PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XPERIA™ X8 | گوشی خوب قیمت خوبتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17

adel.alizadeh1994
05-11-2011, 19:15
سلام دوست من silabs اره گوشیم ورژن 2.1 بود البته رام سایبرگ 5 روش بود
اما امروز 10 هزار تومان دادم گوشیمو برام درستش کردن کسی که اینجا جوابه ما رو نمی ده(شوخی) خودم بلد بودم چجوری میشه درستش کرد اما اینترنت پرسرعت ندارم

silabs
06-11-2011, 10:03
براي نصب رام كاستوم شده مراحل زير ترتيبش درست هست؟
1-نصب xrecovery و root explorer
2-اجراي 2 تا برنامه و گرفتن بك آپ از رام موجود
3-نصب رام جديد

ممنون ميشم راهنمائي كنين

2raj_a
06-11-2011, 11:17
دوست عزیز اول باید گوشی روت بشه بعد ریکاوری نصب کنی که برای نصب ریکاوری به root explorer نیاز داری.
بعد رام مورد نظر رو به مموری کارت انتقال میدی و گوشی رو خاموش میکنی وقتی روشن شد و ارم سونی اریکسون دیدی دکمه بک رو پشت سر هم فشار میدی تا ریکاوری بالا بیاد.بعد به قسمت (با دکمه های صدا بالا و پایین میره)inestall custom میری و دکمه منو رو روش فشار میدی(منو در این قسمت عمل ok انجام میده)و ادرس جایی که رام ریختی بهش میدی و دوباره منو فشار میدی و صبر میکنی تا رام نصب بشه.
بک اپ یادت نره!

adel.alizadeh1994
06-11-2011, 16:51
سلام بچه ها به نظرتون بهترین رام برای گوشی ایکس 8 چه رامیه؟

30000318
06-11-2011, 17:19
معرفی رام جدیدStornMix_1.0.0
امروز رامی را بهتون معرفی میکنم که بتازگی منتشر شده

این رام بر پایه اندروید 2.3.7 میباشد

نام رام StornMix و نسخه منتشر شده آن 1.0.0 میباشد

ویژگیهای رام:

- بهبود عملکرد 2D
- ویجت تایم اسکیپ
- کارکرد کامل دوربین
- قفل صفحه تصادفی
- شماره گیر هوشمند
- شفافیت نوار وضعیت
- متن حامل تنظیمی کاربر
- صفحه کلید کاملا فارسی
- میانبر سریع کپی / چسباندن
- مخفی شود نماد در پیام کوتاه
- جدیدترین Gingerbread 2.3.7.
- به پایان رساندن تماس با دکمه برگشت
- صدا و انیمیشن زیبا و منحصر بفرد هنگام بوت
- غیر فعال کردن آگاه شدن از طریق LED در شب
- ترفند افزایش صدای زنگ اگر تلفن درداخل جیب باشد
- بخش تنظیمات (با محلی سازی برای بسیاری از زبانها)
- بهینه سازی (smoothened ") اسکرول / حرکت روان و سریع
- بازیابی دوگانه و راه اندازی مجدد سیستم به xRecovery / CWM
- برنامه های نصب شده مانند: Rom Manager , DSP , Spare Parts , Music Player
- وای فای / بلوتوث / USB / سنسور / ۳بعدی / رادیو اف ام/ دوربین / روت شده / JIT / zipaligned / ذخیره در کارت حافظه /...
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مولتی تاچ فعال نیست.
من نصب کردم رام خیلی زیبا وعالی هستش مولتی رو هم فعال کردم .فارسی کامل ساپورت میشه. مصرف باطری هم تا الان عالی بوده.
از معرفی این رام کلا پشیمون شدم عجب مزخرفه واسه من فقط 2 ساعت خوب بود به شدت افت کرد سرعت زیر سطح فقر بازی که اصلا اجرا نمیکنه .ویذئو با کیفیتو تیک دار اجراش میکنه هرگز این رامو امتحان نکین فقط زیباست همینو بس

adel.alizadeh1994
06-11-2011, 19:46
سلام 3000018 رام جینجر 12 هم مولتی تاچ داره باطریش هم عالیه رام پرسرعتیه و بر پایه Gingerbread 2.3.7 هم هست خودم استفاده می کنم عالیه

squall12
06-11-2011, 19:54
سلام . رام گوشی من فلویو هست . بافونت فارسیش مشکل دارم برعکس نشون میده .ممنون میشم راهنماییم کنید

rangoabzar
06-11-2011, 21:01
عید مبارک.
تا حالا رامی به زیبایی رام stornmix ندیدم باتریش خییییلی عالیه. الان با سایبورگ هم مشکل پیدا کردم متاسفانه با ریست های متوالی مواجه شدم .با بیشتر رام ها با مشکل سرعت مواجهم(احساس میکنم گوشی های x8 با هم تفاوت سخت افزاری دارن چون روی گوشی دیگر دوستان مشکلات سرعت نیست):41: باید یک بار دیگه جینجر 12 و11 و10 رو چک کنم مشکلاتشونو یادم رفته :31:هنوز رامی ندیدم که جواب گوی 4 صفحه برنامه باشه :41:
عید مبارک.

:20:

adel.alizadeh1994
06-11-2011, 22:24
سلام دوست من به نظر من بهترین راه شما تعویض رامتون هست اگه یه رام خوب میخوای جینجر ها رام های خوبین مخصوصا 10 و 12

rangoabzar
06-11-2011, 22:59
من الان رام ginger xperia 10 , 11 , 12 رو هم امتحان کردم همشون با حتی سه صفحه نرم افزار هم مشکل داشتند و سرعتشون به صورت وحشتناکی پایین اومد من رام های. cruzt , fd expe... , ginger dx , foroyo , foloyo , behrad و ........... رو امتحان کردم همه به همین شکل بودن .
پیام اخلاقی:
ما که رام عوض میکنیم که بتونیم برنامه ها رو روی مموری نصب کنیم و حالا میبینیم که رام ها نمیونن جوابگوی 4 صفحه برنامه باشن همون بهتر که با رام رسمی روزگار بگزرونیم.:31:
(البته بازم میگم شاید فقط گوشی من این مشکل رو داره):41:

یاری اندر کس نمی بینم یاران را چه شد.............................................. .....دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

adel.alizadeh1994
07-11-2011, 09:01
سلام دوست من رو گوشیم خیلی برنامه هست رام جینجر 12 هم هست اما هیچ مشکلی برای سرعت گوشی پیش نیومده و مثل همون اول که هیچ برنامه ای روش نبود کار میکنه

ALI . R
07-11-2011, 11:50
معرفی رام جدیدStornMix_1.0.0
امروز رامی را بهتون معرفی میکنم که بتازگی منتشر شده

این رام بر پایه اندروید 2.3.7 میباشد

نام رام StornMix و نسخه منتشر شده آن 1.0.0 میباشد

ویژگیهای رام:

- بهبود عملکرد 2D
- ویجت تایم اسکیپ
- کارکرد کامل دوربین
- قفل صفحه تصادفی
- شماره گیر هوشمند
- شفافیت نوار وضعیت
- متن حامل تنظیمی کاربر
- صفحه کلید کاملا فارسی
- میانبر سریع کپی / چسباندن
- مخفی شود نماد در پیام کوتاه
- جدیدترین Gingerbread 2.3.7.
- به پایان رساندن تماس با دکمه برگشت
- صدا و انیمیشن زیبا و منحصر بفرد هنگام بوت
- غیر فعال کردن آگاه شدن از طریق LED در شب
- ترفند افزایش صدای زنگ اگر تلفن درداخل جیب باشد
- بخش تنظیمات (با محلی سازی برای بسیاری از زبانها)
- بهینه سازی (smoothened ") اسکرول / حرکت روان و سریع
- بازیابی دوگانه و راه اندازی مجدد سیستم به xRecovery / CWM
- برنامه های نصب شده مانند: Rom Manager , DSP , Spare Parts , Music Player
- وای فای / بلوتوث / USB / سنسور / ۳بعدی / رادیو اف ام/ دوربین / روت شده / JIT / zipaligned / ذخیره در کارت حافظه /...
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمولتی تاچ فعال نیست.
من نصب کردم رام خیلی زیبا وعالی هستش مولتی رو هم فعال کردم .فارسی کامل ساپورت میشه. مصرف باطری هم تا الان عالی بوده.
از معرفی این رام کلا پشیمون شدم عجب مزخرفه واسه من فقط 2 ساعت خوب بود به شدت افت کرد سرعت زیر سطح فقر بازی که اصلا اجرا نمیکنه .ویذئو با کیفیتو تیک دار اجراش میکنه هرگز این رامو امتحان نکین فقط زیباست همینو بس

دوست من بهتره این بحث رو در تاپینگ دیگه ای اختصاص دهید.
چون این تاپینگ مخصوص سونی اریکسون x8 است که آندروید 2.1 را دارد

30000318
07-11-2011, 12:17
دوست من بهتره این بحث رو در تاپینگ دیگه ای اختصاص دهید.
چون این تاپینگ مخصوص سونی اریکسون x8 است که آندروید 2.1 را دارد

شما اصلا میدونی رام چیه شما به من میگی جای چی کجاست بحثای ابتدایی که در مورد x8میشد تموم شده عزیزم شما از صفحا اول مطالعه کن بعد برس به اینجا اینجا رام برای دوستان معرفی میشه در مورد رام معرفی شده بحث میشه اگه نمیدونستی بدون.
تازه x8خریدی دوست من

ALI . R
07-11-2011, 13:24
شما اصلا میدونی رام چیه شما به من میگی جای چی کجاست بحثای ابتدایی که در مورد x8میشد تموم شده عزیزم شما از صفحا اول مطالعه کن بعد برس به اینجا اینجا رام برای دوستان معرفی میشه در مورد رام معرفی شده بحث میشه اگه نمیدونستی بدون.
تازه x8خریدی دوست من

با عرض پوزش از شما دوست عزیز می خواستم که اگه می شه راهنمایی کنید که چه طور می شه نرم افزارها یا بازی ها را در sd کارت موبایل نصب کرد. نام موبایل : speria x8

adel.alizadeh1994
07-11-2011, 15:14
سلام دوست من ترمیناتور بهترین راه برای شما عوض کردن رام هست باید رو گوشیتون رام کاستوم نصب کنید اینگونه رام ها به طور پیش فرض رو خودشون یه امکانی هست که میشه برنامه و بازی رو مموری کارد نصب کرد و خیلی ویژگی های برتر از این رام 2.1 برای رام هم ابتدا باید گوشیت رو رووت کنی سپس ایکس ریکاوری نصب کنی و بعد از دانلود رام با برنامه ی ایکس ریکاوری رو گوشیت رام جدید نصب کنی برای به دست اوردن اطلاعات بیشتر به این سایت برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه جایی هم گیر کردی ما در خدمتیم.

2raj_a
07-11-2011, 16:15
دوستان مثل این که رام اکسپریا 13 هم اومده!کسی نصب نکرده؟

rangoabzar
07-11-2011, 17:06
اگه گفتىد اون کىه که هىچ وقت تغىر نمىکنه?

adel.alizadeh1994
07-11-2011, 17:35
سلام دوست من ما که رام 13 رو تو سایت x8.blogfa ندیدیم اگه جایی دیگه هست مشخصاتش رو تو این صفحه کپی کنید تا ببینیم چجوریه
اقای رنجبر من هر چی فکر کردم عقلم به جایی قد نداد خودت جوابشو بگو

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

سلام از دوستانی که به مدت طولانیه گوشی ایکس 8 رو دارن میخواستم بپرسم مشکلی برای محل شارژ تو گوشیشون پیش نیومده یعنی خراب نشده یا شارژشون بد نشده؟

ŞHÍЯÍŃ
07-11-2011, 17:43
سلام از دوستانی که به مدت طولانیه گوشی ایکس 8 رو دارن میخواستم بپرسم مشکلی برای محل شارژ تو گوشیشون پیش نیومده یعنی خراب نشده یا شارژشون بد نشده؟

:31:الان من حدود 6ماه دارم هیچ مشکلی براش پیش نیومده:20:

فقط یکی از خارهای درش شکسته درش راحت باز میشه:20:یکی دیگه از دوستام هم داره اونم همین براش پیش اومده:20:

2raj_a
07-11-2011, 17:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V13
style icons and widgets Xperia
- Apps added, edited and enhanced (See Uds same )
- Etc
-Style V10, making modification to achieve a good speed.
-No bugs found (I need to make sure of several 100%)
-overlock
-undervolt
-The system is programmed to use all the ram but becomes slow ( RAM is wasted RAM unused)
-A very smooth scrolling
-Active Launcher
-Walkman
-function button to hang with back
-Ultra brightness
, Excellent sound in video recording
-New Fonts ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

اینم لینک دانلودش

rangoabzar
07-11-2011, 18:17
جواب سوالم ginger xperia بود

باترى گوشىم داغونه حداکسر ۴ ساعت

adel.alizadeh1994
07-11-2011, 18:52
سلام دوست من اقای رنجبر گوشیتون با عوض کردن رام اینجوری شده یا اینجوری بوده؟
یه برنامه ای یکی از دوستان تو همین تایپیک تو صفحه 280 تا 290 درست نمیدونم فکر کنم 286 بود معرفی کردن که برای بهینه سازی باتری هست اونو نصب کن ببین مشکل گوشیت حل نمیشه من ازش استفاده کردم عالی بود

ALI . R
07-11-2011, 19:09
سلام دوست من ترمیناتور بهترین راه برای شما عوض کردن رام هست باید رو گوشیتون رام کاستوم نصب کنید اینگونه رام ها به طور پیش فرض رو خودشون یه امکانی هست که میشه برنامه و بازی رو مموری کارد نصب کرد و خیلی ویژگی های برتر از این رام 2.1 برای رام هم ابتدا باید گوشیت رو رووت کنی سپس ایکس ریکاوری نصب کنی و بعد از دانلود رام با برنامه ی ایکس ریکاوری رو گوشیت رام جدید نصب کنی برای به دست اوردن اطلاعات بیشتر به این سایت برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از این که ایکس ریکاوری رو نصب کردم باید حتما رام جدید رو دانلود کنم.
مانند این رام : رام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])FD xperience ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه میشه لینک ایکس ریکاوری رو قرار بدید
باتشک از راهنمایی شما دوست عزیز

30000318
07-11-2011, 19:12

عادل جان دیگه واسه خودت اوستا شدیا ایول بعدم این دوست من رنجبر نیست عزیزم یکم دقت کنین اکونتش رنگو ابزار هست ممنون عزیزم

ALI . R
07-11-2011, 19:38
چگونه میشه به محیط cwm گوشی وارد شد.

30000318
07-11-2011, 20:33
چگونه میشه به محیط cwm گوشی وارد شد.
دوست عزیز سوالهایی که میکنی جوابهاش توضیح مفصلی داره تا تفهیم بشی به خاطر همین شما خودتم یکم تلاش کن تا بفهمی چی به چیه همه چیو که نمیشه سوال کرد دنبالش برو اگه به مشکل برخوردی یا متوجه نشدی بعد سوالتو مطرح کن تا جایی که بتونیم با دیگر دوستان کمکت میکنیم ممنونم

hill-boy
08-11-2011, 00:27
سلام به همه دوستان
بعد از مدت ها دوباره برگشتم

رام GinCyBorg 5 رو نصب کردم
و حالا میخوام یه ریویو ازش بذارم:

1- رام خیلی سبک، روان و خوبیه
2- به نظر من توی روشن شدن و خاموش شدن از بقیه رام ها یه خورده سریعتره
3- رفلکس سنسور ها یکم سریع تر شده ولی بازم یخوره کنده
4- تونستم CPU رو تا 748 آور کنم، البته از توی منوی CyanogenMod settings آور رو انجام دادم بدون برنامه اضافی
5- اگه گزینه Ultra brightness رو تیک بزنید روشنایی صفحه نمایش واقعا عالی میشه
6- زبان فارسی رو توی منو ها و اس ام اس کامل پشتیبانی میکنه ولی کیبورد فارسی نداره
7- در این ورژن موتور براویا یه طور پیشفرض فعاله و به نظر من شفافیت تصویر یکم بالاتر رفته
8- افکت های خیلی زیبایی هنگام باز و بسته شدن پنجره ها داره و واسه کسایی که از افکت های یک نواخت خسته شدن خیلی خوبه
9- حافظه آزاد رام با توجه به بستن برنامه های اضافی به 95 مگ رسید و این واقعا خیلی خوبه
10- با توجه به آورکلاک کردن و گذاشتن روشنایی صفحه تا آخرین حد و اجرای بازی و برنامه های مختلف باطری یک روز واسم کار کرد
11- یه مشکلی هم که داره اینه که توی بعضی قسمتای گوشی نمیشه نوشته ها رو خوند چون همرنگ زمینن، مثلا مثل زمانی که توی هوم اسکرین دکمه منو رو میزنید

