PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XPERIA™ X8 | گوشی خوب قیمت خوبتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17

Extreme-Forces
25-04-2012, 21:44
كلا اندرويد ورژن 4 چقدر تغيير كرده؟ اونقدري هست كه بيرزه الان بگيريم نصب كنيم يا صبر كنيم هر وقت برنامه ها فقط با اندرويد 4 اجرا شدن نصب كنيم ؟

ALI . R
25-04-2012, 23:20
كسي Titanium back up رو نداره ؟ لييينك ؟
سلام
بفرما اینم لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سربلند و پیروز باشید:40:

axilbam
25-04-2012, 23:39
سلام
من اطلاعاتم در مورد سیستم عامل آندروید صفره
یکم تو این تاپیک گشتم خیلی گیج شدم
آیا تو گوشی X8 که یک گوشیه آندرویده مفاهیمی همچون تم منوی اصلی و چیزایی که تو گوشی های جاوای سونی اریکسون باهاش روبرو بودیم معنا داره؟
اگه میشه یه مثال هایی بزنین ما بفهمیم؟
ودر مرحله بعد
میخاستم بدونم گوشی x8 بهتره یا W8 فرقشون چیه w8 تاپیک نداره؟
راهنمایی کنید

ALI . R
26-04-2012, 00:07
اقا علی اون روشی که به من گفتی که یه جور دیگه بود نگفتی باید باتری رو در بیارم و گفتی که بار اول 4 تا 5 بار بزن سپس گوشی رو دوباره روشن کنم و پس از اون بزارم تا شارژش صد در صد بشه این روش با این روش های جدیدی که گفتی فرقی نداره؟

سلام عادل جون.
با تحقیقاتی که کردم اون روش فرقی نداره. همون روشی که من بهت گفتم رو انجام بده. : (کالیبره کردن)
مراحل:
1- گوشی رو میزنی به شارژ
2- فول که شد
3- گوشی رو خاموش میکنی
4- میری به محیط cwm
5- تو قسمت advansed
6- و گزینه wipe batry stat چهار یا 5بار میزنی
7- حالا گوشی رو روشن میکنی
8- دوباره میزنی به شارژ تا دوباره فول بشه .- همین

BEHZAD2007
26-04-2012, 09:37
سلام عادل جون شرمنده دیر شد راستش از همون روش قدیمی استفاده کردم رام اصلی خودم بکاپ گرفته بودم خیلی راحت انلاک شد
الانم در حال دانلود مورسین هستم ببینم چند مرده حلاجه
با تشکر

maxp30
26-04-2012, 13:37
سلام
من اطلاعاتم در مورد سیستم عامل آندروید صفره
یکم تو این تاپیک گشتم خیلی گیج شدم
آیا تو گوشی X8 که یک گوشیه آندرویده مفاهیمی همچون تم منوی اصلی و چیزایی که تو گوشی های جاوای سونی اریکسون باهاش روبرو بودیم معنا داره؟
اگه میشه یه مثال هایی بزنین ما بفهمیم؟
ودر مرحله بعد
میخاستم بدونم گوشی x8 بهتره یا W8 فرقشون چیه w8 تاپیک نداره؟
راهنمایی کنید
تم و منوی اصلی داره , خیلی بیشتر از این حرفا از این جور چیز میزا داره :31:
در کل از نظر اینترفیس کاملا تغییر پذیره و با جاوا که اصلا قابل مقایسه نیست.
مثالش هم اینه که میتونی حتی ایکون باطری و نوع قفل گوشیتم عوض کنی. (البته یه کم حوصله میخواد , اولش که میخری هیچ چی نداره , خودت باید ردیفش کنی)

x8 با w8 هیچ فرقی نداره. همون x8 با اسم جدید و یه هندزفری بهتر تو کارتونش , در ضمن رام کاستوم (سیستم عامل) برای w8 کمتر هست.

موفق باشی

adel.alizadeh1994
26-04-2012, 17:12
سلام xtreme forces اندروید 4 با بقیه ی ورژن های اندروید خیلی فرق داره و خیلی جذابتره
و بهزاد جون دشمنت شرمنده

BEHZAD2007
26-04-2012, 17:16
عادل جون نصب کردم اولش جا خوردم چون خیلی راحت ارور force close میداد لانچرو عوض کردم همه چیش درست شد انصافا سرعتش خیلی عالی شده دوستانی که انلاک نکردن هر چه سریعتر انلاک کن که وارد دنیای جدید میشید
با تشکر

BEHZAD2007
26-04-2012, 17:25
فقط قسمت رایت مسیج کلمه ها سفیده نمیشه رنگشو سیاه کرد تا دیده شه بلکه پسندیده شهd:

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

راستی عادل جون برنامه ای هست تا بشه صفحات ذخیره شده نت رو با گوشی خوند؟

Extreme-Forces
26-04-2012, 17:47
سلام
بفرما اینم لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سربلند و پیروز باشید:40:
دانلودش كردم.
ولي key maker چجوري انلاك ميكنه؟ هركاري كردم هنوز رو free user مونده. بيشتر از 1 برنامه رو نميشه بكاپ گرفت.
چيكار كنم؟
ممنون:40:

adel.alizadeh1994
26-04-2012, 19:04
سلام منم با نظر اقا بهزاد موافقم فرق بین گوشی های بوت لودر بسته با انلاک ها خیلی زیاده اصلا گوشی از این رو به اون رو میشه و بهزاد برنامه ای که باهاش بشه صفحات وب رو نگاه کرد نمیدونم باشه یا نه یعنی دنبالش نبودم که بفهمم هست یا نه
شرمنده
و xtreme forces برای بکاپ از برنامه ی my backup pro استفاده کن هم از برنامه هات بکاپ میگیره هم از دیتاهاشون و هم از اس ام اس ها و مخاطبین.

adel.alizadeh1994
26-04-2012, 19:24
سلام بچه هایی که رام morsin رو نصب کردید یه خواهشی ازتون دارم میشه یه عکس رو قبل از اینکه موتور براویا رو تو تنظیمات فعال کنید و بعد از اینکه اونو فعال کردید برام بزارید میخوام با هم مقایسشون کنم و بدونم که براویا واقعا زیاد تاثیر میزاره یا نه.
ممنون

Extreme-Forces
26-04-2012, 22:51
سلام منم با نظر اقا بهزاد موافقم فرق بین گوشی های بوت لودر بسته با انلاک ها خیلی زیاده اصلا گوشی از این رو به اون رو میشه و بهزاد برنامه ای که باهاش بشه صفحات وب رو نگاه کرد نمیدونم باشه یا نه یعنی دنبالش نبودم که بفهمم هست یا نه
شرمنده
و xtreme forces برای بکاپ از برنامه ی my backup pro استفاده کن هم از برنامه هات بکاپ میگیره هم از دیتاهاشون و هم از اس ام اس ها و مخاطبین.
لينك ازش داري ؟ فقط كامل باشه :40:

axilbam
27-04-2012, 00:12
تم و منوی اصلی داره , خیلی بیشتر از این حرفا از این جور چیز میزا داره :31:
در کل از نظر اینترفیس کاملا تغییر پذیره و با جاوا که اصلا قابل مقایسه نیست.
مثالش هم اینه که میتونی حتی ایکون باطری و نوع قفل گوشیتم عوض کنی. (البته یه کم حوصله میخواد , اولش که میخری هیچ چی نداره , خودت باید ردیفش کنی)

x8 با w8 هیچ فرقی نداره. همون x8 با اسم جدید و یه هندزفری بهتر تو کارتونش , در ضمن رام کاستوم (سیستم عامل) برای w8 کمتر هست.

موفق باشی

ممنون راستی میگن X8 زود شارژ خالی میکنه راسته؟
اگه باهاش زیاد ور بری چند دقیقه دوام میاره

adel.alizadeh1994
27-04-2012, 12:04
سلام xtreme forces اگه توی گوگل سرچ کنی دانلود برنامه ی my backup pro برای اندروید چندین لینک دانلود برات میاره کار کردن با برنامه هم خیلی راحته.
و axlibam از نظر باتری با نصب برنامه ی startup manager مشکل حل میشه البته باید کاستوم رام نصب کنی و برای من بدون استفاده 3 تا 4 روز دووم میاره و با استفاده 2 روز.

adel.alizadeh1994
27-04-2012, 19:31
سلام بچه ها من با نکاتی که اقا علی (ترمیناتور) گفت و همچنین با کالیبر تنوستم مصرف باتریم رو بطور قابل توجهی کاهش بدم طی 24 ساعت بدون استفاده تنها 11 درصد اون مصرف شده.پیشنهاد میکنم شما هم از همین روش ها استفاده کنید.

axilbam
27-04-2012, 23:28
/SIZE]
[SIZE=2]و axlibam از نظر باتری با نصب برنامه ی startup manager مشکل حل میشه البته باید کاستوم رام نصب کنی و برای من بدون استفاده 3 تا 4 روز دووم میاره و با استفاده 2 روز.

ممنون راستی هنوز وقتی گوشی رو میخرید نسخه آندرویدش 1.6 هست من شنیدم بعضیا 2.1 بوده
من که فعلا در مورد رام-مام چیزی نمیدونم فقط کا 750 ه ک می کردم انشا ا... وقتی گرفتم میام هم تو همین تاپیک راهنماییم کنین در موارد مختلف.

adel.alizadeh1994
28-04-2012, 12:06
اقای axilbam گوشی های جدید همشون اندروید 2.1 روشون هست برای منم که 9 ماه پیش خریدم اندروید 2.1 روش بود برای رام و کسب اطلاعات درباره ی اون به وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کن.
در ضمن ایکس 8 های جدید برای باز کردن بوت لودر(به منظور استفاده ی خیلی بهتر از گوشی) اذیت میکنن. اگه بتونی دست دومی که پشت باتریش نوشته باشه 11 دبلیو و بعد از دبلیو از 26 کمتر باشه خیلی خوبه چون میتونی به راحتی بوت لودرش رو باز کنی.

rangoabzar
28-04-2012, 13:46
دوستان ما یه رفیقی داشتیم اینجا اکانتش این بود (30000318) چن وقته ازش خبری نی
اگه دیدینش بگین دلمون براش تنگولیده آن شه ببینیمش :31::40::11:

BEHZAD2007
28-04-2012, 17:30
سلام عادل جون من با این رام مورسین مشکل نشناخته شدن سیم کارت دارم وقتی برا کاری ریست میزنم بعدش دیگه سیم کارتو نمیشناسه دوستانی که این رامو نصب کردن همین مشکل رو دارن؟

adel.alizadeh1994
28-04-2012, 17:50
اقای رنگ و ابزار من همین چند مدت پیش داشتم باهاش چت میکردم و حالشم خوب بود یکم سرش شلوغه به همین خاطر فکر کنم نمیتونه زیاد بیاد چند بارم با همین اکونت تو وبلاگ ایکس 8 دیدمش.
بهزاد یکبار فول وایپ کن شاید مشکلت حل بشه.

adel.alizadeh1994
29-04-2012, 11:54
سلام بچه هایی که بوت لودرشون رو باز کردن سریال پشت باتریشون رو بگن تا بقیه ی دوستان هم بفهمن با کدوم سریال ها میشه بوت لودر رو باز کرد اول از خودم شروع میکنم برای من 11w23 بود.

Extreme-Forces
29-04-2012, 13:38
سريال منم 11w03
راستي تو يه فروم ديگه نرم افزار GPS با اسم sygic هست براي دانلود.
من دانلود كردم عاليه.
3 بعدي نشون ميده و مسير ياب داره با سخنگوي فارسي. فقط نقشه ايرانش زياد كامل نيست ولي بازم خيلي خوبه.

itman88
29-04-2012, 17:11
سلام آقایون مهندسا، من ی x8 دارم و ی مشکل اساسی پیدا کردم از رام رسمی گوشیم هم استفاده میکنم الان کسی بهم زنگ میزنه نه من صدای اونو دارم نه اون صدای منو خیلی ناگهانی این اتفاق افتاده ....کسی تجربشو داره؟؟؟ احتمال چی میدید؟؟؟
خواهش میکنم کمک کنید ....کلا زندگیم و مختل کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستی ریست فکتوری هم امتحان کردم ج نداد..

ALI . R
29-04-2012, 17:38
سلام
بالاخره آقا نریمان رام جدیدش رو انتشار کرد:

سلام
امروز رام دیگه از من اومد
برپایه minicm 2.2
لانچر اکسپریا اس
ایکون های اکسپریا اس
ساخته شده از منابع CM (با ظاهر اکسپریا اس )
کاملا سبک وزن (حذف بسیاری از موارد بی مصرف CM )
3dو 2d فوق العاده قوی
روون برای بازی های HD
بهبود وایرلس
به طور کامل کار کردن 5mp دوربین
پیمایش روان و پرتاب و حرکات سریع
راه اندازی مجدد برای ورود به محیط بازیابی
انیمیشن روان انتقالات ICS (بسیار صاف و نرم هستند حتی در 600mhz)
ترفند حافظه رم (حتی بر روی 600MHZ)
صدای دالبی
دو لمسی

اشکالات:
- هیچ

مورد نیاز:

1. جدیدترین بیس باند
2. بوت لودر باز
3. محیط بازیابی CWM
4. آخرین نسحه های هسته nAa

دستورالعمل نصب:

1. دریافت رام و قرار دادن آن را در کارت حافظه
2. گوشی خود را خاموش کرده و هسته مورد نیاز را فلش کنید
3. وارد محیط CWM شوید و : پاک کردن اطلاعات، فرمت کش ،فرمت سیستم ، پاک کردن کش dalvik و پاک کردن استت باتری.
4. نصب رام
5. راه اندازی مجدد و لذت ببرید

برای تبدیل دوربین این رام به 5 مگاپیکسل این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fcex7a7ouo4nk%2F5_mp_camera.zip.html) را دریافت ودر cwm نصب کنید

برای استفاده رام را از لینک زیر دریافت و طبق راهنما نصب نمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

adel.alizadeh1994
29-04-2012, 17:45
سلام بچه ها چه خوب شد بالاخره نریمان رامشو منتشر کرد رام خیلی خیلی خوبیه حتما دانلودش کنید از دستش ندید.
xtreme forces برنامه ی sygic حجمش چقدر بود؟ اگه میشه لینکشو بزار
و اقای itman شما هم برو یه کاستوم رام نصب کن وسپس یه فول وایپ بزن شاید مشکلت حل بشه اگه حل نشد مشکل سخت افزاری داره و باید ببری تعمیرگاه.
برای نصب کاستوم رام هم به این وبلاگ برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BEHZAD2007
29-04-2012, 18:24
دوستانی که رام جدید نریمان رو نصب کردن بگن مشکلاتش چیه
با تشکر

Extreme-Forces
29-04-2012, 21:27
اگر به دنبال یک مسیریاب فوق العاده برای سیستم عامل اندروید میگردید Sygic Aura Navigator میتونه یکی از انتخاب های بسیار خوب در این زمینه باشه.این نرم افزار قابلیت ها و امکانات بسیار زیادی رو در اختیارتون قرار میده که برخی از اونها رو با هم مرور میکنیم

قابلیت ها و امکانات :
1. قابلیت دریافت نقشه کلیه کشور های دنیا به صورت رایگان (نقشه ها فعلا به صورت رایگان قابل دانلود هستند)
2. نقشه های 3 بعدی با امکان دید از بالا ، و دید مایل (Bird View) ، همراه با تصاویر پانوراما از نقاط مختلف جهان و از جمله ایران
3. نقشه های با جزئیات بسیار بالا با امکان جستجوی معابر و نقاط مهم در نقشه
4. قابلیت اتصال به اینترنت از طریق WiFi و GPRS جهت دسترسی به امکانات آنلاین نظیر اطلاعات ترافیکی ، تصاویر پانوراما و اطلاعات و پیش بینی های کامل و بسیار دقیق هواشناسی
5. امکانات فارسی کامل نظیر راهنمای صوتی فارسی (مرد و زن) منوی فارسی و صفحه کلید فارسی
6. نقشه 2 زبانه ایران (فارسی و انگلیسی)
7. بانک اطلاعاتی کامل کشورهای دنیا که اطلاعاتی نظیر واحد پول ، پرچم ، جمعیت ، کد مخابراتی ، تقسیم بندی زمانی ، واحد های فیزیکی مورد استفاده و اطلاعاتی برای رانندگی نظیر چپ یا راست بودن جهت رانندگی و حداکثر سرعت مجاز برای رانندگی در اتوبان ها ، جاده های بین شهری ، مناطق مسکونی و ... رو در اختیار قرار میده
8. دارای راهنمای کامل نرم افزار به زبان انگلیسی موجود در خود برنامه
9. امکاناتی نظیر دفترچه تلفن ، جستجوی مکان در گوگل ، مختصات جی پی اس در 3 حالت درجه ، دقیقه و ثانیه ، ذخیره نقاط شخصی و عمومی در نقشه ، ثبت تصاویر پانوراما در نقاط دلخواه نقشه ، نمایش مقصد های اخیر پیموده شده و ...
10. قابلیت تنظیم دلخواه دستورات و اعلان های صوتی در برنامه
11. قابلیت تنظیم نوع و جزئیات نمایش نقشه و جلوه های بصری نقشه بر حسب سلیقه و به صورت دلخواه
12. قابلیت تنظیم نحوه مسیریابی بر حسب کوتاهترین فاصله ،سریعترین مسیر (با در نظر گرفتن اطلاعات ترافیکی) و ...
13. قابلیت تنظیم اطلاعات منطقه ای نظیر زبان و واحدهای فیزیکی مورد استفاده و فرمت زمان و دما و مختصات GPS
14. قابلیت گروه بندی مکان های عمومی به دلخواه
15. قابلیت مدیر توان مصرفی برای افزایش ماندگاری توان و شارژ باطری
16. قابلیت ضبط مسیر پیموده شده
17. قابلیت تنظیم مکان نمایش اطلاعات در صفحه برنامه در حالت های مختلف (رانندگی ، پیاده روی پرتره ، پیاده روی منظره)
18. سرعت بالای برنامه در اجرا و رندر کردن نقشه ها
و ....

نقاط ضعف :
1. نقشه ایران هنوز برای همه شهرها کامل نیست و فعلا شهرهای بزرگ و معروف رو پوشش داده اما در صورت ارائه نقشه های کامل تر توسط سایت سازنده ، میشه به صورت آنلاین نقشه هارو آپدیت کرد و مشکلی از این بابت نیست.
2. حجم زیاد دیتابیس برنامه که ممکنه دریافتش رو برای عده ای که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارن با مشکل مواجه کنه (برنامه به همراه دیتابیس و نقشه ها حجمی حدود 390 مگابایت داراست ، اما با توجه به امکانات و قابلیت های برنامه ارزش دانلود کردن رو خواهد داشت)

توجه!
هر گونه کپی برداری از این مطلب بدون ذکر سایت مرجع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و لینک این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همچنین نام منتشر کننده (Carbuncle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ممنوع است.

