PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

farhood_092
26-04-2009, 14:46
حد اقل درصد را بنویس

امير110
27-04-2009, 08:20
سلام بر همه ي شما اين سوال خيلي برام مهمه من تا حالا با پي اس 1 هاروست مون1را بازي ميكردم حال امدم با شبيه ساز بازي كنم نه بازي سيو ميشه نه لود يعني وقتي سرچينگ د مموري كارت مياد سيستم هنگ ميكنه يعني قفل ميشه واونجا گير ميكنه وديگه همون جا ميمونه....اگه جواب بديد واقعا ممنون همه ميشم از ته دل.:11::40::19::46::31::10::40::40::40:

Maggy_P
27-04-2009, 09:24
سلام بر همه ي شما اين سوال خيلي برام مهمه من تا حالا با پي اس 1 هاروست مون1را بازي ميكردم حال امدم با شبيه ساز بازي كنم نه بازي سيو ميشه نه لود يعني وقتي سرچينگ د مموري كارت مياد سيستم هنگ ميكنه يعني قفل ميشه واونجا گير ميكنه وديگه همون جا ميمونه....اگه جواب بديد واقعا ممنون همه ميشم از ته دل.:11::40::19::46::31::10::40::40::40:
احتمالا مموری کارت خرابه ، ولی بهتره اینجا سوالتون رو مطرح کنید :

مشكلات اجراي بازيهاي پلي استيشن 1 و 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امير110
27-04-2009, 09:33
اي بابا مموري كارت چيه من با مبدل كامپيوتر بازي ميكنم هنگ ميكنه

Maggy_P
27-04-2009, 10:21
اي بابا مموري كارت چيه من با مبدل كامپيوتر بازي ميكنم هنگ ميكنه
منظورم همینه

خب مبدل هم مموری کارت مجازی داره ;)

vahid0801
27-04-2009, 14:28
سلام.

سلام بر همه ي شما اين سوال خيلي برام مهمه من تا حالا با پي اس 1 هاروست مون1را بازي ميكردم حال امدم با شبيه ساز بازي كنم نه بازي سيو ميشه نه لود يعني وقتي سرچينگ د مموري كارت مياد سيستم هنگ ميكنه يعني قفل ميشه واونجا گير ميكنه وديگه همون جا ميمونه....اگه جواب بديد واقعا ممنون همه ميشم از ته دل

احتمالا اشکال ایمیجیه که گرفتی.منم این مشکلو با لود اول بازی که میخواد شروع بشه داشتم.
یه سی دی نو گرفتم مشکل حل شد.
راستی کدوم مبدلو استفاده میکنی؟بهتره از pcsx1 استفاده کنی که سیو و لودش تو تبهای بالا هست لازم به رفتن داخل مموری کارت نداری.یعنی هر جا بخوای سیو و لود میکنی لازم نیست شب بخوابی واسه سیو.

موفق باشید

امير110
27-04-2009, 17:13
منم همينو استفاده ميكنم سيستم هنگ ميكنه .راستي مگي جون مموري مجازي چيه

vahid0801
27-04-2009, 19:50
منم همينو استفاده ميكنم سيستم هنگ ميكنه

تو یه سی دی نو بگیر.اگه هنوز مشکل داشتی بیا بگو.

امير110
27-04-2009, 20:01
هم سي دي نو دارم هم بازي را از شركت زرين نيكان مال پي سي شو ولي هر دو يه جورن

Maggy_P
27-04-2009, 23:11
منم همينو استفاده ميكنم سيستم هنگ ميكنه .راستي مگي جون مموري مجازي چيه
مموری مجازی باید باشه توی مبدلتون که بتونید بازی رو سیو کنید
البته اکثرا مبدل ها خودشون دارن
ولی اگر نبود توی این پست هست برای دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بی باک بی بال
28-04-2009, 07:24
یه سوال فنی شما باچه شبیه سازی بازی می کنید

vahid0801
28-04-2009, 11:50
امیر جان.احتمالا ورژن مبدلی که داری جواب نمیده. یا کامل نیست.ورژنش چیه؟

اگه دوس داری از سایتش دان کن.ادرسش درست یادم نیس.همون pcsx هست.که حجمشم یه مگ هست.

برو ببینم چیکار میکنی.

امير110
28-04-2009, 17:02
ممنون وحيد جون رفتم امتحان كنم بيش از 3 4 مبدل دارم

iman reza
29-04-2009, 19:19
سلام
بچه ها یه خیر داغ
یه نامه برام اومد که نوشته بود بذر گلmon drop در سوپر مارکت موجود است ولی نمی دونم چرا نیست

hopee
29-04-2009, 19:28
1.سلام بچه ها کسی هست همه ی دمو هارا دیده باشه درصد بازیش چنده؟
2.در سال اول تا تابستون میشود زن گرفت
3.کی بالا ترین درصد را رفته اگر مزرعه را ارایش بدهیم درصد دارد؟
4.شما صد درصد نرفتید پس چطور سال چهارم رفتید

1.من تقریبا همرو دیدم ولی دمو ها به طور مستقیم روی درصد بازی تاثیر ندارن، خودم 86% رفتم.
2.اگه از گیم شارک استفاده کنی ، روز دهم بهار سال اولم میتونی ازدواج کنی بدون گیم شارک هم اگه خوب بازی کنی چرا نمیشه ؟باید سخت کار کنی از معدن شروع کن ، علف هارو بفروش و در مرحله اول تبرتو آپگرید کن تا دیگه زیاد برای چوب پول ندی و بهترین و گرون ترین محصولاتو بکار و روی قرمز کردن قلب مورد علاقت تمرکز کن و فقط قلب اونو قرمز کن بعد باهاش عروسی کن .
3.من خودم 86% رفتم ولی بچه ها تا 88% رو رفتن ،،زیبایی و آرایش دادن مزرعه به طور مستقیم درصدی نداره .
درصد بازی :10% : مرغ ها ___ 20% : گاو ها و گوسفند ها ___ 10% : قلب همسر ___ 10% : قلب بچه ___
10% : قلب سگ ___ 10% : قلب اسب ___ 10% : بزرگ کردن مرغداری ،گاوداری ، خانه 1، خانه 2 و گلخانه (هر کدام 2%) ___8% : غذاها ___ مجموع : 88%
4.برای رفتن به سال چهارم نیازی به 100% شدن نیست .

iman reza
29-04-2009, 22:49
سلام بچه ها یه چیزی که من تازه فهمیدم که فکر کنم شما هم توش مثل من قاتی کرده بودین

اینکه اون دمو اخر دخترا که نمی تونیم ببینیم برای اینکه که فقط یکی از اون دموها رو می تونیم ببینیم اون دمو کسی هس که باهاش ازدواج کردیم

ودوتا نکته که من تازه فهمیدم

1-اگر به کای ذرت رو گرون بدین بهتون میگه وه وه وه چه پسر بدی برای همین هم ازتون نمی خره وچهارتا فوش بارتون می کنه

2-دلیل اینکه اون دزد پر ابی رو گرون می ده اینه که وقتی دخترا قلبشون نارجی میشه اون پر رو میاره ولی درصورتی که سوپر مارکت وقتی که قلبشون قرمز میشه میاره ولی در هر صورت باید قلب دختره قرمز باشه تا باهاتون ازدواج کنه

راستی برای کسی پیش نیومده که سوپر مارکت براش نامه بده که بگه بذر اون گل رو می فروشه؟

من تونستم دموهای قبل ازدواج رو ببینم واز دمواهالی دوتا مونده که یکیش مربوط به سال سومه ویکیش مربوط به زمستونه البته یدونه هم برای پاییز که رایک 5تا مرغ میاره اگه وقت کنم نمونه های از هر دمو رو می زارم وای باورم نمی شود که بتونم دمو کای که بهت عطر می ده رو ببینم اخه تا حالا هرچی زور زده بودم نتونسته بودم ببینم

ودراخر اینکه بچه ها دموهای بعد عروسی رو برام برازین ازتون کلی ممنون می شم

عروسک جون شماهم یادتون نره یه 10 دقیقه ای نگاه کن به اون دموهای که دیدی برام بنویس بفرس می خوام یکی از کامل ترین سیوها رو بذارم

اگه وقت کردی هم سیوت رو بذاری ممنون می شم

vahid0801
29-04-2009, 23:45
1-اگر به کای ذرت رو گرون بدین بهتون میگه وه وه وه چه پسر بدی برای همین هم ازتون نمی خره وچهارتا فوش بارتون می کنه
2-دلیل اینکه اون دزد پر ابی رو گرون می ده اینه که وقتی دخترا قلبشون نارجی میشه اون پر رو میاره ولی درصورتی که سوپر مارکت وقتی که قلبشون قرمز میشه میاره ولی در هر صورت باید قلب دختره قرمز باشه تا باهاتون ازدواج کنه
عزیز دله برادر خسته نباشی.واقعا خسته نباشی.
اون اولیه که تابلوئه.منم جای اون بد بخت بودم همین کارو میکردم.
دومیه هم فک نکنم دلیلش اون باشه.اون نامرد ذاتش اینجوریه.

راستی اون صحنه ای که با کای صحبت میکنید که شب فستیوال اتیش بازی بیاد اسکله یا میدون رو دیدید؟الان خواستم براتون عکس بزارم دیر وقته.ایشال.. فردا.

به سلامت

aquaquest
30-04-2009, 09:33

راستی برای کسی پیش نیومده که سوپر مارکت براش نامه بده که بگه بذر اون گل رو می فروشه؟

سلام
نه . هم سوپر ماركت و هم Won با هم پر آبي را زماني كه قلب يكي از دخترها نارنجيه ميارند . ولي چون كلاً ژاپني ها با چيني ها رابطه ي خوبي ندارند تو بازيشون هم Won كه يك دزد چينيه بايد گرونفروش و كلاهبردار باشه .
اون گل هم بله . وقتي كارن بهت بذر مي ده و مي كاري در مياد سوپر ماركت هم نامه مي زنه كه بذرش اومده و حتي خود من چندين بذر ازش خريدم . فقط بايد ببيني اين گل براي چه فصليه كه بذرهاي اون فصل را ببيني و پيداش كني . البته اگه اشتباه نكنم براي بهاره .

iman reza
01-05-2009, 16:25
سلام بچه ها

سه سوال:من سال اولامتحان نکردم ماهی که باید فصل تابستان بگیری رو بگیرم الان هم روز 16 تابستان سال دومم ولی امسال هرچی زور می زنم نمی تونم بگیرم کسی نمی دونه چرا؟

سری های قبلی که روز دوم تابستان سال اول راحت می گرفتم می گم شاید مربوط به ساله یا روزه

hopee
01-05-2009, 17:04
سلام بچه ها

سه سوال:من سال اولامتحان نکردم ماهی که باید فصل تابستان بگیری رو بگیرم الان هم روز 16 تابستان سال دومم ولی امسال هرچی زور می زنم نمی تونم بگیرم کسی نمی دونه چرا؟

سری های قبلی که روز دوم تابستان سال اول راحت می گرفتم می گم شاید مربوط به ساله یا روزه

سلام ، فرقی نداره چه سالی بگیری ، یه ماهی به عنوان طعمه تو آب انداختی ؟

hopee
01-05-2009, 17:09
سلام بچه ها

سلام ، فرقی نداره چه سالی بگیری ، یه ماهی به عنوان طعمه تو آب انداختی ؟

iman reza
01-05-2009, 22:13
هر کاری بگی کردم

-----------------------------

سلام به همه اینم یه عکس که مربوط به فصل بهارم وهنوز برای تابستون نزاشتم ولی همه رو دیدم که سر فرصت میکس می کنم ومیزارم.

دمو پاپوری و شهردار که برای سال اول بود وندیدم که سال دوم دیدم ومسابقه اشپزی با درس کردن چای برنده شدم واخری هم خودتون ببینین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aroosak_kooki
02-05-2009, 04:01
عروسک جون شماهم یادتون نره یه 10 دقیقه ای نگاه کن به اون دموهای که دیدی برام بنویس بفرس می خوام یکی از کامل ترین سیوها رو بذارم
اگه وقت کردی هم سیوت رو بذاری ممنون می شم

چشم برات میفرستم ...

بی باک بی بال
02-05-2009, 07:06
چی درست کنیم تا در مسابقه اشپزی برنده شویم

SANR
02-05-2009, 11:35
چی درست کنیم تا در مسابقه اشپزی برنده شویم

بایستی غذاهایی درست کنی که:
اولآ:با سایر رقبا،تکراری نباشه.
ثانیا:تا جایی که می تونی از بهترین مواد و هر چیزی که باعث میشه خوشمزه تر بشه اضافه کنی.

B U L U T
03-05-2009, 12:10
سلام من کدوم رو بخرم
Harvest Moon Boy And Girl
Harvest Moon A Wonderful Life Special Edition

Zende
03-05-2009, 14:00
سلام من کدوم رو بخرم
harvest moon boy and girl
harvest moon a wonderful life special edition

اینا برا پی س توی؟! دومیش که نیست اولیشو نمی دونم:10:

امير110
03-05-2009, 18:31
به نظر من دوميش عالي عالي عالي هست گرافيك داستان و....اونو بخر ماله پلي استيشن 2 هست

Zende
03-05-2009, 21:00
به نظر من دوميش عالي عالي عالي هست گرافيك داستان و....اونو بخر ماله پلي استيشن 2 هست

منم موافقم سیو ته هومه لند رو که اصلن اصلن نخر چون فقط اعصاب خورد کنه حتی توی راه رفتنش لگ داره و خیلی مشکل داره همون وندر لایف به نظر من عالیه اگه راهنمایی هم در موردش خواستی توی سرچ بزن هاروسمون پی س تو خودش میاره اونجا دربارش بحث شده و می تونه کمک زیادی براتون باشه

iman reza
03-05-2009, 21:11
مو اول درباره حرف زدن با کای درباره جشن اتیش بازیه که خیلی قشنگه وبه طور کامل می زارمش

دومی هم گرفتن عطر بعد از روز طوفانی

سومی هم دمو اخر مجردی پاپوریه که به کای میگه عزمش رو جذب کرده که با اون به شهر بره

iman reza
04-05-2009, 00:09
سلام
دوستان کجایید ؟!!!! چرا یویی همگی غیبتون زد ...!!!:18:

حیه سوال داشتم .. من رسیدم روز اول پاییز..kai اومد و خداحافظی کرد و گفت که popuri رو می خواد با خودش ببره !!!!
Rick اومد ازم پرشید پوپوری کجاست !!! بهش چی بگم بهتره؟!!!

اینم عکسش :

گزینه دومم رو انتخاب کنی چی میشه؟
پاپوری با کای رفت یا نه؟یا اصلا دوتاشون موندن؟

Zende
04-05-2009, 13:11

فکر می کنم بستگی به گزینه ها داره از روی انگلیسیش یعنی اولی tell him about kai:درباره ی کای بهش بگو
و اون یکی keep silent:فکر کنم یه چیز تو مایه های دهن بسته می شه

hopee
04-05-2009, 13:20
سلام دوستان یه سوالی :
روز 17 تابستان (تولد Ann ) ،برای دیدن دموی پدر Ann که درباره ی مادر Ann صحبت میکنه ، باید ساعت چند کجا باشیم ؟

tataloo_3q
04-05-2009, 17:13
سلام دوستان یه سوالی :
روز 17 تابستان (تولد ann ) ،برای دیدن دموی پدر ann که درباره ی مادر ann صحبت میکنه ، باید ساعت چند کجا باشیم ؟
اون دمو5 پاييز که تا فبل از ساعت 5 بالاي تپه مادر باشي که 2 يا 3 روز قبل واست نامه مياد که روز 5 مسافرخانه تا ساعت 5 بسته است

iman reza
04-05-2009, 21:14
فقط سال سوم میتونی خودت تو مسابقه موزیک شرکت کنی و خودت فلوت بزنی . به دست اوردن فلوت هم کار خیلی سختی نیست من تو صفحات قبلی خوندم که فلوت رو از کوتوله ها میشه به دست اورد . فقط ربط کوتوله ها در این ایتم مخفی این است که باید با انها دوست شی و kappa الهه عشق رو بیدار کنی برای گرفتن فلوت باید با pastor carter_ همون پدر کلیسا دوست صمیمی شی بعد در اخر ای سال دوم وقتی به کلیسا میری با هاش صحبت کن میبینی که در مورد فلوت سحرامیز با تو صحبت میکنه گزینه ی اول رو انتخاب کنید البته باید یه جای خالی داشته باشید فلوت زرد رنگه که از چوب ساخته شده بعد از اون هم باید هر بافلوت تمرین کنی تا بتونی برنده شی. موفق باشید

این یکی از پست های 200صفحه پیشه که من تو یکی از این سایت های خارجی خوندم ولی من خوندم که روز قبل از مسابقه یا چند روز قبل سال دوم که با کشیک دوست هستین برین با هاش حرف بزنین می خواستم این مطلب رو وقتی که دیدم براتون بذارم ولی حالا که به این روز نزدیک بودم گذاشتم ولی هنوز با چشم خودم ندیدم

بی باک بی بال
05-05-2009, 07:16
مسابقه موزیک به چه درد ی می خورد

tataloo_3q
05-05-2009, 15:43
این یکی از پست های 200صفحه پیشه که من تو یکی از این سایت های خارجی خوندم ولی من خوندم که روز قبل از مسابقه یا چند روز قبل سال دوم که با کشیک دوست هستین برین با هاش حرف بزنین می خواستم این مطلب رو وقتی که دیدم براتون بذارم ولی حالا که به این روز نزدیک بودم گذاشتم ولی هنوز با چشم خودم ندیدم
اگه فلوت رو بدست بياري که ترکوندي اسمت تو کتاب رکوردها چاپ ميشه:31:البته با اون دمو گري که ديدي از تو بعيد نيست

tataloo_3q
05-05-2009, 15:46
مسابقه موزیک به چه درد ی می خورد
اون جور که شنيديم اگه تو مسابقه موزيک برنده شي ميتوني کيسه ي برنج بدست بياري البته مسابقه هاي ديگه هم برنده شي بعد برنج رو بکاري و در بياد داور مسابقه آشپزي بهت چند نوع غذا جديد ياد ميده...(البته فلوت وجود داره من با رمز زدم اما کار نميکنه

vahid0801
05-05-2009, 21:27
سلام به همه.

خوبه.هنوز بازی میکنید.
ما که سرمون خیلی شلوغه.خرداد هم امتحان واحد مونده داریم دیگه بدتر.اما ردیفش میکنم.بهتون میرسم.الام شما چندیم؟

راستی این سال دوم که من 92 گل کاشتم یارو نیومد.چند روز گذشته نیومده کسی میدونه چرا؟

موفق باشید

hopee
05-05-2009, 22:13
نسبت ها و روابط بین اعضای دهکده

vahid0801
05-05-2009, 23:10
عکس خوبی بود ممنون.
اما توش چندتا اشکال داشتا.

راستی در مورد این دمو حرف میزدما.که از کایی دعوت میکنیم تو جشن اتیش بازی بیاد میدون یا اسکله:

aroosak_kooki
06-05-2009, 11:31

من به ریک هیچی نگفتم و پوپوری با کایی رفت و فقط تابستونا با کای بر میگرده ...

ولی اگر گزینه ی اول رو بزنی ریک میره دم اسکله و پوپوری رو بر میگردونه و کایی تنهایی میره ...

گزینه ی دوم باعث میشه پوپوری و کایی دوست صمیمیه شما بشن
و گزینه ی اول هم ریک دوست صمیمیه شما میشه

راستی در مورد این دمو حرف میزدما.که از کایی دعوت میکنیم تو جشن اتیش بازی بیاد میدون یا اسکله:

ممنون بابت عکس ها ... منم باهاش حرف زدم و دعوتش کردم ولی گفتوگوی ما تو ساحل نبود شب رفتم مسافر خونه و دعوتش کردم

ZEDEHAL DEGE
06-05-2009, 17:38
قضیه این شهر رفتن چی شد؟20 و 30صفحه رو خوندم خسته شدم اینقد ... لا اله حالا اخرش به نتیجه رسیدن؟

hopee
06-05-2009, 18:09
قضیه این شهر رفتن چی شد؟20 و 30صفحه رو خوندم خسته شدم اینقد ... لا اله حالا اخرش به نتیجه رسیدن؟
عزیز هنوز به نتیجه نرسیدیم .:31:
ولی به اعتقاد خود من تو این بازی نمیشه شهر رفت
تو همین دهکده بازی کن و لذت ببر اگه سوالی هم داشتی ما در خدمتیم .:10:

iman reza
06-05-2009, 21:47

aftab_150
09-05-2009, 21:12

نمیشه بری شهر

harvy
09-05-2009, 21:33
سلام من تازه عضو شدم البته شايد بگين كه دير آمدم ولى من تقريبا همه صفحه هاى شما رو خوندم و ..........................
من ميخواستم بپرسم كه واقعا شهرى در كار نيست؟

harvy
10-05-2009, 09:42
عزیز هنوز به نتیجه نرسیدیم .:31:
ولی به اعتقاد خود من تو این بازی نمیشه شهر رفت
تو همین دهکده بازی کن و لذت ببر اگه سوالی هم داشتی ما در خدمتیم .:10:
من هم تا به حال شهر نرفتم.فكر نكنم شهري در كار باشه.:13:

بی باک بی بال
11-05-2009, 06:53
من هم تا به حال شهر نرفتم.فكر نكنم شهري در كار باشه
بی خیال شهر مگه همین ده خودمون چش هان نه دودی نه شلوغی نه سرو صدای نه ترافیکی

SANR
11-05-2009, 13:03
بی خیال شهر مگه همین ده خودمون چش هان نه دودی نه شلوغی نه سرو صدای نه ترافیکی

موافقم.

اگه از اول بازی از شهر شروع می شد،همگی می خواستند برن روستا!

harvy
11-05-2009, 19:13
قبلنا كه من اين كشاورز رو بازي ميكردم فكر ميكردم حداقل 3سال بازي ميكنم تا تموم بشه، حالا ميگين كه شهر هم نميره؟من كه خسته شدم!

aroosak_kooki
12-05-2009, 21:58
قبلنا كه من اين كشاورز رو بازي ميكردم فكر ميكردم حداقل 3سال بازي ميكنم تا تموم بشه، حالا ميگين كه شهر هم نميره؟من كه خسته شدم!

