PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XPERIA™ X8 | گوشی خوب قیمت خوبتر

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

crazymohamad
30-03-2011, 16:40
سلام دوستان
تو گوشی x8 و کلا گوشی های آندروید اگه یه بازی گرافیک بالا که فایل ها data داره تو گوشی بریزیم، پوشه دیتا اگر حاوی عکس و آهنگ باشه این عکسها و آهنگ ها به گالری گوشی میان و گاری رو شلوغ و زشت میکنن.
راهی واسه اینکه به گالری نیان وجود نداره؟؟؟

akhoond
30-03-2011, 16:53
سلام

دوستان ، توی ریویو ، یه اشاره ای کرده به status LED ، من سرچ کردم ، اما فیلم و عکسی پیدا نکردم . دوستان می شه یه توضیح بدن ، که کجاست ، از شرایط مختلف چجوری عمل می کنه .

مرسی

دوستان ، سوالم رو باز سند می کنم ، ممنون می شم یکی این مورد رو برام شرح بده

تنکس

AMIRHJ
30-03-2011, 18:39
دوستان ، توی ریویو ، یه اشاره ای کرده به status LED ، من سرچ کردم ، اما فیلم و عکسی پیدا نکردم . دوستان می شه یه توضیح بدن ، که کجاست ، از شرایط مختلف چجوری عمل می کنه .

مرسی
دوستان ، سوالم رو باز سند می کنم ، ممنون می شم یکی این مورد رو برام شرح بده

تنکس
اخوی این مورد لا اقل بنده متوجه نشدم منظورتون چیه
کدوم ریویو!
شاید همین حالتای کمی و پر نوری در شرایط های مختلفه!!
...

arman4459
30-03-2011, 18:52
مشکل از خود اپراست، و اونم عدم ساپورت زبان فارسه

با نصب ورژن جدید یعنی 5.1.1 مشکلت حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اتفاقا دوست عزیز من نسخه 6 که جدیترین نسخه است رو هم نصب کردم ولی متاسفانه این مشکل دارم.که مربع مربع نشان میده

akhoond
30-03-2011, 19:06
اخوی این مورد لا اقل بنده متوجه نشدم منظورتون چیه
کدوم ریویو!
شاید همین حالتای کمی و پر نوری در شرایط های مختلفه!!
...

ریویوی جی اس ام آرنا

وسط های صفحه اشاره کرده :

Above the display we find a status LED, the earpiece, as well as proximity and ambient light sensors. There’s no option to deactivate the auto-brightness. The proximity sensor is in charge of locking the display when you hold it next to your ear during calls.

ctrl + F بگیری می تونی پیداش کنی .

شایدم منظورش همینه که شما می گی .
من فکر می کنم که یه ال ای دی هست که در شرایط مختلف ، حالت اش فرق می کنه ، مثلا میس ، یا اس ام اس داشته باشی ، چشمک بزنه یه هم چین چیزی . چنین چیزی داره ، یا نه ؟

مرسی

AMIRHJ
30-03-2011, 19:10
اتفاقا دوست عزیز من نسخه 6 که جدیترین نسخه است رو هم نصب کردم ولی متاسفانه این مشکل دارم.که مربع مربع نشان میده

من گشتم 2 راه بود
یکی

یه سری ام تو بعضی انجمنا نسخه جاواشو یرا آندروید دستکاری کرده بودند

AMIRHJ
30-03-2011, 19:26
ریویوی جی اس ام آرنا

وسط های صفحه اشاره کرده :

ctrl + F بگیری می تونی پیداش کنی .

شایدم منظورش همینه که شما می گی .
من فکر می کنم که یه ال ای دی هست که در شرایط مختلف ، حالت اش فرق می کنه ، مثلا میس ، یا اس ام اس داشته باشی ، چشمک بزنه یه هم چین چیزی . چنین چیزی داره ، یا نه ؟

مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Above the display we find a status LED, the earpiece, as well as proximity and ambient light sensors. There’s no option to deactivate the auto-brightness. The proximity sensor is in charge of locking the display when you hold it next to your ear during calls

هم بهstate LEd هم به سنسوره proximity اشاره کرده
سنسور سمت چپ earphone

که یه سنسوره که جدیدا روی گوشی های اریکسون استفاده میشه و قبلا من کمتر میدیدم در صورتی که رقباش از قدیم داشتن
و وظیفشم که همون لاک و خاموش کردن صفحه نمایش برای مصرف کمتر و عدم تماس صورت

اون state Led
همون LED سمت راست ear phone هستش

در وضعیت داشتن اس ام اس و میس چشمک زن رنگ سبز
در وضعیت باطری کم چشمک زن قرمز
در وضعیت شارژ و نداشتن باطری نارنجی یکسره
در وضعیت شارژ به اندازه رنگ سبز یکسره

crazymohamad
31-03-2011, 13:51
سلام
تو ایکس 8 موقعی که میخوام با روت اکسپلورر xrecovery رو نصب کنم باید 3 تا فایل با نام های busybox و chargemon و xrecovery.tar رو در system/bin کپی کنم ولی وقتی میخوام این کار رو انجام بدم یه ارور میده و میزنه:
you can not paste here because the file system is read only

مشکل کجاست؟؟؟؟؟
(گوشی روت شده هست و س وپر یوسر نصبه)

ممنون

feryshad
31-03-2011, 14:37
باید Mount رو بزنید و اون بالا باید r/w باشه نه r/o

maxp30
31-03-2011, 15:06
سلام به همه دوستان

من میخوام ایکس 8 بخرم

چند تا سوال دارم , من که تقریبا تازه واردم میتونم خودم نسخه گوشی رو به 2.1 آپدیت کنم ؟ یا خیلی دنگ و فنگ داره ؟

حالا اگه بدم بیرون چقدر واسم تموم میشه ؟

اگه قید آپدیت رو بزنم چی ؟ برنامه هست واسه نسخه 1.6 ؟

کیفیت دوربینش چجوریه ؟

کلی گشتم تو اینترنت این دو تا فایل رو پیدا کردم که با این گوشی گرفته شده

این مالتی تاچ رو هم دیدم چند جا دیدم زده نداره , من اصلا نمیدونم چی هست , میشه توضیح بدید برام ؟

رنگ مشکی کاملش گیر میاد ؟

و از همه مهمتر این که قیمتش الان تو طبقه شیشم پاساژ علائدین چنده ؟

ببخشید که خیلی سوال پرسیدم.

پیشاپیش ازتون تشکر میکنم :40:

AMIRHJ
31-03-2011, 15:22
سلام به همه دوستان

من میخوام ایکس 8 بخرم

چند تا سوال دارم , من که تقریبا تازه واردم میتونم خودم نسخه گوشی رو به 2.1 آپدیت کنم ؟ یا خیلی دنگ و فنگ داره ؟

حالا اگه بدم بیرون چقدر واسم تموم میشه ؟

اگه قید آپدیت رو بزنم چی ؟ برنامه هست واسه نسخه 1.6 ؟

کیفیت دوربینش چجوریه ؟

کلی گشتم تو اینترنت این دو تا فایل رو پیدا کردم که با این گوشی گرفته شده

این مالتی تاچ رو هم دیدم چند جا دیدم زده نداره , من اصلا نمیدونم چی هست , میشه توضیح بدید برام ؟

رنگ مشکی کاملش گیر میاد ؟

و از همه مهمتر این که قیمتش الان تو طبقه شیشم پاساژ علائدین چنده ؟

ببخشید که خیلی سوال پرسیدم.

پیشاپیش ازتون تشکر میکنم :40:

نه خیلی ساده
بدون هیچ دنگ و فنگی
فقط باید اینترنتی پر سرعت و باطریی با لا اقل 50% شارژ ،فول شارژ بهتر

از لینک بالا آپدیترو میگیری نصب میکنی
بعدم بقیشیم خودش بهت میگه

بیرونم حدودای 5-10 هزار تومان
من واسه 1 دوست 8 تومن دادم

برنامه هست اما راندمان گوشی با آپدیت بسی بهتر میشه و توصیه اکید میشه آپدیت شه و بعلاوه فول ساپورت فارسی میشه با آپدیت

کیفیت دوربین یه 3 مگا پیکسل خوب هست و من برای جزواتم ازش استفاده میکنم،یعنی از جزوات با این عکس میگیرم

مولتی تاچ یه قابلیته که به شما اجازه میده با 2 یا بیشتر انگشتانتان صفحه نمایشو کنترل کنید
مانند آیفون که با دو انگشت عملکرد زووم و...
این گشی به گفته دوستان میتونه بشه ویه ذره گویا شده جناب پانیشر امتحان کردند رو گوشی و شده
و الان تو مراحله تسته

رنگ مشکیه کاملش موجوده حالا پیدا شه آسون یا سخت نمیدونم!!

رنگ ها

من پاهام درد میکرد تا طبقه 5 بیشتر نتونستم قیمت بگیرم!!!!!!!
حوالی 210-220
آپدیت شده به 2.1 بعضی از موارد
بسته به رتگ
1قاب یدک در بعضی موارد موجود بوده

crazymohamad
31-03-2011, 15:34
Mountرو از کجا پیدا کنم؟

maxp30
31-03-2011, 15:42
مرسی از جوابهای کاملت

قیمتی که دادی بدون گارانتی هست دیگه ؟

فردیس کرج پرسیدم یه جا 239 بود یه جا هم 250 !

اگه 210 مشکیش رو بدن که خوبه , میخرمش حتما

هندزفریش چجوریه ؟ من هندزفری واسم مهمه :8:

یه سری دیگه گوشی هم تو همین قیمتا سرچ کردم :

HTC TOUCH 2
Samsung B7300 Omnia LITE

قیمت دقیق این دو تا رو هم اگه دارید بهم بدید لطفا

و این که کدوم از این سه تا بهتره در کل

خودم از امکانات x8 بیشتر خوشم اومده , اما htc touch 2 هم قیافش ردیفه و منو به شک انداخته

crazymohamad
31-03-2011, 16:00
داداش تاچ 2 ویندوزه 65000 رنگه و قابلیت و سخت افزار ضعیف داره! اون یکیم

همین ایکس 8 خوبه
اون عزیزانی که 230 و 250 بهت گفتن قیمتش با آپدین و نصب نرم افزاره (که این کارها هم اجباریه یعنی نمیتونی بدون آپدیت و نرم افزار گوشیو بخری!!!)
طبقه های اول و دوم علائدین هم دقیقا همین سیاستو دارن!
پس حتما از طبقه 3 به بالا بخر

راستی عجله نکن واسه خرید.
من دو روز پیش مشکیه این گوشیو از طبقه 5 گرفتم 214 که آپدیت 2.1 هم روش بود!!! الان این گوشی خیلی کمیاب شده وقیمتشم بالا رفته (طبیعیه)
از 20 فروردین به بعد گمرک باز میشه و کل جنسای شب عید و پس از اون رو یه دفعه اجازه تلخیص میده و گوشی و کلا همه وسایل صوتی و تصویری تو بازار زیاد میشن (تا دو هفته) و تو این دو هفته قیمت ها میاد پایین و قول میدم همین مشکیو متونی زیر 205 تومن یا حتی 200 تومن هم گیر بیاری (من عجله کردم تو نکین)

امیدورام راهنمایی مفید واقع شده باشه

AMIRHJ
31-03-2011, 16:05
مرسی از جوابهای کاملت

قیمتی که دادی بدون گارانتی هست دیگه ؟

فردیس کرج پرسیدم یه جا 239 بود یه جا هم 250 !

اگه 210 مشکیش رو بدن که خوبه , میخرمش حتما

هندزفریش چجوریه ؟ من هندزفری واسم مهمه :8:

یه سری دیگه گوشی هم تو همین قیمتا سرچ کردم :

HTC TOUCH 2
Samsung B7300 Omnia LITE

قیمت دقیق این دو تا رو هم اگه دارید بهم بدید لطفا

و این که کدوم از این سه تا بهتره در کل

خودم از امکانات x8 بیشتر خوشم اومده , اما htc touch 2 هم قیافش ردیفه و منو به شک انداخته

آری بدون گارانتیست قیمت ها ،من با گارانتی رسمیشو ندیدم
هندزفری معمولی داره صفخه 1 نگاه کنی تو محتویات جعبه معلومه
اما خوبه
سوکت 3.5 داره هر هندزفری بهش میخوره

اینا که
گفتی جفتشون ویندوزن و نظرم منفی در موردشون مجمدم بالاتر اشاره کرده..

خلاصه به نظر من سیستم عامل گوشیت اندروید باشه بهتره خیلی بهتره!!

والا سری ویو از سامسونگ گوشی های با قابلیت و به قیمتی هستند

این پستم بخون

کلا

LG optimus 1 P500
Samsung Galaxy Mini S5570
Xperia X8,X10mini&mini poro
رو اینا تمرکز کن

crazymohamad
31-03-2011, 16:07
سلام من تو یه سایت خوندم تو این گوشی اگه مثلا" باتری 50% شارژ داره و شارژش کنید به باتری آسیب میرسونه .
اين روش مربوط به باتريهاي ليتيومي و نسلهاي قبل از اونه
باتري x8 از نوع lipo يا ليتيوم پليمر هست و تا جايي كه من اطلاع دارم اين روش شارژ كردن بهش آسيب ميرسونه.
از طرفی اگه کابل USB رو به کامپیوتر هم وصل کنیم گوشی شروع به شارژ میکنه (برخلاف میل ما ) یعنی گوشی مثلا 88 درصد داره وقتی میزنیم به کامپیوتر و شروع به شارژ میکنه به باتری آسیب میرسه راهی واسه غیر فعال کردن این قابلیت سراغ ندارین؟؟:18::18::18:

crazymohamad
31-03-2011, 19:55
سلام تو رام floyo v15 مشکل رادیو fm و فیلمبرداری هم ظاهرا با دو تا فایل حل میشه
اگه ممکنه یکی تو سایت آپلود کنه (مدیا فایر *****ه!)
و آموزش نصبشون بوسیله xrecovery رو هم بگین لطفا
یه دنیا ممنون

akhoond
31-03-2011, 21:32
اینا که
گفتی جفتشون ویندوزن و نظرم منفی در موردشون مجمدم بالاتر اشاره کرده..

خلاصه به نظر من سیستم عامل گوشیت اندروید باشه بهتره خیلی بهتره!!

والا سری ویو از سامسونگ گوشی های با قابلیت و به قیمتی هستند

این پستم بخون
کلا

LG optimus 1 P500
Samsung Galaxy Mini S5570
Xperia X8,X10mini&mini poro
رو اینا تمرکز کن

اول از همه این که فاتحه سیمبیان که خونده شده ، وین مو هم که باید دید چی کار می کنه ، الآن بهترین گزینه آندروییده ، آینده اش هم به نظرم خیلی روشنه .
دوستان ، من یه بررسی کرده ام ، به نظرم با توجه به این قیمت ، این گوشی بهترین انتخابه ، حداقل توی آندروییدی ها .
ضعف های این گوشی به نظرم ، اول از همه دوربینشه ، دوم طراحی نه چندان جذابش . که با توجه به رنج قیمت ، طبیعیه .
اما هم نسبت به ال جی بهتره ، هم نسبت که سامسونگ ، با یه Compare ساده می بینید که ایکس 8 برتره . حتی نسبت که ایکس 10 مینی و پرو .

دوستان ، تو این رنج قیمت ، بهترین گوشی ، که آندروییدی هم هست ، ایکس 8 ئه .

یا حق

mohandes_2009
01-04-2011, 02:57
سلام
من دیروز این گوشی رو به قیمت 214 سفید گرفتم
اپدیت 2.1 هست ولی فارسی نداره
باید چیکار کنم؟
تنظیم صدای مسج یا تلفن کجاست؟

Punisher_2008
01-04-2011, 07:30
داداش تاچ 2 ویندوزه 65000 رنگه و قابلیت و سخت افزار ضعیف داره! اون یکیم

همین ایکس 8 خوبه
اون عزیزانی که 230 و 250 بهت گفتن قیمتش با آپدین و نصب نرم افزاره (که این کارها هم اجباریه یعنی نمیتونی بدون آپدیت و نرم افزار گوشیو بخری!!!)
طبقه های اول و دوم علائدین هم دقیقا همین سیاستو دارن!
پس حتما از طبقه 3 به بالا بخر

راستی عجله نکن واسه خرید.
من دو روز پیش مشکیه این گوشیو از طبقه 5 گرفتم 214 که آپدیت 2.1 هم روش بود!!! الان این گوشی خیلی کمیاب شده وقیمتشم بالا رفته (طبیعیه)
از 20 فروردین به بعد گمرک باز میشه و کل جنسای شب عید و پس از اون رو یه دفعه اجازه تلخیص میده و گوشی و کلا همه وسایل صوتی و تصویری تو بازار زیاد میشن (تا دو هفته) و تو این دو هفته قیمت ها میاد پایین و قول میدم همین مشکیو متونی زیر 205 تومن یا حتی 200 تومن هم گیر بیاری (من عجله کردم تو نکین)

امیدورام راهنمایی مفید واقع شده باشه

سلام
lمن touch2 داشتم واقعا گوشی خوبیه.
سخت افزارش ضعیف نیست که!!!
سی پی ی. 528 و رم 256 ضعیفه؟
ویندوز 6.5 حرفه ای.
صدای بلند و تیزی داشت
ال سی دیش درسته 65000 رنگ بود ولی کیفیتش خیلی خوب بود...
فقط وضوح qvga دشات تو بعضب بازی ها محدودیت داشت.
ولی کیفیت پخش کیلیپ و فیلم های سنگین خیلی خوب بود.
زیر ال سی دی یک نوار لمسی زود داشت وقتی با اینترنتش کار میکنی با اون نوار خیلی لذت بخش میشه زوم کرد روی صفحه.

در کل گوشی خیلی عالی هست

ولی به قول دوست عزیزمون الان اندروید اینده روشنتری داره.
و قیمت x8 کمتر و مناسب تر هست.
و تو بعضی از موارد مثل کیفیت ال سی دی . صدا. سی پی یو.سیستم عامل . از touch2 برتر هست.
در ضمن x8 با سخت افزار متوسطی که داره 90% بازی هارو اجرا میکنه!

---------- Post added at 08:28 AM ---------- Previous post was at 08:27 AM ----------

دوستان
ورژن حدید رام 2.2 foryo عرضه شده مشکل فیلم برداری هم کاملا حل شده...
در حال دانلود هستم به زودی خبرشو بهتون میدم.

---------- Post added at 08:30 AM ---------- Previous post was at 08:28 AM ----------

سلام تو رام floyo v15 مشکل رادیو fm و فیلمبرداری هم ظاهرا با دو تا فایل حل میشه
اگه ممکنه یکی تو سایت آپلود کنه (مدیا فایر *****ه!)
و آموزش نصبشون بوسیله xrecovery رو هم بگین لطفا
یه دنیا ممنون
سلام فعلا صبر کنید ورژن جدید رام 2.2 foryo عرضه شده با حل مشکل فیلم برداری.
دارم دانود میکنم تا تست کنم در چه حده به زودی امار دقیقشو براتون قرار میدم

SAEED_BARCELONA
01-04-2011, 09:18
سلام
من دیروز این گوشی رو به قیمت 214 سفید گرفتم
اپدیت 2.1 هست ولی فارسی نداره
باید چیکار کنم؟
تنظیم صدای مسج یا تلفن کجاست؟
یه آپدیت دیگه باید انجام بدی که فارسی بهش اضافه بشه.
برای تنظیمات صدا برو به menu>setting>sound & display setting

arman4459
01-04-2011, 10:39
من گشتم 2 راه بود
یکی

یه سری ام تو بعضی انجمنا نسخه جاواشو یرا آندروید دستکاری کرده بودند

دوست عزیز من تو اون انجمن رفتم ولی اون قسمت که مربود به ایکس ریکاوری بود رو متوجه نشدم .میشه اینجا برام ساده تر توضیح بدید تا چکار کنم.
متاسفانه من کابر مبتدی هستم.
فقط شرمنده انقدر دردسر درست میکنم.

HellBrun
01-04-2011, 15:15
سلام
استاد این رام جدید رو تست کردید؟
کی برا دان میزارید؟؟؟
میخوایم از 2.1 به 2.2 بریم صبر کنیم یا اپ کنیم؟

AMIRHJ
01-04-2011, 15:49
دوست عزیز من تو اون انجمن رفتم ولی اون قسمت که مربود به ایکس ریکاوری بود رو متوجه نشدم .میشه اینجا برام ساده تر توضیح بدید تا چکار کنم.
متاسفانه من کابر مبتدی هستم.
فقط شرمنده انقدر دردسر درست میکنم.

xRecovery لازمش نصبشه
نصب XRecovery روشای مختلفی داره که بسته به اینه که کدوم روش رو گوشی جواب میده و راحت تره
مثلا یه روش نصب برنامه ای مثل Flashtool رو رو پی سی
بعدl usb debugging رو فعال میکنید و کانکنت میکنید به پی سی
و هیچ کاری نمیکنید
بعد از برنامه Flashtool
گزینه Identify برای شناسایی گوشی
بعدم روت
وبعد روت نصب ایکس ریکاوری

یه روشم دیگم
با نصبSuperOneClick روی پی سی
با نصب rootexplorer روی گوشی
چند تا فایلو انتقال میدی به c:/system/bin
روش دیگم
استفاده از نسخه Apk شو پیدا کنی و به راحتی نصب میکنی xrevoverio
و بعد نصب ایکس ریکاوری
گوشیو خاموش
و روشن میکنید به محض دیده شدن نوشته سونی اریکسون دکمه back را چندین بار پیاپی فشار میدید
گوشی وارد ایکس ریکاوری میشه
بعد از اونجا اون فایلو نصب میکنی!!

من خودم گوشیو هنوز نه روت کردم و نه XRecovery نصب کردم
لذا اطلاعات دقیقیتر یا روشهای ساده تری ام ممکنه باشه

پانیشر و دیگر دوستان اطلاعات دقیق تری حتما دارن

mohandes_2009
01-04-2011, 16:18
بچه ها من گوشیم اپدیت2.1 هست
میخوام روت کنم ولی انجام نمیشه
waiting for device میزنه
debuging و کارای دیگرم کردم
درایور گوشی رو هم دانلود کردم برای شناسایی گوشی ولی نمیدونم اونارو چیکار باید بکنم
لطف کنید مراحل تصویری بزارید برای روت کردن
مطمئنا خیلی ها مشکل منو دارند
ممنون

AMIRHJ
01-04-2011, 16:46
سلام من تو یه سایت خوندم تو این گوشی اگه مثلا" باتری 50% شارژ داره و شارژش کنید به باتری آسیب میرسونه .
اين روش مربوط به باتريهاي ليتيومي و نسلهاي قبل از اونه
باتري x8 از نوع lipo يا ليتيوم پليمر هست و تا جايي كه من اطلاع دارم اين روش شارژ كردن بهش آسيب ميرسونه.
از طرفی اگه کابل USB رو به کامپیوتر هم وصل کنیم گوشی شروع به شارژ میکنه (برخلاف میل ما ) یعنی گوشی مثلا 88 درصد داره وقتی میزنیم به کامپیوتر و شروع به شارژ میکنه به باتری آسیب میرسه راهی واسه غیر فعال کردن این قابلیت سراغ ندارین؟؟:18::18::18:

Li-Ion battery :باتری از نوع یون لیتیوم می باشد که معمولا برای تامین نیروی لازم در دستگاههای ارتباطی بی سیم مورد استفاده قرار می گیرند . در مقایسه به نسل های قدیمی تر باتری ها یعنی NiCd (نیکل – کادمیوم) و NiMH (نیکل – مولیبدن) ، باتری های Li-Ion وزن سبک تری دارند و علاوه بر این از دوره ماندگاری بیشتری در هر بار شارژ بهره می برند . در باتری ها اصطلاحی وجود دارد که به Memory Effect مشهور است ، که خصوصا در باتری های NiCd به شدت دیده می شد ، به اینصورت که پس از هر بار شارژ ظرفیت باتری به اندازه بسیار کمی کاهش می یافت . به همین دلیل در گوشی های قدیمی که از باتری ها NiCd استفاده می کردند ، بعد از دو یا سه سال عملا نیاز به عوض کردن باتری داشتیم . اما در باتری های Li-Ion این مسئله به طور کامل حل شده است .