دانلود و طریقه نصب :
1. دیتابیس برنامه رو از یکی از لینک های زیر دریافت کرده و اون رو توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و پوشه اکسترکت شده با نام Aura رو در ریشه مموری کارت گوشی خودتون کپی کنید. (در مسیر sdcard و یا sdcard/external_sd بسته به فضای موجود در گوشی یا مموری کارت)
دانلود دیتابیس از سرور Filesonic (لینک غیر مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffile%2F2099798131%2FBase%2520Files%2520with%2520 English%2520Voices%2520%26%2520TTS.rar)
دانلود دیتابیس از سرور Hotfile (لینک غیر مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F131925517%2F7e5638a%2FBase_2bFiles_2bwith_2bEngli sh_2bVoices_2b_26amp_3B_2bTTS.rar.html)
دانلود دیتابیس از سرور Uploadbaz (لینک غیر مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F1qvyvidm3ihn)
دانلود دیتابیس از سرور ParsaSpace (لینک غیر مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F2245274884%2FBase_Files_with_English_Voices __26amp_3B_TTS.rar.html)
دانلود دیتابیس از سرور Rapidbaz (لینک مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] idbaz.com%2Fpremium%2Fc901d79522e4baa0a812fcd0d1d9 13a3%2F4e926f68%2Fs109.eu.%2F23714791%3FBase%2BFil es%2Bwith%2BEnglish%2BVoices%2B%2526amp%253B%2BTTS .rar)

2. نقشه های ایران رو هم میتونید توسط گوشی و به صورت آنلاین دانلود کنید و هم توسط کامپیوتر و از لینک های زیردریافت کنید.چنانچه نقشه رو توسط کامپیوتر دانلود کردید ، بعد از دانلود نقشه و اکسترکت کردن پوشه ای با نام irn.rh.2013.01 استخراج میشه که باید این پوشه رو با همین نام و بدون دستکاری در پوشه Maps در مسیر /Aura/maps در sdcard و یا external_sd گوشی خودتون کپی کنید.
دانلود از سرور Hotfile (لینک غیر مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F131926258%2F39ab8ed%2FSygicMapForIranByCarbuncle. rar.html)
دانلود از سرور Mediafire (لینک غیر مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fb3ghbeab4b62uqg)
دانلود از سرور Uploadbaz (لینک غیر مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ft7t4k9phsg9z)
دانلود از سرور ParsaSpace (لینک غیر مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F4735274884%2FSygic_Map_For_Iran_By_Carbuncl e.rar.html)
دانلود از سرور Rapidbaz (لینک مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] idbaz.com%2Fpremium%2F5cda26d55a0d2a212ec1b15589ce e448%2F4e9269e5%2Fs110.us.%2F23729495%3FSygic%2BMa p%2BFor%2BIran%2BBy%2BCarbuncle.rar)

3. برنامه رو از یکی از لینک های زیر دریافت کرده و پس از اکسترکت کردن فایل apk نصب برنامه رو به گوشی انتقال داده و برنامه رو نصب کنید.
دانلود از سرور Hotfile (لینک غیر مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F131987748%2Fd31e4b5%2FSygicAuraNavigator11.2.0ByC arbuncle.rar.html)
دانلود از سرور Mediafire (لینک غیر مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F668z293nw8iq3qe)
دانلود از سرور Uploadbaz (لینک غیر مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fma917fu58qtz)
دانلود از سرور ParsaSpace (لینک غیر مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F2267574884%2FSygic_Aura_Navigator_11.2.0_By _Carbuncle.rar.html)
دانلود از سرور Rapidbaz (لینک مستقیم با قابلیت Resume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] idbaz.com%2Fpremium%2F316ded0d6f6fd5e69e466c4502ec 931f%2F4e9363a4%2Fs105.us.%2F23759249%3FSygic%2BAu ra%2BNavigator%2B11.2.0%2BBy%2BCarbuncle.rar)
برنامه رو در 2 قسمت در آپلود سنتر انجمن هم آپلود کردم که میتونید از لینک های زیر دانلود کرده و هر 2 قسمت رو در کامپیوتر در کنار هم درون یک پوشه قرار داده و توسط نرم افزار WinRAR فایل اول رو اکسترکت کنید تا فایل نصب برنامه با پسوند apk استخراج بشه. سپس فایل نصب برنامه رو به گوشی منتقل کرده و برنامه رو نصب کنید.
Sygic Aura Navigator 11.2.0 By Carbuncle Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2520By%2520Carbuncle.part1.rar)
Sygic Aura Navigator 11.2.0 By Carbuncle Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2520By%2520Carbuncle.part2.rar)

آپدیت : آخرین ورژن برنامه (Sygic Aura Navigator v11.2.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) را از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید.
آپدیت : با استفاده از برنامه Sygic Map & Database Downloader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید آخرین آپدیت نقشه همه کشورهایی که میخواید و دیتابیس مورد نیازتون رو به صورت مستقیم دانلود کنید. به این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

تذکرات :

1. پس از اولین اجرا از شما یک ایمیل و پسورد پرسیده میشه که در صورت وارد کردن یک ایمیل و انتخاب پسورد حساب کاربری برای شما ایجاد میشه تا بتونید از امکانات آنلاین برنامه نظیر هواشناسی و دیدن تصاویر پانوراما استفاده کنید. پس در صورتی که تمایل به استفاده از قابلیت های آنلاین برنامه دارید قبل از اجرای برنامه اینترنت GPRS و یا اینترنت از طریق WiFi گوشی رو فعال کنید.

2. برای فارسی کردن منوها و صفحه کلید و راهنمای صوتی فارسی به مسیر Menu/Settings/Reginal رفته و از تب Language گزینه فارسی رو انتخاب کنید.
همچنین برای فارسی کردن راهنمای صوتی از تب Voice و یا همون انتخاب گوینده گزینه فارسی (سارا) و یا فارسی (آرش) رو انتخاب کنید.
برای اضافه کردن صفحه کلید فارسی نیز از تب Keyboard Layout و یا همون نمای صفحه کلید گزینه Use native keyboard رو غیر فعال کرده و گزینه Roman و یا همون رومی رو انتخاب کنید. از لیست به نمایش در آمده گزینه عربی و سپس گزینه فارسی رو انتخاب کنید.

3. از انتخاب گزینه Activate the product و یا همون فعالسازی محصول در برنامه خودداری کنید چرا که برنامه را به حالت Trial و کرک نشده خواهد برد.

4. نقشه های این برنامه برای کل ایران به صورت یکپارچه بوده و البته این نقشه ها هنوز بسیاری از شهرهای ایران رو پوشش نمیدهد که رفته رفته و با ورژن های آتی نقشه ، شهر ها و جزئیات بیشتری هم به نقشه اضافه خواهد شد.

5. در صورت انتخاب زبان انگلیسی در برنامه اسامی در نقشه با حروف لاتین و در صورت انتخاب زبان فارسی نقشه ها با حروف فارسی نمایش داده خواهند شد.

6. نقشه سایر کشور های دنیا رو میتونید از طریق برنامه Sygic Downloader که همراه با نرم افزار اصلی نصب میشه به صورت آنلاین یا از طریق لینک های زیر دانلود کنید.

7. راهنمای برنامه به زبان انگلیسی رو میتونید از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fsupport%2Fuser-guide%2F%3Flanguage_id%3Den%26product_id%3D1) دریافت کنید.

حجمش كلا با نقشه حدود 400 مگ ميشه ولي ارزش داره.

گرفته شده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك تاپيك مرجع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشكر از منتشر كننده Carbuncle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adel.alizadeh1994
01-05-2012, 08:36
سلام بچه ها من رام نریمان رو نصب کردم رام خیلی خوبیه هم بخاطر لانچر ایکسپریا اس خوشکله و هم روون هست و برای اجرای بازی های اچ دی هم خیلی خوبه و در کل رام خیلی خوبیه در ضمن بالاترین بنچمارکی که تنوستم بگیرم با همین رام بوده. بهتون پیشنهاد میکنم نصبش کنید.
تنها بدیش اینه که درصد شارژش که بالا صفحه نوشته 5 تا 5 تا میره و 2 دیش یکم نسبت به رام های دیگه ضعیفه که 2 دی مهم نیست.

Extreme-Forces
01-05-2012, 20:04
اين دوربين 5 مگا پيكسل كه تو رام اقا نريمان نوشته شده چيه ؟ يعني دوربينو از 3 به 5 ارتقا ميده ؟
حواسم نبود نسخه قديمشو دانلود كردم ديشب، هموني كه مديا پلير نداره :31: دوباره بايد دانلود كنم

ALI . R
01-05-2012, 21:08
بالاخره مشگل باز شدن بوت لودر همه گوشی ها حل شد!!!!:20: من که خیلی خوشحال شدم. الان میخوام برا خودم هم باز کنم.
این هم روش باز کردن. اینجا مراجعه کنید:

شادباشید:40::11:

vahidmir2000
02-05-2012, 03:33
بالاخره مشگل باز شدن بوت لودر همه گوشی ها حل شد!!!!:20: من که خیلی خوشحال شدم. الان میخوام برا خودم هم باز کنم.
این هم روش باز کردن. اینجا مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشادباشید:40::11:

ترمیناتور جان حرفی از ایکس 8 زده نشده/ یعنی این روش جواب میده؟

ALI . R
02-05-2012, 14:16
ترمیناتور جان حرفی از ایکس 8 زده نشده/ یعنی این روش جواب میده؟
بله که جواب میده وحید جان . آقا نریمان دیشب امتحان کرد جواب داد. الان من هم میخوام امتحان کنم.
ببینم میشه.:40::10::11:

vahidmir2000
02-05-2012, 17:01
بله که جواب میده وحید جان . آقا نریمان دیشب امتحان کرد جواب داد. الان من هم میخوام امتحان کنم.
ببینم میشه.:40::10::11:

ایوووووول ، پس منم امتحان میکنم. یه دفه دیدی شد :31:

اگرم نشد با بروبچه های باحال فروم یه فکری برای درست کردن گوشی میکنیم.

vahidmir2000
02-05-2012, 17:23
من امتحان کردم ولی هیچ اتفاقی نمیفته. تو آموزش گفته که باید کلید منو رو بگیرین. کلید منو دیقیقا کدون دکمه است؟ چون من با هرسه دکمه ی پایین صفحه امتحان کردم ولی در cmd دستگاه رو نمیشناسه. آقا نریمان که امتحان کردم اگه بیان کامل توضیح بدن خیلی خوبیه. :31:

adel.alizadeh1994
02-05-2012, 19:21
دوست من xtreme forces این فایل دوربین 5 من خودم به نریمان دادم کیفیت عکس رو بهتر میکنه اما نه به اندازه ی 5 مگاپیکسل
و علی جان تونستی بوت لودرت رو با این روش باز کنی؟
میخواستم بپرسم ببینم بین بچه هایی که بوت لودرشون رو باز کردن کسی هست که با سریال سری 12 تنوسته باز کنه؟ 12w
و دکمه ی home همون دکمه ی وسط هست.

adel.alizadeh1994
02-05-2012, 19:50
انتشار نسخه 8.0 رام PrimeHD مخصوص هسته اصلی و سفارشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام نسخه 8.0 رام PrimeHD منتشر شد
این ویرایش برای هسته های اصلی می باشد ولی بزودی نسخه ای هم برای هسته های nAa و Alfs نیز منتشر میشود

تغییرات

ویرایش : PrimeHD 8.0
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت ۱۳۹۱
ناشر : HAKA از کشور هند
مورد نیاز نصب، پاک کردن کامل اطلاعات و تنظیمات می باشد. نپرسید چرا، فقط آن را انجام دهید!
ساخته شده از ابتدا
حذف تنظیمات PrimeDX
حذف GalleryDX
حذف ماژول های GingerDX
برای دیدن ادامه ی مطلب و همچنین دانلود این رام عالی به لینک زیر مراجعه کنید.

lilitopoli
02-05-2012, 22:12
یکی کامل باز کردن بوت لودر و توضیح بده

Extreme-Forces
02-05-2012, 22:23
رام اقا نريمان رو من نصب كردم ( هموني كه پلير نداره :31:) رام خوبيه . به نظر مصرف باتريشم خوبه.

راستي هنوز راهي پيدا نشده كه بتونم از اينترنت كامپيوتر رو گوشي استفاده كنم ؟ بدون استفاده از ماركت اصلا حال نميده. كلا با اينترنت ، كارايي فرق ميكنه

adel.alizadeh1994
02-05-2012, 22:26
اقای lilitopoli ساده ترین اموزش باز کردن بوت لودر که خیلی از بچه ها هم با همین روش بوت لودرشون رو باز کردن خودمم با همین روش باز کردم
بفرما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lilitopoli
02-05-2012, 22:30
مرسی عادل خان ولی من خانومم نه آقا

lilitopoli
02-05-2012, 22:37
ج) برنامه S1tool را باز کرده و با کلیک بر روی DO JOB آنرا اجرا کنید
حالا کلید بازگشت را فشار دهید و گوشی را با کابل به کامپیوتر متصل نمایید.
د) خط "XXXX SIMLOCK CERTIFICATE" را دنبال
این قسمت و میشه توضیح بدین

adel.alizadeh1994
03-05-2012, 09:43
ببخشید خانوم lilitopoli واقعا برام جالبه که یه خانوم تا حد باز کردن بوت لودر پیش اومده ایول
خب اول نگاه کنید سریال پشت باتری گوشیتون چند هست؟ اگه 11 دبلیو هست و بعد بعد از دبلیو عدد نوشته شده از 26 کمتر هست شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی میتونید بوت لودرتون رو باز کنید اما اگه بیش از 26 هست دیگه میشه یه کار ریسکی و باید ریسکشو قبول کنید چون ممکنه گوشیتون بریک بشه یعنی گوشیتون کاملا خاموش بشه و باید برای تعمیر اونو به تعمیرگاه ببرید و یه 30 تومان خرج داره و نکاتی که هنگام باز کردن بوت لودر باید توجه کنید 1 اینکه درایو هاتون نصب باشه 2 اینکه انتی ویروستون غیر فعال باشه 3 اینکه سیم کارتتون رو در بیارید چون برای بعضی از بچه ها هنگامی که میخواستن بوت لودر رو باز کنن سیم کارت رو گوشی بوده و بعد از باز کردن بوت لودر گوشی سیم کارت رو نمیشناخته که مجبور شدن بوت لودرشون رو دوباره ببندند پس سیم کارت رو بیرون بیارید.

---------- Post added at 10:43 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

در ضمن وقتی کلید بازگشت رو میزنید گوشیتون باید خاموش باشه خاموش کردید؟
تلفن را روشن کرده ، و در حالت Debugging آن را به کامپیوتر وصل کنید.
XXXX SIMLOCK CERTIFICATE"
اگر بجای اون ایکس هایی که بالا نوشته و به رنگ قرمز نشون دادم این عبارت ها نوشته بود.
ب) اگر XXXX باشد "NOT RECOGNIZED" یعنی متاسفانه ، آن را نمی توان باز کنید.
پ) اگر XXXX SEMC مشاهده شد سپس "msm7227_semc.cmd" را اجرا کنید
ت) اگر "XXXX SIMLOCK CERTIFICATE" یافت نشد ، پس فایل "msm7227_Setool2.cmd" را اجرا کنید
ث) صبر کنید
ج) اگر پیغام "Press any key to continue . . ." نمایان شد، برای ادامه یک کلید را فشار دهید
مرحله سوم: (تایید)

الف) خاموش کردن تلفن
ب) S1tool را باز کنید ، با کلیک بر روی DO JOB اتصال گوشی با کامپیوتر با نگه داشتن کلید بازگشت برقرار کنید.
پ) به خط RUNNING S1_EROM VER "x8A029 نگاه کنید
ت) اگر x مانند r بود پس تبریک میگم انجام شده ، ...
ث) اگر x مانند R بود یعنی با عرض پوزش ، یا باید همه چیز را دوباره پیگیری کنید یا گوشی شما باز نمیشود
* توصیه میشود این عمل را با رام استوک و اصلی که همان ۲.۱ هست ، انجام بدهید تا نتیجه بهتر بگیرید(ابتدا به رام اصلی برگردید سپس بوت لودر را باز نمایید)
فهمیدید چی شد خیلی راحته.
موفق باشید.

adel.alizadeh1994
03-05-2012, 09:49
در ضمن برنامه ی S1tool لینکش دانلودش تو همین اموزشی که لیینکشو بهتون دادم یعنی این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست اول باید این برنامه رو دانلود و سپس اکستراکت کنید سپس اونو اجرا کرده و روی گزینه ی do job بزنید سپس گوشی رو خاموش کنید و در حالی که دکمه ی بک رو یعنی دکمه ی سمت راستی رو گرفتید اونو به کابل یه سر ان وصل هست به کامپیوتر و سر دیگش به موبایل شما وصل کنی سپس لامپ بالای صفحه روشن میشه برای انجام شدن این عملیات حتما باید درایو های گوشی نصب باشه.
نصب درایو ها هم اموزشش با لینک دانلودش تو وبلاگ هست.

adel.alizadeh1994
03-05-2012, 10:09
اینم لینک درایو ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برنامه ی s1tool هم اگه لینک دانلودش مشکل داشت از تو قسمت نظرات پست های اولی وبلاگ درخواست بدید که بچه ها براتون اپلود کنن من میخواستم اپلود کنم اما بدلیل اینکه اینترنت دیال اپ دارم نتونستم اپلود کنم.
میخواستم اپلود کنم که رو 54 درصد گیر کرد.

lilitopoli
03-05-2012, 12:18
مرسی مشکل من این بود که گوشی و که خاموش میکردم کابل و وصل میکردم کامپیوتر گوشی و نمیشناخت

lilitopoli
03-05-2012, 22:28
عادل خان واقعا ممنونم ازتون تازه بازش کردم.مشکلی هم پیش نیومد فقط حالا اگه بخوام رامی که نیاز به باز کردن بوت لودر داشت و نصب کنم باید چیکار کنم؟مثلا gingerdx 25

ALI . R
03-05-2012, 23:41
عادل خان واقعا ممنونم ازتون تازه بازش کردم.مشکلی هم پیش نیومد فقط حالا اگه بخوام رامی که نیاز به باز کردن بوت لودر داشت و نصب کنم باید چیکار کنم؟مثلا gingerdx 25
سلام دوست عزیز. تبریک میگم بابت باز کردن بوت لودر.
حالا که بوت لودرتون رو باز کردید میتونید از رام بسیار زیبا و کاربردی آقا نریمان استفاده کنید که ویرایش اولش هست:
از اینجا میتونید هم میتونید برای دانلود و هم اطلاع بیشتر رام استفاده کنید :

شادباشید:40:

axilbam
04-05-2012, 00:16
سلام
من هم x8 گرفتم
میخاستم بدونم میشه بدون دنگ وفنگ روش نرم افزار و بازی نصب کرد مثل گوشی های جاوا؟
اگه نه چرا سازنده هاش همچین کاری کرن؟

در کل قبل از این که وارد مسائل حرفه ای تر مثل قفل شکستن و اینا بشم میخوام قابلیت های خود گوشی رو بشناسم
مثلا تم و نصب نرم افزار روی x8 رو بدونم یا رام های قانونی منتشر شده که بشه بدون دردسر نصب کرد؟واینکه چطوری؟
لطفا راهنمایی کنید.

Extreme-Forces
04-05-2012, 00:58
سلام
من هم x8 گرفتم
میخاستم بدونم میشه بدون دنگ وفنگ روش نرم افزار و بازی نصب کرد مثل گوشی های جاوا؟
اگه نه چرا سازنده هاش همچین کاری کرن؟

در کل قبل از این که وارد مسائل حرفه ای تر مثل قفل شکستن و اینا بشم میخوام قابلیت های خود گوشی رو بشناسم
مثلا تم و نصب نرم افزار روی x8 رو بدونم یا رام های قانونی منتشر شده که بشه بدون دردسر نصب کرد؟واینکه چطوری؟
لطفا راهنمایی کنید.
سلام.
مبارك باشه.
ميشه روش نرم افزار و بازي نصب كرد خيلي هم راحته . ولي الان اگه زياد بازي و برنامه نصب كنيد با كمبود حافظه مواجه ميشيد.
كلا براي استفاده از گوشي هاي اندرويدي بايد يه سري اماده سازي انجام بديد كه خيلي ساده هستند و فقط كمي وقت و حوصله ميخواد. خوشبختانه تو اين تاپيك هم به صورت خيلي مفصل همه چيز توضيح داده شده.
سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم خيلي مفيده همه چيز توش هست.

