PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

tataloo_3q
14-03-2009, 16:47
هم سال اول میشه هم دوم (یا 5 تا مرغتو بفروش فکر کنم بشه)خودم تو سال 2 دیدم بعد اگه دمو مای که میگه می خواد همسرتون باشه گزینه 2 رو انتخاب کنید بزارید با اون استو باشه چون خودتون 5 تا دارید:46:بعد استو بهترین دوستتون میشه:20:

Leyth
14-03-2009, 17:17
سلام

در مورد تمرین دادن سگ:

1. باید سگ بزرگ و بالغ شده باشه (پاییز)
2. بهتره که قلبش تا آخر زیاد شده باشه.
2.1. شاید اگه هر روز بیش تر از 1 بار بلندش کرده و زمین بگذارید، علامت قلب بالاش نزنه. ولی احتمالا این کار به زیاد کردن قلب سگ کمک می کنه.
2.2. با سگ به رختخواب برید.
2.3. سوت بزنید و شروع به دویدن کنید. همون اوس کردن خودمونه.
البته منظورم این نیست که کار و زندگی رو ول کرده و به اینکار بپردازید. می تونید با کارهای مختلف ترکیبش کنید. مثلا از در خونه که اومدید بیرون یه سوت بزنید و بعد به کارتون برسید. در کل هر وقت یادتون افتاد یه سوت بزنید!
3. زنگوله رو بردارید و سگ رو هم بردارید توپ رو هم بردارید و بعد برید گاوداری خودتون. (Won به محض اینکه سگ بالغ شد میاد توپ رو می فروشه)
4. سگ رو زمین بگذارید و یک بار زنگوله رو به صدا در بیارید. اگه به طرف دام ها ندویده و پارس نکرد که واقعا شرم بر او! کار خیلی سخت میشه.

5. توپ رو پرت کنید و همونجا منتظر باشید تا بره بیاره. اینکار رو حدود 20 بار انجام بدید.بعد دوباره کار 3 رو انجام بدید.
6. همین طور باید این کار رو تکرار کنید. خیلی خیلی خیلی زیاد. اگر حوصله تون سر رفت زیرش رو کم کنید تا از جوش بیفته. بعد برید به بقیه ی کارها برسید تا روز های بعد.
7. همه روزه این کار رو تکرار کنید. برای راحتی کار، از کوتوله ها کمک بگیرید. به این صورت که وقتی اونها دارن غذای حیوانات رو میدن شما هم تمرین سگ رو انجام بدید.

نکات:
1. دلایل رفتن به گاوداری:
1.1. هدر نرفتن زمان
2.1. وسعت مناسب در مقابل مکان های مشابه. (البته مسافر خونه مناسب تره ولی در عوض دور تر)

2. هرچی قلب سگ بیشتر = شما موفق تر

در جواب اسکپتیک عزیز و گرامی جناب hopee

تغییر نام تاپیک: مبحثی در فلسفه ی الهیات و کمال در زندگی بشری.
شماره صفحه: 375
شماره ی پست: 3749
___

خوب بحث رو شروع میکنیم.

ببینید تعریف ابن سینا از متافیزیک، همان تعریف معلم اول است. و فلسفه ی وجود، چه نزد ارسطو و چه از دیدگاه ابن سینا، سوای اگزیستانسیالیسم غربی شناخته می شود. درواقع اگزیستانسیالیسم و فلسفه ی جدید، با کمال گرائی انسان در تضاد نیست. ولی با فلسفه ی قدیم در تضاد است. از آثار "ژان پل سارتر" فرانسوی که پرچمدار اگزیستانسیالیسم بود، چنین بر میاد که "وجود" را بر "ماهیت" مقدم می داند. در حالی که در فلسفه ی وجود، ماهیت سزاوار تر است تا وجود (متضاد با نام خود). این را می توانیم واژگونی فلسفی و یک طغیان بر فلسفه ی دیرین بنامیم.

نخستین فلاسفه ی اسلامی مانند الکندی میان دونظریه ی زیر مردد بودند:

1. فلسفه ی "وجود" ابن سینا : علم الهی از موجود مطلق بحث می کند و در جایی به پایان می رسد. این پایان، خود آغاز علوم دیگر است. و این علم کلی، مبادی سایر علوم جزئی بیان می شود. (نقل از مقدمه ی نخستین مقاله ی الهیات از کتاب النجات).
پس می توانیم نتیجه بگیریم که در عمل، کمال واقعی وجود ندارد. و ما هرچه قدر که تلاش در رسیدن به کمال بکنیم کمال هم از ما دور می شود. در آخر اگر به کمال هم برسیم، دوباره به سوی چیز کاملتری نظر خواهیم انداخت.

2. فلسفه ی "یکتانگری" پلاتوس: واحد اصل وجود است، عقل و سپس نفس از آن آمده است.
رسیدن به "اصل وجود" ی که پلاتوس در مورد آن صحبت می کند، همانا هدف و غایت رهروی مثل انسان است.
و "گوهر" انسان در پی "اصل وجود" است. و "عقل و نفس" که زاده ی اصل وجود هستند، همگام با جوهره ی بشر، قصد برگشت به زادگاه خود را دارند. و در نتیجه "اصل وجود" ، میعاد گاه انسان و گوهر وجودی اوست.
"اصل وجود" را می توان همان "کمال" نامید.

حال یک سوال: آیا این "اصل وجود"، خداست؟
از آثار ارسطو چنین بر می آید:
خداوند محرک بی حرکتی است که جهان را آفریده و حرکت نخستین را همچون علت غائی به ان داده است.
بنابراین از نظر ارسطو خداوند به جهان عنایتی ندارد. و قطعا این مورد پذیرش اصحاب دین - مخصوصا اسلام - نیست.

بیش از این جلو نمی رویم چون می خواهیم از اخطار و بن شدن برحذر باشیم.

1
.برای تکذیب یک موضوع یک متال نغز کافی است که آن مثال وجود ندارد و بر همگان واضح و مبرهن است که من بنده ی کمترین در برابر شما دوستان که مدت ها این تاپیک را زنده نگاه داشته اید ،هیچ چیز نیستم .(نقطه سر خط)
2.استدعا دارم.
3.در گفته ی من در کلمه حس ایهام وجود دارد . معنی نزدیک : حواس پنج گانه معنی دور و مد نظر : وقت و سلامت . حوصله (چون اون روزا وحشتناک سرما خورده بودم ) و اکنون دوره ی نقاهت را می گذرانم .
4.طرز تهیه حس:
مواد لازم
یک عدد حرف ح و یک عدد حرف س و یک کسره
طرز تهیه ح+س=حس
5. تشکر
6.موافقم
7.موافقم، انسان طالب کمال و غایت است و این در ذات انسان وجود دارد و هر انسانی همواره طالب رسیدن به کمال مطلق است و میتوان گفت هدف رسیدن به کمال است و بس.(دین و زندگی اول دبیرستان )
8.بستگی داره چه کمالی بخوای :
1.کمال الملک :باید بری نیشابور
2.کمال بشری : همه به دنبالشن و افراد کمی پیداش کردن و منم نمیدونم که کجاست.
3.کمال ملکی : میتونی بری فروشگاه بخریش.
4......
9.بنا بر 1 ما کوچیک شماییم .
10.ممنون ،انسان در آستانه سال جدید باید تغییر کنه حتی اگه تغییر آواتار باشه .

اول یک مثال بسیار بسیار نغز:
یارم به یک لا پیرهن خوابیده زیر نسترن .:|:. ترسم که بوی نسترن مست است و هشیارش کند

و یک مثال نغز + تناقض:

ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی .:|:. از این باد ار مدد جویی چراغ دل بر افروزی

2. دعایتان مورد قبول باری تعالی
3. ان شاءالله خدایتان شفا عنایت فرموده باشد.
4. بچه ها بدوید. یک غذای جدید به لیستمان اضافه شد.
در ضمن: آن ها را در قابلمه بریزید. وگرنه غذا می سوزد و شما به شهر نخواهید رفت.

7. زیر پنجم ابتدایی سخن بگوئید ما هم بفهمیم.
8. من عمو کمال خود را از شما می خواهم.

9. "."

10. تغییر + تغییر + n بار تغییر (n E Z) = کمال

___

The full moon following the harvest moon
It says to the moonlight:
Don't raise... Since I am raising
But your light is more magnificent with insight

aquaquest
14-03-2009, 17:19
یه سوال
من یادم رفتم بود باید برای پاییز مرغداری رو بزرگ کنم که دمو رایک رو ببینم که 5تا مرغ برای نگه دلری میاره حالا اگه سال اول نشه سال دوم میشه یا نه
سلام
مرغداری را هر چه زودتر بزرگ کن که بعدش گاوداری و بعدش هم خونه که بتونی مواد غذایی و محصولات را تو یخچال نگه داری و در مسابقه ی آشپزی و ... شرکت کنی . اما نگران نباش خود من هم این دمو را در پاییز سال دوم دیدم .

hopee
14-03-2009, 19:16
بیش از این جلو نمی رویم چون می خواهیم از اخطار و بن شدن برحذر باشیم.

موافقم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چرا کسی به این سوال ها جواب نمیده ؟(بابا دویست سال پیش اینارو پرسیدم .جواب بدید دیگهههههههههههههه)
1. اون داروهای دکترو که تو پستای خیلی قبلتر قرار بود درست کنید کسی درست نکرده؟
2.تا به حال مادر بزرگ _Ellen برای شما ها چیزی بافته ؟
3.تو این بازی لباسای دیگم هستن که بپوشیم ؟
(اخه این مزرعه دار بینوا از کودکی این لباسا تنشن "به جز لباسی که در مراسم ازدواج میپوشه")

iman reza
14-03-2009, 20:01
موافقم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چرا کسی به این سوال ها جواب نمیده ؟(بابا دویست سال پیش اینارو پرسیدم .جواب بدید دیگهههههههههههههه)
2.تا به حال مادر بزرگ _ellen برای شما ها چیزی بافته ؟
(اخه این مزرعه دار بینوا از کودکی این لباسا تنشن "به جز لباسی که در مراسم ازدواج میپوشه")

اخه این سوال های تو سوال های بقیه بچه ها هم هست

hopee
14-03-2009, 20:41
اخه این سوال های تو سوال های بقیه بچه ها هم هست
1.اون پروژه که قرار بود داروهای دکتررو درست کنیم هیچ وقت تموم نشد و دیگه کسی دنبالشو نگرفت.
2.این سوال بیشتر مخصوص اعضای جدید هستش شاید اونا موفق شدن چون این کار غیر ممکن نیست .(و این تو پستای قبلی نیست )
3.اگه جواب سوال 2 مثبت باشه ممکنه این سوالم جواب جدیدی داشته باشه .(اینم تو پستای قبلی نیست .)

iman reza
14-03-2009, 23:12
وای وای وای وای
Iman rezaدمومین دمو رو هم که کسی ندیده بود رو دید وتا ساعاتی دیگر این دمو رو به صورت میکس شده در این سایت قرار خواهد داد که در این دمو گری به مزرعه شما امده وبقیه ماجرا
به ادامه اخبار توجه کنید

ولات پیامبر اکرم برهمه مسلمانان جهان مبارک
اینم عیدیتون
دمو گری وارد می شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza17.JPG

موافقم
2.تا به حال مادر بزرگ _ellen برای شما ها چیزی بافته ؟

بیچاره توی عروسی اش هم فقط لباس عوض میکنه
ولی اون کلاه کماکان تا وادی الهی او را همراهی خواهد کرد ( حتی موقع خواب )
در ضمن کسی میدونه این دختره توی عکس کیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمو گری وارد می شود

این دمو رو من اولین باری که بازی کردم اتفاقی دیدمش

چند روز بعد گری یه چکش نشکن درست میکنه که مثل رییس موپالمو گند میزنه.
ولی ماری میاد و بهش دلداری میده و با هم میرن به ... .
بقیه شو در نسخه اورجینال بدون سانسور باید ببینید :31:

Leyth
14-03-2009, 23:20
موافقم
2.تا به حال مادر بزرگ _Ellen برای شما ها چیزی بافته ؟

1. داروهای دکتر مال HM:FoMT هستند. فکر کنم اون موقع بحث سر ساختن داروی دکتر با آب و علف و ... بود که سر به دست آوردن همون آب پروژه شکست خورد. واقعا ناتوانی انسان در این قضیه مشهود است! یک پارچ آب نتواند که بسازد. درضمن اون دکتر بدبخت سالها درس خونده تونسته 2 تا دارو بسازه.
کار هر چیز نیست...:31:

2. مادر بزرگ الن ... گلاب به روتون بی تربیتی خودش رو هم نمیتونه بشوره، چه برسه به بافتن.

3. همیشه یک دستکش سفید دستمون هست که یه ذره هم کثیف نمیشه. این از نظر من مهم تر از بافتنی نبافتنه.
از خواب که پامیشیم با لباس کار پا میشیم. وقتی که می خوابیم با لباس کار میخوابیم. و قتی که میخندیم با لباس کار میخندیم... وقتی به پارتی میریم با لباس کار میریم... . وقتی ...

Jailed as a commie leader

بشر = رؤیا پرداز بزرگ.
البته رؤیای بزرگ = اختراع بزرگ.

_____

Oh my dear Harvest moon ... I Smell your Spring's scent.
I love i love i love you. I love you in various kind.
Said to wind to blow that thing ... Did you see that broken bent?

that was the massage of south wind

:8:

brain
15-03-2009, 00:32
از این پستا که داستان بازیو لو میده نذارید توروخدا :31: من تا میام بخونم می بینم در مورد داستانه بازیه که خیلی جلوتره :31:
میگم اگه داستانه بازی یکی نیست این پست هارو بخونما ... :31: !!!؟؟؟

aroosak_kooki
15-03-2009, 01:13
ولات پیامبر اکرم برهمه مسلمانان جهان مبارک
اینم عیدیتون
دمو گری وارد می شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza17.jpg

واااایییی گل کاشتی !
دستت درد نکنه
فقط یه سوال ... چوبهای مزرعه رو نشکونده بودی مگه ؟ یا سنگاش رو ؟!!!

iman reza
15-03-2009, 07:45
سلام
بچه ها امروز تا ظهریکم بیشتر سر بزنین چیزا جلبی براتون دارم
دمو گری 4روز پشت سر هم هست که روز اول میاد تو خونت بالای سرت یه علامت تعجبه وای میسه که من نتونستم ازش عکس بگیرم وبهت می گه تعجب نکن ودرباره کاری که پدربزرگش نتونسته انجام بده حرف می زنه فرداش میاد علافهای هرز مزرعه رو می چینه فرداش با چکش میاد که چکش رو بهت می ده ولی چکش می شکنه و ماری میاد وبنده خدا جلوش ضایع می شه وروز چهارم میاد ازت بابت این چند روز تشکر می کنه
عکسا رو تا ظهر می زارم با چندتا چیز دیگه

عروسک جون وایسا تو عکسا کاملا راه دیدن دمو وبقیه سوال های احتمالیتون رو جواب می دم

خوب بریم سرب اولین مطلب جالب(برای من) امروز
اینو به کمک استاد ادبیات وهنر جنابleyth فهمیدم
یادتون میاد که یه عکس گزاشتم که تو عکس با گری صحبت می کردم که دوتا گزینه داشت
حالا اصل ماجرا ما وقتی شوهر شراب فروش میاد که بهمون پیشنهاد کار بده ما دوتا راه درس داریم یکی که اون رو قبول وبریم به کلیف هم بگیم که با هم کار کنیم
یا قبول نکنیم وبریم به کلیف بگیم که اون تنهای کار رو به عهده بگیره
حالا این راه سوم هم داره که بریم به گری بگیم که اون دوا گزینه رو بده
خوب برم عکسا روزبعدی دمو گری میکس کنم که تا چند دقیقه دیگه براتو می زارم

tataloo_3q
15-03-2009, 10:12
سلام مرسی از عکس هاتون من همیشه تو کف دیدن این دمو بودم دقیقا توضیح می دی زمینت چه جوری بود که این دمو پیش اومد:10:

اینم یه عکس گفتم بازار عکس داغه:31:
بابا این نسخه خیلی باحاله کاشکی داشتمش:19:نسخه wii

iman reza
15-03-2009, 10:41
الان برین تو کف ادامه دمو تا چند ساعت دیگه که بگم چه جوری باید ببینین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza7.JPG
این ادامش

iman reza
15-03-2009, 11:38
1)فستیوال ستاره شب
2)غذا اوردن الی
3)دمو تولد مانا
4)به ساعت نگاه کنین کوتوله اعتصاب کردن محصولام رو نمی فروشن در حالت کلی اگه خیلی زیاد تو مزرعه بمونن تا ساعت 11:30شب می مونن ولی حالا ساعت 3صبح نرفتن در صورتی که ساعت 3عصر دفع های قبل کارشون تموم می شود در صورتی که تا الان به مرغ داری هم نرفتن این چیز عجیبی برام بود برای شما عجیب نیست !

سلام مرسی از عکس هاتون من همیشه تو کف دیدن این دمو بودم دقیقا توضیح می دی زمینت چه جوری بود که این دمو پیش اومد:10:

واااایییی گل کاشتی !
دستت درد نکنه
فقط یه سوال ... چوبهای مزرعه رو نشکونده بودی مگه ؟ یا سنگاش رو ؟!!!

6 )خوب تمام مزرعه ام رو شخم زده بودم وکشاورزی می کردم وهمه سنگ وچوب های بزرگ رو هم شکسته بودن جزاین ها که تو عکس معلوم ان یهو دیدم گری تو خونمه وفقط برام علف های هرز رو چید وسنگ وچوب ها رو نشکست

یه نکته دیگه در باره این دمو اینکه تو این چهار روز گری از دهکده غیبش می زنه و هیجا نمی شه پیداش کرد
حالا اگه باز سوال داشتین یا نتونستم خوب مفهوم نوشته هام رو برسونم بگین تا درس کنم

Leyth
15-03-2009, 13:00
از این پستا که داستان بازیو لو میده نذارید توروخدا :31: من تا میام بخونم می بینم در مورد داستانه بازیه که خیلی جلوتره :31:
میگم اگه داستانه بازی یکی نیست این پست هارو بخونما ... :31: !!!؟؟؟

داستان این بازی لو دادن نداره.
ولی دمو ها بدجور لو دادن داره.

شما سعی کنید طرز دیدن دمو و راههای اون و اولای دمو رو که دوستان می گذارند ببینید.

1)

4)به ساعت نگاه کنین کوتوله اعتصاب کردن محصولام رو نمی فروشن در حالت کلی اگه خیلی زیاد تو مزرعه بمونن تا ساعت 11:30شب می مونن ولی حالا ساعت 3صبح نرفتن در صورتی که ساعت 3عصر دفع های قبل کارشون تموم می شود در صورتی که تا الان به مرغ داری هم نرفتن این چیز عجیبی برام بود برای شما عجیب نیست !

باید می رفتی تو گاوداری تا کارشون تموم بشه. ... یا شاید مشکل جایه دیگه ایه؟

احتمالا به خاطر دمو وقت کم آوردن .

iman reza
15-03-2009, 13:31
باید می رفتی تو گاوداری تا کارشون تموم بشه. ... یا شاید مشکل جایه دیگه ایه؟

احتمالا به خاطر دمو وقت کم آوردن .

سلام
نه پسر ربطی نداره 13ساعت من تو گاوداری بودم ولی (اهم...)نمی فروشنن که نمی فروشن البته اینی که می گم برای یه بار نیست که چند روز که به هاشون قرار دادبسته بودم اینطوری شد
دیگه با هاشون قرار داد نمیبندم

hopee
15-03-2009, 18:53
الان برین تو کف ادامه دمو تا چند ساعت دیگه که بگم چه جوری باید ببینین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] reza7.jpg
این ادامش
ایمان رضا جان موقع دیدن این دمو پتکتو آپگرید کرده بودی ؟

iman reza
15-03-2009, 19:23
ایمان رضا جان موقع دیدن این دمو پتکتو آپگرید کرده بودی ؟

سلام
بابا من از داهات فرار کردم فارسی حرف بزن ببینم چی می گی یعنی این پتکتو اپگرید نفهمیدم چیه

Leyth
15-03-2009, 20:52
پتکتو : پتک + ت + و = پتکت را یا پتک خود را

آپگرید: فرنگی است. از ترکیب up به معنی بالا (در اینجا منظور افزایش است) و Grade که به معنی درجه می باشد.

منظور این است که: آیا چکش خود را ارتقاء درجه داده اید؟

aroosak_kooki
15-03-2009, 21:19
سلام
نه پسر ربطی نداره 13ساعت من تو گاوداری بودم ولی (اهم...)نمی فروشنن که نمی فروشن البته اینی که می گم برای یه بار نیست که چند روز که به هاشون قرار دادبسته بودم اینطوری شد
دیگه با هاشون قرار داد نمیبندم

سلام

راستش من دیده بودم که کوتوله ها تا دیر وقت همون 3 - 4 شب تو مزرعه ام باشن ولی این که محصولات رو تو دستشون نگه داشته باشن و نفروشن دیگه خیلی عجیبه !!!!

خوب بالاخره چی کار میکنن ؟ همونجوری میمونن تا صبح بشه؟ !!!!

راستی ممنون بابت عکس ها و توضیحاتت در مورد دموی گری ... خیلی خوشحالم که این دمو رو دیدی ... کمتر کسی به این موفقیت نایل شده !!!!

iman reza
15-03-2009, 21:57
سلام

راستش من دیده بودم که کوتوله ها تا دیر وقت همون 3 - 4 شب تو مزرعه ام باشن ولی این که محصولات رو تو دستشون نگه داشته باشن و نفروشن دیگه خیلی عجیبه !!!!

خوب بالاخره چی کار میکنن ؟ همونجوری میمونن تا صبح بشه؟ !!!!

راستی ممنون بابت عکس ها و توضیحاتت در مورد دموی گری ... خیلی خوشحالم که این دمو رو دیدی ... کمتر کسی به این موفقیت نایل شده !!!!

اره دیگه بدبختا یه هفت تمام نباید بخوابن

قابلی نداشتن عکسا 200تومن میشه ...منم خوشحالم که تو خوشحالی...خوب کاری نداره از این به بعد دیگه همه می تون این دمو رو ببینن فقط اون چیزی که تو عکس معلومه رو انجام بده(منظورم نشکستن اون تعداد سنگه وچوبه) اینو شک دارم که اینکه باید خونت بزرگ باشه یا کوچیک همنطوری که دیدین خونم تا اون موقعه کوچک ولی الان بزرگ شده
واز شما متشکرم در اجرا این بازی منو شیر کردی عروسک جان وهمین طور بقیه بچه که الان دیگه نیستن
مانند اقایان (سنر_ایمان هارویست مونو....)و جناب apua

منظور این است که: آیا چکش خود را ارتقاء درجه داده اید؟
پس پسر به نظرتو سنگ ها وچوبهام رو چه جوری شکستم اره دیگه ارتقا دادام
واز استاد بزرگ زبان خارجه همه متشکرم که لغت گرید رو بهم یاد داد من فکر می کردم به معنی بزرگ

Jomoong
16-03-2009, 00:10
اره دیگه بدبختا یه هفت تمام نباید بخوابن

قابلی نداشتن عکسا 200تومن میشه ...منم خوشحالم که تو خوشحالی...خوب کاری نداره از این به بعد دیگه همه می تون این دمو رو ببینن فقط اون چیزی که تو عکس معلومه رو انجام بده(منظورم نشکستن اون تعداد سنگه وچوبه) اینو شک دارم که اینکه باید خونت بزرگ باشه یا کوچیک همنطوری که دیدین خونم تا اون موقعه کوچک ولی الان بزرگ شده
واز شما متشکرم در اجرا این بازی منو شیر کردی عروسک جان وهمین طور بقیه بچه که الان دیگه نیستن
مانند اقایان (سنر_ایمان هارویست مونو....)و جناب apua

پس پسر به نظرتو سنگ ها وچوبهام رو چه جوری شکستم اره دیگه ارتقا دادام
واز استاد بزرگ زبان خارجه همه متشکرم که لغت گرید رو بهم یاد داد من فکر می کردم به معنی بزرگ

من که میگم باید زمینت از سنگ و چوب مبرا باشه
و خونت هم کوچیک باشه.
چون من سال اول اونو دیدم که نه چکش اپگرید بود
و نه خونه بزرگ
و زمین هم صافه صاف بود.

