PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XPERIA™ X8 | گوشی خوب قیمت خوبتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17

sodoko
27-02-2012, 10:17
سلام
به نظر شما از بین این سه تا ndrive و nanitel و sygic کدوم برا gps بیتر تره
لنگ جی پی اسم
بوس

ALI . R
27-02-2012, 16:22
سلام عادل جان عزیز
من امروز را آقا سینا رو دانلود کردم. الآن هم یک هفته هست که بعد از فلش کردن گوشیم همون رام اصلی روش نصبه.
حالا می خوام نصبش کنم. تو راهنما نوشته که فلش کردن کرنل alfs 06 من منظورش رو نمی فهمم. اصلاً نمیدونم کرنل چیه ؟ چون من تو کارهای تخصصی زیاد اطلاع ندارم.
حالا می خواستم بپرسم که این روشی که من به شما می گم برای نصب رام آقا سینا درست است یا ناقص:
-اول گوشی رو روت می کنم.
-بعد رامی که دانلود کردم رو داخل کارت حافظه می ریزم.
-بعد گوشی رو ریستارت می کنم و دکمه back رو می زنم تا به محیط cwm برود.
-بعد اینستال کاستوم زیپ میرم . اون فایل رو انتخاب و اینستال رو می زنم.
فقط از شما خواهش که دارم می خواستم ببینم که این روش درست است یا ناقص. اگه ناقص است جای نقصشو بگین.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
شاد باشید:40:

adel.alizadeh1994
27-02-2012, 18:23
سلام سودوکو فکر کنم ndrive بهتر از همش باشه من از nanitel استفاده کردم خیلی خوب نیست اما شنیدم ndrive خیلی خوبه و همه چیز داره در ضمن sygic هم برنامه ی خوبی هست چون راهنمای صوتی به زبان فارسی داره ولی حجمش خیلی زیاده
ترمیناتور عزیز شما برای نصب رام باید بوت لودر گوشیتون رو باز کنید و این بستگی به سریال پشت گوشیتون داره باتری رو از پشت گوشیتون بردارید ببینید پشتش نوشته 11w26 اگه از 26 پایینتر بود با خیال راحت میتونید بوت لودرش رو باز کنی اگه بالاتر بود باید ریسک کنی عوض کردن کرنل هم وابسته به باز کردن بوت لودر هست برای اموزش باز کردن بوت لودر به این ادرس برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته اگه از اخرین ورژن اقا سینا استفاده میکنید میتونید بدون دردسر از رام ایشون استفاده کنید و با همین روش که خودتون گفتید میتونید نصبش کنید
و باید فایل cwm رو نصب کنی اینا رو که خودت میدونی؟

ALI . R
27-02-2012, 18:27
سلام سودوکو فکر کنم ndrive بهتر از همش باشه من از nanitel استفاده کردم خیلی خوب نیست اما شنیدم ndrive خیلی خوبه و همه چیز داره در ضمن sygic هم برنامه ی خوبی هست چون راهنمای صوتی به زبان فارسی داره ولی حجمش خیلی زیاده
ترمیناتور عزیز شما برای نصب رام باید بوت لودر گوشیتون رو باز کنید و این بستگی به سریال پشت گوشیتون داره باتری رو از پشت گوشیتون بردارید ببینید پشتش نوشته 11w26 اگه از 26 پایینتر بود با خیال راحت میتونید بوت لودرش رو باز کنی اگه بالاتر بود باید ریسک کنی عوض کردن کرنل هم وابسته به باز کردن بوت لودر هست برای اموزش باز کردن بوت لودر به این ادرس برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st-258.aspx)
البته اگه از اخرین ورژن اقا سینا استفاده میکنید میتونید بدون دردسر از رام ایشون استفاده کنید و با همین روش که خودتون گفتید میتونید نصبش کنید
و باید فایل cwm رو نصب کنی اینا رو که خودت میدونی؟
من هم همون آخرین ورژن آقا سینا رو می گم . الآن دانلودش کردم . (sindroid) v1.5
حالا وقتی گوشی رو روت کردم می تونم به محیط cwm برم دیگه ؟

ALI . R
27-02-2012, 19:58
من الآن وقتی نصب کردم وقتی ریستارت شد و بعد از نوشته سونی اریکسون هی نوشته sindroid قرمز خاموش روشن میشه و صدا میده و بعد از اون بالا نمیره . مشکل چیه ؟

Extreme-Forces
27-02-2012, 20:02
من هم همون آخرین ورژن آقا سینا رو می گم . الآن دانلودش کردم . (sindroid) v1.5
حالا وقتی گوشی رو روت کردم می تونم به محیط cwm برم دیگه ؟
سلام.
من همين الان رو كرنل 2.6.29 SEMCUser@SEMCHost#1 نصب كردم مشكلي نداشت. فكر كنم كرنل شما هم همين باشه. يه نگاه بنداز بعدش نصب.:8:

ALI . R
27-02-2012, 21:30
سلام .
دوباره هم گوشیم بالا نمیآد . حالا می خوام فلش فلش کنم همیشه نوشته قرمز و سیاه هی پشت سر هم میاد و میره و فلش نمیشه . من باید چه کار کنم . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

adel.alizadeh1994
27-02-2012, 22:24
سلام اصلا لازم نیست گوشیتون رو فلش کنید این مشکل کاملا طبیعیه وارد محیط cwm شوید و گزینه ی full wipe رو انتخاب کنید تا درست بشه
ببخشد این کار اخری رو که خیلی هم مهمه یادم رفته بود بهتون بگم.

ŞHÍЯÍŃ
27-02-2012, 22:35
سلام آلان نو این گوشی چند شده؟؟؟

oranoos_92
27-02-2012, 23:01
سلام دوستان یه سئوال من قبلا گوشی سی7 و اس 2 داشتم آیا تاچش در حد سی 7 هست؟ آخه بعضی گوشی ها را باید فشارداد تا تاچشش عمل کنه

ALI . R
27-02-2012, 23:34
سلام اصلا لازم نیست گوشیتون رو فلش کنید این مشکل کاملا طبیعیه وارد محیط cwm شوید و گزینه ی full wipe رو انتخاب کنید تا درست بشه
ببخشد این کار اخری رو که خیلی هم مهمه یادم رفته بود بهتون بگم.

سلام دوست عزیز
میدونید دوست عزیز دوباره از نوشته سونی اریکسون بالا تر نمیریه. دیگه چاره ای ندارم جز فلش . حالا هرکار می کنم فلش هم نمیشه. رام اصلیش fif رو هم دانلود کرده بودم . نمی دونم اشکال از چیه که نمیشه.
یکسره دو نوشته سیاه و قرمز میاد و میره : اینم تصویرش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. اشکال ازچیه؟
شادباشید:40:

ŞHÍЯÍŃ
27-02-2012, 23:37
سلام دوستان یه سئوال من قبلا گوشی سی7 و اس 2 داشتم آیا تاچش در حد سی 7 هست؟ آخه بعضی گوشی ها را باید فشارداد تا تاچشش عمل کنه

سلام.

بله این گوشی هم تاچش خازنی هست و مقاومتی و فشاری نیست:46:

AMIRHJ
28-02-2012, 05:08
سلام آلان نو این گوشی چند شده؟؟؟

سلام
استعلام قیمت دیجی کالا برای بی گاران و با گارانتی پارس کامتل 12 ماهه به ترتیب 284 و 303 هزار تومان میباشد

که تبعا قیمت بازار حدودا 5 -15 هزار تومان نهایت پایین تر میباشد

---------- Post added at 05:08 AM ---------- Previous post was at 05:04 AM ----------

سلام.

بله این گوشی هم تاچش خازنی هست و مقاومتی و فشاری نیست:46:

در تکمیل صحبت های سرکار خانم شیرین

اما غالبا تاچش مولتی نمیباشد
در کل این گوشی با 2 سنسور تاچ ارائه شده که در بعضی موارد غابلیت ارتقا به مولتی تاچ را دارا و در سایر موارد تک تاچ میباشد...

30000318
28-02-2012, 12:59
سلام دوست عزیز
میدونید دوست عزیز دوباره از نوشته سونی اریکسون بالا تر نمیریه. دیگه چاره ای ندارم جز فلش . حالا هرکار می کنم فلش هم نمیشه. رام اصلیش fif رو هم دانلود کرده بودم . نمی دونم اشکال از چیه که نمیشه.
یکسره دو نوشته سیاه و قرمز میاد و میره : اینم تصویرش :

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. اشکال ازچیه؟

این ارور داره میگه گوشیت روشنه از خاموش بدم گوشیت مطمئن باش

ALI . R
28-02-2012, 13:05
این ارور داره میگه گوشیت روشنه از خاموش بدم گوشیت مطمئن باش
من وقتی گوشیم خاموشه دکمه back رو نگه می دارم و کابل رو وصل می کنم و تا کی باید دکمه بک رو نگه دارم و منتظر بمونم .

ALI . R
28-02-2012, 13:46
بعد یک سوال دیگه که داشتم این بود که چه کار کنم که وقتی دارم رامی رو نصب کنم یا عوض کنم مشکل بالا نیامدن گوشی پیش بیاد. (فلش کردن اتفاق نیفتد) . آخه این دومین باره که این اتفاق میافته و من مجبور میشم گوشی رو فلش کنم.
حالا هم می خوام فلش کنم هم نمیشه. می برم مغازه این کار رو انجام میدن . من نمیدونم اشکال از کجاست . خیلی ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید.

adel.alizadeh1994
28-02-2012, 17:20
سلام ترمیناتور گوشیت رو خاموش کن سپس در حالی که دکمه ی بک رو گرفتی اونو به کابل وصل کن یک نور سبز بالای گوشیت روشن میشه باید صبر کنی تا پایین برنامه یه چیزی پر بشه اگه انتی ویروس داری اونو حذفش کن بر منم همینطور بود بعد از اینکه انتی ویروس رو حذف کردم درست شد
ترمیناتور این مشکل برای این پیش میاد که شما بعد از نصب رام در محیط cwm گزینه ی full wipe یا همون factory ریسیت رو نمیزنید اگه اینکار رو نکنید کاملا طبیعی برای گوشیتون مشکل ایجاد بشه اتفاقا برای منم چند بار به خاطر یکسری مشکلات دیگه رو ارم سونی اریکسون گیر کرده اما چون بوت لودر گوشیم با بود با عوض کردن کرنل درست شد منم به شما پیشنهاد میکنم بوت لودر گوشیتون رو در صورت امکان با همون شرایطی که بهتون گفتم بازش کنید من داخل نصب رام اقا سینا بهتون گفته بودم باید فول وایپ کنید چرا اینکارو نکردید؟

ALI . R
28-02-2012, 17:56
سلام ترمیناتور گوشیت رو خاموش کن سپس در حالی که دکمه ی بک رو گرفتی اونو به کابل وصل کن یک نور سبز بالای گوشیت روشن میشه باید صبر کنی تا پایین برنامه یه چیزی پر بشه اگه انتی ویروس داری اونو حذفش کن بر منم همینطور بود بعد از اینکه انتی ویروس رو حذف کردم درست شد
ترمیناتور این مشکل برای این پیش میاد که شما بعد از نصب رام در محیط cwm گزینه ی full wipe یا همون factory ریسیت رو نمیزنید اگه اینکار رو نکنید کاملا طبیعی برای گوشیتون مشکل ایجاد بشه اتفاقا برای منم چند بار به خاطر یکسری مشکلات دیگه رو ارم سونی اریکسون گیر کرده اما چون بوت لودر گوشیم با بود با عوض کردن کرنل درست شد منم به شما پیشنهاد میکنم بوت لودر گوشیتون رو در صورت امکان با همون شرایطی که بهتون گفتم بازش کنید من داخل نصب رام اقا سینا بهتون گفته بودم باید فول وایپ کنید چرا اینکارو نکردید؟
تشکر از راهنمایی شما.
درسته همون طور که گفتید چراغ سبز روشن میشه . من آنتی ویروسم کاسپراسکای است . غیرفعالش کنم نمیشه ؟ بعد گفتید یک چیزی پر بشه چیه ؟ برای من همونطور که بالا اشاره و تصویرش رو هم گذاشتم اون نوشته ها هی میاد و میره. شما مطمئن هستید اگر حذف کنم درست میشه؟ به نظرمن انگار کابل رو وصل می کنم کامپیوتر گوشی رو نمیشناسه.

adel.alizadeh1994
28-02-2012, 18:22
سلام دوست من اره احتمالا مشکل از انتی ویروست باشه چون برای منم همینجور بود و کامپیوتر گوشی رو نمیشناخت اما بعد از اینکه انتی ویروس nod رو حذف کردم درست شد فکر کنم کسپر رو غیر فعال کنی درست بشه اول غیر فعال کن اگه دیدی درست نشد حذفش کن ولی فکر کنم کسپر اسکای غیر فعال کردنش کافی باشه اون نود هست که باید حذفش کنی.

ALI . R
28-02-2012, 18:32
سلام دوست من اره احتمالا مشکل از انتی ویروست باشه چون برای منم همینجور بود و کامپیوتر گوشی رو نمیشناخت اما بعد از اینکه انتی ویروس nod رو حذف کردم درست شد فکر کنم کسپر رو غیر فعال کنی درست بشه اول غیر فعال کن اگه دیدی درست نشد حذفش کن ولی فکر کنم کسپر اسکای غیر فعال کردنش کافی باشه اون نود هست که باید حذفش کنی.
من همین الان موبالمو بردم بیرون برام فلش کرد و همین الان گرفتم . اون مردی که فلش کرد میگه یک دستگاهی است 300هزار تومن که با اون فلش میکنه . و 4تومن هم از من گرفت . این البته دومین باره. الان دوباره رام آقا سینا رو نصب کرد. اون تم ها شو و آپدیتشو که باید تو cwm نصب بشه هم اونهارو هم نصب کردم . و factoryرو زدم و ریست کردم باز هم دوباره مثل همون بالا نمی آد . همین الان شد. به نظر شما چه کار کنم . دوباره بدم به اون مرده یا خودم می تونم درست کنم ؟

ALI . R
28-02-2012, 18:41
یک نکته دیگه من تا کی دکمه back رو نگه دارم

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

همین الان دارم دوباره فلش میکنم. آنتی ویروس هم غیرفعاله . بازهم انگار همون نوشته ها میاد میره. چه قدر این نوشته ها برن؟

adel.alizadeh1994
28-02-2012, 18:50
سلام قیمتش خوب ازت گرفته برای من فلش کردن 10 نومان گفت من 8 تومان بیشتر بهش ندادم نمیدونم چرا گوشیتون اینجوری میشه تو محیط cwm گزینه ی full wipe رو زدی؟
وارد محیط cwm میشه؟ اگه میشه لازم نیست دوباره ببری بیرون تا برات فلش کنن یه full wipe بزنی قاعدتا باید درست بشه
اره خودت راحت میتونی فلشش کنی تا زمانی باید دکمه ی بک رو نگه داری که اون عکس که میاد بره و یه چیز پایین برنامه پر میشه
نوشته ها خیلی زود باید برن تقریبا به محض اینکه دکمه ی بک گرفتی
انتی ویروست رو حذف کن شاید درست بشه

adel.alizadeh1994
28-02-2012, 18:58
سلام ترمیناتور شاید مشکل از این باشه که گوشیت روشن و خاموش میشه باتری گوشیت رو در بیار و به محض اینکه باتری رو گذاشتی کابل رو بزن و دکمه ی بک رو بگیر چون گوشی باید کاملا هنگام وصل کردن کابل خاموش باشه

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

اگه خودت تونستی فلش کنی دیگه لازم نیست هر موقع گوشیت خراب شد الکی پول بدی به همین خاطر سعی کن ایندفعه خودت درستش کنی در ضمن اگه خودت درستش کردی اول فقط رام اقا سینا رو نصب کن و یه full wipe کن سپس بعد از یکبار اجرای رام تم ها رو نصب کن و اگه میتونی برو یه رام دیگه که رو هسته ی اصلی کار میکنه دانلود کن مثل ginger dx

adel.alizadeh1994
28-02-2012, 19:19
سلام ترمیناتور اخرش بهمون خبر بده بینم چکار کردی.

ALI . R
28-02-2012, 19:31
پس بگو دوست عزیز. من رام رو نصب کردم full wipe رو زدم دیگه گوشی رو ریبوت نرکدم و تمش رو بعداز نصب رام نصب کردم. و بعدهم full wipe زدم و وقتی ریبوت کردم دیگه بالا ناومد.

ALI . R
28-02-2012, 20:03
سلام
من رام رو نصب کردم . حالا می خوام Launcher update نصب کنم . می خواستم راه نصبشو بگین و دیگه اون اتفاق فلش نیفته . دقیقاً راه نصبشو بگین . ببخشید اگه خیلی شما رو زحمت دادیم. آخه من می ترسم دوباره بالا نیاد . تشکر

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

بعد آیا این Launcher update رو نصب کردم شکل گوشی این طوری میشه ؟ :

adel.alizadeh1994
29-02-2012, 11:38
سلام خب اره دیگه شما باید اول رام رو نصب کنی بعد یه فول وایپ بزنی و با ریبوت وارد رام بشی بعد از اینکار میتونی تم رو نصب کنی یعنی حالا رام رو گوشیتون هست؟ نه زحمتی نبوده من خیلی خوشحال میشم ببینم دوستام بتونن مشکلاتشون رو با راهنمایی های من حل کنن
خب برای نصب تم باید طبق اموزش همون صفحه که رام اقا سینا رو نصب کردید عمل کنید فکر کنم باید در محیط cwm تو قسمت زیپ کاستون نصبش کنی تو اموزش همینجوری نوشته؟
برای فلش بردی مغازه یا خودت فلشش کردی؟
اره بعد از نصب Launcher update گوشیت همین شکلی میشه.

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

برای اینکه اگه دیگه چنین مشکلی برای گوشیت پیش اومد نخوای بری پول بدی و گوشیت رو فلش کنی به فکر شکستن بوت لودر باش

ALI . R
29-02-2012, 13:35
ضمن تشکر از شما دوست عزیز طی این یکی دو روز گذشته.
نصب رام و لانچر صحیح و سالم به پایان رسید . فقط می خواستم بپرسم که هنگام شارژ سیم کارت مثل رام های دیگه ارور میده یا در این رام درست شده ؟ فقط این مشکل حل بشه ممنون میشم . حالا من امتحان نکردم . می خواستم تا امتحان نکردم از شما بپرسم . فقط می خواستم ببینم درست شده یا نه ؟
سربلند باشید:40:

ALI . R
29-02-2012, 14:58
بعد یک نکته مهم دیگه این بود که بازی NEED_FOR_SPEED_Shift_v1.0.62 و Labyrinth v1.5 که اولی بازی ماشین و دومی بازی تمرکز باید تعادل توپ رو حفظ کنیم. روی رام اصلیش نصب میشد ولی الان روی رام آقا سینا نصب نمیشه. مشکل از کجاست ؟

ALI . R
29-02-2012, 16:36
اشکالاتی که داره این بازی ها روش نصب نمیشه . من یک رامی می خوام که هیچ گونه مشکلی نداشته باشه. حتی در شارژ سیم کارت و نصب اینگونه بازی ها ؟ پیشنهاد شما چه رامی است که من خصوصیاتش رو گفتم ؟ رام ginger kudo چطوره ؟

adel.alizadeh1994
29-02-2012, 17:23
سلام من از رام اقا سینا استفاده نکردم اما تا حالا هر چی رام دیدم با کد و بصورت عادی نمیشه سیم کارت رو شارژ کرد باید برای همراه اول با 444 تماس بگیری و برای ایرانسل هم از برنامه ی اندروید ایرانسل استفاده کنی فکر کنم را اقا سینا هم همینجور باشه و بصورت عادی نشه سیم رو شارژ کردزبان گوشیتو انگلیسی کن شاید مشکل نصب بازی رو رام حل بشه تو نظرات رام هم چند نفر نوشته بودند بازی ها ی سنگین روی این رام فورس کلوز میدن و درباره ی رام ginger kudo اقا محمد که مثل من یکی از نویندگان وبلاگ هست قراره خصوصیات این رام رو بزاره من تا حالا ازش استفاده نکردم قسمت نظرات رام ginger kudo رو تو ایکس 8 بلاگفا بخوان در ضمن شما بوت لودر گوشیتو باز کن میتونی بهترین رام ها رو روش نصب کنی

adel.alizadeh1994
29-02-2012, 17:45
سلام من شنیدم رام Ginger Fast بهترین رام برای گوشی هایی هست که بوت لودرشون باز نیست یکی از دوستان تو قسمت نظرات این متن رو نوشته بود:(سلام. بهترین رام برای هسته اصلی هست و اونایی که بوت لودرشون باز نیست. سرعتش عالیه و ریست هم نداره. به راحتی بازی های Pes 2012 , gta اجرا میشه.من از مینی سی ام اومدم رو این رام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , یه موقع نگین دیوونه ام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فکر کنم تو اجرای بازی رام خیلی خوبی باشه

ALI . R
29-02-2012, 17:47
ممنون از راهنمایی شما. فقط در مورد صفحه کلیدش که تو سایت x8 نوشته بود مثل رام اصیلش است و فارسیه ولی الان صفحه کلدش رو هر کار کردم فارسی نشد. یک بار نمی دونم چکار کردم درست شده بود و دوباره تمش رو نصب کردم باز انگلیسی شد. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

adel.alizadeh1994
29-02-2012, 18:07
برو تو قسمت settings گوشی و تو قسمت language&keyboard بعدش برو تو قسمت android keyboard بعدشم برو تو قسمت input languages و زبان فارسی رو تو لیست موجود انتخاب کن حالا میتونی تو قسمت پیام از زبان فارسی نیز استفاده کنی.