Li-Po battery :باتری از نوع پلیمر لیتیوم می باشد که از نظر ظرفیت و ماندگاری بعد از هر بار شارژ ، مشابه باتری ها Li-Ion عمل می کند . این نوع باتری دارای وزن کمتری نسبت به مدلهای دیگر است . اما ویژگی منحصر به فردی که سازندگان گوشی های موبایل را به سمت استفاده از این نوع باتری می کشاند این است که این باتری ها را می توان به هر شکل هندسی که در طراحی مورد نیاز باشد در آورد . این ویژگی باعث از میان رفتن محدودیت های زیادی می گردد که باتری ها مکعب مستطیلی قدیمی تر در طراحی گوشیها ایجاد می کردند .

لیتیوم یون:
1-قابلیت تراکم انرژی بالا
2-ولتاژ عملیاتی بالا
3-اصطلاح memory accumulation در این باتری ها صدق نمیکند. که نتیجه آن همان کاهش سریع عمر باتری میباشد و شامل حال این نوع باتری نیست.
4-طول عمر بالا
5-آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد.
6-وزن کم باتری
7-احتمال بسیار پایین دشارژ شدن

لیتیوم پلیمر:
1-در ساختار باتری خبری از مایع الکترولیت نیست ، در نتیجه چیزی به عنوان نشت در این باتری ها معنی ندارد/
2-قابلیت ساخت در هر شکل و شمایل و سایزی
3-امکان ساخت به عنوان باتری هایی بسیار نازک مانند ، 3.6V ، با ظرفیت 400 میلی آمپر ، که ضخامت آن به چیزی در حدود 0.5 میلی متر میرسد.
4-باتری قابلیت تغییر شکل بالایی دارد و میتوان آنرا حسابی کج و خمیده کرد!(در منبع ذکر شده حداکثر تا 900! _البته واحدی براش ننوشته شده ، شاید 900 درجه!)
5-امکان ایجاد ولتاژ بالا ، چند باتری با استفاده از مایع الکترولیت باید بصورت سری مورد استفاده قرار گیرند تا بتوان ولتاژ بالایی به دست آورد ، در صورتی که در باتری های پلیمری ، تنها در یک سلول آن ، میتوان این ولتاژ بالا رو بدست آورد.
6-در قیاس دو باتری پلیمری و یونی با یک میزان ، باتری پلیمری ظرفیتی معادل دو برابر رقیب خود دارد.

- باطری لیپو نبایستی ضربه بخوره یا مستقیم زیر نور خورشید قرار بگیره، هرکدام از این موارد میتونه باعث اتش گرفتن باطری بشه، اگر باطری
در اثر کرش یا سانحه ضربه خورد بهترین حالت اینه که باطری رو از نظر ظاهری بررسی کنید که باد نکرده باشه و یا پوسته باطری زخم یا سوراخ نشده باشه، اگر باطری زخم یا سوراخ شده باشه امکان اتشسوزی خیلی بیشتر میشه، در اینصورت باطری رو در یک محل امن که در برابر اتش ایمن باشه حداقل برای 1 ساعت نگهداری کنید، اگر باطری واکنشی نشون نداد بدلیل سوراخ شدن پوسته غیر قابل استفاده میشه و باید طبق روش خاص (بعدا راجع بهش توضیح خواهم داد) اونو معدوم کنید، استفاده مجدد از این باطری کاملا خطرناکه و امکان داره در همون شارژ اول باعث اتشسوزی بشه.
-باطری لیپو نباید باد کرده بشه، این بادکردگی ممکنه در اثر کشیدن جریان بیش از حد و یا اورشارژ برای باطری پیش بیاد که اون هم خطر اتشسوزی رو داره.
-محل نگهداری باطری لیپو بایستی حتی المقدور در یک ظرف ضد اتش و عایق جریان الکتریکی باشه مثلا یه قفسه فلزی که روی قسمت فلزیش سنگ و یا سرامیک گذاشته باشه
-بیشترین احتمال خطر اتشسوزی در هنگام شارژ باطری وجود داره، فرض کنید شارژر شما خراب بشه و باطری اورشارژ بشه، برای همین حتما از شارژر مرغوب و با کیفیت استفاده کنید، شارژرتون باید حتما مخصوص باطری لیپو باشه و بتونه تعداد سل هارو بصورت اتوماتیک تشخیص بده، بهیچوجه از شارژر های معمولی برای لیپو استفاده نکنید، قبل از شارژ مطمئن باشید که تنظیمات شارژر رو دقیقا طبق مشخصات باطری تنظیم کردید، محل شارژ هم باید ضد اتش و عایق باشه.
-هیچوقت باطری لیپو رو بعد از استفاده، داخل مدل رها نکنید، همینطور در داخل اتومبیل.
-باطری لیپو برای محیط زیست بسیار مخربه و خطرناک، هیچوقت باطری رو با بفیه زباله های معمولی یکجا دور نریزید.
-اگر به هر دلیلی خواستید باطری رو معدوم کنید اول باید اون رو کاملا تخلیه کنید تا ولتاژ باطری به صفر برسه، بعد یه محلول اب نمک بسیار غلیظ درست کنید و باطری رو به مدت حداقل یک هفته بذارید توی محلول اب نمک و بعد از اون میتونید باطری رو در جاهای مخصوص دفن باطری دفن کنید که البته ما تو ایران همچین چیزی نداریم و یا من ندیدم، اما میتونید بجاش در یک بیابان بی اب و علف زمینو بکنید و باطری رو اونجا دفن کنید.

maxp30
01-04-2011, 19:46
سلام
مرسی از همه دوستان که نظراتشون رو گفتند
برام مفید واقع شد.
تا 20 فروردین صبر میکنم تا شاید به گفته دوستمون crazymohamad یه کم ارزون تر شه گوشی
5 تومنم 5 تومنه ! :27:

قیمت Samsung Galaxy Mini S5570 رو هم اگه کسی داره بگه لطفا

مرسی

alimirzaee38
01-04-2011, 20:09
میشه چندتا بازی واسه x8 بزارید
هرجا گشتم چیزی پیدا نکردم

kalepoook
01-04-2011, 21:25
سلام
ببخشید میشه لطف کنید و بگین که جی پی اس ایکس 8 بدون مشکل هست، منظورم تریال یا اینکه با اینترنت کانکت باشی با جی پی اس کار کنه یا کلآ آفلاین هست ؟
SAEED_BARCELONA
01-04-2011, 21:57
GPSـش هم آنلاینه هم آفلاین. برای آفلاین برنامه Maveric رو نصب کن نقشه هاشم دانلود کن.
آنلاینشم که همون google maps

میشه چندتا بازی واسه x8 بزارید
هرجا گشتم چیزی پیدا نکردم
برو تو سایت pandaapp همه چی هست. هم برنامه هم بازی

BEHZAD2007
01-04-2011, 22:00
سلام دوستان نمیشه یه باطری قویتر روی این گوشی گذاشت ؟

Punisher_2008
01-04-2011, 23:19
با سلام...
دوستان یک خبر خوب.
ورژن اندورید 2.2.1 froyo جدید با حل شدن مشکل فیلم برداری و امکان کار با دو انگشت و زوم کردن روی عکس ها با دو انگشت ..
تست شد...
از ویژگی های این رام:
پایداری بسیار بیشتر .
ساپورت فارسی بهتر.
بازی و نرم افزار زیادی هم تست شد راحت نصب و اجرا میشه.
کارایی بشتر شتاب سنج به طوری که روی صفحه home هم میتونید از شتاب سنج استفاده کنید...

در کل نسبت به 2.2 floyo خیلی بهتر هست..
100% نصب کنید. رام توسط خودم تست شده. و تایید میکنم

برای نصب به امضا مراجعه کنید

HellBrun
02-04-2011, 10:36
سلام ( چرا پستهای من نمایش داده نمیشن!!؟)
چندتا سوال داشتم چطور بکاپ بگیرم از سیستم اورجینال 2.1؟؟
بعد از نصب 2.2 میتونم به همین 2.1 فارسی برگردم؟؟( اگه خوشم نیومد؟)
من تا حالا اصلا با اندروید کار نکردم مراحل همینای یا خلاصه کردید؟
این 2.2 روت شده ی ؟ تو نصب بازی و نرم افزار که مشکل نداره؟؟
----------------------
توی هیچ رامی به 720 دوربینش نمیرسه؟؟

HellBrun
02-04-2011, 11:37
در ضمن این رام صفحه کلید فارسی داره؟

AMIRHJ
02-04-2011, 12:42
با سلام...
دوستان یک خبر خوب.
ورژن اندورید 2.2.1 froyo جدید با حل شدن مشکل فیلم برداری و امکان کار با دو انگشت و زوم کردن روی عکس ها با دو انگشت ..
تست شد...
از ویژگی های این رام:
پایداری بسیار بیشتر .
ساپورت فارسی بهتر.
بازی و نرم افزار زیادی هم تست شد راحت نصب و اجرا میشه.
کارایی بشتر شتاب سنج به طوری که روی صفحه home هم میتونید از شتاب سنج استفاده کنید...
در کل نسبت به 2.2 floyo خیلی بهتر هست..
100% نصب کنید. رام توسط خودم تست شده. و تایید میکنم
برای نصب به امضا مراجعه کنید

با تشکر فراوان از شما جناب پانیشر که با حوصله و دقت تمام این رام ها رو تست میکنید:11::11:

به شخصه کورسوی امیدی داشتم بلکه SE یه آپدیت جدیدی ارائه بده که گویا دیگه از محالاته
لذا اصلا سمت و سوی XRecovery و امثالهم نرفتم
چندتا سوال داشتم که

"توجه کنید قبل از نصب از رام رسمی بک اپ بگیرید"

1-این نحوه بکاپ گیری از رام فعلی به چه نحوه! ثانیا بعد تعویض رام بطور کامل میتونیم به رام قبلی برگردیم(بدون مشکلی) ودر آپدیت کردن در صورت ارائه دچار مشکلی نمیشه،خلاصتا دچار مشکل بی بازگشت نمیشیم!

2- در مورد ورژن 2.3 هم گویا مواردی برای X8 اومده ،جدا از پایداری ،آیا 2.3 هم با 2.2 تفاوت زیادی داره
3- لینکا غیر از لینک XRecovery یا ف ی ل تره یا ت ح ریم!!
مرسی

crazymohamad
02-04-2011, 13:01
سلام
ببخشید برنامه ای سراغ ندارین که بشه باهاش تو این گوشی زوم کرد؟؟؟؟؟؟

crazymohamad
02-04-2011, 13:12
دوستان گوشی من یه مشکل داره لطفا کمک کنید

بعضی از بازی ها و برنامه هایی که نصب میکنم بعد از دو روز دیگه اجرا نمیشه و میگه این فایل ها کپیه باید رجیستر کنید (مخصوصا تو بازی های گیم لافت)

نمیدونید مشکل کجاست و چجوری میشه این محدودیت ها رو برداشت؟؟؟؟؟؟

Punisher_2008
02-04-2011, 16:33
با تشکر فراوان از شما جناب پانیشر که با حوصله و دقت تمام این رام ها رو تست میکنید:11::11:

به شخصه کورسوی امیدی داشتم بلکه SE یه آپدیت جدیدی ارائه بده که گویا دیگه از محالاته
لذا اصلا سمت و سوی XRecovery و امثالهم نرفتم
چندتا سوال داشتم که

"توجه کنید قبل از نصب از رام رسمی بک اپ بگیرید"

1-این نحوه بکاپ گیری از رام فعلی به چه نحوه! ثانیا بعد تعویض رام بطور کامل میتونیم به رام قبلی برگردیم(بدون مشکلی) ودر آپدیت کردن در صورت ارائه دچار مشکلی نمیشه،خلاصتا دچار مشکل بی بازگشت نمیشیم!

2- در مورد ورژن 2.3 هم گویا مواردی برای X8 اومده ،جدا از پایداری ،آیا 2.3 هم با 2.2 تفاوت زیادی داره
3- لینکا غیر از لینک XRecovery یا ف ی ل تره یا ت ح ریم!!
مرسی

سلام.

از طریق ریکاوری باید backup بگیرین .
وقتی 3 تا فایل رو انتقال دادین و وارد منوی ریکاوری شدین گرینه backup and restor از اونجا backup بگیرین.
رام رو که دانلود کریدن فقط نصب میکنید از طریق ریکاوری... 2 یا 3 دقیقه بیشتر طول نمیکشه و نصب میشه در صورتی که نخواستین میتونید خیلی راحت backup رام قبلی رو restor کنید
پس هیچی رو از دست نمیدین و هیچ ترسی هم نداره..

رام 2.3.3 هم ورژن جدید امده ولی تست نکردم به زودی تست میکنم.
یکی از ورژن هاش ک نصب کردم ساپورتش عالی بود! اسفالت 6 رو تونستم نصب کنم :18:ولی 490mb فایل دیتا رو سرعت نداشتم که دانلود کنم..
واقعا رام بی نظیری بود اما بولوتوث با هیچ برنامه ای کار نمیکرد...:41:
ولی بازم ورژن جدیدش امده ولی هنوز فرصت نشده دانلود کنم.

در مورد رام 2.2 foryo که مطمئنم از 2.1 و 2.2 floyo که 100% بهتره بخصوص حل شدن مشکل فیلم برداری و افزایش پایداری و دو برابر شدن بازدهی سخت افزار به دلیل سبک بودن..

حتما نصب کنید پشیمون نمیشید..

Punisher_2008
02-04-2011, 16:44
سلام ( چرا پستهای من نمایش داده نمیشن!!؟)
چندتا سوال داشتم چطور بکاپ بگیرم از سیستم اورجینال 2.1؟؟
بعد از نصب 2.2 میتونم به همین 2.1 فارسی برگردم؟؟( اگه خوشم نیومد؟)
من تا حالا اصلا با اندروید کار نکردم مراحل همینای یا خلاصه کردید؟
این 2.2 روت شده ی ؟ تو نصب بازی و نرم افزار که مشکل نداره؟؟
----------------------
توی هیچ رامی به 720 دوربینش نمیرسه؟؟

سلام.
وارد منوی ریکاوری بشین و از گزینه backup and restor استفاده کنید.
بله در صورتی اینکه backup گرفته باشین و اونو restor کنید به همون رام قبلی با همون نرم افزار و... بر میگردین.
بله به امضا من مراجعه کن و نکاتی که ذکر شده دقت کن.
بله این رام روت شده. فارسی ساپورت میکنه.حیر سرش 2.2 هست و یک ورژن بالاتر داری میری بازی و نرم افزار رو راحت اجرا میکنه و بازی ها رو روانتر و بهتر اجرا میکنه.(خودم تست کردم)
خودم از همین رام استفاده میکنم واقعا عالیه.

در مورد کیبرد فارسی .. دوست عزیز هر کیبردی که دوست دارین میتونید نصب کنید...
کیبرد این رام مثل 5800 هست من همین کیبردی که داخل p30wolrd هست نصب کردم فارسی هم داشت.

HellBrun
02-04-2011, 17:15
یکدنیا ممنون استاد عزیز.
تازه یه راه برا نصب برنامه ها پیدا کردم
یه سوال گوشی من روت شده نیست نمیتونم حالت مانت رو عوض کنم و ایکس ریکاوری رو نصب کنم.
باید چکار کنم؟

clickestan
02-04-2011, 18:58
قیمت این گوشی در حال حاضر چقدر هست؟

Punisher_2008
02-04-2011, 18:58
یکدنیا ممنون استاد عزیز.
تازه یه راه برا نصب برنامه ها پیدا کردم
یه سوال گوشی من روت شده نیست نمیتونم حالت مانت رو عوض کنم و ایکس ریکاوری رو نصب کنم.
باید چکار کنم؟
سلام.
باید گوشیتون روت باشه تا به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشین.
روت کردن که خیلی اسونه....

R O O T
02-04-2011, 19:22
من هم همین مشکل روت شدن رو دارم گوشی با برنامه super oneclick روت نمیشه راه دیگه ای نیست ?

Punisher_2008
02-04-2011, 19:29
من هم همین مشکل روت شدن رو دارم گوشی با برنامه super oneclick روت نمیشه راه دیگه ای نیست ?
سلام .
مگه میشه:18: خودم از همین روش روت کردم.!!

اموزش زیر رو از سایت تخصصی اندورید فارسی برات قرار میدم:

گوشی رو در حالت USB Debugging قرار دهید . کابل رو وصل کنید و Charge Phone رو انتحاب کنید.

برنامه رو پس از دانلود اجرا و بر روی Root کلیک کنید

صبر کنید تا کار برنامه تمام شود.

pesarirooni_ma
02-04-2011, 20:14
Li-Ion battery :باتری از نوع یون لیتیوم می باشد که معمولا برای تامین نیروی لازم در دستگاههای ارتباطی بی سیم مورد استفاده قرار می گیرند . در مقایسه به نسل های قدیمی تر باتری ها یعنی NiCd (نیکل – کادمیوم) و NiMH (نیکل – مولیبدن) ، باتری های Li-Ion وزن سبک تری دارند و علاوه بر این از دوره ماندگاری بیشتری در هر بار شارژ بهره می برند . در باتری ها اصطلاحی وجود دارد که به Memory Effect مشهور است ، که خصوصا در باتری های NiCd به شدت دیده می شد ، به اینصورت که پس از هر بار شارژ ظرفیت باتری به اندازه بسیار کمی کاهش می یافت . به همین دلیل در گوشی های قدیمی که از باتری ها NiCd استفاده می کردند ، بعد از دو یا سه سال عملا نیاز به عوض کردن باتری داشتیم . اما در باتری های Li-Ion این مسئله به طور کامل حل شده است .

Li-Po battery :باتری از نوع پلیمر لیتیوم می باشد که از نظر ظرفیت و ماندگاری بعد از هر بار شارژ ، مشابه باتری ها Li-Ion عمل می کند . این نوع باتری دارای وزن کمتری نسبت به مدلهای دیگر است . اما ویژگی منحصر به فردی که سازندگان گوشی های موبایل را به سمت استفاده از این نوع باتری می کشاند این است که این باتری ها را می توان به هر شکل هندسی که در طراحی مورد نیاز باشد در آورد . این ویژگی باعث از میان رفتن محدودیت های زیادی می گردد که باتری ها مکعب مستطیلی قدیمی تر در طراحی گوشیها ایجاد می کردند .

لیتیوم یون:
1-قابلیت تراکم انرژی بالا
2-ولتاژ عملیاتی بالا
3-اصطلاح memory accumulation در این باتری ها صدق نمیکند. که نتیجه آن همان کاهش سریع عمر باتری میباشد و شامل حال این نوع باتری نیست.
4-طول عمر بالا
5-آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد.
6-وزن کم باتری
7-احتمال بسیار پایین دشارژ شدن

لیتیوم پلیمر:
1-در ساختار باتری خبری از مایع الکترولیت نیست ، در نتیجه چیزی به عنوان نشت در این باتری ها معنی ندارد/
2-قابلیت ساخت در هر شکل و شمایل و سایزی
3-امکان ساخت به عنوان باتری هایی بسیار نازک مانند ، 3.6V ، با ظرفیت 400 میلی آمپر ، که ضخامت آن به چیزی در حدود 0.5 میلی متر میرسد.
4-باتری قابلیت تغییر شکل بالایی دارد و میتوان آنرا حسابی کج و خمیده کرد!(در منبع ذکر شده حداکثر تا 900! _البته واحدی براش ننوشته شده ، شاید 900 درجه!)
5-امکان ایجاد ولتاژ بالا ، چند باتری با استفاده از مایع الکترولیت باید بصورت سری مورد استفاده قرار گیرند تا بتوان ولتاژ بالایی به دست آورد ، در صورتی که در باتری های پلیمری ، تنها در یک سلول آن ، میتوان این ولتاژ بالا رو بدست آورد.
6-در قیاس دو باتری پلیمری و یونی با یک میزان ، باتری پلیمری ظرفیتی معادل دو برابر رقیب خود دارد.

- باطری لیپو نبایستی ضربه بخوره یا مستقیم زیر نور خورشید قرار بگیره، هرکدام از این موارد میتونه باعث اتش گرفتن باطری بشه، اگر باطری
در اثر کرش یا سانحه ضربه خورد بهترین حالت اینه که باطری رو از نظر ظاهری بررسی کنید که باد نکرده باشه و یا پوسته باطری زخم یا سوراخ نشده باشه، اگر باطری زخم یا سوراخ شده باشه امکان اتشسوزی خیلی بیشتر میشه، در اینصورت باطری رو در یک محل امن که در برابر اتش ایمن باشه حداقل برای 1 ساعت نگهداری کنید، اگر باطری واکنشی نشون نداد بدلیل سوراخ شدن پوسته غیر قابل استفاده میشه و باید طبق روش خاص (بعدا راجع بهش توضیح خواهم داد) اونو معدوم کنید، استفاده مجدد از این باطری کاملا خطرناکه و امکان داره در همون شارژ اول باعث اتشسوزی بشه.
-باطری لیپو نباید باد کرده بشه، این بادکردگی ممکنه در اثر کشیدن جریان بیش از حد و یا اورشارژ برای باطری پیش بیاد که اون هم خطر اتشسوزی رو داره.
-محل نگهداری باطری لیپو بایستی حتی المقدور در یک ظرف ضد اتش و عایق جریان الکتریکی باشه مثلا یه قفسه فلزی که روی قسمت فلزیش سنگ و یا سرامیک گذاشته باشه
-بیشترین احتمال خطر اتشسوزی در هنگام شارژ باطری وجود داره، فرض کنید شارژر شما خراب بشه و باطری اورشارژ بشه، برای همین حتما از شارژر مرغوب و با کیفیت استفاده کنید، شارژرتون باید حتما مخصوص باطری لیپو باشه و بتونه تعداد سل هارو بصورت اتوماتیک تشخیص بده، بهیچوجه از شارژر های معمولی برای لیپو استفاده نکنید، قبل از شارژ مطمئن باشید که تنظیمات شارژر رو دقیقا طبق مشخصات باطری تنظیم کردید، محل شارژ هم باید ضد اتش و عایق باشه.
-هیچوقت باطری لیپو رو بعد از استفاده، داخل مدل رها نکنید، همینطور در داخل اتومبیل.
-باطری لیپو برای محیط زیست بسیار مخربه و خطرناک، هیچوقت باطری رو با بفیه زباله های معمولی یکجا دور نریزید.
-اگر به هر دلیلی خواستید باطری رو معدوم کنید اول باید اون رو کاملا تخلیه کنید تا ولتاژ باطری به صفر برسه، بعد یه محلول اب نمک بسیار غلیظ درست کنید و باطری رو به مدت حداقل یک هفته بذارید توی محلول اب نمک و بعد از اون میتونید باطری رو در جاهای مخصوص دفن باطری دفن کنید که البته ما تو ایران همچین چیزی نداریم و یا من ندیدم، اما میتونید بجاش در یک بیابان بی اب و علف زمینو بکنید و باطری رو اونجا دفن کنید.