ولی دفعه دوم
زمینم پر سنگ و چوب بود
و خونم 2x Large
و چکش هم اپگرید بود.

ولی این دفعه اون نیومد.

aroosak_kooki
16-03-2009, 01:55
من که میگم باید زمینت از سنگ و چوب مبرا باشه
و خونت هم کوچیک باشه.
چون من سال اول اونو دیدم که نه چکش اپگرید بود
و نه خونه بزرگ
و زمین هم صافه صاف بود.

ولی دفعه دوم
زمینم پر سنگ و چوب بود
و خونم 2x Large
و چکش هم اپگرید بود.

ولی این دفعه اون نیومد.

دقیاقا"

منم فکر میکنم که ارتباط تنگاتنگی با اندازه ی خونه داشته باشه ...
چون معمولا" همه رمز میزنن و زودی خونشون رو بزرگ میکنن ....

با کمک هم به نکته ی خوبی رسیدیم ...

بازم ممنون ایمان رضا ...

ابلی نداشتن عکسا 200تومن میشه
باشه ...پولشو برات پست میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی باک بی بال
16-03-2009, 09:42
کسی این دمور دیده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iman reza
16-03-2009, 10:12
یه سوال
برای گرفتن ماهی پنجم که باید 200تا ماهی بفروشی این تعداد رو باید یه جا بفروشی یا به مرور زمان هم میشه
اگه منظورت دمو بالایه که اره هم تو پسرش هم تو دخترش بچه ها دیدن
پست دوتا بالای هم یه سر زدم ولی من با سایت tinypicمشکل دارم نه برام اپ می کنه ونه عکس بهم نشون می ده

Leyth
16-03-2009, 15:08
Iman_reza:
نشکستن اون تعداد سنگه وچوبه
باید خونت بزرگ باشه یا کوچیک؟

Jomoong:
نه چکش اپگرید بود و نه خونه بزرگ و زمین هم صافه صاف بود.

aroosak_kooki:
منم فکر میکنم که ارتباط تنگاتنگی با اندازه ی خونه داشته باشه ...

اما هیچ کدوم از اینها دلیل نیست.
به نظر من به میزان دوستی با May مربوطه. نه بزرگ کردن خانه و آپگرید چکش!!!!!!!!!!!!!!!
به محض به نتیجه رسیدن تحقیقات، شما را در جریان خواهیم گذاشت.
اما یک سوال: قلب May چه رنگی بود؟؟؟؟؟؟؟

aquaquest
16-03-2009, 15:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
من خودم اون اولا چند ماه این را بازی کردم ولی چون باهاش خیلی آشنا نبودم نتونستم زیاد دمو ببینم .
جالب بود . ممنون . راستی حالا قضیه چی بوده ؟

یه سوال
برای گرفتن ماهی پنجم که باید 200تا ماهی بفروشی این تعداد رو باید یه جا بفروشی یا به مرور زمان هم میشه

سلام
من که 50 تا 50 تا فروختم ولی هنوز نتونستم بگیرمش . یعنی بعد از اینکه دویست تا شد وقت کردم یکی دو روز بازی کنم و تو این روزها ندیدمش ولی باید در کل دویست تا بشه .

بی باک بی بال
16-03-2009, 16:03
منم نفهمیدم ولی ه شب رفته بودم کوه این دیدم

Jomoong
16-03-2009, 16:32

بابا در مورد Back to the Nature صحبت کنید.این که زبونش ژاپنیه.

اگه منظورت دمو بالایه که اره هم تو پسرش هم تو دخترش بچه ها دیدن
پست دوتا بالای هم یه سر زدم ولی من با سایت tinypicمشکل دارم نه برام اپ می کنه ونه عکس بهم نشون می ده

منم با این سایته مشکل دارم. از سایتupload-jpg استفاده کن

Leyth
16-03-2009, 17:54
iman reza جان من یک سوال دارم:

چطوری میشود 200 تا ماهی را یکجا فروخت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(شوخی بود)

به اینجا که رسیدیم یه نکته ای یادم اومد:

به هیچ وجه ماهی ها رو داخل سبد نریزید.

دلیل: شمرده نمیشن. باید با دست خودتون بندازیدشون تو جعبه ی فروش.

به نظر من به میزان دوستی با May مربوطه. نه بزرگ کردن خانه و آپگرید چکش!!!!!!!!!!!!!!!

چرا مزخرف میگی مرد؟
جول و پلاس تو جمع کن برو کشکتو بساب.

--

عذر می خواهم در hvshg آن پست بسی قصور رفته است!
البته بازهم میگم به چکش و درجه ی خونه و اینها هیچ مربوطیتی نداره.

مسئله به میزان دوستی شما با Gray مربوطه. یعنی باید بهش هدیه بدید یا گزینه هایی رو که اون رو خوشحال میکنه انتخاب کنید.

جناب iman reza لطفا قیام کنید.
آیا دلیل شما برای دیدن این دمو، همانا انتخاب Gray برای همکاری در تاکستان نبود؟ و آیا فصل پاییز نبود؟
طبق شواهد و مدارک، در پاییز همان سال به شما کاری پیشنهاد شده مبنی بر فعالیت در تاکستان ِ شخصی به نام Duke .
اما شما از این کار سر باز زده و به Cliff خبر نداده اید. با ارائه ی پیشنهادتون به Gray باعث خوشحالی او شده اید و در نتیجه درجه ی دوستی آن شخص با شما از مرز 200 گذشت.

فصل: هر فصلی به غیر از زمستان
درجه ی دوستی: بیش از 200

دادگاه وارد شور می شود.
...
...
...
!
...
...
؟
...
...
!!!

رای دادگاه:
iman reza شما تمام مفاد لازم برای دیدن این دمو را کسب کرده اید. و اولین کسی هستید که این دمو را دیده اید. به شما تبریک گفته و شما را تبرئه می کنیم.

لازم به ذکر است که رای دادگاه قابل باز بینی است.

__

اما نکات:
1. برای افزایش دوستی، باید چیزهایی رو که دوست داره بهش بدید تا درجه اش به 200 برسه. حتما میدونید که عاشق سنگ معدنه. از غذاها هم: عاشق بستنی و املت برنج.
2. فصل نباید زمستون باشه چون زمستون هیچ علفی وجود نداره و عملا این دمو مفت نخواهد ارزید.

iman reza
16-03-2009, 20:41
iman reza جان من یک سوال دارم:

چطوری میشود 200 تا ماهی را یکجا فروخت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(شوخی بود)

به اینجا که رسیدیم یه نکته ای یادم اومد:

به هیچ وجه ماهی ها رو داخل سبد نریزید.

دلیل: شمرده نمیشن. باید با دست خودتون بندازیدشون تو جعبه ی فروش.

چرا مزخرف میگی مرد؟
جول و پلاس تو جمع کن برو کشکتو بساب.

--

عذر می خواهم در hvshg آن پست بسی قصور رفته است!
البته بازهم میگم به چکش و درجه ی خونه و اینها هیچ مربوطیتی نداره.

مسئله به میزان دوستی شما با Gray مربوطه. یعنی باید بهش هدیه بدید یا گزینه هایی رو که اون رو خوشحال میکنه انتخاب کنید.

آیا دلیل شما برای دیدن این دمو، همانا انتخاب Gray برای همکاری در تاکستان نبود؟ و آیا فصل پاییز نبود؟
طبق شواهد و مدارک، در پاییز همان سال به شما کاری پیشنهاد شده مبنی بر فعالیت در تاکستان ِ شخصی به نام Duke .
اما شما از این کار سر باز زده و به Cliff خبر نداده اید. با ارائه ی پیشنهادتون به Gray باعث خوشحالی او شده اید و در نتیجه درجه ی دوستی آن شخص با شما از مرز 200 گذشت.

منظورم از یجا این بود که همه رو تو یه روز بفروشیم خودم فکر می کردم این ابهام براتون پیش بیاد مسخره کنین
از کجا فهمیدی که شمرده نمی شن یه دلیل میاری که قانع بشم البته احتمالش خیلی زیاد اینی که گفتیا اخه من چندباری این200تا رو فروختم البته با سبد ولی نتونستم این ماهی رو بدست بیارم
بابا من چکشم رو قوی کرده بودم چرا فکر می کنین قوی نکردم همون طوری که گفتم تازه کلی از سنگ و چو پها رو هم شکسته بودم فقط اون تعداد که تو عکس معلومه (که در کنار مزرعه ام اس مونده) تا راحت کشاورزی کنم
راستش رو بخواین اصلا با این پسر من دوس نبودم فقط تو این مدت(قبل از دیدن دمو)فقط چندباری در حد دسه بار در فستیوال وبیرون باهاش حرف زدم که زیاد روی خوش نشون نمی ده و جند روز قبل از دیدن دمو یک عدد سنگ معدن ابی بهش دادم پس به میزان دوستی با گری زیاد ربط نداره
من غلط کردم با اون پسر دوس بشم و بهش کار پیشنهاد بدم اصلا من ازش می ترسم اخه یه بار سنگ اخر گیرم اورد جاتون خالی با هم رفتیم خونه

دمتون گرم رای رو دیگه بازگردانده نکین من غلط کردم که دمو رو دیدم

اما یک سوال: قلب May چه رنگی بود؟؟؟؟؟؟؟
اگه منظورت Mary خوب قلبش روی دومین درجه ک بعد سیاه ورنگش هم بنفشه

Leyth
16-03-2009, 21:34
منظورم از یجا این بود که همه رو تو یه روز بفروشیم خودم فکر می کردم این ابهام براتون پیش بیاد مسخره کنین
از کجا فهمیدی که شمرده نمی شن یه دلیل میاری که قانع بشم البته احتمالش خیلی زیاد اینی که گفتیا اخه من چندباری این200تا رو فروختم البته با سبد ولی نتونستم این ماهی رو بدست بیارم
بابا من چکشم رو قوی کرده بودم چرا فکر می کنین قوی نکردم همون طوری که گفتم تازه کلی از سنگ و چو پها رو هم شکسته بودم فقط اون تعداد که تو عکس معلومه (که در کنار مزرعه ام اس مونده) تا راحت کشاورزی کنم
راستش رو بخواین اصلا با این پسر من دوس نبودم فقط تو این مدت(قبل از دیدن دمو)فقط چندباری در حد دسه بار در فستیوال وبیرون باهاش حرف زدم که زیاد روی خوش نشون نمی ده و جند روز قبل از دیدن دمو یک عدد سنگ معدن ابی بهش دادم پس به میزان دوستی با گری زیاد ربط نداره
من غلط کردم با اون پسر دوس بشم و بهش کار پیشنهاد بدم اصلا من ازش می ترسم اخه یه بار سنگ اخر گیرم اورد جاتون خالی با هم رفتیم خونه

دمتون گرم رای رو دیگه بازگردانده نکین من غلط کردم که دمو رو دیدم

:18:+:18:+:18:+:18:+:27:+

شوخی بود قربانت شوم. تازه مسخره نکردم که ... :27:

مزخرف های مرا جدی نگیر.

چکیده ی اون پست:

1. برای افزایش دوستی، باید چیزهایی رو که دوست داره بهش بدید تا درجه اش به 200 برسه. حتما میدونید که عاشق سنگ معدنه. از غذاها هم: عاشق بستنی و املت برنج.

2. فصل نباید زمستون باشه.

__

در مورد شمرده نشدن که خودت آفتاب آوردی... حالا من شمع روشن کنم؟ :31:

بابا من چکشم رو قوی کرده بودم چرا فکر می کنین قوی نکردم

اول: چی؟ بابا؟ بابا کیه؟ من هیچ مسؤولیتی قبول نمی کنم. :31:
(ایشاالله میری سربازی اون موقع نمی گی"ای بابا!" :31::46: )

آخر قربانت گردم منظورم این نیست که داری دروغ میگی! :41:
میگم آپگرید کردن یا نکردن چکش در دیدن یا ندیدن دمو تاثیری نداره. یا بزرگ بودن خونه یا هرچی!

یک عدد سنگ معدن ابی بهش دادم

آها! باز هم آفتاب آمد دلیل آفتاب!!!
همین یک عدد سنگ معدن ابی را این Gray به مثابه یک بت می پرستد. یعنی عاشق سنگ معدنه.
پس 3 هیچ به نفع من!! :27:

بچه ی خوبی باشی رای را باز بینی نمی کنیم. :27:

اگه منظورت Mary خوب قلبش روی دومین درجه ک بعد سیاه ورنگش هم بنفشه

سوتی می گیری؟
با دم مارمولک بازی نکن :31:

در ضمن R کیبورد من خرابه ببین هرچی r می زنم درست نمیزنه...:27: rRrRrRrRr

Moosivandm
17-03-2009, 10:08

یعنی چی درجه اش به200 برسه؟
این درجه ها رو از کجا بفهمیم؟
حالا چرا 200؟

hopee
17-03-2009, 12:28

فصل: هر فصلی به غیر از زمستان
درجه ی دوستی: بیش از 200

دادگاه وارد شور می شود.
...
...
...
!
...
...
؟
...
...
!!!

رای دادگاه:
iman reza شما تمام مفاد لازم برای دیدن این دمو را کسب کرده اید. و اولین کسی هستید که این دمو را دیده اید. به شما تبریک گفته و شما را تبرئه می کنیم.

داد گاه دهکده صلاحیت رسیدگی به این پرونده را ندارد و برای ادامه محاکمه به King city می رویم (این شهر وجود ندارد و چون هیج مرجع بزرگتری وجود ندارد از این اسم استفاده میکنیم .)
داد گاه King city :

متهمین :
آقایان Leyth و Iman reza و گری
قاضی : توماس (چه پارتی داره ها تو شهرم قاضی شده. )
دادستان : هاریس .
حاضرین : تمامی اهالی دهکده و اعضای عزیز تاپیک .
هیئت منصفه : بارلی ، الن ، گرگ و آهنگر و ...
بازپرس و محقق : Hopee
دام دام دام (صوت آوای چکش) دادگاه کاملا رسمی است .
دادستان پرونده را قرائت کند :
"در دیدن دموی گری ابهام وجود دارد و اینکه شرایط دیدن این دمو چیست ؟"
اخطار به متهمین : شما میتوانید تا آمدن وکیلتان سکوت کنید چون هرچه بگوئید ممکن است به ضررتان استفاده شود .
بعد از صحبتهای متهمین در پست های قبلی و دفاعیات آنان .........
گزارش نهایی محقق Hopee:
این دمو شرایط خاصی از قبیل : آپگرید کردن ، 200 بودن قلب گری ، تمیز کردن زمیت ، صبحانه ای که خورده اید ، با May دوست هستید یا نه و ... ندارد و در هرشرایطی اتفاق میفتد و تنها شرط آن زمستان نبودن است .
پس شایعه ایجاد نکنید .
بعد از گفتن نظر هه دادگاه وارد شور می شود .
!!!!!!!
نه!!
موافقم
چی؟؟؟؟!!
.........
آره .
درسته .
گفتم نظر من درسته ----------- (مشترک گرامی دسترسی به این حرف امکانپذیر نمی باشد .)
پنج ساعت بعد
دام دام دام
متحمین قیام کنند رای دادگاه به این صورت است :
آقایان Leyth و Iman reza به علت تلاش های زیاد و زحمتی که کشیدن تبرعه هستند و بیست تاغه ابریشم از طرف Joomong به اونها داده میشه و میتوتنند اعاده هیسیت کنند .
گری با شگایت آهنگر مبنی بر مصرف همه ی فلزات برای ساخت اون پتک به پرداخت 9999g محکوم میشه .
آهنگر به علت غقده ای کردن گر ی و وجود فلزات نامرغوب مغازش پلمپ میشه
ماری باید توضیح بده که با گری کجا رفتن
Hopee هم به علت فضولی و پستهای الکی ممکنه بن بشه .
واسلام
نکته :کلیه افراد نام برده می توتنند به رای اعتراض کرده و تقاضای تجدید نظر کنن.
خوب بعد از دادگاه همه بیان به دهکده و به حساب توماس تو رستوران- Inn املت برنج بخورن .
"ضمنا مجلس زنانه نیز در همان مکان برگذار می شود ."

iman reza
17-03-2009, 13:08
سلام
بچه ها کسی اطلاعات دقیق در مورد دیدن دمو مادر بزرگ که میگه بالای قله یه گل زمستانی هست داره
من بدبخت هر روز با هاش حرف می زنم وتا با لای قله میرم ولی چیزی نمی بینم قبلا اگه قصد نداشتیم ببینم یهو ره گم می کردیم میرفتیم بالای قله میدیدیمش

Leyth
17-03-2009, 15:21
یعنی چی درجه اش به200 برسه؟
این درجه ها رو از کجا بفهمیم؟
حالا چرا 200؟

همین دور و برها بود که در موردش نوشته بودم ها...
توی تاپیک HM:FoMT بگردید یه چیزهایی می یابید!

اما این درجه ها رو با توجه به طرز حرف زدن اونها تقسیم نموده ایم.
مثلا اول که میری باهاش حرف بزنی یه چیزی میگه... یه خورده که باهاش آشنا شدی یه چیز دیگه تا آخر.. برای درجه بندی دوستی دخترها از "رنگ قلب" استفاده می کنیم که تو بازی هم هست. ولی برای اهالی این راه خوبی نیست. برای راحتی کار هر صد تا رو بر افزایش یک درجه می دونیم! (این اولین باریه که در این مورد توضیح دادم)

و 200 یعنی 2 بار متن صحبتش عوض میشه.

من به رای دادگاه king city اعتراض دارم. چرا که بازپرس Hopee ، پرونده ی متهم درجه اول (Iman reza) رو به طور کامل مطالعه نکرده اند.

بر طبق تحقیقات من، رفتن به فستیوال و صحبت با اهالی در این زمان، موجب افزایش درجه ی دوستی آنها (به پاراگراف قبلی مراجعه کنید) می شود. ایشون یک عدد سنگ معدن هم به گری داده که باعث افزایش بیشتر دوستی اش می شود. بحث را ادامه نمی دهیم و خواهشا ادامه ندهید. الان اون خانومه میاد یکی یه دونه می خوابونه تو چک مون.

سلام
بچه ها کسی اطلاعات دقیق در مورد دیدن دمو مادر بزرگ که میگه بالای قله یه گل زمستانی هست داره
من بدبخت هر روز با هاش حرف می زنم وتا با لای قله میرم ولی چیزی نمی بینم قبلا اگه قصد نداشتیم ببینم یهو ره گم می کردیم میرفتیم بالای قله میدیدیمش

ایمان جان دیدن اون گل هم شرایط داره.
اولا باید مادر بزرگ در مورد اون گل حرف بزنه. متن دقیقش یادم نیست ولی Flower of Happiness اسم اون گل بدبخته.
در ضمن اون روز باید حتما برفی باشه (منظورم اینه که باید برف بباره)
و یک چیز دیگه... باید بعد از ساعت 12 بری ورنه نمیبینی.
یادت هم باشه که کاری باری نداشته باشی که به محض دیدنش فردا خواهد شد.

aquaquest
17-03-2009, 15:27
سلام
سلام
من تاحالا ندیدمش . ولی یه جا خوندم که تو یه روز برفی اینا میگه . حالا اگه کسی اطلاع بیش تری داره بگه تا ما هم استفاده کنیم آخه من هم تو زمستون هستم و خیلی می خوام ببینمش ولی ...
در ضمن اینم سیوم که می خواستید که برای نیمه های زمستونه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman reza
17-03-2009, 15:36
دستتون درد نکنه ولی هر راهی رو امتحان کردم فقط با مادر بزرگ قبل از ساعت 12ظهر حرف می زدم حالا امتحان می کنم ببینم چی میشه

Jomoong
17-03-2009, 15:52
سلام

این گل رو باید یه روز تو نیمه های زمستون ،شب بعد از ساعت 12 ببینیش که فرداش میری و با مادر بزرگ
و پدر ماری صحبت میکنی تا هر دو تاشون باهات دوست بشن.

داد گاه دهکده صلاحیت رسیدگی به این پرونده را ندارد و برای ادامه محاکمه به King city می رویم (این شهر وجود ندارد و چون هیج مرجع بزرگتری وجود ندارد از این اسم استفاده میکنیم .)
داد گاه King city :

متهمین :
آقایان Leyth و Iman reza و گری
قاضی : توماس (چه پارتی داره ها تو شهرم قاضی شده. )
دادستان : هاریس .
حاضرین : تمامی اهالی دهکده و اعضای عزیز تاپیک .
هیئت منصفه : بارلی ، الن ، گرگ و آهنگر و ...
بازپرس و محقق : Hopee
دام دام دام (صوت آوای چکش) دادگاه کاملا رسمی است .
دادستان پرونده را قرائت کند :
"در دیدن دموی گری ابهام وجود دارد و اینکه شرایط دیدن این دمو چیست ؟"
اخطار به متهمین : شما میتوانید تا آمدن وکیلتان سکوت کنید چون هرچه بگوئید ممکن است به ضررتان استفاده شود .
بعد از صحبتهای متهمین در پست های قبلی و دفاعیات آنان .........
گزارش نهایی محقق Hopee:
این دمو شرایط خاصی از قبیل : آپگرید کردن ، 200 بودن قلب گری ، تمیز کردن زمیت ، صبحانه ای که خورده اید ، با May دوست هستید یا نه و ... ندارد و در هرشرایطی اتفاق میفتد و تنها شرط آن زمستان نبودن است .
پس شایعه ایجاد نکنید .
بعد از گفتن نظر هه دادگاه وارد شور می شود .
!!!!!!!
نه!!
موافقم
چی؟؟؟؟!!
.........
آره .
درسته .
گفتم نظر من درسته ----------- (مشترک گرامی دسترسی به این حرف امکانپذیر نمی باشد .)
پنج ساعت بعد
دام دام دام
متحمین قیام کنند رای دادگاه به این صورت است :
آقایان Leyth و Iman reza به علت تلاش های زیاد و زحمتی که کشیدن تبرعه هستند و بیست تاغه ابریشم از طرف Joomong به اونها داده میشه و میتوتنند اعاده هیسیت کنند .
گری با شگایت آهنگر مبنی بر مصرف همه ی فلزات برای ساخت اون پتک به پرداخت 9999g محکوم میشه .
آهنگر به علت غقده ای کردن گر ی و وجود فلزات نامرغوب مغازش پلمپ میشه
ماری باید توضیح بده که با گری کجا رفتن
Hopee هم به علت فضولی و پستهای الکی ممکنه بن بشه .
واسلام
نکته :کلیه افراد نام برده می توتنند به رای اعتراض کرده و تقاضای تجدید نظر کنن.
خوب بعد از دادگاه همه بیان به دهکده و به حساب توماس تو رستوران- Inn املت برنج بخورن .
"ضمنا مجلس زنانه نیز در همان مکان برگذار می شود ."

