بخواهی ب این Emulator فرق داره):20:
2-نرم افزار را میتوانی از این آرس دانلود کنی

3-ویا از این آدرس

4-اگه خود بازی با پسون Bin را خواست بگو تا برات آپ کنم:11:

Sepehr Rezamand
24-07-2009, 16:09
راستی اگه کسی سیو با حال از بازی داره بزاره تا من را هم راحت کنه:41::41:
فقط یکمی زود چون لنگم

با تشکر

قاهر - Gahir
24-07-2009, 16:59
بعد يه چيزه ديگه من متوجه منظوره شما نشدم يعني اگه اين بازي را دانلود هم نكنم ميتونم تو كامپيوتر بازي كنم!!براي من ايناش اصلا مهم نيست من فقط ميخوام يه راهي باشه كه اين بازي را بتونم بازي كنم اگه نميشه دانلودش كرد كه مهم نيست.فقط شما يه راه ساده را به من براي بازي كردن اين بازي معرفي كنيد ممنون ميشم.خواهش میکنم عزیز .

منظورم اينه كه بتونم اين بازي را توي كامپيوتر بازي كنم.البته که می تونی !

آخه معمولا من هر جا رفتم اين بازي را براي پلي استيشن دارن نه كامپيوترآره نسخه ی قابل اجراش برای (PC (Personal Computer ( یعنی کامپیوتر شخصی ) نیست ، یعنی اونقدر که گشتم نبود .

لبته خودم بازي پلي استيشنش را دارم ولي اينم يه مشكلي كه داره اينه كه چون پلي استيشن دو دارم بازيش را سيو نميكنه كه اصلا اينجوري هم نميشه بازي كرد.قبل از اینکه توضیح بدم ، فقط یه نکته بود که شما باید توضیح بدید ،
مگه بازی های پلی استیشن 1 رو پلی استیشن 2 قابل اجراست ! ؟
تا اونجایی که میدونم ، فقط پلی استیشن 3 این اختیار رو داره .

---------------------------------

راستش من نميدونم Emulator چيه؟اگه ميشه يه توضيح بديد در موردش؟.ممون.خوب ، Emulator یعنی مبدل ( مبدل = یعنی تبدیل کننده ) ، وقتی میگیم Emulator یعنی نرم افزار یا برنامه هایی که کنسول یا هرچیز دیگه ای رو روی رایانه تبدیل و شبیه سازی میکنند ؛ اون وقته که شما میتونید ، بازی را در رایانیتان اجرا کنید و حالشو ببرید . :دی

برای اجرای سی دی های بازی های پلی استیشن 1 روی کامپیوتر میتونید از مبدل های استفاده کنید . بهترین مبدل برای کنسول پلی استیشن 1 ، مبدل (Emulator) با نام ePSXe است که تمامی بازی های پلی استیشن 1 رو اجرا میکنه .

ePSXe مخفف این عبارت هست : Enhanced PSX Emulator ، یعنی مبدل قدرتمند PSX ، حالا PSX مخفف چیه ؟ ، مخفف PlayStation X هستش و که این X چیه ؟، این X نسخه ی پلی استیشن هست که در این مورد به جای X عدد 1 قرار میدیم . در اصطلاح به کنسول ها به طور کلی یه X ای اضافه میکنند .
پس به طور کلی این مخففات رو دونستیم .
ePSXe یعنی مبدل قدرت مند کنسول پلی استیشن X

برای دانلود این مبدل به سایت رسمیش مراجعه کنید و دانلود . این نسخه برای مصارف عمومیه یعنی نسخه full هست ، نیاز به ریجستری ( ثبت ) نداره .
سایت رسمی ePSXe :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی که دانلود کردید ، چندتا Plug-in رو به طور پیشفرض توی خودش داره . همین ها کفایت میکنه .

بعد يه چيزه ديگه من متوجه منظوره شما نشدم يعني اگه اين بازي را دانلود هم نكنم ميتونم تو كامپيوتر بازي كنم!!براي من ايناش اصلا مهم نيست من فقط ميخوام يه راهي باشه كه اين بازي را بتونم بازي كنم اگه نميشه دانلودش كرد كه مهم نيست.فقط شما يه راه ساده را به من براي بازي كردن اين بازي معرفي كنيد ممنون ميشم.خب ، منظورم از اینکه لازم نیست دانلود کنید این بود که چون حجم فایل مربوطه سنگینه ( حدود 204 مگابایت ) ، نیازی به دانلود فایل نیست ، در حالیکه در سی دی فروشی ها / بازی فروشی ها سی دی بازی رو میفرشن ( حدود 300 تومن ) ، و چون سرعت اینترنت در ایران خیلی کمه ، دانلودش در اینترنت طاقت فرسا خواهد بود ، و اگه هم به کافی نت برید ، دانلودش اگه 3 ساعت طول بکشه (اونم اگه سه ساعت طول بکشه)، میشه حدود 3 چار هزار هزینه ... حالا این بهتره یا 300 تومن ... من دقیقا نرخ الانش در دستم نیست ، ولی میدونم که خریدن دیسکش تو ایران بصرفه تر از دانلودشه ... مگر برای کسایی که از سرعت اینترنت بالایی برخوردارند .

خوبه ، شما که دیسک بازی رو دارید ... فقط کافی است که برید سر وقت رایانتون ، یه برنامه Image ساز ، مثل برنامه Alcohol 120% رو نصب کنید ، اگه دارید اجراش کنید و از دیسکـتون یه ایمیجی بگیرید و گر نه توی دیسک های Assistant ها هست . فرمت ایمیج رو یا CUE کنید یا IMG . چون این دو فرمت توسط اکثر پلاگین های Emulatorها قابل اجراست .

حالا که ایمیج رو گرفتید در یه جایی از رایانتون نگه داری کنید .

برنامه ePSXe رو اجرا کنید ، سپس در منوی File زیر منوی Run ISO رو کلیک کنید و فایل ایمیجی که از دیسکتون گرفتید را انتخاب کنید . همین .
به این ترتیب ، بازی در رایانه اجرا میشود .

توجه کنید که :

برای استفاده بهتر از بازی های کنسولی در رایانه حداقل از یک Game-Pad یا همون دسته استفاده کنید تا کیبورتتان در برخی موارد آسیب نبیند .
Plug-in ها را در پوشه ی plugins دایرکتوری این برنامه (ePSXe) قرار دهید .
برای اجرای بازی ها نیاز به یک واسط بین سخت افزار و نرم افزار یا همان Bios دارید . اگه در دانلود ePSXe در پوشه ی bios هیچ بایوسی نبود ، میتونید در google جستجو کنید .
این قسمت بولد شده مهم هست ، اگه بایوسی نباشه ، بازی اجرا نمیشه ... این Bios با فرمت .bin هست و حجمی حدودا کمتر از یک مگابایت داره . اگه جستجو کنید ، پیدا میکنید . برای اطمینان دو تا بایوس دانلود کنید ، یکی ژاپنی و دیگری آمریکایی .

وقتی برای بار اول برنامه ePSXe رو اجرا میکنید ، خود برنامه به طور خودکار یه جادوگر (Wizard) رو میاره که این قسمت برنامه رو پیکر بندی میکنه . مثلا انتخاب پلاگین ، انتخاب Bios و ... که این انتخاب ها با توجه به جستجو در دایکتوری مربوطه است یعنی برای امکان گزینش bios ها ، اون ها رو در فولدر bios جستجو میکنه و اگه فایل binای پیدا نکرد ، لیست خالی میماند .

برای تنظیمات دسته ی خود به ترتیب به Config --> Game Pad برید و دسته ی خود را انتخاب کنید سپس برای هر دکمه که میخواهید با آن عمل خاص انجام شود ، ان را پیکربندی کنید .

امید وارم که این توضیحات شما را قانع کرده باشه ... اگه توضیحات اضافی میخواهید ،بگید .

قاهر - Gahir
24-07-2009, 17:07
راستی اگه کسی سیو با حال از بازی داره بزاره تا من را هم راحت کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یکمی زود چون لنگم

با تشکر

سیو دیگرون رو میخوای چیکار ... من خودم دارم ، اگه بخوای واست آپ میکنم ولی چندان بدرد بخور نیست ها ... چون اسم شخصیت Gahir هست ، اسم بچم Jack و زنمم Mary و اسم اسبم Asb و اسم سگمم Rex هست .

به این دلیل نوشتم چندان بدرد بخور نیست که ، اینا من با سلیقه ی خودم نوشتم ممکنه شما این موارد را نخواهید .

Sepehr Rezamand
24-07-2009, 18:29
سیو دیگرون رو میخوای چیکار ... من خودم دارم ، اگه بخوای واست آپ میکنم ولی چندان بدرد بخور نیست ها ... چون اسم شخصیت Gahir هست ، اسم بچم Jack و زنمم Mary و اسم اسبم Asb و اسم سگمم Rex هست .

به این دلیل نوشتم چندان بدرد بخور نیست که ، اینا من با سلیقه ی خودم نوشتم ممکنه شما این موارد را نخواهید .

مشکلی نداره دوست عزیر البته یک سوال شما سال چندومین و چند تا توت فرنگی قدرتی دارید و چند تا کاعذ پرینت شده

Sepehr Rezamand
24-07-2009, 18:32
می توانم از بعقیه هم یک خواهشی بکنم اون اینه که چند تا سیو برای من بزارید ؟؟؟؟

اگر بزارید ممنون میشم :46::46:

Sepehr Rezamand
24-07-2009, 21:21
آهای کسی نبود جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2 :

Sepehr Rezamand
24-07-2009, 21:31
آهای بچه ها من دهنم کف کر دستم هم درد گرفت کسی نیست جوابمو بده الو .................:2::18:

SANR
24-07-2009, 21:49
دوست عزیز،اینجا چت روم نیست که!

بزار بنده خدا آنلاین بشه تا جوابتون رو بده.

زدن این همه پست پشت سر هم که دردی رو دوا نمی کنه!

iman reza
24-07-2009, 22:16
سلام

اینم چیزی که قول دادم البته اولین قسمتش

1-اهنگر و گری:هر نوع سنگ معدن

2-شراب فروش:ماهی متوسط

3-شوهر شراب فروش:کوفته برنجی

4-پدر مادر ماری:هرنوع گلی

5-ماری:گیاهان سمی

6-رایک:تخم مرغ حمام

7-مادر رایک:به نتیجه کلی نرسیدم ولی اگه پول دار باشین دارو ابی

8-پاپوری:گل صورتی (فکر کنم عسل هم خوشش بیاد ولی از اونجای که یدونه عسل در روز گیرتون نمی یاد اصلا به صرفه نیست؟)

9-بارلی:علف

10-مای:کنسرو ماهی یا چکمه

iman reza
24-07-2009, 22:17
اگه به ماری گیاه هرز مزرعه رو بدید تشکر می کنه
و کندو به جز فصل زمستان میشه بدست اورد

abc2009
24-07-2009, 22:28
1-Emulator همون مبدل هستش که می تونی با اون بازی های پلی 1 را بازی کنی (البته مدل های مختلفی داره که مثلا اگه بازی های Xbox360 رو بخواهی ب این Emulator فرق داره):20:
2-نرم افزار را میتوانی از این آرس دانلود کنی

3-ویا از این آدرس

4-اگه خود بازی با پسون Bin را خواست بگو تا برات آپ کنم:11:
سلام
مرسي از توضيحات.
ممنون از لطفتون ،فعلا اگه بتونم ،خود بازي را بيارم،بعد حتما ازتون كمك ميگيرم.:)

خواهش میکنم عزیز .
البته که می تونی !
آره نسخه ی قابل اجراش برای (PC (Personal Computer ( یعنی کامپیوتر شخصی ) نیست ، یعنی اونقدر که گشتم نبود .
قبل از اینکه توضیح بدم ، فقط یه نکته بود که شما باید توضیح بدید ،
مگه بازی های پلی استیشن 1 رو پلی استیشن 2 قابل اجراست ! ؟
تا اونجایی که میدونم ، فقط پلی استیشن 3 این اختیار رو داره .
---------------------------------
خوب ، Emulator یعنی مبدل ( مبدل = یعنی تبدیل کننده ) ، وقتی میگیم Emulator یعنی نرم افزار یا برنامه هایی که کنسول یا هرچیز دیگه ای رو روی رایانه تبدیل و شبیه سازی میکنند ؛ اون وقته که شما میتونید ، بازی را در رایانیتان اجرا کنید و حالشو ببرید . :دی

برای اجرای سی دی های بازی های پلی استیشن 1 روی کامپیوتر میتونید از مبدل های استفاده کنید . بهترین مبدل برای کنسول پلی استیشن 1 ، مبدل (Emulator) با نام ePSXe است که تمامی بازی های پلی استیشن 1 رو اجرا میکنه .

ePSXe مخفف این عبارت هست : Enhanced PSX Emulator ، یعنی مبدل قدرتمند PSX ، حالا PSX مخفف چیه ؟ ، مخفف PlayStation X هستش و که این X چیه ؟، این X نسخه ی پلی استیشن هست که در این مورد به جای X عدد 1 قرار میدیم . در اصطلاح به کنسول ها به طور کلی یه X ای اضافه میکنند .
پس به طور کلی این مخففات رو دونستیم .
ePSXe یعنی مبدل قدرت مند کنسول پلی استیشن X

برای دانلود این مبدل به سایت رسمیش مراجعه کنید و دانلود . این نسخه برای مصارف عمومیه یعنی نسخه full هست ، نیاز به ریجستری ( ثبت ) نداره .
سایت رسمی ePSXe :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی که دانلود کردید ، چندتا Plug-in رو به طور پیشفرض توی خودش داره . همین ها کفایت میکنه .
خب ، منظورم از اینکه لازم نیست دانلود کنید این بود که چون حجم فایل مربوطه سنگینه ( حدود 204 مگابایت ) ، نیازی به دانلود فایل نیست ، در حالیکه در سی دی فروشی ها / بازی فروشی ها سی دی بازی رو میفرشن ( حدود 300 تومن ) ، و چون سرعت اینترنت در ایران خیلی کمه ، دانلودش در اینترنت طاقت فرسا خواهد بود ، و اگه هم به کافی نت برید ، دانلودش اگه 3 ساعت طول بکشه (اونم اگه سه ساعت طول بکشه)، میشه حدود 3 چار هزار هزینه ... حالا این بهتره یا 300 تومن ... من دقیقا نرخ الانش در دستم نیست ، ولی میدونم که خریدن دیسکش تو ایران بصرفه تر از دانلودشه ... مگر برای کسایی که از سرعت اینترنت بالایی برخوردارند .

خوبه ، شما که دیسک بازی رو دارید ... فقط کافی است که برید سر وقت رایانتون ، یه برنامه Image ساز ، مثل برنامه Alcohol 120% رو نصب کنید ، اگه دارید اجراش کنید و از دیسکـتون یه ایمیجی بگیرید و گر نه توی دیسک های Assistant ها هست . فرمت ایمیج رو یا CUE کنید یا IMG . چون این دو فرمت توسط اکثر پلاگین های Emulatorها قابل اجراست .
حالا که ایمیج رو گرفتید در یه جایی از رایانتون نگه داری کنید .
برنامه ePSXe رو اجرا کنید ، سپس در منوی File زیر منوی Run ISO رو کلیک کنید و فایل ایمیجی که از دیسکتون گرفتید را انتخاب کنید . همین .
به این ترتیب ، بازی در رایانه اجرا میشود .