در مورد رام رسمي اخرين ورژن 2.1.1 هست كه احتمالا مال شما همينه. بعد اين ديگه رام رسمي منتشر نكردن و بهونشونم سخت افزار گوشي بود. ولي رام هاي غير رسمي الان خيلي بهتر از رام رسمي هستن. مشكلاتشونم برطرف شده.
در مورد نصب تم و اينجور چيزا ، فقط بدونيد خيلي چيزا هست كه ميتونيد نصب كنيد و لذت ببريد. به نظر من يكي از جالب ترين قسمت ها Live Wallpaper ها هستن . شما اول با روت كردن و نصب يه رام شروع كنيد تا دستتون باز شه.:40::11:

lilitopoli
04-05-2012, 08:34
چطوری باید وارد محیط cwm بشم و هسته و هم چطوری فلش کنم؟اگه آموزشش و بذارین ممنون میشم

axilbam
04-05-2012, 09:55
[/COLOR]
سلام.
مبارك باشه.
ميشه روش نرم افزار و بازي نصب كرد خيلي هم راحته . ولي الان اگه زياد بازي و برنامه نصب كنيد با كمبود حافظه مواجه ميشيد.
كلا براي استفاده از گوشي هاي اندرويدي بايد يه سري اماده سازي انجام بديد كه خيلي ساده هستند و فقط كمي وقت و حوصله ميخواد. خوشبختانه تو اين تاپيك هم به صورت خيلي مفصل همه چيز توضيح داده شده.
سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم خيلي مفيده همه چيز توش هست.

در مورد رام رسمي اخرين ورژن 2.1.1 هست كه احتمالا مال شما همينه. بعد اين ديگه رام رسمي منتشر نكردن و بهونشونم سخت افزار گوشي بود. ولي رام هاي غير رسمي الان خيلي بهتر از رام رسمي هستن. مشكلاتشونم برطرف شده.
در مورد نصب تم و اينجور چيزا ، فقط بدونيد خيلي چيزا هست كه ميتونيد نصب كنيد و لذت ببريد. به نظر من يكي از جالب ترين قسمت ها Live Wallpaper ها هستن . شما اول با روت كردن و نصب يه رام شروع كنيد تا دستتون باز شه.:40::11:

ممنون دوست عزیز
یه سوال تو تنظیمات در قسمت درباره تلفن / framware یا میان افزار نوشته 2.1 update1 منظورش همو ورژن آندرویده؟

من نرم افزار Root Explorer v2.16 رو با بلوتوس نصب کردم الان میتونم راحت فایل های گوشی رو ببینم.با کابل فایلا رو میریزم رو رم بعد نصب میکنم چندتا نرم افزارم نصب کردم
با همین نرم افزار میشه رو رم نرم افزار نصب کرد یا کار دیگه ای باید انجام بدم؟
اگه بخام روت کنم و رام نصب کنم باید بوت لودر بشکنم؟

lilitopoli
04-05-2012, 10:55
من وقتی cwm را نصب کردم گوشی رو لوگوی sony ericsson میمونه باید چیکار کنم؟

ALI . R
04-05-2012, 11:51
چطوری باید وارد محیط cwm بشم و هسته و هم چطوری فلش کنم؟اگه آموزشش و بذارین ممنون میشم
سلام دوست عزیز. خب برا نصب cwm میتونید اولا که باید گوشیتون رو روت کنید برا این کار این نرم افزار رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این نرم افزار اسمش ایکس هشت تول هست که با این میتونید هم گوشیتون رو با شماه 1 روت کنید و با شماره 2 میتونید به ایکس ریکاوری برید و هر سه مورد رو نصب کنید.
این نکته رو قبل از نصب یادتون نره :

ابتدا گوشي را توسط كابل USB به كامپيوتر متصل كرده و بعد از نصب درايور به آدرس زير در گوشي ميرويد
Settings/Aplication ، تيك Unkown و Debug ر ا ميزنيد.
بعد میتونید نصب کنید. مانند این تصویر :

من وقتی cwm را نصب کردم گوشی رو لوگوی sony ericsson میمونه باید چیکار کنم؟ در مورد این سوالتون هم اگر روش بالا رو پیش میرفتید این اتفاق نمی افتاد. حالا که اینطوری شده از این روش استفاده کنید حل میشه مشکلتون :

Extreme-Forces
04-05-2012, 12:08
[/COLOR]

ممنون دوست عزیز
یه سوال تو تنظیمات در قسمت درباره تلفن / framware یا میان افزار نوشته 2.1 update1 منظورش همو ورژن آندرویده؟

من نرم افزار Root Explorer v2.16 رو با بلوتوس نصب کردم الان میتونم راحت فایل های گوشی رو ببینم.با کابل فایلا رو میریزم رو رم بعد نصب میکنم چندتا نرم افزارم نصب کردم
با همین نرم افزار میشه رو رم نرم افزار نصب کرد یا کار دیگه ای باید انجام بدم؟
اگه بخام روت کنم و رام نصب کنم باید بوت لودر بشکنم؟
سلام.
اره همون ورژن اندرويده كه اخريش هم هست.
root explorer كافيه . منم همينو دارم. فايل هاي apk رو بريز تو رم گوشيت بعد با روت اكسپلورر برو بزن نصب كن.
بوت لودر شكوندن براي اينه كه از كرنل هاي سفارشي سازي شده استفاده كني كه بهت امكان اينو ميده رام هاي سازگار با اون كرنل ها رو نصب كني. شما باتري رو دربيار زيرش يه سريال هست اخرش نوشته 11w26 . اگه بعد w عددش كمتر از 26 باشه راحت ميتوني بوت لودر رو بازكني. اگه بيشتر باشه ريسك داره.
روت كردن هم خيلي راحته . همين پستي كه terminator گذاشته رو برنامش رو دانلود كن. راحت برات روت ميكنه.:40:

adel.alizadeh1994
04-05-2012, 12:39
ممنون بچه ها(xterme forces و اقا علی) بابت جواب دادن به سوالات دوستان حرفه ای شدیتا من باید اعلام بازنشستگی کنم(شوخی):31: و lilitopoli بابت باز کردن بوت لودر بهتون تبریک میگم ایول حالا میبینید که گوشیتون از این رو به اون رو میشه بعد از فلش کرنل و نصب یه رام خوب متوجه میشید که گوشیون چقدر فرق کرده برای دانلود و اموزش نصب رام هم به وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید در ضمن بچه هایی که بوت لودرشون بازه اندروید 4 مشکل دوربینش حل شد و ما از این به بعد میتونیم یه اندروید 4 کامل و بدون نقص روی ایکس 8 داشته باشیم تو وبلاگ ایکس 8 هم چند ورژن خوب اومده و lilitopoli منم به شما پیشنهاد میکنم اندروید 4 رو روی گوشیتون نصب کنید تا بفهمید ایکس 8 بوت لودر باز یعنی چی؟ 2.3 دیگه قدیمی شد:31:
راستی سریال پشت گوشیتون چند بود؟
برای فلش هسته شما باید برنامه ی flashtool رو روی کامپیوترتون نصب کنید سپس کرنل مورد نظر رو دانلود و تو پوشه ی firmwares برنامه ی فلش تولز بریزید سپس وارد برنامه بشید و روی گزینه ی فلش بزنید بعدشم که کرنل مورد نظرتون رو انتخاب و اوکی کنید و در حالی که گوشیتون خاموش هست و دکمه ی بک رو گرفتید کابل رو به گوشی وصل کنید و چند ثانیه وایسید تا نصب کرنل تموم بشه در ضمن رامی رو که میخواهید نصب کنید از قبل بریزید تو مموریتون بعدشم رام مورد نظ رو از طریق cwm نصب کنید خیلی راحته مخصوصا کار با برنامه ی فلش تول چون خودش مرحله ی وصل گوشی رو تصویری نشون میده

adel.alizadeh1994
04-05-2012, 12:45
در ضمن ilitopoli زمانی که گوشی روشن میشه پشت سر هم دکمه ی وسطی گوشیم و یا دکمه ی بک رو بزنید ببینید وارد محیط cwm یا xrecovery میشه یا نه؟ میتونید چند بار هم روی صفحه رو لمس کنید؟
اگر وارد محیط cwm یا xrecovery شد روی گزینه ی factory reset کلیک کنید و yes رو بزنید تا گوشیتون ریسیت بشه سپس گوشیتون به راحتی درست میشه اگرم وارد محیط cwm یا xrecovery نمیشه باید گوشیتون رو به نسخه ی 2.1 فلش کنید.
در ضمن از دکمه ی ولوم در محیط ریکاوری ها استفاده کنید.

lilitopoli
04-05-2012, 13:34
مرسی بابت توضیحاتتون من گوشی و فلش کردم بعد فلش برگشتم به بک آپی که گرفته بودم بازم باید بوت لودر و باز کنم؟

lilitopoli
04-05-2012, 14:01
واسه من w09 بود.شما خودتون چه رامی و پیشنهاد میکنین؟

lilitopoli
04-05-2012, 15:11
ی سوال دیگه چرا من وقتی naa v10 و تو قسمت firmwares کپی میکنم وقتی فلش و میزنم و میخوام انتخابش کنم نیست

lilitopoli
04-05-2012, 16:38
انقدر که کسی جواب نداد خودم ور رفتم باهاش فهمیدم

Extreme-Forces
05-05-2012, 18:02
سلام دوستان.
بعد باز كردن بوت لودر به مشكل عجيبي خوردم.
جديدا هر بازي كه نصب ميكنم موقع اجرا ارور the application ...(process com...)has stopped unexpectedly. please try again و force close ميده. جاي اون نقطه چين ها هم اسم بازي هست. مطمئنم اين بازي هايي كه ريختم هم تست شده . چنديد نفر گفتن كه اجرا كردن بدون مشكل. ولي براي من ارور ميده . حتي از x8.blogfa.com هم بازي هايي كه دانلود كردم هيچ كدوم اجرا نميشه و همين پيغام رو ميده . با 4 5 تا رام هم امتحان كردم. چيكار كنم ؟ الان 1 گيگ بازي دارم كه تاحالا نديدم چين !!!!!! :41:

ALI . R
05-05-2012, 18:06
سلامنسخه 2.4.0 رام StornMix منتشر شد
این رام مبتنی بر CM7 می باشد که توسعه یافته .ممکن است بیش از حد بزرگ باشد، اما می تواند شما را افسون کندرام STORNMIX برای هسته اصلی است

فهرست تغییرات- تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1391
- ناشر : AgungDaVici از اندونزی
- ویرایش : 2.4.0- بر اساس Cm7 گالکسی ایس پورت شده
- طراحی جدید و در تنظیمات
- تغییرات در چارچوب
- تغییر رابط کاربری سیستم
- اضافه کردن لینک سریع شبکه (tw!iter، FB، بـ ـوتـ ـیوب، ایمیل)
- اضافه کردن تنظیمات توسعه (sparepart، performance..)
- و پانل سریع تر در انجام تنظیمات
- اضافه کردن N7p andEngine
- به روز رسانی برخی از libs ها
- فونت جدید
- رنگ و پس زمینه جدید
- و برای رام اصلی است
- صفحه کلید اصلی
- تغییر سبک قفل صفحه نمایش
اشکالات
-؟ گزارش کنید

راهنمای نصب :

* باز کردن محیط xRecovery
* نصب این رام
* کامل پاک کردن با فول وایپ
* در انتظار لذت بردن باشید
دریافت رام از لینک زیر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F871v803wp4oc7il)
موفق و سلامت باشید

adel.alizadeh1994
05-05-2012, 19:45
سلام lilitopoli به احتمال زیاد گوشیتون بوت لودرش باز مونده باشید حالا برای اینکه صد در صد مطمئن شوید با برنامه ی s1tools چک کنید ولی باز کردن یک بار بوت لودر برای همیشه کافیه
فایل هایی که میریزید تو پوشه ی firmwares باید پسوندشون ftf باشه بنابراین با برنامه ی winrar باید برید تو پوشه ی هسته وبا زدن گزینه ی rename و گذاشتن یک نقطه سپس نوشتن ftf فرمت هسته رو عوض کنید.
من بله شما ام های اندروید 4 که به تازگی مشکل دوربینش هم حل شده پیشنهاد میکنم واقعا رام های عالی هستن ولی یک نسخه ی اون بیشتر تو وبلاگ ایکس 8 نیست ولی تو سایت های خارجی چندین ورژن خیلی خوب اومده
اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpost%2F670) فقط تنها مشکلش اینه که دوربین فیلمبرداریش کار نمیکنه
در ضمن تو اندروید 2.3 رام اقا نریمان خوب

دوست من xtreme forces شما زام اندروید 4 رو که لینکش دادم نصب کن ببین مشکلت حل نمیشه
در ضمن میشه بازی هایی رو که داری اسمشون رو بگی؟ و مطمئنن مشکل از باز کردن بوت لودر نیست احتمالا روش نصب رامت یا اینکه رام هایی که نصب میکنی مشکل داشته باشه
و خانوم lilitopoli من اینترنتم خراب بود به همین خاطر نتونستم جوابتون رو بدم و سیستم عامل اندروید اگه زیاد باهاش ور برید خودتون همه چیزش رو یاد میگیرید.

lilitopoli
05-05-2012, 20:01
بازم ممنون از اطلاعات کاملتون.تا مشکل دوربین اندروید 4 حل بشه فعلا از ginger xperia 25 استفاده میکنم.حالا مثلا اگه بخوام یه رام با ی کرنل دیگه نصب کنم باید این کرنلی که الان هست و حذف کنم؟اگه آره چطوری

Extreme-Forces
05-05-2012, 20:15
اسم apk ةاش رو مينويسم. Iron_Fist_Boxing_v4.02 كه بوكسه و حجمشم 40 مگ بود.
AirAttackHD كه اينم 47 مگ بود ... NFS-Shift-THD-v2.0.29 كه 100 مگ هست و يكي گفته بود كه اجرا شده به راحتي .
Ricky-Carmichael-s-Motocross كه موتور سواريه .. يه سري بازي از x8 blogfa گرفتم كه هيچ كدوم اجرا نشد حجمشونم بين 30 تا 40 مگ بود.
يه بازي گرفتم تنيس بود 300 مگ اونم اجرا نشد . نميدونم چش شده

adel.alizadeh1994
05-05-2012, 20:47
سلام lilitopoli مشکل دوربین تو اندروید 4 حل شده در ضمن رام 4 خوب هم تو سایت های خارجی برای ایکس 8 موجوده این رام 4 هم که لینکشو بهتون دادم مشکلش فقط تو فیلمبردای هست و هنگام عکس گرفتن باهاش کاملا سالمه.
و فقط کافیه با برنامه ی فلش تول کرنلتون رو عوض کنید کرنل جدید جایگذین قبلی میشه.
خب رامت چیه؟
من از رام مینی سی ام 2.1.9 که استفاده میکردم بیشتر بازی های گرافیکی و اچ دی مثل modern combat 1 و gangestar west coal که تو قسمت بازی های اندرویدی همین فروم هست دانلود کردم و همشون رو اام بدون مشکل اجرا شد تازه روی رام نریمان هم که امتحان کردم همه بازی های اچ دی به راحتی اجرا شد منم یه بازی که از وبلاگ ایکس 8 گرفتم رو گوشیم نیومد برو تو قسمت فروم بازی های اندرویدی همین سایت و تو قسمت بازی های اچ دی برای ایکس 8 یه همینطور تایپیکی تو صفحه ی اول هست اون بازی رو دانلود کن ببین میاد یا نه البته اگه لینکاشون تا حالا سالم باشه در ضمن دیتاهاشون هم همه سالم هست بازی modern combat sandstorm رو دانلود کن محشره من تا اخرش رفتم عالیه

lilitopoli
05-05-2012, 21:24
فعلا رمم جا نداره باید یه رم 4 گیگ بخرم رام الانم ginger xperia 25 .

lilitopoli
05-05-2012, 22:16
اسم بازیش چی بود؟

lilitopoli
06-05-2012, 00:44
آقا عادل میشه ی رامی که هیچ مشکلی نداشته باشه معرفی کنین؟اون رامی که گفتین فیلمبرداری نمیکنه

amaranth_silent
06-05-2012, 09:05
سلام من میخواستم یه گلکسی نوت بخرم موبایل فروشیه گفت یه چند روزی صبر کن قیمتا میاد پایین منم منصرف شدم از خریدش گوشیو میداد 1 تومن
حالا می خوام بدونم باید تاکی صبر کنم که قیمتا بشکنه و نهایتا چقدر میخواد ارزون بشه؟

adel.alizadeh1994
06-05-2012, 12:28
اون که فیلمبرداری نمیکنه رام با نسخه ی اندروید 4 هست اولین ورژنی که دوربین عکاسیش درست شده لینکشو هم که بهتون دادم یه چند روز دیگه وایسید یه رام اندروید 4 کامل بدون هیچ نقصی تو وبلاک ایکس 8 منتشر میشه به همین خاطر بهتون پیشنهاد میکنم یه چند روز وایسید و دوباره رام 2.3 رو گوشیتون نصب نکنید و از این به بعد 4 رو تجربه کنید
اسم بازیش هم modern combat sandstorm 1 و درباره ی رام هم به اقا ی xtreme forces گفتم رام شما رو که میدونستم ginger xperia 25 هست:31:

adel.alizadeh1994
06-05-2012, 12:38
اینم لینک رام 4 که فیلمبرداریش کار نمیکنه اما عکس برداریش سالمه(اولین نسخه ی اندروید 4 که دوربینش تعمیر شده)
در ضمن رام نریمان و رام morsin رام های خوبی هستند البته برای 2.3 اما من با اومدن رام های 4 خوب دیگه 2.3 رو پیشنهاد نمیکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به نظر من قیمت ها ارزون میشه اما فکر نکنم به قیمت قبلیش برگرده طی چند هفته اینده ارزونتر میشه
ولی اصلا معلوم نیست وضعیت بازار چجوری میشه

lilitopoli
06-05-2012, 12:56
من که جینجر اکسپریا و عوض کردم خیلی سنگین بود فعلا تا اندروید 4 بدون مشکل بیاد gingerdx 25 و استفاده میکنم واقعا باهاش راحتم.فقط یه مشکل با چندتا رام که وقتی به کامپیوتر وصل میکنم برنامه کیبوردم و تیکش برداشته میشه باید برم تو تنظیمات دوباره تیکش و بزنم مشکل از چیه به نظرتون؟

Extreme-Forces
06-05-2012, 15:15
سلام lilitopoli مشکل دوربین تو اندروید 4 حل شده در ضمن رام 4 خوب هم تو سایت های خارجی برای ایکس 8 موجوده این رام 4 هم که لینکشو بهتون دادم مشکلش فقط تو فیلمبردای هست و هنگام عکس گرفتن باهاش کاملا سالمه.
و فقط کافیه با برنامه ی فلش تول کرنلتون رو عوض کنید کرنل جدید جایگذین قبلی میشه.
خب رامت چیه؟
من از رام مینی سی ام 2.1.9 که استفاده میکردم بیشتر بازی های گرافیکی و اچ دی مثل modern combat 1 و gangestar west coal که تو قسمت بازی های اندرویدی همین فروم هست دانلود کردم و همشون رو اام بدون مشکل اجرا شد تازه روی رام نریمان هم که امتحان کردم همه بازی های اچ دی به راحتی اجرا شد منم یه بازی که از وبلاگ ایکس 8 گرفتم رو گوشیم نیومد برو تو قسمت فروم بازی های اندرویدی همین سایت و تو قسمت بازی های اچ دی برای ایکس 8 یه همینطور تایپیکی تو صفحه ی اول هست اون بازی رو دانلود کن ببین میاد یا نه البته اگه لینکاشون تا حالا سالم باشه در ضمن دیتاهاشون هم همه سالم هست بازی modern combat sandstorm رو دانلود کن محشره من تا اخرش رفتم عالیه
سلام.
رام كه همشون رو امتحان كردم. رام اقا نريمان. رام اقا اسماعيل ، رام اقا سينا. prime hd :31:
البته يه بازي گرفتم به اسم NBA-JAM كه خيلي قشنگ گرافيك خوبي هم داره . 260 مگ ديتا داره با 3 مگ apk .
gangster هم دارم مياد . modern combat هم فكر كنم نياز به مولتي تاچ داشته باشه ، كه متاسفانه براي من نيست. همينطور nova كه خيلي بازي باحاليه ولي بدون مولتي تاچ نميشه بازي كرد.
تو سري بازي هاي need for speed جديداش چيزي هست كه اجرا بشه ؟ كلا بازي هايي كه تست كردين و ميشه بازي كرد بگيد بريم پيدا كنيم دانلود كنيم ( البته جديدا رو) :11:

adel.alizadeh1994
06-05-2012, 19:15
سلام خانوم lilitopoli مشکل شما رو نمیدونم از چی هست
و xreme forces خب رامی رو گوشیتون نصب کنید که قابلیت مولتی تاچ هم به گوشیتون اضافه کنه یکی از فواید باز کردن بوت لودر مولتی تاچ کردن سیستم های synaptics هست که خودشون اول مولتی تاچ نیستند تو رام ها بگردید رامی پیدا میشه که مولتی تاچ برای هر دو نوع سیستم داشته باشه.
و در مورد بازی هم من بخاطر اینکه سرعت اینترنتم پایینه زیاد بازی اچ دی ندارم و بازی های که من رو گوشیم اجرا کردم
modern combat 1 و brothers in arm 2 و gangster west coal و pes 2012 و چند بازی دیگه مثل انگری بردز و...

