PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ايجاد كامنتينگ براي سايت

bernadet
13-05-2006, 14:43
سايتي طراحي كردم و براي ايجاد كامنتينگ مشكل دارم . اگر كسي كد واسه ايجاد كامنتينگ داره لطفا دريغ نكنيد . آدرس سايت ايجاست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگر كامنتينگش نمايش بعد از تاييد داشته باشه كه ديگه نور علي نوره .

مرسي و منتظرم . :)

bernadet
14-05-2006, 11:49
واي خدا به سوال همه جواب داده شد جز من . يعني كسي كد اچ تي ام ال واسه كامنت نداشت ؟ منتظرم

sa3er
14-05-2006, 12:37
سایت خیلی جالبی بود جناب bernadet

متا سفانه در کد نویسی صفحات static همچین امکانی نیست. در عوض شما می تونید از امکاناتی که وب سایتهای دیگر به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند استفاده کنید. مثل:

Guest Book

bernadet
14-05-2006, 14:25
خيلي ممنون از جوابت خيلي خوشحال شدم كه حداقل بي جواب نموندم . اون سايت هم خارجيه بايد كار باهاش رو ياد بگيرم . از نظر لفت به وبم هم ممنونم . خداوند بركتت بده . آمين .

Šepehr
22-05-2006, 07:31
سلام
من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیشنهاد می کنم
چون خودمم هم تو سایتم ازش استفاده می کنم
می تونی نمونه کارشو تو سایتم ببینی
موفق باشی

پرنس
26-05-2006, 13:12
دوستان سلام یه سوال؟
چجوری میشه توی مویبل تایپ برای نظرات کد امنیتی درست کرد؟

bernadet
28-05-2006, 10:37
بچه ها خيلي ممنون هم بريو نت به كارم اومد و هم هالو اسكن ... سپهر عزيز ببخش كه دير رسيدم چون سفربودم و پاسخت رو ديروز ديدم . و كامنتينگ هم گذاشتم با استفاده از سايت خوبي كه معرفي كرده بودي . ممنون . البته هنوز دستكاريش نكردم فقط كامنينگ گذاشتم . همون چيزي كه اين همه مي خواستم . خدا بركتت بده . بريو نت هم امكانات خيلي جالبي داره . وقت مي خواد ادم دونه دونه بررسيشون كنه . موفق باشيد .

Ali_Moradi
11-06-2006, 08:43
سلام دوستان
خوب من يه همچين سيستمي رو براي سايتها طراحي كردم!
كار با اون خيلي ساده است + كلي امكانات مثل: پشتيباني كامل از فارسي - امكان پاسخگويي به نظرات - سيستم باخبر سازي از پاسخگويي نظر با ارسال ايميل به فرد نظر دهنده - ----- كردن كلماتي كه نميخواهيم در نظرات استفاده شود - آرشيو كردن نظرات - محيط كاملاَ ساده و فارسي و رايگان.....
بريد و حال كنيد comment.ocarina.ws ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bernadet
12-06-2006, 14:06
ممنون :) سيستم كامنتينگ رو امتحان مي كنم . چقدر عاليه كه برنامه نويسي آدم اونقدر عالي باشه كه بتونه يك چنين شاهكارهايي كنه . :rolleye: خداوند برمتت بده . آمين .

sara666
12-06-2006, 17:11
سلام
من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیشنهاد می کنم
موفق باشی

سلام sepehr180.
اميدوارم حالتون خوب بشه. من به تازگي در persiangig يك وبلاگ ساختم ولي متاسفانه در طراحيش دچار مشكل شدم.
من وبلاگتون ديدم.خيلي خوب بود! ميخواستم اگه براتون امكان داره در طراحي وبلاگم به من كمك كنيد. ممنون!
(گذاشتن ساعت, گالري عكس و... هر چيزي كه خودتون صلاح ميدونيد. )

farzad_n81@yahoo.com

sara666
12-06-2006, 17:12
سلام
موفق باشی

سلام sepehr180.
اميدوارم حالتون خوب بشه. من به تازگي در persiangig يك وبلاگ ساختم ولي متاسفانه در طراحيش دچار مشكل شدم. :sad:
من وبلاگتون ديدم.خيلي خوب بود! ميخواستم اگه براتون امكان داره در طراحي وبلاگم به من كمك كنيد. ممنون!
(گذاشتن ساعت, گالري عكس و... هر چيزي كه خودتون صلاح ميدونيد. :) )

farzad_n81@yahoo.com