توجه کنید که :
برای استفاده بهتر از بازی های کنسولی در رایانه حداقل از یک Game-Pad یا همون دسته استفاده کنید تا کیبورتتان در برخی موارد آسیب نبیند .
Plug-in ها را در پوشه ی plugins دایرکتوری این برنامه (ePSXe) قرار دهید .
برای اجرای بازی ها نیاز به یک واسط بین سخت افزار و نرم افزار یا همان Bios دارید . اگه در دانلود ePSXe در پوشه ی bios هیچ بایوسی نبود ، میتونید در google جستجو کنید .
این قسمت بولد شده مهم هست ، اگه بایوسی نباشه ، بازی اجرا نمیشه ... این Bios با فرمت .bin هست و حجمی حدودا کمتر از یک مگابایت داره . اگه جستجو کنید ، پیدا میکنید . برای اطمینان دو تا بایوس دانلود کنید ، یکی ژاپنی و دیگری آمریکایی .
وقتی برای بار اول برنامه ePSXe رو اجرا میکنید ، خود برنامه به طور خودکار یه جادوگر (Wizard) رو میاره که این قسمت برنامه رو پیکر بندی میکنه . مثلا انتخاب پلاگین ، انتخاب Bios و ... که این انتخاب ها با توجه به جستجو در دایکتوری مربوطه است یعنی برای امکان گزینش bios ها ، اون ها رو در فولدر bios جستجو میکنه و اگه فایل binای پیدا نکرد ، لیست خالی میماند .
برای تنظیمات دسته ی خود به ترتیب به Config --> Game Pad برید و دسته ی خود را انتخاب کنید سپس برای هر دکمه که میخواهید با آن عمل خاص انجام شود ، ان را پیکربندی کنید .
امیدوارم که این توضیحات شما را قانع کرده باشه ... اگه توضیحات اضافی میخواهید ،بگید .

دوباره سلام
واقعا تشكر.اصلا انتظارش را نداشتم اينقدر كامل باشه توضيحاتتون.
با اين توضيحات كامل ديگه حتما درست ميشه.
در مورد پلي استيشن دو ،بله ،اين امكان هست،يعني پلي استيشن دو قادر هستش كه علاوه بر خود بازي هاي دستگاه،بازي هاي پلي استيشن يك را هم بخونه،به اينصورت كه شما زماني كه بازي پلي استيشن يك را درون دستگاه قرار ميديد بايد دوبار دكمه ي روشن شدن دستگاه را بزنيد نه يكبار و بعد هم بازي قابل اجراست فقط يه مشكلي كه داره همونه كه ، مموري دستگاه قابليت سيو كردن اين بازي ها را نداره چون براي خود پلي استيشن دو هست ،حالا من تا بحال امحان نكردم كه اگه مموري پلي استيشن يك را در دستگاه قرار بديد اين امكان فراهم ميشه يا نه و يا اصلا اين مموري درون دستگاه آيا قرا ميگيره؟!!
من اين كار ها را حتما در اسرع وقت انجام ميدم،باز هم ممنون.چشم،حتما،اگه سوالي داشتم بازم مزاحمتون ميشم.موفق باشيد.:)

aroosak_kooki
24-07-2009, 22:30
من که خودم با چشای خودم به شهر یا روستای دیگه نرفته بودم ... ولی این رو توی کتاب لوحه ی مربوطه بازی ها خونده بودم ... همین .

می دونم دوست عزیز

نه اگه درست باشه که نمیدونم ... تو اواخر سال سوم ، اونم اگه درست بازی کنیم ( درست بازی کردن == حداقل دو سه تا از محصولات 999 ،خانه 100 درصد ، حداقل محبت یکی از روستاییان و دختران روستایی رو جلب کنید ( که در این مورد شما با کارن ازدواج کرده اید ) ، باید گاو ، گوسفند و مرغتون حداقل تو یه مسابقه برنده بشن ، اسب و سگتون هم سلامتی داشته باشه ! )

تو این تاپیک به نظرم اگر کسی بتونه بره به شهر فقط آقای ایمان رضا ست... بازی ایی بهتر و کامل تر از بازیه ایشون نمیشه پیدا کرد

F1 سیو F3 لود هستش به بعقیش هم کاری نداشته باش

وسط بازی اگر از f1 و f3 استفاده کنید ایرادی نداره ولی پیشنهاد میکنم که آخر هر روز بازی ، از اون کتابی که کنار تخت هست برای سیو بازیتون استفاده کنید ...

قاهر - Gahir
25-07-2009, 09:27
مشکلی نداره دوست عزیر البته یک سوال شما سال چندومین و چند تا توت فرنگی قدرتی دارید و چند تا کاعذ پرینت شده
من الانیش توی سال سوم هستم ، 7 تا توتفرنگی قدرت (Power Berries) دارم .

ولی نه ، من برا شما یه ایده ی دیگه دارم ... فقط خوب بخون :

اگه بخواین ، من براتون یک بازی دیگه ای رو راه میاندازمش و شما هم ببازید (یعنی بازی کنید > امر به بازیدن ) :دی

1-شما اسم playerای که می خوایید همون باشه رو بگویید تا وقتی از اول بازی میکنم همون باشه ... یعنی اسمی که شما میخوایید روی بازیکنه ( شخصیت اصلی Harvest Moon ) باشه ، چی باشه ! ؟

2-کدوم دختر رو میخوایید که زنتون باشه! :دی

3-اسم سگ و اسبتون چی باشه ! ؟

4-چه قدر پول داشته باشید ، بهتره ...

5-چند تا توتفرنگی قدرت میخواین ؟

البته ، من این کارا رو انجام میدم ، و اگه هم خیلی به مشکل برخورد کردم از code های GameShark برا بعضی کارا استفاده میکنم ...

ولی سعی میکنم طبیعی بازی کنم ...

در باره ی سوال آخری " چند تا توتفرنگی قدرت میخواین ؟ " باید بگم که بهتره خودتون برید اونا رو پیدا کنید و صرف .
چون برای سفارشی کردن این مورد چاره ای جز استفاده از code نیست ، و وقتی از کد استفاده میشه ، یعنی مقداری از توتفرنگی های قدرتی که به صورت غیر طبیعی نمایش داده میشن ( با کد تقلب ) همون مقدار صفر در بازی طبیعیه ( امید وارم منظورمو دونسته باشی ) .
مثلا من توی کد تقلب براتون 5 تا توتفرنگی قدرت نوشتم ، یعنی شما 5 تا توتفرنگی قدرت دارید ولی که هیچ توتفرنگی قدرت رو به طور طبیعی در بازی نخوردید .و این باعث میشه ، هنگامی که میرید اون ده تا توتفرنگی ای که تو بازی هست رو میخورید ، توتفرنگی قدرت شما میشه 15 تا و از اون ور صفحه ی Start میزنه بیرون که این یه مشکله ! ...

راستی ، به سوالات بالایی به ترتیب پاسخ بدید ، و کمی هم با سرعت (یعنی امروز :دی)!!

در دو سه پست بعدی ، مکان هایی که توتفرنگی قدرت وجود داره رو مینویسم ، تا به طور طبیعی پیداش کنید و مصرف .

قاهر - Gahir
25-07-2009, 09:31
در این پست ، من مکان همه ی توت فرنگی های قدرت - Power Berryها رو برای شما نوشته ام . امیدوارم مفید واقع بشه .

توجه : تپه ی مادر یا همان Mother's Hill را در این پست به عنوان کوه معرفی کردیم ... چون کوه در یک مکان ، یه چیز مرتفعیه و چون تو این بازی از همه جا مرتفع تره ، نوشته ام کوه مادر :دی

========================
1 - اولین مکان ، که خیلی تابلوست و فک کنم همه میدونن کجاست ، داخل غار معدن کنار آبشار است .(البته منظورم این نیست که برید داخل غار و بهتون مفت مفت Power Berry (توتفرنگی قدرت) بدن ، نه ... باید چندین بار داخل غار رو حفر کنید .)

2 - دومین مکان ، اینم تابلوست ، داخل غار معدن در زمستان در دامنه تپه ی مادر ، همون جایی که آبگیره یخ میبنده ، اگه اوجا رو بگردید ، یه غار دیگه ای رو میبینید .

3 - کنار رودخانه ای که کنار دامنه ی کوه هست ، همون رودخانه ی ای که در زمستون خشکش میزنه و میشه یخ . فقط تو فصل زمستون میتونید در اون قسمت بگردید و در گوشه ی پایین یا چپ دکمه ی X را بزنید از داخل اون قسمت ، بعد از چندین بار تکرار ، می تونید Power Berry رو بگیرید .(پیدا کنید ) ، اگه پیدا نشد ، این کار رو چندید روز تکرار کنید ، چون جاش همونجاست .

4 - کنار ساحال دریا ، اون گوشه ی چپ پایین که تو فصل های متفاوت چادر قرار دادن ، بازم اگه ماهیگیری کنید ، به مدت مدید ، یک توتفرنگی قدرت رو بدست میارید .

5- از طریق خرید لوازم خانگی ، درست آخرین وسیله همونه . قیمتش هم ( 5000 طلا )

6 - درخت بالای کوه (همون تپه مادر - Mother's Hill )، یک درختی هست ، که تو بالای کوه در فصل های غیر از زمستون دور و برش گل فراوونه ! ... اگه به کنار درخته برید و با تبر چند تا ضربه بهش بزنید ، درخته لب به سخن در میاره و میگه من ال و بل هستم :دی و من 100 سال عمر کردم ، آیا میخوای منو بشکنی ، اگه جواب منفی ( یعنی نخوایید که بشکنید) رو بدید ، اون درخت بهتون یک توتفرنگی قدرت میده !

7- توی مسابقه ی شنا روز اول ماه تابستان ، اگه نفر اول شید .

8 - توی مسابقه ی اسب سواری ، اگه شرط بندی کنید و حدود 1001 مدال از شرط این مسابقه بدست بیارید ، اون وقت میتونید یک توت فرنگی قدرت بخرید .

9 - پنج تا محصول خودتون رو داخل آب گرم طبیعی بندازید . هر روز میتونید امتحان و تکرار کنید ... بعدش یه اله خانم براتون یک Power Berry میده ...

10 - بیش از 90 تا گل در مزرعتون بکارید ، بعد از یه مدت که این گل ها رشد کردن ، دختره Anna میاد و با هم کل کل میکنید ... سپس اگه شما بهتش بگید که شما میتونید هر چه قدر که دوست داشتید بردارید ، اون وقت اون دختره به شما یک Power Berry میده !

خوب دوستان ، بفرمایید ، اینا هم تمامی مکان ها و روش های بدست آوردن ، Power Berryها در این بازی ... برید و حالشو ببرید :دی

حالا امیدوارم Power Berry شما همیشه بتپه ::دی
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
اگه بخواین مکان یازدهمینش هم بگم ... :دی :46:
=========

قاهر - Gahir
25-07-2009, 09:42
در مورد پلي استيشن دو ،بله ،اين امكان هست،يعني پلي استيشن دو قادر هستش كه علاوه بر خود بازي هاي دستگاه،بازي هاي پلي استيشن يك را هم بخونه،به اينصورت كه شما زماني كه بازي پلي استيشن يك را درون دستگاه قرار ميديد بايد دوبار دكمه ي روشن شدن دستگاه را بزنيد نه يكبار و بعد هم بازي قابل اجراست فقط يه مشكلي كه داره همونه كه ، مموري دستگاه قابليت سيو كردن اين بازي ها را نداره چون براي خود پلي استيشن دو هست ،حالا من تا بحال امحان نكردم كه اگه مموري پلي استيشن يك را در دستگاه قرار بديد اين امكان فراهم ميشه يا نه و يا اصلا اين مموري درون دستگاه آيا قرا ميگيره؟!!

راستی ، شما هم دستتون درد نکنه ... من کنسول PS2 رو دارم ، ولی نمیدونستم که واقعا میتونه بازی های PS1 رو بخونه یا نه!
حتی یه بارم تست کردم ، یعنی یه دیسک PS1 رو داخل کنسول قرار دادم ولی نشد . شاید با روشن شما یعنی دوبار روشن کردن بشه ... قبل از اون هم بازی های کنسول SEGA ، رو توی PS2 اجرا کرده بودم ، :دی واقعا آدم ضایعش میومد :دی

نه مسلما ، مموری PS1 با PS2 می تونه متفاوت باشه ، منم تستش نکردم ... مال PS2 بر اساس حجمه ولی مال PS1 بر اساس Slot هست ( یعنی قسمت بندی شده (یعنی هر بازی تعداد مشخصی از Slot ها رو میگیره )) ...

بی باک بی بال
25-07-2009, 09:44

Sepehr Rezamand
25-07-2009, 10:12
من الانیش توی سال سوم هستم ، 7 تا توتفرنگی قدرت (Power Berries) دارم .

ولی نه ، من برا شما یه ایده ی دیگه دارم ... فقط خوب بخون :

اگه بخواین ، من براتون یک بازی دیگه ای رو راه میاندازمش و شما هم ببازید (یعنی بازی کنید > امر به بازیدن ) :دی

1-شما اسم playerای که می خوایید همون باشه رو بگویید تا وقتی از اول بازی میکنم همون باشه ... یعنی اسمی که شما میخوایید روی بازیکنه ( شخصیت اصلی Harvest Moon ) باشه ، چی باشه ! ؟

اسم خودم(Jak)

2-کدوم دختر رو میخوایید که زنتون باشه! :دی

(Karen)

3-اسم سگ و اسبتون چی باشه ! ؟

اسم سگم(Fox) اسم آسبم(Rex)

4-چه قدر پول داشته باشید ، بهتره ...

دوست عزیز تاجایی که میتوانی زیاد ولی بدون گیم شارک چون اصلا نمی خواهم بازی گند بخوره

5-چند تا توتفرنگی قدرت میخواین ؟

خوب معلومه 10 تا در ضمن تا جایی که می توانی خودت بگیر بعقیش با من از گیم شارک استفاده نکن

البته ، من این کارا رو انجام میدم ، و اگه هم خیلی به مشکل برخورد کردم از code های GameShark برا بعضی کارا استفاده میکنم ...

ولی سعی میکنم طبیعی بازی کنم ...

در باره ی سوال آخری " چند تا توتفرنگی قدرت میخواین ؟ " باید بگم که بهتره خودتون برید اونا رو پیدا کنید و صرف .
چون برای سفارشی کردن این مورد چاره ای جز استفاده از code نیست ، و وقتی از کد استفاده میشه ، یعنی مقداری از توتفرنگی های قدرتی که به صورت غیر طبیعی نمایش داده میشن ( با کد تقلب ) همون مقدار صفر در بازی طبیعیه ( امید وارم منظورمو دونسته باشی ) .
مثلا من توی کد تقلب براتون 5 تا توتفرنگی قدرت نوشتم ، یعنی شما 5 تا توتفرنگی قدرت دارید ولی که هیچ توتفرنگی قدرت رو به طور طبیعی در بازی نخوردید .و این باعث میشه ، هنگامی که میرید اون ده تا توتفرنگی ای که تو بازی هست رو میخورید ، توتفرنگی قدرت شما میشه 15 تا و از اون ور صفحه ی Start میزنه بیرون که این یه مشکله ! ...

راستی ، به سوالات بالایی به ترتیب پاسخ بدید ، و کمی هم با سرعت (یعنی امروز :دی)!!

در دو سه پست بعدی ، مکان هایی که توتفرنگی قدرت وجود داره رو مینویسم ، تا به طور طبیعی پیداش کنید و مصرف .

در ضمن اگه مسگلی ناره می خواستم سیو خودت را هم ببینم البه جدید ترینشو راستی لطف کن چند تا از برگه های پرینت شده را هم بده

با تشکر

Sepehr Rezamand
25-07-2009, 10:16
در این پست ، من مکان همه ی توت فرنگی های قدرت - Power Berryها رو برای شما نوشته ام . امیدوارم مفید واقع بشه .

توجه : تپه ی مادر یا همان Mother's Hill را در این پست به عنوان کوه معرفی کردیم ... چون کوه در یک مکان ، یه چیز مرتفعیه و چون تو این بازی از همه جا مرتفع تره ، نوشته ام کوه مادر :دی

========================
1 - اولین مکان ، که خیلی تابلوست و فک کنم همه میدونن کجاست ، داخل غار معدن کنار آبشار است .(البته منظورم این نیست که برید داخل غار و بهتون مفت مفت Power Berry (توتفرنگی قدرت) بدن ، نه ... باید چندین بار داخل غار رو حفر کنید .)

