PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harvest Moon

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

love_iran1983
17-10-2008, 18:19
در واقه براي برد در مسابقه آشپزی اين كارو بايد بكنين

الان فك كنين -›› 2 بهار سال اوله ‹‹- در اين سال دقيقن روز 17 يا 18 بهار صبح كه از خانه خود بيرون مياين بايد با شهردار صحبت كنين

در اين موقه شهردار به شما ميگه كه شما تا 21 بهار همون سال وقت داري تا 3 محصول كه در اين سال 3 تا شلقمه بهش بدي تا در مسابقه بيبري ( زير ميزي ) :21: :31: lol

خسته نباشید ! اون که میاید میگه سه تا شلغم بده برای اینکه خودش می خواد توی مسابقه شرکت کنه اگه کمی بجای بازی کردن میرفتی کلاس زبان متوجه میشدی !:27: و اون دستور پیتزایی رو هم که گذاشتی اگه حتی سه تا شلغم رو هم به شهردار ندی باز هم برنده میشی .

aquaquest
17-10-2008, 19:00
در واقه براي برد در مسابقه آشپزی اين كارو بايد بكنين

الان فك كنين -›› 2 بهار سال اوله ‹‹- در اين سال دقيقن روز 17 يا 18 بهار صبح كه از خانه خود بيرون مياين بايد با شهردار صحبت كنين

در اين موقه شهردار به شما ميگه كه شما تا 21 بهار همون سال وقت داري تا 3 محصول كه در اين سال 3 تا شلقمه بهش بدي تا در مسابقه بيبري ( زير ميزي ) :21: :31: lol

خسته نباشید ! اون که میاید میگه سه تا شلغم بده برای اینکه خودش می خواد توی مسابقه شرکت کنه اگه کمی بجای بازی کردن میرفتی کلاس زبان متوجه میشدی !:27: و اون دستور پیتزایی رو هم که گذاشتی اگه حتی سه تا شلغم رو هم به شهردار ندی باز هم برنده میشی .
سلام
برای من هم اومد ولی از من ذرت می خواست که چون من تو پاییز خونم را بزرگ کردم تو یخچال نداشتم و بهش ندادم ولی با راهنمایی دوستان و دستور پخت چای نیروزا که در چند صفحه قبله تو مسابقه اول شدم و عکسش را هم گذاشتم و همونطور که جناب love_iran1983 فرمودن :
اون که میاید میگه سه تا شلغم بده برای اینکه خودش می خواد توی مسابقه شرکت کنه اگه کمی بجای بازی کردن میرفتی کلاس زبان متوجه میشدی !:27:( البته برای من ذرت خواست )

SANR
17-10-2008, 20:04
سلام
برای من هم اومد ولی از من ذرت می خواست که چون من تو پاییز خونم را بزرگ کردم تو یخچال نداشتم و بهش ندادم ولی با راهنمایی دوستان و دستور پخت چای نیروزا که در چند صفحه قبله تو مسابقه اول شدم و عکسش را هم گذاشتم و همونطور که جناب love_iran1983 فرمودن :
اون که میاید میگه سه تا شلغم بده برای اینکه خودش می خواد توی مسابقه شرکت کنه اگه کمی بجای بازی کردن میرفتی کلاس زبان متوجه میشدی !
هر سال یه چیزی می خواد.

سال اوّل شلغم.

سال دوّم و سوِِّم خیار،ذرت و ...

اگه باز نیومد بگو یجا دیگه آپ کنم

دستت درد نکنه اومد.

امّا ایمان جان این غذایی که درست کردی همینجوریش هم برنده میشدی.

aroosak_kooki
18-10-2008, 02:22
در زمن اسم من ايمان نه ..... غزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

سلام

آخ ببخشید... نمی دونم چرا اسمتونرو اشتباه گفتم !! بازم معذرت میخوام....

ما در صفحات قبل عکس های برنده شدنمون تو فستیوال رو گذاشتیم و مشکلی برای برنده شدن تو فستیوال نیست !:11:

اما برنده شدن تو فستیوال ارتباطی به دادن اون سه محصول به شهردار نداره !!!

من که اینطور فکر می کنم ! به نظرم اگه بهش 3 تا محصول رو بدیم باهامون دوست میشه و خوب این یه جور کمکه !!!:20:

پیوست : راستی .... Love_iran1983 عزیز سیوی که گذاشته بودین رو من نتونستم دانلود کنم... گفته بودید 64 غذا درست کردین ... میشه دوباره سیوتون رو بگذارید ... من 63 تا درست کردم و خیلی دوست دارم بدونم که اون یه دونه غذا چیه !!:11:

aquaqiest : سیوتون رو دیدم ... خوب بود ... معلومه که خیلی زحمت کشیدین برای پول جمع کردن ... میتونستید از exchene استفاده کنید و زودتر پول دار بشید ... فکر نمیکنم همونطور هم که قبلا" گفتیم تاثیری در روند بازی داشته باشه !

در کل خسته نباشید ... پیشرفتتون خوب بوده:10:

Harvest_Moon_Iman
18-10-2008, 12:36
چه استقبالی من رو این یه 1 ماهی اسیر بودم خوب نشده یا شوده نمیدونم از سورن جان میخوام اینو بزاره تو اولین پست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aquaquest
18-10-2008, 16:27
سلام
پیوست : راستی .... Love_iran1983 عزیز سیوی که گذاشته بودین رو من نتونستم دانلود کنم... گفته بودید 64 غذا درست کردین ... میشه دوباره سیوتون رو بگذارید ... من 63 تا درست کردم و خیلی دوست دارم بدونم که اون یه دونه غذا چیه !!:11:

aquaqiest : سیوتون رو دیدم ... خوب بود ... معلومه که خیلی زحمت کشیدین برای پول جمع کردن ... میتونستید از exchene استفاده کنید و زودتر پول دار بشید ... فکر نمیکنم همونطور هم که قبلا" گفتیم تاثیری در روند بازی داشته باشه !

در کل خسته نباشید ... پیشرفتتون خوب بوده:10:
سلام
من سیو Love_iran1983 را دیدم و فکر کنم اشتباه گذاشتند چون این سیو برای سال اوله و هنوز وسایل آشپز خونه هم تکمیل نیست .
در مورد exchene راستش من اون موقع که تو ps1 بازی می کردم نفهمیدم کتاب رمز چی میگه و دیگه امتحانش هم نکردم ولی فعلاً پولی احتیاج ندارم .
اما این هم آموزش آشپزی مادربزرگ Ellen :

aroosak_kooki
18-10-2008, 17:02
آقا ايمان يكم توضيح راجع به اين ترينري كه گذاشتين ميدين كه چه جوري بايد ازش استفاده كرد !!!

من تا حالا از اين ترينر ا استفاده نكردم و طرز كار كردن باهاش رو بلد نيستم !!!!

اون عكس ها بالاش چه بانمك بود ... از كجا آووردين اون عكس ها رو !!! خيلي جالب بود ...

Harvest_Moon_Iman
19-10-2008, 01:20
این آموزش به این قسمت انجمن منطقل شد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای دیدن مستقیم به اینجا مراجه شود .

Harvest_Moon_Iman
19-10-2008, 13:24
میخوام کمی عکس بزارم .

خوب اولیش اینه پوپوری و ریسک ( عکس واقعی ) تو تولد هاروستمن در 2008

اینم درخته فاملی هاروست من

SANR
19-10-2008, 15:58
آموزش شما در صفحه ی اوّل قرار داده شد.

Harvest_Moon_Iman
20-10-2008, 18:43
قوانین رو بخونین .

دوستان توجه داشته باشند که بحث راجع به ویرایش بازی فقط در این تاپیک: اینجا آپدیت شد .

[آموزشی] هك كردن بازی Harvest Moon

بحث راجع به بازی هارویستمن 1 (پسر و دخترش ) فقط در این تاپیک:

تمام مشكلات و مباحث بازي Harvest Moon

بحث راجع به بازی هارویستمن 2 (پسر و دخترش ) فقط در این تاپیک:

تمام مشكلات و مباحث بازي2 Harvest Moon

لطفا رعایت کنین و سوالات خودتونو در تایپیک بزارین که جوابشو دریافت کنین .

aroosak_kooki
21-10-2008, 09:01
سلام

ممنون بابتآموزش کامل و جامعی که دادین آقا ایمان

راستی....

خوب اولیش اینه پوپوری و ریسک ( عکس واقعی ) تو تولد هاروستمن در 2008

این عکسه که گذاشتین باز نمیشه !!!!

s-mu
21-10-2008, 10:28
:18:کسایی که رفتن شهر لطفا"ازش عکس بذارن

Maggy_P
21-10-2008, 10:51
:18:کسایی که رفتن شهر لطفا"ازش عکس بذارن
لطفا دوباره بحث شهر رو وسط نكشيد ... هيچ شهري وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Harvest_Moon_Iman
21-10-2008, 12:31
این آدرس عکس که گزاشتم

aroosak_kooki
21-10-2008, 17:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gifکسایی که رفتن شهر لطفا"ازش عکس بذارن

شما هنوز از ذاه نرسیده میگید عکس شهر رو بذارین !!! مگه تو بحث های ما دیدن که کسی گفته باشه رفته شهر !!!

همونطور که مگی عزیز گفتن شهری وجود نداره و ما دیگه راجع به شهر صحبت نمیکنیم ...

خوشحال میشیم اگر شما هم دوست دار بازی هاروست مون هستین و بازی یکنید از بازیتون عکس واطلاعات برامون بگذارید و اگر مشکلی در بازی داشتین اینجا مطرح کنید دوستان کمکتون میکنند

این آدرس عکس که گزاشتم

کد:

ممنون ولی گویا سایتی که عکس مال اونجا بوده ----- شده !!! نمیتونم ببینمش !!!

Harvest_Moon_Iman
21-10-2008, 17:14
باشه اونو جای دیگه آپ کردن بفرما عزیز

چنتا دیگه . البته از PAL Sega Dreamcast VMU

aroosak_kooki
22-10-2008, 16:40
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم يه عكس از Gotz وقتي كه راجع به دخترش صحبت مي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aquaquest
22-10-2008, 23:20
سلام
عروسک جان به Gotz رشوه دادی ؟ قشنگ بود .
اینم عکس برنده شدن من برای دومین سال پیاپی در مسابقه شنا که جایزش 500 تا چوب بود ولی به من چند تا بیش تر نرسید چون از بس تو مسابقه اسب سواری مدال گرفته بودم هر چی بود ( از جمله چوب ها را ) خریده بودم .

Harvest_Moon_Iman
23-10-2008, 14:26
سلام محمد جان

خوب میگم کسی تا العان تو سگ دوانی برده /.

SANR
23-10-2008, 16:22
سگ دوانی که آسونه.

رفتم و برنده شدم ولی عکس نگرفتم.

الان مدتی هست بازیش نمی کنم.

MohammadZero
23-10-2008, 18:36
سلام محمد جان

خوب میگم کسی تا العان تو سگ دوانی برده /.
سلام ایمان من که این سگه رو 1 سال آموزشش دادم ولی این قدر خرفته که نمی یاد دونبالم
ولی از وقتی که توپش رو طلای کردم مثل جت می دو...:27:

aquaquest
23-10-2008, 22:37
سلام ایمان من که این سگه رو 1 سال آموزشش دادم ولی این قدر خرفته که نمی یاد دونبالم
ولی از وقتی که توپش رو طلای کردم مثل جت می دو...:27:
سلام
قضیه توپ طلا چیه ؟ اگه همونه که باید توپ را تو تپه هی بنداری من این کار را کردم Won برام یه توپ صورتی دیگه آورد .
سال اول هر کاری کردم نتونستم تو مسابقه ببرم ، ان شاءالله سال دوم جبران کنم .
در ضمن بازی من الان تابستان سال دومه که قلب همه ی دخترا به جز کارن قرمزه کارن هم یکی دو روز دیگه قرمز میشه که می خوام بهشون French Fries بدم توت فرنگی بگیرم . حالا Ann هم برای من نامه دعوت تولدش را فرستاده و من می خوام با Ann ازدواج کنم به نظر شما اگه عرسی کنم باز هم می تونم به جشن تولدش برم ؟

Harvest_Moon_Iman
26-10-2008, 19:36
عزیز سیویشو بزار کود توپ تلایی رو در بیارم .

aquaquest
27-10-2008, 16:26
عزیز سیویشو بزار کود توپ تلایی رو در بیارم .
سلام
من با کد کار نمی کنم و تا حالا تو این سیوم از هیچ رمزی استفاده نکردم و قصد هم ندارم استفاده کنم ، شما اگه راهی داری که بشه توپ را بدون رمز طلایی کرد بگو .

MohammadZero
27-10-2008, 16:38
سلام
من با کد کار نمی کنم و تا حالا تو این سیوم از هیچ رمزی استفاده نکردم و قصد هم ندارم استفاده کنم ، شما اگه راهی داری که بشه توپ را بدون رمز طلایی کرد بگو .

تو باید روی همان پل تپه ی مادر بزرگ این توپه صورتیه رو بیش از 100 بار این ور آنور بندازی
به طوری روی پل گیر کند و فردا یا چند روز بهد Won می یاد وبرات توپه golden رو میاره؟
موفق باشی.
:11:

iman reza
31-10-2008, 04:55
:10:سلام منiman reza - برای روز 17 تابستان 2 نامه میادکه یکی ازاونا برای تولدAnn یکی هم نوشته شده مسافرخانه در روز17 تاستان تعطیل اگر دراین روز تا ساعت پنج عصربه بالای قله ای مادر بروید پدر Annرا می بینید که درباره مرگ مادر Annصحبت میکند

iman reza
31-10-2008, 04:59
حداکثر سرعت سگ 30075a90 02ff

iman reza
31-10-2008, 05:09
دموی پدر Ann دربالای تپه ای مادر =در روز 17 تابستان تا قبل ازساعت 5 به بالای قله رفته doug را می بینیدکه درباره مرگ مادر Ann صحبت مکند(تصویر در صفحه 318)

iman reza
31-10-2008, 05:18
حداکثر سعت سگ 30075a90 02ff

aroosak_kooki
31-10-2008, 11:54
سلام

اینم یه عکس از صحبت ماری و گری در کتابخونه... سال دوم

iman reza
02-11-2008, 01:38
سلام منiman reza-اگرتمام توت فرنگی های قدرتی راگرفتیددوقلاب ماهیگیری رادرکوله قراردهیدوبه خانهGOTZ نجاربرویددموی ترسیدن اهالی ازمیمون رامی بینید(تصویرصفحه322ازiran-love 1983)

درباره دموی مادربزگ چگونگه ی اتفاق افتادنش توضیح بدید

جریان 1تا10بودن قلب گاوها چی؟

keshish
02-11-2008, 12:46
سلام ببخشیدا می خوام عین پیرزنها نفرین کنم.
الهی ... نه ولش کن.ای خدا من نمی تونم این بازی رو اجرا کنم.هر دفعه هم باید بیام اینجا حسرت بخورم.

ولی جالبه که هر بار که میام اینجا بحث سر یه دموی تازه هست.یعنی اینقدر این بازی سوراخ سمبه داره؟
باشه شما بازی کنید من هم میام اینجا از نوشته های شما حسرت می خورم.

iman reza
03-11-2008, 00:39
iman reza ali
سلام منiman reza-اگرتمام توت فرنگی های قدرتی راگرفتیددوقلاب ماهیگیری رادرکوله قراردهیدوبه خانهGOTZ نجاربرویددموی ترسیدن اهالی ازمیمون رامی بینیدیادم رفت ایناروبگم ببخشیدقرمزبودن قلب همه دخترهاوداشتن همه ماهی افسانه ای(تصویرصفحه322ازiran-love 1983)

درباره دموی مادربزگ چگونگه ی اتفاق افتادنش توضیح بدید

جریان 1تا10بودن قلب گاوها چی تامادربزگ ازت پشم بخواد؟

ببخشید یادم رفت بگم بایدقلب دخترهاقرمزباشه وتمام ماهی هی افسانه ای راگرفته باشید

یه رمزگیم شارک که هیچکی حرفش نزد:ایتم البوم عکس اهالی دهکدهpicturebook of people:80071884 0105 وقتی مثلث بزنی البومومیبینی روی البوم بازمثلث بزنین تاببینیدفقط اگررمزروزده بودین بازی رو سیو نکنین

سلام اقای aroosak kookiدرپاسخ صفحه 314شمابایدبگم که بله اسمش sweet potato
دستورتهیه:sweet potato-stone
اجاق-نمک- شکر

درباره دموی دعوای کارن با آن درصفحه 320اگرباکارن ازدواج کرده باشین بعدازمراسم جشن رقصیدن کارن دوتا سوال میکنه اولی می پرسه بریم مسافرخانه دومی رفتن به خانه

بچه ها درباره دموی میمون توضیحی که سایت داده بود اینه شنبه پنجم دربهارسال سوم بیرون خانه gotz
ولی من دردوم بهارسال سوم دیدم ساعت دو
اون توضیحات به احتمال خیلی زیادازخودم نوشتم

دریکی از روزهای تابستان به احتمال زیاد اول تا سوم تابستان سال اول درساعت پنج بعدازظهر به مسافرخانه بروید یکی ازدموهایkaiکه میگنkai ادم بدی شما گزینه دوم روانتخاب کنیدتابه اهالی بگین اون ادم خوبیه

یه چیزجالب شمادرهرسی روزیک بارمتوانیدبه درب کنفراس درکلیسا برویدوهربارکه گزینه ی راانتخاب میکنیددیگه اون گزینه تاسه سال نمیادکه گزینه جدیدی جای قبلی هارو مگیره حالا اگه شمادراین مورد چیزجدیدی میدونید بگید(قبلی هارونه)

ببینم تاحالا شده درروزتولدتان همه اهالی بهتون تبریک بگن

روزدوم بهار سال اول اگرتلوزیون روشن کنید وبه حرف های پیرمردگوش کنید درباره یه غذایی حرف میزنه شما نمی دونید چه غذایی

درباره دمو پارتی شبانه درخونتون بایدبگم که اگه ساعت8-10شب درسالگرد ازدواجتون به خان برگردید

Haven't littered at all نداشتن توله حیوان
3007634C 0000

Dog's intelligence سگ زیرک
3007A36C 00FF این روبرین حال کنید

iman reza
05-11-2008, 01:15
مطمئن باشین نه شهروجودداره ونه برنج مطمئن باشین ولی شایددهکده نظامی باشه
ببخشیداگرتوضیحاتی که دادم خیلی شفاف نیست
شب جمعه ساعت00:30درباره دوتادموکای توضیح میدم باقبلی سه تا
یه بحث خیلی داغ هم همینطور

iman reza
06-11-2008, 15:05
روزدوم بهارسال اول چون قدرت بدنی کافی نداریدهمچین پول کافی وداشتن وقت زیادبهتراست 8تااز دموهارودراین روزببینید
1-ساعت 6:40تا7بیرون کلیسا
2-ساعت 9 درکلینیک باشیدگزینه دوم راانتخاب تاچسب زخم روبگیردسپس به طرف خانه مادربزرگ رفته تا ان رابهstu
بدهیدوبازهم گزینه دوم راانتخاب کنید
3-ساعت 9درسوپرمارکت انتخاب گزینه دوم سال بعدهمین روزبازبه سوپرمارکت بروید
4-ساعت 11:20به مسافرخانه انتخاب گزینه دوم
5-ساعت12به مرغ فروشی بلافاصله به ابشاربرودبادخترحرف بزنید سپس انتخاب گزینه اول
6-ساعت 1:20بازبه مرغ فروشی
7-ساعت2به مرکزروستا
8-ساعت2:30به کلینیک
درادامه بازی دراین روز وقت ی که به سوپرمارکت رفته بودید
turnipبخریدتا وقت ی به مزرعه برگشتیداونارو درخانه های3در3بکارید
دراین روز سعی کنید دوتوت فرنگی قدرتی درخت100ساله ومعدن رابدست اورید
شما باید قدرت بدنی تون زیادباشه تافرداساعت6بلندشیدودموی دیگری رادرین ساعت ببینید برای این کاربهترگیاهان ابی وبامبوشوت هاروبخورید

iman reza
07-11-2008, 12:42
روزدوم بهارسال اول تلوزیون روشن پیرمرددباره برنج حرف میزنه
اگه درست خونده باشم مگرنه خبری ازبرنج تواین بازی نیست ولی هرچی باشه یه صددرصدی این یازی داره من 88 درصدتاحالارفتم64تاغذادرست کردم

aroosak_kooki
07-11-2008, 13:19
سلام iman reza ....
گفتید که 64 تا غذا درست کردین ... میشه سیو بازیتون رو بگذارید ... یا اگر رو pc بازی نمیکنید صفحه های قبل رو نگاه کنید ... ما لیست 63 تا غذا رو گذاشتیم ... فقط یکیش مونده .... میشه دستور اون یکی رو برامون بنویسید ؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aroosak_kooki
08-11-2008, 06:23
سلام

خوب اينم دموي Rick وقتي كه بعد از يك هفته اومد كه مرغ هاشو پس بگيره !

iman reza
08-11-2008, 15:49
این دوتا غذاروکم داره
1-roasted potato
oven-salt-sugar
sweet potato-small stone
2-curry noodles
pot-knife-rolling pin
curry powder-flour

روزدوم بهارسال اول تلوزیون روشن پیرمرددباره برنج حرف میزنه
اگه درست خونده باشم مگرنه خبری ازبرنج تواین بازی نیست ولی هرچی باشه یه صددرصدی این یازی داره من 88 درصدتاحالارفتم64تاغذادرست کردم

Leyth
08-11-2008, 22:11
سلام
من تازه به جمع شما اضافه شدم. بیشتر از پنج ساله که مزرعه دار رو بازی میکنم. خوبه که بچه ها باهم تبادل نظر دارند.
اما به نظر من منظور از برنج همان کوفته برنجی یا Rice Ball است. چون هیچ کجا از برنج صحبتی نشده.

--------

من عاشق این بازیم... خوشحالم که شما بچه ها این تاپیک رو میچرخونین... عالیه یک تاپیک فقط و فقط برای بهترین بازی پلی استیشن... آه... چقدر خوبه آدم تو دنیایی زندگی کنه که توش یه همچین بازی باحالی وجود داره...
خوب بریم سر اصل مطلب:

یک اتفاق عجیب .!!!

در روز هفتم بهار با کارن صحبت کردم برای روز فستیوال... فردا صبح ساعت شش آمد گفت اگر کارت تمام شد بریم میدان شهر...
من هم به کارام رسیدم... سرگرم کارا بودم غافل از ساعت... یهو دیدم ساعت نزدیک پنجه !!! با سرعت خودمو از ته زمین رسوندم اونور دیدم هنوز ایستاده....اما تا ساعت شد پنج سرشو انداخت پایین بلا نسبت مثل .. رفت طرف دهکده. منم هرچی سوت زدم و جلو راه وایسادم که نره دیدم نه بابا طرف مصممه بدجور... چون فستیوال ساعت شش تموم میشه فرصت داشتم رفتم سمت میدان شهر... دیدم کارن نیست !!!! با همه حرف زدم آخر با شهردار، گفت شروع کنیم؟ گفتم آره... برگشت گفت یکی از دخترا غایبه !!
بعد کارن سرو کله اش پیدا شد. اول به شهردار گفت: ببخشید دیر شد. بعد با عصبانیت رو کرد به من گفت: تو اینجایی؟؟؟!!!
بعدشم با بقیه رقصید.... خیلی افسرده شدم... آخه عشقم بود... حالا میفهمم حس عاشقا رو... نمیدونم چی شد رنگ قلبش کم شد حالا چی کار کنم ؟؟؟ بچه ها کسی دیازپامی چیزی آپلود نکرده.... من دارم میرم خود کشی...

iman reza
08-11-2008, 23:25
بهت خوشامدمیگم
درباره برنج گفتم بازم میگم برنج وجودنداره ودرباره حرف زدن درباره برنج
روزدوم بهارسال اول اگرتلویزیون روشن کنید وجهت چپ رافشاردهیدپیرمرددرباره برنج یه حرف های میزنه ولی باز
شماهم خودکشی نکن بالاترین گناه ناامیدی امام علی(ع)

Leyth
09-11-2008, 00:37
سلام !
ممنون، درمورد خود کشی که شوخی کردم... بگذریم:

چند تا گلیچ تو بازی پیدا شده !

اول برای عزیزانی که نمیدونند گلیچ چیه یک ترجمه از HRahman میذارم:

" اگر بازی شما قفل کرد و شما نمیتونید به بازی ادامه بدهید با اینکه دستگاهتون رو به دیوار کوبیده اید ... خوب پس این یک گلیچ است ! "

1. معلوم نیست این یک گلیچ هست یا نه اما نباید یه همچین چیزی اتفاق بیفتد :
بعضی مواقع اگر به اندازه ی کافی بدشانس باشید، روز شکرگزاری زمستان (winter thanksgiving 24) طوفانی میشود...
و این یعنی برون رفتن و شکلات و غیره همه . . . پر !
برای حلش هم اگر آخرین سیو شما دو روز قبل باشد امکان عوض کردن هوا هست. وگرنه تا سال بعد صبر کنید .

2. این خیلی جالبه ... ضرری هم نداره :
در پاییز و روز Harvest festival شما باید " هرچیزی " که میخواهید آورده و در دیگ بزرگ بیندازید.
اعم از فلفل سبز...گوجه ... پیتزا ... غذای سوخته ... علف هرز ... قارچ سمی ... مرغ ... حتی سگ مزرعه !!!
آره ! اگر میخواهید مزه سگی که دو ماه بزرگ و تربیتش کردید رو به مردم دهکده بچشونید، این کار رو انجام بدهید.
نگران نباشید تا جایی که من میدونم سگ از بین نمیره ، فقط کافیه روز بعد بیاید و سگ خودتون رو در میدان رز ببینید. (با مرغ هم میشه). حتما بازی خور ها میدونند که از این دیگ میشود ماهی هم گرفت ؛ اما بیشتر چوب و شاخه از توش در میاد... این مردم چی میخورند ؟؟؟

3. این گلیچ تا به حال چند بار برای من اتفاق افتاده :
سبد در یک منطقه از زمین بود، سگم توپش رو هی اورده بود این نزدیک، مزاحم چیدن علف های هرز بود. توپ را پرتاب کردم که یه مدت بچرخه و هم تربت بشه (سگ الاغی داشتم ؟؟خلی بود برای خودش) اما چشمتون روز بد نبینه دیدم توپ رفت داخل سبد... سبد هم یک تکونی خورد (عمودی مثل وقتی که داخلش فروختنی ها رو میریزیم) ش.که شدم، به امید خالی کردن سبد برش داشتم و مربع را زدم اما نه... هیچی... حیف شد. اما باز خوبه won دوباره ( و شاید چند باره ) توپ رو برای فروش میاره.

اگه شد بازم گلیچ میزارم
با تشکر از HRahman ( kuadrantiga(at)yahoo(dot)com )

Leyth
09-11-2008, 01:10
سلام
به خاطر گل روی شما یه نگاه دوباره انداختم.
یک برنامه به اسم new years special tv است که در کانال چپ معمولا در پایان سال و حتی روز اول بهار پخش میشه.(میدونی که کانال چپ هر چند وقت یکبار عوض میشه و آشپزی هم داره(
داره میگه ما الان برنج بخار پز (اگه اشتباه نکنم) رو با mochi rice مخلوط میکنیم که تق تق زیادی هم داره آخرش هم میگه به به و... تشکر میکنه میگه سال بعد میبینمتون.

میفهمم چی میگی... اگه این طور باشه پس شاید برنجی هم وجود داشته باشه و شاید هم ....

اما این بازی از این جور " شایعات " زیاد داره. من به اتفاق یکی از دوستام SkyRender گرافیک های داخل بازی را استخراج کرده و بازدید کردیم. اصلا طرحی جدا از چیزهایی که معلوم هستند نداشت. مثلا توپ طلایی که شایعه اش را در صفحات قبل دیدم.

اوه در مورد 88 درصد تو بازی شما این دوستم میگه بعضی وقتها توت فرنگی های قدرتی به مزرعه درصدی اضافه نمیکنند. البته ای یک گلیچ هست اما فقط توی چند تا ورژن خاص اتفاق می افته.

من نتونستم تمام صفحات را نگاه بیندازم.(دایال آپ و ...) اما اگر تا به حال نوشته ای در مورد اشکالات نرم افزاری (همان گلیچ) و یا شایعات (رفع ابهانات و فریبها) نبوده اطلاع بدهید تا در مورد آن صحبت کنیم. (همون شفاف سازی)

aroosak_kooki
09-11-2008, 02:42
Leyth

سلام
من تازه به جمع شما اضافه شدم. بیشتر از پنج ساله که مزرعه دار رو بازی میکنم. خوبه که بچه ها باهم تبادل نظر دارند.

سلام
خوش اومدین به جمع ما ... امیدوارم که بتونیم از اطلاعات شما هم در ین بازی استفاده کنیم ... خوشحال میشیم اگر شما هم دموهایی از بازیتون رو برامون بگذارید.....

یک اتفاق عجیب .!!!

چه جالب .. من این صحنه رو ندیدم ... چون تاخیر نداشتم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی جالب بود که یه همچین اتفاقی افتاده .... ناراحت نباشید ... زندگی 2 روزه !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خوب سیوتون رو دوباره از اول برید اونوقت همه چیز درست میشه !!!!‌:دی

Leyth
09-11-2008, 12:10
سلام

دوستم آقای کشیش در یکی دو صفحه قبل در مورد مشکل اجرا نشدن بازی صحبت میکرد. دیگه با برنامه ePSXe بیشتر بازی ها از جمله هاروست مون در کامپیوتر می آیند. شاید مشکل دانلود نشدن باشه که اون هم از سایت خودش دانلود کنین بهمراه بایوس و پلاگین گرافیک.
حالا یک گلیچ عجیب دیگه :

اگر قبل از شروع بازی در تمام فیلدهای نام ، تمام فضای 8 کاراکتری را پر کنید. در صحنه شروع شدن بازی به زمین میخورید !!! چی شد؟ بله شما بازی را با تنها 1 استامینا شروع میکنید.!!
برای حلش هم فقط کافیه که در یکی از اسماتون (سگ یا مزرعه یا...) از 7 کاراکتر استفاده کنید.
اما یک گلیچ دیگه که خیلی صفحه قبل هم دیدم :

آقای phenom200

""من پر و بهش دادم ازدواج هم کردیم ولی وقتی اومدیم خونه اون ازم پرسید چی صدات کنم؟منم جواب دادم ولی بعد بازی گیر کرد.(اینم از شانس ما)""

در نسخه پال ((PAL) نسخه اروپایی) بعد از ازدواج همسر از شما میپرسه چی صدات کنم. هر انتخابی که داشته داشته باشید، بازی قفل میشود. البته فقط در اولین ارائه ی نسخه پال این اتفاق می افتد.

حتما میدونید که بعد از سه سال میتونید به بازی ادامه بدهید. طبق گفته skyrender عزیز
با این کارها میتوان: (خیلی راحت)
** از هر چیز (قابل کشت) حداقل 11 تا بفروشید.
** جمعا 101 محصول کاشته باشید.
** با (حداقل) یک دختر ارتباط برفرار کرده باشید و درجه 500 یا بالاتر باشد. (در مورد این درجه ها ازش اطلاعات میگیرم).

در ضمن اگر ازدواج کنید (نامزدی نه. این طوری باز هم باید دهکده را ترک کنید) میتوانید بازی را ادامه دهید حتی اگر آن بالایی ها را انجام نداده باشید.
در حالتی که کد و چیت نزدید؛ به راحتی میتوانید بازی بعد از سه سال را ادامه بدهید. اما اگر کد بزنید اونوقت دیگر ارتباط با دختر از بین میرود.
حالا اگر به بعد از سه سال رسیدید حتی میتونید شاهد ازدواج معشوقه ها باشید. مثلا کارن همسر شماست پس پاپیوری با کای ازدواج میکند. اما یک گلیچ :
پاپیوری با کای ازدواج میکند و با او میرود اما روحش اینجاست ! تو همه فستیوال ها هم هست. ! حتی من شنیده ام در طبقه دوم در مرغداری این ور و اون ور میرود !... خانه اشباح...ֿهֿ
و بعدی اینکه ادامه از پست دیشب هست:
به هیچ وجه سعی در انداختن سبد در دیگ فستیوال پاییز نکنید.!! سبد کاملا از بازی حذف میشود.!

در جواب دوستم عروسک کوکی باید بگم من الان هاروست بازی نمیکنم. تا دموها رو بگذارم. اما دموها رو پیشنهاد میدهم شما هم نگذارید. فقط بگید چه وقتی و چه مکانی بوده تا مزه اش نپره. (اسم نبرید... لو ندهید) .باتشکر

یک سوال هم داشتم: من تا به حال توت فرنگی جادویی سبز نگرفته ام. احتمالا امکان وجودش هست. (شایعه هم نیست). اگه میشه راهنمایی کنید.