خب این یعنی چی؟
لیپو بهتره دیگه :31:
ولی.......!
iphone هم لیپو هستش که قدیما آتیش میگرفت الان آتشسوزی نداره ولی هنوزم لیپو داره
galaxy های سامسونگ یون هستند ولی تب های سامسونگ لیپو هستند
نوکیا اکثرا یون هستند ولی n8 لیپو هستش
سونی اریکسونم تااونجایی که دیدم اکثرا مخصوصا سری اکسپریا لیپو هستن

حالا یه چیزی...:13:
پاساژ بودم یکی اومد باطری بخره واسه n79 فروشنده گقت باطری اصلی مثل خودش رو داریم
باطری بهتر از اصلیش رو داریم که اتمیه!!!:18:
حالا کسی میدونه جریان این باطری اتمی واسه موبایل چیه؟
یعنی خیلی بهتر لیپو یا لیتیوم یونه؟
واسه x8 هم هست بخریم؟

HellBrun
02-04-2011, 20:51
استاد عزیز این فایل درایور هست ظاهرا نه روتر!!
از چه نرم افزاری برا روت کردن استفاده کنیم؟

R O O T
02-04-2011, 21:29
سلام .

گوشی رو در حالت USB Debugging قرار دهید . کابل رو وصل کنید و Charge Phone رو انتحاب کنید.

نشد برا من عمليات پشت سر هم انجام ميشه و تموم نميشه قبلا با همين 1.6 روت كرده بودم نميدونم چرا رو 2.1 جواب نميده

Punisher_2008
02-04-2011, 21:49
نشد برا من عمليات پشت سر هم انجام ميشه و تموم نميشه قبلا با همين 1.6 روت كرده بودم نميدونم چرا رو 2.1 جواب نميده
سلام.
میشه دقیقا بگی مشکلش چیه؟ یعنی چی میاد که نمیشه:31:؟ یکمی توضیح بدی شاید بتونم کمکت کنم.

HellBrun
02-04-2011, 21:57
یعنی این 2.1 ما غیر قابل روت شدن؟ یه جا نوشته بود باید به 1.6 روت شده برم و بعد دوباره 2.1 روت شده رو نصب کنم....
هیچ نرم افزاری برای روت کردن 2.1 نیومده؟
کمک کنید قبلا هم گفتم مبتیدم.

R O O T
02-04-2011, 21:59
عمليات روت كردن تموم نميشه تمام مراحل رو اوكي ميده ولي باز از دوباره شروع ميشه

Punisher_2008
02-04-2011, 22:07
عمليات روت كردن تموم نميشه تمام مراحل رو اوكي ميده ولي باز از دوباره شروع ميشه
مطمئنی گوشی روت نیست؟ از طریق root explor یک نگاهی بنداز...
اگه میتونی یک factory reset بزن شاید جواب داد... ولی این روش جواب باید بده..
رست کردی برنامه هات پاک میشه.!

HellBrun
02-04-2011, 22:16
بالاخره روت شد برای تمام دوستانی که از مشکل روت نشدن رنج میبرن!! روت 2.1 x8

جوینده یابنده بود!

AMIRHJ
02-04-2011, 22:25
قیمت این گوشی در حال حاضر چقدر هست؟

قیمت 210-220
بسته به رنگ
قاب یدک در بعضی موارد موجود بوده

این لینک نرم افزارو ندادی پانیشر
نرم افزار همون Flashtool هستش؟!
با ROOTexplore نمیشه مگه!

خب این یعنی چی؟
لیپو بهتره دیگه :31:
ولی.......!
iphone هم لیپو هستش که قدیما آتیش میگرفت الان آتشسوزی نداره ولی هنوزم لیپو داره
galaxy های سامسونگ یون هستند ولی تب های سامسونگ لیپو هستند
نوکیا اکثرا یون هستند ولی n8 لیپو هستش
سونی اریکسونم تااونجایی که دیدم اکثرا مخصوصا سری اکسپریا لیپو هستن

حالا یه چیزی...:13:
پاساژ بودم یکی اومد باطری بخره واسه n79 فروشنده گقت باطری اصلی مثل خودش رو داریم
باطری بهتر از اصلیش رو داریم که اتمیه!!!:18:
حالا کسی میدونه جریان این باطری اتمی واسه موبایل چیه؟
یعنی خیلی بهتر لیپو یا لیتیوم یونه؟
واسه x8 هم هست بخریم؟

لیپو هزینه ساخت بالاتری داره
حریان بالایی میتونه بده
و تکنولوژی جدیدتریه ،بالاخص برای سازندگان گوشی خیلی عالیه چون میتونند در حجمای کم با هر شکلی ،ظرفیت های بالایی داشته باشند

باتری هایی با عنوان ATOMIC تو بازار اومده که ساختارش از لیتیوم نیست از یه ماده دیگه ساختنش که خیلی خیلی بیشتر شارژ رو نگه میداره الان تو بازار هم هست جعبه هم داره و هم یک سال گارانتی معتبر
من اطلاعات دقیقی ندارم
باید ولتاژش هم اندازه ولتاژ گوشی باشه(شرط احتیاط)
جوانب احتیاط رعایت شه که به گوشی آسیب نزنه

Punisher_2008
02-04-2011, 22:43
سلام .

با سلام
دوستان ببخشید اشتباه از من بود لینک اشتباهی درایور رو داده بودم..
لینک رو درست کردم حالا تست کنید ببینید روت میشه یا نه:40:

Punisher_2008
02-04-2011, 22:55
سلام بازم من امدم با یک خبر.
رام رسمی 2.1 فیکس شده توسط behrad GH ورژن 4 با تمامی قابلیت های 2.3 کاملا فیکس شده
تا چند لحظه دیگه دانلود میکنم و خبرشو بهتون میدم.
تصاویر از این رام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع: سایت اندروید فارسی

pesarirooni_ma
02-04-2011, 23:17
رام رسمی 2.1 فیکس شده توسط behrad GH ورژن 4 با تمامی قابلیت های 2.3 کاملا فیکس شده

میشه آدرس این سایت اندروید فارسی رو بزاری
اسمشو زیاد شنیدم
تو گوگل هر چی گشتم نتونستم سایتی با این محتوا و نام پیدا کنم
ممنون میشم

Punisher_2008
03-04-2011, 13:19
میشه آدرس این سایت اندروید فارسی رو بزاری
اسمشو زیاد شنیدم
تو گوگل هر چی گشتم نتونستم سایتی با این محتوا و نام پیدا کنم
ممنون میشم
سلام.
بهت پیام خصوصی کردم .
اینجا اجازه نمیدن که قرار بدم.

Punisher_2008
03-04-2011, 13:24
تصاویر از این رام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.
از دیشب تا حالا روی این رام 2.1 رسمی فیکس شده توسط دوست عزیز behrad GH بودم.
هیچ مشکلی نداره... ( معلوم خوب چون رسمی فقط قابلیت های 2.3 رو بهش اضافه کردن)

اما به نظر من بهترین گزینه همچنان 2.2 foryo هست مشکلاتش همه حل شدن و کاملا فیکس شده هست
برای نصب به امضا من مراجعه کنید و نکاتی که ذکر شده رو با دقت انجام بدین.
سوالی بود در خدمتیم:40:

R O O T
03-04-2011, 15:47
سلام دوستان بالاخره گوشی روت شد . ولی یه مشکلی بعد از دانلود رامی که دوستمون punisher 2008 تو امضاشون گذاشتن و استخراج اون در مسیر گفته شده در منوی xrecovery چیزی پیدا نشد که رستور کنم . بعد فایل زیپ شده رو در همون مسیر گذاشتم و از install custom zip] فایل رو نصب کردم ولی بعد از ریست شدن گوشی در مرحله بالا امدن , همونجا که یه فلش دور علامت اندروید میچرخه اون فلشه گیر میکنه و باید باطری رو در بیارم لطفا کمک کنید

Persival
03-04-2011, 18:35
سلام دوستان بالاخره گوشی روت شد . ولی یه مشکلی بعد از دانلود رامی که دوستمون punisher 2008 تو امضاشون گذاشتن و استخراج اون در مسیر گفته شده در منوی xrecovery چیزی پیدا نشد که رستور کنم . بعد فایل زیپ شده رو در همون مسیر گذاشتم و از install custom zip] فایل رو نصب کردم ولی بعد از ریست شدن گوشی در مرحله بالا امدن , همونجا که یه فلش دور علامت اندروید میچرخه اون فلشه گیر میکنه و باید باطری رو در بیارم لطفا کمک کنید
علیک سلام منم همین مشکلو داشتم بعد رام 2.2 قبلی رو نصبیدم بعدش اینو نصب کردم درست شد :8:ولی باید یکم حوصله هم داشته باشی چون دفعه اول یکم دیر میاد بالا:41:

feryshad
03-04-2011, 18:46
با توجه به شکسته شدن بوت لودر X10 و اینکه احتمالا رو X8 هم جواب بده ، ظاهرا cpu ی X8 رو دارن اورکلاک میکنن ...

خبر خوبیه ...

خوشحال و شادمان باشید ...

Punisher_2008
03-04-2011, 21:02

سلام.
بله این از طریق backup and restor نصب نمیشه باید از install custom نصب کنید.
من این مشکل رو داشتم تو نصب بعضی رام ها . ببین از خود ریکاوری factory reset بزن بعد نصب کن.

R O O T
04-04-2011, 12:22
بالاخره نصب شد فقط ميتونم بگم عالي شده گوشي از اين رو به اونرو شده :31:. دست همه دوستان مخصوصا جناب پانيشر درد نكنه . فقط 2 تا سوال : برا من تو مرورگر فونتهاي فارسيو جدا از هم و بر عكس نشون ميده راهي براي فيكس كردنش هست ؟بعد من هر موقع كليد بك رو ميزنم كلا برميگرده به دسكتاپ موبايل اين رو چيكار كنم . ممنون

Punisher_2008
04-04-2011, 12:49
بالاخره نصب شد فقط ميتونم بگم عالي شده گوشي از اين رو به اونرو شده :31:. دست همه دوستان مخصوصا جناب پانيشر درد نكنه . فقط 2 تا سوال : برا من تو مرورگر فونتهاي فارسيو جدا از هم و بر عكس نشون ميده راهي براي فيكس كردنش هست ؟بعد من هر موقع كليد بك رو ميزنم كلا برميگرده به دسكتاپ موبايل اين رو چيكار كنم . ممنون
سلام...
باید مرورگر فارسی رو خوب ساپورت کنه بعضی عا ساپورت میکنند بعضی ها نمیکنند..
از UC استفاده کن علاوه بر سرعت بالا فارسی رو هم ساپورت میکنه در ضمن ف ی ل ت ر ش ک ن هم خودش داره هر سایتی خواستی باز کن. سرعت دانلودش خیلی بالاست خودش دانلود منجر داره..
در مور BACK والا ما که فرقی نمیبینیم...مثل همون 2.1 هست. داخل فایل منجر که بودم داخل چند تا پوشه که می رفتم یک BACK میزدم بر میگشت به پوشه قبلی ولی داخل برنامه ها دکمه BACK خوب همون خروج عمل میکنه.. در کل مثل 2.1 هست:40:
فایل مربوط به فیلم برداری رو نصب کردین؟ الان فیلم برداریتون کار میکنه؟

در ضمن همگی دوستان توجه کنند
به بخش بازی های اندورید مراجعه کنید بازی های خیلی خفن رو دارم روی X8 تست میکنم و اوجا قرار میدم دانلود کنید.

Farshid9920062006
04-04-2011, 15:30
پانیشر عزیز بنظرم اگه لینک بازی ها رو در 1 تاپیک به نام بازی های قابل اجرا روی x8 می ذاشتید بهتر بود و اینطوری لازم نیست برای هر چیزی کلی بگردی

crazymohamad
04-04-2011, 20:32
سلام پانیشر جان به نظر من دوستمون راست میگن ما تو بخش بازیها یعنی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نمیدونیم تو چه بازی بریم تا بفهمیم مال x8 هستش لطفا یه تاپیک جدا بزنید

راستی بازی brothers in arms 2 هم که جدید اومده ظاهرا رو x8 کار میکنه (ویدئوشم تو یوتیوب هست که با یه سرچ ساده پیدا میکنی) اگگه ممکنه خودتم تست کن نتیجشو بگو. بازی Spider Man Total Mayhem هم هست که اینیکیو مطمئن نیستم کار کنه ولی احتمال داره

راستی آسفالت 6 که میگی اجرا کردی بدون فایل های دیتا بود؟؟؟!!!!

crazymohamad
04-04-2011, 20:45
تو رام 2.2 قبلی که گذاشته بودین (همون که فیلمبرداری و رادیو نداشت) چجوری و از کجا باید app2sd گیر بیاریم و نصب کنیم ( واسه اینکه برنامه ها بره تو مموری)
لطفا راهنمایی کن

maxp30
04-04-2011, 21:03
سلام دوستان
کسی قیمت روز x8 بدون گارانتی رو داره ؟

آخرین قیمتی که داشتم 214 بود. کسی اگه جدیدا گرفته یا قیمت داره بگه لطفا
مرسی :11:

Punisher_2008
04-04-2011, 21:15
سلام پانیشر جان به نظر من دوستمون راست میگن ما تو بخش بازیها یعنی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نمیدونیم تو چه بازی بریم تا بفهمیم مال x8 هستش لطفا یه تاپیک جدا بزنید

راستی بازی brothers in arms 2 هم که جدید اومده ظاهرا رو x8 کار میکنه (ویدئوشم تو یوتیوب هست که با یه سرچ ساده پیدا میکنی) اگگه ممکنه خودتم تست کن نتیجشو بگو. بازی Spider Man Total Mayhem هم هست که اینیکیو مطمئن نیستم کار کنه ولی احتمال داره

راستی آسفالت 6 که میگی اجرا کردی بدون فایل های دیتا بود؟؟؟!!!!

سلام...
باشه.. شما تاپیک بزنید استارتشو بزنید من در حال تست هستم...

این بازی رو اتفاقا دانلود کردم .. بودن فایل sd که کار کرد sd هم دانلود کردم ولیمن کلا با بازی ها gameloft مشکل دارم فایل sd هم وارد میکنم بازم میخواد دانلود کنه با wi-f!!!!
اسفالت داخل 2.3.3 نصب میشد و بدون sd تست کردم.

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

تو رام 2.2 قبلی که گذاشته بودین (همون که فیلمبرداری و رادیو نداشت) چجوری و از کجا باید app2sd گیر بیاریم و نصب کنیم ( واسه اینکه برنامه ها بره تو مموری)
لطفا راهنمایی کن
سلام مججدد..
حقیقتا من خودم این کارو نکردم یکم باهاش ور رفتم نتونستم مشکل پیدا کردم بعد رم 4 گیگ خریدم دیگه دنبالش نرفتم خود 200mb حافظه داخلی داره. کافیه:31:

برای نصب با انجمن اندروید فارسی مراجعه کن

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

سلام دوستان
کسی قیمت روز x8 بدون گارانتی رو داره ؟

آخرین قیمتی که داشتم 214 بود. کسی اگه جدیدا گرفته یا قیمت داره بگه لطفا
مرسی :11:
سلانو
قیمت بین همین 210 تا 230 هست..
منتظر ارزونتر شدن نباش دیگه ارزونتر نمیشه.

Pami
05-04-2011, 14:24
یه والپیپیر جالب دیدم تو اینترنت برای صفحه های HVGA هست ، آوردم براتون :

Punisher_2008
05-04-2011, 21:57
سلام به همگی...
یک خبر خوب..
فکر میکنم میتونید x8 رو با سی پی یو 800mhz داشته باشین..
داخل سایت xda بودم اموزش رو قرار داده بودن هرچی با گوگل ترجمه کردم متوجه نشدم تازه تازه قرار داده بودن صبر کنید به زودی براتون قرار میدم...

منتظر باشد.

AMIRHJ
05-04-2011, 22:59
سلام به همگی...
یک خبر خوب..
فکر میکنم میتونید x8 رو با سی پی یو 800mhz داشته باشین..
داخل سایت xda بودم اموزش رو قرار داده بودن هرچی با گوگل ترجمه کردم متوجه نشدم تازه تازه قرار داده بودن صبر کنید به زودی براتون قرار میدم...

منتظر باشد.

این فکر میکنم مربوط به اورکلاک کردنه سی پی یو هستش
و فکر میکنم ناشی از اینه که SE اجازه -- کردن رام هاشو تو سری اکسپریا داده!!!

Punisher_2008
06-04-2011, 00:15
این فکر میکنم مربوط به اورکلاک کردنه سی پی یو هستش
و فکر میکنم ناشی از اینه که SE اجازه -- کردن رام هاشو تو سری اکسپریا داده!!!
بله درسته..
اون برای سری جدید اکسپریا هست فکر نکنم شامل اینا بشه...
اخه چند وقت پیش bootloader x10mini رو شکسته بودن واسه همین پیشبینی میشه مال x8 هم بشه احتمال 99% شده...

حالا به زودی جزئیات بیشتر رو در اختیارتون میزارم

Punisher_2008
06-04-2011, 12:38
سلام..
چند تا bchmark از cpu اورکلاک شده x8 که اورکلاک شده براتون قرار میدم... به زودی اموزش رو قرار میدم.. فرکانس ها بین 748 تا تا 768 هست هنوز کسی 800 نکرده..
منتظر باشید.

اینم مقایسه قبل و بعد از اورکلاک :

[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BEHZAD2007
06-04-2011, 16:49
سلام دوستان امروز قیمت گرفتم مشکی 240 سفید 230 یه جا بود سفیدشو 200 میگفت ولی تو ویترین بود به نظرتون ارزش داره بخرمش

AMIRHJ
06-04-2011, 17:11
گویا آپدیتر جدیدی برای X8 از طرف SE ارائه شد

Update_Service_Setup-2.11.4.11

solo8
06-04-2011, 17:20
سلام..
چند تا bchmark از cpu اورکلاک شده x8 که اورکلاک شده براتون قرار میدم... به زودی اموزش رو قرار میدم.. فرکانس ها بین 748 تا تا 768 هست هنوز کسی 800 نکرده..
منتظر باشید.
اینم مقایسه قبل و بعد از اورکلاک :

سلام داداش

من یه آموزش تو XDA پیدا کردم.فک کنم منظورت همونیه که با نرم افزار انجام میشه.

من خوندم چیز خاصی نداشت.میگه ما نمیتونیم کرنل های خودمون رو واسه X8 بسازیم ولی چون X10 میشه پس امیدواریم که بزودی X8 هم بشه.و یه سری چیز میز دیگه.بعدشم نحوه ی کار با نرم افزار که خیلی هم ساده هست رو میذاره!

اگه میشه لینکشو بده یه نگاهی بندازم.

با تشکر...

R O O T
06-04-2011, 18:32
سلام دوستان در رام 2.2 وقتي كليد وسط رو ميزنيم 2 تا گزينه مياد من زدم luncher pro براي هميشه حالا راهي هست بشه adw luncher رو بياريم

Punisher_2008
06-04-2011, 20:53
سلام دوستان در رام 2.2 وقتي كليد وسط رو ميزنيم 2 تا گزينه مياد من زدم luncher pro براي هميشه حالا راهي هست بشه adw luncher رو بياريم
سلام..
خیلی واضح هست که...
هر کدوم رو که میخوای تیکشو رو بزند بعد پایین یک گزینه هست که تیک اونم بزنی به صورت پیش فرض و همیشگی قرار میگیره.

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

گویا آپدیتر جدیدی برای X8 از طرف SE ارائه شد

سلام...

یعنی ورژن جدید داده؟

Punisher_2008
06-04-2011, 21:06
سلام داداش

من یه آموزش تو XDA پیدا کردم.فک کنم منظورت همونیه که با نرم افزار انجام میشه.

من خوندم چیز خاصی نداشت.میگه ما نمیتونیم کرنل های خودمون رو واسه X8 بسازیم ولی چون X10 میشه پس امیدواریم که بزودی X8 هم بشه.و یه سری چیز میز دیگه.بعدشم نحوه ی کار با نرم افزار که خیلی هم ساده هست رو میذاره!

اگه میشه لینکشو بده یه نگاهی بندازم.

با تشکر...

mohammad450
06-04-2011, 21:18
ببخشید دوستان من وقتی میخوام بازی های حجم زیاد بریزم مشکل کمبود جا دارم....چطوری میتونم بازیارو تو مموری نصب کنم؟رمم 2گیگه...به چه ابزاری نیازه

p30worldtizhosh
06-04-2011, 21:22
قیمتش الان چنده ؟؟

R O O T
06-04-2011, 22:17
سلام..
خیلی واضح هست که...
هر کدوم رو که میخوای تیکشو رو بزند بعد پایین یک گزینه هست که تیک اونم بزنی به صورت پیش فرض و همیشگی قرار میگیره.

خب من هم تيك پيش فرض و هميشگيو زدم الان نميدونم چجور بايد برش دارم

AMIRHJ
06-04-2011, 22:58
سلام...

یعنی ورژن جدید داده؟
سلام علیکم
من انجام ندادم
اما ورژن جدید رام نیست ،آپدیتی از 2.1 هستش
آپدیت کلی فکر میکنم واسه نرم افزاراست و یه بهبود کلی
امیدواریم یکی از دوستان DL کنه ونتایج بدست اومده رو بگه

ببخشید دوستان من وقتی میخوام بازی های حجم زیاد بریزم مشکل کمبود جا دارم....چطوری میتونم بازیارو تو مموری نصب کنم؟رمم 2گیگه...به چه ابزاری نیازه

رام 2.1 هرچی نرم افزار و گیم باشه رو رو رم داخلی گوشی نصب میکنه
مستلزم نصب بازی روی رم خارجی ارتقا رام به 2.2 و بالاتره
برای اینکارم به امضا پانیشر عزیز مراجعه کن

قیمتش الان چنده ؟؟
حوالی 210-220
بسته به رنگ
قاب یدک در بعضی موارد موجود

سلام دوستان امروز قیمت گرفتم مشکی 240 سفید 230 یه جا بود سفیدشو 200 میگفت ولی تو ویترین بود به نظرتون ارزش داره بخرمش
قیمت بالاست
دوستان 214 قیمت داشتند
اندکی صبوری کن
ابتدای سال همونطور که یکی از دوستان گفت
گمرک بسته بوده و گوشی تا حدودی کم میشه
صبر کنید 1-2 هفته ارزانتر میشه!!!

Punisher_2008
06-04-2011, 23:17
خب من هم تيك پيش فرض و هميشگيو زدم الان نميدونم چجور بايد برش دارم
سلام
settings>application>manage applications>all

حالا روی luchncher که پیش فرض کردی برو بعد بیا پاییم claer defults ...
به همین راحتی.:40::40:

Punisher_2008
06-04-2011, 23:36
رام 2.1 هرچی نرم افزار و گیم باشه رو رو رم داخلی گوشی نصب میکنه
مستلزم نصب بازی روی رم خارجی ارتقا رام به 2.2 و بالاتره
برای اینکارم به امضا پانیشر عزیز مراجعه کن

!!

سلام..
روی 2.1 هم میشه.. ولی فایل ها رو کامل انتقال نمیده یک مقدارش میمونه..

ولی پیشنهاد میکنم به 2.2 برین اخه هیچ مشکلی نداره... تازه بازدهی سخت افزارتون خیلی بیشتر هم میشه..

برای انتقال از اموزش زیر استفاده کن
:

بازم پیشنهاد میکنم رام 2.2 نصب کنی یک سری به امضام بزن.

راستی AMIRHJ جان از اون لینکی که در مورد اورکلاک بود چیزی سر در اوردی؟ اخه خودشون ظاهرا اورکلاک کردند.
خودت الان از کدوم رام استفاده میکنی؟

mohammad450
07-04-2011, 08:55
لینک دانلود رامforyo فی......ره لینک جدید هست بزارید استفاده کنیم؟
ببخشید یه سوال بعضی جاها نوشته از طریقxrecovery یه چیزی شبیه این باید نصب کرد این نرم افزاره؟
راستی مثل اینکه باید رم 4گیگ بخرم فرقی نداره که چه مارکی بخرم؟

Punisher_2008
07-04-2011, 11:25
ببخشید یه سوال بعضی جاها نوشته از طریقxrecovery یه چیزی شبیه این باید نصب کرد این نرم افزاره؟
سلام...
لینک های من نیست...
هر کاری هم که یک جایی دیگه اپلود کنم نمیشه.. با اینکه اینترنت --- دارم ولی بازم به دلیل حجم زیادش اپلود نیمیشه..
واسه من که هیچ سایتی ف ی ل ت ر نیست:31:

سوالی دوم رو متوجه نشدم...