سلام ...

خوب اينجا خيلي از دوستان هستن كه دوباره دارن بازي رو از اول مي رند براي اين كه اين بازي پر از رمز و رازه كه تنها با يك بار بازي كردن نميشه همش رو فهميد ...

البته حق داريد خسته بشيد ...3 سال بازي كردن كم نيست ... اما خوب بستگي به شوق هر كسي داره :20:

بی باک بی بال
13-05-2009, 08:33
خوب اينجا خيلي از دوستان هستن كه دوباره دارن بازي رو از اول مي رند براي اين كه اين بازي پر از رمز و رازه كه تنها با يك بار بازي كردن نميشه همش رو فهميد ...

البته حق داريد خسته بشيد ...3 سال بازي كردن كم نيست ... اما خوب بستگي به شوق هر كسي داره
من هم خسته شدم ولی عاشق این بازی هستم چند ماه دیگه دو باره بازی شروع می کنم

harvy
13-05-2009, 18:39
كسي ميتونه جاي دقيق هفت فرشته رو به من بگه؟
در مورد لباسها هم اگه كسي بيشتر توضيح بده ممنون ميشم.

iman reza
13-05-2009, 21:41
كسي ميتونه جاي دقيق هفت فرشته رو به من بگه؟
در مورد لباسها هم اگه كسي بيشتر توضيح بده ممنون ميشم.

چه تایپک سوتو کوری

گلم هفت فرشته ای درکارنیست لباسی هم در کار نیست البته تو نسخه دختره چرا!
این بازی دوتا فرشته بیشتر نداره یکی پشت ابشار که باید محصل رو به داخل ابشار بندازی ودیگری هم در دریاچه است که باید از جلوی دوتا درخت سه تا خیار پرت کنی

iman reza
14-05-2009, 07:56
سلام به همتون
امتحانا داره شروع می شه هیچکی دیگه نمی تونه بازی کنه وای بعد امتحانا چند روز راحت بازی می کنم

بی باک بی بال
14-05-2009, 08:02
این بازی دوتا فرشته بیشتر نداره یکی پشت ابشار که باید محصل رو به داخل ابشار بندازی ودیگری هم در دریاچه است که باید از جلوی دوتا درخت سه تا خیار پرت کنی
فکر کنم یه چیز تو در یاچه تو معدن زمستانی باشه

iman reza
14-05-2009, 21:22

نه هیچی نیست
من هرروز اندازه نیم ساعت خودمون اونجا ماهیگری کردم ولی چیزی پیدا نکردم

harvy
15-05-2009, 09:31
يعني فقط دوتا فرشته تو بازي هست؟؟پس تا حالا سر كار بوديم؟!
و روستاي جديدي هم وجود نداره؟

Zende
15-05-2009, 15:45
يعني فقط دوتا فرشته تو بازي هست؟؟پس تا حالا سر كار بوديم؟!
و روستاي جديدي هم وجود نداره؟

خوب اگه این چیزایی که می گی بود دیگه این تاپیک 400 صفحه نمی شد فقط داریم درباره ی همین بحث می کنیم دیگه:31:

SANR
15-05-2009, 20:05
نسبت ها و روابط بین اعضای دهکده

با تشکر از شما،در پست اول تاپیک،قرار دادم.

aroosak_kooki
16-05-2009, 21:14
نه هیچی نیست
من هرروز اندازه نیم ساعت خودمون اونجا ماهیگری کردم ولی چیزی پیدا نکردم

سلام

داخل دریاچه ی معدن زمستانی فرشته وجود نداره فقط اونجا می تونید یکی از ماهی های افسانه ای رو بگیرید ... من خودم اونجا ماهی افسانه ای رو گرفتم ...

اگر رمز ماهی گیری سریع رو بزنید خیلی راحت تر و در زمان کمتری میتونید ماهی های افسانه ای رو بگیرید ... البته این رو برای کسانی میگم که استفاده کردن یا نکردن از رمز براشون فرقی نمیکنه

harvy
17-05-2009, 15:21
كسي اينجا مزرعه دار پلي 2 رو بازي ميكنه؟اگه خواست تا براش دستور غذايي و روزهاي تولد و... رو بنويسم.

tataloo_3q
17-05-2009, 18:54
:31:سلام به همه براي ديدن يه دمو به مانا گردنبندبديد بعد براي اونايي که نميدونن تو مسابقه روز 8 بهار بعد از مسابقه با داف خود صحيت کنيد تا ازتون سوال کنه بعد بريد پيک نيک

اون عکس پوکت استيشن که قلبلا گذاشته بودن کسي جريانشو نفهميد

Zende
17-05-2009, 20:28
كسي اينجا مزرعه دار پلي 2 رو بازي ميكنه؟اگه خواست تا براش دستور غذايي و روزهاي تولد و... رو بنويسم.

لطفا به تاپیک اصلی هاروستمون پلی 2 مراجعه کنید و باعث اسپم نشید:46:

سايمون123
19-05-2009, 14:23
چه تایپک سوتو کوری

يعني چه پس اون ميمون چي من خودم با پي اس1 بازي ميكنم يه ميمون بود كه نجار هي از اون حرف ميزد.

hopee
19-05-2009, 18:21
يعني چه پس اون ميمون چي من خودم با پي اس1 بازي ميكنم يه ميمون بود كه نجار هي از اون حرف ميزد.
سلام دوست عزیز ،خوش اومدی :46:
اون میمونی که شما میگی جزء الهه های بازی نیست و فقط یه میمون بزرگه که همه ازش ترسیدن و فکر میکنن که یه هیولاس
من خودمم فقط اون دوتا الهه رو دیدم .(الهه زندگی و الهه عشق )

amir4343
19-05-2009, 18:37
من شنيده بودم هفت تا فرشته تو بازي هست.

aquaquest
19-05-2009, 21:39
من شنيده بودم هفت تا فرشته تو بازي هست.
سلام
فرشته نيست ، 5 تا برگ پرينت شده فرشتگان وجود داره كه بايد با قلاب ماهيگيري بدست بياوريد ، دو تا فرشته هم هستند كه همه آزاد كردند .

امير110
19-05-2009, 21:53
سلام اي دوست چهار برگ پرينت شده ي فرشته بيشتر نيست ممنون.

Zende
19-05-2009, 22:53
5 تاست ایشون درست گفتند شما نگرفتید

iman reza
19-05-2009, 23:03
اگه دارین درباره برگ های پرینت شده حرف می زنید
6تا اس

امير110
19-05-2009, 23:33
بابا 4 تا هستند اقا ايمان رضا شما يه عكس از6 تا بزار يا 5 تا با گيم شارك و همه چيز تلاش كردم4 تا بيشتر نبود با گيم شارك رمز را وارد كردم 4 تا اورد.ممنون از همه.

harvy
20-05-2009, 08:04
يكي از دوستام، از هر محصول بهار 100 تا فروخته ولي بذر توت فرنگي به دست نياورده!
كسي ميدونه بذر توت فرنگي كجاست؟

سايمون123
20-05-2009, 09:03
بايد تا بهار ديگه صبر كنه بره از سوپر ماركت بخره.

Zende
20-05-2009, 10:00

منم یه مدت این مشکلو داشتم 999 تام کردم درست نشد اما بالاخره درست شد اما یادم نیست چجوری چون قبلن بازی می کردم...فکر می کنم یا باید از سال بعد بهار بخری چون اون موقه سال دوم بود یا سوم من گل خونه داشتم دیگه یادم نیست:دی

aquaquest
20-05-2009, 10:29

اگه دارین درباره برگ های پرینت شده حرف می زنید
6تا اس

سلام
آره اشتباه كردم 6 تا برگ پرينت شده در بازي هست كه آخريش را بايد بعد از گرفتن همه بدست بياري و توضيحات گرفتنش هم در همين تايپيك هست. عروسك جان هم 6 تا را بدست آوردند و عكسي را در همينجا گذاشتند كه پس از بدست آوردن 6 برگ ماهيگير اومده و بهش لقب Fisher King داده .

دوست عزيز
بايد از هر محصول سوپر ماركت 100 تا بفروشي + يك محصولي كه Won در مسافرخانه مي فروشه كه اون هم براي هر فصل يه محصول داره كه بايد 100 تا ازش بفروشي ، بعدش سوپر ماركت بهت نامه مي زنه كه توت فرنگي اومد .

امير110
20-05-2009, 10:44
ببخشيد ولي اينجا عكسي از ماهي هاي پرينت شده تو منو نيست ممنون.

بی باک بی بال
20-05-2009, 10:50

اگه گلخانه هم داشته باشی میشه خرید انم از won دزد چینی

A.Fire
20-05-2009, 13:22
با سلام به همه ی کسانی که تو این تاپیک زحمت میکشن. من تازه ثبت نام کردم ولی تغریبا همه ی صفحه هارو خوندم. میشه گفت تو این بازی تغریبا تازه کارم ولی هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.

vahid0801
20-05-2009, 14:16
سلام

ما تو بحثا نیستیم خوش میزگره؟

برگای پرینت شده 6 تان.که همون 6 تا ماهی افسانه ای اند.4 تا شو که همه بلدن.پنجمی sea bream هست که باید از دریاچه بگیری.و بعد از اینکه پنجتا رو گرفتی ششمی رو هم میتونی بگیری.

چنین چیزی امکان نداره.حتما دوست شما سریع رفته سوپر مارکت.بهش بگید یه دو روز صبر کنه

همگی موفق باشید

harvy
20-05-2009, 20:51
بچه ها از همتون ممونم.دو سؤال ديگه،يكي اينكه تو اين بازي فقط 80 نوع غذا وجود داره؟
و ديگه اينكه برگهاي پرينت شده فرشته رو چطور ميشه به دست آورد؟

vahid0801
20-05-2009, 21:50
سلام.

بچه ها از همتون ممونم.دو سؤال ديگه،يكي اينكه تو اين بازي فقط 80 نوع غذا وجود داره؟
هشتاد تا جای اسم غذا هست.که تا حالا کسی به هفتادتا هم نرسیده.اما به نظر من بقیش رو بعد از سال چهارم میشه بدست اورد

و ديگه اينكه برگهاي پرينت شده فرشته رو چطور ميشه به دست آورد؟
برگه پرین شده واسه ماهیان نه واسه فرشته ها.که واسه ماهیا رو باید اینجوری بگیری:
1.تو تابستون یه ماهی کوچیک بنداز تو دریا بعد با تیرکمان ماهی بگیر.(به جزییات دقت کن.ماهی کوچیک با تیرکمان ماهی گیری که بعد از داشتن 50 ماهی بدست میاری)
2.تو زمستون بعد از ساعت 7 شب از دریا با هر وسیله ای ماهی بگیر.
3.تو زمستون از حوضچه ته معدن مخفی زمستونی با هر وسیل ای ماهی بگیر.
4.سه تا غذا معروف ماهی رو درست کن بزار تو کولت برو کنار رودخونه کنار حمام.اونجا ماهی گیری کن.
5.این رو هنوز خودم نگرفتم.200 تا ماهی بفروش بعد از دریاچه ماهی بگیر.
6.بعد از اینکه همرو گرفتی از هر جا با هر چی ماهی بگیر تا اونم بگیری.

موفق باشید

لطفا باعث اسپم نشید تمام این رمز ها گزاشته شده است و فردا هم براتون نامه ی فدایت شوم پست دیلیتت از طرف اکوا جان می رسه دستت (فکر بد نکن خودش بررسی می کنه)

جناب zende.
چرا انقدر عصبانی هستی.پستای دیگه هم که ازتون دیدم خیلی رک هستی.
دوستمون a fire تو صفحه قبل که گفتن تازه وارد هستن.یه کمکی خواستن بکنن شما هم..........

امیدوارم که دوستان از من ناراحت نشن

Zende
20-05-2009, 22:03
1.نه عزیزم اخه ایشون یه چیز دیگه هم ذکر کرده بودن که همه ی صفحاتو تقریبا خوندن رمز ها توی چندین صفحه گزاشته شده بودن
2.اتفاقا من خیلی آدم شوخ طبی هستم اما دوست ندارم الکی اسپمی به وجود بیاد که باعث اختلال در کار دیگر اعضا بشه

بی باک بی بال
21-05-2009, 06:58
هشتاد تا جای اسم غذا هست.که تا حالا کسی به هفتادتا هم نرسیده.اما به نظر من بقیش رو بعد از سال چهارم میشه بدست اورد

من هم هر کاری ردم بیشتر از 64 تا نتونستم درست کنم

A.Fire
21-05-2009, 12:22
اینجا کسی نیست که Boy and girl با PSP بازی کنه؟

در ضمن ببخشید که در پست های قبلی غلط املائی داشتم.

tataloo_3q
22-05-2009, 15:50
وقتي بذر توت فرتگي آزاد بشه نامه اش تو صندوق پست از طرف سوپرمارکت مياد که ميتونيد بخريد

layla-p
22-05-2009, 16:25
بچه ها يه خبر كه اگه بشنويد شاخ در مياريد:18: وسيله هايي مثل دستگاه كمباين واب پاش و...را به جز اينكه با گيم شارك ميتونيد به دست بياريد در سال11و12هم ميتونيد :20:اما قبلش بايد با نجار با اهنگر وشاگردش دوست باشيد پولتونم بيداد كنه و سنگ معدنم داشته باشيد بعد به پيش چوب بر بريد {اگه چوب جادويي را بهش داده باشيدوازش نگرفته باشيد}اون بهتون ميگه خوشحال ميشم به مزرعه ي شما كمكي برسانم اونوقت به پيش اهنگر بريد دستگاه ها باز ميشن.راستش اينو خودم امتحان نكردم يعني هنوز سال پنج هستم اين را پسر همسايه ي مان به برادرم گفته بود اونم دونست من زياد بازي ميكنم بهم گفت بعد با مبايلش چند عكس ازشون انداخته بود نشونم داد.دستگاه كمباين را فقط گرفته بود گفت داره پول واسه اونيكي هاش درمياره.گفتم با مبدل بازي ميكنه ؟گفت با پي اس 1 بازي ميكنه اشكم در اومد:37: چون نميتونستم عكسشو واستون از روي سي دي به وسيله ي برادرم ازش بگيرم.وحال سگ شكاري :ان ها را ميتونيد از صاحب گاو فروشي اگه با خودش و دخترش دوست باشيد در سال11بگيريداون خودش سگ را بهت ميده يكي هم هستن نه دو تاممنون.
اينايي كه گذاشتم خوب بودن.:11:

iman reza
22-05-2009, 21:11
بچه ها يه خبر كه اگه بشنويد شاخ در مياريد:18: وسيله هايي مثل دستگاه كمباين واب پاش و...را به جز اينكه با گيم شارك ميتونيد به دست بياريد در سال11و12هم ميتونيد :20:اما قبلش بايد با نجار با اهنگر وشاگردش دوست باشيد پولتونم بيداد كنه و سنگ معدنم داشته باشيد بعد به پيش چوب بر بريد {اگه چوب جادويي را بهش داده باشيدوازش نگرفته باشيد}اون بهتون ميگه خوشحال ميشم به مزرعه ي شما كمكي برسانم اونوقت به پيش اهنگر بريد دستگاه ها باز ميشن.راستش اينو خودم امتحان نكردم يعني هنوز سال پنج هستم اين را پسر همسايه ي مان به برادرم گفته بود اونم دونست من زياد بازي ميكنم بهم گفت بعد با مبايلش چند عكس ازشون انداخته بود نشونم داد.دستگاه كمباين را فقط گرفته بود گفت داره پول واسه اونيكي هاش درمياره.گفتم با مبدل بازي ميكنه ؟گفت با پي اس 1 بازي ميكنه اشكم در اومد:37: چون نميتونستم عكسشو واستون از روي سي دي به وسيله ي برادرم ازش بگيرم.وحال سگ شكاري :ان ها را ميتونيد از صاحب گاو فروشي اگه با خودش و دخترش دوست باشيد در سال11بگيريداون خودش سگ را بهت ميده يكي هم هستن نه دو تاممنون.

چیزای جالبی بود البته نسبت به اونایی که حرفهای که می زدن حتی به عقل جور در نمیامدن
شما هم می تونین اون عکسا که گرفته بریزین رو کامپیوترتون بعد برامون بزاری

vahid0801
22-05-2009, 21:59

اقا دمت گرم.خیلی حال دادی.:11:

همونطور که به دوستان گفته بودم تو سالای بالاتر یه خبرایی هست.
فکر کنم این همسایه شما خوب بازی نکرده که این همه دیر اینارو گرفته.وگرنه زودتر باید اینارم میگرفت.راستی با گوشی عکس بگیر بریز تو پی سی.میتونی؟

راستی من سال اول ,اول زمستون ازدواجیدم.یه خرده از دموها پرید.با اینکه زیاد تاثیر تو بازی نداره.نظرتون چیه من از اول بازی کنم.
الان ده پونزده تابستون سال دومم.

بی باک بی بال
23-05-2009, 07:38
بچه ها يه خبر كه اگه بشنويد شاخ در مياريد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif وسيله هايي مثل دستگاه كمباين واب پاش و...را به جز اينكه با گيم شارك ميتونيد به دست بياريد در سال11و12هم ميتونيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gifاما قبلش بايد با نجار با اهنگر وشاگردش دوست باشيد پولتونم بيداد كنه و سنگ معدنم داشته باشيد بعد به پيش چوب بر بريد {اگه چوب جادويي را بهش داده باشيدوازش نگرفته باشيد}اون بهتون ميگه خوشحال ميشم به مزرعه ي شما كمكي برسانم اونوقت به پيش اهنگر بريد دستگاه ها باز ميشن.راستش اينو خودم امتحان نكردم يعني هنوز سال پنج هستم اين را پسر همسايه ي مان به برادرم گفته بود اونم دونست من زياد بازي ميكنم بهم گفت بعد با مبايلش چند عكس ازشون انداخته بود نشونم داد.دستگاه كمباين را فقط گرفته بود گفت داره پول واسه اونيكي هاش درمياره.گفتم با مبدل بازي ميكنه ؟گفت با پي اس 1 بازي ميكنه اشكم در اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif چون نميتونستم عكسشو واستون از روي سي دي به وسيله ي برادرم ازش بگيرم.وحال سگ شكاري :ان ها را ميتونيد از صاحب گاو فروشي اگه با خودش و دخترش دوست باشيد در سال11بگيريداون خودش سگ را بهت ميده يكي هم هستن نه دو تاممنون.
اينايي كه گذاشتم خوب بودن
شما در باره کدوم بازی صحبت می کنی

layla-p
23-05-2009, 14:38
به نظر من از اول بازي نكن دمو براي چيه؟؟؟؟؟دوما من دخترم برم خونه همسايه پيش پسر همسايه عكس از بازي هروست مون بندازم.اقاي بي باك بي بال من در باره ي بازي تام و جري تو تاپيك هروست مون بازگشت به طبيعت كه حرف نميزنم.

امير110
23-05-2009, 15:33
ممنون ليلا جان منم ميدونستم اينا رو در سال هاي بعد ميشه گرفت ولي شك داشتم .

aquaquest
23-05-2009, 15:54
سلام
خوب اون عكس هاي توي موبايل را كه گفتي نشونمون بده .

vahid0801
23-05-2009, 16:41
بازم ممنون.مخصوصا از لیلای عزیز که تقریبا به خیلی از شکها پاسخ داد.تا وقتی که یکی دوتا عکس بزارید البته.من که شک ندارم واسه دوستان میگم.

راستی من یکی دوتا سوال هم پرسیده بودم که اگه دوستان لطف کنن به پست بالایی م نگاه کنن یه مشورتی در مورد سوالا بکنیم.

راستی لیلا خانم.تو پستا بالا یه خرده خودمونی شدم.اسم کاربری رو نخوندم.خلاصه شرمنده اگه بد حرف زدم

موفق باشید

iman reza
23-05-2009, 22:54
اقا دمت گرم.خیلی حال دادی.:11:

همونطور که به دوستان گفته بودم تو سالای بالاتر یه خبرایی هست.
فکر کنم این همسایه شما خوب بازی نکرده که این همه دیر اینارو گرفته.وگرنه زودتر باید اینارم میگرفت.راستی با گوشی عکس بگیر بریز تو پی سی.میتونی؟

راستی من سال اول ,اول زمستون ازدواجیدم.یه خرده از دموها پرید.با اینکه زیاد تاثیر تو بازی نداره.نظرتون چیه من از اول بازی کنم.
الان ده پونزده تابستون سال دومم.

من می گم برگرد از نو بازی کن
مزه بازی به دمو هاشه

vahid0801
23-05-2009, 23:37
به نظر من از اول بازي نكن دمو براي چيه؟؟؟؟؟دوما من دخترمخیلی ممنون.این پست رو الان دیدم:9:.بال معذرت خواهی هم کردم.:23:
نه.این دموهایی که میگم داستانای اهالیه دهکده رو میگفتن.حالا جدا از اون من خیلی خیلی زود ازدواج کردم.(تو بازی)سال اول.نه دمو تخم مرغ پپوری رو دیدم نه گل کارن نه غذاهای الی و ......داستانای بازی هم پیچیده شدن بهم.خلاصه چندتا مشکل داشت.

من می گم برگرد از نو بازی کن
مزه بازی به دمو هاشه

اره.باید بازی رو با داستانش بری جلو که من بعضیا رو پروندم.اما میدونم اگه بازم شروع کنم به همین جا ها که برسم میگم بریم از اول.شونصد بار تا حالا این کارو کردم.

ولی حیفه ها.برگردی تو همون کلبه حقیران:28:ه.هیچی وسایل نداشته باشی.الانم همه چیم کامله خونه ویلایی.:3:

حالا ببینیم چی میشه.

بی باک بی بال
24-05-2009, 06:45
به نظر من از اول بازي نكن دمو براي چيه؟؟؟؟؟دوما من دخترم برم خونه همسايه پيش پسر همسايه عكس از بازي هروست مون بندازم.اقاي بي باك بي بال من در باره ي بازي تام و جري تو تاپيك هروست مون بازگشت به طبيعت كه حرف نميزنم
من به وسیله رمز تا سال 99 رفته ام بیشتر هم نمی شود
تا حالا بیش از 100 نفر آومد و هر کدام چیزی در باره شهر روستا و غیره گفت اند

A.Fire
24-05-2009, 15:56
با سلام مجدد. من روز 8 تابستون سال اولم(تعجب نکنید، به خاطر امتحانات نهایی نمیتونم زیاد بازی کنم). کسی میتونه کمکم کنه بگه تو این ماه دمو ها و اتفاقات مهم چیه.

راستی اینجا کسی Harvest moon: Boy and Girl پی اس پی بازی نمیکنه؟

iman reza
24-05-2009, 21:17
من به وسیله رمز تا سال 99 رفته ام بیشتر هم نمی شود
تا حالا بیش از 100 نفر آومد و هر کدام چیزی در باره شهر روستا و غیره گفت اند

من با رمز هم 100درصد کرده وهم 999درصد
می بینی که بیشتر میشه
که رمز 999درصد توی یه کتابچه بود که من زیاد بازی می کردم داداشم بهم گیرد اون کتابچه بازی رو گیر اورد و پاره کرد وانداخت دور
ولی شاید خودم بتونم 1000درصد رو هم بسازم البته الان نه بعد امتاحانا

بی باک بی بال
25-05-2009, 07:11
من با رمز هم 100درصد کرده وهم 999درصد
می بینی که بیشتر میشه
که رمز 999درصد توی یه کتابچه بود که من زیاد بازی می کردم داداشم بهم گیرد اون کتابچه بازی رو گیر اورد و پاره کرد وانداخت دور
ولی شاید خودم بتونم 1000درصد رو هم بسازم البته الان نه بعد امتاحانا
نه بند سال بازی رو گفتم نه درصد بازی

A.Fire
25-05-2009, 15:02
عزیزان من یه مشکل پیدا کردم. من باید برای مسافرخونه روزی 3 تا تخم مرغ ببرم(popuri گفت منم قبول کردم)ولی الان کوله پشتیم پره و فقط میتونم یکی براشون ببرم:41:. تو بازی جایی نیست که بتونم وسایل کوله پشتیمو توش نگه دارم؟(هنوز خونمو بزرگ نکردم). به نظر شما چی کار کنم؟
در ضمن وقتی تخم مرغ هارو به مسافرخونه میبرم باید به کی بدمشون؟
میشه یکی رو ببرم بعد برم بقیه رو بیارم یا باید پشت سر هم بدم بهش؟

اگه کمکم کنید ممنون میشم.:20:

بی باک بی بال
25-05-2009, 16:13
عزیزان من یه مشکل پیدا کردم. من باید برای مسافرخونه روزی 3 تا تخم مرغ ببرم(popuri گفت منم قبول کردم)ولی الان کوله پشتیم پره و فقط میتونم یکی براشون ببرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif. تو بازی جایی نیست که بتونم وسایل کوله پشتیمو توش نگه دارم؟(هنوز خونمو بزرگ نکردم). به نظر شما چی کار کنم؟

اگه کمکم کنید ممنون میشم
باید به ann یه دهید او خودش ازت می گیر مگه چی تو ی کوله پشتی

harvy
25-05-2009, 17:02
شما بايد سه تخم مرغ در كوله پشتي بگذاريد و به رستوران برويد.خود ann تخم مرغها را از شما ميگيرد.
كسي ميدونه كه كارن چه چيزي رو از همه بيشتر دوست داره؟
و يه سؤال ديگه،اگه ما تا 10 سال بازي كنيم بچه مون بزرگ ميشه يا نه؟و اگه 60 سال بازي كنيم كسي از پيرها در روستا فوت ميكنه؟

Zende
25-05-2009, 17:26
شما بايد سه تخم مرغ در كوله پشتي بگذاريد و به رستوران برويد.خود ann تخم مرغها را از شما ميگيرد.
كسي ميدونه كه كارن چه چيزي رو از همه بيشتر دوست داره؟
و يه سؤال ديگه،اگه ما تا 10 سال بازي كنيم بچه مون بزرگ ميشه يا نه؟و اگه 60 سال بازي كنيم كسي از پيرها در روستا فوت ميكنه؟

1:اینقدرها پیشرفته نیست که کسی بمیره:دی
2:کارن قارچای ساقه درازی که در پاییز هست + شربت هایی که اون یارو انگوریه می فروشه( vineهست فکر کنم) بیشتر از همه دوست داره
زیرمجموعه هاشم:گل زرد-گل صورتی-قارچ معمولی-انگور بدش نمیاد و می گیره

A.Fire
25-05-2009, 21:10
راستش تو کوله پشتیم یه دستور غذایی که هنوز نخوندمش(یه سنگ هم بود که میخواستم برای آپگرید بدم بیخیال شدم انداختمش دور). دستورو هم نمیتونم ازش دل بکنم چون فکر کنم به جز دستور غذایی به درد دیگه ای هم بخوره. راستی نگفتین می شه اول یک تخم مرغ بدم بعدش برم بقیه رو بیارم؟ یا جایی هست که بشه وسایلمو توش نگه دارم؟(به جز خونه)

تو پست قبلی منظورم از Ann ، Popuri بود. دوستان به بزرگی خودشون ببخشند.

vahid0801
25-05-2009, 22:20
عزیزان من یه مشکل پیدا کردم. من باید برای مسافرخونه روزی 3 تا تخم مرغ ببرم(popuri گفت منم قبول کردم)ولی الان کوله پشتیم پره و فقط میتونم یکی براشون ببرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو بازی جایی نیست که بتونم وسایل کوله پشتیمو توش نگه دارم؟(هنوز خونمو بزرگ نکردم). به نظر شما چی کار کنم؟

اگه کمکم کنید ممنون میشم

من به خاطر ایم مشکل دو بار بازی رو از اول شروع کردم
راه حلش اینه که تا کوله پشتیت بزرگ نشده مرغاتو به عدد سه نرسونی دوتا داشته باش.تا کوله بزرگی بگیری.این جور چیزا تو بازی مهمن.باید حواست باشه

بی باک بی بال
26-05-2009, 06:36
و يه سؤال ديگه،اگه ما تا 10 سال بازي كنيم بچه مون بزرگ ميشه
بچه اش تا 120 سالگی هم همین جوری فقط راه میره

امير110
26-05-2009, 08:43
ببخشيد اين بازي 15سال بيشتر نداره اونوقت تو تا10000000000000000000000000سالش هم رفتي بدون 3 صال اول 15 سال.

A.Fire
26-05-2009, 09:13
عزیزان من یه مشکل پیدا کردم. من باید برای مسافرخونه روزی 3 تا تخم مرغ ببرم(Ann گفت منم قبول کردم)ولی الان کوله پشتیم پره و فقط میتونم یکی براشون ببرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو بازی جایی نیست که بتونم وسایل کوله پشتیمو توش نگه دارم؟(هنوز خونمو بزرگ نکردم). به نظر شما چی کار کنم؟

بچه ها کمک کنید دیگه. من بالاخره چیکار کنم؟

خونمو بزرگ کنم؟
کوله پشتی بزرگ بخرم؟
تخم مرغ هارو دونه دونه ببرم؟(اگه میشه)

منتظر نظراتونم ....:20:

tataloo_3q
26-05-2009, 18:16

خونمو بزرگ کنم؟
کوله پشتی بزرگ بخرم؟

سلام اول عضوييتو تبريک ميگم:10:بعد خوب ميتوني وسايلاتو تو صندوق که تو خونه است بزاري(دستور رو هم بنداز دور)

بی باک بی بال
26-05-2009, 19:11
ببخشيد اين بازي 15سال بيشتر نداره اونوقت تو تا10000000000000000000000000سالش هم رفتي بدون 3 صال اول 15 سال
با رمز هر کاری میشه کرد

خونمو بزرگ کنم؟
کوله پشتی بزرگ بخرم؟
تخم مرغ هارو دونه دونه ببرم؟
برای خونه بزرگ کرد پول زیادی لازم است بهتر کوله پشتی بخری

A.Fire
26-05-2009, 20:16
سلام اول عضوييتو تبريک ميگم

سلام. متشکرم

خوب ميتوني وسايلاتو تو صندوق که تو خونه است بزاري

تو صندوق فقط میشه ابزار هاتو بذاری نه سنگ معدن و دستور و ...

برای خونه بزرگ کرد پول زیادی لازم است

باید حدود 5000g باشه و من خیلی بیشتر پول دارم. اگه ارزششو داره میتونم خونمو بزرگ کنم. هر موقع به نجار بگم بزرگ میکنه یا باید چند روز بگذره؟

بهتر کوله پشتی بخری

بزرگ تر از کوله پشتی که الان(9 تابستون سال اول) تو مغازه هست تو بازی وجود داره؟

harvy
26-05-2009, 22:16
كسى ميدونه كدهاى گيم شارك رو چطور ميشه وارد كرد؟

vahid0801
26-05-2009, 22:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بچه ها کمک کنید دیگه. من بالاخره چیکار کنم؟

خونمو بزرگ کنم؟
کوله پشتی بزرگ بخرم؟

منتظر نظراتونم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه توجه نمیکنی ما چی میگیم.نا سلامتی عمرمونو تو این بازی گذروندیما.
بهت گفتم که مرغ سه تا نگیر تا وقتی که کوله پشتی نداری.
اگه پول داری یه خرده بذر بگیر.بعد کوله.خونه رو فعلا وقت هست.
راستی تخم مرغا رم تکت نمیتونی ببری

کدوم کدا رو؟

A.Fire
27-05-2009, 04:55
برای خونه بزرگ کردن پول زیادی لازم است

راست میگی الان که فکرشو میکنم میبینم باید چوب هم بخرم پس گرون میشه.

مثل اینکه توجه نمیکنی ما چی میگیم.نا سلامتی عمرمونو تو این بازی گذروندیما.

ما کوچیک شماییم. سرو پا گوشم

مرغ سه تا نگیر تا وقتی که کوله پشتی نداری

الان که 5 تا مرغ دارم و نمیتونم کاریش کنم مگر اینکه از اول بازی رو برم. مرغ هارو هم نگرفتم تخم مرغ هارو گذاشتم رو جای مخصوص و ... .در ضمن الان روز اول که من باید تخم مرغ ببرم. میتونم برم مغازه کوله پشتی بگیرم بعد ساعت 5 تخم مرغ هارو براش ببرم.
بالاخره که باید کوله پشتی بگیرم!

اگه پول داری یه خرده بذر بگیر.بعد کوله

الان کلا 10 تا بذر کاشتم تو مزرعه ام(90 تا محصول) ولی توصیه شما روی چشم، امروز میرم چند تا دیگه بذر میخرم.

iman reza
27-05-2009, 08:50

خونمو بزرگ کنم؟
کوله پشتی بزرگ بخرم؟

بابا کشتینش انقد راههای چرت و پرت دادین
برادرم من شما این رمز رو بزن که کولت بزرگ شه
30071a1e 0002

Zende
27-05-2009, 09:06
باید حدود 5000g باشه و من خیلی بیشتر پول دارم. اگه ارزششو داره میتونم خونمو بزرگ کنم. هر موقع به نجار بگم بزرگ میکنه یا باید چند روز بگذره؟

ببین عزیز یادم که نیست چقدر می خواست ولی فکر نکنم اینقدر بود حالا اگرم بود شما به چوب نیاز داری که اگه تمام چوب های مزرعه تو شکسته باشی نیاز به تبر قوی تر برای شکستن بقیه داری تا بهت چوب بده غیر از اون می تونی از خود نجار چوب بخری که خیلی گرون درمیاد

tataloo_3q
27-05-2009, 10:05
بايد برنامه psx emulator chater2.5 رو داشته باشي

harvy
27-05-2009, 10:13
کدوم کدا رو؟

به عنوان مثال كد زير:

Karen Red Heart
8007B07C FFFF

tataloo_3q
27-05-2009, 10:47
به عنوان مثال كد زير:

Karen Red Heart
8007B07C FFFF
شما برنامه اي که گفتم دانلود کن بعد کدتوبعد بايد تنضيمات مبدلتو باهاش مرتبط كني بعدش واسه اين كه كد مزرعه دار واردش شه به جايي كه نرم افزار نصب شده بورو و فايل codelist رو باز كن و اين كد هايي كه ميخواي رو آخرش قبل از كلمه End كپي كن و بعد از ذخيره كردن نرم افزارو بيار بالا و آخرين نام بازي ميشه هاروست مون و بعد با تيك زدن كد هاتو انتخواب كن براي مثال
#Harvest moon_back to nutrue#SLUS-00975
"Have Blue Feather
8007103C 0021
"Quick Fishing
D0071A3C 0000
80071A3C 0001

اينم آدرس دانلود برنامه(فقط بگو مشکلت حل شد تا خستگي از تنم بيرون بره نگي مشکل داري ها(شوخي اگه باز مشکل داشتي بگو))

بی باک بی بال
27-05-2009, 11:25
بابا کشتینش انقد راههای چرت و پرت دادین
برادرم من شما این رمز رو بزن که کولت بزرگ شه
30071a1e 0002
من توصیه می کنم از این رمز استفاده نکنید کوله پشتی رو خراب می کند

iman reza
27-05-2009, 12:21

خوب اره اون مشکل رو داره ولی می تونی با انداختن چیزای که تو ش داری باز سالمش کنی برای مواقع زروری خوبه بار دوم که بزنی سالم میشه

vahid0801
27-05-2009, 12:58

چه رمزی چه گیم شارکی.چه مشکلی دارید که میخواهید با رمز بزنید؟اگه مشکل پول دارید یا قلب دخترا یا چیزه دیگه بگید راهنماییتون کنم.
من اونقدر تو بازی سال دوم پول داشتم که فقط واسه تعداد محصول میکاشتم.

بی باک بی بال
27-05-2009, 16:27
اصلا بازی بدون رمز بهتر ادم خسته نمیشه

A.Fire
27-05-2009, 17:15
بچه ها من چه جوری باید گل بکارم. باید بذر بخرم یا ... ؟ چه فصلی باید بکارم؟
هر گلی که بکارم زنبور ها میان؟

میشه کامل توضیح بدین.:20:(چیکار کنم که زنبور ها کندو بذارن)

iman reza
28-05-2009, 09:17
بچه ها من چه جوری باید گل بکارم. باید بذر بخرم یا ... ؟ چه فصلی باید بکارم؟

میشه کامل توضیح بدین.:20:(چیکار کنم که زنبور ها کندو بذارن)

تو میتونی بذر گل رو از فروشنده چینی بخری بعد بکاری که اولین روزی که گل در بیاد زنبورها لونه کردن رو درخت مزرعت و می تونی عسل برداری

بذر رو هم می تونی هم از سوپر مارکت بخری وهم از دزد
اگه دکمه دی رو روی بذز بزنی میگه هر بزری برای کدوم فصله!
راهنمای کاملش هم صفحه یک بازی

A.Fire
28-05-2009, 11:13
تو میتونی بذر گل رو از فروشنده چینی بخری بعد بکاری که اولین روزی که گل در بیاد زنبورها لونه کردن رو درخت مزرعت و می تونی عسل برداری

ممنون از راهنماییتون. تعداد گل هایی که میکاری رو کندو و زنبور ها تاثیری داره؟ و کجای زمین بکارم بهتره؟

بذر رو هم می تونی هم از سوپر مارکت بخری وهم از دزد
اگه دکمه دی رو روی بذز بزنی میگه هر بزری برای کدوم فصله!

اگه منظورتون بذرهای میوه هاست که دمتون گرم اینو که دیگه همه بلدن:20:
اگر هم منظورتون بذر گله که من تا حالا ندیدم. اصلا مغازه بذر گل میاره؟

راستی یه سوال دیگه. من الان 12 تابستونم(سال اول) به نظر شما علف بخرم؟
میشه یه توضیحی بدین که چند بار رشد میکنه؟ و چه فصل هایی نمیشه کاشت و از بین میره؟ و کجای زمین بکارم بهتره؟ و ...

ببخشید دیگه یکم زیاد شد.:11:

aroosak_kooki
28-05-2009, 11:37

سلام

من خودم برای بهار و تابستون که گل کاشتم دیدم که زنبور میاد ولی پاییز رو نمی دونم ... حتما" پاییز هم میشه ....!

A.Fire
28-05-2009, 14:50
بچه ها من بذر گل رو گرفتم. اول که بذر رو ریختم مثل بقیه بذر ها گوشه های هر مربعش 4 تا نقطه داشت که نشون میداد این قسمت پره. ولی فرداش زمین صاف شد انگار نه انگار چیزی کاشتم:18:.منم کم و بیش یادم بود یه جا (فکر کنم تو همین تاپیک بود) خونده بودم که بعد از اینکه نقطه هاش غیب شد هم باید بهش آب بدیم تا رشد کنه، برای همین تا حالا که 20 روز گذشته بهش آب دادم اما زمین همونطور صافه!!!

کسی میدونه چیکار باید بکنم تا گل رشد کنه؟

Zende
28-05-2009, 15:14
ممنون از راهنماییتون. تعداد گل هایی که میکاری رو کندو و زنبور ها تاثیری داره؟ و کجای زمین بکارم بهتره؟

اگه منظورتون بذرهای میوه هاست که دمتون گرم اینو که دیگه همه بلدن:20:
اگر هم منظورتون بذر گله که من تا حالا ندیدم. اصلا مغازه بذر گل میاره؟

راستی یه سوال دیگه. من الان 12 تابستونم(سال اول) به نظر شما علف بخرم؟
میشه یه توضیحی بدین که چند بار رشد میکنه؟ و چه فصل هایی نمیشه کاشت و از بین میره؟ و کجای زمین بکارم بهتره؟ و ...

ببخشید دیگه یکم زیاد شد.:11:

هر گلی بکاری زنبور میاره هرچی زنبور ها نوعی نیست فقط یک نوع زنبور وجود داره که با کاشت گل میاد هرجا دوست داری بکار
نه مغازه بذر گل نمیاره
علف همیشه رشد می کنه همه فصلی میشه کاشت فقط زمستان نمی تونی برداشت کنی سال بعد بازم سرجاش هست و از بین نمیره هر جا دوست داری ولی من خودم شخصا اون آخرای زمین می کاشتم که مزاحم بذرهای معمولیم نشه وقتی علف رو میخری و یه جایی می کاری باید بهش آب بدی بعد از چند روز یکمی سبز می شه و مثل حالت اولیه نیست اون موقع نیازی به آب دادن نداره خودش رشد می کنه و وقتی کامل رشد کرد می تونی با داس بزنیش و اتوماتیک میره جزء غذای گاو و گوسفند

بچه ها من بذر گل رو گرفتم. اول که بذر رو ریختم مثل بقیه بذر ها گوشه های هر مربعش 4 تا نقطه داشت که نشون میداد این قسمت پره. ولی فرداش زمین صاف شد انگار نه انگار چیزی کاشتم:18:.منم کم و بیش یادم بود یه جا (فکر کنم تو همین تاپیک بود) خونده بودم که بعد از اینکه نقطه هاش غیب شد هم باید بهش آب بدیم تا رشد کنه، برای همین تا حالا که 20 روز گذشته بهش آب دادم اما زمین همونطور صافه!!!

خیر وقتی اون 4 تا دونه تو هر مربع از بین میره و زمین صاف می شه یعنی گلت از بین رفته ممکنه سرکار رفته باشید ممکنه از فصل مربوطه خارج شدید یا گلی که کاشتید مربوط به این فصل نبوده اون 4 تا نقطه غیب شه باید بهش آب بدی فقط برای علف هست که اونم اطلاعات درستی نداشته و اشتباه می کرده وقتی یکمی از علف سبز می شه دیگه هیچ نیازی به آب نداره

بی باک بی بال
28-05-2009, 15:23
بچه ها من بذر گل رو گرفتم. اول که بذر رو ریختم مثل بقیه بذر ها گوشه های هر مربعش 4 تا نقطه داشت که نشون میداد این قسمت پره. ولی فرداش زمین صاف شد انگار نه انگار چیزی کاشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif.منم کم و بیش یادم بود یه جا (فکر کنم تو همین تاپیک بود) خونده بودم که بعد از اینکه نقطه هاش غیب شد هم باید بهش آب بدیم تا رشد کنه، برای همین تا حالا که 20 روز گذشته بهش آب دادم اما زمین همونطور صافه!!!

باید گل مخصوص هم فصل را بکارید احتمالا اشتباه کردی

A.Fire
28-05-2009, 16:01
زنبور ها نوعی نیست فقط یک نوع زنبور وجود داره که با کاشت گل میاد

(((تعداد گل هایی که میکاری رو کندو و زنبور ها تاثیری داره؟)))

من حرفی از نوع نزدم. منظور من تعداد عسل هایی بود که کندو میده.

وقتی کامل رشد کرد می تونی با داس بزنیش و اتوماتیک میره جزء غذای گاو و گوسفند

بعد از اینکه با داس کوتاهش کردم دوباره باید بهش آب بدم یا خودش رشد میکنه؟
وقتی گاو ها و گوسفند هارو بیرون میارم خودشون از علف میخورن؟

باید گل مخصوص هم فصل را بکارید احتمالا اشتباه کردی

من دو نوع گل مختلف کاشتم ولی هیچکدوم رشد نکرد. گل مخصوص تابستون چیه؟

راستی کسی میدونه Kai روز چندم و چه ساعتی میاد ازم ذرت بگیره؟ (اگه اسم اشتباهه ببخشید:11:)
من الان(Year 1, Sum 12)

Zende
28-05-2009, 20:00

من حرفی از نوع نزدم. منظور من تعداد عسل هایی بود که کندو میده.

راستی کسی میدونه Kai روز چندم و چه ساعتی میاد ازم ذرت بگیره؟ (اگه اسم اشتباهه ببخشید:11:)
من الان(Year 1, Sum 12)

نه فقط 1 نوع زنبور با یک نوع کندو با یک عسل در روز در این بازی هست چقدر بگم آخه!
نیازی نیست بهشون آب بدی دوباره خودشون درمیان
خیر این ها هوش مصنوعی هستند حتی اگر بیرونم باشن بازم باید براشون توی اون جایی غذا بریزی وگرنه مریض میشن
گل گربه صورتی مخصوص تابستون باید باشه فکر کنم
پاییز اوایل فصل

vahid0801
28-05-2009, 21:27

نه.حتی یه گل هم بکاری بعد از رشد کردن زنبور میاد

نه.به حیوونات فقط تو جاشون میشه غذا داد.و بعد از چیدن علف خودش دوباره در میاد.در کل علف رو نمیخواد اب بدی

اگه رو هر ایتم دکمه مثلث رو بزنی تو ضیحاتش میاد.گل تابستون pink cat هست

راستی کسی میدونه Kai روز چندم و چه ساعتی میاد ازم ذرت بگیره؟ (اگه اسم اشتباهه ببخشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتی که اولین ذرتی که کاشتی در اومد میاد.فقط اون روز نباید تعطیل باشه

A.Fire
28-05-2009, 22:25
نه فقط 1 نوع زنبور با یک نوع کندو با یک عسل در روز در این بازی هست چقدر بگم آخه!
من اصلا حرفی از نوع نزدم:18:. من گفتم
رو کندو و زنبور ها تاثیری داره؟ و منظورم تعداد عسل هایی که کندو میده بود.

پاییز اوایل فصل
---------------------------------------------------------
وقتی که اولین ذرتی که کاشتی در اومد میاد.فقط اون روز نباید تعطیل باشه

اگه تعطیل باشه چی؟

راستی قضیه شهر به کجا کشید. بالاخره میشه رفت یا نه؟
فقط خواهشا دوباره جر و بحث نشه لطفا هر کسی هم نظر خودشو بگه و با بقیه کاری نداشته باشه چون ممکنه دوباره تاپیک قفل بشه.

vahid0801
28-05-2009, 23:00
اگه تعطیل باشه چی؟

روز بعد میاد که تعطیل نیست

راستی قضیه شهر به کجا کشید. بالاخره میشه رفت یا نه؟

لطفا کسی از شهر چیزی نگه تا وقتی مدرک پیدا کنه

Zende
29-05-2009, 09:27
اگه منظورتون گل گربه صورتی هست از 1000 پایین تره فکر کنم یا 500 یا 400 یا 350 یا 250 همین حدودا:دی!
اگه تعطیل باشه فرداش میاد
بحث شهرو پیش نکش لطفا که 200 صفحه از 400 صفحه ی این تاپیک برا شهره شایدم بیشتر
شما حرفی از نوع نزدی گفتم بدونی بعدا دوباره نپرسید:دی(اطلاعات عمومی)

A.Fire
29-05-2009, 09:36
میشه یکی به من بگه چه جوری پستمو حذف کنم؟

aroosak_kooki
29-05-2009, 10:55

نه.به حیوونات فقط تو جاشون میشه غذا داد.

خیر این ها هوش مصنوعی هستند حتی اگر بیرونم باشن بازم باید براشون توی اون جایی غذا بریزی وگرنه مریض میشن

جالبه ... چطور همتون میگید که حتی وقتی حیوانات رو بیرون میارید باز باید بهشون غدا بدیم ؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر علف های شما کاملا" رشد کرده باشه و به جای رسیده باشه که بشه با داش چیدشون وقتی حیواناتتون بیرون باشن خودشون از اون علف ها می خورن ... به وضوح می بینید که روز بعد چند تا از علف هاتون( به تعداد حیواناتی که بیرون هستند) کم شده ... انگار که خودتون اون ها رو چیدید ....

پس اگر علف هاتون رشد کرده باشه و حیواناتتون رو بیرون بیارید دیگه نیازی نیست بهشون غدا بدید ...

فقط حواستون باشه که به تعداد حیواناتتون علف باشه وگرنه بدون غدا می مونند و مریض میشند ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zende
29-05-2009, 11:08
شما خودتون نمی تونید یستتون رو حدف کنید ... باید به مسئولای سایت بگید تا این کارو انجام بدن ...

اگر اسپم بوده نیازی به سختی نیست اکوا جان زحمت می کشن پاک می کنن:دی
شاید حرف شما درست باشه یعنی ممکنه اخه ما 10000 تا علفم داشتیم اینا اگه براشون نمی ریختیم 2 روز بعد مریض بودن 2 روز بعدش می رفتیم تو کلیسا:دی
شاید کامل رشد نکرده....

A.Fire
29-05-2009, 12:27
قیمت فروش کالا ....:5:

بچه ها کسی میتونه برام یه برنامه برای عکس گرفتن از صفحه PSP بذاره. من Harvest moon رو تو PSP بازی میکنم و نمیتونم براتون عکس بذارم. اگه برام بذارید خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.:11:

راستی کسی میدونه اون دره که تو کلیساست به کجا راه داره و کی میتونیم بریم توش؟

Zende
29-05-2009, 21:25
نقل قول:

این درو اگه گناهی انجام داده باشید مثل مردن حیوانات که بده بری توش گناهت پاک میشه

بی باک بی بال
30-05-2009, 06:56
روزهای یکشنبه باز است

A.Fire
30-05-2009, 07:40
دست همتون درد نکنه مشکل زنبور و گل حل شد و Kai هم اومد ولی از کندو فقط میتونم روزی 1 عسل بگیرم. مگه نباید 3 تا بده؟(نکنه همون یه دونه سه طبقست:31:)
وقتی عسلو گرفتم به عینکی(Louis) باید 99 تا بدم؟:18:

Zende
30-05-2009, 08:14
یه دونه بیشتر نمی شه گرفت این لوئئس هم توی زمانی که ما بازی می کردیم نخود بود 1000تا بهش دادم هیچ کاری نکرد(حتی اگه 98 تاهم شده بود دیگه نشمردم ولش کردم:دی)

harvy
30-05-2009, 13:37

تا اونجا كه من ميدونم وقتي نقطه ها ناپديد ميشن،يعني بذر نابود شده و دوباره بايد بذر بكاري.

اينم آدرس دانلود برنامه(فقط بگو مشکلت حل شد تا خستگي از تنم بيرون بره نگي مشکل داري ها(شوخي اگه باز مشکل داشتي بگو))
مرسي برنامه رو دانلود و نصب كردم ولي متاسفانه هاروست مون توش نبود.

A.Fire
30-05-2009, 15:00
If you plant flowers on your farm and have a beehive, give some honey (worth 10G) to Louis. A day later he will say that it was a rare species and you will get more money for the honey

اینجا نوشته: اگر شما توی مزرعتون گل بکارید و کندو داشته باشید، چند تا عسل (به ارزش 10g) به Louis بدهید. یک روز بعد او خواهد گفت که عسل شما از نوع کمیابه و شما پول بیشتری از فروش آن خواهید گرفت.

بچه ها میشه یکی به من در مورد اون بطری که باید از دریا بگیریم و به Kai بدیم کمک کنه؟ کی میشه اونو گرفت؟

در ضمن میشه یه نظر بدین. اول گاو بخرم بهتره یا گوسفند؟:20:

ممنون از همگی

Zende
30-05-2009, 21:36
خوب گاو قیمت بیشتری داره و وقتی بخری باید یه مدت بهش غذا بدی تا شیر بده اونم اولین درجش ولی گوسفند در همه حال می تونی با قیچی هر هفته پشمشو کوتاه کنی اما خوب قیمت شیر بهتره نسبتا باید از روی وضعییت کشاورزت این کارو بکنی دیگه

harvy
30-05-2009, 21:50
بچه ها میشه یکی به من در مورد اون بطری که باید از دریا بگیریم و به Kai بدیم کمک کنه؟ کی میشه اونو گرفت؟

در ضمن میشه یه نظر بدین. اول گاو بخرم بهتره یا گوسفند؟:20:

ممنون از همگی

سلام
بايد بري كنار ساحل و بطري رو از روي زمين برداري بعدش kai مياد اگر نظر منو در مورد خريدن گاو وگوسفند مي خواي بايد بگم كه بهتره گوسفند بخري

A.Fire
30-05-2009, 22:48
بايد بري كنار ساحل و بطري رو از روي زمين برداري بعدش kai مياد

میشه بگی چه روزی و چه ساعتی باید برم؟

harvy
31-05-2009, 13:23
میشه بگی چه روزی و چه ساعتی باید برم؟

نميدونم چه روزى،ولى فقط بعد از ساعت 8 صبح و قبل از ساعت 6 بعدازظهر در يكى از روزهاى تابستان برو كنار ساحل.

A.Fire
31-05-2009, 18:17
بچه ها یکی کمکم کنه. من کی باید برم ساحل تا بطری رو گیر بیارم؟ شنیده بودم بعد از طوفان ولی من الان هر چی بدون سیو میرم جلو طوفان نمیاد.:41:

در ضمن من اون فرشته ای که تو آبشار هست رو بیدار کردم. اول بهم توت فرنگی قدرتی داد بعد بازم که بهش محصول دادم گفت که تو کسی رو دوست داری منم گفتم آره، بعد گفت فهمیدم. شما میدونین این چه فایده ای داره؟

tataloo_3q
31-05-2009, 18:25
بچه ها یکی کمکم کنه. من کی باید برم ساحل تا بطری رو گیر بیارم؟ شنیده بودم بعد از طوفان ولی من الان هر چی بدون سیو میرم جلو طوفان نمیاد.:41:

در ضمن من اون فرشته ای که تو آبشار هست رو بیدار کردم. اول بهم توت فرنگی قدرتی داد بعد بازم که بهش محصول دادم گفت که تو کسی رو دوست داری منم گفتم آره، بعد گفت فهمیدم. شما میدونین این چه فایده ای داره؟
خوب براي بطري که فکر کنم بايد ازدواج کرده باشي و تابستون باشه(اول صبح بايد بري)

سوال دومت بايد مي رفتي تو حموم گرم تا يه ميمون ببيني که قبلش هم دختري که دوستش داري مياد
باهات حرف مي زنه اون فرشته هم به خاطر تشکر دختر مورد علاقه تو مياره

تا اونجا كه من ميدونم وقتي نقطه ها ناپديد ميشن،يعني بذر نابود شده و دوباره بايد بذر بكاري.

مرسي برنامه رو دانلود و نصب كردم ولي متاسفانه هاروست مون توش نبود.
دوست خوبم گفتم بايد بري هارويست مون رو خودت به ليستش اضافه کني از اين روش
كد مزرعه دار واردش شه به جايي كه نرم افزار نصب شده بورو و فايل codelist رو باز كن و اين كد هايي كه ميخواي رو آخرش قبل از كلمه End كپي كن و بعد از ذخيره كردن نرم افزارو بيار بالا و آخرين نام بازي ميشه هاروست مون و بعد با تيك زدن كد هاتو انتخواب كن براي مثال
#Harvest moon_back to nutrue#SLUS-00975
"Have Blue Feather
8007103C 0021
"Quick Fishing
D0071A3C 0000
80071A3C 0001

boyking
01-06-2009, 06:10
سلام دوستان
میشه لینک شبیه ساز PS1 روی کامپیوتر رو یکی بزاره
و توضیح بده
لینکای قبلی همه خراب بود

Maggy_P
01-06-2009, 07:11
سلام دوستان
میشه لینک شبیه ساز PS1 روی کامپیوتر رو یکی بزاره
و توضیح بده
لینکای قبلی همه خراب بود
اینجا لطفا :

شبيه سازهاي پلي استيشن 1 و 2 در كامپيوتر شخصي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوالهاتونم در این رابطه توی تاپیک زیر بپرسید :
مشكلات اجراي بازيهاي پلي استيشن 1 و 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

A.Fire
01-06-2009, 09:22
نکته:
-برای حفاظت از گلخانه در مقابل طوفان، سگ خو را در هنگام خواب(شب قبل از طوفان) در گلخانه بگذارید.
-برای دستیابی به آب پاش نامحدود آنرا از دریاچه طبقه ی آخر معدن زمستانی پر کنید.
-برای بدست آوردن توپ بهتر برای سگ، به تپه ی مادر بروید، توپ را از یک طرف پل به طرف دیگر پرت کنید. حدود 100 بار این کار را تکرار کنید سپس توپ را به داخل گودال رودخانه پرت کنید و به مزرعه خود بازگردید. پس از مدتی Won می آید و میتوانید توپ جدید را از او بخرید.( با توپ جدید قلب سگتان زودتر پر میشود)

ببخشید جمله ها یکم کتابی شد.:20:

hasti_smile
01-06-2009, 10:50
سلام
من این بازی رو تا 94% تو ps1 بازی کردم بیشتر دمو ها رو هم دیدیم
خونه ی همه هم می تونم برم
اما شهر نرفتم اصلا کارن مریض نشد
4تا برگ پرینت هم بیشتر ندارم

حالا می خوام این بازی رو روی کامپیوتر بازی کنم ولی هیچ کدوم از این برنامه ها اجراش نمی کنه چه کار کنم
حتی اونی که ایکن خود هاروست مون رو داره هم کار نمیکنه
کمک کمک کمک آخه من این بازی رو خیلی دوست دارم

harvy
01-06-2009, 11:35
نکته:
-برای حفاظت از گلخانه در مقابل طوفان، سگ خو را در هنگام خواب(شب قبل از طوفان) در گلخانه بگذارید.
-برای بدست آوردن توپ بهتر برای سگ، به تپه ی مادر بروید، توپ را از یک طرف پل به طرف دیگر پرت کنید. حدود 100 بار این کار را تکرار کنید سپس توپ را به داخل گودال رودخانه پرت کنید و به مزرعه خود بازگردید. پس از مدتی Won می آید و میتوانید توپ جدید را از او بخرید.( با توپ جدید قلب سگتان زودتر پر میشود)

ببخشید جمله ها یکم کتابی شد.:20:

توپ جديدي وجود نداره و اگه سگ رو تو گلخانه بزاري بازم خراب ميشه و يكي از قلبهاي سگت كم ميشه.

kamran_dotnet
01-06-2009, 14:04
سلام
من این بازی رو تا 94% تو ps1 بازی کردم بیشتر دمو ها رو هم دیدیم
خونه ی همه هم می تونم برم
اما شهر نرفتم اصلا کارن مریض نشد
4تا برگ پرینت هم بیشتر ندارم

حالا می خوام این بازی رو روی کامپیوتر بازی کنم ولی هیچ کدوم از این برنامه ها اجراش نمی کنه چه کار کنم
حتی اونی که ایکن خود هاروست مون رو داره هم کار نمیکنه
کمک کمک کمک آخه من این بازی رو خیلی دوست دارم

به شهر رفتن و مريض شدن كارن فقط يه مشت چرت و پرته كه اين مجله لوحه خانه منتشر كرد.الكي وقتتون رو تلف نكنيد

Zende
01-06-2009, 15:06
نکته:

اول توپ جدیدی وجود دارد میزان تمرین شما با سگ زیاد شده
دوم فقط باعث میشید قلب سگتون کم بشه نه گل خونه خراب نشه تنها راهی که گل خونرو خراب نمی کنه اینه که بذر توش نباشه و یا اگه هست بذر هاش در حد 4 تا نقطه باشه
اطلاعات جمع کن برا اینه دیگه:دی البته سوال خوبی بود بچه های دیگه هم آگاه شدن

به شهر رفتن و مريض شدن كارن فقط يه مشت چرت و پرته كه اين مجله لوحه خانه منتشر كرد.الكي وقتتون رو تلف نكنيد

اتفاقا شهر و مریض شدن کارن وجود داره موضوع اینه که سی دی های ما چون کپیه در کپی کردن یه سری چیزا مثل این دچار مشکل شدند و ولش کردند دوباره بحث شهر رو میون نکشید که این دفعه خودم گزارش می کنم!!!

A.Fire
01-06-2009, 15:26
دوم فقط باعث میشید قلب سگتون کم بشه نه گل خونه خراب نشه تنها راهی که گل خونرو خراب نمی کنه اینه که بذر توش نباشه و یا اگه هست بذر هاش در حد 4 تا نقطه باشه

من هیچکدوم از اینارو خودم امتحان نکردم. تو چند تا سایت خارجی گشتم دیدم مطلب جالبیه، براتون ترجمه کردم گفتم شاید به دردتون بخوره. در هر صورت شرمنده. از این به بعد سعی میکنم اول خودم امتحان کنم بعد براتون بذارم.

اتفاقا شهر و مریض شدن کارن وجود داره موضوع اینه که سی دی های ما چون کپیه در کپی کردن یه سری چیزا مثل این دچار مشکل شدند و ولش کردند دوباره بحث شهر رو میون نکشید که این دفعه خودم گزارش می کنم!!!من فکر نکنم مشکل از کپی که ایران کرده باشه چون اینطوری ممکن بود قسمت های دیگه ای از بازی هم مشکل پیدا کنه و فکر نکنم کسایی که بازی رو کپی کردن هم با یه قسمت از سیدی که مثل بقیشه مشکلی پیدا کرده باشن. در ضمن اگر سیدی های ما ناقصه پس چرا توی هیچ سایت خارجی و تو سرچ گوگل و سایت های دیگه هیچ عکس یا مدرکی از شهر پیدا نمیشه؟
در کل سه حالت بیشتر نداره:
1- شهر وجود داره و ما هنوز نتونستیم بریم.
2-شهر وجود نداره.
3- شهر وجود داره و ما فقط میتونیم اونو ببینیم(مثل یک دمو) و نمیتونیم توش بازی کنیم.

حالا با توجه به چیزایی که بالا گفتم و اطلاعات خودتون، یکم فکر کنید و ببنید به چه نتیجه ای میرسید.

البته من نگفتم که شهر وجود نداره فقط میگم چرا کسی نتونسته مدرک بیاره.(تو 400 صفحه ی قبل چندین نفر اومدن و گفتن که شهر وجود داره ولی همه یا مموریشون سوخته، یا ps1 شون رو فروختن یا ... بعد یه مدت هم غیبشون زده. البته منظور من چند نفره خاصه)

Zende
01-06-2009, 19:28
خواهش می کنم چرا شرمنده بالاخره انسان جایز الخطاست دیگه همه همین طوریند:دی شما سعی خودتون رو کردید ممنون
به نظر من ممکنه حالت سوم باشه ما اونو به صورت یک دمو می بینیم وقتی که کارن بچه دار می خواد بشه به صورت دمو بچه دار میشه البته مثاله پس اگه مریضم بشه صحنه هاش به صورت دمو صورت میگیره نتیجه ی اخلاقی:شهر وجود داره و ما فقط میتونیم اونو ببینیم(مثل یک دمو) و نمیتونیم توش بازی کنیم. نظر شما چیه بچه ها:دی؟

بی باک بی بال
02-06-2009, 09:26
ببيند حجم سي دي چقدر است هر كي مي دند بگه

A.Fire
02-06-2009, 09:50
حجم بازی من 325MB. از btn بیشتره(Boy and girl)

راستی این فیلم رو اگه تونستید ببینید. آخرش تلویزیونو روشن میکنه چند تا عکس عجیب غریب میاد(البته کیفیتش یکم پایینه). من تا حالا این عکسارو ندیده بودم شاید شما دیده باشین. بعد نگید اینو که همه دیدن، اول اطلاعات جمع کن و... .:13:

harvy
02-06-2009, 12:38
اطلاعات جمع کن برا اینه دیگه:دی البته سوال خوبی بود بچه های دیگه هم آگاه شدن

اتفاقا شهر و مریض شدن کارن وجود داره موضوع اینه که سی دی های ما چون کپیه در کپی کردن یه سری چیزا مثل این دچار مشکل شدند و ولش کردند دوباره بحث شهر رو میون نکشید که این دفعه خودم گزارش می کنم!!!

من اينا رو امتحان كردم ولي كار نكرد.حدود 100 بار توپ قرمز رو روي پل به اين طرف و اون طرف پرت كردم و بعد انداختمش توي رودخونه ولي بازمwon دزد چيني توپ قرمز به من داد.
در مورد گلخانه هم از دوستم شنيدم كه گلخانه خراب ميشه و يكي از قلبهاي سگش هم كم شده.

Zende
02-06-2009, 14:51
خوب ما هم که همینو گفتیم چرا دیگه پست مارو نقل قول کردید:دی؟

A.Fire
03-06-2009, 11:32
چرا هیچکی چیزی نمیگه. حوصلمون سر رفت:20:. فیلمی که گذاشته بودمو دیدین؟

به نظر شما من برای فستیوال آتیش بازی به کی پیشنهاد بدم؟ به دختری که میخوام باهاش ازدواج کنم یا Kai ؟

یه نظر دیگه ام بدین. من تازه گاو خریدم، الان هم 23 تابستونم. به نظر شما علف بکارم؟ چند تا؟ جلوی مزرعه یا عقبش؟
علف = *

------------------------
------------------------
------------------------

یا

------------------------
------------------------
------------------------

؟؟؟???

Zende
03-06-2009, 13:53
کسی سوال نداره:دی
تا اونجا که ما یادمون میاد اصلا نمی تونی به پسر چیزی بگی فقط دختر بود حالا شاید ما تست نکردیم ولی نمیشد...
اگه می خوای تزئینی نباشه که عقب بکار بره اما اگه تزئینی می خوای اینطوری بکار حوصلتم سر نمیره:دی
علف=* بذر= -
*---------------------- *
دیگه منظورو که میگیری:دی
خیلی تشریفاتی میشه اما قشنگ میشه;)

امير110
03-06-2009, 15:09
حجم سي دي من174مگه يعني چي!!!!!!!!!!!!!!!!!را ستي ازA.FIREهم ممنون به خاطر دمو

A.Fire
03-06-2009, 16:42
را ستي از A.FIRE هم ممنون به خاطر دمو

خواهش میکنم. قابلی نداشت.
راستی شما فهمیدی اون عکس هایی که آخرش تو تلویزیون نشون میده چیه؟

اگه می خوای تزئینی نباشه که عقب بکار بره اما اگه تزئینی می خوای اینطوری بکار حوصلتم سر نمیره

راستش من گل هارو بالای زمین کاشتم که اگه دو نفر رد شدن با منظره ینجه روبه رو نشن. ولی اگه نظر مثبت بدین میخوام رو به روی در استبل(جای اسب) رو با سنگ حصار بکشم و توش علف بکارم(رو علف میشه راه بریم دیگه نه؟). به این شکل:

علف = *
سنگ = +
بذر = -

--------------------
--------------------
--------------------
--------------------
++++ -----------
****+ -----------
++++ -----------

ایشالا این بازی رو هم که تموم کردم میخوام برم سراغ نقشه کشی زمین های کشاورزی.:46:

بچه ها من ساعت 6PM روز آتیش بازی رفتم اسکله. ولی هر چی با Karen صحبت میکنم ازش نمیپرسه که با هم ببینیم:41:. کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

Zende
03-06-2009, 19:36
شاید رابطت خوب نبوده حداقلش فکر کنم باید آبی باشه؟شایدم نه:دی
رو علف میشه راه رفت
حالا کسی رد نمیشه:دی
سنگارو مگه نکاشتی قسمتی از زمینت که می خوای کشاورزی کنی؟
اسب که دیگه نمی خوره که می خوای براش بزاری:دی

A.Fire
03-06-2009, 20:22
شاید رابطت خوب نبوده حداقلش فکر کنم باید آبی باشه؟شایدم نه

فکر نکنم چون من به Popuri اولای بازی یک تخم مرغ آبپز دادم و روز آتیش بازی پیشنهاد دادم بهش(قلب سیاه) ولی روز قبل از فستیوال به Karen چهار تا Wine دادم نتونستم بهش پیشنهاد بدم:41:.
راستی وقتی پیشنهاد دادم کجا باید برم؟ وقتی میخوام برم بیرون یارو عینکیه(پسره) میگه فستیوال الان شروع میشه، کجا داری میری .... حالا اومدو ما نخواستیم به کسی پیشنهاد بدیم، خواستیم خودمون تنها ببینیم اون موقع چیکار باید بکنیم؟

حالا کسی رد نمیشه

گفتم یه موقع شهرداری .... اگه یکی رد شد لااقل چهار تا گل ببینه:46:.

سنگارو مگه نکاشتی قسمتی از زمینت که می خوای کشاورزی کنی؟

نه هنوز. آخه الان زمینم پره سنگ و تنه ی درخته. هر چی بخوام دورش بذارم به اونا میرسه.

اسب که دیگه نمی خوره که می خوای براش بزاری

برای اسب که نمیخوام بذارم. محصولام تقریبا تا بالای جای اسب پره واسه همین میخوام اونجا بکارم.

راستی میخواستم سنگ ها و چوب های بزرگ رو بشکونم ولی بعد دیدم حداقل باید 6000g بدم که چهار تا سنگ و چوب رو بشکونم، بیخیال شدم گفتم میذارم برای 3-2 ماه بعد. کسی نظر بهتری داره؟:20:

Zende
03-06-2009, 20:27
فکر نکنم چون من به Popuri اولای بازی یک تخم مرغ آبپز دادم و روز آتیش بازی پیشنهاد دادم بهش(قلب سیاه) ولی روز قبل از فستیوال به Karen چهار تا Wine دادم نتونستم بهش پیشنهاد بدم:41:.
راستی وقتی پیشنهاد دادم کجا باید برم؟ وقتی میخوام برم بیرون یارو عینکیه(پسره) میگه فستیوال الان شروع میشه، کجا داری میری .... حالا اومدو ما نخواستیم به کسی پیشنهاد بدیم، خواستیم خودمون تنها ببینیم اون موقع چیکار باید بکنیم؟

گفتم یه موقع شهرداری .... اگه یکی رد شد لااقل چهار تا گل ببینه:46:.

نه هنوز. آخه الان زمینم پره سنگ و تنه ی درخته. هر چی بخوام دورش بذارم به اونا میرسه.

برای اسب که نمیخوام بذارم. محصولام تقریبا تا بالای جای اسب پره واسه همین میخوام اونجا بکارم.

راستی میخواستم سنگ ها و چوب های بزرگ رو بشکونم ولی بعد دیدم حداقل باید 6000g بدم که چهار تا سنگ و چوب رو بشکونم، بیخیال شدم گفتم میذارم برای 3-2 ماه بعد. کسی نظر بهتری داره؟:20:

به دست اووردن کارن خیلی خیلی سخته
وقتی پیشنهاد دادی باید بری پیش شهردار
دوباره باید بری پیش شهردار البته تا اون جا که یادمه باید یکیو انتخاب میکردی حالا برو پیش شهر دار بتست دیگه
شهردار که هوش مصنوعی هم نداره چه برسه به چشم:دی
همین کارو بکن خوبه

A.Fire
03-06-2009, 21:29
به دست اووردن کارن خیلی خیلی سخته

امروز اینو فهمیدم:27:. راهی نیست که 1 روزه قلبشو یک درجه بالا ببرم؟

کسی نتونست برام یه برنامه برای عکس گرفتن از صفحه PSP بذاره؟ چند تا حرکت زدم تو بازی میخوام براتون بذارم.

Zende
03-06-2009, 23:02
تنها چیزی که به شدت دوست داره شربت هست که اونم 100 تاشو روزی بهش بدی شاید ازش خوشش اومد یه درجه رفت بالا:دی

A.Fire
04-06-2009, 08:01
-برای آبی کردن قلب کارن در یک روز: 9 تا Wine بهش بدین.
-برای زیاد شدن قلب سگ: هر شب اونو از زمین بلند کنین بعد برین تو خونه، همینطور که سگ تو دستتونه بخوابین.
-برای زیاد شدن قیمت عسلتون: یک عسل رو به Louis بدین. فرداش میاد تو مزرعتون و میگه این عسلا کمیاب و خاص هستند. از اون به بعد میتونین عسلارو با قیمت بیشتری بفروشین.
-روز بعد از فستیوال Fireworks به کلینیک برید، میبینید که پرستاره سرما خورده و دکتر بهش میگه که نباید زیاد کار کنه و ... .(اسماشونو یادم نیست).
-وقتی برای گرفتن دارو پیش دکتر میرین، یکی از دارو ها BODIGIZER نوشته شده در صورتی که توی کمد کتاب(کلینیک) نوشته BODIGZER.

همه ی اینارو خودم امتحان کردم.:5:

Zende
04-06-2009, 10:55
-برای آبی کردن قلب کارن در یک روز: 9 تا Wine بهش بدین.

-برای زیاد شدن قلب سگ: هر شب اونو از زمین بلند کنین بعد برین تو خونه، همینطور که سگ تو دستتونه بخوابین.

اولی که ما شانس نداشتیم 200 تا هم بهش میدادیم اصلا محل نمیذاشت:دی
دومی هم مثل این میمونه که از زمین برش داری بزاریش زمین قلبش پس از مدتی زیاد میشه نمیدونستید:دی؟
البته جای تشکر داره

امير110
04-06-2009, 11:02
راستي نظرم درباره ي عكس هاي توي تلويزيون اينه كه :من تا حالا اينجوريشو نديده بودم شايد تلويزيون تو اون دمو ماهواره هم داشته باشه.دي:

A.Fire
04-06-2009, 11:57
دومی هم مثل این میمونه که از زمین برش داری بزاریش زمین قلبش پس از مدتی زیاد میشه نمیدونستید؟

البته جای تشکر داره

اینطوری که من فهمیدم قلبش زودتر پر میشه و فکر کنم دلیلشم این باشه که هر چی بیشتر تو دست نگهش داری قلبش بیشتر پر شه و شما هم وقتی میخوابی حداقل 6 ساعت اونو تو دستت نگه داشتی.
ممنون

راستي نظرم درباره ي عكس هاي توي تلويزيون اينه كه :من تا حالا اينجوريشو نديده بودم شايد تلويزيون تو اون دمو ماهواره هم داشته باشه

ممکنه:20:. ولی بهتره بقیه دوستان هم ببینن و نظرشونو بگن. شاید فهمیدیم چه کانالیه:46:

اینم لینکش

EvilDead
04-06-2009, 15:54
کسی Save با فرمت psv نداره !!

یک Save داشتم آخر سال دوم بود Elli همون پرستاره زنم بود یک بچه هم داشتیم ولی Save پاک شد

البته این بازی تمام عشقش اینه که با گیم شارک بازی نکنیم

اگه کسی Save داره بزاره Psv

اون تصویر های آخر تلویزیون ماله فروش اجناس آشپزخانه هستش که هر سری ماله یک وسیله است

برای خریدش هم میری توی رستوران یک زنگ میزنی 3روز بعد جنس تو خونتونه :46:

Zende
04-06-2009, 20:49
میری از در بیرون یارو که میاد برات جنس میبره پول میده میاره بهت میده بعد توی خونته:دی

H.L
04-06-2009, 22:58
سلام به دوستان عزیز
من میخوام بازی harvest moon (هر ورژنیش که بود) تو کامپیوتر بازی کنم دوستان اگه سایتی برای دانلود سراغ دارن بزارن اگرم نیست میشه با emulator بازی کنم اگه میشه و کسی یاد داره بگه فقط توضح کامل باشه چون من خنگم نمی فهمم مرسیییییییییییییییییییییی

GraphX
04-06-2009, 23:36
کسی Save با فرمت psv نداره !!

یک Save داشتم آخر سال دوم بود Elli همون پرستاره زنم بود یک بچه هم داشتیم ولی Save پاک شد

البته این بازی تمام عشقش اینه که با گیم شارک بازی نکنیم

اگه کسی Save داره بزاره Psv

سلام
من چند تا سيو عالي دارم

تا چند روز ديگه برات ميزارم

فقط واسم پيغام خصوصي بزن كه يادم نره

SANR
05-06-2009, 07:46
سلام به دوستان عزیز
من میخوام بازی harvest moon (هر ورژنیش که بود) تو کامپیوتر بازی کنم دوستان اگه سایتی برای دانلود سراغ دارن بزارن اگرم نیست میشه با emulator بازی کنم اگه میشه و کسی یاد داره بگه فقط توضح کامل باشه چون من خنگم نمی فهمم مرسیییییییییییییییییییییی
شما یه سرچ کوچولو توی این تاپیک بزنی،پیدا می کنی.

اگه سیستمت قوی باشه،میشه نسخه های پلی استیشن 2 رو بازی کنی،امّا خیلی سخته.

A.Fire
05-06-2009, 08:10
من میخوام بازی harvest moon (هر ورژنیش که بود) تو کامپیوتر بازی کنم

فعلا تنها Harvest moon کامپیوتر Harvest moon online که هنوز منتشر نشده.

The first online Harvest Moon, this network-enabled version is part of a series of reinventions of the franchise by Marvelous and producer Yoshifumi Hashimoto (although this is set in the proper Harvest Moon world, as opposed to the DS and PSP spin-offs.) There are no details yet on this game, and although it is expected for release on this platform, no targetted systems have been announced (PC and next-gen systems such as PS3, Xbox 360 or Nintendo Revolution have been mentioned for possible destinations for Harvest Moon Online.)
Genre: Persistent Online RPG

Exclusively on PC
Release Date: Unreleased

شما فعلا باید از Emulator استفاده کنی که ePSXe نرم افزار خوبیه.
دانلود و توضیحات:

Zende
05-06-2009, 09:54
منظورشون اینه که بهترین برنامه برای این کاره!:دی
قضیه ی این هاروست مون آنلاین دیگه چیه؟!بالاخره تصویب شد بسازن برا پی سی؟سبکش که آرپی جیه...لول میگیری؟:دی

A.Fire
05-06-2009, 10:28
قضیه ی این هاروست مون آنلاین دیگه چیه؟!بالاخره تصویب شد بسازن برا پی سی؟سبکش که آرپی جیه...لول میگیری؟

اگر این بازی انتشار پیدا کنه 100% نسخه ی PC داره.
راستش هنوز خودمم اطلاعات دقیقی ندارم ولی هر چی فهمیدم براتون میذارم.

EvilDead
05-06-2009, 12:14
اگه بشه چی میشه !!

اونم Online !! مثل WOW !

به نظرم بازی خیلی باحالی بشه !

Zende
05-06-2009, 20:41
مثل world of warcraft که نمیشه این که معلومه!:دی
ولی خوب بالاخره اگه بیاد جای خوبی داره اما عمرا مثل wow طرفدار پیدا کنه
اما اومدنش برای پی سی تحول خوبیه!
اگه واقعی باشه چون چند سال پیشم این موضوع قرار بود انجام بشه اگه اینم مثل اون باشه...:41:

A.Fire
06-06-2009, 09:40
اینم یه سری اطلاعات درباره ی Harvest moon online. فقط برای اینکه تاپیک منحرف نشه دیگه لطفا چیزی در موردش نگین، هر موقع اطلاعات کامل تری گیر اوردم یه تاپیک مخصوص براش میزنم.

لینک:

hasti_smile
06-06-2009, 09:46
ام من میگم اگه چیزی وجود نداره چطور با کد گیم شارک ممکنه به وجود بیاد؟؟؟؟!!!!! مثل پاکت استیشن
حالا اونایی که کدهای گیم شارک دارن توش کدی برای برنج و کمباین و این چیزا وجود داره؟؟؟؟؟؟

vahid0801
06-06-2009, 12:46
تا اونجا که من یادمه برنج رو داشت.اما چه نوع برنجی؟من امتحان نکردم.

به نظر من که اینا هستن.فعلا صبر کنید اگه بشه این کارامو ردیف کنم اگه شد سیستم جدید رو بگیرم تا حسه بازی کردن بیاد.
اونوقت به همه سوالات جواب خواهم دادددددددد

Zende
06-06-2009, 14:18
بله حالا ما که به برنج نرسیدیم:دی
ولی به دست اووردن چایی رو می خوای:دی؟7 خان رستمه!برنج دیگه حتما 100 خانه رستمه!
a.fire جان این چیزی که برا دانلود گذاشتی برا من نمیاره تورنته؟بازم نمیاره وور پده؟بازم نمیاد‍!با چی باید بیاد

EvilDead
06-06-2009, 16:31
یک گیم شارک میخوام برای pSX v1.11 کسی داره ؟

اگه میشه طرز کار باهاش هم بگید

خیلی خیلی ممنون :40::8:

A.Fire
07-06-2009, 09:30
a.fire جان این چیزی که برا دانلود گذاشتی برا من نمیاره تورنته؟بازم نمیاره وور پده؟بازم نمیاد‍!با چی باید بیاد

باید با World بازش میکردی.
این یکی عکسه:

Tinypic ارور میداد مجبور شدم تو 4shared آپ کنم.
اگه کسی جایی رو نفهمید بگه تا ترجمه کنم.

harvy
07-06-2009, 20:32
كسي تا حالا كاري رو به كليف واگذار كرده؟
غذاي اپل پاي چه طور درست ميشه؟

GraphX
07-06-2009, 20:56
دوستان اين ليست تاريخ تولد كاركتر هاي بازي :

birthdays HM BTN caracters

Spring:
2nd: Louis'
4th: Bold's
11th: Saibara's
15th: Staid's
16th: Elli's
17th: Barley's
19th: Lilia's
20th: Elli's if yours is 16th
26th: Aqua's
29th: Greg's
30th: Sasha's

Summer:
3rd: Popuri's
4th: Harris'
6th: Cliff's
10th: Popuri's if yours is 3rd
11th: Basil's
16th: Timid's
17th: Ann's
22nd: Kai's
22nd: Ann's if yours is 17th
25th: Thomas'
29th: Zack's

Fall:
2nd: Gotz'
5th: Stu's
10th: Hoggy's
11th: Manna's
14th: Chef's
15th: Karen's
17th: Doctor's
20th: Carter's
23rd: Anna's
23rd: Karen's if yours is 15th
27th: Rick's

Winter:
2nd: Kano's
6th: Gary's
13th: Ellen's
15th: Duke's
19th: Won's
20th: Mary's
22nd: Nappy's
25th: Hary's if yours is 20th
26th: May's
29th: Jeff's

GraphX
07-06-2009, 20:59
اينم ليست غذا ها و مواد لازم براي تهيه :

1. Sashimi
Ingredients: Medium Fish OR Large Fish
Utensils: Knife
Seasoning: None

Variation: ?
Ingredients: ?
Utensils: ?
Seasoning: ?

2. Truffle Rice
Ingredients: Truffle, Riceball
Utensils: None

Variation: ?

3. Mushroom Rice
Ingredients: Mushroom, Riceball

Variation:
Seasoning: Soy Sauce, Salt

4. Cookie
Ingredients: Flour, Butter, Egg
Utensils: Oven, Rolling Pin
Seasoning: Sugar

Variation:
Ingredients: Honey

5. Fried Rice
Ingredients: Riceball, Egg, Oil
Utensils: Frying Pan

Variation:
Ingredients: Green Pepper
Utensils: Knife (only if using vegetables)
Seasoning: Soy Sauce, Salt

6. Butter
Ingredients: Milk
Utensils: Mixer

Variation:

7. Grilled Fish
Ingredients: Medium Fish

Variation:
Seasoning: Salt, soy sauce

8. Hot Milk
Ingredients: Milk
Utensils: Pot

Variation:

9. Scrambled Egg
Ingredients: Egg, Oil

Variation:
Utensils: Whisk

10. Omelet
Ingredients: Egg, Milk, Oil

Variation:
Ingredients: Potato, corn
Seasoning: Salt

11. Boiled Egg
Ingredients: Egg

Variation:

12. Dinner Roll
Ingredients: Bread, Butter

Variation:

13. Bamboo Rice
Ingredients: Bamboo Shoot, Riceball

Variation:

14. Curry
Ingredients: Curry Powder, Riceball

Variation:
Ingredients: Turnip, Potato, Mushroom, Onion, Carrot, Green Pepper

15. Noodles
Ingredients: Flour
Utensils: Knife, Pot, Rolling Pin

Variation:

16. Ice Cream
Ingredients: Milk, Egg
Utensils: Pot, Whisk

Variation:
Ingredients: Honey, Apple, Strawberry, Wild Grapes, Pineapple

17. Stew
Ingredients: Flour, Milk

Variation:
Ingredients: (Some vegetables)

18. Popcorn
Ingredients: Corn

Variation:
Ingredients: Butter

19. Ketchup
Ingredients: Tomato, Onion
Seasoning: Salt, Sugar, Vinegar

Variation:

20. Raisin Bread
Ingredients: Bread, Wild Grapes

Variation:

21. Sandwich

Ingredients: bread, cucumber, tomato

Variation:
Ingredients: Boiled egg, mayonnaise, butter

22. French fries

Ingredients: Potato, oil
Utensils: Frying pan, knife

Variation:
Seasoning: Salt, ketchup

23. Pizza

Ingredients: Cheese, flour, ketchup
Utensils: Oven, rolling pin

Variation:
Ingredients: Green pepper, mushroom, pineapple, onion, tomato, fish

24. Fruit juice

Ingredients: Apple, pineapple, wild grapes, strawberries

Variation:

25. Apple jam

Ingredients: Apple
Utensils: Sugar
Seasoning: Pot

Variation:
Ingredients: Honey, wine

26. Small mayonnaise

Ingredients: Small Egg, Oil
Seasoning: Vinegar

Variation:

27. Medium mayonnaise

Ingredients: Medium Egg, oil

Variation:

28. Large mayonnaise

Ingredients: Large Egg, oil

Variation:

29. Giant mayonnaise

Ingredients: Gold Egg, oil

Variation:

30. Strawberry jam

Ingredients: Strawberry

Variation:

31. Grape jam

Ingredients: Wild grapes

Variation:
Ingredients: Honey, wine

32. Miso soup

Ingredients: None
Seasoning: Miso paste

Variation:
Ingredients: ?!There must be something!? Eggplant, turnip, bamboo
shoot, cabbage, onion, fish

33. Greens

Ingredients: Spinach
Seasoning: Soy Sauce

Variation:

34. Tempura

Ingredients: Flour, egg, oil

Variation:

35. Pickled turnips

Ingredients: Turnip

Variation:

36. Pickles

Ingredients: Cucumber

Variation:

37. Tomato juice

Ingredients: Tomato

Variation:

38. Vegetable juice

Ingredients: Cabbage, cucumber, carrot

Variation:

39. Salad

Ingredients: Cabbage, cucumber, carrot, tomato

Variation:
Seasoning: Vinegar, salt

40. Strawberry milk

Ingredients: Strawberry, milk

Variation:
Ingredients: Honey
Seasoning: Sugar, salt

41. Happy eggplant

Ingredients: Eggplant
Utensils: Frying pan
Seasoning: Miso paste, Soy sauce, Sugar

Variation:

42. Chocolate cookies

Ingredients: Flour, butter, egg, chocolate

Variation:

43. Easy chocolate cookies

Ingredients: Cookie, Chocolate

Variation:

44. Fruit latte

Ingredients: Milk, apple, pineapple

Variation:

45. Easy fruit latte

Ingredients: Fruit juice, milk

Variation:

46. Veggie latte

Ingredients: Milk, cabbage, carrot, cucumber

Variation:

47. Easy veggie latte

Ingredients: Vegetable juice, milk

Variation:

48. Sushi

Ingredients: Rice ball, sashimi

Variation:
Seasoning: Soy sauce

49. Jam bun

Ingredients: Bread, Apple Jam/Grape Jam/Strawberry Jam

Variation:

50. Cheese fondue

Ingredients: Cheese, bread

Variation:
Ingredients: Wine

51. Sweet potato

Ingredients: Sweet potato, stone
Utensils: Oven
Seasoning: Salt, sugar

Variation:

52. Cake

Ingredients: Flour, butter, egg

Variation:
Ingredients: Apple

53. Stir fry

Ingredients:Oil, cabbage
Seasoning: Soy Sauce

Variation:

54. Veggie pancake

Ingredients: Flour, egg, oil, cabbage

Variation:

55. Chirashi sushi

Ingredients: Rice Ball, Scrambled Egg, Sashimi

Variation:
Seasoning: Soy sauce

56. Pumpkin pudding

Ingredients: Pumpkin, egg, milk

Variation:

57. Apple pie

Ingredients: Butter, egg, flour, apple
Utensils: Oven, pot, whisk

Variation:

58. Cheesecake

Ingredients: Cheese, milk, egg
Utensils: Oven, pot, whisk

Variation:
Ingredients: Strawberry

59. Mixed juice

Ingredients: Apple, carrot, pineapple, strawberry, wild grapes

Variation:

60. Deluxe mixed juice

Ingredients: Apple, cabbage, carrot, cucumber, pineapple, strawberry,
wild grapes

Variation:

61. Deluxe juice

Ingredients: Fruit juice, vegetable juice

Variation:

62. Curry noodles

Ingredients: Curry powder, noodles

Variation:

63. Tempura noodles

Ingredients: Tempura, noodles

Variation:

64. Fried noodles

Ingredients: Noodles, oil

Variation:

65. Mixed latte

Ingredients: Add milk to a juice recipe

Variation:

66. Omelet rice

Ingredients: Egg, milk, oil, rice ball

Variation:

67. Chocolate cake

Ingredients: Flour, butter, egg, chocolate
Utensils: Oven, whisk

Variation:

68. Relaxation tea

Ingredients: Relaxation tea leaves

Variation:
Ingredients: Fruits, honey, milk, other things

Zende
08-06-2009, 09:37
با وجود اینکه این ها تکراری بود اما دست شما درد نکنه شما زحمت خودتونو کشیدید بالاخره
خوب کل ترجمشو بزار اینجا دوست عزیز:دی
چون من نه انگلیسیم فوله نه چشام درست میبینه پیر شدیم دیگه فونتش ریزه:دی

A.Fire
08-06-2009, 12:50
خوب کل ترجمشو بزار اینجا دوست عزیزHarvest Moon Online ورژنیست آنلاین از سری بازی های هاروست مون که به طور فرضی برای کامپیوتر خواهد بود و شایعه شده که در سال 2008 منتشر شده است. کسانی که اطلاعات این بازی را تایید کرده اند زیاد نیستند. این اولین بازیست از از این سری که امکان استفاده از امکانات شبکه و شاید اولین بازی که دارای گرافیک طبیعیست. این بازی در فهرست بسیاری دیگر از بازی هایی که توسط شرکت Marvelous ساخته شده سقوط کرد و ممکن است توسط شرکت Ubisoft منتشر شود. در حال حاضر شایعه های بسیاری در مورد منتشر شدن نسخه ی PS3 و Xbox این بازی وجود دارد.

