PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایده بازی آنلاین

babelirani
29-11-2010, 11:45
با سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان عزیز یه ایده تازه برای بازی آنلاین میخوام که هم مهیج باشه و هم جدید باشه
اگه کسی کمک کنه خیلی ممنونش میشم و جبران میکنم از طرف شرکت بازی که travian رو ساخته پشتیبانی میشیم
با تشکر

Witcher6610
27-12-2010, 07:02
من نفهمیدم...
شما می خوای هاست بشی یا بازی آنلاین بسازی؟

omid_safari
30-12-2010, 00:11
جنگ جهانی دوم رو درست کنین.
هرکسی بعنوان یه سرباز وارد بشه و به مرور ارتقا درجه بگیره ولی اگه کشته شد دوباره از اول یه سرباز بشه.
مثل جنگ واقعی فرمانها نیروها رو اعزام کنن. والی آخر

omid_safari
30-12-2010, 00:12
جنگ جهانی دوم رو درست کنین.
هرکسی بعنوان یه سرباز وارد بشه و به مرور ارتقا درجه بگیره ولی اگه کشته شد دوباره از اول یه سرباز بشه.
مثل جنگ واقعی فرمانها نیروها رو اعزام کنن. والی آخر

arash1995
07-04-2011, 13:55
سلام
میتونی بازی به صورت زندگی مجازی یا همون جنگ جهانی که دوستمون گفت یا یه بازی باشه که اساطیری باشه و گروه های مختلف مثل بازی وارکرافت باشه که اون جوری خیلی حال میده
لطفا اگه بازی ساختید آدرسش رو اینجا بذارید تا ما جزو اولین هایی باشیم که عضو میشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash1995
07-04-2011, 14:00
سلام
میتونی بازی به صورت زندگی مجازی یا همون جنگ جهانی که دوستمون گفت یا یه بازی باشه که اساطیری باشه و گروه های مختلف مثل بازی وارکرافت باشه که اون جوری خیلی حال میده
لطفا اگه بازی ساختید آدرسش رو اینجا بذارید تا ما جزو اولین هایی باشیم که عضو میشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

marde tanhayi
08-04-2011, 23:19
بابا این بازی های مرور گر چیه مردم بازی می کنن روی چند تا لینک و تصویر کلیک می کنن می گن بازی کردیم بازی های اتاری گرافیک شون بیشتر از اینهاست البته ببخشین اینا اصلا گرافیک ندارن نقاشی هستن :27:

حداقل بازی انلاین دو بعدی بساز مثل بمبر من میکرو ایتم پیدا کنه با منفجر کدن دیوارا وقتی تکه های اون ایتم کامل شد یه توانایی بهش بده . مبارزه ای باشه همچنین قسمت لول اپ تکی هم داشته باشه

خلاصه بازی بساز نه نقاشی اینها چیه اصلا پشتیبانی خارجی نمی خوان کشکن

می دونی چیه مسئله اولین بودنه نه دنباله رو بودن :46:

Iloveu-ALL
21-05-2011, 13:29
بابا این بازی های مرور گر چیه مردم بازی می کنن روی چند تا لینک و تصویر کلیک می کنن می گن بازی کردیم بازی های اتاری گرافیک شون بیشتر از اینهاست البته ببخشین اینا اصلا گرافیک ندارن نقاشی هستن :27:

حداقل بازی انلاین دو بعدی بساز مثل بمبر من میکرو ایتم پیدا کنه با منفجر کدن دیوارا وقتی تکه های اون ایتم کامل شد یه توانایی بهش بده . مبارزه ای باشه همچنین قسمت لول اپ تکی هم داشته باشه

دمت گرم اجب حالی دادی

Iloveu-ALL
21-05-2011, 13:29

دمت گرم عجب حالی دادی

MZ_Love17
21-06-2011, 23:43
با سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان عزیز یه ایده تازه برای بازی آنلاین میخوام که هم مهیج باشه و هم جدید باشه
اگه کسی کمک کنه خیلی ممنونش میشم و جبران میکنم از طرف شرکت بازی که travian رو ساخته پشتیبانی میشیم
با تشکر

من ایده دارم
تقریبا 50 - 60 درصد بازی رو داستانش و شخصیت هاش رو نوشتم
البته فقط همون داستان (سناریو) بازی هستن
برای ساختش و طراحیش هزینه ای معادل 100 میلیون رو حدس زدم
البته شاید الان که این عدد رو گفتم بعضی از دوستان تعجب کنن ولی خوب تا جایی که من اطلاع دارم
و چیزایی که محاسبه کردم شد اینقدر (البته می خوام حرفه ای شروع کنم)
که ان شالله اگه جور بشه کار رو استارت می زنم
بعد از امتحانام هم پیگیر وام می شم (خداکنه این بنیاد بازی های ملی حمایت مالی کنه :31:)
به نظرتون این مبلغ رو حمایت می کنن یا نه؟؟؟ (البته در صورتی که داستان بازی مورد تایید قرار بگیره) :19: