PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم کم میاره!!!

wr10
29-11-2010, 17:37
سیستم من با رم 3GB و گرافیک 512MB GeForce8400 توی بازی ها کم میاره.
من فکر می کنم بخاطر Share بودن گرافیک و رم هستش.
حالا چیکار کنم؟؟؟
دیگه کلافم کرده...........

sajjad256
30-11-2010, 04:15
سلام از نظر رم مشکلی نداری ولی گرافیکت ضعیفه
8400 دیگه واسه گیم های جدید به سختی جواب میده
حتما این مشکل رو ب گیم call of 7 داری؟!

iceweek
30-11-2010, 06:15
همونطور که گفتن گرافیک شما ضعیفه ودیگه بازی های روز را نمیکشه.احتمالا cpu شمام ضعیفه که در نتیجه باید ارتقا کلی بدی یا یه کنسول بازی بخری.

wr10
30-11-2010, 17:14
CPU من 3.2GHz Core2Duo هستش،فکر نکنم مشکلی داشته باشه
دقیقاً هم توی Black OPS گیر میکنه.

خب حالا چه کارت گرافیکی بگیرم که دیگه این گیرهارو نداشته باشم؟؟

Levian
02-12-2010, 13:04

دوست عزير ميدوني مشكل چيه ...

همانطور كه خود گفتي كارت گرافيكي شما از رم سيستم براي كارهاي گرافيكي استفاده ميكنه اما اين تنها مشكل نيست .... مشكل اصلي مربوط ميشه به باس حافظه گرافيكي ببين كارت‌هاي كه از تكنولوژي Turbo Cache و Hyper Memrory استفاده ميكنند علاوه بر اينكه حافظه كمي دارند و از حافظه سيستم استفاده ميكنند باس حافظه‌‌ي آنها 64 بيتي است .... و زمانيكه عرض باس حافظه در كارت‌هاي گرافيكي كاهش پيدا ميكنه بسيار ضعيف مي‌شوند. شما اگر به من بگيد كه چقدر ميتونيد براي خريد گرافيك سرمايه‌گذاري كنيد من راهنماييتون ميكنه .....

تشكر فراوان

Levian
02-12-2010, 13:20
دوست عزير ميدوني مشكل چيه ...

همانطور كه خود گفتي كارت گرافيكي شما از رم سيستم براي كارهاي گرافيكي استفاده ميكنه اما اين تنها مشكل نيست .... مشكل اصلي مربوط ميشه به باس حافظه گرافيكي ببين كارت‌هاي كه از تكنولوژي Turbo Cache و Hyper Memrory استفاده ميكنند علاوه بر اينكه حافظه كمي دارند و از حافظه سيستم استفاده ميكنند باس حافظه‌‌ي آنها 64 بيتي است .... و زمانيكه عرض باس حافظه در كارت‌هاي گرافيكي كاهش پيدا ميكنه بسيار ضعيف مي‌شوند. شما اگر به من بگيد كه چقدر ميتونيد براي خريد گرافيك سرمايه‌گذاري كنيد من راهنماييتون ميكنه .....

تشكر فراوان

يك سوال كارت شما 8400GS هست ديگه ؟

havas_1980
02-12-2010, 13:26

جدا از اینکه کارت گرافیک بسیار ضعیفی دارین که لازمه که حتما ارتقا پیدا کنه, خود بازی هم مشکلات اجرا داره.
یک پچ رسمی هم برای رفع ایرادات بازی هست اما کرکی براش فعلا نیست.