Extreme-Forces
06-05-2012, 19:56
سلام خانوم lilitopoli مشکل شما رو نمیدونم از چی هست
و xreme forces خب رامی رو گوشیتون نصب کنید که قابلیت مولتی تاچ هم به گوشیتون اضافه کنه یکی از فواید باز کردن بوت لودر مولتی تاچ کردن سیستم های synaptics هست که خودشون اول مولتی تاچ نیستند تو رام ها بگردید رامی پیدا میشه که مولتی تاچ برای هر دو نوع سیستم داشته باشه.
و در مورد بازی هم من بخاطر اینکه سرعت اینترنتم پایینه زیاد بازی اچ دی ندارم و بازی های که من رو گوشیم اجرا کردم
modern combat 1 و brothers in arm 2 و gangster west coal و pes 2012 و چند بازی دیگه مثل انگری بردز و...
مولتي تاچ مجازي كه فعاله ولي كارايي نداره تو بازي . اولا بايد دو نقطه اي كه همزمان لمس ميكني نسبت به هم دور باشن كه بازم قاطي ميكنه و فقط يه مختصات رو ميگيره. ثانيا بايد اينقدر محكم فشار بدي تا شايد كار كنه. براي من كه اينجوريه. حالا نميدونم اونايي كه سنسور synaptic دارن به راحتي ميتونن از تاچ 2 انگشت همزمان بهره ببرن يا نه !
brothers in arms رو هم من نسخه اولش رو دارم كه تو بازي كلي لگ داره و بدون مولتي تاچ هم سخته از خيرش گذشتم :31:

axilbam
07-05-2012, 09:26
سلام به دوستان
آقا من به همین زودی مشکل نصب نرم افزار روی رم رو پیدا کردم
یه نرم افزار تقریبا 40 مگابایتی هست میخام نصبش کنم میگه رو گوشی جا نیست در حالی که 90 مگابایت جا داره
نمیدونم چطور باید رو رم نصب کنم
راحت ترین راه بدون درد و خونریزی چیه؟

lilitopoli
07-05-2012, 10:41
عادل خان فهمیدم مشکل اینکه چرا کیبوردم میپرید چی بود.من موقع نصب کیبورد و چند تا از برنامه های دیگه جای نصب و داخل رم دادم واسه همین وقتی رم با کامپیوتر بالا میومد اونا میپریدن.الان که انتقال دادم به حافظه داخلی درست شدن

lilitopoli
07-05-2012, 11:02
آقای axilbam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روی رام اصلی برنامه و نمیتونین تو رم نصب کنین باید رام گوشی و عوض کنین که اونم احتیاج به روت کردن گوشی داره

adel.alizadeh1994
07-05-2012, 11:49
اره خانوم lilitopoli درسته من حواسم نبود بهتون بگم به کارت حافظه انتقال بدید و دوست من axilbam شما باید گوشیتون رو رووت کنید سپس روی اون محیط cwm و xrecovery نصب کنید سپس یه رام رو که برای هسته ی اصلی خوبه رو گوشیتون نصب کنید برای رووت و اموزش نصب رام و خلاصه یاد گرفتن همه چیز برید به این وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adel.alizadeh1994
07-05-2012, 11:57
ویرایش V4 رام CyanogenMod 7 RC1 مخصوص هسته اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

ناشر رام های GingerXperia در ادامه تلاش خود برای سازگار کردن نسخه RC1 رام پایدار 7 CyanogenMod برای هسته های اصلی و alfs gdx ویرایش v4 خود را منتشر کرد
دارندگان گوشی هایی که هنوز نتوانسته اند بوت لودر ایکس 8 را باز کنند ، خوشحال باشند
توسط این رام میتوانند از امکانات کامل رام سایانوژن مود 7.1 بطور کامل بهره مند شوند
این رام مخصوص هسته های اصلی و شخصی سازی شده alfs gdx می باشد
انتقال محیط CyanogenMod 7 RC1 به شکـ ـیـ ـرا اکسپریا ایکس 8

تغییرات:
* ناشر: xperiafan13 از مکزیک
* ویرایش CM7 RC1 V4
* تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1391
* جدید : تمام پنجره های با تم تغییر می کند ، از جمله نوار حجم صدا و شماره گیری گزینه های منو.
* تثبیت شده برخی از اشکالات با گوگل تاک
* تصاویر پس زمینه جدید
* تغییر نام تنظیمات cyanogenmod بجای تنظیمات kuyadroid
* حذف لانچر پرو و اضافه شدن لانچر ADW CM
* رادیو در نسخه آزمایشی (به طور کامل کار نمی کند)

اشکالات:
رادیو
برای دیدن ادامه ی مطلب و همچنین دانلود این رام به اینک لینک مراجعه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفته شده از سایت x8.blogfa.com

adel.alizadeh1994
07-05-2012, 12:06
انتشار نسخه تکمیلی 2.4.0 رام StornMix برای هسته اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام نسخه 2.4.0 رام StornMix منتشر شد
این رام مبتنی بر CM7 می باشد که توسعه یافته .ممکن است بیش از حد بزرگ باشد، اما می تواند شما را افسون کندرام STORNMIX برای هسته اصلی است

فهرست تغییرات- تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1391
- ویرایش : 2.4.0- بر اساس Cm7 گالکسی ایس پورت شده
- طراحی جدید و در تنظیمات
- تغییرات در چارچوب
- تغییر رابط کاربری سیستم
- اضافه کردن لینک سریع شبکه (tw!iter، FB، بـ ـوتـ ـیوب، ایمیل)
- اضافه کردن تنظیمات توسعه (sparepart، performance..)
- و پانل سریع تر در انجام تنظیمات
- اضافه کردن N7p andEngine
- به روز رسانی برخی از libs ها
- فونت جدید
- رنگ و پس زمینه جدید
- و برای رام اصلی است
- صفحه کلید اصلی
- تغییر سبک قفل صفحه نمایش

اشکالات
-؟ گزارش کنید

راهنمای نصب :

* باز کردن محیط xRecovery
* نصب این رام
* کامل پاک کردن با فول وایپ
* در انتظار لذت بردن باشید
کپی با درج منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ضروری است

برای نصب بعد از دریافت رام از لینک زیر آنرا در محیط CWM نصب نمایید .
لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گرفته شده از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

axilbam
07-05-2012, 16:38
آقای axilbam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روی رام اصلی برنامه و نمیتونین تو رم نصب کنین باید رام گوشی و عوض کنین که اونم احتیاج به روت کردن گوشی داره
خوب چطور باید این کار رو کنم؟
پشت گوشیم 12w07 نوشته گفتین ریسک داره؟

lilitopoli
07-05-2012, 17:22
بوت لودر باز کردن ریسک داره روت کردن ریسک نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st%2F569) برین به این آدرس برنامه ای که میتونین باهاش روت کنین و با لینک دانلودش توضیح داده.با همین برنامه میتونین xrecovery و Busybox و هم نصب کنین.

ALI . R
07-05-2012, 17:26
خوب چطور باید این کار رو کنم؟
پشت گوشیم 12w07 نوشته گفتین ریسک داره؟
چه جالب دیگه الان 11w شد 12w .:27::31: جالب بود. دیگه با این ورژن چطوری میخوان بوت لودرشون رو باز کنند:31: .
مثل گوشی های ما یه سال صب کنن شاید بیاد .:31:
اما شما دوست عزیز axilbam ریسک برای باز کردن بوت لودر هست. شما میتونید به راحتی گوشیتون رو روت کنید.
به این سایت برید همه ی راهنمایی ها داخلش هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشادباشید:40:

ALI . R
07-05-2012, 17:44
بوت لودر باز کردن ریسک داره روت کردن ریسک نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st%2F569) برین به این آدرس برنامه ای که میتونین باهاش روت کنین و با لینک دانلودش توضیح داده.با همین برنامه میتونین xrecovery و Busybox و هم نصب کنین.
ماشاالله به قل آقا عادل شما هم راه افتادیا . :31: ممنون از همکاری ها و راهنمایی هاتون:11:

lilitopoli
07-05-2012, 17:53
خواهش میکنم قابلی نداشت :20:

axilbam
08-05-2012, 09:37
ممنون دوستان
تغریباً متوجه جریان شدم.حالا باید یه فکری به حال اینترنتم زغالیم کنم که چطوری فایل های 100 /150 مگابایتی رو باهاش دانلود کنم.:31::13:

راستی حالا که اینجام این سوالم بپرسم
از دیروز gps گوشی متصل نمیشه یعنی آیکن ماهواره میاد بالا چشمک میزنه ولی ثابت نمیمونه و وصل نمیشه میخاستم بدونم ایراد از کجاست پری روز با نرم افزار maverlck کلی ازش استفاده کردم ولی از دیروز وصل نمیشه.
ایراد از گوشیه یا از ماهواره هاست؟تست کنید اگه ایراد کلیه بگید خیال ما هم راحت بشه

Extreme-Forces
08-05-2012, 18:35
ممنون دوستان
تغریباً متوجه جریان شدم.حالا باید یه فکری به حال اینترنتم زغالیم کنم که چطوری فایل های 100 /150 مگابایتی رو باهاش دانلود کنم.:31::13:

راستی حالا که اینجام این سوالم بپرسم
از دیروز gps گوشی متصل نمیشه یعنی آیکن ماهواره میاد بالا چشمک میزنه ولی ثابت نمیمونه و وصل نمیشه میخاستم بدونم ایراد از کجاست پری روز با نرم افزار maverlck کلی ازش استفاده کردم ولی از دیروز وصل نمیشه.
ایراد از گوشیه یا از ماهواره هاست؟تست کنید اگه ایراد کلیه بگید خیال ما هم راحت بشه
سلام.
منم يه مدته اصلا نميتونم با maverick به gps وصل بشم. رفتم سراغ sygic كه هم مسيرياب داره هم به صورت 3 بعدي نشون ميده. البته نقشه هاي maverick خيلي كاملتره.
شايد تنظيمات خود maverick مشكل داره. پاكش كنيد دوباره نصبش كنيد.

ALI . R
09-05-2012, 21:42
رام smlgh.2.5.1 برای هسته ی اصلی

سلام
با رام smlgh.2.5.1 برای هسته ی اصلی در خدمت شما هستم . جدیدترین ورژن این رام که با فریم honycomb یا لانه زنبوری منتشر کردم .به احترام کسانی که بوت لودر گوشی آنها باز نیست.

تغییرات رام .
adrenolibs برای هسته اصلی
تنظیمات مخصوص smlgh همانند رام gingerDX
قفل به سبک smlgh sense
به سبک لانه زنبوری (اندروید 3) تنظیمات مخصوص همانند gingerDX
لانچر نموس
براویا و xload بصورت پیشفرض فعال
اسکرول و پیمایش روان
2Dبا کارایی عالی
پایه صوتی با کیفیت بسیار عالی
کارایی عالی در 3D
سرعت فوق العاده بالا ماژول فراوان کم مصرف بودن باتری
فعال بودن : 4G/LTE/HSPA/HSUPA/HSDPA/UMTS/WCDMA/GSM/GPRS/EDGE
بهینه سازی شده ("نرم") پیمایش / حرکت تند منو هانوع تصادفی قفل صفحه نمایش
بهترین عملکرد پردازنده و باتری انتقال با USB تا سرعت 10Mbps بروز رسانی بازار آندروید
209MB 212MB حافظه داخلی برای برنامه های کاربردی چرخش 360 درجه صفحه نمایش
CallMeLouderSuave. CM6 به عنوان 2D صاف است مانند (منوی کرکره ای / انداختن...)
E15a E15i پشتیبانی از 3G باند 4G/LTE پشتیبانی از 3.5G 3.7g 850/1200/1900/2100
5 نوع breakoutsفونت سونی اریکسون (Spare parts / برای تغییر نوع فونت و اندازه فونت ها)
(زنگ تماس پر قدرت) : بلندترین رینگر که تلفن در داخل یک کیف
بازیابی راه اندازی مجدد سیستم برای / CWM
شما می توانید برنامه های کاربردی را بر روی کارت حافظه نصب کنید
پشتیبانی از بازی های سریع موسیقی گوگل
متن سفارشی از اپراتور شبکه پشتیبانی از تکرار زنگ یکپارچه بدون ویرایش. OGG
سبک : تا 100 مگابایت حافظه رم است.
ماژول های مورد علاقه : عملکرد باورنکردنی
کپی / چسباندن سریع (کپی / چسباندن)
سفارشی سازی کامل honycomb
آزادی حداکثر 100mb
قراردادن تمام به روز رسانی های سونی در این رام
بر اساس
minicm7.2
بسیار روان.
اجرای بازی hd به بهترین وجه و بدون لگ
adrenolibs برای هسته اصلی

اشکالات هیچ

نصب :

انتقال فایل رام به کارت حافظه
وارد محیط بازیابی CWM شوید انجام عمل پاک سازی کامل (فول وایپ)
گزینه نصب سفارشی ZIP از کارت کارت حافظه
انتخاب رام
اجازه دهید نصب شروع شود
پس از نصب، انجام تنظیمات کارخانه
راه اندازی مجدد
لذت ببرید!

لینک دانلود مستقیم از سرور مدیا فایر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

axilbam
10-05-2012, 00:48
سلام مجدد
آقا من این سوپر وان کلیک رو دانلود کردم ولی وقتی بازش میکنم نود ازش ویروس میگیره
حتما باید نود32 رو غیر فعال کنم؟ وجود اون فایلی که میگیره ضروریه؟
Xrecorvery با CWM دو تا نرم افزار جداست xrecovery رو گرفتم ولی لینکی بنام cwm پیدا نکردم؟

حالا یه بار کارایی رو که بایستی انجام بدم رو میگم اگه جاییش ایراد داشت بگید.
1-اول با سوپر ئان کلیک گوشی رو روت میکنم
2-Xrecovery رو نسب میکنم .همونی که 3 تا فایله وتوضیحاتش تو وبلاگ x8 هست البته نفهمیدم چطور روت اکسپلورر در حالت mount r/w قرار بدم
3-با xrecovery از رام گوشی پشتیبان میگیرم
4-و با همین xrecovery رام جدید رو نصب میکنم.
البته اگه نکاتی جا افتاد بگین مشکلی پیش نیاد بعد.

البته شاید سوالاتم زیاد و خنده دار بنظر بیاد ولی دلیلش تعدد آموزش ها ی قدیمی و حدید و اصطلاحات زیادیه که وجود داره ، تو ترتیب انجام کار شک میکنم.

lilitopoli
10-05-2012, 06:16
آقای axilbam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما چرا انقدر کار و سخت میکنین واسه خودتون استفاده از برنامه x8toolbox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی راحتتره لینک دانلودشم داده بودم اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALI . R
10-05-2012, 10:59
سلام مجدد
آقا من این سوپر وان کلیک رو دانلود کردم ولی وقتی بازش میکنم نود ازش ویروس میگیره
حتما باید نود32 رو غیر فعال کنم؟ وجود اون فایلی که میگیره ضروریه؟
Xrecorvery با CWM دو تا نرم افزار جداست xrecovery رو گرفتم ولی لینکی بنام cwm پیدا نکردم؟

حالا یه بار کارایی رو که بایستی انجام بدم رو میگم اگه جاییش ایراد داشت بگید.
1-اول با سوپر ئان کلیک گوشی رو روت میکنم
2-Xrecovery رو نسب میکنم .همونی که 3 تا فایله وتوضیحاتش تو وبلاگ x8 هست البته نفهمیدم چطور روت اکسپلورر در حالت mount r/w قرار بدم
3-با xrecovery از رام گوشی پشتیبان میگیرم
4-و با همین xrecovery رام جدید رو نصب میکنم.
البته اگه نکاتی جا افتاد بگین مشکلی پیش نیاد بعد.