من خودم رم 4 گیگ جدیدا خریدم . سعی کن مارک های معروف بخری... یعنی اشغال نخر.

mohammad450
07-04-2011, 12:33
2.2 Foryo تو سایت اندروید فارسی هست با حجم 112 مگابایت لینکشم سالمه.......میخواستم ببینم همینه تا دانلود کنم؟

Farshid9920062006
07-04-2011, 13:18
طبق این لینک
توی قسمت special features حداکثر فرکانسی که پردازنده x8 میتونه داشته باشه انگاری که 800 مگاهرتز هست
و با توجه به این که پردازنده گوشی samsung galaxy pro و samsung galaxy ace و چند تا گوشی دیگه از سامسونگ هم از همین نوع هست و فرکانسشون 800 مگاهرتز هست
گمونم بتونیم امید داشته باشیم تا این مقدار رو بدون خطر اور کنیم

Punisher_2008
07-04-2011, 15:12
طبق این لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوی قسمت special features حداکثر فرکانسی که پردازنده x8 میتونه داشته باشه انگاری که 800 مگاهرتز هست
و با توجه به این که پردازنده گوشی samsung galaxy pro و samsung galaxy ace و چند تا گوشی دیگه از سامسونگ هم از همین نوع هست و فرکانسشون 800 مگاهرتز هست
گمونم بتونیم امید داشته باشیم تا این مقدار رو بدون خطر اور کنیم
سلام...
در حال حاظر تا 768mb اورکلاک کردن.
ولی هنوز دارن تست میکنند فعلا کسی اورکلاک نکنه
به زودی خبرشو قرار میدم.

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

2.2 Foryo تو سایت اندروید فارسی هست با حجم 112 مگابایت لینکشم سالمه.......میخواستم ببینم همینه تا دانلود کنم؟
سلام.
لینک من هم از همونجاست...
شما احتمالا folyo رفتین و foryo...

Farshid9920062006
07-04-2011, 16:54
من اور کردم به 710 اما انگار زیاد تو این فرکانس پایدار نیست
اما اموزش اور کردن که از فوروم xda-developers هست اصلش
1- اینکه گوشی تون باید روت شده باشه.
2-مسیر system/ رو از r/o به r/w تبدیل کنید(با استفاده از 1فایل منیجر مثل روت اکسپلورر).
3-فایلی رو که لینکش رو میدم دانلود و آنزیپ کنید و فایلی رو که داخلش هست رو توی مسیر زیر کپی کنید
مسیر:/system/lib/modules
4-به این مسیر:/system/etc/ برید و فایل hw_config.sh رو پیدا کنید و اون رو به این صورتی که میگم ویرایش کنید
این فایل رو در text editor باز کنید به اول این فایل این نوشته ها رو با رعایت کامل فاصله ها وارد کنید و فایل رو save
کنید گوشی رو ریبوت کنید و حالا گوشیتون اور شده.

4-به جای AB باید این اعدادی رو که مینویسم و هر کدوم برای 1 فرکانس خاص هست بنویسید
20 برای 614 مگاهرتز
21 برای 634 مگاهرتز
22 برای 653 مگاهرتز
23 برای 672 مگاهرتز
24 برای 691 مگاهرتز
25 برای 710 مگاهرتز
26 برای 730 مگاهرتز
27 برای 749 مگاهرتز
بنده برای بار اول 710 مگاهرتز ر وامتحان کردم که گوشی به شدت ناپایدار شد و حالا در گیر restore کردن رام گوشی هستم و به دوستانی که میخوان اور کنن پیشنهاد میکنم پله پله برن بالا تا دچار مشکل بنده (ناپایداری شدید گوشی )
نشن.
لینک فایل برای دانلود

m-355
07-04-2011, 16:56
سلام میشه بگین چه جوری میتونم سیستم عامل x8 رو ارتقا بدم اگه میشه کاملا در حد ابتدایی توضیح بدین

Farshid9920062006
07-04-2011, 17:01
1 توضیح راجبه این عددهایی که به جای AB وارد میکنیم هم بدم
این عدد ها در مبنای16 هستند و وقتی اونها رو به مبنای 10 ببریم و ضرب در 19.2 کنیم.(که گمون کنم ضریب فرکانس ورودی به پردازنده هست) فرکانس پردازنده بدست می اد
مثلا
24 مساوی هست با36 در مبتای 10 که ضرب در 19.2 میشه 691.2 که این فرکانس پردازنده میشه

mr_khodaei2008
07-04-2011, 17:17
سلام

دوستان چطوري ميشه بفهمي ورژن گوشي چنده ؟ اخرين ورژن اومده برا اين گوشي چيه ؟

Farshid9920062006
07-04-2011, 17:49
سلام

دوستان چطوري ميشه بفهمي ورژن گوشي چنده ؟ اخرين ورژن اومده برا اين گوشي چيه ؟

باید به این قسمت برید
setting>about
تمام مشخصات گوشی اینجا هست
برای جدید ترین ورژن رسمی به این ادرس که دوستمون amirhj دادن مراجعه کنید

رام غیر رسمی هم که الا ماشاا.. فراوون هست که بهترین رام غیر رسمی موجود (از رسمی ها هم بهتره) میتونید توی
امضای دوستمون punisher-2008 تو چند تا پست بالاتر ببینید

Farshid9920062006
07-04-2011, 18:05
سلام
من گوشی رو به 634 اور کردم گوشی پایداره اما به نظرم حتی کند تر هم شده البته شاید از رامی که استفاده میکنم هم باشه
(CM Floyo v0.15 2.2.1) دوستان اگه میتونید تست کنید و نتیجه رو با اسم رام مورد استفادتون بگید
فقط قبل از اور کردن مطمئن بشید که فایل های رامتون رو داید و اگه ندارید با xrecovery بک آپ بگیرید
از فایل hw_config.sh هم 1 نسخه نگه دارید تا در صورتی که خواستید اور رو به حالت اول برگردونید این فایل رو توی مسیرش کپی کنید

mohandes_2009
07-04-2011, 19:22
سلام
بچه ها تو نصب بازیهای با گرافیک بالا مشکل دارم
فوتبال رو که هم.apk و هم data file داره دانلود کردم
دقیقا مسیری که باید فایلها کپی شه کجان تا بازی اجرا شه؟؟؟
ممنون

HellBrun
07-04-2011, 19:31
پانیشر عزیز این رامی که تو امضاتون هست بعد از نصبش تو بخش اولیه و روی مارک سیانوژن هنگ میمونه.
چکار کنیم؟

pesarirooni_ma
07-04-2011, 20:17
سلام دوستان
یه مدت نبودم
ولی دست پر اومدم یعنی بلاخره x8 گرفتم
علاالدین طبقه 5 گرفتم 211 ازاین کمتر هیچ جا قیمت نمیدادن!
ولی ردیفه ردیفه همه چیش خوب کارمیکنه
اندروید2.1 کاملا فارسی هستش
واسه نصب نرم افزار و اینچیزا هم تا حالا که هیچ مشکلی نداشته
اینترنتشم هم وایرلس هم ایرانسل لامشکله

فقط در پشتش قیژ قیژ میکنه!!!:46:

مگه سایت youTube ف ی ل ترنیست پس چجوریه که این نرم افزار رو گوشی راحت همشو باز و پخش میکنه؟؟ !!!

AMIRHJ
07-04-2011, 20:42
راستی AMIRHJ جان از اون لینکی که در مورد اورکلاک بود چیزی سر در اوردی؟ اخه خودشون ظاهرا اورکلاک کردند.
خودت الان از کدوم رام استفاده میکنی؟

من رام 2.1 هنوز استفاده میکنم پانیشر جان

دیشب تازه رام امضای شما رو DL کردم والن منتظرم یه رم 8 بیاد دستم و شروع کنم
لینکو نخوندم اما به نظرم
فکر نمکیکنم زیاد بتونن اورکلاکش کنن به لحاظ پایداری و احتمال آسیب دیدن به علت بالا رفتن دما و..
و به نظرمم تو شرایط عادی نه توصیه بشه نه مفید باشه،مگه شرایط خاص و برای تست (نظر شخصیمه)

من این لینکارو از لینک پانیشر در اوردم
از پانیشرم میخوام اینارم به اون لینک اضافه کنه
HOTfile ف ی ل تر نیست

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][/URL

کسی از آپدیتر جدید استفاده نکرد!!!؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Punisher_2008
07-04-2011, 21:35
دوستان...
فعلا اورکلاک نکنید...
در مرحله تست و امایش هنوز کامل نیست.....
رام 2.2 foryo یا همون cm mini استفاده کن خیلی پایداریش بیشتر از folyo هست..
ولی خودم اورکلاک رو تست میکنم...
ولی به دوستان توصیه میکنم فعلا زیاد ور نرید در حال ازمایش و تست هستند..

Punisher_2008
08-04-2011, 00:03
سلام
من گوشی رو به 634 اور کردم گوشی پایداره اما به نظرم حتی کند تر هم شده البته شاید از رامی که استفاده میکنم هم باشه
(CM Floyo v0.15 2.2.1) دوستان اگه میتونید تست کنید و نتیجه رو با اسم رام مورد استفادتون بگید
فقط قبل از اور کردن مطمئن بشید که فایل های رامتون رو داید و اگه ندارید با xrecovery بک آپ بگیرید
از فایل hw_config.sh هم 1 نسخه نگه دارید تا در صورتی که خواستید اور رو به حالت اول برگردونید این فایل رو توی مسیرش کپی کنید
سلام...
رام 2.2 froyo یا همون mini cm ورژن جدیدش رو نصب کن به امضا من مراجعه کن...
خیلی پایداریش بیشتر از floyo هست...
هنگ اصلا نداشتم تا حالا.
در کل از folyo خیلی بالاتره..

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

من اور کردم به 710 اما انگار زیاد تو این فرکانس پایدار نیست
اما اموزش اور کردن که از فوروم xda-developers هست اصلش
1- اینکه گوشی تون باید روت شده باشه.
2-مسیر system/ رو از r/o به r/w تبدیل کنید(با استفاده از 1فایل منیجر مثل روت اکسپلورر).
3-فایلی رو که لینکش رو میدم دانلود و آنزیپ کنید و فایلی رو که داخلش هست رو توی مسیر زیر کپی کنید
مسیر:/system/lib/modules
4-به این مسیر:/system/etc/ برید و فایل hw_config.sh رو پیدا کنید و اون رو به این صورتی که میگم ویرایش کنید
این فایل رو در text editor باز کنید به اول این فایل این نوشته ها رو با رعایت کامل فاصله ها وارد کنید و فایل رو save
کنید گوشی رو ریبوت کنید و حالا گوشیتون اور شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4-به جای AB باید این اعدادی رو که مینویسم و هر کدوم برای 1 فرکانس خاص هست بنویسید
20 برای 614 مگاهرتز
21 برای 634 مگاهرتز
22 برای 653 مگاهرتز
23 برای 672 مگاهرتز
24 برای 691 مگاهرتز
25 برای 710 مگاهرتز
26 برای 730 مگاهرتز
27 برای 749 مگاهرتز
بنده برای بار اول 710 مگاهرتز ر وامتحان کردم که گوشی به شدت ناپایدار شد و حالا در گیر restore کردن رام گوشی هستم و به دوستانی که میخوان اور کنن پیشنهاد میکنم پله پله برن بالا تا دچار مشکل بنده (ناپایداری شدید گوشی )
نشن.
لینک فایل برای دانلود

سلام...
اول تشکر میکنم از دوست عزیز...
همانطور که گفتم این روش در مرحله فوق العاده اولیه هست و کمی مشکل داره و هنوز دارند روش تست میکنند
لینک فایلی که برای دانلود قرار دادین ورژن 2 هست
ورژن 3 هم عرضه شد .گفتم که دارن روش کار میکنند به سرعت داره اپدیت میشه مثل دوال تاچ....
لینک ورژن 3:

حتما یک backup بگیرین.

راستی Farshid9920062006 جان من هرچی از روی اموزشی که قرار دادی مرم به مشکل بر میخورم ...
بعد از انجام اون کار ها رستارت که کردم منویسه سونی اریکسون باز رستارت...
من کمترین اورکلاک رو کردم.... عدد 20...
چند عدد دیگه رو هم ازمایش کردم..
روی رام 2.1 هم تست کردم بازم همینطور بود...
اون دستورات رو باید در خط اول بنویسم؟ یعنی بالاترین نوشته رو بیارم یک خط پایین و بالای اون بنویسم؟
میشه دقیقا راهنمایی کنی یا یک اسکرین شات بزاری یک دنیا ممنون میشم ....
ورژن 3 هم قرار دادم خواستی تست کن.

attractive_girl
08-04-2011, 00:22
سلام، من تازه این گوشی رو خریدم
چجوری میشه برنامه روش ریخت؟
فارسی ساز میخواستم بریزم روش ، برنامه اش رو دانلود کردم نمیدونم کجا بریزم .توی کدوم فولدر بریزم و اصلا کجای گوشی باید برم برای نصبش
+
چه برنامه های دیگه ای خوبه ؟ لینک معرفی کنین
اعصابم خورد شده نمیتونم درست حسابی باهاش کار کنم

mohandes_2009
08-04-2011, 10:38
سلام
در پشت گوشی منم قیژ قیژ میکنه که خیلی رو اعصابه
برای پارتیشن بندی برنامه mini tools partition که گرفتم ایزو هست
بعد از اکسترکت فایل اجرایی نداره
باید چیکار کرد
اساتید راهنمایی کنن
میخوام 2.2 بریزم روش

pesarirooni_ma
08-04-2011, 11:16
روت کردن xperia x8 2.1 بدون نیاز به بازگشت به 1.6
سلام به همه دوستان
روت کردن گوشی x8 که الان اکثرا برای همه اندروید 2.1 است کار پیچیده ایه که در روش های معمول باید گوشی رو به 1.6 فلش بزنید و بعد از اون روت کنید و دوباره به همون 2.1 خودتون فلش بزنید که باید هر دو فایل فلش 1.6 و 2.1 رو داشته باشید و الی آخر...کلا پروسه پر دردسریه

ولییییییییی....:5:من اینجا یک روشی رو براتون میزارم که هیچ کدوم از دردسر های روش های فوق رو نداره
و فوق العاده آسون و کاربردیه
و کاملا تست شده و بدون مشکل است
رو گوشیه خودم تست شده و جواب داده

ابتدا در گوشی خود "USB Deb***ing Mode" را فعال نمایید.برای این کار در گوشی به مسیر "SETTING>APPLICATION SETTING>DEVELOMPNET" بروید و تیک "USB Deb***ing Mode" را فعال کنید .
برای روت کردن فایل زیر را دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید1- ابتدا باید نرم افزار pc companion که معمولا در داخل مموری کارت همراه گوشیتون هستش رو نصب کنید که وقتی برای اولین بار گوشی رو به کامپیوتر وصل کردید ازتون اجازه نصب میخواد
توجه: حتما باید PC Companion رو نصب کنید که گوشی توسط کامپیوتر شناسایی بشه (از روش فوق درایور گوشی هم نصب میشه)
2- سپس گوشی خود را جدا نمایید و Root x8 را از حالت فشرده خارج کنید .
فایل "*****OneClick.exe" را اجرا کنید .
کلید "Root" را کیک نمایید .
وقتی پیغام "waiting for device" را مشاهده کردید گوشی را وصل کنید .
بعد از چند لحظه برنامه پیغام می دهد که گوشی روت شد !!!
توجه : اگر برنامه در "LOOP" افتاد یک بار "USB Deb***ing Mode" را در هنگامی که گوشی وصل است خاموش و روشن کنید.
این برنامه هر دو بیلد نامبر آندروید 2.1 را روت میکند.
توجه: قبل از اجرای مرحله 2 بهتره آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید چون در بعضی مواقع ممکنه گیر بده

تمام
به همین سادگی به همین خوشمزگی:31:

بنا به درخواست دوستان آموزش نصب xrecovery رو اینجا قرار می دهیم!
کار خیلی ساده ست مراحل رو به ترتیب برید مثل بالایی خیلی راحته

نصب xrecovery روی xperia x8

1- ابتدا فایل زیر را بدانلودید :31: (یا همون دانلود کنید خودمون)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- خب دانلودیدید؟.....خوبه...حالا اکسترکت کنید و 3تا فایلی که بهتون میده رو به گوشیتون منتقل کنید

3-توسط نرم افزار Root Explorer هر سه رو به System/bin (در حافظه اصلی گوشی) انتقال بدید.(در این حالت باید روت اکسپلورر در حالت mount r/w قرار داشته باشه)

4- حالا گوشیتونو خاموش روشن کنید و وقتی نوشته سونی اریکسون اومد مرتب دکمه بک (back) بزنید تا وارد منوی ریکاوری بشید

5- مرحله 5 نداریم فعلا تموم کردیم :8:

تبصره: به جای فایلی که در مرحله 1 قرار دادم میتونید از فایل زیر هم استفاده کنید

R O O T
08-04-2011, 11:22
سلام، من تازه این گوشی رو خریدم
چجوری میشه برنامه روش ریخت؟
فارسی ساز میخواستم بریزم روش ، برنامه اش رو دانلود کردم نمیدونم کجا بریزم .توی کدوم فولدر بریزم و اصلا کجای گوشی باید برم برای نصبش
+
چه برنامه های دیگه ای خوبه ؟ لینک معرفی کنین
اعصابم خورد شده نمیتونم درست حسابی باهاش کار کنم

براي نصب برنامه اين اموزش از دوستمون AMIRHJ رو ميذارم :46:

من یه پی سی سوئیت که مخصوص آندروید دارم و به اون روش برنامه هام و نصب میکنم
البته بعد نصب لیندا فایل منیجر و کلا منیجر های دیگه روی گوشی کار راحت میشه و میریزی تو رم گوشیو و با اون فایل منیجر نصبش میکنی

این پی سی سوئیت چینیه

البته زبون انگلیش داره

این لینک دانلود آخرین ورژنشه

HTML کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکم با هاش کار کنی لمش میا دستت

اول که باز میکنی زبونش چینیه

آیکونش میاد کنار ساعت راست کلیک کن راحت میتونی زبونشو انگلیسی کنی
همیشه باید به روز باشه و الا کار نمیکنه

بعدم هر کاری برات میکنه

تم والپیپر برنامه وهر چی بخواه و فکرشو کنی داره و ...سلام حتما گوشي شما اندرويد 1.6 هست براي فارسي كردن بايد به نسخه 2.1 اپديت كنيد .

براي اپديت راهاي مختلفي هست بهترين راه استفاده از اپديتر هست كه جديدترين ورژنش رو از اينجا ميتونيد بگيريد البته اگه اينترنت پر سرعت داريد اين راه بهترينه چون 120 مگ رو بايد دانلود كنه :20:. يك راه ديگه هم از طريق xrecovery كه كمي دردسر داره

applanet با اين برنامه ميتونيد برنامه هاي پولي ماركت رو به صورت رايگان دريافت كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدuc browser يه مرورگره با ساپورت زبان فارسي كه فيل تر شكن هم هست :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدlinda file manager اول با استفاده از برنامه اي كه در بالا قرار داده شد نصبش كنيد بعد ديگه نيازي به اون برنامه نداريد با همين ميتونيد رو گوشيتون برنامه نصب كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدmeridian يه پلير خوب من كه از همين استفاده ميكنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرنامه هاي زيادي براي اندرويد موجوده كه ميتونيد از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دريافت كنيد :20:

موفق باشيد :10:

HellBrun
08-04-2011, 11:26
جواب ما رو کسی نداد!!!!؟؟؟
اخرین رام رو باید از طریق اپدیت زیپ تو ایکس ریکاوری نصبید
نصب میشه اما رو سیانوژن هنگ می مونه!!...
چکار کنیم؟

R O O T
08-04-2011, 11:34
جواب ما رو کسی نداد!!!!؟؟؟
اخرین رام رو باید از طریق اپدیت زیپ تو ایکس ریکاوری نصبید
نصب میشه اما رو سیانوژن هنگ می مونه!!...
چکار کنیم؟

از طريق xrecovery يه فكتوري ريست بزن بعد رام رو نصب كن

mohammad450
08-04-2011, 12:58
floyo-0.15را به یه زوری دانلود کردم......حالا چطوری باید نصبش کنم.....
xrecoveryچیه؟کجاست؟

Punisher_2008
08-04-2011, 13:03
floyo-0.15را به یه زوری دانلود کردم......حالا چطوری باید نصبش کنم.....
xrecoveryچیه؟کجاست؟
سلام ..
دوست عزیز رام foryo از folyo خیلی بهتر هست...
به خصوص از لحاظ پایداری و همینطور کاملا فیکس شده هست...
لطفا به امضا من مراجعه کن.

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

براي نصب برنامه اين اموزش از دوستمون AMIRHJ رو ميذارم :46:

سلام حتما گوشي شما اندرويد 1.6 هست براي فارسي كردن بايد به نسخه 2.1 اپديت كنيد .

براي اپديت راهاي مختلفي هست بهترين راه استفاده از اپديتر هست كه جديدترين ورژنش رو از اينجا ميتونيد بگيريد البته اگه اينترنت پر سرعت داريد اين راه بهترينه چون 120 مگ رو بايد دانلود كنه :20:. يك راه ديگه هم از طريق xrecovery كه كمي دردسر داره

applanet با اين برنامه ميتونيد برنامه هاي پولي ماركت رو به صورت رايگان دريافت كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدuc browser يه مرورگره با ساپورت زبان فارسي كه فيل تر شكن هم هست :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدlinda file manager اول با استفاده از برنامه اي كه در بالا قرار داده شد نصبش كنيد بعد ديگه نيازي به اون برنامه نداريد با همين ميتونيد رو گوشيتون برنامه نصب كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدmeridian يه پلير خوب من كه از همين استفاده ميكنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرنامه هاي زيادي براي اندرويد موجوده كه ميتونيد از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دريافت كنيد :20:

موفق باشيد :10:

سلام...
اول تشکر میکنم از دوست عزیزم که راهنمایی کردن...
اول سعی کن به اخرین ورژن رسمی اپدیت کنی بعد رام کاستوم نصب کن ...
برای نصب امضا من مراجعه کنید ... لطفا.
دوستان برای نحوه نصب رام کاستوم و دانلود به امضا من مراجعه کنید بهترین رام رو اونجا قرار میدم...

attractive_girl
08-04-2011, 13:07
کامپیوترم نمیشناسه گوشی رو
برنامه ی pc companion رو هم نصب کردم و آپدیتش کردم
اینجا توقف میکنه :

+

از این روش که pesarirooni_ma گفته میتونم بوت کنم ؟:

روت کردن xperia x8 2.1 بدون نیاز به بازگشت به 1.6

pesarirooni_ma
08-04-2011, 13:50
اینجا توقف میکنه :

+

شما تا همین مرحله که رفتی خوبه برای روت کردن اجباری به آپدیت کردن pc companion نیست میتونی روشی رو گفتم از مرحله 2 ادامه بدی

اگه جواب نگرفتی بگو برات درایور رو بزارم

AMIRHJ
08-04-2011, 13:54
سلام...
اول تشکر میکنم از دوست عزیزم که راهنمایی کردن...
اول سعی کن به اخرین ورژن رسمی اپدیت کنی بعد رام کاستوم نصب کن ...
برای نصب امضا من مراجعه کنید ... لطفا.
دوستان برای نحوه نصب رام کاستوم و دانلود به امضا من مراجعه کنید بهترین رام رو اونجا قرار میدم...

سلام علیکم
پانیشر جان اینک لینک

رو به لینک رام امضات اضافه کن
تا دوستان با مشکل ف ی ل ت ر مواجه نشند و با خیال راحت دانلود کنند..