ALI . R
29-02-2012, 19:38
برو تو قسمت settings گوشی و تو قسمت language&keyboard بعدش برو تو قسمت android keyboard بعدشم برو تو قسمت input languages و زبان فارسی رو تو لیست موجود انتخاب کن حالا میتونی تو قسمت پیام از زبان فارسی نیز استفاده کنی.
اینایی که می گید می دونم هر کار کردم نشد . :41:

Extreme-Forces
29-02-2012, 23:29
سلام.
از بازي هاي جديد چي رو x8 كار ميكنه؟ اگه بازي قشنگي تست كردين بگين منم دانلود كنم. رفتم فروم همسايه:27: ديدم پر بازي جديده ولي مي ترسم بگيرم و كار نكنه.
ممنون.:31:
:11::40:

ALI . R
02-03-2012, 09:50
یک سوال داشتم .
چرا نرم افزار google erth رو تو گوشیم نصب می کنم بالا نمی یاره . آقا عادل عزیز می خواستم بپرسم که برای شما هم اینطوریه . چون من تو رام اصلیش هم نصب کردم اینطوری بود و روی رام آقا سینا هم بالا نمیاره.
یک نکته دیگه این بود که چرا وقتی یک نرم افزار یا بازی نصب میکنیم و میخواهیم اجرا کنیم می نویسه « متأسفیم . ( به طور غیر منتظره ای متوقف شد ) دوباره امتحان کنید. » ؟؟؟؟؟؟
شاد باشید

ho3in0861
02-03-2012, 10:11
دوستان من رام tom3x ورژن قدیمیشو نصب کردم تقریبا بد نیست ولی جدیدا اکثر برنامه ها رو نمیتونم اجرا کنم :41:

لطفا یه رام توپ و پایدار به من معرفی کنید که اکثر برنامه ها روش بالا بیاد و بعد چندوقت کند نشه:40:

adel.alizadeh1994
02-03-2012, 10:27
سلام ترمیناتور عزیز برای منم همینجوری بود و گوگل ارث فورس کلوز میداد فکر کنم باید ورژن جدیدش رو بگیریم تا کار کنه در رابطه با برنامه باید بگم بعضی از برنامه ها رو گوشی ایکس 8 اجرا نمیشه و بعضی ها هم موقع اررو باید رو گزینه ی wait بزنی تا کار کنه
اقا حسین اگه بوت لودرت باز هست رام mini cm 2.1.9 و اگه بسته است رام اقا سینا ورژن جدیدش و همچنین رام ginger dx 22
برای دانلود میتوانید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راجعه فرمایید...

ho3in0861
02-03-2012, 16:09
سلام ترمیناتور عزیز برای منم همینجوری بود و گوگل ارث فورس کلوز میداد فکر کنم باید ورژن جدیدش رو بگیریم تا کار کنه در رابطه با برنامه باید بگم بعضی از برنامه ها رو گوشی ایکس 8 اجرا نمیشه و بعضی ها هم موقع اررو باید رو گزینه ی wait بزنی تا کار کنه
اقا حسین اگه بوت لودرت باز هست رام mini cm 2.1.9 و اگه بسته است رام اقا سینا ورژن جدیدش و همچنین رام ginger dx 22
برای دانلود میتوانید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راجعه فرمایید...
دستت درد نکنه همین گینگر 22 عجب رامیه...

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

دوستان به نظر شکما نصب برنامه های تسک کیلر تاثیری تو سرعت گوشی داره اصلا؟ یا فقط رامو اشغال میکنه؟

m@jid2011
02-03-2012, 16:15
سلام دوستان من ميخوام اين گوشيو بخرم ميخوام بدونم گوشيو آپديت شده بهم ميدن يا خودم بايد يدم آپديتش كنن

ALI . R
02-03-2012, 17:10
سلام دوستان من ميخوام اين گوشيو بخرم ميخوام بدونم گوشيو آپديت شده بهم ميدن يا خودم بايد يدم آپديتش كنن
سلام دوست عزیز
این گوشی که الآن می خواهید از بازار بخرید ورژن 2.1 است . و آپدیت شده است دوست عزیز. نگران نباشید.:40:

adel.alizadeh1994
02-03-2012, 18:32
سلام اقا حسین من خودم از برنامه ی advanced task manager استفاده میکنم واقعا برنامه ی خیلی خوبیه فقط باید پشت سر هم ازش استفاده کنی تا برنامه های اضافی رو باهاش ببندی من همیشه حافظه خالی رامم با این برنامه 90 مگ هست و تو بازی های سنگین بدون اوورکلاک هم مشکلی ندارم

Milad4171
02-03-2012, 18:59
آقا برنامه و بخشی به نام مدیرت فایل توی این گوشی وجود نداره؟ من چطور میتونم محتوای مموریم رو ببنم؟ واس نصب برنامه ای که توی مموریم کپی کردم؟

pesarirooni_ma
02-03-2012, 20:33
سلام نیاز به کمک فوری
می خواستم رام ginger xperia v25 رو روی گوشیم نصب کنم نصب کردم ولی ظاهرا بیس باند nAa رو نداشتم رو گوشیم الان گوشیم روی لوگوی سونی اریکسون می مونه و منوی ایکس ریکاوری رو هم باز نمیکنه نمی دونم چیکارش کنم دوستان لطفا کمکم کنن
با flashtools هم نتونستم کاری کنم

ALI . R
02-03-2012, 21:51
سلام نیاز به کمک فوری
می خواستم رام ginger xperia v25 رو روی گوشیم نصب کنم نصب کردم ولی ظاهرا بیس باند nAa رو نداشتم رو گوشیم الان گوشیم روی لوگوی سونی اریکسون می مونه و منوی ایکس ریکاوری رو هم باز نمیکنه نمی دونم چیکارش کنم دوستان لطفا کمکم کنن
با flashtools هم نتونستم کاری کنم

سلام
دوست من تنها راهش همون فلش کردن است . که توضیحات لازم در این قسمت داده شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای منم اتفاق افتاده بود .
اگه نتونستید ببرید مغازه موبایل فروشی درست می کنند.

ALI . R
02-03-2012, 21:59
آقا برنامه و بخشی به نام مدیرت فایل توی این گوشی وجود نداره؟ من چطور میتونم محتوای مموریم رو ببنم؟ واس نصب برنامه ای که توی مموریم کپی کردم؟
چرا وجود داره دوست من .
برید تو قسمت settings گوشی و تو قسمت ذخیره سازی می تونید مشاهده کنید.

mjorh
02-03-2012, 22:13
سلام
من یه مشکلی دارم با این گوشی....
این چرا به بعضی (اکثرا) از گوشیا بلوتوث نمیکنه ؟؟؟ خیلی اذیت میکنه :41:

ALI . R
02-03-2012, 22:30
سلام
من یه مشکلی دارم با این گوشی....
این چرا به بعضی (اکثرا) از گوشیا بلوتوث نمیکنه ؟؟؟ خیلی اذیت میکنه :41:
سلام
دوست من برید تو قسمت settings و تنظیمات بلوتوث و تیک قابل شناسایی رو بزنید . از این به بعد گوشی شما شناسایی میشه . دیگه مشکلی نداره دوست من.
شاد و سربلند باشید:40:

adel.alizadeh1994
02-03-2012, 22:58
سلام ترمیناتور خوب سریع راه افتادیا و جواب بچه ها رو میدی حداقل بزار ما هم یه جوابی بدیم(شوخی):10:
و mjorh شما همچنین میتونید از برنامه ی blutooth file transfer استفاده کنی.

ALI . R
02-03-2012, 23:10
سلام ترمیناتور خوب سریع راه افتادیا و جواب بچه ها رو میدی حداقل بزار ما هم یه جوابی بدیم(شوخی):10:
و mjorh شما همچنین میتونید از برنامه ی blutooth file transfer استفاده کنی.
شما لطف دارید دوست عزیز ( ما اینیم دیگه )
شاد و پیروز باشید :40:

mjorh
02-03-2012, 23:31
بلوتوث و تیک قابل شناسایی رو بزنید
اینو آن کردم ...

از برنامه ی blutooth file transfer استفاده کنی

باشه امتحان می کنم ...

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:30 PM ----------

چقد زود جواب میدن اینجا!:31:

pesarirooni_ma
02-03-2012, 23:32
گوشیم درست شد! مرسی
حالا می خوام کرنل nAa رو نصب کنم از کجا گیرش بیارم و چجوری نصبش کنم؟

ALI . R
03-03-2012, 12:07
گوشیم درست شد! مرسی
حالا می خوام کرنل nAa رو نصب کنم از کجا گیرش بیارم و چجوری نصبش کنم؟

سلام
دوست من شما می تونید به این قسمت برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سربلند و پیروز باشید:40:

adel.alizadeh1994
03-03-2012, 16:58
سلام برای عوض کردن کرنل باید بوت لودر گوشیتو باز کنی پشت گوشیت رو نگاه کن البته اول باتری رو بردار بعد نگاه کن اگه نوشته بود 11w26 و از 26 کمتر بود میتونی به راحتی گوشیتو باز کنی اما اگر بالای 26 بود اگه باز کنی ممکنه گوشیت بریک ( تبدیل به اجر بشه ) برای اموزشش برو به همین وبلاگ که ترمیناتور بهتون گفتن سمت چپ وبلاگ نوشته اموزش باز کردن بوت لودر

ALI . R
04-03-2012, 21:15
سلام آقای عادل عزیز
من امروز یک رم 8گیگ برای گوشیم گرفتم . تا حالا همون 2گیگ تنش بود.
حالا می خواستم بپرسم که آیا برنامه هایی که تو رم 2گیگ بود رو باید حتماً بریزم داخل 8گیگه یا نه؟
خب چیزهایی مثل android یا data که سیوهای بازی ها یا چیزهای دیگه هست رو میریزم اما فایل های دیگه رو هم مهمه بریزم یانه ؟
اگه نریزم مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ ( مثل فایل others ) ممنون میشم راهنمایی کنید.

pesarirooni_ma
04-03-2012, 22:33
سلام
بوت لودر گوشیمو باز کردم و کرنل nAa-11 رو روش با فلش تولز زدم و رام ginger xperia رو هم زدم همه چیز خوبه
گوشیم سیم کارتو میشناسه شبکه های ایرانسل و همراه اول رو شناسایی میکنه ولی به هیچ کدومشون وصل نمیشه می نویسه NO service
دوستان کمکم کنن چیکار کنم نکنه خدای نکرده زبونم لال بریک شده!!!!؟

ho3in0861
04-03-2012, 22:37
فکر کنم گوشیه بریک شده به گوشی ای میگن که هیچ علایم حیاتی نداره و روشن هم نمیشه:31::46:

AMIRHJ
05-03-2012, 00:22
سلام علیکم

دوستان من نمیتونم سیم کارت های اعتباری همراه اول رو با پین شارژ ها و کد دستوری مربوطه شارژ کنم ؟!، در استعلام اعتبار هیچ مشکلی نداره
همچنین در اعتباری ایرانسل هم هیچ مشکلی وجود نداره
تشکرات

rangoabzar
05-03-2012, 17:52
سلام آقای عادل عزیز
من امروز یک رم 8گیگ برای گوشیم گرفتم . تا حالا همون 2گیگ تنش بود.
حالا می خواستم بپرسم که آیا برنامه هایی که تو رم 2گیگ بود رو باید حتماً بریزم داخل 8گیگه یا نه؟
خب چیزهایی مثل android یا data که سیوهای بازی ها یا چیزهای دیگه هست رو میریزم اما فایل های دیگه رو هم مهمه بریزم یانه ؟
اگه نریزم مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ ( مثل فایل others ) ممنون میشم راهنمایی کنید.

نه بابا تمیخواد بریزی خودش دوباره میریزه ولت نمیکنه خودتم بکشی بازم اونارو میریزه شاید راه حلی باشه که بشه کلا پاکشون کرد اگه کسی میدونه بگه استفاده کنیم

adel.alizadeh1994
05-03-2012, 18:05
ترمیناتور عزیز ببین داخل این فایل ها چیز خاصی هست یا نه فکر کنم به محض اینکه مموری رو بزاری رو گوشیت این جور فایل ها اتوماتیک خودش ساخته بشه حالا شما برای اطمینان بیشتر همشون رو کپی کن
نه بریک نشده اگه بریک بشه گوشیت اصلا بالا نمیاره برو تو محیط cwm یه full wipe کن ببین درست نمیشه اگه مشکلت حل نشد برو تو وبلاگ x8 مشکلتو مطرح کن میتونی کرنلت رو عوض کنی ممکنه مشکل از کرنل باشه برای خیلی ها این مشکل پیش میاد نگران نباش به راحتی حل میشه نه حسین جان گوشی بریک شده اصلا بالا نمیاره اصلا روشن نمیشه این مشکل برای خیلی ها پیش میاد نگرن نباش کاملا معمولیه
امیر جان با 444 تماس بگیر و سپس شماره ی 1 رو بزن سپس کد شارژ و در اخر هم دکمه مربع برای تایید سپس گوشیت به راحتی شارژ میشه با کد برای منم از وقتی کاستوم رام روش نصب کردم دیگه کار نمیکنه

ALI . R
05-03-2012, 18:29
بله دیدم چندتا فیل خودش ساخت اما اون فایل others رو ندیدم. من دیدم حجم این فایل زیاد بود فکر کردم مهمه ؟ ( نظر شما چیه اون فایل رو پاک کنم ؟ )

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

یک نکته دیگه برای شارژ همراه اول همون طور که به امیرآقا گفتین شارژ میشه ؟

pesarirooni_ma
05-03-2012, 19:38
سلام
بوت لودر گوشیمو باز کردم و کرنل nAa-11 رو روش با فلش تولز زدم و رام ginger xperia رو هم زدم همه چیز خوبه
گوشیم سیم کارتو میشناسه شبکه های ایرانسل و همراه اول رو شناسایی میکنه ولی به هیچ کدومشون وصل نمیشه می نویسه NO service
دوستان کمکم کنن چیکار کنم نکنه خدای نکرده زبونم لال بریک شده!!!!؟

تورو خدا بچه ها کسی راه حلی واسه این مشکل من نداره؟

ALI . R
05-03-2012, 20:52
یک سوال مهم داشتم.
این بود که چرا تو این رام وقتی وارد دوربینش میشه بعداز چندبار که وارد میشی بستن اجباری میاد . اما بعداز ریبوت درست میشه ؟
این مشکل خیلی مهمه مشکل چیه ؟

silent-assassin
05-03-2012, 20:55
سلام

میگم قضیه این رام چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انتشار-نسخه-Semc_Debrand_Engine_CM7-2_V1-0_Final

میشه با قطع گفت بهترین رام اینه؟

ALI . R
05-03-2012, 22:00
این رام همون رام آقا سینا v1.5 (sindroid)f بود.
این رو به شما عادل جون عزیز نگفته بود که من هات فیکس رو نصب نکرده بودم. اصلاً این چه فایده ای داره؟ آیا نصب نکنم اشکال داره ؟ تشکر:11:

adel.alizadeh1994
06-03-2012, 17:30
سلام ترمیناتور اره با همون روش میشه همراه اول رو شارژ کرد خب فایل others رو داخل مموری جدیدت بریز اول ببین چی توشه اگه برنامه و این چیزا بود لازم نیست اما اگه فایل سیستمی بود بریز
پسر ایرونی همون روشی رو که بهت گفتم امتحان کردی هیچ کدومش جواب نداد اگه جواب نمیده باید بوت لودرت رو دوباره ببندیش برو تو سایت x8.blogfa تو پست هایی که من گذاشتم برو اینم لینکش
ترمیناتور متاسفانه نمیدونم شاید بخاطر این باشه که رو هسته اصلی نصبش کردی
اره حتما باید هات فیکس رو نصب کنی وگرنه عملکرد رام به شدت پایین میاد و مشکلاتی هم برای رام بوجود میاد شاید مشکل دوربینت هم از همین باشه حجمی نداره دانلووش کن سپس در محیط cwm فکر کنم یه نگاهی بنداز باید نصبش کنی
نه silent رام های خیلی از این بهتر هستند مثل رام اقا سینا ورژن 2.5 و minio cm 2.1.9 که من خودم استفاده میکنم و عالیه.

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

سلام دوستان اگه از ظاهر تکراری گوشیتون خسته شدید به این سایت برید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و home nozomi رو دانلود کنید سپس اونو از طریق cwm نصب کنید.