البته شاید سوالاتم زیاد و خنده دار بنظر بیاد ولی دلیلش تعدد آموزش ها ی قدیمی و حدید و اصطلاحات زیادیه که وجود داره ، تو ترتیب انجام کار شک میکنم.
سلام عزیز
این دوستمون axilbam که اون برنامه رو معرفی کردن . نسخه فینالش هست. حالا این نسخه ای که به شما معرفی میکنم رو بگیرید و با این گوشیتون رو روت کنید و به راحتی xrecovery و cwm رو نصب کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین نکته یادتون نره قبل نصب :

ابتدا گوشي را توسط كابل USB به كامپيوتر متصل كرده و بعد از نصب درايور به آدرس زير در گوشي ميرويد
داخل هر فولدری که خواستید اکسترکت کنید و x8toolbox.cmd رو اجرا کنید

axilbam
10-05-2012, 12:33
ممنون دوستان انجام دادم نتیجه رو اعلام میکنم
CWM کارش چیه؟، پشتیبان گیری از رام رو که با Xrecovery میشه انجام داد؟

lilitopoli
10-05-2012, 14:46
بعضی از رام ها باید از محیط cwm نصب بشه

adel.alizadeh1994
10-05-2012, 17:56
نصف بیشتر رام ها رو باید در محیط cwm نصب کنیم البته رام های جدید دیگه همشون رو باید در محیط cwm نصب کنیم الان دیگه xrecovery کاربرد انچنانی نداره و روی رام های جدید هم نصب نیست و برای پشتیبان گیری شما باید بری تو قسمت restore and backup در محیط xrecovery سپس روی گزینه ی backup کلیک کنید تا از رامتون بکاپ بگیره.

axilbam
11-05-2012, 00:33
سلام دوستان حالا قصد کردم رام دانلود کنم اما چون به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم و دانلود هام کلی طول میکشه لطف کنین یه رام واسه هسته اصلی گوشی معرفی کنید. واسه اینکه دوباره کاری نشه انتظاراتمم از رام بگم :
کیفیت دوربین ، کاهش مصرف باطری، افزایش سرعت گوشی و اجرای خوب بازی ها، نصب نرم افزار روی حافظه جانبی،زیبایی میحط گوشی
دوستان اگه لطف کنن معرفی کنن ممنون میشم(لطفا توسط خود دوستان تست شده باشه )

lilitopoli
11-05-2012, 08:40
من تا حالا چند تا رامی که عوض کردم از gingerdx راضیم الانم از 25ش استفاده میکنم روی هسته اصلی هم میشه نصب کرد اینم لینک دانلود میتونی بری ببینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adel.alizadeh1994
11-05-2012, 10:27
اون رام بالایی هم که ترمیناتور معرفی کرده یه رام ایرانیه بسیار خوب برای هسته ی اصلی هست.

maxp30
13-05-2012, 00:52
سلام دوستان
به یه مشکل عجیب بر خوردم. کمک میخوام

رم گوشیم رو براش پارتیشن سواپ ساخته بودم و استفاده میکردم و مشکلی نداشت. تا این که رام prime hd رو نصب کردم. (چون دالویک کش فرمت شده بود پارتیشن سواپ به exe3 تبدیل شده بود. منم با Mini tool دوباره به سواپ برش گردوندم. اما از اون موقع دیگه رم گوشی رو داخل رام نمیشناسه. تو محیط ریکاوری میشناسه البته.
رام morsin رو دوباره برگردوندم. بازم مشکل حل نشد.
رم رو تو ریکاوری مونت کردم و اومدم تو mini tool دیدم اون پارتیشن سواپ کلا نیست. fat 32 الان 7.10 هست و هیچ پارتیشن دیگه ای نیست. نمیدونم بقیش کجا رفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرمت کردم. دلیت کردم از اول ساختم. wipe کردم. خلاصه هر کاری میشد کردم. اما درست نشد.
رمم هم 8 گیگ silicon power کلاس 4 هست.

با یه رم دیگه امتحان کردم.میشناسه

یکی کمک کنه. دیگه مخم جایی قد نمیده

adel.alizadeh1994
13-05-2012, 18:07
سلام maxp30 من با برنامه ی سواپ و همچنین تنظیمات داخل خود گوشی سواپ کردم متاسفانه با برنامه ی ریکاوری درست بلد نیستم مشکلت رو تو پست اول وبلاگ ایکس مطرح کن.

adel.alizadeh1994
13-05-2012, 19:56
روش جدید باز کردن بوت لودر
با سلام بالاخره میتونیم بوت لودر رو بترکونیم
این روش تست شده و به تاریخ ساخت گوشی ربط نداره
نرم افزار x8toolbox.final است ما به راحتی اب خوردن قرار است بوت لودر گوشی شما را باز کند البته اگه طبق دستورات من عمل کنید

تاریخ گوشی را نگاه نکنید خوشبختانه این برنامه به شما اخطار میدهد که گوشی شما باز شدنی هست یا نه

اول اینکه نیاز است شما در رام اصلی گوشی باشید 2.1.1 *** واگه نبودین نیاز نیست عوض کنید چون من در رام 3.2.7 بودم باز کردم جواب داد پس این مسئله هم نداره که در چه رامی باشید(ولی بهتر است روی رام اورجینال باشید)

دوم این که سیم ومموری خورد را در اورده باشید و کاور محافظ باطری را جا نزنید

سوم تمام انتی ویروس برنامه های محافظتی ببندید کلا حتی در کنار ساعت هم نباشند

ابتدا برنامه را دانلود کنید واز پوشه در بیاورید درایو های گوشی رانصب کرده
این سایت رادر مرور گر خود کپی کنید(x8toolbox.final)
نقل قول:
199.91.153.34/47ewed555jlg/ss3ho14ss1m4614/x8toolbox.final.zip

نقل قول:
این سایت را در مرور گر خود کپی کنید وgo را بزنید(X8_drivers)

کد:
205.196.120.76/1bjo9evp28xg/rsbov2env199j1e/X8_drivers.rar

ین برنامه هارا نصب و پوشه x8toolbox.final را در درون یک فولدر بریزید

درون فولدر که برنامهx8toolbox.final را ریخته اید شوید
گوشی خود روشن کنیدو کابل را متصل کنید کابل را تا وقتی من نگفتم نکشید
برنامه x8toolbox را باز کنید مدتی صبر کنید تا گذینه هایی ظاهر شوند

شما گذینه 50 را میخواهید در این صورت 50 را تایپ کنید و اینتر را بزنید

در صفحه جدید یکسری اخطار ها میاید که شما 0 را تایپ کنید و اینتر را بزنید که ببیند شما میتوانید گواهی را دریافت کنید

چند لحظه بعد برنامه s1tool ظا هر میشود
وشیبه به pc متصل است باطری را در بیاورید تا گوشی خاموش شود
حال در برنامهs1tool گذینه IDENTIFY را بزنید

گوشی را در حالتی که کابل وصل است و از قبل باطری را در اورده اید تا خاموش شود کلید بک back را نگه داشته و باطری را جا بزنید

برنامه s1tool اجازه یا گواهی را یه برنامه x8toolbox میدهد شما باید گواهی را ببینید و این گذینه SEMC

خوب برنامه s1tool نبندید و کابل را جدا کرده و گوشی را بدون سیم ومموری روشن کنید و وقتی کاملا بار گزاری شد کابل را

متصل کرده یک دقیقه صبر کنید درایو ها گوشی را بشناسند و برنامه s1tool را ببندید حالابرنامه x8toolbox شروع به باز کردن بوت

لودر میکند. شاید از شما بخواهد که کلیدی را بزنید که شما هم کلیدی را بزنید
مهم تا وقتی که دوباره برنامه s1tool بالا نیامده دست به گوشی نزنید مهم
حال برنامه s1tool بالا امده

گوشی خود را در حالتی که به pc وصل است باطری را در بیاورید

حال در برنامهs1tool گذینه IDENTIFY را بزنید

گوشی را در حالتی که کابل وصل است و از قبل باطری را در اورده اید تا خاموش شود کلید بک back را نگه داشته و باطری را جا بزنید

اینجا است که شما خوشحال و راحت میشوید که در خط اول R که بزرگ است به r کوچک تبدیل شده که گوشی شما بوت لودر

باز شده

در نهایت و در اخر کابل را جدا کرده و گوشی را روشن کنید

تمام
و دوباره این روش به سری ساخت ربطی نداره
نقل قول:
ولی بازهم هر کاری که حاصل از بی دقتی خودتون ÷یش بیاد به من ربطی نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 1280x1024 و دارای حجم 263 KB می باشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گرفته شده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

axilbam
14-05-2012, 11:01
سلام من بلاخره x8toolbox رو دانلود کردم میشه یکی بگه حالا چطور باهاش کار کنم بک آپ گرفتن و روت کردن رو توضیح بده(مرحله به مرحله)؟
همه جا کلی توضیح دادن از کامپیوتر باهاش کار میکنیم؟

lilitopoli
14-05-2012, 17:47
کابل گوشی و بهش وصل کن وقتی شناختش برنامه x8toolbax و اجرا کن.وقتی اجراش کردی اینا رو تو صفحه اش میبینی
1.root
2.recovery
.
.
.
عدد هر کدوم از اینایی که خواستی و جلوی select menou مینویسی و اینتر میزنی بعدش دوباره عدد وارد میکنی مثلا برای روت نوشته 1.6 و 2.1 اگه واسه شما 2.1 شماره 2 و بازم اینتر صبر میکنی تا نصب کنه بعد ی پیغام میده که یه دکمه و فشار بده یه دکمه از کیبورد و فشار میدی و به همین راحتی نصب میشه باید روت و ریکاوری و بیزی باکس و نصب کنی موفق باشی

axilbam
14-05-2012, 19:07
خیلی ممنون از جوابتون یه سوال دیگه در این حالت گوشی روشن باشه یا خاموش؟بیزی باکس کارش چیه؟

وقتی میخام نصب کنم ورژن ها یمختلفش میاد؟ از 1.15 آخریشم 1.19 هستش

axilbam
14-05-2012, 19:19
ببخشید وقتی خاستم روت کنم تو نسخه فینال پیغام زیر رو داد ایراد چیه؟

processing command . . .
waiting for device . . .
running psneuter exploit on device . . .
Unable to chmod / data/local/tmp/psneuter: No such file or directory
device not exploited ! ! !
Press any key to continue . . .

ولی تو 4 بتا ظاهرا نصب شد.

axilbam
14-05-2012, 19:31
خیلی ممنون از جوابتون یه سوال دیگه در این حالت گوشی روشن باشه یا خاموش؟بیزی باکس کارش چیه؟

وقتی میخام نصب کنم ورژن ها یمختلفش میاد؟ از 1.15 آخریشم 1.19 هستش

باسی باکس نصب نمیشه پیغام زیر رو میده

sh: Can,t open /system/xbin/rmbbln.sh
link failed red-only file system
..... , و الی اخر

باسی باکس که نصب نشد حالا از کجا بدونم گوشی روت شده و ریکاوری نصب شده؟
البته فک نکنم موفق شده باشه چوت مینوشت ناتوان در کپی فایلا و ناموفق:41:

lilitopoli
14-05-2012, 19:56
گوشی باید روشن باشه.دقت کنید تیک Unkown و Debug زده باشه من ورژن 1.5 و نصب کردم.من با 4 بتا همه ی اینا و نصب کردم.با 4 بتا دوباره امتحان کنید

axilbam
14-05-2012, 20:15
گوشی باید روشن باشه.دقت کنید تیک Unkown و Debug زده باشه من ورژن 1.5 و نصب کردم.من با 4 بتا همه ی اینا و نصب کردم.با 4 بتا دوباره امتحان کنید

تیک منبع نامعلوم و اشکال زدایی USB رو هم زدم ولی بازم نصب نمیشه؟؟؟!!

lilitopoli
14-05-2012, 20:36
گفتی با 4 بتا نصب شد یعنی یه بار روت کردی؟

axilbam
14-05-2012, 20:40
فک کنم نصب شد ویروس کش رو غیر فعال کردم دروباره از رار خارجش کردم x8toolbox رو جواب دار
تو برنامه های گوشی برنامه ای به نام super user اومد
تو تو x8 toolbox و ریکاوری چند تا گزینه هست
1 free xperia x8 recovery
2 CliokWorkMod recovery
Dual Mode Recovery 3
همشون رو باید نصب کنم؟
از هرکدوم چطور باید استفاده کنم؟

lilitopoli
14-05-2012, 20:48
باید دومی و نصب کنی که محیط cwm هم نصب بشه یه برنامه به اسم روت اکسپلور یا روت بروزر هم باید باشه هست؟

axilbam
14-05-2012, 21:29
روت اکسپلورر رو خودم قبلا نصب کرده بودم .
بس تو منوی ریکاوری فقط دومی رو نصب کنم کفایت میکنه؟
بعد وقتی گوشی رو روشن میکنم دکمه بک گوشی رو بگیرم میره تو محیط ریکاوری برای بک آپ گرفتن از رام گوشی همون بک آپ نوشته رو بزنم کفایت میکنه یه سری فایل img تو مموری پوشه ایکس ریکاوری ساخت

دفعه اول منوی ریکاوری آبی بود ولی الان زرد شده یه تصویر کلاه هم زمینشه
بالا نوشته کلاک ورک ورزن 3.2 X10 mini

lilitopoli
14-05-2012, 21:51
آره درسته زرد شدن محیطش واسه اینه که cwm و نصب کردی حالا میتونی رام گوشی و عوض کنی

axilbam
14-05-2012, 22:02
ممنون تا اینجا درست شد رام رو از رستور بک آپ نسب کنم یا اینیستال کاستوم زیپ؟

راستی اون باسی باکس چی بود نفهمیدم کارش چیه؟

lilitopoli
14-05-2012, 22:15
نمیدونم ولی باید نصب باشه. نصب کردی دیگه؟
بستگی به رامت داره تو توضیحاتش میگه چطوری نصب کنی

axilbam
14-05-2012, 22:28
اره زدم نصب بشه پیغام خاصی نداد ظاهرا نصب شد البته من همون نسخه اول که نوشته دیفالت رو نسب کردم
ولی خوب چون نمیدونم کارش چیه نمیتونم تست کنم بفهمم خوب نصب شده یا نه

lilitopoli
14-05-2012, 22:39
حالا چه رامی و میخوای نصب کنی؟

axilbam
14-05-2012, 22:52
راستش نمیدونم
سرعت اینترنتم پایینه.
واسه همین باید برم پیش یکی از دوستان دانلود کنم
اون رامی رو که شما اون روز معرفی کردین و رامی رو که یکی دو صفحه قبل معرفی کردن رو خاستم دانلود کنم نشد حالا اگه رام خوبی سراغ دارین معرفی کنین ممنون میشم

lilitopoli
14-05-2012, 22:56
من از همون ginger dx نسبت به بقیه راضیترم از سایت x8blogfa میشه دانلود کرد من خودم یه هفته پیش دانلود کردم

axilbam
15-05-2012, 19:17
ببخشید در حین بک آپ گرفتن در کلاک ورک پیغام های زیر هم میده مشکل چیه؟
البته بک آپ میگیره ولی خوب این ارور رو هم میده

No /sdcard/.android_secure found skipping backup of application on external storage
Backing up cach
no sd-ext fond. skipping backup of sd-ext

generating md5 sum . . .

Back complete !

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

من از همون ginger dx نسبت به بقیه راضیترم از سایت x8blogfa میشه دانلود کرد من خودم یه هفته پیش دانلود کردم

منم قصد دانلود همین رام رو دارم به محض دانلود و نصب نتیجه رو اعلام میکنم
راستی تو این رام میشه رو رم نرم افزار نصب کرد؟
دابل تاچ چی فعال میشه؟

lilitopoli
16-05-2012, 07:21
این پیغامی که میده ظاهرا میگه کارت حافظه و پیدا نمیکنه.رمتون جا داره؟آره میشه

axilbam
16-05-2012, 10:22
این پیغامی که میده ظاهرا میگه کارت حافظه و پیدا نمیکنه.رمتون جا داره؟آره میشه

آره جا داره بک آپ میگیره تقریبا 300 مگ حجمش میشه ولی حکمت این پیغام و نفهمیدم:13:

nihilnigritude
16-05-2012, 12:33
این پیغام مربوط به برنامه هایی هست که روی مموری کارت قرار میگیرن شمام ظاهرا برنامه ای روی مموری کارت ندارید و میگه چیزی نیس که بکاپ بگیره...
مشکلی نداره

ALI . R
17-05-2012, 10:01
انتشار نسخه 2.5.0 رام STORNMIX برای هسته اصلی

سلام

رام STORNMIX بتا ویرایش 2.5.0 مبتنی بر CM7 منتشر شد.
این رام برای هسته اصلی است

تغییرات :- تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1391
- ویرایش 2.5.0 stornmix
- خودکار GingerBlur تم (کوین)
- سبک جدید رابط کاربری پس زمینه
- متن ثانویه آبی رنگ
- به روز رسانی سوپپـ ـرکاربر
- بروز آوری فروشگاه بازی گوگل
- به روز رسانی libs EGL
- اضافه کردن ضرب صوتی
- فعال کردن چند لمسی در مدل cypress
- فعال بودن صدای آغازین
- گالری جدید
- ماشین حساب جدید
- MMS جدید
- ضبط صدای جدید
- موتور کامل xt9
- اضافه کردن برخی از موارد
* نرم افزار و ویجت های بیشتر اکسپریا، (فلش Xperia event.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با xrec) (توصیه می شود)
* اسکریپت رم برای عمر بیشتر باتری، (فلش SxTweak.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با xrec) (توصیه می شود)

اشکالات

چگونگی نصب
ورود به محیط xRecovery
نصب رام
کامل پاک کردن با فول وایپ
منتظر اجرای رام باشید و لذت ببرید

دریافتی ها:
Xperia event.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SxTweak.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ویرایش قبلی : Stornmix 2.4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای دریافت رام از مـ ـدیا فـ ـایـر از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید

کپی با درج منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ضروری است
برای استفاده ، رام را از لینک زیر دریافت و مطابق راهنما نصب نمایید

موفق و سلامت باشید

mt_nik
17-05-2012, 10:10
انتشار نسخه 2.5.0 رام STORNMIX برای هسته اصلی

دریافتی ها:
Xperia event.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SxTweak.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ویرایش قبلی : Stornmix 2.4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای دریافت رام از مـ ـدیا فـ ـایـر از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید

برای استفاده ، رام را از لینک زیر دریافت و مطابق راهنما نصب نمایید

موفق و سلامت باشید

جناب terminator5 عجب سرعت عملی دارین
2 دقیقه بعد از انتشار تو وبلاگ شما اینجا معرفی کردید
دستتون درد نکنه
موفق و سلامت باشید

axilbam
17-05-2012, 13:08
این پیغام مربوط به برنامه هایی هست که روی مموری کارت قرار میگیرن شمام ظاهرا برنامه ای روی مموری کارت ندارید و میگه چیزی نیس که بکاپ بگیره...
مشکلی نداره

آهان
درسته من رو رم نرم افزار ندارم
خوب خیالم راحت شد.
میگم چطور می تونم بفهمم گوشی درست رکود شده?

Extreme-Forces
21-05-2012, 18:40
سلام.
دوستان من مي خوام درايور SEMC HSUSB رو نصب كنم ولي نميشه. يه فايل هم دانلود كردم براي x8 بود 6 مگ بود. ولي چيزي نيست كه نصب بشه. چطور ميتونم اينو نصب كنم؟؟ اخه گوشي رو به كامپيوتر كه ميزنم نميشه ازش استفاده كرد به خاطر همين SEMC HSUSB . البته mass storage ميادا ولي من ميخوام اين يكيم نصب شه. مي خوام يه چيزي باهاش تست كنم ولي چون پيغام ميده سر همين موضوع، نميشه.

hatam09
22-05-2012, 14:07
سلام. آیا رام GingerDX V026 با هسته اصلی سازگاره ؟

axilbam
23-05-2012, 01:17
سلام آره سازگاره من هم الان همین رام رو نصب کردمولی چند تا ایراد داره که اگه دوستان راهی واسش دارن کمک کنن1-صفحه کلیدش عربیه و گ چ پ ژ نداره2- باتری زود خالی میشه تغریبا بثل رام اصلیه شایدم بد تر ،ولی انتظار بهبود داشتم

saeed2u
23-05-2012, 18:07
بله سازگاره
صفحه کلیدش فارسی رو کامل ساپورت میکنه ولی بعضی از حروف رو باید با لمس طولانی بیارید ، مثلا برای گ حرف ک رو نگه دارید
متاسفانه مصرف باتری نسبت به رام اصلی بالاتره

ALI . R
24-05-2012, 00:20
سلام
این رام برگرفته از سایت تخصصی آندروید است که توسط دوست خوبم آقا یوسف عزیز و آقا سینا انتشار یافته که خودم هم از این رام استفاده میکنم و خیلی راضی هستم .
این رام برای کرنل اصلی یا استوک و یا کرنل کاستوم آلفس هست یعنی اگرم بوت لودرتونو هم نشکستین میتونین نصبش کنید.