2 - دومین مکان ، اینم تابلوست ، داخل غار معدن در زمستان در دامنه تپه ی مادر ، همون جایی که آبگیره یخ میبنده ، اگه اوجا رو بگردید ، یه غار دیگه ای رو میبینید .

3 - کنار رودخانه ای که کنار دامنه ی کوه هست ، همون رودخانه ی ای که در زمستون خشکش میزنه و میشه یخ . فقط تو فصل زمستون میتونید در اون قسمت بگردید و در گوشه ی پایین یا چپ دکمه ی X را بزنید از داخل اون قسمت ، بعد از چندین بار تکرار ، می تونید Power Berry رو بگیرید .(پیدا کنید ) ، اگه پیدا نشد ، این کار رو چندید روز تکرار کنید ، چون جاش همونجاست .

4 - کنار ساحال دریا ، اون گوشه ی چپ پایین که تو فصل های متفاوت چادر قرار دادن ، بازم اگه ماهیگیری کنید ، به مدت مدید ، یک توتفرنگی قدرت رو بدست میارید .

5- از طریق خرید لوازم خانگی ، درست آخرین وسیله همونه . قیمتش هم ( 5000 طلا )

6 - درخت بالای کوه (همون تپه مادر - Mother's Hill )، یک درختی هست ، که تو بالای کوه در فصل های غیر از زمستون دور و برش گل فراوونه ! ... اگه به کنار درخته برید و با تبر چند تا ضربه بهش بزنید ، درخته لب به سخن در میاره و میگه من ال و بل هستم :دی و من 100 سال عمر کردم ، آیا میخوای منو بشکنی ، اگه جواب منفی ( یعنی نخوایید که بشکنید) رو بدید ، اون درخت بهتون یک توتفرنگی قدرت میده !

7- توی مسابقه ی شنا روز اول ماه تابستان ، اگه نفر اول شید .

8 - توی مسابقه ی اسب سواری ، اگه شرط بندی کنید و حدود 1001 مدال از شرط این مسابقه بدست بیارید ، اون وقت میتونید یک توت فرنگی قدرت بخرید .

9 - پنج تا محصول خودتون رو داخل آب گرم طبیعی بندازید . هر روز میتونید امتحان و تکرار کنید ... بعدش یه اله خانم براتون یک Power Berry میده ...

10 - بیش از 90 تا گل در مزرعتون بکارید ، بعد از یه مدت که این گل ها رشد کردن ، دختره Anna میاد و با هم کل کل میکنید ... سپس اگه شما بهتش بگید که شما میتونید هر چه قدر که دوست داشتید بردارید ، اون وقت اون دختره به شما یک Power Berry میده !

خوب دوستان ، بفرمایید ، اینا هم تمامی مکان ها و روش های بدست آوردن ، Power Berryها در این بازی ... برید و حالشو ببرید :دی

حالا امیدوارم Power Berry شما همیشه بتپه ::دی
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
اگه بخواین مکان یازدهمینش هم بگم ... :دی :46:
=========

دوست عزیر مفید واقع شد ولی اینم بگم همشو می دونستم:31::31:

Sepehr Rezamand
25-07-2009, 10:22
دوست عزیز،اینجا چت روم نیست که!

بزار بنده خدا آنلاین بشه تا جوابتون رو بده.

زدن این همه پست پشت سر هم که دردی رو دوا نمی کنه!

دوست عزیز ممنون از یاد آوریتون؟؟؟؟؟؟؟؟:40::40:

قاهر - Gahir
25-07-2009, 11:15
Sepehr Rezamand
ای به چشم ...

ولی اون اسمت که Jak نوشتی اگه منظورت جک هست املاش اینجوریه : Jack ، ولی شما کدومشو میخوای ، همون Jak خودت !

iman reza
25-07-2009, 11:26
سلام وممنون از تمام شما که تایپک رو شلوغ کردین
امآ اینکه سعی کنید با گزاشتن مطالب جدید و به روز وجالب تایپک رو بهتر کنین
وخواهش می کنم انقد پست پشت سر هم نزنید که تایپک بی خود میشه و اگه می خواین پستاهاتون زیاد بشه کلی تالار دیگه هست که می تو نید اونجا فعال بشین

A.P.R
25-07-2009, 11:52
ای بابا اینقدر حرف های تکراری می زنید و تایپیک رو شلوغ می کنید دیگه از بازی کردن خسته شدم !((البته من به در گفتم دیوار بشنوه . ))

قاهر - Gahir
25-07-2009, 13:16
ای بابا اینقدر حرف های تکراری می زنید و تایپیک رو شلوغ می کنید دیگه از بازی کردن خسته شدم !((البته من به در گفتم دیوار بشنوه . ))خوب دوست من ، دیگه خارج از این حد نمیشه که حرف زد ، می خوای درباره ی بازی جنگ ستارگان حرف بزنیم ؟ ؟ ! ! ! !...:13:

اگه این حرف ها تکراریه ، علتش اینه که بازی چیزی نداره ، همین .

سلام وممنون از تمام شما که تایپک رو شلوغ کردین
امآ اینکه سعی کنید با گزاشتن مطالب جدید و به روز وجالب تایپک رو بهتر کنینشما پیدا کنید ، ما فیض ببریم :13:

در ضمن گــذاشتن با ذال هستش نه با زال.:13:

وخواهش می کنم انقد پست پشت سر هم نزنید که تایپک بی خود میشه و اگه می خواین پستاهاتون زیاد بشه کلی تالار دیگه هست که می تو نید اونجا فعال بشینچه هدف بیخودی ....:13:

=============

برای اینکه این پست جنبه ی انتقادی نداشته باشه یه دوسه تا نکته ی دیگر :

روز تولد دخترای این بازی رو در این قسمت قرار دادم ، تا اگه خواستید اینا را سورپرایز کنید ، در اون روز هدیه هایی که دوستشون دارن رو بهشون بدین ×

Karen : روز 15 پاییز و اگه آغاز بازی متفاوت باشه ممکنه راندومایز شه و بشه روز 22 پاییز .

Ann : روز 17 تابستان و یا روز 22 تابستان در حالت های متفاوت .

Elli : روز 16 بهار و یا در روز 20 بهار در حالت های متفاوت آغاز بازی .

Mary : روز 20 زمستان و یا در روز 25 زمستان در حالت های متفاوت آغاز بازی .

Popuri : روز 3 تابستان و یا در روز 10 تابستان در حالت های متفاوت آغاز بازی .

منظورم از یا یی که بعد از روز تولد اوردم اینه که ، آغاز بازی برای اینکه کمی طبیعی تر باشه ، تاریخ تولد ها رو Random انتخاب میکنه بین این دو روز برای هر دختر ، تا اینکه برای بازیکن کمی تازگی داشته باشه ، و خودش بره و تاریخ تولد اونا رو با صحبت کردن با اونا بدست بیاره ، نه اینکه روز تولد شون همیشه در هر حالت یک عدد ثابت باشه .

=============

این مطالب رو در یک پست زدم تا ملت فکر نکنه می خوام 2 تا پست برا خودم اضافه کنم :13::41:

قاهر - Gahir
25-07-2009, 14:05
Sepehr Rezamand

بفرما ... اونی که خواسته بودید ، آماده است .

فقط باید ببخشید که اونطوری که خواستید نبود ...

نام مزرعه : Golden farm ( مزرعه طلایی )
نام شما : Jack
نام سگ : Fox
همسرتان : Karen
خانه بزرگ است .
پول : دو سه میلیاردی داری :دی

باید ببخشی : خودت برو ، اسبتو از اون هولوفتونی بیار و خودت براش اسم بذار ...

بیا لینک دانلود فایل مموری کارد :

من که یکی دو هفته نیستم ، به خاطر همین عجله کردم ... ولی اگه وقت داشتم ، حتما اونطوری که میخواستی میشد .

ممنون .

دوستان دیگر میتونن دانلود کنند ولی دو سه روز دیگر لینکش پاک میشه . حداکثر میتونید 10 بار دانلود کنید .
لطفا شما دانلود نکنید ، اجازه بدید این دوستمون Sepehr Rezamand اول دانلود کنه .... گناه داره .

Sepehr Rezamand
25-07-2009, 14:38
بفرما ... اونی که خواسته بودید ، آماده است .

فقط باید ببخشید که اونطوری که خواستید نبود ...

نام مزرعه : Golden farm ( مزرعه طلایی )
نام شما : Jack
نام سگ : Fox
همسرتان : Karen
خانه بزرگ است .
پول : دو سه میلیاردی داری :دی

باید ببخشی : خودت برو ، اسبتو از اون هولوفتونی بیار و خودت براش اسم بذار ...

بیا لینک دانلود فایل مموری کارد :

من که یکی دو هفته نیستم ، به خاطر همین عجله کردم ... ولی اگه وقت داشتم ، حتما اونطوری که میخواستی میشد .

ممنون .

دوستان دیگر میتونن دانلود کنند ولی دو سه روز دیگر لینکش پاک میشه . حداکثر میتونید 10 بار دانلود کنید .
لطفا شما دانلود نکنید ، اجازه بدید این دوستمون Sepehr Rezamand اول دانلود کنه .... گناه داره .

از شما خیلی ممنونم :40::40::11:
ولی میتوانم خواهش کنم که سیو خودتون رو هم بزاریدقاهر - Gahir عزیز:20:

Leyth
25-07-2009, 14:43
منظورم از یا یی که بعد از روز تولد اوردم اینه که ، آغاز بازی برای اینکه کمی طبیعی تر باشه ، تاریخ تولد ها رو Random انتخاب میکنه بین این دو روز برای هر دختر ، تا اینکه برای بازیکن کمی تازگی داشته باشه ، و خودش بره و تاریخ تولد اونا رو با صحبت کردن با اونا بدست بیاره ، نه اینکه روز تولد شون همیشه در هر حالت یک عدد ثابت باشه .

سلام قاهر خان.

نه خیر این طور نیست.
روزهای تولد همیشه روز اولی هستند. (مثلا برای Karen روز 15 پاییز) .
همیشه این طور هست. مگر اینکه شما هم در اول بازی روز تولدتون رو 15 پاییز انتخاب کنید. که در اون صورت برای عدم تداخل در دمو ها و ... روز تولد کارن میره 22 پاییز.

iman reza
25-07-2009, 16:32

شما پیدا کنید ، ما فیض ببریم :13:
در ضمن گــذاشتن با ذال هستش نه با زال.:13:
چه هدف بیخودی ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
============ :13::41:

ببین پسر خوب اگه تکراریه دلیل بر این که تا حالا اندازه انگشت های دستت بچه ها گزاشتنش
حالا سعی کن به پست های من از 150 صفحه پیش یه نگاهی بنداز ببین چندتاش تکراریه .بعد چیزای که پیدا کردم رو ببین بعد فیض ببر.باشه یادتت ننره
ممنون بابت غلط املایم
هدف بی خود!!!!! هرکی یه هدفی داره حالا برای شما بی خود

عزیز جان شما خودت 314 پست داری هر وقت هم که پست بدی بیشتر میشه درست ...............

پس دیگه برای چی به ما می توپی امیدوارم از من دلگیر نشی ولی بزار ما هم پیشرفت کنیم دوست گرامی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

گلم این 314 تا 300تاش تو این تایپک بود بقیش هم اکثرا برای دانلود بازی بوده که اون 314 تاش یا به ملت جواب دادم یا تا تونستم مطلب جدیدی گزاشتم یا رفع ابهام کردم و کم و بیش سوال کردم

من کاره ای نیستم که به شما بتوپم و هم موافق پیشرفت بقیه بچه هام که فقط شما با اقا قاهر این چند صفحه ای که پست زدین رو نگاهی کن و بعد به صفحه 340 تا 365 هم یه نگاهی بنداز
این کاری که می کنین باعت حال به هم زدن بدتر بازی میشه

aroosak_kooki
25-07-2009, 19:14
سلام

چقدر شلوغ شده تاپیک....

دوستان عزیز این لیست 63 تا غذای منه ...

میشه یه نگاهی بندازید و ببینید کدوم غذا کمه و بهم بگید...

ممنون

iman reza
25-07-2009, 20:23
سلام عروسک جان اینو کم داری

sweet potato

اجاق-قابلمه و شکر
چغندر قرمز - تخم مرغ- کره-وسنگ کوچک(سنگ مزرعه)
--------------------------------------------------

اصلاحیه

سنگ رو نمی خواد

یادم میاد یه عکسی صفحه 315 گزاشته بودی سوال کردی بودی نمی دونین این غذا چیه (این غذا رو کم داشتی)؟بهت گفتم اینو کم داری

صفحه 327یا8 بود ازم خواستی لیست غذا 64 تا ایم رو بزارم وبهت بگم کدوم غذا رو کم داری؟بهت گفتم اینو کم داری

واین بار از سیوت امتحان کردم و باز می گم اینو کم داری خوجگله

یک باری جستی غذا– دوبار جستی غذا-اخر پیدات می کنم ودرستت می کنم ای غذا(شاعر:عروسک کوکی)

Sepehr Rezamand
25-07-2009, 20:35
همگی سلام

iman reza بی خیال قبلاً یکمی به پرو پای هم پیچیدیم تموم شد رفت ( گزشت)

حالا من یک سوال داشتم اونم اینه که Pocket Station کچاست و چطوری باید به دست بیارمش اصلاً همچین چیزی هست:13::13:
باتشکر:31:

iman reza
25-07-2009, 20:46
همگی سلام

حالا من یک سوال داشتم اونم اینه که Pocket Station کچاست و چطوری باید به دست بیارمش اصلاً همچین چیزی هست:13::13:

من که یادم نمی یاد با شما به پرو پای هم پیچید باشیم
اره تموم شد رفت البه صدای سه نفر رو داروردین
iman reza-aroosak_kookiونفر سوم که اسمش رو یادم نیست و بدتراز همه اینا به من گیر دادین که چرا به شما گیر دادم:13:

کسی جواب سوال شما رو نمی دونه و هرکی بگه می دونم مطمئن باشه 1درصد می تونه درس باشه

SANR
25-07-2009, 21:05
همگی سلام

Pocket Station رو اگه کد گیم شارک رو بزنی،می تونی ببینیش.

واقعیت داره،زمانی که بازی رو به بهترین حالت ادامه بدی،(حتی شهر رو هم رفته باشی و دوباره به روستا برگردی و شهردار بشی.)به دست میاری که یکی از ویژگیهاش اینه که،هفت کوتوله برای همیشه رایگان برات کار می کنند.

من که یادم نمی یاد با شما به پرو پای هم پیچید باشیم
اره تموم شد رفت البه صدای سه نفر رو داروردین
iman reza-aroosak_kookiونفر سوم که اسمش رو یادم نیست و بدتراز همه اینا به من گیر دادین که چرا به شما گیر دادم:13:

کسی جواب سوال شما رو نمی دونه و هرکی بگه می دونم مطمئن باشه 1درصد می تونه درس باشه

دوست عزیز،شما از گیم شارک،استفاده می کنی؟

یه سری کدها هست که نشون میده کندوی بزرگ،کیسه ی برنج،پاکت استیشن و ... در این بازی واقعیت داره و عکسش رو بگیری و به دوستان نشون بدی.

iman reza
25-07-2009, 23:26
دوست عزیز،شما از گیم شارک،استفاده می کنی؟

یه سری کدها هست که نشون میده کندوی بزرگ،کیسه ی برنج،پاکت استیشن و ... در این بازی واقعیت داره و عکسش رو بگیری و به دوستان نشون بدی.

سلام

اطلاعیه مهم:

iman rezaچیز جدیدی را کشف کرد که به صورت عکس خواهد گزاشت و 99 در صد جدید است(من که یادم نمی یاد جایی دیدیه باشم)

پاکت استیشن که واقعیت داره وباهات موافقم اما برنج وکند رو باهات موافق نیستم حالا اگه تو رمز کیسه و کندو رو داری بهم بگو

ودر اخر اینکه عکس پاکت استیشن رو میزارم

aroosak_kooki
26-07-2009, 00:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوست باشید دوستان...