در کل رام خیلی خوبیه و فکر نکنم به این زودیا با رام دیگه ای عوضش کنم:20:

silabs
08-11-2011, 10:54
دوستان كسي تم براي Xperia داره؟لينكي اگه هست بذارين تعداد زيادي تم ميخوام متاسفانه تعداد محدودي گير اوردم كه اكثرا تكراري بودن

silabs
08-11-2011, 11:50
كسي ميدونه اين گوشي G-Sensor داره يا نه؟ميخ وام ببينم ميشه باهاش بازي هاي G-Sensor رو انجام داد؟

rangoabzar
08-11-2011, 13:11
خوب وروود به صفحه ۳۰۰ رو تبرىک مىگم

adel.alizadeh1994
08-11-2011, 17:17
سلام بله دوست من 3000018 شما درست میگید ببخشید حواسم نبود ممنون بابت تذکر دوست من خیلی ممنون شما نسبت به ما لطف داری من یکم بیشتر بلد نیستم که همونو به بچه ها میگم ما که به شما ها نمی ریسیم ما خیلی عقبتر از شما هستی تو زمینه گوشی اندروید

adel.alizadeh1994
08-11-2011, 17:28
سلام دوست من ترمیناتور شما برای اینکه بتونی با یک تیر دو نشون رو بزنی برو به این ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه برنامه ی تو این صفحه هست که همه چی با اموزش داخلشه اون برنامه رو دانلود کن همه چی حله
راستی ما دو نوع ایکس ریکاوری داریم یکی xrecovery&xrecovery cwm که باید تو رام های مختلف از یکیشون که خود سایت مشخص کرده تو نصب رام استفاده کنی تو این برنامه که دانلود میکنی هر دو رام هست.
موفق باشی

adel.alizadeh1994
08-11-2011, 17:37
سلام دوست من ترمیناتور شما با چند بار لمس صفحه گوشی هنگام هنگام امدن نوشته ی سونی اریکسون میتونی وارد محیط ایکس ریکاوری cwm بشی یا با دکمه بک گوشی

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

سلام دوستان این لینک رو دانلود کنید وسپس با برنامه ایکس ریکاوری cwm اونو نصب کنید به گفته ی سازندگان این فایل میتونه دوربین گوشی رو تا 5 مگاپیکسل افزایش بده و همچنین فیلمبرداری هم به همین میزان افزایش میده

rangoabzar
08-11-2011, 17:50
عادل عزىز
اون نرم افزار رو نصب کن اگه خوب بود ىه نمونه از عکس ۵مگ رو بزار ببىنىم شاىد استفاده کردىم

SA.JJ.AD
08-11-2011, 21:42
دوستان من تو ورژن های قبلی رام Gingerxperia تونسته بودم یه گزینه پیدا کنم که با فعال کردنش میشد با زدن دیکه ی Back تماس هارو قطع کرد !! اما حالا تو ورژن 12 همچین امکانی رو اصلا پیدا نکردم !! اصلا میشه تو این نسخه این امکانو فعال کرد !! خیلی مهمه برام !! الان واقعا عذابه ! بعد از تماس باید 3 تا کار کنی تا قطع شه تماس :2:

adel.alizadeh1994
08-11-2011, 23:02
سلام دوست من rangoabzar من این فایل رو رو گوشیم ریختم رو عکس تاثیر گذاشت و کیفیت عکس بهتر شد اما رو فیلم تاثیر چشم گیری نذاشت اما بهتر از قبل شده رامم هم جینجر 12 هستش
اقا سجاد من رام جینجر 12 دارم با زدن دکمه قطع تماس ،تماس قطع میشه و لازم نیست سه دکمه بزنم
دوستان کسی رام جینجر 13 رو که تازه اومده ومیگن هیچ باگی توش نیست امتحان کرده اگه امتحان کردید ما رو هم بیخبر نزارید میگن رام خیلی خوبیه اینم لینک دانلودش

rangoabzar
08-11-2011, 23:26
:18:
عادل جون یه نمونه از عکس هاتو که میگی بزار ببینیم ضرر نداره :21:

hill-boy
09-11-2011, 02:35
دوستان من تو ورژن های قبلی رام Gingerxperia تونسته بودم یه گزینه پیدا کنم که با فعال کردنش میشد با زدن دیکه ی Back تماس هارو قطع کرد !! اما حالا تو ورژن 12 همچین امکانی رو اصلا پیدا نکردم !! اصلا میشه تو این نسخه این امکانو فعال کرد !! خیلی مهمه برام !! الان واقعا عذابه ! بعد از تماس باید 3 تا کار کنی تا قطع شه تماس :2:

این گزینه رو دیدم ولی الآن هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم
شما یه کار دیگم میتونی بکنی، با دکمه پاور تماس رو قطع کنی
از این مسیر:
Settings----> Accessibility----> Power button ends call

vahidmir2000
09-11-2011, 03:27
دوستان من بر اثر سهل انگاری فایل بک آپ رام اصلیمو از دست دادم. الان یک رام کاستوم روی گوشیم نصبه. چجوری میتونم به رام اصلی برگردم؟ یک سر آموزش در صفحه اول این تاپیک هست ولی متاسفانه فایل رام اصلی 2.1.1 لینکش خرابه و نمیدونم الان باید چیکار کنم. واقعا ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

adel.alizadeh1994
09-11-2011, 08:28
سلام اقا وحید بفرمایید اینم لینک دانلود نسخه رسمی سونی اریکسون برای ایکس 8 یعنی 2.1.1

---------- Post added at 08:28 AM ---------- Previous post was at 08:25 AM ----------

باشه دوست من به زودی یه عکس با گوشیم میندازم و براتون اپ میکنم

vahidmir2000
09-11-2011, 11:00
سلام و مرسی دوست من بابت لینک. الان با توجه به اینکه گوشی من فقط در حالت mass storage به کامپیوتر وصل میشه میتونم با فلش تولز این رام رو نصب کنم؟

adel.alizadeh1994
09-11-2011, 12:04
سلام اقا وحید من خیلی درباره ی فلش اطلاعاتی ندارم برای اینکه بدونی میشه یا نه برو به این ادرس اینجا درباره ی همین چیزایی که تو میخوای همه چیو گفته

vahidmir2000
09-11-2011, 12:33
سلام اقا وحید من خیلی درباره ی فلش اطلاعاتی ندارم برای اینکه بدونی میشه یا نه برو به این ادرس اینجا درباره ی همین چیزایی که تو میخوای همه چیو گفته

مرسی رفیق که انقدر زود جواب منو دادی و ممنون از لینکت. در حال دانلود رام هستم. آموزش رو خوندم . کار تقریبا ساده ای به نظر میاد. بازم ممنون

rangoabzar
09-11-2011, 13:10
مشتاقانه منتظر دیدن عکسا هستم اگه تونستی یه عکس از فبل از نصب برنامه با کیفیت 3هم کنارش بزار

rangoabzar
09-11-2011, 20:53
من رام genger experia 13 رو نصب کردم جهت اطلاع بگم کساني که ورژن ١٠ اين رام رو دارن نيازي به دانلود ورژن ١٣ ندارن چون ورژن ١٠ با اسم ١٣ دوباره منتشر شده

hatam09
10-11-2011, 00:04
من رام genger experia 13 رو نصب کردم جهت اطلاع بگم کساني که ورژن ١٠ اين رام رو دارن نيازي به دانلود ورژن ١٣ ندارن چون ورژن ١٠ با اسم ١٣ دوباره منتشر شده

دوست عزیز .
ورژن 13 رام GingerXperia هنوز منتشر نشده. بهتره منبع اطلاعیتون رو تغییر بدید.
موفق باشید.

rangoabzar
10-11-2011, 01:17
حاتم عزيز
ببين عزيزم من نميدونم اين رام ورژن ١١ يا ١٢ يا ١٣ يا ...... هستش یا نه. توي پست هاي قبل دوستان گفتن ورژن ١٣ اين رام اومده هر کس نصب کرد بگه چطوريه و بعدش هم دوستان زحمت کشيدن لينک دانلودشو گذاشتن منم نصب کردم ونظرمو براي کساني گفتم ، که اون لينکو دادن و از اون منبع استفاده ميکنن.حالا هر موقع تو هم وقت نداشتي يا به هر دليلي نتونستي از منبع معتبر خودت رامي رو دانلود کني لينک بده اگه تونستم دان ميکنم خبرشو بهت ميدم

2raj_a
10-11-2011, 11:09
دوست عزیز .
موفق باشید.
اگه به چند صفحه عقب تر برگردین وژن 13 این رام رو مشاهده میکنید
اومده و من هم نصب کردم بد نیست!باگ نداره!

30000318
10-11-2011, 16:26
دوست عزیز .
موفق باشید.
عزیزم اول کلمل پستها رو نگاه کنین بعد پست بزنین

meisam1376
10-11-2011, 17:21
لمس گوشی مثل سگ کار میکنه (حرف نداره)خوشگل هست،بانمک هست،همه چیز هست ولی دیگه اپدیت نمیشه.
امممممممممممممماااا بزرگترین مشکل اینکه نمی توان برنامه هارو به رم انتقال داد و بعد از نصب چندین برنامه کم بهتون هشدار میده.اگه کسی راه حلی داره میتونه بهم بگه
ایمیلم: meisampoury@yahoo.com

adel.alizadeh1994
10-11-2011, 17:28
سلام دوستان رام جینجر 13 اومده تو سایت ایکس 8 بلاگفا هم بری برا دانلود اومده

اینم یه عکس با دوربین 5 مگاپیکسلی ایکس 8 یادتون نرو فایل رو باید با ریکاوری cwm نصب کنیداز باغچه ی خونمون عکس گرفتم یکم تیره هم در اومده به این خاطر که افتاب روبروی من بوده

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

سلام دوست من رنگ و ابزار بلد نیستم چجوری باید دوربین 5 مگا رو غیر فعال کنم که بشه با 3 هم یه عکس گرفت

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

اقا وحید مشکلتون حل شد گوشیتون رو تونستید درستش کنید؟

SA.JJ.AD
10-11-2011, 17:55
عزیز یعنی چی عکس با دوربین 5 مگاپیکسل x8 :18:
+
این گوشی دوربینش 3.2 مگاپیکسله !! و این موضوع سخت افزاریه !! منظورتون رو میشه واضح تر بگید !؟ :31:
+
مثلا این عکس رو بنده با دوربین خود گوشی و بدون هیچ دست کاری گرفتم ... :31:یعنی میتونه از این بهتر شه ؟:20:

ALI . R
10-11-2011, 18:32
با سلام به دوستم عادل جان
اگه می شه می خواستم بدونم که چه طور میشه از طریق بلوتوث از adsl کامپیوتر برای گوشی ام استفاده کنم ؟ ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.
شاد باشید:40:

hatam09
10-11-2011, 18:40
حاتم عزيز
ببين عزيزم من نميدونم اين رام ورژن ١١ يا ١٢ يا ١٣ يا ...... هستش یا نه. توي پست هاي قبل دوستان گفتن ورژن ١٣ اين رام اومده هر کس نصب کرد بگه چطوريه و بعدش هم دوستان زحمت کشيدن لينک دانلودشو گذاشتن منم نصب کردم ونظرمو براي کساني گفتم ، که اون لينکو دادن و از اون منبع استفاده ميکنن.حالا هر موقع تو هم وقت نداشتي يا به هر دليلي نتونستي از منبع معتبر خودت رامي رو دانلود کني لينک بده اگه تونستم دان ميکنم خبرشو بهت ميدم

اگه به چند صفحه عقب تر برگردین وژن 13 این رام رو مشاهده میکنید
اومده و من هم نصب کردم بد نیست!باگ نداره!

عزیزم اول کلمل پستها رو نگاه کنین بعد پست بزنین

ببخشید . اشتباه از من بود. حق با شماست.

30000318
10-11-2011, 21:12
دوستان گل این انجمن میخواستم یه پیشنهادی بدم کسانی که موافقن یه تشکر بزنن ممنونم.
دوستانی که به نرم افزارهای حیلی جالب و کاربردی و کمیاب که تست شده رو x8بر خورد کردن جهت معرفی به دوستان تو همین تاپیک اطلاع رسانی کننتا دوستان بتونن از این گوشی با حد اکثر امکانات بهره ببرن ممنونم.

AMIRHJ
10-11-2011, 21:46
دوستان من بر اثر سهل انگاری فایل بک آپ رام اصلیمو از دست دادم. الان یک رام کاستوم روی گوشیم نصبه. چجوری میتونم به رام اصلی برگردم؟ یک سر آموزش در صفحه اول این تاپیک هست ولی متاسفانه فایل رام اصلی 2.1.1 لینکش خرابه و نمیدونم الان باید چیکار کنم. واقعا ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
مشکلی نیست
بهترین راه حل استفاده از آپدیتر خود سونی اریکسونه

از لینک های رامم که دوستان دادند میتونید استفاده کنید

___-----_____________________________-----______________________________-----_____

دوستان تو رام gingerxperia v10

واسه من تو قسسمت وایرلس و استفاده از
tethering (مربوط به اشتراک گذاری اینترنت از موبایل به سایر وسایل) فعال نمیشه و ارور میده!
ایراد از رامه!
یا !!

rangoabzar
10-11-2011, 23:19
منم تا حالا نتونستم فعالش کنم.البته بعدن دىدم اصلا لازم به فعال کردنش ندارم ىعنى براى اشتراک اىنترنت از گوشى به کامپىوتر با استفاده از ىه نرم افزار thetring رو فعال کردم البته با کابل

vahidmir2000
11-11-2011, 04:27
اقا وحید مشکلتون حل شد گوشیتون رو تونستید درستش کنید؟

رفیق دستت درد نکنه. خیلی ممنونتم. بله گوشی درست شد و فعلا روی رام اصلی هستم. بازم ممنون

adel.alizadeh1994
12-11-2011, 13:29
خواهش میکنم اقا وحید قابل شما رو نداشت اقا سجاد دوربین 5 مگاپیکسلی یه فایله که بعد از نصب و تغییر در سیستم گوشی کیفیت دوربین رو تا 5 مگاپیکسل هم در عکس و هم در فیلمبرداری ارتقا میده برای دانلودش هم میتونی به چند صفحه عقبتر بری و دانلودش کنی البته با ریکاوری cwm کیفیت عکس که صددرصد تغییر میکنه کیفیت این عکس شما هم بهتر میشه نصبش کن چیزه خوبیه ترمیناتور دربارهی وصل کردن گوشی بوسیله بلوتوث و اینترنت من اطلاعاتی ندارم من خودم از کابل یو اس بی استفاده میکن برنامه ی سونی اریکسون هم رو کامپیوترم نصبه ببخشید که اطلاعاتی ندارم
خوب دوستان من یه سوال دارم برای مشاهده شماره ی مرکز پیام تو رام جینجر 12 باید کجا ی گوشیم برم هر چی می کنم نمیتونم با گوشیم پیام بدم یعنی پیام میدم اما ارسال نمیشه کمک

n.a.b.a.t
12-11-2011, 14:06
ارزونترین گوشی که دیدم که خلی کارایی داره همینه

hill-boy
12-11-2011, 17:14
خوب دوستان من یه سوال دارم برای مشاهده شماره ی مرکز پیام تو رام جینجر 12 باید کجا ی گوشیم برم هر چی می کنم نمیتونم با گوشیم پیام بدم یعنی پیام میدم اما ارسال نمیشه کمک

در گوشیتون به قسمت شماره گیری برید
این عدد رو شماره گیری کنید*#*#4636#*#*
حالا منو یی براتون باز میشه که نوشته testing
گزینه اول (phone information) رو انتخاب کنید
پایین برید یه قسمتی هست با نام SMSC اول گزینه refresh رو بزنید تا ببینید شماره فعلی چیه بعد شماره رو عوض کنید و update رو بزنید

rangoabzar
12-11-2011, 17:43
3.............................................

adel10
12-11-2011, 18:24
سلام به دوستان عزيز من رام update-GinCyBorg.Lc1.1.207_2 نصب كردم ولي برنامه Maverick gps اجرا ميكنم و جي پي اس داخل برنامه روشن مي كنم گوشي force close ميده دوستان اگر ميشه راهنمايي كنند

01110362
12-11-2011, 22:32
سلام به دوستان عزيز من رام update-GinCyBorg.Lc1.1.207_2 نصب كردم ولي برنامه Maverick gps اجرا ميكنم و جي پي اس داخل برنامه روشن مي كنم گوشي force close ميده دوستان اگر ميشه راهنمايي كنند

سلام،قبل از نصب رام فول وایپ و ... انجام دادی من با این رام مشکلی نداشتم چه با ماوریک و چه با n drive .
شما برانامه رو uninstal کن وگوشی یه بار ریست کن و برنامه رو دوباره نصب کن ببین چه نتیجه ای میده ؟ ضمنا به نظرم ndrive برنامه کاملتری هست فقط تعداد شهرهاش کمتره.
موفق باشید.

30000318
13-11-2011, 09:02
دوست من هیچ کاری نکن چون مشکل از رامه تنها باگ این رام هم همین gpsهست که کار نمیکنه از دوستان تقاضا میشه اطلاعات غلط ندن تا دوستان خدایی نکرده واسه گوشیشون مشکلی پیش نیاددوست عزیز اگه میخوای از gpsاستفاده کنی این رام بدردت نمیخوره این رام همه چیزش محشره اگه این باگش رفع بشه دیگه رام معرکه ای میشه من الان دارم ازش استفاده میکنم چون gpsزیاد به کارم نمیاد ممنونم.

adel.alizadeh1994
13-11-2011, 13:13
سلام شماره پیام رو عوض کردم اما بازم پیام نمیره به هر حال ممنون راستی برای شما شماره ی مرکزه پیامتون چنده همراه اول بنویسید تا منم مثل شماره ی شما تغییر بدم

adel.alizadeh1994
13-11-2011, 16:26
سلام دوستان بالاخره رام gingercyborg v006 منتشر شد
سلام

امروز جدیدترین نسخه رام GingerCyBorg منتشر شد
این نسخه از رام بر پایه CM7 Nightly Legend ver.247 و بانام V006 انتشار یافته

ویژگی ها : مخلوطی از رام لانه زنبوری و ساندویچ خامه یخی.
* CyanogenMod7 Legend Nightly
* آخرین GingerBread 2.3.7 در این نسخه
* - نسخه v004 بر اساس GingerDX ، و نسخه v005 بر اساس MiniCM7
* سریع و صاف
* ماژول های ساخته شده : ax8mt v005، x8oc، X8Undervolt v001، X8MDDI v001، AX8 Smartass قانونی
* -2D/3D/3G/wifi/FM radio/App2ext/App2SD/Call & MSG / GPS / camera...etc
* عملکرد عالی .
* بازیابی دوگانه و راه اندازی مجدد سیستم برای xRecovery / ClockWorkMod
* قفل صفحه نمایش لانه زنبوری / ICS
* بهینه سازی اسکرول / حرکت نرم (smoothened)
* دوربین با 3MP کاملا در حال کار است.
* اورکلاک و آندرولت در تنظیمات CM فعال است.
* دکمه برگشت جهت پایان تماس.
* قطع صدای شات دوربین قابل انتخاب است.

برای استفاده از این رام ، از لینک زیر دریافت و در محیط xRecovery نصب نمایید
لینک دانلود رام
[U"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

adel.alizadeh1994
13-11-2011, 16:37
سلام یه رام بهتون معرفی میکنم که گوشیتون رو به ایفون تبدیل می کنه
انتشار نسخه 3 رام iDroidL
سلام،
رام iDroid ، به سبک آی فون بر روی گوشی اندروید شما

توضیح :

این رام فقط برای به اشتراک گذاری توسط من، ایجاد شده است .

ویژگیهای رام iDroid v.3 از وبلاگ
منتشر شده در 21 آبان
- رفع مشکل گوگل تاک
- ثابت شدن دریافت های بازار اندروید
- به روز رسانی برنامه پشتیبانی
- اضافه شده تم MIUI
- نسخه کرنل درحال پیشرفت : 2.6.29 آخرین بیس باند 015
- نوار وضعیت شفاف
- بهبود عملکرد ،
- پورت شدن و پخش فایل فلش (هم اکنون می توانید فلش را از y8.com باز کنید )،
- قفل صفحه نمایش جدید به شیوه آیفون
- ثبات روشنایی اتوماتیک ،
- پایدار و سریع بودن رام .
توضیح : برنامه های اضافی حذف و جدیدترین نسخه بازار آندروید (V.1.6) نصب شده .لطفا شما بعد از نصب iDroid گوشی خود را راه اندازی مجدد نموده و تمام تنظیمات را کامل کنید.

چگونگی نصب :

1. فایل را دریافت و از حالت فشرده خارج کنید به پوشه Sd/xrecovery/backup در کارت حافظه منتقل نمایید،
2. گوشی را راه اندازی مجدد کرده و وارد محیط xRecovery شوید
3. به گزینه پشتیبان گیری و بازیابی بروید و از آدرس کپی شده رام پوشه iDroid را انتخاب کنید. صبر کنید تا به پایان برسد
4. گوشی را راه اندازی مجدد نمایید
۵. کپی با درج منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مجاز است
اینجا احتیاجی به فول وایپ و پاک کردن کش نیست
، فقط RESTORE را انتخاب کنید!!

برای استفاده از این رام ، از لینک زیر دریافت و طبق راهنمای بالا نصب نمایید
لینک دانلود

گرفته شده از سایت x8.blogfa.com

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

سلام دوستانی که رام های بالا رو امتحان کردن لطفا معایب و مزایاش رو بگن

hatam09
13-11-2011, 18:31
طرفدارای gingerCyberg کجان پس ؟ چرا رام جدید رو نقد نمیکنند ؟
به نظرتون بهتر از ورژن قبل هست ؟ می ارزه نصب کنم ؟

01110362
13-11-2011, 19:29
دوست من هیچ کاری نکن چون مشکل از رامه تنها باگ این رام هم همین gpsهست که کار نمیکنه از دوستان تقاضا میشه اطلاعات غلط ندن تا دوستان خدایی نکرده واسه گوشیشون مشکلی پیش نیاددوست عزیز اگه میخوای از gpsاستفاده کنی این رام بدردت نمیخوره این رام همه چیزش محشره اگه این باگش رفع بشه دیگه رام معرکه ای میشه من الان دارم ازش استفاده میکنم چون gpsزیاد به کارم نمیاد ممنونم.
درسته دوباره این رام نصب کردم تا تستش کنم جی پی اس کار نمیکنه .با رام های دیگه اشتباه شده :46: .آخه روزی یه رام دارم عوض میکنم :41:

طرفدارای gingerCyberg کجان پس ؟ چرا رام جدید رو نقد نمیکنند ؟
به نظرتون بهتر از ورژن قبل هست ؟ می ارزه نصب کنم ؟

بچه های که نصب کردن ظاهرا باگ غیر فعال شدن led دیدن .فعلا خودم دارم رام xGIN دان میکنم تا تستش کنم ظاهرا باید جالب باشه تا بعد .

2raj_a
13-11-2011, 20:42
رام idriod کسی استفاده کرده؟چطوره؟اگه خوبه که برم برای دانلود

01110362
13-11-2011, 20:56
خوب تجربه من از نصب رام stornmix+1.1.0+(Beta)+xrec .
دوربین در عکس عالی و در فیلمبرداری 30 فریم صرف نظر از اینکه هر چند گاهی یه تیک داره .
مصرف باطری نسبتا خوب .
gps هم کار میکند .
منو روان .
سرعت اجرا در بازی angry season تست و روون اجرا شد.
wifi هم ok .
lاین هم چند اسکرین شات از این رام زیبا:

adel.alizadeh1994
13-11-2011, 22:10
سلام بچه ها کسی هیچ کدوم از رام ها رو دانلود نکرده؟
رام شبه ایفون رو هم دان کنید و معایب و مزایاش رو بگید به نظر میرسه رام جالب و بی نظیری باشه اخرین نسخه ی اندروید هم فکر کنم باشه

30000318
13-11-2011, 22:11
من وزژن 006 سابورگ رو نصب کردم بهتر نشده به دلایل زیر:
1:فضای خالی رام به قبل نمیرسه
2:انمیشن زیبایی که این رام رو از دیگر رامها متمایز کرده بود دیگه نیست
3:رادیو کار نمیکنه
تا به اینجا مصرف باطری زیر تسته
خبر قطعیشو فردا شب میدم به طور کامل میگم ارزش نصب داره یا نه
فقط مشکل gpsحل شده.

rangoabzar
14-11-2011, 00:42
عادل عزیز
عزیزم نیازی به تست اون رام نداری چون فقط از یه لانچر استفاده شده میتونی بگردی پیداش کنی رو همین رامی که الان داری نصبش کنی و حال کنی. که من چنتاشو استفاده کردم آشه دهن سوزی نیستن. اگه میشد ios روی این گوشی نصب شه که من اولین نفر بودم و نصب میکردم.پس بیخیالش. با توجه به اون اسکرین شاتی که گزاشته معلومه حتی سعی نکرده شبیه آیفون هم باشه پایین منو باید 4 تا آیکون باشه ولی 5 تاس.

راستی امروز یه چیزی دانلود کردم حالم گرفته شد یه بابایی 3 تا دخترش و برده بود گردش با کلاش زد سه تاشونو ترکوند

rangoabzar
14-11-2011, 01:05
01110362 و دوستان عزیز

به سومین اسکرین شاتی که 01110362 برای رام stornmix گذاشته دقت کنین

5 تا گزینه در قسمت پایین این تصویر دیده میشه .حالا فرض کنید من این رام رو نصب کردم و دارم با گوشیم بازی میکنم مثلا angry birds .بعد از چند دقیقه خسته میشم وقتی از بازی خارج میشم میام روی همین صفحه که این بالا عکسشو گذاشتم متاسفانه اون 5 گزینه پایین با تاخیر چند ثانیه ای ظاهر میشه وقتی وارد منو میشم تمام برنامه ها با تاخیر دیده میشن .وقتی برتامه ها زیاد میشه که تاخیر به چندییییین ثانیه میرسه میخواستم بدونم دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن .من با تمام رام هایی که مانند این رام از ضاهر رام رسمی استفاده کردند همین مشکل رو دارم.الان نمیدونم فقط مشکله منه ...... یا مشکل همس ......

adel.alizadeh1994
14-11-2011, 13:38
سلام رنگ و ابزار من رام جینجر 12 رو دارم اما این مشکلی که شما میگید رو به این مدت بلند ندارم بر من فوقش 1 ثانیه طول میکشه با اینکه خیلی برنامه هم رو گوشیم نصبه

hatam09
14-11-2011, 14:48
30000318 عزیز پیشنهاد کرده بود که نرم افزار های جالب رو تو تاپیک معرفی کنیم.

برای شروع نرم افزار های سری GO رو بتون پیشنهاد میکنم. در همه زمینه هاش عالیه. مخصوصا نرم افزار های دفترچه تلفن ، شماره گیر ، پیام کوتاه و ...
GO Contact
GO Keyboard
GO luncher
GO SMS
...

اگر تا به حال استفاده نکردین حتما استفاده کنید.

نرم افزار Speed View Pro هم بسیار عالی و کاربردی هست. از قابلیت هاش میتونم به موارد زیر اشاره کنم.
1. سرعت سنجی دقیق (مایل بر ساعت)
2. قطب نما
3. ارتفاع از سطح دریا (فوت)
4. قابلیت هماهنگ شدن با google maps
5. ثبت دقیق تغییرات سرعت در بازه های زمانی دلخواه و ارایه نتایجی مثل میانگین سرعت و ...
دیگه چیزی یادم نمیاد.

یه بازی فکری هم که من خیلی خوشم اومد بازی X Construct هست. خیلی باحاله. باید برای عبور قطار ها در وزن های مختلف ، روی موانع و دره های مختلف ، با ابزار مختلف پل بسازید.

rangoabzar
14-11-2011, 16:12
عادل عزیز
تا اونجایی که من یادمه اصلا با اکسپریا ۱۲ مشکل نداشتم همونطور که گفتم با رام هایی که از لانچر رام اصلى استفاده میکنن مشکل دارم مثلا از سرى اکسپریا ورژن های ۱۰ و ۱۳ ودیگر رام ها مثل strornmix .fde experience و...... از این لانپر استفاده کردن.

adel.alizadeh1994
14-11-2011, 16:31
سلام دوستانی که کیفیت عکس و فیلمبرداری با گوشیشون رو با اون فایله به 5 مگاپیکسل تغییر دادن کیفیت دوربینه گوشیشون فرقی هم کرد؟

mt_nik
14-11-2011, 17:04
سلام دوستانی که کیفیت عکس و فیلمبرداری با گوشیشون رو با اون فایله به 5 مگاپیکسل تغییر دادن کیفیت دوربینه گوشیشون فرقی هم کرد؟
نه آقا عادل چنین چیزی امکان نداره
مثل این میمونه که به یه پراید بنزین سوپر بزنی و بگی الان دیگه 6سلیلندر شده!!!
توان دوربین X8 تا 3.1 مگ بیشتر نیست

01110362
14-11-2011, 17:07
Idroid هم نصب کردم چیزی بجز Alock نداشت که خودتون می تونید نصب کنید .تو بازی لگ داشت .تو بازگشت به منو ها لگ داشت و ... مدت استفاده از رام 3 دقیقه:13:
و اما رام XGin60.2.3.7-221-4-GCR80
سبکی رام مانند سایبرگ و
منوها فوق العاده روون
وای فای ok
angry seson بدون کوچکترین لگ اجرا شد .
باطری در حال تست
avliable memo : 75/175 با نرم افزار به 80 -90 می رسه .
ok gps
امتیاز بنچمارک در کوادرانت 1166 .
مشکلات :
مشکل آنتن دهی دارد .(برای م اینطوریه دوستانی که می تونند تست کنند و نتیجه اعلام کنند .)
این هم چند اسکرین شات :

rangoabzar
14-11-2011, 17:36
بدون شرح

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsenmobile1
14-11-2011, 22:03
سلام
من این گوشی رو گرفتم اما روی کارتون نوشته made in china آیا واسه همه گوشی ها این طوریه ؟!!!

rangoabzar
14-11-2011, 22:23
بجه ها از ٤شنبه نمايشكاه تله كام شروع ميشه اكه ميخوايد بازم با كوشي هاي جديد ور بريد اينو از دست نديد .مطمئنا شركت هميشه حاظر سامي هست و با كلكسي ها ميشه حال كرد

راستي من سايبرك ورزن ٦رو نصب كردم هر جي بكم كمه رام مورد علاقه مو بيدا كردم

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

بجه ها از ٤شنبه نمايشكاه تله كام شروع ميشه اكه ميخوايد بازم با كوشي هاي جديد ور بريد اينو از دست نديد .مطمئنا شركت هميشه حاظر سامي هست و با كلكسي ها ميشه حال كرد

mohsenmobile1
14-11-2011, 22:30

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

داداش ممنون میشم به سوال جواب بدی ..

rangoabzar
14-11-2011, 22:45
فدات شم شك نكن اصليه الان تمام كوشيهاي سوني اريكسون جين روش ميخثره.حتي ابل هم با اون عظمتش تو جين جم ميشه.خيالت راحت

mohsenmobile1
14-11-2011, 22:51
فدات شم شك نكن اصليه الان تمام كوشيهاي سوني اريكسون جين روش ميخثره.حتي ابل هم با اون عظمتش تو جين جم ميشه.خيالت راحت
خیالم راحت شد. داشتم استرس می گرفتم
ممنون عزیزم :11::40:

rangoabzar
14-11-2011, 23:23
محسن جون الان ك خيالت راحت شد از بجه ها ببرس جطوري ميتوني رو مموري برنامه نصب كني جند وفته كسي نبرسيده

mohsenmobile1
14-11-2011, 23:25
محسن جون الان ك خيالت راحت شد از بجه ها ببرس جطوري ميتوني رو مموري برنامه نصب كني جند وفته كسي نبرسيده
ممنون عزیز ولی راهش رو خودم پیدا کردن یه فایل منیجر دانلود کردم و از اونجا نصب می کنم :20:

rangoabzar
14-11-2011, 23:54
خلاصه هر موقع خواستي بجه ها آماده باسخ به اين سوالن احتمالا يكي دو روز ديكه ميبرسي

farrrrrrrr
15-11-2011, 01:37
سلام
از بین گوشی های X10 MINI و X8 کدوم یکیقدرت گرافیکی بهتری داره؟ ( توی اجرای بازی ها کدوم یکی بهتر عمل میکنه؟)

rangoabzar
15-11-2011, 02:40
عزيزم براي اجراي بازي صد دو صد x8 بهتر هست جون از رزولوشن 420 * 380 استفاده ميكونه و صفحه نمايش ٣اينجي داره.در حالي x10 از رزولوشن ٢٨٠ ا٣٦٠ بهره ميبره و ٢٠٥٥اينجي هست.هر دو بردازنده ٦٠٠ دارن و برتري x10به x8 فقط در دوربين 5 هستش.خلاصه كه براي بازي بين اين دو x8 سرفرازه.

adel.alizadeh1994
15-11-2011, 09:13
دوست من شک نکن تو اجرای بازی ایکس 8 بخاطر رزولوشن عامتر هم بازی های بیشتری براش گیر میاد و هم تو اجرای بازی های اچ دی از ایکس 10 مینی سره حتما ایکس 8 رو بخر منم یه زمانی مثل تو بودم اما بالاخره تصمیم گرفتم ایکس 8 رو بگیرم و حالا هم خیلی خوشحالم از این انتخابم
دوستان من برای انتقال فایل بازی یا برنامه با بلوتوث باید از چه برنامه ای استفاده کنم با اکسپلورر و فایل منیجر نمیشه

---------- Post added at 09:13 AM ---------- Previous post was at 09:12 AM ----------

اقای رنگ و ابزار بازی pes2012 برای گوشی های اندروید اومده؟

01110362
15-11-2011, 09:34
دوست من شک نکن تو اجرای بازی ایکس 8 بخاطر رزولوشن عامتر هم بازی های بیشتری براش گیر میاد و هم تو اجرای بازی های اچ دی از ایکس 10 مینی سره حتما ایکس 8 رو بخر منم یه زمانی مثل تو بودم اما بالاخره تصمیم گرفتم ایکس 8 رو بگیرم و حالا هم خیلی خوشحالم از این انتخابم
دوستان من برای انتقال فایل بازی یا برنامه با بلوتوث باید از چه برنامه ای استفاده کنم با اکسپلورر و فایل منیجر نمیشه

---------- Post added at 09:13 AM ---------- Previous post was at 09:12 AM ----------

ازبرنامه blototh file transfer یا astro استفاده کن .اولی بهتره فقط قبلش pair کن .