ALI . R
06-03-2012, 19:27
باتشکر از شما دوست عزیز
شما مطمئن هستید که من هات فیکس رو نصب کنم دیگه اون مشکل فلش کردن پیش نمیاد ؟ آخه من میترسم باز این رو نصب کنم دوباره باید ببرم جایی برام فلش کنند ؟ اگه مطمئن هستید یا راه دقیقشو برای من بگید تا نصب کنم ؟ ممنون میشم . خیلی دیگه تو زحمت افتادین :11: بعد الان که خیل از نصب رام گذشته و من بازی و نرم افزار ریختم باید چه کار کنم ؟

ALI . R
06-03-2012, 21:34
بعد یک سوال دیگه داشتم این بود که من دیشب دیدم شارژ موبایل 100% بود . صبح بیدار شدم دیدم که 60% شدم . بدون هیچ کار کردن 40% بی خودی باتری خالی کرد . کلاً دیدم که آره این یک دفعه باتری خالی میکنه بدون هیچ کاری . مشکل چیه ؟

adel.alizadeh1994
06-03-2012, 22:48
سلام نه ترمیناتور عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد و برنامه هاتون هم حذف نمیشه اونو در محیط cwm نصب کن برای اطمینان به صفحه رام هم مراجعه کن برای شارژ هم میتونی نور صفحه رو کم کنی و از برنامه ی startup manager استفاده کنی.
موفق باشی

ALI . R
07-03-2012, 13:59
بازهم تشکر . ولی من وقتی از محیط cwm نصب کردم full wipe رو بزنم یا نه ؟

adel.alizadeh1994
07-03-2012, 16:54
سلام فکر نکنم نیازی به فول وایپ باشه اما برای اینکه مطمئن بشی برو تو وبلاگ ایکس 8 و این موضوع رو مطرح کن

ALI . R
07-03-2012, 16:59
( اگر شما مطمئن هستید که من full wipe رو نزنم اون مشکل فلش پیش نمیاد ) من همین الان بگیرم نصب کنم ؟

adel.alizadeh1994
07-03-2012, 22:40
سلان ترمیناتور مطمئن مطمئن نیستم ولی احتمالا نخواد یه سوالی بگیر از بچه های وبلاگ

ALI . R
07-03-2012, 22:59
سلان ترمیناتور مطمئن مطمئن نیستم ولی احتمالا نخواد یه سوالی بگیر از بچه های وبلاگ
کسی جواب نمیده !!! اگه میشه خودتون یک زحمت بکشید ممنون میشم.:11:

adel.alizadeh1994
08-03-2012, 10:56
سلام علی جان اسمت رو دزست گفتم دیگه نه؟
تو پست اول و دوم و چهارم وبلاگ مشکلتو نوشتم یه سر به وبلاگ بزن احتمالا بچه ها جوابتو داده باشند؟:46:

ALI . R
08-03-2012, 11:20
سلام علی جان اسمت رو دزست گفتم دیگه نه؟
تو پست اول و دوم و چهارم وبلاگ مشکلتو نوشتم یه سر به وبلاگ بزن احتمالا بچه ها جوابتو داده باشند؟:46:
با تشکر فراوان از شما دوست عزیز.
پس نتیجه میگیریم که هات فیکس لازم نیست نصب بشه. من هم الان مشکلی با رام ندارم. دوربین هم با ریبوت درست میشه . دیگه مشکل پیش نیومد.

adel.alizadeh1994
08-03-2012, 18:18
سلام ترمنیاتور ایت فقط یه نظر از اقا عادل منصوری بود به نظر من که میخواد چون اگه لازم نبود اقا سینا نمیومد کنار رام بزاره و بگه همراه با رام نصب بشه

adel.alizadeh1994
08-03-2012, 18:24
سلام ترمیناتور اینم جواب سوالت که اقا عادل منصوری جوابتون رو دادن(( عادل جون نيازي نيست ب فول وايپ فقط پاك كردن كچ بعد هات نصب كنه )) میدونی که برو تو محیط cwm و گزینه ی full wipe cache partition فکر کنم باشه اونو بزن سپس هات فیکس رو نصب کن

ALI . R
08-03-2012, 18:52
سلام ترمیناتور اینم جواب سوالت که اقا عادل منصوری جوابتون رو دادن(( عادل جون نيازي نيست ب فول وايپ فقط پاك كردن كچ بعد هات نصب كنه )) میدونی که برو تو محیط cwm و گزینه ی full wipe cache partition فکر کنم باشه اونو بزن سپس هات فیکس رو نصب کن
این کار رو کردم باز هم الان دیدم گوشی بالا نیومد . خیلی ناراحت شدم . شما میگید چهکار کنم؟:41:

ALI . R
08-03-2012, 19:03
آخه من میخوام فلش کنم چرا نمیشه . چکار کنم ؟ شاید اون رام اصلی با فرمت ftf اشکال داره یا اشکال از چیه ؟ دیگه مغازه نبرم دیگه. مرده میگه چقدر میاری اینجا.

ALI . R
08-03-2012, 20:01
این هم تصویرش که قبل از وصل کردن کابل به گوشی این نوشته ها میرن :

این تصویر هم وقتی کابل رو به گوشی وصل کردم اون چراغ سبز روشن میشه و این نوشته ها میرن و وقتی چراغ خاموش میشه باز اون نوشته بالا میاد و میره .

میدونید دوست من فکر کنم کامپیوتر کابل رو که وصل میکنم گوشی رو نمیشناسه . (مثل اینکه چاپگر رو وصل میکنی نمیشناسه)
یک نکته دیگه الان که داشتم فلش میکردم و دکمه بک رو نگه داشته بودم نوشته سونی اریکسون اومد و بعد علامت باتری رو نشون داد. که داره شارژ میشه . ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید.

ALI . R
09-03-2012, 11:39
سلام .
سلام عادل جان . بالاخره تونستم با کمک دوستان عزیز دیگه گوشیم رو خودم فلش کنم . خیلی خوشحال شدم .
اشکالم میدونید کجا بود . درایورش رو نصب نکرده بودم . من شک داشتم اشکال از این بود.
البته دوست خوبم Dark Wings ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منو راهنمایی کرد. شما به این قسمت برید . اشکالمو می فهمید کجا بود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو سایت x8 هم دقیق ننوشتن که چه طور فلش کنیم . اگه اصلاح کنن خیل عالی میشه .
برای همین هم دیگه هات فیکس رو نصب نمیکنم . چون خودتون دیدن دیگه اینجوری شد . چرا شو نمیدونم .
به هر حال از همه دوستانی که زحمت کشیدند تشکر می کنم . به خصوص عادل جان عزیز.:40:

adel.alizadeh1994
09-03-2012, 11:59
ترمیناتور اگه گوشیت بالا نمیاد و میتونی بری تو محیط cwm یه فول وایپ بزن سپس دوباره رام رو نصب کن و در انتها هم هات فیکش رو

ALI . R
09-03-2012, 12:03
بعد من یک سوال داشتم .
حالا من اینقدر گوشی رو فلش میکنم آیا به گوشی آسیب میرسونه یا نه ؟

adel.alizadeh1994
09-03-2012, 12:07
اره ترمیناتور حق با شماست منم فکر کردم درایو ها رو نصب کردی خب معلومه که بدون نصب درایو فلش نمیشه برای منم همین اتفاق افتاده بود خودم نمیدونستم تا اینکه همه ی مشکلات رو بررسی کردم تا فهمیدم درایوم نصب نیست منم خیلی خوشحالم از اینکه خودت تنوستی فلش کنی حالا هر موقع خراب شد دیگه لازم نیست ببریش تعمیرگاه و پول الکی بدی و خواهش میکنم قابلی نداشت دوست عزیز من:10:

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

نه اسیبی به گوشی نمیرسه در ضمن اگه بتونی بوت لودرت رو باز کنی میتونی کرنل های خوب فلش کنی و از بهترین رام ها برای ایکس 8 استفاده کنی فقط قبلش باید پشت گوشیت رو نگاه کنی 11w اگه بعد از w عدد نوشته شده کمتر از 26 بود میتونی با خیال راحت بازش کنی البته ممکنه انتن گوشیت بپره و اگه بیشتر بود دیگه میشه یه کار ریسکی و خیلی خیلی خطرناک که اگه خراب بشه دیگه با فلشم درست نمیشه

ALI . R
09-03-2012, 12:12
نه دیگه دوست من همین رام ها خوبه . الان میگید چه کارکنم ؟ حالاکهفلش کردم .:8:

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

الان چه رامی توصیه میکنید. یا همون رام آقا سینا رو دوباره نصب کنم. ؟

adel.alizadeh1994
09-03-2012, 12:43
سلام ترمیناتور عزیز چون من از رام هایی با بوت لودر باز استفاده میکنم دقیقا نمیدونم چه رامی برای گوشی های با کرنل استوک(اصلی) مناسبتره برو یه سوال از بچه های وبلاگ بگیر راستی رام جدید اقا سینا هم با ورژن sindroid v2.5 اومده تو وبلاگ هم هست اگه رو هسته اصلی میاد رام خوبیه در ضمن هات فیکس رو همون موقع بعد از نصب رام رو گوشیت نصب کن تا دیگه مشکلی برات پیش نیاد

ALI . R
09-03-2012, 12:58
خب باشه من الان این رام رو دانلود میکنم . راستی میدونید دوست من . وقتی رام رو نصب میکنید. باید فست فاکتوری رو بزنم دیگه . من هات فیکس رو هم نصب کردم فست فاکتوری رو نمیزدم . شاید به خاطر این بود ؟

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

در ضمن این رام 2.5 فارسی میشه ؟

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

راستی من رفتم قسمت همون رام sindroid2.5 نوشته بود بدون نیاز به نصب هات فیکس ؟

ALI . R
09-03-2012, 15:39
سلام
همون طور که میدانید این رام (SE SinDroid 2.1.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st%2F505%2F%25d9%2585%25d8%25b9%25d8%25b1%25d9%258 1%25db%258c-%25d8%25b1%25d8%25a7%25d9%2585-SE-SinDroid-2-1-5-%25d8%25a2%25d9%2582%25d8%25a7-%25d8%25b3%25db%258c%25d9%2586%25d8%25a7)) نسخه آزمایشی هست. و طبق گفته ای که تو اون وبلاگ بود نسخه اصلیش در راه است.
می خواستم بپرسم حداقل کی نسخه اصلیش رو قرار میدن داخل وبلاگ ؟ :20:

adel.alizadeh1994
09-03-2012, 17:37
همون یکبار که برای نصب رام فست فاکتوری رو بزنید کافیه مشکل شما این بود که همون موقع بعد از نصب رام بلافاصله هات فیکس رو نصب نکردید اره دیگه فارسی میشه چون رام تمام فارسی(یعنی کوکرش فارسیه) و درسته نصف بیشتر رام ها هات فیکس لازم ندارن راستش رو بخوای من اطلاع ندارم این دیگه بستگی به سرعت کار اقا سینا داره این متن هم تو صفحه رام نوشته
فارسی ساز:
هم در کیبورد و هم در خود رام به صورت کامل از فارسی پشتیبانی میکند و ترمیناتور متاسفانه شما نمیتونید این رام رو نصب کنید چون حالا که تو قسمت نظراتش میخونم نوشته رو هسته اصلی نصب نمیشه بهتون گفتم قبلش چک کنید ببینید رو هسته اصلی میاد یا نه

ALI . R
09-03-2012, 17:54
پس توصیه شما چه رامی هست ؟ اون نسخه اصلیش در راه است اوالا کی میاد . دوماً این هم رو نسخه اصلی نصب نمیشه ؟

adel.alizadeh1994
09-03-2012, 18:49
سلام ترمیناتور گفتم بهت که من خیلی از رام هایی که با هسته ی اصلی کار میکنند(مثل گوشی شما که بوت لودرش باز نیست) اگاهی ندارم که چه رامی براش خوبه و چه رامی براش بده چون گوشیه من بوت لودرش بازه از بچه های وبلاگ بپرس جوابتون رو میدن در ضمن اقا سینا قرار بود به زودی نسخه ی اصلی رو منتشر کنه نمیدونم چرا تا حالا منتشر نکرده البته تا وقتی بزارن تو وبلاگ ایکس 8 یکم طول میکشه

ALI . R
09-03-2012, 21:57
پس فعلا با همین رام اصلیش کار کنم . تا ورژن جدید رام آقا سینا بیاد داخل وبلاگ . این دیگه رو هسته اصلی نصب میشه دیگه ؟

ALI . R
10-03-2012, 17:57
سلام
جای تعجبم اینه پس چرا رام اولیه آقا سینا v1.5 رو گوشیم نصب شد ؟
بااینکه گفته بود بوت لودر باید باز باشه ؟

adel.alizadeh1994
11-03-2012, 10:49
سلام ترمیناتور معلوم نیست ورژن جدیدش رو گوشیت اجرا بشه یا نه یعنی من نمیدونم که رو هسته اصلی نصب میشه یا نه
و رام هایی که می سازنند معمولا باید بوت لودر باز باشه ولی گاهی اوقات یه کاری میکنن که رو هسته اصلی هم کار میکنه ولی عملکردی که اون رام تو کرنل های دیگه داره با عملکردش تو هسته اصلی یکم فرق میکنه(تو کرنل بهتره)
و بعضی رام ها هم رو هسته ی اصلی نصب میشن و هم رو کرنل ها ی مخصوص(که برای تغییر اونها باید بوت لودر گوشیت باز باشه) ولی عملکرد رام تو کرنل مخصوص که خود ناشر رام معرفی میکنه بهتره.

ALI . R
11-03-2012, 14:08
پس چرا ورژن اولی رام آقا سینا رو گوشیم نصب شد ؟ (با اینکه گفته بودند باید بوت لودر باز باشه ؟)
شاید گوشیم بوت لودرش باز باشه؟

ALI . R
11-03-2012, 14:25
سلام
آقا عادل عزیز. اسم رام شما چی بود . من بگیرم همونو نصب کنم دیگه . ؟ تشکر:11:

adel.alizadeh1994
11-03-2012, 17:44
سلام بوت لودر گوشی رو خودت باید باز کنی که اموزش داره و چند دقیقه طول میکشه تا اونو باز کنی غیرر ممکنه بدون اینکه کاری انجام داده باشی بوت لودر گوشیت باز باشه و در مورد نسخه ی رام هم هیچ ربطی به اون نداره یعنی ناشر رام مشخص میکنه که رو هسته ی اصلی( یعنی برای کسانی که بوتن لودرشون باز نیست مثل گوشی شما) یا رو هسته ی مخصوص که خودش معرفی میکنه(کسانی که بوت لودرشون بازه مثل من) بیاد یا نیاد
من از رام mini cm 2.1.9 استفاده میکنم اما شما نمیتونید از این رام استفاده کنید چون باید بوت لودرتون باز باشه اگه نصب کنید دوباره گوشیتون رو ارم سونی اریکسون گیر میکنه.

ho3in0861
11-03-2012, 20:49
برا اینکه بوت لودر باز شه باید رام اصلی رو گوشی نصب باشه؟

ALI . R
11-03-2012, 22:12
سلام.
یک نکته دیگه من فکر کنم چون بوت لودر گوشیم بسته بود شاید به خاطر این بود که بعد نصب هات فیکس گوشیم بالا نمیآمد؟

رام های ginger xperia روی هسته اصلی نصب میشن؟

adel.alizadeh1994
12-03-2012, 17:31
سلام اقا حسین اره اگه برگردی به نسخه ی اصلی یعنی 2.1 بهتره البته با کاستوم ها هم میشه ولی اذیت میکنه گاهی اوقاتم انت میپره من خودم اول نمیدونستم باید نسخه ی اصلی نصب کنم رو کاستوم با سه بار انجام دادن اموزش بالاخره تنوستم بازش کنم و انتن هم نپرید ولی شما حتما از رام 2.1 استفاده کن تا راحت تر بتونی بازش کنی و مشکلی هم برای گوشیت پیش نیاد در ضمن مراقب باش پشت گوشیت قسمت 11w بقیش یعنی بعد از دبلیو از 26 کمتر باشه
ترمیناتور فکر نکنم به این خاطر باشه چون گوشیه برادر منم بوت لودرش بسته اما من براش یه رام با هات فیکس نصب کردم و الان هم گوشیش هیچ مشکلی نداره البته گوشیش ایکس 10 مینی هست نه ایکس 8 و اره بعضی از ورژن های ginger xperia رو هسته اصلی کار میکنن فکر کنم زیر 15 باشن حالا خودت بپرس تک و توکی هم بالای 15 هستند که علاوه بر کرنل مخصوص با هسته اصلی هم کار میکنن فکر کنم storn mix و ginger dx 22 هم رام های خوبی برای هسته اصلی باشن .

ALI . R
13-03-2012, 00:04
سلام آقا عادل.
پس فعلا همین رامی که کفتید رو دانلود کنم .( ginger dx 22) به نظر میاد رام خوبیه. تا رام آقا سینا بیاد.
یک نکته ای بود این بودکه تو بعضی از رام ها نوشته برای نصب باید هسته alft فلش کنید منظورشون چیه ؟ من این راهش رو بلد نیستم.
نکته دوم این بودکه تو همین رام ( ginger dx 22 ) نوشته فلش dinuxdx چطوریه ؟ ضمناً لینک دانلودش اشکال داشت . من تو وبلاگ مطرح کردم که درست کنند .

راستی دوست من من الان که پشت گوشی رو دیدم 11w33 بود . خوبه دیگه نه . این شماره چه فایده ای داره؟ (یادم رفته بود برای چی بود)

ŞHÍЯÍŃ
13-03-2012, 01:06
سلام کسی راهی بلد هست که بشه اینترنت گوشی رو روی کامپیوتر با usb شیر کرد؟؟

ممنون میشم اگه کسی میدونست بگه چطوری:11:

adel.alizadeh1994
13-03-2012, 16:21
سلام دوست من تا چند وقت دیگه تو وبلاگ x8.blogfa.com این مطلب رو میزارن من که فعلا اطلاعی ندارم

AMIRHJ
14-03-2012, 00:09
برا اینکه بوت لودر باز شه باید رام اصلی رو گوشی نصب باشه؟

سلام علیکم

نه نیازی به نصب رام اصلی نیست

آموزش کامل و تخصصی باز کردن بوت لودر از فروم اندروید

rangoabzar
14-03-2012, 11:09
سلام کسی راهی بلد هست که بشه اینترنت گوشی رو روی کامپیوتر با usb شیر کرد؟؟

ممنون میشم اگه کسی میدونست بگه چطوری:11:

شیر کردن یعنی چی؟

ŞHÍЯÍŃ
14-03-2012, 21:38
شیر کردن یعنی چی؟

:31:سلام

یعنس گوشی رو به اینترنت وصل کنید و گوشی رو با کابل به کامپیوتر از اینترنت موبایل از طریق کامپیوتر استفاده کرد:31:

ALI . R
14-03-2012, 23:04

یعنس گوشی رو به اینترنت وصل کنید و گوشی رو با کابل به کامپیوتر از اینترنت موبایل از طریق کامپیوتر استفاده کرد:31:
سلام
دوست من خب مودم وایرلس بگیر راحت بشو دیگه . با استفاده از wifi گوشی . منم مثل شما این مشکل رو داشتم ؛مودم رو خریدم دیگه راحت شدم. حالا نظر من بود.:46:

ŞHÍЯÍŃ
14-03-2012, 23:13
سلام
دوست من خب مودم وایرلس بگیر راحت بشو دیگه . با استفاده از wifi گوشی . منم مثل شما این مشکل رو داشتم ؛مودم رو خریدم دیگه راحت شدم. حالا نظر من بود.:46:

:31:همچین چیز ملزومی نیست فقط میخوام گاهی کارم رو راه بندازه راهی بود بزارید ممنون میشم:46:

adel.alizadeh1994
15-03-2012, 08:50
سلامو دوست من شما میتونید از برنامه ی PD NET برای کامپیوتر استفاده کنی با این برنامه میتونی از اینترنت گوشی داخل کامپیوتر استفاده کنی .

vahidsport
15-03-2012, 12:40
سلام
چرا بعضی از برنامه ها رو این گوشی نصف نمیشه؟برنامه ای که من رو xperia mini بدونه هیچ مشکلی نصب میکردم رو این گوشی اصلا نصب نمیشه و پیغام نم چی چی packing رو میده چرا؟
به اندروید 2.3.4 اپدیت میشه؟

rangoabzar
15-03-2012, 17:06

من از وقتی این گوشی رو خریدم این کار رو انجام میدم
شما باید نرم افزار pdanet رو دانلود کنی بعد از دانلود داخل فایل 2 تا برنامه هست که یکیش فایل pdf هست اونو تو گوشی نصب میکنی یه برنامه دیگه هم هست که exe هستش باید گوشیتو با کابل وصل کنی به کامپیوتر اونوقت فایل exe رو نصب کنی وصط نصب میگه که میخوای درایور گوشیت رو هم نصب کنی تو باید حتما no رو انتخاب کنی وقتی تموم شد گوشه سمت راست پی سی شکل یه گوشی میاد .حالا تو باید بری برنامه ای که تو گوشی نصب کردیو باز کنی و on کنی حالا روی عکس گوشی کناره پی سی دوبار کلیک کنی به اینترنت وصل میشی تازه اس ام اس هم میتونی ردوبدل کنی.من که تا حالا باهاش مشکل نداشتم هر شب هم با نت ایرانسل با پی سی on میشم

adel.alizadeh1994
15-03-2012, 17:46
منظور rangoabzar فایل اولی apk هست و دوست من اقا وحید ممکنه مشکل از زبان گوشیتون باشه اگه فارسی هست اونو به انگلیسی تغییر بده اره رام های خیلی خوب هست که اونو به ورژن 2.3.7 تبدیل میکنه در ضمن تا چند ماه دیگه رام پایدار برای نسخه 4 هم میاد چند ورژن برای 4 اومده اما کامل نیست برای دانلود و نصب رام بیا به این وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ŞHÍЯÍŃ
15-03-2012, 22:59
شما باید نرم افزار pdanet رو دانلود کنی بعد از دانلود داخل فایل 2 تا برنامه هست که یکیش فایل pdf هست اونو تو گوشی نصب میکنی یه برنامه دیگه هم هست که exe هستش باید گوشیتو با کابل وصل کنی به کامپیوتر اونوقت فایل exe رو نصب کنی وصط نصب میگه که میخوای درایور گوشیت رو هم نصب کنی تو باید حتما no رو انتخاب کنی وقتی تموم شد گوشه سمت راست پی سی شکل یه گوشی میاد .حالا تو باید بری برنامه ای که تو گوشی نصب کردیو باز کنی و on کنی حالا روی عکس گوشی کناره پی سی دوبار کلیک کنی به اینترنت وصل میشی تازه اس ام اس هم میتونی ردوبدل کنی.من که تا حالا باهاش مشکل نداشتم هر شب هم با نت ایرانسل با پی سی on میشم

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون درست شد:11:

prance33
16-03-2012, 21:13
سلام دوستان x8 با mini x10 چه فرقایی دارن به نظرتون کدوم بهتره ؟ من تازه میخوام یه گوشی انروییدی بگیرم بین این دوتا مودندم
چند روز \یش یه مینی دو هفته کارکرده دیدم خیلی تمیز بود 210 تومن میدادن خوبه بگیرم؟البته یکم کار کردم باهاش چون ال سی دی کوچیک داره زیاد حال نکردم/ از کجا بفهمم چقد کارکرده؟

ŞHÍЯÍŃ
16-03-2012, 22:45
سلام دوستان x8 با mini x10 چه فرقایی دارن به نظرتون کدوم بهتره ؟ من تازه میخوام یه گوشی انروییدی بگیرم بین این دوتا مودندم
چند روز \یش یه مینی دو هفته کارکرده دیدم خیلی تمیز بود 210 تومن میدادن خوبه بگیرم؟البته یکم کار کردم باهاش چون ال سی دی کوچیک داره زیاد حال نکردم/ از کجا بفهمم چقد کارکرده؟

سلام همیچن فرقی ندارن فقط مینی کوچیکتره رزولیشن اش 320*240 هست ولی ایکس 8 رزولیشن اش 480*320 بعد مینی دوربین اش پنج و فلاش داری ولی ایکس8 دوربین اش 3 وفلاش نداره ولی به نظر من ایکس 89 بهرته به خاطر رزولیشن بالاش میشه بازی های بهتری توش اجرا کرد.بعد 210 خیلی گرون!!!!من همین یک هفته پیش برای یکی از دوستام خریدم 240 نو با گارانتی:46:

Highbury
17-03-2012, 00:05
من مینی داشتم الان قصد ایکس 8 دارم. صفحه ایکس 8 استانداردتره!
سوال: به چه آندروئیدی آپدیت میشه و اینکه میشه مالتی تاچ تبدیلش کرد یا نه ؟ ممنون

ŞHÍЯÍŃ
17-03-2012, 02:40
سوال: به چه آندروئیدی آپدیت میشه و اینکه میشه مالتی تاچ تبدیلش کرد یا نه ؟ ممنون

بله همینطور اکسپریا مینی دیگه فوق العاده کوچیک.

