PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *_ بحث در مورد برنامه ریزی و دفتر های برنامه ریزی _*

ALt3rnA
29-11-2010, 13:39
سلام
راستش توی تاپیک کنکور هم کلمه ی برنامه ریزی به کار رفته اما به نظرم بهتره توی یه تاپیک جدا بطور تخصصی روش ها و دفاتر برنامه ریزی رو بررسی کنیم
دوستانی که در کنکور موفق بودند یا در حال حاضر در آرمون ها رتبه ی خوبی دارن لطف کنن بگن که برنامه ریزیشون بر چه اساس هست ؟
من به تدریج سعی میکنم دفتر ها و روش هایی رو که میشناسم یکی یکی بررسی کنم تا بتونیم بهترین روش موجود رو جمع بندی کنیم و ارائه بدیم برای استفاده ی همه .

M A M M U T
29-11-2010, 14:31
من چون قلم چی میرم طبیعتا از قلمچی استفاده می کنم.سایر دفتر ها رو هم ندیدم.اما خب قلم چی دفترش خوبه.اون نکاتی هم که بین صفحاتش گفته خیلی عالیه.اما قیمتش خیلی نا عادلانس.حدودا 4000 تومن بود فکر کنم/
هر بار که کاملش کردم خیلی روی درسم تاثیر داشته.چون آدم رو تشویق به درس خوندن میکنه.مثلا اگه این هفته 15 ساعت درس خوندی هفته ی بعدش تلاش می کنی و میشه 19 ساعت و به همین ترتیب به بالا.

hamidras
29-11-2010, 14:42
اعتقادی به دفترچه ندارم:دی وقتی میشه تو یه دفتر معمولی 500 تومنی خیلی بهتر برنامه ریزی کرد دیگه چه کاریه ادم 7 تومن پول بی زبونو بریزه تو جیب اینا!

یه خوبی دیگه هم داره اینه که ادم هر جور که میخواد واسه خودش برنامه میچینه! لنگ کم بودن یه ستون هفتگی نمیمونه!

البته تاکتیک بد نیست!!

مهم درس خوندنه اینا اصلا مهم نیست:دی بهونست....

EngineeR EhsaN
29-11-2010, 14:56
من كه از دفتر برنامه ريزي قلمچي استفاده ميكنم ، خيلي تاثير گذاره باعث پيشرفت ميشه

nelly joon
01-12-2010, 09:44
من از دفتر هفته های من گاج استفاده میکنم.به نظرم از همه دفترهایی که دیدم بهتره.یه نگاهی بکنید خودتون متوجه میشین.

omnia.2008
01-12-2010, 11:14
من یه برنامه ریزی شخصی دارم که هفته رو پیش بینی مینکنم و د قلمچی کارهایی رو که انجام میدم مینویسم و مقایسه میکنم سعی میکنم پیش بینی هام و قلمچی ساعتش نزدیک بشه.

ALt3rnA
01-12-2010, 18:58
من از دفتر هفته های من گاج استفاده میکنم.به نظرم از همه دفترهایی که دیدم بهتره.یه نگاهی بکنید خودتون متوجه میشین.

سلام عزیز خوبی ؟
این هفته های من رو ندیده بودم تا حالا الان که شما گفتی رفتم تو سایتش دیدم
یکم توضیح میدی ؟ چجوریه ؟ فرقش با تاکتیک چیه ؟

nelly joon
02-12-2010, 10:36
سلام عزیز خوبی ؟
این هفته های من رو ندیده بودم تا حالا الان که شما گفتی رفتم تو سایتش دیدم
یکم توضیح میدی ؟ چجوریه ؟ فرقش با تاکتیک چیه ؟

والا من تاکتیک رو ندیدم اصلا.
ولی همیشه دنبال یه دفتر برنامه ریزی بودم که یه چیزی تو مایه های قلم چی باشه ولی کامل تر.قلمچی اون چیزهایی که من میخواستم،کامل نداشت.
1-مثلا نمیشد بنویسی توش این هفته چه درسی رو خوندی.توی هفته های من باید بنویسی.
2-جایی نداشت واسه اینکه تعداد تست هات رو وارد کنی که مثلا چند تا تست زدی،توی هفته های من داره.
3-دفتر قلم چی جمله هایی که تو هر صفحه داره دیگه انقدر همه استفاده کردن ازش و n بار شنیدیم،انگار قدرت تاثیر گذاریش رو از دست داده،هفته های من جمله هاش فوق العاده ست.خیلی بهت انرژی میده.
و هزار تا چیز دیگه که خودت باید ببینی بعد نظر بدی.
:11:

omnia.2008
02-12-2010, 10:45
ولی مهم برنامه ریزی هست که با یه دفترم میشه ولی من که خودم از 2 تا دفتر استفاده میکنم یکی برای پیش بینی هفته یکی هم قلمچی هست که خوبه نیاز به انرژی با حرف ندارم چون هدف مناسب بهترین انرژی هست.
موفق باشید:46:

princeofpersia_7
02-12-2010, 15:08
حقیقتش من از دفتر برنامه ریزی قلمچی راضی هستم و به درد من خورده... حالا این موارد بستگی زیادی به سلایق و نظرات افراد داره..ولی برای شخص من این دفتر خوب بوده..البته بعدا برای دوران دانشجویی فکر نکنم کارآیی داشته باشه !
( روحیه رو داشتید؟ :31: . دیگه خودمو از الان دانشجو فرض کردم :31:. بمب روحیه ! :31: )