باتشکر

iman reza
09-11-2008, 13:28
سلام ممنون ازکمکتون براتون لیست کامل 64غاهارو میذارم

Leyth
09-11-2008, 14:01
منظورتون اینه که برای گرفتن توت فرنگی قدرتی جادویی (mystical power berry) باید 64 نوع غذا درست کنیم؟
چطوری باید بدستش بیاوریم؟ توضیح کامل بدهید لطفا.
بچه ها نمیدونم چه طوری بگم ... فکر کنم یکی از پست هام حذف شده ! (حتی بدون اطلاع دادن به من) یا شاید هم خواب دیدم پست زدم!
یک سوال اساسی:
در این دفترچه های لوحه خانه که برای دانلود گذاشتید نوشته شده که از کوتوله ها برای روزهای طوفانی کمک بگیرید،... اول گفتم شاید به خاطر ترجمه غلط باشه، اما خود بازی و برنامه نویسان این بازی هم تعجب کردند که چرا کوتوله ها در روزهای طوفانی کارنمیکنند!!! به هر حال این " خصوصیت " به یک باگ تبدیل شده.
یکی دیگه. تاحالا شده موقع سیو کردن (تو خود PSone ) بازی هنگ کنه؟ منظورم تو پنجره مموری کارت موقع اسکن کردنه. یک بار این اتفاق برای من افتاد اما خوشبختانه سیوم پاک نشد. کلا باید موقع بازی با خود کنسول مراقب سیوهای قبلی باشید. حتی الامکان یک یا دو مموری کارت را فقط برای این بازی استفاده کنید.
از چه ها تقاضا دارم چند تا سایت خوب در مورد این بازی معرفی کنند. (فقط در مورد بازی های هاروست مون باشه) . اگه سریع تر جواب بدهید ممنون میشوم.

Leyth
09-11-2008, 23:55
سلام
یادم اومد کدوم پست حذف شد، اگه این جا یه همچین دیکتاتوری است که هرکی از ؟؟؟ حرف بزنه ایگنور میشه، من که ازش دفاع نکردم !!! بلکه یک دلیل دیگه برای ردش گذاشتم. به نظر خودم هم دلیل کاملا منطقی بود. خواهشا این طور پست ها رو حذف نکنید. (میتونم بپرسم کی حذف میکنه؟؟)

می بخشید. بای

iman reza
10-11-2008, 00:59
نه بابانباید برای توت فرنگی سبز64تاغذادرست کنی اون برای عروسک کوکی
توت فرنگی سبزهم کسی اطلاع نداره جریانش چیه یه چیزای میگن گوش نکن
اینم یه سایت خوبgamesharek/havrest moon back to nature
لوحه خانه هم زیادنخون زیاداشتباه داره

iman reza
10-11-2008, 01:48
این لیست 64تاغذ
1-hot milk
Pot-sugar-milk
2-strawberry milk
Mixer-salt-sugar-strawberry-milk
3-tomato juice
Mixer-salt-tomato
4-fruit juice
Mixer- knife-sugar-apple-pineapple-strawberry-wild grape
5-fruit latte
Mixer- knife-sugar-apple-pineapple-strawberry-wild grape-milk
6-vegetable juice
Mixer- knife-salt-cucumber-carrot-cabbage
7- egetable latte
Mixer- knife-salt-cucumber-carrot-cabbage-milk
8-mixed juice
Mixer- knife-salt-sugar- apple-pineapple-strawberry-wild grape- cucumber-carrot-cabbage
9-mixed latte
Mixer- knife-salt-sugar- apple-pineapple-strawberry-wild grape- cucumber-carrot-cabbage-milk
10-relaxation tea
Pot-knife-sugar- relaxation tea leaves
11-strawberry jam
strawberry-sugar-pot
12-apple jam
sugar-pot- apple
13-grape jam
sugar-pot- wild grape
14-butter
Mixer-milk
15-ketchup
Mixer- vinegar-salt-sugar-tomato-onion
16-small mayonnaise
Whisk-vinegar-normal egg-oli
17-medium mayonnaise
Whisk-vinegar-oli-good eeg
18-large mayonnais
Whisk-vinegar-oli
19-gold mayonnais
Whisk-vinegar-oli- gold egg
20-pickles
Salt-cucumber
21-otashi green
Pot-soy sauce-spinach
22- pickles turnips
Salt- vinegar- soy sauce-knife- turnips
23-salad
Knife- cucumber- cabbage- carrot- tomato-vinegar-Salt
24-happy eggplant
Frying pan- soy sauce- sugar-miso paste- eggplant
25-sweet potato
pot Pot –oven-sugar -sweet potato-eeg-butter
26-roasted potato
salt–oven-sugar-sweet potato-small stone
27-sandwich
Knife-bread-cucumber-tomato
28-veggie pancake
Frying pan-knife-cabbage-flour-egg-oil
29-stir fry
Frying pan-knife- soy sauce- oil- cabbage
30-miso soup
Pot- knife- miso paste- eggplant- turnips-bamboo shoot- cabbage-onion
31-scrambled eggs
Frying pan-salt-egg-oil
32-boiled egg
Pot-salt-eeg
33-omelet
Frying pan-salt-egg-milk- oil
34-rice omelet
Frying pan-salt-egg-milk- oil- rice ball
35-dinner roll
bread-butter
36-jam bun
Bread-jam apple
37-raisin bread
Bread-wild grape
38-fried rice
Frying pan-knife- salt-sugar- soy sauce -rice ball- oil-egg
39-bamboo rice
Salt-soy sauce- bamboo shoot- rice ball
40-muchroom rice
Salt-soy sauce- muchroom- rice ball
41- truffle rice
Salt-soy sauce- rice ball-truffle
42-curry
Pot -knife- rice ball- curry powder
43-noodles
Pot –knife-rolling pin-flour
44- curry noodles
Pot –knife-rolling pin-flour- curry powder
45-tempura noodles
Pot –knife- tempura- noodles
46-fried noodles
Frying-oil- noodles -knife
47-grill fish
Frying-salt- soy sauce-medium fish
48- sashimi
Knife-large fish
49-sushi
Vinegar- rice ball- sashimi
50-chirashi sushi
Knife- Vinegar- soy sauce- sashimi-scrambled egg - rice ball
51-cookies
Oven-rolling pin-suugar-flour-butter- egg-honey
52-chocolate cookies
Oven-rolling pin-suugar-flour-butter- egg-honey-chocolate
53-cake
Oven-whisk-knife-sugar-flour-butter- egg
54- chocolate cake
Oven-whisk-knife-sugar - flour-butter- egg- chocolate
55-cheesecake
Oven-whisk-pot -sugar-cheese-milk-egg-honey-strawberry
56-ice crem
whisk –pot-knife-sugar-egg-milk-honey
57-pumpkin pudding
Oven- pot-sugar-egg-milk-pumpkin
58-apple pie
Knife-oven-pot-rolling pin-sugar-butter-egg-flour-apple
59-stew
Pot-kinfe-salt-flour-milk
60-cheese fondue
Knife-pot-salt-cheese -bread-wine
61-pizza
Oven-roollig pin-knife-salt-cheese-flour-ketchup
62-popcorn
Frying pan-corn63-french fries
Frying pan-knife-salt-potato-oil-ketchup
64-tempura
Frying pan-egg-oil-flour
اینم 64تاغذاحالا ازروی این لیست درست کنیدهیچ کدوم هم مطمئن باشیداشتباه نیست مگرمن اشتباه تایپ کرده باشم که بگین درستش کنم مااین بازی رو100درصد میکنیم راجع احتمالاتشم بعدصحبت میکنم دستمم دردنکنه
یه چیزی این غذاها باکمترین موادی که میشه درستش کردنوشتم:46::40::11:

Leyth
10-11-2008, 17:21
سلام
دستت درد نکنه.
فقط یک سوال اینکه تا حالا بیشترین درصدی که دوستان رفته اند چند بوده؟
اگر در مورد توت فرنگی سبز اطلاعاتی داشتید در میان بگذارید. ار انگلیسی هم شد اشکال ندارده با زبان دست و پا شکسته ای که خوندیم با هم یه جوری معنیش میکنیم.
در مورد لوحه خانه هم آره درسته اغلب اشکالات ترجمه کردن... اشتباهات تایپی و شایعات و ... داره.

بچه ها در مورد اسب سوال من رو جواب ندادید.
ممنون میشم

iman reza
11-11-2008, 00:31
بیشترین درصد88بوده بدون استفاده ازرمز
خریدحیوانات30درصد
داشتن زن وبچه وپربودن قلبشون 20درصد
پربودن قلب اسب وگاو20ذرصد
بزرگ کردن خونه گاوداری مرغ داری گل خونه 10درصد
درست کردن غذا8درصد

گشتم پیدانکردم سوالتو کدوم صفحه نوشتی یاازدوباره سوالتوبذار

کسی جواب منودرباره دمومادربزرگ نمی ده
واولین تصویرصفحه 315

Leyth
11-11-2008, 02:12
بازم سلام

بله مثل اینکه تو اون پستی که حذف شد گذاشته بودم. اشتباه از من بود. بدون خوندن صفحات دور و بر 317 که انصافا خوب بودن پست دادم. و ... (خوب شد که حذف شد)
اما سوالم این بود:

آیا اگر اسبمان کمتر از 8 قلب داشت و سال دوم بارلی آن را برد... باز هم یک اسب دیگر می آورد؟ یا این هم یک شایعه است؟ البته حدس میزنم بیاورد اما نمیدانم چه جوری. چون آنموقع که رفته بودم بارلی اسبم را پس نگرفت.

باتشکر.

بچه ها سلام

اطلاعاتی در مورد توت فرنگی جادویی (سبز) (mystic berry) پیدا کردم.
این پاور بری خیلی بدرد میخوره، درجه ی بالا رفتن فرسودگی (fatigue) را کم میکنه.
در واقع میستیک بری همون توت فرنگی قدرتیست که از کاپا الهه عشق میگیریم. ( با سه تا خیار)
پس "" توت فرنگی جادویی سبز "" هم وجود نداره. این توت فرنگی رو همه گرفتیم، فقط از گرفتنش لذت کافی نبردیم.!

iman reza
12-11-2008, 00:42
نه یه اسب دیگه نمیاره اگه قلب اسبت خیلی کم بشه فکرکنم دوتایاسه تا کمترباشه اسب ازتوپس می گیره ولی اگه 9تابذرچمن بکری بازم برات پس میاره

من قول داده بودم دموکای بذارم که اقای aroosack-kookiاونارودرصفحه 311و313گذاشتندچون اون صفحه هارونگاه نکرده بودم
شرمنده

این دموتاجای که می دونم کسی بحث شو نکرد
روز11پاییزروزتولدmannas(همسرduk es)اگه براش هدیه ببرید به شما میگه همسرش تولدش روفراموش کرده بعد پدرکارن میادیه حرف های میزنه وادامه شو خودتون ببینید

Leyth
12-11-2008, 12:39
هاروستی ها سلام

تو یکی از پستهای قبلیم گفتم که درصد مزرعه تو بردن نقشی نداره. در ضمن بعضی از ورژن هایی هم که ما داریم توت فرنگی قدرتی به مزرعه درصد اضافه نمیکنه.
حالا ما بهتره دنبال اون 2 درصد بریم تا 12 درصد. اما تو یکی از استراتژی های gamefaqs نوشته بود که به علت نبود 16 تا غذای دیگه، امکان 100 در صد شدن مزرعه نیست. پس ما نمیتونیم از این 88 درصدی که رفتیم بیشتر بریم.
اما بهتره که تمام جوانب و گوشه های بازی رو بگردیم تا غذاهای جدیدی پیدا کنیم.

یک نکته هم بگم که سعی کنید موقع بزرگ کردن خانه و یا مرغ داری و غیره هیچ حیوانی در اون محدوده نباشه چون غیب میشه.

الهه زندگی پشت و پناهتان.

Leyth
12-11-2008, 18:45
سلام و درود و سپاس.:20:

بچه ها، برای کسانی که می خوان در عرض 1 سال بعد از شروع بازی تقریبا به همه چیزها برسن، یک سری نکات میذارم.:6:

اول مقدمه و توضیح: (حتما بخونید)
در شروع بازی دیدید که فقط 500 گرم طلا دارید. اگر این طلا رو خرج کنید (مثلا غذا بخرید) دیگه امیدی به ادامه نیست؛ حتی اگه بذر هم بخرید حداقل 4 تا 5 روز بی پولید (کدو تنبل و گل آبی در آمد خاصی ندارند). تازه بعدشم با در اومدن 8 تا دونه خیار و 8 تا شلغم به جایی نمی رسید.:thumbsdow این یک.
دوم اینکه حتما از معدن طلا جمع آوری کردید(سنگ معدن ها نه ، همون طلایی که مستقیما داخل کیسه 10 گرم پول اضافه میکنه.
و سوم اینکه حتما احساس کردید که سنگ ها به صورت اتفاقی (random) تو معدن پخش شدن.
و آخر اینکه بی شک شما (و من ) در یک شبیه ساز بازی می کنیم. و آن ePSXe است. و حتما دارای امکانات Save State است... خوب پس چرا معطلید؟ دست به کار بشید.
با این روش می تونید تو همون روز دوم بهار سال اول بیشتر از دو تا مرغ بخرید. روزهای بعد سبد و حتی ابزارها رو سریعا ارتقا بدید. همان روز کوله پشتی ، با چند روز سخت کوشی ارتقای مرغ داری و ... اما همه اینها بدون رمز و گیم شارک و این جور حرفاست. به شرطی که حوصله به خرج بدین.
حالا اصل ماجرا:
روز دوم بهار به شهردار جواب "نه" بدید(چون اگر با او یک دور در دهکده بزنید بازی از ساعت 8 شروع میشه). در اسلات یک با F1 سیو کنید. بیل را برداشته سریعا به سمت داخل معدن برید. F2 را بزنید سپس F1 تا در اسلات 2 سیو کنید. حالا یکبار شخم بزنید، اگر طلا بود یکبار سیو کنید. اگر نبود F3 را بزنید تا لود شود و دوباره شخم بزنید. این کار را ادامه بدهید تا اولین شخمی که طلا پیدا کردید (بازم میگم فقط طلا، نه سنگ معدن طلا). حالا با F1 سیو کنید. پس حالا شما بازی رو مجبور کردید که در اون قسمت از معدن، طلا در بیاد. حالا یک قسمت دیگر را شخم بزنید. اگر طلا بود سیو کنید، اگر نه بازهم لود کرده و شخم بزنید. این کار رو ادامه بدید تا تمام بخش های معدن (به استثناء قسمت های بیرونی که همیشه پوچ اند و یک قسمت که نردبان است به سمت طبقه 2) شخمیده بشن.
خوب حالا به موجودی پول نگاه کنید 630+500 !! :39:.از معدن خارج شده و دوباره داخل بشید، سیو کنید و دوباره همان کارها را ادامه بدید. تا وقتی کار کنید که زمین بخورید. از آن هم دورتر تا وقتی کار کنید که درجه FATIGUE به مرز آخرین شماره برسه (مریض بشید و صحنه تاریک بشه) اگر مریض شدین F3 رو بزنید تا چند ثانیه قبل لود بشه. حالا اگر یکبار از ابزار استفاده کنید مریض میشید. پس به داخل حمام برید و یک ساعت توش بمونید. الآن ساعت تقریبا 7/30 یا 7/50 هست (باید سریع کار کنید تا بیشتر دربیاورید) و شما تقربیا 3 بار این کار رو کردید. پس 1890 = 630 * 3 به به. تازه 500 تا هم از اول داشتید. چند بارهم این کار رو ادامه بدین تا ساعت نزدیک 9/30 بشه. اگه زیاد خسته نیستید به طبقه سوم به بعد برین و توت فرنگی رو بدست بیارید. با این کار بازهم میتونین شخم بزنید چون توت فرنگی تمام قدرت رو برمیگردونه.
الان ساعت تقریبا 10 هست. اگه خسته اید به حمام نرید. مستقیما به مرغداری برید، یا کدو تنبل ها را بردارین و بعد بفروشید و بعد به POULTRY FARM برید. اگه درست زمان بندی کنین ساعت 11 به اونجا میرسید. حالا با توجه به پولتون مرغ بخرید. اگه خوب کار کرده باشید تا 3 و یا حتی 4 تا هم میتونید بخرید اما بهتره که 1 یا 2 تا مرغ بخرید و بقیه اش را غذای مرغ (به اندازه کافی، برای یکی دو هفته، نه به اندازه پولتون). در برگشتن شما صحنه اول POPURI را می بینید (اگه نشد به سمت آهنگری برید و دوباره وارد مرغداری بشید... البته اگه میخواین اون رو ببینین). بقیه پول را برای بذر نگه دارید.حتی میتونید کوله رو هم بخرید. اگر برای بذر پول کافی ندارید (هرکدام از محصولات 1 یا 2 بسته)؛ دوباره به معدن برید و پول دربیارید. در راه پاپوری را دوباره می بینید که می دونید چیکار کنید:11:. در معدن تا ساعتی کار کنید که وقت برای هدیه دادن به دختر مورد علاقه باشه (برای من کارن بود چون گل MOONDROP در بهار زیاده) اگه بدونید دختر مورد نظر از چی خوشش میاد و اون رو هم داشته باشید پس بشتابید. در خرید بذر هم عجله نکنید. همون طور که گفتم فعلا 2 بسته کافیه چون نمیتونید اونها رو آب بدید. صحنه کارن را هم ببینید... (اگه از سمت کلیسا به فروشگاه بیایید، صحنه کارن و کای را هم می بینید... بقیه صحنه ها رو هم با توجه به پست های بچه ها خودتون دنبال هم بزارید). حالا بذر ها رو بکارید و آب بدبد (امیدوارم بلد باشید اگه نه به صفحه های قبل برید و از پست های دوستان استفاده کنید... در ضمن این روش برای کسایی که تازه بازی رو شروع کردن و طریقه بازی رو نمیدونن یه کم سخته... ولی ممکنه (!!!)). تبر رو تو کوله بزارید و دوباره به معدن برید تا خسته بشید اما نه زیاد، به سمت تپه مادر برید و توت فرنگی رو از درخت بگیرید. داخل حمام بشید بعد از یک ساعت به سمت مزرعه خودتون برید و چوب ها رو خرد کنید تا وقتتون تموم بشه (تقریبا ساعت 2/30 بامداد) به حمام برید بعد از یک ساعت به معدن، اما الان بهتره طلا رو بی خیال شید. به جاش با تبر شروع به تمرین کنید تا در صدش بالا بره یا کاراکتر شما خسته بشه. باز هم به حمام برید و بعد از یک ساعت به خونه برید. اگر ساعت 4 الی 4/20 شد حتی اگه خوب نشدید باز هم بیرون بیاید تا بتونید داخل بازی سیو کنید. البته این کار دو جنبه داره :

1. اگه بخوابید سیو میکنید و خستگی تون در میره، اما امکان داره فردا صبح OVERSLIP بشید. واین یعنی از دست دادن حداقل 2 ساعت و 2000 گرم طلا !!!!!.:41:
2. اگه بیرون بمونید یک نیروی ماورائی (!!!) شما رو به ساعت 6/00 AM فردا میبره اما شما هنوز کمی خسته اید.

پس مراقب این دو نکته هم باشید.

این رو اضافه کنم که شما باید کارهای روزانه را در خلال این کار انجام بدید (سگ و مرغ و ...). تنظیم این کار بستگی به خودتون داره اما اگه خواستید و یا در WALKTHROUGH پیدا نکردید ، میتونید رو کمک من حساب کنید.
اگه به روزهای بارونی خوردید، اگه اولین روزهای بهاره، اگه زیاد محصول نکاشتید... اگه ها ادامه دارن... پس شما بهتره دو روز قبل رو لود کنید. اگه سومین روز بهار بارونی بود یه بازی جدید شروع کنید.

برای روزهای بعد رو هم اگه طالبید براتون میذارم. باید ببینم چقدر این پست بدرد بخور بوده تا روحیه بگیرم...

بابت زیاد شدن پرانتزها هم معذرت خواهی میکنم، اگه جایی قابل فهم نبود میتونم بیشتر توضیح بدم.
یک در خواستی هم از بچه ها داشتم: اگه ممکنه تصویر و یا نوشته هایی از حرفهایی که دخترها در رنگهای مختلف قلبشون میزنن با ذکر رنگ قلب :40: برام بزارید... یک دنیا ممنون.:12:

الهه عشق همیشه همراهتان...

iman reza
12-11-2008, 19:24
به نظرمن باید قفل های بازی رو بازکردتاشایددرصدی به شما اضافه بشه مانند
دیدن تمام دموبازی
رفتن به خونه احالی درقسمت های که اجازه نداری بری
تبزیک گفتن تمام اهالی درروزتولدشما
تمام توت فرنگی های قدرتی راگرفته باشید
تمام ماهی های افسانه ای
ازهمه خیلی خیلی مهمترکه فکرنکنم کسی تاحالااین کاروانجام داده باشه اجازه دیدن کمد ann نظرتون رودراین مورد بدین
البته نظرمنه شما بقیه چیزی های روکه فکرمیکنین دربازی قفل ومیشه بازش کردروبنویسید فقط درست باشه ها

فکرخیلی خوبی ولی یه مشکلاتی داره وبهتراین کارا روبرای روزدوم بذاریدچون دراین روزمی تونین هشتا دمو نگاه کنین وحتمابعدازدیدن دموها 4تابذربخرین(بذرtrnipچون هو ارزون هم سریع رشدمیکنه)بعداونارو بکارید
توضیحات بیشتر دموهارو وادامه بازی درروزاول رودرصفحه 329 گذاشتم حتما یه نگاهی بندازید

Leyth
13-11-2008, 11:21
سلام
نقل قول:

نوشته شده توسط iman reza
-ساعت 9 درکلینیک باشیدگزینه دوم راانتخاب تاچسب زخم روبگیردسپس به طرف خانه مادربزرگ رفته تا ان رابهstu بدهیدوبازهم گزینه دوم راانتخاب کنید.

جواب:

1. گفتم که در خلال کار معدن باید به دموها هم برسید و حتی هدیه روز تولد هم بدهید.
2. ساعت و روز برای این دمو ها مطرح نیست. وقتی برای خرید بذر به سوپر مارکت برید دموی اول کارن رو میبینید. اگر از طریق راه کلیسا بروید هم دموی پاپوری با ریک و هم دموی کارن با ریک را میبینید. بقیه دموها رو هم باید پشت سر هم ببینید نه اینکه به قصد دمو به دهکده برید.
3. برای دموی " الی " اگه گزینه اول رو انتخاب کنید 2000 درجه به رنگ بنفش نزدیک میشه. اگه گزینه دوم رو انتخاب کنید هیچی فقط یه چسب زخم میگیرید، حالا اگه چسب رو به استو بدید فقط 500 درجه به بنفش نزدیک میشید، البته اگه گزینه دوم رو انتخاب کنید. (رنگ بنفش یعنی 5000 درجه دوستی).
4. کار تو معدن یعنی پیروزی. البته برای پیروزی باید نکات دیگه ای رو هم مد نظر داشته باشید، که اگه خواستید براتون میگم.

دعای مادر بزرگ Ellen همراهتان.

iman reza
13-11-2008, 14:03
من می خواستم فقط کمکی کرده باشم
اخه به نظر من وقت برای انجام این کارها کم بیارین
شما ساعت 9 بروبه سوپرمارکت دمو رونمی بینی یاقبل ازساعت11 به درخت تبربزن به بزن توت رونمی ده
اگه ناراحت شدی شرمنده

Leyth
13-11-2008, 15:20
اگه ناراحت شدی شرمنده

سلام

اصلا ناراحت نشدم. نگران بودم شما ناراحت نشده باشید. منظور من این بود که کلا کار معدن رو در اولویت قرار بدید. البته با اون روش سیو و لود پول بیشتر و خستگی کمتری دارید پس میتونید به بقیه کارها برسید. (یعنی کمتر تو حمام میمونید)

اون پستی که دمو های روز دوم رو نوشتی خوندم و خیلی عالی بود. (البته بجز جوابی که به "الی" دادی که اونهم احتمالا از پستهای اول نوشتی). حالا که اونها رو میدونیم پس باید کارها رو به هم پیوسته انجام بدیم. اول سریع به معدن میریم، خسته که شدیم... پولمون هم که جور شد اونوقت مرغداری (که حتما دموی پاپوری رو میبینیم).......... البته اینها رو قبلا گفتم... حالا یه کاری میکنیم، اون پست تو رو با این روش ترکیب میکنیم. یعنی هم دموها رو میبینیم هم به کارهای دیگه میرسیم. اما بازم میگم نباید به خاطر فقط دمو دیدن هی بریم و بیایم. سرعت هم خیلی مهمه.

باید غروب یا شب توت فرنگی رو از درخت بگیرید. نباید روز بارونی باشه. باید وقتی به مسافر خونه برید که کارن اون جا باشه که با یه تیر دو نشون بزنید. هم دموی اون رو ببینید ، هم گل هایی که جمع کردید به او بدهید. بازهم میتونید فراتر برید.

چند دقیقه دیگه تو پست بعدی روش ها رو میگم ... یا پست شماره 3312 رو ادیت میکنم

بازم میگم اصلنه اصلن ناراحت نشدم... ناراحتی مال وقتیه که چیزی میگی و هیچ کس نیست یه نظر خشک و خالی بده یا انتقاد کنه یا پیشنهاد بده. هر کسی روشی داره حالا وقتی روش ها ترکیب بشن بهتره. الان برمیگردم.

موفق باشید.

iman reza
13-11-2008, 16:32
عالیه اگه باهم این کارها روانجام بدیم روزاول فکرنکنم بهترازاین بشه انجام بدی
ولی من باپلی یک بازی میکنم چون کیفیتش خیلی بالاترونمی تونم زیادتومعدن کارکنم

Leyth
13-11-2008, 18:35
اشکال نداره که تو پلی بازی میکنی، فقط اون روش سیو - لود رو نداری . پس باید یه خورده کمتر کار کنی، یعنی تو می تونی بعد از هر بار معدن رفتن به طور میانگین 320 گرم طلا در بیاری (بستگی به شانس هم داره). من برای تو یک نکته میگذارم.(برای اینکه اشتباهی مریض نشی):

ببین؛ بعد از هر درجه کم شدن استامینا، کاراکتر یه کارایی میکنه، مثلادستمال درمیاره عرقش رو پاک میکنه و از این حرفها . حالا اگه کاراکتر بیفته زمین یعنی استامینا شده 0 ، اما دوباره پا میشه و از این به بعد درجه fatigue شروع میکنه زیاد شدن. اگه درجه زیاد بشه کاراکتر سرشو تکون میده و با دستش پیشونیشو مالش میده (اون طور که من دیدم)، این یه اخطاره برای ما که بدونیم درجه Fatigue به 50 رسیده، شما که تو پلی بازی میکنی دیگه کار نکن برو به حمام، بعد از یک ساعت درجه ها همه کامل میشن.پس دوباره کار کن. با این روش میتونی حداقل روزی 6 بار به معدن بری و به کارای دخترها و دمو ها و غیره برسی و روزی 3800 گرم در بیاری. حتی میتونی روزی 5000 هم در بیاری. (با روزی 8 بار )

امیدوارم مفید باشه......... دارم روی کامل کردن روش اولی کار میکنم ، الان تموم میشه (فعلا برای روز 2 بهار)

Leyth
13-11-2008, 19:37
سلام
به خاطر تأخیرم معذرت میخوام.

این دفعه سعی میکنم با کمک شما (و پستهای قبلیتون) یک روند طبیعی، سریع، پردردسر، خسته کننده، به هم پیوسته، و عالی رو برای روز دوم بهار سال اول تا روز آخر درست کنیم. (هر روز در یک پست جداگانه). خواهش میکنم نظر بدید، انتقاد کنید، پیشنهاد های اساسی و غیر اساسی بزارید. تا بتونیم پیشرفتش بدیم.

اول این رو بگم که حتما اول پست 3312 رو کامل بخونید تا نیاز به توضیحات اضافه نباشه. البته بعضی جاها رو مجبورن دوباره توضیح دادم.

و یک چیز دیگه برای اونهاییکه بعدها این نوشته ها رو میخونند (ما نماندیم و متن ما ماندست کار دنیا همیشه بر متن است) اینکه اول صبر کنید روزها رو با کمک بچه ها کامل کنیم، بعد بازی رو شروع کنید. اما برای دوست و همراهم Iman Reza : ما میتونیم باهم بازی کنیم و هر بخش و یا موضوعی که طرف مقابل در پست ها نیاورد رو کامل میکنیم.

وقتی بازی دست شماست سریع حرکت کنید تا ساعت 30 / 6 به معدن برسید و با اون روش سیو و لود کار کنید. میتونید با یکی دوبار تو حمام رفتن و دوباره کار کردن به پولی که میخواهید برسید. توت فرنگی قدرتی رو هم بدست بیارید. سعی کنید کار رو طوری تنظیم کنید که راس ساعت 11 داخل مرغ فروشی باشید.(اینجاست که باید از سمت پایین مرغ فروشی به خانه ی چوب بر برید تا بتونید یک گل به لوئیس بدهید - بازهم نظر شما می تونه بهترش کنه-). مرغ رو بخرید (خودم یکی رو بیشتر پیشنهاد نمی کنم) غذای مرغ رو هم به اندازه یک هفته تا دو هفته بخرید. در خارج شدن از مرغداری دموی پاپوری رو میبینید یا اگه انجام نشد یکبار برید به سمت آهنگری، دوباره بیاید به سمت مرغ فروشی تا دمو رو ببینید.*** این دموی اولی ***.

دوباره به سمت معدن برید و با پاپوری حرف بزنید my sympathies رو انتخاب کنید تا 2000 به قلب صورتی نزدیک بشید. کار کنید(بعد از حمام رفتن). حالا به اندازه پول دارید. احتمالا ساعت نزدیک 12 یا 1 است (بهتره برای اطمینان زودتر کار رو تموم کنید (ش1)). به سمت خانه چوب بر برید، دو تا گل بهاری بردارید، از طریق راه مزرعه بارلی به میدان برید، ***دموی ماری (کتابخانه دار) و گری (شاگرد آهنگر) *** رو در میدون می بینید؛ حالا به سمت کلیسا برید. چون ساعات روز است *** دموی کارن و ریک *** رو میبینید (معاشران، زحریف زمانه یاد آرید...).

به بیمارستان برید... *** دموی Elli *** یادتون باشه در جوابش بگید It doesn't hurt (اگه درست نوشته باشم) تا 2000 به درجه قلبش اضافه بشه.

حالا اگر به پیشنهاد (ش1) گوش کرده باشید می تونید به مسافر خونه برید تا دموی اولیه Ann رو ببینید. و جواب she's cute بدید. *** دموی ann *** اما اگر وقت ندارید (ساعت نزدیک 4 باشه) اونوقت به سمت سوپر مارکت برید (چون این دمو رو فردا هم میشه دید--- اگر در این مورد پیشنهادی دارید حتما بگید --- ) احتمالا دموی کارن رو می بینید، اگر نشد میتونید تا پس فرداش صبر کنید. به دوک جواب you should pay رو بدید تا 2000 به درجه قلب کارن اضافه بشه.

بذر بخرید (پیشنهاد من 1 تا 2 بسته خیار، 3 بسته شلغم، 2 تا سه بسته هم سیب زمینی --- شما هم نظرتون رو بگید --- ). خارج بشید دوباره وارد بشید، اگر ساعت قبل از چهاره، کارن تو قسمت فروشگاه (نه تو اتاقش) راه میره، بهش دوتا گلی رو که تو کوله دارید بدید.(قبلا گفتم که دختر رو خودتون انتخاب کنید، اما با این روش میتونید دو سه روزه قلب کارن رو صورتی کنید --- شما هم اگه دختری رو پیشنهاد میکنید که بهتره، با ذکر دلیل بیارید --- ). در برگشت از سمت کتابخونه بیایید، ... وای نه کتابخونه دوشنبه ها بستست.

دیگه لازم نیست به معدن برید، اگه خسته اید به حمام برید. یا توت فرنگی درخت 100 ساله رو بگیرید. بعد به اندازه بذرهاتون زمین رو شخم بزنید. برای خیارها 3در 3 شخم بزنید اما وسطش رو شخم نزنید. برای شلغم و سیب زمینی 3 در 3 . آب بدید، اگر باز هم خسته شدید به حمام برید، حتما بذر هایی رو که کاشتید آب بدید. این رو هم بگم که اگه در طول این روش کاری رو نتونید انجام بدید، دوباره بدست آوردنش کمی سخته، سعی کنید به بهترین نحو کار ها رو انجام بدید، مثلا نگید " ولش کن حالا بزار بذرها رو بکارم فردا آب میدم" .

اگر ساعت 3 بامداد به بعد شد، به حمام برید - تا ساعت 10 / 5 یا 20 / 5 اون تو بمونید - بعدش هم سریعا به سمت خونه تا بتونید بخوابید و فردا رو با استامینای کامل شروع کنید. اما اگه بازم وقت دارید(مثلا ساعت 00 تا 1 بامداد)، تبر رو بردارید، تو حموم استراحت کنید به معدن برید و فقط تبر رو استفاده کنید تا درجه اش بالا بره (حداقل 50 تا 100 درصد). شاید بتونید بازهم تو حموم استراحت کنید. دوباره تو معدن از تبر استفاده کنید تا جونتون در بره (جون کاراکترتون). تو معدن استراحت کنید تا ساعت 20 / 05 بعد (سریع) به خونه برید.

راستی یادتون نرفته که به مرغه غذا بدید ؟؟؟ یا یک بار سگ رو مورد عنایت قرار بدید؟ به مرور که حیوونا زیاد شدن، اونها رو توی (معنی Walkthrough چی میشه؟ شاید بهتره که فینگلیش اون رو بنویسم.) اونها رو توی " واک ترو" حساب میکنم.

این فعلا روز دوم بهار، خودم فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه؛ اگه رسید این پست رو ادیت میکنم. اگه پیشنهادی دارید بگید تا این پست رو با توجه به نظر شما اصلاح کنم. بخشهای ادیت شده رو هم رنگی میکنم که مشخص باشن.

اگه نظری نبود، استراتژی برای روز سوم بهار رو هم از پستهایی که بچه ها گذاشتن یا از طریق ترجمه و چلوندن استراتژی های بازی با هم دیگه می نویسیم.

فعلا هستم، پیشنهادهاتون رو تا ساعت 3 یا 4 بامداد هم می تونم جواب بدم.

ایک ایک (اشتباه تایپی نیست، همون میمونه ست که داره بای بای میکنه)

iman reza
13-11-2008, 19:51
دست درنکنه کمک بزرگی بهم کردی اخه من نمی دونستم اگه بری حمام بعدیک ساعت قدرت بدنیت پرمیشه ممنون

Leyth
13-11-2008, 20:04
خواهش میکنم. اما باید بگم که شارژ قدرت بدنی از 50 = Fatigue تا 0 شدن آن و 100 شدن استامینا 1 ساعت طول میکشه.

اگر کاملا قدرت رو از دست داده باشی (یعنی زمانی که اگه یه بار از ابزار استفاده کنی مریض میشی) تا پر شدن کامل استامینا باید 1 ساعت و 45 دقیقه در حمام بمونی تا کامل بشه.

Leyth
15-11-2008, 23:55
خوب...

مثل اینکه کسی نیست پیشنهادی برای بهتر شدن واکترو ی روز دوم بهار بده، شاید تا چند ساعت دیگه برای روز سوم بهار بنویسم.

اما یک نکته این که ؛ این واکترو واقعا کار میکنه، اون رو حتما به کسانی که با بازی آشنا هستند، پیشنهاد میکنم. با این کار شما میتونید بدون استفاده از رمز و کد، در بهار سال اول صاحب این ها بشید: مرغ، 4 تا توت فرنگی قدرتی، سبد ، هر دو نوع کوله پشتی، تبر سنگ معدن آبی، چکش حداقل سنگ معدن نقره ای، آب پاش به آبی، داس و شخم زن به آبی، بزرگ کردن خانه و مرغداری، وسایل آشپزخانه (فعلا فقط چاقو)، هر 10 تا گاو، آزاد کردن بذر توت فرنگی، خریدن 40 کیسه بذر آناناس و در آخر پول (طلا)ی بسیار زیاد.

تکرار میکنم: قبل از بازی از روی این واکترو، با اصول بازی آشنا بشین (از طریق صفحات اول) . این واکترو جزئیات زیادی داره، اما شما رو به کارهای سخت مشغول میکنه، در حالی که طریقة کارهای پیش پا افتاده رو نمیگه. پس شما باید در ابتدا سرعت عمل و دقتی رو که یک گیمر متوسط به کار میبره داشته باشین.

iman reza
17-11-2008, 06:42
تشکرمیکنم به خاطرمطالب خوب روزاول فقط اینروهم اضافه کن
وقتی به خانه چوب بررفته ایدتادوتا گل بردارید یکی ازاونارو به louis (همون دانشمنده که خونه چوب برزندگی می کنه)بدهیدچون روزدوم بهارتولداون خیلی خوشحال میشه

Leyth
17-11-2008, 13:15
درسته کلن تولد ها رو فراموش کرده بودم. پست رو ادیت می کنم( رنگ قرمز)

aroosak_kooki
17-11-2008, 13:17
سلام به همگی .... خسته نباشید :20:

خوب اینم از دومین دموی Marry و Gray که در آهنگری با هم صحبت میکنند....

Leyth
17-11-2008, 18:26
سلام

روز سوم بهار

نکته : اگه امروز بارونی باشه... کار خیلی سخته... بازی رو از اول شروع کنین... اگه فردا هم بارانی باشه... واویلاست... پس دیروز رو دوباره باید شروع کنید. اما می تونید روش سیو و لود رو هم به این قسمت تعمیم بدید. به این صورت که روز دوم بهار که می خواهید بخوابید و سیو کنید، قبلش یکبار در یک اسلات خالی سیو استیت کرده و بعد در بازی سیو کنید. اگه فردا توی تلویزیون گفت که روز چهارم بارونیه، با F3 لود کنید و دوباره بخوابید. این کار رو تکرار کنید تا به مقصودتون برسید. با این کار بدون هدر رفتن بازی ای که در اون روز انجام دادید می تونید از بارون های بی موقع و حتی بسیاری از طوفان ها در فصل های بعد پرهیز کنید.

به سمت معدن برین، در راه به مرغ غذا بدید. احتمالا تخم نگذاشته است، اگر گذاشته آن را در مکان جوجه کشی قرار بدید. به معدن برید. داخل شده شخم بزنید. دوبار دیگه هم این کار رو بکنید. اگر به روش سیو و لود بازی می کنید، 6 بار معدن رو خالی کنید، اگه نه 3 بار. در هر دو حالت تا ساعت 00 / 09 بیشتر کار نکنید. بعد از آخرین بار به حمام نرید و جاش کدو تنبل ها و گل آبی رو بفروشید (اگر با روش سیو و لود کار می کنید، می تونید فقط گل آبی رو بفروشید چون پول کدوها رو لازم ندارید و از طریق معدن بدست می یارید و فقط داروی Bodygizer XL برای شما مهمه که با فروختن تعدا زیادی گل آبی بدست می یارید). سعی کنید تا ساعت 10 به مزرعه ی بارلی برسید و اسب رو تحویل بگیرید. بعد از تحویل گرفتن اسب از بارلی به میدون برید. سریع با پلیس و بعدش ون صحبت کرده و از راهی که اومدید برگردید. سپس از راه بین مرغ فروشی و گاو فروشی راهی خونه چوب بر بشید. دموی اونجا رو هم دیده و رد کنید.

در راه برگشت، اگر 800 تا طلا دارید (اگر با روش سیو و لود بازی کرده باشید، خیلی بیشتر دارید) از آهنگری قشو رو بخرید. برگشته اسب رو قشو کنید. دوباره پس از 1 ساعت حمام به معدن برید. بازهم 6 یا 3 بار کار کنید. خارج شده دوباره وارد شید ولی این بار باید برای تبرتون سنگ معدن تهیه کنید. اگر تبر 100 در صد است از همین طبقه یک سنگ معدن مس بردارید. اما اگه 150 به بالاست از تبر استفاده کنید تا بشه 200 درصد و از طبقات پایینی سنگ معدن نقره بردارید. بازهم در معدن کار کنید (بعد از حمام) تا حداقل 1800 گرم طلا بدست بیارید. تا ساعت 3 یا 50 / 3 به سمت آهنگری برید. اگه قشو نخریدید، اول اون رو بخرید. بعد تبر رو آپ گرید کنید. حالا بازهم به حمام (اگه خسته اید) و معدن برید. در راه به خانه رفته چکش رو بردارید. در معدن با چکش کار کنید. شما باید (حد اقل)(و در صورت استفاده نکردن از روش سیو و لود) تا درست شدن تبر، چکش رو به 200 درصد برسونید. اما در صورت استفاده از این روش، می تونید درصد چکش رو بیشتر کنید (چون کمتر در معدن کار می کنید --- البته در روش سیو و لود بیشتر کار می کنید،اما این کار در معدنه و وقت زیادی از بازی نمی گیره و در عین حال از کسانی که از این روش استفاده نمی کنند، بیشتر طلا دارید. ) یا اگه طالبید درصد بقیه ی ابزارها رو زیاد کنید. حالا به حیوانات برسید و محصول رو آب بدید اگه وقت دارید سنگ ها رو بشکونید، مثل دیروز وقت رو تنظیم کنید و در ساعت 20 / 5 از حمام خارج شده و به خونه برید و سیو کنید.(نکته اول پست رو هم به کار ببرید)

این هم روز سوم بهار. پست های اول رو نگاه کردم امروز تولد کسی نبود. در مورد دموها هم به پیشنهاد شما کار می کنیم. چند تا شون رو هم تو روزهای بعدی بهشون می رسیم. بازهم برای ارتقای این واکترو تلاش می کنم اما شما هم می تونید کمک کنید.

Leyth
17-11-2008, 22:37
سلام

روز چهارم بهار

امروز هم باید به معدن برید. اول به سگ و اسب مرغ رسیدگی کنید، تخم مرغ رو تو قسمت جوجه کشی بزارید، چکش رو هم که تو کوله دارید. به همون طریقه ی روزهای پیش تو معدن کار کنید. امروز تولد Bold هست. (فکر کنم کوتوله ی آبی پررنگ). امروز باید اینها رو تهیه کنیم: سبد (برای اونهایی که با پلی بازی میکنند) و سبد و کوله (برای اونهایی که سیو - لود رو به کار می برند). پس حداقل 5000 و یا 8000 نیازداریم. پس تا ساعت 12 کارکنید... حالا یه کم این ور اون ور...(باید قبل از ساعت 4 به فروشگاه برسید) آخرین بار به حمام نرید و سه تا گل بهاری تو کوله بزارید. از طرف خانه ی چوب بر به سمت مزرعه ی بارلی و از اونجا به میدون سپس به کلیسا و اونوقت به خونه ی کوتوله ها برید. هدیه رو بدید. به فروشگاه رفته و گل ها رو به کارن بدید. سبد رو بخرید. اگه تونستید کوله رو هم بخرید. اما اونهایی که س-ل نمی کنند حتما سبد رو بخرند. چون خیلی کمک می کنه تا بتونید هر بار 640 تا طلایی رو که س-ل ای ها درمی آرند بدست بیارید. به این صورت که وارد معدن میشید، داخل طبقات پایین شده و سنگ های معدن نقره ای به بالا رو داخل سبد می ریزید. فقط باید سرعت عمل بالایی داشته باشید و هنگامی که به سمت مرغداری می رید تا سبد رو خالی کنید، وقت رو هدر ندید. بریم سر ادامه واکترو... در راه برگشتن از سمت کتابخونه بیاید داخل شید تا دموی اولیه ی ماری رو ببینید. فکر کنم انتخاب گزینه ی What are you writing درجه قلبش رو 2000 تا زیاد کنه. (اگه دمویی رو فراموش کردم حتما بگید که بزارم). به سمت مزرعه برید. بازهم به حمام و معدن برید و کار کنید. یادتون نره که با چکش هم تمرین کنید. استراحت کنید و آب بدید و بخوابید.

این هم امروز. البته یکم کوتاه شد، شاید چبزهایی رو فراموش کرده باشم. اما در هر حال دارم روی روز های بعدی کار می کنم.

اگه جایی ایرادی داشت نظر بدید تا اصلاح بشه.

همه خوبی ها به همراهتان...

iman reza
18-11-2008, 04:26
اینو یادت رفت بنویسی این یکی ازدموهای مهم بازی اینوبهش اضافه کن
اتفاق این روز
وان:
درروز سوم بهار سال اول ساعت 6 صبح پلیس به طرف خانه ی شما آمده و به دنبال مردی با پیراهن زردمیگردد پلیس میرود و آن مرد باپیراهن زرد به پیش شما میاد و به زیر درخت سیب میرودبا او صحبت کنید و به طرف مرکز شهر بروید در آنجا پلیس را دوباره میبینید ودوبارهمرد پیراهن زرد که وان نام دارد میآید با او صحبت کنید وبه طرف
خانه ی چوب بربروید و با پلیس صحبت کنید*

Leyth
19-11-2008, 15:20
از Iman reza
اینو یادت رفت بنویسی این یکی ازدموهای مهم بازی اینوبهش اضافه کن
اتفاق این روز
وان:
درروز سوم بهار سال اول ساعت 6 صبح پلیس به طرف خانه ی شما آمده و به دنبال مردی با پیراهن زردمیگردد پلیس میرود و آن مرد باپیراهن زرد به پیش شما میاد و به زیر درخت سیب می رودبا او صحبت کنید و به طرف مرکز شهر بروید در آنجا پلیس را دوباره می بینید ودوباره مرد پیراهن زرد که وان نام دارد می آید با او صحبت کنید وبه طرف خانه ی چوب بر بروید و با پلیس صحبت کنید*

نخست درود ...

درسته من بیشتر دموها رو فراموش می کنم. ببینید...: شما وقتی با وان صحبت کنید ---> به میدون برید ---> به خانه ی چوب بر برید، حد اقل 2 یا 3 ساعت از وقت بازی رو (اون وقتی رو که می تونید از معدن 3000 تا 4000 طلا بدست بیارید) به فقط یک دمو اختصاص می دید. پس باید کارها رو به هم پیوسته انجام بدید. پست رو ادیت کردم (قسمت آبی رو جای دیگه هم توضیح دادم). البته با این روش بازهم وقت ارزشمندی رو هدر می دید. اما چون اصرار دارید که همه ی دموها رو ببینید، این راه خوبیه. البته این دمو، پیوستگی عجیبی با دمویی داره که یک روز پلیس می آد و با شما درد و دل می کنه. چون با دیدن این دمو (به صورت کامل) 20 درجه به دوستی شما و پلیس اضافه می شه (شما باید با پلیس دوست باشید که باهاش دردودل کنید، نه؟؟؟). اگه می خواهید همه ی دمو ها رو ببینید، پس به کامل شدن این واکترو بیشتر کمک کنید (چند تا گیمر بهتر از یکیه). این نظر من بود... بازهم نقود شما را پذیرا هستیم. ...

و سپس بدرود ... ...

rassool
20-11-2008, 12:20
دوستان کسی نتونست بره شهر؟؟؟ من روی psp دارم همین نسخه ps1 رو بازی میکنم تا الان 8 یا 9 سال هم بازی کردم ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده؟؟؟ به نظر شما سرکاری نیست رفتن به شهر؟؟؟

Leyth
20-11-2008, 13:17
سلام به rassool

پست های قبل رو بخون...

من میدونم چه طوری میشه رفت شهر:

باید یه جوری بازی کنی که از دهکده بیرونت کنند... اونوقت گیم اور می شی و میری شهر. در واقع رفتن به شهری وجود نداره. با باختن بازی ما باید دهکده رو ترک کنیم و بریم شهر...

rassool
20-11-2008, 16:05
سلام به rassool

پست های قبل رو بخون...

من میدونم چه طوری میشه رفت شهر:

باید یه جوری بازی کنی که از دهکده بیرونت کنند... اونوقت گیم اور می شی و میری شهر. در واقع رفتن به شهری وجود نداره. با باختن بازی ما باید دهکده رو ترک کنیم و بریم شهر...
واقعا میشه؟؟؟؟ یعنی شما رفتی سیوشو داری؟؟؟؟
ضمنا اگه با همین توضیحاتی که شما دادی بازی کنم میتونم برم شهر؟؟؟؟میتونی همه توضیحاتت رو یه جا جمع کنی مثلا به صورت pdf یا word ؟؟؟؟ اگه بشه خیلی خوبه مرسی!:11:

keshish
20-11-2008, 22:11
سلام
من تازه بازی رو شروع کردم.توصیه ای برای من ندارید؟همون آموزش صفحه اول رو بخونم کفایت می کنه؟

Leyth
21-11-2008, 03:20
واقعا میشه؟؟؟؟ یعنی شما رفتی سیوشو داری؟؟؟؟
ضمنا اگه با همین توضیحاتی که شما دادی بازی کنم میتونم برم شهر؟؟؟؟میتونی همه توضیحاتت رو یه جا جمع کنی مثلا به صورت pdf یا word ؟؟؟؟ اگه بشه خیلی خوبه مرسی!:11:

نه عزیز من.... من میگم شهری وجودنداره شما میگی سیوش رو بذار؟؟؟ پست های بچه ها رو حتما بخون، جوابت رو پیدا می کنی.

در مورد این توضیحات هم باید بگم که فعلا داریم با بچه ها اون ها رو می سازیم..... شاید تا یکی دوسال دیگه هم تموم نشه. اما امیدت به خدا باشه. حتما اون رو تموم می کنیم. در مورد اون شوخی هم عذر خواهی می کنم... نمیخواستم فکر کنی دارم دروغ می گم، خواستم به طور غیر مستقیم بگم که شهری وجود نداره، البته در طول بازی اسم از شهر برده می شه ولی ما به شهر نمیریم. بعد از گیم آور شدن باید دهکده رو ترک کنیم و بریم شهر.......

بازم عذر خواهی من رو بپذیر

سلام
من تازه بازی رو شروع کردم.توصیه ای برای من ندارید؟همون آموزش صفحه اول رو بخونم کفایت می کنه؟

سلام

به بازی خوش اومدی

بله... اگه تازه شروع کردی از طریق پست های اول تاپیک، بازی کن. به مرور که بازی کردی این روش های آخری رو برو. اما الآن اصلا این کار رو نکن که از هرچی هاروست مونه بیزار می شی.

rassool
22-11-2008, 07:31
نه عزیز من.... من میگم شهری وجودنداره شما میگی سیوش رو بذار؟؟؟ پست های بچه ها رو حتما بخون، جوابت رو پیدا می کنی.

در مورد این توضیحات هم باید بگم که فعلا داریم با بچه ها اون ها رو می سازیم..... شاید تا یکی دوسال دیگه هم تموم نشه. اما امیدت به خدا باشه. حتما اون رو تموم می کنیم. در مورد اون شوخی هم عذر خواهی می کنم... نمیخواستم فکر کنی دارم دروغ می گم، خواستم به طور غیر مستقیم بگم که شهری وجود نداره، البته در طول بازی اسم از شهر برده می شه ولی ما به شهر نمیریم. بعد از گیم آور شدن باید دهکده رو ترک کنیم و بریم شهر.......

بازم عذر خواهی من رو بپذیر
خواهش میکنم عزیز بعدش که یه بار دیگه پستتون رو خوندم خودمم فهمیدم چه گندی زدم:31:.راستی یکی لطف میکنه برنامه ای که شما دوستان ازش استفاده میکنید برای اجرای بازی و یه سیو توپ که بدون کد رفته باشه رو بزاره؟؟؟ ممنون

Leyth
22-11-2008, 20:34
سلام

اول یک نکته در مورد قدرت (Stamina) و فرسودگی (Fatigue). اینها رو بیشتر به خاطر عمق فاجعه ی بارونی بودن هوا می نویسم . دقت کنید (یه کمی) مهمه. (منظور از F = Fatigue و S = Stamina (

قبل از گرفتن توت فرنگی قدرتی از کاپا (Kappa) الهه عشق، که در واقع همون توت فرنگی جادویی است که ما به اشتباه دنبال اون در جای دیگه ای بودیم، شما سریع تر خسته می شین. به این صورت که در روزهای آفتابی قبل از ساعت 10 شب، اگه استامینای شما بیشتر از 0 بود با کار کردن (یعنی یکبار استفاده از ابزار مثل چکش) درجه ی F زیاد نمیشه. (حتما میدونید که اگه F بشه 100 مریض می شین) . اما اگه استامینا بشه 0 اون موقع درجه ی F با هر بار استفاده کردن از ابزار 2 تا زیاد می شه. بعدش از ساعت 10 تا 12 اگه S بیشتر از 0 باشه ، F یکی زیاد میشه. اگرم 0 باشه F سه تا زیاد میشه. بعد از ساعت 12 هم اگه S بیشتر از 0 درجه ی F دوتا و اگه S = 0 درجه ی F چهرتا زیاد میشه. توی روزهای بارونی به همه این درجه ها یکی بیشتر اضافه میشه. حالا اگه توت فرنگی قدرتی رو از کاپا بگیریم، به هرکدوم یکی کمتر اضافه می شه.

علاوه بر اینها، در هرکدوم از ساعات 00 و 02 و 04 و 06 بامداد، 3 درجه به F اضافه می شه. ... خوب بریم روز پنجم:

اول بگم که لعنت به هرچی روز بارونیه... اصلا نباید وقتی این واک ترو رو دنبال می کنید به روز بارونی بخورید. از روش س-ل استفاده کنید.

مثل همیشه تو معدن کار کنید. برای همه (چه با س-ل چه بدونش) تا سعت 1 بیشتر کار نکنید. 2 تا گل بردارید و به سوپر مارکت برید. گل ها رو به کارن بدبد، اگه با س-ل بازی می کنید احتمالا کوله پشتی رو خریدید، اگه نه (شرم بر من) حتما بخرید. 2 تا 3 تا بذر شلغم بخرید (برای فردا). وقتی رفتید خونه، علف های هرز رو از زمین دور کنید (با ابزار این کار رو نکنید، فقط برداشته دور بریزید) . این کار رو تا وقتی بکنید که خریدار بیاد و پولتون رو بده. البته اگه چکش رو تا 200 درصد نکردید اولویت با چکشه... که حتما باید تا امشب (برای فردا) تا 200 درصد بشه. آب بدید، اگه وقت بازم دارید (وااااای نه.......آخه چقدر کار؟!) شر علف ها رو کم کنید... و... ب.خ.و.ا.ب.ی.د.

...اینم از 5 بهار. فکر نکنم امروز دمویی در کار باشه. اما اگه دموهای اولیه رو که دوستم IMAN REZA تو چند صفحه قبل گذاشته رو تا به حال ندیدید، میتونید به محض اینکه پولتون از 3000 گذشت برید دموها رو ببینید و کوله رو بخرید.

rassool
22-11-2008, 21:59
در مورد گرفتن چایی از کتوله ها توضیح میدی من هر کاری میکنم توی فصل بهار به من چایی نمیدن؟؟؟؟

MohammadZero
22-11-2008, 23:29
در مورد گرفتن چایی از کتوله ها توضیح میدی من هر کاری میکنم توی فصل بهار به من چایی نمیدن؟؟؟؟
در یکی از روزهای بهار بین ساعت 3 تا 3:50 برو داخل خونه ی 7 کوتوله؟

در ضمن قبلش 7 تا هدیه رو بخر و کادوش بگیر و وقتی رفتی خونشون با یکیشون صحبت بکن

و به هر کدامشون یه هدیه بده تا در آخر چای رو در اختیار بگیری؟

بیا این هم عکس .

rassool
22-11-2008, 23:38
من واقعا یقین پیدا کردم که توی بازی هیچ شهری نیست .
How ---- to went King City? A1:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] is no city in this game. Hi.Is there any city in this game?Thank You. A1:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] there's not

MohammadZero
22-11-2008, 23:45
من واقعا یقین پیدا کردم که توی بازی هیچ شهری نیست .
how ---- to went king city? a1:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] is no city in this game. hi.is there any city in this game?thank you. a1:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] there's not

منم دیگه توش ماندم که وجود داره یا نه؟

در کل موفق باشید.

Leyth
23-11-2008, 03:30
سلام

بچه ها خواهش می کنم بحث شهر رو پیش نکشید....

روز ششم بهار:

استراتژی اول:

شلغم ها رسیده اند، پس 5 نا رو بردارید و به الهه بدهید و توت فرنگی بگیرید. بعد از اینکه کدوها و علفها رو فروختید، 5 تا دیگه هم بردارید و به الهه بدین تا یک صحنه با کارن تماشا کنید (یا دختر مورد علاقه). بازهم بعد از هر بار از معدن برگشتن 5 تا شلغم به آبشار بندازین تا چوب رو بگیرید و به قیمت 1000 گرم طلا به چوب بر بفروشید. تا ساعت 2 یا 3 هم کار کنید و یک سنگ معدن نقره ای هم تو کوله داشته باشید. تبر رو بگیرید و چکش رو بدید. حالا باید بقیه ی روز رو به کار تو معدن و بریدن درختا بگذرونین. در ضمن یه دونه شلغم هم تو زمین نگه دارید، اگه نرسیده که چه بهتر. آب بدید و ... ادامه ماجرا.

استراتژی دوم:

به جز چکش و بیل، بقیه ی ابزاها رو داخل صندوق بزارید.7 تا از شلغم ها رو بفروشید. 4 تا شلغم بردارید و یک بار به معدن برید و یه دونه سنگ معدن نقره ای هم پیدا کنید. شلغم ها رو به الهه بدید. دو تا گل رو برداشته سریع به ساحل برین و تو راه بیل رو داخل صندوق بذارین و به ساحل برین و چوب ماهیگیری رو بگیرید. تو راه برگشت به فروشگاه برید. *** اینجا رو یادم نیست کارن دقیقا کجاست *** گل ها رو به کارن بدید. و 4 بسته بذر شلغم بخرید. اگه دموی اولن ماری رو ندیدید به کتابخونه برید. از آهنگر تبر رو بگیرید، چکش رو بهش بدید. یه دونه شلغم بردارید، با تبر همه ی کنده بزرگا رو بشکونید، بعد شلغم رو به الهه بدین و توت فرنگی بخورید، به معدن برید. 5 تا دیگه هم شلغم به آبشار بندازید تا دمویی با کارن ببینید. 10 تا دیگه رو هم بندازید. الآن حتما ساعت بین 8 تا 9 شبه. به اسب برسید، شلغم ها رو بکارید، آب بدید، استراحت کنید. حالا اگه وقت دارید علف های هرز رو برداشته دور بندازید. و... بخوابید.

این روش دومیه یه خورده سخت تره. این روش یاد میده که چه طوری کارها رو به هم پیوسته انجام بدید. سعی کنید همیشه این طوری بازی کنید. مثلا به جای اینکه برید به ساحل و چوب ماهیگیری بگیرید و برگردید، گل های کارن رو هم بهش بدید، بذر هم بخرید... .

این برای ششم بهار... سعی میکنم از این به بعد دو یا سه جور استراتژی برای هرروز در بیارم.

MohammadZero
23-11-2008, 09:24
Leyth جان
من یکی از اعضای قدیمی این تایپکم ؟

پس لطف کن این چیزها رو به من یاد آوری نکن؟

باتشکر موفق باشید.

rassool
23-11-2008, 13:15
Leyth جان

باتشکر موفق باشید.
بگزرید اقا محمد.:11:
اقا یکی لطف نکرد یه سیو برای ما بزارهها .لطف کنین یه سیو خوب بزارین تا من از ادامه اون برم اخه روی psp خودم 8 سال بازی کردم بازی رو:18: حوصله ندارم باز برم از اول بازی کنم تمام سیو هایی هم که صفحه اول و چندین صفحه قبل بود فقط 44% رفته بودن با 8 توت فرنگی یکی یه سیو بهتر بزاره ممنون.:11:

Leyth
23-11-2008, 14:20
leyth جان

باتشکر موفق باشید.

معذرت خواهی عمیق من رو پذیرا باشید :11:

اما دیگه شما که از قدیمیا هستید نباید دوباره بحث رو پیش بکشید...

بازم معذرت........................................ .

MohammadZero
23-11-2008, 14:51
معذرت خواهی عمیق من رو پذیرا باشید :11:

اما دیگه شما که از قدیمیا هستید نباید دوباره بحث رو پیش بکشید...

بازم معذرت........................................ .

خواهش می کنم :10:

ولی وقتی دوستم آقا ایمان King city رو به چشمش دیده و من هم بهش یقین دارم؟

دیگه چی می گی ولی معذرت خواهی تو را پذیرا هستم:11:

rassool
23-11-2008, 14:52
اصلا ولش کنید سیوهم نزارید من دیگه بی خیال این بازی شدم میرم همون نسخه psp رو بازی میکنم فکر کنم باحال ترم باشه کسی اینجا نیست در مورد این نسخه منو کمک کنه؟؟؟innocent life a futuristic harvest moon

Big-Boss
23-11-2008, 15:13
اصلا ولش کنید سیوهم نزارید من دیگه بی خیال این بازی شدم میرم همون نسخه psp رو بازی میکنم فکر کنم باحال ترم باشه کسی اینجا نیست در مورد این نسخه منو کمک کنه؟؟؟innocent life a futuristic harvest moon

رفیق این اون harvest moon نیستا!!!

ولی بازی کردی خودت ؟ چجوریاست ؟اگه جالبه من هم رو psp بازی کنم

rassool
23-11-2008, 17:14
رفیق این اون harvest moon نیستا!!!

ولی بازی کردی خودت ؟ چجوریاست ؟اگه جالبه من هم رو psp بازی کنم
منظورت چیه این اون هروست مون نیست منم میدون back to natur نیست دیگه چون psp دوتا شو اجرا میکنه back to nature ps1 = boy & girl psp
و
همین که شما عکسش رو گزاشتی که مال خود psp هست.:11:

Leyth
23-11-2008, 17:43
سلام
نسخه های جدید این بازی خیلی عالی اند... اما نسخه ی گیم بوی یه چیز دیگه است (میدونم مال شما گیم بوی نیست)... شاید برای اون بازی یک تاپیک ساخته بشه..
رسول جان من به شما گفتم که سیو ندارم.... من رو ببخشید.

روز هفتم بهار:

تنها کاری که امروز می شه کرد اینه که به اسکله بریم و چوب ماهیگیری رو از ماهیگیر بگیریم (اگه دیروز نگرفتید). وگر نه مثل .. تو معدن کار کنید. اگه کارن قلبش آبی باشه میاد به آبشار و ازتون می پرسه چته؟ شما هم Love Life رو انتخاب کنید تا 2000 دیگه به درجه ی قلبش اضافه بشه (الآن شده 7000 یا بیشتر). فکر کنم اگه Farm رو هم انتخاب کنید همین اتفاق بیفته. تا ساعت 11 کار تو معدن رو که تموم کردید، علف ها رو بفروشید، سعی کنید به کارن دوتا گل رو بدید و دون مرغ هم بخرید. محصولات رو آب بدید. آها! باید تا امشب آب پاش رو 400 درصد کنید. یک نکته که باید تا 14 بهار حتما بیشتر از 25000 گرم طلا داشته باشید. وقت اضافی رو هم به بریدن چوب ها بگذرونید (کنده های تو زمین رو بشکونید. کنده های تو تپه ی مادر و در وبر خونه ی چوب بر رو بشکونید. کنده های نزدیک حمام رو بشکونید و داخل حمام بپرید). و بعد هم در ساعت 50 / 5 بامداد بخوابید.(کی می تونه فقط ده دقیقه بخوابه؟ در حالی که جونش داره از خستگی در میره؟). خوب تموم.

من امروز فقط به یک دمو برخوردم. اگه پیشنهادی دارید بدید. از شوخی های بی مزه هم عذر می خوام. از این به بعد هم سعی می کنم هر چند روز رو تو یه پست بنویسم (بستگی به حجم اطلاعات اون روز هم داره) و به کمک شما اصلاحش کنم.
فعلا بای

SANR
29-11-2008, 09:12
دوستان توی این تاپیک فقط back to nature راجع بهش بحث میشه.اگه بازی جدیدی هست در تاپیک جدید ایجاد کنید.

Leyth
08-12-2008, 04:36
سلام

روز هشتم.

امروز شما دو راه دارید:
1. بی خیال فستیوال شید و کارهاتون رو سازمان بدید.
2. برید فستیوال و ... حال کنید.!

راه اول:
علف های زمین رو با داس رو ببرید. کنده ها رو بشکنید. استراحت کنید. به معدن بردید. زمین رو شخم بزنید. آب پاش رو تا مرز 400 در صد برسونید.

راه دوم:
تا ساعت 30 / 1 تو معدن کار کنید و بعد برید فستیوال ( نمی خواد تو حموم استراحت کنید.)

انتخاب با شماست. حتی می تونید ترکیبی از دو روش رو به کار ببرید.

روز نهم.

بازم دو روش:
1. چکش رو بگیرید، آب پاش رو به سایبرا ندید. (چون پنجشنبه تعطیله و باید تا جمعه صبر کنید)
2. چکش رو نگیرید و آب پاش رو به سایبرا ندید!

به معدن برید، و کارهای همیشگی رو انجام بدید. از ساعت 4 به بعد هم شروع به شکستن سنگ های گنده کنید. البته هنوز وظیفه ی شکوندن کنده ها رو بدوش دارید. سعی کنید تا 3 روز دیگه زمین پاک ِپاک باشه. امشب هم آب پاش رو حتما به 400 برسونید.

روز دهم:

کارهای همیشگی رو بکنید. به معدن برید اما کمتر، یک سنگ معدن آبی هم داشته باشید. چون می خواهید آب پاش رو به آهنگر بدید پس زودتر آب بدید (30 / 3) و بعد از آپگرید کردنش به معدن برید. چوب ها رو بشکونید ( باید تعدادش به 420 تا برسه). بعد بخوابید. امشب روش س-ل رو قبل از خوابیدن به کار ببرید چون از فردا نیاز به بارون دارید نه آفتاب.

چون این سه روز یه خورده کم بود برای همین تو یه پست نوشتم. اگه دمویی چیزی جا گذاشتم بگید تا پست رو ادیت کنم.