من رام GingerXperiaV10 رو نصب دارم مولتی تاچش هم کار میکنه...

adel.alizadeh1994
17-03-2012, 08:52
سلام دوستان گوشی ایکس 8 تا رام 2.1 بیشتر بصورت رسمی براش نیومده اما شما میتونید روش رام نصب کنید و تا اندروید 2.3.7 بهترین رام ها براش اومده یعنی با نسخه ی رسمی هیچ فرقی نمیکنه و درباره ی مولتی تاچ دو نوع سیستم داریم cypress و synaptic اگه اولی باشه قابلیت مولتی تاچ داره اما اگه دومی باشه برای استفاده از مولتب تاچ باید بوت لودر رو باز کنی که باز کردن بوت لودر بستگی به شماره ی پشت گوشی داره ابتدا باتری رو بردارید سپس پشت گوشی نوشته 11w بعد از دبلیو اگه عدد نوشته شده از 26 کمتر بود میتونید به راحتی بوت لودر رو باز کنید اما اگه بیشتر بود باز کردن بوت لودر یکم خطرناکه البته بعضی ورژن های بعد از 26 باز شدن و این سریال برای گوشی های قدیمی پایینتره در کل گوشی های قدیمی ایکس 8 خیلی بهترن اگه میخواهید بخرید نو نخرید دسته دوم بخرید و توجه کنید عدد نوشته شده کمتر از 26 باشه و برای شناسایی نوع سیستم از فایل x8toolbox استفاده کنید برای اطلاعات بیشتر و دریافت این فایل به این وبلاگ مراجعه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ضمن تا چند ماهه دیگه اندروید 4 پایدار براش میاد که اگه بوت لودرتون باز باشه عملکرد بهتری داره.

adel.alizadeh1994
17-03-2012, 08:58
و دوستی که پرسیده بودن ایکس 8 بهتره یا ایکس پریا ایکس 10 مینی صدر در صد ایکس 8 بهتره البته اگه دسته دوم باشه و با اون شرایطی که تو پست قبلی گفته بودم باشه خیلی خیلی خوب میشه.

rangoabzar
17-03-2012, 12:49

عجبببببب!!!!!
اگه مینی داشتی نظر من اینه که به فراتر از x8 فکر کنی .درسته که x8 برتری هایی نصبت به مینی داره ولی فکر نمیکنم انقدر باشه که بهت حال بده گوشیهای دیگرو هم یه نگا کنی بد نیست

ALI . R
17-03-2012, 14:11
سلام آقا عادل عزیز
چی شد رام رو نصب کردید . درست شد . اگه رام رو نصب کردید . ببینید اینترنتش کار میکنه . آخه برای من همراه اول است . برای بقیه رام ها تو تنظیماتش درست میشد . ولی با این نتونستم درست کنم. البته راه هاشو رفتم ولی وصل نشد. ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. رام خوبیه نه؟

adel.alizadeh1994
17-03-2012, 18:18
سلام ترمیناتور عزیز نه متاسفانه من هنوز رام رو روی گوشی دوستم نصب نکردم ولی برای فعالسازی اینترنت در رام های کاستوم باید این کار رو انجام بدید:
طریقه ی استفاده از gprs چگونه است ؟

برای فعال سازی جی پی آر اس در گوشی به مسیر زیر برید :
Settings/wireless & networks/Mobile networks/Access point names

سپس با زدن

menu و انتخاب add apn اطلاعات زیر را برای هرکدوم از اپراتور ها وارد کنید :

همراه اول :

• Name : MCI-GPRS

APN : mcinet

ایرانسل :

• Name : Irancell_GPRS

APN : mtnirancell

بقیه ی تنظیمات را رها کنید و با زدن

menu تنظیمات را Save کنید و بعد یک بار گوشی خود را روشن خاموش کنید .ییخشید هر کاری کردم فونتش کوچیک نشد در ضمن اون دوست که گوشی ایکس 8 میخواستند میتونن به lg p500 optimus one هم فکر کنن چون گوشی خوبیه.

ALI . R
17-03-2012, 19:10
سلام آقا عادل
این کار هایی که گفتید رو میدونستم . گفتم برای بقیه رام ها این کار رو انجام دادم درست شد ولی برای این رام درست نشده و وصل نمیشه . شاید اشکال از خود سرور mci باشه ؟

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

ولی در کل اگه اینترنتش وصل بشه به رام شما هم میرسه!!!!!!!!!!!!:31:

adel.alizadeh1994
17-03-2012, 22:46
سلام اقا علی نمیدونم شاید به قول خودتون مشکل از سرور همراه اول باشه
برای اینکه بفمیم در حد رام من هست یا نه برید برنامه ی quadrant advanced 1.1.1 دانلود کنید و رتبه ی خودتون رو بزنید تا من هم رتبه ی خودم رو بزنم تا معلوم بشه کدومشون بهترن تو وبلاگ هم اگه پست های منو ببینید یه برنامه ی دیگه هم هست به نام benchmark اونم میتونی امار باهاش بگیری.

Extreme-Forces
18-03-2012, 14:20
سلام.
ديروز با گوشيم ور رفتم يه كاري كردم ديگه قاطي كرد.
رفتم تو سكيوريتي و قفل رو گذاشتم رو Trackball ... الان اصلا ديگه باز نميشه . (Trackball چيه ديگه ؟)
ميخواستم رام عوض كنم ولي Xrecovery و CWM هم ديگه نمياد. اگه دكمه بك رو موقع بالا اومدن بزنم رو نوشته سوني اريكسون گير ميكنه و بالا نمياد.
چيكارش كنم ؟ :41::19:

adel.alizadeh1994
18-03-2012, 18:34
سلام دوست من شما باید با فایل x8toolbox هر دو ایکس ریکاوری رو روی گوشیت نصب کنی برای دانلود این فایل به سایت x8.blogfa.com برو اگه درست نشد باید گوشیتو به ورژن 2.1 فلش کنی اینم اموزش فلش
امیدوارم مشکلت حل بشه.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

این trackball هم که گفتی نمیدونم چی چیه میتونی بری به وبلاگ و مشکلت رو مطرح کنی بچه ها کمکت میکنن.

vahidmir2000
20-03-2012, 05:58
دوستان بهترین رام پایدار و کامل برای ایکس 8 که نیاز به شکستن بوت لودر نداشته باشه و با کرنل اصلی هم نصب بشه کدومه؟

اسم کامل رام و لینک دانلود رو اگر لطف کنید ممنون میشم.

adel.alizadeh1994
20-03-2012, 10:13
سلام دوست من اقا وحید برای اینکه بفهمی بهترین رام برای هسته ی اصلی چیه یه سر به وبلاگ x8.blogfa.com برو و تو قسمت نظرات مطرح کن تا بچه ها جوابتو بدن البته من شنیدم رامginger dx 22 و storn mix 2.3 رام های خیلی خوبی هستند البته رام اولی یعنی جینجر دی ایکس نسخه ی 23 هم اومده من فقط لینک دانلود رام استورن میکس رو دارم
بفرما اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 83daw40aneb7%2Fstornmix_2.3.0_xrec.zip.html) فقط اول تو سایت ثبت نام کن در ضمن یکی از دوستان که رام استورن میکس رو نصب کرده بود گفت که اینترنت همراه اولش کار نمیکرده ولی وای فایش سالمه
برای دانلود رام هایی که بهت گفتم به وبلاگ سر بزنم اگرم که رام استورن میکس رو میخوای برو به همین لینک و دانلودش کن شنیدم رام خیلی قشنگ و خوبیه. در ضمن باید رام استورن میکس رو در محیط xrecovery نصب کنی.

Extreme-Forces
21-03-2012, 00:17
سلام دوست من شما باید با فایل x8toolbox هر دو ایکس ریکاوری رو روی گوشیت نصب کنی برای دانلود این فایل به سایت x8.blogfa.com برو اگه درست نشد باید گوشیتو به ورژن 2.1 فلش کنی اینم اموزش فلش
امیدوارم مشکلت حل بشه.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

این trackball هم که گفتی نمیدونم چی چیه میتونی بری به وبلاگ و مشکلت رو مطرح کنی بچه ها کمکت میکنن.
سلام.
گوشيم درست نشد.
رام رو دانلود كردم. برنامه فلشر لينكاش پاك شده ولي اون موقع كه مي خواستم بيس باند رو اپديت كنم همراهش يه فلشر x10 بود كه از اون استفاده كردم.
بعد فلش ، اول لوگوي ginger dx ميومد بعدش نوشته ي سوني اريكسون ميومد ، دوباره لوگوي ginger dx و نوشته ي سوني اريكسون . هي پشت سر هم ميومدن كه مال دفعه اول فلش بود. دفعه دوم كه فلش كردم ديگه همونم نيومد و ايكون يه مثلث اخطار با يه گوشي زيرش ظاهر ميشه. الان چيكار كنم ؟

adel.alizadeh1994
21-03-2012, 09:25
دوست من خب برنامه ی فلش رو برو از وبلاگ x8.blogfa.com بگیر تو قسمت نظرات مطرج کن خود بچه ها لینکشو همراه با اموزش صحیحش رو بهت میدن در ضمن شما نباید از بیس باند ایکس 10 استفاده کنید چون اگه استفاده کنید اصلا گوشیتون درست نمیشه باید از ایکس 8 استفاده کنید برای هر گوشی مخصوص خودشه
هنوز نمیتونید وارد محط ریکاوری ها شوید؟ از برنامه ی x8toolbox استفاده کردید به وبلاگ سر بزنید اخرین نسخش رو گذاشتن
شما اگه کارتون با x8toolbox درست نشد برو وبلاگ و برنامه ی فلش + بیس باند هایی که داخل خود برنامه هست و مخصوص ایکس 8 باید گوشیتو فلش کنی در ضمن درایو های گوشیتم باید نصب کنی

Extreme-Forces
21-03-2012, 19:38
دوست من خب برنامه ی فلش رو برو از وبلاگ x8.blogfa.com بگیر تو قسمت نظرات مطرج کن خود بچه ها لینکشو همراه با اموزش صحیحش رو بهت میدن در ضمن شما نباید از بیس باند ایکس 10 استفاده کنید چون اگه استفاده کنید اصلا گوشیتون درست نمیشه باید از ایکس 8 استفاده کنید برای هر گوشی مخصوص خودشه
هنوز نمیتونید وارد محط ریکاوری ها شوید؟ از برنامه ی x8toolbox استفاده کردید به وبلاگ سر بزنید اخرین نسخش رو گذاشتن
شما اگه کارتون با x8toolbox درست نشد برو وبلاگ و برنامه ی فلش + بیس باند هایی که داخل خود برنامه هست و مخصوص ایکس 8 باید گوشیتو فلش کنی در ضمن درایو های گوشیتم باید نصب کنی
x8toolbox كاري نميكه . نميتونه ريكاوري نصب كنه.
من رام اصلي رو رو بيس باند اشتباه فلش كردم. الانم فقط رو نوشته سوني اريكسون گير ميكنه. بيس باند اصلي رو ميشه برام بذاري ؟
شايدم رامي كه دانلود كردم مشكل داره.. نميشه رامي به جز رام رسمي فلش كرد؟

ŞHÍЯÍŃ
21-03-2012, 21:23
سلام ضبط صدای این گوشی خیلی خیلی ضعیف راهی برنامه ای هست که بشه صدا رو با کیفیت خوب ضبط کرد؟؟

SA.JJ.AD
21-03-2012, 21:53
سلام ضبط صدای این گوشی خیلی خیلی ضعیف راهی برنامه ای هست که بشه صدا رو با کیفیت خوب ضبط کرد؟؟

علیک :20:
.
شما از اخرین ورژن نرم افزار Hi-Q MP3 Recorder استفاده کن که صداهارو با کیفیت خوب و با فرمت MP3 128Kbpsضبط میکنه . من که چند ماهه ازش استفاده میکنم و راضیم ... یه تستی بزن :46:

adel.alizadeh1994
22-03-2012, 09:31
سلامxtreme force برو به وبلاگ ایکس 8 حاشیه ی سمت چپ وبلاگ تو قسمت کرنل بعد از تو کرنل ها کرمل استوک رو دانلود کن سپس با برنامه ی فلش تولز همراه با رام اصلی 2.1 فلش کن
برای نصب رام دیگه من اطلاعای ندارم از بچه های وبلاگ بپرسی بهت میگن

adel.alizadeh1994
22-03-2012, 12:43
سلام دوست من xtreme force این لینک رو بچه ها برام گذاشتن نمیدونم چی باشه یا رام 2.1 هست یا کرنل استوک(اصلی) حجمشو نگاه کنی متوجه میشی

adel.alizadeh1994
22-03-2012, 13:29
سلام xtreme force ببخشید یادم رفته بود لینک رو بزارم در ضمن خودم نگاه کردم اخریت بیس باند برای ایکس 8 هست با حجم 11 مگ اینو که بگیری دیگه راحت با یه رام 2.1 گوشیت فلش میشه فقط اگه فرمتش ftf نبود خودت با برنامه ی winrar برو روی فایل و رینیم بزن و اونو به ftf تغییر نام بده سپس بریز تو فایل firmwares برنامه ی فلش تولزت بفرما اینم لینک اخرین بیس باند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن این سایت فیلتر هست به همین خاطر این لینک رو بزار تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه موفق شدی که مطمئنم میشی خبرشو بهم بده

adel.alizadeh1994
22-03-2012, 18:18
سلام xtreme force اینم اموزشش فلش گوشی با برنامه ی فلش تولز و رام 2.1 و همه چیز اموزش جامع و کامل و همچنین ساده از بچه وبلاگ گرفتم بفرما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIRHJ
22-03-2012, 18:35
سلام.
ديروز با گوشيم ور رفتم يه كاري كردم ديگه قاطي كرد.
رفتم تو سكيوريتي و قفل رو گذاشتم رو Trackball ... الان اصلا ديگه باز نميشه . (Trackball چيه ديگه ؟)
ميخواستم رام عوض كنم ولي Xrecovery و CWM هم ديگه نمياد. اگه دكمه بك رو موقع بالا اومدن بزنم رو نوشته سوني اريكسون گير ميكنه و بالا نمياد.
چيكارش كنم ؟ :41::19:

سلام علیکم ،عید بر شما مبارک

اگر با تمام تفاسیر هیچ روشی پاسخ نداد و بوت لودر رو دست نزدید ( اگر دست زده باشید با برگرداندن به حالت ابتدایی (کرنل و بیس فابریک) و لاک کردن مجدد بوت لودر)

میتونید با دانلود آخرین آپدیتر از سایت سونی و آپدیت ، گوشیتون رو به حالت ابتدایی در حالت رام 2.1 برگردانید

AMIRHJ
22-03-2012, 18:53

سلام علیکم ، عید بر شما مبارک

ممنون از شما گرامی

من با توجه به صحبت شما رفتم یه جستجویی کردم و ورژن 3.02 این نرم افزار به همراه آموزش جامعش رو یافتم ، که برای تکمیل بحث شما در تاپیک قرار میدم

Extreme-Forces
23-03-2012, 14:19
سلام xtreme force ببخشید یادم رفته بود لینک رو بزارم در ضمن خودم نگاه کردم اخریت بیس باند برای ایکس 8 هست با حجم 11 مگ اینو که بگیری دیگه راحت با یه رام 2.1 گوشیت فلش میشه فقط اگه فرمتش ftf نبود خودت با برنامه ی winrar برو روی فایل و رینیم بزن و اونو به ftf تغییر نام بده سپس بریز تو فایل firmwares برنامه ی فلش تولزت بفرما اینم لینک اخرین بیس باند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fktugcrk1wza4k7a) در ضمن این سایت فیلتر هست به همین خاطر این لینک رو بزار تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fmediafire.php) یا این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه موفق شدی که مطمئنم میشی خبرشو بهم بده
سلام.
ممنون از اينكه پيگيري ميكني.
درست شد.
نميدونم چرا تا الان هرچي فلش ميكردم درست نميشد. ولي الان درست شد. با همين بيس باند قبلا امتحان كردم ولي رو سوني اريكسون گير ميكرد. نميدونم چي شد ايندفعه اومد.
در هر حال ازت خيلي ممنونم. ديگه داشتم نا اميد ميشدم:40::10::11:

Extreme-Forces
24-03-2012, 23:53
دوستان گوشي من ارديبهشت امسال 1 سالش ميشه. خط و خش هم نداره . فقط در باطريش يه زدگي نقطه اي داره . به نظرتون چقدر ميخرن؟

AMIRHJ
29-03-2012, 18:34
سلام علیکم

امروز رام 1.1 جناب سینا که به تازگی انتشار یافته بود و مخصوص هسته alfs بود رو تست کردم

رام بسیار زیبا اما ایراداتی داشت

بالاخص من هنوز نتونستم با وایرلس کانکت بشم ، حتی با آپدیت ارائه شده ایشون

خلاصه اگر دنبل یه رام زیبا ، شبیه اکسپریا اس هستید تجربه بدی نیست

اما از لحاظ اجرایی من توصیه نمیکنم ، لااقل رو کوشی من رو بعضی گیم ها close میشد و ایرادات دیگه ای هم بود..
لینک رام

smallfrank
30-03-2012, 11:02
سلام دوستان

من رام رسمی 2.1 دارم با بیس باند 015
2.1.1.a.06

یه رام غیر رسمی خوب میخام
فک کنم GingerDX بهترین باشه

توی وبلاگ x8 خوندم نوشته بود هسته alfs و هسته اصلی و ....
نمیدونم باید کدومو اول نصب کنم برای این رام

میشه راهنمایی کنید.
ممــــنــــون:40:

AMIRHJ
30-03-2012, 13:33
سلام دوستان

من رام رسمی 2.1 دارم با بیس باند 015

یه رام غیر رسمی خوب میخام
فک کنم GingerDX بهترین باشه

توی وبلاگ x8 خوندم نوشته بود هسته alfs و هسته اصلی و ....
نمیدونم باید کدومو اول نصب کنم برای این رام

میشه راهنمایی کنید.
ممــــنــــون:40:

سلام علیکم

ببینید قید هسته زمانی کاربرد داره که شما بوت لودر گوشیتون رو باز کرده باشید و بتونید هسته گوشی رو ویــرایش کنید

شما اینطور که به نظر میرسه دست به بوت لودر نزدید لذا همون قید هسته اصلی یا فابریک برای شما صادقه
البته باید در هر صورت گوشیتون روت شده باشه و از محیط xrecovery رام ها رو نصب کنید

برای هسته اصلی
به ترتــــیب اولویـــت

prime hd 5.3|stronmix2.3|prime hd 6 gingerfast|ginger dx v24

prime hd 5.3 رام سبــــــــک و سـریــعیــه

AMIRHJ
30-03-2012, 15:26
سلام علیکم
ورژن6.0 رام primeHD در دو بستر هسته فابریک و کاستم انتشار یافته
برای جزئیات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

AMIRHJ
31-03-2012, 15:38
سلام علیکم
این رام Prime HD v6.0 برای هسته NaA تست کردم ،هنوز ایرادی ازش ندیدم
عملکرد و اجرای بسیار خوبی داره
اتصال به وایرلسش خیلی خوبه
شیرش کار مکنه (اولین رامیه که من میبینم رو X8 داره جواب میده)
من با نوت بوک کانکشنشو پیدا کردم و کانکت شدم اما چون سیم کارتم اینترنتش (GPRS) فعال نبود ،دسترسی به اینترنت نداشتم.
مرورگرش با فارسی سازگاره و هیچ مشکلی با صفحات فارسی نداره

سبک ، سریع ، کار آمد

در حال بررسی بیشتر

Extreme-Forces
31-03-2012, 19:31
سلام.
دوستان هيچ جوره نميشه اينترنت كامپيوتر رو داد به گوشي ؟
يعني كسي يه برنامه نساخته كه بشه با كابل ، ADSL رو داد به گوشي ؟:19:

johnypersian1656
31-03-2012, 20:26
سلام.
دوستان هيچ جوره نميشه اينترنت كامپيوتر رو داد به گوشي ؟
يعني كسي يه برنامه نساخته كه بشه با كابل ، ADSL رو داد به گوشي ؟:19:
والا من توی ویندوز نمیدونم اما توی ubuntu راحت با squid میشه این کار رو انجام داد. اگه خیلی واستون مهمه ubuntu رو از طریق virtual box نصب کنین و بعد با استفاده از squid و استفاده از یک terminal emulator این کاررو انجام بدین.

vahidmir2000
01-04-2012, 14:27
سلام دوستان یک سوال مبتدیانه.

بعضی از رامها (مثل Ginger DX 24) شامل یک فایل اصلی رام به صورت زیپ و یک فایل ماژول هستن. میخواستم ببینم این ماژولها رو در محیطهای ریکاوری با استفاده از کدام گزینه باید نصب کرد. ممنون میشم پاسخ بدین.

AMIRHJ
01-04-2012, 18:25
سلام دوستان یک سوال مبتدیانه.

بعضی از رامها (مثل Ginger DX 24) شامل یک فایل اصلی رام به صورت زیپ و یک فایل ماژول هستن. میخواستم ببینم این ماژولها رو در محیطهای ریکاوری با استفاده از کدام گزینه باید نصب کرد. ممنون میشم پاسخ بدین.

سلام علیکم

اگه منظورتون از ماژول ها همون آپدیت هایی که برای اصلاحیه رام ها داده میشه
مثل خود رام ، instal zip from Sdcadrd
دقیقا همون گزینه ای که برای نصب رام های زیپ استفاده میشه ,

adel.alizadeh1994
01-04-2012, 18:29
سلام بچه ها یه خبر خوب براتون دارم احتمالا مشکل دوربین داخل اندروید 4 برای گوشی های ما حل بشه وای اگه بشه چی میشه

Molibden
02-04-2012, 14:18
مشکل من اینه که وقتی GPRS گوشی رو فعال میکنم گوشی از دسترس خارج میشه
نه زنگ میخوره نه اس ام اس میره میاد!
خطم هم 912 هست
در صورتی که روی گوشی داداشم که samsung galaxy gio هست خطمو میندازم درسته اونجا

ŞHÍЯÍŃ
02-04-2012, 15:07
سلام

برنامه همچین کیبوردی رو کسی داره؟؟من خیلی وقت به خاطر استفاده از این کیبورد از یه رامی که اصلا دوس ندارم استفاده میکنم کسی داره همچین کیبوردی که جداگانه نصب بشه:41:

ممنونم:11:

.:PAR3A:.
02-04-2012, 15:31
عکس مشاهده نشد :دی
کیبورد رو میتونین از رام بکشین بیرون (توی فایل زیپ رام)... یه مقدار جستجو نیاز داره :دی
اگه بتونین یه اسکرین شات کامل از تمام فولدر ها و ... فایل زیپ بگیرین (با Snagit راحت میشه) دوستان میتونن راهنمایی کنن :)

ŞHÍЯÍŃ
02-04-2012, 15:36
عکس مشاهده نشد :دی
کیبورد رو میتونین از رام بکشین بیرون (توی فایل زیپ رام)... یه مقدار جستجو نیاز داره :دی
اگه بتونین یه اسکرین شات کامل از تمام فولدر ها و ... فایل زیپ بگیرین (با Snagit راحت میشه) دوستان میتونن راهنمایی کنن :)

من الان عکس رو میبینم:20:
الان توی پی سی براتون آپ میکنم:46:

adel.alizadeh1994
02-04-2012, 17:20
و دوست من برای کیبورد باید فایل کیبورد رو از رام استخراج کنی سپس اونو داخل رام جدید قرار بدی اگه میخوای بفهمی لینک کیبورد کجای رامت هست برو به وبلاگ x8.blogfa.com و این سوال رو از بچه ها بپرس چون من یادم نیست برای کیبورد کجای رام میرفتیم و منظور اقا پارسا این نبود منظورشون این بود که از داخل فایل زیپی(رامی) که دانلود کردید عکس بگیرید.
و molibden برای منم هنگام وصل شدن به اینترنت مشکلی پیش نمیاد هم پیامک برام میاد و هم تماس ها برقرار میشه شاید مشکل از سیم کارتتون باشه.

johnypersian1656
02-04-2012, 18:00
سلام

برنامه همچین کیبوردی رو کسی داره؟؟من خیلی وقت به خاطر استفاده از این کیبورد از یه رامی که اصلا دوس ندارم استفاده میکنم کسی داره همچین کیبوردی که جداگانه نصب بشه:41:

ممنونم:11:

gokeyboard و better keyboard هردو این حالت رو دارن واسه تایپ اس ام اس که ورژن جدید هرکدومو واستون آپ کردم:

اینم go keyboard :

GO_Keyboard_v1.4.0.apk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidmir2000
02-04-2012, 21:44
سلام دوستان، امروز رام پرایم اچ دی 6 رو برای هسته اصلی نصب کردم، رام بسیار عالی و بدون نقصی نشون میده، خواستم به همه ی دوستان که دنبال یک رام زیبا، سبک، تکمیل و بی عیب هستن پیشنهاد بدم، تا الان مشکلی نداشته، حالا دوتا سوال که شایدم خیلی مسخره باشه میپرسم، اول اینکه این رام یک بکگراند دیفالت داره که اسم رام روش نوشته شده، ولی فایل این بک گراند هیچ جایی نیست و اگر عوض کنم دیگه هیچ جا نمیشه پیداش کرد، بنظرتون این بکگراند کجای رام ذخیره شده? دوم اینکه آیا همه ی رامهای کاستوم مشکل وارد کردن کد کارت شارژ دارن و این کدو قبول نمیکنن? اگر پاسخ بدین ممنون میشم

ŞHÍЯÍŃ
02-04-2012, 22:14
gokeyboard و better keyboard هردو این حالت رو دارن واسه تایپ اس ام اس که ورژن جدید هرکدومو واستون آپ کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip%2Fd9caWPBi%2FBetter_Keyboard_8_v891.html)

اینم go keyboard :

GO_Keyboard_v1.4.0.apk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] android%2Fop2XBfid%2FGO_Keyboard_v140.html)

ممنونم ازتون .ولی جفتشون مثل کیبورد های معمولی هستن:20:

vahidmir2000
02-04-2012, 22:29
ممنونم ازتون .ولی جفتشون مثل کیبورد های معمولی هستن:20:

دوست من اگر منظورتون حالت multi presse که روی هر دکمه چند حرف باشه میتونید از smart keyboard هم استفاده کنید و در تنظیمات حالت کیبورد رو روی T9 بگذارید. البته من go keyborad رو هم تست کردم و این حالت رو داره

m@jid2011
02-04-2012, 22:40
سلام بچه ها گوشی من بلوتوث دریافت نمیکنه ممکنه بگید باید چی کار کنم درست شه

vahidmir2000
02-04-2012, 22:41
سلام علیکم
این رام Prime HD v6.0 برای هسته NaA تست کردم ،هنوز ایرادی ازش ندیدم
عملکرد و اجرای بسیار خوبی داره
اتصال به وایرلسش خیلی خوبه
شیرش کار مکنه (اولین رامیه که من میبینم رو X8 داره جواب میده)
من با نوت بوک کانکشنشو پیدا کردم و کانکت شدم اما چون سیم کارتم اینترنتش (GPRS) فعال نبود ،دسترسی به اینترنت نداشتم.
مرورگرش با فارسی سازگاره و هیچ مشکلی با صفحات فارسی نداره

سبک ، سریع ، کار آمد

در حال بررسی بیشتر

دوست من ، من این رام رو برای هسته ی اصلی نصب کردم و مثل شما از همه چیزش راضیم اما برای من شیرش کار نمیکنه و تا میزنم ارور میده. ویندوز 7 دارم. باید کار خاصی بکنم؟

ŞHÍЯÍŃ
02-04-2012, 22:55
دوست من اگر منظورتون حالت multi presse که روی هر دکمه چند حرف باشه میتونید از smart keyboard هم استفاده کنید و در تنظیمات حالت کیبورد رو روی T9 بگذارید. البته من go keyborad رو هم تست کردم و این حالت رو داره

من نصب کردم نشد میشه بگید چه مسیری باید برم تا فعال بشه:20:

AMIRHJ
02-04-2012, 23:59
دوست من ، من این رام رو برای هسته ی اصلی نصب کردم و مثل شما از همه چیزش راضیم اما برای من شیرش کار نمیکنه و تا میزنم ارور میده. ویندوز 7 دارم. باید کار خاصی بکنم؟

سلام علیکم

من برای هسته NAa مشکلی نداشتم، و با اکتیو کردنش فعال شد
طبعا به سیستم عامل پی سیتون و پی سیتون مربوط نمیشه
باید سایر دوستانی که این رام رو برای هسته فابریک نصب کردند ببینیم همین مشکل رو دارند یا خیر
و بعد بررسی کنیم

AMIRHJ
03-04-2012, 00:04
سلام بچه ها گوشی من بلوتوث دریافت نمیکنه ممکنه بگید باید چی کار کنم درست شه

سلام علیـــکم

حتی با Visible کردن!

شما اگه رامتون فابریکه و رو گوشیتون Xrecovery ندارید
ابتدا ریست فکتوری کنید به صورت کلی (قبلش بکآپ لازم)

نشد گوشیتون رو با آپدیتر آپدیت کنید--
برای رام های کاستوم و یا فابریکی که گوشی درای Xrecovery میباشد Full wipe

AMIRHJ
03-04-2012, 00:11
سلام دوستان، امروز رام پرایم اچ دی 6 رو برای هسته اصلی نصب کردم، رام بسیار عالی و بدون نقصی نشون میده، خواستم به همه ی دوستان که دنبال یک رام زیبا، سبک، تکمیل و بی عیب هستن پیشنهاد بدم، تا الان مشکلی نداشته، حالا دوتا سوال که شایدم خیلی مسخره باشه میپرسم، اول اینکه این رام یک بکگراند دیفالت داره که اسم رام روش نوشته شده، ولی فایل این بک گراند هیچ جایی نیست و اگر عوض کنم دیگه هیچ جا نمیشه پیداش کرد، بنظرتون این بکگراند کجای رام ذخیره شده? دوم اینکه آیا همه ی رامهای کاستوم مشکل وارد کردن کد کارت شارژ دارن و این کدو قبول نمیکنن? اگر پاسخ بدین ممنون میشم

ســـــلام علیکــــــــم
رامـــــــــــــــــــــ جدید مبــارکــــــــــــــــــ ــ
فایل بک گراند رو اطلاع ندارم! بگردی پیدا میشه! ولی همچین عکس خاصیم نیست که پیدا کردنش مهم باشه!
من با بعضی رام ها برای شارژ همراه اول مشکل داشتم اما ایرانسل نه!
اما تو این رام که برای همراه اول تست کردم مشکلی نداشت، ایرانسل هم فکر نمیکنم مشکلی باشه اما تست نکردم

AMIRHJ
03-04-2012, 00:39

ســـلام علیکـــــــم
برای فعال کردن و تنظیمات کیبورد ها بعد از وارد شدن به Language & key board setting در قسمت Setting

با تیک فعال کردن کیبورد مورد نظر

وارد تنظیمات کیبورد مورد نظرتون میشید
مثلا برای اسمارت کیبورد پرو
بعد از ورود به smart keyboard setting
قسمت general setting
وارد منوی portable Mode میشید و گزینه Compact رو انتخاب میکنید

یا مثلا برا ی همین کیبورد better leybord v8 که دوستمون لینک دادند، پس از ورود به قسمت better keyboard setting
keyboar &layouts
تیک گزینه Compact/T9 asdefault رو بزنید...
در کل برای اکثر کیبوردها با این قابلیت باید وارد portable Mode بشید و گزینه Compact رو انتخاب میکنید
برای انتخاب کیبورد در حالت نوشتار هم با نگه داشتن تاچ در قسمت متن و با انتخاب گزینه input method میتونید بین کیبورد های موجود ، کیبورد مورد نظرتون رو انتخاب کنید..

vahidmir2000
03-04-2012, 01:21

دوست من در مسیر setting/general/ portrait گزینه ی T9 رو انتخاب کن

vahidmir2000
03-04-2012, 19:24
خب رام پرایم اچ دی 6 برای هسته اصلی رو تقریبا کامل تست کردم. تنها ایراد این رام مصرف باطری اونه که خیلی بالاست. من با رام اصلی معمولا هر 24 باطری رو شارژ میکردم. با همون مقدار استفاده باید این رام رو هر 10 ساعت شارژ کرد. نمیدونم ایراد از کجاست اما حتی در حالت استندبای هر ساعت 10 درصد از شارژ باطری مصرف میشه.

ولی در کل اگر در ورژنهای بالاتر همین مشکل حل بشه بهترین رامیه که نصب کردم و باگهای مسخره نداره.

adel.alizadeh1994
04-04-2012, 09:24
سلام بچه ها من یک مشکل پیدا کردم میخواستم برای یکی از دوستام که بوت لودرش بسته بود (هسته اصلی) رام پرمیوم اچ دی 6 ر. نصب کنم ولی هنگام نصب تو محیط cwm4.0.1.5 به مشکل برخورد میکنم یعنی هنگام نصب رو installing update گیر میکنه و پس از اون نصب تموم میشه و بعد از فول وایپ هم رام بالا نمیاره یعنی از ارم سونی رد میشه اما بعد از اون گوشی ریبوت میشه خواهش میکنم هر کی میدونه بگه باید بغیر فلش چیکارش کنم تا رام بالا بیاد؟
اقا وحید شما که نصب کردید و بقیه ی دوستان برای شما چنین مشکلی پیش نیومده؟
و میشه تو قسمت settings و about phone و baseband نگاه کنید ببینید m76xx-tsncjolym-53404015 این نوشته یا نه؟
ممنون

vahidmir2000
04-04-2012, 12:38
سلام بچه ها من یک مشکل پیدا کردم میخواستم برای یکی از دوستام که بوت لودرش بسته بود (هسته اصلی) رام پرمیوم اچ دی 6 ر. نصب کنم ولی هنگام نصب تو محیط cwm4.0.1.5 به مشکل برخورد میکنم یعنی هنگام نصب رو installing update گیر میکنه و پس از اون نصب تموم میشه و بعد از فول وایپ هم رام بالا نمیاره یعنی از ارم سونی رد میشه اما بعد از اون گوشی ریبوت میشه خواهش میکنم هر کی میدونه بگه باید بغیر فلش چیکارش کنم تا رام بالا بیاد؟
اقا وحید شما که نصب کردید و بقیه ی دوستان برای شما چنین مشکلی پیش نیومده؟
و میشه تو قسمت settings و about phone و baseband نگاه کنید ببینید m76xx-tsncjolym-53404015 این نوشته یا نه؟
ممنون

عادل جان جواب رو برات پیغام خصوصی کردم

adel.alizadeh1994
04-04-2012, 22:31
ممنون وحید جان یه درخواست ازت داشتم اگه میشه لینک کلاک ورک مد 5 رو برام بزار تو وبلاگ هم که رفتم نتونستم پیداش کنم؟
از تو رام های جدید هم که استخراج میکنم کار نمیکنه؟
راستی مسیر کپی کلاک ورک مد بصورت دستی در system و bin هست؟

vahidmir2000
04-04-2012, 22:50
ممنون وحید جان یه درخواست ازت داشتم اگه میشه لینک کلاک ورک مد 5 رو برام بزار تو وبلاگ هم که رفتم نتونستم پیداش کنم؟

عادل جان من لینک جداشو ندارم از طریق نصب ginger dx 24 بهش رسیدم. تو هم همینکارو بکن. اولو اونو نصب کن بعد اینو :31:

mt_nik
05-04-2012, 07:42
عادل جان برای نصب CWM و xRecovery باید از برنامه تول باکس استفاده کنی: X8toolbox

death knight
05-04-2012, 08:14
بچه ها در حال حاضر این گوشی توصیه میکنید ؟

adel.alizadeh1994
05-04-2012, 08:28
دوست من mt_nik اون ورژن X8toolbox محیط کلاک ورک مد (cwm) ورژن 4 هست من 5 میخوام نه 4 یعنی نمیشه از رامی که ورژن 5 داره استخراج کنم؟ اگه میشه باید کدوم فایل ها رو استخراج کنم و به کجا انتقال بدم؟
و دوست من این گوشی شانسی هست یه نوعیش مولتی تاچ داره یه نوعی نداره سری های قبلی رو میشد بازشون کنی سری های جدید فعلن نمیشه بازش کرد در کلسری های جدیدش خیلی خوب نیستند اگه میخوای ایکس 8 بخری دست دوم بخر و پشت باتری رو نگاه کن ببین 11w بعد از دبلیو از 26 کمتر باشه چون اینجوری میتونی گوشی رو انلاک کنی و خیلی امکانات بهش اضافه کنی البته انلاک کردن هم یه کار ریسکی هست و هر کسی انجام نمیده

vahidmir2000
05-04-2012, 15:37
و دوست من این گوشی شانسی هست یه نوعیش مولتی تاچ داره یه نوعی نداره سری های قبلی رو میشد بازشون کنی سری های جدید فعلن نمیشه بازش کرد در کلسری های جدیدش خیلی خوب نیستند اگه میخوای ایکس 8 بخری دست دوم بخر و پشت باتری رو نگاه کن ببین 11w بعد از دبلیو از 26 کمتر باشه چون اینجوری میتونی گوشی رو انلاک کنی و خیلی امکانات بهش اضافه کنی البته انلاک کردن هم یه کار ریسکی هست و هر کسی انجام نمیده

عادل جان به نظرت در آینده نسخه ی 4 آند رویید برای هسته اصلی هم منتشر میشه؟ چون متاسفانه اون عدد کذایی پشت باطری برای منم بالای 26 هستش و نمیخوام ریسک کنم و بوت لودر رو باز کنم.

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

و یه چیز دیگه اینکه اصلا نسخه ی 3 برای هسته اصلی اومده؟

ALI . R
05-04-2012, 19:40
عادل جان به نظرت در آینده نسخه ی 4 آند رویید برای هسته اصلی هم منتشر میشه؟ چون متاسفانه اون عدد کذایی پشت باطری برای منم بالای 26 هستش و نمیخوام ریسک کنم و بوت لودر رو باز کنم.

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

و یه چیز دیگه اینکه اصلا نسخه ی 3 برای هسته اصلی اومده؟
سلام دوست عزیز
ببین دوست من . شما بگید که چرا اسرار به ورژن 3 یا 4 دارید. مگه میخواید با بالا بردن ورژن چه کار کنید..
به نظر من همین رام های 2.3.7 از همه بهترن . چون اگه از نظر نرم افزار و غیره میخواید بگید . همین جواب میده .
حالا ناراحت یه وقت نشید این نظر من بود.
سوالی داشتید درخدمتم.

Extreme-Forces
05-04-2012, 19:55
بچه ها در حال حاضر این گوشی توصیه میکنید ؟
سلام.
اگر بيشتر ميتونيد و ميخوايد هزينه كنيد گوشي هاي قو يتر كار باهاشون لذت بخش تره .
ديگه x8 به نظرم براي خريدن قديمي شده. محدوديت هايي هم داره كه اگه خيلي انتظارات سطح بالا نداشته باشيد ، ميتونه كارتون رو راه بندازه:11:

vahidmir2000
06-04-2012, 21:47
ترمیناتور جان مرسی از جوابت، خب من فکر میکنم عطش آزمایش ورژنهای جدید هر برنامه ای در تمام دوستان اهل کامپیوتر هست و علت اصلی سوال منم همین بود ولی در مورد رامهای 2.3.7 حق با شماست رامهای خوبی الان موجود هست، شما خودتون الان از چه رامی استفاده میکنید?

adel.alizadeh1994
06-04-2012, 22:18
وحید جان اندروید 3 یا همون لانه ی زنبوری برای تبلت های اندروید ی هست و فکر نکنم برای گوشی های اندروید ی باشه اصلا ما برای گوشی های اندروید ورژن 3 نداریم و در مورد 4 هم مطمئن باش تا چند ماه اینده چندین رام اندروید 4 عالی هم برای هسته ی اصلی و هم برای هسته های کاستوم میاد مثل 2.3 که به مرور زمان هم برای هسته ی اصلی یه رام خوب اومد و هم برای کاستوم رام ها البته برای رام های کاستوم زودتر میاد و در مورد باز کردن بوت لودر هم که یه کار ریسکیه . برو تو وبلاگ x8.blogfa.com و از بچه ها بپرس بینم کسی تونسته با شماره ی پشت گوشی شما که نگفتی هم چنده و قفط گفتی بالای 26 هست بوت لودرش رو باز کنه یا نه در ضمن فکر کنم یه روش جدید هم برای باز کردن بوت لودر های بالای 26 اومده باشه تو وبلاگ گذاشتن اما هنوز ایکپریا ترجمش نکرده شایدم دیده ناقصه منتشرش نکرده.

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

اقا امیر ترمیناتور از رام پرمیوم اچ دی ورژن 6 استفاده میکنه.

vahidmir2000
07-04-2012, 05:06
اقا امیر ترمیناتور از رام پرمیوم اچ دی ورژن 6 استفاده میکنه.

منم همچنان روی همین رام هستم. فقط و فقط مصرف باطریش زیاده وگرنه بهترین رامیه که استفاده کردم.

vahidmir2000
07-04-2012, 13:29
رام ginger elite رو هم تست کردم. زیباترین رامی بود که تا حالا دیده بودم. محیط گوشی کاملا تبدیل به اکسپریا اس شد. همه ی سخت افزارها هم کار میکنن. فقط یه جاهایی فونتها رو (چه فارسی و چه انگلیسی) به صورت مربع نشون میشده. موتور براویا و Xloud هم به صورت optional داره. مود ultra Brightness هم داره. و کلی جذابیتهای دیگه مثل تایم اسکیپ و مدیا اسکیپ و ....

h!tman
07-04-2012, 13:32
آندروید 4 که برای X8 کوک نمیشه... فکر نکنم سخت افزارش بکشه

ALI . R
07-04-2012, 13:41
سلام
بالاخره آقا نریمان هم رام جدیدشو انتشار کرد
برای اطلاع بیشتر میتونید به اینجا برید . (جهت اطلاع بود . ):31:
:40:

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

آندروید 4 که برای X8 کوک نمیشه... فکر نکنم سخت افزارش بکشه
سلام
چرا خیلی خوب هم میکشه. فکر کردید. اگه به x8 نداشتید حالا میبینید که حتی از گوشی های مدل بالای آندروید هم داره جلو میزنه. x8 واقعاً فوق العاده هست. حالا میبینید. :31::31::31:(شوخی)

vahidmir2000
07-04-2012, 14:02
رام ginger elite رو هم تست کردم. زیباترین رامی بود که تا حالا دیده بودم. محیط گوشی کاملا تبدیل به اکسپریا اس شد. همه ی سخت افزارها هم کار میکنن. فقط یه جاهایی فونتها رو (چه فارسی و چه انگلیسی) به صورت مربع نشون میشده. موتور براویا و Xloud هم به صورت optional داره. مود ultra Brightness هم داره. و کلی جذابیتهای دیگه مثل تایم اسکیپ و مدیا اسکیپ و ....

در ادامه بگم که رام خیلی سریعی هم هستش و حدود 60 مگ از رم گوشی آزاده که واقعا برای من شگفت انگیز بود.

h!tman
07-04-2012, 16:44
سلام
بالاخره آقا نریمان هم رام جدیدشو انتشار کرد
برای اطلاع بیشتر میتونید به اینجا برید . (جهت اطلاع بود . ):31:

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

سلام
چرا خیلی خوب هم میکشه. فکر کردید. اگه به x8 نداشتید حالا میبینید که حتی از گوشی های مدل بالای آندروید هم داره جلو میزنه. x8 واقعاً فوق العاده هست. حالا میبینید. :31::31::31:(شوخی)

حالا جدای از شوخی به خاطر رم کمی که داره این مشکلو ایجاد میکنه
به قول دوستمون الان 60مگ فری داره که با ICS میشه -60مگ :دی

adel.alizadeh1994
07-04-2012, 22:05
سلام h!tman بستگی داره اگه بوت لودر گوشیت باز باشه ظرف چند ماه اینده یه رام کاستوم 4 خوب برای ایکس 8 میاد فعلن چند تا اومده اما همشون مشکل دوربین دارن مشکل دوربینش رو به زودی حل میکنن و شروع به منتشر کردن رام های 4 وعالی برای ایکس 8 میکنن البته همونایی هم که اومدن بغیر دوربین بقیه ی موارد همه سالمه و تقریبا رام های خوبی هستند ولی باید کمی صبر کنیم تا مثل رام 2.3 رام های 4 هم به کیفیت بالا برسن در مورد حافظه ی رم هم بستگی به برنامه ها و خیلی چیز های دیگه داره مثلا من روی رام مینی سی ام 2.1.9 90 مگ حافظه ی خالی دارم مطمئن باشید رام های 4 خیلی خوبی برای ایکس 8 تو راهه.
و برای بوت لودر های بسته هم چند ماه بعد از بوت لودر های باز میاد ترمیناتور و اقا وحید ناراحت نباشید:31:
برای دیدن رام های 4 فعلی یه سر به وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید.

Extreme-Forces
07-04-2012, 22:31
مال من 11w03 هست صبر ميكنم موقعي كه رام ورژن 4 اومد بازش ميكنم.
الان رام floyo 0.20 دارم . حافظه ي خالي بالا 80 مگ داره.

adel.alizadeh1994
08-04-2012, 11:56
سلام xtreme forces خب خیلی راحت بوت لودرت باز میشه برای من 11دبلیو 23 بود راحت بازش کردم تعجب میکنم تا الان باز نکردی و یه خبر خوب برای کسانی که میخوان بوت لودرشون رو باز کنن باز کردن بوت لودر با نرم افزار MULTI UNLOCK CLIENT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpost%2F609) این نرم افزار بصورت اتوماتیک خودش همه کار رو انجام میده فقط کافیه شما دانلودش کنید برای اموزش و دریافت اطلاعات بیشتر به این لینک برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpost%2F609) و extreme forces منم به شما پیشنهاد میکنم با همین روش اسون بوت لودرتون رو باز کنید تا فرق بوت لودر بسته با بوت لودر باز رو احساس کنید اخه برای رام 2.3 و برای بوت لودر باز رام های خیلی خیلی خوبی وجود داره. و میتونید با بوت لودر باز خیلی از امکانات رو به گوشیتون اضافه کنید.
در ضمن رام ورژن 4 اومده فقط دوربین نداره:31:

h!tman
08-04-2012, 12:36
ببینید بالا اومدن یک بحثه ! کاربری خوب یک بحثه
با این مقدار کم وقتی نتونید همزمان نرم افزاری رو باز کنید یا دست به تسک کیلر باشید طبیعتا 2.3رو ترجیح میدید

adel.alizadeh1994
08-04-2012, 18:18
سلام h!tman بخاطر اینکه رام اندروید 4 روی ایکس 8 ابتدای راه هست طبیعی که کمی ضعیف باشه اما بزودی مطمئن باش رام های بدون نقصی برای ایکس در قالب اندروید 4 برای ایکس 8 میاد مگه یادتون نیست زمانی که رام اندروید 3.2 اومد برای ایکس 8 مشکلات زیادی داشت اما به مرور زمان و با رفع مشکلات الان ما برای ایکس 8 یه رام 2.3 در حد نسخه ی رسمی سونی اریکسون داریم.
extreme forces عزیز چی شد بوت لودرت رو تصمیم داری الان باز کنی یا بعدا؟
البته بغیر اون روش که بهت گفتم یه روش قدیمی دیگه هم هست که لینکشو برات میزارم خودم هم با همین روش بوت لودرم رو عوض کردم ولی فکر کنم اون نرم افزاره راحت تر باشه حالا هر کدوم برای خودت راحت تره اونو انجام بده
بفرما اینم لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st-258.aspx)

adel.alizadeh1994
08-04-2012, 18:23
سلام بچه ها یه خبر خوب انتشار ورژن 1.1 رام x88droid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رام x88droid بروز شد

ناشر : نریمان هاشمی
fremwork از رام GINGER XPERIA
بسیار روون برای بازی
حافظه ازاد : 80 مگابایت
لانچر xperia S
حداقل برنامه های نصب شده (حذف برنامه اضافی و زبان های اضافه)
پیمایش عالی
بنچمارک بالا
3d +2d خیلی بالا
مناسب برای استفاده طولانی
انیمیشن های ICS
نوار وضعیت شفاف
اور تا 806 (در بعضی از گوشی ها )
چند لمسی برای هر دو صفحه نمایش Cypress و Synaptic
برای دیدن ادامه متن و همچنین دانلود این رام ایرانی عالی به این این لینک برید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته این رام فقط روی گوشی هایی نصب میشه که بوت لودرشون بازه.

Extreme-Forces
08-04-2012, 18:34
سلام h!tman بخاطر اینکه رام اندروید 4 روی ایکس 8 ابتدای راه هست طبیعی که کمی ضعیف باشه اما بزودی مطمئن باش رام های بدون نقصی برای ایکس در قالب اندروید 4 برای ایکس 8 میاد مگه یادتون نیست زمانی که رام اندروید 3.2 اومد برای ایکس 8 مشکلات زیادی داشت اما به مرور زمان و با رفع مشکلات الان ما برای ایکس 8 یه رام 2.3 در حد نسخه ی رسمی سونی اریکسون داریم.
extreme forces عزیز چی شد بوت لودرت رو تصمیم داری الان باز کنی یا بعدا؟
البته بغیر اون روش که بهت گفتم یه روش قدیمی دیگه هم هست که لینکشو برات میزارم خودم هم با همین روش بوت لودرم رو عوض کردم ولی فکر کنم اون نرم افزاره راحت تر باشه حالا هر کدوم برای خودت راحت تره اونو انجام بده
بفرما اینم لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st-258.aspx)
والا اصلا وقتشو ندارم.
چند وقت پيشم كه گوشيم قاطي كرده بود 2 هفته اي تو خونه داشت خاك ميخورد.
تا يكي دو هفته اينده بازش ميكنم.:11:

vahidmir2000
08-04-2012, 22:36
سلام xtreme forces خب خیلی راحت بوت لودرت باز میشه برای من 11دبلیو 23 بود راحت بازش کردم تعجب میکنم تا الان باز نکردی و یه خبر خوب برای کسانی که میخوان بوت لودرشون رو باز کنن باز کردن بوت لودر با نرم افزار MULTI UNLOCK CLIENT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpost%2F609) این نرم افزار بصورت اتوماتیک خودش همه کار رو انجام میده فقط کافیه شما دانلودش کنید برای اموزش و دریافت اطلاعات بیشتر به این لینک برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpost%2F609) و extreme forces منم به شما پیشنهاد میکنم با همین روش اسون بوت لودرتون رو باز کنید تا فرق بوت لودر بسته با بوت لودر باز رو احساس کنید اخه برای رام 2.3 و برای بوت لودر باز رام های خیلی خیلی خوبی وجود داره. و میتونید با بوت لودر باز خیلی از امکانات رو به گوشیتون اضافه کنید.
در ضمن رام ورژن 4 اومده فقط دوربین نداره:31:

عادل جان میشه توضیح بدی که دقیقا بازکردن بوت لودر چه چیزهای ملموسی به گوشی اضافه میکنه؟ بجز قابلیت نصب رامهای مخصوص که همه میدونیم. میخوام بگی چه چیزهایی بهبود پیدا میکنه؟ اگر لینک مطلب هم بدی ممنون میشک که خودت زحمت تایپ نکشی

ALI . R
14-04-2012, 17:11
با سلام خدمت تمامی دوستان. و با عرض تبریک باز شدن انجمن.:31::40:
امروز میخوام این رام بسیار ارزشمند رو به شما دوستان معرفی کنم . برای هسته اصلی و خیلی بهتر و قشنگ تر از رام پریمیوم v6.:11:
که این رام توسط آقا یوسف عزیز که اگه تو انجمن تخصصی فارسی زبانان آندروید عضو باشید میشناسید و همچنین با همکاری آقای سینا صالحی درست شده. بسیار رام خوبیه توصیه میکنم از این رام استفاده کنید. البته برای هسته اصلی.:40:
برای اطلاعات بیشتر و دانلود این رام می تونید به این قسمت مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توصیه من اینکه تو این انجمن عضو بشید . بد نیست. :46:
اگر هم لینکشو میخواهید بگید من براتون بزارام.......... ببخشید که سرتون رو درد آوردم. امید وارم خوشتون بیاد
البته منتظر آپدیت های بعدیش هم باشید:46: .
شاد و سربلند باشید:40:

Extreme-Forces
14-04-2012, 18:14
سلام.
عادل جان من نرم افزار MULTI UNLOCK CLIENT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpost%2F609) رو گرفتم با حجم 47 مگ. كلا چيا لازم دارم براي باز كردن بوت لودر؟ بعد باز كردن بايد رام خاصي نصب كنم ؟ كرنل و بيس باند و اينا چي ؟؟

rangoabzar
14-04-2012, 21:06
آقایون دنبال uc browser هستم که فارسی ساپورت کنه .
چند مدل دانلود کردم که فارسی نبود
یعنی بر عکس مینویسه
یه جوونمرد پیدا شه لینک برنامه با ساپورت فارسی رو بزاره

یه رام سرعت بالا هم معرفی کنین که نیاز به باز بودن بوت لودر نداشته باشه :-D

vahidmir2000
15-04-2012, 03:35
سلام بچه ها دو تا سوال کلی داشتم :

اول اینکه آیا برای نصب ورژن جدید یک رام میشه فول وایپ نکرد و برنامه های نصب شده رو از ورژن قبلی روی ورژن جدید داشت و دیگه نیاز به نصب مجدد تعداد زیادی برنامه نباشه؟

و دوم اینکه در رام Prime HD 6 چجوری باید اورکلاک کنم؟ چون به صورت پیش فرض این گزینه رو نداره . باید برنامه ای نصب کنم؟

ممنون میشم جواب بدین

adel.alizadeh1994
16-04-2012, 11:46
سلام xtreme forces شما فقط گوشیتو به ورژن 2.1 اصلی برگردون یعنی فلش کن بعد بیس باند هم اخریش باشه یعنی
m76xx-tsncjolym-53404015 و باید درایو گوشیت هم نصب باشه در ضمن باید تیک usb dubugging هم فعال کنی و اگه انتی ویروس داری باید غیر فعالش کنی در ضمن اموزش کاملش تو همون صفحه که نرم افزار رو دانلود کردی نوشته و خیلی هم اسونه اگه از روش اول نتیجه نگرفتی از روش قدیمی تر استفاده کن البته خیلی مراقب باش دستورات و پیش نیاز هایی رو که بهت گفتم خیلی دقیق اجرا کنی.
و rangoabzar رام خوب برای بوت لودر بسته رام پرمیوم اچ دی 6 خوبه البته برای نصبش باید محیط کلاک ورک مد با ورژن 5 داشته باشی.

adel.alizadeh1994
16-04-2012, 11:53
و اقا وحید درباره ی سوال اولتون باید بگم فقط چند تا رام انگشت شمارند که بدون فول وایپ رام بالا میاد که اونم تو قسمت توضیحات رام مینویسه که نیاز به فول وایپ هست یا نه در ضمن شما میتونید با برنامه ی my backup pro و titanium backup هم برنامه هاتون و هم دیتای بازی ها و فایل نصبی بازی ها رو همه بکاپ بگیرید البته شاید بشه یه کاری کرد که همه ی برنامه هایی که ازشون بکاپ گرفتی به یه رستور همشون بیان روی رام جدید.
و در مورد سوال دومتون باید برنامه ی android overclock روی گوشیتون نصب کنید و اگه بازم نشد اوورکلاک کنید باید فایل اوور کلاک رو از یه رام دیگه استخراج کنید و با کمی تغییرات که متاسفانه درست یادم نیست درستش کنید.

Extreme-Forces
17-04-2012, 22:54
سلام
عادل جان من اين برنامه رو نصب كردم. قبل نصب 11 مگ دانلود كرد ، بعد اينكه نصب تموم شد بازم دانلود كرد. همه ي درايورها رو نصب كردم و انتي ويروس رو غيرفعال كردم. برنامه گوشي رو ميشناسه و تو گام 4 ميگه كه درحالت فلش مود گوشي رو وصل كنم. منم كردم و بعد يه سري نوشته اومد و اين پيغام رو داد و ديگه جلوتر نميره. الان چيكار كنم؟ ورژن برنامه هم با اون دانلودا عوض شده !!

ЯΣZΛ
18-04-2012, 00:01
سلام

یه مشکلی پیش اومده میتونید کمکم کنید.

یه رام گرفتم نصب کردم بعدش گوشی رو روشن کردم تا نشته سونی اریکسون میاد بعد جلوتر پیش نمیره هیچ کاری هم نمیشه کرد.

لطف کنید یه راهی پیش پای ما بزارید.

ALI . R
19-04-2012, 15:32
سلام

یه رام گرفتم نصب کردم بعدش گوشی رو روشن کردم تا نشته سونی اریکسون میاد بعد جلوتر پیش نمیره هیچ کاری هم نمیشه کرد.

سلام دوست عزیز
شما به این قسمت مراجعه کنید. مشکلتون کاملا برطرف میشه. از طریق فلش:

یا

آدرس اولی دقیق تر و بهتره. از اون استفاده ببرید.

R O O T
19-04-2012, 15:59
سلام

سلــام رضا جان . فکتوری ریست زدی بعد از نصب رام ؟ اگــه نه که بـــزن احتمال زیــاد درست میشه :46:.

ALI . R
19-04-2012, 16:34
سلــام رضا جان . فکتوری ریست زدی بعد از نصب رام ؟ اگــه نه که بـــزن احتمال زیــاد درست میشه :46:.
سلام دوست عزیز.
ممنون از راهنماییتون. ولی اول آقا رضا باید گوشیش رو فلش کنه .(از همون آدرس که دادم.) بعد(نکته خوبی اشاره کردید) وقتی اون رامو داره نصب میکنه فکتوری ریست رو باید بزنه. منظورم بعد نصب رام. بعد ریست کنه گوشی رو. بالا میاد.

adel.alizadeh1994
19-04-2012, 18:56
سلام دوست من xtreme forces نگاه کن از حالت فلش مود فکر کنم منظورش این باشه که اولا تیک usb debugging رو بزن بعدش گوشیت رو خاموش کن و در حالی که دکمه ی بک رو گرفتی اونو به کامپیوتر وصل کن شاید منظورش اینطور باشه اگه این روش کار نکرد از همون روش قدیمی که من باز کردم میتونی استفاده کنی اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st-258.aspx)
در ضمن این مشکلت رو میتونی با بچه ها وبلاگ ایکس 8 در میون بزرای تا جوابت رو بگیری.
البته روش بالایی هم خیلی اسونه و من بیشتر میتونم کمکت کنم چون خودم هم از همین روش بوت لودرم رو باز کردم.

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

سیم کارت هم توی گوشیت نزاذ چون برای بعضی بچه ها دیدم بعد از باز کردن بوت لودر انتن دهیشون پریده.

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

در ضمن xtreme forces عزیز خودم مشکلتو تو وبلاگ مطرح کردم.

adel.alizadeh1994
19-04-2012, 19:06
و اقا علی ممنون که از طرف من به ایکسپریا تبریک گفتی:11:

Extreme-Forces
19-04-2012, 21:27
سلام دوست من xtreme forces نگاه کن از حالت فلش مود فکر کنم منظورش این باشه که اولا تیک usb debugging رو بزن بعدش گوشیت رو خاموش کن و در حالی که دکمه ی بک رو گرفتی اونو به کامپیوتر وصل کن شاید منظورش اینطور باشه اگه این روش کار نکرد از همون روش قدیمی که من باز کردم میتونی استفاده کنی اینم لینکش
در ضمن این مشکلت رو میتونی با بچه ها وبلاگ ایکس 8 در میون بزرای تا جوابت رو بگیری.
البته روش بالایی هم خیلی اسونه و من بیشتر میتونم کمکت کنم چون خودم هم از همین روش بوت لودرم رو باز کردم.

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

سیم کارت هم توی گوشیت نزاذ چون برای بعضی بچه ها دیدم بعد از باز کردن بوت لودر انتن دهیشون پریده.

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

در ضمن xtreme forces عزیز خودم مشکلتو تو وبلاگ مطرح کردم.
اره فلش مود منظورش همونه. تیک usb debugging رو هم زدم. ولي نشد.
حالا از اين يكي لينكي كه دادي ميخوام امتحان كنم ولي لينك دانلود ابزار فلش خرابه. همون قسمت الف. لينك ديگه اي نداري ازش ؟

adel.alizadeh1994
20-04-2012, 11:10
سلام xtreme forces اره از همون روش برو چون من هم خودم از همون روش باز کردم و بیشتر دربارش میدونم و برنامه ی فلشر هم من چند تا لینک دارم اما الان که نگاه کردم همشون خراب شدن تو وبلاگ خیلی برنامه ی فلشر هست چند ورژنش هم هست از بچه ها وبلاگ درخواست کن سریع برات اپلود میکنن و لینکشو بهت میدن
باز کردنش خیلی راحته فقط اموزش رو با دقت بخون و مرحله به مرحله پیش برو.

adel.alizadeh1994
20-04-2012, 11:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رام SMLGH.v2.2 براي هسته استوك (اصلي) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ويژگيهاي عمومي رام : ترفند برای عملکرد فوق العاده
حذف FPS CAPS Apps2SD بومی Froyo u
يوtیوب،با HQیا بدون HQ گسترش ویژگی 2 ZOMM GSM/3G/HSPA/Data/SMS
کلید قطع صدا در حین تماس
بدون خطا در راه اندازی مجدد! (کارت حافظه را با اطمینان خارج کنید)
کنترل هدست سیمی جهت (تماس ، پاسخ / پایان اجرای / موسیقی مکث...)
سرعت این رام بیشتر شده است
ماژول های : App2sd / Dalvik2sd با 2.1 app2sd (ذخیره سازی بروی پارتیشن ext2/3/4 سازگار است و اگر پارتیشن از پیش موجود باشد تشخیص داده شده و نصب میشود )
App2sd بومی Gingerbread
(ذخیره سازی روی پارتیشن fat)
محیط بازیابی ClockworkMod v5.0.2.3 در کرنل و گزینه ای را برای راه اندازی مجدد سیستم به بازیابی
Undervolting ماژولار و انجام اورکلاک در منو تنظیمات CM (به طور پیش فرض هیچ کدام فعال نیست)
اضافه شدن کارایی منو تنظیمات CM برای سرعت کش خوانده شده کارت حافظه تنظیمات اضافی منو نمایش CM برای روشنایی اولترا
پیمایش 2D روان در منوها
لمس دوگانه جعلی در هسته Mddi برای رفع تاخیر در هسته

وایرلس هـات اسپات اصلی
انتقال اینترنت به کامپیوتر توسط یواس بی اصلی
بسیاری از اجزا از منابع اصلی ساخته شده است بر اساس سیانوژن CM7
افزایش بیت ریت تصویر افزایش حد اکثر صدا بدون افت کیفیت .
سازکاری با هر سه کرنل
قریم اختصاصی
ساعت honycomb
قابلیت انتخاب در هنگام نصب برنامه(مموری و حاقظه گوشی)
نصب برنامه های کاربردی زیاد بدون افت فضای خالی رم power max برای بهینه سازی مصرف باتری... لانچر جدید openhome (محبوبترین لانچر آندروید) اسکریپت های اضافی برای افزایش عملکرد
کاهش مصرف باتری
هك bravia و xload
نكته : اين رام قابليت نصب روي هر سه كرنل nAa 6-8 , alfs و stock (اصلي) را داراست.
ترجيحا روي هسته اصلي و از طريق ايكس ريكاوري نصب شود.
لينك دانلود :

دانلود از سرور مديافاير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گرفته شده از وبلاگ اقا عادل منصوری به این ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینک کلی رام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](%d8%a7%d8%b5%d9%84%d9%8a)

Extreme-Forces
20-04-2012, 14:19
سلام xtreme forces اره از همون روش برو چون من هم خودم از همون روش باز کردم و بیشتر دربارش میدونم و برنامه ی فلشر هم من چند تا لینک دارم اما الان که نگاه کردم همشون خراب شدن تو وبلاگ خیلی برنامه ی فلشر هست چند ورژنش هم هست از بچه ها وبلاگ درخواست کن سریع برات اپلود میکنن و لینکشو بهت میدن
باز کردنش خیلی راحته فقط اموزش رو با دقت بخون و مرحله به مرحله پیش برو.

از flash tools هيچ استفاده اي نكردم اصلا.
درست شد RUNNING S1_EROM VER "r8A029 شد.
حالا چه رامي بريزم؟ كرنلش چي؟ اموزشش رو هم ميگي؟ قبل اين فقط رام ميريختم تو مموري و با xrecovery نصب ميكردم . الان چي؟ :40:

adel.alizadeh1994
20-04-2012, 22:13
واقعا بهت تبریک میگم xtreme forces و امتحان کن ببین سیم کارتت فعاله؟
در ضمن با روش قدیمی بازش کردی؟ حالا هر رامی که دوست داری برو از تو وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببین الان میفهمی که چه گوشی دست گرفتی سرعتش چندین برابر قبل میشه اصلا باورت نمیکنه این همون گوشیه قبلیه یکم صبر کنی اقا نریمان نسخه ی نهایی رام خودش رو بروزرسانی میکنه البته رام های خیلی خوبی تو وبلاگ هست مثل اخرین ورژن رام اقا نریمان رام اقا سینا و رام اقا اسماعیل قنبری که همشون تو وبلاگ هست نحوه ی نصبشون هم نوشته اون کرنلی رو که هر رام لازم داره دانلود کن سپس به پوشه ی firmwares برنامه ی فلش تولز بریز و در حالی که گوشی رو خاموش کردی و دکمه ی بک رو گرفتی کرنل رو روی گوشیت فلش کنت البته قبلش رام رو تو گوشیت بریز و سپس اونو تو محیط cwm نصب کن البته نصف بیشتر رام ها تو محیط cwm نصب میشن تو گوشی های بوت لودر باز همشون تو محیط cwm نصب میشن اموزش نصب رام تو صفحه ی هر رام نوشته خیلی راحته.
موفق باشی

Extreme-Forces
20-04-2012, 22:23
واقعا بهت تبریک میگم xtreme forces و امتحان کن ببین سیم کارتت فعاله؟
در ضمن با روش قدیمی بازش کردی؟ حالا هر رامی که دوست داری برو از تو وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببین الان میفهمی که چه گوشی دست گرفتی سرعتش چندین برابر قبل میشه اصلا باورت نمیکنه این همون گوشیه قبلیه یکم صبر کنی اقا نریمان نسخه ی نهایی رام خودش رو بروزرسانی میکنه البته رام های خیلی خوبی تو وبلاگ هست مثل اخرین ورژن رام اقا نریمان رام اقا سینا و رام اقا اسماعیل قنبری که همشون تو وبلاگ هست نحوه ی نصبشون هم نوشته اون کرنلی رو که هر رام لازم داره دانلود کن سپس به پوشه ی firmwares برنامه ی فلش تولز بریز و در حالی که گوشی رو خاموش کردی و دکمه ی بک رو گرفتی کرنل رو روی گوشیت فلش کنت البته قبلش رام رو تو گوشیت بریز و سپس اونو تو محیط cwm نصب کن البته نصف بیشتر رام ها تو محیط cwm نصب میشن تو گوشی های بوت لودر باز همشون تو محیط cwm نصب میشن اموزش نصب رام تو صفحه ی هر رام نوشته خیلی راحته.
موفق باشی
سلام ممنون.
اره سيم كارت كار ميكنه. با روش قديمي باز كردم.
فقط الان نميدونم با چي شروع كنم:31:
يكي از رام ها رو با كرنل مورد نظرش ميگيرم و امتحان ميكنم:11:

adel.alizadeh1994
20-04-2012, 23:09
خیلی خوشحالم که تنوستی بازش کنی:31:
فقط یادت باشه رام های جدید رو که همه چیز از جمله موتور براویا و ایکس لود دارن و فضای خالی زیادی تو رم وجود داره بگیری
من تا حالا تعریف رام x88 droid اقا نریمان رو که تو وبلاگ ایکس 8 هست خیلی شنیدم در ضمن در رابطه با فلش تولز در پست معرفی رام ginger zaraki از بچه ها خواستم که برام اپلود کنن اگه اپلود کردن سریع دانلودش کن.

Extreme-Forces
20-04-2012, 23:14
فلش تولز رو دارم.
شما خودت چه رامي پيشنهاد ميدي ؟ خودم فكر كردم Primehd خوب باشه. ولي شما هم يكي بگو :دي
بالاخره 2 تا پيرهن بيشتر پاره كردي شما :31:

adel.alizadeh1994
21-04-2012, 12:26
سلام xtreme forces به نظر من رام x88 droid v1.1 نصب کن چون رام خیلی خوبیه در ضمنPrimehd رام خوبیه ولی فکر نکنم به پای رام اقا نریمان یعنی x88 droid v1.1 نمیرسه اینم لینک رام با اموزش نصبش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حتما نصبش کن رام فوق العاده ای هست.

Extreme-Forces
21-04-2012, 13:42
سلام.
عادل جان ديشب prime hd رو گرفتم و نصب كردم. البته x88 droid v1.1 اقا نريمان رو هم ميگيرم بعدا.
خيلي عالي شده. تو منو ها فوق العادست. لايو والپيپر cosmic flow رو تو رام هاي قبلي نتونستم نصب كنم ولي اينجا اومد.
در كل خيلي بهتر شده.

ALI . R
21-04-2012, 18:11
سلام به همه ي دوستان
بالاخره ورژن جديد رام آقا اسماعيل قنبري براي هسته اصلي هم منتشر شد. اين هم مشخصات و دانلود:

نام رام :smlgh
ناشر : اسماعیل قنبری از ایران
ویرایش : smlgh.2.5.1 ویژه هسته اصلی
تاریح اتشار : 2 اردیبهشت 1391

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تغییرات رام .
تنظیمات مخصوص همانند gingerDX
لانچر نموس
براویا و xload بصورت پیشفرض فعال
اسکرول و پیمایش روان
2Dبا کارایی عالی
پایه صوتی با کیفیت بسیار عالی
کارایی عالی در 3D
سرعت فوق العاده بالا ماژول فراوان کم مصرف بودن باتری
فعال بودن : 4G/LTE/HSPA/HSUPA/HSDPA/UMTS/WCDMA/GSM/GPRS/EDGE
بهینه سازی شده ("نرم") پیمایش / حرکت تند منو هانوع تصادفی قفل صفحه نمایش
بهترین عملکرد پردازنده و باتری انتقال با USB تا سرعت 10Mbps بروز رسانی بازار آندروید
209MB 212MB حافظه داخلی برای برنامه های کاربردی چرخش 360 درجه صفحه نمایش
CallMeLouderSuave. CM6 به عنوان 2D صاف است مانند (منوی کرکره ای / انداختن...)
E15a E15i پشتیبانی از 3G باند 4G/LTE پشتیبانی از 3.5G 3.7g 850/1200/1900/2100
5 نوع breakoutsفونت سونی اریکسون (Spare parts / برای تغییر نوع فونت و اندازه فونت ها)
(زنگ تماس پر قدرت) : بلندترین رینگر که تلفن در داخل یک کیف
بازیابی راه اندازی مجدد سیستم برای / CWM
شما می توانید برنامه های کاربردی را بر روی کارت حافظه نصب کنید
پشتیبانی از بازی های سریع موسیقی گوگل
متن سفارشی از اپراتور شبکه پشتیبانی از تکرار زنگ یکپارچه بدون ویرایش. OGG
سبک : تا 100 مگابایت حافظه رم است.
ماژول های مورد علاقه : عملکرد باورنکردنی
کپی / چسباندن سریع (کپی / چسباندن)
سفارشی سازی کامل honycomb
آزادی حداکثر 100mb
قراردادن تمام به روز رسانی های سونی در این رام
بر اساس
minicm7.2
بسیار روان.
اجرای بازی hd به بهترین وجه و بدون لگ
adrenolibs برای هسته اصلی

اشکالات هیچ

نصب :

انتقال فایل رام به کارت حافظه
وارد محیط بازیابی CWM شوید انجام عمل پاک سازی کامل (فول وایپ)
گزینه نصب سفارشی ZIP از کارت کارت حافظه
انتخاب رام
اجازه دهید نصب شروع شود
پس از نصب، انجام تنظیمات کارخانه
راه اندازی مجدد
لذت ببرید!

برای استفاده ، بعد از دریافت رام از لینک زیر آنرا در محیط CWM نصب نمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] plwix4bxafg%2Fnxdwnaudsokuwd8%2Fsmlgh.2.5.1.stock. %2Bpersian-rommakers.mihanblog.com.zip)
يا ميتونيد به اين قسمت مراجعه كنيد:

adel.alizadeh1994
21-04-2012, 18:49
سلام treme forces با اومدن رام های جدید از اینم بهتر میشه در ضمن برای اینکه حافظه ی رمت بره بالا و در نتیجه گوشیت در اجرای برنامه و بازی و همچنین کار روزمره نتیجه ی بهتری داشته باشه برنامه ی advances task manager رو نصب کن و هر چند وقت یه بار باهاش برنامه های اضافی رو ببند در ضمن برای مصرف کمتر باتری برنامه ی startup manager رو نصب کن وباهاش برنامه های اضافی رو ببند و یه خبر خوب هم اینکه اقا سینا امشب میخواد ورژن نهایی رامشو منتشر کنه همین الان اپلودش کرد رام خیلی خیلی خوبیه از دستش نده تو وبلاگ ایکس 8 میزاره

maxp30
22-04-2012, 02:53
سلام دوستان
من رام froyo bread 2.4 رو گوشیم نصب بود. بعد تصمیم گرفتم بوت لودرم رو بشکونم. سعی کردم ولی توی مرحله cmd یه اروری میومد که الان یادم نیست. خلاصه یه پرسجو کردم دیدم میگن باید فلش کنی بعد بوت لودر رو بشکونی

حالا من فلش کردم اما نمیتونم گوشی رو روت کنم. این ارور رو میده

Pushing rageagainstthecage...
cannot stat 'rageagainstthecage': No such file or directory

OK

chmod rageagainstthecage...
Unable to chmod /data/local/tmp/rageagainstthecage: No such file or directory

OK

Running rageagainstthecage...

با فلش تولز هم زدم میگه :

INFO - Root should be available after reboot!

اما بعد از ریستارت خبری از سوپر یوز نیست.

ممنون میشم کمکم کنید

ALI . R
22-04-2012, 14:09
سلام دوستان
من رام froyo bread 2.4 رو گوشیم نصب بود. بعد تصمیم گرفتم بوت لودرم رو بشکونم. سعی کردم ولی توی مرحله cmd یه اروری میومد که الان یادم نیست. خلاصه یه پرسجو کردم دیدم میگن باید فلش کنی بعد بوت لودر رو بشکونی

حالا من فلش کردم اما نمیتونم گوشی رو روت کنم. این ارور رو میده

Pushing rageagainstthecage...
cannot stat 'rageagainstthecage': No such file or directory

OK

chmod rageagainstthecage...
Unable to chmod /data/local/tmp/rageagainstthecage: No such file or directory

OK

Running rageagainstthecage...

با فلش تولز هم زدم میگه :

INFO - Root should be available after reboot!

اما بعد از ریستارت خبری از سوپر یوز نیست.

ممنون میشم کمکم کنید
سلام دوست عزیز
ببین x8 تولز رو حتما باید تو قسمت Documents کامپیوتر بریزی و اجرا کنی. اینطوری گوشی رو میشناسه و فکر کنم روت بشه مشکلت بر طرف بشه. اگر تیک usb هم اگه نزدی اون هم بزن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببین درست شد بگو. راستی دقت کن x8 تولزت این ورژن باشه: x8toolbox-beta-4-x8

ALI . R
22-04-2012, 14:21
سلام
این رام را آقا مرتضی با همکاری آقا سینا تهیه و منتشر نموده اند.

ناشر : آقایان مرتضی و سینا از ایران
نام رام : MorSin
ویرایش :نسخه دوم سخه دوم رام MorSin با ظاهری کاملا شبیه رام های Miui دارای برنامه های مخصوص این رام می باشد که می بایست از قسمت theme choosre تم Miui که مخصوص این رام ساخته شده ،انتخاب کنید و یک ریبوت و شبیه شدن به اسکرین شات .

تجربه کنید رام کاملا پایدار،سرعتی ،رون ،و مناسب برای اجرای بازی های سنگین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویژگی ها:

لانچر سونی شفاف و ویرایش شده و روان
اجرای بازی های hd در حد عالی و بدون لگ
استفاده از آیکون های سونی
استفاده ازمود ها و اسکریپ های موجود تا الان
استفاده از مود LagFree ،Adrenaline_Shot برای افزایش سرعت و تاچ قوی
4G/LTE/HSPA/HSUPA/HSDPA/UMTS/WCDMA/GSM/GPRS/EDGE
پشتی بانی از EXT2,3.4
حالت های انیمیشن جدید وزیبا
سرعت عالی و بدون لگ و روان در تمامی قسمت ها
ویرایش تم و اضافه شدن A_theme lit
walkman جدید با پس زمینه
bravia /exload
فونت roboto
wifi/blutooth/3g/gps/gprs/data
پایداری دراز مدت رام
قطع تماس با دکمه بازگشت
بازیابی دوگانه راه اندازی مجدد سیستم برای / CWM /xrecoveri
2Dشفاف و3D

برای دانلود و اطلاعات خیلی بیشتر به این قسمت مراجعه کنید:

BEHZAD2007
22-04-2012, 17:12
سلام دوستان من قصد داشتم بوت لودر رو انلاک کنم قبلش فلش تولز 2.9 رو دانلود کردم و X8_2.1.1.C.0.0._un.ftf رو هم دانلود کردم ریختم تو پوشه فریم ور ولی رامو رو نمیشناسه هر کاری کردم جواب نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

adel.alizadeh1994
22-04-2012, 17:53
سلام بهزار منم همین مشکل رو داشتم از طریق این اموزش پیش برو مشکلت حل میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ضمن باید با برنامه ی وینرر فرمت فایل ها رو تغییر بدی و باید به sin تبدیلش کنی اون فایلی رو که دانلود کردی دستش نزن یکی از روش کپی کن اگه بازم نشد تمام فایل های موجود در X8_2.1.1.C.0.0._un.ftf رو با وینرر بیرون بیار و سپس همه رو به sin تبدیل کن سپس دوباره وینررش کن وفایل وینرر رو هم به سین تبدیل کن من با همین کار مشکلم درست شد.

BEHZAD2007
22-04-2012, 19:51
سلام بهزار منم همین مشکل رو داشتم از طریق این اموزش پیش برو مشکلت حل میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ضمن باید با برنامه ی وینرر فرمت فایل ها رو تغییر بدی و باید به sin تبدیلش کنی اون فایلی رو که دانلود کردی دستش نزن یکی از روش کپی کن اگه بازم نشد تمام فایل های موجود در X8_2.1.1.C.0.0._un.ftf رو با وینرر بیرون بیار و سپس همه رو به sin تبدیل کن سپس دوباره وینررش کن وفایل وینرر رو هم به سین تبدیل کن من با همین کار مشکلم درست شد.

عادل جون میشه خودت عکس بزاری من متوجه نشدم وقتی رام 2.1 رو اکسترکت میکنم یه سری فایل با پسوند sin هست ولی وارد برنامه نمیشه
با تشکر از پاسخت

maxp30
22-04-2012, 22:02
سلام دوست عزیز
ببین x8 تولز رو حتما باید تو قسمت Documents کامپیوتر بریزی و اجرا کنی. اینطوری گوشی رو میشناسه و فکر کنم روت بشه مشکلت بر طرف بشه. اگر تیک usb هم اگه نزدی اون هم بزن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببین درست شد بگو. راستی دقت کن x8 تولزت این ورژن باشه: x8toolbox-beta-4-x8

فلش تولز من اینه :
SonyEricsson X10 Flasher by Bin4ry & Androxyde

با همین برنامه فلش کردم گوشیمو. فکر نمیکنم از ورژن باشه. بازم لینک اونی که گفتی رو بهم بده امتحان کنم.
تیک usb debug اگه منظورتون هست بله زدم. داخل my document هم ریختم فایده نداشت.

maxp30
23-04-2012, 00:38
این برنامه ای که گفتی رو امتحان کردم جواب داد. :40: :11:
بوت لودرم هم به راحتی باز شد.

توی رامهایی که نیاز به شکستن بوت لودر داره , کدومش از همه ردیف تره ؟
(سرعت بالا و نداشتن باگ از همه چیز برام مهم تره)

adel.alizadeh1994
23-04-2012, 07:46
سلام بهزاد جان همون فایل های sin رو همشون یه کلیک راست روشون کن سپس گزینه ی add to rar بزن سپس با برنامه ی winrar برو تو رو همین فایلی که rar کردیش سپس بزنم رینیم و اونو به sin تبدیل کن سپس با اموزش همون لینکی که بهت دادم پیش برو و به ftf تبدیلش کن خیلی راحته تو همون صفحه که بهت دادم نحوه تبدیل رو توضیح داده
دوست من maxp30 بهت تبریک میگم :46:گوشی پشت باتریش 11دبلیو چند بود؟
با نرم افزرا بوت لودرت رو باز کردی؟
در ضمن دو تا رام خوب هست یکی امروز منتشر میشه به نام narimandroid که میتونی از وبلاگ x8.blogfa.com دانلود کنی و یکی دیگه هم رام morsin که خیلی هم قشنگه و مشخصاتش عالیه و رام دومی که بهت گفتم یعنی morsin موتور براویا و ایکس لود برای صدا هم داره که فوق العاده هست.

BEHZAD2007
23-04-2012, 09:10
عادل جون بازم نشد انگار قسمت نیست لودر رو انلاک کنم

adel.alizadeh1994
23-04-2012, 10:39
بهزاد مطمئنی روش تبدیل sin به ftf رو تو برنامه یفلش تولز درست اجرا کردی؟
حتما که نمیخواد برگردی روی رام 2.1 من خودم روی رام جینجر ایکسپریا 12 بوت لودرم رو باز کردم در ضممن هنگام باز کردن بوت لودر یادت نره سیم کارت رو بیرون بیاری

---------- Post added at 11:39 AM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

سلام

دارندگان گوشی هایی که هنوز نتوانسته اند بوت لودر ایکس 8 را باز کنند ، خوشحال باشند
از این پس میتوانند از امکانات کامل رام سایانوژن مود 7.1 بطور کامل بهره مند شوند
این رام مخصوص هسته های شخصی سازی می باشد
ناشر رام های GingerXperia اکنون دست بکار شده است و تلاش کرده تا نسخه RC1 رام پایدار 7 CyanogenMod را برای هسته های اصلی و alfs gdx گوشی XPERIA X8 بطور کامل سازگار کند

اساس کار بر روی منابع cm7 ، و رامKuyaDROID v4.7 می باشد

برای مشاهده ادامه مطلب و همچنین دانلود این رام با این لینک برید.

BEHZAD2007
23-04-2012, 11:22
عادل جون میشه لینک مستقیم برنامه s1tool رو بزاری جایی پیدا نکردم
مرسی

ALI . R
23-04-2012, 17:30
سلام به همه دوستان.
من یه توصیه بسیار بسیار مهم برای شما دارم. این است که حتما در سایت انجمن تخصصی فارسی زبانان آندروید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عضو شوید. یعنی چطور بگم. خیلی خیلی از کارها یعنی همه مشکلاتتون رو میتونید با استفاده از این انجمن برطرف کنید.
ولی توصیه من این است که اینجا عضو بشید. چون من واقعا از این انجمن استفاده کردم و بسیاری از مشکلاتم هم حل شد. :40:
امتحانش هم مجانی هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALI . R
23-04-2012, 17:43
عادل جون میشه لینک مستقیم برنامه s1tool رو بزاری جایی پیدا نکردم
مرسی
سلام
بفرما دوست عزیز این s1tool :

maxp30
23-04-2012, 18:00
سلام بهزاد جان همون فایل های sin رو همشون یه کلیک راست روشون کن سپس گزینه ی add to rar بزن سپس با برنامه ی winrar برو تو رو همین فایلی که rar کردیش سپس بزنم رینیم و اونو به sin تبدیل کن سپس با اموزش همون لینکی که بهت دادم پیش برو و به ftf تبدیلش کن خیلی راحته تو همون صفحه که بهت دادم نحوه تبدیل رو توضیح داده
دوست من maxp30 بهت تبریک میگم :46:گوشی پشت باتریش 11دبلیو چند بود؟
با نرم افزرا بوت لودرت رو باز کردی؟
در ضمن دو تا رام خوب هست یکی امروز منتشر میشه به نام narimandroid که میتونی از وبلاگ x8.blogfa.com دانلود کنی و یکی دیگه هم رام morsin که خیلی هم قشنگه و مشخصاتش عالیه و رام دومی که بهت گفتم یعنی morsin موتور براویا و ایکس لود برای صدا هم داره که فوق العاده هست.

ممنونم. 09 بود.
با msm7227 باز کردم.
این نریمان دروید هم که گویا هنوز منتشر نشده.
این رام mor sin رو امکانتش رو خوندم جالب بود اما با این عکس بکگراندش حال نکردم :13: :

چون محدودیت دانلود دارم میخوام یه چیز باشه که دلمو نزنه زود قیافش

با ظاهر ورژن قدیمی تر morsin بیشتر حال کردم. البته اسکرین شات از صفحه ستینگ نداده بود. اونم همینجوریه ؟

Extreme-Forces
23-04-2012, 19:20
سلام.
امروز داشتم با تيتانيوم بك اپ تو گوشي ميگشتم ، يه فايل ديدم اسمش sim tool kit بود ، عكسشم عكس يه سيم كارت بود. فكر كنم اونايي كه با سيم كارت اقدام به باز كردن بوت لودر ميكنن اين فايله هم پاك ميشه و ديگه انتنشون نمياد!!!
راستي كسي لينك نسخه كامل تيتانيوم بكاپ رو داره ؟ خيلي خيلي برنامه لازميه.:11:

adel.alizadeh1994
23-04-2012, 19:23
سلام maxp30 رام اقا نریمان دو نسخش منتشر شده و نسخه ی بعدی اون قراره یک هفته دیگه بیاد و رام morsin ورژن جدیدش امکانات بهتری داره.

maxp30
23-04-2012, 23:15
سلام maxp30 رام اقا نریمان دو نسخش منتشر شده و نسخه ی بعدی اون قراره یک هفته دیگه بیاد و رام morsin ورژن جدیدش امکانات بهتری داره.
morsin رو دارم دانلود میکنم. حواسم نبود که اینا تم میخوره. میشه با یه تم سیانوژن ظاهرش رو عوض کرد. همون نسخه جدید رو زدم دانلود شه. ممنون از راهنمایی هات :11:

vahidmir2000
24-04-2012, 14:06
سلام بچه ها

آقا من دو سه روزه که اینترنت گوشیم نه به یاهو مسنجر و یاهو میل وصل میشه و نه به جی تاک و جی میل. اول رام پرایم 6 نصب بود بعد با رام اصلی هم امتحان کردم. نمیدونید مشکل از کجاست؟ مشکل از اینترنت نیست چون با پی سی راحت وصل میشه و گوشی خواهرم هم که ایکس 8 هستش تو خونه ی ما راحت وصل میشه. به نظرتون چیکار کنم؟

ALI . R
24-04-2012, 14:50
[ آموزش ] چگونه مصرف باتری رو کاهش دهیم قسمت دوم(در تمام گوشیها)؟!

با سلام @};-اول از همه این نکات رو که به وسیله دوست عزیزم بهراد

تهیه شده را مطالعه کنید این قسمت اوله:[ آموزش ] چگونه مصرف باتری رو کاهش دهیم؟! | Xperia X8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما قسمت دوم این روش به وسیله دوست خوبمون punisher16749 توصیه شده

علیرغم اینکه تو بخش x10 مطرح شده و ای کاش تو بخش عمومی آندروئید مطرح میشد

ولی اضافه کردن یه روش دیگه تو این تاپیک و یه سری توصیه خالی از لطف نیست

من به شخصه امتحانش کردم و مصرف باطری تو رام Ginger 5 که خیلی زیاده رو به طور حیرت آوری

کم کرده :-

بریم سراغ آموزش اول از دوستمون:mhamini اینم منبعش:[GUIDE] X10 Battery Calibration - xda-developers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] um.xda-developers.com%2Fshowthread.php%253Ft%253D943626%2 6back)

[ آموزش ] کالیبره کردن باتری X10 Battery Calibration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تذکر :
* برای این کار باید گوشی شما روت شده باشد.
* اطمینان حاصل کنید که باتری خیلی داغ نشود.(پشت گوشی را لمس کنید)
*تمامی مراحل را یکبار بدقت بخوانید بعد شروع کنید.
*بنده هیچ مسئولیتی در مورد از کار افتادن گوشی شما در صورت اشتباه انجام دادن این آموزش ندارم. ریسک این کار بر عهده خود شما است.

مراحل :

1- برنامه xRecovery را از اینجا دانلود و نصب کنید.

2- گوشی خود را تا 100% شارژ کنید.

3- گوشی را خاموش کنید و گوشی را در ریکاوری بالا بیاورید.

4- داخل ریکاوری این مسیر را دنبال کنید Advanced options --> Wipe Battery Stats --> Yes

5- باتری را از گوشی خارج کنید.

6- شارجر را به گوشی متصل کنید

7- باتری را داخل گوشی قرار دهید و صبر کنید تا گوشی بوت شود.

8- وقتی گوشی بوت شد می بینید شارژ باتری نزدیک 88% است بجای 100%

9- بگذارید باتری تا 100% شارژ شود

10- 4 تا 5 بار این کار را انجام دهید

برگرفته از سایت انجمن تخصصی آندروید فارسی زبانان. ---------.ir

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

آموزش روش دوم:ازrenjer2003 از سایت:battery calibration - نرم افزاری برای کالیبره کردن باتری - انجمن تخصصی موبایل اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir-tci.org%2Fforum%2Fshowthread.php%253Ft%253D120099% 26back)

اگه احساس میکنید کارایی باتری گوشیتون پایین اومده و زود شارژ خالی میکنه از این برنامه

استفاده کنید.اول که گوشیتون باید روت باشه بعدش شارژ گوشی رو کامل کنید

و بعد battery calibration رو بزنید. بعدش شارژر رو جدا کنید.

BEHZAD2007
24-04-2012, 15:32
سلام عادل جون بلاخره من هم بوت لودر رو انلاک کردم بهترین رامی که تا به حال منتشر شده با کرنل سفارشی شده چیه
با تشکر

maxp30
25-04-2012, 10:48
آقا این رام morsin رو نصبیدم. خیلی ردیفه :46:
هم ظاهرش توپه , هم سرعتش , هم ساپرت بازی , خبری از لگ تو هیج جا نیست , کلا خیلی آسه :20:
Real Racing , Plant vs Zombie , Counter Strike رو که توی رامهای دیگه میپرید بیرون. خیلی راحت میاره.
Cpu رو هم تا 768 اور کردم , کاملا پایدار. ( بیشتر جرئت نکردم :31:)

آقا بهزاد به شما هم که مثل من تازه بوت لودر شکوندی پیشنهاد میدم نصب کنی.

یه چند تا ایراد کوچیک داره که نمیشه اسمشو باگ گذاشت. شما به گوش کوکرش برسونید رفع کنه

شماره گیری سریعش مشکل داره. 091 که میگیری همه شماره های همراه اول میاد , اما به محض این که 2 رو اضافه میکنی همش میره (خط تیره رو هم جزء شماره حساب میده)

وقتی تو قسمت Performance تنظیمات سیانوژن Cpu رو دستکاری میکنی , بعضی وقتا (کلا 2 بار برام اتفاق افتاده) تصویر گوشی جابجا میشه. یعنی گوشه تصویر میوفته وسط lcd ( نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه)

از عادل عزیز هم تشکر میکنم بابت معرفیش :11:

BEHZAD2007
25-04-2012, 13:10
آقا این رام morsin رو نصبیدم. خیلی ردیفه :46:
هم ظاهرش توپه , هم سرعتش , هم ساپرت بازی , خبری از لگ تو هیج جا نیست , کلا خیلی آسه :20:
Real Racing , Plant vs Zombie , Counter Strike رو که توی رامهای دیگه میپرید بیرون. خیلی راحت میاره.
Cpu رو هم تا 768 اور کردم , کاملا پایدار. ( بیشتر جرئت نکردم :31:)

آقا بهزاد به شما هم که مثل من تازه بوت لودر شکوندی پیشنهاد میدم نصب کنی.

یه چند تا ایراد کوچیک داره که نمیشه اسمشو باگ گذاشت. شما به گوش کوکرش برسونید رفع کنه

شماره گیری سریعش مشکل داره. 091 که میگیری همه شماره های همراه اول میاد , اما به محض این که 2 رو اضافه میکنی همش میره (خط تیره رو هم جزء شماره حساب میده)

وقتی تو قسمت Performance تنظیمات سیانوژن Cpu رو دستکاری میکنی , بعضی وقتا (کلا 2 بار برام اتفاق افتاده) تصویر گوشی جابجا میشه. یعنی گوشه تصویر میوفته وسط lcd ( نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه)

از عادل عزیز هم تشکر میکنم بابت معرفیش :11:

داداش دمت گرم ورژن جدیدش؟ یا قدیمی میشه لینک بدی با تشکر

maxp30
25-04-2012, 17:18
داداش دمت گرم ورژن جدیدش؟ یا قدیمی میشه لینک بدی با تشکر
ورژن جدید رو من نصب کردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st%2F649)

قابل نداشت.

adel.alizadeh1994
25-04-2012, 18:48
خواهش میکنم maxp30 قابل شما رو نداشت در ضمن میتونید از موتور براویاش هم استفاده کنید و همچنین ایکسلودش و نهایت لذت رو ببرید و بهزاد عزیز خوشحالم که بالاخره تنوستی بازش کنی حالا چجوری بازش کردی؟
و همینطور که maxp30 عزیز گفت رام مرسین رام خیل خیلی خوبیه
در ضمن یه چند روز دیگه اقا نریمان یه رام دیگه عرضه میکنن که خیلی خوبه اون رام رو حتما امتحان کنید.
و اقا علی اون روشی که به من گفتی که یه جور دیگه بود نگفتی باید باتری رو در بیارم و گفتی که بار اول 4 تا 5 بار بزن سپس گوشی رو دوباره روشن کنم و پس از اون بزارم تا شارژش صد در صد بشه این روش با این روش های جدیدی که گفتی فرقی نداره؟
راستی اگه میشه لینک مستقیم این برنامه ی battery calibration رو بزار چون من تو این سایت ثبت نام نیستم.

ALI . R
25-04-2012, 19:53
اقا علی اون روشی که به من گفتی که یه جور دیگه بود نگفتی باید باتری رو در بیارم و گفتی که بار اول 4 تا 5 بار بزن سپس گوشی رو دوباره روشن کنم و پس از اون بزارم تا شارژش صد در صد بشه این روش با این روش های جدیدی که گفتی فرقی نداره؟
راستی اگه میشه لینک مستقیم این برنامه ی battery calibration رو بزار چون من تو این سایت ثبت نام نیستم.
سلام عادل جون
راستش من قبل اینکه این آموزش رو بزارم. یه نفر از مدیرهای بخش همون انجمن این روشی که من به شما گفتم رو به من گفته بود.
بعد خودم رفتم تو انجمن این رو دیدم خودم هم برام سوال پیش اومد که چه فرقی داره. میخواستم ازش بپرسم هنوز گیرش نیاوردم. گیرش اوردم بهش میگم چطوریه. به شما هم میگم.
و اون نرم افزار هم بفرما اینم لینک دانلودش : الان میزارم

adel.alizadeh1994
25-04-2012, 21:33
سلام
نسخه 29.2 رام AOKP منتشر شد
این رام پورت شده از گالکسی نکسوس است:: (maguro) [برای ساختار 29.1]
رام با استفاده از منابع از paul-XXX ساخته و از CM9 گرفته شده است (فراموش نکنید از او تشکر شود)
سازگار با هسته nAa-ICS
کاملا سریع و با ثبات

تغییرات :
1. نام رام : AOKP
2. تاریخ انتشار : پنجم اردیبهشت ۱۳۹۱
3. ناشر : Stelios97 از کشور یونان
4. ویرایش : 29.2
5. بر اساس : CM9
6. کنترل رام ثابت شده است
7. قفل روی صفحه نمایش Honeycomb توسط تیم aokp
این بهترین رام اندروید 4 هست که برای ایکس 8 اومده اما یه مشکل داره اونم دوربینش هست که کار نمیکنه
برای بقیه ی مطالب و همچنین دانلود این رام به این لینک مراجعه کنید.

Extreme-Forces
25-04-2012, 21:35
كسي Titanium back up رو نداره ؟ لييينك ؟