PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک اشتباه کوچک در شبکه دو کامپیوتر(کابل کراس) لطفا همگی راهنمایی کنید

web4web
27-11-2010, 15:44
با سلام.
بنده دو تا سیستم رو با کابل کراس شبکه کردم و یکی رو سرور کردم و IP دادم و خیلی راحت استفاده می کردم تا اینکه برای Share کردن اینترنت وایمکس ایرانسل به یک سیستم دیگه یک مقدار دستکاری کردم و وقتی به نتیجه نرسیدم در قسمت network connection گزینه setup home or small office network کلیک کردم و بعدش که متوجه نشدم ، فقط next رو زدم و در آخر finish رو زدم و حالا کنار اتصال شبکه(همون شبکه lan با کابل کراس) علامت یک مثلث با علامت تعجب امده است و دیگر با اینکه کابل ها وصل است ولی هیچ گونه شبکه ای نیست و پرینتر در محیط شبکه کار نمی کند و مثل گذشته ارتباط lan برقرار نیست ، سعی کردم دوباره ip بدهم و جای سرور را عوض کنم ولی فایده نداشت ! به نظر شما باید چکار کنم و از کجا می توانم شبکه را ریست کنم و مثل سابقه شبکه کنم؟

gamenett
27-11-2010, 21:40
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
دوست من یک گیم نت طراحی کرده با تجهیزات بسیار عالی با مشخصات فوق العاده
و یک برنامه مدیریتی که یکی از مهندسین شهر ما زده و خیلی هم رایج و همه گیم نت ها دارند تو شهر ما ما همه کارها را انجام دادیم 16 دستگاه اسم برنامش هسن زیرو وان 01 zreo one
اما الان به یک مشکل اساسی برخوردیم وقتی چند نفر شبکه ای بازی می کنند یک دفعه یکی از دستگاه ها استپ میشه و دیگر کامپیوتر اونو می بینندو میکشن و تا دستگاه ریستارت نشه درست نمیشه نم دونیم مشکل از کجاست برنامش مطمئن چون همین برنامه توی یک گیم نت دیگه هست
حالا نمیدونم ببینیم کسی از دوستان این سایت هست که بتونه این مشکل ما را برطرف کنه یانه؟ من خیلی عجله دارم منتظر جوابتون هستم؟ لطفا کمکم کنید

vahidirani1370
02-12-2010, 01:08
با سلام.
بنده دو تا سیستم رو با کابل کراس شبکه کردم و یکی رو سرور کردم و IP دادم و خیلی راحت استفاده می کردم تا اینکه برای Share کردن اینترنت وایمکس ایرانسل به یک سیستم دیگه یک مقدار دستکاری کردم و وقتی به نتیجه نرسیدم در قسمت network connection گزینه setup home or small office network کلیک کردم و بعدش که متوجه نشدم ، فقط next رو زدم و در آخر finish رو زدم و حالا کنار اتصال شبکه(همون شبکه lan با کابل کراس) علامت یک مثلث با علامت تعجب امده است و دیگر با اینکه کابل ها وصل است ولی هیچ گونه شبکه ای نیست و پرینتر در محیط شبکه کار نمی کند و مثل گذشته ارتباط lan برقرار نیست ، سعی کردم دوباره ip بدهم و جای سرور را عوض کنم ولی فایده نداشت ! به نظر شما باید چکار کنم و از کجا می توانم شبکه را ریست کنم و مثل سابقه شبکه کنم؟

شما میتونی به ادرس زیر مراجعه کنی
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید