PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با كارت گرافيك Gigabyte 7300GT

PersiAndroid
29-11-2010, 18:06
دوستان من چندتا مشكل با كارت گرافيكم دارم

كارت گرافيك: 7300GT GIGABYTE
مانيتور: SAMSUNG XL2370

1-وقتي فيلم رو تمام صفحه مي كنم تمام صفحه تك رنگ ميشه
اين مشكلو وقتي نرم افزار كارت تي وي رو تمام صفحه مي كنم هم پيش مياد
البته وقتي ويندوز رو با دكمه F8 به صورت ENABLE VGA MODE بالا ميارم اين مشكل رفع ميشه حتي تو رزولشن FULLHD دليل چيه بايد چيكار كنم؟

2 - بايوس كارت گرافيك آپديت نميشه!
يعني من دقيقا مدل كارت گرافيك رو چك كردم و اصلا گيگابايت 7300GT فقط همين يه مدل رو داره
GV-NX73T256P-RH
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جديد ترين آپديت F3 هست كه دانلود كردم اما نرم افزار آپديت پيغام:
The BIOS version not match!!!
رو مينويسه. بايد چيكار كنم

3-حس مي كنم گرافيك با رزولشن 1080*1920 يكم مشكل داره چون حتي تو محيط دسكتاپ داغ ميكنه و ويندوز Freeze ميشه.البته قبلا با پخش فيلم تو اين رزولشن يكم مشكل داشت كه با آپديت بايوس مادر بورد حل شد.
يعني اين رزولشن رو پشتيباني نميكنه؟
آخه تو سايتش نوشته:
Display Support
*Dual integrated 400MHz RAMDACs for analog display resolutions up to and including 2048x1536 at 75Hz.
*Dual-link DVI capability to drive the industry's largest and highest resolution digital flat panel displays up to 2560x1600 at 60 Hz.
*Integrated HDTV encoder provides analog TV-output (Component/Composite/S-Video) up to 1080i resolution....

PersiAndroid
29-11-2010, 18:20
كسي نيست كمك كنه؟

Levian
02-12-2010, 13:42
كسي نيست كمك كنه؟

سلام دوست عزيز

من با اين مدل زياد كار كردم و تا بحال چنين مشكلي نداشتم اما يك سوال ؟ صفحه چه رنگي ميشه ؟ سياه و سفيد ؟

شايد مشكل از نرم افزاري باشه كه داري فيلم ميبيني ؟

سيستم با يك كارت گرافيكي ديگه تست ميكني درست ميشه ؟

من خودم قبلاً با يك كارت گرافيكي اين مشكل داشتم كه وقتي فيلم‌هاي روي سي دي يا دي وي دي ميخواستم ببينم تصوير شطرنجي ميشد اون هم بطور فجيع .... اما اگر فيلم روي HDD بود تصوير خيلي صاف و خوب بود .... هميشه فكر ميكردم مشكل از درايو اپتيكالم باشه با تعويض اون ديدم مشكل حل نشد ولي بلاخره بعد از يك مدت با تعويض گرافيك مشكلم حل شد ... شما هم اين موضوع تست كن ... البته اگر از گرافيك بود اون هم قابل حل شدنه ... من مشكل گرافيك خودم حل كردم ...

تشكر فراوان ...