2raj_a
15-11-2011, 11:40
Idroid هم نصب کردم چیزی بجز Alock نداشت که خودتون می تونید نصب کنید .تو بازی لگ داشت .تو بازگشت به منو ها لگ داشت و ... مدت استفاده از رام 3 دقیقه:13:
و اما رام XGin60.2.3.7-221-4-GCR80
سبکی رام مانند سایبرگ و
منوها فوق العاده روون
وای فای ok
angry seson بدون کوچکترین لگ اجرا شد .
باطری در حال تست
avliable memo : 75/175 با نرم افزار به 80 -90 می رسه .
ok gps
امتیاز بنچمارک در کوادرانت 1166 .
مشکلات :
مشکل آنتن دهی دارد .(برای م اینطوریه دوستانی که می تونند تست کنند و نتیجه اعلام کنند .)
این هم چند اسکرین شات :
دوست عزیز اگه ازش راضی هستی لینک دانلود بذار
استیل قشنگی داره رامش

01110362
15-11-2011, 11:50
دوست عزیز اگه ازش راضی هستی لینک دانلود بذار
استیل قشنگی داره رامش
بسیار رام خوبیه اما همونطور که گفتم آنتن گوشی پریده بود حالا تا بچه های دیگه هم تست کنند .ببینیم چی میشه .
آدرس :ایکس 8 . بلاگفا
موفق باشید.

rangoabzar
15-11-2011, 12:04
آره ٢٠١٢ هم اومده البته اوني ك من ديدم با ماركت فروخته ميشد نميدونم دانلود ميشه يا نه البته دانلود هم به درد ما ايراني ها نميخوره

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

بسیار رام خوبیه اما همونطور که گفتم آنتن گوشی پریده بود حالا تا بچه های دیگه هم تست کنند .ببینیم چی میشه .
موفق باشید.

عزيزم اين عكس. Most wanted. تو رام xgin. والبيبره يا تم؟

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

موفق باشید.

01110362
15-11-2011, 12:26
آره ٢٠١٢ هم اومده البته اوني ك من ديدم با ماركت فروخته ميشد نميدونم دانلود ميشه يا نه البته دانلود هم به درد ما ايراني ها نميخوره

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

تم پیش فرض هست دوست من.

30000318
15-11-2011, 13:12
موفق باشید.

منم این رامو دانلود کردم و الان نصب کردم تو گوشیم نا به الان مشکلی ندیدم تا ببینیم بعدش چی پیش میاد باطری تا الان خوب بوده سرعت عالی یه تم آبی رنگ دیگه داره دوستان اگه از این تم خوششون نمیاد میتونن از تم دیگش استفاده کنن.

30000318
15-11-2011, 13:27

عادل جان این لینکشه نصب کردی یه آمار بده ببینیم چطوره جوابگو هست ممنونم

rangoabzar
15-11-2011, 15:41
30000318 عزیز پیشنهاد کرده بود که نرم افزار های جالب رو تو تاپیک معرفی کنیم.

نوبتی هم باشه نوبت منه
میخوام چنتا نرم افزار کاربردی و جالب بگم که خیلی هاشون معروفن و نیازی به معرفی ندارن ولی بازم یه اشاره میکنم که شمایی که اینارو نمیشناسی باهاش آشنا شی.

1. app protector pro این نرم افزار روی گالری و برنامه و sms ..... رمز میزاره.

2. call meter ng v2.3.5 این نرم افزار زمان صحبت کردن تعداد sms های داده شده و مقدار استفاده gprs ,..... ثبت میکنه و نشون میده

3. future sms2 v1.1.01 اس ام اس ها تونو هر زمانی خواستید تنظیم کنید تا send بشه

3.5 fake-a-text v1.1 با نرم افزار با هر اسمی بخواین میتونین واسه خودتون sms بفرستید بعضی وقتا شدیدا لازم میشه

4. chompsms v4.2 محیط sms هاتون شبیه آیفون میشه

5. apps beyond screen suite v1.2.3 قفل گوشی شبیه آیفون میشه

6. boot animation changer اونایی که از تصویر بوت شدن گوشیشون خوششون نمیاد با این برنامه هر چیزی بخوان میتونن جاش بزارن

7. shake2mutecall v1.03 اگه کسی بهتون زنگ بزنه گوشیتونو تکون بدین گوشی سایلنت میشه

8. titanium back up donate v3.4.6 این نرم افزار یکی از اون نرم افزاراس که بدرد خودمون که زیاد رام عوض میکونیم میخوره با این نرم افزار به راحتی میتونیم از sms . contact و برنامه و بازی و ...... بک آپ بگیریم که بعد از عوض کردن رام بتونیم هم sms , comntact رو ذاشته باشیم هم بقیه بازی هارو انجام بدیم

9. cut ther rope اینم بازی دوس داشتنی من که برای آیفون بود خوشبختانه الان میشه در آندروید هم بازی کرد پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید

10. speedx 3d یه بازی دیگه

11.impossible game خیلی خفنه بازیش

12.miui.adw.iphone.launcher یه لانچر زیبا و پرسرعت که:

ورژن 1.2.14 سعی کرده شباهت هایی به لانچر آیفون داشته باشه

و ورژن 1.2.16 سعی کرده به لانچر تاچ ویز (لانچر سری گلگسی) شبیه باشه که خیلی از ورژن قبلی حرفه ای تر شده

(تله کام یادتون نره)
آخیش تموم شد.

Amin4All
15-11-2011, 16:11
دوشتان سلام.
من بازی ANGRY BIRDS جدیده رو با پسوند .apk ریختم توی گوشی.
گوشی رو با usb وصل کردم فقط مموریش اومده بالا.
فایل رو دیختم جایی که عکس هام هستن:
M:\DCIM\100MSDCF
حالا اون فایل بازی دیده نمیشه.
ممنون.:40:

rangoabzar
15-11-2011, 16:21
دقيقا بكو از كجا ديده نميشه؟بايد با فايل منيجر ببينيش و نصبش كني اكه با فايل منيجر ديده نميشه فايلت خرابه كه اين هم احتمالش صفره به نطرم از فايل منيجر استفاده نكردي
راستي تا زماني كه در حالت usb. Connect. باشي هيج وقت نميتوني از مموري استفاده كني

adel.alizadeh1994
15-11-2011, 17:30
سلام بچه ها بازی سوکر 2012 رو که 30000318 زحمتش کشده رو امتحان کنید فایل دیتا مخصوص ایکس 8 هم داره یعنی 320.480 دانلود کنید خبرشو بهمون بدید من که اینترنت پرسرعت ندارم حالا نمیتونم پس شما دان کنید

2raj_a
15-11-2011, 17:38
این رام کجای اون وبلاگه؟گشتم ندیدمش میشه لینکش رو بدین!

30000318
15-11-2011, 17:50
این رام کجای اون وبلاگه؟گشتم ندیدمش میشه لینکش رو بدین!

تورج جان کدوم رامو میگی عزیزم

2raj_a
15-11-2011, 17:52
این رام که دوست گلمون معرفی کرده

2raj_a
15-11-2011, 17:59
دوستان کسی میتونه اینترنت گوشی روی کامپیوتر بفرسته؟

rangoabzar
15-11-2011, 18:23
دوستان کسی میتونه اینترنت گوشی روی کامپیوتر بفرسته؟

تورج عزیز
یه نرم افزار pdanet دانلود کن با اون خیلی راحت میتونی با کامپیوتر وصل شی تازه میتونی اس بدی و بگیری (با کامپیوتر)

من الان دارم از اون برنامه اسفاده میکنم

rangoabzar
15-11-2011, 18:29
تورج عزیز

اینم لینک اون رامه که گفتی خوش استیله

Amin4All
15-11-2011, 18:36
دقيقا بكو از كجا ديده نميشه؟بايد با فايل منيجر ببينيش و نصبش كني اكه با فايل منيجر ديده نميشه فايلت خرابه كه اين هم احتمالش صفره به نطرم از فايل منيجر استفاده نكردي
راستي تا زماني كه در حالت usb. Connect. باشي هيج وقت نميتوني از مموري استفاده كني

راست میگی.
این فایل منیجر رو باید تو گوشیم نصب کنم؟
لینکش رو دارید؟چطوری نصبش کنم؟

rangoabzar
15-11-2011, 18:42
اگه از رام اصلی استفاده میکنی باید با گوشیت دانلودش کنی تو گوگل اینو سرچ کن دانلودش کن نصبش کن astro file manager

قبلش برو به این آدرس توی گوشیت setting\applications\unknown sources و چراغ unknown sources رو روشن کن

01110362
15-11-2011, 19:14
منم این رامو دانلود کردم و الان نصب کردم تو گوشیم نا به الان مشکلی ندیدم تا ببینیم بعدش چی پیش میاد باطری تا الان خوب بوده سرعت عالی یه تم آبی رنگ دیگه داره دوستان اگه از این تم خوششون نمیاد میتونن از تم دیگش استفاده کنن.

آنتن داره گوشیت ؟

rubah2000
15-11-2011, 20:13
سلام.کدک mx video player برای x8 از کجا بگیرم

rangoabzar
16-11-2011, 00:51
rubah عزیز

دقیق نمیدونم همینه یا نه ولی بازم اين لينك رو نگاه كن .کی میدونه شاید همین بود!

Amin4All
16-11-2011, 08:09
اگه از رام اصلی استفاده میکنی باید با گوشیت دانلودش کنی تو گوگل اینو سرچ کن دانلودش کن نصبش کن astro file manager

قبلش برو به این آدرس توی گوشیت setting\applications\unknown sources و چراغ unknown sources رو روشن کن

رام چی هست؟
میشه خودم بریزم و با گوشیم دانلود نکنم؟چطوری؟
کدوم راه بهتره؟
ممنون

adel.alizadeh1994
16-11-2011, 09:53
دوست من اقا فرشد رام رو باید از یه سایتی مانند سایت x8.blogfa.com دانلود کنی با کامپیوتر یا موبایل و سپس با برنامه ایکس ریکاوری یا ریکاوری cwm اونو رو گوشیت نصب کنی اگه نمیدونی ایکس ریکاوری چیه برو به همین وبلاگی که بهت دادم تو قسمته رووت حاشیه وبلاگ سمت راست
دوستان کسی بازی سوکر 2012 رو رو گوشیش امتحان نکرد؟

rangoabzar
16-11-2011, 11:42
ببين فرشيد جون.تو بايد اين برنامه رو يه جوري دانلود كني يا بخري .ميتوني با كامبيوتر دانلود كني و برنامه رو بريزي توي يه كوشي ديكه و بلوتوسش كني به كوشيت و نصبش كني.فقط قبلش برو اون آدرسي كه دادم جراقشو روشن كن.اينم بدون كه اكه از جايي به غير از كوشي دانلود كردي يا اصلا خريديش حتما بايد با يه وسيله ديكه مثل يه كوشيه ديكه يا خود كامبيوتر بلوتوثش كني به كوشيت و نصبش كني اكه همين طوري بريزيش توي فايل عكسات هيج وقت نميتوني نصبش كني.
حالا فعلا اين كارو بكن تا بعدا در مورد رام صحبت كنيم

30000318
16-11-2011, 13:41
آنتن داره گوشیت ؟
اره دوست من تا حالا مشکل آنتن نداشتم الان 2 روزه دارم ازش استفاده میکنم همه چیش عالیه

hatam09
16-11-2011, 13:57
سلام بچه ها.
لطفا چند تا سایت خارجی که برای دانلود apk ها استفاده میکنید رو اینجا معرفی کنید. ترجیحا با قابلیت های زیر
1. توضیحات کامل
2. امتیاز دهی

من خودم یه معروفشو معرفی میکنم.

Extreme-Forces
16-11-2011, 13:58
كسي برنامه سراغ نداره باهاش بشه راديو به جز موج هاي خودمون رو بگيره؟ يه سري ديدم كه با اينترنت ميشه ولي به كارم نمياد.
همچنين درمورد TV چطور؟

hill-boy
16-11-2011, 14:23
سلام به همه
PES 2012 رو نصب کردم
گرافیکش نسبت به قبل زیاد تغییر نکرده
کنترلش بهتر شده
با آور 729 بعضی جا ها یه خورده گیر میکنه ولی با 748 تقریبا خوبه
و کلا تنها خوبییی که داره اینه که تیم هاش آپدیته

از این آدرس دانلود کردم:

دیتای HVGA رو دانلود کنید.

01110362
16-11-2011, 16:50
سلام بچه ها.
لطفا چند تا سایت خارجی که برای دانلود apk ها استفاده میکنید رو اینجا معرفی کنید. ترجیحا با قابلیت های زیر
1. توضیحات کامل
2. امتیاز دهی

من خودم یه معروفشو معرفی میکنم.

این هم سایت بدی نیست .

نرم افزار blackmarket , و 1mobile هم برای دانلود گیم وبرنامه از طریق گوشی خوبه .
نیاز به جی جی ان وغیره نداره .مخصوصا بلک مارکت هر چی بخوای پیدا میشه .
موفق باشید.

rangoabzar
16-11-2011, 17:01
من كه با اين وضعيت اينترنت ترجيح ميدم برنامه بخرم تا دانلود كنم

adel.alizadeh1994
16-11-2011, 17:19
سلام دوستان hell boy این اور 729 و 748 دیگه جریانش چیه؟
سلام دوستان من از برنامه ی 1 موبایل مارکت و بازار مارکت که کاملا فارسی هست استفاده میکنم بازار بهتره
اخرین فرصت برای شرکت در قرعه کشی ایفون 4 را از دست ندهید برای ثبت نام به این ادرس بروید

01110362
16-11-2011, 21:00
خوب یه خبر خوش .
ظاهرا برو بچ xda دارن ICS رو گوشی محبوب X8 پورت میکنن .90% کار هم پیش رفته .
خداییش آخر گوشی هست با این کوکرها .دمشون گرم .

30000318
16-11-2011, 21:55
تو این سایت میتونین رام دلخواهتونو بسازین

adel.alizadeh1994
16-11-2011, 22:21
سلام 01110362 اینایی که گفتی یعنی چی من سر در نمیارم؟ بیشتر توضیح بده

hill-boy
16-11-2011, 22:34
سلام دوستان hell boy این اور 729 و 748 دیگه جریانش چیه؟

منظورم آورکلاک CPU بود
با آورکلاک شما میتونید قدرت CPU رو از 600Mhz تا 800Mhz افزایش بدید
البته بستگی به گوشیتون هم داره
مثلا گوشی من از 748 بیشتر یه خورده مشکل پیدا میکنه

سلام 01110362 اینایی که گفتی یعنی چی من سر در نمیارم؟ بیشتر توضیح بده
منظور دوستمون اینه که تا یه مدت دیگه میتونیم شاهد حضور آندروید 4 (Ice Cream Sandwich) روی گوشی ها مون باشیم

adel.alizadeh1994
17-11-2011, 08:39
سلام hill boy میشه بگی چجوری میتونم این کارو انجام بدم یعنی سی پی یو گوشیم رو افزایش بدم واقعا تا 800 افزایش پیدا میکنه؟
مشکلاتش دیگه چیه؟

A/|\IR
17-11-2011, 18:21
دوستان قیمتش الان چنده؟

hill-boy
17-11-2011, 19:44
سلام hill boy میشه بگی چجوری میتونم این کارو انجام بدم یعنی سی پی یو گوشیم رو افزایش بدم واقعا تا 800 افزایش پیدا میکنه؟
مشکلاتش دیگه چیه؟

اگه از رام کاستوم استفاده میکنی برو به این آدرس:
Settings-->CyanogenMod settings-->Performance-->CPU settings
و بعد Overclock رو تیک بزن
وبعد Max CPU frequency رو انتخاب کن
و از لیست باز شده 710Mhz رو انتخاب کن
اگه گوشیت ریستارت شد فرکانس های پایین تر رو انتخاب کن
و اگه خواستی قدرتشو بیشتر کنی فرکانس های بالا تر رو انتخاب کن
ولی به نظر من 710 و 729 کافیه
اگه واقعا مطمئن بودی تاکید میکنم واقعا مطمئن بودی که روی اون فرکانسی که انتخاب کردی گوشیت هیچ مشلی نداره میتونی گزینه ی Set on boot رو تیک بزنی که هر موقع گوشی روشن شد فرکانس اتوماتیک تنظیم بشه
مثلا اگه روی فرکانس خیلی بالا گذاشته باشی و اون گزینه رو هم تیک زده باشی گوشی تا روشن میشه و وارد سیستم عامل میشه فرکانس اتوماتیک تنظیم میشه و گوشی دوباره ریستارت میشه و همین طور پشت سر هم ریستارت میشه
اگه قبلش یه بکاپ هم از رامت بگیری بد نیست
اگه موفق نشدی بگو تا روش دیگشو بهت بگم

دوستان قیمتش الان چنده؟
حدودا 200 تومن

hatam09
17-11-2011, 20:00
استادان عزیز.
بعضی بازی ها و نرم افزار ها هستن که ویبره توشون زیاد استفاده میشه و نمیشه هم خاموش کرد. خیلی رو اعصابه. از کجا باید ویبره رو تو کل نرم افزار ها غیر فعال کنم ؟ آدرس بدید لطفا

Hasan.M
17-11-2011, 21:34
دوستان قیمتش الان چنده؟
حدود 210تا 230 نوسان داره !
من 205گرفتم پریروز !

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

دوستان ، برنامه و اینا چی میشه واسش میشه نصب کرد ؟ بازی مازی چی سراغ دارین ؟

30000318
17-11-2011, 21:44
حدود 210تا 230 نوسان داره !
من 205گرفتم پریروز !

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

دوستان ، برنامه و اینا چی میشه واسش میشه نصب کرد ؟ بازی مازی چی سراغ دارین ؟

سلام دوست من اولا مبارک باشه و به جمعمون خوش امدی بعدش برا نرم افزا و بازی تو گوگل به فارسی سرچ کن اندروید کلی سایت میاره که میتونه بازی و برنامه های دلخواهتو دانلود کنی

mohsenmobile1
17-11-2011, 22:28
بچه ها این جا 300 تا صفحه است کسی لینک آموزش نصب نرم افزار روی رم رو میده ؟ :11:

adel.alizadeh1994
17-11-2011, 23:02
سلام دوست من hill boy من از رام جینجر 12 استفاده میکنم اصلا گزینه ی overclock تو گوشی نبود رو Max CPU frequency رو هم میزنم هیچی باز نمیشه یه گزینه ای هست بنام available governors که رو گزینه ی ondemand فعاله اونیکی راهتو بگو

01110362
17-11-2011, 23:54
بچه ها این جا 300 تا صفحه است کسی لینک آموزش نصب نرم افزار روی رم رو میده ؟ :11:

دوست عزیز ورژن آندرویدت چیه ؟
اگه رسمی باشه اول باید گوشی روت و ریکاوری نصب کنی .(توضیحات صفحه اول تایپیک )
اول از همه شما به یک فایل منیجر نیاز داری که Astro نرم افزار خوبیه .نرم افزار به گوشی بلوتوث کن و بعد نصبش کن .همین .
بعد یه کاستوم رام نصب کن اتوماتیک نرم افزار ها رو میتونی رو رم نصب کنی.
موفق باشید.

hill-boy
18-11-2011, 00:26
سلام دوست من hill boy من از رام جینجر 12 استفاده میکنم اصلا گزینه ی overclock تو گوشی نبود رو Max CPU frequency رو هم میزنم هیچی باز نمیشه یه گزینه ای هست بنام available governors که رو گزینه ی ondemand فعاله اونیکی راهتو بگو
اینم راه دوم:
اگه میخوای یه بکاپ از رامت بگیر

اول این فایل رو دانلود کن:

و بعد آنزیپش کن

دو فایل به اسم های setCPU_overclocking_v1.3.6.apk و x8oc.ko به دست میاد
هردو فایل رو انتقال بده به گوشیت
با برنامه روت اکسپلورر فایل x8oc.ko توی مسیر System/lib/modules قرار بده
البته باید فولدر سیستم رو در حالت rw قرار بدی تا اجازه بده فایل کپی بشه (توی روت اکسپلورر یه دکمه سمت راست بالا هست، اونو که بزنی به حالت rw میره)
بعد از اینکه فایل رو کپی کردی به آدرس System/etc برو و فایل hw_config.sh رو ویرایش کن و این کد رو ابتداش بنویس:
insmod /system/lib/modules/x8oc.ko
و بعد فایل رو ذخیره کن
برنامه Set CPU رو نصب کن و بذار که برنامه اتوماتیک کمترین و بیشترین فرکانس رو شناسایی کنه
میبینی که کمترین فرکانس 128 و بیشترین 600 هست و از 600 بالاتر نمیره
حالا گوشیتو یبار ریستارت کن و برنامه Set CPU رو دوباره اجرا کن
و حالا میبینی که میتونی فرکانس رو بیشتر از 600 هم ببری
امیدوارم که بتونی انجام بدی و مشکلی واسه گوشیت پیش نیاد

adel.alizadeh1994
18-11-2011, 11:58
ممنون دوستان بازی سوکر 2012 تو سایت yekmobile.com هست هر که میخواد میتونه از اونجا دانلود کنه یک دیتا بیشتر نداره نمیدونم جریانش چیه

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

دوست من hill boy چرا روش اولی جواب نداد؟

adel.alizadeh1994
18-11-2011, 12:25
سلام دوست من hill boy من روش جدید رو هم که بهم گفتی رفتم اما فایده ای نداشت دو تا عکس یکی از اون نوشته ها و یه عکس از برنامه رو برات گذاشت بی زحمت نگاه کن و اگه میفهمی بگو مشکل از کجاست اصلا 384 ماکسه 245 مینیمم نمیدونم چجوریه اینم عکس ها
راستی میگن این کار باعث کم شدن عمر گوشی میشه درسته؟

01110362
18-11-2011, 13:03
سلام دوست من hill boy من روش جدید رو هم که بهم گفتی رفتم اما فایده ای نداشت دو تا عکس یکی از اون نوشته ها و یه عکس از برنامه رو برات گذاشت بی زحمت نگاه کن و اگه میفهمی بگو مشکل از کجاست اصلا 384 ماکسه 245 مینیمم نمیدونم چجوریه اینم عکس ها

دوست عزیز حرف آخر اشتباه نوشتی تو ادیت : x8oc بنویس شما نوشتی x8of . ببین نتیجه میگیری ؟
اون فرکانس اسکرول کن رو 600 و 122 .
نه دوست من فقط ممکنه مصرف باطری بالاتر بره .تا 710 مشکلی پیش نمیاد.

اینم راه دوم:
اگه میخوای یه بکاپ از رامت بگیر

اول این فایل رو دانلود کن:

و بعد آنزیپش کن

دو فایل به اسم های setCPU_overclocking_v1.3.6.apk و x8oc.ko به دست میاد
هردو فایل رو انتقال بده به گوشیت
با برنامه روت اکسپلورر فایل x8oc.ko توی مسیر System/lib/modules قرار بده
البته باید فولدر سیستم رو در حالت rw قرار بدی تا اجازه بده فایل کپی بشه (توی روت اکسپلورر یه دکمه سمت راست بالا هست، اونو که بزنی به حالت rw میره)
بعد از اینکه فایل رو کپی کردی به آدرس System/etc برو و فایل hw_config.sh رو ویرایش کن و این کد رو ابتداش بنویس:
insmod /system/lib/modules/x8oc.ko
و بعد فایل رو ذخیره کن
برنامه Set CPU رو نصب کن و بذار که برنامه اتوماتیک کمترین و بیشترین فرکانس رو شناسایی کنه
میبینی که کمترین فرکانس 128 و بیشترین 600 هست و از 600 بالاتر نمیره
حالا گوشیتو یبار ریستارت کن و برنامه Set CPU رو دوباره اجرا کن
و حالا میبینی که میتونی فرکانس رو بیشتر از 600 هم ببری
امیدوارم که بتونی انجام بدی و مشکلی واسه گوشیت پیش نیاد

hillboy عزیزشما لطف کن از ادیت فایل hw-config .sh که ویرایش کردی مثل دوستمون عادل خان یه اسکرین شات بزار بینیم کجای کار اشتباه است .قبلا یه رام داشتم که بصورت پیشفرض قابلیت اورکلاک داشت ...
حالا کدوم ویرایش درسته :
ویرایش شما : insmod /system/lib/modules/x8oc.ko
یا
insmod /system/lib/modules/x8oc.ko # x8 overclock
در اتمام ویرایش بعد از x8oc.ko باید # بزاریم یا نه ؟
مرسی

hill-boy
18-11-2011, 13:59
دوست من hill boy چرا روش اولی جواب نداد؟
چون این روش فقط روی بعضی از رام ها کار میکنه و فعلا روی همه رام ها قابل اجرا نیست
مثلا رام GingerCyBorg این قابلیت رو داره

همون طور که دوستمون گفت شما بجای x8oc نوشتی x8of
و بعد از insmod باید یه اسپیس یا همون فاصله بزنی
یعنی insmod به / نچسبه
این طوری: insmod /system

البته قبل از این کارا توی برنامه Set CPU تیک دو گزینه ی Set on boot و Always Max رو بردار
همون طور که گفتم زمانی که مطمئن بودی که گوشیت توی اون فرکانس هیچ مشکلی نداره تیک Set on boot رو بزن
با تیک زدن این گزینه هر بار که گوشی روشن بشه فرکانس خودکار تنظیم میشه
امیدوارم که مشکلی نباشه

hillboy عزیزشما لطف کن از ادیت فایل hw-config .sh که ویرایش کردی مثل دوستمون عادل خان یه اسکرین شات بزار بینیم کجای کار اشتباه است .قبلا یه رام داشتم که بصورت پیشفرض قابلیت اورکلاک داشت ...
حالا کدوم ویرایش درسته :
ویرایش شما : insmod /system/lib/modules/x8oc.ko
یا
insmod /system/lib/modules/x8oc.ko # x8 overclock
در اتمام ویرایش بعد از x8oc.ko باید # بزاریم یا نه ؟
مرسی

توی بیشتر زبان های برنامه نویسی زمانی که این علامت # گذاشته بشه، نوشته های بعدش به عنوان دستور اجرا نمیشه
معمولا زمانی که میخوان در مورد یه دستور توضیح بدن، توضیح رو بعد این علامت مینویسن
مثلا توی این دستور:
insmod /system/lib/modules/x8oc.ko #x8 overclock
بعد از علامت # نوشته x8 overclock
یعنی توضیح داده که این دستور مربوط به آورکلاک کردن X8 میشه
واسه همین اگه ننویسیمش مشکلی پیش نمیاد

maxp30
18-11-2011, 23:09
یه سوال واسه من پیش اومده , cpu x8 با cpu gio مگه یکی نیست ؟
چجوریه که x8 رو تا 729 بیشنر نمیشه اور کرد اما جیو خودش که اول 800 هست , تا 920 هم راحت اور میشه ؟!

BEHZAD2007
19-11-2011, 00:29
دوستان امشب اومدم با بازی های خاطره انگیز سگا تو ایکس 8 نرم افزار تست شده و عالی کار میکنه خدایی خیلی باحاله تست کنید بگید
این برنامه اصلی

اینم چند تا بازی فوق العاده خاطره انگیز
بازی خرگوش خیلی این بازی رو دوست داشتم

بازی سونیک

بازی شینوبی

برنامه رو نصب میکنی و فایل اصلی بازی رو از زیپ خارج میکنی میریزی تو رمت وقتی برنامه رو اجرا کردی ادرس بازی رو بده و حله
بازی کمبت و شورش در شهر رو هم اگه خواستید اپ میکنم

adel.alizadeh1994
19-11-2011, 00:37
سلام دوستان hill boy و 01110362 خیلی ممنون اما فایده ای به حالم نداشت و مشکلم حل نشد تو اون برنامه ماکس و مینیمم در اخرین حدشون 528 هست اصلا نمیدونم چرا اینجوریه اما ممنون
راستی دوستان برنامه ی chainfire3d به درد چی میخوره من برنامش رو تو موبایلم نصب کردم اما هست که باید با اون برنامه رو گوشی نصبش کنی تا برنامه اجرا بشه اگه کسی اون فایل رو داره اپ کنه

adel.alizadeh1994
19-11-2011, 00:43
سلام اقا بهزاد میشه برنامه اصلی اجرا کننده سگا رو اندروید رو با یه سایته دیگه اپلود کنی من نتونستم دانلود کنم مثلا با سایت hotfile اپلود کن ممنون

BEHZAD2007
19-11-2011, 10:11
سلام اقا بهزاد میشه برنامه اصلی اجرا کننده سگا رو اندروید رو با یه سایته دیگه اپلود کنی من نتونستم دانلود کنم مثلا با سایت hotfile اپلود کن ممنون

ببین این جواب میده با این نرم افزار میشه از طریق سنسور هم بازی کرد خرگوشو با سنسور بازی کردم خیلی عالیه

mohsenmobile1
19-11-2011, 11:20
سلام
من بعضی برنامه هایی رو که می خوام نصب کنم ارور مشکل در تجزیه بسته رخ داده است. رو میده
برنامه ها هم معمولا برای نسخه های پایین ترند !!

adel.alizadeh1994
19-11-2011, 13:20
سلام اقا محسن رو گوشیت رام نصب کن اوکیه منم این مشکل رو با نسخه ی اصلی گوشیم داشتم اما پس از نصب رام درست شد دوستان من تنوستم با برنامه ی Android Overclock v2.2.1 سی پی یو گوشیم رو ارتقا بدم اما رو 748 که تنظیم میکنم گوشیم ریستارت میشه حالا رو 729 تنظیم کردم اما بعد از ریسنارت کردن گوشیم یا بعد از خاموش شدنش برمیگرده به 691 نمیدونم جریانش چیه اگه میشه لطفا این برنامه رو از گوگل دریافت ونصب کنید و اموزششو به من بدید به هر حال ممنون اگه راه حلی هم بلدید به هم پیشنهاد کنید

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

اقا بهزاد من متاسفانه تو اون سایت جدید هم نتونستم دانلود کنم اگه تو گوگل سرچ کنم نام برنامه رو لینک واسه دانلودش هست

BEHZAD2007
19-11-2011, 13:41
[Q

[/COLOR]اقا بهزاد من متاسفانه تو اون سایت جدید هم نتونستم دانلود کنم اگه تو گوگل سرچ کنم نام برنامه رو لینک واسه دانلودش هست[/QUOTE]

خدمت شما

hill-boy
19-11-2011, 15:38
سلام اقا محسن رو گوشیت رام نصب کن اوکیه منم این مشکل رو با نسخه ی اصلی گوشیم داشتم اما پس از نصب رام درست شد دوستان من تنوستم با برنامه ی Android Overclock v2.2.1 سی پی یو گوشیم رو ارتقا بدم اما رو 748 که تنظیم میکنم گوشیم ریستارت میشه حالا رو 729 تنظیم کردم اما بعد از ریسنارت کردن گوشیم یا بعد از خاموش شدنش برمیگرده به 691 نمیدونم جریانش چیه اگه میشه لطفا این برنامه رو از گوگل دریافت ونصب کنید و اموزششو به من بدید به هر حال ممنون اگه راه حلی هم بلدید به هم پیشنهاد کنید

ببین گزینه Set on boot یا Set Frequencies at Boot رو میتونی پیدا کنی
اگه پیدا کردی انتخابش کن، با این کار هر بار که گوشی روشن میشه فرکانس خودش تنظیم میشه

mohsenmobile1
19-11-2011, 16:43
سلام
بچه ها می خوام رام رو جایگزین رام اصلی کنم برای اولین بارم هست، ممنون میشم رامی رو معرفی کنید که هم زیبا باشه و مشکلی نداشته باشه :11:

mohsenmobile1
19-11-2011, 17:17
عزیزان این رام چه طوره ؟
[I9100JPKJ2 2.3.5 [Iran

01110362
19-11-2011, 17:32
سلام دوستان hill boy و 01110362 خیلی ممنون اما فایده ای به حالم نداشت و مشکلم حل نشد تو اون برنامه ماکس و مینیمم در اخرین حدشون 528 هست اصلا نمیدونم چرا اینجوریه اما ممنون
راستی دوستان برنامه ی chainfire3d به درد چی میخوره من برنامش رو تو موبایلم نصب کردم اما هست که باید با اون برنامه رو گوشی نصبش کنی تا برنامه اجرا بشه اگه کسی اون فایل رو داره اپ کنه

سر فرصت فایل خودم برات آپ میکنم .cpu من رو 710 هست و بدون مشکل داره کار میکنه .

عزیزان این رام چه طوره ؟
[I9100JPKJ2 2.3.5 [Iran

دوست عزیز این رام از کجا پیدا کردی؟:18: لینک بده .
جسارتاً فکر کنم اون i9100 اول رامی که نوشتی یعنی رام برای گالاکسی اس 2 باشه .
درسته؟

mohsenmobile1
19-11-2011, 17:36
دوست عزیز این رام از کجا پیدا کردی؟:18: لینک بده .
جسارتاً فکر کنم اون i9100 اول رامی که نوشتی یعنی رام برای گالاکسی اس 2 باشه .
درسته؟

درسته عزیزم اصلا دقت نکردم :20:
حالا رام خوبی می شناسید که از رام اصلی بهتر باشه و بی نقص .. :11:

01110362
19-11-2011, 17:40
درسته عزیزم اصلا دقت نکردم :20:
حالا رام خوبی می شناسید که از رام اصلی بهتر باشه و بی نقص .. :11:

بی نقص که نمیشه گفت هررامی یه اشکال و ایراداتی داره کم نقص میشه گفته رام xgin v.6 یا رام cyborg v.5 خوبه .حالا ginger xperia v.15 دارم دان کنم تست میکنم وجوابش و اینجا بهمراه چند تا بازی ونرم افزار خوب میگم .
موفق باشید.

adel.alizadeh1994
19-11-2011, 18:20
سلم اقا محسن به نظرم بهترین رام برای شما میتونه رام ginger 12 یا cyborg v0.5 باشه برو تو سایت x8.blogfa.com هر دوش موجوده من خودم از جینجر 12 استفاده میکنم عالیه از سایبرگ هم استفاده کردم اما جینجر بیشتر مورد پسندم بود

adel.alizadeh1994
19-11-2011, 18:29
سلام hill boy گزینه ی set on boot وجود داره اما هنگامی که فعاله و من فرکانس رو روی 729 تنظیم میکنم بعد از خاموش و روشن کردن گوشیم فرکانس به 691 برمیگرده حالا غیر فعالش کردم ببینم چی میشه راستی اون برنامه که فرکانس رو افزایش میده باید فعال باشه من که غیر فعالش کردم اون متنی هم که تو سیستم ایجاد کردم میتونم حذفش کنم

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

سلام دوستان کسی رام جینجر 14 و 15 رو امتحان نکرده اگه امتحان کردید و مزایا و معایبش رو هم بگید

mohsenmobile1
19-11-2011, 18:32
سلم اقا محسن به نظرم بهترین رام برای شما میتونه رام ginger 12 یا cyborg v0.5 باشه برو تو سایت x8.blogfa.com هر دوش موجوده من خودم از جینجر 12 استفاده میکنم عالیه از سایبرگ هم استفاده کردم اما جینجر بیشتر مورد پسندم بود

سلام عزیزم. یعنی 15 بهتر از 12 نیست ؟

ممنونم میشم لینک 12 رو بفرستید نگاش کنم :11:

mohsenmobile1
19-11-2011, 19:24
بچه ها می دونم سوال کلیشه ای
اما ممنون می شم لینک نحوه بک آپ از رام اصلی رو بدید :11:

SA.JJ.AD
19-11-2011, 19:41
از اونجایی که قرار شد دارندگان این گوشی که به این تاپیک سر میزنن نرم افزار یا هرچیزی بدرد بخور بنظرشون اومد و رو گوشی تست کردن ! به بقیه هم پیشنهاد بدن :31:
.
منم گفتم این نرم افزار عالی رو به دوستان هم پیشنهاد بدم !:31:! تا دوستانی که اشنایی ندارن باهاش تستش کنن !! ارزش نصب بودن رو گوشی رو داره ! :20:
+
اسمش : Smart Tools

همه چی داره !! از خط کش گرفته تا متر و حتی فلز یاب :31:

+

از اینجا میتونید اخرین نسخه و توضیحاتشو بخونید :20:

01110362
19-11-2011, 20:18
خوب نوبت رسید به رام جالب وخوب ginger experia v15 اسکرین شات هم که نیاز نداره اگر خواستید قرار میدم:
1. رام تو منوها بسیار روان هست .
2. دوربین عکاسی 3 عالی فیلمبرداری طبق معمول تیک داره ولی 30 فریم میگیره .
3. قابلیت اورکلاک بصورت پیش فرض وجود داره رو 710 من تست کردم مشکلی نبود .
4. ساپورت کامل زبان فارسی بصورت پیش فرض .(منوها هم فارسی میشه )
5. avilable memory با استفاده از نرم افزار تسک کلیر90 مگ .
6.روشنایی صفحه هم با توجه به گزینه ultra brightnes عالی میشه .
8. دوال تاچ بصورت پیش فرض فعاله که تو بازی و گالری بدرد میخوره .
9. بازی angry bird season بدون کوچکترین لگ اجرا میشه .(البته cpu رو 710 بود)
10. امتیاز کودرانت با cpu 600 : امتیاز 1141 وامتیازش با cpu 710 : 1228 که خیلی خوب آورده .
11.باطری در حال تست ..:40:
در کل دوستانی که دنبال رام خوب و بی درد سر میگردند به نظرم رام خوبیه وپیشنهاد میشه .

01110362
19-11-2011, 20:28
بچه ها می دونم سوال کلیشه ای
اما ممنون می شم لینک نحوه بک آپ از رام اصلی رو بدید :11:

فکر کنم setting-privacy -backup my data

یا گوشی ریبوت کن بعد از اینکه نوشته sony ericson اومد کلید back چند بار پشت هم بزن تا وارد منو ریکاوری شی بعدش هم بک آپ.

دوست من بنظرم شما پست های صفحه اول همین تایپیک بخون بدرت میخوره شما گوشی روت کن خیلی راحنه بعد هم xrecovery وبعدش یه کاستوم رام خوب .مشکلی هم پیش اومد بگو من وسایر دوستان در خدمتیم .
موفق باشید .

30000318
19-11-2011, 21:49
محسن جان دوست عزیز رامهایی که الان دارم منتشر میشن تقریبا دیگه بی باگ شدن رامی هم که بی باگ باشه رامه سلیقه ای میشه یعنی امکان داره من از یه رام اینجا کلی تعریف کنم یکی دیگه بیاد بگه من باهاش حال نکردم رامه خوبی نیست پس فقط دنبال رامی باش که بدون باگ باشه فقط رام رو خودت باید تست کنی. خوش باشین

mohsenmobile1
19-11-2011, 23:04
ویرایش.
..........

hill-boy
20-11-2011, 00:34
سلام hill boy گزینه ی set on boot وجود داره اما هنگامی که فعاله و من فرکانس رو روی 729 تنظیم میکنم بعد از خاموش و روشن کردن گوشیم فرکانس به 691 برمیگرده حالا غیر فعالش کردم ببینم چی میشه راستی اون برنامه که فرکانس رو افزایش میده باید فعال باشه من که غیر فعالش کردم اون متنی هم که تو سیستم ایجاد کردم میتونم حذفش کنم

فایل x8oc که اضافه کردی نباید پاک کنی
و همچنین اون کدی رو هم که توی فایل hw_config.sh اضافه کردی نباید پاک کنی
خودت که با برنامه کار کنی همه چیزو متوجه میشی

2raj_a
20-11-2011, 12:48
دوستان کسی nfs shift اجرا کرده؟

2raj_a
20-11-2011, 12:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f318fb956cfad36g.jpg

ویژگی ها:
THIS REPAIR ALL BUGS VERSION OF THE PREVIOUS VERSION WITH SOME IMPROVEMENTS

CAMERA REPAIRED

OVERLOC MODULE REPAIRED

CLOSE TO SOME PLAYERS READY FORZOZO (BETA NOT TO 100)

BRAVIA FULL ---- (WITH ALL NECESSARY FILES)

XLOUD with better sound

BRAVIA XLOUD ---- ACTIVATED AND DEFAULT (NO NEED TO ADD IT TO MENU SETTINGS)

ARC lounch

POWER AMP with slight modifications

INSTALL Restore Mode

Extract the folder inside the zip on the route:

xrecovery / backup /

DO FACTORY RESET / FULLWIP

دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نرم افزار Power Amp مخصوص این رام کرک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن 15 جینجر اکسپریاست!

01110362
20-11-2011, 16:46
دوستان کسی nfs shift اجرا کرده؟

من قبلا اجراش کردم خیلی هم روون .ورژن 1.0.4 یا 1.0.70 بود نمیدونم .اگه ضروریه بگو تا دوباره تست کنم آخه علاقه زیادی به اینجور بازیها ندارم فقط برای تست قدرت گرافیکی x8 نصبش کردم .
موفق باشید.

2raj_a
20-11-2011, 16:55
با چه رامی تست کردینش؟منم برای کسی میخوام اجرا کنم و تموم!

mohsenmobile1
20-11-2011, 18:26
واسه من بعد از نصب این رام شبکه (اپرانور) رو نشناخت و به لپ تاپ وصل نمیشه !!
میشه صدا هاشو عوض کرد خیلی ضایست ؟

mohsenmobile1
20-11-2011, 19:19
محیط گرافیکیش اصلا دلچسب نبود و مثل رام پیش فرض نبود
نمی دونم میشد درستش کرد یا نه
اما بچه ها به نظرتون بین رام های XGin 6 ، GingerCyBorg 6 ، GingerDX v019 ، GingerCruzt Revision 8.2
کدومش بهتره؟

ALI . R
20-11-2011, 21:36
با سلام
اگه می شه از شما دوستان عزیز می خواهم نرم افزار ریموت کنترل ( همان کنترل کامپیوتر از طریق بولوتوث موبایل ) برای گوشی های آندروید را قرار دهید.
با تشکر
شاد باشید:40:

BEHZAD2007
20-11-2011, 22:57
دوستان رام جینجر اکسپریا 15 مشکل انتن دهی داره اصلا اپراتورو شناسایی نمیکنه راهی نداره؟

adel.alizadeh1994
20-11-2011, 23:39
اقا بهزاد برنامه ی سگات عالی بود ممنون یه بار گوشیت رو فول وایپ کن احتمالا درست بشه و اقا محسن دوستان خیلی زیاد از رام ginger dx 19 تعریف میکنن میگن رام خیلی روون و خوبیه

2raj_a
20-11-2011, 23:57
من با جینجر اکسپریا 15 مشکلی ندارم!انتنش درسته!باید فول وایپ کنین!

hill-boy
21-11-2011, 00:23
سلام دوستان
رام اکسپریا15 رو نصب کردم
رام روون و خوبیه
سرعت سنسور ها واقعا عالیه، توی رام های 2.3 که تا حالا نصب کردم این اولین رامی هست که سنسور ها سریع کار میکنن
CPU رو هم تونستم تا 729 آور کنم ولی روی 748 زیاد پایدار نبود
با آور 729 بنچمارک به 1320 رسید و به نظرم خیلی خوبه
بعد از نصب رام زمانی که وارد محیط سیستم عامل شدم سیمکارت رو نشناخت
استاتوس بار رو باز کردم ببینم مشکل از چیه
دیدم نوشته برای آنلاک شدن دکمه منو رو بزنید و بعد دکمه صفر رو بزنید
بعدش رفتم به قسمت شماره گیر و دکمه منو رو زدم و بعدش دکمه صفر رو زدم و یبار گوشی رو ریستارت کردم
سری بعد که سیستم اومد بالا دیدم سیمکارت رو شناخته
نمیدونم دقیقا مشکل از چی بود و آیا درست شدنش ربطی به کاری که من کردم داشته یا نه

01110362
21-11-2011, 01:23
برای من که مشکلی نبود راحت شناخت .

BEHZAD2007
21-11-2011, 09:49
فول وایپ کردم یه بار ریست زدم درست شد ولی مشکلات دیگه ای داره من اون رامی که دوستمون تو این تاپیک لینک داده بود نصب کردم از طریق ریستور بعدش مشکل اهنگ بعدش برنامه هیچ کدوم اجرا نمیشد

2raj_a
21-11-2011, 10:01
دوستان با ورژن 15 جینجر مشکل wifi دارم کار نمیکنه!تست کردین؟

30000318
21-11-2011, 13:46
دوستان من dx19رو 2 روزه نصب کردم همه چیش عالیه اقکتهای فوق العاده زیبایی هم براش نصب کردم که زیبایی رام رو 2 چندان کرده هرکی نصب کرد از همه چیش خوشش اومد بگه که براش آپ کنم مولتی تاچم باید خودتون فعال کنین.

01110362
21-11-2011, 18:10
با چه رامی تست کردینش؟منم برای کسی میخوام اجرا کنم و تموم!

میبخشید دوست عزیز یه خورده دیر جواب دادم .
قبلا یادم نمیاد رو کدومش تست کرده بودم .
ولی الان رو GINGER EXPRIA 15 نصب کردم .شیفت ورژن 1.0.70 .مشکلی نبود اجراش کرد .
موفق باشید .

دوستان با ورژن 15 جینجر مشکل wifi دارم کار نمیکنه!تست کردین؟

مشکل وای فای نداره این رام .
دارم استفاده میکنم

lilitopoli
21-11-2011, 18:13
چه افتکهایی براش نصب کردی؟از کجا باید مولتی تاچ و فعال کنیم؟رامش خیلی خوبه من بیشتر از یه هفته دارم ازش استفاده میکنم و راضیم

SA.JJ.AD
21-11-2011, 19:06
جینجر اکسپریا ورژن 15 مصرف باتریش چطوره دوستان ؟! من یه دو هفته ای هست که از رام GingerCruzt Revision 8.1 استفاده میکنم !! همه چیزش عالیه ! از ظاهرش گرفته تا فضای ازاد رم و سرعت و ... اما مصرف باتریش افتضاحه ! با 2 تا اهنگ گوش کردن و 1 ساعت بازی کردن شارژش تموم میشه :2:حالا با اینکه نور صفحه و هرچیزی که مربطو به باتری میشه رو رو بهینه ترین حالت میزارم !!

hill-boy
21-11-2011, 21:20
جینجر اکسپریا ورژن 15 مصرف باتریش چطوره دوستان ؟! من یه دو هفته ای هست که از رام GingerCruzt Revision 8.1 استفاده میکنم !! همه چیزش عالیه ! از ظاهرش گرفته تا فضای ازاد رم و سرعت و ... اما مصرف باتریش افتضاحه ! با 2 تا اهنگ گوش کردن و 1 ساعت بازی کردن شارژش تموم میشه :2:حالا با اینکه نور صفحه و هرچیزی که مربطو به باتری میشه رو رو بهینه ترین حالت میزارم !!
مصرفش خوبه
با آورکلاک 729 و نور صفحه در بیشترین حالت و استفاده معمولی 1روز واسم کار میکنه

rangoabzar
21-11-2011, 22:11
رامتل سومین اپراتور تلفن همراه

اینترنت 512 و قیمت 120 تومنی

adel.alizadeh1994
21-11-2011, 23:04
سلام دوستان اقا 30000318 شما چطور مولتی تاچ رو رو این رامی که گفتید فعال کردید من یه رامی میخوام که بازی رو براحتی اجرا کنه؟
hill boy ممنون مشکلم حل شدم و حالا گوشیم رو 729 اورکلاک شده ولی یکم تو سوکر 2012 میلنگه ممکنه بخاطر ناپایداریش تو این سی پی یو باشه اگه 710 رو انتخاب کنم بهتر نیست؟

BEHZAD2007
21-11-2011, 23:17
دوستان من dx19رو 2 روزه نصب کردم همه چیش عالیه اقکتهای فوق العاده زیبایی هم براش نصب کردم که زیبایی رام رو 2 چندان کرده هرکی نصب کرد از همه چیش خوشش اومد بگه که براش آپ کنم مولتی تاچم باید خودتون فعال کنین.

برادر میشه لینک این رامو بدی دان کنم چون اکسپریا 15 به ما نساخت مزخرف تمام بود

hill-boy
22-11-2011, 00:21
hill boy ممنون مشکلم حل شدم و حالا گوشیم رو 729 اورکلاک شده ولی یکم تو سوکر 2012 میلنگه ممکنه بخاطر ناپایداریش تو این سی پی یو باشه اگه 710 رو انتخاب کنم بهتر نیست؟
اگه توی بازی کند میشه واسه اینه که سخت افزار گوشی نمیکشه و اگه سی پی یو رو پایین تر بیاری کند تر هم میشه
ولی اگه گوشی ریستارت میشه پایین تر بیاری بهتره

hill-boy
22-11-2011, 00:32
رامتل سومین اپراتور تلفن همراه

اینترنت 512 و قیمت 120 تومنی
دوست عزیز اگه اشتباه نکنم اسمش رایتل هست

rangoabzar
22-11-2011, 01:52
امیدوارم این رایتل بتونه مشکل اینترنت رو حل کنه چون خیلی باهاش مسکل دارم
خدا کنه عروسه تعریفی ....... ار آب در نیاد

rangoabzar
22-11-2011, 02:07
آقایان شرمنده که یکم دیر این حرفو میزنم چند دقیقه پیش رام gx 14 و 15 رو دیدم هنوز تو شوکم.اراعه دو ورژن تو فاصله چند ساعت !!!!!!?؟ تو تنور نون بربری اردبیلم میزاشتن به ای سرعت در نمیومد .من که تخصصی نگا نکردم اگه کسی دیده بگه تفاوت شاخصشون چیه؟لطفا

01110362
22-11-2011, 07:31
آقایان شرمنده که یکم دیر این حرفو میزنم چند دقیقه پیش رام gx 14 و 15 رو دیدم هنوز تو شوکم.اراعه دو ورژن تو فاصله چند ساعت !!!!!!?؟ تو تنور نون بربری اردبیلم میزاشتن به ای سرعت در نمیومد .من که تخصصی نگا نکردم اگه کسی دیده بگه تفاوت شاخصشون چیه؟لطفا

تفاوت چندانی با هم نداره ورژن 15 دو روز رو گوشیم نصب بود .اوایل همه چی ok بود بعد از 24 ساعت ونصب 8-9 صفحه نرم افزار منو فوق العاده کند شده بود .
سرع عقب نشینی کردم به سمت سایبرگ :31:

30000318
22-11-2011, 08:43
برادر میشه لینک این رامو بدی دان کنم چون اکسپریا 15 به ما نساخت مزخرف تمام بود
سلام دوست عزیز اینم لینک دانلود dx19که رامه عالی هستش .

---------- Post added at 08:43 AM ---------- Previous post was at 08:38 AM ----------

سلام دوستان اقا 30000318 شما چطور مولتی تاچ رو رو این رامی که گفتید فعال کردید من یه رامی میخوام که بازی رو براحتی اجرا کنه؟

عادل جان فعال کردن مولتی تاچ یکی با تولبار x8که به خاطر جدید بودن این رام نتونست فعالش کنه روش دیگه هم که سخت افزار گوشیت باید ببینی چیه فایل مربوط به اونو میگیری نار ایکس ریکاوری نصبش میکنی و راحت فعال میشه که من از روش دوم استفاده کردم .برا بازی هم که pes2011رو برا من بدون باگ اجرا کرد بازی دیگه ای امتحان نکردم. در کل رام خیلی روونیه fcنداده تا حلا ریست نشده مصرف باطریشم خوبه افکتهای فوق العاده زیبایی هم میتونی روش نصب کنی.

omedie
22-11-2011, 09:04
الان بهترين رام که توش مولتي تاچ و اور کلاک فعال باشه چيه در ضمن من من رام اکسپريا ورژن ١۴و١۵نصب کردم که دوربين کار نمي کرد.

rangoabzar
22-11-2011, 09:35
تا حالا شده کسی با این گوشی بتونه بره تو hboot یا فقط مخصوص htc و ..... ست؟

30000318
22-11-2011, 12:01
میخوام برنامه ای بهتون معرفی کنم که فضای خالی رامتونو تا جایی که جا داره بالا میبره memory boosterهستش که در کنار برنامه killerمیتونین ازش استفاده کنین حجم کمی هم داره.طریقه استفادش به این شکل که برنامرو باز میکنین گزینه quick boost رو میزنین و به قسمتtask killer میرین و گزینه kill selectedرو میزنین برگردین تو برنامه کیلر خودتون فضای خالی رام رو ببینین برا من که عالی بوده میتونین از این برنامه استفاده کنین وبعد وارد بازیهای سنگین بشین و تفاوتو حس کنین.