ممنونم ایمان رضا :دی چطور من این غدا رو یادم رفته درست کنم ...

البته بعید نیست چون Raisin Bread رو هم که یه غذای خیلی آسونه اون آخر یادم افتاد درست کنم... از بس که دنبال درست کردن غذا های سخت بودم ...

بازم ممنون

iman rezaچیز جدیدی را کشف کرد که به صورت عکس خواهد گزاشت و 99 در صد جدید است(من که یادم نمی یاد جایی دیدیه باشم)

اون چیه؟؟؟؟

خوب اینم صفحه ی اول منوی بازی ما

iman reza
26-07-2009, 00:54
نه دوست عزیز از گیم شارک استفاده نمی کنم

اولی به لویس عسل دادم و اومده کندو رو ببینه که چند صفحه پیش بحثش رو کردین گزاشتم

دومی رایک که فکر نمی کرد کارن تنهاش بذاره

وسومی هم که بهش نه می شه گفت دمو نه میشه گفت غیر دمو که کلیف رو ببنین کجا وایساده که وقتی باهاش حرف بزنین از شما تشکر می کنه که کاری کردین تا در روستا بمونه انگاری قند تو دلش اب شده(اینو می گم)

واخری هم سه شی که تا حالا کسی بدست نیاورده 1-پاکت استیشن(سفیده)2فلوت سحر امیز(زرده)3گود مپ یعنی نقشه خوب(بطریه)

اگه تونستین توضیحاشون رو بخونین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza 1.JPG

واخر اینکه تا الان 8 تا طوفان رو پشت سر گزاشتم و نزاشتم گلخونم خراب بشه البته هربار به یک شکل

یه بار باید اب می دادم سیو می کردم تا خراب نشه

یه بار اب می دادم و سیو نمی کردم تا خراب نشه منظورم اینه که وقت بخوابم

یه بار باید ابنمی دادم و....

aroosak_kooki
26-07-2009, 01:30
دومی رایک که فکر نمی کرد کارن تنهاش بذاره

کارن برای چی تنهاش گذاشته ؟ این مال زمستان سال اوله ؟

ویرایش : آهان فهمیدم ... کارن که تنهاش نذاشته !
ریک میگه این روزا کارن خیلی عوض شده ... دیگه منو دعوا نمیکنه ... و این یعنی عشق و دوست داشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من چون با کارن ازدواج کردم خیلی از این دمو ها رو که مربوط به کارن و ریک میشه رو ندیدم!

3گود مپ یعنی نقشه خوب(بطریه)

اگر God Map اسمشه ... God به معنیه خداست

چون نوشته the Gods in heaven یعنی خدایان در بهشت

کلیف رو ببنین کجا وایساده

چه خوب که عکسش رو گذاشتین ...آره دیده بودم منم اینو ولی فکر نکنم ازش عکس گرفته باشم !!! ممنون

راستی میشه کد گیم شارک این سه تا شی رو بذارین برامون ؟

ممنون

A.P.R
26-07-2009, 08:31
[quote=قاهر - Gahir;4009235]خوب دوست من ، دیگه خارج از این حد نمیشه که حرف زد ، می خوای درباره ی بازی جنگ ستارگان حرف بزنیم ؟ ؟ ! ! ! !...:13:

عزیزم منظور من اینه که حرف ها ی بدرد بخور و مرتبط با بحث بزنیم نه اینکه الکی تایپیک رو شلوغ کنیم :5:
بعدشم شما اول همین هاروست مون رو تموم کن جنگ ستارگان پیشکش :21:

iman reza
26-07-2009, 09:14
کارن برای چی تنهاش گذاشته ؟ این مال زمستان سال اوله ؟

چه خوب که عکسش رو گذاشتین ...آره دیده بودم منم اینو ولی فکر نکنم ازش عکس گرفته باشم !!! ممنون

راستی میشه کد گیم شارک این سه تا شی رو بذارین برامون ؟

ممنون

رایک که دمو نیست الان وسط زمستان سال دومم که کارن زنم شده(برام جالب بود اخه هر وقت باهاش حرف می زدم درباره بدی کای حرف می زد اینبار حرف زدنش فرق کرده)

اره من بد خوندم بود god درسته نه good

پس خوب شد من عکس گرفتم و تو سایت گزاشتم که از این هم یدونه داشته باشیم مثل بقیه(چه تایپکی)
اینم کدها

80071A90 006F
80071AC0 0037
80071AC6 012D

vahid0801
26-07-2009, 09:22
خانم عروسک کوکی.شما همه ماهیا رو گرفتی؟منظورم اونیه که باید 200 ماهی بفروشیه.یا با گیم شارکی چیزیه؟من که یه بار امتحان کردم نتونستم بگیرم.شما چطور گرفتی؟

ایمان رضا.پاکت استیشنو که نوشته فقط واسه کوتولهاس

موفق باشید

iman reza
26-07-2009, 09:36
چندین صفحه قبل چندتا دلیل اوردم که میشه از همه محصولا 999 تا بفروشی ولی این وسط پشم ها اذیت می کنن که یه راه پیش نهاد دادم که اشکتون در میاد ولی می شد حالا راه اسون تر

تو 10 تا سیو 20 تا گوسفند بخرین و اونا رو داری پشم کنین و از چنج انیمل با حیوناتون که پشم نداره عوض کنین همین اگه نفهمیدین بگین بیشتر توضیح بدم

عروسک که 6تا رو گرفته ولی منم می خوام در مورد این دوتا که کی گرفته چه جوری توضیح بده؟

منظورم اینه که همه رو تو یه روز فروخته؟با دست یا با سبد فروخته؟همون روزی که200تا ماهی رو فروخته اون ماهی 5 رو گرفته؟

Sepehr Rezamand
26-07-2009, 11:49
می دانم که خیلی دارم به سیو گیر میدم ولی من نسف عمرم را مزرعه دار بازی کردم همه چیز را هم به دست آوردم در بازی ب قیر از چند تا چیز اونا Pocket Station فلود سح آمیز و به دست آوردن یک جای تمام کاعذ های پرینت شده ماهی ها هست

می خواستم از دو نفر خواهشی بکنم یکی از عروسک که اون سیوی رو که درش تمام ماهی ها رو گرفه رو بزاره و از iman reza جان به خاطر داستان های قبلی عزر خواهی کنم وامیدوارم کنه من رو ببخشه چون در اون زمان اعصابم خورد بود ولطف کنه و اون سیوی که درش Pocket Station را گرفته رو بزاره تامن روی هر دو سیو کار کنم

با تشکر

iman reza
26-07-2009, 12:18
می دانم که خیلی دارم به سیو گیر میدم ولی من نسف عمرم را مزرعه دار بازی کردم همه چیز را هم به دست آوردم در بازی ب قیر از چند تا چیز اونا Pocket Station فلود سح آمیز و به دست آوردن یک جای تمام کاعذ های پرینت شده ماهی ها هست

می خواستم از دو نفر خواهشی بکنم یکی از عروسک که اون سیوی رو که درش تمام ماهی ها رو گرفه رو بزاره و از iman reza جان به خاطر داستان های قبلی عزر خواهی کنم وامیدوارم کنه من رو ببخشه چون در اون زمان اعصابم خورد بود ولطف کنه و اون سیوی که درش Pocket Station را گرفته رو بزاره تامن روی هر دو سیو کار کنم

با تشکر

خوب اون قضیه تمام شد رفت.
اونای که دیدی بدست اوردم همه رو با رمز بود که رمزش رو صفحه قبل گزاشتم
البته اینا و خیلی چیزای دیگه رو بدست نیاوردی:
دونوع بذر گل که یکیش برای جوجه و اون یکیش برای گاواس
کاری بکنی که اهنگر دو نوع جواهر دیگه رو هم بفروشه
کاری کنی که دکتر دونوع دارو دیگه رو بفروشه
16 نوع غذا
اون بطری که عکسش رو گزاشتم
وخیلی دمو
و کلی چیزایکه من هم خبری ازشون ندارم پس فکر نکنین بازی فقط 30تا حیون و زن وبچه وچندتا محصول فروختنه
این کارهارو دختر9ساله همه می تونه یکنه
اگه سیو هم بخوای سعی می کنم برات تا دوهفته اینده بزارم

Sepehr Rezamand
26-07-2009, 15:11
خوب اون قضیه تمام شد رفت.
اونای که دیدی بدست اوردم همه رو با رمز بود که رمزش رو صفحه قبل گزاشتم
البته اینا و خیلی چیزای دیگه رو بدست نیاوردی:
دونوع بذر گل که یکیش برای جوجه و اون یکیش برای گاواس
کاری بکنی که اهنگر دو نوع جواهر دیگه رو هم بفروشه
16 نوع غذا
اون بطری که عکسش رو گزاشتم
وخیلی دمو
و کلی چیزایکه من هم خبری ازشون ندارم پس فکر نکنین بازی فقط 30تا حیون و زن وبچه وچندتا محصول فروختنه
این کارهارو دختر9ساله همه می تونه یکنه
اگه سیو هم بخوای سعی می کنم برات تا دوهفته اینده بزارم

درست است چند تارو از قلم انداختم مثل بذر ها و16نوع غذا ولی بعقه رو به دست آوردم چند تا دمو رو هم ندیدم راستی اگه سیو رو بزاری ممنون میشوم ولی چرا تا دوهفته آینده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

tkongi
26-07-2009, 15:16
دوستان سلام
من تونستم به شهر برم
اما الان یه تصادف کردم و ساق پام و دست راستم شکسته
الان هم به زور پای کامپیوتر نشتم
راستی سر انگشتام هم تاول زده آخه رو آسفالت کشیده شدن به زور دارم تایپ می کنم
بریم سر موضوع خودمون من بازی که تو ps کرده بودمو رفتم و تونستم به شهر برم
الان نمی تونم عکسشو بزارم اما یه عکس با دوربین از تلویزیون می گیرم و براتون می زارم
برام دعا کنین تا زودتر خوب بشم
ممنون

Sepehr Rezamand
26-07-2009, 15:31
عزیز من پس چه شد این عکست به خدا جون به لبمون کردی Tkongi جان:24::32::25:

امیدوارم هر چه زود تر حالت خوب بشه دوست گرامی:10:

iman reza
26-07-2009, 17:00
اگه قلب کوتوله ها رو زیاد علاوه بر این که ساعات زیادی تو مزرعه بهتون کمک می کنن سرعتشون هم بیشتر می شه ولی چون کم کم قلبشون رو زیاد می کنیم احساس نمی کنیم یا رمز می زنیم بازم تغییر سرعتشون رو نمی فهمیم

که بعد از اینکه تعداد قلبشون به حد معین برسه بهتون می گه شما می تونین در مورد کار منصفانه به من اعتماد کنین

vahid0801
26-07-2009, 17:34
دوستان سلام
من تونستم به شهر برم
الان نمی تونم عکسشو بزارم اما یه عکس با دوربین از تلویزیون می گیرم و براتون می زارم
ممنون

رفیق.امیدوارم زود زود حالت خوب بشه

iman reza
26-07-2009, 19:06
دوستان سلام
من تونستم به شهر برم
ممنون

ارزو می کنم که زودتر حالت بهتر بشه و زیاد برات مشکل ساز نشه

aroosak_kooki
26-07-2009, 23:41
خانم عروسک کوکی.شما همه ماهیا رو گرفتی؟منظورم اونیه که باید 200 ماهی بفروشیه.یا با گیم شارکی چیزیه؟من که یه بار امتحان کردم نتونستم بگیرم.شما چطور گرفتی؟

ایمان رضا.پاکت استیشنو که نوشته فقط واسه کوتولهاس

موفق باشید

سلام

بله همه ی ماهی ها رو گرفتم ... البته به غیر از اون ماهی غول پیکر که میگن کلی قیمتشه !!! خیلی تلاش کردم ولی نشد...

البته اون ماهی جزو ماهی هایی که پرینتشو میگیرید نیست !

نه اصلا" از کد استفاده نکردم ... همشو خودم گرفتم ... البته بگم خیلی سخت بود ...

مخصوصا که باید 200 تا ماهی میفروختی ...

نمی دونم پند تا ماهی فروختم ... ولی مطمئنم که بیشتر از 200 تا شد

عروسک که 6تا رو گرفته ولی منم می خوام در مورد این دوتا که کی گرفته چه جوری توضیح بده؟
منظورم اینه که همه رو تو یه روز فروخته؟با دست یا با سبد فروخته؟همون روزی که200تا ماهی رو فروخته اون ماهی 5 رو گرفته؟

بیشتر آخر شب ها که دیگه تمام کارهای مزرعه رو انجام داده بودم می رفتم روی پل ، دم آسیاب که بغل مرغداریمونه... اونجا شروع می کردم به ماهی گرفتن ...

اونجا اکثرا" ماهی های کوچیک گیر میاد ... هی ماهی می گرفتم و کولم که پر میش می رفتم تو گل خونه ( برای این که زمان نگذره ) می فروختمشون ... بعضی هاشون رو هم مینداختم داخل حوض چه تا بزرگ بشن و بعدا بفروشم

خیلی از ماهی هام رو هم که از قبل جمع کرده بودم و همشون بزرگ بودن رو تو سبد ریختم و فروختم ...

هم با دست فروختم هم با سبد

نه ... تو یه روز که نمیشه این همه ماهی رو فروخت...

طی چند روز فروختم ...

هر دفعه که فکر می کردم 200 تا کامل شده می رفتم ماهی گیری تا ماهیه رو بگیرم ولی نمی شد... به خاطر همین دوباره ماهی میفروختم ... میگفتم شاید حسابش از دست من در رفته و کمتر فروختم که نمیتونم ماهیه رو بگیرم ...

منم ماهی ها رو طبق همون دستوری که همه جا هست گرفتم ...
میشه گرفتشون ... فقط باید وقت بذارید... من خودم سر این ماهیه که توضیح دادم فکر کنم چند تا از تار موهام سفید شد :دی.. از بس که حرس خوردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگر خواستید بگید کاملا" توضیح میدم

hopee
26-07-2009, 23:42
دوستان سلام
من تونستم به شهر برم
ممنون

دوست گلم امید وارم هرچی‌ زود تر حالت خوب بشه .:11:

خودتو زیاد توی زحمت ننداز خودت برای ما از همه چی‌ مهمتری .:10:

aroosak_kooki
26-07-2009, 23:51
روزی که200تا ماهی رو فروخته اون ماهی 5 رو گرفته؟

یاذم رفت این سوالو جواب بدم ...

خوب چون اکثرا آخر شبا ماهی ها رو می فروختم فرداش می رفتم برای گرفتن اون ماهی ...

یادمه صبح که رفتم و تونستم ماهیه رو بگیرم کلی ذوق زده شدم و بلافاصله هم تونستم ماهیه آخر رو بگیرم ... چون همونطور که میدونید این 2 تا به هم وابسته اند....

بازم تغییر سرعتشون رو نمی فهمیم

چرا سرعتشون برای من که خیلی محسوس بود... از بس که قبلا" بازی گوشی می کردن ولی وقتی دوستت میشن خیلی سریع کار میکنن... فکر می کنم یه رمزی هم هست که حتی از این سریع تر کار میکنن ... درست یادم نیست... شایدم مال یه ورژن دیگه بود !!!

من تونستم به شهر برم

امیدواریم که حالتون خوب بشه و مشتاقانه منتظر دیدن عکس های شما هستیم...

می خواستم از دو نفر خواهشی بکنم یکی از عروسک که اون سیوی رو که درش تمام ماهی ها رو گرفه رو بزاره

چشم براتون میذارم...