تغییرات رام نسبت به نسخه اصلی:

رفع باگ دوربین
رفع باگ کانتکتها و تغییر دیال پد .
حذف نمای نامحدود.
ویرایش بیولت پروب با رام اصلی گوشی. که مثل dx نیست تنظیمات gprs یا mms اتوماتیک نیاد.
تغییر نوع نصب برنامه ها به این صورت که میتونید انتخاب کنید کجا نرمافزار یا بازیتون نصب شه داخل گوشی internal و یا مموری کارت external که این .باعث میشه اکثر نرمافزارهایی که نمیشه نصب کرد رو با یه تغییر کوچک داخل یا خارج برطرف کر نمونش رو در رام سیبورق دیدید که این خیلی به درد میخوره. و موزیک پلیر زیبای والکمن
از مزایای دیگه سرعت خیلی خوب رام فضای خالی زیاد رم و تصویربرداری رون
تغییر کلی فریمورک توسط شروین

تغییرات بسیار زیاد حاصل کار دو روزه من و شروین

نیازمندیها:

بیسباند 15
کرنل استوک یا اصلی و یا alfs
روت و دسترسی به ریکاوری
قبل از نصب رام بک آپ بگیرید

طریقه نصب رام:برای کرنل اصلی یا استوک
اول رامو از پایین دانلود کنید
به مموری انتقال بدین
بعد به ریکاوری منو برین و فکتوری ریست و وایپ کش کنید
رامو از طریق instal costum zip در ریکاوری منو یا کلاک ورک مود نصب کنید.
بعد دوباره فکتوری ریست و وایپ کچ و ریبوت کنید.
بعد حتما هاتفیکس رو نصب کنید همونطوری که رامو نصب کردین

طریقه نصب رام:برای کرنل آلفس alfs
اول فایلهای مورد نیازو از پایین دانلود کنید
به مموری انتقال بدین
بعد به ریکاوری منو برین و فکتوری ریست و وایپ کش کنید
نصب رام و آپدیتها از طریق instal costum zip در ریکاوری منو یا کلاک ورک مود.
بعد رامو نصب کنید بعد آپدیت vold و آدرنو لیبز رو همونطورکه رامو نصب کردین بکنید .
بعد دوباره فکتوری ریست و وایپ کچ و ریبوت کنید.
بعد حتما هاتفیکس رو نصب کنید همونطوری که رامو نصب کردین

در صورت بروز هرگونه مشکل فکتوری ریست کنید .

فایلهای مربوط به کرنل آلفس:بعد از نصب رام ار کلاک ورک مود نصب شوند

توجه در صورتی این آپدیت رو نصب کنید که با کرنل alfs میخواین رامو نصب کنید.دانلود آپدیت vold بعد نصب رام نصب کنید و ریبوت کنید:
آدرنو لیبز برای کرنل alf:

دانلود کرنل alfs8a با ورژنهای دیگر هم مشکلی ندارد که فرقی نداره قبل و یا بعد نصب رام نصبش کنین:

دانلود رام+2 yousef-p and shervinbiuti :

لینک دانلودکمکی:

جدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هات فیکس یا آپدیت برای ورژن fde+2 حجم 3 مگ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتما دانلود کرده و بعد نصب رام از کلاک ورک مود یا ریکاوری منو نصبش کنید با گزینه instal costum zip

سربلند و پیروز باشید:11:

axilbam
24-05-2012, 12:56
سلاممن رام update-GingerDX-v026 رو نصب کردم ولی ازش رازی نیستم دوربین کنده روان فیلم برداری نمیکنه با کیفیت زیاد 2 ثانیه بیشتر فیلم نمیگیره،بعد یکی /دو روز سرعت گوشی پایین اومده و مصرف باتری خیلی خوب نیست، خیلی از نرم افزارها رو نمیشه رو رم نصب کرد.اگه ممکنه رامی معرفی کنین که این مشکلات رو نداشته باشه(واسه هسته اصلی)ممنون میشم.راستی این بیس باند چیه وقتی میگیم بیس باند 15 یعنی چی؟

ALI . R
24-05-2012, 14:08
سلاممن رام update-GingerDX-v026 رو نصب کردم ولی ازش رازی نیستم دوربین کنده روان فیلم برداری نمیکنه با کیفیت زیاد 2 ثانیه بیشتر فیلم نمیگیره،بعد یکی /دو روز سرعت گوشی پایین اومده و مصرف باتری خیلی خوب نیست، خیلی از نرم افزارها رو نمیشه رو رم نصب کرد.اگه ممکنه رامی معرفی کنین که این مشکلات رو نداشته باشه(واسه هسته اصلی)ممنون میشم.راستی این بیس باند چیه وقتی میگیم بیس باند 15 یعنی چی؟

سلام دوست عزیز. این رامی که من بالا معرفی کردم یکی از بهترین رام هایی برای هسته اصلی هست. من خودم هم از این استفاده میکنم .
از همه دوستان هم میخوام که حتما از این رام استفاده کنن. مطمئناً پشیمون نمیشید:20:

شادباشید:11::40:

axilbam
24-05-2012, 16:42
سلام
 من بک آپ رو که قبل از نصب رام گرفته بودم ریستور کردم  ،اما  حالا دیگه گوشی بالا نمیاد تو نوشته سونی اریکسون گیر میکنه تو محیط ریکاوری هم نمیتونم برم!!!
چیکار باید بکنم؟ 

lilitopoli
24-05-2012, 20:50
Extreme-Forces ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما باید از کنترل پنل از ادد هاردوار اون و نصب کنین.
axilbam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه محیط ریکاوری هم بالا نمیاد باید گوشیتون و فلش کنین .
gingerdx v025 خیلی خوبه

Extreme-Forces
24-05-2012, 23:47
Extreme-Forces ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما باید از کنترل پنل از ادد هاردوار اون و نصب کنین.
axilbam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه محیط ریکاوری هم بالا نمیاد باید گوشیتون و فلش کنین .
gingerdx v025 خیلی خوبه

سلام.
منم از همين طريق اقدام كردم ولي اخرش مينويسه Cannot Install this Hardware . موقع نصب هم مسير اون فايلي كه مربوط به درايوره ميدم ولي اينجوري ميشه. چيزه ديگه اي لازم نيست قبلش نصب كنم ؟
اين مورد براي شما نصب شده ؟

lilitopoli
25-05-2012, 09:51
من همینطوری نصبش کردم گوشی و با کابل باید به کامپیوتر وصل کنین اگه بازم نشد شاید درایور مشکل داره درایور و دوباره دانلود کنین اینم لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Extreme-Forces
25-05-2012, 13:47
من همینطوری نصبش کردم گوشی و با کابل باید به کامپیوتر وصل کنین اگه بازم نشد شاید درایور مشکل داره درایور و دوباره دانلود کنین اینم لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نصب نشد. نميدونم چشه !!!

lilitopoli
25-05-2012, 17:01
شاید درایور و نصب دارین تو کامپیوتر.برین قسمت manage کامپیوتر device manager ببینین درایور سونی اریکسون و دارین یا نه

ALI . R
25-05-2012, 17:13
سلام
دوستان الان بهترین رام همین رام برای هسته اصلی به نظر من fde +2 هست که قرار دادم. شما یه تست بکنید . پشیمون نمیشید:11:

axilbam
26-05-2012, 18:18
بيس باند 15 چيه؟ يعني چي؟

Extreme-Forces
26-05-2012, 20:01
بيس باند 15 چيه؟ يعني چي؟

تو sttings قسمت about phone يه گزينه هست به اسم base band كه يه عدده. براي نصب رام ها بايد دو عدد اخر 15 باشه.

Extreme-Forces
26-05-2012, 21:37
شاید درایور و نصب دارین تو کامپیوتر.برین قسمت manage کامپیوتر device manager ببینین درایور سونی اریکسون و دارین یا نه
اونجا درايوري يا ديوايسي چيزي به اسم سوني اريكسون نبود.

hamed999
27-05-2012, 12:05
کسی از دوستان اگه گوشیشو میفروخت یه پ.خ بزنه

ALI . R
27-05-2012, 15:23
سلام
از این پس برای معرفی و دریافت رام ها و تم های مربوط به گوشی x8 به این قسمت مراجعه کنید::11:

قربون شما
علی:11: ************** سربلند و پیروز باشید:40:

lilitopoli
29-05-2012, 07:58
Extreme-Forces ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه دقیقا مراحلی که انجام میدین و بگید

axilbam
29-05-2012, 13:25
سلام بازم با یه سوال برگشتمچطور میشه x8 رو به MyPhoneExplorer در کامپیوتر معرفی کرد؟من هر کاری کردم نشد

samaram
29-05-2012, 15:01
سلام. من دو روز پیش این گوشی رو خریدم. تا اینجای ماجرا خیلی ازش راضی ام. در حد انتظارات من خوب جواب میده. فقط من یه سری مشکل ساده باهاش دارم که امیدوارم اینجا بتونم حلش کنم. اولین باره که سونی اریکسون میخرم و چندان اطلاعاتی ازش ندارم.
سوال اول اینکه چطور میتونم اس ام اسی که برام رسیده رو برای یه نفر دیگه فوروارد کنم؟!!!
سوال دوم هم اینکه آیا تو قسمت موزیک که دارم موزیک گوش میدم، این امکان رو دارم که همونجا یه گزینه ای باشه و بتونم به عنوان آهنگ زنگ تعیینش کنم؟ چطوری؟
سوال سوم: این گوشی یادآور داره؟ کجاشه؟
سوال چهارم اینکه: باید pc suit رو براش از نت دانلود کنم دیگه. نه؟
سوال پنجم: چرا من والپیپرهای با اندازه ی مثلا 320*240 رو که میندازم رو دسک تاپش، کلی روش زوم میکنه و بی کیفیت نشونش میده؟ و همچنین اگه یه سایز بزرگ انتخاب کنم یه تیکه اش رو نشون نمیده اصلا. کلا از چه سایز والپیپری باید براش استفاده کنم که کامل در صفحه قرار بگیره و کم و زیاد نباشه؟

lilitopoli
29-05-2012, 15:13
1-روی اس ام اس و برای چند ثانیه نگه دارید گزینه هاش میاد
2-فکرنکنم همچین گزینه ای باشه
3-اگه منظورتون ساعت زنگه بله داره به اسم clock
4-اره باید از نت دانلود کنی
5-چون توی X8 والپیپر تو 3 قسمت پخش میشه نه فقط همون صفحه ی اصلی

axilbam
29-05-2012, 19:33
سلام ضمن تبریک خرید گوشی x8 به شما در مورد سوال اول روی خود متن پیام لمس طولانی کنید گزینه هاش میاد.سوال دویم تو رام اصلی فک نکنم بشه ولی بقیه اگه یاد دارن بگنسوال سوم هم تو قسمت یادداشت متن رو که نوشتی میتونی واسش یاد آور هم تنظیم کنی.سوال چهارم اگه با کابل گوشی رو وصل کردی به کام گزینه دوم رو انتخاب کنی نصب PCCompanion خودش میاد.سوال پنجم اندازه وال پیپر های اسن گوشی 640X480 هتش کلا تصاویر افقی رو میتونی بزاری زمینه نه عمودی.چون وقتی صفحه رو از طرفین میکشی تصویرم باهاش حرکت میکنه.سایز بزرگ امودی بریز تو گوشی اونجاکه ازت میخاد کراپ کنی کلشو انتخاب کن.

vahidsport
30-05-2012, 15:26
قیمت نو این گوشی الان چند هست

ALI . R
30-05-2012, 15:52
قیمت نو این گوشی الان چند هست

CyberSunset
31-05-2012, 05:19
با سلام خدمت دوستان
گوشی من از دیروز پیغام No Service را میده و به شبکه موبایل وصل نمیشه و کنار آیکون آنتن شبکه، یه ضربدر قرمز گذاشته. باید چکار کنم؟ اگر فلش بشه درست میشه؟

lilitopoli
31-05-2012, 07:10
سیم کارت و تو یه گوشی دیگه بزار شاید مشکل از سیم کارت باشه

axilbam
31-05-2012, 11:54
سلام بازم با یه سوال برگشتمچطور میشه x8 رو به MyPhoneExplorer در کامپیوتر معرفی کرد؟من هر کاری کردم نشدسلام کسی جوابشو نمیدونه؟ اگه بخوام با بلوتوس یا وای فای از اینتر نت گوشی تو کام استفاده کنم چی؟

Extreme-Forces
31-05-2012, 13:27
Extreme-Forces ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه دقیقا مراحلی که انجام میدین و بگید
سلام.
مراحل خاصي كه نداره. مثل نصب تمام Device ها وقتي گوشي رو وصل ميكنم يه پنجره مياد براي نصبش . كه ميزنم به صورت اتوماتيك نصب كنه ولي اخرش نصب نمشيه ( از همون Device Manager ) .. دوباره وقتي كه مسير درايوري كه دانلود كردمم ميدم بازم همونجوري ميشه و نصب نميشه

Extreme-Forces
31-05-2012, 13:36
سلام کسی جوابشو نمیدونه؟ اگه بخوام با بلوتوس یا وای فای از اینتر نت گوشی تو کام استفاده کنم چی؟

روش براي شير اينترنت گوشي به كامپيوتر زياد هست. يدونه كه ديدم برنامه pdanet بود. بگرد همين فروم هست.

amir101010
03-06-2012, 19:39
با درود
من تازه این گوشی به دستم رسیده و زمان ندارم که همه 391 صفحه را بخونم
برنامه app 2 sd روی گوشی من نصب نمیشه چکار باید بکنم تا بتونم برنامه ها را به مموری انتقال بدم ؟
با سپاس

axilbam
05-06-2012, 15:37
سلام یاه سوال از دوستان تا حالا کسی گوشیشو با وایرلس به کامپیوتر شبکه کرده؟ حالا نه فقط برای اینترنت واسه انتقال فایل؟ اگه کسی این کارو کرده یه توضیح بده؟ من هر کاری کردم فقط مینویه در حال در یافت آی پی و به خاطر سپرده شد وصل نمیشه.اگه در حین روشن بودن وای فای صفحه گوشی خاموش بشه گوشی ریست میشه.نمیدونم چرا

saeed2u
05-06-2012, 21:02
با درود
من تازه این گوشی به دستم رسیده و زمان ندارم که همه 391 صفحه را بخونم
برنامه app 2 sd روی گوشی من نصب نمیشه چکار باید بکنم تا بتونم برنامه ها را به مموری انتقال بدم ؟
با سپاس

اولین قدم برای این کار اینه که گوشیتون روت باشه و بعد می بایست پارتیشن دوم روی مموری کارت درست کنید.

vahidsport
05-06-2012, 22:07
آیا میشه رو X8 رام 2.3.4 ریخت؟ چه طوری

hobab
05-06-2012, 22:17
میشه سعیتو بکن میشه نه جدا میشه باور کن می خوای باور نکن ولی میشه من 2.3.7 ریختم شد طریقه ریختنشم تو سایت زیر جستجو کن پیدا میکنی

ALI . R
05-06-2012, 22:45
آیا میشه رو X8 رام 2.3.4 ریخت؟ چه طوری

سلام عزیز. چرا اسرار به رام 2.3.4 دارید؟ رام خیلی بهتر از این هست . از این لینک میتونی این رام رو دریافت کنی : fde +2:

اگرم واقعا لازم داری رام 2.3.4 رو از اینجا میتونی پیدا کنی : ولی توصیه من به شما استفاده از رام fde +2 هست.:46:

axilbam
06-06-2012, 00:57
ببخشید کسی تجربه شبکه گوشی X8 با کامپیوتر یا لبتاپ وا وای فای نداره؟

vahidsport
06-06-2012, 09:08
سلام عزیز. چرا اسرار به رام 2.3.4 دارید؟ رام خیلی بهتر از این هست . از این لینک میتونی این رام رو دریافت کنی : fde +2:

اگرم واقعا لازم داری رام 2.3.4 رو از اینجا میتونی پیدا کنی : ولی توصیه من به شما استفاده از رام fde +2 هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شادباشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون

والا اینو من برای خودم نمی خوام یکی از رفیقام این گوشی رو اره یه عیب های عجیب غریب داره روش برنامه نصب نمیشه یعنی از 10 تا برنامه 2-3 تا نصب میشن Widget نداره و هزار تا عیب دیگه که من تو رام های 2.3.4 تا حالا ندیدم گفتم شاید به این مربوط میشه بیلدنامبرش ندیدم چند بود با نصب این رام این مشکلات رو دیگه نداره؟ برنامه ها رو میتونه به SDCARD انتقال بده؟

ببخشید کسی تجربه شبکه گوشی X8 با کامپیوتر یا لبتاپ وا وای فای نداره؟

برای چه کاری می خواستید اگه برای رد و بدل کردن فایل هست برنامه برای این کار دارم

axilbam
06-06-2012, 11:36
واسه انتقال فایل میخام یه نرم افزار دارم که اول باید با وای فای وصل بشی بعد یه آی پی میده مه تو مرورگر کام میزنی و میتونی فایل جابا کنی ولی مشکل اینجاست که شبکه نمیشن گوشی و لبتاپ. اگه برنامه بهتری دارید معرفی کنید ممنون میشم.

Extreme-Forces
06-06-2012, 18:36
سلام.
دوستان كسي اندرويد 4 نصب كرده ؟ چطوره ؟ مي ارزه الان نصب كنيم يا صبر كنيم بهبودش بدن ؟

ALI . R
06-06-2012, 21:12
خیلی ممنون

والا اینو من برای خودم نمی خوام یکی از رفیقام این گوشی رو اره یه عیب های عجیب غریب داره روش برنامه نصب نمیشه یعنی از 10 تا برنامه 2-3 تا نصب میشن Widget نداره و هزار تا عیب دیگه که من تو رام های 2.3.4 تا حالا ندیدم گفتم شاید به این مربوط میشه بیلدنامبرش ندیدم چند بود با نصب این رام این مشکلات رو دیگه نداره؟ برنامه ها رو میتونه به SDCARD انتقال بده؟

سلام عزیز.
بله . این رام رو اگر ویژگی هاش رو خونده باشین دقیقا نوشته که میتونید به sdcart منتقل کنید . حالا من که با این رام مشکلی ندارم. من چند ماه پیش بود که هر روز رام عوض میکردم (البته برا هسته اصلی) . تا این که روی این رام موندم و واقعا ازش راضی هستم. توصیه منم به شما همین رام هست. ( حالا همون برای دوستتون) . نکته دیگه حتما هات فیکسش هم نصب کنید.:11:

vahidsport
06-06-2012, 23:31
آقا خیلی ممنون

فقط برای روت کردن و نصب ریکاوری تو اون وبلاگی که دادین اموزش ش هست از همونا میتونم استفاده کنم دیگه؟راستشو به خواهید من گوشی خودم رو (XPERIA™ mini ) رو هم رام ریختم هم کرنل ریختم هم روت کرم و هم ریکاوری و هم بوت لودر ش رو شکوندم و اگر هر بلایی هم سرش میومد گوشی خودم بود ولی چون این گوشی خودم نیست نمی خوام ریسک کنم

واسه انتقال فایل میخام یه نرم افزار دارم که اول باید با وای فای وصل بشی بعد یه آی پی میده مه تو مرورگر کام میزنی و میتونی فایل جابا کنی ولی مشکل اینجاست که شبکه نمیشن گوشی و لبتاپ. اگه برنامه بهتری دارید معرفی کنید ممنون میشم.