این وسط پس خودمون چه مجازاتی باید بکشیم ( به جرم پناه دادن یه فراری در اسیاب خونمون )

و در ضمن Leyth و ImanReza اصلآ روی من حساب نکنن که اون
20 طاقه ابریشم که امپراطور به من داد رو مهریه سوسانو کردم

hopee
18-03-2009, 12:25
سلام

شرایط دیدن دمو :
همه ی دوستان درست گفتن و من فقط مطالب روجمع بندی میکنم .
یه روز صبح برفی به خونه ی مادر بزرگ برو (اگه تونستی برای محکم کاری یه هدیه ساده بهش بده )بعد باهاش حرف بزن (چند بار حرف بزن )
اگه درباره گلی خندان که در زمستون رشد میکنه حرف زد بعد از ظهر همون روز به قله برو و ببینش بعد صبح میشه بعد از اینکه صبح شد پیش الن برو و باهاش صحبت کن اون خوشحال میشه و باهات دوست میشه.

iman reza
18-03-2009, 22:12
سلام بچه ها ممنون از راهنمایتون تونستم دمو رو ببینم حالا با اجازتون خودم جمع بندی کلیش رو می کنم
با مادر بزرگ باید دوبار پشت سر هم حرف بزنین نه یه بار که من مشکلم همینجا بود ویه بار یاهاش حرف می زدم
دوم اینکه فرق نمی کنه اون روز برفی باشه یا افتابی من که روز افتابی دیدم
وسوم اینکه علاوه بر مادر بزرگ با پدر ماری هم حرف بزنین تا ازتون تشکر کنه که به اون هم این قضیه رو گفتین

iman reza
18-03-2009, 22:43
خوب بچه ها من دو روز دیگه سال اولم تموم میشه فقط یه چیز دیگه اگه اینم ببینم تو این سال یه نمره خوب 18به خودم میدم
از دمو چوب بر که جلودر خونشون وایساده بعد یهو اتوماتیک بار میرین جلو با هاش حرف می زنینین چقد می دونین
من که خودم چیزی نمی دونم فقط انقد می دونم که یه بار این دمو رو دیدم

aquaquest
18-03-2009, 23:41
دوم اینکه فرق نمی کنه اون روز برفی باشه یا افتابی من که روز افتابی دیدم

سلام
اه ! بالاخره دیدیش ؟ ازش عکس بزار . من هم می خوام ببینم .

خوب بچه ها من دو روز دیگه سال اولم تموم میشه فقط یه چیز دیگه اگه اینم ببینم تو این سال یه نمره خوب 18به خودم میدم
از دمو چوب بر که جلودر خونشون وایساده بعد یهو اتوماتیک بار میرین جلو با هاش حرف می زنینین چقد می دونین
من که خودم چیزی نمی دونم فقط انقد می دونم که یه بار این دمو رو دیدم
من قبلاً یک عکس ازش گذاشتم . اون می گه خانوادش را تو یک طوفان از دست داده و می گه به تپه ی مادر نری چون اونجا یه طوفان قراره رخ بده و همین چیزا ...

iman reza
18-03-2009, 23:52
باشه الان می رم میکس می کنم و در مورد این دومی من زیاد وقت ندارم بگردم تا این دمو رو پیداکنم باز می زاریش

aquaquest
19-03-2009, 16:33
باشه الان می رم میکس می کنم و در مورد این دومی من زیاد وقت ندارم بگردم تا این دمو رو پیداکنم باز می زاریش
سلام
منتظر میکس دمو هستم .
در ضمن اینم آدرس اون دمو :

brain
19-03-2009, 18:04
سلام ....
یه سواله کوچولو :
این محصولامونو که میکاریم ، حتما باید zack بخره ؟؟؟ نمیشه فروخت به یه نفر دیگه ؟؟ چه جوری ؟؟

دونه های این یارو ژاپنیه خوبه ؟؟ بخرم ازش ؟؟؟

---------
کلا الان من که پول انقدر کم دارم ، روزهایی که از خواب پا میشم باید چه کار کنم ؟؟؟ همین جوری بشینم تا شب و صبح شه تا محصولام در بیاد ؟؟؟؟!!!!

بی باک بی بال
19-03-2009, 19:18
سلام ....
یه سواله کوچولو :
این محصولامونو که میکاریم ، حتما باید zack بخره ؟؟؟ نمیشه فروخت به یه نفر دیگه ؟؟ چه جوری ؟؟

---------
کلا الان من که پول انقدر کم دارم ، روزهایی که از خواب پا میشم باید چه کار کنم ؟؟؟ همین جوری بشینم تا شب و صبح شه تا محصولام در بیاد ؟؟؟؟!!!!

ممیشه بنداز تو دریا

بی باک بی بال
19-03-2009, 19:20
شوخی کردم نمی شمه می تونی هدیه بدهی

Protoss
19-03-2009, 19:22
سلام ....
یه سواله کوچولو :

---------
نه به طور اتوماتيك فروش ميره. خودتون نميتونيد دستي بفروشيد.

اون يارو هم دونه هاي كميابي داره كه تو سوپرماركت نيست. گرون هم هستند. براي فصل بهار آناناسشو بگيريد سود خيلي خوبي داره و تا آخر فصل هم از بين نميره.

شما لازم نيست حتما تو مزرعه باشيد. ميتونيد بريد معدن كار كنيد. يا از اين علف هاي جنگلي بچينيد بزاريد واسه فروش.:5:

brain
19-03-2009, 21:12
شوخی کردم نمی شمه می تونی هدیه بدهی
هدیه چی چیه :31: ..... هویجوریش در فقر به سر میبرم ... هدیه ام کجا بود :31: ....

اگه من دوره مزرعه ام حصار بکشم تاثیری داره ؟؟؟

hopee
19-03-2009, 21:41
سلام ....
یه سواله کوچولو :

---------

بله به جز چند تا استثنا همه ی محصولات رو زاک می ره
استثنا : 1. Ann به مدت چند روز ازت تخم مرغ میخره و مستقیما میفروشی
2. Kai چند تا ذرت ازت میخره
3 .....
بله مثلا برای داشتن عسل و همچنین گرفتن یه سیب قدرتی به گلهاش نیاز داری و برای پولدار شدن و کامل شدن آیتم ها باید از بذراش بخری
همونطور که دوستان گفتن میتونی بری به معدن یا ماهیگیری کنی یا رو زمینت کار کنی یا سگتو تربیت کنی یا به دیگران هدیه بدی و هزار تا کار دیگه .

aquaquest
19-03-2009, 22:13
سلام ....
یه سواله کوچولو :

---------
فقط یکبار تو 17 تابستان میشه یه دونه ذرت به کای فروخت ، اونم میگند ارزون بدید که باهاتون دوست بشه .
محصولات Won ( البته چینیه و چون بازی ها را ژاپنی ها ساختند و کلاً با چینی ها خوب نیستند دزد بازیشون چینیه ) تکه و سوپر مارکت هم نداره ولی برای شما که تازه شروع کردید خیلی گرونه . بهتره تو تابستون چند تا آناناس ازش بگیرید بکارید که پول پارو می کنید .
روزهایی که بلند می شید سعی کنید زمین را شخم بزنید تا جای کاشت بیش تری داشته باشید ، محصولاتتون را آب بدید ، از معدن پول در بیارید ،علف ها و قارچ ها و کدوی هندی که در هر فصل در جاهای مختلف دهکده هستند بفروشید . ولی سعی کنید سریع تر یک مرغ بخرید تا برای مسابقه ی مرغ ها قلبش کامل بشه . بقیه ی پول را هم هر چی داشتید محصول بخرید و وسط های بهار اگه تونستید گاو بخرید که قلبش تا مسابقه ی گاوها کامل بشه .

اون يارو هم دونه هاي كميابي داره كه تو سوپرماركت نيست. گرون هم هستند. براي فصل بهار آناناسشو بگيريد سود خيلي خوبي داره و تا آخر فصل هم از بين نميره.

سلام
فکر کنم یه اشتباه لپی کردید ، چون آناناس برای تابستونه . بهتره تو بهار شلغم بکارید .

هدیه چی چیه :31: ..... هویجوریش در فقر به سر میبرم ... هدیه ام کجا بود :31: ....

اگه من دوره مزرعه ام حصار بکشم تاثیری داره ؟؟؟
حصار فقط برای قشنگی و دور نگه داشتن مزرعه از اون سگ وحشیه که تو صفحات قبل زیاد روش بحث کردیم .

iman reza
19-03-2009, 23:02
سلام بچه ها ببخشید یکم دیر شد اخه کامپیوترم مجبورم کرد ویندوز عوض کنم

Jomoong
20-03-2009, 11:41
فکر کنم یه اشتباه لپی کردید ، چون آناناس برای تابستونه . بهتره تو بهار شلغم بکارید .

فکر کنم شما هم یه اشتباه لپی کردید
بهتره توی بهار کلم بکاریم تا پولمون زیاد بشه نه شلغم

qop
21-03-2009, 17:39
دانلود اموزش كامل در ست كردن تراينر Harvest moon back to nature را برام بذاريد

Jomoong
21-03-2009, 21:59
دانلود اموزش كامل در ست كردن تراينر Harvest moon back to nature را برام بذاريد

این بازی مال پلی استیشنه و ترینر نداره
فقط یه نرم افزار هست تو صفحات قبل گذاشتم که cheat code ها رو فعال میکنه

<بگرد و پیداش کن>

بی باک بی بال
24-03-2009, 11:03
سلام یه سوال چند تا قلاب می شه تو این بازی گرفت من دو تا دارم

aquaquest
24-03-2009, 12:08
سلام یه سوال چند تا قلاب می شه تو این بازی گرفت من دو تا دارم
سلام
من هم تا حالا همون دو تا را دارم . تو کتاب رمز یه چیزایی نوشته در مورد هدیه دادن 9 ماهی به Greg در روز تولدش که روز تولد شما میاد و سه تا گزینه می ده که یکیش یه قلاب ذغالیه و یکیش هم بزرگ کردن حوضچه است ولی تا حالا کسی موفق به چنین کاری نشده ، چون سال دوم تولدش می افته روز دوشنبه که نمی شه پیداش کرد ، سال اول هم که کوله ی بزرگ نداری که بخوای 9 تا ماهی توش بزاری اونم ماهی متوسط .

vahid0801
24-03-2009, 21:27
با سلام به همه مزرعه دارا.
بد جوری جمعتون جمه فقط داش وحید سطلان هاروست مون رو کم داری.
تو این بازی شایعه های زیادی هست.من همه کار تو این بازی کردم به جز شهر رفتن.چون تا سال سوم میرفتم سیوم پاک میشد.اما هر چی نکته و .... داره دیگه تو دستمه.به هر شایعه ای هم جواب میدم.
سوالی هست درخدمتم.

موفق باشید

peddijojo1366
24-03-2009, 22:23
سلام
من تازه عضو این سایت شدم اونم فقط بخاطره این بازی.میخوام اگه میشه یه جاییو بگید که من برم بازی و مبدل اون رو بگیرم که رو کامپیوترم بازی کنم.البته میخوام ماله پی اس 2 باشه.اگه میشه راهنماییم کنید

Leyth
25-03-2009, 04:07
شما دوستان هر دو خوش اومدید.

اما هر چی نکته و .... داره دیگه تو دستمه.به هر شایعه ای هم جواب میدم.
سوالی هست درخدمتم.

از دیدار شما خوشحالیم. ان شاءالله از اطلاعات مفیدتان استفاده خواهیم کرد.

سوالی هست درخدمتم.

خدمت از ماست.

__

سلام
من تازه عضو این سایت شدم اونم فقط بخاطره این بازی.میخوام اگه میشه یه جاییو بگید که من برم بازی و مبدل اون رو بگیرم که رو کامپیوترم بازی کنم.البته میخوام ماله پی اس 2 باشه.اگه میشه راهنماییم کنید

علیک السلام.

از رهگذری در این باره پرسیدم، مبدل را نداشتند. گفتند که به دوستتان بگوئید که باید دانلود کنید. اسم: Ps2EMU

برای انجام بازی Harvest moon: Save the homeland که مال پی اس 2 است، گفته میشه که سیستمی ورای این هزاره نیاز هست. اما شما می تونید با یک سیستم عالی در حد همین سیستم های جدیدی که در سیاره ی ما زمین موجود هست، بازی کنید. فقط اگر سیستم را ندارید، نخرید. چون همی نمی ارزد.

بازی رو هم باید بخرید. محل سکونت خودتون رو ننوشتید، اما اینجا در استان بسیار مهم کرج، (البته در بخش های مرکزی و کلن دهات های بالا)، هرکی از ننه ی مبارک قهر کرده بازی پلی 2 می فروشه. اگر در اسم مشکل دارید که اون بالا براتون نوشتم.

The light of the moon shine and arise, soon
signs of the moon of the harvest time.
you draw hammer, hoe, sickle or scythe
don't be so careless to your pets and do no crime

_

Moosivandm
26-03-2009, 22:02
با سلام وعرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید...
از شما دوستان کدوماتون دموی Jeff و Sasha رو دیدن؟ منظورم اون دموییه که تو دست Jeff یه عکسه و دربارش صحبت میکنه.
ودموی بعدیم دموییه که همسرتون نزدیک تپه مادر خوابه وشما اون رو میبینید.

نتونستم از دموی اول تصویری بردارم ولی ان شاء الله مشکلم حل بشه، دموی دوم رو میزارم. (البته اگه دوستان بگن که اون رو ندیدن!)

iman reza
27-03-2009, 00:29
با سلام وعرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید...
از شما دوستان کدوماتون دموی jeff و sasha رو دیدن؟ منظورم اون دموییه که تو دست jeff یه عکسه و دربارش صحبت میکنه.

نتونستم از دموی اول تصویری بردارم ولی ان شاء الله مشکلم حل بشه، دموی دوم رو میزارم. (البته اگه دوستان بگن که اون رو ندیدن!)

اولا عضویت رو تبریک می گم گرچه یکمکی دیر شده وامیدوارم بتونی با توجه به اولین پست کمکمون کنی
دمو
اولی کی می گی برام نااشناس چنین دموی رو نه تو پست بچه ها دیدم نه خودم دیدم
این دمو دومی که میگی هم همینطور ولی چرا فقط با یکی از دخترا که دقیقا یاد نیست کیه پیش دریاچه نزدیک کوهاین دمو رو بچه ها گزاشتن ولی خواب نیست

امیدوارم که مشکلتون حل بشه واین دمو اولی رو بزارین که من مشتاقم ببینم ولی با توضیحات کامل

ویه توصیه برای شما اینکه سعی کنین از صفحه270به بالا رو بخونین که یه چیزای گیرتون میاد وابهام هاتون تا حد زیادی از بین می ره

Dead Space
27-03-2009, 23:43
PS2. . . Innocent Life: A Futuristic Harvest Moon
این بازی رو نمیشه یه جوری دانلودش کرد و ریخت روی DVD و با PS2 بازی کرد؟؟ خیلی تو کفشم... گشتم پیدا نشد...

Leyth
28-03-2009, 05:36
PS2. . . Innocent Life: A Futuristic Harvest Moon
این بازی رو نمیشه یه جوری دانلودش کرد و ریخت روی DVD و با PS2 بازی کرد؟؟ خیلی تو کفشم... گشتم پیدا نشد...

اوه پسر چه بلند پروازی هستی تو!

مال PS2 شو نیافتم. ولی PSP چرا:
(حالا چرا میزارم اینجا با اینکه نمی خواهی ... نمیدونم!)

البته این یوخده گنده است، برای راحتی این رو بزن تو رگ:

نکته اینکه اینها لینک torrent هستند. امیدوارم بدونی قضیه اش چیه. (( :2::2::2: ))

Dead Space
28-03-2009, 09:24
اوه پسر چه بلند پروازی هستی تو!
آخه توی این تعطیلات می رم شمال و بیشتر سرگرمیم همین PS2 هست! گفتم از الان ردیفش کنم واسه تابستون یه حالی بکنم(Innocent Life: A Futuristic Harvest Moon رو می گم)...:5:

نکته اینکه اینها لینک torrent هستند. امیدوارم بدونی قضیه اش چیه
اتفاقا نمی دونم قضیش چیه، ولی زیاد شنیدم:27:

Dead Space
28-03-2009, 09:30
کسی این Harvest moon: save the homeland رو بازی کرده؟ بازی بدی نیست(تنها خاصیتش سه بعدی بودنشه)
من 30-40 روزی از بازی رو رفتم ولی چیز خاصی نداشت، فقط باید یه داستان خطی رو دنبال کنی و طوری پیش بری که روستایی که توش زندگی می کنی رو تا آخر سال(به علت بعضی از مشکلات که نمی دونم چیه) خراب نکنن!
این جوری که پیداست بازیش فقط یه ساله...! و آیتم ها خیلی کمه! اگه کسی این رو بازی کرده یه ذره در موردش شرح بده! می شه ازدواج کرد؟ اصلا رمز و رازی تو بازی هست؟؟!

vahid0801
30-03-2009, 13:03
سلام.
اول از همه تشکر میکنم از کاربر leyth به خاطر پستای بالا.

از شما دوستان کدوماتون دموی Jeff و Sasha رو دیدن؟

توضیحتون در مورد این دمو خیلی کم اگه میشه بیشتر توضیح بدبد.اما فکر کنم بدونم کدومو میگید.همونی که وقتی وارد سوپر مارکت میشد جف و ساشا خوشحال در مورد نقاشی های جف صحبت میکنن.این دمو رو سال دوم وقتی یه بار به سوپر مارکت میرید میبینید(احتمالا باید با جف و ساشا دوست شده باشید)اونا درمورد نقاشیای جف صحبت میکنن که یکی میخواد اونا رو بخره.واسه همین اونا میخوان سوپر مارکتو جمع کنن.بزنن تو خط نقاشی.چون واسشون سود نداره. این خبر به بقیه دهکده میرسه و اونا هم که همیشه جنس مفتی و نسیه میبردن میان و قرضاشون رو میدن تا نزارن این این کارو کنن.اطلاعات بیشتر یادم نیست.اما خودم تازه رسیدم سال دون روز اول.رسیدم بیشتر توضیح میدم.

این هم احتمالا به دختری که باهاش ازدواج میکنید ارتباط داره.هر دختر دموی متفاوتی دارن.اما من تاحالا این رو ندیدم.اما دموهای دیگه ای با کارن دیدم.خواستید میگم.

موفق باشید

vahid0801
31-03-2009, 14:34
بازم سلام.
در مورد اون دموی جف و ساشا,همون طور که گفتم نقاشی جف رو انتخاب کردن و اون ها هم واسه همین میخوان دیگه مغاز رو جمع کنن.که اهای هکده اشتباهی فکر میکنن به خاطر نسیه بردن اوناس.واس همین میان قرضاشون رو میدن.جف هم خوشحال میشه میگه هم پولامو پس گرفتم هم نقاشیم ok شد.
واسه دیدن این دمو سال دوم وارد سوپر مارکت شید حرفای جف و زنش رو بشنوید و خراج شید ودوباره وارد شید.

دموی دومی هم که گفتید به دختری که باهاش ازدواج میکنید ربط داره.با کی ازدواج کردید؟

به سلامت

iman reza
31-03-2009, 14:55
من الان می رم بازی می کنم بازیم از روز 30زمستان سال اول مونده عکسو براتون می زارم عیدسرم خیلی شلوغ بود اصلانتونستم بازی کنم

iman reza
31-03-2009, 17:55
سلام
بابا روز دوم که سشنبه اس و به همین علت سوپر مارکت بسته
ولی من این دمو رو دیدم شاید باید روز سوم ببینیم الان خوابم میاد برای ساعت 10اگه دیدم میکس می کنم می زارم

vahid0801
31-03-2009, 19:09
سلام.
اره سال دوم روز دوم سوپر مارکت بستس.روز سوم بری حله چون خودم روز سوم رفتم.

iman reza
02-04-2009, 21:43
سلام
بچه ها فعلا با سایت اپ عکس مشکل دارم نمی تونم براتون عکس بزارم دمو رو دیدم ولی تو چند روز اینده می زارم

خوب داشتم تو سایت می گشتم سه تا سیو بچه های داهات خارج رو پیدا کردم چیز خواصی نداشتن ولی اون خوب خوبه فکرکنم رمز زده بود اخه سگش سه تا توپ داشت ولی همشون از توپی بود که خودمون داریم و87درصد رفته بود وبا کارن عروسی کرده بود و61غذا درس کرده بود

Moosivandm
03-04-2009, 16:51
اولا عضویت رو تبریک می گم گرچه یکمکی دیر شده وامیدوارم بتونی با توجه به اولین پست کمکمون کنی
دمو
اولی کی می گی برام نااشناس چنین دموی رو نه تو پست بچه ها دیدم نه خودم دیدم
این دمو دومی که میگی هم همینطور ولی چرا فقط با یکی از دخترا که دقیقا یاد نیست کیه پیش دریاچه نزدیک کوهاین دمو رو بچه ها گزاشتن ولی خواب نیست

امیدوارم که مشکلتون حل بشه واین دمو اولی رو بزارین که من مشتاقم ببینم ولی با توضیحات کامل

ویه توصیه برای شما اینکه سعی کنین از صفحه270به بالا رو بخونین که یه چیزای گیرتون میاد وابهام هاتون تا حد زیادی از بین می ره
گفتم که از اولیه یادم رفت عکسی بردارم ولی دومی رو فردا پس فردا میزارم.

راستی! یه سوال:
من خونم 80 در صد بزرگ شده، زن دارم ولی هنوز بچه دار نشدم، هیچ غذایی هم نپختم، درصد مزرعم هم 68 در صده. به نظر شما اگر من خونم صد در صد بشه و بچه دار هم بشم ، همچنین اگه 63تا غذا رو بپزم ، درجه ام صد در صد میشه یا نه؟

iman reza
03-04-2009, 17:23
87درصد میشه البته من تو صفحات خیلی قبل حدود 50صفحه قبل لیست غذایی گذاشتم که 64 تا غذا داره ومی تونی ازاون لیست غذا استفاده کنی که درصد مزرعت بشه 88مثل خودم

بی باک بی بال
03-04-2009, 18:49
کلا چند تا غذا میشه درست کرد من 58 تا درست کردم

iman reza
03-04-2009, 21:04
کلا چند تا غذا میشه درست کرد من 58 تا درست کردم

تا حالا که 64 تا درس کردیم

Moosivandm
03-04-2009, 22:47
87درصد میشه البته من تو صفحات خیلی قبل حدود 50صفحه قبل لیست غذایی گذاشتم که 64 تا غذا داره ومی تونی ازاون لیست غذا استفاده کنی که درصد مزرعت بشه 88مثل خودم
برا بیشتر شدن این در صد باید چیکار کرد یعنی بیشتر از 88 در صد نمیشه!

iman reza
03-04-2009, 23:49
برا بیشتر شدن این در صد باید چیکار کرد یعنی بیشتر از 88 در صد نمیشه!