A.P.R
27-07-2009, 10:47
دوستان سلام
من تونستم به شهر برم
ممنون
دوست عزیزم از این خبر خیلی ناراحت شدم اما برات دعا میکنم تا زود تر خوب بشی

Aroosak جان میتونی این سیوت رو هرچه زودتر بذاری ؟

Sepehr Rezamand
27-07-2009, 12:15
عروسک جان می توانم خواهش کنم یکمی زود تر سیو رو بزاری دوست عزیز ممنونون میشوم:10:

mansour.m
27-07-2009, 13:50
[quote]نقل قول:بازم تغییر سرعتشون رو نمی فهمیم

چرا سرعتشون برای من که خیلی محسوس بود... از بس که قبلا" بازی گوشی می کردن ولی وقتی دوستت میشن خیلی سریع کار میکنن... فکر می کنم یه رمزی هم هست که حتی از این سریع تر کار میکنن ... درست یادم نیست... شایدم مال یه ورژن دیگه ]

اگه منظورتون هفت کوتولست تو راهنمای صفحه ی 430 که گذاشته بودم در موردش توضیح داده بودم حالا عینا می زارم:31::31::31:

بیشترین مقدار صمیمیت هفت کوتوله هم 255 تا است و تاثیرات کادو ها هم مثل روستاییان می باشدهر 25 لول برای آن ها یک قلب به شمار می آید با هر ورز کار کردن برای شما 2 تا از لول قلبشون کم می شه و هر روز که شما اون ها رو سر کار می زارین به میزان مهارتشون در اون کار 1 لول اضافه می شه بیشترین مقدار مهارت اونها در یک کار 255 لول است همه کارگر ها در ابتدای بازی در همه ی کار ها مهارتشون 0 لول است.

اگه راهنما رو کامل بخونید خیلی چیزهای دیگه هم مطلب داره مثل علایق هر شخص(loves&likes&dislikes&hates)

حالا من دوباره می ذارم (155 صفحه است +راهنمای آقا امید) البته این بار بعضی غلط املایی هاشو بر طرف کردم.
این راهنمای اصلی که با ورد 2007 است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای گرفتن اون ماهی افسانه ای که باید اول دویست تا ماهی بفروشی باید هر 200 تا رو با دست بفروشی این تو راهنمایی که نوشتم هست

aroosak_kooki
27-07-2009, 18:10
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای گرفتن اون ماهی افسانه ای که باید اول دویست تا ماهی بفروشی باید هر 200 تا رو با دست بفروشی این تو راهنمایی که نوشتم هست

نه...من بیشتر ماهی هام رو با سبد فروختم ...

یه نکته ی دیگه : فقط در فصل های بهار و پاییز میشه این ماهی رو گرفت

یه چیزی که یادم رفت بگم ... فکر می کنم که اون 200 تا ماهی باید همشون بزرگ باشن...

احتمالا" به خاطر همین بود که من بیشتر از 200 تا ماهی فروختم ... چون 30 یا 40 تا از ماهی هایی که فروختم کوچیک بودن ...

عروسک جان می توانم خواهش کنم یکمی زود تر سیو رو بزاری دوست عزیز ممنونون میشوم

Aroosak جان میتونی این سیوت رو هرچه زودتر بذاری ؟

چشم ... دنبال سیویم میگشتم که دقیقا" روز Fisher King شدنم بود... بالاخره پیداش کردم... روز اول یا دوم پاییز سال دوم باید باشه...

راستی اگر میخوایید این سیو رو بازی کنید ...5 تا از مرغ هاتون رو بفروشید چون وقتی پوپوری از دهکده میره یه روز ریک میاد پیشتون و ازتون می خواد که 5 تا از مرغ هاشو یک هفته براش نگه دارید

من این کارو کردم و روز 18 پاییز هم ریک اومد مرغ هاشو پس گرفت

iman reza
27-07-2009, 19:20
سلام
من هم اشکال ام هم این بود که 200 تا ماهی رو بزرگ نفروختم بلکه مخلوط فروختم

روش صحیح و مکانیز ماهی گیری کردن که ماهی بیشتری بدست میارین:

سبد رو ببرین اونجایی که ماهیگری می کنین بعد ماهیگیری کنین ولی اشغال ها رو تو دریا ندازین بلکه بندازین تو سبد که ماهی های بیشتری بیشتری گیرتون میاد

در ضمن سبد هم پر نمی شه خالی می مونه و پر نمی شه واگه اشغال ها رو بندازین زمین از درجه دوستی اهالی کم می شه

mansour.m
27-07-2009, 20:48
نه...من بیشتر ماهی هام رو با سبد فروختم ...

یه نکته ی دیگه : فقط در فصل های بهار و پاییز میشه این ماهی رو گرفت

یه چیزی که یادم رفت بگم ... فکر می کنم که اون 200 تا ماهی باید همشون بزرگ باشن...

احتمالا" به خاطر همین بود که من بیشتر از 200 تا ماهی فروختم ... چون 30 یا 40 تا از ماهی هایی که فروختم کوچیک بودن ...

من اینو از روی راهنمای sky render گفتم .

Sepehr Rezamand
28-07-2009, 10:06
عروسک جان دستت درد نکنه سیو خیلی خوبی بود :27:

واقعن با سیوت حال کردم:46::46::46:

A.P.R
28-07-2009, 10:33
عروسک جان دستت درد نکنه واقعا گل کاشتی.

حالا من دوباره می ذارم (155 صفحه است +راهنمای آقا امید) البته این بار بعضی غلط املایی هاشو بر طرف کردم.
این راهنمای اصلی که با ورد 2007 است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای گرفتن اون ماهی افسانه ای که باید اول دویست تا ماهی بفروشی باید هر 200 تا رو با دست بفروشی این تو راهنمایی که نوشتم هست[/quote]
ببخشید دوست عزیز میشه راهنما رو یا ورد 2003 بذازی
خیلی متشکرم :20:

دوست عزیز mansour.m
میشه راهنمات رو با ورد 2003 برامون بذاری ؟
دستت درد نکنه.

hopee
28-07-2009, 11:33
عروسک عزیز یه سوال ازت دارم:

دیدم که اسم مزرعتNatsume بود .

درسته که اگه اسم مزرعهNatsume باشه هیچ وقت طوفان نمیاد ؟

تا حالا تو بازیت طوفان اومده ؟

A.P.R
28-07-2009, 12:16
از همگی دوستان برای شلوغ کردن تایپیک خیلی خیلی معذرت میخوام آخه یهو کامپیوترم قاطی کرد و کنترلش از دسنم خارج شد
بازم خیلی ببخشید

iq_son
28-07-2009, 13:04
سلام
جان هرکیو که دوست دارین اگه واقعا شهری هست و شما رفتین سیوشو بزارین ما هم ببینیم
من الان 10 ساله تو کفش موندم بابا بالا غیرتن یه کی به ما راسته شو بگه

iman reza
28-07-2009, 14:32
سلام
جان هرکیو که دوست دارین اگه واقعا شهری هست و شما رفتین سیوشو بزارین ما هم ببینیم
من الان 10 ساله تو کفش موندم بابا بالا غیرتن یه کی به ما راسته شو بگه

نه گلم این بازی 200 مگ حجم داره نمی تونه شهر داشته باشه با این حجم پایین

Sepehr Rezamand
28-07-2009, 16:24
سلام به همگی
من یک سوال داشتم لطفا کمک کند چون ایده ی خوبی دارم

سوال من اینه کسی برنامه ای با کیفیت بالا برای فیلم بردار از بازی می شناسه :18::18:

خواهشن جواب بدید؟؟؟

ممنونم

iman reza
28-07-2009, 19:31
سلام؟
مگه زن ادم سر شش ماه نمی زاه؟

سلام

اینم سیو هاواریست مون من(سیو بازگشت به طبیعت)(save harvest moon back to nature for iman reza)

فقط انتقاد پیشنهاد یادتون نره حتما بهم بدین

نظرتون هم بدین خوشحال میشم

mansour.m
28-07-2009, 21:21
دوست عزیز mansour.m
میشه راهنمات رو با ورد 2003 برامون بذاری ؟
دستت درد نکنه.
:10::10::10::10:
اگه بتونم حتما می ذارم آخه من ورد 2003 ندارم ولی ورد پدشو حدود صفحه ی 430 گذاشته بودم(یکم غلط املایی داره +بعضی امکاناتی که تو ورد داشتو از دست داده)
من به همه کسایی که ورد 2007 ندارن توصیه می کنم بگیرن و نسخه ی اصلی رو دانلود کنن

راستی اگه می خوای تشکر کنی لطفا زیر پست خودم تشکر کن تا از پست های اضافی درست نشه
با سپاس :8::5:Mansour.M
:31::31::31::31::31::31:

iman reza
28-07-2009, 23:05
توجه کنین خیلی خیلی مهم

بازم سلام

بچه ها زنم نازا شده بدبختی ما هم زرومون بهش نمی رسه یه کاریش کنیم بدبخت شدم چی کار کنم

حتی 9ماه بعد از عروسیم هم بازی کردیم در صورتی که بایدبعد 6 ماه باید بچه می زاید ولی بچه دار نمی شه وقتی باهاش حرف می زنم می گه احساس دوست داشتن نداره می گه من حاملم می گه حالت تهوه دارم تازه گریه هم می کنه منظورم اینه که گوشه چشمش اشک هست

aroosak_kooki
29-07-2009, 01:16
عروسک عزیز یه سوال ازت دارم:

دیدم که اسم مزرعتNatsume بود .

درسته که اگه اسم مزرعهNatsume باشه هیچ وقت طوفان نمیاد ؟

تا حالا تو بازیت طوفان اومده ؟

سلام

منم برای همین اسم مزرعه رو ناتسومی گذاشتم...
راستش نمی تونم مطمئن بگم که اصلا" طوفان نیومده ... فکر می کنم اومد ولی خیلی کم شاید یک بار در زمستون و اونم گل خونم رو خراب نکرد ... یک بار هم که به خاطر اون عطر در تابستون طوفان اومد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه زمستون دیگه که بگذره میشه مطمئن شد...

توجه کنین خیلی خیلی مهم

بازم سلام

بچه ها زنم نازا شده بدبختی ما هم زرومون بهش نمی رسه یه کاریش کنیم بدبخت شدم چی کار کنم

حتی 9ماه بعد از عروسیم هم بازی کردیم در صورتی که بایدبعد 6 ماه باید بچه می زاید ولی بچه دار نمی شه وقتی باهاش حرف می زنم می گه احساس دوست داشتن نداره می گه من حاملم می گه حالت تهوه دارم تازه گریه هم می کنه منظورم اینه که گوشه چشمش اشک هست

(خنده) نه نگران نباش ... فکر نمی کنم نازا شده باشه ... کارن همینجوریه ... خیلی طول میکشه تا بچه به دنیا بیاد ... بیشتر از 3 فصل فکر کنم ... ولی نگران نباش هر چقدرم طول بکشه بالاخره به دنیا میاد :دی

مگه این که بازی مشکل پیدا کرده باشه ... که البته خیلی خیلی بعیده !!!

پس وقتی بچه به دنیا اومد یه شیرینی داره !!! چون کلی نگرانش شدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aroosak_kooki
29-07-2009, 03:28
اینم سیو هاواریست مون من

سیو رو دیدم و عجیب ترین چیزی که دیدم قلب زنت بود !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا زرده ؟؟؟؟؟ مگه چی کارش کردی ؟ ناراحتش کردی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینجوری شاید تا 2 سال دیگه هم نزاد !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر روز بهش هدیه بده ... مثلا" شراب ...

ببین اصلا" به کارن توجه نمیکنیا !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من رو کارن حساسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دی

عجب مزرعه ای ... موقع برداشت از کوتوله ها کمک میگیری نه ؟ چون در غیر اینصورت به مشکل بر می خوری !!!

بقیه ی چیزا عالی بود ...

دستت درد نکنه ... سیو ارزشمندیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman reza
29-07-2009, 08:12
سیو رو دیدم و عجیب ترین چیزی که دیدم قلب زنت بود !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا زرده ؟؟؟؟؟ مگه چی کارش کردی ؟ ناراحتش کردی ؟
ببین اصلا" به کارن توجه نمیکنیا !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من رو کارن حساسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دی

عجب مزرعه ای ... موقع برداشت از کوتوله ها کمک میگیری نه ؟ چون در غیر اینصورت به مشکل بر می خوری !!!

بقیه ی چیزا عالی بود ...

دستت درد نکنه ... سیو ارزشمندیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچی گفتم شاید دموی یا بدبختی گیر بیادم که با رمز زردش کردم که بدبختی گیرم اومد
نه توجه نمی کنم چون اصلا باهاش حرف هم نزدم
من رو مزرعه ام حساسم نه رو دخترا بازی
نه از کوتوله ها کمک نمی گیرم مشکل هم کم بیشتر به کارای بیرون مزرعه کمتر می رسم تا ساعت 10شب همه رواب می دم بعد از اون هم می چینمشون مثلا اول سیب زمینی در میاد که تا 2 ساعت می چه چید یا وقتی کلم پیچ در بیاد اولیت اولم اینکه به اونا برسم چون فقط اونا تا اخر بهار تموم نمی شه بعد به توت برسه که احتمالا تا 20 یا کمتر تموم بشه بعد به خیار که تا 20 یا بیشتر تموم بشه سیب هم 10 تموم میشه البته دوبار اینو باید برداشت کنم
از اوتوله ها تو بهار که نمی شه کم گرفت ولی تابستان توگاوداری کمک می گیرم راستی شاید فیلم کارای که تو مزرعه می کنم رو بزارم

بی باک بی بال
29-07-2009, 08:41
سلام بر همگی
یه سوال یه کد گیم شارک بود سورا گاو می شود چی بود

iman reza
29-07-2009, 11:27
سلام

من یه فیلمی از بازیم گرفتم با فرمت فلشه ولی بازم حجمش زیاد حدود 45 مگ میشه با وبن زیپ هم کمش می کنم میشه 40 تا کسی برنامه سراغ نداره کمتر از 7تا کنه؟

راستی نمی دونین دقیقا بچتون چند روز بعد از ازدواج به دنیا میاد خواهش دقیق یگین

iq_son
29-07-2009, 11:30
سلام اینا کد های سواری گرفتن از گاوه

D005e8b4 1440
3005e8b4 0001
D00f844e 1440
30071a34 0001
خوش باشید

A.P.R
29-07-2009, 12:21
[quote=iman reza;4024260]

سلام
من یه فیلمی از بازیم گرفتم با فرمت فلشه ولی بازم حجمش زیاد حدود 45 مگ میشه با وبن زیپ هم کمش می کنم میشه 40 تا کسی برنامه سراغ نداره کمتر از 7تا کنه؟

من یه برنامه به نامkgb سرا غ دارم که یه فیلم 2000 مگابایتی رو میکنه 1 مگابایت اگه سرچ کنی دانلود نرم افزارkgb خودش برات میاد:10:

Sepehr Rezamand
29-07-2009, 12:34
iman reza جان خیلی ببخشید می خواستم بدونم شما با چه نرم افزاری از بازیت فیلم گرفتی من چند تا نرم افزار می شناسم ولی همگی اونا یا با حجم بالا میدن و یا در کل ریپ میزنن لطفا راهنمایی کنید:8::8:

iman reza
29-07-2009, 12:48
iman reza جان خیلی ببخشید می خواستم بدونم شما با چه نرم افزاری از بازیت فیلم گرفتی من چند تا نرم افزار می شناسم ولی همگی اونا یا با حجم بالا میدن و یا در کل ریپ میزنن لطفا راهنمایی کنید:8::8:

برنامه به اسم دمو بیلدر(ساختن فیلم کوتاه)
ولی کیفیتش زیاد خوب نمی شه

aroosak_kooki
29-07-2009, 13:07
هیچی گفتم شاید دموی یا بدبختی گیر بیادم که با رمز زردش کردم که بدبختی گیرم اومد
نه توجه نمی کنم چون اصلا باهاش حرف هم نزدم
من رو مزرعه ام حساسم نه رو دخترا بازی
نه از کوتوله ها کمک نمی گیرم مشکل هم کم بیشتر به کارای بیرون مزرعه کمتر می رسم تا ساعت 10شب همه رواب می دم بعد از اون هم می چینمشون مثلا اول سیب زمینی در میاد که تا 2 ساعت می چه چید یا وقتی کلم پیچ در بیاد اولیت اولم اینکه به اونا برسم چون فقط اونا تا اخر بهار تموم نمی شه بعد به توت برسه که احتمالا تا 20 یا کمتر تموم بشه بعد به خیار که تا 20 یا بیشتر تموم بشه سیب هم 10 تموم میشه البته دوبار اینو باید برداشت کنم
از اوتوله ها تو بهار که نمی شه کم گرفت ولی تابستان توگاوداری کمک می گیرم راستی شاید فیلم کارای که تو مزرعه می کنم رو بزارم

آهان پس با رمز کمش کردی !!!!