Amin.Dragon
22-11-2011, 14:57
دوستان خسته نباشید.
گوشی من وقتی میخاد بلو توث بگیره رمز 4 رقمی میخاد...!
اون رو چی وارد کنم؟

omedie
22-11-2011, 16:02
الان بهترين رام که توش مولتي تاچ و اور کلاک فعال باشه چيه در ضمن من من رام اکسپريا ورژن ١۴و١۵نصب کردم که دوربين کار نمي کرد.

تر خدا يکي جواب مارو بده خيلي ضروري.باتشکر

2raj_a
22-11-2011, 16:07
دوست عزیز یک بار فول وایپ کن درست میشه!

30000318
22-11-2011, 16:18
تر خدا يکي جواب مارو بده خيلي ضروري.باتشکر

برو وبلاگ
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید زیادی هست با توضیحات و نشریه بچه ها هر کدومو فکر میکنی مناسبت همونو دانلود کن نصبش کن.

ŞHÍЯÍŃ
22-11-2011, 19:04
سلام.

اگه دقت کنید جایی که هنزفری گوشی میخوره کناراش یه جای خالی هست که توش 2تا زبونه فلزی هست میخواستم ببینم اون برای چیه؟؟

saeed2u
22-11-2011, 19:27
سلام.

اگه دقت کنید جایی که هنزفری گوشی میخوره کناراش یه جای خالی هست که توش 2تا زبونه فلزی هست میخواستم ببینم اون برای چیه؟؟

اون جای خالی مخصوص هندزفری های مخصوص سونی هست که امکان جلو و عقب بردن آهنگ رو دارند مثل mh810

SA.JJ.AD
22-11-2011, 20:00
دوستان این رام جینجر اکسپریا 15 انگاری طریقه ی نصبش با نسخه ی های قبلیش فرق میکرد و باید از طریق backup & resture نصب میشد !! منم خواستم اینکارو کنم و فایل هاشو رفتم جایگزین بک اپی که از قبل داشتم کردم :27:!!
.
حالا دیگه گوشی بالا نمیاد !! ا و فقط تا لوگوی جینجر اکسپریا میاد و ساعت ها میمونه !! :31:
.
چیکار کنم ؟! :19:حتی وقتی گوشی رو روشن میکنم با دکمه ی back و اینا هم وارد منوی ریکاوری نمیشه !! و کلا دستم بستست ! لطفا کمک کنید :20:

Amin.Dragon
22-11-2011, 20:44
دوستان خسته نباشید.
گوشی من وقتی میخاد بلو توث بگیره رمز 4 رقمی میخاد...!
اون رو چی وارد کنم؟

کسی نمیدونه یا پیش نیومده برا کسی ؟

ŞHÍЯÍŃ
22-11-2011, 21:40
اون جای خالی مخصوص هندزفری های مخصوص سونی هست که امکان جلو و عقب بردن آهنگ رو دارند مثل mh810

میدونید این هندزفری ها هست؟؟قیمت اش چند؟؟

2raj_a
22-11-2011, 22:23
دوستان این رام جینجر اکسپریا 15 انگاری طریقه ی نصبش با نسخه ی های قبلیش فرق میکرد و باید از طریق backup & resture نصب میشد !! منم خواستم اینکارو کنم و فایل هاشو رفتم جایگزین بک اپی که از قبل داشتم کردم :27:!!
.
حالا دیگه گوشی بالا نمیاد !! ا و فقط تا لوگوی جینجر اکسپریا میاد و ساعت ها میمونه !! :31:
.
چیکار کنم ؟! :19:حتی وقتی گوشی رو روشن میکنم با دکمه ی back و اینا هم وارد منوی ریکاوری نمیشه !! و کلا دستم بستست ! لطفا کمک کنید :20:
اگه نمیتونی بازش کنی ریکاوری با نرم افزار فلش تولس گوشی فلش کن

SA.JJ.AD
22-11-2011, 22:42
اگه نمیتونی بازش کنی ریکاوری با نرم افزار فلش تولس گوشی فلش کن

یعنی راه دیگه ای غیر از فلش نیست ؟! :13:نمیشه فلش کردم مستقیم رام مورد نظر نصب شه ؟! یا اینکه حتما طبق اموزش باید رام رسمی نصب شه و اون همه مرحله رو برای روت کردن و نصب منوی ریکاوری و این مسخره بازی ها انجام بدم تا بتونم دوباره بیام رو رام کاستوم :31:؟

01110362
22-11-2011, 22:55
ﺩﺭﺳﺘﻪ ﺍﻗﺎﺳﺠﺎﺩ. ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﺍﻳﻦ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻃﻲ ﮐﻨﻲ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ.

saeed2u
23-11-2011, 15:57
راستش رو بخواهید یه مدتی دنبالش بودم اما پیدا نکردم

rangoabzar
23-11-2011, 16:18
این روزها سریال های خارجی خیلی طرفدار پیدا کردن و معمولا به علت تعداد زیاد قسمت ها اونارو به یه فرمتی تبدیل میکنن که با وجود حجم کم کیفیت مطلوبی داشته باشن و برای دیدن این سریال ها باید ساعت ها پای کامپیوتر بشینیم.
نرم افزار mx video player این قابلیت رو به x8 داده که به راحتی فرمت های مختلف رو به همراه زیرنویس بدون هیچ مشکلی پخش کنه

من چنتا برنامه دیگرو امتحان کردم و همه مشکل داشتن این نرم افزار دیوونس

SA.JJ.AD
23-11-2011, 17:36
دوستان این رام جینجر ورژن 14 رو نصب کردم !! حالا 15 رو هم دانلود کردم !! اما انگاری روش نصبش فرق میکنه و از طریق بک اپ و ریستور باید نصبش کرد !! اما من نمیتونم نصبش کنم از طریق xrecovery !! کسانی که نصب کردن این ورژن رو لطفا راهنمایی کنن :11:

hatam09
23-11-2011, 21:08
دوستان این رام جینجر ورژن 14 رو نصب کردم !! حالا 15 رو هم دانلود کردم !! اما انگاری روش نصبش فرق میکنه و از طریق بک اپ و ریستور باید نصبش کرد !! اما من نمیتونم نصبش کنم از طریق xrecovery !! کسانی که نصب کردن این ورژن رو لطفا راهنمایی کنن :11:

1.وقتی فایل zip رام رو دانلود کردید ، در کامپیوتر اونو از حالت فشرده خارج کنید. حالا یه پوشه با نام GingerXperia.Odex.updateV15 دارید.

2. گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید (یا sd card گوشی رو با رم ریدر وصل کنید). باید پوشه بالا رو به مسیر زیر انتقال بدید.
phone card --> xrecovery ---> backup

3. حالا کافیه گوشی رو ریستارت کنید و وارد محیط xrecovery بشید. سپس در قسمت backup and restore به بخش backup برید و پوشه بالا رو انتخاب کنید. صبر کنید تا کامل نصب شود.

4. بعد از نصب باید factory reset یا فول وایپ رو انجام بدید.

رام شما آماده استفاده میباشد.

AMIRHJ
23-11-2011, 22:23

بله این هندفری ها موجوده

اینم مشخصات MH 810
به زبان شیرین فارسی

هندزفری مبحث خیلی گسترده ایه

من این مدل رو به دلیل داشتن سوکت خاص پیشنهاد نمیدم ،چون تو سایر وسایل نمیتونید ازش استفاده کنید

میشه از مدلی که با x10 گویا ارئه شد استفاده کنید

ولی در کل هزینه + کیفیت مورد نظرتون مهم هستند.

من قیمت دقیقشونو خبر ندارم ،
اما فکر نمیکنم به قیمتشون بیارزه
منتها میشه با 30 تومن یه بلوتوث هندفری معمولی گرفت
باید نیاز دیده و بررسی بشه

باز هم برای اطلاعات بیشتر فروم زیر رو بهتون معرفی میکنم که مربوط میشه به لوازم جانبی موبایل

w w w.h a n d heldusers.com/forum/f88.html

adel.alizadeh1994
24-11-2011, 09:22
سلام دوستان من مولتی تاچ رو از طریق شناسایی سیستم عامل و نصب از طریق ایکس ریکاوری رفتم اما برای بعضی بازی ها فعال شده بود اما بعضی ها هم مثل سوکر 2011 نمیشد مولتی تاچ بازی کرد

adel.alizadeh1994
24-11-2011, 09:42
سلام بچه ها میخوام امروز یه بازی توپ رو بهتون معرفی کنم بازی اکشن Modern Combat: Sandstorm 3.1.5 این بازی رو گوشیه خودم نصبه عالیه هم روون وهم گرافیکی اینم لینک دانلودش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] html

lilitopoli
24-11-2011, 09:56
rangoabzar میشه لینک دانلود mx video player و بذاری من گرفتم ولی کار نمیکنه

adel.alizadeh1994
24-11-2011, 12:22
سلام دوست من لیلی توپولی شما باید این برنامه رو با کدکش نصب کنی من گیرم اومد با حجم 6.5 مگ تو گوگل سرچ کنی با کدک هم گیر میاری

30000318
24-11-2011, 13:48
rangoabzar میشه لینک دانلود mx video player و بذاری من گرفتم ولی کار نمیکنه
این کدک مخصوص x8بعد اینکه برنامرو نصب کردی اینم نصب کن

30000318
24-11-2011, 13:54
دوستان یه پیشنهاد دارم :
برا زودتر رسیدن به سوالهایی که داریم میتونیم به صورت آنلاین و فیس 2فیس باهم چت کنیم و زودتر به نتیجه برسیم الان من با محمد رضا عزیز(rangoabzar)خیلی راحت از هم برنامه میگیریم و به هم کمک میکنیم.
هر کی موافق این ایدی30000318 منو ادد کنه یا ایدیشو اینجا بگه دوستان اددش کنن یااگه ایدی ندارین میتونین بسازین اینم یه پیشنهاد هرکی دوست داشت میتونیم دوستای خوبی باشیم . ممنونم.

SA.JJ.AD
24-11-2011, 21:47
گفتم این نرم افزار رو اینجا معرفی کنم بلکه شاید برخی دوستان اطلاع نداشته باشن از امکاناتش :20:و تستش نکرده باشن !

Camera ZOOM FX

همونطور که میدونید گوشی های ما ( x8 ) قابلیت زوم نداره تو عکس برداری :13:
.
شما با این نرم افزار علاوه بر اینکه با کیفیت بهتری عکس میگیره و کلی امکانات و کلی افکت برا عکس ها داره !! باهاش میتونید زوم هم کنید :27:

اینم لینک توضیحات و دانلودش :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخلاصه بنظرم بهترین و کامل ترین نرم افزار موجود در این ضمینه برای این گوشی هستش و از اون دسته app هایی هستش که باید رو گوشی نصب باشه .
+
امیدوارم مفید واقع بشه :20:

30000318
25-11-2011, 18:29
گفتم این نرم افزار رو اینجا معرفی کنم بلکه شاید برخی دوستان اطلاع نداشته باشن از امکاناتش :20:و تستش نکرده باشن !

Camera ZOOM FX

همونطور که میدونید گوشی های ما ( x8 ) قابلیت زوم نداره تو عکس برداری :13:
.
شما با این نرم افزار علاوه بر اینکه با کیفیت بهتری عکس میگیره و کلی امکانات و کلی افکت برا عکس ها داره !! باهاش میتونید زوم هم کنید :27:

اینم لینک توضیحات و دانلودش :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخلاصه بنظرم بهترین و کامل ترین نرم افزار موجود در این ضمینه برای این گوشی هستش و از اون دسته app هایی هستش که باید رو گوشی نصب باشه .
+
امیدوارم مفید واقع بشه :20:

عزیزم شما که زحمت میکشی برنامه معرفی میکنی لینک میذاری یه لینک ساده بذار اینو باید از هفت خوان رستم رد شی اخرشم نمیشه

SA.JJ.AD
25-11-2011, 19:15
عزیزم شما که زحمت میکشی برنامه معرفی میکنی لینک میذاری یه لینک ساده بذار اینو باید از هفت خوان رستم رد شی اخرشم نمیشه

:31:عزیز من از همون جا دانلود میکنم نرم افزار ها مو :27:
+
باز چشم از این به بعد نرم افزار مناسبی اگه به نظرم اومد سعی میکنم یه لینک مستقیم یا به قول شما ساده بزارم :31:
+
اینم لینک دانلود سادش :31::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسوورد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46:

rangoabzar
26-11-2011, 13:37
ٱقایان من در پستهای قبل چنتا نرم افزار معرفی کردم و الان چنتا نرم افزار لازم دارم که نتونستم پیدا کنم اگه دوستان کمک کنن متشکر میشم
1 با موزیک پلیر گوشیم مشکل دارم یه برنامه میخوام که بتونه فولدر رو بخونه یعنی هونطور که من داخل مموری پوشه بندی میکنم بخونه و خودش آلبوم درست نکنه

2 میخوام یه برنامه باشه که هر روز کارهای روزانمو سر ساعت بهم اطلاع بده

mohsenmobile1
26-11-2011, 14:39
بچه ها الان بهترین رام کدوم رامه ؟
من فقط روی دوربین و مصرف باتریش حساسم .. :11:

adel.alizadeh1994
26-11-2011, 16:44
اقا محسن شما میتونید از رام جینجر 12 یا رام dx 19 استفاده کنی

01110362
26-11-2011, 16:45
ٱقایان من در پستهای قبل چنتا نرم افزار معرفی کردم و الان چنتا نرم افزار لازم دارم که نتونستم پیدا کنم اگه دوستان کمک کنن متشکر میشم
1 با موزیک پلیر گوشیم مشکل دارم یه برنامه میخوام که بتونه فولدر رو بخونه یعنی هونطور که من داخل مموری پوشه بندی میکنم بخونه و خودش آلبوم درست نکنه

برای مورد اول زیاد دنبالش نبودم .ولی برای دومین مورد نرم افزار تقویم ویادداشت پانیذ چیز جالبیه وبرات پیشنهاد میکنم .تقویم ایرانی وکاملا فارسی .ساخت وطن.

بچه ها الان بهترین رام کدوم رامه ؟
من فقط روی دوربین و مصرف باتریش حساسم .. :11:
کاستوم رامها سلیقه ای هستند بعضی ها سرعتی وبعضی ها گرافیکی و زیبا.
رامهای جینجر دی ایکس و سایبورگ رامهای خوب و کم نقصی هستند .
خودم در مرحله اول سایبورگ 6 بهت پیشنهاد میدم.بعد هم جینجر.باز هم تاکید میکنم کاملا سلیقه ای هست.
موفق باشید.

SA.JJ.AD
26-11-2011, 18:23

مورد دوم رو که دوستمون معرفی کرد !!
.
اما در مورد پلیری که مد نظرت هست بهترین پلیر تو این ضمینه Mort Player هستش !! که مخصوص کسانی طراحی شده که میخوان بصورت پوشه ای موزیک هاشون رو داشته باشن !!! با یه جستجوی کوچیک راحت میتونید پیداش کنید :46:

sinadeath
26-11-2011, 19:53
سلام به دوستان من میخوام با gprs این گوشی با لپتاپ بوسیله ی بولوتوث کانکت شم ولی نمیشه یعنی لپتاپ مودمی تو گوشی پیدا نمی کنه که بشه باهاش کانکت شد ولی تو سند ورسیو فایل ها با بلوتوث مشکلی ندارم . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن چطور می تونم با این گوشی با لپتاپ کانکت شم?

rangoabzar
26-11-2011, 21:45
سلام به دوستان من میخوام با gprs این گوشی با لپتاپ بوسیله ی بولوتوث کانکت شم ولی نمیشه یعنی لپتاپ مودمی تو گوشی پیدا نمی کنه که بشه باهاش کانکت شد ولی تو سند ورسیو فایل ها با بلوتوث مشکلی ندارم . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن چطور می تونم با این گوشی با لپتاپ کانکت شم?