من خودم شخصا خیلی زور زدم ولی نمی دونم چرا نمیشه
فکر کنم اصلا برای باز ی تو سه سال بیشتر از 88درصد تعریف نشوده

Moosivandm
04-04-2009, 14:56
توی یه سایت دیگه یه نفر پیدا شده که میگه رفته شهر.
میگه که اگرم بریم شهر تنها یه سال اونجاییم و بعدش باز دوباره برمیگردیم به دهکده.
این حرف شما هم میتونه یه جوری اثبات وجود شهر توی این بازی باشه!

iman reza
04-04-2009, 17:21
میگه که اگرم بریم شهر تنها یه سال اونجاییم و بعدش باز دوباره برمیگردیم به دهکده.
این حرف شما هم میتونه یه جوری اثبات وجود شهر توی این بازی باشه!

شما ادرس سایت رو بده من خیلی سایت گشتم ولی هیجا سرنخی از چیزای که می خواستم پیدا نکردم
کدوم حرف؟من که عقیده ای به شهر ندارم ولی به افزایش درصد بازی چرا

sahneh32
04-04-2009, 17:40
مبدل بازی های PSP بر روی کامپیوتر (Harvest Moon : Innocent Life)

مبدل بازی های Nintendo DS بر روی کامپیوتر (Harvest Moon DS)

مبدل بازی های Nintendo 64 بر روی کامپیوتر (Harvest Moon N64)

دانلود بازی Harvest Moon N64 5MB

in akhari code mikhad ta az zip kharej beshe codesh chiye ?

Rossoneri
04-04-2009, 18:20
آقا این بازی آخرین ورژنش چیه؟ و آیا میشه روی pc بازیش کرد؟! و اینکه بهترین نسخه اش برای بازی کردن کدومه؟!

بی باک بی بال
04-04-2009, 18:20
میشه یه عکس از لیست غذاهای که درست کردی بزاری

iman reza
04-04-2009, 18:58
آقا این بازی آخرین ورژنش چیه؟ و آیا میشه روی pc بازیش کرد؟! و اینکه بهترین نسخه اش برای بازی کردن کدومه؟!

وژنشback to nature
بله
همو اینه

میشه یه عکس از لیست غذاهای که درست کردی بزاری

الان که روی کامپوتر بازی می کنم وسال اولم وفعلا ندارم ولی هر وقت درس کردم باشه
ولی روی پلی یکم(چه دورانی بود) 64تا رو درس کردم

iman reza
05-04-2009, 21:38

بی باک بی بال
06-04-2009, 09:12
دموی که دست اون بچه زخم می شه رو داری

iman reza
06-04-2009, 21:28
سلام ملیکم سلام ملیکم
بچه رفتم با دخترا رقصیدم اینا دخترا چقد دورروان(بعضیاشون)این کارن به همتون چشمک زده
ببینین چقد محصول کاشتم خداکنه وقت کنم اب بدم
راستی این پدر بزرگ اومدبرای اسب زین اورد یدونه قلبش کم شدچند صدمه ثانیه بد اومد سگم رو برد قلبش کامل شد(دوتا اضافه شد)

دموی که دست اون بچه زخم می شه رو داری
دارم ولی یه بار خلاصه شو گزاشتم برای اینکه تایپک شلوغ نشه تو پستا برات می فرستم

vahid0801
07-04-2009, 13:24
سلام.
واسه دیدن یه دموی دیگه ساله دوم بیست و پنجم به بعد بهار ساعت 1 تا 4 برید به مسافرخونه.یه دزدی شده که به won شک میکنن.
شرمنده من عکس نمیزارم.سرعت اینترنت خیلی پایینه.

اینجوری محصول نکارید زیاد جالب نمیشه.اگه شد واستون عکس میزارم.

به سلامت

tataloo_3q
07-04-2009, 17:10
سلام به همه يه سوال داشتم دموگوتز که بغل خونه اش وايساده ميگه تپه مادر نرو طوفان بعد بايد برم تپه مادر تا منو بياره تو خونش باهام حرف بزنه يا نه بعد اگه کار رو به کليف داديد روز 24 ساعت 5 به بعد به کليسا بريد ميبينيد کليف و مانا و دوک اونجان باهشون حرف بزنيد تا کليف از شما تشکر و مانا يه ساعت باهاتون حرف بزنه فکر کنم دمو

vorojax
07-04-2009, 17:15
سلام دوستان عزیز :40:
این بازی زیبا ورژن جدید واسه پی سی نداره...یادش بخیر چهغدر بازی کردمش!! اخرشم شهر نرفتم!! شما هم هنوز تو کف شهرید؟؟
یا علی

iman reza
07-04-2009, 22:01
سلام به همه امشب یه جورایی دست پر اومدم اینم7تا دموی که امروز دیدم

خوب توچندتا از پستا بحث کرده بودم که پشم وکانوا ها به 999نمی رسن که من رد می کنم چرا که اگه گوسفندا رو بفروشیم وهمون روز گوسفندای تازه بخریم گوسفندای تازه داری پشم ان ولی این کار مشکلی که داره اینه که باید این حدودا پول داشته باشی
2000000=1000*2000
1500000=750*20000 کلا3500000
2000=ضرر فروش گوسفند
1000=کانوا لازم
750=پشم لازم

سلام.
واسه دیدن یه دموی دیگه ساله دوم بیست و پنجم به بعد بهار ساعت 1 تا 4 برید به مسافرخونه.یه دزدی شده که به won شک میکنن.
شرمنده من عکس نمیزارم.سرعت اینترنت خیلی پایینه.

اینجوری محصول نکارید زیاد جالب نمیشه.اگه شد واستون عکس میزارم.

به سلامت

هر جور فکر می کنم از این بهتر راه برای کاشت محصول نیست میشه همه رو اب داد به شرطی که بیش از یک تا دو ساعت داخل شهر کار نداشته باشی

شما می تونید با برنامه paint حجم عکس رو بیارین پایین در حدود 150 کیلو بایت حدود 1دقیق طول میکشه که اپ کنه اینم راهی برای اینکه برامون عکس بزاری
این دمو همون دموی نیست که گربه دزدی کرده بعد این بازی دمو هاش روز معیین ندارن ولی تقریبا البته تقریبا ساعت معینی دارن بین بازه ی زمانی خاصی

vahid0801
07-04-2009, 23:30
بازم سلام.
اول اینکه چشم از دفه بعد سعی میکنم عکس بزارم.
یه سوال اون خیار وسطیا رو چه طور میچینی؟:D:13:
گلخونه منو نگاه.:

یه نکته, چهار بار اناناسام در بیان پول گلخونم درمیاد.مگه نه:10:

اون دموی پلیسو که دیدی حتما بعدا برو مشروب فروشی به مانا بگو .قبل از ساعت 9 صبح.
اون یکی از مهمترین دموهاس که اخرش باعث میشه دختر مانا برگرده.

دوتا از دموها رو به خاطر زود زن گرفتن ندیدم .ولی اون گربه رو دقیق یادم نیست ولی تو ps1 دیدم.
راستی به نظر من به احتمال 99/9999 درصد شهر میره.چون خیلی کارا مونده که اونجا باید کامل کرد.

یه سوال.تبدیل ps2 واسه کامپیوتر دارم اما نمیتونم باهاش کار کنم کسی بلده؟چهارتا تبدیل دارم.یکی کمک کنه.

hopee
08-04-2009, 11:32
بچه رفتم با دخترا رقصیدم اینا دخترا چقد دورروان(بعضیاشون)این کارن به همتون چشمک زده
Iman reza جون این آموزش رقصی که کارن میده به رنگ قلبش ربط داره یا نه ؟
در ضمن اینجوری که تو میکار ی کارت سخت میشه چون باید برای برداشت از کوتوله ها استفاده کنی و وقتی اونا اینکارو کنن مجبوری خودت به محصولات آب بدی و کلی وقتت گرفته میشه این همه زمین داری استفاده کن دیگه !!!
:31:

h_r_v
08-04-2009, 13:09
این بازی برای کامپیوتر هم هست؟
اگه هست حداقل سیستم مورد نیاز چیه؟

tataloo_3q
08-04-2009, 17:34
نه برای کامپیوتر ساخته نشده

iman reza
08-04-2009, 21:57
یه سوال اون خیار وسطیا رو چه طور میچینی؟:
اون دموی پلیسو که دیدی حتما بعدا برو مشروب فروشی به مانا بگو .قبل از ساعت 9 صبح.
راستی به نظر من به احتمال 99/9999 درصد شهر میره.چون خیلی کارا مونده که اونجا باید کامل کرد.

به سختی! با با شوخی کردم یه وقت ناراحت نشی
وقتی در اومدن شخم خانه دوم رو میوهاش رو بر می دارم واز بین می برم تا راهی باز بشه که بوتنونم از خونه بین یک وسه حرکت کنم ومیوه های خانه یک و سه رو بچینم
حالا مشکل شخم شما نسبت به من:1- از خونه های وسطی علف هرز در میاد 2- برداشت محصول کمتر نسبت به من3-زمان کندتر برای چیدن میوها

دمو اون پلیسه من همون شب رفتم با دختره حرف زدم (نه فردا صبحش) فرداش اول صبح پلیس اومد بعد خریدار اومده نامه ای از طرف دختره اورد که ادامه دمو بود وهمه خوشحال شدن وبه خوبی وخوشی تموم شد اینی که شما گفتی اینه یا یه چیز دیگس

ولی من اعتقادی به شهر ندارم من این بازی رو خیلی بازی کردم وبرای همین چیزای زیادی از دستت دادم اگه انقد که برای این بازی وقت گزاشتم برای درسهام وقت می زاشتم شک نکنین شک نکنین شک نکنین رتبه اول کنکور می اوردم ولی نمی دونم چه جوری ا 88 درصد این باز ی رو بیشتر کنکم

iman reza جون این آموزش رقصی که کارن میده به رنگ قلبش ربط داره یا نه ؟
در ضمن اینجوری که تو میکار ی کارت سخت میشه چون باید برای برداشت از کوتوله ها استفاده کنی و وقتی اونا اینکارو کنن مجبوری خودت به محصولات آب بدی و کلی وقتت گرفته میشه این همه زمین داری استفاده کن دیگه !!!
:31:

نه ربطی نداره وقتی اون دموی که دیدی کارن با رایک سال اول دعواش شده برو با رایک حرف بزن سال دوم ساعت 12 اینا یهو میاد بهت اموزش رقص می ده

من که از کوتوله ها فقط تو دامداری کمک می گیرم تو پست قبلی هم تو ضیح دادم که چه جوری می تونی برداش کنی و فواید این نوع شخم زدن رو
منم می خوام از این همه زمین به بهترین شکل ممکن استفاده کنم

بیاین این دموها رو بگیرین که تا چند روز دیگه فکر نکنم دموی ببینم

امير110
09-04-2009, 23:01
اقا در اين بازي ميدوني چه جوري ميشه مزرعه ي ديگر را خريد ؟يا ميدونيد چه جوري ميشه در بهار از كوتوله ها چاي گرفت ؟
يا ميدونيداز روستايي كه وقتي زنم كارين مريض ميشه چگونه چيز هاي ديگري خريد؟ اخ اخ ببخشيد زياد شد واقعا معذرت ميخوام
اگه جواب بدين ممنونتون ميشم و ما هم از خجالت شما در ميايم!!!!!!

iman reza
10-04-2009, 01:12
اقا در اين بازي ميدوني چه جوري ميشه مزرعه ي ديگر را خريد ؟يا ميدونيد چه جوري ميشه در بهار از كوتوله ها چاي گرفت ؟
يا ميدونيداز روستايي كه وقتي زنم كارين مريض ميشه چگونه چيز هاي ديگري خريد؟ اخ اخ ببخشيد زياد شد واقعا معذرت ميخوام
اگه جواب بدين ممنونتون ميشم و ما هم از خجالت شما در ميايم!!!!!!

اقا شما کجای کاری
مزرعه دیگه ؟چی می گی درباره چی حرف می زنی
در بهار بین ساعت 2تا 4با دادن هدیه به اونا
کارن مریض میشه ما که ندیدیم
جواب دادن رو که می دیم این تایپک هم بای همین ایجاد شده ولی لطفا یکم اطلاعات رو بیشتر کن اخه سوالات خیلی ابتدایه

vahid0801
10-04-2009, 01:20
با سلام.
واسه خرید مزرعه دیگه باید بازی کامل بشه.اما علما این بازی سر این موضوع به اختلاف رسیدن.
واسه گرفتن چای باید تو بهار بین ساعت 2 تا 4 فقط بری خونشون و 7 تا هدیه داشته باشی.اول باید با یکی صحبت کنی بعد هدیه بهش بدی.و وقتی به همه هدیه دادی تو جشن شرکت میکنی و اونا اخر مجلسی یه چای بهت میدن.

مگه شما روستای دیگه هم رفتی؟

موفق باشید

امير110
10-04-2009, 22:32
بازم سلام وقتي تو به عنوان همسر كارين را انتخاب كني در پايان سال سوم مريض ميشه بايد به روستاي جديد بري وبراش دارو بخري در اونجا ادماي جديدي و جود داره و.....
درباره ي مزرعه ي جديد من يك بار شانسي در اوايل بازي خيلي قبلا اين را خريدم وفقط در ان ميتوني برنج بكاري ودو زن داشته باشي.
درباره ي به شهر رفتن هم من سيو به شهر رفتن را دارم ماله پسر عمه ي منه شهر خيلي خوبه در انجا ميتونيد چيزاي بي ارزش را بفروشيد

iman reza
10-04-2009, 22:51
بازم سلام وقتي تو به عنوان همسر كارين را انتخاب كني در پايان سال سوم مريض ميشه بايد به روستاي جديد بري وبراش دارو بخري در اونجا ادماي جديدي و جود داره و.....
درباره ي مزرعه ي جديد من يك بار شانسي در اوايل بازي خيلي قبلا اين را خريدم وفقط در ان ميتوني برنج بكاري ودو زن داشته باشي.
درباره ي به شهر رفتن هم من سيو به شهر رفتن را دارم ماله پسر عمه ي منه شهر خيلي خوبه در انجا ميتونيد چيزاي بي ارزش را بفروشيد

فقط می تونم بگم که کم لوخونه رو دیگه نخون اینا همش مزخرفه چرت وپرته

شما اگه سیو شهررو بذاری من اسمم رو عوض می کنم
دوتا زن سیری چند مزرعه دیگه چیه اصلا این بازی برنج نداره بازم میگم کم لوح خونه رو بخون که ازین شایع ها بدی

اگه شما راس می گویید ما مشتاق دیدن سیو شهر شما هستیم یادت نره سیو شهر رو بزاری حتما بذار منتظرایم

امير110
10-04-2009, 23:02
اقا من سيو اين بازي را با پي اس1 دارم لوحه خونه سيخي چنده من خودم روستاي ديگه رفتم شهر هم رفتم با سيو حتي با گيم شارك هم ميشه شهر رفت اما نه بيشتر از 3كد مزرعه ي ديگر را ازنجار در اوايل بازي به قيمت 50000جيل ميخري بعد برنج هم با داشتن اون مزرعه به محصولات سوپر ماركت اضافه ميشه امر ديگه اي باشه.

اقا شما چند ساله داري بازي ميكني من خودمو به پاي اين بازي پيركردم تمام راز رموز مخفيشو بلدم

farzad_angel
11-04-2009, 01:41
اگر سیو را داری لطف کن یک عکس بزار این کاری نداره سیو هم نمیخواهد بگذارید چون دوستان دیگر هم بودن که گفتند ولی تا حالا عکس یا مدرکی نگذاشتند
اینکار را بکنید ممنون میشیم

بی باک بی بال
11-04-2009, 09:47
من به پای این بازی پیر شدم شهر ندیدم

aquaquest
11-04-2009, 14:44
اقا شما چند ساله داري بازي ميكني من خودمو به پاي اين بازي پيركردم تمام راز رموز مخفيشو بلدم
سلام دوست عزيز
بهتر بود اول پست هاي اوليه ي اين تايپيك را مي خوانديد و متوجه مي شديد كه همه با خواندن لوحه خانه همين ادعا را كرده اند و مي تونيد پست هاي اوليه ي من در اين تايپيك را بخوانيد كه با مدرك و سند ثابت كردم در اين بازي نه شهر وجود داره و نه برنج . حتي اونجا متن يكي از دوستان را هم گذاشته ام كه به خود شركت Natsume اي ميل زده بود كه در بازي شهر وجود داره يا نه و اونا هم با تعجب گفته بودند نه . پس بهتره به جاي بحث هاي حاشيه اي و كل كل هاي الكي و تكراري به دوستان در انجام درست اين بازي ياري نماييم و در غير اينصورت مجبور مي شويم اين مطالب را با مديران محترم در ميان گذاشته و آنها طبق قوانين سايت با شما برخورد نمايند .

امير110
11-04-2009, 16:43
حالا فهميدم نسخه ي بازي بايد كامل باشه.

دراين بازي نسخه ي كامل را فراهم كن تا بفهمي بعد نام دوستت را بگو كه به ناتسومي اميل زده تا خودم شخصا با هاش صحبت كنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اينم دو صحنه از بازي

حال فهميدم شما بازگشت به طبيعت را ميگيد در قبل منم مثل شما براي به شهر رفتن خيلي تلاش كردم اما بيهوده بود ووقتي نسخهي ديگر را خريدم رفتن به شهر ممكن بود در اين بازي جزو روستا هيچ تفاوتي با اون يكي شماره نداره

امير110
11-04-2009, 17:46
استراتژی بازی
مربوط به دموها
در این بازی دموها یی مانند
1 دختر ها
2 اتفاقات بازی
3مربوط به مزرعه
شما نباید قلب دختران را با گیم شارک تغغیر دهید چون بسیاری از دمو ها را نمیبینید دخترها به ترتیب قلب
.................................................. .................................................. ..........................................
دیدن دموهای دخترها در قلبهای مختلف:
بهار اول روز دوم قلب سیاه پاپوری
ساعت 11به بعد به مرغ فروشی رفته و (دعوا بر سر مرغ) پاپوری قهر کرده و میرود بروید با برادرش صحبت کنید و به آبشار بروید و با پاپوری صحبت کنید و نوشته دوم را انتخاب کنید*
در روز 30 بهار سال اول به طرف خانه ی آهنگر بروید میبینید که پاپوری منتظر کای است ساعت ده

.................عن
ساعت 9به بعد به داخل مسافرخانه رفته (جذابیت)میبینید که پدر عن درباره ی او صحبت میکند نوشته ی دوم را انتخاب کنید*

درروز 6 بهار جمعه در ساعت سه به کلیسا بروید و میبینید که عن کلیف را برای ناهار دعوت کرده ودر ساعت 5 همان روز به مسافرخانه بروید و میبینید که عن با کلیف ناهار میخورد (باید از پله ها بالا رفته تا دمو را ببینید*

...............کارن
در ساعت 9 به طرف کلیسا بروید ومیبینید که کارن با ریک به جنگل میروند*

ساعت11 به داخل مغازه رفته(پرداخت پول) میبینید که افرادی نسیه میبرند و دوک هم جز آنهاست و دوک از شما میپرسد باید بپردازم یانه شما نوشته ی دوم را انتخاب کنید و کارن از شما تشکر میکند*

ساعت 3 به طرف مرغ فروشی رفته وشاهد صحبت کارن با ریک باشید*

.............الی
ساعت 9 به داخل درمانگاه بروید (چسب زخم) را از او گرفته وبه طرف خانه ی مادربزرگ بروید ومی بینید که برادر الی گریه میکند چسب را به او بدهید تا الی بیاید ونوشته ی دوم را انتخاب کنید*
ساعت یک همان روز به درمانگاه بروید تا دموی بعدی را ببینید*
فردای آن روز به درمانگاه بروید میبینید که الی سرما خورده*

...........ماری
در ساعت 1به بعد در مرکز شهر میبینید که ماری با*
بهار اول روز سوم قلب سیاه ماری*
ساعت ده به داخل کتابخانه رفته (چه کتابی نوشته اید) و ماری از شما سوال میکند ونوشته دوم انتخاب کنید*

.................................................. .................................................. ...........................................
پاپوری در قلب آبی کمرنگ:در بهار ساعت 11 به بعد به مرغ فروشی بروید ونوشته ی اول را انتخاب کنید

درروز دوم تابستان درساعت12 به طرف مرغ فروشی بروید و شاهد صحبت های ریک با کای وپاپوری باشید

در ساعت 11.30 به طرف اسکله بروید وشاهد صحبت های پاپوری با کای باشید like the summer

.........عن
درساعت 9 به بعد به طرف مسافرخانه رفته ونوشته ی دوم را انتخاب کنید

.........کارن
lovelife troubled به طرف آبشار بروید ونوشته ی
را انتخاب کنید*

...........الی
در ساعت 10 تا5به طرف کلینیک بروید و الی را میبینید ونوشته ی دوم را انتخاب کنید
در روز 3 بهار بعد قضیه ی مرد چینی به داخل کلینیک بروید و میبینید که او سرما خورده است
........ماری
در ساعت ده به کتابخانه رفته وبا ماری صحبت میکنید ونوشته ی اول را انتخاب میکنید
درهمان روز در ساعت پنج به طرف کتابخانه بیایید شاهد صحبتها ی ماری با گری باشید*
.................................................. .................................................. ...........................................
سال اول

قلب آبی بزرگ
پاپوری
وقتی قلب او آبی بزرگ است او به شما یک تخم مرغ میدهد آنرا به مرغداری برده وبه جوجه تبدیل کنید ونام او را پاپوری با حرف ها ی کوچک بگذارید (نباید با حروف بزرگ نوشت) وبعد از چند روز از شما تشکر میکند که نام او را پاپوری گذاشته اید

در تابستان سال دوم در روز دهم به طرف اسکله در ساعت10 رفته و میبینید که کا ی با پاپوری صحبت می کند

...........عن در سال دوم
تا سال دوم سعی کنید قلبش را آبی بزرگ یا سبز بگذارید در ساعت 6.10 بعد از ظهر 7 بهاربه مسافرخانه بروید...