- بازی مکان هایی چون Flower bud village, Mineral town, Forget me-not valley و یک دهکده جدید دارد.
- بازی کاراکتر هایی از همه ی هاروست مون ها دارا میباشد.
- بازی واقع گرایانه خواهد بود.
- بازیکن میتواند هر موقع که بخواهد لباسش را عوض کند.
- بازیکن میتواند کاراکتر دختر یا پسر انتخاب کند.
- در بازی میتوانید کشاورزی گروهی داشته باشید.
- در بازی 20 نفر میتوانند در هر سرور باشند.
- کاراکتر ها صدا خواهند داشت.

کاراکتر های بازی

کارن (Karen)
ماریا (Maria)
هریس (Harris)
پوپیوری (Popuri)
اتو (Otto) (تا حالا در بازی های هاروست مون دیده نشده)
تراویس (Travis) (تا حالا در بازی های هاروست مون دیده نشده)
ویچ پرینسس (Witch princess)
هاروست گادس (Harvest Goddes)
او (Eve)
مایور توماس (Mayor thomas)
مایور تئودر (Mayor Theothore)
کتی (Katie)
والیس (Wallace)
گینا (Gina)
باب (Bob)
تیم (Tim)
مایکل (Michael) (تا حالا در بازی های هاروست مون دیده نشده)
لوسیا (Lucia) (تا حالا در بازی های هاروست مون دیده نشده)

با این که فردا امتحان دارم ترجمه کردم. برین حال کنین.

hopee
08-06-2009, 12:59
سلام به همه من برگشتم . . . . . . .:31:
ضمنا عضویت همه ی دوستان جدید رو تبریک میگم .:10:

كسي تا حالا كاري رو به كليف واگذار كرده؟
غذاي اپل پاي چه طور درست ميشه؟

خوب بریم سر اصل مطلب :
آره دوست عزیز من این کارو کردم ،کلیف به خاطر مشکل مالی که داره میخواد دهکدرو ترک کنه
چه طور میتونید کمکش کنید ؟
وقتی دوک به شما پیشنهاد چیدن انگور رو میده برید با کلیف حرف بزنید و گزینه اولو انتخاب کنید با این کار اونم سر کار میره و مشکل مالیش حل مشه و مشکلیهم برای خودتون نداره چون دوک وقتی این پشنهاد رو بهتون میده میگه که میتونید به کسای دیگه هم بگید .
پیشنهاد 1:در این مورد : برای این کار شما باید بنا به قرارداد از 10 صبح برید سر کار تا 5 بعد از ظهر ،پس کلی از وقتتون گرفته میشه شما برای این کا ساعت 4:40 جلوی در دوک باش و وقتی مانا رفت داخل خونه شما هم وارد بشید و به جایهفت ساعت کار ، همون کارو تو بیست دقیقه یا ده دقیقه انجام بدید (بعد از ساعت 5 دیگه قبول نمیکنن که کارو انجام بدید .
پیشنهاد 2 :شما باید در کل 16 تا انگور بچینید ،اگه با کلیف برید سر کار کلیف پیش یک از بوته ها میره و تا آخر همونجا میمونه شما برای حل این مشکل باید سریع قبل از اینکه اون بره پیش بوته ، برید و اون دو تا انگورو بچینید .

كلوچه سيب . Apple pie
كره، تخم مرغ، آرد، سيب Ingredients: Butter, egg, flour, apple
Wine - Honey
Utensils: Oven,Rolling Pine , Knife , Pot
شكر Seasoning: Sugar

یه چیزی میخوام بگم ولی قول بدید بهم نخندیدا آخه فکر کنم خیلی ابتدائیه ولی من خودم تازه فهمیدن :31:
میدونستید میتونید از تو استخر ماهی بردارید ؟ ! ! ! !
کافیه به اون قسمت از استخر که صاف هستش و طرف درخت سیبه برید و برشون دارید ، البته باید حتما ماهی داشته باشید و احتمالا بزرگ باشن .

پاسخ سوال آقای A.fire در صفحه 413 این تاپیک

بچه ها من بذر گل رو گرفتم. اول که بذر رو ریختم مثل بقیه بذر ها گوشه های هر مربعش 4 تا نقطه داشت که نشون میداد این قسمت پره. ولی فرداش زمین صاف شد انگار نه انگار چیزی کاشتم.منم کم و بیش یادم بود یه جا (فکر کنم تو همین تاپیک بود) خونده بودم که بعد از اینکه نقطه هاش غیب شد هم باید بهش آب بدیم تا رشد کنه، برای همین تا حالا که 20 روز گذشته بهش آب دادم اما زمین همونطور صافه!!!
بله درسته ولی نه در مورد همه ی گل ها ،
اگه اشتباه نکنم این کار ابتکار Leyth عزیز (راستی کجاست ؟) بود و فقط در مورد پرتقال صادق هستش و میشه با این کار پرتقالو تو زمینتون بکارید و دیگه لازم نیست حتما توی گلخونه بکارید .

A.Fire
08-06-2009, 17:10
کافیه به اون قسمت از استخر که صاف هستش و طرف درخت سیبه برید و برشون دارید ، البته باید حتما ماهی داشته باشید و احتمالا بزرگ باشن

حتما لازم نیست که ماهی ها بزرگ باشن. ماهی هارو به همون ترتیبی که تو آب انداختی، تا آخریش میتونی برداری.

بازگشتت رو هم تبریک میگم.

بی باک بی بال
09-06-2009, 09:38
سلام کسی تونست 68 غذا درست کند؟

mansour.m
09-06-2009, 15:02
من بعد از 8 ماه برگشتم خیلی چیزا تغییر کرده !!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ ------------------------------------------------------------------------------------------------
نقل قول: نوشته شده توسط harvy كسي تا حالا كاري رو به كليف واگذار كرده؟ غذاي اپل پاي چه طور درست ميشه؟ ------------------------------------------------------------------------------------------------
فکر کنم منظورت از درست کردن اپل پای همون اپل پایی باشه که شهردار می خواد برای مادر بزرگ هلن ببری(چون خودمم دفعه اول فکر کرده بودم باید خودمون درست کنیم ببریم )در حالی که باید از رستوران(هتل) بگیری و بعد اونو برای مادر بزرگ هلن ببری.

amir4343
09-06-2009, 17:07
سلام يه سوال من وقتي ماهي ميگيرم ميبرم ميندازمشون تو استخر ولي وجود ماهي تو استخر امكان پذير نيست يعني ماهي تو استخر نمياد تا ببينمش با اينكه انداختمش تو استخر راتي ماهي از درياچه تا استخر مياريش نميميره.

Little Sparrow
09-06-2009, 17:17
یادش بخیر چه دورانی داشتیم با این بازی خیلی توپ بود.حیف که هیچ وقت بزرگ شدن بچه رو ندیدم.خیلی بازی قشنگی
بود.یادمه ده تا گاو و ده تا گوسفند و ده تا مرغ داشتم هرکدوم 10 تا قلب.کلی هم غذا پختم هنوز سیوشو دارم شاید خواستم دوباره برم.من روی ps2 بازی میکردم.خیلی با حال بود.
موفق باشید.

amir4343
09-06-2009, 17:35
سلام بازي براي پي اس 2 هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Little Sparrow
09-06-2009, 17:40
بازی های ps1 رو میشه روی ps2 انجام داد.من همین بازی رو می کردم.
ولی خود ps2 دو نسخه مخصوص خودش رو داره.
موفق باشید.

A.Fire
09-06-2009, 19:22
من وقتي ماهي ميگيرم ميبرم ميندازمشون تو استخر ولي وجود ماهي تو استخر امكان پذير نيست يعني ماهي تو استخر نمياد تا ببينمش با اينكه انداختمش تو استخرماهیرو که نمیتونی از تو استخر ببینی. باید Start رو بزینی همون صفحه ی اول نوشته چند تا ماهی تو استخر داری.

راتي ماهي از درياچه تا استخر مياريش نميميره. GTA IV که نیست هاروست مون 10 سال پیشه.

vahid0801
10-06-2009, 13:34
GTA IV که نیست هاروست مون 10 سال پیشه.

قشنگ بود.

راستی سلام.

کیا دارن هنوز بازی میکنن؟تا کجا ها رسیدن.اگه مورد ندارهیه عکس از صفحه مشخصات و امار بازیتون بزارید.

من که دیگه حس بازی کردنش رو ندارم.اگه بشه شاید از اول شروع کنم تا یه سر و سامونی به این سیستم بدم.

موفق باشید

بی باک بی بال
11-06-2009, 07:20
سلام يه سوال من وقتي ماهي ميگيرم ميبرم ميندازمشون تو استخر ولي وجود ماهي تو استخر امكان پذير نيست يعني ماهي تو استخر نمياد تا ببينمش با اينكه انداختمش تو استخر راتي ماهي از درياچه تا استخر مياريش نميميره
اگه هفته ای 3 بار بهشون غذا بدی بزرگ می شن بعد تعداد شون زیاد می شود

layla-p
11-06-2009, 21:08
سلام دوستان من امتحان داشتم بالاخره تموم شدن.روشي را كه گفتم كسي امتحان كرده.من كه دارم از اول بازي ميكنم .

vahid0801
12-06-2009, 12:22
سلام.
یه شایعه پخش کردی رفتی.
ما که الان تو حسش نیستیم.تو صفحه های قبل هم توضیح دادم حالا.
تا یه مادر بورد بگیرم.احتمالا سر برج.از اول شروع میکنم.

راستی دوستان یه مشورتی در مورد موقع زن گرفتن بکنیم.من تو این یه مورد به مشکل خوردم.به نظر شما بهترین موقع زن گرفتن کیه؟
من تو سیوم اول زمستون سال اول بود.اما زیاد جالب در نیومد

بی باک بی بال
12-06-2009, 17:39
میگم اگه زن نگیریم چی میشود کسی می دونه

mf.designing
12-06-2009, 17:42
دوستان این مزرعه داره نسخه PC هم داره ؟ یا باید از شبیه ساز استفاده کنیم ؟ راستی بهترین نسخش کدومه ؟

Zende
12-06-2009, 18:53
جانم واستون بگه که نسخه ی پی سی فقط تعداد اندکی اطلاعات ازش هست و هنوز نیومده بایستی از شبیهتو بساز استفاده کنی:دی بهترین نسخش برای پلی 1 همین back to nature هست و برای پلی 2 a wounder life یه چیزی تو این مایه ها:دی
هیچی بیباک جان بیوه میشی هیچ اتفاقی نمیافته و 20 درصد از مزرعتون از دست میره همین!

hasti_smile
13-06-2009, 11:06
خب اگه زن نگیری احتمالا درصد مزرعه کم میشه....
قلب زنت
قلب بچت
همه تو درصد تاثیر داره فکر کنم

من خودم اینقدر از دست کارن عصبانی بودم که مریض نشد اتاشغال بهش دادم قلبش رو سیاه کردم قهر کرد رفت خونه باباش
چند روز بعد برگشت گفت مامان بابام کفتن باهم باید بریم فستیوال

به نظر من بهترین موقع زن گرفتن پاییزه
راستی می دونستی اگه تو روز تولد هر دختری چیزی رو که دوست داره کادو کنی بهش بدی قلبش زود میره رنگ بعد؟ تا اونجا که می تونی تو یه روز قلبش رو از بنفش قرمز کنی!!!! حیف این همه زحمتی که کشیدم!

hasti_smile
13-06-2009, 11:13
من یه سیو بازی دارم که توش سال هشتمم
البته خوب بازی نکردم فقط خوابیده بودم و بیدار شده بودم ببینم اتفاق جدیدی میفته یا نه
به نظرم برم اون مموری کارتم رو پیدا کنم پلی استیشنم رو هم از انباری در بیارم دو سال دیگه بخوابم پاشم تا سال 10 بعد یه مدت وقت بذارم تو همون بازی دوباره با همسایه ها دوست شم تا سال 11 بشه ببینیم برام کمباین میسازن یا نه؟؟؟؟ !!!! هان!

hasti_smile
13-06-2009, 11:15
آقا کسی نمیدونه چرا این مبدل که اولین صفحه تاپیک گذاشتین تو سیستم من کار نمیکنه؟؟؟
و اینکه من چطور میتونم سیومو از مموری ps1 بیارم تو کامپیوتر بازی کنم؟؟؟؟

layla-p
14-06-2009, 21:58
به نام خدا

Harvest Moon : Back To Nature

نکات + : هر چیزی که در بازی وجود دارد
نکات - : ندارد !

این بازی در سال 2000 توسط شرکت Natsume به بازار عرضه شد ولی با فروش چندانی رو به رو نشد این بازی به عنوان بهترین بازی کم فروش در 16 سایت منتخب انتخاب شد و توانست بعد از این اتفاقات فروش خود را شروع کندهر کسی که تونست این بازی رو بازی کنه از این بازی لذت زیادی برده و من خودم این بازی رو به شما پیشنهاد میکنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای مشاهده تصویر در ابعاد واقعی اینجا را کلیک کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان ( داستان این بازی هیچ چیزی ندارد ولی شما رو به بازی امید میدهد ) :
این بازی فقط و فقط در ابتدا با یک دمو شروع میشود و در حین بازی با داستانی رو به رو نیستید مگر انکه خود شما انرا رقم بزنید . شما در ابتدا به دهکده ای که پدرتان در ان کار میکرده میروید و باید پس از مرگ پدرتون اونجا رو دوباره بسازید و برایش نامی بگزارید و دوباره صنعت دهکده رو به چرخش در اورید . شما با هیچ چیز بازی رو شروع میکنید و در بازی داستان زندگی خود را رقم میزنید مثلا زن بگیرید یا نه ؟؟؟ با چه کسی ازدواج کنید ؟؟؟ در مسابقات پیروز شوید یا نه ؟؟؟ به مردم کمک کنید یا نه ؟؟؟ به کارتون رونق بدید یا نه ؟؟؟ و هزارن کار دیگر که باید انجام بدید یا ندید تا داستان بازی رقم بخورد و میشه گفت داستان بازی رو خود ما تعیین میکنیم که به نظر من باید در بازی های دیگری هم استفاده میشد که هیچگاه به جز HM ان رو دز هیچ جای دیگر ندیدیم.
امتیاز داستان : 9

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای مشاهده تصویر در ابعاد واقعی اینجا را کلیک کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گرافیک (ما همه چیز را میبینید ولی در اصل پی نمیبریم !!! ) :
این بازی با موتور مخصوصی به نام HMN ساخته میشود که مارا به بازی جذب میکند این موتور در اصل دارای رنگ امیزی زیباییست که که سه رنگ اصلی ان سبز – آبی و قهوه ای تشکیل میدهد و تقریبا ادم رو جذب بازی میکنند . شما در این بازی با گرافیک بسیار ساده ای طرفید که رزولوشن ان متاسفانه بسیار پایین است ولی کسی به ان توجه نمکند چون سازندگان همه جوره ان را پوشانده اند و برای شما همه ی چیزهایی که در یک دهکده باید باشد فراهم کرده اند و میتوان انرا حس کرد در یک دهکده ممکن است دریاچه وجود داشته باشد و کوه و دشت و ... که همه ی اینها در یک نقشه ی کوچک گنجانده شده است . در این بازی شما با مشکلات گرافیکی رو به رو هستید و لی در واقع اینها به شما کمک میکنند و سازندگان این موضوع ها رو میونستند و انها را در بازی گزاشته اند مثلا اگر با شخصی رو به شود اگر بدوید از او عبور میکنید و از ان رد میشوید که اگر این نبود شما گاهی اوقات در یک جا گیر میکردید که این مشکل در وژن اصلی بود و با ورژن بعدی یا تنها ورژنی که توایران اومد این مشکلات حل شد در کل گرافیک در نسل خود قابل قبول بود .
امتیاز گرافیک : 8

موسیقی و صدا گزاری ( HM بدون صداگزاری به عنوان بهترین موسیقی انتخاب شد و این است تعجب ما ) :
این بازی بدون صداگزاری توانسته جزو بهترین های سال خود باشد که این واقعا باعت تعجب میشود در این بازی حرف ها فقط به صورت نوشته رد و بدل میشود و همه ی این اتفاقات با اهنگ و Subtitle می افتد . شما با همه میتوانید در بازی صحبت کنید و همه نسبت به اون روز و حال و هوای شهر و وضعیت مسابقات جواب های متفاوتی به شما میزنند و این در نوع خود جالب است این بازی هنوز این نکته ی خود رو حفظ کرده .موسیقی این بازی نسبت به فصل , شب و روز , وضعیت جوی , محلی که شما در ان هستید و ... تغییر میکند و هیچ وقت برای شما تکراری نمشود مطمئن باشید . در این بخش بازی حرفهای زیادی برای گفتن داشت وتونست با موفقیت انها رو بزند .
امتیاز موسیقی : 9

گیم پلی ( وقتی سادگی و رازها با هم در می آمیزند , کدام ما را متوجه میکند ؟ ) :
بی برو برگرد گیم پلی این بازی از نظر همه بزرگ ترین عنصر در این بازی است که شما نمیتوانید ان را انکار کنید حتی اگر از این بازی نفرت داشته باشید همه چیز در این بازی یه قدرت و به سرعت پیش میره با دکمه ی O میدوید و اگر چیزی بر سر راه شما باشد میپرید و تقریبا همه چیز بازی که همینجوری ساده است و نه ساده از لحاظ فنی بلکه ساده از لحاظ کنترل کردن . رازها در این بازی شکا رو به بیشتر بازی کردن راقب میکنند و به شما انرژی دو جندان میدهد . در این بازی شب و روز و ساعت و دقیقه و روزهای همفته دارد و حتی فصل و سال که برای گذراندن ان باید کارهای مختلفی انجام دهید میخواهید میوه بکارید ؟؟؟ به مرغها یا گاو ها و گوسفند های خودتون برسید ؟؟؟ یا به کسی که دوست دارید ؟؟؟ یا نکه به خاطر طوفان نمیتونید برید بیرون ؟؟؟ شما چه کاری میخواید انجام بدید ؟؟؟ مطمئن باشید بازی به شما هیچگونه دستوری نمیدهد و شما راحت هستید . همچنین شما میتوانید به ماهیگیری هم بپردازید که در نوع خود جالب است . سازندگان بازی گفته اند ما بازی را با مینی گیم های جالب و بزرگ و بی نهایت پر کرده ایم. درکل این بازی در این بخش به بزرگترین پیروزی خود برسد و قطعا گیم پلی بازی به رازها برتری دارد ولی اینها هیچ وقت در این بازی با در جنگ نبودن بلکه با هم HM رو به وجود اوردند .
امتیاز گیم پلی : 10

کلام اخر ( این بازی نه تنها من بلکه مطمئن باشد شما رو هم متحیر می کند , بدون توجه به رنج سنییتون ) :
بله این بازی یکی از سرگرم کننده ترین بازی هایی خواهد بود که در طول عمرتون انجام دادید این بازی هم اکنون در سایت برای دانلود و اجرا روی PC هست . شما باید این بازی رو تجربه کنید و مطمئنا" شما هم از این بازی مثل ما لذت میبرید . میتوانید امکانات ان را در بخش خودش مشاهده کنید .
ارزش : 10
امتیاز کلی : 9.5
خوب نقد و بررسي تموم شد ولي اميدوارم بي نظر نمونه.

vahid0801
15-06-2009, 10:20
من یه سیو بازی دارم که توش سال هشتمم
البته خوب بازی نکردم فقط خوابیده بودم و بیدار شده بودم ببینم اتفاق جدیدی میفته یا نه
به نظرم برم اون مموری کارتم رو پیدا کنم پلی استیشنم رو هم از انباری در بیارم دو سال دیگه بخوابم پاشم تا سال 10 بعد یه مدت وقت بذارم تو همون بازی دوباره با همسایه ها دوست شم تا سال 11 بشه ببینیم برام کمباین میسازن یا نه؟؟؟؟ !!!! هان!

آقا کسی نمیدونه چرا این مبدل که اولین صفحه تاپیک گذاشتین تو سیستم من کار نمیکنه؟؟؟
و اینکه من چطور میتونم سیومو از مموری ps1 بیارم تو کامپیوتر بازی کنم؟؟؟؟

اگه شما این جوری بازی کنی و فقط بخوابی بلند شی هیچ اتفاقی نمیفته.

این مبدلا خیلی نازک نارنجین.حتما یه چیزی تو سیستمت هست که نمیزاره این برنامه اجرا بشه.
و بهتره از مبدل pcsx1 استفاده کنی

vahid0801
15-06-2009, 10:25
به نام خدا

Harvest Moon : Back To Nature

نکات + : هر چیزی که در بازی وجود دارد
نکات - : ندارد !

این بازی در سال 2000 توسط شرکت Natsume به بازار عرضه شد ولی با فروش چندانی رو به رو نشد این بازی به عنوان بهترین بازی کم فروش در 16 سایت منتخب انتخاب شد و توانست بعد از این اتفاقات فروش خود را شروع کندهر کسی که تونست این بازی رو بازی کنه از این بازی لذت زیادی برده و من خودم این بازی رو به شما پیشنهاد میکنم .