بای

iman reza
09-12-2008, 01:35
برای تولد دختر نوشیدنی فروش درروزتولدش کادوببرین تایه دمودیگه ببینین

Leyth
09-12-2008, 14:11
برای تولد دختر نوشیدنی فروش درروزتولدش کادوببرین تایه دمودیگه ببینین

با سلامی دوباره

Long time no see!

اگه امکان داره دقیقا مشخص کنید تا با اطمینان خاطر پست رو ادیت کنم. شاید منظورتون روز دهم بود درسته؟

iman reza
10-12-2008, 00:37
نه لوتی جون ربطی به فصل بهار وتابستون نداره فکرکنم ازدموهای پاییز که توی سایت حرفشونزده بودن
قبلا نتونسته بودم بذارم دیشب گذاشتم
تولددخترتوفصل پاییزفکرکنم

ir-dgm
11-12-2008, 09:13
دوستان شما این همه وقت دنبال نرم افزار های مبدل برای این بازی میگشتین شرکتی به نام دلفین این بازی و بازی های بسیار زیادی از پلی استیشن یک را برای کامپیوتر ترجمه کرده است.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

habib 1
17-12-2008, 14:52
ببخشید میشه راهی برای برنده شدن تو شنا برام بذارید :11:

ir-dgm
17-12-2008, 15:36
ببخشید میشه راهی برای برنده شدن تو شنا برام بذارید
سلام
اول تند تند * را بزن تا جلو بیوفتی وقتی که قرمز شد یکم دایره را بزن تا نفس بگیره و رنگش طبیعی بشه بعد تند تند بزن تا اول بشی به همین راحتی.....

iman reza
19-12-2008, 00:34
حبیب جون عضویتj تواین سایت مخصوصا این تایپک تبریک می گم
اولین راه این که غذازیادبخوری یا داروقدرتی زیاد بخوری دارورومی تونی ازکلینیک بخری
یاازاین کدگیم شارک استفاده کنی
doobfe62 0002
800bfe62 0003

horap30
21-12-2008, 19:23
چه جوري ميشه 25 تا كيسه چاي از كوتوله ها گرفت ؟؟
من يه كيسه رو گرفتم ازشون اما روزهاي ديگه كه ميرم كيسه هاي بعدي رو بگيرم وقتي هديه ميدم بهشون فقط تشكر ميكنن نميگن به بقيه هم هديه بده !! :41:
بين ساعت 3 تا 4 هم ميرم يعني از نظر ساعت مشكلي نيست. البته سال اول هم هستم.

iman reza
22-12-2008, 00:46
خبری از25 کیسه چای نیست
هربهارفقط می تونی 1کیسه چای بگیری
زیادلوحه خونه رونخون اشتباه زیادداره
سوال داشتی درخدمتیم تا100درصدکردن بازی

horap30
23-12-2008, 22:09
مرسي ايمان جان خودم هم حدس ميزدم ممكنه اشتباه نوشته باشه چون به هيچ روشي نميشد كيسه دوم رو گرفت :31:
عطري كه از kai ميگيريم رو بايد چه كار كنيم ؟
اصلا لازمه كه اين عطر رو بگيريم ؟؟؟ چون براي گرفتنش بايد بگيم كه "ميخاهم براي هميشه در دهكده بمانم" اما اون گزينه ديگه ميگه كه "ممكنه كه براي چند روز دهكده رو ترك كنم" !!
ميگم اگه از خير عطر بگذريم و گرينه دوم رو انتخاب كنيم شايد بشه براي چند روز هم كه شده رفت شهر و اون وسايل رو خريد !:23:

ir-dgm
23-12-2008, 22:15
مرسي ايمان جان خودم هم حدس ميزدم ممكنه اشتباه نوشته باشه چون به هيچ روشي نميشد كيسه دوم رو گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
اصلا لازمه كه اين عطر رو بگيريم ؟؟؟ چون براي گرفتنش بايد بگيم كه "ميخاهم براي هميشه در دهكده بمانم" اما اون گزينه ديگه ميگه كه "ممكنه كه براي چند روز دهكده رو ترك كنم" !!
ميگم اگه از خير عطر بگذريم و گرينه دوم رو انتخاب كنيم شايد بشه براي چند روز هم كه شده رفت شهر و اون وسايل رو خريد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif

دوست من شهری در این بازی وجود نداره.....

MohammadZero
24-12-2008, 00:52
مرسي ايمان جان خودم هم حدس ميزدم ممكنه اشتباه نوشته باشه چون به هيچ روشي نميشد كيسه دوم رو گرفت :31:
ميگم اگه از خير عطر بگذريم و گرينه دوم رو انتخاب كنيم شايد بشه براي چند روز هم كه شده رفت شهر و اون وسايل رو خريد !:23:
شاید این هم یک احتمال رفتن به شهر باشه؟
عزیز امتحان کن موفق باشی!

چون من ایت عطر ور گرفتم و دادم به زنم؟!
و خیلی خوشحال شد.

موفق باشی.

دوست من شهری در این بازی وجود نداره.....

عزیز کی بهت گفته که شهری وجود نداره
اگه تایپک رو کامل خوانده باشی می بینی که ما الکی این همه در مورد این بازی بحث نمی کردم؟

ir-dgm
24-12-2008, 09:38
عزیز کی بهت گفته که شهری وجود نداره
اگه تایپک رو کامل خوانده باشی می بینی که ما الکی این همه در مورد این بازی بحث نمی کردم؟
دوست عزیز شما اگه از اول تاپیک خوندی خیال می کنی که شهر وجود داره ولی بد نیست 10 صفحه قیل را تا اینجا دنبال کنی میفهمی که طبق مدارک شری در این بازی وجود نداره...

ir-dgm
24-12-2008, 10:02
هيچ شهري توي اين نسخه ي هاروستمون وجود نداره

لطفا اين جور بحث ها ديگه كش پيدا نكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز MohammadZero این پست توسط همکار انجمن داده شده که حرف منو تایید میکنه اگه بازم باور نداری مدرک از خود سایت سازنده بیارم..........

iman reza
24-12-2008, 11:00
بازم میگم خبری ازشهرنیست تایپک های قبلی روبخونین خبری ازشهرنیست ولی این بازی100درصدداره نه - بیشترین درصدکه رفته ایم 88درصدبوده حالادنبال بقیشیم
عطر هم دوستان عزیزعروسک کوکی وایران...رفتن عکس شوهم گذاشتن توصفحه ها قبل
برای گرفتنش هم تابستان سال دوم روزبعدازطوفان(روزی که نمی تونی ازخونه بیرون بیای)بری به اسکله اتوماتیک دمورومی بینی
نمی دونم باید چی کارکنی شاید بایدبدی به زنت یا به یکی دیگه شایدهم به هیچکی

horap30
24-12-2008, 18:59
برای گرفتنش هم تابستان سال دوم روزبعدازطوفان(روزی که نمی تونی ازخونه بیرون بیای)بری به اسکله اتوماتیک دمورومی بینی
نمی دونم باید چی کارکنی شاید بایدبدی به زنت یا به یکی دیگه شایدهم به هیچکی

من كه تابستون سال اول گرفتمش البته نگرفتمش گزينه بعدي رو انتخاب كردم :31:
در ضمن ir-dgm جان منم اصلا دوست ندارم باز دوباره بحث شهر وسط بياد چون خودمم به اين نتيجه رسيدم كه شهري وجود نداره اما اگه ميشه اون مدرك سايت سازنده رو كه گفتي بذار تا براي هميشه اين موضوع مشخص بشه :10:

snake_08
27-12-2008, 00:04
من 9 ساله دارم این بازی رو انجام میدم ولی پامو از دهکده اونور نذاشتم ، فقط بعضی وقتا به امید شهر یه کم بازی میکنم . نمیدونم لوحه خانه ای حرفا رو از کجاش در آورده ، آخرشم میرم دفتر لوحه خانه .

MohammadZero
30-12-2008, 02:20
دوست عزیز شما اگه از اول تاپیک خوندی خیال می کنی که شهر وجود داره ولی بد نیست 10 صفحه قیل را تا اینجا دنبال کنی میفهمی که طبق مدارک شری در این بازی وجود نداره...

خوب معلومه برای شما هیچی وجود نداره عزیز خوش باشی؟البته بدون شهر؟!:21:

sajjadgameactor
01-01-2009, 11:28
میشه یک نفر یک عکس از این بازی رو بگذاره ؟
من نمیدونم شما چه ورژنی رو میگید که....:13::13::13:

Leyth
01-01-2009, 16:00
فرزندم (!) در صفحات ابتدایی و یا همین چند صفحه قبل بگردی چند تا عکس پیدا می کنی...

اما من برگشتم که یه چیز دیگه بگم:

اون دسته از بچه هایی که تا بعد از سال سوم رفتن حتما معنی این جملات رو خوب می فهمن.

بعد از سال سوم چی می بینید؟ من که جز پوچی و روزمرگی ندیدم.

بعد چه کار کردید؟ دنبال یک راه فرار از این پوچی بودید؟ نه؟

تکراری بودن اون زندگی و این یکنواختی در فعالیت ها مارو از اون بازی زده کرد. و در پی " شهر " رفتیم... .

این بازی نمود یک زندگی پوچ شد... زندگی خیلی از انسانها ... ... ... ... .

بازم میگم خبری ازشهرنیست تایپک های قبلی روبخونین خبری ازشهرنیست ولی این بازی100درصدداره نه - بیشترین درصدکه رفته ایم 88درصدبوده حالادنبال بقیشیم...............

با سلامی دوباره به دوست خوبم...

شما یکبار از اول بازی کنید، و با تبر به درخت 100 ساله بزنید، (البته قبلش درصد مزرعه رو دقت کنید) و بعد از گرفتن توت فرنگی قدرتی دوباره درصد رو ببینید، احتمالا زیاد نمیشه، چرا که در این ورژنی که تو ایران هست، توت فرنگی ها به درصد مزرعه اضافه نمی کنند. و این یعنی از دست دادن 10 درصد برای مزرعه. و اون 2 درصد بقیه رو هم باید بیشتر ریز بشیم تا ببینیم از کجا میشه بدستش آورد و یا چه طوری از دستشون دادیم.

iman reza
02-01-2009, 01:27
سلام leythجون
هنوزتواين بازي ايتم هاي مخفي روبدست نياورديم

ir-dgm
02-01-2009, 09:19
سلام leythجون
هنوزتواين بازي ايتم هاي مخفي روبدست نياورديم

مثلا چه چیز های؟؟؟

snake_08
02-01-2009, 16:24
مثلا چه چیز های؟؟؟

مثلا پوکت استیشن دستگاه آب پاش دستگاه وجین قلاب ماهیگیری که فقط ماهی میگیره لباس پشمی و کلی چیزای دیگه که اصلا معلوم نیست وجود داره یا نه .

زمانی که من با پلی استیشن یک بازی میکردم یه سری کدهای گیم شارک وارد کردم ، یکیش پوکت استیشن بود . به کوله پشتی اضافه شد ولی نمیشد ازش استفاده کرد ، بعضی ها میگن منظور از این وسیله تو بازی یه چیزیه مثل مموری کارد ولی من اینطور فکر نمیکنم .

iman reza
03-01-2009, 01:02
اقاي snake
اين ايتم هايي كه گفتي به جز استيشن هيچ كدوم واقعيت ندارن اگه داران يه عكسي بذار
تا اونجاي كه من الان يادم مياد ايتم هاي مخفي چندتاشون اينان:البوم عكس اهالي-استيشن-گل هاي كه مربوط به گاوهاومرغ هاست علاوه براين تاحالا كسي ادعا ديدن كمدannنداشته
اگه خواستي رمزشوبرات بذارم

Leyth
03-01-2009, 01:41
زمانی که من با پلی استیشن یک بازی میکردم یه سری کدهای گیم شارک وارد کردم ، یکیش پوکت استیشن بود . به کوله پشتی اضافه شد ولی نمیشد ازش استفاده کرد ، بعضی ها میگن منظور از این وسیله تو بازی یه چیزیه مثل مموری کارد ولی من اینطور فکر نمیکنم .

سلام دوست من

خواستم بپرسم که به کوله، بخش ابزار ها اضافه کردید یا بخش نگهداری آیتم ها (بالا یا پایین؟).

البته باید بگم که عملا هیچ کاری انجام نمیده و اینی که داخل کوله اومده فقط یک عکس هست!

فکر کنم توی همین تاپیک خوندم که یکی از عزیزان گفته بود که در نسخه ی ژاپنی (اون ژاپنی دختره نه... همین بازی فقط همونی که در ژاپن ریلیز شده) این آیتم کار میکنه.

snake_08
03-01-2009, 13:08
سلام دوست من

خواستم بپرسم که به کوله، بخش ابزار ها اضافه کردید یا بخش نگهداری آیتم ها (بالا یا پایین؟).

البته باید بگم که عملا هیچ کاری انجام نمیده و اینی که داخل کوله اومده فقط یک عکس هست!

فکر کنم توی همین تاپیک خوندم که یکی از عزیزان گفته بود که در نسخه ی ژاپنی (اون ژاپنی دختره نه... همین بازی فقط همونی که در ژاپن ریلیز شده) این آیتم کار میکنه.

این کدها جاهای مختلفی داشت مثلا میتونستی تو صندوق بذاریشون یا تو کوله ولی نه تکون میخوره نه قابل استفاده بودن .

اقاي snake
اين ايتم هايي كه گفتي به جز استيشن هيچ كدوم واقعيت ندارن اگه داران يه عكسي بذار
تا اونجاي كه من الان يادم مياد ايتم هاي مخفي چندتاشون اينان:البوم عكس اهالي-استيشن-گل هاي كه مربوط به گاوهاومرغ هاست علاوه براين تاحالا كسي ادعا ديدن كمدannنداشته
اگه خواستي رمزشوبرات بذارم

منم نگفتن وجود دارن ولی یه جا خوندم بعد از سال سوم میشه اینا رو بدست آورد (دستگاه آب پاش و وجین) هر کدوم 15 الماس سبز ولی همیشه سوال اینجا بود که نمیشه بیشتر از 9 آیتم حمل کرد . امان از دست این لوحه خانه ، هنوزم کتاباشو دارم.

iman reza
04-01-2009, 00:43
خواندن لوحه خونه باعث سردرگمي هاي زيادي وزمان زيادي ازبچه ها گرفته براي برخي نوشته هاش سعي كنيدنوشته هاي كه شك داريد به صورت سوال بيان كنيد تاباعث اتلاف وقت كساني كه اطلاع انچناني ازبازي ندارن نشه

snake_08
04-01-2009, 16:20
دوتا خبر جالب دارم :
تمام ورژن های هاروست مون بک 2 نیچر رو چک کردم ، تو هیچکدوم حرفی از شهر زده نشده .
دوم اینکه یه ویدئو تو سایت یوتیوب پیدا کردم که دموی آخر بازی بعد از سه سال رو نشون میده . خودتون ببینین نکته جالب اینه که بعد از سه سال یا بازی تموم میشه که نتیجه ی بده یا میتونین بازیو ادامه بدین اگه خوب نتیجه گرفته باشین . آخرین نکته هم اینکه تو این فیلم طرف با کارن ازدواج کرده آخرش کارن میگه من همون دخترم که اول بازی بود رو کوه آهنگ میخوندن(البته فکر کنم با هرکی ازدواج کنه آخرش همینو میگه!)

I3 E L O \/ E D
04-01-2009, 19:41
دوتا خبر جالب دارم :
تمام ورژن های هاروست مون بک 2 نیچر رو چک کردم ، تو هیچکدوم حرفی از شهر زده نشده .
دوم اینکه یه ویدئو تو سایت یوتیوب پیدا کردم که دموی آخر بازی بعد از سه سال رو نشون میده . خودتون ببینین نکته جالب اینه که بعد از سه سال یا بازی تموم میشه که نتیجه ی بده یا میتونین بازیو ادامه بدین اگه خوب نتیجه گرفته باشین . آخرین نکته هم اینکه تو این فیلم طرف با کارن ازدواج کرده آخرش کارن میگه من همون دخترم که اول بازی بود رو کوه آهنگ میخوندن(البته فکر کنم با هرکی ازدواج کنه آخرش همینو میگه!)

سلام...
من یادم میاد دقیقا واسه من همینجوری تموم شد...
با کارن ازدواج کرده بود و شهردارم از دستش راضی بود...
این شهرم اون زمون بد منو درگیر کرد!
تا رفتم Support Center بازی یه میل زدم...
یارو گفته فکه و تمام!
فقط من یادمه کد یه کتاب تو بازی زدم که راجع به رستاییها نوشته بود.
زندگی هرکدوم رو.
با همین کدهای لوحه خانه...
کد رو زدم.
اومد
نتونستم استفاده کنم
سیو کردم
اومدم
کار کرد!
کسی این کتابرو دیده؟

MohammadZero
05-01-2009, 01:19
سلام...
من یادم میاد دقیقا واسه من همینجوری تموم شد...
با کارن ازدواج کرده بود و شهردارم از دستش راضی بود...
این شهرم اون زمون بد منو درگیر کرد!
تا رفتم support center بازی یه میل زدم...
یارو گفته فکه و تمام!
فقط من یادمه کد یه کتاب تو بازی زدم که راجع به رستاییها نوشته بود.
زندگی هرکدوم رو.
با همین کدهای لوحه خانه...
کد رو زدم.
اومد
نتونستم استفاده کنم
سیو کردم
اومدم
کار کرد!
کسی این کتابرو دیده؟
اصلا خودت می فهمی چی میکی ؟!
کدوم کتاب؟
راجب کدام کتاب حرف می زنی کتاب لوحه خانه!!؟

iman reza
05-01-2009, 02:31
اين كتاب روباتوجه به رمز گيم شارك مي توني ببيني ولي هنوزكسي نمي دونه چه جوري ميشه توبازي بدست بياري

بچه ها من سوال داشتم فقط بهم زوذ زود زودجواب بدين
دخترازمن تخم مرغ خواست منم بهش دادم(يه روزيادم رفت ولي فرداي كه باز دادم ازم قبول كرد)
حالا يه ابهام دارم كه دراخرازت تشكرمي كنه يانه اخه يادم ميادازت تشكرمي كنه ولي اينباربعدازدادن تخم مرغ ها تشكرنكرد
اگه اشتباه مي كنم بهم بگين

Leyth
05-01-2009, 03:54
اگه قلب آن (حداقل) صورتی باشه میاد و ازت هر روز سه تا تخم مرغ می خواد تا وقتی که خودش بگه بسه!! . اینکار هم بیشتر برای افزایش هرچه سریعتر قلبش مناسبه

قضیه ی کامل Ann :

بعد از اینکه قلب آن را صورتی کردید:

اول باید سه تا مرغ تخم گذار داشته باشی. وقتی آن صبح زود می آد، تو هر جوابی که بهش بدی، 1000 درجه از قلبش کم میشه!!!! و اگه روز اول بهش تخم مرغ ها رو بدی، اون 1000 درجه اضافه میشه. اگه قبل از ظهر (یا قبل از ساعات 3 یا پنج ظهر) بری پیشش و تخم مرغ ها رو بدی، 450 گرم بهت طلا میده. و اگه بدون تخم مرغ بری، میگه ساعت پنج دوباره برگرد. اگه نتونی تخم مرغ ها رو هر روز بدی، (باید توجه داشته باشی که روزهای فستیوال حساب نیست و در این روزها نباید بهش تخم مرغ بدی) و صد البته اگه فقط یک روز نتونی این کار رو بکنی، دیگه امیدی نیست و دموی پیوسته کلا قطع میشه. و اگه تا آخر هفت روز رو بهش تخم مرغ بدی، باز هم +1000 به درجه قلبش اضافه میشه. و دمو به خوبی و خوشی تمام میشه... بازم میگم که روزهای فستیوال کلا حساب نیستند و در اون روز نباید تخم مرغ ببری و در عوض باید یک روز دیگه این کار رو بکنی. و حتما این کار رو پیوسته انجام بده.

بای

aroosak_kooki
08-01-2009, 14:41
آخرین نکته هم اینکه تو این فیلم طرف با کارن ازدواج کرده آخرش کارن میگه من همون دخترم که اول بازی بود رو کوه آهنگ میخوندن(البته فکر کنم با هرکی ازدواج کنه آخرش همینو میگه!)

سلام
درسته در آخر با هر کی ازدواج کنی همین حرف رو میزنه و فرقی نمیکنه که کدوم دختر رو انتخاب کرده باشی ...

خوب اینم عکس Ann & Cliff در بار:

iman reza
11-01-2009, 11:36
سلام به همه بروبچه
به طور تصادفي به يه چيزرسيدم
براي ديدن اين دمو دموي كه مي گم دوراه وجودداره
1-سال اول درمسابقه شناشركت كنيدوبرنده شيدتاروزدوم گاوفروش بياددرباره گم شدن نوه اش حرف بزنه
2-سال اول در مسابقه شنا برنده نشيدتا روزدوم درساعت بعداز5 بعدازظهر به مسافرخانه رفته تا دموجديد كاي روببينيد

iman reza
11-01-2009, 11:59

بچه ها ببخشيد كيفيتش خيلي..................... ببخشيد ديگه
همون دمو كه توضيحشودادم
اينم توضيحات كامل تر:(اول اينو بگم كه 10تا تصوير اين دمو ولي نمي دونم چرا انقدر بزرگ گذاشته وچرا نتونستم بيشتر از دوتا تصوير بذارم)دراين دمو مردم ازبدهاي كاي حرف مي زننن ولي خود كاي قبول نداره وبه همين علت مردم ازشما مسوال مي كنند شما گزينه دوم انتخاب كنيد كه مي گه كاي ادم خوبيه كه باعث خوشحالي كاي وتعجب مردم ميشه

عكس ميزارم اينطوري ميشه چرا
يه سوال براي اينكه نامه تولدannبرات بياد بايد قلبش چه رنگي باشه
برام يه نامه اومد كه ميگه مادرروز17 تابستان ساعت 6بعدازظهربازهستيم ولي نامه تولدannهمراهش نيومده

Leyth
11-01-2009, 17:13
سلام ایمان جان عزیز...

پیغام خصوصی من به دستت نرسید؟ اگه می خواهی من خودم ادامه بدم ولی فکر نکنم بتونم...

در مورد عکسها احتمالا از رو صفحه تلویزیون با موبایلی چیزی گرفتی... . برا همین رفرش ریت صفحه نمایش توی عکس افتاده.

در مورد روز تولد آن هم: خوب اونروز تولشه دیگه ... من خودم تا حالا نامه ای از آن برای دعوت به جشن تولدش ندیدم. اما:

در مورد تولد آن اطلاعاتی گرفتم:

اگه قلب آن توی تابستون آبی باشه، یک نامه میاد و تو رو دعوت به جشن تولدش می کنه. نامه رو توی کوله بذار و یک هدیه (حتما باید هدیه رو کادو کنی) با خودت به جشن ببر و به راحتی قلبش رو به قرمز نزدیک کن
باید ساعت 6 بری اونجا تا تولدشو ببینی

iman reza
11-01-2009, 21:27
سلام ایمان جان عزیز...

پیغام خصوصی من به دستت نرسید؟ اگه می خواهی من خودم ادامه بدم ولی فکر نکنم بتونم...
چرارسيد ببخش ديرشدمي خواستم امروزجوابشوبگم كه كارتم تموم شد
بچه ها من بااجازه دوستم توضيح روزهارومي دم ولي ازاول تابستون وايشون وهركي چيزي به فكرش مرسه بگه تاكامل ترين توضيح باشه

در مورد عکسها احتمالا از رو صفحه تلویزیون با موبایلی چیزی گرفتی... . برا همین رفرش ریت صفحه نمایش توی عکس افتاده.اره ازتلوزيون گرفتم اخه تو رايانه هم كيفيتش كم ترهم مهترازهمه نميشه با دستگيره بازي كني چرابه اين بزرگي نمي دونم

در مورد روز تولد آن هم: خوب اونروز تولشه دیگه ... من خودم تا حالا نامه ای از آن برای دعوت به جشن تولدش ندیدم. اما:

در مورد تولد آن اطلاعاتی گرفتم:

اگه قلب آن توی تابستون آبی باشه، یک نامه میاد و تو رو دعوت به جشن تولدش می کنه. نامه رو توی کوله بذار و یک هدیه (حتما باید هدیه رو کادو کنی) با خودت به جشن ببر و به راحتی قلبش رو به قرمز نزدیک کن
باید ساعت 6 بری اونجا تا تولدشو ببینی[/quote]
قلبش ابي مايل به بنفش حالا كدگيم شارك ابي كم رنگ روميزنم تا دوتا نامه بياد ولي كادوقبول نمي كنه

Leyth
12-01-2009, 00:11
من بهت پیشنهاد میکنم یا از اول بازی شروع کنی یا از ادامه ی کار من (همه ی بچه ها ببخشن که نتونستم ادامه بدم).
چون از اول تابستون بازی کردن تمام این نقشه ها رو به هم میزنه.
من سعی می کنم هدفم رو تا آخر بهار برات توضیح بدم که بتونی بهتر برنامه ریزی کنی.

و اصل پست:

سعی کن برای این جور چیزها کد گیم شارک نزنی چون بازی رو نابود می کنه. کد هایی مثل دوست بودن اهالی و قرمز کردن قلب دختر ها و... ازاین جور کد ها نزین.

البته می تونید تو بعضی جاها کد بزنید مثلا اگه نتونستید مسابقه شنا رو برنده شید، کد زدن شاید هیچ اشکالی نداشته باشه.

--------------------------------------------------------------------------

ایمان عزیز...

یه مشورت با مدیران کن، ببین میشه یک تاپیک جدید برای این بازی بسازی؟ چون صفحات دیگه خیلی زیاد شدن.

پیشنهاد می کنم اسم اون رو هم این بزاری:

تشریح روزهای بازی هاروست مون : بازگشت به طبیعت.

یا فرقی نمی کنه هر چیز که خودت مایل بودی.

بعد از اون ... نقل قول تمام پستهایی که برای تشریح روزها نوشته بودم رو در اول تاپیکت بزار.

برای راحتی کارت من این کار رو می کنم: (از اینجا نقل قول کن)
--------------------------------------------------------------------------------------

اهداف برای بهار اینها هستند:

خرید یک مرغ.
گرفتن سه توت فرنگی قدرتی (به همراه توت فرنگی سبز)
خرید سبد
خرید هر دو کوله ی متوسط و بزرگ
چوب ماهی گیری.
آپگرید تبر به سنگ معدن قهوه ای و بعد به سنگ معدن آبی.
چکش به نقره ای
آب پاش به آبی
داس به آبی
بیل به آبی
آپگرید خانه و مرغداری
خرید 10 تا گاو
آزاد کردن بذر توت فرنگی
خرید تقریبا 40 (یا بیشتر) بذر آناناس برای تابستان... و البته ذخیره ی پول برای تابستون.
بالا بردن قلب دختر (ترجیحا کارن ، به خاطر گل هایی که در فصل بهار رشد می کنند)

این دفعه سعی میکنم با کمک شما (و پستهای قبلیتون) یک روند طبیعی، سریع، پردردسر، خسته کننده، به هم پیوسته، و عالی رو برای روز دوم بهار سال اول تا روز آخر درست کنیم. (هر روز در یک پست جداگانه). خواهش میکنم نظر بدید، انتقاد کنید، پیشنهاد های اساسی و غیر اساسی بزارید. تا بتونیم پیشرفتش بدیم.

بچه ها، برای کسانی که می خوان در عرض 1 سال بعد از شروع بازی تقریبا به همه چیزها برسن، یک سری نکات میذارم.

اول مقدمه و توضیح: (حتما بخونید)
در شروع بازی دیدید که فقط 500 گرم طلا دارید. اگر این طلا رو خرج کنید (مثلا غذا بخرید) دیگه امیدی به ادامه نیست؛ حتی اگه بذر هم بخرید حداقل 4 تا 5 روز بی پولید (کدو تنبل و گل آبی در آمد خاصی ندارند). تازه بعدشم با در اومدن 8 تا دونه خیار و 8 تا شلغم به جایی نمی رسید. این یک.
دوم اینکه حتما از معدن طلا جمع آوری کردید(سنگ معدن ها نه ، همون طلایی که مستقیما داخل کیسه 10 گرم پول اضافه میکنه.
و سوم اینکه حتما احساس کردید که سنگ ها به صورت اتفاقی (random) تو معدن پخش شدن.
و آخر اینکه بی شک شما (و من ) در یک شبیه ساز بازی می کنیم. و آن ePSXe است. و حتما دارای امکانات Save State است... خوب پس چرا معطلید؟ دست به کار بشید.
با این روش می تونید تو همون روز دوم بهار سال اول بیشتر از دو تا مرغ بخرید. روزهای بعد سبد و حتی ابزارها رو سریعا ارتقا بدید. همان روز کوله پشتی ، با چند روز سخت کوشی ارتقای مرغ داری و ... اما همه اینها بدون رمز و گیم شارک و این جور حرفاست. به شرطی که حوصله به خرج بدین.
حالا اصل ماجرا:
روز دوم بهار به شهردار جواب "نه" بدید(چون اگر با او یک دور در دهکده بزنید بازی از ساعت 8 شروع میشه). در اسلات یک با F1 سیو کنید. بیل را برداشته سریعا به سمت داخل معدن برید. F2 را بزنید سپس F1 تا در اسلات 2 سیو کنید. حالا یکبار شخم بزنید، اگر طلا بود یکبار سیو کنید. اگر نبود F3 را بزنید تا لود شود و دوباره شخم بزنید. این کار را ادامه بدهید تا اولین شخمی که طلا پیدا کردید (بازم میگم فقط طلا، نه سنگ معدن طلا). حالا با F1 سیو کنید. پس حالا شما بازی رو مجبور کردید که در اون قسمت از معدن، طلا در بیاد. حالا یک قسمت دیگر را شخم بزنید. اگر طلا بود سیو کنید، اگر نه بازهم لود کرده و شخم بزنید. این کار رو ادامه بدید تا تمام بخش های معدن (به استثناء قسمت های بیرونی که همیشه پوچ اند و یک قسمت که نردبان است به سمت طبقه 2) شخمیده بشن.
خوب حالا به موجودی پول نگاه کنید 630+500 !! .از معدن خارج شده و دوباره داخل بشید، سیو کنید و دوباره همان کارها را ادامه بدید. تا وقتی کار کنید که زمین بخورید. از آن هم دورتر تا وقتی کار کنید که درجه FATIGUE به مرز آخرین شماره برسه (مریض بشید و صحنه تاریک بشه) اگر مریض شدین F3 رو بزنید تا چند ثانیه قبل لود بشه. حالا اگر یکبار از ابزار استفاده کنید مریض میشید. پس به داخل حمام برید و یک ساعت توش بمونید. الآن ساعت تقریبا 7/30 یا 7/50 هست (باید سریع کار کنید تا بیشتر دربیاورید) و شما تقربیا 3 بار این کار رو کردید. پس 1890 = 630 * 3 به به. تازه 500 تا هم از اول داشتید. چند بارهم این کار رو ادامه بدین تا ساعت نزدیک 9/30 بشه. اگه زیاد خسته نیستید به طبقه سوم به بعد برین و توت فرنگی رو بدست بیارید. با این کار بازهم میتونین شخم بزنید چون توت فرنگی تمام قدرت رو برمیگردونه.
الان ساعت تقریبا 10 هست. اگه خسته اید به حمام نرید. مستقیما به مرغداری برید، یا کدو تنبل ها را بردارین و بعد بفروشید و بعد به POULTRY FARM برید. اگه درست زمان بندی کنین ساعت 11 به اونجا میرسید. حالا با توجه به پولتون مرغ بخرید. اگه خوب کار کرده باشید تا 3 و یا حتی 4 تا هم میتونید بخرید اما بهتره که 1 یا 2 تا مرغ بخرید و بقیه اش را غذای مرغ (به اندازه کافی، برای یکی دو هفته، نه به اندازه پولتون). در برگشتن شما صحنه اول POPURI را می بینید (اگه نشد به سمت آهنگری برید و دوباره وارد مرغداری بشید... البته اگه میخواین اون رو ببینین). بقیه پول را برای بذر نگه دارید.حتی میتونید کوله رو هم بخرید. اگر برای بذر پول کافی ندارید (هرکدام از محصولات 1 یا 2 بسته)؛ دوباره به معدن برید و پول دربیارید. در راه پاپوری را دوباره می بینید که می دونید چیکار کنید. در معدن تا ساعتی کار کنید که وقت برای هدیه دادن به دختر مورد علاقه باشه (برای من کارن بود چون گل MOONDROP در بهار زیاده) اگه بدونید دختر مورد نظر از چی خوشش میاد و اون رو هم داشته باشید پس بشتابید. در خرید بذر هم عجله نکنید. همون طور که گفتم فعلا 2 بسته کافیه چون نمیتونید اونها رو آب بدید. صحنه کارن را هم ببینید... (اگه از سمت کلیسا به فروشگاه بیایید، صحنه کارن و کای را هم می بینید... بقیه صحنه ها رو هم با توجه به پست های بچه ها خودتون دنبال هم بزارید). حالا بذر ها رو بکارید و آب بدبد (امیدوارم بلد باشید اگه نه به صفحه های قبل برید و از پست های دوستان استفاده کنید... در ضمن این روش برای کسایی که تازه بازی رو شروع کردن و طریقه بازی رو نمیدونن یه کم سخته... ولی ممکنه (!!!)). تبر رو تو کوله بزارید و دوباره به معدن برید تا خسته بشید اما نه زیاد، به سمت تپه مادر برید و توت فرنگی رو از درخت بگیرید. داخل حمام بشید بعد از یک ساعت به سمت مزرعه خودتون برید و چوب ها رو خرد کنید تا وقتتون تموم بشه (تقریبا ساعت 2/30 بامداد) به حمام برید بعد از یک ساعت به معدن، اما الان بهتره طلا رو بی خیال شید. به جاش با تبر شروع به تمرین کنید تا در صدش بالا بره یا کاراکتر شما خسته بشه. باز هم به حمام برید و بعد از یک ساعت به خونه برید. اگر ساعت 4 الی 4/20 شد حتی اگه خوب نشدید باز هم بیرون بیاید تا بتونید داخل بازی سیو کنید. البته این کار دو جنبه داره :

1. اگه بخوابید سیو میکنید و خستگی تون در میره، اما امکان داره فردا صبح OVERSLIP بشید. واین یعنی از دست دادن حداقل 2 ساعت و 2000 گرم طلا !!!!!.
2. اگه بیرون بمونید یک نیروی ماورائی (!!!) شما رو به ساعت 6/00 AM فردا میبره اما شما هنوز کمی خسته اید.