در روز چهاردهم بهار ساعت 11.30 به طرف شراب فروشی بروید

.......کارن در سال دوم
به طرف مرغ فروشی در ساعت 12 شنبه 6 بهار بروید

در ساعت 4 به بعد روز14 به طرف سوپر مارکت رفته

وقتی که قلب کارن قرمز است و قلب پاپوری هم همینطور در ساعت 12 تا1 روز چهارم بهار به داخل مرغ فروشی بروید
............ الی
یک روز بعد از اینکه قلبش را آبی بزرگ کردید فردای آن روز درساعت 12 ظهر به مزرعه میآید و به شما غذا میدهد 3 روز این کار را برای شما انجام میدهد وشما باید حتما در ساعت 12 حدر مزرعه حضور داشته باشید

در بهار سال دوم در ساعت 2 بعد ازظهر به طرف اسکله بروید

............ماری

وقتی که قلب او آبی بزرگ است او برای شما کتابی میاورد آن را کامل بخوانید و روز بعد به او تحویل دهید و like woodcutter نوشته دوم به معنای

در بهار سال دوم در ساعت 10 تا4 به داخل آهنگری رفته وشاهد صحبت های ماری با گری باشید

در بهار سال دوم وقتی که قلبش آبی بزرگ و سبز است را از ساعت 3.40 تا 4 به داخل کتابخانه رفته و میبینید که گری از کتاب ماری انتقاد میکند

در بهار یا تابستان سال دوم در چهارشنبه در ساعت 11 تا4 به کلیسا رفته وشاهد ازدواج او با گری باشید
.................................................. .................................................. ............................................
قلب آخر موقع ازدواج
پاپوری
او یک روز به مزرعه میاید و به شما باز هم تخم مرغ میدهد

عن
به طرف تپه ی مادر بروید

کارن
ندارد مگر اینکه در قلب آبی بزرک جواب داده باشید

الی
در سال دوم اگر با او ازدواج نکردید در روز 29 تابستان در ساعت 11 به کلیسا بروید او با دکتر ازدواج میکند

ماری
در قسمت قبلی توضیح داده شده
.................................................. .................................................. ............................................
توجه اگر با افراد خانواده ی دخترها صمیمی و با آنها خوب باشید آنها شما را به عروسی دخترشان دعوت میکنند
وهمینطورهم با پنج رقیب خود

شما باید صمیمیتتان به قدری باشد که در تمامی خانه هایشان بتوانید بگردید

اتفاقات بازی
وان:
در روز سوم بهار سال اول پلیس به طرف خانه ی شما آمده و به دنبال مردی با پیراهن زرد میگردد پلیس میرود و آن مرد باپیراهن زرد به پیش شما میاد و به زیر درخت سیب میرود با او صحبت کنید و به طرف مرکز شهر بروید در آنجا پلیس را دوباره میبینید ودوباره مرد پیراهن زرد که وان نام دارد میآید با او صحبت کنید وبه طرف
خانه ی چوب بر بروید و با پلیس صحبت کنید*

در تابستان سال اول روزی شهردار به خانه ی شما آمده وبه شما میگوید به الن مادر بزرگ یک کلوچه ی سیب بدهید به طرف مسافرخانه رفته و با دوگ صحبت کنید و از او کلوچه ی سیب را بگیرید و به خانه ی الی مادربزرگ بروید و آن را تحویل دهید و نوشته ی دوم را انتخاب کنید و بعد از چند روز شهردار از شما تشکر میکند

اگر شما در تابستان در مسابقه ی شنا قهرمان نشدید و توت فرنگی را نخوردید وقتی که کای در تابستان در سه روز از شما ذزت میخواهد به او ارزان بدهید ووقتی در بهار سال بعد به خانه ی شهردار میروید او به شما توت فرنگی قدرتی را میدهد

در تابستان روز بغد ازطوفان تابستانی به طرف اسکله بیایید میبینید که بطری راباد به ساحل کشانده کای می آید آن را حتما به او بدهید چون اگر ندهید ماهی بزرگ را بدست نمی آورید

در روز سوم بهار سال اول در ساعت یازده به طرف گاوداری رفته واسب را از بارلی تحویل گرفته وبرای او نامگذاری کنید*

در تابستان سال اول بارلی به خانه ی شما آمده ودرباره ی گم شدن مای صحبت میکند به طرف گاوداری رفته و با بارلی صحبت کنید به طرف خانه ی چوب بر بروید ودر ساعت 5 به طرف اسکله بروید ومای را میبینید ونوشته
اول را انتخاب کنید تا به حرف های او گوش دهید
در تابستان سال اول در روز دوم در ساعت 5 به مسافرخانه بروید میبینید که همه از دست او ناراحتند و دوگ از شما سوال میکند و نوشته ی دوم را انتخاب کنید
درپاییزیا زمستان سال اول مقداری از چوبها و سنگهای کوچک را نشکنید چون در یکی از این روزها گری میاید و درباره ی گذشته صحبت میکند که در گذشته حشره ای در اینجا پیدا کردم

در زمستان سال اول در یک روز حتما برفی به میدان شهر بروید و کلیف را میبینید که بر روی زمین افتاده وعکسی به شما میدهد وآن را در پیش خود نگه ویا به او بدهید
در زمستان سال اول در یک روز حتما برفی به خانه ی چوب بر بروید واو درباره ی کشته شدن خانواده اش در تپه ی مادر بر اثر طوفان صحبت میکند
به او گردنبند بهید تا یاد دخترش بیفتد
دربهار سال دوم به مغازه بروید میبینید که جف درباره ی تابلو صحبت میکند

در بهار سال دوم در روز 14 ساعت 10.50 به مسافرخانه بروید میبینید که گربه ی عن غذاها را دزدی میکند

در سال دوم در روز 20 وقتی از خانه خارج میشوید میبینید که پلیس برای صحبت درباره ی دختر شراب فروش صحبت میکند به خانه ی شراب فروش بروید و با مانا صحبت کنید روز بعد پلیس از شما تشکر میکند وبهترین دوست شما می شود.
در بهار سال سوم به در روز 5 ودر ساعت 2.30تا 3 به طرف خانه ی چوب بر بروید انها از یک میمون که در ان حوالی میگردد میترسند.

در زمستان سال اول به خانه ی مادر بزرگ بوید او درباره ی گل شکوفه ی جادویی صحبت میکند در همان روز ساعت شش به قله برید و روز بعد در خانه از خواب بیدار میشوید و به طرف خانه ی الن بروید او از شما تشکر میکند
.................................................. .................................................. ..........................................
مربوط به مزرعه
در سال اول که اسب را ازبارلی گرفتید در مزرعه و در اول مزرعه علف بکارید
ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع عععععععععععععععععععععع
سه ردیف سه در سه و در سال دوم وقتی بارلی اسب را از شما گرفته یا همان روز ویا چند هفته ی دیگر اسب را با زین تحویل میدهد (اگر شما علف ها را بکارید از این همه علف تعجب میکند و به شما می گوید این جا جای خوبی برای اسب است و اسب را به شما میدهد)

در روز 6 بهار سال اول عن به طرف خانه ی شما آمده واز شما روزی 3 تخم میخواهد(شما باید قبل از آن سه مرغ یا بیشتر داشته باشید) فردای آن روز سه تخم مرغ از ساعت یک تا پنج فرصت دارید به مسافرخانه ببرید
دربین همین ساعت ها تخم مرغ را به مسافرخانه ببرید عن از شما تشکر میکند این کار را یک هفته انجام دهید تا در آخر یک املت به شما دهد

در سال دوم وبارلی میآید و سگ را میخواهد به او سگ را بدهید و و بعد از چند هفته سگ بچه دار میشود سگها را اول به استو و بعد به پلیسبدهید فقط شما بعد از این که سگ به دنیا آمد با آنها صحبت کنید وسگ به او به طور خودکار داده میشود

در تابستان گل بکارید زنبور به مزرعه ی شما آمده و کندو جور میکند ویکی از عسل ها را به لوییس که در خانه ی چوب بر است بدهید تا روز بعد دمویی در مزرعه ببینید و عسل شما به شصت برسد.
خوب بود نظر بدبد ممنون ميشم

امير110
11-04-2009, 18:16
يك نكته ي بسيار مهم است كه نياز به تاييد شدن داره براتون ميزارم.

بعد ازپایان 3 سال اگر شما ازدواج نکردید دختر که در دوران خاطرات بچگی دیدید
میاد و به شما می گوید هنوز سر قول خود هستین یا نه
بعد از ازدواج با ان می توانید دارای دو فر زند باشید:8::10::19::18::27::21::2::40::11::31::4 1::20:

اينم چيزايي كه سايتا ميگن
شما باید تمامی سعیتان را برای رفتن به شهر که شامل این چیز ها می شود را بکنید
برنده شدن در تمامی مسابقات.که شما می توانید در مسابقات سال اول با گیم شارک کار را شروع کنید
مثلا شما در روز مسابقه ی آشپزی میتوانید از یک غذا گیم شارکی استفاده کنید
دمو های مخفی که مهمترین آنها مریض شدن کارن
قهر کردن کارن که باعث قدرتمند شدن فرشته بدی می شود
رفتن به خانه ی چوب بر در روز اول زمستان و همنشینی با آن
پیدا کردن may
گل زمستانی
هدیه دادن به افراد بسیار مهم
گرفتن عطر از کای ودادن آن به همسرتان
دادن کیک سیب به ellenمادربزرگ بنا به درخواست شهردار
دادن سگ به stuبسیار مهم که باعث ایجاد انجمن سگها بعد از بازگشت ازدهکده ی آموزشی سربازها
با داشتن فقط 5 جوجه در مرغداری و 5 جای دیگر در سال دوم rick 5 جوجه را به امانت پیش شما میگذارد و خانوادگی به شهر میروند و بعد از چند روز برمیگردند و از شما تشکر میکند
در طی سه سال تمامی ذرت ها را که kaiاز شما میخواهد را داده باشید

بی باک بی بال
11-04-2009, 19:30
تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: توي بهشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اينم دو صحنه از بازي

این تو بازی کاملا با هم فرق می کنند

امير110
11-04-2009, 19:42
مي دونم يكي مال پسر عليه دختر يكي ماله نجات طبيعته

اقا تو رو خدا تمام كد هاي گيم شارك اين بازي را بزاريد البته مال لوحه خانه نباشه

iman reza
11-04-2009, 21:15
چه بهانه ای خوبی که هرکی ادعا می کنه رفته شهر میگه سیوش برای پی اس1

اینطوری که شما داری میگی میتونی که از مزرعه جدیدت با برنجش با موبایل از تلوزیون یه عکس بی کیفیت بگیری برامون بذاری که نه؟

فقط شما برای این بازی ازیاد وقت نذاشتی همه زیاد وقت گذاشتن ولی نمی دونم چرا هیچکی هیچی ازاینا که میگی ندیده!
همه این پست های که داری میزاری خیلیا گزاشتن لطفا دیگه از این پستای تکراری نده تایپک رو بیخود شلوغ کردی یکم پست های قبلی رو بخون تا هی از این پستا تکراری نذاری

بچه ها من چند روزه نمی تونم بازی کنم اخه دنبال یگ گیم شارک برای شبیه ساز پلی یکم
برای خود پلی یک نه برای شبیه ساز هر کی داره برام بذاره جومونگ یدونه گزاشته بود چند باری کار کرد ولی نمی دونم دیگه چرا کار نمی کنه

aroosak_kooki
12-04-2009, 00:16
سلام

همانطور که دوستان دیگه هم گفتن لطفا" این همه شایعه درست نکنید ... این مطالب رو زمانی میتونید بنویسید که مدرک داشته باشید !!!

این تاپیک بیخودی 388 صفحه نشده !!!

این مطالبی که گفتید در مورد شهر و زن دوم در این ورژن هاروست مون وجود نداره شاید در ورژن های دیگه ( مثل friend of mineral town در Visua lBoy ) باشه ولی قطعا" اینجا همچین چیزی نیست.

بچه ها من چند روزه نمی تونم بازی کنم اخه دنبال یگ گیم شارک برای شبیه ساز پلی یکم
برای خود پلی یک نه برای شبیه ساز هر کی داره برام بذاره جومونگ یدونه گزاشته بود چند باری کار کرد ولی نمی دونم دیگه چرا کار نمی کنه

حیف من ندارمش والا حتما برات میذاشتم تا زودی کارت راه بیوفته

برای چی با psx emulation cheater کار نمیکنی ؟

مگه مشکلی داره ؟

...............................

راستی کسی هست که هاروست مون wonderfull life برای ps2 رو با مبدل بازی کنه؟!!!

با کلی دردسر تونشتم بازیش رو با مبد بالا بیارم ولی حالا نمیدونم چرا کاراکترش راه نمیره ... با دکمه های چپ و راست فقط می جرخه !! (گریه)

این مشکل رو داخل تاپیک خودش هم گفتم ولی مثل اینکه اونجا گرد خواب پاچیدن و کسی جواب نداد !!!

ممنونم اگه کسی کمک کنه !!!!

iman reza
12-04-2009, 12:21
حیف من ندارمش والا حتما برات میذاشتم تا زودی کارت راه بیوفته

برای چی با psx emulation cheater کار نمیکنی ؟

مگه مشکلی داره ؟

چرا با همین کار می کنم ولی نمی دونم دیگه چرا کار نمی کنه اگه داریش برام اپ می کنی که دانلودش کنم

aquaquest
12-04-2009, 16:33
حالا فهميدم نسخه ي بازي بايد كامل باشه.

دراين بازي نسخه ي كامل را فراهم كن تا بفهمي بعد نام دوستت را بگو كه به ناتسومي اميل زده تا خودم شخصا با هاش صحبت كنم

حال فهميدم شما بازگشت به طبيعت را ميگيد در قبل منم مثل شما براي به شهر رفتن خيلي تلاش كردم اما بيهوده بود ووقتي نسخهي ديگر را خريدم رفتن به شهر ممكن بود در اين بازي جزو روستا هيچ تفاوتي با اون يكي شماره نداره
سلام
بابا خيلي باحالي . اگه من مي تونستم مثل تو اينطوري دروغ بگم الان چه چيزا كه نداشتم . :5:
ناتسومي هم نيست ناتسومه و حتي شما نگاه نكرديد كه ببينيد عكس هاتون شبيه هم هست يا نه ؟ :5:
عكس چپ همون بازگشت به طبيعته كه تو اين تاپيك روش بحث ميشه و عكس راست harvest moon magical melody هست كه براي كنسول گيم كوب ساخته شده و خيلي با اين بازي متفاوته و گرافيك خوبي داره . :18:
اين هم توضيحاتش :

اين هم عكس هاش :

حالا شما چطوري بازي گيم كوب را تو پلي استيشن 1 بازي كرديد خدا مي دونه !!! :31:
البته يك نسخه درست به همين صورت هم براي WII ساخته شده .:13:

در ضمن اون كه مي گيد نسخه ي اصلي ، تو ايران چون بازي ها را از اينترنت دانلود مي كنند همه ي نسخه ها اصليه و خود من با اينكه چند تا سي دي مختلف هاروست مون را از شركت هاي مختلف ايراني دارم چند تا ديگه را هم براي اطمينان از اينترنت گرفتم كه هيچ فرقي ندارند و حتي الان نسخه ي آلمانيش را هم دارم . :21:
در ضمن قبلاً هم گفته بودم اگه ادامه بدي با مديران در ميان مي ذارم تا خودشون قانوني با شما برخورد كنند .

امير110
12-04-2009, 16:52
بابا من تسليم من سرعت اينترنتم خيلي پايينه رفتم تو اينترنت انداختم اينجا عكسارو ولي سمت چپي خود بازيه باور كن تو شهر هم ميره ما له پي اس 1هم نيست مال پي اس2 هست خوب نگاش كن لانه ي سگ ظرف غذاي سگ خونه صندوق پست متوجه ميشي تا زه اون لونه بقلي جاي ايتم ها هست كه به زك مي فروشي

B U L U T
12-04-2009, 18:22
سلام
بابا خيلي باحالي . اگه من مي تونستم مثل تو اينطوري دروغ بگم الان چه چيزا كه نداشتم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ناتسومي هم نيست ناتسومه و حتي شما نگاه نكرديد كه ببينيد عكس هاتون شبيه هم هست يا نه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عكس چپ همون بازگشت به طبيعته كه تو اين تاپيك روش بحث ميشه و عكس راست harvest moon magical melody هست كه براي كنسول گيم كوب ساخته شده و خيلي با اين بازي متفاوته و گرافيك خوبي داره .

بابا من تسليم من سرعت اينترنتم خيلي پايينه رفتم تو اينترنت انداختم اينجا عكسارو ولي سمت چپي خود بازيه باور كن تو شهر هم ميره ما له پي اس 1هم نيست مال پي اس2 هست خوب نگاش كن لانه ي سگ ظرف غذاي سگ خونه صندوق پست متوجه ميشي تا زه اون لونه بقلي جاي ايتم ها هست كه به زك مي فروشي

برای هر دوتون متاسفم
اگه این عکس رو میگین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مال نینتندو یا فکر کنم نینتندو64 است نه ps2
در ضمن شهر هم نداره

aroosak_kooki
12-04-2009, 20:53
چرا با همین کار می کنم ولی نمی دونم دیگه چرا کار نمی کنه اگه داریش برام اپ می کنی که دانلودش کنم

برو به این آدرس

این رو دانلود کن ...

pecsetup_v2.5

امیدوارم که به دردت بخوره

امير110
12-04-2009, 23:08
بابا من با پي اس2 بازي كردم چي ميگي با با كجاي كاري هيچي نميدوني

aquaquest
13-04-2009, 12:08
برای هر دوتون متاسفم
اگه این عکس رو میگین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مال نینتندو یا فکر کنم نینتندو64 است نه ps2
در ضمن شهر هم نداره
آره . ببخشيد من هم اشتباه كردم اين بازي اسمش Harvest Moon 64 كه براي همون نيتندو 64 هستش و اينم يه عكس ازش با كامپيوتر خودم :

البته هيچي به بازگشت به طبيعت خودمون نمي رسه و من فقط ورژن هاي اين بازي تو
Nintendo 64 ، Nitendo Ds ، Game Boy را گرفتم كه ببينم چطوريند و هيچ كدوم به نسخه ي پلي استيشن 1 نمي رسند . در ضمن من نسخه هاي PSP و دو تا از نسخه هاي Game Cube را گرفتم كه نسخه هاي گيم كوبش خيلي قشنگ و گرافيكيه ولي نتونستم تو كامپيوتر با مبدل اجراش كنم ، آخه اين بازي ها گرافيك بالايي دارند و براي اجرا با مبدل به كامپيوتر خيلي قوي مي خواند و شايد اونا بهتر باشند . بازي هاي PS2 را هم كه از اول مي دونستم بازي هاي معموليش حداقل به رم يك گيگ و گرافيك 512 لازم داره ديگه نگرفتمشون .

pghgha
13-04-2009, 13:46
/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دراین آدرس همه چی دربازه ی مزرعه دار است 200kb

امير110
13-04-2009, 18:27
اگه اين مال نتيندو64 هست من چه جوري با پي اس2 بازي كردم شهر هم داره خوبم داره ببخشيد

iman reza
13-04-2009, 19:04
اگه اين مال نتيندو64 هست من چه جوري با پي اس2 بازي كردم شهر هم داره خوبم داره ببخشيد

ول کن دیگه کشتی ما رو ول کن ول کن اقا ما شهر نمی خوایم ول کن
اولا این تایپک back to nature است وبه جزا این بازی درباره بازی دیگه حرف نزنین
دوما کسی حرفات رو باور نمی کنه تا عکس شهراون بازی رو نزاری
همون طوری کهaquگفت دیگه داریم مجبور می شیم که با مدیران سایت این پستات رو در میان بذاریم

vahid0801
13-04-2009, 19:53
سلام به همه.
ما چند روز نبودیم چه گرد و خاکی به پا کردید.بحث رو به جای باریک نکونید.به مدیر میگم یعنی چی عمو صابر زشته.
مطمئن باشید اگه این بازی شهر داشته باشه داشتون میابتش.به نظر خودم که داره چون تو این بازی هیچی الکی نیست مثل اون کشتی تو اسکله.حالا بیخیال تا بعد.
من چند روزه سر کار اضافه کاری میگرم وقت نمیکنم بیام سمت کامپیوتر و بازی.فعلا دهم تابستون سال دومم.تا سال چهارم یا نهایت پنجم باید یه خبرایی باشه.

به سلامت

بی باک بی بال
14-04-2009, 07:47
سلام خوبین
یه سوال کسی می تونه بگه کهچطور باید کاغذهای ماهی ها رو گرفت

aquaquest
14-04-2009, 08:53
سلام خوبین
یه سوال کسی می تونه بگه کهچطور باید کاغذهای ماهی ها رو گرفت
سلام
من چند تا از عكس ها و توضيحاتش را گذاشتم كه مي توني جستجو كني و پيدا كني ولي در كل تو استرات‍ژي بازي كه تو صفحات اوله مي توني پيداشون كني .

pghgha
16-04-2009, 15:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دراین آدرس همه چی دربازه ی مزرعه دار است 200kb

hatvest moon:back to nature

iman reza
16-04-2009, 18:39
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دراین آدرس همه چی دربازه ی مزرعه دار است 200kb

ببخشید این ادرس های که گذاشتی اشتباه اینبار خودت اول امتحان کن بعد بذار

hopee
16-04-2009, 19:14

سلام دوست عزیز اولا عضویتتو تبریک میگم
بعدشم ممنونم از این آدرسی که دادی ولی دوست عزیز اگه به صفحه ی اول همین تاپیک نگاه کنی عین همون مطالبو میتونی بینی لطفا اطلاعاتتو همینجا بذار .:46:

iman reza
16-04-2009, 19:29
سلام بر همه دوستان
ببخشید که این سوال رو می پرسم اخه وقت ندارم صفحات قبلی رو بگردم
دمو که پاپوری برات تخم مرغ میاره رنگ قلبش چه رنگیه

hopee
17-04-2009, 15:03
[

quote=iman reza;3695502]سلام بر همه دوستان

[/quote]
مطمئن نیستم ولی فکر کنم قلبش باید آبی (کمرنگ ) باشه و مرغداریت یه جای خالی داشته باشه
اونوقت میاد و تخم مرغ رو بهت میده و میگه بهترین مراقبت رو از تخم مرغ بکنی شما هم اونو توی جایگاه جوجه کشی بذار تا جوجه بشه وقتی جوجه دربیاد پاپوری میاد و ازت تشکر میکنه و بهت میگه بهترین مراقبت رو از جوجه بکنی.
(میدونم جزئیات رو میدونستی اینا بشتر برای تکمیل مطلب بود )

بی باک بی بال
18-04-2009, 10:49
این حرف شما هم میتونه یه جوری اثبات وجود شهر توی این بازی باشه
شهری در این بازی وجود ندارد

Moosivandm
18-04-2009, 15:05
داداش من تو هزار ويك سايت عضوم با همين اسم با همين اواتار با همين امضا با همين لحن مشكلي هست يگو
حالت خوبه؟!!!
من که نگفتم مشکلی هست فقط خواستم بگم که تو بودی که عقیده داشتی که شهری وجود داره.

farhood_092
18-04-2009, 16:15
سلام دوستان من تازه عضو شدم.
چه جوری گاو سواری کنیم؟

سلام بر همه دوستان

ابی کمرنگه
:5:

چه جوری مزرعه ی دیگر بخریم؟کمکم کنید

iman reza
18-04-2009, 18:20
چه جوری گاو سواری کنیم؟

علیک سلام
عضویت رو بهت تبریک می گم امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم
برای گاو سواری هنوز خودمون هم بلد نیستیم ولی با رمز میشه اینم رمزش
doo5e8b4 1440
3005e8b 0001
d00f844e 1440
30071a34 0001

وبرای هزارمین بار از اونای که تازه عضوشده خواهش می کن نگاهی کوتاه به صفحات قبل بیندازندتا جواب خیلی از سوالات رو بفهمند این تایپک بی خود نزدیک 400صفحه نشده
این بازی مزرعه دیگه وشهر و برنج و...نداره
--------------------------------------

سلام بچه ها

دمو که پاپوری برات تخم مرغ میاره رو نمی تونم ببینم هرکاری کردم

با رمز رنگ قلبش رو بنفش کردم (ابی کم رنگ هم بود) یه دونه مرغ فروختم ولی نمی یاره الان 23بهار سال دومم کسی دقیقا نمی دونه رنگ قلبش باید چه رنگی باشه چه ساعتی میاد

farhood_092
18-04-2009, 22:15
با بدست اوردن گل cow reinsو کاشتن ان پس از 30 روز رشد میکند و با انداختن ان در محل غذا خوردن گاو بارلی برای شما زین میاورد
نکته:من شنیدم ان را از شهر باید خرید اقای ایمان رضا من نمیگم هست ولی شاید باشه

aroosak_kooki
19-04-2009, 01:35
سلام بچه ها
دمو که پاپوری برات تخم مرغ میاره رو نمی تونم ببینم هرکاری کردم
با رمز رنگ قلبش رو بنفش کردم (ابی کم رنگ هم بود) یه دونه مرغ فروختم ولی نمی یاره الان 23بهار سال دومم کسی دقیقا نمی دونه رنگ قلبش باید چه رنگی باشه چه ساعتی میاد

سلام

براي من اينجوري بود ....