شما برای شبکه کردن چی کار میکنید؟ باید یه Access Point داشته باشید (منظورم هموم مودم ADSL که Wireless داشته باشه هست) دارید؟ در غیر این صورت نمیتونم با Hotspot میشه این کار رو کرد یا نه باید تست کنم

اینم لینک برنامه
باید اول به یه Access Point وصل شید بعد برنامه رو اجرا کنید وارد Setting شوید و بعد User و Password خودتون رو وارد کنید بعد برگردین به برنامه دوباره وارد منو بشید و کزینه Enable رو بزنید بعد از وصل شدن یه IP رو برنامه نشون میده اون تو Run ویندوز با \\ تایپ کنید (البته کامپوتر و لپتاب هایی که به همون Access Point و هستند ) و بعد یوزر و پس رو وارد کنید و بعد مموریتون رو براتون میاره مثل یه فولدر تو هارد که میتونید کپی و کات و... انجام بدین البته یه راه هم داره که مموریتون مثل یه درایو برای همیشه تو My Computer هست ولی یوزر و پس دیگه نمی خواد هر بار وارید کنید شما اگه جواب گرفتین بگید تا برایتون اینم بگم

ALI . R
07-06-2012, 08:43
آقا خیلی ممنون

فقط برای روت کردن و نصب ریکاوری تو اون وبلاگی که دادین اموزش ش هست از همونا میتونم استفاده کنم دیگه؟راستشو به خواهید من گوشی خودم رو (XPERIA™ mini ) رو هم رام ریختم هم کرنل ریختم هم روت کرم و هم ریکاوری و هم بوت لودر ش رو شکوندم و اگر هر بلایی هم سرش میومد گوشی خودم بود ولی چون این گوشی خودم نیست نمی خوام ریسک کنم

سلام عزیز
برای روت کردن هم بله تو اون سایت روشش هست. ولی از این روش استفاده کنید که اینجا میگم : (نرم افزار x8 tool رو حتما شنیدید ) : اینو دانلود کنید و طبق روش عمل کنید :

این نکته یادتون نره قبل نصب :
داخل هر فولدری که خواستید اکسترکت کنید و x8toolbox.cmd رو اجرا کنید

BEHZAD2007
07-06-2012, 11:17
سلام دوستان من کیبوردی میخوام که کلمه هاش مثل کیبورد سخت افزاری باشه مثلا برای تایپ کلمه ب دوباره دکمه مورد نظر رو فشار بدیم
دوستان قبلا تو همین تاپیک معرفی کردن ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی واجبه
با تشکر

johnypersian1656
07-06-2012, 13:59
سلام دوستان من کیبوردی میخوام که کلمه هاش مثل کیبورد سخت افزاری باشه مثلا برای تایپ کلمه ب دوباره دکمه مورد نظر رو فشار بدیم
دوستان قبلا تو همین تاپیک معرفی کردن ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی واجبه
با تشکر

منظورت مثل اینه ؟

humankhan
07-06-2012, 17:13
سلام دوستان ورژ kernel گوشیه من 2.6.29 semcUser @ SEMHost#1 هست میشه یه رام خوب با نسخه آندروید 2.3.5 یا اگه بشه 2.3.7 معرفی کنید ؟ ممنون :11:

BEHZAD2007
07-06-2012, 20:22

منظورت مثل اینه ؟

داداش دستت درد نکنه خودشه مرسی

axilbam
08-06-2012, 15:21
واسه انتقال فایل میخام یه نرم افزار دارم که اول باید با وای فای وصل بشی بعد یه آی پی میده مه تو مرورگر کام میزنی و میتونی فایل جابا کنی ولی مشکل اینجاست که شبکه نمیشن گوشی و لبتاپ. اگه برنامه بهتری دارید معرفی کنید ممنون میشم.کسی جواب مارو نداد

vahidsport
09-06-2012, 00:22
کسی جواب مارو نداد

شما برای شبکه کردن چی کار میکنید؟ باید یه Access Point داشته باشید (منظورم هموم مودم ADSL که Wireless داشته باشه هست) دارید؟ در غیر این صورت نمیتونم با Hotspot میشه این کار رو کرد یا نه باید تست کنم

اینم لینک برنامه
باید اول به یه Access Point وصل شید بعد برنامه رو اجرا کنید وارد Setting شوید و بعد User و Password خودتون رو وارد کنید بعد برگردین به برنامه دوباره وارد منو بشید و کزینه Enable رو بزنید بعد از وصل شدن یه IP رو برنامه نشون میده اون تو Run ویندوز با \\ تایپ کنید (البته کامپوتر و لپتاب هایی که به همون Access Point و هستند ) و بعد یوزر و پس رو وارد کنید و بعد مموریتون رو براتون میاره مثل یه فولدر تو هارد که میتونید کپی و کات و... انجام بدین البته یه راه هم داره که مموریتون مثل یه درایو برای همیشه تو My Computer هست ولی یوزر و پس دیگه نمی خواد هر بار وارید کنید شما اگه جواب گرفتین بگید تا برایتون اینم بگم

samaram
09-06-2012, 11:30
باز من اومدم با یه سوال پرت دیگه:
چجوری اس ام اس های مورد علاقه ام رو تو یه پوشه ذخیره کنم؟

nihilnigritude
12-06-2012, 11:05
کسی جواب مارو نداد

ES file explorer نصب کن. بعد از اتصال وای فای به PC از بالای برنامه Local به Lan تغییر بده اینطوری میتونی PCـرو ببینی. اگر نبود یکبار رفرش بزن

nihilnigritude
12-06-2012, 11:07
باز من اومدم با یه سوال پرت دیگه:
چجوری اس ام اس های مورد علاقه ام رو تو یه پوشه ذخیره کنم؟

بنظرم یه برنامه مثل Note Everything نصب کن اونوقت میتونی SMSها و متن هایی که میخایو توش کپی کنی و بعد راحت بهشون دسترسی داشته باشه

M*S*D
17-06-2012, 12:34
موقع نصب xperiax8 به usb و کامپیوتر موبایل دیس شارژ می شود. یعنی به جای اینکه شارژ شود با سرعت بیشتری شارژ باتری آن کم می شود. راهنمایی فرمایید.

M*S*D
17-06-2012, 20:38
سوال بعدی: برای نصب برنامه ها روی مموری خروجی گوشی باید چه کار کنم؟ که دیگه روی مموری گوشی نصب نشه؟؟

nihilnigritude
17-06-2012, 22:06
سوال بعدی: برای نصب برنامه ها روی مموری خروجی گوشی باید چه کار کنم؟ که دیگه روی مموری گوشی نصب نشه؟؟

با نصب کاستوم رام مشکلتون حل میشه

M*S*D
18-06-2012, 14:41
----------

nihilnigritude
18-06-2012, 19:57
یعنی باید گوشیمو root کنم؟

مرحله اول روت کردن هست
اگر هم گوشیت از سری گذشته هست میتونی بوت لودرشو آنلاک کنی تا رامهای بهتری نصب کنی
قبل از شروع به کار خوب آموزشهارو بخون تا مشکلی برات پیش نیاد

samaram
19-06-2012, 10:08
میشه یه لینک واسه دانلود pc suit این گوشی برام بذارین؟ بعد از دانلود و نصب این لینک رو سیستم گوشیمو به سیستم وصل کنم شروع به ارتباط میکنه؟

Extreme-Forces
19-06-2012, 17:48
میشه یه لینک واسه دانلود pc suit این گوشی برام بذارین؟ بعد از دانلود و نصب این لینک رو سیستم گوشیمو به سیستم وصل کنم شروع به ارتباط میکنه؟

بفرماييد.
پايين صفحه گزينه ابي رنگ رو بزنيد دانلود شروع ميشه.
بعد نصب اين برنامه و نصب شدن اتوماتيك درايور ها ، ارتباط برقرار ميشه.

rangoabzar
24-06-2012, 11:22
دوستان من يه مشکل با opera mini دارم خواهشا اگه ميشه جوابمو سريع بدين
زمانى که با اين نرم افزار جستجو ميکنم در حالت موبايلى کار ميکنه.ميخوام اگه بشه به حالت دسکتاپ تغيرش بدم
اگه کسى ميدونه چجورى لطفا کمک کنه خيلىبهش نياز دارم

rangoabzar
24-06-2012, 11:23
دوستان من يه مشکل با opera mini دارم خواهشا اگه ميشه جوابمو سريع بدين
زمانى که با اين نرم افزار جستجو ميکنم در حالت موبايلى کار ميکنه.ميخوام اگه بشه به حالت دسکتاپ تغيرش بدم
اگه کسى ميدونه چجورى لطفا کمک کنه خيلىبهش نياز دارم

rangoabzar
24-06-2012, 12:06
البته اينم بگم که در اصل ميخوام که فيسبوک رو تو اين برنامه به حالت پى سىس يا دسکتاپ تغيير بدم .ممنون

narimanhashemi
24-06-2012, 19:36
من فک نکنم opera mini حالت دسکتاپ داشته باشه ولی در opera mobile میتونی به settings/advanced/user agent بری و رو حالت دسکتاپ قرار بدی :31:

maxp30
27-06-2012, 13:59
سلام
رو گوشیم رام morsin نصبه. چند روزیه باطری به شدت مصرفش رفته بالا , توی یه نصفه روز بدون استفاده خالی میشه
وقتی هم گوشی رو میزنی تو شارژ تاچ گوشی قاطی میکنه. بعضی وقتا اصلا کار نمیکنه

ریست کلی کردم درست نشد. رام رو عوض کردم prime hd ریختم , بازم درست نشد.

چیکار کنم به نظرتون ؟ کرنل عوض کنم ؟ فلش کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ALI . R
29-06-2012, 22:07
سلام
رو گوشیم رام morsin نصبه. چند روزیه باطری به شدت مصرفش رفته بالا , توی یه نصفه روز بدون استفاده خالی میشه
وقتی هم گوشی رو میزنی تو شارژ تاچ گوشی قاطی میکنه. بعضی وقتا اصلا کار نمیکنه

ریست کلی کردم درست نشد. رام رو عوض کردم prime hd ریختم , بازم درست نشد.

چیکار کنم به نظرتون ؟ کرنل عوض کنم ؟ فلش کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام عزیز
شما باید گوشیتون رو کالیبره کنید حتما. احتمال زیاد مشکلتون حل میشه عزیز. اینم مراحل :

صفحه 375 هم یه نگاه کنی بد نیست. ولی از همین روش استفاده کن.

arman486
30-06-2012, 17:22
دوستان کسی رو این گوشی تا بحال برنامه viber ‌و whtssapp نصب کرده؟
روی ورژن اصلی و خود گوشی منظور انددروییدش جواب میده یا باید گوشی رو به آخرین نسخه اندرویید برای این گوشی به روز رسانی کرد؟
آخرین ورژن برای این گوشی چه ورژنی هست؟

Extreme-Forces
02-07-2012, 15:57
سلام. دوستان من رام prime hd 6 داشتم كه خيلي خوب و روون بود.
بعد prime hd 9 رو نصب كردم ولي خيلي كنده. حالا وقتي ورژن 6 رو نصب مي كنم ديگه گوشي بالا نمياد. چرا اينجوري شده ؟‌ رو هسته nAa هم نصب كردم.

M.FBI
02-07-2012, 23:15
سلام..
دوستان الان قیمت صفر این گوشی چنده؟
کسی اینجا قصد فروش گوشیش رو نداره؟

ALI . R
03-07-2012, 22:19
دوستان کسی رو این گوشی تا بحال برنامه viber ‌و whtssapp نصب کرده؟
روی ورژن اصلی و خود گوشی منظور انددروییدش جواب میده یا باید گوشی رو به آخرین نسخه اندرویید برای این گوشی به روز رسانی کرد؟
آخرین ورژن برای این گوشی چه ورژنی هست؟
سلام عزیز
تا حالا این برنامه ها رو نصب نکردم ببینم.
در مورد آخرین ورژنش هم همون 2.1 هست . که یه سری رام های کاستوم هستند که با نصب آن ها ورژنش 2.3.7 میشه.:11:

ALI . R
03-07-2012, 22:39
سلام. دوستان من رام prime hd 6 داشتم كه خيلي خوب و روون بود.
بعد prime hd 9 رو نصب كردم ولي خيلي كنده. حالا وقتي ورژن 6 رو نصب مي كنم ديگه گوشي بالا نمياد. چرا اينجوري شده ؟‌ رو هسته nAa هم نصب كردم.
سلام عزیز
شما اگه میخواستید ورژن 6 رو دوباره نصب میکردید . باید اول هسته گوشی رو ریفلش کنید بعد فکتوری ریست کنید بعد از mont & strong این format system fcki بزنید. دیگه مشکل پیش نمیاد:11:

ALI . R
03-07-2012, 22:55
سلام..
دوستان الان قیمت صفر این گوشی چنده؟
کسی اینجا قصد فروش گوشیش رو نداره؟

Extreme-Forces
04-07-2012, 17:14
الان رام GDX v28 رو رو هسته alfs نصب كردم. رام خوب و روونيه. ولي prime hd 6 رو هسته nAa به نظرم يكم بهتره. چون فضاي خالي رمش بيشتره و براي بازي ها بهتره.
كلا رام هايي كه رو هسته سفارشي نصب ميشن خيلي بهتر شدن و واقعا بهترين استفاده رو ميشه از گوشي كرد.

ALI . R
16-07-2012, 16:12
سلام. یه مدت هست اینجا خلوت شده. دلم تنگ شده بود..:20: گفتم یه نرم افزار معرفی کنم :

اجازه دهید به شما ابزار جدیدی را معرفی کنم که با استفاده از کد نویسی در زبان + + C نوشته شده است . با نام : RecoverX این ابزار یک برنامه نصب کننده محیط های بازیابی CWM یا xRecovery به صورت خودکار برای تمام دستگاه های اکسریا (به خصوص برای X8).است.

ناشر : Yohann LEON از فرانسه (alias LEDelete)
تاریخ انتشار : 25 تیر 1391

در اینجا می توانید لیست دستگاه های پشتیبانی شده در حال حاضر را مشاهده نمایید :

Xperia Active
Xperia Live with Walkman
Xperia Mini
Xperia Mini Pro
Xperia X8
Xperia Arc
Xperia Arc S
Xperia Neo
Xperia Neo V
Xperia Play
Xperia Pro
Xperia Ray

شما فقط RecoverX را اجرا کنید و گزینه های مورد نظرتان را وارد کنید سپس "نصب" را انتخاب کنید تا به ساده گی توسط RecoverX ، محیط بازیابی را که می خواهید به روی دستگاه شما نصب شود .
+ کپی با ذکر منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ضروری است
برای استفاده رام را از لینک زیر دریافت و طبق راهنما نصب نمایید

موفق و سلامت باشید:40:

اگه وقت کردین اینجا هم سر بزنید : :20:
تاپیک مخصوص رام هاي XPERIA™ X8 - كاستوم و رسمي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شادباشید:40:

ALI . R
05-08-2012, 10:52
updataes.................

Extreme-Forces
06-08-2012, 17:16
ديگه كسي با گوشيش مشكل نداره بياد اينجا پست بذاره :31:
راستي از اخرين بازي هايي كه اجرا كردين و قشنگ بوده نام ببريد بقيه هم استفاده كنن.

adel.alizadeh1994
07-08-2012, 01:31
سلام بچه ها من بعد از چند ماه برگشتم خب من بهترین بازی که روی ایکس 8 بازی کردم sandstorm modern combat 1 بوده با gangstar west coal که هر دو تاش رو تو قسمت بازی های همین انجمن دانلود کردم اما الان فکر میکنم لینک هاشون خراب شده باشه

Extreme-Forces
12-08-2012, 17:50
سلام.
اقا يكي بياد چندتا بازي انلاين معرفي كنه با هم بازي كنيم.

Punisher_2008
13-08-2012, 23:41
سلام...
دوستان بهترین کاستوم رام برای گوشی با بوت لودر بسته یا هامون کرنل استوک چیه؟
اندروید 2.2 هم باشه مشکلی نداره.
سرعت و پایدارش مهمه.. رست نشه..
واسه کسی میخوام سروکارش با برنامه چت Viber.Whats apps و اینجور چیزاست.
ممنون میشم یک رام پایدار و سریع و بدون باگ معرفی کنید..
اندروید 2.2. یا 2.3...

مرسی.

sodoko
24-08-2012, 00:57
سلام دوستان
بنظر شما بین این رامها کدوماشون تو بازی بهتره
morsin1.0.1 , prime hd 8 , lewa os
چون من خیلی بازی میکنم رامم mini cm7 2.2.1 ولی یه سری بازیارو بالا نمیاره
دمتون گرم خواهش میکنم هر چی میدونید راهنمایی کنید گیج شدم

ALI . R
26-08-2012, 17:05
سلام...
دوستان بهترین کاستوم رام برای گوشی با بوت لودر بسته یا هامون کرنل استوک چیه؟
اندروید 2.2 هم باشه مشکلی نداره.
سرعت و پایدارش مهمه.. رست نشه..
واسه کسی میخوام سروکارش با برنامه چت Viber.Whats apps و اینجور چیزاست.
ممنون میشم یک رام پایدار و سریع و بدون باگ معرفی کنید..
اندروید 2.2. یا 2.3...

مرسی.
سلام عزیز
به نظر من بهترین رام برای هسته اصلی یا همون استوک رام fde+4 ورژن جدیدش هست که تازه هم انتشار پیدا کرده . شما میتونید اینجا مراجعه کنید : :20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک مخصوص رام هاي XPERIA™ X8 - كاستوم و رسمي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Extreme-Forces
26-08-2012, 23:19
سلام.
بازی HAWX رو این گوشی بدون لگ هم اجرا میشه ؟ من همون مرحله اولش رو که بازی میکنم کلی گیر و لگ میزنه اخرش گوشی ریست میکنه. چجوریاست؟

hike
17-09-2012, 16:02
سلام.
کاور ژله‌ای و محافظ شیشه لطفا پیشنهاد میدید؟ ارزانترینش چه قیمت دارند؟ ممنون.