پس مراقب این دو نکته هم باشید.

این رو اضافه کنم که شما باید کارهای روزانه را در خلال این کار انجام بدید (سگ و مرغ و ...). تنظیم این کار بستگی به خودتون داره اما اگه خواستید و یا در WALKTHROUGH پیدا نکردید ، میتونید رو کمک من حساب کنید.
اگه به روزهای بارونی خوردید، اگه اولین روزهای بهاره، اگه زیاد محصول نکاشتید... اگه ها ادامه دارن... پس شما بهتره دو روز قبل رو لود کنید. اگه سومین روز بهار بارونی بود یه بازی جدید شروع کنید.

برای روزهای بعد رو هم اگه طالبید براتون میذارم. باید ببینم چقدر این پست بدرد بخور بوده تا روحیه بگیرم...

بابت زیاد شدن پرانتزها هم معذرت خواهی میکنم، اگه جایی قابل فهم نبود میتونم بیشتر توضیح بدم.

و یک چیز دیگه برای اونهاییکه بعدها این نوشته ها رو میخونند اینکه اول صبر کنید روزها رو با کمک بچه ها کامل کنیم، بعد بازی رو شروع کنید. اما برای دوست و همراهم Iman Reza : ما میتونیم باهم بازی کنیم و هر بخش و یا موضوعی که طرف مقابل در پست ها نیاورد رو کامل میکنیم.

وقتی بازی دست شماست سریع حرکت کنید تا ساعت 30 / 6 به معدن برسید و با اون روش سیو و لود کار کنید. میتونید با یکی دوبار تو حمام رفتن و دوباره کار کردن به پولی که میخواهید برسید. توت فرنگی قدرتی رو هم بدست بیارید. سعی کنید کار رو طوری تنظیم کنید که راس ساعت 11 داخل مرغ فروشی باشید.(اینجاست که باید از سمت پایین مرغ فروشی به خانه ی چوب بر برید تا بتونید یک گل به لوئیس بدهید - بازهم نظر شما می تونه بهترش کنه-). مرغ رو بخرید (خودم یکی رو بیشتر پیشنهاد نمی کنم) غذای مرغ رو هم به اندازه یک هفته تا دو هفته بخرید. در خارج شدن از مرغداری دموی پاپوری رو میبینید یا اگه انجام نشد یکبار برید به سمت آهنگری، دوباره بیاید به سمت مرغ فروشی تا دمو رو ببینید.*** این دموی اولی ***.

دوباره به سمت معدن برید و با پاپوری حرف بزنید my sympathies رو انتخاب کنید تا 2000 به قلب صورتی نزدیک بشید. کار کنید(بعد از حمام رفتن). حالا به اندازه پول دارید. احتمالا ساعت نزدیک 12 یا 1 است (بهتره برای اطمینان زودتر کار رو تموم کنید (ش1)). به سمت خانه چوب بر برید، دو تا گل بهاری بردارید، از طریق راه مزرعه بارلی به میدان برید، ***دموی ماری (کتابخانه دار) و گری (شاگرد آهنگر) *** رو در میدون می بینید؛ حالا به سمت کلیسا برید. چون ساعات روز است *** دموی کارن و ریک *** رو میبینید (معاشران، زحریف زمانه یاد آرید...).

به بیمارستان برید... *** دموی Elli *** یادتون باشه در جوابش بگید It doesn't hurt (اگه درست نوشته باشم) تا 2000 به درجه قلبش اضافه بشه.

حالا اگر به پیشنهاد (ش1) گوش کرده باشید می تونید به مسافر خونه برید تا دموی اولیه Ann رو ببینید. و جواب she's cute بدید. *** دموی ann *** اما اگر وقت ندارید (ساعت نزدیک 4 باشه) اونوقت به سمت سوپر مارکت برید (چون این دمو رو فردا هم میشه دید--- اگر در این مورد پیشنهادی دارید حتما بگید --- ) احتمالا دموی کارن رو می بینید، اگر نشد میتونید تا پس فرداش صبر کنید. به دوک جواب you should pay رو بدید تا 2000 به درجه قلب کارن اضافه بشه.

بذر بخرید (پیشنهاد من 1 تا 2 بسته خیار، 3 بسته شلغم، 2 تا سه بسته هم سیب زمینی --- شما هم نظرتون رو بگید --- ). خارج بشید دوباره وارد بشید، اگر ساعت قبل از چهاره، کارن تو قسمت فروشگاه (نه تو اتاقش) راه میره، بهش دوتا گلی رو که تو کوله دارید بدید.(قبلا گفتم که دختر رو خودتون انتخاب کنید، اما با این روش میتونید دو سه روزه قلب کارن رو صورتی کنید --- شما هم اگه دختری رو پیشنهاد میکنید که بهتره، با ذکر دلیل بیارید --- ). در برگشت از سمت کتابخونه بیایید، ... وای نه کتابخونه دوشنبه ها بستست.

دیگه لازم نیست به معدن برید، اگه خسته اید به حمام برید. یا توت فرنگی درخت 100 ساله رو بگیرید. بعد به اندازه بذرهاتون زمین رو شخم بزنید. برای خیارها 3در 3 شخم بزنید اما وسطش رو شخم نزنید. برای شلغم و سیب زمینی 3 در 3 . آب بدید، اگر باز هم خسته شدید به حمام برید، حتما بذر هایی رو که کاشتید آب بدید. این رو هم بگم که اگه در طول این روش کاری رو نتونید انجام بدید، دوباره بدست آوردنش کمی سخته، سعی کنید به بهترین نحو کار ها رو انجام بدید، مثلا نگید " ولش کن حالا بزار بذرها رو بکارم فردا آب میدم" .

اگر ساعت 3 بامداد به بعد شد، به حمام برید - تا ساعت 10 / 5 یا 20 / 5 اون تو بمونید - بعدش هم سریعا به سمت خونه تا بتونید بخوابید و فردا رو با استامینای کامل شروع کنید. اما اگه بازم وقت دارید(مثلا ساعت 00 تا 1 بامداد)، تبر رو بردارید، تو حموم استراحت کنید به معدن برید و فقط تبر رو استفاده کنید تا درجه اش بالا بره (حداقل 50 تا 100 درصد). شاید بتونید بازهم تو حموم استراحت کنید. دوباره تو معدن از تبر استفاده کنید تا جونتون در بره (جون کاراکترتون). تو معدن استراحت کنید تا ساعت 20 / 05 بعد (سریع) به خونه برید.
راستی یادتون نرفته که به مرغه غذا بدید ؟؟؟ یا یک بار سگ رو مورد عنایت قرار بدید؟

روز سوم بهار

نکته : اگه امروز بارونی باشه... کار خیلی سخته... بازی رو از اول شروع کنین... اگه فردا هم بارانی باشه... واویلاست... پس دیروز رو دوباره باید شروع کنید. اما می تونید روش سیو و لود رو هم به این قسمت تعمیم بدید. به این صورت که روز دوم بهار که می خواهید بخوابید و سیو کنید، قبلش یکبار در یک اسلات خالی سیو استیت کرده و بعد در بازی سیو کنید. اگه فردا توی تلویزیون گفت که روز چهارم بارونیه، با F3 لود کنید و دوباره بخوابید. این کار رو تکرار کنید تا به مقصودتون برسید. با این کار بدون هدر رفتن بازی ای که در اون روز انجام دادید می تونید از بارون های بی موقع و حتی بسیاری از طوفان ها در فصل های بعد پرهیز کنید.

به سمت معدن برین، در راه به مرغ غذا بدید. احتمالا تخم نگذاشته است، اگر گذاشته آن را در مکان جوجه کشی قرار بدید. به معدن برید. داخل شده شخم بزنید. دوبار دیگه هم این کار رو بکنید. اگر به روش سیو و لود بازی می کنید، 6 بار معدن رو خالی کنید، اگه نه 3 بار. در هر دو حالت تا ساعت 00 / 09 بیشتر کار نکنید. بعد از آخرین بار به حمام نرید و جاش کدو تنبل ها و گل آبی رو بفروشید (اگر با روش سیو و لود کار می کنید، می تونید فقط گل آبی رو بفروشید چون پول کدوها رو لازم ندارید و از طریق معدن بدست می یارید و فقط داروی Bodygizer XL برای شما مهمه که با فروختن تعدا زیادی گل آبی بدست می یارید). سعی کنید تا ساعت 10 به مزرعه ی بارلی برسید و اسب رو تحویل بگیرید. بعد از تحویل گرفتن اسب از بارلی به میدون برید. سریع با پلیس و بعدش ون صحبت کرده و از راهی که اومدید برگردید. سپس از راه بین مرغ فروشی و گاو فروشی راهی خونه چوب بر بشید. دموی اونجا رو هم دیده و رد کنید. در راه برگشت، اگر 800 تا طلا دارید (اگر با روش سیو و لود بازی کرده باشید، خیلی بیشتر دارید) از آهنگری قشو رو بخرید. برگشته اسب رو قشو کنید. دوباره پس از 1 ساعت حمام به معدن برید. بازهم 6 یا 3 بار کار کنید. خارج شده دوباره وارد شید ولی این بار باید برای تبرتون سنگ معدن تهیه کنید. اگر تبر 100 در صد است از همین طبقه یک سنگ معدن مس بردارید. اما اگه 150 به بالاست از تبر استفاده کنید تا بشه 200 درصد و از طبقات پایینی سنگ معدن نقره بردارید. بازهم در معدن کار کنید (بعد از حمام) تا حداقل 1800 گرم طلا بدست بیارید. تا ساعت 3 یا 50 / 3 به سمت آهنگری برید. اگه قشو نخریدید، اول اون رو بخرید. بعد تبر رو آپ گرید کنید. حالا بازهم به حمام (اگه خسته اید) و معدن برید. در راه به خانه رفته چکش رو بردارید. در معدن با چکش کار کنید. شما باید (حد اقل)(و در صورت استفاده نکردن از روش سیو و لود) تا درست شدن تبر، چکش رو به 200 درصد برسونید. اما در صورت استفاده از این روش، می تونید درصد چکش رو بیشتر کنید (چون کمتر در معدن کار می کنید --- البته در روش سیو و لود بیشتر کار می کنید،اما این کار در معدنه و وقت زیادی از بازی نمی گیره و در عین حال از کسانی که از این روش استفاده نمی کنند، بیشتر طلا دارید. ) یا اگه طالبید درصد بقیه ی ابزارها رو زیاد کنید. حالا به حیوانات برسید و محصول رو آب بدید اگه وقت دارید سنگ ها رو بشکونید، مثل دیروز وقت رو تنظیم کنید و در ساعت 20 / 5 از حمام خارج شده و به خونه برید و سیو کنید.(نکته اول پست رو هم به کار ببرید)

روز چهارم بهار

امروز هم باید به معدن برید. اول به سگ و اسب مرغ رسیدگی کنید، تخم مرغ رو تو قسمت جوجه کشی بزارید، چکش رو هم که تو کوله دارید. به همون طریقه ی روزهای پیش تو معدن کار کنید. امروز تولد Bold هست. (فکر کنم کوتوله ی آبی پررنگ). امروز باید اینها رو تهیه کنیم: سبد (برای اونهایی که با پلی بازی میکنند) و سبد و کوله (برای اونهایی که سیو - لود رو به کار می برند). پس حداقل 5000 و یا 8000 نیازداریم. پس تا ساعت 12 کارکنید... حالا یه کم این ور اون ور...(باید قبل از ساعت 4 به فروشگاه برسید) آخرین بار به حمام نرید و سه تا گل بهاری تو کوله بزارید. از طرف خانه ی چوب بر به سمت مزرعه ی بارلی و از اونجا به میدون سپس به کلیسا و اونوقت به خونه ی کوتوله ها برید. هدیه رو بدید. به فروشگاه رفته و گل ها رو به کارن بدید. سبد رو بخرید. اگه تونستید کوله رو هم بخرید. اما اونهایی که س-ل نمی کنند حتما سبد رو بخرند. چون خیلی کمک می کنه تا بتونید هر بار 640 تا طلایی رو که س-ل ای ها درمی آرند بدست بیارید. به این صورت که وارد معدن میشید، داخل طبقات پایین شده و سنگ های معدن نقره ای به بالا رو داخل سبد می ریزید. فقط باید سرعت عمل بالایی داشته باشید و هنگامی که به سمت مرغداری می رید تا سبد رو خالی کنید، وقت رو هدر ندید. بریم سر ادامه واکترو... در راه برگشتن از سمت کتابخونه بیاید داخل شید تا دموی اولیه ی ماری رو ببینید. فکر کنم انتخاب گزینه ی What are you writing درجه قلبش رو 2000 تا زیاد کنه. (اگه دمویی رو فراموش کردم حتما بگید که بزارم). به سمت مزرعه برید. بازهم به حمام و معدن برید و کار کنید. یادتون نره که با چکش هم تمرین کنید. استراحت کنید و آب بدید و بخوابید.

اول یک نکته در مورد قدرت (Stamina) و فرسودگی (Fatigue). اینها رو بیشتر به خاطر عمق فاجعه ی بارونی بودن هوا می نویسم . دقت کنید (یه کمی) مهمه. (منظور از F = Fatigue و S = Stamina (

قبل از گرفتن توت فرنگی قدرتی از کاپا (Kappa) الهه عشق، که در واقع همون توت فرنگی جادویی است که ما به اشتباه دنبال اون در جای دیگه ای بودیم، شما سریع تر خسته می شین. به این صورت که در روزهای آفتابی قبل از ساعت 10 شب، اگه استامینای شما بیشتر از 0 بود با کار کردن (یعنی یکبار استفاده از ابزار مثل چکش) درجه ی F زیاد نمیشه. (حتما میدونید که اگه F بشه 100 مریض می شین) . اما اگه استامینا بشه 0 اون موقع درجه ی F با هر بار استفاده کردن از ابزار 2 تا زیاد می شه. بعدش از ساعت 10 تا 12 اگه S بیشتر از 0 باشه ، F یکی زیاد میشه. اگرم 0 باشه F سه تا زیاد میشه. بعد از ساعت 12 هم اگه S بیشتر از 0 درجه ی F دوتا و اگه S = 0 درجه ی F چهرتا زیاد میشه. توی روزهای بارونی به همه این درجه ها یکی بیشتر اضافه میشه. حالا اگه توت فرنگی قدرتی رو از کاپا بگیریم، به هرکدوم یکی کمتر اضافه می شه.

علاوه بر اینها، در هرکدوم از ساعات 00 و 02 و 04 و 06 بامداد، 3 درجه به F اضافه می شه. ... خوب بریم روز پنجم:

اول بگم که لعنت به هرچی روز بارونیه... اصلا نباید وقتی این واک ترو رو دنبال می کنید به روز بارونی بخورید. از روش س-ل استفاده کنید.

مثل همیشه تو معدن کار کنید. برای همه (چه با س-ل چه بدونش) تا سعت 1 بیشتر کار نکنید. 2 تا گل بردارید و به سوپر مارکت برید. گل ها رو به کارن بدبد، اگه با س-ل بازی می کنید احتمالا کوله پشتی رو خریدید، اگه نه (شرم بر من) حتما بخرید. 2 تا 3 تا بذر شلغم بخرید (برای فردا). وقتی رفتید خونه، علف های هرز رو از زمین دور کنید (با ابزار این کار رو نکنید، فقط برداشته دور بریزید) . این کار رو تا وقتی بکنید که خریدار بیاد و پولتون رو بده. البته اگه چکش رو تا 200 درصد نکردید اولویت با چکشه... که حتما باید تا امشب (برای فردا) تا 200 درصد بشه. آب بدید، اگه وقت بازم دارید (وااااای نه.......آخه چقدر کار؟!) شر علف ها رو کم کنید... و... ب.خ.و.ا.ب.ی.د.

...اینم از 5 بهار. فکر نکنم امروز دمویی در کار باشه. اما اگه دموهای اولیه رو که دوستم IMAN REZA تو چند صفحه قبل گذاشته رو تا به حال ندیدید، میتونید به محض اینکه پولتون از 3000 گذشت برید دموها رو ببینید و کوله رو بخرید.

روز ششم بهار:

استراتژی اول:

شلغم ها رسیده اند، پس 5 نا رو بردارید و به الهه بدهید و توت فرنگی بگیرید. بعد از اینکه کدوها و علفها رو فروختید، 5 تا دیگه هم بردارید و به الهه بدین تا یک صحنه با کارن تماشا کنید (یا دختر مورد علاقه). بازهم بعد از هر بار از معدن برگشتن 5 تا شلغم به آبشار بندازین تا چوب رو بگیرید و به قیمت 1000 گرم طلا به چوب بر بفروشید. تا ساعت 2 یا 3 هم کار کنید و یک سنگ معدن نقره ای هم تو کوله داشته باشید. تبر رو بگیرید و چکش رو بدید. حالا باید بقیه ی روز رو به کار تو معدن و بریدن درختا بگذرونین. در ضمن یه دونه شلغم هم تو زمین نگه دارید، اگه نرسیده که چه بهتر. آب بدید و ... ادامه ماجرا.

استراتژی دوم:

به جز چکش و بیل، بقیه ی ابزاها رو داخل صندوق بزارید.7 تا از شلغم ها رو بفروشید. 4 تا شلغم بردارید و یک بار به معدن برید و یه دونه سنگ معدن نقره ای هم پیدا کنید. شلغم ها رو به الهه بدید. دو تا گل رو برداشته سریع به ساحل برین و تو راه بیل رو داخل صندوق بذارین و به ساحل برین و چوب ماهیگیری رو بگیرید. تو راه برگشت به فروشگاه برید. *** اینجا رو یادم نیست کارن دقیقا کجاست *** گل ها رو به کارن بدید. و 4 بسته بذر شلغم بخرید. اگه دموی اولن ماری رو ندیدید به کتابخونه برید. از آهنگر تبر رو بگیرید، چکش رو بهش بدید. یه دونه شلغم بردارید، با تبر همه ی کنده بزرگا رو بشکونید، بعد شلغم رو به الهه بدین و توت فرنگی بخورید، به معدن برید. 5 تا دیگه هم شلغم به آبشار بندازید تا دمویی با کارن ببینید. 10 تا دیگه رو هم بندازید. الآن حتما ساعت بین 8 تا 9 شبه. به اسب برسید، شلغم ها رو بکارید، آب بدید، استراحت کنید. حالا اگه وقت دارید علف های هرز رو برداشته دور بندازید. و... بخوابید.

این روش دومیه یه خورده سخت تره. این روش یاد میده که چه طوری کارها رو به هم پیوسته انجام بدید. سعی کنید همیشه این طوری بازی کنید. مثلا به جای اینکه برید به ساحل و چوب ماهیگیری بگیرید و برگردید، گل های کارن رو هم بهش بدید، بذر هم بخرید... .

روز هفتم بهار:

تنها کاری که امروز می شه کرد اینه که به اسکله بریم و چوب ماهیگیری رو از ماهیگیر بگیریم (اگه دیروز نگرفتید). وگر نه مثل .. تو معدن کار کنید. اگه کارن قلبش آبی باشه میاد به آبشار و ازتون می پرسه چته؟ شما هم Love Life رو انتخاب کنید تا 2000 دیگه به درجه ی قلبش اضافه بشه (الآن شده 7000 یا بیشتر). فکر کنم اگه Farm رو هم انتخاب کنید همین اتفاق بیفته. تا ساعت 11 کار تو معدن رو که تموم کردید، علف ها رو بفروشید، سعی کنید به کارن دوتا گل رو بدید و دون مرغ هم بخرید. محصولات رو آب بدید. آها! باید تا امشب آب پاش رو 400 درصد کنید. یک نکته که باید تا 14 بهار حتما بیشتر از 25000 گرم طلا داشته باشید. وقت اضافی رو هم به بریدن چوب ها بگذرونید (کنده های تو زمین رو بشکونید. کنده های تو تپه ی مادر و در وبر خونه ی چوب بر رو بشکونید. کنده های نزدیک حمام رو بشکونید و داخل حمام بپرید). و بعد هم در ساعت 50 / 5 بامداد بخوابید.(کی می تونه فقط ده دقیقه بخوابه؟ در حالی که جونش داره از خستگی در میره؟). خوب تموم.

من امروز فقط به یک دمو برخوردم. اگه پیشنهادی دارید بدید. از شوخی های بی مزه هم عذر می خوام.

سلام

روز هشتم.

امروز شما دو راه دارید:
1. بی خیال فستیوال شید و کارهاتون رو سازمان بدید.
2. برید فستیوال و ... حال کنید.!

راه اول:
علف های زمین رو با داس رو ببرید. کنده ها رو بشکنید. استراحت کنید. به معدن بردید. زمین رو شخم بزنید. آب پاش رو تا مرز 400 در صد برسونید.

راه دوم:
تا ساعت 30 / 1 تو معدن کار کنید و بعد برید فستیوال ( نمی خواد تو حموم استراحت کنید.)

انتخاب با شماست. حتی می تونید ترکیبی از دو روش رو به کار ببرید.

روز نهم.

بازم دو روش:
1. چکش رو بگیرید، آب پاش رو به سایبرا ندید. (چون پنجشنبه تعطیله و باید تا جمعه صبر کنید)
2. چکش رو نگیرید و آب پاش رو به سایبرا ندید!

به معدن برید، و کارهای همیشگی رو انجام بدید. از ساعت 4 به بعد هم شروع به شکستن سنگ های گنده کنید. البته هنوز وظیفه ی شکوندن کنده ها رو بدوش دارید. سعی کنید تا 3 روز دیگه زمین پاک ِپاک باشه. امشب هم آب پاش رو حتما به 400 برسونید.

روز دهم:

کارهای همیشگی رو بکنید. به معدن برید اما کمتر، یک سنگ معدن آبی هم داشته باشید. چون می خواهید آب پاش رو به آهنگر بدید پس زودتر آب بدید (30 / 3) و بعد از آپگرید کردنش به معدن برید. چوب ها رو بشکونید ( باید تعدادش به 420 تا برسه). بعد بخوابید. امشب روش س-ل رو قبل از خوابیدن به کار ببرید چون از فردا نیاز به بارون دارید نه آفتاب.

--------------------------------------------------- (تا اینجا نقل قول کن)

ببینم چیکار میکنی

iman reza
12-01-2009, 03:24
تا اخرهفته كه نمي تونم ولي سيو همون روزا رودارم باشه فقط كمك كردن كه بلدي
كدگيم شارك اگه بدوني كجا استفاده كني ضرري تداره مثلا اگه دمو مربوط به رنگ اون قلب رو ديده باشي رمزرنگ بدي رو استفاده كني مشكلي نيست

aroosak_kooki
12-01-2009, 04:27
کار خوبی کردید که توضیح روز ها رو یکجا نوشتید ...اتفاقا" منم میخواستم همینو بگم که اگه بشه این توضیحات رو pdf کنید خیلی خوبه

حالا در مورد تولد ann هم باز یه نگاه میندازم ببینم چیز بیشتری داشت یا نه !!!

2-سال اول در مسابقه شنا برنده نشيدتا روزدوم درساعت بعداز5 بعدازظهر به مسافرخانه رفته تا دموجديد كاي روببينيد

چه جالب نمیدونستم ....
پس اینجوریه که من دموی کای رو ندیدم !!!

من نامه ی تولد آن رو گرفتم و سر اون ساعتی که گفته بود ما بازیم رفتم مسافر خونه و یه جشن گرفتن و منم بهش کادو دادم ...

نمیدونم قلبش چه رنگی بود ولی همون بنفش فکر کنم که وقتی میری تولدش بعدش آبی میشه...

حیف اون اوایل که بازی میکردم عکس نمیگرفتم از دمو ها والا براتون میذاشتم
وقتی نامه هات رو میخونی اگه نامه ی آن داخلش باشه بعد از این که متنشو خوندی میاد تو کوله ات!!!

iman reza
12-01-2009, 12:58
براي ديدن اين دمو كاي
يه اتفاق جالب برام بود اخه خودم يه بارديدم ولي سري هاي بعدي نتونستم ببينم روز1تابستان سيو كردم خواستم زود عكس بگيرم روز اول رو خوابيدم وشنا شركت نكردم دمو رو ديدم ولي دفع هاي بعد كه مسابقه اول شدم ونتونستم ببينم شك كردم چندباربدون برنده شدن درشناامتحان كردم واينبار بازديدم (همين چيزا بازي رو قشنگ كرده)
سيو اون روز رو دارم كه نامه بايدمي مدولي نيومد سعي مي كنم كد گيم شارك بزنم تا اخراي شب جوابشو ميدم
يه نكته:يادتون نره در17 تابستان تاقبل ازساعت 5 به بالي قله كوه بريد( يه دمو ميبينيد)

aquaquest
12-01-2009, 13:50
چه جالب نمیدونستم ....
پس اینجوریه که من دموی کای رو ندیدم !!!

من نامه ی تولد آن رو گرفتم و سر اون ساعتی که گفته بود ما بازیم رفتم مسافر خونه و یه جشن گرفتن و منم بهش کادو دادم ...

نمیدونم قلبش چه رنگی بود ولی همون بنفش فکر کنم که وقتی میری تولدش بعدش آبی میشه...

حیف اون اوایل که بازی میکردم عکس نمیگرفتم از دمو ها والا براتون میذاشتم
وقتی نامه هات رو میخونی اگه نامه ی آن داخلش باشه بعد از این که متنشو خوندی میاد تو کوله ات!!!
سلام
من الان وقت نمی کنم این بازی را انجام بدم ، خیلی دلم براش تنگ شده . من قلب همه ی دختر ها را قرمز کردم و می خوام با آن ازدواج کنم ، بازیم هم فکر کنم پنجم ششم تابستان باشه ، حالا چند تا سوال :
1- اگه با آن یا کس دیگه ای ازدواج کنم بازم می تونم برم جشن تولد .
2- اگه قبل از تولد به آن پر آبی را نشون بدم طوری که بعد از تولد عروسی کنیم بازم می تونم برم جشن تولد .
3- جشن تولد ساعت چند شروع میشه و چطوریه ؟ یعنی باید کادو بیارم ؟ یا مثلاً دعوتنامه ی آن را همراه داشته باشم یا چی ؟
ممنون می شم پاسخ بدید .

iman reza
12-01-2009, 14:15
شما حالا چراتابستان سال اول مي خواي ازدواج كني خيلي زود براي ازدواج من به شما توصيه مي كنم كه بزاري تابستان دوم جواب دوتا سوال اول رو نمي دونم ولي درجواب سومي تا اونجاي كه من يادم مياد بايد ساعت شش به بعد اونجاباشي كه به صرف شام دعوتي بچه ها مي گن بايد كادوببري ولي من بردم قبول نكرد كارازمحكم كاري عيب نمي كنه مي توني ببري

aroosak_kooki
12-01-2009, 16:53
1- اگه با آن یا کس دیگه ای ازدواج کنم بازم می تونم برم جشن تولد .
2- اگه قبل از تولد به آن پر آبی را نشون بدم طوری که بعد از تولد عروسی کنیم بازم می تونم برم جشن تولد .
3- جشن تولد ساعت چند شروع میشه و چطوریه ؟ یعنی باید کادو بیارم ؟ یا مثلاً دعوتنامه ی آن را همراه داشته باشم یا چی ؟

بـــــــه سلام aqu عزیز
جاتون خیلی خالی بود تو فروم... خوب شد که اومدید...

1- نه نمیتونی... اگه ازدواج کرده باشی دیگه نمیتونی بری جشن تولد و همینطور اگه ازدواج کنی و یک سری دموهای دخترا رو با خودت ندیده باشی دیــــــگه نمیبینی !

2- امتحان نکردم ولی تا اونجاییی که یادمه همون اوایل تابستون یا وقتی قلب ann بنفش شد نامه ی تولدش برات میاد و وقتی نامه رو داشته باشی حتی اگه درخواست ازدواج هم بدی باز میتونی بری جشن تولد...
بازم 100٪ نیست ... چون امتحان نکردم ولی فکر میکنم اینطوری باشه

3-راستش اصلا" یادم نیست که چه ساعتی بود !!!
توی نامه نوشته چه ساعتی ... همون ساعت با یه هدیه برو Inn... اگه هدیه ببری قلبش زودتر آبی میشه....

فکر کنم سیو اون روز رو داشته باشم ... میرم بازی میکنم . اگه شد عکسش رو هم براتون میذارم...

خوب رفتم و دیدم....
بذارید توضیحش رو الان میدم ...عکساش رو بعدا" میذارم ... هنوز میکس نکردم عکس ها رو

نکات :
ساعت 6 تولد تموم میشه ...پس تا قبل از ساعت 6 باید برید مسافر خونه ...
قلب ann سبز بود و وقتی که هدیه رو دادم بهش قلبش زرد شد

iman reza
12-01-2009, 18:37
منم رفتم ديدم براي من اين طوري بود
واي بچه ها اين روزا چه زود زود سر مي زنينن كم كم داشت تاپیک بي مزه مي شد
ميدونين چي شد؟ نه ديگه نمي دوننين!من بايد برگردم به چهارروز قبل بازيمو ادامه بدم اصلا دوست ندارم
بچه ها همون طور كه فكر مي كردم بايدقلبش ابي كم رنگ باشه( همون مرحله سوم قلبش)تا نامه براتون بياد وتا روز چهارم تابستون وقت دارين قلبش رو به اين مرحله بروسنين مگر نه بايدفقط يه نامه كه ميگه مسافرخانه روز 17تابستان بعد ازساعت 6بازميكنه براتون مياد

aroosak_kooki
12-01-2009, 18:43
اینم عکس...
اولین تصویر نامه ی ann هستش و توضیحش هم زیرشه ...

aquaquest
12-01-2009, 23:17
سلام
خیلی ممنون که جواب دادید .
عروسک جان میشه بگید این کادو که دستتون چیه ؟ من تا حالا از این کادوها تو بازی ندیدم و به کسی ندادم .

Leyth
12-01-2009, 23:45
با اجازه بچه ها من بهت میگم.

برای کادو کردن یه چیز، فقط کافیه که اون رو از کوله در بیاری و تو دستت نگه داری و در همون حالت توی سوپر مارکت جلوی کاغذ پیچیده شده (راست + پایین صحنه) ضربدر بزنی. به همین راحتی

aroosak_kooki
13-01-2009, 11:36
سلام
خیلی ممنون که جواب دادید .
عروسک جان میشه بگید این کادو که دستتون چیه ؟ من تا حالا از این کادوها تو بازی ندیدم و به کسی ندادم .

ممنون از Leyth عزیز که جواب دادن..
درسته...
یه تخم مرغ آب پز ( چونann تخم مرغ آب پز دوست داره ! ) با خودت ببر سوپر مارکت و کادوش کن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Leyth
13-01-2009, 12:03
گفته ی دوستمون عروسک کوکی یه چیزی رو به یاد من انداخت:

کادو کردن آیتم ها درجه ی تاثیر اونها رو بیشتر میکنه. مثلا آن که تخم مرغ دوست داره اگه بهش یه تخم مرغ بدی، مثلا 500 درجه به قلب بعدی نزدیک میشه... اما اگه کادو شده بدی 1000 درجه زیاد میشه.

و در مقابل اگه کسی از چیزی بدش بیاد، کادو کردنش باعث میشه هرچه بیشتر از قلبش کم بشه برا همین اصلا سنگ و این جور چیز ها رو کادو نکنید. و کلا هر چیزی رو که بدش میاد.