قلب پوپوري چهارشنبه 25 بهار آبي شد ...
و روز چهارشنبه 2 تابستان برام تخم مرغ آورد ... ساعتش رو نميدون ولي فكر ميكنم صبح زود وقتي كه از خونه ميايي بيرون باشه !!!!
و روز 6 تابستان هم براي ديدن جوجش اومد .

من يه دفعه همين مشكل سر كارن برام پيش اومد داشتم بازي ميكردم يه روزي شد دموي كارن رو كه برات بذر گل مياره رو ديدم ... بعد به خاطر يه اشتباه مجبور شدم برگردم به چند روز قبل اما دفعه ي بعد همون روز و همون ساعت ديگه دموي كارن رو نديدم !!!

farhood_092
19-04-2009, 08:32
رمز قرمز شدن قلب گارن را میخاستم در ضمن نسوه ندید

من در سایت دیگه خوندم اگر با گیم شارک قلبش را تغییر بدی نمیاد:41:

hopee
19-04-2009, 12:36
اره من بودم الان هم اعتقاد دارم شهر هست ولي الان اينجا جاش نيست ميگن اينجا بحث شهر ممنوع:13:

دوست عزیز به نظر من شما تو این تاپیک میتونی هرچی رو که مربوط به این بازیه بگی و هیچ چیز ممنوع نیست ولی تو همین تاپیک ده ها بار تب شهر پیش اومده و نه اونایی که موافق وجود شهر هستن کوتاه اومدن و نه مخالفا اگرم این مشکلات نبود و من و شما نظرمون رو نمیگفتیم دیگه این تاپیک به چه دردی میخورد ؟ ولی شما فکر نمیکنی که این موضوع شهر و کامل نشدن درصد رو سازنده ها عمدا مطرح کردن که بازی پرطرفدار و پرفروش بشه ؟
شما هم اگه مطمئنید که شهر هست ، اگه امکانش هست یه مدرک معتبر مثلا یه عکس هر عکسی با موبایل یا با هرچی از شهر بذار تا همه چز تموم بشه .

چه جوری گاو سواری کنیم؟

برای گاو سواری هنوز خودمون هم بلد نیستیم ولی با رمز میشه اینم رمزش
دوستان من برای این دو تا موضوع یه فکری دارم که فعلا برای خودم عملی کردنش ممکن نیست چون وقت بازی کردن ندارم شما ها اگه تونستید انجام بدید و نتیجرو به ما هم بگید .
گاو سواری : مثلا قلب همه ی گاوارو ده تا کنید و با بارلی دوست بشید شاید جواب بده و بذر گل رو براتون بیاره و بعدم زینو .
مزرعه : اگه دقت کنیم میبینیم که اون زمین کنار خونه ی نجار خیلی شبیه یه زمین کشاورزیه و شاید ( بنا به گفته ی لوحه خانه ) بشه خریدش شما درصدو به حداکثر مثلا 86% برسونید و با شهردار و نجار دوست بشیدو طبق گفته لوحه خانه عمل کنید یعنی : با شهردار حرف بزنید (فقط وقتی تو خونس نه اینکه مثلا تو فستیوال و ... ) اگه بار دوم خندان بود عید سال بعدش پیش نجار برید و ببینید چی میشه شاید ، بازم میگم شاید موفق بشیم .

farhood_092
19-04-2009, 16:10
هرکی به تاپیک سر زد لطفا بنویسه چندم بازی هست تا برنامه ریزی کنیم درست بازی کنیم الان تابستون نزدیکه ما با فکر هم هم بازی را اخر برسونیم هم چیزای کشف نشده را کشف کنیمokkkkkkkkkkkkkkkkkkk

iman reza
19-04-2009, 17:02
دوستان من برای این دو تا موضوع یه فکری دارم که فعلا برای خودم عملی کردنش ممکن نیست چون وقت بازی کردن ندارم شما ها اگه تونستید انجام بدید و نتیجرو به ما هم بگید .
گاو سواری : مثلا قلب همه ی گاوارو ده تا کنید و با بارلی دوست بشید شاید جواب بده و بذر گل رو براتون بیاره و بعدم زینو .
مزرعه : اگه دقت کنیم میبینیم که اون زمین کنار خونه ی نجار خیلی شبیه یه زمین کشاورزیه و شاید ( بنا به گفته ی لوحه خانه ) بشه خریدش شما درصدو به حداکثر مثلا 86% برسونید و با شهردار و نجار دوست بشیدو طبق گفته لوحه خانه عمل کنید یعنی : با شهردار حرف بزنید (فقط وقتی تو خونس نه اینکه مثلا تو فستیوال و ... ) اگه بار دوم خندان بود عید سال بعدش پیش نجار برید و ببینید چی میشه شاید ، بازم میگم شاید موفق بشیم .

اولین فرضیه که من امتحان کردم جواب نمی ده
دومین فرضیه من 88 درصد کردم بازیم رو با شهردار دوبار حرف زدم ولی حالت معمولی داشت(درجه دومم)
ثانیا تا حالا فکر کردی که چه جوری می خوای اون درختا بزرگ رو قطع کنی
-----------------------
حالا که بچه های خوبی بودین بیاین این عکس رو بگرین
توضیح:اون کتابی که مشخص کردم با رمز به دست اوردم و از ایتم های مخفی بازی که دوتاس که لوح خونه فقط رمز یکی شو گزاشته که اسمش البوم عکس اهالی دهکده اس(رایک چه کت و شلواری پوشیده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.JPG

نقل قول:
نوشته شده توسط farhood_092 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هرکی به تاپیک سر زد لطفا بنویسه چندم بازی هست تا برنامه ریزی کنیم درست بازی کنیم الان تابستون نزدیکه ما با فکر هم هم بازی را اخر برسونیم هم چیزای کشف نشده را کشف کنیمokkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Red
800767A0 FFFF

من الان 23 بهارم ولی برای دیدن دمو دکتر در کلیسا باید برگردم 4بهارم البته سال دومم وفکر نکنم تا 21 خرداد بتونم بازی کنم ولی بعد از ظهر21 خرداد میشینم 10روزی روزی 12ساعت بازی می کنم
وبه نظر خودمم بتونم کمکتون کنم ویکی از کامل ترین سیوها رو تا الان دارم البته عروسک هم خیلی خوب رفته واستاد ماس

iman reza
19-04-2009, 17:14
با بدست اوردن گل cow reinsو کاشتن ان پس از 30 روز رشد میکند و با انداختن ان در محل غذا خوردن گاو بارلی برای شما زین میاورد
نکته:من شنیدم ان را از شهر باید خرید اقای ایمان رضا من نمیگم هست ولی شاید باشه

این بذر که وجود داره ولی هنوز ما بلد نیستیم چه جوری بدست بیاریم من یه حدسایی می زنم من منظورم شهر بود

vahid0801
19-04-2009, 18:41
سلام به همه.
این اضافه کاری لهمون کرده.چند وقته که بازی نکردیم.ولی درستش میکنم.
من خیلی از دموها رو به خاطر زود ازدواج کردن ندیدم که زیاد مهم نی.حله.فقط کسی از شما کارتیج رو گرفته؟بدون گیم شارک.اون ماهی قرمزه (sea bream) رو چی چجوری باید گرفت؟
راستی من دهم تابستونم بریم ببینیم چی میشه.

farhood_092
19-04-2009, 18:47
[quote=iman reza;3704497]اولین فرضیه که من امتحان کردم جواب نمی ده
دومین فرضیه من 88 درصد کردم بازیم رو با شهردار دوبار حرف زدم ولی حالت معمولی داشت(درجه دومم)
ثانیا تا حالا فکر کردی که چه جوری می خوای اون درختا بزرگ رو قطع کنی
-----------------------
حالا که بچه های خوبی بودین بیاین این عکس رو بگرین
توضیح:اون کتابی که مشخص کردم با رمز به دست اوردم و از ایتم های مخفی بازی که دوتاس که لوح خونه فقط رمز یکی شو گزاشته که اسمش البوم عکس اهالی دهکده اس(رایک چه کت و شلواری پوشیده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.JPG

نقل قول:
نوشته شده توسط farhood_092 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Red
800767A0 FFFF

من الان 23 بهارم ولی برای دیدن دمو دکتر در کلیسا باید برگردم 4بهارم البته سال دومم وفکر نکنم تا 21 خرداد بتونم بازی کنم ولی بعد از ظهر21 خرداد میشینم 10روزی روزی 12ساعت بازی می کنم
وبه نظر خودمم بتونم کمکتون کنم ویکی از کامل ترین سیوها رو تا الان دارم البته عروسک هم خیلی خوب رفته واستاد ماس[/quot

رمز را برای ما بنویس:46::46::46::46::46::46::46::46::46::46: :46:

farhood_092
19-04-2009, 18:55
وای وای وای بد بخت شدم سیوم خراب شد الان 5 بهار هستم میخاهم تا تبستون اذدواج کنم راهی هست که خانم را بزرگ کنم اقای استاد ایمان شما کی اذدواج کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farhood_092
19-04-2009, 18:59
من تازه واردم چه جوری عکس میزارید و به هم پاسخ میدهید منظورم نقل قول هست

iman reza
19-04-2009, 19:21
سلام به همه.
این اضافه کاری لهمون کرده.چند وقته که بازی نکردیم.ولی درستش میکنم.
من خیلی از دموها رو به خاطر زود ازدواج کردن ندیدم که زیاد مهم نی.حله.فقط کسی از شما کارتیج رو گرفته؟بدون گیم شارک.اون ماهی قرمزه (sea bream) رو چی چجوری باید گرفت؟
راستی من دهم تابستونم بریم ببینیم چی میشه.

نه کسی نه گرفته من حدس می زنم بعد از گرفتن 6تا ماهی باید تو زمستان از در یاچه زمستانی به احتمال زیاد یا از بقیه جاهای که میشه گرفت ماهی گیری کنین تا بدست بیارینش البته اینا حمش یه احتماله
اهان یادم اومد برین صفحه 316 یکی یه کسی گزاشته خیلی جالبه نمیدونم چرا نگفته بود خودش بدست اورده یا از این سایت ها دیگه گرفته و بدون رمز بود

من که تا حالا بدون رمز نگرفتم ولی عروسک می گفت که باید 200تا ماهی بفروشی وبرای ماهی ششم که حتما باید 5ماهی قبلی رو گرفته باشین از در یاچه(اونجای که خیار پرت می کنین)ماهی گیری کنین
ولی نمی دونم چرا لوحه خونه که من دارم(یکم با بقیه فرق میکنه البته خیلی کم) راه گرفتن 7تا ماهی افسانه ای روتوضیح داده

ببینم چی می کنی خبرای جالب برامون داری یا نه؟حیف که من 2ماهی نمی تونم بازی کنم چه حدس و گمانای تو سرم داشتم خدانکنه از یادم نرن

عروسک سیوت رو برام بذار اونی که صفحه های قبل گزاشتی دانلود نمی کنه خرابه

iman reza
19-04-2009, 19:43
وای وای وای بد بخت شدم سیوم خراب شد الان 5 بهار هستم میخاهم تا تبستون اذدواج کنم راهی هست که خانم را بزرگ کنم اقای استاد ایمان شما کی اذدواج کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رمز را برای ما بنویس
من تازه واردم چه جوری عکس میزارید و به هم پاسخ میدهید منظورم نقل قول هست

ها چی مگه!استاد!
من که هنوز ازدواج نکردم ولی خیلی دوس دارم ازدواج کنم ولی پول ندارم
تو بازی هم هنوز ازدواج نکردم وقصد دارم 30 تابستون روز ازدواجم باشه البته سال دومم وبه شما ها هم تو صیه می کنم این روز ازدواج کنین دلایلی داره تو پست های بعدی می گم

اینم رمز 80071012 0105

برای نقل قول که گزینه نقل قول تو پست همه بچه ها اس البته نمی دونم که شما تازه عضو شدین این گزینه رو دارین یا نه

وبرای گزاشتن عکس یه روزی مشکل خودم بود برای یکی هم تو پست های خصوصی توضیح دادم برای تو هم همون اونا رو تو پست خصوصی می فرسم

mer5ad
19-04-2009, 20:32
سلام . . .

اینم 3 تا نسخه مختلف از مزرعه دار برای موبایل با فرمت جاوا . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhood_092
19-04-2009, 20:48
گلی که کارن میاره به چه درد میخوره؟

iman reza
19-04-2009, 22:11
فهمیدم اون کتابی که عکسش رو گزاشته بودم چیه؟
اون کتابی که ماری به گری داده تا یه مدتی بخونه وتو یکی از دموها گری اون رو به ماری پس میده

farhood_092
19-04-2009, 22:14
فهمیدم اون کتابی که عکسش رو گزاشته بودم چیه؟
اون کتابی که ماری به گری داده تا یه مدتی بخونه وتو یکی از دموها گری اون رو به ماری پس میده
بابا ایمان تو نابقه ای در ضمن گفتی توضیح میدم

iman reza
19-04-2009, 23:05
گلی که کارن میاره به چه درد میخوره؟

به هیچ دری نمی خوره فقط اگه بکاری ورشد کنه میاد ازت تشکر می کنه

قرار بود چی رو توضیح بدم

aroosak_kooki
20-04-2009, 01:08
من که تا حالا بدون رمز نگرفتم ولی عروسک می گفت که باید 200تا ماهی بفروشی وبرای ماهی ششم که حتما باید 5ماهی قبلی رو گرفته باشین از در یاچه(اونجای که خیار پرت می کنین)ماهی گیری کنین
ولی نمی دونم چرا لوحه خونه که من دارم(یکم با بقیه فرق میکنه البته خیلی کم) راه گرفتن 7تا ماهی افسانه ای روتوضیح داده

ببینم چی می کنی خبرای جالب برامون داری یا نه؟حیف که من 2ماهی نمی تونم بازی کنم چه حدس و گمانای تو سرم داشتم خدانکنه از یادم نرن

عروسک سیوت رو برام بذار اونی که صفحه های قبل گزاشتی دانلود نمی کنه خرابه

چشم ...سر فرصت يكي از سيو هام رو برات ميذارم. ببخشيد اين روزا سرم خيلي شلوغه و وقت نميكنم زياد به تاپيك سر بزنم ...

سلام . . .

اینم 3 تا نسخه مختلف از مزرعه دار برای موبایل با فرمت جاوا . . .

به ...سلام

خوش اومدين به تاپيك...

ممنون

farhood_092
20-04-2009, 09:58
به هیچ دری نمی خوره فقط اگه بکاری ورشد کنه میاد ازت تشکر می کنه

قرار بود چی رو توضیح بدم
این که عکس بذارم

iman reza
20-04-2009, 13:11
اینجور پست ها که پاک میشه ولی برات تو پیام های خصوصی فرستادم مگه نرسیده

Zende
20-04-2009, 13:27
گلی که کارن برات میاره اگه لونه ی زنبور عسل نداشته باشی زنبور برات کندو میاره همین

iman reza
20-04-2009, 18:37
خدارو شکر امیدوارم شدم به بازی کردنم دمو دکتر رو که تو کلیساس مربوط به فصل تابستانه می گم چرا نمی تونستم ببینم

farhood_092
20-04-2009, 20:49
ایمان فقط ما نظر میدیم پس چه جوری 400 صفحه شده؟من دیشب تا حالا رسیدم اول پاییز اگه تو پاییز کار مهمی باید انجام بدم بگو من به صورت اموزشی تا اخر سه سال بازی میکنم و یک دفعه دیگه از اول برای تابستان شروع میکنم ان موقع بدون گیم شارک بدون جا اندازی دمو و کارهای مهم مثل کار های شهر رفتن و تبروچای و... را امتحان میکنم اگه نشد ان موقع قانع میشوم که شهر نیست.

farhood_092
20-04-2009, 21:27
چه جوری با زنت در خانه شام میخورید؟

iman reza
20-04-2009, 21:41
ایمان فقط ما نظر میدیم پس چه جوری 400 صفحه شده؟من دیشب تا حالا رسیدم اول پاییز اگه تو پاییز کار مهمی باید انجام بدم بگو من به صورت اموزشی تا اخر سه سال بازی میکنم و یک دفعه دیگه از اول برای تابستان شروع میکنم ان موقع بدون گیم شارک بدون جا اندازی دمو و کارهای مهم مثل کار های شهر رفتن و تبروچای و... را امتحان میکنم اگه نشد ان موقع قانع میشوم که شهر نیست.

من هم مثل خیلی ها این بازی رو انجام می دم که در حد اونام یکم بالا و پایین وباکمی اختلاف نظر با بقیه بازی می کنم پس نتیجه گیری کلی که از بازیت می خوای بگیر تو این 400صفحه دنبالش بگرد واونای که به نظرت می تونه کمکت کنه ویادت می ره کپی کن وبعد از این دوره اموزشی (من بهت این دوره رو توصیه می کنم)از رو اونا بازیت رو انجام بده اگرهم تو چیزی شک داشتی بگو در خدمتم خوشحال میشم کمکت کنم

هدف بازی رو نمیشه برای یک فصل گفت بلکه برای یه سال تو بازی هدفت رو برنامه ریزی می کنی در ثانی من نمی دونم تو تو این دو فصل چی کردی
ولی این هدف من تو فصل پاییز بود
1-دیدن دمو
2- درامد زیاد(کاشت محصول)
3-شکستن چوب های اطراف خانه نجار
که یه ریز نکته های هم هرکی برای بازی خودش داره(نوع شخم-فستیوال ها-نوع محصولی که می کاری و...)
بازم درباره هرچی اطلاعات خاصی بگو بهت بگم
موفق باشی راستی پیام خصوصیه به دستت رسید

iman reza
20-04-2009, 21:54

به سختی
وقتی با یکی از اون زشتا(غ ق تحمل)مجبوری ازدواج کردی روز24زمستون ساعت 6عصر برو خونه تا یهو بشینی سر سرفه

farhood_092
20-04-2009, 22:32
من هم مثل خیلی ها این بازی رو انجام می دم که در حد اونام یکم بالا و پایین وباکمی اختلاف نظر با بقیه بازی می کنم پس نتیجه گیری کلی که از بازیت می خوای بگیر تو این 400صفحه دنبالش بگرد واونای که به نظرت می تونه کمکت کنه ویادت می ره کپی کن وبعد از این دوره اموزشی (من بهت این دوره رو توصیه می کنم)از رو اونا بازیت رو انجام بده اگرهم تو چیزی شک داشتی بگو در خدمتم خوشحال میشم کمکت کنم

هدف بازی رو نمیشه برای یک فصل گفت بلکه برای یه سال تو بازی هدفت رو برنامه ریزی می کنی در ثانی من نمی دونم تو تو این دو فصل چی کردی
ولی این هدف من تو فصل پاییز بود
1-دیدن دمو
2- درامد زیاد(کاشت محصول)
3-شکستن چوب های اطراف خانه نجار
که یه ریز نکته های هم هرکی برای بازی خودش داره(نوع شخم-فستیوال ها-نوع محصولی که می کاری و...)
بازم درباره هرچی اطلاعات خاصی بگو بهت بگم
موفق باشی راستی پیام خصوصیه به دستت رسید
نه چون تازه عضو شدم نمیشه oooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:1 1:

aroosak_kooki
21-04-2009, 08:49
خدارو شکر امیدوارم شدم به بازی کردنم دمو دکتر رو که تو کلیساس مربوط به فصل تابستانه می گم چرا نمی تونستم ببینم

سلام

خبر خیلی خوشحال کننده ای بود ...

خدا رو شکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس فکر کنم دموی الی تو ساحل رو زود دیدی !!!

بی باک بی بال
21-04-2009, 09:12
یه سوال توی لوح خانه نوشته که زنمون توی مزرعه بهمون کمک میکنه راسته

aquaquest
21-04-2009, 09:36
سلام
نه بابا . يه غذا نمي پزه بخوريم اون وقت بياد كمكمون كنه ؟

iman reza
21-04-2009, 12:07
سلام

خبر خیلی خوشحال کننده ای بود ...

خدا رو شکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس فکر کنم دموی الی تو ساحل رو زود دیدی !!!

اره زود دیدم درس روز 6بهار حالا یه امتحان می کنم و یهو می رم به فصل تابستان ببینم دختر تخخم مرغ میاره یانه وببینم دمو دکتر رو می بینم یا نه

نه چون تازه عضو شدم نمیشه

فکر کنم اولین ستاره رو بگیری بشه دوسه تا پست دیگه زدی بازم برات می فرسم

Zende
21-04-2009, 14:48
به قول یکی از دوستان زنتون یه غذا نمی پزه در ضمن جواب یه نفر این تاپیک 400 صفحه است و 399 صفحه ی ان در تبادل نظر درباره ی رفتن به شهر است همین!

Zende
21-04-2009, 14:56
و این طوری که برای من اتفاق افتاد درباره ی جو گیر شدن زن و غذا درست کردنش در یک روز زمستون با کارن برام اتفاق افتاد اما موقعیتش رو یادم نیست

Zende
21-04-2009, 15:01
یه چیز دیگه در مورد راهنمای برای بذر کاری که در سال اول پول خوبی برای ادمای تنبل درمیاره :در همون بهار اولین پولتون رو که 500 ج هست رو از چینیه کلم بخرید و بکارید وقتی دراومد پولشو دوباره کلم بکارید البته در صورتی که می خواهید 3 میوه را برای دیدن 3 دمو انجام بدید حالا هر کدوم می تونید جدا بخرید و اون برنامه ریزی شماست

Zende
21-04-2009, 15:06
برای تابستان : با پول به دست امده توسط کلم ها از چینی اناناس بخرید که خود بذر 1000 ج است ولی نونتون تو روغنه چون هر دونه ی بذر 500 ج است و 2 الی 3 بار می تونید اناناس برداشت کنید و اناناس پس از چند روز درمی اید فکر می کنم 5 روز از این اناناس ها که 9 دونه است 4500 ج از هر بذر درمی اید و به دلیل وسط داشتن و دراومدن چند بار وسطی رو نمی تونید برداشت کنید و 8 عدد هستند که 4000 ج می شود

Zende
21-04-2009, 15:08
من درست مقدار پول کلم رو یادم نیست ولی کلم رو چون دوباره در نمی اید برای تازه کار ها اب دادن به وسطی غیر ممکن است که در نمی اید

Zende
21-04-2009, 15:10
در ضمن شما این کارهارو بکن نونت تو روغنه پاییز:در این فصل چیز خاصی به دست نمی اید از نظر پول زیاد ولی بهترین جنس چغندر است که برای پول زیاد باید خیلی کار کنید و بکارید و ...

Zende
21-04-2009, 15:12
زمستان:در این فصل شما خودتونو بکشید کاری غیر از ماهی گیری نمی تونید بکنید نکته:در روز بارانی خودتونو خسته نکنید

Zende
21-04-2009, 15:18
این توضیح ها درباره ی بذر و مربوط به ان بود هر کس درباره ی دام و چگونگی خوب قوی کردن بعضی ابزار داره رو بگه تا براش بزارم که دام به این صورت توضیح می خواهد

i>>>>>دام داری و فرآورده های آن
i
i
i
دام داری:____ {
i
i
i
i>>>>>بیسینس دامی

iman reza
21-04-2009, 16:04
اقای zende چی هی پست پشت سر هم دادی تایپک رو بی خود شلوغ کردی همه این پستا تو یه پست می تونستی بفرسی
درثانی این پستا رو معمولا مدیران سایت خودشوت یک پست می کنن
ودر اخر اینکه اگر تایپک رو خونده باشی نه اطلاعات غلط به بقیه می دادی نه پیش پا افتاده
اگه بذر کلم پیچ بخری کلا 50تا نمی تونی بفروشی ولی اگه شغلم بخری 999تا می تونی بفروشی پولش هم بیشتر می شه

farhood_092
21-04-2009, 18:00
اقای زنده چی تاپیک را شلوغ کردی
همش چرته خخخخخخخیلی معذرت میخاهم که این را میگویم ولی امثال شما تاپیک را خراب کردن کلا این تاپیک را تو 200صفحه میشد تمام کرد همه حرص شهر را میزنندمن5 سال پیش این مزرعه دار را بازی میکردم ولی وقتی صفحه ها را گشتم گفتم عضو شوم تا بجای این که هی شعار بدیم ببینیم هست یا واقعا نیست من که یه میخاهم 3 سال را بازی کنم و نکته هارا بدست اورم .فرهود_092

Zende
21-04-2009, 18:28
اقای بینا اولن که ازدیاد بیش از حد در یک قسمت باعث خستگی خواننده می شه در ثانی من گفتم سال اول و سوم اگه چشاتونو باز کنید من نوشتم برای کسانی که تنبلن و نمی خوان زیاد کار کنن می شه اول بخونید بعد نظریه ابلاغ کنید؟

iman reza
21-04-2009, 18:33
سلام به همه بچه های گل

با دوتا نکته اومدم که به نظر خودم یکیش داغه

1-برای اینکه پاپوری براتون تخم مرغ بیاره باید حتما فصل تابستون باشه وفکر نکنم که فرق کن رنگ قلبش چه رنگی باشه یا مرغداری جای خالی داشته باشه یا نه البته من چون امتحانی بازی می کردم رنگ قلبش ابی کم رنگ بود ویه جای خالی داشتم

2-برای دیدن دمو دکتر در کلیسا حتما باید تابستون سال دوم وروز چهار شنبه وساعت 9صبح به بعد باشه

farhood_092
21-04-2009, 21:35
اگر کسی قصد کمک داره برای من بنویسه که چه طوری بازی کرده با دمو خیلی نیاز دارم ممنون
ایمان جستجو کن من ان البوم را میخاهم بدست بیارم

mehrdad2006
21-04-2009, 22:19
من تونستم بازی هاروست مون PS2 رو تو کامپیوترم اجرا کنم خیلی باهاله

farhood_092
21-04-2009, 22:27
اگه از سیو دیگه گاو... بریزید چقدر میفروشه بیشتر از 5 تا نمیشه نه؟

hopee
21-04-2009, 22:44
گلی که کارن برات میاره اگه لونه ی زنبور عسل نداشته باشی زنبور برات کندو میاره همین

اومدن زنبور با هر نوع گلی که شما بکاری انجام میشه و گل مخصوصی نداره .

روز 24 زمستون ، روز تولد خودت ، زنت ، بچت و سالگرد ازدواجتون (البته تو چهارتای آخر فقط میز غذا چیده شده و نمیخوریدشون ولی بازم از هیچی بهتره )

من یه جایی خوندم (خودم ندیدم و مطمئن نیستم ) اگه با پاپوری عروسی کنی یه روز بهت تو کارای مزرعه کمک میکنه .

این تاپیک 400 صفحه است و 399 صفحه ی ان در تبادل نظر درباره ی رفتن به شهر است همین!
به نظر من شما دارید مبالغه میکنید اسم این تاپیک تمامی مشکلات و مباحث هاروست مون هست و شهر هم یکی از این مشکلات هستش و هرچند مدت بحثش پیش میاد و دیگه 399 صفحرو اشغال نکرده لطفا ارزش تاپیک رو پایین نیارید .

در ضمن شما این کارهارو بکن نونت تو روغنه پاییز:در این فصل چیز خاصی به دست نمی اید از نظر پول زیاد ولی بهترین جنس چغندر است که برای پول زیاد باید خیلی کار کنید و بکارید و ...

دوست عزیز اتفاقا به نظر من بهترین فصل برای درآمد پائیز هستش چون چغندر یک روز در میون درمیاد و شما کلی سود میکنی به علاوه اینکه کلی قارچ و علف و سیب و تمشک و ... دارید و حتی میتونید یه کار نیمه وقت برای دوک داشته باشید .

اگر کسی قصد کمک داره برای من بنویسه که چه طوری بازی کرده با دمو خیلی نیاز دارم ممنون
ایمان جستجو کن من ان البوم را میخاهم بدست

جان من خودت فهمیدی چی گفتی ؟

iman reza
21-04-2009, 22:50
ایمان جستجو کن من ان البوم را میخاهم بدست بیارم

پسر از من می شنوی اول یه دور بازیت رو کامل کن بعد اطلاعات بقیه رو بگیر بدتر هنگ می کنی از من گفتن

من یه لیستی از همه دمو ها دارم البته بعضی از چیزا رو نداره(دمو دکتر تو کلیسا-تخم مرغ اوردن و...)
چی رو جستجو کنم این تایپکی که خودمون درباره نسخه این بازی داریم تکه تو این کره خاکی بهتر از این نیست من کلی این سایتارو گشتم چیزی پیدا نکردم تازه بهترین سیو بچه های خارج87درصد در صورتی که برای ما 88درصد

من قصد داشتم بنویسم چه جوری بازی کردم ولی الان نه چون بازی کردنم با بقیه یکم فرق دادم می ترسم اشتباهی کرده باشم البته تا اینجا ضریب خطام 1%بوده(به نظر خودم)

بی باک بی بال
22-04-2009, 07:11
من هم موافقم

ب

tataloo_3q
22-04-2009, 09:44
سلام به همه کسي دموي که قلب کارن و پوپوري قرمز تو مرغداري نديده

farhood_092
22-04-2009, 09:47
من الکی بازی کردم همه ی گاو گوسفند را فروختم و هی خوببیدم تا ببینم کی بچه دار میشه 3 ذفعه نشون داد که کارن میگفت من نیاز به استراحت دارم ولی پسره سرش را تکان منیداد یعنی نمیخواهم حالا نمیدانم چیه؟

farhood_092
22-04-2009, 09:53
سلام به همه کسي دموي که قلب کارن و پوپوري قرمز تو مرغداري نديده
اقای تتلو پس کو سگ وحشی عکس گذاشتی چرا رفت ویرایش چرا کردی میزاشتی ما هم میدیدیم:40::40:

tataloo_3q
22-04-2009, 10:12
سلام اينم عکس ار سگ وحشي ( از دوست خوبم هم ايمان رضا تشکر ميکنم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vahshi (1).JPG[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vahshi (2).JPG

tataloo_3q
22-04-2009, 11:02
اقای تتلو پس کو سگ وحشی عکس گذاشتی چرا رفت ویرایش چرا کردی میزاشتی ما هم میدیدیم:40::40:
واقعا شرمندم دفعه اول گذاشتم نيومد تصوير شرمنده ولي آخر گذاشتم مگه نيومد؟(اگه بيشتر عکس ار سگ وحشي خواستيد بگيد بزارم)

rezidentevilone
22-04-2009, 11:34
آقا بلاخره می ره شهر یا نه؟!!

سیو های شبیه سازش رو کسی داره ؟

SANR
22-04-2009, 12:15
سلام اينم عکس ار سگ وحشي ( از دوست خوبم هم ايمان رضا تشکر ميکنم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vahshi (1).jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vahshi (2).jpg

بسیار عالی!

رفتی شهر و خریدی؟
وقتی کارن مریض میشه،بایستی به شهر بروند و در اونجا میشه سک شکاری خرید.

SANR
22-04-2009, 12:19
پسر از من می شنوی اول یه دور بازیت رو کامل کن بعد اطلاعات بقیه رو بگیر بدتر هنگ می کنی از من گفتن

من یه لیستی از همه دمو ها دارم البته بعضی از چیزا رو نداره(دمو دکتر تو کلیسا-تخم مرغ اوردن و...)
چی رو جستجو کنم این تایپکی که خودمون درباره نسخه این بازی داریم تکه تو این کره خاکی بهتر از این نیست من کلی این سایتارو گشتم چیزی پیدا نکردم تازه بهترین سیو بچه های خارج87درصد در صورتی که برای ما 88درصد

من قصد داشتم بنویسم چه جوری بازی کردم ولی الان نه چون بازی کردنم با بقیه یکم فرق دادم می ترسم اشتباهی کرده باشم البته تا اینجا ضریب خطام 1%بوده(به نظر خودم)
من که تا 96 درصد به راحتی پیشرفت داشتم و توی غذا و خریدن سگ شکاری مونده بودم.

Zende
22-04-2009, 13:11
نه اقای سنر این سگ شکاری نیست و این طوری که از عکس نشون میده معلومه که سگ وحشی که به حیوانات حمله می کنه و خریدنی نیست بعد یه سوال چجوری علف رارو طوری کاشتی که به هم نچسبیده؟!

Zende
22-04-2009, 13:16
و یه سوال دیگه من 200 بار تا حالا این بازی رو بازی کردم اما همش کارن مریض نبود غیر از روز بچه داری که اونم برا خودش دمو شد و بچه با سانسور به دنیا اومد!:دی

rezidentevilone
22-04-2009, 14:33
آقا شما نمیتونی سوالات رو تو یه پست بپرسی ؟

دوستان کسی سیو شهر رو داره ؟

اون سگ هم شبا حمله می کنه و اگه نباشی قلب جانورات پایین میاد

Zende
22-04-2009, 16:54
عزیزم یکی سوال بود یکی جواب اقا سنر این سیوی که می گی 96 درصد سیوشو داری؟و سال چندمه ؟ و بدون چیت؟

خوبه؟!

farhood_092
22-04-2009, 18:02
نه اقای سنر این سگ شکاری نیست و این طوری که از عکس نشون میده معلومه که سگ وحشی که به حیوانات حمله می کنه و خریدنی نیست بعد یه سوال چجوری علف رارو طوری کاشتی که به هم نچسبیده؟!
اقا کهری نداره فقط بذر زیاد میخاهد شما اگر تک تک شخم بزنی تک تک بذر بپاشی ان جوری میشه.
:10::10::10::10::10::10::10::10::10:
اگر به من هم جواب بدید بد نمیشه

hopee
22-04-2009, 18:55

tataloo_3q جون اون گل قرمزه چیه تو مزرعت؟

دوست عزیز شما چجوری تونستید 96 درصدو کامل کنید میشه جدا جدا بگید و بعد با هم جمع کنید ؟

farhood_092
22-04-2009, 19:34
اقای تتلو از عکس معلو که اسب شما زین ندارد و شما چگونه 96 درصد شدید میشه توضیح دهید از گیم شارگ که استفاده نکردید؟

hopee
22-04-2009, 20:29
تو این چند روز اخیر دوستان زیادی وارد این این تاپیک شدن و من قصد دارم از این به بعد شخصیت ها ، محصولات ، حیوانات ، مکان ها ، دمو ها ، آیتم ها و چیزای دیگه این بازی رو به صورت مصور تو این تاپیک بذارم تا دوستانی که تازه این بازی رو شروع کردن راحت تر با فضای بازی آشنا بشن (البته از دوستان حرفه ای به خاطر ارسال این مطالب پیش پا افتاده عذر میخوام )

************************************************** ******************************************

اینم از اولیش که عکس مکان های مختلف ماهی گیریه :

farhood_092
22-04-2009, 20:54
اقا من تا سال سوم بازی کردم یعنی هی خوابیدم و بیدار شدم ولی بچه دار نمیشه من قبلا دیدم که بچه دار میشه ولی نمیدونم چرا؟

SANR
22-04-2009, 21:17
دوست عزیز شما چجوری تونستید 96 درصدو کامل کنید میشه جدا جدا بگید و بعد با هم جمع کنید ؟

این موضوع به سه سال پیش برمیگرده،در ضمن تا 98 درصد رفته بودم!الان که توی پست های سه سال پیشم نگاه کردم،متوجه شدم که این مقدار بوده.

البته فکر می کنم یه بار هم توی این تاپیک گذاشته بودمش.(مجددآ بازی کردم و تا 94 درصد پیشرفت داشتم)

الان مدتی هست که این بازی رو نمی کنم ولی این پیشرفتها رو فکر می کنم داشتم:
خانه :20
قلب سگ و اسب:20
حیوانات:30
قلب زن و بچه:20
آشپزی:8 درصد

iman reza
22-04-2009, 21:28

اون سگ همون طور که بچه ها گفتن اون سگ شکاری که لوحه خون بحثش رو کرده نیست
به ما می گی چه جوری 96 درصد کردی
اخه خونه 10درصد میشه نه 20که دراین صورت همون 88درصد خودمون بر می گردیم

iman reza
22-04-2009, 21:38
tataloo_3q جون اون گل قرمزه چیه تو مزرعت؟

با اجازه از شما tataloo
اون گل به طور راندومان رشد میکنه مثلا اگه 15تا خونه از کل ابیا بگاری 10قرمز میشه که می تونی گل های قرمز رو بفروشی

SANR
22-04-2009, 21:42
اون سگ همون طور که بچه ها گفتن اون سگ شکاری که لوحه خون بحثش رو کرده نیست
به ما می گی چه جوری 96 درصد کردی
اخه خونه 10درصد میشه نه 20که دراین صورت همون 88درصد خودمون بر می گردیم

پس اشتباه زدم،شما یه سری به تاپیکهای اولیه نگاه کنید،اونجا زدم چه چیزهایی بودند.
من یادم نیست دیگه!
مال سه سال پیش بود که همینها رو یادم بود.

aquaquest
22-04-2009, 22:50
... یه سوال چجوری علف رارو طوری کاشتی که به هم نچسبیده؟!
سلام
اگه علف ها مربعي كاشته نشند اينطوري مي شند و به هم نمي چسبند يعني اگه 2*2 يا 3*3 يا كلاً يه جوري كاشته شوند كه يك قسمت با دو قسمت ديگه ( البته نه چپ و راست بلكه مثلاً چپ و بالا ) ارتباط داشته باشه به هم مي چسبه و در غير اينصورت همينطور كه مشاهده مي كنيد به هم نچسبيده .

بی باک بی بال
23-04-2009, 07:55
جون اون گل قرمزه چیه تو مزرعت؟
فکر کنم اگه صد تا گل آبی بکارید چند تا گل قرمز درمی اید

hopee
23-04-2009, 08:25
اقا من تا سال سوم بازی کردم یعنی هی خوابیدم و بیدار شدم ولی بچه دار نمیشه من قبلا دیدم که بچه دار میشه ولی نمیدونم چرا؟
احتمالا به خاطر اینه که شما تو این مدت به همسرتون توجهی نکردید و رنگ قلبش رو از میزان لازم برای بچه دار شدن کمتر کردید
در ضمن برای شروع دوره بارداری شما باید دموی کلینیک و دادن خبر بارداری همسرتون رو توسط الی دیده باشید .
فکر میکنم به این دلایل بوده .

farhood_092
23-04-2009, 09:16
احتمالا به خاطر اینه که شما تو این مدت به همسرتون توجهی نکردید و رنگ قلبش رو از میزان لازم برای بچه دار شدن کمتر کردید
در ضمن برای شروع دوره بارداری شما باید دموی کلینیک و دادن خبر بارداری همسرتون رو توسط الی دیده باشید .
فکر میکنم به این دلایل بوده .
میشه بگید ان دمو را کی ؟کجا؟سال چندم باید دید.:46::46::46::46:

aquaquest
23-04-2009, 09:29
فکر کنم اگه صد تا گل آبی بکارید چند تا گل قرمز درمی اید
سلام
نه . معمولاً تو هر بذري كه مي كاري يكي از 9 تا قرمز ميشه . من معمولاً تو اين فصل 4 تا بذر مي كارم و 3 تا 4 تا گل قرمز توشون در مياد . البته اگه ازدواج نكرده باشي اين گل قرمز براي خودش داستاني داره و اگه اشتباه نكنم يه دمويي داره كه راجع به پوپوري يا آنا ميشه و مياد مي گه اون گل را به من مي دي ؟ كه من متاسفانه اين دمو را نديدم .

Zende
23-04-2009, 12:26
بچه ها من درست یادم نمی آید که چه کارهای کردم اما من یادمه که تا 93 درصد پیش می رفتم و بقیه ی مشکلم غذا ها و موادش بود همین نمی دونم چرا شما می گید که تا 88 درصد بیش تر نمی ره...؟!

vahid0801
23-04-2009, 14:34
میشه بگید ان دمو را کی ؟کجا؟سال چندم باید دید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.یک ماه بعد از ازدواج با یکی اول صبح که باهاش صحبت میکنی یه چیز دیگه میگه.باید بری به دکتر و اونجا همسرتو ببینی.بعد از دو ماه دیگه صبح که پا میشی یه اتفاقایی میفته و شما بچه دار میشه(البته تو بازی).

اقا ایمان شرمنده نشد اونموقع جواب بدم .همه چی رو نوشتم تا اومدم پست کنم کارت تموم شد.

موفق باشید

hopee
23-04-2009, 20:53
میشه بگید ان دمو را کی ؟کجا؟سال چندم باید دید.:46::46::46::46:

سلام.یک ماه بعد از ازدواج با یکی اول صبح که باهاش صحبت میکنی یه چیز دیگه میگه.باید بری به دکتر و اونجا همسرتو ببینی.بعد از دو ماه دیگه صبح که پا میشی یه اتفاقایی میفته و شما بچه دار میشه(البته تو بازی).

با تشکر از دوست عزیز Vahid0801 به نظر من توضیحاتشون کامل بود .

یه نکته جالب ، تا حالا شده که با گیم شارک یه رمزی بزنی که همه چیز رو X99 کنه و مثلا وقتی یه سیب قدرتی میگیرید و میخوریدش تموم نشه و دوباره بیاد تو دستتون و نتونید بندازیدش زمین و افسوس بخورید که ای کاش میشد این همه سیب قدرتی داشتید ولی این مشکل که سیب زمین نمیفته وجود نداشت ؟
نکته اینجاست اگه به گلخونه برید میتونید اون سیب قدرتی رو که بارها خوردید و الان بینهایت سیب قدرتی به زمین بندازید و به بازیتون ادامه بدید.
(دوستان شرمنده عجله داشتم خودمم نفهمیدم چجوری جمله بندی کردم و تایپ کردم .)

iman reza
23-04-2009, 21:39
سلام بچه ها
ببینم کسی می دونه کدو تنبل بعد از چند روز رشد می کنه؟
و اینکه من مطمئنم کسی تا حالا بدون رمز بیشتر از 88 در صد این باز ی رو نرفتهالبته بازگشت به طبیعت رو بقیه رو نمی دونم

hopee
23-04-2009, 22:35
quote=iman reza;3717451]سلام بچه ها
ببینم کسی می دونه کدو تنبل بعد از چند روز رشد می کنه؟

بعد از چهارده /14 روز

و اینکه من مطمئنم کسی تا حالا بدون رمز بیشتر از 88 در صد این باز ی رو نرفتهالبته بازگشت به طبیعت رو بقیه رو نمی دونم

باهات موافقم حتما دوستان اشتباه کردن چون کسی اینجا چیز الکی نمیگه .

Leyth
24-04-2009, 08:09
سلام.

88 درصد رفته ایم + 10 درصد از توت فرنگی های قدرتی میاید که اشکال از این ورژن ماست. می ماند 2 درصد.
پس دنبال 2 درصد باشید تا 12 درصد.
اون عزیزانی که 98 درصد رفتن، نسخه ای رو بازی می کنن که توت فرنگی ها به درصد اضافه میشه.
خوب... این 2 درصد هم از آشپزی میاد... که با درست کردن 17 تا غذای دیگه میشه 90 درصد + 10 درصد از توت قدزتی.
ولی از این 17 تا غذا، فقط یکیش کشف شده. البته من درست نکردم. پس آنهایی که 98 درصد رفتن راست میگن چون امکان پذیر هست. اما اگر کسی بگه من 100 درصد رفتم، ... ... .
و اگر 98 درصد رفتید، چیز بیشتری نصیبتون نشده و سطحتون با کسی که 88 درصد رفته یکیه و آیتم جدیدی هم به دست نیاوردید.
اصلا برای کسی که 88 یا 98 درصد رفته، اضافه کردن 0000000000001% هم غیر ممکن هست. چون این 17 یا 16 تا غذا وجود ندارن.

-__-

دوستان دعوا نکنید... بازداشتی داره!.
هرکسی اومد حرفی زد، اگر تابلو باشه که داره از لوحه خانه نقل می کنه، فقط بهش بگید برو به صفحه ی اول دوست عزیز. وتمام.
اما اگر گفت من رفتم شهر، جوابش رو ندید. اگر رفته باشه، نمیگه "من رفتم شهر".
میگه این سیو شهر، این عکس شهر، این کد شهر رفتن و الی آخر.

شمایی که عاشق هاروست مون هستید نباید با بحث کردن کاری کنید که این تاپیک به چا بره.

aquaquest
24-04-2009, 09:27
سلام.
88 درصد رفته ایم + 10 درصد از توت فرنگی های قدرتی میاید که اشکال از این ورژن ماست. می ماند 2 درصد.
پس دنبال 2 درصد باشید تا 12 درصد.
اون عزیزانی که 98 درصد رفتن، نسخه ای رو بازی می کنن که توت فرنگی ها به درصد اضافه میشه.
خوب... این 2 درصد هم از آشپزی میاد... که با درست کردن 17 تا غذای دیگه میشه 90 درصد + 10 درصد از توت قدزتی.
ولی از این 17 تا غذا، فقط یکیش کشف شده. البته من درست نکردم. پس آنهایی که 98 درصد رفتن راست میگن چون امکان پذیر هست. اما اگر کسی بگه من 100 درصد رفتم، ... ... .
اصلا برای کسی که 88 یا 98 درصد رفته، اضافه کردن 0000000000001% هم غیر ممکن هست. چون این 17 یا 16 تا غذا وجود ندارن.

-__-

دوستان دعوا نکنید... بازداشتی داره!.
هرکسی اومد حرفی زد، اگر تابلو باشه که داره از لوحه خانه نقل می کنه، فقط بهش بگید برو به صفحه ی اول دوست عزیز. وتمام.
اما اگر گفت من رفتم شهر، جوابش رو ندید. اگر رفته باشه، نمیگه "من رفتم شهر".
میگه این سیو شهر، این عکس شهر، این کد شهر رفتن و الی آخر.

شمایی که عاشق هاروست مون هستید نباید با بحث کردن کاری کنید که این تاپیک به چا بره.
سلام
در مورد نسخه ي بازي موافق نيستم ، چون خود من شخصاً از چند سايت مختلف دوباره بازي را دانلود كردم و ديدم هيچ فرقي با نسخه ي ما نداره و در ضمن تو ايران كه نمي رند بازي ها را از سازنده به قيمت هفتاد هشتاد دلار بخرند مي رند از اينترنت دانلود مي كنند و اگه اين طوري باشه و نسخه ها متفاوت باشه همه ي بازي هايي كه شما روي كامپيوترتون انجام مي ديد مشكل دارند و يه چيزيشون كمه چون همشون از اينترنت دانلود شدند . :5:
اما من خودم فعلاً وقت ندارم ولي به احتمال زياد آيتم هاي مخفي زيادي مونده كه ما نگفرتيم و به همين دليل درصدمون كمه ، مثلاً اون قضيه ي بزرگ شدن حوضچه كه با دادن ماهي در روز تولد Greg بدست مياد :11: را كسي بدست نياورده و فكر نمي كنم شايعه باشه چون اگه اين روز به Greg ماهي بديد ميگه روز تولدتون جبران مي كنم و لوحه خانه هم همين را گفته . پس بايد سعي بيش تري كنيم و ممكنه بعضي درصد ها را در سال چهارم و يا بيش تر بدست آوريم .

و اگر 98 درصد رفتید، چیز بیشتری نصیبتون نشده و سطحتون با کسی که 88 درصد رفته یکیه و آیتم جدیدی هم به دست نیاوردید.
موافقم . چون در پايان 3 سال اگه درصدت حدود 80 هم باشه و يا بيش تر شهردار بهت آفرين مي گه :31: و مي گه مي توني تو شهر بموني . :46:
در مورد اون قضيه ي شهر هم با خط يكي مانده به آخر شديداً موافقم . :40:

امير110
24-04-2009, 11:35
پس ميگيد شهر وجود داره اقاي تتلو تو چند صفحه قبل عكس يك سگ را گذاشت و گفت شكاريه ولي اون نيست اون سگيه كه گاو بزاتونو بيرون بزارين مياد واپ واپ ميكنه و قلب گاو بز و... را كم ميكنه ولي اگه سگ تربيت شده باشه اونو بيرون ميكنه من به لوحه خانه كاملا اطمينان دارم كه شهر و روستا ومزرعه ي ديگر وجود داره معذرت ميخوام نميخواستم بحث هاي قديمي را تازه كنم

يك سوال من تا حالا در بازي 8 بار بچه اوردم ولي اين دفعه نمي اره ميدوني علت چيه براي بچه دار شدن بايد به كلينيك برم؟
اگه جواب بديد ممنون ميشم راستي اين كشتي تو اسكله كه ميگن ميدونيد چيه

SANR
24-04-2009, 11:45
پس ميگيد شهر وجود داره اقاي تتلو تو چند صفحه قبل عكس يك سگ را گذاشت و گفت شكاريه ولي اون نيست اون سگيه كه گاو بزاتونو بيرون بزارين مياد واپ واپ ميكنه و قلب گاو بز و... را كم ميكنه ولي اگه سگ تربيت شده باشه اونو بيرون ميكنه من به لوحه خانه كاملا اطمينان دارم كه شهر و روستا ومزرعه ي ديگر وجود داره معذرت ميخوام نميخواستم بحث هاي قديمي را تازه كنم
منم اعتقاد دارم که شهر وجود داره چون یه سری کدهای گیم شارک وارد کرده بودم که چیزهایی که در شهر بایستی وجود داشته باشه رو خودم دیدم.

يك سوال من تا حالا در بازي 8 بار بچه اوردم ولي اين دفعه نمي اره ميدوني علت چيه براي بچه دار شدن بايد به كلينيك برم؟
اگه جواب بديد ممنون ميشم راستي اين كشتي تو اسكله كه ميگن ميدونيد چيه
بچه که حتمآ میاره ولی یه مدت طول میکشه،همسرت کیه؟
اون کشتی هم وقتی سه سال رو با 100 درصد تموم و خوب پیشرفت کرده باشی،باهاش به شهر میری.

امير110
24-04-2009, 12:05
سنر جون ممنون ميشه كد هاي گيم شاركم بديد به ما همسر من هم كارن هست يك دمو ديدم كه كارن ميره تو رخت خواب ميگه نياز به استراحت دارم و من هم سرم را تكان ميدم. راستي روستا ي ديگه هم وجود داره همون ماجراي مريض شدن كارن و باز شدن مجتمع سگ هاي شكاري و دستگيري ون.

tataloo_3q
24-04-2009, 12:26
[quote=امير110;3718552]پس ميگيد شهر وجود داره اقاي تتلو تو چند صفحه قبل عكس يك سگ را گذاشت و گفت شكاريه ولي اون نيست اون سگيه كه گاو بزاتونو بيرون بزارين مياد واپ واپ ميكنه و قلب گاو بز و...
بابا من کی گفتمم شکارییه گفتم وحشی:20: بعد راجع به گل قرمز مم که 20 تا کاشتم 3 یا 4 تاش قرمز در اومد بعد کسی دموی کارن و پوپوری رو تو مرغداری ندیده؟

امير110
24-04-2009, 12:35
اينو كه همه ديدن همون اول بازي برو مرغداري ببين

tataloo_3q
24-04-2009, 12:42
اينو كه همه ديدن همون اول بازي برو مرغداري ببين
نه منظورم اون دمو سال دوم بهار که باید قلب کارن و پوپوری قرمز باشه بعد بری تو مرغداری زمانش روز 4 بهار که باید قلبش قرمز باشه ولی یه دمو دیگه چند روز بعد که باید قلبش سبز باشه:13:

Leyth
24-04-2009, 12:49
اگه اين طوري باشه و نسخه ها متفاوت باشه همه ي بازي هايي كه شما روي كامپيوترتون انجام مي ديد مشكل دارند و يه چيزيشون كمه چون همشون از اينترنت دانلود شدند .

خوب درسته دیگه!
بیشتر بازی ها مشکل دارن و ناقص هستن. و همه شون هم کرک شدن.

البته در مورد این بازی، این مشکل یک گلیچ حساب میشه. (مثل مشکل اون دوستمون که بعد از ازدواج بازی قفل می کرد، به خاطر اینکه نسخه ای که بازی می کرد اروپایی بود. البته نسخه ی اولیه ی اروپایی مشکل داره ولی در نسخه های بعدی گلیچ حل شده.)

یعنی توی تمام نسخه های Harvest moon: back to nature این اتفاق (درصد توت قدرتی) می افته. مگر نسخه هایی که بعد از تصحیح بیرون اومدن. (که اکثرا به زبان های دیگه هستن. مثلا در نسخه ی ژاپنی این مشکل وجود نداره یا هلندی و اروپایی و ...)

پس بايد سعي بيش تري كنيم و ممكنه بعضي درصد ها را در سال چهارم و يا بيش تر بدست آوريم .

من تا پایان سال سوم که رفتم، فکر کردم دوم بهار سال چهارم مثلا چی میشه... هیچی نشد. آنقدر سوختم که نگو!
اتفاقات همون ها... تکرار حرفهایی که قبلا می زدن و. ... دیگه دلسرد شدم و بازی نکردم.
فقط اول بهار یه خورده حال داد که اهالی من رو به جمع خودشون پذیرفتن .شهردار اومد دعوتم کرد به میدون ده. یه چیزی تو مایه های مسابقه ی پرتاب گوجه بود... میز های اون شکلی و ... . بعد هر کدوم یه زر زری کردن و جامون هم عوض شد رفتیم مسافر خونه و ....

فکر نمی کنم در سال های سوم به بعد چیز خاصی پیدا بشه.
فقط اگه کسی حال داشت، لطفا بازی کنه ببینیم این بچه بزرگ میشه یا نه.

اگه اين روز به Greg ماهي بديد ميگه روز تولدتون جبران مي كنم و لوحه خانه هم همين را گفته

تعارف اومد نیومد داره!

=---=---=---=---=---=---=

اون کشتی هم وقتی سه سال رو با 100 درصد تموم و خوب پیشرفت کرده باشی،باهاش به شهر میری.

اگر بتونیم 100 در صد کنیم شاید یک اتفاقی بیفته. ولی ما فقط داریم حدس می زنیم.
چون نمیشه تصور کرد که بدون وسیله ی نقلیه بریم شهر، ما تنها وسیله ی نقلیه رو مورد توجه قرار می دیم که همون کشتی باشه.
ولی کشتی فقط یک چیز دکوریه.

tataloo_3q
24-04-2009, 13:13
ما تا حالا 64 غذا درست کردیم که اکه تو کلینیک و مسافرخانه و شراب فروش برید کلا 6 تا قفسه که توش دستور غذا که قفله که مشکل هم باز کردن اون قفسه هاست :20:

Zende
رفتن به شهر و تمام ایتم هایی که در لوح خانه گفته شده واقعیه اما نه برای ما به یک دلیل واضح و اونم اینه که تمام بازی هایی که به دست ما می رسه همه کپی شده است و وقتی کسی اینجا زندگی می کنه باید بدونه که باید از بعضی چیزا دل بکنه مثل بازی Empire total war که در کپی کردن دچار مشکل شدن و قسمت صدای این بازی برای شمشیر و دمو و تفنگ قطعه + خیلی باگ ها که در راستای کپی کردن دچار مشکل شده و تمام این مباحث الکیه

(خودمونیما تعریف از خود نباشه فکر کنم با این یه حرفم جواب 400 صفحه رو دادم:دیپ)

tataloo_3q
ما تا حالا 64 غذا درست کردیم که اکه تو کلینیک و مسافرخانه و شراب فروش برید کلا 6 تا قفسه که توش دستور غذا که قفله که مشکل هم باز کردن اون قفسه هاست

SANR
24-04-2009, 13:27
اگر بتونیم 100 در صد کنیم شاید یک اتفاقی بیفته. ولی ما فقط داریم حدس می زنیم.
چون نمیشه تصور کرد که بدون وسیله ی نقلیه بریم شهر، ما تنها وسیله ی نقلیه رو مورد توجه قرار می دیم که همون کشتی باشه.
ولی کشتی فقط یک چیز دکوریه.

من بر اساس حدس و گمان حرف نزدم.

یکی از دوستام که به شهر رفته بود،بهم گقت که با همین کشتی میری شهر.

SANR
24-04-2009, 13:33
سنر جون ممنون ميشه كد هاي گيم شاركم بديد به ما همسر من هم كارن هست يك دمو ديدم كه كارن ميره تو رخت خواب ميگه نياز به استراحت دارم و من هم سرم را تكان ميدم. راستي روستا ي ديگه هم وجود داره همون ماجراي مريض شدن كارن و باز شدن مجتمع سگ هاي شكاري و دستگيري ون.

شما بایستی به کیلینیک برید،فکر کنم اونجا منتظر یک دمو هستید که نرفتید ببینید.

در مورد کد گیم شارک هم توی کتاب لوحه خانه نوشته شده بود،الان من کتابش رو ندارم.

ولی اگه توی نت سرچ کنی در مورد داشتن کندوی عسل بزرگ،می تونی به نتیجه ی وجود داشتن شهر پی ببری. البته کد گیم شارکش منظورمه.انگلیسیت خوب باشه،به راحتی پیدا می کنی.

hopee
24-04-2009, 13:36
بابا لوحه خانرو ول کنید ، خیلی قاطی داره مثلا : شما سه لباس دارید و عسل بزرگ و قیچی باغبانی و پتو و چکمه و سبیل مصنوعی و بیست و پنج کسه چای و پوکت استیشن و ... شما که سال هاس بازی میکنید یدونه از اینارو دیدید ؟
ولی یه چیزی هست که من نمیتونم کاملا از عدم وجود این چیزا مطمئن بشم اینه که وقتی ما با گیم شارک رمز میزنیم میتونیم این آیتم هارو ببینیم (ولی نمیتونیم ازشون استفاده کنیم ) پس حتما این آیتم ها تو بازی طراحی شدن چون گیم شارک که نمیتونه خودش اونارو بسازه این
شاید شهر هم یکی از اون موارد باشه و شایدم (بار ها اینو گفتم ) این کارو عمدا سازنده ها انجام دادن .
شاید اون کشتی به عمد اونجا قرار داده شده ، شاید عمدا تولد گرگ روزیه که ما نمیتونیم ببینیمش ( سال دوم و سوم )
شاید و خیلی شایدای دیگه . دوستان ما به اندازه ی کافی از باز فعلی لذت میبریم چون ما شهر زده شدیم و دوست داریم به طبیعت برگردیم (back to nature ) اصلا شهر به چه درد ما میخوره که انقدر دربارش بحث میکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امير110
24-04-2009, 13:38
نه منظورم اون دمو سال دوم بهار که باید قلب کارن و پوپوری قرمز باشه بعد بری تو مرغداری زمانش روز 4 بهار که باید قلبش قرمز باشه ولی یه دمو دیگه چند روز بعد که باید قلبش سبز باشه:13:
من كه تو چند صفحه قبل تمام دمو ها و زمان دقيقشون را گفتم همراه رنگ قلبا شون:11:

Zende
24-04-2009, 13:40
من با اخرین حرف شما خیلی موافقم ما شهر زده ایم اما نمی تونیم بریم تو شهر به همون دلیلی که بالا گفتم و تمام ایتم ها و شهر وجود داره

Zende
24-04-2009, 13:41
به خاطر همینم به نظر من بهتره موضوع شهرو بندازیم بیرون از سرمون و دنبال چیزایی باشیم که در کپی شدن با مشکلی مواجه نشدن همین و بس!

امير110
24-04-2009, 13:59
شما بایستی به کیلینیک برید،فکر کنم اونجا منتظر یک دمو هستید که نرفتید ببینید.

در مورد کد گیم شارک هم توی کتاب لوحه خانه نوشته شده بود،الان من کتابش رو ندارم.

ولی اگه توی نت سرچ کنی در مورد داشتن کندوی عسل بزرگ،می تونی به نتیجه ی وجود داشتن شهر پی ببری. البته کد گیم شارکش منظورمه.انگلیسیت خوب باشه،به راحتی پیدا می کنی.
ميشه بگين در اون كتاب به جاي علامت سوال ها قرار دهيد يعني چه به طور كامل توزيح بدي ممنون ميشم

بی باک بی بال
24-04-2009, 14:32
به نظرشما می شه توی یه سی دی شهر رم باشه

SANR
24-04-2009, 14:36
ميشه بگين در اون كتاب به جاي علامت سوال ها قرار دهيد يعني چه به طور كامل توزيح بدي ممنون ميشم

در صفحات اول کتاب آموزش داده شده،اون رقم های آخر که علامت سوال دارند،شما می تونید بر اساس نوع آیتم بهشتون تعداد واحد بدید.

مثلآ داشتن 999 تا چوب یک کد مشخصی داره که در رقم های آخر کد می تونی تعدادشون رو دستکاری کنی.

به نظرشما می شه توی یه سی دی شهر رم باشه

این بازی دو بعدی هست و حجم بسیار کمتری نسبت به بازی های سه بعدی داره،قطعآ شهر داره.

امير110
24-04-2009, 14:40
ببخشيد علامت سوال ها را 8 واحد نوشتن بعد اومده 8 واحد جواب داده براي پوك اسيشن رمز هارا تو كدوم واحد بزنم تا بياد
واقعا گيج شدم كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كم كمك

SANR
24-04-2009, 15:34
ببخشيد علامت سوال ها را 8 واحد نوشتن بعد اومده 8 واحد جواب داده براي پوك اسيشن رمز هارا تو كدوم واحد بزنم تا بياد
واقعا گيج شدم كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كم كمك

شما از سمت چپ کدها رو وارد کن،اگه کامل بود که هیچی،اگر هم نبود،بایستی خودت رقم های آخر رو بسازی.

iman reza
24-04-2009, 23:57
ما تا حالا 64 غذا درست کردیم که اکه تو کلینیک و مسافرخانه و شراب فروش برید کلا 6 تا قفسه که توش دستور غذا که قفله که مشکل هم باز کردن اون قفسه هاست :20:

اره یه قفس های هس که تو کلینیک نوشته چه طور اون داروی که قیمتش 500g اس رو درس کنی ولی قفله
حالا یه چیز جالب تر اینکه یکی از دوستان البته بدون رمز کاری کرده که دکتر 4تا دارو رو با هم می فروشه ولی اون کمد باز نمی شه

یا کمدannباهاش عروسی کرده وقلبش هم تا اخر پر داره می ترکه ولی کمدش قفله

شما ها هم بشینین که برین شهر!اخه یکم به به حرف عقلتون گوش کنین نه به حرف دلتون:9:
اخه اگه شهری بود ماها که از 3سال تا 9سال که داریم این بازی رو می کنیم یه نفرمون نتونسته بره!در صورتی اکثرما ها کلی بازی سخت تر از این رو تموم کردیم یا بهتر بگم بازی نبود که گیرمون اومده باشه وتا اخر نرفته باشیم!:25:
تا تقی به توقی می خوره یکی می گه پسر خالم رفته یکی می گه دوسم رفته!
یکی هم 4سال پیش محله ما می گفت که رفته شهر ولی بعد از یه مدت که از بازی سر در اوردم رفتم ازش یه سوال پرسیدم دیدم نه بابا این اصلا این بازی رو نکرده!

الان من روز 4رم بهار سال دومم ببینم می تونم اون دموی که گفتین رو ببینم یا نه؟:24:
حیف که امتحان نزدیکه من بدبختم سال اخرم و امتحان نهایی مگرنه روزی چند ساعت بازی می کردم ولی الان هفته 3روز( تو بازی) نمی تونم بازی کنم:9:

aroosak_kooki
25-04-2009, 02:33

سلام

اون دموی که هر دو قلبشون باید قرمز باشه رو یادمه تو صفحات خیلی قبل یکی از دوستان عکسش رو گذاشته بود ... اما این که میگید چند روز بعد یه دموی اتفاق می افته باید قلبش (منظورتون قلب کیه ؟ کارن یا پوپوری ؟ ) سبز باشه رو فکر نمی کنم یه همچین چیزی داشته باشیم !!!:18:

تو اون دمو چه اتفاقی می افته و راجع به چی صحبت میشه ؟ میدونید ؟!!!

.................

ایمان رضا جان شما فعلا" به درس و امتحاناتت برس ...الان اونا از همه چیز مهم تره ... هاروی ( همون هاروست مون خودمون ) رو هر زمانی میتونی بازی کنی اما امتحاناتت فقط الانه...

اینشاا... اون دمو رو هم که دنبالشی میبینی ...

موفق باشید...

Zende
25-04-2009, 12:39
بابا محضه رضای خدا هم که شده این تاپیکو با چیزای مسخره پر نکنید شهر هست پوکت استیشن هست و خیلی چیزای دیگه اما یه بارم گفتم این بازی از اولش با مشکل در کپی کردن بین المللی بر خورد خودتونم بکشید نمی تونید دیگه به اونا دست پیدا کنید پس خواهش می کنم به جای شلوغ کردن تاپیک درباره ی چیزایی که در کپی دچار مشکل نشدند بحث کنید اه!

tataloo_3q
25-04-2009, 17:18
سلام

اون دموی که هر دو قلبشون باید قرمز باشه رو یادمه تو صفحات خیلی قبل یکی از دوستان عکسش رو گذاشته بود ... اما این که میگید چند روز بعد یه دموی اتفاق می افته باید قلبش (منظورتون قلب کیه ؟ کارن یا پوپوری ؟ ) سبز باشه رو فکر نمی کنم یه همچین چیزی داشته باشیم !!!:18:

تو اون دمو چه اتفاقی می افته و راجع به چی صحبت میشه ؟ میدونید ؟!!!

.................

ایمان رضا جان شما فعلا" به درس و امتحاناتت برس ...الان اونا از همه چیز مهم تره ... هاروی ( همون هاروست مون خودمون ) رو هر زمانی میتونی بازی کنی اما امتحاناتت فقط الانه...

اینشاا... اون دمو رو هم که دنبالشی میبینی ...

موفق باشید...
ببين منظورم اين دموهاقلب آبی بزرگ
پاپوری

در تابستان سال دوم در روز دهم به طرف اسکله در ساعت10 رفته و میبینید که کا ی با پاپوری صحبت می کند

.......کارن در سال دوم

بی باک بی بال
25-04-2009, 18:21
حجم سی دی این بازی چقدر است

امير110
25-04-2009, 18:28
حجک سی دی این بازی چقدر است
ببخشيد شما خيلي غلط املايي دارين كمي دقت كنيد تو پست هاي قبل هم اينجوري بوده ولي منم اين سوال را دارم..:11:

iman reza
25-04-2009, 21:09
ببين منظورم اين دموهاقلب آبی بزرگ
پاپوری

.......کارن در سال دوم

من همه اینا رو دیدیم البته اولی رو امتحان کردم سه روز دیگه می بینم

farhood_092
25-04-2009, 23:16
ایمان مگه قرار نشد درس بخونی فقط تو نمرهات پایین شه ...شوخی کردم
ایمان جان شما چند صفحه پیش گفتید درباره ی روز اذدواج که اخر تابستان باشه توضیح میدهید:20::20::20::20::20::20::20::20:

iman reza
25-04-2009, 23:21
ایمان مگه قرار نشد درس بخونی فقط تو نمرهات پایین شه ...شوخی کردم
ایمان جان شما چند صفحه پیش گفتید درباره ی روز اذدواج که اخر تابستان باشه توضیح میدهید:20::20::20::20::20::20::20::20:

دمت گرم که یادم انداختی
روز ازدواج رو30تابستان بزارین چون
1-چون بچه تون در مدت سه سال سه مرحله رشد خودش رو انجام داده یعنی حداقل مدتی که می تونیم زن داشته باشیم واین یه امتیاز مثبته که از شر زن و بچه راحت باشیم وزندگی مجردی رو حال کنیم

2-دموهای که مربوط به ازدواج بقیه می شه رو می تونیم ببینم

farhood_092
26-04-2009, 12:59
سلام بچه ها کسی هست همه ی دمو هارا دیده باشه درصد بازیش چنده؟
در سال اول تا تابستون میشود زن گرفت
کی بالا ترین درصد را رفته اگر مزرعه را ارایش بدهیم درصد دارد؟
شما صد درصد نرفتید پس چطور سال چهارم رفتید

vahid0801
26-04-2009, 14:31
بازم سلام.

دمت گرم که یادم انداختی
روز ازدواج رو30تابستان بزارین

با این زیاد موافق نیستم.چون دین دموهای یی که واسه ازدواج هستن به پیشرفت بازی کمکی نمیکنه.اونایی که لازمه بعد از ازدواجم میشه دید.

راستی چند وقتیه بازی نکردم حوصلمو سر برده

موفق باشید