ALI . R
30-09-2012, 13:50
سلام

امروز داشتم قيمت ها رو مشاهده ميكردم. چشمم به x8 خورد . گوشي خودم هم همين هست كه به قيمت 210 تومان گرفتم . الان ديدم حدود 200 تومان گران شده . ! تعجب كردم. واقعا قيمت گوشي ها بالا رفت . همين الان ديدم در سايت دي جي كالا قيمت با گارانتي 410 تومان بود ! ( جهت اطلاع بود!:20: و همچنین میبینم که دیگه این تاپیک مثل سابق نیست یادش بخیر .«خیلی خلوت شده» :20:)

موفق باشيد:40:

Extreme-Forces
03-10-2012, 22:30
دوستان وقتي از google play دانلود ميكنيم ، فايل apk رو روي sd card ذخيره ميكنه ؟‌اگه ميكنه كجان پس ؟

sodoko
03-11-2012, 08:44
دوستان وقتي از google play دانلود ميكنيم ، فايل apk رو روي sd card ذخيره ميكنه ؟‌اگه ميكنه كجان پس ؟
در sdcard/download

Extreme-Forces
05-11-2012, 15:58
در sdcard/download
نه اونجا ذخیره نمیشه. احساس میکنم وقتی که دانلود تموم میشه ، بعد نصب برنامه دیگه از فایل نصبی چیزی نگه نمیداره.

sodoko
08-11-2012, 15:50
سلام به همگی
دنبال یه رام میگردم برا بازی هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ اجرای بازی و برنامه.الان رام من priume hd هستش
مثلا تو این رام برنامه Magic Mirror, Hair styler v2.1.2 و بازی های nfs most wanted , trial xtreme hd اجرا نمیشن در صورتی که
برای چنتا از بچه هایی که x8 دارن اجرا شده بود
خواهش میکنم جواب بدین

ALI . R
16-11-2012, 23:00
سلام به همگی
دنبال یه رام میگردم برا بازی هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ اجرای بازی و برنامه.الان رام من priume hd هستش
مثلا تو این رام برنامه Magic Mirror, Hair styler v2.1.2 و بازی های nfs most wanted , trial xtreme hd اجرا نمیشن در صورتی که
برای چنتا از بچه هایی که x8 دارن اجرا شده بود
خواهش میکنم جواب بدین
به نظر من بهترین رام برای هسته اصلی یا همون استوک رام fde+4 ورژن جدیدش هست . شما میتونید اینجا مراجعه کنید : (من خودم هم از همین رام استفاده میکنم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک مخصوص رام هاي XPERIA™ X8 - كاستوم و رسمي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
27-11-2012, 23:30
سلام,

آموزش فلش کردن گوشی ، نصب کرنل ، نصب ریکاوری ، روت کردن » همه و همه در یک ویدیو

download برای x8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد:shayanjojo

موفق و پیروز باشید :46:

ŞHÍЯÍŃ
28-11-2012, 03:01
سلام رام استوک 2.2 برای x8 هست؟؟

ALI . R
28-11-2012, 14:31
سلام رام استوک 2.2 برای x8 هست؟؟
نه متاسفانه سونی بالا تر از 2.1 بیرون نداد.ولی رام های کاستوم زیادی برای x8 هست که میتونی استفاده کنی.:sq_25:

ŞHÍЯÍŃ
28-11-2012, 15:38
نه متاسفانه سونی بالا تر از 2.1 بیرون نداد.ولی رام های کاستوم زیادی برای x8 هست که میتونی استفاده کنی.:sq_25:

:31:الان یه 4.0.4 نصب کردم خیلی خوبه ولی کاستوم ها بیشترشون باگ دارن.ولی من انگار چند تا x8 دیدم که روشون 2.2 استوک بود..

Amin4All
30-11-2012, 18:25
سلام.
میخام رو این گوشی GPS نصب کنم .
لطفا ساده توضیح بدید چیکار کنم ؟(گوشی ماله داداشمه و از موقعی که خریده چیزی روش نریخته )

ŞHÍЯÍŃ
30-11-2012, 19:06
سلام.
لطفا ساده توضیح بدید چیکار کنم ؟(گوشی ماله داداشمه و از موقعی که خریده چیزی روش نریخته )

سلام اول این رو نصب کنید.

بعدش هم برای تهران این
برای ایران این رو دانلود کنید.
البته نگفتید کدوم شهر هستید.

بعدش گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید. فایل زیپ مربوط به نقشه شهر مورد نظر خود را از حالت زیپ خارج کنید، سپس تمام فولدرهایی که داخل فولدر GoogleMaps وجود دارد را کپی نمایید، فولدرهای کپی شده را در مسیر maverick\tiles\GoogleMaps در گوشی پیست نمایید،

به جای نقطه چین ها توی لینک ها این (and\roi\diha)رو بنویسید که کامل بشه البته اسلش هارو بردارید بعد وارد کنید

Amin4All
01-12-2012, 12:56
سلام اول این رو نصب کنید.

بعدش هم برای تهران این
برای ایران این رو دانلود کنید.
البته نگفتید کدوم شهر هستید.

بعدش گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید. فایل زیپ مربوط به نقشه شهر مورد نظر خود را از حالت زیپ خارج کنید، سپس تمام فولدرهایی که داخل فولدر GoogleMaps وجود دارد را کپی نمایید، فولدرهای کپی شده را در مسیر maverick\tiles\GoogleMaps در گوشی پیست نمایید،

به جای نقطه چین ها توی لینک ها این (and\roi\diha)رو بنویسید که کامل بشه البته اسلش هارو بردارید بعد وارد کنید

من گرگان میشینم .
googlemaps رو من باید توی گوشیم نصب کنم یا از قبل موجوده تو گوشی ؟ موقع کار با نرم افزار باید اینترنت وصل باشم ؟
اون فایل اول که حجمش کمه چیه ؟ Maverick Pro v2.0.apk

ALI . R
01-12-2012, 21:47
من گرگان میشینم .
googlemaps رو من باید توی گوشیم نصب کنم یا از قبل موجوده تو گوشی ؟ موقع کار با نرم افزار باید اینترنت وصل باشم ؟
اون فایل اول که حجمش کمه چیه ؟ Maverick Pro v2.0.apk
سلام .
Maverick Pro v2.0.apk همون نرم افزار اصلی هست که شما اول باید همین رو در گوشی نصب کنید . بعد نصب شما میتونید از نرم افزار استفاده کنید . فقط نیاز به اینترنت هست که نقشه ها باز بشن.

اگه گوشی شما اینترنت نداره . میتونید نقشه های زیر رو دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد دریافت فولدر GoogleMaps را در مسیر درmaverick\tiles کارت حافظه کپی کنید. حالا نرم افزار رو بدون اینترنت استفاده کنید.:sq_25:

موفق و پیروز باشید:46:

AMIRHJ
03-12-2012, 01:17
سلام.

ســــلام علیـــــــکمــ

من اسبقا در بدو راه اندازی این تاپیک 3 تا نرم افزار Maverick , Navitel , NDrive رو تست کردم

به نظرم Ndrive نسبت به سایر نرم افزار ها اکمل تر ، راحتر و کاربردی تر بود

متاسفانه تاپیک در صفحات ابتدایی به ناگاه دچار تغییرات نادرستی شده و موجب شده به علت بالا بودن صفحات تاپیک کاربران تازه ورود به مبحث دچار سردرگمی بشن

بطور مختصر لینک های مفید در صفحه 1 پست 2 بود ، حال به صفحه 2 پست 17 تغییر پیدا کرده

Maverick & NaviTel موجوده ولی لینک پست Ndrive موجود نیستــــ

منم خاطرم نیست ، ولی یقینا موجوده " دوستانی که مطلع اند لطف کنند لینکو قرار بدهند ممنون میشم "

قابل ذکره که باید برنامه ها و نقشه ها به روز بشه بالاخص نقشه ها

دوستان اگه نقشه کامل و به روز Ndrive رو موجود دارند ، لینکشو قرار بدند بسیار ممنون میشم

Extreme-Forces
05-12-2012, 18:07
سلام.
دوستان من می خوام رام عوض کنم ولی مشکلی هست.
من هسته alfs نصب کردم و رام ginger dx v28 . می خوام رامی بریزم که رو هسته nAa کار میکنه. ولی مشکل اینه که هیچ کدوم از هسته های nAa لود نمیشن. یعنی بعد اینکه فلش میکنم ، گوشی روی لوگوی nAa میاد و گیر میکنه. همه ی ورژن های این هسته همینجورین. ( در واقع میخواستم اندروید 4 نصب کنم) .هسته nAa -ics 4 رو نصب کردم ولی گیر کرد.
مشکل چیه ؟ چجوری حل میشه ؟

ALI . R
05-12-2012, 23:54
سلام.
دوستان من می خوام رام عوض کنم ولی مشکلی هست.
من هسته alfs نصب کردم و رام ginger dx v28 . می خوام رامی بریزم که رو هسته nAa کار میکنه. ولی مشکل اینه که هیچ کدوم از هسته های nAa لود نمیشن. یعنی بعد اینکه فلش میکنم ، گوشی روی لوگوی nAa میاد و گیر میکنه. همه ی ورژن های این هسته همینجورین. ( در واقع میخواستم اندروید 4 نصب کنم) .هسته nAa -ics 4 رو نصب کردم ولی گیر کرد.
مشکل چیه ؟ چجوری حل میشه ؟
سلام :)

1- شما اول برید رو هسته اصلی 2.1 .
2- بعد هسته nAa رو فلش کنید .
3- بعد وارد کلاک ورک مود بشید .
4- رام رو نصب کنید و فول وایپ کنید. تمام.

Extreme-Forces
06-12-2012, 00:59

یعنی دوباره باید بوت لودر رو ببندم ؟

ALI . R
06-12-2012, 11:25
یعنی دوباره باید بوت لودر رو ببندم ؟
نه . بوت لودر بسته نمیشه. حالا این روش را امتحان کنید اگه جواب نداد روش های دیگری هم هست .... :20:

Extreme-Forces
06-12-2012, 12:42

درست شد. الان لود میشه . ولی یه مشکل دیگه درست شد.
install zip from sd card رو میزنم و رام رو انتخاب میکنم . ولی نصب نمیشه. پیغامش اینه : getprop("ro.build.product)== E16a چند خط بعدش : (status 7)
installation aborted
الان مشکل چیه/؟

ALI . R
06-12-2012, 14:15
درست شد. الان لود میشه . ولی یه مشکل دیگه درست شد.
install zip from sd card رو میزنم و رام رو انتخاب میکنم . ولی نصب نمیشه. پیغامش اینه : getprop("ro.build.product)== E16a چند خط بعدش : (status 7)
installation aborted
الان مشکل چیه/؟
شما چه بیلدیو فلش کردید؟

Extreme-Forces
06-12-2012, 15:09
شما چه بیلدیو فلش کردید؟

دفعه اول

X8i 2.1.1.A.0.6 Baseband_015

رو فلش کردم و بعدش nAa رو. بعد که دیدم کار نکرد

X8 Shakira E15i 2.0.2.A.0.24 generic

رو فلش کردم .
الان چیزه دیگه ای باید فلش کنم؟

ALI . R
06-12-2012, 21:28
دفعه اول

X8i 2.1.1.A.0.6 Baseband_015

رو فلش کردم و بعدش nAa رو. بعد که دیدم کار نکرد

X8 Shakira E15i 2.0.2.A.0.24 generic

رو فلش کردم .
الان چیزه دیگه ای باید فلش کنم؟
شما بوت لودرت بسته است
نباید از هسته ای غیر هسته اصلی استفاده کنی
همون X8i 2.1.1.A.0.6 Baseband_015 و بعد رام اصلی 2.1 را با فلش تول نصب کن
--------
یا فکر کنم اين رام مشكل داره از يه رام ديگه استفاده كن . یا رام رو که دانلود کردید extract کنید . با وین رار ببینید کامل extract میشه !
موفق و سلامت باشید:46:

Extreme-Forces
08-12-2012, 15:35
شما بوت لودرت بسته است
نباید از هسته ای غیر هسته اصلی استفاده کنی
همون X8i 2.1.1.A.0.6 Baseband_015 و بعد رام اصلی 2.1 را با فلش تول نصب کن
--------
یا فکر کنم اين رام مشكل داره از يه رام ديگه استفاده كن . یا رام رو که دانلود کردید extract کنید . با وین رار ببینید کامل extract میشه !
موفق و سلامت باشید:46:

چجوری بسته شده ؟ وقتی X8i 2.1.1.A.0.6 Baseband_015 رو فلش کردم بسته شده ؟؟
رام ها مشکلی ندارن کامل extract میشه.

ALI . R
08-12-2012, 18:28
چجوری بسته شده ؟ وقتی X8i 2.1.1.A.0.6 Baseband_015 رو فلش کردم بسته شده ؟؟

نه عزيز
اصلا بوت لودر شما بسته مي باشد
فقط رام هايي را نصب كن مناسب هسته اصلي باشند و از نصب رام هاي مخصوص هسته هاي nAa يا Alfs خود داري كن

775e
21-12-2012, 22:39
سلم دوستان
من گوشی x8 دارم و صفحش همی جوری روشن میشه و خاموش نمیشه البته بعضی موقع ها
مثلا وقتی که یه میس کال دام روشن میشه دیگه خاموش نمیشه!!!!!!!!!!
کسی راهشو نمیدونه به اندورید 2.1 هم آپدیتش کردم.

ALI . R
21-12-2012, 22:55
سلم دوستان
سلام عزیز. سوالتون رو اینجا بپرسید دوستان جواب میدن :" :n01:

hamed1297
22-12-2012, 15:53
یه ریست فکتوری کنی درست میشه.بک آپ نشه فراموش

ALI . R
22-12-2012, 19:06
سلم دوستان
دوستمون آقا حامد هم گفتن .( یه ریست فکتوری کنی درست میشه.بک آپ نشه فراموش ) که احتمال زیاد درست میشه. البته باید گوشیتون رو روت کنید! :)اگه نتونستین فکر کنم مشکل سخت افزاری باشه یا یه برنامه نصب هست که باعث این میشه.
شما هیچ نرم افزاری هم نصب نکنین بازم اینجوریه ؟
یا احتمالا مشکل از این باشه : :n01:
شما تنظيمات زمان روشن بودن تصوير در Settings / Display / بررسي کنید
اگر زمان وارد شده زياد بود ؛ آنرا كم كنید

Soheil_Punisher
23-12-2012, 19:15
آقا این الگو رو چند بار ( یعنی 20 بار : دی ) الکی وارد کردن گوشی قفل شده . سوال امنیتی رو هم جوابش یادم نیست . چه کنم ؟
مرسی :n12:

775e
25-12-2012, 13:39
دوستمون آقا حامد هم گفتن .( یه ریست فکتوری کنی درست میشه.بک آپ نشه فراموش ) که احتمال زیاد درست میشه. البته باید گوشیتون رو روت کنید! :)اگه نتونستین فکر کنم مشکل سخت افزاری باشه یا یه برنامه نصب هست که باعث این میشه.
شما هیچ نرم افزاری هم نصب نکنین بازم اینجوریه ؟
یا احتمالا مشکل از این باشه : :n01:
شما تنظيمات زمان روشن بودن تصوير در Settings / Display / بررسي کنید
اگر زمان وارد شده زياد بود ؛ آنرا كم كنید

نه مشکل از تنظیمات نیست .
برنامه ایا هم نیست زیست فاکتوری میکنم ببینم چی میشه ؟
فکر نکنم نرم افزاری باشه
من یه اندورید 2.1 up کردم بازم باید up کنم ..

Extreme-Forces
28-12-2012, 16:13
آقا این الگو رو چند بار ( یعنی 20 بار : دی ) الکی وارد کردن گوشی قفل شده . سوال امنیتی رو هم جوابش یادم نیست . چه کنم ؟
مرسی :n12:

1 راه هست که رام اصلی رو فلش کنی و به حالت اولش برگردی. رام 2.1.1 خود سونی رو دانلود کن و با فلش تول ، فلش کن.
_____

شاید راه دیگه ای هم باشه. حتی میتونی یه رام دیگه رو فلش کنی ، الزامی نیست که رام اصلی سونی باشه.

Extreme-Forces
28-12-2012, 16:17
دوستان من 2 تا رام اندروید 4 نصب کردم.
1 بار jelly bean 4.1.0 و 1 بار هم ics 4.0.4 ولی تو هر دو رام 3 تا مشکل دارم.
1- وقتی هندزفری وصل میکنم و اهنگ پخش میکنم صدا از هندزفری نمیاد. از اسپیکر گوشی پخش میشه.
2- با sd card مشکل داره ، هر وقت میخوام عکس یا فیلم بگیرم پیغام میده که رم پره.
3- وقتی تماس میگیرم صدای طرف میاد ولی صدای من نمیره.
این مشکلات تو هر دو رام برام پیش اومد. اینا مشکل رامه ؟ یا گوشیه من اینجوری میکنه؟ چطوریاست؟

775e
01-01-2013, 23:15
نه مشکل از تنظیمات نیست .
برنامه ایا هم نیست زیست فاکتوری میکنم ببینم چی میشه ؟
فکر نکنم نرم افزاری باشه
من یه اندورید 2.1 up کردم بازم باید up کنم ..
کسی نیبود جواب بده؟

SA.JJ.AD
03-01-2013, 01:47
دوستان بنده وقتی رام بسیار عالیه Ginger DX 29 رو نصب میکنم !! همه چی عالیه فقط دکمه Home گوشی تو این رام کار نمیکنه !؟ مشکل چیه ؟! کسی این رام رو نصب کرده رو گوشیش ؟! واسه همه اینطوره ؟! من که فکر نمیکنم !! راهی هست ؟:n21:

ALI . R
03-01-2013, 10:37
دوستان بنده وقتی رام بسیار عالیه Ginger DX 29 رو نصب میکنم !! همه چی عالیه فقط دکمه Home گوشی تو این رام کار نمیکنه !؟ مشکل چیه ؟! کسی این رام رو نصب کرده رو گوشیش ؟! واسه همه اینطوره ؟! من که فکر نمیکنم !! راهی هست ؟:n21:
سلام دوست عزیز. راستش من با این رام کار نکردم . ولی یه توصیه داشتم. هم برای شما و هم برای دوستان دیگر. اینکه آقا یوسف عزیز ( یکی از دوستان خوبم ناشر بهترین رام های X8 برای هسته های اصلی و ... ) هستن . توصیه من اینه که به نظرم از رام های ایشون استفاده کنید بهتره . از همه نظر . چون من خودم حدود 6 ماهی هست که رام های ایشون استفاده میکنم و راضی هستم. ! :n01:

شما برای دریافت رام FDE+6 به این تاپیک مراجعه کنید :

تاپیک مخصوص رام هاي XPERIA™ X8 - كاستوم و رسمي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n01:

SA.JJ.AD
03-01-2013, 19:32
سلام دوست عزیز. راستش من با این رام کار نکردم . ولی یه توصیه داشتم. هم برای شما و هم برای دوستان دیگر. اینکه آقا یوسف عزیز ( یکی از دوستان خوبم ناشر بهترین رام های X8 برای هسته های اصلی و ... ) هستن . توصیه من اینه که به نظرم از رام های ایشون استفاده کنید بهتره . از همه نظر . چون من خودم حدود 6 ماهی هست که رام های ایشون استفاده میکنم و راضی هستم. ! :n01:

شما برای دریافت رام FDE+6 به این تاپیک مراجعه کنید :

موفق باشید:n01:

عزیز بنده اکثر رام ها رو امتحان کردم که رسیدم به ginger dx !! اکثرا ایراداتی داشتن !! همین رامی که اسم بردید ازش ! تست کردم مولتی تاچ غیر فعال بود !!( البته نسخه ی 5 )

lilitopoli
07-01-2013, 23:42
سلام من یه مشکل دارم امیدوارم کسی راه حلی واسش داشته باشه
یه مدت وقتی با گوشی بازی میکنم یا یه برنامه ای و باز میکنم و زیاد توش هستم اس ام اس که برام میاد نشون نمیده یعنی کلا قسمت اس ام اس هنگ میکنه و باید گوشی و خاموش روشن کنم تا نشون بده اس ام اس اومده کسی میدونه مشکل از کجاست؟

lilitopoli
10-01-2013, 12:16
آقا سجاد شما که gingerdx و نصب کردین با led مشکل ندارین؟واسه من چراغش فقط همون لحظه که میس کال یا اس میاد روشن میشه و دیگه روشن نمیشه توی setting هم تنظیماتی خاصی نداره واسش میدونین چطوری درست میشه؟