اینجا توقف میکنه :

شما ابتدا همونطور که پانیشر جان گفت گوشیو به آخرین رام رسمی آپدیت کن
بعدا به فکر روت کردن و مابقی مسائل برید

این عکسی که من دیدم
فکر میکنم شما داری از خودpc companion برای آپدیت 'گوشی استفاده میکنی !!!l
شما اول آپدیتر که حجمی حدود 36 مگ داره رو از لینکی که جناب جواد در بالا بهتون ارائه داد دانلود کنید بعد مابقیه داستان
pc companion آپدیتش مهم نیست الان
آپدیترو دانلود کنید

اگرم که دانلوود کردید

گوشی به طور عادی با pc companion ارتباط برقرار میکنه!!؟؟

برای آپدیتر
قبل اتصال گوشی
باطریو یه بار در بیارید
بعد جا بزنید
و دکمه بک را نگه دارید
بعد متصل کنید..

pesarirooni_ma
08-04-2011, 14:30
اینجا توقف میکنه :

دوست عزیز شما برای روت کردن نیازی به آپدیت کردن pc companion نداری
شما میتونی آموزشی رو که گفتم از مرحله2 ادامه بدی
مهم درایور گوشیه که با توجه به عکسی که گذاشتی قبلا نصب شده

mohammad450
08-04-2011, 14:33
ببخشد دوستان من چطوری این 3تا فیل xrecoveryرو به system/bin انتقال بدم؟
باastro که نشد......چون 3تا فیل رو که کپی میکنم وقتی میرم توsystemگزینهpaste غیر فعال میشه
راهنماییم کنین چطوری این ارو انتقال بدم....ممنون

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

باastro که نشد......چون 3تا فیل رو که کپی میکنم وقتی میرم توsystemگزینهpaste غیر فعال میشه

R O O T
08-04-2011, 14:36

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

بايد با superoneclick گوشيو روت كني تا اجازه بده فايلها رو در سيستم كپي كني

mohandes_2009
08-04-2011, 14:38
کسی میتونه برنامه mini tools partition رو بزاره
؟

pesarirooni_ma
08-04-2011, 14:58

شما اول به روشی که گفتم گوشیتو روت کن
بعد با استفاده از Root explorer سه فایل مورد نظرت رو کپی کن دقت کن که هنگام past کردن باید root explorer رو در حالت R/w قرار بدی (بعد از روت کردن در root explorer بالای صفحه یک گذینه میاد که میتونی از اونجا حالت r/w رو فعال کنی)

mohammad450
08-04-2011, 15:22
شما اول به روشی که گفتم گوشیتو روت کن
بعد با استفاده از Root explorer سه فایل مورد نظرت رو کپی کن دقت کن که هنگام past کردن باید root explorer رو در حالت R/w قرار بدی (بعد از روت کردن در root explorer بالای صفحه یک گذینه میاد که میتونی از اونجا حالت r/w رو فعال کنی)

مرسی ممنون.............:8:شد....کارت درسته.........................یعنی حالا میتونم حتی( تم )هم نصب کنم درسته:11::11::11::11:

Punisher_2008
08-04-2011, 16:08
سلام علیکم
پانیشر جان اینک لینک

رو به لینک رام امضات اضافه کن
تا دوستان با مشکل ف ی ل ت ر مواجه نشند و با خیال راحت دانلود کنند..

شما ابتدا همونطور که پانیشر جان گفت گوشیو به آخرین رام رسمی آپدیت کن
بعدا به فکر روت کردن و مابقی مسائل برید

این عکسی که من دیدم
فکر میکنم شما داری از خودpc companion برای آپدیت 'گوشی استفاده میکنی !!!l
شما اول آپدیتر که حجمی حدود 36 مگ داره رو از لینکی که جناب جواد در بالا بهتون ارائه داد دانلود کنید بعد مابقیه داستان
pc companion آپدیتش مهم نیست الان
آپدیترو دانلود کنید

اگرم که دانلوود کردید

گوشی به طور عادی با pc companion ارتباط برقرار میکنه!!؟؟

برای آپدیتر
قبل اتصال گوشی
باطریو یه بار در بیارید
بعد جا بزنید
و دکمه بک را نگه دارید
بعد متصل کنید..

سلام...
لینک رو اضافه کردم..
دوست عزیز حتما یک بار به اخرین ورژن رسمی اپدیت کن بعد راک کاستوم نصب کن
باید ورژن کرنل رو به روز باشه عملکرد گوشی بهتر میشه..

پس اول حتما به اخرین فریمور رسمی اپدیت بعد روت و بقیه به امضا من مراجعه کن:31::40:

mohammad450
08-04-2011, 16:45
اقا floyo نصبیدم .فیلم برداری که نمیکنه..مشکلاتش دیگه ی این رام چیه؟
بعد این لینک جدید که گذاشتین foryo2.2 دیگه؟اخه حجمش مثل floyo هستش

Farshid9920062006
08-04-2011, 16:45
راستی Farshid9920062006 جان من هرچی از روی اموزشی که قرار دادی مرم به مشکل بر میخورم ...
بعد از انجام اون کار ها رستارت که کردم منویسه سونی اریکسون باز رستارت...
من کمترین اورکلاک رو کردم.... عدد 20...
چند عدد دیگه رو هم ازمایش کردم..
روی رام 2.1 هم تست کردم بازم همینطور بود...
اون دستورات رو باید در خط اول بنویسم؟ یعنی بالاترین نوشته رو بیارم یک خط پایین و بالای اون بنویسم؟
میشه دقیقا راهنمایی کنی یا یک اسکرین شات بزاری یک دنیا ممنون میشم ....
ورژن 3 هم قرار دادم خواستی تست کن.
سلام من احتمال میدم که مشکل شما توی اضافه کردن اون نوشته ها باشه
برای اضافه کردن نوشته ها این کاری که میگم انجام بده تا بلکه جواب بگیری
وقتی فایل رو توی تکست ادیتور باز کردی نشانگر ر و دقیقا به اول متن ببر(یعنی قبل از اون علامت #)
بعد اون کد ها رو که گفتم بنوویس (با رعایت کامل فاصله ها ) و بعدش که نوشتن کد ها تموم شد کلید enter کیبورد
خود گوشی رو بزن تا بقیه کد ها به خط پایین برن
من دیشب همش داشتم گوشی رو اور میکردم اما حتی تو پاییتنرین فرکانس هم سرعت گوشی به شدت پایین می اومد
و چیزی که بیشتر به چشم می اومد این بود که از قابلیت های گرافیکی گوشی کم میشد در کل ما که فعلا از خیر اور گذشتیم تا بلکه 1 روش بهتر بیاد
اسکرین شات هم تا شب میزارم

Farshid9920062006
08-04-2011, 16:57
من با این بازیهای گیم لافت خیلی مشکل دارم یا میگه باید دیتای بازی رو دانلود کنی یا میگه که نسخه ی روی گوشی کپی غیر مجازه
و از این قبیل پیغام ها میده و حالا بعد از چند روز تلاش تونستم moderncombat رو روی گوشی نصب و اجرا کنم اما همچین که لودینگ تموم میشه و می خوام next رو بزنم تاچ گوشی عمل نمیکنه (تو منو های قبلی هم بگیر نگیر داره )
حالا می خواستم ببینم نمیدونید مشکل از کجاست

Farshid9920062006
08-04-2011, 17:06
مشکلش همون فیلم برداریه که گمونم با برنامه حل بشه(گمونم رادیو هم درست کار نمیکنه)
مشکل دیگه ا ی هم نداره و سرعت فوق العاده ای داره (خودم هم همین رام رو دارم و توی بنچمارک کوادرانت 1099 امتیاز اوردم)
اما این رام foryo هم 2.2 هست و از floyo هم جدیدتره و کمی هم بهتره
خود من هم الان درگیر دانلودبازی ام وگرنه به این رام کوچ میکردم

Punisher_2008
08-04-2011, 17:08
برای folyo باید از برنامه خاص استفاده کنی....
foryo با نصب 2تا فایل داخل ریکاوری راحت فیلم برداری میکنه.....
چرا همش پیله کردین به folyo....
از امضا من استفاده کن...
باور کن که دروغ نمیگم foryo خیلی بالاتر از folyo هست...
هرچی مین میگم باز folyo نصب میکنند...

crazymohamad
08-04-2011, 17:09
سلام پانیشرجان لینک هات فایل که اضافه کردی هم فیل تره!
جهموری اسلامی ضربتی همه سایتهای آپلود خارجی (به جز 4شارد و راپیدشار) رو مورد عنایت قرار داده!!

من دیشب پدرم در اومد و با این اینترنت ذغالی شبانه و یه فیلترشکن تونستم لینک دانلودو (شانسی) باز کنم ولی از بخت بد ما 36 مگ که دانلود شد خود به خود متوقف شد و دیگه بقیه اشو دانلود نکرد!!!!! منم هرچی فش بود نثار این نامردای سانسورچی کردم!

دوستان لطفا هرکی اینترنت پرسرعت داره این froyo 2.2 رو تو یه سایت اسلامی آپلود کنه و لینکشو بزاره تا پانیشرجان تو امضاش قرار بده

ممنون

Punisher_2008
08-04-2011, 17:11
من با این بازیهای گیم لافت خیلی مشکل دارم یا میگه باید دیتای بازی رو دانلود کنی یا میگه که نسخه ی روی گوشی کپی غیر مجازه
و از این قبیل پیغام ها میده و حالا بعد از چند روز تلاش تونستم moderncombat رو روی گوشی نصب و اجرا کنم اما همچین که لودینگ تموم میشه و می خوام next رو بزنم تاچ گوشی عمل نمیکنه (تو منو های قبلی هم بگیر نگیر داره )

سلام...
من هم یاد نگرفتم فایل دیتا قرار میدم ولی بازم میخواد دانلود کنه ولی بعضی بازی ها رو کار میکنه...
moder combat 1 که تست شده کار میکنه..
شماره 2 من فایل apk دانلود کردم کار میکنه فایل دیتا قرار میدم ولی بازم میخواد دانلود کنه....
فقط توجه کن وقتی میخوای اجرا کنی حالت air plan... باید بری و یک سری دنگ فنگ داره.. باید تو بخش مربوطه مطرح کنی...

در کل نگاه به عکاسشون نگاه نکن اینجورن اونقدر هم گرافیک ندارند... من گیم پلی رو به گرافیک ترجیح میدم...

R O O T
08-04-2011, 17:18
جهموری اسلامی ضربتی همه سایتهای آپلود خارجی (به جز 4شارد و راپیدشار) رو مورد عنایت قرار داده!!

من دیشب پدرم در اومد و با این اینترنت ذغالی شبانه و یه فیلترشکن تونستم لینک دانلودو (شانسی) باز کنم ولی از بخت بد ما 36 مگ که دانلود شد خود به خود متوقف شد و دیگه بقیه اشو دانلود نکرد!!!!! منم هرچی فش بود نثار این نامردای سانسورچی کردم!

دوستان لطفا هرکی اینترنت پرسرعت داره این froyo 2.2 رو تو یه سایت اسلامی آپلود کنه و لینکشو بزاره تا پانیشرجان تو امضاش قرار بده

ممنون

سلام
بفرما اين لينك هات فايل ----- نيست

اين هم لينك مستقيم

AMIRHJ
08-04-2011, 17:20
ضربتی همه سایتهای آپلود خارجی (به جز 4شارد و راپیدشار) رو مورد عنایت قرار داده!!

ممنون

با فیلتر شکن بالاخص U به فکر دانلود نباش
اگه میخوای دانلود کنی باید از وی پی ا ن استفاده کنی

4شارد هم در بعضی موارد فیلتره و بد عمل میکنه

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][URL
کلا این لینکا موجوده

هات فایل با پارس آنلاین ف ی ل تر نیست همین الانم چک کردم
پانیشر جان میخوای اینارم اضافه کن شاید بعضیاش برا بعضیا ف ی ل ت ر نبود

crazymohamad
08-04-2011, 17:33

منم دقیقا موقع نصب بازی به همین مشکل برخوردم.
رام من floyo 2.2 هست و تعجب کردم تو اجرای این بازی کم آورد.

پانیشر جان شما تونستی این بازیو اجرا کنی؟؟؟ اگه آره رو چه رامی؟؟؟؟

crazymohamad
08-04-2011, 17:42
داداش جواد عزیز دمت گرم لینک uploadfa که گذاشتی نه تنها فیل تر نیست بلکه قابلیت resume هم داره!
از این بهتر نمیشه دمت گرم.

از آقای پانیشر هم خواهش میکنیم لینک uploadfa رو تو امضاش بجای مولتی آپلود قرار بده تا همه استفاده کنن

بازم ممنون

R O O T
08-04-2011, 17:46
داداش جواد عزیز دمت گرم لینک uploadfa که گذاشتی نه تنها فیل تر نیست بلکه قابلیت resume هم داره!
از این بهتر نمیشه دمت گرم.

از آقای پانیشر هم خواهش میکنیم لینک uploadfa رو تو امضاش بجای مولتی آپلود قرار بده تا همه استفاده کنن

بازم ممنون

دوستان دقت كنن در لينك multiupload ادرس رو به اين صورت وارد كنن تا ف ي ل ت ر برداشته شه . :46:

Punisher_2008
08-04-2011, 17:57
منم دقیقا موقع نصب بازی به همین مشکل برخوردم.
رام من floyo 2.2 هست و تعجب کردم تو اجرای این بازی کم آورد.

پانیشر جان شما تونستی این بازیو اجرا کنی؟؟؟ اگه آره رو چه رامی؟؟؟؟
سلام...
من دیگه پیله نکردم...
شماره دو رو فکر کنم بتونه اجرا کنه...
شماره یک رو من تست نکردم و داخل اندروید فارسی تست کرده بودن کار میکرد...
یک بازی با گرافیکgameloft هست مثل asphalt هست اونو تونستم اجرا کنم و تست کردم روی 2.1 هم جواب میده ولی روی 2.2 روانتر هست...

برای دانلود به بخش بازی ها مرجعه کن.

یک رام 2.3 نصب کردم خیلی عالی بود... فقط مشکل فیلم برداری داشت که واسم مهم نبود ولی یک مشکل دیگه که داشت بولوتوث کار نمیکرد....
اسفالت 6 روی هیچ کدوم از رام ها نصب نمیشد روی 2.3 نصب شد.... ولی فایل sd نداشتم تست کنم کاملا کار میکنه یا نه ولی احتمال داشت کار کنه..

AMIRHJ
08-04-2011, 18:14
پانیشر جان
زمان ریستور کردن رام امضاتون
ارور میده گویا

MDS mismatch!!!

Punisher_2008
08-04-2011, 18:20
سلام
دوستان لینک uploadfa هم اضافه کردم به امضا.
فقط به اون نکته هایی که نوشته لطفا دقت کنید..
قبل از نصب از ریکاوری factory reset کنید..
کلا قبل از نصب هر رامی اینکاری کنید...
اگه برای اولین باری هست که میخواین نصب کنید اول گوشیتون رو به اخرین ورژن رسمی اپدیت کنید تا به اخرین ورژن کرنل اپدیت بشه باعث عملکرد بهتر میشه...

سوالی بود در خدمتیم.

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

پانیشر جان
زمان ریستور کردن رام امضاتون
ارور میده گویا

MDS mismatch!!!

سلام...
خیلی ببخشید.. من یادم رفته بود. بگم که:
این backup نیست که بخوای رستور کنی...
ببین اینو به sd انتقال بده یعنی sdcard/update
بعد از طریق ریکاروی install custom updite zip یه چی تو این مایه ها نوشته:31: فکر کنم دومین گزینه هست..
برای نصب دوتا فایل برای فیکس کردن فیلم برداری install custoum تقریبا یکی دو تا مونده به اخری هست....

موفق باشید

AMIRHJ
08-04-2011, 18:24
.

سلام...
خیلی ببخشید.. من یادم رفته بود. بگم که:
این backup نیست که بخوای رستور کنی...
ببین اینو به sd انتقال بده یعنی sdcard/update
بعد از طریق ریکاروی install custom updite zip یه چی تو این مایه ها نوشته:31: فکر کنم دومین گزینه هست..
برای نصب دوتا فایل برای فیکس کردن فیلم برداری install custoum تقریبا یکی دو تا مونده به اخری هست....

موفق باشید

خودتون تو آموزش نوشتید
رام دانلود شده را به پوشه بک آپ انتقال بدید

attractive_girl
08-04-2011, 18:43
چرا گوشی من رو نمیشناسه پی سی؟
+ چجوری روت کنم گوشیم رو؟
الان آندروید 1.6 هست
این برنامه هم دانلود کردم :

m-355
08-04-2011, 18:49
بچه ها میشه به زبان خیلی ساده یکی از شما ها لطف کنه به من بگه چه طور میتونم سیستم عامل xperia x8 رو به 2.1 ارتقا بدم
فقط یادتون نره که من هیچی از گوشی و این چیزها بلد نیستم در حد خیلی خیلی ابتدایی

Punisher_2008
08-04-2011, 19:04
خودتون تو آموزش نوشتید
رام دانلود شده را به پوشه بک آپ انتقال بدید
سلام..
بله به دو صورت هست...
بعضی هارو باید restor کنید بعضی هارو باید نصب کنید...
اخه این اموزش مال folyo بود اون باید restor مکردیم

اونایی که باید رستور کنید وقتی دانلود میکنید رام 4 تا فایل داره به نام :
cache
data
nandroid.md5
system

اونایی که به این صورت هست رو از طریق restor نصب میشه و بابد به : sdcard/xrecovery/backup/custoname انتقال و نصب..
در غیر این صورت اگه فایل فشرده و معمولا به اسم update.zip هست وباید فایل فشرده رو بهsdcard انتقال بدین و از طریق ریکاوری و از گزینه install custom update.zip نصب کنید.

داخل امضا هم ذکر کردم الان

crazymohamad
08-04-2011, 19:15
الان آندروید 1.6 هست

دوست عزیز درایور یو اس بی مخصوص ایکس 8 رو اگه نصب کنی بلافاصله شناسایی میشه!
فایلی که دانلود کردی درایور X8 هستش
اونو از حالت فشرده خارج کن . کلی فایل میبینی. باهاشون کاری نداشته باش!
گوشیتو با یو اس بی وصل کن. ویندوز میخواد سخت افزار جدید شناسایی کنه از طریق گزینه INSTALL FROM LOCATION آدرس اون پوشه ای که پر فایل بود رو بده و نکست کن تا خودش نصب بشه

موفق باشی:10:

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

بچه ها میشه به زبان خیلی ساده یکی از شما ها لطف کنه به من بگه چه طور میتونم سیستم عامل xperia x8 رو به 2.1 ارتقا بدم
فقط یادتون نره که من هیچی از گوشی و این چیزها بلد نیستم در حد خیلی خیلی ابتدایی

به آدرس زیر برو و مو به مو کارهایی که گفته شده انجام بده! به جای نقطه چین ir-tci و سپس دات org قرار بده

attractive_girl
08-04-2011, 20:01
این باتریش چرا مثه آدم شارژ نمیشه ؟
چرا میزنم به برق شارژ نمیشه

little jack
08-04-2011, 20:11
دوستان چطور میشه اینترنت جی چی آر اس ایرانسل رو به روی لب تاب بفرستم . چه با کابل چه بلوتوث و حتی وایرلس . خواهشا مبتدیانه توضیح بدین. من تازه کار آندروئید هستم.

AMIRHJ
08-04-2011, 21:12
پانیشر جان
من رامو آپدیت کردم به رام امضاتون
اما بدون نصب اون 2 فایل
فیلم و عکس برداری میکرد
البته با تاچ
نه با دکمه

Punisher_2008
08-04-2011, 21:21
پانیشر جان
من رامو آپدیت کردم به رام امضاتون
اما بدون نصب اون 2 فایل
فیلم و عکس برداری میکرد
البته با تاچ
نه با دکمه

سلام..
اره با تاچ عکس میگیره...

pesarirooni_ma
08-04-2011, 22:07
الان آندروید 1.6 هست

شما اینو دانلود کن
جواب میده:46:

attractive_girl
08-04-2011, 22:29
دوست عزیز درایور یو اس بی مخصوص ایکس 8 رو اگه نصب کنی بلافاصله شناسایی میشه!
فایلی که دانلود کردی درایور X8 هستش
اونو از حالت فشرده خارج کن . کلی فایل میبینی. باهاشون کاری نداشته باش!
گوشیتو با یو اس بی وصل کن. ویندوز میخواد سخت افزار جدید شناسایی کنه از طریق گزینه INSTALL FROM LOCATION آدرس اون پوشه ای که پر فایل بود رو بده و نکست کن تا خودش نصب بشه

موفق باشی:10:

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

به آدرس زیر برو و مو به مو کارهایی که گفته شده انجام بده! به جای نقطه چین ir-tci و سپس دات org قرار بده

الان اصلا نمیشناسه.یعنی گوشی رو که وصل میکنم هیچ گزینه ای روی گوشی نمیاد اصلا
از اون روش هم که خاموش کنم و 30 ثانیه بعد کلید بک رو بگیرم و کابل رو وصل کنم رفتم نتیجه نداد.
ضمن اینکه فهمیدم آندروید 1.2 نصبه رو گوشیم.
الان هرچی گوشی رو یه شارژ میزنم به برق اصلا کار نمیده
شارژم نمیکنه

شما اینو دانلود کن
جواب میده:46:

دانلود کردم جواب نداد!

AMIRHJ
08-04-2011, 22:49
الان اصلا نمیشناسه.یعنی گوشی رو که وصل میکنم هیچ گزینه ای روی گوشی نمیاد اصلا
از اون روش هم که خاموش کنم و 30 ثانیه بعد کلید بک رو بگیرم و کابل رو وصل کنم رفتم نتیجه نداد.
ضمن اینکه فهمیدم آندروید 1.2 نصبه رو گوشیم.
الان هرچی گوشی رو یه شارژ میزنم به برق اصلا کار نمیده
شارژم نمیکنه

دانلود کردم جواب نداد!

سرکار علیه مشکل پی سی یا شارژر نیست
مشکل به حتمال زیاد کابلتونه (قطعی داره) و شایدم درگاه Minii USb موبایلتون
این کابل رو اکثر گوشی ها هست نوکیا و..
کابل تعویض و دوباره امتحان کن

AMIRHJ
08-04-2011, 22:55
سلام..
اره با تاچ عکس میگیره...

پس اون دو فایله media ,compass واسه چی بود
چون بدون اونا کار میکرد
و
فارسیم که میخونه
کیبوردفارسیم داره
رنگای ال ای دیشم عوض شده
آبی به جای سبز

عالیه
وری مرسیکم

mohammad450
08-04-2011, 22:55
سلام
بفرما اين لينك هات فايل ----- نيست

اين هم لينك مستقيم

مثل اینکه بنده دیر رسیدم....این ایرانیه ارور میده ......امتحان کنید........دوستان کسی لینک از4shared داره برای این? میبخشید میشه یه جایی اپ کنید قابلیت ریسیم داشته باشه واسه ما سرعت پایینا....... خیلی ممنون

attractive_girl
08-04-2011, 23:05
سرکار علیه مشکل پی سی یا شارژر نیست
مشکل به حتمال زیاد کابلتونه (قطعی داره) و شایدم درگاه Minii USb موبایلتون
این کابل رو اکثر گوشی ها هست نوکیا و..
کابل تعویض و دوباره امتحان کن

من تازه دیشب این گوشی رو خریدم ، یه بار هم شارژش کردم و شارژ شد .به Pc هم وصل شده بود و میشناختش پی سی.نمیدونم چیو اشتباه زدم چی شده دیگه کار نمیکنه
میزنم به شارژ شارژ نمیشه ، به پی سی هم اصلا نمیشناسه

AMIRHJ
08-04-2011, 23:20
من تازه دیشب این گوشی رو خریدم ، یه بار هم شارژش کردم و شارژ شد .به Pc هم وصل شده بود و میشناختش پی سی.نمیدونم چیو اشتباه زدم چی شده دیگه کار نمیکنه
میزنم به شارژ شارژ نمیشه ، به پی سی هم اصلا نمیشناسه

مبارکه
احتمالا (خدا کنه) کابلتون هستش
یه جا قطعی پیدا کرده
میشه پی سی نشناستش (خیلی محال)
اما نا ممکن شارژ دیگه نکنه
گوشی اگه سیستم عاملم نداشته باشه (مشکل نرم افزاری داشته باشه)
بازم به شارژرش که وصل کنی شارژو میکنه

خلاصه این عکسی که من از آواتارتون میبینم گویا کابلو دارید تیکه تیکه میکنید
و این دلیلشه..

R O O T
09-04-2011, 05:39
مثل اینکه بنده دیر رسیدم....این ایرانیه ارور میده ......امتحان کنید........دوستان کسی لینک از4shared داره برای این? میبخشید میشه یه جایی اپ کنید قابلیت ریسیم داشته باشه واسه ما سرعت پایینا....... خیلی ممنون

امتحان کردم درست بود . شما در صفحه وارد شده روی گزینه free download کلیک کن بعد در صفحه بعدی روی download کلیک کن بهت لینک میده قابلیت ریسیم هم داره

Punisher_2008
09-04-2011, 06:40
پس اون دو فایله media ,compass واسه چی بود
چون بدون اونا کار میکرد
و
فارسیم که میخونه
کیبوردفارسیم داره
رنگای ال ای دیشم عوض شده
آبی به جای سبز

عالیه
وری مرسیکم
سلام...

اون دوتا فایل برای فیلم برداری بود...
ببین تست کن فیلم برداری میکنه... یعنی بزار ضبط کنه.. اگه دیدی موقع ضبط تصویر سیاه شد یعنی اون 2تا فایل رو باید نصب کنی..
اره فارسی رو ساپورت میکنه....
گالری 3D هم داره..
در ضمن دوال تاچ مجازی داره... روی یک عکس با دو انگشت میتونی زوم کنی... ولی زیاد حساس نیست... ولی خب به اندازه اینکه بگیم مال ما هم با دو انگشت زوم میکنه چون در اصل سنسور X8 فقط یک انشگشت رو پشتیبانی میکنه...

در مورد رنگ ها هم تغیر کرده..

سوالی بود در خدمتیم...
الان باید برم سر کار... تا شب چند تا برنامه مفید برای X8 میزارم مثل تسک منیجر برای خارج کردن نرم افزار در حال اجرا.. یک مدیا پیلیر قوی و.... منتظر باشید.:40::40:

little jack
09-04-2011, 09:27
سلام
چه جور میشه اینترنت gprs ایرانسل رو که روی موبایل دارم بفرستم به روی لب تابم. فرقی نمیکنه با کابل باشه بلوتوث باشه یا وایرلس.
ترجیحا کابل و بلوتوث
فوری.

AMIRHJ
09-04-2011, 10:01
این رام 2.2.1
قابلیت زوم هم نداره !!
دوال تاچشم خیلی فیلمه
در کل ولی یه چیز دیگه ایه
چه پیشرفتی
وچه سرعت پیشرفتی!!!!

crazymohamad
09-04-2011, 11:26
دوستانی که تو دانلود رام froyo 2.2 مشکل دارن یه لینک مستقیم توپ با قابلیت resume میدم استفاده کنن.این سرور ایرانیه یه باگ داره و اونم اینکه لینک مستقیم پایدار میده (درست مثل پرشین گیگ!) یعنی دیگه لازم نیست به صفحه دانلود مراجعه کنید و میتونید مستقیم فیلو دانلود کنید!!!!
آدرسی که براتون میزارم رو مستقیما به دانلود منیجرتون بدین تا اگه خواستین بقیشو بعدا دانلود کنین (آخه resume داره!!!!)
لطفا پانیشر عزیز این لینک مستقیم رو هم به امضا اضافه کنه

Punisher_2008
09-04-2011, 11:31
این رام 2.2.1
قابلیت زوم هم نداره !!
دوال تاچشم خیلی فیلمه
در کل ولی یه چیز دیگه ایه
چه پیشرفتی
وچه سرعت پیشرفتی!!!!

سلام..
روی 2.1 مگه زوم میکرد؟؟
کلا گفته بودم که نمیشه روی دوربین x8 حساب کرد.. در همین حد هست که گاهی یک عکس یادگاری بندازین...
اره دوال تاچش تعریفی نیست... ولی خوب در همین حد هست...تازه در کل سنسور x8 دوتا انگشت رو پشتیبانی نمیکنه...

سرعتش که عالی شده..
اگه سولی بود در خدمتم.

crazymohamad
09-04-2011, 11:33
پانیشر جان این update.zip رو باید تو چه مسیری در sd کارت قرار بدیم؟؟؟؟

راستی این لینک دو تا فایل فیلمبرداری که گذاشتی هر دو تاش خرابه لطفا یه لینک دیگه بده ممنون

Punisher_2008
09-04-2011, 11:54
پانیشر جان این update.zip رو باید تو چه مسیری در sd کارت قرار بدیم؟؟؟؟

راستی این لینک دو تا فایل فیلمبرداری که گذاشتی هر دو تاش خرابه لطفا یه لینک دیگه بده ممنون

سلام...
اره این با اون فرق داره
فایل فشرده رو بهsdcard انتقال بدین و از طریق ریکاوری و از گزینه install custom update.zip نصب کنید.
توجه کن فایل فقط اسمش باید update باشه.. ..

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

دوستان میشه یک اپلود سنتر با سرعت خوب بدین میخوام چندتا برنامه خوب برای x8 که خودم استفاده میکنم قرار بدم..

little jack
09-04-2011, 12:13
دوستان چطور میشه اینترنت GPRS ایرانسل رو بفرستیم روی لب تاب.؟؟؟
من گوشی مینی پرو هست اما فکر کنم تنظیمات اینا مثل هم باشه. خواهشا کمک کنید توی ویواز به راحتی با برنامه ی پی سی سوئیت امکان پذیر بود اما با آندروئید بلد نیستم.

Punisher_2008
09-04-2011, 12:16
من گوشی مینی پرو هست اما فکر کنم تنظیمات اینا مثل هم باشه. خواهشا کمک کنید توی ویواز به راحتی با برنامه ی پی سی سوئیت امکان پذیر بود اما با آندروئید بلد نیستم.

سلام.. تا جایی که من میدونم بیشتر گوشی های اندروید این قابلیت رو ندارن x8 هم جز اونا هست....
ولی در کل گوشی رو بخوای مودم کنی به باطری شدیدا صدمه میزنه به خصوص که باطری سری جدید نوعش فرق کرده...
ولی به احتمال 99% با بولوتوث بتونی به اینترنت وصل بشی..

crazymohamad
09-04-2011, 12:18
راستی این لینک دو تا فایل فیلمبرداری واسه froyo2.2 که از سرور گوگل گذاشتی هر دو تاش خرابه لطفا یه لینک دیگه بده ممنون:31:

Punisher_2008
09-04-2011, 12:22
راستی این لینک دو تا فایل فیلمبرداری واسه froyo2.2 که از سرور گوگل گذاشتی هر دو تاش خرابه لطفا یه لینک دیگه بده ممنون:31:
سلام داداش...
همین الان چک کردم سالم بود... از اینا استفاده کن ببین کار میکنه؟

little jack
09-04-2011, 12:24
سلام.. تا جایی که من میدونم بیشتر گوشی های اندروید این قابلیت رو ندارن x8 هم جز اونا هست....
ولی در کل گوشی رو بخوای مودم کنی به باطری شدیدا صدمه میزنه به خصوص که باطری سری جدید نوعش فرق کرده...
ولی به احتمال 99% با بولوتوث بتونی به اینترنت وصل بشی..
پس ای خاک بر سر من شد:41:بعد از کلی تحقیق برای همین آندروئید گرفتم که به اینترنت وصل بشم وگرنه همین کار رو همون گوشیهای جاوای سونی و حتی ویواز خودم انجام میداد.
این گوشی دلم رو زد من همه ی کارم اینترنت هست متاسفم که اندروئید نمیتونه همچین کار ساده ای انجام بده.
------
با بلوتوث اگه امکانش هست بگید بدجوری احتیاج دارم.اگر هم نمیشه میرم گوشی میفروشم.

crazymohamad
09-04-2011, 12:26

دوست عزیز گوشیتو الکی خراب نکن
یه مودم edge بگیر راحت با سیم کارتت برو اینترنت (این مودمها usb هستنو اندازشون مثل یه فلشه!)
من خودم دارم از سرویس 4.5گیگ ایرتنسل استفاده میکنم. اگه با این مودمها بری سرعتت به 400 کیلوبایت هم میرسه (اکثرا این مودما کلاس 32 هستن) ولی edge گوشی کلاسش 10 هست و سرعتش خیلی پایینه و به گوشی هم آسیب میزنه حتما یه مودم edge بگیر

Farshid9920062006
09-04-2011, 12:29
سلام
بچه ها کسی تونست اور کنه ؟
من با ورژن سومش هم وقتی اور میکنم حتی تو پایینترین فرکانس هم سرعتم کم میشه

little jack
09-04-2011, 12:32
یه مودم edge بگیر راحت با سیم کارتت برو اینترنت (این مودمها usb هستنو اندازشون مثل یه فلشه!)
من خودم دارم از سرویس 4.5گیگ ایرتنسل استفاده میکنم. اگه با این مودمها بری سرعتت به 400 کیلوبایت هم میرسه (اکثرا این مودما کلاس 32 هستن) ولی edge گوشی کلاسش 10 هست و سرعتش خیلی پایینه و به گوشی هم آسیب میزنه حتما یه مودم edge بگیر
چند هست ؟از کجا گیر بیارم شما چه مارکی و چه مدلی استفاده میکنید؟ایرانسل مگه ماهیانه 2.5 گیگ نیست؟4.5 گیگش چند وقته و چند تومان پولشه؟
سرعت دانلود ایرانسل با این مودم ها چقد میشه؟
اگه میدونستم مینی پرو نمی خریدم چون باتریش من رو اذیت میکنه و من فقط به خاطر اینترنت بود که آندروئید کیبورد دار گرفتم.همون ویو 525 همه ی کارام رو جواب میداد

Farshid9920062006
09-04-2011, 12:32
سلام میدونم جاش نیست اینو بپرسم
اما شما ماهی چقدر برای این 4.5 گیگ میدی و اینکه سرعت متوسط دان کردنش واقعا به 400 کیلوببایت میرسه؟

Punisher_2008
09-04-2011, 12:35

سلام..
کاملا تایید میشه...
من هم از همینا دارم مثل فلش هست ولی سیم میخوره..البته بعد از اینکه وصل شد اشتراک --- دارم سرعتش خیلی خوبی داره.
یک 5700 داشتم همیشه مودم pc بود بعد از 6 .7 ماه باطریش خراب شد....و در ضمن گفتم باطری x8 و گوشی های جدید یک نوع دیگه هست که حساس تر هستند...
فراموش نکن این وسیله اسمش موبایل هست نه مودم... این کار شدیدا به باطری صدمه میزنه پس همون بهتر که نمیشه..

crazymohamad
09-04-2011, 12:40
سلام داداش...
همین الان چک کردم سالم بود... از اینا استفاده کن ببین کار میکنه؟

این لینک هم همون ارورو میده!
یه متن میاره که ترجمش اینه:

شما اجازه ی گرفتن آدرس / فایل / compass.zip از این سرور را ندارید. (با آدرس آی پی : 92.242.204.210)
دسترسی به این صفحه از کشور شما ممنوع است.این را همه ما می دانیم.

تحریممون کردن نامردا
ولی خیالی نیست.الان با یه فیلترشکن میرم دانلود میکنم:31::31:

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

سلام میدونم جاش نیست اینو بپرسم
اما شما ماهی چقدر برای این 4.5 گیگ میدی و اینکه سرعت متوسط دان کردنش واقعا به 400 کیلوببایت میرسه؟

ببخشید منظورم همون 2.5 گیگ بود. آخه من از وقتی این نامردا سرویس نامحدودشونو حذف کردن دیگه نگرفتم و اطلاع نداشتم
سرعت اتصالش بیش از 400 کیلو هست و سرعت دانلودش بعضی وقتها به 75 کیلو بایتم میرسید!!!!!!

ولی همراه اول هنوز داره نامحدود میده قیمتشم همون 10000 تومنه. سرعت دانلودش از ایرانسل کمتره ولی بازم به صرفه تره!!!!

mohammad450
09-04-2011, 12:42
مرسی بابت لینک........امیدوارمfroyo مثل floyo هی ریستارت نشه.....دوستان توxrecovery چطور میتونم اپدیتfloyo رو دیلت کنم خیلی جا گرفته

crazymohamad
09-04-2011, 12:55
به froyo آپدیت کنی خودش خود بخود پاک میشه! فایل اصلی نصبشم که تو مموری کارتته. پاکش کن تا برای همیشه از شرش راحت شی

راستی لینک این دوتا فایل که تحریممون کردن با فیلترشکن نصفه دانلود میشه لطفا هرکی این فایل ها رو داره تو یه سرور خوب مثل picofile.com آپلود کنه تا همه استفاده کنن
ممنون:5::5::5::5:

Farshid9920062006
09-04-2011, 13:02
مرسی بابت لینک........امیدوارمfroyo مثل floyo هی ریستارت نشه.....دوستان توxrecovery چطور میتونم اپدیتfloyo رو دیلت کنم خیلی جا گرفته
نیاز نیست از xrecovery پاک کنی میتونی گوشی رو وصل کنی به کامپیوتر و بری تو مموری کارت مسیر زیر
sdcard\xrecovery\backup
(همون پوشه ای که رام رو ریختی) و فولدر رام مورد نظرت رو پاک کنی
یا اینکه از روی گوشی با 1 فایل منیجر همین کار رو کنی

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

دوستان میتونید فایل هاتون رو روی اپلور سرور
که ایرانی هم هست اپ کنید

mohammad450
09-04-2011, 13:50
دوستان من froyo را ریختم تو مموری بعد رفتم recovery واز طریقnstall custom update.zip نصبیدم 2تا گزینه اومد بعد froyo را انتخاب کردم شروع کرد به اپدیت اما یه دفه وسط کار دوباره ادرس اپدیتو خواست منم بهش داد ماما باز دوباره همونطور شد مجبور شدم ریستارت کنم...وقتی مارک اندروید اومد که یه حالت لادینگ هم داشت اینجا گیر کرد؟مشک:19:ل چیه؟کمکککککک

Punisher_2008
09-04-2011, 14:01
دوستان من froyo را ریختم تو مموری بعد رفتم recovery واز طریقnstall custom update.zip نصبیدم 2تا گزینه اومد بعد froyo را انتخاب کردم شروع کرد به اپدیت اما یه دفه وسط کار دوباره ادرس اپدیتو خواست منم بهش داد ماما باز دوباره همونطور شد مجبور شدم ریستارت کنم...وقتی مارک اندروید اومد که یه حالت لادینگ هم داشت اینجا گیر کرد؟مشک:19:ل چیه؟کمکککککک
سلام...
دوستان قبل از نصب حتما factori reset کنید... اینجوری مشکل پیدا میکنه... هنگ و....
کلا برای نصب هر رام باید قبلش factory رست کنی...
این رام رو خودم استفاده میکنم... هیچ مشکلی نداره... کاملا پایداره..

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

سلام..
folyo هم خوبه... ولی این کاملا پایداره...
folyo پایدار بود ولی کامل پایدار نبود گاهی هنگ داشت ولی خیلی کم... هی ریستارت نمیشد..
فقط توجه کنید قبل از نصب هر رامی باید حتما factory reset کنید...
لطفا توصیه هایی که میکنم رو جدی بگیرین.

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

سلام
بچه ها کسی تونست اور کنه ؟
من با ورژن سومش هم وقتی اور میکنم حتی تو پایینترین فرکانس هم سرعتم کم میشه

سلام..
فعلا در مرحله اولیه و تست هست.. لطفا فعلا اورکلاک نکنید.. دارن روش کار میکنند.. صبر کنید.
از اون گذشته زیاد احتیاج نیست.. x8 خودش 90% بازی هارو اجرا میکنه.

---------- Post added at 03:01 PM ---------- Previous post was at 03:00 PM ----------

سلام...
براتون دوباره اپلود کردم این دو تا فایل رو به sdcard اتقال بدین و از طریق ریکاوری قسمت install custom نصب کنید...:

سوالی بود در خدمتیم.:40:

nihilnigritude
09-04-2011, 14:18
سلام
میخام این گوشیو بخرم! ممکنه نکاتی که وقت خرید باید بهش توجه کنم رو بگید؟ تازه دارم وارد دنیای اندروید میشم! قیمتی که بهم گفت 220 تومن هست، الان زمانه مناسبی برای خریدش هست؟
بیشتر بخاطراینکه اینترنت همراه داشته باشم دارم میگیرمش مموری 2گیگ که همراهش هست کافیه یا مموری بزرگتر بگیرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید :11:

mohammad450
09-04-2011, 14:20
پانشیر جون خیلی ممنون.......نمیدونم چطوری جواباتون همیشه برای من کار ساز بوده...همون factory reset مشکلمو حل کرد....

حالا اولین مرحله برای اینکه بتونم بازیا وبرنامه هارو روی مموری نصب کنم چیه؟(شرمنده اینقد سوال میکنم تقصیر خودتونه از بس شمرده شمرده توضیح میدینا:10:)ایشالا این سوال اخرمه:31:

Punisher_2008
09-04-2011, 14:51
پانشیر جون خیلی ممنون.......نمیدونم چطوری جواباتون همیشه برای من کار ساز بوده...همون factory reset مشکلمو حل کرد....

حالا اولین مرحله برای اینکه بتونم بازیا وبرنامه هارو روی مموری نصب کنم چیه؟(شرمنده اینقد سوال میکنم تقصیر خودتونه از بس شمرده شمرده توضیح میدینا:10:)ایشالا این سوال اخرمه:31:

سلام.

خواهش میکنم .. وظیفه بود:40:
نور ال سی دی رو هم باید تنظیم کنی و از حالت اتوماتیک بردار.. در کل به نکته هایی که داخل امضام و اینجا ذکر کردم حتما دقت کنید و انجام بدین..

در مورد انتقال برنامه ها به مموری باید بگم نمیتونم کمکت کنم..
خودم امدم همین کارو کنم طبق اموزش هایی که تو اینترنت و سایت های معتبر بود رفتم پارتیشن بندی کردم کلی مشکل برخوردم هیچ برنامه ای نصب نمیشد همش گوشی رستارت میشد میموری رو نمیشناخت و بار ها اطلاعاتم پاک شد...
بعدشم رم 4 گیگ گرفتم دیگه پیگیرش نشدم...
ولی اگه میخوای به اینجمن اندروید فارسی برو و انجام بده من که از خیرش گذشتم... ظاهرا اسون میاد ولی همش مشکل بر میخورد یعنی هر کاری میکردم نمیشد..
شرمنده که نمیتونم کمک کنم...

ولی در کل تو این رام 200mb حافظه برای نصب دارید.. فکر نکنم به این زودی پر بشه..

mt_nik
09-04-2011, 15:41
Punisher_2008 عزیز
ممنون بابت راهنمایی های مفصلت
من از ابتدا تمام پیست هت رو خوندم
خیلی قشنگ توضیح دادی
من هم مو به مو کار های مانند xrecovery و root و غیره را باموفقیت انجام دادم
رام Foryo را هم اون را Restor کردم
اما زبان فارسی نداره
آیا رام 2.2 Foryo فارسی را ساپورت نمیکند؟
یا مشکل از نصب من هست
ولی جدا خیلی رام سبک و راحتیه
اوج لذت کار با اتندروید هست
باز هم ممنون اگه ممکنه منو راهنمایی کن تا فارسی را هم نصب کنم

Punisher_2008
09-04-2011, 19:35
Punisher_2008 عزیز
ممنون بابت راهنمایی های مفصلت
من از ابتدا تمام پیست هت رو خوندم
خیلی قشنگ توضیح دادی
من هم مو به مو کار های مانند xrecovery و root و غیره را باموفقیت انجام دادم
رام Foryo را هم اون را Restor کردم
اما زبان فارسی نداره
آیا رام 2.2 Foryo فارسی را ساپورت نمیکند؟
یا مشکل از نصب من هست
ولی جدا خیلی رام سبک و راحتیه
اوج لذت کار با اتندروید هست
باز هم ممنون اگه ممکنه منو راهنمایی کن تا فارسی را هم نصب کنم
سلام..
خواهش میکنم..
ببین توقع ساپورت فارسی در حد 2.1 رو نداشته باشین ... در همین حده که فارسی رو نشون میده یعنی sms فارسی میخونه... صفحه کیلید فارسی داره .. اگه مرورگری که استفاده میکنید از فارسی پشتیبانی کنه اونم جواب میده..

Farshid9920062006
09-04-2011, 19:41
سلام
میخام این گوشیو بخرم! ممکنه نکاتی که وقت خرید باید بهش توجه کنم رو بگید؟ تازه دارم وارد دنیای اندروید میشم! قیمتی که بهم گفت 220 تومن هست، الان زمانه مناسبی برای خریدش هست؟
بیشتر بخاطراینکه اینترنت همراه داشته باشم دارم میگیرمش مموری 2گیگ که همراهش هست کافیه یا مموری بزرگتر بگیرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید :11:
سلام گوشیه خوبیه و الان هم برای خرید گمونم مناسب باشه و یکی از بچه ها دیروز پریروز خریده بود 211 تومن
مموری هم بستگی به خودت داره
اما این گوشی رو اگه بخوای به اندروید بالاتر از 2.1 اپدیت کنی حداقل فعلا ساپورت فارسی مناسبی نداره

kiuq
09-04-2011, 22:06
سلام .. . به همه . . .
من مشکیش رو خریدم . . .
واقعا گوشیه عالی هستش .. .
حالا یه سوال!!
فایل منیجر کجاست ؟ :دی اطلاعات داخل مموری ارد رو نمیتونم از داخل پیدا کنم !!
بعدش اطلاعات در مورد یه فیلم ( مثلا ) که رزولوشین چقدر هست رو باید از کجا ببینم. . ؟ هرچی میگردم پروپرتیس رو پیدا نمیکنم !!

little jack
09-04-2011, 22:28
فایل منیجر درست و حسابی نداره یک سرچ بکن asto manager یا root explorer پیدا میکنی.

kiuq
09-04-2011, 22:38
یکم بهتر ادرس بدید ممنون میشم !

Punisher_2008
09-04-2011, 23:02
سلام به همگی..
این یک مدیا پلیر عالی..
با این برنامه میتونید اکثر فرمت ها مثل mp4.avi.fly و.... رو اجرا کنید..
خودم هم از این برنامه استفاده میکنم..
میتونید کیلیپ ها رو به صورت تمام صفحه نگاه کنید..
در ضمن قابلیت پخش کیلیپ ها رو با حجم بالا رو هم داره...
من زیاد موزیک و ویدیو گوش میدم و بخصوص زیاد مسابقه های WWE یا همون کشتی کج رو از اینترنت دانلود و نگاه میکنم و معمولا اخر شب ها نگاه میکنم

مسابقه 2011_Undertaker_vs._Triple رو با حجم 110 مگابایت رو با فرمت MP4 به راحتی و با کیفیت بالا و تمام صفحه تماشا کردم روی X8...( عجب کیفی میداد... همه خواب بودن همه جا تاریک بود handfree هم زده بودم کیفیت پخشش عالیه..)
حتما دانلود کنید...

Rock(divx)Player

AMIRHJ
09-04-2011, 23:29
سلام .. . به همه . . .
من مشکیش رو خریدم . . .
واقعا گوشیه عالی هستش .. .
حالا یه سوال!!
فایل منیجر کجاست ؟ :دی اطلاعات داخل مموری ارد رو نمیتونم از داخل پیدا کنم !!
بعدش اطلاعات در مورد یه فیلم ( مثلا ) که رزولوشین چقدر هست رو باید از کجا ببینم. . ؟ هرچی میگردم پروپرتیس رو پیدا نمیکنم !!