یه برنامه هست به نام pdanet که اینکارو انجام میده من خودم الان به وسیله کابل دارم با پی سی از gprs به وسیله این برنامه استفاده میکنم و توی این برنامه گزینه ای با نام کانکت با بلوتوث هم هست ولی من استفاده نکردم .با این برنامه میتونی اس ام اس هم با لب تاپ بدی و بگیری .اسمشو سرچ کنی می یابیش اگه نتونستی بگو تا لینک بدم

mohsenmobile1
27-11-2011, 01:44
بچه ها من چند تا سوال دارم:
1- چه طور میشه عکس پس زمینه رو تی منو آورد یا لا اقل عوض کرد
2- مشکل کیبورد فارسی واسه کاستوم رام چه طور درست می شه ؟
3- میشه جایگیری آیکن های صفحه اصلی DX20 مثل رام پیشفرض باشه ..
4- چه طور میشه مسیج ها مثل مسیج پیش فرض باشه ( منظورم سند و دریافت توی یک صفحه باشه )
ممنونم :11:

sinadeath
27-11-2011, 09:59
یه برنامه هست به نام pdanet که اینکارو انجام میده من خودم الان به وسیله کابل دارم با پی سی از gprs به وسیله این برنامه استفاده میکنم و توی این برنامه گزینه ای با نام کانکت با بلوتوث هم هست ولی من استفاده نکردم .با این برنامه میتونی اس ام اس هم با لب تاپ بدی و بگیری .اسمشو سرچ کنی می یابیش اگه نتونستی بگو تا لینک بدم

ممنون دانلود کردم با USB راه افتاد ولی با بولوتوث نمیشه از دوستان کسی هست که تونسته باشه با بولوتوث کانکت بشه؟

30000318
27-11-2011, 11:31
ممنون دانلود کردم با USB راه افتاد ولی با بولوتوث نمیشه از دوستان کسی هست که تونسته باشه با بولوتوث کانکت بشه؟

با بلوتوث گشتم نبود نگرد نیست:27:

rangoabzar
27-11-2011, 11:53
بچه ها من چند تا سوال دارم:
1- چه طور میشه عکس پس زمینه رو تی منو آورد یا لا اقل عوض کرد
2- مشکل کیبورد فارسی واسه کاستوم رام چه طور درست می شه ؟
3- میشه جایگیری آیکن های صفحه اصلی DX20 مثل رام پیشفرض باشه ..
4- چه طور میشه مسیج ها مثل مسیج پیش فرض باشه ( منظورم سند و دریافت توی یک صفحه باشه )
ممنونم :11:

1 _برای عوض کردن روی صفحه اصلی دکمه سخت افزاری که 4تا مربع روشه بزن از گزینه wallpaper استفاده کن من dx 20 رو ندیدم اما اگه میخای عکس تو منو باشه باید از یه لانچری مثل رام اصلی استفاده کنی بعضی لانچرا نمیشه رو منو عکس گزاشت
2_بعضی رامها این مشکل رو دارن که باید یه کیبورد نصب کنی مثل smart keyboard البته اینم مشکلاتی داره به نظر من از رامی استفاده کن ک پیشفرض فارسی ساپورت کنه
3_ باید لانچر عوض کنی
4_ من تا الان هر رامی دیدم به همون شکله که سند و دریافت یه جاست ولی اگه رامت اینجوری نیس برنامه chompsms رو نصب کن
من اگه جای تو بودم یه رام عوض میکردم دردسرش برام کمتره

adel.alizadeh1994
27-11-2011, 17:03
انتشار نگارش اول رام جدید
سلام

رام جدیدی منتشر شده بنام AliensDroid
این رام سفارشی شده بر اساس اندروید ۲.۳.۴ است

ویژگیهای کلی رام بشرح زیر می باشد:
• Gingerbread 2.3.4
• بازیابی دوگانه و راه اندازی مجدد به xRecovery / CWM
• دیگر موارد معمولی مانند : وایرلس/ بلوتوث / USB / سنسور / 3D / ویدیو / رادیو FM / دوربین / روت شده / JIT / zipaligned / ذخیره روی کارت حافظه /........
• باتری کم مصرف است و بیهوده نمی اسراف نمی شود
• ماژول های: mddi، آندرولت، اورکلاک، اسمارتاس، دو لمسی
• دوربین روان بدون تداخل
• اورکلاک تا 710 مگاهرتز
• اجرای بازی روان به دلیل استفاده از ماژول mddi
• تم های جدید
• مبتنی بر cyanogenmod 7
• افزون برنامه های کاربردی
• بدون نیاز به حذف کردن برنامه های کاربردی
• کپی سریع / چسباندن سریع
• قالب جدید
• به روز رسانی بازار 3.3
• به روز شده سوپرکاربر
• بهینه ("smoothened") اسکرول / حرکت سریع و روان
•مورد نیاز
-- گوشی روت شده باشد
-- Xrecovery نصب شده باشد
-- آخرین کرنل و آخرین باند xxx015

نصب رام
- وارد مجیط Xrecovery شوید
- تنظیمات را به حالت کارخانه ای در آوریر (factory reset)
- گزینه نصب فایل های سفارشی فشرده را انتخاب کنید (instal custom zip)
- رام را نصب کنید
فایل بروز رسانی و تعمیر را از اینجا دریافت و نصب کنید
گوشی را راه اندازی مجدد نموده و از آن لذت ببرید
- کلمه عبور برای دریافت فایل traitor100 می باشد
توضیح ناشر:
سلب مسئولیت
من مسئولیتی ندارم اگر این رام برای گوشی دوست داشتنی شما مشکلی بوجود آورد !
برای نصب بعد از دریافت رام از لینک زیر آنرا در محیط xRecovery نصب نمایید
لینک دانلود

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

سلام دوستان لطفا مزایا و معایب این رام رو بگید
سلام دوستان لطفا به این لینک برید و رام کم مصرف StornMix V2.0.0 هم امتحان کنید و اگه خوب بود به ما هم پیشنهاد بدید

rangoabzar
28-11-2011, 02:07
میخوام یه جیزی بگم که شاید هیچ ربطی به این جا نداشته باشه و خیلیها مخالفش باشن اما چه کنم میگم دیگه
اینجا خیلیها به وبلاگ x8.blogfa سر میزنن شاید یه نگاهی به قسمت مقایسه سیستم عامل ها کرده باشید.چنتا سوال متداول اونجا بود ولی به نظرم کامل نبود میخام چنتا اضافه کنم
نمیدونم چرا اندروید رو مثل سارق میبینم زمانی ios به تنهایی سر افرازی میکرد و سیستم عامل های نظیر سیمبین جاوا و.... سخت تلاش میکردن بازار رو به دست بگیرن خیلی سعی کردن با یک کار خلاقانه خودشونو به ios نزدیک کنن. حتی ویندوز برای خودش شخصیت درست کرد با قدرت بسیاری خیلی علاقه مند جذب کرد اما در این دوران بود که گوگل وارد شد واقعا عجیب بود اندروید ضاهری بسیار شبیه به ios داشت خیلیا حال کردن از جمله خودم .حالا اندروید با لباس ios خودشو تو دل مردم باز کرد تنها مشکل همایت نرم افزاری بود .وقتی ضاهر یه سیستم عامل به سرقت میره دیگه نرم افزار که چیزی نیس .قدیما خیلیا منتظر بودن مثلا یه ورژن از بازی angry bird برای ios بیاد ولی به همین خاطر طول میکشید تا آمار نرم افزار یه سیستم عامل بالا بیاد.حالا فک کنید یه سیستم عامل بیاد 10 تا ورژن یه بازی رو هم زمان وارد کنه .خوب یه مشکلی بود هنوز اندروید کامل نشده بود نرم افزتر زیاد داشت ولی نه نرم افزارهای کار آمد .خوب این بار نوبت سامسونک بود که با گلکسی دنیارو بترکونه .s2 خیلی شبیه اپل 4 بود اما tab 10 کاملا شبیه ipad2 بود این جوری شد که استیو جابز از دست سارقین رفت تو گور(علت اصلی مرگ وی).راستی فک نمیکنید 4 اینچ یکم بیشتر از استاندارده .خلاصه که میگن عدو سبب خیر شود واسه ما که بد نشد با 200تومن اپل کوچولو داریم امیدوارم آتیشه بزرگی درست کرده باشم که با مخالفت دوستان روبو شم

بازم ببخشید که اینجا مطرح کردم فقط به خاطر این بود ک مخاطبین اون وبلاگ همین بچه های اینجان.
روحش شاد و یادش گرامی. (استیو جابز نگون بخت)

01110362
28-11-2011, 13:13
رنگ وابزار جان :31: میبخشید اسم شما نمییدونم .من با کلیت حرف شما موافقم .این که سامسونگ رفته اپل به قول خودمونی های کپی کرده و برای اپل خیلی گرون تموم شده و خیل عظیمی به سمت گوشهای میان قیمت گلکسی کشیده شدن .چون با کمترین قیمت بالاترین سخت افزار وامکانات در اختیار کاربر قرار میده .ناگفته نمونه اپل هر موقع که باشه و به هر قیمت طرفداران خاص خودشو داره .
برای ماها که بد نشده یکی مثل خودم بجای اینکه بخوام 800 بدم آیفون 4 بخرم با نصف اون میرم گالاکسی اس میخرم که در نوع خودش شاهکاره .
اما در مورد 4 اینچ بنظر بزرگ میاد اما راحت با یک دست میتونی کار کنی . باهاش البته نه به اندازه 3 اینچ .خودم تو خونه غیر از ایکس 8 :40: که گوشی خودم نیست یه دونه گالاکسی اس دارم .اما بیشتر اوقاتم با ایکس 8 سروکله میزنم تا گالکسی .
در آخرهم به همه بچه های x8.blogfa مقیم مرکز :21:خسته نباشید میگم .
موفق باشید.

rangoabzar
28-11-2011, 14:40
منتظر این پست بودم
کاملا مشهوده ک کسانی ک اپل دارن هیچ وقت ویجتشون رو تغیر ندادن و به گوشی خودشون تعصب وحشتناکی دارن و بحث من این بود که خلاقیت در دستان اپله و دیگر سیستم عاملها دنباله روی اون هستن ومثلا در آینده شاید شاهد تحولی با سیری باشیمو دنیای اس ام اس به پایان برسه این کارهاییست که در دستور کار اپله در حالی ک اندروید ففط به فکر شبیه سازیست همیشه من به خاطر استفاده از اندروید احساس گناه میکنم ک البته بزرگترین علت استفاده از اندروید موقعیت جغرافیاییست من اندروید رو سیستم عامل نمیبینم فقط یه شوخی از سمت هکر ها میبینم .راستی من یه مدت گلکسی اس دستم بود کیف داشت به سختی تو جیب شلوارم میرفت ولی واقعا صفحه نمایش بزرگ دیوانه وار بود البته من hd2 رو هم 2 روز داشتم صفحه نمایش 4.3 حتی با یه دست نمیتونستم قسمت بالاشو لمس کنم

golddante
29-11-2011, 01:30
بعد از خواندن کلی مطلب موندم این گوشیدو بخرم یا نه
میخام واسه خواهرم بگیرم
سه ساعت گیر دادم بهش یک گوشی اندرویدی بگیره
تو رنج قیمتی که میخاد پول بده این رو میشه گرفت با x10 min
حالا من موندم کدومو واسش بگیرم
چند تا سوال دارم
1- کدومو بگیرم
2-از دوستانی که گوشیو دارن آیا راضی هستن و پشیمون نشدن از انتخابشون؟
3-کیفیت عکس خوبه؟
4-همه برنامه های اندروید رو میشه باحاش اجرا کرد؟
5- بازی باهاش چطوره
6- gps ایناش خوب کار میکنه؟
7- اگه بخام بخرم مدل یا ورژن خاصیشو باید بخرم یا به چیز خاصی موقع خرید باید دقت کنم
8- تو خریدش شک کنم یا نه؟

ممنون
اگه میشه نظراتتون رو بدبد.

SA.JJ.AD
29-11-2011, 03:00
میخام واسه خواهرم بگیرم
چند تا سوال دارم
1- کدومو بگیرم
3-کیفیت عکس خوبه؟
5- بازی باهاش چطوره
7- اگه بخام بخرم مدل یا ورژن خاصیشو باید بخرم یا به چیز خاصی موقع خرید باید دقت کنم

ممنون

با این بودجه یعنی حدود 200 تومن ابدا شک نکنید که گوشی با این امکانات و قابلیت ها با سیستم اندروید و با این حجم ساپورت نرم افزاری و بازی و رام و .... پیدا نخواهید کرد :31:
.
اگه دوربین برا خواهر گرامیتون اهمیت داره ( 5 در مقابل 3 ) و صفحه نمایش کوچیک مینی اذیتش نمیکنه ! مینی میتونه انتخاب خوبی براشون باشه !! اما اگه یکم گوشی باز هستن و وقت برا صرف کردن رو گوشی و شخصی سازیش و نصب رام های مختلف و اینا.... دارن x8 رو از دست نباید داد !! چرا که نزدیک به 2 برابر پولی که میدید کارایی میگیرید از این گوشی :20:( البته اگه یه مقدار براش وقت بزارید )

rangoabzar
29-11-2011, 09:56
میخام واسه خواهرم بگیرم
چند تا سوال دارم
1- کدومو بگیرم
3-کیفیت عکس خوبه؟
5- بازی باهاش چطوره

ممنون

داداشم تجربه نشون داده خانم ها در زمینه گوشی فعالیت ندارن و وقتی این گوشیرو بخری باید کلی وقت بزاری مثلا باید بیای اینجا بپرسی چرا برنامه رو مموری نصب نمیشه :-)
اگه خودت فعالیتشو قبول میکنی برای خواهرت بخر اگر نه یه گوشی با سیمبین بگیر که چهره قشنگی داشته باشه.
پیشتهاد من اینه که این گوشیرو واسه خودت بگیر .راستی اصلا روی دوربین این گوشی حساب نکن

adel.alizadeh1994
29-11-2011, 12:47
انتشار نسخه V003 رام ICS اندروی 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
نسخه 3رام ICS برای اکس 8 منتشر شد
توجه داشته باشید که این رام مشکلات فراوانی دارد و هنوز در ابتدای رام است
قبل از نصب رام حتما به مزایا و معایب آن دقت فرمایید
مورد نیاز :
قفل بوت لودر باز شده (چون روی کرنل اصلی 2.1 کار نخواهد کرد : در بوت مشکل بوجود وی آید)کرنل سفارشی : هسته / کرنل alfs nAa / linuxdx
گوشی روت شده باشد
آخرین سیستم عامل و باند (xxxx015)

مزایا و کارایی های رام:
صفحه لمسی (در حال حاضر فقط کاربران Synaptics )
شارژ کردن
دکمه های سخت افزاری
لرزاننده (با هسته nAa / alfs) صدا

معایب رام:
تقریبا هیج چیز کار نمی کند !!!

دستورالعمل نصب و راه اندازی :

فلش کنید هسته / کرنل nAa alfs / linuxdx
رام را بر روی کارت SD خود منتقل کنید
برو ید به محیط بازیابی CWM
پاک کردن کامل
پاک کردن اطلاعات
پاک کردن کش
فلش کردن رام
پایان!

سلب مسئولیت : در صورتی که این عمل مشکلی برای گوشی و رام شما بیاورد من مسئول نیستم ، شاید با این فلش گوشی خود را در معرض خطر قرار گیرد و رام شما تغییر کند ! پس همیشه قبل از فلش ، پشتیبان گیری انجام دهید
برای دانلود به سایت زیر مراجعه فرمایید

SA.JJ.AD
29-11-2011, 15:07
مزایا و کارایی های رام:
صفحه لمسی (در حال حاضر فقط کاربران Synaptics )
شارژ کردن
دکمه های سخت افزاری
لرزاننده (با هسته nAa / alfs) صدا:18::18::18:

معایب رام:
تقریبا هیج چیز کار نمی کند !!!:16:یکی نیست به این سازندش بگه اخه مرد حسابی هیچی کار نمیکنه چرا رام رو منتشر میکنی :16:

golddante
29-11-2011, 15:17
از نظرات دوستان ممنونم
ولي مثلا اگه بدم يجا اين برنامه اينارو واسم بريزه و اينا چطور؟
اونوقت بازم نياز هست وقت صرف گوشي كنم؟

rangoabzar
29-11-2011, 15:29
از نظرات دوستان ممنونم
ولي مثلا اگه بدم يجا اين برنامه اينارو واسم بريزه و اينا چطور؟
اونوقت بازم نياز هست وقت صرف گوشي كنم؟

داداشم هزینه بالایی برای رام عوض کردن باید بپردازی اگه بخوای هزینه کنی بهتره که اون مقدار هزینتو بزاری روی بودجه گوشی ویه گوشی گرونتر بگیری.
عزیزم با این حرفا داری گمراه میشی برو این گوشیرو بخر هم خودت از بیکاری در میای هم خواهرت صاحب یه گوشی اندرویدی میشه:-)

adel.alizadeh1994
29-11-2011, 16:54
سلام اقا سجاد من زمانی که خواستم این رام رو بگیرم حواسم به متن رام نبود بعد از گرفتن رام میبینم که نوشته هیچیش کار نمیکنه تازه صفحه لمسیش هم فقط با سیستم synaptics کار میکنه برا من هم cypress هست
دوستان کسی رام StornMix V2.0.0 رو رو گوشیش امتحان نکرده اگه کسی امتحان کرده لطفا معایب و مزایاش رو بگه

30000318
29-11-2011, 20:52
دوستان تو این انجمن کیا بوت لودر شکستن الان دیگه داره رام و هسته جدا میاد بیرون و این واسه کسایی که بوت گوشیشون بستست خیلی بده از طرف دیگه ریسک و گوشی دیگه اون گوشی قبل نمیشه میشه مثل موتوری که یه بر باز شده دوباره جمعش کردن خدا کنه این کسایی که رامهایی معمولی میدن بیرون اونا هم به فکر این جور کارا نیفتن که به دردسر میفتیم همه باید برگردیم به روز اول و این همه وقت و زحمت پررررر

adel.alizadeh1994
29-11-2011, 22:36
من که حاظر نیستم بوت لودر رو بشکونم یه کاره ریسکیه من ریسکشو نمی پذیرم دوستان کسی از رام StornMix V2.0.0 استفاده نکرد؟