گفتم یکم عجیبه ها !!!! آخه اینقدر این کارن مهربونه که هرچقدرم اذیتش کنی بازم دوست داره :دی

جدی ؟!!! خوب آخه پس چطور اون میوه های وسط رو می چینی ؟!!!

مثلا" توت فرنگی که بوته ای در میاد اونایی که وسط در میاد رو نمی تونی بچینی که !!!!!

چه خوب اگه فیلم بذارین که خیلی خوب مبشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.P.R
29-07-2009, 13:31
دوستان چطور میشه کدگیم شارک رو در epsxe اجرا کرد؟

Maggy_P
29-07-2009, 14:12
یک گیم شارک مخصوص epsxe هست توی این تاپیک قبلا لینک دانلودش بود

یا با سی دی گیم شارک اگر داشته باشید و اجرا کنه ;)

iman reza
29-07-2009, 15:22
آهان پس با رمز کمش کردی !!!!

گفتم یکم عجیبه ها !!!! آخه اینقدر این کارن مهربونه که هرچقدرم اذیتش کنی بازم دوست داره :دی

جدی ؟!!! خوب آخه پس چطور اون میوه های وسط رو می چینی ؟!!!

مثلا" توت فرنگی که بوته ای در میاد اونایی که وسط در میاد رو نمی تونی بچینی که !!!!!

چه خوب اگه فیلم بذارین که خیلی خوب مبشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره بدبختی ما هرچی بهش چیز میز که بدش می اومد رو دادم دیدم نه خانوم کشته مرده ما شده از رنگ قلبش کم نمی شه مجبوری یه بار رمز استفاده کردیم اینطوری شد شاید برگردم زمستان سال اول

اره تازه فهمیدم چقد کارن خانومه از این به بعد سعی می کنم منم دوسش داشته باشم باهاش حرف بزنم تازشم کادو هم بدم البته اگه بر نگردم سال اول

خوب چیدن اون میوها خیلی خیلی کار سختی من هم خیلی ....

خوب دختروقتی میوها در اومدن میوه هاخونه دوم رو می چینم بعد شخم می زنم و راهی بین خونه 1 و3 باز می کنم که میوها اونا رو خیلی خیلی زود و راحت بچینم(دیدی می تونم بچینم دیدی می شه)

اره اگه بزارم خیلی خوب میشه ولی این نرم افزار رو که دانلود کردم نه اینکه حجمش رو کم نمی کنه بلکه زیاد هم می کنه!

Sepehr Rezamand
29-07-2009, 15:51
[quote=iman reza;4024260]

سلام

من یه برنامه به نامkgb سرا غ دارم که یه فیلم 2000 مگابایتی رو میکنه 1 مگابایت اگه سرچ کنی دانلود نرم افزارkgb خودش برات میاد:10:

دوست عزیز این برنامه ای که گفتی به جای این که حجم را کم کن زیاد می کنه که من یک برنتمه 200 مگی بهشدادم تا کمش کنه بد از عملیات شاخ در آوردم حجمش کم که نشده بود 210 مگ هم شده بود

برنامه به اسم دمو بیلدر(ساختن فیلم کوتاه)
ولی کیفیتش زیاد خوب نمی شه

دوست عزیز من با اون برنامه کار کردم خیلی بدرد نخوره اگه برنامه با کیفیت می خواهی دنبال برنامه (Game Recorder) باش سرچ کنی پیداش میکنی راستی اینم بگم با Winrar من تا حالا فایل های 50 رو تا 2 مگ هم فشرده کردم می توانی امتحان کنی:21::21:

Sepehr Rezamand
29-07-2009, 16:01
از همه به خاطر این که یکمی تاپیک رو شلوغ کردم معضرت میخواه ولی............:19:

حالا میرم سر اصل مطلب من یک سیو آماده کردم دانلود کنید و نظر خو دتون رو بدید اگه خوب بود با تشکر به من اطلاع بدید فقط برای این که تاپیک شلوغ نشه میگم واگه نبود و مشکل داشت با نقل قول و باز هم ببخشید اگه تاپیک را شلوغ کردم:31::31:

اینم لینک دانلود

Leyth
29-07-2009, 16:19
سلام
چه خبر؟ در نبود ما چه می کنید؟

یه چیزی چند صفحه قبل دیدم... گفتم قضیه شو بگم که دلم خنک شه!

iman_reza

برای این کار باید علف های سبز و ابی و قرمز رو بفروشید. فکر کنم اگه از صد بگذره اون دو تا دارو آزاد بشن.

iman reza
29-07-2009, 16:50
سلام

برای این کار باید علف های سبز و ابی و قرمز رو بفروشید. فکر کنم اگه از صد بگذره اون دو تا دارو آزاد بشن.

یا شیخ فکر خوبی ولی از این فکرا نکن
چون گیاه قرمز تو سه سال کلا 90 تا بیشتر نمی تونی جمع کنی مگر....

aroosak_kooki
29-07-2009, 16:55

اسمش اینه ....

psx emulation cheater

اگر تو تاپیک هم لینک دانلودش خراب شده بود خودتون این اسم رو سرچ کنید.. راحت می تونید دانلودش کنید ....

شاید برگردم زمستان سال اول

نه... برای چی برگردی سال اول !!!

اگر برای قلب کارن میگی که میتونی باز با کد برش گردونی ... مشکلی نداره که !!!

(دیدی می تونم بچینم دیدی می شه)
آری ... دیدیم ... آفرین ...آفرین :دی

اره اگه بزارم خیلی خوب میشه ولی این نرم افزار رو که دانلود کردم نه اینکه حجمش رو کم نمی کنه بلکه زیاد هم می کنه!

100% موافقم ... اصلا" حجم رو کم نمی کرد ...یا شایدم ما طرز کار باهاشو بلد نیستیم !!!!

حالا دلتون خنک شد سرکار Leyth [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستتوون درد نکنه ... همیشه اطلاعات شما جدید و مفیده ...شما که این همه اطلاعات خوب دارید چرا یه راهنما برای بازی نمی نویسید ...؟؟؟

Sepehr Rezamand
29-07-2009, 17:12
سلام

نه عزیز من این طوری نیست باید از هر علف سبز و آبه و قرمز به اندازه ی 50 تا در فصل خودش به دکتر بدهی نکته: در فصل بهار 50 تا آبی بدی و در تابستان هم 25 تا بدی دیگه فایده نداره حتما باید 50 تا باشه

aroosak_kooki
30-07-2009, 01:09
نه عزیز من این طوری نیست باید از هر علف سبز و آبه و قرمز به اندازه ی 50 تا در فصل خودش به دکتر بدهی نکته: در فصل بهار 50 تا آبی بدی و در تابستان هم 25 تا بدی دیگه فایده نداره حتما باید 50 تا باشه

سلام...

شما مطمئنید از این موضوع ؟ اینو جایی خوندید ؟!!!

راستی سیو شما رو دیدم ... اگر اشتباه نکنم سال اول بودید... چطور اینقدر زود زن گرفتید ؟ اینطوری که دموی دخترا رو نمی بینید !!!!

Leyth
30-07-2009, 01:23

سلام.

من گفتم:

نه حرف من درسته نه حرف شما.

من در تعداد اشتباه کردم. حالا 100 نشد... 50 که میشه؟!:27:
اشتباه شما هم در دادن علف ها به دکتر جماعت هست که جواب نمیده.:13:

پس در نتیجه باید بیشتر از 50 تا علف بی صاحاب شده ی قرمز و آبی رو بفروشید.

همیشه هاروست مونی و پاینده باشید....:11:

twilight is shinning and blow
moon is rising too slow
oh pals ... time to do the best
remember crops to harvest

SANR
30-07-2009, 07:10
Season Modifier 80070cf200xx
Replace xx with: 00 - Spring 01 - Summer 02 - Fall 03 - Winter
Day Modifier 80070cf600xx
Replace xx with: 00 - Sunday 01 - Monday 02 - Tuesday 03 - Wenesday 04 - Thursday 05 - Friday 06 - Saturday
Date Modifier 80070cf400xx
Replace xx with: 0 - 1e
Watering Can Always Full 80071a880064
Max Cash 80071a5ce0ff 80071a5e05f5
Stop Timer 80070cf80000 80070cfa0000

Infinite Lumber 80070D38 03E7
Infinite Watering Can 80071A88 0064
Infinite Chicken Feed 80070D40 03E7
Infinite Fodder 80070D3A 03E7
Infinite Fish Feed 80070D3E 03E7
Infinite Gold 80071A5C 967F80071A5E 0098
Gold Earned 800711FC 967F800711FE 0098
Gold Used 80071200 0000800573E8 0000
Stamina 80071A12 003C
0 Dead Animals 80127232 0000
10 Hearts For Dog 8012724C 000A
10 Hearts For Horse 80127258 000A
Popuri Has Red Heart 800786B4 FFFF
Elli Has Red Heart 80077298 FFFF
Karen Has Red Heart 800767A0 FFFF
Ann Has Red Heart 80076EF0 FFFF
Mary Has Red Heart 80077BBC FFFF

می تونید در این آدرس کدهای گیم شارک بیشتری ببینید:

SANR
30-07-2009, 07:16
اینم لیست 68 غذا،از یک سایت دیگه گرفتم.

1. Sashimi
Ingredients: Medium Fish OR Large Fish
Utensils: Knife
Seasoning: None

Variation: ?
Ingredients: ?
Utensils: ?
Seasoning: ?

2. Truffle Rice
Ingredients: Truffle, Riceball
Utensils: None

Variation: ?

3. Mushroom Rice
Ingredients: Mushroom, Riceball

Variation:
Seasoning: Soy Sauce, Salt

4. Cookie
Ingredients: Flour, Butter, Egg
Utensils: Oven, Rolling Pin
Seasoning: Sugar

Variation:
Ingredients: Honey

5. Fried Rice
Ingredients: Riceball, Egg, Oil
Utensils: Frying Pan

Variation:
Ingredients: Green Pepper
Utensils: Knife (only if using vegetables)
Seasoning: Soy Sauce, Salt

6. Butter
Ingredients: Milk
Utensils: Mixer

Variation:

7. Grilled Fish
Ingredients: Medium Fish

Variation:
Seasoning: Salt, soy sauce

8. Hot Milk
Ingredients: Milk
Utensils: Pot

Variation:

9. Scrambled Egg
Ingredients: Egg, Oil

Variation:
Utensils: Whisk

10. Omelet
Ingredients: Egg, Milk, Oil

Variation:
Ingredients: Potato, corn
Seasoning: Salt

11. Boiled Egg
Ingredients: Egg

Variation:

12. Dinner Roll
Ingredients: Bread, Butter

Variation:

13. Bamboo Rice
Ingredients: Bamboo Shoot, Riceball

Variation:

14. Curry
Ingredients: Curry Powder, Riceball

Variation:
Ingredients: Turnip, Potato, Mushroom, Onion, Carrot, Green Pepper

15. Noodles
Ingredients: Flour
Utensils: Knife, Pot, Rolling Pin

Variation:

16. Ice Cream
Ingredients: Milk, Egg
Utensils: Pot, Whisk

Variation:
Ingredients: Honey, Apple, Strawberry, Wild Grapes, Pineapple

17. Stew
Ingredients: Flour, Milk

Variation:
Ingredients: (Some vegetables)

18. Popcorn
Ingredients: Corn

Variation:
Ingredients: Butter

19. Ketchup
Ingredients: Tomato, Onion
Seasoning: Salt, Sugar, Vinegar

Variation:

20. Raisin Bread
Ingredients: Bread, Wild Grapes

Variation:

21. Sandwich

Ingredients: bread, cucumber, tomato

Variation:
Ingredients: Boiled egg, mayonnaise, butter

22. French fries

Ingredients: Potato, oil
Utensils: Frying pan, knife

Variation:
Seasoning: Salt, ketchup

23. Pizza

Ingredients: Cheese, flour, ketchup
Utensils: Oven, rolling pin

Variation:
Ingredients: Green pepper, mushroom, pineapple, onion, tomato, fish

24. Fruit juice

Ingredients: Apple, pineapple, wild grapes, strawberries

Variation:

25. Apple jam

Ingredients: Apple
Utensils: Sugar
Seasoning: Pot

Variation:
Ingredients: Honey, wine

26. Small mayonnaise

Ingredients: Small Egg, Oil
Seasoning: Vinegar

Variation:

27. Medium mayonnaise

Ingredients: Medium Egg, oil

Variation:

28. Large mayonnaise

Ingredients: Large Egg, oil

Variation:

29. Giant mayonnaise

Ingredients: Gold Egg, oil

Variation:

30. Strawberry jam

Ingredients: Strawberry

Variation:

31. Grape jam

Ingredients: Wild grapes

Variation:
Ingredients: Honey, wine

32. Miso soup

Ingredients: None
Seasoning: Miso paste

Variation:
Ingredients: ?!There must be something!? Eggplant, turnip, bamboo
shoot, cabbage, onion, fish

33. Greens

Ingredients: Spinach
Seasoning: Soy Sauce

Variation:

34. Tempura

Ingredients: Flour, egg, oil

Variation:

35. Pickled turnips

Ingredients: Turnip

Variation:

36. Pickles

Ingredients: Cucumber

Variation:

37. Tomato juice

Ingredients: Tomato

Variation:

38. Vegetable juice

Ingredients: Cabbage, cucumber, carrot

Variation:

39. Salad

Ingredients: Cabbage, cucumber, carrot, tomato

Variation:
Seasoning: Vinegar, salt

40. Strawberry milk

Ingredients: Strawberry, milk

Variation:
Ingredients: Honey
Seasoning: Sugar, salt

41. Happy eggplant

Ingredients: Eggplant
Utensils: Frying pan
Seasoning: Miso paste, Soy sauce, Sugar

Variation:

42. Chocolate cookies

Ingredients: Flour, butter, egg, chocolate

Variation:

43. Easy chocolate cookies

Ingredients: Cookie, Chocolate

Variation:

44. Fruit latte

Ingredients: Milk, apple, pineapple

Variation:

45. Easy fruit latte

Ingredients: Fruit juice, milk

Variation:

46. Veggie latte

Ingredients: Milk, cabbage, carrot, cucumber

Variation:

47. Easy veggie latte

Ingredients: Vegetable juice, milk

Variation:

48. Sushi

Ingredients: Rice ball, sashimi

Variation:
Seasoning: Soy sauce

49. Jam bun

Ingredients: Bread, Apple Jam/Grape Jam/Strawberry Jam

Variation:

50. Cheese fondue

Ingredients: Cheese, bread

Variation:
Ingredients: Wine

51. Sweet potato

Ingredients: Sweet potato, stone
Utensils: Oven
Seasoning: Salt, sugar

Variation:

52. Cake

Ingredients: Flour, butter, egg

Variation:
Ingredients: Apple

53. Stir fry

Ingredients:Oil, cabbage
Seasoning: Soy Sauce

Variation:

54. Veggie pancake

Ingredients: Flour, egg, oil, cabbage

Variation:

55. Chirashi sushi

Ingredients: Rice Ball, Scrambled Egg, Sashimi

Variation:
Seasoning: Soy sauce

56. Pumpkin pudding

Ingredients: Pumpkin, egg, milk

Variation:

57. Apple pie

Ingredients: Butter, egg, flour, apple
Utensils: Oven, pot, whisk

Variation:

58. Cheesecake

Ingredients: Cheese, milk, egg
Utensils: Oven, pot, whisk

Variation:
Ingredients: Strawberry

59. Mixed juice

Ingredients: Apple, carrot, pineapple, strawberry, wild grapes

Variation:

60. Deluxe mixed juice

Ingredients: Apple, cabbage, carrot, cucumber, pineapple, strawberry,
wild grapes

Variation:

61. Deluxe juice

Ingredients: Fruit juice, vegetable juice

Variation:

62. Curry noodles

Ingredients: Curry powder, noodles

Variation:

63. Tempura noodles

Ingredients: Tempura, noodles

Variation:

64. Fried noodles

Ingredients: Noodles, oil

Variation:

65. Mixed latte

Ingredients: Add milk to a juice recipe

Variation:

66. Omelet rice

Ingredients: Egg, milk, oil, rice ball

Variation:

67. Chocolate cake

Ingredients: Flour, butter, egg, chocolate
Utensils: Oven, whisk

Variation:

68. Relaxation tea

Ingredients: Relaxation tea leaves

Variation:
Ingredients: Fruits, honey, milk, other things

اینم آدرسش که توضیحات بسیار کاملی داده:

iman reza
30-07-2009, 09:55
کسی نمی دونه دقیقا چند روز بعد از ازدواج بچه دار می شم؟
نه پرورشگاهی تو بازی هست نه سطل ماست ا جوب بچه بگیریم!