داستان ( داستان این بازی هیچ چیزی ندارد ولی شما رو به بازی امید میدهد ) :
این بازی فقط و فقط در ابتدا با یک دمو شروع میشود و در حین بازی با داستانی رو به رو نیستید مگر انکه خود شما انرا رقم بزنید . شما در ابتدا به دهکده ای که پدرتان در ان کار میکرده میروید و باید پس از مرگ پدرتون اونجا رو دوباره بسازید و برایش نامی بگزارید و دوباره صنعت دهکده رو به چرخش در اورید . شما با هیچ چیز بازی رو شروع میکنید و در بازی داستان زندگی خود را رقم میزنید مثلا زن بگیرید یا نه ؟؟؟ با چه کسی ازدواج کنید ؟؟؟ در مسابقات پیروز شوید یا نه ؟؟؟ به مردم کمک کنید یا نه ؟؟؟ به کارتون رونق بدید یا نه ؟؟؟ و هزارن کار دیگر که باید انجام بدید یا ندید تا داستان بازی رقم بخورد و میشه گفت داستان بازی رو خود ما تعیین میکنیم که به نظر من باید در بازی های دیگری هم استفاده میشد که هیچگاه به جز HM ان رو دز هیچ جای دیگر ندیدیم.
امتیاز داستان : 9

گرافیک (ما همه چیز را میبینید ولی در اصل پی نمیبریم !!! ) :
این بازی با موتور مخصوصی به نام HMN ساخته میشود که مارا به بازی جذب میکند این موتور در اصل دارای رنگ امیزی زیباییست که که سه رنگ اصلی ان سبز – آبی و قهوه ای تشکیل میدهد و تقریبا ادم رو جذب بازی میکنند . شما در این بازی با گرافیک بسیار ساده ای طرفید که رزولوشن ان متاسفانه بسیار پایین است ولی کسی به ان توجه نمکند چون سازندگان همه جوره ان را پوشانده اند و برای شما همه ی چیزهایی که در یک دهکده باید باشد فراهم کرده اند و میتوان انرا حس کرد در یک دهکده ممکن است دریاچه وجود داشته باشد و کوه و دشت و ... که همه ی اینها در یک نقشه ی کوچک گنجانده شده است . در این بازی شما با مشکلات گرافیکی رو به رو هستید و لی در واقع اینها به شما کمک میکنند و سازندگان این موضوع ها رو میونستند و انها را در بازی گزاشته اند مثلا اگر با شخصی رو به شود اگر بدوید از او عبور میکنید و از ان رد میشوید که اگر این نبود شما گاهی اوقات در یک جا گیر میکردید که این مشکل در وژن اصلی بود و با ورژن بعدی یا تنها ورژنی که توایران اومد این مشکلات حل شد در کل گرافیک در نسل خود قابل قبول بود .
امتیاز گرافیک : 8

موسیقی و صدا گزاری ( HM بدون صداگزاری به عنوان بهترین موسیقی انتخاب شد و این است تعجب ما ) :
این بازی بدون صداگزاری توانسته جزو بهترین های سال خود باشد که این واقعا باعت تعجب میشود در این بازی حرف ها فقط به صورت نوشته رد و بدل میشود و همه ی این اتفاقات با اهنگ و Subtitle می افتد . شما با همه میتوانید در بازی صحبت کنید و همه نسبت به اون روز و حال و هوای شهر و وضعیت مسابقات جواب های متفاوتی به شما میزنند و این در نوع خود جالب است این بازی هنوز این نکته ی خود رو حفظ کرده .موسیقی این بازی نسبت به فصل , شب و روز , وضعیت جوی , محلی که شما در ان هستید و ... تغییر میکند و هیچ وقت برای شما تکراری نمشود مطمئن باشید . در این بخش بازی حرفهای زیادی برای گفتن داشت وتونست با موفقیت انها رو بزند .
امتیاز موسیقی : 9

گیم پلی ( وقتی سادگی و رازها با هم در می آمیزند , کدام ما را متوجه میکند ؟ ) :
بی برو برگرد گیم پلی این بازی از نظر همه بزرگ ترین عنصر در این بازی است که شما نمیتوانید ان را انکار کنید حتی اگر از این بازی نفرت داشته باشید همه چیز در این بازی یه قدرت و به سرعت پیش میره با دکمه ی O میدوید و اگر چیزی بر سر راه شما باشد میپرید و تقریبا همه چیز بازی که همینجوری ساده است و نه ساده از لحاظ فنی بلکه ساده از لحاظ کنترل کردن . رازها در این بازی شکا رو به بیشتر بازی کردن راقب میکنند و به شما انرژی دو جندان میدهد . در این بازی شب و روز و ساعت و دقیقه و روزهای همفته دارد و حتی فصل و سال که برای گذراندن ان باید کارهای مختلفی انجام دهید میخواهید میوه بکارید ؟؟؟ به مرغها یا گاو ها و گوسفند های خودتون برسید ؟؟؟ یا به کسی که دوست دارید ؟؟؟ یا نکه به خاطر طوفان نمیتونید برید بیرون ؟؟؟ شما چه کاری میخواید انجام بدید ؟؟؟ مطمئن باشید بازی به شما هیچگونه دستوری نمیدهد و شما راحت هستید . همچنین شما میتوانید به ماهیگیری هم بپردازید که در نوع خود جالب است . سازندگان بازی گفته اند ما بازی را با مینی گیم های جالب و بزرگ و بی نهایت پر کرده ایم. درکل این بازی در این بخش به بزرگترین پیروزی خود برسد و قطعا گیم پلی بازی به رازها برتری دارد ولی اینها هیچ وقت در این بازی با در جنگ نبودن بلکه با هم HM رو به وجود اوردند .
امتیاز گیم پلی : 10

کلام اخر ( این بازی نه تنها من بلکه مطمئن باشد شما رو هم متحیر می کند , بدون توجه به رنج سنییتون ) :
بله این بازی یکی از سرگرم کننده ترین بازی هایی خواهد بود که در طول عمرتون انجام دادید این بازی هم اکنون در سایت برای دانلود و اجرا روی PC هست . شما باید این بازی رو تجربه کنید و مطمئنا" شما هم از این بازی مثل ما لذت میبرید . میتوانید امکانات ان را در بخش خودش مشاهده کنید .
ارزش : 10
امتیاز کلی : 9.5
خوب نقد و بررسي تموم شد ولي اميدوارم بي نظر نمونه.

سلام.
ممنون.
طبق معمول هیچکدوم از عکسات نیومدن.

اطلاعات خوبی بود.زیاد حوصله نداشتم همشو بخونم.
راستی عکس از کمباین نزاشتی

layla-p
15-06-2009, 10:57
نميدونم چيه هيچ كدوم نميان عكس كمباين را كه گفتم نميشه برم بيارم.ولي برا اين كه كمباين را بگيري ميتوني با گيم شارك اونو بياري همين.

mansour.m
15-06-2009, 12:38
:27:
نميدونم چيه هيچ كدوم نميان عكس كمباين را كه گفتم نميشه برم بيارم.ولي برا اين كه كمباين را بگيري ميتوني با گيم شارك اونو بياري همين.
1-اگه راست می گی لطفا کودشو بزار
2-دوستمون نگفت کمباینو بیار گفت عکسشو بزار....................

یه نفر لطفا قیمت انواع شیر و پنیرو پشمو .کاموا و تخم مرغو عسلو سسو بزاره:27::31:

layla-p
15-06-2009, 12:50
اقا جون شما پست هاي اوليه من تو اين تاپيك را ملاحظه نكردي.

vahid0801
15-06-2009, 14:37
اقا جون شما پست هاي اوليه من تو اين تاپيك را ملاحظه نكردي.
بله.گزاشتن عکس از کمباین فعلا ممکن نیست.بنده که سر برج دوباره شروع کردم عکس ازش میزارم:20:

good_messi
17-06-2009, 12:02
با سلام من بازي رو با مبدل epsx اجرا ميكنم ولي سيو نميتونم بكنم چرا؟

hasti_smile
17-06-2009, 12:24
می دونید من بازی رو تا سال 10 پیش بردم دیگه
می خواستم این یه سال رو برم با همه دوست شم اما یه چیزی توجهم رو به خودش جلب کرد
اینکه من توی بازی فقط تخم مرغ شیر و سیب زمینی صورتی رو 999 تا فروختم باقی محصولات در حد 600 یا 700 و بعضیهام حتی 200 تا هستن
وقتی تو فروختن 99 تا محصول یه رازی هست شاید تو فروختن 999 تاش هم باشه!!!؟؟
منظورم اینه که بعد از یازده سال چی میشه؟ احتمالن دیگه از همه ی چی 999 تا فروختی!

کسی هست که بدون کد گیم شارک از همه محصولاتش 999 تا فروخته باشه؟ خواهش می کنم بگید که من دیگه اینقدر وقت نذارم (اگه تو زندگی واقعی هم اینقدر کار می کردم حتما به جاهای خوبی می رسیدم)

hasti_smile
17-06-2009, 12:25
راستی به جز فرشته ی پشت آبشار و فرشته ی دریاچه ی کوهستان چه فرشته ی دیگه ای تو بازی هست؟

hasti_smile
17-06-2009, 12:42
دوستان من تو آشپزی گیر کردم 24 تا غذا کم دارم (البته شکلات هم ندارم) یه سیو داشتم که بیشتر غذاها رو درست کرده بودم ولی مموری کارتش گم شده
من اسم غذاهایی رو که ساختم میذارم لطفا دستور باقیشو برام بگین
grilled fish- sashimi- boiled egg -sushi- truffle rice- butter- cookie- hot milk -scrambled egg -mushroom rice -fried rice -dinner roll- omelet- bamboo rice -noodles- stew -raisin bread -
apple jam- grape jam- tomato juice- happy eggplant- cheese fondue- rosted potatoes - curry noodles- pop corn- carry- ice cream- tempura - cake- cheese cake- chirashi sushi - tempura moodles- mayonnaise S, m,l,xl- rice omelet- relaxation tea- pickled turnips - ketchup- fries- pizza- pickles - fruit latte- fried noodles- fruit juice -vegetableJuice- salad- veggie latte- stir fry- strawberry jam- strawberry milk- jam bun- mixed juice- greens

مثلا اون غذایی که با کدو تنبل درست میشد یا دستور درست کردن داروها .... همه رو گم کردم
کسی میتونه زحمت بکشه و بهم بگه؟

hasti_smile
17-06-2009, 13:24
ام کسی میدونه این کد گیم شارک چه میکنه؟؟؟
066 - Coin

hasti_smile
17-06-2009, 14:11
When I was fishing at the beach, all I get are cans or old boots. How
do I get fish from there?
A: See, if you get trashes you must throw them into the trash bin in the
Rose Square. Or, the easier way is to throw them into your basket, if
you're already have it. If you just throw them back to the ocean,
you'll fish them back again and again. So the main rule is to clean
the beach before getting big fishes.

میگم کی تاحالا تونسته همه ی ماهی ها رو بدون گیم شارک بگیره؟

hopee
17-06-2009, 17:49
با توجه به علاقه ی شما دوستان عزیز به این بازی و وجود شایعات فراوان در این بازی ،تصمیم گرفتم یک راهنمای کامل و خالی از هرگونه شایعه و دروغ بنویسم .
ضروری میدونم که بگم این راهنما رو فقط با استفاده از اطلاعات خودم ننوشتم بلکه این راهنما با استفاده از کتابجه لوحه خانه و اطلاعات شما دوستان عزیز تدوین شده در صفحات ابتدایی این راهنما نکات و مفاهیم کلی این بازی نوشته شده و در انتهای اون نکاتی رو که خودم کشف کردم و شاید شما هم میدونستید رو قرار دادم .
از دوستان و هاروست مون بازان عزیز تقاضا دارم این راهنما رو دانلود کنن و هر نکته ی جدیدی رو که خودشون در این بازی کشف کردن در انتهای این کتابچه بذارن تا در انتها یک راهنمای کاملو بدون نقص داشته باشیم .
از اونجا که انسان میتونه اشتباه کنه و من هم انسان هستم ممکنه تو این راهنما اشکالاتی وجود داشته باشه و من ازشما تقاضا دارم این راهنما رو ویرایش کنید .

با تشکر

GraphX
17-06-2009, 18:53
با توجه به علاقه ی شما دوستان عزیز به این بازی و وجود شایعات فراوان در این بازی ،تصمیم گرفتم یک راهنمای کامل و خالی از هرگونه شایعه و دروغ بنویسم .
ضروری میدونم که بگم این راهنما رو فقط با استفاده از اطلاعات خودم ننوشتم بلکه این راهنما با استفاده از کتابجه لوحه خانه و اطلاعات شما دوستان عزیز تدوین شده در صفحات ابتدایی این راهنما نکات و مفاهیم کلی این بازی نوشته شده و در انتهای اون نکاتی رو که خودم کشف کردم و شاید شما هم میدونستید رو قرار دادم .
از دوستان و هاروست مون بازان عزیز تقاضا دارم این راهنما رو دانلود کنن و هر نکته ی جدیدی رو که خودشون در این بازی کشف کردن در انتهای این کتابچه بذارن تا در انتها یک راهنمای کاملو بدون نقص داشته باشیم .
از اونجا که انسان میتونه اشتباه کنه و من هم انسان هستم ممکنه تو این راهنما اشکالاتی وجود داشته باشه و من ازشما تقاضا دارم این راهنما رو ویرایش کنید .

با تشکر

دوست عزيز بي زحمت با فرمت doc يا pdf ميزاشتي
واسه كسايي كه ورد 2007 ندارن
به هر حال ممنون

Leyth
19-06-2009, 15:03
سلام و درود به شما بروبچه های هاروست مونی.

این چند وقتی که نبودم، نمی خواستم بی خبر برم. ولی خوب چند تا از دوستان می دونن که یه کسایی مارو بی خبر بردن! (خوب شد بعدش خبرمو نیاوردن!)
به هر حال برگشتم، و خیلی دوست دارم که باز هم از شرکت در مباحث این تاپیک لذت ببرم.

می بینم که ماشاالله به صفحات سنگین تاپیک اضافه شده. فکر نکنم بتونم همه اش رو بخونم چون اینترنت بد جور قاط زده. اگر سوالی از من پرسیده شده، یا سوال بی جوابی در تاپیک هست بگید.

به دوستانی که تازه به جمع ما اضافه شدن خوش آمد میگم. امیدوارم لحظات خوشی رو سپری کنند.

_

دوستان دست خالی هم نیومدم، یه سری کد گیم شارک جالب هست، و یک سری توضیحات و نکات و لطایف...

_____

خوب... درازگویی بس است. تا حالا در مورد درجات قلب دخترها جوک گفتیم؟ چرا گفتیم... ولی نکاتی هم مونده:

800767A0 . این آدرس گیم شارک مربوط میشه به قلب کارن. توی کتابا و غیره مقدار این آدرس FFFF هست. که در واقع قلب کارن قرمز میشه. اگه اون پستم در مورد سیستم هدیه دادن در HM:FoMT رو خونده باشید، می تونید یک ذهنیتی هم از این سیستم در HM:BTN پیدا کنید. نیاز به توضیح واضحات نیست، فقط یک نگاه اجمالی: بین 0 تا 65535 تقسیم بندی شده، به ازاء هرهدیه و میزان تاثیری که روی شخص داره، یک عدد افزایش پیدا می کنه و با گذشتن از مقدار خاصی، رنگ قلب تغییر میکنه، در HM:FoMT این تقسیم بندی مساویه. مثلا از 0 تا 5000 سیاه، از 5000 تا 10000 بنفش و... . اما اینجا، توی سیستم افزایش درجه ی دوستی در هاروست مون پلی استیشن (سا3دهمپا) این تقسیم بندی ها در شرایط دسیمال (Decimal) به این صورت هستند:

از 0 _ _ تا 4919 : سیاه.
از 4920 تا 19999 : بنفش.
از 20000 تا 29999 : آبی.
از 30000 تا 39999 : سبز.
از 40000 تا 49999 : زرد.
از 50000 تا 59999 : نارنجی.
از 60000 تا 65535 : قرمز.

پرواضح است که وقتی شما درجه رو از سیاه به بنفش می رسونید، خیلی زود انجام میشه. و احتمالا احساس کردید که: تا رنگ بنفش آبی شود، قلب صاحبش شاکی شود.

و نتیجه ی کار:

800767A0 Karen
80076EF0 Ann
80077298 Elli
80077BBC Mary
800786B4 Popuri

و اعداد:

0000 to 1337 = Black
1338 to 4E1F = Purple
4E20 to 752F = Blue
7530 to 9C3F = Green
9C40 to C34F = Yellow
C350 to EA5F = Orange
EA60 to FFFF = Red

=====

8012DB4B 0000

این کد رو احتمالا بلدید. با این کد میشه زودتر ماهی گرفت. منظور اینه که فاصله ی بین پرتاب چوب ماهی گیری تو آب و تکون خوردن قلاب بسیار کم میشه.

=====

آدرسهای قدرت و فرسودگی:
80071A14
و
80071A16

مقدار اولی رو بگذارید 00C8 تا استامینای شما بشه 200 .
حتما احساس کردید که زدن کد داشتن هر 10 توت فرنگی قدرتی بچه خر کنیه و عملا به قدرت شما هیچی اضافه نمی کنه و فقط 10 تا توت فرنگی ِ بی مصرف اون بالا نشون میده.

و مقدار دومی هم زیاد مهم نیست چند می گذارید. چون فقط در صورتی که درجه فرسودگی تون بشه 100 مریض میشید. اصلا توضیح اضافه نمی خواد، بزارید 0000 خیالتون راحت باشه.

=====

با این کد ها می تونید به راحتی از کوتوله ها کار بکشید. (یکی از کاربردی ترین کد ها برای وقتی که خیلی کار روی سرتون ریخته)

3007A6F0
مربوط میشه به کاری که کوتوله ی قرمز انجام میده.
عددش رو این طوری بگذارید:

0000 : بیکار.
0001 : فروختن محصولات.
0002 : آبیاری.
0003 : اینو نمیدونم. مثل فروختن محصولاته فقط با علامت آبپاش.
0004 : نگهداری حیوانات.

اما این کد:
3007A6EA
مهارت کوتوله ی قرمز رو در نگهداری از حیوانات تعیین می کنه. عددش رو بگذارید 00FF و حالش رو ببرید.
3007A6E6 : مهارتش تو برداشت محصول.
3007A6E8 : مهرتش تو آبیاری.

یه کد دیگه:
3007A6EC : روزهایی که برای کار کردن مونده. مثلا 00FF . یعنی 255 روز مونده تا کار کوتوله ی قرمز تموم بشه.

برای کوتوله های دیگه:

3007A7E8 000? Nappy's Job
3007A7E4 00## Days left for Nappy's Job
3007A7DE 00## Nappy Harvesting Skill
3007A7E0 00## Nappy Watering Skill
3007A7E2 00## Nappy Animal Skill

3007A8E0 000? Timid's Job
3007A8DC 00## Days left for Timid's Job
3007A8D6 00## Timid Harvesting Skill
3007A8D8 00## Timid Watering Skill
3007A8DA 00## Timid Animal Skill

3007A9D8 000? Hoggy's Job
3007A9D4 00## Days left for Hoggy's Job
3007A9CE 00## Hoggy Harvesting Skill
3007A9D0 00## Hoggy Watering Skill
3007A9D2 00## Hoggy Animal Skill

3007AAD0 000? Staid's Job
3007AACC 00## Days left for Staid's Job
3007AAC6 00## Staid Harvesting Skill
3007AAC8 00## Staid Watering Skill
3007AACA 00## Staid Animal Skill

3007ABC8 000? Bold's Job
3007ABC4 00## Days left for Bold's Job
3007ABBE 00## Bold Harvesting Skill
3007ABC0 00## Bold Watering Skill
3007ABC2 00## Bold Animal Skill

3007ACC0 000? Aqua's Job
3007ACBC 00## Days left for Aqua's Job
3007ACB6 00## Aqua Harvesting Skill
3007ACB8 00## Aqua Watering Skill
3007ACBA 00## Aqua Animal Skill

=====

و در آخر هم یک نکته: انداختن هر اشغال روی زمین باعث میشه که به درجه ی Littered شما 1 تا اضافه بشه. و از تمامی اهالی دهکده هم یکی یه دونه از درجه دوستی کم میشه. و احتمال وقوع یک طوفان هم تو تابستون بالا میره. پس دهکده ی ما: آشغال دونی.

====

به پایان آمد این دفتر، حکایت هــمــــچــــــــنـــــــ ـــــــــان باقیست.

A.Fire
20-06-2009, 11:16
یه نفر لطفا قیمت انواع شیر و پنیرو پشمو .کاموا و تخم مرغو عسلو سسو بزارهاینو دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا Word 2007 باز میشه.

Leyth
20-06-2009, 17:09
ام کسی میدونه این کد گیم شارک چه میکنه؟؟؟
066 - Coin

با سلام :19:

آبجکت هایی که بعضی از این کدهای گیم شارک (با آدرس های کوله، جعبه ابزار و یخچال) میارن، اغلب بی مصرف هستن و یا باعث هنگ کردن بازی می شن.

مثلا این کد:
80071AC0 003B
چی کار می کنه؟ از همون سنگ بزرگها میاره توی اسلات 1 کوله پشتی. خوب این اصلا فایده ای نداره و بدتر باعث نابود شدن بازی ما میشه.
و کد 0066 هم بی مصرف محسوب میشه. چون ما به ایکون کیسه طلا اصلا احتیاجی نداریم (از همون کیسه های طلایی که تو معدن در میاریم و 10 تا به پولمون اضافه می کنن) . اون ها باید یکسره وارد جیب ما بشن و وجود اونها توی کوله لازم نیست و مایه ی دردسره.

این یه لیست از اون کدهایی که یا بی مصرف هستن یا خطرناک:

03C : rock
03D : stump
050 : Grass
066 : Coin
067 : Power Berry
068 : fodder
069 : Chicken feed
06A : Fodder
06B : Chicken feed
06C : fish food
06D : rucksack lv2
06E : rucksack lv3
06F : PocketStation
070 : Gift Wrap
071 : Vase
072 : Knife
073 : Frying Pan
074 : pot
075 : Mixer
076 : Whisk
077 : Rolling Pin
078 : Oven
079 : seasoning set

083 : Beehive
0A4 : Gift *1

*1 توضیح: اولش به نظر یک وسیله ی مجانی برای بالا بردن قلب دخترها میاد. ولی این یک تله است! :21:
و بد تر قلب دختر رو پایین میاره. انگاری ورداشتید سنگ کادو کردید.:41:

0A8 : set meal
0a9 : wild grapes wine
0AA : Milk
0AB : Water
0AC : Snowcone
0D9 : Pasta
**
0ED : Carp
0EE : Char
0EF : Catfish
0F0 : Squid
0F1 : Angler
0F2 : sea Bream
**

** توضیح: اینا خود ماهیها هستن و نه برگ پرینت شده ی اونها (کد های 07D تا 082 ). البته هیچ کدوم از اینها استفاده نمی شن. ولی خوب برای دیدن برگ ها هم شده میتونید کدهای انها رو بزنید.
ولی کدهای 0ED تا 0F2 بازی رو خراب می کنن.

0F6 : Moonview Dumplings
108 : cat
109 : Chicken
10A : Chick
11B : Triangle Sandwich
11C : Deluxe Sandwich
11D : rice ball
11E : Red Bean Bun
11F : Pizza
120 : Meat
121 : Toast
126 : Mystic Berry
128 : Spring Seeds
129 : Summer Seeds
12A : Autumn Seeds
12B : Toy Chick
12C : Cow Reins
12D : god Map
130 : salad
131 : Apple pie
132 : Cheese Cake
133 : Cookie
134 : Water
135 : roasted corn
136 : Pasta
137 : Pizza
139 : Aja Grapes
13E : Water
13F : mayonnaise Maker

خوب... امیدوارم بین این کدها اشتباهی نکرده باشم. اگه اشتباه تایپی و ... که باعث می شد کد ها هم اشتباه وارد بشن دیدی، حتما بگید تا اصلاح کنم.

layla-p
20-06-2009, 18:01
اقا جون من ورد 2007 ندارم راهنماتو دان ميكنم باز نميشه يه كاريش كن.

Moosivandm
20-06-2009, 21:01
سلام
چه جوری میشه درصد مزرعه رو به 100 رسوند؟!
30% حیوانات
10% خونه
20% زن و بچه
10% غذاها
20% قلب سگ و اسب

پس اون 10% آخر چیه؟!

vahid0801
20-06-2009, 22:13
دوستان عزیز یه چیز ازتون خواستیما :19: :10:

در مورد وقت ازدواج تو بازی.به نظر شما بهترین وقت کیه؟این موضوع مهمیه:20:.یه بحث بزاریم شرکت کنید

Zende
21-06-2009, 00:16
دوستان عزیز یه چیز ازتون خواستیما :19: :10:

در مورد وقت ازدواج تو بازی.به نظر شما بهترین وقت کیه؟این موضوع مهمیه:20:.یه بحث بزاریم شرکت کنید

خوب بهترین وقت ازدواج سال دوم هست بعد از روز ولنتاین که دخترا برات کادو میارن توی اون دوسال شما باید سعی کنی خونتو بزرگ کنی و بتونی کادوهای دخترارو ازشون بگیری نگه داری مثلا شکلات که چیز خیلی مهمی هست مخصوصا اینکه قلب همه آبی باشه بعد از اون سریع ازدواج کن پرو نشن:دی
برای اینکار از ترفندهای بازی می تونید کمک بگیرید یعنی یه بار بازی کنی حیوانات درجه آخرو داشته باشی بعد منتقل کنی اونجا گرفتی؟:31::10:

رندی ا
21-06-2009, 09:50
سلام من به خاطر این بازی قشنگ در این سایت عضو شدم من یک درخواست ازشما دارم می تونید بگید چه جوری در مسابقه ی اسب سواری برنده بشم

iman reza
21-06-2009, 10:15
سلام من هم برگشتم
كمكي خواستين می تونم کمکتون کنم
وسلام ویژه ای خدمت leyth عرضه مي دارم ومنتظر برگشتن خانوم مهندس هستیم که یهو غیبش زد
بهترين روز ازدواج هم 30تابستان سال دوم
کسی دموهای بعد ازدواج رو داره برام بزاره

Leyth
21-06-2009, 11:18

با تشکر

اول سلام به دوست و همسنگر، امید عزیز.

کارت خیلی ارزشمنده. بالاخره این کارو یکی باید شروع می کرد تا یه راهنمای کامل، حتی از کمترین جزئیات داخل بازی ساخته بشه.

ولی...

(رفیق آماده باش که بد جوری می خوام بکوبمت!) :27::46::27:

یه سری انتقاد داشتم... امیدوارم سازنده باشه و تو هم به دل نگیری. با توجه به اینکه خودت هم گفتی: اگه اشکالی داشت...:5:

1. غلط املایی زیاد داشت.

Harvest moon back to nathor

قربونت برم ... دیگه تو که نباید تو نوشتن اسم بازی غلط املایی داشته باشی...
(این فقط یک مشت بود نمونه ی خروار)

غذاها:Ingredient
تركيبات Utensils
لوازم آشپزخانه Seasoning
چاشني، افزودنيVariation

این جا رو باید اصلاح کنی. اولی یعنی ترکیبات، دومی یعنی لوازم آشپزخانه، سومی یعنی چاشنی و چهارمی یعنی تغییرات.

اما اصل انتقاد من اینجاست:
بو و رنگ ادبیات لوحه خانه توی راهنمات هست. و همون حرف ها و همون کلمات توی اینجا هم هست. باید بیشتر دقت می کردی. اکثرا اشتباهات مترجم لوحه خانه رو اصلاح نکردی...

گوشي هدفون Earrings: 33 مدال

اون یعنی گوشواره. نه هدفون.
(این هم مشت بود نمونه ی خروار)

معری افراد دهکده همون معرفی توی لوحه خانه بود. پر از اشتباهات توی ترجمه...

او از ماما استفاده می کند!

She Used to be mama
او سابقا ماما بود.

(این انتقاد رو به ویراستار و نویسندگان لوحه خانه دارم) ببین، این سبک رو اصلا نمی پسندم... بهتره کامل در مورد یکی در یک بخش صحبت بشه که خواننده سردرگم نشه. یه جا در مورد علاقه مندی ها صحبت کنیم... یه جا معرفی شون کنیم... یه جا ... این طوری فایده نداره. انسجام کار به هم می ریزه.
البته دیدم بعضی جاها اشتباهات رو اصلاح کرده بودی... خیلی برام ارزش داشت.

بخش دمو ها رو می تونیم خیلی گسترش بدیم. Iman reza و Aquaquest عزیز و گرامی که ترکوندن. (درموردش آخر پست بیشتر توضیح می دم)

اگر تخم طلا را آب پز كنيد قيمت آن خيلي زياد ميشود.

نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:
به هیچ وجه... آب پز کردن تخم طلا اون رو به درجه ی E نزول میده و عملا قیمتش میاد پایین. (فکر کنم لابه لای پستام این هشدار رو به گیمر ها داده بودم.)

در زمستان وارد غار زيرزميني در سمت کوهستان در طرف درياچه شويد و زمين را حفر کنيد تا به آخرين طبقه غار برسيد و وارد درياچه زيرزميني غار شويد. آب‌پاش را با آب از درياچه پر کنيد تا آب‌پاش بي‌نهايت داشته باشيد.
:18:
اگه اشتباه نکنم این شایعه رو قبلا رد کرده بودم... ولی رفتم دیدم که واقعا وقتی آبیاری می کنیم از 100 تا کم نمیشه. اما نکته اینجاست: وقتی داخل معدن آب بپاشیم از تعدادش کم نمیکنه. و ما فک می کنیم آب پاشی بینهایت شده!

بخش مربوط به طلاق خیلی جالب بود. من دارم میرم که کارن رو طلاق بدم.:13:

قضیه ی گلخونه و سگ... شایعه است.
راهنماییت برای رسوندن درجه ها به 400 ، تخم مرغ و آن ، انگورها و ... خیلی مفید و قابل استفاده هستند.

.
خوب کوبیدن تموم شد... امید وارم این تحلیل و انتقاد رو به دل نگیری و بدونی که دلم می خواد کار توپی از آب در بیاد و مثل کار لوحه خانه ماست بندی نباشه.

بهتره راهنما فعلا خام باشه. یعنی هیچی نداشته باشه، به جز راهنماییهای دوستان و نکاتی که بچه ها گفتن. هرکی هرچی داشت بگه. بعد دوستانی که اینترنت پر سرعت و وقت کافی دارن، لطف کنن و تمام این پست های مفید رو داخل یک فایل ورد بریزن. (ترجیحا با فرمت RTF یا DOC که همه بتونن استفاد کنن.) و برای دانلود بزارن و از اون به بعد میشه با خیال راحت و با مواد خامی که در اختیارمون هست، راهنما رو بسازیم. هرکی نظری میده، نقدی میکنه، اشکالی میگیره، تا کار درستی از آب در بیاد.

* یک نکته هم در مورد دمو ها: بهتره دمو ها در یک راهنمای جداگانه بیان. البته اشاره به دمو و ... داخل راهنمای اصلی باید گنجونده بشه. ولی عکس دمو و توضیحاتش می تونه داخل راهنمای جداگانه، همراه با این راهنما (مثلا به صورت پیوست) ارائه بشه.

بهتره این کار ارزشمند امید عزیز باعث بشه ما کار ساخت راهنما رو استارت بزنیم. می تونیم مثلا هر 50 صفحه رو به یک کارشناس بدیم تا بازرسی کرده و پست های مفید رو دستگیر کنه و به ما تحویل بده.

از همه ی دوستان هم تقاضا دارم هر مطلبی در مورد این بازی به هر زبونی داشتن و پیدا کردن بگن تا همه اش جمع آوری و این راهنما کامل بشه.

با تشکر از همه، مخصوصا امید عزیز.
به امید ساخت راهنما...

Leyth
21-06-2009, 11:33
سلام
30% حیوانات
10% خونه
20% زن و بچه
10% غذاها
20% قلب سگ و اسب

پس اون 10% آخر چیه؟!

اون 10 درصد مال توت فرنگی قدرتیه که توی نسخه هایی که ما داریم به درصد مزرعه اضافه نمی کنن.
و غذا ها هم مثل اینکه یه چندتاییش کمه و 8 درصد اضافه میکنن.
و در نتیجه 88 درصد آخرین درصدیه که ما میتونمی به دست بیاریم و هرکی 88 درصد داره انگاری 98 درصد رفته.

=====

به سلام ایمان خان.
دست به کار شو که داره کار ساخت راهنما شروع میشه...

دوستان تا پیغام های خصوصی و پروفایل ازد بشن، میتونیم همین جا تقسیم وظایف کنیم. هرکی پایس بزنه قدش...

Zende
21-06-2009, 11:41
خوب اون قضیه ی شایعه ی گل خونه با سگو که من چند بار بهش اشاره کردم اگه این کارو بکنید قلب سگتون کم میشه و گل خونه هم خراب میشه تنها یک راه وجود داره که گل خونه خراب نشه اونم اینه که هیچ بزری توش نباشه یا اگه هست در حد 4 نقطه روی زمین باشه اگر یه ذره در اومده باشه گل خونه رو هواست.
یه چیز دیگه اگه شما میخواهید زمانتون از دست نره و درجه ی تبرتون زیاد بشه و شما انرژی لازمو دارید تبر را برداشته و بر روی میز خونتون بزنید میز ناهار خوری 100 % تست شده تضمینی با تخفیف ویژه:دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gifالبته این مورد میتونه در مورد چکش هم کمکی عملی باشه.
آقا نمیدونم مشکل ورژن شما چیه ما والله تا 92 یا 93 درصد میرفتیم دیگه بقیشو برای غذا ها گیر میکردیم نمی دونم شما مشکلتون چیه البته الآن که سیوشو ندارم فقط من هم نیستم سعید جان هم تا 95 96 رفته بود>>>>>>>>>>>sanr.

vahid0801
21-06-2009, 11:46
خوب بهترین وقت ازدواج سال دوم هست بعد از روز ولنتاین که دخترا برات کادو میارن توی اون دوسال شما باید سعی کنی خونتو بزرگ کنی و بتونی کادوهای دخترارو ازشون بگیری نگه داری مثلا شکلات که چیز خیلی مهمی هست مخصوصا اینکه قلب همه آبی باشه بعد از اون سریع ازدواج کن پرو نشن:biggrin:
برای اینکار از ترفندهای بازی می تونید کمک بگیرید یعنی یه بار بازی کنی حیوانات درجه آخرو داشته باشی بعد منتقل کنی اونجا گرفتی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
مهندس.نگرفتم.میخوای این بازی رو به من یاد بدی؟:13:
نا سلامتی ما...............:5:
هر چی تو این بازی باشه تو دست داشته.چیی نیست که تو این بازی تا سال 5 ندونم.من تو این سیوم که یه ماهی هست بازی نمیکنم. قبل از زمستون سال اول با خونه 100 ازدواج کردم و بذز 4 سال رو خریدم.حسابشو بکن دیگه.
اما ازدواج تو سال اول بهم نچسبید.از اول میخوام بازی کنم.

سلام من هم برگشتم
كمكي خواستين می تونم کمکتون کنم
بهترين روز ازدواج هم 30تابستان سال دوم
کسی دموهای بعد ازدواج رو داره برام بزارهدلیل بیار.چرا؟خودت تو بازی کی ازدواج کردی؟من که زود ازدواجیدم کلی دمو پرید
بعد از ازدواج دمو زیاد هست.دموها هم بستگی به خیلی چیزا دارن.

سلام
30% حیوانات
10% خونه
20% زن و بچه
10% غذاها
20% قلب سگ و اسب

پس اون 10% آخر چیه؟! اون 10 درصد اخره که این 425 صفحه رو تو این انجمن درست کرده.خیلی حرف در موردش هست

سلام من به خاطر این بازی قشنگ در این سایت عضو شدم من یک درخواست ازشما دارم می تونید بگید چه جوری در مسابقه ی اسب سواری برنده بشماول از همه عضویتت رو تبریک میگم.
واسه برنده شدن تو مسابقه اسب.باید اسبت کامل 10 قلب باشه.مگه اینکه گیم شارک بزنی.بعدش هم بلد باشی چطور تو مسابقه از دکمه ها استفاده کنی و ضربدر بزنی.اگه انگلیسی بلدی تو کتاب خونه در موردش چیزای زیادی نوشته که میتونه کمکت کنه

همگی موفق باشید

hopee
21-06-2009, 12:49
اول سلام به دوست و همسنگر، امید عزیز.

کارت خیلی ارزشمنده. بالاخره این کارو یکی باید شروع می کرد تا یه راهنمای کامل، حتی از کمترین جزئیات داخل بازی ساخته بشه.

ولی...

سلام به دوست عزیز Leyth
از برگشتنت خیلی خوشحال شدم
خوش اومدی .
خواهش میکنم .البته باید بگم و قبلا هم گفتم که این کار رو به امید همکاری شما شروع کردم .

قربونت برم ... دیگه تو که نباید تو نوشتن اسم بازی غلط املایی داشته باشی...
(این فقط یک مشت بود نمونه ی خروار)

نوشته شده توسط hopee -مقدمه راهنما:
از اونجا که انسان میتونه اشتباه کنه و من هم انسان هستم ممکنه تو این راهنما اشکالاتی وجود داشته باشه .

یه سری انتقاد داشتم... امیدوارم سازنده باشه و تو هم به دل نگیری. با توجه به اینکه خودت هم گفتی: اگه اشکالی داشت...
خواهش میکنم .
اصولا من شخص انتقاد پذیری هستم و این انتقاد های سازنده نه تنها منو ناراحت نمیکنه ، بلکه خوشحالم مشم .
این راهنمایی که من درست کردم فقط شالوده و زیر بنای راهنمای اصلی که با کمک شما نوشته میشه هستش و قطعااشکالات فراوانی داره.

نوشته شده توسط hopee -مقدمه راهنما:
و من ازشما تقاضا دارم این راهنما رو ویرایش کنید .

ویراش:ویرایش عبارتست از رفع اشکالات املایی ،
1. غلط املایی زیاد داشت.
(در کار های ترجمه شده ) نکات دستوری-نگارشی و مطابقت با زبان فاسی معیار :
این جا رو باید اصلاح کنی. اولی یعنی ترکیبات، دومی یعنی لوازم آشپزخانه، سومی یعنی چاشنی و چهارمی یعنی تغییرات.

اون یعنی گوشواره. نه هدفون.

اما اصل انتقاد من اینجاست:
بو و رنگ ادبیات لوحه خانه توی راهنمات هست. و همون حرف ها و همون کلمات توی اینجا هم هست. باید بیشتر دقت می کردی. اکثرا اشتباهات مترجم لوحه خانه رو اصلاح نکردی...

نوشته شده توسط hopee-مقدمه راهنما:
ضروری میدونم که بگم این راهنما رو فقط با استفاده از اطلاعات خودم ننوشتم بلکه این راهنما با استفاده از کتابجه لوحه خانه و اطلاعات شما دوستان عزیز تدوین شده.

در آخر باز هم از Leyth عزیز ،دوست خوبم به خاطر انتقادهای جالبش تشکر میکنم و امید وارم قانع کننده بوده باشه .
و باز هم از تمامی دوستان تقاضا دارم به گروه مولفان راهنما بپیوندن ....

سلام من به خاطر این بازی قشنگ در این سایت عضو شدم من یک درخواست ازشما دارم می تونید بگید چه جوری در مسابقه ی اسب سواری برنده بشم
سلام دوست عزیز عضویتتو تبرک میگم .
در ضمن خیلی خوش سلیقه هستی که از این بازی خوشت میاد:31:(البته همه بچه های این تاپیک خوش سلیقه هستن .)
1.اگه بخوای خودت برنده بشی،یعنی با اسب خودت ،همونطور که دوستان گفتن باید اسبت ده قلبه باشه و نذار زیاد خسته بشه و در جریان مسابقه اگه با PS1 بازی میکنی فکر میکنم بک بار ضربدر و یک بار مثلث رو تند تند بزنی (مثل مسابقه شنا )
2.اگه میخوای تو شرط بندی برنده بشی ،اگه با PS1 باز میکنی کاملا با توجه به شانسی هستش که داری .اگه با PC بازی میکنی یه ترفند جالب وجود داره :
(البته مدتی قبل فکر میکنم Leyth عزیز این ترفند رو تو این تاپیک گذاشته بود.)
و اما ترفند:
وقتی وارد میدان شهر شدید ،بازی رو سیو کن ،بعد بدون خرید بلیط شرکت کن و ببین کدوم اسب برنده مشه و اگه ضریب اسب برنده ،(یعنی عدد های که در سمت راست اسم اسب نوشته میشه ) بالا بود ، بازی رو لود کن و فقط روی اسبی که ضرش بالاستو میدونی که برنده میشه شرط بندی کن.
یه کار بهتر با یه مثال :
فرض میکنیم اسبی که ضریبش مثلا 20 هستش ،برنده شده ، تو برای توت فرنگی 1001 مدال لازم داری که با توجه به ضریب اسب میشه تقریبا 51 بلیط (که اگه ضربدر 20 بشه 1001 مدال به دست میاری)
نکته اینجاست : به جای 51 بلیط ، 56 تا بخر که میشه تقربا 1100 مدال ، با این 1100 تا مدال توت فرنگی قدرتی رو بخر و بقشو قارچ جنگلی بخر و اون ها رو بفروش تا به این ترتیب مقدار زیادی از پول مصرفیت جبران بشه.

vahid0801
21-06-2009, 14:48
1.اگه بخوای خودت برنده بشی،یعنی با اسب خودت ،همونطور که دوستان گفتن باید اسبت ده قلبه باشه و نذار زیاد خسته بشه و در جریان مسابقه اگه با PS1 بازی میکنی فکر میکنم بک بار ضربدر و یک بار مثلث رو تند تند بزنی (مثل مسابقه شنا )
2.اگه میخوایتو شرط بندی برندهبش ،اگه با PS1 باز میکنی کاملا با توجه به شانسی هستش که داری .اگه با PC بازی میکنی یه ترفند جالبوجود داره :
(البته مدتی قبل فکر میکنم Leyth عزیز این ترفند رو تو این تاپیک گذاشته بود.)
و اما ترفند:
وقتیارد میدان شهر شدید ،بازی رو سیو کن ،بعد بدون خرید بلیط شرکت کن و ببین کدوم اسب برنده مشه و اگه ضرب اسب برنده ،(یعنی عددی که هرچی مدال بخری و اسب مورد نظرت ببره در اون عدد ضرب میشه ) بالا بود ، بازی رو لود کن و فقط روی اسب مورد نظرت که میدونی برنده میشه به تعداد مورد نیاز شرط بندی کن .
یه کار بهتر با یه مثال :
اگه اسبی که ضریبش مثلا 20 هستش ،برنده شد تو برای توت فرنگی 1001 مدال لازم داری و میشه تقریبا 51 مدال (که ضربدر 20 مشه و 1001 مدال به دست مباری)به جای 51 مدال 56 مدال بخر که مقدار پول مصرفیت زیاد فرق نمیکنه و با 56 مدال تقربا 1100 مدال به دست میاری و بقشو قارچ جنگلی بخر تا مقدار زیادی از پول مصرفیت جبران بشه و اون نه قارچ رو متونی به قیمت 1800 G بفروشی.ایول.چه جالب توضیح دادی.من که هیچی نفهمیدم:20::31:
درست میگی.هر بلیط شرط بندی 50 g هست.ضریبش رو یادم رفت.هر بلیط چندتا مدال بود؟
حالا ضریبش رو 3 در نظر میگیریم.اگه اسبی که روش شرط بستی برنده بشه و اول شانسش مثلا 23 باشه.اون ضریبه تو این 23 ضرب میشه و میشه تعداد مدالی ه برنده میشی.که اکثرا اونی که کمترین شانسو داره مثلا شانسش 3 یا 4 هست برنده میشه.اگه هم که رو اسبی که اول میشه شرط نبسته باشی پولت پر.
اما اگه خودت اول شی مدال زیادی میگیری.با 10 قلب البته