-

iman reza
13-01-2009, 21:42
اين چيزي كه مي خوام بگم يكم جنجالي:خواهش ميكنم حتما بخونين گير بيخود نديد اخه همش احتمال
ما تاحالا هرچي كه تو بازي ديديم بدست اورديم حتي بعضي ازاونا هم كه شنيدايم بدست اورديم(1)
وبا توجه به (1) تالان64تا غذادرست كرديم كه هرچي غذاديديم بدست اوردي وهمين باعث شده كه براي بدست اوردن 8تا غذاي ديگه دل سرد بشيم
ولي اگه توجه كرده باشين:اگه بعدازساعت شش به مسافرخونه رفته باشين ديگه غذانمي فروشه وبه فروختن نوشيدني مشغوله كه ما همه نوشيدني هاي اون رو درست كرديم به جزاوليش كه نوشيدني الكلي(شراب)ويا دوخترنوشيدني فروش دونوع نوشيدني داره كه ما نتونستين هنوزيكيشو درست كنيم
يا دكتردونوع دارو داره كه مانتونستيم درست كنيم ودونوع ديگه هم وقتي درمسابقه اسب شركت مي كنيم درقسمت جوايزويكي ديگه اب كه كاي ومسافرخونه مي فروشه كه با توجه به حدسي كه من مي زنم اينا روهم ميشه هفتا كه من يادم مياداون يدونه روهم شما بگين
كتاب رمز به مواردي كه مسافرخونه مي فروشه فقط به غذاها واب اشاره كره
ولي با يكم فكر ميشه فهميدكه نوشيدني مربوط به انگور وحشي وداروها مربوط به گياهان ابي قرمز وسبزوشايد هم قارچ سمي(قرمز)
من تو اون ليست غذاي كه گذاشته بودم اگه يه نگاهي بندازيد مي فهمين بعضي ازاوناكه وي‍گي مشتركي دارن باايتم هاي كه و‍گي مشتركي دارن ميشه درست كردبه طور مثال ميوه جات نيازوياهرچيز كه به اب ميوه ختم ميشن همشون بدون استثنا نيازبه مكسور دارن
(بازم ازاين دلايل مشابه گيار ميارم ومي گم شما هم يه نگاهي بندازيد ممنون ميشم)( اخه شايدسازنده بازي گذاشته به عهده خودمون)

aquaquest
14-01-2009, 00:57
سلام جناب iman reza
منم موافقم . بالاخره باید اون غذاهایی که لیستشون را نداریم یه جوری درست کرد و یه ویژگی که این بازی داره اینه که می تونی همه ی آیتم هایی را که تو خود بازی هست داشته باشی مثلاً می ری گاوداری می بینی گاو و گوسفند داره که می تونی بخری یا خونه ها تو بهار گل دارند که می تونی بکاری و موارد مشابه دیگر .
پس باید این غذاها در داخل همین بازی باشند ، مثل غذاهایی که شما اشاره کردید فقط من چون لیست غذاها را خیلی نخوندم نمی دونم چه غذاهایی توشه ولی اینطور که شما می گید این غذاها توش نیست و باید یه جوری بدست آورد که به احتمال زیاد باید از طریق دادن هدیه به فروشندگان این محصولات روش پخت آنها را بدست آورد و یا شاید هم یه آیتم مخفی .
حالا به قول شما می شه لیست ها را مقایسه هم کرد و یک روش هایی برای پخت بدست آورد ولی اینکار هم حوصله می خواد و هم وقت که من اینا را ندارم . ولی شما یا دوستان اگه وقت دارید امتحان کنید و نتیجه را اینجا اعلام کنید .
موفق باشید .

iman reza
14-01-2009, 13:59
عليك سلام وممنون بابت نظرتون
اينم يكي ديگه براي درست كردن مرباها حتما بايد شكر قابلمه وميوه اي كه ميشه ازش مربا درست كرد داشته باشي كه ما فعلا با سيب وتوت فرنگي وانگوروحشي تونستيم سه نوع مربا درست كنيم
بازم تاكيد مي كنم به اون ليست غذاي كه من گذاشتم دقت كنيد اخه با يه نظم خاصي چيده شدن به طورمثال ده غذاي اول نوشيدني(اين يه نظم ونظم ديگش به جزاوليش ودهميش كه ابميوه نيستن بقيه شون اب ميوه است ودر نباز به مكسور وشكرمشترك اند)و11تا13 اون همه شون مربا هستن كه فقط ازقابلمه وشكربراي درست شدنشون استفاده شده)

Leyth
15-01-2009, 00:20
اين چيزي كه مي خوام بگم يكم جنجالي:خواهش ميكنم حتما بخونين گير بيخود نديد اخه همش احتمال
ما تاحالا هرچي كه تو بازي ديديم بدست اورديم حتي بعضي ازاونا هم كه شنيدايم بدست اورديم(1)
وبا توجه به (1) تالان64تا غذادرست كرديم كه هرچي غذاديديم بدست اوردي وهمين باعث شده كه براي بدست اوردن 8تا غذاي ديگه دل سرد بشيم
ولي اگه توجه كرده باشين:اگه بعدازساعت شش به مسافرخونه رفته باشين ديگه غذانمي فروشه وبه فروختن نوشيدني مشغوله كه ما همه نوشيدني هاي اون رو درست كرديم به جزاوليش كه نوشيدني الكلي(شراب)ويا دوخترنوشيدني فروش دونوع نوشيدني داره كه ما نتونستين هنوزيكيشو درست كنيم
يا دكتردونوع دارو داره كه مانتونستيم درست كنيم ودونوع ديگه هم وقتي درمسابقه اسب شركت مي كنيم درقسمت جوايزويكي ديگه اب كه كاي ومسافرخونه مي فروشه كه با توجه به حدسي كه من مي زنم اينا روهم ميشه هفتا كه من يادم مياداون يدونه روهم شما بگين
كتاب رمز به مواردي كه مسافرخونه مي فروشه فقط به غذاها واب اشاره كره
ولي با يكم فكر ميشه فهميدكه نوشيدني مربوط به انگور وحشي وداروها مربوط به گياهان ابي قرمز وسبزوشايد هم قارچ سمي(قرمز)
من تو اون ليست غذاي كه گذاشته بودم اگه يه نگاهي بندازيد مي فهمين بعضي ازاوناكه وي‍گي مشتركي دارن باايتم هاي كه و‍گي مشتركي دارن ميشه درست كردبه طور مثال ميوه جات نيازوياهرچيز كه به اب ميوه ختم ميشن همشون بدون استثنا نيازبه مكسور دارن
(بازم ازاين دلايل مشابه گيار ميارم ومي گم شما هم يه نگاهي بندازيد ممنون ميشم)( اخه شايدسازنده بازي گذاشته به عهده خودمون)

عليك سلام وممنون بابت نظرتون
اينم يكي ديگه براي درست كردن مرباها حتما بايد شكر قابلمه وميوه اي كه ميشه ازش مربا درست كرد داشته باشي كه ما فعلا با سيب وتوت فرنگي وانگوروحشي تونستيم سه نوع مربا درست كنيم
بازم تاكيد مي كنم به اون ليست غذاي كه من گذاشتم دقت كنيد اخه با يه نظم خاصي چيده شدن به طورمثال ده غذاي اول نوشيدني(اين يه نظم ونظم ديگش به جزاوليش ودهميش كه ابميوه نيستن بقيه شون اب ميوه است ودر نباز به مكسور وشكرمشترك اند)و11تا13 اون همه شون مربا هستن كه فقط ازقابلمه وشكربراي درست شدنشون استفاده شده)

سلام ایمان جان! ترکوندی که:46:! به به ...

دارو های دکتر رو خوب اومدی... من در مورد این هاروست مون که یادم نیست... اما در هاروست مون : دوستان دهکده ی معدنی، این طور درست میشن: ( لطفا یک امتحان کن ببین در این هاروست مون میشه... چون من تا بیام دوباره بازی کنم و برسم به اینجا طول میکشه... تا حالا هم نتونستم هیچ کدوم از سیوهایی رو که بچه ها گذاشتن دانلود کنم)... (اینها رو بعدا در تاپیک اختصاصی اون بازی مطرح میکنم چون هنوز زوده):5:

Bodigizer = Orange Grass + Honey + Black Grass + Red Magic Grass + Pot

بادی گیزر (یا جیزر؟) = علف نارنجی (که نداریم (!+؟) ) + عسل + علف سیاه (اینم نداریم!) + علف قرمز جادویی (اینم فکر نکنم داشته باشیم) + قابلاما...
البته بگم این رو در هاروست مون نسخه ی گیم بوی میشه درست کرد.

Bodigizer XL = Bodigizer + Blue Grass + Mixer

بادی گیزر مدل XL = بادیجیزر + علف آبی + میکسر
(اینو کامل داریم ... خواهشا یک داروی بادی جیزر از دکتر بخر و با پیروی از این دستورات اون رو بساز) البته فکر کنم تا الآن هم ساختیمشون!

Turbojolt = Honey + White Grass + Orange Grass + Red Magic Flower + Pot
این رو هم متاسفانه نمیشه ساخت

Turbojolt XL = Turbojolt + Green Grass + Mixer

این رو هم کامل میشه ساخت. تست کن احتمالا این دوتا XL ها رو بشه... (من نمیدونم ساختید یا نه... اگه دقت کرده باشید از اولای ورود به این تاپیک هم در مورد غذها زیاد حالیم نبود... من رو ببخشید)

اون نوشیدنی الکلی که در مسافر خونه ازش اسم بردی... فکر کنم جزو اسرار مسافر خونه باشه!

دختر نوشیدنی فروش کیه؟.... Aja ؟؟؟
اگه زن دوک رو میگی... اونها یکیش مشروبه و دیگری سرکه...که در واقع پایه های تهیه غذا هستند! ... و برخلاف داروهای دکتر، اونها رو در نسخه ی گیم بوی هم نمیشه ساخت.

در مورد آب هم که فکر کنم نشه با چیزی اون رو پخت.. (مثلا اکسیژن رو با دو تا هیدروژن ترکیب می کنیم؟ - البته به شوخی)

آب هم یک چیز پایه هست و نمیشه اون رو از مواد اولیه درست کرد.

با تشکر از دقتی که داشتی (واقعا خوشم اومد)
دمت هم خیلی گرمه!
حتما اون دو تا رو امتحان کن. اگه قبلا درستشون نکردی.

بای:20:

iman reza
15-01-2009, 01:18
براي اب ميشه بشينيم دعا كنيم(ولي ديشب يكم فكركردم براي درست كردن اب يه چيزاي به فكرم رسيدولي الان هرچي فكرمي كنم يادم نمياد هههههه الان يادم مود درست موقع يادم نمياد فقط بهم بگين ببينم ميشه اب روبخري ولي نخوري )
درمورد دخترنوشيدني فروش اينا كدگيم شارك براي بدست اوردن اون ايتم هاش:wine)80071a8a 0091- وgrape juice)80071a8a 009f
چه بدبياري شد من تموم سيوهام رو ازبين بردم ولي فكركنم ميشه به جاي رنگ علف هاي كه نداريم ازگل ها استفاده كنيم اخه من يه جاي خوندم يكي از گل ها خاصيت داروي داره وبايد بدي دكتر كه اين گلي كه ميگم خودش رشد نمي كنه بايد ازاون گل 100تا بكاري شايد 5تاش اون طوري بشه

Leyth
15-01-2009, 01:52
براي اب ميشه بشينيم دعا كنيم(ولي ديشب يكم فكركردم براي درست كردن اب يه چيزاي به فكرم رسيدولي الان هرچي فكرمي كنم يادم نمياد هههههه الان يادم مود درست موقع يادم نمياد فقط بهم بگين ببينم ميشه اب روبخري ولي نخوري )
درمورد دخترنوشيدني فروش اينا كدگيم شارك براي بدست اوردن اون ايتم هاش:wine)80071a8a 0091- وgrape juice)80071a8a 009f
چه بدبياري شد من تموم سيوهام رو ازبين بردم ولي فكركنم ميشه به جاي رنگ علف هاي كه نداريم ازگل ها استفاده كنيم اخه من يه جاي خوندم يكي از گل ها خاصيت داروي داره وبايد بدي دكتر كه اين گلي كه ميگم خودش رشد نمي كنه بايد ازاون گل 100تا بكاري شايد 5تاش اون طوري بشه

اول : لطفا با اندازه ی استاندارد انجمن بنویس چون من چشمهام یوخده ضعیفه با زور بسیار تونستم متنت رو بخونم (البته متن به این ریزی رو خوندن چشم دوستان رو هم اذیت می کنه)
برای از بین بردن فرمت قبلی و انتخاب فرمت استاندارد، قبل از ارسال پست، در بالا سمت راست ادیتور، ( زیر پیغام: ) دکمه ی

Remove Text Formatting (با آیکون کاراکتر A + ضربدر روش)

رو بزن...:5:

آب رو هم که وقتی خریدی جیک ثانیه میخوره...

اون دو تا آیتم رو هم که فکر کنم بشه از همسر دوک خرید...

گل قرمز جادویی هم درست میگی به صورت رندوم در میاد.... اما این گل در هاروست مون گیم بوی طور دیگه ایه...

با تشکر:10:

iman reza
15-01-2009, 03:10
اره ميشه ازاون هم بخري
تا اونجاي كه من يادم مياد اگه 10تا توت فرنگي رو گرفته باشي وقدرت بدنيت هم با كاركردن ودويدن هدر نداده باشي اگه چيزي روبخري ديگه نمي خوره
ولي اينو اطمينان دارم كه وقتي كدبزني وقدرت بدنيت رو ماكس بكني اب رو نمي خوره بهتر بگم مگراينكه خودت مربع يا دكمه (x)بزني تا بخورولي سعي مي كنم امتحان كنم جوابشو ميدم

اينم دمو كاي به طورفجيه ميكس شده

خبرفوري خبرفوري داغ داغ(امان ازدست هواي سردشهرما)[/COLOR]
به سرعت خود بيفزايد ايا شما اولين كسي هستيد كه 65 امين غذارو درست ميكنه(من كه سيو ندارم ولي هركي داره خواهش مي كنم دراولين فرصت بزنه جوابشو به ما بده)
الان ليست غذاهامونگاه كردم ازغذاهاي دخترنوشيدني فروش هيچ كدوم رونداريم يكيش كه اسمشGrape juiciاينطور كه به نظر ميرسه از خانواده اب ميوه هاس وبا توجه به وي‍زگي اونا كه به مكسور نيازدارن اينطوري درس كنين 1)مكسور2)انگوروحشي اگه نشدازچاقوونمك وشكر هم ميشه استفاده كرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Leyth
15-01-2009, 04:53
اره ميشه ازاون هم بخري
تا اونجاي كه من يادم مياد اگه 10تا توت فرنگي رو گرفته باشي وقدرت بدنيت هم با كاركردن ودويدن هدر نداده باشي اگه چيزي روبخري ديگه نمي خوره
ولي اينو اطمينان دارم كه وقتي كدبزني وقدرت بدنيت رو ماكس بكني اب رو نمي خوره بهتر بگم مگراينكه خودت مربع يا دكمه (x)بزني تا بخورولي سعي مي كنم امتحان كنم جوابشو ميدم

حتما امتحان کن... چون چیزی گفتی که ملت رو گیج وا گیج کردی...

اما من فکر میکنم بخوره!
اصلا اگه این طور باشه که نمیشه... اصلا فکر نکنم وقتی غذایی رو بخری بتونی خوردن یا نخوردنش رو تو نعیین کنی.

مثل اینه که بگی من تو دستم از اون طلا 10 تومنی ها نگه داشتم!
به هر حال امتحان کن

aroosak_kooki
15-01-2009, 04:58
سلام
به ..چه خبره اينجا !!!!

اره ميشه ازاون هم بخري

فكر نكنم بشه ها !!!! من كه 10 تا توت فرنگي رو گرفتم ولي هرچي مي خرم ميخوره !!! البته 10 تا توت فرنگي رو خودم گرفتم نه با كد !!!

عكس رو با نمك ميكس كردين ... باز خوبه

در مورد غذا ها !!!
اين ليست غذاي كه گذاشتين ...

bodigizer = orange grass + honey + black grass + red magic grass + pot

و بقيه اش ... من يه ليست غذايي دارم پر از اين جور دستوراته كه به غير از اون 63 تاي كه خودم درست كردم بقيه اش رو نميشه ئرست كرد ...

همين كه دارو ها رو درست ميكنه ... قبلا" امتحان كردم ..نشد

علف با رنگ هاي مختلف توشه كه معلوم نيست چي هستن ... گل نيستن چون با گل ها هم به اسم خودشون غذا درست كرده !!!

نمي دونم والا من كه عقلم به جايي نرسيد!!!!

اگه خواستيد بگيد ميذارم اون ليست غذايي رو ....

Leyth
15-01-2009, 05:05
سلام
به ..چه خبره اينجا !!!!

فكر نكنم بشه ها !!!! من كه 10 تا توت فرنگي رو گرفتم ولي هرچي مي خرم ميخوره !!! البته 10 تا توت فرنگي رو خودم گرفتم نه با كد !!!

عكس رو با نمك ميكس كردين ... باز خوبه

در مورد غذا ها !!!
اين ليست غذاي كه گذاشتين ...

و بقيه اش ... من يه ليست غذايي دارم پر از اين جور دستوراته كه به غير از اون 63 تاي كه خودم درست كردم بقيه اش رو نميشه ئرست كرد ...

همين كه دارو ها رو درست ميكنه ... قبلا" امتحان كردم ..نشد

علف با رنگ هاي مختلف توشه كه معلوم نيست چي هستن ... گل نيستن چون با گل ها هم به اسم خودشون غذا درست كرده !!!

نمي دونم والا من كه عقلم به جايي نرسيد!!!!

اگه خواستيد بگيد ميذارم اون ليست غذايي رو ....

ممنون

اون لیست احتمالا مال هاروست مون گیم بوی هست
چون در اون بازی رنگ علفها بسیار متنوع هست.

دارو هم - قبلا گفتم - من در هاروست مون گیم بوی درست کردم.:5:

ما هم افتادیم تو بد شانسی! یعنی هیچ کدوممون یه سیو ناقابل نگه نداشتیم تا اینجا لنگ نمونیم؟:41:

aroosak_kooki
15-01-2009, 05:16
ما هم افتادیم تو بد شانسی! یعنی هیچ کدوممون یه سیو ناقابل نگه نداشتیم تا اینجا لنگ نمونیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

آره راست ميگين ...بايد مال اون يكي باشه ...

چرا من سيو دارم ...

من تقريبا" سيو تمام روز هام رو دارم البته تا تابستون سال دوم ... چون فعلا" تا همونجا بازي كردم ...

چه روز و سالي و ماهي رو مي خوايد... بگيد براتون آپلود مي كنم ...

iman reza
15-01-2009, 05:35
20دقيقه رفتيم فوتبال بازي كرديم اينطوري طوري دورهم جمع شدين شماهم ازمن بدتركه شبابيدارين من كدميزنم ووقتي اب تودستش نگه داشته روبهتون نشون ميدم ميگين نه نگاه كنين
عروسك جون احتمالا شما فعاليت داشتين به همين خاطرنتو نستين

aroosak_kooki
15-01-2009, 06:00

نميدونم شايد... آخه اون موقع اصلا" به اين چيزا توجه نميكردم !!!!!

اميدوارم كه زودي بهمون نشون بدي و كلي خوشحالمون كني... من كه كلي سر اين غذا درست كردن حرس خوردم !!!!

دستتون درد نكنه

خوب اينم يكي از سيو هام
پايييز سال اول... روز عروسي هم توشه :27:

Leyth
15-01-2009, 06:31
20دقيقه رفتيم فوتبال بازي كرديم اينطوري طوري دورهم جمع شدين شماهم ازمن بدتركه شبابيدارين من كدميزنم ووقتي اب تودستش نگه داشته روبهتون نشون ميدم ميگين نه نگاه كنين

نميدونم شايد... آخه اون موقع اصلا" به اين چيزا توجه نميكردم !!!!!

اميدوارم كه زودي بهمون نشون بدي و كلي خوشحالمون كني... من كه كلي سر اين غذا درست كردن حرس خوردم !!!!

دستتون درد نكنه

گروه شب زنده داران تقدیم میکند: (البته دیگه صبحه ها) :31:

ایمان جان
اگه آب رو تو دستت نگه داشتی، نصف راه رو رفتی، از مسافر خونه کلن بیا بیرون ببین میشه!

عروسک جان ... من از شما اون فایلی که گفتید غذاهای هاروست مون گیم بوی رو نوشته میخوام! :11:
خواهش میکنم برام برفستید
با تشکر

iman reza
15-01-2009, 06:53
يه كاري مي كني ركود بزنم 72 ساعت نخوابم برم بازي كنم عكس بگيرم وعكسش رو برات بذارم ليث جون

عروسك جون من رفتم يه چيزي زير اسمت بودحدود120كيلوبايت دانلودكردم خودشه يا نه بعدش چه جوري ميره قسمت لود بازي
من كه چنددقيقه ديگه مي خوابم ولي براي شب براتون عكس ميزارم قرارمون ساعت 10.30دقيقه شب به بعد

aquaquest
15-01-2009, 17:18
سلام
یه اشتباه دیگه تو لوحه خانه پیدا کردم .
تو اون نوشته که با قرمز کردن قلب همه ی دخترها و دادن French Fries به همه ی آنها یک توت فرنگی می گیرید که من امتحان کردم نشد . البته یه چیز دیگه هم این که توش دستور پخت French Fries وجود داره ولی با درست کردنش تو بازی اونو به اسم Fries می شناسه ولی در هر حال این هم غلط بود و نمی شه توت فرنگی از بابت قرمز کردن قلب دخترها گرفت .
در مورد جشن تولد آن هم امتحان کردم فقط ساعت 6 شب در باز شد که دیگه مهمونی خبری نبود فکر کنم چون قلبشو قرمز کردم اینطوری شد و نمی زاره جشن تولدش برم . البته خیالی نیست باهاش ازدواج می کنم و جشن تولدش ازش شکلات می گیرم .

Leyth
15-01-2009, 18:29
سلام
یه اشتباه دیگه تو لوحه خانه پیدا کردم .
تو اون نوشته که با قرمز کردن قلب همه ی دخترها و دادن French Fries به همه ی آنها یک توت فرنگی می گیرید که من امتحان کردم نشد . البته یه چیز دیگه هم این که توش دستور پخت French Fries وجود داره ولی با درست کردنش تو بازی اونو به اسم Fries می شناسه ولی در هر حال این هم غلط بود و نمی شه توت فرنگی از بابت قرمز کردن قلب دخترها گرفت .
در مورد جشن تولد آن هم امتحان کردم فقط ساعت 6 شب در باز شد که دیگه مهمونی خبری نبود فکر کنم چون قلبشو قرمز کردم اینطوری شد و نمی زاره جشن تولدش برم . البته خیالی نیست باهاش ازدواج می کنم و جشن تولدش ازش شکلات می گیرم .

ممنون از بابت اون قضیه ی French Fries !

فقط من مطمئن بودم این قضیه الکی هست.
چون بیشتر از 10 تا نمیشه توت فرنگی قدرتی گرفت
اون وقت چه طوری یکی هم از اینها بگیریم؟
یه دونه از دموی پشم برای مادر بزرگ؟
و یکی هم توت فرنگی جادویی سبز؟
و ...؟

باید پتانسیل بازی رو هم در نظر گرفت.
مثلا من الان میتونم شایعه کنم که بعد از قرمز شدن قلب ها، اگر زیاد به همسر محبت کنید، قلبش پررنگ تر میشه!

لوحه خانه چیه؟
منظورتون اون راهنمایی هایی هست که اول تاپیک نوشتید؟ از کتابی برداشت کردید که اسمش لوحه خانه است.؟

iman reza
15-01-2009, 22:12
سلام به همه بروبچ بچ
من هركاري كردم هرراهي به نظرم رسيد انجام دادم ديگه ذهنم به جاي قدنميده ولي هرچي خريدم خورد
نمي دونم شايد توهم زدم كه ديدم اب تودستاش(اعصاب خوردي)
ولي به يه چيز جالب برخوردم با فرمولي كه خودم درست كرده بودم سه نوع غذادرست كردم گرچه اون غذاها توليست غذاهامون بود ولي طريقه درست كردنشو باهم مقايسه كنيد
خيار+نمك+چاقو=سالاد
خيار+مكسور+نمك=veggic fruit
انگوروحشي+شكر+مكسور=ابميوه

aquaquest
16-01-2009, 00:10
ممنون از بابت اون قضیه ی french fries !

فقط من مطمئن بودم این قضیه الکی هست.
چون بیشتر از 10 تا نمیشه توت فرنگی قدرتی گرفت
اون وقت چه طوری یکی هم از اینها بگیریم؟
یه دونه از دموی پشم برای مادر بزرگ؟
و یکی هم توت فرنگی جادویی سبز؟
و ...؟

باید پتانسیل بازی رو هم در نظر گرفت.
مثلا من الان میتونم شایعه کنم که بعد از قرمز شدن قلب ها، اگر زیاد به همسر محبت کنید، قلبش پررنگ تر میشه!

لوحه خانه چیه؟
منظورتون اون راهنمایی هایی هست که اول تاپیک نوشتید؟ از کتابی برداشت کردید که اسمش لوحه خانه است.؟
سلام
لوحه خانه کتاب رمز لوحه خانه است که رمز بیش تر بازی های پلی استیشن 1 را داره و اون فایل متنی که در صفحه ی اول ( اگه صفحه را اشتباه نکنم ) هست ، قسمت مربوط به استراتژی هاروست مون در این کتاب است .

Leyth
16-01-2009, 00:46
OK پس شما عزیزان که انقد از لوحه خانه بد میگید... همون مسائل پست اولی هست!
در ابتدای ورودم هم گفتم که خیلی جاهاش مشکل داره و شایعه است...

به تاپیک

Harvest moon: friends of mineral town

هم سر بزنید!

سلام به همه بروبچ بچ
من هركاري كردم هرراهي به نظرم رسيد انجام دادم ديگه ذهنم به جاي قدنميده ولي هرچي خريدم خورد
نمي دونم شايد توهم زدم كه ديدم اب تودستاش(اعصاب خوردي)
ولي به يه چيز جالب برخوردم با فرمولي كه خودم درست كرده بودم سه نوع غذادرست كردم گرچه اون غذاها توليست غذاهامون بود ولي طريقه درست كردنشو باهم مقايسه كنيد
خيار+نمك+چاقو=سالاد
خيار+مكسور+نمك=veggic fruit
انگوروحشي+شكر+مكسور=ابميوه

دمت بازم بدجور من رو سوزوند...

اما اینها یکی از Variation های اون غذا ها هستند...:27:
یعنی به لیست اضافه نمی کنن.
اما باز خوبه..
باید بگم که این یک بازیه دوستان!:5:
ازش انتظار بداهه نوازی نداشته باشین!
فقط هرچیزی که از پیش تعریف شده باشه در اون نقش داره...

با تشکری دوباره از ایمان جان

iman reza
16-01-2009, 16:25
اين بازي درواقع بازيه سي ساله اي است كه بعدازسي سال تموم ميشه كه سه سال اول مهمترين قسمت بازيه
ويه اشتباه لوحه خونه كه من خودم تا امروزباورداشتم ولي باتوجه به اين دليل ديگه قبول ندارم
اگه 10تا گاوداشته باشي كه بعداز20وچندروزشيرده ميشن ماازاول تابستون حساب مي كنيم كه:كه تااخرسال اول900تامي تونن شيربدن وتااخرسال دوم بايٍنيردرست كردن اين دوموردبه 999مي رسن ولي حالا گوسفندها تا اخرسال دوم تعداديٍشم هاشون كه هرگوسفندهفته اي يدونه ميده و حالا فرض كنيم براي سال سوم گاوهاروبفروشيم وتعدادگوسفندهاروبه 20تابرسونيم كه درسال سوم ميشه تعدادكل يٍشم ها فكرنكنم بشه 999درصورتي كه كامواهاصفرباقي مونده كه به 999نميشه كه لوحه خونه مي گفت همه محصولات رو999برسونين نميشه واين هم يه اشتباه ديگس وكاشت محصولات تا100واجب وبقيشه براي بدست اوردن سرمايه وخريدايتم ها وزيادوقتتون روتااخراي صبح براي كشاورزي نزارييدكه وقت واقعي روزياد ميگيره تاحدي كه به نيازهاي بازي برسين كشاورزي كنين وسرمايه بدست بيارين

aquaquest
17-01-2009, 00:26
اين بازي درواقع بازيه سي ساله اي است كه بعدازسي سال تموم ميشه كه سه سال اول مهمترين قسمت بازيه
ويه اشتباه لوحه خونه كه من خودم تا امروزباورداشتم ولي باتوجه به اين دليل ديگه قبول ندارم
اگه 10تا گاوداشته باشي كه بعداز20وچندروزشيرده ميشن ماازاول تابستون حساب مي كنيم كه:كه تااخرسال اول900تامي تونن شيربدن وتااخرسال دوم بايٍنيردرست كردن اين دوموردبه 999مي رسن ولي حالا گوسفندها تا اخرسال دوم تعداديٍشم هاشون كه هرگوسفندهفته اي يدونه ميده و حالا فرض كنيم براي سال سوم گاوهاروبفروشيم وتعدادگوسفندهاروبه 20تابرسونيم كه درسال سوم ميشه تعدادكل يٍشم ها فكرنكنم بشه 999درصورتي كه كامواهاصفرباقي مونده كه به 999نميشه كه لوحه خونه مي گفت همه محصولات رو999برسونين نميشه واين هم يه اشتباه ديگس وكاشت محصولات تا100واجب وبقيشه براي بدست اوردن سرمايه وخريدايتم ها وزيادوقتتون روتااخراي صبح براي كشاورزي نزارييدكه وقت واقعي روزياد ميگيره تاحدي كه به نيازهاي بازي برسين كشاورزي كنين وسرمايه بدست بيارين
سلام آره شما درست می گید .
من هم موقعی که تو پلی استیشن اینو بازی می کردم به خاطر اینکه تمام وقتم شده بود کشاورزی و همه ی زمین را محصول کاشته بودم زده شدم و دیگه بازی نکردم . همونطور که شما هم می گید گفته همه ی آیتم ها باید999 بشه در صورتی که در 3 سال غیر ممکنه و دوستان سعی کنند همه را به یک حدی مثلاً 99 برسانند .

iman reza
17-01-2009, 18:58
بازم سلام سلامي به شيريني تقلب درامتحانات
خوب بريم سراصل مطلب:حتما همه شما نوشته اي كه دراون دموهاروتوضيح داده دارين ولي اون هم به دلايلي ناقص تااونجاي كه من يادم ميادسه تا دموكم داره واحتمال داره كه بيشترباشه كه من خودم دوتاش روديدم يكي ازاوناروهم بچه عكسش روگذاشتن ولي نگفتن چه جوري باي دببينيم حالا اين راروهم به اون ليست اضافه كنين
1-دمويٍدرآن كه روز17تابستون به بالاي قله بريدكه درباره مرگ همسرش براتون حرف ميزنه
2-تولددخترنوشيدني فروش كه براش يه هديه ببرين كه درباره فراموش كردن تولدش توسط همسرش ناراحت كه يٍدركارن هم مياد وبقيشوچون دقيق يادم نيست نمي گم خودتون برين ببينين من خودم ساعت هاي 9تا 11 اينا بودديدم
3-دمومادربزرگ كه نديدم ولي يه اطلاعاتي دارم ولي مطمئن نيستم زياد نميشه روش حساب كردولي با اون حال اينم توضيحش:درسال دوم رخ ميده وقلب گوسفنداتون بايدازيك تا10باشه كه عكسش رو گذاشتن
وازاون دمو هاي كه داريم هنوزدموشاگرداهنگررونداريم كه بابچه ها سعي مي كنيم اين روهم ببينيم اسمش هم شورش گري(اسم شاگرد) فعلا باي
چندتا رمزجديدگيراوردم امتحان كنم براتون ميزارم

aquaquest
17-01-2009, 22:26
سلام
الان که من می بینم کتاب رمز مشکلات زیادی داره چند تا سوال در مورد مطالبش دارم که می خواستم ببینم دوستان صحتش را تایید می کنند یا نه ؟
1- نود و نه عسل جمع آوری كرده و هر روز به Louis سه عدد عسل بدهيد تا در پايان تمام شدن عسلها، او به شما يك گل جادويی سبز بدهد. اين گل را در مزرعه تان بكاريد و هر روز به آن آب بدهيد تا بعد از هفت روز آنها رشد كنند. زنبورها زياد ميشوند و يك كندوی بزرگ عسل در كنار درختان درست ميكنند. با اينكار ميتوانيد روزی پنج مرتبه عسل جمع كنيد كه قيمت هر كدام برای فروش 3000 سكه ميباشد، كه با فروش آنها پول زيادی بدست مي آوريد.
2- برای بدست آوردن مزرعه ديگر، وقتی با شهردار صحبت ميكنيد و او در مورد مزرعه تان سوال ميكند يكبار ديگر با او صحبت كنيد. اگر خيلی شاد بود، در آغاز سال بعد وقتی برای شما نامه ای ديگر مينويسد بايد بطرف خانه Gotz رفته و مزرعه جديد را با قيمت 50000 سكه از او بخريد. اين مزرعه در كنار خانه خودش ميباشد
3- قلاب سنگين ماهيگيری را چگونه بدست آوريم؟ برای گرفتن قلاب سنگين ماهيگيری بايد سه شبانه روز يكسره از روی اسكله بدريا قلاب انداخت ( شبها نيز ميتوانيد در همان محل بمانيد) پس از گرفتن Squid، يكبار ديگر قلابتان را به دريا بيندازيد تا ماهی مخصوص را بگيريد. نكته: در طول اين سه شبانه روز بايد كوتوله ها را در مزرعه بكار گمارده تا از محصولا و حيوانات شما نگهداری كنند. در ضمن كوتوله تنبل را نيز ميتوانيد در امور خانه استفاده كنيد.

iman reza
17-01-2009, 22:47
رفع ابهام اين سوالات تو صفحات قبل توسط دوستان انجام گرفته بااين حال اين جواباشون
1-نه صحت نداره ولي يك بارعسل روبده تا يكي ازدموهاروببيني
2- اين هنوزمعلوم نيست ويه علامت سوال برابچه ها چون تا88درصدبيشترنرسونديم كه ببينيم شهردار خوشحال ميشه يه نه ولي فكرنكنم اخه تاحالا توجه كردين اون درخت هاي بزرگ رو چه جوري بايدقطع كنيم
3-نه قلاب سومي وجودنداره وبراي گرفتن اون ماهي افسانه اي لازم نيست باكوتوله ها حرف بزني فقط كافي كه ساعت 7شب به بعد ماهي گيري كني

Leyth
18-01-2009, 01:16
سلام
الان که من می بینم کتاب رمز مشکلات زیادی داره چند تا سوال در مورد مطالبش دارم که می خواستم ببینم دوستان صحتش را تایید می کنند یا نه ؟
1- نود و نه عسل جمع آوری كرده و هر روز به louis سه عدد عسل بدهيد تا در پايان تمام شدن عسلها، او به شما يك گل جادويی سبز بدهد. اين گل را در مزرعه تان بكاريد و هر روز به آن آب بدهيد تا بعد از هفت روز آنها رشد كنند. زنبورها زياد ميشوند و يك كندوی بزرگ عسل در كنار درختان درست ميكنند. با اينكار ميتوانيد روزی پنج مرتبه عسل جمع كنيد كه قيمت هر كدام برای فروش 3000 سكه ميباشد، كه با فروش آنها پول زيادی بدست مي آوريد.
2- برای بدست آوردن مزرعه ديگر، وقتی با شهردار صحبت ميكنيد و او در مورد مزرعه تان سوال ميكند يكبار ديگر با او صحبت كنيد. اگر خيلی شاد بود، در آغاز سال بعد وقتی برای شما نامه ای ديگر مينويسد بايد بطرف خانه gotz رفته و مزرعه جديد را با قيمت 50000 سكه از او بخريد. اين مزرعه در كنار خانه خودش ميباشد
3- قلاب سنگين ماهيگيری را چگونه بدست آوريم؟ برای گرفتن قلاب سنگين ماهيگيری بايد سه شبانه روز يكسره از روی اسكله بدريا قلاب انداخت ( شبها نيز ميتوانيد در همان محل بمانيد) پس از گرفتن squid، يكبار ديگر قلابتان را به دريا بيندازيد تا ماهی مخصوص را بگيريد. نكته: در طول اين سه شبانه روز بايد كوتوله ها را در مزرعه بكار گمارده تا از محصولا و حيوانات شما نگهداری كنند. در ضمن كوتوله تنبل را نيز ميتوانيد در امور خانه استفاده كنيد.