مبارک باشه انشا الله
بطور پیش فرض آندروید 1.6-2.1 فایل منیجر ندارند
برای نصب هر چیزی به هر حال ذر ابتدا
یا باید با مرورگر گوشی بری تو سایت دانلود و نصب کنی
یا با بلوتوث دریافت و نصب کنی
بغد نصب فایل منیجر دیگه با کلیک روی برنامه میتونی نصب کنی
پس اول 1 فایل منیجر نصب کن
شما ببین ورژن آندرویدت چیه
اول آپدیت کن بعد برو سراغ مابقی قضایا
این پست دوستمون جواد گیمر میتونه کمکتون کنه

kiuq
09-04-2011, 23:54
امیر جان فک کنم بد متوجه شدی. . .
ببین اصلا بحث نصب نیست . . .مثلا من میخوام پوشه مربوط به آهنگامو ببینم که به طور پیش فرض میره تو خود گالری . . .
من اطلاعات آهنگ رو از داخل گوشی میخوام که نمیتونم پیدا کنم.. .. !!
ورژن هم 2.1 هستش. . .

attractive_girl
10-04-2011, 00:54
روت کردن xperia x8 2.1 بدون نیاز به بازگشت به 1.6[/COLOR]
سلام به همه دوستان
روت کردن گوشی x8 که الان اکثرا برای همه اندروید 2.1 است کار پیچیده ایه که در روش های معمول باید گوشی رو به 1.6 فلش بزنید و بعد از اون روت کنید و دوباره به همون 2.1 خودتون فلش بزنید که باید هر دو فایل فلش 1.6 و 2.1 رو داشته باشید و الی آخر...کلا پروسه پر دردسریه

ولییییییییی....:5:من اینجا یک روشی رو براتون میزارم که هیچ کدوم از دردسر های روش های فوق رو نداره
و فوق العاده آسون و کاربردیه
و کاملا تست شده و بدون مشکل است
رو گوشیه خودم تست شده و جواب داده

ابتدا در گوشی خود "USB Deb***ing Mode" را فعال نمایید.برای این کار در گوشی به مسیر "SETTING>APPLICATION SETTING>DEVELOMPNET" بروید و تیک "USB Deb***ing Mode" را فعال کنید .
برای روت کردن فایل زیر را دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[COLOR=Red]1- ابتدا باید نرم افزار pc companion که معمولا در داخل مموری کارت همراه گوشیتون هستش رو نصب کنید که وقتی برای اولین بار گوشی رو به کامپیوتر وصل کردید ازتون اجازه نصب میخواد
توجه: حتما باید PC Companion رو نصب کنید که گوشی توسط کامپیوتر شناسایی بشه (از روش فوق درایور گوشی هم نصب میشه)
2- سپس گوشی خود را جدا نمایید و Root x8 را از حالت فشرده خارج کنید .
فایل "*****OneClick.exe" را اجرا کنید .
کلید "Root" را کیک نمایید .
وضتی پیغام "waiting for device" را مشاهده کردید گوشی را وصل نمایید .
بعد از چند لحظا برنامه پیغام می دهد که گوشی روت شد !!!
توجه : اگر برنامه در "LOOP" افتاد یک بار "USB Deb***ing Mode" را در هنگامی که گوشی وصل است خاموش و روشن کنید.
این برنامه هر دو بیلد نامبر آندروید 2.1 را روت میکند.
توجه: قبل از اجرای مرحله 2 بهتره آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید چون در بعضی مواقع ممکنه گیر بده

تمام
به همین سادگی به همین خوشمزگی:31:

سلام دوستان من گوشی رو آپدیت کردم با همون برنامه ی آپدیت سرویس . فارسی ساز هم خودکار نصب شد.مشکل هم از کابلم بود .کابل خراب داده بود موبایلیه ، گارانتی هم نداده بود گفت سونی اصلا گارانتی نداره!
حالا میخوتم روت کنم وقتی فایلoNECLICK رو اجرا میکنم همچین اروری میده :

Farshid9920062006
10-04-2011, 09:02
امیر جان فک کنم بد متوجه شدی. . .
ببین اصلا بحث نصب نیست . . .مثلا من میخوام پوشه مربوط به آهنگامو ببینم که به طور پیش فرض میره تو خود گالری . . .
من اطلاعات آهنگ رو از داخل گوشی میخوام که نمیتونم پیدا کنم.. .. !!
ورژن هم 2.1 هستش. . .
برای همین کاری هم که شما میخوای انجام بدی همونطور که دوستمون گفت باید فایل منجر نصب کنی(چون خودش بصورت پیش فرض نداره
برای نصب هم میتونید به بخش نرم افزار انجمن خودمون مراجعه کنی

---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 08:59 AM ----------

سلام دوستان من گوشی رو آپدیت کردم با همون برنامه ی آپدیت سرویس . فارسی ساز هم خودکار نصب شد.مشکل هم از کابلم بود .کابل خراب داده بود موبایلیه ، گارانتی هم نداده بود گفت سونی اصلا گارانتی نداره!
حالا میخوتم روت کنم وقتی فایلoNECLICK رو اجرا میکنم همچین اروری میده :

اینجورر که از ارور معلومه .net framework سیستم تون مشکل داره
شما باید .net framework رو دوباره روسیستمتون نصب کنی(فروشگاه ها نرم افزارش رو دارن)

attractive_girl
10-04-2011, 10:46
راه حل دیگه ای نداره؟
لینک دانلود net framework هست برای دانلود؟

Farshid9920062006
10-04-2011, 11:00
راه حل دیگه ای نداره؟
لینک دانلود net framework هست برای دانلود؟
گمون کنم عوض کردن ویندوز جواب بده
برای دانلود هم میتونی از سایت خود مایکروسافت اقدام کنی اما گمونم حجمش 200 مگ یا بالاتر باشه
اسم کاملشم NET framework. هست(دات نت فرم ورک )

attractive_girl
10-04-2011, 11:04
ويرايش..............
حذف شود

attractive_girl
10-04-2011, 12:00
گمون کنم عوض کردن ویندوز جواب بده
برای دانلود هم میتونی از سایت خود مایکروسافت اقدام کنی اما گمونم حجمش 200 مگ یا بالاتر باشه
اسم کاملشم NET framework. هست(دات نت فرم ورک )

مرسي مشكل حل شد.شاخه اش رو اشتباه ميرفتم .بي دقتم بس كه!
روت كردم گوشي رو .

كسي ميدونه چجوري ميشه عكسي كه انتخاب ميكنيم براي مخاطبين گوشي به همون اندازه ي اصليش و بزرگ رو صفحه ظاهر بشه وقتي تماس ميگيريم با طرف؟

AMIRHJ
10-04-2011, 12:04
net framework
ویرایش...................................... ..........................................
خود net framework بطور جداگانه............
------------ جای -----

Punisher_2008
10-04-2011, 12:20
سلام..
دوستان الحمدالله که همه کوچ کردین به 2.2..
خب کسی مشکلی نداره؟ هنگ و....
اگه مشکلی هست بگین..

فقط بازم تاکید میکنم قبل از نصب هر رامی باید factory reset کنید..
سعی کنید زیاد رام نصب نکنید من خودم شخصا بهترین رام ها رو معرفی میکنم.. که فیکس شده باشند

Farshid9920062006
10-04-2011, 19:15
پانیشر جان اگه ممکنه اسم کامل رامی که تو امضاته میزاریش
بعدش فروم اندروید ایرانی چرا رو سرورش نیست

Punisher_2008
10-04-2011, 21:15
پانیشر جان اگه ممکنه اسم کامل رامی که تو امضاته میزاریش
بعدش فروم اندروید ایرانی چرا رو سرورش نیست

سلام...
اسم دقیقش mini cm6 RC1 هست FORYO ..
دوستان لطف کنند بگین مال کسی تا حالا هنگ یا رستارت داشته؟ ( یعد از factory reset)
کلا مشکلی هست لطفا ذکر کنید...
اگه هم نیست لطفا بازم ذکر کنید

Mahdi_Moosavi
10-04-2011, 22:51
سلام...
اسم دقیقش mini cm6 RC1 هست FORYO ..
دوستان لطف کنند بگین مال کسی تا حالا هنگ یا رستارت داشته؟ ( یعد از factory reset)
کلا مشکلی هست لطفا ذکر کنید...
اگه هم نیست لطفا بازم ذکر کنید

من حدودا 4 روز پیش نصب کرده بودم هنگ زیاد بود. ولی بعد از factory reset خیلی خیلی بهتر شد... ولی امروز 1 بار هنگ کرد ..

در کل بهترین Custom Rom موجود واسه این گوش همینه ... ولی هیچ چیز رام رسمی نمیشه ... البته الان 2 روزه که دارم از همین رام استفاده می کنم ...

AMIRHJ
10-04-2011, 22:52
من که باهاش مشکل خاصی ندارم
فقط تو اس ام اس دادن تو کیبورد دیفالتش فقط فارسیه و موقع نوشتن بعضی وقتا این "ا چشمک زنش" نصف میشه
امروزم اون تیک نصب برنامه تو مموری زدم
بعد یه نرم افزار نصب کردن
رفتم تو منجر اپلیکشن و انتقال به SD زدم و کار کرد
فقط باید بعد نصب بری و اینکارو بکنی تا بره توSDl?

maxp30
11-04-2011, 10:10
سلام دوستان
من این گوشی رو 20 فروردین خریدم 210 تومن , البته سفیدش 205 بود
آپدیت 2.1 هم روش بود + منو فارسی
حالا چون اولین گوشی تاچی هست که دارم یه زره ناشی ام.
چند تا سوال میپرسم , ممنون میشم اگه جوابم رو بدند دوستان:

آقا من هرچی گشتم فایل منیجر این گوشی رو پیدا نکردم !

موزیک پلیر هم اکولایزر هاشو پیدا نکردم , (فکر کنم نداره)

در گوشی هم تاحالا بازش نکردم و بلد نیستم

مهمترین مشکلم همون فایل منیجره چون بدون اون نمیتونم برنامه نصب کنم

مرسی

BEHZAD2007
11-04-2011, 10:50
دوست عزیز maxp30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما باید اول یه فایل منجر نصب کنید چون خودش نداره برای ای کار یا باید از طریق گوشی دانلود کنی یا از طریق pc از طریق pc وقتی دانلود تموم شد باید با یه گوشی دیگه بلوتوث کنی و نصب کنی فایل منجر هم تو سایت p30day هستش

Punisher_2008
11-04-2011, 11:07
من که باهاش مشکل خاصی ندارم
فقط تو اس ام اس دادن تو کیبورد دیفالتش فقط فارسیه و موقع نوشتن بعضی وقتا این "ا چشمک زنش" نصف میشه
امروزم اون تیک نصب برنامه تو مموری زدم
بعد یه نرم افزار نصب کردن
رفتم تو منجر اپلیکشن و انتقال به SD زدم و کار کرد
فقط باید بعد نصب بری و اینکارو بکنی تا بره توSDl?

سلام..
میتونید یک صفحه کلید نصب کنی که فارسی رو داشته باشه صفحه کلید فراوونه براش...

خیلی عجیبه!!! باید اول پارتیشن بندی کنی بدون پارتیشن بندی اگه روی مموری تنظیم کنی نصب نمیکنه....
تازه move to sd card هم بزنی انتقال نمیده.... چطور مال شما داده؟...

شما تا حالا گوشیت رست نشده؟

Punisher_2008
11-04-2011, 11:14
من حدودا 4 روز پیش نصب کرده بودم هنگ زیاد بود. ولی بعد از factory reset خیلی خیلی بهتر شد... ولی امروز 1 بار هنگ کرد ..

در کل بهترین Custom Rom موجود واسه این گوش همینه ... ولی هیچ چیز رام رسمی نمیشه ... البته الان 2 روزه که دارم از همین رام استفاده می کنم ...

سلام..
چی کار کردی که هنگ کرده؟ من که از همون روزی که این RC1 امد دارم استفاده میکنم اصلا هنگ نداره...
FOLYO خیلی کم یک وقتایی رست میشد..

من بر عکس کاستوم رو بشتر ترجیه میدم ... معمولا رام های رسمی سنگین هستند و ولی رام های کاستوم خیلی سبک تر هستند و برنامه های اضافی رو حذف میکنند...

فقط مشکل X8 اینه که فعلا نتونست کرنل خودشون بسازند و فقط مجبورند روی همون کرنل رام بدن بیرون ...
ولی X10MINI فعلا تونستند کرنل رو -- کنند احتمال خیلی زیاده مال X8 هم -- بشه...

Punisher_2008
11-04-2011, 11:32
سلام...
داخل سایت XDA بودم همینطور میچرخیدم امروز یک تاپیک زده شده بود که نوشته شده بود بهترین بازی ها برای X8 .گفتم لیستشو اینجا قرار بدم..( تست شده هست)

-Pro Evolution Soccer 2011
-Angry Birds Rio
-Asphalt 5 HVGA
-Dungeon Hunter HD
-fast and fourious adrenalin HD
HAWX
-Motor Academy HD
Brother in Arm 2
-Worms
RAGING THUNDER 2 full
EXZEUS HD
-Gangstar Miami Vindication HD

BEHZAD2007
11-04-2011, 11:38
سلام...
داخل سایت XDA بودم همینطور میچرخیدم امروز یک تایپ زده شده بود که نوشته شده بود بهترین بازی ها برای X8 گفتم لیستشو اینجا قرار بدم..

-Pro Evolution Soccer 2011
-Angry Birds Rio
-Asphalt 5 HVGA
-Dungeon Hunter HD
-fast and fourious adrenalin HD
HAWX
-Motor Academy HD
Brother in Arm 2
-Worms
RAGING THUNDER 2 full
EXZEUS HD
-Gangstar Miami Vindication HD

سلام عزیز پیغام خصوصی واست فرستادم میشه جواب بدید ممنون میشم
راستی من نرم افزار vplayer رو دانلود کردم ولی نصب نشد و همچنین بازی shrek carting اونم نصب نشد
ایا راهی داره نصب بشه با تشکر از جوابت
:11:

Punisher_2008
11-04-2011, 12:11
سلام عزیز پیغام خصوصی واست فرستادم میشه جواب بدید ممنون میشم
راستی من نرم افزار vplayer رو دانلود کردم ولی نصب نشد و همچنین بازی shrek carting اونم نصب نشد

سلام..
پیام خصوصی برام نه امده...
vplayer بعضب ورژن هاش نصب میشه بعضی ها نصب نمیشه...
اگه از لحاظ مدیا پیلیر میخوای rockplayer که داخل صفحه قبل قرار دادم نصب کن.. حتی کیلیپ های با حجم بالا هم به صورت تمام صفحه نشون میده...
خودم استفاده میکنم تست هم کرده..

اون بازی فکر میکنم apk رو نصب کردم قبلا... دقیق یادم نیست.. ولی یک تستی میکنم خبرشو بهت میدم.

Punisher_2008
11-04-2011, 12:59
سلام...
یک خبر خوب..
رام 2.2 nexus برای x8 پورت شد...
این رام طبق نوشته ها اینطور که من فهمیدم دوربین و ویدیو هم کار میکنه ....
در ضمن cpu در این رام 710mhz اورکلاک شده و فکر میکنم مشکلی نداشته باشه..
من اینترنت --- از کار افتاده ... لینک فیلتر هست از دوستان کسی میتونه دانلود کنه تست کنه یا اینکه اپلود کنه یکی من تست کنم..
لینک تاپیک...
اسکرین شات هم قرار داده شده حتما دیدن کنید:

یک بار دیگه میگم.. اگه کسی قصد داره نصب کنه backup فراموش نشه...

R O O T
11-04-2011, 13:15
بفرماييد اپلود كردم حجم 135 مگابايت . :20:

Punisher_2008
11-04-2011, 13:18
بفرماييد اپلود كردم حجم 135 مگابايت . :20:

سلام..
خیلی ممنون که سریع اپلود کردی.. در حال دانلود هستم به زودی امار این رام رو کامل قرار میدم ...
اگه خوب بود باز باید کوچ کنید به این رام:31::40:

منتظر باشید.

ammiralli
11-04-2011, 13:54
سلام..
خیلی ممنون که سریع اپلود کردی.. در حال دانلود هستم به زودی امار این رام رو کامل قرار میدم ...
اگه خوب بود باز باید کوچ کنید به این رام:31::40:

منتظر باشید.

punisher عزیز ممنون از راهنمایی های شما. من پست های اخیر رو دنبال کردم و می خوام رام کاستوم بریزم. اگه بتونید تو یه پست معایب و مزایا این کار رو خلاصه کنید ممنون می شم. و اگه راجع به این رام جدید هم توضیح بدبد که دوباره کاری نشه و هرکدوم بهتره نصب کنم.

Sindar
11-04-2011, 13:58
سلام به همه.من بین خرید X8 و vivaz گیرکردم به نظر شما کدوم یکی رو بخرم
بهتره؟

AMIRHJ
11-04-2011, 15:09
سلام..
میتونید یک صفحه کلید نصب کنی که فارسی رو داشته باشه صفحه کلید فراوونه براش...

خیلی عجیبه!!! باید اول پارتیشن بندی کنی بدون پارتیشن بندی اگه روی مموری تنظیم کنی نصب نمیکنه....
تازه move to sd card هم بزنی انتقال نمیده.... چطور مال شما داده؟...

شما تا حالا گوشیت رست نشده؟

من از زمان رام 2.1 رمم fat32 کرده بودم بخاطر نقشه های Maverick که روی حالت عادی رم حجم زیادی اشغال میکرد

ریست نشده اصلا
این پلیر rock که شما لطف کردی گذاشتی
نسخه RockPlayer Universal v1.6.3 Full خیلی بهتره و حجم دو برابر داره برای فیلم
برای موزیکم من PowerAMP Music Player v1.0 Build 230 Full [Cracked] پیشنهاد میکنم
چون Rock رو بعضی پسوندای موزیک هنگه مثل wma

BIKHIAL_ALL_75
11-04-2011, 16:35
درود دوستان.
من بیشتر از 20 بار اوون قفل صفحه که یه صورت دایره ای هست رو اشتباه زدم/حالا ازم سوال امنیتی میخواد...واسه سوال امنیتی چی رو یزنم ؟؟
چیزی به عنوان پیش فرض نداره تا از این حالت خارج بشه؟؟

BEHZAD2007
11-04-2011, 17:30
سلام..
پیام خصوصی برام نه امده...
vplayer بعضب ورژن هاش نصب میشه بعضی ها نصب نمیشه...
اگه از لحاظ مدیا پیلیر میخوای rockplayer که داخل صفحه قبل قرار دادم نصب کن.. حتی کیلیپ های با حجم بالا هم به صورت تمام صفحه نشون میده...
خودم استفاده میکنم تست هم کرده..

اون بازی فکر میکنم apk رو نصب کردم قبلا... دقیق یادم نیست.. ولی یک تستی میکنم خبرشو بهت میدم.

پانیشر عزیز برنامه rock player رو نصب کردم ولی روی ویدئو کلیک میکنم هیچ کاری نمیکنه مشکل از چیه ممنون میشم جواب بدید

Farshid9920062006
11-04-2011, 18:03
punisher عزیز ممنون از راهنمایی های شما. من پست های اخیر رو دنبال کردم و می خوام رام کاستوم بریزم. اگه بتونید تو یه پست معایب و مزایا این کار رو خلاصه کنید ممنون می شم. و اگه راجع به این رام جدید هم توضیح بدبد که دوباره کاری نشه و هرکدوم بهتره نصب کنم.
سلام
مزیت رام های کاستوم نسبت به رسمی اینه که ورژن هایی از اندروید که برای گوشی ارائه نشده رو میتونید داشته باشید
(در مورد ما 2.2 و 2.3 )
همچنین رام های کاستوم اکثرا سبک ترن و سرعت گوشی بالاتر میره
1 سری رام کاستوم هم هست که بر پایه ی رام رسمی درست شدن(مثل رام های behradgh ) که کمی سبکترن و
برنامه های کاربردی و قابلیتهای اضافی دارن
این ها مزایا بود
اما معایب اینکه اکثر این رامها ریست دارن(بعضیا مثل رام فرویو 2.2 به ندرت و بعضیا هم زیاد)
بعضی چیزاشون کار نمیکنه که تتو بعضی رام ها مثل همین فرویو 2.2 با نصب پند تا برنامه اون مشکل ها هم حل میشه

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

بچه ها کسی میتونه 2 تا فایل فیلمبرداری رام فرویو 2.2 رو تو 1 سرور بدون مشکل اپلود کنه

Farshid9920062006
11-04-2011, 18:19
پانیشر عزیز برنامه rock player رو نصب کردم ولی روی ویدئو کلیک میکنم هیچ کاری نمیکنه مشکل از چیه ممنون میشم جواب بدید
شما 1 بار دیگه نصب کن اگه درست نشد گوشی رو factory reset کن و دوباره نصب کن
یا اصلا 1 نسخهی دیگه رو نصب کن بلکه نتیجه بگیری

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

درود دوستان.
من بیشتر از 20 بار اوون قفل صفحه که یه صورت دایره ای هست رو اشتباه زدم/حالا ازم سوال امنیتی میخواد...واسه سوال امنیتی چی رو یزنم ؟؟
چیزی به عنوان پیش فرض نداره تا از این حالت خارج بشه؟؟
شما وقتی اون قفل صفحه رو فعال میکردی 1 سوال امنیتی با جوابش رو به گوشی دادی
حالاا اگه جواب یادته که اون رو وارد کن
اگه یادت نیست و xrecovery روی گوشیت نصبه میتونی از طریق این برنامه factory reset کنی که گمونم مشکلت حل میشه
اگر هم این برنامه رو نداری روی گوشی,گمون کنم تنها راه فلش کردن گوشی باشه

BIKHIAL_ALL_75
11-04-2011, 20:23
[/COLOR]
شما وقتی اون قفل صفحه رو فعال میکردی 1 سوال امنیتی با جوابش رو به گوشی دادی
حالاا اگه جواب یادته که اون رو وارد کن
اگه یادت نیست و xrecovery روی گوشیت نصبه میتونی از طریق این برنامه factory reset کنی که گمونم مشکلت حل میشه
اگر هم این برنامه رو نداری روی گوشی,گمون کنم تنها راه فلش کردن گوشی باشه
[/QUOTE]
به چه صورتی میشه رفت حالت xrecovery ؟؟

ممنون

saeed2u
11-04-2011, 21:02
به چه صورتی میشه رفت حالت xrecovery ؟؟

در صورتی که روی گوشی ریکاوری نصب باشه :
گوشیتون رو یکبار ری استارت کنید ، موقعی که نوشته سونی اریکسون رو دیدید چند بار کلید "بک" گوشیتون رو بزنید و وارد ریکاوری شوید

Punisher_2008
11-04-2011, 21:12
ل بازی shrek carting اونم نصب نشد
سلام ....
این بازی رو تست کردم نصب میشه ....

به تنظیمات برو محل نصب رو external اگه باشه بدون پارتیشن هیچی نصب نمیکنه...
لطفا خواهش میکنم به نکاتی که ذکر میکنم توجه کنید!!!

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

سلام..
این برنامه رو نمیتونی به صورت پیش فرض قرار بدی
برای استفاده به منو برو و وارد برنامه شو اونجا به بعد مثل فایل منجر هست .
به مسیر ویدیو هات برو . استفاده کن.

BEHZAD2007
11-04-2011, 21:13
سلام ....
این بازی رو تست کردم نصب میشه ....

به تنظیمات برو محل نصب رو external اگه باشه بدون پارتیشن هیچی نصب نمیکنه...
لطفا خواهش میکنم به نکاتی که ذکر میکنم توجه کنید!!!