ALt3rnA
02-12-2010, 18:41
من موافقم !
دفتر قلمچی یه سری کمبود داره . من خودم یجوری جبرانش کردم .
روی یه برگه کاغذ یه طرفش یه جدول مثل مال قلمچی کشیدم جاهای اضافی و پشت برگه رو هم جدول های دیگه ای مثل تعداد تست ها یا برنامه ریزی درسا برای طول هفته (هر روز چه درسایی و چند ساعت) لیست کارایی که باید انجام بدم و انجام دادم نمودار ساعات مطالعه و ...
بعدم دادم 50 تا پشت و رو از روش کپی کردن اسمشم گذاشتم دفتر برنامه ریزی به شیوه ی خودم :دی
شاید برای کس دیگه جواب نده اما برای من یکی که معجزه کرده ! روی اوضاعم الان خیلی بیشتر مدیریت دارم !
بزرگترین اشکالی که به قلمچی میگیرم اینه که کاملا زمان محوره ! در حالی که 2 ساعت اگه نصف شب و با چشمای خواب آلود درس بخونی اندازه ی نیم ساعت که تو ظهر و با انرزی بخونی ارزش نداره . من ساعتا رو مینویسم اما معیارم نمره و بازدهه ! آدم وقتی یه درسو مسلط باشه ته دلش خیالش راحته و خودش میفهمه اما اگه حتی یه چیز کوچیک رو رد کرده باشی یا یاد نگرفته باشی 10 ساعتم خونده باشی بازم خیالت راحت نیست

princeofpersia_7
04-12-2010, 04:28
بچه ها این کتابی که رمزینه برای برنامه ریزی و مشاوره چاپ کرده خوبه؟ :20:

reza-atom
04-12-2010, 11:45
اعتقادی به دفترچه ندارم:دی وقتی میشه تو یه دفتر معمولی 500 تومنی خیلی بهتر برنامه ریزی کرد دیگه چه کاریه ادم 7 تومن پول بی زبونو بریزه تو جیب اینا!

یه خوبی دیگه هم داره اینه که ادم هر جور که میخواد واسه خودش برنامه میچینه! لنگ کم بودن یه ستون هفتگی نمیمونه!

البته تاکتیک بد نیست!!

مهم درس خوندنه اینا اصلا مهم نیست:دی بهونست....

کاملاً غلطه !

من كه از دفتر برنامه ريزي قلمچي استفاده ميكنم ، خيلي تاثير گذاره باعث پيشرفت ميشه

دفتر برنامه ريزي قلمچي مال نسل های قبله ! (یعنی 20 سال پیش!)

reza-atom
04-12-2010, 11:51
بچه ها این کتابی که رمزینه برای برنامه ریزی و مشاوره چاپ کرده خوبه؟ :20:
نه بابا ! تقلیدیه !

ALt3rnA
04-12-2010, 20:07
دفتر رمزینه هم من یادم نبود اضافه کنم
جز اون باید هفته های من
+
دفتر برنامه ریزی مبتکران هم اضافه بشن

omnia.2008
04-12-2010, 20:49
اقا به نظر من قلمچی خوبه البته یه سر رسید یا یه دفترم واسه یه سری نواقص بهش اضافه کنید ........
راستی بدون برنامه هم که اصلا پیش رفت امکان نداره حالا شاید اینطوری هم نه ولی پیشرفت سخت میشه

ramtin530
08-08-2013, 11:37
با سلام به بر و بچ خوب پی سی . یه سوالی داشتم لطفا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه. من میخوامز دفتر برنامه ریزی گاج رو بخرم الان کانون رو دارم . اما نمیدونم گاج چجوریه و فرقش با کانون چیه! اگه کسی میدونه توضیح کاملی درباره دفتر برنامه ریزی گاج و نحوه برنامه ریزی و جداول آن بده ممنون میشم. :n12::n12::n12::n12:

One Minute
08-08-2013, 12:45
دفتر برنامه ریزی قلمچی از همه بهتره

هم ساده هست و هم بسیار کار آمد
( ساده بودنش رو وقتی 30 هفته رو پر کردی میفهمی ! )