اول با تشکر از ایمان جان که خیلی فعالند. :11:

اما بعد...

گفتید که کتاب رمز مشکلات بسیاری داره و سوالاتی مطرح نمودید. در اینجا شبهات شما عزیزان را رفع می نماییم:

1. شایعه ای بس دردناک است... . شرحی برآن نتوان نوشت...

2. کنار خونه چه کسی؟ نه شهردار و نه چوب بر هیچ کدوم جا ندارن. این شایعه از اول هم دروغ بودنش معلوم هست. اما یک نکته: در هاروست مون گیم بوی که براتون معرفی کردم میشه یک خونه ی دیگه داشت و اون رو چوب بر کنار خونه ی آهنگر (روبه روی خونه ی پاپوری اینا) می سازه... قیمتش هم بسیار منصفانه است : 100,000,000 گرم طلای ناقابل!

3. اون چیزی که تو پرانتز نوشته رو اگه دقت کنید کاملا می فهمید که چرت نوشته است این لوح خانگی... تا حالا تو این هاروست مون ها دیده نشده که با بیدار موندن در شب به روز بعد بریم. البته در اولین نسخه ی هاروست مون که در واقع برای کنسول سوپر نینتندو ساخته شده بود، می شد شب رو بیدار موند و با بیدار موندن هم روز خود به خود تموم نمی شد. اما اصلا تا نمی خوابیدیم به روز بعد نمی رفتیم. (حیف که اون بازی یوخده قدیمیه وگرنه معرفی می کردم. البته خود من از اون بازی زیاد لذت نبردم)

3.5 : امور خانه؟ باید در این دفتر لوح خانگی رو گل بگیرن.

خیلی از این شایعات از اول تابلو هستند. مثل قضیه ی کامل کردن درجه ی آبی و صورتی هر چهار فصل... (در همین تاپیک بود که یکی از دوستان به خوبی توضیح داده بودن که درجه ی آبی برای درآمد و درجه ی صورتی برای مخارج هست)... و یا میگه اگه اون اعمال شاقه رو انجام بدین پدر بزرگتون در اول بهار سال چهارم به دهکده میاد... یکی نیست بگه عزیز من اگه پدر بزرگمون زنده بود که الآن زمینش رو دست ما نمی داد... .
در کل توی این جور بازی ها که مباحث زیادی دارن میشه به راحتی شایعه ساخت. (دیدید که اون روزی یک شایعه اسفناک ساخته بودم...:46:)

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته....:27:

حمید جان
18-01-2009, 04:27
سلام
دوستان اگه میشه بگید چطوری(تو پی سی) Harvest moon رو بازی میکیند.

ببخشید سوال تکراری پرسیدم(تو صفحه اول چیزی نداشت)

ممنون

Leyth
18-01-2009, 05:07
سلام
دوستان اگه میشه بگید چطوری(تو پی سی) Harvest moon رو بازی میکیند.

ببخشید سوال تکراری پرسیدم(تو صفحه اول چیزی نداشت)

ممنون

به این تاپیک مراجعه کنید:

aquaquest
18-01-2009, 11:03
سلام
خیلی ممنون که جواب دادید . حدس می زدم باید غلط باشه ولی گفتم اساتید هم تایید کنند که مطمئن شم .
اما امروز براتون 3 تا عکس از بازی آماده کردم :
1- خواستگاری من از Ann :

2- بدست آوردن ماهی افسانه ای Squid که تا اومد تو دستم عکس گرفتم :

توضیحات : برای بدست آوردن این ماهی تابستان یک ماهی کوچک ( Small Fish ) درون اقیانوس انداخته یا از همون اسکله خودمون به آب بیندازید ( به عنوان طعمه ) و با تیرکمان ماهیگری ( Fishing Pole ) ماهیگری کنید که با چند بار ماهیگیری اون را بدست می آورید .

3- بدست آوردن ماهی افسانه ای Char :

توضیحات : برای بدست آوردن این ماهی باید غذای Grilled Fish ، Sashimi و Sushi را درست کرده باشی که همین کفایت می کنه ولی برای محکم کاری همانند توصیه کتاب رمز آنرا در کوله خود داشته باشید و با تیرکمان ماهیگری یا قلاب معمولی از رودخانه یا آبشار ماهی بگیرید که می بینید من اون را از آبشار بدست آوردم .

iman reza
18-01-2009, 16:31
hi i i i i i iوا ا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااي بچه ها به يه چيزجديدولي هنوزكامل نشده چندتا عكس گرفتم ولي نمي دونم چرانميشه عكس بذاريمربوط به دمو گري (شاگرد) به ذهن شيطون هم خطورنمي كنه ولي به ذهن بنده خداچرا دليلش روبگم بيشتربه بازي علاقه مندميشين ولي تا عكس نذارم نمي گم

حمید جان
19-01-2009, 15:20
به این تاپیک مراجعه کنید:

سلام

ولی اونجا که مربوط به هکه نه نحوه ی بازی.

Leyth
19-01-2009, 18:59
سلام

ولی اونجا که مربوط به هکه نه نحوه ی بازی.

صفحه اول را بخونید و شبیه ساز ePSXe را دانلود کنید.

aquaquest
19-01-2009, 19:27
سلام
من دو تا سوال داشتم که می خواستم دوستان جواب بدند و قول می دم آخر هفته چند تا دموی زیبا اینجا بزارم .
1- طی پرسشی که از شما داشتم معلوم شد قضیه ی 99 عسل سرکاریه ، حالا می خوام ببینم کار دیگه ای نمی شه با عسل ها کرد ، مثلاً به کسی داد که خیلی خوشحال بشه یا ... چون من حدود 80 تا عسل جمع کردم و حالا به نظر شما همه را به غیر از چند تا برای آشپزی بفروشم ؟
2- من با آن ازدواج کردم و روز 17 که تولدشه وقتی ظهر غذاها را روی میز چیده و من وارد می شوم ، می رم باهاش صحبت می کنم و می گه امروز چه روزیه ، من هم می گم تولدته و خوشحال میشه ولی هیچی با هم نمی خوریم و بازی همونطور می مونه تا من بیرون برم ، می خواستم ببینم مشکلی که وجود نداره چون تا اونجا که یادمه سالگرد ازدواج کلی لاو می ترکونند و با هم غذا می خورند ولی تولد آن فقط غذاها روی میزه و هیچی نمی خوریم .

Leyth
19-01-2009, 21:40
سلام
من دو تا سوال داشتم که می خواستم دوستان جواب بدند و قول می دم آخر هفته چند تا دموی زیبا اینجا بزارم .
1- طی پرسشی که از شما داشتم معلوم شد قضیه ی 99 عسل سرکاریه ، حالا می خوام ببینم کار دیگه ای نمی شه با عسل ها کرد ، مثلاً به کسی داد که خیلی خوشحال بشه یا ... چون من حدود 80 تا عسل جمع کردم و حالا به نظر شما همه را به غیر از چند تا برای آشپزی بفروشم ؟
2- من با آن ازدواج کردم و روز 17 که تولدشه وقتی ظهر غذاها را روی میز چیده و من وارد می شوم ، می رم باهاش صحبت می کنم و می گه امروز چه روزیه ، من هم می گم تولدته و خوشحال میشه ولی هیچی با هم نمی خوریم و بازی همونطور می مونه تا من بیرون برم ، می خواستم ببینم مشکلی که وجود نداره چون تا اونجا که یادمه سالگرد ازدواج کلی لاو می ترکونند و با هم غذا می خورند ولی تولد آن فقط غذاها روی میزه و هیچی نمی خوریم .

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته!

1. توی بک تو نیچر، اول پاپوری هست که عاشق عسله و بعد ماری هست که عسل دوست داره. کارن هم از عسل زیاد خوشش نمیاد. برای عآن هم فرقی نمی کنه.
پیشنهاد می کنم عسل ها رو نفروشی. (البته اگه پولشون رو لازم نداری - با وجه به اینکه درآمد زیادی هم ندارند.) چون جمع کردن عسل کار سختیه و جای زیادی هم که نمی گیرن.

2. درسته. فقط باید حدست درست باشه. یعنی اگه درست حدس بزنی درجه ی قلبش سر جاش می مونه و اگه اشتباه حدس بزنی ناراحت میه و قلبش کم میشه (شاید بع اون مقداری نرسه که رنگش هم عوض بشه)
هیچ کاری هم نمی کنید... شما فکر کن غذا می خوری! مشکلی نیست و قتی که بهش جواب دادی و اونم جواب داد، یه جورایی دمو تمومه.

اگه یه خورده خلاصه گفتم می بخشی... :10:

ir-dgm
19-01-2009, 22:04
سلام من از نسخه پی سی این بازی استفاده میکنم چطوری باید از کد های گیم شارک استفاده کنم؟؟؟

Leyth
19-01-2009, 22:12
سلام من از نسخه پی سی این بازی استفاده میکنم چطوری باید از کد های گیم شارک استفاده کنم؟؟؟

متاسفانه من در مورد نسخه پی سی اطلاعاتی ندارم.
اگه منظورتون شبیه سازه که به این تاپیک مراجعه کنید:

هم مباحث شبیه ساز و هم هک و کد مطرح شده

ir-dgm
19-01-2009, 22:18
متاسفانه من در مورد نسخه پی سی اطلاعاتی ندارم.
اگه منظورتون شبیه سازه که به این تاپیک مراجعه کنید:

هم مباحث شبیه ساز و هم هک و کد مطرح شده
نه شبیه سازی نیست یک شرکت ایرانی به نام دلفین این کارو کرده ولی سایتش دیگه بسته شده حجمش هم 80 مگ هست

Leyth
19-01-2009, 22:57
نه شبیه سازی نیست یک شرکت ایرانی به نام دلفین این کارو کرده ولی سایتش دیگه بسته شده حجمش هم 80 مگ هست

با این حال بازهم میتونید مباحث مربوط به هک و وارد کردن کد گیم شارک رو از مباحث اون تاپیک به دست بیارید.
بچه ها بسیار کامل توضیح داده اند.

اگر هم برای گیم شارک نشد، می تونید با برنامه هایی که معرفی کره اند خودتون کد بسازید.

aroosak_kooki
19-01-2009, 23:58
سلام

بسیار بسیار ممنون از aqua عزیز بابت عکس های زیباش ... جدید ... جالب ... نو

در مورد قضیه ی عسل ها مطمئن هستین ؟!!!!
البته من که خودم به خاطر این همه شایعه ای که درست شده هیچی رو باور نمیکنم مگه این که یا خودم بهش برسم یا یکی عکسش رو بذاره !!!

اما در مورد این عسل ها هم داشتم امتحان می کردم ... 99 تا جمع کردم و نزدیک 2 ماه طول کشید عسل دادنم ... تازه آخرش فهمیدم که اشتباهی روزی 2 تا عسل میدادم بهش !!!

بعد از کلی عصبانیت از دست خودم تصمیم گرفتم از از اول ماه بعد شروع کنم ...

احتمال این که درست نباشه زیاده ولی امتحانش ضرر نداره!!!

aroosak_kooki
20-01-2009, 00:48
خوب تنها نکته ی این دمو اینه که باید ذرت رو با قیمت کمی به کایی بدید تا دوستتون بشه

Leyth
20-01-2009, 10:31
سلام

بسیار بسیار ممنون از aqua عزیز بابت عکس های زیباش ... جدید ... جالب ... نو

در مورد قضیه ی عسل ها مطمئن هستین ؟!!!!
البته من که خودم به خاطر این همه شایعه ای که درست شده هیچی رو باور نمیکنم مگه این که یا خودم بهش برسم یا یکی عکسش رو بذاره !!!

اما در مورد این عسل ها هم داشتم امتحان می کردم ... 99 تا جمع کردم و نزدیک 2 ماه طول کشید عسل دادنم ... تازه آخرش فهمیدم که اشتباهی روزی 2 تا عسل میدادم بهش !!!

بعد از کلی عصبانیت از دست خودم تصمیم گرفتم از از اول ماه بعد شروع کنم ...

احتمال این که درست نباشه زیاده ولی امتحانش ضرر نداره!!!

عسلها رو که گفتم خیلی شیاعه ی درد اوریه. 3000 گرم طلا برای یک عسل؟
اگه می خواهید عسلها رو از 50 به 60 برسونید فقط کافیه که 1 عسل به لوئیس بدید تا فردا بیاد یه نگاهی بندازه همین!

:10:

aquaquest
21-01-2009, 11:01
سلام
خیلی ممنون از دوستان که راهنمایی می کنند .
اما دو دموی دیگه :
1- ازدواج من با Ann و اتفاقات بعدش :

2- بعد از عروسی به مسافرخانه رفتم که دیدم همه از ناپدید شدن غذاها سخن می گویند :

Leyth
21-01-2009, 15:36
قرار نبود دموی صحنه دار بزارین ها!!!!!

آقا این داداش کوچیکه ی من داره توی پلی استیشن 15 - 10 سال پیش اینو بازی میکنه...
هر چی من بهش می گم بیا من روش دارم برای پول در آوردن... اصلا اعتنا نمی کنه...

یه جوری شدم! احساس پوچی می کنم... این همه جون بکن آخر نمک دون رو می شکونن!

بشکنه این انگشت که نمک نداره.

فکر کنم دومی همون گربه هست نه؟

aquaquest
21-01-2009, 21:31
سلام
اون نسخه پی سی نیست . اصلاً هاروست مون نسخه ی پی سی نداره . اون را برداشتند با مبدل کردند یک فایل که دیگه نیازی به اجرای دستی فایل ایزو نداره که مشکلاتی برای سیو کردن هم داره ، من خودم Crash Team Racing را به همین صورت دارم . به نظر من اونو بی خیال شو ، برو ایمیج همین هاروست مون را دانلود کن و با مبدل ePSXe اجراش کن که تو همین فورم لینکش هست .

قرار نبود دموی صحنه دار بزارین ها!!!!!

آقا این داداش کوچیکه ی من داره توی پلی استیشن 15 - 10 سال پیش اینو بازی میکنه...
هر چی من بهش می گم بیا من روش دارم برای پول در آوردن... اصلا اعتنا نمی کنه...

یه جوری شدم! احساس پوچی می کنم... این همه جون بکن آخر نمک دون رو می شکونن!

بشکنه این انگشت که نمک نداره.
فکر کنم دومی همون گربه هست نه؟
سلام
صحنه ی خاصی که نداشت . در مورد اون دموی دوم هم ، خودشون چیزی نگفتند ولی آره فکر کنم کار گربشونه . ( ای شیطون !!! )
اما دو تا دموی دیگه :
1- دموی گرفتن معجون عشق ( یا همون عطر ) :

توضیحات : فکر می کنم این دمو را عروسک جان قبلاً گذاشته بودند ولی من کمی کاملش کردم و یک سری هم توضیحات . معمولاً روز 8 تابستان هوا طوفانیه که نمی تونید بیرون بیاید ولی روز بعد که بیرون آمدید به اسکله رفته که بقیش تو دمو معلوم هست . ولی خود من سال اول نذاشتم این طوفان اتفاق بیفته چون محصولاتم را لازم داشتم . وقتی دیدم می خواد طوفان بشه از سیو چند روز قبلم بازی را رفتم که دیگه طوفان نشد و بارون اومد . ولی سال دوم که این دمو را آماده کردم ، خیلی خسارت خوردم و محصولاتم داغون شد ولی گذاشتم اتفاق بیفته تا عطر را بگیرم ولی سگم را گذاشتم توی گلخانه که گلخانه خراب نشه چون وقتی بدون سیو رفتم دیدم طوفان گلخانه را خراب می کنه .

2- یک دمو از دعوای کای و ریک :

توضیحات : من مطمئن نیستم این دمو قبلاً تو این تایپیک قرار داده شده یا نه ولی دیدنش خالی از لطف نیست .

Leyth
21-01-2009, 21:49
سلام
اون نسخه پی سی نیست . اصلاً هاروست مون نسخه ی پی سی نداره . اون را برداشتند با مبدل کردند یک فایل که دیگه نیازی به اجرای دستی فایل ایزو نداره که مشکلاتی برای سیو کردن هم داره ، من خودم crash team racing را به همین صورت دارم . به نظر من اونو بی خیال شو ، برو ایمیج همین هاروست مون را دانلود کن و با مبدل epsxe اجراش کن که تو همین فورم لینکش هست .

سلام
صحنه ی خاصی که نداشت . در مورد اون دموی دوم هم ، خودشون چیزی نگفتند ولی آره فکر کنم کار گربشونه . ( ای شیطون !!! )
اما دو تا دموی دیگه :
1- دموی گرفتن معجون عشق ( یا همون عطر ) :

2- یک دمو از دعوای کای و ریک :

توضیحات : من مطمئن نیستم این دمو قبلاً تو این تایپیک قرار داده شده یا نه ولی دیدنش خالی از لطف نیست .

در مورد صحنه و اینا شوخی کردم...

اما قبلا هم گفتم که دمو رو به صورت کامل نذارید. چون بازی نابود میشه... حالا شاید من اشتباه می کنم... اما خودم ترحیح میدم دمو یهم معرفی بشه و یه خورده ندا داده بشه و بعد من خودم اون رو ببینم. دوستان هم باید نظر بدن.

با تشکر

iman reza
21-01-2009, 23:01
سلام به همه ببخشیددیگه چندروزی نبودم ویندوزعوض کردمو...................فاجعه شدحال بگذریم
درمورددموی دومی کهaquaquestگذاشتن به داخل در یٍایین مسافرخونه بریدتا گربه به بیرون جسته و....................بقیشوخودتون ببینید تادموروکامل ببینید
وبابت قول های که داده بودم عکس می ذارم نمی دونم چراهرسایزی می ذارم نامردتصویرشونمی ده براتون بذارم شرررررررررررررررررمنده
واون کدهای گیم شارک هم که قول داده بودم ازبین رفت کلی سایت گشته بودم تا اون سه تا کدروگیربیارم الان همون بابت اعصابم خیلی خراب اخه فکرشوکنین دنبال یه چیزبگردین بایه بدبختی گیربیارین اخرش هم نتونین ازاونا استفاده کنین

SANR
22-01-2009, 17:38
سلام دوستان،Wow!
چقدر صفحات تاپیک زیاد شده،شرمنده که همشون رو نمی تونم بخونم.

واون کدهای گیم شارک هم که قول داده بودم ازبین رفت کلی سایت گشته بودم تا اون سه تا کدروگیربیارم الان همون بابت اعصابم خیلی خراب اخه فکرشوکنین دنبال یه چیزبگردین بایه بدبختی گیربیارین اخرش هم نتونین ازاونا استفاده کنین

ببخشید،چه کدهایی بودند؟

کارشون چی بودش؟

aroosak_kooki
22-01-2009, 22:02
2- بعد از عروسی به مسافرخانه رفتم که دیدم همه از ناپدید شدن غذاها سخن می گویند :

سلام سلام

aqua من این دمو رو دیدم... ببینم بعد از این که اونا این حرف رو زدن رفی تو دری که همون طبقه ی اوله (‌خونه ی شخصیه doug )؟
وقتی وارد اونجا میشی گربه ی توی مسافر خونه رو میبینی که از آشپز خونه فرار میکنه و همه می فهمند که گربه بوده که غذا ها رو میدزدیده !!!

iman reza
24-01-2009, 00:55
خودم هم نمی دونم چی بودن فقط می دونم توهیچ سایت دیگی پیداشون نکرده بودم

بچه هرکاری کردم نتونستم ازدموگری عکس بذارم ولی این ادرسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aquaquest
24-01-2009, 16:15
بچه هرکاری کردم نتونستم ازدموگری عکس بذارم ولی این ادرسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست عزیز
سرکاریه ؟ این که همون روز اول بازیه که شهردار می گه می خوای بهت روستا را نشون بدم و اگه قبول کنی همه ی خونه ها را بهت معرفی می کنه .
شما اگه مشکلی در نمایش عکس دارید آن عکس را به ای میل زیر بفرستید ( ضمیمه کنید ) من براتون درستش می کنم .

Leyth
24-01-2009, 16:59
آره من اول دیدم...
گفتم شاید اشتباه شده الآن میاد درستش میکنه...

اکشال نداره جونم... بی خیال.

iman reza
25-01-2009, 01:39
ببخشیداحتمالا اشتباهی شده الان هم اومدم درستش کنم و
این ازدوباره خودم که امتحان کردم دیدم

پست قبلیم هم اره نمی دونم چرااون عکس رو گذاشتم بازم ببخشید

love_iran1983
25-01-2009, 15:07
بچه ها این رو برین بازی کنین حالشو ببرین
http ://s1.---------.ir/c.php?uid=42573
البته بین دونقطه و p فاصلا گذاشتم حواستون باشه

aquaquest
25-01-2009, 15:16

سلام دوست عزیز
برای اینکه بهش راجع بهش بحث کرد من عکس را کوچک کردم و اینجا قرار دادم .
خوب بعد از اینکه این را گفت برای شما گزینه ای ظاهر شد ؟ هدیه ای بهش دادید ؟ دوباره باهاش صحبت کردید ؟

اما اینم دو موی دیگه :
1- درد دل های دکتر و کشیش که دکتر از یک سری ناتوانی هاش صحبت می کنه که خیلی زیاد بود و من چند تا از صحبت ها را گذاشتم .

2- این هم صحبت های کای و پوپوری :

اما در مورد گلایه دوستمون Leyth از کامل گذاشتن دمو ها : دوست عزیز حرف شما متینه ولی چون این تایپیک تو ایران و حتی کل جهان در مورد این بازی تکه دوست دارم خیلی مفید باشه و من کلاً دوست ندارم دموهایی که قبلاً اتفاق افتاده فراموش بشه و به خاطر همین دموها را کامل می زارم و هر چند وقت یکبار یه نگاهی بهشون می ندازم و می بینم که بازی را از کجاها شروع کردم و چه اتفاقاتی برام افتاده .
به هر حال نظر شما هم درسته ولی دوستانی هم که این بازی را انجام می دهند می فهمند بازی چه جذابیت هایی داره .

Leyth
25-01-2009, 20:15

ایمان جان این دمو مربوط میشه به پاییز درسته؟ همون جایی که باید بری توی تاکستان دوک به صورت نیمه وقت کار کنی. می تونی از یکی هم درخواست کمک کنی. حالا اومدی از گری کمک گرفتی که این دمو برات پیش اومد.

ایول!

اما اینم دو موی دیگه :

اما در مورد گلایه دوستمون leyth از کامل گذاشتن دمو ها : دوست عزیز حرف شما متینه ولی چون این تایپیک تو ایران و حتی کل جهان در مورد این بازی تکه دوست دارم خیلی مفید باشه و من کلاً دوست ندارم دموهایی که قبلاً اتفاق افتاده فراموش بشه و به خاطر همین دموها را کامل می زارم و هر چند وقت یکبار یه نگاهی بهشون می ندازم و می بینم که بازی را از کجاها شروع کردم و چه اتفاقاتی برام افتاده .
به هر حال نظر شما هم درسته ولی دوستانی هم که این بازی را انجام می دهند می فهمند بازی چه جذابیت هایی داره .

کارتون قابل تحسینه.
من برای این گفتم که شاید برعکس جذابیتش از بین بره وقتی که یک دمو کامل گذاشته میشه. این بازی لطفش به دمو هاست. این بازی مثل فیلمی می مونه که ما کارگردانشیم(+ محدودیت های خاص) . حالا فکر کنید یه فیلم رو از قبل براتون تعریف کردن. چه حالی میشید؟ اما برعکس یه فیلم رو براتون معرفی کردن. چقدر جذاب میشه؟ در هر حال به این کار ادامه بدید ولی دموها رو مثل یک تریلر یا آنونس از یک فیلم بذارید که خیلی باحال بشه.

iman reza
26-01-2009, 00:51
:43::43:به به جنباب love-iran 1983 یه سری بازبه این تایپک زدن پست های قبلیشون روخوندم خوب جلو رفته بود فکرکنم دمومادربزرگ روهم دیده بود
نه عزیزم مربوط به واگذارکردن کاربه گری نیست بلکه تشریح این دمو که گفتم به عقل جن هم نمی رسه اینه:
وقتی می خوای برای اولین بارمی خوای چکش رو قوی کنی باید چندتا ضربه بااون به سنگ های بزرگ زده باشی تاخسته شده باشی بعد میری پیش گری اون راهنمایت میکنه که باید چکش روپیش اهنگرببری
برای من مزرعه ام هیچ علفی نداشت واون کاربالای رو هم انجام دادم تا شدمن که توفصل پاییزامتحان کردم شد ولی فصل بهارنشد نمی دونم چرا
نمی دونم این دمو ادامه داره یانه فقط اونقد می دونم برای فهمیدن اون
یه هفته روزی دو ساعت بازی کردم دیگه چیزی ندیدم وخسته شدم فصل زمستون رو بیشترازچندروزندیدم
مرحله اول ازمن پرسید سوالی داری درمرحله دوم دوتا گزینه داد اولیش سوالش دومیش سوالی ندارم مرحله سوم جواب سوالت رو میده وهدیه هم بهش ندادم
فکرکنم این دموی که گذاشتی تودمو که ما داریم نبود چه جوری دیدی

aroosak_kooki
26-01-2009, 18:52
سلام به همگي ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب درمورد گذاشتن دمو ها بحث شد ..
درسته شايد گذاشتن دمو ها يكم باعث از بين رفتن جذابيت بازي بشــــه ولي به نظرم اين كاري كه ما مي كنيم تكــــه .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كلي سايت خارجي و ايراني رو گشتم براي اين تاپيك كه يه سري اطلاعات راجع به بازي به دست بيارم ولي تو هيچ كدومشون اين كارايي كه ما كرديم رو نكردن ... دريغ از يه عكس ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خاطر همينه كه الان ما نميدونيم كه خيلي از دمو ها وجود داره يانه سر كاريه ... با اين عكس ها نشون ميديم كه خيلي هاش درسته ...

البته حق با شما هم هست leyth عزيز ... مزه ي دمو ها ممكنه براي خيلي ها كه هنوز اين بازي رو انجام ندادن از بين بره ولي خوب شايد همين عكس ها خيلي ها رو هم بيشتر ترغيب كنه كه بيان به سمت اين بازي ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از دوستان بابت عكس ها و دموهاي جديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman reza
28-01-2009, 00:38
سلام بچها
میشه وقتی باکامپیوتربازی میکنی ازکدگیم شارک هم استفاده کنی

aquaquest
28-01-2009, 10:42
سلام بچها
میشه وقتی باکامپیوتربازی میکنی ازکدگیم شارک هم استفاده کنی
سلام
بله . یکی از دوستان مبدل EPSX 1.6 را با فایل ایزو گیم شارک یکجا گذاشته بودند و در صفحات اولیه یکی از دوستان درباره ی نحوه ی استفاده از آن توضیح داده بودند که می توانید با جستجو در این تایپیک به آن ها دست یابید .

اما چند تا دموی دیگه :
1- آموزش غذای Zack خریدار که همه ی اجناس شما را می خره :

توضیحات : درون کادو ساشیمی هست که برای کادوی تولدش بهش دادم ولی اون آموزش غذا بهم داد و مجبور شدم یه گل دیگه به جای کادوی تولد بهش بدم .

2- آموزش غذای ساشا مادر کارن و زن جف صاحب سوپر مارکت

توضیحات : اینم که دیگه معلومه خونه ی خودشونه و یک گل گربه صورتی بهش دادم .

Mojtaba-mo
28-01-2009, 16:06
سلام بچه ها من هم با نرم افزار psxfin بازي Harvest Moon بازي مي كردم ولي بعد از ويندوز عوض كردن ارور مي ده:19:. لينك فايل dll كه گذاشته بوديد خراب شده مي شه لينك درستش رو برام بزاريد:10:.

aquaquest
30-01-2009, 14:14
سلام بچه ها من هم با نرم افزار psxfin بازي Harvest Moon بازي مي كردم ولي بعد از ويندوز عوض كردن ارور مي ده:19:. لينك فايل dll كه گذاشته بوديد خراب شده مي شه لينك درستش رو برام بزاريد:10:.
سلام دوست عزیز
من نمی دونم چه فایلیه ولی هر فایل Dll ی که بخواید را می تونید با جستجو در سایت های زیر بدست آورده و دانلود کنید :

یا

اینم دموی Manna همسر Duke که برای تولدش عسل کادو کرده بودم و اینطوری شد ( که یه قسمتشو گذاشتم برای دیدن و دوستانی که قبلاً این دمو را دیدند و می خواند کاملش را داشته باشند به آدرس زیر عکس برند تا دموی کامل نمایش داده بشه )

دموی کامل :

aquaquest
01-02-2009, 15:19
اینم دموی فستیوال Moon Viewing یا همون تماشای ماه که من و همسرم Ann انجامش دادیم :

مشاهده ی دموی کامل در لینک زیر :

اما یه چیزی هم بگم . یه دمو هست مربوط به ریک که میاد و از شما می خواد که چند روز براش 5 تا مرغ را نگه دارید و ... که قبلاً عروسک جان دموشو قرار دادند ولی الان مطمئن شدیم این دمو در روز 14 پاییز اتفاق می افته که باید برای دیدن آن شرایط زیر را داشته باشید :
1- مرغداریتون بزرگ شده باشه .
2- کمی با ریک دوست باشید .
3- تو مرغداریتون فقط 5 تا مرغ داشته باشید .