Sepehr Rezamand
30-07-2009, 10:54

اگه اشتباح نکنم بعد از یک سال که با زنت ازدواج میکنی

سلام

آمدم خیال همه رو راحت کنم من اگه کسی دیده باشه تو اون سیوی که صفحه قبل هستش از گیاه آبی 99تا جمع کردم تلاش خودم رو میکنم از علف های قرمز و سبز هم 99 تا جمع کنم و سیو اونو در این جا بزارم و خودتون 99تا به دکتر بدید یک بار هم همشو بفروشید ببینید کدوم درسته ولی اینم بگم من در پلی 1 که بازی می کردم یک با توانستم تمام دارو هارو آزاد کردم ولی یادم نیست چطور فکر کنم با الی ازدواج کردم و با دکتر هم دوست شدم اگه اشتباه نکنم به اون از هر علف 50 تا و چند تا هم ساندویچ دادم خواستید بگید روش پخت ساندویچ رو هم بگم ولی شاید بدون ازدواج با الی هم بشه خدا می داند دوستان عزیز:10::10:

Sepehr Rezamand
30-07-2009, 13:42
خوب مشکلی نیست دوباره مطلب می فرستم؟؟

iman reza جان اگهاشتباه نکنم بع از یک سال که با زنت ازدواج می کنی بچه دار میشی

و حالا می رم سر اصل مطاب اگه مپ من که لینکش را در صفحه قبل هستش دیده باشید در یخچال 99 تا از اون علف آبی ها دارم و تلاشم را میکنم تا از عاف سبز و قرمز هم در این حد جمع کنم و لینکش رو بزارم آن وقت خودتون برید یک بار به دکتر بدید یک بار هم بفروشید خودتون می فهمید کدوم درسته:31::31:

راستی من اون وقت ها که با پلی 1 بازی میکردم یک بار تونستم این دو دارو رو آزاد کنم اونم این جوری که زنم الی بود و با دکتر رقابت کردم و با اون دوست شدم اگه اشتباه نکنم به اون از تمام علف ها 50 تا دادم و 6 عدد هم ساندویچ دادم اگه لازم بود بگید روش درست کردن ساندویچ رو بگم :8::8:

البت شاید بدون الی هم بشه دو داروی دیگه رو هم به دست آورد:10:

فعلا خدانگهدار:40::40::40:

Leyth
30-07-2009, 13:55
[quote=Sepehr Rezamand;4025348]
باید طرز کارکردن با برنامه رو بلد باشی :8:
من بازی gtaiv و gta5 رو دانلود کردم که از 6 تا دیویدی به 1 مگابایت تبدیل شده بود همچنین از یه سایت هم یه فیلم هندی دانلود کردم که حجم اونم کمتراز یک مگابایت شده بود تمامی این ها با همین برنامه kgb فشرده شده بودند
حالا شما چطوری حجمشو زیاد کردید خدا عالمه :10:

با سلام.
البته جاش اینحا نیست. ولی ...
این قضیه ی برنامه ی KGB یوخده بوداره. اون فیلمی رو که دانلود کردید، استخراج کردید و نگاه کردید، یا اینکه نه؟
بازی GTA رو بازی کردید؟ Extract کردید؟

با تشکر :11:

iman reza
30-07-2009, 14:04
کاملا درست

باید 50 تا از هر گیاه آبیت سبز و قرمز بفروشین تا دکتر دارو ها مخفی رو بفروشه پس کلید یکی از قفل ها رو باز کردیم

اگه این تعداد رو بفروشین نامه ای میاد در خونتون که دکی این دارو ها می فروشه

iman reza
30-07-2009, 18:30
سلام
اینو یکی از بچه ها صفحات خیلی قبل بود گفتم اید ندیده باشن

iman reza
30-07-2009, 21:18

خودم جواب سوال خودم رو می دم بعد از 9 ماه دو روز بعد از ازدواج بچه دار می چین

aroosak_kooki
30-07-2009, 22:02
کاملا درست
باید 50 تا از هر گیاه آبیت سبز و قرمز بفروشین تا دکتر دارو ها مخفی رو بفروشه پس کلید یکی از قفل ها رو باز کردیم
اگه این تعداد رو بفروشین نامه ای میاد در خونتون که دکی این دارو ها می فروشه

سلام

ممنون که امتحان کردید ... اینم یکی دیگه از عجایب که کشف شد ... ممنون از دوستان

گفتم بیشتر از 3 فصل طول میکشه ...

به مبارکه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... حالا سیسمونی براش خریدی ؟!! راستی شیرینیش کو ؟!!!

vahid0801
30-07-2009, 22:32

فکر نکنم.
مثلا اگه اون دموی اولین روزه ازدواج که با همسرت تو خونه یه غذا میخوری روز 2 زمستون باشه.شما 2 تابستون سال بعد بچه دار میشی.به احتمال خیلی کم هم شاید 3 تابستون سال بعد

aroosak_kooki
30-07-2009, 23:31
فکر نکنم.
مثلا اگه اون دموی اولین روزه ازدواج که با همسرت تو خونه یه غذا میخوری روز 2 زمستون باشه.شما 2 تابستون سال بعد بچه دار میشی.به احتمال خیلی کم هم شاید 3 تابستون سال بعد

چون منم زنم مثل ایمان رضا کارن بود 3 فصل طول کشید ... مطمئنم... چون به نظر منم خیلی زیاد اومد ...

اینجور که شما میگی یعنی 2 فصل ... شاید برای دخترای دیگه کمتر باشه !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman reza
31-07-2009, 01:13
چون منم زنم مثل ایمان رضا کارن بود 3 فصل طول کشید ... مطمئنم... چون به نظر منم خیلی زیاد اومد ...

اینجور که شما میگی یعنی 2 فصل ... شاید برای دخترای دیگه کمتر باشه !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به مبارکه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... حالا سیسمونی براش خریدی ؟!! راستی شیرینیش کو ؟!!!

وحید جان مطمئن باش که برای من 3 ماه طول کشیده ولی فکر می کردم دو فصل طول بکشه

من تا حالابرای زنم کادو نخریدم حالا برای بچه کلی بدم سیس چی چی! چشم بزار بچه دار بشم

بچه ها یه زحمتی دارم:اگه کسی وقت داره از همه سنگ معدنا 101 بفروشه شاید اهنگر هم 2نوع جواهر دیگه رو هم بسازه
فقط کسی می خواست این کارو بکنه بگه!سیو عروسک فکر کنم هم نوع سنگ رو داشت اگه رمز ماکس کردن رو خواستین بهم بگین

Sepehr Rezamand
31-07-2009, 11:17
سلام به همه یک سوال داشتم خیلی کوتاه ؟؟؟:21:

چطوری کد وارد برنامه psx emulation cheater کنم راهنمایی کنید!!!!!!!:5:

با تشکر

vahid0801
31-07-2009, 12:01
[quote] اینجور که شما میگی یعنی 2 فصل ... شاید برای دخترا%u-d

A.P.R
31-07-2009, 13:31
ببخشید اون ویندوز long horn نه xp

Leyth
31-07-2009, 16:09
سلام به همه یک سوال داشتم خیلی کوتاه ؟؟؟:21:

چطوری کد وارد برنامه psx emulation cheater کنم راهنمایی کنید!!!!!!!:5:

با تشکر

سلام.

از منوی File گزینه ی User Database رو انتخاب کنید (میانبر: F3)
در قسمت Title اسم بازی و اسم کد رو بنویسید. (مثلا: HM: Inf. Money)
در قسمت codes کدهایی رو که نوشتید لیست میکنه.
زیر این قسمت دو تا کادر 8 و 4 کاراکتری هست که کد رو باید اینجا بنویسید. (در مثال بالا: 80071A5C و در کادر دوم مقدار اون: FFFF)

در امولاتور باید Graphic plugin رو psx emulation cheater انتخاب کنید. و به بخش Config برید و از اونجا هم گرافیک پلاگین اصلی رو انتخاب کنید.

در psx emulation cheater اون پایین گزینه ی Send Cheats to plugin رو انتخاب کنید (میانبر:F9)

بعد دیگه بازی رو اجرا کنید...

:11:

Day to night, work or fight
Milk the cows, cut the silk

aroosak_kooki
31-07-2009, 16:26
من تا حالابرای زنم کادو نخریدم حالا برای بچه کلی بدم سیس چی چی! چشم بزار بچه دار بشم

سیس مونی :دی .... وسایل اتاق بچه
آهان پس هنوز کودک جان به دنیا نیومده !!!

از همه سنگ معدنا 101 بفروشه

حالا چرا 101 ؟؟؟؟

Leyth
31-07-2009, 16:54
بچه ها یه زحمتی دارم:اگه کسی وقت داره از همه سنگ معدنا 101 بفروشه شاید اهنگر هم 2نوع جواهر دیگه رو هم بسازه
فقط کسی می خواست این کارو بکنه بگه!سیو عروسک فکر کنم هم نوع سنگ رو داشت اگه رمز ماکس کردن رو خواستین بهم بگینسلام رفیق خوبی؟

((یعنی منظورم اینه که حالت خوبه؟ سلامتی؟ کله پاچه نخوردی که؟ ...)):27:

رفیق آخه چیزی رو که وجود نداره که نمیشه آزادش کرد! :46:

__

بچه ها در مورد فرمت KGB و از این حرفها یه سر به این تاپیک بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

Sepehr Rezamand
31-07-2009, 17:38
جناب آقای A.P.R می توانید روش کار با همین نرم افزار Kgb را برای ما هم توضیح بدید ممنون میشوم:5:

اخه همچین چیزی دور از ذهن است :46:

با تشکر

A.P.R
31-07-2009, 19:36
جناب آقای A.P.R می توانید روش کار با همین نرم افزار Kgb را برای ما هم توضیح بدید ممنون میشوم:5:

اخه همچین چیزی دور از ذهن است :46:

با تشکر
منظورتون طریقه ی فشرده کردن یا از حالت فشرده در آوردن ؟
در مورد فشرده کردن که زیاد اطلاعاتی ندارم اما اگه تو اینترنت یه سرچ بکنی پیداش می کنی :11:
اما برای در آوردن از حالت فشرده :
1. باید نرم افزار رو داشته باشی
2.روی فایل فشرده دبل کلیک می کنی
3.گزینه ی نکست را میزنی
4. بعد با توجه به حجم فایل منتظر میشوی تا extrect
کامل شود
نکته : برای در آوردن این نوع فایل ها از حالت فشرده صبر ایوب لازم است چون یه هفت. هشت ساعتی معطل می شید:10::31:

iman reza
31-07-2009, 23:49
سیس مونی :دی .... وسایل اتاق بچه
آهان پس هنوز کودک جان به دنیا نیومده !!!

حالا چرا 101 ؟؟؟؟

اگه 101 یکی نه پس چندتا؟

گفتم دیگه حداکثر رو امتحان کنیم که دیگه شکی باقی نمونه

نه به دنیا نیومده 2 تابستون به دنیا میاد

اره بابا من می دونم سیس چی چی رو فقط زیاد از واژه اش خوشم نمی یاد اخه زمان ما از این جور چیزا نبوده قبطه می خورم

سلام رفیق خوبی؟

((یعنی منظورم اینه که حالت خوبه؟ سلامتی؟ کله پاچه نخوردی که؟ ...))[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

رفیق آخه چیزی رو که وجود نداره که نمیشه آزادش کرد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

اگه کل پاچه هم نخورده باشم بچه ها تایپک یه کاری با هام می کنن که بگم هم مواد مصرف کردم وهم کل رو خوردم

اصلا زمین صافه کی گفته گرده

Sepehr Rezamand
01-08-2009, 11:07
آقای A.P.R ما که هر چی سرچ کردیم چیزی دستگیرمون نشد شد ولی 1%:4::4:

راستی اینم بگم توتابستو یک طوفان اومد تمام مزرعه منو خراب کرد:37:

iman reza
01-08-2009, 15:33
سلام
بچه ها یه دموی دیدم مربوط به سال سوم که دکتر به الی می گه می خواد بره به شهر که تا حالا تو سایت ندیدم و تو لیست دموهامون نیست سعی می کنم برای شب براتون بزارم

سلام
یه دمو دیگه هم دیدم اینم فکر کنم جدیده ولی این به کنار این دوتا نامه برام اومده نتونستم درس معنی کنم کسی می تونه سریع معنی کنه:

The weather is probably getting warming up there but down here is getting colder.ill be com soon
See you then kai

Spring has sprung what a jow to see the animal and people coming outdoor

carter

بگم چی دیدم باورتون نمی شه
فقط می گین ایمان رضا کیه دیگه شایدم رفتم شهر
منتظر عکس باشین
اگه می دونستین چی دیدم از تایپک بیرون نمی رین

سلام
منتظر عجایب بدی هم باشین
شاید عروسی گری و کای

aroosak_kooki
01-08-2009, 17:58
اگه 101 یکی نه پس چندتا؟
گفتم دیگه حداکثر رو امتحان کنیم که دیگه شکی باقی نمونه
نه به دنیا نیومده 2 تابستون به دنیا میاد
اره بابا من می دونم سیس چی چی رو فقط زیاد از واژه اش خوشم نمی یاد اخه زمان ما از این جور چیزا نبوده قبطه می خورم

سلام

همون 101 خوبه ... :دی

آخـــی ... اگه میدونستم اصلا" نمیگفتم سیس چی چی :دی

سلام
بچه ها یه دموی دیدم مربوط به سال سوم که دکتر به الی می گه می خواد بره به شهر که تا حالا تو سایت ندیدم و تو لیست دموهامون نیست سعی می کنم برای شب براتون بزارم

بگم چی دیدم باورتون نمی شه
فقط می گین ایمان رضا کیه دیگه شایدم رفتم شهر
منتظر عکس باشین
اگه می دونستین چی دیدم از تایپک بیرون نمی رین

وایییییی ...

چی دیدی ؟!!!

بدو بدو... ما قلبمون ضعیفه ایمان رضا ...

نمی تونم حدس بزنم که چی دیدی !!!!

راستی دموی عروسیه هیچکی رو ندیدی ؟!!!!

ببین من الان اینجا زنبیل گذاشتم ... جامو کسی نگیره ...