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

سلام..
این برنامه رو نمیتونی به صورت پیش فرض قرار بدی
برای استفاده به منو برو و وارد برنامه شو اونجا به بعد مثل فایل منجر هست .
به مسیر ویدیو هات برو . استفاده کن.

ممنون پانیشر عزیز ولی میشه یه کم توضیح بدی زیر دیپلم با تشکر
دوست عزیز وارد برنامه میشم و روی ویدئو کلیک میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده

Punisher_2008
11-04-2011, 21:13
از دوستان کسی اگه گوشیش روی رام 2.2 foryo که نصب کرده هنگ میکنه لطفا ذکر کنید...
فقط خواهش میکنم به نکاتی که ذکر میکنم دقت کنید و انجام بدین.

R O O T
11-04-2011, 21:17
سلام پانيشر جان رام جديد رو تست كرديد؟

Farshid9920062006
11-04-2011, 21:32
ورژن چهارم مدول اور کلاک هم ارائه شد, قابلیت های این ورژن عبارتند از:فرکانس بصورت پیش فرض 691 هست و انگار که تا 826 مگاهرتز هم پیش رفتن با این ورژن و با این ورزن میتونید فرکانس ر واز طرثق setcpu هم تنظیم کنید

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

بنده امروز از فلویو به فوریو کوچ کردم اول گوشی رو از xrecovery ریست کردم و بعد فرویو رو نصبیدم اما همون اول کار هنگ کرد(شانس ماست دیگه) بعدش از طریق خود گوشی دوباره ریست کردم که هنگ خود سیستم برطرف شد اما اومدم بازی hawx(توصیه میکنم اونایی که به شبیه ساز هواپیما علاقه دارند حتما این بازی رو داشته باشن واقعا گیم پلی عالی ای داره) رو اجرا کنم وسط کار دوباره ریست

Punisher_2008
11-04-2011, 22:12
ورژن چهارم مدول اور کلاک هم ارائه شد, قابلیت های این ورژن عبارتند از:فرکانس بصورت پیش فرض 691 هست و انگار که تا 826 مگاهرتز هم پیش رفتن با این ورژن و با این ورزن میتونید فرکانس ر واز طرثق setcpu هم تنظیم کنید

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

بنده امروز از فلویو به فوریو کوچ کردم اول گوشی رو از xrecovery ریست کردم و بعد فرویو رو نصبیدم اما همون اول کار هنگ کرد(شانس ماست دیگه) بعدش از طریق خود گوشی دوباره ریست کردم که هنگ خود سیستم برطرف شد اما اومدم بازی hawx(توصیه میکنم اونایی که به شبیه ساز هواپیما علاقه دارند حتما این بازی رو داشته باشن واقعا گیم پلی عالی ای داره) رو اجرا کنم وسط کار دوباره ریست

سلام ...

دوست عزیز...
نمیدونم چرا بعضی ها مشکل هنگ دارند و ما نداریم..
بخصوص موقع نصب بازی!!!
ببین قبل از نصب باید ریکاوری بری و favtory reset (full wipe رو بزنی و بعد نصب کنید...
بعد از نصب به تنظیمات برو و نور ال سی دی رو از حالت اتوماتیک بردار و متناسب با خودت تنظیم کن..
دوباره به تنظیمات برو و بخش برنامه ها , محل نصب رو رو حالت انوماتیک قرار بده..

بازم تاکید میکنم به نکاتی که ذکر میکنم دقت کنید!

من فایل apk رو دارم قبلا بازی میکردم ولی sd پاک شد دیگه نشد دانلود کنم...
این اسکرین شات رو الان برات گرفتم:

نکاتی که گفتم رو رعایت کن بعد خبرشو بهم بده..

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

سلام پانيشر جان رام جديد رو تست كرديد؟

سلام دوست عزیز...
نه یه 32 mb رو ظهر دانلود کردم ولی اینترنتم مشکل پیدا کرده و قطع شد .. بعدش هم ایرانسل قطع شد...
بعد رفتم سره کار امد تا همچنان اینترنت --- مشکل داره... مجبورم با ایرانسل دانلود کن تا حالا 70mb دانلود کردم...
به زودی خبرشو بهتون میدم.

AMIRHJ
11-04-2011, 22:14
دوستان نظرشون بین ?????x8 , Samsung Galaxy Fit S5670

Punisher_2008
11-04-2011, 22:33
دوستان نظرشون بین ?????x8 , Samsung Galaxy Fit S5670
سلام...
دوست عزیز.. x8 بهتره...
1: وضوح ال سی دی این مدل سامسونگ qvga هست پس بازی ها رو باید بی خیال بشی...
2: cpu هر دو 600mhz هست... ولی با این تفاویت که x8 چیپ گرافیکی هم داره.. این دقیقا همون چیزیه که باعث شده 90% بازی هارو اجرا کنه...
...

اما ال سی دی سامسونگ 0.3 بزرگتر هست..
دوربینش 5 پیکسل .فوکوس خودکار....
رام 2.2 رسمی.

به نتظر من که نمی ارزه که بخوای عوض کنی...

در ضمن صدای بی نظیر x8 هم در نظر بگیر...
و اینکه دارن روی اورکلاک بودن کار میکنند...
ولی به هر حال هرجور راحتی...

یک نگاهی بنداز و مقایسه کن...

Punisher_2008
11-04-2011, 22:49
سلام...
دوستانی که اورکلاک کردن میشه دقیقا بگین چیکار باید کنم؟
من فایل اورکلاک ورژن 4 رو دانلود کردم به مسیری که گفته هم کپی کردم ولی سی پی یو 600mhz هست و برنامه cpuSet هنوز اجازه اورکلاک رو بهم نمیده....
لطفا دقیق راهنمایی کنید..
رام هم که مشخصه..

mehdi_halla
11-04-2011, 23:05
سلام به همه.من بین خرید X8 و vivaz گیرکردم به نظر شما کدوم یکی رو بخرم
بهتره؟

شرمنده شاید جاش نباشه.ولی:
سلام دوست عزیز.من امروز X8 رو گرفتم ولی میخوام ویو 2 یعنی همون 8530 بگیرم .اگه خواستی میتونم ارزونتر از بازار بهتون بدم این لینک فروشم:

roknedin
11-04-2011, 23:45
سلام
محتویات کارت حافظه را چطوری میتونم ببینم
گوشیم هنگیده بود حالا هم درستش کردم همه برنامه هایی که فروشنده نصبیده بود پاک شده ولی داخل مموری کارتم برنامه خامش هست اما نمیتونم پیدا کنم اینم بگم که عکسهای داخل مموری کارتمو از البوم دوربین گوشیم میتونم ببینم
peria x8

Farshid9920062006
12-04-2011, 08:29
سلام...
دوستانی که اورکلاک کردن میشه دقیقا بگین چیکار باید کنم؟
من فایل اورکلاک ورژن 4 رو دانلود کردم به مسیری که گفته هم کپی کردم ولی سی پی یو 600mhz هست و برنامه cpuSet هنوز اجازه اورکلاک رو بهم نمیده....
لطفا دقیق راهنمایی کنید..
رام هم که مشخصه..
سلام پانیشر دستورات دقیقا همون هایی هستش که قبلن تو فروم گذاشتم
فقط ورژن فایل x8oc.ko عوض شده
وگرنه بقیه کار ها(ویرایش اون فایله) همونطوری هست که قبلن بود
بعد 1 سوال من دیشب می خواستم اور کنم اما این کیبورد رام فوریو توی قسمت علاماتش هنگ میکرد
و منم دیگه چون اخر شب بود از خیرش گذشتم
(کی بور دجدید به دستم برسه 1 نسخه از فایلی رو که ویرایش میشه رو میزارم اینجا )
راجبه هنگ هم تو فوریو از دیروز تا جالا دیگه هنگ نداشتم (البته قبلا تمام نکات ر وبه کار گرفته بودم)
به نظرم میاد که اگر هم مشکل هنگی باشه فقط توی بعضی برنامه ها توی اولین اجراشون رخ میده

در کل رام خوبیه

Farshid9920062006
12-04-2011, 08:35
سلام
محتویات کارت حافظه را چطوری میتونم ببینم
گوشیم هنگیده بود حالا هم درستش کردم همه برنامه هایی که فروشنده نصبیده بود پاک شده ولی داخل مموری کارتم برنامه خامش هست اما نمیتونم پیدا کنم اینم بگم که عکسهای داخل مموری کارتمو از البوم دوربین گوشیم میتونم ببینم
peria x8
شما باید 1 فایل منیجر مثل روت اکسپلورر یا استرو روی گوشیتون نصب کنید(توی قسمت نرم افزار هست)

Farshid9920062006
12-04-2011, 08:40
شرمنده شاید جاش نباشه.ولی:
سلام دوست عزیز.من امروز X8 رو گرفتم ولی میخوام ویو 2 یعنی همون 8530 بگیرم .اگه خواستی میتونم ارزونتر از بازار بهتون بدم این لینک فروشم:

اولویت هات رومشخص نکردی
اگر دوربیم گوشی مدنظرته و زیاذ اهل بازی نیستی بدون شک ویواز(البته ویواز هم بازی های خوب داره اما نه به اندازه
x8 )
اگر هم اندروید ارزون با کارایی بالا میخوای که x8
توجه داشته باش که قیمت اینا حدود 60-70 تومن با هم اختلاف داره

Farshid9920062006
12-04-2011, 10:19
اینم لینک فایل ویرایش شده رام فوریو 2.2 برای اور کلاک

دوستان بهتره فایل گوشی خودشون رو طبق این فایل ویرایش کنن(اضافه کردن همون نوشته ها که اشاره کردم قبلا)
چون بالاخره این فایل مال گوشی من هست و ممکنه تو بعضی جاها با فایل گوشی های دیگه فرق کنه

Punisher_2008
12-04-2011, 11:32
سلام پانیشر دستورات دقیقا همون هایی هستش که قبلن تو فروم گذاشتم
فقط ورژن فایل x8oc.ko عوض شده
وگرنه بقیه کار ها(ویرایش اون فایله) همونطوری هست که قبلن بود
بعد 1 سوال من دیشب می خواستم اور کنم اما این کیبورد رام فوریو توی قسمت علاماتش هنگ میکرد
و منم دیگه چون اخر شب بود از خیرش گذشتم
(کی بور دجدید به دستم برسه 1 نسخه از فایلی رو که ویرایش میشه رو میزارم اینجا )
راجبه هنگ هم تو فوریو از دیروز تا جالا دیگه هنگ نداشتم (البته قبلا تمام نکات ر وبه کار گرفته بودم)
به نظرم میاد که اگر هم مشکل هنگی باشه فقط توی بعضی برنامه ها توی اولین اجراشون رخ میده

در کل رام خوبیه

سلام دوست عزیز..
فکر میکنم مشکلی داره مال شما...
من از کیبرد خودش هم استفاده کردم هنگ نکرد...
ببین توجه قبل از نصب باید گوشیتو به اخرین ورژن رسمی اپدیت کنی تا ورژن کرنل اپدیت بشه ها...

من تا حالا نه موقع نصب و نه موقع اجرا برنامه یا بازی هنگ نداشتم....

crazymohamad
12-04-2011, 11:48
سلام دوستان
خدمت اوندسته از عزیزانی که تو نصب برنامه روی مموری کارت در رام های کاستوم 2.2 مشکل دارن بگم که برای این کار فقط باید پارتیشنتون fat32 باشه و در تنظیمات محل نصب رو روی extenal قرار بدین. اگر احیانا نصب نشد 100% مشکل بروز نبودن کرنل و بیس باند دارین! (چیزی به اسم app2sd واسه این رام ها وجود نداره چون خودشون قابلیت app2sd دارن!!!)
کرنل اکثر دوستان 2.6.29 (آخرین کرنل رسمی) هست ولی بیس باندشون آپدیت نیست
پس قبل از هر کاری اول با آپدیتر سونی اریکسون گوشیتون رو بروز کنین تا کرنل و بیس آپ بشن و بعد هر رام کاستومی که خواستین نصب کنین و از این قابلیت لذت ببرین

crazymohamad
12-04-2011, 12:16
سلام دوست عزیز..
فکر میکنم مشکلی داره مال شما...
من از کیبرد خودش هم استفاده کردم هنگ نکرد...
ببین توجه قبل از نصب باید گوشیتو به اخرین ورژن رسمی اپدیت کنی تا ورژن کرنل اپدیت بشه ها...

من تا حالا نه موقع نصب و نه موقع اجرا برنامه یا بازی هنگ نداشتم....

سلام پانیشر جان مال شما احتمالا همه جوره آپدیته که تا حالا هنگ نداشنین! گوشی من کرنلش آخرین ورژنه (2.6.29) ولی بیسش آپ نیست تو اولین فرصت باید آپدیت کنم.با توجه به اینترنت ذغالیم فکر نکنم بتونم با برنامه سونی اریکسون آپدیت کنم .با gprs یکروزه ایرانسل به صرفه تره
گوشی من تو بازی هایی مثل hawx هم برای دفعه اول گوشی ریست شد!! که فکر کنم به خاطر آپدیت نبودنش باشه!
یه سوال داشتم: تو رام رسمی 2.1 خود گوشی قسمتی هست که بشه مستقیم با خود گوشی آپدیت کرد؟؟؟
اگه بشه بیس و کرنلشم آپدیت میشه؟؟؟

Punisher_2008
12-04-2011, 12:19
سلام پانیشر جان مال شما احتمالا همه جوره آپدیته که تا حالا هنگ نداشنین! گوشی من کرنلش آخرین ورژنه ولی بیسش آپ نیست تو اولین فرصت باید آپدیت کنم.با توجه به اینترنت ذغالیم فکر نکنم بتونم با برنامه سونی اریکسون آپدیت کنم.
یه سوال داشتم: تو رام رسمی 2.1 خود گوشی قسمتی هست که بشه مستقیم با خود گوشی آپدیت کرد؟؟؟
آخه با gprs یکروزه ایرانسل به صرفه تره

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

سلام پانیشر جان مال شما احتمالا همه جوره آپدیته که تا حالا هنگ نداشنین! گوشی من کرنلش آخرین ورژنه ولی بیسش آپ نیست تو اولین فرصت باید آپدیت کنم.با توجه به اینترنت ذغالیم فکر نکنم بتونم با برنامه سونی اریکسون آپدیت کنم .با gprs یکروزه ایرانسل به صرفه تره
گوشی من تو بازی هایی مثل hawx هم برای دفعه اول گوشی ریست شد!! که فکر کنم به خاطر آپدیت نبودنش باشه!

سلام..
اتقافا باید همین بیسش اخرین ورژن باشه....

با gprs میگفتند میشه... ولی با pc کنی به نظر من بهتره...
موفق باشید.

crazymohamad
12-04-2011, 12:25
سلام بچه ها
برنامه ای سراغ دارین که بشه باهاش تو رام froyo2.2 مستقیما شماره های ذخیره شده روی سیم کارت رو تو contacts فعال کرد؟(بدون کپی کردن از سیم کارت در تلفن!)
و موقع ذخیره شماره جدید اونو مستقیما تو حافظه سیم کارت ذخیره کنیم؟؟؟؟

ممنون

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

سلام..

موفق باشید.

من آخخرین آپدیتر رو دانلود کردم (35 مگابایت) فکر میکنی چند ساعت طول بکشه با این برنامه گوشی بروز بشه(با اینترنت دیال آپ)؟؟؟

راستی تو رام اصلی برای آپدیت نمیدونی تو چه مسیری باید بریم؟؟

BEHZAD2007
12-04-2011, 12:50
سلام..

موفق باشید.

پانیشر عزیز میشه بگی بیس گوشی شما چنده ؟

Punisher_2008
12-04-2011, 12:55
سلام بچه ها
برنامه ای سراغ دارین که بشه باهاش تو رام froyo2.2 مستقیما شماره های ذخیره شده روی سیم کارت رو تو contacts فعال کرد؟(بدون کپی کردن از سیم کارت در تلفن!)
و موقع ذخیره شماره جدید اونو مستقیما تو حافظه سیم کارت ذخیره کنیم؟؟؟؟

ممنون

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

من آخخرین آپدیتر رو دانلود کردم (35 مگابایت) فکر میکنی چند ساعت طول بکشه با این برنامه گوشی بروز بشه(با اینترنت دیال آپ)؟؟؟

راستی تو رام اصلی برای آپدیت نمیدونی تو چه مسیری باید بریم؟؟

سلام..
دوست عزیز احتیاجی به برنامه نیست که....
خیلی ساده هست.. وارد contacts شو بعد وارد شماره هایی که داخل سیم هست شو و بعد دکمه سمته چپ رو بزن نوشته import all همه وارد contacts میشه و به ترتیب حرف قرار میگیره..

بستگی به سرعت داره.. فکر میکنم چیزی حدود 120 تا 140mb دانلود میکنه...
نه یادم نیست.. خیلی وقته که از رام 2.1 رسمی استفاده نمیکنم...
سعی کن حتما اپدیت کنی... خیلی مفیده..
خبرشو بهم بده.

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

دوستان اون رام رو قرار دادم تست کردن؟
من تست میکنم ولی گوشی بالا نمیاد... سونی اریکسون مینوسه مدام رست میکنه دقیقا مثل وقتی که اورکلاک میکردم...
از دوستان کسی تست کرده؟

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

Farshid9920062006
12-04-2011, 13:02
نه دوستان کرنل گوشی من به روزه قبل اپدیت چک کردم
در کل این هم 1 رام کاستوم هست و توی فروم اندروید ایرانی و xda هم بعضیا گفتن هنگ داشتن
اما میتونم بگم که نصف فلویو هنگ میکنه
رام نکسوس رو کسی تست نکرد؟
راجبه اور کلاک هم باید بگم که تو ورژن 4 قدرت cpu بیشتر میشه اما از قدرت سایر بخش ها مخصوصا گرافیک و مموری کم میشه
که گمونم به این خاطر باشه که بذلیل دسترسی نداشتن به کرنل اینا فقط تونستن فرکانس رو افزایش بدن و هنوز نتونستن ولتاژ ورودی پردازنده رو به طور مستقل دستکاری کنن

Punisher_2008
12-04-2011, 13:06
پانیشر عزیز میشه بگی بیس گوشی شما چنده ؟
سلام..
این اسکرین شات:

BEHZAD2007
12-04-2011, 13:15
پانیشر عزیز تو قسمت model number نوشته e15i مشکلی نداره
راستی شرک نصب نشد یه سایتی چیزی معرفی کن اینقدر مزاحم شما نشم انجمن آندورید فارسی هم ثبت نام کردم ولی نمیتونم وارد ایمیل شم و نمیتونم بحثارو ببینم ممنون میشم راهنمایی کنی
با تشکر

Punisher_2008
12-04-2011, 13:21
نه دوستان کرنل گوشی من به روزه قبل اپدیت چک کردم
در کل این هم 1 رام کاستوم هست و توی فروم اندروید ایرانی و xda هم بعضیا گفتن هنگ داشتن
اما میتونم بگم که نصف فلویو هنگ میکنه
رام نکسوس رو کسی تست نکرد؟
راجبه اور کلاک هم باید بگم که تو ورژن 4 قدرت cpu بیشتر میشه اما از قدرت سایر بخش ها مخصوصا گرافیک و مموری کم میشه
که گمونم به این خاطر باشه که بذلیل دسترسی نداشتن به کرنل اینا فقط تونستن فرکانس رو افزایش بدن و هنوز نتونستن ولتاژ ورودی پردازنده رو به طور مستقل دستکاری کنن

سلام...
درسته.. تمام مشکلات به خاطر همین کرنل هست که انشاالله به زودی یک فکری میکنند به حالش...

دقیقا حق با شماست.. بعضی ها مشکل هنگ دارند بعضی ها ندارند...
من اسکرین شات رو قرار دادم دوستان چک کنند ببینید مثل مال من هست یا نه...
فکر میکنم مال من جدید نیست.. چون نتونستم برنامه هارو داخل مموری بریزم و همینطور اورکلاک هم نمیشه... همش منویسه سونی اریکسون و رستارت...

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

پانیشر عزیز تو قسمت model number نوشته e15i مشکلی نداره
راستی شرک نصب نشد یه سایتی چیزی معرفی کن اینقدر مزاحم شما نشم انجمن آندورید فارسی هم ثبت نام کردم ولی نمیتونم وارد ایمیل شم و نمیتونم بحثارو ببینم ممنون میشم راهنمایی کنی
با تشکر

سلام..
فکر میکنم مال شما رام رسمی باشه...درسته؟
نصب میشه ولی اجرا نمیشه.. من تست کردم حتی روی 2.1 ...

Punisher_2008
12-04-2011, 13:34
سلام...
دوستان مال من اخرین ورژن نیست الان چک کردم..
واسه همین اورکلاک مشکل دارم...
برنامه هارو نتونستم وارد مموری کنم...
و برای همین foryo واسه من اصلا هنگ نمیکنه الان دارم اخرین اپدیتر سونی اریکسون رو دانلود میکنم...
بعدش هم رام نکسوس رو نصب میکنم..
منتظر باشید..
در ضمن رام 2.2 foryo رو هم چک میکنم ببینم اونجا هنگ داره یا نه..

BEHZAD2007
12-04-2011, 13:52
سلام...
درسته.. تمام مشکلات به خاطر همین کرنل هست که انشاالله به زودی یک فکری میکنند به حالش...

دقیقا حق با شماست.. بعضی ها مشکل هنگ دارند بعضی ها ندارند...
من اسکرین شات رو قرار دادم دوستان چک کنند ببینید مثل مال من هست یا نه...
فکر میکنم مال من جدید نیست.. چون نتونستم برنامه هارو داخل مموری بریزم و همینطور اورکلاک هم نمیشه... همش منویسه سونی اریکسون و رستارت...

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

سلام..
فکر میکنم مال شما رام رسمی باشه...درسته؟
نصب میشه ولی اجرا نمیشه.. من تست کردم حتی روی 2.1 ...

اره رام رسمی هستش

crazymohamad
12-04-2011, 13:58
سلام..
این اسکرین شات:

پانشر جان شما هم ورژن بیست دقیقا مثل مال منه و آپدیت نیست!
آخرین آپدیت بیس باند سونی اریکسون 53404015 هست و اگه میخای برنامه ها رو رو مموری نصب کنی حتما آپدیت کن.

در مورد این رام نکسوس 2.2 نصبش کردی چجوری بود؟ سرعتش خوبه؟؟؟

Punisher_2008
12-04-2011, 14:37
پانشر جان شما هم ورژن بیست دقیقا مثل مال منه و آپدیت نیست!
آخرین آپدیت بیس باند سونی اریکسون 53404015 هست و اگه میخای برنامه ها رو رو مموری نصب کنی حتما آپدیت کن.

در مورد این رام نکسوس 2.2 نصبش کردی چجوری بود؟ سرعتش خوبه؟؟؟
سلام..
برای نصب رام نکسوس باید به اخرین ورژن اپدیت کنم چون اون رام cpu اورکلاک هست و این بیس باند جواب نمیده..
وقتی اورکلاک میکنم گوشی بالا نمیاد...
ورام نکسوس اورکلاک هست به 710mhzواسه همین بالا نمیاد.. ولی میگن خوبه.. در حالت دانلود اپدیتر هستم.. به زودی تست میشه صبر کنید.

crazymohamad
12-04-2011, 18:10
سلام..
دوست عزیز احتیاجی به برنامه نیست که....
خیلی ساده هست.. وارد contacts شو بعد وارد شماره هایی که داخل سیم هست شو و بعد دکمه سمته چپ رو بزن نوشته import all همه وارد contacts میشه و به ترتیب حرف قرار میگیره..

این روشی که شما میگی شماره ها رو کپی میکنه از سیمکارت.
یعنی دیگه نمیشه مستقیم شماره تو سیم کارت ریخت.
برنامه ای واسه ریختن شماره تو سیم سراغ ندارین؟؟؟