اینم یه عکس کوچیک از این دمو که برای دیدن کاملش در همین تایپیک جستجو کنید :

iman reza
01-02-2009, 15:36
ممنون به خاطرعکس ها
ولی فکرنکنم یه روزخواست بیاد
چون من چندباری که این دمورودیدم درروزهای مختلف دیدم

Jomoong
02-02-2009, 15:37
سلام بچه ها من تازه عضو شدم و هاروست موون نینتندو 64 رو تازه تموم کردم و رفتم توی back to the nature . امیدوارم بتونم برای این تاپیک مفید باشم . . .

aquaquest
02-02-2009, 22:16
ممنون به خاطرعکس ها
ولی فکرنکنم یه روزخواست بیاد
چون من چندباری که این دمورودیدم درروزهای مختلف دیدم
سلام
خواهش می کنم . بله اگر شما 10 تا مرغ را تو این روز داشته باشید دمو زمانی اتفاق می افته که مرغ هاتون بشه 5 تا ولی اگه تو اینروز 5 مرغ داشته باشید دمو تو اینروز اتفاق می افته . خود من از اول پاییز هم 5 تا مرغه سر کردم تا این دمو را ببینم .

سلام بچه ها من تازه عضو شدم و هاروست موون نینتندو 64 رو تازه تموم کردم و رفتم توی back to the nature . امیدوارم بتونم برای این تاپیک مفید باشم . . .
منم امیدوارم همینطور باشه . منتظر پست های مفیدتون هستیم .

راستی یه چیز تو بازی دیدم که خیلی خوشحال شدم :
دموی حاملگی زنم Ann که خیلی منتظرش بودم :

اینم آدرس دموی کاملش :

Jomoong
03-02-2009, 08:50
من ادرس یه نرم افزاری رو دارم که استفاده از کد های گیم شارک رو فعال می کنه . اگه دوست دارین بگیرید ولی من
ازش چیزی نفهمیدم:31:

iman reza
03-02-2009, 16:27
سلام بچه ها
یه سوتی دادم خداکنه کسی تا حالاامتحانش نکرده باشه حالم هم اصلاح می کنم ولی لی اینبار تضمینی( یه مدتی بود بازی نکرده بودم پیشمیاد دیگه)روز دوم پاییز نامه میاد که درپنجم پاییز رستوران بسته است که دراین روزتا قبل ازساعت 5 بالای قله باشین
قبلا روز 17 تابستون گفته بودم حالا باز این روز هم یه امتحانی کنین شاید خبری بود

iman reza
03-02-2009, 17:58
جومونگ جون بابت عضویتت بهت تبریک میگم وامیدوارم بتونی کمکمون کنی
دستت درد نکنه بابت کدهای گیم شارک
تونستم روش کارکردن باهشو بعد ازیه نیم ساعتی یاد بگیرم خیلی اسون
بازی مزرعه دارتو حافظه بازی هاش نداره باید بسازی روش کارش به شکل زیر
بعدازاینکه فایل رو دانلود کاردی با برنامه winzipاون رو به پوشه تبدیل میکنی وقتی پوشه روبازمیکنی ازنوارابزارش گزینه فایل روانتخاب میکنی که یه پنجره بازمیشه گزینه چهارم روانتخاب می کنیم که یه صفحه جدید بازمیشه که باید درکادرسمت چب اسم بازی ودرکادرسمت راست کدههای موردنظررووارد کنی بعد پوشه های بازشده روببند وبازی رواجرا کن

Jomoong
04-02-2009, 07:21
خیلی ممنونم از راهنماییت Iman Reza
خیلی بدردم خورد
چون اول که نصبش کردم شبیه سازم قاط زد و
دیگه هاروست مون رو اجرا نمی کرد
حالا دیگه درست شد

aquaquest
04-02-2009, 10:45
سلام
دموهای امروز :
1- آموزش غذا توسط کشیش کلیسا :

2- صحبت های جالب Manna همسر Duke درباره ی Joanna دختر Barley :

Jomoong
04-02-2009, 18:43
کسی تا به حال با Elli ازدواج کرده ؟
چون بعد از 6 ماه زنم که حامله شد
برادر کوچیکش Stu اومد چند تا جیر جیرک
بهم داد و گفت که نشون Elli بدم
حالا نمیدونم نشون بدم یا نه
چون می ترسم بچه ام سقط بشه! :31:

aquaquest
04-02-2009, 21:49
کسی تا به حال با Elli ازدواج کرده ؟
چون بعد از 6 ماه زنم که حامله شد
برادر کوچیکش Stu اومد چند تا جیر جیرک
بهم داد و گفت که نشون Elli بدم
حالا نمیدونم نشون بدم یا نه
چون می ترسم بچه ام سقط بشه! :31:
سلام دوست عزیز
من یک بار که بازی کردم با پوپوری و الان با آن ازدواج کردم و در استراتژی بازی این دمو را به این صورت خوانده بودم :
Cute Cricket
This can happen at anytime in the Fall. If you are married To Elli, Stu will give you a cricket at your farm.
اما تا به حال ندیده بودم که شما لطف کنید عکس های این دمو را بزارید تا ببینیم باید اونا را به Elli بدی یا نه .

Jomoong
06-02-2009, 19:13
سلام بچه ها
یه مشکل رو هر کار می کنم حل نمیشه
اونم اینه که توی کتاب راهنمای هاروست مون نوشته
موقعی که هوا طوفانی است میتوانیم از کوتوله ها کمک بگیریم
اما مثل اینکه اونا روزای طوفانی کار نمی کنند
چون روز بعد می بینم حیوون ها از قلبشون کم شده
واقعآ نمیدونم چکار کنم

aroosak_kooki
07-02-2009, 00:22
سلام بچه ها
یه مشکل رو هر کار می کنم حل نمیشه
اونم اینه که توی کتاب راهنمای هاروست مون نوشته
موقعی که هوا طوفانی است میتوانیم از کوتوله ها کمک بگیریم
اما مثل اینکه اونا روزای طوفانی کار نمی کنند
چون روز بعد می بینم حیوون ها از قلبشون کم شده
واقعآ نمیدونم چکار کنم

درسته من هم به اين مشكل برخوردم ... خوب فكر كنم رووزاي طوفاني كه حتي خودتون هم نميتونيد از خونه بيرون بياييد ... اونا هم نميتونن و كم شدن قلب حيوانات حتميه ولي خيلي زود بر ميگرده و زياد نگران اون يدونه قلب نباشيد ....

Ehsan PCbase
07-02-2009, 13:17
سلام
اقا من خیلی وقته این بازی رو گزاشتم کنار ... میخواستم بپرسم کسی از دوستان تونسته بره شهر و اینکه بفهمه اون فضاهای خالی باقیمونده تو مزرعه و خرید مزرعه جدید چه جوریاست ؟ منظورم بعد از کامل کردن مرغدونی و گاوداری و خونه خودشو و ... ست :11:

ir-dgm
07-02-2009, 13:22
سلام
اقا من خیلی وقته این بازی رو گزاشتم کنار ... میخواستم بپرسم کسی از دوستان تونسته بره شهر و اینکه بفهمه اون فضاهای خالی باقیمونده تو مزرعه و خرید مزرعه جدید چه جوریاست ؟ منظورم بعد از کامل کردن مرغدونی و گاوداری و خونه خودشو و ... ست
سلام
شهری وجد ندارده
مزرعه جدید هم فکر نکنم وجود داشته باشه

iman reza
07-02-2009, 19:02
درسته من هم به اين مشكل برخوردم ... خوب فكر كنم رووزاي طوفاني كه حتي خودتون هم نميتونيد از خونه بيرون بياييد ... اونا هم نميتونن و كم شدن قلب حيوانات حتميه ولي خيلي زود بر ميگرده و زياد نگران اون يدونه قلب نباشيد ....

ولی برای من برنمی گرده نمی دونم چرا تا8تا قلب کم میشدو من رمز میزدم باز 10 تا میشد

سلام بچه ها کسی کد گیم شارک قلب دختراروداره که رنگی باشن مثلا سیاه بنفش ابی سبز برای همه دخترا
ودکمه بقل استارت سونی کدوم دکمه بقل استارت صفحه کلید

Jomoong
09-02-2009, 09:17

ولی برای من برنمی گرده نمی دونم چرا تا8تا قلب کم میشدو من رمز میزدم باز 10 تا میشد

من نمیدونم چرا مال تو 8 تا کم میشه ولی مال من که 1 دونه از هر کدوم کم میشه
در طی سه روز تحت مراقبت های ویژه از حیوانات دوباره بر میگرده ولی دو روز قبل
از مسابقه گاو ها گاوم 9 قلبه شد و به خاطر همین نتونست توی مسابقه برنده شه
(1 سال تمام پرورشش داده بودم:45:)

ببخشید بچه ها یه سوال :

اون علامت های مثل فرشته توی صفحه ای که
با دکمه start باز میشه چیه ؟
من اول فکر کردم که اونا مربوط به الهه هایی است که
دموشون رو دیدم ولی هنوز عددش صفره
چون من دو الهه رو دیدم !

Leyth
09-02-2009, 14:10
فکر کنم علامت مرگ و میر رو میگید. (دوتا بال سفید + یک حلقه ی زرد)

مربوط به مرگ و میر میشه. یعنی میگه چه تعدا از حیوانات شما مرده اند.

aroosak_kooki
10-02-2009, 00:36
من نمیدونم چرا مال تو 8 تا کم میشه ولی مال من که 1 دونه از هر کدوم کم میشه
در طی سه روز تحت مراقبت های ویژه از حیوانات دوباره بر میگرده ولی دو روز قبل
از مسابقه گاو ها گاوم 9 قلبه شد و به خاطر همین نتونست توی مسابقه برنده شه
(1 سال تمام پرورشش داده بودم:45:)

منم نمیتونم درک کنم که چرا 8 تا کم میشده ... مگه این که روز طوفان حیوانات بیرون مونده باشن !! که البته باز هم نمیدونم اگر اینطور باشه چقدر کم میشه !!

به این میگن بد شانسی ... برای منم همینطوری شد ...روز قبل فستیوال قلبشون کم شد ... ولی چون من سیو هر 3 روز رو داشتم زدم از اول !!!!

پیشنهاد میکنم اگر با مبدل بازی میکنید هر سه روز که سیو میکنید سیوتون رو از داخل مموری کارت کپی منید و یه جا سیو کنید ... لازمتون میشه...

ببخشید بچه ها یه سوال :

اون علامت های مثل فرشته توی صفحه ای که
با دکمه start باز میشه چیه ؟
من اول فکر کردم که اونا مربوط به الهه هایی است که
دموشون رو دیدم ولی هنوز عددش صفره
چون من دو الهه رو دیدم !

فکر کنم علامت مرگ و میر رو میگید. (دوتا بال سفید + یک حلقه ی زرد)

مربوط به مرگ و میر میشه. یعنی میگه چه تعدا از حیوانات شما مرده اند.

تایید میشه ... :دی

Jomoong
10-02-2009, 11:01
پیشنهاد میکنم اگر با مبدل بازی میکنید هر سه روز که سیو میکنید سیوتون رو از داخل مموری کارت کپی منید و یه جا سیو کنید ... لازمتون میشه...

ايا شما به غير از سيو هاي مموري کارت از سيو هاي خود شبيه ساز
که با F1 سيو و با F3 لود ميشه استفاده ميکنين ؟
چون بدون اون خيلي بازي سخت ميشه !

در ضمن من سرعت بازي رو گذاشتم رو 140 fps
خيلي حال ميده (تمام کارهات برقي ميشه) و ميتوني
در عرض 1 ساعت , 5 يا 6 روز بازي کني

Leyth
10-02-2009, 11:03
من بازهم "فکر می کنم" منظور ایمان خان (و جان) این بود که قلب ها 8 تا می شوند نه اینکه 8 تا کم می شوند

خط سوم پست جناب عروسک هم به شدت پیشنهاد (و صد البته تایید) میشود.

اینجا رو میگم:

aroosak_kooki
10-02-2009, 14:27
ايا شما به غير از سيو هاي مموري کارت از سيو هاي خود شبيه ساز
که با F1 سيو و با F3 لود ميشه استفاده ميکنين ؟
چون بدون اون خيلي بازي سخت ميشه !

در ضمن من سرعت بازي رو گذاشتم رو 140 fps
خيلي حال ميده (تمام کارهات برقي ميشه) و ميتوني
در عرض 1 ساعت , 5 يا 6 روز بازي کني

نه من فقط از سیو های مموری کارت استفاده میکنم . یعنی آخر هر روز ... وسط بازی اصلا" سیو نمیکردم !!!

وایی نه !!! من یه بار نمیدون چی شده بود شبیه سازه قاطی کرده بود .. سرعتش رفته بود بالا ... اصلا" نمیتونستم بازی کنم ... داشتم روانی میشدم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی یکم دستکاریش کردم درست شد !!!

اون که باید بخنده منم نه شما...من خودم یکی از طرفدارهای خاص این بازی بوده و هستم.ولی این همه بحث گفتگو در مورد یک بازی که 20% آن بیشتر نکته مثبت نداره بی فایده است.

چچرا دعوا می کنید با هم ... شما اگر یکم این پست های آخر ما رو دیده باشین میبینین که هیچ کس حرفی از شهر نمیزنه ... ما داریم دمو ها رو معرفی میکنیم... عکس میذاریم و راجع به آنها توضیح میدیم ... تا الان خیلی دمو ها گذاشته شده ....
پس کمی بیشتر و دقیق تر صفحات رو ببینید ...شاید شما هم خوشتون اومد ...

Leyth
10-02-2009, 17:56
اون که باید بخنده منم نه شما

پس بخند تا بخندیم! :)

...من خودم یکی از طرفدارهای خاص این بازی بوده و هستم.

خیلی خوشحال شدم از دیدار شما.

ولی این همه بحث گفتگو در مورد یک بازی که 20% آن بیشتر نکته مثبت نداره بی فایده است.

خوب ... دیدی عزیز دل برادر؟
بحث و گفتگوی بی فایده ای که دارید ازش حرف میزنید رو کسای دیگه ای انجام دادن. اما شما یکراست اومدی آخرین صفحه و ...
20 % رو از کجا اوردی... البته من از اونجایی که بحث شهر بالا گرفت و هر کی میومد یه خالی می بست و می رفت، دیگه نخوندم چون معلوم بود که ادامش چیه. (از دوستان تقاضا دارم اگر اون وسط مسط ها چیز جالبی داشت، شماره صفحه رو به من بگن که من هم استفاده کنم) .

--------------------------------

ببین ایشون چه خوب گفته:

چرا دعوا می کنید با هم ... شما اگر یکم این پست های آخر ما رو دیده باشین میبینین که هیچ کس حرفی از شهر نمیزنه ... ما داریم دمو ها رو معرفی میکنیم... عکس میذاریم و راجع به آنها توضیح میدیم ... تا الان خیلی دمو ها گذاشته شده ....
پس کمی بیشتر و دقیق تر صفحات رو ببینید ...شاید شما هم خوشتون اومد ...

-----------------------------------------

البته هیچ دعوایی در کار نیست! اینجا هم جای دعوا نیست. اگر دعوا دارید تو محل ما ازین رینگای استاندارد نیست. میریم تو پارک بسیج، سر مالک اشتر دعوا می کنیم. بعد پلیس میاد جفتمون رو خف میکنه. بعد به جایی که:

من همین الآن دارم به شما می خندم (البته با عرض معذرت)
و:

اون که باید بخنده منم نه شما
و:

پس بخند تا بخندیم! :)

دوست عزیز من aQoa میاد و به هر دوی ما از ته دل میخنده!

فقط بحث سر این است که اگر از نظر شما:

این همه بحث گفتگو در مورد یک بازی که 20% آن بیشتر نکته مثبت نداره بی فایده است

پس این سه چهار تا پستی که ما دادیم از همه بی فایده تر است!

---------------------------------------------

و در آخر برای بی فایده نبودن کل این پست، یک نکته را میگم:

این قضیه مربوط میشه به : سبد.
همونطور که میدونید سبد 30 تا جا داره. اما این سبد فقط با ریختن آیتم های فروختنی پر میشه. یعنی اگه یک گل (یا هرچیز غیرقابل فروختن دیگه) داخل سبد بگذارید شمارش نمی شن.از این سهل انگاری سازندگان میتونید برای ماهی گرفتن استفاده کنید. یعنی سبد رو هم با خودتون ببرید و هرچی آشغال (از قبیل قوطی خالی و استخون ماهی) پیدا کردید داخل سبد بندازید (خلاصه کلام: سبد رو به عنوان سطل آشغال استفاده کنید)

---------------------------------------------

این از این.
یک درخواست بی ربط: هر کس جناب iman reza را پیدا کرد، کت بسته تحویل دهد و مژدگانی دریافت نماید!

iman hichkas
10-02-2009, 18:11
من از آقای leyth بخاطر جنجالی که بوجود آوردم معذرت میخوام.ولی قصد دعوا نداشتم.بهتره این بحث رو همینجا تموم کنیم.راستی از harvest moon بعدی خبری نیست؟

iman reza
10-02-2009, 18:12
اقا ببخشید یه تحقیق درسی دارم از اون موقعی که امتحانام تموم شده وقتمو گرفته ولی تا اخر هفته تموم میشه و در خدمتتون هستم(خودم خودم رو کت بسته تحویل میدم )
اینم یه نکته جالب نظر بدین یادتون نره

سلام بچه ها داشتم تو صفحات قبل دنبال یه چیزای می گشتم به این رمز برخورد کردم یه نگاهی بندازین
"
Doctor Sell All Medicine"

800711F0 0033
800711F4 0033
به نظر من میشه بدون این رمزهم دکتر همه داروها (4) رومی فروشه ولی باید یه کارای بکنیم که منم فعلا نمی دونم
راستی این بازی 30سال داره که احتمالا بعد ازسی سال طرف می میره
که ما فقط سه سال بازی می کنیم شاید بعضی از اتفاق ها بعد از این سه سال بیفته من که خودم چندروزی بعدازاتمام سه سال بازی کردم حال نداد ازنوشروع کردم به بازی ولی هرکی به سه سال رسید ادامه بده شایدسال های4و5و به اخریه اتفاق های بیفته

iman reza
10-02-2009, 18:14
اقا ببخشید یه تحقیق درسی دارم از اون موقعی که امتحانام تموم شده
وقتمو گرفته ولی تا اخر هفته تموم میشه و در خدمتتون هستم
(خودم خودم رو کت بسته تحویل میدم )
اینم یه نکته جالب نظر بدین یادتون نره

سلام بچه ها داشتم تو صفحات قبل دنبال یه
چیزای می گشتم به این رمز
برخورد کردم یه نگاهی بندازین
"
Doctor Sell All Medicine"

800711F0 0033
800711F4 0033
به نظر من میشه بدون این رمزهم دکتر همه داروها (4) روبفروشه ولی باید یه کارای بکنیم که منم فعلا نمی دونم
که ما فقط سه سال بازی می کنیم شاید بعضی از اتفاق ها بعد از این سه سال بیفته من که خودم
چندروزی بعدازاتمام سه سال بازی کردم حال نداد ازنوشروع کردم به بازی ولی هرکی به سه سال رسید ادامه بده شایدسال های4و5و به اخریه اتفاق های بیفته

Jomoong
10-02-2009, 21:39
که ما فقط سه سال بازی می کنیم شاید بعضی از اتفاق ها بعد از این سه سال بیفته من که خودم
چندروزی بعدازاتمام سه سال بازی کردم حال نداد ازنوشروع کردم به بازی ولی هرکی به سه سال رسید ادامه بده شایدسال های4و5و به اخریه اتفاق های بیفته

درسته
منم تا 5 یا 6 سال رفتم
اما با هاروست مون 64
که تو همون سال ها بچه ام
بزرگ شده بود بقیه دخترها و شوهر هاشون
تازه بچه دار شده بودن و بعضی اتفاقات دیگر . . .

Leyth
10-02-2009, 23:14
من از آقای leyth بخاطر جنجالی که بوجود آوردم معذرت میخوام.ولی قصد دعوا نداشتم.بهتره این بحث رو همینجا تموم کنیم.راستی از harvest moon بعدی خبری نیست؟

بعضی مواقع از هاروست مون های دیگه بوهایی میاد. :13:
اما جدا از تعصب و اینا، این بازی (یعنی همین نسخه ی پلی 1 + نسخه گیم بوی) یک چیز دیگه است. :40::8:
:31::19::10::8::5::21::27::18::11: :46::40:(این شکلک ها از بیان احساس من عاجر اند.)
:20:
من باید از شما معذرت بخوام که نتونستم جلوی دهن بی صاحابم رو بگیرم. :10:

شما دوست خوب هم نباید از من عذر بخواهید!
من اون بحث رو بخاطر خودم نبود که ادامه دادم. به خاطر این بچه ها بود که اینجا زحمت می کشن و کاری رو انجام می دن که هم سخته و هم کسی تا به حال انجام نداده (همین گذاشتن دمو ها) و شما هم (صد البته سهوا) با یک پست زحمات اون ها رو زیر سوال بردید. من هم چون کلا ً آمپرم بالاست شاکی می شوم.(:41:)

-----------------------
من به خاطر پیدا کردن یک دوست هاروست مونی جدید بسیار خوشحالم.
لطفا به اولین لینک امضا سر بزنید. حدس میزنم از این بازی هم خوشتون بیاد.
-----------------------

از تمامی بر و بچس هاروستی هم به خاطر بر هم زدن نظم تاپیک عذر می خوام. کار معرکه خودتون رو ادامه بدید. عکس اون دمویی که گفتم کارن قهر کرد و رفت رو در هاردم (همون بازار شام) پیدا خواهم کرد و در اینجا خواهم گذاشت.

ما می خواهیم با بنیاد هستی بازی کنیم، اما با یک بازی به بازی گرفته شده ایم!:31::46:

aquaquest
11-02-2009, 09:51
سلام
آقا چه کولاکی کردید ؟
خدارا شکر سوء تفاهم ها بر طرف شد .

که ما فقط سه سال بازی می کنیم شاید بعضی از اتفاق ها بعد از این سه سال بیفته
بله . اینم یه نمونه دموش که در سال چهارم اتفاق می افته ، البته چون کسی بعد از 3 سال خیلی بازی نمی کنه پیدا کردن دمو در مورد اون سال ها خیلی سخته و باید خودمون بازی کنیم و دموها را ببینیم :

Flashing Object
In Year 4 in Winter, walk past the Church after 5 p.m and you'll see a flashing object.

در ضمن یه تشکر ویژه هم به جناب aQua بدهکارم :11: که لطف کردند اون پست مربوط به لینک های بازی را پاک کردند . من که گفتم قصدم تبلیغ وبلاگم نبود فقط می خواستم لینک ها و توضیحات همگی در صفحه ی اول قرار بگیره تا کسی که بازی و مبدل و استراتژیشو نداره نخواد 349 صفحه را بخونه تا بتونه بازی را انجام بده :41: . اگر هم فکر می کردید تبلیغه خوب می گفتید بدون پسورد براتون آپلود می کردم ، ولی در کل خیلی ناراحت شدم :19: چون همشونو از منابع خارجی با حجم های خیلی زیاد گرفته بودم و مثلاً فایل 50 مگی را تا 24 مگ فشرده کرده بودم که دوستان راحت دانلود کنند ، کلی هم عکس و ... آماده کرده بودم که ولش کن گذشت . :18:

iman hichkas
11-02-2009, 10:43
چرا این بازی این همه طرفدار داره؟ چرا هر چقدر این بازی را انجام میدهیم خسته نمیشویم؟اونم یک بازی که در زمان ps1 ساخته شده وهیچکدام از harvest moon های بعدی نتوانستند مثل این بازی موفق باشند؟

aquaquest
11-02-2009, 11:10
چرا این بازی این همه طرفدار داره؟ چرا هر چقدر این بازی را انجام میدهیم خسته نمیشویم؟اونم یک بازی که در زمان ps1 ساخته شده وهیچکدام از harvest moon های بعدی نتوانستند مثل این بازی موفق باشند؟
سلام
خوب همینش جذابه . این که این بازی آنقدر خوب بوده که هیچ ورژنی نتونسته جای اونو پر کنه . در ضمن این بازی نه فقط تو کشور ما بلکه تو خیلی از کشورها خیلی طرفدار داره . شما یه نگاهی به استراتژی و عکس های بازی بیندازید و ببینید چقدر جذابه . تازه خوبیش اینه که هر چی پیش می ری هی چیزای جدید می بینی و .... که تا خودتون بازی نکنید نمی فهمید چه بازی خوبیه .

iman reza
11-02-2009, 13:22
بچه ها اگه دموها سال های بعدی رو بزارید

Leyth
11-02-2009, 14:55
خداروشکرکه شماها باهم اشتی کردید
پیش میاد دیگه اینم هدیه من به خاطر اشتی کنان شما
:11::40::11::40::11::40:
من میگم ایران2 کره0

به به!
منظور من از حاج آقا ایمان همین آواتارت بود!
خوب تو که دوست داری حاجی بشی، یه دونه از این مکه باحالا بزار آواتارت. (البته این آواتارت خیلی باحال و هنری می باشد.)
راشتی حاج آقا ایمان خان جان... تو محل ما دارن یه چیزی می سازن شبیه کعبه. اگه از زاویه جنوب غربی به این بنا نگاه کنیم، نمایی از گلدسته های امامزاده محمد هم می بینیم که خیلی جالب میشه. اگه دوربین دستم اومد عکس می گیرم برات میرفستم.

---------------------

- نبودی دعوا رو ببنینی که، یه مشت من ول می کردم یه مشت Iman hichkas عزیز. حاج خانوم Aroosake kuki هم می خواست مارو جدا کنه... . ولی دعوای خیلی حال داد. تا باشه از این دعوا ها. :27: تا ما یه دوست جدید پیدا کنیم! :11:

سلام
آقا چه کولاکی کردید ؟
خدارا شکر سوء تفاهم ها بر طرف شد .

بله . اینم یه نمونه دموش که در سال چهارم اتفاق می افته ، البته چون کسی بعد از 3 سال خیلی بازی نمی کنه پیدا کردن دمو در مورد اون سال ها خیلی سخته و باید خودمون بازی کنیم و دموها را ببینیم :

Flashing Object
In Year 4 in Winter, walk past the Church after 5 p.m and you'll see a flashing object.

در ضمن یه تشکر ویژه هم به جناب aQua بدهکارم :11: که لطف کردند اون پست مربوط به لینک های بازی را پاک کردند . من که گفتم قصدم تبلیغ وبلاگم نبود فقط می خواستم لینک ها و توضیحات همگی در صفحه ی اول قرار بگیره تا کسی که بازی و مبدل و استراتژیشو نداره نخواد 349 صفحه را بخونه تا بتونه بازی را انجام بده :41: . اگر هم فکر می کردید تبلیغه خوب می گفتید بدون پسورد براتون آپلود می کردم ، ولی در کل خیلی ناراحت شدم :19: چون همشونو از منابع خارجی با حجم های خیلی زیاد گرفته بودم و مثلاً فایل 50 مگی را تا 24 مگ فشرده کرده بودم که دوستان راحت دانلود کنند ، کلی هم عکس و ... آماده کرده بودم که ولش کن گذشت . :18:

شما هم نبودی! ندیدی چه کولاکی بود! اینجا هم آسمون غرش می کرد من هی شیر میشدم.:31:

aQoa یک ربات است. اما هیچ رباتی نمی تونه تشخیص بده و پستی رو حذف کنه. این ربات حذف شدن پست ها رو به شما گزارش میده. برای این در نظر گرفتنش که هر کی پستش حذف شد نیاد به حذف کننده اعتراض کنه.

زحمتتان قابل قدردانی است1
اگرچه من خودم یک عدد فایل 780 کیلوبایتی را دانلود کردم. 10 سال پیر شدم. انشاءالله در دهکده ی ما هم روزی ADSL بیاید و ما بیشتر بتوانیم قدردان زحمات شما شویم.

Jomoong
11-02-2009, 19:20
بابا
جان من این صحبتهای دعوا , حذف پست و . . .
رو ول کنید
بریم بچسبیم به بازیمون
.
.
.
.
.

خوب ! کجا بودیم ؟

aquaquest
11-02-2009, 22:24
سلام
آره ولش کن . بی خیال
بریم سر اصل مطلب .
این آموزش غذای Basil

اینم آموزش غذای Gotz

Leyth
12-02-2009, 01:02
سلام بر دوستان گل.

این قضیه ی قهر کردن کارن رو یادتونه... اون اولا در موردش گفتم؟
این عکسش می باشد:

البته بسیار شرمنده ام که نصفه است. چون اون موقع عقل ناقصم به اینجاهاش قد نمی داد.
فقط یه حس درونی بهم گفت که از اینجا عکس بگیر شاید در آینده به کار پروژه ی مافوق کهکشانی ناسا بیاد.

در مورد دمو برای عزیزانی که شاید از جریان خبر نداشته باشن:

این قضیه مربوط میشه به Goddess Festival که اگه قلب دختری برای شما بطپه، اول صبح میاد میگه اگه کارت تموم شد بیا بریم دبی دبی... حالا اگه شما اونقدر معطل کنید که وقت بگذره، دختر از زمینتون میره بیرون به سمت دهکده و خوب میدونید که اگه از ورودی زمین رد شد، دیگه نمیشه اون رو پیدا کرد. حالا وقتی میرید به میدون شهر میبینید که اون دختر اونجا نیست. و شهردار میگه:
Oh. it looks like we're missing a girl in a goddess costume
یعنی: وای خاک به سرمون شد یکی از دخترایی که باید تو لباس الهه زندگی برقصه مفقودالاثر شده.
بعد دختر میاد میگه: شرمنده دیر شد.
بعد اول یه دونه می خوابونه تو گوش شما (یعنی من) بعد میگه تو اینجایی؟ (فقط ببینید چطور منو نیگا می کنه)
(تمامی حقوق مترجم محفوظ است)

و یک قضیه ی ترسناک: روح پاپوری

وقتی پاپوری با کای عروسی میکنه، با اون میره شهر. اما وقتی توی مرغداری بریم بالای پله ها اونجاست!
و توی تمام فستیوال ها هم هست.
البته بگم که من این قضیه رو ندیدم. و از کسی به اسم Krems شنیدنم (یعنی خوندم).
اما میگفتن که اشتباه برنامه نویس است.

اما برنامه نویس زیاد اشتباه کرده (مثل قضیه تبدیل سبد به سطل آشغال)

یکی از این قضایا که شاید به ما کمک کنه اینه:

وقتی یکی از مرغ هاتون مریضه، و شما هم داروی درمان حیوانات رو ندارید، آخر بدشانسیتون هم اینه که مرغداری بسته است... نزنید تو سر خودتون که راه چاره ای هست (حتما میدونید که اگه به مرغ دارو نرسونید فردا بی شک خواهد مرد) . راه چاره اینه:
تا ساعت نزدیک به 6 صبح کار کنید. منظورم اینه که تا اون موقع طرفای مرغداری باشید. داخل مرغداری شده و مرغ مریض رو برداشته و از مرغداری بیرون بیاید و صبر کنید. صحنه تاریک میشه (روز بعد) ... می بینید که مرغه هنوز توی دستتونه و شما یک روز به عمرش اضافه کردید. حالا میتونید براش دارو تهیه کنید. اگر بازهم به هر علتی نشد، این کار رو تکرار کنید.

Jomoong
12-02-2009, 12:16
می گم Leyth

از این پست ها زیاد بزار چون

هم آموزشیه و هم طنزه !

Leyth
12-02-2009, 16:02
ما چاکر آقای leyth هستیم. میخوای دوباره دعوا راه بندازم یه ذره حال کنیم؟:11::31:

آی گفتی!
حالا در مورد چی دعوا کنیم؟
میگم اینبار هم تو شروع کن... فقط محکم نزن که ناک اوت بشم

می گم leyth

از این پست ها زیاد بزار چون

هم آموزشیه و هم طنزه !

مسخره میکنی؟ :41:

اتفاقا یه ایده توپ دارم. الآن تاپیک رو میترکونم

tataloo_3q
12-02-2009, 17:43
تا حالا کسی دموی مسموم شدن دوک رو دیده اگه ندید زمانشو بگم

Leyth
12-02-2009, 18:53
ها ها ها!
نترسید بمبش ضعیفه چون هنوز کامل نیست

مشروح اخبار:

فکر ساختن یک کمیک استریپ ذهن من رو مشغول کرده بود... گفتم حالا که این قضیه ی کارن و اینا پیش اومد یه کمیک از بطن ماجرا در بیارم.

فقط تو رو خدا مسخرم نکنید!

************************************************** *******************************

ادامه دارد...

iman reza
12-02-2009, 20:57
وای پسر من مفقود الا ثرشدم چی کردی
ازچه برنامه ای استفاده کردی

Leyth
12-02-2009, 21:27
به خاطر اینکه اولین نفری بودی که نظر دادی جایز ه ات محفوظه ایمان جون...

برنامه خاصی نیست... از داخل بازی عکس گرفتم و توی فوتوشاپ به اون متن اضافه کردم.

سه قسمت بعدی داره آماده میشه که فکر کنم بهتر شده باشه.

فقط فکر نکنم تا پایان امروز بتونم آمادش کنم.

با تشکر از نظری که دادی

راستش من این مفقودالاثری که گفتی رو نفهمیدم یعنی چی! خدا نکنه.

aroosak_kooki
13-02-2009, 00:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــی باحال بود .... توپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (33).gif