سلام
یه دمو دیگه هم دیدم اینم فکر کنم جدیده ولی این به کنار این دوتا نامه برام اومده نتونستم درس معنی کنم کسی می تونه سریع معنی کنه:

The weather is probably getting warming up there but down here is getting colder.ill be com soon
See you then kai

Spring has sprung what a jow to see the animal and people coming outdoor

carter

(این نامه ها احتمالا" به خاطر اینه که با کایی و کارتر دوست شدی ....)

اولیه که نامه ی کایی هستش ...

میگی به احتمال زیاد اونجا داره گرمتر میشه و اینجا داره سرد میشه ... به زودی میام اونجا...

نامه ی کارتر :

منظورش اینه که بهار داره میره و چقدر خوبه وقتی میبینی که حیوونا و مردم از خونه هاشون میان بیرون !!! (ترجمه به صورت تقریبی :دی )

iman reza
01-08-2009, 18:02
سلام

حالا فکر کنین قسمتی هم هست به اسم دموهای بعد ازدواج دخترا

بازی رو دیگه نمی شه گفت که سه سال تموم می کنه

حالا شب بیاین از اونر هم اون موقع کولاک می کنم مثلا فکر کنین دوتا دمو جدید و یه عکس خیلی خیلی جالب که تا حالا مطمئنم کمتر کسی دیده مگر اینکه رمز زده باشه ودر اخر یه دمو که دیدن زیاد نه ولی یعد از دمو گری می تونه یکی از بهترین دموها بشه

اگه الان نمی زارم شرمنده اخه کارت روزانه فکر نکنم برسونه داره اعتبارش تموم میشه ولی کارت شبانه فکر کنم برسونه

aroosak_kooki
01-08-2009, 18:15
سلام
منتظر عجایب بدی هم باشین
شاید عروسی گری و کای

گفتم بوی عروسی میادا !!!!!!

هنوز باورم نمیشه ....

چقدر هیجان انگیز بود این عکس .... دستت درد نکنه ... (بغض )

اصلاح ترجمه

منظورش اینه که بهار داره میاد و چقدر خوبه وقتی میبینی که حیوونا و مردم از خونه هاشون میان بیرون !!!

iman reza
01-08-2009, 18:36
بچه ها شرمنده انقد تایپک رو شلوغ کردم ولی اتفاق های عجیب بازیم یهو باهم کاراشون رو شرو کردن ونمی شه اینارو تک تک بزاری اخه برای اولین بار داره تو تایپک گزاشته می شه مگرنه بقیه عکسای که گزاشتم چندتا رو با هم میکس کردم گزاشتم بگزریم

این دمو ربطی به این تصویر پایین نداره ولی به یه دمو دیگه ربط داره اون رو هم میکس کنم می زارمش

mohammad_dj_kazin
01-08-2009, 20:47
سلام
بچه ها این بازیش برای 360 نیومده؟؟

iman reza
01-08-2009, 21:09
یکی از دمو های که قلش رو دادم: قرار ازدواج دکی و الی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] v elli y3

aroosak_kooki
02-08-2009, 00:12
سلام
بچه ها این بازیش برای 360 نیومده؟؟

سلام

من شنیدم که برای pc میخواد بیاد ولی برای xbox رو نمی دونم ... اگر هم باشه هنوز که نیومده ...

اگر بخوان برای xbox هاروست مون بسازن باید گرافیکش خیلی خوب باشه !!!!

یکی از دمو های که قلش رو دادم: قرار ازدواج دکی و الی

هیچی برای گفتن ندارم ... فقط این که کارت عالیه و حرف نداره ... واقعا" که تکی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman reza
02-08-2009, 00:42
ممنون از این همه روحیه ولی کمکای تو خیلی کمکم کرد واقعا دستت درد نکنه عروسک جان سیوت خودت هم زمانش خودش عالیه
اینم دومین دموی که قلش رو دادم:قرار ازدواج ماری و گری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gary.JPG

iman reza
02-08-2009, 01:34
سلام

یه توصیه:فصل بهار فقط گوسفندا رو بزارین بیرون

دموهای ازدواج یا مثل این 9 سال از اختراع بازی می گذره نمی بینی ولی وقتی قرار باشه ببینی به زور می بینی

شرایط احتمالیش هم اینه1-مثل من خیلی دیر ازدواج کرده باشین2-قلب دخترا نارنجی باشه3-دمو قرار گذاشتن عروسی رو ببینین

راستی من کشاورزیم رو تخمین زده بودم که برای یه نوع از میوه جات (کلم پیچ) حتی یه روز هم توقف نکنم ولی وقتی این دموهارو ببینی یه روز به تمام مثل ازدواج خودت از دست می دی در نتیجه بدبخت می شم(اینم شانس... گلاب به روتون)

این صفحه خیلی حجمش زیاد شد صفحه بدی دمو ازدواج گری رو می زارم خیلی قشنگه (لباساشون)

ali_metal_357
02-08-2009, 01:34
سلام به همه مزرعه داران عزیز

اقا منم میخوام دوباره بازی کنم :d

سیوم رو دارم و توی پوشه مموری بازی هم میریزم ولی یادم نیست چطور باید لودش کنم ؟

اف سه هم کار ساز نیست

یکی اینو کمک کنه که من اهل از اول بازی کردن نیستم

iman reza
02-08-2009, 01:41
سلام به همه مزرعه داران عزیز

اقا منم میخوام دوباره بازی کنم :d

سیوم رو دارم و توی پوشه مموری بازی هم میریزم ولی یادم نیست چطور باید لودش کنم ؟

اف سه هم کار ساز نیست

یکی اینو کمک کنه که من اهل از اول بازی کردن نیستم

چه عجب بعد از مدتها اینورا سر زدین
خوب برو رو گزینهconfig بعد از صفحه ای که برات باز میشه یکی به اخر نوشته مموری کاری انتخاب کنه حالا محل سیوت رو اونجا انتخاب کن تایید کن حالا می تونی از رو سیوت بازی کنی

aroosak_kooki
02-08-2009, 01:58
ممنون از این همه روحیه ولی کمکای تو خیلی کمکم کرد واقعا دستت درد نکنه عروسک جان سیوت خودت هم زمانش خودش عالیه
اینم دومین دموی که قلش رو دادم:قرار ازدواج ماری و گری

واییییی.... چی کار کردی ایمان رضا !!!!!

من که هیچ وقت این دمو رو تو این سیوم نمی بینم چون اون دموی ماری و گری رو که وقتی گری میاد خونت رو ندیدم !!!

دست گلت درد نکنه ... گل کاشتی ....

iman reza
02-08-2009, 02:27
آقای A.P.R ما که هر چی سرچ کردیم چیزی دستگیرمون نشد شد ولی 1%:4::4:

راستی اینم بگم توتابستو یک طوفان اومد تمام مزرعه منو خراب کرد:37:

ببین وقتی این طوفان میاد فرداش باید بری اسکله یه دمو خیلی جالب رو ببنی:20:
اره چندتای از محصولات رو خراب می کنه:41:

aroosak_kooki
02-08-2009, 03:31
نوشته شده توسط Sepehr Rezamand [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقای A.P.R ما که هر چی سرچ کردیم چیزی دستگیرمون نشد شد ولی 1%[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).gif

راستی اینم بگم توتابستو یک طوفان اومد تمام مزرعه منو خراب کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

راستی در مورد اون برنامه هم که سوال کردید ... Leyth عزیز یه لینک گذاشتن ... اومجا برید ... جواب همه ی سوالاتتون رو پیدا می کنید ....

خیلی دموی گری هم قشنگ بود ایمان رضا ....

هر چقدرم بگم ممنون بازم کمه !!!

iman reza
02-08-2009, 09:55
A. Popuri
------------------------------
Red
800786B4 FFFF
---------------
Orange
800786B4 C350
---------------
Yellow
800786B4 9C40
---------------
Green
800786B4 7530
---------------s :
Light Blue
800786B4 4E20
---------------
Blue
800786B4 3A98
---------------
Black
800786B4 0001
B. Elli
Red
80077298 FFFF
---------------
Orange
80077298 C350
---------------
Yellow
80077298 9C40
---------------
Green
80077298 7530
---------------
Light Blue
80077298 4E20
---------------
Blue
80077298 3A98
---------------
Black
80077298 0001
C. Karen
Red
800767A0 FFFF
---------------
Orange
800767A0 C350
---------------
Yellow
800767A0 9C40
---------------
Green
800767A0 7530
---------------
Light Blue
800767A0 4E20
---------------
Blue
800767A0 3A98
---------------
Black
800767A0 0001
D. Ann
Red
80076EF0 FFFF
---------------
Orange
80076EF0 C350
---------------
Yellow
80076EF0 9C40
---------------
Green
80076EF0 7530
---------------
Light Blue
80076EF0 4E20
---------------
Blue
80076EF0 3A98
---------------
Black
80076EF0 0001
E. Mary
Red
80077BBC FFFF
---------------
Orange
80077BBC C530
---------------
Yellow
80077BBC 9C40
---------------
Green
80077BBC 7530
---------------
Light Blue
80077BBC 4E20
---------------
Blue
80077BBC 3A98
---------------
Black
80077BBC 0001

iman reza
02-08-2009, 10:00
سلام
دیگه زیاد حال و حوصله بازی کردن ندارم اینم شاید دمو اخر باشه تا چند روز نتونم دمو براتون بزارم
راستی عروسک جان الان فکر کنم بیکارتری سیوت رو ادمه شما هم بیا که برسیم به جایی

aroosak_kooki
02-08-2009, 14:40
سلام
دیگه زیاد حال و حوصله بازی کردن ندارم اینم شاید دمو اخر باشه تا چند روز نتونم دمو براتون بزارم
راستی عروسک جان الان فکر کنم بیکارتری سیوت رو ادمه شما هم بیا که برسیم به جایی

سلام...
بازم دستت درد نکنه ... خیلی خیلی قشنگ بود ... این گری هم خیلی خوش تیپ شده ها ...!!! ماری هم ناز شده ...

گفتی بازی ...

دیشب که این سیو ها رو گذاشتین وسوسه شدم که برم بازی کنم ... بعد از مدت ها

1 روز رو که تموم کردم 1 ساعت طول کشید !!! اولش که کلی داشتم با دکمه ها ور می رفتم یادم رفته بود هر دکمه چی کار می کنه !!!!

حالا خوبه فستیوال گوسفند بود !!! ولی کلی طول کشید تا تمام محصولاتم رو آب بدم ! به حیوونام برسم و...

باشه ... سعی می کنم من هم شروع کنم ... چند روز که بازی کنم دستم راه میافته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
02-08-2009, 14:49
چه عجب بعد از مدتها اینورا سر زدین
خوب برو رو گزینهconfig بعد از صفحه ای که برات باز میشه یکی به اخر نوشته مموری کاری انتخاب کنه حالا محل سیوت رو اونجا انتخاب کن تایید کن حالا می تونی از رو سیوت بازی کنی

اره خیلی وقته بازی نکردم ، اما کلی خوشحال شدم یادم بودی:11:

سیوم ریختم منم دارم بازی می کنم خیلی دوست دارم بتونم تو مزرعه برنج بکارم :31:

عکسش رو دیدم میشه ولی هنوز نتونستم :31:

iman reza
02-08-2009, 17:31
اره برای منم هر روزم یه ساعت طول می کشه
پس منتظر چیزای عجیب بازی تو هم هستیم
برنج؟نداریم
وای کلی خوش شانس شدم هر روز داره برام بارون میاد الان 16 بهارم فکر کنم 12 روز بارون اومده روز عروسی هم بارون می اومد
اون عکس ها رو زود زود خوابیدم که برای شما عکس بزارم ولی سیو اصلیم عروسیشون بارون اومد

ali_metal_357
02-08-2009, 19:44
چرا برنج داریم خودم عکسش رو تو نت دیدم

یک دستگاهی هم پیشش بود که زمین رو اب میاد

یکی از هدف هام برای ادامه بازی همینه که اینو کشف کنم :d

Sepehr Rezamand
02-08-2009, 20:51
سلام سلام سلام!!!

این چند وقته که نبودم چقدر تاپیک شلوغ شده:40::40::40:
من یک کشف کردم اونم اینه چطوری Full Stamina بشی خیلی ساده بود این جوری که وقتی تمام توت فرنگی های قدرتی رو گرفتی باید روز یک شنبه در فصل پاییز از تپه مادر یک مار بیاری به دختر ها به ویژه زنت نشان بدی بعد 7 تا تخم مرغ آب پز خودت درست کنی ببری بدی به 7 کوتوله بعد 7 تا دیگه تخم مرغ توست حمام درست کنی و بدی و بعد هم دوباره خودت تم مرغ درست کنی و بدی راستی اینم بگم باید سریع عمل کنی و همه رو در یک روز به اونا بدید اینم بگم باید آخرین توت فرنگی قدرتیت رو از Ann بگیری اینو گفتم چون آخرین توت فرنگی خودم رو از Ann گرفتم شاید تعصیر داشته باشه برای من که عمل کرده امیدوارم برای شما هم عمل کنه

Iman reza جان شما هم می توانی اگه کارت نداری از شماره ی 9092324444 استفاده کنی تحت شرایتی از بعقه سرعت بیشتری داره که بعدن میگم

بای بای:40::40::40::40:

Sepehr Rezamand
02-08-2009, 20:54
سلام

کسی از این دوستمون که چندین صفحه قبل گفته بود به شهر رفته خبری نداره منتظریم عکس های شهر رو ببینیما:10::10::10::10::10::10::10::10::10:

iman reza
02-08-2009, 21:25
سلام

خوب دمو های ازدواج به این صورته که یه روز قرار ازدواج رو می بینین یعد از یه هفته اقا داماد میاد شمارو می بره کلیسا

راستی دمو قرار ازدواج کلیف رو دیدم به نظرم از همه قشنگتره بیشتر شبیه ما رسوم ما ایرانیاس اونم سعی می کنم سر وقت بزارم

اون شماره اینترنت هوشمند تو داهات ما جواب نمی ده ولی یه شرکت اولین اینترنت هوشمند رو راه اندازی دار می کنه

حالا این هم دموی که گفتم می تونه بعد از دمو گری یکی از بهترین دموها باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ahali.JPG

mansour.m
02-08-2009, 22:18
چرا برنج داریم خودم عکسش رو تو نت دیدم

یک دستگاهی هم پیشش بود که زمین رو اب میاد

یکی از هدف هام برای ادامه بازی همینه که اینو کشف کنم :d

می شه لطفا عکسشو زود تر بزاری

aroosak_kooki
02-08-2009, 23:17
سلام
خوب دمو های ازدواج به این صورته که یه روز قرار ازدواج رو می بینین یعد از یه هفته اقا داماد میاد شمارو می بره کلیسا
راستی دمو قرار ازدواج کلیف رو دیدم به نظرم از همه قشنگتره بیشتر شبیه ما رسوم ما ایرانیاس اونم سعی می کنم سر وقت بزارم
حالا این هم دموی که گفتم می تونه بعد از دمو گری یکی از بهترین دموها باش

خوب پس دیدین قرار ازدواج رو ... چه خوب ...

بی صبرانه منتظر دیدن دموهایی که دیدین هستیم ...

راستی قلب Ann نارنجی شده بود که دموی قرار ازدواج رو دیدین ؟!!!

iman reza
02-08-2009, 23:41
خوب اینم قرار ازدواج کلیف

فقط می مونه کای که باید بر گرده روستا

اره قلب اینو هم نارنجی کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and aan.JPG

hasti_smile
02-08-2009, 23:42
از بین دوستانی که نسخه ی دختر رو بازی میکنن کسی راهنمایی داره که از روش بشه فهمید تو دموهای مختلف باید گزینه چندم رو انتخاب کرد؟

Leyth
03-08-2009, 00:55
از بین دوستانی که نسخه ی دختر رو بازی میکنن کسی راهنمایی داره که از روش بشه فهمید تو دموهای مختلف باید گزینه چندم رو انتخاب کرد؟

به این یک نگاه بیندازید: